hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.09.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 4 września 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Biblioteka Bizantyńska. Tom 2. Początki bizantyńskiego ikonoklazmu (726-754). Teksty źródłowe (praca zbiorowa), na drugim Kredki świecowe Astrino, 24 kolory (Astra). Kolejny produkt to Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi (Jarosław Gibas) oraz Beanie Babies. Baltic - Husky 15 cm (Meteor).
1
Biblioteka Bizantyńska. Tom 2. Początki bizantyńskiego ikonoklazmu (726-754). Teksty źródłowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteka Bizantyńska. Tom 2. Początki bizantyńskiego ikonoklazmu (72...
Dostępny
23 szt.

To drugi tom źródeł do dziejów długiego sporu ikonoklastycznego w cesarstwie wschodniorzymskim (726–843). Zawiera – po raz pierwszy w polskim przekładzie – źródła greckie i łacińskie dotyczące najwcześniejszego okresu bizantyńskiej kontrowersji, od jej wybuchu (726) do synodu w Hierei (754). Wraz z trzema Mowami Jana z Damaszku w obronie obrazów (tom 1 „Biblioteki Bizantyńskiej”) przybliżają one główne wydarzenia początkowej fazy ikonoklazmu, ukazują jego podłoże i pierwotny charakter, ale też jego złożoność i znaczenie. Zestawienie źródeł greckich i łacińskich potwierdza kulturową i religijną wspólnotę, jaką jeszcze wtedy przeżywał świat grecko-rzymski, rozdzielony politycznie od czasu, gdy na ruinach zachodniego cesarstwa rzymskiego rodziła się oddzielna cywilizacja europejska. Pozwala także postawić w nowym świetle niedocenianą dotąd rolę papieskiego Rzymu w bizantyńskim sporze.

38,00 zł
26,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,40 zł

8 osób kupiło
2
Kredki świecowe Astrino, 24 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki świecowe Astrino, 24 kolory
Astra, 24 kredki
Dostępny
18 szt.

Kredki przeznaczone do rysowania i kolorowania na papierze. Kredki w 24 żywych, intensywnych kolorach. Odporne na złamania, nie wymagają temperowania.

10,30 zł
9,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,31 zł

8 osób kupiło
3
Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi
Dostępny
82 szt.

Nie daj się zainfekować! Czy zdarza Ci się w towarzystwie jakiejś osoby czuć się źle? Doświadczać przy niej dyskomfortu, skrępowania, emocjonalnego wyczerpania i myśleć wyłącznie o tym, by się jak najszybciej ulotnić? To nie przypadek ani wyjątek od reguły, to po prostu toksyczność. Toksyczni ludzie są wśród nas, a my niestety nie zawsze możemy uniknąć ich towarzystwa. Czasem musimy się z nimi spotykać, pracować, a nawet o zgrozo! przychodzi nam z nimi żyć. Na szczęście nie jesteś bezradny. Trzymasz w ręku podręcznik antytoksycznej samoobrony. Dzięki niemu zdobędziesz wiedzę o tym, czym są toksyczne zachowania, jak je rozpoznać oraz jak się przed nimi bronić i zabezpieczyć. Dowiesz się, jak postępować i na co zwracać uwagę w kontakcie z osobą, której zachowanie odbierasz jako toksyczne, jak również wówczas, kiedy już po takiej interakcji chcesz się pozbyć negatywnej energii. Książka ma nie tylko wyposażać w wiedzę i umiejętności rozpoznawania oraz radzenia sobie w toksycznych interakcjach. Chciałbym, by stała się również powodem do refleksji: czy czasem i my sami w stosunku do innych (świadomie lub nie) zachowujemy się toksycznie? Jeśli zaś taka refleksja po lekturze się pojawi, to świetna wiadomość! Bo to przecież znakomita okazja, by dokonać na tym polu zmiany!

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

5 osób kupiło
4
Beanie Babies. Baltic - Husky 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Babies. Baltic - Husky 15 cm
Meteor
Dostępny
4 szt.

Starannie wykonana maskotka, z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku, idealna do przytulania!

27,95 zł
25,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,24 zł

4 osoby kupiły
5
Mini Boos zawieszka szafirowy Smok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mini Boos zawieszka szafirowy Smok
Meteor
Dostępny
13 szt.

Mini Boos zawieszka szafirowy smok 6 cm.

18,59 zł
17,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,60 zł

2 osoby kupiły
6
Małe grzybobranie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe grzybobranie
ABINO, od 5 lat
Dostępny
46 szt.

Tradycyjna i lubiana gra w zbieranie grzybów w wersji budżetowej.

9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
7
Zachar Berkut - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zachar Berkut
Dostępny
3 szt.

Awtem na wschodzie, nad mongolskim obozem, rozżarzyły się chmury krwawą łuną. Świtało. Różowe światło oblało wysoki szczyt Zełemenia isypało się iskrami coraz niżej. Wkońcu rozstąpiły się chmury izwolna, jakby bojaźliwie, wytoczyło się na niebo słońce ispojrzało na zajętych swoją pracą Tucholan. Zachar, pełen szczerej radości, spojrzał na wschód iwyciągnąwszy ręce przemówił podniesionym głosem:Słońce, wielki, przejasny władco świata! Odwieczny opiekunie wszystkich dobrych iczystych dusz! Spójrz na nas! Patrz, myśmy napadnięci przez dzikiego wroga, który poniszczył nasze chaty, zrujnował nasz kraj, powyrzynał tysiące naszego ludu. Ztwoim imieniem na ustach stanęliśmy dośmiertelnego boju iklniemy się na twoje światło, że walczyć będziemy doostatniej chwili, doostatniego tchu. Pomóż nam wtym strasznym boju! Daj nam twardość, umiejętność izgodę! Uczyń, abyśmy nie lękali się ich liczby iwierzyli wswoją siłę! Daj nam dzielność izgodę, irozum dozwycięstwa nad niszczycielami! Słońce, kłaniam się tobie jak kłaniali ci się dziadowie nasi imodlę się dociebie całym sercem: daj nam zwyciężyć!

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

2 osoby kupiły
8
Inaczej o dobrym i mądrym życiu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inaczej o dobrym i mądrym życiu
Dostępny
11 szt.

Książka o umiejętności stosowania strategii osiągania wartościowych celów. Autor opisuje 22 aspekty, które prowadzą do bycia mądrym. W jakim znaczeniu mądrym? Mądry człowiek jest skupiony na działaniu ukierunkowanym na podnoszenie jakości życia, zarówno swojego, jak i innych. O tym jest ta książka: o byciu szczęśliwym, o poznaniu siebie, by zajmować się tym, w czym mamy największy potencjał, o rozwinięciu poczucia własnej wartości, które jest podstawowym czynnikiem utrzymywania dobrych relacji z samym sobą i innymi ludźmi, o byciu odważnym, wytrwałym, wnikliwym, entuzjastycznym, posiadającym optymalną wiarę w siebie, a także o byciu realistą. Mądrość to umiejętność czynienia tego, co szlachetne. Z takiego podejścia rodzą się następujące czyny: nie osądzamy, jesteśmy tolerancyjni, życzliwi, pokorni, skromni, umiejący przebaczać. Mądry człowiek to osoba asertywna, wyznaczająca sobie pozytywne cele, ustalająca priorytety, planująca swoje działania, podejmująca decyzje i przyjmująca za nie odpowiedzialność. Mądrość to też zaufanie do siebie i innych, bycie zmotywowanym i posiadającym jasne wartości nadrzędne (do których najczęściej należą: miłość, szczęście, dobro, prawda, wolność). Autor książki opisuje proces budowania mentalności bycia mądrym. Wszechobecna indoktrynacja jest przeszkodą na tej drodze. Jeśli jakaś grupa nie uczy tolerancji, przekazuje fałszywy obraz bycia zadowolonym człowiekiem, to czy można mówić o uczeniu się mądrości? Zdaniem autora potrzebujemy mądrości niemal jak powietrza czy czystej wody. W tej książce będziesz wielokrotnie zachęcany do bycia mądrym, co w rezultacie prowadzi też do bycia szczęśliwym i spełnionym.

79,90 zł
71,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,99 zł

1 osoba kupiła
9
Piórnik PP z nadrukiem na suwak Graffity - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik PP z nadrukiem na suwak Graffity
Panta Plast
Dostępny
6 szt.

Piórnik płaski z nadrukiem Graffiti, jednokomorowy, zapinany na suwak, mały i lekki - sprawdzi się jako organizer na podstawowe artykuły biurowe, wykonany z polipropylenu.

5,61 zł
4,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 0,62 zł

1 osoba kupiła
10
Ręka pisząca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ręka pisząca
Dostępny
37 szt.

Pisarski notes Wojciecha Kassa: studium melancholii i poetyckiego zapatrzenia w świat. Dziennik rozpaczy i ekstatycznego zachwycenia istnieniem cum grano salis. Rzecz o zmartwieniu i afirmacji. Spojrzenie z ducha i z głębi mitu Gałczyńskiego, mistrza z Leśniczówki Pranie. Własne, Kassowe ścieżki do?..Jarosław Ławski

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
11
Ołówek PIXELL heksag.twar.B KV060-B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek PIXELL heksag.twar.B KV060-B
Tetis
Dostępny
11 szt.

Ołówek drewniany, hexagonalny kształt. Grafit odporny na złamanie. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

16,52 zł
15,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,53 zł

1 osoba kupiła
12
W cieniu Einsatzgruppen. Volksdeutscher Selbstschutz w okupowanej Polsce 1939–1940 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W cieniu Einsatzgruppen. Volksdeutscher Selbstschutz w okupowanej Pols...
Dostępny
18 szt.

Po raz pierwszy w czasie II wojny światowej z członków mniejszości narodowej sformowano quasi-policyjne oddziały zabójców tym samym Selbstschutz stał się istotnym wykonawcą ludobójczej polityki nazistowskich Niemiec. Przystępując do budowy nowego niemieckiego życia na Wschodzie, zamordowano 4050 tys. niewinnych osób: mężczyzn, kobiet i dzieci przede wszystkim polskich cywilów. Tysiące, a może nawet dziesiątki tysięcy z nich to ofiary Niemców etnicznych, którzy tworzyli Selbstschutz. Większość jego członków po rozwiązaniu organizacji zasiliła inne formacje stanowiące aparat terroru III Rzeszy. Służba w Selbstschutzu była początkiem ich działalności. Przesiedlono także dziesiątki tysięcy Polaków i Żydów, utworzono pierwsze obozy pracy i getta. Miało to ogromny wpływ na ludobójczy charakter okupacji niemieckiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Do dokonania tego nie wystarczyło około 2700 członków Einsatzgruppen. Potrzebny był blisko 120-tysięczny Selbstschutz Niniejszy tom to pierwsza polska monografia Selbstschutzu (1939–1940), a także pierwsze opracowanie tego tematu w ujęciu komparatystycznym, pokazujące odmienności i podobieństwa w działaniu oraz rolę tej organizacji w różnych regionach Polski.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
13
Piórnik PP z nadrukiem na suwak Youth - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik PP z nadrukiem na suwak Youth
Panta Plast
Dostępny
3 szt.

Piórnik płaski z nadrukiem Youth, jednokomorowy, zapinany na suwak, mały i lekki - sprawdzi się jako organizer na podstawowe artykuły biurowe, wykonany z polipropylenu.

5,52 zł
4,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 0,53 zł

1 osoba kupiła
14
Błyskawiczne przyswajanie umiejętności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błyskawiczne przyswajanie umiejętności
Dostępny
40 szt.

Błyskawiczne zgłębienie umiejętności – to brzmi jak oksymoron. Najczęściej proces nauki ma formę bierną – jak w standardowym środowisku szkolnym. Wymaga czasu i wysiłku, ale nie dogłębnego zrozumienia materiału. Tymczasem przyswajanie wiedzy i nowych umiejętności jest fascynującym procesem: dzięki temu możesz zmienić siebie, swoje otoczenie, a nawet własne życie. Co więcej, we współczesnym świecie dostęp do potrzebnych materiałów i narzędzi jest niezwykle prosty. Jeśli więc chcesz się czegokolwiek nauczyć, musisz się jeszcze dowiedzieć, jak to zrobić, aby osiągać swoje cele i czerpać z tego ogromną satysfakcję! Ta książka jest szczególnym źródłem wiedzy i naukowo potwierdzonych technik, dzięki którym przekujesz swoje talenty w mistrzowskie umiejętności. Dowiesz się, z jakich czterech etapów składa się cykl przyswajania wiedzy i co robić, aby każdy z nich przebiegał z maksymalną efektywnością. Przekonasz się, co jest ważne w procesie skutecznego przetwarzania informacji i posługiwania się zdolnościami, aby proces nabywania nowej wiedzy postępował szybko i we właściwym, zaplanowanym kierunku. Nauczysz się stawiać sobie realistyczne cele, aktywnie ku nim zmierzać, a potem cieszyć się nowymi umiejętnościami i płynącymi z nich korzyściami! Dzięki tej książce dowiesz się: • czym w istocie jest szybkie przyswajanie umiejętności, • jak zaplanować i przygotować proces błyskawicznej nauki, • dlaczego praktyka i głębokie rozumienie są podstawą, • na czym polega szukanie połączeń, czyli kombinowanie umiejętności, • jak ukształtować środowisko sprzyjające szybkiej nauce. Naucz się, jak się uczyć – szybko, skutecznie, z pełnym sukcesem!

37,00 zł
27,38 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,62 zł

1 osoba kupiła
15
Barbie. Brokatowe serduszko z ciastoliną 100g, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Brokatowe serduszko z ciastoliną 100g, mix kolorów
Lisciani, Barbie
Dostępny
154 szt.

Barbie to licencja, która już od ponad 30 lat utrzymuje się w ścisłym podium pod względem popularności, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Piękne serduszko Barbie zawiera kolorową brokatową ciastolinę 100 g oraz pieczątkę pod wieczkiem. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

12,48 zł
11,99 zł

Rabat 3,9%
oszczędzasz 0,49 zł

1 osoba kupiła
16
Arka Noego odnaleziona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arka Noego odnaleziona
Dostępny
3 szt.

Przez całe stulecia biblijna opowieść o potopie była traktowana jak legenda. Czy na naszej planecie wydarzyła się globalna powódź, która zniszczyła lądowe życie na ziemi ? Wielkie muszle znajdowane na wierzchołkach kilkutysięczników zdawały się potwierdzać tę tezę. Relacje z potopu przekazywane były z pokolenia na pokolenie w Ameryce Południowej wśród Majów i Azteków, możemy znaleźć je na glinianych tabliczkach sumeryjskich, w mitach greckich, w opowieściach Aborygenów i hieroglifach Chińczyków. Ale samej arki ciągle nie potrafiono namierzyć. Aż nagle na początku XXI wieku grupa śmiałków z Hongkongu zainteresowała się anomalią magnetyczną skrytą pod lodowcem góry Ararat na wysokości ponad 4000 m n.pm. Inicjatorzy wyprawy nie byli nawet chrześcijanami, znającymi Biblię, a właścicielami parku rozrywki, którzy w potencjalnym znalezisku wietrzyli możliwość wykorzystania sensacji i sporego zarobku. Kolejne wyprawy z Hongkongu z pomocą tureckich przewodników trafiały w niedostępne dotąd rejony świętej góry Ararat. I oto okazało się, że pod wielką zmarzliną, ukrywa się gigantyczna konstrukcja wykonana z drewna. Badacze dostali się do jej wnętrza, które przypominało monstrualnych rozmiarów łódź ? z wieloma poziomami i pomieszczeniami. Wydobyto z niej ponad sto artefaktów; naczyń glinianych i wystruganych z drewna, które po przebadaniu znalazły swoje miejsce w muzeum zbudowanym u podnóża góry, po tureckiej stronie. Dlaczego media milczą o tym odkryciu? Na jakie lata datowane są znalezione przedmioty? Dlaczego rząd turecki poważnie potraktował znalezisko i zaoferował współorganizowanie kolejnych wypraw, których wyruszenie zastopowała pandemia? O tym wszystkim opowiada książka ks. Romana Piwowarczyka, przyjaciela odkrywców z Hongkongu - człowieka, który wspinał się na Ararat i dotykał przedmiotów znalezionych w zakamarkach tajemniczej konstrukcji.

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

17
Vemod, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vemod, CD
Dostępny
10 szt.

1. Beneath The Creek 2. The Solstice Rebirth 3. The Lake 4. A Voice In The Static 5. Mask Ov Lies 6. Cowards Tongue 7. From Soot 8. Cursed Earth 9. Komma Skall 10. Trauma

61,90 zł
18
Robin Red, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robin Red, CD
RED ROBIN, Mystic Production
Dostępny
17 szt.

1.Don't Leave Me (With a Broken Heart) 2.(I'm A) Bad Habit 3.Everlyn 4.Freedom 5.Midnight Rain 6.Can't Get Enough 7.Reason to Survive 8.Heart of Stone 9.Nitelife 10.Head over Heels 11.Livin' Dead 12.Living For

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

19
Wanted Man, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wanted Man, CD
Robledo, Mystic Production
Dostępny
14 szt.

1.Heart's The Only Enemy 2.Wanted Man 3.Quicksand 4.Dreams Decieve 5.Hate Like You 6.Shelter From Pain 7.Alone Again 8.Higher Scope 9.The Good Will Rise 10.The Holy Book 11.Where Eagles Dare To Fly

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

20
Anarchy And Unity, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anarchy And Unity, CD
Vega, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1.Beautiful Lie 2.Sooner Or Later 3.End Of The Fade 4.Ain't Who I Am 5.Welcome To Wherever 6.Bring The Riot 7.Live For Me 8.Kneel To You 9.Glow 10.C'mon 11.Had Enough 12.2Die4

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

21
The Unknown, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Unknown, CD
Edge Of Paradise, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

1.Digital Paradise 2.My Method Your Madness 3.Tidal Wave 4.The Unknown 5.Believe 6.False Idols 7.You Touch You Die 8.One Last Time 9.Leaving Earth 10.Bound to the Rhythm 11.My Method Your Madness (Industrial Remix Bonus Track)

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

22
Resurrection Day, pomarańczowy LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Resurrection Day, pomarańczowy LP
Rage, SPV
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Memento Vitae (Overture) 2. Resurrection Day 3. Virginity 4. A New Land 5. Arrogance and Ignorance 6. Man in Chains 7. The Age of Reason 8. Monetary Gods 9. Mind Control 10. Traveling Through Time 11. Black Room 12. Extinction Overkill

146,90 zł
Powiadomienie
23
Heroine, LP, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heroine, LP, niebieski
Inglorious, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Queen of the Night 2. Barracuda 3. Midnight Sky 4. Nutbush City Limits 5. Bring Me to Life 6. Fighter 7. I'm with You 8. I Hate Myself for Loving You 9. I Am the Fire 10. Time After Time 11. Uninvited

104,90 zł
96,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

24
Heroine, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heroine, CD
Inglorious, Mystic Production
Dostępny
17 szt.

1.Queen of the Night 2.Barracuda 3.Midnight Sky 4.Nutbush City Limits 5.Bring Me to Life 6.Fighter 7.I'm with You 8.I Hate Myself for Loving You 9.I Am the Fire 10.Time After Time 11.Uninvited

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

25
At One With None, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
At One With None, CD
Portrait, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.At One with None 2.Curtains (The Dumb Supper) 3.Phantom Fathomer 4.He Who Stands 5.Ashen 6.A Murder of Crows 7.Shadowless 8.The Gallow's Crossing 9.The Blood Is the Life (Bonus Track) 10.Farewell to the Flesh (Bonus Track)

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

26
Strong, 2 LP, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strong, 2 LP, srebrny
Anette Olzon, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Lista utworów: 1. Bye Bye Bye 2. Sick Of You 3. I Need To Stay 4. Strong 5. Parasite 6. Sad Lullaby 7. Fantastic Fanatic 8. Who Can Save Them 9. Catcher Of My Dreams 10. Hear Them Roar 11. Roll The Dice

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

27
Strong, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strong, CD
OLZON, ANETTE, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.Bye Bye Bye 2.Sick of You 3.I Need to Stay 4.Strong 5.Parasite 6.Sad Lullaby 7.Fantastic Fanatic 8.Who Can Save Them 9.Catcher of My Dreams 10.Hear Them Roar 11.Roll the Dice

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

28
At One With None LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
At One With None LP BLACK, Winyl
Portrait, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

1. At One With None 2. Curtains (The dumb supper) 3. Phantom Fathomer 4. He Who Stands 5. Ashen 6. A Murder Of Crows 7. Shadowless 8. The Gallow's Crossing

104,90 zł
96,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,39 zł

29
Between Worlds, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Between Worlds, CD
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1. Between Worlds 2. These Walls 3. Life Enough for Me 4. Times of Change 5. No Escape 6. Soul Chaser 7. Scent of an Angel 8. Beautiful Disaster 9. Flip the Script 10. Beneath the Surface 11. Calm Before the Storm

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

30
Gods Of Debauchery, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gods Of Debauchery, CD
Seven Spires, Mystic Production
Dostępny
1 szt.

Lista utworów: 1. Wanderer's Prayer 2. Gods of Debauchery 3. The Cursed Muse 4. Ghost of Yesterday 5. Lightbringer 6. Echoes of Eternity 7. Shadow on an Endless Sea 8. Dare to Live 9. In Sickness, In Health 10. This God is Dead 11. Oceans of Time 12. The Unforgotten Name 13. Gods Amongst Men 14. Dreamchaser 15. Through Lifetimes 16. Fall with Me

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

31
100 Lat Polskich Skrzydeł Tom 66 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 Lat Polskich Skrzydeł Tom 66
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.26

Kolekcja ?Samoloty Wojska Polskiego. 100 lat Polskich Skrzydeł? to wyjątkowa seria 50 monografii poświęconych maszynom, na których ? począwszy od zarania lotnictwa wojskowego w Polsce ? latali i walczyli nieustraszeni polscy piloci. Opisujemy zarówno nowoczesne konstrukcje obecnie wykorzystywane w polskich siłach powietrznych, jak i te, które już od dawna zdobią sale wystawowe muzeów na całym świecie. Do współpracy przy tej unikatowej kolekcji zaprosiliśmy znanych i cenionych ekspertów z dziedziny lotnictwa wojskowego: Michała Fiszera, Jerzego Gruszczyńskiego oraz Wojciecha Mazura. Rysunki poszczególnych modeli tworzą: Robert Gretzyngier, Tomasz Grotnik i Jarosław Wróbel. W każdym tomie czytelnicy mogą znaleźć historię danej konstrukcji, ciekawostki z nią związane, kilkadziesiąt zdjęć oraz barwne i techniczne rysunki opisywanego statku powietrznego.

16,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,8%
oszczędzasz 3,01 zł

32
Schowek
MY CARRY POTTY Nocnik przenośny Biedronka 830049
MY CARRY POTTY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

170,90 zł
153,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,09 zł

33
Barbie. Serduszko z ciastoliną 100g, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Serduszko z ciastoliną 100g, mix kolorów
Lisciani, Barbie
Dostępny
45 szt.

Barbie to licencja, która już od ponad 30 lat utrzymuje się w ścisłym podium pod względem popularności, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Piękne serduszko Barbie zawiera kolorową ciastolinę 100 g oraz pieczątkę pod wieczkiem. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

10,76 zł
9,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 0,77 zł

34
Reports On Mathematical Physics 88/1 - Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reports On Mathematical Physics 88/1 - Polska
Dostępny
100 szt.

Reports on Mathematical Physics publish papers in theoretical physics which present a rigorous mathematical approach to problems of quantum and classical mechanics and field theories, relativity and gravitation, statistical physics, thermodynamics, mathematical foundations of physical theories, etc. Preferred are papers using modern methods of functional analysis, probability theory, differential geometry, algebra and mathematical logic. Papers without direct connection with physics will not be accepted. Manuscripts should be concise, but possibly complete in presentation and discussion, to be comprehensible not only for mathematicians, but also for mathematically oriented theoretical physicists. All papers should describe original work and be written in English.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

35
Dr. Seuss's Horse Museum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dr. Seuss's Horse Museum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Your tour guide will show you how different artists can look at one thing - like a horse - and have totally different visions. These different visions create ART. And this is a book that canters through the whole of art history, explaining the puzzling and imaginative thing we call 'art'. With reproductions of over thirty iconic pieces of artwork - from Pablo Picasso to Edouard Manet, René Magritte, Susan Rothenberg, Jackson Pollock, and many more. This is an exhibition you won't want to miss! Based on a newly-discovered manuscript and sketches from Dr. Seuss, and brought to life by acclaimed illustrator Andrew Joyner, this is a thoroughly Seussian exploration of 'art'. With cameo appearances from beloved Dr. Seuss characters, such as the Cat in the Hat, this playful picture book is totally unique. Ideal for home or classroom use, this book will inspire Seuss fans, artists, and horse lovers - of all ages.

40,00 zł
36,80 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,20 zł

36
Daylight - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daylight
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.13

The hunt Ever since Mercy was abducted aged six, Atlee has been relentless in her search for her. Finally, she gets her most promising breakthrough yet ? the identity of her sister?s kidnapper. The capture As Atlee and her assistant, Carol Blum, race to track down the suspect, they run into Pine?s old friend and fellow agent, John Puller, who is investigating the suspect?s family for another crime. The kill Working together, Pine and Puller must pull back the layers of deceit, lies and cover-ups that strike at the very heart of global democracy. And the truth about what happened to Mercy will finally be revealed. That truth will shock Atlee Pine to her very core.

30,00 zł
27,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,00 zł

37
Praktyczna analiza Malware - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyczna analiza Malware
Dostępny
60 szt.

Analiza złośliwego oprogramowania to ogromny biznes, gdyż ataki mogą słono kosztować firmę. Gdy malware naruszy Twoją obronę, musisz działać szybko, aby wyleczyć bieżące infekcje i zapobiec występowaniu przyszłych. Tych, którzy chcą być kilka kroków przed najnowszym złośliwym oprogramowaniem, książka Praktyczna analiza malware nauczy narzędzi i technik używanych przez profesjonalnych analityków. Mając tę książkę jako przewodnik, będziesz w stanie bezpiecznie analizować, debugować i deasemblować każde malware, które pojawi się na Twojej drodze.

169,00 zł
148,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 20,28 zł

38
Katalog rękopisów Biblioteki Polskiej w Paryżu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Katalog rękopisów Biblioteki Polskiej w Paryżu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.31

„Kazimierz Woźnicki (1878-1949) jest postacią niemal zapomnianą. Z rzadka przemyka przez karty naukowych rozpraw, częściej zresztą przyczynkarskich niż większych monografii. Sporadycznie wyłania się z cienia przeszłości dzięki wysiłkowi heurystycznemu takiego czy innego badacza. Woźnicki jest postacią drugiego planu, niespecjalnie rzucającą się w oczy, wykonującą jednak przez całe dziesięciolecia mozolną i żmudną pracę, dla której określenie zbieractwo to zbyt mało. [...] Ta drugoplanowa postać uczestniczyła bowiem w wydarzeniach absolutnie pierwszoplanowych, wręcz kluczowych dla końcówki dziejów długiego XIX wieku i pierwszej połowy krótkiego XX wieku. Zaryzykowałbym twierdzenie, że archiwum Kazimierza Woźnickiego zdeponowane w zbiorach Biblioteki Polskiej w Paryżu jest współcześnie bardziej znane niż sam Kazimierz Woźnicki. Przesądza o tym owe około dwudziestu tysięcy listów, kart pocztowych i wizytówek, które stanowią zrąb spuścizny Woźnickiego , jaka przetrwała do naszych dni. Woźnicki był człowiekiem-instytucją. Przez niemal całe swoje życie gromadził dokumenty, wycinki prasowe, dzieła sztuki, książki, broszury itd. To właśnie ta mrówcza praca była [...] istotą życia Woźnickiego. Jego postać intelektualisty, poligloty, bibliotekarza, działacza politycznego, dziennikarza, publicysty, tłumacza itd. dobrze i niemal kompletnie oddaje pióro Arkadiusza Roszkowskiego, który zna Woźnickiego najlepiej, czego świadectwem pozostanie biogram pomieszczony we Wstępie. [...] Plejada nazwisk pojawiających się w katalogu/inwentarzu Archiwum Kazimierza Woźnickiego, zwłaszcza w korespondencji [...] to nie tylko dowód jego szerokich kontaktów w świecie polskim i francuskim czy wśród innych nacji. To także najlepszy dowód na wielką wartość tej spuścizny dla badań nad historią Polski, Francji, stosunków polsko-francuskich i wielu, bardzo wielu zagadnień szczegółowych, mniej lub bardziej istotnych z punktu widzenia tego, co nieco szumnie nazywa się procesem dziejowym”. Fragment recenzji prof. Mariusza Wołosa

45,00 zł
44,10 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,90 zł

39
Ghostbuster Fright Feature Figurki E9544 p8 HASBRO mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ghostbuster Fright Feature Figurki E9544 p8 HASBRO mix
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.19

63,90 zł
57,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

40
Kraina Lodu 2. Lalka królewska Anna, śpiewająca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Lalka królewska Anna, śpiewająca
Hasbro, Kraina Lodu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.24

Księżniczki Disneya marki Hasbro to niezwykle inspirująca do zabawy kolekcja lalek, bohaterek ulubionych filmów Disneya. Każda z lalek ma unikalną, wzorowaną na filmie, prawdziwie książęcą kreację, piękną fryzurę oraz pantofelki. W filmie Disneya „Kraina Lodu 2”, niezachwiany optymizm i wytrwałość Anny zostaną poddane próbie. Będzie musiała stać się silniejsza, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe, i postąpić właściwie. Dzieci mogą jej towarzyszyć śpiewając polską wersję piosenki „Some Things Never Change” razem z lalką Anna Muzyczna przygoda. Zabawka zawiera baterie, więc muzyczna zabawa może zacząć się od razu po otwarciu pudełka. Wszystko, co dziecko musi zrobić, to włączyć przełącznik na plecach lalki i nacisnąć przycisk na dekolcie, aby zaczęła śpiewać. Dzieci pokochają także jej inspirowaną filmem suknię o eleganckim kroju, z peleryną i brokatowymi akcentami. Ta modna lalka ma również buty, kolczyki i pasującą tiarę. Lalka świetnie sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub świąteczny i sprawi, że dziecko będzie mogło odtwarzać sceny z bajki lub samodzielnie kreować nowe niesamowite przygody. Lalka śpiewa filmową piosenkę „To niezmienne jest” („Some things never change”). Lalka śpiewa w języku polskim. Anna ma pięknie upięte włosy i elegancką suknię z peleryną. Wymiary opakowania: 5.0 x 22.8 x 35.5 cm.

120,90 zł
108,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,09 zł

41
Temperówka na korbkę niebieska KV500-N - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka na korbkę niebieska KV500-N
Tetis
Dostępny
10 szt.

Poręczna w użyciu temperówka na korbkę mocowana do blatu za pomocą metalowego uchwytu. Bardzo dobrze ostrzy ołówki i kredki o średnicy do 8 mm. Wyposażona w cylindryczne ostrze, pojemny, wysuwany pojemnik na ścinki oraz antypoślizgowy spód.

50,64 zł
48,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,53 zł

42
Ołówek PIXELL heksag.twar.H3 12szt. KV060-H3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek PIXELL heksag.twar.H3 12szt. KV060-H3
Tetis
Dostępny
23 szt.

Ołówek drewniany, hexagonalny kształt. Grafit odporny na złamanie. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

16,52 zł
15,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,53 zł

43
Ołówek PIXELL heksag.twar.H2 12szt. KV060-H2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek PIXELL heksag.twar.H2 12szt. KV060-H2
Tetis
Dostępny
6 szt.

Ołówek drewniany, hexagonalny kształt. Grafit odporny na złamanie. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

16,52 zł
15,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,53 zł

44
Ołówek PIXELL heksag.twar.H 12szt. KV060-H - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek PIXELL heksag.twar.H 12szt. KV060-H
Tetis
Dostępny
5 szt.

Ołówek drewniany, hexagonalny kształt. Grafit odporny na złamanie. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

16,52 zł
15,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,53 zł

45
Ołówek PIXELL heksag.twar.B2 12szt. KV060-B2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek PIXELL heksag.twar.B2 12szt. KV060-B2
Tetis
Dostępny
4 szt.

Ołówek drewniany, hexagonalny kształt. Grafit odporny na złamanie. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

16,52 zł
15,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,53 zł

46
Ołówek PIXELL heksag.twar.B3 12szt. KV060-B3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek PIXELL heksag.twar.B3 12szt. KV060-B3
Tetis
Dostępny
10 szt.

Ołówek drewniany, hexagonalny kształt. Grafit odporny na złamanie. Opakowanie: pudełko 12 sztuk

16,52 zł
15,99 zł

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,53 zł

47
Surakarta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Surakarta
ABINO, od 5 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.17

Tradycyjna gra pochodząca z Indonezji.Gracze przesuwają pionki o jedno pole, ale ich zbijanie jest możliwe wyłącznie po łukach. Wygrywa gracz, który zbije wszystkie pionki przeciwnika.

14,30 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,31 zł

48
Mini Boos zawieszka różowy Dziobak Wilma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

49
Petteia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Petteia
ABINO, od 5 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.22

Tradycyjna gra starożytnych Greków.Gracze przesuwają pionki o jedno pole. W grze nie ma tradycyjnego zbijania pionów, są one „brane do niewoli” przez dwa pionki przeciwnika. Wygrywa gracz, który pozbawi przeciwnika wszystkich pionków.

14,30 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,31 zł

50
Puluc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puluc
ABINO, od 7 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.21

Tradycyjna gra starożytnych Majów pochodząca z Peru.

14,30 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,31 zł

51
Squish-a-Boos. Owen wielobarwna sowa 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos. Owen wielobarwna sowa 30 cm
Meteor
Dostępny
3 szt.

Miękka maskotka Owen - sowa wielobarwna z pięknymi, błyszczącymi oczami. Wysokość: 30 cm.

62,88 zł
57,85 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

52
Squish-a-Boos. Slush husky 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Squish-a-Boos. Slush husky 30 cm
Meteor
Dostępny
4 szt.

Miękka maskotka Slush - husky z pięknymi, błyszczącymi oczami. Wysokość: 30 cm.

62,88 zł
57,85 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

53
Beanie Babies. Fredrick - Lis 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beanie Babies. Fredrick - Lis 15 cm
Meteor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów, urocza i miękka w dotyku maskotka Beanie Babies Fredrick - Lis 15 cm, idealna do przytulania!

27,95 zł
25,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,24 zł

54
Zestaw Kredki Zamek 24 kolory + blok FABER CASTELL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Kredki Zamek 24 kolory + blok FABER CASTELL
Faber Castell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Kredki Zamek FABER-CASTELL. 24 kolory w opakowaniu kartonowym + blok do rysowania OXFORD.Ergonomiczny, sześciokątny kształt. Jasne, nasycone kolory. Spieralne z większości standardowych tkanin. Odporne na pęknięcia dzięki specjalnej technologii klejenia (SV). Wysokiej jakości drewno, gwarantujące łatwe temperowanie przy użyciu standardowych temperówek.

34,10 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,70 zł

55
Czyszczenie danych w Pythonie. Receptury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czyszczenie danych w Pythonie. Receptury
Dostępny
38 szt.

Przetwarzanie dużych ilości danych daje wiedzę, która leży u podstaw istotnych decyzji podejmowanych przez organizację. Pozwala to na uzyskiwanie znakomitych efektów: techniki wydobywania wiedzy z danych stają się coraz bardziej wyrafinowane. Podstawowym warunkiem sukcesu jest uzyskanie odpowiedniej jakości danych. Wykorzystanie niespójnych i niepełnych informacji prowadzi do podejmowania błędnych decyzji. Konsekwencją mogą być straty finansowe, stwarzanie konkretnych zagrożeń czy uszczerbek na wizerunku. A zatem oczyszczanie jest wyjątkowo ważną częścią analizy danych. Ta książka jest praktycznym zbiorem gotowych do użycia receptur, podanych tak, aby maksymalnie ułatwić proces przygotowania danych do analizy. Omówiono tu takie kwestie dotyczące danych jak importowanie, ocena ich jakości, uzupełnianie braków, porządkowanie i agregacja, a także przekształcanie. Poza zwięzłym omówieniem tych zadań zaprezentowano najskuteczniejsze techniki ich wykonywania za pomocą różnych narzędzi: Pandas, NumPy, Matplotlib czy SciPy. W ramach każdej receptury wyjaśniono skutki podjętych działań. Cennym uzupełnieniem jest zestaw funkcji i klas zdefiniowanych przez użytkownika, które służą do automatyzacji oczyszczania danych. Umożliwiają one też dostrojenie procesu do konkretnych potrzeb. W książce znajdziesz receptury, dzięki którym: - wczytasz i przeanalizujesz dane z różnych źródeł - uporządkujesz dane, poprawisz ich błędy i uzupełnisz braki - efektywnie skorzystasz z bibliotek Pythona - zastosujesz wizualizacje do analizy danych - napiszesz własne funkcje i klasy do automatyzacji procesu oczyszczania danych Prawdziwą wartość mają tylko oczyszczone i spójne dane!

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

56
Wzorce projektowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzorce projektowe
Dostępny
36 szt.

Naucz się wykorzystywać wzorce projektowe i ułatw sobie pracę! Jak wykorzystać projekty, które już wcześniej okazały się dobre? Jak stworzyć elastyczny projekt obiektowy? Jak sprawnie rozwiązywać typowe problemy projektowe? Projektowanie oprogramowania obiektowego nie jest łatwe, a przy założeniu, że powinno ono nadawać się do wielokrotnego użytku, staje się naprawdę skomplikowane. Aby stworzyć dobry projekt, najlepiej skorzystać ze sprawdzonych i efektywnych rozwiązań, które wcześniej były już stosowane. W tej książce znajdziesz właśnie najlepsze doświadczenia z obszaru programowania obiektowego, zapisane w formie wzorców projektowych gotowych do natychmiastowego użycia! W książce Wzorce projektowe. Elementy oprogramowania obiektowego wielokrotnego użytku opisano, czym są wzorce projektowe, a także w jaki sposób pomagają one projektować oprogramowanie obiektowe. Podręcznik zawiera studia przypadków, pozwalające poznać metody stosowania wzorców w praktyce. Zamieszczono tu również katalog wzorców projektowych, podzielony na trzy kategorie: wzorce konstrukcyjne, strukturalne i operacyjne. Dzięki temu przewodnikowi nauczysz się skutecznie korzystać z wzorców projektowych, ulepszać dokumentację i usprawniać konserwację istniejących systemów. Krótko mówiąc, poznasz najlepsze sposoby sprawnego opracowywania niezawodnego projektu. - Wzorce projektowe w architekturze MVC - Katalog wzorców projektowych - Projektowanie edytora dokumentów - Wzorce konstrukcyjne, strukturalne i operacyjne - Dziedziczenie klas i interfejsów - Określanie implementacji obiektów - Obsługa wielu standardów wyglądu i działania - Zastosowanie mechanizmów powtórnego wykorzystania rozwiązania Wykorzystaj zestaw konkretnych narzędzi do programowania obiektowego!

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

57
Ptak srebrnopióry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptak srebrnopióry
Dostępny
35 szt.

Lucyna Legut była wybitną aktorką, pisarką i malarką. Przez ponad trzydzieści lat występowała na scenie Teatru Wybrzeże i wykreowała tam blisko osiemdziesiąt ról. Jej dorobek pisarski obejmuje książki dla dzieci i dorosłych, słuchowiska radiowe oraz utwory sceniczne. Jako malarka miała ponad 20 wystaw indywidualnych. W latach 50. ubiegłego wieku łączył ją namiętny związek z Wojciechem Hasem. Has, uznawany dzisiaj za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej szkoły filmowej, był wówczas początkującym reżyserem. Gdy się poznali, przy-szły twórca Rękopisu znalezionego w Saragossie oraz Sanatorium pod klepsydrą pracował w łódzkiej Wytwórni Filmów Oświatowych i dopiero marzył o fabularnym debiucie. Pod koniec życia Lucyna Legut postanowiła opowiedzieć o tym jak zapamiętała Hasa oraz opublikować listy, które pisali do siebie. Powstał w ten sposób "Ptak srebrnopióry". Musiało minąć aż 10 lat od śmierci autorki, aby ten niezwykle osobisty, intymny zapis mógł w książkowej formie trafić do czytelników.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

58
Język niemiecki. Nie tylko dla mocnych, czyli... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język niemiecki. Nie tylko dla mocnych, czyli...
Dostępny
18 szt.

Książka przeznaczona dla osób które opanowały znajomość języka niemieckiego na co najmniej średnim poziomie. Składa się z przydatnych zadań obejmujących czasowniki mocne. Jest to materiał dla tych, których celem jest nie tylko wzbogacenie słownictwa, ale i wzmocnienie wyczucia językowego.Czasowniki mocne stanowiące treść tej książki uporządkowane są alfabetycznie. Zadanie polega na dodaniu do czasownika odpowiedniego przedrostka lub przedrostków, reprezentujących różne części mowy.Ćwiczenia obejmują także popularne czasowniki regularne, z uwagi na fakt, że występują one z dużą ilością przedrostków zmieniających ich znaczenie. Praca z niniejszą książką pozwala uniknąć myślenia schematami, a co za tym idzie rozwinąć świadomość i wyczucie językowe.Materiał ten może stanowić wyzwanie nie tylko dla uczniów poznających język niemiecki, ale także dla germanistów oraz innych osób, które aktywnie posługują się codziennym językiem niemieckim.

22,25 zł
15,99 zł

Rabat 28,1%
oszczędzasz 6,26 zł

59
Kalendarz ścienny 2021/2022 żydowski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz ścienny 2021/2022 żydowski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.24

Rok 5782 od stworzenia świata. Symbol roku to gimel/kaf/zajin, co oznacza, że Rosz Haszana przypada we wtorek (trzeci dzień tygodnia), miesiąc cheszwan ma 29 dni, a kislew 30 dni (kesidran prawidłowo), natomiast pierwszy dzień Pesach przypada w sobotę (siódmy dzień tygodnia). Rok ma 384 dni i 55 szabatów, jest to również rok przestępny zawiera dodatkowy miesiąc adar. Jest to rok szabatowy (szmita). Jest to też szósty rok w dziewiętnastoletnim cyklu księżycowym i czternasty rok w dwudziestoośmioletnim cyklu słonecznym. W kalendarzu podano czas rozpoczęcia i zakończenia szabatów, świąt i postów dla czterech miast Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz Wrocławia, według programu Kaluach. Czas zapalania świec przed szabatem i świętami 18 minut przed zachodem słońca. W święta podano czas rozpoczęcia pierwszego dnia świątecznego, zakończenia pierwszego dnia świątecznego (co oznacza jednocześnie nastanie drugiego dnia) oraz czas zakończenia drugiego dnia świątecznego. Uwzględniono zmianę czasu na letni (czas przestawiany jest w ostatnią niedzielę października oraz w ostatnią niedzielę marca).

36,00 zł
25,92 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

60
Okładka na zeszyt A5 zwykła NR 40 (100szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okładka na zeszyt A5 zwykła NR 40 (100szt)
Fol-Plast
Dostępny
2 szt.

Opakowanie zbiorcze 100 sztuk. Mix kolorów.Wykonana z folii wysokoprzeźroczystej, spełniająca normy unijne. Grubość folii 0,10-0,12mm. Produkt polski.

84,83 zł
76,35 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,48 zł

61
Neuroshima Hex 3.0: Rok Molocha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neuroshima Hex 3.0: Rok Molocha
Portal Games, od 13 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Neuroshima Hex Rok Molocha to limitowana edycja gry wydana przez Portal Games z okazji Roku Molocha. Wydanie zawiera specjalną dwuwarstwową planszę z nową grafiką, planszetki graczy dla wszystkich frakcji, kampanię opowiadającą o początkach Molocha, nowe ilustracje jednostek armii, wypraska zaprojektowana dla wszystkich 19 armii. Specjalna edycja w wielkim pudełku 31.0x31.0x10.0 cm jedynie 2020 egzemplarzy.Neuroshima Hex to planszowa gra strategiczna rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez mutantów i bezwzględne maszyny Molocha. Każdy z graczy dowodzi jedną z armii, na którą składają się żetony jednostek, modułów i akcji, które wykłada się na heksagonalnej planszy pola bitwy.Cztery armie w Neuroshimie to Moloch, Posterunek, Borgo i Hegemonia. Są one asymetryczne, a każda posiada inny zestaw żetonów. Każda armia składa się z 35 żetonów, w tym żetonów jednostek oraz akcji specjalnych. Jednostki wykłada się na planszę, na dowolnym polu nie zajętym przez inny żeton. Każda z nich ma oznaczenie informujące, czy jest jednostką strzelającą czy walczącą wręcz a także inicjatywę (o wartości od 0 do 3). Na żetonie znajdują się także symbole oznaczające z jaką siłą i w jakie kierunki atakuje. Niektóre jednostki mają zdolności specjalne, na przykład mogą zablokować inne albo atakować dwukrotnie. Symboli nie jest dużo, a po kilku partiach nie trzeba zerkać do instrukcji, by dobrze się w nich orientować.Różnice względem wersji zwykłej: 1. Duże pudło (31.0x31.0x10.0 cm) z nową okładką, 2. Dwuwarstwowa plansza z nową grafiką, 3. Znaczniki punktów życia Sztabu dla wszystkich armii (wykonane z tworzywa), 4. Planszetki dla wszystkich frakcji, 5. Nowe ilustracje jednostek armii, 6. Plastikowa wypraska dla wszystkich armii, 7. Kampania opowiadająca o początkach Molocha, 8. FAQ w broszurce.

292,90 zł
248,97 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 43,93 zł

62
Stworze: Odrodzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stworze: Odrodzenie
Tutuconcept
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.23

Przygodowa gra planszowa STWORZE, przeniesie Was w świat słowiańskiej mitologii, pełnej niezwykłych magicznych postaci, żyjących w świecie ludzi i będących częścią ich codzienności. Potrafią one okazać łaskę, ale lekceważone, karzą ludzi swoim gniewem. W grze STWORZE gracze wcielają się w jednego z jedenastu bohaterów Stworzy i realizując kolejne misje, zwiększają swoje wpływy w Krainie.Zwycięzcą zostanie to Stworze, które pierwsze zrealizuje wszystkie misje ze swojej talii Misji. Każda misja wymaga wykonania akcji, zaś każda akcja podjęcia działań na planszy. Działania te mają doprowadzić do zwiększenia wpływów danego Stworzaw Krainie i w konsekwencji do zostania jej jedynym Opiekunem.W ramach akcji można m.in. pomagać lub szkodzić ludziom, wykonać zadanie albo nasłać ludzi na leża innych Stworzy. Dodatkowo wybranie konkretnej akcji przybliża wszystkie Stworza do aktywacji Wydarzenia takiego jak np. Dziady czy Jare Gody.

259,00 zł
220,15 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 38,85 zł

63
Neuroshima Hex 3.0. Beasts, dodatek do gry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neuroshima Hex 3.0. Beasts, dodatek do gry
Portal Games, od 13 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Chcą posmakować ludzkiego mięsa. „Bestie” to nowy dodatek do „Neuroshima Hex 3.0”, kultowej strategicznej gry planszowej osadzonej w świecie Neuroshimy. Tym razem do ogromnej rzeszy frakcji dołączają Bestie – dzikie, zmutowane zwierzęta, zaprojektowane przez Molocha do zniszczenia ludzkości. Bestie to frakcja nieprzewidywalna i wyjątkowa, wprowadzająca nieobecne wcześniej rozwiązania, takie jak Agonia, gdzie jednostka zadaje dodatkowe obrażenia w chwili swojej śmierci. Bestie posiadają Alfę, jednostkę o niespotykanej dotąd inicjatywie 4. Jednocześnie grając tą frakcją, trzeba bardzo uważać, gdyż jej cecha – Friendly Fire – sprawia, że zadają obrażenia zarówno wrogowi, jak i sobie nawzajem. Na planszy wita zatem nieokiełznana dzikość. Świat już dawno zapomniał, jak wygląda normalna fauna i flora. Jak wygląda fauna i flora w ogóle. Nic nie przetrwało nuklearnej wojny, a przynajmniej nic naturalnego. Teraz ziemię zasiedla nie matka natura, lecz Moloch. W jego Laboratoriach powstały zmutowane bestie. Goryle z ośmioma odnóżami, dźgające żądłem orangutany albo króliki z tuzinem macek. Całe to stado jest dzikie i nieokiełznane. Zżera siebie nawzajem, ale przede wszystkim preferuje ludzkie mięso. Zawartość pudełka: • 54 żetony, • 1 woreczek strunowy, • 1 instrukcja w języku angielskim i polskim.

32,90 zł
27,97 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,93 zł

64
Karnet Ślub 5K - 009 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub 5K - 009
YEKU
Dostępny
5 szt.

Bogato zdobiony karnet na ślub. Karnet wewnątrz zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

15,81 zł
14,99 zł

Rabat 5,2%
oszczędzasz 0,82 zł

65
Miesięcznik Znak 796 (9/2021). Planeta Śląsk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miesięcznik Znak 796 (9/2021). Planeta Śląsk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Planeta Śląsk Śląsk wymyka się łatwemu szufladkowaniu. Choć dziś znajduje się na mapie Polski, przez wieki wiązał się z innymi państwowościami. Narracja o „ukrytej opcji niemieckiej” rywalizuje z tą o „odwiecznej polskości”, a zarówno pierwsza, jak i druga z opowieści, nie oddają prawdy. Z perspektywy Krakowa, Warszawy czy Poznania Śląsk nadal stanowi temat obcy i peryferyjny, a przecież, jeśli kierować się miarą spisu powszechnego sprzed dziesięciu lat, żyje nim niemal milion osób deklarujących narodowość śląską. Tegoroczny spis może potwierdzić, że Ślązacy to największa mniejszość narodowa w Polsce. Sprowadzenie takiej grupy do folklorystycznego kolorytu albo szkodliwych stereotypów jest niesprawiedliwym zawężeniem. Śląska godka staje się coraz bardziej słyszalna, wyrażana przez pisarzy, artystów, ludzi kultury. Co stanowi o tożsamości Śląska? Na czym polega jego wielokulturowość? i czy śląskość ma płeć? Jak wygląda emancypacja kobiet po śląsku? Czym zachwyca pokopalniany krajobraz? Odpowiadają: Sebastian Rosenbaum, Zbigniew Rokita, Anna Dziewit-Meller, Artur Rojek, Ewa Chojecka, Grażyna Kubica-Heller i Dorota Brauntsch oraz Wojciech Śmieja

22,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,7%
oszczędzasz 5,00 zł

66
Karnet Ślub 5K - 008 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub 5K - 008
YEKU
Dostępny
6 szt.

Bogato zdobiony karnet na ślub. Karnet wewnątrz zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

13,63 zł
12,99 zł

Rabat 4,7%
oszczędzasz 0,64 zł

67
Karnet Ślub 5K - 007 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub 5K - 007
YEKU
Dostępny
5 szt.

Bogato zdobiony karnet na ślub. Karnet wewnątrz zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

13,63 zł
12,99 zł

Rabat 4,7%
oszczędzasz 0,64 zł

68
Karnet Ślub 5K - 006 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub 5K - 006
YEKU
Dostępny
3 szt.

Bogato zdobiony karnet na ślub. Karnet wewnątrz zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

12,30 zł
11,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,31 zł

69
Karnet Ślub 5K - 005 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub 5K - 005
YEKU
Dostępny
3 szt.

Bogato zdobiony karnet na ślub. Karnet wewnątrz zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

15,81 zł
14,99 zł

Rabat 5,2%
oszczędzasz 0,82 zł

70
Karnet Ślub 5K - 004 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub 5K - 004
YEKU
Dostępny
5 szt.

Bogato zdobiony karnet na ślub. Karnet wewnątrz zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

13,63 zł
12,99 zł

Rabat 4,7%
oszczędzasz 0,64 zł

71
Karnet Ślub 5K - 002 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub 5K - 002
YEKU
Dostępny
8 szt.

Bogato zdobiony karnet na ślub. Karnet wewnątrz zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

12,30 zł
11,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,31 zł

72
Karnet Ślub 5K - 003 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub 5K - 003
YEKU
Dostępny
6 szt.

Bogato zdobiony karnet na ślub. Karnet wewnątrz zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

12,30 zł
11,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,31 zł

73
Karnet Rocznica ślubu SE - 012 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Rocznica ślubu SE - 012
YEKU
Dostępny
5 szt.

Klasyczny karnet 50 rocznicę ślubu. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

8,99 zł
74
Karnet Ślub 5K - 001 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub 5K - 001
YEKU
Dostępny
2 szt.

Bogato zdobiony karnet na ślub. Karnet wewnątrz zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

12,30 zł
11,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,31 zł

75
Karnet Ślub SE - 009 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub SE - 009
YEKU
Dostępny
6 szt.

Klasyczny karnet na ślub. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

8,99 zł
76
Karnet Ślub SE - 008 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub SE - 008
YEKU
Dostępny
6 szt.

Klasyczny karnet na ślub. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

10,57 zł
9,99 zł

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,58 zł

77
Karnet Ślub SE - 006 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub SE - 006
YEKU
Dostępny
7 szt.

Klasyczny karnet na ślub. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

10,57 zł
9,99 zł

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,58 zł

78
Karnet Ślub SE - 011 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub SE - 011
YEKU
Dostępny
4 szt.

Klasyczny karnet na ślub. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

8,99 zł
79
Karnet Ślub SE - 010 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub SE - 010
YEKU
Dostępny
9 szt.

Klasyczny karnet na ślub. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

8,99 zł
80
Karnet Ślub SE - 007 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Ślub SE - 007
YEKU
Dostępny
5 szt.

Klasyczny karnet na ślub. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

10,57 zł
9,99 zł

Rabat 5,5%
oszczędzasz 0,58 zł

81
Karnet Chrzest SE - 005 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Chrzest SE - 005
YEKU
Dostępny
6 szt.

Klasyczny karnet na chrzest. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem holograficznym. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

8,99 zł
82
Karnet Chrzest dziewczynka SE - 004 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Chrzest dziewczynka SE - 004
YEKU
Dostępny
11 szt.

Klasyczny karnet na chrzest. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem holograficznym. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

8,99 zł
83
Karnet Chrzest chłopiec SE - 001 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Chrzest chłopiec SE - 001
YEKU
Dostępny
10 szt.

Klasyczny karnet na chrzest. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem holograficznym. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

8,99 zł
84
Karnet Chrzest dziewczynka SE - 002 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Chrzest dziewczynka SE - 002
YEKU
Dostępny
3 szt.

Klasyczny karnet na chrzest. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem holograficznym. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

8,99 zł
85
Karnet Chrzest chłopiec SE - 003 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Chrzest chłopiec SE - 003
YEKU
Dostępny
8 szt.

Klasyczny karnet na chrzest. Uszlachetniony lakierem brokatowym oraz wysokiej jakości złoceniem holograficznym. Karnet zawiera życzenia.Uwaga: karnet może różnić się kolorystycznie od zdjęcia.

8,99 zł
86
SuperZings - Ekspozytor Kolekcjonerski S3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperZings - Ekspozytor Kolekcjonerski S3
Super Zings
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.10

Kartonowy ekspozytor w zielonym kolorze z czterema półeczkami na kolekcjonerskie figurki SuperZings z serii III. Każda figurka ma wskazane indywidualne, oznaczone obrazkiem, miejsce, zachęcające do skompletowania całej kolekcji. Górna półeczka przeznaczona jest do wyeksponowania unikatowych figurek srebrnych i złotych postaci oraz figurki Mr. King. Ekspozytor jest do samodzielnego złożenia. Nie zawiera figurek.

41,20 zł
37,08 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,12 zł

87
Kalendarz książkowy A5 tygodniowy Divas twardy, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz książkowy A5 tygodniowy Divas twardy, czarny
Niedostępny
Brak

Kalendarz książkowy A5 tygodniowy Divas twardy czarny: • oprawa: twarda skóropodobna, • ilość stron: 128, • papier: biały, 60 g/m2, • rozmiar: 14.0 x 20.5 cm, • układ: tygodniowy, • dodatki: tasiemka.

12,99 zł
Powiadomienie
88
Pędzle 400 komplet 3 sztuki GIOTTO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzle 400 komplet 3 sztuki GIOTTO
Giotto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Komplet 3 pędzelków s.400 nr.3,4,5 z kucyka Pony do farb akwarelowych

10,60 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,61 zł

89
Kredki świecowe, 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki świecowe, 12 kolorów
Astra, 12 sztuk
Dostępny
118 szt.

Podstawowy element wyposażenia każdego ucznia! Cechy: • żywe, intensywne kolory, • odporne na złamania, • nie wymagają temperowania, • nie brudzą rąk, • zawierają wysokiej jakości pigmenty i woski. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 opakowania.

4,99 zł
90
Magnes 40mm czerwony 10szt GRAND - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes 40mm czerwony 10szt GRAND
Grand
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

w plastikowej obudowieśrednica: 40 mmopak. 10 szt.kolor czerwony

13,99 zł
Powiadomienie
91
Magnes 40mm niebieski 10szt GRAND - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes 40mm niebieski 10szt GRAND
Grand
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.23

w plastikowej obudowieśrednica: 40 mmopak. 10 szt.kolor czerwony

13,99 zł
Powiadomienie
92
Kołobrulion A5/60K kratka Floral (5szt) OXFORD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołobrulion A5/60K kratka Floral (5szt) OXFORD
Oxford
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.30

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk. Mix wzorów. Kołobruliony z kolekcji Floral to coś specjalnie dla wielbicieli stylu. Twarde okładki w kwiatowych wzorach, pokryte aksamitnie miękką w dotyku folią soft touch stanowią wyjątkowo urokliwą alternatywę dla gładkich, jednobarwnych produktów. Format A5 daje dużo miejsca do notowania, a jednocześnie można go z łatwością spakować do torebki. Cechy główne Powiększone twarde okładki zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo Twoim notatkom Laminat soft touch, przyjemny w dotyku Strona z przydatnymi informacjami na początku notatnika Dostępny w 3 kwiecistych wzorach Śnieżnobiały i gładki Optik Paper 90gCechy dodatkowe 60 kartek Liniatura w kratkę na całej stronie Podwójna biała spirala zapewnia, że notatnik leży perfekcyjnie płasko po otwarciu Kompatybilny z darmową aplikacją SCRIBZEE(R) do skanowania, zapisywania i organizowania notatek

103,40 zł
93,06 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,34 zł

93
Flamastry Astrino, 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Flamastry Astrino, 12 kolorów
Astra, 12 kolorów
Dostępny
415 szt.

Zestaw 12 flamastrów Astrino marki Astra • żywe, intensywne kolory • wysoka jakość tuszu • wentylowana skuwka Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,99 zł
94
Plastelina Astrino, 6 kolorów, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina Astrino, 6 kolorów, mix wzorów
Astra
Dostępny
71 szt.

Plastelina jest przeznaczona dla dzieci do zabawy i nauki modelowania w szkołach i przedszkolach, jak również w pracowniach plastycznych. Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina Astry nie klei się do rąk oraz nadaje się do wielokrotnego użytku. Produkowana jest z zastosowaniem bezpiecznych składników. Nadaje się do wykonywania wielu prac, m.in. modeli małych i dużych, odciskania wzorów, wykrawania foremkami, tworzenia obrazów poprzez rozcieranie palcami, a także do ćwiczeń terapeutycznych.

6,09 zł
5,99 zł

Rabat 1,6%
oszczędzasz 0,10 zł

95
Farby plakatowe, 12 kolorów, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe, 12 kolorów, mix wzorów
Astra, 12 sztuk
Dostępny
71 szt.

Farby plakatowe są farbami o czystych i nasyconych barwach. Po wyschnięciu farby są matowe, barwy intensywne, odporne na działanie światła i ścieranie. Ze względu na znakomitą jakość idealnie rozprowadzają się na papierze, kartonie, drewnie, ceramice, kamieniu. Mogą być stosowane do malarstwa witrażowego. Farby plakatowe są bezpieczne dla dzieci, ponieważ produkowane są w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek. Główne cechy produktu: • producent Astra, • dla dzieci od 3. roku życia, • 12 kolorów, • bardzo wydajne, kryjące farby wodorozcieńczalne, • czyste i intensywne barwy, • do malowania na papierze, kartonie, drewnie, nieglazurowanej ceramice, kamieniu, • odporne na działanie światła i ścieranie, • bezpieczne dla dzieci. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 opakowania.

22,94 zł
21,79 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,15 zł

96
Plastelina Astrino, 12 kolorów, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina Astrino, 12 kolorów, mix wzorów
Astra
Dostępny
84 szt.

Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina, nie klei się do rąk, nadaje się do wielokrotnego użycia, z bezpiecznych składników, do nauki i zabawy w szkołach, przedszkolach, do zajęć terapeutycznych. Opakowanie zawiera 12 kolorów. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

8,02 zł
7,99 zł

Rabat 0,4%
oszczędzasz 0,03 zł

97
Kredki grafitowe 12 kolorów Astrino , mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki grafitowe 12 kolorów Astrino , mix wzorów
Astra
Dostępny
23 szt.

Cechy produktu: • żywe, intensywne kolory, • doskonałe właściwości kryjące, • nie wymagają temperowania, • nie brudzą rąk, • do rysowania na wszystkich rodzajach papieru. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

8,99 zł
98
Farby plakatowe Astrino 24 kolory 20 ml, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe Astrino 24 kolory 20 ml, mix wzorów
Astra
Dostępny
7 szt.

Cechy produktu: • bardzo wydajne, kryjące farby wodorozcieńczalne, • czyste i intensywne barwy, • do malowania na papierze, kartonie, drewnie, nieglazurowanej ceramice, kamieniu, • odporne na działanie światła i ścieranie, • 24 kolory po 20 ml. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

35,09 zł
33,34 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

99
Plastelina Astrino, 24 kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina Astrino, 24 kolory
Astra, 24 kolory
Dostępny
74 szt.

Plastelina Astrino od firmy Astra w 24 żywych kolorach Plastelina jest przeznaczona dla dzieci do zabawy i nauki modelowania w szkołach i przedszkolach, jak również w pracowniach plastycznych. Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina Astry nie klei się do rąk oraz nadaje się do wielokrotnego użytku. Produkowana jest z zastosowaniem bezpiecznych składników. Nadaje się do wykonywania wielu prac, m.in. modeli małych i dużych, odciskania wzorów, wykrawania foremkami, tworzenia obrazów poprzez rozcieranie palcami, a także do ćwiczeń terapeutycznych.

14,99 zł
100
Kredki grafionowe Astrino 24 kolory, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki grafionowe Astrino 24 kolory, mix wzorów
Astra
Dostępny
12 szt.

Cechy produktu: • żywe, intensywne kolory, • doskonałe właściwości kryjące, • nie wymagają temperowania, • nie brudzą rąk, • do rysowania na wszystkich rodzajach papieru. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zastawu.

14,56 zł
13,99 zł

Rabat 3,9%
oszczędzasz 0,57 zł

Wróć do góry