hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.07.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 29 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Nie Śmiej Się! Wersja kieszonkowa (Alexander), na drugim Puzzle mini 54 elementy. Minionki (Trefl). Kolejny produkt to Świnka Peppa. Książeczki z półeczki. Tom 70 Strach na wróble (praca zbiorowa) oraz Język angielski. Egzamin ósmoklasisty. Nowe wydanie. Przykładowe arkusze egzaminacyjne (Gabriela Oberda).
1
Nie Śmiej Się! Wersja kieszonkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie Śmiej Się! Wersja kieszonkowa
Alexander, od 8 lat
Dostępny
87 szt.

Potrafisz rozśmieszać innych do łez? Czujesz, że odnalazłbyś się w stand-upie lub kabarecie? Teraz możesz się sprawdzić! Zobacz, czy tak łatwo jest stanąć na scenie i rozbawić publikę. „Nie Śmiej Się” jest świetną rozrywką, która pomaga przełamywać stres przed wystąpieniami nie tylko u najmłodszych. Zadaniem graczy jest zaprezentowanej wylosowanej kategorii w taki sposób, aby wszystkich rozbawić. Wygrywa ta osoba, która najdłużej utrzyma grobową minę. Nowa wersja pozwala zabrać ze sobą zabawę dosłownie wszędzie. Zawartość opakowania: • karty do gry – 27 szt., • pchełki – 25 szt., • mały bączek, • instrukcja.

12,80 zł
11,99 zł

Rabat 6,3%
oszczędzasz 0,81 zł

17 osób kupiło
2
Puzzle mini 54 elementy. Minionki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Minionki
Trefl, 54
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Mini puzzle dla fanów „Minionków”. Wymiary obrazka po ułożeniu: 20.0 x 13.0 cm

3,99 zł
Powiadomienie
11 osób kupiło
3
Świnka Peppa. Książeczki z półeczki. Tom 70 Strach na wróble - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Książeczki z półeczki. Tom 70 Strach na wróble
Dostępny
144 szt.

Seria książeczek poświęconych uroczej bajkowej śwince i jej przygodom. Peppa chciała pokazać nowej przyjaciółce Kylie, jak się skacze, ale zapomniała, że koleżanka jest kangurem. A one skaczą najwyżej ze wszystkich zwierząt Formuła serii została opracowana w taki sposób, żeby wspomagać proces edukacji dziecka oraz rozwijać jego zdolności poznawcze. To znakomita propozycja wspólnej zabawy dla całej rodziny.

9,50 zł
6,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

6 osób kupiło
4
Język angielski. Egzamin ósmoklasisty. Nowe wydanie. Przykładowe arkusze egzaminacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski. Egzamin ósmoklasisty. Nowe wydanie. Przykładowe arkus...
Dostępny
35 szt.

Repetytorium z serii „Oldschool – stara dobra szkoła” przeznaczone jest dla uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej. Zawiera przykładowe arkusze egzaminacyjne z angielskiego dla każdego ósmoklasisty, który chciałby samodzielnie poćwiczyć i sprawdzić się przed egzaminem. Główne zalety książki: • przykładowe arkusze egzaminacyjne z odpowiedziami, • bogaty zestaw zadań, zapis tekstów zadań do rozumienia ze słuchu, • nagrania zadań z rozumienia ze słuchu do pobrania online, • porady dla uczniów przygotowujących się do egzaminu, • przejrzysty układ, staranna szata graficzna. Egzamin ósmoklasisty tylko z OLDSCHOOL!

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

6 osób kupiło
5
Puzzle mini 54 elementy. Minionki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle mini 54 elementy. Minionki
Trefl, 54
Dostępny
3 szt.

Mini puzzle dla fanów „Minionków”. Wymiary obrazka po ułożeniu: 13.0 x 20.0 cm

3,99 zł
5 osób kupiło
6
Język polski. Egzamin ósmoklasisty. Nowe wydanie. Przykładowe arkusze egzaminacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski. Egzamin ósmoklasisty. Nowe wydanie. Przykładowe arkusze ...
Dostępny
77 szt.

Repetytorium z serii „Oldschool – stara dobra szkoła” przeznaczone jest dla uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej. Zawiera przykładowe arkusze egzaminacyjne z polskiego dla każdego ósmoklasisty, który chciałby samodzielnie poćwiczyć i sprawdzić się przed egzaminem. Główne zalety książki: • przykładowe arkusze egzaminacyjne z odpowiedziami, • bogaty zestaw zadań, tekstów i tematów wypracowań, • porady dla uczniów przygotowujących się do egzaminu, • przejrzysty układ, staranna szata graficzna. Egzamin ósmoklasisty tylko z OLDSCHOOL!

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

4 osoby kupiły
7
Książeczka Gryzaki-Zwierzaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka Gryzaki-Zwierzaki
Dumel Discovery
Dostępny
13 szt.

Książeczka gryzaki-zwierzaki to 6 oddzielnych kartek z kolorowymi gryzakami, które można połączyć za pomocą plastikowego kółeczka w małą książkę. Na stronach znajdują się zwierzaki, kształty i cyferki.

29,10 zł
25,61 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,49 zł

4 osoby kupiły
8
Matematyka. Egzamin ósmoklasisty. Nowe wydanie. Przykładowe arkusze egzaminacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka. Egzamin ósmoklasisty. Nowe wydanie. Przykładowe arkusze eg...
Dostępny
117 szt.

Repetytorium z serii „Oldschool – stara dobra szkoła” przeznaczone jest dla uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej. Zawiera przykładowe arkusze egzaminacyjne z matematyki dla każdego ósmoklasisty, który chciałby samodzielnie poćwiczyć i sprawdzić się przed egzaminem. Główne zalety książki: • przykładowe arkusze egzaminacyjne z rozwiązaniami, • bogaty zestaw zadań powtórkowych z rozwiązaniami, • porady dla uczniów przygotowujących się do egzaminu, • przejrzysty układ, staranna szata graficzna. Egzamin ósmoklasisty tylko z OLDSCHOOL!

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
9
Bidon Astra Minecraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon Astra Minecraft
ASTRA /ABRO/
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Oryginalny i kolorowy bidon marki Astra na licencji gry Minecraft. Zamknięcie bidonu wygodne i bardzo łatwe w obsłudze. Idealny dla fana gry Minecraft. Rozmiar: 16 x 8 cm Wykonany z nietoksycznych i bezpiecznych dla dzieci materiałów

26,19 zł
23,57 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,62 zł

3 osoby kupiły
10
Sieciaki Twarzozmieniacz i wielka gala fejmu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sieciaki Twarzozmieniacz i wielka gala fejmu
Dostępny
61 szt.

Sieciuchy powracają! Po niespodziewanej ucieczce z więzienia Sieciuchy pod wodzą Czystego Zła chcą porywać dzieci do sieci i tworzyć z nich sieciuchowe trolle. Liczą na ich śłepą pogoń za lajkami i fascynację Youtubem. Czy Sieciakom uda się ich powstrzymać? Drugi tom przygód Sieciaków.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

3 osoby kupiły
11
Zakreślacz pastelowy 8 kolorów FABER CASTELL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz pastelowy 8 kolorów FABER CASTELL
Faber Castell
Dostępny
10 szt.

Kolory pastelowe zawładnęły światem mody i designu. Kolekcja zakreślaczy 1546 wzbogaciła się o 6 nowych, pastelowych barw. Tusz na bazie wody jest uniwersalny i nadaje się do wszystkich rodzajów papieru. Zaznaczaj, podkreślaj i wyróżniaj w swoich ulubionych kolorach!bardzo wysokiej jakości zakreślacz w modnych pastelowych kolorachidealny do wszystkich rodzajów papieruuniwersalny tusz na bazie wodylinia zakreślania o szerokości 5, 2 lub 1 mm6 kolorów pastelowych + 2 żółte w etui

34,51 zł
32,78 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,73 zł

2 osoby kupiły
12
Gra w zielone! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra w zielone!
Rebel, od 10 lat
Dostępny
19 szt.

Połącz je wszystkie! Gra w zielone! to kooperacyjna, skojarzeniowa zabawa, w której uczestnicy wspólnie starają się odgadnąć jak najwięcej haseł i w ten sposób zdobyć jak najwyższy wynik. Wypisując skojarzenia, łączące pary wylosowanych słów, będziecie tworzyć dla współgraczy podpowiedzi, które pomogą im w odgadnięciu początkowego układu kart. Dobierzcie karty haseł i w sekrecie wypiszcie ich cechy wspólne na swoich planszach koniczyn – to Wasze wskazówki. Następnie razem postarajcie się odgadnąć hasła każdego z graczy. Na koniec gry obliczcie swój wynik na podstawie liczby haseł, które udało się Wam odgadnąć, i zapiszcie go na specjalnej karcie. W każdej rozgrywce starajcie się uzyskać jeszcze lepszy wynik! Na czym polega gra? 1. Na samym początku każdy z graczy otrzymuje 4 karty z hasłami, które losowo rozmieszcza na swojej planszy koniczyny. W ten sposób na każdym zewnętrznym brzegu planszy spotkają się dwa słowa, do których musimy wymyślić łączące je hasło. Wskazówki muszą być pojedynczymi wyrazami. Mogą to być rzeczowniki pospolite, nazwy własne, czasowniki, przymiotniki, skrótowce, liczby lub onomatopeje. 2. Gdy wszyscy gracze zapiszą swoje wskazówki, każdy ściąga swoje karty z planszy i tasuje je, dodając dla utrudnienia jedną dodatkową kartę wskazówki. 3. Następnie zaczyna się faza rozstrzygnięcia. Każdy z graczy kolejno przekazuje swoją planszę wraz z kartami wskazówek reszcie drużyny, która próbuje odgadnąć położenie kart. Gracze mogą się konsultować i dyskutować o tym, gdzie i dlaczego powinni umieścić dane hasło. Drużyna ma dwie próby odgadnięcia układu, jednak jeśli uda im się już za pierwszym razem, otrzymają bonusowe punkty. Dlaczego pokochasz tę grę? • Gra w zielone! to doskonała zabawa zarówno rodzinna, jak i imprezowa. Jej zasady możemy wytłumaczyć w kilka chwil (sprowadzają się właściwie do zapisywania skojarzeń), a sama rozgrywka angażuje uczestników i pobudza ich umysły do działania. • Łączenie losowych haseł skojarzeniami, które w dodatku mają posłużyć za wskazówkę dla innych graczy, stanowi nie lada wyzwanie umysłowe! • Współpracując z pozostałymi graczami podczas odgadywania haseł mamy okazję jeszcze lepiej ich poznać i zrozumieć tok myślenia, jakim się kierowali. Każdy z nas może mieć zupełnie inne pomysły i skojarzenia, a ich skonfrontowanie jest bardzo ciekawym elementem gry! • Dzięki dużej liczbie haseł (880 słów) i losowym rozmieszczaniu kart, czeka na nas wiele niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię układów. Zawartość opakowania: • 220 kart haseł • 6 plansz koniczyn • 6 ścieralnych mazaków • karta wyników • instrukcja

89,95 zł
79,16 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,79 zł

2 osoby kupiły
13
Mapa Masyw Śnieżnika, Góry Bialskie w skali 1:35 000, wydanie 15 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa Masyw Śnieżnika, Góry Bialskie w skali 1:35 000, wydanie 15
Dostępny
6 szt.

Zasięg mapy wyznaczają: Bystrzyca Kłodzka na północnym-zachodzie, Międzylesie na południowym-zachodzie oraz Jindrichov na południowym-wschodzie. Obszar mapy obejmuje: Masyw Śnieżnika z najwyższym szczytem Śnieżnikiem (1426 m n.p.m.), Góry Bialskie, Kralicky Sneznik, częściowo także Rychlebske hory i Góry Złote oraz miasto Stronie Śląskie. Duże zróżnicowanie krajobrazowe, doskonałe zagospodarowanie turystyczne podszczytowego rejonu Śnieżnika z jednej strony i „dzikość” Gór Bialskich z drugiej - to najlepsze atuty tego obszaru. Pobyt w tym regionie z pewnością miło wspominać będą nie tylko turyści piesi, ale także miłośnicy narciarstwa, jazdy rowerowej i konnej, wspinacze skałkowi oraz wędkarze.

16,91 zł
11,99 zł

Rabat 29,1%
oszczędzasz 4,92 zł

1 osoba kupiła
14
Velveteen youth - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Velveteen youth
Dostępny
2 szt.

Jeśli raz pozwoli się na zło, ono wraca, by zebrać kolejne żniwo… Na obrzeżach Gniezna policjanci odkrywają zwłoki Piotra Nowaka, znanego i powszechnie szanowanego urzędnika, zamordowanego w brutalny sposób. Sprawę prowadzą komisarz Michał Fuks oraz psycholog policyjny Jan Witold. Z każdym dniem staje się jasne, że ujęcie zabójcy będzie znacznie trudniejsze, niż zakładali oni na początku. Nowak najwyraźniej nie był wzorem do naśladowania: w jego życiorysie policjanci odkrywają szantaż, gwałt, pranie brudnych pieniędzy, porwanie dziecka, gejowskie układy, a wszystko to pod przykrywką luksusowego stylu życia. Podejrzanych przybywa niemal tak samo szybko, jak pytań bez odpowiedzi. Czy orientacja seksualna denata ma związek z jego śmiercią? Jak wiele osób zginie, nim uda się dotrzeć do prawdy? Ile jest w stanie zapłacić człowiek, by ukryć przed całym światem swoją prawdziwą twarz?

35,99 zł
26,27 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,72 zł

1 osoba kupiła
15
Zestaw 4 ołówków 2H, 2B, HB, HB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 4 ołówków 2H, 2B, HB, HB
Centrum
Dostępny
18 szt.

Zestaw 4 ołówków o różnym poziomie twardości:- 2H, 2B, HB, HB

5,66 zł
4,99 zł

Rabat 11,8%
oszczędzasz 0,67 zł

1 osoba kupiła
16
Magnes 20mm 12szt GRAND - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnes 20mm 12szt GRAND
Grand
Dostępny
42 szt.

dostępne opakowanie: woreczek z zawieszkąrozmiar: 20 mm x 4 mmopak. 12 szt.

8,99 zł
1 osoba kupiła
17
Korespondencja Izydory Dąmbskiej z R. Ingardenem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korespondencja Izydory Dąmbskiej z R. Ingardenem
Dostępny
5 szt.

Korespondencja Izydory Dąmbskiej z Romanem Witoldem Ingardenem obejmuje ponad 180 listów. Rozpoczyna się przed II wojną światową i trwa do końca lat sześćdziesiątych XX wieku. Odsłania częściowo kulisy przedwojennej szkoły filozoficznej Kazimierza Twardowskiego, z którą autorzy byli związani, a także późniejszych starań o podtrzymanie i kontynuację tego dziedzictwa. Znakomita część korespondencji odnosi się do okresu po 1945 roku. Opisane zostały w niej zmagania obojga filozofów z rzeczywistością Polski Ludowej: zabiegi nie tylko o własną przyszłość uniwersytecką, lecz także o zachowanie pamięci o szkole lwowskiej Twardowskiego, między innymi poprzez współpracę w ramach redakcji Studia Philosophica czy też udział w kilku ważnych inicjatywach translatorskich i wydawniczych. Okres stalinowski był czasem, w którym ideologia próbowała udawać filozofię, a polityka naukę. Dąmbska z Ingardenem, uznając poszukiwanie prawdy za nadrzędny cel filozofii, stanęli w jednym szeregu niezłomnych filozofów, którzy nie ulegli wpływom komunistów i zawsze pielęgnowali intelektualne ideały wywodzące się ze szkoły Mistrza.

59,50 zł
41,65 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,85 zł

1 osoba kupiła
18
Szebreszin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szebreszin
Dostępny
46 szt.

Trudno powiedzieć, od jak dawna moje miejsce urodzenia funkcjonowało zarówno jako polskie miasteczko Szczebrzeszyn, jak i żydowski sztetl Szebreszin – ani też co było pierwsze. Najwcześniejsze dokumenty wymieniające Szczebrzeszyn pochodzą z XIV wieku. Właśnie na początku tego stulecia król Kazimierz Wielki, którego ukochaną była podobno Żydówka, zaprosił Żydów do osiedlenia się w Polsce, po tym, gdy wygnano ich z Europy Zachodniej. W 1352 roku nadał wielu społecznościom żydowskim polskich miast przywilej budowy synagog. W tym też czasie przebywał w Szczebrzeszynie.

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
19
Dorota u króla gnomów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dorota u króla gnomów
Lyman Frank Baum, MTJ Agencja Artystyczna
Dostępny
8 szt.

W kolejnej powieści z cyklu o krainie Oz Dorotka zostaje zmyta z powierzchni parostatku płynącego do wybrzeży Australii. Wraz z nią do krainy Oz dostaje się mówiąca żółta kura. Razem ze starymi znajomymi (Strachem, Drwalem i Lwem) i nowymi (mechaniczny człowiek, Głodny Tygrys czy wspomniana wcześniej kura) muszą przeciwstawić się złemu królowi gnomów i wrednym kolarzom.

37,63 zł
35,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,88 zł

1 osoba kupiła
20
Sprawa 1569 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa 1569
Dostępny
265 szt.

William Wisting jest na urlopie, gdy pewnego dnia wyciąga ze skrzynki list. W białej kopercie znajduje się tylko kartka papieru z jedną linijką tekstu: 12–1569/99. Jest to sygnatura akt sprawy, która prowadzi komisarza do zbrodni popełnionej ponad piętnaście lat wcześniej. Latem 1999 roku zaginęła Tone Vaterland, wracając na rowerze do domu z pracy w Bamblegrillen. Dwa dni później znaleziono jej zwłoki. Sprawa została wyjaśniona, ale najwyraźniej ktoś chce, żeby Wisting spojrzał na nią świeżym okiem. Komisarz zagłębia się w akta sprawy i trafia na coś, co ukazuje ją w nowym, przerażającym świetle. Komisarz doświadczył już tego wielokrotnie: powrót do starej sprawy zawsze powoduje nieoczekiwany zwrot akcji.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
21
Modlitewnik św. Hildegardy. Recepta na udane życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik św. Hildegardy. Recepta na udane życie
Dostępny
86 szt.

Recepta świętej Hildegardy na dobre i zdrowe życie jest prosta: modlitwa i szukanie woli Bożej dla swojego życia, nadzieja zakorzeniona w Bożej obietnicy zbawienia i radość pochodząca od Ducha Świętego. Książeczka zawiera modlitwy do świętej i krótkie fragmenty jej rozważań.

7,05 zł
5,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,06 zł

1 osoba kupiła
22
Książę i kat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książę i kat
Dostępny
8 szt.

Czasem pragnienie zemsty jest jedynym powodem, by żyć dalej. Hal Van Montavès jest wprawdzie następcą tronu Jogluarii – kraju skorumpowanego i atakowanego przez piratów – jednak jego codzienność wypełniają głównie publiczne upokorzenia, których pada ofiarą. Król Albert VI robi wszystko, by cały dwór gardził młodym księciem – i robi to skutecznie. Ale młodość ma swoje prawa, a Hal korzysta z nich najlepiej, jak potrafi. Przygotowuje się też do dziedzictwa, którego wcale nie pragnie, a poza tym… ratuje swoje życie, unikając śmierci z rąk kata i składa w jedną całość serce, które nigdy nie miało zostać złamane. Książę i kat to osadzona w fikcyjnych realiach powieść o uczuciach i odkrywaniu swoich pragnień, o rozczarowaniu, bezradności oraz lęku, ale też o nadziei, walce i o tym, że nie zawsze da się wybaczyć, choć życie płynie dalej.

49,99 zł
36,49 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,50 zł

1 osoba kupiła
23
Bańki mydlane Cute 55ml (36szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane Cute 55ml (36szt)
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Bańki mydlane z Kotami i pieskami od My Bubble ucieszą nie tylko bawiące się dziecko ale i wszystkich wokół. Idealne również do wykorzystywania podczas różnego rodzaju imprez plenerowych, przyjęć urodzinowych czy festynów! Pojemniczki wypełnione są specjalnym płynem do robienia baniek. Należy zamoczyć końcówkę w gotowym płynie, a po wyjęciu podmuchać. Każdy pojemniczek na zakrętce posiada gierkę labirynt z kulką. Bańki o pojemności 55 ml. Wykonany z plastiku. Przeznaczony dla dzieci w wieku: 3+.Pakowane w displayu po 36 szt. Długość: 11 cm. Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x wys. x gł.) [cm] 23x12x23.

72,72 zł
54,54 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,18 zł

1 osoba kupiła
24
Julek i cały ten biznes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julek i cały ten biznes
Dostępny
49 szt.

Julek, Dusia i Ratka powracają w drugiej części książki Julek i dziura w budżecie. Tym razem uczą się, jak zarządzać swoimi pieniędzmi, wykorzystując trzy słoiki, jak stworzyć swój pierwszy budżet i w jaki sposób sprawdzić, na co rozchodzą nam się pieniądze. Julek dowiaduje się, kim jest przedsiębiorca oraz z jakimi wyzwaniami musi zmierzyć się osoba, która chce prowadzić własną firmę.

34,00 zł
23,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

1 osoba kupiła
25
Tablica 3d Led B/o 130x210 Akc Jednorozec Derform P - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
1 osoba kupiła
26
Marching in Time, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marching in Time, CD
Tremonti, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Znanemu autorowi tekstów, zdobywcy nagrody Grammy i trzykrotnemu zdobywcy tytułu Guitar World / „Gitarzysta roku” / ostatni tytuł „Gitarzysta dekady”, Markowi Tremontiemu nie jest obce snucie opowiadań. Przez cały czas spędzony z ogromnymi zespołami, takimi jak Alter Bridge i Creed – a ostatnio jego solowym zespołem Tremonti – nigdy nie odszedł od swojej miłości do pisania zapadających w pamięć piosenek z silną inspiracją u ich podstaw. Z ich nadchodzącym piątym albumem, „Marching In Time”, zespół stara się budować na tym trendzie, jednocześnie odkrywając swoją miłość do palącej ciężkiej muzyki, czerpiąc z bieżących wydarzeń z ostatniego roku, tworząc podstawę każdego kolosalnego utworu. Podczas gdy poprzedni album Tremonti – doceniony przez krytyków, zdobywający światowe listy przebojów „A Dying Machine” (2018) – był albumem koncepcyjnym z mroczniejszymi sentymentami i historią, „Marching In Time” ma zupełnie inny klimat. Zawierający charakterystyczne dla niego wykonanie błyskotliwej, laserowej precyzji pracy gitary i pogłosowy, rytmiczny, metaliczny atak, album wyłania się jako optymistyczna propozycja, zapraszając słuchacza na 12 indywidualnych podróży. Od dynamicznego rytmu bębnów otwierającego „A World Away” po epicki bliższy „Marching In Time”, nowy album jest refleksyjnym spojrzeniem na otaczający nas dzisiaj świat. Niezrównana muzykalność zespołu przenika przez cały album – prezentowana w utworach takich jak „Thrown Further”, „In One Piece” i prowokujący do myślenia „Would You Kill” – podczas gdy zespół prezentuje swoją bardziej miękką stronę w zadumanych utworach „The Last One Of Us” i „Not Afraid To Lose”. Tytułowy utwór, „Marching In Time”, uderza w osobistą nutę, opowiadając historię ojca, któremu urodziło się dziecko podczas globalnej pandemii i jak przygotowuje się do życia w tym czasie – coś, czego Mark Tremonti niedawno doświadczył we własnym życiu. Wyróżniający się debiutancki singiel „If Not For You” pokazuje ewolucję brzmienia Tremonti w 2021 roku i na pewno stanie się ulubionym. „Marching In Time” to płyta, która ugruntuje miejsce Tremonti w sercach wieloletnich fanów, a także doda masy do legionu zwolenników zespołu. Album to wyjątkowa, dźwiękowa podróż, pełna zapadających w pamięć riffów, intrygujących tekstów i niepowtarzalnego brzmienia, które wciąż przysparza zespołowi światowego uznania. Lista utworów: 1. A World Away 2. Now and Forever 3. If Not For You 4. Thrown Further 5. Let That Be Us 6. You’re The Last 7. In One Piece 8. Under The Sun 9. Not Afraid To Lose 10. Bleak 11. Would You Kill 12. Marching in Time

41,90 zł
38,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,35 zł

27
forte-piano - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
forte-piano
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.08

Eseje wybitnej pianistki odsłaniają nie tylko charakter jej relacji z wielkimi artystami ? poczynając od matki (słynnej śpiewaczki) przez Witolda Lutosławskiego i Dang Thai Sona po Jerzego Maksymiuka ? lecz także osobiste opinie i poglądy oraz nierzadko bardzo zabawne anegdoty. Czytelnik wyrusza z autorką w podróż z rodzinnego domu w gdańskiej Oliwie do sal koncertowych w odległych krajach Azji i obu Ameryk. Ci, którzy czekają na dramatyczne opisy przekraczania własnych granic i dążenia do perfekcji za wszelką cenę będą rozczarowani. ?Forte-piano? to ciepła, zabawna i wzruszająca opowieść kobiety, która czerpie z życia pełnymi garściami. Pobłocka stawia pytania, dzieli się rozważaniami i wspomnieniami. Empatyczny czytelnik z łatwością przejmie optykę autorki i dołączy do czołówki najwybitniejszych artystów muzyki klasycznej, by zanurzyć się w świecie pełnym zachwytów.

59,00 zł
49,56 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 9,44 zł

28
Sportowe Love - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sportowe Love
Dostępny
150 szt.

Niezależnie od długości i szerokości geograficznej, nic nie wzbudza takich emocji jak sport. A sport połączony z namiętnością to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Sportowe love to dziewięć opowiadań, które na długo zapiszą się w pamięci czytelników. Te pełne pasji nowele przeniosą Was na boisko do koszykówki, do oktagonu MMA, na bokserski ring, do piłkarskiej szatni czy na kort tenisowy. Różnorodność dyscyplin sportowych, wokół których toczy się akcja poszczególnych opowieści, dostarczy Wam całej gamy uczuć i zapewni ogrom niezapomnianych wrażeń. Dokładnie tak jak Mistrzostwa Świata czy Igrzyska Olimpijskie. Dziewięć wspaniałych autorek. Tyleż samo intensywnych historii. Sport ukazany z innej perspektywy niż dotychczas.

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

29
Tristan Strong wybija dziurę w niebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tristan Strong wybija dziurę w niebie
Dostępny
103 szt.

Tristan Strong wcale nie czuje się silnym bokserem, odkąd jego przyjaciel zginął w wypadku autobusowym – uważa, że zawiódł Eddiego. Jedynym, co mu po nim zostało, jest dziennik, w którym Eddie zapisywał różne historie. Aby pozbierał się po tej tragedii, rodzice wysyłają go na wakacje na farmę dziadków w Alabamie, na co Tristan wcale nie ma ochoty. Pierwszej nocy na wsi w jego sypialni zjawia się kleiste stworzenie, które kradnie dziennik Eddiego. Tristan ściga tę istotę – czy to naprawdę lalka? – i próbując wyrwać zeszyt z rąk złodziejki, przypadkiem wybija dziurę w niebie… i ląduje w Śródszlaku – groźnym miejscu z płonącym morzem, nawiedzonymi kościostatkami i żelaznymi potworami, które prześladują mieszkańców tego dziwnego świata. Tristan trafia w sam środek walki, którą bogowie czarnoskórych Amerykanów, John Henry i Brat Królik, toczą resztkami sił. Jednak umowa z chytrym Anansim ma swoją cenę. Czy Tristanowi uda się uratować świat, zanim straci jeszcze więcej?

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

30
Hegemon Apopi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hegemon Apopi
Dostępny
4 szt.

W świecie elfów każdy człowiek jest służącym. W hierarchii stoi niżej niż zwierzę. Pracuje i umiera u boku swego pana. Co się stanie, jeśli do tego świata trafi ktoś z zewnątrz? Apopi ? studentka, wieczorami dorabiająca jako barmanka ? zwraca uwagę na podejrzanego klienta. Młodzieniec skrywa twarz pod kapturem. To właśnie on pewnej nocy przebija jej serce sztyletem i odmienia jej los na zawsze. Mimo to dziewczyna budzi się ? wciąż żyje, ale? znajduje się w zupełnie nieznanym jej świecie, intrygująco pięknym, ale i brutalnym. W dodatku otrzymuje tytuł, który przynależy tylko elfom. To rzecz niebywała, żeby jakikolwiek człowiek był kimś więcej niż poddanym. Kim jest tajemniczy młodzieniec? Dlaczego elfy nienawidzą ludzi? Czy Apopi znajdzie sprzymierzeńców w obcym świecie? I jakim cudem żyje, choć umarła? Baśniowa opowieść o krainie pełnej rozpusty i zepsucia. Oto pierwszy tom niepowtarzalnej historii o Synach i Córach Lasu.

49,90 zł
42,42 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,48 zł

31
Krótki zarys szermierki na szable - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótki zarys szermierki na szable
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Każdy system szermierki jest dobrym, ale umieć go potrzeba – najłatwiejszym zaś do wyuczenia się, jest zawsze system prosty i zrozumiały. Są to właśnie zalety, którymi metoda niniejsza poszczycić się może, a przyznać jej to musi każdy, kto miał sposobność bliżej ją poznać. Pokusiłem się więc tutaj o jej opisanie w nadziei, że przysłużę się może niejednemu z kolegów szermierzy. Wielu wyrażeń technicznych umyślnie nie spolszczyłem, bo chodzi mi o zrozumiałość, nie o słowa; zresztą, nie czuję w sobie powołania ani odwagi do tworzenia nowych wyrazów: pozostawiam to zdolniejszym od siebie. Autor, porucznik dyplomowany Wojska Polskiego, nauczyciel szermierki i gimnastyki przedstawia metodyczne założenia treningu szermierki szablą według systemu włoskiego. System ten obowiązywał na początku XX wieku na kursach wojskowych dla nauczycieli szermierki i gimnastyki. Prezentowane na łamach tej publikacji techniki można porównać do staropolskiej sztuki walki szablą. Dotyczy to przede wszystkim ruchu i cięć z nadgarstka, pchnięć oraz niektórych elementów walki. Zaletą tej książki było niewątpliwie to, że autor nie stosował terminologii niemieckiej, włoskiej i francuskiej, a posługiwał się odpowiednikami w języku polskim. Popularność książki Józefa Żytnego spowodowała, że została ona wznowiona w 1908 roku we Lwowie nakładem Związku Polskich Gimnastycznych Towarzystw Sokolich, a obecnie oddajemy ją w ręce Czytelników w ramach programu „Ochrony zabytków piśmiennictwa sportowego”.

29,90 zł
22,72 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

32
Podręcznik zapaśnistwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podręcznik zapaśnistwa
Dostępny
60 szt.

Książka autorstwa francuskiego zapaśnika J. Clere w przekładzie R. Walczaka ukazała się w 1907 roku. W publikacji opisano francuską szkołę zapasów. Charakteryzuje się ona ograniczeniem stosowania dozwolonych technik do rzutów oraz chwytów powyżej pasa. Rzuty za pomocą nóg oraz duszenia są technikami zabronionymi. Oryginalną pozycję uzupełniliśmy o kilkanaście grafik przedstawiających mistrzów zapaśnictwa z początku dwudziestego wieku.

34,90 zł
26,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,38 zł

33
Znajdź mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znajdź mnie
Dostępny
6 szt.

Jak wiele poświęcisz w imię miłości? Samotne macierzyństwo to nie koniec świata. Ewa – pewna siebie i bez pamięci zakochana w córce kobieta – nie traci nadziei, że po trudnych doświadczeniach w jej życiu pojawi się jeszcze miłość. Przypadkowa znajomość zawarta przez internet staje się dla niej coraz ważniejsza. Jej nowy wybranek jest policjantem, a jego niebezpieczna praca nie daje o sobie zapomnieć. Wkrótce po ich pierwszej, pełnej namiętnych chwil randce Ewa zostaje porwana. Od tej pory każdy dzień będzie dla niej walką na śmierć i życie. Jaką cenę będzie musiała zapłacić za odzyskanie wolności? Czy mężczyzna, który zesłał na nią niebezpieczeństwo, stanie się dla niej jedynym ratunkiem? Rozpoczyna się rozgrywka, której zasady pozostają nieznane.

31,99 zł
23,35 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

34
Wyobraź sobie wszechświat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyobraź sobie wszechświat
Dostępny
10 szt.

Wybierz się w podróż po bezdrożach Wszechświata, poprzez czas i przestrzeń. Zajęci codziennymi sprawami, życiem rodzinnym i polityką, często zapominamy, gdzie właściwie toczy się nasze życie. W końcu Wszechświat to słowo tak pełne znaczeń, że często gubimy się w próbach jego zrozumienia. W książce Wyobraź sobie Wszechświat autor pomaga nam rozwiązać ten problem. Opowiadając o odkryciach, które zmieniły ludzką percepcję, proponuje spojrzeć na otaczający nas świat w różnych skalach: makro i mikro. Dzięki temu uświadamia nam nie tylko ogrom otaczającej nas kosmicznej przestrzeni i pomaga uzyskać odpowiednią perspektywę, ale też wskazuje na złożoność mikrowszechświata, z którego jesteśmy zbudowani. Wyobraź sobie Wszechświat to pochwała nauki i odpowiedź na mnożące się obecnie pseudonaukowe teorie, a także frapująca i przystępnie napisana opowieść o nas samych.

36,99 zł
27,00 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,99 zł

35
Uwikłana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwikłana
Dostępny
26 szt.

Nie ma już żadnej stałej w życiu, a pytanie o jutro okazuje się wielką i zarazem mrożącą krew w żyłach niewiadomą. Nowe miejsce i… tajemniczy mężczyzna. Maureen, młoda i ambitna dziewczyna, przeprowadza się do obcego kraju. Wkrótce odkrywa, że jej nowy współlokator wciąga ją w dziwną i niebezpieczną grę. Determinacja Maureen nie pozwala jej się wycofać, a chęć poznania prawdy o człowieku, na którego jest zdana, staje się ważniejsza niż jej własne bezpieczeństwo. I mimo że każdy dzień spędzony w jego towarzystwie wzbudza coraz większe obawy, dziewczyna bez wahania postanawia dowiedzieć się więcej na jego temat. Wkrótce okaże się, jak bardzo destrukcyjna może okazać się ta wiedza i że tajemnice skrywane przez mężczyznę na zawsze powinny pozostać nieujawnione…

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

36
Lustro w śniegu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lustro w śniegu
Dostępny
4 szt.

Czy odważysz się zajrzeć w lustro swego serca? To miała być wyjątkowa impreza sylwestrowa – w gronie znajomych sprzed lat i otoczeniu niesamowitych górskich pejzaży. Jednak od momentu, gdy Anna przyjmuje zaproszenie na wyjazd, ma same złe przeczucia. I rzeczywiście, intuicja jej nie zawodzi – dziewczyna zostaje uwięziona z grupą dawnych przyjaciół w górskiej chacie, bez prądu i zapasów jedzenia. Jak na złość brak też zasięgu komórkowego, więc nie ma co liczyć na pomoc z zewnątrz. Z godziny na godzinę napięcie narasta, a strach, złość i frustracja przyćmiewają zdrowy rozsądek. Niespodziewanie wśród uczestników wyjazdu pojawia się tajemniczy wędrowiec, który zdaje się nie mieć przyjaznych zamiarów. Wkrótce wszyscy będą musieli wybierać: albo bierne czekanie na pomoc, albo ryzykowna podróż przez zasypane śniegiem górskie szlaki. Jedno jest pewne – te kilka dni zmieni ich na zawsze…

31,99 zł
23,35 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,64 zł

37
Kim dla ciebie jestem. Tom 2. Jesteś dla mnie wszystkim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kim dla ciebie jestem. Tom 2. Jesteś dla mnie wszystkim
Dostępny
10 szt.

Patrick prosi Susan o rękę. Nareszcie! Świeżo upieczona narzeczona byłaby całkiem szczęśliwa, gdyby nie pewien problem… Kontrakt przedślubny, obowiązkowy w rodzinie Pratchettów, swoim zapisami budzi sprzeciw dziewczyny. Mimo wewnętrznego oporu Susan postanawia zaufać Patrickowi i dopełnia tradycyjnej w jego rodzinie przedślubnej formalności... Młodzi pobierają się i można oczekiwać, że ich wspólne życie będzie już tylko sielanką. Niestety Patrick szybko zawodzi zaufanie Susan, a dziewczyna podejmuje radykalne kroki... To jednak nie koniec zawirowań w jej życiu! Patrick nie odpuszcza i zaciekle walczy o żonę, tymczasem na horyzoncie pojawia się biologiczny ojciec dziecka Susan. Jakby tego było mało, zaczyna się nią interesować także pewien bardzo wpływowy polityk…

37,90 zł
20,09 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 17,81 zł

38
Oblicza miłości. Tom 2. Wybierz mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oblicza miłości. Tom 2. Wybierz mnie
Dostępny
18 szt.

Miłość też potrafi pokazać pazurki! Życie rudowłosej Małgorzaty w końcu jest poukładane – stała praca, stały związek i coraz bardziej konkretne plany na przyszłość. Odkąd w jej życiu pojawił się Stefan, wszystko kręci się wokół niego. I choć znajomi i przyjaciele są zdania, że ta relacja zmieniła ją z pyskatej, pewnej siebie wojowniczki w potulną kurę domową, Małgorzata uparcie wierzy, że prawdziwa miłość warta jest poświęceń. Stefan jednak żąda od niej coraz więcej i więcej, a ona zaczyna czuć się osaczona… Tymczasem również w pracy czekają na nią poważne wyzwania. Szwed o imieniu Filip, który od tej pory ma razem z Małgorzatą kierować firmą, zupełnie nie przypadł jej do gustu. Ich wspólny służbowy wyjazd do Szwecji może oznaczać tylko jedno – kłopoty. Tym razem wybuchowy temperament Małgorzaty ujawni się z pełną mocą…

37,99 zł
27,35 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

39
Wędrówki Słodkiego Świstaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wędrówki Słodkiego Świstaka
Dostępny
17 szt.

Zobacz polskie góry nie tylko oczami Słodkiego Świstaka, który udowadnia, że cukrzyca nie jest żadną przeszkodą w ich zdobywaniu! Cukrzyca to jedna z tych chorób, wokół których narosło mnóstwo mitów i stereotypów. Wciąż pokutuje przekonanie, że życie z nią wiąże się z przymusem ograniczenia wielu aktywności i znacznym obniżeniem komfortu życia. Autor tej książki, diabetyk z ponad 40-letnim stażem, udowadnia, że cukrzyca to nie wyrok! W swojej opowieści, której tłem są malownicze szlaki górskie, snuje refleksje o zmaganiu się ze słabościami i oswajaniu zagrożeń związanych z chorobą. Siedem reportaży, wzbogaconych kolorowymi zdjęciami, przenosi czytelnika w zachwycający świat górskich krajobrazów, widziany z perspektywy słodkiego piechura. Wędrówki Słodkiego Świstaka to przewodnik i inspiracja w jednym. Nie tylko dla aktywnych!

56,99 zł
41,60 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,39 zł

40
Europa wielu prędkości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa wielu prędkości
IPN
Dostępny
8 szt.

Europa, jako historyczna więź powstała z potrzeby ludów, które pomimo różnic chciały współpracy opartej na podobnym rozumieniu tradycji i bezpieczeństwa. Europejskie narody można uznać za małe w porównaniu z np. ludami Chin czy Indii. Podobnie z przestrzenią, którą zamieszkują. Jak wreszcie porównać długość historii Europy z dziejami na przykład Egiptu? Co wydaje się uderzające ? w tych stosunkowo krótkich dziejach i niezbyt wielkich przestrzeniach miała miejsce niezwykła intensywność wydarzeń społecznych i politycznych, które wpływały na losy całego świata. Filozofia i kultura grecka, której zawdzięczamy pojęcie obiektywnej prawdy i rozumienie nauki jako racjonalnego i wolnego typu poznania. Prawo rzymskie. Chrześcijańska etyka. Europejscy ?odkrywcy? i europejskie mocarstwa panujące nad niemal całym światem. To tutaj wreszcie rozwinęły się dwa wielkie totalitaryzmy. Stąd, w różnych okresach ludzie emigrowali, ale i tutaj też chcieli żyć. Historia rozwijająca się, bądź to ewolucyjnie, ale także drogą wstrząsów rewolucyjnych.

40,01 zł
28,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

41
Boston Underworld. Tom 3. Ghost - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boston Underworld. Tom 3. Ghost
Dostępny
27 szt.

Trzeci tom legendarnej zagranicznej serii o irlandzkich i rosyjskich mafiosach! Talia Parker nie miała łatwego dzieciństwa. Częściowo spędziła je w rodzinie zastępczej, a częściowo na ulicy. Te doświadczenia nauczyły ją doceniać każdy kawałek chleba. Więc kiedy jej nowy chłopak zaprasza ją na wakacje do Meksyku, dziewczyna nie zamierza zmarnować takiej szansy. Szybko okazuje się, że obiecany raj zmienia się w piekło, bo zostaje porwana i sprzedana. Aleksiej Nikolaev niezwykle zdolny haker jest szczególnie cenny dla mafii. Poproszony o przysługę, zgadza się sprowadzić Talię do USA. Jednak rosyjski gangster ma w tym ukryty cel: wybrał tę kobietę na swoją żonę. Dwoje ludzi, których prześladują demony. Niebezpieczny mężczyzna, który nie może zaoferować miłości. Dziewczyna, która już nigdy nie będzie taka jak dawniej.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

42
Filthy Marcellos. Tom 2. Giovanni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filthy Marcellos. Tom 2. Giovanni
Dostępny
46 szt.

Drugi tom bestsellerowej zagranicznej serii mafijnej! Dla fanów powieści Cory Reilly. Giovanni Marcello mógłby wydawać się beztroskim, nieprzestrzegającym reguł członkiem rodziny mafijnej. Niektórzy postrzegali go wręcz jako czarną owcę. Jednak nawet on nigdy nie łamał zasad Cosa Nostry, które były dla niego święte. Nigdy, aż do teraz. Kim Abella wiedziała, że Giovanni nie ma pojęcia, że ona zna prawa mafijne równie dobrze jak on. Za swoje błędy płaciła każdego dnia, będąc narzeczoną mafiosa mężczyzny budzącego w niej obrzydzenie. Znajomość z Giovannim Marcello mogła okazać się największą pomyłką w jej życiu, ale Kim nie potrafiła się oprzeć. Kobieta związana z innym członkiem mafii była zakazana dla pozostałych. Giovanni nie mógł złamać tego przykazu, bo cena była zbyt wysoka nawet dla niego.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

43
Mapa Bieszczady i Góry Sanocko-Turczańskie, 1:65 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa Bieszczady i Góry Sanocko-Turczańskie, 1:65 000
Dostępny
24 szt.

Bieszczady i Góry Sanocko-Turczańskie Urzekające połoniny, malownicze przełomy Sanu i Wetliny, niezwykłe zabytki architektury drewnianej oraz umocnienia z czasów II wojny światowej. Z dwustronnie foliowaną mapą turystyczną Bieszczadów i Gór Sanocko-Turczańskich niczego nie przegapisz. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu. Na mapie m.in.: - szlaki piesze i czasy przejść, szlaki rowerowe, - ścieżki dydaktyczne i spacerowe, - cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu, - zabytki i inne interesujące obiekty, - schroniska górskie i młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, hotele, sanatoria, - informator krajoznawczy, - 4 panoramy z najwybitniejszych szczytów. Cechy mapy: - dogodna dla turysty skala 1:65 000 (1 cm - 650 m), - zgodna z GPS - współrzędne geograficzne w układzie WGS-84.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

44
Chorwacja light: przewodnik + mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chorwacja light: przewodnik + mapa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Chorwacja Wspaniałe widoki z wiekowych murów Dubrownika, spacer wąskimi uliczkami Rovinja, koncert w antycznym amfiteatrze w Puli, a może relaks na piaszczystych plażach chorwackiego wybrzeża? Zjawiskowe Jeziora Plitwickie, księżycowe krajobrazy wyspy Pag, zabytkowy pałac Dioklecjana w Splicie i wyśmienite świeże ostrygi w Stonie. Odkryj Chorwację z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Do publikacji dołączona jest również dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika.

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

45
Malta light: przewodnik + mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malta light: przewodnik + mapa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Wyspy maltańskie to intrygująca mieszanka śródziemnomorskiej atmosfery, brytyjskiego sznytu i dziedzictwa Orientu. Po kalorycznym english breakfast można ruszyć – oczywiście podróżując lewą stroną drogi – do najważniejszych atrakcji: hypogeum Hal Saflieni, megalitycznych świątyń Hagar Qim i Ggantija, fenomenalnych klifów Dingli czy podwodnych jaskiń w zatoce Dwejra. A wieczorem pospacerować zaułkami fascynujących miast, zwłaszcza Valletty, podziwiając charakterystyczne kolorowe balkony – spuściznę kultury arabskiej. Po drodze warto stopniowo zgłębiać tajemnice wysp: kim były „maltańskie grubaski”? Kto lub co wyżłobiło w skałach zagadkowe koleiny? Czy fenek na talerzu ma coś wspólnego z uroczym pustynnym lisem? Odkryj Maltę z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Do publikacji dołączona jest również dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika.

44,90 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,47 zł

46
Polski bez błędów! Gramatyka na wesoło - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polski bez błędów! Gramatyka na wesoło
Dostępny
7 szt.

Polski bez błędów! Gramatyka na wesoło to świetna powtórka najważniejszych wiadomości z języka polskiego w prostej i zabawnej formie. To doskonałe przygotowanie do sprawdzianu, klasówki, kartkówki, a zarazem dużo humoru i okazja do poznania polskiego z najfajniejszej strony. Zalety: • części mowy, budowa zdania i zasady składni opisane prostymi słowami i objaśnione zabawnymi rysunkami i zdjęciami, • ikonki i ilustracje, dzięki którym od razu zrozumiesz nawet najtrudniejsze reguły gramatyczne, • pierwsza pomoc klasówkowa: tajne sposoby i magiczne triki, które pozwolą Ci zdobyć dobrą ocenę na sprawdzianie. Z EduEmu poznasz proste sposoby na czasy, liczby, tryby i osoby!

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

47
Zmysłowy rytm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmysłowy rytm
Dostępny
28 szt.

Ona – młoda, atrakcyjna kobieta, która jako nastolatka, po rozwodzie rodziców, wyjechała z matką z rodzinnego miasteczka. Na wieść o zawale ojca wraca do Marientown, żeby zaopiekować się nim i pomóc w prowadzeniu rodzinnego biznesu. On – wokalista rockowego zespołu, który koncertuje na całym świecie, zabójczo przystojny, z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa na koncie oraz bratem przysparzającym mu zmartwień. I uczucie, które narodziło się kilkanaście lat temu, ale z powodu nieporozumienia nie miało możliwości zaistnieć. Los jednak daje im drugą szansę. Teraz tylko od nich zależy, czy znajdą wspólny rytm. Czy Cheryl zdoła sprzeciwić się apodyktycznej matce, która inaczej wyobraża sobie życie jedynaczki? Czy Taylor pokona poczucie winy, które niszczy go od środka, i wybaczy sobie? Czy tych dwoje połączy coś więcej niż obezwładniające pożądanie?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

48
Makau element chińskiej wizji świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makau element chińskiej wizji świata
Dostępny
5 szt.

Historia Makau to temat w Polsce mało znany. Sądzę, że nadal wiele osób nie ma pojęcia, co to za miejsce i gdzie leży. Makau na fora turystyki weszło przy okazji Hongkongu, ale w przewodnikach turystycznych zajmuje zaledwie kilka stron, a większość to zdjęcia i mapki. I nie ma w nich historii, podjęłam więc próbę jej opowiedzenia. Autorka Plonem spotkania dwóch światów, funkcjonującym blisko pół tysiąclecia pod portugalską flagą, ale w cieniu Chin, stała się maleńka enklawa Makau. Autorka ? równie wytrawna na niwie dyplomacji, nauki i literatury ? spogląda nań, jak to często bywa w przypadku wycinkowego studiowania tytanicznego smoka, w sposób bardzo osobisty, często inaczej niż wielu nieraz głośnych twórców. Ta specyfika narracji jest największą zaletą książki. Poczytajmy. ? prof. Jakub Polit To cenna pozycja, przedstawiająca historię enklawy portugalskiej w Chinach, istniejącej od 1557 do 1999 roku. Książka dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o historii Chin i lepiej zrozumieć dzisiejsze Chiny. ? Krzysztof Szumski, Ambasador RP w Chinach 2005?2009

48,50 zł
46,56 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,94 zł

49
25 godzina. Katastrofa kolejowa pod Otłoczynem 1980. Wydanie drugie poprawione i uzupełnione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
25 godzina. Katastrofa kolejowa pod Otłoczynem 1980. Wydanie drugie po...
Dostępny
23 szt.

Otłoczyn ? ta nazwa prawdopodobnie już zawsze będzie kojarzyć się z wypadkiem, do którego doszło w pobliżu tej miejscowości 19 sierpnia 1980 roku. W tej najtragiczniejszej w skutkach katastrofie kolejowej po 1945 roku życie straciło 67 osób. Nazwałem ją ?najlepiej wyjaśnioną niewyjaśnioną katastrofą?. Jej przebieg odtworzono z bardzo dużą dokładnością, ale nigdy nie ustalono, dlaczego tej feralnej nocy pociąg towarowy nagle ruszył ze stacji Otłoczyn wprost na nadjeżdżający z naprzeciwka osobowy skład 5130. Po 40 latach od tej nocy postanowiłem wrócić do wszystkich akt, które udało mi się zgromadzić, z największą starannością zrekonstruować ostatnie 25 godzin życia maszynisty pociągu towarowego i spróbować odpowiedzieć na pytanie, które od czterech dekad pozostaje niewyjaśnione. Jednym z głównych celów była także publikacja nieznanych wcześniej świadectw i zdjęć, które przez dekady pozostawały ukryte w archiwach prokuratorskich i teczkach Służby Bezpieczeństwa PRL. Był to dla mnie niezwykle pasjonujący, ale i bardzo trudny proces. Wiem, że jego efekt spotka się zapewne z silną krytyką, gdyż nie jest to łatwa lektura. Mam jednak nadzieję, że ta książka będzie nie tylko pomnikiem pamięci wszystkich tych, którzy 19 sierpnia 1980 roku wyruszyli w swoją ostatnią podróż, ale także impulsem do rozpoczęcia otwartej, szczerej, a przede wszystkim przejrzystej dyskusji o bezpieczeństwie na polskich kolejach. Od autora Książka pod patronatem medialnym portalu Węzeł Przesiadkowy.

48,50 zł
46,56 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,94 zł

50
Śniadaniówka Minecraft - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śniadaniówka Minecraft
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Śniadaniówka na licencji gry „Minecraft”: • wykonana z najwyższej jakości tworzywa, które nie zmienia smaku posiłków, • idealna na śniadanie do szkoły lub na wycieczkę, • świetnie sprawdzi się jako element wyprawki szkolnej, • dla miłośnika gry „Minecraft”, • pojemnik posiada blokadę otwarcia. Wymiary: ok. 16.5 x 12.0 x 4.5 cm

26,19 zł
24,88 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,31 zł

51
Drabinka do basenu Pool Ladder 91 cm 28064 INTEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drabinka do basenu Pool Ladder 91 cm 28064 INTEX
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

208,90 zł
198,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 10,44 zł

52
Basen ogrodowy stelażowy 305x76cm 28206NP INTEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen ogrodowy stelażowy 305x76cm 28206NP INTEX
Intex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

473,90 zł
450,21 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 23,69 zł

53
Basen ogrodowy stelażowy 450x220x84cm 28273 INTEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen ogrodowy stelażowy 450x220x84cm 28273 INTEX
Intex
Dostępny
11 szt.

Prostokątny basen stelażowy o wymiarze: 450cm długości na 220cm szerokości, wysoki na 84cm. Napełnienie basenu wodą na 90% wymaga 7130L wody. Złożenie basenu to według producenta około 30 min. Asortyment INTEX z serii Prostokątnych Basenów Stelażowych to idealny wybór dla mniejszych rodzin bądź posiadaczy niewielkich ogródków. Dzięki mocnej budowy stalowym ramom oraz pokryciu ścian basenu laminatem, są one wytrzymałe i stabilnie stoją na swoim miejscu. Ściany basenu tworzą 3 warstwy odpornego na przebicia materiału. Baseny stelażowe są łatwe w montażu, ich postawienie zajmuje około 30 minut. Baseny są wyposażone w otwory drenujące, a także w dodatkowe otwory umożliwiające podłączenie pomp filtrujących we własnym zakresie. Dzięki basenom INTEX możesz zorganizować sobie wakacje na własnym podwórku a także samemu zrelaksować się po pracy w ciepłe wieczory!

1 093,90 zł
1 039,21 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 54,69 zł

54
Basen ogrodowy stelażowy 305x76cm z pompą 12V 28202GN INTEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen ogrodowy stelażowy 305x76cm z pompą 12V 28202GN INTEX
Intex
Dostępny
6 szt.

Basen ogrodowy stelażowy to strzał w dziesiątkę! Tanio, szybko i bezpiecznie zafundujesz sobie i swojej rodzinie niezapomniane chwile w wodzie. Bez konieczności wyjeżdżania nad morze czy jezioro i szukania wolnego miejsca na zatłoczonej plaży. Waga: 19 kg Pojemność: 4485 l Wymiary: wysokość 76 cm, średnica 305 cm Zalecane wypełnienie wodą: 90%

625,90 zł
594,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 31,29 zł

55
Basen stelażowy Prism Frame 366cmx99cm z pompą 12V 26716GN INTEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
909,90 zł
864,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 45,49 zł

56
Basen ogrodowy stelażowy 305x76cm 28200 INTEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen ogrodowy stelażowy 305x76cm 28200 INTEX
Intex
Dostępny
14 szt.

Basen na metalowej ramie o średnicy 3,05m. Mieści 4485L wody. Wymiar: 305x76cm Waga: 17,9 kg

696,90 zł
662,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 34,84 zł

57
Filtr do pompy basenowej typ H 29007 INTEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filtr do pompy basenowej typ H 29007 INTEX
Intex
Dostępny
100 szt.

Filtr typu H pasuje do pomp: 28601 / 28602. Takie pompy montowane są do basenów Easy Set od 188-305cm średnicy, oraz basenach stelażowych 305cm średnicy.

9,99 zł
58
Basen stelażowy Prism Frame 305x76 26700NP INTEX - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
567,90 zł
539,51 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 28,39 zł

59
Schowek
19,99 zł
Powiadomienie
60
Schowek
21,10 zł
Powiadomienie
61
Schowek
21,10 zł
Powiadomienie
62
KRZESEŁKO DO KARMIENIA MAGNUS NEW GREY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KRZESEŁKO DO KARMIENIA MAGNUS NEW GREY
Caretero
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

416,90 zł
375,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 41,69 zł

63
KRZESEŁKO DO KARMIENIA MAGNUS NEW BEIGE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KRZESEŁKO DO KARMIENIA MAGNUS NEW BEIGE
Caretero
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

416,90 zł
375,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 41,69 zł

64
Worek na buty Vert Marble D070337 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Vert Marble D070337 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.16

26,60 zł
Powiadomienie
65
Worek na buty Vert Grafitti D070335 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Vert Grafitti D070335 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.03

26,60 zł
Powiadomienie
66
Worek na buty Vert Football blue D070336 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Vert Football blue D070336 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.10

26,60 zł
Powiadomienie
67
Worek na buty Vert Football green D070329 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Vert Football green D070329 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

26,60 zł
Powiadomienie
68
Worek na buty Vert Dark night D070331 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Vert Dark night D070331 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

26,60 zł
Powiadomienie
69
Worek na buty Vert B&W scribble D070325 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Vert B&W scribble D070325 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.26

26,60 zł
Powiadomienie
70
Worek na buty Vert Bloom D070320 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty Vert Bloom D070320 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.04

26,60 zł
Powiadomienie
71
Worek szkolny CoolPack, Dreaming koala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny CoolPack, Dreaming koala
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.17

Czarny worek szkolny na obuwie czy strój gimnastyczny z motywem misia koali to modny i praktyczny gadżet szkolny. Niezwykle komfortowy dzięki swojej lekkości. Bardzo pojemny i wygodny w użytkowaniu. Świetnie sprawdzi się także jako plecaczek do szkoły w dni, w które nie potrzebujesz mieć ze sobą wielu książek. Za pomocą sznurków można go dopasować do użytkownika. Dodatkowo wyposażony z niewielką zewnętrzna kieszonkę zamykaną na suwak, do której można schować ważne drobiazgi. Materiał: 200D poliester Wymiary: 32.5 x 42.5 cm

23,90 zł
Powiadomienie
72
Worek na buty CoolPack, samoloty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty CoolPack, samoloty
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

Czarny worek szkolny na obuwie czy strój gimnastyczny z motywem samolotów to modny i praktyczny gadżet szkolny. Niezwykle komfortowy dzięki swojej lekkości. Bardzo pojemny i wygodny w użytkowaniu. Świetnie sprawdzi się także jako plecaczek do szkoły w dni, w które nie potrzebujesz mieć ze sobą wielu książek. Za pomocą sznurków można go dopasować do użytkownika. Dodatkowo wyposażony z niewielką zewnętrzna kieszonkę zamykaną na suwak, do której można schować ważne drobiazgi. Materiał: 200D poliester Wymiary: 32.5 x 42.5 cm

26,60 zł
Powiadomienie
73
Schowek
Crayola, Washimals, Zwierzątka Mobilne Spa
Crayola
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.23

137,90 zł
Powiadomienie
74
Schowek
Brulion A4 96k linia margines oprawa twarda QR-2581 ST.RIGHT
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.06

9,99 zł
Powiadomienie
75
Plecak młodzieżowy Minecraft Creeper, Astra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy Minecraft Creeper, Astra
ASTRA /ABRO/
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

99,90 zł
89,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,99 zł

76
Zestaw do mycia zębów dla niemowląt od 3-12 miesięcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do mycia zębów dla niemowląt od 3-12 miesięcy
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Zestaw edukacyjny NUK to pierwszy krok do regularnego mycia ząbków. Nakładka na palec z delikatną szczoteczką pozwoli rodzicom na łatwe i komfortowe czyszczenie ząbków i dziąseł dziecka. Szczoteczka wykonana jest z bezpiecznego silikonu, dzięki czemu wypustki są wyjątkowo miękkie i delikatne – nie ranią wrażliwych dziąseł dziecka. Delikatny masaż dodatkowo łagodzi dyskomfort związany z ząbkowaniem. Szczoteczka jest trwała i łatwa w czyszczeniu. Nie zawiera bisfenolu A, ani żadnych szkodliwych substancji. Bezpieczna pasta została opracowana z myślą o pielęgnacji pierwszych ząbków i jamy ustnej niemowląt. Pasta do ząbków zawiera specjalne enzymy, które występują również w mleku matki dzięki temu w zdrowy i bezpieczny sposób wzmacnia naturalną odporność jamy ustnej. Warto wiedzieć: • szczoteczka wykonana z bezpiecznych dla dziecka materiałów, • pasta bez fluoru i cukru, • naturalny jabłkowo-bananowy smak, • zastosowanie od początku ząbkowania.

39,00 zł
33,54 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,46 zł

77
Piórnik owalny CoolPack, Football niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik owalny CoolPack, Football niebieski
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.02

Pojemny i funkcjonalny piórnik z klapką zamykaną na suwak. Charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz ciekawym wzorem. Piórnik uszyto z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Pojemna komora pomieści wszystkie potrzebne akcesoria. Dodatkowo zakładki na długopisy lub inne przybory do pisania, które pomogą zorganizować przestrzeń (wewnętrzna klapka z organizerem). Wymiary: 23.0 x 9.0 x 5.0 cm Materiał: poliester 600D

33,30 zł
Powiadomienie
78
Piórnik owalny CoolPack, Grafitti - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik owalny CoolPack, Grafitti
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

Pojemny i funkcjonalny piórnik z klapką zamykaną na suwak. Charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz ciekawym wzorem. Piórnik uszyto z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Pojemna komora pomieści wszystkie potrzebne akcesoria. Dodatkowo zakładki na długopisy lub inne przybory do pisania, które pomogą zorganizować przestrzeń (wewnętrzna klapka z organizerem). Wymiary: 23.0 x 9.0 x 5.0 cm Materiał: poliester 600D

25,90 zł
Powiadomienie
79
Piórnik owalny CoolPack, serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik owalny CoolPack, serca
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.06

Pojemny i funkcjonalny piórnik z klapką zamykaną na suwak. Charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz ciekawym wzorem. Piórnik uszyto z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Pojemna komora pomieści wszystkie potrzebne akcesoria. Dodatkowo zakładki na długopisy lub inne przybory do pisania, które pomogą zorganizować przestrzeń (wewnętrzna klapka z organizerem). Wymiary: 23.0 x 9.0 x 5.0 cm Materiał: poliester 600D

33,30 zł
Powiadomienie
80
Piórnik owalny Coolpack, nietoperze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik owalny Coolpack, nietoperze
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.29

Pojemny i funkcjonalny piórnik z klapką zamykaną na suwak. Charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz ciekawym wzorem. Piórnik uszyto z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Pojemna komora pomieści wszystkie potrzebne akcesoria. Dodatkowo zakładki na długopisy lub inne przybory do pisania, które pomogą zorganizować przestrzeń (wewnętrzna klapka z organizerem). Wymiary: 23.0 x 9.0 x 5.0 cm Materiał: poliester 600D

38,20 zł
Powiadomienie
81
Piórnik owalny CoolPack, Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik owalny CoolPack, Dinozaury
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.08

Pojemny i funkcjonalny piórnik z klapką zamykaną na suwak. Charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz ciekawym wzorem. Piórnik uszyto z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Pojemna komora pomieści wszystkie potrzebne akcesoria. Dodatkowo zakładki na długopisy lub inne przybory do pisania, które pomogą zorganizować przestrzeń (wewnętrzna klapka z organizerem). Wymiary: 23.0 x 9.0 x 5.0 cm Materiał: poliester 600D

25,90 zł
Powiadomienie
82
Piórnik owalny Coolpack, Doggies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik owalny Coolpack, Doggies
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.25

Pojemny i funkcjonalny piórnik z klapką zamykaną na suwak. Charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz ciekawym wzorem. Piórnik uszyto z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Pojemna komora pomieści wszystkie potrzebne akcesoria. Dodatkowo zakładki na długopisy lub inne przybory do pisania, które pomogą zorganizować przestrzeń (wewnętrzna klapka z organizerem). Wymiary: 23.0 x 9.0 x 5.0 cm Materiał: poliester 600D

21,90 zł
Powiadomienie
83
Bidon Handy - Darc Unicorn Z01234 Coolpack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon Handy - Darc Unicorn Z01234 Coolpack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.05

18,99 zł
Powiadomienie
84
Piórnik saszetka podwójna - Edge - Minnie Mouse tropical 69301 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka podwójna - Edge - Minnie Mouse tropical 69301 CoolPac...
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Prostokątna miękka saszetka bez wyposażenia z dwiema pojemnymi komorami, zapinanymi na zamek. Piórnik z popularnym motywem Myszki Minnie pasujący do plecaka oraz innych produktów z tej samej kolekcji. Materiał: Poliester. Wymiary: 22 x 10 x 7,5 cm.

42,90 zł
Powiadomienie
85
Śniadaniówka Rumi - Dark Unicorn Z02234 Coolpack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śniadaniówka Rumi - Dark Unicorn Z02234 Coolpack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.21

17,99 zł
Powiadomienie
86
ZVEZDA Russian Main Batt le Tank T-72B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ZVEZDA Russian Main Batt le Tank T-72B
Zvezda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Wymiary: op. 40x24x7 cm Skala: 1/35

115,90 zł
106,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,27 zł

87
Hawker Typhoon zestaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hawker Typhoon zestaw
Airfix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.11

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.Skala: 1:72

67,90 zł
63,15 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,75 zł

88
Charles de Gaulle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charles de Gaulle
Heller
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Zestaw zawiera plastikowy model lotniskowca do sklejania.Skala: 1:400

243,90 zł
234,14 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 9,76 zł

89
Amerigo Vespucci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Amerigo Vespucci
Heller
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Zestaw zawiera plastikowy model żaglowca do sklejania.Skala: 1:150

357,90 zł
343,58 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 14,32 zł

90
Tak, zdam! Matematyka. Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium. Wzory, zadania i arkusze egzaminacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tak, zdam! Matematyka. Egzamin ósmoklasisty. Repetytorium. Wzory, zada...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.08

Uzupełnienie materiału zawartego w publikacji Tak, zdam! Matematyka. Egzamin ósmoklasisty. Niezbędnik z teorią.

27,70 zł
24,93 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,77 zł

91
Keeper podest dziecięcy dwustopniowy antypoślizgowy igor "minnie mouse pastelowy róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
66,20 zł
Powiadomienie
92
Podest abs "panda" biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podest abs "panda" biały
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

34,20 zł
Powiadomienie
93
Zakreślacz 2str Fiolet Pastel Pentel Flex pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 2str Fiolet Pastel Pentel Flex pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

59,90 zł
Powiadomienie
94
Zakreślacz 2str J niebieski Pastel Pentel Flex pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 2str J niebieski Pastel Pentel Flex pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

59,90 zł
Powiadomienie
95
Zakreślacz 2str Roz Pastel Pentel Flex pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 2str Roz Pastel Pentel Flex pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

59,90 zł
Powiadomienie
96
Zakreślacz 2str Pop Pastel Pentel Flex pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 2str Pop Pastel Pentel Flex pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

59,90 zł
Powiadomienie
97
Zakreślacz 2str zielony Pastel Pentel Flex pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 2str zielony Pastel Pentel Flex pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

59,90 zł
Powiadomienie
98
Zakreślacz 2str Zol Pastel Pentel Flex pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 2str Zol Pastel Pentel Flex pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

59,90 zł
Powiadomienie
99
Zakreślacz 2str Pom Pastel Pentel Flex pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 2str Pom Pastel Pentel Flex pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

59,90 zł
Powiadomienie
100
Zakreślacz 2str niebieski Pastel Pentel Flex pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakreślacz 2str niebieski Pastel Pentel Flex pudełko A 12
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.04

59,90 zł
Powiadomienie
Wróć do góry