hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.09.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 4 września 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi (Jarosław Gibas), na drugim Kredki świecowe Astrino, 24 kolory (Astra). Kolejny produkt to Modelina Astrino 6 kolorów, mix wzorów (Astra) oraz Wzorce projektowe (praca zbiorowa).
1
Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi
Dostępny250 szt.

Nie daj się zainfekować! Czy zdarza Ci się w towarzystwie jakiejś osoby czuć się źle? Doświadczać przy niej dyskomfortu, skrępowania, emocjonalnego wyczerpania i myśleć wyłącznie o tym, by się jak najszybciej ulotnić? To nie przypadek ani wyjątek od reguły, to po prostu toksyczność. Toksyczni ludzie są wśród nas, a my niestety nie zawsze możemy uniknąć ich towarzystwa. Czasem musimy się z nimi spotykać, pracować, a nawet o zgrozo! przychodzi nam z nimi żyć. Na szczęście nie jesteś bezradny. Trzymasz w ręku podręcznik antytoksycznej samoobrony. Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę o tym, czym są toksyczne zachowania, jak je rozpoznać oraz jak się przed nimi bronić i zabezpieczyć. Dowiesz się, jak postępować i na co zwracać uwagę w kontakcie z osobą, której zachowanie odbierasz jako toksyczne, jak również wówczas, kiedy już po takiej interakcji chcesz się pozbyć negatywnej energii. Książka ma nie tylko wyposażać w wiedzę i umiejętności rozpoznawania oraz radzenia sobie w toksycznych interakcjach. Chciałbym, by stała się również powodem do refleksji: czy czasem i my sami w stosunku do innych (świadomie lub nie) zachowujemy się toksycznie? Jeśli zaś taka refleksja po lekturze się pojawi, to świetna wiadomość! Bo to przecież znakomita okazja, by dokonać na tym polu zmiany!

49,00 zł
32,83 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 16,17 zł

18 osób kupiło
2
Kredki świecowe Astrino, 24 kolory - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki świecowe Astrino, 24 kolory
Astra, 24 kredki
Dostępny21 szt.

Kredki przeznaczone do rysowania i kolorowania na papierze. Kredki w 24 żywych, intensywnych kolorach. Odporne na złamania, nie wymagają temperowania.

10,30 zł
9,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

10 osób kupiło
3
Modelina Astrino 6 kolorów, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modelina Astrino 6 kolorów, mix wzorów
Astra
Dostępny34 szt.

Cechy produktu: • wysokiej jakości termoutwardzalne tworzywo plastyczne w intensywnych kolorach, • mięknie pod wpływem ciepła dłoni, • nie brudzi rąk. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

10,30 zł
9,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

4 osoby kupiły
4
Wzorce projektowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzorce projektowe
Dostępny35 szt.

Naucz się wykorzystywać wzorce projektowe i ułatw sobie pracę! Jak wykorzystać projekty, które już wcześniej okazały się dobre? Jak stworzyć elastyczny projekt obiektowy? Jak sprawnie rozwiązywać typowe problemy projektowe? Projektowanie oprogramowania obiektowego nie jest łatwe, a przy założeniu, że powinno ono nadawać się do wielokrotnego użytku, staje się naprawdę skomplikowane. Aby stworzyć dobry projekt, najlepiej skorzystać ze sprawdzonych i efektywnych rozwiązań, które wcześniej były już stosowane. W tej książce znajdziesz właśnie najlepsze doświadczenia z obszaru programowania obiektowego, zapisane w formie wzorców projektowych gotowych do natychmiastowego użycia! W książce Wzorce projektowe. Elementy oprogramowania obiektowego wielokrotnego użytku opisano, czym są wzorce projektowe, a także w jaki sposób pomagają one projektować oprogramowanie obiektowe. Podręcznik zawiera studia przypadków, pozwalające poznać metody stosowania wzorców w praktyce. Zamieszczono tu również katalog wzorców projektowych, podzielony na trzy kategorie: wzorce konstrukcyjne, strukturalne i operacyjne. Dzięki temu przewodnikowi nauczysz się skutecznie korzystać z wzorców projektowych, ulepszać dokumentację i usprawniać konserwację istniejących systemów. Krótko mówiąc, poznasz najlepsze sposoby sprawnego opracowywania niezawodnego projektu. - Wzorce projektowe w architekturze MVC - Katalog wzorców projektowych - Projektowanie edytora dokumentów - Wzorce konstrukcyjne, strukturalne i operacyjne - Dziedziczenie klas i interfejsów - Określanie implementacji obiektów - Obsługa wielu standardów wyglądu i działania - Zastosowanie mechanizmów powtórnego wykorzystania rozwiązania Wykorzystaj zestaw konkretnych narzędzi do programowania obiektowego!

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

3 osoby kupiły
5
Brulion B5 160 kartek w kratkę Hash - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion B5 160 kartek w kratkę Hash
Astra, 1
Dostępny1 szt.

Cechy produktu: • 160 kartek, • zadruk – niebieska kratka, • gramatura papieru 70 g.

15,40 zł
14,99 zł

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,41 zł

3 osoby kupiły
6
Błyskawiczne przyswajanie umiejętności - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błyskawiczne przyswajanie umiejętności
Dostępny30 szt.

Błyskawiczne zgłębienie umiejętności – to brzmi jak oksymoron. Najczęściej proces nauki ma formę bierną – jak w standardowym środowisku szkolnym. Wymaga czasu i wysiłku, ale nie dogłębnego zrozumienia materiału. Tymczasem przyswajanie wiedzy i nowych umiejętności jest fascynującym procesem: dzięki temu możesz zmienić siebie, swoje otoczenie, a nawet własne życie. Co więcej, we współczesnym świecie dostęp do potrzebnych materiałów i narzędzi jest niezwykle prosty. Jeśli więc chcesz się czegokolwiek nauczyć, musisz się jeszcze dowiedzieć, jak to zrobić, aby osiągać swoje cele i czerpać z tego ogromną satysfakcję! Ta książka jest szczególnym źródłem wiedzy i naukowo potwierdzonych technik, dzięki którym przekujesz swoje talenty w mistrzowskie umiejętności. Dowiesz się, z jakich czterech etapów składa się cykl przyswajania wiedzy i co robić, aby każdy z nich przebiegał z maksymalną efektywnością. Przekonasz się, co jest ważne w procesie skutecznego przetwarzania informacji i posługiwania się zdolnościami, aby proces nabywania nowej wiedzy postępował szybko i we właściwym, zaplanowanym kierunku. Nauczysz się stawiać sobie realistyczne cele, aktywnie ku nim zmierzać, a potem cieszyć się nowymi umiejętnościami i płynącymi z nich korzyściami! Dzięki tej książce dowiesz się: • czym w istocie jest szybkie przyswajanie umiejętności, • jak zaplanować i przygotować proces błyskawicznej nauki, • dlaczego praktyka i głębokie rozumienie są podstawą, • na czym polega szukanie połączeń, czyli kombinowanie umiejętności, • jak ukształtować środowisko sprzyjające szybkiej nauce. Naucz się, jak się uczyć – szybko, skutecznie, z pełnym sukcesem!

37,00 zł
27,38 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,62 zł

3 osoby kupiły
7
Barbie. Brokatowe serduszko z ciastoliną 100g, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Brokatowe serduszko z ciastoliną 100g, mix kolorów
Lisciani, Barbie
Dostępny161 szt.

Barbie to licencja, która już od ponad 30 lat utrzymuje się w ścisłym podium pod względem popularności, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Piękne serduszko Barbie zawiera kolorową brokatową ciastolinę 100 g oraz pieczątkę pod wieczkiem. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

12,50 zł
11,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
8
Biel kości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biel kości
Dostępny72 szt.

Pięć, cztery, może osiem lat czy właściwie miesięcy. 41, 37, 600, 13 kilogramów, procent, deko. Nie wiem. Poproszono, bym nie przywiązywała wagi do cyfr w moim życiu. Przywiązuję więc do słów. Stawiam je na szali. Książka, którą trzymasz w swoich dłoniach, przedstawia kilka miesięcy życia osoby chorej na zaburzenia odżywiania – na anoreksję. Chodź, wejdź na chwilę do tego świata. Rzeczywistości tysięcy ludzi na całym świecie. Tę chudą, ale przepełnioną miłością aż po końce każdego z żeber i sinych palców. Właśnie uchylam drzwi, by wpuścić do sieni pierwsze promienie. Moje położenie się zmienia. Niczym stany chorobowe, moje umiejscowienie, wraz z dziennikiem, kreślą nowe punkty na mapie, a dni i noce przynoszą ciąg myśli. Zaprzyjaźniam się z wiatrem. Chłodem, ciemnością, bo wierzę, że biel przychodzi z czasem.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
9
Kredki grafionowe Astrino 24 kolory, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki grafionowe Astrino 24 kolory, mix wzorów
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Cechy produktu: • żywe, intensywne kolory, • doskonałe właściwości kryjące, • nie wymagają temperowania, • nie brudzą rąk, • do rysowania na wszystkich rodzajach papieru. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zastawu.

14,60 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,61 zł

1 osoba kupiła
10
Małe grzybobranie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe grzybobranie
ABINO, od 5 lat
Dostępny50 szt.

Tradycyjna i lubiana gra w zbieranie grzybów w wersji budżetowej.

14,40 zł
12,99 zł

Rabat 9,8%
oszczędzasz 1,41 zł

1 osoba kupiła
11
Ptak srebrnopióry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptak srebrnopióry
Dostępny42 szt.

Lucyna Legut była wybitną aktorką, pisarką i malarką. Przez ponad trzydzieści lat występowała na scenie Teatru Wybrzeże i wykreowała tam blisko osiemdziesiąt ról. Jej dorobek pisarski obejmuje książki dla dzieci i dorosłych, słuchowiska radiowe oraz utwory sceniczne. Jako malarka miała ponad 20 wystaw indywidualnych. W latach 50. ubiegłego wieku łączył ją namiętny związek z Wojciechem Hasem. Has, uznawany dzisiaj za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej szkoły filmowej, był wówczas początkującym reżyserem. Gdy się poznali, przy-szły twórca Rękopisu znalezionego w Saragossie oraz Sanatorium pod klepsydrą pracował w łódzkiej Wytwórni Filmów Oświatowych i dopiero marzył o fabularnym debiucie. Pod koniec życia Lucyna Legut postanowiła opowiedzieć o tym jak zapamiętała Hasa oraz opublikować listy, które pisali do siebie. Powstał w ten sposób "Ptak srebrnopióry". Musiało minąć aż 10 lat od śmierci autorki, aby ten niezwykle osobisty, intymny zapis mógł w książkowej formie trafić do czytelników.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

1 osoba kupiła
12
Brulion B5 160 kartek w kratkę Hash - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion B5 160 kartek w kratkę Hash
Astra, 1
Dostępny2 szt.

Cechy produktu: • 160 kartek, • zadruk – niebieska kratka, • gramatura papieru 70 g.

15,40 zł
14,99 zł

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
13
Strong, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strong, CD
OLZON, ANETTE, Mystic Production
Dostępny20 szt.

1.Bye Bye Bye 2.Sick of You 3.I Need to Stay 4.Strong 5.Parasite 6.Sad Lullaby 7.Fantastic Fanatic 8.Who Can Save Them 9.Catcher of My Dreams 10.Hear Them Roar 11.Roll the Dice

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

1 osoba kupiła
14
At One With None, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
At One With None, CD
Portrait, Mystic Production
Dostępny19 szt.

1.At One with None 2.Curtains (The Dumb Supper) 3.Phantom Fathomer 4.He Who Stands 5.Ashen 6.A Murder of Crows 7.Shadowless 8.The Gallow's Crossing 9.The Blood Is the Life (Bonus Track) 10.Farewell to the Flesh (Bonus Track)

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

1 osoba kupiła
15
Mini Boos zawieszka różowy Dziobak Wilma - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18,60 zł
16,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,61 zł

1 osoba kupiła
16
Farby plakatowe Astrino 24 kolory 20 ml, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe Astrino 24 kolory 20 ml, mix wzorów
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Cechy produktu: • bardzo wydajne, kryjące farby wodorozcieńczalne, • czyste i intensywne barwy, • do malowania na papierze, kartonie, drewnie, nieglazurowanej ceramice, kamieniu, • odporne na działanie światła i ścieranie, • 24 kolory po 20 ml. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

35,10 zł
33,35 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

1 osoba kupiła
17
Brulion B5 160 kartek w kratkę Hash - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion B5 160 kartek w kratkę Hash
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Cechy produktu: • 160 kartek, • zadruk – niebieska kratka, • gramatura papieru 70 g.

15,40 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,7%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
18
Beanie Babies. Fredrick - Lis 15 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Babies. Fredrick - Lis 15 cm
Meteor
Dostępny4 szt.

Starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka Beanie Babies Fredrick - Lis 15 cm, idealna do przytulania!

28,00 zł
25,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,80 zł

1 osoba kupiła
19
Kredki grafitowe 12 kolorów Astrino , mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki grafitowe 12 kolorów Astrino , mix wzorów
Astra
Dostępny62 szt.

Cechy produktu: • żywe, intensywne kolory, • doskonałe właściwości kryjące, • nie wymagają temperowania, • nie brudzą rąk, • do rysowania na wszystkich rodzajach papieru. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

8,99 zł
1 osoba kupiła
20
Mini Boos zawieszka szafirowy Smok - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini Boos zawieszka szafirowy Smok
Meteor
Dostępny8 szt.

Mini Boos zawieszka szafirowy smok 6 cm.

18,60 zł
16,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,61 zł

1 osoba kupiła
21
Praktyczna analiza Malware - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyczna analiza Malware
Dostępny84 szt.

Analiza złośliwego oprogramowania to ogromny biznes, gdyż ataki mogą słono kosztować firmę. Gdy malware naruszy Twoją obronę, musisz działać szybko, aby wyleczyć bieżące infekcje i zapobiec występowaniu przyszłych. Tych, którzy chcą być kilka kroków przed najnowszym złośliwym oprogramowaniem, książka Praktyczna analiza malware nauczy narzędzi i technik używanych przez profesjonalnych analityków. Mając tę książkę jako przewodnik, będziesz w stanie bezpiecznie analizować, debugować i deasemblować każde malware, które pojawi się na Twojej drodze.

169,00 zł
148,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 20,28 zł

1 osoba kupiła
22
Petteia - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Petteia
ABINO, od 5 lat
Dostępny2 szt.

Tradycyjna gra starożytnych Greków.Gracze przesuwają pionki o jedno pole. W grze nie ma tradycyjnego zbijania pionów, są one „brane do niewoli” przez dwa pionki przeciwnika. Wygrywa gracz, który pozbawi przeciwnika wszystkich pionków.

14,30 zł
12,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
23
Flamastry Astrino, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Astrino, 12 kolorów
Astra, 12 kolorów
Dostępny511 szt.

Zestaw 12 flamastrów Astrino marki Astra • żywe, intensywne kolory • wysoka jakość tuszu • wentylowana skuwka Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

9,99 zł
1 osoba kupiła
24
Arka Noego odnaleziona - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arka Noego odnaleziona
Dostępny5 szt.

Przez całe stulecia biblijna opowieść o potopie była traktowana jak legenda. Czy na naszej planecie wydarzyła się globalna powódź, która zniszczyła lądowe życie na ziemi ? Wielkie muszle znajdowane na wierzchołkach kilkutysięczników zdawały się potwierdzać tę tezę. Relacje z potopu przekazywane były z pokolenia na pokolenie w Ameryce Południowej wśród Majów i Azteków, możemy znaleźć je na glinianych tabliczkach sumeryjskich, w mitach greckich, w opowieściach Aborygenów i hieroglifach Chińczyków. Ale samej arki ciągle nie potrafiono namierzyć. Aż nagle na początku XXI wieku grupa śmiałków z Hongkongu zainteresowała się anomalią magnetyczną skrytą pod lodowcem góry Ararat na wysokości ponad 4000 m n.pm. Inicjatorzy wyprawy nie byli nawet chrześcijanami, znającymi Biblię, a właścicielami parku rozrywki, którzy w potencjalnym znalezisku wietrzyli możliwość wykorzystania sensacji i sporego zarobku. Kolejne wyprawy z Hongkongu z pomocą tureckich przewodników trafiały w niedostępne dotąd rejony świętej góry Ararat. I oto okazało się, że pod wielką zmarzliną, ukrywa się gigantyczna konstrukcja wykonana z drewna. Badacze dostali się do jej wnętrza, które przypominało monstrualnych rozmiarów łódź ? z wieloma poziomami i pomieszczeniami. Wydobyto z niej ponad sto artefaktów; naczyń glinianych i wystruganych z drewna, które po przebadaniu znalazły swoje miejsce w muzeum zbudowanym u podnóża góry, po tureckiej stronie. Dlaczego media milczą o tym odkryciu? Na jakie lata datowane są znalezione przedmioty? Dlaczego rząd turecki poważnie potraktował znalezisko i zaoferował współorganizowanie kolejnych wypraw, których wyruszenie zastopowała pandemia? O tym wszystkim opowiada książka ks. Romana Piwowarczyka, przyjaciela odkrywców z Hongkongu - człowieka, który wspinał się na Ararat i dotykał przedmiotów znalezionych w zakamarkach tajemniczej konstrukcji.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

25
Vemod, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vemod, CD
Dostępny10 szt.

1. Beneath The Creek 2. The Solstice Rebirth 3. The Lake 4. A Voice In The Static 5. Mask Ov Lies 6. Cowards Tongue 7. From Soot 8. Cursed Earth 9. Komma Skall 10. Trauma

61,90 zł
26
Robin Red, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robin Red, CD
RED ROBIN, Mystic Production
Dostępny14 szt.

1.Don't Leave Me (With a Broken Heart) 2.(I'm A) Bad Habit 3.Everlyn 4.Freedom 5.Midnight Rain 6.Can't Get Enough 7.Reason to Survive 8.Heart of Stone 9.Nitelife 10.Head over Heels 11.Livin' Dead 12.Living For

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

27
Wanted Man, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wanted Man, CD
Robledo, Mystic Production
Dostępny14 szt.

1.Heart's The Only Enemy 2.Wanted Man 3.Quicksand 4.Dreams Decieve 5.Hate Like You 6.Shelter From Pain 7.Alone Again 8.Higher Scope 9.The Good Will Rise 10.The Holy Book 11.Where Eagles Dare To Fly

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

28
Anarchy And Unity, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anarchy And Unity, CD
Vega, Mystic Production
Dostępny7 szt.

1.Beautiful Lie 2.Sooner Or Later 3.End Of The Fade 4.Ain't Who I Am 5.Welcome To Wherever 6.Bring The Riot 7.Live For Me 8.Kneel To You 9.Glow 10.C'mon 11.Had Enough 12.2Die4

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

29
The Unknown, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Unknown, CD
Edge Of Paradise, Mystic Production
Dostępny5 szt.

1.Digital Paradise 2.My Method Your Madness 3.Tidal Wave 4.The Unknown 5.Believe 6.False Idols 7.You Touch You Die 8.One Last Time 9.Leaving Earth 10.Bound to the Rhythm 11.My Method Your Madness (Industrial Remix Bonus Track)

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

30
Anarchy And Unity LP, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anarchy And Unity LP, Winyl
Vega, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Beautiful Lie 2.Sooner or Later 3.End of the Fade 4.Ain't Who I Am 5.Welcome to Wherever 6.Bring the Riot 7.Live for Me 8.Kneel to You 9.Glow 10.C'mon 11.Had Enough 12.2Die4

104,90 zł
96,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

31
Resurrection Day, pomarańczowy LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Resurrection Day, pomarańczowy LP
Rage, SPV
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Memento Vitae (Overture) 2. Resurrection Day 3. Virginity 4. A New Land 5. Arrogance and Ignorance 6. Man in Chains 7. The Age of Reason 8. Monetary Gods 9. Mind Control 10. Traveling Through Time 11. Black Room 12. Extinction Overkill

146,90 zł
Powiadomienie
32
Heroine, LP, niebieski - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heroine, LP, niebieski
Inglorious, Mystic Production
Dostępny7 szt.

Lista utworów: 1. Queen of the Night 2. Barracuda 3. Midnight Sky 4. Nutbush City Limits 5. Bring Me to Life 6. Fighter 7. I'm with You 8. I Hate Myself for Loving You 9. I Am the Fire 10. Time After Time 11. Uninvited

104,90 zł
96,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

33
Heroine, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heroine, CD
Inglorious, Mystic Production
Dostępny20 szt.

1.Queen of the Night 2.Barracuda 3.Midnight Sky 4.Nutbush City Limits 5.Bring Me to Life 6.Fighter 7.I'm with You 8.I Hate Myself for Loving You 9.I Am the Fire 10.Time After Time 11.Uninvited

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

34
Strong, 2 LP, srebrny - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strong, 2 LP, srebrny
Anette Olzon, Mystic Production
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Bye Bye Bye 2. Sick Of You 3. I Need To Stay 4. Strong 5. Parasite 6. Sad Lullaby 7. Fantastic Fanatic 8. Who Can Save Them 9. Catcher Of My Dreams 10. Hear Them Roar 11. Roll The Dice

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

35
At One With None LP BLACK, Winyl - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
At One With None LP BLACK, Winyl
Portrait, Mystic Production
Dostępny12 szt.

1. At One With None 2. Curtains (The dumb supper) 3. Phantom Fathomer 4. He Who Stands 5. Ashen 6. A Murder Of Crows 7. Shadowless 8. The Gallow's Crossing

104,90 zł
96,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

36
Gods Of Debauchery, 2 LP, złoty - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gods Of Debauchery, 2 LP, złoty
Seven Spires, Mystic Production
Niedostępny
Brak

1.Wanderer's Prayer 2.Gods of Debauchery 3.The Cursed Muse 4.Ghost of Yesterday 5.Lightbringer 6.Echoes of Eternity 7.Shadow on an Endless Sea 8.Dare to Live 9.In Sickness, In Health 10.This God is Dead 11.Oceans of Time 12.The Unforgotten Name 13.Gods Amongst Men 14.Dreamchaser 15.Through Lifetimes 16.Fall with Me

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

37
Between Worlds, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Between Worlds, CD
Dostępny13 szt.

Lista utworów: 1. Between Worlds 2. These Walls 3. Life Enough for Me 4. Times of Change 5. No Escape 6. Soul Chaser 7. Scent of an Angel 8. Beautiful Disaster 9. Flip the Script 10. Beneath the Surface 11. Calm Before the Storm

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

38
Gods Of Debauchery, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gods Of Debauchery, CD
Seven Spires, Mystic Production
Dostępny1 szt.

Lista utworów: 1. Wanderer's Prayer 2. Gods of Debauchery 3. The Cursed Muse 4. Ghost of Yesterday 5. Lightbringer 6. Echoes of Eternity 7. Shadow on an Endless Sea 8. Dare to Live 9. In Sickness, In Health 10. This God is Dead 11. Oceans of Time 12. The Unforgotten Name 13. Gods Amongst Men 14. Dreamchaser 15. Through Lifetimes 16. Fall with Me

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

39
100 Lat Polskich Skrzydeł Tom 66 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 Lat Polskich Skrzydeł Tom 66
Niedostępny
Brak

Kolekcja ?Samoloty Wojska Polskiego. 100 lat Polskich Skrzydeł? to wyjątkowa seria 50 monografii poświęconych maszynom, na których ? począwszy od zarania lotnictwa wojskowego w Polsce ? latali i walczyli nieustraszeni polscy piloci. Opisujemy zarówno nowoczesne konstrukcje obecnie wykorzystywane w polskich siłach powietrznych, jak i te, które już od dawna zdobią sale wystawowe muzeów na całym świecie. Do współpracy przy tej unikatowej kolekcji zaprosiliśmy znanych i cenionych ekspertów z dziedziny lotnictwa wojskowego: Michała Fiszera, Jerzego Gruszczyńskiego oraz Wojciecha Mazura. Rysunki poszczególnych modeli tworzą: Robert Gretzyngier, Tomasz Grotnik i Jarosław Wróbel. W każdym tomie czytelnicy mogą znaleźć historię danej konstrukcji, ciekawostki z nią związane, kilkadziesiąt zdjęć oraz barwne i techniczne rysunki opisywanego statku powietrznego.

16,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,8%
oszczędzasz 3,01 zł

40
Schowek
151,90 zł
136,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,19 zł

41
Schowek
53,90 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

42
Barbie. Serduszko z ciastoliną 100g, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Serduszko z ciastoliną 100g, mix kolorów
Lisciani, Barbie
Dostępny183 szt.

Barbie to licencja, która już od ponad 30 lat utrzymuje się w ścisłym podium pod względem popularności, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Piękne serduszko Barbie zawiera kolorową ciastolinę 100 g oraz pieczątkę pod wieczkiem. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

10,80 zł
9,99 zł

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

43
Reports On Mathematical Physics 88/1 - Polska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reports On Mathematical Physics 88/1 - Polska
Dostępny100 szt.

Reports on Mathematical Physics publish papers in theoretical physics which present a rigorous mathematical approach to problems of quantum and classical mechanics and field theories, relativity and gravitation, statistical physics, thermodynamics, mathematical foundations of physical theories, etc. Preferred are papers using modern methods of functional analysis, probability theory, differential geometry, algebra and mathematical logic. Papers without direct connection with physics will not be accepted. Manuscripts should be concise, but possibly complete in presentation and discussion, to be comprehensible not only for mathematicians, but also for mathematically oriented theoretical physicists. All papers should describe original work and be written in English.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

44
Dr. Seuss's Horse Museum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dr. Seuss's Horse Museum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Your tour guide will show you how different artists can look at one thing - like a horse - and have totally different visions. These different visions create ART. And this is a book that canters through the whole of art history, explaining the puzzling and imaginative thing we call 'art'. With reproductions of over thirty iconic pieces of artwork - from Pablo Picasso to Edouard Manet, René Magritte, Susan Rothenberg, Jackson Pollock, and many more. This is an exhibition you won't want to miss! Based on a newly-discovered manuscript and sketches from Dr. Seuss, and brought to life by acclaimed illustrator Andrew Joyner, this is a thoroughly Seussian exploration of 'art'. With cameo appearances from beloved Dr. Seuss characters, such as the Cat in the Hat, this playful picture book is totally unique. Ideal for home or classroom use, this book will inspire Seuss fans, artists, and horse lovers - of all ages.

40,00 zł
36,80 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

45
Daylight - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daylight
Niedostępny
Brak

The hunt Ever since Mercy was abducted aged six, Atlee has been relentless in her search for her. Finally, she gets her most promising breakthrough yet ? the identity of her sister?s kidnapper. The capture As Atlee and her assistant, Carol Blum, race to track down the suspect, they run into Pine?s old friend and fellow agent, John Puller, who is investigating the suspect?s family for another crime. The kill Working together, Pine and Puller must pull back the layers of deceit, lies and cover-ups that strike at the very heart of global democracy. And the truth about what happened to Mercy will finally be revealed. That truth will shock Atlee Pine to her very core.

30,00 zł
27,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

46
Katalog rękopisów Biblioteki Polskiej w Paryżu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katalog rękopisów Biblioteki Polskiej w Paryżu
Niedostępny
Brak

„Kazimierz Woźnicki (1878-1949) jest postacią niemal zapomnianą. Z rzadka przemyka przez karty naukowych rozpraw, częściej zresztą przyczynkarskich niż większych monografii. Sporadycznie wyłania się z cienia przeszłości dzięki wysiłkowi heurystycznemu takiego czy innego badacza. Woźnicki jest postacią drugiego planu, niespecjalnie rzucającą się w oczy, wykonującą jednak przez całe dziesięciolecia mozolną i żmudną pracę, dla której określenie zbieractwo to zbyt mało. [...] Ta drugoplanowa postać uczestniczyła bowiem w wydarzeniach absolutnie pierwszoplanowych, wręcz kluczowych dla końcówki dziejów długiego XIX wieku i pierwszej połowy krótkiego XX wieku. Zaryzykowałbym twierdzenie, że archiwum Kazimierza Woźnickiego zdeponowane w zbiorach Biblioteki Polskiej w Paryżu jest współcześnie bardziej znane niż sam Kazimierz Woźnicki. Przesądza o tym owe około dwudziestu tysięcy listów, kart pocztowych i wizytówek, które stanowią zrąb spuścizny Woźnickiego , jaka przetrwała do naszych dni. Woźnicki był człowiekiem-instytucją. Przez niemal całe swoje życie gromadził dokumenty, wycinki prasowe, dzieła sztuki, książki, broszury itd. To właśnie ta mrówcza praca była [...] istotą życia Woźnickiego. Jego postać intelektualisty, poligloty, bibliotekarza, działacza politycznego, dziennikarza, publicysty, tłumacza itd. dobrze i niemal kompletnie oddaje pióro Arkadiusza Roszkowskiego, który zna Woźnickiego najlepiej, czego świadectwem pozostanie biogram pomieszczony we Wstępie. [...] Plejada nazwisk pojawiających się w katalogu/inwentarzu Archiwum Kazimierza Woźnickiego, zwłaszcza w korespondencji [...] to nie tylko dowód jego szerokich kontaktów w świecie polskim i francuskim czy wśród innych nacji. To także najlepszy dowód na wielką wartość tej spuścizny dla badań nad historią Polski, Francji, stosunków polsko-francuskich i wielu, bardzo wielu zagadnień szczegółowych, mniej lub bardziej istotnych z punktu widzenia tego, co nieco szumnie nazywa się procesem dziejowym”. Fragment recenzji prof. Mariusza Wołosa

45,00 zł
44,10 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,90 zł

47
Ghostbuster Fright Feature Figurki E9544 p8 HASBRO mix - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
63,90 zł
57,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

48
Kraina Lodu 2. Lalka królewska Anna, śpiewająca - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Lalka królewska Anna, śpiewająca
Hasbro, Kraina Lodu
Niedostępny
Brak

Księżniczki Disneya marki Hasbro to niezwykle inspirująca do zabawy kolekcja lalek, bohaterek ulubionych filmów Disneya. Każda z lalek ma unikalną, wzorowaną na filmie, prawdziwie książęcą kreację, piękną fryzurę oraz pantofelki. W filmie Disneya „Kraina Lodu 2”, niezachwiany optymizm i wytrwałość Anny zostaną poddane próbie. Będzie musiała stać się silniejsza, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe, i postąpić właściwie. Dzieci mogą jej towarzyszyć śpiewając polską wersję piosenki „Some Things Never Change” razem z lalką Anna Muzyczna przygoda. Zabawka zawiera baterie, więc muzyczna zabawa może zacząć się od razu po otwarciu pudełka. Wszystko, co dziecko musi zrobić, to włączyć przełącznik na plecach lalki i nacisnąć przycisk na dekolcie, aby zaczęła śpiewać. Dzieci pokochają także jej inspirowaną filmem suknię o eleganckim kroju, z peleryną i brokatowymi akcentami. Ta modna lalka ma również buty, kolczyki i pasującą tiarę. Lalka świetnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub świąteczny i sprawi, że dziecko będzie mogło odtwarzać sceny z bajki lub samodzielnie kreować nowe niesamowite przygody. Lalka śpiewa filmową piosenkę „To niezmienne jest” („Some things never change”). Lalka śpiewa w języku polskim. Anna ma pięknie upięte włosy i elegancką suknię z peleryną. Wymiary opakowania: 5.0 x 22.8 x 35.5 cm.

120,90 zł
108,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,09 zł

49
Temperówka na korbkę niebieska KV500-N - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka na korbkę niebieska KV500-N
Tetis
Dostępny4 szt.

Poręczna w użyciu temperówka na korbkę mocowana do blatu za pomocą metalowego uchwytu. Bardzo dobrze ostrzy ołówki i kredki o średnicy do 8 mm. Wyposażona w cylindryczne ostrze, pojemny, wysuwany pojemnik na ścinki oraz antypoślizgowy spód.

50,60 zł
48,07 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,53 zł

50
Ołówek PIXELL heksag.twar.H3 12szt. KV060-H3 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek PIXELL heksag.twar.H3 12szt. KV060-H3
Tetis
Dostępny4 szt.

Ołówek drewniany, hexagonalny kształt. Grafit odporny na złamanie. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

16,50 zł
15,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,51 zł

Wróć do góry