hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.07.27

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 27 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony (Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda, Marcin Kurczab), na drugim Zeszyt Ekipa A5, 60 kartek, linia, mix wzorów (Herlitz). Kolejny produkt to Stoicyzm na każdy dzień roku. 366 medytacji na temat mądrości, wytrwałości i sztuki życia (Ryan Holiday, Stephen Hanselman) oraz Matematyka 3. Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony (Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda, Marcin Kurczab).
1
Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony
Dostępny
2272 szt.

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do nowego, 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności. Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych. Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.

41,40 zł
36,85 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,55 zł

52 osoby kupiły
2
Zeszyt Ekipa A5, 60 kartek, linia, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zeszyt Ekipa A5, 60 kartek, linia, mix wzorów
Herlitz, 1
Dostępny
1228 szt.

Za projekty graficzne wszystkich okładek odpowiada EKIPA. Specyfikacja: • grubość papieru 70g/m2, • okładka papier 200 gr, • zadruk okładki zewnętrznej oraz wewnętrznej, • uszlachetnienie folia soft-touch (delikatna, miękka w dotyku), • liniatura niebieska, czerwony margines, • 12 motywów. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje okładek – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,25 zł
1,47 zł

Rabat 72,0%
oszczędzasz 3,78 zł

45 osób kupiło
3
Stoicyzm na każdy dzień roku. 366 medytacji na temat mądrości, wytrwałości i sztuki życia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stoicyzm na każdy dzień roku. 366 medytacji na temat mądrości, wytrwał...
Dostępny
252 szt.

Na podstawie pism Seneki, Epikteta i Marka Aureliusza. Antyczna mądrość w służbie codzienności. Wszyscy jesteśmy zabiegani i zestresowani. Wszyscy szukamy rozwiązania naszego codziennego problemu: jak zachować spokój w dynamicznie zmieniającym się świecie? Czasem można pogubić się wśród porad coachów, trenerów nurtów współczesnej psychologii, a tajemnicze mindfulness wciąż jest poza naszym zasięgiem. Z pomocą ruszają nam... stoicy. Antyczni filozofowie, którzy tysiące lat temu odkryli sposób na zachowanie spokoju i życie zgodnie ze swoimi przekonaniami. Słowa Seneki, Marka Aureliusza i Epikteta w zaskakujący sposób pozostały aktualne. Możemy skorzystać z ich doświadczenia i mądrości. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem korporacji, biznesmenem, czy politykiem, rady stoików pomogą Ci zachować spokój, dokonywać mądrych wyborów, znaleźć sens życia i poczucie szczęścia. Autorzy w łatwy i zrozumiały sposób przekazują ponadczasową wiedzę, przetestowaną przez ostatnie dwa tysiące lat w laboratorium ludzkich doświadczeń. Książka składa się z wprowadzenia do myśli stoickiej, medytacji na każdy dzień roku. Gwarantujemy, że będziesz po nią wielokrotnie sięgać. Twój umysł jest Twoim kompasem, a antyczni filozofowie przewodnikami po niespokojnym morzu.

49,90 zł
32,93 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 16,97 zł

26 osób kupiło
4
Matematyka 3. Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka 3. Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony
Dostępny
2231 szt.

Numer MEN: 979/3/2021 Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do nowych, 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r. Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień przedstawionych w podręczniku do klasy 1. i 2. Autorzy omówili w nim m.in.: ułamki algebraiczne, równania i nierówności wymierne, funkcje wymierne, ciągi, kombinatorykę, czworokąty, elementy analizy matematycznej, pochodną, funkcje trygonometryczne i geometrię analityczną. Rozdziały są podzielone na tematy odpowiadające jednej, dwóm lub trzem jednostkom lekcyjnym. Głębsze zrozumienie omawianych zagadnień umożliwiają rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia przeznaczone do samodzielnego rozwiązania. Każdy temat kończą zadania sprawdzające zrozumienie omawianych zagadnień, a każdy rozdział jest zakończony serią zadań zamkniętych i otwartych. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań.

59,80 zł
53,22 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,58 zł

22 osoby kupiły
5
Teczka Ekipa A4 z gumką, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Teczka Ekipa A4 z gumką, mix wzorów
Herlitz, 1
Dostępny
99 szt.

Za projekty graficzne wszystkich okładek odpowiada EKIPA. Specyfikacja: • materiał karton GC1 350g, • zadruk 4/0 + folia soft-touch 1/0, • gumka fioletowa, okrągła 1.7mm, • 4 motywy. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje okładek – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,72 zł
2,70 zł

Rabat 65,0%
oszczędzasz 5,02 zł

18 osób kupiło
6
Zeszyt Ekipa A5, 60 kartek, kratka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zeszyt Ekipa A5, 60 kartek, kratka, mix wzorów
Herlitz, 1
Dostępny
315 szt.

Za projekty graficzne wszystkich okładek odpowiada EKIPA. Specyfikacja: • grubość papieru 70g/m2, • okładka papier 200 gr, • zadruk okładki zewnętrznej oraz wewnętrznej, • uszlachetnienie folia soft-touch (delikatna, miękka w dotyku), • liniatura niebieska, czerwony margines, • 12 motywów. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje okładek – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,25 zł
3,05 zł

Rabat 41,9%
oszczędzasz 2,20 zł

6 osób kupiło
7
What Do You Meme? - imprezowa gra dla dorosłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
What Do You Meme? - imprezowa gra dla dorosłych
Epee
Dostępny
42 szt.

Idealna gra dla tych, którzy mają poczucie humoru i uwielbiają tworzyć własne memy! Jeden z graczy wciela się w rolę sędziego i wybiera kartę z obrazkiem, do którego opisy będzie oceniał w danej rundzie. Pozostali gracze wykładają po 1 z 7 swoich Kart Podpisów tak, by stworzyć najzabawniejszą kombinację podpis-obrazek. Następnie sędzia wybiera zwycięzcę danej rundy. Grę wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów. Uwaga! Możecie urozmaicić rozgrywkę poprzez wykorzystanie karty Freestyle, dzięki której każdy z graczy będzie musiał wymyślić swoje własne hasło do obrazka. Ponadto, możecie dołożyć do talii własne zdjęcia – nie wyobrażacie sobie nawet, jak zabawne jest przerabianie na memy ludzi, których zna się osobiście. Zawartość opakowania: • 75 kart ze zdjęciami, • 360 kart z hasłami, • zasady gry.

169,43 zł
149,10 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 20,33 zł

5 osób kupiło
8
Bajki o zwierzętach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki o zwierzętach
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Książka jest zbiorem bajek dla dzieci, których bohaterami są zwierzęta mające ludzkie cechy. Autorzy obnażają i wyśmiewają przywary ludzkie, spersonifikowane u zwierząt. Każda bajeczka kończy się morałem lub przesłaniem dydaktycznym, uczącym dziecko odróżniać dobro od zła.

11,99 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

5 osób kupiło
9
Zeszyt A5 16 kartek w kratkę, Pixel Game - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 16 kartek w kratkę, Pixel Game
Starpak
Dostępny
428 szt.

Zeszyt w formacie A5, 16-kartkowy w kratkę z kolekcji Starpak Pixel Game. Zeszyt w miękkiej oprawie, zdobionej młodzieżową grafiką w pikselowym stylu w żywych kolorach. Zapisywanie w nim notatek będzie czystą przyjemnością

2,99 zł
4 osoby kupiły
10
Kod nadzwyczajnego umysłu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

4 osoby kupiły
11
Nie mów TAK, nie mów NIE. Bez cenzury - imprezowa gra dla dorosłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie mów TAK, nie mów NIE. Bez cenzury - imprezowa gra dla dorosłych
Epee, od 18 lat
Dostępny
138 szt.

„Zdarzyło Ci się grzebać w cudzym telefonie?” Na pewno chcesz od razu zaprzeczyć, a najlepiej nic nie mówić. Jednak musisz odpowiedzieć i nie wolno Ci użyć ani „tak” ani „nie”. Używasz tych dwóch niepozornych słów częściej niż Ci się wydaje, ale w tej grze czeka Cię za to kara! Twój przeciwnik za pomocą precyzyjnie skonstruowanych w tym celu pytań, będzie podstępnie starał się sprawić, abyś wypowiedział jedno z nich. Zachowaj spokój, by zdobywać kolejne karty. Wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej kart do końca gry. Zawartość opakowania: • 1 dzwonek, • 90 kart (aż 900 pytań łącznie!), • zasady gry.

79,99 zł
63,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 16,00 zł

4 osoby kupiły
12
Dziecięce uczucia. Wszyscy razem. Naucz się kontrolować siebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecięce uczucia. Wszyscy razem. Naucz się kontrolować siebie
Dostępny
36 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii „Dziecięce uczucia” w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
13
Nawiedzony Dwór - gra familijna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawiedzony Dwór - gra familijna
Epee, od 6 lat
Dostępny
64 szt.

Nawiedzony Dwór to ekscytująca gra familijna, która przeniesie Cię w niebezpieczny i pełen przygód świat zjawisk paranormalnych. Grupa badaczy przez przypadek budzi ducha ukrytego w nawiedzonym dworze. Poruszając się po planszy pionkami, gracze muszą jak najszybciej uciec z zamku. Nie jest to jednak proste, bo po drodze czyha cała masa pułapek! Zawartość opakowania: • 1 świecący w ciemności duch, • 1 metalowa kulka, • 8 pionków, • 8 świecących w ciemności podstawek pionów, • 1 kostka do gry, • 1 element losujący, • 1 obramowanie dachu, • 1 dach wieży (2 części), • 1 schody, • 1 karta regału + 1 lejek + 1 prowadnica, • 1 karta chwiejnego chodnika + 1 podstawa, • 1 karta portretu, • 1 kosz, • 1 antresola, • 1 topór + 1 wsparcie topora, • 1 karta piętra, • 1 wieża, • 1 krótka ściana, • 1 długa ściana, • 1 plansza/pudełko, • zasady gry i instrukcja montażu.

122,99 zł
108,23 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 14,76 zł

3 osoby kupiły
14
Wizarding World. Harry Potter. Magiczna różdżka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wizarding World. Harry Potter. Magiczna różdżka, mix wzorów
Spin Master
Dostępny
105 szt.

Kto nigdy nie chciał wyczarować patronusa, jednym machnięciem różdżki naprawić pękniętych okularów albo zamienić ogromnego pająka w pluszaka na wrotkach? W magicznym świecie Harry’ego Pottera wszystko jest możliwe i wcale nie trzeba przy tym czekać na list z Hogwartu. Kolekcja różdżek imitująca prawdziwe atrybuty czarodziejów ze znanej na całym świecie serii książek o Harrym Potterze to idealny prezent dla fanów zaklęć, eliksirów, quidditcha i walki z Sami Wiecie Kim. Większość przygód Harry’ego i jego przyjaciół odbywa się w szkole Magii i Czarodziejstwa, choć nie brak również wycieczek do Zakazanego Lasu, Ministerstwa Magii czy Doliny Godryka. Różdżka przypominająca te ze znanego na całym świecie filmu została zaprojektowana z myślą o fanach Harry'ego Pottera w każdym wieku. Do zebrania czeka cała kolekcja! W kolekcji znajdują się różdżki: • Harry'ego Pottera • Rona Weasleya • Hermiony Granger • profesora Dumbledore'a • Luny Lovegood Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

54,93 zł
49,44 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,49 zł

3 osoby kupiły
15
Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
35,51 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,39 zł

3 osoby kupiły
16
Nietuzinkowi mieszkańcy Warszawy, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nietuzinkowi mieszkańcy Warszawy, wydanie 2
Dostępny
24 szt.

Znana warszawska przewodniczka Ewa Sztompke zaprasza swoich czytelników do udziału w literackich spacerach po dawnej Warszawie. Jest ich w tym tomie dokładnie trzydzieści, a każdy poświęcony innej wyjątkowej, nieszablonowej, czasem dziwacznej postaci z grona mieszkańców naszej ukochanej stolicy na przestrzeni całych jej dziejów, także kiedy stolicą Polski jeszcze nie była. Autorka kreśli sylwetki postaci niesamowitych, zasłużonych, a także osobliwych, prawdziwych oryginałów, których życie wśród współczesnych im warszawiaków stanowiło temat rozmów czy zwyczajnych plotek, było okazją do anegdot, powodem oburzenia lub podziwu. Wiele z nich znajdujemy na najlepszych kartach historii naszego narodu. Ewa Sztompke jest mistrzynią opowiadania, kultywuje najlepsze tradycje gawęd, które w czasach, kiedy nie było telewizji i internetu przyciągały naszych przodków do kręgu wokół ogniska czy na miękki dywan przy kominku. Znacie? To posłuchajcie… W tym wypadku – poczytajcie! Ewa Sztompke - licencjonowana przewodniczka po Warszawie, pilotka wycieczek, autorka bloga WawaManiak. Od wielu lat związana z turystyką miejską. Wielbicielka Warszawy, po której z pasją oprowadza turystów, dzieląc się z nimi wiedzą o swoim mieście. Opowiada zarówno o zabytkach i historii Warszawy, jak i o ludziach, którzy tę historię tworzyli. Pokazuje miasto od nieco innej strony. Obok dobrze znanych staromiejskich ulic, Łazienek czy Wilanowa zabiera turystów również w praskie zaułki, zapomniane rewiry Śródmieścia, Woli, Żoliborza. Profesjonalizm przewodnicki łączy z anegdotą i humorem.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

3 osoby kupiły
17
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, różowy pastelowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, różowy pastelowy
Interdruk, 1 sztuka
Dostępny
20 szt.

Segregator na dokumenty w formacie A4 w różowym kolorze o pastelowym odcieniu. W dolnej części segregatora znajduje się metalowe okucie zwiększające jego wytrzymałość. Na grzbiecie segregatora znajduje się pomocny otwór, aby łatwiej było wysuwać segregator z szafy. Cechy produktu: • format A4, • 2 ringi oraz dźwignia z dociskaczem, • szerokość grzbietu 7,5 cm, • wzmocniony otwór na palec, • dolne krawędzie usztywnione metalową szyną, • wymienna etykieta grzbietowa.

15,20 zł
14,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,21 zł

3 osoby kupiły
18
Mój tato tańczy. Dzikie wygibasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój tato tańczy. Dzikie wygibasy
Dostępny
15 szt.

Dzikie wygibasy to opowieść o Luli i jej rodzinie przeznaczona dla dzieci w wieku 3–5 lat. Lula jest energiczną i ciekawą świata dziewczynką. W jej ciele mieszają się przeróżne emocje – radość, smutek, strach i ognista złość. Jej tata, Filip, bardzo dobrze rozpoznaje te emocje. Pomaga dziewczynce poradzić sobie ze zdenerwowaniem zapraszając do wspólnego dzikiego tańca. Razem przenoszą się do afrykańskiej dżungli pełnej kolorów, zapachów i dźwięków. Tylko czy uda im się wytańczyć złość?

38,80 zł
34,92 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,88 zł

3 osoby kupiły
19
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, Kraft Botaniqe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, Kraft Botaniqe
Interdruk
Dostępny
61 szt.

Stylowy segregator A4 z botanicznym wzorem roślinnym idealny do archiwizacji dokumentów. Wykonany z grubego kartonu pokrytego na zewnątrz folią polipropylenową. Wyposażony w mechanizm dźwigniowy, mocną listwę zaciskową, miękki plastikowy uchwyt oraz metalową oprawę oczek chwytnych, gwarantującą trwałość. Całość segregatora pokryta jest dwustronnie papierem typu Kraft w 100% wykonanym z celulozy o gramaturze 80g/m2.

19,00 zł
18,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

3 osoby kupiły
20
Matematyka 3. Podręcznik do liceów i techników. Zakres podstawowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyka 3. Podręcznik do liceów i techników. Zakres podstawowy
Dostępny
2480 szt.

Numer MEN: 972/3/2021 Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do nowych, 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r. Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień przedstawionych w podręczniku do klasy 1. i 2. Autorzy omówili w nim m.in.: ułamki algebraiczne, równania i nierówności wymierne, funkcje wymierne, ciągi, kombinatorykę, czworokąty, elementy analizy matematycznej, pochodną, funkcje trygonometryczne i geometrię analityczną. Rozdziały są podzielone na tematy odpowiadające jednej, dwóm lub trzem jednostkom lekcyjnym. Głębsze zrozumienie omawianych zagadnień umożliwiają rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia przeznaczone do samodzielnego rozwiązania. Każdy temat kończą zadania sprawdzające zrozumienie omawianych zagadnień, a każdy rozdział jest zakończony serią zadań zamkniętych i otwartych. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań.

47,50 zł
42,28 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,22 zł

3 osoby kupiły
21
Piosenki po angielsku dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenki po angielsku dla dzieci
Dostępny
69 szt.

Piosenki po angielsku dla dzieci to pomoc w nauce języka angielskiego dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. W książce zaprezentowano ponad 30 utworów wraz z ich tłumaczeniami. Wybrane teksty należą do najpopularniejszych dziecięcych piosenek.

10,99 zł
7,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
22
Katastrofa w Czarnobylu. Przyczyny wybuchu reaktora - obalanie mitów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Katastrofa w Czarnobylu. Przyczyny wybuchu reaktora - obalanie mitów
Dostępny
1 szt.

W nocy 26 kwietnia 1986 roku w Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej doszło do eksplozji reaktora. Przybrała ona rozmiary katastroficzne, dlatego że miała charakter wybuchu jądrowego. W niniejszej książce w sposób popularnonaukowy opisano złożone fizyko-techniczne przyczyny, które sprawiły, że reaktor eksplodował jak bomba atomowa. Trzy miesiące po katastrofie, w sierpniu 1986 roku, owe powody zostały w zafałszowanej formie przedstawione przez ZSRR ekspertom Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej. Fakty ujawniono dopiero po latach. Odpowiedzialny za taki stan rzeczy był centralistyczny ustrój radzieckiego państwa i jego omnipotencja. Jaskrawym tego dowodem stało się ubezwłasnowolnienie państwowego dozoru jądrowego, niedopuszczenie do wyrażenia opinii na temat konstrukcji czarnobylskiego reaktora przez specjalistów i przeprowadzenie sfingowanej rozprawy sądowej przeciwko zupełnie niewinnemu kierownictwu elektrowni. Publikacja jest oparta na dokumentach, opiniach gremiów naukowych i relacjach świadków, co pozwoli Czytelnikowi zrozumieć uwarunkowania, które doprowadziły do największej katastrofy w dziejach energetyki jądrowej.

33,00 zł
16,50 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 16,50 zł

2 osoby kupiły
23
Dziecięce uczucia - naucz się być niezależnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecięce uczucia - naucz się być niezależnym
Dostępny
49 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii "Dziecięce uczucia" w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
24
Dziecięce uczucia. Wszyscy razem. Naucz się być wytrwałym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecięce uczucia. Wszyscy razem. Naucz się być wytrwałym
Dostępny
41 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii „Dziecięce uczucia” w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
25
Najpiękniejsze wiersze polskie dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze wiersze polskie dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Dzieci, ich rodzice, babcie i dziadkowie pokochają tę książkę od pierwszego... otworzenia. Na jej kartach spotkamy bohaterów najpiękniejszych, najzabawniejszych i najciekawszych polskich wierszy dla małych czytelników. Polskie wiersze bawią, wzruszają i zachwycają także szatą graficzną. Zarówno dzieci, jak i dorośli docenią niezwykłość przepięknych ilustracji autorstwa Aleksandry Michalskiej-Szwagierczak, Marcina Minora i Tomasza Pląskowskiego.

11,99 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
26
Kto kłamie? Gra interaktywna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto kłamie? Gra interaktywna
Epee, od 8 lat
Dostępny
30 szt.

Gra oferuje aż 500 pytań, dzięki którym odkryjesz tajemnice swoich przeciwników. Jeśli kłamią, maszyna Cię o tym poinformuje, ale jeśli nie jest pewna i miga na żółto, musisz zadać pytanie ponownie. Kiedy detektor złapie kogoś na kłamstwie, rozlegnie się dźwięk syreny alarmowej. Gracz, który zostanie przyłapany na kłamstwie, traci życie. Zwycięzcą zostanie ten, kto jako ostatni posiada „karty życia”. Zawartość opakowania: • 1 wykrywacz kłamstw, • 64 karty (w tym aż 500 gotowych pytań oraz puste karty do spisania własnych), • instrukcja obsługi.

157,14 zł
138,28 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 18,86 zł

2 osoby kupiły
27
Piosenki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piosenki dla dzieci
Dostępny
61 szt.

Czy znacie piosenki o starym niedźwiedziu, rolniku z doliny, misiach, którym śmieją się pysie, zającach na łące i myszce, co uciekała do dziury? W tej książce znajdziecie ich znacznie więcej! Niektóre śpiewali jeszcze wasi dziadkowie i rodzice – najpierw, kiedy byli mali, a potem wam – inne znacie z przedszkola i zabaw z rówieśnikami. Otwórzcie tę książkę i śpiewajcie razem z nami!

10,99 zł
7,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
28
Wyliczanki dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyliczanki dla dzieci
Dostępny
94 szt.

Entliczek, pentliczek... Siedzi baba na cmentarzu... Na wysokiej górze rosło drzewo duże... W tej książce dzieci znajdą mnóstwo zabawnych wyliczanek. Rodzice, a nawet dziadkowie będą mieli okazję powspominać, bo wiele zamieszczonych tu wierszyków towarzyszyło ich dziecięcym rozrywkom. Są i wyliczanki całkiem nowe – dzięki nim zabawa w berka, chowanego czy ciuciubabkę stanie się jeszcze ciekawsza i weselsza.

10,99 zł
7,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
29
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, kremowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, kremowy
Interdruk, 1 sztuka
Dostępny
27 szt.

Segregator na dokumenty w formacie A4 w kolorze kremowym o pastelowym odcieniu. W dolnej części segregatora znajduje się metalowe okucie zwiększające jego wytrzymałość. Na grzbiecie segregatora znajduje się pomocny otwór, aby łatwiej było wysuwać segregator z szafy. Cechy produktu: • format A4, • 2 ringi oraz dźwignia z dociskaczem, • szerokość grzbietu 7,5 cm, • wzmocniony otwór na palec, • dolne krawędzie usztywnione metalową szyną, • wymienna etykieta grzbietowa.

15,19 zł
14,99 zł

Rabat 1,3%
oszczędzasz 0,20 zł

2 osoby kupiły
30
Escape The Fire, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Escape The Fire, CD
Razor, AFM
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. City Of Damnation 2. Time Bomb 3. Distant Thunder 4. Gatecrasher 5. Metal Avenger 6. Heavy Metal Attack 7. Frostbite 8. Deathrace 9. Ready For Action 10. Escape The Fire 11. March Of Death

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
31
Charakterystyka wybranych pomocy terapeutycznych do realizacji zajęć specjalistycznych z dzieckiem o - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Charakterystyka wybranych pomocy terapeutycznych do realizacji zajęć s...
Dostępny
3 szt.

Niniejsza monografia to praktyczne vademecum dla nauczyciela, terapeuty, specjalisty realizującego w przedszkolu, szkole czy placówce zajęcia o charakterze specjalistycznym, jak również udzielającego uczniom i wychowankom szeroko rozumianej pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Korzystając z opracowania, specjalista, nauczyciel, terapeuta może precyzyjnie zweryfikować przydatność wykorzystania sugerowanej pomocy w toku realizowanego programu terapeutycznego, adekwatnie wybierając rodzaj ćwiczeń i stosowanych pomocy terapeutycznych do potrzeb oraz możliwości konkretnego dziecka. Proponowane pomysły, wraz ze szczegółowym uzasadnieniem ich implementacji w procesie terapii, mogą stanowić doskonałe wsparcie dla studentów i studentek kierunków nauczycielskich i pedagogicznych, w szczególności terapii pedagogicznej, oligofrenopedagogiki, tyflopedagogiki czy surdopedagogiki, a także logopedii, którzy w trakcie praktyk lub na początku swojej drogi zawodowej poszukują rzetelnych informacji i zarazem inspiracji ukierunkowującej na wsparcie ucznia, dziecka i wychowanka. Sposób opracowania poszczególnych opisów zorientowany jest również na wsparcie rodzica, który zdecyduje się wykorzystać konkretną pomoc, chcąc stymulować percepcję i wskazane funkcje swojego dziecka. Publikacja zawiera merytoryczne opisy, prezentację 28 pomocy dydaktycznych wraz z charakterystyką ich zastosowania i odwołaniami do wiedzy naukowej budowanej na podstawie aktualnych wyników badań z zakresu szeroko rozumianej terapii, w tym zwłaszcza terapii pedagogicznej. Monografię wieńczy obszerny wykaz bibliograficzny, umożliwiający zainteresowanemu Czytelnikowi rozszerzenie wiedzy w obszarze interesujących zagadnień. Każdy opis autorsko wykonanego narzędzia opatrzony jest kolorową fotografią prezentującą skonstruowaną pomoc, co umożliwia Czytelnikowi precyzyjne zapoznanie się z proponowanymi pomysłami.

52,30 zł
50,21 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,09 zł

1 osoba kupiła
32
Piórnik mini Turkus PM-15 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik mini Turkus PM-15
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

- polskie rękodzieło- wykonany ze skóry ekologicznej z podszewką z poliestru- nadruk UV różnokolorowy- zamykany na suwak z metalową zawieszką- pakowany pojedynczo w torebkę foliową

28,26 zł
24,02 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,24 zł

1 osoba kupiła
33
Martynka i jej świat. Zbiór opowiadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martynka i jej świat. Zbiór opowiadań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: • Martynka w szkole, • Martynka w parku, • Martynka i kłopoty z bratem, • Martynka w zoo, • Martynka i Święto Kwiatów, • Martynka i pies Bohater, • Martynka w samolocie, • Martynka na statku.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
34
Dyptyk włoski. Cienie i miejsca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyptyk włoski. Cienie i miejsca
Dostępny
42 szt.

„Bildungsreise Janusza Sepioła cechuje przede wszystkim klasyczne podejście do poszukiwania specyfiki Włoch, przemierzanych i badanych poprzez regionalne stratyfikacje architektoniczne. Autor daje nam do rąk pogłębione studium, teksty, przez które przebija pasja, z jaką opisuje miejsca i własne odczucia, rysunki i szkice wybranych obiektów czy fragmentów podkreślające szczegóły i detale godne uwagi. Możemy więc nazwać jego piękną książkę-katalog dziennikiem podróży, zapisującym pamięć i życie samego podróżnika z uwagą kolekcjonującego obrazy, wrażenia, doświadczenia powiązane na modłę Stendhala z silnymi odczuciami, jakie w nim wywołały zabytki, krajobrazy miejskie i naturalistyczne, muzea i pejzaże.” – Ugo Rufino, fragment przedmowy

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

1 osoba kupiła
35
Siku 13 - Claas Axion z przednią ładowarką S1392 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siku 13 - Claas Axion z przednią ładowarką S1392
Siku
Dostępny
90 szt.

Model Siku - traktor Claas Axion z przednią ładowarką, wykonany z metalu i plastiku.

18,99 zł
17,99 zł

Rabat 5,3%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
36
Wielka przygoda. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna. Klasa 2. Część 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka przygoda. Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna. Klas...
Dostępny
101 szt.

Ćwiczenia zintegrowane z serii „Wielka przygoda” do klasy 2, część 4 kontynuują przygodę ucznia w świecie edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej, rozwijają umiejętności czytania i pisania oraz, stosując zasadę stopniowana trudności, rozszerzają wiedzę o języku. Utrwalają, doskonalą i rozwijają umiejętności dziecka z zakresu wyżej wymienionych edukacji dzięki precyzyjnie dobranym zestawom ćwiczeń. Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania. Uczą analizowania tekstów i rozumienia ich na stronach „Czytam i rozumiem” oraz „Nasze lektury” – poświęconych utworom zlecanym w podstawie programowej. Przybliżają uczniowi świat nauki o języku, gramatyki i zasady ortografii na stronach „Przygoda z ortografią”. Usprawniają motorykę małą, percepcję i pamięć wzrokową na stronach z kolorowankami, rozsypankami literowymi i wyrazowymi. Każdy zeszyt zawiera też wyklejankę z naklejkami wielokrotnego użytku. Wspomagają spostrzegawczość, umiejętność koncentracji i logicznego myślenia poprzez kreatywne zabawy, rebusy i ćwiczenia logiczne zamieszczone na stronach „Łamigłówki”. Pozwalają bliżej poznać świat przyrody i uczą szacunku do otaczającego nas świata na stronach „W świecie przyrody”. Pomagają w przygotowaniu uczniów do różnorodnych form sprawdzania wiedzy i umiejętności poprzez strony „Czy to już umiem?”.

20,50 zł
19,99 zł

Rabat 2,5%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
37
Mydło z olejkiem z mięty pieprz. Diamentowe serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mydło z olejkiem z mięty pieprz. Diamentowe serce
Ranok-Creative
Dostępny
8 szt.

Produkcja mydła - to fascynujący proces i doskonała wspólna zabawa dla dzieci i dorosłych. Mydło, przygotowane za pomocą tych zestawów jest nie tylko piękne, ale ma również wspaniały zapach naturalnego olejku eterycznego z mięty pieprzowej. Poznaj fascynujące tajniki produkcji mydła i naucz się robić własne, luksusowe zapachowe mydełka! W zestawie: przezroczysta baza mydlana, forma na mydełka, barwnik spożywczy, olejek eteryczny z mięty pieprzowej, perłowe drobinki, olej roślinny, biały barwnik, plastikowa łyżka, zakraplacz, szczegółowa instrukcja.

41,90 zł
37,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

1 osoba kupiła
38
Segregator A4/75K Pastel Gray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,19 zł
14,99 zł

Rabat 1,3%
oszczędzasz 0,20 zł

1 osoba kupiła
39
Państwa-Miasta (wersja elektroniczna) - gra familijna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Państwa-Miasta (wersja elektroniczna) - gra familijna
Epee, od 6 lat
Dostępny
85 szt.

Wybierz kartę kategorii i połóż ją na elektronicznej platformie. Bądź czujny! Teraz urządzenie wylosuje literkę, a Ty będziesz musiał wymyślić odpowiedni wyraz, nim zrobią to Twoi przeciwnicy! Zawartość opakowania: • 1 elektroniczna platforma, • 30 kart kategorii, • zasady gry.

105,90 zł
93,19 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 12,71 zł

1 osoba kupiła
40
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, nude - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, nude
Interdruk, 1 sztuka
Dostępny
14 szt.

Segregator na dokumenty w formacie A4 w kolorze nude o pastelowym odcieniu. W dolnej części segregatora znajduje się metalowe okucie zwiększające jego wytrzymałość. Na grzbiecie segregatora znajduje się pomocny otwór, aby łatwiej było wysuwać segregator z szafy. Cechy produktu: • format A4, • 2 ringi oraz dźwignia z dociskaczem, • szerokość grzbietu 7,5 cm, • wzmocniony otwór na palec, • dolne krawędzie usztywnione metalową szyną, • wymienna etykieta grzbietowa.

15,19 zł
14,99 zł

Rabat 1,3%
oszczędzasz 0,20 zł

1 osoba kupiła
41
Bajki z morałem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki z morałem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Witajcie w Dziuboryjach, czarodziejskim miasteczku, w którym mieszkają sympatyczne trolle, czarownice i czarodzieje, elfy, ogry, smoki, krasnale, rusałki, gnomy. Przekonacie się, że te fantastyczne stworki mają takie same problemy, radości i zmartwienia jak dzieci na całym świecie. A ich zabawne przygody mogą nas wiele nauczyć.

10,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,3%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
42
Bolesław V Wstydliwy. Książę krakowski i sandomierski 1226-1279. Długie panowanie w trudnych czasach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bolesław V Wstydliwy. Książę krakowski i sandomierski 1226-1279. Długi...
Dostępny
144 szt.

Niniejsza publikacja jest pierwszą w polskiej historiografii pełną biografią księcia Bolesława V Wstydliwego. Sylwetka księcia krakowskiego i sandomierskiego została zaprezentowana na szerokim tle epoki. Rola Bolesława Wstydliwego w dziejach Polski XIII wieku była szczególna, a panowanie bardzo długie i naznaczone wieloma trudnościami. Autorka, Karolina Maciaszek, przedstawiła wszystkie sfery aktywności politycznej i gospodarczej władcy, opierając swoją narrację na gruntownej analizie źródeł historycznych i bogatej literaturze przedmiotu. Niezwykle ciekawie prezentują się aspekty związane z życiem prywatnym księcia, polityką wewnętrzną i zagraniczną, urzędniczym otoczeniem władcy, stosunkami gospodarczymi, wreszcie te dotyczące spuścizny po panowaniu Bolesława V Wstydliwego i walk dynastycznych o spadek po jego rządach. „Tak szerokie spojrzenie, aczkolwiek z dominantą dziejów politycznych, bliskie jest kompletnej panoramie i wpisuje się w nurt biografii Henryka Brodatego Benedykta Zientary czy wcześniej klasycznej i modelowej monografii Mieszka Starego Stanisława Smolki z wielką panoramą dziejową w tle.” – prof. dr hab. Krzysztof Bracha

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
43
Kluczowe wskaźniki efektywności (KPI). Tworzenie, wdrażanie i stosowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kluczowe wskaźniki efektywności (KPI). Tworzenie, wdrażanie i stosowan...
Dostępny
8 szt.

David Parmenter jest czołowym ekspertem w zakresie tworzenia KPI, znanym ze skłaniających do myślenia, żywiołowych sesji, dzięki którym wiele organizacji zmieniło swoje podejście do zarządzania efektywnością i radykalnie poprawiło skuteczność. Książka stanowi wsparcie dla organizacji w opracowywaniu, wdrażaniu i stosowaniu najskuteczniejszych, zwycięskich KPI - takich miar efektywności, które mogą bardzo wiele zmienić poprzez sukcesywne dostosowywanie codziennych działań do strategicznych celów organizacji.

79,00 zł
58,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 20,54 zł

1 osoba kupiła
44
Segregator A4/75K Pastel Mint - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,20 zł
14,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
45
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, Satin Metallic Blossom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, Satin Metallic Blossom
Interdruk
Dostępny
13 szt.

Elegancki segregator formatu A4 z kwiatowym wzorem i w ciemnej tonacji kolorystycznej. Wykonany z grubego kartonu pokrytego folią PP z metalicznym wykończeniem. Wyposażony w mechanizm dźwigniowy, mocną listwę zaciskową, miękki plastikowy uchwyt oraz metalową oprawę oczek chwytnych, gwarantującą trwałość.

16,51 zł
15,99 zł

Rabat 3,1%
oszczędzasz 0,52 zł

2 osoby kupiły
46
Serce Julii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Serce Julii
Dostępny
10 szt.

Poruszająca opowieść o potędze natury, podążaniu własną drogą i miłości, która wymaga odwagi. W życiu Lorenza, ambitnego weterynarza, w końcu wszystko zaczyna się układać. Jego największe marzenie, ogród zoologiczny, w którym zwierzęta żyją w naturalnych warunkach, rozwija się z dnia na dzień. Mężczyzna powoli odbudowuje również relację ze swoją dawną ukochaną, Julią. Kobieta jest jednak bardzo ostrożna i nie czuje się jeszcze gotowa na związek. Wkrótce Lorenzo otrzymuje propozycję wyjazdu do Kenii, by spędzić miesiąc w tamtejszym rezerwacie. Zostawia park pod opieką Julii i wyrusza prosto do serca Afryki. Julia i Lorenzo, oddaleni od siebie teraz o tysiące kilometrów, nieoczekiwanie odkrywają, że nigdy dotąd nie byli sobie tak bliscy… Czy ich relacja, tak jeszcze świeża i krucha, ma szansę przetrwać? Czy Julia znajdzie w sercu odwagę, by znów zaufać?

39,95 zł
19,18 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 20,77 zł

1 osoba kupiła
47
Ucho - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ucho
Dostępny
33 szt.

Pewnego razu Ucho straciło głowę i poczuło się bardzo samotne. Nie wiedziało, jak ma teraz żyć. Jednak zaczęło słuchać innych, znalazło nowych przyjaciół i odkryło, kim naprawdę jest. Opowiadanie Piret Raud, wielokrotnie nagradzanej estońskiej autorki i ilustratorki, zainspirowanej uchem Vincenta van Gogha.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
48
Zakładki indeksujące Nude 125szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakładki indeksujące Nude 125szt
Interdruk
Dostępny
33 szt.

Zestaw papierowych zakładek indeksujących w kolorach nude do codziennej organizacji, zaznaczania stron w książkach, robienia krótkich notatek oraz zostawiania ważnych wiadomości. Nie pozostawiają śladu po odklejeniu. Można po nich pisać. Formaty: 75x12x45 mm, 25x25x45 mm, 25x45x45 mm. Jeden produkt zawiera 125 szt. karteczek.

8,39 zł
7,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,40 zł

1 osoba kupiła
49
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, liliowy pastelowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4, grzbiet 7.5 cm, liliowy pastelowy
Interdruk
Dostępny
8 szt.

Segregator na dokumenty w formacie A4 w liliowym kolorze o pastelowym odcieniu. W dolnej części segregatora znajduje się metalowe okucie zwiększające jego wytrzymałość. Na grzbiecie segregatora znajduje się pomocny otwór, aby łatwiej było wysuwać segregator z szafy. Cechy produktu: • format A4, • 2 ringi oraz dźwignia z dociskaczem, • szerokość grzbietu 7,5 cm, • wzmocniony otwór na palec, • dolne krawędzie usztywnione metalową szyną, • wymienna etykieta grzbietowa.

15,19 zł
14,99 zł

Rabat 1,3%
oszczędzasz 0,20 zł

1 osoba kupiła
50
The Trip, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Trip, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Oppression. 2. The Forest Of Tar Tac. 3. Land Of Fire. 4. All Stories Come To An End. 5. Illusion. 6. The Winds Of Destiny. 7. I Believe In You.

82,90 zł
76,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

1 osoba kupiła
51
The Best Of Dirty Heads, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of Dirty Heads, CD
Dirty Heads, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

Lista utworów „The Best of Dirty Heads” zawiera niektóre z największych dotychczasowych hitów zespołu. W tym ich bezprecedensowy przebój wirusowy „Vacation”, piosenkę stojącą za wszechobecnym wyzwaniem #VacationTransition na TikTok, która ma teraz ponad miliard wyświetleń i nową wersję z gościnnym wokalem zdobywcy wielu nagród Grammy, Pata Monahana z Train. Dzięki miliardom strumieni na różnych platformach, Dirty Heads wdychają alternatywę, hip-hop, reggae i rock, wypuszczając jeden nieodparty, zaraźliwy hymn za drugim. Wydali siedem albumów studyjnych i mieli siedem przebojów Top 20, w tym „My Sweet Summer”, „That's All I Need” i ich złoty przebój RIAA „Lay Me Down”. Album zawiera również dwa nowe utwory, w tym współpracę z Travisem Barkerem i Aimee Interrupter z The Interrupters, dając fanom przedsmak tego, co ma nadejść w ich kolejnym pełnym projekcie. Lista utworów: 1. Vacation 2. Dance All Night (Feat. Matisyahu) 3. Lay Me Down (Feat. Rome of Sublime with Rome) 4. Stand Tall 5. My Sweet Summer 6. Rage (Feat. Travis Barker and Aimee Interrupter) 7. Oxygen 8. Sloth's Revenge 9. That's All I Need 10. Cabin By the Sea 11. Burn Slow (Feat. Tech N9Ne) 12. Headspace 13. Vacation (Feat. Train)

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

52
The Weight Of Man, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Weight Of Man, CD
Dostępny
15 szt.

Lista utworów: 1. You Could Have Been Something 2. Mother Earth 3. We Knew The Truth Once 4. I, Like You 5. Amelia 6. The Weight Of Man 7. The Last Laugh 8. Almost Famous 9. Symptomatic 10. Cold Like A Stone 11. Golden Slumber (Bonus)

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

53
To jak, szefie? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jak, szefie?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Zuzanna zakończyła niedawno burzliwy związek. Dziewczyna postanawia zmienić pracę, gdyż jej niewierny (były już) facet jest zatrudniony w tym samym miejscu. Szybko okazuje się, że czeka na nią idealna oferta, gdzie proponują bardzo dobre pieniądze, ale w pakiecie otrzymuje się towarzystwo irytującego szefa - Tymoteusza. Mężczyzna chciałby - wręcz na siłę - zaprzyjaźnić się ze wszystkimi pracownikami, ale Zuzanna nie zamierza wikłać się w miejscu pracy w jakiekolwiek relacje, które wychodzą poza strefę profesjonalizmu. Jak zareaguje na to Tymoteusz, którego kobieta zaintrygowała już przy pierwszym spotkaniu? Czy Zuzanna, która z uporem maniaka tworzy wokół siebie nieprzekraczalne granice, odnajdzie się w nowym miejscu? To jak, szefie? to historia o tym, że warto uwierzyć w miłość, która w każdej chwili może spaść na nas niczym grom z jasnego nieba.

37,90 zł
32,22 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,68 zł

54
Cat in the book. Elementarz języka angielskiego z płytą CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cat in the book. Elementarz języka angielskiego z płytą CD
Dostępny
54 szt.

Kompleksowa książka, bazująca na naturalnym sposobie uczenia języka angielskiego dla dzieci przedszkolnych, tworząca interakcję dziecko–dorosły, przygotowana i dostosowana do nowej podstawy programowej. Dzięki tej metodzie dziecko doświadcza świat wieloma zmysłami, ucząc się języka całościowo, i przede wszystkim przez zabawę. Książka zawiera słówka, krótkie zdania, ćwiczenia, rymowanki i piosenki oraz niezbędne wskazówki, jak kreatywnie pracować z dzieckiem w domu i na zajęciach, aby nauka była przyjemnością i dawała najlepsze rezultaty. Rozwinie nie tylko naturalną chęć nauki, ale także, dzięki proponowanym ćwiczeniom i zabawom, twórczą ciekawość i wyobraźnię najmłodszych. Elementarz opatrzony jest zabawnymi, niezwykłej urody ilustracjami Joli Richter-Magnuszewskiej, która w swoich pracach zawsze zostawia miejsce na wyobraźnię dziecka. Do książki dołączona jest płyta z fonetyczną wymową słówek i piosenkami. Patronat British Council.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

55
Ruchomy chaos, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ruchomy chaos, DVD
Doug Liman, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.15

18-letni Todd Hewitt jest najmłodszym w grupie ziemskich kolonizatorów na odległej planecie, która miała stać się Nowym Światem dla ludzkości. Wśród mieszkańców nie ma kobiet – zniknęły przed laty na skutek tajemniczej epidemii. Choroba miała też wpływ na mężczyzn: wszyscy słyszą „szum”, czyli myśli innych mieszkańców. Osadą rządzi twardą ręką charyzmatyczny Prentiss (Mads Mikkelsen). Wkrótce w tym dystopijnym świecie pojawia się Viola (Daisy Ridley), intrygująca młoda kobieta, którą Todd odnajduje w rozbitym kosmicznym pojeździe. Od tej chwili sprawy zaczynają się komplikować. Para bohaterów musi wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiązać mroczną tajemnicę tej planety. Zadanie nie jest proste, szczególnie, że ich tropem rusza pościg. Tom Holland („Spider-Man: Daleko od domu”), Daisy Ridley („Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”) oraz znakomity Mads Mikkelsen („Na rauszu”, „Casino Royal”, „Hannibal”) w porywającej rozmachem ekranizacji pierwszej części bestsellerowego powieściowego cyklu Patricka Nessa.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

56
Voyagers, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voyagers, DVD
Neil Burger, 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Gdy przyszłość ludzkości staje pod znakiem zapytania, naukowcy odkrywają pewną odległą planetę jako potencjalne miejsce do skolonizowania. Problem w tym, że dotarcie do niej zajmie 86 lat. Jedynym sposobem na powodzenie tej wielopokoleniowej wyprawy jest wysłanie genialnych młodych kadetów, aby ich potomkowie mogli tworzyć nowy wspaniały świat. Sprawy się komplikują, gdy pasażerowie odkrywają mroczne sekrety ich misji. Paranoja i strach potęgują chaos na statku, a astronauci nie wiedzą, gdzie leży prawda ani komu można zaufać. Jedne z najgorętszych nazwisk młodego pokolenia Hollywood – Tye Sheridan („Player One” „Uciekinier”), Lily-Rose Depp („Król”, „Tancerka”) i Fionn Whitehead („Dunkierka”, „Czarne lustro: Bandersnatch”), a także Colin Farrell („Dżentelmeni”, „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”) w thrillerze Neila Burgera, reżysera „Jestem Bogiem” i „Niezgodnej”.

29,99 zł
29,39 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,60 zł

57
Gra szpiegów, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra szpiegów, DVD
Dominic Cooke, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Benedict Cumberbatch („Gra tajemnic”, „Sherlock”) jako brytyjski biznesmen, który podejmuje się śmiertelnie ryzykownej misji. Prawdziwa historia starcia wywiadów, którego stawką był wybuch III wojny światowej. Początek lat 60. XX wieku. Świat pogrążony jest w zimnej wojnie. Napięcie między USA i ZSRR osiąga apogeum, grożąc wybuchem III wojny światowej. W tych szalenie trudnych okolicznościach MI6 i CIA postanawiają zwerbować londyńskiego biznesmena Greville’a Wynne’a. Ma on nawiązać kontakt z niezwykle cennym sowieckim szpiegiem, Olegiem Pieńkowskim, dysponującym tajnymi planami Moskwy. Wynne szybko uświadamia sobie, że na terenie wroga samo podejrzenie o szpiegostwo karane jest męczeńską śmiercią, a ani dyplomacja, ani wybaczanie nie leżą w naturze władz radzieckich. Jednak z tej drogi nie ma już odwrotu. Zegar zaczął odliczać, a dekonspiracja jest tylko kwestią czasu. W grze o taką stawkę nie ma miejsca na najmniejszy błąd, zwłaszcza gdy od powodzenia misji zależą losy świata.

39,99 zł
39,19 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,80 zł

58
Nie tylko o nim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie tylko o nim
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Książka zawiera zbiór prac Marii Bokszczanin z okresu całej jej działalności twórczej. W pierwszej swej części przynosi artykuły o Henryku Sienkiewiczu, wynikające z jej pracy nad wydaniem listów pisarza (pięć wieloczęściowych tomów ogłoszonych w latach 1977-2009), w drugiej studia nad folklorem, w trzeciej sylwetki osób bliskich, wśród których znalazły się osobistości bardzo zasłużone dla kultury polskiej, takie jak Prymas Tysiąclecia Stefan Kardynał Wyszyński oraz profesorowie Wacław Borowy i Julian Krzyżanowski z ich heroiczną postawą w okresie wojny i okupacji, a także w trudnych czasach powojennych.

49,00 zł
48,02 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,98 zł

59
Diament śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diament śmierci
Dostępny
15 szt.

Tajemnice, mistyfikacja i śmierć. Porywający debiut. Historia cenionego znawcy diamentów, który, złapany w sieć oszustw i intryg, próbuje odkryć sekrety najdroższego diamentu na świecie. Kiedy na szyi żony kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych niespodziewanie pojawia się unikatowy diament zwany Rosyjskim Różem, Alex Turner z wydziału śledczego Departamentu Skarbu, były agent CIA, odkrywa, że wpadł jak mucha w pajęczą sieć. Taki diament zawsze kryje jakiś sekret, ale sieć tajemnic oplatająca Róż jest bardziej zawikłana, niż Alex mógł sobie wyobrazić. Stara się dociec, dlaczego zdradziła go tajemnicza rosyjska podwójna agentka, a diament znalazł się na drodze wiodącej do Białego Domu. Gdziekolwiek bowiem trafia Rosyjski Róż, podążają za nim tajemnice, mistyfikacja i śmierć.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

60
Renegade, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Renegade, CD
Nitrate, AFM
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.24

Lista utworów: 1. Dangerzone 2. Renegade 3. You Think You've Got It 4. Big City Lights 5. Why Can't You Feel My Love 6. Children of the Lost Brigade 7. Addicted 8. Alibi 9. Lay Down Your Arms 10. Edge of Surrender 11. Take Me Back

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

61
A Night To Remember, 3 LP, purpurowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Night To Remember, 3 LP, purpurowy
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A: 1. Intro 2. Blinded 3. End Of Your Days 4. More Than Ever 5. She Speaks To The Dead Strona B: 6. Rulers Of The Mind 7. Blackened Dawn 8. Waking Up Blind 9. As I Lie Here Bleeding LP 2 Strona C: 10. Misled 11. Mark Of The Triangle 12. When The Walls Go Down Strona D: 13. Harmless Wishes 14. Essence Of Conviction 15. Solitude Within LP 3 Strona E: 16. Nosferatu 17. Recreation Day 18. For Every Tear That Falls Strona F: 19. A Touch Of Blessing 20. The Masterplan

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

62
A Night To Remember, 3 LP, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Night To Remember, 3 LP, srebrny
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A: 1. Intro 2. Blinded 3. End Of Your Days 4. More Than Ever 5. She Speaks To The Dead Strona B: 6. Rulers Of The Mind 7. Blackened Dawn 8. Waking Up Blind 9. As I Lie Here Bleeding LP 2 Strona C: 10. Misled 11. Mark Of The Triangle 12. When The Walls Go Down Strona D: 13. Harmless Wishes 14. Essence Of Conviction 15. Solitude Within LP 3 Strona E: 16. Nosferatu 17. Recreation Day 18. For Every Tear That Falls Strona F: 19. A Touch Of Blessing 20. The Masterplan

157,90 zł
145,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,63 zł

63
Angel of Death, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angel of Death, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Tempus Mori Est 2. Angel of Death 3. Marauders 4. Evil Eye 5. The Chosen One 6. Phoenix Fire 7. Siren's Song 8. Eye of the Storm 9. Last Rites 10. Warrior

82,90 zł
76,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

64
Krakatoa, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Krakatoa, CD
Dostępny
1 szt.

Lista utworów: 1. Rolling 2. Anticipation 3. Mary 4. I'm In Love Again 5. From New York to Chicago 6. Going Down 7. Good-Bye Jody 8. Go for Julie 9. It's up to You 10. Rolling (2021, Bonustack) 11. Mary (2021, Bonustack) 12. I'm in Love Again (2021, Bonustack) 13. It's Up to You (2021, Bonustack)

62,90 zł
31,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 31,45 zł

65
Rebellion, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rebellion, CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Intro 2. Mirror 3. Rainbow After The Storm 4. Rebellion 5. Thorn Across My Heart (Feat. Doogie White) 6. Mors Non Separabit 7. Honour To The Fallen Brothers 8. The Hierophant 9. Voodoo Queen 10. Information War

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

66
Excretion Of Mortality, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Excretion Of Mortality, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.28

Lista utworów: 1. Excretion of Mortality 2. Vile Yolk of Contagion 3. Spewing Purulence 4. Bowels of Decrepitude 5. Drowned in Malodor 6. Retching Innards 7. Crowning the Disgustulent (Breed of Repugnance)

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

67
Will Of The Gods Is Great Power, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Will Of The Gods Is Great Power, CD
Scald, AFM
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Night Sky 2. Eternal Stone 3. Ragnaradi Eve 4. Sepulchral Bonfire 5. A Tumulus 6. In the Open Sea 1. My Sin 2. Ragnaradi Eve 3. Hail to England 4. Ravens 5. Blues Improvisation 6. Poy Guslyar! 7. Kuznets Voiny 8. Cherny Zamok 9. Sokol 10. Kanun Ragnaradi

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

68
Open & Close LP RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Open & Close LP RSD, Winyl
KUTI, FELA, Partisan / Pias
Dostępny
20 szt.

1.Open & Close 2.Suegbe & Pako 3.Gbagada Gbogodo

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

69
The Mutt's Nuts, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Mutt's Nuts, CD
Dostępny
16 szt.

1.The Mutt's Nuts 2.It's Me Who'll Pay 3.Coming Up Tough 4.On The Meter 5.Beat That Drum 6.Pressure 7.Take Me Home To London 8.Life On The Bayou 9.White Rags 10.Overachiever 11.Someone's Gunna Die 12.Getting Beat Again (Eppu Normaali) 13.Life's Lemons 14.Lightning Don't Strike Twice 15.I Hate The Radio

58,90 zł
70
Martynka poznaje świat. Zbiór opowiadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martynka poznaje świat. Zbiór opowiadań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: • Martynka i Arka Noego, • Martynka u cioci Lusi, • Martynka w krainie jezior, • Martynka, księżniczka i rycerz, • Martynka i króliczek, • Martynka poznaje muzykę, • Martynka idzie na bal, • Martynka i Gwiazdka.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

71
Martynka. Wielka księga przygód. Zbiór opowiadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martynka. Wielka księga przygód. Zbiór opowiadań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. Książki „bez agresji”, nastawione na budowanie w dziecku poczucie własnej wartości i naukę pozytywnego rozwiązywania dziecięcych problemów. Zachęcają do poznawania otaczającego dziecko świata i podpowiadają, jak zawierać przyjaźnie. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: • Martynka i same niespodzianki, • Martynka i 40 kuchcików, • Martynka na wsi, • Martynka w podróży, • Martynka – kocia mama, • Martynka i spotkanie z duchami, • Martynka i kucyk, • Martynka pod żaglami.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

72
Martynka w domu. Zbiór opowiadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martynka w domu. Zbiór opowiadań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.10

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: • Martynka i wielkie sprzątanie, • Martynka i braciszek, • Martynka i cztery pory roku, • Martynka w ogrodzie, • Martynka w kuchni, • Martynka jest chora, • Martynka i Dzień Mamy, • Martynka i przeprowadzka.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

73
Martynka w krainie baśni. Zbiór opowiadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martynka w krainie baśni. Zbiór opowiadań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.03

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: • Martynka w krainie baśni, • Martynka wsiada na konia, • Martynka zajmuje się dziećmi, • Martynka uczy się pływać, • Martynka szuka Pufka, • Martynka poznaje ptaki, • Martynka leci balonem, • Martynka i wróbelek.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

74
Martynka. Najlepsze przygody. Zbiór opowiadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martynka. Najlepsze przygody. Zbiór opowiadań
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: • Martynka i przygody od środy, • Martynka i czarownica, • Martynka spadła z roweru, • Martynka tańczy, • Martynka w wesołym miasteczku, • Martynka bawi się w teatr, • Martynka i osiołek Wesołek, • Martynka na biwaku.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

75
Moje życie nie tylko dyplomatyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje życie nie tylko dyplomatyczne
Dostępny
5 szt.

DYPLOMACJA ZZA KULIS Już niebawem w ofercie naszej oficyny ukaże się książka autobiograficzna ambasadora tytularnego Pawła Kulki Kulpiowskiego pt. ?Moje życie ? nie tylko dyplomatyczne?. Wielkim walorem publikacji jest zawarty w niej opis kariery głównego bohatera w MSZ oraz odbytych misji dyplomatycznych na rzecz Polski. Narrację wzbogacają liczne, nierzadko bardzo osobiste, przemyślenia i wyznania autora, co sprawia, że lektura książki to prawdziwa podróż (intelektualna) po niemal całym globie. Książka będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w tym tygodniu.

63,45 zł
60,91 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,54 zł

76
Mój fragment nieba, wydanie 3, poprawione - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój fragment nieba, wydanie 3, poprawione
Dostępny
5 szt.

Lotnictwo to stosunkowo młody, ale niezwykle dynamicznie rozwijający się rodzaj sił zbrojnych i jedno z najbardziej doniosłych osiągnięć technicznych człowieka, który wreszcie spełnił odwieczne marzenie o lataniu na podobieństwo ptaków. Czy dziś podróżując szybkim, komfortowym i niezawodnym samolotem pasażerskim, zdajemy sobie sprawę, że lotnictwo to dziedzina, która niedawno obchodziła studziesięciolecie istnienia, a w 2018 roku obchodziliśmy jubileusz stulecia lotnictwa polskiego? Że niedawno minęło sto lat od pierwszego wykorzystania samolotu w działaniach wojennych? Jeszcze niespełna sto lat temu przypominały one latające etażerki z patyków i płótna pospinane linkami i drutem, a każdy lot był igraniem ze śmiercią. Dziś trudno wyobrazić sobie świat bez samolotów. Stało się tak, gdyż zdobywanie błękitnych przestworzy zawsze fascynowało wielu, ale tylko wybranym dane było usiąść za sterami samolotu. Kto chociaż raz tego spróbował, ten do końca życia będzie pamiętał niecodzienne wrażenia i będzie miał satysfakcję ze swojego czynu. Książka prezentuje niełatwą drogę skromnego chłopca z małej wioski do grona takich właśnie zdobywców, do elity Polskich Sił Zbrojnych. Przybliża czytelnikowi nieodległą, ale jakże inną od współczesnej atmosferę lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia oraz burzliwe przemiany, jakie nastąpiły w naszym kraju (a przede wszystkim w wojsku) w latach osiemdziesiątych i później. Nie wszystkim udało się przejść przez nie bezboleśnie. Dla wielu, w tym dla autora książki, oznaczały one konieczność zaczynania życia od nowa. Przemiany te odcisnęły także pięt-no na lotnictwie wojskowym, a zwłaszcza na szkolnictwie lotniczym w naszym kraju, co jest przedstawione we wspomnieniach autora, który nie ukrywa, że poświęcił mu najlepsze lata swojego życia.

56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

77
Dramat układasz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dramat układasz
Niedostępny
Brak

„Tradycja mówi o jedności dobra, prawdy i piękna. Jest to coś klasycznego. A jednak w sztuce i literaturze pojawia się też coś innego. Piękno nie musi być piękne, prawdziwe, dobre. Nadmiar wyobraźni może niszczyć? O prawdzie mówi nauka, filozofia, religia, o dobru - religia, etyka. Co z pięknem? Jak wpływa na rzeczywistość? Jak wyrazić sprawy losu, tragizmu? Sztuka to niekoniecznie piękno. Jest też piękno romantyczne, nieco zagubione. Zajęłam się tutaj między innymi niepokojami polskiego romantyzmu i ich wpływem na polską mentalność”. Od autorki

12,99 zł
Powiadomienie
78
Pozyskiwanie śladów finansowania terroryzmu i ich przetwarzanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozyskiwanie śladów finansowania terroryzmu i ich przetwarzanie
Dostępny
4 szt.

Kolejna monografia autora dotycząca zjawiska finansowania terroryzmu i jego zwalczania tym razem sięga praktycznych potrzeb w zakresie poszukiwania śladów tego przestępczego procederu, ich zabezpieczania i przetwarzania. Ślad finansowania terroryzmu stał się motywem przewodnim całej pracy zarówno w zakresie określania obszarów jego występowania, jak i zabezpieczania, badania i oceny wartości dowodowej. Autor proponuje przyjęcie nowego podziału śladów odnoszących się nie tylko do warstwy kryminalistycznej, ale także do innych taktyk zwalczania szeroko wychodzących poza penalizację zachowania przestępczego i proces karny. Publikacja została poświęcona zarówno tradycyjnym sposobom pozyskiwania śladów finansowania terroryzmu skupionych na śledzeniu transakcji, badaniu relacji klienta instytucji obowiązanej w kontekście geograficznym, behawioralnym czy prowadzonej działalności gospodarczej, jak i nowoczesnym technikom analitycznym odnoszącym się do hybrydowego finansowania zagrożeń (HTF), analizy sieci społecznych (SNA), modelowania wieloagentowego (MAS) czy dynamicznej analizy sieci (DNA). W książce przedstawiono także zmiany podejścia analitycznego do badania symptomów i śladów finansowania terroryzmu w kontekście zmiany taktyki postępowania sprawców, w tym członków organizacji terrorystycznych i podmiotów je wspierających.

112,00 zł
107,52 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 4,48 zł

79
Przestrzenie literatury i okolice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
52,30 zł
50,21 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,09 zł

80
Samoloty Wojska Polskiego. 100 lat polskich skrzydeł. Tom 65. PWS 26 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samoloty Wojska Polskiego. 100 lat polskich skrzydeł. Tom 65. PWS 26
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.04

To wyjątkowa seria 70 monografii poświęconych maszynom, na których – począwszy od zarania lotnictwa wojskowego w Polsce – latali i walczyli nieustraszeni polscy piloci. Opisujemy zarówno nowoczesne konstrukcje obecnie wykorzystywane w polskich siłach powietrznych, jak i te, które już od dawna zdobią sale wystawowe muzeów na całym świecie. Do współpracy przy tej unikatowej kolekcji zaprosiliśmy znanych i cenionych ekspertów z dziedziny lotnictwa wojskowego: Michała Fiszera, Jerzego Gruszczyńskiego oraz Wojciecha Mazura. Rysunki poszczególnych modeli tworzą: Robert Gretzyngier, Tomasz Grotnik i Jarosław Wróbel. W każdym tomie czytelnicy mogą znaleźć historię danej konstrukcji, ciekawostki z nią związane, kilkadziesiąt zdjęć oraz barwne i techniczne rysunki opisywanego statku powietrznego.

16,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,8%
oszczędzasz 3,01 zł

81
Wielki leksykon uzbrojenia. Wrzesień 1939. Tom 223. Wozy łączności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki leksykon uzbrojenia. Wrzesień 1939. Tom 223. Wozy łączności
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

„Wielki leksykon uzbrojenia. Wrzesień 1939” to unikatowe wydawnictwo przedstawiające najciekawsze przykłady uzbrojenia Wojska Polskiego w kampanii 1939 roku. Po raz pierwszy zebraliśmy w jednej serii szczegółowy opis polskiego oręża, którym polscy żołnierze w 1939 roku próbowali wykonać niewykonalny wówczas rozkaz – obronę Ojczyzny. Zapraszamy do poznania historii uzbrojenia Wojska Polskiego z 1939 roku oraz osiągnięć polskiej myśli technicznej dwudziestolecia międzywojennego, z których do dziś dumne są następne pokolenia Polaków.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

82
Zakochani w mafii. Tom 1. Ryzykowna misja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakochani w mafii. Tom 1. Ryzykowna misja
Dostępny
58 szt.

Ryzykowna misja to pierwsza część serii: „ Zakochani w mafii”. Zeila chce zostać pełnoprawną członkinią gangu. Postanawia podstępem wydobyć informacje od Kysona, szefa wrogiej mafii. W swojej intrydze wykorzystuje seksapil i męskie pożądanie. W tej historii nie zabraknie zwrotów akcji, cierpienia, uczuć oraz rodzinnych tajemnic. Przygody Kysona i Zeili to prawdziwy rollercoaster. Czy zaplanowany przez Zeilę podstęp ułatwi jej karierę w mafii? Czy Kyson odkryje prawdziwe intencje dziewczyny?

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

83
Klatka dla niewinnych. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klatka dla niewinnych. Audiobook
Katarzyna Bonda, Muza
Dostępny
143 szt.

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym piętrze w niewyjaśnionych okolicznościach wypada teściowa Englota. Kobieta ginie na miejscu. Szybko okazuje się, że do zdarzenia doszło podczas przepustki skazanego. Brakuje jednak niezbitych dowodów, które pozwoliłyby na postawienie mu zarzutów. Hubert Meyer na prośbę prokurator Weroniki Rudy przyjeżdża do Warszawy, by jej pomóc w tej trudnej sprawie. Rudy uważa, że to zabójstwo na tle finansowym. Wiele jednak wskazuje na to, że rzecz jest bardziej skomplikowana, ma swój początek siedemnaście lat wcześniej i wiąże się z zaginionymi wtedy kobietami. Hubert jak zwykle działa po swojemu – szybko, niekonwencjonalnie, profesjonalnie. Ale tym razem sam ledwie ujdzie z życiem, a co więcej, stanie się jednym z głównych podejrzanych. Co oznacza klucz pozostawiony na ciele Róży Englot jest wskazówką czy przestrogą? Czy Meyer dotarł za blisko prawdy? Czy zagroził komuś ważnemu? Kto jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

84
Grande finale. Kroniki Klary Schulz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grande finale. Kroniki Klary Schulz
Dostępny
11 szt.

Emocjonująca ostatnia część doskonałej trylogii „Kroniki Klary Schulz”! Przenieś się do początku ubiegłego wieku i weź udział w kolejnych ekscytujących wydarzeniach. Grande Finale to powieść, od której się nie oderwiesz! Jest 1911 rok. W niezwykle eleganckim hotelu Rezidenz w Breslau dokonano szokującego odkrycia - odnaleziono zwłoki jednego z pracowników. Podejrzenia o zabójstwo skierowane są w stronę żony ofiary. Wydaje się, że miała one swoje powody. Przez lata była maltretowana przez męża. Już sam ten fakt dla wielu osób stanowi oczywisty motyw. Policja chce jak najszybciej zamknąć tę sprawę, zwłaszcza że uważa kobietę za winną popełnienia morderstwa. Tylko czy na pewno tak jest? Klara Schulz, spodziewająca się dziecka, postanawia zaangażować się w sprawę pomimo sprzeciwu męża. Na zamknięcie śledztwa nie pozwala też Gabriel Hübschner, radca kryminalny z Berlina, który został przydzielony do rozwiązania tej tajemnicy. Wytyka policji z Breslau wszelkie niedociągnięcia i błędy. Przeczuwa bowiem, że w tej sprawie jest coś więcej - według niego ma ona drugie dno. Klara początkowo nie przepada za Hübschnerem, chociaż z czasem zaczyna się do niego przekonywać i odnajduje w nim bratnią duszę. Podążając za tropami, oboje odkrywają coś przerażającego. Okazuje się, że makabryczne zabójstwo w hotelu ma prawdopodobnie coś wspólnego z do dziś nierozwiązaną tajemnicą. Dotyczy ona śmierci matki Klary. Dla kobiety jest to dodatkowo bolesne, jednak nie ma zamiaru się poddawać. Warto też sięgnąć po wcześniejsze tomy tej trylogii: Sprawa pechowca i Zniknięcie Sary. Autorką wszystkich powieści należących do cyklu jest Nadia Szagdaj. Inne jej książki to m.in.: To nie jest amerykański film, Przepowiednia czy Love ...a bez niej tylko mrok.

39,95 zł
19,18 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 20,77 zł

85
Cena milczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cena milczenia
Dostępny
1298 szt.

Kanion to przerażające miejsce. Pełna skalistych, ostrych jak brzytwa zębów, duszna od morowego powietrza rozpadlina. Śmierć, to pewna śmierć – tak wam powiem, zacni ludzie. Dobrze, żeśmy przed wiekami wypędzili tam Najeźdźców, którzy chcieli zepchnąć nas do morza i omal nie potopili nas jak kocięta. Ale odzyskaliśmy nasze plaże, Rozlewisko Wezery, największy szlak handlowy, o który cały czas bezpardonowo, toczymy miedzy sobą wojny. Mamy swoich odchodzących w niełaskę czarowników, mamy nową magię – inżynierów, którzy jak lubią mawiać – parą i ogniem wprowadza nasz świat w przyszłość. Mamy nasz świat, kontynent, królestwa i księstewka, od morza, aż po Góry Kolumnowe i wybity w nich Kanion...

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

86
Stowarzyszenie Srok. Jedna to smutek... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stowarzyszenie Srok. Jedna to smutek...
Dostępny
3094 szt.

Nagła śmierć na imprezie, tajemniczy tatuaż na ciele i nierozwiązana sprawa morderstwa. To wszystko wita Audrey w jej nowej szkole z internatem. Czy Audrey uda się uciec przed skrywanymi sekretami z jej rodzinnych stron? A może wraz z nową współlokatorką Ivy odkryją, jaki to sekret skrywa ich na pozór idealna szkoła?

39,99 zł
31,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

87
DAMI DFR2-3446 FROZEN Okularki do pływania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DAMI DFR2-3446 FROZEN Okularki do pływania
Dami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

Okularki do pływania od Sambro to idealne dopełnienie plażowego stroju dziecka inspirowane ulubionym serialem dziecka. Okulary są zbudowane z miękkich materiałów, wodoszczelnych zabezpieczeń oczu i paska, który można łatwo dopasować do rozmiaru głowy dziecka. Maluch z przyjemnością będzie bawił się w wodzie lub uczył pływania z tymi wygodnymi i pięknie zaprojektowanymi okularami to pływania na głowie. Najważniejsze cechy maski: pasek na głowę regulowany klamerkami miękkie, wodoszczelne uszczelki

19,30 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,8%
oszczędzasz 1,31 zł

88
Green Cell Bateria do Apple Macbook Pro 13 A1502 (Late 2013, Mid 2014) / 11,34V 6300mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Apple Macbook Pro 13 A1502 (Late 2013, Mid 2014)...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.34VRodzaj ogniw: Li-PolymerKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: AP21Producent: Green CellPojemność: 71.44WhCzas pracy: od 2 do 7.5hSeria: Polymer Kompatybilne urządzenia: Apple MacBook Pro Kompatybilne modele: A1493

345,00 zł
Powiadomienie
89
Zestaw nr20 Plecak szkolny St.Right BP-01 Zig Zag + piórnik saszetka PC-01 Barbie Botanical - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
63,90 zł
60,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,19 zł

90
Mówię po angielsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mówię po angielsku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Seria czterech książeczek przygotowujących dzieci w wieku 5-7 lat do nauki języka angielskiego. Książeczki zawierają podstawowe słowa (Pierwsze słowa po angielsku), ponad 150 słów angielskich wraz z ich tłumaczeniem i wymową (Czytam po angielsku), ponad 100 słów do przetłumaczenia i zapisania (Piszę po angielsku) oraz ponad 50 całych zwrotów, pozwalających na początki konwersacji (Mówię po angielsku). Wszystkie książki ilustrowane są zabawnymi scenkami, które pomogą w opanowaniu podstaw języka angielskiego.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

91
Princess Top. Stickers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Princess Top. Stickers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Młode projektantki mogą wreszcie realizować swoje pomysły na oszałamiające kreacje! Kolorując rysunki i przyklejając nalepki, pomogą modelkom zabłysnąć w każdej sytuacji. Książka w wyjątkowej oprawie zdobionej brokatem.

7,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

92
Princess Top. Stickers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Princess Top. Stickers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.13

Młode projektantki mogą wreszcie realizować swoje pomysły na oszałamiające kreacje! Kolorując rysunki i przyklejając nalepki, pomogą modelkom zabłysnąć w każdej sytuacji. Książka w wyjątkowej oprawie zdobionej brokatem.

7,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

93
Moshi iGlaze - Obudowa MacBook Pro 15" (2018/2017/2016) (przezroczysty) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moshi iGlaze - Obudowa MacBook Pro 15" (2018/2017/2016) (przezroczysty...
Moshi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Kolor bazowy: przezroczystyMateriał główny: PolikarbonFunkcjonalność: ochrona całego urządzeniaKompatybilność: Apple MacBook Pro 15" (2018)Typ: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWzór: Gładki

269,00 zł
Powiadomienie
94
Układanka drewniana cyferki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,60 zł
Powiadomienie
95
Basen z piłeczkami 200szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen z piłeczkami 200szt
Dostępny
4 szt.

W ZESTAWIE: - BASEN 102 X 38 X 85 CM. - 200 PIŁECZEK O ŚR. 6 CM. - ŁATWY I SZYBKO MONTAŻ WYM. OPAKOWANIA: 51,5 X 41 X 21 CM. WIEK: 12 M+

174,54 zł
96
Schowek
Bateria Guzikowa Cr2025 Platinet 3v B/c
Platinet
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

2,99 zł
Powiadomienie
97
Piórnik H Cleo i Frank 24, Derform - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik H Cleo i Frank 24, Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Bardzo pojemny, jednokomorowy piórnik zapinany na zamek. Piórnik ma usztywnianą konstrukcję, - wymiary:5 x 21 x 8 cm , waga:75 g

15,99 zł
Powiadomienie
98
Gumka 4045 trójkątna biała p 45 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka 4045 trójkątna biała p 45
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.28

Trójkątna biała miękka gumka z syntetycznego kauczuku do usuwania szerokiej gamy grafitowych pociągnięć ołówkiem ze wszystkich rodzajów papieru. Rozmiar gumki: 3,9 x 3,4 x 0,9 cm.

2,99 zł
Powiadomienie
99
Notatnik z metalizowaną okładką A5 Jednorożec KL11014 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik z metalizowaną okładką A5 Jednorożec KL11014 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

21,20 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 1,21 zł

100
Szczoteczka do zębów Little Cats. KL10740 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
67,79 zł
61,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,78 zł

Wróć do góry