hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.07.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 2 lipca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Papier Kolorowy Creatinio, A5 10k 80g (Hamelin), na drugim Blok techniczny Oxford A3 10k 250g Biały, cena za 1 szt (Hamelin). Kolejny produkt to Inny świat Gustawa Herlinga-Grudzińskiego (Małgorzata Kamińska) oraz Koszulki Groszkowe A4, 30 Mic., 100 szt., Folia, Bantex (Hamelin).
1
Papier Kolorowy Creatinio, A5 10k 80g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papier Kolorowy Creatinio, A5 10k 80g
Hamelin
Dostępny
315 szt.

bull Idealny do rysunku, wycinanek i wydzieranek br / bull Papier barwiony w masie br / bull Nie traci koloru podczas malowania, wydzieranki mają kolorowe krawędzie br / bull Papier o gramaturze 80g/m2

1,99 zł
17 osób kupiło
2
Blok techniczny Oxford A3 10k 250g Biały, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny Oxford A3 10k 250g Biały, cena za 1 szt
Hamelin
Dostępny
573 szt.

Do szkic oacute w, rysunku i figur przestrzennych. Odporny na wielokrotne ścieranie gumką. Papier 250g/m2.

9,99 zł
14 osób kupiło
3
Inny świat Gustawa Herlinga-Grudzińskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inny świat Gustawa Herlinga-Grudzińskiego
Dostępny
164 szt.

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ, wygodny format. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

7,90 zł
6,99 zł

Rabat 11,5%
oszczędzasz 0,91 zł

13 osób kupiło
4
Koszulki Groszkowe A4, 30 Mic., 100 szt., Folia, Bantex - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszulki Groszkowe A4, 30 Mic., 100 szt., Folia, Bantex
Hamelin
Dostępny
1391 szt.

bull Otwierane z g oacute ry br / bull Przezroczysta struktura folii br / bull Antystatyczne, antyrefleksyjne br / bull Wzmocniony pasek z perforacją br / bull Opakowanie . 100 szt./folia

8,99 zł
13 osób kupiło
5
Teściki. Trzecioteścik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teściki. Trzecioteścik
Dostępny
817 szt.

„Teściki” to seria zawierająca zbiory zadań i ćwiczeń, które sprawdzają wiedzę i kompetencje uczniów poszczególnych klas (1–3). Kolorowe ilustracje i przystępna forma zachęcą dzieci do uzupełniania testów. Przyjazna forma graficzna ułatwi naukę. Trzecioteścik to publikacja przeznaczona dla uczniów klasy III, obejmuje obszary edukacji matematycznej, polonistycznej i przyrodniczej. Testy zostały przygotowane przez specjalistów do nauczania początkowego.

14,99 zł
9,99 zł

Rabat 33,4%
oszczędzasz 5,00 zł

13 osób kupiło
6
Blok rysunkowy A4 20k LOL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4 20k LOL
St. Majewski
Dostępny
118 szt.

Zeszyty Unipap z serii exclusive, to gwarancja wysokiej jakości oraz estetycznego i nietuzinkowego wykończenia okładek. Cechy produktu: kolekcja exclusive format A4 ilość kartek - 20

2,99 zł
12 osób kupiło
7
Skąpiec (lektura z opracowaniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,90 zł
7,99 zł

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

11 osób kupiło
8
Kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosmos
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Patrząc w niebo, pewnie nieraz zastanawialiście się nad układem gwiazd i ogromem przestrzeni otaczającej Ziemię. Rozmyślaliście o tym, jak duży jest wszechświat i w jakich okolicznościach powstał. Sięgając po tę książkę, znajdziecie odpowiedzi na te jak i inne pytania. Dowiecie się, czym był Wielki Wybuch, jak długo świeci gwiazda, co to Droga Mleczna oraz poznacie wiele ciekawostek związanych z naszą galaktyką.

17,99 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

11 osób kupiło
9
Teczka kopertowa A3 Oxford, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa A3 Oxford, mix kolorów
Hamelin
Dostępny
217 szt.

Przedstawiamy teczkę formatu A3 zamykaną na zatrzask, wykonaną z polipropylenu. Teczka ma zaokrąglone rogi. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

7,19 zł
6,99 zł

Rabat 2,8%
oszczędzasz 0,20 zł

10 osób kupiło
10
Blok techniczny Creatinio, Biały A4 10k 170g, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny Creatinio, Biały A4 10k 170g, cena za 1 szt
Hamelin
Dostępny
1001 szt.

bull Idealny do szkic oacute w, rysunku i figur przestrzennych br / bull Biały, gładki papier br / bull Odporny na wielokrotne ścieranie gumką br / bull Kartonowa podkładka usztywniająca z tyłu bloku br / bull Papier o gramaturze 170g/m2

3,99 zł
10 osób kupiło
11
Teczka Kopertowa A4 Oxford Hawai - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka Kopertowa A4 Oxford Hawai
Hamelin, 1 sztuka
Dostępny
195 szt.

Przezroczyste teczki A4 w sześciu różnych kolorach doskonale sprawdzą się w każdej torbie lub plecaku. Z łatwością można w nich przechowywać różnego dokumenty, wypracowania, czy prace artystyczne. Wykonane z wytrzymałego polipropylenu i zapinane na zatrzask są niezwykle poręczne i funkcjonalne. Uwaga. Dostępne różne kolory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,99 zł
8 osób kupiło
12
Akademia młodego programisty. Ćwiczenia z kodowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia młodego programisty. Ćwiczenia z kodowania
Dostępny
4 szt.

Zeszyt zawiera prawie 30 zabaw ćwiczących spostrzegawczość i rozwijających logiczne myślenie, a jednocześnie wprowadzających szybko i bezboleśnie do nauki programowania komputerowego. Wykonując polecenia i rozwiązując łamigłówki, dziecko obserwuje, analizuje i wnioskuje - rozwija zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego. Na końcu publikacji zamieszczono rozwiązania wszystkich zadań.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

8 osób kupiło
13
Teściki. Drugoteścik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teściki. Drugoteścik
Dostępny
2988 szt.

„Teściki” to seria zawierająca zbiory zadań i ćwiczeń, które sprawdzają wiedzę i kompetencje uczniów poszczególnych klas (1–3). Kolorowe ilustracje i przystępna forma zachęcą dzieci do uzupełniania testów. Przyjazna forma graficzna ułatwi naukę. Drugoteścik to publikacja przeznaczona dla uczniów klasy II, obejmuje obszary edukacji matematycznej, polonistycznej i przyrodniczej. Testy zostały przygotowane przez specjalistów do nauczania początkowego.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
14
Pan Tadeusz Adama Mickiewicza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pan Tadeusz Adama Mickiewicza
Dostępny
167 szt.

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza. Charakterystyka postaci. Przynależność gatunkowa ? epos, cechy charakterystyczne. Problematyka utworu ? sprawa narodowowyzwoleńcza; symbole świadczące o polskości; obraz Soplicowa jako małej ojczyzny; tradycje i obyczaje; szlachta polska. Charakterystyczne motywy, analogie do innych utworów ?dom; przemiana bohatera; różne oblicza miłości; wizerunki kobiet; przyroda; przemijanie; powrót do krainy dzieciństwa; obrzędy i obyczaje; zemsta; motywy arkadyjskie; dwór szlachecki; emigracja; oblicza patriotyzmu; portret Żyda. Wybrane zagadnienia: Pan Tadeusz jako epopeja; obyczaje i obrzędy w Panu Tadeuszu; funkcja i środki stylistyczne opisów przyrody; wydarzenia historyczne w koncercie Jankiela; Jacek Soplica jako bohater romantyczny. Zadania sprawdzające. Pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

8,99 zł
7 osób kupiło
15
Makbet (lektura z opracowaniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
7,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 2,91 zł

6 osób kupiło
16
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki
Dostępny
100 szt.

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę poćwiczyć – tak jak Pucio! Z jego pomocą pożegnanie z pieluszką będzie o wiele prostsze. Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 mama małego Krasnala. Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

6 osób kupiło
17
Blok techniczny Creatinio, Czarny A4 10k 160g, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny Creatinio, Czarny A4 10k 160g, cena za 1 szt
Hamelin
Dostępny
102 szt.

bull Idealny do rysunku, szkic oacute w i wycinanek br / bull Czarny, gładki papier barwiony w masie br / bull Nie traci koloru podczas malowania br / bull Odporny na wielokrotne ścieranie gumką br / bull Papier o gramaturze 160g/m2

5,99 zł
6 osób kupiło
18
Blok techniczny Creatinio, Biały A3 10k 170g, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny Creatinio, Biały A3 10k 170g, cena za 1 szt
Hamelin
Dostępny
95 szt.

bull Idealny do szkic oacute w, rysunku i figur przestrzennych br / bull Biały, gładki papier br / bull Odporny na wielokrotne ścieranie gumką br / bull Kartonowa podkładka usztywniająca z tyłu bloku br / bull Papier o gramaturze 170g/m2

6,99 zł
5 osób kupiło
19
Bajki na dobranoc. Mała syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na dobranoc. Mała syrenka
Dostępny
11 szt.

„Bajki na dobranoc” zostały przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach. Klasyczne opowieści w wersji wierszowanej i skróconej najbardziej podobają się maluchom. Pierwsze kroki w krainie baśni mały słuchacz może poczynić w towarzystwie Małej syrenki.

9,49 zł
7,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 1,50 zł

5 osób kupiło
20
Sprawdziany dla klasy 7-8. Chemia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawdziany dla klasy 7-8. Chemia
Dostępny
191 szt.

Sprawdziany zostały opracowane zgodnie z podstawą programową do chemii dla klasach 7–8. Stanowią niezastąpioną pomoc przed testami weryfikującymi wiedzę z danego działu. Nadają się do samodzielnej pracy ucznia. Publikacja zawiera zadania otwarte i zamknięte, a także odpowiedzi wraz z przykładowymi rozwiązaniami.

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

5 osób kupiło
21
Koszulka Groszkowa A5 Pp, 45 Mic. W Folii 100szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszulka Groszkowa A5 Pp, 45 Mic. W Folii 100szt
Hamelin
Dostępny
202 szt.

bull Otwierane z g oacute ry br / bull Przezroczysta struktura folii br / bull Antystatyczne br / bull Grubość folii 48 mic. br / bull Format A5

9,99 zł
5 osób kupiło
22
Blok notatnikowy A5 50 kartek w kratkę, niebieski, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok notatnikowy A5 50 kartek w kratkę, niebieski, cena za 1 szt
Hamelin
Dostępny
7 szt.

Funkcjonalny blok notatnikowy. Cechy produktu: • tylna okładka wykonana z kartonu, • kartki klejone od góry, • liniatura w kratkę, • wysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2.

2,99 zł
5 osób kupiło
23
Akademia młodego programisty. Zadania z kodowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia młodego programisty. Zadania z kodowania
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.04

Zeszyt zawiera prawie 30 zabaw ćwiczących spostrzegawczość i rozwijających logiczne myślenie, a jednocześnie wprowadzających szybko i bezboleśnie do nauki programowania komputerowego. Wykonując polecenia i rozwiązując łamigłówki, dziecko obserwuje, analizuje i wnioskuje - rozwija zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego. Na końcu publikacji zamieszczono rozwiązania wszystkich zadań.

11,99 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

5 osób kupiło
24
Wilcza dolina. Tom 3. Wezwijcie moje dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wilcza dolina. Tom 3. Wezwijcie moje dzieci
Dostępny
81 szt.

Od kil­ku­na­stu lat Wil­cza Dolina przy­go­to­wuje się na powrót wil­ka­rów. Opie­kunka jest zmę­czona ocze­ki­wa­niem, odpo­wie­dzial­no­ścią, stra­chem i nie­pew­no­ścią. Da Wern wie­dzie podwójne życie i wciąż nie jest pewne, po czy­jej stro­nie sta­nie, gdy przyj­dzie czas. Dziecko krwi, Elle­niale, doro­sło i jest gotowe poznać Pana Lasu. Alasa coraz bar­dziej inte­re­suje się zdzi­wa­cza­łym Irkem. Dawno temu wywiesz­czyła, że kie­dyś pomoże męż­czyź­nie odna­leźć spo­kój, a potem wrócą wil­ka­rzy. W miarę jak wieszczka i bart­nik zbli­żają się do sie­bie, czas prze­po­wiedni nie­uch­ron­nie zaczyna się wypeł­niać. „Nowa opo­wieść z Wil­czej Doliny urzeka, tak jak poprzed­nie, baśniową nie­sa­mo­wi­to­ścią i uro­kliwą słowiań­ską atmos­ferą, nie­na­gan­nym sty­lem, pory­wa­jącą fabułą i gale­rią nie­zwy­kle barw­nych postaci, nie­któ­rych dobrze nam zna­nych, ale także nowych, wcale nie mniej cie­ka­wych. Przede wszyst­kim jednak ocza­ro­wuje, wręcz oszo­ła­mia bogac­two autor­skiej inwen­cji i buj­ność formy, jaką Marta Krajewska kreuje, wręcz maluje w naszej wyobraźni prze­ko­nu­jącą wizję wła­snego świata. Wspa­niała, fascy­nu­jąca lek­tura!”. – Witold Jabłoń­ski, autor Darów bogów, Popiela i Wandy „Długo wycze­ki­wany finał try­lo­gii z Wil­czej Doliny urzek­nie Was liry­zmem i magią. Marta Kra­jew­ska z wła­ściwą sobie sub­tel­no­ścią zaplata wszyst­kie nici tego wyjąt­ko­wego sło­wiań­skiego fan­tasy, tka­jąc nie­zwy­kle satys­fak­cjo­nu­jące zakoń­cze­nie”. – Maria Zdyb­ska, autorka serii „Kru­cze serce” „Nikt prócz Marty Kra­jew­skiej nie potrafi tak wspa­niale opo­wia­dać sło­wiań­skiego fan­tasy. Tylko ona zdoła zanu­rzyć czy­tel­nika w histo­rii, opleść go sło­wami i zatrzy­mać aż do ostat­niej strony, by zosta­wić nie­po­cie­szo­nego, że opo­wieść się zakoń­czyła”. – Mał­go­rzata Lisiń­ska, autorka serii „Tro­pi­ciel”

54,99 zł
39,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,40 zł

5 osób kupiło
25
Podlasie; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podlasie; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa)
Dostępny
22 szt.

Składana, laminowana mapa turystyczna Podlasia w skali 1:250 000 z miniprzewodnikiem wydawnictwa ExpressMap. Połączona mapa z przewodnikiem zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Dodatkowo ma poręczny format, jest trwała i wygodna w składaniu. Publikacja zawiera m.in.: • opisy kilkudziesięciu najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, • dodatkowy plan Białowieży oraz Białegostoku, • propozycje wycieczek pieszych i rowerowych, a także spływów kajakowych po najpiękniejszych i najciekawszych zakątkach, • łatwą nawigację: atrakcje ponumerowane i zaznaczone na mapie, • przydatne informacje praktyczne, takie jak dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, czy dane teleadresowe wypożyczalni kajaków i rowerów, • podpowiedzi, co zjeść i wypić, • kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych, • ciekawostki i kolorowe fotografie.

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

5 osób kupiło
26
Zabawki Harmonijka Mała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawki Harmonijka Mała
Dostępny
150 szt.

Seria niewielkich książeczek sztywnostronicowych w formie harmonijki skierowana do najmłodszych dzieci i ich rodziców. Zawiera proste, kolorowe ilustracje (z podpisami) przydatne do poznawania otaczającego malucha świata. Wspaniała zabawa połączona z nauką gwarantowana!

3,99 zł
5 osób kupiło
27
Bajki na dobranoc. Kot w butach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na dobranoc. Kot w butach
Dostępny
73 szt.

„Bajki na dobranoc” zostały przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach. Klasyczne opowieści w wersji wierszowanej i skróconej najbardziej podobają się maluchom. Pierwsze kroki w krainie baśni mały słuchacz może poczynić w towarzystwie Kota w butach.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

5 osób kupiło
28
Wańka wstańka. Dmuchany worek treningowy, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wańka wstańka. Dmuchany worek treningowy, mix wzorów
Intex
Dostępny
101 szt.

Dmuchana zabawka o ciekawych kształtach zwierzątek zachwyci dzieci. Twoje dziecko na pewno ją pokocha! Dzięki możliwości napełnienia zabawki wodą, będzie ona utrzymywała się w pionie. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego winylu. Wymiary smoka: 94.0 x 61.0 cm Wymiary tygrysa: 98.0 x 44.0 cm Wymiary delfina: 97.0 x 61.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

5 osób kupiło
29
100 faktów. Koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 faktów. Koty
Dostępny
4143 szt.

„100 faktów” to seria prezentująca tematy z różnych dziedzin życia. Treść została podzielona na sto najciekawszych faktów i najbardziej zaskakujących ciekawostek na dany temat. Krótkie, łatwe, interesujące teksty opatrzone są zdjęciami oraz ilustracjami. Tom Koty to idealny wybór dla wszystkich pasjonatów futrzaków, którzy chcą ugruntować lub zdobyć wiedzę o tych zwierzętach. W książce znalazło się mnóstwo informacji, które pozwolą bliżej poznać koty. Autorka to technik weterynarii, behawiorystka zwierząt towarzyszących i koci zoodietetyk, od 20 lat dzieli swój świat z kotami. Autorka książek i projektów edukacyjnych dla dorosłych i dzieci, doradza dużym i małym opiekunom, jak najlepiej dbać o swoje zwierzaki.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

5 osób kupiło
30
Zeszyt z naklejkami. Elementarz dla 5-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt z naklejkami. Elementarz dla 5-latka
Dostępny
249 szt.

To seria zeszytów edukacyjnych przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Każdy zeszyt to obszerny zbiór zadań i ćwiczeń. Ciekawe zadania i zagadki pozwolą dziecku wzbogacić słownictwo, wspomóc koncentrację oraz przygotować się do nauki czytania i pisania. Specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę.

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

5 osób kupiło
31
Nie-Boska komedia  (lektura z opracowaniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
32
Skoroszyt Pp A4 Maxi Granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skoroszyt Pp A4 Maxi Granatowy
Hamelin
Dostępny
64 szt.

bull Wykonane z PP br / bull Wysoko przezroczysta przednia okładka, kolorowa tylna br / bull Na grzbiecie wymienny, papierowy pasek do opisu br / bull Zaokrąglone rogi br / bull Metalowe wąsy br / bull Rozmiar maxi sprawia, że dokumenty w koszulkach lub przekładki nie wystają poza okładki br / bull Format A4

2,99 zł
4 osoby kupiły
33
Segregator Ringowy A4 Oxford Urban, Grzbiet 20 Mm, Czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator Ringowy A4 Oxford Urban, Grzbiet 20 Mm, Czarny
Hamelin
Dostępny
60 szt.

bull Wykonane z polipropylenu o grubości br / bull 4 ringi typu O o średnicy 15 mm nbsp br / bull Szerokość grzbietu 20 mm br / bull 20 mm grubość 450 mic. br / bull Pojemność do 100 nbsp kartek br / bull Etykieta opisowa na grzbiecie br / bull Format A4

13,99 zł
4 osoby kupiły
34
Teściki. Pierwszoteścik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teściki. Pierwszoteścik
Dostępny
3071 szt.

„Teściki” to seria zawierająca zbiory zadań i ćwiczeń, które sprawdzają wiedzę i kompetencje uczniów poszczególnych klas (1–3). Kolorowe ilustracje i przystępna forma zachęcą dzieci do uzupełniania testów. Przyjazna forma graficzna ułatwi naukę. Pierwszoteścik to publikacja przeznaczona dla uczniów klasy I, obejmuje obszary edukacji matematycznej, polonistycznej i przyrodniczej. Testy zostały przygotowane przez specjalistów do nauczania początkowego.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
35
Bajki na dobranoc. Calineczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki na dobranoc. Calineczka
Dostępny
49 szt.

„Bajki na dobranoc” zostały przygotowane z myślą o najmłodszych dzieciach. Klasyczne opowieści w wersji wierszowanej i skróconej najbardziej podobają się maluchom. Pierwsze kroki w krainie baśni mały słuchacz może poczynić w towarzystwie Calineczki.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

4 osoby kupiły
36
Sprawdziany dla klasy 7-8. Fizyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawdziany dla klasy 7-8. Fizyka
Dostępny
130 szt.

Sprawdziany zostały opracowane zgodnie z podstawą programową do fizyki dla klasach 7–8. Stanowią niezastąpioną pomoc przed testami weryfikującymi wiedzę z danego działu. Nadają się do samodzielnej pracy ucznia. Publikacja zawiera zadania otwarte i zamknięte, a także odpowiedzi wraz z przykładowymi rozwiązaniami.

29,95 zł
21,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,39 zł

4 osoby kupiły
37
Akademia małego programisty. Zabawy z kodowaniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia małego programisty. Zabawy z kodowaniem
Dostępny
74 szt.

Zeszyt zawiera ponad 20 zabaw ćwiczących spostrzegawczość i rozwijających logiczne myślenie, a jednocześnie wprowadzających szybko i bezboleśnie do nauki programowania komputerowego. Wykonując polecenia i rozwiązując łamigłówki, dziecko obserwuje, analizuje i wnioskuje - rozwija zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego. Na końcu publikacji zamieszczono rozwiązania wszystkich zadań, dodano także arkusz naklejek, dzięki którym zabawa stanie się jeszcze fajniejsza.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4 osoby kupiły
38
Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Pucio postanawia spróbować nowego dania w restauracji Wesoła Marchewka. Zamówiony makaron wygląda inaczej niż ten jadany w domu, ale smakuje wyśmienicie! Na dodatek kucharz daje dzieciom przepis na pyszne placuszki, więc szykuje się rodzinne gotowanie. Ach, ile przy tym zabawy! Każdy ma swoje zadanie: tata kroi owoce, Pucio miesza, a Misia dosypuje do miski kolejne składniki. I podwieczorek zaraz gotowy! W książce znajdziecie przepis na Puciowe placuszki z owocami do samodzielnego przyrządzenia. Wspólne kucharzenie polecamy szczególnie dzieciom z trudnościami w jedzeniu.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
39
Segregator Ringowy A4 Oxford Urban, Grzbiet 20 Mm, Mix Kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Segregator Ringowy A4 Oxford Urban, Grzbiet 20 Mm, Mix Kolorów
Hamelin
Dostępny
306 szt.

bull Wykonane z polipropylenu o grubości br / bull 4 ringi typu O o średnicy 15 mm br / bull Szerokość grzbietu 20 mm br / bull 20 mm grubość 450 mic. br / bull Pojemność do 100 nbsp kartek br / bull Etykieta opisowa na grzbiecie br / bull Format A4

13,99 zł
4 osoby kupiły
40
Notes Kratka Oprawa Półtwarda Oxford Top-2000 287414 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
3 osoby kupiły
41
Akademia małego programisty. Łatwe kodowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia małego programisty. Łatwe kodowanie
Dostępny
6 szt.

Zeszyt zawiera ponad 20 zabaw ćwiczących spostrzegawczość i rozwijających logiczne myślenie, a jednocześnie wprowadzających szybko i bezboleśnie do nauki programowania komputerowego. Wykonując polecenia i rozwiązując łamigłówki, dziecko obserwuje, analizuje i wnioskuje - rozwija zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego. Na końcu publikacji zamieszczono rozwiązania wszystkich zadań, dodano także arkusz naklejek, dzięki którym zabawa stanie się jeszcze fajniejsza.

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
42
Szlaczki i zygzaczki. Ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania. Zeszyt 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaczki i zygzaczki. Ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania. Z...
Dostępny
87 szt.

Zeszyt zawierający ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania i rozwijające grafomotorykę. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
43
Cobi 24510. Youngtimer Collection. Samochód Citroen 2CV Type A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 24510. Youngtimer Collection. Samochód Citroen 2CV Type A
Cobi
Dostępny
8 szt.

„Youngtimer” to seria aut z okresu PRL, Zimnej Wojny i Muru Berlińskiego. Wyjątkowe licencjonowane modele w skali 1:35 nie wymagają sklejania ani malowania i są zrobione w całości z klocków COBI. Cieszą oko każdego fana klasycznej motoryzacji. Citroen 2CV to samochód osobowy, produkowany przez wiele dziesięcioleci. Został wydany podobnie jak pozostałe auta z kolekcji w modelarskiej skali 1:35. Zawartość i cechy zestawu: • 80 elementów klocków, • wymiar samochodu po złożeniu: długość 11.0 cm, wysokość 4.5 cm, szerokość 4.5 cm, • skala 1:35, • przednie światła świecą w ciemności, • instrukcja, • opakowanie zawiera informacje o samochodzie, • kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych. Wymiary: ok. 11.0 x 4.5 x 4.5 cm Wymiary opakowania: 14.0 x 17.0 x 5.0 cm

60,90 zł
54,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,09 zł

3 osoby kupiły
44
Pakiet: Aleja Bzów / Szczęście pachnie bzem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Aleja Bzów / Szczęście pachnie bzem
Dostępny
38 szt.

Wyjątkowa seria Aleksandry Tyl w nowej odsłonie! Poza dwoma tomami wciągających powieści w pakiecie znajdziesz pachnące zakładki. Daj się uwieść emocjom oraz zapachowi bzu, lektura będzie niezapomniana! O szczęściu zaklętym w zapachach i miejscach… Aleja Bzów Na głowę Izabeli, samotnej młodej dziennikarki, spadają kolejne problemy. Po wyjeździe przyjaciółki pogłębiają się kłopoty finansowe dziewczyny, a w pracy trwa zawierucha. Na domiar złego pałac na wsi przy uroczej Alei Bzów, w którym Izabela spędziła dzieciństwo i gdzie mieszka jej babcia, został sprzedany przez gminę, więc staruszka niebawem będzie eksmitowana. Dopiero gdy Izabela poznaje Monikę, sąsiadkę wychowującą chorą córkę, jej problemy odchodzą na dalszy plan. Zaangażowana w pomoc nowej koleżance, pochłonięta pracą, nie zauważa, że i do niej nieśmiało zaczyna uśmiechać się szczęście. Bo choć przeprowadzka babci wydaje się nieunikniona, to każda wizyta w Alei Bzów powoduje u Izabeli mocniejsze bicie serca… Szczęście pachnie bzem Izabela jest na prostej drodze do szczęścia, ale los bywa przewrotny. Dziewczyna nie wie, że niebawem jej poukładany świat stanie na głowie. Trzeba będzie zweryfikować dotychczasowe plany, a co najważniejsze – zadać sobie pytanie, czym jest przyjaźń i jak wiele jesteśmy w stanie dla niej zrobić.

64,90 zł
46,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,17 zł

3 osoby kupiły
45
Teczka kopertowa A5 Oxford Hawai - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa A5 Oxford Hawai
Hamelin, 1 sztuka
Dostępny
270 szt.

Przezroczyste teczki A5 w sześciu różnych kolorach doskonale sprawdzą się w każdej torebce. Z łatwością można w nich przechowywać różnego rodzaju broszury, wyniki badań czy małoformatowe dokumenty. Wykonane z wytrzymałego polipropylenu i zapinane na zatrzask są niezwykle poręczne i funkcjonalne. Uwaga. Dostępne różne kolory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

3 osoby kupiły
46
Król Edyp, Antygona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król Edyp, Antygona
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Antygona i Król Edyp to klasyka literatury światowej. Te jedne z najsłynniejszych utworów Sofoklesa zaliczane są do cyklu tragedii tebańskich nawiązujących do mitów o rodzie Labdakidów. Dzieła te od lat znajdują się w kanonie lektur szkolnych omawianych na lekcjach języka polskiego. Nowoczesny projekt książki przyciągnie uwagę młodszych czytelników.

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
47
Przedwiośnie lektura z opracowaniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
12,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,91 zł

3 osoby kupiły
48
Zeszyt A4 60 kartek w linie z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zeszyt A4 60 kartek w linie z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów
Hamelin
Dostępny
16 szt.

Ten zeszyt idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Ma format A4 i 60 kartek. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

20,13 zł
15,90 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 4,23 zł

3 osoby kupiły
49
Zeszyt A5 60 kartek w linie z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 60 kartek w linie z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów
Hamelin
Dostępny
57 szt.

Ten zeszyt idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Ma format A5 i 60 kartek. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
3 osoby kupiły
50
Szkicownik A5 Oxford, 50 kartek, Czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkicownik A5 Oxford, 50 kartek, Czarny
Hamelin
Dostępny
10 szt.

bull Wyjątkowe szkicowniki zaprojektowane z myślą o artystach br / bull Doskonałe do rysunku oł oacute wkiem, kredką, rysikiem, markerem, grafitem i węglem br / bull Wytrzymała, minimalistyczna, twarda okładka na podw oacute jnej spirali br / bull Mikroperforacja dla łatwego odrywania kartek br / bull Strukturalny papier szkicowy w kolorze ecru br / bull Papier bezkwasowy, wyjątkowo odporny na ścieranie gumką i działanie światła br / bull Szkicowniki można wykorzystać r oacute wnież do prowadzenia bullet journal br / bull Wykorzystany w szkicownikach papier nadaje się do recyklingu br / bull Papier o gramaturze 100 g/m2

18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
51
Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski Ś, Ź, Ć, DŹ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia wprowadzające i utrwalające głoski Ś, Ź, Ć, DŹ
Dostępny
44 szt.

Prezentowana publikacja jest przeznaczona dla logopedów i terapeutów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców. Podane w niej ćwiczenia są na tyle łatwe, że będą w stanie wykonać je nawet dzieci od trzeciego roku życia. Publikacja zawiera zestaw ćwiczeń przygotowujących aparat artykulacyjny: wargi, język, podniebienie miękkie i drogi oddechowe do wymowy poszczególnych głosek. Zaproponowane zadania doskonalą koordynację wzrokowo-ruchową oraz koncentrację, pamięć i spostrzeganie, usprawniają motorykę małą poprzez wycinanie i przyklejanie etykietek, rysowanie od lewej do prawej, z góry na dół, kolorowanie. Materiał może także posłużyć do ćwiczenia globalnego czytania wyrazów.

24,90 zł
19,99 zł

Rabat 19,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
52
Dolny Śląsk; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dolny Śląsk; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa)
Dostępny
21 szt.

Składana, laminowana mapa turystyczna Dolnego Śląska w skali 1:250 000 z miniprzewodnikiem wydawnictwa ExpressMap. Połączona mapa z przewodnikiem zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje. Dodatkowo ma poręczny format, jest trwała i wygodna w składaniu. Publikacja zawiera m.in.: • opisy kilkudziesięciu najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, • łatwą nawigację: atrakcje ponumerowane i zaznaczone na mapie, • plany centrum Wrocławia i Jeleniej Góry, • przydatne informacje praktyczne, takie jak dni i godziny otwarcia obiektów czy ceny biletów, • kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych, • ciekawostki i kolorowe fotografie.

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

3 osoby kupiły
53
Teczka Kopertowa A3 Oxford Hawai - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka Kopertowa A3 Oxford Hawai
Hamelin, 1 sztuka
Dostępny
52 szt.

Przezroczyste teczki A5 w sześciu różnych kolorach doskonale sprawdzą się w użytku domowym, szkolnym lub zawodowym. Z łatwością można w nich przechowywać różnego dokumenty, czy prace artystyczne. Wykonane z wytrzymałego polipropylenu i zapinane na zatrzask są niezwykle poręczne i funkcjonalne. Cechy produktu: • zamykane na zatrzask. • łatwe wkładanie kartek • zawartość jest od razu widoczna dzięki przejrzystemu polipropylenowi • format A3 • przejrzysty polipropylen o grubości 350 mic. • 6 kolorów do wyboru: niebieski, różowy, bezbarwny, purpurowy, szary, zielony Uwaga. Dostępne różne kolory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
3 osoby kupiły
54
Przedwiośnie Stefana Żeromskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedwiośnie Stefana Żeromskiego
Dostępny
120 szt.

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ, wygodny format. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

5,99 zł
3 osoby kupiły
55
Ciemność (wersja kieszonkowa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciemność (wersja kieszonkowa)
Dostępny
21 szt.

„Czyż Jónasson nie jest najlepszym autorem kryminałów naszych czasów? To prawdziwy mistrz!”. „Times” Tom 1 nagradzanej serii „HULDA” W bestsellerowej serii „HULDA” Jónasson zaskakuje postacią bohaterki – według „Timesa” jednej z najciekawszych i najoryginalniejszych w literaturze kryminalnej” – i jak zwykle zachwyca niepowtarzalnym, mrocznym nastrojem. Unikatowa konstrukcja – w każdym tomie bohaterka jest o 10 lat młodsza – tworzy niesamowity suspens. Na brzeg odległego fiordu morze wyrzuciło ciało młodej Rosjanki. Pobieżne dochodzenie ustaliło, że to samobójstwo... Komisarz Hulda Hermannsdóttir z policji w Reykjavíku zostaje niespodziewanie wysłana na wcześniejszą emeryturę. Może przeprowadzić jeszcze ostatnie śledztwo. Hulda wybiera sprawę Rosjanki. Ma powody podejrzewać, że dziewczyna nie odebrała sobie życia... Szybko przekonuje się, że nie może ufać nikomu. Policja usiłuje torpedować śledztwo. Hulda ma tylko kilka dni, żeby rozwiązać ponurą tajemnicę — bez względu na to, ile zasad będzie musiała złamać. Nawet za cenę śmiertelnego ryzyka. Od spektakularnego debiutu Jónassona – Milczenia lodu – minęło pięć lat. Rok 2020 przyniósł islandzkiemu mistrzowi drugą falę triumfu: dwa miliony sprzedanych egzemplarzy, pierwsze miejsca na listach bestsellerów, przygotowania do seriali obsypanych nagrodami serii „Mroczna wyspa lodu” i „HULDA” oraz tytuł najlepszego autora kryminałów naszych czasów. Bestsellerowa seria „HULDA” wydawana jest w 32 krajach.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
56
Zeszyt A5 32 kartki w linie z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 32 kartki w linie z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów
Hamelin
Dostępny
131 szt.

Ten zeszyt idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Ma format A5 i 32 kartki. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,28 zł
5,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,29 zł

2 osoby kupiły
57
Fragmenty dyskursu miłosnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fragmenty dyskursu miłosnego
Dostępny
29 szt.

Fragmenty… odniosły, po ukazaniu się w 1977 roku, niezwykły sukces rynkowy. Niezwykły i zaskakujący, bo to zakorzenione i w semiologii, i w literaturze dzieło profesora Collège de France Rolanda Barthes'a (1915–1980) stanowi niejakie wyzwanie wobec intelektu czytelnika. Zarazem jednak urzeknie go świeżością mówienia o sprawach miłości istotnych dla każdego. Książka ma strukturę słownika „pojęć miłosnych” (afirmacja, asceza, czułość, katastrofa), z których każde stanowi pretekst do minieseju. Patronem jest Goethe – między innymi z tego powodu, że autor Cierpień młodego Wertera, wokół których krąży myśl Fragmentów… napisał swoją powieść, aby zaradzić osobistemu kryzysowi. Również u podłoża książki Barthes'a leży głęboko skrywany dramat osobisty. Być może to przydaje jej autentyczności, a dla „podmiotów miłosnych” jest źródłem inspiracji i cytatów. Fragmenty… wystawiano też na scenie zarówno we Francji, jak i w Polsce. Przede wszystkim jednak książka stanowi pomnik zmagania się naszej mowy z doświadczeniem miłości i odwrotnie. „Dyskurs miłosny” komponuje się mozolnie z fragmentów oświetlających doznania, by się rychło rozłożyć, rozpaść przy pierwszym nieopatrznym ruchu języka. Nie pozwala na budowę spójnej opowieści ani rozprawy, co unaocznia nam zarazem kruchą naturę wszelkiego ludzkiego dyskursu.

58,00 zł
40,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,40 zł

2 osoby kupiły
58
Listy Zakupowe 80 kartek 400111054 Oxford - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy Zakupowe 80 kartek 400111054 Oxford
Hamelin
Dostępny
34 szt.

Niezwykle praktyczne, posiadające aksamitnie miękką okładkę w trzech kwiatowych kolorystykach. Liniatura typowo zakupowa , a więc linie w kt oacute rych można zawrzeć nazwę produktu , ilość etc. Lista posiada wymiary 7,4 x 21 cm co czyni ją niezwykle przydatną, gdyż można zapisać wiele pozycji jakie planujemy nabyć, jednocześnie zachowując mały format jeśli chodzi o szerokość. /p p LISTY ZAKUPOWE /p ul li p Aksamitnie miękka okladka /p /li /ul ul li p W linię /p /li li p format 7,4 x 21 cm /p /li li p 80 kartek /p /li li p W 3 kwiatowych wzorach /p /li /ul

8,99 zł
2 osoby kupiły
59
Album ofertowy A4, przezroczysty, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album ofertowy A4, przezroczysty, mix kolorów
Hamelin
Dostępny
18 szt.

Wykonane z polipropylenu o grubości 450 mic. 20 lub 40 kieszeni o grubości 50 mic. Format A4. Uwaga! Mix kolorów, towar wysyłany losowo.

19,90 zł
18,99 zł

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
60
Sprawdziany dla klasy 7-8. Geografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawdziany dla klasy 7-8. Geografia
Dostępny
83 szt.

Sprawdziany zostały opracowane zgodnie z podstawą programową do fizyki dla klasach 7–8. Stanowią niezastąpioną pomoc przed testami weryfikującymi wiedzę z danego działu. Nadają się do samodzielnej pracy ucznia. Publikacja zawiera zadania otwarte i zamknięte, a także odpowiedzi wraz z przykładowymi rozwiązaniami.

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

2 osoby kupiły
61
Szuflada Na Biurko Colors Czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szuflada Na Biurko Colors Czarna
Hamelin
Dostępny
27 szt.

bull Wykonane z wytrzymałego, nieprzejrzystego polistyrenu br / bull Z przodu miejsce do naklejania etykiet br / bull Specjalnie profilowany prz oacute d zabezpieczający dokumenty przed wypadaniem br / bull Możliwość łączenia pionowo lub pod kątem

11,99 zł
2 osoby kupiły
62
Blok rysunkowy Creatinio, Kolorowy A4 10k 80g, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy Creatinio, Kolorowy A4 10k 80g, cena za 1 szt
Hamelin
Dostępny
743 szt.

bull Idealny do rysunku lub wycinanek br / bull Papier barwiony w masie br / bull Nie traci koloru podczas malowania, a wydzieranki mają kolorowe krawędzie br / bull Odporny na wielokrotne ścieranie gumką br / bull Papier o gramaturze 80g/m2

3,99 zł
2 osoby kupiły
63
Zeszyt Do Nut A4 32k Oxford - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt Do Nut A4 32k Oxford
Hamelin
Dostępny
47 szt.

• Zeszyt do nut w perfekcyjną pięciolinię • Adresowany do pasjonatów i uczniów muzyki • Śnieżnobiały i idealnie gładki papier Optik Paper o gramaturze 90g/m2

12,99 zł
2 osoby kupiły
64
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zeszyt A5 60 kartek w kratkę z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów
Hamelin
Dostępny
30 szt.

Ten zeszyt idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Ma format A5 i 60 kartek. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,90 zł
7,12 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,78 zł

2 osoby kupiły
65
Teczka kopertowa A4 Oxford, polipropylenowa, czarna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa A4 Oxford, polipropylenowa, czarna
Hamelin, 1 sztuka
Dostępny
40 szt.

Teczka kopertowa na zatrzask wykonana z mocnego polipropylenu o grubości 300 mic. Zamknięcie na zatrzask skutecznie chroni przed wypadaniem. Zaokrąglone rogi dbają o bezpieczeństwo zarówno biurka, wnętrza torby czy nawet ubrania.

6,99 zł
2 osoby kupiły
66
Blok techniczny Oxford A3 10k 210g Czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny Oxford A3 10k 210g Czarny
Hamelin
Dostępny
142 szt.

Do rysunku, szkic oacute w i wycinanek. Papier barwiony w masie nie traci koloru podczas malowania i jest odporny na wielokrotne ścieranie gumką, a wydzieranki mają kolorowe krawędzie. Papier o gramaturze 210g/m2.

11,99 zł
2 osoby kupiły
67
Kaligrafia matematyczna 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia matematyczna 2
Dostępny
154 szt.

Zeszyt do kaligrafii matematycznej zawiera ćwiczenia grafomotoryczne oraz ćwiczenia doskonalące technikę pisania cyfr.

4,99 zł
3 osoby kupiły
68
Szlaczki i zygzaczki. Ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania. Zeszyt 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szlaczki i zygzaczki. Ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania. Z...
Dostępny
61 szt.

Zeszyt zawierający ćwiczenia wspomagające pierwsze próby pisania i rozwijające grafomotorykę. Dziecko uczy się poprawnie trzymać ołówek, ćwiczy cierpliwość i dokładność. Zeszyt nie tylko przygotowuje do nauki pisania, ale także dostarcza świetnej zabawy!

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
69
Zeszyt A5 16 kartek w linię podwójną kolorową, Touch Pastel, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zeszyt A5 16 kartek w linię podwójną kolorową, Touch Pastel, mix kolor...
Hamelin
Dostępny
17 szt.

Ten zeszyt idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Ma format A5 i 16 kartek. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,61 zł
3,69 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 0,92 zł

2 osoby kupiły
70
Zeszyt A5 Top2000 Economy, 32 Kartki, Linia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zeszyt A5 Top2000 Economy, 32 Kartki, Linia
Hamelin
Dostępny
3 szt.

ul li Laminowana okładka /li li Mix grafik na okładce /li li 32 kartki /li li Liniatura w linię /li li Papier o gramaturze 60 g/m2 /li /ul

10,90 zł
5,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 5,45 zł

2 osoby kupiły
71
Blok rysunkowy Creatinio, kolorowy, A3, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
2 osoby kupiły
72
Karton archiwizujący Tric 3, 15,5cm, brązowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karton archiwizujący Tric 3, 15,5cm, brązowy
Hamelin, 1
Dostępny
5 szt.

Wykonane z twardej tektury falistej. Do przechowywania dokumentów A4 wypiętych z dwóch segregatorów 80 mm. Możliwość ustawiania poziomo lub pionowo. Miejsce do opisu zawartości. Na grzbiecie otwory ułatwiające wyjmowanie i przenoszenie kartonów. Szerokość grzbietu: 15,5 cm. Cena dotyczy 1 kartonu.

7,99 zł
2 osoby kupiły
73
Krótka Historia Rzeczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótka Historia Rzeczy
Dostępny
48 szt.

Dlaczego ryż rośnie na tarasie? Kim są nosy? Czy herbatę można jeść? I jak to jest, że widzimy się w lustrze? W tej książce znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania. Dowiecie się, z czego i jak powstają przedmioty, których używacie na co dzień. Zapraszamy do lektury fascynującej opowieści o zwykłych rzeczach, które mają niezwykłą historię. Monika Utnik-Strugała - Italianistka, dziennikarka, związana z pismami wnętrzarski "Weranda", `Cztery kąty`, Krótka Historia Rzeczy to jej druga książka, po `Mamma Mia`. Diana Karpowicz - urodziła się w 1986r. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych, we Wrocławiu, kierunek Projektowanie Graficzne. Zajmuję się ilustrowaniem. Jest autorką ilustracji do książek `Krótka historia Polski` oraz `Krótka historia starożytnych cywilizacji` wydanych przez ZuzuToys. 

53,90 zł
38,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,09 zł

2 osoby kupiły
74
Koperta C4 Hk biały Ban Fol Op50szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta C4 Hk biały Ban Fol Op50szt
Hamelin
Dostępny
21 szt.

nbsp bull Wysoka jakość papieru br / nbsp bull Kolor biały br / nbsp bull Samoklejące SK lub z samoklejące z paskiem HK br / nbsp bull Opakowanie 25 szt.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

2 osoby kupiły
75
Zeszyt A5 32 kartki w kratkę z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 32 kartki w kratkę z marginesem, Oxford Touch, mix kolorów
Hamelin
Dostępny
549 szt.

Ten zeszyt idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Ma format A5 i 32 kartki. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,99 zł
2 osoby kupiły
76
Kołobrulion Student Book, B5 100k, 70g Kr, 5 Przedmiotów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołobrulion Student Book, B5 100k, 70g Kr, 5 Przedmiotów
Hamelin
Dostępny
42 szt.

bull Kolekcja dedykowana studentom br / bull Laminowana okładka br / bull W kołobrulionach twarda oprawa br / bull Podw oacute jna spirala br / bull Papier o gramaturze 70g/m2

15,99 zł
2 osoby kupiły
77
Album Ofertowy A4 Oxford Urban, 20 Koszulek, Mix Kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Album Ofertowy A4 Oxford Urban, 20 Koszulek, Mix Kolorów
Hamelin
Dostępny
55 szt.

bull Wykonane z polipropylenu o grubości 450 mic. br / bull 20 lub 40 kieszeni o grubości 50 mic. br / bull Format A4

13,99 zł
2 osoby kupiły
78
Zeszyt A4 60 kartek w kratkę z marginesem, Oxford Floral, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A4 60 kartek w kratkę z marginesem, Oxford Floral, mix kolorów
Hamelin
Dostępny
89 szt.

Ten zeszyt idealnie sprawdzi się na zajęciach szkolnych. Ma format A4 i 60 kartek. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

20,13 zł
19,99 zł

Rabat 0,7%
oszczędzasz 0,14 zł

2 osoby kupiły
79
Dramaty: Ślepcy, Pelleas i Melisanda, Intruz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dramaty: Ślepcy, Pelleas i Melisanda, Intruz
Dostępny
27 szt.

Intruz, Pelleas i Melisanda i Ślepcy należą do najwybitniejszych utworów Maurice’a Maeterlincka, twórcy dramatu symbolicznego. Każda z tych tragedii wywarła ogromny wpływ na rozwój literatury i sztuki europejskiej oraz światowej. Ich wspólną cechą jest zamierzone niedookreślenie psychologii postaci i szkicowe przedstawienie akcji scenicznej, co pozwala skupić całą uwagę na zaskakującym procesie obnażania umykającego postrzeganiu sensu zjawisk. Wnikające w ukryte czeluści zdarzeń utwory Maeterlincka wydobywają na światło dzienne niedopowiedziane prawdy o człowieku i kierujących nim fundamentalnych pobudkach. Wyrażają równocześnie tajone lęki i bezradność człowieka wobec tajemnicy przeznaczenia. Przełomowe zarówno pod względem formalnym, pod względem poruszanych przez siebie tematów, jak i pełnej tajemniczości atmosfery – bliskiej sennym marzeniom, dramaty Maeterlincka są po dziś dzień niewyczerpanym źródłem inspiracji dla pisarzy, malarzy, muzyków czy twórców teatralnych. Lektura dla szkół średnich. Maurice Maeterlinck (1862–1949) – belgijski dramaturg, poeta, eseista, pochodzenia flamandzkiego. Dużą popularność zyskały jego szkice filozoficzno-przyrodnicze Życie pszczół i Życie termitów.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

2 osoby kupiły
80
Blok Listowy A4/100k. Kratka Color A 4 Hamelin, cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok Listowy A4/100k. Kratka Color A 4 Hamelin, cena za 1 szt
Hamelin
Dostępny
10 szt.

Blok listowy A4/100k. kratka color A 39 4

7,99 zł
2 osoby kupiły
81
Farby akwarelowe St.Right z pędzelkiem, 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby akwarelowe St.Right z pędzelkiem, 12 kolorów
St. Majewski, 12 sztuk
Dostępny
69 szt.

Podstawowy element wyposażenia szkolnej wyprawki. Cechy produktu: • farby wodne w postaci suchych pastylek, • gotowe do użycia po zwilżeniu wodą, • dedykowane dzieciom i młodzieży, • bogata paleta intensywnych kolorów, • idealne do malowania pejzaży i portretów, • pozwalają uzyskiwać efekty świetlistości, delikatności, rozmycia konturów, grę światła, • można ich używać w technikach łączonych z farbami plakatowymi, temperą czy różnego rodzaju kredkami, • spełniają wymagania zasadnicze dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE z dnia 18 czerwca 2009 w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz wymogi odpowiednich norm zharmonizowanych.

5,99 zł
1 osoba kupiła
82
Polskie superfoods - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
83
Zaklinaczka motyli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaklinaczka motyli
Dostępny
65 szt.

A może by tak wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady…? Mężczyzna i kobieta – jeszcze się nie znają, ale już przeczuwają swoje istnienie. Ich losy splatają się w Polanie, małej bieszczadzkiej osadzie, w której trudno pozostać anonimowym. Iga, po tragicznej śmierci męża postanawia rozpocząć tu nowe życie z dala od starych dekoracji. Michał wraca po latach do domu dziadków, gdzie się wychował. Każde z nich przywozi bagaż swoich wspomnień, traum i niezaleczoną przeszłość. Pozornie są dla siebie obcymi ludźmi i nawet nie zdają sobie sprawy, że ich wspólna historia rozpoczęła się już dawno temu, na długo przed tym, zanim się spotkali. Czy uda im się pokonać przeciwności losu i czy życie dopisze do niej szczęśliwe zakończenie? „Niekiedy wydaje się nam, że kogoś dobrze znamy, a w gruncie rzeczy z czasem na jaw wychodzą jego tajemnice. Ktoś, kto powinien być z nami szczery, okazuje się takim nie być. Przed wami historia, którą napisało samo życie. Pełna bólu, dramatu, emocji oraz poszukiwania samego siebie. Polecam!” – Grażyna Wróbel, www.czytaninka.blogspot.com

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

1 osoba kupiła
84
Koperta Bantex C6 Sk, Biała, 25 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koperta Bantex C6 Sk, Biała, 25 szt.
Hamelin
Dostępny
213 szt.

nbsp bull Wysoka jakość papieru br / nbsp bull Kolor biały br / nbsp bull Samoklejące br / nbsp bull Opakowanie 25 szt.

4,99 zł
1 osoba kupiła
85
Teczki kopertowe A4 Oxford Urban, różne kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczki kopertowe A4 Oxford Urban, różne kolory
Hamelin, 1 sztuka
Dostępny
270 szt.

Teczka kopertowa na zatrzask wykonana z mocnego polipropylenu o grubości 300 mic. Zamknięcie na zatrzask skutecznie chroni przed wypadaniem. Zaokrąglone rogi dbają o bezpieczeństwo zarówno biurka, wnętrza torby czy nawet ubrania. Cechy produktu: • wykonane z mocnego polipropylenu o grubości 300 mic. • zamknięcie na zatrzask chroni skutecznie przed wypadaniem • zaokrąglone rogi • format A4 Uwaga. Dostępne różne wzory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,99 zł
1 osoba kupiła
86
Poznaj świat. Zabawa z naklejkami. W mieście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaj świat. Zabawa z naklejkami. W mieście
Dostępny
1 szt.

„Poznaj świat. Zabawa z naklejkami” to seria zeszytów edukacyjnych wzbogacających słownictwo dziecka za pomocą zabawy z naklejkami. Dzięki zróżnicowanym tematom dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, ćwiczą koncentrację, a specjalnie przygotowane naklejki umilają zabawę. Edukacyjne książeczki z naklejkami zachęcają dzieci do nauki poprzez zabawę. Z tą książką nikomu nie grozi nuda!

8,99 zł
6,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
87
Aquabeads Animal Crossing Zest Postaci 31832 P6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

1 osoba kupiła
88
Mata - lotnisko z sygnalizacją świetlną led 72x120cm HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
91,90 zł
87,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,59 zł

1 osoba kupiła
89
Blok Notatnikowy A4, 100 kartek, Kratka, Klejony, Bantex Budget - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok Notatnikowy A4, 100 kartek, Kratka, Klejony, Bantex Budget
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

bull Miękka, lakierowana okładka br / bull Bloki klejone od g oacute ry br / bull Z tyłu kartonowa okładka br / bull Liniatura w kratkę br / bull Papier o gramaturze 60 g/m2

26,90 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
90
Balladyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balladyna
Dostępny
1 szt.

Balladyna to dramat w pięciu aktach, napisany przez Juliusza Słowackiego w epoce romantyzmu. To opowieść o żądzy władzy i rywalizacji. Imię głównej bohaterki – Balladyna – nawiązuje do gatunku literackiego, jakim jest ballada, w której pojawiają się motywy fantastyczne i elementy wierzeń ludowych. Balladyna od lat znajduje się w kanonie lektur szkolnych omawianych na lekcjach języka polskiego. Nowoczesny projekt książki przyciągnie uwagę młodszych czytelników.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
91
Teczka kopertowa DL Oxford Hawai - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka kopertowa DL Oxford Hawai
Hamelin, 1 sztuka
Dostępny
56 szt.

Bezbarwne teczki w formacie DL doskonale sprawdzą się w każdej torebce. Z łatwością można w nich przechowywać różnego rodzaju broszury, paragony, czy małoformatowe dokumenty. Wykonane z wytrzymałego polipropylenu i zapinane na zatrzask są niezwykle poręczne i funkcjonalne. Cechy produktu: • zamykane na zatrzask. • łatwe wkładanie kartek • zawartość jest od razu widoczna dzięki przejrzystemu polipropylenowi • format DL • przejrzysty polipropylen • grubość 350 mic. • opakowanie - 5 sztuk • 6 kolorów: niebieski, różowy, bezbarwny, purpurowy, szary, zielony • rozmiar: 12.0 x 22.0 cm Uwaga. Dostępne różne kolory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
1 osoba kupiła
92
Mikrobiom - sposób na pokonanie chorób - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikrobiom - sposób na pokonanie chorób
Dostępny
10 szt.

Bakterie kojarzą się przeważnie z chorobami, a w rzeczywistości nie ma bez nich zdrowia. Nietolerancje, zespół drażliwego jelita, stany zapalne, problemy żołądkowe, nadwaga, cukrzyca, miażdżyca, depresja, ADHD, choroby skórne i wiele innych dolegliwości wynikają z zaburzeń równowagi między bakteriami a ludzkim organizmem. Autorka, znana pionierka holistycznego leczenia bakteriami, opracowała kompleksową terapię mikrobiomu. Wyjaśnia tło rozwoju bakteryjnych i antymikrobowych procedur leczniczych oraz znaczenie ludzkiego mikrobiomu. Opisuje też dawne metody leczenia, jak i wszystkie współcześnie stosowane terapie mikrobiologiczne. Książka zawiera praktyczne instrukcje, rady i stosowanie EM, dotyczące eliminowania dolegliwości fizycznych i psychicznych. Pokonaj choroby zdrowymi bakteriami.

69,60 zł
50,81 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 18,79 zł

1 osoba kupiła
93
Moje kochane zwierzaki. Psy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje kochane zwierzaki. Psy
Dostępny
34 szt.

Seria „Moje kochane zwierzaki” łączy w sobie zabawę i naukę. Znalazło się tu mnóstwo informacji i ciekawostek o różnych gatunkach zwierząt: psach, kotach, konikach oraz zwierzakach domowych. Do tego mnóstwo zdjęć i naklejek ze zwierzakami!

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
94
Ściąga do egzaminu 8-klasisty. Język polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ściąga do egzaminu 8-klasisty. Język polski
Dostępny
5 szt.

Ściąga do egzaminu 8-klasisty. Język polski to nieocenione kompendium wiedzy. W ściądze znajdziesz wyłącznie te informacje, które musisz znać przed przystąpieniem do egzaminu. To czytelnie przedstawiona wiedza w pigułce. Nie trać czasu i bierz się za naukę, z tą książką na pewno zdasz ten egzamin!

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
95
Koszulki Groszkowe A4, 40 Mic., Polipropylenowe, Bezbarwne, opakowanie 100 szt., Bantex - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koszulki Groszkowe A4, 40 Mic., Polipropylenowe, Bezbarwne, opakowanie...
Hamelin
Dostępny
1013 szt.

bull Otwierane z g oacute ry br / bull Przezroczysta struktura folii br / bull Antystatyczne, antyrefleksyjne br / bull Wzmocniony pasek z perforacją br / bull Opakowanie . 100 szt./folia

11,99 zł
1 osoba kupiła
96
Kołozeszyt A4/80k kratka Green Top Fol A 5, cena za szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
1 osoba kupiła
97
Karton Archiw. Tric 0 Na Zawartość Segregatora Szer. 9,5cm Brązowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karton Archiw. Tric 0 Na Zawartość Segregatora Szer. 9,5cm Brązowy
Hamelin
Dostępny
64 szt.

bull Wykonane z twardej tektury falistej br / bull Do przechowywania dokument oacute w A4 wypiętych z segregatora br / bull Możliwość ustawiania poziomo lub pionowo br / bull Miejsce do opisu zawartości br / bull Na grzbiecie otwory ułatwiające wyjmowanie i przenoszenie karton oacute w br / bull Szerokość grzbietu 9,5 cm

5,99 zł
1 osoba kupiła
98
Lubelszczyzna i Roztocze; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i mapa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lubelszczyzna i Roztocze; laminowany map&guide XL (2w1: przewodnik i m...
Dostępny
21 szt.

Lubelszczyzna i Roztocze • Atrakcje Lublina, Kazimierza Dolnego i Zamościa, • Poleski Park Narodowy i Szumy na Tanwi, • Wycieczki wąwozami lessowymi. Spacer po malowniczych uliczkach Lublina i Zamościa, maślane koguty w Kazimierzu Dolnym i zimne piwo ze zwierzynieckiego browaru. Chrząszcze w Sczczebrzeszynie i wędrówki po Roztoczańskim Parku Narodowym. Festiwal Trzech Kultur we Włodawie i Chmielaki Krasnostawskie. Comfort! map&guide XL. Lubelszczyzna i Roztocze pomoże dotrzeć do wszystkich ciekawych zakątków regionu. To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje.Map&guide w nowej odsłonie – większy format i jeszcze więcej treści: • zajmujące opisy kilkudziesięciu najciekawszych miejsc wartych odwiedzenia, • propozycje wycieczek pieszych, rowerowych i spływów kajakowych • łatwa nawigacja: atrakcje i trasy ponumerowane i zaznaczone na mapie, • poręczny format, wygoda składania i trwałość, • mapy i plany w skalach użytecznych dla turystów (mapa regionu 1:270 000, plany Lublina, Kazimierza Dolnego i Zamościa 1:10 000), oprzydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, ważne dane teleadresowe, • propozycje aktywnego wypoczynku, • ciekawostki i kolorowe fotografie.

32,90 zł
23,03 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,87 zł

1 osoba kupiła
99
Zamek Książ i okolice. Przewodnik, wersja polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zamek Książ i okolice. Przewodnik, wersja polska
Dostępny
15 szt.

Zamek Książ należy do najpiękniejszych i największych rezydencji arystokratycznych w Polsce i Europie. Jest również wybitnym zabytkiem architektury obronnej. Zachwyca swym ogromem, bogactwem pomysłów architektonicznych, burzliwą historią oraz uroczym położeniem. Przewodnik przedstawia wielowiekową historię tej niezwykłej budowli oraz znamienitego rodu Hochbergów - właścicieli Książa. Opisuje architekturę zamku i całego kompleksu. Prowadzi zwiedzających przez zamkowe wnętrza: sale i korytarze, następnie przez tarasy ogrodowe aż po zamkowe podziemia. Przedstawia obiekty znajdujące się wpobliżu zamku: kaplicę grobową, Stado Ogierów „Książ”, Palmiarnię w Lubiechowie i zamek Stary Książ oraz pobliskie miejscowości: Świebodzice, Wałbrzych, Szczawno-Zdrój. Przybliża walory przyrodnicze Książańskiego Parku Krajobrazowego. - Zawiera informacje najbardziej aktualne, rzetelne, dokładne iniespotykane w żadnym innym wydawnictwie tego typu. - Przewodnik z pewnością pomoże Państwu zaplanować pobyt w jednym z najciekawszych miejsc w Europie. - Szczególny charakter nadaje publikacji wnikliwa obserwacja prowadzona okiem obiektywu fotograficznego oraz bogata szata graficzna. Pozwala to określić ten przewodnik również mianem albumu fotograficznego. Publikacja zawiera: • ponad 220 kolorowych fotografii współczesnych, • zdjęcia i ryciny archiwalne, • mapę Książańskiego Parku i plan kompleksu zamkowego, • dokładne opisy wnętrz, tarasów i pozostałych obiektów poza zamkiem, • przykładowe szlaki i propozycje wycieczek po Książańskim Parku Krajobrazowym, • ciekawostki, legendy, przypisy i bibliografię, • praktyczne informacje dla zwiedzających.

39,00 zł
29,64 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,36 zł

1 osoba kupiła
100
Teczka Preszpanowa z gumką Bantex A4 Żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka Preszpanowa z gumką Bantex A4 Żółty
Hamelin
Dostępny
55 szt.

bull Wykonane z bardzo mocnego kartonu br / bull Trzy wewnętrzne skrzydła br / bull Narożnikowe, płaskie gumki zamykające w kolorze teczki br / bull Format A4

5,99 zł
1 osoba kupiła
Wróć do góry