hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.06.26

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 26 czerwca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Baśń o uwolnieniu kobiecości (Marie-Louise von Franz), na drugim Oliver Twist. Reader Level 1 (Jenny Dooley, Virginia Evans). Kolejny produkt to Łamigłówki. Bawię się i uczę (Iwona Baturo) oraz Romeo & Juliet. Reader Level 3 (William Shakespeare).
1
Baśń o uwolnieniu kobiecości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśń o uwolnieniu kobiecości
Dostępny
46 szt.

Uwolnienie kobiecości nie oznacza uwolnienia ciała.Celem jest uwolnienie boskości ciała, boskich, archetypowych podobnych do boga aspektów ciała.

29,00 zł
19,99 zł

Rabat 31,1%
oszczędzasz 9,01 zł

8 osób kupiło
2
Oliver Twist. Reader Level 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oliver Twist. Reader Level 1
Dostępny
3 szt.

Ttytuł z serii Illustrated Readers. Seria stanowi zbiór bogato ilustrowanych lektur, obejmujący głównie arcydzieła literatury światowej, i jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu. Adresatami Illustrated Readers są dzieci i młodzież.

16,00 zł
13,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 2,01 zł

3 osoby kupiły
3
Łamigłówki. Bawię się i uczę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki. Bawię się i uczę
Dostępny
5 szt.

"Bawię się i uczę" to seria edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Każdy zeszyt to zbiór ciekawych zabaw, dzięki którym dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia oraz ćwiczą koncentrację.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
4
Romeo & Juliet. Reader Level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Romeo & Juliet. Reader Level 3
Dostępny
6 szt.

Tytuł z serii Illustrated Readers. Seria stanowi zbiór bogato ilustrowanych lektur, obejmujący głównie arcydzieła literatury światowej, i jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu. Adresatami Illustrated Readers są dzieci i młodzież.

16,00 zł
13,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
5
Droga światła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Droga światła
Dostępny
13 szt.

Droga światła jest rodzajem popaschalnej odpowiedzi na Drogę krzyżową, co podkreśla symbolika 14 stacji. Via lucis - Droga Światła jest zagłębieniem się w tajemnice największych wydarzeń zmartwychwstałego Chrystusa i Apostołów.

5,22 zł
4,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,23 zł

2 osoby kupiły
6
Zioła w Medycynie Choroby układu ruchu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zioła w Medycynie Choroby układu ruchu
Dostępny
27 szt.

Publikacja Zioła w Medycynie. Choroby układu ruchu została przygotowana przez prof. dr hab. Ilonę Kaczmarczyk-Sedlak, kierownika Katedry Farmakognozji i Fitochemii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, oraz cenionego bioterapeutę mgra Arkadiusza Ciołkowskiego, twórcę receptur ziołowych. W książce omówiono następujące dolegliwości: - choroby kości (m.in. osteoporoza, krzywica, zapalenie szpiku); - choroby stawów (np. reumatoidalne, idiopatyczne, łuszczycowe czy bakteryjne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa, dna moczowa); - choroby mięśni szkieletowych (zapalenie wielomięśniowe i mięśniowo-skórne, fibromialgia, polimialgia reumatyczna oraz stwardnienie rozsiane); - urazy i przeciążenia (m.in. złamania, stłuczenia, skręcenia, skurcze, zespół cieśni nadgarstka czy chondromalacja). Ponadto Autorzy zawarli rozdział dotyczący terapii ziołoleczniczych wspomagających walkę z nałogiem tytoniowym, alkoholowym i otyłością. Całość dopełniono informacjami o składnikach budulcowych, minerałach i witaminach, które mogą okazać się niezwykle przydatne w codziennej suplementacji. Istotnym aspektem opracowania są szczegółowo opisane konkretne dolegliwości wraz ze wskazaniami, przeciwwskazaniami i schematami dawkowania preparatów oraz receptur ziołowych.

79,00 zł
73,47 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,53 zł

2 osoby kupiły
7
Nowy Testament i Psalmy TW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy Testament i Psalmy TW
Dostępny
27 szt.

Kieszonkowe wydanie Pisma Świętego Nowego Testamentu i Psalmów z Biblii Tysiąclecia.To wydanie zczególnie ucieszy wszystkich, którzy Księgę Życia chcą mieć zawsze przy sobie. Kieszonkowe wydanie (10 x 14,5 cm) Biblii można zabrać ze sobą wszędzie, a słowa Ewangelii mogą stać się natchnieniem w każdej chwili naszego życia! Książeczka będzie też miłym prezentem dla bliskich i przyjaciół. Wydanie poprzedza szczególna dedykacja św. Jana Pawła II.

28,00 zł
24,64 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,36 zł

1 osoba kupiła
8
Projektowanie, programowanie i testy aplikacji. Podręcznik do nauki zawodu. Kwalifikacja INF.04. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Projektowanie, programowanie i testy aplikacji. Podręcznik do nauki za...
Dostępny
126 szt.

Podręcznik dla techników programistów poświęcony projektowaniu oprogramowania. Zawiera informacje dotyczące zasad wykorzystywania prostych, złożonych, numerycznych i logicznych typów danych, typów znakowych i łańcuchowych, posługiwania się złożonymi typami danych, tablicami jednowymiarowymi i dwuwymiarowymi, dynamicznymi i asocjacyjnymi, typami wskaźnikowym i plikowym, kolekcjami (w tym m.in. listami i kolejkami). Wyjaśnia znaczenie właściwego doboru narzędzi i metodologii do planowania projektu, wykorzystywania diagramów do zarządzania etapami projektu, zadaniamii czasem oraz przedstawia zasady działania programów do wspierania zarządzania projektami i systemów kontroli wersji. Przybliża metody rozwiązywania problemów za pomocą algorytmów, sposoby ich projektowania za pomocą różnych metod schematów blokowych, a także złożoność obliczeniową algorytmów. Ułatwia zrozumienie potrzeb klientów i kwestii związanych z projektowaniem aplikacji. Dzięki korzystaniu z podręcznika przyszły technik pozna zasady planowania przedsięwzięć programistycznych. Liczne zrzuty ekranowe i schematy ułatwią uczniowi zrozumienie opisanych treści.

75,40 zł
67,11 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 8,29 zł

1 osoba kupiła
9
The Speckled Band. Reader Level 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Speckled Band. Reader Level 2
Dostępny
4 szt.

Tytuł z serii Illustrated Readers. Seria stanowi zbiór bogato ilustrowanych lektur, obejmujący głównie arcydzieła literatury światowej, i jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu. Adresatami Illustrated Readers są dzieci i młodzież.Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygiforma kolorowego komiksu przemawiająca do młodego czytelnikapodział tekstu na epizody (w zależności od poziomu jest ich 8-10)każdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszy strona ćwiczeńw każdej lekturze czytelnik znajdzie także: biografię autora, krótkie streszczenie intrygi, charakterystyką bohaterów, słownik obrazkowy ilustrujący trudniejsze słownictwo.

14,50 zł
12,99 zł

Rabat 10,4%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
10
Zagadki. Bawię się i uczę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zagadki. Bawię się i uczę
Dostępny
23 szt.

"Bawię się i uczę" to seria edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Każdy zeszyt to zbiór ciekawych zabaw, dzięki którym dzieci poznają świat, wzbogacają słownictwo, uczą się logicznego myślenia oraz ćwiczą koncentrację.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
11
Liczby które kłamią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczby które kłamią
Dostępny
34 szt.

Większość ludzi kłamie. To smutny fakt, ale jeśli chodzi o dane statystyczne, to dowiedziono, że 97 procent mężczyzn i 96 procent kobiet posługuje się co najmniej trzema kłamstwami dziennie. Co więcej, w dowolnie wybranym roku dorosły kłamie średnio 589 razy, co obejmuje zarówno niewinne białe kłamstwa, półprawdy, jak i jawne, bezczelne łgarstwo. No dobra, ja też skłamałem, wszystkie powyższe dane są zmyślone?. Najważniejszym celem tej książki jest przedstawienie najczęściej spotykanych i najbardziej szkodliwych sposobów nadużywania i wypaczania danych. Niewykluczone, że sięgnąłeś po tę książkę właśnie po to, żeby się tego nauczyć, mam jednak nadzieję, że należysz do tych, którzy chcą się dowiedzieć, jak rozpoznawać, że są okłamywani przez innych. Istnieje również możliwość, że interesuje cię po prostu psychologia kłamstwa (witaj w klubie). Dlaczego pracownicy firm dopuszczających się poważnych oszustw milczą, gdy mogliby zostać sygnalistami? Co motywuje polityków powtarzających fake newsy, o których muszą wiedzieć, że są nieprawdziwe? Czy kłamstwo jest naturalnym instynktem człowieka, a jeśli tak, to w jakim stopniu pod tym względem różnimy się między sobą? Czy wszyscy w mniejszym lub większym stopniu wykazujemy skłonność do oszukiwania samych siebie i racjonalizacji? To fascynujące pytania, na które będziemy szukać odpowiedzi. Ze wstępu Autora Hugh Barker przeprowadza nas przez sposoby, w jaki media, politycy i wiele innych osób nadużywają statystyk i oszukują za ich pomocą, jak również uczy, jak nie dać się nabrać nierzetelnym doniesieniom opartym na danych. To gotowa instrukcja krytycznego myślenia, które w erze fake newsów i postprawdy jest jeszcze ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Fałszywe statystyki i zmanipulowane liczby czają się na nas jak wąż w pomidorach i atakują znienacka ? to zła wiadomość. Dobra: po lekturze tej książki będziecie wiedzieć, jak się przed nimi bronić. Książka Hugh Bakera jest gorzką pigułką wiedzy ukrytą w smacznym pasztecie literatury ? doceniłyby to wszystkie labradory tego świata i jestem przekonana, że Wy, Czytelnicy tej książki, też. Z przedmowy Janiny Bąk

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

12
Genetycznie uwarunkowane zaburzenia rozwoju u dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Genetycznie uwarunkowane zaburzenia rozwoju u dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.13

Książka Genetycznie uwarunkowane zaburzenia rozwoju u dzieci to absolutnie unikatowy, praktyczny przewodnik obejmujący zagadnienia genetyki zaburzeń rozwojowych u dzieci. Dzieci z zaburzeniem rozwoju zasługują na wczesne rozpoznanie swojej choroby i właściwą opiekę. Rozpoznanie przyczyny zaburzeń rozwoju u dziecka poprawia jakość jego życia, jak i jego rodziny, pozwala poznać naturalny przebieg choroby i jej rokowanie by lepiej zrozumieć rozwój dziecka, zaproponować prawidłowe postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne z modyfikacją przebiegu schorzenia i unikaniem powikłań. Poznanie genetycznej przyczyny choroby u dzieci z zaburzeniem rozwoju pozwala objąć poradnictwem genetycznym całą rodzinę, w tym ustalić właściwe poradnictwo prenatalne. Książka z pewnością będzie służyła nie tylko lekarzom pediatrom lecz także innym specjalistom zaangażowanym w opiekę nad tą szczególną grupą chorych dzieci.

349,00 zł
324,57 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 24,43 zł

13
Psychologia - Medycyna - Zdrowie tom.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia - Medycyna - Zdrowie tom.1
Dostępny
42 szt.

Psychologia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. To już 55 lat! Były lata w naszej historii, kiedy myśl psychologiczna zderzała się z uprzedzeniami ideologicznymi i trzeba było pracować w bardzo trudnych warunkach finansowych i organizacyjnych. A jednak oryginalne badania zostały zrealizowane. Bo nauka to ludzie, ludzie z pasją, wielcy duchem, wspaniałe Osobowości, zafascynowani ideą poznania i dochodzenia do prawdy o człowieku. Profesorowie Mariusz Maruszewski, Irena Heszen, Krzysztof Czubalski, Kazimierz Wrześniewski czy obecnie zarządzający Zakładem Psychologii i Komunikacji Medycznej prof. Krzysztof Owczarek. Ich idee chorób psychosomatycznych, czynności mózgu, funkcjonowania człowieka w sytuacji choroby wyznaczyły kierunki do rozwoju dalszych badań w tym obszarze. Ta monografia wyrasta z potrzeby przypomnienia 55-letniej tradycji Zakładu i wyznaczenia dalszych kierunków rozwoju. ?Pamiętanie, przypominanie, podsumowanie? ? takie zadania przyświecały Autorom tomu przygotowującym kolejne rozdziały książki. Dobrze się z nich wywiązali. z recenzji wydawniczej prof. dr hab. Ewy Mojs

35,70 zł
31,42 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,28 zł

14
Ecoiffier Zestaw Weterynaryjny z Pieskiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ecoiffier Zestaw Weterynaryjny z Pieskiem
Ecoiffier, Ecoiffier
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.14

60,90 zł
59,68 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

15
ECOIFFIER Taca z Truskawkami Gofry z Bitą Śmietaną i Lodami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECOIFFIER Taca z Truskawkami Gofry z Bitą Śmietaną i Lodami
Ecoiffier, Ecoiffier
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.02

30,90 zł
30,28 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,62 zł

16
ECOIFFIER Ekspres do Kawy dla Dzieci 100% Chef 12 el. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ECOIFFIER Ekspres do Kawy dla Dzieci 100% Chef 12 el.
Ecoiffier, Ecoiffier
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.15

37,90 zł
37,14 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,76 zł

17
Traktor duży - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor duży
LESZKO, LESZKO
Dostępny
7 szt.

67,90 zł
61,79 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 6,11 zł

18
KLUPŚ Łóżeczko FRANK / RADEK X szary 120x60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KLUPŚ Łóżeczko FRANK / RADEK X szary 120x60
Klupś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

Opis produktu: Wymiar: 120×60 cm - drewno sosnowe Cechy i funkcje: - 3 poziomy wysokości dna łóżeczka - Lakierowane wodnymi farbami eko

358,90 zł
340,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 17,94 zł

19
KLOCKI DREWNIANE KOLOROWE 53 ELEMENTÓW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,23 zł
20
Algebraiczne metody w matematyce dyskretnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Algebraiczne metody w matematyce dyskretnej
Dostępny
2 szt.

Prezentowany podręcznik powstał na bazie jednosemestralnych wykładów adresowanych do studentów różnych lat studiów matematycznych, realizowanych przez wiele lat na Politechnice Śląskiej. Materiał podzielony jest na 13 wykładów. Podręcznik pomyślany jest jako wprowadzenie i przygotowanie Czytelnika do samodzielnego strukturalizowania ?materii matematycznej? tworzącej środowisko matematyczne, zwłaszcza na styku matematyki teoretycznej i teoretycznych podstaw informatyki. W zamyśle powinien również stanowić zachętę do budowy języka komunikacji matematycznej (w tym autokomunikacji) adekwatnego dla danego obszaru aktywności matematycznej Czytelnika.

42,00 zł
35,70 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

21
Arytmetyka komputerowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arytmetyka komputerowa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.10

Książka ma charakter zarówno zaawansowanego podręcznika akademickiego, jak i monografii naukowej. Autor przedstawia podstawy teoretyczne oraz zastosowania metod oraz algorytmów stosowanych w arytmetyce komputerowej. Tematyka książki obejmuje m.in. istotne zagadnienia związane z różnymi systemami liczbowymi, formatami słów liczbowych, arytmetyką stałoprzecinkową i zmiennoprzecinkową, dokładnością realizacji działań arytmetycznych oraz koprocesorami arytmetycznymi. Pokazano również, w jaki sposób są wykonywane działania arytmetyczne w typowym 32-bitowym procesorze, spotykanym w większości współczesnych komputerów osobistych. Wszystkie omawiane zagadnienia są bogato ilustrowane starannie dobranymi przykładami, uwagami, wnioskami oraz obszernymi komentarzami objaśniającymi. Książka będzie przydatna szerokiemu gronu czytelników interesujących się techniką cyfrową, a w szczególności projektantom i użytkownikom systemów cyfrowych, uczestnikom studiów doktoranckich i podyplomowych, inżynierom oraz studentom takich kierunków jak m.in.: informatyka, mechatronika, teleinformatyka, elektronika i telekomunikacja, automatyka i robotyka.

47,30 zł
40,21 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,09 zł

22
Przetwarzanie i analiza ultradźwiękowych sygnałów dopplerowskich w ocenie aktywności ruchowej płodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przetwarzanie i analiza ultradźwiękowych sygnałów dopplerowskich w oce...
Dostępny
4 szt.

Aktywność ruchowa płodu odzwierciedla czynność jego ośrodkowego układu nerwowego. Ocena aktywności ruchowej jest więc bardzo istotna z punktu widzenia diagnostyki dobrostanu płodu i może być pomocna w stwierdzeniu pojawienia się zagrożenia zdrowia płodu. Podstawowy element oceny biofizycznej stanu płodu stanowią wskaźniki jego aktywności ruchowej, tj. występowanie ruchów globalnych ciała i ruchów pseudooddechowych. Te dwa elementy aktywności ruchowej można wykrywać analizując ultradźwiękowe sygnały dopplerowskie rejestrowane na powierzchni brzucha kobiety ciężarnej. Zmieniający się w wyniku postępującej hipoksji stan napięcia mięśni płodu (tonus) może wpływać na właściwości ruchów, np. na prędkości i przyspieszenia. Wskazane jest więc podjęcie prac nad analizą parametrów ruchów ciała w celu znalezienia ewentualnych związków tych parametrów z tonusem płodu. Metoda dopplerowska, po odpowiednim skonfigurowaniu aparatury, może pozwolić na uzyskanie w tym samym badaniu, obok danych o aktywności ruchowej płodu sensu stricto, także informacji niezbędnych do estymacji rytmu serca płodu FHR, powszechnie wykorzystywanego w praktyce klinicznej źródła informacji o stanie płodu. W ten sposób powstać może nowe narzędzie/system/metoda oceny stanu płodu wykorzystująca zarówno bardzo istotne elementy aktywności ruchowej, jak i rytm serca płodu FHR.

42,00 zł
35,70 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

23
Ukryte modele Markowa w rozpoznawaniu dwuwymiarowych wzorców na obrazach cyfrowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ukryte modele Markowa w rozpoznawaniu dwuwymiarowych wzorców na obraza...
Dostępny
7 szt.

Rozwój technik komputerowych i urządzeń do przetwarzania obrazów umożliwił budowania zaawansowanych systemów wizyjnych przetwarzających obrazy. Analiza i rozpoznawanie obrazów pozwala na budowanie systemów korzystających z modułów do rozpoznawania wzorców na obrazach, które znajdują coraz powszechniejsze zastosowanie. Rozpoznawanie wzorców jest działem sztucznej inteligencji zajmującym się klasyfikacją obserwacji. Celem rozpoznawania jest klasyfikowanie danych (wzorców) na podstawie wiedzy a priori lub na podstawie informacji statystycznych uzyskanych z wzorca. Jedną z wielu metod rozpoznawania wzorca są ukryte modele Markowa.

42,00 zł
35,70 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

24
Sztuczne systemy skojarzeniowe i asocjacyjna sztuczna inteligencja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuczne systemy skojarzeniowe i asocjacyjna sztuczna inteligencja
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

Myślenie, wiedza, świadomość i inteligencja są największymi tajemnicami ludzkiej psychiki. Ludzki umysł jest w stanie bardzo szybko kojarzyć, rozumować, kontrolować i przetwarzać duże ilości danych i informacji, które docierają do niego przez cały czas. Ponadto ludzki umysł jest siedliskiej inteligencji zdolnej rozwiązywać wiele różnych i trudnych zadań. Informatyki korzysta z inteligencji ludzkiej poprzez wykorzystywanie metod, technik i algorytmów stworzonych przez ludzi. Z drugiej strony ludzki umysł, mimo swoich dużych możliwości, ma też swoje ograniczenia percepcyjne, pamięciowe i skojarzeniowe. Niniejsza monografia porusza kilka istotnych zagadnień związanych z działaniem ludzkiego umysłu, formowaniem się wiedzy oraz modelowaniem procesów skojarzeniowych umożliwiających przetwarzanie danych w inny sposób niż obecnie stosowany w informatyce. Zaprezentowano sztuczne systemy skojarzeniowe oraz opisano procesy kojarzenia i formowania się wiedzy. Zdefiniowano nowy model neuronu odwzorowując w nim biologiczne funkcje istotne z punktu widzenia kojarzenia oraz tworzenia się systemów skojarzeniowych. Wprowadzono nową asocjacyjną strukturę danych, która umożliwia odwzorowanie relacji pomiędzy danymi oraz wykonywanie asocjacyjnych obliczeń po ich transformacji do specjalnego grafu składającego się z reaktywnych i plastycznych neuronów. Pokazano, jak taka struktura umożliwia obniżenie złożoności obliczeniowej przeszukiwania i porównywania danych oraz ich kombinacji. Opisano metodologię asocjacyjnych neuroobliczeń grafowych umożliwiających wyeliminowanie zagnieżdżonych pętli interacyjnych, multiplikację błędów numerycznych oraz problemów ze złożonością obliczeniową.

52,50 zł
44,63 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,87 zł

25
Odporne cyfrowe znaki wodne w obrazach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odporne cyfrowe znaki wodne w obrazach
Dostępny
6 szt.

Przy zabezpieczaniu dóbr cyfrowych nie są używane żadne globalne standardy zabezpieczeń danych cyfrowych przed ich nieautoryzowanym powielaniem bądź kopiowaniem. Konieczny jest rozwój technologii pozwalających na kontrolę obiegu danych w Globalnej Sieci. Jedną z technologii, w której pokładane są nadzieje na kontrolowanie własności oraz dystrybucji dóbr wirtualnych są cyfrowe znaki wodne.

47,25 zł
40,16 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,09 zł

26
Wspomaganie interakcji człowiek-komputer w środowiskach wirtualnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomaganie interakcji człowiek-komputer w środowiskach wirtualnych
Dostępny
8 szt.

Interakcja człowiek-komputer jest dziedziną nauki, która zajmuje się komunikacją pomiędzy ludźmi a komputerami. Współcześnie interakcja ta porusza problemy współpracy ludzi z komputerami, dlatego obejmuje swoim zakresem takie obszary jak informatyka, psychologia, projektowanie, komunikacja społeczna, ergonomia i wiele innych dziedzin nauki. Obszar badań autora koncentruje się głównie wokół wspomagania interfejsu sprzętowego i wspomaganiu zadania nawigacji.

47,25 zł
40,16 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 7,09 zł

27
Modelowanie poziomu płac w mikro i makroskali - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modelowanie poziomu płac w mikro i makroskali
Dostępny
9 szt.

Tytuł książki określa jej treść, obejmującą rozważania dotyczące: - teoretycznych koncepcji opisujących determinanty kształtowania się poziomu płac w skali przedsiębiorstwa oraz gospodarki krajowej; - problemów związanych z formułowaniem przyczynowo-skutkowych modeli poziomu płac w mikro oraz makroskali gospodarczej; - wyników oszacowań przyczynowo-skutkowych modeli poziomu i dynamiki płac oraz wydajności pracy w gospodarce polskiej. Przedstawiona powyżej problematyka rozważań podporządkowana została celowi głównemu, którym było wypracowanie w perspektywie mikro- i makroekonomicznej spójnej koncepcji przyczynowo-skutkowego modelu opisującego poziom płac w gospodarce narodowej.

63,00 zł
53,55 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,45 zł

28
Implementacja w układach FPGA wybranych operacji zmiennoprzecinkowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Implementacja w układach FPGA wybranych operacji zmiennoprzecinkowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Wykaz skrótów Wykaz symboli 1. Wstęp 2. Przyjęte metody i obszary badań 3. Obecnie stosowane platformy obliczeniowe 4. Obliczenia zmiennoprzecinkowe w układach FPGA 5. Zastosowanie platformy sprzętowej RASC RC100 do implementacji operacji zmiennoprzecinkowych 6. Wybrany do implementacji w FPGA algorytm kwantowo-chemiczny 7. Implementacja sprzętowa funkcji exp() 8. Implementacja sprzętowa części eksponencjalnej funkcji orbitalnej 9. Implementacja sprzętowa części wielomianowej funkcji orbitalnej 10. Generacja kompletnej funkcji orbitalu atomowego 11. Podsumowanie 12. Literatura 13. Dokumentacja modułów

42,00 zł
35,70 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

29
Wprowadzenie do Informatyki Kwantowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wprowadzenie do Informatyki Kwantowej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

Wstęp 1. Postawy matematyczne obliczeń kwantowych 1.1. Niektóre własności przestrzeni Hilberta 1.2. Operatory w przestrzeniach Hilberta 2. Aspekty fizyczne obliczeń kwantowych 2.1. Opis układu kwantowego i jego stanów 2.2. Opis i własności pomiaru 3. Informacja kwantowa 3.1. Formy zapisu i przechowywania informacji kwantowej 3.2. Przetwarzanie informacji kwantowej 3.3. Przesyłanie informacji kwantowej 4. Algorytmy kwantowe 4.1. Ogólna postać algorytmu kwantowego 4.2. Przykłady algorytmów kwantowych 5. Kwantowe algorytmy rozwiązywania wybranych problemów informatycznych 5.1. Wyszukiwanie minimalnego elementu w nieposortowanej tablicy 5.2. Zagadnienia odrębności Literatura Skorowidz

31,50 zł
26,78 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,72 zł

30
Od Gutenberga do Google'a - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od Gutenberga do Google'a
Dostępny
7 szt.

Peter L. Shillingsburg wykładał na Mississippi State University (uhonorowany tytułem William L. Giles Professor), na University of North Texas, na De Montfort University (był tam dyrektorem Center for Textual Scholarship), na Defense Force Academy pod auspicjami The University of New South Wales oraz na Loyola University w Chicago, gdzie kierował katedrą badań tekstowych (Martin J. Svaglic Chair in Textual Studies). Był laureatem stypendium Guggenheima, a także edytorem naczelnym i naukowym edycji dzieł Williama M. Thackeraya, które ukazały się nakładem wydawnictw Garland i The University of Michigan Press (1989?1998). Jest także autorem dwóch książek o Thackerayu, w tym Pegasus in Harness. Victorian Publishing and W. M. Thackeray (1992), oraz trzech książek poświęconych badaniom nad tekstem, m.in. Scholarly Editing in the Computer Age (1984, II wyd. 1986, III wyd. 1996) i Textuality and Knowledge (2017). Pełnił funkcję koordynatora, członka komitetu i przewodniczącego komitetu do spraw edycji naukowych przy Modern Language Association oraz prezesa Society for Textual Scholarship.

44,99 zł
44,09 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,90 zł

31
Smoczki antykolkowe do butelek, rozmiar M, 2-4 miesiące (2 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczki antykolkowe do butelek, rozmiar M, 2-4 miesiące (2 sztuki)
TWISTSHAKE
Dostępny
1662 szt.

Wykonany z najwyższej jakości, miękkiego i delikatnego silikonu. Specjalnie zaprojektowany wentyl w smoczku (otworek u nasady) odprowadza nadmiar powietrza, dzięki czemu przepływ pokarmu jest równomierny, co minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia kolki niemowlęcej. Kształt smoczka inspirowany jest kształtem kobiecej piersi, dzięki czemu przejście z karmienia piersią na karmienie butelką przebiega spokojnie i płynnie. Elastyczna końcówka przypomina sutek matki, zachowując naturalny sposób ssania przez dziecko. Nie zawiera BPA – jest bezpieczny dla Twojego dziecka i dla Ciebie Opakowanie zawiera: dwa smoczki w rozmiarze M o średnim przepływie Dopasuj smoczek do potrzeb Twojego dziecka, wybierając odpowiedni rozmiar: XS (od 0 miesięcy) – bardzo wolny przepływ, S (od 0 miesięcy) – wolny przepływ, M (od 2 miesięcy) – średni przepływ, L (od 4 miesięcy) – szybki przepływ, L Plus (od 6 miesięcy) – do kaszki, a także silikonowy ustnik, dzięki któremu ulubiona butelka Twojego dziecka może zostać przekształcona w kubek niekapek.

23,99 zł
22,79 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,20 zł

32
Smoczki antykolkowe do butelek, rozmiar S, 0-2 miesiące (2 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczki antykolkowe do butelek, rozmiar S, 0-2 miesiące (2 sztuki)
TWISTSHAKE
Dostępny
762 szt.

Wykonany z najwyższej jakości, miękkiego i delikatnego silikonu. Specjalnie zaprojektowany wentyl w smoczku (otworek u nasady) odprowadza nadmiar powietrza, dzięki czemu przepływ pokarmu jest równomierny, co minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia kolki niemowlęcej. Kształt smoczka inspirowany jest kształtem kobiecej piersi, dzięki czemu przejście z karmienia piersią na karmienie butelką przebiega spokojnie i płynnie. Elastyczna końcówka przypomina sutek matki, zachowując naturalny sposób ssania przez dziecko. Nie zawiera BPA – jest bezpieczny dla Twojego dziecka i dla Ciebie Opakowanie zawiera: dwa smoczki w rozmiarze S o wolnym przepływie Dopasuj smoczek do potrzeb Twojego dziecka, wybierając odpowiedni rozmiar: XS (od 0 miesięcy) – bardzo wolny przepływ, S (od 0 miesięcy) – wolny przepływ, M (od 2 miesięcy) – średni przepływ, L (od 4 miesięcy) – szybki przepływ, L Plus (od 6 miesięcy) – do kaszki, a także silikonowy ustnik, dzięki któremu ulubiona butelka Twojego dziecka może zostać przekształcona w kubek niekapek.

25,60 zł
24,32 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,28 zł

33
Kredki Akwa Olo 24kol/180 Pentel Cb9-24u pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Akwa Olo 24kol/180 Pentel Cb9-24u pudełko
Pentel
Dostępny
28 szt.

CB9- 24 br / Kredki akwarelowe 24 kolory /p p nbsp /p p inspirujący duet /p p Kredki akwarelowe Pentel CB9 to wielofunkcyjne akcesorium do kolorowania, rysowania i nbsp tworzenia wodno-kolorowych efekt oacute w. Z nbsp ich pomocą wykonasz magiczne, pełne tajemniczego uroku pejzaże ilustracje i nbsp obrazy. Narysuj ulubiony motyw i nbsp wypełnij go kredką akwarelową, a nbsp następnie rozmyj barwy za pomocą wodnego pędzelka Pentel Aquash FRH. Kredki akwarelowe o nbsp mocnych, niełamliwych grafitach.

52,91 zł
34
Pedzel Wodny Cienka Koncowka Frhfbr-bp1 B/c - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pedzel Wodny Cienka Koncowka Frhfbr-bp1 B/c
Pentel
Dostępny
18 szt.

Aquash brush - fine pędzelek ze zbiorniczkiem na wodę /p p strong fine br / mm /strong /p p Waterbrush pędzel ze zbiorniczkiem na wodę to dość nowy wynalazek z nbsp Japonii, kt oacute ry bardzo szybko stał się popularny na całym świecie. Brush ten posiada bardzo duży potencjał. Niezastąpiony przy pracy z nbsp akwarelami, kredkami akwarelowymi, oł oacute wkami jaki i nbsp pastelami. Aquash jest bardzo prosty w nbsp obsłudze. Wystarczy, że utworzysz szkic a nbsp następnie użyjesz pędzla do rozmazania kolor oacute w. Woda dostaje się do końc oacute wki poprzez delikatne ściśnięcie obudowy. Końc oacute wka jest bardzo łatwa do czyszczenia, wystarczy zamoczyć pędzel pod wodą i nbsp umyć go gąbką albo ręcznikiem papierowym. Przezroczysta obudowa pozwala kontrolować ilość wody w nbsp zbiorniczku. br / br / Waterbrush dostępny jest z nbsp trzema rodzajami końc oacute wki br / br / - fine nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp - cienka br / - medium nbsp - średnia br / - bold nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp - gruba

28,96 zł
35
identyfikacja i agregacyjne modelowanie nieliniowych systemów dynamicznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
identyfikacja i agregacyjne modelowanie nieliniowych systemów dynamicz...
Dostępny
6 szt.

Niniejsza monografia poświęcona jest modelowaniu i identyfikacji nieliniowych systemów dynamicznych z wykorzystaniem technik agregacji estymatorów oraz pewnych zagadnień wieloetapowej estymacji parametrycznej i nieparametrycznej. Zasadniczym celem autora jest przedstawienie wybranych metod agregacji modeli systemów nieliniowych w ujęciu formalnym - w odniesieniu do głównych nurtów obecnych w literaturze.

42,00 zł
35,70 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

36
Informatyka w edukacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
36,00 zł
Powiadomienie
37
Pop It! Simple Dimple. Brelok antystresowy gniotek, mozaika, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pop It! Simple Dimple. Brelok antystresowy gniotek, mozaika, mix wzoró...
Norimpex
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.31

Silikonowa zabawka sensoryczna w formie breloka, idealna do plecaka lub torebki! Pop It to zabawka o wielu nazwach i równie wielu zastosowaniach, a pod postacią breloka: • świetnie sprawdzi się u dzieci, którym ciężko się na czymś skupić, • fantastycznie wycisza niespokojne i wszędobylskie maluchy, • da ukojenie każdemu, kto boryka się z zabawą włosami, bądź niekontrolowanym dotykaniem buzi czy skóry, • to super pomysł na wielofunkcyjną zabawkę dla dziecka ze spektrum autyzmu, bądź ADHD, • dla najmłodszych dzieci ta antystresowa zabawka będzie bardzo cennym sensorycznie doświadczeniem, bo poprzez wciskanie bąbelków maluchy zaczynają rozumieć związek przyczynowo-skutkowy, • wykonanego z silikonu powoduje, że można ją bezpiecznie czyścić delikatnym detergentem. Pop It to także antystresowa zabawka dla dorosłych. Powtarzalne czynności, na których musimy skupić uwagę, wyciszają skutecznie dorosłe umysły. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

11,35 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 3,2%
oszczędzasz 0,36 zł

38
EP MegaBańka różowa EP03153 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
EP MegaBańka różowa EP03153
Epee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.08

22,90 zł
20,15 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

39
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów
Norimpex
Niedostępny
Brak

Pop It Spinner to silikonowa zabawka sensoryczna w formie 10 ramiennego spinnera z bąbelkami antystresowymi. Zakręć zabawką, wciśnij bąbelki i rozładuj negatywne emocje. Zabawka sensoryczna antystresowa wpływa pozytywnie na rozwój motoryki u najmłodszych. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

13,99 zł
Powiadomienie
40
Zabawka sensoryczna antystresowa POP IT Spiner 6 ramion 1005350 cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
Powiadomienie
41
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów
Norimpex
Niedostępny
Brak

Pop It Spinner to silikonowa zabawka sensoryczna w formie 8 ramiennego spinnera z bąbelkami antystresowymi. Zakręć zabawką, wciśnij bąbelki i rozładuj negatywne emocje. Zabawka sensoryczna antystresowa wpływa pozytywnie na rozwój motoryki u najmłodszych. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,99 zł
Powiadomienie
42
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów
Norimpex
Niedostępny
Brak

Pop It Spinner to silikonowa zabawka sensoryczna w formie 5 ramiennego spinnera z bąbelkami antystresowymi i uchwytem. Zakręć zabawką, wciśnij bąbelki i rozładuj negatywne emocje. Zabawka sensoryczna antystresowa wpływa pozytywnie na rozwój motoryki u najmłodszych. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,99 zł
Powiadomienie
43
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów
Norimpex
Niedostępny
Brak

Pop It Spinner to silikonowa zabawka sensoryczna w formie 4 ramiennego spinnera z bąbelkami antystresowymi i uchwytem. Zakręć zabawką, wciśnij bąbelki i rozładuj negatywne emocje. Zabawka sensoryczna antystresowa wpływa pozytywnie na rozwój motoryki u najmłodszych. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

11,99 zł
Powiadomienie
44
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pop It Spinner. Zabawka sensoryczna antystresowa, mix kolorów
Norimpex
Niedostępny
Brak

Pop It Spinner to silikonowa zabawka sensoryczna w formie 8 ramiennego spinnera z bąbelkami antystresowymi. Zakręć zabawką, wciśnij bąbelki i rozładuj negatywne emocje. Zabawka sensoryczna antystresowa wpływa pozytywnie na rozwój motoryki u najmłodszych. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

13,99 zł
Powiadomienie
45
David Copperfield. Reader Level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
David Copperfield. Reader Level 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Tytuł z serii Illustrated Readers. Seria stanowi zbiór bogato ilustrowanych lektur, obejmujący głównie arcydzieła literatury światowej, i jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu. Adresatami Illustrated Readers są dzieci i młodzież.

14,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,4%
oszczędzasz 1,51 zł

46
20,000 Leagues Under the Sea. Reader Level 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
20,000 Leagues Under the Sea. Reader Level 1
Dostępny
3 szt.

Tytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

47
A Midsummer Night's Dream. Reader Level 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Midsummer Night's Dream. Reader Level 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

Tytuł z serii Illustrated Readers. Seria stanowi zbiór bogato ilustrowanych lektur, obejmujący głównie arcydzieła literatury światowej, i jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu. Adresatami Illustrated Readers są dzieci i młodzież.Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygiforma kolorowego komiksu przemawiająca do młodego czytelnikapodział tekstu na epizody (w zależności od poziomu jest ich 8-10)każdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszy strona ćwiczeńw każdej lekturze czytelnik znajdzie także: biografię autora, krótkie streszczenie intrygi, charakterystyką bohaterów, słownik obrazkowy ilustrujący trudniejsze słownictwo.

14,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,4%
oszczędzasz 1,51 zł

48
Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz T.6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz T.6
Dostępny
2 szt.

Tom IV komentarza pod redakcją naukową prof. dr. hab. Tadeusza Wiśniewskiego obejmuje art. 730-1088 ustawy - Kodeks postępowania cywilnego, regulujące tematykę postępowania zabezpieczającego i egzekucyjnego. Autorzy - wybitni przedstawiciele praktyki prawniczej i nauki - objaśniają istotę zmian w Kodeksie, które miały miejsce w ostatnich latach i dotyczą m.in.: udzielania, uchylania i ograniczania zabezpieczenia roszczeń oraz zaskarżalności tych orzeczeń; uproszczenia postępowania w sprawach o udzielenie zabezpieczenia należności zapłaty z tytułu transakcji handlowej (w celu ograniczenia zjawiska zatorów płatniczych); podstaw umarzania postępowania egzekucyjnego; ograniczeń egzekucji sądowej; zmian w odniesieniu do podstaw powództwa przeciwegzekucyjnego; nowych regulacji w przeprowadzaniu egzekucji z ruchomości (w tym sprzedaży w drodze licytacji elektronicznej).Komentowane zagadnienia zostały mocno osadzone w judykaturze. Poglądy doktryny są przedstawiane szeroko, z zaznaczeniem kwestii budzących kontrowersje. Autorzy, postrzegając omawiane instytucje przez pryzmat potrzeb cywilistycznej praktyki prawniczej, nie poprzestają jednak tylko na ukazywaniu problemów, ale poszukują właściwej interpretacji przepisów i proponują możliwe rozwiązania.   Adresaci:Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla sędziów, adwokatów, radców prawnych, komorników sądowych i aplikantów tych zawodów prawniczych. Nie brak w niej również rozważań mogących zainteresować przedstawicieli doktryny.

199,00 zł
179,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

49
W poszukiwaniu dojrzałej wiary. Religia. Podręcznik dla 2 klasy szkoły ponadpodstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W poszukiwaniu dojrzałej wiary. Religia. Podręcznik dla 2 klasy szkoły...
Dostępny
1067 szt.

Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów kształcących się w liceach, technikach i szkołach branżowych. Stanowi część serii podręczników pt. „Z Bogiem przez życie” przygotowanych przez grono specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W jednostkach lekcyjnych wykorzystano wiele metod i materiałów, które dynamizują przebieg katechezy i angażują uczniów. Logiczna i przejrzysta struktura lekcji sprawia, że treści w nich prezentowane będą szybko i skutecznie przyswajane przez młodzież.

24,90 zł
23,16 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,74 zł

50
Gra karciana Piotruś 3+ TVP S.A. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra karciana Piotruś 3+ TVP S.A.
Telewizja Polska S.A.
Dostępny
5 szt.

Piotruś to gra karciana, w której proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka, skutkują jej sukcesem i popularnością. Dodając do tego karty z wizerunkami milusińskich zwierzaków z anteny TVP ABC, otrzymujemy wyśmienitą zabawę zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci.PiotruśPotasowane karty rozdajemy wszystkim graczom. Jedna osoba otrzymuje o jedną kartę więcej. Z otrzymanych kart wybieramy pary i je odkładamy. Uczestnicy zabawy mogą sprawdzić, czy nie ma pomyłki w doborze zwierzaczków w pary. Grę rozpoczyna najmłodsze dziecko. Każdy, po kolei, wyciąga jedną z kart od sąsiada, siedzącego po swojej lewej stronie. Jeśli zwierzak na obrazku jest taki sam, jak ten, którego mamy, wówczas odkładamy tę parę. Wygrywają ci uczestnicy zabawy, którzy pozostają bez kart. Przegrywa osoba, która zostanie w ręce z Piotrusiem YETI

36,35 zł
30,17 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,18 zł

51
Kidnapped. Reader Level 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kidnapped. Reader Level 4
Dostępny
3 szt.

Tytuł z serii Illustrated Readers. Seria stanowi zbiór bogato ilustrowanych lektur, obejmujący głównie arcydzieła literatury światowej, i jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu. Adresatami Illustrated Readers są dzieci i młodzież.Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygiforma kolorowego komiksu przemawiająca do młodego czytelnikapodział tekstu na epizody (w zależności od poziomu jest ich 8-10)każdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszy strona ćwiczeńw każdej lekturze czytelnik znajdzie także: biografię autora, krótkie streszczenie intrygi, charakterystyką bohaterów, słownik obrazkowy ilustrujący trudniejsze słownictwo.

15,99 zł
13,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 2,00 zł

52
The Prisoner of Zenda. Reader Level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Prisoner of Zenda. Reader Level 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Tytuł z serii Illustrated Readers. Seria stanowi zbiór bogato ilustrowanych lektur, obejmujący głównie arcydzieła literatury światowej, i jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu. Adresatami Illustrated Readers są dzieci i młodzież.

14,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,4%
oszczędzasz 1,51 zł

53
The Merchant of Venice. Reader Level 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Merchant of Venice. Reader Level 5
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage".Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygitreść książeczki została podzielona na epizodykażdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treściw każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

26,00 zł
22,62 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,38 zł

54
Peter Pan. Reader Level 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peter Pan. Reader Level 1
Dostępny
2 szt.

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage".Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygitreść książeczki została podzielona na epizodykażdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treściw każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

26,00 zł
22,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,38 zł

55
Hamlet. Reader Level 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hamlet. Reader Level 6
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage".Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygitreść książeczki została podzielona na epizodykażdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treściw każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

26,00 zł
22,62 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,38 zł

56
Pygmalion. Reader Level 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pygmalion. Reader Level 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage".Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygitreść książeczki została podzielona na epizodykażdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treściw każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

26,00 zł
22,62 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,38 zł

57
Sivka-Burka. Reader Level 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sivka-Burka. Reader Level 2
Dostępny
4 szt.

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage".Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygitreść książeczki została podzielona na epizodykażdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treściw każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

25,00 zł
21,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,25 zł

58
The Fisherman & the Fish. Reader Level 1 + kod - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Fisherman & the Fish. Reader Level 1 + kod
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

The Fisherman & the Fish to tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage". Do książki dołączono kod umożliwiający pobranie aplikacji zawierającej: lekturę (tekst oraz ilustracje) ścieżki dźwiękowe (tekst lektury i piosenki) film animowany ćwiczenia (z możliwością rejestrowania osiąganych wyników) tekst przedstawienia scenicznego.Najważniejsze cechy serii: piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygi treść książeczki została podzielona na epizody każdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treści w każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

25,00 zł
21,75 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,25 zł

59
The Wonderful Wizard of Oz. Reader Level 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Wonderful Wizard of Oz. Reader Level 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage".Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygitreść książeczki została podzielona na epizodykażdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treściw każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

26,00 zł
22,62 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,38 zł

60
The Little Red Hen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Little Red Hen
Dostępny
2 szt.

Tytuł z serii Early Primary Readers. Seria obejmuje lektury przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się w klasach I-III szkoły podstawowej lub na kursach językowych. Seria została opracowana ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów. W pierwszej części książeczki (Texts & Pictures) znajduje się wierszowany tekst, któremu towarzyszą ilustracje, w drugiej (Picture Version) - historia jest przedstawiona na dużych rysunkach, które rozwijają wyobraźnię i mogą być pomocne w przygotowaniu kostiumów i rekwizytów do inscenizacji. Wszystkie lektury z serii Early Primary Readers kształcą sprawność językową, włączają dzieci do wspólnej pracy nad tekstem, a dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, rozwijają wrażliwość estetyczną oraz zainteresowania czytelnicze i teatralne.

21,00 zł
18,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

61
The Ugly Duckling - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Ugly Duckling
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Tytuł z serii Early Primary Readers. Seria obejmuje lektury przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się w klasach I-III szkoły podstawowej lub na kursach językowych. Seria została opracowana ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów. W pierwszej części książeczki (Texts & Pictures) znajduje się wierszowany tekst, któremu towarzyszą ilustracje, w drugiej (Picture Version) - historia jest przedstawiona na dużych rysunkach, które rozwijają wyobraźnię i mogą być pomocne w przygotowaniu kostiumów i rekwizytów do inscenizacji. Wszystkie lektury z serii Early Primary Readers kształcą sprawność językową, włączają dzieci do wspólnej pracy nad tekstem, a dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, rozwijają wrażliwość estetyczną oraz zainteresowania czytelnicze i teatralne.

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

62
Owsiki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Owsiki
Dostępny
2 szt.

Szykuj torbę na wymioty! Nie chcąc zostać przyłapanym na przyjmowaniu łapówek, pracownik oczyszczalni ścieków decyduje się wypuścić do rzeki skażone nieczystości. Wkrótce jaja nowej odmiany owsików dostają się do zbiornika zasilającego miasto w wodę pitną. Mieszkańcy Suchej Beskidzkiej szybko zaczynają odczuwać przykre dolegliwości, a wymioty oraz biegunka to zaledwie początek nadciągającej zarazy.

35,00 zł
31,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

63
The Town Mouse & The Country Mouse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Town Mouse & The Country Mouse
Dostępny
2 szt.

Tytuł z serii Early Primary Readers. Seria obejmuje lektury przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się w klasach I-III szkoły podstawowej lub na kursach językowych. Seria została opracowana ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów. W pierwszej części książeczki (Texts & Pictures) znajduje się wierszowany tekst, któremu towarzyszą ilustracje, w drugiej (Picture Version) - historia jest przedstawiona na dużych rysunkach, które rozwijają wyobraźnię i mogą być pomocne w przygotowaniu kostiumów i rekwizytów do inscenizacji. Wszystkie lektury z serii Early Primary Readers kształcą sprawność językową, włączają dzieci do wspólnej pracy nad tekstem, a dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, rozwijają wrażliwość estetyczną oraz zainteresowania czytelnicze i teatralne.

23,00 zł
20,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 2,99 zł

64
Henry Hippo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Henry Hippo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Tytuł z serii Early Primary Readers. Seria obejmuje lektury przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się w klasach I-III szkoły podstawowej lub na kursach językowych. Seria została opracowana ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów. W pierwszej części książeczki (Texts & Pictures) znajduje się wierszowany tekst, któremu towarzyszą ilustracje, w drugiej (Picture Version) - historia jest przedstawiona na dużych rysunkach, które rozwijają wyobraźnię i mogą być pomocne w przygotowaniu kostiumów i rekwizytów do inscenizacji. Wszystkie lektury z serii Early Primary Readers kształcą sprawność językową, włączają dzieci do wspólnej pracy nad tekstem, a dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, rozwijają wrażliwość estetyczną oraz zainteresowania czytelnicze i teatralne.

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

65
The Stone Flower. Reader Level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Stone Flower. Reader Level 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage". Najważniejsze cechy serii: piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygi treść książeczki została podzielona na epizody każdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treści w każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

25,00 zł
21,75 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,25 zł

66
Alice's Adventures in... Reader Level 1 + kod - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alice's Adventures in... Reader Level 1 + kod
Dostępny
3 szt.

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage". Do książki dołączono kod umożliwiający pobranie aplikacji zawierającej: lekturę (tekst oraz ilustracje) ścieżki dźwiękowe (tekst lektury i piosenki) film animowany ćwiczenia (z możliwością rejestrowania osiąganych wyników) tekst przedstawienia scenicznego. Najważniejsze cechy serii: piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygi treść książeczki została podzielona na epizody każdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treści w każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

28,50 zł
24,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,70 zł

67
The Wind in the Willows. Reader Level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Wind in the Willows. Reader Level 3
Dostępny
1 szt.

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage". Najważniejsze cechy serii: piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygi treść książeczki została podzielona na epizody każdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treści w każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

26,00 zł
22,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,38 zł

68
The Giant Turnip - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Giant Turnip
Dostępny
2 szt.

Tytuł z serii Early Primary Readers. Seria obejmuje lektury przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat, uczących się w klasach I-III szkoły podstawowej lub na kursach językowych. Seria została opracowana ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów. W pierwszej części książeczki (Texts & Pictures) znajduje się wierszowany tekst, któremu towarzyszą ilustracje, w drugiej (Picture Version) - historia jest przedstawiona na dużych rysunkach, które rozwijają wyobraźnię i mogą być pomocne w przygotowaniu kostiumów i rekwizytów do inscenizacji. Wszystkie lektury z serii Early Primary Readers kształcą sprawność językową, włączają dzieci do wspólnej pracy nad tekstem, a dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, rozwijają wrażliwość estetyczną oraz zainteresowania czytelnicze i teatralne.

21,00 zł
18,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

69
The Lost World level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Lost World level 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Tytuł z serii Favourite Classic Readers, obejmującej słynne opowiadania dla dzieci w uproszczonej wersji językowej. Cykl zawiera tytuły na poziomach od A1 do B1. Uczniowie najpierw czytają opowiadanie podzielone na kilka odcinków. Ułatwieniem w lekturze jest bogaty materiał ilustracyjny. Po przeczytaniu odcinka uczniowie rozwiązują zadania językowe, mające na celu rozwijanie sprawności rozumienia tekstu czytanego i umiejętności krytycznego myślenia.Każda lektura z serii Favourite Classic Readers zawiera:tekst opowiadania z ilustracjami,ćwiczenia,biografię autora,charakterystykę postaci występujących w opowiadaniu,słowniczek obrazkowy.

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

70
The Happy Prince level 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Happy Prince level 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Ttytuł z serii Favourite Classic Readers, obejmującej słynne opowiadania dla dzieci w uproszczonej wersji językowej. Cykl zawiera tytuły na poziomach od A1 do B1. Uczniowie najpierw czytają opowiadanie podzielone na kilka odcinków. Ułatwieniem w lekturze jest bogaty materiał ilustracyjny. Po przeczytaniu odcinka uczniowie rozwiązują zadania językowe, mające na celu rozwijanie sprawności rozumienia tekstu czytanego i umiejętności krytycznego myślenia.Każda lektura z serii Favourite Classic Readers zawiera:tekst opowiadania z ilustracjami,ćwiczenia,biografię autora,charakterystykę postaci występujących w opowiadaniu,słowniczek obrazkowy.

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

71
The Selfish Giant level 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Selfish Giant level 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

The Selfish Giant to tytuł z serii Favourite Classic Readers, obejmującej słynne opowiadania dla dzieci w uproszczonej wersji językowej. Cykl zawiera tytuły na poziomach od A1 do B1. Uczniowie najpierw czytają opowiadanie podzielone na kilka odcinków. Ułatwieniem w lekturze jest bogaty materiał ilustracyjny. Po przeczytaniu odcinka uczniowie rozwiązują zadania językowe, mające na celu rozwijanie sprawności rozumienia tekstu czytanego i umiejętności krytycznego myślenia.Każda lektura z serii Favourite Classic Readers zawiera:tekst opowiadania z ilustracjami,ćwiczenia,biografię autora,charakterystykę postaci występujących w opowiadaniu,słowniczek obrazkowy.

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

72
The Canterville Ghost. Reader Level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Canterville Ghost. Reader Level 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Tytuł z serii Showtime Readers. Seria obejmuje lektury będące adaptacją arcydzieł literatury światowej - w tym także literatury dziecięcej. Cykl jest skierowany do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A1 do B1. W ramach serii wyodrębniono 6 stopni trudności tekstu. Każdy tytuł został opracowany ze szczególnym naciskiem na sceniczną adaptację przygód bohaterów - zgodnie z mottem: "From the page to the stage".Najważniejsze cechy serii:piękne ilustracje oraz jasny i przyjazny układ ułatwiający śledzenie intrygitreść książeczki została podzielona na epizodykażdemu epizodowi (dwie strony) towarzyszą urozmaicone ćwiczenia, zawierające zadania do wykonania przed, podczas i po przeczytaniu epizodu, oraz quiz sprawdzający stopień zrozumienia treściw każdej lekturze czytelnik znajdzie dodatkowo: biografię autora, kulisy powstania dzieła, streszczenie intrygi, opis bohaterów, słowniczek obrazkowy.

26,00 zł
22,62 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,38 zł

73
Psi Patrol Ekipa na 102! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol Ekipa na 102!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

Seria książek z mnóstwem zadań i naklejkami.Zapraszamy do zabawy z sympatycznymi bohaterami!

9,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

74
Chochliczek Wodniczek na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chochliczek Wodniczek na wsi
Dostępny
11 szt.

Weźcie do ręki pisak wodny i czarujcie razem z Chochlikiem. Odkryjcie jak wesoło i zaskakująco może być na wsi. Malujcie, rozwiązujcie łamigłówki i bawcie się świetnie - wiele, wiele razy!

21,99 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,00 zł

75
Świnka Pig. Wesoła rodzinka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Pig. Wesoła rodzinka
Dostępny
141 szt.

W książkach znajdują się zadania, dzięki którym można sprawdzić jakie talenty łączą czytelnika z Peppą. Zapraszamy do zabawy z sympatycznymi bohaterami!

15,99 zł
11,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 4,00 zł

76
Przekładki M/adresowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przekładki M/adresowe
Antra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.23

Przekładki M/adresowe105x68 mmzawiera 5 dziurek do organizeraprzekładki od A-ZKod producenta: PA-0219/M

4,99 zł
Powiadomienie
77
Kaligrafia. Zeszyt 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia. Zeszyt 1
Dostępny
63 szt.

Nauka pisania nie musi być nudna! Zeszyt utrwala znajomość liter, uczy samodzielności, przede wszystkim jednak kształci charakter pisma. Stanowi doskonałe wsparcie procesu dydaktycznego.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

78
Kaligrafia. Zeszyt 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaligrafia. Zeszyt 2
Dostępny
57 szt.

Nauka pisania nie musi być nudna! Zeszyt utrwala znajomość liter, uczy samodzielności, przede wszystkim jednak kształci charakter pisma. Stanowi doskonałe wsparcie procesu dydaktycznego.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

79
Pierwszy elementarz. Edukacja matematyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszy elementarz. Edukacja matematyczna
Dostępny
83 szt.

Głównym celem nauczania matematyki w klasie I jest kształtowanie pojęcia liczb naturalnych w aspekcie kardynalnym, porządkowym, miarowym i asymetrycznym. Zamieszczone w niniejszej książce zadania dostarczają dzieciom doświadczeń wspomagających rozwój logicznego i krytycznego myślenia, kształtowania umiejętności układania czy obliczania działań arytmetycznych.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

80
Chochliczek Wodniczek w oceanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chochliczek Wodniczek w oceanie
Dostępny
16 szt.

Weźcie do ręki pisak wodny i czarujcie razem z Chochlikiem. Odkryjcie jak wesoło i zaskakująco może być w oceanie. Malujcie, rozwiązujcie łamigłówki i bawcie się świetnie - wiele, wiele razy!

21,99 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,00 zł

81
Pierwszy elementarz. Edukacja polonistyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszy elementarz. Edukacja polonistyczna
Dostępny
50 szt.

Niniejsza książka stopniowo wprowadza dzieci w świat liter oraz towarzyszy im w nauce pisania i czytania. Każda litera zilustrowana jest obrazkami, których nazwy zaczynają się lub kończą tą literą, bądź mają ją w środku. W zróżnicowanej liniaturze dziecko może ćwiczyć pisanie poznanych liter w izolacji oraz łączenie ich z innymi literami. Barwne ilustracje, rebusy, zagadki, literowe zabawy oraz gry planszowe stanowią dodatkowy atut książki i zachęcają do nauki.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

82
Doświadczenie parentyfikacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doświadczenie parentyfikacji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Parentyfikacja to rodzaj doświadczenia, które znacząco zakłóca funkcjonowanie środowiska rodzinnego. Opiera się ono bowiem na działaniach, często heroicznych, podejmowanych przez dzieci, które kosztem swojego poczucia bezpieczeństwa, zaspokojenia własnych potrzeb emocjonalnych i wykorzystania możliwości rozwojowych oraz za cenę swoich osiągnięć edukacyjnych zabiegają o uratowanie i ochronę rodziny czy utrzymanie status quo znanego i w ich mniemaniu stabilnego. [...]Autorka polecanej publikacji za swój cel obrała poprowadzenie Czytelnika w głąb doświadczeń rozmówców i umożliwienie mu pełniejszego ich zrozumienia. Rozpoczyna więc od wyjaśnienia, czym jest zjawisko parentyfikacji występujące w rodzinach, prezentując dotychczasowe ustalenia naukowe na ten temat.Następnie w rozdziale II przedstawia teoretyczno-metodologiczną perspektywę badań: od namysłu nad doświadczeniami (w tym rodzinnymi) jako kategoriami biograficznymi w kontekście teorii ról oraz teorii systemowej po dokładny opis procedury badawczej. Opisuje przebieg badania, procedurę analityczną i grupę rozmówców. Na szczególną uwagę w jej opinii zasługuje ostatnia część rozdziału, zatytułowana: Odpowiedzialność badacza aspekty etyczne. Podkreśla w niej kwestię szacunku badacza do uczestnika badań. Wskazuje, że badanego należy traktować nie tylko jako źródło danych empirycznych, ale przede wszystkim jako człowieka o konkretnej historii życia, którą nam powierza.Doświadczenie parentyfikacji to proces odwróconej relacji między dzieciństwem jako takim a rodzicielstwem między dziećmi a rodzicami. W kolejnych rozdziałach zatem Autorka przedstawia dokonaną przez nią rekonstrukcję doświadczenia parentyfikacji w ujęciu procesualnym.

58,00 zł
40,60 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,40 zł

83
Miłosierny & Wierny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłosierny & Wierny
Dostępny
5 szt.

Wygląda na to, ze od zawsze w Ciele Chrystusa można spotkać dwie grupy chrześcijan. Tych, którzy są zainteresowani oglądaniem Bożych dzieł, oraz tych, którzy nie tylko pragną je oglądać, ale wręcz czynić. Jedni podziwiają, gdy Bóg uzdrawia, czy czyni cuda w ich własnym życiu lub życiu innych ludzi. Drudzy natomiast starają się dowiedzieć, jak Bóg czyni te rzeczy i jak można z Nim współpracować w ich wykonywaniu. Tak wiec na podstawie Bożego Słowa oraz pomocy Ducha Świętego, przyjrzyjmy się dwóm, wierze, ze podstawowym sposobom działania Boga na ziemi. Poznajmy lepiej Jego drogi sposoby i przejawy działania jakich używa, by poruszać się w życiu swojego ludu, jak i tych, którzy Go jeszcze nie znają. Jedni i drudzy wciąż maja czas i sposobność, by Go lepiej poznać (doznać osobiście), choćby poprzez doświadczanie Jego dzieł na własnej skórze i we własnej duszy.

19,90 zł
17,99 zł

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

84
The Blue Scarab. Reader Level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Blue Scarab. Reader Level 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

85
Mach mit! neu 5. Język niemiecki. Klasa 8. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mach mit! neu 5. Język niemiecki. Klasa 8. Podręcznik
Dostępny
184 szt.

Numer dopuszczenia: 809/5/2021 Poziom podręcznika: A2+/B1 Cechy podręcznika: • łagodna progresja leksykalno-gramatyczna zapewniająca harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych także przy wykorzystaniu autentycznych materiałów, • przejrzysta struktura podręcznika – składa się z rozdziału 0 z materiałem powtórzeniowym oraz z pięciu rozdziałów (w każdym jest pięć lekcji na dwóch sąsiadujących ze sobą stronach podręcznika), • atrakcyjna i angażująca uczniów szata graficzna wykorzystująca zdjęcia i grafikę, osadzająca teksty w obrazie mediów cyfrowych tablet, okno maila/przeglądarki internetowej, • wyraźnie zdefiniowane w każdym rozdziale cele – budowanie sprawnej komunikacji językowej uczniów w sytuacjach życia codziennego zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej (2017), • konsekwentna realizacja kluczowych kompetencji XXI wieku – komunikacja, kooperacja, kreatywność, krytyczne myślenie – poprzez pracę w grupach, realizację projektów, zadania językowe o analitycznym charakterze analitycznym, • budowanie argumentacji, indywidualizacja wypowiedzi etc. Budowa podręcznika: • rozdział powtórzeniowy + pięć rozdziałów tematycznych po pięć lekcji, • wskazówki gramatyczne – przejrzyste pokazanie zasad gramatycznych w oparciu o kolory – idealne dla uczniów dyslektycznych – minisekcja: Eine Prise Grammatik, • strategie uczenia się wspierające autonomię – minisekcja: Mein Lerntipp, • praktyczne wskazówki optymalizujące komunikację językową w minisekcji Wann hilft mir das?, • opowiadania utrwalające środki językowe przedstawione w danym rozdziale – sekcja: Lesezauber, • powtórzenie materiału – sekcja: Buntes Allerlei, • praca projektowa – tworzenie samodzielnych wypowiedzi przez uczniów w sekcji: Storyline, • konsekwentne rozwijanie sprawności pisania – sekcja: Fit im Schreiben, • przejrzysty słowniczek tematyczny po każdej lekcji – sekcja: Aktiver Wortschatz, • podsumowanie nabytych umiejętności językowych w zakresie komunikacji, wiedzy formalnej oraz gramatyczno-leksykalnej w sekcji: Das kann ich bereits!, • teksty kulturo- i realioznawcze w sekcji: Landeskunde, • nagrania dostępne w Strefie ucznia.

47,00 zł
42,30 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,70 zł

86
Death Squad. Reader Level 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Death Squad. Reader Level 4
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

87
Połów. Poetyckie debiuty 2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Połów. Poetyckie debiuty 2020
Dostępny
20 szt.

Połów, projekt, za sprawą którego do poezji polskiej zostało wprowadzonych wielu uznanych dzisiaj autorów i autorek, ma na celu zauważenie i wyróżnienie najciekawszych twórców i twórczyń oraz ułatwienie im literackiego startu. Jest jedyną formą nawiązania współpracy, a następnie ewentualnego wydania w Biurze Literackim debiutanckiej książki.

34,00 zł
24,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

88
Frankenstein. Reader Level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frankenstein. Reader Level 3
Dostępny
2 szt.

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

89
The Last of the Mohicans. Reader Level 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Last of the Mohicans. Reader Level 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

90
The Tundra Biome. Reader level B1+/B2 + DigiBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Tundra Biome. Reader level B1+/B2 + DigiBook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

The Tundra Biome to tytuł należący do serii CLIL Readers: Discover Our Amazing World. Seria łączy naukę języka angielskiego z poznawaniem zagadnień z innych obszarów kształcenia. Została opracowana w oparciu o metodę CLIL - Content and Language Integrated Learning - i pozwala na jednoczesne nauczanie języka obcego i przekazywanie wiadomości z zakresu innych przedmiotów, np. biologii, historii, geografii. Pomaga uczniom zdobyć umiejętność posługiwania się językiem obcym w sytuacjach wykraczających poza sferę codziennej komunikacji. Rozwija także zdolność krytycznego myślenia, zachęca do podejmowania dyskusji i samodzielnego poszukiwania informacji w różnych źródłach.Do książki papierowej dołączono kod pozwalający na korzystanie z jej cyfrowego, interaktywnego odpowiednika - DigiBooka. DigiBook jest zamieszczony na platformie expressdigibooks.com i zawiera m.in.: filmy dokumentalne, ścieżki dźwiękowe (wersja karaoke, czyli z podświetlaniem odpowiedniej linijki widocznego na ekranie tekstu), interaktywne ćwiczenia i słowniczek. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu. Do korzystania z DigiBooka konieczne jest zainstalowanie aplikacji Express DigiBooks.Każdy tytuł zawiera:kilka rozdziałów z krótkimi tekstami poświęconymi różnym zagadnieniom związanym z danym tematem,piękne fotografie, które pomagają zrozumieć tekst,słowniczki angielsko-angielskie (Word Bank) wzbogacone o ilustracje,sekcje z ćwiczeniami, które pozwalają opanować nowe słownictwo i sprawdzają zrozumienie tekstów (Pre-Reading Activities, While-Reading Activities, After-Reading Activities),zadania ICT polegające na wyszukiwaniu informacji i przygotowaniu prezentacji na dany temat,zadania Think! uczące krytycznego myślenia,sekcję Revision, która umożliwia powtórzenie i utrwalenie materiału. Zadania z tej sekcji to: Listening Activities, Reading Activities, Speaking & Writing Activities,sekcję Reading in Context, która pozwala wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności do pracy z innymi tekstami,sekcję Amazing Facts przedstawiającą ciekawostki związane z danym tematem.Poziom tytułu wg CEF: B1+/B2

32,00 zł
27,84 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

91
Dr Jekyll & Mr Hyde. Reader Level 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dr Jekyll & Mr Hyde. Reader Level 2
Dostępny
3 szt.

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

22,00 zł
19,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 2,01 zł

92
The Golden Stone Saga I. Reader Level 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Golden Stone Saga I. Reader Level 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

93
Venomous Snakes. Reader level B1+/B2 + DigiBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Venomous Snakes. Reader level B1+/B2 + DigiBook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Venomous Snakes to tytuł należący do serii CLIL Readers: Discover Our Amazing World. Seria łączy naukę języka angielskiego z poznawaniem zagadnień z innych obszarów kształcenia. Została opracowana w oparciu o metodę CLIL - Content and Language Integrated Learning - i pozwala na jednoczesne nauczanie języka obcego i przekazywanie wiadomości z zakresu innych przedmiotów, np. biologii, historii, geografii. Pomaga uczniom zdobyć umiejętność posługiwania się językiem obcym w sytuacjach wykraczających poza sferę codziennej komunikacji. Rozwija także zdolność krytycznego myślenia, zachęca do podejmowania dyskusji i samodzielnego poszukiwania informacji w różnych źródłach.Do książki papierowej dołączono kod pozwalający na korzystanie z jej cyfrowego, interaktywnego odpowiednika - DigiBooka. DigiBook jest zamieszczony na platformie expressdigibooks.com i zawiera m.in.: filmy dokumentalne, ścieżki dźwiękowe (wersja karaoke, czyli z podświetlaniem odpowiedniej linijki widocznego na ekranie tekstu), interaktywne ćwiczenia i słowniczek. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu. Do korzystania z DigiBooka konieczne jest zainstalowanie aplikacji Express DigiBooks.Każdy tytuł zawiera:kilka rozdziałów z krótkimi tekstami poświęconymi różnym zagadnieniom związanym z danym tematem,piękne fotografie, które pomagają zrozumieć tekst,słowniczki angielsko-angielskie (Word Bank) wzbogacone o ilustracje,sekcje z ćwiczeniami, które pozwalają opanować nowe słownictwo i sprawdzają zrozumienie tekstów (Pre-Reading Activities, While-Reading Activities, After-Reading Activities),zadania ICT polegające na wyszukiwaniu informacji i przygotowaniu prezentacji na dany temat,zadania Think! uczące krytycznego myślenia,sekcję Revision, która umożliwia powtórzenie i utrwalenie materiału. Zadania z tej sekcji to: Listening Activities, Reading Activities, Speaking & Writing Activities,sekcję Reading in Context, która pozwala wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności do pracy z innymi tekstami,sekcję Amazing Facts przedstawiającą ciekawostki związane z danym tematem.Poziom tytułu wg CEF: B1+/B2

32,00 zł
27,84 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

94
The Humpback Whale. Reader level B1 + DigiBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Humpback Whale. Reader level B1 + DigiBook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

The Humpback Whale to tytuł należący do serii CLIL Readers: Discover Our Amazing World. Seria łączy naukę języka angielskiego z poznawaniem zagadnień z innych obszarów kształcenia. Została opracowana w oparciu o metodę CLIL - Content and Language Integrated Learning - i pozwala na jednoczesne nauczanie języka obcego i przekazywanie wiadomości z zakresu innych przedmiotów, np. biologii, historii, geografii. Pomaga uczniom zdobyć umiejętność posługiwania się językiem obcym w sytuacjach wykraczających poza sferę codziennej komunikacji. Rozwija także zdolność krytycznego myślenia, zachęca do podejmowania dyskusji i samodzielnego poszukiwania informacji w różnych źródłach.Do książki papierowej dołączono kod pozwalający na korzystanie z jej cyfrowego, interaktywnego odpowiednika - DigiBooka. DigiBook jest zamieszczony na platformie expressdigibooks.com i zawiera m.in.: filmy dokumentalne, ścieżki dźwiękowe (wersja karaoke, czyli z podświetlaniem odpowiedniej linijki widocznego na ekranie tekstu), interaktywne ćwiczenia i słowniczek. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu. Do korzystania z DigiBooka konieczne jest zainstalowanie aplikacji Express DigiBooks.Każdy tytuł zawiera:kilka rozdziałów z krótkimi tekstami poświęconymi różnym zagadnieniom związanym z danym tematem,piękne fotografie, które pomagają zrozumieć tekst,słowniczki angielsko-angielskie (Word Bank) wzbogacone o ilustracje,sekcje z ćwiczeniami, które pozwalają opanować nowe słownictwo i sprawdzają zrozumienie tekstów (Pre-Reading Activities, While-Reading Activities, After-Reading Activities),zadania ICT polegające na wyszukiwaniu informacji i przygotowaniu prezentacji na dany temat,zadania Think! uczące krytycznego myślenia,sekcję Revision, która umożliwia powtórzenie i utrwalenie materiału. Zadania z tej sekcji to: Listening Activities, Reading Activities, Speaking & Writing Activities,sekcję Reading in Context, która pozwala wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności do pracy z innymi tekstami,sekcję Amazing Facts przedstawiającą ciekawostki związane z danym tematem.Poziom tytułu wg CEF: B1

31,00 zł
26,97 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,03 zł

95
Alligators. Reader level B1+/B2 + DigiBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alligators. Reader level B1+/B2 + DigiBook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Alligators to tytuł należący do serii CLIL Readers: Discover Our Amazing World. Seria łączy naukę języka angielskiego z poznawaniem zagadnień z innych obszarów kształcenia. Została opracowana w oparciu o metodę CLIL - Content and Language Integrated Learning - i pozwala na jednoczesne nauczanie języka obcego i przekazywanie wiadomości z zakresu innych przedmiotów, np. biologii, historii, geografii. Pomaga uczniom zdobyć umiejętność posługiwania się językiem obcym w sytuacjach wykraczających poza sferę codziennej komunikacji. Rozwija także zdolność krytycznego myślenia, zachęca do podejmowania dyskusji i samodzielnego poszukiwania informacji w różnych źródłach.Do książki papierowej dołączono kod pozwalający na korzystanie z jej cyfrowego, interaktywnego odpowiednika - DigiBooka. DigiBook jest zamieszczony na platformie expressdigibooks.com i zawiera m.in.: filmy dokumentalne, ścieżki dźwiękowe (wersja karaoke, czyli z podświetlaniem odpowiedniej linijki widocznego na ekranie tekstu), interaktywne ćwiczenia i słowniczek. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu. Do korzystania z DigiBooka konieczne jest zainstalowanie aplikacji Express DigiBooks.Każdy tytuł zawiera:kilka rozdziałów z krótkimi tekstami poświęconymi różnym zagadnieniom związanym z danym tematem,piękne fotografie, które pomagają zrozumieć tekst,słowniczki angielsko-angielskie (Word Bank) wzbogacone o ilustracje,sekcje z ćwiczeniami, które pozwalają opanować nowe słownictwo i sprawdzają zrozumienie tekstów (Pre-Reading Activities, While-Reading Activities, After-Reading Activities),zadania ICT polegające na wyszukiwaniu informacji i przygotowaniu prezentacji na dany temat,zadania Think! uczące krytycznego myślenia,sekcję Revision, która umożliwia powtórzenie i utrwalenie materiału. Zadania z tej sekcji to: Listening Activities, Reading Activities, Speaking & Writing Activities,sekcję Reading in Context, która pozwala wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności do pracy z innymi tekstami,sekcję Amazing Facts przedstawiającą ciekawostki związane z danym tematem.Poziom tytułu wg CEF: B1+/B2

32,00 zł
27,84 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,16 zł

96
Simon Decker & the Secret Formula. Reader Level 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Simon Decker & the Secret Formula. Reader Level 1
Dostępny
3 szt.

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

97
Hampton House. Reader Level 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hampton House. Reader Level 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

98
Beauty and the Beast. Reader Level 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beauty and the Beast. Reader Level 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

99
Perseus and Andromeda. Reader Level 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perseus and Andromeda. Reader Level 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Tuytuł z serii ELT Graded Readers. Seria pomaga rozwijajć sprawności językowe i poznawać słynne mity, legendy i klasyczne dzieła literatury światowej. Wśród tytułów cyklu znajdują się także powiastki science fiction, opowiadania detektywistyczne i historie o duchach. Każda lektura jest bogato ilustrowana. Seria jest skierowana do osób uczących się języka angielskiego na poziomach od A2 do B2. W ramach serii wyodrębniono 5 stopni trudności tekstu.

20,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 2,01 zł

100
The Great White Shark. Reader level B1 + DigiBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Great White Shark. Reader level B1 + DigiBook
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

The Great White Shark to tytuł należący do serii CLIL Readers: Discover Our Amazing World. Seria łączy naukę języka angielskiego z poznawaniem zagadnień z innych obszarów kształcenia. Została opracowana w oparciu o metodę CLIL - Content and Language Integrated Learning - i pozwala na jednoczesne nauczanie języka obcego i przekazywanie wiadomości z zakresu innych przedmiotów, np. biologii, historii, geografii. Pomaga uczniom zdobyć umiejętność posługiwania się językiem obcym w sytuacjach wykraczających poza sferę codziennej komunikacji. Rozwija także zdolność krytycznego myślenia, zachęca do podejmowania dyskusji i samodzielnego poszukiwania informacji w różnych źródłach.Do książki papierowej dołączono kod pozwalający na korzystanie z jej cyfrowego, interaktywnego odpowiednika - DigiBooka. DigiBook jest zamieszczony na platformie expressdigibooks.com i zawiera m.in.: filmy dokumentalne, ścieżki dźwiękowe (wersja karaoke, czyli z podświetlaniem odpowiedniej linijki widocznego na ekranie tekstu), interaktywne ćwiczenia i słowniczek. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu. Do korzystania z DigiBooka konieczne jest zainstalowanie aplikacji Express DigiBooks.Każdy tytuł zawiera:kilka rozdziałów z krótkimi tekstami poświęconymi różnym zagadnieniom związanym z danym tematem,piękne fotografie, które pomagają zrozumieć tekst,słowniczki angielsko-angielskie (Word Bank) wzbogacone o ilustracje,sekcje z ćwiczeniami, które pozwalają opanować nowe słownictwo i sprawdzają zrozumienie tekstów (Pre-Reading Activities, While-Reading Activities, After-Reading Activities),zadania ICT polegające na wyszukiwaniu informacji i przygotowaniu prezentacji na dany temat,zadania Think! uczące krytycznego myślenia,sekcję Revision, która umożliwia powtórzenie i utrwalenie materiału. Zadania z tej sekcji to: Listening Activities, Reading Activities, Speaking & Writing Activities,sekcję Reading in Context, która pozwala wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności do pracy z innymi tekstami,sekcję Amazing Facts przedstawiającą ciekawostki związane z danym tematem.Poziom tytułu wg CEF: B1

31,00 zł
26,97 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,03 zł

Wróć do góry