hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.07.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 14 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sprężyna tęczowa (Mega Creative), na drugim Puzzle 4w1. Baby Shark. Rodzina Rekinów (Trefl). Kolejny produkt to Puzzle 500 elementów. Kawiarenka (Trefl) oraz Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia (Deepak Chopra).
1
Sprężyna tęczowa - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Sprężyna tęczowa
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny122 szt.

Bardzo popularna zabawka sprzed wielu lat powraca! Zapewni każdemu dziecku mnóstwo wspaniałej zabawy oraz śmiechu, a przy okazji zadba o zdolności manualne. Sprężyna jest w kolorach tęczy. Można ją rozciągać i składać. Wymiary opakowania: 7.0 x 7.0 x 7.0 cm Zabawka pakowania w kartonik.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

52 osoby kupiły
2
Puzzle 4w1. Baby Shark. Rodzina Rekinów - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Baby Shark. Rodzina Rekinów
Trefl, 12, 15, 20, 24 elementy
Dostępny126 szt.

Rodzina Rekinów to puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach morskich stworzeń. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 28.5 x 20.5 cm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (12, 15, 20, 24) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały wykorzystane ekologiczne materiały. Puzzle przeznaczone są dla dzieci powyżej 4. roku życia.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

18 osób kupiło
3
Puzzle 500 elementów. Kawiarenka - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Kawiarenka
Trefl, 500
Dostępny124 szt.

Puzzle składające się z 500 elementów przedstawiające kawiarenkę. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48.0 x 34.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

22,12 zł
19,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,13 zł

10 osób kupiło
4
Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kompletna medytacja. Trening przebudzonego życia
Dostępny3 szt.

W egzystencji każdego z nas roi się od nieuświadamianych nawyków. Fascynujemy się strumieniem swojej świadomości: nieustannym kalejdoskopem pragnień, obaw, życzeń i oczekiwań. Może to być pociągające, ale czasem bywa niebezpieczne. Natomiast przytomność umysłu jest cicha i statyczna, za to ma ogromną moc. Stan przytomności umysłu to dostrzeganie rzeczy, które wcześniej umykały uwadze. To głębia, siła i potencjał, dzięki któremu można odmienić na lepsze każdy aspekt swojego życia mimo otaczającej nas chaotycznej rzeczywistości. A więc warto się przebudzić. Ta książka jest znakomitym przewodnikiem po praktykach medytacji. Dzięki niej przekonasz się, jakie korzyści przynosi ta praktyka w sferze fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej. Znajdziesz tu prostą drogę do przebudzenia na nowym poziomie świadomości, który zapewni przejrzystość widzenia, uleczy cierpienie ciała i duszy oraz pomoże Ci odkryć, kim jesteś. W efekcie nauczysz się żyć w stanie otwartej, swobodnej, kreatywnej i błogiej świadomości. Zapoznasz się też z wynikami nowych badań nad medytacją i płynącymi z niej korzyściami. Cenną częścią przewodnika jest praktyczny zestaw ćwiczeń służących poszerzaniu świadomości oraz pięćdziesięciodwutygodniowy program medytacji. Dzięki tej książce: rozpoczniesz praktykę medytacji odkryjesz stan poszerzonej świadomości nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami zaznasz przebudzonego życia nauczysz się korzystać z mantr O autorze Deepak Chopra jest fundatorem Chopra Center for Wellbeing (Centrum Dobrego Samopoczucia) i najznakomitszym nauczycielem filozofii Wschodu w cywilizacji Zachodu. Od dziesięcioleci jest autorem bestsellerów, a jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy. Więcej o autorze dowiesz się z jego strony internetowej: www.chopra.com

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

8 osób kupiło
5
Kotki Dorotki. Czytam uważnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kotki Dorotki. Czytam uważnie
Dostępny60 szt.

Jeśli pokochaliście Pieski Tereski to z pewnością Kotki Dorotki zachwycą Was równie mocno! Zapraszamy do świata przezabawnych opowiastek znanej autorki Joanny Krzyżanek, m.in. o Antku, Tosi i Niemotku, o Florentynie Pulę, o Kasi i małym kiciusiu, o niesfornych psach Gwidonie i Klopsie oraz o wielu, wielu innych bohaterach. Duże litery, ciekawa historyjka i ciepłe, pełne humoru ilustracje rozbudzą w dziecku chęć samodzielnego uważnego czytania. W każdej opowiastce zamieściliśmy kilka pytań. Jeśli dziecko odpowie na nie prawidłowo, to znaczy, że czyta lub słucha z uwagą. Mali Czytacze i Słuchacze z pewnością pokochają tę książkę. Bo z nią nauka uważnego czytania to pestka! Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! W serii także: • Pieski Tereski. Czytam sylabami • Byki Weroniki. Historyjki ortograficzne • Świnki Sabinki. Praktyczna matematyka

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

7 osób kupiło
6
Życiodajna śmierć. O życiu, śmierci i życiu po śmierci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życiodajna śmierć. O życiu, śmierci i życiu po śmierci
Dostępny33 szt.

Życiodajna śmierć. O życiu, śmierci i życiu po śmierci to pozycja szczególna, zawiera bowiem zapis zbioru wykładów wygłaszanych przez autorkę w Szwecji i Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak inne książki Kübler-Ross, takie jak Rozmowy o śmierci i umieraniu czy Lekcje życia, ta również porusza czytelnika do głębi. Profesor Jacek Łuczak, pionier opieki hospicyjnej w Polsce, rekomendował tę książkę słowami: „Elisabeth Kübler-Ross uczy nas, jak rozmawiać, kontaktować się z osobami zbliżającymi się do śmierci i z ich bliskimi, jak poznać i zaspokajać ich potrzeby – uczy prawdy, miłości i szacunku w poznawaniu i wspomaganiu człowieka cierpiącego”. Elisabeth Kübler-Ross to amerykańska lekarka, autorka książek tanatologicznych. W 1958 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Zaszokowało ją tam podejście do osób śmiertelnie chorych – do tego stopnia, że zapoczątkowała cykl wykładów na ten temat. Ostatecznie napisała też książkę, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. W Rozmowach o śmierci i umieraniu przedstawiła psychologiczną teorię reakcji pacjenta na wiadomość o bliskiej perspektywie śmierci lub o nieuleczalnej chorobie. Natomiast napisana wspólnie z Davidem Kesslerem książka Lekcje życia zawiera piętnaście lekcji. W książce tej autorzy w piętnastu lekcjach pokazują, że każdego dnia trzeba żyć pełnią życia. Druga to Życiodajna śmierć, w której uczy nas, jak rozmawiać z osobami zbliżającymi się do śmierci, a także z ich bliskimi.

29,00 zł
19,99 zł

Rabat 31,1%
oszczędzasz 9,01 zł

7 osób kupiło
7
Sikać albo nie sikać - oto jest pytanie! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sikać albo nie sikać - oto jest pytanie!
Dostępny53 szt.

To już szósta część przygód Mai i jej przyjaciół! Tym razem Maja opowiada znajomym treść sztuk Szekspira. Trzy czarownice, duchy i czaszka, pojedynki, trucizny, czary i elfy… To najlepsze, najbardziej przerażające i śmieszne historie! Cztery opowiadania napisane na podstawie największych dzieł Szekspira. Podczas pisania tej książki żadna sztuka Szekspira nie została wzięta na poważnie!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

5 osób kupiło
8
Puzzle 500 elementów. Domek w górach - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Domek w górach
Trefl, 500
Dostępny152 szt.

Domek w górach to puzzle 500 elementów przedstawiające dom z niesamowitym widokiem na jezioro i góry. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48.0 x 34.0 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.

22,12 zł
19,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,13 zł

5 osób kupiło
9
Barbie. Pupile - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Barbie. Pupile
Dostępny1 szt.

Barbie uwielbia portretować zwierzęta. Dołącz do niej i dokończ obrazki. W książce znajdują się ciekawe zadania np. typu znajdź różnice, strony do pokolorowania i mnóstwo naklejek za pomocą których możesz ozdobić swoją własnoręcznie złożoną zakładkę do książki.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

5 osób kupiło
10
Notes kotek pluszowy 542402 mix Cena za 1szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
15,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

5 osób kupiło
11
Senior w domu. Gry i ćwiczenia dla seniorów. Międzypokoleniowe quizy wiedzy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Senior w domu. Gry i ćwiczenia dla seniorów. Międzypokoleniowe quizy w...
Dostępny29 szt.

Książka ma skłonić seniora do aktywności intelektualnej, pomóc mu w nawiązaniu więzi międzypokoleniowych i zachęcić do wyjścia z domu i aktywności społecznej. Publikacja ma charakter poradnikowy i jest dedykowana seniorom, którzy z różnych powodów rzadko wychodzą z domu, stronią od ludzi i niechętnie wchodzą w relacje społeczne. Pomyślana jest tak, że najpierw znalazły się w niej ćwiczenia aktywizujące intelektualnie przeznaczone do samodzielnego rozwiązywania. Następnie jest seria quizów. By je rozwiązać, senior musi poszukać pomocników – ludzi młodych. Musi więc wejść w relacje. Wspólne rozwiązywanie zadań z ludźmi młodymi ma walor nie tylko edukacyjny, ale i społeczny a, nawet terapeutyczny. Trzecia część książki jest opisem zorganizowanego przez Autorów międzypokoleniowego spotkania integracyjnego. Ma za zadanie zachęcić seniorów do wyjścia z domu, do wzięcia udziału w różnych rodzajach aktywności w swoim środowisku.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

4 osoby kupiły
12
Jezioro Garda. 48 tras hikingowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezioro Garda. 48 tras hikingowych
Dostępny44 szt.

Jezioro Garda – góry, wino i włoska kuchnia W ciągu kilkudziesięciu lat jezioro Garda stało się mekką dyscyplin sportowych uprawianych na otwartym powietrzu, prawdziwym punktem odniesienia na całą Europę dla miłośników wędrowania, biegania, wspinaczki, jazdy na rowerze i pływania. ścieżki dla pieszych i trasy rowerowe oplatają każdą małą dolinę i ciągną się wzdłuż niemal 160-kilometrowej linii brzegowej największego jeziora we Włoszech, w niewielkiej odległości od okalających go gór. To błękitne lustro otoczone srebrzystymi skałami jest przede wszystkim niezwykłą skarbnicą różnorodności, niemającą sobie równych na całym Starym Kontynencie. To nad jeziorem Garda można cieszyć się zapachem przyrody śródziemnomorskiej u stóp Alp, odwiedzać miejsca, gdzie prehistoryczni ludzie budowali osady na palach, maszerowały legiony rzymskie broniące granic cesarstwa, toczyli walki Garibaldi i żołnierze w czasie I wojny światowej, a artyści, jak na przykład Albrecht Dürer, zostawiali po sobie ślad. Tutaj jednak przede wszystkim żyło i pracowało wiele bezimiennych kobiet i mężczyzn, którzy na przestrzeni tysiącleci kształtowali ten unikatowy i zadziwiający krajobraz, gdzie jesienią po godzinnym spacerze można dotknąć oliwki lub zanurzyć się w intensywnej żółci modrzewi, a wiosną rozciągnąć się na jednej z wielu małych plaż, podziwiając dywany kwiatów na szczytach pokrytych jeszcze gdzieniegdzie śniegiem. Mogąc wędrować tymi ścieżkami praktycznie przez cały rok, mamy faktyczną możliwość śledzenia przeplatających się pór roku, zanurzyć się we wszystkich kolorach przyrody i dać się oczarować przez historię.

79,00 zł
56,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,12 zł

4 osoby kupiły
13
Historie z Biblii. Bohaterki dla dziewcząt - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historie z Biblii. Bohaterki dla dziewcząt
Dostępny99 szt.

Siedem biblijnych historii, siedem niezwykłych postaci i siedem pięknych opowieści… Historie z Biblii. Bohaterki dla dziewcząt to inspirująca książka o niezwykłych kobietach, których szlachetne postawy warte są naśladowania. Wśród przedstawionych biblijnych bohaterek znajdziemy odważną Miriam, wytrwałą Annę, pełną miłości Maryję i inne wspaniałe kobiety, którym wiara w Boga pomagała dokonywać właściwych wyborów. Przyjrzyjmy się im z bliska, posłuchajmy ich słów i poczujmy klimat biblijnych czasów.

18,90 zł
13,99 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 4,91 zł

4 osoby kupiły
14
Egipt. Obrazkowa encyklopedia dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egipt. Obrazkowa encyklopedia dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Jak powstał Egipt? Dlaczego Egipt w okresie Nowego Państwa był kolosem na glinianych nogach? W jaki sposób podpisywali się faraonowie? Dlaczego Tutanchamon panował tak krótko? Dlaczego faraonowie uprawiali kazirodztwo? Dlaczego bogowie egipscy mają głowę lub tułów zwierzęcia? Dlaczego Izyda nosi na głowie krzesło? Dlaczego mumie miały maski? Dlaczego Egipcjan chowano w `futerałach`? Dlaczego pierwsze piramidy mają kształt schodów? W serii ukazały się tytuły: Przyroda, Nauka, Ciało, Zwierzęta, Prehistoria, Ekologia, Sport, Kosmos i Morze

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
15
Eksperymenty naukowe z powietrzem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksperymenty naukowe z powietrzem
Dostępny10 szt.

Jeśli szukacz ciekawych eksperymentów naukowych dla dzieci to sięgnij do książek z serii "Eksperymenty naukowe". Każdy tytuł z tej fascynującej serii obfituje w praktyczne doświadczenia naukowe. W książce znajdziesz proste, bezpieczne i łatwe do wykonania "eksperymenty dla dzieci".

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
16
Piłeczka piankowa Piłka nożna gniotek 465503 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
4 osoby kupiły
17
Peppa Pig. Opowiadania z naklejkami nr 4. Moje Hobby - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig. Opowiadania z naklejkami nr 4. Moje Hobby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Wiesz już, jakie jest twoje hobby? Czyli, co najbardziej lubisz robić i sprawia ci to dużo radości? Przeczytaj książeczkę i dowiedz się jak świnka Peppa spędza wolne chwile, a być może wspólnie z Peppą odkryjesz swoje zainteresowania!

6,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
18
Eksperymenty naukowe z wodą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksperymenty naukowe z wodą
Dostępny6 szt.

Jeśli szukasz ciekawych zabaw edukacyjnych dla dzieci, to sięgnij do książek z serii „Eksperymenty naukowe”! Każdy tytuł z tej fascynującej kolekcji obfituje w praktyczne doświadczenia. W książce znajdziesz proste, bezpieczne i łatwe do wykonania w domu przez dzieci eksperymenty z użyciem wody. Ta pozycja z pewnością okaże się fascynującym sposobem na spędzenia czasu, również z innymi dziećmi lub rodziną. To świetna metoda uczenia się poprzez zabawę, z pewnością poszerzy wiedzę najmłodszych.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
19
Najpierw ty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpierw ty
Dostępny601 szt.

Otula emocje. Pokazuje jak zrozumieć, że jesteś ważny. Uczy dbać o siebie.W Najpierw Ty przeczytasz o zdrowym egoizmie i o tym jakie są jego skutki. Jeśli uważasz, że wszyscy wokół są ważniejsi od Ciebie, jeśli ignorujesz swoje potrzeby, żeby zrobić coś dla innych, to zdecydowanie jest to pozycja dla Ciebie.Zacznij od siebie!Dlaczego jestem fanką Najpierw Ty? Ta książka przytula. Uczy, że dbanie o siebie to nasz przywilej i priorytet. Na każdym etapie naszego życia miłość do samego siebie pomaga nam zbudować trwałe relacje z innymi. Kiedy jesteś dla siebie zupełnością, nie szukasz poparcia w innych. Nie doprowadzasz do autodestrukcji, ani zniszczenia relacji z bliskimi, ponieważ nie nakładasz na nich trudnych oczekiwań. Przeczytanie tej książki jest jak rozmowa z terapeutą, który pomaga Ci się o siebie zatroszczyć.Angelika Witaszewska, blogerka, mamagerka.plSą takie książki, które zmieniają perspektywę. Pozycje, które otwierają oczy. Taką książkę trzymasz w ręku. Pozwala ona dostrzec i zrozumieć to, jak ważne jest zaopiekowanie się najpierw sobą, by potem móc nieść wsparcie innym. Będę często wracać do tej pozycji, by w codzienności pamiętać o tym, że moje potrzeby również są ważne. Tobie też to polecam.Natalia Supeł, psycholog dzieci i młodzieży, @psychologiadzieci, psychologdzieci.online

39,00 zł
31,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,80 zł

3 osoby kupiły
20
Eksperymenty naukowe z elektrycznością - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksperymenty naukowe z elektrycznością
Dostępny24 szt.

Jeśli szukacz ciekawych eksperymentów naukowych dla dzieci to sięgnij do książek z serii "Eksperymenty naukowe". Każdy tytuł z tej fascynującej serii obfituje w praktyczne doświadczenia naukowe. W książce znajdziesz proste, bezpieczne i łatwe do wykonania "eksperymenty dla dzieci"

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
21
Puzzle 500 elementów. Sklepik ze słodyczami - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. Sklepik ze słodyczami
Trefl, 500
Dostępny117 szt.

Puzzle składające się z 500 elementów przedstawiające sklepik ze smakowitymi słodyczami. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 580 x 340 mm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

22,12 zł
19,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,13 zł

3 osoby kupiły
22
Ostatni ludzie. Wymyślanie końca świata - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni ludzie. Wymyślanie końca świata
Dostępny129 szt.

Fantazje o końcu świata towarzyszą nam od samego początku. „Skończone, skończyło się, kończy się już, to chyba się już kończy”, powtarzamy bez przerwy za bohaterami Becketta. Ale skąd w nas właściwie ta nieustająca potrzeba, żeby likwidować świat? Maciej Jakubowiak wyrusza do źródeł współczesnej wyobraźni i przedziera się przez gąszcz powieści, filmów, seriali, gier komputerowych, memów, doniesień medialnych i scen z życia codziennego, po drodze mijając scenariusze katastrofy klimatycznej, fobie technologiczne, lęki demograficzne i obrazy wojny. A wszystko po to, by zbadać naturę tej dziwnej potrzeby kończenia ze wszystkim. Rzeczywistość miesza się tu ze zmyśleniem, nieskrępowana erudycja z osobistymi końcami świata, fikcyjni politycy komentują działania istniejących prezydentów, a pewien mężczyzna spaceruje w towarzystwie psów i czarnych myśli o przyszłości. Ostatni ludzie to wnikliwe kompendium apokaliptycznej wiedzy i wiwisekcja poetyki katastrofy. Na szczęście opowieść o końcu dopóty pozostaje nieprawdziwa, dopóki można ją sobie opowiadać.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

2 osoby kupiły
23
Kiedy pozwolić, kiedy zabronić? wyd. 2021 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy pozwolić, kiedy zabronić? wyd. 2021
Dostępny651 szt.

Podstawą skutecznego wychowywania jest konsekwentne wyznaczanie granic, umożliwiającychdziecku orientację w otaczającym je świecie. MacKenzie omawia typowe błędypopełniane przez rodziców, wyznaczających dziecku zbyt sztywne, zbyt szerokielub niestałe granice. Opisuje granice odpowiednie dla dzieci na różnym etapierozwoju oraz skuteczne metody ich ustalania.Tłumaczenie: Waśkiewicz Olena

49,90 zł
44,41 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,49 zł

2 osoby kupiły
24
Barbie. Urodziny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Barbie. Urodziny
Dostępny18 szt.

Książeczka z zadaniami i naklejkami dla małych fanek Barbie i jej niezwykłego świata. Urodziny bez prezentu? Nie ma mowy. Wymyśl i podaruj Barbie idealny podarunek. W książce znajdują się ciekawe zadania np. łączenie kropek, strony do pokolorowania i mnóstwo naklejek, za pomocą których możesz ozdobić serduszkową girlandę urodzinową. A wszystko to w towarzystwie Barbie i jej przyjaciółek.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

2 osoby kupiły
25
Prawo wykroczeń materialne i procesowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo wykroczeń materialne i procesowe
Dostępny17 szt.

Podręcznik "Prawo wykroczeń" w części dotyczącej materialnego prawa wykroczeń przedstawia m.in. zagadnienia: zasad odpowiedzialności za wykroczenia, wymiaru kary i środków karnych, najważniejszych kategorii wykroczeń Natomiast w części odnoszącej się do procesowego prawa wykroczeń omówiono m.in. kwestie związane z: przesłankami procesowymi, stronami i ich reprezentantami, przebiegiem postępowania. Stan prawny: maj 2021.

65,00 zł
53,95 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 11,05 zł

2 osoby kupiły
26
Eksperymenty naukowe z roślinami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eksperymenty naukowe z roślinami
Dostępny34 szt.

Jeśli szukacz ciekawych eksperymentów naukowych dla dzieci to sięgnij do książek z serii "Eksperymenty naukowe". Każdy tytuł z tej fascynującej serii obfituje w praktyczne doświadczenia naukowe. W książce znajdziesz proste, bezpieczne i łatwe do wykonania "eksperymenty dla dzieci".

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
27
Karnet Urodziny 50 męskie JCX - 013 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny 50 męskie JCX - 013
YEKU
Dostępny4 szt.

Wewnątrz znajduje się dedykowany mandat.Koperta w komplecieKarnet JCX z mandatem to wyjątkowy pomysł na sprawienie obdarowanemu nim wesołej i niebanalnej niespodzianki. Wykonane z wysokiej jakości grubego papieru o gramaturze 350g i uszlachetnione dającym połysk lakierem UV. Wewnątrz karnetu znajduje się dedykowany mandat wzorowany na oryginalnym druku, którą wypełniają goście. Oryginalne i wesołe teksty zaskoczą każdego jubilata i z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy. Karnet może być idealnym dodatkiem do każdego prezentu. Karnet zawiera również humorystyczne życzenia.

10,50 zł
9,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
28
Kolumbowie. Rocznik 20 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolumbowie. Rocznik 20
Dostępny3073 szt.

Kultowa powieść, która dała nazwę całemu pokoleniu Polaków urodzonych około roku 1920. Kolumbowie to pierwsza powojenna książka opowiadająca o młodych akowcach i ich codziennym życiu, ale także o tym, jak szli na śmierć podczas powstania warszawskiego. O dwudziestolatkach zmuszonych do podejmowania trudnych, nierzadko tragicznych decyzji. I angażujących się w walkę z Niemcami – początkowo spontanicznie, później w sposób zorganizowany. Bratny nie ograniczył się tylko do ukazania bohaterów w pracy konspiracyjnej. W niezwykle sugestywny sposób opisał osobiste dramaty Jerzego, Kolumba, Zygmunta, Basi i Niteczki, opowiedział o ich miłościach skażonych cieniem wszechobecnej śmierci, o zwątpieniu i poświęceniu, o małych radościach – jakby na przekór okrutnej wojennej rzeczywistości. Kolumbowie kochali życie – pod tym względem nie różnili się od współczesnej młodzieży. Choćby to przesądza o ponadczasowości tej prozy. „Kolumb czuje, jak dzikie uniesienie jeży mu włosy. Z pogardliwą litością patrzy na przygiętego pod krzyżem Chrystusa: Biedaku, mądrzysz się, że umarłeś za ludzkość, my potrafimy umierać za jednego kumpla”. Na postawie Kolumbów powstał serial telewizyjny z udziałem największych gwiazd polskiego kina.

54,90 zł
43,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 10,98 zł

2 osoby kupiły
29
Nuovissimo Progetto Italiano 1b. Podręcznik + zawartość online - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nuovissimo Progetto Italiano 1b. Podręcznik + zawartość online
Dostępny133 szt.

Seria „Nuovo Progetto Italiano” przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Mocne strony odświeżonego wydania „Nuovo Progetto Italiano”: • więcej ćwiczeń rozwijających rozumienie ze słuchu, • czytelniejsza i uwspółcześniona grafika, • zeszyt ćwiczeń został dopasowany do struktury podręcznika, • podręcznik ceniony przez wielu dydaktyków, • podejście indukcyjne, • równomierne rozwijanie kompetencji gramatycznej i komunikacyjnej, • częste odwołania do materiałów autentycznych, • większa różnorodność ćwiczeń i technik pracy.

71,50 zł
65,78 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,72 zł

2 osoby kupiły
30
Pewnej sierpniowej nocy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewnej sierpniowej nocy
Dostępny1054 szt.

Subtelna i poruszająca powieść o tragedii i nadziei. Ukochana autorka milionów czytelników powraca na Kretę w kontynuacji bestsellerowej i nagradzanej Wyspy! Nikt nie oddaje piękna Grecji tak wyraziście, a zarazem tak delikatnie, jak robi to Victoria Hislop! Powieść Pewnej sierpniowej nocy zachwyci miłośniczki sag rodzinnych i twórczości Lucindy Riley. 25 sierpnia 1957 roku. Na wyspie Spinalonga zostaje zlikwidowana kolonia trędowatych. Akty przemocy, do których wtedy dochodzi, mają druzgocące konsekwencje. Dla Marii Petrakis i jej siostry Anny tej nocy zatrzymuje się czas. Dwie bliskie sobie rodziny rozdzielą się już na zawsze. A mieszkańcom Plaki zamknięcie kolonii na Spinalondze nieodwracalnie będzie kojarzyło się z tragedią. Jak na nowo obudzić życie w miejscu naznaczonym piętnem choroby, ludzką tragedią i skandalem? Jak zbudować przyszłość na gruzach przeszłości? Nadszedł czas, aby ponownie spotkać się z Anną, Marią, Manolisem i Andreasem w tygodniach poprzedzających ewakuację wyspy... i nie tylko.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

2 osoby kupiły
31
Puzzle 104 elementy. Glowing Lights. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Glowing Lights. Kraina Lodu 2
Clementoni, 104
Dostępny35 szt.

Puzzle najnowszej linii Glowing Lights od Clementoni. Sprawdź, jak niesamowicie może wyglądać obrazek w ciemności! Wymiary obrazka po ułożeniu: 33.5 x 23.5 cm

25,00 zł
22,00 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
32
Karty Polska Akwarele 2 x 55 listków - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Polska Akwarele 2 x 55 listków
Cartamundi
Dostępny11 szt.

Wymiary: op. 2,5x12,5x9,5 cm

30,90 zł
25,34 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,56 zł

2 osoby kupiły
33
Komiksy paragrafowe. Łowczyni potworów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komiksy paragrafowe. Łowczyni potworów
Dostępny586 szt.

Co należy zrobić, gdy wilkołaki wyjdą na polowanie, a wampiry się przebudzą? Jak przystało na łowcę potworów – wykorzystać swoja umiejętności i pozbyć się ich wszystkich! Przeszukuj miasto, poluj na przerażające stworzenia, wykaż się wzorową odwagą w walce i wypełnij swoją misję, ponieważ bohaterem jesteś TY! Komiksy paragrafowe to nowa na polskim rynku wydawniczym propozycja zabawy dla tych, którzy kochają tajemnice, ryzyko i wyzwania. Czytelnik, a zarazem gracz, zostaje dzięki nim bohaterem komiksu i tworzy własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach. Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? To dlatego, że istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz. To sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

34,99 zł
27,29 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,70 zł

2 osoby kupiły
34
Karnet Urodziny 40 męskie JCX - 011 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny 40 męskie JCX - 011
YEKU
Dostępny10 szt.

Wewnątrz znajduje się dedykowany mandat.Koperta w komplecieKarnet JCX z mandatem to wyjątkowy pomysł na sprawienie obdarowanemu nim wesołej i niebanalnej niespodzianki. Wykonane z wysokiej jakości grubego papieru o gramaturze 350g i uszlachetnione dającym połysk lakierem UV. Wewnątrz karnetu znajduje się dedykowany mandat wzorowany na oryginalnym druku, którą wypełniają goście. Oryginalne i wesołe teksty zaskoczą każdego jubilata i z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy. Karnet może być idealnym dodatkiem do każdego prezentu. Karnet zawiera również humorystyczne życzenia.

10,50 zł
9,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
35
Pojazd BMW i8 Policja - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd BMW i8 Policja
Siku
Dostępny28 szt.

Model samochodu BMW i8 w wersji policyjnej. Wysoka jakość wykonania gwarantowana przez markę Siku. Zabawka wykonana została z metalu oraz plastiku. Skala: 1:50

44,90 zł
42,21 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,69 zł

1 osoba kupiła
36
Cartland. Wydanie zbiorcze. Tom 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cartland. Wydanie zbiorcze. Tom 2
Dostępny33 szt.

Lata 60. XIX wieku. Dziki Zachód nie staje się wprawdzie widownią wielkich bitew wojny secesyjnej, ale echa krwawego konfliktu docierają także i tu. Jonathan Cartland, samotny traper po ciężkich doświadczeniach, próbuje wieść życie mieszkańca otwartych przestrzeni, imając się różnych zajęć. Jednak funkcja przewodnika myśliwskiego dla niemieckiego hrabiego i jego pięknej żony wikła go w konflikt z indiańskim plemieniem Czejenów, na których ziemiach hrabia stawia strzelisty zamek – warownię rodem z powieści grozy. Naruszenie odwiecznego spokoju świętej ziemi Indian budzi gniew strzegących jej demonów… Drugi tom wydania zbiorczego przygód malowniczego trapera zawiera trzy epizody klasycznej już francuskiej komiksowej serii westernowej. Scenariusze Laurence Harle i tutaj łączą etnograficzny koloryt życia amerykańskich Indian i białych pionierów z elementami opowieści grozy, a coraz bardziej wysmakowany rysunek Michela Blanc-Dumonta osiąga tu klasyczną czystość i perfekcję. Historie te, to: 1. Rzeka Wiatru; 2. Palce chaosu; 3. Silver Canyon.

99,00 zł
81,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 17,82 zł

1 osoba kupiła
37
Magiczny szlaczkopis Zoo KIDEA - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczny szlaczkopis Zoo KIDEA
Derform
Dostępny116 szt.

Poznaj naszą fantastyczną nowość - magiczny szlaczkopis w pisaku! Doskonale sprawdzi się podczas dekorowania zaproszeń, laurek, notatek czy tworzenia kreatywnych prac plastycznych. Jest niezwykle łatwy w użyciu - działa jak korektor w taśmie. Wystarczy przeciągnąć szlaczkopisem po papierze a pojawi się na nim ciekawy wzór z szałowymi prezentami. Zdobądź też inne niesamowite wzory. Do wyboru: urocze pandy, wzór idealny dla miłośników podróży, szalone emotikony, smakowite ciastka, wyjątkowe prezenty, pełne miłości serduszka, słodkie zwierzątka oraz szalony wzór na urodzinowe przyjęcia. Długość taśmy ze szlaczkiem to aż 4 m!

10,99 zł
2 osoby kupiły
38
Karnet Urodziny 50 VIP - 07 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny 50 VIP - 07
YEKU
Dostępny2 szt.

Karnet VIP z wejściówką VIP to wyjątkowy pomysł na sprawienie obdarowanemu nim wesołej i niebanalnej niespodzianki. Wykonane z wysokiej jakości grubego papieru o gramaturze 350g i uszlachetnione dającym połysk lakierem UV. Na froncie karnetu znajduje się bogato zdobiona wejściówka do klubu VIP konkretnego wieku jubilata, którą można zawiesić na szyi jubilata. Oryginalne i wesołe teksty zaskoczą każdego obdarowanego i z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy. Karnet może być idealnym dodatkiem do każdego prezentu. Karnet zawiera również humorystyczne życzenia oraz kopertę.

11,20 zł
10,99 zł

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
39
Karnet Urodziny 70 męskie JCX - 017 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny 70 męskie JCX - 017
YEKU
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Wewnątrz znajduje się dedykowany mandat.Koperta w komplecieKarnet JCX z mandatem to wyjątkowy pomysł na sprawienie obdarowanemu nim wesołej i niebanalnej niespodzianki. Wykonane z wysokiej jakości grubego papieru o gramaturze 350g i uszlachetnione dającym połysk lakierem UV. Wewnątrz karnetu znajduje się dedykowany mandat wzorowany na oryginalnym druku, którą wypełniają goście. Oryginalne i wesołe teksty zaskoczą każdego jubilata i z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy. Karnet może być idealnym dodatkiem do każdego prezentu. Karnet zawiera również humorystyczne życzenia.

10,50 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
40
Beskid Niski light: przewodnik + mapa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Niski light: przewodnik + mapa
Dostępny24 szt.

Beskid Niski Drewniane cerkwie na Szlaku Architektury Drewnianej i przydrożne kapliczki w dolinach nieistniejących wsi. Fascynujący świat łemkowskiej kultury i cmentarze z I wojny światowej. Dzieła Nikifora i lecznicze wody z tutejszych uzdrowisk. W Beskidzie Niskim, poza wędrówkami po mało uczęszczanych szlakach i kontemplacją przyrody, czeka na turystów mnóstwo innych atrakcji. Mimo niewielkiego formatu, w przewodniku udało się zawrzeć to, co niezbędne, by zaplanować ciekawy wyjazd. Odkryj Beskid Niski z nową, wyjątkową górską serią przewodników light. To prawdziwy niezbędnik w podróży w polskie góry. Zawiera konkretne opisy tras najciekawszych wycieczek, praktycznie podzielone pod względem trudności, przedstawia najlepsze atrakcje w Beskidzie Niskim, a także propozycje wycieczek rowerowych i samochodowych. Ciekawostki z różnych dziedzin w interesujący sposób poszerzają opisy atrakcji i tras. Informacje praktyczne pozwolą przygotować się do górskiej wyprawy i zaplanować wypoczynek z dziećmi. Szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Do publikacji dołączona jest dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika. Mapom wycieczek w przewodniku towarzyszą kody QR, dzięki którym wygodnie można otworzyć elektroniczną wersję mapy na telefonie. "

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
41
Modernizm na Śląsku 1900-1939 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modernizm na Śląsku 1900-1939
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.14

Geopolityczna sytuacja Śląska w pierwszej połowie XX wieku miała bezpośredni wpływ na rozwój nowoczesnej architektury. Prestiżowy projekt jak Hala Stulecia Maxa Berga we Wrocławiu, mógł powstać, ponieważ miasto chciało pokazać, że nadąża za zachodnioniemieckimi konkurentami. Ambitna rozbudowa Katowic w okresie międzywojennym nastąpiła w wyniku kulturowego wyścigu z niemieckimi miastami po drugiej stronie granicy. Koniunktura w budownictwie przyciągnęła na Śląsk kreatywne osobowości, takie jak Erich Mendelsohn, Dominikus Bhm, Tadeusz Michejda i Karol Schayer; tu swoją karierę zaczynali tacy architekci, jak Hans Poelzig i Ernst May. Autorka analizuje rozwój architektury w świetle współczesnego dyskursu artystycznego i społecznego. Rekonstruuje wykraczające daleko poza Śląsk powiązania zainteresowanych podmiotów i osadza historię regionu w kontekście międzynarodowej architektury modernistycznej. Doktor hab. Beate Stortkuhl jest historykiem sztuki w Bundesinstitut fur Kultur und Geschichte der Deutschen im stlichen Europa i docentem na Uniwersytecie Carla von Ossietzky'ego w Oldenburgu.

161,50 zł
153,43 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,07 zł

1 osoba kupiła
42
Karnet Urodziny 60 JCX - 005 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny 60 JCX - 005
YEKU
Dostępny2 szt.

Karnet JCX z receptą to wyjatkowy pomysł na sprawienie obdarowanemu nim wesołej i niebanalnej niespodzianki. Wykonane z wysokiej jakości grubego papieru o gramaturze 350g i uszlachetnione dającym połysk lakierem UV. Wewnątrz karnetu znajduje się dedykowana recepta wzorowana na oryginalnym druku, którą wypełniają goście. Oryginalne i wesole teksty zaskoczą każdego jubilata i jubilatkę i z pewnością wywołają usmiech na ich twarzy. Karnet może być idealnym dodatkiem do każdego prezentu. Karnet zawiera również humorystyczne życzenia i kopertę.

10,50 zł
9,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
43
Pojazd policyjny Chevrolet Corvette ZR1 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd policyjny Chevrolet Corvette ZR1
Siku
Dostępny1 szt.

Model samochodu Chevrolet Corvette ZR1 w wersji policyjnej spodoba się dzieciom. Pojazd został wykonany z wysokiej jakości materiałów.

18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
44
Bańki bańkomat - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bańki bańkomat
ANEK
Dostępny2 szt.

Pomarańczowa, zielona i niebieska maszynka do puszczania baniek. Trzymając uchwyt dolny i górny maczamy w płynie okrągłą końcówkę; naciskamy spust, następnie pada na nie strumień powietrza z wiatraczka. Tak powstają bańki! Bańkomatem można bawić się w ogrodzie i nie tylko. Bańki puszczane są automatycznie. Zabawka wytwarza dużą ilość baniek równocześnie. Aby rozpocząć zabawę, włóż baterie, nalej płyn do pojemnika, zanurz, wyjmij i naciśnij spust. Gotowe! Funkcja puszczania baniek i żywe kolory zabawki z pewnością zachęcą dziecko do zabawy na świeżym powietrzu. Zestaw zawiera: •Zabawka – bańkomat do puszczania baniek, •Płyn do baniek, •Wymiary pudełka: 28 x 14,5 x 5 cm, •Zasilanie: 2 x 1.5V AA (brak w zestawie). Uwaga! Różne kolory, towar wysyłany losowo.

35,20 zł
25,70 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,50 zł

1 osoba kupiła
45
Czy jest tu jakiś smok? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy jest tu jakiś smok?
Dostępny3 szt.

Gdy Raptuś wpada w tarapaty i staje przed widmem utraty domu, a wraz z nim całego majątku, na jego drodze pojawia się tajemniczy jegomość o nazwisku Bisurman. Za namową tajemniczego dżentelmena szczurek podejmuje się wyprawy na Bisandię, gdzie ma pokonać smoka i zdobyć fiolkę smoczego nektaru z frizoli. Towarzyszy mu wierny przyjaciel Ostrobrody. Jaki będzie finał tej ekspedycji? Czy smok zostanie pokonany?

48,00 zł
33,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,40 zł

1 osoba kupiła
46
Polacy w sowieckich łagrach. Nie tylko Kołyma - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polacy w sowieckich łagrach. Nie tylko Kołyma
Dostępny91 szt.

Kontynuacja bestsellerowej publikacji Kołyma. Polacy w sowieckich łagrach za którą autor, Sebastian Warlikowski, otrzymał nagrodę „Historycznej książki roku 2019“. Sowiecki system obozów karnych został założony zaraz po rewolucji październikowej. Zalążkiem Gułagu jako miejsca izolowania i niewolniczej pracy więźniów politycznych był obóz założony w 1923 na Wyspach Sołowieckich. Łagry powstawały na słabo zaludnionych obszarach, gdzie budowano ważne obiekty przemysłowe lub transportowe. Wzorcem wykorzystywania pracy niewolniczej była budowa Kanału Biełomor (1931–1932). W styczniu 1935 roku system obejmował już ponad milion więźniów, w 1938 przekroczył 2 miliony. Surowy klimat i nieludzkie warunki bytowe – pracę przerywano dopiero przy -54°C. Z łagrów nie było ucieczki; bezwzględni strażnicy w mundurach i kryminaliści, stanowiący swoistą elitę łagru. Praca ponad siły i głodowe racje żywnościowe, wszystko to powodowało, że odsetek śmiertelności w łagrach był przerażająco wysoki. Pierwsi Polacy zaczęli trafiać do sowieckich obozów zagłady w latach 30. w ramach tzw. Akcji Polskiej. Po zagarnięciu wschodnich ziem polskich przez Sowietów w 1939 r. w dalekie ostępy zaczęto deportować tysiącami „polski element kontrrewolucyjny”; inteligencję, patriotów, zamożnych gospodarzy i ziemian. Książka zawiera w większości nigdy niepublikowane relacje tych, którzy przeżyli białe piekło sowieckich łagrów. Jej bohaterowie przeżyli, wrócili do ojczyzny – ale choć opuścili bramy sowieckich obozów, to groza łagrów zostawiała w ich duszach niezmywalne piętno.

54,90 zł
39,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,37 zł

1 osoba kupiła
47
Karnet Kondolencje 2K - 048 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Kondolencje 2K - 048
YEKU
Dostępny10 szt.

Klasyczny karnet kondolencje. Uszlachetniony wysokiej jakości hotstampingiem (złocenie). Karnet zawiera tekst kondolencji i kopertę.

9,50 zł
8,99 zł

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
48
Kostka Magic 6x6 Mc Game Kropki Pbh Disp 6/288 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kostka Magic 6x6 Mc Game Kropki Pbh Disp 6/288
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny229 szt.

11,70 zł
9,99 zł

Rabat 14,6%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
49
Karnet Urodziny 50 damskie JCX - 014 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Urodziny 50 damskie JCX - 014
YEKU
Dostępny8 szt.

Karnet JCX z mandatem to wyjątkowy pomysł na sprawienie obdarowanemu nim wesołej i niebanalnej niespodzianki. Wykonane z wysokiej jakości grubego papieru o gramaturze 350g i uszlachetnione dającym połysk lakierem UV. Wewnątrz karnetu znajduje się dedykowany mandat wzorowany na oryginalnym druku, który wypełniają goście. Oryginalne i wesołe teksty zaskoczą każdego jubilata i z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy. Karnet może być idealnym dodatkiem do każdego prezentu. Karnet zawiera również humorystyczne życzenia i kopertę

10,50 zł
9,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
50
Puzzle 4w1. Dobranoc, Trefliki na noc. Trefliki przed snem - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Dobranoc, Trefliki na noc. Trefliki przed snem
Trefl, 35, 48, 54, 70
Dostępny156 szt.

Nie jedna, nie dwie, ale aż cztery układanki zamknięte w jednym pudełku to prawdziwa gratka dla miłośników puzzli i fanów Rodziny Treflików! Po ułożeniu otrzymamy cztery obrazki z uwielbianymi przez dzieci bohaterami. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 28.5 x 20.5 cm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (35, 48, 54, 70) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały wykorzystane ekologiczne materiały. Puzzle przeznaczone są dla dzieci powyżej 4. roku życia.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry