hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.09.23

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 23 września 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zobacz, dotknij, poczuj! Dinusie (Grażyna Wasilewicz), na drugim Zobacz, dotknij, poczuj! Pojazdy (Grażyna Wasilewicz). Kolejny produkt to Jak to działa? Ciało (Amelia Hepworth) oraz Książeczka sensoryczna. Zobacz, dotknij, poczuj! Zwierzęta leśne (Grażyna Wasilewicz).
1
Zobacz, dotknij, poczuj! Dinusie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zobacz, dotknij, poczuj! Dinusie
Dostępny
9 szt.

Piękne ilustracje, zabawne wierszyki i silikonowe fragmenty ilustracji to doskonały pomysł na książeczkę dla malucha. Książeczka sensoryczna sposób na stymulowanie zmysłów dziecka!

35,00 zł
21,70 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,30 zł

31 osób kupiło
2
Zobacz, dotknij, poczuj! Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zobacz, dotknij, poczuj! Pojazdy
Dostępny
160 szt.

Piękne ilustracje, zabawne wierszyki i silikonowe fragmenty ilustracji to doskonały pomysł na książeczkę dla malucha. Książeczka sensoryczna sposób na stymulowanie zmysłów dziecka!

34,99 zł
20,29 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 14,70 zł

27 osób kupiło
3
Jak to działa? Ciało - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak to działa? Ciało
Dostępny
9688 szt.

Seria sztywnostronicowych książeczek, których wyjątkowa cecha to wycięte strony. Taki schemat pozwala dziecku zrozumieć, jak coś wygląda i w jaki sposób działa. Ciało – w tej książeczce poznajemy budowę ludzkiego ciała. Bardzo podstawowe informacje o ludzkim ciele: jak jest zbudowane, na co warto zwrócić uwagę, dbając o nasze ciało (ruch, zdrowe odżywianie).

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

17 osób kupiło
4
Książeczka sensoryczna. Zobacz, dotknij, poczuj! Zwierzęta leśne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka sensoryczna. Zobacz, dotknij, poczuj! Zwierzęta leśne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Piękne ilustracje, zabawne wierszyki i silikonowe fragmenty ilustracji to doskonały pomysł na książeczkę dla malucha. Książeczka sensoryczna to świetny sposób na stymulowanie zmysłów dziecka!

34,99 zł
22,04 zł
Powiadomienie

Rabat 37,0%
oszczędzasz 12,95 zł

13 osób kupiło
5
Mównica logopedyczna. Cykada z Cedyni. Utrwalanie głoski C - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mównica logopedyczna. Cykada z Cedyni. Utrwalanie głoski C
Dostępny
47 szt.

Cykada z Cedyni to kolejny zeszyt logopedyczny z serii „Mównica logopedyczna” przeznaczony dla dzieci, rodziców, logopedów i nauczycieli. Publikacja została opracowana z myślą o uczestnikach terapii logopedycznej, u których wywołano lub skorygowano głoskę [c], oraz o tych, którzy wymagają utrwalania tejże głoski. Cykada z Cedyni to zeszyt zawierający karty pracy z szerokim wachlarzem ćwiczeń i zabaw, który może być wykorzystany zarówno w gabinecie logopedycznym, jak i w pracy domowej rodzica z dzieckiem. Dla najmłodszych zostały opracowane karty ćwiczeń z materiałem obrazkowym lub obrazkowo-wyrazowym, natomiast dla starszych – karty ćwiczeń wymagające umiejętności czytania i pisania. Materiał został zaprezentowany w formie czarno-białych obrazków, które dziecko może pokolorować. Dzięki temu nie tylko doskonali prawidłową artykulację, ale także usprawnia motorykę małą oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

19,50 zł
13,99 zł

Rabat 28,3%
oszczędzasz 5,51 zł

13 osób kupiło
6
Zaopiekuj się mną. Smyk, uprowadzony szczeniak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaopiekuj się mną. Smyk, uprowadzony szczeniak
Dostępny
55 szt.

Emilka dostaje zupełnie wyjątkowy prezent - wspaniałego, biszkoptowego labradora. Wkrótce tych dwoje staje się nierozłącznymi przyjaciółmi. Jednak wakacje dobiegają końca, a piesek jest bardzo smutny i samotny, gdy zostaje sam w domu. Pewnego popołudnia, kiedy Emilka wraca ze szkoły, nie zastaje w ogrodzie swojego pupila. Dziewczynka jest przerażona, martwi się, że ktoś mógł ukraść jej psa. Postanawia za wszelką ceną odzyskać ukochanego szczeniaka. Tylko gdzie go może odnaleźć? „Zaopiekuj się mną” to bestsellerowe książki autorstwa Holly Webb, które pokochały dzieci na całym świecie! Znajdziecie w nich wzruszające opowieści o przyjaźni między dziećmi a zwierzętami. To nie tylko przyjemność z czytania, ale również nauka empatii, wrażliwości i odpowiedzialności za zwierzę. Seria książek „Zaopiekuj się mną” to dobry pomysł na pierwsze samodzielne czytanie. Tytuły skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat i charakteryzują się prostym tekst i dużą czcionką. W środku znajdują się czarno-białe ilustracje, które z pewnością uatrakcyjnią lekturę każdemu dziecku. To seria obowiązkowa dla każdego małego fana czworonogów!

17,99 zł
10,99 zł

Rabat 38,9%
oszczędzasz 7,00 zł

8 osób kupiło
7
Target CAE. C1 Advanced. Ćwiczenia, testy, wskazówki, wydanie drugie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Target CAE. C1 Advanced. Ćwiczenia, testy, wskazówki, wydanie drugie
Dostępny
63 szt.

To kompleksowy pakiet do samodzielnego przygotowania do egzaminu Certificate in Advanced English/C1 Advanced z nagraniami MP3 do pobrania. Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się do egzaminu, które chcą sprawdzić i udoskonalić swoją wiedzę. Podręcznik zawiera 6 zestawów egzaminacyjnych. Każdy z nich zbudowany jest zgodnie ze strukturą prawdziwego egzaminu – składa się z czterech części: „Reading” i „Use of English”, „Writing”, „Listening” i „Speaking”. W każdej z nich znajdują się rodzaje ćwiczeń identyczne jak na egzaminie Certificate in Advanced English/C1 Advanced, przydatne wskazówki oraz dokładnie objaśnione polecenia. Dzięki inteligentnemu kluczowi odpowiedzi przeanalizujesz poprawne rozwiązania zadań wraz z uzasadnieniem. W książce znajduje się pełny zapis nagrań z części „Listening”, modelowe odpowiedzi z działu „Speaking” oraz wzorcowe teksty pisemne z działu „Writing”. Dodatkowo podręcznik zawiera test wstępny oraz 8 ćwiczeń w formie rozgrzewki. Nagrania MP3 do pobrania to aż 80 minut rozmów profesjonalnych lektorów. Prezentują oni przeróżne akcenty, które można usłyszeć na prawdziwym egzaminie. Pozwalają osłuchać się z językiem i szlifować rozumienie ze słuchu. Target CAE. C1 Advanced to: • kompleksowe przygotowanie do egzaminu Certificate in Advanced English/C1 Advanced, • 6 zestawów ćwiczeń egzaminacyjnych, • inteligentny klucz odpowiedzi wraz z objaśnieniami, • test i ćwiczenia na rozgrzewkę, • 80 minut nagrań MP3 do pobrania online.

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

8 osób kupiło
8
Mądra Mysz. Zuzia pokłóciła się z Julią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Zuzia pokłóciła się z Julią
Dostępny
79 szt.

Kolejny tytuł w serii Mądra Mysz, tym razem o kłótniach i zgodzie. Zuzia i Julia są najlepszymi przyjaciółkami. Kiedy jednak bawią się w szkołę i Julia jest zbyt surową nauczycielką, dochodzi do kłótni. Zuzia jest wściekła i nie chce się już bawić. Jednak kiedy mija trochę czasu, Zuzia uspokaja się i chce się pogodzić. Tylko jak to zrobić?Mądra Mysz to edukacyjna seria książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, a także przybliżające najróżniejsze zawody książki Mam przyjaciela. Kwadratowe książki dla ciekawych świata maluchów to też cykl pełen technicznych szczegółów. Znajdą je w książkach zatytułowanych Maszyny i pojazdy, a także w tych z serii prezentującej świat dawniej i dziś.

8,90 zł
5,99 zł

Rabat 32,7%
oszczędzasz 2,91 zł

8 osób kupiło
9
Balwierz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balwierz
Dostępny
2339 szt.

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej głuszy na Podlasiu, w chacie Domana w Narwi. Szuka spokoju, ale los nie da mu tej szansy. Okolicą wstrząsa właśnie seria krwawych zbrodni. W środku lasu, w kapliczce świętego Huberta – niczym złożone w ofierze – leży ciało kilkuletniego Tymka, syna miejscowej femme fatale. W tym samym czasie od strzału snajpera ginie ksiądz Donat Giza, zapalony myśliwy, prominentny członek koła łowieckiego. Potem dochodzi do kolejnych morderstw… Doświadczony profiler postanawia włączyć się w działania miejscowych śledczych. Zadanie nie jest łatwe, bo lokalna społeczność ma swoje tajemnice, mroczne sekrety, niejasne powiązania i interesy. I pilnie strzeże ich przed obcymi! Czy Meyerowi uda się rozwikłać zagadkę tajemniczych zbrodni? Kim jest morderca i co go łączy z miejscowymi notablami?

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

9 osób kupiło
10
Mądrości Kota Jaśniepana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądrości Kota Jaśniepana
Dostępny
20 szt.

Oto opowieść o kotach. Historie przeróżne (zasłyszane lub wyczytane w odmętach internetu), opowieści, bajki i klechdy, które mają za zadanie przybliżyć sylwetkę kota: jego anatomię, rolę w społeczeństwie (wierzenia, zabobony), a także pokazać ślady, jakie te zwierzęta odcisnęły swoimi łapkami na kartach historii. A to wszystko napisano po kociemu, doprawiono szczyptą chaosu i kociwłosa, tak by luźna forma opowiastek odzwierciedlała nieznośną lekkość kociego bytu. Zaczniemy zatem od inwazji kotów, które opanowały kosmos, czyniąc go sobie poddanym. Skończymy na opowieściach o tym, jak u boku ludzi brały udział w niepotrzebnych wojnach, podtrzymując morale walczących. Oczywiście całość została okraszona zabawnymi komiksami z kotem Jaśniepanem w roli głównej, znanym z rysunków Magdy Gałęzi zamieszczanych na profilu Milozwierz na Facebooku. Jaśniepan dzieli się swoją mądrością z bliskimi mu poddanymi, czyli z nami! Pora na przechadzkę! Magda Gałęzia – urodzona dawno temu w Kielcach, obecnie ze swoją drugą połówką jest ciągle w drodze między Wrocławiem a Masywem Ślęży. Miłośniczka kotów i pieszych podróży, horrorów, dziwnej muzyki, przyrody oraz dobrych książek. Sympatyczka demonologii ludowej, wszelakiej magii, dziwnych opowieści. Wegetarianka, której czasem zdarza się zgrzeszyć (ale coraz rzadziej). Amatorka taniej fotografii za pomocą tostera fotograficznego. Zapalona szufladowa pisarka, etatowy odludek, który zaskakująco szybko nawiązuje kontakty. Służąca dwóch kotów: Chucka i Lósi. Nie lubi: sprzątania, nietolerancji dla ludzkiej odmienności, ogólnie pojętej głupoty, tłumów, nadmiaru słodyczy, niedostatku ciszy. Lubi: zdystansowanych ludzi z czarnym poczuciem humoru, wolność, las i góry, w których można znaleźć więcej odpowiedzi, niż stawia się pytań.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

7 osób kupiło
11
Wspomaganie rozwoju dziecka z niepełnosprawnością intelektualną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomaganie rozwoju dziecka z niepełnosprawnością intelektualną
Dostępny
43 szt.

Książka jest zbiorem doświadczeń zawodowych i osobistych autorki. Opisuje w niej bowiem swoje doświadczenia, które zdobyła (i nadal zdobywa) jako matka niepełnosprawnego dziecka oraz jako terapeutka dzieci z głębokimi zaburzeniami w rozwoju. Jest to publikacja niezwykle cenna, gdyż większość książek dostępnych na rynku dotyczy zagadnień teoretycznych. Brakuje natomiast pozycji, która prosto, w zintegrowany sposób przekazywałaby podstawową wiedzę na temat wychowywania i wspomagania rozwoju dziecka niepełnosprawnego. Niniejsza książka znakomicie wypełnia tę lukę. Zawiera bowiem krótkie wprowadzenie teoretyczne, po którym następuje zasadnicza część książki - proste i czytelne wskazówki, jak pomóc dzieciom nauczyć się wielu umiejętności niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, oraz jasne procedury postępowania zweryfikowane w praktyce, a także postępowanie na wypadek problemów z zastosowaniem wskazanych procedur. Ogromnym atutem jest zwięzły i klarowny język.

38,00 zł
26,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

7 osób kupiło
12
Mutyzm wybiórczy. Skuteczne metody terapii, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mutyzm wybiórczy. Skuteczne metody terapii, wydanie 2
Dostępny
75 szt.

Po niespełna dwóch latach od wydania książki pt. Mutyzm wybiórczy - poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów, która spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, zarówno wśród rodziców, jak również wśród nauczycieli i specjalistów, Maria Bystrzanowska, tym razem wspólnie z córką Eweliną Bystrzanowską - psychologiem o specjalności klinicznej, przystąpiły do opracowania nowej książki z zakresu mutyzmu wybiórczego (MW). Książkę tę można z jednej strony potraktować jako kontynuację ww. poradnika, z drugiej zaś może ona stanowić całkiem odrębną całość. Do jej napisania zaproszone zostało szersze grono osób: praktyków pracujących na co dzień z dziećmi z mutyzmem wybiórczym (psychologów, logopedów, pedagogów i nauczycieli), a także rodziców dzieci z MW oraz osoby dorosłe, które już w dzieciństwie miały objawy tego zaburzenia i nie otrzymały właściwej pomocy. Zamiarem autorek było, aby powstała publikacja wszechstronnie opisująca to coraz powszechniej diagnozowane zaburzenie lękowe, w szczególności skuteczne sposoby jego terapii, co ważne, z uwzględnieniem realiów i specyfiki polskiego systemu oświaty. Książka składa się z dwóch głównych części. W pierwszej, bardziej teoretycznej części (rozdziały 13) Ewelina Bystrzanowska i Maria Bystrzanowska przedstawiły istotę mutyzmu wybiórczego oraz znaczenie wczesnej diagnozy i terapii dzieci z tym zaburzeniem. Poznamy również następstwa niewłaściwej terapii lub jej braku. W drugiej, praktycznej części książki (rozdział 4) - po krótkim wprowadzeniu Marii Bystrzanowskiej, zawierającym przegląd skutecznych metod terapii MW, sporządzony na podstawie wyników najnowszych badań naukowych oraz doświadczeń własnych autorki - znajdują się opisy i analizy konkretnych terapii i oddziaływań prowadzonych na terenie naszego kraju przez różnych specjalistów (psychologów, logopedów i pedagogów), a także nauczycieli oraz rodziców dzieci z mutyzmem wybiórczym.

50,00 zł
35,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

6 osób kupiło
13
Hiroszima 1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiroszima 1945
Dostępny
52 szt.

Bestseller „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „Publishers Weekly” Najważniejsza książka o jednym z najistotniejszych momentów w historii ludzkości 6 sierpnia 1945 roku, godzina 7:30. Na pokładzie lecącego w stronę wysp japońskich bombowca B-29 kapitan William „Deak” Parsons uzbraja ważącą 4 tony bombę plutonową nazwaną pieszczotliwie Little Boy. Trzy kwadranse później śmiercionośny ładunek opuszcza komorę bombową i po 43 sekundach wybucha, zabijając 70 tysięcy mieszkańców Hiroszimy i niszcząc 92% zabudowań. Nigdy wcześniej i nigdy później pojedynczy atak nie przyniesie tylu ofiar. 116 dni wcześniej Harry Truman dowiaduje się o śmierci prezydenta Roosevelta. Nie wie nic o tajnym Projekcie Manhattan i nie ma pojęcia, że to jemu przyjdzie wydać rozkaz użycia pierwszej amerykańskiej broni masowego rażenia.

65,00 zł
50,05 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

5 osób kupiło
14
Krzyż Pański - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyż Pański
Dostępny
1293 szt.

Dwa stare kufry z tajemniczym dopiskiem „IIWW 45–47 POLAND”, znalezione przypadkiem w piwnicy brytyjskiego Archiwum Narodowego, zapoczątkują śledztwo, które obejmie pół Europy. Co kryje się w ich wnętrzu? George O’Malley, pracownik Archiwum Narodowego Wielkiej Brytanii, odlicza miesiące do emerytury. Wie już jednak, że ostatnie tygodnie w pracy będą bardzo intensywne. Jego przełożeni oczekują, że jeszcze przed odejściem rozpocznie inwentaryzację dokumentów pochodzących z pierwszych lat po drugiej wojnie światowej. Wśród regałów pełnych starych faktur i nikomu niepotrzebnych papierzysk znajduje tajemnicze kufry należące do Billa Bentincka, ambasadora Jej Królewskiej Mości Polsce w latach 1945–1947. Ich zawartość prowokuje mnóstwo pytań, na które nie ma jednak odpowiedzi. W kufrach znajdują się przede wszystkim oprawione w skórę księgi i teki pełne dokumentów. O’Malley szybko orientuje się, że ma do czynienia z rodzinnym archiwum, którego ostatnią właścicielką była hrabina Elżbieta Radecka-Mikuliczowa. Jej spadkobierczynią jest mieszkająca w podszczecińskim Dalewie Anna Fleming. Ona i jej wnuczka Karen próbują odszyfrować tajemniczy testament hrabiny. Gdzie znajduje się trzecia skrzynia, zaginiona, ale wspomniana w testamencie? Czy potomkom hrabiny uda się odnaleźć skarb z czasów Napoleona? I kim są tajemniczy ludzie także biorący udział w wyścigu po spadek? W walce o zaginioną fortunę będą gotowi posunąć się do ostateczności... Od Francji przez Szczecin aż po Kresy Wschodnie – śledztwo, które prowadzą spadkobiercy hrabiny Radeckiej-Mikuliczowej, obejmie pół kontynentu i kilkaset lat europejskiej historii.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

4 osoby kupiły
15
Dziesięć panien mądrych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziesięć panien mądrych
Dostępny
61 szt.

Męczeństwo wpisane jest w bieg historii Kościoła od jego początków. Przez wieki chrześcijanie z miłości do Chrystusa gotowi byli oddawać życie. Wśród nich znalazły się bohaterskie siostry ze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety. 19 czerwca 2021 r. Ojciec Święty Franciszek wydał dekret o męczeństwie siostry M. Paschalis Jahn i dziewięciu towarzyszek i pozwolił na ogłoszenie ich błogosławionymi.Autor w interesujący i oryginalny sposób przybliża sylwetki sióstr, które z entuzjazmem odpowiedziały na wezwanie Chrystusa. Kiedy w 1945 r. na tereny Dolnego Śląska i Opolszczyzny wkroczyła Armia Czerwona, grabiąc mienie, mordując ludność cywilną i dokonując gwałtów, siostry w obronie wiary i czystości swojej oraz innych kobiet poniosły śmierć męczeńską.ZDZISŁAW JÓZEF KIJAS franciszkanin, profesor teologii, nauczyciel akademicki wielu uczelni w Polsce i za granicą, postulator generalny spraw kanonizacyjnych Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych, relator procesu beatyfikacyjnego męczenniczek elżbietańskich. Jest autorem wielu poczytnych książek, w tym wydanych nakładem wydawnictwa Bratni Zew: Życie jako dojrzewanie świętości. Maksymilian Maria Kolbe, Sprawy nader ważne, Opatrzność i przeznaczenie, Wyszyński. 40 spojrzeń oraz trzech powieści o wyjątkowych kobietach XIX w.: Tam, gdzie rodzi się życie, Nawet szarość jaśnieje, Perły i plewy.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

4 osoby kupiły
16
Obrona Łużyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrona Łużyna
Dostępny
80 szt.

Mrożąca krew w żyłach opowieść o obsesji i szaleństwie. Łużyn jako młody chłopiec był nieatrakcyjny, roztargniony, wycofany i ponury. Rodzice go nie rozumieją, a rówieśnicy wyśmiewają. Dlatego przed problemami codzienności ucieka w świat szachów. Ma ogromny talent i szybko staje się arcymistrzem, ale za jaką cenę?! W obsesyjnym umyśle Łużyna gra w szachy stopniowo wypiera świat rzeczywisty, który zaczyna się rozpadać podczas kluczowej rozgrywki o mistrzostwo. Wymyślona przez niego linia obrony szachowej więdnie pod nieoczekiwaną i nieprzewidywalną linią ataku przeciwnika.

43,00 zł
37,41 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,59 zł

3 osoby kupiły
17
100 pierwszych naklejek. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 pierwszych naklejek. Pojazdy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Ta książeczka z pierwszymi naklejkami została przygotowana z myślą o dzieciach od drugiego roku życia. Znalazło się w niej 16 prostych, kojarzonych przez maluchy scenek, które można pokolorować i ozdobić ponad 100 dużymi naklejkami zaprojektowanymi specjalnie dla małych rączek. Dzięki zabawie z tą książeczką dziecko wyostrzy zmysł obserwacji oraz rozwinie umiejętności manualne.

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

3 osoby kupiły
18
Miłość w zamkniętej kopercie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość w zamkniętej kopercie
Dostępny
43 szt.

Birdie Maxwell miała na pieńku ze Świętym Mikołajem. Cztery lata temu poprosiła go o coś naprawdę ważnego, ale zawiódł. Mama nie wyzdrowiała. Po namyśle dziewczynka zdecydowała się dać mu ostatnią szansę i ponownie napisała do niego list, choć do Bożego Narodzenia pozostało kilka miesięcy. Sadie, redaktorka prowadząca kolumnę Świąteczne życzenia, często dostawała listy adresowane do Świętego Mikołaja. Rzadko jednak przychodziły już w czerwcu. A jeszcze rzadziej były tak szczere i wzruszające. Spełniła więc życzenia Birdie, przynajmniej niektóre. Jakież było jej zdziwienie, gdy za jakiś czas znowu otrzymała od małej list. A później – kolejny. Przy okazji spełniania następnego życzenia zapragnęła zobaczyć dziewczynkę, oczywiście incognito. Birdie towarzyszył ojciec. I Sadie wpadła po uszy. Sebastian Maxwell był oszałamiająco przystojnym facetem. I do tego samotnym ojcem.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

3 osoby kupiły
19
Jane Austen i jej racjonalne romanse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jane Austen i jej racjonalne romanse
Dostępny
50 szt.

Tajemnicza i niezależna. Skromna i zdystansowana, ale znająca siłę uczucia. Kochająca swoich bliskich, ale czasem też oschła i niesprawiedliwa. Jaka naprawdę była Jane Austen? Jak wyglądała codzienność autorki Rozważniej i romantycznej? Anna Przedpełska-Trzeciakowska, wielbicielka i wybitna tłumaczka powieści Jane Austen kreśli barwny, pełen czułości portret jednej z najciekawszych i zarazem najsłabiej rozpoznanych angielskich pisarek.

55,00 zł
47,85 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,15 zł

3 osoby kupiły
20
Szepty z lasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szepty z lasu
Dostępny
59 szt.

W gęstym lesie otaczającym małą miejscowość Buków wydarza się tragedia. Na jednym z drzew zostaje znalezione wiszące ciało dziewiętnastoletniej Jagody. Związane ręce dziewczyny i jej obrażenia wskazują, że doszło do morderstwa. Ponieważ matka ofiary kategorycznie odmawia współpracy z lokalną policją, do sprawy przydzieleni zostają podkomisarz Robert Lew oraz aspirantka Sonia Czech z Warszawy. Gdy śledztwo nabiera tempa, w Bukowie dochodzi do kolejnych tajemniczych śmierci.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

3 osoby kupiły
21
Detoks cukrowy Jak mądrze unikać cukru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detoks cukrowy Jak mądrze unikać cukru
Dostępny
51 szt.

Żegnajcie słodycze, witaj zdrowie i smukła sylwetko! Jadłospis na 8 tygodni i 120 przepisów na zdrowe i smaczne potrawy.Ciągle masz ochotę na słodycze? Nie możesz się obejść bez ciasta, czekolady lub batonika? Ta książka powstała, by pomóc Ci odzwyczaić się od cukru. Jej autorka, dietetyk z wieloletnim doświadczeniem, obala wiele mitów związanych z węglowodanami oraz szeroko rozumianym zdrowym odżywianiem. Proponuje 8-tygodniowy jadłospis, który ułatwi Ci odzwyczajenie się od cukru, a liczne przepisy i zbiór cennych wskazówek pomogą zmienić sposób odżywania się na zdrowszy, mniej kaloryczny i bardziej urozmaicony.Agata Lewandowska dietetyk z ponaddziesięcioletnim doświadczeniem, absolwentka WUM, SGGW oraz podyplomowych studiów z psychodietetyki na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Interesuje się sportem rekreacyjnym, zdrowym stylem życia oraz wpływem codziennej diety na zdrowie. Autorka wielu książek o żywieniu, np. Detoks cukrowy, Niski indeks glikemiczny, Wypieki dla diabetyków, Polskie superfoods, Dieta antyrakowa, Dieta dla urody, Warzywa, które leczą, Schudnij bez diety: życie bez liczenia kalorii, Dieta zdrowych jelit, Przepisy na młodość, Płaski brzuch: dieta i ćwiczenia, Pokonaj nadciśnienie dietą DASH, Hashimoto: dieta i styl życia w chorobie. Prowadzi blog o diecie i zdrowiu lewandowskaagata.pl.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
22
Żelazne serca. Tom 3. Żelazna zemsta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelazne serca. Tom 3. Żelazna zemsta
Dostępny
32 szt.

Adria Heart żyje na krawędzi. Przyjmuje niebezpieczne zlecenia i obraca się wśród groźnych typów. Jest bardzo dobra w tym, co robi. Kiedy przechytrza samego Maxima Antonova, może to oznaczać dla niej tylko jedno – kłopoty. Maxim Antonov, głowa rodziny mafijnej z Bostonu, jest wyjątkowo skrytym i ostrożnym człowiekiem. Z pewnością zapamięta, co zrobiła Adria. Mężczyzna nigdy nie wybacza, a dwie blizny, które ma na twarzy, świadczą o tym, że lubi sam rozwiązywać problemy. Jednak kiedy okazuje się, że jest winien bratu Adrii przysługę i nie może tknąć kobiety, sprawy mocno się komplikują. Maxim marzy o zemście, tymczasem nie może się odegrać na tej oszustce. W dodatku musi zrobić coś całkowicie odwrotnego. Trzeci tom serii „Żelazne serca” autorki okrzykniętej „nową królową romansów mafijnych”! – Polska Cora Reilly!

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
23
Układanki malucha Małe i duże Kapitan Nauka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
24
Disney Księżniczka. Naklejam i Koloruję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Księżniczka. Naklejam i Koloruję
Dostępny
41 szt.

Naklejam i Koloruję to książka z fantastycznymi naklejkami i dużymi, prostymi ilustracjami. Wklejając na stronach naklejki z odpowiednimi obrazkami, a potem kolorując rysunki według wzoru, dziecko ćwiczy spostrzegawczość oraz kształci zdolności manualne kluczowe umiejętności dla wieku przedszkolnego. Dodatkowym atutem są dobrze znani bohaterowie ze świata Disneya ulubione księżniczki. Ta książka to gwarancja dobrej zabawy!

15,20 zł
12,99 zł

Rabat 14,5%
oszczędzasz 2,21 zł

2 osoby kupiły
25
Pstryk! Ale historia! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pstryk! Ale historia!
Dostępny
81 szt.

Pstryk. Ale historia to wciągająca historia z nutką nostalgii. Główni bohaterowie książki to trzej chłopcy, przyjaciele, którzy uwielbiają wspólnie spędzać czas. Latem często nurkują i robią zawody, kto wydobędzie z dna najfajniejsze rzeczy. Któregoś dnia jeden z chłopców odnajduje na dnie latarkę – przynajmniej tak mu się wydaje, że to latarka. Gdy jednak przynosi przedmiot do domu, rodzice mówią, ze to aparat fotograficzny. Ku zdumieniu wszystkich aparat działa. Wywołują zdjęcia, na których znajdują się ujęcia rodziny. Gdy chłopcy postanawiają odnaleźć rodzinę zaczyna się prawdziwa przygoda… Pstryk. Ale historia to ciepła i wzruszająca historia o przeszłości i przedmiotach z duszą. W serii „Retro” znalazły się tytuły Ogóras oraz Stare radio. Wszystko gra, które nieco starszym czytelnikom przywołają dziecięce wspomnienia, a młodszym przedstawią przedmioty sprzed lat.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

3 osoby kupiły
26
Dietetyka. Żywienie zdrowego i chorego człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dietetyka. Żywienie zdrowego i chorego człowieka
Dostępny
154 szt.

Dietetyka. Żywienie zdrowego i chorego człowieka to już piąte wydanie cenionego przez studentów i adeptów dietetyki podręcznika. Zawiera aktualną wiedzę o żywieniu człowieka zarówno zdrowego, jak i chorego, w różnych grupach wiekowych i stanach fizjologicznych, zwracający uwagę na ważne problemy współczesnej dietetyki. W książce omówiono podstawy żywienia człowieka - od znaczenia składników odżywczych przez unormowania prawne, po zagadnienia związane z innowacjami w naukach biologicznych. Przedstawiono aktualną klasyfikację diet z ich szczegółową charakterystyką, wadami i zaletami tych diet, a także współczesne możliwości zastosowania ich u pacjenta. Omówiono również zasady żywienia w wybranych stanach patologicznych, pacjentów chorych neurologicznie, kardiologicznie, pacjentów z chorobami metabolicznymi, pacjentów po zabiegach chirurgicznych, czy pacjentów chorujących onkologicznie. Publikacja zawiera również aktualną wiedzę dotyczącą żywienia dzieci i młodzieży, zaburzeń odżywiania w różnych grupach wiekowych w różnych sytuacjach klinicznych. Podręcznik odpowiada obowiązującemu programowi nauczania dietetyki, został całkowicie zaktualizowany i wzbogacony w nowe treści dotyczące nowoczesnych zasad żywienia człowieka zdrowego i chorego.

184,00 zł
171,12 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 12,88 zł

2 osoby kupiły
27
Teczka ofertowa 30 koszulek niebieska D.RECT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka ofertowa 30 koszulek niebieska D.RECT
D.RECT
Dostępny
14 szt.

Teczka ofertowa służąca do przechowywania i prezentacji dokumentów. Wykonana z wysokiej jakości polipropylenu. Posiada 30 wtopionych koszulek o dużej przeźroczystości. Na froncie i na grzbiecie znajduje się wyjmowana etykieta do opisu zawartości. Posiada dodatkowe przeźroczyste pudełko do umieszczenia teczki na półce.

11,99 zł
2 osoby kupiły
28
Sprawa prezydenta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa prezydenta
Dostępny
53 szt.

Prawniczka Dana Marin nie wierzyła, że nadejdzie taki dzień: były prezydent Stanów Zjednoczonych w czasie wizyty w Atenach zostaje aresztowany przez grecką policję działającą na zlecenie Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze. To momentalnie wywołuje dyplomatyczne tornado. W USA toczy się kampania wyborcza i aktualnie urzędujący prezydent nie może sobie pozwolić na jakikolwiek skandal. Biały Dom formułuje groźby pod adresem Międzynarodowego Trybunału Karnego i wszystkich państw Unii Europejskiej. A Dana Marin rozpoczyna walkę ze znacznie silniejszym przeciwnikiem – podobnie jak jej kluczowy świadek, którego zeznania mogą ostatecznie pogrążyć niegdyś najpotężniejszego człowieka na świecie. Amerykańskie tajne służby depczą już sygnaliście po piętach, a oddział specjalny przygotowuje się do siłowego uwolnienia byłego prezydenta, by za wszelką cenę uniemożliwić przekazanie go do Hagi…

49,99 zł
43,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

2 osoby kupiły
29
Mury. Historia cywilizacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mury. Historia cywilizacji
Dostępny
21 szt.

Przez tysiące lat ludzie budowali mury i atakowali je, podziwiali je i się przeciw nim buntowali. Wielkie Mury wyrosły niemal na każdym kontynencie, w Persji, Rzymie, Chinach, Ameryce Środkowej i nie tylko. Towarzyszyły powstawaniu miast, narodów i imperiów. A jednak rzadko pojawiają się w podręcznikach historii. David Frye odkrywa historię murów tych starożytnych i tych całkiem współczesnych, i zadaje pytania, które są zarówno intrygujące, jak i głębokie. Czy mury umożliwiły rozwój cywilizacji? Czy możemy bez nich żyć? Historia murów staje się czymś więcej niż opowieścią o cegłach i kamieniu; staje się opowieścią o tym, kim jesteśmy i jak się takimi staliśmy. To nic innego jak historia cywilizacji.

49,99 zł
43,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

2 osoby kupiły
30
Nawia. Szamanki, szeptuchy, demony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawia. Szamanki, szeptuchy, demony
Dostępny
1 szt.

Antologia opowiadań fantasy o tematyce słowiańskiej. Silne bohaterki kobiece w różnorodnych, często zaskakujących odsłonach słowiańszczyzny. Będzie można w niej spotkać zarówno współczesne szeptuchy, szamanki, demonice i boginki, jak i ich wcześniejsze wcielenia – sprzed wieków. Czytelnicy będą mieli okazję wrócić do znanych już bohaterów z bestsellerowych książek, które już zdążyły podbić ich serca, jak i poznać zupełnie nowych. Niebanalne wykorzystanie motywu silnej obecności duchowości Słowian i wierzeń naszych przodków w obszernej i różnorodnej księdze. Autorzy to m.in. Katarzyna Berenika Miszczuk, Martyna Raduchowska, Marta Krajewska, Marcin Podlewski, Jagna Rolska, Rafał Dębski, Anna Szumacher.

43,00 zł
36,98 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,02 zł

2 osoby kupiły
31
Pomysłowa piłka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomysłowa piłka
Askato
Dostępny
13 szt.

To zabawka, która zaciekawi każde dziecko. Może służyć jako zwykła piłka do turlania, jej jaskrawe kolory wzbudzą ciekawość i zachęcą do raczkowania. Kiedy ten etap zostanie opanowany to nasz maluch będzie mógł rozłożyć piłkę a z rozłożonych pierścieni za pomocą trzonka przypominającego śrubę zbudować mnóstwo niesamowitych przedmiotów. Piłka może być składana w przeróżne kształty, co z pewnością pobudzi kreatywność Twojego dziecka oraz pomoże w rozwinięciu prawidłowej koordynacji oko–ręka. Począwszy od prostej piramidki a skończywszy na przykład na rakiecie czy latarni. Każdy element piłki ma inny kolor i teksturę co sprawi, że zabawka będzie długi czas interesująca. Piłka uczy kolorów, ćwiczy koncentrację ruchową i wzrokową, rozwija kreatywność i umiejętność układania. Dziecko może bawić się nią bezpiecznie przez długi okres czasu. Dodatkowo zabawka, dzięki łatwym elementom do uchwycenia, wzmacnia nadgarstek i palce.

33,90 zł
28,14 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,76 zł

2 osoby kupiły
32
Obsesja piękna. Jak kultura popularna krzywdzi dziewczynki i kobiety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsesja piękna. Jak kultura popularna krzywdzi dziewczynki i kobiety
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Obrazy szczupłych kobiet o doskonałej cerze i lśniących włosach towarzyszą nam od najmłodszych lat. Bywa, że nawet pięcioletnie dziewczynki świadomie kontrolują swoją wagę. Renee Engeln w swojej przełomowej książce Obsesja piękna wyjaśnia, jak ciągłe monitorowanie własnego wyglądu – tak powszechne w czasach Facebooka i Instagrama – negatywnie wpływa na życie kobiet i podkopuje ich zdrowie, dobre samopoczucie i finanse. Podprogowe nękanie doskonałym wizerunkiem powoduje u kobiet depresję, redukuje ich ambicje, obniża zdolności poznawcze, wywołuje lęk przed naturalnym procesem starzenia się, a także zaburzenia w odżywianiu. Walka z potęgą mediów jest z założenia nierówna. Nie jesteśmy jednak całkiem bezradni. Dzięki tej książce nauczymy się, jak porzucić krzywdzące schematy myślenia, zmienić sposób postrzegania swojego ciała, odwrócić się od lustra i zamiast się w nim przeglądać – zacząć działać.

40,00 zł
34,80 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

3 osoby kupiły
33
Nowenna Pompejańska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowenna Pompejańska
Dostępny
47 szt.

Nowenna Pompejańska polega na odmawianiu codziennie całego różańca (tradycyjnie trzech lub czterech części) przez 54 dni. Pierwsza jej część (27 dni) ma charakter błagalny, druga dziękczynny. Nowenna zyskała przydomek modlitwy nie do odparcia. Ma to oddawać jej wprost niebywałą skuteczność, co potwierdzają liczne świadectwa. Modlitwa ta nie jest łatwa, bo wymaga wielkiej dyscypliny i konsekwencji. Jednak, jak potwierdzają liczne osoby, wciąga do tego stopnia, że staje się stałą, codzienną i ochoczo wykonywaną czynnością.

5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
34
A gwiazdy niech płoną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A gwiazdy niech płoną
Dostępny
39 szt.

Pełna emocji, niezwykle aktualna opowieść o samobójstwie, bullyingu, żałobie i zagrożeniach dorastania w erze mediów społecznościowych. Świat piętnastoletniego Nathana wali się w gruzy, gdy jego starszy brat popełnia samobójstwo. Al miał przed sobą wspaniałe perspektywy, był utalentowany i kochał życie. Dlaczego więc się zabił? Dręczony tym pytaniem, Nathan postanawia zagłębić się w śledztwo dotyczące ostatnich miesięcy życia brata. Jego drogi krzyżują się wtedy z Megan – szkolną przyjaciółką Ala. Wspólnie zaczynają odkrywać tajemnice, które doprowadziły do samobójstwa. Czy jednak będą w stanie zmierzyć się mroczną prawdą, do której dotrą?

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
35
Zobacz, dotknij, poczuj! Podwodny świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zobacz, dotknij, poczuj! Podwodny świat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Piękne ilustracje, zabawne wierszyki i silikonowe fragmenty ilustracji to doskonały pomysł na książeczkę dla malucha. Książeczka sensoryczna sposób na stymulowanie zmysłów dziecka!

35,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
36
Moje pierwsze malowanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze malowanki
Dostępny
50 szt.

Wspaniałe malowanki dla najmłodszych. Rysunki mają gruby obrys. Ponadto książeczka zawiera zabawne wierszyki.

6,80 zł
4,99 zł

Rabat 26,6%
oszczędzasz 1,81 zł

1 osoba kupiła
37
Disney. Megakolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Disney. Megakolorowanka
Dostępny
64 szt.

Megakolorowanka to prawdziwe wyzwanie w dużym formacie. Pamiętaj, że gotowe obrazki możesz wyrwać z książki i udekorować nimi swój pokój. W książce znajdziesz też naklejki do samodzielnego pokolorowania. Czas na świetną zabawę i szaleństwo w towarzystwie ulubionych bohaterów ze świata Disneya.

16,99 zł
11,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
38
Położnictwo. Diagnostyka różnicowa i leczenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
149,00 zł
1 osoba kupiła
39
Wojenne Błyski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojenne Błyski
Dostępny
90 szt.

Wojenne błyski to wspomnienia polskiego podchorążego i oficera, artylerzysty i korespondenta wojennego. Autor jako dwudziestopięcioletni pracownik londyńskiej placówki Polskiej Agencji Telegraficznej zgłosił się jesienią 1939 roku do polskiej podchorążówki we francuskim Coëtquidan. Po upadku Francji służył w oddziałach polskich w Szkocji, w Sztabie Naczelnego Wodza w Londynie oraz w 1 Samodzielnej Brygadzie Spadochronowej pułkownika Sosabowskiego, w której odbył kurs przeznaczony dla cichociemnych (znak spadochronowy numer 0034) i został zaprzysiężony jako członek Związku Walki Zbrojnej. Po odesłaniu z powrotem do Szkocji uzyskał przydział do Armii Polskiej na Wschodzie i znalazł się w Iraku, Syrii, Palestynie, Egipcie. Stamtąd zaś wraz z innymi żołnierzami 2 Korpusu Polskiego trafił na Półwysep Apeniński, gdzie wziął udział w kampanii włoskiej. Jako obserwator artyleryjski uczestniczył w krwawej bitwie o Monte Cassino w maju 1944 roku, później zaś – wraz z 4 Pułkiem Pancernym „Skorpionów” – w zdobyciu Bolonii. Wspomienia Grobickiego to żywa, potoczysta opowieść, pisana barwnym, sugestywnym językiem, w sposób charakterystyczny dla mowy potocznej. Podstawą edycji było wydanie emigracyjne wspomnień, które zostały uzupełnione o notę biograficzną o autorze oraz szkic autorstwa Władysława Minkiewicza, dziennikarza, który w 1969 roku przeprowadził z autorem wywiad radiowy z okazji dwudziestej piątej rocznicy bitwy o Monte Cassino. Znajdujący się na końcu książki kod QR pozwala dotrzeć do tego właśnie materiału, umieszczonego na stronach portalu „Polska Zbrojna”. W książce znalazły się również udostępnione przez Centralną Bibliotekę Wojskową archiwalne zdjęcia ze spuścizny po autorze oraz po jego ojcu, generale Jerzym Grobickim. Wydanie obecne zdobią grafiki przygotowane przez Piotra Korczyńskiego, pracownika Wojskowego Instytutu Wydawniczego, dopasowane do tematyki poszczególnych rozdziałów.

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

1 osoba kupiła
40
Koń Mare & Terrier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koń Mare & Terrier
Collecta
Dostępny
177 szt.

COLLACTA MARE & TERRIER to jedna z kultowych figurek Collecta, które są nie tylko przedmiotem hobby kolekcjonerskiego. Dzięki realnemu oddaniu prawdziwego wyglądu doskonale sprawdzą się jako materiał edukacyjny. Cała seria została wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół to wysokiej jakości figurki, które kochają zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Cała kolekcja obejmuje ponad 500 różnych gatunków. Figurki dostępne są w 4 grupach cenowych związanych z ich wymiarami (S, M, L, XL). W ofercie dostępne są również wyjątkowe figurki z serii deluxe i akcesoria, które gwarantują dodatkowe opcje aktywnej zabawy

34,60 zł
30,45 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,15 zł

1 osoba kupiła
41
Pętla kłamstw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pętla kłamstw
Dostępny
6 szt.

Można błądzić, ale nie należy oszukiwać samego siebie. Twoje życie będzie wyglądać jak ta szachownica. Będziesz zmuszona myśleć nad każdym ruchem i niszczyć przeciwnika, choćby wbrew własnej woli. W innym przypadku przegrasz i wszystko pójdzie na marne. Ava i Mitchell są małżeństwem od czterech lat, ale ich związek przechodzi poważny kryzys. Kiedy w życie kobiety wkraczają bracia Bennett, Ava wdaje się w gorący romans ze starszym z nich, Masonem. Mężczyzna wprowadza ją w zupełnie inny wymiar, ukazując co do tej pory traciła. A gdyby wszystko, co uważała za rzeczywistość, wszystko, w co do tej pory wierzyła, miało okazać się kłamstwem?

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

1 osoba kupiła
42
Rytmika dla dzieci, wydanie 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rytmika dla dzieci, wydanie 6
Dostępny
20 szt.

Proponowana pozycja wydawnicza stawia sobie za cel rozwinięcie naturalnej potrzeby rytmu u dziecka. Całość obejmuje 120 zabaw i ćwiczeń rytmicznych przeprowadzanych w sposób systematyczny z uwzględnieniem stopnia trudności. Wprowadzenie wartości rytmicznych poprzez zabawy, grę na dziecięcych instrumentach perkusyjnych, rysowanie, ekspresję ruchu czyni zajęcia atrakcyjne, przyjemne i pożyteczne. Dokładny opis ćwiczeń, rysunki i szereg praktycznych wskazówek umożliwi łatwe prowadzenie zajęć. Schematyczne rysunki ilustrujące ćwiczenia i zabawy ułatwią nauczycielowi przeprowadzenie zabaw i ćwiczeń. Publikacja przeznaczona jest dla nauczycieli przedszkoli, ognisk, szkół muzycznych i studentów kierunków pedagogicznych.

46,00 zł
32,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,80 zł

1 osoba kupiła
43
Squeeze & Squirt HAPE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squeeze & Squirt HAPE
Hape
Dostępny
5 szt.

Mix wzorów, towar wysyłna losowo.Sikawka dla najmłodszych dostępna w trzech kolorach od Hape. Idealne na śmigus dyngus!Kuleczki poruszają się podczas napełniają i wlewania wody. Doskonała zabawka do zabaw w wannie i na plażę.Parasol z otworkami przelewa wodę oraz wyławia pozostałe zabawki z wanny. Wymiar produktu to 26 x 6,2 x 6,2cm.

40,00 zł
36,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

1 osoba kupiła
44
Historia świętej Kingi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia świętej Kingi
Dostępny
37 szt.

Historia świętej Kingi to fascynująca wierszowana opowieść o dziewczynce, która przeszła przez życie, ufając Panu Bogu. Wyrosła na mądrą kobietę i dobrą władczynię. Wspierała potrzebujących, fundowała kościoły, zawsze służyła dobrą radą. Kościół włączył ją w poczet swoich świętych. Dzięki pięknie ilustrowanej książce najmłodsi poznają nie tylko historię węgierskiej królewny, która została krakowską i sandomierską księżną. Spotkają także innych bohaterów znanych z kart polskiej historii: Bolesława Wstydliwego, Leszka Białego czy księżniczkę Grzymisławę. Rozbudź w swoim dziecku ciekawość świata. Naucz je wpatrywać się w przykład tych, od których warto uczyć się, jak żyć. Wyrusz z nim w podróż do niezwykłego świata świętej Kingi. Katarzyna Gancarz z pochodzenia starosądeczanka. Tam poznała i pokochała postać świętej Kingi. Kilkuletnia praca z dziećmi niepełnosprawnymi, a także częste przebywanie z najmłodszymi, rozbudziły pragnienie przedstawienia im tej niezwykłej świętej. Kocha muzykę, zwłaszcza sakralną. Współtworzy kameralny chór żeński Ad Caelum. Anna Sarota pedagog specjalny, pracujący od dziesięciu lat z dziećmi z autyzmem. Swoje zamiłowanie do słowa wykorzystuje w codziennej pracy terapeutycznej oraz w życiu osobistym, tworząc okolicznościowe teksty pisane wierszem. Ilustracje wykonała Sylwia Dulny.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
45
Kolory. Poznaję świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory. Poznaję świat
Dostępny
21 szt.

Seria „Poznaję świat” zawiera cztery różnorodne książeczki specjalnie zaprojektowane dla małych rączek. Ma zaokrąglone rogi i sztywne kartonowe strony. Każda książka to inny ważny temat. W książeczce Kolory dziecko poznaje podstawowe kolory tj. czerwony, niebieski itd.

5,99 zł
4,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
46
Kocham cię najmocniej na świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocham cię najmocniej na świecie
Dostępny
85 szt.

Krótkie i pięknie zilustrowane opowiadania z elementami dźwiękonaśladowczymi, które z pewnością zainteresują każdego maluszka. Głównymi bohaterami są tutaj urocza rodzina niedźwiedzi. Główny bohater, mały miś, przeżywa przeróżne przygody. Bajki idealnie sprawdzą się do czytania przed snem lub w innych sytuacjach.

32,99 zł
24,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,25 zł

1 osoba kupiła
47
Zero - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zero
Dostępny
50 szt.

Z sieci nigdy nie znikniesz. Londyn. Podczas pościgu zostaje zastrzelony młody chłopak. Cynthia Bonsanth, dziennikarka, próbuje wyjaśnić jego śmierć. Trop wiedzie do popularnej platformy internetowej Freemee, która specjalizuje się w gromadzeniu i analizowaniu danych, obiecując milionom swoich użytkowników lepsze, obfitujące w sukcesy życie. Jednak ktoś ostrzega stawiającą pierwsze kroki w wirtualnej rzeczywistości dziennikarkę przed Freemee i jej potęgą. Tym kimś jest Zero, jeden z najbardziej aktywnych użytkowników sieci. Im szersze kręgi zatacza dziennikarskie śledztwo, tym większe niebezpieczeństwo grozi Cynthii. Ale w świecie pełnym kamer, terminali płatniczych i smartfonów ucieczka okaże się niemożliwa…

47,00 zł
40,89 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,11 zł

1 osoba kupiła
48
Murphy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Murphy
Dostępny
42 szt.

Przywiązany do bujanego fotela w ciemnym kącie pokoju Murphy wykonuje tylko najdrobniejsze, mimowolne ruchy. Próbuje pogrążyć się w niebycie. Murphy jest pierwszym dłuższym tekstem literackim, z którego Samuel Beckett był zadowolony. Napisał go w ciągu dziesięciu miesięcy (sierpień 1935 – czerwiec 1936) w sześciu cienkich zeszytach. Oto pierwszy polski przekład tej powieści. Bardziej szczegółowo fabułę kreśli Giorgio Manganelli: „Spotykamy [Murphy'ego] na pierwszej stronie, siedzi nago w fotelu na biegunach, przywiązany siedmioma szarfami [...]. Dowiemy się później, że odrzuca wszelki związek pomiędzy przyczyną a skutkiem i wyznaje archaiczną koncepcję ducha i ciała [cieszy się, że jedno nie wynika z drugiego] [...]. Murphy nie zamierza pracować i najpierw się broni, a potem ucieka przed miłością; na koniec zaś kultywuje obrzydzenie wobec siebie samego, choroby, śmierć.”

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

1 osoba kupiła
49
Wymazana przyjemność. Klitoris i myślenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymazana przyjemność. Klitoris i myślenie
Dostępny
59 szt.

„Kwestia rozkoszy łechtaczkowej jest nierozerwalnie związana z polityczną kwestią upodmiotowienia. Afirmacja kobiety klitoralnej jest punktem wyjścia do nowego sposobu stawania-się-podmiotem. (...) Bo czy możemy myśleć samodzielnie, nie znając siebie? A czy możemy poznać siebie, nie wiedząc, czym jest i gdzie się mieści nasza przyjemność? Łechtaczka i anarchia są w zmowie, bo dzielą wspólny los pasażerek na gapę, bo łączy je sekretne, ukryte, zapoznane istnienie. Łechtaczkę także od dawna uważano za wichrzycielkę, za organ nadmiarowy, bezużyteczny, który swoją anarchiczną niezależnością, dynamiką przyjemności oderwanej od wszelkich zasad i celu, szydzi sobie z anatomicznego, politycznego i społecznego porządku. Łechtaczka nie daje sobą rządzić.”

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2 osoby kupiły
50
Pies Dalmatyńczyk szczeniak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies Dalmatyńczyk szczeniak
Collecta
Dostępny
165 szt.

COLLECTA PIES DALMATYŃCZYK SZCZENIAK (S) to jedna z kultowych figurek Collecta, które są nie tylko przedmiotem hobby kolekcjonerskiego. Dzięki realnemu oddaniu prawdziwego wyglądu doskonale sprawdzą się jako materiał edukacyjny. Cała seria została wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół to wysokiej jakości figurki, które kochają zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Cała kolekcja obejmuje ponad 500 różnych gatunków. Figurki dostępne są w 4 grupach cenowych związanych z ich wymiarami (S, M, L, XL). W ofercie dostępne są również wyjątkowe figurki z serii deluxe i akcesoria, które gwarantują dodatkowe opcje aktywnej zabawy

14,70 zł
12,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
51
Shit Happrns. 50 twarzy gówna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shit Happrns. 50 twarzy gówna
Goliath, od 18 lat
Dostępny
102 szt.

Życie to kręta droga, wybrukowana żałosnymi sytuacjami, które napotykamy, gdy najmniej się ich spodziewamy... więc spróbujmy się z nich pośmiać! Edycja „50 twarzy gówna” zawiera karty z pikantnymi sytuacjami związanymi głównie z seksem. Punktacja na kartach została ułożona w specjalny sposób, aby można było połączyć tą wersję gry z jej podstawową edycją i aby rozgrywka była jeszcze bardziej pikantna !!! Shit Happens to gra, w której na kartach przedstawiono naprawdę pokręcone sytuacje. Waszym zadaniem będzie ułożenie ich w odpowiedniej kolejności, zgodnie ze specjalistyczną skalą na Gównometrze! Aby zdobyć kartę odgadnij jej wskaźnik rozpaczy! Zdobywca 10 kart zostaje zwycięzcą! Czym jest Gównometr? To wirtualna skala od 0 do 100. Specjaliści uznali, że 0 oznacza „Nic nie odczuwam”, a 100 odpowiada za stwierdzenie: „Za co mnie to spotkało???”. Na każdej z kart w zestawie mamy: • hasło w języku polskim, • ilustracje pomagającą wyobrazić nam sobie sytuację, • punktacje wskaźnika rozpaczy, dzięki której umieszczamy kartę w odpowiednim miejscu naszego Gównometru. Zawartość zestawu: • instrukcja. • 200 kart.

74,90 zł
66,66 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,24 zł

1 osoba kupiła
52
Koci Zaułek. Tom 2. Sekrety Leny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koci Zaułek. Tom 2. Sekrety Leny
Dostępny
188 szt.

Bohaterkami serii są cztery dziewczynki w wieku 11-12 lat, które chodzą razem do szkoły i się przyjaźnią. Tom skupia się wokół Leny Pietrzak – roztrzepanej piłkarki, zawodniczki klubu sportowego Megon. Lena jest wiecznie roztargniona, wiecznie coś gubi, wiecznie czegoś szuka. To przekłada się na jej oceny w szkole. Rodzice stawiają jej warunek: albo weźmie się za siebie, albo koniec z piłką nożną. Lena zaczyna więc prowadzić bullet journal (bujo), by jej życie było mniej chaotyczne. Któregoś dnia jednak jej dziennik ginie. Lena obawia się, że trafił w ręce Elitarnych – grupy, która uważa się za najważniejszą w szkole. Tymczasem do fundacji trafiają nowe koty. Czy uda się znaleźć dla nich nowy dom?

22,99 zł
17,99 zł

Rabat 21,7%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
53
Dekalog. Orędzie św. Jana Pawła II do Polaków. Ocalić sumienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekalog. Orędzie św. Jana Pawła II do Polaków. Ocalić sumienie
Dostępny
34 szt.

Trzydzieści lat temu, w czerwcu 1991 roku, u progu odzyskanej wolności, do Polski, swojej Ojczyzny, przybył Jan Paweł II, by w tym szczególnym momencie dziejów przypomnieć rodakom prawdy Dekalogu. Był niczym Mojżesz niosący swojemu ludowi kamienne tablice z wyrytymi przykazaniami. I podobnie jak Mojżesz zastał nas czczących złotego cielca... Wygłoszone wtedy przez Ojca Świętego nauki pozostały nieodrobioną do dziś katechezą. Do rozważań nad papieskimi katechezami dla Polaków o Dekalogu wracamy dziś wraz z ks. prof. Edwardem Stańkiem, który prostym językiem próbuje z nich wydobyć i ukazać nam ich sedno. Autorowi bardzo zależało, by zanim czytelnicy pochylą się nad jego tekstem, zaznajomili się z wygłoszonymi wówczas wyjątkowymi homiliami Ojca Świętego. W pierwszej części książki przypominamy więc pełne teksty katechez Jana Pawła II o Dekalogu wygłoszone podczas pielgrzymki do Polski w 1991 roku… Mamy nadzieję, że ciągle, a właściwie nigdy nie jest za późno, aby stały się fundamentem życia osobistego każdego z nas i kamieniem węgielnym budowania relacji społecznych.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
54
Ząb i pazur Allozaurusa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ząb i pazur Allozaurusa
Collecta
Dostępny
159 szt.

Replika zęba i pazura Wiek: 3+

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

1 osoba kupiła
55
Apokalipsy nie będzie! Dlaczego klimatyczny alarmizm szkodzi nam wszystkim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Apokalipsy nie będzie! Dlaczego klimatyczny alarmizm szkodzi nam wszys...
Dostępny
102 szt.

„Apokalipsy nie będzie to wyjątkowo ważna książka. Odwołując się do rzetelnej nauki i własnego doświadczenia, Michael Shellenberger stara się wyplątać kwestię globalnego ocieplenia i jego skutków z oparów absurdu, ignorancji i stronniczości. Po to, by pokazać nam rzecz krzepiącą i inspirującą – jeśli lękamy się o przyszłość naszej planet, kierujmy się rozumem. A przede wszystkim sercem.” – Richard Rhodes, zdobywca Nagrody Pulitzera, autor Jak powstawała bomba atomowa „Dyskusje o problemach środowiskowych zdominowane są zwykle przez skrajności, przy czym obie strony w równym stopniu zaślepia ideologia i ignorancja. Michael Shellenberger w swojej książce stara się zachować równowagę i rozsądek i to czyni jej lekturę tak odświeżającą. Liczne i ważne problem środowiskowe są w niej zaprezentowane rzetelnie, czemu towarzyszy równie rzetelne wyjaśnienie, dlaczego ich obraz prezentowany opinii publicznej jest tak zniekształcony – odpowiedzialność za to ponoszą i naukowcy, i organizacje zajmujące się ekologią. A za tym wszystkim często stoi wielki biznes. Shellenberger natomiast pisze przekonująco, jego argumentacja jest spójna i uzupełniona o odniesienia do poważnych źródeł. Powiedziałbym, że Apokalipsy nie będzie to najważniejsza książka o problemach środowiskowych, jaka dotąd została opublikowana.” – Tom Wigley, klimatolog, University of Adelaide, były starszy naukowiec w National Center for Atmospheric Research (NCAR) i członek American Association for the Advancement of Science (AAAS) „Musimy chronić naszą planetę, to nie ulega wątpliwości. Tylko jak? Niektóre odłamy ruchu ekologicznego zamknęły się w apokaliptycznej, eschatologicznej narracji, która nie dość, że jest antyludzka, jest też nienaukowa i kontrproduktywna. Michael Shellenberger proponuje konstruktywny enwironmentalizm – podejście polegające na trafnej identyfikacji problemów, z którymi się musimy zmierzyć, i poszukiwaniu sensownej odpowiedzi na pytanie, jak to zrobić.” – Steven Pinker, Johnstone Professor of Psychology, Harvard University, autor Nowego Oświecenia „Jeśli epidemia koronawirusa czegokolwiek nas nauczyła, to tego, że rozbudzone silne emocje i podziały polityczne prowadzą do złej nauki, złych polityk i zbędnego cierpienia. Powszechnego cierpienia. Czy przypadkiem nie popełniamy tych samych błędów w naszych politykach środowiskowych? Znam Michaela Shellenbergera od dawna i wiem, że jest człowiekiem odważnym, innowacyjnym, a przy tym pragmatykiem unikającym stronniczości. Jest też człowiekiem, który naprawdę kocha naturę i który z moralnych względów robi wszystko, co naprawdę może jej pomóc. Jeżeli bliska jest wam taka postawa, musicie koniecznie przeczytać tę książkę.” – Jonathan Haidt, autor Prawego umysłu „Przygnębiającą powolność naszej reakcji na wywołaną przez człowieka zmianę klimatu przypisuje się zwykle knowaniom wywodzących się z prawicy klimatycznych negacjonistów i płynących szerokim strumieniem funduszom z przemysłu paliw kopalnych. W tej wciągającej, a przy tym świetnie udokumentowanej pracy Michael Shellenberger pokazuje, że sprawa nie jest tak prosta. Pokazuje nam bowiem hipokryzję zielonych, którzy z jednej strony straszą nas wizją klimatycznej Apokalipsy, a z drugiej (właśnie za pieniądze z paliw kopalnych) organizują nieustanne sprzeciwy wobec energetyki atomowej, jedynego znanego w tej chwili „czystego” źródła energii, którego wykorzystanie na szerszą skalę mogłoby bez problemów pomóc nam poradzić sobie z najgorszymi ryzykami klimatycznymi. Ta książka pokazuje, jak lewicowa dezinformacja zastąpiła prawicowe oszustwo i stała się największą przeszkodą w staraniach o ograniczenie negatywnych konsekwencji zmian klimatu.” – Kerry Emanuel, profesor nauk o atmosferze, MIT „Kłopot z apokaliptycznymi scenariuszami końca świata jest taki, że skrywają one rzetelne naukowe diagnozy i uniemożliwiają opracowanie praktycznych rozwiązań. To może nie być dla niektórych przyjemna wiedza, ale nie można zaprzeczyć, że lektura książki Apokalipsa nie nadciąga zmusza nas do refleksji, czy zapowiedzi końca świata, którymi co dzień bombardują nas media, naprawdę zbliżają nas do przyszłości, w której i ludziom, i środowisku będzie lepiej.” – Peter Kareiva, dyrektor Institute for the Environment and Sustainability, UCLA, wcześniej szef zespołu naukowego The Nature Conservancy „Prawdziwy majstersztyk naukowego dziennikarstwa. Poprzez wywiady, relacje z własnych wypraw, obrazy i studia przypadków Michael Shellenberger ukazuje nam, że nauki o środowisku potrafią wskazać drogę od histerii do humanizmu. Z tej książki dowiemy się też wiele o wylesieniu, zmianie klimatu, szczelinowaniu, ochronie przyrody i innych ważnych środowiskowych wyzwaniach. Ale nie o tym, że dzieje się źle, tylko o tym, co robić – i czego nie robić – by było lepiej.” – Mark Sagoff, autor The Economy of the Earth „My, enwironmentaliści, mamy skłonność, by potępiać tych, którzy myślą inaczej, i zarzucać im ignorancję i wybiórcze, spaczone spojrzenie na świat oraz skłonność do poszukiwania w nim wyłącznie potwierdzenia własnych uprzedzeń. Tymczasem bardzo często sami mamy identyczne grzechy na sumieniu. Michael Shellenberger oferuje nam „szorstką przyjaźń” – i zarazem wyzwanie dla enwironmentalistycznej ortodoksji i nieelastycznych, zaślepionych umysłów. Autor książki Apokalipsy nie będzie bywa chwilami nawet jadowicie złośliwy i nie jest to dla nas miła lektura, ale prezentuje poglądy dobrze uzasadnione. Czytanie Schellenbergera to dobry trening, pozwalający wyrobić „mentalne mięśnie”, niezbędne nam, jeśli chcemy istotnie stworzyć dla świata projekt lepszej przyszłości, który da się zrealizować.” Steve McCormick, były prezes The Nature Conservancy i były szef Fundacji Gordona i Betty Moore „Michael Shellenberger kocha Ziemię zbyt mocno, by zaakceptować nonsensy i zdroworozsądkowe prawdy, które głosi enwironmentalizm. Ta książka narodziła się z wielkiej pasji i jest naprawdę cudowna. To jedna z tych książek, które zmieniają to, jak myślimy o świecie. Żałuję, że nie znalazłem w sobie dość odwagi, by tak pisać. I wdzięczny jestem autorowi za to, że on się na to odważył.” – Andrew McAfee, Principal Research Scientist w MIT, autor More from Less „Czy sama deklaracja, że mamy kryzys, może uratować naszą planetę? Stawka jest wysoka, ale Michael Shellenberger pokazuje, że są sensowne rozwiązania problemów środowiskowych dobre też dla człowieka. Nikt nie zakończy lektury tej żywo napisanej, poruszającej i dobrze udokumentowanej książki bez wrażenia, że lepiej rozumie największe wyzwania, jakie stoją w antropocenie przed tymi, którzy chcą dla nas lepszej przyszłości.” – Erle Ellis, profesor geografii i nauk o środowisku, University of Maryland, Baltimore County, autor Anthropocene: A Very Short Introductio

66,60 zł
47,95 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,65 zł

1 osoba kupiła
56
Jak nie wciskać? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak nie wciskać?
Dostępny
29 szt.

Czy wiesz, że TYLKO 3% klientów uważa, że sprzedawcy są godni zaufania? A czy zdajesz sobie sprawę, że AŻ 61% handlowców twierdzi, że sprzedaż jest obecnie dużo trudniejsza, niż była pięć lat temu? Jak myślisz, z czego to wynika? Współcześni klienci oczekują od drugiej strony wsparcia i doradztwa, handlowcy zaś przewodnika, który nauczy ich, jak robić to właściwie. Oto Twój klucz do świata sprzedaży, w którym klient i jego oczekiwania są na pierwszym miejscu, rozmowa toczy się w sposób rzeczowy i naturalny, a podjęcie współpracy przynosi satysfakcję Tobie i Twoim klientom. Poradnik został skonstruowany zgodnie z koncepcją drogi, którą wraz z autorami przejdziesz rozdział po rozdziale - od zrozumienia idei sprzedaży doradczej, przez rozpoczęcie rozmowy i prowadzenie negocjacji, po nawiązanie współpracy z klientem. Ta książka: przedstawia cały proces sprzedaży, od prospectingu do zamykania sprzedaży poskramia mity sprzedażowe pokazuje, jak ważna w sprzedaży jest kreatywność podpowiada, jak nawiązać szczerą i bezpośrednią relację z klientem pomaga zmienić swoje nastawienie edukuje w zakresie niezbędnych umiejętności handlowych uczy sprzedaży metaforycznej, czyli za pomocą przykładów lub historii z życia codziennego radzi, jak efektywnie rozwiewać wątpliwości klientów prezentuje pomysły do wdrożenia od zaraz zawiera scenki sprzedażowe

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
57
Things We Do Together. The - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Things We Do Together. The
Dostępny
7 szt.

Things We Do Together. The Post-Reader to zbiór esejów i rozmów z praktykami, opartych na doświadczeniu i obserwacjach długotrwałych procesów zachodzących na styku sztuki, edukacji i aktywizmu.Współdziałanie jest czymś więcej niż tylko mechanizmem kolektywnego zarządzania zasobami. Może być sposobem na przełamanie obowiązujących systemów zarówno w świecie sztuki, jak i w życiu codziennym, gdzie kapitalizm i skrajny indywidualizm prowadzą do upadku wspólnot i pogłębienia nierówności społecznych.Artystki, aktywiści, badaczki, edukatorzy inicjują sytuacje społeczne na całym świecie tam, gdzie zawodzą instytucje, powołują własne. Działają kolektywnie na rzecz społeczności i we współpracy z nimi. Pola oddziaływania ich praktyk sytuują się częściej poza galerią niż w jej wnętrzu. Sztukę traktują jako narzędzie budowania wspólnoty, a nie wytwarzania towarów rynkowych. Ich praktyki oparte są na badaniach i długoterminowej współpracy, z którymi wiąże się wymiana, hojność i zaufanie. Są gotowi do poniesienia związanego z tym ryzyka. Przeciwstawiają się prawom rynku, stawiają na pracę w grupie, solidarność i ekonomię daru. Redefiniują pojęcie sztuki i hakują systemy. Wytwarzają alternatywne systemy nauczania i oduczania, nowe ekonomie i przestrzenie wyobraźni.Autorzy i bohaterki tego post-readera wykorzystują w swojej praktyce kompetencje z wielu dziedzin, wspierają i wytwarzają wspólnoty na całym świecie w Ursusie, w Amazonii, we wsi na Jawie czy na przedmieściach Nowego Orleanu. Zebrane w tym tomie doświadczenia praktyków z Ukrainy, Polski, Indonezji, Meksyku, USA i Brazylii można potraktować jako mapę drogową, kolekcję postaw, wskazań i inspiracji do działania.Jednym z punktów wyjścia publikacji była wystawa-spotkanie Gotong Royong. Rzeczy, które robimy razem w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie na przełomie 2017/2018.

88,90 zł
62,23 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,67 zł

1 osoba kupiła
58
Angielski. Skojarz i zapamiętaj. Fiszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Skojarz i zapamiętaj. Fiszki
Dostępny
42 szt.

Nieważne, ile powtarzasz, a słówka nadal nie wchodzą ci do głowy? Fiszki. Skojarz i zapamiętaj wykorzystują unikalną metodę szybkiej nauki, dzięki której przyswoisz podstawowe angielskie słownictwo raz na zawsze! Jak to działa? Z fiszkami nauczysz się angielskiego w oparciu o skojarzenia ze słowami o podobnym brzmieniu w języku polskim. Im bardziej zaskakujące i zabawne skojarzenie, tym lepiej zapadnie w pamięć. Zapamiętywanie metodą wizualną wspierają także towarzyszące słówkom barwne ilustracje. To rozwiązanie stworzone z myślą o wzrokowcach. Na każdej fiszce znajduje się również przykładowe zdanie w języku angielskim wraz z tłumaczeniem, transkrypcja fonetyczna, a także cztery dodatkowe słówka nawiązujące tematycznie do hasła głównego. Dzięki temu, ucząc się 200 słówek, poznajesz ich aż 1000! Angielski. Skojarz i zapamiętaj. Fiszki to: - 200 fiszek, na których znajdziesz aż 1000 słówek, - niezbędne słownictwo na poziomie podstawowym (A1-B1), - nauka metoda skojarzeniową, - nagrania MP3, - kolorowe i zabawne ilustracje, - idealne rozwiązanie dla wzrokowców.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
59
Uwaga! Jeżozwierz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwaga! Jeżozwierz
Dostępny
80 szt.

Seria „Uwaga!” to idealne wsparcie dla rodziców i nauczycieli podczas zabaw sensorycznych. Książeczki posiadają gumowe elementy o zróżnicowanej fakturze, które nie tylko wspierają rozwój i motorykę dziecka, ale również stanowią źródło inspiracji do zabaw. Gumowe elementy można nie tylko dotykać, ale również odrysowywać czy odciskać w farbach. Zabawnym ilustracjom o żywych kolorach towarzyszą dowcipne rymowanki o przeróżnych zwierzątkach. Seria „Uwaga!” została stworzona do wspólnego czytania.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
60
Wilcza rzeka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilcza rzeka
Dostępny
54 szt.

Wilcza rzeka to autobiograficzna, oparta na dzienniku, powieść drogi, która relacjonuje dramatyczne losy pisarki, samotnej matki, mieszkającej na stałe w Wielkiej Brytanii. Bohaterka planuje przeprowadzkę z małej wyspy położonej na kanale la Manche, kiedy jest gotowa do drogi, nagle na świecie wybucha pandemia. Ostatnim promem udaje jej się przepłynąć do Southampton z córką, psem i kotem, skąd wyrusza do Hastings, gdzie jednak nie czeka na nią obiecane mieszkanie. Od tego dnia próbuje przetrwać, tuła się z trzynastoletnią córką po przypadkowych stancjach, które dzieli z różnymi, imigrantami, biedakami i, takimi jak ona, życiowymi wykolejeńcami i wreszcie staje się bezdomna i trafia z córką do schroniska dla kobiet.

42,99 zł
37,40 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,59 zł

1 osoba kupiła
61
Blackout - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blackout
Dostępny
9 szt.

Pewnego zimowego dnia w całej Europie następuje przerwa w dostawie prądu – pełne zaciemnienie. Włoski informatyk i były haker Piero Manzano podejrzewa, że może to być zmasowany elektroniczny atak terrorystyczny. Próbując ostrzec władze, sam zostaje uznany za podejrzanego. W próbie rozwiązania zagadki stara się mu pomóc dziennikarka Lauren Shannon. Im bliżej będą prawdy o przyczynie zaistniałej sytuacji, tym większe ich zaskoczenie oraz niebezpieczeństwo, na jakie się narażają. Tymczasem Europa pogrąża się w ciemności. Zaczyna brakować podstawowych środków do życia: wody, jedzenia, ogrzewania. Wystarczy kilka dni, by zapanował chaos na niespotykaną skalę. Thriller naukowy Blackout (i powieść sensacyjna w jednym) realistycznie przedstawia prawdziwie czarny scenariusz wydarzeń, których prawdopodobieństwo jest tym większe, im bardziej nasze codzienne życie uzależnione jest od elektroniki. Dopóki jest prąd, jesteś bezpieczny...

49,99 zł
43,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

1 osoba kupiła
62
Feliks Koneczny. Dzieła zebrane. Tom 2. 1896-1898 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feliks Koneczny. Dzieła zebrane. Tom 2. 1896-1898
Dostępny
48 szt.

Drugi tom Dzieł zebranych Feliksa Konecznego obejmuje prace z lat 1896–1898. Do najistotniejszych z nich należą Dzieje Śląska adresowane do polskiego ludu znajdującego się pod zaborem niemieckim i austriackim. Kwestiom teoretycznym dotyczącym problematyki rozwijania polskości wśród niższych warstw społeczeństwa Koneczny poświęcił z kolei pracę Głos w sprawie ludowej. Drugi tom Dzieł zebranych zawiera ponadto recenzje sztuk wystawianych na deskach krakowskiego teatru, a także opisy nowych osiągnięć historiografii polskiej, przeznaczone również dla czeskiego czytelnika. Całość zamyka książka Życie i zasługi Adama Mickiewicza.

97,00 zł
69,84 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 27,16 zł

2 osoby kupiły
63
Jedzie koparka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
64
Kolory, które leczą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory, które leczą
Dostępny
29 szt.

Kolory mają moc. Wyczuwamy ją intuicyjnie, a doświadczenie mówi nam, że kolory uspokajają bądź pobudzają nasze zmysły. Wywołują dobre lub złe skojarzenia. Mogą leczyć, poprawiać nastrój, potęgować lub osłabiać apetyt. Wpływają na nasz wygląd, a więc i na to, jak nas postrzegają inni. Dowiedz się, jak posługiwać się nimi świadomie. Sprawdź, jakie schorzenia można leczyć za pomocą kolorowych lamp i kamieni. Jakim kolorem się otoczyć, by obniżyć ciśnienie krwi? Która barwa pomoże złagodzić bóle pleców? Jakiego koloru unikać, gdy boli głowa lub żołądek? Na jaki kolor pomalować ściany w salonie, by dodać sobie energii w ciągu dnia, i jakie odcienie wyciszą nas w sypialni? Zrób testy kolorystyczne i dowiedz się, jakim kolorem jesteś.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
65
Bobiverse. Tom 4. Niebiańska rzeka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bobiverse. Tom 4. Niebiańska rzeka
Dostępny
2254 szt.

Nad Bobiwersum wisi groźba wojny domowej! Ponad sto lat temu Bender wyruszył do gwiazd i nigdy więcej nie dał znaku życia. Jego rodzina klonów wiele razy próbowała go szukać, lecz nigdy nie natrafiła na żaden ślad. Teraz Bob postanawia zorganizować ekspedycję, która za wszelką cenę dowie się, co go spotkało. Lecz w Bobiwersum nic nigdy nie jest proste. Potomkowie Boba sięgają już 24. pokolenia i dryf replikacyjny stworzył osobników, których z trudnością można by uznać za Bobów. Niektórzy sprzeciwiają się planowi Boba, inni mają własne, całkiem inne plany. Zgromadzenia, trudne do opanowania, są jednak najmniejszym z problemów Bobiwersum. Bob i jego sprzymierzeńcy, niezrażeni niczym, idą śladem Bendera. Lecz to, co odkrywają w głębi kosmosu jest tak niespodziewane i tak skomplikowane, że może albo uratować wszechświat, albo zagrozić jego istnieniu, w skali, z jaką Bobowie dotychczas się nie mierzyli.

45,00 zł
36,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

1 osoba kupiła
66
Poznaję świat. Na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję świat. Na wsi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

Seria „Poznaję świat” zawiera cztery różnorodne książeczki specjalnie zaprojektowane dla małych rączek. Ma zaokrąglone rogi i sztywne kartonowe strony. Każda książka to inny ważny temat. W książeczce Na wsi dziecko poznaje zwierzęta i rośliny, które można spotkać na wsi tj. świnia, krowa, ziemniaki itd.

2,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
67
Pojazdy z przyczepami, 6 rodzajów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy z przyczepami, 6 rodzajów
Majorette
Dostępny
26 szt.

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.Metalowe pojazdy, dostępne marki: Ford, Jeep, Dacia, Mercedes: resory, niektóre modele z przyczepkami, bez napędu, ruchome elementySkala: 1:64. Wymiary: 13 cm, 3l+

26,90 zł
24,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

1 osoba kupiła
68
Teczka ofertowa 30 koszulek czarna D.RECT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka ofertowa 30 koszulek czarna D.RECT
D.RECT
Dostępny
7 szt.

Teczka ofertowa służąca do przechowywania i prezentacji dokumentów. Wykonana z wysokiej jakości polipropylenu. Posiada 30 wtopionych koszulek o dużej przeźroczystości. Na froncie i na grzbiecie znajduje się wyjmowana etykieta do opisu zawartości. Posiada dodatkowe przeźroczyste pudełko do umieszczenia teczki na półce.

11,99 zł
1 osoba kupiła
69
Miłość jest magiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość jest magiczna
Dostępny
108 szt.

Dziesięć działań, które sprawią, że miłość rozbłyśnie, a szczęście będzie wzrastało. Te zabawne, pozbawione warstwy religijnej zadania pozwalają rodzicom, dziadkom i opiekunom towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu wewnętrznego świata. Oto sposoby na włączenie magii miłości do codziennego życia i zmieniania świata na lepsze: • używam moich talentów, • udzielam pomocy, • często się uśmiecham, • okazuję empatię, • wyrażam się z uprzejmością, • zajmuję swoje miejsce, • dzielę się z innymi, • dbam o swoje otoczenie, • wybaczam, • angażuję się w wolontariat. Marie-Josée Arel specjalizuje się w komunikacji i teologii. Duchowe poszukiwania doprowadziły ją do wspólnoty religijnej, w której spędziła kilka lat. Dziś jest żoną, matką i kobietą biznesu. Dzieli się swoimi odkryciami w dziedzinie duchowości na wiele sposobów w swoich książkach i w internecie. Jej zdaniem dbałość o życie duchowe prowadzi do pełnego rozkwitu istnienia. Marzy o tym, by zainspirować wszystkich, którzy chcą wzbogacić swoje życia, do wejścia na drogę duchowych poszukiwań.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
70
Lubię naklejać. Jasełka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubię naklejać. Jasełka
Dostępny
1951 szt.

Seria „Lubię naklejać” to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej książce dziecko znajdzie mnóstwo naklejek – aż 8 stron! Naklejkami można bawić się na dwa sposoby, wyklejając ilustracje według własnego uznania lub przyklejając je zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w książce. To proste ćwiczenie i świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
71
Zeal & Ardor, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeal & Ardor, CD
Zeal & Ardor, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Imienny album szwajcarskiej grupy Zeal & Ardor wypełnia 14 utworów, które Marc Obrist i Manuel Gagneux zarejestrowali w Hutch Sounds. Wszystkie numery napisał wygadany, posługujący się kilkoma językami frontman, Gagneux. Piosenki śpiewane są po niemiecku, ale i czasem z angielskimi fragmentami. – Postanowiliśmy zatytułować płytę „Zeal & Ardor”, ponieważ w końcu osiągnęliśmy brzmienie, o jakie zawsze nam chodziło – wyjaśnia. – Nigdy tak długo nie pracowaliśmy nad żadną płytą i myślę, że to słychać. Zależało nam na tym, by słuchacz z miejsca trafiał w nasz klimat, do naszego świata. Nawet jeśli nie do końca się tego po nas spodziewaliście, wszystko jest tak, jak miało być. Skupiliśmy się na elementach, dzięki którym jesteśmy interesujący, na brzmieniach, które chcielibyśmy eksplorować i znaleźliśmy dla nich dom. Ten dom płonie. Witajcie w domu. Lista utworów: 01. Intro 02. Run 03. Death To The Holy 04. Emersion 05. Golden Liar 06. Erase 07. Bow 08. Feed The Machine 09. I Caught You 10. Church Burns 11. Götterdämmerung 12. Hold Your Head Low 13. J-M-B 14. A-H-I-L

70,90 zł
65,23 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

72
Zeal & Ardor, LP (biały) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeal & Ardor, LP (biały)
Zeal & Ardor, Warner Music Polska
Dostępny
26 szt.

Imienny album szwajcarskiej grupy Zeal & Ardor wypełnia 14 utworów, które Marc Obrist i Manuel Gagneux zarejestrowali w Hutch Sounds. Wszystkie numery napisał wygadany, posługujący się kilkoma językami frontman, Gagneux. Piosenki śpiewane są po niemiecku, ale i czasem z angielskimi fragmentami. – Postanowiliśmy zatytułować płytę „Zeal & Ardor”, ponieważ w końcu osiągnęliśmy brzmienie, o jakie zawsze nam chodziło – wyjaśnia. – Nigdy tak długo nie pracowaliśmy nad żadną płytą i myślę, że to słychać. Zależało nam na tym, by słuchacz z miejsca trafiał w nasz klimat, do naszego świata. Nawet jeśli nie do końca się tego po nas spodziewaliście, wszystko jest tak, jak miało być. Skupiliśmy się na elementach, dzięki którym jesteśmy interesujący, na brzmieniach, które chcielibyśmy eksplorować i znaleźliśmy dla nich dom. Ten dom płonie. Witajcie w domu. Lista utworów: 01. Intro 02. Run 03. Death To The Holy 04. Emersion 05. Golden Liar 06. Erase 07. Bow 08. Feed The Machine 09. I Caught You 10. Church Burns 11. Götterdämmerung 12. Hold Your Head Low 13. J-M-B 14. A-H-I-L

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

73
Zeal & Ardor, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeal & Ardor, 2 LP
Zeal & Ardor, Warner Music Polska
Dostępny
17 szt.

Imienny album szwajcarskiej grupy Zeal & Ardor wypełnia 14 utworów, które Marc Obrist i Manuel Gagneux zarejestrowali w Hutch Sounds. Wszystkie numery napisał wygadany, posługujący się kilkoma językami frontman, Gagneux. Piosenki śpiewane są po niemiecku, ale i czasem z angielskimi fragmentami. – Postanowiliśmy zatytułować płytę „Zeal & Ardor”, ponieważ w końcu osiągnęliśmy brzmienie, o jakie zawsze nam chodziło – wyjaśnia. – Nigdy tak długo nie pracowaliśmy nad żadną płytą i myślę, że to słychać. Zależało nam na tym, by słuchacz z miejsca trafiał w nasz klimat, do naszego świata. Nawet jeśli nie do końca się tego po nas spodziewaliście, wszystko jest tak, jak miało być. Skupiliśmy się na elementach, dzięki którym jesteśmy interesujący, na brzmieniach, które chcielibyśmy eksplorować i znaleźliśmy dla nich dom. Ten dom płonie. Witajcie w domu. Lista utworów: Płyta1 1. Zeal & Ardor 2. Run 3. Death to the Holy 4. Emersion 5. Golden Liar 6. Erase 7. Bow Płyta 2 1. Feed the Machine 2. I Caught You 3. Church Burns 4. Götterdämmerung 5. Hold Your Head Low 6. J-M-B 7. A-H-I-L

147,90 zł
136,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,83 zł

74
Jak to działa? Rakieta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak to działa? Rakieta
Dostępny
10046 szt.

Seria sztywnostronicowych książeczek, których wyjątkowa cecha to wycięte strony. Taki schemat pozwala dziecku zrozumieć, jak coś wygląda i w jaki sposób działa. Z książeczki Rakieta dziecko dowie się jak wygląda rakieta, co dzieje się, kiedy wznosi się w przestrzeń kosmiczną; bardzo podstawowe informacje o Księżycu; jak wygląda lądowanie rakiety, gdy wraca na Ziemię.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

75
Dino joga, czyli jak opanować dziecięce emocje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dino joga, czyli jak opanować dziecięce emocje
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Czworo przyjaciół: porywczy Reks (tyranozaur), spokojna Triksi (triceratops), tryskający energią Raptor (welociraptor) i marzycielska Daktyla (pterodaktyl) uczy się kilkunastu pozycji jogi, które mają im pomóc w radzeniu sobie z kłopotliwymi emocjami. Dzięki prostym wskazówkom uroczy bohaterowie dzielnie pokonują swoje słabości. Książka jest świetną inspiracją dla rodziców, jak pomóc dzieciom się wyciszyć, skupić, znaleźć spokój. Wspólnie ćwiczenie jest też dobrą okazją do pogłębienia więzi i poczucia bliskości. Asany dobrano i opisano tak, by nawet najmłodsze dzieci łatwo mogły je wykonać i miały przy tym zabawę. Dino joga to zbiór prostych ćwiczeń, które rodzic może wykonywać z dzieckiem i jednocześnie pracować nad bliskością. W książce znalazły się piękne ilustracje uroczych bohaterów.

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

76
Lubię naklejać. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubię naklejać. Dinozaury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.27

Seria „Lubię naklejać” to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej książce dziecko znajdzie mnóstwo naklejek – aż 8 stron! Naklejkami można bawić się na dwa sposoby, wyklejając ilustracje według własnego uznania lub przyklejając je zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w książce. To proste ćwiczenie i świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

77
Wspomnienia przyszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia przyszłości
Dostępny
39 szt.

Wspomnienia przyszłości to prowokacyjna, żywiołowa powieść o czasie, pamięci, pożądaniu i wyobraźni pióra nagradzanej autorki Świata w płomieniach, prywatnie żony Paula Austera. To opowieść o młodej kobiecie ze Środkowego Zachodu, jej pierwszym roku spędzonym w Nowym Jorku pod koniec lat siedemdziesiątych XX. wieku oraz jej obsesji na punkcie tajemniczej sąsiadki, Lucy Brite. Podsłuchując Lucy przez cienkie ściany obskurnego mieszkania, S.H. vel Minnesota zapisuje w zeszycie przedziwne i w coraz większym stopniu niepokojące monologi sąsiadki obok innych codziennych przygód aż do pewnej strasznej nocy, kiedy to Lucy wpada do jej mieszkania z misją ratunkową. Czterdzieści lat później S.H., teraz już doświadczona pisarka, pomagając matce staruszce w przeprowadzce, odnajduje stary zeszyt, a w nim pierwsze szkice nieukończonej powieści. Pomysłowo zestawiając ze sobą te różne teksty, S.H. porównuje swoje wspomnienia z tym, co zapisała w owym roku i o czym od tamtej pory zapominała, tworząc w ten sposób dialog przez dziesięciolecia między dawną i dzisiejszą sobą. To spotkanie zarówno niweluje czas, jak i ujmuje jego aktualne znaczenia w nowe ramy.

49,99 zł
43,49 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

78
365 baśni i opowiastek na każdy dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 baśni i opowiastek na każdy dzień
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.20

Zbiór klasycznych, ponadczasowych i przede wszystkim mądrych baśni, bajek i opowiastek, na których wychowały się pokolenia dzieci. Zamieszczono w nim utwory z różnych stron świata opowiadane z pokolenia na pokolenia, a także baśnie spopularyzowane przez braci Grimm, Andersena, Peraulta i wielu innych znanych i lubianych twórców. Książka jest podzielona tak jak kalendarz – do każdego dnia jest przypisany jeden utwór. Uwzględniono w niej również święta – zarówno te dobrze znane i powszechnie obchodzone, jak Dzień Matki czy Nowy Rok, jak i te nietypowe, np. Dzień Delfina, Dzień Chleba czy Dzień Psa.

60,00 zł
45,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

79
Wielka księga życia na Ziemi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka księga życia na Ziemi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Rośliny, zwierzęta, ludzie – niby tak różni, a jednak bardzo podobni. Nasze życia są ze sobą nierozerwalnie związanie, przenikają się i uzupełniają. Oddychamy tym samym powietrzem, czerpiemy energię z tego samego słońca, rośniemy, rozwijamy się dostosowujemy do różnych warunków, łączymy się w rodziny, tworzymy domy, komunikujemy się itp. Wszyscy przynależymy do planety Ziemi i wszyscy korzystamy z jej zasobów. W książce w bardzo ciekawy sposób opisano te podobieństwa i zależności w świecie przyrody na przykładach różnych gatunków. Opisom towarzyszą piękne ilustracje. Idealna lektura do wspólnego czytania.

50,00 zł
37,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

80
Lubię naklejać. Dźwigi i koparki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubię naklejać. Dźwigi i koparki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Seria „Lubię naklejać” to kolorowe zeszyty z naklejkami. W każdej książce dziecko znajdzie mnóstwo naklejek – aż 8 stron! Naklejkami można bawić się na dwa sposoby, wyklejając ilustracje według własnego uznania lub przyklejając je zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w książce. To proste ćwiczenie i świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

81
Skin. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skin. CD
Crookes Joy, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.08

52,90 zł
Powiadomienie
82
Skin (Transparent Vinyl). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skin (Transparent Vinyl). Winyl
Crookes Joy, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

124,90 zł
83
Skin. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skin. Winyl
Crookes Joy, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

117,90 zł
Powiadomienie
84
Kolorowa zima - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowa zima
Dostępny
101 szt.

Weź kredki, usiądź wygodnie i przenieś się do wspaniałej zimowej krainy. Wypełniaj obrazki barwami i przyklejaj naklejki. Przekonaj się, że zima może być naprawdę wesoła i kolorowa. Życzymy dobrej zabawy!

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

85
Na100latki, czyli jak przetrwać, mając naście lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na100latki, czyli jak przetrwać, mając naście lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Czy czujesz się jak transformers, który nie panuje nad swoimi podzespołami? Wydaje ci się, że tracisz tożsamość? Spokojnie, po prostu dorastasz! Po tym procesie powstaniesz ty w wersji 3.0. Wersja 2.0 narodziła się, kiedy powitano cię w pierwszej klasie podstawówki. 3.0 to na100latek w wersji przeddorosłej. Za jakieś 10–15 lat przyjdzie kolej na wersję 4.0, dorosłą. W wersji 3.0 będziesz sobą, tylko z nowym oprogramowaniem emocjonalnym i intelektualnym. Jednak twoje prawdziwe ja nie zginie, nie ulotni się. Proponujemy lekturę tej książki, by łatwiej było i TOBIE, i IM (rodzicom, dziadkom, nauczycielom, rodzeństwu) przetrwać twoją transformację. By nauczyć się negocjować, zamiast się kłócić, by znaleźć kompromis, zamiast trzaskać drzwiami. A po co negocjować, po co szukać kompromisów? – zapytasz. To proste! By wywalczyć coś dla siebie. Walczysz o własne prawa. Poczytaj – będziesz walczyć skuteczniej. I jeszcze jedno! Zostaniesz głównym bohaterem komiksu. Jako NA100 wyruszysz w podróż przez swoje nastoletnie życie. Po drodze los podrzuci ci różne pomysły i podpowie rozwiązania. Ale to TY jesteś bohaterem i TY wybierzesz, jak postąpić. Ty zdecydujesz, do którego odcinka przeniesiesz się, wykonując polecenia z obrazka. Podpowiedzi znajdziesz w swojej głowie, ale także w tej książce. Wchodzisz w to? To naprzód!

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

86
Znajdź mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znajdź mnie
Dostępny
1113 szt.

Seryjny morderca Benjamin Fisher, który od trzydziestu lat odsiaduje wyrok w więzieniu, postanawia wskazać policji miejsca, gdzie ukrył ciała swoich ofiar. Stawia jednak warunki prowadzącemu sprawę detektywowi Danielowi Ellisowi. Najważniejszy z nich to obecność jego córki Reni, byłej agentki i profilerki FBI. Stracił z nią kontakt wiele lat temu. Reni nie chce wracać do bolesnej przeszłości. Ostatecznie jednak się zgadza, bo czuje się współodpowiedzialna za tamte zbrodnie. Do dziś ma poczucie winy i dręczą ją wyrzuty sumienia, że uczestniczyła w chorej grze ojca, który wykorzystywał kilkuletnią córkę jako przynętę do wabienia swoich ofiar. Gdyby tylko zdołała powstrzymać ojca albo ocalić choćby jedną z nich... Nadszedł wreszcie czas, żeby raz na zawsze zamknąć ten mroczny rozdział w życiu Reni, rodzin zamordowanych kobiet oraz detektywa Ellisa, dla którego ta sprawa także ma wymiar osobisty. Gdy był małym chłopcem, jego matka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna jest przekonany, że podobnie jak kilkadziesiąt innych kobiet padła ofiarą Fishera. Ich koszmar dopiero się zaczyna... „Emocjonujący thriller, pełen rodzinnych tajemnic, które mrożą krew w żyłach. Frasier do perfekcji opanowała sztukę przyprawiania czytelników o dreszcze. W Znajdź mnie przeszła samą siebie”. „Publishers Weekly"

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

87
Pies 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pies 2
Dostępny
273 szt.

Dalszy ciąg zapisków policjanta. Do bólu szczere, robione na gorąco, z brutalną otwartością pokazują pracę funkcjonariusza oddziałów prewencji – ciężką, niebezpieczną, niewdzięczną. W tej robocie absurd bezpośrednio sąsiaduje z tragedią, współczucie i chęć niesienia pomocy – z obojętnością, zaangażowanie i poświęcenie – z zawodowym wypaleniem i cynizmem, pogarda – z wdzięcznością.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

88
Balwierz. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Balwierz. Audiobook
Katarzyna Bonda, Muza
Dostępny
6 szt.

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej głuszy na Podlasiu, w chacie Domana w Narwi. Szuka spokoju, ale los nie da mu tej szansy. Okolicą wstrząsa właśnie seria krwawych zbrodni. W środku lasu, w kapliczce świętego Huberta – niczym złożone w ofierze – leży ciało kilkuletniego Tymka, syna miejscowej femme fatale. W tym samym czasie od strzału snajpera ginie ksiądz Donat Giza, zapalony myśliwy, prominentny członek koła łowieckiego. Potem dochodzi do kolejnych morderstw… Doświadczony profiler postanawia włączyć się w działania miejscowych śledczych. Zadanie nie jest łatwe, bo lokalna społeczność ma swoje tajemnice, mroczne sekrety, niejasne powiązania i interesy. I pilnie strzeże ich przed obcymi! Czy Meyerowi uda się rozwikłać zagadkę tajemniczych zbrodni? Kim jest morderca i co go łączy z miejscowymi notablami?

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

89
Kraina Smoków, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Smoków, DVD
Tomer Eshed, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.07

Animowana komedia o szalonych przygodach trójki niezwykłych przyjaciół: smoka, chłopca i leśnego skrzata. Ekranizacja bestsellerowej książki dla dzieci i młodzieży, która zdobyła ponad 3 miliony czytelników na całym świecie.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

90
Cwaniaki z Hollywood, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cwaniaki z Hollywood, DVD
George Gallo, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.07

Producent filmowy Max Barber od wielu lat zajmuje się kręceniem, nie tylko filmów. Nawet po największej klapie (czyli zawsze) udaje mu się jakoś wyjść na swoje. Tym razem jednak sytuacja jest podbramkowa, bo Max winien jest forsę mafii i szansa na szczęśliwe zakończenie niepokojąco się oddala. Krótko mówiąc – albo znajdzie się kasa, albo to Max się znajdzie… w betonowych butach na dnie oceanu. Z nożem na gardle niektórzy okazują się wyjątkowo kreatywni. Max wpada na genialny, choć odrobinę wątpliwy moralnie pomysł. Do nowej, wybitnie niebezpiecznej roli zatrudnia starzejącego się gwiazdora Duke’a Montanę, który słynie z tego, że nie korzysta z pomocy kaskaderów. Duke zostaje wysoko ubezpieczony, a Max musi tylko dopilnować, żeby na planie wydarzył mu się śmiertelnie nieprzyjemny wypadek. Jest tylko jedno „ale” – Duke z każdego wypadku wychodzi bez szwanku, tworząc kreację na miarę Oscara, a jedną złotą figurką mafii się nie spłaci…

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

91
Spirala: Nowy rozdział serii Piła, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirala: Nowy rozdział serii Piła, DVD
Darren Lynn Bousman, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Młody arogancki detektyw Ezekiel „Zeke” Banks i jego nowy policyjny partner prowadzą śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości Zeke nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, że nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi…

39,99 zł
39,19 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

92
Wolka, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wolka, DVD
Arni Olafur Asgeirsson , 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Annie zostają ostatnie dni odsiadki, a to oznacza, że nadchodzi czas rozliczyć się z przeszłością. Gdy opuszcza więzienne mury, jej głównym celem jest odnalezienie Doroty, z którą ma rachunki do wyrównania. Szybko okazuje się, że to nie jest takie proste, a w nowej rzeczywistości może liczyć tylko na siebie. Poszukiwania sprowadzają ją na Islandię, gdzie, podając się za przyjaciółkę Doroty, szybko zyskuje zaufanie jej rodziny. Tylko one dwie wiedzą o co toczy się gra. Jak długo potrwa ta sielanka? Jakie mroczne tajemnice kryje w sobie nasza bohaterka i jaki jest prawdziwy cel jej wizyty? Jedno jest pewne – na tej wyspie nie jest już bezpiecznie.

39,99 zł
39,19 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

93
Jeden gniewny człowiek, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeden gniewny człowiek, DVD
Guy Ritchie, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.20

Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H, milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

39,99 zł
39,19 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

94
Jeden gniewny człowiek, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeden gniewny człowiek, Blu-ray
Guy Ritchie, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H, milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

79,99 zł
78,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,60 zł

95
Życiownia Spółka z o.o. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życiownia Spółka z o.o.
Dostępny
11 szt.

To ludzie są największym skarbem, na jaki możemy trafić w życiu Katarzyna, otwarta i towarzyska właścicielka salonu kosmetycznego, ma szczęście do spotkań z wyjątkowymi ludźmi. Pewnego dnia, odwiedzając w szpitalu swojego umierającego ojca, poznaje Teresę. Wkrótce otrzymuje w spadku po niej pamiętnik pełen tajemnic z przeszłości oraz... grupę nowych przyjaciółek, których skomplikowane losy przewracają do góry nogami jej poukładane, dojrzałe życie. Kolejne spotkania i perypetie inspirują ją do bliższego przyjrzenia się swoim lękom i zmierzenia się z nimi. A to jeszcze nie koniec niespodzianek: czeka na nią miłość w najbardziej romantycznym mieście na Ziemi, ale w najmniej spodziewanym momencie. Życiownia to pełna emocji powieść, w której - tak jak w życiu - śmiech miesza się ze wzruszeniami i strachem. Uświadamia, że nigdy nie jest za późno, aby coś naprawić, postawić na swoim albo zacząć od nowa.

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

96
Duchowa Rewolucja LP czarny cz.II, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
93,90 zł
84,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,39 zł

97
Duchowa Rewolucja LP czarny cz.I, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
93,90 zł
84,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,39 zł

98
Duchowa Rewolucja, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchowa Rewolucja, CD
Izrael, Manufaktura Legenda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.13

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

99
Fox Theatre, St. Louis, MO (12,10,71)\t\t\t. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
133,90 zł
100
Fox Theatre, St. Louis, MO (12,10,71). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
501,90 zł
Wróć do góry