hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.08.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 27 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Karnet PR-347 Ślub (Kukartka), na drugim English for you. Magiczny ołówek (Trefl). Kolejny produkt to Zielone pastwiska (Kasia Bulicz-Kasprzak) oraz Szlaki Turystyczne Karkonoszy (praca zbiorowa).
1
Karnet PR-347 Ślub - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Karnet PR-347 Ślub
Kukartka
Dostępny
84 szt.

Kartki z serii Passion Premium to świetny pomysł na piękną pamiątkę w super cenie. Kartka PR jest zdobiona przynajmniej dwoma rodzajami uszlachetnień - metaliczne lub perłowe folie, brokat, tłoczenie itp. - tyle piękna w takim drobiazgu! Każda kartka Passion Premium ma kolorowe wnętrze z tekstem wyjątkowych życzeń i grafiką, w komplecie jest także dopasowana kolorystycznie koperta. zdobienia: przynajmniej dwa rodzaje, często więcej - złota, srebrna lub perłowa folia, brokat, tłoczenia, wnętrze kartki: kolorowe, z życzeniami.

5,99 zł
3,17 zł

Rabat 47,1%
oszczędzasz 2,82 zł

35 osób kupiło
2
English for you. Magiczny ołówek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English for you. Magiczny ołówek
Trefl, od 5 lat
Dostępny
64 szt.

English for you to gra, z którą Mały Odkrywca wkroczy w świat angielskich słówek. Gry i zabawy językowe zawarte w zestawie pomogą dziecku postawić pierwsze kroki w nauce języka obcego. Zawartość pudełka: • Magiczny ołówek, • 32 plansze z zadaniami (16 dwustronnych kart), • plansza we wkładce, • strzałka losująca, • 4 pionki, • instrukcja

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

11 osób kupiło
3
Zielone pastwiska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zielone pastwiska
Dostępny
87 szt.

Po raz kolejny odwiedzamy Tynczyn, wieś nad brzegiem Huczwy, by poznać dalszy ciąg opowieści inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami. Gdy wielki świat martwi się krachem na nowojorskiej giełdzie i olimpiadą w Los Angeles, Tynczyn mówi o ślubie Dołegówny z Dyziem Adamczukiem. Gdy Polska żyje przewrotem majowym, wyborami "brzeskimi" i konstytucją kwietniową, ludzie w Tynczynie wciąż się spierają, czy Jadźka Adamczukowa ukradła krowę Kornelowiczowej czy też nie. Czyżby tutejsi chłopi nie wiedzieli, co się dzieje na świecie? Oczywiście, że wiedzą, wszak czytają gazety. Ważniejsze jednak są dla nich własne sprawy. Trzeba dzieci nakarmić, pole zaorać, len zebrać, fasolę wyłuskać, a tu pogoda marna, drożyzna postępuje, zarobiony pieniądz z dnia na dzień traci wartość. Kto by się przejmował wyborami w Niemczech, gdy do garnka nie ma co włożyć? Okazuje się jednak, że historia ma większy wpływ na losy zwykłych szarych obywateli, niż im się to wydaje. Kto by pomyślał, że zamach na Pierackiego w Warszawie rozpocznie lawinę zdarzeń, które wstrząsną Tynczynem i na zawsze pozostaną w pamięci jego mieszkańców. Nikt nie żyje na marginesie historii, bo, jak powiedziała Teofila Lipczewska: „Cała ta historia to ogromny gmach wzniesiony z milionów ludzkich żyć”. Kasia Bulicz-Kasprzak – choć dziś mieszka w mieście, od lat jest związana ze wsią; od pokoleń chłopka, właścicielka niewielkiego gospodarstwa na Zamojszczyźnie. Potrafi doić krowy, prowadzić ciągnik. Odróżnia zboża jare od ozimych i zna tajniki uprawy buraków cukrowych. Niezmiennie fascynuje ją polska wieś, jej specyficzny klimat i relacje między mieszkańcami. Pisarka, matka, gospodyni.

42,00 zł
27,72 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 14,28 zł

8 osób kupiło
4
Szlaki Turystyczne Karkonoszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaki Turystyczne Karkonoszy
Dostępny
29 szt.

Rysowana panorama Karkonoszy z wyszczególnionymi szlakami turystycznymi, na których umieszczono czasy przejść. Dodatkowo na mapie umieszczono grafiki atrakcji turystycznych. Na rewersie znajduje się opis 105 atrakcji Karkonoszy oraz miejsca na pieczątki z najważniejszych obiektów w Karkonoszach.

12,61 zł
9,99 zł

Rabat 20,8%
oszczędzasz 2,62 zł

7 osób kupiło
5
Zakładki indeksujące Kraft 120szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące Kraft 120szt
Interdruk
Dostępny
7 szt.

Zestaw papierowych zakładek indeksujących z miłego w dotyku papieru kraft do codziennej organizacji, zaznaczania stron w książkach, robienia krótkich notatek oraz zostawiania ważnych wiadomości. Nie pozostawiają śladu po odklejeniu. Można po nich pisać. Formaty: 100x12x45 mm, 20x45x45 mm. Jeden produkt zawiera 120 szt. karteczek. Poznaj również nasze ołówki, karteczki indeksujące oraz produkty papiernicze z serii Kraft i stwórz swój własny zestaw!

8,99 zł
6 osób kupiło
6
Cukierku, Ty łobuzie! Dwie gry o przygodach sprytnego kota Cukierka! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Cukierku, Ty łobuzie! Dwie gry o przygodach sprytnego kota Cukierka!
Szach-mat
Dostępny
20 szt.

Zawartość pudełka: • plansza „Cukierku, Ty łobuzie!”, • plansza ,„Złapię cię, Cukierku!”, • plansza Sweterka, • 41 żetonów (bonusy i psikusy), • 3 kostki, • 4 pionki Rodziny, • pionek kota, • instrukcja. Gra Cukierku, Ty łobuzie! Ilość graczy: 1–4 Oho, Cukierek znów narozrabiał... powyciągał 12 nitek ze sweterka mamy i porozrzucał po całej planszy! Teraz trzeba je pozbierać i naprawić sweterek, aby mama się nie zdenerwowała. Ale do tego trzeba będzie także zdobyć druty do robótek, które Maciek zostawił po zabawie akurat w... kocim legowisku! Uwaga! Cukierek nie odpuszcza i depcze Wam po piętach. Próbuje dotrzeć do mety pierwszy i uniemożliwić Wam naprawienie sweterka! Macie jednak znaczną przewagę - bo znacie jego mocne i słabe strony – dzięki temu możecie znaleźć sposób, aby na moment go zatrzymać i wyprzedzić. Gra uczy układania strategii, pracy w zespole- wraz z innymi graczami decydujesz, kiedy spowolnić Cukierka oraz logicznego myślenia - jeśli wejdę na to pole, to co muszę dać, aby Cukierek mnie nie wyprzedził. Gra Złapię cię, Cukierku! Ilość graczy: 2–4 To nie koniec Cukierkowych przygód. W drugiej grze Cukierek chowa się po tym, jak nabroił. Musicie go znaleźć, bo nie wiadomo, co się stanie, jeśli długo pozostanie bez opieki, to... Wyruszacie więc w podróż w poszukiwaniu kota. Gra uczy zdolności przewidywania ruchów przeciwnika - czy przeciwny gracz wejdzie do kryjówki, czy ją ominie oraz sprytu – jak najszybciej dotrzeć do mety i zebrać najlepsze bonusy. Gry są z pozoru proste, ale nie dajcie się zwieść... Pamiętajcie, wyścig z kotem, zawsze, kiedy już się zacznie, trwa do samego końca! Dwie gry planszowe, mnóstwo kolorowych żetonów, pionki postaci, unikatowe kostki z ikonami Kota i jego właściciela oraz dodatkowa plansza Sweterka – to wszystko sprawia, że w grze nie brakuje emocji, a przygoda z Cukierkiem jest niezwykle wesoła i kolorowa! Zagrajcie i przekonajcie się, ile wspaniałej zabawy zapewni Wam Cukierek! Ah, ten Cukierek, jest naprawdę wyjątkowy, bo choć same z nim kłopoty, wzbudza przy tym tyle radości, że nie sposób go nie pokochać! Prawda, Cukierku? Miau...

77,00 zł
46,20 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 30,80 zł

6 osób kupiło
7
Biuro detektywistyczne Antka Ułamka. Matematyczne zagadki z Tajemniczego Zakątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biuro detektywistyczne Antka Ułamka. Matematyczne zagadki z Tajemnicze...
Dostępny
95 szt.

Jeżeli lubisz rozwiązywać zagadki i jesteś miłośnikiem przygód, to dobrze trafiłeś! Zapraszam do Tajemniczego Zakątka, gdzie poznasz Antka Ułamka, dzielnego chłopca, który zakłada biuro detektywistyczne, aby pomóc mieszkańcom miasteczka. Do biura zgłaszają się osoby, które potrzebują pomocy w rozwikłaniu tajemniczych spraw. W książce znajdziesz ciekawe zagadki matematyczne, łamigłówki, zadania, które pozwolą rozwinąć logiczne myślenie i nabyć nowe kompetencje matematyczne. Ważne jest również bycie detektywem, zdobywanie gwiazdek, poznawanie nowych bohaterów i przeżywanie przygód. Ponadto detektyw, który pomoże w rozwiązaniu akt sprawy, stanie się przyjacielem Antka oraz bohaterem mieszkańców Tajemniczego Zakątka! Publikacja jest interesującym sposobem na pokazanie, jak ważna, ale ciekawa i cenna jest matematyka, która w pełni zasługuje na bycie królową nauk.

29,90 zł
23,62 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 6,28 zł

5 osób kupiło
8
Człowiek, który znał mowę węży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek, który znał mowę węży
Dostępny
37 szt.

Leśny świat Leemeta się rozpada: przyjaciele i sąsiedzi wyprowadzają się do wioski, aby tam wieść nowe życie podporządkowane pracy na roli i obrządkom chrześcijańskim. Porzucają swoje chaty, obyczaje i umiejętności skuszeni smakiem chleba oraz wynalazkami przywiezionymi przez rycerzy zza morza. Leemet wierzy, że odnajdzie pogrążonego w wiecznym śnie Północnego Gada – jedyną istotę zdolną przywrócić dawny porządek. „Pod żadnym pozorem nie należy tej powieści traktować jako prozy gatunkowej, choć jest tu wszystko, co być w fantasy powinno. Nie da się też odczytywać jej czysto alegorycznie. W zalewie książek o powrocie do lasu historia Leemeta, ostatniego z tych, którzy mówią językiem węży, stawia czytelnika w dość niewygodnej pozycji. Po tej lekturze wcale się nie wie, czy warto do lasu wracać. Kivirähk rozegrał bowiem swoją opowieść w poprzek podziałów, z którymi tak wygodnie nam się dziś żyje - w palcach i na proch rozpadają się tutaj figury tradycji i nowoczesności, kultury i natury, człowieka i zwierzęcia. Bardzo takich dekonstrukcji dziś potrzebujemy. I takich książek”. – Filip Springer Andrus Kivirähk - Jeden z najważniejszych pisarzy dzisiejszej Estonii, ceniony za swój wyrazisty styl, talent do tworzenia niezapomnianych postaci i opowieści oraz wszechstronność. Autor powieści, dramatów, książek dla dzieci, pamfletów, współpracuje z telewizją i prasą, twórca tekstów do książek i kreskówek z popularną i lubianą Lottą. Urodził się w 1970 r., studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie w Tartu, pracuje w dzienniku „Eesti Päevaleht”. Jako powieściopisarz debiutował w 1995 r. Sławę przyniosły mu Rehepapp ehk november (2000) i Mees, kes teadis ussisonu (2007), której polskie wydanie pt. Człowiek, który znał mowę węży jest dwunastym przekładem.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

4 osoby kupiły
9
Cienkopis Pastel Line 6 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cienkopis Pastel Line 6 kolorów
Interdruk
Dostępny
6 szt.

Grubość pisania: 0,7 mm. 6 pastelowych kolorów. Trójkątny profil. Idealne do pisania, podkreślania i precyzyjnego kolorowania.

10,99 zł
4 osoby kupiły
10
Ptaszek śpiewa fiu-fiu-fiu, czyli maluszki naśladują dźwięki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptaszek śpiewa fiu-fiu-fiu, czyli maluszki naśladują dźwięki
Dostępny
207 szt.

Naśladowanie odgłosów to jedne z pierwszych prób porozumiewania się dziecka z otoczeniem i jest ono bardzo ważne w rozwoju jego mowy. Wierszyki z wyrazami dźwiękonaśladowczymi z tej książki można wykorzystać do zabaw stymulujących ogólny rozwój językowy dziecka, ale mogą być jednocześnie ćwiczeniami logopedycznymi dla najmłodszych. Wierszyki zostały ułożone w kolejności alfabetycznej, ze względu na występujący w nich wyraz dźwiękonaśladowczy, co z pewnością ułatwi zarówno rodzicom, jak i terapeutom wyszukanie odpowiedniej rymowanki.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

4 osoby kupiły
11
Króliczek Smarty Bunny - elektroniczna grzechotka z odtwarzaczem muzyki i identyfikatorem kolorów, żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Króliczek Smarty Bunny - elektroniczna grzechotka z odtwarzaczem muzyk...
Alilo
Dostępny
8 szt.

Witajcie w rodzinie magicznych króliczków Alilo Bright Ears! Poznajcie Alilo Smarty Bunny - inteligentną, elektroniczną grzechotkę z odtwarzaczem muzyki i identyfikatorem kolorów. Smarty Bunny jest najmłodszym członkiem rodziny i znawcą kolorów. Podbija serca maluszków na całym świecie. W Polsce zyskał uznanie zdobywając m.in. prestiżowa nagrodę Zabawka Roku 2016 portalu Zabawkowicz.pl. w kategorii „Zabawki dla niemowląt”. Gwarantuje świetną zabawę z jego świecącymi uszkami. Podobnie jak reszta jego rodziny, może śpiewać piosenki, jednak zna tylko te, które zostały wgrane w naszej fabryce. Jest bardzo prosty w obsłudze. Smarty świetnie identyfikuje różne kolory - gdy przyciśniesz jego spód do karty z wybranym kolorem, króliczek powie w języku angielskim i polskim jaki kolor rozpoznaje i odegra dźwięk przypisany do wybranej karty z kolorem. Uszka zaświecą się na taki kolor, jaki rozpozna Smarty. Ponadto jest bardzo silny, ponieważ jest zrobiony z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik! Cechy produktu: • Nauka przedszkolna i wczesnoszkolna Fabrycznie wgrane popularne polskie utwory dla dzieci oraz funkcja rozpoznawania kolorów w języku angielskim i polskim ułatwią pracę nauczycielom. • Funkcja elektronicznej grzechotki Ponad 60 różnych dźwięków i odgłosów z otaczającego nas świata pomoże rozwijać zmysły każdego Maluszka. • Funkcja rozpoznawania kolorów Króliczek Smarty nauczy Twoje dziecko kolorów w dwóch językach. • Delikatne światło nocne Miękkie uszy króliczka świecą delikatnym światłem zmieniającym kolory dodając otuchy przy zasypianiu. • Przyjazny środowisku i oszczędny Ładowanie wbudowanego akumulatora za pomocą kabla USB pozwoli na pracę zabawki przez wiele godzin, a brak konieczności wymiany baterii zapewni ochronę środowiska. • Głośnik Wbudowany profesjonalny głośnik zapewni czysty i głośny dźwięk. • Wytrzymałość i bezpieczeństwo Bezpieczeństwo dzieci gwarantują atestowane materiały. Natomiast dzięki specjalnemu wytrzymałemu tworzywu ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik, króliczek jest odporny na wstrząsy i upadki. • Kojące dźwięki Fabrycznie wgrana muzyka klasyczna i kołysanki ukoją Twoje dziecko do snu. • Piosenki Fabrycznie wgrane Tryb muzyka do zabawy (16 polskich i angielskich piosenek): • Boogie, • Jadą misie, • Jagódki, • Koła autobusu, • Krasnoludki, • Kaczuszki, • A,A,Apple, • ABC Song, • Alphabet Song, • The wheels on the bus, • B-I-N-G-O, • Clap your hand, • Days of the week, • Head and shoulders knees and toes, • Finger family, • Old MacDonald. Tryb muzyka do snu (10 polskich i angielskich kołysanek oraz 6 utworów z muzyką klasyczną): • Piosenka o króliczku Alilo, • Z popielnika na Wojtusia, • Aaa kotki dwa, • Siwa chmurka, • Wlazł kotek, • Złotowłosa królewna, • Counting sheep, • Go to sleep, • Sleeping bunnies, • Brahms (piano), • Schumann (piano), • Mozart (piano 1), • Mozart (piano 2), • Beethoven (piano), • List (piano), • Baby – wyjątkowa kołysanka z Dalekiego Wschodu. Tryb kojące dźwięki (5 utworów): • All through the night (bells&nature), • Hush little Baby (bells&nature), • LittleBoPeep (bells&nature), • Rock a ByeBaby (bells&nature), • Twinkle twinkle little star (bells&nature). Tryb odgłosy i dźwięki grzechotki: 66 różnych dźwięków i odgłosów (m.in. zwierząt, instrumentów, innych) Polskie piosenki i kołysanki śpiewa Gosia Kosik. Uwaga! Kabelek USB dołączony do modelu R1 służy tylko do ładowania jego baterii, króliczek posiada wgrane na stałe utwory oraz biały szum, nie można aktualizować jego zawartości. Korzyści rozwojowe: • stymulacja dotykowa, • stymulacja słuchowa, • koordynacja wzroku i dłoni, • rozwój sensoryczny, • samodzielna zabawa, • rozwój językowy, • twórczość muzyczna, • odkrywanie. Szczegóły techniczne: • kolor: różowy; • port USB: standardowy Port Micro USB; • światło nocne: barwne, powoli migające światło ledowe (7 kolorów); • głośnik: wysokiej jakości głośnik o mocy 1W z regulacją głośności; • regulacja głośności: ogon królika kontroluje głośność; • baterie: 1 litowo-jonowa bateria (w zestawie); • automatyczne wyłącznie: w celu oszczędzania baterii wyłącza się automatycznie po 30-tu minutach, gdy jest pozostawiony bez dotyku (istnieje możliwość wyłączenia tej funkcji); • czas pracy baterii: do 5 godzin; • rozmiar: wysokość 16.0 cm, szerokość 5.5 cm, głębokość 6.5 cm; • waga: 200 g; • materiał: – zgodny ze standardami RoHS, silikonowa powłoka głowy i uszy, – wysoka wytrzymałość tworzywa ABS, – wszystkie materiały są przetestowane i zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa zabawek.

239,00 zł
4 osoby kupiły
12
Osiedle Sielanka. Tom 2. Sąsiedzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osiedle Sielanka. Tom 2. Sąsiedzi
Dostępny
83 szt.

Drugi tom nowej powieściowej serii Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, tym razem współczesna Polska w miniaturze. Małe osiedle na obrzeżach Warszawy, gdzie ścierają się lokalsi i przyjezdni, władza i obywatele, zwyczajni ludzie i krezusi, starzy i młodzi, samotni i ci w związkach. Barwna, zabawna historia utkana z codziennego życia. Rysunki Joanny Klimaszewskiej są jej dodatkowym atutem. Pochodząca z Krasnegostawu Ala Jakubek próbuje wrosnąć w swoje nowe miejsce na ziemi. Jest nim osiedle Sielanka, gdzie wbrew woli lokalnej społeczności jej teść buduje kolejne apartamentowce. Tubylcy odnoszą się niechętnie do "imigrantów", zwłaszcza że coraz większe połacie spokojnej okolicy firma deweloperska grodzi pod nowe bloki. Reaktywowana rada osiedla pragnie dać odpór tym zapędom. Zaogniona sytuacja zmierza ku otwartej wojnie. W tym czasie Arleta próbuje zapanować nad chaosem, który niebawem doprowadzi jej dom do katastrofy, Marian Jakubek mości gniazdko, a Zuzia i Dżesika idą na wojnę. Czy w Sielance nastanie spokój i przyjazna atmosfera? Małgorzata Gutowska-Adamczyk – jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich autorek, z wykształcenia historyk teatru – zadebiutowała jako scenarzystka serialu „Tata, a Marcin powiedział…”. Jest autorką kilkunastu poczytnych powieści dla dorosłych i młodzieży. Cukiernią Pod Amorem, przedstawiającą losy Polski i Polaków na przestrzeni ponad stu lat, podbiła serca czytelników i rankingi sprzedaży. Jest żoną reżysera filmowego Wojciecha Adamczyka. Ma dwóch synów – Macieja i Piotra.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

3 osoby kupiły
13
Blok techniczny A3/10K biały Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A3/10K biały Premium
Beniamin
Dostępny
78 szt.

BLok techniczny biały Premium w formacie A3, 10 kartkowy.

10,99 zł
3 osoby kupiły
14
Honey Bunny. Króliczek niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Honey Bunny. Króliczek niebieski
Alilo
Dostępny
4 szt.

Alilo to innowacyjne interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci. Króliczki mogą śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać Twój głos i odtwarzać go, a także wspaniale sprawdzają się jako lampka nocna, odtwarzacz MP3, dyktafon lub pomoc dydaktyczna. Honey Bunny gwarantuje świetną zabawę z jego świecącymi uszkami, które dziecko może szczypać i bezpieczne gryźć od czasu do czasu. Podobnie jak reszta jego rodziny, może nagrywać głos, przeczytać bajki na dobranoc i śpiewać piosenki. Jego uszy świecą i można je wykorzystać jako doskonałą lampkę nocną. Jest bardzo prosty w obsłudze. Ponadto jest bardzo silny, ponieważ jest zrobiony z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik. Cechy produktu: • może opowiadać bajki, odtwarzać muzykę, nagrywać i pomóc Twoim dzieciom uczyć się języków, • ma gniazdo karty pamięci Micro SD z możliwością odtwarzania uprzednio zapisanych plików MP3, • może przechować setki utworów lub opowiadań, • jest całkowicie bezpieczny, nie ma żadnych ostrych krawędzi i jest odporny na wstrząsy, • ma ogon w kształcie kuli, specjalnie zaprojektowany dla małych rączek, • jest odpowiedni dla dzieci i bardzo prosty w obsłudze, • ma specjalnie zaprojektowany 52 milimetrowy podwójny głośnik o wysokiej jakości odtwarzanego dźwięku • ma funkcję nagrywania, która pozwala nagrywać każdy dźwięk lub głos, • ma funkcję wznawiania, która pozwala na odtwarzanie w miejscu zatrzymania, • będzie się automatycznie wyłączać po 30-tu minutach odtwarzania, • ma funkcję blokady, aby dziecko nie mogło bawić się przyciskami, • ma miękkie silikonowe uszy wykonane ze specjalnego materiału zgodnego ze standardami RoHS, bezpiecznego dla niemowląt i dzieci do gryzienia, • jest przyjazny dla środowiska i wydajny dzięki litowo-polimerowemu akumulatorowi o dużej pojemności, który działa do 5 godzin nie potrzebuje baterii, • obsługuje format MP3 i ma zapisane popularne piosenki, kołysanki i bajki oraz „biały szum” do uspakajania niemowląt całą jego zawartość można aktualizować dzięki wbudowanej karcie 4GB Micro SD i dołączonemu kablowi USB. Korzyści rozwojowe: • stymulacja dotykowa, • stymulacja słuchowa, • koordynacja wzroku i dłoni, • rozwój sensoryczny, • samodzielna zabawa, • rozwój językowy, • twórczość muzyczna, • odkrywanie. Szczegóły techniczne: • format plików: MP3, • nagrywanie głosu w formacie: WAV, • port USB: standardowy Port Micro USB, • jednostka pamięci: wbudowana karta 4GB Micro SD, z możliwością rozszerzenia do 8GB, • światło nocne: barwne powoli migające światło ledowe (7 kolorów), • głośnik: wysokiej jakości głośnik z regulacją głośności, • regulacja głośności: ogon królika kontroluje głośność, • baterie: 1 litowo-jonowa bateria (w zestawie), • czas pracy baterii: 5 godzin, • rozmiar: wysokość 21.59 cm, szerokość 11.47 cm, głębokość 8.13 cm, • waga: 374 g, • materiał: zgodny ze standardami RoHS, silikonowe przyciski i uszy wysoka wytrzymałość tworzywa ABS wszystkie materiały są przetestowane i zgodne z europejskimi i amerykańskich normami bezpieczeństwa zabawek.

339,00 zł
2 osoby kupiły
15
Orkiestra. Rusz w świat i znajdź zagubionych muzyków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Orkiestra. Rusz w świat i znajdź zagubionych muzyków
Dostępny
101 szt.

Orkiestra już za tydzień ma zagrać ważny koncert, ale muzycy rozjechali się po świecie. Każdy gdzie indziej! Nie ma rady: dyrygent i jego asystent ruszają w podróż tropem nadsyłanych z wakacji pocztówek, by odszukać wypoczywających symfoników. Wyrusz w drogę razem z nimi i pomóż im w poszukiwaniach. Przy okazji poznasz mnóstwo ciekawych instrumentów i zwiedzisz wiele interesujących miast, takich jak Reykjavik, Rio de Janeiro czy Tokio, przepłyniesz się gondolą weneckimi kanałami i przejdziesz się po tętniącym życiem targu w Istambule. Książka Chloé Perarnau to pięknie ilustrowana wyszukiwanka. Wypatrując zagubionych muzyków, młody czytelnik znajdzie w niej wiele fascynujących i zabawnych rysunkowych historii. Bogato ilustrowane rozkładówki i pocztówki od muzyków pełne są ciekawostek i informacji o poszczególnych miastach i krajach. Słowem – to książka, z którą można spędzić długie godziny, ciągle odnajdywać w niej coś nowego i nigdy się nie nudzić. Chloé Perarnau – autorka i ilustratorka. Dzieciństwo spędziła na francuskiej wsi, gdzie wciąż malowała domki i czekała na śnieżne dni, które uniemożliwiłyby pójście do szkoły. Studia skończyła na Akademii Sztuk Pięknych w Brukseli. Publikuje książki, ilustracje do czasopism i prowadzi warsztaty dla dzieci.

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

2 osoby kupiły
16
Króliczek Smarty Bunny - elektroniczna grzechotka z odtwarzaczem muzyki i identyfikatorem kolorów, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Króliczek Smarty Bunny - elektroniczna grzechotka z odtwarzaczem muzyk...
Alilo
Dostępny
10 szt.

Witajcie w rodzinie magicznych króliczków Alilo Bright Ears! Poznajcie Alilo Smarty Bunny - inteligentną, elektroniczną grzechotkę z odtwarzaczem muzyki i identyfikatorem kolorów. Smarty Bunny jest najmłodszym członkiem rodziny i znawcą kolorów. Podbija serca maluszków na całym świecie. W Polsce zyskał uznanie zdobywając m.in. prestiżowa nagrodę Zabawka Roku 2016 portalu Zabawkowicz.pl. w kategorii „Zabawki dla niemowląt”. Gwarantuje świetną zabawę z jego świecącymi uszkami. Podobnie jak reszta jego rodziny, może śpiewać piosenki, jednak zna tylko te, które zostały wgrane w naszej fabryce. Jest bardzo prosty w obsłudze. Smarty świetnie identyfikuje różne kolory - gdy przyciśniesz jego spód do karty z wybranym kolorem, króliczek powie w języku angielskim i polskim jaki kolor rozpoznaje i odegra dźwięk przypisany do wybranej karty z kolorem. Uszka zaświecą się na taki kolor, jaki rozpozna Smarty. Ponadto jest bardzo silny, ponieważ jest zrobiony z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik! Cechy produktu: • Nauka przedszkolna i wczesnoszkolna Fabrycznie wgrane popularne polskie utwory dla dzieci oraz funkcja rozpoznawania kolorów w języku angielskim i polskim ułatwią pracę nauczycielom. • Funkcja elektronicznej grzechotki Ponad 60 różnych dźwięków i odgłosów z otaczającego nas świata pomoże rozwijać zmysły każdego Maluszka. • Funkcja rozpoznawania kolorów Króliczek Smarty nauczy Twoje dziecko kolorów w dwóch językach. • Delikatne światło nocne Miękkie uszy króliczka świecą delikatnym światłem zmieniającym kolory dodając otuchy przy zasypianiu. • Przyjazny środowisku i oszczędny Ładowanie wbudowanego akumulatora za pomocą kabla USB pozwoli na pracę zabawki przez wiele godzin, a brak konieczności wymiany baterii zapewni ochronę środowiska. • Głośnik Wbudowany profesjonalny głośnik zapewni czysty i głośny dźwięk. • Wytrzymałość i bezpieczeństwo Bezpieczeństwo dzieci gwarantują atestowane materiały. Natomiast dzięki specjalnemu wytrzymałemu tworzywu ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik, króliczek jest odporny na wstrząsy i upadki. • Kojące dźwięki Fabrycznie wgrana muzyka klasyczna i kołysanki ukoją Twoje dziecko do snu. • Piosenki Fabrycznie wgrane Tryb muzyka do zabawy (16 polskich i angielskich piosenek): • Boogie, • Jadą misie, • Jagódki, • Koła autobusu, • Krasnoludki, • Kaczuszki, • A,A,Apple, • ABC Song, • Alphabet Song, • The wheels on the bus, • B-I-N-G-O, • Clap your hand, • Days of the week, • Head and shoulders knees and toes, • Finger family, • Old MacDonald. Tryb muzyka do snu (10 polskich i angielskich kołysanek oraz 6 utworów z muzyką klasyczną): • Piosenka o króliczku Alilo, • Z popielnika na Wojtusia, • Aaa kotki dwa, • Siwa chmurka, • Wlazł kotek, • Złotowłosa królewna, • Counting sheep, • Go to sleep, • Sleeping bunnies, • Brahms (piano), • Schumann (piano), • Mozart (piano 1), • Mozart (piano 2), • Beethoven (piano), • List (piano), • Baby – wyjątkowa kołysanka z Dalekiego Wschodu. Tryb kojące dźwięki (5 utworów): • All through the night (bells&nature), • Hush little Baby (bells&nature), • LittleBoPeep (bells&nature), • Rock a ByeBaby (bells&nature), • Twinkle twinkle little star (bells&nature). Tryb odgłosy i dźwięki grzechotki: 66 różnych dźwięków i odgłosów (m.in. zwierząt, instrumentów, innych) Polskie piosenki i kołysanki śpiewa Gosia Kosik. Uwaga! Kabelek USB dołączony do modelu R1 służy tylko do ładowania jego baterii, króliczek posiada wgrane na stałe utwory oraz biały szum, nie można aktualizować jego zawartości. Korzyści rozwojowe: • stymulacja dotykowa, • stymulacja słuchowa, • koordynacja wzroku i dłoni, • rozwój sensoryczny, • samodzielna zabawa, • rozwój językowy, • twórczość muzyczna, • odkrywanie. Szczegóły techniczne: • kolor: niebieski; • port USB: standardowy Port Micro USB; • światło nocne: barwne, powoli migające światło ledowe (7 kolorów); • głośnik: wysokiej jakości głośnik o mocy 1W z regulacją głośności; • regulacja głośności: ogon królika kontroluje głośność; • baterie: 1 litowo-jonowa bateria (w zestawie); • automatyczne wyłącznie: w celu oszczędzania baterii wyłącza się automatycznie po 30-tu minutach, gdy jest pozostawiony bez dotyku (istnieje możliwość wyłączenia tej funkcji); • czas pracy baterii: do 5 godzin; • rozmiar: wysokość 16.0 cm, szerokość 5.5 cm, głębokość 6.5 cm; • waga: 200 g; • materiał: – zgodny ze standardami RoHS, silikonowa powłoka głowy i uszy, – wysoka wytrzymałość tworzywa ABS, – wszystkie materiały są przetestowane i zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa zabawek.

239,00 zł
2 osoby kupiły
17
Blok techniczny A4/10K biały Premium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4/10K biały Premium
Beniamin
Dostępny
135 szt.

BLok techniczny biały Premium w formacie A4, 10 kartkowy.

6,99 zł
2 osoby kupiły
18
Grzechotka Gitara blister DROMADER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka Gitara blister DROMADER
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

4,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
19
Przemoc, której nie widać - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemoc, której nie widać
Dostępny
1625 szt.

Poradnik z ćwiczeniami Skoro sięgasz po tę książkę, to prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że w twoim życiu dzieje się coś niedobrego. Być może nie wiesz, jak to opisać czy zdefiniować, ale czujesz, że potrzebujesz pomocy w znalezieniu rozwiązania. Poradnik pomoże ci rozpoznać i zrozumieć mechanizmy przemocy psychicznej. Przede wszystkim jednak pozwoli ci uwolnić się od niej i odzyskać kontrolę nad twoim życiem. Przemoc psychiczna jest to systematyczne znęcanie się nad kimś w sposób niemający charakteru działań fizycznych. Obejmuje szereg zachowań, które mają na celu zranienie drugiej osoby, osłabienie jej pewności siebie, uwłaczenie jej godności i przejęcie nad nią kontroli. Ofiara przemocy psychicznej może zmagać się z lękiem, depresją oraz innymi objawami fizycznymi, mieć niską samoocenę, doświadczać dezorientacji czy trudności z koncentracją lub z podejmowaniem decyzji. Przemoc ta bywa subtelna i niewidoczna, ale niszczy człowieka od środka. Przerwanie cyklu przemocy psychicznej jest jednak możliwe. Pierwsze kroki obejmują uświadomienie sobie, że to, czego doświadczasz, jest przemocą, zrozumienie, że to nie twoja wina, i uznanie, że za zachowanie krzywdziciela odpowiada on sam. Dzięki zamieszczonym w książce praktycznym ćwiczeniom dowiesz się, jak rozpoznać oznaki przemocy psychicznej, zrozumiesz jej mechanizmy, nauczysz się przed nią bronić i zapobiegać jej w przyszłości. Przestaniesz jej zaprzeczać, minimalizować jej rozmiary oraz obwiniać się o to, że ktoś cię rani i krzywdzi. Uwolnisz się z przemocowej relacji i staniesz na nogi z większą siłą i samoświadomością. To pozwoli ci ruszyć naprzód, w stronę równowagi emocjonalnej i wolności osobistej. Jak korzystać z poradnika Poradnik zapewni ci prywatną przestrzeń zdrowienia będziesz tylko ty i kartki książki, która umożliwi ci rozliczenie się z tym, czego doświadczasz. Ponieważ proces zdrowienia następuje stopniowo, praca z niniejszą książką również została podzielona na etapy. Na początek nauczysz się rozpoznawać symptomy przemocy psychicznej. Następnie przeanalizujesz swoje relacje i odkryjesz wzorce, które nimi rządzą. Dzięki kolejnym ćwiczeniom przyswoisz nowe, zdrowsze zachowania. Większość ćwiczeń skłania do refleksji, co oznacza, że nie należy się spieszyć. Ze względu na układ treści najlepiej wykonać je wszystkie po kolei.Tłumaczenie: Pikiel Sylwia

59,90 zł
53,31 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,59 zł

4 osoby kupiły
20
Stajnia w Pieńkach. Tom 2. Spalone mosty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stajnia w Pieńkach. Tom 2. Spalone mosty
Dostępny
49 szt.

Kiedy wszystko zaczyna się układać, to nieomylny znak, że los już coś dla nas szykuje. Życie na wsi dalekie jest od sielanki, a starych problemów nie da się zostawić za nowymi drzwiami. Czy Magda do końca wiedziała, na co się decyduje? Czy nie zabraknie jej siły? Izabella Frączyk w kontynuacji niezwykłej historii o realizacji marzeń i osiąganiu celów, potrzebie zmian i spełnianiu oczekiwań innych ludzi. „Spora dawka humoru, wartka akcja i barwni bohaterowie - to sprawia, że tej książki nie da się odłożyć. Polecam serdecznie”. – Krystyna Mirek „Pamiętam, kiedy na ekrany telewizorów wszedł serial o wspaniałych lekarzach – wszyscy chcieli się leczyć w Leśnej Górze. Po przeczytaniu tej książki ma się podobne pragnienia - tylko branża nieco inna. Pragniesz poznać Magdę, stać się częścią jej paczki i zamieszkać gdzieś w pobliżu stajni w Pieńkach. Skończyłam czytać o drugiej w nocy. Do rana szukałam kursów jeździectwa i szacowałam koszty sprzętu niezbędnego do jazdy konnej. Dobrze, że Iza nie napisała książki o lotach w kosmos… W tej książce znalazłam piękną i niebanalną definicję przyjaźni. Autorka wie, jak nas przekonać, że koniec świata nie istnieje, bo każdy koniec może być początkiem pięknej przygody. Nikt nie obiecuje, że będzie łatwo, ale warto zaryzykować, bo może być… dobrze – nie naiwnie, nie trywialnie, nie cukierkowo. Po prostu (i aż!) - DOBRZE. Losy bohaterki dają siłę, nadzieję na lepsze jutro, ale dają też relaks, a przecież o to również (a może nawet przede wszystkim) chodzi w czytaniu. U Izy wszystko się zgadza. Chcę więcej...” – Anna Matusiak, dziennikarka Polskiego Radia RDC i Telewizji Polskiej Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych, między innymi trylogię „Stajnia w Pieńkach”, serie „Śnieżna Grań” i „Kobiety z odzysku” oraz dwutomowy cykl „Wszystko nie tak”. Wszystkie pozycje spotkały się z gorącym przyjęciem czytelników.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
21
Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 - 6. Część 2. Bogacimy słownictwo, utrwalamy poprawne formy gramatyczne i zasady ortografii. Uczymy się o emocjach, uczuciach i za - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 ...
Dostępny
86 szt.

Kto więcej umie, nie zginie w tłumie! Każdy człowiek ma określone możliwości poznawcze: własne tempo przyswajania wiedzy, inną dokładność spostrzegania, koncentrację uwagi, zdolność do zapamiętywania i odtwarzania wyuczonych treści czy logicznego myślenia. Systematyczne doskonalenie tych procesów ma na celu wyrównanie szans ? aby każdy mógł sprostać wymaganiom edukacyjnym, nauczył się odpowiednio funkcjonować w grupie i uwierzył we własne możliwości. Nauka może być świetną zabawą! Podane w przystępnej formie i kolorowej oprawie zadania mogą być cenną pomocą w redukowaniu deficytów poznawczych i uzupełnianiu braków edukacyjnych, a dziecko może się uczyć niemal niepostrzeżenie, poprzez zabawę. Regularny trening i podejmowanie wysiłku intelektualnego w formie ciekawych ćwiczeń i zabaw edukacyjnych to także sposób na samodzielne sprawdzanie wiedzy i umiejętności. Sprawdź! Ten zeszyt ćwiczeń jest być może właśnie dla Ciebie! Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 - 6. Część 2. Bogacimy słownictwo, utrwalamy poprawne formy gramatyczne i zasady ortografii. Uczymy się o emocjach, uczuciach i zachowaniach to zbiór zadań poszerzających zasób słownictwa, doskonalących znajomość form gramatycznych i utrwalających zasady ortografii. Zawarte tu ćwiczenia wdrażają do poprawnego konstruowania i rozwijania wypowiedzi, uczą, jak identyfikować emocje, jak je nazywać i w odpowiedni sposób wyrażać. Treść zadań jest dobrana tak, by była bliska uczniom klas 4 - 6 i utrwalała nawyk kulturalnego zachowania i szacunku dla innych. Zeszyt ćwiczeń może być pomocą podczas zajęć rewalidacyjnych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, a także służyć do samodzielnego sprawdzania wiedzy i umiejętności.

29,90 zł
26,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

2 osoby kupiły
22
Blok techniczny A4/10K kolorowy barwiony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4/10K kolorowy barwiony
Beniamin
Dostępny
51 szt.

BLok techniczny kolorowy Premium w formacie A4, 10 kartkowy.

9,99 zł
2 osoby kupiły
23
Poradnik młodego jeźdźca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poradnik młodego jeźdźca
Dostępny
43 szt.

Marzysz o tym, żeby dosiąść pięknego gniadosza albo kasztanka i pognać z wiatrem w zawody? Piękne marzenia! I możliwe do zrealizowania: nie tak trudno przecież zapisać się do szkółki jeździeckiej. Aby marzenia się spełniły, pamiętaj, że koń to wspaniałe, mądre zwierzę, które zasługuje na to, by wiedzieć o nim jak najwięcej. Ta książka ci w tym pomoże! Znajdziesz w niej odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości: • jakie są pierwsze kroki w jeździectwie, • jak trzeba obchodzić się z koniem i dbać o niego w stajni i w terenie, • jak stopniowo doskonalić własne umiejętności, • jak pracować z koniem, • jak sobie radzić z nieposłuszeństwem koni, • jak zdobywać kolejne odznaki jeździeckie. Napisany na podstawie długiej praktyki, z dogłębną znajomością rzeczy Poradnik młodego jeźdźca wszedł do klasyki literatury jeździeckiej. Opracowany przez autorkę na nowo, zaktualizowany i poszerzony, jest zarówno atrakcyjną lekturą, jak i wszechstronnym przewodnikiem po wiecznie aktualnych tematach: postępowaniu z końmi i nauce jazdy konnej. Od kilku lat istnieje w naszym kraju system zdobywania odznak jeździeckich Polskiego Związku Jeździeckiego. Wszyscy adepci hipiki, którzy zamierzają w przyszłości startować w zawodach, być może zostać kiedyś instruktorem czy sędzią jeździeckim, muszą rozpocząć od egzaminu na Brązową Odznakę Jeździecką. Aby pomyślnie zdać obowiązujący na nią egzamin, trzeba wykazać się umiejętnościami praktycznymi i wiedzą teoretyczną. Większość zdających ogranicza się do przeczytania istniejącego zestawu pytań i odpowiedzi. Bardziej ambitni sięgają po choć jedną pozycję z dostępnej literatury. Ten poradnik to właśnie książka, którą powinni przeczytać wszyscy przygotowujący się do pierwszego jeździeckiego egzaminu.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
24
Karnet okolicznościowy ślubny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet okolicznościowy ślubny
Kukartka, 1
Dostępny
50 szt.

Kartki z serii „Passion Premium” to świetny pomysł na piękną pamiątkę w super cenie. Kartka PR jest zdobiona przynajmniej dwoma rodzajami uszlachetnień: metaliczne lub perłowe folie, brokat, tłoczenie itp. Tyle piękna w takim drobiazgu! Każda kartka „Passion Premium” ma kolorowe wnętrze z tekstem wyjątkowych życzeń i grafiką, w komplecie jest także dopasowana kolorystycznie koperta.

5,99 zł
2 osoby kupiły
25
Córy grzechu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córy grzechu
Dostępny
56 szt.

Dawna nierządnica Maria wiedzie szczęśliwy żywot na zamku Kibitzstein. Jej dzieci dorosły, córki wyszły za mąż, teraz zaś nadszedł czas, by również syn Falko się ustatkował. Jednak impulsywny, butny, zawsze przychylny pięknym kobietom młodzieniec co rusz ściąga na siebie nowe kłopoty. Gdy podczas turnieju wzbudza gniew przeciwnika, książę biskup würzburski, nie widząc innej możliwości, postanawia wysłać go na jakiś czas do Rzymu. Czeka go ryzykowna misja, nie tylko dlatego, że w drodze do Wiecznego Miasta ma towarzyszyć pięknej siostrzenicy księcia biskupa. Młoda dziewczyna ma tam zostać przeoryszą w żeńskim klasztorze. Początkowo Falkowi udaje się wprawdzie oprzeć pokusie uwiedzenia pięknej towarzyszki, ale samodyscypliny nie starcza mu na długo. Ulegając córce swego śmiertelnego wroga, stawia pod znakiem zapytania powodzenie misji, którą mu powierzono.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
26
Miś Tuliś idzie do przedszkola, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś Tuliś idzie do przedszkola, wydanie 4
Dostępny
1 szt.

Misia Tulisia kochają dzieci w 30 krajach! Miś Tuliśto współczesna klasyka! –„Guardian”. Dzięki tej uroczej, ciepłej, zabawnej, pięknie ilustrowanej książce każde dziecko przekona się – tak jak Miś Tuliś – jak fajnie jest wprzedszkolu. Bo tyle tam wspaniałych zajęć izabaw. I mnóstwo Tulisiowych przytuleń! Pierwszy dzień wprzedszkolu to nielada wyzwanie dlakażdego dziecka... Dlatego tak bardzo każdemu maluchowi potrzeba wsparcia i„przyjaciela takiego-że-aż”. A któż może bardziej rozbawić, podtrzymać na duchu iprzekonać, ile wspaniałych zajęć, zabaw iprzygód –i to zupełnie niespodziewanych – czeka wprzedszkolu? Miś Tuliś! Wielki miś owielkim sercu, który ma dlakażdego „tyle przyjaźni-że-aż” i„tyle przytuleń-że-aż”. Miś Tuliś to ulubiony przyjaciel milionów dzieci na całym świecie.Ma do podarowania tyle dobroci iczułości, i„tyle przytuleń-że-aż”.Rozczula, wzrusza, bawi irozśmiesza. Łagodnie iz humorem wkipiących akcją, przepięknie ilustrowanych książkach oswaja najmłodszych znowymi doświadczeniami iprzeżyciami osilnym ładunku emocjonalnym.Takimi, które zapamiętuje się na całe życie, jak pierwszy śnieg imagia Gwiazdki, pierwszy dzień wprzedszkolu czy pierwszy wyjazd pod namiot. Miś Tuliś dodaje otuchy, gdy dziecko próbuje czegoś nowego, gdy niemoże sobie zczymś poradzić igdy coś przeskrobie. Zawsze bardzo się stara, choć nieraz mu się nieudaje. Zawsze szczery, gotów pomóc innym, jak każde dziecko pragnie miłości iszuka przyjaciół, którzy mu pomogą, pocieszą izachęcą, by nigdy się niezniechęcał. Seria oMisiu Tulisiu pokazuje, jak pełna życzliwości iwzajemnej akceptacji umiejętność bycia wgrupie daje radość, poczucie własnej wartości ipomaga przezwyciężyć obawy przed nieznanym.W AMBERKU ukazało się już 9 tomów wtwardej oprawie na kredowym papierze. Są znakomitym prezentem i– jak pisze „Times” –idealnymi książkami na dobranoc. „Guardian” nazywa jewspółczesną klasyką ilustrowanej literatury dziecięcej. David Mellingto jeden znajbardziej znanych ilubianych na świecie brytyjskich autorów iilustratorów książek dladzieci, wyróżniających się poczuciem humoru, ujmującymi postaciami, uroczymi ilustracjami ipełnym ciepła iczułości przesłaniem.Jest twórcą książek nominowanych do najważniejszych nagród, m.in. Smarties Book Award, m.in. trylogii odzielnym rycerzu:Umykający całusek,Śpij dobrze, dobry rycerzu,Trzy życzenia. David Melling serię oMisiu Tulisiu napisał dlaswoich dzieci. Pomysł przyszedł mu do głowy, kiedy czytał synkowi, który – tuż przed pójściem spać – mocno przytulił się do niego. Było to „przytulenie zmęczone”. Następnego ranka było „przytulenie śniadaniowe” itak powstała zabawa wprzytulenia. Wtedy miał już wszkicowniku misia, który szukał przygody… Wszystkie tomy są zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami iprzeżyciami zżycia Mellinga ijego dzieci. Ta autentyczność, ponadczasowość iuniwersalność emocji pomaga maluchom tak mocno identyfikować się zTulisiem ijego przyjaciółmi na co dzień przy zdobywaniu nowych doświadczeń.

36,80 zł
25,76 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,04 zł

1 osoba kupiła
27
Zwycięstwo na Pacyfiku 1945 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwycięstwo na Pacyfiku 1945
Morison Samuel Eliot, Fundacja Historia PL
Dostępny
80 szt.

Zdjęcie amerykańskiej flagi na szczycie Mount Suribachi na Iwo Jimie obiegło świat i zapewniło nieśmiertelną sławę Korpusowi Marines. Cena zdobycia wyspy była jednak bardzo wysoka. Ale Iwo Jima była zaledwie przedsionkiem piekła, jakie zgotowali Amerykanom Japończycy na Okinawie. To właśnie tutaj miały miejsce najbardziej masowe ataki kamikaze w historii, a japońscy żołnierze na lądzie walczyli zniebywałą determinacją, wiedząc, że następnym celem amerykańskiego ataku będą już ich rodzime wyspy japońskie. To właśnie te dwie kampanie są przede wszystkim treścią ostatniego tomu Samuela E. Morisona. Morison prowadzi swoją narrację do końca wojny na Pacyfiku ? opisując także ataki lotnicze na Japonię ? w tym dwa atomowe, na Hiroszimę i Nagasaki ? oraz działania floty do podpisania aktu kapitulacji Japonii na pancerniku ?Missouri?.

49,90 zł
40,42 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,48 zł

1 osoba kupiła
28
Dziewczyna z gór. Tom 1. Tropy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dziewczyna z gór. Tom 1. Tropy
Dostępny
2 szt.

Nadia była tylko jedenastoletnim dzieckiem, kiedy młody mężczyzna porwał ją z przyczepy kempingowej, stojącej na tyłach domu rodziców, i wywiózł na pustkowie w górach, do chaty położonej w rozległych lasach, gdzie nie docierały dźwięki cywilizacji, żadna droga nie prowadziła do innych zabudowań, a nocami pojawiały się wilki. Sama ze swoim porywaczem dziewczynka musiała nauczyć się nie tylko życia w lesie, ale też zrozumieć, kim jest ten mężczyzna i dlaczego to właśnie ją skazał na taki los. Odkrycie tajemnicy zmieniło wszystko. Po latach porwanie Nadii pozostaje nierozwiązaną sprawą w policyjnych kartotekach. Tymczasem młoda kobieta w górach prosi przypadkowego kierowcę o pomoc. Sprawa Nadii może zyskać nowe oblicze. Dlaczego dopiero po tylu latach? Małgorzata Warda – pisarka z Gdyni. Dwukrotnie nominowana do nagrody głównej Festiwalu Literatury Kobiecej; w roku 2013 otrzymała nagrodę za powieść o tematyce wykluczenia, a trzy lata później odebrała grand prix Festiwalu. Laureatka nagrody IBBY 2015 dla najlepszej książki młodzieżowej za powieść 5 sekund do Io. Wydała m.in.: Nikt nie widział, nikt nie słyszał, Dziewczynkę, która widziała zbyt wiele, Dziewczynę z gór. Jest także autorką tekstów piosenek. Z wykształcenia rzeźbiarka.

39,99 zł
21,19 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 18,80 zł

1 osoba kupiła
29
Mengele doktor z Auschwitz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mengele doktor z Auschwitz
Dostępny
82 szt.

Nieprzeciętnie wykształcony człowiek: doktor filozofii i nauk medycznych – a zarazem lekarz obozowy w KL Auschwitz-Birkenau i urodzony sadysta. Skrzypek i domorosły poeta – a przy tym mizantrop i skończony cynik. „Anioł śmierci”, „piękny szatan”, „diabeł z Auschwitz” – tak opisywali swojego oprawcę ci, którzy ocaleli z największego nazistowskiego obozu koncentracyjnego. Do dziś nie znaleziono przekonującej odpowiedzi na pytanie, kim naprawdę był Josef Mengele. Jak to możliwe, że ten niepozorny młody człowiek, obiecujący lekarz i antropolog, stał się ludobójcą? Jakich zbrodni naprawdę dopuścił się w obozie Auschwitz-Birkenau? Gdzie i w jaki sposób udawało mu się przez tyle powojennych lat ukrywać przed policją i wymiarem sprawiedliwości? I wreszcie: czy przez resztę życia dręczyły go wyrzuty sumienia? W książce Josef Mengele – doktor z Auschwitz znany niemiecki historyk Ulrich Völklein mierzy się z tymi wszystkimi pytaniami. Po wojnie Mengele dosłownie zapadł się pod ziemię. Początkowo ukrywał się w gospodarstwie rolnym w okolicach Rosenheim w Górnej Bawarii, a następnie – z pomocą nazistowskiej siatki – w Argentynie, Paragwaju i Brazylii. W ukryciu wspierała go rodzina, przyjaciele i dawni towarzysze. Rozgoryczony, przez dziesięciolecia żalił się na swój los. Dziś, wiele lat po śmierci Josefa Mengele, dzięki wnikliwej analizie obszernych akt śledztwa i poszukiwań prowadzonych przez zachodnioniemiecki wymiar sprawiedliwości, zasobów niemieckiego Archiwum Federalnego, ustaleń policji izraelskiej oraz osobistych zapisków doktora Mengele jesteśmy w stanie dokładnie opisać zarówno sprawcę, jak i jego zbrodnie. Ulrich Völklein jest niemieckim historykiem i publicystą. Pracował m.in. dla tygodników „Die Zeit” i „Stern”. Autor wielu książek o tematyce historycznej. Mieszka w Hamburgu.

43,00 zł
32,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,75 zł

1 osoba kupiła
30
Szara myszka i kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szara myszka i kolory
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Zabawny, rymowany tekst Małgorzaty Strzałkowskiej opowiada historię szarej myszki, która jest bardzo smutna z powodu ubarwienia swojego futerka. Myszka wybiera się na wędrówkę po krainach różnych kolorów, żeby poszukać najlepszej barwy dla siebie. Dziecko razem z myszką dowiaduje się, co może być zielone, niebieskie, czerwone, różowe itd. Na koniec myszka spotyka szarego wilka i docenia wtedy kolor swojego futerka. Już nie wydaje się jej nudne. Zadowolona wraca do siebie. A gdy złapie ją szary dzień, plecie kolorowy wianek z kwiatków na poprawę humoru.

26,99 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,9%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
31
Karteczki samoprzylepne Pastel 75x75mm 300K - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne Pastel 75x75mm 300K
Interdruk
Dostępny
108 szt.

Karteczki samoprzylepne w 4 pastelowych kolorach. Do codziennej organizacji, robienia krótkich notatek oraz zostawiania ważnych wiadomości. Do wielokrotnego użytku. Nie pozostawiają śladu po odklejeniu. Format: 75x75 mm. 300 karteczek w bloczku.

8,99 zł
1 osoba kupiła
32
Córka nierządnicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Córka nierządnicy
Dostępny
87 szt.

Trudi – córka byłej nierządnicy Marii – wyrusza potajemnie w pełną niebezpieczeństw podróż, by ratować rodzinę i majątek. Kontynuacja bestsellerowej trylogii, która porwała miliony czytelników na całym świecie. „Trochę tu pieprzu, trochę cukru, trochę goryczy i mnóstwo miłości oraz nikczemników, a nikt lepiej od nich nie dodaje akcji dynamizmu i emocji. Miłość, zemsta i przygoda przeplatają się tu jak w hollywoodzkim filmie. Ta barwna opowieść historyczno-awanturnicza napisana ze współczesną pikanterią pełna jest intryg, pełnokrwistych charakterów, nierządnic o gołębich sercach i chciwych dziwek, pełnych żądzy najemników i bezlitosnych niegodziwców”. – Magazyn Literacki Książki „Dla fanów burzliwych romansów i miłosnych historii”. – Dziennik Polska Europa Świat Kasztelan Michał Adler zostaje zamordowany podczas przyjęcia weselnego Bony, przyjaciółki swojej córki, Trudi. Jego żona Maria oraz córki są wstrząśnięte i załamane. Po śmierci kasztelana sytuacja rodziny staje się bardzo ciężka. Wszyscy sądzą, że wdowa nie zdoła utrzymać majątku, a ci, których uważała za przyjaciół, okazują się chciwymi zawistnikami. Do tego protektor Adlerów, poprzedni biskup Würzburga, nie żyje, więc nie mają do kogo zwrócić się o pomoc. Jedyną nadzieją wydaje się król Fryderyk. Trudi potajemnie, bez wiedzy matki, udaje się w daleką, pełną niebezpieczeństw podróż, żeby prosić go o wsparcie.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
33
Powrót do Jedwabnego. Tom 3. To tylko Polin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powrót do Jedwabnego. Tom 3. To tylko Polin
Dostępny
436 szt.

Tak autor – Wojciech Sumliński – opisuje swoją książkę: „Znaleźliśmy się w miejscu, w którym nie planowaliśmy się znaleźć. Realizacja bezpodstawnych, żydowskich roszczeń, to krótkoterminowa perspektywa , w której wysoką cenę za wieloletnie chowanie głowy w piasek mamy zapłacić my sami i mają zapłacić ci, którzy przyjdą są po nas. Będzie to pokolenie naszych dzieci, prawdopodobnie ostatnie w Polsce jaką znamy. Jesteśmy dziś w sytuacji, w której kończą nam się rozwiązania, a co gorsza, kończy się czas. I nie chodzi tu „tylko” o wielomiliardowy haracz, jaki każe nam się płacić za mienie bezspadkowe i rzekomy nazizm naszych przodków. W tle wielkiej gry, którą prowadzi Przedsiębiorstwo Holokaust, tli się coś jeszcze innego – coś jeszcze groźniejszego...”

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

1 osoba kupiła
34
Om. Apetyt na przygodę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Om. Apetyt na przygodę
Dostępny
56 szt.

Om, główny bohater opowieści, którego imię wzięło się z dźwięku, jaki wydaje jego buzia podczas pożerania prawie wszystkiego, co wpadnie mu w ręce, wyrusza w podróż. Będzie to podróż szalona! Pełna przygód, niebezpieczeństw i zaskoczeń. Zacznie się w domku w drzewie, a zaprowadzi go przez dno oceanu i brzuch rekina do tajemniczego zamku. A wszystko to, by Om mógł uratować najlepszego przyjaciela! Om to komiks dla najmłodszych czytelników współautora serii „Detektyw Miś Zbyś na tropie” z gościnnym udziałem Łukasza Mazura, Tomasza Leśniaka, Michała Śledzińskiego, Bereniki Kołomyckiej i Marcina Podolca!

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
35
Honey Bunny. Króliczek różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Honey Bunny. Króliczek różowy
Alilo
Dostępny
3 szt.

Alilo to innowacyjne interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci. Króliczki mogą śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać Twój głos i odtwarzać go, a także wspaniale sprawdzają się jako lampka nocna, odtwarzacz MP3, dyktafon lub pomoc dydaktyczna. Honey Bunny gwarantuje świetną zabawę z jego świecącymi uszkami, które dziecko może szczypać i bezpieczne gryźć od czasu do czasu. Podobnie jak reszta jego rodziny, może nagrywać głos, przeczytać bajki na dobranoc i śpiewać piosenki. Jego uszy świecą i można je wykorzystać jako doskonałą lampkę nocną. Jest bardzo prosty w obsłudze. Ponadto jest bardzo silny, ponieważ jest zrobiony z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik. Cechy produktu: • może opowiadać bajki, odtwarzać muzykę, nagrywać i pomóc Twoim dzieciom uczyć się języków, • ma gniazdo karty pamięci Micro SD z możliwością odtwarzania uprzednio zapisanych plików MP3, • może przechować setki utworów lub opowiadań, • jest całkowicie bezpieczny, nie ma żadnych ostrych krawędzi i jest odporny na wstrząsy, • ma ogon w kształcie kuli, specjalnie zaprojektowany dla małych rączek, • jest odpowiedni dla dzieci i bardzo prosty w obsłudze, • ma specjalnie zaprojektowany 52 milimetrowy podwójny głośnik o wysokiej jakości odtwarzanego dźwięku • ma funkcję nagrywania, która pozwala nagrywać każdy dźwięk lub głos, • ma funkcję wznawiania, która pozwala na odtwarzanie w miejscu zatrzymania, • będzie się automatycznie wyłączać po 30-tu minutach odtwarzania, • ma funkcję blokady, aby dziecko nie mogło bawić się przyciskami, • ma miękkie silikonowe uszy wykonane ze specjalnego materiału zgodnego ze standardami RoHS, bezpiecznego dla niemowląt i dzieci do gryzienia, • jest przyjazny dla środowiska i wydajny dzięki litowo-polimerowemu akumulatorowi o dużej pojemności, który działa do 5 godzin nie potrzebuje baterii, • obsługuje format MP3 i ma zapisane popularne piosenki, kołysanki i bajki oraz „biały szum” do uspakajania niemowląt całą jego zawartość można aktualizować dzięki wbudowanej karcie 4GB Micro SD i dołączonemu kablowi USB. Korzyści rozwojowe: • stymulacja dotykowa, • stymulacja słuchowa, • koordynacja wzroku i dłoni, • rozwój sensoryczny, • samodzielna zabawa, • rozwój językowy, • twórczość muzyczna, • odkrywanie. Szczegóły techniczne: • format plików: MP3, • nagrywanie głosu w formacie: WAV, • port USB: standardowy Port Micro USB, • jednostka pamięci: wbudowana karta 4GB Micro SD, z możliwością rozszerzenia do 8GB, • światło nocne: barwne powoli migające światło ledowe (7 kolorów), • głośnik: wysokiej jakości głośnik z regulacją głośności, • regulacja głośności: ogon królika kontroluje głośność, • baterie: 1 litowo-jonowa bateria (w zestawie), • czas pracy baterii: 5 godzin, • rozmiar: wysokość 21.59 cm, szerokość 11.47 cm, głębokość 8.13 cm, • waga: 374 g, • materiał: zgodny ze standardami RoHS, silikonowe przyciski i uszy wysoka wytrzymałość tworzywa ABS wszystkie materiały są przetestowane i zgodne z europejskimi i amerykańskich normami bezpieczeństwa zabawek.

339,00 zł
1 osoba kupiła
36
Mroczne Wybrzeża. Tom 3. Pozłacany wąż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mroczne Wybrzeża. Tom 3. Pozłacany wąż
Dostępny
107 szt.

Ich bitwy zakończyły się zwycięstwem Lidia powraca do Mudaire, by zacząć naukę w świątyni uzdrowicieli. Jednak zamiast walczyć o ocalenie życia, jest przekonana, że robi więcej złego niż dobrego. Zagłębia się w historię bogów i odkrywa prawdę, która na zawsze zmieni jej życie. Killianowi w końcu udało się objąć dowództwo królewskiej armii, ale wcale nie czuje się zwycięzcą. Przytłoczony przeszłością, poddaje się mroczniejszemu obliczu swojego znaku – i w ten sposób ryzykuje, że rozpocznie wojnę. Ale wojna dopiero się zaczęła. Po pokonaniu tyrana Urcona Marek próbuje zawrzeć trwały sojusz z Arinoquianami. Dręczy go jednak świadomość, że wśród jego przyjaciół kryje się zdrajca i że może utracić wszystko, o co walczył. Rozdarta między coraz większą lojalnością wobec Trzydziestego Siódmego Legionu a potrzebą uwolnienia rodaków, Teriana tonie w sieci tajemnic. Podejmuje decyzję, która może albo ocalić wszystkich, których kocha – albo posłać ich do grobu. Historie opowiedziane w Mrocznych Wybrzeżach i Mrocznym niebie łączą się ze sobą w Pozłacanym wężu, kolejnym tomie cyklu, o którym Sarah J. Maas napisała, że ma „wszystko, czego ona sama szuka w fantasy

54,90 zł
40,63 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,27 zł

1 osoba kupiła
37
Do jutra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do jutra
Dostępny
86 szt.

Druga część pełnej tajemnic i zwrotów akcji serii o Colterze Shawie Podczas pogoni za dwoma młodymi mężczyznami oskarżonymi o straszliwe przestępstwa, Colter Shaw natrafia na wskazówkę dotyczącą kolejnej tajemnicy. Aby ocalić życie młodej kobiety – a być może także innych osób – wyrusza na bezdroża stanu Waszyngton, by zbadać pewną sekretną organizację. Społeczność postawiła sobie za cel pocieszać pogrążonych w żałobie zmarłych. Jednak czy za fasadą nie kryje się niebezpieczny kult kierowany przez urzekającego, a zarazem bezwzględnego przywódcę? Próbując poradzić sobie z ludźmi, którzy nie cofną się przed niczym, by ukryć swoje sekrety, Colter Shaw trafia na jeszcze jedną zagadkę – musi zlokalizować i odszyfrować wiadomość zostawioną mu przed laty przez ojca. Jej konsekwencje okażą się jeszcze straszniejsze, niż przewidywał. Jeffery Deaver jest autorem wielu bestsellerowych thrillerów. Z wykształcenia dziennikarz i prawnik, przez kilka lat współpracował z dziennikami „New York Times” i „Wall Street Journal”. Był także doradcą prawnym jednej z większych firm na amerykańskiej giełdzie. Zaliczany jest do grona najbardziej poczytnych i nagradzanych twórców kryminałów w Stanach – światową sławę przyniósł mu zekranizowany Kolekcjoner Kości. Do jutra to drugi tom serii o Colterze Shawie, którą rozpoczęła Gra w nigdy.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

1 osoba kupiła
38
Pho. Kultowa zupa z Wietnamu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pho. Kultowa zupa z Wietnamu
Dostępny
47 szt.

Phở to danie lekkie, zdrowe, smaczne – i dlatego idealnie wpasowuje się w aktualne trendy. Ale to nie tylko jedna z najsłynniejszych zup z makaronem, to także prawdopodobnie jedna z najbardziej różnorodnych zup na świecie! Świetnie smakuje zarówno z wołowiną, jak i z kurczakiem, a także w wersji wegetariańskiej lub wegańskiej. Nic zatem dziwnego, że stała się daniem kultowym. I to nie tylko w Wietnamie. W swym triumfalnym pochodzie przez świat trafiła do modnych barów z zupami od Australii po Stany Zjednoczone. W Polsce również jest już o niej bardzo głośno i dziś nie sposób zliczyć restauracji serwujących phở bò i phở gà. Tę pyszną zupę z makaronem ryżowym można też przygotować w domu, używając kilku prostych składników. Ta książka pokaże ci, jak sprawić, by za każdym razem się udawała. Simi i Stefan Leistner są podróżnikami i blogerami kulinarnymi. Simi uwielbia fotografię, a Stefan jest zapalonym kucharzem. Podczas swoich podróży po krajach azjatyckich szukają tradycyjnych potraw. Stefan je próbuje, Simi robi zdjęcia. Od 2011 roku relacjonują swoje podróże i prezentują najnowsze przepisy na blogu www.asiastreetfood.com. Jest to najczęściej odwiedzany w Niemczech blog kulinarny i podróżniczy poświęcony kulturze i kuchni azjatyckiej. Wcześniejsze publikacje Simi i Stefana zostały nagrodzone Gourmand World Cookbook Award.

46,00 zł
34,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
39
Różdżka 3kol świecąca w worku mix 1000923 NORIMPEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
27,57 zł
26,19 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,38 zł

1 osoba kupiła
40
Zapach szafranu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapach szafranu
Dostępny
55 szt.

Wyjątkowe połączenie Pamiętnika Nicholasa Sparksa i nastrojowych powieści Khaleda Hosseiniego Roya, rozmarzona, idealistyczna nastolatka, żyjąca pośród politycznych przewrotów 1953 roku w Teheranie, znajduje literacką oazę w sklepie papierniczym pana Fakhriego, gdzie zaopatrzyć się można w książki, długopisy i butelki atramentu w kolorze klejnotów. Właściciel przedstawia ją swojemu ulubionemu klientowi – przystojnemu Bahmanowi, młodzieńcowi o wielkim poczuciu sprawiedliwości i ze słabością do poezji Rumiego. Młodzi natychmiast tracą dla siebie serca – romans kwitnie, a mały sklepik papierniczy pozostaje ich ulubionym miejscem w pełnym niebezpieczeństw Teheranie. Roya i Bahman zaczynają planować ślub. Ich kilkumiesięczną idyllę przerywa jednak zamach stanu – kochankowie tracą ze sobą kontakt, a wszelkie próby odnalezienia siebie nawzajem okazują się bezowocne. Zrozpaczona Roya przenosi się do Kalifornii, a następnie do Nowej Anglii, gdzie wychodzi za mąż za innego mężczyznę. Mija sześćdziesiąt lat… Przypadek sprawia, że dawni narzeczeni spotykają się raz jeszcze. Nastaje moment, gdy pora odpowiedzieć na pytania, które dręczyły ich oboje od ponad pół wieku: Gdzie zniknąłeś? Dlaczego się nie odzywałeś? Jak to się stało, że mogłaś o mnie zapomnieć? Marjan Kamali urodziła się w Turcji, ale dzieciństwo spędziła, podróżując z irańskimi rodzinami przez kilka kontynentów. Studiowała literaturę angielską, co zaowocowało wydaniem kilku książek. Jej debiut Together Tea zdobył wiele nagród i został zaadaptowany na scenę. Zapach szafranu to nowy bestseller, którym zachwycają się krytycy na całym świecie. Marjan obecnie mieszka z mężem i dziećmi w Bostonie, gdzie tworzy kolejne opowieści pełne miłości, tajemnic i orientalnych zapachów.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
41
Króliczek Smarty Bunny - elektroniczna grzechotka z odtwarzaczem muzyki i identyfikatorem kolorów, różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Króliczek Smarty Bunny - elektroniczna grzechotka z odtwarzaczem muzyk...
Alilo
Dostępny
11 szt.

Witajcie w rodzinie magicznych króliczków Alilo Bright Ears! Poznajcie Alilo Smarty Bunny - inteligentną, elektroniczną grzechotkę z odtwarzaczem muzyki i identyfikatorem kolorów. Smarty Bunny jest najmłodszym członkiem rodziny i znawcą kolorów. Podbija serca maluszków na całym świecie. W Polsce zyskał uznanie zdobywając m.in. prestiżowa nagrodę Zabawka Roku 2016 portalu Zabawkowicz.pl. w kategorii „Zabawki dla niemowląt”. Gwarantuje świetną zabawę z jego świecącymi uszkami. Podobnie jak reszta jego rodziny, może śpiewać piosenki, jednak zna tylko te, które zostały wgrane w naszej fabryce. Jest bardzo prosty w obsłudze. Smarty świetnie identyfikuje różne kolory - gdy przyciśniesz jego spód do karty z wybranym kolorem, króliczek powie w języku angielskim i polskim jaki kolor rozpoznaje i odegra dźwięk przypisany do wybranej karty z kolorem. Uszka zaświecą się na taki kolor, jaki rozpozna Smarty. Ponadto jest bardzo silny, ponieważ jest zrobiony z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik! Cechy produktu: • Nauka przedszkolna i wczesnoszkolna Fabrycznie wgrane popularne polskie utwory dla dzieci oraz funkcja rozpoznawania kolorów w języku angielskim i polskim ułatwią pracę nauczycielom. • Funkcja elektronicznej grzechotki Ponad 60 różnych dźwięków i odgłosów z otaczającego nas świata pomoże rozwijać zmysły każdego Maluszka. • Funkcja rozpoznawania kolorów Króliczek Smarty nauczy Twoje dziecko kolorów w dwóch językach. • Delikatne światło nocne Miękkie uszy króliczka świecą delikatnym światłem zmieniającym kolory dodając otuchy przy zasypianiu. • Przyjazny środowisku i oszczędny Ładowanie wbudowanego akumulatora za pomocą kabla USB pozwoli na pracę zabawki przez wiele godzin, a brak konieczności wymiany baterii zapewni ochronę środowiska. • Głośnik Wbudowany profesjonalny głośnik zapewni czysty i głośny dźwięk. • Wytrzymałość i bezpieczeństwo Bezpieczeństwo dzieci gwarantują atestowane materiały. Natomiast dzięki specjalnemu wytrzymałemu tworzywu ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik, króliczek jest odporny na wstrząsy i upadki. • Kojące dźwięki Fabrycznie wgrana muzyka klasyczna i kołysanki ukoją Twoje dziecko do snu. • Piosenki Fabrycznie wgrane Tryb muzyka do zabawy (16 polskich i angielskich piosenek): • Boogie, • Jadą misie, • Jagódki, • Koła autobusu, • Krasnoludki, • Kaczuszki, • A,A,Apple, • ABC Song, • Alphabet Song, • The wheels on the bus, • B-I-N-G-O, • Clap your hand, • Days of the week, • Head and shoulders knees and toes, • Finger family, • Old MacDonald. Tryb muzyka do snu (10 polskich i angielskich kołysanek oraz 6 utworów z muzyką klasyczną): • Piosenka o króliczku Alilo, • Z popielnika na Wojtusia, • Aaa kotki dwa, • Siwa chmurka, • Wlazł kotek, • Złotowłosa królewna, • Counting sheep, • Go to sleep, • Sleeping bunnies, • Brahms (piano), • Schumann (piano), • Mozart (piano 1), • Mozart (piano 2), • Beethoven (piano), • List (piano), • Baby – wyjątkowa kołysanka z Dalekiego Wschodu. Tryb kojące dźwięki (5 utworów): • All through the night (bells&nature), • Hush little Baby (bells&nature), • LittleBoPeep (bells&nature), • Rock a ByeBaby (bells&nature), • Twinkle twinkle little star (bells&nature). Tryb odgłosy i dźwięki grzechotki: 66 różnych dźwięków i odgłosów (m.in. zwierząt, instrumentów, innych) Polskie piosenki i kołysanki śpiewa Gosia Kosik. Uwaga! Kabelek USB dołączony do modelu R1 służy tylko do ładowania jego baterii, króliczek posiada wgrane na stałe utwory oraz biały szum, nie można aktualizować jego zawartości. Korzyści rozwojowe: • stymulacja dotykowa, • stymulacja słuchowa, • koordynacja wzroku i dłoni, • rozwój sensoryczny, • samodzielna zabawa, • rozwój językowy, • twórczość muzyczna, • odkrywanie. Szczegóły techniczne: • kolor: różowy; • port USB: standardowy Port Micro USB; • światło nocne: barwne, powoli migające światło ledowe (7 kolorów); • głośnik: wysokiej jakości głośnik o mocy 1W z regulacją głośności; • regulacja głośności: ogon królika kontroluje głośność; • baterie: 1 litowo-jonowa bateria (w zestawie); • automatyczne wyłącznie: w celu oszczędzania baterii wyłącza się automatycznie po 30-tu minutach, gdy jest pozostawiony bez dotyku (istnieje możliwość wyłączenia tej funkcji); • czas pracy baterii: do 5 godzin; • rozmiar: wysokość 16.0 cm, szerokość 5.5 cm, głębokość 6.5 cm; • waga: 200 g; • materiał: – zgodny ze standardami RoHS, silikonowa powłoka głowy i uszy, – wysoka wytrzymałość tworzywa ABS, – wszystkie materiały są przetestowane i zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa zabawek.

239,00 zł
1 osoba kupiła
42
Honey Bunny. Króliczek czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Honey Bunny. Króliczek czerwony
Alilo
Dostępny
3 szt.

Alilo to innowacyjne interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci. Króliczki mogą śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać Twój głos i odtwarzać go, a także wspaniale sprawdzają się jako lampka nocna, odtwarzacz MP3, dyktafon lub pomoc dydaktyczna. Honey Bunny gwarantuje świetną zabawę z jego świecącymi uszkami, które dziecko może szczypać i bezpieczne gryźć od czasu do czasu. Podobnie jak reszta jego rodziny, może nagrywać głos, przeczytać bajki na dobranoc i śpiewać piosenki. Jego uszy świecą i można je wykorzystać jako doskonałą lampkę nocną. Jest bardzo prosty w obsłudze. Ponadto jest bardzo silny, ponieważ jest zrobiony z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik. Cechy produktu: • może opowiadać bajki, odtwarzać muzykę, nagrywać i pomóc Twoim dzieciom uczyć się języków, • ma gniazdo karty pamięci Micro SD z możliwością odtwarzania uprzednio zapisanych plików MP3, • może przechować setki utworów lub opowiadań, • jest całkowicie bezpieczny, nie ma żadnych ostrych krawędzi i jest odporny na wstrząsy, • ma ogon w kształcie kuli, specjalnie zaprojektowany dla małych rączek, • jest odpowiedni dla dzieci i bardzo prosty w obsłudze, • ma specjalnie zaprojektowany 52 milimetrowy podwójny głośnik o wysokiej jakości odtwarzanego dźwięku • ma funkcję nagrywania, która pozwala nagrywać każdy dźwięk lub głos, • ma funkcję wznawiania, która pozwala na odtwarzanie w miejscu zatrzymania, • będzie się automatycznie wyłączać po 30-tu minutach odtwarzania, • ma funkcję blokady, aby dziecko nie mogło bawić się przyciskami, • ma miękkie silikonowe uszy wykonane ze specjalnego materiału zgodnego ze standardami RoHS, bezpiecznego dla niemowląt i dzieci do gryzienia, • jest przyjazny dla środowiska i wydajny dzięki litowo-polimerowemu akumulatorowi o dużej pojemności, który działa do 5 godzin nie potrzebuje baterii, • obsługuje format MP3 i ma zapisane popularne piosenki, kołysanki i bajki oraz „biały szum” do uspakajania niemowląt całą jego zawartość można aktualizować dzięki wbudowanej karcie 4GB Micro SD i dołączonemu kablowi USB. Korzyści rozwojowe: • stymulacja dotykowa, • stymulacja słuchowa, • koordynacja wzroku i dłoni, • rozwój sensoryczny, • samodzielna zabawa, • rozwój językowy, • twórczość muzyczna, • odkrywanie. Szczegóły techniczne: • format plików: MP3, • nagrywanie głosu w formacie: WAV, • port USB: standardowy Port Micro USB, • jednostka pamięci: wbudowana karta 4GB Micro SD, z możliwością rozszerzenia do 8GB, • światło nocne: barwne powoli migające światło ledowe (7 kolorów), • głośnik: wysokiej jakości głośnik z regulacją głośności, • regulacja głośności: ogon królika kontroluje głośność, • baterie: 1 litowo-jonowa bateria (w zestawie), • czas pracy baterii: 5 godzin, • rozmiar: wysokość 21.59 cm, szerokość 11.47 cm, głębokość 8.13 cm, • waga: 374 g, • materiał: zgodny ze standardami RoHS, silikonowe przyciski i uszy wysoka wytrzymałość tworzywa ABS wszystkie materiały są przetestowane i zgodne z europejskimi i amerykańskich normami bezpieczeństwa zabawek.

339,00 zł
1 osoba kupiła
43
Dziewczyna z gór. Tom 2. Śniegi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna z gór. Tom 2. Śniegi
Dostępny
44 szt.

Ofiara porwania, Nadia, po wielu latach decyduje się ujawnić policji swoją tożsamość. W wyniku tego następuje ciąg dramatycznych zdarzeń. Śnieżna burza pogrąża w chaosie górskie miasteczko, utrudniając prowadzenie śledztwa, a w tym czasie wychowywana poza światem Nadia wraca do cywilizacji. Tam musi stawić czoła mediom i policji. Pojawiają się wątpliwości, czy jest ofiarą porwania, czy może od lat świadomie kieruje własnym losem. Porywacz pozostaje nieuchwytny. Pojawiające się tropy sugerują jego śmierć, ale czy Jakub na pewno nie żyje? I kim właściwie jest? Przestępcą czy może człowiekiem, który w końcu nauczył się kochać? Z pozoru oczywiste oceny przestają być jednoznaczne, a ludzkie emocje zdają się nie podlegać zasadom winy i kary. Małgorzata Warda – pisarka z Gdyni. Dwukrotnie nominowana do nagrody głównej Festiwalu Literatury Kobiecej; w roku 2013 otrzymała nagrodę za powieść o tematyce wykluczenia, a trzy lata później odebrała grand prix Festiwalu. Laureatka nagrody IBBY 2015 dla najlepszej książki młodzieżowej za powieść 5 sekund do Io. Wydała m.in.: Nikt nie widział, nikt nie słyszał, Dziewczynkę, która widziała zbyt wiele, Dziewczynę z gór. Jest także autorką tekstów piosenek. Z wykształcenia rzeźbiarka.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
44
Pokochaj MLM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokochaj MLM
Dostępny
76 szt.

Marketing sieciowy to w dzisiejszych czasach przyszłość, o której wiele osób może tylko pomarzyć. Jeżeli nie znasz MLM to bardzo się cieszę, ponieważ w tej książce rozwieję wszystkie mity i stereotypy, a ty będziesz w pełni świadomy co robić. Wiem również, że nawet jak jesteś doświadczonym networkerem, to zmienisz pewne schematy i przekonania, które miałeś do tej pory, a na pewno popatrzysz na MLM przez pryzmat człowieka, a nie pieniędzy. Mam również nadzieję, że po przeczytaniu tej książki pokochasz MLM, który w dzisiejszych czasach daje nam bardzo duże możliwości finansowe i bardzo dużo wolnego czasu, pracując z każdego miejsca na świecie. W tej książce chcę uświadomić ci, że MLM to przyszłość bez inwestycji bez ryzyka i praca ze wspaniałymi ludźmi. Myślę, że po tej książce zmienisz całkowicie zdanie i znajdziesz odpowiednią firmę i przyłączysz się do ludzi takich jak Ja, którzy są uczciwi, grają w otwarte karty i obiecują wspaniałą przyszłość, ale tylko wtedy, kiedy ty podejmiesz decyzje i w pełni się zaangażujesz. To będzie ten moment, kiedy poczujesz to mocno w sercu i poświęcisz tyle czasu, ile będzie trzeba, żeby osiągnąć swój cel. W tej książce chciałbym pokazać ci prawdziwe oblicze Marketingu sieciowego, Marketingu wielopoziomowego czy po prostu MLM, każdy nazywa to inaczej. W tej książce pokażę ci, jak wybrać odpowiednią firmę dla siebie, która spełnia twoje wymagania i potrzeby. Złamie mity i stereotypy, które kierują większością ludzi, jaki to MLM jest zły. Dobierając odpowiednią firmę, udowodnię ci, że w MLM nie da się stracić pieniędzy. Pokaże ci, że MLM jest praktycznie w każdej branży, może nawet w twojej.

47,00 zł
37,60 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,40 zł

1 osoba kupiła
45
Piórnik tuba duża Baletnica Holy cat FRESH - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba duża Baletnica Holy cat FRESH
Fresh
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Piórnik z dwoma komorami zamykanymi na zamek. Doskonale nadaje się do szkoły.

23,37 zł
22,20 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

1 osoba kupiła
46
Wędrówki po tematach. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wędrówki po tematach. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka ...
Dostępny
140 szt.

Pozycja obowiązkowa przed egzaminem ósmoklasisty! Publikacja, która pomoże rozwijać u uczniów zmysł tropienia motywów literackich oraz pozaliterackich, np. związanych ze sztuką. Uczniowie dowiedzą się, jak dobierać właściwe utwory, problemy czy wątki do tematów wypracowań i jak wykazywać się znajomością motywów. Staną się bardziej biegli w wyrażaniu opinii, a także uzasadnianiu ich. Wielkim atutem książki są ćwiczenia, które pomogą zastosować zdobyte umiejętności w praktyce.

29,90 zł
26,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,59 zł

1 osoba kupiła
47
Medyczne laboratorium diagnostyczne w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medyczne laboratorium diagnostyczne w praktyce
Dostępny
42 szt.

Publikacja niezbędna w praktyce diagnostycy laboratoryjnego i lekarza. W książce omówiono typowe, dobrze znane obliczenia niezbędne w każdym laboratorium analitycznym, m.in. informacje dotyczące walidacji i weryfikacji metod ilościowych i jakościowych stosowanych w laboratorium medycznym, porównywania metod, błędów laboratoryjnych i ocenie niepewności pomiaru, a także kontroli jakości ze szczególnym uwzględnieniem laboratoriów medycznych. Przedstawiono wiele niezależnych rozdziałów dotyczących sposobów obliczania różnych wskaźników i indeksów z wykorzystaniem podstawowych oznaczeń laboratoryjnych i/lub danych demograficznych. Każdy rozdział dotyczy innego problemu analitycznego/biochemicznego i/lub klinicznego. Umieszczono również bardzo prosty niezbędnik statystyczny, a ostatni rozdział stanowi dopełnienie całości podręcznika i pozwoli diagnostom ocenić wartość diagnostyczną testu tak, jak oceniają go lekarze. Podręcznik jest dedykowany diagnostom laboratoryjnym, lekarzom i studentom. Każdemu, kto interesuje się medycyną laboratoryjną, niezależnie od specjalności.

109,00 zł
101,37 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,63 zł

1 osoba kupiła
48
Długopis automatyczny Winner Black, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Długopis automatyczny Winner Black, mix wzorów
Cresco, 1
Dostępny
9 szt.

Długopis pstrykany na wielkopojemne wkłady typu Parker. Wewnątrz niebieski tusz. Grubość linii pisania to 1.0 mm. Dostępne w kilku kolorach: srebrnym, czarnym, szarym. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,99 zł
5,43 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 2,56 zł

1 osoba kupiła
49
Honey Bunny. Króliczek fioletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Honey Bunny. Króliczek fioletowy
Alilo
Dostępny
3 szt.

Alilo to innowacyjne interaktywne zabawki edukacyjne dla dzieci. Króliczki mogą śpiewać piosenki, opowiadać bajki, nagrywać Twój głos i odtwarzać go, a także wspaniale sprawdzają się jako lampka nocna, odtwarzacz MP3, dyktafon lub pomoc dydaktyczna. Honey Bunny gwarantuje świetną zabawę z jego świecącymi uszkami, które dziecko może szczypać i bezpieczne gryźć od czasu do czasu. Podobnie jak reszta jego rodziny, może nagrywać głos, przeczytać bajki na dobranoc i śpiewać piosenki. Jego uszy świecą i można je wykorzystać jako doskonałą lampkę nocną. Jest bardzo prosty w obsłudze. Ponadto jest bardzo silny, ponieważ jest zrobiony z tworzywa ABS, które jest 30 razy mocniejsze niż zwykły plastik. Szczegóły: • może opowiadać bajki, odtwarzać muzykę, nagrywać i pomóc Twoim dzieciom uczyć się języków, • ma gniazdo karty pamięci Micro SD z możliwością odtwarzania uprzednio zapisanych plików MP3, • może przechować setki utworów lub opowiadań, • jest całkowicie bezpieczny, nie ma żadnych ostrych krawędzi i jest odporny na wstrząsy, • ma ogon w kształcie kuli, specjalnie zaprojektowany dla małych rączek, • jest odpowiedni dla dzieci i bardzo prosty w obsłudze, • ma specjalnie zaprojektowany 52 milimetrowy podwójny głośnik o wysokiej jakości odtwarzanego dźwięku • ma funkcję nagrywania, która pozwala nagrywać każdy dźwięk lub głos, • ma funkcję wznawiania, która pozwala na odtwarzanie w miejscu zatrzymania, • będzie się automatycznie wyłączać po 30-tu minutach odtwarzania, • ma funkcję blokady, aby dziecko nie mogło bawić się przyciskami, • ma miękkie silikonowe uszy wykonane ze specjalnego materiału zgodnego ze standardami RoHS, bezpiecznego dla niemowląt i dzieci do gryzienia, • jest przyjazny dla środowiska i wydajny dzięki litowo-polimerowemu akumulatorowi o dużej pojemności, który działa do 5 godzin nie potrzebuje baterii, • obsługuje format MP3 i ma zapisane popularne piosenki, kołysanki i bajki oraz „biały szum” do uspakajania niemowląt całą jego zawartość można aktualizować dzięki wbudowanej karcie 4GB Micro SD i dołączonemu kablowi USB. Korzyści rozwojowe: • stymulacja dotykowa, • stymulacja słuchowa, • koordynacja wzroku i dłoni, • rozwój sensoryczny, • samodzielna zabawa, • rozwój językowy, • twórczość muzyczna, • odkrywanie. Szczegóły techniczne: • format plików: MP3, • nagrywanie głosu w formacie: WAV, • port USB: standardowy Port Micro USB, • jednostka pamięci: wbudowana karta 4GB Micro SD, z możliwością rozszerzenia do 8GB, • światło nocne: barwne powoli migające światło ledowe (7 kolorów), • głośnik: wysokiej jakości głośnik z regulacją głośności, • regulacja głośności: ogon królika kontroluje głośność, • baterie: 1 litowo-jonowa bateria (w zestawie), • czas pracy baterii: 5 godzin, • rozmiar: wysokość 21.59 cm, szerokość 11.47 cm, głębokość 8.13 cm, • waga: 374 g, • materiał: zgodny ze standardami RoHS, silikonowe przyciski i uszy wysoka wytrzymałość tworzywa ABS wszystkie materiały są przetestowane i zgodne z europejskimi i amerykańskich normami bezpieczeństwa zabawek.

339,00 zł
1 osoba kupiła
50
Słownik frazeologiczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Słownik frazeologiczny
Dostępny
3 szt.

"Słownik frazeologiczny" zawiera ponad 3000 haseł. Ma charakter popularny, adresowany jest do szerokiego kręgu odbiorców, którym powinien pomóc w doskonaleniu sprawności językowej. Większość uwzględnionych w nim związków frazeologicznych jest żywo obecna we współczesnej polszczyźnie. Ich definicje są proste i przystępne dla każdego użytkownika. Wszystkie hasła opatrzono przykładami zaczerpniętymi głównie z języka potocznego.

34,95 zł
17,13 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 17,82 zł

1 osoba kupiła
51
Jedną nogą w niebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedną nogą w niebie
Niedostępny
Brak

Dotychczas Magda dała z siebie bardzo wiele. Teraz już chyba nikt się nie zdziwi, że ta młoda i dzielna kobieta powie w końcu DOSYĆ! Ile można naginać karku? Jak długo można oszukiwać samego siebie i tłumaczyć, że kiedyś wszystko będzie dobrze? Jak długo można zaklinać rzeczywistość i udawać, że sukces stoi tuż za rogiem? Nie stoi. Nic w tej historii nie dzieje się samo. Magda, podobnie jak większość z nas, ma chwile zwątpienia, ale teraz nawet i jej zabraknie sił. Czy podoła? Co jeszcze wydarzy się w Stajni w Pieńkach? Czy trafi ona w obce ręce? I jak ułoży się życie Magdy? Izabella Frączyk porwała tysiące czytelniczek swoją wciągającą sagą. Długo wyczekiwany tom, który jeszcze nas zaskoczy! „Powrót do Stajni w Pieńkach może stać się dla Was niezapomnianą przygodą. Historia Magdy, która raz po raz trafia na swej życiowej drodze na jakąś przeszkodę, może być tak naprawdę historią każdej kobiety. Ludzkie historie, tak prawdziwe, tak swojskie, są receptą na opowieść, od której nie sposób się oderwać. Czy Magda i Adam mają szansę na nowe wspólne szczęście? A może w życiu dziewczyny pojawi się ktoś inny? Musicie koniecznie przeczytać, gwarantuję, w III tomie to dopiero będzie się działo! Polecam!” – Agnieszka Lingas-Łoniewska Izabella Frączyk – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Dotychczas wydała kilkanaście bestsellerowych powieści obyczajowych, między innymi trylogię „Stajnia w Pieńkach”, serie „Śnieżna Grań” i „Kobiety z odzysku” oraz dwutomowy cykl „Wszystko nie tak”. Wszystkie utwory spotkały się z gorącym przyjęciem czytelników.

39,99 zł
29,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

52
Tak samo inni. Dlaczego rasizm jest bez sensu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tak samo inni. Dlaczego rasizm jest bez sensu
Dostępny
61 szt.

Kiedy na całym świecie wzmaga się nacjonalizm, a na forum publicznym coraz częściej pojawiają się dyskusje na temat ras, każdy z nas potrzebuje broni, by walczyć ze stereotypami i mitami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Można je spotkać nie tylko w wypowiedziach jawnych rasistów, ale także ludzi o dobrych intencjach, kierowanych przez doświadczenia i kulturę ku poglądom, które nie mają żadnego oparcia we współczesnych badaniach nad genetyką człowieka. Całkiem mylnie przypisują sprawność fizyczną pochodzeniu, a nie treningowi, twierdzą, iż uczniowie z Dalekiego Wschodu są z natury lepsi w matematyce, że ciemnoskórzy mają naturalne wyczucie rytmu, a Żydzi dobrze sobie radzą z finansami. Wszyscy znamy kogoś, kto rozumuje w ten sposób. W tej książce znajdziecie naukowy opis rzeczywistych podobieństw i różnic między ludźmi, długą listę faktów, które obalają rasistowskie tezy. Ta książka to oręż. Wyposaży cię w naukowe narzędzia, niezbędne do radzenia sobie z pytaniami dotyczącymi rasy, genów i pochodzenia. Stanowi ona podręcznik pomocny przy oddzielaniu faktów od rasistowskiej mitologii. Adam Rutherford to brytyjski genetyk. Kształcił się w University College London. Autor książek popularyzujących genetykę, m.in. Krótkiej historii wszystkich ludzi, którzy kiedykolwiek żyli oraz Księgi ludzi. Publikuje artykuły w „Nature” i „Guardianie”.

42,00 zł
31,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,50 zł

53
Zostaw świat za sobą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zostaw świat za sobą
Dostępny
264 szt.

Nadeszła katastrofa… ale czy na pewno? Amanda i Clay potrzebują wytchnienia od życia w Nowym Jorku. Decydują się udać wraz z nastoletnim synem i córką do odległego zakątka Long Island, gdzie czeka na nich wynajęty na tydzień luksusowy letni dom. Czar tego wyjątkowego miejsca przerywa jednak tajemnicze pukanie do drzwi w środku nocy. To właściciele – ciemnoskóra para, Ruth i G.H., którzy przybyli, by przekazać małżeństwu hiobową wieść. Kobieta i mężczyzna twierdzą, że Nowy Jork ogarnęła ciemność. Nie działają telewizory i Internet, nie ma dostępu do telefonów komórkowych… cały świat nagle stanął w miejscu. Amanda i Clay po początkowej panice zaczynają zastanawiać się, czy uwierzyć w roztaczaną przez małżeństwo katastroficzną wizję. W domu na wsi, gdzie i tak pozbawieni byli wszelkich udogodnień, bardzo trudno jest zweryfikować przekazane im informacje. Czy powinni ufać Ruth i G.H.? A może to oni nie powinni wierzyć Amandzie i Clayowi? Co wydarzyło się w Nowym Jorku? Czy oddalony od cywilizacji dom jest naprawdę bezpiecznym miejscem dla obu rodzin… i czy przypadkiem największego zagrożenia nie stanowią przypadkiem współlokatorzy? Rumaan Alam jest autorem powieści i opowiadań, publikował również w NYT, New Yorkerze, Wall Street Journal czy New Republic. Prowadzi dwa podcasty i tworzy serię felietonów dotyczących rodzicielskich porad. Studiował pisanie w Oberlin College, a obecnie mieszka w Nowym Jorku z mężem i dwójką dzieci.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

54
Na twoją niekorzyść - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na twoją niekorzyść
Dostępny
4 szt.

Kiedy jej ojciec ma zostać zwolniony z więzienia, Izzy English targają sprzeczne emocje. Z jednej strony to mężczyzna, który dał jej dzieciństwo pełne szczęśliwych wspomnień. Z drugiej - kończący siedemnastoletnią odsiadkę morderca jej matki. Gdy Izzy otrzymuje od niego list, zaczyna wątpić w swoją dotychczasową ocenę sytuacji. Mężczyzna chce z nią porozmawiać, obalić dowody, jakie postawiono mu w trakcie procesu. Czy powinna dać mu szansę na wyjaśnienia? A może ojciec jest jednak winny i próbuje w ten sposób zwabić ją w pułapkę? Thriller Gillian MacAllister nie tylko porywa i zachwyca, ale i każe się zastanowić, czy śledztwo właściwie odkrywa obiektywną prawdę. Gillian MacAllister pisze, odkąd tylko sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham, gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść Wszystko oprócz prawdy znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów „Sunday Timesa”. Nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazały się dotychczas jej trzy książki.

43,00 zł
22,79 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 20,21 zł

55
Psychiatria dzieci i młodzieży. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychiatria dzieci i młodzieży. Tom 2
Dostępny
81 szt.

Nowoczesny podręcznik przygotowany na podstawie aktualnej wiedzy. Książka odwołuje się do nowoczesnych systemów klasyfikacyjnych (DSM-5, ICD-11), jak również obejmuje najbardziej aktualną farmakoterapię oraz oddziaływania pozafarmakologiczne. Obszerny materiał został przedstawiony w dwóch tomach, w częściach: Podstawy, Klinika, Terapia. W części Podstawy przedstawiono systemy klasyfikacyjne i diagnostyczne stosowane w psychiatrii wieku rozwojowego. Omówiono metodykę badania psychiatrycznego dziecka i adolescenta, w tym badanie psychologiczne wraz z rolą kwestionariuszy i testów psychologicznych oraz badania neurologiczne. Przedstawiono również narzędzia diagnostyczne do oceny nasilenia objawów psychopatologicznych. Ponadto omówiono aspekty prawne w psychiatrii dzieci i młodzieży oraz psychiatrię sądową nieletnich. W części Klinika omówiono zaburzenia neurorozwojowe oraz zaburzenia należące do spektrum schizofrenii i chorób afektywnych. Przedstawiono również szerokie spektrum wielu innych zaburzeń psychicznych o różnym podłożu z uwzględnieniem farmakologicznych i pozafarmakologicznych metod leczenia. Oddzielne rozdziały poświęcono problematyce FASD oraz dziecku ? ofierze przemocy w rodzinie, zaburzeniom psychicznym w chorobach somatycznych, a także psychiatrii konsultacyjnej. W części Terapia znalazły się wiadomości z zakresu planowania terapii w psychiatrii dzieci i młodzieży oraz stosowanych metod terapeutycznych (m.in.: metoda behawioralno-poznawcza, systemowa, psychodynamiczna). Przedstawiono podstawy farmakoterapii, a także farmakoterapię opartą na faktach. Publikacja skierowana jest do lekarzy specjalizujących się w psychiatrii dzieci i młodzieży i w psychiatrii ogólnej, a także psychologów, neurologów dziecięcych, pediatrów i psychoterapeutów.

189,00 zł
175,77 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 13,23 zł

56
Modelowania sylwetki metodą Delaviera. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modelowania sylwetki metodą Delaviera. Tom 3
Dostępny
150 szt.

Pierwsza część książki Modelowanie sylwetki metodą Delaviera. Ćwiczenia i programy domowego treningu siłowego zawierała podstawy treningu kulturystycznego oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania zadawane przez osoby pragnące skutecznie modelować swoją sylwetkę. W drugiej części dzieła Ćwiczenia i programy treningu siłowego przedstawiono anatomiczno-morfologiczną koncepcję doboru ćwiczeń, która umożliwia trenującym przyspieszenie postępów w kształtowaniu sylwetki. Trzecia część Modelowania sylwetki metodą Delaviera. Zaawansowane techniki przyspieszające postępy w treningu uzupełnia dwie poprzednie, skupiając się na rozwiązaniach skierowanych do osób, które nie robią oczekiwanych postępów lub które muszą pracować nad swoimi słabymi punktami.

149,00 zł
138,57 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,43 zł

57
To, co najcenniejsze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To, co najcenniejsze
Dostępny
16 szt.

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie otworzyła księgarnio-kawiarnię. I choć wreszcie mogła żyć, jak chciała, bolesna przeszłość sprawiła, że Emery nie mogła znaleźć sobie miejsca wśród lokalnej społeczności. Z biegiem czasu zyskała przyjaciół, ale dla większości mieszkańców pozostała zagadką. Dziewięć lat temu był jednak ktoś, kto wreszcie zdobył zaufanie Emery. A potem je zdradził. Raz po raz. Fani serii Hart s Boardwalk długo czekali na tę historię – i się nie zawiodą. Pełna pasji opowieść o zaufaniu i odkupieniu. Jack Devlin wiedział, że Emery to miłość jego życia, gdy tylko ją zobaczył. Ale kiedy wydawało się, że zmierzają w dobrym kierunku, los z nich zadrwił. Jack nie miał wyboru: by chronić tych, na których mu zależało, musiał trzymać się od nich z daleka. Nawet jeśli to oznaczało, że złamie Emery serce. Teraz Jack chce za wszelką cenę odkupić swoje błędy. Tyle że Emery nie potrafi już mu zaufać. Jack ma ostatnią szansę, by przekonać ją, że to, co ich łączy, jest godne miłosnej legendy Hart s Boardwalk.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

58
Poznaję zwierzęta. Karty obrazkowe 9 mies.+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję zwierzęta. Karty obrazkowe 9 mies.+
Dostępny
22 szt.

Ekoksiążeczka obrazkowa w formie kart na sznureczku Wzrok Twojego niemowlęcia opatrzył się już z wyraźnymi kontrastami i rozwinął na tyle, że czas pokazać mu wszystkie kolory tęczy! Prezentuj mu karty ze zwierzętami, a imitując ich odgłosy, wspomóż również rozwój słuchu i… mowy maluszka – dziecko na pewno uśmiechnie się szeroko, słysząc gdaczącego tatę czy muczącą mamę. Pamiętaj, że na tym etapie dziecko może brać już karty do rączek. Nie obawiaj się, jeśli weźmie kartę do buzi – wykonane są one z bezpiecznych materiałów. Niespodzianka! Zawartością pudełek z kartami na sznureczku zajmie się niemowlę – wszak to właśnie dla niego są one przeznaczone. Ale wystarczy otworzyć pudełko, by zobaczyć, że samo w sobie skrywa mnóstwo skarbów, z których może skorzystać nieco starsze rodzeństwo malucha i jego rodzice. Kilkulatek może z pomocą dorosłego rozłożyć pudełko na płask i odkryć tajemnicze ilustracje, poznając perypetie surykatki Zu i alpaki Berry. Jeśli weźmie kredki, może pokolorować ilustrację. Z kolei rodzice mogą przeczytać dziecku historię poznania Zu i Berry i dowiedzieć się, gdzie znajdą przydatne w wychowaniu i edukacji dzieci informacje. Pudełko też może być zabawką – wykorzystaliśmy każdą jego ściankę, by promować ekologiczną ideę zero waste i uczynić nasz produkt ciekawym dla małych i dużych odbiorców z różnych grup wiekowych. Ekoksiążeczka w formie kart na sznureczku o walorach biobójczych wykonana z materiałów przyjaznych środowisku. Wyprodukowana w Polsce. Seria polecana przez ekspertów z obszaru: psychologii i nanotechnologii.

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

59
Widzę kolory. Karty kontrastowe 3 mies.+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widzę kolory. Karty kontrastowe 3 mies.+
Dostępny
9 szt.

Ekoksiążeczka kontrastowa w formie kart na sznureczku – już dla niemowlaków! Twój maluszek przestał być już noworodkiem, ale wciąż spędza czas głównie leżąc na pleckach? Pamiętaj, że na tym etapie jego zmysły zaczynają się wyostrzać, więc najbardziej stymulujące dla jego wzroku są mocne kontrasty. Nadszedł też czas na wprowadzenie pierwszych wyraźnych kolorów. Dlatego oddajemy w Twoje ręce tę książeczkę, którą z łatwością wykorzystasz również jako karuzelkę nad łóżeczkiem czy wózkiem. Niespodzianka! Zawartością pudełek z kartami na sznureczku zajmie się niemowlę – wszak to właśnie dla niego są one przeznaczone. Ale wystarczy otworzyć pudełko, by zobaczyć, że samo w sobie skrywa mnóstwo skarbów, z których może skorzystać nieco starsze rodzeństwo malucha i jego rodzice. Kilkulatek może z pomocą dorosłego rozłożyć pudełko na płask i odkryć tajemnicze ilustracje, poznając perypetie surykatki Zu i alpaki Berry. Jeśli weźmie kredki, może pokolorować ilustrację. Z kolei rodzice mogą przeczytać dziecku historię poznania Zu i Berry i dowiedzieć się, gdzie znajdą przydatne w wychowaniu i edukacji dzieci informacje. Pudełko też może być zabawką – wykorzystaliśmy każdą jego ściankę, by promować ekologiczną ideę zero waste i uczynić nasz produkt ciekawym dla małych i dużych odbiorców z różnych grup wiekowych. Ekoksiążeczka w formie kart na sznureczku o walorach biobójczych wykonana z materiałów przyjaznych środowisku. Wyprodukowana w Polsce. Seria polecana przez ekspertów z obszaru: psychologii i nanotechnologii.

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

60
Gra Luizy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Luizy
Dostępny
40 szt.

Trzymająca w napięciu historia psychopatki Luizy, która po śmierci matki wraca do Polski, by odnowić relacje ze swoim ojcem. Luiza jest bezkompromisowa, bezpośrednia i często bezczelna, co nie przysparza jej przyjaciół. Jednocześnie fascynuje mężczyzn i kobiety, z czego korzysta, by owijać innych wokół palca. Postanawia przejąć prężnie działającą firmę ojca i zaczyna w tym celu rozgrywać jego otoczenie. Jednak szybko okaże się, że będzie potrzebować pomocy – wracają demony z jej poprzedniego życia.

36,99 zł
32,18 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,81 zł

61
Mikrokrwotoki mózgowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrokrwotoki mózgowe
Dostępny
162 szt.

W książce omówiono zagadnienie mikrokrwotoków mózgowych jako jednego z najważniejszych wykładników choroby małych naczyń. Autorzy opisują przyjętą terminologię, patofizjologię, diagnostykę obrazową oraz jej wpływ na podejmowane decyzje terapeutyczne u pacjentów wymagających leczenia wewnątrznaczyniowego ostrego udaru mózgu, leczenia przeciwpłytkowego w profilaktyce pierwotnej i wtórnej. Publikację ilustrują ciekawe obrazy rezonansu magnetycznego. Zagadnienie kliniczne zostało przedstawione w różnych aspektach. Od implikacji związanych z udarem mózgu, chorobą Alzheimera, nerek, schorzeniami neurozwyrodnieniowymi, chorobami zakaźnymi (w tym COVID-19), a także depresją. Czytelnicy znajdą w książce praktyczne wskazówki, zalecenia grup ekspertów i starannie wybrane piśmiennictwo. Monografia z pewnością zainteresuje lekarzy neurologów, specjalistów zajmujących się leczeniem chorób naczyniowych mózgu, kardiologów, lekarzy chorób wewnętrznych oraz wszystkich zajmujących się stosowaniem terapii przeciwkrzepliwej.

69,00 zł
64,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,83 zł

62
Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 - 6. Część 1. Doskonalimy logiczne myślenie, rozumowanie, spostrzegawczość i percepcję wzrokowo-słuchową - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.14

Kto więcej umie, nie zginie w tłumie! Każdy człowiek ma określone możliwości poznawcze: własne tempo przyswajania wiedzy, inną dokładność spostrzegania, koncentrację uwagi, zdolność do zapamiętywania i odtwarzania wyuczonych treści czy logicznego myślenia. Systematyczne doskonalenie tych procesów ma na celu wyrównanie szans ? aby każdy mógł sprostać wymaganiom edukacyjnym, nauczył się odpowiednio funkcjonować w grupie i uwierzył we własne możliwości. Nauka może być świetną zabawą! Podane w przystępnej formie i kolorowej oprawie zadania mogą być cenną pomocą w redukowaniu deficytów poznawczych i uzupełnianiu braków edukacyjnych, a dziecko może się uczyć niemal niepostrzeżenie, poprzez zabawę. Regularny trening i podejmowanie wysiłku intelektualnego w formie ciekawych ćwiczeń i zabaw edukacyjnych to także sposób na samodzielne sprawdzanie wiedzy i umiejętności. Sprawdź! Ten zeszyt ćwiczeń jest być może właśnie dla Ciebie! Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 - 6. Część 1. Doskonalimy logiczne myślenie, rozumowanie, spostrzegawczość i percepcję wzrokowo-słuchową to zbiór zadań, które uczą analitycznego podejścia do postawionego problemu, doskonalą rozumowanie, logiczne myślenie i koncentrację uwagi. Treść ćwiczeń jest dobrana tak, by była bliska uczniom klas 4 - 6 i wspomagała spostrzegawczość, percepcję i pamięć wzrokową oraz słuch fonematyczny. Zeszyt ćwiczeń może być pomocą podczas zajęć rewalidacyjnych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, a także służyć do samodzielnego sprawdzania wiedzy i umiejętności.

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

63
Ulica Strachu. Kill znaczy zabić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulica Strachu. Kill znaczy zabić
Dostępny
22 szt.

Jedna z trzech książek serii „Ulica Strachu” powiązana z cyklem filmów o tym samym tytule. Produkcje dostępne na platformie Netflix od lipca 2021 roku. Los drużyny chearleaderek z Shadyside wisi na włosku ze względu na brak funduszy. To nie najlepszy start dla Gretchen, która właśnie przeniosła się ze starej szkoły, gdzie była prawdziwą gwiazdą. O wolne miejsce w zespole walczy również bogata i rozpuszczona Devra Dalby. Konkurencja jest mordercza i nie toczy się fair. Gdy wkrótce ginie ktoś z kręgu znajomych Gretchen, a ona sama zaczyna otrzymywać wiadomości z groźbami, wszyscy zwracają się przeciwko niej. Czy dziewczynie uda się dołączyć do zespołu i… czy w ogóle ujdzie z tego cało?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

64
Bałtyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bałtyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.07

Morze Bałtyckie zwykle kojarzy się nam z szeroką piaszczystą plażą, zimną wodą, bursztynem i flądrą z kutra. Taki Bałtyk znamy prawie wszyscy. Ale ręka do góry, kto wie, że Bałtyk może dymić i toczyć lodowe kule, że przyjmuje niezwykłych gości z oceanów, skrywa podwodne łąki, karmi tysiące ptaków, a na co dzień jest domem krewetek, ryby o zielonych ościach i pewnego diabła. Zaskoczeni? Czas zatem poznać wszystkie sekrety Bałtyku i wreszcie odkryć jego prawdziwą urodę. Ze wstępu: „Morze przyciąga nas od dawna. Inspiruje poetów, malarzy i muzyków. Jest pełne sprzeczności. Skrywa przed nami różne sekrety, choć te, dzięki wytrwałości i uporowi oraz zdobyczom nauki, staramy się powoli odkrywać. Daje natchnienie i wytchnienie. Pobudza do działania i uspokaja rozbiegane myśli. Kiedy stajemy na brzegu morza w bezwietrzny, słoneczny dzień, odnosimy wrażenie, że pod powierzchnią nie dzieje się zupełnie nic. Słona woda spokojnie wpływa na plażę, a mewy leniwie kołują nad taflą wody. Jednak już nawet kilka godzin później, dokładnie w tym samym miejscu, możemy obserwować szalejący żywioł! Wiatr pcha do brzegu kilkumetrowe fale, zdezorientowane ptaki skrzeczą i przemykają nad naszymi głowami, by schronić się gdzieś na lądzie, a ciemnogranatowe niebo zamiast uspokajać, wzmaga niepokój. Takie jest także Morze Bałtyckie. Przyjrzyjmy się mu razem i wspólnie odkryjmy jego tajemnice.”

45,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

65
Bajki do poduszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki do poduszki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.30

Bajka na dobranoc to najlepszy sposób na dobry sen! Każde dziecko uwielbia słuchać bajek przed snem. W niniejszym zbiorze przedstawiamy kilka krótkich historii z sympatycznymi bohaterami. Dzięki temu, że są one pełne dobrych emocji i pozytywnego przesłania, dziecko wyciszy się i uspokoi, a w rezultacie łatwiej zaśnie. Czas spędzony razem podczas czytania bajek to bezcenne chwile w relacjach rodzic–dziecko. Pięknie ilustrowany zbiór bajek dla najmłodszych, dostosowany fabułą i objętością opowieści do możliwości poznawczych oraz stopnia koncentracji dzieci w tym wieku.

43,00 zł
30,96 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

66
Plotki o zwierzętach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plotki o zwierzętach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Książka, której głównym zadaniem jest obalenie powszechnych, dziwnych, czasem zabawnych, ale niekiedy także krzywdzących mitów na temat biologii zwierząt – ich cech i zachowań oraz powiązań gatunkowych. Książka dla dzieci, które dopiero odkrywają świat przyrody i dla przyrodniczo nieuświadomionych dorosłych. Czy sójka na pewno odlatuje za morze? Czy sarna to samica jelenia? Czy przysmakiem bocianów są żaby? Czy jeż nosi na grzbiecie cokolwiek oprócz igieł? Czy zimorodki przychodzą na świat zimą? Czy lis faktycznie jest taki szczwany? Czy sroka to złodziejka? Czy wiewiórka to na pewno taka miła, puszysta basia? Na te i mnóstwo innych pytań ze znaną sobie lekkością snuje gawędy Marcin Kostrzyński, znany jako Marcin z lasu, który od wielu lat obserwuje zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

44,99 zł
31,49 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

67
Onkologopedia Teoria i praktyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Onkologopedia Teoria i praktyka
Dostępny
5 szt.

Książka została podzielona na trzy części. Pierwsza część dotyczy sytuacji dziecka z chorobą nowotworową. Druga część dotyczy nowotworów układu nerwowego u dorosłych. Ostatnia część książki została poświęcona pacjentom z nowotworami krtani, gardła, jamy ustnej i nosowej.

38,00 zł
68
Chirurgia okulistyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chirurgia okulistyczna
Dostępny
80 szt.

Publikacja przygotowana przez chirurgów okulistów, specjalistów chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i niejednokrotnie własnymi modyfikacjami metod operacyjnych. Wśród omawianych zagadnień znalazły się: chirurgia powiek i aparatu łzowego, operacje na mięśniach zewnątrzgałkowych, chirurgiczne leczenie zmian spojówki, chirurgia refrakcyjna, chirurgia rogówki oraz soczewki, zastosowanie materiałów w chirurgii wewnątrzgałkowej, chirurgiczne leczenie jaskry, chirurgia witreoretinalna, chirurgiczne leczenie nowotworów wewnątrzgałkowych, zabezpieczenie urazów oka, iniekcje doszklistkowe, operacyjne leczenie guzów i urazów oczodołu, a także zastosowanie laserów w okulistyce. Autorzy na podstawie aktualnej literatury i własnych doświadczeń obszernie omawiają metody operacyjne i metody minimalnie inwazyjne. Prezentują również ciekawe przypadki pacjentów wraz z oceną skuteczności prowadzonego leczenia. Bogaty materiał graficzny - prawie 900 rycin wraz z filmami z zabiegów operacyjnych - doskonale ilustruje omawiane zagadnienia. Książka - przygotowana przez wielu autorów reprezentujących znane i cenione ośrodki chirurgii okulistycznej w Polsce - oferuje pełny zakres wiadomości z tej dziedziny.

359,00 zł
333,87 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 25,13 zł

69
Mały miś to lubi! Szukamy mamy. Zwierzątka. Układanka + książeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały miś to lubi! Szukamy mamy. Zwierzątka. Układanka + książeczka
Dostępny
69 szt.

Do zabawy! Do nauki! Do myślenia! Zestaw składa się z książeczki Dzieci zwierząt i 12-elementowej układanki. Zabawa polega na odpowiednim dopasowaniu małego zwierzątka do jego mamy. Piękne ilustracje gwarantują, że z tą książeczką i układanką dzieci przyjemnie spędzą czas. Dobra i pełna miłości atmosfera zabawy sprawia, że maluchy szybko zapamiętują nazwy zwierząt, uczą się naśladować ich odgłosy, rozwijają spostrzegawczość, porównując zwierzątka i wyróżniając ich charakterystyczne cechy. Mały miś – dziecięcy bohater – zaprasza wszystkie maluchy do zabawy i wzbogacenia wiedzy. Mały miś to lubi!

24,99 zł
24,24 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,75 zł

70
Mały miś to lubi! Kształty i kolory. Zwierzątka. Układanka + książeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały miś to lubi! Kształty i kolory. Zwierzątka. Układanka + książeczk...
Dostępny
42 szt.

Do zabawy! Do nauki! Do myślenia! Zestaw składa się z książeczki Wierszyki o zwierzątkach i 4 układanek (każdy obrazek zwierzątka powstaje z 4 puzzli). Zabawa polega na dopasowywaniu odpowiednich elementów. Kolorowe figury na puzzlach to dodatkowa podpowiedź. Dziecko bawi się i nazywa kolory, kształty oraz rozwija spostrzegawczość. Piękne ilustracje, wpadające w ucho wierszyki zachęcają do zabawy. Mały miś – dziecięcy bohater – zaprasza wszystkie maluchy do zabawy i wzbogacenia wiedzy. Mały miś to lubi!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

71
Mały miś to lubi! Pory roku. Ubieranka. Układanka + książeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały miś to lubi! Pory roku. Ubieranka. Układanka + książeczka
Dostępny
35 szt.

Do zabawy! Do nauki! Do myślenia! Zestaw składa się z książeczki i 12-elementowej układanki: 4 postaci w strojach na 4 pory roku. Zabawa polega na dobieraniu odpowiednich elementów garderoby oraz poznawaniu charakterystycznych cech pór roku. Z książeczką i układanką „Pory roku” dziecko zaobserwuje zmienność pór roku, nauczy się dobierać strój odpowiedni do pogody, rozwinie spostrzegawczość i wzbogaci słownictwo. Mały miś – dziecięcy bohater – zaprasza wszystkie maluchy do zabawy i wzbogacenia wiedzy. Mały miś to lubi!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

72
Jezus nas zbawia. Podręcznik do nauki religii w klasie 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus nas zbawia. Podręcznik do nauki religii w klasie 6 szkoły podsta...
Dostępny
36 szt.

Podręcznik do nauki religii dla klasy VI szkoły podstawowej. Numer dopuszczenia: AZ-2-01/18

34,00 zł
73
Schritte International Neu 4. Podręcznik + pdf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
62,80 zł
59,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,14 zł

74
Twoje Słowo światłem na mojej drodze. Podręcznik do nauki religii dla klasy 7 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoje Słowo światłem na mojej drodze. Podręcznik do nauki religii dla ...
Dostępny
125 szt.

Kluczem do zrozumienia podręcznika dla klasy 7 jest słowo Boże. Dlatego nauczanie w tej klasie rozpoczyna się od zwrócenia uwagi na sytuację egzystencjalną, związaną z pytaniami, jakie stawia sobie młodzież w tym wieku. Prezentujemy zatem podstawowe treści związane z umiejętnością czytania Pisma Świętego, a także z prehistorią biblijną: zagadnieniem dobra i zła, zbawienia i grzechu, pokusy budowania świata bez Boga lub wręcz przeciw Niemu. Istotne jest także przybliżenie uczniom tajemnicy i wydarzeń z życia Jezusa Chrystusa. Bez tego wydarzenia chrześcijaństwo nie miałoby sensu. Podręcznik podejmuje też tematy związane z przeżywanymi uroczystościami i okresami roku kościelnego. Numer dopuszczenia MEN: AZ-31-01/10-WA-1/2

28,00 zł
75
Piesek 495265 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piesek 495265 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.29

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

76
Narzędzia 518322 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia 518322
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

77
Zestaw narzędzi z wiertarką 461246 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw narzędzi z wiertarką 461246
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.03

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

78
Układanka drewniana. Maszyny latające - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniana. Maszyny latające
Dromader
Niedostępny
Brak

Drewniana układanka dla najmłodszych dzieci z grafiką przedstawiającą maszyny latające po niebie. Kilkuelementowa układanka puzzlowa to zestaw dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z puzzlami.

10,99 zł
Powiadomienie
79
Grzechotka Słoń z dzwonkami blister.  DROMADER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka Słoń z dzwonkami blister. DROMADER
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

4,99 zł
Powiadomienie
80
Układanka drewniana. Zwierzęta domowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka drewniana. Zwierzęta domowe
Dromader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.30

Drewniana układanka dla najmłodszych dzieci z grafiką przedstawiającą zwierzęta domowe w gospodarstwie. Kilkuelementowa układanka puzzlowa to zestaw dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z puzzlami.

11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

81
Kardynał Stefan Wyszyński w służbie Kościoła i Ojczyzny, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kardynał Stefan Wyszyński w służbie Kościoła i Ojczyzny, 2 CD
różni wykonawcy, Polskie Radio
Dostępny
847 szt.

Słowa, które kształtowały historię. Kardynał Stefan Wyszyński jest bez wątpienia postacią wyjątkową w historii Polski i polskiego Kościoła katolickiego w drugiej połowie XX wieku. Prymas Polski w latach 1949–1981. Decyzją papieża Franciszka 12 września 2021 kardynał Wyszyński zostanie wyniesiony na polskie ołtarze i beatyfikowany w czasie uroczystości koncelebrowanej w Warszawie przez kardynała Marcello Semeraro, watykańskiego prefekta Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych. Z tej okazji staraniem Redakcji Programów Katolickich Polskiego Radia powstał szczególny materiał dźwiękowy, którego głównym tworzywem jest słowo. W formie trwającego blisko półtorej godziny reportażu dokumentalnego przedstawione zostały najważniejsze dla kardynała Wyszyńskiego, ale i Kościoła oraz kraju momenty z jego wieloletniej posługi prymasowskiej. Kardynał Stefan Wyszyński wygłaszał swoje homilie, jak również inne przemówienia, z pamięci. Jego współpracownicy je nagrywali i dokonywali transkrypcji. Dzięki temu możemy dziś wybierać z olbrzymiego, będącego w posiadaniu Instytutu Prymasowskiego, Radia Wolna Europa i Polskiego Radia, archiwum dźwiękowych wystąpień Kardynała. W tej niezwykłej audycji usłyszymy nie tylko głos kardynała, ale też i papieży Pawła VI, i Jana Pawła II, a także licznych współpracowników Wyszyńskiego i osób blisko go znających, oraz analizujących naukowo jego życie i dokonania. Znaczący fragment audycji poświęcony jest matce Elżbiecie Róży Czackiej, współtwórczymi „Dzieła Lasek” i założycielce Towarzystwa opieki nad Ociemniałymi, z którą jeszcze jako ksiądz profesor Wyszyński ściśle współpracował w okresie II wojny światowej, którą otaczał opieką do jej śmierci w roku 1961, już jako kardynał i prymas, i która zostanie wyniesiona na ołtarze podczas tej samej uroczystości 12 września 2021. Wybitny aktor Krzysztof Wakuliński przeczytał fragmenty wspomnień i zapisków kardynała. Trzeba było lat, by zrozumiano przenikliwość umysłu prymasa i umiejętność wyciągania wniosków z obserwacji otaczającego świata oraz doceniono bulwersujące dla współczesnych kroki, jak układanie się z władzami komunistycznymi na przełomie lat 40. i 50. ubiegłego wieku, czy skierowanie Orędzia biskupów polskich do biskupów niemieckich w roku 1965, ze słynnym: „przebaczamy i prosimy o przebaczenie”. Udział Kardynała Stefana Wyszyńskiego w pracach Soboru Watykańskiego II, przygotowanie obchodów Millenium Polski, wieloletnia współpraca z kardynałem Karolem Wojtyłą, późniejszym papieżem Janem Pawłem II i wreszcie wsparcie dla robotniczych protestów w początkach lat 80. ubiegłego wieku na trwale zapisały się w historii. Agencja Muzyczna Polskiego Radia oddaje ten niezwykły program w ręce słuchaczy, w przeddzień uroczystości beatyfikacyjnych kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej, w formie starannie wydanego, dwupłytowego albumu CD, którego posiadanie i słuchanie z pewnością będzie dla każdego okazją do pogłębienia wiedzy o współczesnej historii Polski i trudnych relacjach Kościoła katolickiego z komunistycznym państwem po II wojnie światowej. Lista utworów: Płyta 1 CD 1 1. Kardynał Stefan Wyszyński w służbie Kościoła i Ojczyzny (7:40) • „Dzisiaj najmilsi przypominamy sobie zmagania tego Kościoła” – kard. Wyszyński do kapituły gnieźnieńskiej, 02.02.1981, Gniezno, • „Poprosił o spowiedź” – ks. Edmund Boniewicz, spowiednik kard. Wyszyńskiego, • „Urodziłem się w Zuzeli” – wspomnienie kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „Ja jestem synem muzyka” – kard. Wyszyński do chóru Akademii Teologii Katolickiej, 17.02.1981, Dom Arcybiskupów Warszawskich, • „Co jeszcze pamiętam” – wspomnienie kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „Dla rozweselenia dodam” – kard. Wyszyński w dniu święceń biskupich ks. Józefa Glempa, 21.04.1979, Gniezno, • „Miałem 8 lat, gdy umarła matka” – wspomnienie kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „Bóg, który patrzy w ludzkie serca” – kard. Wyszyński do sióstr juniorystek, 03.03.1981, Dom Arcybiskupów Warszawskich. 2. Ani byłem, ani chciałem być politykiem (5:36) • „Chwile mojego posłannictwa łączę z kardynałem Hlondem” – kard. Wyszyński, 02.02.1981, Gniezno, • „Kiedyś ksiądz Prymas wspominał, co to znaczy współpracować z komunistami” – Janina Michalska, Instytut Prymasowski, • „Człowiek broniący podstawowych praw” – kard. Wyszyński, 1967, Kościół Santa Maria di Trastevere, Rzym. 3. Porozumienie i Non possumus (6:57) • „Dlaczego podpisałem porozumienie?” – wspomnienie kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „On wiedział kim jest” – o. Mieczysław Krąpiec, dominikanin, b. rektor KUL, • „Gdzie jest Prymas?” – abp Józef Gawlina, Londyn, 1956, • „Z drugiego krańca Polski wołam” – wspomnienie kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „Taką modlitwę zostawił nam w zapiskach” – Jan Paweł II, 18.06.1983, Warszawa. 4. Polska nie może być znudzonym pokoleniem (12:59) • „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus” – kard. Wyszyński, pierwsza po uwolnieniu z internowania procesja Bożego Ciała, 20. 06.1957, Warszawa, • „Zarzucano mi, że chcę zostać męczennikiem” – wspomnienie kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „Kościół nie może wisieć w abstrakcji” – kard. Wyszyński do Polaków na emigracji, 13.05.1964, Instytut Polski w Rzymie, • „Ilekroć w trudnych momentach znajduje się naród” – kard. Wyszyński do Polaków przebywających w Austrii, 13.09.64, kościół na Kahlenbergu, Wiedeń, • „Polska może żyć własnymi siłami” – fragment homilii kard. Wyszyńskiego, 01.03.1981, katedra św. Jana w Warszawie. 5. Podróże kardynała Stefana Wyszyńskiego – nie tylko Rzym (22:13) • „Proponowano mu emigrację” – ks. Bronisław Piasecki, osobisty sekretarz Prymasa, • „Włóczyłem się po studiach po krajach Europy” – kard. Wyszyński do księży diakonów, 14.03.1980, Warszawa, • „Amatissimo Santo Padre” – kard. Wyszyński do Pawła VI na zakończenie uroczystości beatyfikacyjnej o. Maksymiliana Kolbego, 17.10.1971, Rzym, • „Przybyliśmy do Ojca Świętego” – unormowanie administracji kościelnej na Ziemiach Zachodnich – kard. Wyszyński, 1972, Rzym, • „Były problemy, jakiej narodowości ma być papież” – refleksje kard. Wyszyńskiego na temat zwyczajów obowiązujących podczas konklawe, 27.08.1978, Kościół św. Stanisława BM, Rzym, • „Tutaj ekipa sprawozdawcza” – kard. Wyszyński składa homagium – relacja Radia Wolna Europa z inauguracji pontyfikatu Jana Pawła I, 03.09.1978, Plac św. Piotra, Watykan, • „Powstało pytanie, co będzie po Pawle VI” – kard. Wyszyński po wyborze na papieża Jana Pawła I, 27.08.1978, Kościół św. Stanisława BM, Rzym, • „Grobsa Jesus Christus” – Prymas Wyszyński wraz z kard. Karolem Wojtyłą z rewizytą w Episkopacie Niemiec, 25.09.1978, katedra NMP, Monachium, 6. Matka Elżbieta Róża Czacka – założycielka Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi oraz Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża, współtwórczyni „Dzieła Lasek” – we wspomnieniach kard. Stefana Wyszyńskiego (9:20) • „Na zakończenie Soboru Watykańskiego II […] Obok mnie szedł ociemniały z psem” – wspomnienie kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „Wszystko tu jest ukierunkowane ku służbie” – kard. Wyszyński z okazji 50-lecia istnienia „Dzieła Lasek”, • „Powstanie warszawskie” – wspomnienie kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „Laski w czasie powstania warszawskiego” – kard. Wyszyński z okazji 50-lecia „Dzieła Lasek”. 7. Beatus vir, Cardinalis Stephan Wyszyński na chór mieszany a cappella (4:27) – muz. Paweł Łukaszewski, sł. Jerzy Wojtczak-Szyszkowski, Polski Chór Kameralny pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego Nagranie z koncertu 24.01.2016 na Zamku Królewskim w Warszawie w ramach cyklu obchodów 1050. Rocznicy Chrztu Polski „1050 lat w muzyce”, producent nagrania: Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej (licencja) Płyta 2 1. Kardynał Stefan Wyszyński w służbie Kościoła i Ojczyzny. Dzieło życia kard. Stefana Wyszyńskiego – obchody Milenium Chrztu Polski, Wielka Nowenna Narodu, wezwanie do rachunku sumienia i odnowy moralnej pod Maryjnym sztandarem (11:19) • „Najmilsi, wszystko czynimy pod opieką Matki Najświętszej” – kard. Wyszyński, 1965, kościół św. Stanisława BM, Rzym, • „Witałem Panią Jasnogórską” – Jan Paweł II, 04.06.1979, Jasna Góra, • „Chcemy patrzeć realnie na życie narodu” – kard. Wyszyński do Polaków na emigracji, 13.05.1964, Instytut Polski, Rzym, • „Nasza wadą jest jakaś specjalna postawa wobec życia” – kard. Wyszyński do Polonii austriackiej, 02.05.1964, klasztor św. Tomasza, Wiedeń, • „W miarę jak przygotowujemy się do Milenium przeglądamy także stare księgi i grzebiemy w podziemiach świątyń” – kard. Wyszyński do Polonii austriackiej, 02.05.1964, klasztor św. Tomasza, Wiedeń, • „Tak byśmy gorąco pragnęli, aby cała Polonia włączyła się w obchody Milenium” – kard. Wyszyński do Polaków na emigracji, 13.05.1964, Instytut Polski, Rzym. 2. „Przebaczamy i prosimy o przebaczenie” – reakcja władz na Orędzie polskich biskupów do Episkopatu Niemiec. Sprawa pielgrzymki Pawła VI do Polski (5:34) • „Nasza myśl wybiega ku kard. Wyszyńskiemu” – Paweł VI otwiera w Watykanie obchody polskiego Millenium, 15 .01.1966, Bazylika św. Piotra, • „Mówiliśmy nie jako dyplomaci” – fragment homilii kard. Wyszyńskiego, 03.05.1966, Jasna Góra, • „Jakież to musi być zaślepienie tego kierownika Episkopatu” – fragment przemówienia Władysława Gomułki, I sekretarza KC PZPR, 17.04.1966, Poznań, • „Siadła wrona na czole wyniosłej jodły” – refleksję kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński. 3. 16 października, rok 1978, Plac św. Piotra (7:37) • „Habemus papam” – kard. Pericle Felici, 16.10.1978, Plac św. Piotra, • „Nie jestem w stanie mówić teraz o historii człowieka tak mi bliskiego” – wypowiedź kard. Wyszyńskiego w Radiu Watykańskim, 17.10.1978, • „Nie byłoby tego papieża Polaka, gdyby...” – Jan Paweł II, 23.10.1978, audiencja dla Polaków, • „Pamiętam te zmagania o przyjazd Pawła VI” – kard. Wyszyński, 09.02.80, kościół św. Krzyża, Warszawa. 4. „Solidarność ” – nowych ludzi plemię (11:50) • „Nie sposób być obojętnym na to, co niepokoi naród i państwo” – fragment homilii kard. Wyszyńskiego, 17.08.1981, sanktuarium w Wambierzycach, • „Po tych słowach wstępu pozwólcie, że się przedstawię” – kard. Wyszyński do delegacji „Solidarności”, 11.09.1980, Dom Arcybiskupów Warszawskich, • „Przeczytałem z wielką uwagą słowa ks. Prymasa” – Jan Paweł II przyłącza się do apelu kard. Wyszyńskiego o zachowanie rozwagi w obliczu zagrożenia przez NSZZ „Solidarność” strajkiem generalnym, 1980, • „Powiedziałem panu generałowi na pożegnanie” – kard. Wyszyński do delegacji „Solidarności”, 28.03.81, Dom Arcybiskupów Warszawskich, • „O dawna już […] Idzie o nowych ludzi plemię” – kard. Wyszyński do delegacji przedstawicieli NSZZ „Solidarność” w rocznicę wydarzeń grudniowych, 22.02, 1981, Warszawa. 5. Słowo mostem prawdy i dobra (14:49) • „Na początku było słowo” – kard. Wyszyński do pisarzy, 1980, kościół św. Anny w Warszawie, • „Patrzycie niekiedy na dostojną dąbrowę […] Słowa jak liście” – refleksję kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „Confiteor narodowe” – ostatnie publiczne wystąpienie kard. Wyszyńskiego, 28.03.1981 kościół św. Anny. 6. Ostatnie spotkania na Miodowej – Dom Arcybiskupów Warszawskich (3:51) • „Wasz prymas ma już blisko 80 lat” – kard. Wyszyński podczas spotkania z przedstawicielami „Solidarności” rolników indywidualnych, 03.04.1981, • „Powiedział nam kiedyś: Apostołowie muszą być śliczni i eleganccy” – Maria Okońska, Instytut Prymasowski, • „Jak był w sutannie bez insygniów, to mówił, że chodzi „na cywila”” – ks. Bronisław Piasecki, sekretarz osobisty Prymasa, • „Ja się krępuję, gdy pan generał do mnie przemawia” – kard. Wyszyński, spotkanie z kombatantami, 24.01.1981, • „Niedawno był u mnie chór z kolędami” – kard. Wyszyński, spotkanie z chórem Akademii Teologii Katolickiej, 17.02.1981. 7. Łaska rozstania (4:35) • „Rozpoczyna się moja via dolorosa” – zapiski kard. Wyszyńskiego czyta Krzysztof Wakuliński, • „Pierwsze przejawy choroby były na wakacjach 80' roku” – ks. Bronisław Piasecki, sekretarz osobisty kard. Wyszyńskiego, • „Miałem czas zastanowić się, co to jest życie” – kard. Wyszyński, Wielkanoc, 18.04.1981, Dom Arcybiskupów Warszawskich. 8. 13 maja 1981 roku – strzały do Ojca Świętego na Placu św. Piotra (6:03) • „Prosiłyśmy ks. Goździewicza, aby przekazał tę wiadomość Prymasowi” – Maria Okońska, Instytut Prymasowski, • „Ja prowadziłem rekolekcje […] Proszę natychmiast przyjeżdżać” – ks. Edmund Boniewicz, spowiednik kard. Wyszyńskiego, • „Jestem całkowicie uległy woli Ojca […] Testamentu nie piszę żadnego” – kard. Wyszyński po przyjęciu sakramentu chorych, 16.05.1981, Dom Arcybiskupów Warszawskich, 9. Pożegnanie kardynała Wyszyńskiego ze współpracownikami Rady Głównej Episkopatu Polski (3:00) • „Dla wszystkich pozostawiam moje serce” – kard. Wyszyński, 22.05.1981, Dom Arcybiskupów Warszawskich. 10. Nie mogłem przybyć na jego pogrzeb z powodu zamachu na moje życie – Jan Pawel II, 17.06.1983, katedra św. Jana, Warszawa (3:33) 11. Agnus Dei z „Polskiego Requiem" na chór mieszany a cappella (7:33) – muz. Krzysztof Penderecki, sł. liturgiczne, Polski Chór Kameralny pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego. Nagranie z koncertu 24.01.2016 na Zamku Królewskim w Warszawie w ramach cyklu obchodów 1050. Rocznicy Chrztu Polski „1050 lat w muzyce”, producent nagrania: Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej (licencja)

49,99 zł
48,99 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,00 zł

82
To, co mnie wspiera. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Edukacja polonistyczna. Poziom II: Utrwalenie liter podstawowych i wprowadzenie polskich znaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To, co mnie wspiera. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami...
Dostępny
17 szt.

„To, co mnie wspiera” to zestaw kart pracy przeznaczonych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Prezentowana publikacja obejmuje treści z zakresu edukacji polonistycznej dotyczące utrwalenia znajomości liter podstawowych i nauki polskich znaków. Zadania zawarte w kartach pracy pomogą uczniom osiągnąć między innymi takie umiejętności jak: • rozpoznawanie oraz nazywanie podstawowych liter drukowanych i pisanych, • rozpoznawanie oraz nazywanie drukowanych i pisanych liter z polskimi znakami, dwuznaków i trójznaku, • pisanie liter samodzielnie i po śladzie, • rozpoznawanie liter ukrytych na obrazkach, • czytanie sylab otwartych i zamkniętych, • czytanie i tworzenie podpisów pod zdjęciami, • czytanie wyrazów z poznanymi literami metodą sylabową i całościowo. Karty pracy są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej.

42,79 zł
35,52 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,27 zł

83
Zestaw obiadowy dziecięcy, numer 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw obiadowy dziecięcy, numer 2
TWISTSHAKE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Szwedzka marka Twistshake tworzy produkty, które są proste i bezpieczne w użyciu, a przy tym mają atrakcyjny i przykuwający uwagę design. Twórcy marki uważają bowiem, że skupienie się na funkcjonalności wcale nie znaczy, że należy zapominać o walorach estetycznych. Dlatego projektanci Twistshake zawsze szukają sposobów na połączenie aspektów praktycznych z przyjemnym dla oka designem. Tworzymy bezpieczne, funkcjonalne i atrakcyjne produkty, które zdobywają nagrody za design i funkcjonalność. A w dodatku produkty Twistshake nie zawierają BPA, BPS i BPF. Dzięki inteligentnym akcesoriom stołowym Twistshake, zaprojektowanym specjalnie z myślą o dzieciach, każdy posiłek może być przyjemny, spokojny i radosny! Wszystkie naczynia i akcesoria z tej kolekcji powstały z wytrzymałych, lekkich materiałów. Dlatego z łatwością spakujesz je do plecaka, torby chłodzącej lub koszyka pod wózkiem – posiłki poza domem wcale nie muszą być problematyczne i skomplikowane! Zestaw naczyń i akcesoriów dla dzieci Twistshake zawiera wszystko, czego potrzebujesz: • mata Click-Mat mini + talerzyk, • 6 x wielorazowa saszetka 220 ml, • kubek niekapek 300 ml, • sztućce do nauki jedzenia, • 2 x śliniaczek. Produkty wykonane z miękkiego i przyjaznego dla dzieci materiału. Można je myć w zmywarce, na górnej półce. Nie zawierają BPA, BPS i BPF – są bezpieczne dla dziecka i dla Ciebie. Kolor: różowy/fioletowy/biały

294,00 zł
279,30 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 14,70 zł

84
PIELUCHA BAMBUSOWA 2-pak KWIATY+JEŻE 120X120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PIELUCHA BAMBUSOWA 2-pak KWIATY+JEŻE 120X120
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

52,90 zł
47,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

85
PIELUCHA BAMBUSOWA 2-pak SŁONIE+OCEAN 120X120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PIELUCHA BAMBUSOWA 2-pak SŁONIE+OCEAN 120X120
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

52,90 zł
47,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

86
PIELUCHA BAMBUSOWA 2-pak MIĘTA+ŻÓŁTY 120X120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PIELUCHA BAMBUSOWA 2-pak MIĘTA+ŻÓŁTY 120X120
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

52,90 zł
47,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

87
PIELUCHA BAMBUSOWA 2-pak MISIE+GWIAZDKI 120X120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PIELUCHA BAMBUSOWA 2-pak MISIE+GWIAZDKI 120X120
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

62,80 zł
56,52 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,28 zł

88
Zestaw obiadowy dziecięcy, numer 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw obiadowy dziecięcy, numer 1
TWISTSHAKE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.26

Szwedzka marka Twistshake tworzy produkty, które są proste i bezpieczne w użyciu, a przy tym mają atrakcyjny i przykuwający uwagę design. Twórcy marki uważają bowiem, że skupienie się na funkcjonalności wcale nie znaczy, że należy zapominać o walorach estetycznych. Dlatego projektanci Twistshake zawsze szukają sposobów na połączenie aspektów praktycznych z przyjemnym dla oka designem. Tworzymy bezpieczne, funkcjonalne i atrakcyjne produkty, które zdobywają nagrody za design i funkcjonalność. A w dodatku produkty Twistshake nie zawierają BPA, BPS i BPF. Dzięki inteligentnym akcesoriom stołowym Twistshake, zaprojektowanym specjalnie z myślą o dzieciach, każdy posiłek może być przyjemny, spokojny i radosny! Wszystkie naczynia i akcesoria z tej kolekcji powstały z wytrzymałych, lekkich materiałów. Dlatego z łatwością spakujesz je do plecaka, torby chłodzącej lub koszyka pod wózkiem – posiłki poza domem wcale nie muszą być problematyczne i skomplikowane! Zestaw naczyń i akcesoriów dla dzieci Twistshake zawiera wszystko, czego potrzebujesz: • mata Click-Mat mini + talerzyk, • 6 x wielorazowa saszetka 220 ml, • kubek niekapek 300 ml, • sztućce do nauki jedzenia, • 2 x śliniaczek. Produkty wykonane z miękkiego i przyjaznego dla dzieci materiału. Można je myć w zmywarce, na górnej półce. Nie zawierają BPA, BPS i BPF – są bezpieczne dla dziecka i dla Ciebie. Kolor: niebieski/zielony/szary

294,00 zł
279,30 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 14,70 zł

89
Zestaw butelek i akcesoriów dla niemowląt, numer 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw butelek i akcesoriów dla niemowląt, numer 2
TWISTSHAKE
Dostępny
26 szt.

Szwedzka marka Twistshake tworzy produkty, które są proste i bezpieczne w użyciu, a przy tym mają atrakcyjny i przykuwający uwagę design. Twórcy marki uważają bowiem, że skupienie się na funkcjonalności wcale nie znaczy, że należy zapominać o walorach estetycznych. Dlatego projektanci Twistshake zawsze szukają sposobów na połączenie aspektów praktycznych z przyjemnym dla oka designem. Tworzymy bezpieczne, funkcjonalne i atrakcyjne produkty, które zdobywają nagrody za design i funkcjonalność. A w dodatku produkty Twistshake nie zawierają BPA, BPS i BPF. Dzięki inteligentnym akcesoriom stołowym Twistshake, zaprojektowanym specjalnie z myślą o dzieciach, każdy posiłek może być przyjemny, spokojny i radosny! Wszystkie naczynia i akcesoria z tej kolekcji powstały z wytrzymałych, lekkich materiałów. Dlatego z łatwością spakujesz je do plecaka, torby chłodzącej lub koszyka pod wózkiem – posiłki poza domem wcale nie muszą być problematyczne i skomplikowane! Zestaw butelek i akcesoriów Twistshake zawiera wszystko, czego potrzebujesz: • antykolkowa butelka dla niemowląt 180 ml, • antykolkowa butelka dla niemowląt 260 ml, • antykolkowa butelka dla niemowląt 330 ml, • 6 x wielorazowa saszetka 220 ml, • 2 x smoczek 6+ m, • 2 x smoczek 0–6 m, • kubek mini 230 ml, • gryzak wodny, • klips do smoczka. Cechy zestawu: • produkty wykonane z miękkiego i przyjaznego dla dzieci materiału, • można je myć w zmywarce, na górnej półce, • nie zawierają BPA, BPS i BPF – są bezpieczne dla dziecka i dla Ciebie, • kolor: różowy/fioletowy/biały.

268,99 zł
255,54 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 13,45 zł

90
Zestaw butelek i akcesoriów dla niemowląt, numer 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw butelek i akcesoriów dla niemowląt, numer 1
TWISTSHAKE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Szwedzka marka Twistshake tworzy produkty, które są proste i bezpieczne w użyciu, a przy tym mają atrakcyjny i przykuwający uwagę design. Twórcy marki uważają bowiem, że skupienie się na funkcjonalności wcale nie znaczy, że należy zapominać o walorach estetycznych. Dlatego projektanci Twistshake zawsze szukają sposobów na połączenie aspektów praktycznych z przyjemnym dla oka designem. Tworzymy bezpieczne, funkcjonalne i atrakcyjne produkty, które zdobywają nagrody za design i funkcjonalność. A w dodatku produkty Twistshake nie zawierają BPA, BPS i BPF. Dzięki inteligentnym akcesoriom stołowym Twistshake, zaprojektowanym specjalnie z myślą o dzieciach, każdy posiłek może być przyjemny, spokojny i radosny! Wszystkie naczynia i akcesoria z tej kolekcji powstały z wytrzymałych, lekkich materiałów. Dlatego z łatwością spakujesz je do plecaka, torby chłodzącej lub koszyka pod wózkiem – posiłki poza domem wcale nie muszą być problematyczne i skomplikowane! Zestaw butelek i akcesoriów Twistshake zawiera wszystko, czego potrzebujesz: • antykolkowa butelka dla niemowląt 180 ml, • antykolkowa butelka dla niemowląt 260 ml, • antykolkowa butelka dla niemowląt 330 ml, • 6 x wielorazowa saszetka 220 ml, • 2 x smoczek od 6 miesięcy, • 2 x smoczek 0-6 miesięcy, • kubek mini 230 ml, • gryzak wodny, • łańcuszek z klipsem do smoczka. Produkty wykonane z miękkiego i przyjaznego dla dzieci materiału. Można je myć w zmywarce, na górnej półce. Nie zawierają BPA, BPS i BPF – są bezpieczne dla dziecka i dla Ciebie. Kolory: niebieski/zielony/szary

269,00 zł
255,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 13,45 zł

91
Torba termiczna 15-litrowa, szara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba termiczna 15-litrowa, szara
TWISTSHAKE
Dostępny
103 szt.

Praktyczna i stylowa torba termiczna Twistshake w kolorze szarym ma pojemność 15 litrów i kilka przegródek. Pomaga schłodzić jedzenie i napoje, jest zatem doskonałym i niezbędnym rozwiązaniem podczas rodzinnych spacerów, wycieczek i długiej podróży, a także podczas pobytu na plaży czy pikniku w parku! Ma smukły design i dużo miejsca do przechowywania, więc możesz łatwo spakować do niej wielorazowe saszetki i pojemniki na drugie śniadanie. Możesz na przykład włożyć do niej orzeźwiającą sałatkę owocową i smoothie, aby Wasz spacer lub piknik był dla maluszka jednym z najważniejszych punktów w programie dnia! Torba termiczna sprawi, że jedzenie, przekąski i napoje będą odpowiednio schłodzone i świeże, kiedy już wszyscy wygodnie usiądziecie na kocu piknikowym! Główna przegródka torby termicznej ma dużą pojemność, więc możesz do niej włożyć jedzenie i napoje, a także butelki swojego maluszka, kubki niekapki i inne rzeczy, których możecie potrzebować podczas wycieczki lub pikniku. Torba ma też cztery dodatkowe małe przegródki: jedną z przodu, zapinaną na zamek, jedną u góry, również zapinaną na zamek, a także dwie siatkowe po obu stronach – możesz do nich włożyć owoce i biszkopty, kiedy wybierasz się z dzieckiem na spacer. Dzięki temu możesz łatwo wszystko spakować i oddzielić jedzenie od innych rzeczy, takich jak kocyk, zabawki czy klucze. Torba termiczna Twistshake jest wykonana z wodoodpornego poliestru, a użyty w niej materiał izolacyjny, PEVA, dobrze chłodzi jej zawartość. Jest zamykana na zamek błyskawiczny i możesz wygodnie nosić ją na ramieniu, dzięki regulowanemu paskowi. Cechy: • materiał torby termicznej: wodoodporny poliester, • materiał izolacyjny: PEVA, • 4 wygodne i praktyczne przegródki, • wymiary: 26.5 x 33.5 x 23.5 cm, • kolor: szary. Instrukcja prania: wywietrzyć po użyciu. Prać ręcznie w letniej wodzie, w razie potrzeby z dodatkiem niewielkiej ilości delikatnego detergentu. Nie używać mocnych detergentów ani nie zanurzać torby pod wodą. Zalecamy rozwieszenie torby w celu jej wysuszenia (natychmiast po zakończeniu prania).

177,99 zł
169,09 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,90 zł

92
Torba na pieluchy 15-litrowa, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na pieluchy 15-litrowa, czarna
TWISTSHAKE
Dostępny
40 szt.

Praktyczna i stylowa torba do wózka Twistshake to więcej niż zwykła torba na pieluszki! Jest wyposażona zarówno w otwarte przegródki, jak i kieszenie zapinane na zamek, dzięki czemu możesz wygodnie przechowywać niezbędne rzeczy i masz łatwy dostęp do pieluszek, butelek z napojami i przekąsek dla maluszka. Ta ponadczasowa, klasyczna torba do wózka jest zamykana na zamek błyskawiczny i ma pojemność 15 litrów, a zatem jest w niej dużo miejsca na rzeczy Twojego dziecka. Ma czarny, uniwersalny kolor, ale w środku jest szara. Możesz ją nosić na ramieniu lub w ręku albo powiesić na wózku spacerowym lub przyczepić do niego dzięki specjalnym klamerkom. Dzięki praktycznym kieszeniom łatwo utrzymasz w niej porządek, a stalowa rama sprawia, że możesz szeroko otworzyć torbę, kiedy czegoś w niej szukasz. Torba ma dużą kieszeń z przodu i jedną kieszonkę z tyłu zamykaną na zamek, a także dodatkową kieszonkę z każdej strony, więc na każdym spacerze możesz mieć łatwy dostęp do wszystkich rzeczy. W środku znajdziesz trzy duże kieszenie na pieluszki, dwie kieszenie termiczne, przeznaczone na butelki dla dziecka, a także ukrytą kieszeń wewnętrzną, zapinaną na zamek. To idealna torba na spacer z maluszkiem, a w zestawie znajdziesz również matę do przewijania, więc możesz łatwo zmienić dziecku pieluszkę w każdej sytuacji. A dzięki wodoodpornemu materiałowi, z którego uszyta jest torba, możesz ją śmiało zabrać na każdy spacer, niezależnie od pogody! Instrukcja prania: zalecane jest pranie ręczne i rozwieszenie torby do wysuszenia (należy ją rozwiesić do wyschnięcia od razu po praniu). Cechy produktu: • materiał – wodoodporny poliester, • kieszenie – dwie kieszenie termiczne na butelki, trzy kieszenie na pieluszki, przednie i tylne kieszenie oraz wewnętrzne kieszenie zamykane na zamek, • pojemność – 15 l, • kolor – czarny na zewnątrz i szary w środku, • wymiary torby: 38.0 x 30.0 x 14.0 cm, • wymiary maty: 56.0 x 38.0 cm, • pranie – prać ręcznie i rozwiesić torbę do wysuszenia.

317,00 zł
301,15 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 15,85 zł

93
U źródeł wiary. Karty pracy dla klasy 2 liceum i technikum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
U źródeł wiary. Karty pracy dla klasy 2 liceum i technikum
Dostępny
49 szt.

Karty pracy dla klasy 2 liceum i technikum do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych. Mogą być stosowane jako pomoc uzupełniająca do podręcznika nr KR-32-01/18-KR-18/21.

24,00 zł
20,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 3,84 zł

94
U źródeł wiary. Podręcznik do religii dla klasy 2 liceum i technikum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
U źródeł wiary. Podręcznik do religii dla klasy 2 liceum i technikum
Dostępny
257 szt.

Podręcznik nr KR-32-01/18-KR-18/21 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie Archidiecezji Krakowskiej przeznaczony dla klasy II liceum i technikum, zgodny z programem nauczania numer AZ-3-01/18 oraz AZ-4-01/18.

29,90 zł
25,12 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 4,78 zł

95
Jezus Chrystus nas zbawia. Karty pracy do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus Chrystus nas zbawia. Karty pracy do religii dla klasy 6 szkoły p...
Dostępny
2874 szt.

Karty pracy stanowią część serii pt. „Z Bogiem przez życie” przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Zadania zawarte w Kartach są zróżnicowane tak, aby maksymalnie angażować ucznia w proces katechetyczny. Ich logiczna i przejrzysta struktura sprawia, że treści w nich prezentowane będą szybko i skutecznie przyswajane przez dzieci.

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

96
Bóg daje nam Jezusa. Klasa 2. Część 1. Podręcznik do religii dla szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg daje nam Jezusa. Klasa 2. Część 1. Podręcznik do religii dla szkoł...
Dostępny
3021 szt.

Bóg daje nam Jezusa stanowi część serii podręczników pt. „Z Bogiem przez życie” przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W jednostkach lekcyjnych wykorzystano wiele metod i materiałów, które dynamizują przebieg katechezy i angażują uczniów. Kolorowe ilustracje, logiczna i przejrzysta struktura lekcji sprawią, że treści w nich prezentowane będą szybko i skutecznie przyswajane przez dzieci.

19,90 zł
18,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

97
Wymazywacz do pióra, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wymazywacz do pióra, mix wzorów
Cresco, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

Podstawowy element wyprawki każdego ucznia szkoły podstawowej – i nie tylko! Z jednej strony końcówka usuwająca tusz, z drugiej pisząca granatowym tuszem. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
98
Narzędzia w worku, czerwone 1002628 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia w worku, czerwone 1002628
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.29

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

99
Soviet Sniper Team WWII - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soviet Sniper Team WWII
Zvezda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

Zestaw zawiera 4 plastikowe figurki żołnierzy radzieckich do sklejenia.Wymiary: op. 16,8x25,8x3,8 cm Skala: 1/35

32,90 zł
30,27 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,63 zł

100
Pióro wieczne Winner Pastel, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pióro wieczne Winner Pastel, mix wzorów
Cresco, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.07

Metalowe pióro wieczne z irydową stalówką. Na standardowe naboje. Dostępne w 6 pastelowych odcieniach: szarym, brązowym, turkusowym, fioletowym, różowym i zielonym. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry