hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.07.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 8 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Człowiek (Tomasz Rożek), na drugim Młodzi przyrodnicy. Pod ziemią (Patrycja Zarawska). Kolejny produkt to Młodzi przyrodnicy. Drzewa (Patrycja Zarawska) oraz ŻOL. Ilustrowany atlas architektury Żoliborza w.3 (praca zbiorowa).
1
Człowiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek
Dostępny
1831 szt.

Tomasz Rożek, dziennikarz i popularyzator nauki, tym razem skupia się na człowieku. Ale nie tworzy atlasu anatomicznego czy typowego kompendium wiedzy. Próbuje raczej odpowiedzieć na pytanie: skąd jesteśmy, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy? Opowiada zarówno o ewolucji człowieka, czyli przeszłości i teraźniejszości, jaki i o biocybernetyce, czyli o przyszłości. Fakty zostały przedstawione w bardzo ciekawej a jednocześnie przystępnej dla młodego czytelnika formie. Dzięki czemu nie tylko nie będzie miał problemu z zapamiętaniem nowych informacji, ale przede wszystkim odkryje w sobie dalszą chęć poszukiwania. Książka zawiera mnóstwo ilustracji, infografik tłumaczących najbardziej skomplikowane zagadnienia oraz przykładów, analogii i ciekawostek oraz propozycji doświadczeń do samodzielnego wykonania. To idealna książka dla czytelnika w każdym wieku!

39,99 zł
25,59 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 14,40 zł

28 osób kupiło
2
Młodzi przyrodnicy. Pod ziemią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młodzi przyrodnicy. Pod ziemią
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Młodzi przyrodnicy” to bestsellerowa seria, która przybliży czytelnikom różnorodne zagadnienia dotyczące świata przyrody, przedstawi najbardziej fascynujące fakty z życia zwierząt i roślin. W książce Pod ziemią mali czytelnicy mogą poznawać przyrodę wraz z roślinami i zwierzętami żyjącymi pod ziemią. Dowiedzą się, jak się nazywają, jak wyglądają, jakie maja zwyczaje… Informacje zostały przedstawione w prosty sposób, dzięki czemu dzieci z łatwością zapamiętają nowe informacje, a ciekawostki dotyczące przyrody sprawią, że tekst jest jeszcze bardziej interesujący. Poręczny format sprawia, że książkę można zabrać ze sobą na spacer by na żywo odkrywać przyrodę. Ciekawym informacjom towarzyszą piękne ilustracje, dzięki którym natura stanie się małym czytelnikom jeszcze bliższa. „Młodzi przyrodnicy” to idealna seria do pierwszego czytania.

14,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

25 osób kupiło
3
Młodzi przyrodnicy. Drzewa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młodzi przyrodnicy. Drzewa
Dostępny
2860 szt.

Młodzi przyrodnicy” to bestsellerowa seria, która przybliży czytelnikom różnorodne zagadnienia dotyczące świata przyrody, przedstawi najbardziej fascynujące fakty z życia zwierząt i roślin. W książce Drzewa mali czytelnicy poznają różne gatunki drzew, które spotkać można w lasach i parkach. Informacje zostały przedstawione w prosty sposób, dzięki czemu dzieci z łatwością zapamiętają nowe informacje, a ciekawostki dotyczące drzew sprawią, że tekst jest jeszcze bardziej interesujący. Poręczny format sprawia, że książkę można zabrać ze sobą na spacer by na żywo odkrywać przyrodę. Ciekawym informacjom towarzyszą piękne ilustracje, dzięki którym natura stanie się małym czytelnikom jeszcze bliższa. „Młodzi przyrodnicy” to idealna seria do pierwszego czytania.

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

22 osoby kupiły
4
ŻOL. Ilustrowany atlas architektury Żoliborza w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ŻOL. Ilustrowany atlas architektury Żoliborza w.3
Dostępny
27 szt.

61 mniej lub bardziej znanych zakątków Żoliborza. Wille i bloki, najpiękniejsza (ponoć) stacja metra, rzeźby i forty, Szapocznikow i Brukalscy, Skibniewska i Żórawski. Wszystkie fachowo opisane i pokazane na syntetycznych ilustracjach, na których budynki wyglądają, jakby wróciły z miejskiego krajobrazu na deski kreślarskie.Z przedmową, wstępem historycznym, indeksem nazwisk autorów i pracowni. Po polsku i po angielsku!

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

21 osób kupiło
5
Mery Majka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mery Majka
Dostępny
21 szt.

Debiutancka powieść Sylwii Lipki, znanej z programów „I love Violetta”, „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami” oraz Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Mery Majka, zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka gdzieś w Polsce, marzy o karierze na scenie: chce zostać sławną piosenkarką. Choć wie, że droga do celu może być długa i kręta, wierzy w siłę swoich pragnień i robi wszystko, by się ziściły. Rozwija swoje pasje, występuje w przedstawieniach, zakłada kanał na YouTubie… a także mierzy się z pierwszymi porażkami, hejtem ze strony rówieśników, trudami dorastania i rozczarowaniami miłosnymi. Na szczęście Mery zawsze może liczyć na wiernych przyjaciół – Oskara i Tośkę – i na swój pamiętnik, któremu powierza najskrytsze tajemnice i przemyślenia. Poznaj historię Mery Majki! To pełna optymizmu, wzruszeń i humoru opowieść o pogoni za marzeniami i o przemianie dziewczynki w młodą kobietę, która akceptując samą siebie, z całym bagażem zalet i wad, nie poddaje się w dążeniu do tego, czego pragnie. Mery Majka – dziewczyna z sąsiedztwa. Twoja koleżanka. Przyjaciółka. Może nawet podobna do ciebie?

39,99 zł
29,59 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,40 zł

20 osób kupiło
6
Ołówek Hb z Figurka Zwierz B B, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
13 osób kupiło
7
Dieta SIRT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta SIRT
Dostępny
124 szt.

Dieta SIRT nie tylko odchudza, ale też odmładza i regeneruje. Kolejny sezon jest jedną z najchętniej wybieranych diet. W tej książce znajdziesz kompletny jadłospis na każdy etap diety. Są też propozycje przekąsek, po które warto sięgać po zakończeniu trzytygodniowego programu oraz 45 przepisów ?do zadań specjalnych?.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

12 osób kupiło
8
Puzzle 100 elementów. Discovery Animal Planet. Piękno natury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Discovery Animal Planet. Piękno natury
Trefl, 1000
Dostępny
111 szt.

„Piękno natury” to puzzle składające się z 100 elementów, zaprojektowane specjalnie z myślą o małych miłośnikach przyrody. Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.5 cm Puzzle zostały wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów, z zastosowaniem specjalnego, kalandrowanego papieru odbijającego światło, dzięki któremu układanie staje się jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze.

13,81 zł
12,99 zł

Rabat 5,9%
oszczędzasz 0,82 zł

10 osób kupiło
9
LEGO Jurassic World. Operacja Przetrwanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Jurassic World. Operacja Przetrwanie
Dostępny
48 szt.

Książka z opowiadaniami i ciekawostkami. Trzy nowe, niezależne od siebie historie ze świata LEGO „Jurassic World” porwą najmłodszych w wir przygód! Słowniczek fana z opisami dinozaurów i postaci pobudzi wyobraźnię i pozwoli rozwinąć zainteresowania. Ulubieni bohaterowie i ciekawostki tylko zachęcą do samodzielnego pogłębiania wiedzy. Książka rozwija wyobraźnię i pobudza pasję dziecka do samodzielnego czytania dla przyjemności.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

8 osób kupiło
10
Ołówek Hb z Gumka Trends Int Wb A 72, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
6 osób kupiło
11
Moje kochane zwierzaki. Konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje kochane zwierzaki. Konie
Dostępny
31 szt.

Seria „Moje kochane zwierzaki” łączy w sobie zabawę i naukę. Znalazło się tu mnóstwo informacji i ciekawostek o różnych gatunkach zwierząt: psach, kotach, konikach oraz zwierzakach domowych. Do tego mnóstwo zdjęć i naklejek ze zwierzakami!

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
12
Słońce po burzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słońce po burzy
Dostępny
38 szt.

Po śmierci męża Mel próbuje zagłuszyć rozpacz intensywną pracą. Bezskutecznie, bo anonimowość wielkiego szpitala, w którym pracuje jako pielęgniarka, i stres związany z życiem w Los Angeles nie pomagają jej odzyskać spokoju. Idealnym wyjściem wydaje się przeprowadzka do Virgin River, gdzie mogłaby rozpocząć wszystko od nowa. Niestety malownicze miasteczko wita Mel strugami deszczu, obiecany domek okazuje się ruderą, a miejscowy lekarz nie chce z nią współpracować. Mel czuje, że popełniła błąd, dlatego postanawia wrócić do Los Angeles. Jednak następnego dnia znajduje na progu gabinetu porzucone niemowlę, a zaraz potem poznaje mężczyznę, który przekona ją do zmiany planów...

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

6 osób kupiło
13
Spójrz na mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spójrz na mnie
Dostępny
534 szt.

Spójrz na mnie. Będziesz wiedziała, co się wtedy czuje. Taką wiadomość, wraz z bukietem róż, otrzymuje Maria Sanchez, młoda prawniczka, która niedawno wróciła do rodzinnego miasta i rozpoczęła pracę w renomowanej kancelarii. Kolejnemu liścikowi towarzyszą przebite opony w samochodzie. Maria doskonale wie, że jest ofiarą stalkingu. Tylko kto ją prześladuje? Szef, którego względy odrzuciła? A może dogoniła ją przeszłość? Czy to dobry moment na angażowanie się w związek z mężczyzną, który ma problemy z własną przeszłością? Prawdopodobnie nie, podpowiada jej rozsądek. Ale uczucia mówią coś zupełnie innego.

40,90 zł
32,72 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,18 zł

6 osób kupiło
14
Wyspa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyspa
Dostępny
885 szt.

Dramatyczna opowieść o czterech pokoleniach rodziny rozdzielonej przez wojnę i chorobę. O zakazanej miłości i trudnych wyborach, których musi dokonywać każda z nas. Jedna z najchętniej kupowanych książek XX wieku! Autorkę wyróżniono British Book Award za debiut literacki, a jej powieść Wyspa była mocną kandydatką do tytułu brytyjskiej książki roku. Wyspa zachwyci miłośniczki sag rodzinnych i twórczości Lucindy Riley. Sofia Fielding nigdy nie mówiła o swojej przeszłości, wspominała jedynie, że zanim w wieku osiemnastu lat przyjechała do Londynu, wychowywała się na Krecie, w małej wiosce o nazwie Plaka. Gdy jej córka Alexis, stojąca przed poważną życiową decyzją, postanawia poznać rodzinne sekrety, matka daje jej list do starej przyjaciółki, Fotini, obiecując, że wszystkiego dowie się od niej. Po przyjeździe do Grecji Alexis ze zdumieniem odkrywa, że Plaka sąsiaduje z dawną kolonią trędowatych – osadą na kamienistej wysepce Spinalonga. Co wiąże kobiety z rodziny Sofii z tym zapomnianym przez Boga miejscem? Krok po kroku Alexis odkrywa przeszłość matki, babki, ciotki i prababki, a także wielki sekret, który od lat łączy kolejne pokolenia kobiet z niegościnną Spinalongą.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

5 osób kupiło
15
Gumka do mazania Trends Int pudełko A 24, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,36 zł
2,15 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 1,21 zł

5 osób kupiło
16
Koloruj wodą! Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj wodą! Pojazdy
Dostępny
16 szt.

„Koloruj wodą!” to seria magicznych, tematycznie podzielonych obrazków, do których kolorowania potrzebny będzie tylko pędzelek i woda! Świetna zabawa gwarantowana! W każdej książeczce znajdują się ciekawe ilustracje, których kolory można odkrywać wyłącznie za pomocą pędzelka i wody. Czysta i wygodna zabawa dla dzieci uwielbiających malowanie!

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
17
Minecraft. Wielkie wyzwanie. Zbuduj miasto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Wielkie wyzwanie. Zbuduj miasto
Dostępny
302 szt.

Ten wyjątkowy przewodnik pomoże ci osiągnąć mistrzostwo w Minecraft. Jest wypełniony cennymi radami, dzięki którym z łatwością przejdziesz kolejne poziomy gry. Znajdziesz tu praktyczne opisy dostępnych broni, skinów, narzędzi, pojazdów. To prawdziwy niezbędnik dla wszystkich miłośników gry Minecraft.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

4 osoby kupiły
18
Gra Piotruś i Memo Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,41 zł
6,99 zł

Rabat 16,9%
oszczędzasz 1,42 zł

3 osoby kupiły
19
Lipowo. Tom 10. Rodzanice (wydanie kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lipowo. Tom 10. Rodzanice (wydanie kieszonkowe)
Dostępny
6 szt.

Zbliża się krwawy superksiężyc. Mieszkańcy maleńkich Rodzanic boją się, że ta niezwykła pełnia uwolni z dawna uśpionego demona. Tymczasem na zamarzniętym, smaganym zimowym wichrem jeziorze znaleziono ciało zamordowanej dziewczyny. Jest przykryta kocem. Gdyby nie to, że jakieś zwierzę poszarpało jej rękę, wyglądałaby, jakby spokojnie spała. Tego samego dnia umiera pewna dziennikarka. W ostatnich słowach przestrzega byłą komisarz Klementynę Kopp przed wilkołakiem. Wkrótce emerytowana policjantka znika bez śladu... Pojawiają się sugestie, że to Kopp dokonała zbrodni. Tylko aspirant Daniel Podgórski wierzy, że dawna koleżanka jest niewinna. Jaki sekret skrywa sam Podgórski? Dlaczego odpowiedzi warto szukać w szklanej kuli? Ile prawdy jest w anonimie zapowiadającym śmierć wszystkich mieszkańców Lipowa? I kto tak naprawdę czai się w ciemności? Rodzanice to dziesiąty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
20
Notatnik A5/60K kratka Cheri M&G - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik A5/60K kratka Cheri M&G
M&G
Dostępny
8 szt.

Notatnik Cheri, A5, 60 kartek, kratka, papier, kremowy, okładka PP,Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

11,22 zł
7,99 zł

Rabat 28,8%
oszczędzasz 3,23 zł

2 osoby kupiły
21
Akademia Malucha. Elementarz z ćwiczeniami. 2-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Malucha. Elementarz z ćwiczeniami. 2-latek
Dostępny
47 szt.

„Akademia malucha” to seria książek edukacyjnych z zadaniami, dzięki którym maluch zdobędzie nowe umiejętności dostosowane do swojego wieku, rozwinie sprawność manualną, zręczność, koncentrację i spostrzegawczość, a także z większą uwagą będzie obserwować świat wokół siebie.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
22
Koszulka Na Zdjęcia Pionowa, 10x15, Pp 100mic. 10 Szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszulka Na Zdjęcia Pionowa, 10x15, Pp 100mic. 10 Szt
Hamelin
Dostępny
4 szt.

bull Krystaliczna struktura folii br / bull Antystatyczne, trwałe i bezpieczne dla przechowywanych zdjęć br / bull Uniwersalna perforacja pozwala na użycie koszulek w każdym segregatorze br / bull Format 210x322 mm

16,99 zł
2 osoby kupiły
23
Nauka pisania i zabawa Pojazdy Kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauka pisania i zabawa Pojazdy Kolorowanka
Dostępny
47 szt.

Różnorodne zadania (m.in. połącz kropki, labirynty), rysunki do pokolorowania oraz liniatura, na której dziecko uczy się pisać literki. Strzałki umieszczone przy wzorcowych literach pomagają dziecku kreślić litery w odpowiednim kierunku.

3,99 zł
2 osoby kupiły
24
Gra Piotruś i Memo Raya - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Piotruś i Memo Raya
Cartamundi
Dostępny
163 szt.

8,41 zł
6,99 zł

Rabat 16,9%
oszczędzasz 1,42 zł

2 osoby kupiły
25
Wykłady o Platonie. Ontologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wykłady o Platonie. Ontologia
Dostępny
1 szt.

Książka powstała z cyklu wykładów wygłoszonych w latach sześćdziesiątych XX wieku na Uniwersytecie Jagiellońskim, poświęconych problematyce ontologicznej w filozofii Platona. W pierwszych rozdziałach zostały zreferowane dyskusje dotyczące chronologii Platońskich dialogów. Wykłady cieszyły się dużym zainteresowaniem, a były nagrywane i wstępnie opracowywane przez ówczesnego słuchacza, a dziś profesora dr. hab. Pawła Taranczewskiego. Władysław Stróżewski – emerytowany profesor zwyczajny Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Ignatianum w Krakowie. Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Filozoficznego w latach 1990–2020; redaktor „Kwartalnika Filozoficznego”. Autor kilkunastu książek, m.in: Istnienie i wartość; Dialektyka twórczości; O wielkości; Wokół piękna; Istnienie i sens; Logos, wartość, miłość; Ontologia; Miłość i nicość (wywiad rzeka prowadzony przez Annę Kostrzewską-Bednarkiewicz).

59,00 zł
43,07 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,93 zł

2 osoby kupiły
26
Brelok Pompon pies, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Pompon pies, szary
MCD
Dostępny
3 szt.

Breloczek z pomponem, dzięki któremu znalezienie kluczy w załadowanej torebce czy plecaku już zawsze będzie łatwiejsze.

15,50 zł
14,99 zł

Rabat 3,3%
oszczędzasz 0,51 zł

2 osoby kupiły
27
Dylan Dog. Czarne jezioro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dylan Dog. Czarne jezioro
Dostępny
11 szt.

Ellie, odnosząca sukcesy kobieta, pewnego dnia rzuca wielkomiejskie życie i przenosi się wraz z córką do wynajętego domu w Datchet – miejscowości, w której nic się nie dzieje. Sielanka nie trwa jednak długo, a spokój burzy seria niepokojących zdarzeń. Kim jest tajemnicza zjawa, nawiedzająca małą Gretę? Jakie tajemnice skrywa dom, w którym zamieszkały? Do wyjaśnienia tej sprawy zaangażowany zostaje Dylan Dog. Ci, którzy chcą zostawić koszmary w spokoju, zapominają, że są one jak woda; niepowstrzymane i wiecznie w ruchu. Czy jednak można je pogrzebać raz na zawsze...

24,00 zł
20,40 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,60 zł

2 osoby kupiły
28
Akupresura bez tajemnic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akupresura bez tajemnic
Dostępny
80 szt.

Cierpisz na bezsenność? Zainteresuj się swoim… nadgarstkiem. Uciskanie znajdującego się tam punktu Serce 7 uwolni cię od niepokoju, stresu i bezsenności. Jeśli chciałbyś wzmocnić pęcherz i nerki, dobrymi punktami są Nerka 3, 6 i 7. Męczy cię kaszel? Wypróbuj uciskanie zgięcia łokcia, czyli punktu Płuco 5. A na problemy z układem trawiennym doskonale sprawdza się Żołądek 36. Akupresura ma moc, naucz się wykorzystywać jej najważniejsze punkty. Ta książka to zbiór praktycznych informacji o Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, meridianach i terapiach naturalnych – jak akupresura i akupunktura, które eliminują też ból. Samodzielnie i prosto pozbędziesz się wielu chorób i dolegliwości. Akupresura – bezbolesny ucisk dla pełni zdrowia.

44,40 zł
32,41 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,99 zł

2 osoby kupiły
29
Moja wielka rodzina czyli dokąd sięgają nasze... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja wielka rodzina czyli dokąd sięgają nasze...
Dostępny
2996 szt.

Czy znasz wszystkich członków swojej rodziny tych bliskich i tych dalekich? A ilu przodków wstecz pamiętasz? I czy spokrewniony jesteś z człowiekiem pierwotnym? Może już najwyższy czas, żeby stworzyć własne drzewo genealogiczne i wypytać rodziców oraz dziadków o wszystkich krewnych, których pamiętają? Bo przeszłość ma ogromny wpływ na to co robimy i jak teraz żyjemy. Tak samo nasze dzisiejsze decyzje mają duże znaczenie dla przyszłych pokoleń! Czy więc wiesz, jak dobrze zapisać się w pamięci naszych wnuków i prawnuków? I co to właściwie znaczy Non omnis moriar? Ta książka zachęca do szukania swoich korzeni, odkrywania rodzinnej przeszłości oraz budowania międzypokoleniowych więzi. Autorka Gerda Raidt za swoją poprzednią głośną książkę ŚMIECI. Najbardziej uciążliwy problem na świecie otrzymała prestiżową nagrodę Mądrej Książki Roku.

34,90 zł
28,62 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,28 zł

2 osoby kupiły
30
Auto śmieciarka z napędem, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto śmieciarka z napędem, mix wzorów
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Fantastyczna śmieciarka to idealna zabawka, która sprawdzi się w domu jak i na podwórku. Pojazd charakteryzuje się duża wytrzymałością, ponieważ został wykonany z wysokiej jakości plastiku. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
31
Kryształy ochronne - 50 najsilniejszych kamieni do ochrony psychicznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształy ochronne - 50 najsilniejszych kamieni do ochrony psychicznej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Dzięki tej książce poznasz ponad 50 kryształów i kamieni szlachetnych, które mają silne właściwości ochronne. Odkryjesz ich znaczenie, formy występowania oraz zastosowanie do ochrony psychicznej. Dowiesz się, jak z nimi pracować, by wzmocnić swoją aurę i zneutralizować negatywne energie. Autor bestsellera Kryształowe siatki przedstawia również proste terapie na oczyszczenie i uzdrowienie po ataku energetycznym, np. uziemienie, magiczne rytuały, kryształowe siatki, amulety czy przecięcie łańcucha energetycznego. Podpowiada również, w jaki sposób właściwie oczyścić kamienie oraz je programować. Kryształy ochronne sprawią, że szczęście i pozytywne emocje wrócą do twojego życia! Zapewnij sobie kryształową ochronę!

44,40 zł
33,30 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

2 osoby kupiły
32
Grabie krótkie, mix kolorów 72360 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grabie krótkie, mix kolorów 72360
Wader
Dostępny
2 szt.

Grabki o długości 32.0 cm z mocnym metalowym trzonkiem. Grabki wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Produkt bardzo często jest stosowany w trakcie zabaw w ogrodzie czy piaskownicy. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

10,99 zł
2 osoby kupiły
33
Książka do kolorowania. Jednorożce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka do kolorowania. Jednorożce
Dostępny
51 szt.

Wielka gratka dla wszystkich małych artystów! Gruba księga z mnóstwem inspirujących ilustracji do kolorowania, a także do samodzielnego dokończenia. Za pomocą kredek, flamastrów i farb dzieci z łatwością wyczarują zachwycające, oryginalne działa, na przykład zaklęty podwodny świat, dziką sawannę albo lodową krainę. Możliwości jest tyle, ile podpowie wyobraźnia! Gotowe prace można łatwo wyrwać i zrobić z nich imponującą wystawę. Miłej zabawy!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
34
Wysokobłonnikowa dieta ketogeniczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysokobłonnikowa dieta ketogeniczna
Dostępny
10 szt.

Wysokobłonnikowa dieta ketogeniczna, którą poznasz dzięki tej książce, podpowie ci, jak szybko schudnąć i zadbać o naturalne probiotyki wzbogacające mikrobiom. Autorka, specjalistka z zakresu terapii naturalnych i zdrowego odżywiania, przedstawia przykładowe menu i przepisy, które zapewnią skuteczne odchudzanie i wzmocnienie układu trawiennego. Zachwycisz się w swojej kuchni smakiem Cynamonowego puddingu z nasionami chia, przyrządzisz Keto chleb, Keto krakersy, wspaniałe sałatki i koktajle. Zastosujesz skuteczny detoks i oczyszczanie organizmu dzięki osiągnięciu stanu ketozy żywieniowej. Wyeliminujesz ze swojej diety cukier i dzięki temu pozbędziesz się „złego” cholesterolu, stanów zapalnych, obniżysz poziom trójglicerydów i skutecznie zadbasz o dobre samopoczucie i zdrową skórę. Keto bogate w błonnik – zdrowie i nowy styl życia.

69,60 zł
50,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,79 zł

2 osoby kupiły
35
Z nakazu sądu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z nakazu sądu
Dostępny
39 szt.

Dla Rachel była to sprawa jedna z wielu. Kolejny małoletni oskarżony o włamanie, którego z urzędu miała bronić. Rutynowy przebieg procesu nie stanowił dla niej zaskoczenia, nie przypuszczała jednak, że orzeczenie sądu będzie tak bezprecedensowe i że w takim stopniu odmieni jej życie...

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
36
Kartka Dziękuję U60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka Dziękuję U60
AbCard
Dostępny
7 szt.

Karnet z kopertą.

7,99 zł
1 osoba kupiła
37
Kartka okolicznościowa Urodziny 60 ST04 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa Urodziny 60 ST04
AbCard
Dostępny
8 szt.

Karnet z kopertą i życzeniami.

8,46 zł
7,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 0,47 zł

1 osoba kupiła
38
Pokochać Jackie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokochać Jackie
Dostępny
21 szt.

Nathan mieszkał sam i bardzo mu to odpowiadało. Nie był zbyt towarzyski, a kobiety trzymał na dystans, choć one interesowały się zamożnym i przystojnym architektem. Po kolejnej podróży służbowej z ulgą przekroczył próg swojego domu. Sam go zaprojektował i urządził. Stworzył wysmakowane wnętrza i otoczył się pięknymi przedmiotami. Był pedantem, dlatego też od razu zauważył drobne zmiany. Uznał, że to sprawka gosposi. Jednak nie mógł zlekceważyć tego, co zastał w łazience. W jego własnej wannie wylegiwała się nieznajoma, ponętna kobieta. Skąd się wzięła?

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
39
Dachau. Książeczka + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dachau. Książeczka + DVD
Kamil Kulczycki
Dostępny
11 szt.

Szczególnie cenne w tym dramacie dokumentalnym są wywiady z byłymi więźniami „Dachau”, którzy w tych strasznych czasach byli tylko liczbami. Dachau... piekło na ziemi. Miejsce, które przywołuje przerażające wspomnienia tych, którzy przeżyli obóz, a przeraża tych, którzy o nim słyszeli. Dachau opowiadający wstrząsającą historię niemieckiego obozu koncentracyjnego od momentu jego powstania w 1933 roku do jego cudownego wyzwolenia 29 kwietnia 1945 roku.

24,90 zł
20,67 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,23 zł

1 osoba kupiła
40
100 faktów. Ciało człowieka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 faktów. Ciało człowieka
Dostępny
1214 szt.

„100 faktów” to seria prezentująca tematy z różnych dziedzin życia. Treść została podzielona na sto najciekawszych faktów i najbardziej zaskakujących ciekawostek na dany temat. Krótkie, łatwe, interesujące teksty opatrzone są wspaniałymi zdjęciami oraz ilustracjami. Tom Ciało człowieka to ogrom wiedzy o funkcjonowaniu i tajemnicach ciała ludzkiego. W książce znalazło się mnóstwo informacji o tym, jak działa organizm człowieka. Zdjęcia i ilustracje pomogą zobrazować i zrozumieć, co kryje w sobie ciało ludzkie oraz jak przebiegają w nim różne skomplikowane procesy.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
41
Wirujący ogon antylopy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wirujący ogon antylopy
Dostępny
50 szt.

Ewo Enigmatyczna, znów nawiedziłaś mnie we śnie (który jest teraz dla mnie omal karnawałem krótkim i rzadkim w tym Przestępnym Roku Bezsenności). Tym razem zawitałaś do mojego ostrowskiego domu razem z Ireną Kwiatkowską śpiewającą Sierotkę (raz mi się podobał pewien poeta, / co tak głośno recytował, / aż spadła roleta). Przywiozłaś ze sobą w prezencie kwiat doniczkowy, który nazywałaś ogonem. Twierdziłaś, że symbolizuje wirujący ogon antylopy Czy może być coś bardziej surrealistycznego i hiperrealistycznego zarazem? Tymczasem posyłam Ci Karnawał Karla Walsera brata Roberta, w którym się obecnie zaczytuję. Jest w tym malowanym gapieniu się coś przerażającego Jawne uściski posyłam jeszcze z Mazowsza (jutro już z Wolnego Miasta Danzig), Śnięty Sebastian Sebastianie Północny, towarzystwo zacnej skądinąd Ireny K. trochę mi w tym śnie przeszkadza. Wyprowadź ją w pole, ale muzykalnie. Wirujący ogon antylopy byłby świetnym tytułem powieści psychologicznej. Łap za rogi nie za ogon ten pomysł i przygotuj się na białe sawanny papieru. Ten rogaty rodzaj literatury wyzwala imaginacje, wolne amfibrachy i wolne elektrony. Mnie się śniło, że topiłam się w morzu Mallarm. Ale nawet kropla wiersza po nim nie została. Nie należy ufać kapeluszom z czereśniami. Nie oddałam Ci jeszcze Rolanda Barthesa, przepraszam, ale nie wiem, gdzie jesteś. R.B. mnie nieco rozczarował Z akcentem na nieco i na psychodeliczną pogodę. Z koloraturowymi sopranami

40,01 zł
28,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
42
Dzieci z Pawiaka wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
43
Akademia Malucha. Elementarz z ćwiczeniami. 4-latek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia Malucha. Elementarz z ćwiczeniami. 4-latek
Dostępny
56 szt.

„Akademia malucha” to seria książek edukacyjnych z zadaniami, dzięki którym maluch zdobędzie nowe umiejętności dostosowane do swojego wieku, rozwinie sprawność manualną, zręczność, koncentrację i spostrzegawczość, a także z większą uwagą będzie obserwować świat wokół siebie.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
44
Dziedzictwo krwi. Potomkowie władców Polski na tronach Europy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziedzictwo krwi. Potomkowie władców Polski na tronach Europy
Dostępny
47 szt.

Wielu władców europejskich miało polskie korzenie, a krew Jagiellonów po dziś dzień płynie w żyłach wielu dynastii. Czy odziedziczone geny oraz wychowanie miały wpływ na postrzeganie przez nich świata, ich postawy i decyzje? Czy pamiętali o związkach z Polską, krajem ich przodków? Oto niektórzy potomkowie polskich królów i książąt zasiadający na tronach Europy: Knut Wielki – wiking, który zagarnął korony Anglii, Danii i Norwegii, wojowniczy wnuk Mieszka I, Maria Medycejska – francuska królowa Margot, wnuczka Anny Jagiellonki, Maria Andegaweńska – córka króla Polski i Węgier Ludwika Węgierskiego i królowej Elżbiety Bośniaczki, Albrecht Hohenzollern – ostatni wielki mistrz Krzyżaków i pierwszy książę pruski, Karol Edward Start – „piękny książę Karolek”, prawnuk Jana III Sobieskiego i przywódca powstania Szkotów. Iwona Kienzler zaprasza na niezapomnianą historyczną podróż po dawnych dworach Europy! Bohaterami książki są wybrani władcy europejscy, którzy odegrali znaczącą rolę w historii Europy lub zapisali się jako twórcy dynastii. Nie zabraknie też osób, których nawet nie podejrzewa się o pokrewieństwo z władcami naszego kraju, jak chociażby Maria Medycejska, jedna z najsłynniejszych królowych Francji. Autorka w pełen pasji sposób prowadzi czytelników ścieżkami, które zahaczają o alkowy, kuchnie i tajemne sekretarzyki. Odkrywa zamknięte pokoje i wydobywa na jaw skrzętnie skrywane tajemnice. To wspaniała lekcja historii.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
45
Torebka prezentowa Rower w kwiatach 553B 25x32x11cm p12, cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
1 osoba kupiła
46
Odbijam się w Twoich oczach. Jestem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odbijam się w Twoich oczach. Jestem
Dostępny
2 szt.

Książka składa się z trzydziestu medytacji o spotkaniach kobiet z Panem Jezusem. Autor buduje swoje refleksje na kanwie fragmentów z Pisma Świętego. Spotkanie z Synem Bożym, z Jego nauką, osobą, słowem, cudami, sprawiły, że bohaterki rozważań zmieniły swoje spojrzenie na świat, postępowanie. Zmieniły swoje życie, bo odpowiedziały na wezwanie Zbawiciela.W historiach kobiet z medytacji ks. Marka Chrzanowskiego z pewnością odnajdą się współczesne czytelniczki. Bo i bohaterki, których życie i dylematy poznajemy są podobne do naszych. Każda ze współczesnych kobiet jest czasem Dziewczyną z wiarą wbrew nadziei" lub Dziewczyną ze łzami w oczach". Wspólne jest przede wszystkim poszukiwanie miłości, nadziei i ciepła, które znajdują w Mistrzu z Nazaretu.

19,01 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,02 zł

1 osoba kupiła
47
Psi Patrol, za mną! Śladem Przygody. Psi Patrol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol, za mną! Śladem Przygody. Psi Patrol
Dostępny
81 szt.

Dołącz do zabawy z Psim Patrolem! Którędy teraz? Sprawdź paluszkiem! Pomóż ulubionym bohaterom przejść labirynty aby dotrzeć do przyjaciół albo znaleźć rozwiązania wielu zagadek. Oczywiście interesująca opowieść również znajduje się w książce.

23,99 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2 osoby kupiły
48
Kartka Dziękuję U59 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka Dziękuję U59
AbCard
Dostępny
1 szt.

Karnet z kopertą.

8,46 zł
7,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 0,47 zł

1 osoba kupiła
49
Krótkowzroczność epidemia XXI wieku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótkowzroczność epidemia XXI wieku
Dostępny
60 szt.

Publikacja zawiera opis zagadnień: - definicja i podział krótkowzroczności, - podstawy epidemiologii, - obraz kliniczny i metody diagnostyczne, - profilaktyka krótkowzroczności i jej postępu - ćwiczenia wzroku, - krótkowzroczność a ciąża, - uprawianie sportu, - leczenie zachowawcze, - chirurgia refrakcyjna, - szkła okularowe i soczewki kontaktowe, - zakażenia SARS-Cov-2, inne.

75,00 zł
1 osoba kupiła
50
LEGO Jurassic World. Kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Jurassic World. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny
88 szt.

Książeczka z barwnymi naklejkami (aż 2 strony!), które stanowią wzór do kolorowania obrazków. Świetnie sprawdzi się jako ćwiczenie sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dodatkową zaletą będzie tematyka dinozaurów nawiązująca do marki „Jurassic World”, która zachęci najmłodszych do chwili skupienia.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
51
Źródła monastyczne. tom 99. Pisma ascetyczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Źródła monastyczne. tom 99. Pisma ascetyczne
Dostępny
20 szt.

Święty Diadoch z Fotyki (ur. ok. 400 r., zm. ok. 486 r.) był biskupem z Epiru. O jego życiu niewiele wiadomo. Zapewne brał udział w Soborze w Chalcedonie (451 r.). Zmarł prawdopodobnie w Afryce Północnej. Jest pierwszym znanym nam autorem, który wprost zachęcał do modlenia się imieniem Zbawiciela, co czyni go jednym z prekursorów Modlitwy Jezusowej. Gdy zacznie ktoś doświadczać obficie miłości Boga, wtedy zaczyna w duszy świadomie kochać także bliźniego. To bowiem jest miłość, o której mówią wszystkie pisma. Przyjaźń według ciała łatwo może zostać zniszczona z błahej przyczyny, ponieważ nie jest związana duchową świadomością. Dlatego nawet jeśli zdarzyłoby się, że pobudzona przez Boga dusza odczułaby jakieś rozdrażnienie, węzeł miłości nie zostaje u niej rozwiązany. Rozpłomienia się na nowo przez ciepło miłości Boga, powraca szybko do dobra i z wielką radością szuka miłości bliźniego, choćby została przez niego bardzo znieważona czy skrzywdzona. Słodycz Boga bowiem pochłania całkowicie gorycz kłótni.

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
52
Kartka okolicznościowa Urodziny 40 ST02 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa Urodziny 40 ST02
AbCard
Dostępny
8 szt.

Karnet z życzeniami oraz kopertą.

8,46 zł
7,99 zł

Rabat 5,6%
oszczędzasz 0,47 zł

1 osoba kupiła
53
Torebka prezentowa Zwierzęta Safarii 3302C 18x23x8cm p12, cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
1 osoba kupiła
54
Koloruję według wzoru. Na straganie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję według wzoru. Na straganie
Dostępny
33 szt.

Seria „Koloruję według wzoru” to urocze kolorowanki z dużymi naklejkami ćwiczące małą motorykę ręki dziecka. W książkach na każdej stronie znajduje się duża ilustracja do pokolorowania, wzór kolorystyczny, a także angażujący dziecko tekst.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
55
Obca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obca
Dostępny
5 szt.

nie mam więcej do powiedzenia krótki link baw się dobrze i wracaj w swoje plenery baj baj

31,50 zł
22,05 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
56
Jak zdrowo gotować - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zdrowo gotować
Dostępny
48 szt.

Dzięki tej profesjonalnej książce kucharskiej, autorstwa światowej sławy lidera, mówcy i edukatora zdrowego odżywiania, dr. Marka Hymana, zyskasz mnóstwo przepisów na odżywcze, zdrowe, tanie i proste do wykonania dania. Niezależnie od tego, czy stosujesz dietę pegańską, paleo, wegańską, bezmleczną, bezglutenową, czy tę o niskim indeksie glikemicznym. Autor podpowie, jak zdrowo się odżywiać i co jeść, żeby schudnąć. W książce zadaje ważne pytanie – czy wiesz, co jesz? Zamieszcza również ponad 100 przepisów na pożywne posiłki, które pomogą ci stworzyć zbilansowaną i najbardziej odpowiednią dla ciebie dietę, gwarantującą optymalne zdrowie, prawidłową odporność, długowieczność i eliminację chorób autoimmunologicznych. Zdrowe gotowanie jest proste.

79,70 zł
58,18 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 21,52 zł

57
Skuteczne techniki kompleksowego uzdrawiania aury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skuteczne techniki kompleksowego uzdrawiania aury
Dostępny
29 szt.

Odczuwasz spadek energii i dokuczają ci niewyjaśnione dolegliwości? Oznacza to, że twoja aura wymaga natychmiastowej terapii. Jak zobaczyć aurę? Jak określić jej kolor? Jak samodzielnie ją oczyścić? Z książki, napisanej przez absolwentkę renomowanej szkoły uzdrawiania duchowego, dowiesz się, że aura ma warstwy, kolory, łączy się z cechami osobowości i centrami energetycznymi – czakrami. Silna i zrównoważona aura wpływa na dobry stan zdrowia i szczęśliwe relacje. Zaburzona, prowadzi do chorób, również autoimmunologicznych i depresji. Zawarte w książce ćwiczenia pozwolą ci ujrzeć, rozpoznawać i odczytywać aurę. Sprawdzone rytuały pomogą ją oczyścić, a techniki mindfulness, afirmacje i wizualizacje wzmocnią ją. Odczytaj kolor swojej aury i odzyskaj wewnętrzną równowagę.

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

58
Duchowy przekaz Plejadian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchowy przekaz Plejadian
Dostępny
35 szt.

Kim są Plejadianie? Co chcą nam przekazać? Poznaj odpowiedzi na pytania dotyczące duchowej transformacji i wyższej świadomości. Plejadianie są częścią rasy ludzkiej, która dotarła do kresu podróży duchowej, łącząc się ze źródłem istnienia i osiągając samorealizację. Teraz te dobre Anioły szukają sposobu, by pomóc ci wznieść się na wyższy poziom duchowości i dotrzeć do piątego wymiaru. Znajdziesz tu terapie, ćwiczenia i techniki uzdrawiania duchowego oparte na medytacjach, wizualizacjach i modlitwie. Pomogą ci one w rozwoju duchowym, otworzą serce na miłość i światło. Oczyścisz duszę i umożliwisz channeling, duchowy przekaz od świetlistych istot i anielskich przewodników. Otwórz się na przekaz Plejadian i wejdź w piąty wymiar.

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

59
AstroCalendarium 2022. Profesjonalny horoskop na każdy dzień roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
AstroCalendarium 2022. Profesjonalny horoskop na każdy dzień roku
Dostępny
31 szt.

AstroCalendarium 2022 to niezwykła publikacja, która wiedzę z dziedziny astrologii i astropsychologii przekuła na codzienną praktykę. Jej zasadniczą część stanowi profesjonalnie przygotowany horoskop codzienny. Został on uzupełniony obszernymi informacjami dotyczącymi koniunkcji, tranzytów, aspektów, ingresów i układów planet. W efekcie powstał niezwykle użyteczny horoskop, który się sprawdza. Właściwie interpretując symbole Zodiaku i wiedząc, kiedy Księżyc ma pusty bieg, a dany dzień – dobrą energię, łatwiej ci będzie zyskać pewność siebie, przygotować się na trudne sytuacje życiowe i nauczyć się zawczasu rozwiązywać problemy. Nie pozwól, żeby twoim życiem rządził przypadek!

39,30 zł
29,48 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,82 zł

60
Runy w praktyce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Runy w praktyce
Dostępny
34 szt.

Książka ta w przystępny sposób opisuje historię run i ich związki z mitologią nordycką. Przybliża podstawy wróżenia, a także uczy, jak używać run w praktyce. Znaleźć w niej można też wskazówki dotyczące wykonania amuletów ochronnych i zasady interpretowania wróżb. Korzystając z zebranych tu informacji i budząc swoją wewnętrzną intuicję, można otworzyć się na prastare tradycje ezoteryki i astropsychologii, zapisane w symbolach Futharku starszego. Dzięki nim łatwiej będzie zapewnić sobie szczęśliwe życie osobiste, realizować cele zawodowe, budować satysfakcjonujące relacje i wzmocnić własną osobowość. Czytanie run – odkryj sekrety prastarej magii i wykorzystaj ją na co dzień!

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

61
Revolution Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Revolution Limited Edition, CD
Warkings, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

Lista utworów: 1. We are the Fire 2. Sparta – Part II 3. Fight 4. Spartacus 5. Kill for the King 6. Deus lo Vult 7. Ave Roma 8. Ragnar 9. By the Blade 10. Where Dreams Die

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

62
Live Attack CDBLURAY, CD  +  Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

63
Strange Strange Times Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strange Strange Times Limited Edition, CD
The UGLY KINGS, Mystic Production
Dostępny
14 szt.

1. Strange, Strange Times 2. Technodrone 3. Do You Feel Like You're Paranoid? 4. In the Shadows 5. Last Man Left Alive 6. Lawman 7. Electric Lady (My Kryptonite) 8. The Devil Comes with a Smile 9. Mr. Hyde 10. Another Fucking Day

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

64
Fortnite: Rozdział 2 Poradnik gracza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fortnite: Rozdział 2 Poradnik gracza
Dostępny
2261 szt.

Ten wyjątkowy przewodnik pomoże ci osiągnąć mistrzostwo w „Fortnite”. Jest wypełniony cennymi radami, dzięki którym z łatwością przejdziesz kolejne poziomy gry. Znajdziesz tu praktyczne opisy dostępnych broni, skinów, narzędzi, pojazdów. To prawdziwy niezbędnik dla wszystkich miłośników gry „Fortnite”.

34,99 zł
26,24 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

65
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Zorganizuj się z Emi. Zanotuj – Zrealizuj – Zrelaksuj się Oto niezwykły szkolnik – planer tylko dla superdziewczyn! Planer będzie z Tobą na co dzień, w domu i w szkole, i w czasie wakacji. Zaplanuj naukę, ogarnij prace domowe i ważne wydarzenia. Znajdź czas na swoje pasje. Poznaj 7 kroków superdziewczyn do superorganizacji! Odkryj atuty planowania: dzięki szkolnikowi znajdziesz więcej czasu na megazabawę, realizację marzeń i pasji! Zainspiruj się historiami znanych superdziewczyn jak Iga Świątek, Zendaya, Olga Tokarczuk, Sabrina Gonzales Pasterski, Olga Boznańska i wiele innych, które odważyły się żyć według własnych reguł. Przekonaj się, że marzenia mogą się spełniać! Miej odwagę i działaj! Zostań szefową swojego czasu i wymiataj jak Emi w Tajnym Klubie Superdziewczyn!

30,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

66
Boski kurort - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boski kurort
Dostępny
14 szt.

Kaja i Liliana od dłuższego czasu tworzą relację, której głównym spoiwem jest pożądanie. Wyjazd do kurortu miał je odprężyć i nadać nowy powiew świeżości w ich związku. Plany jednak komplikuje przystojny szef hotelu, który wywołuje w Kai mnóstwo emocji i otwiera jej oczy na nowe doznania. I nie tylko. Powoli udowadnia jej, że miłość jest tylko jedna... Niestety, przyjaźń z Lilianą stoi pod znakiem zapytania. A gorycz, jaką w sobie nosi przyjaciółka, stopniowo zaczyna się ujawniać. Przyjaźń czy miłość? Czy walka, jaką stoczy ze sobą Kaja, da jej ukojenie i chwilę radości? A może wybierze jednak to, co już sprawdzone, wypróbowane? Czyli stabilność u boku Lilki i bycie na drugim planie?

39,99 zł
35,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

67
Czytanki. Czytanie metodą sylabową - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytanki. Czytanie metodą sylabową
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.22

Ta książka to pozycja dla dzieci, które uczą się czytać, oraz dla tych, które chcą tę umiejętność doskonalić i rozwijać. W elementarzu zamieszczono czytanki o różnym stopniu trudności, w którym stopniowo wprowadzane są poszczególne litery, sylaby, słowa i pełne, coraz trudniejsze zdania. Bogate, kolorowe ilustracje pomogą dzieciom w nauce czytania i sprawią, że stanie się ona przyjemna.

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

68
Sprawa Sary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa Sary
Dostępny
9 szt.

Witold Wedler to prawie 40-letni, niespełniony zawodowo i prywatnie dziennikarz śledczy. Kiedy zapada na nietypowy rodzaj padaczki – podczas ataków zaczynają go dręczyć wizje z przeszłości – szef odsyła go na zwolnienie. Zamiast tego Witek jedzie do Brzezińca, miejscowości, w której jako dziecko spędził w 1993 roku ostatnie szczęśliwe wakacje. Sara była jego pierwszą miłością. On był ostatnią osobą, która widziała Sarę żywą. Co się stało z trzynastolatką? Została zamordowana, uciekła, a może... wciąż żyje? I kim jest tajemnicza Lena, która tak bardzo ją przypomina? Jedyną szansą na zamknięcie przeszłości jest rozwikłanie zagadki sprzed 27 lat.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

69
Blockchain Podstawy technologii łańcucha bloków w 25 krokach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blockchain Podstawy technologii łańcucha bloków w 25 krokach
Dostępny
42 szt.

W pewnym uproszczeniu łańcuch bloków (blockchain) jest rozproszoną bazą danych, która utrzymuje stale rosnącą liczbę rekordów danych zabezpieczonych kryptograficznie przed manipulacją i próbą naruszenia integralności. Może posłużyć jako rozproszona księga rachunkowa. Technologia ta cieszy się dużym zainteresowaniem, a niektórzy entuzjaści nazywają ją nawet przełomową. Aby zrozumieć, do czego łańcuch bloków może się przydać, poprawnie ocenić uzasadnienie biznesowe startupów wykorzystujących łańcuch bloków czy też móc śledzić dyskusję na temat jego oczekiwanych efektów ekonomicznych, konieczne jest zrozumienie podstawowych pojęć związanych z technologią blockchain i uświadomienie sobie jej potencjalnych zastosowań. Niniejsza publikacja stanowi przystępne wprowadzenie do założeń technologii łańcucha bloków. Poszczególne pojęcia przedstawiono bez nadmiernej liczby szczegółów technicznych. Dzięki książce można przyswoić sobie takie koncepcje związane z łańcuchem bloków, jak transakcje, wartości haszujące, kryptografia, struktury danych, systemy peer-to-peer, systemy rozproszone, integralność systemu i konsensus w systemach rozproszonych. Książka została napisana w stylu konwersacyjnym, w sposób umożliwiający etapowe, stopniowe poznawanie problematyki. Matematyczne podstawy kryptografii i algorytmów zostały celowo pominięte, a zamiast tego zastosowano metafory i analogie. Dzięki temu zawarte tu treści będą zrozumiałe nawet dla Czytelnika bez przygotowania technicznego. W książce między innymi: główne koncepcje inżynierii programowania i potrzebna terminologia zastosowanie łańcucha bloków i zalety tej technologii wewnętrzne zasady działania łańcucha bloków ograniczenia łańcucha bloków i sposoby ich przezwyciężania omówienie kierunków prac rozwojowych nad technologią wykorzystywanie łańcucha bloków w warunkach rzeczywistych Łańcuch bloków. Czym jest? Do czego się przyda? W jaki sposób działa?

67,00 zł
46,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,10 zł

70
Ritual Limited Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ritual Limited Edition, CD
Nytt Land, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

Lista utworów: 1. Ritual - Nytt Land 2. The Fires of Ragnarok - Nytt Land 3. The Birth of a Shaman - Nytt Land 4. Dead Man s Dance - Nytt Land 5. U-Gra - Nytt Land 6. Gr?ttas?ngr - Nytt Land 7. Svartravn - Nytt Land 8. Blood of the North - Nytt Land

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

71
Informator Prawniczy 2022 Granatowy A5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Informator Prawniczy 2022 Granatowy A5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

Funkcjonalny informator dla prawnika - format A5 - kolor granatowy Kalendarium: dzień na stronie Zawartość informatora: praktyczne, funkcjonalne kalendarium, obszerny wykaz instytucji prawniczych w tabelach, zestawienie przepisów o kosztach, mapa Polski, registry, dwie wstążeczki, odrębny notatnik teleadresowy.

69,00 zł
62,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

72
Moje kochane zwierzaki. Zwierzaki domowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje kochane zwierzaki. Zwierzaki domowe
Dostępny
55 szt.

Seria „Moje kochane zwierzaki” łączy w sobie zabawę i naukę. Znalazło się tu mnóstwo informacji i ciekawostek o różnych gatunkach zwierząt: psach, kotach, konikach oraz zwierzakach domowych. Do tego mnóstwo zdjęć i naklejek ze zwierzakami!

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

73
Superkolorowanka. Moja różowa kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superkolorowanka. Moja różowa kolorowanka
Dostępny
7 szt.

Superkolorowanki to to, co każdy przedszkolak lubi najbardziej! Superkolorowanka. Moja różowa kolorowanka to aż osiemdziesięciostronicowa kolorowanka, w której znajdą się między innymi obrazki z bajek, urocze zwierzęta, magiczne postaci oraz różnorodne smakołyki. Oprócz ciekawych do kolorowania obrazków dołączono do książki dwie strony z naklejkami.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

74
Książka do kolorowania. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka do kolorowania. Dinozaury
Dostępny
54 szt.

Wielka gratka dla wszystkich małych artystów! Gruba księga z mnóstwem inspirujących ilustracji do kolorowania, a także do samodzielnego dokończenia. Za pomocą kredek, flamastrów i farb dzieci z łatwością wyczarują zachwycające, oryginalne działa, na przykład zaklęty podwodny świat, dziką sawannę albo lodową krainę. Możliwości jest tyle, ile podpowie wyobraźnia! Gotowe prace można łatwo wyrwać i zrobić z nich imponującą wystawę. Miłej zabawy!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

75
Superkolorowanka. Moja niebieska kolorowanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superkolorowanka. Moja niebieska kolorowanka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.25

Superkolorowanki to to, co każdy przedszkolak lubi najbardziej! Superkolorowanka. Moja niebieska kolorowanka to aż osiemdziesięciostronicowa kolorowanka, w której znajdą się między innymi obrazki z bajek, urocze zwierzęta, magiczne postaci oraz różnorodne smakołyki. Oprócz ciekawych do kolorowania obrazków dołączono do książki dwie strony z naklejkami.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

76
Koloruj wodą! Magiczne stworzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj wodą! Magiczne stworzenia
Dostępny
24 szt.

„Koloruj wodą!” to seria magicznych, tematycznie podzielonych obrazków, do których kolorowania potrzebny będzie tylko pędzelek i woda! Świetna zabawa gwarantowana! W każdej książeczce znajdują się ciekawe ilustracje, których kolory można odkrywać wyłącznie za pomocą pędzelka i wody. Czysta i wygodna zabawa dla dzieci uwielbiających malowanie!

9,49 zł
7,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 1,50 zł

77
Koloruj wodą! Zaczarowany ogród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj wodą! Zaczarowany ogród
Dostępny
33 szt.

„Koloruj wodą!” to seria magicznych, tematycznie podzielonych obrazków, do których kolorowania potrzebny będzie tylko pędzelek i woda! Świetna zabawa gwarantowana! W każdej książeczce znajdują się ciekawe ilustracje, których kolory można odkrywać wyłącznie za pomocą pędzelka i wody. Czysta i wygodna zabawa dla dzieci uwielbiających malowanie!

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

78
Koloruję według wzoru. Na wakacjach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję według wzoru. Na wakacjach
Dostępny
27 szt.

Seria „Koloruję według wzoru” to urocze kolorowanki z dużymi naklejkami ćwiczące małą motorykę ręki dziecka. W książkach na każdej stronie znajduje się duża ilustracja do pokolorowania, wzór kolorystyczny, a także angażujący dziecko tekst.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

79
Koloruję według wzoru. W zoo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję według wzoru. W zoo
Dostępny
40 szt.

Seria „Koloruję według wzoru” to urocze kolorowanki z dużymi naklejkami ćwiczące małą motorykę ręki dziecka. W książkach na każdej stronie znajduje się duża ilustracja do pokolorowania, wzór kolorystyczny, a także angażujący dziecko tekst.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

80
Kolorowanka z motylkiem. Zaczarowane wróżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z motylkiem. Zaczarowane wróżki
Dostępny
37 szt.

Wspaniała kolorowanka dla wszystkich maluchów. Duży format tej uroczej książeczki zapewni komfort podczas kolorowania. Piękne, ciekawe ilustracje oraz naklejki zapewnią wszystkim dzieciom moc świetnej zabawy.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

81
Kolorowanka z motylkiem. Piękne księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z motylkiem. Piękne księżniczki
Dostępny
16 szt.

Wspaniała kolorowanka dla wszystkich maluchów. Duży format tej uroczej książeczki zapewni komfort podczas kolorowania. Piękne, ciekawe ilustracje oraz naklejki zapewnią wszystkim dzieciom moc świetnej zabawy.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

82
Kolorowanka z motylkiem. Tajemnicze elfy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z motylkiem. Tajemnicze elfy
Dostępny
19 szt.

Wspaniała kolorowanka dla wszystkich maluchów. Duży format tej uroczej książeczki zapewni komfort podczas kolorowania. Piękne, ciekawe ilustracje oraz naklejki zapewnią wszystkim dzieciom moc świetnej zabawy.

9,49 zł
7,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 1,50 zł

83
Kolorowanka z motylkiem. Urocze zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z motylkiem. Urocze zwierzęta
Dostępny
22 szt.

Wspaniała kolorowanka dla wszystkich maluchów. Duży format tej uroczej książeczki zapewni komfort podczas kolorowania. Piękne, ciekawe ilustracje oraz naklejki zapewnią wszystkim dzieciom moc świetnej zabawy.

9,49 zł
7,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 1,50 zł

84
Koloruję według wzoru. Na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruję według wzoru. Na wsi
Dostępny
8 szt.

Seria „Koloruję według wzoru” to urocze kolorowanki z dużymi naklejkami ćwiczące małą motorykę ręki dziecka. W książkach na każdej stronie znajduje się duża ilustracja do pokolorowania, wzór kolorystyczny, a także angażujący dziecko tekst.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

85
Koloruj wodą! Zwierzaki słodziaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj wodą! Zwierzaki słodziaki
Dostępny
12 szt.

„Koloruj wodą!” to seria magicznych, tematycznie podzielonych obrazków, do których kolorowania potrzebny będzie tylko pędzelek i woda! Świetna zabawa gwarantowana! W każdej książeczce znajdują się ciekawe ilustracje, których kolory można odkrywać wyłącznie za pomocą pędzelka i wody. Czysta i wygodna zabawa dla dzieci uwielbiających malowanie!

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

86
Uprawnienia pracowników-rodziców - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uprawnienia pracowników-rodziców
Dostępny
2 szt.

Stan prawny: 1 czerwca 2021 r. Praktyczne omówienie uprawnień pracownika-rodzica, uzupełnione wzorami dokumentów przydatnych w korzystaniu z uprawnień rodzicielskich. W książce omówiono w sposób kompleksowy i zarazem praktyczny zagadnienia dotyczące uprawnień rodzicielskich w kontekście kolejnych procesów HR-owych, w tym: ? rekrutacji kandydata do pracy, ? organizacji pracy pracownika oczekującego dziecka lub pracownika-rodzica, ? korzystania przez pracownika z urlopów związanych z rodzicielstwem, ? organizacji powrotu do pracy po tych urlopach (w tym organizacji pracy zdalnej), ? zarządzania dokumentacją pracowniczą, ? rozwiązania umowy o pracę i szczególnej ochrony stosunku pracy. Opracowanie zawiera również wzory dokumentów przydatnych w korzystaniu z uprawnień rodzicielskich. Publikacja jest przeznaczona dla pracowników działów HR, pracodawców i osób działających w ich imieniu, pracowników, a także prawników zajmujących się doradztwem w omawianym zakresie.

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

87
Love Drips And Gathers, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love Drips And Gathers, LP
Piroshka, Bella Union / Pias
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Hastings 1973 2. The Knife Thrower's Daughter 3. Scratching At The Lid 4. Loveable 5. V.O. 6. Wanderlust 7. Echo Loco 8. Familiar 9. We Told You

106,90 zł
88
"Undine", CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
"Undine", CD
KOSSENKO VARVARESOS, Harmonia Mundi
Niedostępny
Brak

1. Au bord de la mer, Op. 9 2. Lyric Pieces, Op. 54: VI. Klokkeklang 3. 18 Kleine Studien, Op. 41 No. 14 (Bonus Track) 4. Lyric Pieces, Op. 38: I. Vuggevise 5. 4 Morceaux de salon for flute and piano, Op. 51: II. Intermezzo 6. Lyric Pieces, Op. 43: II. Ensom Vandrer (Bonus Track) 7. Lyric Pieces, Op. 62: I. Sylfide 8. Ballade for flute and piano, Op. 288 9. Lyric Pieces, Op. 54: III. Trolltog 10. Peer Gynt, Op. 52: IV. Solveigs sang (Arr. for piano) 11. Undine, sonata for flute and piano, Op. 167: I. Allegro 12. Undine, sonata for flute and piano, Op. 167: II. Intermezzo. Allegro vivace 13. Undine, sonata for flute and piano, Op. 167: III. Andante tranquillo 14. Undine, sonata for flute and piano, Op. 167: IV. Finale. Allegro molto agitato ed appassionato, quasi Presto 15. Lyric Pieces, Op. 12: IV. Alfedans (Bonus Track) 16. 24 Studien, Op. 21 No. 4 17. Lyric Pieces, Op. 54: V. Scherzo 18. Ballade et Danse des Sylphes for flute and piano, Op. 5

44,90 zł
Powiadomienie
89
Weinberg 3 Piano Trios Trio Metral, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weinberg 3 Piano Trios Trio Metral, CD
Shostakovich, La Dolce Volta / Harmonia Mundi
Dostępny
5 szt.

1. Andante - Molto Piu Mosso 2. Andante - Allegro - Piu Mosso 3. Andante - Meno Mosso - Moderato 4. Allegro - Prestissimo Fantastico 5. Andante 6. Allegro - Allegro Moderato 7. Andante 8. Allegro Con Brio 9. Largo 10. Allegretto 11. Preludium Et Aria 12. Toccata 13. Poeme 14. Finale

58,90 zł
90
This is America, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This is America, CD
VANESSA WAGNER WILHEM LATCHOUMIA, La Dolce Volta / Harmonia Mundi
Niedostępny
Brak

1. I. Prologue (Arr. for 2 pianos) 2. II. Somewhere (Arr. for 2 pianos) 3. III. Mambo (Arr. for 2 pianos) 4. IV. Cha-Cha (Arr. for 2 pianos) 5. V. Meeting Scene (Arr. for 2 pianos) 6. VI. Cool (Arr. for 2 pianos) 7. VII. Fugue (Arr. for 2 pianos) 8. IX. Rumble (Arr. for 2 pianos) 9. X. Finale (Arr. for 2 pianos) 10. I. - 11. II. - 12. III. - 13. IV. - 14. Movement 1 15. Movement 2 16. Movement 3

44,90 zł
Powiadomienie
91
Berlin LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berlin LP, Winyl
Dostępny
8 szt.

1.Berlin 2.Lady Day 3.Men of Good Fortune 4.Caroline Says I 5.How Do You Think It Feels 6.Oh Jim 7.Caroline Says II 8.The Kids 9.The Bed 10.Sad Song

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

92
Dirges Of Elysium Limited LP ORANGE BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dirges Of Elysium Limited LP ORANGE BLACK, Winyl
Incantation, Listenable
Dostępny
11 szt.

Side A 1. Dirges of Elysium 2. Debauchery 3. Bastion of a Plague Soul 4. Carrion Prophesy 5. From a Glaciate Womb 6. Portal Consecration Side B 7. Charnel Grounds 8. Impalement of Divinity 9. Dominant Ethos 10. Elysium Eternity is Nigh -Prologue Milenium in Elysium -Lethe Forgetfulness -Acheron Sorrow -Styx Hare -Phelegethon Fire -Cocytus Lamentation

116,90 zł
93
Dawn Of Possession LP GOLD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawn Of Possession LP GOLD, Winyl
Immolation, Listenable
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

A1 Into Everlasting Fire A2 Despondent Souls A3 Dawn Of Possession A4 Those Left Behind A5 Internal Decadence B1 No Forgiveness (Without Bloodshed) B2 Burial Ground B3 After My Prayers B4 Fall In Disease B5 Immolation

128,90 zł
Powiadomienie
94
Brujerizmo LP SPLATTER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brujerizmo LP SPLATTER, Winyl
Brujeria, Listenable
Niedostępny
Brak

1.Brujerizmo (Album Version) 2.Vayan Sin Miedo (Album Version) 3.La Traicion (Album Version) 4.Pititis, Te Invoco (Album Version) 5.Laboratorio Cristalitos (Album Version) 6.Divison Del Norte (Album Version) 7.Marcha De Odio (Album Version) 8.Anti-Castro (Album Version) 9.Cuiden A Los Ninos (Album Version) 10.El Bajon (Album Version) 11.Mecosario (Album Version) 12.El Desmadre (Album Version) 13.Sida De La Mente (Album Version)

128,90 zł
Powiadomienie
95
Vanquish In Vengeance LP ORANGE BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vanquish In Vengeance LP ORANGE BLACK, Winyl
Incantation, Listenable
Dostępny
7 szt.

1. Invoked Infinity 2. Ascend Into the Eternal 3. Progeny of Tyranny 4. Transcend Into Absolute Dissolution 5. Haruspex 6. Vanquish in Vengeance 7. Profound Loathing 8. The Hellions Genesis 9. From Hollow Sands 10. Legion of Dis

116,90 zł
96
Bittersweet Demons, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bittersweet Demons, CD
The MURLOCS, Ato / Pias
Dostępny
20 szt.

1.Francesca 2.Dangerous Nature 3.Bittersweet Demons 4.Eating At You 5.Illuminate The Shade 6.No Self Control 7.Skyrocket 8.Skewhiff 9.Limerence 10.Blue Eyed Runner 11.Misinterpreted

58,90 zł
55,96 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,94 zł

97
Exit Wounds LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
Powiadomienie
98
On A Moonlit Night, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
On A Moonlit Night, CD
Vandor, Scarlet
Dostępny
9 szt.

1....Darkness Looms 2.Mountains of Avagale 3.River of Life 4.Endless Sea 5.Future to Behold 6.Fate of Eltoria 7.The Sword to End All Wars 8.On a Moonlit Night 9.Enter Twilight (Bonus Track)

59,90 zł
99
By The Corner Of Tomorrow, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
By The Corner Of Tomorrow, CD
Band Of Spice, Scarlet
Dostępny
10 szt.

1.The Fading Spot 2.Call out Your Name 3.Tehom 4.The Sharp Edge 5.By the Corner of Tomorrow 6.Midnight Blood 7.Reglutina 8.Cold Flames 9.Rewind the Wind

59,90 zł
100
The Blue Dawn, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Blue Dawn, CD
ODD DIMENSION, Scarlet
Dostępny
13 szt.

1.Mission N°773 2.Landing on Axtradel 3.The Invasion 4.Escape to Blue Planet 5.Solar Wind 6.Life Creators 7.The Blue Dawn 8.Sands of Yazukia 9.Flags of Victory 10.The Supreme Being

59,90 zł
Wróć do góry