hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.09.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 25 września 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wirus. Halloween (Muduko), na drugim Pinokio (Carlo Collodi). Kolejny produkt to Pchła Szachrajka (Jan Brzechwa) oraz Origami 3D. Paw, 549 elementów (Alexander).
1
Wirus. Halloween - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wirus. Halloween
Muduko, od 8 lat
Dostępny
1696 szt.

Dodatek do gry „Wirus”! Nietoperze w amoku przelatują pod stropem szpitala. Krwiożercze monstra rzucają się po korytarzach, budząc grozę w personelu i pacjentach. Ta noc z pewnością będzie niezapomniana… Dodatek „Halloween” wprowadza nowe, przerażające karty do najbardziej zaraźliwej gry karcianej na świecie! Zawartość opakowania: • 15 kart Główne atuty: • dodatek wprowadza nowe karty, które urozmaicą rozgrywkę, • dodatek tematyczny, który można rozgrywać przez cały rok, • gra o walorach biobójczych.

14,06 zł
11,99 zł

Rabat 14,7%
oszczędzasz 2,07 zł

161 osób kupiło
2
Pinokio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio
Dostępny
94 szt.

Klasyczna wersja historii drewnianego pajaca. Znakomicie zilustrowana przez Jana Marcina Szancera (ilustracje kolorowe i czarno-białe).

19,90 zł
11,99 zł

Rabat 39,7%
oszczędzasz 7,91 zł

27 osób kupiło
3
Pchła Szachrajka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pchła Szachrajka
Dostępny
72 szt.

Pełna humoru i groteski wierszowana opowieść o sprytnych postępkach pewnej pchły.

31,90 zł
22,97 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,93 zł

7 osób kupiło
4
Origami 3D. Paw, 549 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami 3D. Paw, 549 elementów
Alexander
Dostępny
95 szt.

Jeszcze nigdy stworzenie czegoś tak pięknego nie było tak proste! „Origami 3D” to seria zestawów kreatywnych do samodzielnego tworzenia trójwymiarowych rzeźb z papieru. Zastosowanie opatentowanego kształtu z wyraźnie wytłoczoną linią zgięcia, sprawiło, że w trzech prostych ruchach możemy wykonać podstawowy moduł, który posłuży do stworzenia arcydzieła. Wszystkie moduły składa się identycznie, a następnie łączy ze sobą bez użycia kleju tworząc figurkę. W zestawie znajdziemy bardzo szczegółową instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces tworzenia. Dla tych którzy są wzrokowcami, stworzona została także instrukcja wideo, w której sama projektantka serii San San Oo prezentuje poszczególne etapy składania modelu. Bez kleju! Bez wycinania! Instrukcja wideo! Spójrz na filmik instruktażowy i podejmij wyzwanie razem z nami. Paw w formie „Origami 3D” to nie tylko wspaniała zabawa, ale także wyjątkowy pomysł na upominek, czy też ozdobę mieszkania. Zawartość opakowania: 549 elementów

48,97 zł
42,60 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,37 zł

6 osób kupiło
5
Europa przeciwko Żydom. 1880-1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa przeciwko Żydom. 1880-1945
Dostępny
89 szt.

Słynny niemiecki historyk dokonuje przenikliwej analizy ogólnoeuropejskiej wrogości wobec Żydów. Genezy nowoczesnego antysemityzmu doszukuje się w powiększającym się pod koniec XIX wieku dystansie społecznym między szybko emancypującą się mniejszością żydowską a dużo wolniej przekształcającymi się wspólnotami chrześcijańskimi. Wzrost demokracji i poszerzające się prawa wyborcze paradoksalnie sprzyjały tejże wrogości, gdyż sukcesy żydowskie uznawano za nieuprawnione, odnoszone kosztem tzw. narodów gospodarzy. Aly pokazuje, jak nowoczesny antysemityzm karmiony przez nacjonalizmy, kryzysy gospodarcze i społeczne konflikty został zręcznie wykorzystany przez niemieckich okupantów w czasie II wojny światowej do realizacji polityki eksterminacji Żydów.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

5 osób kupiło
6
Montessori Fiszki sensoryczne HEADU - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Montessori Fiszki sensoryczne HEADU
Headu
Dostępny
60 szt.

Poznaj nowe słowa i faktury!Gra daje dziecku możliwość rozwinięcia zmysłu dotyku, nauki grupowania zdjęć i obiektów oraz poszerzenia słownictwa. Opakowanie zawiera cztery elementy dotykowe z gładkimi, szorstkimi, klującymi i kudłatymi powierzchniami oraz 20 kartek ze zdjęciami zwierząt i przedmiotów, które mogą być pogrupowane za pomocą tekstury powierzchni.Kolorowe plansze ze zdjęciami spodobają się maluchom. Przedszkolaki będą chętnie uczyły się rozpoznawać i nazywać zwierzęta oraz przedmioty. Zestaw jest odpowiedni dla dziewczynek i chłopców.W zestawie znajduje się również instrukcja z opisem stosowania metod Montessori, która pozwala na efektywną naukę podczas zabawy.W zestawie:- 4 elementy dotykowe- 20 zdjęć zwierząt i przedmiotów- instrukcjaWiek: 1-4

39,90 zł
36,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,19 zł

4 osoby kupiły
7
Etnografia pamięci PRL-u. Kultura codzienności Polski powojennej 1956-1989 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etnografia pamięci PRL-u. Kultura codzienności Polski powojennej 1956-...
Dostępny
9 szt.

W PRL-u zaczął obowiązywać pewien model normatywny, stanowiący, że człowiek socjalizmu winien być człowiekiem kulturalnym. Uczestnictwo w kulturze było źródłem prestiżu, a postulat rozwoju osobowości ludzkiej, rozumiany jako stawanie się człowiekiem kulturalnym, stał się popularnym i niemal powszechnym składnikiem modelu awansu społecznego. Od inteligencji oczekiwało się działań mających na celu podnoszenie poziomu kulturalnego, przede wszystkim wprowadzania w kulturę narodową warstw słabiej wykształconych. Powojenne dekady są w tym kontekście o tyle specyficzne, że wtedy już na dobre pogrzebano takie wyznaczniki prestiżu, jak rodowód szlachecki, tzw. dobre urodzenie i dziedziczny majątek, w zamian proponując ideał człowieka socjalistycznego, dla którego oświata i kultura mają być powszechnie dostępne, a stawanie się człowiekiem kulturalnym modelem rozwoju osobowości, przedmiotem aspiracji i składnikiem awansu społecznego. W naszych badaniach okresu PRL-u chcieliśmy się skupić przede wszystkim na pamięci o doświadczeniu codzienności osób, które okres ten świadomie przeżyły. Perspektywa nasza dotyka więc doświadczenia odnoszącego się nie tyle do świadków historii, rozumianej jako sekwencja znaczących zdarzeń, ile raczej po prostu do codzienności osób, które w tej historycznej epoce żyły. Celem badań nie jest pokazanie, jak PRL funkcjonował, ale jak wyglądało odnajdywanie się w nim jednostki, zwłaszcza jej sposoby radzenia sobie, życia, doświadczania. Dlatego też nie tyle koncentrujemy się na badaniu pamięci kulturowej PRL-u, ile staramy się odnieść do pamięci komunikacyjnej o okresie PRL-u. Pamięci zbieranej w formie narracji osobistych i biograficznych, takiej która jest analogiczna do pamięci opowiadanej.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

4 osoby kupiły
8
Ilustrowany słownik niemiecko-polski / polsko-niemiecki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ilustrowany słownik niemiecko-polski / polsko-niemiecki
Dostępny
59 szt.

Ilustrowany słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki to niezastąpiona pomoc w nauce języka niemieckiego • 600 haseł • uproszczona wymowa • przystępnie wyjaśnione reguły gramatyczne

19,95 zł
13,99 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 5,96 zł

3 osoby kupiły
9
Litewski nie gryzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Litewski nie gryzie
Dostępny
24 szt.

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka pisma, gramatyki i słownictwa za pomocą ćwiczeń Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka litewskiego na poziomie komunikatywnym. Książka (152 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych zamieszczono około 40 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ponad 100 ćwiczeń, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. Ponadto na marginesach zamieszczono praktyczne minisłowniczki, a na końcu podręcznika zbiorczy słownik. Do książki dołączono nagrania mp3 profesjonalnych lektorów, które pomagają w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu. Litewski nie gryzie! to kurs, z którym: - aktywnie uczysz się języka od podstaw, - przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo, - praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, - uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych, - poznajesz współczesny, codzienny język litewski. Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że litewski nie gryzie! *Powyższy tytuł jest drugim wydaniem książki Litewski nie gryzie.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

2 osoby kupiły
10
Młody z Hollywood. Skąd wziął się najokrutniejszy gang świata Mara Salvatrucha 13 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młody z Hollywood. Skąd wziął się najokrutniejszy gang świata Mara Sal...
Dostępny
53 szt.

"Reportaż o najokrutniejszym gangu świata Mara Salvatrucha 13 terroryzującym Salwador. Bracia Martínezowie zastanawiają się w nim, dlaczego gangi są dla wielu Salwadorczyków sposobem na życie, co jest źródłem przemocy i wreszcie ? jaką rolę w destrukcji salwadorskiego państwa odegrały Stany Zjednoczone. Juanowi José udało się przeniknąć do struktur Mara Salvatrucha 13, w efekcie czego możemy przyglądać się funkcjonowaniu gangu od środka. Krytyka zagraniczna uznała ?Młodego z Hollywood? za wzór reportażu literackiego."

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2 osoby kupiły
11
Megalodon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Megalodon
PAPO
Dostępny
11 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju. Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori. Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

60,10 zł
52,29 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,81 zł

1 osoba kupiła
12
Zdziczenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdziczenie
Dostępny
30 szt.

Wskutek przypływu szaleństwa załogi mały statek kosmiczny znajdujący się na misji badawczej rozbija się na nieznanej oceanicznej planecie. Szczęśliwie ogromne ośmiornice pomagają piątce rozbitków wypłynąć na powierzchnię i dotrzeć do jedynej wyspy widniejącej na horyzoncie. Ku ich wielkiemu zaskoczeniu zostają na brzegu powitani przez równie prymitywnych, co życzliwych ludzi. Mężczyźni i kobiety o sztucznych uśmiechach okazują się jednak kanibalami, lecz najbardziej niepokojąca jest ich całkowita uległość. Czy rozbitkowie również są skazani na to, by poddać się woli Wszechwielkiego? Para scenarzystów, Valrie Mangin i Denis Bajram, po mistrzowsku odkrywa zarazem trzewia tajemniczego świata i głębię ludzkiej duszy. Ta zaskakująca oraz widowiskowa historia pozwala rysunkom Thibauda de Rochebrune'a dać wyraz wrażliwości i przyprawić czytelnika o zawrót głowy. Zdziczenie to po części wciągająca opowieść, a po części baśń filozoficzna, która kwestionuje nasze człowieczeństwo i stawia pytanie: czy cierpienie jest nieuchronną ceną za wolność?

78,00 zł
63,96 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 14,04 zł

1 osoba kupiła
13
Montessori. Fiszki. Kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Montessori. Fiszki. Kolory
Dostępny
43 szt.

Zabawka składa się z 40 kartek reprezentujących 10 kolorów: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy, brązowy, fuksja, szary i czarny. Każdy kolor składa się z karty master, zadrukowanej zarówno z przodu, jak i rewers w jednolitym kolorze i trzy inne karty: jedna w tym samym odcieniu, co karta master, jedna w odcieniu medium i jeden w jaśniejszej tonacji niż kolor master. Na odwrocie tych kart ze skalą kolorów znajduje się zdjęcie obiektu pokolorowane w tym samym odcieniu, co przód. Te proste i przejrzyste materiały, inspirowane przez Metody MariiMontessori pozwalają dzieciom samodzielnie rozpoznawać kolory i odcienie.TE SAME KOLORYPołóż na stole tylko karty wzorcowe i te w kolorach w tym samym odcieniu co karty master (będziesz więc grać łącznie 20 kartami). Wybierz kartę, powiedz nazwę koloru na głos, na przykład To jest czerwone! i poproś dziecko, aby znalazło tę samą kartkę. Po znalezieniu dziecko porównuje dwie karty, umieszczając je obok siebie. I tak dalej ze wszystkimi innymi kolorami.ZORGANIZUJ ODCIENIE KOLORÓWWybierz karty odcieni kolorów (odłóż na bok karty master). Umieść je na stole, tworząc małe sekwencje trzech kart, po jednej dla każdego koloru, umieszczając je od najciemniejszego do najjaśniejszych tonów. Zaproponuj sekwencje po kilka naraz, aż wszystkie dziesięć zostaną przedstawione. Odłóż wszystkie karty z powrotem na stół (z wyjątkiem kart master) kolorową stroną do góry. Poproś dziecko, aby ponownie ułożyło sekwencje, łącząc na raz karty jednego koloru od najciemniejszych do najjaśniejszych odcieni.KOLOROWE OBIEKTYPo ułożeniu wszystkich sekwencji kolorów poproś dziecko, aby odwróciło karty, jedna po drugiej. W ten sposób odkrywają, że dla każdego odcienia po drugiej stronie znajduje się obiekt, który ma ten sam kolor. Przedstawione obiekty są celowo fotograficzne, aby łatwiej było je odnaleźć w rzeczywistości. W tym momencie możemy wypowiedzieć na głos nazwy obiektów.

40,90 zł
37,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

1 osoba kupiła
14
Krwawy strzęp. Wspomnienia bajończyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krwawy strzęp. Wspomnienia bajończyka
Dostępny
66 szt.

Niewielki, zaledwie dwustuosobowy oddział polskich ochotników w armii francuskiej, zwanych bajończykami i walczących na froncie zachodnim w latach 1914–1915, zapisał się w narodowej historii jako wyjątkowy. Bajończycy byli jedyną przed utworzeniem słynnej Błękitnej Armii gen. Józefa Hallera zorganizowaną formacją wojskową, która toczyła boje z Niemcami pod polskim sztandarem. Tragiczne dzieje oddziału, który ostatecznie rozwiązano z powodu zbyt wielu poniesionych strat, najpełniej zachowały się w literaturze dzięki wspomnieniom Jana Żyznowskiego. Uznany malarz ekspresjonista, scenograf, krytyk i powieściopisarz do końca życia będzie w swej twórczości wracał do wojennych doświadczeń. W Krwawym strzępie odnajdziemy szczery, poruszający zapis żołnierskiego losu: rozstanie z bliskimi, powołanie oddziału, przeszkolenie w Bayonne i podróż na front A wreszcie dramatyczne walki w Szampanii, utrata towarzyszy broni i ciężar życia w okopach, gdy śmierć nie przychodziła, życie za to pastwiło się nad nami w sposób niewypowiedzianie okrutny.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
15
Gąsienica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gąsienica
PAPO
Dostępny
6 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju.Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori. Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

34,13 zł
29,69 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,44 zł

1 osoba kupiła
16
Żaba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żaba
Collecta
Dostępny
50 szt.

To figurka kolekcjonerska firmy Collecta. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość wykonania oraz wiernie oddany kształt oraz kolor zwierzęcia.

19,86 zł
17,99 zł

Rabat 9,4%
oszczędzasz 1,87 zł

1 osoba kupiła
17
Klechdy sezamowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klechdy sezamowe
Dostępny
133 szt.

"Klechdy sezamowe" zostały wydane w 1913 roku i wpisały się do kanonu polskiej literatury dziecięcej. Od dziesięcioleci uważane są za najpiękniejsze, najbardziej nowatorskie i najoryginalniejsze opracowanie bajek wschodu. W skład zbioru wchodzą: Ali Baba i czterdziestu zbójców, Baśń o Aladynie i o lampie cudownej, Baśń o rumaku zaklętym, O pięknej Parysadzie i o Ptaku Bulbulezarze, Opowiadaie króla Wysp Hebanowych, Rybak i geniusz. Bajki wyróżniają się nie tylko żywą narracją i piękna poetycką prozą, ale także jasnym przekazem moralnym oraz mistrzowską analizą psychologiczną postaci. Obdarzone są magnetyczną siłą stylu Leśmiana. Od pokoleń bawią dzieci i uczą piękna języka polskiego. Lektura uzupełniająca w klasach I-III.

22,50 zł
16,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
18
Beanie Babies Gavin - Żyrafa 15cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Babies Gavin - Żyrafa 15cm
Meteor
Dostępny
7 szt.

Starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka Beanie Babies Gavin - Żyrafa 15 cm, idealna do przytulania!

26,90 zł
24,75 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,15 zł

1 osoba kupiła
19
Karnet Podziękowania 2K - 062 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Podziękowania 2K - 062
YEKU
Dostępny
5 szt.

Karnet 2k. Klasyczny karnet uszlachetniony wysokiej jakości hotstampingiem (złocenie ) oraz tłoczeniem, które daje efekt wypukłości. Karnet zawiera życzenia.Wymiary złożonego karnetu: 20,513 cmGramatura papieru 350gUszlachetnienia: tłoczenie, hotstampingKoperta w komplecie

9,50 zł
8,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
20
Uliczanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
21
Squish-a-Boos Heather tęczowy kot 22cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos Heather tęczowy kot 22cm
Meteor
Dostępny
3 szt.

Maskotka Squish-a-Boos Heather - tęczowy kot 22cm

33,19 zł
30,53 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,66 zł

2 osoby kupiły
22
Nakładka na długopis - Kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nakładka na długopis - Kotek
Avenir
Dostępny
158 szt.

Stwórz swoją własną nakładkę na długopis.W zestawie znajdziesz wszystko co jest potrzebne, by uszyć kolorowe zwierzątko- w pełni bezpiecznie!Zestaw Nakładka na długopis pozwoli Twojemu dziecku poznać podstawy szycia. Przewlekanie igły przez filc pozwoli na ćwiczenie mototyki małej ręki, a obcowanie z ciekawym materiałem zapewni rozwój zmysłów.Już starszy przedszkolak poradzi sobie z samodzielnym uszyciem sobie maskotki dzięki bardzo przejrzystej obrazkowej instrukcji.Zabawka nada się jako prezent dla dziewczynek i chłopców.W zestawie:- wycięte kawałki filcu- wypełnienie- bezpieczna igła- instrukcjaWiek: 5+Wymiary gotowej nakładki: około 11 x 7 cmMarka: AvenirAvenir Sewing to seria, dzięki której czas spędzony z dzieckiem na kreatywnej zabawie zaowocuje nie tylko fantastycznymi wspomnieniami i wzmocnieniem więzi, ale także nową ukochaną zabawką!

20,16 zł
18,99 zł

Rabat 5,8%
oszczędzasz 1,17 zł

1 osoba kupiła
23
The Legendary 1979 No Nukes Concerts, CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Legendary 1979 No Nukes Concerts, CD + DVD
Bruce Springsteen & The E Street Band, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Prove It All Night 2. Badlands 3. The Promised Land 4. The River 5. Sherry Darling 6. Thunder Road 7. Jungleland 8. Rosalita Come Out Tonight 9. Born To Run 10. Stay 11. Detroit Medley 12. Quarter To Three 13. Rave On

110,90 zł
Powiadomienie
24
Quality Time - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Quality Time
Dostępny
3 szt.

Quality Time to pierwsza powieść reżysera teatralnego - Jurka Sawki, który w 1969 roku wyemigrował do Szwecji, gdzie mieszka do dziś. W tej pełnej ironii, melancholii i czarnego humoru autofikcji tragiczna historia Żydów przeplata się z komicznym przedstawieniem zmagań współczesnego mężczyzny, który próbuje bronić się przed stereotypami, a jednocześnie im ulega, chcąc sprostać rolom dobrego ojca, sprawnego kochanka i przydatnego obywatela. Quality Time to także książka o emigracji jako permanentnym stanie duszy. Sawka dokonuje tu bezlitosnej, a zarazem czułej wiwisekcji psyche człowieka walczącego z depresją, brakiem przystosowania do fasadowego, szwedzkiego społeczeństwa, poczuciem obcości wobec własnych, wychowanych w zgoła innej kulturze dzieci, które nigdy nie zrozumieją, co to znaczy urodzić się w powojennym Kłodzku. Wspomnienia komunistycznej Polski są tu kontrapunktowane scenkami rodzajowymi z ulic dzisiejszego Sztokholmu na miarę kultowego filmu „The Square”.

39,90 zł
21,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,95 zł

25
Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych w schorzeniach somatycznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych w schorzeniach somatycz...
Dostępny
37 szt.

Drugie wydanie psychiatryczne w serii „W gabinecie lekarza specjalisty”, pod redakcją prof. dr hab. n. med. Marka Jaremy poświęcone leczeniu zaburzeń psychicznych w diagnostyce i leczeniu chorób somatycznych. Publikacja obejmuje szerokie spektrum dziedzin klinicznych, co pozwala diagnozować zaburzenia psychiczne w chorobach somatycznych na styku wielu specjalizacji lekarskich.

89,00 zł
82,77 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,23 zł

26
Angielski. Piramida malucha + książka Animals - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Piramida malucha + książka Animals
Dostępny
58 szt.

Z piramidą edukacyjną dziecko rośnie, bawi się i uczy na wielu płaszczyznach: • ćwiczy sprawność rąk i całego ciała: konstruuje, buduje, układa, burzy, • rozwija myślenie logiczne: porządkuje, sortuje i porównuje wielkości, • liczy po angielsku, poznaje nazwy pojazdów, zwierząt, kolorów. Książeczka harmonijka Animals jest integralną częścią zestawu - dziecko uczy się rozpoznawać zwierzątka i poznaje ich nazwy.

65,00 zł
52,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,00 zł

27
Teoria i filozofia prawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teoria i filozofia prawa
Dostępny
13 szt.

Niniejsze repetytorium, dzieło Autorów z 2 ośrodków naukowych - uniwersytetu Jagiellońskiegoo i Uniwersytetu Śląskiego, stanowi cenną pomoc dla osób, które chcą zweryfikować i usystematyzować swoja wiedze z zagadnień teorii i filozofii prawa. Jako publikacja z zakresu filozofii książka jest wyjątkowo nowoczesnym i oryginalnym dziełem, zarówno pod względem układu, sekwencji prezentowanych zagadnień jak i szczegółowej zawartości merytorycznej, podanej w intersujący i czytelny sposób. Zakres repetytorium sięga samych fundamentów, teoretycznych i filozoficznych podstaw prawa, składa się z 5 częśći - ogólne zagadnienia torii i filozofii prawa, teoria prawa, filozofia prawa, prawo, sprawiedliwośc, polityka, inne obszary badawcze prawoznawstwa. Autorzy w opisowy sposób przedstawiają najbardziej doniośle właściwości konkretnych stanowisk filozoficznych w jurysprudencji, a także prezentują podstawowe osiągnięcia teoretycznego namysłu nad prawem w naszej kulturze prawnej. Z repetytorium mogą przede wszystkim korzystać studenci przygotowujący się do egzaminów i zajęć dydaktycznych. Opracowanie pomoże im skutecznie powtórzyć materiał i zweryfikować wiedzę.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

28
Atlas historyczny Galicji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas historyczny Galicji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.19

Atlas historyczny Galicji jest pierwszym kartograficznym opracowaniem dziejów Królestwa Galicji w latach 1772-1919. Na 80 wyjątkowo szczegółowych i niezwykle starannie opracowanych mapach i planszach, przedstawia historię ziem polskich, które w wyniku I i III rozbioru Rzeczypospolitej weszły w skład imperium Habsburgów pod nazwą Królestwa Galicji i Lodomerii. Mapy analizują nie tylko polityczne dzieje Galicji i jej zmieniające się granice, lecz także wiele innych aspektów historii ziem polskich pod panowaniem austriackim.

99,90 zł
89,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,99 zł

29
(Po)Rozum się, czyli o co im wszystkim chodzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Po)Rozum się, czyli o co im wszystkim chodzi
Dostępny
75 szt.

„Po prostu o komunikacji” - tak można by streścić tę książkę. Nie ma w niej tabel, wykresów i zanudzania (bez urazy). Jeśli zdarza ci się rozmawiać z kimś i wszystko wydaje się w porządku, a potem okazuje się, że jednak się nie zrozumieliście - to ta książka jest dla ciebie. Przeczytasz w niej między innymi o tym, co pomaga w zrozumieniu innych ludzi, a co przeszkadza. W jakie pułapki często wpadamy i dlaczego „migawki” to niekoniecznie jest to, co myślisz. Czy pies to dla każdego taki sam pies. Czy tam, gdzie zawsze? dla wszystkich znaczy to samo. Kiedy jest się skutecznym w komunikacji. I w ogóle po co się wysilać, przecież to takie proste. Co zrobić, gdy pojawią się emocje - które nie zawsze pomagają - i jak je wykorzystać (w dobrym celu oczywiście). Co się może wydarzyć, gdy nie umyjesz naczyń, a co, gdy w pobliżu, podczas rozmowy przejedzie tramwaj. No i na koniec, po co właściwie mamy się dogadywać, może kłóćmy się dalej, przecież jesteśmy w tym nieźli. Przyjemnej i owocnej lektury. PS Wiesz, jakie jest najbardziej polskie słowo?? Znajdziesz je w środku.

29,90 zł
21,83 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,07 zł

30
Urywki wspomnień i myśli przemyślane - kontynuacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urywki wspomnień i myśli przemyślane - kontynuacja
Dostępny
90 szt.

Kolejny, drugi już tom Urywków wspomnień i myśli przemyślanych jest kontynuacją dogłębnych rozmyślań Autorki na temat życia, otaczającego nas świata oraz ludzi. Tych, którzy są, ale i tych, których już nie ma wśród nas, a jednak wspomnienia o nich ciągle odciskają piętno na naszym życiu. Znajdziemy tu też zarówno wiersze dedykowane osobom, które swoją postawą imponowały wielu na całym świecie, jak i opisane z wyjątkową wrażliwością historie zwykłych, skromnych ludzi, którzy dokonali wspaniałych rzeczy.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

31
Metodyka sporządzania umów gospodarczych, wydanie 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metodyka sporządzania umów gospodarczych, wydanie 8
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Publikacja zawiera przystępne omówienie wielu rodzajów umów, z jakimi można się spotkać w praktyce obrotu oraz aktualne orzecznictwo. Wzory klauzul umownych przedstawiono w sposób praktyczny, z objaśnieniem i wskazaniem wariantów stosowanych w określonych sytuacjach. W opracowaniu zawarto nie tylko omówienie istotnych zagadnień stosunku zobowiązaniowego i oświadczenia woli, lecz także wiele przykładów obrazujących konsekwencje stosowania przedstawionych rozwiązań. W 8. wydaniu dodano nowe przykłady umów: - umowę przeniesienia autorskich praw majątkowych, - umowę licencji, - umowę dotyczącą wykonywania osobistych praw autorskich, - umowę przedwstępną sprzedaży udziałów w spółce z o.o., - umowę rezerwacyjną. Wzory pism zawarte w publikacji dostępne są w wersji elektronicznej do pobrania ze strony internetowej po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Książka jest przeznaczona w szczególności dla aplikantów, którzy podczas odbywania aplikacji powinni zdobyć podstawową wiedzę o technice sporządzania umów, aby później doskonalić się w tej materii. Opracowanie zainteresuje również prawników praktyków mających do czynienia z obrotem gospodarczym, którzy będą mogli ulepszyć wypracowane już techniki lub zwrócić uwagę na te elementy, które dotychczas były pomijane.

179,00 zł
161,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,90 zł

32
Prawo administracyjne, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo administracyjne, wydanie 4
Dostępny
29 szt.

Stan prawny: 31 sierpnia 2021 r. Czwarte wydanie cenionego podręcznika akademickiego przedstawia aktualne zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego i systemu administracji publicznej. W celu zrozumienia tej obszernej problematyki treść została podzielona na trzy części, które omawiają: - zagadnienia ogólne i podstawową siatkę pojęciową tego prawa oraz zasady funkcjonowania administracji publicznej, - zagadnienia ustrojowe ukazujące administrację centralną i terenową rządową oraz samorządową, - wybrane zagadnienia prawa materialnego administracyjnego, m.in. w zakresie: sytuacji osób fizycznych, form zrzeszania się obywateli, korzystania z rzeczy i świadczeń publicznych, statusu cudzoziemców na terytorium RP, ochrony środowiska, bezpieczeństwa porządku publicznego oraz bezpieczeństwa narodowego. W opracowaniu uwzględniono odesłania do najnowszych publikacji z zakresu prawa administracyjnego, materiału normatywnego oraz orzecznictwa sądów administracyjnych i Trybunału Konstytucyjnego, co ułatwi czytelnikom poszerzanie wiedzy. Rozbudowany spis treści daje przejrzysty i logiczny obraz prezentowanego wykładu w ramach poszczególnych rozdziałów. Podręcznik jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów kierunków prawniczych, administracyjnych i bezpieczeństwa wewnętrznego. Będzie też pomocny pracownikom administracji oraz wszystkim, których z różnych względów interesuje prawo administracyjne.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

33
Akademia pana Kleksa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia pana Kleksa
Jan Brzechwa, G&P Oficyna Wydawnicza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Powieść baśniowa o naukach chłopca Adasia Niezgódki w dziwnej, trochę śmiesznej i zwariowanej akademii prowadzonej przez sympatycznego dziwaka Pana Kleksa.

21,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 5,91 zł

34
Silja z Leśnej Doliny. Tom 45. Łzy rozpaczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silja z Leśnej Doliny. Tom 45. Łzy rozpaczy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

Henrikke i Niels oznajmiają Silji, że przeprowadzają się do Fredrikstad, bo Niels ma objąć tam posadę zarządcy majątku po zmarłym niedawno panu Juelu Fredriksenie. Silja, która tęskni za Engebrethem, jest załamana, bo równocześnie dowiaduje się też, że baron – wbrew obietnicy złożonej synowi – nie zamierza wypłacać żadnych pieniędzy na utrzymanie jej i dzieci. Z kolei Eskil na każdym kroku daje Silji do zrozumienia, że chętnie otoczy troskliwą opieką ją samą i maluchy. Pewnego dnia spragniona czułości i poczucia bezpieczeństwa kobieta ulega czarowi chwili i oddaje się Eskilowi.

11,60 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,5%
oszczędzasz 2,61 zł

35
Wojna i miłość. Tom 59. Tęsknota za matką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna i miłość. Tom 59. Tęsknota za matką
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.07

Kristin dostaje zaproszenie na audiencję do pałacu królewskiego. Jedzie tam razem z Ivarem, by opowiedzieć, co robiła w czasie wojny i jak wyglądało jej życie już po zakończeniu działań wojennych. Po ucieczce do Szwecji Hjordis, Peter, Rosa i Danka zostają internowani na wyspie, na której znajduje się specjalny zakład dla chłopców. Mają tam przebywać do czasu wyjaśnienia potwierdzenia ich tożsamości. Już pierwszego dnia orientują się, że w placówce panuje przemoc, dzieci są niedożywione i surowo karane za najmniejsze przewinienie. Peter i Hjordis są wstrząśnięci ich sytuacją i zobowiązują się im pomóc...

11,60 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,5%
oszczędzasz 2,61 zł

36
Bitwy Kawalerii Tom 29 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwy Kawalerii Tom 29
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.26

40-tomowa seria ?Bitwy Kawalerii? opisuje wszystkie najważniejsze bitwy polskiej kawalerii z okresu wojen o Niepodległość, a także kampanii polskiej 1939 roku. W naszej kolekcji pragniemy przypomnieć Czytelnikom nie tylko te boje, które głęboko zapisały się w pamięci Polaków, lecz także te zapomniane, które według nas zasługują na przypomnienie.

27,00 zł
20,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

37
CEBA 104-120-607 Przewijak miękki profilowany krótki COSY 50x70 Lolly Polly Lama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,70 zł
53,22 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 12,48 zł

38
CEBA 104-121-611 Przewijak miękki profilowany krótki COSY 50x70 Candy Andy Lazy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,00 zł
59,94 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,06 zł

39
CEBA 203-079-101 Przewijak twardy krótki 50x70 Comfort Caro białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
CEBA 203-079-101 Przewijak twardy krótki 50x70 Comfort Caro białe
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

100,80 zł
65,52 zł
Powiadomienie

Rabat 35,0%
oszczędzasz 35,28 zł

40
Lampka nocna świetlik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Lampka nocna świetlik
Clementoni, Baby Clementoni
Dostępny
1 szt.

Lampka nocna z wielokolorowymi efektami świetlnymi, muzyką klasyczną i białymi szumami to uroczy i praktyczny gadżet, który ułatwi zasypianie Twojemu maluszkowi. Lampkę można zawiesić lub postawić na stoliku nocnym. Zapewnia ona aż 15 minut efektów świetlnych oraz dźwięków w postaci białego szumu i muzyki klasycznej. Efekty świetlne i dźwiękowe można aktywować oddzielnie. Przygaszone światło na skrzydełkach i korpusie stworzy efekt delikatnego oświetlenia w ciemnym pomieszczeniu.

84,00 zł
59,64 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 24,36 zł

41
Schowek
ICOM 7163053 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

52,80 zł
50,16 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,64 zł

42
Schowek
ICOM 7163063 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.05

45,50 zł
43,23 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,27 zł

43
Schowek
ICOM 7163034 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

61,60 zł
58,52 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,08 zł

44
Schowek
ICOM 7163027 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

52,88 zł
50,24 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,64 zł

45
Schowek
ICOM 7163070 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

58,70 zł
55,77 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,93 zł

46
Schowek
ICOM 7163025 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

60,20 zł
57,19 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,01 zł

47
Schowek
52,88 zł
50,24 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,64 zł

48
Schowek
ICOM 7163038 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

69,00 zł
65,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,45 zł

49
Schowek
ICOM 7163049 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

50,40 zł
47,88 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,52 zł

50
Schowek
ICOM 7163037 Pojazdy z napędem balonowym
Icom
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

69,00 zł
65,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,45 zł

51
CEBA 212-059-170 Przewijak twardy długi 50x80 Comfort Lisek ecru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,90 zł
69,58 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 16,32 zł

52
CEBA 212-050-230 Przewijak twardy długi 50x80 Comfort Kaczuszki brązowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,00 zł
61,56 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,44 zł

53
CEBA 212-123-653 Przewijak twardy długi 50x80 Comfort Watercolor World Polypody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
87,60 zł
70,96 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 16,64 zł

54
CEBA 212-903-100 Przewijak twardy długi 50x80 Comfort Dream Biały Rozproszony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,10 zł
68,93 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 16,17 zł

55
CEBA 212-101-557 Przewijak twardy długi 50x80 Comfort Sueno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CEBA 212-101-557 Przewijak twardy długi 50x80 Comfort Sueno
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

97,50 zł
78,98 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,52 zł

56
Jeździk Maestro 3w1, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździk Maestro 3w1, różowy
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Jeździk Maestro 3w1 ma kilka zastosowań i daje wiele możliwości zabawy. Zabawkę skonstruowano tak, by „rosła” razem z dzieckiem. Dzięki akcesoriom, pojazd dopasowuje się do możliwości i potrzeb malucha, wpływając jednocześnie na jego rozwój motoryczny. Efekty dźwiękowe w kierownicy dodają zabawie jeszcze więcej atrakcji (3 melodie). Rodzic może popychać jeździk za pomocą wygodnej rączki już od 6 miesiąca życia dziecka. Po zdemontowaniu pierścienia i pasów bezpieczeństwa, 2 podnóżków i rączki do pchania, pojazd zamieni się w chodzik/pchacz – uczący się chodzić maluch, może używać zabawki jako chodzika, podpierając się o oparcie. Kolejną funkcją jest auto – jeździk, które malec wprawia w ruch odpychając się nóżkami. Atrakcją dla dzieci jest schowek na różności, który znajduje się pod siedziskiem. Zabawkę charakteryzuje pastelowa kolorystyka. Wysoka jakość to gwarancja bezpiecznej zabawy. Cechy produktu: • jeździk Maestro 3w1, • funkcje – od 6 miesięcy: do prowadzenia przez rodzica, od 10 miesięcy: chodzik/pchacz, od 12 miesięcy: jeździk, • wygodne siedzenie, • 2 podnóżki, • demontowany pierścień i pasy bezpieczeństwa, • rączka do prowadzenia, • ruchome oczy sterowane przez dziecko, • elektroniczny klakson (3 melodie), • ciche koła, • schowek pod siedziskiem, • max. waga: ok. 50 kg, • łatwy w montażu, • praktyczny, może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, • wyprodukowano we Francji. Wymagane baterie: 3 x LR44 (baterie testowe w zestawie) Wymiary opakowania: 39.0 x 60.0 x 29.0 cm

369,90 zł
340,31 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 29,59 zł

57
Jeździk Maestro 4w1, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeździk Maestro 4w1, niebieski
Smoby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Jeździk Maestro ma kilka zastosowań i daje wiele możliwości zabawy. Zabawkę skonstruowano tak, by „rosła” razem z dzieckiem. Dzięki akcesoriom, pojazd dopasowuje się do możliwości i potrzeb malucha, wpływając jednocześnie na jego rozwój motoryczny. Efekty dźwiękowe w kierownicy dodają zabawie jeszcze więcej atrakcji (3 melodie). Rodzic może popychać jeździk za pomocą wygodnej rączki już od 6 miesiąca życia dziecka. Po zdemontowaniu pierścienia i pasów bezpieczeństwa, 2 podnóżków i rączki do pchania, pojazd zamieni się w chodzik/pchacz - uczący się chodzić maluch, może używać zabawki jako chodzika, podpierając się o oparcie. Kolejną funkcją jest auto - jeździk, które malec wprawia w ruch odpychając się nóżkami. Atrakcją dla dzieci jest schowek na różności, który znajduje się pod siedziskiem. Zabawkę charakteryzuje pastelowa kolorystyka. Wysoka jakość to gwarancja bezpiecznej zabawy. Cechy produktu: - jeździk Maestro 3w1, - funkcje - od 6 miesięcy: do prowadzenia przez rodzica, od 10 miesięcy: chodzik/pchacz, od 12 miesięcy: jeździk, - wygodne siedzenie, - 2 podnóżki, - demontowany pierścień i pasy bezpieczeństwa, - rączka do prowadzenia, - ruchome oczy sterowane przez dziecko, - elektroniczny klakson (3 melodie), - ciche koła, - schowek pod siedziskiem, - max. waga: ok. 50 kg, - łatwy w montażu, - praktyczny, może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, - wyprodukowano we Francji. Baterie: 3 x LR44 (baterie testowe w zestawie). Wymiary: ok. 61 x 44 x 55 cm (D x S x W); wysokość rączki do prowadzenia: ok 89 cm.

335,90 zł
309,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 26,87 zł

58
Ewangelicy w regionie kujawsko-pomorskim na przestrzeni wieków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewangelicy w regionie kujawsko-pomorskim na przestrzeni wieków
Niedostępny
Brak

„Przedmiotem prezentowanego zbioru studiów jest szerokie zagadnienie, które mogłoby stać się tematem monografii. Jak bowiem opisać w wyznaczonej ramami wydawniczymi pracy dzieje ewangelicyzmu w jednym z najważniejszych dla luteranizmu i kalwinizmu miejsc na mapie ziem polskich? Jest to widoczne szczególnie w Toruniu. Dość wspomnieć tylko, że od czasów reformacji aż do 1920 roku ludność protestancka przeważała wśród mieszkańców Starego i Nowego Miasta Torunia, a burmistrzowie miasta byli wyłącznie wyznania ewangelickiego. Jest to blisko 400 lat historii Torunia i warto o tym pamiętać, zwłaszcza że 100 lat temu stosunki wyznaniowe zmieniły się w sposób radykalny”. Fragment Wstępu

49,00 zł
Powiadomienie
59
Inteligentna chemia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inteligentna chemia
Lisciani
Dostępny
23 szt.

Czy jesteś chemikiem najwyższej klasy? Przekonaj się z tym laboratorium zaprojektowanym specjalnie po to, aby umożliwić Ci przeprowadzenie nawet 50 zabawnych, pouczających i super bezpiecznych eksperymentów Zawartość: Tiosiarczan sodu, kwas winowy, wodorotlenek wapnia, sód, węglan, plastikowy statyw na probówki, probówki, miarka, zakraplacz, pęseta, miarka, kolorowe kubki, rękawiczki i okulary, lejek, układ okresowy pierwiastków Wiek: 8-12 lat

79,95 zł
71,16 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,79 zł

60
Mikrofon bezprzewodowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrofon bezprzewodowy
Bontempi
Dostępny
84 szt.

Bezprzewodowy mikrofon z efektem echo. Możliwość regulacji głośności oraz połączenia z gniazdem MP3 (kabel nie znajduje się w zestawie). Gniazdo miniUSB w mikrofonie może być używane do ładowania baterii mikrofonu. Czas pracy po naładowaniu to 3-4 godziny.

141,60 zł
130,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,33 zł

61
Niedźwiedź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niedźwiedź
Trudi
Dostępny
140 szt.

Pluszak - przytulanka włoskiej firmy Trudi. Pluszowy pupil o miękkiej i przyjemnej w dotyku sierści oraz pięknej prezencji.

70,97 zł
66,71 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,26 zł

62
Lew Narcisi M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew Narcisi M
Trudi
Dostępny
10 szt.

Pluszak - przytulanka włoskiej firmy Trudi. Pluszowy pupil o miękkiej i przyjemnej w dotyku sierści oraz pięknej prezencji.

209,10 zł
196,55 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 12,55 zł

63
Replika kończyny dolnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Replika kończyny dolnej
Collecta
Dostępny
163 szt.

Każda prehistoryczna rzeźba została zatwierdzona przez Anthony'ego Beesona, szanowanego eksperta w dziedzinie paleoobrazowania, który jest także bibliotekarzem sztuki, archeologiem i kolekcjonerem, mieszkającym w Bristolu w Anglii.

27,95 zł
24,60 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

64
Ząb Triceratopsa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ząb Triceratopsa
Collecta
Dostępny
162 szt.

Każda prehistoryczna rzeźba została zatwierdzona przez Anthony'ego Beesona, szanowanego eksperta w dziedzinie paleoobrazowania, który jest także bibliotekarzem sztuki, archeologiem i kolekcjonerem, mieszkającym w Bristolu w Anglii.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

65
Dinozaur Hyaleosaurus Deluxe Window Box - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur Hyaleosaurus Deluxe Window Box
Collecta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.18

Zestaw podarunkowy Collecta Świat przyrody w miniaturze Wiek: 3+

93,50 zł
82,28 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,22 zł

66
Girlanda Brokatowe Czaszki , Srebrno-czarna, Rozm. 13.8x10.5x200 cm Jt-gbczc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Girlanda Brokatowe Czaszki , Srebrno-czarna, Rozm. 13.8x10.5x200 cm Jt...
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.20

Girlanda quot Brokatowe Czaszki quot , srebrno-czarna, rozm. 13.8x10.5x200 cm nbsp JT-GBCZC

11,99 zł
Powiadomienie
67
Lampka Nocna Projektor Led B/o Usb Swieta pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka Nocna Projektor Led B/o Usb Swieta pudełko
Platinet
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.06

53,90 zł
47,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,47 zł

68
Lampka Nocna Projektor Led B/o Usb pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka Nocna Projektor Led B/o Usb pudełko
Platinet
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

44,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

69
Own It! 4 Workbook with eBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Own It! 4 Workbook with eBook
Dostępny
60 szt.

Own it! is a four-level lower Secondary course which makes sure that students are confident and future-ready through a combination of global topics, collaborative projects and strategies to develop learner independence. We live in a rapidly changing world. With Own It!, teens develop the confidence and competencies they need to forge their own path in this ever-evolving global landscape. From developing critical and creative thinking skills and social/emotional aptitudes to working effectively in a group, Own it! helps create confident, future-ready learners. The Workbook offers extra practice of the language covered in the main Student's Book unit, and is perfect for homework. It includes extra vocabulary and grammar practice, as well as reading, writing, listening and speaking, plus a special exam-preparation feature.

55,00 zł
49,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

70
Lalka Blondynka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka Blondynka
Trudi
Dostępny
5 szt.

Uśmiechnięta lalka - przytulanka Wiek: 0+

92,25 zł
86,72 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,53 zł

71
Muzyczne biurko Piracka wyspa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzyczne biurko Piracka wyspa
Sevi
Dostępny
2 szt.

Centrum muzyczne przybiera kształt Magicznej Wyspy i gości wiele postaci, z którymi dziecko może się bawić i opowiadać historię z marzeń, wróżek i piratów. Ekscytującej przygodzie towarzyszyć będą melodie ksylofonu i wybijane rytmem tamburynu, dzwonka i grzechotek. Wiek: 2+

362,97 zł
72
Balony lateksowe Witaj w domu, niebieskie (6 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe Witaj w domu, niebieskie (6 sztuk)
Godan, 6 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.26

• Wymiar balonów w calach: 12” • Wymiar balonów w centymetrach: ok. 30 cm • Kolor: biały, niebieski, szary • Nadruk: napis „Witaj w domu” • Producent: Gemar • Ilość sztuk w opakowaniu: 6 • Balony przeznaczone są do napełnienia powietrzem lub helem.

6,99 zł
Powiadomienie
73
Balony lateksowe Witaj w domu, różowe (6 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe Witaj w domu, różowe (6 sztuk)
Godan, 6 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

• Wymiar balonów w calach: 12” • Wymiar balonów w centymetrach: ok. 30 cm • Kolor: biały, różowy, szary • Nadruk: napis „Witaj w domu” • Producent: Gemar • Ilość sztuk w opakowaniu: 6 • Balony przeznaczone są do napełnienia powietrzem lub helem.

6,99 zł
Powiadomienie
74
L.O.L. Surprise! Winter Chill Confetti Reveal. Modna laleczka niespodzianka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Winter Chill Confetti Reveal. Modna laleczka niespodz...
MGA, L.O.L. Surprise!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

LOL Surprise Confetti Tuba Winter Chill. MGA rozpoczyna wydawanie nowej kolekcji lalek na zimę 2021 roku. Poznaj nowe lalki LOL Surprise Winter Chill Confetti. Pudełko ozdobione jest motywem Winter Chill. Każda lalka ma nowe, urocze akcesoria. Zbierz je wszystkie! Uwaga. Opakowanie stanowi formę niespodzianki – dopiero po otwarciu dowiesz się, jaka laleczka ukryła się w środku.

65,90 zł
61,95 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,95 zł

75
Skrzydła nad Transylwanią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skrzydła nad Transylwanią
Dostępny
21 szt.

Autorka znana już we Francji, krajach latynoskich, zakochana w romantycznym średniowieczu i przedwojennej Rumunii, uwielbiająca fantazję Wschodu, Lubelszczyzny i Podlasia, urzeczona mocą i nietrwałością świata wielokolorowych motyli, wspomagana przeświadczeniem, że jej wędrówce towarzyszy dzielny rycerz, oprowadza nas po świecie, który znamy z dzieciństwa, z marzeń i chwil zapomnienia w tym, co jest silniejsze od lęku, nieistnienia, niebytu.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

76
Squish-a-Boos. Dotty wielokolorowy leopard 22 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos. Dotty wielokolorowy leopard 22 cm
Meteor
Dostępny
5 szt.

Maskotka Squish-a-Boss Dotty - wielokolorowy leopard 22 cm.

33,19 zł
30,53 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,66 zł

77
Squish-a-Boos. Giselle wielokolorowy leopard 22 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos. Giselle wielokolorowy leopard 22 cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Maskotka Squish-a-Boss Giselle - wielokolorowy leopard 22 cm.

30,90 zł
28,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

78
Squish-a-Boos. Cooper pastelowy leniwiec 22cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos. Cooper pastelowy leniwiec 22cm
Meteor
Dostępny
3 szt.

Maskotka Squish-a-Boos Cooper - pastelowy leniwiec 22 cm.

33,19 zł
30,53 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,66 zł

79
Beanie Boos. Flurry - Bałwan 42 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boos. Flurry - Bałwan 42 cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

Duża maskotka Boos Flurry - Bałwan 42 cm.

139,70 zł
128,52 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,18 zł

80
Beanie Boos. Brelok Livvie brązowy leopard 8,5 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boos. Brelok Livvie brązowy leopard 8,5 cm
Meteor
Dostępny
7 szt.

Starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka TY- idealna do przytulania!

18,59 zł
17,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,60 zł

81
Kalendarz Logopedy 2021/2022 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz Logopedy 2021/2022
Dostępny
33 szt.

Witaj, Logopedo! Nie wiesz, jak uporządkować swoją pracę terapeutyczną? Jak poukładać w jednym miejscu plan zajęć, obecności pacjentów, płatności za zajęcia, czy też swoje sprawy prywatne? Kalendarz Logopedy 21/22 pomoże Ci wreszcie to zrobić! Kalendarz świetnie usprawni i zorganizuje Twoją pracę, bo znajdziesz tu:- dodatkowe karty idealne w praktyce zawodowej tj.: przykładowe zaswiadczenie o potrzebie dalszej diagnozy i terapii dziecka lub o braku wskazan po badaniach przesiewowych, tabele na finanse, tabele na obecnosc, tygodniowy plan, metody wywoływania głosek, sposoby przygotowania narządów do wywoływania głosek; - każdy miesiąc poprzedzony kartką plannerową, gdzie można opisać swoje cele, a także wydatki, ważne sprawy zawodowe i prywatne - zakres dat od 01.09.2021 r. do 31.08.2022 r. (rok szkolny 2021/2022) - każdy dzień od poniedziałku do piątku ma podział godzinowy od 06:00 do 21:00, soboty i niedziele są zaś na wspólnej stronie - znajdziecie w kalendarzu zaznaczone wszystkie święta państwowe oraz nietypowe dni takie jak Dzień Misia czy Dzień Ziemi

92,25 zł
83,03 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,22 zł

82
Puzzle 1000 elementów. Lord of the rings, Mount Doom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Lord of the rings, Mount Doom
Winning Moves, 1000
Dostępny
8 szt.

Puzzle Lord of the Rings Mount Doom 1000 elementówLos Śródziemia spoczywa na barkach dwóch małych hobbitów, zagubionych na pustyni Mordoru, złej i jałowej krainy, w sercu której leży Góra Przeznaczenia. Ten wyjątkowy zestaw puzzli składający się z 1000 elementów przedstawia najodważniejszych bohaterów Śródziemia - Froda, Aragorna, Sama, Golluma, Arwenę, Eowinę i Gandalfa.Odkryj na nowo ukochane arcydzieło kina, jakim jest trylogia Petera Jacksona Władca Pierścieni, dwadzieścia lat po premierze pierwszego filmu. Zanurz się w świat Władcy Pierścieni dzięki tej pięknej układance. Zbierz przyjaciół i rodzinę, aby pomogli w złożeniu tego wymagającego i szczegółowego zestawu. Złożone z 1000 elementów puzzle zapewnią Ci rozrywkę na wiele godzin - sprawdź, jak szybko uda ci się je ułożyć, patrząc na obrazek na pudełku!  wykonane z wysokiej jakości materiałówprecyzyjne wycięciaidealne dopasowanie elementówodporne na zaginanierozwijają zdolności manualnepuzzle zawierają 1000 elementów

51,20 zł
44,03 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,17 zł

83
Squish-a-Boos. Gilbert różowa żyrafa 22 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos. Gilbert różowa żyrafa 22 cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Maskotka Squish-a-Boos Gilbert - różowa żyrafa 22 cm.

33,19 zł
30,53 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,66 zł

84
Puzzle 1000 elementów. Lord of the rings, Host of Mordor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Lord of the rings, Host of Mordor
Winning Moves, 1000
Dostępny
13 szt.

PUZZLE Lord of the rings Host of Mordor 1000 elementów ,,Coś jątrzy się w sercu Śródziemia. Coś, czego nie udało Ci się zobaczyć. Ale Wielkie Oko to widziało ". Ułóż tę oszałamiającą układankę składającą się z 1000 elementów, przedstawiającą Saurona, Lurtza, Czarnoksiężnika i jego towarzysza.Zanurz się w świat Władcy Pierścieni dzięki temu wyjątkowemu zestawowi puzzli. Sauron, Lurtz, Czarnoksiężnik i jego kolega Nazgûl szarżują do bitwy. Odkryj na nowo ukochane arcydzieło kina, jakim jest trylogia Petera Jacksona 'Władca Pierścieni', dwadzieścia lat po premierze pierwszego filmu. Ten oszałamiający zestaw puzzli z pewnością zachwyci zarówno fanów łamigłówek, jak fanów trylogii Tolkiena.Zbierz przyjaciół i rodzinę, aby pomogli w złożeniu tego wymagającego i szczegółowego zestawu. Złożone z 1000 elementów puzzle zapewnią Ci rozrywkę na wiele godzin - sprawdź, jak szybko uda ci się je ułożyć, patrząc na obrazek na pudełku!  wykonane z wysokiej jakości materiałówprecyzyjne wycięciaidealne dopasowanie elementówodporne na zaginanierozwijają zdolności manualnepuzzle zawierają 1000 elementów

51,20 zł
44,03 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,17 zł

85
Squish-a-Boos Lainey różowy leopard 22cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos Lainey różowy leopard 22cm
Meteor
Dostępny
8 szt.

Maskotka Squish-a-Boos Lainey - różowy leopard 22 cm

33,19 zł
30,53 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,66 zł

86
Puzzle 1000 elementów. Batman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Batman
Winning Moves, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Puzzle Batman 1000 elementów Ten wyjątkowy zestaw puzzli, składający się z 1000 elementów, przedstawia Batmana w klasycznej scenie z komiksów DC . Jak szybko jesteś w stanie go złożyć? Sprawdź, patrząc na obrazek na pudełku! wykonane z wysokiej jakości materiałówprecyzyjne wycięciaidealne dopasowanie elementówodporne na zaginanierozwijają zdolności manualnepuzzle zawierają 1000 elementów

51,20 zł
44,03 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,17 zł

87
Puzzle 1000 elementów. Batman, Joker - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Batman, Joker
Winning Moves, 1000
Dostępny
11 szt.

Puzzle Batman Joker 1000 elementów Ten wyjątkowy zestaw puzzli, składający się z 1000 elementów, przedstawia Jokera w klasycznej scenie z komiksów DC . Jak szybko jesteś w stanie go złożyć? Sprawdź, patrząc na obrazek na pudełku! wykonane z wysokiej jakości materiałówprecyzyjne wycięciaidealne dopasowanie elementówodporne na zaginanierozwijają zdolności manualnepuzzle zawierają 1000 elementów

51,20 zł
44,03 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,17 zł

88
Puzzle 1000 elementów. Lord of the rings. Heroes of Middlearth - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Lord of the rings. Heroes of Middlearth
Winning Moves, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.09

Puzzle Lord of the Rings Heroes of Middleearth 1000 elementówTen wyjątkowy zestaw puzzli składający się z 1000 elementów przedstawia najodważniejszych bohaterów Śródziemia - Aragorna, Eowinę, Gandalfa, Sama, Frodo, Legolasa i Gimliego gotowych do walki! Odkryj na nowo ukochane arcydzieło kina, jakim jest trylogia Petera Jacksona 'Władca Pierścieni', dwadzieścia lat po premierze pierwszego filmu. Ten oszałamiający zestaw puzzli z pewnością zachwyci zarówno fanów łamigłówek, jak fanów trylogii Tolkiena. Zanurz się w świat Władcy Pierścieni dzięki tej pięknej układance. Zbierz przyjaciół i rodzinę, aby pomogli w złożeniu tego wymagającego i szczegółowego zestawu. Złożone z 1000 elementów puzzle zapewnią Ci rozrywkę na wiele godzin - sprawdź, jak szybko uda ci się je ułożyć, patrząc na obrazek na pudełku!  wykonane z wysokiej jakości materiałówprecyzyjne wycięciaidealne dopasowanie elementówodporne na zaginanierozwijają zdolności manualnepuzzle zawierają 1000 elementów

51,20 zł
44,03 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,17 zł

89
Match Star Wars New - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Match Star Wars New
Winning Moves, od 4 lat
Dostępny
8 szt.

Doskonała gra logiczna dla małych i nieco starszych dzieci. Celem gry jest ułożenie 5 postaci w jednym rzędzie (poziomo, pionowo lub na ukos). Do wyboru masz aż 15 bohaterów legendarnej sagi Star Wars! Poczuj w sobie Moc, ułóż 5 jednakowych symboli wygraj! EAN: 5036905001533 TOP TRUMPS MATCH Star WarsWybierasz ciemną czy jasną stronę mocy? Wszystkie ulubione postacie najmłodszych fanów Star Wars znalazły się na pionowej planszy TOP TRUMPS MATCH! Wylosuj bohatera i spróbuj ułożyć jednakowy rząd w linii pionowej, poziomej lub na ukos. Uwaga na spadające kostki! Przeciwnicy nie śpią. Niech moc będzie z Tobą!  Zasady gryCelem gry jest ułożenie 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos. Przed rozpoczęciem rozgrywki rozdaj każdemu graczowi po dwie karty z postaciami. Karty drugiego gracza powinny pozostać nieznane! Rozgrywkę rozpoczyna młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu planszy. Drugi gracz, używając kostki, która wypadła na jego stronę, wypycha kolejną. Gracz, który ułoży jednolity rząd pionowy, poziomy lub ukośny - wykrzykuje MATCH i wygrywa. Uwaga! Zwycięstwo może zostać przejęte, jeśli przeciwnik dysponuje kartą z ułożoną postacią.  Star Wars dla najmłodszychSzukasz prezentu dla czterolatka z motywem Star Wars? Wybierz grę planszową, która nie tylko zajmie Twojego przedszkolaka, ale pomoże rozwinąć nowe umiejętności! Wertykalna gra planszowa dzięki prostym zasadom i dynamicznej rozgrywce przypadnie do gustu wszystkim fanom Star Wars. Graj z maluchami już od 4 roku życia! Zawartośćzamykana, plastikowa plansza25 kostek15 kart Specyfikacja:liczba graczy: 2wiek: 4+czas gry: 15 minut,język wydania: polski.

103,40 zł
88,92 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 14,48 zł

90
Squish-a-Boos Pinky różowa sowa 22cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos Pinky różowa sowa 22cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.07

Maskotka Squish-a-Boos Pinky - różowa sowa 22 cm

30,90 zł
28,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

91
Squish-a-Boos Zoey różowa zebra 22cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos Zoey różowa zebra 22cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

Maskotka Squish-a-Boos Zoey - różowa zebra 22cm

33,19 zł
30,53 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,66 zł

92
Squish-a-Boos Owen wielobarwna sowa 22cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos Owen wielobarwna sowa 22cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Maskotka Squish-a-Boos Owen - wielobarwna sowa 22 cm

30,90 zł
28,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

93
Przyszłość w perspektywie naukowej. Tom 1. Bezpieczeństwo-społeczeństwo-ekonomia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyszłość w perspektywie naukowej. Tom 1. Bezpieczeństwo-społeczeństw...
Dostępny
21 szt.

Foresight - rozumiany tu jako procedura naukowa - jest przede wszystkim próbą prognozy, ale także i oceny przyszłych zdarzeń, szan i zagrożeń, związanych z szeroko rozumiany rozwojem społecznym, technologicznym i gospodarczym.

34,65 zł
94
Karnet Urodziny GM-144 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny GM-144
Armin Style
Dostępny
4 szt.

Karnet okolicznościowy z kopertą.

9,99 zł
95
Match Spirit - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Match Spirit
Winning Moves
Dostępny
8 szt.

Gra Top Trumps Match Spirit Jeżeli lubisz szybkie i emocjonujące gry, to Match jest właśnie dla Ciebie. To doskonała gra, w której liczy się nie tylko logiczne myślenie oraz spryt, ale również szczęście! Top Trumps Match to rozbudowana  gra, przypomina kółko i krzyżyk oraz statki, gdzie dwóch graczy rywalizuje ze sobą nie widząc nawzajem swoich plansz. Chcesz wygrać? Ułóż MATCH, czyli rząd 5 jednakowych postaci, kombinuj tak, aby pokrzyżować szyki przeciwnikowi.Kompaktowe opakowanie gry Match to zaleta, dzięki której szybko sprzątniesz kostki po zakończonej rozgrywce. Praktyczny futerał pozwoli Ci z łatwością zabrać grę Match w każdą podróż. Gra Top Trumps Match Spirit Dołącz do animowanych bohaterów znanych z najnowszego filmu Spirit w grze Top Trumps Match Spirit! Wybierz jedną z postaci i zmierz się z pozostałymi graczami. Ułóż linię pięciu jednakowych postaci i wygraj! Sprawdź czy uda Ci się wygrać 5 rund i zostać zwycięzcą całej rozgrywki. Zasady gry Top Trumps Match Spirit W grze Match jest jeden cel - ułożyć 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos. Rozmieść wszystkie kostki w taki sposób, aby w żadnym rzędzie nie było więcej niż dwie takie same kostki. Następnie potasuj karty i rozdaj każdemu z graczy po dwie, ale pamiętaj, kart nie wolno podglądać!Rozgrywkę rozpoczyna młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu na drugą stronę planszy. Następnie drugi gracz bierze tę kostkę i wypycha inną dowolną kostkę na stronę przeciwnika. Pamiętaj - nie możesz użyć tego samego miejsca, z której Twój przeciwnik właśnie wypchnął jedną z kostek! Tę czynność należy powtarzać do momentu, gdy jeden z graczy krzyknie MATCH! Oznacza to, że ułożył rząd jednakowych postaci w pionie, poziomie lub na ukos.Jednak uważaj, jeśli okaże się, że przeciwnik w swoich kartach będzie miał postać, którą ułożyłeś -zabiera Ci zwycięstwo i wygrywa grę. Zawartość25 kostek15 kartzamykana, plastikowa plansza Cechy gryliczba graczy: 2czas gry: 15 minutjęzyk wydania: polskiUwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

94,90 zł
81,61 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 13,29 zł

96
Beanie Ballz Boots - Małpa 8,5cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Ballz Boots - Małpa 8,5cm
Meteor
Dostępny
9 szt.

Beanie Ballz Boots - Małpa 8,5cmZabawka pluszowa, wykonana z miękkiego materiału, dzięki czemu dzieci uwielbiają się do nich przytulać. Każda jego część jest zrobiona z materiału, dlatego nadaje się nawet dla najmniejszych fanów bajki. Maskotka jest identyczna jak oryginalny bohater.

19,70 zł
18,99 zł

Rabat 3,6%
oszczędzasz 0,71 zł

97
Monopoly Ciechanów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monopoly Ciechanów
Winning Moves
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.16

MONOPOLY Ciechanów Zdobądź Ciechanów tylko dla siebie! Wykup najdroższe nieruchomości w mieście. Rozgość się w gabinetach neogotyckiego ratusza, a następnie pospaceruj po dziedzińcu średniowiecznego Zamku Książąt Mazowieckich. Szczęśliwy rzut kostką może zapewnić Ci orzeźwiającą wizytę w kąpielisku Krubin, gdzie poczęstujesz się również serwowaną z saturatora Ciechanowską Kranówką. Tam też wsiądziesz na rower miejski i udasz się pod wieżę ciśnień, żeby w Parku Nauki Torus spędzić popołudnie na dobrej zabawie z rodziną i przyjaciółmi. Zapomnieliśmy dodać, że to wszystko bez wychodzenia z domu! Zasady gryGracze wybierają pionki i pobierają banknoty o nominałach 500, 100, 50, 20, 10, 5 i 1. Rozgrywkę rozpoczyna osoba, która wyrzuci najwięcej oczek na kostce. Zadaniem graczy jest zdobycie jak największej fortuny, wykupując pola na planszy. Uważajcie! Za wejście na czyjeś pole należy słono zapłacić. Wygrywa gracz, który zdobędzie przewagę na planszy i doprowadzi pozostałych uczestników do bankructwa. Inwestuj w CiechanowiePrezent dla fana planszówek z Ciechanowa, a może pamiątka z podróży? MONOPOLY Ciechanów to gra planszowa szyta na miarę! Inwestuj, podziwiając okoliczne zabytki na planszy. Pobieraj czynsze za swoje nieruchomości i zbieraj fortunę, by podbić miasto Książąt Mazowieckich. Pamiętaj, zwycięzca MONOPOLY Ciechanów może być tylko jeden! Zawartość pudełka:plansza do gry, 8 pionków, 28 kart Tytuł Własności, 16 kart Szansa, 16 kart Kasa Społeczna, dolary Monopoly, 32 domy, 12 hoteli, 2 kostki, instrukcja. Specyfikacjaliczba graczy: 2-8, wiek: 8+, czas gry: 1-3 h, język wydania: polski. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

139,90 zł
120,31 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 19,59 zł

98
Miejsca pamięci powstania listopadowego prawobrzeżnej Warszawy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miejsca pamięci powstania listopadowego prawobrzeżnej Warszawy
Dostępny
2 szt.

Sonet GrochowaTu na tej ziemi, gdzie stoi mój dom,w lasach, na polach Grochowa mężniewalczył mój pradziad z carskim orężem,by wyrwać Polskę z moskiewskich szpon.

47,25 zł
33,08 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,17 zł

99
Beanie Boos Yips - Chihuahua Jednorożec 24cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Boos Yips - Chihuahua Jednorożec 24cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Kolekcja maskotek Teeny Tys z dużymi błyszczącymi oczkami. Chihuahua Jednorożec 24cm to pluszak z pięknymi, błyszczącymi oczami, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi jest wprost idealny do przytulania! Starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów.

53,30 zł
49,04 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,26 zł

100
Żółć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żółć
Dostępny
50 szt.

Żółć to pierwszy w Polsce debiut poetycki w formie komiksu literackiego. Tę książkę nie tylko poczujesz w żołądku, ale i zobaczysz. Łukasz Gamrot zabierze Cię w dziką podróż przez wyobraźnię szaleńca, która wywróci do góry nogami Twój świat i nie pozwoli zasnąć. Rozpalone ogniem obrazki rozpoczną Twoją terapię od wstrząsu, po którym zobaczysz, jaki jesteś naprawdę.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

Wróć do góry