hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.07.24

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 24 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Góry Świętokrzyskie. Mapa turystyczna wodoodporna, 1:60 000 (praca zbiorowa), na drugim Książka z naklejkami. Tajemnice oceanów (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Opracowania lektur i wierszy. Od Młodej Polski do współczesności. Klasa 3 i 4 liceum ogólnokształcącego i technikum (praca zbiorowa) oraz Kaukaz gruziński (Georgian Caucasus); laminowana mapa trekkingowa 1:75 000 (praca zbiorowa).
1
Góry Świętokrzyskie. Mapa turystyczna wodoodporna, 1:60 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry Świętokrzyskie. Mapa turystyczna wodoodporna, 1:60 000
Dostępny
24 szt.

Mapa dwustronna w skali 1:60 000, na której przedstawiono obszar całych Gór Świętokrzyskich: masywu położonego w centralnej części Wyżyny Kieleckiej, z najwyższym szczytem Łysicą (612 m n.p.m.). Zasięg mapy wyznaczają: Końskie na północy, Ostrowiec Świętokrzyski na wschodzie, Dobrzeszów na zachodzie, Raków na południu. W centralnej części mapy znajdują się Kielce – stolica województwa świętokrzyskiego oraz Świętokrzyski Park Narodowy. Charakterystyczne dla krajobrazu tego regionu są: urozmaicona rzeźba terenu, duża lesistość (lasy bukowo-jodłowe) i rumowiska skalne – gołoborza. Występuje tu wiele osobliwości przyrody, w tym wiekowe drzewa (Dąb „Bartek”) i obiekty geologiczne (jaskinie, skałki, wyrobiska skalne i inne). O walorach historyczno-kulturowych obszaru świadczą: zabytkowe budowle sakralne, zabytkowe obiekty architektury świeckiej, zabytki techniki dawnego górnictwa i hutnictwa, pozostałości budownictwa drewnianego, stanowiska archeologiczne (Jaskinia Raj), cmentarze i miejsca pamięci z okresu I i II wojny światowej. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.

16,80 zł
11,99 zł

Rabat 28,6%
oszczędzasz 4,81 zł

8 osób kupiło
2
Książka z naklejkami. Tajemnice oceanów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z naklejkami. Tajemnice oceanów
Dostępny
22 szt.

Z tą wyjątkową książką poznasz wiele ciekawostek i faktów dotyczących życia zwierząt w głębinach oceanu. Dzięki dołączonym naklejkom Twoja przygoda z tą książeczką będzie jeszcze bardziej pasjonująca. Czytaj, uzupełniaj sceny naklejkami i baw się bez końca.

14,99 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,00 zł

7 osób kupiło
3
Opracowania lektur i wierszy. Od Młodej Polski do współczesności. Klasa 3 i 4 liceum ogólnokształcącego i technikum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opracowania lektur i wierszy. Od Młodej Polski do współczesności. Klas...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Niniejsza pomoc to: • lista lektur i wierszy zgodna z podstawą programową dla liceum czteroletniego, • uwzględnione standardy wymagań maturalnych, • klarowna analiza i interpretacja wierszy, • kluczowe pojęcia, motywy i nawiązania do innych utworów, • opisana budowa utworów, omówione środki literackie, • idealne do szukania pomysłów na wypracowania, do powtórek przed sprawdzianem, do nauki przed maturą.

39,90 zł
28,73 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

5 osób kupiło
4
Kaukaz gruziński (Georgian Caucasus); laminowana mapa trekkingowa 1:75 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaukaz gruziński (Georgian Caucasus); laminowana mapa trekkingowa 1:75...
Dostępny
28 szt.

Doskonała i komfortowa w użytkowaniu mapa trekkingowa gruzińskiej części głównego pasma gór Kaukaz. Wyróżnia się dokładną treścią topograficzną i turystyczną. Została stworzona specjalnie z myślą o osobach aktywnych, wyruszających na trekking w rejon Svanetii (mapa w skali 1:75 000), Tushetii i Khevsuretii (mapa w skali 1:110 000) oraz szczytu Kazbek (mapa w skali 1:50 000). Mapa została wykonana w systemie Comfort! Map firmy ExpressMap (P) i pokryta jest laminatem, co pozwala na dłuższe i wygodniejsze jej użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych panujących na szlakach. Publikacja jest częścią wielokrotnie nagradzanej serii map trekkingowych wydawnictwa terraQuest, która zdobyła zaufanie wielu amatorów wypraw trekkingowych w wielu krajach Europy i poza nią. Mapę charakteryzuje: • szeroki zasięg, obejmujący najciekawsze rejony gruzińskiego Kaukazu okolice szczytów Ushba i Shkhara w Svanetii, trasy trekkingowej z Omalo do Shatili w rejonie Tusheti i Khevsureti oraz najpopularniejszego szczytu Kazbek, • bogata treść turystyczna, m.in.: trasy trekkingów, infrastruktura turystyczna, atrakcje przyrodnicze i inne interesujące obiekty, • cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu, • zgodność z GPS współrzędne geograficzne w układzie WGS-84.

59,90 zł
41,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,97 zł

5 osób kupiło
5
Wybrzeże Słowińskie. Słowiński Park Narodowy. Od Ustki po Łebę i Słupsk. Mapa turystyczna, 1:55 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrzeże Słowińskie. Słowiński Park Narodowy. Od Ustki po Łebę i Słups...
Dostępny
34 szt.

Mapa jednostronna w skali 1:55 000 przedstawia ciekawy, a przy tym niezwykle popularny odcinek polskiego wybrzeża – od Ustki po Łebę. Zasięg mapy na południu wyznaczają: Słupsk i Potęgowo. To teren atrakcyjny nie tylko pod względem wypoczynkowym. Piękne plaże, w tym słynne klify w Dębinie, imponujące wydmy Słowińskiego Parku Narodowego, spuścizna po dawnych mieszkańcach prezentowana w skansenach i cała masa innych atrakcji, przyciągają w ten rejon nie tylko tłumy plażowiczów, ale i miłośników aktywnego wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem. Bogata sieć szlaków turystycznych zachęca do aktywnego zwiedzania. Region ten upodobali sobie zwłaszcza rowerzyści. Na mapie przedstawiono: gęstą sieć szlaków turystycznych, porty i przystanie statków białej floty, fortyfikacje nadmorskie, latarnie morskie i pozostałe atrakcje turystyczne. Jest także wybrana baza noclegowa i gastronomiczna. Z praktycznych ciekawostek - dodano numery wejść na plaże. Przebieg szlaków, jak i pozostała infrastruktura turystyczna zostały gruntownie sprawdzone podczas weryfikacji terenowej. Szczególnej uwadze polecamy międzynarodową trasę rowerową „Eurovelo 10” – na mapie zaznaczono jej dotychczasowy, przeznaczony do likwidacji przebieg, jak również ten planowany. Na rewersie mapy znajduje się informator krajoznawczy z licznymi zdjęciami.

12,44 zł
8,99 zł

Rabat 27,7%
oszczędzasz 3,45 zł

4 osoby kupiły
6
Weź i słuchaj. O Piśmie, które staje się Słowem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weź i słuchaj. O Piśmie, które staje się Słowem
Dostępny
1 szt.

Człowiek jest dzisiaj bardzo samotny. Stworzyliśmy świat, w którym każdy żyje sam. Ta samotność prowadzi nas do myślenia, że nikomu nie jesteśmy potrzebni, a to jest niesamowite kłamstwo. Jeśli weźmiemy Biblię do ręki, usłyszymy, że jesteśmy bardzo potrzebni, że jesteśmy chciani, że jesteśmy w sposób aktualny teraz stwarzani.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

3 osoby kupiły
7
Dziecięce uczucia - naucz się pomagać innym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecięce uczucia - naucz się pomagać innym
Dostępny
52 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii "Dziecięce uczucia" w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
8
Peppa Pig. Magiczne opowieści. Cyrk Peppy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Magiczne opowieści. Cyrk Peppy
Dostępny
31 szt.

Po co babci śwince namiot w ogródku? Kim jest konferansjer? Co zrobić, gdy młodszy braciszek nie chce zasnąć, i dlaczego Peppa, zamiast w swoim łóżku, zasnęła na dywanie? Przeczytaj o niezwykłych przygodach świnek.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

3 osoby kupiły
9
Sudety 3w1: przewodnik + atlas + mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sudety 3w1: przewodnik + atlas + mapa
Dostępny
23 szt.

Wśród sudeckich szczytów i dolin kryją się niezliczone atrakcje: fantazyjne formacje skalne, urokliwe wodospady, mroczne jaskinie, bogata flora i fauna. Spokoju gór strzegą średniowieczne zamki, m.in. Książ i Chojnik. Bogactwo podziemi ukazują dawne kopalnie złota i uranu na śmiałków czekają też poniemieckie korytarze, lochy i sztolnie. Eleganckie uzdrowiska ukoją nerwy, a świątynia Wang w Karpaczu przeniesie w świat Norwegii i jej kościołów słupowych. Do wszystkich najciekawszych zakątków malowniczego łańcucha górskiego pomoże trafić przewodnik ExpressMap po Sudetach prezentujący ponad 40 wycieczek pieszych i samochodowych. Nowa jakość wśród przewodników wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map: - mapy przedstawiające przebieg tras i lokalizację opisywanych miejsc, - profile wysokościowe terenu, - bogata treść - historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki, - przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji, - informacje praktyczne - długość trasy, suma podejść, - informator zawierający opisy najciekawszych miejscowości i ich atrakcji, - dwustronnie laminowana mapa dołączona do przewodnika.

64,90 zł
45,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 19,47 zł

3 osoby kupiły
10
Nalepki na zeszyt Best friend 3szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nalepki na zeszyt Best friend 3szt
Bee-bee
Dostępny
14 szt.

blister zawiera 3 arkuszeNaklejki na zeszyty po 6 sztuk na arkuszumix wzorów

5,78 zł
4,99 zł

Rabat 13,7%
oszczędzasz 0,79 zł

2 osoby kupiły
11
Zabawa z naklejkami. Podwodny świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa z naklejkami. Podwodny świat
Dostępny
7 szt.

Ta książeczka to doskonałe połączenie nauki z zabawą. Uzupełniając naklejkami sceny w książeczce dziecko będzie kształtować zdolności motoryczne, poznawać nowe zagadnienia z otaczającego je świata, poszerzy słownictwo i rozwinie wyobraźnię.

14,99 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,00 zł

2 osoby kupiły
12
Oko w oko ze złem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oko w oko ze złem
Dostępny
19 szt.

Ksiądz profesor Edward Staniek ukazuje Jezusa, który przechodzi przez labirynt zła i znaczy dla nas drogę. Trzeba za Nim wędrować krok po kroku, by poznać wszystkie zakamarki owego labiryntu. Szatan bowiem nadal istnieje na tej ziemi i jedynie udoskonalił metody niszczenia człowieka sprawiedliwego, ale mechanizmy i cele jego działania są identyczne. Lektura tej książki jest przeznaczona tylko dla odważnych. Dobra Nowina bowiem jest dla odważnych. Bez odwagi nie można się spotkać oko w oko ze złem. Jezus nie tylko spojrzał w oczy zła, ale wytrzymał jego spojrzenie i zniósł wszystkie zabiegi zła zmierzające do zgaszenia Jego wzroku. Ocalił serce i miłość, ocalił sprawiedliwość i mądrość. Wszystkim tym, którzy cenią sobie obcowanie z Ewangelią, rozważania te pozwolą jeszcze lepiej uzmysłowić sobie, jak wiele zawdzięczamy odwadze i poświęceniu Jezusa, a bogactwo i różnorodność ilustracji dodatkowo wzmocni ten przekaz.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

2 osoby kupiły
13
Klucz do Miłości Miłosiernej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klucz do Miłości Miłosiernej
Dostępny
25 szt.

Błogosławiona Matka Speranza: mistyczka, bliźniacza dusza św. Ojca Pio, inspiracja duchowa św. Jana Pawła II Jak to możliwe, że skromna zakonnica, która w pełni oddała swe życie miłosiernemu Jezusowi, zyskuje tak wielką popularność w świecie i nieustanie powiększa się grono jej czcicieli? Prezentujemy zbiór myśli bł. Matki Speranzy, które są wspaniałymi i inspirującymi wskazówkami duchowymi. Krótkie sentencje i spostrzeżenia błogosławionej odczytywane jak akty strzeliste prowadzą czytelnika każdorazowo ku miłosiernemu Chrystusowi. Wszystkie wskazówki Matki Speranzy trafiają w sedno, a siłą ich wyrazu jest prostota przekazu oraz kryjąca się w nich głęboka duchowa refleksja. Warto każdego dnia posilić się sentencją błogosławionej mistyczki i układżycie zgodnie z jej wskazówkami. Z całą pewnością będzie to doskonały klucz do Serca Jezusa oraz pomoc w rozwiązaniu wielu codziennych dylematów.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
14
Naklejkowa matematyka. Tabliczka mnożenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowa matematyka. Tabliczka mnożenia
Dostępny
25 szt.

Przekonaj się, że mnożenie to nie tylko ważna umiejętność, ale też świetna zabawa! Poznaj kolejne z działań matematycznych – mnożenie, którym z łatwością możesz zastąpić dodawanie by ustalić liczbę elementów w dużych zbiorach. Dzięki prostym ćwiczeniom nauczysz się mnożyć czynniki i obliczać ich iloczyn korzystając z magicznej tabliczki mnożenia. A wszystko pod czujnym okiem zwierzątek z uroczych ilustracji. Przyklejaj kolorowe naklejki w ćwiczeniach, oraz jako nagrody za prawidłowe odpowiedzi, bawiąc się i ucząc jednocześnie. Książka zawiera: • zasady i mnóstwo ćwiczeń pomagających opanować sztukę mnożenia, • duży plakat, • naklejki.

17,99 zł
16,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
15
Parasolka przezroczysta manualna 48cm Crazy Dino KL10697 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parasolka przezroczysta manualna 48cm Crazy Dino KL10697 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

31,97 zł
28,77 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,20 zł

1 osoba kupiła
16
Piórnik prostokąt Kwiatki fashion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik prostokąt Kwiatki fashion
Bee-bee
Dostępny
5 szt.

piórnik duży prostokąt, wykonany z ekoskóry w oryginalnej kolorystyce, z idealnie dobranym pod kolor suwakiem uchwyt metalowy wymiar: 21 x 5,5 x 5,5cm idealny zarówno jako typowy, pojemny piórnik jak i podręczna kosmetyczka dla studenta i dla ucznia kolorowe wzornictwo dla kobiety lub dziewczyny kolory przedstawione na zdjęciu mogą nie odzwierciedlać w pełni prawdziwego produktuKlasyczna kolekcja oparta o wzornictwo monochromatyczne potocznie zwane black & white. Królują motywy geometryczne i zwierzęce, które dzięki swojej prostocie trafiają w gusta kobiet jak i mężczyzn.

39,82 zł
33,85 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,97 zł

1 osoba kupiła
17
Piórnik tuba Minnie Mouse, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik tuba Minnie Mouse, różowy
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Piórnik tuba z Myszką Minnie dla dziewczynek, idealny do przechowywania artykułów piśmienniczych i akcesoriów szkolnych. Długość: 22.0 cm Materiał: poliester

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
18
Repetytorium ósmoklasisty. Część 2. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla klasy 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Repetytorium ósmoklasisty. Część 2. Zeszyt ćwiczeń do języka angielski...
Dostępny
79 szt.

Zeszyt ćwiczeń skorelowany z Repetytorium ósmoklasisty to bezcenny materiał, dzięki któremu uczniowie systematycznie utrwalają umiejętność mikroprodukcji językowej, niezbędną do poprawnego wykonania zadań otwartych na egzaminie.

37,00 zł
32,19 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,81 zł

1 osoba kupiła
19
Dziecięce uczucia - naucz się dbać o innych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecięce uczucia - naucz się dbać o innych
Dostępny
53 szt.

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii "Dziecięce uczucia" w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
20
Parasolka przezroczysta automatyczna 46cm Księżniczki. Princess WD21491 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parasolka przezroczysta automatyczna 46cm Księżniczki. Princess WD2149...
KIDS EUROSWAN, Księżniczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

36,99 zł
33,29 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,70 zł

1 osoba kupiła
21
100 naklejek. Zwierzęta prehistoryczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 naklejek. Zwierzęta prehistoryczne
Dostępny
12 szt.

Czasy prehistoryczne to nie tylko era ich największych gwiazdorów – dinozaurów. Miliony lat temu nasza Ziemia wyglądała zupełnie inaczej. Zamieszkiwało ją wiele niezwykłych, często gigantycznych gatunków zwierząt, z których większość wymarła, a część... przetrwała do dziś! • Jaka ryba ma płetwę grzbietową wielkości człowieka? • Czy jednorożce istniały naprawdę? • Czyje szczęki miały ośmiotonową siłę nacisku? • Jaki płaz miał głowę przypominającą bumerang? • Czy leniwce mogły kiedyś budzić grozę? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych znajdziesz właśnie tu! Przeglądaj kolorowe strony z pięknymi naklejkami, zaskakującymi ciekawostkami i cennymi informacjami. Poznawaj nowe gatunki i pojęcia, naucz się odróżniać okresy w dziejach świata i rozpoznawać żyjące wówczas stworzenia. Baw się i ucz! Kolejna książka z serii „100 naklejek” z plakatem. Zawiera duży plakat, ciekawostki, naklejki i małe plakaty.

17,99 zł
16,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
22
O nauczaniu matematyki T.5 GWO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O nauczaniu matematyki T.5 GWO
Dostępny
3 szt.

Z tej książki skorzystają wszyscy nauczyciele zarówno doświadczeni pedagodzy, jak i ci, którzy dopiero przygotowują się do pracy w szkole.O nauczaniu matematyki. Wykłady dla nauczycieli i studentów to pozycja, która pomoże czytelnikowi uporządkować wiedzę, dostarczy praktycznych wskazówek i pomysłów na lekcje oraz nietypowych zadań. Książki są zapisem treści wykładów prowadzonych przez dr. hab. Michała Szurka na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Uniwersytecie Warszawskim. Lekki styl, dygresje, ciekawostki i komentarze zapewniają lekturę i pożyteczną, i zajmującą.

17,95 zł
15,99 zł

Rabat 10,9%
oszczędzasz 1,96 zł

1 osoba kupiła
23
Język polski SP 8 Przyg. do egzaminu ósmoklasisty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język polski SP 8 Przyg. do egzaminu ósmoklasisty
Dostępny
154 szt.

W książce znajduje się 8 arkuszy z zadaniami egzaminacyjnymi różnych typów wraz z kluczem odpowiedzi. Zadania w arkuszach zostały opracowane w oparciu o założenia przedstawione przez CKE w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty oraz wnioski z analizy zadań z egzaminów, które się już odbyły.Rozwiązując testy, przećwiczysz wyrywkowo wszystkie istotne umiejętności polonistyczne potrzebne na egzaminie. Sprawdzaj swoją wiedzę za pomocą testów jak najczęściej dzięki temu uzyskasz pewność, że twoja wiedza jest ugruntowana i że właściwie ją wykorzystasz podczas egzaminu.

29,90 zł
26,31 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,59 zł

1 osoba kupiła
24
The Motorcycle Diaries - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Motorcycle Diaries
Dostępny
2 szt.

'A Latin American James Dean or Jack Kerouac' Washington Post 'It's true; Marxists just wanna have fun... a revolutionary bestseller' Guardian At the age of twenty-three, Ernesto 'Che' Guevara and his friend Alberto Granado set out from their native Argentina to explore their continent, with only a single 1939 Norton motorcycle to carry them, nicknamed La Poderosa ('the powerful one'). They travelled not to visit the usual tourist attractions, but to meet ordinary people and understand Latin American life. In amidst the tales of youthful adventures - of women, wine, thrilling escapes and the power of friendship - the young Che also learns first-hand about poverty, philosophy and philosophy and forms himself into the man who would become the world's most famous and admired revolutionary and freedom fighter. 'For every comic escapade of the carefree roustabout there is an equally eye-opening moment in the development of the future revolutionary leader. By the end of the journey, a politicized Guevara has emerged to predict his own legendary future' Time

50,00 zł
46,50 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,50 zł

1 osoba kupiła
25
Plecak neoprenowy 25cm Crazy Dino KL10693 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak neoprenowy 25cm Crazy Dino KL10693 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

55,01 zł
49,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,50 zł

1 osoba kupiła
26
Nie-miejsca pamięci 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie-miejsca pamięci 2
Dostępny
5 szt.

Nie-miejsca pamięci 2. Nekrotopologie poszerza analizy przedstawione w tomie Nie-miejsca pamięci 1. Nekrotopografie o bardziej syntetyczne charakterystyki przestrzeni postludobójczych. Autorki i autorzy artykułów zawartych w książce opisują rozmaite artefakty i krajobrazy, działania religijne i historiotwórcze oraz praktyki artystyczne i edukacyjne, które mierzą się z lokalnymi wymiarami uwikłania w wojenną przemoc. Ujęcie topologiczne, które tym rozważaniom towarzyszy, pozwala wykroczyć poza dominujące do tej pory strategie badania przeszłości i wykorzystywać wielowymiarowe logiki czasowo-przestrzenne, szczególnie przydatne w próbach zrozumienia paradoksalnych mechanizmów jednoczesnego podtrzymywania i powstrzymywania pamięci znamiennych dla studiowanych miejsc. W przedstawionych tekstach dominują metody interdyscyplinarne, w których studia nad pamięcią, etnografia i historia czerpią inspiracje z podejść nieantropocentrycznych. Tom prezentuje wyniki badań prowadzonych przez zespół projektu Nieupamiętnione miejsca ludobójstwa i ich wpływ na współczesne procesy wytwarzania form pamięci kolektywnej i tożsamości kulturowej w Polsce (NPRH 2016?2020).

49,00 zł
48,02 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,98 zł

27
Rozwód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozwód
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.09

Rozwód jest wynikiem. Nie staje się sam i potrzebuje wsparcia oraz zaangażowania wielu osób. Każdy szuka swojego nowego miejsca, szuka najlepszego miejsca i w tym porządkowaniu społecznym gubimy kontemplację życia. Stajemy do życiowych zadań związanych z udowadnianiem, że jesteśmy dobrzy, lepsi. Lepsze życie czeka na kogoś, kto kocha, jest potrzebny, jest gotowy do roli, którą gra. Zamiana ról związana z rozwodem wymaga przystosowania się. Bezpieczeństwo związane z przeczuciem, że nigdy nic się nie zmieni, nie jest już oczywiste. Trud i obciążenie są dla wszystkich większe. W przygotowaniu książeczka Małżeństwo oraz Wolność i kobieta.

27,00 zł
24,03 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,97 zł

28
Od Giotta do Caravaggia. Spacer po Galerii Uffizi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od Giotta do Caravaggia. Spacer po Galerii Uffizi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Florencka Galeria Uffizi to dzisiaj jedno z najważniejszych europejskich muzeów sztuki dawnej. W jej kolekcji znajdują się arcydzieła Michała Anioła, Leonarda da Vinci, Tycjana i Caravaggia. Od Giotta do Caravaggia. Spacer po Galerii Uffizi wprowadza czytelnika w świat malarstwa nowożytnego, opowiadając historię dziesięciu obrazów z kolekcji galerii. Giotto i realizm późnego średniowiecza, perspektywa i iluzja, losy artystów szukających przestrzeni rozwoju własnej twórczości ? te i inne tematy znajdziecie na stronach tej książki. Jest to podróż po historii malarstwa włoskiego oraz wprowadzenie do kolekcji Galerii Uffizi. Obowiązkowa lektura zarówno dla tych, którzy chcą przygotować się do wizyty, jak i dla wszystkich miłośników sztuki. Agata Anna Chrzanowska – historyczka sztuki i italianistka, absolwentka Kolegium MISH na Uniwersytecie Warszawskim. W 2017 roku uzyskała tytuł doktora na Durham University w Wielkiej Brytanii. W swoich badaniach skupia się na sztuce renesansowej Florencji. Współpracowała z licznymi instytutami badawczymi i instytucjami kultury, takimi jak Peggy Guggenheim Collection w Wenecji czy Kunsthistorisches Institut in Florenz ? Max-Planck-Institut. Obecnie wykłada historię sztuki na British Institute of Florence, kontynuuje badania nad malarstwem XV wieku oraz zajmuje się popularyzacją wiedzy o sztuce.

45,00 zł
40,05 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,95 zł

29
Nie obiecuj niczego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie obiecuj niczego
Dostępny
106 szt.

Rodzinne zawirowania. Ryzykowne decyzje. Zakazane uczucie. Rhett Hawthorne nie spodziewa się, że specyficzny, zdystansowany ojciec mógłby jeszcze kiedyś przyczynić się do zmian w jego życiu. O ile informacja o nowej partnerce rodzica nie robi na nim wrażenia, o tyle córka przyszłej macochy - owszem. Gdy do jego codzienności wtargnie Rylee Callahan - typowa dziewczyna z dobrego domu - wiele spraw szybko się skomplikuje. Inteligentna, cholernie seksowna studentka medycyny jest całkowitym przeciwieństwem kobiet, z którymi Rhett ma do czynienia w świecie nielegalnych interesów. Zakazany owoc smakuje przecież najlepiej. Czy uda im się stworzyć związek? Ona, w najlepszym wypadku, straci jedynie dostęp do pieniędzy matki. On - w najgorszym - swoje życie. Jak wiele będą w stanie poświęcić, by w końcu być razem? „Książka pełna pasji, namiętności, żaru i gorących scen. Lektura zdecydowanie dla dużych dziewczynek. Z zapartym tchem czekałam na zakończenie historii, gdzie końcówka roztrzaskała moje serce. Polecam gorąco”. – Sandra Robins, autorka

37,90 zł
31,84 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,06 zł

30
Szept pożółkłych stron Ziemia Lidzka w zwierciadle prasy lat 1922-1939 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szept pożółkłych stron Ziemia Lidzka w zwierciadle prasy lat 1922-1939
Dostępny
103 szt.

Leanid Lauresh (ur. 1963), białoruski pisarz. Dwunasta książka autora poświęcona jest historii Lidy w latach 1922?1939 i oparta na dużej liczbie materiałów, które po raz pierwszy weszły do obiegu naukowego. Niniejsze wydanie to adaptowane tłumaczenie książki z języka białoruskiego, opublikowanej w Białorusi w 2017 roku.

40,00 zł
29,20 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

31
Szczotka do włosów 7x11,5x4,5cm Sweet Dreams KL10871 Kids Euroswan mix cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,50 zł
31,95 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,55 zł

32
Plecak jednokomorowy 3D 24cm Minnie Mouse MN30005 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak jednokomorowy 3D 24cm Minnie Mouse MN30005 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.09

49,90 zł
44,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

33
Kraina Lodu 2. Zestaw akcesoriów do włosów, 14 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Zestaw akcesoriów do włosów, 14 elementów
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Zamień się w postać z uwielbianego przez dzieci filmu „Kraina Lodu 2” dzięki stylowym akcesoriom do włosów. Zawartość zestawu: • 1 szczotka • 7 opasek do włosów • 4 szpilki • 2 krawatki z kokardą

34,50 zł
31,05 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,45 zł

34
Zestaw biżuterii i akcesoriów do włosów 30el. w pudełku Kraina Lodu 2. Frozen 2 WD21617 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw biżuterii i akcesoriów do włosów 30el. w pudełku Kraina Lodu 2....
KIDS EUROSWAN, Kraina Lodu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.16

42,90 zł
38,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,29 zł

35
Kraina Lodu 2. Zestaw akcesoriów do włosów, 9 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Zestaw akcesoriów do włosów, 9 elementów
KIDS EUROSWAN, Kraina Lodu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.16

Zamień się w postać z uwielbianego przez dzieci filmu „Kraina Lodu 2” dzięki stylowym akcesoriom do włosów. Zawartość zestawu: • 1 saszetka • 1 grzebień • 1 lusterko • 1 bransoletka • 6 opasek do włosów Wymiary opakowania: 22.0 x 15.0 cm

22,90 zł
20,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

36
Zestaw akcesoriów do włosów 11el. Kraina Lodu 2. Frozen 2 WD21610 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw akcesoriów do włosów 11el. Kraina Lodu 2. Frozen 2 WD21610 Kids...
KIDS EUROSWAN, Kraina Lodu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.15

27,90 zł
25,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

37
Plecak przedszkolny jednokomorowy 3D, Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak przedszkolny jednokomorowy 3D, Kraina Lodu 2
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.28

Plecaczek przedszkolny z motywem z uwielbianej przez dzieci animacji Kraina Lodu to idealny produkt dla maluchy, który na wycieczkę lub do przedszkola zabiera ze sobą przybory , akcesoria czy posiłek. Wymiary: 30.0 x 24.0 x 10.0 cm. Materiał: poliester, EVA

49,90 zł
44,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

38
Worek szkolny na obuwie, flamingi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek szkolny na obuwie, flamingi
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.14

Worek szkolny dla z motywem flamingów. Idealny na obuwie czy strój zmienny do szkoły i przedszkola. • Rozmiar: 40.0 x 30.0 cm • Materiał: 100% poliester

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

39
Piórnik trzykomorowy 22cm Flamingi KL10144 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik trzykomorowy 22cm Flamingi KL10144 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.03

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

40
Plecak dwukomorowy 36cm Kraina Lodu 2. Frozen 2 FR30003 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak dwukomorowy 36cm Kraina Lodu 2. Frozen 2 FR30003 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.22

62,90 zł
56,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,29 zł

41
Zestaw akcesoriów do włosów w torebce Księżniczki. Princess, 20 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw akcesoriów do włosów w torebce Księżniczki. Princess, 20 elemen...
KIDS EUROSWAN, Księżniczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.26

Zestaw akcesoriów do włosów z motywem Disney Princess, to idealny produkt na prezent dla dziewczynki . Wymiary: 20x16x4,5 cm.

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

42
Czapka z daszkiem 52/54 cm Księżniczki. Princess WD20246 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapka z daszkiem 52/54 cm Księżniczki. Princess WD20246 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN, Księżniczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.14

17,90 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,91 zł

43
Zegarek analogowy w pudełku prezentowym błyszcząca korona Księżniczki. Princess WD19643 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zegarek analogowy w pudełku prezentowym błyszcząca korona Księżniczki....
KIDS EUROSWAN, Księżniczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.30

49,90 zł
44,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

44
Piórnik 22cm Crazy Dino KL10847 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 22cm Crazy Dino KL10847 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.24

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

45
Pamiętnik z magicznym długopisem Crazy Dino KL11013 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik z magicznym długopisem Crazy Dino KL11013 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.18

26,90 zł
24,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,69 zł

46
Zestaw toaletowy 6el. Crazy Dino KL10698 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,68 zł
49,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,47 zł

47
Plecak jednokomorowy 3D 24cm Crazy Dino KL10830 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak jednokomorowy 3D 24cm Crazy Dino KL10830 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.08

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

48
Piórnik 3D jednokomorowy bez wyposażenia 21x13cm EVA Syrenki KL10165 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

49
Pudełko śniadaniowe Lunch box Cars. Auta CR30002 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudełko śniadaniowe Lunch box Cars. Auta CR30002 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

50
Pudełko na biżuterię Ladybug Miraculous LB17031 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudełko na biżuterię Ladybug Miraculous LB17031 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN, Miraculous: Biedronka i Czarny Kot
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.11

102,90 zł
92,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,29 zł

51
Spiderman. Piórnik trzykomorowy z wyposażeniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiderman. Piórnik trzykomorowy z wyposażeniem
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.04

Piórnik trójkomorowy z bohaterem świata Marvela – uwielbianym przez fanów Spidermanem. Świetnie sprawdzi się w nowym roku szkolnym jako uzupełnienie wyposażenia szkolnego tornistra. • Wymiary: 20.0 x 12.0 x 6.0 cm • Materiał: poliester • Zawartość piórnika: 2 ołówki, długopis, 18 kredek, temperówka, 18 flamastrów, gumka, linijka

67,90 zł
61,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

52
Piórnik trzykomorowy z wyposażeniem Minnie Mouse MN30008 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik trzykomorowy z wyposażeniem Minnie Mouse MN30008 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.24

67,90 zł
61,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

53
Czapka z daszkiem 52/54 cm Sweet Dreams brokat KL10582 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapka z daszkiem 52/54 cm Sweet Dreams brokat KL10582 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

54
Bidon aluminiowy 500ml 3 wzory Little Cats. KL10732 Kids Euroswan mix cena za 1 szt p12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bidon aluminiowy 500ml 3 wzory Little Cats. KL10732 Kids Euroswan mix ...
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.20

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

55
Piórnik saszetka trzykomorowy, Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka trzykomorowy, Kraina Lodu 2
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.05

Piórnik saszetka z trzema komorami i nadrukiem uwielbianej przez dzieci „Krainy Lodu 2”. Piórnik dealny do przechowywania artykułów piśmienniczych i akcesoriów szkolnych. Wymiary: 22.0 x13.0 x 3.2 cm Materiał: poliester, PVC

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

56
Czapka z daszkiem 52/54 cm Flamingi brokat KL10118 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czapka z daszkiem 52/54 cm Flamingi brokat KL10118 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

57
Notatnik z metalizowaną okładką A5 Crazy Dino KL11015 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik z metalizowaną okładką A5 Crazy Dino KL11015 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

58
Piórnik 22cm Avengers AV30006 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik 22cm Avengers AV30006 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.18

13,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

59
Piórnik trzykomorowy z wyposażeniem Avengers AV30008 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik trzykomorowy z wyposażeniem Avengers AV30008 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.10

67,90 zł
61,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,79 zł

60
Szczoteczka do zębów Tukan KL10719 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczoteczka do zębów Tukan KL10719 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.18

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

61
Pamiętnik z magicznym długopisem Unicorn KL11012 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik z magicznym długopisem Unicorn KL11012 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.11

35,50 zł
31,95 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,55 zł

62
Notes A6 50 kratka B&B z poddrukiem Kids Pastel p10, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A6 50 kratka B&B z poddrukiem Kids Pastel p10, cena za 1szt.
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

5,99 zł
Powiadomienie
63
Schowek
Zeszyt A5/80k Kratka Brave 400113915
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

bull Laminowane okładki z uszlachetnieniami br / bull Dziewczęce grafiki br / bull Dedykowana kolekcji adres oacute wka i okładka wewnętrzna br / bull Papier o gramaturze 70 g/m2

16,99 zł
Powiadomienie
64
How To - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How To
Dostępny
3 szt.

Logos, packages, signs, publications, websites: in the modern world we are surrounded by graphic design. Where does it come from? Why does it look that way? What is it supposed to do? How to use graphic design to sell things, explain things, make things look better, make people laugh, make people cry, and (every once in a while) change the world is the career monograph from graphic designer Michael Bierut. Using examples from a portfolio spanning five decades, Bierut provides the answers, describing three dozen projects from start to finish, with insights into the creative process, his working life, his relationship with clients, and the challenges that any creative person faces in bringing innovative work into the world today.

210,00 zł
65
Le Tartuffe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Le Tartuffe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.14

Quel poison s?est insinué dans le foyer d?Orgon? Sous son toit couvent les discordes entre enfants et parents, mari et femme, valets et maîtres, et sa belle-m?re vient de claquer la porte. Heureusement, il peut compter sur la présence de son directeur de conscience, le vertueux Tartuffe. Mais lorsque Orgon lui donne sa fille en mariage, alors que le faux dévot convoite sa femme, la vérité éclate? Dans cette pi?ce hautement provocatrice, Moli?re démontre toute l?étendue de son talent pour fustiger, sous couvert du rire, les impostures d?un discours religieux drapé dans les oripeaux de la dévotion. ? Objet d?étude : Dénoncer les travers de la société ? Dossier pédagogique spécial nouveaux programmes ? Prolongement : Démasquer les imposteurs : la figure de Tartuffe

11,50 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

66
Pierre et Jean - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierre et Jean
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

Tout les oppose. Alors que Jean est blond, calme, doux, de caract?re égal, Pierre est noir, emporté, rancunier, exalté. Tant que rien n?ébranle l?équilibre familial, les deux fr?res m?nent une vie apparemment paisible. Mais lorsqu?un ami de la famille l?gue toute sa fortune ? Jean, la jalousie que Pierre nourrit pour son fr?re cadet éclate au grand jour. Il enqu?te alors pour découvrir les raisons de cet incompréhensible héritage, au risque de sacrifier son bonheur... Cél?bre tant pour son récit que pour sa préface conçue comme une réflexion sur le genre romanesque, ce roman naturaliste est une pi?ce maîtresse de l??uvre de Maupassant. ? Objet d?étude : La fiction pour interroger le réel ? Dossier pédagogique spécial nouveaux programmes ? Prolongement : Pour aller plus loin ? l?oral

11,50 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

67
l'ami qui ne m'a pas sauvé la vie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
l'ami qui ne m'a pas sauvé la vie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.06

? l'ami qui ne m'a pas sauvé la vie - literatura francuskojęzyczna. Idealna książka do nauki francuskiego dla miłośników języka i pasjonatów czytelnictwa. ? J'ai eu le sida pendant trois mois. Plus exactement, j'ai cru pendant trois mois que j'étais condamné par cette maladie mortelle qu'on appelle le sida. Or je ne me faisais pas d'idées, j'étais réellement atteint, le test qui s'était avéré positif en témoignait, ainsi que des analyses qui avaient démontré que mon sang amorçait un processus de faillite. Mais, au bout de trois mois, un hasard extraordinaire me fit croire, et me donna quasiment l'assurance que je pourrais échapper ? cette maladie que tout le monde donnait encore pour incurable. De m?me que je n'avais avoué ? personne, sauf aux amis qui se comptent sur les doigts d'une main, que j'étais condamné, je n'avouai ? personne, sauf ? ces quelques amis, que j'allais m'en tirer, que je serais, par ce hasard extraordinaire, un des premiers survivants au monde de cette maladie inexorable. ?

48,50 zł
42,68 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,82 zł

68
Plus beaux poemes d"amour - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plus beaux poemes d"amour
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.04

Qu?il soit platonique ou sensuel, déçu ou sublime, éphém?re ou éternel, l?amour constitue une source d?inspiration poétique inépuisable. Ce recueil se propose de faire découvrir, ? côté des vers amoureux de nos plus grands po?tes ? Ronsard, Hugo, Baudelaire? ?, d?autres ?uvres peut-?tre moins connues, mais tout aussi remarquables. Ainsi réunis, ces po?mes d?amour nous montrent la variété de l?expression de ce sentiment si mystérieux, et pourtant si universellement partagé.

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

69
Fourberies de Scapin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fourberies de Scapin
Dostępny
4 szt.

En l?absence de leurs p?res, deux fils de bonne famille, Léandre et Octave, tombent amoureux, l?un d?une belle Égyptienne, l?autre d?une jeune fille pauvre et éplorée. Ils n?en font qu?? leur t?te? jusqu?au jour o? ils apprennent le retour de leurs p?res respectifs. Un seul homme peut alors leur venir en aide : Scapin, le valet de Léandre. Son inventivité et sa malice seront des atouts : p?res amadoués, amants contentés. Dans cette farce au rythme effréné, Moli?re m?le avec habileté quiproquos savoureux et répliques bien senties, sans oublier quelques coups de bâton sur le dos des maîtres !

11,50 zł
10,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

70
Ile des esclaves - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ile des esclaves
Dostępny
4 szt.

? la suite d?un naufrage, Iphicrate et Euphrosine échouent sur une île avec leurs esclaves ? Arlequin et Cléanthis. Le responsable des lieux les met en garde : dans cet endroit, l?ordre établi ? Ath?nes n?a plus cours, maîtres et esclaves doivent échanger habits et condition afin de recevoir une leçon d?humanité. Ravis, les deux anciens valets en profitent pour se venger des mis?res qu?ils ont subies, mais ils sont vite rattrapés par leur bon c?ur, ce qui provoque un revirement inattendu? ? travers cette utopie comique, Marivaux questionne les rapports de pouvoir au XVIIIe si?cle et épingle avec brio les caract?res de son temps. Mais au-del? de la critique féroce de la société des Lumi?res, l?auteur n?a pas fini de nous tendre un miroir?

11,50 zł
10,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

71
Dom Juan ou le Festin de pierre - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom Juan ou le Festin de pierre
Dostępny
4 szt.

Dom Juan accumule les conqu?tes amoureuses. Apr?s avoir arraché Done Elvire au couvent, il abuse de la na?veté de Charlotte la veille de ses noces et trahit Mathurine. Maniant avec habileté l?art de la parole, sous les yeux ébahis de son valet Sganarelle, il multiplie les outrages, viole les lois morales, offense le Ciel, jusqu?? la provocation ultime faite ? la statue du défunt Commandeur? Vif succ?s du vivant de Moli?re, cette pi?ce qui met en sc?ne le libertinage et l?impiété lui valut de nombreuses critiques. Érigé au rang de mythe littéraire, le personnage de Dom Juan continue d?inspirer de nombreux artistes.

11,50 zł
10,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

72
See you! in... Wielkie Jeziora Mazurskie, mapa 1:60 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
See you! in... Wielkie Jeziora Mazurskie, mapa 1:60 000
Dostępny
15 szt.

Mapa turystyczna Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, obejmująca obszar od Węgorzewa na północy po Jezioro Nidzkie na południu, zapakowana w ochronne etui - mapa opracowana we współpracy z doświadczonymi krajoznawcami z regionu - dogodna zarówno dla pieszego, rowerzysty, jak i żeglarza, skala 1:60 000 (1 cm 600 m) - bogata treść turystyczna, m.in.: o szlaki piesze i rowerowe o szlaki kajakowe, szlaki żeglugi pasażerskiej o baza noclegowa, m.in. hotele, kempingi, stanice wodne o treść żeglarska, m.in. głębokości jezior, przeszkody i mielizny, przystanie i pomosty, slipy i dźwigi, warsztaty szkutnicze o muzea, zabytki, bunkry i inne interesujące obiekty o parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze o - niemieckie nazwy (miejscowości, jezior, rzek, itp.) sprzed II wojny światowej, niemieckie współczesne opisy obiektów poziomice i cieniowanie pokazujące ukształtowanie terenu mapa zgodna z GPS - współrzędne geograficzne w układzie WGS-84

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

73
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Rose Emboss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Rose Emboss
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmGama kolorowych produktów zawierających przetłoczenia.

22,60 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,5%
oszczędzasz 2,61 zł

74
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Yellow Emboss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Yellow Emboss
Bee-bee
Dostępny
6 szt.

* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmGama kolorowych produktów zawierających przetłoczenia.

22,56 zł
19,99 zł

Rabat 11,4%
oszczędzasz 2,57 zł

75
Segregator A4/2R z dźwignią Just 4 Girls - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R z dźwignią Just 4 Girls
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Mix wzorów towra wysyłany losowo.* segregator formatu A4* 2 ringi* grubość 50mmJak sama nazwa linii wskazuje kolekcja przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla dziewcząt. W kolekcji dominują niebieskie, bordowe i zielone podkłady wraz z motywami dziewcząt i kwiatów.

22,30 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,8%
oszczędzasz 3,31 zł

76
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Blue Emboss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Blue Emboss
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmGama kolorowych produktów zawierających przetłoczenia.

22,60 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,5%
oszczędzasz 2,61 zł

77
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Green Emboss - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Green Emboss
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmGama kolorowych produktów zawierających przetłoczenia.

22,56 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,4%
oszczędzasz 2,57 zł

78
Segregator A5/2R z dźwignią Ambar School - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A5/2R z dźwignią Ambar School
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.17

Mix wzorów towra wysyłany losowo.* segregator formatu A5* 2 ringi* grubość 40mmAmbar School to kolekcja typowo biurowa i studencka. Kolorystyka neonowa oraz mnogość oferty biurowej mają prawo przypaść do gustu każdemu kto lubi otaczać się ładnymi produktami. Kolorowe produkty mogą stanowić piękny element dekoracyjny biura czy domu, który sprawi, że będzie nam się żyło pozytywniej.

16,50 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,51 zł

79
Segregator A4/2R z dźwignią Pets Friends Bff - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R z dźwignią Pets Friends Bff
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.30

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmDziecięca bardzo kolorowa kolekcja skupiająca się na miłych zwierzątkach. Wśród wzorów możemy znaleźć motywy jeży czy misiów panda skomponowane z kolorami dla małych chłopców i dziewczynek. Przedszkolaki powinny być bardzo zadowolone.

26,70 zł
22,70 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,00 zł

80
Segregator A4/2R z dźwignią Pastel Pink - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R z dźwignią Pastel Pink
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmAmbar School to kolekcja typowo biurowa i studencka. Kolorystyka neonowa oraz mnogość oferty biurowej mają prawo przypaść do gustu każdemu kto lubi otaczać się ładnymi produktami. Kolorowe produkty mogą stanowić piękny element dekoracyjny biura czy domu, który sprawi, że będzie nam się żyło pozytywniej.

17,53 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,5%
oszczędzasz 2,54 zł

81
Segregator A4/2R z dźwignią Sugar and Spice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R z dźwignią Sugar and Spice
Bee-bee
Dostępny
4 szt.

* segregator formatu A4* 2 ringi* grubość 50mmKolekcja Sugar & Spice łączy w sobie wiele elementów graficznych w jedną wspaniałą całość. Kolory i motywy bywają raz pastelowe, innym razem są cięższe i dają kompletnie inny przekaz. Linia idealnie pasuje do dziewczyn i kobiet, które lubią się wyróżniać w tłumie.

24,17 zł
20,54 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,63 zł

82
Segregator A4/2R z dźwignią Pastel Purple - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R z dźwignią Pastel Purple
Bee-bee
Dostępny
2 szt.

* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmNowa pastelowa kolekcja, która dzięki kolorystyce przypadnie do gustu tak i uczniom i studentom jak i użytkownikom biurowym.

19,36 zł
16,99 zł

Rabat 12,2%
oszczędzasz 2,37 zł

83
Segregator A4/2R 8 cm z dźwignią B'Log Birds - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8 cm z dźwignią B'Log Birds
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.19

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmKolekcja zainspirowana sielskimi klimatami pełnymi kolorów i ptaków. Produkty wzbogacone lakierem wybiórczym i miedzianym hot-stampingiem. Bruliony zawierają dodatkowe kolekcje naklejek, a okładki zeszytów posiadają fakturę stiuku.

26,20 zł
22,27 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,93 zł

84
Segregator A4/2R 8 cm z dźwignią B'Log Fly Away - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8 cm z dźwignią B'Log Fly Away
Bee-bee
Dostępny
6 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmMotywem przewodnim tej lakierowanej i brokatowanej kolekcji są balony. Bruliony zawierają dodatkowe zestawy naklejek, a zeszyty zostały wzbogacone różowym hot-stampingiem oraz fakturą stiuku.

26,20 zł
22,27 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,93 zł

85
Segregator A4/2R z dźwignią Pastel Blue - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R z dźwignią Pastel Blue
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.17

* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmNowa pastelowa kolekcja, która dzięki kolorystyce przypadnie do gustu tak i uczniom i studentom jak i użytkownikom biurowym.

19,40 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,4%
oszczędzasz 2,41 zł

86
Segregator A4/2R 8 cm z dźwignią Unique - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8 cm z dźwignią Unique
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.10

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmWyjątkowe produkty dla wyjątkowych osób. Proste a wyrafinowane, modne. Zdobienia wykonane przy pomocy złotego hot-stampingu, zeszyty zawierają fakturę stiuku.

26,20 zł
22,27 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,93 zł

87
Segregator A4/2R B'Log Pet Lovers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R B'Log Pet Lovers
Bee-bee
Dostępny
6 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.* segregator formatu A4* 2 ringi* grubość 50mmPies Meme oraz kot Shiba są punktem centralnym każdej szkolnej kolekcji. Kolekcja zdobiona przy pomocy lakieru wybiórczego oraz srebrnego holograficznego hot-stampingu. Bruliony zawierają dodatkowe kolekcje naklejek, a okładki zeszytów posiadają fakturę stiuku.

23,37 zł
19,99 zł

Rabat 14,5%
oszczędzasz 3,38 zł

88
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Smooth - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią Smooth
Bee-bee
Dostępny
3 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmNowa linia produtków, które są delikatne w dotyku. Kolekcję zdobi folia soft-touch oraz lakier wybiórczy.

26,20 zł
22,27 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,93 zł

89
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią B'Log Nice Day - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią B'Log Nice Day
Bee-bee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.27

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmBrokatowana kolekcja N(ICE) DAY, której motywem przewodnim są tańczące pingwinki wzbogacona srebrnym hot-stampingiem. Bruliony zawierają dodatkowe kolekcje naklejek, a okładki zeszytów posiadają fakturę stiuku.

26,20 zł
22,27 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,93 zł

90
Słownik z zakresu kontroli finansowo-księgowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik z zakresu kontroli finansowo-księgowej
Dostępny
5 szt.

Obecne, trzecie wydanie słownika zawiera ponad 10 000 haseł zaczerpniętych zarówno z teorii nauk ekonomicznych, jak i z codziennej praktyki gospodarczej.W publikacji zaprezentowano niezbędne terminy i frazeologizmy z zakresu rachunkowości, księgowości, podatków oraz audytu.Nowym elementem słownika są wzory niemieckojęzycznych i polskich tekstów dotyczących finansów i księgowości wraz z ich tłumaczeniami. Czytelnicy znajdą tu zatem dokumenty nie tylko z Niemiec, lecz także z Austrii i Szwajcarii, a ponadto dla porównania ich odpowiedniki stosowane w Polsce.W ten sposób zestawiono niemieckojęzyczne i polskie dokumenty bankowe, płacowe, podatkowe, rachunkowe oraz sprzedażowe, które przełożono odpowiednio na język polski lub niemiecki. Książka zawiera ponadto: ponad 1200 skrótów i skrótowców niemieckich, angielskich, łacińskich i polskich z praktyki zawodowej księgowych, doradców podatkowych i biegłych rewidentów wraz z ich tłumaczeniami, dwujęzyczny wykaz stosowanych w Polsce oraz w krajach niemieckojęzycznych regulacji i norm dotyczących rachunkowości, niemieckojęzyczne i polskie wzory planu kont, bilansu, rachunku zysków i strat, zestawienia zmian w kapitale (funduszu) własnym oraz sprawozdania z przepływu środków pieniężnych wraz z tłumaczeniami. Adresatami słownika są przede wszystkim praktykujący tłumacze przysięgli, tłumacze specjalistyczni, studenci germanistyki oraz kandydaci do zawodu tłumacza. Publikacja będzie pomocna także przedsiębiorcom, księgowym, biegłym rewidentom oraz doradcom podatkowym współpracującym z firmami z krajów niemieckojęzycznych. Może być również przydatna wykładowcom ekonomii, którzy nauczają rachunkowości i finansów w aspekcie porównawczym.

149,00 zł
134,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,90 zł

91
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią B'Log Flowers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator A4/2R 8cm z dźwignią B'Log Flowers
Bee-bee
Dostępny
5 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.* segregator formatu A4* 2 ringi* dźwignia* grubość 70mmKolorowa kolekcja stokrotek i pszczółek. Zdobienia wykonany złotym hot-stampingiem. Zeszyty posiadają fakturę stiuku.

26,20 zł
22,27 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,93 zł

92
Zawieszka zapachowa - Najpiękniejszym - Ocean - B - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka zapachowa - Najpiękniejszym - Ocean - B
Szaron
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.09

Aromat Słowa Bożego wypełni swoim pięknem Twój samochód. Wybierz swój ulubiony werset sposród 8 dostępnych i ciesz się nim w czasie drogi.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

93
Italiano per giuristi - edizione aggiornata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Italiano per giuristi - edizione aggiornata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.25

Italiano per giuristi to podręcznik do nauki włoskiego skierowany do zagranicznych studentów, naukowców i profesjonalistów, którzy pracują z terminologią prawniczą w języku włoskim na co dzień. Poziom B1-C2.Książka jest skierowana do odbiorców z dobrą znajomością języka włoskiego (na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym) i świata prawniczego.Podręcznik składa się z 15 rozdziałów dotyczących różnych zagadnień charakterystycznych dla dziedziny prawa (włoski system prawny, korzystanie ze źródeł, prawo konstytucyjne, porównanie prawa rzymsko-germańskiego z prawem anglosaskim, prawo cywilne, prawo handlowe, proces cywilny, proces karny), a także zawiera słowniczek terminów prawnych i klucze odpowiedzi do ćwiczeń.Italiano per giuristi jest tomem będącym częścią projektu wydawnictwa Alma Edizioni poświęconego nauczaniu specjalistycznego języka włoskiego. Książki przedstawiają praktyczne teksty i zadania powtarzające fachowe słownictwo oraz struktury składniowe typowe dla języka specjalistycznego. Łączą rygor naukowy i dydaktyczny z potrzebą uczynienia nauki często skomplikowanych tematów czymś przyjemnym i stymulującym. Ta seria podręczników do włoskiego uczy strategii czytania pomagających zorientować się w różnego rodzaju tekstach, oferuje liczne ćwiczenia i gry utrwalające terminologię.Prostota i przejrzystość prezentacji treści sprawiają, że teksty nadają się również do samodzielnej nauki.

99,00 zł
85,14 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 13,86 zł

94
Zawieszka zapachowa - Aniołom - New car - Granat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka zapachowa - Aniołom - New car - Granat
Szaron
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.14

Aromat Słowa Bożego wypełni swoim pięknem Twój samochód. Wybierz swój ulubiony werset sposród 8 dostępnych i ciesz się nim w czasie drogi.

7,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,5%
oszczędzasz 0,91 zł

95
Zawieszka zapachowa - IV Mojż 6.24 - Ocean - pomar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zawieszka zapachowa - IV Mojż 6.24 - Ocean - pomar
Szaron
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.18

Aromat Słowa Bożego wypełni swoim pięknem Twój samochód. Wybierz swój ulubiony werset sposród 8 dostępnych i ciesz się nim w czasie drogi.

10,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

96
15 niezawodnych praw rozwoju - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15 niezawodnych praw rozwoju
Dostępny
6 szt.

Słowa i teksty Johna Maxwella zainspirowały miliony osób, łącznie ze mną. W książce 15 niezawodnych praw rozwoju John ponownie dzieli się cennymi przemyśleniami na temat możliwości rozwijania przez nasz wszystkich pełni potencjału oraz wywierania pozytywnych wopływów na innych.

69,30 zł
49,90 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,40 zł

97
Koperty Safebag B4 białe (100szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperty Safebag B4 białe (100szt)
Bong
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.13

Safebag, bezpieczna koperta, kolor biały, 100 sztuk w opakowaniu zbiorczym.Format . Chcesz wysłać coś, co stanowi dla Ciebie wysoką wartość?Obawiasz się, że ktoś zechce zajrzeć do przesyłki przed adresatem? Wybierz kopertę SafeBag(R)! Koperty SafeBag(R) to połączenie najwyższej jakości produktu, bezpieczeństwa, funkcjonalności i dbałości o estetykę.

121,60 zł
Powiadomienie
98
Wędrowniczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wędrowniczek
Dostępny
1 szt.

Marek Czuku, ur. 19 czerwca 1960 r. w Łodzi, gdzie mieszka do tej pory. Z wykształcenia fizyk i polonista (Uniwersytet Łódzki). Ukończył również studia podyplomowe Podstawy nauczania na odległość (UŁ).

31,50 zł
16,38 zł

Rabat 48,0%
oszczędzasz 15,12 zł

99
Płyń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Płyń
Dostępny
1 szt.

Płyń to tomik poetycki Krystyny Czarneckiej Wydany został w 2021 r. przez Fundację Duży Format.

30,00 zł
9,00 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 21,00 zł

100
Nietakt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Nietakt
Dostępny
5 szt.

Tomik poetycki.

30,00 zł
9,00 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 21,00 zł

Wróć do góry