hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.06.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 6 czerwca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wyjście z cienia (Janusz A. Zajdel), na drugim Przebudzony Piłkarz (Antoni Mielecki). Kolejny produkt to Dziwny Żyd i inne opowiadania (Alter Kacyzne) oraz Play Tracks City - Budowa dróg (Wader).
1
Wyjście z cienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyjście z cienia
Dostępny
294 szt.

Głuchy łoskot wstrząsa ścianami bunkra.Ale to dopiero początek. Jazgot narasta.Uciec! Uciec jak najdalej.W osiemdziesiąt lat po pierwszym kontakcie z Obcymi życie na Ziemi toczy się normalnie. Panuje pokój, dobra są rozdzielane dość równomiernie, a gospodarka jest ustabilizowana. Mało kto pamięta o zmorach poprzedniej epoki: o przeludnieniu, głodzie, niedoborze energii i dewastacji środowiska. O astronomicznych sumach przeznaczanych na wydatki zbrojeniowe, na nikomu niepotrzebne badania kosmiczne. Po Wielkiej Wojnie zlikwidowano dawne i zawiłe podziały terytorialne i zastąpiono je nowymi kwadratami. Nad bezpieczeństwem Ziemi czuwają mieszkańcy Proximy Centaura, którzy rozbili inwazyjna flotę bestialskich Elgomajów. To dzięki pomocy Proksów ludzie zorganizowali się od nowa, to krążące na okołoziemskich orbitach statki Obcych chronią Ziemię przed ponownym atakiem. Proksowie już nie muszą bezpośrednio ingerować w ziemskie sprawy. Ludzie potrafią się już upilnować sami, dla niepokornych i zbyt dociekliwych czekają obozy pracy. Proksowie dyskretnie nas obserwują, w każdej chwili gotowi udzielić braterskiej pomocy.

30,99 zł
23,86 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,13 zł

7 osób kupiło
2
Przebudzony Piłkarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebudzony Piłkarz
Dostępny
76 szt.

Piłkarzu, jeśli miałbyś przeczytać tylko jedną książkę w swoim życiu - powinna być nią pozycja "Przebudzony Piłkarz". Ta książka odmieni już na zawsze Twoją całą karierę piłkarską.

99,00 zł
82,17 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 16,83 zł

1 osoba kupiła
3
Dziwny Żyd i inne opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dziwny Żyd i inne opowiadania
Dostępny
2 szt.

Dziwny Żyd, to Berl Podlaski, gospodarz i właściciel ziemski. Rolnik, co u Żydów jest rzadkością. Bohatera tego opowiadania poznajemy podczas wyciągania z wody dwóch niedźwiedzi, które zresztą sam wyhodował. Berl,to człowiek, który żyje w przyjaźni ze wszystkimi zwierzętami, niedźwiedziami, krowami, świniami, kotami, psami, ptakami. Potrafi z nimi rozmawiać, poskramiać ich strach przed człowiekiem, dzikość. Taki osobnik na pewno poradzi sobie w życiu w każdej sytuacji. Ten Żyd, to osobnik nietuzinkowy, zresztą tak i inni bohaterowie występujący w opowiadaniach Altera Kacyzne. Nie mniej ciekawe postaci spotkamy w innych opowiadaniach tego polskiego pisarza, wybitnego publicysty i fotografa pochodzenia żydowskiego, którego twórczość przypada na pierwszą połowę XX wieku. W swojej twórczości potrafił doskonale łączyć tradycje żydowskie z kulturą europejską. Autorem tłumaczenia z jidysz jest Michał Friedman.

130,00 zł
66,30 zł

Rabat 49,0%
oszczędzasz 63,70 zł

1 osoba kupiła
4
Play Tracks City - Budowa dróg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play Tracks City - Budowa dróg
Wader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Budowa to zestaw tematyczny z serii Play Tracks City, który zadowoli małych miłośników budownictwa. Lekka i prosta w montażu konstrukcja oraz piętrowy system tras zapewnią Twojemu dziecku wiele radości i godzin wspaniałej zabawy. W skład zestawu wchodzą: system dróg o łącznej długości 3,7 metra, stacja, 3 tematyczne pojazdy z serii Kid Cars (dźwig, cysterna i koparka), barierki oddzielające plac budowy i filary do zbudowania wiaduktu. Dla urozmaicenia zabawy do zestawu dołączone są wycinanki i naklejki. Zestaw pozwala na tworzenie wielu scenariuszy zabaw z pracowitymi budowlańcami w roli głównej. Dzięki temu zabawa zestawem Budowa z serii Play Tracks City pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci. Rozwija ich umiejętności motoryczne, manualne i koordynację wzrokowo-ruchową, doskonali precyzję ruchów oraz orientację przestrzenną, uczy planowania i logicznego myślenia. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości bezpiecznego dla dzieci i trwałego tworzywa, dzięki czemu wszystkie części trasy zachowują kształt i kolor przez wiele lat. Komplet zapakowany jest w estetyczne pudełko, idealne na prezent. lekka i prosta w montażu konstrukcja zestaw składa się z różnokolorowych, łatwych w montażu elementów, z których powstaje plac budowy z dwupoziomowym systemem dróg o łącznej długości 3,7 m w skład zestawu wchodzą elementy tworzące system dróg i parkingów, stacja, 3 tematyczne pojazdy z serii Kid Cars (dźwig, cysterna i koparka), barierki oddzielające plac budowy i filary do zbudowania wiaduktu oraz komplet naklejek zabawka daje możliwość tworzenia wielu scenariuszy zabaw z pracowitymi budowlańcami w roli głównej całość wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznego dla dzieci i trwałego tworzywa zabawa z wykorzystaniem zestawu Budowa z serii Play Tracks City pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, rozwija ich umiejętności motoryczne, manualne i koordynację wzrokowo-ruchową, doskonali precyzję ruchów oraz orientację przestrzenną, uczy planowania i logicznego myślenia odpowiednia dla dzieci 1+ komplet zapakowany w estetyczne pudełko, idealne na prezent

110,90 zł
102,03 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,87 zł

1 osoba kupiła
5
Klej w sztyfcie, 25 g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej w sztyfcie, 25 g
DONAU, 1
Dostępny
100 szt.

Popularny klej w sztyfcie do papieru, kartonu, zdjęć, tekstyliów, itp. Nie zawiera rozpuszczalników i zapachu. Na bazie PVP, posiada atest PZH HŻ/D01255/12. Nietoksyczny, bezpieczny dla środowiska. Nie niszczy ani nie deformuje klejonej warstwy. Usuwalny za pomocą wody. Przeznaczony do biura, szkoły oraz domu. Prosty w użyciu. 6 lat przydatności do użycia. Gramatura: 25 g. Kolor biały, po naniesieniu bezbarwny.

5,50 zł
4,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

6
Helikopter Akcesoria Alfa Wader Polesie 68804 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Helikopter Akcesoria Alfa Wader Polesie 68804
Polesie, Polesie.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

7
Zeszyt A5/96k kratka oprawa twarda Her Caleidoscope - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

8
Barbie. FND48 Komplet akcesoriów, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. FND48 Komplet akcesoriów, mix wzorów
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.16

Barbie wie, że nie ma rzeczy niemożliwych, i oczekuje, by jej garderoba była gotowa na modne wyzwania. Zestawy akcesoriów nawiązują do współczesnych trendów. Każdy zawiera 12 tematycznie dobranych i inspirujących do zabawy elementów, takich jak kapelusz przeciwsłoneczny i aparat fotograficzny w zestawie turystycznym, kubełek popcornu i bilety do kina w zestawie filmowym, a także książka i plecak w zestawie szkolnym. Dobieraj i łącz z innymi akcesoriami z serii, aby stworzyć świetne kombinacje i odkrywać własny styl. Dzięki większej różnorodności strojów, butów i dodatków dziewczynki na całym świecie zyskają nieskończenie więcej sposobów na wyrażenie siebie i odegranie historyjek, które podsuwa im wyobraźnia. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu akcesoriów.

29,90 zł
26,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,99 zł

9
Gumka Ołówkowa Pentel Slim Ezee2e - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumka Ołówkowa Pentel Slim Ezee2e
Pentel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

strong SMUKŁA, ALE SKUTECZNA /strong /p p Gumka oł oacute wkowa SLIM to odchudzona wersja kultowej gumki polimerowej. Wygląda jak guma do żucia, dlatego zmieści się do każdego pi oacute rnika, jest niestandardowa i nbsp bardzo oryginalna. Wygodna w nbsp manewrowaniu, elastyczna i nbsp miękka. Aby pozbyć się niechcianych błęd oacute w, nie potrzeba siły ndash wystarczy kilka delikatnych ruch oacute w i nbsp po sprawie. SLIM jest po prostu niezawodna, nigdy nie zadziera struktury papieru, ani nie pozostawia ścinek. Jest idealna

96,90 zł
Powiadomienie
10
Teczka z gumką Papierowa A4 Żółta Fluo Interdruk 213143 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką Papierowa A4 Żółta Fluo Interdruk 213143
Interdruk
Dostępny
170 szt.

ul li klasyczna teczka kartonowa służąca do przechowywania i archiwizowania dokument oacute w w formacie A4 /li li teczka zapinana gumką /li li posiada 3 szerokie klapy wewnętrzne zabezpieczające dokumenty przed wypadnięciem /li /ul

31,90 zł
30,31 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,59 zł

11
Kołozeszyt B5 160 kartek Kratka Interdruk 206558 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt B5 160 kartek Kratka Interdruk 206558
Interdruk
Dostępny
75 szt.

Format B5. Liniatura kratka. Otwory do segregatora. Perforacja wzdłuż grzbietu, ułatwiająca wyrywanie kartek.

112,90 zł
107,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,64 zł

12
Plastelina 1 kg, błękitna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 1 kg, błękitna
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

Większe opakowanie zapewni dłuższą zabawę! Delikatna w dotyku i łatwa w modelowaniu plastelina. Nie klei się do rąk. Nadaje się do wielokrotnego użycia. Produkowana jest z zastosowaniem doskonałych, bezpiecznych składników. Świetnie sprawdzi się podczas zajęć z większą grupą dzieci.

16,99 zł
Powiadomienie
13
Notes A6 50 kartek Kratka Interdruk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notes A6 50 kartek Kratka Interdruk
Interdruk
Dostępny
562 szt.

Notes o pięknej okładce /p p Idealnie sprawdzi się w szkole czy na zajęciach dodatkowych /p p Notesik otwierany od g oacute ry idealnie nada się r oacute wnież do plecaczka małego ucznia /p p Format A6 /p p Ilość kartek 50 /p p Gramatura 90 nbsp g/m sup2 /p p Liniatura kratka

2,99 zł
14
Długopis automatyczny Allure Ct niebieski Waterman 2068191 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis automatyczny Allure Ct niebieski Waterman 2068191
Waterman
Dostępny
4 szt.

WATERMAN ALLURE przyciąga uwagę student oacute w i profesjonalist oacute w szukających artykuł oacute w piśmieniczych o dobrej jakości wykonania i pięknym designie. nbsp br / Dzięki płynnemu pisaniu jest to pierwszy krok w nbsp kategorii ładnego pisania. br / Asortyment dostępny jest w opakowaniach typu Gift box.

117,56 zł
99,93 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 17,63 zł

15
Karton ozdobny A1, szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karton ozdobny A1, szary
Starpak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Wysokiej jakości karton ozdobny z kolekcji Starpak. Karton w rozmiarze A1, o gramaturze 180 g, w kolorze szarym. Idealny na zajęcia plastyczne oraz dla artystów i entuzjastów rękodzięła. Pakowany w folii po 20 arkuszy.

59,90 zł
56,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,99 zł

16
Gra językowa Niemiecki Super Bis Deutsch. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra językowa Niemiecki Super Bis Deutsch.
Niedostępny
Brak

Charakter gry (wiodący typ gry): gra w karty, karcianaPoziom trudności: początkujący A2 (z możliwością wykorzystania na B1)Przedział wiekowy: dzieci od 7 roku życia, młodzież, dorośliIlość proponowanych wariantów rozgrywki: 7 (+2 przy użyciu dodatkowej kostki)Jeden z możliwych scenariuszy prowadzenia rozgrywki: Należy potasować ze sobą obie talie kart i rozdać uczestnikom gry. Każdy z graczy wśród otrzymanych kart odszukuje i odkłada na bok pary składające się z pytań i odpowiedzi, a pozostałe układa w dłoni zwracając uwagę na to, aby były niewidoczne dla innych graczy. Jedna z osób ciągnie jedną kartę od osoby po swojej prawej stronie, a ta od następnej, itd... Każdy gracz, któremu przy pomocy wylosowanej karty udaje się utworzyć parę składającą się z pytania i odpowiedzi odczytuje je na głos, po czym odkłada tą parę na bok. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich kart. Z kolei przegrywa ten, który jako ostatni zostaje z kartą bez pary.Tematyka i cele językowe: nauka form pytających, czasów gramatycznych, słownictwa języka niemieckiego oraz prowadzenia konwersacji w formie bardzo krótkich dialogówGra znajduje zastosowanie:- w nauczaniu języka niemieckiego w szkole podstawowej (pierwszy język obcy nowożytny w klasach od 3 do 8; drugi język obcy nowożytny w klasach od 7 do 8; dodatkowy język nieobowiązkowy w klasach od 3 do 8),- w szkole ponadpodstawowej (liceum, technikum) w klasach 1 i 2,- w szkołach językowych realizujących kursy języka niemieckiego na poziomie A2,- w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodziną, gry towarzyskie lub prywatne lekcje języka niemieckiego).Dodatkowe korzyści: Gra Super Bis - Deutsch doskonali sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja i spostrzegawczość, sprzyja skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter pomaga w nawiązywaniu relacji społecznych z pozostałymi uczestnikami gry oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.Instrukcje: obok instrukcji w języku niemieckim do gry dołączono instrukcję w języku polskim zawierającą: - wprowadzenie metodyczne dla nauczycieli, rodziców oraz samych graczy, - rozbudowane scenariusze rozgrywek, - propozycje zabaw i ćwiczeń edukacyjnych.Dodatkowa instrukcja w języku polskim to również udogodnienie dla osób nie znających języka obcego w stopniu wystarczającym do zapoznania się z oryginalną, niemieckojęzyczną wersją instrukcji, a także możliwość samodzielnego pokierowania zabawami językowo-edukacyjnymi z dziećmi lub rówieśnikami.Dodatkowa kostka: Gra wzbogacona została o nowe warianty rozgrywek dzięki zastosowaniu dodatkowej kostki rozszerzającej zakres edukacyjny gry.Lesen, spielen und lernen. W trakcie rozgrywek młodzi użytkownicy gry zapoznają się ponadto z postacią sympatycznego wujka Karla, który jest bohaterem lektur poziomowanych do nauki języka niemieckiego, co ułatwia płynne przejście od nauki za pomocą gier i zabaw do nauki poprzez czytanie tekstów w języku niemieckim. Dzięki temu połączeniu dzieci sięgając po gry językowe lub w drugą stronę - po lektury językowe - napotykają znajome postaci, co znacznie ułatwia im oswojenie się z nowym materiałem i nowymi sposobami nauki.Gra opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Gemeinsamer Europäische Referenzrahmen) - poziom A2Zestaw zawiera:-130 ilustrowanych kart (w tym 65 kart z pytaniami związanymi z prostymi sytuacjami życia codziennego oraz 65 kart z odpowiedziami)-karty Joker i Überraschung,-broszurę metodyczną w języku niemieckim,-broszurę metodyczną w języku polskim,-dodatkową kostkę do gry.Format 21,5x14,5 cmOpakowanie: eleganckie kartonowe pudełko, folia

65,90 zł
Powiadomienie
17
Defi 5. Ćwiczenia + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
61,00 zł
54,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,10 zł

18
Defi 5. Podręcznik + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
112,00 zł
100,80 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,20 zł

19
Bismarck (mini) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bismarck (mini)
Revell
Dostępny
8 szt.

REVELL Bismarck (mini).Skala: 1/1200

44,02 zł
20
Edukacyjny autobus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacyjny autobus
Sevi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Drewniany autobus na sznurku do ciągnięcia Labirynt z przesuwanymi elementami wspomaga motorykę dziecka. Wiek: 1+

135,20 zł
Powiadomienie
21
Schowek
Barbie Ratowniczka zestaw GTX69 GLM53 MATTEL
Mattel, Barbie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

50,90 zł
45,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,09 zł

22
Zimne ognie, złota cyfra 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimne ognie, złota cyfra 7
Godan, 1 sztuka
Dostępny
5 szt.

Zimne ognie w kształcie złotej cyfry 7. Doskonale prezentują się na urodzinowym torcie zamiast klasycznej świeczki urodzinowej. Długość całkowita: ok. 17.0 cm Wymiar samej cyfry: ok. 8.0 cm

7,99 zł
23
Skoroszyt OFFICE PRODUCTS PP A4 miękki 100/170mikr.wpinany, zielony p25/cena za1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,14 zł
24
Długopis FRAY Classic p12 NOSTER (cena za 1szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis FRAY Classic p12 NOSTER (cena za 1szt)
NOSTER
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

6,99 zł
Powiadomienie
25
Skoroszyt OFFICE PRODUCTS PP A4 miękki 100/170mikr.wpinany, czerwony p25/cena za1szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,14 zł
26
Barbie Dreamtopia. FXT16 Księżniczka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Dreamtopia. FXT16 Księżniczka, mix wzorów
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.07

Księżniczki rozbudzają wyobraźnię i zabierają dziewczynki w świat fascynujących opowieści! Każda lalka Barbie ma kolorowy gorset i błyszczącą spódnicę z wyszukanymi wzorami, których motywem przewodnim są słodycze, klejnoty lub tęcze. Dopasowana tiara i para uroczych butów uzupełniają stylizację pięknej księżniczki! Marzenia stają się rzeczywistością, a fantazja nie ma żadnych granic, bo kiedy wraz z siostrami Barbie i Chelsea wkraczasz do krainy Dreamtopia, wszystko jest możliwe! Zbierz wszystkie lalki i zabawki z linii „Barbie Dreamtopia” i daj się ponieść marzeniom. Zestaw zawiera lalkę księżniczkę z krainy Dreamtopia w wyjątkowym stroju i z dodatkiem. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

55,90 zł
50,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,59 zł

27
Zu&Berry - Poznaję cyferki TREFL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zu&Berry - Poznaję cyferki TREFL
Trefl
Niedostępny
Brak

Poznaję cyferki to karty edukacyjne, które z pewnością spodobają się każdemu maluchowi. Są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

28
Puzzle 260 elementów. Kraina Lodu. Magiczne wspomnienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 260 elementów. Kraina Lodu. Magiczne wspomnienia
Trefl, 260
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.05

Puzzle składające się z 260 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich fanach i fankach filmu animowanego pt. „Kraina Lodu”. Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 60.0 x 40.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

19,80 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,81 zł

29
Winnica GRANNA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Winnica GRANNA
Granna
Niedostępny
Brak

Dobra organizacja pracy w winnicy to prawdziwe intelektualne wyzwanie wymaga wyobraźni przestrzennej, umiejętności planowania i uważnej obserwacji działań rywali. Należy zastanowić się, gdzie wytyczyć ścieżki - farmy i zamki powinny być połączone z najlepszymi winoroślami! Ponadto trzeba zaplanować czas zbiorów tak, by każda z farm mogła cieszyć się ze zgromadzonych plonów! Uwaga! Zbytnia chciwość może obrócić się przeciwko nam.Zawartość:notes z planem winnicy6 kart z farmami42 karty ścieżekkarta wariantu jednoosobowegoinstrukcja

32,99 zł
31,34 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,65 zł

30
Połącz kropki. Auta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Połącz kropki. Auta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Kolejna część kreatywnej zabawy "Połącz kropki"! Tym razem przeniesiemy się do świata motoryzacji! Ilustracje pojazdów składają się z ok. 200 kropek!

19,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,7%
oszczędzasz 5,91 zł

31
Pucholina 200g - fioletowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pucholina 200g - fioletowa
WABA Fun
Niedostępny
Brak

Niezwykle lekka, zbiera się jak śnieg, lecz jest ciepła w dotyku, nie tłuści, ani nie plami, rozwija wyobraźnię przestrzenną, motorykę i zmysł dotyku, jest terapeutyczna, doskonała do warsztatów terapii zajęciowej, nadaje się do tworzenia form na odlewy gipsowe, unosi się na wodzie, możemy budować statki i łódki, nietoksyczna i bezglutenowa. Wasze Maluchy będą miały niespożyte siły wiedząc, że każde swe dzieło mogą w dowolnej chwili przekształcić w inne.

43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

32
Ślepy demon Zbigniew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ślepy demon Zbigniew
Dostępny
113 szt.

Słowiańska "Gra o tron" toczy się dalej. Bohaterem kolejnego tomu piastowskiej epopei jest Zbigniew - oślepionyh ksiażę, ślepe narzedzie losu, ślepy, lecz śmiertelnie niebezpieczny demon. Jak napisał Wincenty Kadłubek: "Na dozgonne skazamny został wygnanie"...

38,85 zł
29,91 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,94 zł

33
Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował + CD
Dostępny
7 szt.

Bajka edukacyjna ze słuchowiskiem na płycie audio CD. Autor proponuje Państwu wierszowane książki edukacyjne, napisane lekkim, żartobliwym językiem, łatwym do zrozumienia przez najmłodszych. Każda historyjka w zabawny i przyjemny sposób uczy małego człowieka podstawowych czynności i pojęć. Za pomocą prostej techniki powtarzania, maluch w krótkim czasie zacznie sam uczyć się literek, układać je alfabetycznie w odpowiedniej kolejności, budować z literek proste słowa, a potem zdania. Barwne, niezwykle starannie wykonane ilustracje pobudzą wyobraźnię, dzięki czemu nauka stanie się zabawą, a zabawa nauką. Dziecko poznając świat w taki sposób nie czuje przymusu, ponieważ uczy się poprzez zabawę, a umiejętności nabywa całkowicie naturalnie, niemal dodatkowo. Za pomocą tych książeczek edukacyjnych i słuchowisk będą Państwo w stanie sami przekazać dzieciom podstawowe wiadomości i pokazać, że nauka jest ciekawa i przyjemna.

38,99 zł
28,07 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

34
Kuszenie świętego Antoniego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuszenie świętego Antoniego
Dostępny
5 szt.

Album z kolorowymi obrazami - Kuszenie świętego Antoniego autorstwa Gustawa Flauberta

120,00 zł
86,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

35
Litania Serca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Litania Serca
Dostępny
1 szt.

Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa została zainicjowana około 1689 roku w nurcie kultu Serca Jezusa (...). Tekst tej Litanii jest dotąd używany podczas nabożeństw pierwszych piątków miesiąca i nabożeństw czerwcowych. - ze Wstępu

46,70 zł
28,02 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 18,68 zł

36
Historia Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Książka o historii Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego powstawała przez rok stąd jej wyjątkowo skromna objętość. Chcieliśmy za jej pomocą pokazać nieznaną, nigdy jeszcze nie opisaną, ogromną część kultury i historii Zielonej Góry. Fenomenu, z którego zrodziły się nie tylko formacje kabaretowe, ale też liczne wydarzenia, festiwale i happeningi. Naszym zamysłem było uporządkowanie, chociaż częściowe, niesamowitych dokonań oraz prób tworzenia komuny artystycznej, które rzadko kiedy były archiwizowane i, dziwnym trafem, nie zyskiwały zainteresowania mediów. Nie dalibyśmy rady stworzyć tej publikacji bez swoich rozmówców, przeprowadziliśmy ponad 50 wywiadów, nagrywając ponad 200 godzin materiału. Każde ze spotkań było wyjątkowe, a odbywały się, jak na artystów przystało, w różnych, nierzadko niekonwencjonalnych miejscach i o różnym czasie przy hektolitrach kawy i soku jabłkowego w kawiarniach, na spacerach, w naszych domach, samochodach, warszawskich Złotych Tarasach, pomiędzy występami, a czasami nawet do 4.30 nad ranem. Powstał z tego wywiad rzeka z Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym (i nie tylko), gdzie nasza ingerencja w tekst i ilość komentarzy jest ograniczona do minimum. Jesteśmy przekonani, że ich opowieść pochłonie Was w takim samym stopniu, w jakim pochłonęła nas.

44,00 zł
33,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,00 zł

37
Nowe Książki 6/2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe Książki 6/2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

Pismo krytyki literackiej i naukowej wydawane przez Instytut Książki. Adresowane jest do środowisk akademickich, literackich, bibliotekarzy oraz użytkowników bibliotek, wydawców, księgarzy mówiąc najogólniej: do wszystkich miłośników książek. Zawiera recenzje, rozmowy, materiały publicystyczne, informacje o ruchu wydawniczym, kronikę wydarzeń i bibliografię. Komentowane książki reprezentują rozmaite dziedziny; na łamach pisma powstaje obraz stanu piśmiennictwa w Polsce, a przynajmniej jego najistotniejszej części. Do tego sylwetki autorów, również tych, którzy - choć zasłużeni dla kultury i nauki - są mniej znani. Każdy numer przynosi omówienie około osiemdziesięciu książek w recenzjach czy notach. Osobny dodatek Kurier dopełnia treść informacyjną pisma krótkimi, pochodzącymi od wydawców notami o zapowiedziach i nowościach.

10,80 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,5%
oszczędzasz 0,81 zł

38
Dzwonnik z Notre-Dame TW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzwonnik z Notre-Dame TW
Dostępny
7 szt.

Akcja powieści dzieje się w czasach późnego średniowiecza. Według słów autora, jest to "obraz piętnastowiecznego Paryża i całego pięnastego wieku przez pryzmat tego miasta". Fabułą powieści jest wątek miłosny archidiakona Klaudiusza Frollo do pięknej Cyganki Esmeraldy.

124,99 zł
89,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 35,00 zł

39
Dziwny Żyd i inne opowiadania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziwny Żyd i inne opowiadania
Dostępny
5 szt.

Dziwny Żyd, to Berl Podlaski, gospodarz i właściciel ziemski. Rolnik, co u Żydów jest rzadkością. Bohatera tego opowiadania poznajemy podczas wyciągania z wody dwóch niedźwiedzi, które zresztą sam wyhodował. Berl,to człowiek, który żyje w przyjaźni ze wszystkimi zwierzętami, niedźwiedziami, krowami, świniami, kotami, psami, ptakami. Potrafi z nimi rozmawiać, poskramiać ich strach przed człowiekiem, dzikość. Taki osobnik na pewno poradzi sobie w życiu w każdej sytuacji. Ten Żyd, to osobnik nietuzinkowy, zresztą tak i inni bohaterowie występujący w opowiadaniach Altera Kacyzne. Nie mniej ciekawe postaci spotkamy w innych opowiadaniach tego polskiego pisarza, wybitnego publicysty i fotografa pochodzenia żydowskiego, którego twórczość przypada na pierwszą połowę XX wieku. W swojej twórczości potrafił doskonale łączyć tradycje żydowskie z kulturą europejską. Autorem tłumaczenia z jidysz jest Michał Friedman.

95,00 zł
68,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 26,60 zł

40
Niezniszczalni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezniszczalni
Dostępny
7 szt.

Książka poświęcona jest jednemu z najbardziej niezwykłych fenomenów znanych z historii Kościoła. Opisuje wszystkie udokumentowane w ciągu 2000 lat przypadki osób, których ciała po śmierci nie uległy rozkładowi. Są wśród nich wielcy święci i błogosławieni, znani mistycy i mistrzowie duchowi, ale są też niemal nikomu nieznani pokorni zakonnicy, o których zachowały się świadectwa.Autor szczegółowo przedstawił procesy zachodzące w ciele po śmierci. Na tym tle zachowanie od rozkładu ciał tytułowych Niezniszczalnych, czyli osób świętych, błogosławionych oraz sług Bożych Kościoła katolickiego uznaje się za cud. Ich ciała pozostały nienaruszone, mimo że nie zastosowano względem nich żadnej z metod konserwacji, jak miało to miejsce w przypadku Lenina, Mao Zedonga czy dwuletniej Rosalii Lombardo. Niezniszczalności ciała towarzyszyły inne nadprzyrodzone zjawiska, takie jak wydzielanie cudownego zapachu lub mających cudowne właściwości płynów.Publikacja zawiera chronologiczny spis cudów nienaruszonych ciał od czasów starożytnych po współczesne oraz historie 588 osób, począwszy od św. Nazariusza, apostoła i męczennika z I wieku, aż po sługę Bożego Odoryka d'Andrei, który zmarł w Nikaragui w 1550 roku. To fascynująca, pierwsza tego typu książka, obejmująca tak duży przedział czasowy, w której tak dokładnie i kompleksowo przyjrzano się zjawisku niewytłumaczalnej nienaruszalności ciał po śmierci.

69,00 zł
65,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,45 zł

41
Notatki Komiwojażera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatki Komiwojażera
Dostępny
4 szt.

Jestem komiwojażerem. Podróżuję jedenaście miesięcy w ciągu roku. Jadę zazwyczaj pociągiem, najczęściej trzecią klasą, i prawie zawsze odwiedzam żydowskie miasta i miasteczka. Bo po cóż bym jeździł tam, gdzie nie ma Żydów?Mój Boże! Ileż to dziwolągów spotyka się po drodze!Jako komiwojażerowi zdarzają mi się w drodze całe dnie, gdy nic nie robię. Siedzę i myślę. Ot, choćby tłuc łbem o ścianę! Przyszedł mi więc dobry pomysł do głowy. Kupiłem kajet i ołówek. Wszystko, co tylko po drodze słyszę lub widzę, notuję w moim kajecie.Nie jestem pisarzem ani belfrem, ani żadnym łazęgą. Jestem kupcem.

80,00 zł
57,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,40 zł

42
Notatki Komiwojażera TW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatki Komiwojażera TW
Dostępny
4 szt.

Jestem komiwojażerem. Podróżuję jedenaście miesięcy w ciągu roku. Jadę zazwyczaj pociągiem, najczęściej trzecią klasą, i prawie zawsze odwiedzam żydowskie miasta i miasteczka. Bo po cóż bym jeździł tam, gdzie nie ma Żydów?Mój Boże! Ileż to dziwolągów spotyka się po drodze!Jako komiwojażerowi zdarzają mi się w drodze całe dnie, gdy nic nie robię. Siedzę i myślę. Ot, choćby tłuc łbem o ścianę! Przyszedł mi więc dobry pomysł do głowy. Kupiłem kajet i ołówek. Wszystko, co tylko po drodze słyszę lub widzę, notuję w moim kajecie.Nie jestem pisarzem ani belfrem, ani żadnym łazęgą. Jestem kupcem.

115,00 zł
82,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 32,20 zł

43
Nowy Napis Liryka epika dramat 5/2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowy Napis Liryka epika dramat 5/2020
Dostępny
5 szt.

Przyznanie Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk było z pewnością literackim wydarzeniem numer jeden w ubiegłym roku. Pomysł usytuowania twórczości Tokarczuk w centrum niniejszego wydania nie powinien zatem zaskakiwać. Wykraczając poza stylistykę laudacyjną i okolicznościową, traktujemy noblowski zaszczyt jako wezwanie do ponownej lektury dzieł Laureatki, do rewizji dotychczas opublikowanych tekstów interpretacyjnych i krytycznych oraz do refleksji nad publicznymi wypowiedziami samej Tokarczuk.Spory o kolejne książki Olgi Tokarczuk pisze Zuzanna Sala przynosiły naprawdę ciekawe rozpoznania najłatwiej zauważalne wtedy, gdy wyłapywane z perspektywy metakrytycznej i z dystansu czasowego. Zdaje się jednak, że dziś taka dyskusja jest niemożliwa. Chcielibyśmy, aby wspomniana debata nie tylko znów stała się możliwa, lecz także aby rzeczywiście się toczyła; teksty składające się na blok podejmujący temat numeru mają być jej częścią. Nasz pomysł na udział w dyskusji jest dość szczególny: oddajemy głos młodszemu pokoleniu zaangażowanemu w życie literackie. Zaprosiliśmy do współpracy autorów i redaktorów pism, które z pewną niedokładnością można nazwać młodoliterackimi (8. Arkusz "Odry", "KONTENT, "Stoner Polski", "Rzyrador). W efekcie otrzymaliśmy małą antologię różnorodnych tekstów: interpretacji, polemik, impresji i esejów. Zuzanna Sala pisze o problematyczności emancypacyjnego potencjału twórczości Tokarczuk. Ida Brożek bierze pod lupę sposoby przedstawiania przez Noblistkę mężczyzn i męskości. Filip Matwiejczuk prezentuje rozważania o literackich filiacjach prozy Tokarczuk i jej kulturotwórczych ambicjach. Patryk Kosenda ukazuje problemy literackiego mainstreamu z posługiwaniem się etykietą fantastyka. Mateusz Górniak kataloguje chwyty, za pomocą których Noblistka wprowadza kategorię dziwności w Opowiadaniach bizarnych. Zarówno Paweł Kaczmarski, jak i Paweł Kusiak, choć w różny sposób, piszą o problemach lewicy w ocenie twórczości Tokarczuk. Karolina Kurando z kolei idzie tropami noblowskiego wykładu Laureatki i czyta jej opowiadania przez pryzmat zaproponowanej przez nią kategorii czułości.Uzupełnieniem naszego bloku młodoliterackich głosów jest kilka towarzyszących tekstów, które dopełniają temat o dodatkowe perspektywy. Esej Józefa Ruszara traktuje o ambicjach pisarstwa Tokarczuk i jego odbiorcach tych mniej i bardziej profesjonalnych. Koncepcjom czasu w prozie Noblistki poświęcony jest artykuł Krzysztofa Brenskotta. Prezentujemy także zapis częściowo improwizowanych wypowiedzi uczestniczek dyskusji Czuły narrator. Literatura Klimat Internet, zorganizowanej przez Katedrę Komparatystyki Literackiej Wydziału Polonistyki UJ. Punktem wyjścia debaty był szeroko komentowany wykład noblowski Olgi Tokarczuk. Wszystkie te głosy uzupełniają wypowiedzi samej Noblistki: wypisy z wywiadów dotyczące literatury, ale i tematów pozaliterackich polskiej historii, ekologii czy feminizmu.Skoro to Literacka Nagroda Nobla stała się głównym tematem najnowszego numeru naszego pisma, postanowiliśmy nie pomijać drugiego z ogłoszonych w ubiegłym roku laureatów, Petera Handkego, któremu ze zrozumiałych względów poświęcono w Polsce o wiele mniej uwagi. Do głosów o Oldze Tokarczuk dołączamy zatem tekst o żałobie w powieści Pełnia nieszczęścia Handkego, który dla Nowego Napisu opracował Jacek Wiaderny.

18,00 zł
12,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 5,01 zł

44
Red & Green - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Red & Green
Dostępny
93 szt.

Czy na rozkaz króla zamordujesz własną siostrę? Przed takim dylematem stoi Meredih, najlepsza zabójczyni na świecie, która dostała zlecenie zlikwidowania swojej bliźniaczki. Asterin nazywana Zieloną Zjawą, posiada zdolność niszczenia wszystkiego, co pojawi się na jej drodze i nie zamierza ułatwiać siostrze wykonania rozkazu. Czy istnieje jakiekolwiek dobre rozwiązanie? W gęstwinie intryg, świata zabójców, arystokratów i magów, gra toczy się zawsze o najwyższą stawkę - ludzkie życie. Porywająca powieść fantasy jest pierwszym tomem trylogii. Fani Szklanego tronu, Harry'ego Pottera czy Szóstki Wron będą zachwyceni!

36,00 zł
25,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,80 zł

45
Kredki Polycolor 72 kol w czerwonym etui+saszetka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Polycolor 72 kol w czerwonym etui+saszetka
Koh-I-Noor
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

Zestaw kredek Polycolor w 72 intesywnych kolorach w wygodnym, zwijanym, czerwonym etui.

279,40 zł
265,43 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 13,97 zł

46
Piórnik - My Gift To You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik - My Gift To You
Santoro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Piórnik z detalami w odcieniach błękitu i pudrowego różu. Idealny na najważniejsze przybory do pisania. Zmieszczą się w nim zarówno ołówki i długopisy czy inne drobiazgi. Suwak ozdobiony medalionem w stylu antycznego mosiądzu z główką dziewczynki Gorjuss. Wykonany ze szczególną dbałością. Wewnątrz posiada ciekawy wzór w stylowe paski. Wspaniały prezent, funkcjonalny dodatek do każdego biurka

45,00 zł
42,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,25 zł

47
Notatnik A6/96K BG 552 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik A6/96K BG 552
W&K
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

Notatnik A6, 96 kartkowy z gumką w twardej okładce. Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

10,99 zł
Powiadomienie
48
Disney Princess Wodne Księżniczki, różne rodzaje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess Wodne Księżniczki, różne rodzaje
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.06

Księżniczki Disney'a to kolekcja niezwykłych lalek, ukształtowanych na podstawie bohaterek popularnych i ukochanych przez dzieci bajek. Lalki wiernie odwzorowują znane postaci, dzięki czemu w prosty sposób przenoszą dziewczynki do świata baśni i fantazji, pozwalając na kreatywną zabawę w odgrywanie scenek z animacji, czy kreowanie nowych, niezwykłych przygód.Wodne księżniczki wystepują w dwóch wersjach: Roszpunka i Arielka. Towar wysyłany losowo. Roszpunka jest gotowa do bąbelkowej zabawy, a dzieci uwielbiają wspólną zabawę w wodzie! Wlej specjalny płyn do wnętrza korpusu księżniczki, ściśnij suknię Roszpunki, a kolorowe bąbelki same wylecą z jej głowy. Bąbelkowy płyn dołączony jest do zestawu.Syrena Arielka jest gotowa do bąbelkowej zabawy, a dzieci uwielbiają wspólną zabawę w wodzie! Wlej specjalny płyn do wnętrza korpusu księżniczki, ściśnij ogon Arielki, a kolorowe bąbelki same wylecą z jej głowy. Bąbelkowy płyn dołączony jest do każdego zestawu.  

147,70 zł
132,93 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,77 zł

49
Torba na ramię Real Madrid - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba na ramię Real Madrid
Astra
Niedostępny
Brak

Cechy produktu: • 1 komora, • przednia kieszeń zapinana na suwak, • taśma chroniąca suwak przed wilgocią, • regulowany pasek, • uchwyt do suwaka z plastiku TPU, • tkanina: polyester 300D x 300D.

56,65 zł
53,82 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,83 zł

50
Noc poślubna Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc poślubna Audiobook
Sophie Kinsella, Sonia Draga
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Bestsellerowa pisarka Sophie Kinsella powraca z pełną miłosnych przepychanek i charakterystycznego dla niej błyskotliwego humoru opowieścią o niezapomnianej nocy poślubnej i miesiącu miodowym, o którym najlepiej byłoby zapomnieć.Lottie ma nieodparte przeczucie, że jej chłopak wkrótce poprosi ją o rękę. Okazuje się jednak, że to nie ręka jest przedmiotem prośby chłopaka, ale wyjazd za granicę. Całkowicie zdruzgotana Lottie szuka pocieszenia u byłego chłopaka i wspólnie podejmują ryzykowną decyzję. Bez zbędnych randek czy wspólnego mieszkania postanawiają natychmiast się pobrać. Siostra Lottie, Fliss, jest przekonana, że Lottie popełnia ogromny błąd i podejmuje wszelkie kroki, aby odwieść ją od małżeństwa. Ale Lottie desperacko pragnie powiedzieć sakramentalne tak. Na dobre i na złePełna prześmiesznych fragmentów. Sophie Kinsela w najbardziej dowcipnym wydaniu. Pochłaniająca lektura. Bookreporter

33,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,47 zł

51
Dawnych Kolęd Czar, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dawnych Kolęd Czar, CD
V/A, Soliton
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

Gatunek: KOLĘDY, Rok wydania: 2012, Rodzaj wydania: ORIGINAL, Dźwięk: MONO, Wykonawca: V/A, Wydawca: SOLITON

23,90 zł
22,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

52
Outsider Blues, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Outsider Blues, CD
Outsider Blues, Flower Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.12

Gatunek: Blues/Rock, Rok wydania: 2009, Wykonawca: OUTSIDER BLUES, Wydawca: FLOWER RECORDS

34,90 zł
27,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

53
Gra 2w1 piramidy faraona pustynne skorpiony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra 2w1 piramidy faraona pustynne skorpiony
Fan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

PIRAMIDY FARAONA - to tu znajdziesz niezwykłe miasto piramid. W krainie Faraona, w piramidzie jest cukiernia, kwiaciarnia itd. Może zostaniesz właścicielem jednej z piramid. Zagraj i sprawdź się w tej niesamowitej grze PUSTYNNE SKORPIONY - to niebezpieczna przeprawa przez piaski pustyni. To tu biegają ciekawskie i zarazem niebezpieczne skorpiony. Idź do celu ostrożnie. W tej wyprawie potrzebna Ci będzie odrobina szczęścia. W opakowaniu: - dwustronna plansza - pionki - kostka - elementy gry - karty - żetony - instrukcja.

17,99 zł
Powiadomienie
54
Notatnik Astra ultra linia pb3492-6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
115,00 zł
Powiadomienie
55
Torba platonka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba platonka
Platon
Niedostępny
Brak

5,99 zł
Powiadomienie
56
Brelok Cypisek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brelok Cypisek
Tisso-Toys
Dostępny
5 szt.

Brelok przedstawiający bohatera animowanej bajki o Rozbójniku Rumcajsie – Cypiska Breloki z tej serii prezentują klasyczne i ponadczasowe postacie z bajek i komiksów. Adresowane są zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Umilają czas w podróży zawieszone do lusterka samochodowego, plecaka czy kluczy. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i nowoczesna stylistyka. Ręcznie malowane.

29,99 zł
26,09 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,90 zł

57
Torebka z suwakiem A5 mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka z suwakiem A5 mix
Snopake
Niedostępny
Brak

Torebka A5 z metalowym suwakiem. Wykonana z wytrzymałego polipropylenu, posiada matowe miejsce na podpis. Torebka świetnie sprawdza się podczas przechowywania papierów, kredek i przedmiotów osobistych w walizkach lub w gospodarstwie domowym. Dostępna w 5 kolorach. Kolor wysyłamy losowo. Specyfikacja: - format A5 - zamknięcie na suwak - miejsce na podpis - 5 kolorów

4,99 zł
Powiadomienie
58
Korektor w płynie 20ml 13139 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Korektor w płynie 20ml 13139
Snopake
Niedostępny
Brak

Korektor w płynie do stosowania na prawie wszystkich powierzchniach. Tworzy gładką powierzchnię, która ułatwia nanoszenie poprawek. Unikalna formuła szybkoschnąca. Specyfikacja: - 20 ml - butelka

6,03 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,7%
oszczędzasz 0,04 zł

59
Teczka A4 kopertowa przeźroczysta 12841x - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka A4 kopertowa przeźroczysta 12841x
Snopake
Niedostępny
Brak

Przeźroczysta teczka kopertowa A4 z polipropylenu. Posiada podłużną wsuwkę na podpis. Zamykana na zatrzask. Specyfikacja: - format A4 - zamknięcie na zatrzask - kolor przeźroczysty

6,99 zł
Powiadomienie
60
DVD Restart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DVD Restart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.18

Sylwia wiedzie beztroskie życie, wypełnione zabawą, tańcem, muzyką. Ze swoim chłopakiem prowadzi miłosne gierki aż do chwili, gdy z powodu jednej niewłaściwej decyzji dziewczyny ich związek się kończy. Przybita i opuszczona Sylwia wyrusza ?w miasto?, aby odzyskać swoją miłość. Pokonuje jedną przeszkodę za drugą, wierząc, że zdoła ochronić związek. Nawet nie podejrzewa, że wszystko i tak zdąża do katastrofy. Katastrofy, która zmieni całe dotychczasowe życie dziewczyny. Katastrofy, która doprowadzi do całkowitego restartu?

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

Wróć do góry