hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.09.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 27 września 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Miecz zabójcy demonów. Tom 10 (Koyoharu Gotouge), na drugim Puzzle 120 elementów. Kocięta z kwiatami (Castorland). Kolejny produkt to Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie (Simon Sinek) oraz Starszy Pan i kot. Tom 1 (Umi Sakurai).
1
Miecz zabójcy demonów. Tom 10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecz zabójcy demonów. Tom 10
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Demonica Daki kontroluje dzielnicę kwiatów jako oiran. Gdy ponownie łączy się z pasem stanowiącym część jej ciała, znacząco zyskuje na sile! Tak wzmocniona Daki przypuszcza atak na Tanjirou. Młody zabójca demonów stawia jej opór przy użyciu Kagury Boga Ognia, jednak w końcu dociera do granicy wytrzymałości! Tanjirou zastępują w walce Nezuko i Uzui, jednak w starciu z tym Większym Demonicznym Księżycem dochodzi do niespodziewanego zdarzenia!

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

20 osób kupiło
2
Puzzle 120 elementów. Kocięta z kwiatami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 120 elementów. Kocięta z kwiatami
Castorland, 120
Dostępny
131 szt.

Starannie dobrane wzornictwo i doskonała jakość to cechy charakterystyczne puzzli marki Castorland. Puzzle 120-elementowe w żywych intensywnych kolorach z wizerunkami zwierząt to doskonały pomysł na prezent dla dzieci od 6 roku życia. Rozmiar: 32.0 x 23.0 cm

12,19 zł
9,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,20 zł

19 osób kupiło
3
Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie ws...
Dostępny
2 szt.

Inspiruj ludzi, buduj silne zespoły, zostań genialnym przywó,dcą! Wyczekiwana kontynuacja światowego bestsellera Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania. Jej autor, Simon Sinek, jest wizjonerem, optymistą i liderem kulturowej rewolucji DLACZEGO. Jego druga książka stanowi naturalną kontynuację ",Zaczynaj od DLACZEGO", i przenosi zawarte w niej idee na poziom korporacyjny. W przypadku firmy odpowiedź na pytanie DLACZEGO ma także kluczowe znaczenie, ale to dopiero początek. Potem trzeba się zastanowić, jak zarazić członkó,w zarządu swoją wizją. Jak inspirować pracownikó,w do tego, by ufali i byli oddani firmie i sobie nawzajem? Sinek podaje przykład kultury Marines, w któ,rej mężczyźni i kobiety są gotowi zaryzykować życie, bo wiedzą, że inni zrobiliby dla nich to samo. Nie jest to wynikiem żadnego prania mó,zgu, lecz wykorzystania ludzkiej natury, bo istnieją środowiska i kultury, któ,re naturalnie wydobywają z człowieka to, co w nim najlepsze. Jeśli firmie uda się wprowadzić taką mentalność, pracownicy będą chętniej podejmować ryzyko ze świadomością, że ich koledzy i szefowie staną za nimi murem, niezależnie od okoliczności. Sinek wyjaśnia na podstawie barwnych i przekonujących przykładó,w, jak kultywować firmowe DLACZEGO, uwzględniając w tym ró,wnaniu ludzi. Dlaczego tak wielu pracownikó,w z utęsknieniem odlicza czas do piątku i traktuje każdy dzień pracy jako zło konieczne? Dlaczego ludzie nie lubią swojej pracy i nie są w stanie zaangażować się w wykonywane obowiązki? Menedżerowie marzą, by ich podwładni z entuzjazmem oddawali się pracy, jednak większość z nich nie ma pomysłu na kierowanie ludźmi. Wspó,łczesne organizacje są zbyt zajęte zarządzaniem zasobami ludzkimi, by dostrzec, że to, czego im potrzeba, to nie sprawny menedżer, ale przywó,dca z krwi i kości. Ktoś, kto nie tylko rozdzieli obowiązki, ale także pokaże ludziom, że to oni są najcenniejszym kapitałem w firmie. Ludzie, któ,rzy wierzą, że ich praca ma sens, któ,rzy czują się doceniani i wiedzą, że mogą w każdej sytuacji polegać na swoich kolegach i przełożonych, to pracownicy, któ,rzy z własnej inicjatywy zainwestują czas i wysiłek w naukę czy pracę na rzecz swojej firmy. Czy to rzeczywiście jest aż takie proste? Ten model wykorzystują najlepsze przedsiębiorstwa na całym świecie - i osiągają dzięki niemu znacznie większe zyski, rozwijają się intensywniej i są znacznie bardziej konkurencyjne na niełatwym wspó,łczesnym rynku. Chcesz, by Twoja firma dołączyła do tego grona? Chcesz nadać tempo własnej karierze? Nie czekaj, aż wyprzedzą Cię inni!

49,00 zł
32,83 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,17 zł

10 osób kupiło
4
Starszy Pan i kot. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Starszy Pan i kot. Tom 1
Dostępny
7 szt.

Był sobie kot, który bardzo długo mieszkał w sklepie zoologicznym. Z dnia na dzień jego cena spadała, a mimo to nikt nie zwracał na niego uwagi. Zwierzak stracił już nadzieję, lecz wtedy na jego drodze stanął pewien pan. To, co powiedział, odmieniło kocie życie. Oto przepiękna opowieść o panu i kocie, którzy pragnęli miłości.

22,99 zł
17,99 zł

Rabat 21,7%
oszczędzasz 5,00 zł

10 osób kupiło
5
Akademia Pana Kleksa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Pana Kleksa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Powieść baśniowa o naukach chłopca Adasia Niezgódki w dziwnej, trochę śmiesznej i zwariowanej akademii prowadzonej przez sympatycznego dziwaka Pana Kleksa. Ilustracje Jana Marcina Szancera.

29,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 36,5%
oszczędzasz 10,91 zł

9 osób kupiło
6
Kobieta w Fioletowej Spódnicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta w Fioletowej Spódnicy
Dostępny
58 szt.

Jestem Twoim cieniem... Prawie każdego popołudnia Kobieta w Fioletowej Spódnicy siada na ławce w parku, a okoliczne dzieci usiłują wciągnąć ją w zabawę. Nie domyśla się, że od dawna obserwuje ją Kobieta w Żółtym Kardiganie, która wie o niej prawie wszystko – zna jej ulubione posiłki, rozkład dnia i sposób zachowania. Wkrótce spotykają się w jednym miejscu pracy. Tam Kobieta w Fioletowej Spódnicy skupia na sobie uwagę wszystkich. Kobieta w Żółtym Kardiganie, nie zauważana przez nikogo, coraz bardziej zatraca się w szaleństwie. Thriller psychologiczny Imamury to niepokojące studium obsesji przybierającej na sile, w której ciąg wydarzeń doprowadzi do niespodziewanego finału. To także opowieść o zazdrości, alienacji, relacjach władzy i sytuacji tych, którzy desperacko pragną, by ktoś ich zauważył. Kobieta w Fioletowej Spódnicy to japoński bestseller wyróżniony prestiżową nagrodą Akutagawy. „Skondensowany, frapujący opis samotności i obsesji” – Paula Hawkins, autorka bestsellera Dziewczyna z pociągu „To bardzo mocna książka. (…) Drobiazgowa i niesłychanie precyzyjna. (…) Podczas lektury czułam się, jakbym znalazła się w rozchwianym, dziwnym świecie” – Sayaka Murata, autorka Dziewczyny z konbini „Kobieta w Fioletowej Spódnicy (…) to dreszczowiec osadzony w zwyczajnym świecie dojazdów do pracy, grafików i bezrobocia. (…) Cóż za głęboka i oszałamiająca proza. Nie potrafiłam odłożyć tej książki” – Hilary Leichter, autorka powieści Temporary „Mrożąca krew w żyłach opowieść o zazdrości i wrażliwości.” – „Vogue” (GB)

29,99 zł
23,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

9 osób kupiło
7
Jujutsu Kaisen. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jujutsu Kaisen. Tom 3
Dostępny
4 szt.

Fushiguro i Kugisaki stają się obiektem zaczepek Aoi Toudou i Mai Zenin z Technikum Jujutsu w Kioto. Co odpowie Fushiguro na pytanie Toudou o to, jakie kobiety są w jego typie? W tym samym czasie Itadori kontynuuje swój potajemny trening. W ramach zajęć praktycznych udaje się na miejsce wypadku spowodowanego przez atak przeklętego ducha!

23,00 zł
17,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 5,01 zł

8 osób kupiło
8
Blisko, bliżej. Rozmowy o tym, co najważniejsze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blisko, bliżej. Rozmowy o tym, co najważniejsze
Dostępny
1021 szt.

„Tylko w bliskości rodzi się prawdziwa rozmowa” – mówi Katarzyna Kubisiowska. Zadebiutowała w „Przekroju”, pisała w „Filmie”, „Rzeczpospolitej„, „Gazecie Wyborczej”. Do rozmów zaprasza kluczowe postaci polskiej kultury. Jej rozmówcy zgodnie twierdzą, że potrafi budować bezpieczną atmosferę, stawiać nieszablonowe pytania, drążyć tematy, o których wcześniej nigdy z nikim nie rozmawiali. Z Katarzyną Nosowską o nadziei, z Agnieszką Holland o wspólnocie, z Ireną Santor o pasji – to tylko niektóre z rozmów o tym, co najważniejsze. Inspirujące, mądre, skłaniające do refleksji – bliskie spotkania, z których każde może na zawsze odmienić nasze spojrzenie na świat. Katarzyna Kubisiowska – dziennikarka „Tygodnika Powszechnego”. Absolwentka filmoznawstwa UJ. Współautorka Panoramy kina najnowszego 1980-1995. Leksykonu oraz Lektur na ekranie, czyli małego leksykonu adaptacji filmowych. Autorka książek Rak po polsku, biografii Jerzego Pilcha Pilch w sensie ścisłym, biografii Danuty Szaflarskiej Grać, aby żyć i wywiadu rzeki z Wojciechem Mannem Głos.

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

7 osób kupiło
9
CreArt. Malowanie po numerach. Delfiny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Delfiny
Ravensburger, CreArt
Dostępny
12 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania CreArt, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby namalować piękny obrazek oraz ramkę, w której możesz powiesić swoje dzieło po zakończeniu pracy. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Tablice zawierają kolorowy i ponumerowany kontur, który należy pomalować odpowiednimi kolorami. Gwarantowane rezultaty dla każdego!

58,10 zł
52,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,81 zł

6 osób kupiło
10
Jujutsu Kaisen. Tom 0 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jujutsu Kaisen. Tom 0
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Yuuji Itadori wygląda jak przeciętny nastolatek, ale posiada ogromną siłę fizyczną. Każdy klub sportowy chętnie przyjąłby go w swoje szeregi, jednak chłopak woli spędzać czas w szkolnym klubie okultystycznym. Pewnego dnia kolegom z klubu udaje się zdobyć zapieczętowany, przeklęty przedmiot. Niewiele wiedzą na jego temat, mimo to postanawiają złamać pieczęć i uwalniają przerażającą grozę, która zmieni życie Yuujiego...

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

5 osób kupiło
11
CreArt. Malowanie po numerach. Słodkie koale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Słodkie koale
Ravensburger, CreArt
Dostępny
42 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania CreArt, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby namalować piękny obrazek oraz ramkę, w której możesz powiesić swoje dzieło po zakończeniu pracy. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Tablice zawierają kolorowy i ponumerowany kontur, który należy pomalować odpowiednimi kolorami. Gwarantowane rezultaty dla każdego!

71,41 zł
64,27 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,14 zł

4 osoby kupiły
12
Puzzle ramkowe 10 elementów. Wesoła Świnka Peppa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle ramkowe 10 elementów. Wesoła Świnka Peppa
Trefl, 10
Dostępny
80 szt.

Wesoła Świnka Peppa to dwie progresywne układanki dla malucha wykonane z grubej tektury. Po ułożeniu ich w ramce, tworzą jeden duży obrazek Układanka zawiera 10 elementów (4 + 6) umieszczonych w ozdobnej, spójnej graficznie ramce, tworzącej z obrazkiem bardzo ładną całość. Wyraziste kolory i prosty wzór są idealnie dostosowane do wieku i umiejętności dziecka.

12,90 zł
11,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

4 osoby kupiły
13
My Hero Academia. Akademia bohaterów. Tom 30 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Hero Academia. Akademia bohaterów. Tom 30
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Popularna manga o Izuku Midoriya, który nie ma żadnych nadprzyrodzonych mocy, ale przepełniają go marzenia. Chłopiec będzie musiał poradzić sobie w świecie, w którym ludzie wykorzystują swoje „dary” nie tylko do tego, by czynić dobro.

21,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
14
Maska Salvadora, kremowa, rozmiar uniwersalny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,49 zł
9,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,50 zł

3 osoby kupiły
15
Przypływ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przypływ
Dostępny
72 szt.

W księżycową noc 1987 roku dochodzi do wyjątkowo brutalnego morderstwa młodej ciężarnej kobiety. Tożsamość ofiary: nieznana. Motyw: nieustalony. Sprawcy: nieuchwytni. Śledczy Tom Stilton wie jedynie, że do zbrodni wykorzystano przypływ w zatoce na Nordkoster, a świadkiem był dziesięcioletni chłopiec, który zaalarmował rodziców. Lata później Olivia Rönning, studentka drugiego roku Wyższej Szkoły Policyjnej i córka zmarłego przedwcześnie detektywa Arnego Rönninga, w ramach pracy zaliczeniowej ma przeprowadzić dochodzenie w jakiejś nierozstrzygniętej sprawie. Jej wybór pada na Nordkoster. Ale dotarcie do prowadzącego wówczas śledztwo Toma Stiltona okazuje się wręcz niemożliwe. Czy zbrodnia sprzed lat ma związek z brutalnymi napaściami na bezdomnych, do których dochodzi w Sztokholmie? I czy Olivii uda się doprowadzić do przełomu w sprawie, którą kiedyś zajmował się jej ojciec?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

3 osoby kupiły
16
Gniotek 513297 mix cena za 1 szt ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,70 zł
7,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,71 zł

3 osoby kupiły
17
Nawiedzona Japonia. Przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawiedzona Japonia. Przewodnik
Dostępny
53 szt.

Catrien Ross ukazuje współczesną Japonię od strony, którą cywilizowany, racjonalny świat zbywa machnięciem ręki. Zabiera Czytelnika w niezwykłą podróż po fizycznych miejscach na archipelagu, gdzie to, co materialne, styka się z tym, co duchowe. Wraz z autorką odwiedzimy wejście do piekieł i rzucimy okiem na rzekę umarłych. Zajrzymy do kawiarenki, gdzie właściciel dla rozrywki daje pokazy swoich zdolności telekinetycznych. Odwiedzimy domniemany grób Jezusa, który według miejscowego podania uszedł śmierci w Jerozolimie, a zaraz potem przyjrzymy się najliczniej nawiedzanym przez duchy drapaczom chmur w Tokio. Poznamy sylwetki założycieli współczesnych sekt i realny pierwowzór Sadako z Ringu. W zjawiska i legendy przytaczane przez Ross można wierzyć lub nie, ale stanowią one niezaprzeczalnie element japońskiego folkloru i codzienności, prezentując jednocześnie niezwykle ciekawy wycinek życia duchowego Japończyków.

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

2 osoby kupiły
18
Charaktery - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charaktery
Dostępny
20 szt.

„Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają” stwierdza w swoich Charakterach Jean de La Bruyere, francuski eseista żyjący w epoce Ludwika XIV. A że sam robił to po mistrzowsku, jego książka, będąca zbiorem obserwacji i anegdot z Dworu (Wersalu) i Miasta (Paryża), w ciągu sześciu lat doczekała się ośmiu (!) wydań, a on sam został przyjęty w poczet Akademii Francuskiej. Pisał krytycznie, ale prawdziwie. Jego człowiek jest więc daleki od ideału, to istota, którą znamy z autopsji: zmienna, samolubna, próżna i egoistyczna. W aforyzmach i maksymach de La Bruyere’a potrafił wzbić się na wyżyny uogólnienia, ale w następujących scenkach nie gardził już konkretem z krwi i kości. Dlatego Charaktery zaludniają całe tłumy postaci, w których XVII-wieczni czytelnicy bez trudu rozpoznawali ówczesnych dworzan, bogaczy i innych bywalców salonów. miał niezwykły talent obserwatorski, a jego spostrzeżenia (choćby to o dwóch sposobach odnoszenia sukcesów w życiu: albo dzięki własnej pracowitości, albo przez głupotę innych) zachowują nieprzemijającą aktualność i atrakcyjność. To znak, że mamy do czynienia nie tylko celnym spostrzeżeniem, ale też z literaturą najwyższych lotów.

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

2 osoby kupiły
19
Bolesław Chrobry. Tom 3. Złe dni. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bolesław Chrobry. Tom 3. Złe dni. Część 1
Dostępny
43 szt.

Trzeci tom monumentalnego dzieła o początkach polskiej państwowości. Powieść historyczna z czasów Mieszka I i początków panowania Bolesława Chrobrego. Wielkie już i potężne księstwo trzyma w garści Bolesław. Mocny to ksiądz i władyka. Gońce skaczą z Krakowa do Poznania, Gniezdna, Wrocławia, Kołobrzegu. Trzeba wiedzieć co się w księstwie dzieje i co na granicach Drogi już wyrąbane, stróże w trzemach osadzone pilnują porządku, świątki w cyrkwiach modlą się i tłumaczą nową wiarę. Bolesław, pełny ottonowej misji pragnie zjednoczonej słowiańszczyzny. Do Pragi wjeżdża jako król, którego witają zielonymi gałązkami. Nie pogodzić się z tym Henrykowi – za duże to księstwo bolesławowe, za mocne . Musi mu część zabrać a może i całe….. Antoni Gołubiew we wspaniałej powieści, pełnej historycznych wydarzeń i historycznych postaci portretuje wszystkie warstwy społeczne – od pospolitego raba, po księcia Bolesława czy cesarza Ottona III. Splata losy bohaterów , tak jak splatała się polska państwowość, wytrwale, cierpliwie, w boju i politycznych rozgrywkach.

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

2 osoby kupiły
20
Blue Period. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blue Period. Tom 1
Dostępny
5 szt.

Ma doskonałe stopnie i świetnie radzi sobie w życiu towarzyskim. Czasami pije, pali i bawi się do białego rana. Jest popularny. Nie można sobie wyobrazić lepszych doświadczeń w liceum, więc dlaczego ktoś taki nagle zapałał miłością do sztuki?! Oto początek opowieści o młodym, przepełnionym pasją chłopaku, który celuje w uniwersytet sztuki, i jego walecznych przygotowaniach do egzaminów wstępnych na studia!

22,99 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
21
Historia medycyny w sześciu niepełnych odsłonach. Część pierwsza, czyli pierwsze trzy odsłony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia medycyny w sześciu niepełnych odsłonach. Część pierwsza, czyl...
Dostępny
26 szt.

Historia medycyny w sześciu niepełnych odsłonach jest propozycją spojrzenia na dzieje nauki i sztuki lekarskiej przez pryzmat sześciu, zdaniem autora, głównych problemów, z jakimi w przeszłości mierzyła się medycyna i z jakimi nadal przychodzi jej się mierzyć. Pierwsza odsłona to rozważania o konstrukcji (lub inaczej – budowie) organizmu człowieka, nad którą dyskutowali badacze zajmujący się takimi dyscyplinami, jak anatomia, histologia, cytologia i genetyka. Druga odsłona jest próbą zrozumienia funkcji życiowych, czyli przedmiotu badań nauk eksperymentalnych, przede wszystkim fizjologii i biochemii. Trzecia wiąże się z poznaniem przyczyn i mechanizmów, które uszkadzają lub niszczą strukturę i zaburzają funkcje organizmu, czyli zdarzeń i procesów stojących u podstaw nauki o chorobach – patologii wraz z anatomią patologiczną, patomorfologią i patofizjologią, mikrobiologią i bakteriologią lekarską. Dzięki czwartej odsłonie zbliżamy się do historii prób rozpoznania procesów chorobowych oraz zdolności przewidywania ich dalszego biegu. To świat diagnostyki i prognostyki medycznej. Piąta ukazuje zaś poszukiwania metod i środków, których celem staje się przywrócenie zaburzonej homeostazy organizmu – a więc to, co określamy mianem terapii. Ostatnia, szósta, przedstawia dzieje chirurgii – nauki i sztuki poszukującej sposobów bezpośredniego wniknięcia w przestrzeń konstrukcji organizmu i przywrócenia właściwego biegu funkcji życia. W chwili obecnej do rąk Czytelników trafia pierwsza część, obejmująca trzy pierwsze odsłony. Wydanie części drugiej jest planowane na rok 2022.

44,10 zł
36,60 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
22
Puzzle 1500 elementów. Kolaż z psami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Kolaż z psami
Castorland, 1500
Dostępny
8 szt.

Starannie dobrane wzornictwo i doskonała jakość to cechy charakterystyczne puzzli marki Castorland. Puzzle 1500-elementowe w żywych kolorach z wizerunkami zwierząt to doskonały pomysł na prezent dla starszych miłośników układania puzzli. Rozmiar: 47.0 x 68.0 cm

34,59 zł
26,98 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,61 zł

1 osoba kupiła
23
Niemieckie plany organizacji Wojska Polskiego w czasie wojny światowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemieckie plany organizacji Wojska Polskiego w czasie wojny światowej
Dostępny
11 szt.

Julian Stachiewicz (1890–1934), wybitny działacz niepodległościowy, generał brygady Wojska Polskiego i historyk wojskowości, w swojej opublikowanej 1929 roku na łamach pisma „Niepodległość” pracy, uważnie analizuje polityczne konteksty niemieckich planów utworzenia polskiej formacji wojskowej w okresie Wielkiej Wojny. Wykorzystanie potencjału militarnego Polski stało się w pewnym momencie dla Trójprzymierza sprawą palącą i miało zaowocować tzw. aktem 5 listopada oraz decyzją o utworzeniu samoistnego państwa polskiego, jako swoistej przegrody między Niemcami a Rosją. Stachiewicz krok po kroku opisuje przebieg niemieckich planów organizacyjno-wojskowych, przyczyny ich ostatecznego niepowodzenia, rolę odpornych na próby niemieckiej eksploatacji Legionów i przeniesienie polskiej siły niepodległościowej do podziemia.

11,62 zł
8,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,63 zł

1 osoba kupiła
24
Zestaw cienkopisów 10 kolorów z szablonami TOPModel 11500A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw cienkopisów 10 kolorów z szablonami TOPModel 11500A
DEPESCHE
Dostępny
53 szt.

Zestaw kolorowych supercienkich cienkopisów z szablonami, 10 soczystych kolorów w zestawie. Cienkopisy zapakowane w plastikowe etui.

36,33 zł
27,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,08 zł

2 osoby kupiły
25
Gra planszowa World of Tanks - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra planszowa World of Tanks
TM Toys, od 7 lat
Dostępny
135 szt.

Gry online od dłuższego czasu biją rekordy popularności wśród dzieci i młodzieży. Czy byłoby tak samo, gdyby nieco zmienić zasady i na bazie popularnej gry internetowej stworzyć grę planszową? Tego zadania podjął się producent gry World of Tanks. Battlegrounds, który inspirując się jedną z najmodniejszych gier, stworzył jej planszową wersję. World of Tanks. Battlegrounds składa się z planszy, 12 kart z czołgami, 64 obrazkowych kart lokacji, 12 żetonów czołgów, 16 żetonów niewypałów oraz 4 drewnianych pionków. W rozgrywce może brać udział od 1 do 4 graczy, w której prowadzimy taktyczne starcia na zmieniającym się w każdej rozgrywce polu bitwy układanym z 64 żetonów lokacji! Znajdujemy pary, zbieramy usprawnienia do czołgów, uruchamiamy dodatkowe akcje, by ograniczyć przeciwnikom pole manewru lub zniszczyć ich czołgi by zdobyć przewagę w walce o punkty. Każda partia jest inna, a gra oferuje aż 4 warianty rozgrywki: Bitwa, Drużynowy, Familijny oraz Solo dla 1 gracza! Obrazki czołgów oraz lokacji są licencjonowane i pochodzą z oryginalnej gry World of Tanks. Wszystkie maszyny są prawdziwymi czołgami zaprojektowanymi bądź wykorzystywanymi podczas bitew w czasie II wojny światowej. To nowatorska wersja klasycznej gry w nowej dynamicznej i taktycznej grze planszowej. Wcielasz się w dowódcę oddziału pancernego, zdobywasz nowe umiejętności i poprowadzisz swój odział do zwycięstwa. Zawartość i cechy zestawu: • plansza do gry, • 64 żetony lokacji, • 12 kart czołgów, • 16 żetonów czołgów, • 4 drewniane pionki, • 16 żetonów niewypałów, • wersja polska. Wymiary opakowania: 25.0 x 25.0 x 5.0 cm

121,97 zł
109,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,20 zł

1 osoba kupiła
26
Pamiętniki bojowca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętniki bojowca
Dostępny
22 szt.

Pierwsze wznowienie pamiętników, które w latach 30. ukazywały się w piśmie „Niepodległość” - czasopismo poświęcone dziejom polskich walk wyzwoleńczych w dobie popowstaniowej. Ich autor, Bronisław Żukowski wraca wspomnieniami do 1900 roku, gdy jako zaledwie osiemnastoletni chłopak zaangażował się w działalność Polskiej Partii Socjalistycznej. Opisuje drogę jaką przeszedł: od pierwszych partyjnych zebrań, pracy agitacyjnej i manifestacji, aż po najbardziej dramatyczne akcje bojowe, w których centrum się znalazł. Czytelnik odnajdzie tu m.in. emocjonującą relację z wydarzeń na Placu Grzybowskim w Warszawie w 1904 roku, gdy w czasie demonstracji doszło do krwawego starcia z rosyjską policją i wojskiem. Żukowski wspomina też swój udział w słynnym zamachu na oberpolicmajstra Karla Nolkena, przeprowadzonym pod dowództwem Stefana Okrzei, dla którego akcja ta zakończyła się aresztowaniem i śmiercią. Pamiętniki bojowca są więc żywym świadectwem zdarzeń uznawanych przez historyków za pierwsze po powstaniu styczniowym kroki w kierunku wskrzeszenia walki zbrojnej z zaborcą.

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
27
SKIP HOP 9K160610 Zabawka do wody podbierak Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SKIP HOP 9K160610 Zabawka do wody podbierak Zoo
Skip Hop
Dostępny
30 szt.

Nasz uroczy 4-częściowy zestaw zawiera siatkę do łapania, którą małe rączki mogą łatwo chwycić i utrzymać, oraz trzy urocze zabawki: pszczółkę, motylka i słońce, które zapewnią dodatkową zabawę podczas kąpieli - łapcie je, jeśli możecie! Opis szczegółowy: Zabawka wspomaga rozwój koordynacji ruchowej. Zestaw zawiera podbierak oraz trzy różne zabawki: pszczółkę, motylka i słońce. Wolne od BPA, ftalanów i PVC Rekomendowany wiek dziecka: 12m+ Wymiary (cm): 17,2 x 4,3 x 24 Wszystkie produkty unoszą się na wodzie. Pielęgnacja: przetrzeć wilgotną ściereczką

73,90 zł
70,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,69 zł

1 osoba kupiła
28
CreArt. Malowanie po numerach. Kotki na łące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Kotki na łące
Ravensburger, CreArt
Dostępny
26 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania CreArt, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby namalować piękny obrazek oraz ramkę, w której możesz powiesić swoje dzieło po zakończeniu pracy. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Tablice zawierają kolorowy i ponumerowany kontur, który należy pomalować odpowiednimi kolorami. Gwarantowane rezultaty dla każdego!

58,10 zł
52,29 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,81 zł

1 osoba kupiła
29
Dr. Stone. Tom 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dr. Stone. Tom 12
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Budowany z inicjatywy Senku i Ryusuia naukowy statek, dzięki wspólnemu wysiłkowi całego Królestwa Nauki, zostaje ukończony! Bohater wraz z wybraną załogą decyduje się wyruszyć w morską wyprawę, która pozwoli odkryć tajemnicę petryfikacji i ocalić ludzkość. Pierwszym celem podróżników jest tajemnicza „Wyspa Skarbów”, na której ukryty został niemal boski artefakt...

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
30
Trzy światy. Z perspektywy psychoterapeuty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy światy. Z perspektywy psychoterapeuty
Dostępny
55 szt.

Książka jest zbiorem esejów autorstwa psycholog klinicznej i certyfikowanego psychoterapeutki z prawie 40-letnim doświadczeniem.

58,00 zł
41,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,24 zł

1 osoba kupiła
31
Mata wodna do rysowania Ocean w pudełku 1005088 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata wodna do rysowania Ocean w pudełku 1005088
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

23,90 zł
22,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

1 osoba kupiła
32
PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PHP 8 i SQL. Programowanie dla początkujących w 43 lekcjach
Dostępny
18 szt.

PHP, niezwykle popularny język programowania umożliwiający tworzenie stron i aplikacji webowych, wraz z bazą danych SQL stanowi fundament zdecydowanej większości działających obecnie serwisów internetowych, w tym tych największych i najbardziej znanych. Wraz z wydaniem PHP 8 programiści otrzymali szereg nowych funkcji i możliwości, wśród których najważniejszy wydaje się mechanizm JIT, zapewniający większą wydajność dzięki uruchamianiu kodu skompilowanego do postaci maszynowej zamiast standardowego wykonywania go przez interpreter. Jeśli interesuje Cię tworzenie nowoczesnych aplikacji internetowych lub planujesz karierę web developera, lecz nie masz jeszcze wiedzy ani doświadczenia w tej dziedzinie, a chcesz szybko przejść do konkretów, sięgnij po tę książkę! Bezboleśnie wprowadzi Cię ona w arkana programowania w języku PHP, zapozna z jego konstrukcjami i możliwościami, przedstawi sposób obsługi baz SQLite i MySQL przy użyciu języka SQL, a także nauczy prawidłowo łączyć kod PHP i HTML. Dowiesz się również, jak wykorzystać framework Bootstrap i bibliotekę Smarty, aby zbudować swoją pierwszą stronę internetową. Zapnij pasy i w drogę!

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

1 osoba kupiła
33
Diabeł stróż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diabeł stróż
Dostępny
583 szt.

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę radcy kryminalnego Eberharda Mocka. Ten niespodziewanie odkrywa w sobie pokłady ojcowskich uczuć. Śledztwo w sprawie dwóch morderstw prowadzi do grupy ludzi połączonych osobliwą emocjonalną więzią, opartą na wspólnych przeżyciach i ponurych doświadczeniach. Mock wie, że aby rozbić to tajne stowarzyszenie, musi odkryć, kto stoi na jego czele. Stawka rośnie z dnia na dzień. W plugawych lupanarach, eleganckich gabinetach i jaskiniach nielegalnego hazardu Mock staje twarzą w twarz z mrocznymi żądzami i własną słabością. Czerwone i czarne pola ruletki podpowiadają mu, że klucz do zagadki może mieć tylko Rolf. Tymczasem chłopiec znika, a nad Mockiem gromadzą się burzowe chmury. Marek Krajewski – autor bestsellerowych powieści kryminalnych. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Filolog klasyczny. Miłośnik filozofii stoickiej, pilny czytelnik Marka Aureliusza.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
34
SKIP HOP 9L714910 Kastanieta Pszczoła Explore & More - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SKIP HOP 9L714910 Kastanieta Pszczoła Explore & More
Skip Hop
Dostępny
18 szt.

Kastanieta Skip Hop jest gotowa do gry i zabawy przez cały dzień! Zabawka jest łatwa do chwycenia i potrząsania przez małe rączki. Maluchy pokochają zabawę z dźwiękami click-clack, podczas gdy elastyczne skrzydełka pszczółki będą trzepotać w rytm muzyki! Cechy: Rekomendowana dla dzieci w wieku +3 miesiące Potrząśnij, aby usłyszeć dźwięki click-clack Łatwa chwycenia dla małych rączek Rozmiar: 9 x 6 x 15 cm Wykonana z wysokiej jakości materiałów, nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV Posiada liczne atesty i spełnia normy bezpieczeństwa

35,90 zł
34,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,79 zł

1 osoba kupiła
35
Gry i zabawy ruchowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gry i zabawy ruchowe
Dostępny
94 szt.

Chcesz pobawić się z grupą przyjaciół? Rozgrzać drużynę rywalizacją? Próbujesz zaktywizować zespół na wyjeździe integracyjnym? Książka Gry i zabawy ruchowe to gotowa recepta na te i inne okoliczności! Zawiera ponad 100 pomysłów na to, jak dobrze spędzić czas w domu i w plenerze, na śniegu i w wodzie!

49,00 zł
35,77 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

1 osoba kupiła
36
Utraceni. Zapiski kapelana szpitalnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Utraceni. Zapiski kapelana szpitalnego
Dostępny
759 szt.

„Mówią, że mężczyźni nie płaczą, a kapłani szybko oswajają się z cierpieniem i śmiercią. Czy to prawda? Być może w wielu przypadkach tak, ale moje doświadczenia są zgoła odmienne. Jestem mężczyzną i kapłanem, który nie oswaja się z cierpieniem. Choć widywałem je codziennie, nie potrafiłem się do niego przyzwyczaić.” – o. Marek Donaj Proboszcz parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie, kapelan krakowskiego hospicjum, lecz przede wszystkim człowiek o wielkim sercu. Augustianin o. Marek Donaj w przejmującym wyznaniu opisuje swoją pracę w szpitalu i pokazuje, że każde cierpienie ma konkretne imię. To opowieść o utracie, pamięci, a w pierwszej kolejności – spotkaniach z drugim człowiekiem, które stają się przestrzenią obecności Boga. O. Marek wspomina początki swojego kapłaństwa oraz szpitalne rozmowy z ks. Józefem Tischnerem, prof. Andrzejem Szczeklikiem czy Czesławem Miłoszem. Pogodne anegdoty z tych spotkań przenikają się z medytacjami o wierze, bólu i największej chorobie człowieka – miłości. Ta książka udowadnia, że pożegnanie nie jest końcem, a człowieczeństwo nie podlega śmierci – choćby wszystko inne umarło.

34,99 zł
26,94 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

37
Scream Bloody Gore CASSETTE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scream Bloody Gore CASSETTE
Death, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.10

1.Infernal Death 2.Zombie Ritual 3.Denial of Life 4.Sacrificial 5.Mutilation 6.Regurgitated Guts 7.Baptized In Blood 8.Torn To Pieces 9.Evil Dead 10.Scream Bloody Gore

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

38
Spiritual Healing CASSETTE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiritual Healing CASSETTE
Death, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

A1 Living Monstrosity A2 Altering The Future A3 Defensive Personalities A4 Within The Mind B5 Spiritual Healing B6 Low Life B7 Genetic Reconstruction B8 Killing Spree

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

39
Individual Thought Patterns CASSETTE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Individual Thought Patterns CASSETTE
Death, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.19

A1 Overactive Imagination A2 In Human Form A3 Jealousy A4 Trapped In A Corner A5 Nothing Is Everything B1 Mentally Blind B2 Individual Thought Patterns B3 Destiny B4 Out Of Touch B5 The Philosopher

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

40
The Sound Of Perseverance CASSETTE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Sound Of Perseverance CASSETTE
Death, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.10

A1 Scavenger Of Human Sorrow A2 Bite The Pain A3 Spirit Crusher A4 Story To Tell B1 Flesh And The Power It Holds B2 Voice Of The Soul B3 To Forgive Is To Suffer B4 A Moment Of Clarity B5 Painkiller

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

41
Human CASSETTE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Human CASSETTE
Death, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.24

A1 Flattening Of Emotions A2 Suicide Machine A3 Together As One A4 Secret Face B1 Lack Of Comprehension B2 See Through Dreams B3 Cosmic Sea B4 Vacant Planets

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

42
Leprosy CASSETTE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leprosy CASSETTE
Death, Relapse Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

A1 Leprosy A2 Born Dead A3 Forgotten Past A4 Left To Die B1 Pull The Plug B2 Open Casket B3 Primitive Ways B4 Choke On It

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

43
Love For Sale. Deluxe Edition, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love For Sale. Deluxe Edition, 2 CD
Lady Gaga, Tony Bennett, Universal Music Polska
Dostępny
301 szt.

Lista utworów: CD 1 1. It's De-Lovely 2. Night and Day 3. Love For Sale 4. Do I Love You 5. I've Got You Under My Skin 6. I Concentrate On You 7. I Get a Kick Out of You 8. So In Love 9. Let's Do It 10. Dream Dancing 11. Just One of Those Things 12. You're the Top CD 2 1. Anything Goes 2. Cheek To Cheek 3. They All Laughed 4. Lady's In Love With You 5. Nature Boy 6. Goody Goody 7. How Do You Keep the Music Playing? 8. Bang Bang (My Baby Shot Me Down) 9. Bewitched, Bothered and Bewildered 10. Firefly 11. I Won't Dance 12. Don't Wait Too Long 13. I Can't Give You Anything But Love 14. Lush Life 15. Sophisticated Lady 16. Let's Face the Music and Dance 17. Ev'ry Time We Say Goodbye 18. But Beautiful 19. It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)

110,90 zł
108,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,22 zł

44
Black Country Communion LP GREEN, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Black Country Communion LP GREEN, Winyl
Dostępny
12 szt.

A1 Black Country A2 One Last Soul A3 The Great Divide A4 Down Again B1 Beggarman B2 Songs Of Yesterday B3 No Time C1 Medusa C2 The Revolution In Me C3 Stand (At The Burning Tree) D1 Sista Jane D2 Too Late For The Sun

116,90 zł
45
Kairos CDDVD, CD  +  DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kairos CDDVD, CD + DVD
Sepultura, Mystic Production
Dostępny
19 szt.

1.Spectrum 2.Kairos 3.Relentless 4.2011 5.Just One Fix 6.Dialog 7.Mask 8.1433 9.Seethe 10.Born Strong 11.Embrace the Storm 12.5772 13.No One Will Stand 14.Structure Violence (Azzes) 15.4648 16.Firestarter [Explicit] 17.Point of No Return 18.Digital Booklet: Kairos

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

46
Bal szalonych kobiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bal szalonych kobiet
Dostępny
145 szt.

Podróż do czasów, w których niemal każdą kobietę można było uznać za szaloną. Jest rok 1885, Paryż, połowa Wielkiego Postu. Oto wyjątkowe doroczne wydarzenie. Śmietanka towarzyska i pacjentki szpitala psychiatrycznego Salpetriere spotykają się na wielkiej maskaradzie. W parach i korowodach tańczą do melodii walców i polek. Wszystko to pod batutą neurologa Jeana-Martina Charcota, gwiazdy francuskiej medycyny, od lat kierującego szpitalem. Szpitalem, w którym diagnozy stawiają wyłącznie mężczyźni, a który kobiety uważają za przedsionek piekła. Wśród pacjentek szpitala jest Louise, osierocona przez rodziców czternastolatka. Pewnego dnia wujek rzucił ją na łóżko i nie zważając na protesty, rozerwał jej spódnicę. Po kilku atakach paniki dziewczyna trafiła do szpitala jako histeryczka. Dołącza do niej także Eugénie, która jest całkowicie zdrowa poza jedną „przypadłością” – widzi duchy zmarłych. Do szpitala zaciągnął ją siłą ojciec, gdy nieopatrznie przyznała się do swoich zdolności spirytystycznych. Jedynym sposobem, aby wydostać się z Salpetriere, jest nakłonienie do pomocy oddziałowej pielęgniarek – Genevieve. Bal kostiumowy to niepowtarzalna okazja do ucieczki, jednak aby spełnić marzenia Eugénie o wolności, oddziałowa będzie musiała złamać wszelkie zasady.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

47
Okręty Polskiej Marynarki Wojennej. Tom 42. Polskie okręty patrolowe. ORP Minor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okręty Polskiej Marynarki Wojennej. Tom 42. Polskie okręty patrolowe. ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.23

Kolekcja „Okręty Polskiej Marynarki Wojennej” to unikalna seria 50 monografii omawiających najważniejsze i najsławniejsze jednostki naszej floty z okresu stu lat jej istnienia. To prawdziwa gratka dla wszystkich, komu nieobce są zarówno same okręty, jak również ich historia, a także losy ludzi, którzy związali z nimi swoje życie. Prezentujemy i omawiamy w jej ramach okręty oraz wybrane ich typy, pełniące służbę od pierwszych dni po odzyskaniu niepodległości, poprzez okres międzywojenny, lata II wojny światowej, czasy PRL-u oraz współczesność. Monografie, jak również rysunki i plansze barwnych okrętów są dziełem Grzegorza Nowaka, od ponad trzech dekad pasjonującego się tą tematyką, którego działania wspierają Grzegorz Nawrocki, Jacek Krzewiński, Jarosław Ciślak, Waldemar Góralski, Krzysztof Gdański, Mariusz Borowiak, Marek Twardowski, Mirosław Miarka i wielu innych fachowców najwyższej klasy.

16,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,8%
oszczędzasz 3,01 zł

48
Mata muzyczna Taneczny mixer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata muzyczna Taneczny mixer
Madej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

Mata muzyczna do tańczenia: - 4 podkłady muzyczne. - Regulowana prędkość rytmu. - 5 efektów dźwiękowych. - Możliwość podłączenia MP3 . - Opisy i instrukcje polskojęzyczne.Wymiary: 97.0 x 102.0 cm

143,90 zł
129,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,39 zł

49
Mata pianino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata pianino
Madej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.26

Mata pianino posiada: - 4 tryby. - 8 efektów (instrumentów) muzycznych. - Regulowana głośność. - 10 wbudowanych melodii. - 24 klawisze. - Możliwość przywieszenia na ścianie-haczyk. Wymiary maty: wys.103 cm x szer. 88 cm. Wymiary opakowania: 47.0 x 33.0 x 7.5 cm. Zasilanie: baterie 3 x AA 1.5V (baterie nie są dołączone do zestawu).

135,90 zł
122,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,59 zł

50
Mata do tańczenia mixer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata do tańczenia mixer
Madej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

Mata posiada 2 tryby zabawy: - tryb pierwszy umożliwia dowolne tańczenie na macie, nadepnięcie przycisku w kształcie gwiazdki generuje inny efekt dźwiękowy, - tryb drugi polega na nadeptywaniu przycisków na macie w takiej kolejności, jak pokazują podświetlone gwiazdki. Wymiary: 89.0 x 69.0 x 6.0 cm

139,90 zł
125,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,99 zł

51
Schowek
Display Schleich - Horse Club
Schleich, Horse Club
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

0,00 zł
Powiadomienie
52
Line Friends BT21 - Pluszowy brelok VAN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Line Friends BT21 - Pluszowy brelok VAN
BT21
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: SzaryTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BiałyBohater: BT21

31,00 zł
Powiadomienie
53
Szumiący Miś Śpioszek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szumiący Miś Śpioszek
WISHBEAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.26

Szumiący miś Whisbear Śpioszek to klasyczna, biała maskotka, którą pokocha każdy maluch. Wykonana z delikatnego, atestowanego pluszu jest odpowiednia dla dziecka od 1. dnia życia. Można ją tulić bez końca. Co więcej, umieszczony wewnątrz mechanizm pozwala na odtworzenie różowego szumu, który ukoi każdy niemowlęcy płacz. Dźwięk nawiązuje od odgłosu wód płodowych w brzuchu mamy, co zapewnia maluszkowi poczucie bezpieczeństwa i pomaga spokojnie zasnąć. Zabawka emituje szum przed 40 min, uruchamiana jest za pomocą jednego przycisku. Maskotka została wykonana z bezpiecznych tkanin, które nie powodują alergii i są odpowiednio delikatne dla skóry noworodka. Świadczą o tym certyfikaty renomowanych ośrodków badawczych, tj. TÜV, Rheinland czy CTT oraz pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. To doskonały pomysł na pierwszy prezent dla chłopca lub dziewczynki.

140,00 zł
126,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,00 zł

54
SKIP HOP 9L714810 Tamburyn Lisek Explore & More - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SKIP HOP 9L714810 Tamburyn Lisek Explore & More
Skip Hop
Dostępny
30 szt.

Wesoły tamburyn Skip Hop jest gotowy do gry i zabawy przez cały dzień! Zabawka jest łatwa do chwycenia i potrząsania przez małe rączki. Posiada teksturowany gryzak-ogonek, który pomoże w łagodzeniu bólu dziąseł. Cechy: Rekomendowany dla dzieci w wieku +3 mięsiące Potrząśnij, aby uzyskać zabawne dźwięki dzwoneczków Zabawka pokryta jest interesującą fakturą, którą dzieci lubią badać również paluszkami Łatwa do chwycenia i potrząsania dla małych rączek Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PCV Posiada liczne atesty i spełnia normy bezpieczeństwa Rozmiar: 11 x 4 x 15 cm

36,90 zł
35,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

55
SKIP HOP 9K160710 Ringo do kąpieli Narwal Zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SKIP HOP 9K160710 Ringo do kąpieli Narwal Zoo
Skip Hop
Dostępny
30 szt.

Nasz uroczy narwal jest gotowy do gry w ringo z Twoim maluchem. Wystarczy wrzucić pierścienie na róg, aby uzyskać plusk zabawy podczas kąpieli! Opis szczegółowy: Zabawka wspomaga rozwój koordynacji ruchowej. Zestaw zawiera narwala oraz trzy pierścienie do rzucania. Wolne od BPA, ftalanów i PVC Rekomendowany wiek dziecka: 12m+ Wymiary (cm): 14,4 x 9,3 x 10,6 Wszystkie produkty unoszą się na wodzie. Pielęgnacja: przetrzeć wilgotną ściereczką

51,90 zł
49,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,59 zł

56
SKIP HOP 9I413910 Pływający duet Zoo Małpka/Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SKIP HOP 9I413910 Pływający duet Zoo Małpka/Piesek
Skip Hop
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

36,60 zł
34,77 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,83 zł

57
SKIP HOP 9I413810 Pływający duet Zoo Jednorożec/Lisek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SKIP HOP 9I413810 Pływający duet Zoo Jednorożec/Lisek
Skip Hop
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

36,60 zł
34,77 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,83 zł

58
SKIP HOP 9H500210 Wańka wstańka Zebra ABC & Me - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SKIP HOP 9H500210 Wańka wstańka Zebra ABC & Me
Skip Hop
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Co jest miękkie, pluszowe i chybotliwe? Wańka wstańka Zebra! Dzięki przyjemnemu w dotyku materiałowi i stymulującym słuch dźwiękom dzwonka, to świetna zabawka dla najmłodszych! Po prostu popchnij ją i zobacz, jak zabawnie się chwieje (a potem zrób to jeszcze raz)! Opis szczegółowy: Wiek 3m+ Miękka i pluszowa Zabawka chwieje się i wraca z powrotem do pozycji pionowej po popchnięciu Zawiera wmontowany dzwonek, by stymulować słuch dziecka Zabawka została wykonana z trwałych, bezpiecznych dla zdrowia materiałów Wymiary: 14 x 12,7 x 17,78 cm Pielęgnacja: czyścić punktowo, nie zanurzać w wodzie

64,00 zł
60,80 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,20 zł

59
HAXE NS1 Aspirator do nosa elektryczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
HAXE NS1 Aspirator do nosa elektryczny
HAXE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Aspirator do nosa NS1 Haxe, umożliwia usunięcie wydzieliny z noska małego dziecka i tym samym pomaga mu przywrócić swobodne oddychanie i dobre samopoczucie. Miękka końcówka aspiratora jest komfortowo zaprojektowana, aby zapobiec możliwości skaleczenia podczas eksploatacji. Ergonomiczne cechy urządzenia czynią je łatwym w trzymaniu i w użytkowaniu. Posiada funkcję muzyki. Cechy Aspiratora Haxe: 12 melodii do wyboru - odwracają uwagę dziecka dwa rozmiary końcówek do wyboru - pozwalają odessać wydzielinę, niezależnie czy jest gęsta, czy wodnista, zarówno u bardzo małych noworodków jak i starszych dzieci. W zestawie znajdują się 2 szt. wąskich i 2 szt. szerokich końcówek. łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu - łatwa sterylizacja końcówek do nosa oraz zbiorniczka, nie wymaga kupowania żadnych wymiennych wkładów, higieniczny - nie powoduje podrażnień zwarta, prosta konstrukcja - użyteczny także w podróży lekki - może być używany często i przez długi czas cichy - nie wpływa na poczucie bezpieczeństwa małego dziecka zasilany elektrycznie - zapewnia wysoka skuteczność działania, a jednocześnie zmniejsza ryzyko przenoszenia infekcji na osoby opiekujące się dzieckiem Dane Techniczne Aspiratora Haxe: Maksymalne efektywne ciśnienie zasysania 350mmHg Poziom ciśnienia akustycznego: 75~80 dB Końcówka aspiratora: miękki silikon Silniczek: 3V na prąd stały Źródło zasilania: 2 x 1,5 V AA baterie alkaliczne Waga: około 190g (bez baterii), czyli podobnie jak telefon komórkowy. Wymiary: około 93,5 mm x 39,9 mm x 148 mm (dł. x szer. x wys.) - bez problemu mieści się w dłoni Produkt jest fabrycznie nowy Zestaw zawiera polską instrukcje obsługi Gwarancja 2 lata

114,80 zł
105,62 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,18 zł

60
BOON B11379 Zabawka do wody Rurki Pipes Cool kolor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BOON B11379 Zabawka do wody Rurki Pipes Cool kolor
Boon
Dostępny
30 szt.

Rury popękały, wzywamy hydraulika. I kto by pomyślał, że nieszczelne rury mogą być takie zabawne, jednak te w naszym wydaniu sprawiają, że czas kąpieli to nie lada gratka, nalewamy, przelewamy bez końca. RURY są w pięciu kształtach, których można używać pojedynczo lub razem tak, aby tworzyły łańcuch. Dzięki przyssawkom do ściany, woda przelewa się z powrotem do wanny, a nie na podłogę. Mali hydraulicy przygotujcie się do pracy. Opis szczegółowy: Rurki mogą być użytkowane oddzielnie lub w zestawie Mocowane do ściany za pomocą przyssawek Zestaw zawiera 5 rurek o unikatowym kształcie i funkcji Rekomendowany wiek dziecka: +12 m-cy Produkt wolny od BPA i PVC Czyszczenie i pielęgnacja: Dokładnie umyć przed pierwszym użyciem. Myć cyklicznie, tradycyjnie, w ciepłej wodzie z mydłem. Dokładnie wypłukać i suszyć na powietrzu.

101,90 zł
91,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,19 zł

61
Auto na radio z akumulatorem 540446 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto na radio z akumulatorem 540446 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

174,90 zł
157,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,49 zł

62
Tramwaj 548435 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tramwaj 548435 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.26

82,90 zł
74,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,29 zł

63
Auto na radio z akumulatorem 540453 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto na radio z akumulatorem 540453 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.07

174,90 zł
157,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,49 zł

64
Gniotek 551237 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gniotek 551237 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

6,20 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,4%
oszczędzasz 0,21 zł

65
Kołozeszyt PUKKA NEON A4 PROJECT BOOK różowy, kratka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt PUKKA NEON A4 PROJECT BOOK różowy, kratka
Pukka Pads
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Nowość! Project book z serii Neon. Kołozeszyt w kratkę. Posiada kolorową spiralę oraz 5 różnokolorowych przekładek z pojemnymi kieszeniami, które można dowolnie przestawiać. Zewnętrzna okładka jest czarna, a wykonana jest z polipropylenu. Kołonotatnik zamykany elastyczną gumką, która ma kolor spirali. Dostępne rozmiary: A4. Ilość stron: 200 gramatura papieru: 80g. Kolory: pomarańczowy, różowy, niebieski.

37,00 zł
31,45 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,55 zł

66
Hałaśliwe safari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hałaśliwe safari
Dostępny
2 szt.

Baw się, naśladując miauczące, warczące, syczące oraz chrumkające zwierzątka i dodaj do różnych odgłosów jeszcze jeden - swój śmiech! Seria ślicznie zilustrowanych, całokartonowych książek dla maluszków. Na okładce każdej z nich znajduje się przyjemny w dotyku materiałowy element. Każde zwierzątko podpisano odgłosem, jaki wydaje - można się więc bawić, naśladując bohaterów książeczki. W serii: Gwarny staw, Hałaśliwe safari, Wesoła farma, Głośna dżungla.

7,99 zł
6,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

67
Hot Wheels. GYL14 Monster Trucks. Wulkan kaskaderska arena - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GYL14 Monster Trucks. Wulkan kaskaderska arena
Hot Wheels, Mattel
Dostępny
92 szt.

Wulkan kaskaderska to niesamowity potężny zestaw do zabawy. Dzieci znajdą tu ogromny wulkan, wrogiego T-Rexa, 2 duże pętle, 2 wyrzutnie i kilka stref do kraks oraz robienia różnych kaskaderskich ewolucji. Przygotuj się na mnóstwo efektownej akcji! Odkryj w sobie bohatera, gdy wściekły T-Rex „rozbija” wulkan z rewelacyjnymi efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Musisz pokonać wroga i uniknąć kąpieli w lawie! W zestawie jest 1 pojazd Monster Trucks Hot Wheels Race Ace w skali 1:64 i 1 samochodzik Hot Wheels w skali 1:64, aby zabawę można było zacząć od razu po otwarciu opakowania. Na „trybunach” jest miejsce do przechowywania kolejnych samochodzików. Połącz ten ogromny zestaw z innymi zestawami do zabawy Hot Wheels i stwórz niesamowity świat pełen akcji, który zachęca do wielogodzinnej zabawy oraz rozwijania wyobraźni. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. • W tym ogromnym zestawie Hot Wheels Monster Trucks Wulkan Kaskaderska arena odkryjesz światełka, dźwięki, potężne pętle, wrogiego dinozaura w środku wulkanu oraz mnóstwo efektownej akcji! • Arena zawiera 2 wyrzutnie i kilka stref do kraks i popisów kaskaderskich: pokonaj T-Rexa Monster Truckiem, rób salta, przeskakuj nad przeszkodami i rozbijaj je! • Zabawę możesz zacząć od razu dzięki dołączonym do zestawu pojazdom: Monster Truckowi Hot Wheels Race Ace i samochodzikowi Hot Wheels w skali 1:64. • Połącz ten zestaw z innymi zestawami do zabawy Hot Wheels Monster Trucks, aby powiększyć swój świat Hot Wheels! • Świetny prezent dla dzieci od 4 roku życia, zwłaszcza fanów dinozaurów i Monster Trucków. Zapewnia godziny efektownej zabawy pełnej wyzwań!

541,90 zł
476,87 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 65,03 zł

68
Das Leben. A2. Materiały informacyjne do nauczania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Das Leben. A2. Materiały informacyjne do nauczania
Dostępny
1 szt.

So meistert man Das Leben Die Handreichung für den Unterricht enthält eine ausführliche Beschreibung des innovativen Lehr-Lern-Konzepts und seiner didaktischen Grundlagen, vielfältige Ideen und abwechslungsreiche Vorschläge, wie Sie das kluge Konzept in einen intuitiven Unterricht umsetzen können, Erläuterungen, wie Sie durch die Einbindung der PagePlayer-App ganz leicht Aufgaben erweitern können, weitere Anregungen, wie Sie ganz praktisch mit der PagePlayer-App multimedial unterrichten können sowie einen Anhang mit zusätzlichen Arbeitsblättern als Kopiervorlagen und Tests mit Lösungen.

149,40 zł
69
Tor GO!!! Speed 'n Chase 5,3m 62534 Carrera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tor GO!!! Speed 'n Chase 5,3m 62534 Carrera
Stadlbauer
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

331,90 zł
282,12 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 49,78 zł

70
Robopies zdalnie sterowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robopies zdalnie sterowany
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

W ZESTAWIE: PIES ROBOT 21 CM., PILOT, FUNKCJE: REAGUJE NA KOMENDY GŁOSOWE, CHODZI, TAŃCZY DO 3 UTWORÓW MUZYCZNYCH, WYKONUJE SZTUCZKI CYRKOWE, REAGUJE NA KOMENDY GŁOSOWE, REGULACJA GŁOŚNOŚCI, MOŻLIWOŚĆ RĘCZNEGO PROGRAMOWANIA, WYM. OPK: 37 X 29,5 X 17,5 CM., BATERIE: PIES 4 X AA 1,5V, PILOT 2 X AAA 1,5V BRAK W ZESTAWIE, 3+

190,38 zł
165,63 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 24,75 zł

71
Bateria Green Cell HS03 do laptopów HP 250 G4 G5 255 G4 G5, HP 15-AC012NW 15-AC013NW 15-AC033NW 15-AC034NW 15-AC153NW 15-AF169NW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell HS03 do laptopów HP 250 G4 G5 255 G4 G5, HP 15-AC01...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.19

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: SamsungIlość ogniw: 3Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakProducent: Green CellPojemność: 2600 mAhNapięcie: 10.8V / 11.1VCzas pracy: od 2 do 7hSeria: Standard Kompatybilne urządzenia: HP 348 G3HP 14HP 14THP 14ZHP 15HP 15THP 15ZHP 240 G4HP 240 G5HP 245 G4HP 245 G5HP 250 G4HP 250 G5HP 255 G4HP 255 G5HP 256 G4HP 14GHP 14QHP 15GHP 15QHP 17HP 17THP 17ZHP 246 G4HP 340 G3HP 346 G3 Kompatybilne modele: TPN-I120807611-131807611-141807611-421807611-831807612-131807612-141807612-421807612-831807956-001807957-001HS03HS03031HS03031-CLHS04HS04041HS04041-CLHSO3HSO4HSTNN-1B7BHSTNN-IB7BHSTNN-LB6UHSTNN-LB6VHSTNN-PB6SHSTNN-PB6TM2Q95AAM2Q95AA#ABAN2L85AATPN-1119TPN-1120TPN-C125TPN-C126TPN-I119

140,00 zł
Powiadomienie
72
ALBERO MIO Przewijak nadstawka krótka TĘCZE 402 róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ALBERO MIO Przewijak nadstawka krótka TĘCZE 402 róż
Albero mio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Przewijak twardy 70x48 cm do montowania na łóżeczku 120x60, posiada stópki zabezpieczające przed zsunięciem się z ramy łóżka Przewijak służy do codziennej pielegnacji niemowlęcia. Pokryty jest bezpieczną dla skóry dziecka folią, nie zawierającą ftalanów. Jego boki są specjalnie wyprofilowane, aby zabezpieczyć Maluszka przed zsunięciem się z przewijaka

69,70 zł
64,12 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,58 zł

73
Little Tikes - Rescue Tales Groom 'n Go Pet Backpack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Little Tikes - Rescue Tales Groom 'n Go Pet Backpack
Little Tikes, Rescue Tales
Dostępny
1 szt.

MIĘKKIE PIESKI DO przytulania. PIESKI POZOSTAJ CIEPŁE. Przytulanka utrzymuje ciepło przez około 20 minut BEZPIECZNA MIKROFALÓWKA. Otwórz kieszeń z tyłu szczeniaka i wyjmij woreczek. Włóż saszetkę do kuchenki mikrofalowej i podgrzewaj przez 30 sekund. Aby uzyskać cieplejszą saszetkę, dodawaj 10 sekund na raz. Nie przekraczaj 60 sekund. Wyjmij woreczek z kuchenki mikrofalowej, a następnie włóż do szczeniaka i bezpiecznie zamocuj kieszeń. Pies przekazuje Ci swoje ciepło, kiedy go przytulasz Każdy Przytulany Pup ma w oku łzę do wycierania Wiek: 3+ Lata Występuje w 3 rasach: Beagle, Yorkie i Frenchie. Zaadoptuj je wszystkie!

171,90 zł
132,36 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 39,54 zł

74
Rescue Tales. Prezent-niespodzianka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rescue Tales. Prezent-niespodzianka
Little Tikes, Rescue Tales
Dostępny
34 szt.

Ten słodki piesek będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka, które marzy o swoim pupilu. W opakowaniu znajduje się piesek-niespodzianka. Rescue Tales jest dumnym partnerem Best Friend Animal Society, organizacji zajmującej się ochroną zwierząt, aby odnalazły swój ukochany dom.

110,63 zł
99,57 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,06 zł

75
Tobi 2. Aparat kamera reżysera HD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tobi 2. Aparat kamera reżysera HD
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Światła, kamera, akcja! Kamera reżyserska Tobi 2 to idealny prezent dla ambitnych filmowców i fotografów, którzy mają wyobraźnię! Dwie kamery o wysokiej rozdzielczości rejestrują całą akcję. Dzięki zielonemu ekranowi i wbudowanemu tłu – można zostać superbohaterem, lektorem wiadomości, astronautą czy kimś zupełnie innym! Do wyboru jest ponad 40 animowanych teł! Edycja to pestka z kontrolerem aparatu, a robienie selfie to świetna zabawa dzięki wysuwanemu aparatowi, kijowi do selfie, wyjątkowemu ruchowi i automatycznemu timerowi! Photo Puzzle pozwala zamienić swoje ulubione zdjęcia w puzzle! Kamera Tobi 2 Director's ma wyświetlacz o przekątnej 2,4", gniazdo microSD na rozszerzoną pamięć i akumulator z kablem USB. Dodatkowo kamera komunikuje się z Tobi 2 Robot Smartwatch! Przed zabawą z kamerą Tobi Director's, proszę sprawdź dostępne aktualizacje oprogramowania sprzętowego: www.littletikes.com/tobi2-camera Dane techniczne: • dwie kamery o wysokiej rozdzielczości do robienia filmów i zdjęć, • ekran dotykowy 2,4”, • ochrona przed wodą, • pamięć 256 MB pamięci, • gniazdo Micro SD na rozszerzoną pamięć, • port USB, • do 2 godzin pracy baterii, • dwa wbudowane aparaty, • akumulator litowo-polimerowy, • ponad 40 wbudowanych teł. Funkcje: • kamera HD z samowyzwalaczem, • nagrywa filmy i robi zdjęcia, • wbudowany mikrofon, • edycja filmów na ekranie, • ekscytujące gry, w tym Photo Puzzle, • łączy się z zegarkiem Tobi 2 Robot Smartwatch jako pilot do zdalnego sterowania, • efekty specjalne: zielone tło fotograficzne, strony komiksu, kreator naklejek, sterowanie gestem, filmowanie poklatkowe, tryb maski. Zawartość zestawu: • kamera HD Tobi 2, • trójnóg/selfie stick, • zielone tło fotograficzne, • pasek na nadgarstek, • kabel USB do łatwego ładowania i pobierania. Wymiary opakowania: 30.0 x 15.0 x 10.0 cm

340,00 zł
306,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 34,00 zł

76
Tobi 2. Robot Smartwatch, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tobi 2. Robot Smartwatch, czerwony
Little Tikes
Dostępny
34 szt.

Tobi 2 Robot Smartwatch (czerwony) doskonale łączy innowacyjne funkcje smartwatcha z osobowością zabawnego robota! Najmłodsi mogą rywalizować w grach z innymi robotami Tobi 2, bawić się zaawansowaną grafiką i robić zabawne zdjęcia za pomocą aktywowanego ruchem aparatu ! Zawiera sterowaną gestami funkcję inteligentnego selfie, dzięki której mogą zrobić sobie i swoim przyjaciołom zdjęcia jednym machnięciem ręki, a następnie spersonalizują je za pomocą dekoracyjnych naklejek! Co więcej, jego pamięć pozwala na przechowywanie do 3000 zdjęć lub 30 minut wideo! Wbudowany krokomierz, gra taneczna i gra Walk 'n Wonder z rozszerzoną rzeczywistością sprawią, że Twój maluch będzie zawsze w ruchu! Tobi 2 Robot Smartwatch zawiera kalkulator, stoper, minutnik, budzik, kalendarz – i ma ponad 50 tarcz zegarka. Ponadto gra bezprzewodowa umożliwia granie w trybie wieloosobowym z innym robotem Smartwatch Tobi 2, a całkowicie nowy ulepszony interfejs użytkownika sprawia, że ​​korzystanie z niego jest przyjemniejsze i łatwiejsze. Kontrola rodzicielska umożliwia ustalanie limitów czasu przed ekranem i zatwierdzanie łączności bezprzewodowej. Szczegóły: • przezroczysta, podświetlana diodami LED obudowa, • nowe kolory i wygląd paska zegarka, • zabawna osobowość, poruszające się ramiona i nogi, • zegarek, kalendarz, stoper, minutnik, przypomnienia, budzik, komunikator, gry, • ponad 100 interaktywnych wyrazów twarzy i dźwięków, • rób zdjęcia i dodawaj zabawne naklejki, • nagrywaj filmy i rób selfie za pomocą dwóch aparatów, • śledź kondycję i kroki za pomocą krokomierza, • wybierz jedną z ponad 50 tarcz zegarka (możesz personalizować mu „buzię”), • graj w gry edukacyjne i angażujące do ruchu oraz rzeczywistość rozszerzoną, • noś na nadgarstku lub przymocuj do ubrania klips/stojak (w zestawie), • w zasięgu można przesyłać wiadomości, zdjęcia i nagrania głosowe ze sparowanym urządzeniem Tobi 2, • wersja językowa dotyczy wyłącznie kalendarza (dni tygodnia/miesiące), • języki do wyboru angielski/niemiecki/holenderski/francuski/hiszpański, • instrukcja w języku polskim. Dane techniczne: • ekran dotykowy, • trwały i odporny na zachlapanie, • 512 MB pamięci – do 3000 zdjęć lub 30 minut wideo, • dwa wbudowane aparaty, • rozdzielczość zdjęć: 640 x 480 pikseli, • rozdzielczość wideo: 320 x 240 pikseli, • łączność bezprzewodowa, • akumulator litowo-polimerowy, • nie posiada slotu na kartę SIM, • wytrzymałość baterii: do 5 dni (w zależności od intensywności użytkowania). Zawartość zestawu: • zegarek Tobi 2 Robot Smartwatch w kolorze czerwonym, • pasek do zegarka, • klips/podpórka, • kabel micro USB ułatwiający ładowanie i pobieranie zdjęć/filmów. Wymiary opakowania: 28.0 x 14.0 x 7.0 cm

320,00 zł
288,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 32,00 zł

77
ACADEMY AH-64A Apache - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ACADEMY AH-64A Apache
Academy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Wymiary: op. 14,5x30x4,8 cm Skala: 1/72

35,90 zł
33,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,87 zł

78
Kakegurui. Tom 12. Szał hazardu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kakegurui. Tom 12. Szał hazardu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Słabi odpadną, pozostaną silni. Wielkimi krokami zbliża się koniec wyborów do samorządu szkolnego. Rozpoczyna się kupowanie głosów i większość z nich gromadzi jedna osoba. Przewodnicząca Kirari Momobami organizuje Wielkie Zgromadzenie, w którym czołowi zawodnicy muszą stanąć do walki. Oto dwunasty tom serii o szkole pięknych hazardzistek, gdzie silne charaktery ścierają się ze sobą.

23,00 zł
20,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,30 zł

79
Re: Zero. Życie w innym świecie od zera. Tom 25 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Re: Zero. Życie w innym świecie od zera. Tom 25
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

– Moglibyśmy żyć w najlepszy możliwy sposób! Subaru Natsuki kolejny raz umiera w walce. Zdeterminowany by uratować wszystkich, skupia się na pokonaniu pięciu przeszkód. Niestety, okazuje się, że powroty przez śmierć pozostawiają negatywny ślad na jego psychice. Na szczęście chłopak nie jest sam. Jako pierwsza okazuje mu uwagę i wsparcie Beatrice. Przypomina mu, że „nie jest nadczłowiekiem”. Starając się o tym pamiętać, bohater postanawia znaleźć jakiś inny sposób na wyjście z matni… Trafia na książkę, w której zapisano jego utraconą przeszłość. Znajduje Księgę Umarłych Subaru Natsukiego. – Kocham cię, Mistrzu! Kolejne czterysta lat minie jak jeden dzień! W finałowych rozdziałach szóstej księgi przeszłość miesza się z przyszłością. – Bardzo chciałem cię spotkać, Rem!

27,00 zł
21,60 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,40 zł

80
Reaktor 1F - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reaktor 1F
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

Głównym bohaterem tej opowieści jest zwykły człowiek, który po katastrofie, jaką było trzęsienie ziemi, postanawia pomóc w usuwaniu jej skutków, dlatego podejmuje się ekstremalnie niebezpiecznej pracy. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wyglądało życie personelu pomagającego w usuwaniu skutków awarii reaktora F1 na terenie elektrowni jądrowej Fukushima, to właśnie tu znajdziecie szczegółowe opisy sprzętu, podejmowanych działań i zabezpieczeń, jakie obowiązywały w miejscach objętych skażeniem. Dowiecie się również, jak tak naprawdę żyły zatrudnione tam osoby. Wprawdzie próżno by szukać w tej opowieści porywających przygód typowo komiksowych bohaterów, jednak wierzymy, że dla tych, których interesują realia i fakty oraz prawdziwe, a nie wymyślone zagrożenia, książka ta będzie fascynującą lekturą.

70,00 zł
56,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 14,00 zł

81
BABY 01143 Kubek silikonowy niewysypek składany Citadel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BABY 01143 Kubek silikonowy niewysypek składany Citadel
BABY IN WORLD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kubeczek o opatentowanej technologii. Składany pojemnik powoduje, że maluch będzie łatwo i ciekawie spożywać posiłki. Warzywa i owoce staną się ulubioną przekąską. Jedzenie będzie dla dziecka dużo zabawniejsze i bardziej higieniczne oraz pozwoli rozpocząć naukę samodzielnego spożywania posiłku. Poręczny uchwyt sprawia, że maluch z łatwością utrzyma kubek, trenując uchwyt oraz precyzję ruchów. Dodatkowo kubeczek posiada wkładkę, która sprytnie zmienia go w niewysypek. Można śmiało włożyć do niego ulubione przekąski dziecka, ograniczając do minimum wysypanie zawartości. Niezbędny w podróży, przydatny przy wyjściu na spacer, żłobka i przedszkola. Kubek można powiększyć lub zmniejszyć, przez co z łatwością każda mama schowa go do torebki Cechy Produktu: 1. Wolne od BPA, Ftalanów, PCV, Latexu 2. Przyjazny dla środowiska ECO-friendly 3. Możliwość używania w mikrofalówce i piekarniku (do 220°) 4. Myć ręcznie ciepłą wodą z delikatnym płynem do naczyń Wymiary: wysokość: 12,5cm średnica: 6,5cm

57,50 zł
Powiadomienie
82
Prześcieradło ochronne 024 70x140 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,70 zł
Powiadomienie
83
Pluszak Kozica z Głosem 22 cm Sun-day K1165 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Kozica z Głosem 22 cm Sun-day K1165
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.28

Maskotka pluszowa /p p Kozica z głosem 3 kolory /p p Wymiary 22cm /p p Pakowanie w kartonie 6sztuk nbsp nbsp x 20zgrzewek /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX K1165

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

84
Pluszak Kwiat z Grzechotką 16cm Sun-day K1075 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pluszak Kwiat z Grzechotką 16cm Sun-day K1075
Sun-day, Sun-day
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.10

Maskotka pluszowa /p p Kwiatek z grzechotka /p p Wymiary 16cm /p p Pakowanie w kartonie 24sztuki x 18zgrzewek /p p Firma SUN-DAY /p p INDEX K1075

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

85
Kreatywna ukłądanka do wkręcania 261 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywna ukłądanka do wkręcania 261 elementów
Artyk
Dostępny
3 szt.

W ZESTAWIE: GEOMETRYCZNE PŁYTKI, ŚRUBKI, NAKRĘTKI, ŚRUBOKRĘT I KLUCZ PŁASKI, WKRĘTARKA Z 2 KOŃCÓWKAMI NA BATERIE, INSTRUKCJA, WYM. OPK: 29,5 X 33 CM, BATERIE 2 X AA BRAK W ZESTAWIE, 3+

87,24 zł
75,90 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,34 zł

86
Pensjonat w Zaświatach. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pensjonat w Zaświatach. Tom 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

Słynny pensjonat w Zaświatach, Niebiańska Gospoda... Aoi, za zgodą Mistrza, otwiera w końcu własną restaurację – Kwiat Księżyca. Niełatwo jest jednak prowadzić interesy w najbardziej pechowym miejscu w Zaświatach. Dziewczyna na różne sposoby stara się zdobyć klientów, ale czyżby ktoś próbował jej w tym przeszkodzić?

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

87
Z Bogiem nie ma nic niemożliwego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z Bogiem nie ma nic niemożliwego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

20 świadectw uzdrowień opatrzone komentarzem znanej ewangelistki, „Bożego generała”. Spektakularne uzdrowienia ze służby Kathryn Kuhlman.

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

88
Kocha... nie kocha... Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocha... nie kocha... Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Rozmarzona Yuna i pragmatycznie podchodząca do miłości Akari zaprzyjaźniają się, choć są swoimi kompletnymi przeciwieństwami. Co przyniesie znajomość dziewcząt z popularnym Rio i lekkoduchem Kazuomim? Oto opowieść o rozkwitających uczuciach i nieoczekiwanych konfliktach!

22,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,00 zł

89
Moriarty. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moriarty. Tom 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

William wysyła pułkownika Morana na ściśle tajną misję przydzieloną oddziałowi MI6, która ma doprowadzić do zakończenia wyniszczającej wojny w Afganistanie. I gdy Moranowi udaje się uporać z szarą eminencją, która stoi za konfliktem mającym wpływ na sytuację całego świata, a także z własnymi demonami z czasów służby w Afganistanie, na scenie pojawia się kolejna tajemnicza sylwetka, a mrok nad imperium brytyjskim znów gęstnieje!

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

90
Wierzę w cuda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierzę w cuda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.18

Drogi czytelniku, jeżeli czytasz tę książkę z zamiarem „rzucenia mi wyzwania”, abym przekonała cię do czegoś, w co nie chcesz uwierzyć – to jej nie czytaj. Po prostu o niej zapomnij. Nie zamierzam przekonywać sceptyków tylko i wyłącznie za pomocą cudów. Jeżeli zamierzasz czytać te strony z podejściem krytycznym, cynicznym czy pełnym zwątpienia – to lepiej przekaż ją komuś innemu, gdyż historie zawarte na tych kartkach są bardzo cenne dla osób, które je przeżyli. Ich doświadczenia są zbyt wartościowe i zbyt święte, by dzielić je z ludźmi, którzy chcą jedynie szydzić i wyśmiewać. Takie doświadczenia są przechowywane w głębi serca z podziwem, dziękczynieniem i głęboką wdzięcznością. Są tak samo realne i cudowne dla tych ludzi jak w momencie, gdy się wydarzyły. Jeżeli uważasz, drogi czytelniku, że występuję przeciwko medycynie, lekarzom czy stosowaniu leków ponieważ wierzę w moc modlitwy i Bożą moc do uzdrawiania – to jesteś w błędzie. Gdybym to ja sama wybierała swój zawód, to prawdopodobnie zdecydowałabym się na medycynę albo na prawo, ale ja nie miałam wyboru – zostałam powołana przez Boga do głoszenia Ewangelii.

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

91
Jak słyszeć głos Boga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak słyszeć głos Boga
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.14

Najważniejsze, czego człowiek może się nauczyć w życiu, to słyszeć Boga. To może ocalić czyjeś, może nawet twoje, życie. I nie chodzi tu tylko o wiedzę, czy też otrzymanie odpowiedzi. Wielu ludzi straciło coś w życiu lub ominęło ich coś, tylko dlatego, że nie słyszeli Boga albo słyszeli Go niezbyt dokładnie. Czasem nie byli w stanie rozpoznać, co było od Boga, a co było od człowieka. Jestem przekonany, że każdy, kto słyszy Boga, ma ogromne przywileje i „korzyści” we wszystkich dziedzinach. Wierzę, że każdy, kto dobrze słyszy Boga, ma więcej, aniżeli posiadałby wszystkie dary i służby. Powodzi mu się we wszystkich sferach życia i oczywiście w służbie Bogu. Wskazówki zawarte w tej książce skierowane są do wszystkich nowo nawróconych i dojrzałych wierzących. Omówiono w niej wszystko od A do Z, aby zbudować fundament dla tych, którzy go nie mają i poprawić lub odnowić temat tym, którzy mają „nadszarpnięte” informacje. Ci zaś, którzy słyszą Boga, po lekturze nauczą się Go słyszeć jeszcze lepiej. A co mają zrobić ci, którzy w ogóle nie słyszą Boga? Wierzę, że najpierw należy poznać wszystkie sposoby, jakimi Bóg do nas przemawia. Po drugie, trzeba obowiązkowo uczyć się słuchania Jego głosu. Nie rodzimy się z tym w momencie nawrócenia. Ta możliwość przychodzi z czasem, a potem staje się już nawykiem. Dziś jesteśmy podzieleni na dwa obozy. Jedni uważają, że to określony dar, który otrzymuje się od Boga. Drudzy natomiast, że można się tego nauczyć. Wierzę, że można zrobić pewne rzeczy, aby słyszeć Boga lepiej i wyraźniej. Jestem przekonany, że im częściej człowiek praktykuje słuchanie Boga, tym częściej i bardziej precyzyjnie Go słyszy. Uwierzcie, tego można się nauczyć!

19,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

92
Jak potężny wiatr - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak potężny wiatr
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.18

Wziąłem depeszę do banku i podjąłem pieniądze na przelot do Dżakarty. Ale kiedy przyjechałem do Dżakarty znalazłem się w prawdziwych opałach. Jak mogłem dostać wizę do Ameryki, kiedy nie miałem sponsora, który zatroszczyłby się o mój pobyt tam? Poszedłem do amerykańskiego vice-konsula, ale on nie chciał dać mi wizy. – Kto będzie pana utrzymywał? – zapytał mnie. – Pan Jezus – odpowiedziałem. – Tak, to porządny gość – odpowiedział mi vice-konsul – ale nie możemy zaakceptować go jako pańskiego sponsora. Wyszedłem z ambasady bez wizy. Po obiedzie i długiej modlitwie, Pan powiedział mi, żebym poszedł z powrotem do konsulatu i jeszcze raz poprosił o wizę. Kiedy tam poszedłem nie było vice-konsula, więc rozmawiałem z pewną kobietą, która, jak później odkryłem, okazała się być konsulem. – Kto będzie sponsorował pański pobyt? – zapytała. – Pan Jezus – odpowiedziałem. Bez zastanowienia wypisała i wręczyła mi wizę. – A jak będzie pan się utrzymywał w Ameryce? – spytała znowu. – Pan będzie zaspokajał każdą moją potrzebę. Obiecał mi to! – odrzekłem. – A może pan będzie ciężarem dla Ameryki? – Na pewno nie będę problemem dla nikogo w Ameryce – powiedziałem – jeżeli Pan Jezus może wziąć problemy całego świata na siebie, to na pewno się też mną zaopiekuje. Kiedy wyszedłem, powiedziałem: „Panie naprawdę udowodniłeś mi swoją pomoc, ale wiesz, że nie potrafię zbyt dobrze mówić po angielsku”. „Po prostu jedź tam, a ja zajmę się problemem języka”, powiedział Pan. „Kiedy będziesz przygotowany, żeby mówić, a nie będziesz potrafił, to możesz powiedzieć ludziom: «Mój Jezus mnie zawiódł»”.

32,90 zł
23,03 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

93
W blasku Bożej chwały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W blasku Bożej chwały
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.20

Czasami zastanawiam się, jak potoczyłoby się moje życie, gdybym urodziła się chłopcem. Naprawdę nie wiem, jak wyglądałoby moje życie jako mężczyzny, gdyż jestem stuprocentową kobietą. Zdaniem wielu, bycie kobietą w służbie oznacza, że już na starcie jest trudniej, ale nigdy nie myślałam w ten sposób. Po prostu unoszę wyżej podbródek i zachowuję się tak, jakbym nie słyszała obraźliwych uwag. Nie prosiłam o tę służbę. Bóg wie, że wolałabym robić coś innego, ale to On mnie w niej postawił i ci, którzy nie lubią kobiet – kaznodziei powinni mieć pretensje do Boga, a nie do mnie. Tak po prostu.

32,90 zł
23,03 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

94
Płonące serce. Rozbudzanie pasji dla Boga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płonące serce. Rozbudzanie pasji dla Boga
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.08

Ta książka to podróż w kierunku prawdy. Wielu pragnie poznać prawdę, jednak kiedy zostaną z nią skonfrontowani, odrzucają ją, ignorują, albo wykręcają dla swoich własnych korzyści. Taki stan rzeczy wywołał w naszym pokoleniu poważne problemy i zrodził społeczeństwo zanurzone w zwiedzeniu. Jezus dokładnie przed tym wielokrotnie ostrzegał dzieci naszych czasów. Zwiedzenie stanowi poważny problem, ponieważ ci, którzy dali sięw nie schwytać, wierzą, że chodzą w prawdzie. Paweł opisywał dni ostateczne Tymoteuszowi: „Albowiem przyjdzie czas, że zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich upodobań nazbierają sobie nauczycieli, żądni tego, co ucho łechce, i odwrócą ucho od prawdy, a zwrócą się ku baśniom” (2 Tym. 4:3–4). Jedna z definicji greckiego słowa baśnie, użytego w wersecie 4 to „łgarstwo”. Jeżeli łgarstwo jest prezentowane jako prawda wystarczająco długo, wielu poprze je całym swoim życiem. Kiedy autentyczna prawda zostanie objawiona na podstawie Pisma, zostanie odrzucona jako herezja. Paweł pisał, że nie ścierpią zdrowej nauki. Słyszałem jak pewien mówca twierdzi: „Niezdrowe nauki, które są głoszone w naszych kościołach, to nie informacje z książki telefonicznej. To są doktryny nauczane na podstawie Pisma”. Ostrzegał, że te nauki powstały na podstawie Biblii, a zatem zostały powszechnie zaakceptowane, pomimo że nie są zdrowe.

34,90 zł
24,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

95
Oni znali Swojego Boga. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oni znali Swojego Boga. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

Książka zawiera kilkanaście biografii osób różnych narodowości, płci, pochodzących z różnych epok i kościołów. Wszystkie jednak mają wspólny mianownik - pokazują w jaki sposób Bóg manifestuje się poprzez znaki i cuda, które są oznaką życia duchowego osoby należącej do Chrystusa i cechą samego Wszechmogącego Boga. W tomie 2 znajdują się biografie osób takich jak: John Woolman, Robert Aitken, George D. Watson, Basil Malof, George Henry Land i innych. Książka została przygotowana z ufnością, że spojrzenie na życie tych bogobojnych Bożych bohaterów wiary pobudzi nas wszystkich do tego, by poznawać bliżej Boga, trwać w relacji z nim i dokonywać tu i teraz dzieł do których On sam nas powołał.

27,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,4%
oszczędzasz 7,91 zł

96
Zawsze wzrastająca wiara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawsze wzrastająca wiara
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

Zawsze wzrastająca wiara jest zbiorem osiemnastu kazań S. Wiggleswortha wygłaszanych w różnych częściach świata. On sam nie zamierzał ich spisać w celu opublikowania, lecz zostały zanotowane jako stenogramy, które wydano w późniejszym czasie. W ten sposób w 1924 roku, powstała książka, istniejąca do tej pory w wielu przedrukach i tłumaczeniach. Smith Wigglesworth odszedł, aby być wiecznie z Panem w osiemdziesiątym siódmym roku życia. Również odeszli i zostali zapomniani jego krytycy, lecz prosty, niewykształcony hydraulik z Bradford ciągle jeszcze prowadzi grzeszników do Jezusa i budzi wiarę w Boże uzdrowienia, dzięki swym poselstwom z których i my możemy dziś korzystać. Spis treści: 1. Wyzwolenie dla jeńców 2. Miej wiarę w Boga! 3. Moc imienia 4. Życie w Duchu 5. Co to znaczy być pełnym Ducha 6. Czy chcesz być uzdrowiony 7. Sprawiedliwość 8. Jestem Panem, który cię uzdrawia 9.On wziął na siebie nasze słabości 10. Słowa, które darzą życiem 11. Biblijne dowody na chrzest w Duchu Świętym 12. Dary duchowe 13. Słowo wiedzy i wiara 14. Dar uzdrawiania i czynienia cudów 15. Dar proroctwa 16. Rozróżnianie duchów 17. Dar języków 18. Nasz zmartwychwstały Chrystus

29,90 zł
20,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

97
Model metalowy RMZ Ford GT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model metalowy RMZ Ford GT
Daffi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.23

Skala: 1:32

21,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

98
Ewolucja-rewolucja. Od Darwina do DNA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewolucja-rewolucja. Od Darwina do DNA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Dlaczego chodzimy na dwóch nogach? Skąd u słonia wzięła się trąba? Skąd się wzięliśmy... i co będzie później? Przyłącz się do Roberta Winstona i wraz z nim prześledź historię nauki o ewolucji oraz przekonaj się, jak rewolucyjna teoria jednego człowieka zmieniła świat. Zbadaj krainy ognia, spotkaj się z dziwnymi stworzeniami i zajrzyj w przyszłość, towarzysząc Darwinowi w jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu kolebki gatunków. Dowiedz się, jak - zdaniem myślicieli pracujących przed Darwinem - rozpoczęło się życie, i odkryj, jak bardzo zmieniły się od tamtych czasów nasze poglądy na ten temat.

29,90 zł
21,83 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

99
Bajki dla przedszkolaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki dla przedszkolaków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

To książka dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Ciekawe opowiadania - napisane prostym, przystępnym językiem - i urocze, kolorowe ilustracje zachwycą młodych czytelników Miłego czytania, rodzice! Miłego słuchania, maluchy!

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

100
Bajeczki dla maluszków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczki dla maluszków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

To książka dla maluchów w wieku od 1 do 3 lat. Krótkie, wesołe opowiadania, proste słownictwo, trochę rymów i urocze kolorowe ilustracje zachwycą młodych czytelników. Miłego czytania, rodzice! Miłego słuchania, maluchy!

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

Wróć do góry