hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.07.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 26 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Grzechotka do wózka, czarno-białe misie (Akuku), na drugim Świnki Sabinki. Praktyczna matematyka (Joanna Krzyżanek, Zenon Wiewiurka). Kolejny produkt to Śmierć na Zanzibarze (Katarzyna Gacek) oraz Biologia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami 2005-2023. Tom 4 (Sylwester Witowski, Dariusz Witowski).
1
Grzechotka do wózka, czarno-białe misie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grzechotka do wózka, czarno-białe misie
Akuku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Wesołe dźwięki grzechotki „akuku” umilą spacer. Czarno-białe kolory stymulują zmysł wzroku u niemowlaka, który jeszcze nie rozróżnia barw. Zaokrąglone kształty są bezpieczne dla maluszka. Zawieszkę można zaczepić do wózka lub łóżeczka, przyciąga uwagę dziecka i rozwija koordynacje wzrokowo-słuchową i motoryczną. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla maleństwa. Długość: ok. 30.0 cm

25,55 zł
21,72 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,83 zł

18 osób kupiło
2
Świnki Sabinki. Praktyczna matematyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnki Sabinki. Praktyczna matematyka
Dostępny
93 szt.

Czy matematyka może być ulubionym przedmiotem? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza, kiedy opowiada o niej znakomita autorka Joanna Krzyżanek. Kolejny tom lubianej serii, a w nim m.in.: dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie, zbiory, figury geometryczne, mierzenie, zapisywanie dat oraz godziny, minuty i sekundy. Zastosowana w książce metodanauki matematyki łączy szkolne zasady z zabawą. To działa! Dla uczniów klas 1-4 szkoły podstawowej (i trochę młodszych dzieci, które lubią liczyć). W serii: • Pieski Tereski. Czytam sylabami, • Kotki Dorotki. Czytam uważnie, • Byki Weroniki. Historyjki ortograficzne.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

8 osób kupiło
3
Śmierć na Zanzibarze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć na Zanzibarze
Dostępny
33 szt.

Kryminalne wakacje w tropikach Magda, sympatyczna pani weterynarz, wyjeżdża na urlop na Zanzibar. W tym czasie jej przyjaciel, komisarz Sikora, rozpoczyna w Polsce dochodzenie w sprawie zabójstwa. Kiedy Magda – za pośrednictwem Skype’a – zaczyna wtykać nos w śledztwo, zirytowany Sikora każe jej znaleźć sobie własnego trupa. Więc… Magda go znajduje. Nie wie, że próba odpowiedzi na pytanie, kto zabił, sprowadzi na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.

40,00 zł
30,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

7 osób kupiło
4
Biologia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami 2005-2023. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biologia. Zbiór zadań wraz z odpowiedziami 2005-2023. Tom 4
Dostępny
1457 szt.

Nowy tom 4 zawiera: • Genetyka, • Ewoluzjonizm, • Biologia środowiska – ekologia – tolerancja, populacje, biocenoza, • Zagrożenia i ochrona środowiska naturalnego.

51,45 zł
48,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,57 zł

7 osób kupiło
5
Miasto duchów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasto duchów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Szara Zasłona oddziela świat żywych od krainy duchów. To miejsce tylko dla odważnych. Dwunastoletnia Cassidy Blake jest jedną z nich. Gdy rodzice dziewczyny przyjmują propozycję nakręcenia serialu o nawiedzonych miastach, cała rodzina wyrusza do Edynburga, gdzie rozegra się akcja pierwszego odcinka „Duchodzeniowców”. Rozpoczyna się mrożąca krew w żyłach przygoda w mieście pełnym tajemniczych przejść, opuszczonych zamków i grobowców. Cassidy przekracza granicę światów, by we mgle za Zasłoną stoczyć prawdziwą walkę na śmierć i życie. Nowa seria bestsellerowej autorki Victorii Schwab to pełna tajemnic i zwrotów akcji opowieść dla tych, którzy nie boją się ciemności.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

6 osób kupiło
6
Alpy Julijskie. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpy Julijskie. Tom 2
Dostępny
4 szt.

Wędrówka po Alpach Julijskich to wysokogórskie krajobrazy, jakich nie spotkamy w Karpatach czy górach Półwyspu Bałkańskiego, znajomo brzmiące nazwy oraz niezbyt różniąca się od naszej kultura ludowa. Przewodnik w dwóch tomach opisuje trasy we wszystkich grupach górskich Alp Julijskich, zawiera też wiele ciekawostek krajoznawczych i informacji praktycznych na temat tego słonecznego górskiego zakątka. W II tomie przewodnika po Alpach Julijskich opisane są trasy w zachodniej części Alp Julijskich: 1 - Grupa Mangartu 2 - Grupa Kanina 3 - Grupa Jôf Fuart i Jôf di Montasio 4 - Muzci, Stol i Matajur

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

3 osoby kupiły
7
Zło czai się wszędzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zło czai się wszędzie
Dostępny
1 szt.

Herkules Poirot spędza wakacje w ekskluzywnym hotelu na Wyspie Przemytników, ale nie jest mu dane spokojnie wypocząć. Kiedy ginie piękna aktorka Arlena Stuart, detektyw może wręcz przebierać w kandydatach na mordercę. Piękno budzi pożądanie, ale niekoniecznie sympatię. Co było motywem zbrodni? Szantaż, zazdrość, spadek, a może mania religijna? Jeden z pierwszych w literaturze kryminalnej portretów sympatycznego psychopaty, długo przed Hannibalem Lecterem. Wydanie luksusowe – twarda okładka, uszlachetnienia, ponadczasowy design.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2 osoby kupiły
8
World of Warcraft. Vol'jin. Cienie hordy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
World of Warcraft. Vol'jin. Cienie hordy
Dostępny
1376 szt.

Nasłani przez Garosza mordercy dokonują zamachu na życie przywódcy Mrocznych Włóczni – Voljina. Szczęśliwym zrządzeniem losu rannego odnajduje znany pandareński gorzelnik Czen Gromowar i zabiera go do ustronnego klasztoru w górach. Pod troskliwą opieką Voljin powraca do zdrowia, ale nie jest jedynym rekonwalescentem. W gościnie u mnichów przebywa także tajemniczy ludzki żołnierz z wrogiego Hordzie Przymierza. Nie jest to jednak jedynie zmartwienie Voljina. Do brzegów Pandarii dobija flota Zandalarów, rozpoczynając wielką inwazję. Starożytne plemię trolli chętnie widziałoby Mroczną Włócznię po swej stronie i kusi Voljina wizją potęgi i chwały – należnej trollom od pokoleń z racji urodzenia. Pamięć haniebnej zdrady, jakiej dopuścił się Garosza, skłania Voljina do rozważenia ich szczodrej oferty. W lawinie gwałtownych wydarzeń Voljina nachodzą tajemnicze wizje z dumnej historii jego rasy, zmuszając go do zadania sobie pytania: komu powinien dochować wierności? Wie, że od odpowiedzi zależeć będzie przyszłość jego ludu. Czy przyniesie mu zbawienie, czy skaże na udrękę pod bezwzględnymi rządami Garosza Piekłorycza?

40,01 zł
32,01 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

2 osoby kupiły
9
Każdy nowy dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Każdy nowy dzień
Dostępny
315 szt.

W najtrudniejszych chwilach wszystko, co mamy, to przyjaźń. Ewa wie, że niewiele osób ma tak spokojne i poukładane życie, jak ona. Na co dzień spełnia się w roli żony i matki, a dzięki wsparciu przyjaciółek wiele osób miało szansę dowiedzieć się o talencie, jaki skrywała przed światem. I choć pozornie wszystko układa się pomyślnie, kobieta zaczyna odczuwać pustkę. Bezradnie patrzy, jak jej związek gaśnie, a w jej serce wkrada się samotność, jakiej nie czuła nigdy dotąd. Gdy Konrad, który zawsze otaczał ją opieką, staje się obcy i niedostępny, dotychczasowe radości tracą blask. Szukając bezpiecznej przystani, Ewa zaczyna błądzić. To, co początkowo stanowi odskocznię od problemów, pochłania ją bez reszty, a okazyjny kieliszek wina przed snem zamienia się w uzależnienie. Jedyną szansą na odzyskanie utraconej równowagi jest wsparcie najbliższych. Najpierw jednak trzeba przyznać się do własnej słabości… Kto wyciągnie pomocną dłoń, gdy nałóg stanie się silniejszy niż rozsądek? I czy Ewa znajdzie w sobie dość siły, aby walczyć o rodzinę?

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
10
Długopis Todays TRIX 0,7mm mix INTERDRUK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis Todays TRIX 0,7mm mix INTERDRUK
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

2,99 zł
Powiadomienie
6 osób kupiło
11
Wiem i ja. Mniam! Co w brzuchu burczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiem i ja. Mniam! Co w brzuchu burczy
Dostępny
98 szt.

„Wiem i ja”. Edukacja z humorem. Ilustracje z całym mnóstwem szczegółów. Tekst przyjazny dzieciom. Trwałe, kartonowe strony. Ile to jest kęs? Jak to się dzieje, że połykamy jedzenie? Co dzieje się w żołądku? Czy to dobrze, że w jelitach mieszkają bakterie? Po co robimy kupę? Wszystko o tym, co dzieje się z jedzeniem w naszym organizmie! Zabawny duet ekspertów – Profesor Mądralski i Krowa - bierze bod lupę brzuch, by odpowiedzieć na każde pytanie! Wiek przedszkolny to czas w życiu dziecka, w którym kształtują się przyzwyczajenia mające wpływ na jego późniejsze życie. Maluch uczy się odpowiedzialności za swoje zdrowie i nabywa nawyków żywieniowych. Dzięki książce zajrzy w głąb jamy ustnej i przełyku, obejrzy żołądek, przekona się, jak długie są jelita. Dowie się, co dzieje się z każdym kęsem, który zjadamy i jak ważne jest zdrowe odżywianie. Książka w przyjazny, prosty sposób wyjaśnia pojęcia, takie jak: sok żołądkowy, enzymy, wyrostek robaczkowy. W serii: • Kłap! Co w zębach zgrzyta

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

2 osoby kupiły
12
Turniej Czarodziejów - gra naukowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turniej Czarodziejów - gra naukowa
Epee, od 8 lat
Dostępny
32 szt.

Wejdź do magicznego świata i twórz imponujące eliksiry! Gracze, biorący udział w grze, startują w Wielkim Turnieju Czarodziejów, który polega na sporządzaniu magicznych mikstur. Każdy gracz przygotowuje we własnym kociołku niesamowite eliksiry, mieszając magiczne składniki, jak olej z mandragory, krew jednorożca czy pot hipogryfa. Eksplozje, piany, hipnotyczny płyn oraz lampa lawowa – to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na Ciebie w magicznym świecie Turnieju Czarodziejów! Zawartość opakowania: • barwniki: niebieski i żółty, • czerwień fenolowa, • superchłonny proszek, • złota masa perłowa, • roztwór alginianu sodu, • roztwór mleczanu wapnia, • wodorowęglan sodu, • 2 pałeczki kredy, • 2 przezroczyste kociołki z zakrętkami, • Wielka Księga Eliksirów, • 2 pary okularów ochronnych, • 2 pipety, • 2 zlewki do wstępnych mieszanek, • 2 miarki, • etykiety ozdobne, • zasady gry.

148,99 zł
131,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 17,88 zł

2 osoby kupiły
13
Mudra joga. Joga palców i dłoni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mudra joga. Joga palców i dłoni
Dostępny
250 szt.

Mudra jest zaawansowaną techniką hatha jogi, która przez celowe sterowanie energią życiową prowadzi do jej harmonijnego przepływu oraz pobudzenia w nas kosmicznej energii i odprowadzania jej na wyższy poziom. Aby mudra mogła działać, niezbędne jest wprawienie się w stan medytacji, w którym milkną rozpraszające myśli. Wówczas będziemy dysponować przestrzenią, by doświadczyć własnej jaźni i oddziaływania mudry. Praktyczne ćwiczenia przedstawione w tej książce pochodzą z dwóch źródeł. Rozdziały Mudry w jodze, Dalsze mudry jogi oraz Mudry i mantry do medytacji i skupienia wewnętrznego przedstawiają różne ćwiczenia wywodzące się z jogi, które można łączyć w indywidualne zestawiane programy ćwiczeń. Wykonywanie zaawansowanych technik i asan jogi powinno odbywać się pod okiem doświadczonego nauczyciela, ponieważ ćwiczenia te wymagają bardzo starannego wykonania. Podczas ćwiczeń obowiązuje kilka zasadniczych reguł: traktujemy nasze ciało z miłością i nie przeciążamy go, ćwiczymy jednak konsekwentnie i regularnie. Nigdy nie ćwiczymy z pełnym żołądkiem, ponieważ utrudnia to koncentrację. Ćwiczymy całym sobą, szczególną uwagę zwracając na fakt, że etyczne zachowanie się w sposób zasadniczy wpływa na stan psychofizyczny. Druga część ćwiczeń to zestawienie mudr wywodzących się z rytualnych tańców hinduskich. Do tych pozycji dołączono krótkie afirmacje – skojarzenia, których uzmysławianie sobie i zintegrowanie z wykonywaną mudrą oddziałują zarówno na poziomie psychofizycznym, jak i duchowym. Podczas wykonywania wszystkich mudr wymagających zetknięcia ze sobą palców należy zwrócić uwagę, by palce stykały się ze sobą lekko, samymi opuszkami.Tłumaczenie: Łyżnik Dariusz

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
14
Tyle jeszcze przed nami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tyle jeszcze przed nami
Dostępny
272 szt.

Powrót do ulubionej serii czytelniczek Natalii Sońskiej! Niebanalna historia, dzięki której możesz się rozmarzyć… Magdę zostawił chłopak. Niby mogła się tego spodziewać, w końcu wszystko do tego zmierzało, zaniedbanie relacji i rutyna robiły swoje, ale i tak zostały wspomnienia i żal. Czas jednak wziąć sprawy w swoje ręce i odciąć przeszłość grubą kreską. Niekiedy najlepiej zacząć od nowa. Restart jest tym łatwiejszy, że przed Magdą nowe wyzwania w pracy i nowe znajomości… Adam wydaje się miłym i dobrym człowiekiem, a czas spędzany z nim upływa Magdzie bardzo przyjemnie. Czy rodzące się między nimi uczucie zwycięży z nagłą fascynacją skrytym i piekielnie uzdolnionym Piotrem, szefem kuchni? Życie ma dla Magdy w zanadrzu sporo niespodzianek, ale czy odmieni się na lepsze? Każdy dzień może stać się tym najpiękniejszym, jeśli tylko korzystasz z szans, które się trafiają!

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
15
Prostata. Diagnoza i leczenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prostata. Diagnoza i leczenie
Dostępny
116 szt.

Gruczolak (adenoma) prostaty jest zagrożeniem dla każdego mężczyzny. U ośmiu z dziesięciu mężczyzn po pięćdziesiątym roku życia rozwija się adenoma, ale wyleczenie jej za pomocą lekarstw na razie się nie udaje. Zostaje alternatywa – sprawdzone przez wieki naturalne metody leczenia między innymi: hydroterapia, refleksoterapia, ziołolecznictwo i siły obronne własnego organizmu, które można uaktywnić, zaczynając żyć zdrowo. W książce tej, czytelnik odnajdzie przykłady najbardziej skutecznych, prostych i dostępnych dla każdego w warunkach domowych metod zapobiegania i leczenia gruczolaka prostaty. Autorka dokładnie i przystępnie w punktach rozpisuje plan działania, aby pacjent mógł przezwyciężyć chorobę lub znacznie poprawić stan swojego zdrowia. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby, wiary w sukces, jak również od dokładności i konsekwencji w przestrzeganiu zaleceń. Elena I. Sklianskaja, doktor medycyny, znana w świecie jako naukowiec prowadzący prace badawcze z zakresu wirusologii i genetyki molekularnej. Jest wielką orędowniczką medycyny naturalnej. Propaguje leczenie bez lekarstw, prowadząc wykłady dla lekarzy i osób zainteresowanych. Napisała kilka książek, z których każda poświęcona jest profilaktyce i leczeniu jednej konkretnej choroby.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
16
Dydaktyka języka polskiego jako nierodzimego. Konteksty - dylematy - trendy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dydaktyka języka polskiego jako nierodzimego. Konteksty - dylematy - t...
Dostępny
26 szt.

„Opracowanie Dydaktyka języka polskiego jako nierodzimego. Konteksty – dylematy – trendy jest bardzo cenną publikacją, odpowiadającą na palące potrzeby współczesnej glottodydaktyki polonistycznej. Celne sformułowanie zawarte w tytule – język nierodzimy – zawiera w sobie trzy typy polszczyzny postrzeganej jako język obcy, drugi i odziedziczony. Wchodzące w skład tomu artykuły stanowią cenny zbiór informacji zarówno dla czynnych lektorów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w pracy pedagogicznej” – z recenzji wydawniczej prof. dr hab. Anny Dąbrowskiej „Dydaktyka języka polskiego jako nierodzimego. Konteksty – dylematy – trendy to trzeci z kolei tom opracowanego przez nas cyklu pozycji naukowo-dydaktycznych z zakresu glottodydaktyki. Proponujemy w nim dalszą analizę naszej dyscypliny u progu trzeciej dekady XXI wieku. Szeroko zakreślona perspektywa pozwoliła na uwzględnienie z jednej strony nowszych czy mniej typowych zjawisk charakterystycznych dla polszczyzny wpływających na jej nauczanie, a z drugiej – największych bolączek współczesnej glottodydaktyki polonistycznej. Autorzy tekstów pochodzą z różnych krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych i dydaktycznych, co sprawia, że analizowane zagadnienia ujmują z odmiennych perspektyw. Mamy nadzieję, że niniejsze opracowanie, stanowiące kolejne kompendium wiedzy glottodydaktycznej, będzie użyteczne dla wszystkich czytelników, którym ponownie życzymy, aby nauczanie języka polskiego jako obcego, drugiego lub odziedziczonego było dla nich pasją, powołaniem i przyjemnością” – ze wstępu redaktorek tomu Anny Seretny i Ewy Lipińskiej

42,00 zł
30,66 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,34 zł

1 osoba kupiła
17
Bidon aluminiowy 500ml mix Kraina Lod 2. Frozen 2 FR50002 Kids Euroswan cena za 1 szt p12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon aluminiowy 500ml mix Kraina Lod 2. Frozen 2 FR50002 Kids Euroswa...
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
18
Alpy Julijskie. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpy Julijskie. Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Wędrówka po Alpach Julijskich to wysokogórskie krajobrazy, jakich nie spotkamy w Karpatach czy górach Półwyspu Bałkańskiego, znajomo brzmiące nazwy oraz niezbyt różniąca się od naszej kultura ludowa. Przewodnik opisuje trasy we wszystkich słoweńskich grupach górskich Alp Julijskich, a także zawiera kompedium wiedzy krajoznawczej i praktycznej na temat tego słonecznego górskiego zakątka. Przewodnik w dwóch tomach opisuje trasy we wszystkich grupach górskich Alp Julijskich, zawiera też wiele ciekawostek krajoznawczych i informacji praktycznych na temat tego słonecznego górskiego zakątka. W tomie I: 1- Góry Bohinjskie 2- Grupa Krna 3- Grupa Triglava 4- Grupa Razora i Prisjonika 5- Grupa Martuljskih Gór i Skrlaticy 6- Grupa Jalovca i Bavskiego Grintavca

69,00 zł
48,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

1 osoba kupiła
19
Nine Lives, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nine Lives, CD
WINWOOD, STEVE, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

1 osoba kupiła
20
Infernum In Terra, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Infernum In Terra, CD
Dostępny
20 szt.

1.Infernum 2.Believe in Something (You Are Lost) 3.Cast out from the Sky 4.Shards of Glass 5.Lucifer's Sun 6.It is Done 7.Two Headed Snake (Propofol Dreams) 8.Slave to the Master 9.Devil's Deed 10.Reflections of the Dead 11.Souls in the Abyss

61,90 zł
21
Resurrection Day, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Resurrection Day, CD
Rage, SPV
Dostępny
13 szt.

1.Memento Vitae (Overture) 2.Resurrection Day 3.Virginity 4.A New Land 5.Arrogance and Ignorance 6.Man in Chains 7.The Age of Reason 8.Monetary Gods 9.Mind Control 10.Traveling Through Time 11.Black Room 12.Extinction Overkill

62,90 zł
22
Zamach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamach
Dostępny
61 szt.

W grudniowe przedpołudnie na rynku w Wadowicach dochodzi do zamachu terrorystycznego, w którym ginie trzynaście osób. Gdyby nie przypadkowy bohater, ofiar mogłoby być dużo więcej. Dla polskich służb rozpoczyna się wyścig z czasem. Kto stoi za zamachem? Czy należy się spodziewać kolejnych ataków? Oficerowie ABW szukający odpowiedzi na te pytania muszą się zmierzyć z nieznanym wrogiem, ale też z zagmatwanym światem polityki i walki o władzę. Nie spodziewają się, że wydarzenia kilku przedświątecznych dni zdecydują o czymś więcej niż tylko ich kariery.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

23
Od... do. Jak powstają różne rzeczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od... do. Jak powstają różne rzeczy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Skąd się bierze chleb? Jak powstaje samochód? Co trzeba zrobić, żeby zbudować dom? Skąd się biorą książki? Pokazujemy i objaśniamy, jak powstają rzeczy, które otaczają nas na co dzień: • samochód, • samolot, • szkło, • dom, • krzesło, • książka, • klocki, • spodenki, • plaster, • chleb, • żółty ser, • czekolada • lody. Pytajcie śmiało! Pełne szczegółów ilustracje, na których dziecko odnajdzie fascynujące elementy. Przystępnie napisany, zrozumiały tekst. Do tego trwałe, kartonowe strony. Książka, z którą trudno się rozstać. W serii: • Od... do. Co i jak rośnie w świecie przyrody.

44,90 zł
33,23 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

24
Kerber, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kerber, LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Lista utworów: 1. Kerlann 2. Ar Maner Kozh 3. Kerdrall 4. Ker Yegu 5. Ker Al Loch 6. Kerber 7. Poull Bojer

106,90 zł
Powiadomienie
25
Kerber (edycja limitowana), LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kerber (edycja limitowana), LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Lista utworów: 1. Kerlann 2. Ar Maner Kozh 3. Kerdrall 4. Ker Yegu 5. Ker Al Loch 6. Kerber 7. Poull Bojer

106,90 zł
Powiadomienie
26
The Third Chimpanzee Remixed, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Third Chimpanzee Remixed, LP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Lista utworów: 1. Howler (ANNA Remix) 2. Mandrill (Barker Remix) 3. Capuchin (Wehbba Remix) 4. Vervet (JakoJako Remix) 5. Howler (The Exaltics Remix) 6. Mandrill (Rrose Remix) 7. Capuchin (Jlin Remix) 8. Vervet (Chris Liebing Remix) 9. Howler (Kangding Ray Remix) 10. Mandrill (MoReVoX Remix)

106,90 zł
Powiadomienie
27
The Awakening, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Awakening, CD
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Roll Over 2. Showdown 3. Endless War 4. Send Me Away 5. Better Days 6. Disappoint Me 7. Children of the Grave 8. Now That I Know 9. Hammer You Down

61,90 zł
28
Milk & Sugar Beach Sessions 2021, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milk & Sugar Beach Sessions 2021, CD
V/A, SPV
Dostępny
7 szt.

1. Ante Perry & Loulou Players - Watch You Thinkin (Original Mi 2. Life on Planets - Man You Need (Guri Remix) 3. Dont & Little Nakoch Feat. Dahlia - Love Exist (Original Mix 4. DJ T. - Freemind (Original Mix) 5. Lexer - Rusty Heart (In.deed Remix) 6. Nebu Mitte - Time (Original Mix) 7. Wild Culture - Get over (Original Mix) 8. Gianmarco Limenta & Endemica - Strange Night (Extended Mix) 9. Andre Rizo - the Sun Will Never Go Down (Meines Extended Rem 10. Polina Griffith & Johnny Bravo - Holding Us (Yves Murasca's 11. Finnebassen - Bla (Original Mix) 12. Purple Disco Machine Feat. Oli Rose - Let the Rain Pour (Ori 13. Kant - Never U Mind (Original Mix) 14. Fat Sushi & Benjamin Franklin - Talking to the Moon (Origina 15. Paji & Juliet Sikora - Dimension (Original Mix) 1. Living Room - Evening Groove (Original Mix) 2. Pearldiver - Live Your Dreams (Original Mix) 3. Worldtraveller & Adrian Planitz - Pacific Coastline (Origina 4. Levitation Feat. Cathy Battistessa - More Than Ever People ( 5. Mined Music Feat. Maree Lawn - the Pressure (Original Mix) 6. Maicol Mp & Steedo - Roots (Maicol Mp 1995 Edit) 7. Hazy J - Free (Original Mix) 8. Tapelapse - Nyc Clouds (Original Mix) 9. Tiger Hifi - You Give Me Something (Original Mix) 10. City Reverb - Everything Will Be Alright (Original Mix) 11. Audiofly Feat. Shaun Parkes - Sense & Vision (Original Mix) 12. James Bright - No Better Feeling (Original Mix) 13. Bedrud & Aneta Moran Feat. Antoinette Dunleavy - Your Love I 14. Ben Delay Feat. Tess Leah - Before I Let Go (Extended Mix) 15. Alex Lo Faro - Fake Reality (Extended Mix) 16. Dennis Ferrer - Sinfonia Della Notte (The Afterlife Sunset R

55,90 zł
29
Animal, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Animal, LP
Lump , Pias
Dostępny
18 szt.

Lista utworów: 1. Bloom At Night 2. Gamma Ray 3. Animal 4. Climb Every Wall 5. Red Snakes 6. Paradise 7. Hair On The Pillow 8. We Cannot Resist 9. Oberon 10. Phantom Limb

164,90 zł
30
Teenage Gizzard, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teenage Gizzard, CD
Dostępny
20 szt.

1.Hey thereKing Gizzard & 2.Ants and batsKing Gizzard & 3.SleepKing Gizzard & 4.Summer!King Gizzard & 5.Eddie cousinKing Gizzard & 6.FriedKing Gizzard & 7.Good to meKing Gizzard & 8.Tomb/BeachKing Gizzard & 9.Trench footKing Gizzard & 10.Life is coolKing Gizzard &

58,90 zł
31
Hypercube Necrodimensions LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hypercube Necrodimensions LP, Winyl
Wizardthrone, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.Black Hole Quantum Thermodynamics 2.Frozen Winds of Thyraxia 3.Incantation of the Red Order 4.Forbidden Equations Deep Within the Epimethean Wasteland 5.The Coalescence of Nine Stars in the System Once Known as Markarian-231 6.Of Tesseractual Gateways and the Grand Duplicity of Xhul 7.Hypercube Necrodimensions 8.Beyond the Wizardthrone (Cryptopharmalogical Revelations of the Riemann Zeta Function)

128,90 zł
118,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

32
A World On Fire, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A World On Fire, CD
Dostępny
20 szt.

1. Black Dogs 2. The Rising Tide 3. Our Demise 4. The Warmth 5. Walls Of Jericho feat. Andreas Bjulver 6. Your Apocalypse feat. Jeremy Gomez 7. With Scars 8. Our Curse 9. Agony 10. A World On Fire

61,90 zł
33
Uncovered: The First Recordings RSD LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
86,90 zł
34
Together In Static LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Together In Static LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.12

1.Crystal Eyes by Daniel Avery 2.Yesterday Faded by Daniel Avery 3.Nowhere Sound by Daniel Avery 4.The Pursuit of Joy by Daniel Avery 5.Fountain of Peace by Daniel Avery & KÁRYYN 6.Together in Static by Daniel Avery 7.A Life That Is Your Own by Daniel Avery 8.Hazel and Gold by Daniel Avery 9.[hope comes in many forms] by Daniel Avery 10.Endless Hours by Daniel Avery 11.Midnight Sun by Daniel Avery

121,90 zł
Powiadomienie
35
Back The Way We Came: Vol. 1 (2011 - 2021) LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Back The Way We Came: Vol. 1 (2011 - 2021) LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

A1.Everybody's On The Run A2.The Death Of You And Me A3.Aka... What A Life! A4.If I Had A Gun A5.In The Heat Of The Moment B1.Riverman B2.Lock All The Doors B3.The Dying Of The Light B4.Ballad Of The Mighty I C1.We're On Our Way Now C2.Black Star Dancing C3.Holy Mountain (Remastered) C4.A Dream Is All I Need To Get By C5.This Is The Place D1.It's A Beautiful World D2.Blue Moon Rising D3.Dead In The Water (Live At RTÉ 2FM Studios, Dublin) D4.Flying On The Ground

139,90 zł
128,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,19 zł

36
About Time, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
About Time, CD
WINWOOD, STEVE, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

37
Call Of The Mastodon COLORED LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Call Of The Mastodon COLORED LP, Winyl
Mastodon, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

1.Shadows That Move 2.Welcoming War 3.Thank You For This 4.We Built This Come Death 5.Hail to Fire 6.Battle at Sea 7.Deep Sea Creature 8.Slickleg 9.Call of the Mastodon

100,90 zł
92,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

38
RPO & Greatest Conductors In History, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
RPO & Greatest Conductors In History, CD
Rpo, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.10

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

39
Below, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Below, CD
Beartooth, Mystic Production
Dostępny
14 szt.

1.Below 2.Devastation 3.The Past Is Dead 4.Fed Up 5.Dominate 6.No Return 7.Phantom Pain 8.Skin 9.Hell Of It 10.I Won't Give It Up 11.The Answer 12.The Last Riff

62,90 zł
57,87 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

40
Pure Phase, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pure Phase, CD
Spiritualized, Mystic Production
Dostępny
8 szt.

1.Medication [Explicit] 2.The Slide Song 3.Electric Phase 4.All of My Tears 5.These Blues 6.Let It Flow 7.Take Good Care of It 8.Born Never Asked 9.Electric Mainline 10.Lay Back in the Sun 11.Good Times 12.Pure Phase 13.Spread Your Wings 14.Feel Like Goin' Home

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

41
Back The Way We Came: Vol. 1 (2011 - 2021), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Back The Way We Came: Vol. 1 (2011 - 2021), CD
Dostępny
20 szt.

- Disc 1 - 1 Everybody's on the Run 2 The Death of You and Me 3 Aka... What a Life! 4 If I Had a Gun 5 In the Heat of the Moment 6 Riverman 7 Lock All the Doors 8 The Dying of the Light 9 Ballad of the Mighty I 10 We're on Our Way Now - Disc 2 - 1 Black Star Dancing 2 Holy Mountain (Remastered) 3 A Dream Is All I Need to Get By 4 This Is the Place 5 It's a Beautiful World 6 Blue Moon Rising 7 Dead in the Water (Live at RTÉ 2FM Studios, Dublin) 8 Flying on the Ground

55,90 zł
51,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,47 zł

42
Five Classic Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Five Classic Albums, CD
SNOW, HANK, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Disc 01 01. Just Keep A-movin' 02. The Bill Is Falling Due 03. Can't Have You Blues 04. A Scale To Measure Love 05. The Owl And I 06. I Can't Control My Heart 07. Cuba Rhumba 08. Blossoms In The Springtime (just Keep A-movin) 09. Caribbean 10. Blue Sea Blues 11. Chattin' With A Chick In Chattanooga 12. Love's Game Of Let's Pretend 13. I'm Movin' On 14. Down The Trail Of Achin' Hearts 15. The Rhumba Boogie 16. Bluebird Island 17. I Don't Hurt Anymore 18. (now And Then, There's) A Fool Such As I 19. The Golden Rocket 20. Unwanted Sign Upon Your Heart 21. Music Makin' Mama From Memphis 22. Marriage Vow 23. The Gal Who Invented Kissin' 24. With This Ring I Thee Wed 25. Wedding Bells 26. Loose Talk 27. I Almost Lost My Mind 28. Sing Me A Song Of The Islands 29. Memories Are Made Of This 30. These Tears Disc 02 01. Singing The Blues 02. My Life With You 03. Poison Love 04. Among My Souvenirs 05. Born To Lose 06. It's Been So Long Darling 07. I'm Movin' In 08. Tangled Mind 09. Panamama 10. My Blue Eyed Jane 11. Under The Double Eagle 12. Paving The Highway With Tears 13. The Southern Cannonball 14. Let Me Go, Lover! 15. When Mexican Joe Met Jole Blon 16. Trouble, Trouble, Trouble 17. There Wasn't An Organ At Our Wedding 18. The Boogie Woogie Flying Cloud 19. Moonlight And Skies 20. You And My Old Guitar 21. Down The Old Road To Home 22. I'm Sorry We Met 23. Tuck Away My Lonesome Blues 24. Blue Yodel #10 (ground Hog Rootin' In My Back Yard) 25. One Rose (that's Left In My Heart) 26. Roll Along Kentucky Moon 27. Any Old Time 28. Gambling Polka Dot Blues 29. Never No' Mo' Blues 30. Travellin' Blues

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

43
9 Dead Alive, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9 Dead Alive, CD
Rodrigo y Gabriela, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1.The Soundmaker 2.Torito 3.Sunday Neurosis 4.Misty Moses 5.Somnium 6.Fram 7.Megalopolis 8.The Russian Messenger 9.La Salle Des Pas Perdus

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

44
Moratorium (Broadcasts From The Interruption), CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

45
Below LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Below LP, Winyl
Beartooth, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

1.Below 2.Devastation 3.The Past Is Dead 4.Fed Up 5.Dominate 6.No Return 7.Phantom Pain 8.Skin 9.Hell Of It 10.I Won't Give It Up 11.The Answer 12.The Last Riff

100,90 zł
92,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

46
Completely Vulgar, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Completely Vulgar, CD
Abhorrence, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

1.The Cult (Intro) 2.Pestilential Mists 3.Holy Laws of Pain 4.Caught in a Vortex 5.Disintegration of Flesh 6.Intro 7.Vulgar Necrolatry 8.Pleasures of Putrid Flesh 9.Devourer of Souls 10.Vulgar Necrolatry (Live) 11.Pestilential Mists (Old Version) 12.The Macabre Masquerade (Live) 13.Disintegration of Flesh (Live) 14.Holy Laws of Pain (Live) 15.Adoration of Abscessed Cadavers (Live) 16.The Macabre Masquerade 17.Adoration of Abscessed Cadavers

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

47
Pure Phase COLORED LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pure Phase COLORED LP, Winyl
Spiritualized, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.25

1.Medication [Explicit] 2.The Slide Song 3.Electric Phase 4.All of My Tears 5.These Blues 6.Let It Flow 7.Take Good Care of It 8.Born Never Asked 9.Electric Mainline 10.Lay Back in the Sun 11.Good Times 12.Pure Phase 13.Spread Your Wings 14.Feel Like Goin' Home

164,90 zł
151,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

48
Hideaway, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hideaway, CD
Wavves, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.27

1.Hideaway

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

49
Nothing Is True & Everything Is Possible LTD, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
89,90 zł
82,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,19 zł

50
Mausoleum COLORED LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mausoleum COLORED LP, Winyl
Myrkur, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

100,90 zł
92,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,07 zł

51
A Monument To Silence, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Monument To Silence, CD
Alustrium, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.This Hollow Ache 2.Join the Dead 3.Hunted 4.The Accuser 5.The Plea 6.Dreamless Sleep 7.Blood for Blood 8.Deliverance for the Damned 9.Worthless Offers 10.A Monument to Silence

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

52
Malevolent Thoughts Of A Hastened Extinction, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

53
Cinematic Tour 2020 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cinematic Tour 2020 DVD
Enslaved, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.27

DVD 1: The Rise of Ymir Verftet Online Festival 2020: 1. Ethica Odini 2. Return to Yggdrasil 3. Ruun 4. The Dead Stare 5. The Crossing 6. Havenless 7. Sacred Horse 8. Isa DVD 2: Chronicles of the Northbound Cinematic Tour 2020: 1. Ethica Odini 2. Roots of the Mountain 3. Fenris 4. 793 (Slaget om Lindisfarne) 5. Isa 6. The Watcher 7. Death in the Eyes of Dawn DVD 3: Below The Lights Cinematic Tour 2020: 1. As Fire Swept Clean the Earth 2. The Dead Stare 3. The Crossing 4. Queen of Night 5. Havenless 6. Ridicule Swarm 7. A Darker Place DVD 4: Utgard - The Journey Within Cinematic Tour 2020: 1. Intro Utgardr 2. Jettegryta 3. Homebound 4. Urjotun 5. Flight of Thought and Memory

164,90 zł
151,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,19 zł

54
A Color Of The Sky, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Color Of The Sky, CD
Lightning Bug, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

1.The Return 2.The Right Thing Is Hard To Do 3.September Song, pt. ii 4.Wings of Desire 5.The Chase 6.Song of the Bell 7.I Lie Awake 8.Reprise 9.A Color of the Sky 10.The Flash

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

55
De Doorn, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
De Doorn, CD
Amendra, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.07

1.Ogentroost 2.De Dood In Bloei 3.De Evenmens (We Zijn Even Mens) 4.Het Gloren 5.Voor Immer

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

56
Milestones Of A Jazz Legend, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milestones Of A Jazz Legend, CD
GARNER, ERROLL, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.24

75,90 zł
69,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

57
Five Classic Albums, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Five Classic Albums, CD
CHRISTY, JUNE, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

58
Pure Phase LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pure Phase LP, Winyl
Spiritualized, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Medication [Explicit] 2.The Slide Song 3.Electric Phase 4.All of My Tears 5.These Blues 6.Let It Flow 7.Take Good Care of It 8.Born Never Asked 9.Electric Mainline 10.Lay Back in the Sun 11.Good Times 12.Pure Phase 13.Spread Your Wings 14.Feel Like Goin' Home

173,90 zł
159,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 13,91 zł

59
Last Great Traffic Jam, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last Great Traffic Jam, CD
Traffic, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

60
Back The Way We Came: Vol. 1 (2011 - 2021) LIMITED, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Back The Way We Came: Vol. 1 (2011 - 2021) LIMITED, CD
Dostępny
7 szt.

DISC 1: 1. Everybody's on the Run 2. The Death of You and Me 3. Aka... What a Life! 4. If I Had a Gun 5. In the Heat of the Moment 6. Riverman 7. Lock All the Doors 8. The Dying of the Light 9. Ballad of the Mighty I 10. We're on Our Way Now DISC 2: 1. Black Star Dancing 2. Holy Mountain (Remastered) 3. A Dream Is All I Need to Get By 4. This Is the Place 5. It's a Beautiful World 6. Blue Moon Rising 7. Dead in the Water (Live at Rte 2FM Studios, Dublin) 8. Flying on the Ground DISC 3: 1. It's a Beautiful World (Instrumental) 2. If I Had a Gun... (Acoustic Version) 3. Black Star Dancing (Skeleton Key Remix) 4. Black Star Dancing (12" Mix Instrumental) 5. The Man Who Built the Moon (Acoustic Version) 6. International Magic (Demo) 7. Blue Moon Rising (Sons of the Desert Remix) 8. The Dying of the Light (Acoustic Version) 9. This Is the Place (Skeleton Key Remix) 10. This Is the Place (Instrumental) 11. Black Star Dancing (The Reflex Revision) 12. Be Careful What You Wish for (Instrumental)

75,90 zł
69,83 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,07 zł

61
Expeditionary Force. Tom 4. Black Ops - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Expeditionary Force. Tom 4. Black Ops
Dostępny
21 szt.

Elitarna załoga pirackiego okrętu znanego jako „Latający Holender” miała do wykonania prostą misję: ustalić, czy Thuranie zamierzają wysłać w kierunku Ziemi kolejny statek kosmiczny. Po drodze musiała jeszcze zająć się zabezpieczeniem przyszłości żołnierzy SEONZ na planecie Paradise. Gdy było po wszystkim, żołnierze w służbie Ziemi zapytali sprzymierzoną z nimi prastarą obcą sztuczną inteligencję, czy ich planeta jest już bezpieczna. W odpowiedzi usłyszeli: „No, nie do końca”. Teraz muszą stawić czoła nowemu wyzwaniu.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

62
Ostatni dom na zapomnianej ulicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni dom na zapomnianej ulicy
Dostępny
290 szt.

Oto historia seryjnego mordercy, ale nie tylko. To także opowieść o porwanym dziecku, zemście i śmierci. Oraz o pewnym zwyczajnym domu na końcu zupełnie przeciętnej ulicy. Wszystkie te historie są prawdziwe, a jednocześnie w każdej z nich kryje się kłamstwo… Jedno jest pewne – pod ciemnym lasem na końcu zapomnianej ulicy czają się z dawna pogrzebane tajemnice. Być może uznaliście już, że dobrze wiecie, co mieści się w ostatnim domu na tamtej zwyczajnej ulicy. Myślicie, że znacie już tę historię. I tu się mylicie.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

63
Szarak za miedzą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szarak za miedzą
Dostępny
256 szt.

Ta książka to historia naturalna, przekazana z bliska. Jest świadectwem zażyłości ze światem przyrody. Powstała z wnikliwej obserwacji roślin i zwierząt żyjących na ziemi uprawnej i pod nią – od pracowitych bakterii po pustułkę patrolującą z wysoka łany zboża. To opowieść o polnych myszach w gniazdach przyczepionych do łodyg pszenicy i o zającach, które biegną, by chronić swoje życie. Napisana z pasją, pociętymi od słomy palcami i w ubłoconych kaloszach. Jest to opowieść o naszym krajobrazie i o nas samych. I jest to historia pola, które było o krok od śmierci.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

64
Jak powietrze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Jak powietrze
Dostępny
2 szt.

Na ten powrót czekali wszyscy. Kultowa powieść Jak powietrze autorstwa Agaty Czykierdy-Grabowskiej znów w sprzedaży! Gdy Oliwia poznaje Dominika, jej świat wydaje się niemal idealny. Studiuje wymarzony kierunek, ma wspaniałego chłopaka, a kochający ojciec mocno ją wspiera. Dla Dominika dotychczasowe życie było walką. Rzucony na głęboką wodę chłopak musiał szybko się usamodzielnić, poświęcając swoje marzenia opiece nad rodzeństwem. Gdyby byli żywiołami, ona byłaby ogniem, a on wodą. Gdy dwa tak różne światy nagle się zderzają, wszystko musi się zmienić. Jedno jest pewne – tego spotkania nie da się zapomnieć. Jak powietrze to opowieść, która sprawi, że znów uwierzysz w przeznaczenie. Bo przecież, gdy wszechświat do nas mówi, wystarczy zatrzymać się i posłuchać…

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

65
Trzy, dwa, jeden... Szukam! Wodne kolorowanie. L.O.L. Surprise! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy, dwa, jeden... Szukam! Wodne kolorowanie. L.O.L. Surprise!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Wspaniala kolorowanka z magicznymi obrazkami. Wystarczy pomalować pisakiem wodnym a obrazki nabiorą barw. Poczekaj aż wyschną, przyjrzyj się, jak kolory powoli bledną i pomaluj jeszcze raz! Ta kreatywna zabawa bez brudzenia rąk urozmaici czas nie tylko w podróży!

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

66
Cloud b&#174Tranquil Turtle&#8482 Pink - Żółw podwodny - Lampka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cloud b&#174Tranquil Turtle&#8482 Pink - Żółw podwodny - Lampka
Cloud B
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.07

Przeczytaj recenzję o lampce Żółw podwodny W przyjemny sposób pomaga dzieciom pokonać ich strach przed ciemnością. Świetny sposób na prezent. Spraw by Twoje dziecko łagodnie odpłynęło w krainę dobrych snów przy uspokajającym świetle i kojących dźwiękach. magiczne, uspokajające światło i kojące dźwięki pomogą w zapadnięciu w błogi sen działa kojąco na zmysł wzroku i słuchu lampka wyświetla magiczny podwodny efekt świetlny z delikatnym ruchem fal odtwarza kojące dźwięki (2 melodie) skorupa świeci na relaksujący zmysły kolor - aquamarine istnieje możliwość regulacji jasności automatyczne wyłączanie po 23 minutach produkt na baterie - 3 baterie AA - w zestawie lampka może towarzyszyć maleństwu już od jego pierwszych dni

180,90 zł
171,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,04 zł

67
Cloud b&#174Twinkles To Go Octo&#8482 -Blue Ocean- Lampka Ośmiornica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
77,20 zł
73,34 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,86 zł

68
Schowek
Długopis 549425
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.03

7,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,8%
oszczędzasz 0,51 zł

69
Barbie Chelsea. GXT41 Tęczowy zestaw, lalka + autko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GXT41 Tęczowy zestaw, lalka + autko
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.12

Chelsea, najmłodsza siostra Barbie, jest pełna pozytywnej energii i ciekawości świata. Dziewczynki mogą dołączyć do Chelsea, jej przyjaciół i jej uroczych zwierzątek, aby poznać nowe osoby i odkryć nowe fantastyczne przygody. Chelsea jest gotowa na każdą przygodę. Ma ona wspaniałe, długie blond włosy i jest ubrana w piękny, kolorowy strój. Okulary przeciwsłoneczne dodadzą jej charakteru. Dzieci odkryją nieskończone możliwości zabawy, gdy wyruszą w drogę z laleczką Chelsea, jej szczeniaczkiem i inspirowanym jednorożcem samochodem. Dzięki wielu uroczym detalom ten zestaw to wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 3 lat. Wysokość lalki: ok. 15.0 cm

76,90 zł
69,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,69 zł

70
Mega Construx. GYG66 Hot Wheels. Twinduction Transporter + pojazd - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Construx. GYG66 Hot Wheels. Twinduction Transporter + pojazd
Mega Bloks, Mattel
Dostępny
1 szt.

Zbuduj pojazdy i ruszaj w trasę z zestawem Hot Wheels® Twinduction™! Ścigaj się, rozbijaj, a potem odbudowuj ulubiony samochodzik Twinduction™ zawierający wiernie odwzorowane detale. Drugi pojazd to ciężarówka z przyczepą do przewożenia autka. Połącz klocki i inne elementy z obu pojazdów, aby tworzyć własne niesamowite maszyny. Posadź na miejscu kierowcy jedną z dwóch dołączonych minifigurek i ruszaj ku przygodzie z zestawem Hot Wheels® Twinduction. • Zestaw 2 pojazdów Hot Wheels® do zbudowania: 1 samochód rajdowy Twinduction™ i 1 ciężarówka z przyczepą do przewożenia autka. • W zestawie są też 2 minifigurki kierowców rajdowych do ustawiania w różnych pozach. • Podziwiaj wiernie odwzorowane detale samochodzika Twinduction™, takie jak solidny tył i podwójna rura wydechowa. • 355 elementów jest kompatybilnych ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi Mega Construx™ oraz z klockami innych wiodących marek. • Dzięki możliwości samodzielnego konstruowania dzieci rozwijają kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów. Ilość elementów w opakowaniu: 355

137,90 zł
88,26 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 49,64 zł

71
Mega Bloks. GWR79 Barbie. Plażowanie w Malibu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Bloks. GWR79 Barbie. Plażowanie w Malibu
Mega Bloks, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Wyrusz na plażową przygodę z 2 mikrolalkami Barbie. Baw się, konstruując różowy kabriolet i akcesoria takie jak leżaki, palma i nie tylko. Wypocznij na plaży i pomóż uroczym żółwikom bezpiecznie wrócić do oceanu. Z Barbie możesz być, kim chcesz. Ten zestaw konstrukcyjny jest łatwy do złożenia i zapewnia wyśmienitą zabawę na każdym etapie budowy. Idealny prezent dla dzieci od 4 roku życia.

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

72
Pościel baw.3699B 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.3699B 90x120
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

49,40 zł
Powiadomienie
73
Pościel baw.3699A 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
74
Pościel baw.3675B 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.3675B 90x120
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

49,40 zł
Powiadomienie
75
Pościel baw.3675B 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.3675B 100x135
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

49,40 zł
Powiadomienie
76
Pościel baw.3675A 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.3675A 90x120
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.13

49,40 zł
Powiadomienie
77
Pościel baw.3675A 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.3675A 100x135
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

49,40 zł
Powiadomienie
78
Pościel baw.3674B 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
79
Pościel baw.3672B 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
80
Pościel baw.3673B 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
81
Pościel baw.3673B 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
82
Pościel baw.3674A 100 x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.3674A 100 x135
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

49,40 zł
Powiadomienie
83
Pościel baw.3673A 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
84
Pościel baw.3673A 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
85
Pościel baw.3672A 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.3672A 100x135
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

49,40 zł
Powiadomienie
86
Pościel baw.3444A 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
87
Pościel baw.3444B 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
88
Pościel baw.3444B 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.3444B 100x135
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

49,40 zł
Powiadomienie
89
Pościel baw.3441B 90x120 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
90
Pościel baw.3443B 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
91
Pościel baw.3444A 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.3444A 100x135
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

49,40 zł
Powiadomienie
92
Pościel baw.3443A 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
93
Pościel baw.2650A 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
94
Pościel baw.3441A 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,40 zł
Powiadomienie
95
Plecak BackUP model H 29 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak BackUP model H 29
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.25

Plecak BackUP model H w bardzo wyraźne, geometryczne wzory w odcieniach zieleni i niebieskiego. Wyposażenie: - 3 duże komory - 2 boczne kieszenie na napój - w tylnej komorze kieszenie na laptopa i tablet - w trzeciej komorze wygodna kieszeń na zamek na drobiazgi - w przedniej komorze poręczny organizer z kieszonką na zamek oraz odczepianym uchwytem na klucze - dno plecaka wykonane ze wzmocnionej tkaniny - wygodne, ergonomiczne szelki - wygodny uchwyt do przenoszenia plecaka i dodatkowy uchwyt do powieszenia - ergonomiczne, usztywnione plecy wyprofilowane oddychającą pianką - dyskretny odblask na szelkach oraz na froncie plecaka

82,90 zł
Powiadomienie
96
Religia. Być świadkiem Zmartwychwstałego w świecie. Podręcznik do liceum i technikum. Klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33,00 zł
Powiadomienie
97
Plecak BackUP model H20 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak BackUP model H20
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.11

Plecak BackUP model H w różowym wzorze azteckim stonowanym dzięki zastosowaniu czarnego tła. Wyposażenie: - 3 duże komory - 2 boczne kieszenie na napój - w tylnej komorze kieszenie na laptopa i tablet - w trzeciej komorze wygodna kieszeń na zamek na drobiazgi - w przedniej komorze poręczny organizer z kieszonką na zamek oraz odczepianym uchwytem na klucze - dno plecaka wykonane ze wzmocnionej tkaniny - wygodne, ergonomiczne szelki - wygodny uchwyt do przenoszenia plecaka i dodatkowy uchwyt do powieszenia - ergonomiczne, usztywnione plecy wyprofilowane oddychającą pianką - dyskretny odblask na szelkach oraz na froncie plecaka "

55,90 zł
Powiadomienie
98
Portfel Minnie 17 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Portfel Minnie 17 DERFORM
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

Starannie wykonany portfel zapinany na rzep. W środku znajduje się kieszonka na monety zapinana na zamek, jedna komora na banknoty oraz dodatkowe przegródki np. na dokumenty. Wymiary: 8x12x1 cm

16,99 zł
Powiadomienie
99
Samochód policyjny z przyczepą dla koni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samochód policyjny z przyczepą dla koni
Siku
Niedostępny
Brak

Zestaw zawiera metalowy model samochodu policyjnego z przyczepą do przewozu koni.Wymiary: 226 x 97 x 42mm Skala: 1/55

74,90 zł
68,91 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,99 zł

100
John Deere z chwytakiem do bali drzewa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
19,99 zł
18,99 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

Wróć do góry