hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.06.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 20 czerwca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg (Jerzy Vetulani, Maria Mazurek), na drugim Fortuna Winczlavów T.1 Vanko, 1848 (Jean Van Hamme). Kolejny produkt to Algorytmy kryptograficzne w Pythonie Wprowadzenie (W. Bray Shannon) oraz Przewodnik po Krutyni (Lang Andrzej).
1
Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg
Dostępny62 szt.

Gdyby ludzki mózg był tak prosty, że moglibyśmy go zrozumieć, bylibyśmy tak głupi, że nie zrozumielibyśmy go i tak. • Gdzie tkwi dobro człowieka, a gdzie zło? • Co odróżnia nas od zwierząt? • Po co nam emocje? • Czy normy etyczne u polityków są zaniżone? • Czy pornografia rzeczywiście szkodzi? • Co dzieje się w mózgu seksoholików? • Czy marihuana ma właściwości lecznicze? • Czemu tak lubimy jeść, a nawet się opychać? • Czy starzenie się jest nie do uniknięcia? • Czy w mózgu znajdziemy kiedyś odpowiedź na pytanie, czy Bóg istnieje? Wybitny neurobiolog Jerzy Vetulani w rozmowie z Marią Mazurek opowiada o tajemnicach skomplikowanego i wciąż nie do końca poznanego organu: ludzkiego mózgu. Podejmuje niełatwe i często kontrowersyjne kwestie, takie jak: narkotyki i uzależnienia, płeć mózgu, neurobiologia polityki i religii. Wyjaśnia działanie naszego wewnętrznego kompasu, zastanawia się nad rolą sztuki w kształtowaniu mózgu, mówi o konsekwencjach zdrowotnych stresu i metodach walki z nim, a także o wielu innych zjawiskach.

49,00 zł
45,57 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,43 zł

3 osoby kupiły
2
Fortuna Winczlavów T.1 Vanko, 1848 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fortuna Winczlavów T.1 Vanko, 1848
Dostępny36 szt.

Rok 1848, Czarnogóra. Vanko Winczlav, młody medyk bierze udział w chłopskim powstaniu przeciwko tyranii Imperium Osmańskiego. Musi uciekać i wyrusza do Ameryki. Układa sobie życie pracując jako pielęgniarz i próbując zalegalizować swój dyplom lekarza. Marzy o wolności i fortunie. Czy Nowy Świat okaże się dla niego upragnioną ziemią obiecaną?Jean Van Hamme powraca do świata Largo Wincha. Tworzy sagę rodzinną, pokazując pochodzenie fortuny Nerio Wincha, którego Largo jest spadkobiercą i adoptowanym synem. Poznaj początki imperium finansowego Largo Wincha!Komiks twórcy "Thorgala" Jeana Van Hamme'a.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
3
Algorytmy kryptograficzne w Pythonie Wprowadzenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Algorytmy kryptograficzne w Pythonie Wprowadzenie
Dostępny39 szt.

Dzięki kryptografii możemy w dużym stopniu zabezpieczyć swoje dane. Z szyfrowaną komunikacją wiążą się jednak kontrowersje i sprzeczności interesów. Przestępcy, ale również rządy, policja i służby wywiadowcze dążą do uzyskania możliwości wglądu we wszystkie formy komunikacji. Świat toczy wojnę o to, co można zaszyfrować, co powinno być zaszyfrowane i kto powinien dysponować kluczem pozwalającym odczytać zaszyfrowane wiadomości należące do innej osoby. W tej sytuacji zrozumienie, czym jest szyfrowanie, jak je stosować i jak się upewniać co do autentyczności i poufności otrzymywanych danych, staje się niezwykle ważne. Ta książka jest przystępnym wprowadzeniem do kryptografii i bibliotek kryptograficznych Pythona. Omówiono tu podstawowe koncepcje z tej dziedziny, najważniejsze algorytmy i niezbędny zakres podstaw matematycznych: liczby pierwsze, teorię grup czy generatory liczb pseudolosowych. Wyjaśniono, czym są poufność, autentyczność i integralność wiadomości. Zaprezentowano najciekawsze biblioteki kryptograficzne Pythona i dokładnie pokazano, w jaki sposób można je wykorzystywać we własnych implementacjach. Wiele z prezentowanych koncepcji, między innymi kryptografia klucza publicznego i implementacja kryptografii krzywych eliptycznych, zostało przedstawionych w praktyce, za pomocą kodu Pythona, tak aby można było wymieniać dane w bardzo bezpiecznym formacie przez niezabezpieczony kanał. W książce: podstawy Pythona i kryptografii protokoły kryptograficzne i matematyka kryptograficzna kryptoanaliza za pomocą kodu Pythona kryptografia wizualna: biblioteki, algorytmy, tryby kodowania integralność wiadomości tworzenie rozwiązań kryptograficznych w Pythonie Masz coś do ukrycia? Zaszyfruj to w Pythonie! O autorze Shannon W. Bray zajmuje się IT od 1997 roku, wcześniej służył w marynarce wojennej USA. Od kilkunastu lat interesuje się kryptografią i cyberbezpieczeństwem, obecnie przygotowuje doktorat z tej dziedziny. Zdobył liczne certyfikaty branżowe, w tym CISM, Security+ czy CASP+. Hobbystycznie pracuje nad projektami dla domu, takimi jak domowy system bezpieczeństwa oparty na Pythonie, kryptografii i dronach.

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

2 osoby kupiły
4
Przewodnik po Krutyni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przewodnik po Krutyni
Dostępny15 szt.

SPIS TREŚCI Wprowadzenie Bezpieczeństwo na wodzie Technika wiosłowania Początek Krutyni Szlak Krutyni - nazwy geograficzne Uwagi końcowe Szlak Krutyni 1. Warpuny-Bałowo 2. Jezioro Gielądzkie 3. Jezioro Lampackie 4. Lampasz 5. Sobiepanka 6. Dłużec 7. Jezioro Białe 8. Jezioro Ganckie 9. Babięcka Struga 10. Zyzdrój Wielki i Mały 11. Spychowska Struga 12. Zdrużno i Uplik 13. Jezioro Mokre 14. Jezioro Krutyńskie 15. Jezioro Krutyńskie-Krutyń 16. Krutyń-Zielony Lasek 17. Zielony Lasek-Rosocha 18. Rosocha-Wojnowo 19. Wojnowo-Ukta 20. Ukta-Nowy Most (1) 21. Ukta-Nowy Most (2) 22. Nowy Most-Iznota (1) 23. Nowy Most-Iznota (2) Zakończenie

36,80 zł
31,28 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,52 zł

1 osoba kupiła
5
Sztuczna inteligencja na wojnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuczna inteligencja na wojnie
Dostępny31 szt.

Książka dotyczy kwestii, która budzi ogromne kontrowersje i wątpliwości natury prawnej. (?) Problematyka wykorzystywania sztucznej inteligencji w działaniach wojennych podejmowana jest też w licznych czasopismach poświęconych obronności, wojsku, bezpieczeństwu itp. Sztuczna inteligencja na wojnie to monografia z zakresu prawa, ale autorka wiele miejsca poświęca także kwestiom technicznym i dostarcza odpowiedniej wiedzy na ten temat (?). Za niezwykle cenne uważam zawarte w pracy rozważania definicyjne. Pokazują one, że autorka przemyślała omawiane zagadnienia, że terminy, których używa nie są przypadkowe. Monografia winna zainteresować nie tylko prawników, ale i etyków, politologów, socjologów, dziennikarzy. Z recenzji wydawniczej dr hab. prof. UW Patrycji Grzebyk Kaja Kowalczewska, adiunkt w Instytucie Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, doktor nauk prawnych, absolwentka prawa (UJ) i prawa międzynarodowego (studia na Université d?Orléans, Université Panthéon-Assas i w College of Europe). Członkini Komisji ds. Upowszechniania Międzynarodowego Prawa Humanitarnego, działającej przy PCK, ekspertka w programie MCDC NATO-ACT ?Counter Unmanned Autonomous Systems: Priorities. Policy. Future Capabilities? (2015?2016), członkini polskiej Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji (GRAI). Jej zainteresowania naukowe skupiają się na prawie międzynarodowym, ze szczególnym uwzględnieniem etycznych i prawnych aspektów nowych technologii wojskowych.

48,30 zł
42,50 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,80 zł

1 osoba kupiła
6
Tree City Sessions 2, 2 LP - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tree City Sessions 2, 2 LP
Dance Gavin Dance, Warner Music Polska
Dostępny87 szt.

Lista utworów: LP 1 Side A 1. The Backwards Pumpkin Song (Tree City Sessions) 2. Uneasy Hearts Weigh The Most (Tree City Sessions) 3. NASA (Tree City Sessions) 4. Blue Dream (Tree City Sessions) Side B 1. Strawberry Swisher, Pt. 3 (Tree City Sessions) 2. Jesus H. Macy (Tree City Sessions) 3. Stroke God, Millionaire (Tree City Sessions) 4. Awkward (Tree City Sessions) LP 2 Sdie C 1. Summertime Gladness (Tree City Sessions) 2. Inspire The Liars (Tree City Sessions) 3. Man Of The Year (Tree City Sessions) Side D 1. Son of Robot (Tree City Sessions) 2. Evaporate (Tree City Sessions) 3. Strawberry's Wake (Tree City Sessions) 4. Nothing Shameful (Tree City Sessions)

124,90 zł
114,91 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,99 zł

7
Schowek
Bar Maldoror, CD
Nurse With Wound, United Jnana
Niedostępny
Brak

1-1 Hymn For Konori 12:06 1-2 Shatterin' Man Falling 8:28 1-3 Mandrake Memorial 10:14 1-4 Stoned Age 12:53 1-5 Tickling That Great Pudarkus In The Sky 16:22 1-6 Psychedelic Underground 4:38 2-1 Perfectly Unmingled And Misplaced Part 1 12:45 2-2 Perfectly Unmingled And Misplaced Part 2 11:57 2-3 Two Shaves / Putrefication And Infection 12:17 2-4 Bagpipe Gestation Gatunek: Ambient/Neofolk, Rok wydania: 2014, Wykonawca: NURSE WITH WOUND, Wydawca: UNITED JNANA

79,90 zł
71,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,99 zł

8
Kuchnia z Akcesoriami Mega Creative 324065 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia z Akcesoriami Mega Creative 324065
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

Zalety produktu Niezbędny w każdej kuchni, posiada ruchome elementy. Zestaw Mebli kuchennych z akcesoriami MEGA CREATIVE zadowoli każde dziecko. Produkt, oprócz świetnej zabawy, pomoże rozwinąć umysł Twojej Pociechy Zestaw zawiera aneks kuchenny z kuchenką i zlewozmywakiem oraz szafeczkami, owoce oraz warzywa, patelnia, garnek z pokrywką. Zestaw wykonany z plastiku. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm aneks kuchenny 30x24x12, wymiar opakowania dł. x wys. x gł. cm 37x25x13, waga produktu bez opakowania aneks kg 0,29 kg, waga produktu w opakowaniu kg 0,63 kg, nie wymaga zasilania bateriami. Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Pakowany w kartonik z okienkiem.

49,90 zł
38,92 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,98 zł

9
Parker Zestaw Pióro wieczne Długopis Sonnet Czarny Gt 2093371 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Parker Zestaw Pióro wieczne Długopis Sonnet Czarny Gt 2093371
Parker
Dostępny5 szt.

ZESTAW UPOMINKOWY PARKER SONNET CZARNA LAKA GT /p p ZESTAW ZAWIERA PI Oacute RO WIECZNE DŁUGOPIS

646,90 zł
633,96 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 12,94 zł

10
Dekoracja Ścienna Kwiaty - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekoracja Ścienna Kwiaty
Sticker Boo
Niedostępny
Brak

Dekoracja ścienna płaska, wzór kwiaty

14,99 zł
Powiadomienie
11
Schowek
Jane Materacyk Uniwersalny 80254 R85 W
Jane, Jane
Niedostępny
Brak

Super plastyczny i miękki materacyk, nbsp służący jako wypełnienie do siedziska w oacute zka lub fotelika. Zapewnia nbsp stabilność i nbsp wygodę Twojemu dziecku od pierwszych chwil nbsp nbsp życia. Pasuje do wszystkich rodzaj oacute w siedzeń nbsp leżak oacute w, krzesełek do karmienia, fotelik oacute w nbsp samochodowych itp. Dwustronny. Z lekkim nbsp nbsp materiałem na lato i ciepłym na zimę oraz z nbsp oddychającym pokrowcem aerosleep.

135,90 zł
133,18 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,72 zł

12
Schowek
48,99 zł
38,21 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,78 zł

13
Schowek
52,79 zł
41,18 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 11,61 zł

14
Schowek
Tunika 92-104
Atut
Niedostępny
Brak

26,89 zł
20,97 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 5,92 zł

15
Schowek
Tunika 92-122
Atut
Niedostępny
Brak

38,29 zł
29,87 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,42 zł

16
Schowek
Tunika 92-122
Atut
Niedostępny
Brak

13,89 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,9%
oszczędzasz 2,90 zł

17
Schowek
44,49 zł
34,70 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,79 zł

18
Schowek
Tunika 128-146
Atut
Niedostępny
Brak

36,39 zł
28,38 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,01 zł

19
Schowek
Tunika 146-158
Atut
Niedostępny
Brak

11,09 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,9%
oszczędzasz 2,10 zł

20
Schowek
Tunika 152-164
Atut
Niedostępny
Brak

39,49 zł
30,80 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,69 zł

21
Schowek
Tunika 74-86
Atut
Niedostępny
Brak

40,89 zł
31,89 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,00 zł

22
Schowek
Tunika 152-164
Atut
Niedostępny
Brak

tunika 152-164

40,39 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,89 zł

23
Schowek
Tunika 128-146
Atut
Niedostępny
Brak

39,79 zł
31,04 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,75 zł

24
Schowek
40,29 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,86 zł

25
Schowek
Tunika 110-122
Atut
Niedostępny
Brak

39,19 zł
30,57 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,62 zł

26
Schowek
Tunika 128-146
Atut
Niedostępny
Brak

40,49 zł
31,58 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,91 zł

27
Schowek
Tunika 104-134
Atut
Niedostępny
Brak

33,60 zł
26,21 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,39 zł

28
Schowek
27,99 zł
Powiadomienie
29
Schowek
Sukienka 98-122
Atut
Niedostępny
Brak

48,59 zł
37,90 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,69 zł

30
Schowek
63,99 zł
49,91 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 14,08 zł

31
Schowek
Sukienka 98-122
Atut
Niedostępny
Brak

42,99 zł
33,53 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,46 zł

32
Schowek
62,19 zł
48,51 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 13,68 zł

33
Schowek
Sukienka 74-86
Atut
Niedostępny
Brak

45,19 zł
35,25 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,94 zł

34
Schowek
Sukienka 74-86
Atut
Niedostępny
Brak

45,19 zł
35,25 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,94 zł

35
Schowek
Sukienka 74-86
Atut
Niedostępny
Brak

40,89 zł
31,89 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,00 zł

36
Schowek
Sukienka 80-92
Atut
Niedostępny
Brak

46,99 zł
36,65 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,34 zł

37
Schowek
40,29 zł
31,43 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 8,86 zł

38
Schowek
31,99 zł
24,95 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,04 zł

39
Schowek
Spodnie 128-146
Atut
Niedostępny
Brak

48,19 zł
37,59 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,60 zł

40
Schowek
Spodnie 128-146
Atut
Niedostępny
Brak

53,89 zł
42,03 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 11,86 zł

41
Schowek
43,09 zł
33,61 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 9,48 zł

42
Schowek
8,99 zł
Powiadomienie
43
Schowek
33,59 zł
26,20 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,39 zł

44
Schowek
22,70 zł
21,57 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,13 zł

45
Schowek
28,79 zł
22,46 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 6,33 zł

46
Schowek
33,09 zł
25,81 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,28 zł

47
Schowek
24,59 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,7%
oszczędzasz 4,60 zł

48
Schowek
31,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,20 zł

49
Schowek
31,19 zł
28,07 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,12 zł

50
Schowek
Komplet baw.86
Batyr
Niedostępny
Brak

63,09 zł
56,78 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,31 zł

Wróć do góry