hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.08.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 28 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Po prostu mów! Język niemiecki bez gramatyki (Kamil Mykowski), na drugim Piercing (Ryo Murakami). Kolejny produkt to Mistrz. Tadeusz "Teddy" Pietrzykowski (Eleonora Szafran) oraz Wizarding World. Harry Potter. Interaktywna Hedwiga (Spin Master).
1
Po prostu mów! Język niemiecki bez gramatyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Po prostu mów! Język niemiecki bez gramatyki
Dostępny
12 szt.

Po prostu mów! Nie jest kolejną publikacją, która kusi iluzją łatwej i przyjemnej nauki w krótkim czasie. Kamil Mykowski prowadzi ucznia do konkretnie zdefiniowanego celu, jakim jest komunikacja w języku niemieckim. Zmierza do niego, wykorzystując wzięte z życia przykłady oraz typowe struktury gramatyczne. Dodatkowe wskazówki i wyjaśnienia w postaci odwołań do języka angielskiego stanowią cenną pomoc dla osób, dla których niemiecki jest drugim językiem obcym. Powtórkowy charakter książki można docenić, nie tylko mając w planach zdanie egzaminu lub uzyskanie certyfikatu taka forma przypomnienia wiedzy (np. przed testem poziomującym) może także przynieść efekty podczas prób odświeżenia znajomości niemieckiego we własnym zakresie. Służą temu również wskazówki dotyczące korzystania ze słowników i źródeł internetowych. Unikanie hermetycznej terminologii i przejrzysta struktura mogą się okazać argumentami trafiającymi do dorosłych kursantów lub uczniów, którzy już nie operują pojęciami językoznawczymi w zakresie wymaganym np. w trakcie nauki języka w szkole średniej.

42,00 zł
29,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,60 zł

9 osób kupiło
2
Piercing - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piercing
Dostępny
178 szt.

Z pozoru Masayuki Kawashima jest szczęśliwym mężem i ojcem. Ale gdy staje nad łóżeczkiem dziecka ze szpikulcem do lodu w ręku, zadaje sobie pytanie: czy byłbym zdolny pchnąć? Odpowiedź wcale nie jest dla niego oczywista. Aby powstrzymać to obezwładniające go uczucie, Masayuki postanawia przeprowadzić niezwykły plan. Chiaki Sanada nocami pracuje jako call girl, a dni spędza otumaniona tabletkami nasennymi. Jedno i drugie to dla niej zasłona dymna, mechanizm obronny, aby stać się kimś innym, nie myśleć i nie śnić najgorszych koszmarów. Gdy wyrwana z błogiej drzemki zostaje wezwana do biznesowego hotelu, nie wie jeszcze, w co właśnie zostaje wplątana. Piercing wciąga jak thriller i przeraża jak opowieść true crime. To historia o demonach przeszłości i spustoszeniu, jakie w psychice dorosłych ludzi sieje przemoc, której doświadczyli w dzieciństwie.

43,00 zł
33,11 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

8 osób kupiło
3
Mistrz. Tadeusz "Teddy" Pietrzykowski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mistrz. Tadeusz "Teddy" Pietrzykowski
Dostępny
65 szt.

Mistrz przywraca pamięć o legendarnym polskim bokserze, mistrzu wszech wag Auschwitz. Nikt przed nim tego nie zrobił. Żaden z wycieńczonych szeregowych więźniów nie odważył się walczyć z silniejszymi, dobrze odżywionymi obozowymi kapo. „Teddy” pamiętał jednak, czego przed wojną nauczył go Papa Stamm: trzeba walczyć do końca. Zwycięstwa „Teddy'ego” na obozowych ringach to nie była tylko wygrana walka bokserska, to był pokaz niezłomności i nadzieja dla tysięcy więźniów, którzy patrzyli „jak Polak bije Niemca” i widzieli w tym zapowiedź zwycięstwa i końca wojny. Ta książka to dokument pamięci. „Teddy” sam opowiada, co przeżył i widział. Jego historie trzymają w napięciu, nieraz budzą przerażenie, czasem głębokie wzruszenie szlachetną postawą współwięźniów albo zaciekawienie uczuciem rodzącym się w obozowym piekle. Relacje o niezwyciężonym „Teddym” pojawiają się we wspomnieniach byłych więźniów Auschwitz, ale on sam dotąd żył w cieniu swoich niewiarygodnych zwycięstw. Niezwykle skromny, pogodny człowiek – heros w skórze antybohatera – przez lata snuł swoje opowieści tylko w gronie rodziny i przyjaciół. Odnalezienie zielonego brulionu z zapiskami pozwoliło nareszcie oddać głos mistrzowi.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

7 osób kupiło
4
Wizarding World. Harry Potter. Interaktywna Hedwiga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Interaktywna Hedwiga
Spin Master
Dostępny
72 szt.

Dziecko może odtworzyć swoje ulubione sceny z Harry'ego Pottera za pomocą Interaktywnej Hedwigi z serii Spin Master Wizarding World! Dzięki ponad 15 realistycznym dźwiękom i ruchom oraz super miękkiemu materiałowi, ta pluszowa zabawka ożywia kultową sowę z Harry'ego Pottera. Można zdjąć Hedwigę z jej grzędy i odkryć wszystkie jej magiczne funkcje. Hedwiga uwielbia być głaskana. Dzięki specjalnemu czujnikowi może wyczuć, w jaki sposób jest dotykana. Aby zaczęła pohukiwać i ruszać głową, trzeba pogłaskać ją od przodu do tyłu. Nie lubi, gdy jej pióra są mierzwione podczas głaskania od tyłu i na pewno da znać, jak się z tym czuje! Kiedy dziecko włoży palec do jej dzioba, Hedwiga będzie go skubać. Magiczna Hedwiga rozpoznaje również ton głosu. Kiedy słyszy miękki i delikatny głos, odpowie okrzykiem, aby pokazać, że słucha. Jeśli dziecko będzie mówić zbyt głośno, zacznie wydawać własne głośne dźwięki. Dziecko może także napisać specjalną wiadomość do przyjaciela. Wystarczy wsunąć notatkę do koperty z Hogwartu i pomóc Hedwidze ją dostarczyć. Sowa trzyma kopertę w dziobie i wypuści ją tylko osobie, która zna sekretny kod – trzeba trzykrotnie pogłaskać ją po głowie. Dziecko może podziękować Hedwidze głaszcząc ją i czesząc jej pióra grzebieniem. Dzięki tak wielu ekscytującym funkcjom ta Interaktywna Hedwiga inspiruje do wymyślania własnych przygód w zaczarowanym świecie Harrey'ego Pottera. Zasilanie: 3 baterie AA

330,80 zł
297,72 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 33,08 zł

5 osób kupiło
5
Wizarding World. Harry Potter. Magiczna Różdżka Harry'ego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Magiczna Różdżka Harry'ego
Spin Master
Dostępny
40 szt.

Ćwicz zaklęcia z czarodziejskiego świata Harry'ego Pottera! Ta 12-calowa replika różdżki Harry'ego Pottera z autentycznymi detalami i wyważoną podstawą to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów i kolekcjonerów. Odtwarzaj swoje ulubione sceny z Harry'ego Pottera. Rzucaj zaklęcia takie jak Aguamenti, Expelliarmus, Incendio i inne! Różdżki to doskonały sposób na pobudzenie wyobraźni poprzez zabawę. Zbierz różdżki Harry'ego Pottera, Hermiony Granger, Rona Weasleya, Luny Lovegood i Albusa Dumbledore'a (każda sprzedawana osobno). Ta czarująca kolekcja ze świata Harry'ego Pottera to idealny prezent dla dzieci w wieku od 6 lat. Przynieś do domu swoją własną replikę różdżki Harry'ego Pottera!

54,00 zł
48,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,40 zł

6 osób kupiło
6
Wizarding World. Harry Potter. Magiczna Mikstura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wizarding World. Harry Potter. Magiczna Mikstura
Spin Master
Dostępny
2 szt.

Zestaw magicznej mikstury z magnetyczną substancją i różdżką świecąca w ciemności Poczuj magię Harry'ego Pottera dzięki zestawom Magicznych Mieszanek Czarodziejskiego Świata! Ten niezwykły zestaw zawiera świecącą w ciemności miksturę i 7-calową magnetyczną różdżkę Harry'ego Pottera z wbudowaną lampką LED. Młode czarownice, czarodzieje i mugole mogą używać różdżki do eksperymentowania z Magiczną Mieszanką i odkrywać niesamowite efekty! Otwórz pojemnik i rozciągnij mieszankę, aby przygotować ją do zabawy. Kierując diodą LED znajdującą się w różdżce w stronę mikstury, sprawisz, że zacznie ona magicznie świecić! Wymiary opakowania: 23.0 x 16.5 x 8.5 cm

70,70 zł
36,06 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 34,64 zł

3 osoby kupiły
7
Wizarding World. Harry Potter. Figurka, - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Wizarding World. Harry Potter. Figurka,
Spin Master
Dostępny
64 szt.

Wyobraź sobie, że dołączasz do swojej ulubionej postaci z Harry'ego Pottera, dzięki małym figurkom Wizarding World Magical Minis. Młode czarownice, czarodzieje i mugole mogą odtwarzać ulubione sceny z tymi zabawkami do kolekcjonowania ze świata Harry'ego Pottera. Od mundurka Harry'ego z Howartu i szalika Gryffindoru, po szatę i brodę Dumbledore'a, każda 3-calkowa lalka Magical Minis jest wykonana bardzo szczegółowo i ożywia ukochanych bohaterów. Poruszaj głową oraz ramionami swojej postaci, udając, że rzucasz zaklęcia i odgrywaj ulubione sceny. Przemierzaj sale zamku Hogwart i usadź swoją figurkę przy stole w Wielkiej Sali (zamek sprzedawany osobno)! Lewituj piórami i zapalaj ogień pod kociołkami dzięki zestawom Magical Minis (każdy sprzedawany osobno)! Te kolekcjonerskie zabawki Magical Minis to doskonały sposób na pobudzenie wyobraźni. Zbierz Harry'ego, Hermionę, Dumbledore'a, Snape'a i nie tylko (każda laleczka sprzedawana osobno) albo kup od razu zestaw, aby stworzyć swój własny czarodziejski świat. Zestaw Małych Laleczek, zawiera dwóch bohaterów i figurkę magicznego stworzenia. Figurki Magical Minis to świetne prezenty dla dzieci i fanów serii. Odkryj czarodziejski świat z lalkami Magical Minis! Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

30,90 zł
17,00 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 13,90 zł

2 osoby kupiły
8
Siła ciszy. Odwracanie procesów starzenia - kwantowe uzdrawianie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła ciszy. Odwracanie procesów starzenia - kwantowe uzdrawianie
Dostępny
12 szt.

Jeżeli rzeczywistość nas przerasta - a tak jest, skoro jesteśmy jej częścią - to poznanie jej i opisanie nie może być rzeczą łatwą. Arnold Mindell z pewnością nie lęka się rzeczywistości. Stawia jej pytania i - wydaje się, że - uzyskuje satysfakcjonujące odpowiedzi. W jego przekonaniu ma ona charakter niedualistyczny, a zatem - czytając jego kolejną książkę - możemy się spodziewać, iż usłyszymy, że naukowcy i mistycy mówią o tym samym i to samo, a jedynie nieco innym językiem i z pewnym przesunięciem w czasie: mistycy „od zawsze”, a naukowcy dopiero „ostatnio”. A jednak wizjoner i sceptyk, mistyk i naukowiec, teoretyk i praktyk wyświadczają sobie wzajemnie nieocenioną przysługę. Nie ma nic bardziej praktycznego - skonstatował ktoś humorystycznie - od dobrej teorii. (Iz 30, 15).

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2 osoby kupiły
9
Karnet B6 PP-2208 Gratulacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 PP-2208 Gratulacje
Kukartka
Dostępny
167 szt.

Kartka wielkości B6, zdobiona w zależności od wzoru metaliczną folią lub brokatem. Każda kartka posiada kolorowe życzenia w środku i koperte. Wymiary karnetu po złożeniu: 11,7 x 16,6 cm.

5,99 zł
2 osoby kupiły
10
Numerologiczny słownik imion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Numerologiczny słownik imion
Dostępny
17 szt.

Kompletny stan naszych konstrukcji możemy osiągnąć poprzez odpowiednie dobranie imion i nazwisk do wybranej, posiadanej przez nas daty urodzenia. Słownik ten jest pomocą w konstruowaniu naszej stabilnej przyszłości.  Numerologia to wiedza, która otwiera przed człowiekiem informacje o planie wcielenia, o tym czego i w jakich warunkach chciała doświadczyć dusza i o tym czego chciała się nauczyć w aktualnym życiu. Posługiwali się nią pitagorejczycy, którzy powoływali się na źródła platońskie. Jest elementem naszej historii i teraźniejszości. Diamentowym skrawkiem kosmicznej informacji i harmonii. Opowiada o wibracjach doświadczeń w cyklach i okolicznościach naszego planu na życie, pozostawia jednocześnie przestrzeń wolnej woli, przestrzeń wyborów i kreacji. Numerologia zna ścieżki karmicznych doświadczeń i pomaga znaleźć uwolnienie z uwikłania w przeszłość. Dzięki zrozumieniu sensu naszego życia, możemy zmienić jego postrzeganie i odzyskać boską doskonałość. Życie jest ścieżką transformacji Istoty od przyjęcia nawyków jako dziecko do wyzwolenia z nawyków i Miłowania. Wędrówka życia prowadzi nas ku własnej wolności, do stania się znowu miłującą siebie i miłującą innych Istotą, która potrafi cieszyć się ze swego istnienia. Numerologia postrzega życie z perspektywy powtarzanych lekcji, w których każde doświadczenie jest furtką do wyzwolenia z emocjonalnych toksyn i umysłowych ograniczeń do stania się Istotą wolną wewnętrznie i Światła Pełną. Życie jest fraktalnym wzorem doświadczeń, w którym dobrowolnie bierzemy udział. Każdy z nas jest tu po coś i z własnej woli. Każdy z nas jest inny ma inne uwarunkowania, inne możliwości twórcze i inne talenty. Wszyscy w swej inności jesteśmy potrzebni i doskonali. Rywalizacja nie ma sensu, sens ma pokojowe wzajemne dbanie o siebie samych i o innych. Życie to ogród boskiej doskonałości, w której wszyscy wzrastamy i mamy prawo rozkwitać jak najpiękniej. Numerologia to narzędzie do zrozumienia samego siebie i do zrozumienia innej osoby. Rozumienie inności wraz z jej prawem do bycia sobą jest podstawą Miłości Uniwersalnej. 

51,00 zł
36,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,28 zł

1 osoba kupiła
11
Karnet B6 PP-2211 Gratulacje, nowa praca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet B6 PP-2211 Gratulacje, nowa praca
Kukartka
Dostępny
8 szt.

Kartka wielkości B6, zdobiona w zależności od wzoru metaliczną folią lub brokatem. Każda kartka posiada kolorowe życzenia w środku i koperte. Wymiary karnetu po złożeniu: 11,7 x 16,6 cm.

6,99 zł
1 osoba kupiła
12
Głośnik Bluetooth 538900 mix Cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głośnik Bluetooth 538900 mix Cena za 1szt
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

1 osoba kupiła
13
Wanda leży w naszej ziemi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wanda leży w naszej ziemi
Dostępny
69 szt.

Jest to legenda o Wandzie, córce króla Kraka, polskiej księżniczce, która po śmierci ojca nie zgodziła się na małżeństwo z księciem niemieckim. Urażony książę najechał ze swoimi wojskami ziemie polskie. Kontynuacja legendy O wawelskim smoku, opracowana w podobnej konwencji jak Przygody Koziołka Matołka i Awantury i wybryki małej małpki Fiki-Miki.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
14
Ekologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekologia
Dostępny
38 szt.

Intensywny rozwój cywilizacji powoduje, że współczesne społeczeństwa nie tylko wpływają na środowisko, ale także mają zdolność jego przekształcania w sposób zarówno pozytywny, jak i negatywny. Wszelkie działania, które są korzystne dla środowiska naturalnego, określa się, w potocznym języku, jako działania ekologiczne. W książce przedstawiono narzędzia prawne związane z ochroną środowiska i ekologią, cele i zadania, a także instrumenty polityki ekologicznej państwa. W celu właściwego zobrazowania problemów środowiska w podręczniku zostały wyjaśnione podstawowe pojęcia z zakresu chemii środowiska i ekologii. Szczególnie istotne wydają się omówienie zagadnień dotyczących zagrożeń środowiska oraz współczesne propozycje świata nauki i techniki na ich zmniejszenie. W rozdziale dotyczącym zagrożeń przedstawiono podstawowe pojęcia i definicje. Ukazane zostały również zagadnienia dotyczące zanieczyszczenia środowiska przez źródła zarówno naturalne, jak i antropogenicze, a także obszary zagrożeń ekologicznych. W dalszej części zaprezentowano wybrane propozycje zmniejszenia tych zagrożeń, a wśród nich np. zasady „zielonej chemii”. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że wszelkie działania dotyczące ochrony środowiska i eliminacji jego zagrożeń to procesy długotrwałe, wymagające współpracy wielu podmiotów, stanowiące jedno z najistotniejszych zadań naszych czasów, ponieważ to od nich zależy jakość życia współczesnych i przyszłych pokoleń. Działania proekologiczne to nie tylko sformalizowana polityka krajowa i unijna, ale także określone działania edukacyjne. Dlatego w książce został poruszony również temat edukacji ekologicznej. Ukazano także bariery edukacyjne, a więc główne trudności w przekazywaniu wiedzy ekologicznej, do których należą powszechny brak podstawowej wiedzy ogólnoprzyrodniczej i nieznajomość funkcjonowania struktur przyrodniczych oraz konsumpcyjne nastawienie do tworów i zasobów przyrody. Znaczącą rolę w edukacji na rzecz ochrony przyrody i środowiska człowieka odgrywają instytucje państwowe i organizacje społeczne, wspierające i propagujące idee oraz postawy proekologiczne. Celem książki jest przekazanie studentom niezbędnej wiedzy oraz wskazanie na potrzeby działań ekologicznych i wdrażania zasad zrównoważonego i trwałego rozwoju we wszystkich aspektach działalności człowieka. Treści zostały przedstawione w sposób typowy dla publikacji podręcznikowych, a więc od informacji podstawowych po bardziej ogólne i skomplikowane. Natomiast pytania kontrolne umieszczone na końcu każdego rozdziału dają możliwość samodzielnego sprawdzenia wiedzy. Podręcznik został przygotowany z myślą o osobach studiujących na kierunku studiów „zarządzanie i inżynieria produkcji”, dlatego omawiane treści nie pokrywają się z systematycznym wykładem ekologii rozumianej jako nauka o zależnościach decydujących o liczebności i rozmieszczeniu organizmów. Wybrane i omówione zostały te obszary ekologii i nauki o ochronie środowiska, które, zdaniem Autorów, stanowią podstawową wiedzę, jaką powinien mieć każdy inżynier. Podręcznik jest też dobrym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniami zawiązanymi z funkcjonowaniem środowiska i jego ochroną. Przyswojenie i zrozumienie zawartych w nim treści dają możliwość samodzielnego wyciągania wniosków z obserwacji rzeczywistości przyrodniczej oraz wyczulają na dbałość o środowisko naturalne. Przestudiowanie zawartego materiału powinno zachęcić do dalszego zgłębiania ekologii.

69,90 zł
52,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

15
Chcę czytać głoski i sylaby - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chcę czytać głoski i sylaby
Dostępny
150 szt.

Chcę czytać - głoski i sylaby to książka przeznaczona dla dzieci w wieku 5-7 lat oraz dla dzieci starszych, które mają problemy w nauce czytania. Składa się z następujących działów: - Rozpoznawanie wyrazów wypowiadanych głoskami. - Wyróżnianie głosek na początku wyrazów. - Wyróżnianie głosek na końcu wyrazów. - Wyróżnianie głosek w środku wyrazów. - Tworzenie schematów wyrazów. - Tworzenie modeli wyrazów. - Podział wyrazów na sylaby. Jak bardzo stresujący dla dziecka jest moment rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej, okazuje się dopiero po przekroczeniu przez nie progu szkoły. Zarówno nauczycielom jak i rodzicom bardzo zależy, żeby nauka w szkole od samego początku była dla dziecka przyjemnością. Co możemy zrobić, żeby tak się właśnie stało? To proste. Musimy je odpowiednio przygotować do nauki w klasie pierwszej. Co powinno potrafić dziecko kończące wychowanie przedszkolne i rozpoczynające naukę w szkole podstawowej, szczegółowo określa podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Mówi ona, że dziecko między innymi: „dzieli wyrazy na sylaby, wyodrębnia głoski w słowach o prostej budowie fonetycznej”. Oddajemy w Wasze ręce narzędzie do realizacji tego punktu podstawy programowej. Oczywiście znajdziecie w niej również dodatkowe ćwiczenia dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej. Zapraszamy również na kanał YouTube Zanim przedszkolak pójdzie do szkoły. Znajdziecie tam 7 lekcji z cyklu GŁOSKOWANIE w czasie których Pani Asia wyjaśnia wszystkie zagadnienia zawarte w tej książeczce. Chcę czytać - głoski i sylaby oraz filmiki są gwarancją tego, że każde dziecko nauczy się głoskować.

23,99 zł
20,39 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,60 zł

16
Maigret w szkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maigret w szkole
Dostępny
37 szt.

Joseph Gastin to nauczyciel z nadmorskiej wioski niedaleko La Rochelle. Wyjechał stamtąd potajemnie, oskarżany o zamordowanie Léonie Birard, najbardziej wrednej staruszki w okolicy. Chce uprosić komisarza, by ten pojechał z nim do Saint-André i wytropił prawdziwego mordercę. W końcu Maigret dzieciństwo spędził na wsi i zna te realia... Maigret marzył o krótkim urlopie i mógłby na to przystać. Ale chyba najbardziej skłoniła go do tej podróży wizja tarasu w hoteliku, gdzie przy szumie morza będzie zajadał ostrygi i popijał miejscowe białe wino... Georges Simenon (1903-1989) to pisarz wielbiony za swój styl od pokoleń. Jako autor ponad 200 powieści zasłużył sobie na miano mistrza fabuły, a jako twórca postaci komisarza Maigreta na miejsce w każdej encyklopedii literatury kryminalnej. ?Maigret w szkole? to kolejny z kilkudziesięciu nowych tomów z cyklu o Maigrecie, jakie w ciągu najbliższych lat ukażą się nakładem naszego wydawnictwa.

23,00 zł
19,99 zł

Rabat 13,1%
oszczędzasz 3,01 zł

17
Paradygmat zignorowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paradygmat zignorowany
Dostępny
41 szt.

Książka wpisuje się w nurt badań intersekcjonalnych ulokowanych na pograniczu krytycznych studiów o niepełnosprawności i gender studies, otwiera nową przestrzeń analiz dotyczących zagadnienia dotychczas ignorowanego - macierzyństwa kobiet z niepełnosprawnością intelektualną. Autorka analizuje, w jaki sposób niepełnosprawność intelektualna oraz związane z nią uwarunkowania społeczne i systemowe wpływają na decyzje i możliwości reprodukcyjne oraz sposoby doświadczania macierzyństwa. Zadaje pytania o modele rodzicielstwa kobiet z niepełnosprawnością intelektualną, o rolę nieformalnego wsparcia społecznego w realizacji zadań wynikających z rodzicielstwa oraz sposoby konstruowania, negocjowania i przekraczania norm dotyczących praktyk opiekuńczych tych kobiet. Weryfikuje założenia badań partycypacyjnych, stara się rozpoznać zakres i możliwości zaangażowania kobiet z niepełnosprawnością intelektualną w proces badawczy. The Ignored Paradigm. The Motherhood of Intellectually Disabled Women The author analyses how intellectual disability and social and system conditions related to it influence decisions, reproductive rights and ways of experiencing motherhood. She asks questions about motherhood models of intellectually disabled women, the role of informal social support in parenthood and the ways of building, negotiating and crossing the norms of care practices of such women. She verifies the assumptions of participatory research, attempts to recognize the scope and possibilities of engaging women with intellectual disability in the research process.

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

18
Dinozaur, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dinozaur, mix wzorów
ADAR
Dostępny
1 szt.

Figurka dinozaura wydająca dźwięki. uwaga! Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

22,90 zł
11,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 11,45 zł

19
Figurki słoni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurki słoni
ADAR
Dostępny
6 szt.

Zestaw 2 figurek słoni. Wykonane z wiernym odwzorowaniem wyglądu zwierzęcia. W zestawie dorosły słoń ze słoniątkiem. Wymiary opakowania: 19x11x10,5 cm.

44,90 zł
40,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

20
Zestaw do tworzenia biżuterii z koralików - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do tworzenia biżuterii z koralików
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.03

53,90 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

21
Tut Tut Autka. Tor pełen akrobacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tut Tut Autka. Tor pełen akrobacji
Vtech
Dostępny
14 szt.

Wykonaj szalone akrobacje na torze wyścigowym! Zestaw zawiera podwójną wyrzutnię oraz dwa tory zjazdu dla jeszcze większych wyzwań! Ruchome elementy wzmacniają umiejętności motoryczne podczas zabawy! Zestaw zawiera 3 punkty rozpoznające pojazdy oraz Tut Tut autko wyścigówkę. Możliwość łączenia pojazdów i torów z innymi zestawami Tut Tut Autka.

207,99 zł
22
Pojazd do skręcania 540682 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd do skręcania 540682
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

23
Grzechotka Trąbka blister DROMADER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka Trąbka blister DROMADER
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.03

5,99 zł
Powiadomienie
24
Układanka drewniane Zwierzęta dzikie 001943  DROMADER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniane Zwierzęta dzikie 001943 DROMADER
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

25
Układanka drewniana pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniana pojazdy
Dromader, 9
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

Doskonale edukują, gdzie występuje dany środek lokomocji. Pomóż rozwinąć dziecku zdolności manualne. Kolorowe pojazdy sprawią radość nawet najmłodszemu uczestnikowi zabawy. Puzzle można wykorzystać na bardzo wiele sposobów. Chociażby do dziecięcego teatrzyka lub też jako szablon kształtu.

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

26
Klocki 3D, 368 elementów w walizce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki 3D, 368 elementów w walizce
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Układanka z klocków 3D. Pomaga rozwijać zdolności motoryczne, wyobraźnię, rozpoznawanie kształtów, zdolności myślenia i wiele innych. Umożliwia tworzenie swoich własnych budowli, dając dziecku dużo dobrej zabawy na wiele godzin. W środku są kolorowe klocki o różnych kolorach i kształtach, trybiki, zwierzęce figurki, plastikowe grzybki itp. Wymiary opakowania: 36 x 46 x 6 cm.

74,90 zł
67,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,49 zł

27
Głośnik Bluetooth 538887 mix Cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głośnik Bluetooth 538887 mix Cena za 1szt
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

28
Auto do skręcania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto do skręcania
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.20

Pojazd budowlany do skręcania. W zestawie pojazd z figurką, śrubokręt. Rozkręć pojazd i sprawdź, czy uda Ci się go złożyć. Zabawka rozwijająca kreatywność i zdolności manualne dzieci. Wymiary opakowania: 18 x 27 x 13,5 cm.

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

29
Pojazd do skręcania 547964 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd do skręcania 547964
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.20

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

30
Mikrofon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrofon
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.10

Kolorowy mikrofon z efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Poczuj się, jak prawdziwa gwiazda rocka. Baterie: 3 x 1,5V AAA.

22,90 zł
20,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

31
Dinozaur do skręcania 541597 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaur do skręcania 541597
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

32
Układanka do skręcania, 310 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka do skręcania, 310 elementów
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.24

Zestaw zawiera: skrzyneczkę, kolorowe śrubki, śrubokręt, dodatkowe elementy do łączenia. Wygodna skrzyneczka umożliwia przechowywanie elementów zestawu.

52,90 zł
47,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

33
Brulion A6/96K kratka Metallic (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A6/96K kratka Metallic (10szt)
Interdruk
Dostępny
4 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Mix wzorów.Format: A6. Liczba kartek: 96. Zadruk w kratkę. Twarda oprawa w wysokiej jakości wykończeniu. Okładka z metalicznym efektem pokryta błyszczącą folią. Szyty i wzmocniony grzbiet.

66,43 zł
63,11 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,32 zł

34
Brulion A5 w kratkę 96 kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

35
Lucjan Trela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lucjan Trela
Dostępny
27 szt.

Pięściarski fenomen Lucjana Treli - unikalny na skalę światową - do dziś stanowi niewyczerpane źródło inspiracji do rozważań nad faktycznymi granicami ludzkich możliwości, związanymi z wyczynowym uprawianiem boksu i ścieżkami wiodącymi do ich przezwyciężania. Jak bowiem wytłumaczyć racjonalnie fakt, że pięściarz niższy nawet o ok. 20 cm od licznej rzeszy swoich rywali - a tak w pojedynkach „Lucka” zazwyczaj bywało - nie tylko podejmował walkę, ale w zdecydowanej większości przypadków wychodził z tych konfrontacji zwycięsko.

49,90 zł
37,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

36
Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i przedszkolu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szko...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.09

Publikacja "Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i przedszkolu od września 2021 r." do praktyczny, narzędziowy poradnik. Wykorzystano szeroki zakres zagadnień związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, uwzględniając obowiązujące przepisy w zakresie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej, rozwiązania na rzecz uczniów, którzy z powodu ich szczególnych potrzeb powinni być objęci kształceniem specjalnym lub wymagają indywidualnego nauczania. Zamieszczone przykłady mogą usprawnić działania szkoły, ułatwić codzienną pracę.

79,90 zł
67,12 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 12,78 zł

37
Uchwały, regulaminy i procedury szkolne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uchwały, regulaminy i procedury szkolne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.19

Publikacja Uchwały, regulaminy i procedury szkolne. Kompendium prawa wewnątrzszkolnego od września 2021 r. to aktualny, praktyczny przewodnik po niezbędnej dokumentacji szkolnej. Autor zbiera ponad 100 przykładowych, gotowych do wykorzystania w placówce oświatowej uchwał, procedur i regulaminów szkolnych. Wszystkie dokumenty są dostępne na dołączonej do wydania płycie CD. Ponadto ekspert wyjaśnia jak tworzyć, uaktualniać poszczególne dokumenty szkolne. Do praktyczny przewodnik, niezbędny w każdej szkole!

79,90 zł
67,12 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 12,78 zł

38
Pewny start Nowe cztery pory roku Jesień Zima Wiosna, lato Karty pracy Pakiet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start Nowe cztery pory roku Jesień Zima Wiosna, lato Karty pracy...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Pewny start Nowe cztery pory roku - Pakiet Zawartość: Jesień Karty pracy Zima Karty pracy Wiosna, lato Karty pracy

126,90 zł
114,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,69 zł

39
Atlas of Lymph Node Pathology - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas of Lymph Node Pathology
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.13

Closely mirroring the daily sign-out process, Atlas of Lymph Node Pathology: A Pattern Based Approach is a highly illustrated, efficient guide to accurate diagnosis. This practical reference uses a proven, pattern-based approach to clearly explain how to interpret challenging cases by highlighting red flags in the clinical chart and locating hidden clues in the slides. Useful as a daily ?scope-side guide,? it features numerous clinical and educational features that help you find pertinent information, reach a correct diagnosis, and assemble a thorough and streamlined pathology report. More than 1,500 high-quality photomicrographs depict reactive and neoplastic processes involving lymph nodes, capturing the full spectrum of morphologic changes associated with common abnormalities, including relatively rare conditions. Captions include a morphologic description, highlighting subtle features and key diagnostic considerations. Practical tools throughout the text include: Tables that emphasize salient clinicopathologic features, management implications, and therapeutic options Discussions of how and when to incorporate immunohistochemical and special stains, as well as the utilization of flow cytometry and molecular tools Checklists for key elements of the diagnostic approach and sample notes for inclusion in pathology reports Relevant endoscopic images, photographs of select gross specimens, and medical figures Brief reviews of normal histology that provide contrast to succeeding patterns ?Pearls and Pitfalls? and ?Near Misses? sections with lessons from real-life sign-out experience ?Frequently Asked Questions? sections that discuss common diagnostic dilemmas ?Sample Note? sections that offer a template of how to synthesize complicated or especially challenging topics Quizzes in every chapter that provide experience with high-yield, board-style teaching topics Enrich Your Ebook Reading Experience Read directly on your preferred device(s),such as computer, tablet, or smartphone. Easily convert to audiobook,powering your content with natural language text-to-speech.

975,00 zł
877,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 97,50 zł

40
Rosen's Breast Pathology. Fifth edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rosen's Breast Pathology. Fifth edition
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Widely recognized as the gold standard reference in the field, Rosen's Breast Pathology provides comprehensive, up-to-date information on diseases of the breast from renowned experts at four leading medical centers, masterfully edited by Dr. Paul P. Rosen. The revised fifth edition covers the latest advances in immunohistochemical, pathobiological, and molecular aspects of benign and malignant breast diseases, helping you reach an accurate diagnosis with confidence. It's an ideal reference for all physicians and medical personnel who require a thorough knowledge of breast pathology, including pathologists, surgeons, oncologists, radiologists, and radiation oncologists. Covers clinical and radiological presentation, epidemiology, gross pathology, microscopic pathology, treatment, and prognosis (when relevant) for each disease entity. Addresses surgical and oncological aspects of various diseases wherever appropriate. Thoroughly updated throughout to reflect the latest advances in this dynamic area of practice. Features more than 2,000 high-quality images that highlight key diagnostic features, including hundreds of new illustrations. Stresses the role of pathology in the multidisciplinary management of breast diseases. Emphasizes histopathological features of breast diseases. Recommends appropriate management for specific breast diseases. Enrich Your eBook Reading Experience Read directly on your preferred device(s), such as computer, tablet, or smartphone. Easily convert to audiobook, powering your content with natural language text-to-speech.

1 675,00 zł
1 507,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 167,50 zł

41
Hope - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hope
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

'A master of fictional espionage' Daily Mail When Bernard Samson is woken in the middle of the night and discovers an injured man on his doorstep, he knows it will only bring trouble. It is the start of a dangerous journey to Zurich, rural Poland and the heart of a mystery that has tormented both him and his wife Fiona since they left East Berlin. Thrown into conflict with his superiors, and forced to question his job and his marriage, Bernard will learn, in the second part of the 'Faith, Hope and Charity' trilogy, whether treachery can ever be forgiven. 'He can still set the nerve ends jangling with a thriller set in the Cold War ... his sense of pace is extraordinary, as is his sense of mood' Sunday Telegraph

50,00 zł
46,50 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,50 zł

42
Psi Patrol. Gra The Adventure City Lookout - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Gra The Adventure City Lookout
Spin Master, od 4 lat
Dostępny
84 szt.

Spektakularna uroczystość przygotowana przez burmistrza Humdingera w Mieście Przygód jest zagrożona. Psi Patrol musi uratować miasto! Graj jako Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma lub Skye i szukaj żetonów w Mieście Przygód. Każdy z zawodników ma 4 unikalne żetony przypisane do misji swojego szczeniaka. Przemierzaj Miasto Przygód, obracając żetony i szukając tych, których potrzebujesz. Ale uważaj! Musisz wyszukiwać również samotne szczenięta, aby oddać je do szkoły posłuszeństwa. Jeśli znajdziesz 4 żetony misji zanim 6 samotnych szczeniaków trafi do szkoły, uratujesz Miasto Wyzwań i wygrasz grę. Żadne miasto nie jest zbyt duże a szczenię za małe, żeby uratować je wszystkie!

103,75 zł
93,38 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,37 zł

43
Mikrofon 548534 mix Cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrofon 548534 mix Cena za 1szt
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

52,90 zł
47,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

44
Klocki 3D, 333 elementy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki 3D, 333 elementy
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

Zestaw klocków konstrukcyjnych w walizce. Składa się z 333 elementów: walizka, wiertarka, elementy do łączenia, karty. Figury można budować z pomocą kart, a także na perforowanej stronie walizki. Walizka umożliwia przechowywanie elementów zestawu. Wiertarka na baterie 2xAA, niedołączone. Wymiary opakowania: 32x28x8 cm.

73,90 zł
66,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

45
Tablica znikopis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica znikopis
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

Tablica znikopis z kształtami do odrysowania. Rozwija kreatywność, zdolności manualne i koordynację ręka-oko.

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

46
Mikrofon ze światłem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrofon ze światłem
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.20

Mikrofon posiada elementy świetlne, dźwiękowe gra aplauz. Mikrofon zasilany bateriami 3x1,5VAAA (brak w zestawie). Wymiary opakowania: 24,5 x 10 x 6 cm.

22,90 zł
20,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

47
Wizarding World. Harry Potter. Tiara Przydziału - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Tiara Przydziału
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

Prawdziwy fan Harry'ego Pottera pozna swój dom w Hogwarcie dzięki mówiącej Tiarze Przydziału od Spin Master Wizarding World! Dzięki 15 frazom, autentycznym detalom i pełnym ruchom twarzy, Tiara Przydziału jest idealna do odtworzenia kultowej sceny Ceremonii Przydziału. Wystarczy założyć kapelusz na głowę, a Tiara Przydziału automatycznie zareaguje! Jej brwi, czubek głowy i usta będą się poruszać, gdy myśli i ogłasza noszącemu jej na głowie przynależność do domu w Hogwarcie. Czy wybierze Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff czy Slytherin? W pudełku znajduje się Tiara Przydziału oraz instrukcja. Zasilanie: 3 baterie AA

249,90 zł
224,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 24,99 zł

48
Wizarding World. Harry Potter. Lekcja eliksirów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wizarding World. Harry Potter. Lekcja eliksirów
Spin Master
Dostępny
1 szt.

Dołącz do Harry'ego Pottera, ucząc się robienia eliksirów w klasie eliksirów Wizarding World. Dzięki wyjątkowej figurce Harry'ego Pottera i trzem tematycznym akcesoriom młode czarownice, czarodzieje i mugole mogą odtwarzać ulubione sceny z Harry'ego Pottera. Dzięki podręcznikowi tworzenia mikstur Księcia Półkrwi, Harry może warzyć eliksiry, w tym gwarantujący szczęście Felix Felicis. Ustaw swoją figurkę Magical Minis i podpal płomienie pod kociołkiem, przesuwając Herry'ego nad miejscem aktywacji. Języki ognia unoszą się, a kociołek magicznie otwiera! Wzbogać swoją opowieść pokazując eliksir Felix Felicis na blacie ruchomego biurka! Ten zestaw to doskonały sposób pobudzenia wyobraźni poprzez ekscytującą zabawę. Połącz go z zamkiem Hogwart Magical Minis (sprzedawany oddzielnie) i rozszerz o klasę zaklęć oraz zestaw opieki nad magicznymi zwierzętami (zestawy z lalkami są sprzedawane osobno). Zbierz wszystkie Małe Lalki Magical Minis i zestawy do zabawy, aby stworzyć swój własny świat czarodziejów (każdy sprzedawany osobno). Zabawki Magical Minis to idealne prezenty dla dzieci i fanów Harry'ego Pottera. Poczuj magię dzięki lekcji eliksirów! Wysokość figurki: ok. 7.5 cm

123,90 zł
50,80 zł

Rabat 59,0%
oszczędzasz 73,10 zł

49
Narzędzia zestaw 539389 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia zestaw 539389
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.27

32,90 zł
29,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,29 zł

50
Bakugan Geogan Rising. Kula delux Ultra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bakugan Geogan Rising. Kula delux Ultra
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.18

Bakugany to magiczne istoty o niezwykłej mocy, z pomocą których młodzi wojownicy walczą o pokój we Wszechświecie. Mają już ogrooomne rzesze fanów. Do ich popularyzacji przyczynił się japoński serial animowany oraz gra strategiczna, która jest tym atrakcyjniejsza, im więcej Bakuganów bierze w niej udział. Czy masz w sobie to coś, co sprawi, że staniesz się Mistrzem Bakugan? Dodaj dodatkową siłę bojową do swojej bitwy Bakugan dzięki nowemu Geoganowi! Te tajemnicze postacie z głębin Vestroia nie przypominają żadnego Bakugana, jaki kiedykolwiek widziałeś. Dzięki nowym kształtom, symbolom frakcji i wspaniałym przezroczystym detalom każdy geogan przechodzi unikalną transformację. Zmierz się ze swoimi przyjaciółmi w waszej własnej Bakugan bitwie! Dodawaj nowe Bakugany do swojej kolekcji i wygrywaj! Kolekcjonuj ulubione postacie z bajki i wstąp do świata Bakugan ze swoją własną waleczną drużyną. Zawartość i cechy zestawu: • 1 kula Bakugan Geogan • 2 bakużetony, • 1 karta postaci, • 1 karta zdolności, • 1 karta wrót, • 1 instrukcja, • Geogan to całkiem nowy sposób walki, • rzuć Geoganem a on otworzy się i przeistoczy w waleczną postać, • do zebrania ponad 60 Geoganów. Wymiary opakowania: 23.0 x 17.0 x 7.0 cm Uwaga. Dostępne różne figurki, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

51,08 zł
45,97 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,11 zł

51
Batman. Figurka megatransformacja 10 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Batman. Figurka megatransformacja 10 cm
Spin Master, Batman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Przygotuj się do ostatecznej bitwy z wysłannikami zła z wyjątkową 4-calową figurką Mega Gear Nightwing! Dołącz do BATMANA (sprzedawany oddzielnie) i Nightwing i razem stawcie czoła najbardziej niesławnym przestępcom grasującym po Gotham City. Figurka Nightwing ma 4 cale, wyposażona jest w niesamowitą przekształcającą się zbroję bojową Mega Gear i posiada detale, które sprawiają, że wygląda identycznie, jak Twój ulubiony superbohater. Jedenaście punktów artykulacji sprawia, że możesz bawić się nią w praktycznie dowolny sposób i odgrywane przez Ciebie scenki są jeszcze bardziej realistyczne. Przygotuj swoją figurkę do walki, jednym ruchem nasuwając na nią zbroję bojową Mega Gear. Aby aktywować Mega Gear Nightwing, naciśnij przycisk z tyłu zbroi. Już dziś zacznij budować swoją kolekcję figurek, rozszerzając ją o o 4-calowe figurki.

96,90 zł
87,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,69 zł

52
Pudełka ozdobne x3 531390 mix Cena za 1zestaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudełka ozdobne x3 531390 mix Cena za 1zestaw
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.13

61,90 zł
55,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

53
Wizarding World. Harry Potter. Figurki Rona i Ginny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Figurki Rona i Ginny
Spin Master
Dostępny
148 szt.

Przygotuj się na urzekające przygody z Magical Minis! Zestaw przyjaciół zawiera dwie 7-centymetrowe figurki do kolekcjonowania. Rodzeństwo Ron i Ginny Weasley oraz ich stworzonka – szczur Parszywek i puszek pigmejski Arnold, które pozwolą na pełną zabawę w opowiadanie historii. Ruchome figurki ubrane w mundurki Hogwartu, trzymają w dłoni różdżki. Ustaw swoje figurki i poruszaj rękami, udając, że rzucasz zaklęcia lub rozgrywasz swoje własne przygody. Parszywek i Arnold dodadzą zabawnego motywu do twojej zabawy – Parszywek trzyma ogon w zabawnej pozie, a Arnold może być przyczepiony prosto do ramienia Ginny! Zbierz i połącz wszystkie figurki oraz zestawy Magical Minis, aby zbudować swój własny świat czarodziejów! Zawartość zestawu: • figurka Rona Weasleya • figurka Ginny Weasley • zwierzątka: szczur Parszywek, puchacz Arnold Wysokość figurek: ok. 7.5 cm

70,78 zł
63,70 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,08 zł

54
Kredki do tkanin w drewnie białe grube - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki do tkanin w drewnie białe grube
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.05

2,99 zł
Powiadomienie
55
Teczka Zamykana na Gumkę. Dancing Among The Stars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka Zamykana na Gumkę. Dancing Among The Stars
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Teczka Zamykana na Gumkę - Gorjuss - Melodies - Dancing Among The StarsTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Dancing Among The Stars - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Teczka A4 idealna do przechowywania rysunków, sprawdzianów, testów, dokumentów itp.Pięknie ozdobiona na zewnątrz, jak i wewnątrz.Posiada wygodne zamknięcie na gumkę.Z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss.Wymiary: 25 cm x 33 cm x 1 cm.

25,99 zł
24,69 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

56
Teczka Zamykana na Gumkę. Little Dancer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka Zamykana na Gumkę. Little Dancer
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Teczka Zamykana na Gumkę - Gorjuss - Melodies - Little DancerTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Little Dancer - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Teczka A4 idealna do przechowywania rysunków, sprawdzianów, testów, dokumentów itp.Pięknie ozdobiona na zewnątrz, jak i wewnątrz.Posiada wygodne zamknięcie na gumkę.Z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss.Wymiary: 25 cm x 33 cm x 1 cm.

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

57
Teczka Zamykana na Gumkę. The Duet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka Zamykana na Gumkę. The Duet
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Teczka Zamykana na Gumkę - Gorjuss - Melodies - The DuetTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.The Duet - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss otoczonych strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatuTeczka A4 idealna do przechowywania rysunków, sprawdzianów, testów, dokumentów itp.Pięknie ozdobiona na zewnątrz, jak i wewnątrz.Posiada wygodne zamknięcie na gumkę.Z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss.Wymiary: 25 cm x 33 cm x 1 cm.

25,99 zł
24,69 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

58
Nadzwyczajna forma rytu rzymskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadzwyczajna forma rytu rzymskiego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Gdy słyszymy z różnych stron o możliwych ograniczeniach w sprawowaniu liturgii w starszej formie rytu rzymskiego oraz uczestnictwa w niej wiernych pojawia się książka, która w sposób bardzo hojny udostępnia nam wiedzę na temat tego wszystkiego, co stanowi o statusie doktrynalnym i prawnym tradycji katolickiej. Ponad 700 stron uporządkowanych informacji i interpretacji. Prawdziwe vademecum dla wszystkich zainteresowanych tradycyjną liturgią i ramami, w których żyją instytuty i wspólnoty tradycyjne. Najlepszą ilustracją zawartości tej publikacji i jej wartości są opinie specjalistów jak i spis treści, który pokazuje ogrom wykonanej pracy i niezwykle szerokie spektrum zagadnień w niej poruszanych.

89,00 zł
64,97 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 24,03 zł

59
Blaszany piórnik na suwak, This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blaszany piórnik na suwak, This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.01

Blaszany piórnik na suwak – Gorjuss Melodies – This One's For You Tanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies. This One's For You – to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu. Wyjątkowy, piękny, metalowy piórnik z zapięciem na suwak • Idealny na najważniejsze przybory do pisania. • Mieszczą się w nim zarówno ołówki i długopisy, a także przybory do szycia czy inne drobiazgi. • Wykonany ze szczególną dbałością. • Wnętrze bogato ozdobione, z tyłu logo Santoro. • Wspaniały prezent. • Wymiary produktu: 7.0 cm x 19.0 cm x 3.5 cm

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

60
Długopis z Zawieszką. This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis z Zawieszką. This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.26

Długopis z Zawieszką - Gorjuss - Melodies - This One's For YouTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.This One's For You- to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Długopis, który stanie się Twoim ulubionym wyposażeniem.Wzbogacony uroczą zawieszką i efektowną końcówką z kamienia szlachetnego.Wymiary produktu: 14 cm. x 1 cm. x 1 cm.

21,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

61
Piórnik, Kosmetyczka. Little Dancer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik, Kosmetyczka. Little Dancer
Santoro
Dostępny
1 szt.

Piórnik, Kosmetyczka z Kieszonką na Suwak - Gorjuss - Melodies - Little DancerTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Little Dancer - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Zawiera dodatkową kieszonkę zapinaną na suwak.Suwaki ozdobione zawieszkami w kształcie serduszka.Zmieszczą się w nim zarówno ołówki i długopisy, a także kosmetyki, przybory do szycia czy inne drobiazgi.Wykonany ze szczególną dbałością.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, zawieszką serduszkiem i wizerunkiem dziewczynki Gorjuss.Wspaniały prezent do szkoły lub pracy.Wymiary: 5 cm x 12 cm x 22 cm.

62,00 zł
31,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 31,00 zł

62
Blaszany Piórnik na suwak. Little Dancer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blaszany Piórnik na suwak. Little Dancer
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.02

Blaszany Piórnik na Suwak - Gorjuss - Melodies - Little DancerTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Little Dancer - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Wyjątkowy, piękny, metalowy piórnik z zapięciem na suwakIdealny na najważniejsze przybory do pisania.Zmieszczą się w nim zarówno ołówki i długopisy, a także przybory do szycia czy inne drobiazgi.Wykonany ze szczególną dbałością.Wnętrze bogato ozdobione, z tyłu logo Santoro.Wspaniały prezent.Wymiary produktu: 7 cm x 19 cm x 3,5 cm.

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

63
Piórnik, Kosmetyczka. This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik, Kosmetyczka. This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.27

Piórnik, Kosmetyczka z Kieszonką na Suwak - Gorjuss - Melodies - This One's For YouTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.This One's For You - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Zawiera dodatkową kieszonkę zapinaną na suwak.Suwaki ozdobione zawieszkami w kształcie serduszka.Zmieszczą się w nim zarówno ołówki i długopisy, a także kosmetyki, przybory do szycia czy inne drobiazgi.Wykonany ze szczególną dbałością.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, zawieszką serduszkiem i wizerunkiem dziewczynki Gorjuss.Wspaniały prezent do szkoły lub pracy.Wymiary: 5 cm x 12 cm x 22 cm.

62,00 zł
58,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

64
Piórnik, Kosmetyczka. Dancing Among The Stars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik, Kosmetyczka. Dancing Among The Stars
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.29

Piórnik, Kosmetyczka z Kieszonką na Suwak - Gorjuss - Melodies - Dancing Among The StarsTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Dancing Among The Stars - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Zawiera dodatkową kieszonkę zapinaną na suwak.Suwaki ozdobione zawieszkami w kształcie serduszka.Zmieszczą się w nim zarówno ołówki i długopisy, a także kosmetyki, przybory do szycia czy inne drobiazgi.Wykonany ze szczególną dbałością.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, zawieszką serduszkiem i wizerunkiem dziewczynki Gorjuss.Wspaniały prezent do szkoły lub pracy.Wymiary: 5 cm x 12 cm x 22 cm.

62,00 zł
58,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

65
Podwójny Piórnik z wyp. This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podwójny Piórnik z wyp. This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.02

Podwójny Piórnik z Wyposażeniem - Gorjuss - Melodies - This One's For YouTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.This One's For You - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Podwójny piórnik z wyposażeniem zawierający wszystko to, co potrzebne do szkoły.Pierwsza komora zawiera 2 ołówki HB, komplet 3 długopisów/ czerwony, niebieski, czarny / i 18 kredek, gumkę, oraz temperówkę.Druga komora wyposażona została w komplet 18 flamastrów, linijkę, ekierkę i kątomierz.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, brokatem oraz medalionem w stylu antycznego mosiądzu w kształcie serduszka.Każdy element wyposażenia posiada logo Santoro.Wykonany ze szczególną dbałością.Wewnątrz posiada ciekawy wzór.Wspaniały na prezent.Wymiary: 23,5 cm x 19 cm x 4cm.

166,00 zł
157,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,30 zł

66
Podwójny Piórnik z wyp. The Duet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podwójny Piórnik z wyp. The Duet
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

Podwójny Piórnik z Wyposażeniem - Gorjuss - Melodies - The DuetTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.The Duet - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss otoczonych strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Podwójny piórnik z wyposażeniem zawierający wszystko to, co potrzebne do szkoły.Pierwsza komora zawiera 2 ołówki HB, komplet 3 długopisów/ czerwony, niebieski, czarny / i 18 kredek, gumkę, oraz temperówkę.Druga komora wyposażona została w komplet 18 flamastrów, linijkę, ekierkę i kątomierz.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, brokatem oraz medalionem w stylu antycznego mosiądzu w kształcie serduszka.Każdy element wyposażenia posiada logo Santoro.Wykonany ze szczególną dbałością.Wewnątrz posiada ciekawy wzór.Wspaniały na prezent.Wymiary: 23,5 cm x 19 cm x 4cm.

166,00 zł
157,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,30 zł

67
Piórnik, Kosmetyczka. The Duet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik, Kosmetyczka. The Duet
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.31

Piórnik, Kosmetyczka z Kieszonką na Suwak - Gorjuss - Melodies - The DuetTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.The Duet - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss otoczonych strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Zawiera dodatkową kieszonkę zapinaną na suwak.Suwaki ozdobione zawieszkami w kształcie serduszka.Zmieszczą się w nim zarówno ołówki i długopisy, a także kosmetyki, przybory do szycia czy inne drobiazgi.Wykonany ze szczególną dbałością.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, zawieszką serduszkiem i wizerunkiem dziewczynki Gorjuss.Wspaniały prezent do szkoły lub pracy.Wymiary: 5 cm x 12 cm x 22 cm.

62,00 zł
58,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

68
Zestaw Naklejek. The Duet / This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Naklejek. The Duet / This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

Zestaw Naklejek - Gorjuss - Melodies - The Duet / This One's For YouTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.The Duet oraz This One's For You - to dwie z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss otoczonych strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Komplet naklejek o różnych kształtach i wielkościach.Wszystkie naklejki /18 szt./ z wzorami z serii Gorjuss.Bardzo pięknie wykonane.Przyozdobią piórnik, zeszyt, portfel, a nawet plecak, kuferek lub torbę.Nadają się również do ozdoby pudełek i pojemników na art. spożywcze i przyprawy.

10,10 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,1%
oszczędzasz 0,11 zł

69
Ballady - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ballady
Dostępny
12 szt.

Nie wiadomo, czy tak było, lecz z pewnością tak być mogło. Tylko ten może pokusić się o zakwestionowanie prawdy zawartej w tych ciepłych opowiadaniach, kto jest zimny, wyrachowany i zły. Ale to z pewnością nie ten człowiek, który czyta te słowa. Ten człowiek, a mówiąc prościej - Ty, Drogi Czytelniku, z pewnością zechcesz się dowiedzieć, czy ścinane drzewo płacze, dlaczego kogucik marzy o lataniu, co myśli porzucony piesek, dlaczego krowy i ludzie żyją w przyjaźni (a czasem nawet pod jednym dachem) i paru innych naprawdę ważnych rzeczy. Ballady te płyną prosto z serca, może nawet nie piórem, ale sercem zostały napisane. Dlatego ich czytanie niezwykle wzmacnia, uszlachetnia i uspokaja serce - zwłaszcza serce dziecka.

14,00 zł
10,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 3,01 zł

70
Wzory pism prokuratora w sprawach karnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wzory pism prokuratora w sprawach karnych
Dostępny
4 szt.

W publikacji znajduje się ponad 160 wzorów pism prokuratora stosowanych w codziennej pracy.Opracowano je w sposób umożliwiający jak najszersze wykorzystanie oraz opatrzono komentarzami odnoszącymi się do praktyki prokuratorskiej. Aktualne wydanie rozszerzono o wzory związane z nowymi instytucjami, które w ostatnim czasie wprowadzono do procesu karnego, w tym m.in.: postanowienie o zakazie zbliżania się do pokrzywdzonego będącego członkiem personelu medycznego, postanowienie o nieodpłatnym przekazaniu przedmiotów mających znaczenie dla zdrowia lub bezpieczeństwa publicznego, apelację dotyczącą obrazy przepisów prawa karnego materialnego w innym wypadku niż kwalifikacja prawna czynu przypisanego oskarżonemu, skargę na wyrok sądu odwoławczego uchylającego wyrok sądu pierwszej instancji i przekazującego sprawę do ponownego rozpoznania. Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla prokuratorów, asesorów i aplikantów prokuratorskich. Będzie przydatna również przedstawicielom i aplikantom innych zawodów prawniczych oraz osobom zainteresowanym przebiegiem postępowania karnego. Publikacja zawiera wzory pism dostępne w wersji elektronicznej do pobrania ze strony internetowej po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

169,00 zł
152,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,90 zł

71
Podwójny Piórnik z wyposażeniem. Little Dancer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podwójny Piórnik z wyposażeniem. Little Dancer
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Podwójny Piórnik z Wyposażeniem - Gorjuss - Melodies - Little DancerTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Little Dancer - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Podwójny piórnik z wyposażeniem zawierający wszystko to, co potrzebne do szkoły.Pierwsza komora zawiera 2 ołówki HB, komplet 3 długopisów/ czerwony, niebieski, czarny / i 18 kredek, gumkę, oraz temperówkę.Druga komora wyposażona została w komplet 18 flamastrów, linijkę, ekierkę i kątomierz.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, brokatem oraz medalionem w stylu antycznego mosiądzu w kształcie serduszka.Każdy element wyposażenia posiada logo Santoro.Wykonany ze szczególną dbałością.Wewnątrz posiada ciekawy wzór.Wspaniały na prezent.Wymiary: 23,5 cm x 19 cm x 4cm.

190,00 zł
180,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,50 zł

72
Podwójny Piórnik z wyp. Dancing Among The Stars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podwójny Piórnik z wyp. Dancing Among The Stars
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Podwójny Piórnik z Wyposażeniem - Gorjuss - Melodies - Dancing Among The StarsTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Dancing Among The Stars - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Podwójny piórnik z wyposażeniem zawierający wszystko to, co potrzebne do szkoły.Pierwsza komora zawiera 2 ołówki HB, komplet 3 długopisów/ czerwony, niebieski, czarny / i 18 kredek, gumkę, oraz temperówkę.Druga komora wyposażona została w komplet 18 flamastrów, linijkę, ekierkę i kątomierz.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, brokatem oraz medalionem w stylu antycznego mosiądzu w kształcie serduszka.Każdy element wyposażenia posiada logo Santoro.Wykonany ze szczególną dbałością.Wewnątrz posiada ciekawy wzór.Wspaniały na prezent.Wymiary: 23,5 cm x 19 cm x 4cm.

166,00 zł
157,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,30 zł

73
Zestaw Teczek A4 Dancing Among The Stars/ Little.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Teczek A4 Dancing Among The Stars/ Little..
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Zestaw Teczek A4 - Gorjuss - Melodies - Dancing Among The Stars / Little DancerTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Dancing Among The Stars oraz Little Dancer - to dwie z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Komplet 2 bardzo praktycznych teczek formatu A4, które są idealne do przechowywania rysunków, sprawdzianów, testów, dokumentów itp.Wygodne w przenoszeniu, ponieważ są bardzo lekkie.Mają zapięcie na zatrzask.Wykonane z bardzo wysokiej jakości cienkiego plastiku.Piękne nadruki: Dziewczynki Gorjuss, oraz logo Santoro.Wymiary: 24 cm x 33 cm x 1 cm.

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

74
Zestaw Teczek A4. The Duet / This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw Teczek A4. The Duet / This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.26

Zestaw Teczek A4 - Gorjuss - Melodies - The Duet / This One's For YouTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.The Duet oraz This One's For You - to dwie z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss otoczonych strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Komplet 2 bardzo praktycznych teczek formatu A4, które są idealne do przechowywania rysunków, sprawdzianów, testów, dokumentów itp.Wygodne w przenoszeniu, ponieważ są bardzo lekkie.Mają zapięcie na zatrzask.Wykonane z bardzo wysokiej jakości cienkiego plastiku.Piękne nadruki: Dziewczynki Gorjuss, oraz logo Santoro.Wymiary: 24 cm x 33 cm x 1 cm.

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

75
Kalendarz 2022 Pocztówkowy Podróże ARTSEZON - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Pocztówkowy Podróże ARTSEZON
Niedostępny
Brak

Kalendarz 2022 Pocztówkowy Podróżekalendarz ścienny na spirali z zawieszką, 14 planszowy, miesiąc na stronie, kalendarz ma 12 kart z kolorowymi zdjęciami, z każdej karty można odciąć część, która jest jednocześnie pocztówką.

11,99 zł
Powiadomienie
76
Ochrona praw lokatorów i najem lokali mieszkalnych. Komentarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochrona praw lokatorów i najem lokali mieszkalnych. Komentarz
Dostępny
3 szt.

W książce przedstawiono przepisy różnych ustaw mieszkaniowych (nie tylko ustawy o ochronie praw lokatorów czy Kodeksu cywilnego), które dotyczą gospodarowania zasobami mieszkaniowymi, najmu lub innych form używania cudzych mieszkań za odpłatnością, a także które są związane z budowaniem mieszkań na wynajem z udziałem pomocy państwa i wynajmowaniem mieszkań.Ponadto szczegółowo objaśniono prawa i obowiązki gmin (ale też i innych jednostek samorządu terytorialnego czy związków komunalnych) w zakresie wykonywania zadań mieszkaniowych lub działań mających na celu zapobieganiu bezdomności.Wiele uwagi poświęcono również zagadnieniom dotyczącym lokalnej polityki mieszkaniowej i uchwał dotyczących zasobów mieszkaniowych tych jednostek.Autorka omawia nie tylko treść zmieniających się przepisów, lecz także ich znaczenie i różne aspekty stosowania oraz korelacje z innymi obowiązującymi regulacjami prawnymi, oraz orzecznictwo dotyczące poruszanych zagadnień. W obecnym wydaniu uwzględniono zmiany wprowadzone m.in. ustawą z: - 10.12.2020 r. o zmianie niektórych ustaw wspierających rozwój mieszkalnictwa (Dz.U. z 2021 r. poz. 11), - 13.06.2019 r. o zmianie ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1309), - 16.12.2020 r. o rozliczaniu ceny lokali lub budynków w cenie nieruchomości zbywanych z gminnego zasobu nieruchomości (Dz.U. z 2021 r. poz. 223). Książka zainteresuje zarówno prawników (m.in. adwokatów, radców prawnych), właścicieli (także tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą w zakresie wynajmowania lokali), lokatorów (również najemców), zarządców nieruchomości, jak i przedstawicieli, a także pracowników gmin oraz inne jednostki samorządu terytorialnego.

179,00 zł
161,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,90 zł

77
Ochrona danych osobowych w administracji publicznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochrona danych osobowych w administracji publicznej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

W publikacji omówiono zagadnienia dotyczące genezy, specyfiki oraz regulacji prawnej ochrony danych osobowych w administracji.Szczegółowo zaprezentowano zasady przetwarzania danych osobowych oraz podstawy dopuszczalności przetwarzania danych osobowych w administracji publicznej. Wyczerpująco przedstawiono m.in. kwestie dotyczące:- realizacji praw osób, których dane dotyczą,- obowiązków administratora i podmiotu przetwarzającego dane osobowe w administracji publicznej,- zasad powołania, statusu i zadań inspektora ochrony danych,- nadzoru nad przetwarzaniem i ochroną danych osobowych oraz- odpowiedzialności za niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych w administracji publicznej.Autor wiele uwagi poświęcił również problemom szczegółowym odnoszącym się do relacji ochrony danych osobowych i dostępu do informacji publicznej, jawności informacji w rejestrach publicznych, monitoringu, realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych oraz telepracy i pracy zdalnej. Książka pomoże w pracy inspektorom ochrony danych osobowych oraz podmiotom przetwarzającym dane, a także adwokatom, radcom prawnym, sędziom, pracownikom administracji, pracownikom działów kadr.

119,00 zł
107,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,90 zł

78
Potrójny Piórnik z wyp. This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrójny Piórnik z wyp. This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Potrójny Piórnik z Wyposażeniem - Gorjuss - Melodies - This One's For YouTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.This One's For You - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Potrójny piórnik z wyposażeniem zawierający wszystko to, co potrzebne do szkoły.Pierwsza komora zawiera ołówek, komplet 3 długopisów, gumkę, temperówkę oraz linijkę, ekierkę i kątomierz.Druga komora zawiera bogaty komplet 18 kredek.Trzecia komora wyposażona została w komplet 18 flamastrów.Ozdobiony zawieszkami w kształcie serca.Każdy element wyposażenia posiada logo Santoro.Wykonany ze szczególną dbałością.Wewnątrz posiada ciekawy wzór.Wspaniały na prezent.Wymiary: 22,5 cm x 12,5 cm x 6,5 cm.

180,00 zł
171,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,00 zł

79
Z dziejów Polski 1919-1921 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z dziejów Polski 1919-1921
Dostępny
6 szt.

„Niniejszy zbiór studiów i szkiców [...] poświęciłem tematyce powrotu Polski nad Bałtyk oraz roli, jaką w nim odegrała armia gen. Hallera. Przypomniałem też zasługi innych wybitnych Polaków, którym zawdzięczamy doprowadzenie do powrotu nad morze. [...] Drugim głównym tematem zbioru są różne aspekty wojny polsko-bolszewickiej lat 1919- 1921. Jest on mi szczególnie bliski ze względu na udział w tej wojnie mojego ojca Jana Drozdowskiego [...]. Jego żołnierskie opowiadania i pieśni, które towarzyszyły mi w dzieciństwie oraz w młodości, pozostały ze mną na zawsze. Moją pasją jest biografistyka historyczna, która pozwoliła mi spojrzeć na wojnę polsko-bolszewicką z pozycji wydanych przeze mnie biografii: Józefa Piłsudskiego, Ignacego Paderewskiego, Juliusza Poniatowskiego, Aleksandra Dębskiego, Władysława Grabskiego, Władysława Raczkiewicza, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Piotra Drzewieckiego i Stefana Starzyńskiego. [...] W prezentowanym tu zbiorze starałem się syntetycznie przedstawić dokonania Naczelnika Państwa i Rady Obrony Państwa w czasie wojny oraz osiągnięcia kolejnych gabinetów: Ignacego Paderewskiego, Leopolda Skulskiego, Władysława Grabskiego i Wincentego Witosa. [...] żaden rząd w najnowszych dziejach Polski nie dokonał tyle co pierwszy gabinet Witosa w tak krótkim okresie swego funkcjonowania czyli od lipca 1920 r. do września 1921 r. pomoc wojsku w zwycięskich bitwach: warszawskiej, niemeńskiej, lwowskiej i wołyńsko-podolskiej, zawieszenie działań wojennych 18 października 1920 r., zawarcie pokoju ryskiego 18 marca 1921 r., a dzień wcześniej uchwalenie przez Sejm demokratycznej, kompromisowej Konstytucji marcowej; zawarcie sojuszu politycznego i wojskowego z Francją oraz z Rumunią; uruchomienie pomocy dla akcji plebiscytowej na Górnym Śląsku. [...] W zbiorze najnowszych szkiców historycznych starałem się pokazać wielką aktywność społeczeństwa obywatelskiego, przede wszystkim młodzieży, i rolę wybitnych rodaków”.Ze wstępu M.M. Drozdowskiego

40,00 zł
34,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

80
Metryka katedry ormiańskiej we Lwowie 1635-1732 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,00 zł
51,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,00 zł

81
Argumenty i rozumowania prawnicze w konstytucyjnym państwie prawa. Komentarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Argumenty i rozumowania prawnicze w konstytucyjnym państwie prawa. Kom...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Książka jest unikatem na skalę światową. Autorzy przedstawiają dokładny opis i analizę toposów (argumentów) stosowanych w dogmatyce prawa i orzecznictwie, wzbogacając je o historię tych toposów i interesujące przykłady ich zastosowania. Dodatkową zaletę stanowi wskazanie bogatej literatury krajowej i zagranicznej. Publikacja będzie nieocenioną pomocą nie tylko dla orzecznictwa i dogmatyki prawa, lecz także dla studentów tej dziedziny również z tego względu, że napisano ją precyzyjnym językiem, z dbałością o jasność i zrozumiałość, nawet dla tych czytelników, którzy nie mają przygotowania teoretycznoprawnego.

100,00 zł
85,00 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 15,00 zł

82
Pachnący Ołówek. The Duet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pachnący Ołówek. The Duet
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Pachnący Ołówek - Gorjuss - Melodies - The DuetTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.The Duet - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss otoczonych strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Pachnący, drewniany ołówek HB z gumką.Ozdobiony wizerunkiem Dziewczynki Gorjuss.Każdy egzemplarz z logiem Santoro.Wzbogacony mgiełką brokatu.Niezbędny dodatek do każdego piórnika.Wymiary: 0,7 cm x 0,7 cm x 19 cm.

6,99 zł
Powiadomienie
83
Potrójny Piórnik z wyp. Little Dancer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrójny Piórnik z wyp. Little Dancer
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.28

Potrójny Piórnik z Wyposażeniem - Gorjuss - Melodies - Gorjuss - Melodies - Little DancerTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Little Dancer - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Potrójny piórnik z wyposażeniem zawierający wszystko to, co potrzebne do szkoły.Pierwsza komora zawiera ołówek, komplet 3 długopisów, gumkę, temperówkę oraz linijkę, ekierkę i kątomierz.Druga komora zawiera bogaty komplet 18 kredek.Trzecia komora wyposażona została w komplet 18 flamastrów.Ozdobiony zawieszkami w kształcie serca.Każdy element wyposażenia posiada logo Santoro.Wykonany ze szczególną dbałością.Wewnątrz posiada ciekawy wzór.Wspaniały na prezent.Wymiary: 22,5 cm x 12,5 cm x 6,5 cm.

156,00 zł
148,20 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,80 zł

84
Potrójny piórnik z wyposażeniem, The Duet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrójny piórnik z wyposażeniem, The Duet
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.23

Blaszany piórnik na suwak – Gorjuss Melodies – The Duet Tanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies. The Duet – to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu. Potrójny piórnik z wyposażeniem zawierający wszystko to, co potrzebne do szkoły. Pierwsza komora zawiera: ołówek, komplet 3 długopisów, gumkę, temperówkę oraz linijkę, ekierkę i kątomierz. Druga komora zawiera: bogaty komplet 18 kredek. Trzecia komora wyposażona została w komplet 18 flamastrów. • Ozdobiony zawieszkami w kształcie serca. • Każdy element wyposażenia posiada logo Santoro. • Wykonany ze szczególną dbałością. • Wewnątrz posiada ciekawy wzór. • Wspaniały na prezent. • Wymiary: 22.5 x 12.5 x 6.5 cm

156,00 zł
148,20 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,80 zł

85
Potrójny piórnik z wyposażeniem, Dancing Among The Stars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrójny piórnik z wyposażeniem, Dancing Among The Stars
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

Blaszany piórnik na suwak – Gorjuss Melodies – Dancing Among The Stars Tanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies. Dancing Among The Stars – to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu. Potrójny piórnik z wyposażeniem zawierający wszystko to, co potrzebne do szkoły. Pierwsza komora zawiera: ołówek, komplet 3 długopisów, gumkę, temperówkę oraz linijkę, ekierkę i kątomierz. Druga komora zawiera: bogaty komplet 18 kredek. Trzecia komora wyposażona została w komplet 18 flamastrów. • Ozdobiony zawieszkami w kształcie serca. • Każdy element wyposażenia posiada logo Santoro. • Wykonany ze szczególną dbałością. • Wewnątrz posiada ciekawy wzór. • Wspaniały na prezent. • Wymiary: 22.5 x 12.5 x 6.5 cm

156,00 zł
148,20 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,80 zł

86
Zestaw notes z przyborami szkolnymi The Duet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw notes z przyborami szkolnymi The Duet
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Tanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją artykułów piśmiennych i akcesoriów. „The Duet” to jedna z czterech serii w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss otoczonych strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu. Bardzo ładny zestaw nie tylko do szkoły, ślicznie zapakowany. Zestaw zawiera: • eleganckiego notesu A5 w twardej, szytej oprawie – papier w linie, 152 strony, • czarny długopis, • automatyczny ołówek, • dużą gumkę do ścierania, • drewnianą linijkę. Wewnątrz specjalna kieszeń do przechowywania notatek. Całość spięta gumką. Oryginalne zapięcie. Idealny na prezent. Wymiary: 15.6 x 20.0 x 3.0 cm

78,00 zł
74,10 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,90 zł

87
Notes z Przyborami Szkolnymi. This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes z Przyborami Szkolnymi. This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.15

Notes z Przyborami Szkolnymi - Gorjuss - Melodies - This One's For YouTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.This One's For You - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Bardzo piękny zestaw nie tylko do szkoły, ślicznie zapakowany.Zestaw składa się z: eleganckiego notesu A5 w twardej, szytej oprawie - papier w linie, 152 strony.Ponadto zawiera: czarny długopis, automatyczny ołówek, dużą gumkę do ścierania i drewnianą linijkę.Wewnątrz specjalna kieszeń do przechowywania notatek.Całość spięta gumką.Oryginalne zapięcie.Idealny na prezent.Wymiary: 15,6 cm x 20 cm x 3 cm.

78,00 zł
74,10 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,90 zł

88
Kalendarz 2022, Papier Metalic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022, Papier Metalic
Dostępny
2 szt.

Blok: 90x140 mm,128 str., papier kremowy 64g/m2, druk 2 kolory, tasiemka, blok kalendarza szyty nićmi ,zaokrąglone rogi, okładka twarda, papier metalizowany, z gumką. Uwaga! Różne okładki, towar wysyłany losowo.

23,40 zł
89
Kalendarz 2022 Zdzierak ARTSEZON - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Zdzierak ARTSEZON
Niedostępny
Brak

Kalendarz 2022 Zdzierak7 x 10 cm papier gazetowy 45g (12 okładek)

5,99 zł
Powiadomienie
90
Kalendarz 2022 A6 Papier Metalic ARTSEZON MIX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 A6 Papier Metalic ARTSEZON MIX
Niedostępny
Brak

TERMINARZ A6 PAPIER METALICblok: 97x148 mm,128 stron, papier 64 g/m2 kremowy,druk 2 kolory, blok kalendarza szyty nicmi,zaokrąglone rogi , tasiemka, zaokrąglone rogi, OKŁADKA TWARDA:PAPIER METALZIOWANY + GUMKA 6 mm płaskaWzory wysyłane są losowo

23,10 zł
Powiadomienie
91
Notes z Przyborami Szkolnymi. Little Dancer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes z Przyborami Szkolnymi. Little Dancer
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.27

Notes z Przyborami Szkolnymi - Gorjuss - Melodies - Little DancerTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Little Dancer - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Bardzo piękny zestaw nie tylko do szkoły, ślicznie zapakowany.Zestaw składa się z: eleganckiego notesu A5 w twardej, szytej oprawie - papier w linie, 152 strony.Ponadto zawiera: czarny długopis, automatyczny ołówek, dużą gumkę do ścierania i drewnianą linijkę.Wewnątrz specjalna kieszeń do przechowywania notatek.Całość spięta gumką.Oryginalne zapięcie.Idealny na prezent.Wymiary: 15,6 cm x 20 cm x 3 cm.

78,00 zł
74,10 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,90 zł

92
Zamykany Notes. This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamykany Notes. This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Zamykany Notes - Gorjuss - Melodies - This One's For YouTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.This One's For You - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Prześliczny notes zamykany na kluczyk.Zapięcie w kolorze starego złota.Brokatowa okładka w twardej oprawie, zakładka ze wstążką i dwa klucze.Okładki z grubszego kartonu, powleczonego satynowanym papierem.Papier wewnątrz - 136 kartek w linie, gramatura 150 g/mkw.Na okładkach grafiki z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss.Elegancki, wygląda jak książka.Wymiary: 12,8 cm x 18 cm x 2 cm.

62,00 zł
58,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

93
Składany portfel, The Duet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Składany portfel, The Duet
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.08

Składany portfel – Gorjuss Melodies – The Duet The Duet – to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu. Modny i praktyczny portfel, idealny do bezpiecznego przechowywania monet, kart i biletów. • Zawiera składaną sekcję na karty. • Zapinana na zamek przegrodę na monety. • Duża ilość przegródek, oraz zewnętrzna kieszonka na suwak. • Ozdobiony logiem Santoro, modnymi paskami od spodu, strumieniem nutek i mgiełką brokatu. • Wymiary: 10.0 x 12.0 x 3.0 cm

114,00 zł
108,30 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,70 zł

94
Zamykany Notes. The Duet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamykany Notes. The Duet
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.23

Zamykany Notes - Gorjuss - Melodies - The DuetTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.The Duet - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss otoczonych strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Prześliczny notes zamykany na kluczyk.Zapięcie w kolorze starego złota.Brokatowa okładka w twardej oprawie, zakładka ze wstążką i dwa klucze.Okładki z grubszego kartonu, powleczonego satynowanym papierem.Papier wewnątrz - 136 kartek w linie, gramatura 150 g/mkw.Na okładkach grafiki z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss.Elegancki, wygląda jak książka.Wymiary: 12,8 cm x 18 cm x 2 cm.

62,00 zł
58,90 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,10 zł

95
Składany Portfel. Dancing Among The Stars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Składany Portfel. Dancing Among The Stars
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.25

Składany Portfel - Gorjuss - Melodies - Dancing Among The StarsTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Dancing Among The Stars - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Modny i praktyczny portfel, idealny do bezpiecznego przechowywania monet, kart i biletów.Zawiera składaną sekcję na karty.Zapinaną na zamek przegrodę na monety.Duża ilość przegródek, oraz zewnętrzna kieszonka na suwak.Ozdobiony logiem Santoro, modnymi paskami od spodu, strumieniem nutek i mgiełką brokatu.Wymiary: 10 cm x 12 cm 3 cm.

114,00 zł
108,30 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,70 zł

96
Składany Portfel. Little Dancer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Składany Portfel. Little Dancer
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.23

Składany Portfel - Gorjuss - Melodies - Little DancerTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.Little Dancer- to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Modny i praktyczny portfel, idealny do bezpiecznego przechowywania monet, kart i biletów.Zawiera składaną sekcję na karty.Zapinaną na zamek przegrodę na monety.Duża ilość przegródek, oraz zewnętrzna kieszonka na suwak.Ozdobiony logiem Santoro, modnymi paskami od spodu, strumieniem nutek i mgiełką brokatu.Wymiary: 10 cm x 12 cm 3 cm.

114,00 zł
108,30 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,70 zł

97
Kalendarz 2022 Biurkowy trójdzielny Lux ARTSEZON - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Biurkowy trójdzielny Lux ARTSEZON
Niedostępny
Brak

3 miesiące na stronie, podkładka bindowana - namiot na spirali.

7,99 zł
Powiadomienie
98
Piórnik na Suwak. This One's For You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik na Suwak. This One's For You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

Piórnik na Suwak, Kosmetyczka - Gorjuss - Melodies - This One's For YouTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.This One's For You - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynki Gorjuss otoczonej strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Piórnik idealny na najważniejsze przybory do pisania.Wyposażony w specjalną klapkę na ołówki i długopisy.Może także pełnić funkcję kosmetyczki lub saszetki na niezbędne kosmetyki, przybory do szycia lub inne drobiazgi.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, brokatem oraz medalionem w stylu antycznego mosiądzu w kształcie serduszka.Wykonany ze szczególną dbałością.Posiada ciekawy wzór w stylowe paski.Wspaniały prezent, funkcjonalny dodatek do każdego tornistra.Wymiary: 23 cm x 10 cm x 6 cm.

83,00 zł
78,85 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,15 zł

99
Piórnik na Suwak. The Duet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik na Suwak. The Duet
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.17

Piórnik na Suwak, Kosmetyczka - Gorjuss - Melodies - The DuetTanecznym krokiem wracamy do szkoły wraz z wspaniałą i pełną uroku kolekcją toreb, artykułów piśmiennych i akcesoriów o nazwie Melodies.The Duet - to jedna z czterech serii, ze szkolnej kolekcji Melodies, w słodkich pastelowych kolorach, z wizerunkiem dziewczynek Gorjuss otoczonych strumieniem figlarnych nutek i wzbogacona mgiełką brokatu.Piórnik idealny na najważniejsze przybory do pisania.Wyposażony w specjalną klapkę na ołówki i długopisy.Może także pełnić funkcję kosmetyczki lub saszetki na niezbędne kosmetyki, przybory do szycia lub inne drobiazgi.Ozdobiony logiem Santoro, metką z nutkami, brokatem oraz medalionem w stylu antycznego mosiądzu w kształcie serduszka.Wykonany ze szczególną dbałością.Posiada ciekawy wzór w stylowe paski.Wspaniały prezent, funkcjonalny dodatek do każdego tornistra.Wymiary: 23 cm x 10 cm x 6 cm.

83,00 zł
78,85 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,15 zł

100
Kalendarz 2022 Pocztówkowy Psy ARTSEZON - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz 2022 Pocztówkowy Psy ARTSEZON
Niedostępny
Brak

Kalendarz 2022 Pocztówkowy Psy

11,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry