hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.06.10

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 10 czerwca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Globalne czytanie. Smok (Anna Simeone, Małgorzata Potocka), na drugim Globalne czytanie. Parasol (Małgorzata Potocka). Kolejny produkt to Łopatka cukrówka, mix kolorów (M&Z) oraz Strzelające diabełki (M&Z).
1
Globalne czytanie. Smok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Globalne czytanie. Smok
Dostępny
10 szt.

Seria „Globalne czytanie” to książki dla najmłodszych wykorzystujące metodę czytania całowyrazowego – bez znajomości poszczególnych liter dziecko z czasem zapamiętuje obraz graficzny wyrazu. Wystarczy kilka minut dziennie, koniecznie w formie zabawy, a maluch zacznie „czytać”, przy okazji ćwicząc pamięć, spostrzegawczość i koncentrację. Ważne, aby zabawa w czytanie przebiegała w przyjaznej atmosferze i sprawiała wiele radości.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

13 osób kupiło
2
Globalne czytanie. Parasol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Globalne czytanie. Parasol
Dostępny
7 szt.

Seria Globalne czytanie to książki dla najmłodszych wykorzystujące metodę czytania całowyrazowego - bez znajomości poszczególnych liter dziecko z czasem zapamiętuje obraz graficzny wyrazu. Wystarczy kilka minut dziennie, koniecznie w formie zabawy, a maluch zacznie czytać, przy okazji ćwicząc pamięć, spostrzegawczość i koncentrację. Ważne, aby zabawa w czytanie przebiegała w przyjaznej atmosferze i sprawiała wiele radości.

14,99 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,00 zł

9 osób kupiło
3
Łopatka cukrówka, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łopatka cukrówka, mix kolorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Łopatka cukrówka do zabawy w piaskownicy na ogródku, na placu zabaw czy też na plaży. Idealnie zmieści się w wiaderku do piasku. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
9 osób kupiło
4
Strzelające diabełki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strzelające diabełki
M&Z
Dostępny
100 szt.

Strzelające diabełki to fajerwerki, które strzelają rzucone na twardą powierzchnię. Efekt wystrzału zbliżony jest do tego, jaki generują kapiszony. Tylko do użytku na zewnątrz. Nie rzucać w ludzi i zwierzęta lub w ich pobliże.

2,99 zł
7 osób kupiło
5
Jezus nas zbawia. Część 2. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus nas zbawia. Część 2. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
2143 szt.

Numer podręcznika AZ-22-01/18-PO-2/21, zatwierdzenie z dnia 17.04.2021 r. Podręcznik dla 6 klasy szkoły podstawowej Jezus nas zbawia uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18. Składa się on z dwóch części podzielonych na rozdziały (łącznie 60 katechez). Struktura każdej katechezy: odkrywam, spotykam, poznaję, odpowiadam, utrwalam i modlę się jest spójna w przekazie i utrwalaniu wiedzy. Nowe zagadnienia na poszczególnych lekcjach omawiane są w przejrzysty i innowacyjny sposób. Uczniowie w trakcie omawianych zagadnień poznają ciekawe postaci, których przykład pomoże im odkryć Boga w codziennym życiu. Katechezy pozwalają zaznajomić się z dopasowanymi tematycznie fragmentami Pisma Świętego. Zdobyta wiedza pomoże uczniom w kształtowaniu postaw i wykazaniu się nią w korelacji z edukacją szkolną. Każdą katechezę wieńczą propozycje różnorodnych ćwiczeń (są to krzyżówki, rebusy, zadania kreatywne, zadania z tekstem, zadania z mapą, prace plastyczne). Lekcja zawsze kończy się modlitwą. Zgodnie z nowym programem, nauczanie w klasie szóstej koncentruje się na Osobie i zbawczej misji Chrystusa. W świetle wydarzeń ze Starego Testamentu uczniowie poznają Jezusa jako wyczekiwanego Mesjasza. Zapoznają się z Jego życie, nauczaniem i cudami, co w konsekwencji doprowadzi ich do spotkania w sakramentach z żywym Synem Bożym. Podręcznik Jezus nas zbawia wyróżniają kody QR. Uczniowie mogą je odczytać za pomocą odpowiedniej aplikacji bądź funkcji dostępnych w telefonie. Kody prowadzą do memów i cytatów biblijnych dopasowanych do tematu katechezy. Ponadto na końcu każdego rozdziału znajduje się specjalny kod QR odsyłający do testu podsumowującego zdobytą wiedzę. Nowoczesna i przejrzysta szata graficzna to kolejny atut niniejszego podręcznika. Podręcznik zawiera ćwiczenia, a na końcu każdego działu znajdują się strony przeznaczone na notatki. Dzięki temu jeden tom może pełnić funkcję: podręcznika, kart pracy i zeszytu.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

5 osób kupiło
6
Korektor w płynie 20ml Patio 88005   cena za 1 sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
5 osób kupiło
7
Postępowanie karne. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postępowanie karne. Pytania. Kazusy. Tablice. Testy
Dostępny
33 szt.

Repetytorium prezentuje i porządkuje najważniejsze zagadnienia z zakresu postępowania karnego. Dzięki publikacji sprawnie przyswoisz wiedzę, poznasz podstawy najważniejszych zagadnień, a na koniec sprawdzisz i uzupełnisz ewentualne braki w przygotowaniu do egzaminu. Zagadnienia zostały opracowane przez specjalistów na podstawie aktualnego stanu prawnego. Stan prawny: 1 maja 2021 r., z uwzględnieniem zmian wynikających z ustawy z 18.11.2020 r. o doręczeniach elektronicznych. Repetytorium składa się z czterech części: PYTANIA Z ODPOWIEDZIAMI ? zawierające niezbędne informacje z danej dziedziny prawa oraz odpowiedzi z właściwą podstawą prawną oraz odesłaniem do konkretnego artykułu KAZUSY Z ROZWIZANIAMI ? oparte na aktualnym stanie prawnym i przykładowym orzecznictwie, uczące prawniczego myślenia. TABLICE ? czytelnie prezentujące zagadnienia i ułatwiające wzrokowe zapamiętanie haseł i definicji. TESTY ? sprawdzające poziom przygotowania z danej tematyki. Zagadnienia zawarte w książce dotyczą m.in.: zasad procesu karnego, przesłanek procesowych, stron procesowych i innych uczestników postępowania, czynności procesowych, dowodów, środków przymusu, postępowania przed sądem I instancji, nadzwyczajnych środków zaskarżenia, postępowania szczególnego. Książka zawiera: Praktyczne pomoce w formie pytań i kazusów. Ponad 550 pytań testowych. Przejrzystą prezentację treści w formie 50 tablic i schematów. Prawie 400 stron czystej wiedzy ? przekonaj się sam! Szybko i skutecznie przygotuj się do egzaminu!

59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

4 osoby kupiły
8
Marker permanentny ze ściętą końcówką, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marker permanentny ze ściętą końcówką, czarny
PATIO
Dostępny
54 szt.

Marker wodoodporny permanentny czarny ze ściętą końcówką o grubości 2-5 mm. Atrament na bazie alkoholu, szybkoschnący, nietoksyczny. Długi czas pisania.

3,99 zł
4 osoby kupiły
9
Łopatka mała, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łopatka mała, mix kolorów
M&Z
Dostępny
83 szt.

Kolorowa łopatka do piasku o uniwersalnym kształcie. Zabawka wykonana została z trwałych materiałów. Wielkość: ok. 23.5 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,25 zł
5,99 zł

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,26 zł

4 osoby kupiły
10
Dieta FODMAP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta FODMAP
Dostępny
59 szt.

Zespół jelita drażliwego sprawia, że życie staje się uciążliwe i frustrujące. To i inne schorzenia przewodu pokarmowego, jak nieswoiste zapalenie jelit, celiakia czy alergie pokarmowe, wymuszają na pacjencie stosowanie rygorystycznej diety eliminacyjnej. Niestety, nie zawsze można w łatwy sposób określić produkty powodujące dolegliwości. Dla tych osób rozwiązaniem często staje się dieta, która polega na przyjmowaniu jak najmniejszych ilości niektórych węglowodanów, określanych akronimem FODMAP: fermentujących oligosacharydów, disacharydów, monosacharydów oraz polioli. Związki te u wielu osób z zespołem jelita drażliwego powodują nasilenie nieprzyjemnych objawów. Problem tkwi w tym, że dieta większości z nas obfituje w FODMAP i nie jest łatwo wykluczyć je z talerza. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wdrożyć dietę eliminującą FODMAP i przy okazji nie pozbawić się radości z wyśmienitych posiłków. W ten sposób powinno Ci się udać zmniejszyć nasilenie nieprzyjemnych dolegliwości, a równocześnie żywić się w sposób zdrowy i satysfakcjonujący. Najpierw określisz, który z planów żywienia najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, później wyeliminujesz z diety najbardziej niewskazane produkty i wreszcie osiągniesz najważniejszy cel: zidentyfikujesz pokarmy wywołujące u Ciebie objawy chorobowe oraz te, które możesz spożywać bezpiecznie. Poza rzetelną wiedzą znajdziesz tu całe mnóstwo znakomitych przepisów. Nie zabrakło wskazówek ułatwiających modyfikację posiłków, tak aby w jak najlepszy sposób dopasować je do swoich specyficznych potrzeb. Dzięki tej książce dowiesz się: czym jest FODMAP i jak wpływa na rozwój dolegliwości przewodu pokarmowego jak sprawdzić, które składniki pokarmowe powodują dolegliwości który plan żywienia będzie optymalny dla Ciebie w jaki sposób skutecznie wdrożyć dietę jak przyrządzać pyszne dania z minimalną zawartością FODMAP Jedz zdrowo i ciesz się każdym pysznym posiłkiem! O autorach Karen Frazier jest specjalistką od żywienia i fitnessu. Opracowuje przepisy dla pacjentów, którzy muszą przestrzegać restrykcyjnych diet. Jej celem i pasją jest sprawianie, aby dieta nawet poważnie chorych osób była zarówno zdrowa, jak i satysfakcjonująca. Laura Manning jest dietetyczką, która od kilkunastu lat zajmuje się pacjentami z zespołem jelita drażliwego, nieswoistym zapaleniem jelit czy celiakią. Specjalizuje się w prostych i skutecznych rozwiązaniach, dzięki którym poprawia się zdrowie chorych, nawet w przypadku poważnego niedożywienia.

57,00 zł
39,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,10 zł

4 osoby kupiły
11
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 6-18 m, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 6...
canpol Babies
Dostępny
1 szt.

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 6–18 miesięcy.

24,99 zł
14,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 10,00 zł

3 osoby kupiły
12
Atlas Europy dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas Europy dla dzieci
Dostępny
191 szt.

Ten wspaniały atlas pozwoli poznać dzieciom wszystkie zakątki naszego kontynentu. Najmłodsi znajdą w nim podstawowe informacje o europejskich krajach i ich mieszkańcach. Przystępne opisy, wzbogacone kolorowymi mapami i pięknymi zdjęciami, sprawią, że twoje dziecko z chęcią będzie przeglądać kolejne strony. Z pewnością jego uwagę przykują liczne ciekawostki, dotyczące tradycyjnych potraw, najciekawszych miejsc i wybitnych postaci pochodzących z poszczególnych państw Europy. Czas spędzony przy tej książce to idealne połączenie zabawy i nauki.

17,99 zł
13,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
13
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 6-18 m, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 6...
canpol Babies
Dostępny
2 szt.

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 6–18 miesięcy.

24,99 zł
21,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

3 osoby kupiły
14
Świnka Peppa. Kolorowe rytmy z Peppą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Kolorowe rytmy z Peppą
Dostępny
323 szt.

Lubisz muzykę? Peppa uwielbia. Wspólnie ze swoją rodzinką i przyjaciółmi pięknie śpiewają i grają na różnych instrumentach. Przyłącz się do zabawy.

8,49 zł
6,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 1,50 zł

3 osoby kupiły
15
Gumka do ścierania z plastikowym uchwytem Kropki p32 39811PTR Colorino Patio cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
3 osoby kupiły
16
Atlas ludzkiego ciała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas ludzkiego ciała
Dostępny
42 szt.

Sześć dużych, rozkładanych map pozwoli młodym czytelnikom w wieku sześciu lat poznać podstawowe informacje o budowie ciała człowieka, w tym o narządach i ich funkcjach. Duże, wyraźne ilustracje prezentują podstawowe części ciała człowieka, układ krążenia, układ nerwowy, narządy wewnętrzne i szkielet. W każdym rozdziale zwarto dodatkowe broszury, w których znalazły się informacje o chorobach poszczególnych części ciała i o tym, jak je leczyć; porady na temat zdrowej diety i stylu życia; instrukcje, jak najlepiej udzielać pierwszej pomocy, kiedy ktoś dozna urazu. Atlas pokaże, jak funkcjonuje ludzkie ciało, jak o nie najlepiej dbać oraz co jest potrzebne w przypadku danej choroby. W atlasie znajdziecie: • zrozumiałe informacje na temat ciała człowieka, odpowiednie dla młodych czytelników w wieku od sześciu lat, • budowę ludzkiego ciała na sześciu dużych, składanych mapach, • wiele kolorowych i ciekawych ilustracji, • opisy funkcji poszczególnych części ciała, • informacje na temat zdrowego stylu życia, chorób i tego, jak im zapobiegać.

68,30 zł
48,49 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 19,81 zł

2 osoby kupiły
17
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 0-6 m, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 0...
canpol Babies
Dostępny
8 szt.

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 0–6 miesięcy.

24,99 zł
21,24 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

2 osoby kupiły
18
Przybornik na długopisy Kosz mix FIORELLO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybornik na długopisy Kosz mix FIORELLO
Fiorello
Dostępny
102 szt.

Mix kolorów, towar wysyłany losowo.Opis produktu- pojemnik na długopisy i kredki w kształcie kosza na śmieci - przydatny w utrzymaniu porządku na każdym biurku - dostępny w kilku kolorach - rozmiar: 105x80x140 mm - bez wyposażenia

11,99 zł
2 osoby kupiły
19
JollyBaby. Książeczka malucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
JollyBaby. Książeczka malucha
Dumel Discovery
Dostępny
7 szt.

Materiałowa książeczka, która wprowadzi najmłodszych w świat praktycznych umiejętności, takich jak sznurowanie buta, zapinanie guzików, wiązanie tasiemek czy odczytywanie godziny. Każda ze stron kryje inne zadanie, rozwijające sprawność małych paluszków. Praktyczny zamek błyskawiczny pozwoli zapiąć książeczkę, gdy maluch zakończy zabawę, aby nie zgubić żadnego z elementów. Książeczka wpłynie korzystnie na rozwój Twojego dziecka, pomoże rozwijać logiczne myślenie i zdolności manualne. Książeczka na pewno się mu nie znudzi, gdyż każda strona kryje inną zagadkę czy łamigłówkę. Ruchome elementy pobudza u Twojego dziecka zmysły sensoryczne, a kolory wpłyną na jego wyobraźnię. Dzięki tej książeczce Twój maluch chętniej będzie w późniejszym okresie jego życia rozwiązywał łamigłówki i zagadki. Wymiary produktu: 28.0 x 5.0 x 19.0 cm

84,87 zł
74,69 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,18 zł

2 osoby kupiły
20
Zeszyt A5  Kraft Eco, 32 karti w kratkę, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5 Kraft Eco, 32 karti w kratkę, mix wzorów
Interdruk
Dostępny
1 szt.

Zeszyty firmy Interdruk charakteryzuje wysoka jakość papieru, estetyczne wykończenie, modna grafika okładek. Okładka ekologiczna. Zaokrąglone narożniki. Ilość kartek: 32 Format: A5 Papier: kredowy Liniatura: kratka, czerwony margines Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

2,99 zł
2 osoby kupiły
21
Obraz z modlitwą do Matki Bożej Nieustającej... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obraz z modlitwą do Matki Bożej Nieustającej...
Dostępny
27 szt.

Obraz z modlitwą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, format a4.

6,45 zł
4,99 zł

Rabat 22,6%
oszczędzasz 1,46 zł

3 osoby kupiły
22
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 18+ m, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 1...
canpol Babies
Dostępny
2 szt.

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 18m+.

24,99 zł
14,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
23
Jezus nas zbawia. Część 1. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezus nas zbawia. Część 1. Katechizm dla klasy 6 szkoły podstawowej
Dostępny
2186 szt.

Numer podręcznika AZ-22-01/18-PO-2/21, zatwierdzenie z dnia 17.04.2021 r. Podręcznik dla 6 klasy szkoły podstawowej Jezus nas zbawia uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18. Składa się on z dwóch części podzielonych na rozdziały (łącznie 60 katechez). Struktura każdej katechezy: odkrywam, spotykam, poznaję, odpowiadam, utrwalam i modlę się jest spójna w przekazie i utrwalaniu wiedzy. Nowe zagadnienia na poszczególnych lekcjach omawiane są w przejrzysty i innowacyjny sposób. Uczniowie w trakcie omawianych zagadnień poznają ciekawe postaci, których przykład pomoże im odkryć Boga w codziennym życiu. Katechezy pozwalają zaznajomić się z dopasowanymi tematycznie fragmentami Pisma Świętego. Zdobyta wiedza pomoże uczniom w kształtowaniu postaw i wykazaniu się nią w korelacji z edukacją szkolną. Każdą katechezę wieńczą propozycje różnorodnych ćwiczeń (są to krzyżówki, rebusy, zadania kreatywne, zadania z tekstem, zadania z mapą, prace plastyczne). Lekcja zawsze kończy się modlitwą. Zgodnie z nowym programem, nauczanie w klasie szóstej koncentruje się na Osobie i zbawczej misji Chrystusa. W świetle wydarzeń ze Starego Testamentu uczniowie poznają Jezusa jako wyczekiwanego Mesjasza. Zapoznają się z Jego życie, nauczaniem i cudami, co w konsekwencji doprowadzi ich do spotkania w sakramentach z żywym Synem Bożym. Podręcznik Jezus nas zbawia wyróżniają kody QR. Uczniowie mogą je odczytać za pomocą odpowiedniej aplikacji bądź funkcji dostępnych w telefonie. Kody prowadzą do memów i cytatów biblijnych dopasowanych do tematu katechezy. Ponadto na końcu każdego rozdziału znajduje się specjalny kod QR odsyłający do testu podsumowującego zdobytą wiedzę. Nowoczesna i przejrzysta szata graficzna to kolejny atut niniejszego podręcznika. Podręcznik zawiera ćwiczenia, a na końcu każdego działu znajdują się strony przeznaczone na notatki. Dzięki temu jeden tom może pełnić funkcję: podręcznika, kart pracy i zeszytu.

22,90 zł
20,15 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

2 osoby kupiły
24
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 6-18 m, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 6...
canpol Babies
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 6–18 miesięcy.

24,99 zł
21,24 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

2 osoby kupiły
25
Sensoryczny gryzak silikonowy, geometryczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sensoryczny gryzak silikonowy, geometryczny
canpol Babies
Dostępny
2 szt.

Sensoryczny gryzak wykonany z elastycznego silikonu to doskonała pierwsza zabawka Malucha, ale też niezastąpiony pomocnik w czasie trudnego dla najmłodszych okresu ząbkowania. Sprawdzi się gdy dziąsła bardzo swędzą i dziecko ma silną potrzebę gryzienia. Poręczny i łatwy do utrzymania w rączkach kształt ułatwia zabawę i wspomaga rozwój motoryki małej. Pomoże też w nauce takich umiejętności jak chwytanie czy koordynacja wzrokowo-ruchowa. Ciekawa kolorystyka i przestrzenna konstrukcja z pewnością zaciekawią maluszka i zachęcą do zabawy. Gryzak jest elastyczny, można go bezpiecznie zgniatać i rozciągać, po zabawie zawsze wróci do pierwotnego kształtu. Wykonany jest z bezpiecznego, wolnego od BPA materiału.

39,99 zł
33,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2 osoby kupiły
26
Moje pierwsze emocje. Nieśmiałość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze emocje. Nieśmiałość
Dostępny
72 szt.

Pięć uroczych opowiastek o zwierzątkach z pięknymi ilustracjami włoskiego rysownika Tony'ego Wolfa. Kangurek, Nietoperzyk, Baranek, Słonik i Hipcio muszą uwierzyć w siebie i pokonać swoją nieśmiałość. Czy to im się uda? Książeczka pomoże małym czytelnikom nauczyć się rozpoznawania własnych emocji i radzenia sobie z nimi.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
27
Rozmowy z mamą - modlitewnik matki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmowy z mamą - modlitewnik matki
Dostępny
23 szt.

W modlitewniku znajdziesz m.in.:* modlitwy za matki* modlitwy za Ojczyznę* modlitwy za dzieci* błogosławieństwo dzieci* modlitwy za dzieci w ważnych momentach życia* modlitwy po śmierci dziecka* kolorową wkładkę z modlitwą x Józefa Janiszewskiego "Co to jest Ojczyzna".

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

2 osoby kupiły
28
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 0-6 m, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 0...
canpol Babies
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 0–6 miesięcy.

24,99 zł
21,24 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

2 osoby kupiły
29
Moje pierwsze emocje. Strach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze emocje. Strach
Dostępny
134 szt.

Pięć uroczych opowiastek o zwierzątkach z pięknymi ilustracjami włoskiego rysownika Tonyego Wolfa. Myszka, Orzełek, Szop, Rybka i Lisiczka muszą uwierzyć w siebie i nabrać odwagi. Czy to im się uda? Książeczka pomoże małym czytelnikom nauczyć się rozpoznawania własnych emocji i radzenia sobie z nimi.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
30
From Poland with love. Listy do Haralda Szeemanna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
From Poland with love. Listy do Haralda Szeemanna
Dostępny
35 szt.

Pisanie listów do osób nieżyjących jest szczególną formą retoryki, na tyle pojemną, że pozwala zarówno na zadawanie pytań, jak i wygłaszanie sądów polemicznych; może być jednocześnie esejem i wyznaniem, poważnym wykładem i lekkim żartem. Swobodny język takiej wypowiedzi wyzwala ją z ciasnych ram naukowości, dzięki czemu komunikowanie poglądów i dzielenie się wiedzą nabierają cech intymnej opowieści, okraszanej czasem opowiadaniem anegdot, które nie mieszczą się w formule artykułu naukowego ani nawet eseju. (...) kiedy adresatem jest tak fascynująca osoba, jak Harald Szeemann, każdy list staje się szczególnym wyzwaniem". (Ze Wstępu)

80,00 zł
74,40 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,60 zł

1 osoba kupiła
31
Moje baśnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
37,92 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 11,98 zł

1 osoba kupiła
32
Star Maker - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Maker
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Driven out into the night by the bitterness of his life, an Englishman finds himself contemplating the night sky - its immensity, its mystery. Without explanation, he suddenly finds himself floating out into its depths. There he explores strange worlds, links with other conscious beings, and witnesses the birth and death of civilizations. As the scope of his experiences expands, the universe itself is revealed to him - its startling origins, its potential fate, and our place within its vastness... One of greatest and most influential science fiction novels ever written, Olaf Stapledon's philosophical masterwork is the ultimate exploration of the cosmos.

45,00 zł
41,85 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,15 zł

1 osoba kupiła
33
Uwolnić szkołę od systemu klasowo-lekcyjnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uwolnić szkołę od systemu klasowo-lekcyjnego
Dostępny
13 szt.

Nie pisalibyśmy tej książki, gdybyśmy byli przekonani, że rozwój polskiej edukacji zmierza w dobrym kierunku. Niestety, już nawet najlepsi nauczyciele, najbardziej oddani kształceniu dzieci i/lub młodzieży mają poczucie straconych kilkudziesięciu lat własnej pracy, zaangażowania i poświęcenia. Uczniom szkoła kojarzy się z nudą, straconym czasem, poczuciem bezsensu, promowaniem konformizmu i oportunizmu. Są też tacy, którzy przywykli traktować szkołę jako konieczność, którą trzeba zaliczyć i szybko o niej zapomnieć. Poczucie bezsilności towarzyszy również rodzicom, którzy pytając swoje dzieci o to, co było w szkole, często słyszą jakże wymowne NIC!

74,00 zł
51,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 22,20 zł

1 osoba kupiła
34
Karty Pracy SPE Nastolatki 15-17 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Pracy SPE Nastolatki 15-17 lat
Dostępny
102 szt.

Karty pracy SPE Nastolatki (wyprawka) skierowane są do uczniów szkoły ponadpodstawowej w wieku 15-17 lat i podzielone są na 8 kategorii: Percepcja wzrokowa Pamięć Koncentracja Motoryka i koordynacja Ortografia myślenie matematyczne umiejętności językowe Umiejętności matematyczne Zestaw 317 kart pracy formacie A4, czarno-białe do wypełnienia lub wielokrotnego kopiowania. Przeznaczony jest do wspierania i terapii uczniów w wieku 15-17 lat wykazujących specyficzne problemy z zakresu: dysleksji (trudności w czytaniu), dysortografii, dysgrafii, dyskalkulii. Materiały ćwiczeniowe Karty Pracy SPE Nastolatki służą utrwaleniu wiadomości i umiejętności przez uczniów. Karty Pracy są jedną z form realizacji zadania wyrównywania szans edukacyjnych, podnoszenia jakości kształcenia uczniów niepełnosprawnych oraz ze SPE.

239,00 zł
1 osoba kupiła
35
Moje pierwsze emocje. Radość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze emocje. Radość
Dostępny
3 szt.

Pięć uroczych opowiastek o zwierzątkach z pięknymi ilustracjami włoskiego rysownika Tonyego Wolfa. Czy Cielaczek, Żyrafka, Jeżyk, Króliczek i Pingwinek potrafią się cieszyć i co sprawia im radość? Książeczka pomoże małym czytelnikom nauczyć się rozpoznawania własnych emocji i radzenia sobie z nimi.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
36
Brystol Happy Color A3, biały (25 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol Happy Color A3, biały (25 arkuszy)
HAPPY COLOR, 25 sztuk
Dostępny
8 szt.

Wysokiej jakości karton kolorowy barwiony w masie, o lekko gładzonej powierzchni. Polecany do rysowania, wycinania, prac ręcznych, zadruku offsetowego i cyfrowego. Papier bezkwasowy, bezdrzewny, posiada wysoką odporność na blaknięcie. Format A3 (wymiary: 29.7 x 42.0 cm).

28,58 zł
24,29 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,29 zł

1 osoba kupiła
37
Dawniej niż wczoraj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawniej niż wczoraj
Dostępny
14 szt.

Dawniej niż wczoraj – to niewątpliwy rarytas na naszym rynku wydawniczym, bo styl przepiękny, wytworny i miejscami świadomie archaicznie stylizowany, penetrujący z perspektywy czasu wyblakłe strony zapisków pamiętnikarskich własnych i swej matki Wandy, obejmujący lata 1916–1945. Był to niewątpliwie najważniejszy okres w dziejach XX-wiecznej Polski, bo to przecież odzyskanie niepodległości, odbudowa potencjału kulturalnego i gospodarczego, a potem kataklizm wojny i powstanie niesuwerennej PRL. Ale nie o wielkich kartach historii jest ta opowieść, ale o ludzkiej prywatności i bezpiecznym, ciepłym azylu rodzinnego domu, o cudach dziecięcego świata, niesamowitościach i humorystycznych epizodach, słowem o baśniowej aurze dobrego dzieciństwa. Ale też o jej brutalnym podeptaniu i wtrąceniu w piekło chaosu, osierocenia i upadku hołubionych wartości. To kopalnia wiedzy o fascynującym i urodziwym, bo widzianym jednostronnie, z dziecięcej, naiwnej perspektywy, świecie, który odszedł w niebyt. Opowieść zachowuje (zapewne świadomie) niewinność spojrzenia na ten ,,arkadyjski świat", a emocjonalny, często emfatyczny, stosunek do ludzi i zjawisk, cechujący narrację, sprawia wrażenie, że jest to pamiętnik pensjonarki (w dobrym znaczeniu słowa), a nie opowieść kobiety w jesieni życia. Całość książki dopełnia konfrontacja sielskiej przeszłości z lichotą i szarością czasów komunistycznych, przetykanych odnotowanymi zrywami narodowej nadziei, a potem upadku komunizmu i otwarcia nowych, lepszych perspektyw dla Polski. Jej nadzieja na powrót do ,,rodzinnego gniazda" i odbudowy, choćby symbolicznej, ziemiańskiego etosu, nie doczekała się ziszczenia za jej życia... Antoni Kozłowski

41,15 zł
29,63 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,52 zł

1 osoba kupiła
38
Kubek Sheep 692 Jesteś super - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek Sheep 692 Jesteś super
Kukartka
Dostępny
7 szt.

Kubki z klasycznej serii Kukartka to jakość, zabawa i zawsze dobry pomysł na prezent. Kubki wykonane są z prawdziwej porcelany, zdobione w polskiej fabryce Kukartki pod Poznaniem i opakowane w dedykowany kolorowy kartonik. Cechy szczególne: Typ produktu: kubek na prezent, Licencja: Sheepworld (owieczka) Materiał: porcelana, Opakowanie: ozdobny kartonik.

24,60 zł
1 osoba kupiła
39
George - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
George
Dostępny
52 szt.

Gdy ludzie patrzą na George'a widzą chłopca. Ale George wie, że jest dziewczynką. Boi się, że już zawsze będzie musiała trzymać to w tajemnicy. Gdy jej nauczycielka ogłasza, że wkrótce rozpoczną się próby do przedstawienia Pajęczyna Charlotty, George marzy o tym, by zagrać główną bohaterkę. Ale nauczycielka nie zgadza się, by wzięła udział w przesłuchaniu do tej roli bo jest chłopcem. Wraz z najlepszą przyjaciółką, Kelly, George obmyśla plan. Nie tylko chce zagrać Charlottę. Pragnie również, by wszyscy raz na zawsze dowiedzieli się, kim tak naprawdę jest.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

1 osoba kupiła
40
Model metalowy Corvette Grand Sport 2017 1:24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,90 zł
77,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,59 zł

1 osoba kupiła
41
Foremka do kostek lodu (Biały) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Foremka do kostek lodu (Biały)
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

Typ: Akcesoria kuchenneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

8,40 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,9%
oszczędzasz 0,41 zł

1 osoba kupiła
42
Kubek Q 609 Kawa - zaparzanie w toku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek Q 609 Kawa - zaparzanie w toku
Kukartka
Dostępny
5 szt.

Kubki z klasycznej serii Kukartka to jakość, zabawa i zawsze dobry pomysł na prezent. Kubki wykonane są z prawdziwej porcelany, zdobione w polskiej fabryce Kukartki pod Poznaniem i opakowane w dedykowany kolorowy kartonik.

24,60 zł
1 osoba kupiła
43
Zakochana w przyjacielu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakochana w przyjacielu
Dostępny
53 szt.

Fenomenalna historia autorki `Wrednego szefa`! Ustalili granicę, której nie mogą przekroczyć. Przeszłość Kamili jest owiana mgłą tajemnicy. Na skutek obrażeń doznanych podczas napaści dziewczyna straciła pamięć. Dochodzenie do siebie będzie trudne i niezmiernie długie. Aby nabrać sił i przyspieszyć ten proces, Kamila postanawia przez jakiś czas zostać w rodzinnym domu. Kobieta dowiaduje się tyle, ile jej bliscy sądzą, że powinna wiedzieć. Między innymi tego, że mieszkający w pobliżu Tymon jest jej przyjacielem z dzieciństwa. Obecnie mężczyzna prowadzi gospodarstwo po zmarłych rodzicach. Kamila wyrusza w podróż, żeby odkryć, jak wcześniej wyglądało jej życie. Przesyłane przez tajemniczego adoratora kwiaty świadczą o tym, że spotykała się z kimś, komu nadal na niej zależy. Jednak z każdym dniem Kamila coraz lepiej poznaje Tymona i zaczyna coś do niego czuć. Nie mogąc ignorować chemii, która jest pomiędzy nimi, stawiają sobie granicę. Nie powinni jej przekraczać. Czy będą umieli się oprzeć?

39,90 zł
1 osoba kupiła
44
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 0-6 m, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 0...
canpol Babies
Dostępny
2 szt.

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 0–6 miesięcy.

24,99 zł
14,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
45
Moje pierwsze emocje. Zazdrość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze emocje. Zazdrość
Dostępny
124 szt.

Pięć uroczych opowiastek o zwierzątkach z pięknymi ilustracjami włoskiego rysownika Tonyego Wolfa. Gąski, Miś, Króliczka, Króliczek i Lwiczka odczuwają zazdrość. Czy zrozumieją swoje niewłaściwe zachowanie? Książeczka pomoże małym czytelnikom nauczyć się rozpoznawania własnych emocji i radzenia sobie z nimi.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
46
Brystol kolorowy Happy Color 170g A3 25 arkuszy pomidorowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol kolorowy Happy Color 170g A3 25 arkuszy pomidorowy
HAPPY COLOR
Dostępny
6 szt.

- Wysokiej jakości karton kolorowy barwiony w masie, o lekko gładzonej powierzchni - Polecany do rysowania, wycinania, prac ręcznych, zadruku offsetowego i cyfrowego - Papier bezkwasowy, bezdrzewny, posiada wysoką odporność na blaknięcie - Format A3, 29,7x42cm

33,75 zł
28,69 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,06 zł

1 osoba kupiła
47
Książeczki zabaweczki - Anioły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książeczki zabaweczki - Anioły
Dostępny
8 szt.

Chcę mieć przyjaciela: dobrego, wiernego...na pewno, na zawsze, naprawdę, MOJEGO ! Żeby mnie wysłuchał, żeby mnie zrozumiał, żeby w trudnych sprawach poradzić mi umiał. Jemu bym o wszystkim opowiadał szczerze. Czy go kiedyś spotkam? Gorąco w to wierzę !

15,90 zł
12,99 zł

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
48
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 18+ m, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych symetrycznych Pure Color 1...
canpol Babies
Dostępny
2 szt.

Zestaw smoczków uspokajających Pure Color zaprojektowany został z myślą o najmłodszych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych inspirowanych najnowszymi trendami. Smoczki z kolekcji Pure Color są małe i lekkie – najlżejsze ze wszystkich dostępnych w ofercie Canpol babies. Specjalnie wyprofilowany płaski kształt tarczki z niewielkimi otworami gwarantuje prawidłowy przepływ powietrza i minimalizuje ryzyko podrażnień delikatnej skóry maluszka. Wykonane są z najwyższej jakości, bezzapachowego i bezsmakowego silikonu. Wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia podawanie smoczka dziecku i pozwala na przymocowanie go do łańcuszka. Smoczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 18m+.

24,99 zł
14,99 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
49
Nocny spacer po ogrodzie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nocny spacer po ogrodzie
Dostępny
23 szt.

Zbiór wierszy Bartłomieja Józefa Kucharskiego to delikatna, że nie powiem koronkowa opowieść pisana prostymi komunikatami o tym, co wydawałoby się wiemy, co znamy. A jednak żaden z nich ani trochę nie trąci banałem, nie jest pusty. Każdy niesie ogromną energię ducha. Wszystkie zachęcają, zdumiewają urodą prostoty i odkrywania nowości w tym, co wydawałoby się jest takie oczywiste. Jeśli nie jest to treść, to czysta emocja, a jeśli nie emocja, to brzmienie. I jeszcze nad tymi wierszami unosi się coś nieuchwytnego: zachwyt nieznanym bytem, Bogiem, którego wciąż nie rozumiemy, a który jest tak blisko

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
50
Untouched By Human Hands - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Untouched By Human Hands
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Often considered to be Robert Sheckley's best short story collection, Untouched By Human Hands displays all of the author's signature surreal humour and eye for the unreal. Featuring human space exploration from the perspective of appalled aliens, darkly comic dystopias and wry fables of technological disaster, this slim collection is rich in wit, invention and provocative insight, and includes the classic stories 'The Monsters', Specialist' and 'Seventh Victim'.

45,00 zł
41,85 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,15 zł

1 osoba kupiła
51
Globalne czytanie. Antek i miś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Globalne czytanie. Antek i miś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Seria „Globalne czytanie” to książki dla najmłodszych wykorzystujące metodę czytania całowyrazowego – bez znajomości poszczególnych liter dziecko z czasem zapamiętuje obraz graficzny wyrazu. Wystarczy kilka minut dziennie, koniecznie w formie zabawy, a maluch zacznie „czytać”, przy okazji ćwicząc pamięć, spostrzegawczość i koncentrację. Ważne, aby zabawa w czytanie przebiegała w przyjaznej atmosferze i sprawiała wiele radości.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
52
A Voyage to Arcturus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Voyage to Arcturus
Dostępny
2 szt.

After journeying across the stars, a man from Earth finds himself lost among the scarlet deserts, black cliffs and semi-sentient oceans of Tormance, a world lit by the star Arcturus. Pulled northward by the sound of drums, and undergoing strange physical transformations, the Earthman's adventures with the planet's inhabitants begin to shine with arcane significance - ending finally in startling and unforgettable revelations. At once an extraordinary odyssey across a bizarre alien world, a visceral exploration of human thought and behaviour, and a unique metaphysical examination of the cosmos, David Lindsay's masterpiece is a pioneering work of science fiction that has influenced generations of writers, including C.S Lewis, J.R.R. Tolkien and Philip Pullman.

51,00 zł
47,43 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,57 zł

1 osoba kupiła
53
Szkolenie dla Nauczycieli. Ocenianie kształtujące - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkolenie dla Nauczycieli. Ocenianie kształtujące
Dostępny
3 szt.

W wielu krajach ocenianie kształtujące uważane jest za jeden z najbardziej obiecujących kierunków zmiany nauczania. Jest to rodzaj oceniania szkolnego, którego głównym celem jest pomoc uczniowi w uczeniu się. Liczne badania i poważne raporty pokazują, że ocenianie kształtujące jest bardzo skutecznym sposobem podnoszenia osiągnięć uczniów. Inną przyczyną zainteresowania tym sposobem oceniania jest to, że ocenianie kształtujące przygotowuje uczniów do uczenia się przez całe życie. Badania wykazują również, że ocenianie kształtujące jest pomocne w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych. Aby uczniowie byli przygotowani do uczenia się po zakończeniu formalnej edukacji, potrzebują umiejętności aktywnego budowania własnej wiedzy i zrozumienia zjawisk, a nie tylko biernego przyswajania podawanych im informacji.

29,40 zł
21,17 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,23 zł

1 osoba kupiła
54
Wymazywacz do atramentu p24 57622PTR Patio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
1 osoba kupiła
55
Trójmiejski Park Krajobrazowy - mapa - 1 : 25 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójmiejski Park Krajobrazowy - mapa - 1 : 25 000
Dostępny
25 szt.

Opracowanie kartograficzne obejmuje obie strony arkusza mapy. Obejmuje swoim zasięgiem obszar Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego od Wejherowa przez Redę , Rumię, Gdynię, Sopot aż do Gdańska. Na mapie ujęto wszystkie informacje przydatne turyście. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, konnych, nordic walking i konnych, łącznie z kilometrażem, co pozwoli łatwiej zaplanować wycieczkę. Wszystkie ulice posiadają nazwy. Znajduje się tu też plan centrum Gdańska w skali 1 : 7 000. Mapa posiada siatkę GPS co pozwala pracować z urządzeniami posiadającymi GPSy.

13,32 zł
9,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,33 zł

1 osoba kupiła
56
Brystol kolorowy A3, zielony (25 arkuszy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brystol kolorowy A3, zielony (25 arkuszy)
HAPPY COLOR, 25 sztuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Wysokiej jakości karton kolorowy barwiony w masie, o lekko gładzonej powierzchni. Polecany do rysowania, wycinania, prac ręcznych, zadruku offsetowego i cyfrowego. Papier bezkwasowy, bezdrzewny, posiada wysoką odporność na blaknięcie. Format: A3 (29.7 x 42.0 cm)

25,76 zł
21,90 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,86 zł

1 osoba kupiła
57
Release Me 2. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Release Me 2. Winyl
Streisand Barbra, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

94,90 zł
Powiadomienie
58
Pol'And'Rock 2019 / Przystanek Woodstock 2014, 2 CD + 2 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pol'And'Rock 2019 / Przystanek Woodstock 2014, 2 CD + 2 DVD
Acid Drinkers, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Trzymacie w ręku coś naprawdę wyjątkowego. Acidzi współtworzyli historię najpiękniejszego festiwalu świata. Zawsze energetyczni, zawsze z pomysłem, zawsze z doskonałą orientacją w terenie, czyli z publicznością festiwalu absolutnie za pan brat. Titus to nie tylko frontman Acidów, to także gość, który daje się porwać w najróżniejsze, nawet najbardziej skrajne, pomysły z jego udziałem. I zawsze ten sam, rozpoznawalny jak Elon Musk w kosmosie – od razu wiadomo, że śpiewając Grechutę, Louisa Armstronga, czy Franka Sinatrę, Titus będzie w 100% sobą za sprawą stylówki, która jest osobnym, małym, przepięknym arcydziełem. Do wydawnictwa, które – mother fuckers – trzymacie w rękach, wrzuciliśmy dwa, naszym zdaniem, ale także zdaniem załogi Acid Drinkers, koncerty jakże oddające całą siłę, radość i potęgę dźwięku kapeli, która już 3 dekady mknie na polskim rynku rockowym. Dogadaliśmy się, że rok 2014 będzie rokiem coverów, które jak przepiękna błyskotka brzmią w ich rockowo-metalowym anturażu. Drugim zestawem jest koncert oczywistości, czyli 2019 rok, ostatni taki przedpandemiczny – przed fuckingshit pandemią – koncert the best of Acid Drinkers, a w nim wszystko co najlepsze i co jest częścią wielu koncertów zagranych na najpiękniejszym festiwalu świata. Wiele, wiele lat temu, kiedy robiliśmy dla potrzeb programu Kręcioła.tv wywiad z Acidami w Poznaniu (wtedy Acid Drinkers tworzyli jeszcze Ślimak, Litza i Popcorn) na pytanie „A jak u Ciebie z patriotyzmem?” Titus poważnie odpowiedział: „Jakby się coś działo, to byłbym pierwszy na barykadzie!”. I to – oprócz muzyki, napojów, piłki nożnej i ośmiu gwiazdek – łączy nas z Titusem dozgonnie. Z wielkim szacunkiem wrzuciliśmy także dodatki w postaci zarejestrowanych koncertów z udziałem Litzy, Perły i Lipy.Słuchać głośno, bez względu na konsekwencje! Lista utworów: CD1/DVD1 Pol'And'Rock 2019 1. Intro 2. 24 Radical Questions 3. Poplin Twist 4. Cops Broke My Beer 5. Acidofilia ft. Perła 6. Street Rockin' 7. Drug Dealer ft. Lipa 8. Slow and Stoned ft. Lipa 9. Budy's DNA 10. Me ft. Yankiel 11. 25 Cents for a Riff ft. Yankiel 12. Anybody Home ft. Vogg 13. The Joker ft. Vogg 14. Become a Bitch 15. Pizza Driver 16. Love Shack ft. Ania Brachaczek 17. Blues Beat Down, ft. Juliusz Starosta Dodatki DVD: Barmy Army 2003, Slow And Stoned 1999, Pizza Driver 1999 CD2/DVD2 Przystanek Woodstock 2014 1. Intro 2. Ace of Spades 3. Ring of Fire 4. Bring it on Home 5. Deuce 6. Bad Reputation ft. Vogg 7. N.I.B 8. Another Brick in the Wall 9. Et Si Tu Nexesti Pa 10. Wild Thing 11. Smoke on the Water 12. Nothing Else Matters ft. Czesław Mozil, & Ania Brachaczek 13. Hit the Road Jack 14. New York New York 15. Proud Mary 16. Live Wire 17. Love Shack ft. Ania Brachaczek 18. Gaduła Jurka 19. The Joker Dodatki DVD: Compilation 2001: Iron Man, PoplinTwist, From Whom the Bell Tolls, God Gave Rock'n'Roll to You, Master of Puppets, Jumping' Jack Flash, California Über Alles, Raining Blood

61,90 zł
56,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,95 zł

59
Martwe Miasto Sylwestrowy (noworoczny) szturm na Grozny 31 grudnia 1994 - 2 stycznia 1995 r. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martwe Miasto Sylwestrowy (noworoczny) szturm na Grozny 31 grudnia 199...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.06

Rankiem 31 grudnia 1994 roku, oddziały Federacji Rosyjskiej przystąpiły do szturmu na Grozny. Zaledwie 60 godzin później stało się jasne, że operacja zakończyła się klęską, największą jaką poniosła Moskwa po 1945 roku ? na ulicach miasta, obok spalonych pojazdów pancernych, leżały setki zabitych żołnierzy. Publikacja prezentuje plany obydwu stron, jak również siły rosyjskie i czeczeńskie zaangażowane w tzw. sylwestrowy (noworoczny) szturm na Grozny, a przede wszystkim szczegółowo opisuje dramatyczne walki na ulicach miasta. Można w niej także znaleźć analizę strat obu stron, jak również przyczyny rosyjskiej porażki. Publikacja powstała na podstawie bogatej bibliografii, głównie w języku rosyjskim, a także relacji uczestników i świadków bitwy.

205,00 zł
174,25 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 30,75 zł

60
Wojska samochodowe w Warszawie w latach 1918-1933 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojska samochodowe w Warszawie w latach 1918-1933
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.11

Następstwem wojen było niewątpliwie zacofanie polskiej motoryzacji. Wielu krajach europejskich po 1918 r. nastąpił znaczny rozwój motoryzacji i utechnicznienia wojska Polska, praktycznie pozbawiona przemysłu maszynowego i braku odpowiednio wykształconych kadr technicznych, musiała rozpoczynać całą działalność techniczną państwa od podstaw, czyli od powstawania i rozbudowy przemysłu maszynowego. Nic więc dziwnego, że po z górą dwudziestu latach niepodległości Wojsko Polskie nadal było woskiem, w którym koń był najważniejszym środkiem transportu. Wojsko Polskie musiało polegać na dostawach sprzętu z państw wyżej rozwiniętych. Wojska samochodowe w takim układzie były ewenementem wymuszonym ówczesną sztuką wojenną. Były - -obok wojsk pancernych i lotnictwa - pierwszym w pełni nowoczesnym rodzajem wojsk, o którym współcześnie rzadko wspomina się i jest najczęściej pomijany. (fragment Wstępu)

73,00 zł
62,05 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,95 zł

61
Społeczeństwo Przemyśla w XIV-XVIIIw Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Społeczeństwo Przemyśla w XIV-XVIIIw Tom 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.11

Publikacja jest nowym, poszerzonym merytorycznie i chronologicznie spojrzeniem na Przemyśl i jego mieszkańców w dobie renesansu, baroku i oświecenia. W książce znajdziemy informacje dot. podziałów społecznych, etnicznych i religijnych. Autor omawia też warunki bytowe oraz mieszkaniowe w ówczesnym Przemyślu: sprawy związane z bezpieczeństwem mieszczan, zdrowiem, opieką społeczną, pożywieniem, ubiorem, oświatą, kulturą a także jakie były główne źródła utrzymania mieszkańców. Ważną część opracowania stanowi problematyka prawna związana z funkcjonowaniem Miasta, instytucji państwowych, samorządowych, stanowienie prawa, jego przestrzeganie itd.

119,00 zł
105,91 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 13,09 zł

62
Prowincja grzechu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prowincja grzechu
Dostępny
44 szt.

Wysłannik Boga... Czy raczej sam diabeł? Senne podbeskidzkie miasteczko. Mała, niechętna obcym społeczność. Wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich. Najczęściej złe rzeczy. Niewielkie wydarzenie urasta do rangi sensacji, a przybycie nowego księdza nigdy nie jest w małym miasteczku drobnym epizodem. Szczególnie takiego księdza. Bo ojciec Javier nie jest przeciętnym górskim proboszczem, o czym świadczy już choćby jego imię. Hiszpan o polskich korzeniach, zdecydowanie zbyt przystojny jak na duchownego. I zdecydowanie zbyt luźno traktujący śluby czystości. Wręcz szokująco luźno, nie tylko jak na małomiasteczkowe standardy. Nic dziwnego, że wśród żeńskiej populacji Piwnicznej przybycie nowego księdza wywołuje spore poruszenie. A pięć kobiet połączy z ojcem Javierem szczególna więź. Niebezpieczna i grzeszna, pełna intryg, namiętności, tajemnic... Kto wie, może nawet zbrodni. Monika Magoska-Suchar – rocznik 1983, urodzona w Krakowie, ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie szczęśliwa mama. Hoduje storczyki, wakacje najchętniej spędza w ukochanej Grecji, jest zakupoholiczką. Lubi mroczne lub otwarte zakończenia, które pozostawiają u zaintrygowanego czytelnika uczucie niedosytu (finałową scenę Przeminęło z wiatrem uważa za mistrzostwo). Jest autorką powieści: Zemsta ma twoje imię i Więzień namiętności

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

63
Prawo informatyczne i geoinformacyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo informatyczne i geoinformacyjne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

W podręczniku Prawo informatyczne i geoinformacyjne zawarto omówienie zagadnień znajdujących się na pograniczu prawa i nowych technologii w zakresie, jaki wymagany jest na uniwersyteckim kursie tego przedmiotu. W publikacji podjęto próbę usystematyzowania prawa informatycznego w istniejącym porządku prawnym. Ponadto omówiono następujące zagadnienia: filozoficzne podwaliny prawa informatycznego, wprowadzenie i opis nowych technologii, w tym rodzajów danych i rodzajów aplikacji geolokalizacyjnych, analizę produktów informatycznych i baz danych, licencje otwarte, internet rzeczy i internet ludzi, handel elektroniczny, zasady ochrony danych osobowych, analizę danych przestrzennych i modele ich rozpowszechniania. Podręcznik skierowany jest do studentów prawa, informatyki i geoinformacji.

79,00 zł
65,57 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 13,43 zł

64
What the Flood Leaves Behind, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
What the Flood Leaves Behind, CD
Amy Helm, Warner Music Polska
Dostępny
74 szt.

Lista utworów: 1. Verse 23 2. Breathing 3. Cotton And The Cane 4. Are We Running Out Of Love? 5. Carry It Alone 6. Wait For The Rain 7. Sweet Mama 8. Calling Home 9. Terminal B 10. Renegade Heart

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

65
What the Flood Leaves Behind, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
What the Flood Leaves Behind, LP
Amy Helm, Warner Music Polska
Dostępny
48 szt.

Lista utworów: Strona A 1. Verse 23 2. Breathing 3. Cotton And The Cane 4. Are We Running Out Of Love? 5. Carry It Alone Strona B 1. Wait For The Rain 2. Sweet Mama 3. Calling Home 4. Terminal B 5. Renegade Heart

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

66
Wake of a Nation, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wake of a Nation, CD
Zeal and Ardor, Warner Music Polska
Dostępny
101 szt.

Lista utworów: 1. Vigil 2. Tuskegee 3. At the Seams 4. I Can't Breathe 5. Trust No One 6. Wake of a Nation

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

67
All the Greatest Hits, 2 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
All the Greatest Hits, 2 LP
Zapp & Roger, Warner Music Polska
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. More Bounce To The Ounce 2. Be Alright 3. I Heard It Through The Grapevine 4. So Ruff, So Tuff Strona B 1. Do It Roger 2. Dance Floor 3. Doo Wa Ditty (Blow That Thing) 4. I Can Make You Dance 5. Heartbreaker (Part I, Part Ii) LP 2 Strona C 1. In The Mix 2. Midnight Hour – Live ’93 (Remix) 3. Computer Love 4. Night And Day ’93 (Remix) Strona D 1. I Want To Be Your Man 2. Curiosity ‘93 (Remix) 3. Slow And Easy 4. Mega Medley

257,90 zł
237,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 20,63 zł

68
Jestem mordercą. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jestem mordercą. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.09

Stoję jeszcze chwilę nad nieruchomym ciałem, dysząc i tkwiąc w tym wyjątkowym stanie między niebem a piekłem, między życiem a śmiercią. Czuję się bogiem. Zrobię wszystko, by się nim stać. Opowieść z przerażającej perspektywy mordercy. Prawdziwa historia jednego z najbardziej bestialskich seryjnych morderców świata. Dewianta, który zadrwił z biegłych psychiatrów i wymiarów sprawiedliwości kilku państw. Uwodzicielskiego psychopaty, ulubieńca mediów oraz elit towarzyskich. Poety śmierci. Prawda okaże się bardziej przerażająca od fikcji. Mam na imię Jack, Jack Unterweger, miło was poznać.

42,90 zł
31,32 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

69
Kobiety w dziejach Kościoła katolickiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobiety w dziejach Kościoła katolickiego
Dostępny
12 szt.

W niniejszej publikacji przybliżono często przemilczane, pomijane lub owiane niesławą kobiety. Tymczasem nie sposób nie zauważyć ich wpływu na Kościół. Chcielibyśmy przywrócić pamięci te spośród kobiet, które wyróżniały się swoją postawą na łonie Kościoła, będąc nieustannie inspiracją do życia duchowego.

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

70
Instrumenty oddziaływania Rady Europy na rozwój wsi i rolnictwa w państwach członkowskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Instrumenty oddziaływania Rady Europy na rozwój wsi i rolnictwa w pańs...
Dostępny
4 szt.

W książce podjęto bardzo istotny i oryginalny problem funkcjonowania organizacji międzynarodowych w odniesieniu do wsi i rolnictwa na gruncie unormowań prawa europejskiego. Przedmiot analizy stanowiło ukazanie roli, jaką Rada Europy odgrywa w zakresie polityki w odniesieniu do wsi i rolnictwa w państwach członkowskich. Choć RE specjalizuje się głównie w kreowaniu standardów dotyczących demokracji, praworządności i praw człowieka, to jednak wypowiada się także w innych sprawach. Dotyczy to również obszaru wsi i rolnictwa. Dotychczas na polskim rynku wydawniczym brakowało monograficznego opracowania tego zagadnienia. W prezentowanej pracy ukazano problem wsi i rolnictwa w systemie aksjologicznym RE i skonfrontowano go m.in. ze wspólną polityką rolną UE. Przedstawiono także instrumenty oddziaływania RE, zarówno te o charakterze prawnie wiążącym (umowy międzynarodowe), jak i te o charakterze tzw. miękkiego prawa. W wyniku tego zaprezentowana została charakterystyka oddziaływania RE na politykę wobec wsi i rolnictwa, postrzeganych jako obszary integracji europejskiej.

63,45 zł
60,91 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,54 zł

71
Wychowawcza rola baśni (na wybranych przykładach) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wychowawcza rola baśni (na wybranych przykładach)
Dostępny
51 szt.

Wychowawcza rola baśni to publikacja, w której autorka na wybranych przykładach pokazuje, jak wielkie znacznie w wychowaniu dzieci mają bajki i baśnie. W kolejnych rozdziałach omawia podstawowe pojęcia z zakresu baśni, charakteryzuje baśń jako gatunek literacki oraz przedstawia przegląd badań i początki baśni w literaturze polskiej. Następnie skupia się na wybranych zagadnieniach edukacji literackiej dziecka w przedszkolu, omawiając szczególną rolę baśni w życiu dziecka oraz jej wypływ na rozwój czytelnictwa. Ostatni rozdział poświęca na przedstawienie wpływu baśni na rozwój emocjonalny, psychiczny, intelektualny i moralny dziecka. W przygotowaniu jest kolejna pozycja autorki, tym razem jest to już jednak bajka.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

72
Septem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

73
Venue D?Ailleurs. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Venue D?Ailleurs. Winyl
Sheila, Warner Music Polska
Dostępny
9 szt.

85,90 zł
79,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

74
Auto wywrotka z napędem 510975 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto wywrotka z napędem 510975 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.20

40,90 zł
36,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

75
Pojazd wojskowy metal 501157 p12 cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd wojskowy metal 501157 p12 cena za 1 szt
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.28

4,99 zł
Powiadomienie
76
Auto do skręcania 523340 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto do skręcania 523340
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

44,90 zł
40,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,49 zł

77
Auto do skręcania 507104 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto do skręcania 507104
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.07

46,90 zł
42,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,69 zł

78
Klocki konstrukcyjne metalowe 510593 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne metalowe 510593
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.22

16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

79
Tablica znikopis 472198 cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica znikopis 472198 cena za 1 szt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.22

11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

80
Zestaw narzędzi ze stołem w pud. 3/461802 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw narzędzi ze stołem w pud. 3/461802 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.11

97,90 zł
88,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,79 zł

81
Etui Karl Lagerfeld Ikonik and Choupette do Samsumga Galaxy A52, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Karl Lagerfeld Ikonik and Choupette do Samsumga Galaxy A52, trans...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.11

Karl Lagerfeld Transparent – Karl and Choupette Collection – wyjątkowa seria pokrowców dzięki której będziesz prezentować się stylowo i modnie. Kolekcja Transparent stworzona jest dla każdego, kto szuka wyjątkowego etui do ochrony swojego iPhone'a. W procesie produkcji tego etui wykorzystano technologię IMD (In-Mould-Decoration). Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną warstwą TPU, przez co staje się odporna na ścieranie. Tył obudowy wykonany jest z przezroczystego poliwęglanu a krawędzie z elastycznego poliuretanu, który ułatwia montaż.

89,00 zł
Powiadomienie
82
Etui Karl Lagerfeld Ikonik and Choupette do Samsumga Galaxy A32 5G, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Karl Lagerfeld Ikonik and Choupette do Samsumga Galaxy A32 5G, tr...
Karl Lagerfeld
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.11

Karl Lagerfeld Transparent – Karl and Choupette Collection – wyjątkowa seria pokrowców dzięki której będziesz prezentować się stylowo i modnie. Kolekcja Transparent stworzona jest dla każdego, kto szuka wyjątkowego etui do ochrony swojego iPhone'a. W procesie produkcji tego etui wykorzystano technologię IMD (In-Mould-Decoration). Grafika jest wytłoczona na gorąco a następnie powlekana delikatną warstwą TPU, przez co staje się odporna na ścieranie. Tył obudowy wykonany jest z przezroczystego poliwęglanu a krawędzie z elastycznego poliuretanu, który ułatwia montaż.

89,00 zł
Powiadomienie
83
Integral Noir - Pendrive 64GB USB 3.0 (Czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Integral Noir - Pendrive 64GB USB 3.0 (Czarny)
Integral
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.10

Typ: Pamięć flash USB, SDRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

37,00 zł
Powiadomienie
84
Torba z ekoskórą, zielona we wróżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba z ekoskórą, zielona we wróżki
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Torba z ekoskórą jest idealna nie tylko do wózka. Ma wiele zalet takich jak: spód z ekoskóry, wewnętrzne kieszenie, funkcjonalne przegródki i odporną na zabrudzenia podszewkę. Natomiast kolorowa bawełna z nadrukiem sprawia, że torba pasuje do nowoczesnych wózków. Oprócz tego, torba wyposażona jest w metalowe okucia, uniwersalne zaczepy do powieszenia na ramie oraz praktyczny pasek naramienny. Skład: • warstwa zewnętrzna: 100% bawełna/100% poliester, • warstwa wewnętrzna: 100% poliester. Sposób konserwacji: • prać ręcznie w temp. max. 30°C, • nie wybielać, • nie czyścić chemicznie, • nie prasować. Wymiary: 43.0 x 30.0 x 13.0 cm Długość paska: ok. 130.0 cm

108,00 zł
97,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

85
Torba z ekoskórą, granatowa w liście - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba z ekoskórą, granatowa w liście
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Torba z ekoskórą jest idealna nie tylko do wózka. Ma wiele zalet takich jak: spód z ekoskóry, wewnętrzne kieszenie, funkcjonalne przegródki i odporną na zabrudzenia podszewkę. Natomiast kolorowa bawełna z nadrukiem sprawia, że torba pasuje do nowoczesnych wózków. Oprócz tego, torba wyposażona jest w metalowe okucia, uniwersalne zaczepy do powieszenia na ramie oraz praktyczny pasek naramienny. Skład: • warstwa zewnętrzna: 100% bawełna/100% poliester, • warstwa wewnętrzna: 100% poliester. Sposób konserwacji: • prać ręcznie w temp. max. 30°C, • nie wybielać, • nie czyścić chemicznie, • nie prasować. Wymiary: 43.0 x 30.0 x 13.0 cm Długość paska: ok. 130.0 cm

108,00 zł
97,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

86
Torba z ekoskórą, granatowa w liski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba z ekoskórą, granatowa w liski
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Torba z ekoskórą jest idealna nie tylko do wózka. Ma wiele zalet takich jak: spód z ekoskóry, wewnętrzne kieszenie, funkcjonalne przegródki i odporną na zabrudzenia podszewkę. Natomiast kolorowa bawełna z nadrukiem sprawia, że torba pasuje do nowoczesnych wózków. Oprócz tego, torba wyposażona jest w metalowe okucia, uniwersalne zaczepy do powieszenia na ramie oraz praktyczny pasek naramienny. Skład: • warstwa zewnętrzna: 100% bawełna/100% poliester, • warstwa wewnętrzna: 100% poliester. Sposób konserwacji: • prać ręcznie w temp. max. 30°C, • nie wybielać, • nie czyścić chemicznie, • nie prasować. Wymiary: 43.0 x 30.0 x 13.0 cm Długość paska: ok. 130.0 cm

108,00 zł
97,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,80 zł

87
Skorpion. Seria Prawniczka Camorry. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skorpion. Seria Prawniczka Camorry. Tom 1
Dostępny
26 szt.

Nie powinna ufać komuś, kto pragnie zemsty bardziej niż ona. Pogrążony w chaosie i korupcji Neapol zainfekowany przez mafię. W tym mieście mieszka Lisa - młoda prawniczka, która właśnie przegrała sprawę o gwałt. Nie wybroniła syna bardzo wpływowego człowieka. Już wie, co może ją za to spotkać. Jednak zamiast się ukryć i wycofać, kobieta próbuje znaleźć odpowiedź na nurtujące ją od dawna pytanie: co się stało z jej ojcem? Przypadkowo znajduje notatnik, a w nim zapiski, które tylko na pozór nic nie znaczą. Tropy prowadzą ją prosto do Jamesa Morettiego, włoskiego miliardera i przedsiębiorcy, nieoficjalnie szefa najpotężniejszej rodziny mafijnej w Kampanii. Władza i pieniądze czynią go nietykalnym, mimo to mężczyzna czuje zaciskającą się na gardle pętlę. Lisa i James zawierają układ. Oboje mogą wiele zyskać albo wszystko stracić. Jednak zaufanie to ostatnia rzecz, którą mogą sobie wzajemnie zaoferować.

39,90 zł
88
Teczka na gumkę A4 transparentna niebieska PAT4003S/N/18 Patio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
Powiadomienie
89
Teczka na gumkę A4 transparentna różowa PAT4003S/N/14 Patio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
90
Teczka na gumkę A4 transparentna zielona PAT4003S/N/15 Patio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
91
Teczka na gumkę A4 zielona PAT4003/N/05 Patio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
92
Teczka na gumkę A4 transparentna fioletowa PAT4003S/N/12 Patio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
93
Teczka A4 na gumkę 3D przestrzenna czerwona PAT5060/N/04 Patio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,99 zł
94
Teczka A4 na gumkę 3D przestrzenna niebieska PAT5060/N/08 Patio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
Powiadomienie
95
Niepokoje Gościnne, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepokoje Gościnne, CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

96
Dishee, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dishee, CD
Hugo Race, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

48,90 zł
46,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,44 zł

97
Księżniczki Disney'a. Zestaw Sekretny styl. Garderoba z mini lalką Tianą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczki Disney'a. Zestaw Sekretny styl. Garderoba z mini lalką Tia...
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.07

Seria Hasbro „Księżniczki Disney'a” to kolekcja niezwykłych lalek, ukształtowanych na podstawie bohaterek popularnych i ukochanych przez dzieci bajek. Lalki wiernie odwzorowują znane postaci, dzięki czemu w prosty sposób przenoszą dziewczynki do świata baśni i fantazji, pozwalając na kreatywną zabawę w odgrywanie scenek z animacji, czy kreowanie nowych, niezwykłych przygód. Wśród kolekcji znajdują się klasyczne księżniczki, jak na przykład Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Aurora, ale także Arielka, Mulan, Pocahontas, czy nowe, dynamiczne bohaterki, biorące życie w swoje ręce – zdecydowane, odważne, wyzwolone: Elsa, Merida, Tiana. Cała kolekcja została wzbogacona o piękne kreacje, nawiązujące do strojów filmowych. Zestaw Sekretny styl. Garderoba z mini lalką Tianą Wewnątrz tych kreacji księżniczek Disney'a znajdziesz całe garderoby, łącznie z lusterkami! Każdy zestaw zawiera lalkę, dwa stroje, buty, akcesoria i wiele więcej. Całość została spakowana w schowku w kształcie spódnicy, dzięki czemu możesz zabrać zabawę wszędzie tam, gdzie tylko chcesz! W kolekcji dostępne są Arielka, Kopciuszek, Tiana, Roszpunka i Bella (sprzedawane osobno). „Księżniczka i Żaba” to baśniowa, przepełniona jazzową muzyką opowieść o dziewczynie z Nowego Orleanu i księciu zamienionym w żabę, desperacko pragnącym być znów człowiekiem. Pełna zaskakujących przygód disneyowska produkcja to animacja z morałem, zachwycająca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wymiary opakowania: 20.0 x 9.0 x 5.0 cm

44,99 zł
40,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,50 zł

98
Biologia 3. Podręcznik dla szkół branżowych I stopnia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biologia 3. Podręcznik dla szkół branżowych I stopnia
Dostępny
1307 szt.

Numer dopuszczenia: 1072/3/2021 Podręcznik został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Ostatni tom z tej serii autorki poświęciły realizacji treści programowych dotyczących genetyki, zmienności organizmów, biotechnologii oraz ewolucjonizmu i ekologii. Najważniejsze zagadnienia w publikacji, które uczeń powinien szybko i łatwo odszukać w tekście, zostały wytłuszczone. Przystępny język wykładu pozwoli pozytywnie nastawić się do omawianych tematów. Dzięki obserwacjom i eksperymentom uczeń ma szansę poprzez działanie i pracę w grupach zbliżyć się do ciekawego świata biologii i wykorzystać wiedzę empirycznie. Liczne tabele i wykresy pomagają usystematyzować wiedzę, a pytania i polecenia dają możliwość przećwiczenia zdobywanych umiejętności. „Podsumowanie działu” to stały blok, który stanowi wypunktowanie najważniejszych treści do zapamiętana – takie zestawienie jest chętnie wykorzystywane do nauki przed sprawdzianem

64,60 zł
58,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,46 zł

99
Wkład uzupełniający 800 karteczek biały p6 10658PTR Patio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,99 zł
100
Temperówka Excel podwójna p24 31523PTR Patio cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Temperówka Excel podwójna p24 31523PTR Patio cena za 1 szt
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

5,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry