hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.07.16

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 16 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wańka wstańka. Sowa Kiwaczka (Askato), na drugim Ja sam! Piesek (Anna Horosin). Kolejny produkt to Niezłe ziółko (Barbara Kosmowska, Emilia Dziubak) oraz Puzzle 4w1. Wakacyjny Psi Patrol (Trefl).
1
Wańka wstańka. Sowa Kiwaczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Wańka wstańka. Sowa Kiwaczka
Askato
Dostępny
84 szt.

Sensoryczna Sowa to idealna zabawka wczesnorozwojowa dla niemowląt leżących na brzuszku i dla maluszków, które zaczynają raczkować. Doskonale stymuluje i rozwija koordynację ruchowo-wzrokowo-słuchową. Zabawka wolna od ftalanów. Wiek: 3 miesiące. Wymiar zabawki: 10.0x9.0x11.0 cm.

31,93 zł
26,50 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,43 zł

59 osób kupiło
2
Ja sam! Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ja sam! Piesek
Dostępny
262 szt.

Dzieci każdego dnia uczą się czegoś nowego. W wieku dwóch lat większość z nich uważa, że są już duże, samodzielne i chcą robić wszystko same. Seria książeczek dla dwulatków „Ja Sam!” rozwija spostrzegawczość, zdolność kojarzenia, wyobraźnię. Możliwość kolorowania, uzupełniania i wklejania naklejek daje dodatkową satysfakcję i radość z samodzielnego wykonania ćwiczeń.

7,90 zł
4,99 zł

Rabat 36,8%
oszczędzasz 2,91 zł

35 osób kupiło
3
Niezłe ziółko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezłe ziółko
Dostępny
205 szt.

Eryk, choć z Babcią Malutką spędził niewiele czasu, jest szczęśliwy, że starsza pani zatrzyma się na dłużej w jego domu. Nikt tak jak Babcia Malutka nie potrafi wysłuchać chłopca i opowiadać o dalekich podróżach. A co jeszcze ważniejsze – nikt tak dobrze Eryka nie rozumie. Nie zawsze jednak wszystko układa się tak, jak tego pragniemy. Kiedy świat Eryka nagle pustoszeje, to, co cieszyło najbardziej, staje się udręką, przed którą nie da się uciec nawet do domku na drzewie. Ale czy Eryk musi uciekać? Czy dar mądrości, jaki otrzymał w prezencie od babci, wystarczy, by odkryć swoją wartość, nowych przyjaciół i jasne strony dorastania? To piękna historia o szukaniu i znalezieniu tego, co jest prawdziwym dziecięcym skarbem wiary w siebie i szacunku dla innych.

26,90 zł
15,99 zł

Rabat 40,6%
oszczędzasz 10,91 zł

35 osób kupiło
4
Puzzle 4w1. Wakacyjny Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Wakacyjny Psi Patrol
Trefl
Dostępny
262 szt.

Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli! Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki różnej wielkości z uwielbianymi przez dzieci bohaterami. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Zróżnicowana liczba elementów pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy może być układanie na czas, porównywanie obrazków, szukanie różnic i podobieństw. Piękna grafika i możliwość wspólnego tworzenia to powody, dla których dzieci uwielbiają układpuzzle. Puzzle przyjazne dziecku! Do produkcji puzzli użyliśmy materiałów ekologicznych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy. Zawartość pudełka: 1 układanka 70 elementów, 1 układanka 54 elementy, 1 układanka 48 elementów, 1 układanka 35 elementów. Dla dzieci w wieku: 4+.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

25 osób kupiło
5
Puzzle 4w1. Disney Księżniczki. Szczęśliwy dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Disney Księżniczki. Szczęśliwy dzień
Trefl, 35, 48, 54, 70
Dostępny
99 szt.

Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli! Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki różnej wielkości z uwielbianymi przez dzieci bohaterami. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Zróżnicowana liczba elementów pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy może być układanie na czas, porównywanie obrazków, szukanie różnic i podobieństw. Piękna grafika i możliwość wspólnego tworzenia to powody, dla których dzieci uwielbiają układpuzzle. Do produkcji puzzli użyto materiałów ekologicznych i płótnowanego papieru eliminującego odbijanie światła, co gwarantuje bezpieczeństwo i radość zabawy. Zawartość pudełka: • 1 układanka 70 elementów • 1 układanka 54 elementy • 1 układanka 48 elementów • 1 układanka 35 elementów

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

12 osób kupiło
6
Karty Piotruś Pamięć: Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,26 zł
4,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 0,27 zł

11 osób kupiło
7
Gorący Ziemniak - wersja kieszonkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorący Ziemniak - wersja kieszonkowa
Alexander, od 8 lat
Dostępny
89 szt.

Wielki hit sprzedażowy, który teraz zmieści się nawet do Twojej kieszeni! To przezabawna gra rodzinna sprawdzająca refleks. Zakręć bączkiem lub ustaw czas w aplikacji, odkryj pytanie i odpowiadaj czym prędzej! Każda osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi, przerzuca gorącego ziemniaka do najbliższego sąsiada. Ten, kto nie zdąży odpowiedzieć, zanim czas się skończy, zostaje ze spalonym ziemniakiem i na planszy spada coraz bliżej grilla. W tej zabawie wygrywa gracz, który wykonał najmniej ruchów własnym pionkiem. Prosta, ale niezwykle wciągająca rozgrywka przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od wieku. Zawartość opakowania: • karty do gry 27 sztuk, • pchełki 25 sztuk, • mały bączek, • kostka (ziemniak), • instrukcja.

11,87 zł
10,99 zł

Rabat 7,4%
oszczędzasz 0,88 zł

9 osób kupiło
8
Karty Piotruś. Straż Pożarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Piotruś. Straż Pożarna
Alexander, od 4 lat
Dostępny
227 szt.

Zestaw 25 kart z obrazkami, dzięki którym można zagrać z dziećmi w dwie podstawowe gry karciane – „Piotruś” i „Pamięć”. Obie wspaniale ćwiczą spostrzegawczość, rozwijają skojarzenia oraz uczą zachowań społecznych. To idealny wstęp do świat gier dla najmłodszych. Tematyczne ilustracje prezentują podstawowe wyposażenie i funkcjonowanie straży pożarnej.

7,60 zł
6,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,61 zł

8 osób kupiło
9
Puzzle 4w1. Auta. Do startu, gotowi, start! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Auta. Do startu, gotowi, start!
Trefl, 35, 48, 54, 70
Dostępny
75 szt.

„Do startu, gotowi, start!” to puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach filmu animowanego Auta. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 28.5 x 20.5 cm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (35, 48, 54, 70) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały wykorzystane ekologiczne materiały. Puzzle przeznaczone są dla dzieci powyżej 4. roku życia.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

8 osób kupiło
10
Gra Kalambury. Kieszonkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Kalambury. Kieszonkowa
Alexander, od 7 lat
Dostępny
103 szt.

Kultowa gra towarzyska w odświeżonym wydaniu. Kieszonkowa wersja pozwala zabrać ją niemal wszędzie i świetnie bawić się także poza domem. Gracze dzielą się na drużyny i zgadują hasła przedstawione za pomocą gestu lub rysunku tak, by zdążyć przed upływem uciekającego czasu. Doskonale bawią się przy niej zarówno dzieci jak i dorośli. Salwy śmiechu, dobrej zabawy i pozytywnych emocji gwarantowane. Ćwiczy refleks, umiejętność kojarzeń, odwagę i otwartość w występowaniu przed gronem znajomych, rodziny.

11,99 zł
10,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 1,00 zł

6 osób kupiło
11
Czytaj z Albikiem. Wesoła nauka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytaj z Albikiem. Wesoła nauka
Dostępny
25 szt.

Liczby, kolory, przeciwieństwa, pory dnia, części ciała – każdy przedszkolak musi się tyle nauczyć! Jednak nauka ta wcale nie musi być dla ciebie trudna i nudna. Razem z ciekawskim skrzatem, który przybył do ludzkiego świata, zwiedzisz dom, podwórko, sklep, teatr i przedszkole. W każdym rozdziale masz szansę nauczyć się wielu nowych rzeczy, zagrać w quiz, posłuchać piosenek i bajek. Dla dzieci 3–7 lat Uwaga. Elektroniczne pióro Albik nie jest zawarte w książce. Sprzedawane jest osobno.

89,99 zł
80,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

6 osób kupiło
12
Przygody słów i przysłów. Leksykon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygody słów i przysłów. Leksykon
Dostępny
76 szt.

Lektura objaśniająca znaczenie i historię wielu słów i popularnych przysłów. Już sam wybór haseł świadczy o tym, że kierowano się przy nim cechami mogącymi budzić zaciekawienie. Chociaż dzieje wielu wyrazów znano od zawsze i oczywiste były ich parantele oraz pochodzenie, etymologia języka, jego związki i pokrewieństwa są pełne tajemnic.

23,10 zł
16,99 zł

Rabat 26,5%
oszczędzasz 6,11 zł

5 osób kupiło
13
Chiny bez makijażu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chiny bez makijażu
Dostępny
69 szt.

Książka Chiny bez makijażu nie jest ani dziełem naukowym, ani dziennikarskim reportażem, nie są to też beztroskie zapiski z podróży. Nie ogranicza się do zamierzchłych czasów, nie jest także politologiczną czy ekonomiczną analizą współczesnego kraju. To przede wszystkim rzecz o chińskiej teraźniejszości, opowiedziana w kontekście historycznym i kulturowym. Tylko w ten sposób można spróbować wznieść się ponad uproszczenia i stereotypy i zastanowić się, jaki naprawdę jest ten wielki kraj. • Czy Chiny to archaiczna dyktatura, czy może nowoczesne mocarstwo? • Czy coś łączy dawne cesarstwo i dzisiejszą młodocianą potęgę – pradawną cywilizację, gdzie niemal wszystko wynaleziono na długo przed Europą i kraj tanich podróbek, który zdominował światowe rynki? • Czy Chin należy się obawiać? • Jacy żyją tam ludzie? • W co wierzą, jakie mają zmartwienia, a jakie ambicje? • Jakie wyzwania stawia przed nimi nowoczesność? Autor, sinolog, tłumacz, profesor Uniwersytetu SWPS, nie daję kategorycznych odpowiedzi na powyższe pytania, stara się unikać uproszczeń. Ostateczną ocenę tak opisanej rzeczywistości pozostawia Czytelnikowi.

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

5 osób kupiło
14
Zdrapywanka Artystyczna zestaw 150szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrapywanka Artystyczna zestaw 150szt
Peter Pauper Press
Dostępny
46 szt.

Zdrapywanka wydrapywanka Peter Pauper Press. W zestawie znajdziemy 150 arkuszy oraz 2 drewniane rysiki do zdrapywania. Pod czarną warstwą znajdziemy 50 szt złotego hologramu, 50 szt srebrnego hologramu oraz 50 szt tęczowego tła. Rezultat pracy nie jest do końca znany, gdyż zależy od ułożenia kolorów ukrytych pod warstwą. Wszyscy uwielbiają te zdrapki, a wydrapane obrazki można oprawić w ramkę. Rewelacyjnie sprawdzą się w długiej podróży jako zajęcie dla dzieci i dorosłych.Wymiar pojedynczego arkusza 9 cm x 9 cm.Produkt dla dzieci powyżej 5 roku życia.

46,20 zł
5 osób kupiło
15
Kroniki Królobójcy. Tom 1. Imię wiatru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki Królobójcy. Tom 1. Imię wiatru
Dostępny
1 szt.

Pierwszy tom „Kronik Królobójcy” Kvothe to człowiek legenda. Wielki mag, geniusz muzyki, bohater i złoczyńca – namówiony przez Kronikarza – wspomina swe barwne życie. Od dzieciństwa spędzonego w trupie wędrownych aktorów poprzez lata chłopięce spędzone w półświatku mrocznego miasta po szaloną, ale udaną próbę wstąpienia na Uniwersytet. Powoduje nim pragnienie władania magią i zemsty na demonach, które zabiły jego rodziców i cały jego świat obróciły w perzynę. Niezwykle żywo i naturalnie snuta opowieść na homerycką skalę. Intrygująca i poruszająca odyseja Kvothe'a doskonale harmonizuje z nienachalnym klimatem fantasy. Ten debiut literacki zdobył kilka prestiżowych nagród, m.in. Quill Award oraz Onion AV Club. Prawa do wydania sprzedano już do ponad 20 krajów. „To niezwykle rzadka przyjemność trafić na autora piszącego z precyzją niezbędną do tworzenia nie tylko fantasy, w którego słowach brzmi prawdziwa muzyka”. – Ursula K. Le Guin „Książka ma wszystko, co lubią czytelnicy fantasy: magię, tajemnice, starożytne zło. Ale jest także zabawna i przerażająca, a na dodatek przekonująca. Wzorem najlepszych książek gatunku to nie elementy fantasy czynią ją niezwykłą, ale to, co autor ma do powiedzenia o codziennych sprawach, zwykłym życiu, ambicjach i upadkach, sztuce, miłości i stracie”. – Tad Williams

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

4 osoby kupiły
16
Mazury. Część północna; laminowana mapa turystyczna 1:60 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mazury. Część północna; laminowana mapa turystyczna 1:60 000
Dostępny
2 szt.

Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa turystyczna północnej części Pojezierza Mazurskiego obejmuje obszar od Węgorzewa na północy po Mikołajki i Orzysz na południu. Publikacja została opracowana we współpracy z doświadczonymi krajoznawcami z regionu. Cechy mapy: • dogodna zarówno dla pieszego, rowerzysty, jak i żeglarza, skala 1:60 000 (1 cm – 600 m), • bogata treść turystyczna, • zgodność z GPS – współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Na mapie m.in.: • szlaki piesze i rowerowe, ścieżki dydaktyczne i spacerowe, • szlaki kajakowe, szlaki żeglugi pasażerskiej, • baza noclegowa, m.in. hotele, kempingi, stanice wodne, • treść żeglarska, m.in. głębokości jezior, przeszkody i mielizny, przystanie i pomosty, slipy i dźwigi, warsztaty szkutnicze, • muzea, zabytki, bunkry i inne interesujące obiekty, • parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, • poziomice i cieniowanie pokazujące ukształtowanie terenu. Format po rozłożeniu: 68.0 x 46.0 cm Seria comfort! map to praktyczne mapy na każdą okazję. Dwustronnie laminowane i wodoodporne, nie tracą walorów użytkowych przez długi czas, można na nie nanosić i ścierać notatki. Mapy łatwo też złożyć w dowolny sposób, nie niszcząc ich. Seria obejmuje zarówno mapy turystyczne, jak i samochodowe oraz plany miast w różnych formatach.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

4 osoby kupiły
17
Nikt tak nie tańczył jak mój dziadek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikt tak nie tańczył jak mój dziadek
Dostępny
27 szt.

Nikt tak nie tańczył, jak mój dziadek to seria opowiadań ułożonych w jedną historię pięciu rodzin, których dzieci spotykają się w szkole 1 września w pierwszym roku niepodległości Ukrainy i pozostają przyjaciółmi na całe życie. „Wtedy wysoka dziewczynka mrugnęła rezolutnie i puściła rękę swojego sąsiada z ławki, który zdążył zapomnieć nawet o swoich wątpliwościach, na tyle wszystko to było dla niego nowe i niepojęte, i przesunęła cienkimi palcami po kołnierzyku Liliczki. Z kołnierzyka odpięła plastikową myszkę, błyszczącą szarą broszkę z elementami różu, i podała ją na dłoni zapłakanemu chłopczykowi. – To dla ciebie – powiedziała. – Prezent. Przestań płakać, proszę. Przestań natychmiast. I on, zdaje się, przestał. Może nie od razu, ale na pewno przestał.” Kateryna Babkina (ur. 1985 w Iwano-Frankiwsku) – ukraińska pisarka, dziennikarka, scenarzystka i menedżerka kultury. Autorka kilku tomików poezji (debiut Ognie św. Elma, 2002), powieść Sonia (2013), zbiorów opowiadań, książek dla dzieci, a także scenariuszy filmowych oraz sztuki Hamlet Babylon, wystawianej w Kijowie, Genewie i Wiedniu. Jej twórczość tłumaczona jest na angielski, czeski, francuski, hiszpański, niemiecki, szwedzki, rumuński, rosyjski i hebrajski. Nakładem wydawnictwa Warsztatów Kultury ukazały się zbiór opowiadań Szczęśliwi nadzy ludzie oraz powieść Sonia, obie książki w tłumaczeniu Bohdana Zadury.

40,01 zł
28,01 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

4 osoby kupiły
18
Klej brokatowy KEYROAD 6 x 10g neonowe odcienie blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej brokatowy KEYROAD 6 x 10g neonowe odcienie blister
KEYROAD
Dostępny
8 szt.

W zestawie 6 klejów (po 10g każdy) z brokatem w różnych neonowych odcieniach. Klej jest zmywalny i pozostawia po sobie błyszczący wzór 3D. Na blistrze. Kolor: neonowe odcienie.

10,11 zł
8,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,12 zł

3 osoby kupiły
19
Disney uczy. Matematyka na 5! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Matematyka na 5!
Dostępny
10 szt.

Matematyka na 5! to książeczka, która powstała w ramach programu „Disney Uczy” i jest dedykowana siedmiolatkom. Znajdujące się w niej zadania to doskonały sposób na naukę pisania cyfr i liczenia na obiektach oraz grafach. Znane dziecku postaci ze świata Disneya uatrakcyjniają pierwszą przygodę z nauką matematyki.

13,44 zł
10,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,45 zł

3 osoby kupiły
20
Barbie Chelsea. GJJ87 Syrenka w turkusowych włosach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GJJ87 Syrenka w turkusowych włosach
Barbie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Ta lalka zachwyci wszystkie fanki serii „Barbie Chelsea”! Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Lalka w ubraniu syrenki ma turkusowy strój i fioletową koronę. Wysokość laleczki: ok. 12.0 cm Wymiary opakowania: 16.5 x 9.0 x 4.0 cm

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

3 osoby kupiły
21
Mapa - Śnieżnik, Międzygórze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa - Śnieżnik, Międzygórze
Dostępny
12 szt.

Jest to mapa dwustronna. Na jednej stronie opracowanie kartograficzne obejmuje teren Śnieżnika, a na drugiej plan Międzygórza.Plan Międzygórza jest opracowany w skali 1 : 8 000, natomiast Śnieżnik 1: 20 000.Na mapie Śnieżnika zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych. W miejscowościach opisano nazwy głównych ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych, łącznie z kilometrażem. Numery atrakcji w opisie odpowiadają numerom na mapie. Wyróżniono miejscowości godne zwiedzania i miejsca szczególnie interesujące aktywnych. Opis atrakcji zilustrowano wieloma fotografiami.Na planie Międzygórza podano : nazwy ulic, numerację posesji, nazwy noclegów i gastronomii, wyróżniono ciekawe miejsca, wszystkie szlaki i ścieżki edukacyjne. ukształtowanie terenu pokazano za pomocą warstwic. Część opisową wzbogacono ciekawymi aktualnymi fotografiami.Pliki cyfrowe zawierają tylko mapy bez strony opisowej

13,32 zł
9,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,33 zł

3 osoby kupiły
22
Karty Piotruś. Wojsko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Piotruś. Wojsko
Alexander, od 4 lat
Dostępny
105 szt.

Zestaw 25 kart z obrazkami, dzięki którym można zagrać z dziećmi w dwie podstawowe gry karciane – „Piotruś” i „Pamięć”. Obie wspaniale ćwiczą spostrzegawczość, rozwijają skojarzenia oraz uczą zachowań społecznych. To idealny wstęp do świat gier dla najmłodszych. „Wojsko” zostało stworzone dla młodych fanów militariów. Ilustracje przedstawiają żołnierzy, ich specjalistyczny sprzęt i zaawansowane technologicznie pojazdy.

7,60 zł
6,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,61 zł

3 osoby kupiły
23
Pakiet. Olimpijscy herosi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Olimpijscy herosi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Pakiet zawiera wszystkie tomy bestsellerowej serii Ricka Riordana: • Olimpijscy herosi, • Zagubiony heros • Syn Neptuna, • Znak Ateny, • Dom Hadesa, • Krew Olimpu.

159,90 zł
118,33 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 41,57 zł

2 osoby kupiły
24
100 gier - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 gier
Trefl, od 6 lat
Dostępny
154 szt.

100 gier to aż 100 powodów na pożegnanie się z nudą! W zestawie znajdziesz 100 klasycznych gier, które zapewnią Ci długie godziny ekscytujących rozgrywek w gronie rodziny i przyjaciół. W pudełku czeka na ciebie aż 12 pięknie ilustrowanych plansz, pozwalających na rozegranie wielu klasycznych gier oraz ich wariantów z całego świata. Sprawdź się również w grach poza planszą - spróbuj swoich sił w grze w karty, kości, statki lub kapsle. Zawartość pudełka: • 6 dwustronnych plansz • 72 pionki • 2 talie kart • 39 pionków warcabowych • 6 kostek • 4 kapsle • notes do Statków/Yatzy • instrukcję z zasadami 100 gier

62,90 zł
54,72 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,18 zł

2 osoby kupiły
25
Zestaw geometryczny 4el. 15cm ST.RIGHT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
2 osoby kupiły
26
Książeczka z wodnym pisakiem. Zwierzątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka z wodnym pisakiem. Zwierzątka
Dostępny
34 szt.

Książeczka do samodzielnego złożenia i wielokrotnego wykorzystania. Strony kolorujemy pisaczkiem napełnionym wodą. Obrazek po zetknięciu z wodą nabiera barw. Po wyschnięciu ponownie strona jest do użytku.

20,64 zł
17,99 zł

Rabat 12,8%
oszczędzasz 2,65 zł

2 osoby kupiły
27
Barbie Chelsea. GJJ87 Syrenka w czerwonych włosach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GJJ87 Syrenka w czerwonych włosach
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.04

Ta lalka zachwyci wszystkie fanki serii „Barbie Chelsea”! Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. Lalka w ubraniu syrenki ma różowy strój i żółtą koronę. Wysokość laleczki: ok. 12.0 cm Wymiary opakowania: 16.5 x 9.0 x 4.0 cm

34,99 zł
31,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

2 osoby kupiły
28
Karty Piotruś Pamięć: Warzywa i owoce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,58 zł
6,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 0,59 zł

2 osoby kupiły
29
Historia naszej świadomości. Jak po czterech miliardach lat ewolucji powstał świadomy mózg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia naszej świadomości. Jak po czterech miliardach lat ewolucji p...
Dostępny
91 szt.

Dzieje ludzkości stanowią jedynie ułamek sekundy z historii naszej planety. Czy zastanawiałeś się, dlaczego człowiek uważa swój gatunek za zwieńczenie procesu ewolucji? Co pozwala nam sądzić, że jesteśmy wyjątkowi? Słynny neurobiolog Joseph LeDoux zgłębia historię naturalną życia na Ziemi, prezentując nowe spojrzenie na podobieństwa pomiędzy nami a naszymi przodkami z zamierzchłych czasów. Omawia miejsce człowieka w przyrodzie, wyjaśnia jak ewolucja układu nerwowego ulepszyła zdolność organizmów do przetrwania i ekspansji oraz jak pojawienie się tego, co nazywamy świadomością, umożliwiło najwspanialsze, ale i najpotworniejsze dokonania naszego gatunku. „Jak wszystkie inne gatunki, jesteśmy wyjątkowi, bo jesteśmy inni. To, co nas wyróżnia, jest ważne dla nas, bo jest nasze, chociaż z drugiej strony stanowi tylko przypis do sagi snutej już od czterech miliardów lat. Tylko dzięki poznaniu tej historii w całej jej złożoności naprawdę zrozumiemy, kim teraz jesteśmy i jak się takimi staliśmy”. – Joseph LeDoux „Dlaczego dinozaury nie wykształciły inteligencji zdolnej do stworzenia cywilizacji?” – film przygotowany przez Pana Krzysztofa z Naukowo.TV – jednego z Patronów medialnych książki – przedstawia wnioski na temat świadomości u zwierząt, jakie nasuwają się po przeczytaniu Historii naszej świadomości.

69,90 zł
48,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

2 osoby kupiły
30
Rodzina Treflików. Kalejdoskop (25 gier ) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzina Treflików. Kalejdoskop (25 gier )
Trefl, od 3 lat
Dostępny
61 szt.

Kalejdoskop. 25 gier z serii „Rodzina Treflików” to uwielbiany przez dzieci i rodziców zestaw klasycznych gier! Zawartość tej wyjątkowej edycji została przygotowana z myślą o wspólnych chwilach, spędzanych w rodzinnym gronie. Produkt pochodzi z linii puzzli i gier na licencji „Rodziny Treflików” – animowanego serialu dla dzieci. „Rodzina Treflików” to polska produkcja, tworzona metodą poklatkową w gdyńskim Studio Trefl. Serial jest emitowany w stacjach telewizyjnych w kraju i za granicą. W związku z rosnącą popularnością bajki seria produktów jest stale rozszerzana o nowe propozycje. Zawartość pudełka: • 2 dwustronne plansze, • domino – 24 klocki, • 25 kart Piotruś, • 24 pionki do gry Warcaby, • 16 pionków, • 6 kostek, • instrukcja

42,52 zł
36,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,53 zł

2 osoby kupiły
31
Projekt L - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projekt L
Rebel, od 8 lat
Dostępny
12 szt.

Wykorzystaj dostępne elementy, udoskonalaj strategię, zostaw przeciwników w tyle i sięgnij po zwycięstwo! Project L to gra logiczna zachwycająca prostotą elementów i zasad, a jednocześnie pełna wyzwań, które rozpalą Twoje szare komórki do czerwoności! Podczas rozgrywki będziesz rozwiązywać kolejne łamigłówki, poszerzając pulę dostępnych elementów i ulepszając je, by przygotować się do kolejnych zadań. Mądrze podejmowane decyzje, umiejętne planowanie i wyobraźnia przestrzenna pozwolą Ci zyskać przewagę i zostać mistrzem logicznych układanek! Na czym polega? Podczas rozgrywek uczestnicy będą wykorzystywać swoje umiejętności strategiczne oraz planowanie przestrzenne, by zdobyć jak najwięcej jak najlepiej punktowanych elementów. W tym celu będą dobierać kolejne plastikowe puzzle o różnych kształtach, które posłużą do zapełnienia pustych miejsc w łamigłówkach. W swojej turze możesz wykonać do 3 akcji z puli: 1. Dobrać nową łamigłówkę (możesz mieć przed sobą maksymalnie 4 nierozwiązane zagadki na raz). 2. Ulepszyć posiadanego puzzla (wymienić go na element maksymalnie o poziom wyższy). 3. Umieścić na planszy łamigłówki wybrany element. Każda ukończona łamigłówka daje nam nie tylko cenne punkty zwycięstwa, ale również kolejny plastikowy element w określonym kształcie. Dzięki temu możemy na bieżąco planować nie tylko najbliższy ruch, ale też to, jak wykorzystamy nagrody otrzymane w przyszłości. Dlaczego pokochasz tę grę? • Czerpiący garściami z klasycznych gier logicznych Project L jest bardzo łatwy do wytłumaczenia nawet osobom, które na co dzień nie mają kontaktu z planszówkami. Uzupełnianie łamigłówek elementami rodem z Tetrisa to bardzo intuicyjna zabawa. • Jednocześnie przy zachowaniu prostych zasad sama rozgrywka wymaga od nas umiejętnego planowania i taktycznego myślenia. To prawdziwe wyzwanie dla naszych umysłów! • Mimo że to gra logiczna, zabawa z Projectem L pozbawiona jest przestojów.

139,95 zł
123,16 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,79 zł

2 osoby kupiły
32
Magiczny ołówek. Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny ołówek. Polska
Trefl, od 6 lat
Dostępny
128 szt.

Zapraszamy na wyprawę po różnych zakątkach Polski, w czasie której zdobędziecie wiele interesujących informacji na temat naszego kraju. Gra rozbudzi w Małych Odkrywcach ciekawość i pozwoli im lepiej poznać naszą ojczyznę. Seria „Mały odkrywca i magiczny ołówek¸ została stworzona, aby poprzez zabawę wspomagać rozwój Twojego dziecka. Zestaw plansz edukacyjnych oraz gra planszowa dla dzieci. Zawartość pudełka: • magiczny ołówek, • 32 plansze z zadaniami (16 dwustronnych kart), • plansza we wkładce, • strzałka losująca, • 4 pionki, • instrukcja

57,66 zł
50,16 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,50 zł

2 osoby kupiły
33
Ciężarówka z przyczepą firmy DHL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciężarówka z przyczepą firmy DHL
Siku
Dostępny
20 szt.

Model z serii SIKU SUPER zrobiony jest głównie z metalu z elementami plastikowymi, wszystko to wykonane bardzo dokładnie z dużą dbałością o szczegóły. Idealnie wykonane nawet najdrobniejsze elementy wprawią w zachwyt nie tylko dziecko. Model SIKU oprócz perfekcyjnego wykonania i dbałości szczegóły, jest świetną interesującą, bardzo trwałą i wytrzymałą zabawką.

45,00 zł
41,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,60 zł

2 osoby kupiły
34
Książeczka z wodnym pisakiem. Podwodny świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczka z wodnym pisakiem. Podwodny świat
Dostępny
44 szt.

Książeczka do samodzielnego złożenia i wielokrotnego wykorzystania zawiera obrazki przedstawiające podwodny świat Strony kolorujemy pisaczkiem napełnionym wodą. Obrazek po zetknięciu z wodą nabiera barw. Po wyschnięciu strona jest gotowa do ponownego użytku. • Ilość stron: 4 karty • Motyw: podwodny świat • Wiek: od 3 lat

33,71 zł
27,98 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 5,73 zł

2 osoby kupiły
35
Puzzle 54 elementy mini. Ekipa Minionków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 54 elementy mini. Ekipa Minionków
Trefl, 54
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Solidnie wykonane puzzle z ulubionymi bohaterami dzieci - Minionkami. Uwaga! Różne wzory, towar wysyłany losowo.

3,21 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,9%
oszczędzasz 0,22 zł

2 osoby kupiły
36
Wąż magiczny relaksujący antystresowy, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wąż magiczny relaksujący antystresowy, mix kolorów
Norimpex
Dostępny
106 szt.

Antystresowa zabawka relaksująca w kształcie kolorowego węża. Sprawdzi się idealnie jako gadżet stymulujący zmysły oraz wspomagający rozwój Twojego dziecka. Wąż wykonany z rozciągliwego materiału, z łatwością można go skręcać, rozciągać, zwijać itp. – będzie idealnym produktem dla odreagowania stresu, pomoże również w pracy specjalistów, np. psychologów i pedagogów. Zabawka ma przyjemny dla oka kolor oraz poręczny rozmiar, dlatego zawsze i wszędzie może towarzyszyć Twojemu dziecku. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,49 zł
11,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,50 zł

1 osoba kupiła
37
Teczka z gumką A4+ nude (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4+ nude (10szt)
Interdruk
Dostępny
7 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk.Format: A4+. Teczka w sześciu kolorach nude o matowym wykończeniu . Zamykana na gumkę. Doskonale chroni dokumenty. Wykonana z wysokiej jakości kartonu o gramaturze 350 g.

49,25 zł
46,79 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,46 zł

1 osoba kupiła
38
Puzzle 4w1. Star Wars Mandalorian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Star Wars Mandalorian
Trefl, 35, 48, 54, 70
Dostępny
52 szt.

Mandalorian to puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach Gwiezdnych Wojen. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 28.5 x 20.5 cm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (35, 48, 54, 70) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały wykorzystane ekologiczne materiały.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
39
Fisher-Price. GXH06 Tomek i Przyjaciele. Przygoda Safari - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GXH06 Tomek i Przyjaciele. Przygoda Safari
Fisher Price, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Mali konduktorzy mogą pomóc uratować tygryska dzięki zestawowi Tomek i Przyjaciele Przygoda Safari od Fisher-Price! Mały tygrysek utknął na drzewie! Tomek spieszy mu na ratunek. Przesuń przełącznik, aby posłać po torze lokomotywę z napędem, która złapie tygryska do wagonika. O nie! Tor się skończył! Harold leci na ratunek! Helikopter Harold przenosi Tomka i tygryska w koszyku, a potem ustawia lokomotywę z powrotem na torze. Ten wyjątkowy zestaw do zabawy z torem i lokomotywą łączy się z innymi zestawami Tomek i Przyjaciele (oprócz linii drewnianej), aby dzieci mogły przeżywać więcej kolejowych przygód możliwości są nieskończone! Dodatkowe zestawy sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

220,90 zł
198,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,09 zł

1 osoba kupiła
40
Disney uczy. Piszę na 5! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney uczy. Piszę na 5!
Dostępny
25 szt.

Książeczka Piszę na 5! to książka, która powstała w ramach programu „Disney Uczy” i jest dedykowana siedmiolatkom. Znajdujące się w niej zadania to doskonały sposób na naukę pisania – stopniowanie trudności od pisania pojedynczych liter, łączenia liter w sylaby, proste wyrazy aż po pisanie krótkich zdań.

13,44 zł
10,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,45 zł

1 osoba kupiła
41
Twoje spojrzenie. Cio-Cio-San - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoje spojrzenie. Cio-Cio-San
Dostępny
16 szt.

Pewnego grudniowego wieczora pijany sędzia śmiertelnie potrąca czarnym BMW żonę głównego bohatera na użhorodzkiej ulicy. Po uniewinnieniu sprawcy wypadku Mark Zadorożny postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i wziąć sprawy w swoje ręce. Nowa powieść Andrija Lubki zapowiada się jako thriller społeczny obnażający korupcje współczesnego państwa ukraińskiego. Jednak rozwój fabuły na różnych płaszczyznach czasowych zaskakująco zmienia pierwotną perspektywę. „Moja Ralukę zabił sędzia, ale zabiło ja także państwo, w którym coś takiego jest możliwe. W którym wszystko jest możliwe. W którym ci, którzy głoszą prawo, sieją bezprawie. Niech mnie słyszą i widzą. Za tę transmisję zapłaciłem samym sobą”. Andrij Lubka (ur. 1987 w Rydze) - jeden z najciekawszych ukraińskich literatów młodego pokolenia; poeta, pisarz, eseista, tłumacz i felietonista. Zdobywca licznych nagród literackich, m.in. Debiut (2007) oraz Kijowskie laury (2011). Dwukrotny stypendysta (2010, 2012) programu Gaude Polonia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uczestnik Festiwali literackich na całym świecie - od Rio de Janeiro do Stambułu. Tłumaczony na języki: polski, niemiecki, angielski, portugalski, rosyjski, chiński, czeski, serbski, macedoński, litewski, słowacki i turecki. Nakładem wydawnictwa Warsztaty Kultury ukazały się powieści Karbid oraz zbiór opowiadań Pok do smutku w przekładzie Bohdana Zadury.

45,00 zł
31,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

1 osoba kupiła
42
Aniołkowe mamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aniołkowe mamy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

„Czy masz odwagę zajrzeć do świata, w którym dwa paski na teście ciążowym nie zawsze oznaczają różowego noworodka tulonego po dziewięciu miesiącach? A może mieszkasz w tym świecie i zastanawiasz się, kto jeszcze tu jest. Czy to, co Cię spotyka, i to, co czujesz, dotyka kogoś jeszcze? Trzymasz w ręce opowieść z tego miejsca. Autorka szczerze opisuje drogę, którą przeszła, żeby zostać mamą. A jest to droga oczekiwania, witania oraz czasem żegnania swoich dzieci. Jako psycholog jestem przekonana, że praca, jaką wykonała, porządkując i opisując swoje przeżycia, może być źródłem wsparcia i nadziei dla wielu kobiet, których losy toczą się podobnie. Ta książka to uchylone drzwi do prawdziwego świata, w którym tak naprawdę mieszkamy wszystkie. I te z nas, dla których zawsze dwa paski testu oznaczały dziecko oraz nasze przyjaciółki, siostry, koleżanki i znajome, których historie toczyły się inaczej. Autorka zaprasza Cię do środka, a ja chcę Ci powiedzieć, że choć to trudne, nie musisz się bać. Opowieść o pokonywaniu trudności, mierzeniu się z bólem i cierpieniem to tak naprawdę zawsze opowieść o sile i nadziei.” – Anna Stolaś, psycholog, położna Poruszająca historia kobiety, która przebyła długą, usłaną kolcami drogę do bycia mamą. Autorka opowiada o swoich doświadczeniach, emocjach i uczuciach, które towarzyszyły jej przez cały okres starania się o potomstwo. Zabiera czytelnika w świat, gdzie smutek, żal, złość, rozgoryczenie i desperacja mieszają się z nadzieją, miłością i wiarą w szczęśliwe zakończenie. Książka napisana z myślą o każdej kobiecie, każdym mężczyźnie i każdej rodzinie, która doświadczyła bólu i cierpienia związanego z utratą nienarodzonego dziecka. Nie tylko ukazuje światu to, co dzieje się w naszych umysłach, sercach i duszach, kiedy bez uprzedzenia zderzamy się z tą okrutną rzeczywistością, ale też wskrzesza nadzieję, pomaga przeżyć żałobę, odnaleźć swoją drogę i złagodzić poczucie samotności. Joanna Nowak – rocznik 80. Z wykształcenia radca prawny. Taniec dodaje jej skrzydeł i wywołuje szczery uśmiech na twarzy, a dłubanie w drewnie pozwala na zebranie myśli i uzyskanie wewnętrznej równowagi. Kocha podróżować, gotować i romansować z poranną kawą. Przede wszystkim jednak mama dwójki kochanych urwisów, które po brzegi wypełniają jej życie miłością.

36,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
43
Minnie Mouse - Planner dzienny 54 strony A5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie Mouse - Planner dzienny 54 strony A5
Minnie Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Kolor bazowy: BiałyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: CzerwonyBohater: Minnie Mouse

7,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
44
Witaj w pierwszym dniu swojego nowego życia! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Witaj w pierwszym dniu swojego nowego życia!
Dostępny
36 szt.

Powiedzmy to wprost: 2020 rok wymknął się nam trochę spod kontroli... ...w 2021 weź sprawy w swoje ręce! Co chcesz w końcu zmienić na lepsze? - Żonę lub męża :) ? - Pracę! - Liczbę zer na koncie - można przecież więcej odpoczywać i mniej pracować - Dom - na zdecydowanie większy i z ogrodem - Chcesz zmienić branżę? Nauczyć się nowego języka? Spłacić długi? Pozbyć się męczących nawyków lub nałogów? - Siebie? Ta książka jest dla Ciebie

34,90 zł
31,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

1 osoba kupiła
45
Bądź sexy i nie daj się zamordować. Rady na różne okazje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bądź sexy i nie daj się zamordować. Rady na różne okazje
Dostępny
4647 szt.

Bądź sexy i nie daj się zamordować zajęła pierwsze miejsce listy bestsellerów magazynów "New York Times" i "USA Today". Nic dziwnego! Autorki - Karen Kilgariff oraz Georgia Hardstark - to twórczynie jednego z najciekawszych i najbardziej popularnych podcastów ostatnich lat, czyli My Favorite Murder! Poznały się na imprezie. Spędziły kilka godzin, żywo dyskutując o głośnych morderstwach i ulubionych filmach kryminalnych. Tak powstał pomysł na podcast, w którym przeplatają opowieści o zbrodniach z osobistymi historiami o życiu. Teraz możecie poznać je jako autorki książki Bądź sexy i nie daj się zamordować. Kilgariff i Hardstark przytaczają całą serię najgorszych błędów, które zdążyły popełnić w życiu, opowiadając o nich w sposób pełen humoru, wzajemnego zrozumienia i z dystansem do swoich słabości i lęków. Jednocześnie pokazują uwikłanie w świat funkcjonujący na męskich zasadach i codzienne trudności z tym związane. Karen i Georgia sięgają do przeszłości, by na przykładzie własnych przeżyć oraz prawdziwych historii kryminalnych pokazać kulturowe i społeczne schematy, z którymi od lat muszą zmagać się kobiety na całym świecie. Piszą szczerze i z ogromnym dystansem do siebie, z wielką dozą zdrowego rozsądku i bardzo obrazowo. To feministyczna, słodko-gorzka, zabarwiona czarnym humorem i dużą ilością empatii opowieść o tym, jak walczyć o bycie sobą. Na własnych regułach.

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

1 osoba kupiła
46
Zestaw geometryczny 4el. 20cm ST.RIGHT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
1 osoba kupiła
47
Szablony kieszonkowe. Zabawa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablony kieszonkowe. Zabawa
Alexander
Dostępny
101 szt.

Szablony kieszonkowe to kreatywna zabawka, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie. Stanowi niezbędnik małego artysty, który już nigdy nie będzie się nudził w żadnej poczekalni. Zestaw rozwija zdolności artystyczne na kilku płaszczyznach, pozwalając ozdabiać poszczególne elementy, kolorować je, a także odwzorowywać. „Zabawa” zawiera wzory elementów dobrze znanych dzieciom z codziennych rozrywek. Zawartość opakowania: • szablony – 4 szt., • notes.

9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
48
Porucznik Piatrowicz i chorąży Duch - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,01 zł
28,01 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

1 osoba kupiła
49
Trzy stygmaty Palmera Eldritcha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy stygmaty Palmera Eldritcha
Dostępny
33 szt.

Między horrorem a groteską – niepokojąca wizja przyszłości arcymistrza SF. „Bóg obiecuje życie wieczne. My je dajemy” – Palmer Eldritch. „Odkrywając niezależnie ścieżkę myślową, którą trzy lata wcześniej podążył Stanisław Lem w Solaris, Dick rezygnuje z naiwnego przekonania, że nasze ewentualne spotkanie z kosmitami musi przypominać kontakt przedstawicieli dwóch ludzkich kultur. Życie w kosmosie, jeśli istnieje, jest czymś Całkiem Innym – i dlatego właśnie zetknięcie z nim należy sobie wyobrażać raczej jako intelektualny paraliż, niemożność zrozumienia, nie zaś pokojowe współistnienie czy gwiezdne wojny… Ostatecznie nie będziemy nawet pewni, czy to, co widzimy, w ogóle jest życiem…”. Z przedmowy Jerzego Sosnowskiego

54,90 zł
41,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,72 zł

1 osoba kupiła
50
Conexiones B1 literatura hiszpańska - komiks - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Conexiones B1 literatura hiszpańska - komiks
Dostępny
7 szt.

Los aeropuertos son sitios fascinantes: lugares de paso donde cada día se cruzan miles de vidas anónimas, espacios que son sordos testigos de toda clase de historias. En Conexiones, encontrarás cinco divertidos relatos cortos que tienen lugar en aeropuertos. Relatos incluidos: El final de la película, El pasajero anónimo, Un poco de chocolate, La estrella misteriosa, Cualquier destino.

52,90 zł
48,14 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,76 zł

1 osoba kupiła
51
Piórnik owalny Coolpack Football, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik owalny Coolpack Football, żółty
PATIO
Dostępny
49 szt.

Pojemny i funkcjonalny piórnik z klapką zamykaną na suwak. Charakteryzuje się bardzo starannym wykonaniem oraz ciekawym wzorem. Piórnik uszyto z wytrzymałego i wodoodpornego materiału. Pojemna komora pomieści wszystkie potrzebne akcesoria. Dodatkowo zakładki na długopisy lub inne przybory do pisania, które pomogą zorganizować przestrzeń (wewnętrzna klapka z organizerem). Wymiary: 23.0 x 9.0 x 5.0 cm Materiał: poliester 600D

38,16 zł
1 osoba kupiła
52
Kto pyta, ten umiera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto pyta, ten umiera
Dostępny
7 szt.

Poszukiwanie dzieł sztuki zagrabionych lub ukrytych w czasie II wojny światowej nigdy nie było zajęciem bezpiecznym. Interesują się nimi służby specjalne wielu państw, w tym także polskie, tajemnych schowków strzegą kolejne pokolenia strażników gotowych nawet zabijać. Colin Webb znany jest Czytelnikom jako autor znakomitej powieści sensacyjno-politycznej "Zabij i żyj" (Wyd. C&T, Toruń 1992). Na terenie Polski osadził on akcję serii książek, której edycję rozpoczynamy tomikiem "Kto pyta, ten umiera". Szantaż, nocne napady, skrytobójcze strzały, matactwa przekupnych władz, przemytnicza mafia sięgająca zabójczymi mackami po najwyższych urzędników państwa to tylko bardzo niewielka część problemów, z jakimi musi poradzić sobie bohater Colina Webba. Towarzyszą mu kobiety, a wątki erotyczne potrafią zaskoczyć śmiałością. "Kto pyta, ten umiera" to fascynująca realizmem historia poszukiwań bezcennego wyposażenia pałacu spalonego przez Rosjan wracających z Berlina. Czy autor był na Dolnym Śląsku? Kto jest właścicielem skarbów? Colin Webb jest autorem powieści sensacyjno-politycznych mieszka w Nowym Jorku, USA. Polskim czytelnikom znany jest ze znakomitej powieści "Zabij i żyj", wydanej w 1982 przez toruńskie Wydawnictwo Crime & Thriller (C&T). Akcja powieści nawiązuje do zamachu na prezydenta USA (nasuwają się skojarzenia z zamachem na J.F. Kennedy'ego w 1963 r.), lecz wydarzenia ukazane są z punktu widzenia zawodowego zabójcy. Wartka akcja od pierwszych zdań przykuwa uwagę i nie pozwala oderwać się od lektury do ostatniego zdania.

33,60 zł
24,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,41 zł

1 osoba kupiła
53
Exploits 3. Podręcznik do nauki języka francuskiego dla liceum i technikum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Exploits 3. Podręcznik do nauki języka francuskiego dla liceum i techn...
Dostępny
162 szt.

„Exploits” to kurs nauki języka francuskiego przeznaczony dla uczniów liceum i technikum, którzy rozpoczynają naukę języka francuskiego lub ją kontynuują po klasie siódmej i ósmej szkoły podstawowej. Kurs Exploits umożliwia realizację podstawy programowej III.2.0 (dla poczatkujących) i/lub III.2 (dla kontynuujących). Podręcznik Exploits 3 składa się z: • gry planszowej stanowiącej powtórzenie treści Exploits 2, • czterech rozdziałów o stałej budowie, • dwóch testów semestralnych do autoewaluacji, • sekcji poświęconej Frankofonii NOWOŚĆ!, • transkrypcji nagrań, • słowniczka francusko-polskiego, • indeksu haseł gramatycznych, • tabel gramatycznych, • map L’Europe francophone oraz La France métropolitaine i d’outre-mer. NOWOŚĆ!

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

2 osoby kupiły
54
Sekret zegarmistrza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret zegarmistrza
Dostępny
1040 szt.

Są w życiu człowieka sprawy, na które nigdy nie ma czasu, choć jednocześnie jest na nie czas najwyższy. Lena mieszka w starym dworku odziedziczonym po przodkach. W atmosferze dawnych czasów tworzy piękną biżuterię z części wiekowych czasomierzy - pamiątek po dziadku zegarmistrzu. Każdego dnia nakręca zegarki nigdy nieodebrane z naprawy, przechowywane w blaszanym pudełku po francuskich czekoladkach, a wśród nich jeden wyjątkowy, z monogramem na kopercie. Stary dom skrywa wiele sekretów, które nagle zaczynają się odsłaniać. W kaflowym piecu odnajduje się dziennik z 1884 roku oraz coś, co może pomóc rozwikłać zagadkę bezimiennej mogiły w lesie za domem, złotego zegarka oraz tego, co ukrywa od lat miejscowa zielarka. Lena w poszukiwaniu odpowiedzi na owe pytania podąża śladami tajemniczej autorki dziennika – Emilie de Fleury. Wyrusza w podróż do słonecznej Prowansji, gdzie narażając siebie i córkę na niebezpieczeństwo, odkrywa zaskakujące karty historii rodziny.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

1 osoba kupiła
55
Kołozeszyt A4/100K kratka Perf Met Dream (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt A4/100K kratka Perf Met Dream (5szt)
Interdruk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Opakowaniue zbiorcze 5 sztuk.Kołozeszyt w formacie A4, 100 kartkowy w kratkę.

65,55 zł
62,27 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,28 zł

1 osoba kupiła
56
To Willie, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To Willie, CD
Phosphorescent, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1. Reasons to Quit 2. Too Sick to Pray 3. Walkin' 4. It's Not Supposed to Be That Way 5. Pick Up the Tempo 6. I Gotta Get Drunk 7. Can I Sleep in Your Arms 8. Heartaches of a Fool 9. Permanently Lonely 10. Last Thing I Needed, The (First Thing This Morning) 11. Party's Over, The

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

1 osoba kupiła
57
One to Remember EP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
One to Remember EP, Winyl
Khruangbin, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak

53,90 zł
Powiadomienie
58
Dearest Alfred EP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dearest Alfred EP, Winyl
Khruangbin, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak

53,90 zł
Powiadomienie
59
Pelota EP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pelota EP, Winyl
Khruangbin, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak

53,90 zł
Powiadomienie
60
The Answer Is EP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Answer Is EP, Winyl
Khruangbin, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak

53,90 zł
Powiadomienie
61
Błękitny Zamek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Błękitny Zamek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.27

Romantyczna i pełna wdzięku opowieść o szacunku i dobroci. O dziewczynie, która postanowiła wyzwolić się z więzów tradycyjnej rodziny i przeżyć resztę życia zgodnie z własnymi pragnieniami. Piękna historia o szalonej namiętności i narodzinach prawdziwej miłości. Valancy Striling ma ciężki los. W wieku dwudziestu dziewięciu lat ciągle mieszka z matką i ciotką, które traktują ją jak dziecko. Reszta krewnych dokucza jej z powodu staropanieństwa. Przed szarą rzeczywistością dziewczyna ucieka w świat fantazji – tam, w Błękitnym Zamku, adorują ją najprzystojniejsi rycerze. Kiedy Valancy otrzymuje list o krytycznym stanie swojego zdrowia, postanawia zwalczyć nieśmiałość i zacząć żyć pełnią życia. Czy uda jej się usamodzielnić? Czy przeżyje szaloną przygodę rodem z powieści jej ulubionego autora? I czy odnajdzie miłość?

21,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,6%
oszczędzasz 6,01 zł

62
Mój Kary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój Kary
Dostępny
36 szt.

Opowieść o losach najpierw źrebaka, potem pięknego konia o imieniu Kary, który kolejno trafia w ręce różnych właścicieli. Raz są nimi ludzie dobrzy i troskliwi, rozumiejący potrzeby i duszę swego zwierzęcia, kiedy indziej nieczuli, traktujący jak roboczą maszynę. Książka niesie przesłanie, że miłość budzi miłość, nie tylko u ludzi.

19,95 zł
13,99 zł

Rabat 29,9%
oszczędzasz 5,96 zł

63
Kaiserschnitt, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaiserschnitt, CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Atomic 2. Criminal Energy 3. Me the Cursed 4. Nailsober 5. Titty Coma Status 6. Kaiserschnitt 7. March, Kiss, Die 8. Sound 9. Autumn Moon 10. Death Klinik 11. Unburden Woes

62,90 zł
64
Bombenhagel, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bombenhagel, CD
Sodom, SPV
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Lista utworów: 1. Bombenhagel (6:06) 2. Coup De Grace (3:06) 3. Pestiferous Posse (5:05)

49,90 zł
Powiadomienie
65
Jak się uczyć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak się uczyć
Dostępny
34 szt.

Program, który pomógł milionom uczniów i studentów uczyć się mądrze i skutecznie. Jak się uczyć przedstawia rewolucyjny system nauki bogato ilustrowany przykładami – dzięki niemu wszyscy, którzy chcą zdobywać wiedzę, poradzą sobie na każdym etapie kształcenia. Jeśli jesteś uczniem starszych klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum/technikum. Jeśli jesteś studentem. Jeśli starasz się o stypendium lub chcesz podjąć naukę za granicą. Jeśli po latach przerwy chcesz wrócić do nauki ta książka jest dla ciebie! Dzięki niej poznasz dogłębnie podstawowe elementy procesu uczenia się – czyli czytanie, pisanie, zarządzanie czasem, pamięć i umiejętność zdawania testów i egzaminów – po to, żeby niczego nie przegapić w procesie zdobywania wiedzy. Znajdziesz tu wskazówki, jak najlepiej przygotować sobie warunki sprzyjające nauce, jak wyróżniać się w klasie czy grupie, jak prowadzić poszukiwania online i wiele innych. Jak się uczyć: • pomaga uczniom i studentom w każdym wieku – od szkoły podstawowej aż do uzyskania dyplomu, nawet tym, którzy po długiej przerwie wracają do nauki; • wpaja umiejętności, które będą przydatne również poza szkołą czy uczelnią i w późniejszym życiu; • zawiera wskazówki, jak pomagać w nauce młodszym dzieciom, zwalczać zmęczenie i znudzenie w trakcie nauki, najwięcej skorzystać z zajęć klasowych i wiele innych.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

66
Face The Madness, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Face The Madness, CD
Killing, SPV
Dostępny
5 szt.

1. Kill Everyone 2. Before Violence Strikes 3. Don't Get Mad, Get Evil 4. See You in Hell 5. Legion of Hate 6. Straight Out of Kattegat 7. One Last Victim 8. 1942 9. Killed in Action

62,90 zł
67
Historyczne Archiwum X. Tajemnicze zgony znanych Polaków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historyczne Archiwum X. Tajemnicze zgony znanych Polaków
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.27

Śledztwo po stuleciach w sprawie słynnych śmierci Czy można po stuleciach, mając jedynie dostęp do archiwów pisanych znaleźć nowe dowody czyjegoś zabójstwa? Czy warto brać się za bary z narodowymi mitami? Opowieści o wciąż niewyjaśnionych zgonach czternastu znanych Polaków. Zginął w bitwie z Turkami? Władysław Warneńczyk. Czy naprawdę jest protoplastą Krzysztofa Kolumba? Zamordowany król? Stefan Batory. Tyfus, nerki, czy rosyjska trucizna? Samobójstwo premiera. Walery Sławek. Dlaczego zdecydował się na tak desperacki krok? Śmierć ułana. Bolesław Wieniawa-Długoszowski. Na czyjej drodze stanął Wieniawa? Stefan Witkowski i Muszkieterowie. Czy rzeczywiście zdradzili Polskę? Największy rywal Grota-Roweckiego. Ofiara własnych demonów. Tadeusz Borowski. Lubił ocierać się o władzę. Otarł się za mocno? Tragedia skamandryty. Jan Lechoń. Kto pomógł wypaść poecie z okna i – dlaczego? Pojechał w futerku, wrócił w kuferku. Bolesław Bierut. Moskiewski sposób odsuwania od władzy. Tajemnica kliniki rządowej. Jerzy Zawieyski. Chory człowiek biegający po gzymsach szpitala. Sławomir Koper swoim drapieżnym piórem po raz kolejny udowadnia, że historia może być pasjonująca i że wciąż czeka na swoje historyczne archiwum X.

44,90 zł
32,78 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

68
Diamonds Unlocked II LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamonds Unlocked II LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Der Schwarze Abt (Intro) 2.There's Only One Way to Rock 3.Lady of the Lake 4.She's a Lady 5.Black Cat Woman 6.Room with a View 7.Sarah (You Take My Breath Away) 8.Rock & Roll Queen 9.Paint It Black 10.I Put a Spell on You 11.Eagle

146,90 zł
Powiadomienie
69
Diamonds Unlocked II, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diamonds Unlocked II, CD
Dostępny
13 szt.

1.Der Schwarze Abt (Intro) 2.There's Only One Way to Rock 3.Lady of the Lake 4.She's a Lady 5.Black Cat Woman 6.Room with a View 7.Sarah (You Take My Breath Away) 8.Rock & Roll Queen 9.Paint It Black 10.I Put a Spell on You 11.Eagle

62,90 zł
70
Klatka dla niewinnych. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klatka dla niewinnych. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.13

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym piętrze w niewyjaśnionych okolicznościach wypada teściowa Englota. Kobieta ginie na miejscu. Szybko okazuje się, że do zdarzenia doszło podczas przepustki skazanego. Brakuje jednak niezbitych dowodów, które pozwoliłyby na postawienie mu zarzutów. Hubert Meyer na prośbę prokurator Weroniki Rudy przyjeżdża do Warszawy, by jej pomóc w tej trudnej sprawie. Rudy uważa, że to zabójstwo na tle finansowym. Wiele jednak wskazuje na to, że rzecz jest bardziej skomplikowana, ma swój początek siedemnaście lat wcześniej i wiąże się z zaginionymi wtedy kobietami. Hubert jak zwykle działa po swojemu – szybko, niekonwencjonalnie, profesjonalnie. Ale tym razem sam ledwie ujdzie z życiem, a co więcej, stanie się jednym z głównych podejrzanych. Co oznacza klucz pozostawiony na ciele Róży Englot jest wskazówką czy przestrogą? Czy Meyer dotarł za blisko prawdy? Czy zagroził komuś ważnemu? Kto jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem?

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

71
Phantom Rhythm Remixed, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phantom Rhythm Remixed, CD
GONG GONG GONG, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
20 szt.

1."Ride Your Horse" (PE remix) 2."Inner Reaches III" (Zaliva-D remix) 3."Notes Underground" (Mong Tong remix) 4."Moonshadows" (Simon Frank remix) 5."The Last Note" (Angel Wei remix) 6."Sound Of Love" (Knopha remix) 7."Gong Gong Gong Blues" (Howie Lee remix) 8."Some Kind Of Demon" (Yu Su remix) 9."Hotpot (Chongqing)" (Scattered Purgatory remix) 10."Wei Wei Wei" (Wu Zhuoling remix)

65,90 zł
72
The Best Of Lily Konigsberg, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Best Of Lily Konigsberg, CD
Lily Konigsberg, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Owe Me 2. To Hold It 3. Rock and Sin 4. 7 Smile 5. At Best a #3 6. It's Just Like All the Clouds 7. I Said 8. Summer in the City 9. Good Time 10. Lily's National Anthem 11. Waterfall Snake Juice 12. Talk to Me w. Birds 13. Roses 14. North Porsche 15. I Don't Like the Name 16. Big Tall Grass (demo) 17. Opening the Day (demo)

65,90 zł
73
Dilate Your Heart, LP, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dilate Your Heart, LP, zielony
Ross Gay, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
10 szt.

Listra utworów: 1. Catalog Of Unabashed Gratitude (with Bon Iver) 2. Burial (with Mary Lattimore) 3. To The Fig Tree On 9th & Christian (with Angel Bat Dawid) 4. Poem To My Child, If You Ever Shall Be (with Gia Margaret) 5. Sorrow Is Not My Name (with Sam Gendel)

157,90 zł
74
Deacon LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deacon LP COLORED, Winyl
Serpentwithfeet, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

106,90 zł
Powiadomienie
75
Jubilee, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jubilee, LP
Japanese Breakfast, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Paprika 2.Be Sweet 3. Kokomo, IN 4. Slide Tackle 5. Posing In Bondage 6. Sit 7. Savage Good Boy 8. In Hell 9. Tactics 10. Posing For Cars

134,90 zł
76
Voyager, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voyager, CD
Current Joys, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Dancer In The Dark 2. American Honey 3. Naked 4. Altered States 5. Breaking The Waves 6. Big Star 7. Amateur 8. Rebecca 9. Shivers 10. Something Real 11. Money Making Machine 12. Voyager Pt. 1 13. Calypso 14. The Spirit Or The Curse 15. Vagabond 16. Voyager Pt. 2

58,90 zł
Powiadomienie
77
I Castorpollux, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Castorpollux, LP
Erika Dohi, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. Two Moons (Osaka 1995) 2. Replicant 3. Porcelain Hands 4. Doesn't Want/doesn't Stop (Feat. Channy Leaneagh) 5. Particle Of 6. Hi No Hikari 7. Still/On Hold (Feat. Ambrose Akinmusire, Immanuel Wilkins) 8. Polaroid (Feat. Channy Leaneagh) 9. Tower of the Sun 10. Expo 70' (Feat. William Brittelle) 11. PoE (Feat. Andy Akiho, Immanuel Wilkins) 12. Water Drop (Mizu No Shizuku) 13. Dioscuri

149,90 zł
78
Deacon, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deacon, CD
Serpentwithfeet, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

Lista utworów: 1. Hyacinth 2. Same Size Shoe 3. Malik 4. Amir 5. Dawn 6. Sailors’ Superstition 7. Heart Storm (with NAO) 8. Wood Boy 9. Derrick’s Beard 10. Old & Fine 11. Fellowship

58,90 zł
Powiadomienie
79
Voyager / Naked LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Voyager / Naked LP COLORED, Winyl
Current Joys, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

1.Dancer in the Dark 2.American Honey 3.Naked 4.Altered States 5.Breaking the Waves 6.Big Star 7.Amateur 8.Rebecca 9.Shivers 10.Something Real 11.Money Making Machine 12.Voyager Pt 1 13.Calypso 14.The Spirit or the Curse 15.Vagabond 16.Voyager Pt 2

110,90 zł
Powiadomienie
80
Deacon, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deacon, LP
Serpentwithfeet, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

Lista utworów: 1. Hyacinth 2. Same Size Shoe 3. Malik 4. Amir 5. Dawn 6. Sailors’ Superstition 7. Heart Storm (with NAO) 8. Wood Boy 9. Derrick’s Beard 10. Old & Fine 11. Fellowship

134,90 zł
Powiadomienie
81
Jubilee, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jubilee, CD
Japanese Breakfast, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
13 szt.

Lista utworów: 1. Paprika 2. Be Sweet 3. Kokomo, IN 4. Slide Tackle 5. Posing in Bondage 6. Sit 7. Savage Good Boy 8. In Hell 9. Tactics 10. Posing for Cars

65,90 zł
82
Sweep It Into Space, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sweep It Into Space, LP
Dinosaur Jr, Secretly Canadian / Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

„Sweep It Into Space”, piąty album studyjny zespołu Dinosaur Jr. pierwszy krążek od wydania w 2016 r. „Give a Glimpse of What Yer Not”. Premiera płyty pierwotnie zaplanowana na połowę 2020 r. została udaremniona przez nadejście pandemii. Ale potrzeba czegoś więcej, by stłumić furię tego tria, gdy jest w pełni naładowane energią. Nowy materiał został ponownie zarejestrowany w Bisquiteen Studios w Amherst. Sesje do „Sweep It Into Space” rozpoczęły się późną jesienią 2019 r., po trasie koncertowej po zachodnim wybrzeżu i południowym wschodzie. Jedynym dodatkowym muzykiem biorącym udział w projekcie był Kurt Vile, który współprodukował album i zagrał na „I Ran Away”. Głos J Mascisa natychmiast wpada w ucho nad strzelistymi, elektryzującymi liniami gitar. Lista utworów: 1. I Ain’t 2. I Met The Stones 3. To Be Waiting 4. I Ran Away 5. Garden 6. Hide Another Round 7. And Me 8. I Expect It Always 9. Take It Back 10. N Say 11. Walking To You 12. You Wonder

134,90 zł
Powiadomienie
83
I Castorpollux, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I Castorpollux, CD
Erika Dohi, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Two Moons (Osaka 1995) 2. Replicant 3. Porcelain Hands 4. Doesn't Want/doesn't Stop (Feat. Channy Leaneagh) 5. Particle Of 6. Hi No Hikari 7. Still/On Hold (Feat. Ambrose Akinmusire, Immanuel Wilkins) 8. Polaroid (Feat. Channy Leaneagh) 9. Tower of the Sun 10. Expo 70' (Feat. William Brittelle) 11. PoE (Feat. Andy Akiho, Immanuel Wilkins) 12. Water Drop (Mizu No Shizuku) 13. Dioscuri

65,90 zł
84
Prismcast, LP, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prismcast, LP, zielony
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Shine 2. This Place Can Never Be Found 3. Something More Than 4. Silver 5. Guest 6. Overhead Walkways 7. Trip to Green 8. Well Born 9. Can Tell 10. At All 11. Somewhere in Sun 12. We Are

97,90 zł
85
The End Of Eternity, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
86
Deepalma Ibiza 2021, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deepalma Ibiza 2021, CD
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. My Soul Your Soul (Extended Mix) by Arco 2. La Fogata (AKA AKA Remix) by Tube & Berger feat. Thalstroem 3. Lecture (Deep by the Lake Extended Mix) by Momo Khani & Meindel feat. StanLei 4. Onderhuids (Original Club Mix) by Eelke Kleijn 5. Elle (Extended Mix) by Darksidevinyl & Ian Ludvig 6. All I Want Is You (Original Mix) by Rich Vom Dorf 7. Better (Extended Mix) by Mika Olson 8. Millions of Questions (Rich Vom Dorf Extended Remix) by Ucha 9. Piano Magic by Maya Jane Coles 10. Hablando (Original Mix) by Dario D'attis & David Aurel 11. Don't Be Afraid (Extended Mix) by Mauro Longobardo 12. Stay Close to Me (Original Mix) by andhim 13. Parasol (Extended Mix) by Arel & Schaefer 14. Yuna by Gorge & Marc Lenz 15. Talbot (Original Mix) by Kölsch Feat. Gregor Schwellenbach 16. Before I Let Go (Extended Mix) by Ben Delay feat. Tess Leah 17. Momma's Groove (Jimpster's Hip Replacement Mix) by Osunlade 18. The Mind (Extended Mix) by Yves Murasca & Rosario Galati 19. Oh Little Bird (Extended Mix) by Kataa feat. Adaya 20. Alone with You (Purple Disco Machine Remix) by Kraak & Smaak feat. Cleopold 21. Wildside (Sidney Charles Remix) by Claptone feat. Matt Simons 22. Blue Lines (Extended Mix) by Hector Couto 23. Con Son (Original Mix) by David Penn & Hosse feat. Africa G 24. Work It Out (Extended Mix) by Some & Different 25. What If by Nick Curly 26. Burning (Extended Mix) by Br!tch 27. Selfish (Extended Mix) by Andre Rizo 28. What You Feel (Original Mix) by Earth n Days 29. House Dimension (Brokenears Extended Remix) by Milk & Sugar feat. Ron Carroll 30. Down to the Ground (Original Mix) by Sinner & James 31. On My Mind (Extended Mix) by James Silk 32. Believe (Block & Crown Remix) by Ridney, Angie Brown & Richard Earnshaw 33. Never Without You (Original Mix) by Makkeroni 34. Rainy Day (Extended Mix) by Augusto Gagliardi 35. Hello Species (Mollono.Bass Remix) by Kotelett & Zadak 36. Etnika (Original Mix) by Danilo De Santo 37. Your Eyes (Extended Mix) by Solntsev 38. I Told You (Giom Remix) by Ben Delay 39. Let Go (Extended Mix) by Rosario Galati 40. Don't Tell Me (Original Mix) by T.Markakis 41. Don't Call Me Baby (Mousse T. Remix) by Madison Avenue 42. Make Your Body Hot (Extended Mix) by Alex Lo Faro 43. Get over It (Extended Mix) by DJ Vartan & Techcrasher 44. Brother Brother (Original Mix) by Michael Gray feat. Kimberly Brown 45. Give It Up (Extended Mix) by The Ger-Man 46. I Remember (Babert Extended Remix) by Mattei & Omich feat. Ella 47. Switched On (Michael Gray Remix) by Glen Horsborough & Ida Flo 48. Ajuti (Paradise Beach Extended Mix) by Meines 49. Déepalma Ibiza 2021, Pt. 1 (Sunset Moods) by Yves Murasca & Rosario Galati 50. Déepalma Ibiza 2021, Pt. 2 (Pool Party Grooves) by Yves Murasca & Rosario Galati 51. Déepalma Ibiza 2021, Pt. 3 (Beach Feelings) by Yves Murasca & Rosario Galati

62,90 zł
Powiadomienie
87
Absolute Power, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Absolute Power, LP
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. No Escape 2. The Bastards Who Made You Sick 3. Mindless Hoarders, Mindless Times 4. Nothing Will Ever Change 5. Networking Opportunity 6. Routine 7. Not Fit For Broadcast 8. Double Tap 9. Safe Inside 10. Think Piece 11. Faithful Until Death 12. Exhibitionist 13. Ruppert 14. No 15. Selling The Infowar 16. At War

97,90 zł
Powiadomienie
88
Bitwy Kawalerii t.24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bitwy Kawalerii t.24
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.07

40-tomowa seria ?Bitwy Kawalerii? opisuje wszystkie najważniejsze bitwy polskiej kawalerii z okresu wojen o Niepodległość, a także kampanii polskiej 1939 roku. W naszej kolekcji pragniemy przypomnieć Czytelnikom nie tylko te boje, które głęboko zapisały się w pamięci Polaków, lecz także te zapomniane, które według nas zasługują na przypomnienie.

27,00 zł
20,52 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,48 zł

89
Silja z Leśnej Doliny t.40 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silja z Leśnej Doliny t.40
Dostępny
2 szt.

Gdy Silja odmawia podpisania papierów rozwodowych, teść daje jej dwa tygodnie na wyprowadzenie się z domku myśliwskiego. Na szczęście z pomocą przychodzą jej Niels z Henrikke, którzy oferują jej i dzieciom gościnę we własnym domu. Niels zobowiązuje się też dbać o interesy Engebretha w fabryce ścieru. Rozgoryczona i wściekła na barona Silja zeznaje na policji, że jej zdaniem to Ole-Laurits stoi za tajemniczym zniknięciem doktora Gjemsegarda. Policja doprowadza ojca Engebretha na posterunek. Zobaczywszy na miejscu Silję, baron poprzysięga synowej zemstę.

10,99 zł
8,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,00 zł

90
Wojna i miłość. Tom 54. Za żelazną kurtyną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna i miłość. Tom 54. Za żelazną kurtyną
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

Astrid umiera w wiezieniu. Ivar i Kristin jadą do Bredtvet, by pożegnać zmarłą. Na miejscu dowiadują się, że Hjordis została zwolniona z aresztu. Nikt nie wie jednak, co się z nią dzieje. Tymczasem siostra Jana i Dagny docierają do Niemiec. Dzięki pomocy pana Gutensteina udaje im się zabrać z wioski, którą zamieszkuje sekta, sieroty przywiezione tam przez Hjordis ze zbombardowanego Drezna. Razem z nimi wyjeżdża też będąca w ciąży Rosa. Cała grupa bezpiecznie dociera do posiadłości Ottona i Grete, gdzie dzieci znajdują nowy dom. Tam okazuje się, że obie Norweżki są poszukiwane w całej Europie przez Interpol.

10,99 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,00 zł

91
System Prawa Administracyjnego Procesowego. Tom 2, Część 3. Czynności procesowe w postępowaniu administracyjnym ogólnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
System Prawa Administracyjnego Procesowego. Tom 2, Część 3. Czynności ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

W tomie II Systemu Prawa Administracyjnego Procesowego, część 3 Czynności procesowe w postępowaniu administracyjnym ogólnym, autorzy szczegółowo omówili następujące kwestie: fakty i czynności administracyjnoprocesowe, przesłanki dopuszczalności postępowania administracyjnego oraz przesłanki dopuszczalności i warunki legalności czynności administracyjnoprocesowych,prawidłowość, wadliwość i skuteczność prawna czynności administracyjnoprocesowych, klasyfikacja czynności administracyjnoprocesowych, czynności procesowe stron postępowania, czynności procesowe uczestników na prawach strony i innych uczestników postępowania, czynności procesowe organu administracji publicznej. Kompleksowa i szeroka prezentacja zagadnień obejmuje liczne odesłania do orzecznictwa sądowego. Autorzy uwzględnili aktualnie obowiązujące regulacje, w tym przepisy ustawy z 18.11.2020 r. o doręczeniach elektronicznych. Autorami książki są pracownicy naukowi ośrodków uniwersyteckich w Polsce, a także sędziowie Naczelnego Sądu Administracyjnego i wojewódzkich sądów administracyjnych. Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla przedstawicieli nauki prawa administracyjnego, doktorantów i studentów, a także dla sędziów, adwokatów, radców prawnych i pracowników administracji publicznej.

299,00 zł
269,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 29,90 zł

92
Magiczne słowa Leopolda Dziękuję! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne słowa Leopolda Dziękuję!
Dostępny
30 szt.

Wszyscy zachwycają się dzieckiem, któremu nie obce są dobre maniery. Seria książeczek "Magiczne słowa Leopolda" to próba zachęcenia dzieci, do tego, aby ładnie się zachowywały i aby dowiedziały się, jak przyjemnie jest używać magicznych słów. Książki w tej serii pomogą dzieciom mądrze używać takich słów jak: przepraszam, proszę czy dziękuję.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

93
Magiczne słowa Leopolda Proszę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczne słowa Leopolda Proszę
Dostępny
41 szt.

Wszyscy zachwycają się dzieckiem, któremu nie obce są dobre maniery. Seria książeczek "Magiczne słowa Leopolda" to próba zachęcenia dzieci, do tego, aby ładnie się zachowywały i aby dowiedziały się, jak przyjemnie jest używać magicznych słów. Książki w tej serii pomogą dzieciom mądrze używać takich słów jak: przepraszam, proszę czy dziękuję.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

94
Prawo do dobrego samorządu w perspektywie konstytucyjno-instytucjonalnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,00 zł
89,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

95
Psychologia sądowa dla prawników - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
169,00 zł
152,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,90 zł

96
Dom z papieru - Plecak (czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom z papieru - Plecak (czarny)
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.27

Kolor bazowy: CzarnyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: CzerwonyBohater: Dom z Papieru

90,00 zł
81,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,00 zł

97
Snoopy - Planner dzienny 54 strony A5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Snoopy - Planner dzienny 54 strony A5
Snoopy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Kolor bazowy: CzerwonyTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Snoopy

9,99 zł
Powiadomienie
98
Kostka magiczna 6cm 9x9 p12 YJ8318 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka magiczna 6cm 9x9 p12 YJ8318
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.13

9,99 zł
Powiadomienie
99
Super Mario Urzymaj Rownowage Pod Woda 7391 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
44,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,83 zł

100
Super Mario Urzymaj Rownowage Mix Astra 7367 Pud12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Mario Urzymaj Rownowage Mix Astra 7367 Pud12
Epoch
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.01

47,90 zł
44,07 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,83 zł

Wróć do góry