hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.08.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 12 sierpnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Mądra mysz - Mam przyjaciela kierowcę rajdowego (Ralf Butschkow), na drugim Na wsi. 2000 naklejek. Fantastyczne zadania! (Olesiejuk Sp. z o.o.). Kolejny produkt to Bajkowe postacie. 2000 naklejek. Fantastyczne zadania! (Olesiejuk Sp. z o.o.) oraz Potęga podświadomości. Modlitwy (Joseph Murphy).
1
Mądra mysz - Mam przyjaciela kierowcę rajdowego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz - Mam przyjaciela kierowcę rajdowego
Dostępny63 szt.

Mam przyjaciela kierowcę rajdowego to jedna z książeczek opisujących najróżniejsze zawody w serii książek dla dzieci Mądra Mysz.Wojtek lubi jeździć szybkimi samochodami im szybsze, tym lepiej. Dobrze się składa, bo jest kierowcą rajdowym. Opowiada mnóstwo ciekawych rzeczy wszystkim dzieciom, które są ciekawe, jak wygląda pasjonujący świat Formuły 1.Mądra Mysz to edukacyjna seria książek dla dzieci, w skład której wchodzą obyczajowe opowiadania o przygodach Zuzi, przybliżające najróżniejsze zawody książki, tak jak niniejsza Mam przyjaciela kierowcę rajdowego. Kwadratowe książki dla ciekawych świata maluchów to też cykl pełen technicznych szczegółów Maszyny i pojazdy. Coś dla siebie znajdą także wielbiciele historii w tomikach prezentujących świat dawniej i dziś.Podseria książeczek o zawodach cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzieje się tak dlatego, że wśród opisanych profesji czytelnicy znajdą nie tylko tradycyjne zawody jak strażak czy policjant. Opisane zostały też zawody budzące ciekawość, jak śmieciarz czy kolejarz, ale i rzadziej spotykane, jak energetyk czy baletnica. Przystępne opisy, merytoryczne szczegóły i pełne detali ilustracje usatysfakcjonują najbardziej dociekliwe dziecko!Książeczka [] będzie wyśmienitym uzupełnieniem samochodzików-zabawek i zabaw, nieodłącznego elementu egzystencji małych chłopców.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

11 osób kupiło
2
Na wsi. 2000 naklejek. Fantastyczne zadania! - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wsi. 2000 naklejek. Fantastyczne zadania!
Olesiejuk Sp. z o.o.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Pomóż rolnikom zebrać plony, nakarmić zwierzęta, wydoić krowy i ostrzyc owce. Rysuj, koloruj i rozwiązuj naklejkowe zadania - masz do dyspozycji ponad 2000 kolorowych naklejek!

24,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

9 osób kupiło
3
Bajkowe postacie. 2000 naklejek. Fantastyczne zadania! - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe postacie. 2000 naklejek. Fantastyczne zadania!
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny518 szt.

Zaprzyjaźnij się z sympatycznymi wróżkami, wspaniałymi księżniczkami i uroczymi zwierzakami. Rysuj, koloruj i rozwiązuj z nimi naklejkowe zadania - masz do dyspozycji aż 2000 kolorowych naklejek!

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

7 osób kupiło
4
Potęga podświadomości. Modlitwy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga podświadomości. Modlitwy
Dostępny75 szt.

W codziennym życiu nie może brakować chwil wyciszenia, przeznaczonych na szczerą refleksję i modlitwę. Niezależnie od tego, czy masz za sobą dobre, czy złe chwile, czy jest Ci smutno, czy odczuwasz wielką radość zawsze potrzebujesz Boga. Jeśli otworzysz się na Jego pełną nieskończonej miłości obecność, doznasz szczęścia, spokoju i ukojenia. Wystarczą dwie rzeczy: po pierwsze uświadom sobie, że jesteś ukochanym dzieckiem Boga i że Ty również głęboko Go kochasz, a po drugie szczerze się pomódl. W tej książce znajdziesz inspiracje do modlitw na każdy dzień. Zawarte w niej afirmacje i przemyślenia, zaczerpnięte z Pisma Świętego, skłaniają do własnych kontemplacji i medytacji. Są napisane z żarliwą tęsknotą i niezłomnym przekonaniem o tym, że w życiu najważniejsze jest pozostawanie w bliskości z Bogiem. Modlitwy w książce dotyczą zdrowia, wiary, wątpliwości, lęku, przyjaźni, prawdy, bogactwa, dobrobytu i leczenia. Przyniosą Ci dokładnie to, czego w danej chwili najbardziej potrzebujesz. W tej książce znajdziesz: • wskazówki, gdy czujesz zagubienie, • wzmocnienie, gdy potrzebujesz siły, • pociechę, gdy przytłacza Cię smutek, • przypomnienie o bezkresnej miłości i szczodrości Bożej – zawsze.

27,00 zł
19,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,01 zł

7 osób kupiło
5
Disney uczy. Minnie. Logiczne łamigłówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Minnie. Logiczne łamigłówki
Dostępny15 szt.

Minnie wraz z przyjaciółmi zaprasza do udziału w niezwykłej podróży do świata łamigłówek! Dziecko rozwiązuje zadania, wyszukując, porównując lub porządkując poszczególne elementy. Następnie udziela odpowiedzi, wklejając odpowiednie naklejki. Taka zabawa jest świetnym treningiem spostrzegawczości i logicznego myślenia!

13,40 zł
10,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

5 osób kupiło
6
Morska wyprawa profesora Astrokota - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morska wyprawa profesora Astrokota
Dostępny101 szt.

Skąd się wzięło tyle wody na Ziemi? Co to jest rafa koralowa? Czy da się dopłynąć aż na dno oceanu? Najnowsza część bestsellerowej serii edukacyjnej „Profesor Astrokot” przetłumaczonej na 16 języków. Chociaż morza i oceany pokrywają 70 procent powierzchni Ziemi, to nadal stanowią dla nas wielką tajemnicę, bo aż w 95 procentach są niezbadane! Tym razem więc profesor Astrokot zaprasza Was na pokład statku, by zapuścić się w najmroczniejsze zakamarki oceanów. Olbrzymie wieloryby i podwodne wulkany to nie wszystko, co zobaczycie podczas rejsu. Przygotujcie się na prawdziwą morską wyprawę! Dominic Walliman – doktor fizyki (specjalizuje się w fizyce urządzeń kwantowych), naukowiec i wykładowca uniwersytecki. Mieszka w Vancouver, gdzie na co dzień zajmuje się programowaniem komputerów kwantowych. Ben Newman – utalentowany, wielokrotnie nagradzany ilustrator i autor komiksów. Mieszka i pracuje w Londynie.

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

5 osób kupiło
7
Przyjaciele. O prawdziwej mocy naszych najważniejszych relacji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyjaciele. O prawdziwej mocy naszych najważniejszych relacji
Dostępny78 szt.

Przyjaciele mają dla nas znaczenie, i to większe, niż sądzimy. W ciągu ostatnich lat badacze ze zdumieniem odkryli, jak ogromny wpływ ma posiadanie przyjaciół – nie tylko na nasze poczucie szczęścia, ale także na zdrowie, a nawet długowieczność. Nie umiemy żyć w odosobnieniu. Współczesny świat oferuje nam ogromne możliwości kontaktów międzyludzkich. Dlaczego więc, gdy wszystko wydaje się sprzyjać życiu społecznemu, dotyka nas plaga samotności? Robin Dunbar, wybitny antropolog i psycholog, bada w Przyjaciołach każdy aspekt przyjaźni, łącząc wiedzę naukową z dziedzin antropologii, psychologii, neurobiologii i genetyki z osobistymi doświadczeniami. Tłumaczy, jak przecinają się różne typy przyjaźni i relacji rodzinnych, jakie mechanizmy psychologiczne i behawioralne stanowią ich podstawę, a wreszcie – jak bardzo skomplikowane jest nawiązywanie i podtrzymywanie przyjaźni.

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

5 osób kupiło
8
Upadek Kartaginy. Historia wojen punickich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upadek Kartaginy. Historia wojen punickich
Dostępny3 szt.

Upadek Kartaginy zajmował umysły wielu dziejopisów starożytnego świata. Była to porywająca historia, w której główne role przypadły dwóm wielkim strategom, Hannibalowi i Scypionowi, lecz nie brakowało także barwnych postaci pierwszego i drugiego planu: zdradzieckich wodzów plemiennych, pięknych księżniczek, politycznych intrygantów i twardych zawodowych wojowników. Już wtedy zdawano sobie sprawę, że ów konflikt, największy – tak pod względem zaangażowanych weń sił, jak i liczby ofiar – i najbardziej zacięty w starożytności, był punktem zwrotnym w dziejach, który stworzył podwaliny rzymskiej dominacji w ówczesnym znanym świecie. Adrian Goldsworthy, jeden z najlepszych i najbardziej popularnych brytyjskich historyków starożytności, wziął na siebie zadanie przybliżenia tej historii współczesnym czytelnikom. Upadek Kartaginy żywo i barwnie przedstawia trzy rundy sławnego pojedynku między Rzymem i jego wielkim afrykańskim rywalem o panowanie w basenie śródziemnomorskim: od wczesnych konfrontacji na Sycylii przez legendarną karierę Hannibala aż po wielkie finałowe oblężenie zakończone zburzeniem Kartaginy.

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

4 osoby kupiły
9
CreArt. Malowanie po numerach. Szczeniaczki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CreArt. Malowanie po numerach. Szczeniaczki
Ravensburger, CreArt
Dostępny15 szt.

Nowa międzynarodowa seria do malowania CreArt, odpowiednia dla chłopców i dziewczynek w wieku od 9 lat. Każde opakowanie zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby namalować piękny obrazek oraz ramkę, w której możesz powiesić swoje dzieło po zakończeniu pracy. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Tablice zawierają kolorowy i ponumerowany kontur, który należy pomalować odpowiednimi kolorami. Gwarantowane rezultaty dla każdego! Zawartość i cechy zestawu: • wymiary obrazka: ok. 18.0 x 13.0 cm • plansza z kolorowym i ponumerowanym konturem • pędzel • farby (10 kolorów) • kolekcja: CreArt

55,30 zł
49,77 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,53 zł

4 osoby kupiły
10
Matematyka. Matura 2021/2022. Zbiór zadań maturalnych. Poziom rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Matura 2021/2022. Zbiór zadań maturalnych. Poziom rozszerz...
Dostępny21 szt.

Nowe poprawione wydanie „Matura 2021/2022” to zbiór przeznaczony dla uczniów przygotowujących się do pisemnego egzaminu dojrzałości z matematyki na poziomie rozszerzonym. 1269 zadań ułożonych tematycznie według podstawy programowej: • Liczby rzeczywiste, • Wyrażenia algebraiczne, • Równania i nierówność, • Funkcja, • Ciągi, • Trygonometria, • Planimetria, • Geometria na płaszczyźnie kartezjańskiej, • Stereometria, • Elementy statystyki opisowej, • Teoria prawdopodobieństwa, • Kombinatoryka, • Rachunek różniczkowy. W każdym dziale podział na zadania zamknięte, zadania kodowanej odpowiedzi i zadania rozszerzonej odpowiedzi; obejmują one cały zakres materiału matematyki, co sprawia, że doskonale sprawdzą się w czasie powtórek i przygotowania do matury. Oprócz zadań autorskich w zbiorze pojawiły się zadania z maturalnych arkuszy egzaminacyjnych z lat 2004–2018 (1314 zadań, w tym 45 nowych), które zostały dostosowane do najnowszej podstawy programowej. Do wszystkich zadań szkice rozwiązań i odpowiedzi. Aby korzystanie ze zbioru było łatwiejsze, aktualne wydanie zostało rozdzielone na dwie pozycje (jedna z zadaniami, druga ze szkicami rozwiązań), które stanowią integralną całość.

48,00 zł
36,48 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,52 zł

3 osoby kupiły
11
Co ci leży na sercu? Dieta w chorobach układu krążenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co ci leży na sercu? Dieta w chorobach układu krążenia
Dostępny70 szt.

Choroby układu krążenia są zdecydowanie główną przyczyną zgonów w Polsce. Zatrważające jest to, że jeszcze w roku 1960 choroby sercowo-naczyniowe odpowiadały za mniej niż jedną czwartą (23,4%) wszystkich zgonów, a już w 1991 roku były przyczyną ponad połowy śmierci (52,7%)! Jak wypadamy na tle innych krajów? W skali światowej dość blado. Według WHO w 2017 roku z powodu chorób układu krążenia zmarło 31% ludności na świecie, 85% tych zgonów spowodowanych było zawałem serca lub udarem. Choroby sercowo-naczyniowe to grupa chorób naczyń serca, mózgu i naczyń obwodowych. Do najczęstszych należą: nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, zawał serca, udar mózgu, choroby naczyń mózgu, choroba wieńcowa, zakrzepica żył, arytmia. Po tych dość smutnych, suchych faktach promyk nadziei! Aż w 80% przypadków można zapobiec chorobom sercowo-naczyniowym! Książka Ewy Trusewicz Co Ci leży na sercu? Dieta w chorobach układu krążenia nie jest kolejnym poradnikiem o tym, jak należy odżywiać się w miażdżycy. Dzięki niej zrozumiesz, co się dzieje w Twoim organizmie. Przekonasz się, dlaczego niektóre złote rady idą na skróty i mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Autorka, dietetyk kliniczny, zbiera w książce wiedzę medyczną opartą na faktach i dowodach, a nie na przypuszczeniach. Na czym polega mit złego i dobrego cholesterolu? Czy smażenie mięsa jest rzeczywiście gorsze od pieczenia? Czy słusznie unikasz w diecie jajek i masła? Która dieta jest najlepsza dla sercowców? Czy dietą można wyregulować ciśnienie? To tylko kilka z ogromu zagadnień poruszanych w książce, która powinna stać się niezbędnikiem dla wszystkich narażonych i cierpiących na schorzenia układu krążenia.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

3 osoby kupiły
12
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Elementarz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Przygoda z czytaniem. Elementarz
Dostępny54 szt.

Elementarz powstał jako uzupełnienie programu „Przygoda z Czytaniem” i będzie wspaniałą pomocą na każdym etapie nauki. Autorzy w taki sposób opracowali treści, żeby z książki mogły korzystać zarówno dzieci, które nie znają liter, jak i te, które już zaczęły naukę czytania. Podczas lektury Elementarza dzieci będą się uczyć alfabetu – każda litera jest zilustrowana obrazkami przedmiotów, zwierząt itp., których nazwy zaczynają się na daną literę, kończą się nią, a także mają ją w środku. Najmłodsi będą też mogli zapoznać się z dwuznakami. W celu przybliżenia dzieciom budowy wyrazów, są one zapisane z podziałem na sylaby oraz głoski. Teksty towarzyszące każdej literze stopniowo przybierają coraz dłuższą formę. Na pierwszych stronach Elementarza są to krótkie zdania – także w formie wesołych rymowanek. Nauka czytania ma być przede wszystkim zabawą, dlatego na kartach książki dzieci znajdą piękne ilustracje i wizerunki bohaterów znanych z filmów i seriali Disneya. Dzięki Elementarzowi nauka czytania będzie wspaniałą przygodą!

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

3 osoby kupiły
13
Kraina Lodu. Suknie księżniczek na każdą okazję - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Suknie księżniczek na każdą okazję
Dostępny31 szt.

Anna i Elsa uwielbiają bywać na przyjęciach. Pomóż im wybrać najlepsze kreacje na wyjątkowe okazje. Znajdź wśród naklejek odpowiednie stroje dla sióstr na wielkie wyjście. Ubierz księżniczki i baw się razem z nimi. Dodatkowo na stronach do pokolorowania możesz ozdobić stroje za pomocą kredek.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
14
Mała księga kosmologii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała księga kosmologii
Dostępny69 szt.

W każdej sekundzie z samych krawędzi obserwowalnego wszechświata dociera do nas słabe promieniowanie – relikt burzliwej młodości kosmosu – zwane mikrofalowym promieniowaniem tła. W Małej księdze kosmologii czołowy badacz tego promieniowania Lyman Page zabiera nas w oszałamiającą podróż po naszej obecnej wiedzy o rozmiarach, budowie i początkach uniwersum. Łącząc najnowsze ustalenia kosmologii obserwacyjnej z przystępnie wprowadzanymi koncepcjami fizycznymi, Page wyjaśnia, jak na podstawie drobnych nieregularności mikrofalowego promieniowania tła kosmologom udało się precyzyjnie zrekonstruować historię kosmosu, ustalić jego kształt, skład, strukturę i tempo ekspansji. Z perspektywy tej wiedzy, zebranej w tzw. standardowym modelu kosmologicznym, widać jednak wyraźnie, jak wiele wciąż nie rozumiemy. Docierając do granic kosmologii, Page dobitnie ukazuje, że przed nami jeszcze mnóstwo fascynujących odkryć.

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

2 osoby kupiły
15
Balon foliowy okrągły (36 cm), Happy 40 Birthday - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy okrągły (36 cm), Happy 40 Birthday
Godan, 1 sztuka
Dostępny18 szt.

Szukasz prezentu na 40 urodziny? Organizujesz czterdzieste urodziny i chcesz zrobić efektowne dekoracje? Wybierasz się na imprezę urodzinową 40 latka i zastanawiasz się jaki prezent wybrać? Czarny balon foliowy z nadrukiem Happy 40 Birthday będzie doskonałym wyborem! Balon wykonaliśmy z mocnej folii, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Łatwo go napełnisz helem lub powietrzem a samozamykający system uniemożliwi ucieczkę helu po napełnieniu. • Rozmiar: 36 cm (18”) Kształt: okrągły • Kolor: czarny ze srebrnym nadrukiem • Nadruk: Happy 40 Birthday • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A. • Kolekcja: Beauty&Charm • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. Należy je napełnić samodzielnie. • Balon wyposażony w samo zamykający zawór

8,20 zł
7,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

2 osoby kupiły
16
Pojazdy drewniane pierwsza pomoc 3rodzaje  HIPO mix Cena za 1szt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
23,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

2 osoby kupiły
17
Teraz bajty. Informatyka dla szkoły podstawowej. Klasa 8 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teraz bajty. Informatyka dla szkoły podstawowej. Klasa 8
Dostępny32 szt.

Numer dopuszczenia: 806/5/2021/z1 Zgodnie z warunkami i sposobem realizacji podstawy programowej uczniowie, którzy we wrześniu 2021 roku przyjdą do klasy ósmej realizowali już nową podstawę programową: zostali wcześniej wprowadzeni do myślenia algorytmicznego, poznając podstawowe pojęcia informatyczne i rozwiązując algorytmicznie wybrane problemy, programując przy tym ich rozwiązania. W związku z powyższym dotychczas zdobyte wiedza i umiejętności informatyczne są rozwijane i poszerzane oraz stawiane są pierwsze kroki w tekstowym języku programowania. Dlatego z nowej wersji podręcznika usunięto temat 4. z poprzedniego wydania, w którym omawiane było tworzenie programów w dydaktycznych środowiskach programowania (Baltie i Scratch). W nowym wydaniu realizacja podstawowych algorytmów w rozdziale II jest przedstawiona w językach wysokiego poziomu (C++ i Python). Celowo jednak pozostawiono realizacje tych samych algorytmów w środowiskach znanych uczniom (Baltie i Scratch), aby mogli je porównać z realizacją w językach C++ i Python. Uczniowie powinni zauważyć, że realizuje się je w podobny sposób, a języki programowania różnią się przede wszystkim składnią. Nauka zgodna z podstawą programową. Jednym z celów podstawy programowej jest rozumienie, analizowanie i rozwiązywanie problemów, dlatego w podręcznikach z serii „Teraz bajty” formułujemy w wielu miejscach problemy, które analizujemy i dla których szukamy rozwiązań. Zgodnie z nową podstawą programową, w podręcznikach do klas VII i VIII znalazły się zagadnienia dotyczące algorytmiki i programowania odpowiednio rozdzielone pomiędzy klasy VII i VIII. Dodatkowo, w podręczniku znajdują się tematy, w których uczeń kontynuuje naukę metod redagowania tekstów komputerowych (m.in. stosowanie tabulatorów, wstawianie informacji do stopki i nagłówka, tworzenie przypisów) wykonywania prezentacji multimedialnych i obliczeń w arkuszu kalkulacyjnym, a także tworzenia strony internetowej. Tematy dotyczące pracy w edytorze tekstu i arkuszu kalkulacyjnym rozdzielono pomiędzy klasy VII i VIII, tak aby trudniejsze zagadnienia znalazły się w klasie VIII. W ten sposób uczniowie nie będą czuli się znużeni jednym działem realizowanym przez wiele godzin oraz będą mogli uzupełnić niezbędną wiedzę przed kontynuacją nauki na wyższym poziomie edukacji. Rozdział dotyczący Internetu został przygotowany tak, aby uczeń w VII klasie skupił się na nauce wyszukiwaniu informacji i formach komunikacji, a w klasie VIII spróbował swoich sił w tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem znaczników HTML. Dodatkowo poznaje sposób zakładania bloga z wykorzystaniem przykładowego systemu CMS WordPress.

22,00 zł
2 osoby kupiły
18
Peppa Pig. Książka z puzzlami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Książka z puzzlami
Dostępny180 szt.

Czy wiesz, jak układać puzzle? W książce znajdziesz 5 plansz z puzzlami. Pod każdą jest rysunek, który podpowie ci, jak powinien wyglądać obrazek. A gdy układanka będzie już gotowa, przeczytaj historyjkę, która ożywi ilustrację!

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

2 osoby kupiły
19
Magiczne puzzle 300 elementów. Wizarding World. Harry Potter. Złota Trójka - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne puzzle 300 elementów. Wizarding World. Harry Potter. Złota Tr...
Rebel, 300
Dostępny3 szt.

Magiczne puzzle składające się z 300 elementów z serii „Wizarding World. Harry Potter” z grafiką przedstawiającą scenę z filmu to niesamowita gratka dla prawdziwych kolekcjonerów czarodziejskiego świata Harry'ego Pottera! W opakowaniu znajduje się 300 elementów puzzli, które po złożeniu „ruszają się” i „mienią”, kiedy patrzymy na nie pod różnymi kątami. Puzzle sprawdzą się jako wyjątkowy prezent lub powiększą kolekcję gadżetów ze świata magii i czarodziejstwa.

74,90 zł
65,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,99 zł

2 osoby kupiły
20
Uczę się włoskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się włoskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio onl...
Dostępny4 szt.

Dzięki tej książeczce i dołączonych nagraniom online naukę języka włoskiego będzie mógł rozpocząć nawet trzylatek. Uczymy maluchy poprzez zabawę i piosenkę. Aby ułatwić Waszemu dziecku pierwsze kontakty z językiem angielskim, każdy z zaproponowanych tematów podzielony został na dwie części: piosenkę śpiewaną przez dzieci z objaśnieniem najważniejszych słów oraz piosenkę w wersji karaoke.

28,90 zł
2 osoby kupiły
21
Nietypowy mundurowy. Psy do zadań specjalnych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nietypowy mundurowy. Psy do zadań specjalnych
Dostępny64 szt.

Nie tylko ludzie pracują w służbach mundurowych. Niektórzy funkcjonariusze mają... futro, cztery łapy i znakomity węch. Cisi bohaterowie. Szukają zaginionych, tropią przestępców, uniemożliwiają przemyt, znajdują narkotyki i broń. Pilnują porządku, bronią opiekunów. Robią to za przysłowiową miskę zupy, choć w tym przypadku trafniej będzie powiedzieć: za możliwość pobawienia się piłeczką i dobre słowo przewodnika. Pracują, chociaż nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Są. Warto je zauważyć. Psy towarzyszą ludziom we wszystkich służbach mundurowych: od Policji, przez Straż Graniczną, Straż Pożarną, po wojsko. Razem z opiekunem tworzą niezastąpiony, skuteczny duet. W tej książce można znaleźć mnóstwo ciekawostek związanych z psią pracą w różnych służbach, a przede wszystkim prawdziwe, niesamowite historie przewodników i ich czworonożnych partnerów. Czytelnik dowie się z niej m.in., kto może zostać przewodnikiem psa służbowego, czy w konkretnej służbie sprawdzają się określone rasy oraz jak szkoli się psy i przewodników.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2 osoby kupiły
22
COBI 5720. Historical Collection WWII. Samolot Dewoitine D.520 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
COBI 5720. Historical Collection WWII. Samolot Dewoitine D.520
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

Po raz pierwszy w ofercie COBI pojawił się najnowocześniejszy francuski myśliwiec z okresu II wojny światowej. Dewoitine D.520 został zaprojektowany i zbudowany w 1938 roku w wytwórni lotniczej Société nationale des constructions aéronautiques du Midi. Samolot Dewoitine D.520 był jednomiejscowym samolotem myśliwskim, dolnopłatem o konstrukcji całkowicie metalowej. Produkowany seryjnie od marca 1939 roku. Produkcji samolotu nie przerwała kapitulacja Francji w 1940 roku. Kolejne egzemplarze powstawały na potrzeby rządu Vichy, Luftwaffe oraz armii włoskiej, bułgarskiej i rumuńskiej. Polscy piloci broniący Francji zostali wyposażeni w 26 samolotów tego typu podczas niemieckiej inwazji w 1940 roku. Łącznie wyprodukowano ok. 755 sztuk myśliwca. Konstrukcja okazała się na tyle dobra, że samolot po wojnie pozostawał w służbie aż do 1953 roku. Z 283 klocków konstrukcyjnych COBI wybudujesz wiernie odwzorowany w modelarskiej skali 1:32 samolot myśliwski Dewoitine D.520. Historyczny kamuflaż oraz oznaczenia zostały odtworzone przy pomocy wysokiej jakości nadruków, które nie ścierają się nawet podczas intensywnego użytkowania. Model został wyposażony w ruchome elementy takie jak śmigło, lotki, otwierana kabina oraz składane koła. Do zestawu dołączona jest figurka francuskiego pilota wyposażona w maskę tlenową. Całość zestawu uzupełnia czarna klockowa podstawka ekspozycyjna zawierająca tabliczkę z nazwą modelu. Samolot doskonale uzupełnia kolekcję historyczną COBI oraz jest idealnym zestawem dla pasjonatów lotnictwa i entuzjastów historii. Za sprawą podstawki ekspozycyjnej model pięknie prezentuje się zarówno w pokoju młodego budowniczego, jak i w gabinecie dorosłego fana klocków konstrukcyjnych. Buduj historię, klocek po klocku! Zawartość i cechy zestawu: • 283 wysokiej jakości elementów, • wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją, • spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci, • w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych, • klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury, • czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach, • 100% nadruków, żadnych naklejek, • klockowa podstawka pod samolot, • tabliczka z nazwą zestawu, • figurka pilota z maską tlenową. Wymiary modelu (dł. x szer. x wys.): 27.5 (10.8”) x 33.0 (13") x 8.0 cm (3.1")

124,07 zł
111,66 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,41 zł

1 osoba kupiła
23
ściana fana. Plakaty i kolorowanki. Marvel Avengers - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ściana fana. Plakaty i kolorowanki. Marvel Avengers
Dostępny6 szt.

Kolekcja plakatów artystycznych z twoimi ulubionymi superbohaterami z uniwersum Marvela. W środku znajdziesz nie tylko sześć barwnych plakatów na ścianę, przedstawiających drużynę Avengersów, ale też 48 stron z rysunkami do kolorowania. Sięgnij po ulubione kredki!

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
24
Podstawy kryptografii, wydanie 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy kryptografii, wydanie 3
Dostępny18 szt.

Przekonaj się, jak fascynująca jest kryptografia! Poznaj historię rozwoju kryptografii Opanuj jej matematyczne podstawy Rozpracuj najważniejsze algorytmy kryptograficzne Dowiedz się, jak zastosować je w praktyce Kryptografia to dziedzina nauki, której sedno stanowią sposoby bezpiecznego przekazywania informacji. Jest ona niemal tak stara, jak nasza cywilizacja, a dziś rozwija się w sposób niezwykle dynamiczny. Gdy tylko narodziły się pierwsze metody zapisu i komunikowania się, pojawiła się też konieczność zabezpieczenia informacji przed tymi, którzy mogliby wykorzystać je na niekorzyść osób dysponujących tymi informacjami. Od bezpieczeństwa ważnych informacji zależały często losy całych państw i narodów. O rozstrzygnięciach wielkich bitew nierzadko decydowały inteligencja i determinacja pojedynczych osób, które potrafiły odpowiednio skutecznie szyfrować (bądź też deszyfrować) nadawane (lub przechwytywane) komunikaty. O tej fascynującej dziedzinie wiedzy opowiada książka Podstawy kryptografii. Wydanie III. Wprowadza ona czytelnika w podstawowe zagadnienia kryptografii bez przygniatania nadmiarem teorii i skomplikowaną matematyką. Kusi za to barwnymi opisami i pasjonującymi przykładami kryptograficznych wojen. Można dzięki niej poznać historię rozwoju technik szyfrowania informacji, matematyczne podstawy kryptografii, stojącą za nią teorię oraz praktyczne zastosowania tej nauki. Niezależnie od tego, czy chcesz poznać kryptografię na własny użytek, czy jest Ci to potrzebne w celach zawodowych, książka ta okaże się doskonałym przewodnikiem po świecie szyfrów, kluczy i algorytmów zabezpieczających dane. Znajdziesz w niej informacje na temat protokołów SSL i SSH, a także szczegółowy opis algorytmu SHA3. - Przegląd klasycznych sposobów szyfrowania, - Matematyczne podstawy kryptografii, - Praktyczne zastosowanie mechanizmów matematycznych, - Teoria kryptoanalizy i informacji oraz jej praktyczne wykorzystanie, - Przegląd protokołów kryptograficznych, - Klucze publiczne i prywatne, - Zasady zabezpieczania danych, połączeń i systemów komputerowych, - Potwierdzanie tożsamości za pomocą podpisów elektronicznych, - Zabezpieczanie stron internetowych i szyfrowanie baz danych, - Naucz się chronić cenne dane!

79,00 zł
55,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,70 zł

1 osoba kupiła
25
Naturalna odporność - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naturalna odporność
Dostępny1391 szt.

Recepty od Matki Natury na walkę z infekcjami. Znowu to samo – dziecko płacze wymęczone kaszlem i gorączką, a rodzice czują nadciągający ból głowy i drapanie w gardle. Apteki i przychodnie zapełniają się, a my zaczynamy się zastanawiać, jak uchronić rodzinę przed infekcjami, a przede wszystkim jak zwiększyć odporność dzieci. Na pomoc przychodzi farmaceutka, Ana Krysiewicz, znana jako Matka Aptekarka, która ułatwia rozeznanie się w tym, co jest warte naszej uwagi, a co jest tylko reklamową bujdą. Naturalna odporność to praktyczny poradnik, w którym znajdują się konkretne wskazówki, jak przez dwanaście miesięcy w roku wspierać układ odpornościowy całej rodziny. Odpowiednia ilość snu, zbilansowana dieta czy zadbanie o komfort termiczny to tylko kilka puzzli większej układanki. Autorka przedstawia też długą listę naturalnych wspomagaczy odporności i wskazuje, które z nich działają, a które mogą co najwyżej zapewnić efekt placebo. A jeśli dojdzie już do choroby, Matka Aptekarka krok po kroku doradzi, jak z nią walczyć bez popadania w niebezpieczną przesadę. Dzieli się także „smakowitymi” historiami z pracy w aptece i z życia swojej rodziny. Czy warto podawać dzieciom multiwitaminę? Co jeść i pić, by uchronić się przed chorobą? Co powinna zawierać apteczka dziecka, a co dorosłego? Jaki jest związek między stresem a odpornością? Jak w prosty sposób przygotować domowe kiszonki i syropy? Które ze współczesnych lub tradycyjnych sposobów na odporność faktycznie działają? Wskazówki Any Krysiewicz pomogły już dziesiątkom tysięcy rodziców odróżnić mity od faktów i ustrzec się przed niepotrzebnymi wydatkami.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

1 osoba kupiła
26
Magiczne puzzle zdrapka 500 elementów. Wizarding World. Harry Potter. Hogwart Express - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne puzzle zdrapka 500 elementów. Wizarding World. Harry Potter. ...
Rebel, 500
Dostępny9 szt.

Co kryje się pod układanką? Puzzle Harry Potter. Hogwart Express to niesamowita gratka dla prawdziwych kolekcjonerów czarodziejskiego świata Harry'ego Pottera! W pudełku znajduje się 500 elementów puzzli. Po ułożeniu jednego obrazka, zdrap jego powierzchnię i odkryj zupełnie nowy wzór. Dzięki temu poczujesz się jak w prawdziwym czarodziejskim świecie! Puzzle sprawdzą się jako wyjątkowy prezent lub powiększą kolekcję gadżetów ze świata magii i czarodziejstwa.

109,95 zł
96,76 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,19 zł

1 osoba kupiła
27
Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 2. Programowanie obiektowe. Podręcznik do nauki zawodu technik programista - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikac...
Dostępny79 szt.

Informatycy i programiści należą obecnie do najbardziej poszukiwanych specjalistów. Stąd tytuł, który uzyskuje się po szkole średniej, nie stanowi jedynie świadectwa ukończenia pewnego etapu edukacji. Technik programista to zawód o wymiernej wartości rynkowej. Absolwenci tego kierunku kształcenia nie mają większych problemów ze znalezieniem intratnego i rozwojowego zajęcia, a pracodawcy chętnie inwestują w ich szkolenia, by mogli zdobywać coraz wyższe kwalifikacje. Dotyczą one między innymi programowania zorientowanego obiektowo, w tym umiejętności zastosowania mechanizmów: dziedziczenia, hermetyzacji, polimorfizmu i abstrakcji. W tej publikacji, będącej podręcznikiem do nauki zawodu technik programista, położono szczególny nacisk na zagadnienie programowania obiektowego. Zakres omówionego tu materiału obejmuje wszystkie efekty kształcenia wymienione w podstawie programowej z zakresu nauki zawodu technik programista, w dziale INF.04.4. Programowanie obiektowe kwalifikacji INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Dotyczy to również kryteriów weryfikacji osiągnięć edukacyjnych ucznia. Podręcznik składa się z dwudziestu rozdziałów, które można umownie podzielić na dwie części. Pierwsza, obejmująca rozdziały 1 - 10, zawiera wprowadzenie do programowania i środowiska programistycznego, a także podstawy algorytmiki i opis najważniejszych elementów języka C++. W części drugiej, w rozdziałach 11 - 20, omówiono zagadnienia dotyczące programowania zorientowanego obiektowo.

64,90 zł
58,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

1 osoba kupiła
28
Góry Izerskie. Ilustrowany przewodnik z mapami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry Izerskie. Ilustrowany przewodnik z mapami
Dostępny8 szt.

Przewodnik po Górach Izerskich. Przewodnik zawiera opis najważniejszych miejsc pasma górskiego. Wewnątrz mapa tras single track, plany miejscowości oraz mapa Gór Izerskich w formie atlasu.

17,60 zł
12,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 4,61 zł

1 osoba kupiła
29
Disney uczy. Miki. Logiczne łamigłówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Miki. Logiczne łamigłówki
Dostępny21 szt.

Miki wraz z przyjaciółmi zaprasza do udziału w niezwykłej podróży do świata łamigłówek! Dziecko rozwiązuje zadania, wyszukując, porównując lub porządkując poszczególne elementy. Następnie udziela odpowiedzi, wklejając odpowiednie naklejki. Taka zabawa jest świetnym treningiem spostrzegawczości i logicznego myślenia!

13,40 zł
10,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

1 osoba kupiła
30
Uczę się hiszpańskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczę się hiszpańskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Dzięki tej książeczce i dołączonej do niej płycie CD naukę języka hiszpańskiego będzie mógł rozpocząć nawet trzylatek. Uczymy maluchy poprzez zabawę i piosenkę. Aby ułatwić Waszemu dziecku pierwsze kontakty z językiem angielskim, każdy z zaproponowanych tematów podzielony został na dwie części: piosenkę śpiewaną przez dzieci z objaśnieniem najważniejszych słów oraz piosenkę w wersji karaoke.

28,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
31
Moja ukochana święta Rita. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja ukochana święta Rita. Audiobook
Małgorzata Pabis, Rafael Dom Wydawniczy
Dostępny8 szt.

Święta Rita – dlaczego od tylu stuleci ta pokorna kobieta jest ukochaną świętą? Czemu zyskała całe rzesze czcicieli i poprowadziła tylu wiernych ku Chrystusowi? Co jest w niej takiego, że ludzie nieprzerwanie garną się, by za jej pośrednictwem trafić do samego Zbawiciela? Odpowiedzi na powyższe pytania zawarte zostały w niniejszej książce, będącej kompletnym opracowaniem dotyczącym skromnej mniszki z Cascii. Ujęte zostało w niej życie, cuda św. Rity, a także świadectwa ludzi, którzy za jej pośrednictwem osiągnęli to, co po ludzku niemożliwe. Co najważniejsze, nie są to na wpół legendarne opowieści sprzed wieków, ale żywe historie, które wydarzyły się w świecie nam współczesnym. Uzupełnieniem całości jest rozbudowana część modlitewna.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
32
Granice zła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Granice zła
Dostępny1157 szt.

Samochód Lii odmawia posłuszeństwa na poboczu pustej szosy, w drodze z rodzinnego Miami do Orlando, gdzie ma wygłosić prelekcję na targach tatuażu. Dziewczyna nie spodziewa się, że na ratunek pospieszy jej rycerz nie na białym koniu, a na tuningowanym motocyklu. Nie spodziewa się również tego, że błyskawicznie straci dla niego głowę. Po kilku nieudanych związkach wydaje się, że w jej sercu nie ma miejsca dla żadnego mężczyzny, ale przystojny ciemnowłosy mechanik zdaje się idealnym kandydatem na niezobowiązujący, gorący, jednorazowy seks. Okazuje się jednak, że to dopiero początek historii…

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
33
Ściana fana. Plakaty i kolorowanki. Star Wars The Mandalorian - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ściana fana. Plakaty i kolorowanki. Star Wars The Mandalorian
Dostępny78 szt.

Kolekcja plakatów artystycznych ze scenami z pierwszego sezonu przebojowej serii „Star Wars. The Mandalorian”!

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
34
Dinozaury 6 wzorów 9-10cm JLF-151A mix cena za 1 szt - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,00 zł
4,99 zł

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
35
Hubal, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hubal, DVD
Bohdan Poręba, 1973
Dostępny2 szt.

Hubal Dramat wojenny, którego tytułowym bohaterem jest major Henryk Dobrzański-Hubal, dowódca Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego. Po klęsce kampanii wrześniowej, nieuznawany przez Kierownictwo Walki Podziemnej, prowadzi walkę partyzancką na terenie Kielecczyzny. Po początkowych sukcesach jego oddział zaczynają otaczać przeważające siły niemieckie. Z upływem czasu coraz więcej żołnierzy ginie lub dezerteruje. Hubal A war drama whose main protagonist is Major Henryk Dobrzański-Hubal, a commander of the “Separated Unit of the Polish Army”. After the capitulation of Polish forces, despite being unrecognized by the Directorate of Underground Resistance, he pursues the guerrilla fight in the Kielce region. After an initial success, his division is being gradually surrounded by overwhelming German forces. As time goes by, more and more soldiers are getting killed or desert the troops.

30,00 zł
28,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

1 osoba kupiła
36
Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 3. Aplikacje webowe. Podręcznik do nauki zawodu technik programista - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikac...
Dostępny51 szt.

Informatycy i programiści należą obecnie do najbardziej poszukiwanych specjalistów. Stąd tytuł, który uzyskuje się po szkole średniej, nie stanowi jedynie świadectwa ukończenia pewnego etapu edukacji. Technik programista to zawód o wymiernej wartości rynkowej. Absolwenci tego kierunku kształcenia nie mają większych problemów ze znalezieniem intratnego i rozwojowego zajęcia, a pracodawcy chętnie inwestują w ich szkolenia, by mogli zdobywać coraz wyższe kwalifikacje. Wśród umiejętności, które powinien posiadać specjalista w tej dziedzinie, dziś kluczowe znaczenie mają te związane z aplikacjami webowymi – błyskawiczny rozwój technologii internetowych wręcz wymusza na programistach stałą pracę nad warsztatem. Podręcznik, oparty na podstawie programowej zawartej w kwalifikacji INF.04, w dziale INF.04.7. Programowanie aplikacji zaawansowanych webowych, składa się z czterech rozdziałów. W trzech zostały szczegółowo omówione technologie webowe: • biblioteka jQuery (wraz z frameworkiem Bootstrap), umożliwiająca tworzenie animacji, a także usprawniająca manipulowanie elementami dokumentu HTML i tworzenie zdarzeń • framework Angular, napisany w języku TypeScript i służący do budowania aplikacji webowych • platforma Node.js (wraz z frameworkiem Express), pozwalająca uruchomić kod JavaScript poza przeglądarką Czwarty rozdział podręcznika natomiast ma na celu zapoznać uczniów z opisanymi technologiami w praktyce, jest bowiem poświęcona tworzeniu za ich pomocą projektu aplikacji internetowej. Podręcznik do nauki zawodu technik programista to charakteryzujący się wysoką jakością kompletny zestaw edukacyjny przygotowany przez dysponującego ogromnym doświadczeniem lidera na rynku książek informatycznych – wydawnictwo Helion. W skład zestawu podręczników do kwalifikacji INF.04 wchodzą także: • Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 1. Inżynieria programowania ― projektowanie oprogramowania, testowanie i dokumentowanie aplikacji. Podręcznik do nauki zawodu technik programista • Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 2. Programowanie obiektowe. Podręcznik do nauki zawodu technik programista • Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 4. Aplikacje mobilne. Podręcznik do nauki zawodu technik programista • Kwalifikacja INF.04. Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji. Część 5. Aplikacje desktopowe. Podręcznik do nauki zawodu technik programista Podręczniki należące do tej serii przygotowano z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi współczesna informatyka. Wiedza zawarta w serii pomoże zdać egzamin zawodowy i uzyskać umiejętności praktyczne, przydatne w przyszłej pracy.

64,90 zł
58,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

1 osoba kupiła
37
Decoupage. Kurs ozdabiania, wydanie czwarte - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Decoupage. Kurs ozdabiania, wydanie czwarte
Dostępny11 szt.

Książka prezentuje inspirujące pomysły i praktyczne rozwiązania zrealizowane w technice decoupage'u. Przedstawia historię tej znanej od XVIII wieku sztuki zdobienia. Zawiera szczegółowe instrukcje krok po kroku, jak wykonać kolejne etapy decoupage'u. Stanowi wyczerpujący przewodnik po technikach dekorowania: od wycinania wzorów z papieru, poprzez szkliwienie i matrycowanie, aż po efekt spękanej farby i nakładanie lakieru. Podpowiada, jak zwykły przedmiot codziennego użytku zmienić w coś niebanalnego. Pokazuje, w jaki sposób odświeżyć stare meble i nieciekawe ozdoby, aby stały się dziełem sztuki.

30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
38
Uczę się francuskiego śpiewająco książka z piosenkami 3-6 lat + audio online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
1 osoba kupiła
39
Oddychaj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oddychaj
Dostępny44 szt.

Kiedy kłamstwem staje się całe twoje życie, jedyne o czym marzysz to przestać oddychać. Przewracając stronę za stroną pogrążycie się w głębinach niepewności, strachu, pożądania, miłości, intryg i kłamstw. On nie żyje... To moja wina? Moje serce nie bije. Umarłam razem z nim? Takie myśli codziennie towarzyszą Leili, która nie potrafi odnaleźć się po stracie najbliższej osoby. Nate jest równie zagubiony jak ona, ale ukrywa swoje rany pod wizerunkiem nieustraszonego wojownika. Oboje spotykają się w przedziwny sposób, w najmniej odpowiednich momentach swojego życia. On nie wierzy w miłość. Ona nie potrafi jej przyjąć i ofiarować. Oszukują się przyjaźnią, która bardzo szybko przeradza się w głębsze uczucia. Czy tak silna więź przetrwa na niepewnym gruncie? I nagle dzwoni telefon. Wszystko się zmienia. Przeszłość zaczyna się upominać o swoje. „Nazwijmy rzeczy po imieniu. To dramat, romans, kryminał, sensacja. Zabieram Was na głębokie wody, gdzie aby przetrwać, trzeba oddychać.” – Nika Kardasz, autorka

39,90 zł
33,52 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,38 zł

1 osoba kupiła
40
Balony lateksowe, białe (50 sztuk) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony lateksowe, białe (50 sztuk)
Godan, 50 sztuk
Dostępny5 szt.

• Wymiar balonów w calach: 10” • Wymiar balonów w centymetrach: ok. 25 cm • Kolor: biały • Nadruk: brak • Producent: Gemar • Ilość: 50 • Balony przeznaczone są do napełnienia powietrzem.

15,99 zł
1 osoba kupiła
41
BV 138 nr 517 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BV 138 nr 517
Dostępny9 szt.

„Łodzie latające Blohm und Voss 138 (Bv 138) stanowiły podstawowe uzbrojenie jednostek rozpoznawczych niemieckiego lotnictwa morskiego. Złowróżbny widok Bv 138 był dla marynarzy alianckich zwiastunem rychłego ataku »wilczego stada« niemieckich U-bootów lub ataku samolotów bombowych i torpedowych Luftwaffe. Bv 138 operowały głównie z baz w Norwegii na trasie konwojów do Murmańska i Archangielska. Działały także z terenów Francji oraz na Morzu Czarnym i na Morzu Śródziemnym. Jedna łódź latająca Bv 138 MS (Minensuch lub Mausi) została przystosowana do zwalczania min magnetycznych. Bv 138 z racjki kształtu kadłuba był popularnie nazywany »Der fliegende Holzschuh«, czyli »latający drewniany sabot«.” – ze Wstępu

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
42
Przemoc seksualna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemoc seksualna
Dostępny11 szt.

„Podjęta w książce problematyka, trafnie sygnalizowana przez jej tytuł, należy z pewnością do niezwykle ważnych dla zrozumienia istoty przemocy seksualnej. [...] praca ta nie tylko przyczyni się do pogłębienia wiedzy, lecz także umożliwi Czytelnikowi lepsze zrozumienie złożonych problemów związanych ze zjawiskiem przemocy seksualnej. Pozycja będzie istotnym źródłem wiedzy dla szerokiego grona Czytelników: zarówno teoretyków (pedagogów, socjologów, prawników), studentów, jak i praktyków, zajmujących się zawodowo m.in. problemami patologii społecznych, resocjalizacji oraz pomocy ofiarom przestępstw” (z recenzji dr Elżbiety Bieleckiej).

71,20 zł
49,84 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 21,36 zł

1 osoba kupiła
43
Najmroczniejszy sekret - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najmroczniejszy sekret
Dostępny3117 szt.

Powiedzieli, że Coco zaginęła w nocy. Kłamali. Impreza z okazji 50. urodzin Seana Jacksona miała być niezapomnianym wydarzeniem. Wykwintne dania, strumienie szampana, doskonała muzyka i wytworni goście. Wieczór nie kończy się jednak tak, jak wszyscy planowali... Uczestnikami imprezy wstrząsa wiadomość o zaginięciu jednej z bliźniaczek, córek jubilata. Trzyletnia Coco rozpłynęła się w powietrzu. Ani policyjne dochodzenie, ani zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nie przynoszą żadnego efektu, a bliscy przestają się łudzić, że dziewczynka kiedyś do nich wróci. Dwanaście lat później pogrzeb Seana stanie się okazją do ponownego spotkania uczestników feralnego przyjęcia. Napięta atmosfera i przemilczane fakty sprawią, że na jaw zaczną wychodzić pilnie strzeżone sekrety, a wśród nich również ten najmroczniejszy... Przewrotna intryga... Zaskakujące zwroty akcji, psychodeliczny klimat i wisielczy humor. The New York Times Najmroczniejszy sekret sprawił, że Alex Marwood stała się moim absolutnym numerem jeden na liście autorów powieści kryminalnych. Niezwykle wciągająca i doskonale skomponowana powieść. Sophie Hannah Niesamowicie szokujący thriller, w którym nic nie jest tym, na co wygląda. Tak dobry, że sama chętnie bym się pod nim podpisała. Val McDermid Pełna napięcia, przejmująca i niesamowicie pomysłowo skonstruowana opowieść o tajemniczym zniknięciu dziecka, toksycznych relacjach międzyludzkich i mrocznych rodzinnych sekretach. The Guardian

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
44
Disney uczy. Elementarz matematyczny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Elementarz matematyczny
Dostępny23 szt.

Elementarz matematyczny to cenna pomoc dla rodzica i dziecka na początkowym etapie nauki matematyki. Tytuł został przygotowany przez ekspertów w dziedzinie edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej i stanowi skuteczny sposób na zainteresowanie dziecka matematyką. Poprzez zadania o narastającym stopniu trudności wprowadza dzieci w następujące zagadnienia: • naukę pisania cyfr i liczb, • rysowanie kształtów i naukę korzystania z linijki, • proste działania na osi liczbowej, • wyzwania matematyczne dla ambitnych, • ćwiczenia wspierające rozwój logicznego myślenia.

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
45
Psi Patrol. Książka z puzzlami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Książka z puzzlami
Dostępny212 szt.

Czy wiesz, jak układać puzzle? W książece znajdziesz 5 plansz z puzzlami. Pod każdą jest rysunek, który podpowie ci, jak ułożyc obrazek. A gdy ukłądanka będzie już gotowa, przeczytaj historyjkę, która ożywi ilustrację!

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

46
Natura umysłów. Jak zrozumieć świadomość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Natura umysłów. Jak zrozumieć świadomość
Dostępny145 szt.

Wybitny filozof Daniel C. Dennett, poszukując odpowiedzi na pytania o naturę naszego umysłu, łączy idee z zakresu filozofii, sztucznej inteligencji i neurobiologii. Starając się zrozumieć świadomość, stawia szereg intrygujących, a czasem wręcz niepokojących pytań. Czy możemy wiedzieć, co naprawdę dzieje się w umyśle innego człowieka? Czy to możliwe, że jesteś jedynym umysłem we Wszechświecie, a wszystko poza tobą jest jedynie bezwiednym mechanizmem? Autor dowodzi, jak bardzo skomplikowaną materią jest umysł człowieka – utkany z wielu różnych wątków i łączący wiele różnych wzorów. Niektóre z nich są tak stare jak samo życie, inne tak nowe jak dzisiejsza technologia. Umysł człowieka jest pod wieloma względami dokładnie taki jak umysły zwierząt, pod innymi całkowicie się od nich różni. Dzięki tej książce dostrzeżemy ścieżki, jakimi można podążyć, i pułapki, których należy unikać w naszych nieustających eksploracjach natury umysłów.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

47
Krótka teoria podróży i pustyni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótka teoria podróży i pustyni
Dostępny101 szt.

Pierwsza hipoteza: kto dociera na jakąś pustynię, ten ucieka z jakiegoś innego miejsca. Druga hipoteza: pustynia jest z definicji przestrzenią jałową i niezamieszkaną, ściśle bezosobową, idealnie pasującą do najgłębszych warstw ludzkiej psychiki. Ostatnia hipoteza: nasze dusze są puste, ale potrzebują ruchu. Sześć krótkich narracji, z których każda stanowi grę z formą opowiadania, to próba otwarcia nas na pełnię ludzkiego doświadczenia. W swoim nomadycznym pisarstwie Cristian Crusat, uznany za jednego z najważniejszych europejskich twórców poetyki XXI wieku, zabiera nas w rozmaite światy – od jałowych krajobrazów śródziemnomorskiego wybrzeża po opowieści serbskiego pisarza Milorada Pavicia. W tej podróży dopasowujemy się do fizycznych czy wyimaginowanych miejsc każdej z historii i do kruchości natury tych, którzy je zamieszkują. Prowadzą nas oni w otchłań swoich lęków, wątpliwości i pragnień, które składają się na współczesny świat. Krótka teoria podróży i pustyni to mapa doznań, patchwork ludzkich emocji. Cristian Crusat jest jednym z najbardziej oryginalnych autorów najnowszej literatury hiszpańskiej. Urodził się w Maladze w 1983 roku jako syn Hiszpana i Holenderki. Studiował literaturoznawstwo na Uniwersytecie Complutense w Madrycie oraz lingwistykę stosowaną na Międzynarodowym Uniwersytecie Menéndez Pelayo w Santander. Stopień doktora z zakresu literatury porównawczej zdobył na Uniwersytecie w Amsterdamie. Jest autorem kilku tomów opowiadań, esejów oraz licznych przekładów i artykułów publikowanych w hiszpańskich i latynoamerykańskich czasopismach. Mieszkał we Francji, Maroku i Holandii. Za Krótką teorię podróży i pustyni otrzymał Nagrodę Literacką Unii Europejskiej.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

48
The Quest (Deluxe Edition). CD + Blu-ray Disc - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Quest (Deluxe Edition). CD + Blu-ray Disc
Yes, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

195,90 zł
Powiadomienie
49
The Quest. CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Quest. CD
Yes, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

71,90 zł
Powiadomienie
50
The Quest (Deluxe Box Edition). Płyta Analogowa + CD + Blu-ray Disc - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
529,90 zł
Wróć do góry