hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.06.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 28 czerwca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Patyczki higieniczne Pure Effect, 200 sztuk (Cleanic), na drugim Lotta, czyli jak wychować ludzkie stado (Zofia Stanecka). Kolejny produkt to Literkowce (Agata Matraś) oraz Skarb Straszliwego Zet (Sylvie Misslin).
1
Patyczki higieniczne Pure Effect, 200 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patyczki higieniczne Pure Effect, 200 sztuk
Cleanic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Patyczki higieniczne Cleanic Pure Effect są wykonane w 100% z wysokiej jakości bawełny. Niezbędne podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. W trosce o środowisko patyczek jest wykonany z papieru z trzciny cukrowej i podlega procesowi biodegradacji. Skład: • główka - 100% bawełna, • patyczek - papier. Termin użycia: 5 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu. Wyprodukowano w Polsce. Ilość sztuk w opakowaniu: 200 sztuk.

6,50 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,8%
oszczędzasz 0,51 zł

12 osób kupiło
2
Lotta, czyli jak wychować ludzkie stado - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lotta, czyli jak wychować ludzkie stado
Dostępny
16 szt.

„Skąd imię Lotta? Z książek (…) prosto ze Szwecji – z przygód Lotty z ulicy Awanturników Astrid Lindgren. To doskonałe imię, bo szwedzka Lotta miała mocny charakter, niezaprzeczalny urok i jasne włosy. No i lubiła jedzenie. Zupełnie jak ta nasza…” Lotta – przygarnięty z domu tymczasowego pies rasy kundel – wywraca do góry nogami życie pewnej rodziny. Nagle w tajemniczych okolicznościach znikają z domu różne przedmioty, pojawiają się za to żółtawe kałuże, błotne ślady, sierść na kanapie, nieznane dotąd zapachy i mnóstwo miłości! Lotta z wrodzonym wdziękiem i stoickim spokojem, krok po kroku, wychowuje sobie swoje ludzkie stado, które – choć ma wrażenie, że panuje nad sytuacją, jest całkowicie, absolutnie, bezgranicznie podporządkowane swojej Principiessie, która najwyraźniej rzuciła na nich psi urok. Szczególnie na mamę! Pełna humoru, zapachu psich łap i pieczątek z mokrego nosa opowieść o Lottcie i jej ludzkim stadzie. Uwaga, podobieństwo Lotty do psa autorki jest całkiem nieprzypadkowe. Z refleksji Principiessy: Książka? O mnie? A można ją zjeść? Zofia Stanecka – człowiek z pasją, a właściwie wieloma pasjami. Obecnie największe spośród nich to teatr, morze, niezależne kino brytyjskie, kolczyki, jedzenie japońskie i baśnie z całego świata. Pisze, odkąd pamięta. Dawniej komiksy dla rodziny i długie listy (takie na papierze), dziś również książki, których napisała już ponad sto. Najbardziej znana z serii książek o Basi. Jest też autorką książek z serii „Czytam sobie” i „Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka”, baśni, opowiadań i powieści. Napisała jeden z tekstów do Wszystkich kolorów świata – charytatywnej książki cegiełki na rzecz pomocy dzieciom innym i wykluczonym, oraz opowiadanie Pamięć drobinek dla Akcji Żonkile organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. W dzieciństwie przyjaźniła się z Ireną Jurgielewiczową i to jej poświęciła książkę Świat według dziadka, która wraz z Domino i Muki po drugiej stronie czasu trafiły na listę skarbów Muzeum Książki Dziecięcej. Z wykształcenia polonistka. Kocha słowa. Bezwstydnie uwielbia swoją psicę Lottę i to właśnie jej poświęciła swoją najnowszą książkę. Marianna Sztyma – zajmuje się ilustracją prasową i ilustracją książkową, głównie dla dzieci. Rysuje także krótkie komiksy i maluje obrazy. Wielbicielka powieści graficznych. Mieszka w małej wiosce na Dolnym Śląsku. Kiedy nie rysuje, to patrzy na góry, głaszcze koty i psy i trochę się martwi, że wszyscy umrzemy.

39,90 zł
27,13 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 12,77 zł

12 osób kupiło
3
Literkowce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literkowce
Dostępny
135 szt.

Nauka literek, poznawanie alfabetu w trwałej, sztywnostronicowej książeczce. Od A do Z – wierszyki zawierające słowa na daną literę. Zadania ułatwiające zapamiętanie liter. Prześmieszne ilustracje z mnóstwem szczegółów i zabawne rymowanki. Ciesz się i poznawaj alfabet! W serii: • Liczyświnki (książka o cyfrach i liczeniu), • Kolorysie (książka o kolorach), • Emomisie (książka o emocjach).

39,90 zł
27,53 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 12,37 zł

9 osób kupiło
4
Skarb Straszliwego Zet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarb Straszliwego Zet
Dostępny
940 szt.

Zdecydujcie sami o dalszych losach bohaterów! Ta książka skrywa więcej niż jedną historię… Mary i Jack wyruszają w pełną przygód podróż na Wyspę Papug, gdzie być może ukryty jest skarb tajemniczego Straszliwego Zet! Para nieustraszonych piratów będzie musiała stawić czoło burzy, gigantycznej ośmiornicy, wielorybowi, syrenom i zmierzyć się z wieloma innymi przeszkodami. Czy znajdą skarb? I kim u licha jest Straszliwy Zet?! Konstrukcja książki umożliwia dziecku decydowanie o dalszych przygodach bohaterów dzięki specjalnym zakładkom i ikonkom umieszczonym w tekście. Czytelnik staje się w ten sposób współautorem opowieści, a to jeszcze większa frajda niż zwykle. Każda lektura to inna morska wyprawa i nowe przygody! Sylvie Misslin mieszka niedaleko Strasburga. Z wykształcenia jest logopedką, ale od dłuższego czasu zajmuje się pisaniem dla dzieci. Tworzy teksty do albumów, wymyśla historie dla najmłodszych, pisze książki edukacyjne i takie, które dzięki sprytnym zakładkom, można czytać wiele razy i na różne sposoby, odkrywając wciąż nowe przygody! Amandine Piu urodziła się w pobliżu Lyonu. Po ukończeniu studiów z zakresu komunikacji wizualnej przeniosła się do Alzacji, do pracowni ilustracji w Haute École des Arts du Rhin w Strasburgu. Od tego czasu tworzy pełne humoru ilustracje do książek, albumów, prasy, gier planszowych, a także na plakaty i pocztówki.

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

9 osób kupiło
5
Samotny dom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samotny dom
Dostępny
111 szt.

Herkules Poirot miał wypoczywać na kornwalijskim wybrzeżu, tymczasem poznał piękną Nick Buckley i… musi uspokajać nerwy, budując domki z kart. Czyżby ktoś nieudolnie próbował zabić dziewczynę? Właścicielka Samotnego Domu cztery razy uniknęła śmierci, a jednak lekceważy ostrzeżenia detektywa. Podejrzani przyjaciele, zaginiony narzeczony, pożyczony szal... Miłość, chciwość i tragiczne qui pro quo, a potem morderstwo. Czyżby to była pierwsza porażka wielkiego detektywa?

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

10 osób kupiło
6
Notes. Blok biurowy A5/50 p10, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
6 osób kupiło
7
Góry Rumunii MountainBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry Rumunii MountainBook
Dostępny
39 szt.

Rumuńska część Karpat od kilku lat coraz częściej przyciąga polskich górołazów. Region ten to jednak wciąż turystyczna terra incognita, odwiedzana głównie przez poszukiwaczy przygód, koneserów efektownych krajobrazów, barwnej kultury ludowej i wciąż dzikiej, pierwotnej przyrody. Niniejszy przewodnik to pierwsza w polskiej literaturze przedmiotu publikacja przybliżająca w sposób kompleksowy najciekawsze zakątki tego wyjątkowego regionu Europy. Zapraszamy do wędrówki przez 23 rumuńskie pasma.

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

5 osób kupiło
8
Jeszcze o Paddingtonie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeszcze o Paddingtonie
Dostępny
743 szt.

Paddington, elegancki niedźwiadek w kapeluszu, przybysz z dalekiego Peru, już wie, że kanapka z marmoladą najlepiej smakuje we własnym domu. Zwłaszcza, gdy przygotuje ją pani Bird. Dla rodziny Brownów miś byłby w stanie zrobić wszystko! Więc gdy ginie ważna rzecz pana Henry'ego, Paddington rusza z pomocą. Czy w sercu niedźwiadka jest dość odwagi, by w ciemną noc przeprowadzić śledztwo w poszukiwaniu złodziejaszka? Paddington to niezwykły przyjaciel twojego dziecka. Mały niedźwiadek o wielkim sercu. Wielbiciel marmolady, dobrych manier i przygód! Opowieści o nim to klasyka brytyjskiej literatury dziecięcej w najlepszym wydaniu. Seria przetłumaczona na ponad 30 języków, która już od przeszło 60 lat rozgrzewa serca maluchów i pokazuje, że gafy zdarzają się nawet najlepszym. I misiom, i dzieciom. Dla wszystkich, którzy mają misia w sercu. A szczególnie dla dzieci w wieku od 4 lat.

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

5 osób kupiło
9
Średniowiecze i pieniądze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Średniowiecze i pieniądze
Dostępny
51 szt.

Francuski mediewista Jacques Le Goff (1924–2014), jeden z najwybitniejszych i najbardziej znanych w świecie, w swoich dziełach badał średniowieczną mentalność i rozmaite dziedziny życia powszedniego, gospodarczego i religijnego (wydawnictwo Aletheia: Historia ciała w średniowieczu, Warszawa 2018; Narodziny czyśćca, Warszawa 2021). W niniejszej książce zawarł podsumowanie swoich podjętych jeszcze w młodości badań nad obecnością pieniędzy w życiu średniowiecznego społeczeństwa, nad ich znaczeniem dla gospodarki oraz ówczesnym statusem etycznym. Rekonstruuje właściwą wówczas dla chrześcijanina z punktu widzenia Kościoła postawę wobec pozyskiwania pieniądza drogą lichwy, działalności kupieckiej czy bankowej. Rozważa też ogólniejszą kwestię, czy istniał w tej epoce pieniądz w naszym dzisiejszym sensie i czy można upatrywać w niej początków kapitalizmu. Ten znakomity przewodnik po średniowiecznych finansach opowiada zarazem o losach ludzi związanych z tą dziedziną, o mennicach, kopalniach kruszcu, lichwie, pierwszych bankach i handlu dalekomorskim, co stanowi walor sam w sobie tej książki, nawet jeśli wynik badania okazuje się negatywny: nie ma w średniowieczu myśli ekonomicznej, a gospodarka – z braku globalnych rynków – występuje jeszcze w formie prekapitalistycznej.

44,00 zł
30,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,20 zł

4 osoby kupiły
10
Srebrna łyżeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Srebrna łyżeczka
Dostępny
1150 szt.

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego istnieniu nie miałam pojęcia. To także opowieść o kilku innych osobach, dzięki którym jestem, jaka jestem. Kiedyś ktoś pokazał mi, że można wyjść ze swojej skorupy i zacząć żyć inaczej. Ktoś przetarł zabrudzoną szybę i dzięki temu zobaczyłam zupełnie inny świat. Pewnego dnia Lidia dostaje list od tajemniczej kobiety, która przedstawia się jako przyjaciółka rodziny. Chce jej przekazać spadek. Niczego więcej nie wyjaśnia. Kim jest ta kobieta? Dlaczego tak jej na tym zależy? Do kogo należą piękne, srebrne łyżeczki odnalezione w starym pudełku? Lidia powoli odkrywa tajemnicę, która wywraca jej życie do góry nogami. Tajemnicę, dzięki której odnajduje spokój i szczęście. Ale przede wszystkim odpowiedź na pytanie, co, a właściwie kto, jest dla niej najważniejszy. I ile trzeba poświęcić, by odnaleźć tę jedyną, prawdziwą miłość. „O matko, jaka piękna! Na taką powieść Magdaleny Witkiewicz czekałam! Jest bliska kobiecej wrażliwości, jest bliska sercu. Musicie przeczytać! Tajemnica srebrnych łyżeczek pochłonęła mnie bez reszty. Przepiękna, kobieca powieść.” – Justyna Chaber, „Ona czyta”

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

4 osoby kupiły
11
Płatki kosmetyczne kwadratowe, 50 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płatki kosmetyczne kwadratowe, 50 sztuk
Cleanic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

W 100% bawełniana, udoskonalona forma płatków została uszlachetniona o powierzchnię Pure Effect z substancją Soft Touch, dzięki czemu płatek jest wyjątkowo delikatny. Nie pozostawia włókien, jest spoisty i nie rozwarstwia się. Zapewnia dokładne i skuteczne oczyszczanie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Ilość w opakowaniu: 50 sztuk

12,50 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

4 osoby kupiły
12
Ararat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ararat
Dostępny
68 szt.

Louise Glück – amerykańska poetka i eseistka, laureatka wielu prestiżowych nagród (w tym Nagrody Pulitzera i amerykańskiej National Book Award) oraz literackiej Nagrody Nobla w roku 2020, writer in residence i wykładowczyni na Yale University – jest pierwszą poetką nagrodzoną przez Akademię od czasu Wisławy Szymborskiej (1996) i 16. kobietą wyróżnioną literackim Noblem. Akademia nagrodziła ją za „niemożliwy do pomylenia poetycki głos, którego surowe piękno przekształca indywidualną egzystencję w uniwersalne doświadczenie”. „Ci z nas, którzy piszą książki, prawdopodobnie chcą dotrzeć do wielu. Ale niektórzy poeci nie postrzegają tego pragnienia w kategoriach przestrzennych, nie myślą publiczności w wypełnionym audytorium. Widzą, jak wiele osób dociera do nich stopniowo, w czasie, w przyszłości, w jakiś głęboki sposób ci czytelnicy zawsze odnajdują ich pojedynczo, jeden po drugim. Wierzę, że przyznając mi tę nagrodę, Akademia Szwedzka postanowiła uhonorować intymny, prywatny głos, który wypowiedź publiczna może czasem wzmocnić lub przedłużyć, ale nigdy go nie zastąpi.” fragment mowy noblowskiej Louise Glück „Louise Gluck nie jest poetką, która myśli w kategoriach jednego, odrębnego wiersza, istniejącego niezależnie od innych – ona przeważnie komponuje cykle poetyckie, w których pojedyncze wiersze dopełniają się jak kamyki w mozaice. Wiersze w Araracie mają narracyjną ciągłość, układają się w opowieść o rodzinie.” Krystyna Dąbrowska, tłumaczka Araratu Ararat to pierwsze spotkanie polskiego czytelnika z twórczością amerykańskiej noblistki.

38,00 zł
27,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

4 osoby kupiły
13
Archiwum Burzowego Światła. Tom 4. Rytm wojny. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Archiwum Burzowego Światła. Tom 4. Rytm wojny. Część 2
Dostępny
2016 szt.

W opanowanym przez pieśniarzy i Stopionych Urithiru Kaladin i Navani walczą o ocalenie Rodzeństwa, sprena wieży, przed całkowitym zepsuciem. Upadek wieży, stanowiącej główny punkt przerzutowy dla wojsk koalicji monarchów, oznaczałby katastrofę i ostateczne zwycięstwo sił Odium. Aby osiągnąć swój cel, Navani decyduje się na niebezpieczną grę z Raboniel, Stopioną zwaną niegdyś nie bez powodu Panią Bólu. Tymczasem nieświadome sytuacji w Urithiru wojska koalicji prowadzą wojnę w Emulu, Dalinar próbuje poznać głębię swoich mocy Kowala Więzi, a Jasnah umocnić swoją pozycję królowej Alethkaru. Zaś w Cieniomorzu Adolin i Shallan trafiają do fortecy honorsprenów, Nieprzemijającej Prawości, gdzie każde ma swoje niebezpieczne zadanie do wypełnienia.

45,00 zł
36,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

3 osoby kupiły
14
Świeczka urodzinowa metaliczna złota - cyferka 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka urodzinowa metaliczna złota - cyferka 2
MK TRADE, 1
Dostępny
10 szt.

Wysokość świeczki: 6.0 cm Wysokość świeczki z pikerem: 8.0 cm Wymiary opakowania: 13.5 x 6.5 x 1.0 cm

2,99 zł
3 osoby kupiły
15
Obcy 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcy 3
Dostępny
73 szt.

Fiorina, zwana też Furią 361, to mroźna, nieprzyjazna planeta, gdzieś na skraju znanego ludziom wszechświata. Przez wiele lat funkcjonowała tu kopalnia, obecnie nieczynna. Olbrzymi kompleks pełni rolę kolonii karnej dla dwudziestu pięciu wyjątkowo zwyrodniałych przestępców, tworzących fanatyczną, religijną społeczność.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

3 osoby kupiły
16
Pomorskie przewodnik + atlas. Polska niezwykła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

3 osoby kupiły
17
Góry Bułgarii MountainBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

3 osoby kupiły
18
Frigiel i Fluffy. Tom 7. Czerwony pył - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frigiel i Fluffy. Tom 7. Czerwony pył
Dostępny
684 szt.

Jeśli stęskniliście się za Frigielem, Fluffym, Ablem i Alice – mamy dla was dobre wieści! W kolejnej części serii „Frigiel i Fluffy” poznacie nowe przygody naszych niezłomnych bohaterów poszukujących drogi do Farlandii. Przemierzając pustynię niespodziewanie odkrywają zadziwiające miasto Redstone. Na pierwszy rzut oka miejscem tym rządzą zaawansowane technologie: niewiarygodne urządzenia i ultranowoczesne pojazdy widoczne są na każdym kroku. Z czasem jednak Frigiel i spółka przekonują się, że miasto skrywa pewną tajemnicę... Okazuje się bowiem, że o wszystkim decyduje tam sztuczna inteligencja w postaci Wielkiego Komputera. Rzekomo posiada on wiedzę absolutną! Ale czy na pewno? Przekonajcie się sami!

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

3 osoby kupiły
19
Arszenik i stare obrazy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arszenik i stare obrazy
Dostępny
104 szt.

Przypadek chodzi po ludziach, czyli komedia kryminalna z genialnym detektywem Jackiem Przypadkiem w roli głównej! Jacek Przypadek dobiega trzydziestki, codziennie rozmawia ze zdjęciem zaginionej dawno temu w Himalajach narzeczonej, od ośmiu lat przygotowuje się do startu w maratonie, nie ma konkretnych planów na życie i cieszy się z tego, że nie musi ich robić. Do czasu… Pewnego dnia prosi go o pomoc ulubiona sąsiadka, pani Irmina Bamber, której skradziono obrazy. Po ich odzyskaniu bohaterowi udaje się również odszukać zaginioną kolekcję znaczków oraz udowodnić znanemu autorowi, że ukradł swoją najnowszą komedię niejakiemu Fredrze. Tak, nieco przypadkiem, zaczyna się detektywistyczna kariera Jacka Przypadka. Nasz genialny detektyw łączy w sobie przenikliwość Sherlocka Holmesa z łobuzerskim wdziękiem porucznika Borewicza i irytującym charakterem doktora House'a. Ta wybuchowa mieszanka powoduje, że może liczyć na sympatię wielu kobiet i szczerą nienawiść rosnącej rzeszy swoich wrogów, którzy za jego sprawą trafili za kratki. Arszenik i stare obrazy otwiera cykl doskonałych komedii kryminalnych, w których nic nie dzieje się przypadkiem, a wszystko dzieje się z Jackiem Przypadkiem!

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

3 osoby kupiły
20
Znam twój sekret - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Znam twój sekret
Dostępny
2 szt.

Porywający i wciągający thriller psychologiczny autorki Naszych małych kłamstw. – Nie sądzisz chyba, że Jamie i ja mamy przed sobą tajemnice? Rozmawiamy ze sobą o wszystkim. – Uśmiechnęła się. – Także o twoim wstydliwym sekreciku. Myślę sobie więc, że mogłabyś być dla mnie nieco milsza… Clare ma dość. Ma za sobą trudny rok i marzy tylko o tym, by trochę odetchnąć. Cała rodzina zjeżdża na wakacje do willi we Włoszech, najwyższy czas, by mąż też dla odmiany kiwnął palcem. W końcu jest jej to winien… Dan stracił wprawdzie głowę dla kogoś innego, ale opamiętał się, wrócił i zapewnia, że na dobre. Clare może mu przecież zaufać… Gdy ich syn przybywa do willi, okazuje się, że nie jest sam – towarzyszy mu żona, której wcześniej nie spotkali. Ella to zupełne przeciwieństwo Clare. Olśniewająca. Młoda. Wpływowa. I zna tajemnicę Clare, która może zniszczyć całą rodzinę… Jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by ten głęboko skrywany sekret nigdy nie wyszedł na jaw.

42,90 zł
23,17 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 19,73 zł

3 osoby kupiły
21
Nawilżony papier toaletowy Junior Pop-up, 40 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawilżony papier toaletowy Junior Pop-up, 40 sztuk
Cleanic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Nawilżony papier toaletowy Junior z wygodnym klipsem typu Pop-up delikatnie oczyszcza okolice intymne, zapewniając poczucie komfortu w ciągu całego dnia. Specjalnie opracowana receptura wzbogacona o ekstrakt z aloesu i pantenol, łagodzi podrażnienia, swędzenie i pieczenie. Miękka, odpowiednio nawilżona chusteczka, nie powoduje otarć. Papier nawilżany Cleanic Junior to doskonałe uzupełnienie codziennej higieny. Atrakcyjny zapach gumy balonowej, zachęci dzieci do jego stosowania. Łagodność produktu potwierdzona została badaniami dermatologicznymi. Chusteczka jest w pełni biodegradowalna rozpada się w wodzie, dzięki czemu można ją po użyciu wyrzucić do toalety. W trosce o środowisko naturalne, opakowanie jest wykonane z jednoskładnikowego materiału, dzięki czemu w pełni podlega procesowi recyklingu. Pamiętaj, żeby wyrzucić je do odpowiedniego pojemnika, przeznaczonego na tworzywa sztuczne. Odpowiednia segregacja umożliwi jego przetworzenie i ponowne użycie w procesie produkcyjnym. Ilość listków w opakowaniu: 40 sztuk

8,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,71 zł

3 osoby kupiły
22
Supercepcja. Wielka ucieczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Supercepcja. Wielka ucieczka
Dostępny
124 szt.

Poznaj paczkę wystrzałowych przyjaciół. Co ich łączy? Supermoce! Janek ‒ doskonały wzrok Klara ‒ idealny słuch Julka ‒ superczuły dotyk Zosia ‒ niezawodny węch Tymek ‒ perfekcyjny smak Aurelia i Aureliusz – szósty zmysł Posiadanie nadzwyczajnych mocy jest superfajną sprawą. Pod warunkiem że akurat nie czyha na ciebie banda przestępców, którzy chcą poddać cię niebezpiecznym eksperymentom. Szóstka przyjaciół wpada w ręce złoczyńców, którzy chcą wydrzeć tajemnicę ich mocy. I wykorzystać ją do swoich brudnych spraw. Ale bandyci nie przewidzieli jednego. Nie domyślają się istnienia Aureliusza. W nim cała nadzieja. Musi tylko odważyć się w pojedynkę zaplanować wielką ucieczkę, choć wcześniej rzadko robił coś sam...

39,99 zł
30,79 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

3 osoby kupiły
23
Pani z wieży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pani z wieży
Dostępny
93 szt.

Eliza Baranowska jest dziedziczką pokaźnego majątku Janowice położonego na Kresach. Otrzymała go po matce, która wiodła nieszczęśliwe życie u boku niewiernego męża, podobnie jak wiele kobiet w jej rodzie. Dziewczyna postanawia, że ona sama będzie decydować o swoim losie. Po wybuchu wojny z bolszewikami na dwór napadają białoruscy chłopi. Eliza z macochą i przyrodnią siostrą ledwo uchodzą z życiem, chroniąc się w górującej nad okolicą wieży. Tajemnicza budowla ma złą sławę, ponoć straszy w niej duch kniaziówny Sonki… Tymczasem do Janowic wkracza polskie wojsko, w którym służbę lekarza pełni ukochany kuzyn Elizy, Mateusz. Dziewczyna zostaje sanitariuszką i zyskuje bliskiego sercu sojusznika. W czasie przygotowań do opuszczenia majątku, odkrywa kolejny rodzinny sekret. Czy zdoła rozwikłać tajemnicę, która ma swoje źródło w wypadkach sprzed wieków? Co jeszcze łączy pannę Baranowską z więzioną latami przez męża Sonką?

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

3 osoby kupiły
24
Więcej niż przyjaciel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Więcej niż przyjaciel
Dostępny
3 szt.

Gray nie przyjaźni się z kobietami. Tylko z nimi sypia. Do czasu aż poznaje Ivy. Gwiazda futbolu Gray Grayson nie ma ochoty prowadzić różowego samochodu córki swojego agenta, ale potrzebuje jakiegoś środka transportu, a ona studiuje za granicą. I tak się właśnie tłumaczy, gdy dziewczyna pisze do niego zirytowana i obrazowo opisuje, co mu zrobi, jeśli rozbije jej ukochane auto. Ivy Mackenzie w mgnieniu oka staje się jego wirtualną przyjaciółką. A potem Ivy wraca do domu i Gray nie może przestać o niej myśleć. Ivy nie sypia z przyjaciółmi. A już tym bardziej z pewnym futbolistą. Niezależnie od tego, jak bardzo ją podnieca… Gray doprowadza Ivy do szału. To arogancki typ, który wygląda jak ucieleśnienie seksu, ale jest totalnie zakazany. Ivy ma złotą zasadę: nie spotykać się z klientami ojca. I coraz trudniej się do niej stosować, gdy Gray robi wszystko, by ją uwieść. Jej przyjaciel szybko staje się najbardziej nieodpartym facetem, jakiego spotkała. To oznacza, że Gray będzie musiał zrobić wszystko, żeby odnaleźć drogę do serca Ivy. Czas, start.

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

2 osoby kupiły
25
Świat zwariował. Poradnik surrealistyczny. Jak przeżyć. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat zwariował. Poradnik surrealistyczny. Jak przeżyć.
Dostępny
63 szt.

Świat zwariował. Poradnik surrealistyczny. Jak przeżyć Agnieszki Taborskiej – w opracowaniu graficznym Lecha Majewskiego – pokazuje, że surrealizm to więcej niż styl: to sposób widzenia rzeczywistości. Choć w wielu krajach cieszy się ostatnio wielkim zainteresowaniem, w Polsce wciąż jest mało znany. Podane w poradniku „przepisy” na surrealistyczną sztukę i życie pomogą nam przetrwać w ciężkich czasach. „Ta książka z pewnością zadziała jak cudowne lekarstwo dla naszej wymęczonej zmartwieniami i lękami duszy”. – Olga Tokarczuk „Jedna z najwybitniejszych światowych badaczek surrealizmu stworzyła niezwykle oryginalną książkę o sztuce i literaturze, a także o nas. Taborska postanowiła jeszcze raz przypomnieć nam, jak wiele zależy, także w życiu społecznym, od wyzwolonej wyobraźni”. – Grzegorz Jankowicz, dyrektor Festiwalu Conrada

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
26
Motyl. Ścibor-Rylski. 101 lat Polski, czyli opowieść o generale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motyl. Ścibor-Rylski. 101 lat Polski, czyli opowieść o generale
Dostępny
212 szt.

„Pamiętajcie, żyjecie w wolnej, niepodległej, ukochanej naszej ojczyźnie. Nie wiecie, co to jest przelewać krew za wolność. Całe szczęście”. Pożegnalne przemówienie 100-letniego generała Ścibora-Rylskiego Zbyszek Gdy przychodzi na świat, ten chwieje się w posadach. Jest rok 1917, za chwilę z wojennej pożogi zrodzi się nowy ład, a z nim Polska. 20 lat później Zbyszek po raz pierwszy weźmie broń do ręki, złoży przysięgę żołnierską i to zaważy na całym jego życiu. Kocha latać i wie, że jego miejsce jest w wojsku. Zbigniew Walczy w kampanii wrześniowej, po ciężkich bojach swego 1 Pułku Lotniczego dołącza do Samodzielnej Grupy Operacyjnej „Polesie” generała Kleeberga. Poddają się jako ostatni, ale Zbigniew nie zamierza składać broni. Ucieka z niewoli i przedziera się do okupowanej Warszawy. Zaczyna się jego konspiracyjna działalność. Wozi leki do getta, obsługuje zrzuty Cichociemnych. „Motyl” Podczas Powstania Warszawskiego dowodzi kompanią w Batalionie „Czata 49” Zgrupowania Radosław. Trzykrotnie ranny. Patrzy na śmierć przyjaciół, ale żołnierskie szczęście go nie opuszcza. Przechodzi cały szlak bojowy batalionu. Poznaje grozę kanałów. Po upadku Powstania pozostaje w konspiracji pod dowództwem Jana Mazurkiewicza „Radosława”. Walka nie jest skończona. Generał Po wojnie staje się strażnikiem pamięci o Powstańcach, czasie zniszczenia i pogardy. Poświęca temu pół wieku swego życia. Ostatnie ze 101 lat będą naznaczone inną walką. Gdy na jaw wychodzą szczegóły jego współpracy ze służbami komunistycznymi, generał broni się, ale nie wszyscy mu wierzą. Na jego pogrzebie zabraknie przedstawicieli najważniejszych władz państwowych. Pierwsza biografia generała Zbigniewa Ścibora-Rylskiego. AK-owca, lotnika, wielkiego patrioty, normalnego człowieka w nienormalnych czasach.

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

2 osoby kupiły
27
Emigranci. Tom 2. Listy z czarnych miast - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emigranci. Tom 2. Listy z czarnych miast
Dostępny
125 szt.

Lata 20. XX wieku – czas przemian, niepokojów i rosnących nadziei. Na początku XX wieku obietnice lepszego życia zawiodły górniczą rodzinę Bednarzy ze Śląska do Westfalii. Teraz wracają, aby zagłosować w plebiscycie. Głęboko wierzą, że ich ukochana ziemia zostanie przyłączona do Polski. Losy rodziny splatają się z burzliwą historią Górnego Śląska, a marzenia o spokojnym życiu okazują się mrzonką. Po trzecim powstaniu śląskim rodzina wyrusza w kolejną podróż – tym razem do wykrwawionej wojną Francji, która kusi górników obietnicą dobrze płatnej pracy. Czy Bednarze odnajdą szczęście na obcej ziemi? I czy listy z odległej Brazylii pomogą odzyskać nadzieję? Listy z czarnych miast to drugi tom przejmującej serii „Emigranci” – pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o poszukiwaniu domu, miłości, a przede wszystkim samego siebie.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

2 osoby kupiły
28
Płatki kosmetyczne Pure Effect, owalne, 40 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płatki kosmetyczne Pure Effect, owalne, 40 sztuk
Cleanic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Miękkie i delikatne płatki kosmetyczne Cleanic Pure Effect są wykonane w 100% z wysokiej jakości bawełny. Sztruksowa powierzchnia płatka zapewnia jeszcze skuteczniejsze oczyszczanie: wypukłości doskonale rozprowadzają kosmetyk, natomiast zagłębienia skutecznie zbierają zanieczyszczenia. Miękki brzeg zapewnia komfort w czasie oczyszczania delikatnych okolic oczu. Ilość w opakowaniu: 40 sztuk

6,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
29
Komentarz do Konstytucji RP Art. 87, 88, 89, 90, 91 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komentarz do Konstytucji RP Art. 87, 88, 89, 90, 91
Dostępny
6 szt.

W prezentowanym tomie przedstawiono komentarz do art. 87–91 Konstytucji RP. Polska koncepcja konstytucyjnego unormowania systemu źródeł prawa jest nowatorska i może być wzorcem dla współczesnych konstytucji demokratycznych, jako nowa, obligatoryjna „materia konstytucyjna”. Szczególnie wartościowa w Konstytucji jest zasada z art. 9 przestrzegania wszystkich form prawa międzynarodowego (a zwłaszcza unijnego), mającego ponadpaństwową wartość, jako nienaruszalna gwarancja przestrzegania standardów demokracji. Gwarancją krajową są nowe, daleko idące uprawnienia prawodawcze samorządu terytorialnego, promujące wspólnoty samorządowe, jako zabezpieczenie przed biurokratyczną i polityczną centralizacją państwa.

43,00 zł
35,26 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,74 zł

1 osoba kupiła
30
Wir smart 5. Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasa 8. Smartbuch. Ćwiczenia wersja rozsz. Wyd.2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,50 zł
32,85 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,65 zł

1 osoba kupiła
31
CD MP3 Stary kuferek. Dwieście wiosen. Tom 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CD MP3 Stary kuferek. Dwieście wiosen. Tom 5
Grażyna Jeromin-Gałuszka, StoryBox
Dostępny
11 szt.

Ostatni tom barwnej, pełnej emocji historii rodu Konarskich i Bogdanowiczów. Dwieście lat temu dziedzic Andrzej Konarski podarował swej młodszej siostrze Konstancji mały folwark w dolinie rzeki. Wokół gospodarstwa powstała niewielka osada, która w prawie niezmienionym stanie przetrwała okres zaborów, dwie wojny światowe i lata komunizmu. Ludzie żyli tu sobie spokojnie pomimo wielu dramatycznych wydarzeń i zawirowań losu. Teraz jednak, za sprawą odgórnych decyzji o powstaniu zbiornika retencyjnego w dolinie, tutejszym mieszkańcom grozi wysiedlenie, a osadzie całkowita zagłada. Nestorka rodu Konarskich, Adela, samotna i bezradna wobec urzędniczych decyzji, z niepokojem patrzy w przyszłość. Co powinna zrobić, by nie tylko móc zakończyć długie życie w ukochanej dolinie, lecz także ocalić to jedyne miejsce na ziemi dla Matyldy, swej najmłodszej wnuczki, przyszłej właścicielki dawnego folwarku Konstancji? Sprawa wydaje się beznadziejna, zwłaszcza że Matylda Konarska, oskarżona o morderstwo, oczekuje w areszcie na proces...

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
32
Góry Czech. mountainbook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Góry Czech. mountainbook
Dostępny
54 szt.

Położone „tuż za miedzą” Czechy rzadko kojarzone są z górami. Wędrowcy z Polski zaglądają głównie w czeskie Karkonosze lub odwiedzają skalne miasta na północy kraju. Tymczasem nasi południowi sąsiedzi mogą pochwalić się pokaźną liczbą ciekawych pasm, ciągnących się niemal wzdłuż całych granic państwa, reprezentujących bogaty wachlarz krajobrazów, pełnych przyrodniczych ciekawostek i historycznych zabytków. Oddajemy do Państwa rąk pierwszy w polskiej literaturze turystycznej przewodnik przybliżający kompleksowo 16 czeskich grup górskich. Do zobaczenia na szlaku! Krzysztof Magnowski – historyk sztuki, przewodnik krakowski, przewodnik górski (beskidzki) związany z SKPG Kraków, pilot wycieczek, krajoznawca oraz autor przewodników i tekstów popularyzujących zabytki. Przez półtora roku opiekował się schroniskiem górskim. Prowadził wyjazdy turystyczne do większości krajów europejskich oraz trekkingi po pasmach karpackich i górach Bułgarii. Aktywnie angażuje się w szkolenia kolejnych pokoleń kandydatów na przewodników beskidzkich. W prywatnych wyjazdach stara się łączyć pasję historyka sztuki (potrafi zwiedzać muzea, gotyckie katedry i drewniane cerkiewki nieprzerwanie od wczesnego rana do zmierzchu) z miłością do gór i długich wędrówek z namiotem. Krzysztof Bzowski – historyk (absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego), zagorzały górołaz, pilot i przewodnik, autor kilkudziesięciu przewodników. Dzięki studiom historycznym jego zainteresowania podróżnicze zwróciły się ku dawnym Kresom, gdzie odwiedzał nie tylko miejsca związane z polską historią. Jednocześnie pozostaje fascynatem Austro-Węgier, często podróżując po dawnych terenach monarchii. Związki rodzinne zaprowadziły go w innym jeszcze kierunku – do Francji, skąd trafił też na Półwysep Iberyjski. Schodził z plecakiem większość gór Europy – od Pirenejów po ukraińskie Karpaty Wschodnie, od polskich Beskidów po Alpy i Góry Dynarskie. Poza tym zwiedzał intensywnie Afrykę Północną, państwa bałkańskie, Turcję, Izrael i kilka innych krajów.

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

1 osoba kupiła
33
Kamienica pod Irysami. Tom 3. Życiowe decyzje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Kamienica pod Irysami. Tom 3. Życiowe decyzje
Dostępny
1 szt.

My, kobiety, chcemy realizować marzenia! Świat odżywa i życie w Krakowie znowu nabiera tempa. W roku 1921 tragiczna przeszłość powoli staje się nieprzyjemnym wspomnieniem. Jednak nie dla wszystkich. Nieoczekiwana wiadomość burzy życie Stefanii. Wojna się skończyła, a teraz trzeba zawalczyć o siebie. Czy dziewczyna podejmie właściwą decyzję? A może to los dokona za nią wyboru? W czasie kiedy Stefania zmaga się z własnymi demonami, Eleonora i Rozalia układają sobie życie u boku mężczyzn, których darzą głębokim uczuciem. I chociaż wydaje się, że wszystko usłane jest różami, na ich drodze do szczęścia pojawiają się problemy. Nagły powrót, wielka miłość, podła intryga, niespodziewany ślub. I tragiczna śmierć, która odmienia los. W trzecim tomie sagi „Kamienica pod Irysami” nadchodzi pora na uporządkowanie życia i dokonanie właściwych wyborów.

36,90 zł
18,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 18,45 zł

1 osoba kupiła
34
Kreda chodnikowa 20 kolorów JUMBO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,90 zł
14,99 zł

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
35
Elżbieta II. Portret monarchini - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elżbieta II. Portret monarchini
Dostępny
149 szt.

Charyzmatyczna monarchini, która z opanowaniem i klasą przeprowadziła Wielką Brytanię oraz Wspólnotę Narodów przez zawirowania ostatnich kilkudziesięciu lat, doczekała się niezwykle wnikliwej biografii. Najpierw poznajemy dziewczynkę, anastępnie towarzyszymy zakochanej wksięciu Filipie nastolatce. Spotykamy Lilibet naprawiającą ciężarówki wojskowe podczas drugiej wojny światowej. Widzimy ją u boku Winstona Churchilla wdniu zwycięstwa nad Niemcami. Jesteśmy świadkami, jak młoda królowa stara się pogodzić życie zawodowe zwychowywaniem dzieci. Uczestniczymy w trudnych dla monarchii chwilach tuż po tragicznej śmierci księżnej Diany. Jesteśmy też świadkami niezwykle cennego procesu wprowadzania królestwa Wielkiej Brytanii w XXI wiek. Wciągająca, skrupulatnie przygotowana, oparta na licznych wywiadach inieujawnionych dotąd dokumentach biografia Elżbiety II daje możliwość przyjrzenia się z bliska ostatniej wielkiej monarchini. Sally Bedell Smith podkreśla żywą osobowość królowej, jej poczucie humoru inieprzeciętną inteligencję. Wprowadza nas za pałacowe drzwi, pozwalając niemal uczestniczyć w życiu Lilibet. „Elżbieta II – Wielka Królowa – nie oczekuje dzisiaj triumfalnej retoryki i gloryfikowania. Życie dopisuje codziennie nowe stronice do kolejnego rozdziału jej życia. Wciąż pełni swą służbę.” – dr Janusz Sibora, badacz dziejów ceremoniału królewskiego

59,90 zł
43,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,17 zł

1 osoba kupiła
36
Świeczka urodzinowa metaliczna złota - cyferka 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka urodzinowa metaliczna złota - cyferka 3
MK TRADE, 1
Dostępny
17 szt.

Wysokość świeczki: 6.0 cm Wysokość świeczki z pikerem: 8.0 cm Wymiary opakowania: 13.5 x 6.5 x 1.0 cm

2,99 zł
1 osoba kupiła
37
Kochaj się zdrowo. Pierwsza książka o chorobach przenoszonych drogą płciową, której nie musisz się wstydzić - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochaj się zdrowo. Pierwsza książka o chorobach przenoszonych drogą pł...
Dostępny
537 szt.

O seksie i zdrowiu – bez tabu. Uprawiasz seks? A więc temat chorób przenoszonych drogą płciową dotyczy też Ciebie. Niezależnie od intensywności życia erotycznego i liczby partnerów prędzej czy później każdy z nas coś złapie. Mimo to wokół ZPDP narosło tyle wstydu, że trudno o otwartą i merytoryczną rozmowę. A przecież zdrowie nie może być tematem tabu. • Ponad 80% aktywnych seksualnie osób złapie wirusa brodawczaka ludzkiego HPV. • Niemal jedna ósma mieszkańców USA cierpi z powodu wirusa opryszczki. W swojej książce Ina Park, lekarka, badaczka, edukatorka seksualna i ekspertka w dziedzinie ZPDP, po ludzku, bez oceny odpowiada na pytania, które boimy się zadać ginekologom. • Jak powinna pachnieć wagina? • Czym są sieci seksualne i jak wpływają na ryzyko infekcji? • Czy warto się szczepić przeciwko HPV? ZPDP to nie tylko ból, dyskomfort i wstyd. Nieleczone infekcje mogą skutkować bezpłodnością, komplikacjami w ciąży, a nawet nowotworami. Co zrobić, jeśli - niczym nieproszeni goście - pojawią się w naszej sypialni? W czasach pseudonauki, mitów i braku rzetelnej edukacji seksualnej poszukiwanie wiedzy to wyraz odpowiedzialności za siebie i innych. Dowiedz się, jak kochać się zdrowo i ciesz się seksem bez obaw.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
38
Kroniki dymitriad. Tom 1. Krwawa jutrznia. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kroniki dymitriad. Tom 1. Krwawa jutrznia. Audiobook
Mariusz Wollny, StoryBox
Dostępny
10 szt.

Dno Czarciego Oka skrywa straszną tajemnicę. Pełno w nim okaleczonych ludzkich zwłok, a każde z ciał pozbawiono głowy. Okolice Sambora nawiedzili czarni jeźdźcy. Sieją grozę wśród okolicznych mieszkańców. Gwałcą, mordują, a co najgorsze, piją ludzką krew. Na Rusi wstaje krwawy świt, nastał czas wielkiego zamętu. Czy to kara za osadzenie na carskim tronie Borysa Godunowa? Czy nie przyszła pora, aby na tronie zasiadł prawowity władca Dymitr? Pewien młody, obdarzony rzadkimi talentami człowiek trafi niespodziewanie i wbrew swojej woli w sam środek tych wydarzeń. Znajdzie miłość i ją utraci. Utraci miłość, by zachować życie. Zachowa życie, bo jego przeznaczeniem jest ocalać innych od niechybnej śmierci. Takie jest przeznaczenie każdego, na kogo wołają Ryx. Krwawa jutrznia to pierwsza część trzymającej w nieustannym napięciu przygodowo-historycznej serii „Kroniki dymitriad”.

34,90 zł
27,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

1 osoba kupiła
39
Soul Notes A5 kratka, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soul Notes A5 kratka, granatowy
Elefant
Dostępny
70 szt.

Notes wykonany jest z wysokiej jakości materiału, występuje w formacie A5 o wymiarach (21.0 x 14.5 cm). Notes posiada: • elastyczną gumkę na długopis, • kopertę w kolorze czarnym z wytrzymałego papieru, • gumkę spinającą cały notes, • twardą oprawę z możliwością grawerowania lub tłoczenia loga, • zaokrąglone rogi oprawy, • 192 strony w kratkę, • występuje w kolorze granatowym z granatową gumką, • notes przeszyty jest delikatną nicą w kolorze granatowym.

26,00 zł
19,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
40
Płatki kosmetyczne, 5 x 125 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płatki kosmetyczne, 5 x 125 sztuk
Cleanic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Płatki do demakijażu Cleanic (625 sztuk) doskonale usuwają makijaż i wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Dzięki wypukłościom na powierzchni każdego płatka, kosmetyki do oczyszczania skóry są doskonale rozprowadzane. Zagłębienia natomiast precyzyjnie zbierają wszystkie zanieczyszczenia. Cechy produktu: • prawdziwa delikatność bawełny - delikatny płatek, dbamy o naturę, • przydatność: 5 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu, • skuteczne oczyszczanie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Powierzchnia płatków została nawilżona substancją Soft Touch, która sprawia, że są one delikatne i miękkie, a ich stosowanie komfortowe i bezpieczne nawet dla delikatnych okolic oczu. Płatki kosmetyczne Cleanic Pure Effect są niezawodne i uniwersalne. Możesz nakładać nimi toniki, mleczka, żele, olejki, płyny do demakijażu i inne kosmetyki. Są doskonałe do stosowania m.in. na skórę twarzy (także wokół oczu), szyi i dekoltu. Jeśli stosujesz je często, wybierz potrójny zestaw płatków, który zawiera aż trzy opakowania w korzystnej cenie. Ilość w pakiecie: 5 x 125 = 625 sztuk

43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

1 osoba kupiła
41
Robinson Crusoe. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robinson Crusoe. Audiobook
Daniel Defoe, StoryBox
Dostępny
15 szt.

Dzieje rozbitka, który spędza 28 lat na tropikalnej bezludnej wyspie Rok 1651. Siedemnastoletni Robinson Crusoe nie chce wieść nudnego życia jak jego ojciec, kupiec z angielskiego miasta Hull, więc ucieka z domu i zaciąga się na kolejne statki. Podczas jednej z wypraw, w 1659 r., statek się rozbija i Robinson jest jedynym ocalałym. Trafia na bezludną wyspę, gdzie, jak się okaże, spędzi następne 28 lat. Powoli zagospodarowuje się, buduje dom, uprawia zboże, oswaja kozy i papugę, wytwarza naczynia. W przetrwaniu pomagają mu znalezione przedmioty z innego rozbitego statku. Po latach na jego wyspę trafiają ludożercy. Robinsonowi udaje się ocalić jedną z ofiar – krajowca, którego nazywa Piętaszek (Friday, od dnia tygodnia kiedy go spotkał). Robinson „cywilizuje” dzikusa, czyniąc go towarzyszem swojej niedoli. Uczy go języka angielskiego i nawraca na chrześcijaństwo. Po latach do wyspy przybija statek z piracką banderą, którym kierują zbuntowani marynarze. Robinson pomaga kapitanowi odzyskać panowanie nad statkiem i może wrócić do rodzinnej Anglii.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
42
Świeczka urodzinowa metaliczna złota - cyferka 9 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świeczka urodzinowa metaliczna złota - cyferka 9
MK TRADE, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Wysokość świeczki: 6.0 cm Wysokość świeczki z pikerem: 8.0 cm Wymiary opakowania: 13.5 x 6.5 x 1.0 cm

2,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
43
Generación 2. Poziom A1. Klasa 8. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Generación 2. Poziom A1. Klasa 8. Podręcznik
Dostępny
193 szt.

Numer dopuszczenia: 1103/2/2021 Poziom podręcznika: A1 Cechy podręcznika: • podręcznik oparty na silnym impulsie wizualnym posługujący się językiem obrazu tak bliskim dziś młodemu pokoleniu Z; • przejrzysta struktura każdego rozdziału; • łagodna progresja leksykalno-gramatyczna zapewniająca harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych; • wyraźny cel pracy językowej nauczyciela – budowanie sprawnej komunikacji uczniów w sytuacjach życia codziennego zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej – reforma 2017; • konsekwentna realizacja kluczowych kompetencji XXI wieku – komunikacja, kooperacja, kreatywność, krytyczne myślenie. Budowa podręcznika: • siedem rozdziałów o stałym układzie z klarownie określonymi celami lekcji – rozdział „0” to głównie przypomnienie zagadnień z klasy 7, • system piktogramów prowadzących nauczyciela i ucznia przez każdy rozdział podręcznika, których celem jest wyraźne określenie rozwijanych sprawności językowych u uczniów – zadania rozwijające rozumienie tekstu czytanego, zadania rozwijające sprawność reagowania językowego, zadania rozwijające rozumienie tekstu słuchanego, zadania rozwijające sprawność pisania, jak i zadania rozwijające sprawność mówienia + winietki zawierające wskazówki i informacje pomocne w nauce języka hiszpańskiego, objaśniające zagadnienia gramatyczne oraz winietki prowadzące uczniów przez trening poprawnej hiszpańskiej wymowy oraz ortografię, • nowoczesna, angażująca uczniów szata graficzna służy wprowadzeniu nowego słownictwa oraz interakcji językowej między obrazem a tekstem – każdy rozdział zawiera zadania leksykalne oparte na przyporządkowaniu słów ich obrazom, także z możliwością ich odsłuchania – ćwiczenie poprawnej wymowy/fonetyka języka hiszpańskiego – wizualizacja poznawanej leksyki, sekcja: Palabras, palabras…, • silny nacisk na komunikację – praca z dialogami, przetwarzanie między tekstem słyszanym a pisanym, pisanym a mówionym – praca w parach, praca indywidualna, sekcja: Español en acción teksty kulturo i realioznawcze odnoszące się do świata hiszpańskojęzycznego, sekcja: ¡Qué interesante! + moduł: Fiestas pod koniec podręcznika zawierający opisy najważniejszych dni świątecznych w krajach języka hiszpańskiego, • praca projektowa w każdym rozdziale, także w odniesieniu do poszukiwania informacji w internecie, sekcja: Mi proyecto, • zadania projektowe dla grup, sekcja: Nuestros proyectos, • prosta i czytelna prezentacja gramatyki pod koniec każdego rozdziału – ujęcie tabelaryczne z wykorzystaniem kontrastu kolorem przy wyjaśnianiu treści zagadnień gramatycznych – sekcja: Mis apuntes de gramática, • słowniczek tematyczny w każdym rozdziale, sekcja: Mi primer diccionario, • zamknięcie każdego rozdziału powtórkowymi zadaniami leksykalno-gramatycznymi w ujęciu komunikacyjnym, sprawdzającymi realizację celów językowych danego rozdziału, sekcja: Repasamos samoocena, sekcja: Autoevaluación, • tablice gramatyczne, • słownik hiszpańsko-polski wraz z zestawem zwrotów i wyrażeń.

68,54 zł
61,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,85 zł

1 osoba kupiła
44
Bocian 80cm 132987 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Bocian 80cm 132987
Sun-day
Dostępny
1 szt.

81,90 zł
46,68 zł

Rabat 43,0%
oszczędzasz 35,22 zł

1 osoba kupiła
45
Lato leśnych ludzi. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lato leśnych ludzi. Audiobook
Maria Rodziewiczówna, StoryBox
Dostępny
6 szt.

Trójka przyjaciół – Rosomak, Pantera i Żuraw – spędza lato w oddalonej od cywilizacji leśnej chacie. Swój czas poświęcają pomocy zwierzętom, pracy na roli i podziwianiu piękna krajobrazu. W pewnym momencie dołącza do nich chłopak z miasta, określany początkowo jako „murowa stonoga”, a potem – od ciągle powtarzanych pytań – jako Coto. Las, w którym żyją, ma swoje tajemnice – te z czasów powstania, żyjące w pamięci starego Odrowąża, mentora „leśnych ludzi” – i będą one istotnym elementem leśnej edukacji Cota, prowadząc do zdobycia przez niego zaszczytnego miana Orlika. Zdaniem profesora Jarosława Marka Rymkiewicza utwór Rodziewiczówny to „wielki – najwspanialszy po »Panu Tadeuszu« – hymn ku chwale polskości”.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
46
Ten, którego szukam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ten, którego szukam
Dostępny
1037 szt.

John Bishop nie jest typowym samotnym ojcem. Jest zdystansowany, niecierpliwy i nieporadny. Prowadzenie rodzinnego pensjonatu B&B ma pewne zalety, lecz nie należą do nich długie godziny pracy, sprzątanie po gościach i słuchanie przez całą noc energicznie kochających się par. Za to chodzenie do łóżka z panienkami, które przyjeżdżają na ranczo, by uczuć się konnej jazdy, zdecydowanie tak. Tak jest się do chwili, gdy na schodach swojego domu John znajduje dziecko z karteczką, iż jest jego. Dorastając na ranczu, przywykł do ciężkiej pracy, lecz opieka nad noworodkiem jest najtrudniejszym zadaniem, przed jakim w życiu stanął. Porzucając kawalerskie życie, skupia się na znalezieniu opiekunki, która nauczy go tego i owego o opiece nad maluchem. Nie spodziewa się, że będzie to piękna i ekscentryczna dziewczyna, mająca niezdrową obsesję na punkcie futbolu...

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
47
Anioł Coltona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Anioł Coltona
Dostępny
718 szt.

Sinners & Reapers to twardziele. To ostrzy faceci. Colton jest jednym z nich – w pierwszym ze swoich wcieleń. W drugim jest doskonałym chirurgiem, ratującym ludzkie życie. Kiedy traci pracę, zostaje sam na sam ze swoją mroczną stroną… i nie potrafi sobie z tym poradzić. Na szczęście pojawia się ona: jego wybawienie, jego anioł. Problem polega na tym, że ona go ocaliła, a on robi wszystko, żeby jej nie zniszczyć…

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
48
CD MP3 Teściowe w tarapatach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CD MP3 Teściowe w tarapatach
Alek Rogoziński, StoryBox
Dostępny
6 szt.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
49
Atlas naturalnego piękna. Francuskie receptury dla twojej urody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas naturalnego piękna. Francuskie receptury dla twojej urody
Dostępny
1142 szt.

„Nie ma nic prostszego, przyjemniejszego, bardziej oczywistego ani skutecznego niż naturalna, zdrowa troska o siebie” – to filozofia słynnej paryskiej firmy kosmetycznej L'Officine Universelle Buly, która dla kobiet na całym świecie stała się synonimem luksusowej pielęgnacji łączącej francuski szyk z prostotą składników. Teraz na kartach Atlasu naturalnego piękna twórcy współczesnej odsłony tej kultowej marki, Victoire de Taillac i Ramdane Touhami, dzielą się oryginalnymi recepturami swoich kosmetyków – naturalnych i łatwych do przygotowania w domowym zaciszu. W książce znajdziesz ponad 80 składników z całego świata: ziaren, owoców, minerałów, olejków i ziół. Poznasz ich historię, niezwykłe właściwości, a dzięki przepisom na kosmetyki wzbogacisz swoje codzienne rytuały piękna. Owsiana kąpiel sprawi, że twoja skóra nabierze wyjątkowej miękkości, maseczka z moreli oczyści cerę, zaś cytrynowa „woda blasku” rozświetli włosy. To niezawodne kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcą oprzeć swoją pielęgnację na łatwo dostępnych składnikach przyjaznych środowisku – bez plastiku i sztucznych dodatków – a przy tym pragną, by była ona prosta, elegancka i w paryskim stylu. Dzięki Atlasowi podkreślenie twojego naturalnego piękna to – dosłownie – pestka!

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

1 osoba kupiła
50
Ratowałam od zagłady. Wpomnienia Irene Gut-Opdyke - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ratowałam od zagłady. Wpomnienia Irene Gut-Opdyke
Dostępny
177 szt.

Nie pytałam: Czy powinnam to zrobić?, ale: Jak mam to zrobić? „Ratowałam od Zagłady”. Wspomnienia Irene Gut-Opdyke, Sprawiedliwej wśród Narodów Świata Irena Gutówna ma siedemnaście lat, kiedy wybucha wojna, która łagodną, spokojną uczennicę szkoły pielęgniarskiej w Radomiu zamieni w bohaterkę. Od samego początku wojny los jej nie oszczędza, jednakże wraz z kolejnymi doświadczeniami, kolejnym poniżeniem, będzie rosła w niej siła nie tylko by przetrwać, ale również by ratować życie innych. Angażuje się w działalność konspiracyjną, a kiedy Holocaust staje się faktem – wykorzystuje niemiecko brzmiące nazwisko i aryjski wygląd, by nieść na każdy możliwy sposób pomoc Żydom. Wreszcie pomaga ludziom w ucieczce z getta, ukrywa ich w lesie, a także w piwnicy domu majora SS, w którym pracuje jako gospodyni. Nadal wierzę, że ludzie są z natury dobrzy – napisała Anne Frank w swoim słynnym dzienniku. Irena Gutówna powtarza w książce: „Pamiętajcie – miłość, nigdy nienawiść”, a jej działania są najlepszym przykładem, jak dobro zwycięża zło. Po przetrwaniu wojny, po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, po wielu latach milczenia i skrywania głęboko tajemnicy wojennych lat w Polsce, Irena pisze wspomnienia. Skłoniły ją do tego opinie zaprzeczające obozom koncentracyjnym i Holocaustowi. Wspomnienia Ireny Gut-Opdyke są świadectwem odwagi „zwykłej polskiej dziewczyny” – jak sama mówi o sobie, heroizmu i sprzeciwu jednostki wobec największego zła, jakiego doświadczył świat. Książka wstrząsnęła czytelnikami, była recenzowana, szeroko komentowana, a na jej kanwie powstała sztuka w nowojorskim teatrze. Wstrząsająca historia Ireny Gut-Opdyke to nie tylko gotowy materiał na kilka filmów. Wciąż zbyt mało znane w Polsce niezwykłe i poruszające przeżycia autorki powinny wejść do ścisłego kanonu tematyki Holocaustu. Opowieść o sile i odwadze wobec tragicznych wyborów moralnych czyta się jak doskonale skonstruowany thriller. Wojna została przedstawiona oczami kobiety i z dala od wybuchów, a jednak jest pełna niuansów i ostrożności pozwalającej bohaterce omijać najbardziej podłe i podstępne pułapki rzeczywistości rozpadającej się na jej oczach. „Bohaterstwo jest zawstydzająco rzadkie, ale czasem, w najmniej spodziewanym momencie i miejscu, objawia się w całej swojej zaskakującej doniosłości, jakby na przekór nieuchronnemu losowi. Tym razem objawiło się w młodej dziewczynie, która przysięgła sobie, że nie pozwoli zginąć kilku nieznajomym. Wszystko, co się wydarzyło potem, stało się wspaniałą lekcją humanizmu i legendą o tych, którzy ostatkiem sił potrafili pozostać ludźmi w nieludzkich czasach”. – Jan Komasa, reżyser filmów „Powstanie Warszawskie”, „Miasto 44”, „Sala samobójców”, „Boże Ciało” i „Hejter”

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

51
Trik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trik
Dostępny
20 szt.

Opowieść o chłopcu, który wierzy w magię i pozbawionym złudzeń staruszku, który nie wierzy już w nic. Wielki Zabbatini, czarodziej sceny, prestidigitator, gwiazda „czarnej magii”, siedzi zgorzkniały w swoim domu w Los Angeles i oczekuje już tylko tego, co nieuniknione. Dawno utracił wiarę w magię życia. Na drugim końcu miasta jedenastoletni Max wymyka się przez okno swojego pokoju, by odnaleźć wielkiego czarodzieja. Chłopiec wierzy, że tylko mag ze swoimi czarami może sprawić, by jego rodzice się nie rozwiedli… Czy przeznaczenie połączy dwóch bohaterów i nada sens ich życiu? Sięgnijcie po Trik i poczujcie klimat przedwojennego Berlina, popatrzcie na Los Angeles XXI wieku i trzymajcie kciuki za Maxa.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

52
Worek na obuwie, moro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na obuwie, moro
ASTRA POLSKA S.A.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.01

Worek na buty z motywem moro powstał z myślą o wszystkich fankach i fanach militarnego wzornictwa. Worek posiada podwójne boczne sznurki ze złączką bezpieczeństwa, które umożliwiają noszenie go w rękach, na ramieniu czy na plecach. Dodatkowo na odwrocie worka na buty znajduje się plakietka do wypisania danych personalnych ucznia. Wymiary: 44.0 x 33.0 cm

23,20 zł
20,88 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,32 zł

53
Pamiętniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętniki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.04

Świat Stefana Kieniewicza odszedł w przeszłość i powoli zacierają się jego kontury. Opowieść autora o dojrzewaniu do życia rodzinnego i publicznego nie tylko ocala wiele szczegółów rzeczywistości pierwszej połowy XX wieku, lecz także pozwala zbudować z nią więź emocjonalną. Dobrze urodzony w carskiej Rosji. Stracił dom, zanim w Polsce poszedł do szkoły. Nie strzelał, nie galopował, ale odebrał „complete education”. Czytał światową literaturę w pięciu językach i nie uważał się za poliglotę. Z równym zapałem karnawałował i bywał w archiwach. Gdy założył własną rodzinę, przyszła wojna. Dziesięć lat po niej uznał, że już nic oprócz M4 mu nie trzeba. Konspiracja, powstanie i obozy koncentracyjne umocniły jego wiarę, a zarazem pozwoliły mu lepiej zrozumieć epokę, której badaniu poświęcił życie. Stronił od polityki, ale stał się głosem środowiska. Za to poza akademią nieraz słyszał, że gdyby wszyscy pisali pamiętniki i odpowiadali na listy, historycy nie byliby potrzebni. Choć Stefan Kieniewicz był nadzwyczaj sumiennym korespondentem, nie zgodziłby się z taką opinią. Pamiętniki pokazują, dlaczego historycy są jednak niezbędni. Stefan Kieniewicz (1907-1992) – pochodził z rodziny ziemiańskiej na Kresach, w wolnej Polsce wybrał drogę inteligenta. Służył ojczyźnie jako uczony i konspirator, rodzinie jako mąż i ojciec. Historyk wieku XIX, zrobił magisterium w Poznaniu, doktorat w Warszawie, a habilitację w Krakowie. W czasie wojny działał w Biurze Informacji i Propagandy Komendy Głównej AK, ranny w powstaniu, trafił do obozu koncentracyjnego. Po wojnie pracował w Instytucie Historycznym UW i Instytucie Historii PAN . Zyskał sławę jako badacz dziejów powstania styczniowego.

60,00 zł
46,20 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

54
Tokio. Kultowe przepisy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tokio. Kultowe przepisy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

Maori Murota odczarowuje kuchnię japońską, czyniąc ją dostępną i zrozumiałą dla każdego, kto chce poznać rodzimą kulturę kulinarną autorki, jeść zdrowo i smacznie. Ta książka to więcej niż klasyka kuchni z Tokio. To kulinarny przewodnik po świecie smaków, zapachów i receptur. Znajdziesz w niej: • ponad 100 unikatowych przepisów nie tylko na sushi, miso czy ramen, ale także na słone placki senbei, pierożki gyoza, wariacje makaronu soba i udon, marynowane warzywa czy pulpeciki z kurczaka tsukuné, • receptury na japońskie słodkości jak daifukumochi, czyli nadziewane ciastka ryżowe, ciasto z matchą, biszkopty, lody i sorbety, jakich nie próbowałeś w Europie, • jasne i zwięzłe informacje o podstawowych technikach gotowania i najważniejszych składnikach potrzebnych do wyczarowania Japonii we własnej kuchni. Tokio. Kultowe przepisy to nie tylko dziesiątki pysznych, łatwych do wykonania receptur, lecz także barwny kulinarny przewodnik po stolicy Japonii. Wyrusz w podróż po zatłoczonych tokijskich barach z przekąskami, poczuj tętniące życiem ulice, zajrzyj do wnętrz kultowych restauracji w Tokio. Poznaj inspirujących ludzi, zaskakujące smaki i niezwykłą atmosferę jednej z największych gastronomicznych metropolii świata. Maori Murota dorastała w Tokio, a do napisania tej książki zainspirowały ją wspomnienia z dzieciństwa. Pracowała w Nowym Jorku i Indonezji, by ostatecznie osiąść w Paryżu, gdzie jest szefową kuchni i prowadzi warsztaty gotowania autentycznych japońskich potraw domowych. Dzięki swoim doświadczeniom wie, jak tłumaczyć ludziom Zachodu kulturę Wschodu, czyniąc ją zrozumiałą i przystępną.

59,99 zł
46,19 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

55
Nagie serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nagie serca
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

„– Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. – Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać”. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby zdobyć stypendium i dostać się na wymarzone studia. Kiedy dwa miesiące przed wyjazdem na uczelnię jej matka niespodziewanie umiera, Beyah traci dach nad głową. Musi spędzić resztę lata z ojcem, którego prawie nie zna. Zamierza nie wychylać się i bezproblemowo przeczekać czas do studiów, ale jej nowy, przystojny sąsiad Samson torpeduje ten plan. Na pozór nic ich nie łączy. Ona wychowała się w biedzie, on pochodzi z bogatej rodziny. Jednak oboje lubią smutne rzeczy i natychmiast wyczuwają swoją wrażliwość. Kiedy sympatia przeradza się w namiętność, wspólnie postanawiają, że połączy ich tylko wakacyjny romans. Jednak gdy prawda o przeszłości Samsona wychodzi na jaw, Beyah musi się wycofać lub zaryzykować kolejny cios prosto w serce…

45,00 zł
34,65 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

56
Cudowna wyspa dziadka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cudowna wyspa dziadka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Zdobywca nagrody Oscar's First Book Prize 2014 Syd najbardziej na świecie kocha swojego dziadka. A dziadek Syda. I to się nigdy nie zmieni. Teraz czeka ich najważniejsza wspólna przygoda. Cudowna wyspa dziadka to pięknie zilustrowana opowieść, która uwrażliwia na to, że najbliżsi tak naprawdę nigdy nas nie opuszczają.

40,00 zł
30,80 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

57
Wyrka. Utracony wołyński raj. Prawdziwa historia polskiej kresowej wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrka. Utracony wołyński raj. Prawdziwa historia polskiej kresowej wsi
Dostępny
627 szt.

Prawdziwa historia o sile ludzkiej pamięci, której nie strawi nawet największy ogień. Zosia przyjeżdża do Wyrki z córką i mężem, który ma poprowadzić tutejszą szkołę. Urzeczona położoną wśród wołyńskich lasów wioską, szybko odnajduje się w nowym miejscu. Gdy wkracza wojsko, wie, że nic już nie będzie takie samo. Ośmioletnia Wanda mieszka w Wyrce od zawsze. Wieś jest świadkiem jej nauki, pracy i beztroskiej zabawy. Wanda w przyszłości pragnie zostać aktorką. Jej dzieciństwo brutalnie przerywa jednak wojna i wydarzenia lipca 1943 roku, kiedy to przyjdzie jej pożegnać dobrze znany świat. Było takie miejsce na ziemi, w którym rytm życia ustalały pory roku. Dzieci bawiły się i uczyły, a sąsiedzi dzielili trudy życia codziennego. Nikt nie przeczuwał zbliżającej się burzy. Wyrka to wieś na Kresach Wschodnich, w której splatają się losy kilku rodzin. Ich spokojne życie kończy nadejście II wojny światowej. Bandy UPA rozpoczynają polowanie na Polaków. Wypędzeni ze swoich domów mieszkańcy przystępują do dramatycznej walki o życie oraz o własną tożsamość. Wyrka przetrwała dzięki ludziom, którzy do dziś opowiadają jej historię. Nigdy nie zapomnieli oni o swojej małej ojczyźnie ani o dniu, w którym ją pożegnali. Czy na zawsze? Tego nie wiedział nikt.

44,99 zł
34,64 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

58
Mój wieloryb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój wieloryb
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Zdobywca nagrody Oscar's First Book Prize 2014 Chłopiec o imieniu Noi mieszka z tatą nad morzem. Pewnego dnia, po gwałtownej burzy, znajduje na plaży małego wieloryba. Zabiera go do domu i postanawia się nim zaopiekować. Jednak czy wanna to na pewno dobry dom dla jego nowego przyjaciela? Mój wieloryb to pięknie zilustrowana opowieść o dziecięcej potrzebie przyjaźni. Wzruszy każdego czytelnika – bez względu na wiek.

40,00 zł
30,80 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

59
Snajper wchodzi pierwszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Snajper wchodzi pierwszy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

To nie jest książka dla grzecznych chłopców. Ta historia to krew, pot i niekoniecznie łzy. Dla swoich jest aniołem stróżem, dla wrogów – bogiem, od którego zależy życie. „Nie wstrzymuj oddechu, musisz strzelać instynktownie. Naciśnij spust. Szybko przeładuj. Sprawdź, czy trafiłeś. Pamiętaj - saper myli się raz, snajper nie może pomylić się ani razu. Bo twój błąd oznacza śmierć twoich kumpli”. Do akcji zawsze wkraczał pierwszy. Od jego umiejętności zależał los całego oddziału. Często chodziło o jeden strzał – jak ten w Zana Khan, kiedy trafił w stanowisko wroga z odległości ponad 1400 metrów. Jak chłopak z bloku w Nowej Hucie znalazł się w elitarnym oddziale? Dlaczego nikt w Wojskach Lądowych nie miał takiej swobody jak on? Przemysław Wójtowicz – najskuteczniejszy polski snajper w Afganistanie – w pierwszej tak szczerej i bezkompromisowej rozmowie przedstawia kulisy swoich szkoleń oraz wojennych akcji snajperskich. Mówi o tym, jak strzela się do żywego celu i jak nauczyć się wchodzić w umysł wroga. Zdradza wstrząsające szczegóły misji, która tylko z nazwy była pokojowa i opowiada, jak jego oddział posłano na pewną śmierć. To opowieść o życiu i śmierci oraz o tym, dlaczego snajper jest zawsze samotnym wojownikiem. „Przemek Wójtowicz szczegółowo opisuje specjalistyczne szkolenie snajperskie i jednocześnie przedstawia brutalną rzeczywistość życia wojskowego w koszarach. Równie brutalnie, przez pryzmat swojego celownika optycznego, pokazuje, jak wygląda wojna zwana działaniami stabilizacyjnymi w Afganistanie. To nie jest zabawa dla ludzi o słabych nerwach, ale tylko ludzie wrażliwi mogą opanować związane z nią szaleństwo, zachować godność i wrócić do normalnego życia”. – Piotr Gąstał, pułkownik rezerwy, były dowódca jednostki wojskowej GROM „Historia pisana przez człowieka, który z osiedlowego rozrabiaki stał się profesjonalnym żołnierzem, patriotą. Wspomnienie przekształcającej się armii – czasem pełnej niedorzeczności. Refleksja nad trudnymi decyzjami, podejmowanymi nie tylko za siebie. Przewodnik dla pasjonatów strzelania precyzyjnego pisany ręką praktyka. Wielu w lekturze odnajdzie siebie, wierzę, że dostrzeże motywację, zrozumie, że mimo przeciwności warto!” – dr Mirosław Różański, generał broni rezerwy

45,00 zł
34,65 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

60
Lalka z Lizbony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka z Lizbony
Dostępny
206 szt.

Życie może się zmienić w ciągu jednej zaledwie chwili. Otwierasz drzwi i nie wiesz, co cię za nimi spotka… W różnych okolicznościach w Lizbonie znikają trzy osoby. Łączy je to, że ktoś je kocha, ktoś za nimi tęskni, ktoś ich szuka. Inez pewnego dnia budzi się w pustym mieszkaniu. Po chłopaku, z którym przyjechała do miasta, pozostaje tylko niezapisana kartka. Dziennikarz Carlos zostaje wyprowadzony z domu o czwartej nad ranem i bez słowa pozostawia ciężarną żonę. Młody chłopak Diogo chce uniknąć wysłania do Afryki, ale nie zdąża uciec. Za sprawą Florindy, ekscentrycznej właścicielki kliniki dla lalek, niezwiązane ze sobą historie zapętlają się tak, że jedna nie może istnieć bez drugiej, a czasy współczesne mieszają się z trudną przeszłością okresu dyktatury Salazara i rewolucji goździków. Miasto słońca staje się miejscem, w którym rozgrywają się ludzkie dramaty, ale też takim, w którym wszystko jest możliwe. Iwona Słabuszewska-Krauze ‒ autorka książek, socjolog i dziennikarka. Współtwórczyni i redaktorka irlandzkiego tygodnika „Polski Herald”. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Publikuje w prasie polskiej i zagranicznej. Lubi obserwować świat, pisząc, a może pisać, obserwując świat – z połączenia tych upodobań zrodziły się trzy poprzednie powieści: Hotel Irlandia (2006), bestsellerowe Ostatnie Fado (2011 i 2018) oraz Portugalka (2017).

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

61
This Is Ann Peebles LP VIOLET RSD, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Is Ann Peebles LP VIOLET RSD, Winyl
PEEBLES, ANN, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.01

1. Give Me Some Credit 2. Crazy About You Baby 3. Make Me Yours 4. My Man (He's A Loving Man) 5. Solid Foundation 6. Chain Of Fools 7. It's Your Thing 8. Walk Away 9. Rescue Me 10. Won't You Try Me 11. Steal Away 12. Respect

116,90 zł
107,55 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

62
Pocałunek gwiazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pocałunek gwiazdy
Dostępny
4 szt.

Samotna matka. Zdolny perkusista rockowej kapeli z trudną przeszłością. Teoretycznie ich ścieżki nigdy nie powinny się przeciąć. Wszystko zmienia się, gdy straszliwa zbrodnia wstrząsa życiem Mii West. Kobieta przystaje na propozycję swojego brata-rockmana, by lato spędzić w jego willi w Savannah i tam powoli dochodzić do siebie. Nie ona jedna korzysta z jego gościny – na miejscu poznaje zabójczo przystojnego, ponurego perkusistę. Mrok, którym emanuje, przyciąga. Jego spojrzenia nie sposób zapomnieć. Mia wie, że ten facet to same kłopoty. W życiu Leifa Godwina liczą się dwie rzeczy: kapela, w której gra, o nazwie Carolina George, oraz szukanie zemsty za krzywdę, która go kiedyś spotkała. W tym równaniu nigdy nie było miejsca na Mię. Jej oczy rzucają czar. Jej ciało to wieczna pokusa. Kiedy jej dotknie, popełni grzech. Czy miłość, która ich połączy, przyniesie im zgubę?

44,90 zł
22,45 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 22,45 zł

63
Moja wielka wyszukiwanka. Przedszkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja wielka wyszukiwanka. Przedszkole
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Dla tych, którzy kochają samochody i inne pojazdy. Dla tych, którzy cieszą się, wyszukując szczegóły na kolorowych, pełnych detali ilustracjach. 11 plansz ukazujących dziesiątki sytuacji z udziałem pojazdów, takich jak auto policyjne, karetka pogotowia czy wóz straży pożarnej. Obok każdej planszy krótkie, przystępne informacje o przedstawionym miejscu oraz nazwy pojedynczych elementów przy obrazkach zachęcających do zabawy w wyszukiwanie. Kartonowa, trwała książka dla maluchów i przedszkolaków. W serii także: • Moja wielka wyszukiwanka. Dzień i noc, • Moja wielka wyszukiwanka. Zwierzęta świata, • Moja wielka wyszukiwanka. Przedszkole.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

64
Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja wielka wyszukiwanka. Pojazdy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

Dla tych, którzy kochają samochody i inne pojazdy. Dla tych, którzy cieszą się, wyszukując szczegóły na kolorowych, pełnych detali ilustracjach. 11 plansz ukazujących dziesiątki sytuacji z udziałem pojazdów, takich jak auto policyjne, karetka pogotowia czy wóz straży pożarnej. Obok każdej planszy krótkie, przystępne informacje o przedstawionym miejscu oraz nazwy pojedynczych elementów przy obrazkach zachęcających do zabawy w wyszukiwanie. Kartonowa, trwała książka dla maluchów i przedszkolaków. W serii także: • Moja wielka wyszukiwanka. Dzień i noc, • Moja wielka wyszukiwanka. Zwierzęta świata, • Moja wielka wyszukiwanka. Przedszkole.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

65
Pakiet. Nie wiesz wszystkiego / Wszyscy muszą zginąć / Nie wiesz nic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet. Nie wiesz wszystkiego / Wszyscy muszą zginąć / Nie wiesz nic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Bestsellerowe thrillery psychologiczne osadzone w realiach liceum Freuda, poruszające ważne problemy społeczne takie jak „hejt” w Internecie czy depresja i samobójstwa wśród nastolatków. Pozycje obowiązkowe dla fanów mocnych i bezpardonowych historii!

99,90 zł
72,93 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 26,97 zł

66
Atavistic Black Disorder / Kommando, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atavistic Black Disorder / Kommando, CD
Mayhem, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: 1. Voces Ab Alta 2. Black Glass Communion 3. Everlasting Dying Flame 4. In Defense Of Our Future (Cover Version) 5. Hellnation (Cover Version) 6. Only Death (Cover Version) 7. Commando (Cover Version)

52,90 zł
67
Milliontown (Re-issue 2021), 2 LP + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Milliontown (Re-issue 2021), 2 LP + CD
Frost*, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Hyperventilate (Remaster 2020) 2. No Me No You (Remaster 2020) 3. Snowman (Remaster 2020) Strona B 1. Black Light Machine (Remaster 2020) 2. The Other Me (Remaster 2020) LP 2 Strona A 1. Milliontown pt. 1 (Remaster 2020) Strona B 1. Milliontown pt. 2 (Remaster 2020) CD 1. Hyperventilate (Remaster 2020) 2. No Me No You (Remaster 2020) 3. Snowman (Remaster 2020) 4. Black Light Machine (Remaster 2020) 5. The Other Me (Remaster 2020) 6. Milliontown (Remaster 2020)

114,90 zł
68
Atavistic Black Disorder / Kommando, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atavistic Black Disorder / Kommando, LP
Mayhem, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: Strona A 1. Voces Ab Alta 2. Black Glass Communion 3. Everlasting Dying Flame Strona B 1. In Defense Of Our Future (Cover Version) 2. Hellnation (Cover Version) 3. Only Death (Cover Version) 4. Commando (Cover Version)

88,90 zł
Powiadomienie
69
Tajemnica Jareda Straya - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica Jareda Straya
Dostępny
67 szt.

Dyplomowany dziennikarz i niespełniony pisarz, Leon Kornas, otrzymuje książkę, która pochłania go bez reszty. Postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o jej autorze – Jaredzie Strayu, Amerykaninie, którego całe życie otaczał nimb tajemnicy. Szczątkowe informacje, które udaje mu się odnaleźć, wskazują na niewielkie Wilowice na Roztoczu. Tutaj, w Dworze Horoweckich, Leon Kornas i właścicielka dworu, atrakcyjna pani doktor Barbara Horowecka, zagłębiają się w historię jej przodków i odkrywają fakty, które niczym zadra tkwiły w świadomości okolicznych mieszkańców. Rodzinne tajemnice budzą demony przeszłości… Podążając za opowieścią, Czytelnik przeniesie się do lat 20. XX wieku. Doświadczy traumy wojny, prześladowań i zwyczajnej ludzkiej zawiści. Świat realny zetrze się ze światem magii, a konsekwencje tego starcia zdominują wybory i decyzje bohaterów. „Ta książka jest połączeniem wyrafinowanego kryminału, thrillera i w pewien sposób powieści psychologicznej, od której trudno się oderwać. Świetny debiut, który naprawdę polecam!” – Monika A. Oleksa, pisarka

36,99 zł
26,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,36 zł

70
Be Here Instead, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Be Here Instead, CD
Parker Millsap, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Rolling 2. The Real Thing 3. Vulnerable 4. It Was You 5. In Between 6. Dammit 7. Empty 8. Now, Here 9. In Your Eyes 10. Passing Through 11. Always 12. Being Alive

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

71
Tawerna w małym porcie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tawerna w małym porcie
Dostępny
5 szt.

Pisarka szuka natchnienia. Znajduje dziwną tawernę i własną przeszłość. Jedna rzeczywistość miesza się z inną – a może tylko z wyobraźnią? Czym naprawdę było jej dzieciństwo? Kim są Manuela i Alejandro? Czy mieszkańcy tawerny będą mogli z niej wyjść? I czy pisarka odnajdzie spokój? „Po pierwsze: Tawerna w małym porcie czyta się praktycznie sama. Po drugie: bardzo podoba mi się konwencja powieści w powieści. Po trzecie: polubiłyśmy się z narratorką. A poza tym ta historia przeniosła mnie w inny wymiar, przyniosła wyciszenie. Zastanawiam się, czy wymagam od książki czegoś jeszcze, ale nic nie przychodzi mi do głowy”. – Dominika Rygiel (Bookiecik)

40,01 zł
28,01 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,00 zł

72
Travel Challenge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Travel Challenge
Dostępny
2030 szt.

Interaktywny dziennik podróży jednej z najpopularniejszych polskich youtuberek. Agnieszka Grzelak zaprasza wszystkich swoich fanów na wspólne wakacje, żeby pokazać, że można podróżować inaczej! Przygotujcie się na nowe przygody i emocjonujące wyzwania! Travel Challenge to miejsce, które będziesz mógł zapełnić własnymi przygodami. Połączenie notatnika, dziennika podróży, poradnika, który pomoże Ci w najbardziej nieoczekiwanych podróżniczych sytuacjach i activity booka pełnego wyzwań, którymi będziesz mógł dzielić się z Agnieszką i… całym światem!

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

73
Wader, puzzle edukacyjne Friends On The Move - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wader, puzzle edukacyjne Friends On The Move
Wader, Wader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.30

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

74
ZASŁONKI SAMOCHODOWE MINIONKI 011 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ZASŁONKI SAMOCHODOWE MINIONKI 011
Markas
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.03

18,60 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 2,61 zł

75
Narzędzia 544840 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia 544840
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.01

52,90 zł
47,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,29 zł

76
MI 82334 Ferrari SF90 Stradale 1:24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MI 82334 Ferrari SF90 Stradale 1:24
Maisto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.05

85,90 zł
77,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,59 zł

77
Mata piankowa literki 541894 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata piankowa literki 541894
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.27

33,90 zł
30,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,39 zł

78
MI 39308 Datsun 510 1:24 do składania p12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MI 39308 Datsun 510 1:24 do składania p12
Maisto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.23

DATSUN 510 1971 1/24 Model do składania (bez kleju, śrubokręt w komplecie). Posiada ruchome elementy, polakierowaną metalową karoserię, gumowe koła i dwa komplety felg (do wyboru matowe lub błyszczące). Po złożeniu otrzymujemy w pełni funkcjonalny, jeżdżący pojazd idealny jako zabawka dla dziecka lub model dla kolekcjonera. Model posiada otwierane drzwi i maskę. Wiek: 8+. Wymiary opakowania: szer. 23 cm, wys. 17 cm, gł. 10,5 cm.

103,90 zł
93,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,39 zł

79
Wiertarka na baterie w pudełku  493735 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiertarka na baterie w pudełku 493735 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

23,90 zł
21,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,39 zł

80
Pojazd wywrotka do skręcania 492981 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd wywrotka do skręcania 492981 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.30

38,90 zł
35,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

81
Plecak młodzieżowy Spiner M Dreaming koala D001327 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy Spiner M Dreaming koala D001327 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.02

143,20 zł
Powiadomienie
82
Plecak młodzieżowy Spiner M Sky flights D001328 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy Spiner M Sky flights D001328 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.05

143,20 zł
Powiadomienie
83
Plecak młodzieżowy Spiner M Sweet dreams D001323 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy Spiner M Sweet dreams D001323 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

143,20 zł
Powiadomienie
84
Plecak młodzieżowy Spiner M Dinosaurs D001330 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy Spiner M Dinosaurs D001330 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.11

143,20 zł
Powiadomienie
85
Plecak młodzieżowy Spiner M Marble D001337 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy Spiner M Marble D001337 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.27

143,20 zł
Powiadomienie
86
Auto z napędem 518360 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto z napędem 518360
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.30

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

87
Układanka 547995 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka 547995
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.15

27,90 zł
25,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,79 zł

88
Worek na ramię PIXEL GAME GREEN STK-00 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na ramię PIXEL GAME GREEN STK-00
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.30

12,99 zł
Powiadomienie
89
Mata do rysowania 539808 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata do rysowania 539808
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.06

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

90
Auto do skręcania 548220 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto do skręcania 548220
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.28

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

91
Narzędzia 522831 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Narzędzia 522831
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

38,90 zł
35,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

92
Tablica znikopis 525849 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica znikopis 525849 ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

48,90 zł
44,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,89 zł

93
Helikopter 525962 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Helikopter 525962
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.27

35,90 zł
32,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

94
Zestaw strażacki z kaskiem w worku 180567 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw strażacki z kaskiem w worku 180567
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.22

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

95
Pojazd z napędem 488083 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd z napędem 488083 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

49,90 zł
44,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

96
Bystrzaki. Moje szalone kolorowanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bystrzaki. Moje szalone kolorowanki
Dostępny
44 szt.

Hej, bystrzaku, czy jesteś gotowy zmierzyć się z książką pełną szalonych kolorowanek? Chwyć kredki i flamastry i do dzieła! Czeka cię mnóstwo wspaniałej zabawy! Seria książek aktywizujących z kolorowankami. Zawierają proste zadania, labirynty, łamigłówki, gry. W serii Bystrzaki: Moje szalone kolorowanki, Moc łamigłówek, Kolorowanki. Wydanie dla geniuszy, Kolorowanki w podróży.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

97
Blok biurowy A5/100 55g p10, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok biurowy A5/100 55g p10, cena za 1szt.
POLSIRHURT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.14

3,10 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,5%
oszczędzasz 0,11 zł

98
Kreda chodnikowa 12 kolorów JUMBO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
11,99 zł
10,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 1,00 zł

99
Blok biurowy A4/50 p10, cena za 1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok biurowy A4/50 p10, cena za 1szt.
Artsezon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

3,99 zł
Powiadomienie
100
Blok biurowy A4/100 55g p5  cena za 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok biurowy A4/100 55g p5 cena za 1szt
POLSIRHURT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.10

7,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,9%
oszczędzasz 0,21 zł

Wróć do góry