hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.07.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 30 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czu czu. Układanki z dziurką. Wieś, 2+ (Bright Junior Media), na drugim Czuczu. Dłuuugie kolorowanki. Konie (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Hotel pod pajęczą siecią (Muduko) oraz Pakiet. Stulecie Winnych. Tomy 1-3 (wydanie serialowe) (Ałbena Grabowska).
1
Czu czu. Układanki z dziurką. Wieś, 2+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czu czu. Układanki z dziurką. Wieś, 2+
Bright Junior Media, 6 x 6 elementów
Dostępny
451 szt.

Zobaczcie, jak wiele dzieje się na wsi! W pudełku znajdziecie aż 6 układanek, które mają wszystko, co dzieci uwielbiają: urocze zwierzęta, wymienne elementy i mnóstwo możliwości zabawy. Każda układanka jest duża, kolorowa, przepięknie zilustrowana i ma kółeczka, które można dowolnie przekładać. Poznawajcie zwierzaki, doskonaląc przy tym małą motorykę, spostrzegawczość i kreatywność. Pomysły na więcej wszechstronnie rozwijających zabaw znajdziecie w poradniku dołączonym do zestawu. Ułożenie puzzli to tylko jedna z nich! Układanki doskonale sprawdzają się w domu, żłobku i w podróży. Zaproście przyjaciół do wspólnej zabawy! Wyjątkowa cecha: kółeczka można dowolnie wymieniać. Duże i trwałe elementy są dopasowane do małych rączek. Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności. W pudełku znajdziecie: • 6 układanek (36 elementów) • każda układanka składa się z 4 tradycyjnych puzzli i 2 wyjmowanych kółeczek • scenariusze zabaw Wymiar układanki: 22.0 x 23.5 cm Pudełko: 16.5 x 19.0 x 7.0 cm

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

37 osób kupiło
2
Czuczu. Dłuuugie kolorowanki. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czuczu. Dłuuugie kolorowanki. Konie
Dostępny
209 szt.

Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwem kreatywnych i edukacyjnych zadań. Pełne humoru i zabawnych detali ilustracje z przyjaciółmi ze stadniny zachęcają do sięgania po kredki. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy lubią konie i życie w siodle! Z jednej strony każdej książeczki znajduje się długa kolorowanka, a z drugiej twórcze zadania, dostosowanych do wieku przedszkolaków. Kolorowanki i łamigłówki inspirują do wesołych i rozwijających zabaw. Wiek: od 4 lat W środku znajdziecie: • 2 dwustronne książeczki Długość książeczki: 96 cm Opakowanie: 18 x 20 x 0,5 cm

6,90 zł
5,99 zł

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

26 osób kupiło
3
Hotel pod pajęczą siecią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hotel pod pajęczą siecią
Muduko, od 5 lat
Dostępny
433 szt.

Postarajcie się jak najszybciej zakwaterować swoich sześcionożnych hotelowych gości. Jeśli owady nie przyjdą do hotelu same, możecie użyć miodu, aby je zwabić. Musicie się jednak wystrzegać wiecznie głodnego, żarłocznego karalucha, który będzie próbował ukraść słodki poczęstunek. Zachowajcie czujność i miejcie oczy szeroko otwarte, ponieważ przerażający pająk może wystraszyć gości z hotelu! Zawartość opakowania: • 4 hotele dla owadów, • 72 karty, w tym: 20 kart miodu, 8 kart pająków, 8 kart karaluchów, 36 owadzich turystów (pszczoły, mrówki, muchy, biedronki, motyle i skorki), • instrukcja.

34,44 zł
29,27 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,17 zł

25 osób kupiło
4
Pakiet. Stulecie Winnych. Tomy 1-3 (wydanie serialowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Stulecie Winnych. Tomy 1-3 (wydanie serialowe)
Dostępny
89 szt.

Stulecie Winnych saga, na podstawie której powstał popularny serial o tym samym tytule, pochłania bez reszty. Jest w niej bestsellerowej powieści ponadczasowość i prawda uniwersalna. Jest wspaniała opowieść o rodzinie, której losy wpisują się w dramatyczne wydarzenia XX wieku. I trzy pary bliźniaczek. Jedna w każdym pokoleniu… Tytułowych Winnych czytelnik poznaje w momencie trudnym – dla samej rodziny, dla ich rodzinnego Brwinowa i dla kraju, którego od ponad wieku nie ma na mapie. Tuż przed wybuchem I wojny światowej na świat przychodzą pierwsze w rodzinie bliźniaczki. Niestety w chwili narodzin Ani i Mani umiera ich matka. Po kilku miesiącach wybucha najstraszliwsza z dotychczasowych wojen, która dotkliwie zrani Winnych, tak jak setki tysięcy polskich rodzin. Radość z odzyskanej niepodległości trwa zaledwie dwadzieścia lat. 1 września 1939 roku, w pierwszym dniu kolejnej wojny, na świecie pojawiają się kolejne bliźniaczki – córki Mani. Przez długie lata wojenna zawierucha zabiera i oddaje bliskich w najmniej oczekiwanych momentach. A później trzeba poskładać życie na nowo. Bohaterowie zmagają się z powojenną rzeczywistością, z niechcianym ustrojem, ale przede wszystkim z własnymi słabościami. Kolejnym pokoleniom rodziny Winnych będzie dane doświadczyć tego wszystkiego, czego doświadczali Polacy w ostatnich dekadach XX wieku – kryzysu gospodarczego i pustych półek, stanu wojennego i powszechnego zastraszenia, upadku socjalizmu, pierwszych wolnych wyborów, a potem zmagań z trudną rzeczywistością dopiero co odzyskanej wolności. Za każdym razem, gdy czytelnik ma wrażenie, że wszystko się już układa, że kręte drogi wreszcie się prostują, a ludzie znajdują właściwe ścieżki, przejeżdża czołg historii, siejąc zniszczenie i żłobiąc głębokie koleiny w życiorysach bohaterów. I w tym też leży piękno tej sagi – w nieprzewidywalności.

99,90 zł
72,93 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,97 zł

6 osób kupiło
5
Wiedza o społeczeństwie 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedza o społeczeństwie 3. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zak...
Dostępny
227 szt.

W podręcznikach położono nacisk na wszechstronny rozwój polegający na kształtowaniu postaw młodych ludzi i ich kompetencji, m.in. obywatelskich, społecznych, osobistych, przedsiębiorczych, cyfrowych. Autorzy skupili się na przekazaniu rzetelnej wiedzy dotyczącej prawidłowości życia społecznego, znaczenia różnych podmiotów życia publicznego, systemu politycznego i prawnego Rzeczypospolitej Polskiej oraz stosunków międzynarodowych.

73,70 zł
66,33 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,37 zł

5 osób kupiło
6
Gniotek Squeezy Banana, 14 cm, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gniotek Squeezy Banana, 14 cm, mix wzorów
Hipo
Dostępny
25 szt.

Taka zabawka to dobry pomysł na odstresowanie i rozrywkę w jednym. Gniotek antystresowy nie tylko będzie pomocny w nauce radzenia sobie z napięciem, ale także świetnie nada się jako umilacz czasu oraz jako przyrząd do ćwiczenia dłoni. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

7,99 zł
4 osoby kupiły
7
Wader. TechTruck. Ładowarka, mix kolorów 35314 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wader. TechTruck. Ładowarka, mix kolorów 35314
Wader
Dostępny
11 szt.

Spychacz to jeden z pięciu samochodów budowlanych wchodzących w skład serii „Tech Truck”. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa spychaczem Tech Truck daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania aut budowlanych. Spychacz jest lekkim, zwinnym i wytrzymałym pojazdem o długości 27.0 cm. Ruchoma łyżka pojazdu może służyć jako ładowarka oraz jako spychacz. Auto pomoże maluchowi załadować i przewozić materiały budowlane czy też wstępnie wyrównać teren na budowie i przygotować go do dalszego wygładzania przy pomocy walca. Wszystkie elementy samochodu wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne, bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu zabawka idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone, co sprawia, że zabawka idealnie nadaje się już dla najmłodszych dzieci (od 12 miesięcy). Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się i umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy! Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

29,16 zł
26,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,33 zł

3 osoby kupiły
8
Tatuaże Tattoo Mania Las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatuaże Tattoo Mania Las
Avenue Mandarine
Dostępny
72 szt.

Zestaw zawiera: 1 arkusz, około 10 tatuaży (rozmiar opakowania: 10,5x16cm) wiek: +5

15,26 zł
12,99 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 2,27 zł

3 osoby kupiły
9
Dmuchany walec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchany walec
Simba Toys
Dostępny
100 szt.

Walec nadmuchiwany stanowi świetne przygotowanie dla dziecka do stawiania pierwszych kroków.

35,90 zł
32,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

3 osoby kupiły
10
Legendarne kradzieże. Na tropie największych złodziei w historii świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legendarne kradzieże. Na tropie największych złodziei w historii świat...
Dostępny
172 szt.

Złap najsprytniejszych złodziei w historii! Najgłośniejsze kradzieże i spektakularne śledztwa ostatnich 150 lat. Kto ukradł najcenniejsze łupy oraz najdroższe dzieła sztuki i klejnoty? Dlaczego uciekając, rabusie czasami porzucali swoje zdobycze? Które ślady pomogły policji wytropić złodziei i ile czasu potrzebowali detektywi, żeby złapać złodziejaszków? Oto prawdziwe historie oszustów i nieustępliwych detektywów! Strażnicy przecierali oczy ze zdumienia, gdy ze ściany Luwru zniknął wart fortunę portret Mony Lizy. Kto mógł mieć na tyle tupetu, żeby wynieść go z najlepiej strzeżonego muzeum świata? O tę kradzież podejrzany był nawet Pablo Picasso. Ale policji nie da się łatwo zmylić! Kiedy innym razem zakapturzeni bandyci okradli pędzący pociąg ze 120 workami pełnymi banknotów, pościgu nie zmyliły nawet wyrzucane po drodze pakunki z pieniędzmi. Niedojedzona kanapka, ślady palców i butów, porzucone łupy - sprawdź, jakie błędy popełniali złodzieje i dlaczego wpadali w ręce policji! Odkryj sensacyjne szczegóły najbardziej legendarnych kradzieży, odnajdź ślady, połącz fakty i sam rozpracuj rabusia! Bo nie sztuką jest obrabować bank - sztuką jest złapać złodzieja! Książka dla dzieci w wieku 6+, małych detektywów, którzy lubią zagadki i tajemnice.

54,99 zł
42,34 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,65 zł

3 osoby kupiły
11
Naklejanki  Zwierzęta z tropików - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejanki Zwierzęta z tropików
Dostępny
26 szt.

Naklejanki to wesołe obrazki, które dziecko tworzy za pomocą naklejek wielokrotnego użytku. Dzięki książeczkom dziecko pozna świat zwierząt wiejskich, wzbogaci słownictwo i będzie się świetnie bawić, robiąc zwierzaki-dziwaki. W serii Naklejanki dotychczas ukazały się tytuły: Zwierzęta na wsi, Konie, Zwierzęta domowe, Zwierzęta z tropików, Zwierzęta z lasu, Morskie zwierzęta, Małe stworzonka, Dinozaury.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

3 osoby kupiły
12
Wild Life. SLH14770. Goryl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH14770. Goryl
Schleich
Dostępny
37 szt.

Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Samce goryla często uderzają się pięściami w klatkę piersiową. Chcą pokazać, kto jest najsilniejszy w grupie. Bębnienie może być również sposobem na pozdrowienie. Goryle nie biegają na dłoniach, lecz opierają się na kłykciach. Taki sposób chodzenia nazywa się chodzeniem na kłykciach. Samiec goryla może ważyć do 200 kilogramów. Wymiary: 5.8 x 10.7 x 9.4 cm Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

39,08 zł
36,34 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,74 zł

2 osoby kupiły
13
Zestaw 6 ołówków 3H, 2H, HB, HB, 2B, 3B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 6 ołówków 3H, 2H, HB, HB, 2B, 3B
Centrum
Dostępny
12 szt.

Zestaw 6 ołówków o różnym poziomie twardości:- 3H, 2H, HB, HB, 2B, 3B

6,79 zł
4,99 zł

Rabat 26,5%
oszczędzasz 1,80 zł

2 osoby kupiły
14
WADER TechTruck Dźwig w kartonie 35367 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WADER TechTruck Dźwig w kartonie 35367
Wader, Wader
Dostępny
9 szt.

Dźwig to samochód wchodzący w skład serii Tech Truck. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych, technicznych, ratunkowych i remontowych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa samochodem Tech Truck dźwig, daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania profesjonalnych pojazdów do zadań specjalnych. Samochód typu dźwig, wykorzystywany jest do prac przeładunkowych, przenoszenia dużych gabarytowo i ciężkich materiałów, zatem bez niego niemożliwe jest wykonywanie jakichkolwiek prac budowlanych. Zaletą tego pojazdu jest możliwość swobodnego poruszania się po placu budowy. Dźwig z serii Tech Truck jest pojazdem mobilnym, zwrotnym i wytrzymałym o długości 26 cm, w atrakcyjnej kolorystyce. Zabawka posiada ruchomą podstawę z kabiną operatora oraz ruchome i wysuwane ramię z zamontowanym na końcu hakiem. Dołączone do pojazdu podpory stabilizują i zabezpieczają dźwig w trakcie pracy. Wszystkie elementy zabawki wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne, bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu produkt idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci (1+). Niewątpliwą zaletą produktu jest również jego opakowanie - atrakcyjnie zaprojektowany karton, w budowlanej, żółto-czarnej kolorystyce z okienkiem, przyciągnie uwagę malucha, jak również zachęci do zakupu zabawki na prezent. Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy! Kolor: mix kolorów Licencja: brak

48,76 zł
44,86 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,90 zł

2 osoby kupiły
15
Gniotek piłeczka do ręki, antystresowa 5cm 620996 cena za 1szt  op.24szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
2 osoby kupiły
16
Tajemnice Ewangelii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice Ewangelii
Dostępny
32 szt.

Monumentalne wydanie znakomitych komentarzy do Ewangelii autorstwa ks. prof. Edwarda Stańka. Bezcenna pozycja, która przez lata służyć będzie jako doskonały przewodnik dla wszystkich pragnących zadbać o własny duchowy rozwój. Pomoże ubogacić życie rozważaniem i wcielać w czyn słowa Ewangelii. Słowo Boże, mimo że zapisane dwa tysiące lat temu, jest ciągle żywe. Wpływa bowiem na nasze decyzje i pomaga nawiązywać kontakt z Bogiem. Dlatego też to wielkie dzieło z Dobrą Nowiną powinno się znaleźć w każdym katolickim domu! Ewangelia jest skarbem, jaki Kościół wkłada w ręce każdego wierzącego człowieka. Potraktowanie jej jako koncepcji wychowania należy już do tych, którym zależy, by stać się uczniem Jezusa... W naszym pokoleniu właściwie nikt nie będzie się mógł wymówić, że nie miał dostępu do Ewangelii. Jej tekst znajduje się prawie w każdym domu. Trudno też będzie chrześcijaninowi wyjaśnić, dlaczego za Architekta swego życia nie obrał Chrystusa.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2 osoby kupiły
17
Kreda do pisania po chodniku, 20 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreda do pisania po chodniku, 20 sztuk
Mega Creative, 20
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Gruba kreda w 6 kolorach do pisania po chodniku od Mega Creative pakowana po 20 sztuk w kartoniku. Kreda zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu oraz pozwala rozwijać umiejętności plastyczne od najmłodszych lat. Wymiary opakowania: 13.0 x 11.0 x 10.0 cm

12,47 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,9%
oszczędzasz 2,48 zł

2 osoby kupiły
18
Krokodyl i żyrafa czekają na Boże Narodzenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krokodyl i żyrafa czekają na Boże Narodzenie
Dostępny
198 szt.

Kiedy wreszcie będą Święta w rodzinie krokodyla i żyrafy? Krokira i Raffolo nigdy nie mogą doczekać się Bożego Narodzenia. Uważają, że na pojawienie się pierwszej gwiazdki zawsze trzeba czekać baaaardzo długo. Natomiast mama żyrafa i tata krokodyl, którzy jak zwykle mają przed świętami ręce pełne roboty, są całkowicie odmiennego zdania. Dla nich Boże Narodzenie każdego roku przychodzi o wiele za szybko. Tym bardziej, że zazwyczaj nic nie idzie zgodnie z planem i co rusz przytrafiają się jakieś niespodzianki, czy to z zakupem choinki, czy z pieczeniem pierników, czy z ulepieniem bałwanka. W tej sytuacji do ostatniej minuty pozostaje zagadką, czy uda im się zorganizować całkiem zwyczajne Święta, jak w innych rodzinach. Kolejna pełna humoru, wyjątkowo zabawna opowieść o niezwykłej rodzinie żyrafy i krokodyla i o tym, jak można skrócić sobie czas oczekiwania na pojawienie się na niebie pierwszej gwiazdki.

29,99 zł
22,19 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,80 zł

1 osoba kupiła
19
Kompetencje personalne i społeczne. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kompetencje personalne i społeczne. Podręcznik
Dostępny
2079 szt.

Numer w wykazie MEN: 51/2015 W podręczniku w przystępny sposób wyjaśnione są zagadnienia dotyczące osobowości, rozumienia, odczuwania i motywacji (kompetencje personalne) oraz funkcjonowania człowieka w różnych sytuacjach w społeczeństwie (kompetencje społeczne). Omówione w nim treści kształtują życiową zaradność ludzi, dlatego może on być przydatny nie tylko dla uczniów, lecz dla każdego człowieka. Dużą zaletą podręcznika jest wzbogacenie treści teoretycznych licznymi przykładami, które przybliżają czytelnikowi omawiane zagadnienia. Podręcznik może być wykorzystywany w technikach, szkołach branżowych I stopnia i szkołach policealnych, kształcących we wszystkich zawodach, a także na kursach i szkoleniach oraz do samokształcenia.

30,87 zł
26,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,63 zł

1 osoba kupiła
20
TechTruck. Dźwig 35317 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TechTruck. Dźwig 35317
Wader
Dostępny
4 szt.

Dźwig to samochód wchodzący w skład serii Tech Truck. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych, technicznych, ratunkowych i remontowych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa samochodem Tech Truck dźwig, daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania profesjonalnych pojazdów do zadań specjalnych. Samochód typu dźwig, wykorzystywany jest do prac przeładunkowych, przenoszenia dużych gabarytowo i ciężkich materiałów, zatem bez niego niemożliwe jest wykonywanie jakichkolwiek prac budowlanych. Zaletą tego pojazdu jest możliwość swobodnego poruszania się po placu budowy. Dźwig z serii Tech Truck jest pojazdem mobilnym, zwrotnym i wytrzymałym o długości 26 cm, w atrakcyjnej kolorystyce. Zabawka posiada ruchomą podstawę z kabiną operatora oraz ruchome i wysuwane ramię z zamontowanym na końcu hakiem. Dołączone do pojazdu podpory stabilizują i zabezpieczają dźwig w trakcie pracy. Wszystkie elementy zabawki wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu produkt idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci (od 12 mies.). Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy!

35,48 zł
32,64 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,84 zł

1 osoba kupiła
21
Nie mogę Cię zapomnieć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nie mogę Cię zapomnieć
Dostępny
3 szt.

Kornelia wiedzie ustatkowane życie. Ma zaradnego męża, perfekcyjnie urządzone mieszkanie i spodziewa się dziecka. Szczęście nigdy nie trwa wiecznie, a los bywa wyjątkowo okrutny. Kornelia traci dziecko, a w efekcie również męża, dach nad głową i środki do życia. Poronienie wpędza ją w głęboką depresję, z którą jednak podejmuje walkę w desperackiej próbie odzyskania kontroli nad własnym życiem. Mija rok i zdaje się, że młoda rozwódka otrząsnęła się po traumatycznych przeżyciach. Jej życie staje się ponownie uporządkowane, choć pozbawione konkretnego celu. Wszystko to zmienia się, kiedy poznaje bogatego biznesmena, który okazuje się być kimś zupełnie innym niż się jej wydawało. Śmiertelne niebezpieczeństwo, mroczne tajemnice i dzikość jej kochanka wywołują burzę uczuć, której nie da się oprzeć. Życie Kornelii w świecie mafii, choć w niczym nie przypomina jej starego i spokojnego, daje jej więcej szczęścia.

35,00 zł
17,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 17,50 zł

1 osoba kupiła
22
Egipska popkrólowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egipska popkrólowa
Dostępny
157 szt.

Analiza przemiany wyobrażeń o Kleopatrze VII Filopator w procesie ponad dwutysiącletniej recepcji. Autorka, odkrywając kolejne warstwy mitu - od historycznej postaci po egipską POPkrólową - ukazuje, że obraz tej władczyni w każdej epoce traktowano instrumentalnie, dostosowując go do panujących trendów. Kim była Kleopatra? Boginią, oddaną matką, królową walczącą o swoje państwo, bezwzględną uwodzicielką, potworem, starożytną femme fatale, pięknością o twarzy Elizabeth Taylor, a może kobietą taką jak inne?

42,00 zł
35,28 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,72 zł

1 osoba kupiła
23
Piracka kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piracka kolorowanka
Dostępny
166 szt.

Ahoj, dzielna załogo! Pokolorujcie i uzupełnijcie obrazki z żądnymi przygód piratami pływającymi po siedmiu morzach!

8,87 zł
7,99 zł

Rabat 9,9%
oszczędzasz 0,88 zł

1 osoba kupiła
24
Tech Truck. Straż pożarna 35319 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tech Truck. Straż pożarna 35319
Wader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Straż pożarna to samochód wchodzący w skład serii Tech Truck. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych, technicznych, ratunkowych i remontowych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa samochodem Tech Truck straż pożarna, daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania profesjonalnych pojazdów do zadań specjalnych. Straż pożarna, a dokładnie drabina pożarnicza, jest sprzętem przeznaczenia ratunkowego, który ma wiele zastosowań. W trakcie akcji gaśniczej pozwala na przedostawanie się na wyższe kondygnacje budynków, umożliwia prowadzenie akcji z góry, ale ma również zastosowanie np. podczas akcji ratunkowych na lodzie. Straż pożarna z serii Tech Truck jest mobilnym urządzeniem, charakteryzującym się dużą zwrotnością i wytrzymałością, ma długość 23 cm i jest w ciekawej i atrakcyjnej dla dzieci kolorystyce. Zabawka posiada ruchomą podstawę z kabiną operatora oraz ruchomą drabinę. Dołączone do pojazdu podpory stabilizują i zabezpieczają go w trakcie pracy. Wszystkie elementy zabawki wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu produkt idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci (1+). Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy! Kolor: mix kolorów Licencja: brak

30,90 zł
28,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

1 osoba kupiła
25
Zniszczę Twój kościół - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zniszczę Twój kościół
Polewska Aleksandra, Rafael Dom Wydawniczy
Dostępny
23 szt.

Jesienią 1884 roku papież Leon XIII doznał mistycznej wizji, w czasie której usłyszał dialog demona Bogiem. ?Mogę zniszczyć Twój Kościół ? mówił diabeł do Stwórcy. ? Potrzebuję na to tylko większej władzy i więcej czasu: od 75 do 100 lat?. ?Masz więc tę władzę i ten czas? ? odparł Bóg. Oto opowieść o wielkich papieżach XX wieku, wymierzonej w nich broni i oszczerczej propagandzie, absolutnie nadzwyczajnych interwencjach Bożych i najbardziej bestialskich w dziejach świata reżimach programowo walczących z Kościołem. Oto historia, jakiej nie znacie.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
26
Historia 3. Część 1. Od 1815 r. do początków XX w. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia 3. Część 1. Od 1815 r. do początków XX w. Podręcznik dla szkó...
Dostępny
493 szt.

Podręcznik został przygotowany dla uczniów klasy 3 liceów ogólnokształcących i techników, którzy rozpoczynają naukę przedmiotu historia w klasie trzeciej. Publikacja obejmuje zakres od 1815 r. do początków XX w. i pozwala zrealizować treści przewidziane do nauki tego przedmiotu w pierwszym semestrze. Każdy rozdział podręcznika otwiera spis tematów z danego obszaru. Natomiast każdy temat zawiera wypunktowane cele lekcji, które uczniowie osiągną po przyswojeniu danej partii materiału. Publikacja zawiera liczne teksty źródłowe, infografiki i mapy ilustrujące treści merytoryczne. Elementy te opatrzone poleceniami pomagają w rozwinięciu umiejętności analizy zawartych w nich wiadomości. Informacje o źródle to kolejne elementy, które poszerzają wiedzę, a także są punktem wyjścia do dyskusji i doskonalenia analizy. W toku lekcji do poszczególnych elementów zaproponowano wiele poleceń i pytań do wykorzystania przez nauczyciela lub do nauki samodzielnej przez ucznia w domu. Hasła na marginesach to treści obowiązkowe do zapamiętania. Bloki „Podsumowanie lekcji” i „Podsumowanie przed sprawdzianem” znajdujące się na końcu działu zawierają esencję wiadomości i umożliwiają szybkie powtórki. Podręcznik kończy się polecaną listą lektur, które warto poznać, oraz indeksami: osobowym i pojęć. Na uwagę zasługują liczne zdjęcia i grafiki bogato ilustrujące tematy z zakresu kultury, sztuki i innych dziedzin ważnych i rozwijających się w omawianych okresach, pozwalające wyobrazić sobie koloryt tamtych epok. Podręcznik składa się z 4 działów: • Europa i świat po kongresie wiedeńskim, • Polacy w latach 1815–1848, • Europa i świat od połowy XIX w., • Ziemie polskie i ich mieszkańcy od połowy XIX w.

45,50 zł
40,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,55 zł

1 osoba kupiła
27
Naklejkowa zabawa. Małe baletnice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowa zabawa. Małe baletnice
Dostępny
8 szt.

Kreatywne książki dla dziewczynek zawierające sceny, które należy uzupełnić ponad 100 dużych naklejek.

8,90 zł
7,99 zł

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
28
Mapa - Zalew Sulejowski i okolice 1:40 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa - Zalew Sulejowski i okolice 1:40 000
Dostępny
34 szt.

Jednostronna mapa w skali 1:40 000 z bogatym informatorem krajoznawczym na odwrocie. Przedstawia okolice jednego z największych sztucznych zbiorników wodnych w Polsce. Zalew Sulejowski rozciąga się między Sulejowem a Smardzewicami z południowego-zachodu na północny-wschód. Dzięki większemu arkuszowi zasięg tego wydania mapy został znacznie powiększony, i wyznaczają go: Tomaszów Mazowiecki na północy, Piotrków Trybunalski na zachodzie, Sulejów na południu i Sławno na wschodzie. Mapa adresowana jest zarówno dla wodniaków korzystających z walorów Zalewu Sulejowskiego jak miłośników wypraw rowerowych i pieszych wędrówek dla mieszkańców Tomaszowa Maz., Piotrkowa Trybunalskiego i pozostałych okolicznych miejscowości.Zalew stwarza znakomite warunki do uprawiania sportów i wszelkiej rekreacji wodnej.Jego atutem jest naturalna i urozmaicona, porośnięta w większości borami sosnowymi linia brzegowa, na której występują liczne plaże. Atrakcyjne środowisko naturalne w połączeniu z dobrym zagospodarowaniem turystycznym gwarantują udany wypoczynek nad wodą.Na odwrocie mapy znajduje się informator krajoznawczy, wędkarski i żeglarski.

9,70 zł
6,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
29
Technologiczne magnolie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Technologiczne magnolie
Dostępny
151 szt.

„Magnolia to dla mnie symbol trwania i stale odradzającego się piękna. Jest rośliną znaną od wieków. Niełatwo się ją uprawia. Tak też jest z wkraczaniem w świat nowoczesnych technologii – wiemy, że odzwierciedlają coś, co było w nas od zawsze, trudno jednak jest je rozwinąć, a jeszcze trudniej uczynić pięknym i trwałym elementem życia. Pojęcie technologii informacyjnych i komunikacyjnych przeniknęło do wszystkich dziedzin, a ja nieustannie wierzę, że z ich udziałem możemy, a nawet musimy zmienić świat na lepsze. Rewolucja 4.0. oznacza nie tylko automatyzację, robotyzację i cyfryzację procesów produkcyjnych, ale ma też bezprecedensowy wpływ na nasze codzienne życie. Technologie oddziałują na to, jak myślimy, pracujemy, konsumujemy, są warunkiem niezbędnym do funkcjonowania w społeczeństwie i pełnienia ról, które w powszechnym przekonaniu nie mają z technologiami nic wspólnego. I właśnie na to powszechne przekonanie chcę wpłynąć. Nie ma bowiem postawy bardziej nieadekwatnej, jak pomijanie roli technologii w myśleniu o sobie, swojej edukacji, pracy, karierze, rozwoju, zdrowiu, czasie wolnym i wszelkich innych przejawach życia.” – ze Wstępu „Zawsze miałam odwagę rozwijać firmę i stawiać na innowacje, które są w jej DNA. Jak to robić w realiach transformacji cyfrowej, o tym pisze Dominika Bettman.” – dr Irena Eris „Ja lubię słuchać tego, co mówią sami wybitni przywódcy. Dominika Bettman jest taką osobą – z ogromną praktyczną wiedzą o biznesie, ale też nadzwyczajną umiejętnością przekładania jej na język szczerej rozmowy o świecie i jego zmianach, o celach życiowych, wartościach i sensie przywództwa.” – prof. Piotr Płoszajski

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

1 osoba kupiła
30
Z anoreksją na pokładzie. Wyznanie stewardesy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z anoreksją na pokładzie. Wyznanie stewardesy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.02

Za jakie działanie podjęte dziś podziękujesz sobie w przyszłości? Może właśnie za to, że dzięki innym i sobie podjęłaś walkę z chorobą. Tak, czas w końcu powiedzieć, że zaburzenie odżywiania to schorzenie, które destabilizuje życie twoje i twoich bliskich. Zobacz, jak młoda czynna zawodowo kobieta była blisko, żeby zrezygnować z siebie, jak bardzo niszczycielską siłą jest anoreksja, która opanowuje nie tylko ciało, ale też psychikę. Ile wysiłku trzeba włożyć w pracę nad sobą, żeby przybyło kilka dodatkowych kilogramów. Masz przed sobą zapiski osoby, która przez to wszystko przeszła i pokonała. Kobiety, która z dużą determinacją i samozaparciem osiągnęła sukces w życiu zawodowym i prywatnym, a nie rozpoznała pierwszych oznak choroby. Osoby, której trudno było przyznać się przed sobą i bliskimi do choroby. To z nią spędziła ostatnie lata, jednocześnie podróżując po świecie jako stewardessa. Co pomogło jej zawalczyć o siebie? Co dało jej siłę do przezwyciężenia choroby? Ty też nie bój się walczyć!

29,00 zł
24,65 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,35 zł

31
Święty Otton Apostoł Pomorza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Otton Apostoł Pomorza
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Sympozjum Chrześcijaństwo na Pomorzu. Kultura duchowa i materialna stanowi naukowe, duchowe i artystyczne przedsięwzięcie, którego celem są realizowane raz w roku konferencje, poświęcone Świętym i Patronom Pomorza, mającym swój istotny udział w kształtowaniu świadomości dziedzictwa duchowego zarówno w wymiarze jednostkowym, regionalnym, jak też globalnym. Zadaniem tego projektu jest przybliżenie kultury duchowej i materialnej naszego Wspólnego Dobra, a także przyczynienie się do umocnienia świadomości miejsca i regionu, w którym się żyje poprzez sięganie do źródeł duchowości. W dawnych wiekach swoją postawą, wiarą, męstwem i odwagą wartości duchowe poświadczali chrześcijanie, których sława i kult przetrwały do czasów współczesnych. Konferencja o św. Ottonie jako interdyscyplinarne działanie inicjuje wieloletni cykl sympozjów naukowych. Do tej pory odbyły się trzy poświęcone tematyce: Święty Otton. Apostoł Pomorza; Święta Barbara. Patronka rybaków i ludzi morza oraz Święty Mikołaj z Miry. Patron ubogich, żeglarzy, rybaków i uczonych, co stanowi formę spotkania ludzi nauki i sztuki, duchownych oraz mieszkańców. (Fragment Wstępu)

70,00 zł
59,50 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,50 zł

32
Wielkie Pomorze Gryfici i ich dziedzictwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie Pomorze Gryfici i ich dziedzictwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Międzynarodowe Konfrontacje Kulturowe ?Wielkie Pomorze? zawierają w sobie cykliczne interdyscyplinarne sympozjum, podczas którego podejmowana jest problematyka tożsamości kulturowej, regionalnej i narodowej. Pierwsza edycja Konfrontacji poświęcona była problematyce mitu przestrzeni Pomorza (2007), druga tożsamości kulturowej (2009), trzecia nakreśleniu najciekawszych ośrodków pomorskiej kultury artystycznej (2011), czwarta problematyce konfesji religijnej mieszkańców Pomorza (2013). Piąta określała zjawiska socjologiczno-literackie, które wyrażane były w artystycznych aktach poszczególnych etnosów (2015), szósta dotyczyła pomorskiej problematyki konfliktów i wojen oraz zawieranych ugód i pokojów (2017). Siódma edycja Konfrontacji (w 2019 r.) poświęcona była Gryfitom i stworzonemu przez nich Księstwu Pomorskiemu. Podejmowanie tego tematu w słupskim kręgu akademickim najpierw w formie dyskusji, potem zaś wypowiedzi artykułowych, wiąże się z chęcią przedstawienia tak historii, jak i dziedzictwa Gryfitów z różnych perspektyw badawczych i z odmiennych kulturowo punktów widzenia. Owe różnice wynikają przede wszystkim z akcentowania polskiego, niemieckiego, kaszubskiego, czy też szwedzkiego medium językowego, przedstawiającego poszczególne wydarzenia, ludzi i procesy. Najbardziej w niniejszym tomie interesują nas Gryfici widziani z polskiej perspektywy, ich otoczenie społeczno-polityczne oraz kulturowo-językowe, przy czym ukazujemy skomplikowane relacje nie tylko na terytorium Księstwa Pomorskiego, które stworzyła ta rodzima dynastia, ale niekiedy także w przestrzeni pomiędzy ujściem Wisły a rzeką Reknitz. A zatem nawiązujemy do koncepcji Wielkiego Pomorza, sformułowanej wiele lat temu przez Gerarda Labudę. Ponadto, opisując znaczenie i dziedzictwo Gryfitów, ukazujemy wybranych wybitnych przedstawicieli tego rodu, nadających ton stylu myślenia nie tylko na Pomorzu, ale i na dworach królewskich oraz książęcych Europy. Nie mamy ambicji, aby zająć się wszystkimi okresami istnienia Gryfitów, lecz wywołanie choć kilku władców z tego rodu ma na celu wskazać szczególnie wyraziste postacie i zachęcić do dalszych, bardziej kompletnych rozważań, być może nie tylko na forum polskim, ale i w wymiarze międzynarodowym. (Ze Wstępu)

89,90 zł
76,42 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 13,48 zł

33
Kształcenie specjalne w systemie oświaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kształcenie specjalne w systemie oświaty
Dostępny
6 szt.

Stan prawny: 1 lipca 2021 r. W publikacji omówiono sposoby realizacji kształcenia różnych grup uczniów z niepełnosprawnościami oraz możliwe formy spełnienia przez nie obowiązku szkolnego. Autorka odwołuje się do wiedzy z zakresu pedagogiki specjalnej, reformowanych norm prawa i ich praktycznej realizacji. W książce poruszono m.in. takie zagadnienia, jak: zasady organizacji nauczania uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, wymagania kwalifikacyjne i zadania kadry pedagogiczno-specjalistycznej, realizującej obowiązkowe i dodatkowe zajęcia z dziećmi i młodzieżą w przedszkolach, szkołach, placówkach publicznych oraz niepublicznych, organizacja wczesnego wspomagania rozwoju, sposoby finansowania kształcenia specjalnego. Poradnik ułatwi nauczycielom, dyrektorom szkół i placówek, a także organom prowadzącym te podmioty właściwe rozpoznawanie potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami i dostosowywanie nauczania do ich potencjału psychofizycznego i wymagań edukacyjnych. Rodzicom dzieci potrzebujących kształcenia specjalnego pomoże natomiast zrozumieć proces dydaktyczno-wychowawczo-rehabilitacyjny przeprowadzany w szkole.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

34
100 lat fizyki od Hożej do Pasteura. Księga wspomnień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 lat fizyki od Hożej do Pasteura. Księga wspomnień
Dostępny
5 szt.

Książka poświęcona historii fizyki na Uniwersytecie Warszawskim, związanej przez blisko stulecie z gmachem przy ulicy Hożej 69. Swoją pracę naukową wspominają uczestnicy wielu ważnych zdarzeń związanych m.in. z tak wybitnymi postaciami słynnymi ze swoich odkryć o randze międzynarodowej, jak Aleksander Jabłoński, Marian Danysz, Jerzy Pniewski, Andrzej Trautman czy Marek Pfützner, uwzględniając w swoich opowieściach szerokie tło historii Polski. Tom zawiera teksty czterdziestu czterech autorów i obejmuje okres od początków istnienia Wydziału Fizyki do czasów dzisiejszych, które biegną już w nowej siedzibie przy ulicy Pasteura 5.

59,00 zł
49,56 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 9,44 zł

35
Zabawa w przyklejanie. Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa w przyklejanie. Księżniczki
Dostępny
16 szt.

„Zabawa w przyklejanie” to seria dla wszystkich dzieci, którzy uwielbiają naklejać i kolorować. W książkach znalazło się mnóstwo ilustracji, które czekają na to, by zapełnić je kolorowymi naklejkami. Są tu też obrazki do pokolorowania i zadania do rozwiązania. Czeka cię ogrom wspaniałej zabawy!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

36
Zabawa w przyklejanie. Sport i zdrowe odżywianie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa w przyklejanie. Sport i zdrowe odżywianie
Dostępny
51 szt.

„Zabawa w przyklejanie” to seria dla wszystkich dzieci, którzy uwielbiają naklejać i kolorować. W książkach znalazło się mnóstwo ilustracji, które czekają na to, by zapełnić je kolorowymi naklejkami. Są tu też obrazki do pokolorowania i zadania do rozwiązania. Czeka cię ogrom wspaniałej zabawy!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

37
Naklejam, koloruję, rozwiązuję. Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejam, koloruję, rozwiązuję. Zwierzęta
Dostępny
23 szt.

„Naklejam, koloruję, rozwiązuję” to seria książeczek, które zapewnią dzieciom mnóstwo wspaniałej zabawy. Różnego rodzaju aktywności – kolorowanki, zadania do rozwiązywania – sprawią, że żaden maluch nie będzie się nudził.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

38
Kolorowanka z wykrojnikiem. Moje śliczne jednorożce i inne magiczne zwierzaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z wykrojnikiem. Moje śliczne jednorożce i inne magiczne zw...
Dostępny
3393 szt.

W serii „Kolorowanka z wykrojnikiem” znalazły się wspaniałe kolorowanki dla wszystkich maluchów. Duży format tych uroczych książeczek zapewni komfort podczas kolorowania. Piękne, ciekawe ilustracje oraz naklejki zapewnią wszystkim dzieciom moc świetnej zabawy.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

39
Dlaczego oszukujemy siebie. Przydatne złudzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego oszukujemy siebie. Przydatne złudzenia
Dostępny
45 szt.

Dlaczego logika i racjonalność zdają się mało skuteczne w konfrontacji z przesądami, złudzeniami i teoriami spiskowymi? Czy korzyści z samooszukiwania się przewyższają jego koszty? Co wpływa na to, że tak chętnie oszukujemy innych i siebie samych? Shankar Vedantam i Bill Mesler w swojej książce pochylają się na kłamstwem i samooszukiwaniem się w naszym życiu. Poprzez osobiste historie oraz czerpiąc wiedzę z najnowszych badań psychologii i neuronauki uświadamiają nam paradoksalnie, że kłamstwa które sobie lub innym wmawiamy mogą odgrywać ważną rolę w kształtowaniu lepszych relacji z innymi i pozytywnym myśleniu o sobie. Ich zdaniem warto poświęcić nieco czasu i wysiłku na w miarę wnikliwą analizę rzeczywistego oddziaływania samooszustw i poszukanie odpowiedzi na pytanie, czemu one służą i jakie potrzeby dzięki nim realizujemy. Z książki dowiesz się m. in.: • co łączy Donalda Lowry’ego, twórcę Kościoła Miłości, Franza Antona Mesmera, wynalazcę baquety, Lanca Armstrona, Richarda Nixona i Billa Clintona • czym jest naiwny realizm i co to jest widzenie życzeniowe • od kiedy znamy efekt placebo i czy jest ono skuteczne • czy rozmowa może uleczyć • czy uprzejma obsługa w sklepie jest czymś pozytywnym • dlaczego uczymy dzieci, żeby zawsze mówiły prawdę, choć jako rodzice posługujemy się często kłamstwem. „Żywa i łatwa do przyswojenia książka… Być może najważniejszy punkt książki radzi, jak walczyć z destrukcyjnymi urojeniami” – Matthew Hutson, „Wall Street Journal” „… oparte na nauce, prowokacyjne i w dobrym stylu studium samooszukiwania się” – Andrew Robinson, „Nature” „Przydatne złudzenia” zabierają nas w fascynującą, pouczającą podróż po ludzkim umyśle” – Karen R. Koenig, „New York Journal of Books” „Genialny… pełen pasji, często sprzeczny z intuicją, niepokojąca książka o tym, „ dlaczego ludzie wierzą w głupie rzeczy” – „Kirkus Reviews”

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

40
Koloruję. Cudowne jednorożce i inne stworzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję. Cudowne jednorożce i inne stworzenia
Dostępny
27 szt.

„Koloruję…” to zwariowana seria pełna kolorów i sympatycznych zadań w sam raz dla wesołego i aktywnego przedszkolaka. W książkach znajdą się proste i inspirujące aktywności na każdy temat, które zainteresują dziecko. To książki dla przedszkolaków i świetny pomysł na nudę!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

41
Naklejam, koloruję, rozwiązuję. Rozmaitości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejam, koloruję, rozwiązuję. Rozmaitości
Dostępny
7 szt.

„Naklejam, koloruję, rozwiązuję” to seria książeczek, które zapewnią dzieciom mnóstwo wspaniałej zabawy. Różnego rodzaju aktywności – kolorowanki, zadania do rozwiązywania – sprawią, że żaden maluch nie będzie się nudził.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

42
Bauhaus - nauczanie/nowy człowiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bauhaus - nauczanie/nowy człowiek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.19

Książka ma charakter konstelacyjny; zawiera teksty, które w bardzo różny sposób realizuję główną jej tematykę. Zawarte w monografii artykuły podejmują szczegółowe wątki dotyczące koncepcji nowego człowieka oraz edukacji w Bauhausie, jednocześnie uruchamiając na gruncie polskich badań dyskusję na ten właśnie temat. [?] Projektowanie w Bauhausie rozpoczęło proces tworzenia człowieka w społeczeństwie technologicznie zaawansowanym, przy użyciu przedmiotów, obiektów architektonicznych, które wspomagają możliwości jego rozwoju, przetrwania i niejednokrotnie ekspansji. W nowym milenium filozof Henk Oosterling, odwołując się do słynnych pojęć Martina Heideggera, nazwał ten pełzający proces Dasein as Design (Bycie jako Projektowanie). [?] Formułę tę rozwinął inny filozof Peter Sloterdijk i opisał jako formę konstruowania życia (bios) w społeczeństwie poprzez aplikowanie nowych rozwiązań technologicznych i strategii antropotechnicznych. Ideał nowego człowieka miał i ma do dziś swoje kontynuacje i istotne konsekwencje dla projektowania społeczeństw po II wojnie światowej. Wpisał się w wielu aspektach w szerszy model, który Michel Foucault nazywał wprost biopolityką. Sądzę, że publikacja tej monografii przyspieszy i otworzy nowe możliwości spojrzenia krytycznego na dziedzictwo Bauhausu. Z recenzji profesor Agnieszki Jelewskiej Książka Bauhaus ?nauczanie/nowy człowiek zawiera wystąpienia prezentowane podczas seminarium naukowego, które odbyło się 16 listopada 2019 r. w Łodzi. Jego organizatorami było Muzeum Sztuki w Łodzi oraz Katedra Dramatu i Teatru Uniwersytetu Łódzkiego. Pod koniec roku 2019, kiedy niemal cały świat artystyczny i naukowy obchodził szumnie 100-lecie Bauhausu i kiedy odbyły się setki wystaw, seminariów i konferencji poświęconych tej wyjątkowej instytucji artystyczno­edukacyjnej, także w Łodzi chcieliśmy włączyć się w te obchody i ? może na mniejszą skalę ? dać sygnał o związkach naszej awangardy z praktyką i teorią sztuki wypracowaną w Bauhausie. [?] Artyści związani z tą uczelnią nie tylko byli nauczycielami eksperymentującymi z nowymi metodami kształcenia, ale także wychowywali kolejne pokolenia twórców, którzy zakładali ośrodki edukacyjne zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Dlatego nasze seminarium poświęciliśmy refleksji nad tą częścią spuścizny Bauhausu, rozumianego jako szkoła projektowania działająca w określonym czasie, ale też jako ośrodek, którego wpływ manifestował się także w edukacji. Ze Wstępu Założeniem Bauhausu było przygotowywanie osób utalentowanych artystycznie do roli projektantów w przemyśle i rzemiośle, a także rzeźbiarzy, i architektów. Podstawę stanowiło obszerne, uporządkowane szkolenie obejmujące wszystkie postaci i rękodzieła, omawiające zarówno technikę, jak i formę, ukierunkowane na pracę zespołową w projektach budowlanych. [Bauhaus rozpoczynał] szkolenie nie od ?profesji?, lecz od ?człowieka? posiadającego wrodzoną predylekcję do postrzegania życia jako całości. Walter Gropius,1935 Główną podstawą nauczania w szkołach sztuk pięknych powinien być kurs systematyczny poszczególnych umiejętności, jakie nagromadziły się w ciągu rozwoju sztuki. Należy studiować nie poszczególnych malarzy, lecz typy rozwiązań poszczególnych zagadnień fachowych. Przebieg kursu w szkołach sztuk pięknych powinien przechodzić od rzeczy prostych do coraz bardziej skomplikowanych, zużytkowując tego typu rozwiązania, które daje historia. Władysław Strzemiński,1928

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

43
Bóg - świat - człowiek w traktatach Corpus Hermeticum na tle greckiej tradycji filozoficznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg - świat - człowiek w traktatach Corpus Hermeticum na tle greckiej ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

Hermetyzm ? nurt filozoficzno-religijny, który swymi korzeniami sięga starożytności ? także dzisiaj jest przedmiotem zainteresowania nie tylko w kręgach filologicznych, filozoficznych, religioznawczych, lecz przede wszystkim stanowi źródło inspiracji, a czasem wręcz uniesień duchowych czy religijnych, o czym świadczy wiele publikacji dających wykładnię pism hermetycznych w duchu przypominającym egzegezę pism świętych. Na przestrzeni wieków szeroko pojęty hermetyzm wywarł wpływ na postaci tej miary, co Leonardo da Vinci, Albrecht Durer, Sandro Botticelli, Roger Bacon, William Blake, Johannes Kepler, Mikołaj Kopernik, Isaac Newton, John Milton, Carl Gustav Jung. Jego echa możemy również odnaleźć we współczesnej literaturze. Celem tej książki jest zapoznanie czytelnika z jednym z najważniejszych źródeł myśli hermetycznej ? zbiorem greckich traktatów Corpus Hermeticum ? oraz przybliżenie tak zwanej ?hermetycznej triady?, na którą składają się: bóg, świat i człowiek.

44,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

44
Once (Remastered), 4 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Once (Remastered), 4 CD
Nightwish, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Dark Chest Of Wonders (Remastered) 2. Wish I Had An Angel (Remastered) 3. Nemo (Remastered) 4. Planet Hell (Remastered) 5. Creek Mary’s Blood (Remastered) 6. The Siren (Remastered) 7. Dead Gardens (Remastered) 8. Romanticide (Remastered) 9. Ghost Love Score (Remastered) 10. Kuolema Tekee Taiteilijan (Remastered) 11. Higher Than Hope (Remastered) CD 2 1. Dark Chest Of Wonders (Instrumental, remastered) 2. Wish I Had An Angel (Instrumental, remastered) 3. Nemo (Instrumental, remastered) 4. Planet Hell (Instrumental, remastered) 5. Creek Mary’s Blood (Instrumental, remastered) 6. The Siren (Instrumental, remastered) 7. Dead Gardens (Instrumental, remastered) 8. Romanticide (Instrumental, remastered) 9. Ghost Love Score (Instrumental, remastered) 10. Kuolema Tekee Taiteilijan (Instrumental, remastered) 11. Higher Than Hope (Instrumental, remastered) CD 3 1. Live To Tell The Tale (Remastered) 2. White Night Fantasy (Remastered) 3. Where Were You Last Night (Remastered) 4. Nemo (Remastered video edit) 5. Nemo (Remastered orchestral version) 6. Nemo (Remastered singback) 7. Nemo (Demo) 8. Wish I Had An Angel (Demo) 9. Ghost Love Score (Remastered orchestral instrumental score) 10. Creek Mary’s Blood (Remastered orchestral instrumental score) 11. Creek Mary’s Blood (Remastered orchestral vocal score) 12. The Siren (Remastered single edit) 13. The Siren (Live version) 14. Kuolema Tekee Taiteilijan (Live version) CD 4 1. Dark Chest Of Wonders (Taubertal live 2005) 2. The Siren (Taubertal live 2005) 3. Ever Dream (Taubertal live 2005) 4. Deep Silent Complete (Taubertal live 2005) 5. The Kinslayer (Taubertal live 2005) 6. High Hopes (Taubertal live 2005) 7. Planet Hell (Taubertal live 2005) 8. Wishmaster (Taubertal live 2005) 9. Slaying The Dreamer (Taubertal live 2005) 10. Kuolema Tekee Taiteilijan (Taubertal live 2005) 11. Nemo (Taubertal live 2005) 12. Ghost Love Score (Taubertal live 2005) 13. Over The Hills And Far Away (Taubertal live 2005) 14. Wish I Had An Angel (Taubertal live 2005)

222,90 zł
205,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 17,83 zł

45
Chadidża i jej czarnookie siostry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chadidża i jej czarnookie siostry
Dostępny
26 szt.

Prezentowana monografia stawia sobie za cel ukazanie literackich wizerunków Arabek i Persjanek z IV-VIII w., które odnaleźć można w utworach cerkiewnosłowiańskich (przede wszystkim - proweniencji staroruskiej) z XI-XVI w. W trzech pierwszych rozdziałach znajdzie Czytelnik omówienie obrazu kobiet, żyjących na Bliskim Wschodzie w erze przedmuzułmańskiej: mieszkanek perskiego imperium Sasanidów (224-651), ale nade wszystko - członkiń wielu plemion arabskich, znajdujących się we wspomnianym okresie na różnym stopniu rozwoju społecznego i cywilizacyjnego, będących wyznawczyniami tradycyjnych bóstw pogańskich, chrześcijaństwa, judaizmu lub zoroastryzmu. Rozdział czwarty poświęcony został pierwszym muzułmankom, tj. żonom i córkom proroka Mahometa, a piąty - małżonce jednego z kalifów z dynastii Umajjadów (661-750). Materiał badawczy stanowią teksty, powstałe kilka stuleci po opisywanych w nich wydarzeniach i na odmiennym kulturowo obszarze, tj. w środowisku Słowian, którzy przyjąwszy chrześcijaństwo w obrządku wschodnim, weszli w sferę bezpośredniego oddziaływania cywilizacji bizantyńskiej (Bułgarzy, Serbowie, Rusini). Podstawą analizy są przede wszystkim teksty staroruskie, zebrane przez autorkę w znacznej mierze w latach 2017-2021, w toku bezpośrednich badań nad materiałem rękopiśmiennym, prowadzonych w Rosyjskiej Bibliotece Narodowej w St. Petersburgu oraz w zbiorach trzech instytucji moskiewskich: Rosyjskiej Biblioteki Państwowej, Państwowego Muzeum Historycznego i Rosyjskiego Państwowego Archiwum Akt Dawnych. * „Książka Zofii A. Brzozowskiej odsłania przed Czytelnikiem praktycznie nieznany świat literackiego postrzegania - przez chrześcijańskich, średniowiecznych greckich i ruskich pisarzy - kobiet kręgu orientalnego w okresie poprzedzającym nastanie islamu oraz po jego ukształtowaniu na Półwyspie Arabskim i poza nim. Historie tych kobiet, pod piórami greckich i ruskich pisarzy miały posiadać także walor dydaktyczny dla ówczesnego czytelnika lub słuchacza. I niewątpliwie posiadały, Autorka to właściwie wydobyła. Transmisja tych przekazów źródłowych - nierzadko zdeformowanych z różnych względów - do Bizancjum, potem na Ruś, ukazuje stopień zainteresowania zdawałoby się egzotycznym, odmiennym wyznaniowo, odległym światem”. – Dr hab. Zdzisław Pentek, prof. UAM Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

54,90 zł
47,21 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,69 zł

46
Rezydencje rodu Mniszchów w czasach saskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rezydencje rodu Mniszchów w czasach saskich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.04

Książka dr Aliny Barczyk jest pierwszym kompleksowym omówieniem świeckiego mecenatu architektonicznego Mniszchów w XVIII w., kiedy rodzina ta osiągnęła szczyty znaczenia politycznego i majątkowego w Rzeczypospolitej. Autorka ujęła to zagadnienie w sposób kompleksowy i wyczerpujący. Badania nad ikonografią i kartografią oraz wyzyskanie źródeł rękopiśmiennych wydatnie wzbogaciły rozważania wynikłe ze studiów nad substancją architektoniczną [...]. Książka ma w znacznej mierze charakter pionierski, obrazując mecenat architektoniczny nie tylko jednego z najważniejszych polskich rodów magnackich, ale na zasadzie pars pro toto, na przykładzie rodu Mniszchów ukazując mechanizmy nowożytnego patronatu artystycznego polskiej magnaterii (czy szerzej: europejskiej arystokracji) w dobie zenitu. Monografia dr Aliny Barczyk jest nie tylko fascynującą wyprawą w głąb jednego z najciekawszych stuleci w dziejach kultury polskiej, ale także swego rodzaju raportem z iście detektywistycznego dochodzenia do prawdy o wciąż bardzo słabo zbadanej architekturze rezydencjonalnej dawnej Rzeczypospolitej, prowadzonego z godną pochwały sumiennością i odpowiedzialnością za słowo. dr hab. Jakub Sito, prof. IS PAN

59,90 zł
51,51 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 8,39 zł

47
Koncentracja. Zagadki obrazkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koncentracja. Zagadki obrazkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.02

Zagadki obrazkowe. Koncentracja (6-9 lat) to bogato ilustrowana książeczka z zagadkami edukacyjnymi, które ćwiczą umiejętność skupiania uwagi i selekcjonowania informacji, rozwijają spostrzegawczość, a przy tym rozbudzają ciekawość świata. Zestaw zawiera niemal 100 zagadek opracowanych przez psychologa i trenerkę umiejętności społecznych. Zadania zostały dobrane tak, aby dzieci trenowały świadome i celowe kierowanie swojej uwagi - po to, by w przyszłości lepiej zapamiętywać i szybciej się uczyć. Zabawy rozwijające koncentrację, pamięć i spostrzegawczość Który pirat złowił najwięcej rybek? Z ilu kwadratowych płytek jest zbudowana skorupa żółwia Klemensa? Który wyraz nie pasuje do pozostałych? Książeczka Zagadki obrazkowe. Koncentracja zawiera niemal 100 wciągających zabaw o różnym stopniu trudności, polegających na dostrzeganiu zależności, oddzielaniu informacji ważnych od drugorzędnych, dekodowaniu szyfrów czy wskazywaniu niepasujących elementów w ciągu. Atrakcyjnym fabularnie poleceniom towarzyszą kolorowe ilustracje, dzięki którym zagadki szybko się nie nudzą i umożliwiają koncentrację na zadaniu. Na stronie znajdują się dwie zagadki, a na odwrocie każdej karty - odpowiedzi do nich, aby można było samodzielnie sprawdzić rozwiązanie. Zagadki to inspirujący sposób na spędzenie wolnego czasu, a także zajmująca rozrywka w domu, w szkole czy w podróży. Rozwój: koncentracja, myślenie logiczne, spostrzegawczość, pamięć Magdalena Trepczyńska - psycholog, trenerka umiejętności społecznych. Zajmuje się wspieraniem rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Prowadzi m.in. treningi efektywnej nauki, warsztaty doskonalące umiejętności zapamiętywania, koncentracji, płynnego czytania oraz zajęcia stymulujące myślenie logiczne i kreatywność. W serii również: Zagadki obrazkowe. Angielski 4-6 lat Zagadki obrazkowe. Angielski. Find and match 5-7 lat Zagadki obrazkowe. Angielski. 5-7 lat Zagadki obrazkowe. Angielski 6-9 lat Zagadki obrazkowe. Matematyka 6-9 lat Zagadki obrazkowe. Koncentracja 6-9 lat

26,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 6,91 zł

48
Topografia wyobraźni anhellicznej. Modernistyczna recepcja Anhellego Juliusza Słowackiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Topografia wyobraźni anhellicznej. Modernistyczna recepcja Anhellego J...
Dostępny
80 szt.

Przedmiotem niniejszej pracy jest poemat Juliusza Słowackiego Anhelli - utwór o losach polskich zesłańców na Syberii. Rozważania koncentrują się zwłaszcza na imaginacji romantycznego poety, ale także modernisty - Witolda Pruszkowskiego oraz przemianie wrażliwości odbiorców Anhellego (czytelników, artystów, krytyków) na przestrzeni epok. Praca inspirowana była odkryciami francuskiej krytyki tematycznej, której dokonania stanowią główne kryterium metodologiczne.

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

49
Kolor śmierci, odcień grobu, czyli 50 odcieni morderczej zieleni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolor śmierci, odcień grobu, czyli 50 odcieni morderczej zieleni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Drodzy czytelnicy, przedstawiam wam najbardziej monochromatyczną książkę roku. Będzie o zieleni. Ale opisana przeze mnie zieleń nie jest kolorem szczęścia, nadziei, budzenia się nowego życia. Nic z tych rzeczy. To zieleń śmiertelna. W XIX wieku pewien zielony pigment stał się bardzo modny, a wszystko dlatego, że wcześniej nie udało się uzyskać tak intensywnej barwy naturalnymi sposobami. Szaleństwo rozpoczęło się na obrazach, ale potem dotknęło każdej dziedziny życia: wystrojów wnętrz od tapet po poszewki i zasłony, piękne suknie balowe, zwykłe podszewki kapeluszy, słodycze, opakowania, bilety do teatru, czy zabawki. Gdzie człowiek nie spojrzał, widział jadowitą zieleń. Przedstawiam wam historię pigmentu o nazwach: zieleń Scheelego, szwajnfurcka, paryska, angielska, wiedeńska. Ale było ich o wiele, wiele więcej. Wszystkie piękne i trujące, zawierały bowiem arszenik. Lubicie XIX wiek, chemię i medycynę historyczną? Lubicie czytać o nieprzyjemnych i czasem makabrycznych rzeczach? Chcecie wiedzieć, czy można lizać książki o zielonych okładkach w bibliotece? Oraz wiele innych przedziwnych rzeczy, które nawet nie przychodzą wam do głowy? To jest książka dla was! Książka zawiera kolorowe ilustracje.

75,00 zł
67,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,50 zł

50
Model do sklejania EF-2000 Typhoon In R.A.F. Service 1/72 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Model do sklejania EF-2000 Typhoon In R.A.F. Service 1/72
Italeri
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Skala: 1:72

87,90 zł
79,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,79 zł

51
Kraina Lodu 2. Torba termiczna do ręki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Torba termiczna do ręki
Frozen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Praktyczna torba termiczna na żywność z atrakcyjną grafiką z uwielbianej przez dzieci animacji „Kraina Lodu 2” idealnie sprawdzi się do zabierania posiłku do szkoły czy też na wycieczki. • wykonana z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością • nie zawiera BPA • zapięcie na zamek • wygodne uchwyty do łatwego przenoszenia • wymiary: 23.0 x 16.0 x 15.0 cm • na oficjalnej licencji

42,00 zł
Powiadomienie
52
Spiderman - Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiderman - Wielorazowa owijka śniadaniowa
Spiderman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: CzarnyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BiałyBohater: Spiderman

21,00 zł
Powiadomienie
53
Minnie Mouse - Wielorazowa torba lunchowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie Mouse - Wielorazowa torba lunchowa
Minnie Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: RóżowyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BiałyBohater: Minnie Mouse

21,00 zł
Powiadomienie
54
Minnie Mouse - Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie Mouse - Wielorazowa owijka śniadaniowa
Minnie Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: RóżowyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BiałyBohater: Minnie Mouse

21,00 zł
Powiadomienie
55
Kraina Lodu 2. Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Wielorazowa owijka śniadaniowa
Stor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Owijka śniadaniowa to idealna alternatywa do popularnych metod pakowania kanapek. Jest wielokrotnego użytku dzięki czemu dbamy o mniejszą ilość zanieczyszczeń. Została ozdobiona w efektowne grafiki nawiązujące do ulubionych bajek i filmów. Cechy produktu: · zapięcie na rzep · BPA free · materiał przeznaczony do kontaktu z żywnością · możliwość mycia · wymiary: 44.0 x 35.5 cm · produkt na oficjalnej licencji producenta

21,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 3,01 zł

56
Kraina Lodu 2. Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Wielorazowa owijka śniadaniowa
Frozen, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Owijka śniadaniowa to doskonała alternatywa do popularnych, jednorazowych metod pakowania kanapek. Jest wielokrotnego użytku, co sprawia, że minimalizujemy ilość śmieci, dbając o środowisko. Na owijce grafika z uwielbianej przez dziewczynki Krainy Lodu. • Zapięcie na rzep • BPA Free • bezpieczny materiał przeznaczony do kontaktu z żywnością • możliwość mycia • wymiary: 44.0 x 35.5 cm • na oficjalnej licencji

21,00 zł
Powiadomienie
57
Mickey Mouse - Wielorazowa torba lunchowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickey Mouse - Wielorazowa torba lunchowa
Mickey Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: GranatowyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: CzerwonyBohater: Mickey Mouse

21,00 zł
Powiadomienie
58
Mickey Mouse - Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickey Mouse - Wielorazowa owijka śniadaniowa
Mickey Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: GranatowyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: CzerwonyBohater: Mickey Mouse

21,00 zł
Powiadomienie
59
Cars - Torba termiczna z paskiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cars - Torba termiczna z paskiem
Cars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: ŻółtyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: NiebieskiBohater: Cars

54,99 zł
49,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

60
Minions - Torba termiczna z paskiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minions - Torba termiczna z paskiem
Minions
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: ŻółtyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: NiebieskiBohater: Minions

54,99 zł
Powiadomienie
61
Spiderman - Zestaw pojemników na żywność 540ml (3szt.) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiderman - Zestaw pojemników na żywność 540ml (3szt.)
Spiderman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: CzerwonyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: NiebieskiBohater: Spiderman

18,99 zł
Powiadomienie
62
Minions - Torba termiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minions - Torba termiczna
Minions
Niedostępny
Brak

Kolor bazowy: ŻółtyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Minions

40,00 zł
Powiadomienie
63
Mickey Mouse - Zestaw pojemników na żywność 540ml (3szt.) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickey Mouse - Zestaw pojemników na żywność 540ml (3szt.)
Mickey Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: PomarańczowyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: NiebieskiBohater: Mickey Mouse

18,99 zł
Powiadomienie
64
Frozen 2 - Zestaw pojemników na żywność 540ml (3szt.) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frozen 2 - Zestaw pojemników na żywność 540ml (3szt.)
Frozen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: BłękitnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BiałyBohater: Frozen

18,99 zł
Powiadomienie
65
Avengers - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 290ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avengers - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 290ml
Avengers
Niedostępny
Brak

Kolor bazowy: BłękitnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Avengers

15,99 zł
Powiadomienie
66
Spiderman - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 730ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiderman - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 730ml
Spiderman
Dostępny
1 szt.

Kolor bazowy: BłękitnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Spiderman

25,00 zł
67
Avengers - Lunchbox / pudełko śniadaniowe z wyjmowanymi przedziałkami 1190ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avengers - Lunchbox / pudełko śniadaniowe z wyjmowanymi przedziałkami ...
Avengers
Niedostępny
Brak

Kolor bazowy: CzerwonyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: GranatowyBohater: Avengers

40,00 zł
Powiadomienie
68
Spiderman - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 750ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiderman - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 750ml
Spiderman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Kolor bazowy: BłękitnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Spiderman

18,99 zł
Powiadomienie
69
Minnie Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 730ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 730ml
Minnie Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Kolor bazowy: RóżowyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Minnie Mouse

17,99 zł
Powiadomienie
70
Minnie Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 750ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 750ml
Minnie Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: RóżowyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Minnie Mouse

18,99 zł
Powiadomienie
71
Minnie Mouse - Lunchbox / pudełko śniadaniowe z wyjmowanymi przedziałkami 1190ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie Mouse - Lunchbox / pudełko śniadaniowe z wyjmowanymi przedziałk...
Minnie Mouse
Niedostępny
Brak

Kolor bazowy: RóżowyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BiałyBohater: Minnie Mouse

40,00 zł
Powiadomienie
72
Kraina Lodu 2. Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe (730 ml) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe (730 ml)
Frozen, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.05

Praktyczny i hermetyczny pojemnik pozwoli na wygodne przechowywanie jedzenia, które Twoje dziecko zabierze ze sobą do szkoły, przedszkola czy na wycieczkę. Ozdobiony został atrakcyjną grafiką z ulubionymi postaciami z uwielbianej przez dzieci animacji „Kraina Lodu 2”. Pojemnik jest szczelnie zamykany. Na oficjalnej licencji. Nie zawiera BPA Wymiary: 12.3 x 12.3 x 6.7 cm

25,00 zł
Powiadomienie
73
Kraina Lodu 2. Lunchbox / pudełko śniadaniowe z wyjmowanymi przegródkami (1190 ml) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Lunchbox / pudełko śniadaniowe z wyjmowanymi przegródka...
Frozen, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.19

Praktyczny i hermetyczny pojemnik pozwoli na wygodne przechowywanie jedzenia, które Twoje dziecko zabierze ze sobą do szkoły, przedszkola czy na wycieczkę. Ozdobiony został atrakcyjną grafiką z ulubionymi postaciami z uwielbianej przez dzieci animacji „Kraina Lodu 2”. Pojemnik jest szczelnie zamykany. Na oficjalnej licencji. Nie zawiera BPA. Posiada wyjmowane przegródki. Wymiary: 20.3 x 13.1 x 7.2 cm

40,00 zł
Powiadomienie
74
Mickey Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 730ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickey Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 730ml
Mickey Mouse
Dostępny
1 szt.

Kolor bazowy: BłękitnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Mickey Mouse

17,99 zł
75
Cars - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 270ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cars - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 270ml
Cars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: BłękitnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Cars

14,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,00 zł

76
Paw Patrol - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 730ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 730ml
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: BłękitnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Paw Patrol

17,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,9%
oszczędzasz 1,01 zł

77
Mickey Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 500ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickey Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 500ml
Mickey Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: CzerwonyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Mickey Mouse

16,99 zł
Powiadomienie
78
Mickey Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 290ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickey Mouse - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 290ml
Mickey Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: CzerwonyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Mickey Mouse

11,99 zł
Powiadomienie
79
Minions - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 1400ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minions - Lunchbox / hermetyczne pudełko śniadaniowe 1400ml
Minions
Niedostępny
Brak

Kolor bazowy: ŻółtyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: PrzezroczystyBohater: Minions

25,00 zł
Powiadomienie
80
Star Wars - Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Wielorazowa owijka śniadaniowa
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.07

Kolor bazowy: CzarnyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: SzaryBohater: Star Wars

30,00 zł
29,10 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,90 zł

81
Super Mario - Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Mario - Wielorazowa owijka śniadaniowa
Super Mario
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Kolor bazowy: CzerwonyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BiałyBohater: Super Mario

30,00 zł
Powiadomienie
82
Minnie Mouse - Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie Mouse - Wielorazowa owijka śniadaniowa
Minnie Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: KawowyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: ZłotyBohater: Minnie Mouse

21,00 zł
Powiadomienie
83
Mickey Mouse - Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickey Mouse - Wielorazowa owijka śniadaniowa
Mickey Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Kolor bazowy: KremowyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: CzarnyBohater: Mickey Mouse

21,00 zł
Powiadomienie
84
Marvel - Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marvel - Wielorazowa owijka śniadaniowa
Marvel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: CzerwonyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: BiałyBohater: Marvel

21,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

85
Star Wars - Wielorazowa owijka śniadaniowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars - Wielorazowa owijka śniadaniowa
Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

Kolor bazowy: CzarnyMateriał główny: PoliesterTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: SzaryBohater: Star Wars

30,00 zł
29,10 zł
Powiadomienie

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,90 zł

86
Brulion A5, 96 kartek, Kratka z Marginesem, Miękka Okładka, Top 2000 High School - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5, 96 kartek, Kratka z Marginesem, Miękka Okładka, Top 2000 H...
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Kolekcje z oferty Standard to specjalnie dobrane miksy wzor oacute w okładek dla uczni oacute w w każdym wieku. 10 specjalnie dobranych kolekcji sprawi, że każdy znajdzie cos dla siebie. Wszystkie produkty posiadają laminowane okładki. - Twarda, laminowana, kartonowa okładka - 5 wzor oacute w. - nbsp Format A5 - 96 kartek z liniaturą w kratkę z marginesem - Papier 70 g/m2. - Zadrukowane okładki wewnętrzne korespondujące z przednią okładką. nbsp

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

87
TechTruck. Koparka 35366 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TechTruck. Koparka 35366
Wader
Dostępny
4 szt.

Koparka to samochód wchodzący w skład serii „Tech Truck”. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych, technicznych, ratunkowych i remontowych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa samochodem Tech Truck koparka, daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania profesjonalnych pojazdów do zadań specjalnych. Żadna budowa nie obejdzie się bez koparki. Wykop ziemi pod fundamenty, przeładunek materiałów budowlanych, gruzu - to tylko część pracy, którą wykonują te maszyny na placu budowy. Koparka z serii Tech Truck jest pojazdem lekkim, zwrotnym i wytrzymałym o długości 27 cm, o atrakcyjnej kolorystyce. Zabawka posiada ruchomą podstawę z kabiną operatora oraz ruchome ramię i łyżkę. Dołączone do pojazdu podpory stabilizują i zabezpieczają koparkę w trakcie pracy. Wszystkie elementy zabawki wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne, bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu produkt idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci. Niewątpliwą zaletą produktu jest również jego opakowanie - atrakcyjnie zaprojektowany karton, w budowlanej, żółto-czarnej kolorystyce z okienkiem, przyciągnie uwagę malucha, jak również zachęci do zakupu zabawki na prezent. Zabawa samochodami z serii „Tech Truck” ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy!

40,34 zł
37,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,23 zł

88
WADER TechTruck Straż pożarna w kartonie 35369 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WADER TechTruck Straż pożarna w kartonie 35369
Wader, Wader
Dostępny
3 szt.

Straż pożarna to samochód wchodzący w skład serii Tech Truck. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych, technicznych, ratunkowych i remontowych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa samochodem Tech Truck straż pożarna, daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania profesjonalnych pojazdów do zadań specjalnych. Straż pożarna, a dokładnie drabina pożarnicza, jest sprzętem przeznaczenia ratunkowego, który ma wiele zastosowań. W trakcie akcji gaśniczej pozwala na przedostawanie się na wyższe kondygnacje budynków, umożliwia prowadzenie akcji z góry, ale ma również zastosowanie np. podczas akcji ratunkowych na lodzie. Straż pożarna z serii Tech Truck jest mobilnym urządzeniem, charakteryzującym się dużą zwrotnością i wytrzymałością, ma długość 23 cm i jest w ciekawej i atrakcyjnej dla dzieci kolorystyce. Zabawka posiada ruchomą podstawę z kabiną operatora oraz ruchomą drabinę. Dołączone do pojazdu podpory stabilizują i zabezpieczają go w trakcie pracy. Wszystkie elementy zabawki wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne, bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu produkt idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci (1+). Niewątpliwą zaletą produktu jest również jego opakowanie - atrakcyjnie zaprojektowany karton, w budowlanej, żółto-czarnej kolorystyce z okienkiem, przyciągnie uwagę malucha, jak również zachęci do zakupu zabawki na prezent. Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy! Kolor: mix kolorów Licencja: brak

35,90 zł
33,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,87 zł

89
TechTruck. Podnośnik z wysięgnikiem 35368 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TechTruck. Podnośnik z wysięgnikiem 35368
Wader
Dostępny
9 szt.

Podnośnik z wysięgnikiem to samochód wchodzący w skład serii Tech Truck. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych, technicznych, ratunkowych i remontowych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania profesjonalnych pojazdów do zadań specjalnych. Bez tego pojazdu praca na wysokościach byłaby niemożliwa, dlatego samochód typu zwyżka (lub inaczej podnośnik), jest wykorzystywany w wielu branżach - budowlanej, energetycznej, remontowej, pożarniczej. Zwyżka z serii Tech Truck jest mobilnym urządzeniem dźwigowym, charakteryzującym się dużą zwrotnością i wytrzymałością, ma długość 29 cm i jest w ciekawej i atrakcyjnej dla dzieci kolorystyce. Zabawka posiada ruchomą podstawę z kabiną operatora oraz ruchome i wysuwane ramię z zamontowanym na końcu koszem. Dołączone do pojazdu podpory stabilizują i zabezpieczają go w trakcie pracy. Wszystkie elementy zabawki wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne, bezpiecznego, nietoksycznego tworzywa, dzięki czemu produkt idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci od 1 roku życia. Zabawa samochodami z serii „Tech Truck” ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo – skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy!

46,44 zł
42,72 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,72 zł

90
TechTruck. Auto z podnośnikiem 35318 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TechTruck. Auto z podnośnikiem 35318
Wader
Dostępny
18 szt.

Auto z podnośnikiem to pojazd wchodzący w skład serii Tech Truck. Mali pasjonaci motoryzacji oraz obserwatorzy pracy ekip budowlanych, technicznych, ratunkowych i remontowych mają teraz okazję, aby przenieść swoje zainteresowania do świata zabawy. Zabawa samochodem zwyżka Tech Truck, daje możliwość poznania pracy specjalistów, jak również mechanizmów działania profesjonalnych pojazdów do zadań specjalnych. Bez tego pojazdu praca na wysokościach byłaby niemożliwa, dlatego samochód typu zwyżka (lub inaczej podnośnik), jest wykorzystywany w wielu branżach - budowlanej, energetycznej, remontowej, pożarniczej. Zwyżka z serii Tech Truck jest mobilnym urządzeniem dźwigowym, charakteryzującym się dużą zwrotnością i wytrzymałością, ma długość 29 cm i jest w ciekawej i atrakcyjnej dla dzieci kolorystyce. Zabawka posiada ruchomą podstawę z kabiną operatora oraz ruchome i wysuwane ramię z zamontowanym na końcu koszem. Dołączone do pojazdu podpory stabilizują i zabezpieczają go w trakcie pracy. Wszystkie elementy zabawki wykonane są z wysokiej jakości, charakteryzującego się odpornością na warunki atmosferyczne bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu produkt idealnie spełni swoje zadanie na plaży, w domu czy w piaskownicy. Pojazd nie posiada ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci (1+). Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy!

32,48 zł
29,88 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,60 zł

91
Green Cell Bateria do Sony Vaio Pro 11 / 11,1V 4120mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Sony Vaio Pro 11 / 11,1V 4120mAh
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 7.5VIlość ogniw: 4Rodzaj ogniw: Li-PolyKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: SY28Producent: Green CellZabezpieczenie przeciwprzepięciowe: TakPojemność: 4120 mAhSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Sony Vaio Pro Kompatybilne modele: VGP-BPS37VJ8BPS37

228,00 zł
Powiadomienie
92
Zestaw: taczka + klocki, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw: taczka + klocki, mix kolorów
Polesie
Dostępny
4 szt.

Zawartość zestawu do zabawy: • taczka „Wczasowa”, • klocki „Olbrzym” 32 elementy. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 kompletu.

71,90 zł
64,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,19 zł

93
Psi Patrol. Maskotka pluszowa, Liberty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Maskotka pluszowa, Liberty
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.28

Pluszowa Liberty to idealna maskotka dla wszystkich małych fanów „Psiego Patrolu”. Maskotka wykonana jest z miłego w dotyku wysokiej jakości pluszu. Z pewnością szybko stanie się ulubioną przytulanką Twojego malucha. Wysokość maskotki: ok. 18.0 cm

78,00 zł
70,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,80 zł

94
WWII German Motorcycles - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WWII German Motorcycles
Italeri
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.21

Skala: 1/72

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

95
Jumbo Poker 100% plastik FOURNIER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jumbo Poker 100% plastik FOURNIER
Fournier
Dostępny
3 szt.

W zestawie talia kart najwyżej jakości.Wykonane z najlepszych materiałów.Trwałość około 7 lat.Wzór Jumbo IndexKarty 100% plastik.Mogą być myte.

57,64 zł
54,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,88 zł

96
Butelka First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury 150 ml, 0-6 miesięcy, rozmiar M (do mleka), niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury 150 ml, 0-6 miesięcy,...
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.07

Butelka NUK First Choice+ ze wskaźnikiem temperatury Aby mieć pewność, że pokarm podawany niemowlęciu nie będzie zbyt gorący, butelki NUK First Choice+ posiadają wskaźnik temperatury NUK. Wskaźnik wygląda jak termometr i jest umieszczony pomiędzy kreskami podziałki. Wskaźnik zmienia kolor pod wpływem zmiany temperatury zawartości butelki. Jeżeli pokarm jest zbyt gorący, wskaźnik zmienia kolor z niebieskiego na biały. Pokarm powinien być podawany niemowlęciu w temperaturze ciała (37°= kolor błękitny). • wskaźnik temperatury NUK • wyjątkowo miękki smoczek dostosowany do kształtu jamy ustnej • testowana w szpitalach – dla optymalnego łączenia karmienia piersią i butelką • antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce • wygodna do napełniania i czyszczenia - szeroki otwór butelki • wykonana z polipropylenu (PP), pojemność 150 ml, nie zawiera bisfenolu A (BPA) • lateksowy smoczek, rozmiar 0–6 miesięcy, M (do mleka modyfikowanego)

33,00 zł
28,38 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,62 zł

97
Neue Expedition Deutsch 3. Język niemiecki dla liceum i technikum. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Neue Expedition Deutsch 3. Język niemiecki dla liceum i technikum. Pod...
Dostępny
134 szt.

Numer dopuszczenia: 1041/3/2021 To książka przeznaczona dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Publikacja jest bezpośrednią kontynuacją drugiej części cyklu. Można po nią sięgnąć przy realizacji programu nauki j. niemieckiego w wymiarze 2 lub 3 godzin tygodniowo. Ten podręcznik: • został podzielony na 8 rozdziałów o stałej 6-częściowej strukturze – taki układ umożliwia zamknięcie pracy z tą częścią kursu w ciągu jednego roku szkolnego i zapewnia wygodne planowanie pracy, • kładzie duży nacisk na budowanie praktycznych umiejętności komunikacyjnych – uczeń ma możliwość zastosowania poznanych struktur gramatyczno-leksykalnych i ma kontakt z autentycznym językiem, • zawiera ćwiczenia nakierowane na przygotowania do matury ustnej i pisemnej z j. niemieckiego (zarówno podstawowej, jak i rozszerzonej), • umożliwia harmonijny rozwój wszystkich kompetencji językowych ucznia (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie), • zawiera sekcje realio- i kulturoznawcze, które pozwalają uczniom lepiej zrozumieć kontekst bliski językowi niemieckiemu, • został wzbogacony o materiały multimedialne, a także gry i projekty zachęcające do samodzielnej pracy, • pozwala uczniom krok po kroku automatyzować poznane słownictwo i struktury – aż do osiągnięcia płynności w komunikacji. Do publikacji został wydany zeszyt ćwiczeń, który nauczyciel może wykorzystać na lekcjach, jak i w formie pracy domowej. Zapoznaj się z nim oraz z pozostałymi częściami tego nowoczesnego kursu.

58,34 zł
52,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,83 zł

98
Traktat o Trójcy Świętej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktat o Trójcy Świętej
Niedostępny
Brak

Doktryna o Trójcy Świętej bez wątpienia stanowi jedną z najtrudniejszych i na pozór oderwanych od życia prawd wiary. Jest ona jednak kluczowa dla zrozumienia chrześcijańskiego ujęcia Boga oraz Jego związków ze światem stworzonym. Tomasz z Akwinu w swym traktacie, obejmującym kwestie 27–43 z pierwszej części Sumy teologii, w mistrzowski i konsekwentny sposób ukazuje trzy Osoby Boskie „w Ich samodzielnym bytowaniu, w Ich właściwościach, w Ich powiązaniach oraz w Ich działaniu dla naszego dobra” (Gilles Emery OP). Publikacja powstała dla uczczenia Jubileuszu 800-lecia przybycia Zakonu Kaznodziejskiego do Polski, a wydana została w ścisłej współpracy między kilkoma dominikańskimi instytucjami: Wydawnictwem W drodze, Instytutem Tomistycznym, Fundacją Dominikańskie Studium Filozofii i Teologii oraz Klasztorem oo. Dominikanów w Krakowie. Prezentowany przekład jest trzecim tłumaczeniem Tomaszowego Traktatu o Trójcy na język polski, przygotowanym specjalnie na potrzeby tego wydania. Poprzednie przekłady ukazały się w 1927 i 1978 roku, jednak z różnych powodów, choćby nadmiernej dosłowności czy nieścisłości terminologicznych, mogą okazać się niesatysfakcjonujące dla współczesnego czytelnika. Stąd pomysł opublikowania nowego tłumaczenia, starającego się zachować precyzję oryginału, a jednocześnie oddać ją w możliwie przystępnym języku. Wielką zaletą tego wydania jest fakt, że tekstowi Akwinaty towarzyszy szereg materiałów, mających pomóc czytelnikom w zrozumieniu Tomaszowego wywodu oraz prowadzeniu dalszych badań nad nim. Najważniejszym z tych dodatków jest pierwsze polskie tłumaczenie klasycznego już komentarza do Traktatu o Trójcy, autorstwa Hyacinthe’a-François Dondaine’a OP, znakomitego specjalisty w zakresie teologii Doktora Anielskiego. Ponadto, ogólnym wstępem merytorycznym do całego tomu jest tutaj znakomity artykuł Gillesa Emery’ego OP, Traktat o Trójcy Świętej w „Summie teologii”. Wydanie zawiera dodatkowo słowniczek pojęć, trzy indeksy (biblijny, autorów i dzieł oraz rzeczowy), a także dwie bibliografie (polsko- i obcojęzycznej literatury na temat Tomaszowej trynitologii oraz spis publikacji przywoływanych w tej książce).

79,90 zł
67,92 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,98 zł

99
Plastusiowy pamiętnik, Przygody Plastusia (seria limitowana) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastusiowy pamiętnik, Przygody Plastusia (seria limitowana)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Powieści o Plastusiu bohaterze z plasteliny żyjącym w piórniku siedmioletniej Tosi są od pokoleń ukochaną pierwszą lekturą dzieci zaczynających samodzielnie czytać. Powieści mają charakter pamiętnika. Plastuś opowiada w nich o licznych przygodach, jakie spotykają go w szkole, w domu i na wakacyjnych wyprawach. Wraz z ołówkiem, gumką, scyzorykiem i innymi mieszkańcami piórnika Plastuś aktywnie uczestniczy w dolach i niedolach swojej opiekunki Tosi, stając zawsze po stronie przyjaźni, pomocy słabszym i pogody ducha. Obie powieści wchodzące w skład tego tomiku zostały spisane przez Plastusia pięknym, a zarazem niezwykle przystępnym dla dzieci zaczynających czytać językiem. Plastusiowy pamiętnik i Przygody Plastusia były przez lata nierozerwalnie związane z pełnymi wdzięku ilustracjami Zbigniewa Rychlickiego, jednego z najwybitniejszych grafików, jedynego Polaka nagrodzonego Światową Nagrodą IBBY w dziedzinie ilustracji dziecięcej. Tomik został uzupełniony o specjalnie przygotowane z okazji 90. urodzin Plastusia posłowie o Marii Kownackiej. Wydanie tego eleganckiego tomiku jubileuszowego ma charakter kolekcjonerski. Każdy egzemplarz posiada swój unikalny numer, widoczny po otwarciu książki.

49,99 zł
35,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

100
Błyszczą gwiazdki na niebie! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błyszczą gwiazdki na niebie!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Wierszyk o gwiazdach, dla maluszków na dobranoc. Kolorowych snów! Wesołe gwiazdki towarzyszą dzieciom przez całą podróż po kartach tej pięknie ilustrowanej książeczki. Tytuły w serii: Słoneczko nasze!, Witaj, mała chmurko!, Błyszczą gwiazdki na niebie!, Dobranoc, złocisty księżycu!

4,99 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,00 zł

Wróć do góry