hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.07.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 5 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szkoła szpiegów na wakacjach (Stuart Gibbs), na drugim Mądra mysz. Zuzia idzie do przedszkola (Liane Schneider, Eva Wenzel-Burger). Kolejny produkt to Łowca (Piotr Kościelny) oraz Gofrowe serce (Parr Maria).
1
Szkoła szpiegów na wakacjach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkoła szpiegów na wakacjach
Dostępny
108 szt.

Nastoletni as wywiadu i jego przyjaciele ze szkoły szpiegów powracają! Benjamin Ripley inaczej wyobrażał sobie życie w szkole przyszłych agentów CIA. Po roku nauki w Akademii Szpiegostwa ledwo trafia do tarczy (cud, że się nie postrzelił), z samoobroną idzie mu kiepsko, na szczęście lepiej radzi sobie z szyframi i kryptologią. Marzy już o wakacjach, ale z odpoczynku nici – znów ściga go organizacja terrorystyczna Pająk. Nie poradziłby sobie, gdyby nie pewna wybitna szpieżka, Erica Hale. Zdecydowanie najsprawniejsza i najbystrzejsza przyszła agentka w całej szkole, a przy okazji najmądrzejsza dziewczyna, jaką Ripley w życiu spotkał. Tych dwoje świetnie się uzupełnia, choć nie bez zgrzytów. Druga część „Szkoły szpiegów” to nie jest historia dla grzecznych dziewczynek i chłopców. Żeby przeżyć w świecie agentów, trzeba być niezłym spryciarzem albo… mieć ekipę, która poradzi sobie z każdą trudną sytuacją. „Nie ma miejsca na nudę, zwłaszcza, że Gibbs fenomenalnie opowiada: napięcie i ekscytacja mieszają się z humorem i przekonaniem, że każdy z nas ma w sobie trochę Ripleya”. – Paulina Frankowska, księgarnia Do Dzieła „(…) szkolne perypetie, zabawne historie, wielkie emocje i detektywistyczne motywy. Do tego główny bohater, którego się uwielbia. Serio, Ben jest jak kremówki, każdy go lubi. Czytajcie, po stokroć warto!”. – Marta Kowal, blog Ex-libris Marty Cykl powieści sensacyjnych „Szkoła Szpiegów” Stuarta Gibbsa to jedna z najpoczytniejszych serii dla młodych czytelniczek i czytelników w USA. Autor ma na koncie wiele popularnych książek dla dzieci i młodzieży, jak również scenariusze programów i filmów telewizyjnych. Mieszka w Los Angeles, z wykształcenia jest biologiem. Po skończeniu studiów pracował w zoo w Filadelfii, gdzie badał kapibary.

34,99 zł
23,09 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 11,90 zł

29 osób kupiło
2
Mądra mysz. Zuzia idzie do przedszkola - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra mysz. Zuzia idzie do przedszkola
Dostępny
3 szt.

Zuzia wkłada swoją najładniejszą sukienkę – dziś są jej urodziny. Skończyła już trzy lata i wreszcie może iść do przedszkola. Zuzia od dawna cieszyła się na tę chwilę. Ta książeczka opowiada, jak dziewczynka spędziła swój pierwszy dzień w przedszkolu.

8,90 zł
5,99 zł

Rabat 32,7%
oszczędzasz 2,91 zł

14 osób kupiło
3
Łowca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łowca
Dostępny
134 szt.

W świecie przesiąkniętym przemocą, ktoś postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę... Podczas kolonii w Karpaczu, dziesięcioletni chłopiec ginie pod kołami ciężarówki. Zrozpaczeni rodzice docierają na miejsce tragedii by skonfrontować się z największym koszmarem swojego życia. Policja rozpoczyna śledztwo, w które zamieszany jest wychowawca. Szybko na jaw wychodzą kolejne mroczne sekrety, które na zawsze odcisną piętno na pogrążonych w żałobie rodzicach tragicznie zmarłego chłopca. Wiele lat później, w innej części kraju, znalezione zostaje ciało dziecka. Czy sprawy, które dzieli niemal dekada, są ze sobą powiązane? Kto stoi za tajemniczą śmiercią? Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym brutalna prawda wkrótce ujrzy światło dzienne...

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

13 osób kupiło
4
Gofrowe serce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gofrowe serce
Dostępny
50 szt.

Tłumaczenie: Haldorsen Aneta W.

34,90 zł
21,64 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,26 zł

10 osób kupiło
5
Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych u młodzieży. Podręcznik terapeuty. Program "Lęk" - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych u młodzieży. Podręczn...
Dostępny
713 szt.

Pierwsze polskie wydanie jednego z najskuteczniejszych programów terapii zaburzeń lękowych u nastolatków. Podręcznik zawiera opis programu poznawczo-behawioralnej terapii zaburzeń lękowych u nastolatków w wieku 14–17 lat. Autorzy krok po kroku omawiają składających się nań 16 sesji terapeutycznych: ich cele, kolejne etapy i stosowane strategie. Poszczególne sesje poświęcone są takim zagadnieniom, jak: • rozpoznawanie objawów lęku, • myślenie osoby odczuwającej lęk i jego skutki, • plan radzenia sobie, • wykorzystanie nabytych umiejętności w sytuacjach budzących lęk. Uzupełnieniem podręcznika terapeuty jest zeszyt ćwiczeń dla pacjenta. Całość składa się na program terapeutyczny „Lęk”.

44,90 zł
39,96 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,94 zł

8 osób kupiło
6
Mary Poppins - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mary Poppins
Dostępny
57 szt.

Opowieść o najsłynniejszej niani świata i o dzieciach z Czereśniowej 17 – w nowym przekładzie Marcina Mortki i z oryginalnymi ilustracjami Mary Shepard. Gdy w odpowiedzi na ogłoszenie w gazecie Mary Poppins zjawia się w domu rodziny Banksów, czwórka dzieci szybko odkrywa, że to niania inna niż wszystkie. Kim tak naprawdę jest ta dziwna, opryskliwa osoba z parasolką o papuziej główce? Mary wjeżdża po poręczy na piętro, ma niezwykłego wujka unoszącego się pod sufitem, rozumie język psów i przylepia gwiazdy do nocnego nieba… Obiecuje małym Banksom, że zostanie z nimi, póki wiatr się nie zmieni, i pewnego dnia rzeczywiście odchodzi (a właściwie odlatuje) – ale nie na zawsze! Mary Shepard (1909–2000) – brytyjska ilustratorka książek dla dzieci najbardziej znana z serii książek P.L. Travers o Mary Poppins. Była córką malarki Florence Chaplin oraz ilustratora Ernesta Howarda Sheparda, twórcy wizerunku Kubusia Puchatka. Gdy E.H. Shepard odmówił zilustrowania książki Travers z powodu nadmiaru obowiązków, pisarka przypadkiem ujrzała kartkę bożonarodzeniową autorstwa dwudziestokilkuletniej Mary, absolwentki Slade School of Fine Art, i doceniła jej styl, w którym zobaczyła „radosną niedoskonałość, pozbawioną naiwności niewinność i… zdolność do dziwienia się światu”. Tak się rozpoczęła pisarsko-ilustratorska współpraca, która trwała od 1934 do 1988 roku. P.L. Travers (1899–1996) – australijska pisarka i poetka pochodzenia brytyjskiego urodzona jako Helen Lyndon Goff. W młodości była również obiecującą aktorką szekspirowską oraz dziennikarką. Zainteresowana mistycyzmem, przez pewien czas należała do zwolenników Georgija Iwanowicza Gurdżijewa, ormiańskiego przywódcy duchowego i filozofa. Sławę przyniosło jej osiem książek o Mary Poppins, z których już pierwsza spotkała się z uznaniem krytyków literackich i czytelników na całym świecie. Seria „Mary Poppins” szybko weszła do kanonu literatury dziecięcej, choć sama Pamela Lyndon Travers twierdziła, że nie pisze z myślą o dzieciach. Jej bohaterkę – nieuprzejmą i apodyktyczną, lecz obdarzoną czarodziejskimi mocami i wnoszącą magię w życie swoich podopiecznych – często porównywano do równie „niegrzecznego” Piotrusia Pana.

36,90 zł
23,99 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 12,91 zł

7 osób kupiło
7
Wnyki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wnyki
Dostępny
114 szt.

Po fenomenalnym debiucie powieścią Znachor Michał Śmielak powraca ze swoją drugą książką. W trzymającym w napięciu, bezkompromisowym thrillerze z mistrzowską precyzją obnaża ciemne i ponure zakamarki ludzkiej duszy – od wieków niezmiennie podatnej na kuszenie i skłonnej, aby tłumaczyć małe i nikczemne czyny wielkimi ideami. Wnyki to urocza wioska zatopiona w górskim krajobrazie Karkonoszy, do której przenoszeni są duchowni, którzy nadszarpnęli zaufanie swoich zwierzchników i parafian. Czas płynie tam jakby wolniej, gościnność mieszkańców uspokaja, średniowieczny kościółek zachęca do zadumy, nawet jeśli miejscowe legendy mówią o Kościele Chrystusa Mściwego, gdzie podobno sam Zbawiciel schodzi z krzyża, aby brutalnie wymierzać sprawiedliwość… Młody kapłan, ksiądz Piotr Dębicki, przyjeżdża tutaj na urlop i tydzień później znika bez śladu. Nieoficjalnego śledztwa podejmuje się Kosma Ejcherst, poproszony o to przez swojego wuja, wpływowego biskupa. W ten sposób trafia do Wnyków – i tak jak zwierzę zbyt późno orientuje się, że wpadło w sidła zastawione przez myśliwego – tak i on nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia. Kosma rozpoczyna nierówną walkę o prawdę w świecie kłamstw, niedomówień i prywatnych wizji porządku świata, w którym nikomu nie można ufać. Zdegenerowani księża, wioska spowita zmową milczenia, policjant pokłócony z Bogiem. Z której strony nadejdzie zagrożenie? Czy prawda sumienia się obroni? A czymże jest prawda? „Daj się złapać we Wnyki! Ekscytujący wielowątkowy thriller, znakomita literatura rozrywkowa, nie tylko na lato”. – Robert Wiśniewski, „Magazyn Dobre Książki”

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

6 osób kupiło
8
Zamość. Multiprzewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamość. Multiprzewodnik
Dostępny
12 szt.

Multiprzewodnik po Zamościu to idealna propozycja dla wszystkich turystów chcących poznać to niesamowite miasto. We wnętrzu znajdziemy m.in. szczegółowo rozrysowany plan centrum z dokładnym opisem kamienic w Rynku Wielkim i najważniejszych zabytków w mieście.

14,30 zł
10,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,31 zł

4 osoby kupiły
9
Zeszyt A4 32k linia M 70g UV INTERDRUK mix p10, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 32k linia M 70g UV INTERDRUK mix p10, cena za 1 szt
Interdruk
Dostępny
16 szt.

Format: A4. Liczba kartek: 32. Zadruk w linię. Miks kolorowych okładek. Ostre rogi. Okładka pokryta lakierem UV. Występuje w kilku wariantach (sprzedawane oddzielnie)

4,99 zł
4 osoby kupiły
10
Oszustka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oszustka
Dostępny
86 szt.

Czy na pewno wiesz, kto Cię obserwuje? Bestsellerowy thriller epoki Instagrama! Nina jest błyskotliwą oszustką. Razem ze swoim chłopakiem Lachlanem okrada zepsutych bogaczy z ich drogocennych dzieł sztuki, biżuterii i innych błyskotek. Gdy jej matka podupada na zdrowiu, a policja zaczyna deptać im po piętach, Nina postanawia przeprowadzić ostatni skok. Jej celem staje się pochodząca z wyższych sfer intagramowa celebrytka Vanessa Liebling, z której okrutną rodziną Nina miała do czynienia w dzieciństwie. Krzywda sprzed lat to dobra motywacja, ale Nina nie przypuszcza nawet, że weszła w pułapkę, którą ktoś inny zastawił na nią… Oszustka to czwarta i najlepsza powieść bestsellerowej autorki Janelle Brown. Została świetnie przyjęta przez czytelników i ogłoszona m.in. Amazon Best Book of April 2020, znalazła się także na liście BEST BOOK OF 2020. „Oszustka jest rewelacyjna. Tak po prostu. Zakochałem się w każdej jednej stronie tej powieści. Janelle Brown to nowa twarz w panteonie autorów, których trzeba znać”. Harlan Coben

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

4 osoby kupiły
11
Najpiękniejsze ferraty. Jezioro Garda (wydanie 2) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze ferraty. Jezioro Garda (wydanie 2)
Dostępny
31 szt.

CZYM JEST VIA FERRATA W życiu miłośnikó,w gó,rskich szlakó,w przychodzi taki moment, kiedy przemierzanie Beskidó,w to za mało, a Tatry są zbyt ciasne... Wędrowanie już trochę nudzi, a wspinanie nie fascynuje. Wtedy zaczyna się poszukiwanie nowych możliwości i prędzej czy pó,źniej natrafia się na via ferraty. Dzięki nim turyści mogą korzystać z urokó,w gó,rskich szlakó,w, a jednocześnie zdobywać wysokie, niedostępne wierzchołki Alp czy Dolomitó,w. Przy tym nie muszą się wspinać i przechodzić specjalistycznych, długich szkoleń z zakresu asekuracji. Czym właściwie jest via ferrata? W języku włoskim oznacza żelazną drogę, żelazną perć. Via ferrata pozostaje w sferze szlaku gó,rskiego, ale jest ubezpieczona, to znaczy, że trudniejsze jej fragmenty wyposażono w linę poręczową do asekuracji. A ile jest tych fragmentó,w? Czasem cała droga wymaga asekuracji, a czasem tylko jej odcinek. Na początek wystarczy wiedzieć, że via ferraty są dostępne niemal dla każdego, kto nie ma lęku przed ekspozycją, kocha gó,rskie krajobrazy oraz ma sportowe zacięcie. Popularność tego rodzaju sportu wzrasta i z roku na rok przybywa miłośnikó,w ",żelaznych dró,g",. JEZIORO GARDA - FERRATOWY RAJ Pó,łnocna część jeziora Garda, otoczona Południowymi Alpami Wapiennymi, to mekka wspinaczkowa, niemal raj dla miłośnikó,w gó,rskich aktywności. Jezioro położone jest w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem. Rejon gó,rski rozciąga się na pó,łnocy, wzdłuż doliny rzeki Sarche. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wspinacz, miłośnik gó,r, roweró,w, sportó,w wodnych, jak ró,wnież spacerowicz lubujący się w krętych, starych uliczkach miast. Krajobraz jest tutaj spektakularny - urokliwe miasteczka oraz lazurowa tafla jeziora, któ,ra znajduje się na wysokości zaledwie 65 m n.p.m., łączy się z alpejskimi szczytami sięgającymi ponad 2000 m. Monti del Garda, któ,rych najwyższym szczytem jest Monte Cadria (2254 m n.p.m.), fascynują ró,żnorodnością krajobrazu. Zbocza gó,r porasta śró,dziemnomorska roślinność, ale w większości są to kilkusetmetrowe wapienne ściany, któ,re skrywają drogi wspinaczkowe i via ferraty. Rejon oferuje żelazne drogi o ró,żnych trudnościach - od bardzo łatwych po skrajnie trudne. Od sportowych kró,tkich ferrat, po gó,rskie, całodniowe wyprawy. Ró,żnorodność i dostępność dró,g sprawiają, że jest to miejsce dobre zaró,wno dla osó,b początkujących, jak i zaawansowanych. Sprzyja ró,wnież rodzinom z dziećmi. Łagodny klimat rejonu jeziora Garda czyni go dostępnym niemal przez cały rok. Najlepszą porą na chodzenie po tutejszych via ferratach jest wczesna wiosna (kwiecień, maj) i jesień (wrzesień, październik). śnieg występuje tylko na kopułach szczytowych, dlatego większość ferrat jest dostępna dla ruchu turystycznego ró,wnież zimą. Latem panują tu dość wysokie temperatury - nawet powyżej 30 stopni C. Jednak i przy takiej pogodzie można ruszać na niektó,re tutejsze szlaki, któ,re są ocienione drzewami, poprowadzone wąwozami lub leżą wysoko w gó,rach. Każda z opisanych w tym przewodniku via ferrat ma swó,j urok i dostarcza wspaniałych wrażeń. Nie sposó,b wskazać tej najpiękniejszej. Każdy zachwyca się czymś innym. Dla jednych znaczenie ma krajobraz, dla kogoś innego trudność ferraty, a dla jeszcze innych sama droga.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

3 osoby kupiły
12
Człowiek przemieniony w wilka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek przemieniony w wilka
Dostępny
57 szt.

Człowiek przemieniony w wilka to pierwsza część cyklu „Wieża Babel”. Akcja tej pełnej wątków autobiograficznych powieści rozgrywa się na Wileńszczyźnie w latach 1939–1942. Józef próbuje znaleźć sposób na życie podczas okupacji. Wędruje w kierunku Wilna, a potem działa w samym mieście i w jego okolicach. Często zmienia miejsce zamieszkania, podejmuje się najróżniejszych zajęć, posługując się przy tym dwoma kompletami dokumentów, a jego życie osobiste jest równie skomplikowane jak sprawy, którymi zamierza się zająć wspólnie z tajemniczym Tomaszem. Aby przetrwać w okupowanym Wilnie, musi być czujny, sprytny i szybki, musi kierować się czymś więcej niż rozsądkiem. Kontynuację stanowi powieść Dla honoru organizacji.

37,00 zł
26,64 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

2 osoby kupiły
13
Zeszyt A5 96k kratka M 70g Mat Nude INTERDRUK mix p10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 96k kratka M 70g Mat Nude INTERDRUK mix p10
Interdruk
Dostępny
79 szt.

Format: A5. Liczba kartek: 96. Zadruk w kratkę. Zaokrąglone rogi. Elegancka okładka z matowym wykończeniem. Występuje w kilku wariantach (sprzedawane oddzielnie)

5,99 zł
2 osoby kupiły
14
Czarne Kamienie. Tom 10. Pakt Królowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarne Kamienie. Tom 10. Pakt Królowej
Dostępny
76 szt.

Pakt Królowej to kolejna część bestsellerowej sagi fantasy docenionej przez „New York Timesa” i czytelników na całym świecie – nowa odsłona mrocznego, zmysłowego i okrutnego świata Czarnych Kamieni. Potęga ma swoją cenę – miłość również Wskutek młodzieńczego błędu reputacja lorda Dillona zostaje poważnie nadszarpnięta. Staje się on przez to podatny na niewybredne ataki ze strony młodych arystokratek szukających niezobowiązującej rozrywki. Aby odzyskać utracone dobre imię oraz honor, młody lord potrzebuje rocznego kontraktu małżeńskiego. Upatrzywszy sobie Jillian, młodą eyrieńską czarownicę z Ebon Rih, Dillon wydaje się przekonany, że nowa wybranka nie ma znaczących powiązań z klasą wyższą, która nim wzgardziła i go odrzuciła. Na nieszczęście dla niego prawda okazuje się zgoła inna – wszystko jednak wychodzi na jaw dopiero podczas konfrontacji młodego lorda z samym Lucivarem Yaslaną, nieprzewidywalnym i wybuchowym Księciem Wojowników Ebon Rih. Tymczasem małżeństwo Surreal SaDiablo wisi na włosku. Daemon Sadi, Książę Wojowników Dhemlanu, dostrzega problem. Nie ma jednak pojęcia, że próby, które podejmuje, aby stłamsić własną naturę i odciążyć w ten sposób żonę, niszczą jego umysł. Aby ocalić Daemona oraz Królestwo Kaeleeru, które w razie załamania Księcia znajdzie się w niebezpieczeństwie, potrzebna jest pomoc ze strony kogoś, kto już nie istnieje – jedynej Królowej potężnej na tyle, by okiełznać Daemona Sadiego, Czarownicy we własnej osobie. Gdy zakochana w Dillonie Jillian sunie na wiatrach swej pierwszej miłości, Daemon i Surreal usiłują uratować poharatane bliznami małżeństwo, które zostało wystawione na ciężką próbę. Lucivar natomiast musi znaleźć sposób, by ochronić tych, których kocha – nawet przed sobą nawzajem.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

2 osoby kupiły
15
Ortografia - twardy orzech, ale każdy zgryźć go może! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia - twardy orzech, ale każdy zgryźć go może!
Dostępny
77 szt.

„Kiedy w szkole jest dyktando, zwykle kończy się to grandą. Wielu bowiem nie wie (szkoda!), że nasz język to przygoda. Trzeba tylko znać zasady – jak w grze – bez nich nie da rady!” Eliza Piotrowska z humorem przedstawia najważniejsze zasady rządzące polską ortografią, sprawiając, że nauka z jej książką to prawdziwa przyjemność. Forma rymowanego wiersza ułatwia zapamiętywanie, zatem… do dzieła! Szóstka z dyktanda gwarantowana! Eliza Piotrowska (1976) ̶ autorka i ilustratorka książek dla dzieci (m.in. serii: „Ciocia Jadzia”, „Święci uśmiechnięci”, „Tupcio Chrupcie”, „Zielone bajki”, ilustrowanych przewodników po polskich miastach dla dzieci i innych książek edukacyjnych), tłumaczka z języka włoskiego, krytyczka sztuki. Zauważona już w szkole podstawowej przez Danutę Wawiłow, dzięki której bardzo wcześnie zaczęła publikować na łamach ważnych pism dla dzieci i młodzieży. Członkini ogólnopolskiego zrzeszenia młodych, utalentowanych poetów KLAN, powołanego przez Danutę Wawiłow. Absolwentka wydziału historii sztuki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Università La Sapienza w Rzymie. Współpracuje z pismami dla dzieci oraz pismami dla dorosłych, poświęconymi literaturze dziecięcej. Autorka polskich i włoskich tekstów krytycznych z dziedziny historii sztuki dawnej i współczesnej. Laureatka ogólnopolskich konkursów literackich, plastycznych oraz inicjatyw edukacyjnych. Mieszka w Brazylii, dużo podróżuje. Ola Krzanowska jest absolwentką krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom obroniła w 2006 roku w pracowni litografii pod kierunkiem profesora Romana Żygulskiego. Zajmuje się ilustracją i grafiką książkową, głównie skierowaną do dzieci, ale zdarza jej się też realizować projekty dla dorosłych czytelników. Jest mamą Jerzyka i Jędrusia, mieszka i pracuje w Krakowie.

32,90 zł
24,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

2 osoby kupiły
16
Najpiękniejsze Ferraty. Dolomity. Tre Cime di Lavaredo, Popera, Conturines, Odle, Putia, Puez - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najpiękniejsze Ferraty. Dolomity. Tre Cime di Lavaredo, Popera, Contur...
Dostępny
44 szt.

Szczyty Tre Cime di Lavaredo, jezioro Lago di Braies i północno-zachodnie ściany masywu Olde są chyba najlepiej znanymi symbolami północnej części Dolomitów i prawdziwymi ikonami tych wyjątkowych, cudownych gór. W tym rozległym rejonie górskim, rozciągającym się między miejscowościami Bressanone a Auronzo, na wytrawnych turystów górskich, a także tych o mniejszym doświadczeniu, czekają emocje dostarczane przez via ferraty. Trasy o wszystkich poziomach trudności zabiorą cię w podróż w różnorodne krajobrazy. Ferraty i ścieżki wyposażone w sztuczne ułatwienia i elementy służące do asekuracji są nie tylko sposobem na zbliżenie się do urwistych ścian, strzelistych turni i okazałych, potężnych szczytów, ale też często podróżą w czasie, prowadzącą wojskowymi drogami i traktami z okresu pierwszej wojny światowej. Nie zapominajmy o możliwościach łączenia szlaków, pozwalających na wielogodzinny lub wielodniowy pobyt w tym czarującym mikroświecie zawieszonym między skałami a niebem.

79,00 zł
56,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,12 zł

2 osoby kupiły
17
Zeszyt A4 Top2000 Go Green, 60 kartek, Kratka z Marginesem, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 Top2000 Go Green, 60 kartek, Kratka z Marginesem, cena za 1 ...
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.30

bull Miękkie okładki wykonane z naturalnego kartonu br / bull Ekologiczna seria zeszyt oacute w i brulion oacute w, kt oacute rych produkcja ma ograniczony wpływ na środowisko naturalne br / bull Przy produkcji powstaje mniej odpad oacute w, zużywa się mniej wody i wykorzystuje mniej drewna niż standardowo br / bull Produkty posiadają certyfikat FSC br / bull Format A4, 60 kartek w kratkę br / bull 3 okładki w podobnym stylu

8,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
18
Eryk i Mela. Co lubimy robić najbardziej? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eryk i Mela. Co lubimy robić najbardziej?
Dostępny
118 szt.

Eryk, Mela i ich przyjaciele na wakacjach! Nareszcie lato! Wakacje! Ulubiona pora roku wszystkich dzieciaków! Dni są długie, noce krótkie, co oznacza, że jest mnóstwo czasu na zabawę! A to dzieci uwielbiają najbardziej! Przepis na dobrą zabawę Pierwsze nocowanie pod namiotem Zabawy w błocie Nauka pływania i gra w piłkę nożną Śledztwo podwórkowe Wędkowanie Podróż w kosmos Poznaj przygody Eryka i Meli! A może będzie to też twój sposób na niezwykłe wakacje.

29,90 zł
22,13 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,77 zł

1 osoba kupiła
19
Pościel baw.+bambus 3530B 100x135 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pościel baw.+bambus 3530B 100x135
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

65,90 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
20
Tajemnicze miasto. Spacery po Warszawie. Tom 13. Wola wielkomiejska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnicze miasto. Spacery po Warszawie. Tom 13. Wola wielkomiejska
Dostępny
43 szt.

Wola – dzielnica kontrastów, szklanych domów i rozpadających się kamienic. Podobno najniebezpieczniejsza w Warszawie. Dzięki bliskości centrum jest nie tylko łatwo dostępna, ale również pełna historii i ciekawostek. W tym tomie zajmujemy się Wolą wielkomiejską, tą najbliżej Śródmieścia, tą najbardziej doświadczoną przez los. A zatem przejdziemy się przez tereny getta, wzdłuż jego zachodniej granicy, wyłuskując z powojennej zabudowy to, co dało radę przetrwać dwa powstania, odbudowę miasta i zakusy deweloperów. Zagłębimy się również w Dziki Zachód, czyli Mirów – bez kowbojów i Indian, ale z resztkami starej zabudowy, niszczejącymi pośród bloków i biurowców. Opowiemy tu sobie również o wielu zdarzeniach i ludziach powstania warszawskiego, spróbujemy zrozumieć przedwojenną specyfikę tego miejsca. Zajrzymy także na Powązki – ale nie na cmentarz, tylko to, co jest poza jego murami: stare fabryki, muzułmański cmentarz z XIX wieku, osiedle budowniczych metra i wiele innych, mało uczęszczanych punktów na miejskim planie. Na koniec przespacerujemy się po warszawskim Manhattanie, czyli po Czystem, a przynajmniej po jego połowie. Tu, pośród nowoczesnych biurowców przycupnęły resztki socjalistycznych gigantów przemysłowych, tramwajarskie imperium, czy też idealistyczne osiedle Wawelbergów. Wola to dzielnica, która zmienia się w zastraszającym tempie i wkrótce może się okazać, że nie ma tu już czego szukać, dlatego chodźmy na wycieczkę.

42,70 zł
30,74 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,96 zł

1 osoba kupiła
21
Wszystkie stany modlitwy. Wprowadzenie dla wszystkich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie stany modlitwy. Wprowadzenie dla wszystkich
Dostępny
52 szt.

Książka ta skierowana jest do wielu z nas, którzy pośród codziennej aktywności poszukują prostego sposobu pozostawania w łączności z Bogiem. Jej autor, mający za sobą trzydzieści lat doświadczenia duszpasterskiego, formator i przełożony seminarium, chciałby ofiarować zajmującym się formacją katechistom i duszpasterzom kilka narzędzi pozwalających "wejśc do wnętrza", a równocześnie odpowiada na ich osobiste pragnienie głębi. Każdy - jestem tego pewien – znajdzie tu coś dla siebie. Leo... to postać, która będzie wam towarzyszyć w drodze przez ten tekst. Leo, lat dwadzieścia pięć, poszukuje Boga, szuka własnej duszy pod przewodnictwem mądrości ojca Josepha, świadka Absolutu. Uzyskane sugestie nie wskazują żadnej szczególej metody ani techniki - ojciec Joseph udziela jedynie kilku rad dobranych w ten sposób, by jego duchowy syn mógł sam rozmawiać ze swoim Ojcem w niebie za pomocą prostych, spontanicznych słów, naturalnie płynących z serca.

25,90 zł
19,99 zł

Rabat 22,8%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
22
Ochroniarz (wyd. kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
23
Jezus Chrystus na obrazach sławnych malarzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus Chrystus na obrazach sławnych malarzy
Dostępny
3 szt.

Jezus Chrystus urodził się ok. 3 roku p.n.e. w Betlejem. Jest on centralną postacią religii chrześcijańskiej. Uznawany jest za Boga jako Syn Boży, współistotny Bogu Ojcu i Duchowi Świętemu. Według Nowego Testamentu narodził się z Ducha Świętego przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny. Jego opiekunem był Święty Józef. Jako dorosły przyjął chrzest z rąk Jana Chrzciciela. Następnie nauczał i gromadził wokół siebie uczniów (najbliższych nazwano apostołami), dokonując w tym czasie cudów. W nauczaniu Jezusa centralnym motywem było Królestwo Boże, rozumiane jako sfera panowania Bożego, w której znaleźć się może każdy, poprzez zmianę swego życia, czyli tzw. (gr.) metanoia. W pełni miało się to objawić w czasach ostatecznych. Było ono oparte na Starym Testamencie, jednak treści starotestamentowe zostały zreinterpretowane. Synteza nauki Jezusa Chrystusa przedstawiona została w Kazaniu na górze zawartym w dwóch nieco różnych wersjach w Ewangelii Mateusza i Ewangelii Łukasza. Jezus nauczał między innymi, jak należy żyć. Po przyjeżdzie do Jerozolimy został powitany z entuzjazmem przez mieszkańców. To, co twierdził, zwłaszcza nazywając się Mesjaszem, spowodowało jednak wrogość faryzeuszy i saduceuszy. Jezus przepowiedział swój los podczas Ostatniej Wieczerzy, kiedy ustanowił sakrament Eucharystii. Zdradzony tej samej nocy przez jednego z uczniów, Judasza, został pojmany i postawiony przed religijnym sądem żydowskim, który uznał go za winnego bluźnierstwa. Wydany został w ręce rzymskiego namiestnika Poncjusza Piłata, który skazał go na śmierć przez ukrzyżowanie. Jezus umarł na krzyżu, jednak trzeciego dnia po złożeniu jego zwłok w kamiennym grobie zmartwychwstał, a następnie przez 40 dni spotykał się ze swoimi uczniami, tłumacząc sens swojej męczeńskiej śmierci i zmartwychwstania, po czym wstąpił do nieba.

122,20 zł
87,98 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 34,22 zł

1 osoba kupiła
24
Alpy Zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpy Zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych
Dostępny
37 szt.

ALPY Zachodnie &ndash, trekking na najwyższym (n.p.m.) poziomie Przebywanie całymi dniami na szlaku, w odosobnieniu i otoczeniu wspaniałych gó,rskich krajobrazó,w, wędró,wka od schroniska do schroniska i od szczytu do szczytu to niesamowita przygoda i świetny sposó,b na złapanie ró,wnowagi, na oderwanie się od pośpiechu codzienności. Francuskie i włoskie Alpy Zachodnie &ndash, połączenie dzikich krajobrazó,w, starej kultury chłopskiej, dobrych schronisk i obiektó,w gastronomicznych świadczących wysoką jakość usług &ndash, stanowią wyjątkowo atrakcyjny obszar także do uprawiania trekkingu. W przewodniku zaprezentowano 30 wyselekcjonowanych wielodniowych tras &ndash, od weekendowych po dwutygodniowe. Znajdziemy w nim nie tylko klasyki, jak &bdquo,Tour du Mont Blanc&rdquo, czy &bdquo,Giro del Viso&rdquo,, ale ró,wnież niemal nieznane szlaki wysokogó,rskie, jak &bdquo,Alta Via delle Alpi Graie&rdquo, czy &bdquo,Alta Via delle Biellese&rdquo,. Skala trudności omawianych tras jest szeroka &ndash, od prostych wycieczek po wymagające trawersy, więc każdy może znaleźć swó,j wymarzony szlak. Wszystkie trasy zawierają dokładny opis wędró,wki, fragmenty map z naniesionym przebiegiem drogi i czytelnym profilem wysokościowym. Propozycje zakwaterowania podano wraz ze wszystkimi ważnymi informacjami i numerami telefonó,w. Istotne kwestie, jak początek trasy, wymagania, czas przejścia i warianty, znajdują się w wyraźnie wydzielonych partiach informacyjnych. Ciekawy układ treści i fantastyczne kolorowe zdjęcia zachęcają do gó,rskiej przygody.  ,  ,

79,00 zł
56,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,12 zł

1 osoba kupiła
25
Zamki Toskanii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamki Toskanii
Rebel, od 10 lat
Dostępny
125 szt.

Zagrywaj karty, rozwijaj posiadłość i poszerzaj swoją strefę wpływów! Jako wpływowy książę zamieszkujący malownicze tereny Toskanii w okresie rozkwitu renesansu starasz się rozwijać swoje włości. Istnieje wiele dróg prowadzących do dobrobytu – poprzez rozbudowę, handel, rolnictwo czy wydobycie marmuru. Zarządzaj mądrze i podejmuj decyzje ostrożnie, by miasta, wioski i klasztory powstające wokół Twojego castello rosły w siłę. „Zamki Toskanii” to idealna propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grami strategicznymi. W trakcie rozgrywki uczestnicy zdobywają i zagrywają karty, aby umieszczać w swoich posiadłościach żetony włości, dzięki którym zyskują różnorodne korzyści i zdobywają punkty. Na czym to polega? Rozgrywka w „Zamki Toskanii” składa się z 3 faz. Każda faza to seria rund, podczas których uczestnicy kolejno wykonują swoje akcje. Na końcu każdej fazy odbywa się podsumowanie, które uwzględnia wszystkie punkty, jakie gracz zdobył do tej pory. Oznacza to, że punkt zdobyty w pierwszej fazie zostanie policzony aż trzykrotnie – warto zwrócić uwagę na to, które działania warto podejmować już na początku gry. W każdej ze swoich tur gracze mogą wykonać 1 z 3 akcji: • dobrać 3 karty włości, które są niezbędne do rozszerzania posiadłości; • wziąć 1 żeton włości spośród dostępnych na stole i umieścić go w swoim magazynie; • umieścić 1 żeton włości w swojej posiadłości, rozbudowując ją. Umieszczanie żetonów w posiadłości daje nam nie tylko punkty za rozbudowę konkretnych obszarów, ale również pozwala na wykonywanie dodatkowych czynności. Każdy taki bonus przybliża nas do zwycięstwa, trzeba więc umiejętnie planować, które żetony będą dla nas przydatne w danym momencie gry. Dlaczego pokochasz tę grę? • Podczas zabawy z „Zamkami Toskanii” każdy z nas zaczyna z jednakowymi warunkami początkowymi, jednak gra pozwala nam rozwijać swoje włości w dowolny sposób i dopasowywać je do strategii, którą przyjmiemy. • Choć gra wykorzystuje część mechaniki popularnych „Zamków Burgundii”, jest od nich znacznie prostsza, dzięki czemu doskonale nadaje się na początek przygody z grami strategicznymi. W tej odsłonie „Zamków” mamy znacznie mniej zasad do przyswojenia, a za element losowy odpowiadają karty. • Gra została stworzona przez Stefana Felda, jednego z najpopularniejszych autorów strategicznych planszówek. Zawartość opakowania: • plansza punktacji, • 4 planszetki graczy, • 12 kafli posiadłości, • 157 żetonów, • 150 kart, • 42 drewniane elementy, • instrukcja.

199,95 zł
175,96 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 23,99 zł

1 osoba kupiła
26
Naklejkowo: Maszyny budowlane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejkowo: Maszyny budowlane
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.22

Stwórz wyjątkowe scenki! Dzięki tej książce z naklejkami wielokrotnego użytku będziesz mógł zaprojektować wspaniałe scenki z maszynami, które pracują na budowie. Przyklejaj i odklejaj kolorowe nalepki i dobrze się baw!

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
27
Poznań. Ucieczki z miasta. Przewodnik weekendowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznań. Ucieczki z miasta. Przewodnik weekendowy
Dostępny
74 szt.

Przewodnik Poznań. Ucieczki z miasta to zbió,r kilkudziesięciu propozycji wycieczek po Wielkopolsce - na pó,ł dnia, na cały dzień i na weekend. Skorzystaj z pomysłó,w na wypady za miasto w ciekawe, często niebanalne i rzadko odwiedzane miejsca, do któ,rych można dotrzeć w zaledwie kilkadziesiąt minut. Ile masz czasu? W przewodniku znajdziesz podpowiedzi wycieczek kilkugodzinnych, jednodniowych i weekendowych. Wybierz taką, któ,ra akurat Ci odpowiada! Co chcesz robić? Możesz wybierać spośró,d wielu ró,żnorodnych pomysłó,w na spędzenie czasu za miastem. Są tu propozycje zaró,wno dla miłośnikó,w zabytkó,w i muzeó,w, jak i dla spragnionych odpoczynku na łonie natury, dla rodzin z dziećmi i dla amatoró,w pieszych wędró,wek, jazdy na rowerze czy pływania kajakiem. Ruszaj! Niczego więcej nie potrzebujesz, by ruszyć w drogę. W przewodniku odnajdziesz opisy tras wycieczek i zakątkó,w, któ,re warto zobaczyć, a także informacje o dojazdach i powrotach, godzinach otwarcia obiektó,w, miejscach noclegowych i lokalach gastronomicznych.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
28
Zapomniane miejsca Łódzkie II poszerzona edycja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42,70 zł
30,74 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,96 zł

1 osoba kupiła
29
Sushi wyd. 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sushi wyd. 2021
Dostępny
38 szt.

Jeśli stawiasz pierwsze kroki w świecie sushi, nic dziwnego, że czujesz się lekko onieśmielony. Obcy język, egzotyczne zwyczaje i... kilkadziesiąt sposobów połączenia ryżu z rybą! Kulki ryżu przykryte wszelkiego rodzaju przysmakami morskimi, przekąski zawinięte w wodorosty... Książka zawiera dokładne przepisy na wiele japońskich przysmaków, które łatwo przygotować. Znajdziesz w niej: instrukcje przygotowania potraw krok po kroku, podstawowe wartości odżywcze każdego posiłku, wypróbowane receptury. Książka będzie cenną pozycją w biblioteczce każdego kucharza.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
30
Adwokaci. Ich najważniejsze sprawy (wyd. 2) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

1 osoba kupiła
31
Stop plotkom! Cała prawda o zwierzętach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stop plotkom! Cała prawda o zwierzętach
Dostępny
36 szt.

Hej, ludzie! Ciągle nas obmawiacie, twierdzicie, że przyprawiamy was o gęsią skórkę, że jesteśmy straszne, brzydkie, groźne i wstrętne… Stop plotkom! Chcemy sprostować to i owo, bo mamy już dość kłamstw na swój temat. Sami zobaczcie, co robimy, co jemy i jak się porozumiewamy. Przekonajcie się, że tak naprawdę mnóstwo z nas pożytku. Sophie Corrigan – brytyjska ilustratorka i autorka mieszkająca Lancashire, absolwentka University of Central Lancashire. Współpracuje z takimi wydawnictwami jak Bloomsbury, Chronicle Books, HarperCollins czy Frances Lincoln. Stworzyła kilkanaście książek dla dzieci. Prawa do Stop plotkom! zostały sprzedane do ponad 14 krajów.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

32
Guziki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guziki
Dostępny
80 szt.

Intrygująca opowieść o życiu, miłości, wierze w przeznaczenie i siłę ludzkiej duszy. Jaromira, żona rybaka, mieszka w stuletnim domu nad samym morzem, w Łazach. Z biegiem czasu część swojego domu przekształca w niewielki pensjonat. Co pięć lat do Jaromiry przyjeżdża wyjątkowy gość, którego kobieta rozpoznaje po szczególnym znalezisku. Każdy natrafia na guzik – w lesie, na plaży, na nadmorskiej promenadzie... gdziekolwiek. Ale przede wszystkim każdy przywozi ze sobą historię nieszczęśliwej miłości. Niekoniecznie typowej. Jaromira uważa morze za partnera do rozmowy, niemal żywą istotę, z którą należy się liczyć, a która potrafi pomóc w rozplątaniu ludzkich problemów. Jakie odpowiedzi przyniesie morze gościom odwiedzającym pensjonat? Jak po latach złączą się ich losy? Jakie znaczenie odnajdą dzięki Jaromirze w odnalezionych guzikach? Gdy nie potrafisz znaleźć ważnych odpowiedzi, gdy życie oszałamiająco pędzi, gdy kłopoty cię przerastają – zatrzymaj się nad morzem. Może wsłuchasz się w jego mistyczny szum? Być może jego pierwotna siła rozsupła twoje kłopoty...

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

33
Blackest Blue. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blackest Blue. CD
Morcheeba, Universal Music Polska
Dostępny
78 szt.

58,90 zł
57,72 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,18 zł

34
Garderoba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Garderoba
Dostępny
18 szt.

Jael próbuje w Paryżu na nowo ułożyć sobie życie i uciec od rodzinnych traum. Zachłannie szuka zaspokojenia w ramionach mniej lub bardziej przypadkowych mężczyzn: amerykańskiego studenta Ryana, Kolumbijczyka Hernando, wreszcie tajemniczego Roberta, z którym przez długie tygodnie prowadzi namiętną korespondencję. Kim dla Jael są mężczyźni? Czego przez pryzmat nawiązywanych z nimi relacji Jael dowiaduje się o sobie? Jak bardzo może zniewolić uroda? Kluczem do powieści jest tytułowa garderoba. To w niej Jael szuka coraz to nowych tożsamości i autokreacji. W niej przechowuje też ślady po minionych szansach na spełnienie w bliskiej relacji… Garderoba to słodko-gorzka i refleksyjna opowieść o wewnętrznym konflikcie między pragnieniem miłości a lękiem przed nią. Autorka z niezwykłą intensywnością, bezkompromisowo i niesentymentalnie, a czasem ze zjadliwym humorem dokonuje wiwisekcji kobiecości i męskości, zarówno psychicznej, jak i fizycznej, zadziwiając bogactwem języka i zniuansowaniem opisywanych doznań. „Powieść to talent i psychologia, Jagna Ambroziak ma talent, a w dziedzinie psychoterapii jest wytrawną profesjonalistką. Dlatego w swojej przenikliwej Garderobie rozbiera kobiecość na niuanse zagubienia i siły. A Paryż, gdzie toczy się akcja, staje się wieczną perwersją, nie tylko seksualną”. Manuela Gretkowska, pisarka

39,99 zł
22,79 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 17,20 zł

35
Origin of Symmetry (XX Anniversary RemiXX). Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
153,90 zł
141,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,31 zł

36
Ultimate Car Sing-A-Long. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
133,90 zł
123,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,71 zł

37
Volume One. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Volume One. CD
Jam & Lewis, Warner Music Polska
Dostępny
80 szt.

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

38
Famous Last Songs Vol.1. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Famous Last Songs Vol.1. CD
Westbam, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

70,90 zł
69,48 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,42 zł

39
Działalność innowacyjna przedsiębiorstw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Działalność innowacyjna przedsiębiorstw
Dostępny
12 szt.

Struktura gospodarki w skali globalnej, jak i krajowej, nie jest niezmienna - ulega ewolucji pod wpływem czynników technologicznych i ekonomicznych. Powstawanie nowych technologii skorelowane jest z przeobrażeniami po stronie popytu. Wprowadzanie innowacyjnych produktów prowadzi do kształtowania się nowych branż a zaniku innych, posługujących się starszymi technologiami. Niekiedy zmiany strukturalne mają charakter ewolucyjny ? firmy dzielące między siebie rynek wprowadzają nowe technologie i zastępują wytwarzane produkty nowymi odpowiednikami. Nowe firmy w takim przypadku wchodzą tylko na miejsce 3tych, które przegrały rywalizację konkurencyjną. Czasem zaś ? jak dowodzi C. Christensen - innowacje mają charakter przełomowy (rewolucyjny) ? przerywają ciągłość rozwoju sektora. W takim przypadku innowacje są domeną firm nowo powstających zaś dotychczasowi potentaci są wypierani z rynku. Celem książki jest bliższe wejrzenie w przebieg tego zjawiska oraz analiza czynników wpływających na zmiany w sektorach i ich skutki.

45,00 zł
36,90 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

40
Mężczyzna bez uczuć (wyd. kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mężczyzna bez uczuć (wyd. kieszonkowe)
Dostępny
108 szt.

Sebastian Lindstrom do perfekcji opanował ukrywanie prawdziwych intencji przed innymi. Z jego twarzy nie można niczego wyczytać. Jest chłodny i zdystansowany. Jako odnoszący sukcesy biznesmen, zarządzający firmą, którą przejął po ojcu, ze względu na swój sposób bycia jest jednym z najbardziej tajemniczych ludzi w Nowym Jorku. Jednak kiedy na imprezie firmowej poznaje Camille Briarlane dziewczynę jednego ze swoich pracowników coś zwala go z nóg. Kobieta nie przyszła sama, co sprawia, że potrzeba, by ją mieć, staje się jeszcze silniejsza. Sebastian z trudem nad sobą panuje, co nigdy mu się nie zdarzyło. Gdyby mógł, zabrałby Camille od razu do siebie i sprawił, aby należała tylko do niego. Kobieta nie ma pojęcia, że w głowie tego potężnego i jednocześnie bardzo zimnego mężczyzny narodził się pewien plan

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

41
Żelazne zasady Tom 1 wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żelazne zasady Tom 1 wyd. kieszonkowe
Dostępny
118 szt.

Polska Cora Reilly! W tej historii pojawia się jeden z najlepiej wykreowanych męskich bohaterów, jakiego spotkałam w romansach mafijnych. Gorące Book Story Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii. Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie życia pewnej osobie mogła odciąć się od krwawej przeszłości. Nie zamierzała zmarnować tej okazji. W końcu z mafii nie można tak po prostu odejść. Malia wyjeżdża do przyjaciółki, Laureen, do Bostonu. To jej pierwszy krok na drodze do normalności. Jednak, ku zaskoczeniu kobiety, na miejscu czekają na nią tylko klucze i karteczka z wyjaśnieniem. Jakby tego było mało, pierwszego dnia po przyjeździe Malia przypadkiem wpada na samego Enza Tossella, zwanego Diabłem z Wybrzeża. Nie spodziewała się, że próbując zacząć nowe życie, pierwsze, co ją spotka, to wymierzona w głowę broń. Wkrótce Enzo pozna tożsamość nieznajomej i postanowi wykorzystać kobietę do własnych celów. Co gorsza, chłopak Laureen ma taki sam plan. W ten sposób dwóch mafiosów będzie chciało wciągnąć ją do świata, z którego tak bardzo pragnęła uciec. Czy dla Enza będzie to tylko czysty biznes?

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

42
Złączeni honorem Tom 1 (wyd. kieszonkowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

43
Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Terapia ekspozycji i powstrzymania reakcji. Poradnik Pacjenta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Terapia ekspozycji i powstrzymania r...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne to przewlekła dolegliwość wpływająca nacodzienne funkcjonowanie i jakość życia dotkniętej nim osoby. Niniejsza książka to doskonały poradnik napisany z myślą o osobach pragnących zapanować nad natrętnymi myślami i reakcjami za pomocą terapii, której skuteczność została potwierdzona klinicznie. Autorki w przystępny sposób wyjaśniają, czym cechuje się zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, jakie są przyczyny i jak radzić sobie z objawami. Opisują najskuteczniejszy w jego przypadku program terapii ekspozycji i powstrzymywania reakcji, w tym cele leczenia, stosowane techniki oraz przebieg poszczególnych sesji. Poradnik dla pacjenta, stanowiący uzupełnienie podręcznika terapeuty, zawiera wszystkie formularze wykorzystywane podczas sesji i niezbędne do wykonywania zadań domowych. Formularze te służą do tworzenia hierarchii ekspozycji, codziennego monitorowania rytuałów, przeprowadzania ekspozycji in vivo i wyobrażeniowych oraz prowadzenia zapisu ekspozycji wykonywanych w ramach pracy domowej. Niniejsza książka to źródło rzetelnych informacji dla osób uczestniczących w terapii, wspierające ich działania między sesjami.

24,90 zł
22,16 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,74 zł

44
Piórnik Saszetka Mix Starpak 375515 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Saszetka Mix Starpak 375515
Starpak
Niedostępny
Brak

Piórnik w kształcie saszetki z kolekcji Starpak z zamkiem błyskawicznym. Piórnik pomieści niezbędne artykuły piśmiennicze i nie zajmie dużo miejsca w plecaku. Produkt dostępny w kilku kolorach. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak z serii dedykowanej młodzieży Produkt jest wyrobem tekstylnym. Przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary produktu wys.x szer. x gł. cm 4,5x19x5.

6,99 zł
Powiadomienie
45
Bateria Green Cell A1376 do Apple iPad 2 A1395 A1396 A1397 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A1376 do Apple iPad 2 A1395 A1396 A1397
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 3.8VZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: TAB02Producent: Green CellPojemność: 6500mAh Kompatybilne urządzenia: Apple iPad 2 Kompatybilne modele: A1376

75,00 zł
Powiadomienie
46
Autobus na radio z akumulatorem 539341 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autobus na radio z akumulatorem 539341
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

64,90 zł
58,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

47
Auto z napędem 540057 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto z napędem 540057
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.11

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

48
Pilkarzyki 539624 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilkarzyki 539624
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.14

86,90 zł
78,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,69 zł

49
Auto do skręcania 541252 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto do skręcania 541252
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.06

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

50
Auto do skręcania 541344 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto do skręcania 541344
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.23

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

51
Robot na radio 539358 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot na radio 539358
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

64,90 zł
58,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,49 zł

52
Lalka z akcesoriami 538757 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
123,90 zł
111,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,39 zł

53
Domek dla lalek 540958 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domek dla lalek 540958
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.12

102,90 zł
92,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,29 zł

54
Auto do skręcania 541337 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto do skręcania 541337
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.15

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

55
Narzędzia 503526 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia 503526
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

27,90 zł
25,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

56
Dinozaury 539167 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury 539167
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.23

28,90 zł
26,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,89 zł

57
Zestaw naczyń do herbaty 524484 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw naczyń do herbaty 524484
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.24

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

58
Gitara 460737 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gitara 460737
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.27

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

59
Piłeczki kolorowe miękkie p12 193529 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłeczki kolorowe miękkie p12 193529
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.28

2,99 zł
Powiadomienie
60
Stół z narzędziami 442382 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stół z narzędziami 442382
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.23

161,90 zł
145,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,19 zł

61
Auto do skręcania 481787 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto do skręcania 481787
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.23

38,90 zł
35,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

62
Auto do skręcania 541368 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto do skręcania 541368
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

63
Ciągadło z klockami. ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciągadło z klockami. ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.24

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

64
Lalka na skuterze Defa Lucy 419711 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka na skuterze Defa Lucy 419711
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.10

53,90 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

65
Traktor 4/469914 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
66
Bocioland, Premium, Kocyk bambusowy, Rio, letnia mgiełka, 80x100 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bocioland, Premium, Kocyk bambusowy, Rio, letnia mgiełka, 80x100 cm
Bocioland, Bocioland
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.03

100,50 zł
90,45 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,05 zł

67
Bocioland, Kocyk bambusowy, Roma, Beżowy, 80x100 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bocioland, Kocyk bambusowy, Roma, Beżowy, 80x100 cm
Bocioland, Bocioland
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

100,50 zł
90,45 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,05 zł

68
Torebki do sterylizacji (10 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebki do sterylizacji (10 sztuk)
Bocioland
Dostępny
55 szt.

Woreczki do sterylizacji Bocioland, to szybki i sprawdzony sposób na dezynfekcję akcesoriów wspomagających karmienie piersią. Stosowanie ich, jest szybkie i łatwiejsze niż gotowanie. Pozwala też usunąć 99,9 % najbardziej szkodliwych bakterii i zarazków. Zalety: • szybkość – sterylizacja jedynie w 1,5 minuty • praktyczne zastosowanie – łatwe i poręczne przechowywanie oraz stosowanie, także poza domem • efektywność – 10 woreczków w zestawie daje 200 procesów sterylizacji (każdy woreczek można użyć 20-krotnie) • uniwersalność – idealne do sterylizacji butelek, smoczków i laktatorów

34,30 zł
30,87 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,43 zł

69
Bateria Green Cell A1582 do laptopów Apple MacBook Pro 13 A1502 (Early 2015) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Green Cell A1582 do laptopów Apple MacBook Pro 13 A1502 (Early...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyNapięcie: 11.42VZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: AP23Producent: Green CellPojemność: 74.9Wh

552,00 zł
Powiadomienie
70
MEDELA 101038709 Biustonosz do karmienia na noc M czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MEDELA 101038709 Biustonosz do karmienia na noc M czarny
Medela
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.03

Biustonosz do karmienia na noc - wygoda i pewne podtrzymanie, również w trakcie ciąży Biustonosz do karmienia na noc, z kopertowym ułożeniem miseczek, zapewnia łatwe karmienie piersią w nocy. Brak szwów i haftek z tyłu gwarantuje mamie najwyższy komfort w trakcie spania. Rozciągający się we wszystkich kierunkach materiał o czterokierunkowym splocie z łatwością dopasowuje się do zmieniającego się w okresie ciąży i karmienia kształtu ciała młodej mamy. Zastosowanie specjalnej tkaniny o dodatkowych właściwościach chłonnych zapewnia komfort termiczny pdczas snu. Ciało kobiety zmienia się podczas ciąży i po porodzie. Dlatego ubrania dla matek firmy Medela są dostosowane do Twoich potrzeb. Biustonosz doskonale sprawdza się podczas ciąży i karmienia bez względu na Twój stan, rozmiar piersi czy okazję. Wycięcie sportowe na plecach gwarantuje najwyższy poziom komfortu. Chłonny, miękki materiał utrzymuje wilgoć z dala od ciała młodej mamy. Wysokiej jakości elastyczny materiał sprawia, że biustonosz do karmienia doskonale dopasowuje się do zmieniającego się kształtu Twoich piersi. Jest bezszwowy i nie zawiera żadnych fiszbin ani metek, dzięki czemu zapewnia odpowiednie podtrzymanie i jest niezwykle wygodny. Miękki materiał pochłania wilgoć i pozwala oddychać skórze. Idealny do karmienia nocnego Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią Materiał dostosowujący się do kształtu piersi Bezszwowy, bez fiszbin i bez metek

102,40 zł
92,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,24 zł

71
MEDELA 101038710 Biustonosz do karmienia na noc L czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MEDELA 101038710 Biustonosz do karmienia na noc L czarny
Medela
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.27

Biustonosz do karmienia na noc - wygoda i pewne podtrzymanie, również w trakcie ciąży Biustonosz do karmienia na noc, z kopertowym ułożeniem miseczek, zapewnia łatwe karmienie piersią w nocy. Brak szwów i haftek z tyłu gwarantuje mamie najwyższy komfort w trakcie spania. Rozciągający się we wszystkich kierunkach materiał o czterokierunkowym splocie z łatwością dopasowuje się do zmieniającego się w okresie ciąży i karmienia kształtu ciała młodej mamy. Zastosowanie specjalnej tkaniny o dodatkowych właściwościach chłonnych zapewnia komfort termiczny pdczas snu. Ciało kobiety zmienia się podczas ciąży i po porodzie. Dlatego ubrania dla matek firmy Medela są dostosowane do Twoich potrzeb. Biustonosz doskonale sprawdza się podczas ciąży i karmienia bez względu na Twój stan, rozmiar piersi czy okazję. Wycięcie sportowe na plecach gwarantuje najwyższy poziom komfortu. Chłonny, miękki materiał utrzymuje wilgoć z dala od ciała młodej mamy. Wysokiej jakości elastyczny materiał sprawia, że biustonosz do karmienia doskonale dopasowuje się do zmieniającego się kształtu Twoich piersi. Jest bezszwowy i nie zawiera żadnych fiszbin ani metek, dzięki czemu zapewnia odpowiednie podtrzymanie i jest niezwykle wygodny. Miękki materiał pochłania wilgoć i pozwala oddychać skórze. Idealny do karmienia nocnego Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią Materiał dostosowujący się do kształtu piersi Bezszwowy, bez fiszbin i bez metek

102,40 zł
92,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,24 zł

72
MEDELA 101038706 Biustonosz do karmienia na noc M biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MEDELA 101038706 Biustonosz do karmienia na noc M biały
Medela
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.14

Biustonosz do karmienia na noc - wygoda i pewne podtrzymanie, również w trakcie ciąży Biustonosz do karmienia na noc, z kopertowym ułożeniem miseczek, zapewnia łatwe karmienie piersią w nocy. Brak szwów i haftek z tyłu gwarantuje mamie najwyższy komfort w trakcie spania. Rozciągający się we wszystkich kierunkach materiał o czterokierunkowym splocie z łatwością dopasowuje się do zmieniającego się w okresie ciąży i karmienia kształtu ciała młodej mamy. Zastosowanie specjalnej tkaniny o dodatkowych właściwościach chłonnych zapewnia komfort termiczny pdczas snu. Ciało kobiety zmienia się podczas ciąży i po porodzie. Dlatego ubrania dla matek firmy Medela są dostosowane do Twoich potrzeb. Biustonosz doskonale sprawdza się podczas ciąży i karmienia bez względu na Twój stan, rozmiar piersi czy okazję. Wycięcie sportowe na plecach gwarantuje najwyższy poziom komfortu. Chłonny, miękki materiał utrzymuje wilgoć z dala od ciała młodej mamy. Wysokiej jakości elastyczny materiał sprawia, że biustonosz do karmienia doskonale dopasowuje się do zmieniającego się kształtu Twoich piersi. Jest bezszwowy i nie zawiera żadnych fiszbin ani metek, dzięki czemu zapewnia odpowiednie podtrzymanie i jest niezwykle wygodny. Miękki materiał pochłania wilgoć i pozwala oddychać skórze. Idealny do karmienia nocnego Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią Materiał dostosowujący się do kształtu piersi Bezszwowy, bez fiszbin i bez metek

95,20 zł
85,68 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,52 zł

73
MEDELA 101038690 Biustonosz ciążowy i do karmienia L biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MEDELA 101038690 Biustonosz ciążowy i do karmienia L biały
Medela
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

128,80 zł
115,92 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,88 zł

74
MEDELA 101038708 Biustonosz do karmienia na noc S czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MEDELA 101038708 Biustonosz do karmienia na noc S czarny
Medela
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Biustonosz do karmienia na noc, z kopertowym ułożeniem miseczek, zapewnia łatwe karmienie piersią w nocy. Brak szwów i haftek z tyłu gwarantuje mamie najwyższy komfort w trakcie spania. Rozciągający się we wszystkich kierunkach materiał o czterokierunkowym splocie z łatwością dopasowuje się do zmieniającego się w okresie ciąży i karmienia kształtu ciała młodej mamy. Zastosowanie specjalnej tkaniny o dodatkowych właściwościach chłonnych zapewnia komfort termiczny podczas snu. Idealny do karmienia nocnego Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią Materiał dostosowujący się do kształtu piersi Bezszwowy, bez fiszbin i bez metek Rozmiar S, kolor czarny

95,20 zł
85,68 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,52 zł

75
MEDELA 101038702 Biustonosz ciążowy i do karmienia L czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MEDELA 101038702 Biustonosz ciążowy i do karmienia L czarny
Medela
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

128,80 zł
115,92 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,88 zł

76
101 ciekawostek. Statki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
101 ciekawostek. Statki
Dostępny
118 szt.

Poznaj pasjonujące morskie opowieści o tym, jak wyglądały pierwsze łodzie, o katastrofach na morzu, o dzielnych marynarzach Przed tobą zbiór faktów i ciekawostek o największych, najdroższych, najbardziej luksusowych oraz ekologicznych jednostkach pływających. Ciekawie opracowane informacje uzupełniają kolorowe ilustracje. W serii `101 ciekawostek`: Pociągi, Zwierzęta, Zamki średniowieczne, Zwierzęta wodne, Wojownicy, Wyścigi, Statki, Piłka nożna, Piraci, Dinozaury, Samoloty, Ludzkie ciało, Starożytny Egipt, Konie.

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

77
Encyklopedia Dla Malucha. Dobre wychowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia Dla Malucha. Dobre wychowanie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.26

Pierwsza encyklopedia z obrazkami dla maluchów. Dzięki niej dzieci poznają zasady dobrego wychowania. Kolorowe ilustracje i przystępnie napisane teksty pomogąprzyswoić wiele ciekawych informacji. Zamieszczone na końcu zadania uatrakcyjnią naukę. Książka zawiera kolorowe naklejki i puzzle składające się z 12 części. W tej serii: Dobre wychowanie, Na budowie, W przedszkolu, Zwierzęta Sawanny, Pory roku.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

78
Alpy Wschodnie. 32 wielodniowe trasy trekkingowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpy Wschodnie. 32 wielodniowe trasy trekkingowe
Dostępny
25 szt.

ALPY WSCHODNIE &ndash, alpejskie szczyty blisko Polski. Teraz już nie znajdziesz żadnej wymó,wki aby tam nie pojechać Czy jest coś piękniejszego niż przebywanie całymi dniami wśró,d nietkniętej natury, z dala od codzienności i związanego z nią pośpiechu, a wieczorem, po trudach wędró,wki, pobyt w przytulnym schronisku? Niniejszy przewodnik przedstawia 32 urozmaicone trasy trekkingowe w Alpach Wschodnich. Wśró,d dużych i najbardziej znaczących masywó,w gó,rskich wybrano najpiękniejsze i najbardziej reprezentatywne trasy. Znajdziemy tu klasyki, jak Venediger Hö,henweg i Berliner Hö,henweg, ale także kilka mało znanych szlakó,w, jak Sentiero delle orobie Orientale. Jest w czym wybierać &ndash, od kró,tkich weekendowych wypadó,w po dwutygodniowe trekkingi. Głó,wny akcent położono na trasy cztero- i pięciodniowe. Warto jednak przeznaczyć nieco więcej czasu na odpoczynek w schroniskach, relaks nad licznymi gó,rskimi jeziorami i zdobycie pomniejszych wierzchołkó,w. Skala trudności tras jest szeroka &ndash, od łatwych wędró,wek dla początkujących i rodzin z dziećmi po szlaki wymagające dużej pewności stawianych krokó,w w terenie wysokogó,rskim i doświadczenia w poruszaniu się po lodowcu. Ró,wnież miłośnicy ferrat znajdą coś dla siebie. Kto lubi ekspozycję, będzie czuł się na żelaznych perciach w masywie Brenta usatysfakcjonowany. Wyraźnie wydzielone partie informacyjne, wyczerpujące opisy dró,g, profile wysokościowe i mapy czynią z przewodnika nieodzowną pomoc przy planowaniu wędró,wek. Nie pozostaje nic innego, jak zainspirować się fantastycznymi zdjęciami, spakować plecak i wyruszyć na szlak.

79,00 zł
56,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,12 zł

79
Etui Karl Lagerfeld Silicone Ikonik Outline do iPhone'a 12 / iPhone'a 12 Pro, czarne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Karl Lagerfeld Silicone Ikonik Outline do iPhone'a 12 / iPhone'a ...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak

Karl Lagerfeld Ikonik Outline Collection to wyjątkowa seria pokrowców dzięki której będziesz prezentować się stylowo i modnie. Etui wykonane są z wysokiej klasy skóry ekologicznej i ozdobione wytłoczoną grafiką nawiązującą do legendarnego projektanta. Akcesoria z kolekcji Ikonik są znakomitą propozycją dla osób, które szukają wyjątkowego etui do ochrony swojego iPhone`a w luksusowym stylu. • Stylowe etui ochronne gwarantuje bezpieczeństwo urządzenia • Zostało zaprojektowane, aby chronić urządzenie i zapewnić mu elegancki wygląd • Elastyczne i miękkie boki z TPU umożliwiają łatwy montaż • Twarda poliwęglanowa tylna część pokryta warstwą skóry ekologicznej • Precyzyjne dopasowanie do urządzenia

88,49 zł
Powiadomienie
80
Poduszka pozycjonująca, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poduszka pozycjonująca, mix wzorów
Baby Matex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Ta poduszka została wykonana z najlepszych gatunkowo materiałów mających certyfikat Öko-Tex. Wypełnienie z antyalergicznego mikrogranulatu sprawia, że poduszka jest lekka i dopasowuje się do każdej pozycji. Gwarantuje komfort podróży zapobiegając nadwyrężeniom mięśni szyi spowodowanym opadającą podczas snu główką dziecka. Dzięki użyciu poduszki pod szyję podróż samochodem jest wygodna i daje możliwość spokojnego odpoczynku dla naszej pociechy. Można ją prać w całości w pralce bez obawy że zmieni swój kształt czy straci swoje właściwości. Skład: 100% bawełna Wypełnienie: mikrogranulat perełkowy Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

15,50 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,7%
oszczędzasz 1,51 zł

81
Zeszyt A5 Nude 60 kartek w kratkę, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 Nude 60 kartek w kratkę, mix wzorów
Interdruk, 1
Dostępny
3 szt.

Podstawowy element wyposażenia każdego ucznia teraz w estetycznej odsłonie! • elegancka okładka pokryta matowym lakierem z wybiórczo lakierowanymi elementami, • format: A5, • liczba kartek: 60, • zadruk w kratkę, • zaokrąglone rogi. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

3,99 zł
82
Schowek
32,29 zł
Powiadomienie
83
Kołozeszyt 90 kartek w kratkę, Oxford Lagoon, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt 90 kartek w kratkę, Oxford Lagoon, mix kolorów
Hamelin
Dostępny
2 szt.

Ten zeszyt idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Ma 90 kartek w kratkę. Wymiar: 90.0 x 140.0 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

15,59 zł
14,99 zł

Rabat 3,8%
oszczędzasz 0,60 zł

84
Schowek
Teczka Kopertowa Na Zatrzask A3 5 szt. Miks kolorów Nieprzezroczystych...
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.03

bull Wykonane z polipropylenu o grubości 300 mic. br / bull Zamykana na zatrzask br / bull Zaokrąglone rogi br / bull Formaty A3, A4, A5, A6, DL

27,90 zł
26,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,39 zł

85
Wózek spacerowy Smart 2.0, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek spacerowy Smart 2.0, czarny
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Smart 2.0 to lekki i poręczny wózek spacerowy. Nowa konstrukcja zapewnia kompaktowe rozmiary po złożeniu, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności dużej spacerówki. Charakterystyka produktu: • aluminiowy stelaż, • regulacja oparcia jedną ręką, • wielofunkcyjna budka, • oparcie rozkładane do pozycji leżącej, • regulowany podnóżek, • ocieplana osłona na nogi, • okienko z podglądem na dziecko, • koła piankowe o małej ścieralności, • rozsuwana budka z wentylacją, • 5-cio punktowe pasy, • wygodny i prosty mechanizm składania, • kosz na zakupy, • przednie koła obrotowe z blokadą, • amortyzacja przód i tył, • zdejmowana barierka. Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm): • złożony: 51.0 x 42.0 x 69.0 cm, • rozłożony: 51.0 x 110.0 x 83.0 cm, • siedzisko: 32.0 x 43.0 x 22.0 cm. Waga: 8.5 kg Rozmiar kółek: • tył: 9" (23.0 cm), • przód: 6.5" (16.0 cm).

647,90 zł
615,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 32,39 zł

86
Wyszymory i inne bieszczadzkie stwory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyszymory i inne bieszczadzkie stwory
Dostępny
112 szt.

Łasica Dmytro ma niecałe pół metra długości i waży mniej niż dwa kilogramy, ale jego ciekawość świata – jak na dobrego reportera przystało – jest ponad wszelką miarę. Gdy pewnego dnia dociera do niego informacja o żubrze uciekinierze, zaczyna dziennikarskie śledztwo. Rusza w wędrówkę, przez dzikie Karpaty, w poszukiwaniu żubra Pulpita. Na swojej drodze spotka niesamowite zwierzęta, leśne stworzenia Wyszymory i usłyszy wiele ciekawych historii. Łapki zaprowadzą go w Bieszczady. A kto trafi tam raz, zawsze później wraca…

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

87
Wózek spacerowy Smart 2.0, beżowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek spacerowy Smart 2.0, beżowy
4baby
Niedostępny
Brak

Smart 2.0 to lekki i poręczny wózek spacerowy. Nowa konstrukcja zapewnia kompaktowe rozmiary po złożeniu, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności dużej spacerówki. Charakterystyka produktu: • aluminiowy stelaż, • regulacja oparcia jedną ręką, • wielofunkcyjna budka, • oparcie rozkładane do pozycji leżącej, • regulowany podnóżek, • ocieplana osłona na nogi, • okienko z podglądem na dziecko, • koła piankowe o małej ścieralności, • rozsuwana budka z wentylacją, • 5-cio punktowe pasy, • wygodny i prosty mechanizm składania, • kosz na zakupy, • przednie koła obrotowe z blokadą, • amortyzacja przód i tył, • zdejmowana barierka. Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm): • złożony: 51.0 x 42.0 x 69.0 cm, • rozłożony: 51.0 x 110.0 x 83.0 cm, • siedzisko: 32.0 x 43.0 x 22.0 cm. Waga: 8.5 kg Rozmiar kółek: • tył: 9" (23.0 cm), • przód: 6.5" (16.0 cm).

629,00 zł
597,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 31,45 zł

88
Skarbonka z kłódką Konie 14 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbonka z kłódką Konie 14
Derform
Niedostępny
Brak

Wytrzymała, metalowa skarbonka z nadrukiem licencyjnym. W skład zestawu wchodzą kłódka oraz dwa kluczyki. Zamykana na kłódkę pokrywka sprawi, że oszczędności będą bezpieczne każdego dnia.Wymiary 11x7,5cm.

7,99 zł
Powiadomienie
89
Torba na biodra BACKUP 3 model A 04 Serca DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na biodra BACKUP 3 model A 04 Serca DERFORM
Derform
Niedostępny
Brak

Szare tło wypełnione serduszkami w kolorach różowym, szarym i białym, skradnie serce niejednej nastolatki. Posiada 2 kieszenie na zamek z przodu i 1 ukrytą kieszeń z tyłu. Wnętrze: 2 kieszenie na zamek z przodu 1 bezpieczna kieszeń na zamek z tyłu Nerka pomieści wszystkie niezbędne akcesoria, także duży model smartfona. - rozmiar: 25x12x6 cm waga: 100g

26,90 zł
Powiadomienie
90
Brulion A5 Top2000 Go Green, 96 kartek, Miks Wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5 Top2000 Go Green, 96 kartek, Miks Wzorów
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.20

bull Miękkie okładki wykonane z naturalnego kartonu br / bull Ekologiczna seria zeszyt oacute w i brulion oacute w, kt oacute rych produkcja ma ograniczony wpływ na środowisko naturalne br / bull Przy produkcji powstaje mniej odpad oacute w, zużywa się mniej wody i wykorzystuje mniej drewna niż standardowo br / bull Produkty posiadają certyfikat FSC br / bull Format A4, 96 kartek w kratkę br / bull 4 okładki w podobnym stylu

44,90 zł
42,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,24 zł

91
Zeszyt A5 Top2000 Biologia, 60 kartek, Kratka z Marginesem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 Top2000 Biologia, 60 kartek, Kratka z Marginesem
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

bull Kolekcja zeszyt oacute w przedmiotowych br / bull Miękkie, laminowane okładki pokryte folią matową oraz wybi oacute rczo lakierem br / bull Na wewnętrznych okładkach przydatne przydatne ściągi - odpowiednie dla każdego przedmiotu br / bull Na pierwszej stronie adres oacute wka br / bull Format A5, 60 kartek br / bull Papier o gramaturze 70 g/m2

36,90 zł
35,06 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

92
Zeszyt A5 Top2000 Angielski, 60 kartek, Kratka z Marginesem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 Top2000 Angielski, 60 kartek, Kratka z Marginesem
Hamelin
Dostępny
20 szt.

bull Kolekcja zeszyt oacute w przedmiotowych br / bull Miękkie, laminowane okładki pokryte folią matową oraz wybi oacute rczo lakierem br / bull Na wewnętrznych okładkach przydatne przydatne ściągi - odpowiednie dla każdego przedmiotu br / bull Na pierwszej stronie adres oacute wka br / bull Format A5, 60 kartek br / bull Papier o gramaturze 70 g/m2

36,90 zł
35,06 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

93
Zeszyt do polskiego A5 60 kartek w linie z marginesem, Oxford - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt do polskiego A5 60 kartek w linie z marginesem, Oxford
Hamelin
Niedostępny
Brak

Ten zeszyt ma miękką laminowaną okładkę. Na wewnętrznej okładce znajduje się bardzo przydatna każdemu uczniowi ściąga. Zeszyt ma format A5 i 60 kartek.

2,99 zł
Powiadomienie
94
Zeszyt A5 Top2000 Historia, 60 kartek, Kratka z Marginesem, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 Top2000 Historia, 60 kartek, Kratka z Marginesem, cena za 1 ...
Hamelin
Niedostępny
Brak

bull Kolekcja zeszyt oacute w przedmiotowych br / bull Miękkie, laminowane okładki pokryte folią matową oraz wybi oacute rczo lakierem br / bull Na wewnętrznych okładkach przydatne przydatne ściągi - odpowiednie dla każdego przedmiotu br / bull Na pierwszej stronie adres oacute wka br / bull Format A5, 60 kartek br / bull Papier o gramaturze 70 g/m2

2,99 zł
Powiadomienie
95
Zeszyt A5 Top2000 Geografia, 60 kartek, Kratka z Marginesem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 Top2000 Geografia, 60 kartek, Kratka z Marginesem
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

bull Kolekcja zeszyt oacute w przedmiotowych br / bull Miękkie, laminowane okładki pokryte folią matową oraz wybi oacute rczo lakierem br / bull Na wewnętrznych okładkach przydatne przydatne ściągi - odpowiednie dla każdego przedmiotu br / bull Na pierwszej stronie adres oacute wka br / bull Format A5, 60 kartek br / bull Papier o gramaturze 70 g/m2

36,90 zł
35,06 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

96
Torba pielęgnacyjna do wózka Mama Bag, beżowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba pielęgnacyjna do wózka Mama Bag, beżowa
4baby
Niedostępny
Brak

Torba pielęgnacyjna do wózka Mama Bag 4baby jest bardzo praktyczna i pojemna. Ma kieszeń na akcesoria. Można ją przekształcić w matę do przewijania. Wymiary: 37.0 x 20.0 x 24.0 cm

49,00 zł
46,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,45 zł

97
Torba pielęgnacyjna do wózka Mama Bag, jasnoszara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba pielęgnacyjna do wózka Mama Bag, jasnoszara
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.15

Torba pielęgnacyjna do wózka Mama Bag 4baby jest bardzo praktyczna i pojemna. Ma kieszeń na akcesoria. Można ją przekształcić w matę do przewijania. Wymiary: 37.0 x 20.0 x 24.0 cm

47,00 zł
44,65 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,35 zł

98
Torba pielęgnacyjna do wózka Mama Bag, turkusowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba pielęgnacyjna do wózka Mama Bag, turkusowa
4baby
Niedostępny
Brak

Torba pielęgnacyjna do wózka Mama Bag 4baby jest bardzo praktyczna i pojemna. Ma kieszeń na akcesoria. Można ją przekształcić w matę do przewijania. Wymiary: 37.0 x 20.0 x 24.0 cm

49,00 zł
46,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,45 zł

99
Wózek spacerowy Rapid Unique, 0-22 kg, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek spacerowy Rapid Unique, 0-22 kg, granatowy
4baby
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

To doskonała propozycja dla osób poszukujących dobrej jakości wózka z atrakcyjnym, nietuzinkowym wyglądem, który wyróżnia go spośród konkurencyjnych spacerówek. Ma również bardzo dobre parametry trakcyjne. To kolejna, dobrze przygotowana do potrzeb rynku propozycja polskiej firmy 4Baby, uznanej i cenionej w segmencie artykułów dla dzieci. Dzięki zastosowaniu wszystkich amortyzowanych kół o znacznej średnicy (przód 16.5 cm , tył 19.0 cm) wózek doskonale się spisuje nie tylko na wyasfaltowanej powierzchni, ale także na chodnikach z kostki brukowej czy w łagodnym terenie. Dodatkowo zastosowanie funkcji blokady kół przednich czyni go łatwiejszym w prowadzeniu także podczas wakacyjnych czy urlopowych wojaży. Wózek został też wyposażony w nożny hamulec. Producent zadbał o ergonomię zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Solidna rączka daje możliwość pełnej regulacji wysokości, idealnie dopasowując się do wzrostu opiekuna. Komfortowe i obszerne siedzisko można bardzo łatwo jedną ręką położyć do prawie poziomej powierzchni, zamieniając komfortową gondolę w atrakcyjne miejsce do spania. Za bezpieczeństwo dziecka odpowiedzialne są 5-punktowe pasy bezpieczeństwa zabezpieczone mięciutkimi osłonkami, pas krokowy oraz solidny pałąk odpinany w razie potrzeby. Całość konstrukcji uzupełnia obszerny i głęboki kosz na zakupy, który pomieści nie tylko rzeczy dla dziecka, ale codzienne zakupy. W zestawie otrzymujemy: osłonę na nóżki, folię przeciwdeszczową oraz uchwyt na kubek. Cechy: • przednie koła obrotowe z blokadą, • amortyzacja kół przód/tył, • zintegrowany hamulec tylny, • regulowany podnóżek, • zdejmowana barierka, • regulacja położenia rączki, • wielofunkcyjna budka, • okienko zamykane na magnes, • regulacja oparcia do pozycji leżącej, • 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, • kieszeń zamykana na magnes, • uchwyt na kubek, • kosz transportowy na zakupy z łatwym dostępem, • prosty mechanizm składania i rozkładania. Wymiary wózka: • złożony: 50.0 x 29,0 x 92.0 cm, • rozłożony: 50.0 x 108.0 x 78.0 cm, • siedzisko: 34.0 x 44.0 x 36.0 cm, • średnica kół: tylnych 19.0 cm, przednich 16.5 cm, • waga: 9.90 kg.

430,90 zł
409,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 21,54 zł

100
Wózek spacerowy Rapid Unique, 0-22 kg, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek spacerowy Rapid Unique, 0-22 kg, zielony
4baby
Niedostępny
Brak

To doskonała propozycja dla osób poszukujących dobrej jakości wózka z atrakcyjnym, nietuzinkowym wyglądem, który wyróżnia go spośród konkurencyjnych spacerówek. Ma również bardzo dobre parametry trakcyjne. To kolejna, dobrze przygotowana do potrzeb rynku propozycja polskiej firmy 4Baby, uznanej i cenionej w segmencie artykułów dla dzieci. Dzięki zastosowaniu wszystkich amortyzowanych kół o znacznej średnicy (przód 16.5 cm , tył 19.0 cm) wózek doskonale się spisuje nie tylko na wyasfaltowanej powierzchni, ale także na chodnikach z kostki brukowej czy w łagodnym terenie. Dodatkowo zastosowanie funkcji blokady kół przednich czyni go łatwiejszym w prowadzeniu także podczas wakacyjnych czy urlopowych wojaży. Wózek został też wyposażony w nożny hamulec. Producent zadbał o ergonomię zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Solidna rączka daje możliwość pełnej regulacji wysokości, idealnie dopasowując się do wzrostu opiekuna. Komfortowe i obszerne siedzisko można bardzo łatwo jedną ręką położyć do prawie poziomej powierzchni, zamieniając komfortową gondolę w atrakcyjne miejsce do spania. Za bezpieczeństwo dziecka odpowiedzialne są 5-punktowe pasy bezpieczeństwa zabezpieczone mięciutkimi osłonkami, pas krokowy oraz solidny pałąk odpinany w razie potrzeby. Całość konstrukcji uzupełnia obszerny i głęboki kosz na zakupy, który pomieści nie tylko rzeczy dla dziecka, ale codzienne zakupy. W zestawie otrzymujemy: osłonę na nóżki, folię przeciwdeszczową oraz uchwyt na kubek. Cechy: • przednie koła obrotowe z blokadą, • amortyzacja kół przód/tył, • zintegrowany hamulec tylny, • regulowany podnóżek, • zdejmowana barierka, • regulacja położenia rączki, • wielofunkcyjna budka, • okienko zamykane na magnes, • regulacja oparcia do pozycji leżącej, • 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, • kieszeń zamykana na magnes, • uchwyt na kubek, • kosz transportowy na zakupy z łatwym dostępem, • prosty mechanizm składania i rozkładania. Wymiary wózka: • złożony: 50.0 x 29,0 x 92.0 cm, • rozłożony: 50.0 x 108.0 x 78.0 cm, • siedzisko: 34.0 x 44.0 x 36.0 cm, • średnica kół: tylnych 19.0 cm, przednich 16.5 cm, • waga: 9.90 kg.

430,90 zł
409,36 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 21,54 zł

Wróć do góry