hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.09.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 25 września 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wirus. Halloween (Muduko), na drugim Pinokio (Carlo Collodi). Kolejny produkt to Pchła Szachrajka (Jan Brzechwa) oraz Origami 3D. Paw, 549 elementów (Alexander).
1
Wirus. Halloween - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wirus. Halloween
Muduko
Dostępny963 szt.

Dodatek do gry „Wirus”! Nietoperze w amoku przelatują pod stropem szpitala. Krwiożercze monstra rzucają się po korytarzach, budząc grozę w personelu i pacjentach. Ta noc z pewnością będzie niezapomniana… Dodatek „Halloween” wprowadza nowe, przerażające karty do najbardziej zaraźliwej gry karcianej na świecie! Zawartość opakowania: • 15 kart Główne atuty: • dodatek wprowadza nowe karty, które urozmaicą rozgrywkę, • dodatek tematyczny, który można rozgrywać przez cały rok, • gra o walorach biobójczych.

25,00 zł
21,25 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

90 osób kupiło
2
Pinokio - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio
Dostępny44 szt.

Klasyczna wersja historii drewnianego pajaca. Znakomicie zilustrowana przez Jana Marcina Szancera (ilustracje kolorowe i czarno-białe).

19,90 zł
12,99 zł

Rabat 34,7%
oszczędzasz 6,91 zł

10 osób kupiło
3
Pchła Szachrajka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pchła Szachrajka
Dostępny54 szt.

Pełna humoru i groteski wierszowana opowieść o sprytnych postępkach pewnej pchły.

31,90 zł
19,99 zł

Rabat 37,3%
oszczędzasz 11,91 zł

8 osób kupiło
4
Origami 3D. Paw, 549 elementów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami 3D. Paw, 549 elementów
Alexander
Dostępny75 szt.

Jeszcze nigdy stworzenie czegoś tak pięknego nie było tak proste! „Origami 3D” to seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. Zastosowanie opatentowanego kształtu z wyraźnie wytłoczoną linią zgięcia, sprawiło, że w trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła. Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę. W zestawie znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia. Dla tych którzy są wzrokowcami, stworzona została także instrukcja wideo, w której sama projektantka serii San San Oo prezentuje poszczególne etapy składania modelu. Bez kleju! Bez wycinania! Instrukcja wideo! Spójrz na filmik instruktażowy i podejmij wyzwanie razem z nami. Paw w formie „Origami 3D” to nie tylko wspaniała zabawa, ale także wyjątkowy pomysł na upominek, czy też ozdobę mieszkania. Zawartość opakowania: 549 elementów

48,97 zł
42,60 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,37 zł

7 osób kupiło
5
Montessori Fiszki sensoryczne HEADU - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Montessori Fiszki sensoryczne HEADU
Headu
Dostępny60 szt.

Poznaj nowe słowa i faktury!Gra daje dziecku możliwość rozwinięcia zmysłu dotyku, nauki grupowania zdjęć i obiektów oraz poszerzenia słownictwa. Opakowanie zawiera cztery elementy dotykowe z gładkimi, szorstkimi, klującymi i kudłatymi powierzchniami oraz 20 kartek ze zdjęciami zwierząt i przedmiotów, które mogą być pogrupowane za pomocą tekstury powierzchni.Kolorowe plansze ze zdjęciami spodobają się maluchom. Przedszkolaki będą chętnie uczyły się rozpoznawać i nazywać zwierzęta oraz przedmioty. Zestaw jest odpowiedni dla dziewczynek i chłopców.W zestawie znajduje się również instrukcja z opisem stosowania metod Montessori, która pozwala na efektywną naukę podczas zabawy.W zestawie:- 4 elementy dotykowe- 20 zdjęć zwierząt i przedmiotów- instrukcjaWiek: 1-4

40,90 zł
37,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

5 osób kupiło
6
Etnografia pamięci PRL-u. Kultura codzienności Polski powojennej 1956-1989 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etnografia pamięci PRL-u. Kultura codzienności Polski powojennej 1956-...
Dostępny8 szt.

W PRL-u zaczął obowiązywać pewien model normatywny, stanowiący, że człowiek socjalizmu winien być człowiekiem kulturalnym. Uczestnictwo w kulturze było źródłem prestiżu, a postulat rozwoju osobowości ludzkiej, rozumiany jako stawanie się człowiekiem kulturalnym, stał się popularnym i niemal powszechnym składnikiem modelu awansu społecznego. Od inteligencji oczekiwało się działań mających na celu podnoszenie poziomu kulturalnego, przede wszystkim wprowadzania w kulturę narodową warstw słabiej wykształconych. Powojenne dekady są w tym kontekście o tyle specyficzne, że wtedy już na dobre pogrzebano takie wyznaczniki prestiżu, jak rodowód szlachecki, tzw. dobre urodzenie i dziedziczny majątek, w zamian proponując ideał człowieka socjalistycznego, dla którego oświata i kultura mają być powszechnie dostępne, a stawanie się człowiekiem kulturalnym modelem rozwoju osobowości, przedmiotem aspiracji i składnikiem awansu społecznego. W naszych badaniach okresu PRL-u chcieliśmy się skupić przede wszystkim na pamięci o doświadczeniu codzienności osób, które okres ten świadomie przeżyły. Perspektywa nasza dotyka więc doświadczenia odnoszącego się nie tyle do świadków historii, rozumianej jako sekwencja znaczących zdarzeń, ile raczej po prostu do codzienności osób, które w tej historycznej epoce żyły. Celem badań nie jest pokazanie, jak PRL funkcjonował, ale jak wyglądało odnajdywanie się w nim jednostki, zwłaszcza jej sposoby radzenia sobie, życia, doświadczania. Dlatego też nie tyle koncentrujemy się na badaniu pamięci kulturowej PRL-u, ile staramy się odnieść do pamięci komunikacyjnej o okresie PRL-u. Pamięci zbieranej w formie narracji osobistych i biograficznych, takiej która jest analogiczna do pamięci opowiadanej.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

3 osoby kupiły
7
Żaba - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żaba
Collecta
Dostępny168 szt.

To figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
8
Litewski nie gryzie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Litewski nie gryzie
Dostępny1 szt.

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka pisma, gramatyki i słownictwa za pomocą ćwiczeń Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka litewskiego na poziomie komunikatywnym. Książka (152 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych zamieszczono około 40 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ponad 100 ćwiczeń, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. Ponadto na marginesach zamieszczono praktyczne minisłowniczki, a na końcu podręcznika zbiorczy słownik. Do książki dołączono nagrania mp3 profesjonalnych lektorów, które pomagają w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu. Litewski nie gryzie! to kurs, z którym: - aktywnie uczysz się języka od podstaw, - przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo, - praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, - uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych, - poznajesz współczesny, codzienny język litewski. Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że litewski nie gryzie! *Powyższy tytuł jest drugim wydaniem książki Litewski nie gryzie.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

3 osoby kupiły
9
Europa przeciwko Żydom. 1880-1945 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa przeciwko Żydom. 1880-1945
Dostępny198 szt.

Słynny niemiecki historyk dokonuje przenikliwej analizy ogólnoeuropejskiej wrogości wobec Żydów. Genezy nowoczesnego antysemityzmu doszukuje się w powiększającym się pod koniec XIX wieku dystansie społecznym między szybko emancypującą się mniejszością żydowską a dużo wolniej przekształcającymi się wspólnotami chrześcijańskimi. Wzrost demokracji i poszerzające się prawa wyborcze paradoksalnie sprzyjały tejże wrogości, gdyż sukcesy żydowskie uznawano za nieuprawnione, odnoszone kosztem tzw. narodów gospodarzy. Aly pokazuje, jak nowoczesny antysemityzm karmiony przez nacjonalizmy, kryzysy gospodarcze i społeczne konflikty został zręcznie wykorzystany przez niemieckich okupantów w czasie II wojny światowej do realizacji polityki eksterminacji Żydów.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

2 osoby kupiły
10
Młody z Hollywood. Skąd wziął się najokrutniejszy gang świata Mara Salvatrucha 13 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młody z Hollywood. Skąd wziął się najokrutniejszy gang świata Mara Sal...
Dostępny108 szt.

"Reportaż o najokrutniejszym gangu świata Mara Salvatrucha 13 terroryzującym Salwador. Bracia Martínezowie zastanawiają się w nim, dlaczego gangi są dla wielu Salwadorczyków sposobem na życie, co jest źródłem przemocy i wreszcie ? jaką rolę w destrukcji salwadorskiego państwa odegrały Stany Zjednoczone. Juanowi José udało się przeniknąć do struktur Mara Salvatrucha 13, w efekcie czego możemy przyglądać się funkcjonowaniu gangu od środka. Krytyka zagraniczna uznała ?Młodego z Hollywood? za wzór reportażu literackiego."

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2 osoby kupiły
11
CEBA 212-059-170 Przewijak twardy długi 50x80 Comfort Lisek ecru - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,90 zł
69,58 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 16,32 zł

1 osoba kupiła
12
Ilustrowany słownik niemiecko-polski / polsko-niemiecki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik niemiecko-polski / polsko-niemiecki
Dostępny35 szt.

Ilustrowany słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki to niezastąpiona pomoc w nauce języka niemieckiego • 600 haseł • uproszczona wymowa • przystępnie wyjaśnione reguły gramatyczne

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
13
Teoria i filozofia prawa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoria i filozofia prawa
Dostępny24 szt.

Niniejsze repetytorium, dzieło Autorów z 2 ośrodków naukowych - uniwersytetu Jagiellońskiegoo i Uniwersytetu Śląskiego, stanowi cenną pomoc dla osób, które chcą zweryfikować i usystematyzować swoja wiedze z zagadnień teorii i filozofii prawa. Jako publikacja z zakresu filozofii książka jest wyjątkowo nowoczesnym i oryginalnym dziełem, zarówno pod względem układu, sekwencji prezentowanych zagadnień jak i szczegółowej zawartości merytorycznej, podanej w intersujący i czytelny sposób. Zakres repetytorium sięga samych fundamentów, teoretycznych i filozoficznych podstaw prawa, składa się z 5 częśći - ogólne zagadnienia torii i filozofii prawa, teoria prawa, filozofia prawa, prawo, sprawiedliwośc, polityka, inne obszary badawcze prawoznawstwa. Autorzy w opisowy sposób przedstawiają najbardziej doniośle właściwości konkretnych stanowisk filozoficznych w jurysprudencji, a także prezentują podstawowe osiągnięcia teoretycznego namysłu nad prawem w naszej kulturze prawnej. Z repetytorium mogą przede wszystkim korzystać studenci przygotowujący się do egzaminów i zajęć dydaktycznych. Opracowanie pomoże im skutecznie powtórzyć materiał i zweryfikować wiedzę.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

1 osoba kupiła
14
Robin Hood stojący - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robin Hood stojący
PAPO
Dostępny8 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju. Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori. Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

41,00 zł
35,67 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,33 zł

1 osoba kupiła
15
Karak Goblin ALBI - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karak Goblin ALBI
Albi
Dostępny38 szt.

Zupełnie nowa gra z serii Karak! Wcielsię w swoją ulubioną postać i przemierzajpodziemia tym razem wielopoziomowejaskinie goblinów. Walcz z potworami, zazwycięstwo zdobywaj nowe karty, którymirozbudujesz swoją talię, zmierz się z bossemi stań się bohaterem królestwa! Karak:Goblin to karciana gra typu deck-building,stanowiąca całkowicie nową odsłonę bestsellerowegoKaraka.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

1 osoba kupiła
16
Uliczanka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uliczanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Tomik poetycki.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
17
Księżniczka z psem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczka z psem
PAPO
Dostępny5 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju. Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori. Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

34,10 zł
29,67 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,43 zł

1 osoba kupiła
18
Krwawy strzęp. Wspomnienia bajończyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krwawy strzęp. Wspomnienia bajończyka
Dostępny63 szt.

Niewielki, zaledwie dwustuosobowy oddział polskich ochotników w armii francuskiej, zwanych bajończykami i walczących na froncie zachodnim w latach 1914–1915, zapisał się w narodowej historii jako wyjątkowy. Bajończycy byli jedyną przed utworzeniem słynnej Błękitnej Armii gen. Józefa Hallera zorganizowaną formacją wojskową, która toczyła boje z Niemcami pod polskim sztandarem. Tragiczne dzieje oddziału, który ostatecznie rozwiązano z powodu zbyt wielu poniesionych strat, najpełniej zachowały się w literaturze dzięki wspomnieniom Jana Żyznowskiego. Uznany malarz ekspresjonista, scenograf, krytyk i powieściopisarz do końca życia będzie w swej twórczości wracał do wojennych doświadczeń. W Krwawym strzępie odnajdziemy szczery, poruszający zapis żołnierskiego losu: rozstanie z bliskimi, powołanie oddziału, przeszkolenie w Bayonne i podróż na front A wreszcie dramatyczne walki w Szampanii, utrata towarzyszy broni i ciężar życia w okopach, gdy śmierć nie przychodziła, życie za to pastwiło się nad nami w sposób niewypowiedzianie okrutny.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
19
Lampka nocna świetlik - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka nocna świetlik
Clementoni, Baby Clementoni
Dostępny87 szt.

Lampka nocna z wielokolorowymi efektami świetlnymi, muzyką klasyczną i białymi szumami to uroczy i praktyczny gadżet, który ułatwi zasypianie Twojemu maluszkowi. Lampkę można zawiesić lub postawić na stoliku nocnym. Zapewnia ona aż 15 minut efektów świetlnych oraz dźwięków w postaci białego szumu i muzyki klasycznej. Efekty świetlne i dźwiękowe można aktywować oddzielnie. Przygaszone światło na skrzydełkach i korpusie stworzy efekt delikatnego oświetlenia w ciemnym pomieszczeniu.

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

2 osoby kupiły
20
Miejsca pamięci powstania listopadowego prawobrzeżnej Warszawy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miejsca pamięci powstania listopadowego prawobrzeżnej Warszawy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Sonet GrochowaTu na tej ziemi, gdzie stoi mój dom,w lasach, na polach Grochowa mężniewalczył mój pradziad z carskim orężem,by wyrwać Polskę z moskiewskich szpon.

45,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

1 osoba kupiła
21
The Legendary 1979 No Nukes Concerts, 2 CD + Blu-ray - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Legendary 1979 No Nukes Concerts, 2 CD + Blu-ray
Bruce Springsteen & The E Street Band, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Prove It All Night 2. Badlands 3. The Promised Land 4. The River 5. Sherry Darling 6. Thunder Road 7. Jungleland 8. Rosalita Come Out Tonight 9. Born To Run 10. Stay 11. Detroit Medley 12. Quarter To Three 13. Rave On

110,90 zł
Powiadomienie
22
The Legendary 1979 No Nukes Concerts, CD + DVD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Legendary 1979 No Nukes Concerts, CD + DVD
Bruce Springsteen & The E Street Band, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Prove It All Night 2. Badlands 3. The Promised Land 4. The River 5. Sherry Darling 6. Thunder Road 7. Jungleland 8. Rosalita Come Out Tonight 9. Born To Run 10. Stay 11. Detroit Medley 12. Quarter To Three 13. Rave On

110,90 zł
Powiadomienie
23
The Legendary 1979 No Nukes Concerts, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Legendary 1979 No Nukes Concerts, 2 LP
Bruce Springsteen & The E Street Band, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Prove It All Night 2. Badlands 3. The Promised Land 4. The River 5. Sherry Darling 6. Thunder Road 7. Jungleland 8. Rosalita Come Out Tonight 9. Born To Run 10. Stay 11. Detroit Medley 12. Quarter To Three 13. Rave On

161,90 zł
Powiadomienie
24
Quality Time - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Quality Time
Dostępny4 szt.

Quality Time to pierwsza powieść reżysera teatralnego - Jurka Sawki, który w 1969 roku wyemigrował do Szwecji, gdzie mieszka do dziś. W tej pełnej ironii, melancholii i czarnego humoru autofikcji tragiczna historia Żydów przeplata się z komicznym przedstawieniem zmagań współczesnego mężczyzny, który próbuje bronić się przed stereotypami, a jednocześnie im ulega, chcąc sprostać rolom dobrego ojca, sprawnego kochanka i przydatnego obywatela. Quality Time to także książka o emigracji jako permanentnym stanie duszy. Sawka dokonuje tu bezlitosnej, a zarazem czułej wiwisekcji psyche człowieka walczącego z depresją, brakiem przystosowania do fasadowego, szwedzkiego społeczeństwa, poczuciem obcości wobec własnych, wychowanych w zgoła innej kulturze dzieci, które nigdy nie zrozumieją, co to znaczy urodzić się w powojennym Kłodzku. Wspomnienia komunistycznej Polski są tu kontrapunktowane scenkami rodzajowymi z ulic dzisiejszego Sztokholmu na miarę kultowego filmu „The Square”.

39,90 zł
21,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,95 zł

25
Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych w schorzeniach somatycznych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych w schorzeniach somatycz...
Dostępny1 szt.

Drugie wydanie psychiatryczne w serii „W gabinecie lekarza specjalisty”, pod redakcją prof. dr hab. n. med. Marka Jaremy poświęcone leczeniu zaburzeń psychicznych w diagnostyce i leczeniu chorób somatycznych. Publikacja obejmuje szerokie spektrum dziedzin klinicznych, co pozwala diagnozować zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych na styku wielu specjalizacji lekarskich.

89,00 zł
82,77 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,23 zł

26
Angielski. Piramida malucha + książka Animals - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Piramida malucha + książka Animals
Dostępny50 szt.

Z piramidą edukacyjną dziecko rośnie, bawi się i uczy na wielu płaszczyznach: • ćwiczy sprawność rąk i całego ciała: konstruuje, buduje, układa, burzy, • rozwija myślenie logiczne: porządkuje, sortuje i porównuje wielkości, • liczy po angielsku, poznaje nazwy pojazdów, zwierząt, kolorów. Książeczka harmonijka Animals jest integralną częścią zestawu - dziecko uczy się rozpoznawać zwierzątka i poznaje ich nazwy.

65,00 zł
52,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,00 zł

27
Atlas historyczny Galicji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas historyczny Galicji
Niedostępny
Brak

Atlas historyczny Galicji jest pierwszym kartograficznym opracowaniem dziejów Królestwa Galicji w latach 1772-1919. Na 80 wyjątkowo szczegółowych i niezwykle starannie opracowanych mapach i planszach, przedstawia historię ziem polskich, które w wyniku I i III rozbioru Rzeczypospolitej weszły w skład imperium Habsburgów pod nazwą Królestwa Galicji i Lodomerii. Mapy analizują nie tylko polityczne dzieje Galicji i jej zmieniające się granice, lecz także wiele innych aspektów historii ziem polskich pod panowaniem austriackim.

99,90 zł
89,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,99 zł

28
(Po)Rozum się, czyli o co im wszystkim chodzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Po)Rozum się, czyli o co im wszystkim chodzi
Dostępny88 szt.

„Po prostu o komunikacji” - tak można by streścić tę książkę. Nie ma w niej tabel, wykresów i zanudzania (bez urazy). Jeśli zdarza ci się rozmawiać z kimś i wszystko wydaje się w porządku, a potem okazuje się, że jednak się nie zrozumieliście - to ta książka jest dla ciebie. Przeczytasz w niej między innymi o tym, co pomaga w zrozumieniu innych ludzi, a co przeszkadza. W jakie pułapki często wpadamy i dlaczego „migawki” to niekoniecznie jest to, co myślisz. Czy pies to dla każdego taki sam pies. Czy tam, gdzie zawsze? dla wszystkich znaczy to samo. Kiedy jest się skutecznym w komunikacji. I w ogóle po co się wysilać, przecież to takie proste. Co zrobić, gdy pojawią się emocje - które nie zawsze pomagają - i jak je wykorzystać (w dobrym celu oczywiście). Co się może wydarzyć, gdy nie umyjesz naczyń, a co, gdy w pobliżu, podczas rozmowy przejedzie tramwaj. No i na koniec, po co właściwie mamy się dogadywać, może kłóćmy się dalej, przecież jesteśmy w tym nieźli. Przyjemnej i owocnej lektury. PS Wiesz, jakie jest najbardziej polskie słowo?? Znajdziesz je w środku.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

29
Urywki wspomnień i myśli przemyślane - kontynuacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urywki wspomnień i myśli przemyślane - kontynuacja
Dostępny91 szt.

Kolejny, drugi już tom Urywków wspomnień i myśli przemyślanych jest kontynuacją dogłębnych rozmyślań Autorki na temat życia, otaczającego nas świata oraz ludzi. Tych, którzy są, ale i tych, których już nie ma wśród nas, a jednak wspomnienia o nich ciągle odciskają piętno na naszym życiu. Znajdziemy tu też zarówno wiersze dedykowane osobom, które swoją postawą imponowały wielu na całym świecie, jak i opisane z wyjątkową wrażliwością historie zwykłych, skromnych ludzi, którzy dokonali wspaniałych rzeczy.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

30
Metodyka sporządzania umów gospodarczych, wydanie 8 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metodyka sporządzania umów gospodarczych, wydanie 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Publikacja zawiera przystępne omówienie wielu rodzajów umów, z jakimi można się spotkać w praktyce obrotu oraz aktualne orzecznictwo. Wzory klauzul umownych przedstawiono w sposób praktyczny, z objaśnieniem i wskazaniem wariantów stosowanych w określonych sytuacjach. W opracowaniu zawarto nie tylko omówienie istotnych zagadnień stosunku zobowiązaniowego i oświadczenia woli, lecz także wiele przykładów obrazujących konsekwencje stosowania przedstawionych rozwiązań. W 8. wydaniu dodano nowe przykłady umów: - umowę przeniesienia autorskich praw majątkowych, - umowę licencji, - umowę dotyczącą wykonywania osobistych praw autorskich, - umowę przedwstępną sprzedaży udziałów w spółce z o.o., - umowę rezerwacyjną. Wzory pism zawarte w publikacji dostępne są w wersji elektronicznej do pobrania ze strony internetowej po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Książka jest przeznaczona w szczególności dla aplikantów, którzy podczas odbywania aplikacji powinni zdobyć podstawową wiedzę o technice sporządzania umów, aby później doskonalić się w tej materii. Opracowanie zainteresuje również prawników praktyków mających do czynienia z obrotem gospodarczym, którzy będą mogli ulepszyć wypracowane już techniki lub zwrócić uwagę na te elementy, które dotychczas były pomijane.

179,00 zł
161,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,90 zł

31
Prawo administracyjne, wydanie 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo administracyjne, wydanie 4
Dostępny32 szt.

Stan prawny: 31 sierpnia 2021 r. Czwarte wydanie cenionego podręcznika akademickiego przedstawia aktualne zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego i systemu administracji publicznej. W celu zrozumienia tej obszernej problematyki treść została podzielona na trzy części, które omawiają: - zagadnienia ogólne i podstawową siatkę pojęciową tego prawa oraz zasady funkcjonowania administracji publicznej, - zagadnienia ustrojowe ukazujące administrację centralną i terenową rządową oraz samorządową, - wybrane zagadnienia prawa materialnego administracyjnego, m.in. w zakresie: sytuacji osób fizycznych, form zrzeszania się obywateli, korzystania z rzeczy i świadczeń publicznych, statusu cudzoziemców na terytorium RP, ochrony środowiska, bezpieczeństwa porządku publicznego oraz bezpieczeństwa narodowego. W opracowaniu uwzględniono odesłania do najnowszych publikacji z zakresu prawa administracyjnego, materiału normatywnego oraz orzecznictwa sądów administracyjnych i Trybunału Konstytucyjnego, co ułatwi czytelnikom poszerzanie wiedzy. Rozbudowany spis treści daje przejrzysty i logiczny obraz prezentowanego wykładu w ramach poszczególnych rozdziałów. Podręcznik jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów kierunków prawniczych, administracyjnych i bezpieczeństwa wewnętrznego. Będzie też pomocny pracownikom administracji oraz wszystkim, których z różnych względów interesuje prawo administracyjne.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

32
Akademia pana Kleksa - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia pana Kleksa
Jan Brzechwa, G&P Oficyna Wydawnicza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Powieść baśniowa o naukach chłopca Adasia Niezgódki w dziwnej, trochę śmiesznej i zwariowanej akademii prowadzonej przez sympatycznego dziwaka Pana Kleksa.

21,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

33
Silja z Leśnej Doliny. Tom 45. Łzy rozpaczy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silja z Leśnej Doliny. Tom 45. Łzy rozpaczy
Niedostępny
Brak

Henrikke i Niels oznajmiają Silji, że przeprowadzają się do Fredrikstad, bo Niels ma objąć tam posadę zarządcy majątku po zmarłym niedawno panu Juelu Fredriksenie. Silja, która tęskni za Engebrethem, jest załamana, bo równocześnie dowiaduje się też, że baron – wbrew obietnicy złożonej synowi – nie zamierza wypłacać żadnych pieniędzy na utrzymanie jej i dzieci. Z kolei Eskil na każdym kroku daje Silji do zrozumienia, że chętnie otoczy troskliwą opieką ją samą i maluchy. Pewnego dnia spragniona czułości i poczucia bezpieczeństwa kobieta ulega czarowi chwili i oddaje się Eskilowi.

11,60 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,5%
oszczędzasz 2,61 zł

34
Wojna i miłość. Tom 59. Tęsknota za matką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna i miłość. Tom 59. Tęsknota za matką
Niedostępny
Brak

Kristin dostaje zaproszenie na audiencję do pałacu królewskiego. Jedzie tam razem z Ivarem, by opowiedzieć, co robiła w czasie wojny i jak wyglądało jej życie już po zakończeniu działań wojennych. Po ucieczce do Szwecji Hjordis, Peter, Rosa i Danka zostają internowani na wyspie, na której znajduje się specjalny zakład dla chłopców. Mają tam przebywać do czasu wyjaśnienia potwierdzenia ich tożsamości. Już pierwszego dnia orientują się, że w placówce panuje przemoc, dzieci są niedożywione i surowo karane za najmniejsze przewinienie. Peter i Hjordis są wstrząśnięci ich sytuacją i zobowiązują się im pomóc...

11,60 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,5%
oszczędzasz 2,61 zł

35
Bitwy Kawalerii Tom 29 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwy Kawalerii Tom 29
Niedostępny
Brak

40-tomowa seria ?Bitwy Kawalerii? opisuje wszystkie najważniejsze bitwy polskiej kawalerii z okresu wojen o Niepodległość, a także kampanii polskiej 1939 roku. W naszej kolekcji pragniemy przypomnieć Czytelnikom nie tylko te boje, które głęboko zapisały się w pamięci Polaków, lecz także te zapomniane, które według nas zasługują na przypomnienie.

27,00 zł
20,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

36
CEBA 104-120-607 Przewijak miękki profilowany krótki COSY 50x70 Lolly Polly Lama - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,70 zł
53,22 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 12,48 zł

37
CEBA 104-121-611 Przewijak miękki profilowany krótki COSY 50x70 Candy Andy Lazy - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,00 zł
59,94 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,06 zł

38
CEBA 203-079-101 Przewijak twardy krótki 50x70 Comfort Caro białe - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100,80 zł
81,65 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 19,15 zł

39
Schowek
49,20 zł
46,74 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,46 zł

40
Schowek
66,30 zł
62,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,31 zł

41
Schowek
45,50 zł
43,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,27 zł

42
Schowek
ICOM 7163034 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

51,70 zł
49,12 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,58 zł

43
Schowek
52,90 zł
50,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,64 zł

44
Schowek
ICOM 7163070 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

49,20 zł
46,74 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,46 zł

45
Schowek
ICOM 7163025 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.18

50,40 zł
47,88 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,52 zł

46
Schowek
52,90 zł
50,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,64 zł

47
Schowek
ICOM 7163038 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

57,80 zł
54,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,89 zł

48
Schowek
50,40 zł
47,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,52 zł

49
Schowek
ICOM 7163037 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

57,80 zł
54,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,89 zł

50
CEBA 212-050-230 Przewijak twardy długi 50x80 Comfort Kaczuszki brązowe - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,00 zł
61,56 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,44 zł

Wróć do góry