hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.06.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 10 czerwca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dieta FODMAP (Frazier Karen, Manning Laura), na drugim Korektor w płynie 20ml Patio 88005 cena za 1 sztukę (PATIO). Kolejny produkt to Świnka Peppa. Kolorowe rytmy z Peppą (praca zbiorowa) oraz Jezus nas zbawia. Część 2. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej (Beata Zawiślak, Marcin Wojtasik).
1
Dieta FODMAP - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta FODMAP
Dostępny54 szt.

Zespół jelita drażliwego sprawia, że życie staje się uciążliwe i frustrujące. To i inne schorzenia przewodu pokarmowego, jak nieswoiste zapalenie jelit, celiakia czy alergie pokarmowe, wymuszają na pacjencie stosowanie rygorystycznej diety eliminacyjnej. Niestety, nie zawsze można w łatwy sposób określić produkty powodujące dolegliwości. Dla tych osób rozwiązaniem często staje się dieta, która polega na przyjmowaniu jak najmniejszych ilości niektórych węglowodanów, określanych akronimem FODMAP: fermentujących oligosacharydów, disacharydów, monosacharydów oraz polioli. Związki te u wielu osób z zespołem jelita drażliwego powodują nasilenie nieprzyjemnych objawów. Problem tkwi w tym, że dieta większości z nas obfituje w FODMAP i nie jest łatwo wykluczyć je z talerza. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wdrożyć dietę eliminującą FODMAP i przy okazji nie pozbawić się radości z wyśmienitych posiłków. W ten sposób powinno Ci się udać zmniejszyć nasilenie nieprzyjemnych dolegliwości, a równocześnie żywić się w sposób zdrowy i satysfakcjonujący. Najpierw określisz, który z planów żywienia najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, później wyeliminujesz z diety najbardziej niewskazane produkty i wreszcie osiągniesz najważniejszy cel: zidentyfikujesz pokarmy wywołujące u Ciebie objawy chorobowe oraz te, które możesz spożywać bezpiecznie. Poza rzetelną wiedzą znajdziesz tu całe mnóstwo znakomitych przepisów. Nie zabrakło wskazówek ułatwiających modyfikację posiłków, tak aby w jak najlepszy sposób dopasować je do swoich specyficznych potrzeb. Dzięki tej książce dowiesz się: czym jest FODMAP i jak wpływa na rozwój dolegliwości przewodu pokarmowego jak sprawdzić, które składniki pokarmowe powodują dolegliwości który plan żywienia będzie optymalny dla Ciebie w jaki sposób skutecznie wdrożyć dietę jak przyrządzać pyszne dania z minimalną zawartością FODMAP Jedz zdrowo i ciesz się każdym pysznym posiłkiem! O autorach Karen Frazier jest specjalistką od żywienia i fitnessu. Opracowuje przepisy dla pacjentów, którzy muszą przestrzegać restrykcyjnych diet. Jej celem i pasją jest sprawianie, aby dieta nawet poważnie chorych osób była zarówno zdrowa, jak i satysfakcjonująca. Laura Manning jest dietetyczką, która od kilkunastu lat zajmuje się pacjentami z zespołem jelita drażliwego, nieswoistym zapaleniem jelit czy celiakią. Specjalizuje się w prostych i skutecznych rozwiązaniach, dzięki którym poprawia się zdrowie chorych, nawet w przypadku poważnego niedożywienia.

57,00 zł
39,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,10 zł

10 osób kupiło
2
Korektor w płynie 20ml Patio 88005   cena za 1 sztukę - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
8 osób kupiło
3
Świnka Peppa. Kolorowe rytmy z Peppą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Kolorowe rytmy z Peppą
Dostępny404 szt.

Lubisz muzykę? Peppa uwielbia. Wspólnie ze swoją rodzinką i przyjaciółmi pięknie śpiewają i grają na różnych instrumentach. Przyłącz się do zabawy.

8,49 zł
5,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,50 zł

8 osób kupiło
4
Jezus nas zbawia. Część 2. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus nas zbawia. Część 2. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny62 szt.

Numer podręcznika AZ-22-01/18-PO-2/21, zatwierdzenie z dnia 17.04.2021 r. Podręcznik dla 6 klasy szkoły podstawowej Jezus nas zbawia uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18. Składa się on z dwóch części podzielonych na rozdziały (łącznie 60 katechez). Struktura każdej katechezy: odkrywam, spotykam, poznaję, odpowiadam, utrwalam i modlę się jest spójna w przekazie i utrwalaniu wiedzy. Nowe zagadnienia na poszczególnych lekcjach omawiane są w przejrzysty i innowacyjny sposób. Uczniowie w trakcie omawianych zagadnień poznają ciekawe postaci, których przykład pomoże im odkryć Boga w codziennym życiu. Katechezy pozwalają zaznajomić się z dopasowanymi tematycznie fragmentami Pisma Świętego. Zdobyta wiedza pomoże uczniom w kształtowaniu postaw i wykazaniu się nią w korelacji z edukacją szkolną. Każdą katechezę wieńczą propozycje różnorodnych ćwiczeń (są to krzyżówki, rebusy, zadania kreatywne, zadania z tekstem, zadania z mapą, prace plastyczne). Lekcja zawsze kończy się modlitwą. Zgodnie z nowym programem, nauczanie w klasie szóstej koncentruje się na Osobie i zbawczej misji Chrystusa. W świetle wydarzeń ze Starego Testamentu uczniowie poznają Jezusa jako wyczekiwanego Mesjasza. Zapoznają się z Jego życie, nauczaniem i cudami, co w konsekwencji doprowadzi ich do spotkania w sakramentach z żywym Synem Bożym. Podręcznik Jezus nas zbawia wyróżniają kody QR. Uczniowie mogą je odczytać za pomocą odpowiedniej aplikacji bądź funkcji dostępnych w telefonie. Kody prowadzą do memów i cytatów biblijnych dopasowanych do tematu katechezy. Ponadto na końcu każdego rozdziału znajduje się specjalny kod QR odsyłający do testu podsumowującego zdobytą wiedzę. Nowoczesna i przejrzysta szata graficzna to kolejny atut niniejszego podręcznika. Podręcznik zawiera ćwiczenia, a na końcu każdego działu znajdują się strony przeznaczone na notatki. Dzięki temu jeden tom może pełnić funkcję: podręcznika, kart pracy i zeszytu.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

7 osób kupiło
5
Foremka do kostek lodu (Biały) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foremka do kostek lodu (Biały)
Inny
Dostępny29 szt.

Typ: Akcesoria kuchenneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

8,40 zł
7,99 zł

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,41 zł

4 osoby kupiły
6
Topwrite - Niewidzialny długopis UV - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Topwrite - Niewidzialny długopis UV
Topwrite
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

5,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

4 osoby kupiły
7
Atlas ludzkiego ciała - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas ludzkiego ciała
Dostępny57 szt.

Sześć dużych, rozkładanych map pozwoli młodym czytelnikom w wieku sześciu lat poznać podstawowe informacje o budowie ciała człowieka, w tym o narządach i ich funkcjach. Duże, wyraźne ilustracje prezentują podstawowe części ciała człowieka, układ krążenia, układ nerwowy, narządy wewnętrzne i szkielet. W każdym rozdziale zwarto dodatkowe broszury, w których znalazły się informacje o chorobach poszczególnych części ciała i o tym, jak je leczyć; porady na temat zdrowej diety i stylu życia; instrukcje, jak najlepiej udzielać pierwszej pomocy, kiedy ktoś dozna urazu. Atlas pokaże, jak funkcjonuje ludzkie ciało, jak o nie najlepiej dbać oraz co jest potrzebne w przypadku danej choroby. W atlasie znajdziecie: • zrozumiałe informacje na temat ciała człowieka, odpowiednie dla młodych czytelników w wieku od sześciu lat, • budowę ludzkiego ciała na sześciu dużych, składanych mapach, • wiele kolorowych i ciekawych ilustracji, • opisy funkcji poszczególnych części ciała, • informacje na temat zdrowego stylu życia, chorób i tego, jak im zapobiegać.

68,30 zł
48,49 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 19,81 zł

3 osoby kupiły
8
Brystol Happy Color A3, biały (25 arkuszy) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol Happy Color A3, biały (25 arkuszy)
HAPPY COLOR, 25 sztuk
Dostępny5 szt.

Wysokiej jakości karton kolorowy barwiony w masie, o lekko gładzonej powierzchni. Polecany do rysowania, wycinania, prac ręcznych, zadruku offsetowego i cyfrowego. Papier bezkwasowy, bezdrzewny, posiada wysoką odporność na blaknięcie. Format A3 (wymiary: 29.7 x 42.0 cm).

29,30 zł
24,91 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,39 zł

3 osoby kupiły
9
Atlas świata dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas świata dla dzieci
Dostępny9 szt.

Dzięki temu wspaniałemu atlasowi najmłodsi wybiorą się w pierwszą w swoim życiu samodzielną podróż po świecie. Z każdą stroną książki będą bogatsi o wiedzę o coraz to innych rejonach naszego globu. Zwiedzą wszystkie kontynenty, poznają państwa i ich mieszkańców, roślinność oraz zwierzęta różnych zakątków świata. Czytelne i kolorowe mapy oraz piękne ilustracje sprawią, że twoje dziecko stanie się ekspertem z geografii.

17,99 zł
13,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
10
Jezus nas zbawia. Część 1. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus nas zbawia. Część 1. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny66 szt.

Numer podręcznika AZ-22-01/18-PO-2/21, zatwierdzenie z dnia 17.04.2021 r. Podręcznik dla 6 klasy szkoły podstawowej Jezus nas zbawia uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18. Składa się on z dwóch części podzielonych na rozdziały (łącznie 60 katechez). Struktura każdej katechezy: odkrywam, spotykam, poznaję, odpowiadam, utrwalam i modlę się jest spójna w przekazie i utrwalaniu wiedzy. Nowe zagadnienia na poszczególnych lekcjach omawiane są w przejrzysty i innowacyjny sposób. Uczniowie w trakcie omawianych zagadnień poznają ciekawe postaci, których przykład pomoże im odkryć Boga w codziennym życiu. Katechezy pozwalają zaznajomić się z dopasowanymi tematycznie fragmentami Pisma Świętego. Zdobyta wiedza pomoże uczniom w kształtowaniu postaw i wykazaniu się nią w korelacji z edukacją szkolną. Każdą katechezę wieńczą propozycje różnorodnych ćwiczeń (są to krzyżówki, rebusy, zadania kreatywne, zadania z tekstem, zadania z mapą, prace plastyczne). Lekcja zawsze kończy się modlitwą. Zgodnie z nowym programem, nauczanie w klasie szóstej koncentruje się na Osobie i zbawczej misji Chrystusa. W świetle wydarzeń ze Starego Testamentu uczniowie poznają Jezusa jako wyczekiwanego Mesjasza. Zapoznają się z Jego życie, nauczaniem i cudami, co w konsekwencji doprowadzi ich do spotkania w sakramentach z żywym Synem Bożym. Podręcznik Jezus nas zbawia wyróżniają kody QR. Uczniowie mogą je odczytać za pomocą odpowiedniej aplikacji bądź funkcji dostępnych w telefonie. Kody prowadzą do memów i cytatów biblijnych dopasowanych do tematu katechezy. Ponadto na końcu każdego rozdziału znajduje się specjalny kod QR odsyłający do testu podsumowującego zdobytą wiedzę. Nowoczesna i przejrzysta szata graficzna to kolejny atut niniejszego podręcznika. Podręcznik zawiera ćwiczenia, a na końcu każdego działu znajdują się strony przeznaczone na notatki. Dzięki temu jeden tom może pełnić funkcję: podręcznika, kart pracy i zeszytu.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

3 osoby kupiły
11
Globalne czytanie. Gdzie jest piłka? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Globalne czytanie. Gdzie jest piłka?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

Seria „Globalne czytanie” to książki dla najmłodszych wykorzystujące metodę czytania całowyrazowego – bez znajomości poszczególnych liter dziecko z czasem zapamiętuje obraz graficzny wyrazu. Wystarczy kilka minut dziennie, koniecznie w formie zabawy, a maluch zacznie „czytać”, przy okazji ćwicząc pamięć, spostrzegawczość i koncentrację. Ważne, aby zabawa w czytanie przebiegała w przyjaznej atmosferze i sprawiała wiele radości.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

3 osoby kupiły
12
Trójmiejski Park Krajobrazowy - mapa - 1 : 25 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójmiejski Park Krajobrazowy - mapa - 1 : 25 000
Dostępny5 szt.

Opracowanie kartograficzne obejmuje obie strony arkusza mapy. Obejmuje swoim zasięgiem obszar Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego od Wejherowa przez Redę , Rumię, Gdynię, Sopot aż do Gdańska. Na mapie ujęto wszystkie informacje przydatne turyście. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, konnych, nordic walking i konnych, łącznie z kilometrażem, co pozwoli łatwiej zaplanować wycieczkę. Wszystkie ulice posiadają nazwy. Znajduje się tu też plan centrum Gdańska w skali 1 : 7 000. Mapa posiada siatkę GPS co pozwala pracować z urządzeniami posiadającymi GPSy.

13,30 zł
9,99 zł

Rabat 24,9%
oszczędzasz 3,31 zł

2 osoby kupiły
13
Moje pierwsze emocje. Zazdrość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze emocje. Zazdrość
Dostępny178 szt.

Pięć uroczych opowiastek o zwierzątkach z pięknymi ilustracjami włoskiego rysownika Tonyego Wolfa. Gąski, Miś, Króliczka, Króliczek i Lwiczka odczuwają zazdrość. Czy zrozumieją swoje niewłaściwe zachowanie? Książeczka pomoże małym czytelnikom nauczyć się rozpoznawania własnych emocji i radzenia sobie z nimi.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
14
JollyBaby. Książeczka malucha - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JollyBaby. Książeczka malucha
Dumel Discovery
Dostępny2 szt.

Materiałowa książeczka, która wprowadzi najmłodszych w świat praktycznych umiejętności, takich jak sznurowanie buta, zapinanie guzików, wiązanie tasiemek czy odczytywanie godziny. Każda ze stron kryje inne zadanie, rozwijające sprawność małych paluszków. Praktyczny zamek błyskawiczny pozwoli zapiąć książeczkę, gdy maluch zakończy zabawę, aby nie zgubić żadnego z elementów. Książeczka wpłynie korzystnie na rozwój Twojego dziecka, pomoże rozwijać logiczne myślenie i zdolności manualne. Książeczka na pewno się mu nie znudzi, gdyż każda strona kryje inną zagadkę czy łamigłówkę. Ruchome elementy pobudza u Twojego dziecka zmysły sensoryczne, a kolory wpłyną na jego wyobraźnię. Dzięki tej książeczce Twój maluch chętniej będzie w późniejszym okresie jego życia rozwiązywał łamigłówki i zagadki. Wymiary produktu: 28.0 x 5.0 x 19.0 cm

84,87 zł
74,69 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,18 zł

2 osoby kupiły
15
Jezus Chrystus Królem Polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Jezus Chrystus Królem Polski
Dostępny17 szt.

Pan Jezus błogosławi czytelników Orędziem zawartym w tej książce.

49,90 zł
27,45 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 22,45 zł

2 osoby kupiły
16
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 0-6 m, różowy - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 0...
canpol Babies
Dostępny21 szt.

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 0–6 miesięcy.

24,99 zł
21,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

2 osoby kupiły
17
Moje pierwsze emocje. Nieśmiałość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze emocje. Nieśmiałość
Dostępny16 szt.

Pięć uroczych opowiastek o zwierzątkach z pięknymi ilustracjami włoskiego rysownika Tony'ego Wolfa. Kangurek, Nietoperzyk, Baranek, Słonik i Hipcio muszą uwierzyć w siebie i pokonać swoją nieśmiałość. Czy to im się uda? Książeczka pomoże małym czytelnikom nauczyć się rozpoznawania własnych emocji i radzenia sobie z nimi.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
18
Postępowanie karne. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postępowanie karne. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy
Dostępny14 szt.

Repetytorium prezentuje i porządkuje najważniejsze zagadnienia z zakresu postępowania karnego. Dzięki publikacji sprawnie przyswoisz wiedzę, poznasz podstawy najważniejszych zagadnień, a na koniec sprawdzisz i uzupełnisz ewentualne braki w przygotowaniu do egzaminu. Zagadnienia zostały opracowane przez specjalistów na podstawie aktualnego stanu prawnego. Stan prawny: 1 maja 2021 r., z uwzględnieniem zmian wynikających z ustawy z 18.11.2020 r. o doręczeniach elektronicznych. Repetytorium składa się z czterech części: PYTANIA Z ODPOWIEDZIAMI ? zawierające niezbędne informacje z danej dziedziny prawa oraz odpowiedzi z właściwą podstawą prawną oraz odesłaniem do konkretnego artykułu KAZUSY Z ROZWIZANIAMI ? oparte na aktualnym stanie prawnym i przykładowym orzecznictwie, uczące prawniczego myślenia. TABLICE ? czytelnie prezentujące zagadnienia i ułatwiające wzrokowe zapamiętanie haseł i definicji. TESTY ? sprawdzające poziom przygotowania z danej tematyki. Zagadnienia zawarte w książce dotyczą m.in.: zasad procesu karnego, przesłanek procesowych, stron procesowych i innych uczestników postępowania, czynności procesowych, dowodów, środków przymusu, postępowania przed sądem I instancji, nadzwyczajnych środków zaskarżenia, postępowania szczególnego. Książka zawiera: Praktyczne pomoce w formie pytań i kazusów. Ponad 550 pytań testowych. Przejrzystą prezentację treści w formie 50 tablic i schematów. Prawie 400 stron czystej wiedzy ? przekonaj się sam! Szybko i skutecznie przygotuj się do egzaminu!

59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

4 osoby kupiły
19
Nożyczki 20,8cm p16 38584PTR Patio cena za 1 szt - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nożyczki 20,8cm p16 38584PTR Patio cena za 1 szt
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.07

4,99 zł
Powiadomienie
3 osoby kupiły
20
Zeszyt Do Slowek A6/32k gładki Kraft Int Fol A 10 - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
2 osoby kupiły
21
Łopatka cukrówka, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łopatka cukrówka, mix kolorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.10

Łopatka cukrówka do zabawy w piaskownicy na ogródku, na placu zabaw czy też na plaży. Idealnie zmieści się w wiaderku do piasku. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
22
Rozmowy z mamą - modlitewnik matki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy z mamą - modlitewnik matki
Dostępny14 szt.

W modlitewniku znajdziesz m.in.:* modlitwy za matki* modlitwy za Ojczyznę* modlitwy za dzieci* błogosławieństwo dzieci* modlitwy za dzieci w ważnych momentach życia* modlitwy po śmierci dziecka* kolorową wkładkę z modlitwą x Józefa Janiszewskiego "Co to jest Ojczyzna".

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

2 osoby kupiły
23
Wychowawcza rola baśni (na wybranych przykładach) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wychowawcza rola baśni (na wybranych przykładach)
Dostępny58 szt.

Wychowawcza rola baśni to publikacja, w której autorka na wybranych przykładach pokazuje, jak wielkie znacznie w wychowaniu dzieci mają bajki i baśnie. W kolejnych rozdziałach omawia podstawowe pojęcia z zakresu baśni, charakteryzuje baśń jako gatunek literacki oraz przedstawia przegląd badań i początki baśni w literaturze polskiej. Następnie skupia się na wybranych zagadnieniach edukacji literackiej dziecka w przedszkolu, omawiając szczególną rolę baśni w życiu dziecka oraz jej wypływ na rozwój czytelnictwa. Ostatni rozdział poświęca na przedstawienie wpływu baśni na rozwój emocjonalny, psychiczny, intelektualny i moralny dziecka. W przygotowaniu jest kolejna pozycja autorki, tym razem jest to już jednak bajka.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

2 osoby kupiły
24
Atlas Europy dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas Europy dla dzieci
Dostępny175 szt.

Ten wspaniały atlas pozwoli poznać dzieciom wszystkie zakątki naszego kontynentu. Najmłodsi znajdą w nim podstawowe informacje o europejskich krajach i ich mieszkańcach. Przystępne opisy, wzbogacone kolorowymi mapami i pięknymi zdjęciami, sprawią, że twoje dziecko z chęcią będzie przeglądać kolejne strony. Z pewnością jego uwagę przykują liczne ciekawostki, dotyczące tradycyjnych potraw, najciekawszych miejsc i wybitnych postaci pochodzących z poszczególnych państw Europy. Czas spędzony przy tej książce to idealne połączenie zabawy i nauki.

17,99 zł
13,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

2 osoby kupiły
25
Dunlop - Szampon samochodowy do karoserii - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Szampon samochodowy do karoserii
DUNLOP
Dostępny24 szt.

Typ: Akcesoria samochodoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWysokość [mm]: 120Szerokość [mm]: 50Grubość [mm]: 200

8,99 zł
1 osoba kupiła
26
Kubek Q 609 Kawa - zaparzanie w toku - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek Q 609 Kawa - zaparzanie w toku
Kukartka
Dostępny2 szt.

Kubki z klasycznej serii Kukartka to jakość, zabawa i zawsze dobry pomysł na prezent. Kubki wykonane są z prawdziwej porcelany, zdobione w polskiej fabryce Kukartki pod Poznaniem i opakowane w dedykowany kolorowy kartonik.

24,60 zł
1 osoba kupiła
27
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy czerwony - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy czerwony
HAPPY COLOR
Dostępny8 szt.

- Wysokiej jakości karton kolorowy barwiony w masie, o lekko gładzonej powierzchni - Polecany do rysowania, wycinania, prac ręcznych, zadruku offsetowego i cyfrowego - Papier bezkwasowy, bezdrzewny, posiada wysoką odporność na blaknięcie - Format A4, 21.0x30.0cm

21,30 zł
18,99 zł

Rabat 10,8%
oszczędzasz 2,31 zł

1 osoba kupiła
28
Gabriel Legend. Tom 2. Scarlett - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Gabriel Legend. Tom 2. Scarlett
Dostępny3 szt.

Scarlett Priest. Nie powinien jej zaczepiać. Nie miał prawa jej dotykać ani pragnąć. I za żadne skarby świata nie mógł jej pokochać. Bo był przeklęty. Oto ten, który za życia stał się legendą, został skazany na samotność przez jakieś fatum. Każdy, kogo pokochał Gabriel Legend, kończył źle. W najlepszym razie kończyło się na złamanym sercu, w najgorszym – na paskudnej śmierci. Gabriel wyrzucał sobie, że przez chwilę miał czelność myśleć, że mógł bezkarnie pokochać księżniczkę. I samemu także być kochanym... Ten facet był inny niż wszyscy mężczyźni. Po tym, jak wtargnął w życie Scarlett, nic w jej życiu nie było takie jak wcześniej Przypominał tornado, nie sposób było przygotować się na taki żywioł. Przez chwilę Scarlett wierzyła, że czeka ją odrobina szczęścia i miłości. Zaufała – i po raz kolejny przekonała się, że nie wolno ufać. Nie wolno kochać. Miłość przecież rani i doprowadza do zguby... Oto prawdziwe życie, w którym związek Gabriela i Scarlett nie miał racji bytu. Ubogi, zły chłopak nigdy nie zdobędzie serca księżniczki. Wrogowie z przeszłości nie wybaczali i byli gotowi na wszystko, aby dopiąć swego. Kochankowie z różnych światów nie mieli szans, aby pokonać przeciwności losu i cieszyć się swoją miłością. Gabriel nie umiał pogodzić się z przegraną. Dobrze wiedział, że Scarlett była kobietą jego życia. Dla niej poszedłby do piekła. Tyle że to mogło nie wystarczyć. Jak miał odbudować utracone zaufanie? Jak mógł przekonać świat, że zasługuje na odrobinę szczęścia? Jaką walkę musiałby stoczyć, aby zdobyć szacunek i odzyskać miłość? Przeszłość pełna ciemności. Czy można przetrwać, gdy nie ma się nadziei?

39,90 zł
21,95 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,95 zł

1 osoba kupiła
29
Globalne czytanie. Antek i miś - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Globalne czytanie. Antek i miś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.26

Seria „Globalne czytanie” to książki dla najmłodszych wykorzystujące metodę czytania całowyrazowego – bez znajomości poszczególnych liter dziecko z czasem zapamiętuje obraz graficzny wyrazu. Wystarczy kilka minut dziennie, koniecznie w formie zabawy, a maluch zacznie „czytać”, przy okazji ćwicząc pamięć, spostrzegawczość i koncentrację. Ważne, aby zabawa w czytanie przebiegała w przyjaznej atmosferze i sprawiała wiele radości.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
30
Zombicide 2. edycja - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zombicide 2. edycja
Portal Games
Dostępny17 szt.

Większa liczba ocalałych i zombie, zaktualizowane zasady oraz tryb kampanii! Kiedyś byliśmy normalnymi ludźmi, ale potem wszystko szlag trafił! Już nie można normalnie skosić trawnika ani zobaczyć swojego ulubione talk-show, bo wszędzie panoszą się te paskudne kreatury! Owszem, kosiarka nadal się przydaje, ale do innych celów... „Zombicide” 2. edycja to kolejna gra kultowego cyklu, stanowiąca udoskonalenie pierwszej części serii. Apokalipsa trwa w najlepsze! Zagracie dwunastoma postaciami ocalałych, w tym sześcioma postaciami dzieci ze specjalnymi, dodatkowymi zdolnościami. Reguły gry będą zmieniać się w fazie nocy, kiedy hordy nieumarłych zaatakują ze zdwojoną siłą. Aby na powrót posłać je do grobu użyjecie nie tylko spluw i maczet, ale też samochodów i specjalnych punktów adrenaliny. Zbierzcie drużynę, naładujcie magazynki i urządźcie zdechlakom piekło! Atuty: • kolejny tytuł epickiego cyklu „Zombicide”, będący udoskonaleniem pierwszej części serii, • kooperacyjna naparzanka z elementami rozwoju postaci i rzucania kośćmi, osadzona w postapokaliptycznym świecie zombie, • zagrajcie nowymi postaciami ocalałych w 25 niepowtarzalnych scenariuszy przy użyciu 88 niezwykle szczegółowo wykonanych figurek. Zawartość opakowania: • 9 dwustronnych kafelków, • 12 kart ocalałych, • 88 figurek (12 ocalałych, 76 zombie), • 107 mini kart, • 71 żetonów, • 6 plansz ocalałych, • 6 kości, • 48 znaczników, • instrukcja.

440,00 zł
374,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 66,00 zł

1 osoba kupiła
31
Alpina - Teleskopowa packa na muchy (Żółty) - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alpina - Teleskopowa packa na muchy (Żółty)
Alpina
Dostępny17 szt.

Typ: Akcesoria domoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

13,00 zł
11,99 zł

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
32
Foma do lodow / sorbetów na patyku 6x50ml - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foma do lodow / sorbetów na patyku 6x50ml
Inny
Dostępny20 szt.

Typ: Akcesoria kuchenneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

7,50 zł
6,99 zł

Rabat 6,8%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
33
Wake of a Nation, CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wake of a Nation, CD
Zeal and Ardor, Warner Music Polska
Dostępny101 szt.

Lista utworów: 1. Vigil 2. Tuskegee 3. At the Seams 4. I Can't Breathe 5. Trust No One 6. Wake of a Nation

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

1 osoba kupiła
34
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy różowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy różowy
HAPPY COLOR
Dostępny4 szt.

- Wysokiej jakości karton kolorowy barwiony w masie, o lekko gładzonej powierzchni - Polecany do rysowania, wycinania, prac ręcznych, zadruku offsetowego i cyfrowego - Papier bezkwasowy, bezdrzewny, posiada wysoką odporność na blaknięcie - Format A4, 21.0x30.0cm

19,90 zł
16,99 zł

Rabat 14,6%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
35
Obraz z modlitwą do Matki Bożej Nieustającej... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obraz z modlitwą do Matki Bożej Nieustającej...
Dostępny16 szt.

Obraz z modlitwą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, format a4.

6,50 zł
4,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 1,51 zł

1 osoba kupiła
36
Zeszyt A5  Kraft Eco, 32 karti w kratkę, mix wzorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 Kraft Eco, 32 karti w kratkę, mix wzorów
Interdruk
Dostępny32 szt.

Zeszyty firmy Interdruk charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenie, modna grafika okładek. Okładka ekologiczna. Zaokrąglone narożniki. Ilość kartek: 32 Format: A5 Papier: kredowy Liniatura: kratka, czerwony margines Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

2,99 zł
1 osoba kupiła
37
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy niebieski - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy niebieski
HAPPY COLOR
Dostępny7 szt.

- Wysokiej jakości karton kolorowy barwiony w masie, o lekko gładzonej powierzchni - Polecany do rysowania, wycinania, prac ręcznych, zadruku offsetowego i cyfrowego - Papier bezkwasowy, bezdrzewny, posiada wysoką odporność na blaknięcie - Format A4, 21.0x30.0cm

19,90 zł
16,99 zł

Rabat 14,6%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
38
Dawniej niż wczoraj - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawniej niż wczoraj
Dostępny4 szt.

Dawniej niż wczoraj – to niewątpliwy rarytas na naszym rynku wydawniczym, bo styl przepiękny, wytworny i miejscami świadomie archaicznie stylizowany, penetrujący z perspektywy czasu wyblakłe strony zapisków pamiętnikarskich własnych i swej matki Wandy, obejmujący lata 1916–1945. Był to niewątpliwie najważniejszy okres w dziejach XX-wiecznej Polski, bo to przecież odzyskanie niepodległości, odbudowa potencjału kulturalnego i gospodarczego, a potem kataklizm wojny i powstanie niesuwerennej PRL. Ale nie o wielkich kartach historii jest ta opowieść, ale o ludzkiej prywatności i bezpiecznym, ciepłym azylu rodzinnego domu, o cudach dziecięcego świata, niesamowitościach i humorystycznych epizodach, słowem o baśniowej aurze dobrego dzieciństwa. Ale też o jej brutalnym podeptaniu i wtrąceniu w piekło chaosu, osierocenia i upadku hołubionych wartości. To kopalnia wiedzy o fascynującym i urodziwym, bo widzianym jednostronnie, z dziecięcej, naiwnej perspektywy, świecie, który odszedł w niebyt. Opowieść zachowuje (zapewne świadomie) niewinność spojrzenia na ten ,,arkadyjski świat", a emocjonalny, często emfatyczny, stosunek do ludzi i zjawisk, cechujący narrację, sprawia wrażenie, że jest to pamiętnik pensjonarki (w dobrym znaczeniu słowa), a nie opowieść kobiety w jesieni życia. Całość książki dopełnia konfrontacja sielskiej przeszłości z lichotą i szarością czasów komunistycznych, przetykanych odnotowanymi zrywami narodowej nadziei, a potem upadku komunizmu i otwarcia nowych, lepszych perspektyw dla Polski. Jej nadzieja na powrót do ,,rodzinnego gniazda" i odbudowy, choćby symbolicznej, ziemiańskiego etosu, nie doczekała się ziszczenia za jej życia... Antoni Kozłowski

41,20 zł
29,66 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,54 zł

2 osoby kupiły
39
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy biały - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy biały
HAPPY COLOR
Dostępny5 szt.

- Wysokiej jakości karton kolorowy barwiony w masie, o lekko gładzonej powierzchni - Polecany do rysowania, wycinania, prac ręcznych, zadruku offsetowego i cyfrowego - Papier bezkwasowy, bezdrzewny, posiada wysoką odporność na blaknięcie - Format A4, 21.0x30.0cm

19,20 zł
16,99 zł

Rabat 11,5%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
40
L.O.L. Surprise! Tweens Fashion Doll. Hoops Cutie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Tweens Fashion Doll. Hoops Cutie
MGA
Dostępny31 szt.

Poznaj fantastyczną Hoops Cutie z serii „L.O.L. Surprise!” Lalka wygląda bardzo modnie. Ma niezwykłe upięcie i strój, który przykuje uwagę każdego. W zestawie jest wiele dodatków, takich jak na przykład buty, torebka, szczotka do włosów i wieszak. Opakowanie tworzy pokój laleczki. Zbierz całą kolekcję!

91,90 zł
86,39 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,51 zł

1 osoba kupiła
41
Modlitewnik - Panie, naucz nas modlić się - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik - Panie, naucz nas modlić się
Dostępny74 szt.

Kieszonkowe wydanie modlitewnika dla wszystkich. Znajdziemy tu podstawowe modlitwy związane z różnymi okolicznościami, informacje katechizmowe, litanie i pieśni, elementy modlitwy brewiarzowej, modlitwy związane z liturgią wszystkich sakramentów oraz modlitwy do Matki Bożej i innych świętych.

16,80 zł
12,99 zł

Rabat 22,7%
oszczędzasz 3,81 zł

1 osoba kupiła
42
Prawo informatyczne i geoinformacyjne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo informatyczne i geoinformacyjne
Dostępny6 szt.

W podręczniku Prawo informatyczne i geoinformacyjne zawarto omówienie zagadnień znajdujących się na pograniczu prawa i nowych technologii w zakresie, jaki wymagany jest na uniwersyteckim kursie tego przedmiotu. W publikacji podjęto próbę usystematyzowania prawa informatycznego w istniejącym porządku prawnym. Ponadto omówiono następujące zagadnienia: filozoficzne podwaliny prawa informatycznego, wprowadzenie i opis nowych technologii, w tym rodzajów danych i rodzajów aplikacji geolokalizacyjnych, analizę produktów informatycznych i baz danych, licencje otwarte, internet rzeczy i internet ludzi, handel elektroniczny, zasady ochrony danych osobowych, analizę danych przestrzennych i modele ich rozpowszechniania. Podręcznik skierowany jest do studentów prawa, informatyki i geoinformacji.

79,00 zł
65,57 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 13,43 zł

2 osoby kupiły
43
Szkolenie dla Nauczycieli. Ocenianie kształtujące - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkolenie dla Nauczycieli. Ocenianie kształtujące
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

W wielu krajach ocenianie kształtujące uważane jest za jeden z najbardziej obiecujących kierunków zmiany nauczania. Jest to rodzaj oceniania szkolnego, którego głównym celem jest pomoc uczniowi w uczeniu się. Liczne badania i poważne raporty pokazują, że ocenianie kształtujące jest bardzo skutecznym sposobem podnoszenia osiągnięć uczniów. Inną przyczyną zainteresowania tym sposobem oceniania jest to, że ocenianie kształtujące przygotowuje uczniów do uczenia się przez całe życie. Badania wykazują również, że ocenianie kształtujące jest pomocne w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych. Aby uczniowie byli przygotowani do uczenia się po zakończeniu formalnej edukacji, potrzebują umiejętności aktywnego budowania własnej wiedzy i zrozumienia zjawisk, a nie tylko biernego przyswajania podawanych im informacji.

25,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

2 osoby kupiły
44
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 18+ m, zielony - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 1...
canpol Babies
Dostępny24 szt.

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 18m+.

24,99 zł
21,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

1 osoba kupiła
45
Łopatka mała, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łopatka mała, mix kolorów
M&Z
Dostępny1 szt.

Kolorowa łopatka do piasku o uniwersalnym kształcie. Zabawka wykonana została z trwałych materiałów. Wielkość: ok. 23.5 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

3,30 zł
2,99 zł

Rabat 9,4%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
46
Moje pierwsze emocje. Radość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze emocje. Radość
Dostępny10 szt.

Pięć uroczych opowiastek o zwierzątkach z pięknymi ilustracjami włoskiego rysownika Tonyego Wolfa. Czy Cielaczek, Żyrafka, Jeżyk, Króliczek i Pingwinek potrafią się cieszyć i co sprawia im radość? Książeczka pomoże małym czytelnikom nauczyć się rozpoznawania własnych emocji i radzenia sobie z nimi.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
47
Biologia 3. Podręcznik dla szkół branżowych I stopnia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biologia 3. Podręcznik dla szkół branżowych I stopnia
Dostępny1472 szt.

Numer dopuszczenia: 1072/3/2021 Podręcznik został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Ostatni tom z tej serii autorki poświęciły realizacji treści programowych dotyczących genetyki, zmienności organizmów, biotechnologii oraz ewolucjonizmu i ekologii. Najważniejsze zagadnienia w publikacji, które uczeń powinien szybko i łatwo odszukać w tekście, zostały wytłuszczone. Przystępny język wykładu pozwoli pozytywnie nastawić się do omawianych tematów. Dzięki obserwacjom i eksperymentom uczeń ma szansę poprzez działanie i pracę w grupach zbliżyć się do ciekawego świata biologii i wykorzystać wiedzę empirycznie. Liczne tabele i wykresy pomagają usystematyzować wiedzę, a pytania i polecenia dają możliwość przećwiczenia zdobywanych umiejętności. „Podsumowanie działu” to stały blok, który stanowi wypunktowanie najważniejszych treści do zapamiętana – takie zestawienie jest chętnie wykorzystywane do nauki przed sprawdzianem

57,10 zł
51,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,71 zł

1 osoba kupiła
48
1001 Naklejek. Marvel Spider-Man - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1001 Naklejek. Marvel Spider-Man
Olesiejuk Sp. z o.o.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Książka przeznaczona dla młodych fanów Spider-Mana i innych bohaterów z niezwykłego uniwersum Marvela. Czytelnik pozna ich tętniący przygodą świat, rozwiązując rozmaite zadania, rozgrywając gry, pokonując labirynty i ćwicząc spostrzegawczość. A co najważniejsze, w środku znajdzie ponad 1000 naklejek z superbohaterami!

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
49
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy waniliowy - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol kolorowy Happy Color 170g A4 25 arkuszy waniliowy
HAPPY COLOR
Dostępny8 szt.

- Wysokiej jakości karton kolorowy barwiony w masie, o lekko gładzonej powierzchni - Polecany do rysowania, wycinania, prac ręcznych, zadruku offsetowego i cyfrowego - Papier bezkwasowy, bezdrzewny, posiada wysoką odporność na blaknięcie - Format A4, 21.0x30.0cm

19,90 zł
16,99 zł

Rabat 14,6%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
50
Opiekunka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opiekunka
Dostępny33 szt.

Kryminalna intryga i płomienny romans w nowej książce autorki Sentymentalnej bzdury, Negatywu szczęścia i Po godzinach. Życiem siedmioletniej Josie Spencer nieoczekiwanie wstrząsa tragedia – zamordowani zostają matka i ojczym dziewczynki. Pocieszenie daje jej jedynie obecność ukochanej opiekunki. Reese Anderson, dwudziestodwuletnia studentka psychologii, bardzo mocno angażuje się w opiekę nad osieroconym dzieckiem. Do tego stopnia, że dla jego dobra jest skłonna zataić przed policją fakty, które mogłyby ściągnąć na Josie uwagę sprawców napadu. Gdy do Los Angeles przylatuje biologiczny ojciec dziewczynki, Reese pomaga mu w nawiązaniu kontaktu z córką. Nie jest to proste – Owen nigdy nie chciał być obecny w jej życiu, więc Josie nie zna ojca i trochę się go obawia. Sytuacji nie ułatwia to, że mężczyzna nie do końca ufa Reese, a ona z jakichś przyczyn trzyma facetów na dystans. A jednak, chociażby ze względu na Josie, tych dwoje będzie musiało odłożyć na bok uprzedzenia i zbliżyć się do siebie. Bo niebezpieczeństwo wciąż czyha... Ludka Skrzydlewska napisała powieść, która trzyma w napięciu od pierwszych stron! Ludka Skrzydlewska – z wykształcenia anglistka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, z zawodu kierowniczka w pewnej międzynarodowej korporacji, z zamiłowania autorka romansów z wątkami kryminalnymi i sensacyjnymi. Pisze praktycznie od dziecka, od kilku lat dzieląc się swoimi tekstami w Internecie. Sama dużo czyta, a jej ulubioną autorką pozostaje Joanna Chmielewska. Prywatnie lubi podróże, planszówki ze znajomymi i swojego psa, labradora Milo. Sentymentalna bzdura jest jej pierwszą powieścią wydaną drukiem.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry