hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.08.31

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 31 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Korektor w taśmie 5mmx8m Starpak 472394 (Starpak), na drugim Korektor do pióra, mix wzorów (Cresco). Kolejny produkt to Dowcipy dla dzieci. Wielka księga (praca zbiorowa) oraz Lektury dla klas 7-8. Zeszyt ćwiczeń (Beata Fiszer, Małgorzata Hajduk).
1
Korektor w taśmie 5mmx8m Starpak 472394 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor w taśmie 5mmx8m Starpak 472394
Starpak
Dostępny
54 szt.

Zalety produktu Korektor w taśmie z kolekcji STARPAK dedykowanej dla szkoły i biura. Wyjątkowo długa 8-metrowa taśma. Obudowa ergonomiczna, w uniwersalnej estetyce, umożliwiająca kontrolę zużycia taśmy. Odpowiednio ukształtowana końcówka zapobiega odklejaniu i rwaniu się taśmy przy kończeniu korekty. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii dedykowanej dla szkoły i biura Produkt pakowany w folii z zawieszką Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Wymiary opakowania wys. szer. x gł. cm 14x7x2. waga opakowania kg. 0,02kg. Korektory STARPAK pozwalają szybko skorygować pomyłkę. 11 modeli i wzorów korektorów w płynie, w piórze i w taśmie pozwalają na precyzyjne korygowanie pomyłek w dokumentach. Po przykryciu korygowanego tekstu można umieścić tam prawidłowe informacje. https //www.youtube.com/watch v jb6i4ZJFTsA amplist PLze1dvBiWVsz92TpxtZ4ICRwZre1hgG0x ampindex 28 STARPAK prezentuje Produkty biurowe - YouTube

3,99 zł
27 osób kupiło
2
Korektor do pióra, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor do pióra, mix wzorów
Cresco, 1
Dostępny
1 szt.

Podstawowe wyposażenie szkolnej wyprawki dla najmłodszych, ale nie tylko. Korektor do pióra w formie pisaka świetnie nada się do biura, na studiach czy nawet w domu. Jeśli tylko piszesz piórem, skorzystaj z korektora atramentu Cresco! Po jednej stronie znajduje się końcówka usuwająca tusz, a po drugiej granatowy pisak, którym można napisać poprawny tekst. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
13 osób kupiło
3
Dowcipy dla dzieci. Wielka księga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dowcipy dla dzieci. Wielka księga
Dostępny
49 szt.

Śmiech to zdrowie, a kto zapewnia nam najwięcej radosnych chwil? Dzieci! Dlaczego zdaniem malca to babcia przychodzi na wywiadówki? Dlaczego warto być krewetką albo wężem? Czy złotą rybkę można wyprowadzić na spacer? Czy bociany to mądre ptaki? Kto ukradł wszystkie kolory ze starych filmów? Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań, „Dowcipy dla dzieci. Wielka księga” jest dla was idealna! Dzięki niej ponownie odkryjecie w sobie radość i niewinność tak bardzo związaną z najwcześniejszymi latami naszego życia. A poza tym… to fajna książka do nauki czytania!!! Żadnej nudy, same żarciki!

29,90 zł
17,99 zł

Rabat 39,8%
oszczędzasz 11,91 zł

13 osób kupiło
4
Lektury dla klas 7-8. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lektury dla klas 7-8. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny
471 szt.

Niesztampowa publikacja jest nieocenioną pomocą dla uczniów mających trudności z czytaniem i rozumieniem lektur. Książka ułatwia analizę tekstu, odnajdywanie ukrytych sensów i zapamiętywanie najistotniejszych wątków. Pomysłowe i twórcze zadania można rozwiązywać zarówno na lekcji, jak i w domu. Zeszyt zawiera propozycje omówień większości lektur obowiązkowych wymienionych w podstawie programowej dla klas 7–8.

30,60 zł
26,93 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,67 zł

10 osób kupiło
5
Exost. Pojazd terenowy Wheel Truck Girl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exost. Pojazd terenowy Wheel Truck Girl
Dumel Discovery, Exost
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Łatwe w użyciu i wytrzymałe modele Exost są idealne dla wszystkich początkujących pilotów! Teraz również w wersji dla dziewczynek. Ten Super Truck w skali 1:12 jest gotowy do pokonania każdej przeszkody, nic nie może się temu oprzeć! Różowy zdalnie sterowany samochód Exost Super Wheel Truck z technologią 27 MHz, porusza się z prędkością 12 km/h i ma zasięg 20 metrów. Pojazd jest wyposażony w opony terenowe i zdejmowaną skorupę. Dzięki temu zdalnie sterowanemu samochodowi Exost Twoje dzieci wkroczą w świat pilotażu! Zasilanie: 2 baterie LR06 / AA (pilot zdalnego sterowania) i 4 baterie LR03 / AAA (do samochodu).

155,99 zł
137,27 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 18,72 zł

8 osób kupiło
6
Korektor do pióra, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor do pióra, mix wzorów
Cresco, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Podstawowe wyposażenie szkolnej wyprawki dla najmłodszych, ale nie tylko. Korektor w pisaku świetnie nada się do biura, na studiach czy nawet w domu. Jeśli tylko piszesz piórem, skorzystaj ze zmazywacza atramentu Cresco! Po jednej stronie jest końcówka usuwająca tusz, a po drugiej granatowy pisak, którym można napisać poprawny tekst. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
7 osób kupiło
7
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 90 Ptaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 90 Ptaki
Skona Ting
Dostępny
1 szt.

Ozdobny notatnik w formacie A5, zamykany na gumkę, gładki, 140 stron. Wyprodukowany w Szwecji.

29,70 zł
28,22 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,48 zł

5 osób kupiło
8
Harry Potter. Magiczna tablica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Potter. Magiczna tablica
Clementoni
Dostępny
12 szt.

Magiczna świecąca tablica do wyśledzenia Harry'ego Pottera i postaci z jego świata! Dzięki świecącej tablicy można łatwo skopiować na papierze rysunki Harry'ego Pottera oraz postaci i scen kształtujących jego świat. Po prostu umieść rysunki z wizerunkami Harry'ego Pottera na świecącej tablicy, a następnie umieść na nim pusty arkusz papieru rysunkowego, aby łatwo je przekopiować. Prosta zabawa z niesamowitym efektem rozwijania kreatywności. Zawartość opakowania: • świecąca tablica, • rysunki z obrazami przedstawiającymi świat Harry'ego Pottera, • arkusze, • ołówek, • kolorowe pastele.

107,90 zł
94,95 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,95 zł

5 osób kupiło
9
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 85 Motyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 85 Motyle
Skona Ting
Dostępny
7 szt.

Ozdobny notatnik w formacie A5, zamykany na gumkę, gładki, 140 stron. Wyprodukowany w Szwecji.

29,70 zł
28,22 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,48 zł

4 osoby kupiły
10
Podklejane arkusze do puzzli do 1000el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podklejane arkusze do puzzli do 1000el
Jig&puz
Dostępny
8 szt.

Przedstawiamy łatwy sposób na sklejenie ułożonych puzzli.W zestawie znajduje się 8 podklejonych arkuszy, każdy ma wymiar 21 x 29,7 cm .Po odwróceniu ułożonych puzzli zaczynając od jednego z rogów przyklejamy poszczególne arkusze.

37,70 zł
4 osoby kupiły
11
7 nawyków szczęśliwego małżeństwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7 nawyków szczęśliwego małżeństwa
Dostępny
71 szt.

Aby twój związek zawsze był na pierwszym miejscu. W dzisiejszym świecie samo pragnienie stworzenia silnego, trwałego związku i rodziny nie wystarczy. Potrzebujemy nowego nastawienia i dodatkowych narzędzi, aby sprostać rozmaitym życiowym wyzwaniom. Ponadczasowe i sprawdzone w wielu dziedzinach 7 nawyków to gotowy program na udane małżeńskie i rodzinne życie. Trzeba jednak wiedzieć, jak go realizować. W tej książce Stephen R. Covey z żoną Sandrą oraz jego brat John z żoną Jane dzielą się z nami osobistymi historiami na temat tego, jak stosować te zasady na co dzień i jak pomogły im one przetrwać trudne chwile i uporać się z małżeńskimi kłopotami. Wyjaśniają, co to znaczy zaczynać z wizją celu i myśleć w kategoriach wygrana-wygrana. Podkreślają, jak ważna jest empatyczna komunikacja, twórcza współpraca i „ostrzenie piły”, czyli odpoczynek i regeneracja. Ich pragmatyzm, ciepły humor i rodzinne anegdoty sprawią, że 7 nawyków szczęśliwego małżeństwa nie tylko umocni wasz związek, ale też wywoła uśmiech na twarzach. Doktor John Covey jest dyrektorem i współzałożycielem oddziału doradztwa rodzinnego organizacji FranklinCovey Company, w której był przez wiele lat starszym konsultantem. Jane P. Covey jest doświadczoną mówczynią motywacyjną i edukatorką, jak również współautorką książki The Proactive Family Guidebook i autorką licznych artykułów na temat relacji rodzice–dziecko. Doktor Stephen R. Covey (1932–2012) pozostawił po sobie bezprecedensowe dziedzictwo treści edukacyjnych dotyczących przywództwa, zarządzania czasem, skuteczności działania, sukcesu, miłości i rodziny. Był autorem sprzedających się w milionach egzemplarzy klasycznych już dzisiaj poradników i podręczników biznesowych. Jego najbardziej znacząca książka, 7 nawyków skutecznego działania, przemieniła sposób myślenia i rozwiązywania problemów tysięcy ludzi. DW REBIS wydał też m.in. 3. Rozwiązanie, 8. Nawyk, Najpierw rzeczy najważniejsze i 7 nawyków szczęśliwej rodziny jego autorstwa.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
12
SuperThings. Zestaw Battle Arena - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SuperThings. Zestaw Battle Arena
Magic Box, Orbico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

SuperThings dopingują uczestników epickiej batalii na Battle Arena w Kaboom City. Tłoczą się wokół areny przygotowani do walki. 3, 2, 1… Battle Spinners ruszają na pełnych obrotach, wirują, zbliżają się do siebie, zderzają, uciekają! Kto zostanie zwycięzcą? Nie przegap wyników, bo wszystko rozstrzyga się na SuperThings Battle Arena! Zestaw zawiera: • 1 arenę, • 2 ekskluzywne Battle Spinners, • 2 ekskluzywne SuperThingsy.

150,00 zł
135,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,00 zł

3 osoby kupiły
13
Sztejer. Sztejer. Kroniki Torunium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztejer. Sztejer. Kroniki Torunium
Dostępny
2164 szt.

Sztejer powraca. Starszy, bardziej wyrachowany i ciągle zabójczo groźny. Robert Foryś opowiada nową historię swojego niepokornego bohatera.W tym świecie rządzą zasady stworzone na gruzach tego, co pozostawiła po sobie apokalipsa. Mutacje, zarazy, wyklęte miasta. Nikt już nie pamięta, jak było przed Zagładą, ale teraz granice między Dobrem a Złem wyznaczają prawa Torunium, ukryte w ich cieniu występki, żądza władzy, chciwość i pycha.Nazywam się Vincent Sztejer. Wracam do domu, by zrobić porządek.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
14
Podklejane arkusze do puzzli do 2000el - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podklejane arkusze do puzzli do 2000el
Jig&puz
Dostępny
22 szt.

Przedstawiamy łatwy sposób na sklejenie ułożonych puzzli.W zestawie znajduje się 12 podklejonych arkuszy, każdy ma wymiar 21 x 29,7 cm .Po odwróceniu ułożonych puzzli zaczynając od jednego z rogów przyklejamy poszczególne arkusze.

46,60 zł
3 osoby kupiły
15
Puzzle 1000 elementów. Alfons Mucha, Królewski i szlachetny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Alfons Mucha, Królewski i szlachetny
Bluebird, 1000
Dostępny
11 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 97 x 34 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
16
Zapachowa świeczka, jabłoń, zapach jabłkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapachowa świeczka, jabłoń, zapach jabłkowy
Skona Ting
Dostępny
3 szt.

Przepiękna zapachowa świeczka ozdobna z woskiem sojowym. Czas palenia około 40 godzin.

40,30 zł
38,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
17
Puzzle 1000 elementów. Wassily Kandinsky, Ciemny chłód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wassily Kandinsky, Ciemny chłód
Bluebird, 1000
Dostępny
4 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
18
Mieczysław F. Rakowski. Biografia polityczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mieczysław F. Rakowski. Biografia polityczna
Dostępny
87 szt.

Biografia Mieczysława Franciszka Rakowskiego, ostatniego I sekretarza KC PZPR (1989-1990), premiera (1988-1989), wicepremiera (1981-1985) oraz wicemarszałka Sejmu PRL (1985-1988), współtwórcy i wieloletniego redaktora naczelnego tygodnika „Polityka” (1958-1982).

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

2 osoby kupiły
19
Zakładka z chwostem, motyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka z chwostem, motyle
Skona Ting
Dostępny
11 szt.

Elegancka kartonowa zakładka z miękkim chwościkiem, wyprodukowana w Szwecji.

9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
20
Puzzle 1000 elementów. Głowa szkieletu z płonącym papierosem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Głowa szkieletu z płonącym papierosem
Bluebird, 1000
Dostępny
8 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
21
Disney. Maskotka pluszowa Minnie, 25 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka pluszowa Minnie, 25 cm
Simba Toys
Dostępny
20 szt.

Maskotki pluszowe Disneya wykonane są z miękkiego materiału, wewnątrz znajduje się delikatny i lekki wypełniacz. Dzięki temu zabawki są miłe i przyjemne w dotyku, a dzieci uwielbiają się do nich przytulać. Wielkość zabawki: 25.0 cm

63,99 zł
57,59 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,40 zł

2 osoby kupiły
22
Bujne życie pewnego domu. O przyrodzie mówiącej wieloma językami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bujne życie pewnego domu. O przyrodzie mówiącej wieloma językami
Dostępny
10 szt.

Na działce panowała ożywiona atmosfera. Pod drzewami rozpościerało się poletko borówek poprzecinane tajemniczymi ścieżkami, a w tle połyskiwały wody cieśniny. Miejsce wydawało mi się zarazem otwarte i odosobnione. Zapragnęłam poznać bliżej przyrodę właśnie tu, w tym wsłuchanym w otoczenie starym drewnianym domu. W jaki sposób miałam odnaleźć skrywające się tu bogactwo gatunków? I czy byłam w stanie zrozumieć ich język? Różnice między formami życia mogą urastać do wysokich, oddzielających je od siebie murów. Mimo to moje pytania wkrótce doczekały się konkretnych odpowiedzi. Z zaraźliwą ciekawością świata i w oparciu o bogatą wiedzę Nina Burton wyszukuje wszystkie możliwe formy i wyrazy egzystencji. Wiewiórki i ptaki, mrówki i pszczoły, lisy i borsuki, ryby i rośliny – wszystkie te stworzenia razem wzięte pozwalają nam zrozumieć, czym jest misterium życia. Jako poetka i eseistka Nina Burton często łączy w swojej twórczości literaturę i nauki przyrodnicze, by ukazać świat z wielu różnych perspektyw. W eseju Bujne życie pewnego domu przygląda się z bliska różnorodności i bogactwu zmysłów w świecie biologii. „Kiedy się ma oczy i uszy szeroko otwarte, a umysł skory do wyzwań, sielanka na odludziu może być źródłem ciekawych obserwacji i inspiracji. Taka jest ta książka. Bogata w pełne wrażliwości spostrzeżenia, dociekliwe przemyślenia, a także poszukująca prawdy w literaturze. To zaproszenie do świata roślin i zwierząt wokół starego domu może być inspiracją do odkrywania przyrody tuż obok. A warto w ten świat zanurkować, by zrozumieć otaczające nas drobne byty.” – Andrzej G. Kruszewicz

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

2 osoby kupiły
23
Mały miś chce mieć i już. Duży format - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały miś chce mieć i już. Duży format
Dostępny
60 szt.

Mały miś rośnie i co dzień uczy się czegoś nowego... Wszystkim dzieciom, które chciałyby poznać jego przygody, polecamy krótkie, ciepłe i pouczające historyjki. Kartonowe książeczki są bezpieczne w użyciu i trwałe.

10,90 zł
8,99 zł

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

2 osoby kupiły
24
Samochód kaskaderski Silverlit Exost 360 Mini-Flip RC - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód kaskaderski Silverlit Exost 360 Mini-Flip RC
Dumel Discovery
Dostępny
5 szt.

To mały, wytrzymały samochód kaskaderski w skali 1:34. Samochód kaskaderski Mini-Flip ma dwie różne konstrukcje nadwozia. Kręcenie się o 360 stopni i jazda obiema stronami nie stanowi dla tego samochodu kaskaderskiego problemu. Za pomocą pilota sterujesz tym autem we wszystkich kierunkach: do przodu, do tyłu, w lewo i prawo. Cechy: • ładowarka do samochodu w zestawie, • zasilanie pilota: 4 x AA (brak w zestawie), • wymiary samochodu: 9.5 x 7.5 x 4.0 cm, • wymiary opakowania: 18.0 x 5.5 x 27.0 cm. Zawartość zestawu: • samochód, • pilot.

89,99 zł
79,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,80 zł

2 osoby kupiły
25
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 92 Maki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 92 Maki
Skona Ting
Dostępny
4 szt.

Ozdobny notatnik w formacie A5, zamykany na gumkę, gładki, 140 stron. Wyprodukowany w Szwecji.

29,70 zł
28,22 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,48 zł

2 osoby kupiły
26
Torba bawełniana, jaskier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana, jaskier
Skona Ting
Dostępny
15 szt.

Ozdobna torba na ramię wykonana w 100% z ekologicznej bawełny. Wyprodukowana w Szwecji.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

2 osoby kupiły
27
Zakładka z chwostem, cytryna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładka z chwostem, cytryna
Skona Ting
Dostępny
6 szt.

Elegancka kartonowa zakładka z miękkim chwościkiem, wyprodukowana w Szwecji.

9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
28
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 83 Cytryna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 83 Cytryna
Skona Ting
Dostępny
8 szt.

Ozdobny notatnik w formacie A5, zamykany na gumkę, gładki, 140 stron. Wyprodukowany w Szwecji.

29,70 zł
28,22 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,48 zł

2 osoby kupiły
29
Psychoanaliza - ziemia obiecana? Dzieje psychoanalizy w Polsce międzywojnia (1918-1939). Tom 2. Między nadzieją i rozpaczą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychoanaliza - ziemia obiecana? Dzieje psychoanalizy w Polsce międzyw...
Dostępny
38 szt.

W naszych środowiskach naukowych dominuje pogląd, jakoby wpływ psychoanalizy na polską naukę i literaturę w okresie międzywojnia zaznaczył się bardzo słabo. W książce tej wykazuję, że jest to typowy przesąd, utrzymujący się po dziś dzień siłą inercji, którego podstawą był brak solidnych badań w tym zakresie. Omawiam w niej szereg interesujących artykułów i książek autorów inspirujących się teoriami Freuda i Adlera, opublikowanych w latach 1918–1939. O wielu z tych prac nikt do tej pory nie pisał – jak m.in. o rozprawach Bornsztajna, Bychowskiego i Bilikiewicza o kobiecej seksualności, artykule Bychowskiego o antysemityzmie i o jego książce Metaphysik und Schizophrenie czy o artykułach Mateckiego o pacjentach-chasydach i freudowskim pojęciu popędu śmierci. Inne prace, znane już polskiemu czytelnikowi z rozpraw Bartłomieja Dobroczyńskiego czy Leny Magnone, zostały poddane daleko idącej reinterpretacji. Omawiając dorobek czołowych rodzimych przedstawicieli nurtu w psychiatrii i psychoterapii, pedagogice i literaturoznawstwie, gdzie zaznaczył się on najwyraźniej, wskazuję na istotną rolę, jaką odegrały w nim inspiracje psychoanalityczne. Kładę w książce nacisk na podejmowane przez zwolenników nurtu roszczenia emancypacyjne w odniesieniu do tradycyjnych form społecznego samorozumienia. Wskazuję na rysujące się w ich pracach nowe podejście do kwestii związanych z seksualnością, do przejawów popędu agresji w postaci ksenofobii i antysemityzmu, na promowanie nowatorskich, mniej represyjnych niż tradycyjne, modeli wychowania dzieci, na nowe modele interpretacji dzieł literackich itp. Jakkolwiek we wszystkich wspomnianych dyscyplinach naukowych nurt psychoanalityczny nie był dominujący, to jednak wyraźnie zaznaczył w nich swoją obecność. Teoriami Freuda, Adlera i Junga inspirowali się u nas głównie badacze i lekarze pochodzenia żydowskiego, niestety niemal wszyscy z nich zostali wymordowani w czasach Zagłady. Nielicznym tylko udało się wyemigrować (Bychowski, Segal) lub szczęśliwie ocaleć (Markuszewicz, Bornsztajn). W rezultacie od 1945 roku nurt psychoanalityczny przestał istnieć w naszej nauce i w praktyce klinicznej aż po lata 60. Omawiając i interpretując w książce najciekawsze rozprawy czołowych przedstawicieli nurtu, wykazuję, jak dalece są one w wielu aspektach aktualne. Wychodzą w zdumiewający sposób naprzeciw problemom czasu dzisiejszego, stanowiąc dla nas często prawdziwe wyzwanie. Odczytując je dzisiaj na nowo, ma się nieodparte wrażenie, że obcuje się z żywą, przemawiającą wieloma głosami tradycją. Paweł Dybel, profesor w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, stypendysta Fundacji Alexandra von Humboldta, DAAD, DFG, The Mellon Foundation i innych. Prowadził wykłady i seminaria na uniwersytetach w Bremie, Berlinie, Londynie i Buffalo. Członek międzynarodowej Rady Naukowej Sigmund Freud Institut we Frankfurcie nad Menem. Trzykrotnie nominowany do Nagrody im. J. Długosza. Główne pola badawcze: hermeneutyka, fenomenologia, antropologia filozoficzna, poststrukturalizm, teoria psychoanalizy, teoria literatury.

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

2 osoby kupiły
30
Lęk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lęk
Dostępny
50 szt.

W Księdze Rodzaju zapisano, że na początku była ciemność. Ale to nieprawda. Na początku i na końcu zawsze jest tylko lęk. Ludzkość spowił mroczny całun śmierci, a wraz z nim świat ogarnęła przytłaczająca cisza… Na skraju pustyni, w sąsiedztwie mrocznego lasu stoi niewielka, drewniana chata. Mieszkają w niej Jakub oraz Julia, małżeństwo od lat bezskutecznie starające się o dziecko. W ich niedalekim sąsiedztwie żyją Daniel z Martą – jak się wydaje jedyni prócz nich, którzy przeżyli pandemię śmiertelnego wirusa. Ta zaprzyjaźniona, wspomagająca się czwórka od lat nie widziała innych żywych ludzi. Pewnej deszczowej nocy do drzwi chaty puka młoda, bosa dziewczyna w żółtej pelerynie, prosząc o pomoc. Wbrew logice i obawom Jakub wpuszcza ją do środka. Wraz z przybyciem tego niespodziewanego gościa zaczynają się dziać niepokojące rzeczy…

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

2 osoby kupiły
31
Dieckie SOS. Iveco Daily Ambulance - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieckie SOS. Iveco Daily Ambulance
Dickie Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Auto wykonane zostało w skali 1:32. Pojazd posiada efekty świetlne i dźwiękowe, w zestawie nosze. Długość pojazdu: 17.0 cm

46,48 zł
42,30 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,18 zł

1 osoba kupiła
32
Puzzle 1000 Portrety Fridy Cahlo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Portrety Fridy Cahlo
Bluebird
Dostępny
10 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

49,60 zł
42,16 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,44 zł

1 osoba kupiła
33
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 93 Anno 1550 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny A5 STNOTE 93 Anno 1550
Skona Ting
Dostępny
7 szt.

Ozdobny notatnik w formacie A5, zamykany na gumkę, gładki, 140 stron. Wyprodukowany w Szwecji.

29,70 zł
28,22 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,48 zł

1 osoba kupiła
34
Torba bawełniana, goździki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana, goździki
Skona Ting
Dostępny
8 szt.

Ozdobna torba na ramię wykonana w 100% z ekologicznej bawełny. Wyprodukowana w Szwecji.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

1 osoba kupiła
35
Karnet ST368 B6 + koperta Motyle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet ST368 B6 + koperta Motyle
Skona Ting
Dostępny
12 szt.

Karnet w formacie B6 z kopertą, wyprodukowany w Szwecji.

10,99 zł
1 osoba kupiła
36
Ty i cała reszta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ty i cała reszta
Dostępny
7 szt.

Powieść dwukrotnej laureatki nagrody RITA Award oraz autorki bestsellerów „New York Times” i „USA Today”. Wszyscy znają Miz Poppy, tętniącą życiem recenzentkę, której teksty rozjaśniają nocne życie Nowego Orleanu. Ale nikt nie zna Hollyn, prawdziwej twarzy, która kryje się za energiczną dziennikarką... ani strachu, który trzyma ją w izolacji., Kiedy szef zmusza ją, by stanęła przed kamerą, bo w innym wypadku straci pracę, jest zmuszona szukać pomocy. Kiedy początkujący aktor Jasper Deares dowiaduje się, że nieśmiała kobieta, która codziennie zamawia kawę w jego kawiarni, to w rzeczywistości Miz Poppy, zdaje sobie sprawę, że ma świetną okazję, by zwrócić na siebie uwagę mediów, której potrzebuje jego kariera aktorska. Wszystko, co musi zrobić, to pomóc Hollyn wyjść ze skorupy... I nie zakochać się gdzieś po drodze. Roni Loren – napisała swoją pierwszą powieść romantyczną w wieku 15 lat, wtedy odkryła, że pisanie o chłopcach jest o wiele łatwiejsze niż rozmowa z nimi. Od tego czasu jej umiejętności flirtowania nie uległy poprawie, ale znacznie poprawiła umiejętność opowiadania historii. Po studiach 2 lata pracowała jako doradczyni zdrowia psychicznego, ale teraz zajmuje się pisaniem na pełny etat.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
37
Cash - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cash
Dostępny
1093 szt.

Druga część trylogii osadzonej w świecie bezwzględnych nowojorskich gangsterówCash Kelly bierze to, co chce i kiedy chce. W życiu kieruje się żądzą zemsty: pragnie pomścić śmierć ojca i zemścić się za dziesięć lat niezasłużonej odsiadki. Gdy poznaje Keely Ryan, postanawia wykorzystać ją, żeby dotrzeć do mężczyzny, którego obwinia za wszystkie życiowe niepowodzenia. Ponadto w Nowym Jorku trwa w najlepsze bezwzględna wojna gangów, w której Cash wiedzie krwawy prym.Wartka akcja, spiski i morderstwa oraz porywająca, namiętna historia miłosna zapewniają wciągającą i pełną emocji lekturę.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
38
Na grzyby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na grzyby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Chodziliśmy z mężem na grzyby razem z dziećmi od ich najmłodszych lat. Zaczęły nam się rodzić wnuki i niektóre już odnoszą sukcesy jako grzybiarze. Dla nich i dla wszystkich dzieci, rodziców i dziadków powstała ta książeczka. Wszystkie zawarte w wierszykach i w Słowniczku pomocniczku informacje o grzynach, dotyczące ich wyglądu, miejsca wystepowania czy właściwości, są prawdziwe. - Magdalena Słoniowska

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
39
Disney. Maskotka pluszowa Daisy, 25 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Disney. Maskotka pluszowa Daisy, 25 cm
Simba Toys
Dostępny
3 szt.

Maskotki pluszowe Disneya wykonane są z miękkiego materiału, wewnątrz znajduje się delikatny i lekki wypełniacz. Dzięki temu zabawki są miłe i przyjemne w dotyku, a dzieci uwielbiają się do nich przytulać. Wielkość zabawki: 25.0 cm

78,40 zł
43,12 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 35,28 zł

1 osoba kupiła
40
Puzzle 1000 elementów. Leonardo Da Vinci, La Scapigliata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Leonardo Da Vinci, La Scapigliata
Bluebird, 1000
Dostępny
4 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
41
Wielkie małe zwierzę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie małe zwierzę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

W bieszczadzkich lasach mieszka wiele pięknych zwierząt. Opowiemy Wam dziś o jednym z nich. Zgadniesz, o którym?Tak zaczyna się wyjątkowa, dla chętnych interaktywna, książka przygodowa dla miłośników dobrej zabawy, kunsztownych ilustracji i lasu. Przygody mrówki, która zapragnęła odmiany, to opowieść o tym, że sukcesem wcale nie musi być zdobycie szczytu. To także przypomnienie, że choć różnimy się od siebie, wszyscy jesteśmy wyjątkowi.Książkę można czytać aktywnie, uwzględniając zdania napisane kursywą, lub tradycyjnie, pomijając je. Później warto porozmawiać o mrówce albo wziąć z niej przykład i położyć się spać. Zzz

39,99 zł
31,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

1 osoba kupiła
42
Karty korekcyjno-kompensacyjne. Część 2, dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty korekcyjno-kompensacyjne. Część 2, dla uczniów ze specjalnymi po...
Dostępny
34 szt.

Publikacja adresowana jest do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością sprzężoną, autyzmem, dysleksją oraz innymi deficytami rozwojowymi. Przeznaczona jest do stosowania jako pomoc dydaktyczna w placówkach edukacyjnych, a także podczas pracy w domu jako materiał pomocniczy dla rodziców. Może być wykorzystywana na wszystkich etapach edukacji: w przedszkolach (masowych i specjalnych), klasach integracyjnych, oddziałach edukacyjno-terapeutycznych oraz podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

39,90 zł
33,12 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,78 zł

1 osoba kupiła
43
Ołówek z gumką Ok Jamajka Pbh Op4szt Starpak 36/432 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką Ok Jamajka Pbh Op4szt Starpak 36/432
Starpak
Dostępny
359 szt.

Zalety produktu Zestaw 4 ołówków okrągłych z gumką Jamajka z kolekcji STARPAK. Każdy ołówek wykonany z trwałego drewna, zakończony gumką do mazania zapewnia komfort rysowania i pisania. Ołówek nie łamie się podczas strugania a gumka nie brudzi. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii szkoła, biuro Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w folię z zawieszką. Wymiary opakowania wys. szer. x gł. cm 25x6x1. Waga opakowania kg 0,02kg. Cechy produktu ołówki to podstawowy produkt podczas nauki w szkole rysowanie, matematyka, pisanie łatwe w struganiu, nie łamią się nie brudzą uniwersalna twardość HB. Opis ołówki STARPAK to najbardziej uniwersalny artykuł piśmienniczy wykorzystywany w szkole. Służy nie tylko do rysowania i szkicowania, ale jest również niezbędny podczas lekcji matematyki, do nauki pisania, do robienia notatek na marginesach książek lub zeszytów. Dlatego tak ważna jest jego jakość. Ołówki STARPAK są wykonane z odpornego, nie łamiącego się podczas strugania grafitu a miękka gumka do mazania nie brudzi. Dzięki wysokiej jakości grafit nie sypie się, nie brudzi i nie kruszy. Twardość HB sprawia, że ołówki STARPAK są uniwersalne i mogą być wykorzystywane zarówno do pisania, jak tez rysowania. STARPAK oferuje 31 różnych modeli ołówków.

4,20 zł
3,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
44
Puzzle 1000 elementów. Gustav Klimt, Judyta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Gustav Klimt, Judyta
Bluebird, 1000
Dostępny
13 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 97 x 34 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
45
Karnet B6 z kopertą, kobea pnąca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 z kopertą, kobea pnąca
Skona Ting
Dostępny
3 szt.

Stylowy karnet w formacie B6 z kopertą. Wyprodukowany w Szwecji.

10,99 zł
1 osoba kupiła
46
Stany ostre. Jak psychiatrzy leczą nasze dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stany ostre. Jak psychiatrzy leczą nasze dzieci
Dostępny
19 szt.

Psychiatrię traktuje się w Polsce jak dziecko – ma być i nie sprawiać kłopotu. Nie odzywać się niepytana. Ta książka jest głosem osób, które od lat się nią zajmują. W różnych miejscach. Psychiatria dzieci i młodzieży w Polsce jest w zapaści. Słowa, którymi najczęściej się ją opisuje, to: fiasko, katastrofa, dramat. Oddziały psychiatryczne są przepełnione, a leczenie dzieci utrudnione przez brak wykwalifikowanej kadry. Coraz więcej rodziców pyta o dobrego psychiatrę, szuka pomocy w dramatycznych sytuacjach. Kryzys się pogłębia. Marta Szarejko, dziennikarka i reportażystka, oddaje głos psychiatrom i psychologom. Przemierza szpitalne korytarze razem z nimi: potwornie zmęczonymi, bezradnymi, ale podejmującymi walkę z systemem. Zdeterminowanymi, by mimo trudnych warunków leczyć. Sprawdza, co kryje się za alarmującymi określeniami, dlaczego zdaniem lekarzy jest tak źle, jak temu zaradzić i gdzie szukać wsparcia, gdy sami nie potrafimy już pomóc naszym dzieciom. Pokazuje psychiatrów nie jako bogów, lecz ludzi, którzy nie zawsze mają jednoznaczne odpowiedzi. Opowiadają o systemie, ale też o rodzinie – jak zmieniała się przez ostatnie dekady i jaki to miało wpływ na dzieci. Zdania, które najczęściej padają z ich ust, to: Rodzice abdykują ze swojej roli; Ukryte formy przemocy są zapisane w ciele; Oddział jest miejscem, do którego trafia dziecko dramatycznie poobijane. Nikt nie próbuje zrobić niczego, żeby ono tam nie trafiło; Z adopcji jest dużo zwrotów; Dorośli często bagatelizują problemy dzieci, udają, że ich nie ma. A jeśli nie da się udawać, ukrywają je.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
47
Misja Leona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misja Leona
Dostępny
3 szt.

Książeczka proekologiczna, poruszająca temat freeganizmu - stylu życia, którego idea opiera się na wyrażaniu sprzeciwu wobec nadmiernej konsumpcji różnych dóbr. Opowiada o lemurze Leonie, który nie potrafi przejść obojętnie wobec marnotrawienia żywności i rozpoczyna akcję przeciwdziałającą temu procederowi. Sprawdź, co zrobi nasz bohater i czy uda mu się zmienić złe nawyki ludzi!

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
48
Puzzle 1500 Psy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 Psy
Bluebird
Dostępny
10 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1500 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

55,70 zł
47,35 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,35 zł

1 osoba kupiła
49
Notatnik z o. Wenantym - w linie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik z o. Wenantym - w linie
Bratni Zew
Dostępny
13 szt.

Notatnik z cytatami ojca Wenantego Katarzyńca! Ozdobna oprawa, twarde wydanie i poręczny format ułatwią codzienną organizację, a znajdujące się na stronach notatnika myśli ojca Wenantego mogą stać się inspiracją do piękniejszego przeżycia każdego dnia. Notatnik w linie. O mądrości i wielkiej pobożności ojca Wenantego przekonuje się coraz więcej osób, a jego przykład pomaga rozwijać się i wzrastać w wierze wielu ludziom. Jak wszystkie inne produkty marki Fernando, notes został wyprodukowany w Polsce i odznacza się najwyższą jakością.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
50
Torba bawełniana, cytryna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba bawełniana, cytryna
Skona Ting
Dostępny
2 szt.

Ozdobna torba na ramię wykonana w 100% z ekologicznej bawełny. Wyprodukowana w Szwecji.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

1 osoba kupiła
51
Kto jest bez grzechu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto jest bez grzechu
Dostępny
13 szt.

Nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru Agnieszka Jeż opowiada wciągającą, duszną i nieoczywistą historię zwykłych ludzi i niezwykłych zbrodni. Znana czytelnikom ze znakomicie przyjętych Szańca i Odpłaty sierżant Wiera Jezierska, cholernie ambitna idealistka z misją, nie zawaha się odsłonić rodzinnych tajemnic. Ktoś w końcu musi to robić. Letni, senny spokój Giżycka zostaje zburzony przez zniknięcie młodej dziewczyny, a zaraz potem – niespodziewaną śmierć. Zaginiona Ewelina to tegoroczna maturzystka, wzorowa uczennica i córka doskonała. Denatem jest Nęcki, jej ojczym – z zawodu tirowiec, barwna postać uwikłana w działalność na granicy prawa. Sierżant Wiera Jezierska jest przekonana, że te dwie sprawy ściśle się ze sobą łączą. Policjantka zrobi wiele, by to udowodnić. Po swojej stronie ma nietypowych sprzymierzeńców i intuicję. Przeciw sobie – nie tylko tego, kto zabił, ale i całą miejscową obyczajowość. W Giżycku brudy pierze się we własnym domu, a o wstydliwych odstępstwach od normy należy milczeć. Przecież dobrze jest tak, jak jest. Nawet jeżeli sprawy kończą się brutalną śmiercią na żwirowisku. Dwie tragedie w jednej rodzinie? Los musiałby być wyjątkowo złośliwy. Albo miarka wreszcie się przebrała. Mimo oporu świadków, urwanych tropów i osobistych problemów Wiera dowie się, jak było naprawdę. Choćby miała złamać zasady. W końcu prawda wyjdzie na jaw. I nie będzie to piękny widok. Pulsująca stłumionymi emocjami proza Agnieszki Jeż sprawia, że tej książki nie da się odłożyć.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
52
Disney. Maskotka pluszowa Pluto, 25 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka pluszowa Pluto, 25 cm
Simba Toys
Dostępny
42 szt.

Maskotki pluszowe Disneya wykonane są z miękkiego materiału, wewnątrz znajduje się delikatny i lekki wypełniacz. Dzięki temu zabawki są miłe i przyjemne w dotyku, a dzieci uwielbiają się do nich przytulać. Wielkość zabawki: 25.0 cm

61,00 zł
54,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,10 zł

1 osoba kupiła
53
Puzzle 1000 elementów. Claude Monet, Pole maków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Claude Monet, Pole maków
Bluebird, 1000
Dostępny
10 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
54
Notatnik ozdobny 0026-04 BLOCK&MIRROR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik ozdobny 0026-04 BLOCK&MIRROR
Boncahier
Dostępny
2 szt.

Ekskluzywny notatnik ozdobny z lusterkiem wewnątrz hiszpańskiej firmy Boncahier. 144 strony, gładki.

24,60 zł
22,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,46 zł

1 osoba kupiła
55
Niewiarygodna szczęśliwość tego, co jest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewiarygodna szczęśliwość tego, co jest
Dostępny
8 szt.

Każdego dnia wiele sytuacji domaga się naszej reakcji... Czy proste bycie tutaj może nam w tym pomóc? Dla myślącego umysłu taka perspektywa jest naiwna i niedorzeczna... A jednak wszystkie genialne odpowiedzi narodziły się w ciszy i wewnętrznej przestrzeni... Odkryj magię rozwiązań, które płyną z serca i świadomości... Jon Bernie - doradca, uzdrowiciel i nauczyciel duchowy - rzuca więcej światła na ludzkie pragnienie znalezienia szczęścia, pokazując, jak nieświadome przekonania zniekształcają naszą percepcję i sprawiają, że cierpimy, tworząc napięcia w ciałach i umysłach. Z książki dowiesz się, jak uświadomić sobie te wzorce i jak zacząć rozplątywać kurczowo trzymane, negatywne koncepcje, które przysłaniają twoje istnienie żeby ostatecznie wyjść poza nie i rozjaśnić swoje doświadczenie oraz urzeczywistnić prawdziwe szczęście, wyzwolenie, pokój i spełnienie. Używając pełnego współczucia, skupionego na sercu podejścia, będziesz pracować ze swoimi wierzeniami i uczuciami, zamiast się im opierać, a także znajdziesz wskazówki i wartościowe wsparcie w poddaniu się prawdzie, „że nie zawsze musisz wiedzieć”. Nauczysz się również odprężać i żyć jako świadomość w swoim codziennym życiu. Co najważniejsze, odkryjesz to, czego szukałeś, a co tak naprawdę nigdy nie było poza twoim zasięgiem - coś, co rzeczywiście jest trudne do pojęcia dla myślącego umysłu: niewiarygodną szczęśliwość tego, co jest. „W naszej współczesnej kulturze, uczącej ciągłego kierowania uwagi na zewnątrz oraz materializmu skupionego na kupowaniu, jedzeniu i nawykowych zależnościach, Jon oferuje praktyczny podręcznik patrzenia do wewnątrz i poszukiwania odpowiedzi właśnie tamw środku. W dzisiejszym świecie, w którym każdy każdemu przerywa, Jon uczy jak słuchać. W cywilizacji, która szkoli, jak podążać za innymi, doradza, jak samodzielnie prowadzić siebie. Wreszcie w naszych społecznościach, które często są podzielone, pokazuje jak znaleźć połączenia i więzi poprzez miłość. W dwudziestym wieku Ram Dass podarował światu ważne dzieło Bądź tu i teraz. Jon daje Niewiarygodną szczęśliwość tego, co jest na dwudziesty pierwszy wiek. Przeczytaj tę książkę, a odmieni twoje życie”. - Richard Louis Miller, MA, PhD, właściciel Wilbur Hot Springs

59,00 zł
47,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

1 osoba kupiła
56
To jest mój Syn umiłowany. Pakiet Podręcznik część 1-2 + domownik dla klasy 2 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jest mój Syn umiłowany. Pakiet Podręcznik część 1-2 + domownik dla ...
Dostępny
8 szt.

Pakiet zawiera podręcznik do nauczania religii w klasie 2 szkoły podstawowej (część 1 i 2). Integralną częścią podręcznika jest Domownik przygotowany do pracy w domu z rodzicami. Numer podręcznika: AZ-12-01/18-WM-11/21 Numer programu: AZ-1-01/18 Data dopuszczenia: 05.07.2021 r.

39,00 zł
1 osoba kupiła
57
Karty pamiątkowe - Tatry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pamiątkowe - Tatry
Plan
Dostępny
11 szt.

Karty do gry z grafikami tatrzańskimi.

15,40 zł
11,99 zł

Rabat 22,1%
oszczędzasz 3,41 zł

1 osoba kupiła
58
Exost. Czołg kaskaderski zdalnie sterowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exost. Czołg kaskaderski zdalnie sterowany
Dumel Discovery, Exost
Dostępny
8 szt.

Czołg kaskaderski firmy Exost! Pokonaj wszystkie tereny z czołgiem kaskaderskim RC! Ten zdalnie sterowany pojazd może pokonywać różne nawierzchnie i wspinać się po wzgórzach i innych przeszkodach. Czołg RC ma mocne gąsienice, które pozwalają czołgowi bez wysiłku poruszać się do przodu. Możesz także użyć czołgu do fajnych akrobacji, takich jak przewroty, po których czołg kontynuuje jazdę po drugiej stronie! Wymaga baterii: 4 x AA (pojazd) oraz 2 x AAA (pilot)

125,99 zł
110,87 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 15,12 zł

1 osoba kupiła
59
Puzzle 1000 elementów. Wassily Kandinsky, Dominacja kreski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wassily Kandinsky, Dominacja kreski
Bluebird, 1000
Dostępny
11 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
60
Puzzle 1000 elementów. Leonardo Da Vinci, Ostatnia wieczerza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Leonardo Da Vinci, Ostatnia wieczerza
Bluebird, 1000
Dostępny
8 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 97 x 34 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
61
Mapa turystyczna Piwniczna Zdrój, Rytro i okolice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turystyczna Piwniczna Zdrój, Rytro i okolice
Dostępny
13 szt.

Skala: 1:50 000 Mapa papierowa Zawiera: - plan Piwnicznej i Rytra w skali 1:15 000, - mapkę centrum w skali 1:5000, - panoramę fotograficzną, - fragment mapy turystycznej Beskidu Sądeckiego, - z zaznaczonymi szlakami o charakterze lokalnym, szlaki rowerowe, konne. Na jednej stronie arkusza znajduje się mapa Piwnicznej Zdrój i Rytra w skali 1:15 000 oraz zbliżenie centrum miasta w skali 1:5000, na którym umieszczono ważniejsze ulice i miejsca. Niżej telefony miejsc noclegowych, zdjęcia z malowniczych i ciekawych miejsc oraz krótka charakterystyka tego terenu i panorama widokowa 360 z wieży na Eliaszówce. Na odwrocie znajduje się fragment mapy turystycznej "Beskid Sądecki" z zaznaczonymi szlakami o charakterze lokalnym, szlaki narciarskie, rowerowe, konne. Zaznaczone są granice Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

9,00 zł
8,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
62
Rainbow High. Winter Break. Green Fashion Doll, Jade Hunter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rainbow High. Winter Break. Green Fashion Doll, Jade Hunter
MGA
Dostępny
3 szt.

„Rainbow High” to nowoczesna marka modowych lalek, która pobudza wyobraźnię i zachęca do kreatywności. Dzięki Grit, Love, Action i Moxie (G.L.A.M) uczniowie Rainbow High łączą swoje wyjątkowe umiejętności twórcze i pracują razem, aby spełnić swoje nieograniczone marzenia dzisiaj. 6 oryginalnych Rainbow High Fashion Dolls przeszło zimową metamorfozę, aby mogły ruszać na stoki z przyjaciółmi. Każda modna lalka jest ubrana w charakterystyczny dla siebie kolor i ma swój własny, niepowtarzalny styl i niezbędny sprzęt zimowy. Zestaw zapewnia niekończącą się pomysłową zabawę w opowiadanie historii. Zestaw zawiera: • modną lalkę, • 2 kompletne stroje, • 2 pary butów, • akcesoria takie jak czapka, śniegowce, deskę snowboardową z działającymi wiązaniami, które zamieniają się w jedyny w swoim rodzaju stojak dla lalek o tematyce zimowej i grzebień do włosów. Ubierz lalkę, dopasowując modne ubrania, które zapewnią jej ciepło na stoku i poza nim. Lalka w pełni ruchoma. Możesz pozować i bawić się z nią na snowboardzie. Snowboard zamienia się również w stojak dla lalek. Jak myć włosy lalki Rainbow High? 1. Aby zachować ubrania swojej lalki przed zamoczeniem, zdejmij je lub przykryj ubranie ręcznikiem. 2. Zmocz włosy lalki całkowicie wodą. 3. Nałóż niewielką ilość szamponu lub mydła do naczyń, aby zmyć produkt. 4. Opcjonalnie: aby zmiękczyć włosy jeszcze bardziej, dodaj trochę odżywki, wmasuj palcami lub przeczesz włosy, a następnie spłucz. 5. Pozwól włosom całkowicie wyschnąć. 6. Włosy są gotowe do uczesania i stylizacji.

185,00 zł
173,90 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 11,10 zł

1 osoba kupiła
63
Art in Detail. 100 Masterpieces - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Art in Detail. 100 Masterpieces
Dostępny
4 szt.

Great works of art cannot be fully understood in a single encounter: to get the most out of modern art, it pays to revisit and reconsider, to reflect and to scrutinize in detail. It is also helpful to understand a work's context: what has gone before, what it may be reacting against or extending, how it embraces new technologies, and how it relates to contemporary thinking on such subjects as politics, sexuality, identity and the role of the artist. Art in Detail. 100 Masterpieces spotlights the finer points that even those in the know may miss, casting light upon minutiae that a quick glance will almost certainly fail to reveal. Expert commentary reveals the subtle internal details and technical tricks employed by the artist to achieve particular effects. The book also looks at the themes and external and personal factors influencing the creation of an artwork – everything from global political events, to groundbreaking movements such as Cubism, Abstract Expressionism and Pop, and even scientific and mathematical theories, which are often of great relevance. The book examines 75 works of modern art, from Vincent van Gogh's The Church at Auvers-sur-Oise, through Marcel Duchamp's The Bride Stripped Bare by her Bachelors, Even and Francis Bacon's Three Studies for a Crucifixion, to Jeff Koons's Triple Elvis and Theaster Gates's Face Over Time. Approaching each work as part of a tradition that links the oldest work of art to the most recent, it deftly charts the shift from the supremacy of artistic technique to the more recent dominance of the idea behind the artwork itself, as well as being an enlightening, entertaining and accessible guide to a wide range of modern art.

131,00 zł
1 osoba kupiła
64
Puzzle 1500 Ameryka Północna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 Ameryka Północna
Bluebird
Dostępny
14 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1500 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

55,70 zł
47,35 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 8,35 zł

1 osoba kupiła
65
Karnet B6 z kopertą, goździk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 z kopertą, goździk
Skona Ting
Dostępny
7 szt.

Stylowy karnet w formacie B6 z kopertą. Wyprodukowany w Szwecji.

10,99 zł
1 osoba kupiła
66
Barbie Kariera. DVF50 Lalka ratowniczka medyczna z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Kariera. DVF50 Lalka ratowniczka medyczna z akcesoriami
Barbie, Mattel
Dostępny
11 szt.

Pielęgniarka czy okulistka? Weterynarz, a może naukowiec? Farmerka czy mistrzyni wypiekania babeczek? Łyżwiarka? Ratowniczka? A może gwiazda pop? Odkrywaj różnorodne ścieżki kariery z Barbie! Lalki Barbie Kariera ubrane są w tematyczne stroje, typowe dla postaci i towarzyszą im dodatkowe akcesoria, które pomogą zwiększyć możliwości zabawy. Lalki Barbie Kariera ubrane są w tematyczne stroje, typowe dla danego zawodu, i towarzyszą im dodatkowe akcesoria, które pomogą zwiększyć możliwości zabawy. Każda lalka Barbie ma własny unikalny styl, a także typ sylwetki, kolor skóry, oczu i włosów, aby maksymalnie zwiększyć możliwości zabawy i inspirować. Tematycznie dobrane ubranka i akcesoria dodatkowo zachęcają do zabawy. W zestawie lalka w stroju służby ratunkowej, ze stetoskopem i torbą. Wymiary opakowania: 12.0 x 6.0 x 32.0 cm

61,10 zł
54,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,11 zł

1 osoba kupiła
67
Zapachowa świeczka, łubin, zapach róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapachowa świeczka, łubin, zapach róż
Skona Ting
Dostępny
5 szt.

Przepiękna zapachowa świeczka ozdobna z woskiem sojowym. Czas palenia około 40 godzin.

40,30 zł
38,29 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
68
Puzzle 1000 elementów. Walka miedzy karnawałem a postem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Walka miedzy karnawałem a postem
Bluebird, 1000
Dostępny
11 szt.

Bluebird przedstawia puzzle składające się z 1000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 68 x 48 cm.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
69
Superfarmer z Bocianem GRANNA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superfarmer z Bocianem GRANNA
Granna
Dostępny
84 szt.

Cóż to za przyjemny klekot dochodzi z Waszej farmy? To bociany założyły gniazdo na jej dachu. Ich obecność przynosi superfarmerom mnóstwo szczęścia, zatem nic dziwnego, że na famie zaczęły rodzić się bliźnięta. Wersja Superfarmer & Bocian to kolejna odsłona kultowej serii gier. Dzięki pomocy bociana wasze farmy będą rozwijać się jeszcze prężniej.Grę można łączyć z wersją SUPERFARMER & BORSUK oraz SUPERFARMER & KOZA.

113,40 zł
107,73 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,67 zł

1 osoba kupiła
70
Disney. Maskotka pluszowa Mickey, 35 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney. Maskotka pluszowa Mickey, 35 cm
Simba Toys
Dostępny
16 szt.

Maskotki pluszowe Disneya wykonane są z miękkiego materiału, wewnątrz znajduje się delikatny i lekki wypełniacz. Dzięki temu zabawki są miłe i przyjemne w dotyku, a dzieci uwielbiają się do nich przytulać. Wielkość zabawki: 35.0 cm

69,70 zł
62,73 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,97 zł

1 osoba kupiła
71
Patchwork i quilt od podstaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patchwork i quilt od podstaw
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

„Kiedy cztery lata temu wydawałam książkę o patchworkach i quiltach, nie spodziewałam się, że tak wiele osób ulegnie czarowi łączenia łatek i pikowania. Okazuje się, że coraz więcej miłośników tej techniki pragnie poszerzać wiedzę na jej temat, i moja książka doczekała się właśnie drugiego wydania. Jest szyta na polską miarę: w naszym kraju patchwork nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach anglosaskich i potrzebny był »elementarz« zawierający podstawowe informacje na jego temat – szczegółowy opis wszystkich metod, które ułatwią i przyspieszą pracę, i sprawią, że jej efekt będzie po prostu wspaniały. • Co zrobić, żeby paski po zszyciu były idealnie równe, kwadraty spotykały się dzióbek w dzióbek, a trójkąty pozostały naprawdę trójkątne? • Jak zszywać bardziej skomplikowane kształty łatek? • Co to jest kanapka patchworkowa? • Do czego przydaje się stopka krocząca? Odpowiedź na te i inne pytania można znaleźć w niniejszej książce. Potem będzie jeszcze potrzebna odrobina praktyki i wszystko pójdzie szybko i sprawnie. Czego życzę z całego zafascynowanego patchworkiem serca.” – Marzena Krzewicka

49,90 zł
36,43 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

1 osoba kupiła
72
Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację ROL. 04 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację...
Dostępny
51 szt.

Książka zawiera 4 przykładowe testy etapu teoretycznego oraz 4 zadania egzaminacyjne etapu praktycznego. Autorzy przygotowali publikację zgodnie z nową kwalifikacją ROL.04 Prowadzenie produkcji rolniczej. Każdy test kończy się kluczem wraz z odpowiedziami. Do każdego zadania praktycznego zostały opracowane przykładowe rozwiązania. Zbiór zadań ROL.04. to pozycja niezbędna dla uczniów przygotowujących się do egzaminu zawodowego na nowych zasadach.Wydaliśmy także: Zbiór zadań przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację ROL.10. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej.Wydajemy także poradniki z różnych dziedzin życia. Wszystkie informacje o nich znajdziesz na stronie: www.chcerobiemam.pl.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

1 osoba kupiła
73
Karty korekcyjno-kompensacyjne. Część 1, dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty korekcyjno-kompensacyjne. Część 1, dla uczniów ze specjalnymi po...
Dostępny
25 szt.

Publikacja adresowana jest do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - z niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością sprzężoną, autyzmem, dysleksją oraz innymi deficytami rozwojowymi. Przeznaczona jest do stosowania jako pomoc dydaktyczna w placówkach edukacyjnych, a także podczas pracy w domu jako materiał pomocniczy dla rodziców. Może być wykorzystywana na wszystkich etapach edukacji: w przedszkolach (masowych i specjalnych), klasach integracyjnych, oddziałach edukacyjno-terapeutycznych oraz podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

45,00 zł
37,35 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

1 osoba kupiła
74
Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odwyk mentalny. Pięć kroków do lepszej codzienności
Dostępny
229 szt.

Erik Bertrand Larssen to najsłynniejszy trener mentalny w Norwegii, który odniósł olbrzymi sukces również jako autor książek i wykładowca. Pracuje z gwiazdami sportu i z ludźmi biznesu, ale także z zupełnie zwyczajnymi kobietami i mężczyznami, którym pomaga stawać się lepszymi wersjami samych siebie. Ta książka opowiada o tym, jak stworzyć sobie wspaniałą codzienność, niezależnie od punktu wyjścia. Autor szczerze i otwarcie mówi o własnych porażkach, wyjaśniając, jak każdy z nas - na drodze drobnych zmian i korekt - może stać się zwycięzcą we własnym życiu. Erik Bertrand Larssen był zawodowym żołnierzem, służył w wojskach specjalnych, ukończył też studia ekonomiczne. Został odznaczony medalem za zasługi dla obronności kraju. Od niemal piętnastu lat motywuje ludzi w Norwegii i poza jej granicami do wprowadzania zmian w swoim życiu. Jego wcześniejsze książki: Bez litości, Hell week oraz Tu i teraz, zostały przetłumaczone na trzynaście języków i sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

75
Dźwięk spadających łez - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dźwięk spadających łez
Dostępny
100 szt.

Noc, podczas której diabeł opętał Detroit, naznaczyła Lukasa na zawsze. Właśnie wtedy, będąc małym chłopcem, uczestniczył w wydarzeniach, których nigdy nie powinien był nawet oglądać. Zmanipulowany, z niemającym już dla kogo bić sercem, utracił cząstkę siebie. Tak narodził się Silent. Milczący chłopak, którego jedyną siłą były... marzenia. Prozaiczne, lecz dla niego, otulonego obojętnością, nieosiągalne. Pragnął normalności, czystej pościeli, dobrej dziewczyny chcącej wysłuchać tego, co ma do powiedzenia. Chciał wzbić się w powietrze, wysoko, ponad otaczającą go beznadzieję. Marzenia te były jego przetrwaniem. Ostatnią płozą ratunku. Kiedy wreszcie wiatr zaczyna mu sprzyjać, wiejąc w plecy, a nie w oczy, Lukas zyskuje wiarę w odmianę losu. Ten jednak bywa przewrotny. Jedynie bezgraniczne braterstwo i pełna zrozumienia miłość mogą przywrócić dawno utraconą równowagę. Tylko czy uczucie do dziewczyny może dodać skrzydeł, a przyjaźń nauczyć latać? Wsłuchaj się w ciszę i usłysz zaklęty w krystalicznych kroplach dźwięk? Dźwięk spadających łez.

38,90 zł
33,07 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,83 zł

76
Tylko jedna noc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko jedna noc
Dostępny
16 szt.

Jess Ryder, autorka porywających Wszystkich moich kłamstw, powraca z kolejnym elektryzującym thrillerem. Ta książka przykuje was do fotela, zaskoczy i napełni paranoiczną nieufnością do każdego z bohaterów. Ktoś obserwował Amber z daleka. Ktoś, kto jej nienawidzi i zazdrości. Amber i George to świeżo upieczeni rodzice w kryzysie. Ona bardzo pragnęła dziecka, ale macierzyństwo ją przytłacza. Kiedy oboje postanawiają na jedną noc zostawić siedmiomiesięczną córkę pod opieką siostry Amber, dziewczynka znika z łóżeczka... Teraz już nic nie będzie takie jak przedtem. Nakręca się spirala tajemniczych, niepokojących wydarzeń. Jeśli dziecko się nie znajdzie, Amber nie wybacz siostrze i mężowi, który namówił ją na weekendowy wypad. Tylko czy ona sama jest bez winy...? Młoda matka ma pewien sekret, dotychczas dobrze skrywany – czy to możliwe, że ktoś jeszcze zna prawdę i chce ją zmusić do zapłaty za kłamstwo?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

77
Zamiana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamiana
Dostępny
1453 szt.

Leena jest za młoda, żeby tkwić w miejscu. Eileen jest za stara, żeby zaczynać od nowa. Może nadszedł czas na ZAMIANĘ… Leena, która kompletnie nawaliła podczas ważnej prezentacji, jest zmuszona do dwumiesięcznego urlopu. Choć od dawna skupiała się wyłącznie na pracy, perspektywa wolnego czasu wcale jej nie cieszy. Jej porzucona przez męża babcia, Eileen, postanawia znaleźć sobie towarzysza. Niekoniecznie na całe życie – zadowoli się wieczorami… czy raczej nocami. Niestety, w najbliższej okolicy nie ma odpowiednich kandydatów. Leena wpada na genialny pomysł: zamienią się na dwa miesiące. Babcia wprowadzi się do jej mieszkania w Londynie, a ona spędzi ten czas w wiejskim domu Eileen. Lecz upragniony spokój na wsi zakłóca Leenie pewien przystojny nauczyciel, a kipiący energią Londyn i randki online stanowią dla Eileen nie lada wyzwanie. Czy ta prosta zamiana naprawdę będzie taka prosta? Co znajdą, jeśli zaczną żyć zupełnie innym życiem niż dotychczas? Zabawna i czarująca powieść autorki bestsellerowych Współlokatorów.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

78
W drogę! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W drogę!
Dostępny
5809 szt.

Kierunek? Miłość! Najnowsza powieść autorki bestsellerowych Współlokatorów. Mały samochód pełen dużych dylematów. Przygotuj się na jazdę bez trzymanki! To miała być miła podróż do Szkocji na ślub przyjaciółki. Trochę długa, bo licząca 600 kilometrów, ale Addie i Deb dobrze się do niej przygotowały, miały zapas przekąsek i specjalnie na tę okazję przygotowaną playlistę. Kiedy jednak dzień wyjazdu zaczął się od stłuczki z samochodem, który prowadził Dylan, były partner Addie, stało się jasne, że ta podróż nie będzie należała do udanych. Zwłaszcza że w dalszą drogę na ślub muszą ruszyć wspólnie. Co może być gorszego od utknięcia na wiele godzin w wypchanym po brzegi mini cooperze ze spragnioną przygód siostrą, wciąż przystojnym, ale znienawidzonym ex, jego denerwującym kumplem i trochę dziwnym gościem z Facebooka zabranym na doczepkę? W małym samochodzie pełnym bagaży i tajemnic oprócz wielu kilometrów pasażerom przyjdzie również pokonać skrywane urazy, frustrację, gniew, a przede wszystkim skonfrontować się z przeszłością. Ale być może również zdecydować o przyszłości… No to… w drogę!

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

79
Mały miś nie chce spać. Duży format - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały miś nie chce spać. Duży format
Dostępny
62 szt.

Mały miś rośnie i co dzień uczy się czegoś nowego... Wszystkim dzieciom, które chciałyby poznać jego przygody, polecamy krótkie, ciepłe i pouczające historyjki. Kartonowe książeczki są bezpieczne w użyciu i trwałe.

13,99 zł
11,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 2,00 zł

80
Janek i tata. Pożar w stadninie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Janek i tata. Pożar w stadninie
Dostępny
25 szt.

Janek i jego tata to ratownicy świata, i to nie byle jacy! Należą do prastarego rodu Witeziów, mają supermoce, kochają nowe technologie i poradzą sobie z każdym problemem... Choć po drodze zawsze zaliczą kilka przygód. Tym razem lekko tylko przemądrzały Janek i jego nieco gapowaty tata muszą uratować z pożaru źrebną klacz. Czy to się uda? I czy przypadkiem nie będą potrzebować nieco pomocy? „Janek i tata” to skrząca się humorem seria krótkich powieści przygodowych, przeznaczonych do czytania z rodzicami lub samodzielnie.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

81
Janek i tata. Na dachu świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Janek i tata. Na dachu świata
Dostępny
15 szt.

Janek i jego tata to Ratownicy Świata, i to nie byle jacy! Należą do prastarego rodu Witeziów, mają supermoce, kochają nowe technologie i poradzą sobie z każdym problemem... A w każdym razie spróbują! Tym razem będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich możliwości – i Himalajów – by uratować alpinistę. Czy im się to uda? I czy ktoś przyjdzie im na pomoc? Sprawdźcie sami! „Janek i tata” to skrząca się humorem seria krótkich powieści przygodowych, przeznaczonych do czytania z rodzicami lub samodzielnie.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

82
Bez powrotu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez powrotu
Dostępny
6 szt.

Bywa tak, że morderca nie czuje wyrzutów sumienia. Wtedy rachunek musi zapłacić ktoś inny. Jessica Shaw, porywcza, nieustraszona detektywka znana czytelnikom z doskonałych thrillerów We mgle i Ukryte, powraca z nowym śledztwem. Tym razem w kalifornijskiej Venice Beach. Pustynia kryje w sobie wiele tajemnic – między innymi prawdę o tym, co się przydarzyło Laurie Simmonds, młodej, obiecującej artystce. Jej van, pełen obrazów, został znaleziony przy odludnej autostradzie. Policja wykluczyła zabójstwo. Do akcji wkraczają detektywka Jessica Shaw i jej nowy partner Matt. Śledztwo nie będzie należało do prostych. Wygląda na to, że Laurie była tylko najnowszą z serii ofiar nieuchwytnego porywacza (a może jednak mordercy?). Inne potencjalne ofiary to Amanda, amatorka biurowych romansów, oraz Mallory, zmęczona życiem gospodyni domowa w średnim wieku. Tylko dlaczego bliscy i znajomi zaginionych kobiet wydają się tak mało zainteresowani ich powrotem? Jessica będzie musiała zmierzyć się z wykrętami, złudzeniami i pospolitymi kłamstwami, by dotrzeć do ponurej prawdy. A ta okaże się tyleż gorzka, co zaskakująca. Ten klimatyczny, niepokojący thriller na długo zostanie ci w pamięci. Lojalność może być początkiem zbrodni. A przeszłość jest wystarczającym oskarżeniem. Kluczem do rozwiązania zagadki okaże się człowiek, który zmienia tożsamości jak rękawiczki. Tylko on wie, co łączyło ze sprawą Deę Morgan, samotną matkę po przejściach, która trzydzieści lat temu rozpłynęła się bez śladu w tej okolicy. Tak samo jak teraz Laurie. Jessica Shaw może popsuć sprawcy szyki. Kłopot w tym, że kimkolwiek on jest, czekał na swoją szansę bardzo długo i... nie ma nic do stracenia.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

83
Mrok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mrok
Dostępny
8 szt.

Jeden trup. Trzynaścioro podejrzanych. Dwadzieścia cztery godziny zupełnych ciemności. Brytyjska pisarka debiutuje w roli autorki thrillerów. Historia jest elektryzująca, zapiera dech w piersiach i mrozi krew w żyłach – całkiem dosłownie, bo rzecz dzieje się wśród lodowych bezkresów Antarktydy. Mroczna atmosfera osaczenia i nieufności wzmagana przez nieprzyjazną, nieubłaganą przyrodę. Lekarka Kate rzuca wszystko i wyjeżdża na placówkę naukową położoną wśród wiecznych śniegów Antarktydy, by zapomnieć o tym, co ją dręczy. Tymczasem jej nową codziennością staje się klaustrofobiczna groza. Jaki los tak naprawdę spotkał Jeana-Luca, poprzednika Kate? Czy ludzie, z którymi ma spędzić najbliższe miesiące, są tymi, za których się podają? Niedopowiedzenia unoszą się w powietrzu. Pośród zimowych ciemności i zabójczo niskich temperatur splotą się losy trzynastu osób. A każda z nich skrywa własną tajemnicę. Ktoś tu wie więcej, niż okazuje. Ktoś zachowuje pozory. Aż do samego końca. Im więcej pytań kobieta zadaje, tym bardziej robi się niebezpiecznie, zarówno dla niej, jak i dla pozostałych członków załogi. Czy Kate wystarczy odwagi, gdy z mroku wyłoni się morderca?

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

84
Święta z przyjaciółmi, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święta z przyjaciółmi, DVD
Nicol Paone, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.09

Malin Åkerman („Watchmen. Strażnicy”, „Narzeczony mimo woli”), Kat Dennings („Thor”) oraz Jane Seymour („Doktor Quinn”) w nowej produkcji króla komedii Bena Stillera. Przygotujcie się na święta, jakich jeszcze nie widzieliście... Święto Dziękczynienia to wymarzona okazja na spotkanie z najbliższymi. To zwykle czas pełen spokoju, rodzinnych chwil, miłości i tradycji – ale nie tym razem! To, co szykują Molly i Abbey przekroczy najśmielsze oczekiwania. Do akcji wkroczy też niezwykle charyzmatyczny Jeff oraz kilku bardzo ekscentrycznych gości. Szykuje się wieczór pełen romansów i eksperymentalnych używek. Przygotujcie się na potężną dawkę rozbrajającego humoru i karuzelę arcydziwnych zjawisk.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

85
Okrutnie brzydcy i źli, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okrutnie brzydcy i źli, DVD
Scott Wiper, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Vinnie Jones („Przekręt”, „Porachunki”), Malcolm McDowell („Mechaniczna pomarańcza”, „Gorący temat”) oraz Ron Perlman („Synowie Anarchii”, „Hellboy”) w gangsterskim thrillerze o wielkich przekrętach, przestępczym kodeksie i zemście ważniejszej niż wszystko. Szef londyńskiej mafii Harris (Malcolm McDowell) planuje inwestycje w sektorze naftowym. W tym celu wysyła swoją prawą rękę, Neelyna (Vinnie Jones), do Wirginii. To oczywiście oficjalna wersja. Nieoficjalnie celem jest wypranie dużej ilości brudnych pieniędzy. Jednak interesy z miejscowym nafciarzem (Ron Perlman) nie idą po ich myśli. Gdy dziewczyna Neelyna znika w niewyjaśnionych okolicznościach, ten poprzysięga zemstę – niezależnie od zdrowego rozsądku i konsekwencji. Od tej pory zmieniają się reguły gry.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

86
Koniec. Baśń o mieście, w którym zawsze pada deszcz i skończył się świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koniec. Baśń o mieście, w którym zawsze pada deszcz i skończył się świ...
Dostępny
111 szt.

Młoda barmanka pewnego dnia znika bez słowa wyjaśnienia. Podobno pojechała do Bydgoszczy. Jej śladem, niezależnie od siebie, wyruszają trzy osoby: jej najlepsza przyjaciółka, platonicznie zakochany w niej mężczyzna oraz ksiądz, który chce pomóc babci dziewczyny. Chaotycznie krążą po ulicach miasta, próbując wpaść na jakikolwiek trop zaginionej. Ich wędrówka z każdą chwilą przybiera coraz bardziej fantasmagoryczny charakter, przeszłość każdego z bohaterów wraca, miesza się z teraźniejszością. Na ich drodze stają surrealistycznie postacie, miejsca, wydarzenia. A za nimi, krok w krok podąża Szatan...

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

87
Był sobie piłkarz... Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Był sobie piłkarz... Część 2
Dostępny
59 szt.

Oto druga odsłona intrygujących opowieści o polskich piłkarzach, którzy podbijali serca kibiców, a na co dzień nierzadko zmagali się z problemami trudniejszymi niż boiskowy przeciwnik. Nie jest to prosta książkowa kontynuacja. Każdy rozdział to zamknięta opowieść, więc po lekturze drugiej części można i warto sięgnąć po część pierwszą. Bohaterami są zawodnicy z różnych piłkarskich epok, od czasów przedwojennych aż po okres wolnej Polski. I znowu mamy czterdzieści dynamicznych narracji. Nie ma miejsca na dłuższy oddech, bo każda historia toczy się w tempie godnym energetycznego meczu, od którego nie wolno odrywać wzroku. Nie ma również mowy o powielaniu schematu – historie się różnią, ponieważ stoją za nimi nieprzeciętni sportowcy oraz ludzie z wadami i zaletami. Nie wszyscy brylowali w reprezentacji Polski, ale mieli lojalną publiczność, dla której byli ważni i rozpalali emocje. Każdy zasłużył na to swoim talentem i pasją do futbolu, choć zwykle droga na własny piłkarski szczyt była kręta i wysypana ostrymi kamieniami. Każdy piłkarz to historia zasługująca na osobną interesującą książkę. Tutaj mamy czterdzieści wciągających, skondensowanych, a przez to jeszcze bardziej zdynamizowanych futbolowych opowieści. Jest jak w dobrym piłkarskim meczu – akcja goni akcję! Dobór piłkarzy nie był oczywisty, tak jak nieoczywiste są ich kariery. Jest tu miejsce dla medalistów mistrzostw świata, mistrzów olimpijskich, ale także dla zawodników, którzy w najlepszym wypadku ledwie otarli się o kadrę narodową. Ich piłkarskie losy fascynująco łączyły się z ważnymi życiowymi decyzjami, nierzadko dramatycznymi i nieodwołalnymi. Opisywani zawodnicy reprezentują kluby rozsiane po całej Polsce i pochodzą z różnych epok – od czasów przedwojennych, aż do momentu, kiedy upadał mur berliński. Wszyscy mają wspólny mianownik – ich historie są warte poznania lub odkrycia w innym wymiarze. Autor z wieloma bohaterami rozmawiał osobiście, a gdy było to niemożliwe, próbował kontaktować się z ludźmi, którzy na ich temat mieli coś ważnego do powiedzenia, analizował ważne fakty z biografii i starał się je na nowo interpretować. Antoni Bugajski, urodzony w Limanowej. Ukończył filologię polską na Uniwersytecie Wrocławskim. Dziennikarski wychowanek krakowskiego „Tempa”, od 1998 roku w „Przeglądzie Sportowym” i przez kilka lat szef działu piłka nożna. Współautor albumu Biało-czerwone mundiale (2006), nominowany razem z Pawłem Rusieckim do nagrody Grand Press (2006) za cykl artykułów pt. „Lista Fryzjera”.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

88
Klechdy sezamowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klechdy sezamowe
Dostępny
42 szt.

Opowieści, na których wychowały się pokolenia Polaków. Walczący z przebiegłym czarnoksiężnikiem książę Firuz Szach, skromny Ali Baba i jego sprytna niewolnica Morgana czy zakochany w Badrulbudurze Aladyn to tylko niektórzy bohaterowie tych przepięknych opowieści. Opowieści, w których szara rzeczywistość miesza się z magią, w których zwykłe wyprawy zamieniają się w niesamowite, barwne przygody i w których nagrodą za trudy jest zawsze spełnienie marzeń. A marzenia – o szczęściu, bogactwie, zdrowiu, miłości – to skarb największy ze wszystkich. I przez wszystkich upragniony.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

1 osoba kupiła
89
Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa, wydanie 2
Dostępny
11 szt.

Jest wiele powodów, dla których warto nabyć i przeczytać książkę Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa. Przede wszystkim to interdyscyplinarna wiedza o powikłaniach zatorowo-zakrzepowych, przydatna zwłaszcza w dobie pandemii COVID-19. Twórcami publikacji są wybitni redaktorzy naukowi i autorzy, wywodzący się z zespołu Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, będącego jednym z najlepszych ośrodków w Polsce specjalizujących się w diagnostyce i leczeniu żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej, jak również specjaliści z innych ośrodków. Ogromnym atutem książki jest jej wartość merytoryczna. Bardzo ważny jest w niej aspekt praktyczny: autorzy opisują strategie diagnostyczne i terapeutyczne, profilaktykę, leczenie w ostrej fazie i opiekę nad pacjentem po ostrej zatorowości płucnej. Podejmują takie tematy, jak: patofizjologia ŻChZZ, historia naturalna choroby, ocena ciężkości zatorowości płucnej, rozpoznawanie ŻChZZ, ocena rokowania w ostrej zatorowości płucnej, leczenie w fazie ostrej, leczenie przewlekłe i wtórna prewencja, przewlekła opieka nad pacjentem po ostrej zatorowości płucnej, profilaktyka pierwotna ŻChZZ, zakrzepowe zapalenie żył powierzchownych, zespół pozakrzepowy, niezakrzepowa zatorowość płucna, zagadnienia szczególne, czyli sytuacje najczęściej występujące w praktyce lekarzy, i kierunki dalszych badań. Publikacja zawiera wiele cennych informacji interesujących dla lekarzy praktyków i studentów medycyny, a także dla osób, dla których choroba ta jest wyzwaniem naukowym.

99,00 zł
90
Kendama - Zabawka zręcznościowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama - Zabawka zręcznościowa
Tactic
Dostępny
154 szt.

Sprawdź swoją zręczność i poczucie równowagi z Kendamą! Wyrzuć piłeczkę w powietrze i spróbuj złapać ją z powrotem na słupek. Wykaż się pomysłowością i wymyśl też własne zabawy z Kendamą! Zabawka dla 1 osoby w wieku 8+.

104,50 zł
85,69 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 18,81 zł

91
Atelier spiczastych kapeluszy Tom 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atelier spiczastych kapeluszy Tom 8
Dostępny
43 szt.

Po przygodzie w Wielkim Audytorium Koko wraz z przyjaciółkami wraca do atelier. Na miejscu czeka na nie Tartar, wnuk właściciela sklepu z przyborami magicznymi. Przybył, by prosić dziewczęta o pomoc w prowadzeniu stoiska podczas Festynu Srebrnej Nocy – magicznego święta, na które przybywają czarodzieje z całego świata. Przygotowania ruszają pełną parą, a kiedy Koko razem z Tartarem odwiedza Karn, ponownie spotyka chłopca, któremu kiedyś uratowała życie. Czy można zignorować raz dostrzeżone cierpienie?

27,90 zł
24,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,35 zł

92
Skrzat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,99 zł
16,40 zł

Rabat 59,0%
oszczędzasz 23,59 zł

93
Basen 90x30 Smart Jasnoszary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen 90x30 Smart Jasnoszary
MISIOO
Dostępny
30 szt.

Wymiary: Średnica: 90 cmWysokość: 30 cmGrubość ścianki: 4 cmGrubość dna: 1,5 cm

246,90 zł
222,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 24,69 zł

94
Model Quickbuild Challenger Tank Desert - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
64,90 zł
60,36 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,54 zł

95
Model Quickbuild Ford F-150 Raptor - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model Quickbuild Ford F-150 Raptor
Airfix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

72,90 zł
67,80 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,10 zł

96
PAW PATROL / PSI PATROL Moto Pups Motopieski Pojazd motocykl mix 6 wzorów 6059253 p6 Spin Master - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PAW PATROL / PSI PATROL Moto Pups Motopieski Pojazd motocykl mix 6 wzo...
Spin Master, Psi Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Pędź na ratunek z Psim Patrolem i pojazdami Moto Pups Deluxe! Unikalne motocykle każdego szczeniaka mają autentyczną grafikę i detale, duże koła i funkcję cofania, która pozwala jeździć na jednym kole! Przejedź się na jednym kole z luksusowym pojazdem swojego pupila! Wypchnij motocykl do tyłu i patrz, jak jedzie — pojazd pędzi do przodu i pędzi na ratunek! Wymiary opakowania: 22,5 x 8,5 x 23 cm Wiek: 3+

51,90 zł
46,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,19 zł

97
Pratique conjugaison B1/B2 książka + rozwiązania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pratique conjugaison B1/B2 książka + rozwiązania
Niedostępny
Brak

Pratique conjugaison B1/B2 książka + rozwiązaniaKsiążka do nauki odmian czasowników dla młodzieży i dorosłych na poziomie B1 / B2.Książka Pratique conjugaison B1 / B2 jest podzielona na 13 rozdziałów, traktowanych w sposób progresywny.W książce znajdziemy m.in.:-Zasady: wskazówki jak odmieniać czasowniki w danym czasie, trybie..-500 ćwiczeń : wprowadzenie, użycie, sprawdzenie,-testy podsumowujące,-rozwiązania do ćwiczeń

74,90 zł
Powiadomienie
98
GIOhydro light. Nawilżacz powietrza z podświetleniem, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GIOhydro light. Nawilżacz powietrza z podświetleniem, zielony
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Odetchnij spokojnie z nawilżaczem GIOhygro Light Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem GIOhygro Light to propozycja dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i skuteczność. Nawilżacz dzięki falom ultradźwiękowym rozbija cząstki wody i wytwarza przyjemną chłodną mgiełkę wodną. Łatwy w użyciu, steruje się nim za pomocą dwóch przycisków na panelu dotykowym. Pierwszy przycisk odpowiada za ustawienia nawilżania: dostępne są dwa tryby: ciągły i pulsacyjny. Drugi przycisk odpowiada za natężenie światła, które można ustawić w czterech trybach. Cicha praca urządzenia sprawia że możesz używać go wszędzie: na biurku podczas pracy, w pokoju dziecięcym, oglądając film lub śpiąc. Jest niezwykle wydajny. Zbiornik o pojemności 600ml wystarcza aż na 15 godzin pracy nawilżacza. Gdy woda się skończy poinformuje Cię o tym alarm dźwiękowy po którym automatycznie wyłączy się nawilżacz. Antypoślizgowa powierzchnia zapewni stabilne używanie urządzenia. Poczuj delikatną bryzę natury... Atrakcyjny wygląd oraz dostępność w trzech kolorach sprawia, że będzie pasował do każdej aranżacji pomieszczenia. Dzięki różnemu stopniu natężenia światła możesz stworzyć w pomieszczeniu idealny klimat zarówno do pracy jak i relaksu. Wykonany z dbałością o każdy szczegół z wysokiej klasy materiałów. Dzięki wyświetlanemu poziomowi naładowania baterii zawsze będziesz wiedzieć na ile czasu może działać nawilżacz. Po pełnym naładowaniu w zależności od trybów pracy może działać od 4 do 8 godzin. Ładowany jest kablem USB-C, który dołączony jest do opakowania wraz z wymiennym filtrem, aby jeszcze dłużej cieszyć się idealnie nawilżonym powietrzem. Cechy produktu: • pojemność zbiornika na wodę: 600 ml, • cicha praca – max. 38 dB, • panel dotykowy – łatwa obsługa, • cztery tryby podświetlenia, • dwa tryby pracy nawilżacza, • do 8 godzin pracy na naładowanej baterii, • ładowanie za pomocą kabla USB-C. Wymiary produktu: 11.2 x 11.2 x 14.1 cm

183,90 zł
163,67 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 20,23 zł

99
GIOhydro light. Nawilżacz powietrza z podświetleniem, biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
GIOhydro light. Nawilżacz powietrza z podświetleniem, biały
Innogio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Odetchnij spokojnie z nawilżaczem GIOhygro Light Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem GIOhygro Light to propozycja dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i skuteczność. Nawilżacz dzięki falom ultradźwiękowym rozbija cząstki wody i wytwarza przyjemną chłodną mgiełkę wodną. Łatwy w użyciu, steruje się nim za pomocą dwóch przycisków na panelu dotykowym. Pierwszy przycisk odpowiada za ustawienia nawilżania: dostępne są dwa tryby: ciągły i pulsacyjny. Drugi przycisk odpowiada za natężenie światła, które można ustawić w czterech trybach. Cicha praca urządzenia sprawia że możesz używać go wszędzie: na biurku podczas pracy, w pokoju dziecięcym, oglądając film lub śpiąc. Jest niezwykle wydajny. Zbiornik o pojemności 600ml wystarcza aż na 15 godzin pracy nawilżacza. Gdy woda się skończy poinformuje Cię o tym alarm dźwiękowy po którym automatycznie wyłączy się nawilżacz. Antypoślizgowa powierzchnia zapewni stabilne używanie urządzenia. Poczuj delikatną bryzę natury... Atrakcyjny wygląd oraz dostępność w trzech kolorach sprawia, że będzie pasował do każdej aranżacji pomieszczenia. Dzięki różnemu stopniu natężenia światła możesz stworzyć w pomieszczeniu idealny klimat zarówno do pracy jak i relaksu. Wykonany z dbałością o każdy szczegół z wysokiej klasy materiałów. Dzięki wyświetlanemu poziomowi naładowania baterii zawsze będziesz wiedzieć na ile czasu może działać nawilżacz. Po pełnym naładowaniu w zależności od trybów pracy może działać od 4 do 8 godzin. Ładowany jest kablem USB-C, który dołączony jest do opakowania wraz z wymiennym filtrem, aby jeszcze dłużej cieszyć się idealnie nawilżonym powietrzem. Cechy produktu: • pojemność zbiornika na wodę: 600 ml, • cicha praca – max. 38 dB, • panel dotykowy – łatwa obsługa, • cztery tryby podświetlenia, • dwa tryby pracy nawilżacza, • do 8 godzin pracy na naładowanej baterii, • ładowanie za pomocą kabla USB-C. Wymiary produktu: 11.2 x 11.2 x 14.1 cm

183,90 zł
163,67 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 20,23 zł

100
Wiktor i piraci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiktor i piraci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Wiktor i Tymek jadą nad morze i spędzają wspaniały, pełen przygód dzień na plaży. W pewnej chwili wiatr porywa latawiec razem z Tymkiem. Czy Wiktor uratuje przyjaciela?

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

Wróć do góry