hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.05.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 25 maja 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kocia Szajka i ucho różowego jelenia (Agata Romaniuk, Malwina Hajduk), na drugim Było - jest - będzie. Ćwiczenia rozwijające myślenie przyczynowo-skutkowe (Magdalena Hinz). Kolejny produkt to Złota księga nalewek (praca zbiorowa) oraz Piłka Antystres 7cm Mc Sport Globus 24/288/576 (Mega Creative).
1
Kocia Szajka i ucho różowego jelenia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kocia Szajka i ucho różowego jelenia
Dostępny21 szt.

Kocia Szajka znów na tropie! Dołącz do śledztwa, pomóż Loli i Poziomce rozwiązać detektywistyczną zagadkę! Kolejny tom serii z barwnymi kocimi bohaterami, autorstwa Agaty Romaniuk, znanej dzieciom jako pani Wieczorynka. Pewnego słonecznego kwietniowego popołudnia nieznany sprawca utrąca kamieniem ucho różowego jelenia. Rzeźba od lat zdobi wzgórze zamkowe w Cieszynie. Anatol Szalbot, właściciel miejscowej kawiarni jest załamany. Stojący niedaleko jeleń przyciągał tłumy. Komu zawadzał? Czy rozwiązanie zagadki ma związek ze szlakiem różowych magnolii? Sprawa jest poważna. Pomóc może tylko Kocia Szajka, którą dowodzi sam Komandos, były oficer kocich oddziałów specjalnych. Za śledztwo zabierają się Lola i Poziomka, dwie przebojowe kotki. „Mamo, czy mogę zatrzymać tę książkę na zawsze?” – Krzyś, lat 7

37,00 zł
24,79 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 12,21 zł

28 osób kupiło
2
Było - jest - będzie. Ćwiczenia rozwijające myślenie przyczynowo-skutkowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Było - jest - będzie. Ćwiczenia rozwijające myślenie przyczynowo-skutk...
Dostępny55 szt.

Książka Było – jest – będzie powstała, żeby wspomagać dzieci w nauce lub doskonaleniu umiejętności dostrzegania zależności przyczynowo-skutkowych w otaczającym świecie. W publikacji przedstawiono 30 różnych sytuacji dotyczących życia szkolnego, codziennych obowiązków oraz spędzania czasu wolnego. Każdy temat opracowano na rozkładówce. Na stronach parzystych znajdują się duże ilustracje oraz dotyczące ich pytania i polecenia. Na stronach nieparzystych umieszczone zostały zadania, podczas rozwiązywania których dziecko mówi, co wydarzyło się wcześniej i później, oraz wykonuje inne ćwiczenia związane z tymi sytuacjami.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

17 osób kupiło
3
Złota księga nalewek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złota księga nalewek
Dostępny156 szt.

Przyrządzenie dobrej nalewki jest bez wątpienia sztuką. Mamy nadzieję, że wybrane przez nas arcydzieła malarstwa ilustrujące przepisy w Złotej księdze nalewek, zainspirują wszystkich artystów - twórców nalewek. Twórcą pierwszej nalewki był prawdopodobnie starożytny lekarz z greckiej wyspy Kos, Hipokrates, który aromatyczne wino zaprawił cynamonem, a następnie dosłodził miodem - napój ten nazywany `hipokrasem` miał rozgrzewać, dezynfekować i leczyć najróżniejsze choroby. W okresie renesansu popularność zyskał sporządzany w aptekach `Hipokrates dla ludzi starych, zadumałych a flegmistych`. W I wieku n.e. grecki lekarz z Cylicji , pozostający w służbie cesarzy rzymskich, Pedanios Dioskorides, autor sławnego traktatu `O środkach leczniczych ksiąg pięcioro` tak pisał w jednej z owych ksiąg: Wszystkie nie zmieszane i proste wina łatwo się wchłaniają, mają właściwości rozgrzewające, pobudzają apetyt, są dobre dla żołądka, mają właściwości odżywcze, działają nasennie, sprawiają, że ciało ma ładne zabarwienie. Pite w umiarkowanych ilościach, pomagają na wszelkiego rodzaju zatrucia, a także na ukąszenia jadowitych węży. Są dobre na długotrwałe wzdęcia, na czkawkę i na biegunkę...

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

10 osób kupiło
4
Piłka Antystres 7cm Mc Sport Globus 24/288/576 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka Antystres 7cm Mc Sport Globus 24/288/576
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny186 szt.

7,40 zł
5,99 zł

Rabat 19,1%
oszczędzasz 1,41 zł

7 osób kupiło
5
Piłka antystresowa 7 cm, owoce - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka antystresowa 7 cm, owoce
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny72 szt.

Piłeczka antystresowa Mega Creative idealny sposób na stres, ale również i zabawę. Mega Creative znów wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom, przedstawiając pomysł na odstresowanie i zabawę w jednym. Piłka antystresowa nie tylko będzie pomocna w nauce radzenia sobie ze stresem, ale także świetnie nada się jako przyrząd do ćwiczenia dłoni. Średnica piłki: 7.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,20 zł
6,99 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,21 zł

5 osób kupiło
6
Klocki konstrukcyjne złączki (44 elementy) - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki konstrukcyjne złączki (44 elementy)
Askato
Dostępny10 szt.

Edukacyjne klocki o unikatowej formie złączek spodobają się dzieciom. Różnorodność form klocków pozwala połączyć je w wiele kombinacji, dzięki czemu można tworzyć mnóstwo ciekawych i kolorowych przedmiotów. Zestaw zawiera 44 elementy w 8 kolorach. Wymiary opakowania: 30.0 x 3.0 x 28.0 cm

28,22 zł
23,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,23 zł

5 osób kupiło
7
Poznaję dzwięki - Instrumenty - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję dzwięki - Instrumenty
Dostępny27 szt.

Dzięki tej pięknie ilustrowanejksiążeczce dzieci poznają pojazdyi wydawane przez nie dźwięki.Od pierwszego roku!

40,00 zł
32,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

4 osoby kupiły
8
Gra Sequence Classic - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Sequence Classic
Goliath, od 7 lat
Dostępny31 szt.

Gra karciana na planszy! Zagraj kartę i połóż żeton na odpowiednie pole. Staraj się ułożyć sekwencję 5 żetonów w rzędzie. Wygrasz, gdy ułożysz odpowiednia liczbę połączeń. Pamiętaj, że ważne jest również blokowanie przeciwników. Walety pełnią specjalne funkcje i możesz je wykorzystać, aby osiągnąć zwycięstwo. Zasady są dziecinnie proste, ale jeżeli lubisz wyzwania to jest to gra dla Ciebie. Zawartość zestawu: • 1 plansza, • 104 karty Sequence, • 50 niebieskich żetonów, • 50 czerwonych żetonów, • 35 zielonych żetonów, • instrukcja.

100,90 zł
89,80 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 11,10 zł

4 osoby kupiły
9
Złoto czerwonych skał - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złoto czerwonych skał
Dostępny35 szt.

Książka opowiada o przygodach polskiego zesłańca Henryka Łoskiego, skazanego w 1905 r. za spoliczkowanie carskiego żandarma na wygnanie na daleką Syberię.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

4 osoby kupiły
10
Machine learning, Python i data science - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Machine learning, Python i data science
Dostępny2 szt.

Uczenie maszynowe kojarzy się z dużymi firmami i rozbudowanymi zespołami. Prawda jest taka, że obecnie można samodzielnie budować zaawansowane rozwiązania uczenia maszynowego i korzystać do woli z olbrzymich zasobów dostępnych danych. Trzeba tylko mieć pomysł i... trochę podstawowej wiedzy. Tymczasem większość opracowań na temat uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji wymaga biegłości w zaawansowanej matematyce. Utrudnia to naukę tego zagadnienia, mimo że uczenie maszynowe jest coraz powszechniej stosowane w projektach badawczych i komercyjnych.Ta praktyczna książka ułatwi Ci rozpoczęcie wdrażania rozwiązań rzeczywistych problemów związanych z uczeniem maszynowym. Zawiera przystępne wprowadzenie do uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, a także sposoby wykorzystania Pythona i biblioteki scikit-learn, uwzględniające potrzeby badaczy i analityków danych oraz inżynierów pracujących nad aplikacjami komercyjnymi. Zagadnienia matematyczne ograniczono tu do niezbędnego minimum, zamiast tego skoncentrowano się na praktycznych aspektach algorytmów uczenia maszynowego. Dokładnie opisano, jak konkretnie można skorzystać z szerokiej gamy modeli zaimplementowanych w dostępnych bibliotekach.W książce między innymi: podstawowe informacje o uczeniu maszynowym najważniejsze algorytmy uczenia maszynowego przetwarzanie danych w uczeniu maszynowym ocena modelu i dostrajanie parametrów łańcuchy modeli i hermetyzacja przepływu pracy przetwarzanie danych tekstowychPython i uczenie maszynowe: programowanie do zadań specjalnych!

69,00 zł
48,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,70 zł

4 osoby kupiły
11
Poznaję dzwięki - Odgłosy natury - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję dzwięki - Odgłosy natury
Dostępny21 szt.

Dzięki tej pięknie ilustrowanejksiążeczce dzieci poznają pojazdyi wydawane przez nie dźwięki.Od pierwszego roku!

40,00 zł
32,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,00 zł

4 osoby kupiły
12
Wiaderko zamek, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wiaderko zamek, mix kolorów
M&Z
Dostępny6 szt.

Produkt z serii 2w1 - wiadro i foremka zamek. Dzięki niemu stworzymy zamek o kwadratowej podstawie oraz bardzo rozbudowanej i skomplikowanej strukturze. Ciekawy projekt oraz piękne kolory spodobają się każdemu. Wiaderko jest wykonane z bardzo grubego oraz twardego plastiku, bez obaw można wyklepywać babki. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

7,90 zł
6,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,58 zł

4 osoby kupiły
13
Kolorowanki z emocjami. Radość i smutek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki z emocjami. Radość i smutek
Dostępny73 szt.

Kolorowanki z emocjami to zestaw 24 rysunków przedstawiających różne sytuacje wywołujące radość i smutek. Ilustracje należy pokolorować zgodnie z instrukcjami skonstruowanymi według trzech poziomów trudności: • kolorowanie ściśle według informacji zawartej przy obrazku; • uzupełnienie instrukcji poprzez wybranie i wpisanie koloru, na jaki dany element ma zostać pokolorowany; • stworzenie własnej instrukcji, a następnie wykonanie zgodnie z nią poleceń. Dzięki stworzonym kolorowankom dziecko: • poznaje podstawowe emocje; • ćwiczy czytanie ze zrozumieniem; • kształtuje umiejętność tworzenia prostych poleceń; • doskonali umiejętność nazywania kolorów; • doskonali umiejętność nazywania części ciała, ubrania oraz przedmiotów wokół nas. Kolorowanki prowokują także dyskusję, co wywołuje w nas radość i smutek, okazuje się bowiem, że w zależności od człowieka mogą to być zupełnie różne sytuacje.

19,50 zł
15,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 3,51 zł

4 osoby kupiły
14
Moje życie jako... mem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje życie jako... mem
Dostępny46 szt.

Nowa odsłona przygód Dereka Fallona, bohatera bestsellerowej książki Moje życie jako… YOUTUBER. Derek Fallon uwielbia śmieszne memy, ale kiedy sam staje się obiektem internetowego żartu, robi się już mniej śmiesznie. Zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak łatwo kogoś skrzywdzić, i decyduje się na konfrontację z twórcą niekoniecznie zabawnych obrazków. Postanawia się na nim odegrać, ale czy to na pewno dobra decyzja? Kolejna zabawna i na wskroś współczesna przygoda w życiu wiecznie popadającego w tarapaty nastolatka.

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

3 osoby kupiły
15
Uratować tysiąc światów. Historia zakonnicy, która ratowała żydowskie dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uratować tysiąc światów. Historia zakonnicy, która ratowała żydowskie ...
Dostępny51 szt.

Siostra Matylda Getter – cicha bohaterka czasów zagłady Ludzie mówili, że miała nieograniczoną ufność w opiekę Opatrzności. Z odwagą stawiała czoła kolejnym przeciwnościom. I nigdy nie straciła nadziei. Alina Petrowa-Wasilewicz w swojej najnowszej książce ożywia dawno miniony świat. Przywołuje historię siostry Matyldy, która podczas niemieckiej okupacji ratowała tysiące zagrożonych światów. Matka Matylda Getter to polska siostra ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Kobieta niezłomna. W czasie drugiej wojny światowej otworzyła drzwi domu zgromadzenia przy ulicy Hożej 53 dla wszystkich potrzebujących – dzieci, żołnierzy, księży oraz żydowskich uciekinierów z getta. Zawsze powtarzała: „Ktokolwiek przychodzi na nasze podwórko i prosi o pomoc, w imię Chrystusa, nie wolno nam odmówić”. Matka Matylda i ponad sto dwadzieścia współsióstr uratowały tysiące ludzkich istnień. „Jak przedstawić ludzi, dla których ratowanie setek istnień było czymś naturalnym, oczywistym? Jak opisać fenomen cichego heroizmu, który nigdy nie szukał poklasku? Odpowiedź daje Alina Petrowa-Wasilewicz, składając z pięknych świadectw portret siostry Matyldy Getter.” – Piotr Legutko, redaktor naczelny TVP Historia „O kobiecie z żelaza, matce Matyldzie Getter, z taką mocą mogła napisać jedynie inna żelazna dama, Alina Petrowa-Wasilewicz. Z dokładnością wybornego historyka odkrywa karty XIX i XX wieku, by przedstawić postać Matusi – czułej obrończyni bezbronnych, wojennej bohaterki, Polki, której odpowiedzią na rozpacz była odwaga i ufność, że z Panem Bogiem można wszystko.” – Paulina Guzik, dziennikarka TVP „Dla matki Getter każde, bez wyjątku, życie było bezcenne, warte ochrony nawet z narażeniem siebie, własnego zdrowia. Bo w prześladowanych, ubogich, chorych zawsze widziała „Boże błogosławieństwo”. Takiego sposobu patrzenia potrzeba nam także teraz.” – Joanna Jureczko-Wilk, dziennikarka „Gościa Niedzielnego”

44,90 zł
32,78 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,12 zł

3 osoby kupiły
16
Logistyka dystrybucji. Trendy - wyzwania - przykłady - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Logistyka dystrybucji. Trendy - wyzwania - przykłady
Dostępny15 szt.

Niniejsza monografia uzupełnia i aktualizuje znane oraz popularne opracowania z zakresu logistyki dystrybucji. W publikacji omówiono zarówno podstawowe pojęcia, jak i bardziej złożone zagadnienia z tego obszaru. Książka porusza problematykę związaną z zadaniami logistyki dystrybucji, klasyfikacją kanałów dystrybucji i ich projektowaniem oraz logistyczną obsługą klienta. Podejmuje także bardzo aktualne kwestie, chociażby takie jak: wykorzystanie Internetu w dystrybucji towarów, społeczna odpowiedzialność w logistyce, czy obsługa logistyczna przedsiębiorstw z branży FMCG. Nie zabrakło w niej także przeglądu nowych trendów zmieniających kształt logistyki dystrybucji, takich jak na przykład omnikanałowość bądź ekonomia współdzielenia. Ogromną zaletą książki jest jej aktualność oraz wykorzystanie licznych przykładów z życia gospodarczego. Wszystko to po to, aby umożliwić czytelnikowi swobodne poruszanie się w obszarze współczesnej logistyki dystrybucji. Cechą wyróżniającą monografię jest: • przystępny język i prosta forma przekazu, • ilustracja opisywanych zjawisk przykładami z praktyki gospodarczej, • prezentacja zarówno klasycznego zestawu zagadnień, jak i najnowszych trendów w logistyce dystrybucji. Książka skierowana jest przede wszystkim do: • przedsiębiorców oraz wszystkich tych, którzy dopiero planują własną działalność gospodarczą i poszukują inspiracji oraz wskazówek z obszaru logistyki dystrybucji, • menedżerów odpowiedzialnych za logistykę dystrybucji, • przedstawicieli środowisk akademickich i studentów kierunków związanych z logistyką i z zarządzaniem.

48,00 zł
38,88 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,12 zł

4 osoby kupiły
17
Białe płatki, złoty środek. Historie rodzinne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Białe płatki, złoty środek. Historie rodzinne
Dostępny78 szt.

Nie mówię do niego czule, ale w środku tak o nim myślę Zbiór wstrząsających reportaży laureata nagrody Kapuścińskiego i autora głośnych Płuczek, które znalazły się m.in. w finale Nagrody Literackiej Nike. Poruszające losy matek, ojców i dzieci wciągniętych w wielkie i kameralne polskie piekła. To historie, ułożone z bezlitosną reporterską precyzją i jednocześnie wielką wrażliwością, z tropów i śladów wydobytych z prokuratur, akt sądowych, zeznań i opowieści. Oblicza polskiej rodziny, których, zanurzeni w stereotypowych wyobrażeniach i zamykający oczy przed tabu, na co dzień nie widzimy. Reszka oddaje głos nastoletnim dzieciobójczyniom, żonom przez lata bitym i upokarzanym przez swoich pijących mężów, sprawcom brutalnych mordów, którzy nie widzą swojej winy a także świadkom rodzinnych tragedii, pracownikom społecznym i policji. Wśród jego bohaterów są m.in: rodzina zastępcza, która brała dzieci po to, by na nich zarabiać; rodzice, którzy zagłodzili swoją córkę, małżeństwo emerytów opiekujące się dorosłym niepełnosprawnym synem; rodzice, którzy usiłują wypędzić z córki złego ducha za pomocą egzorcyzmów czy czarnoskóry bokser z domu dziecka, nastolatka, która zbuntowała się przeciwko reżimowi pogotowia opiekuńczego, gimnazjalista, który się powiesił, najprawdopodobniej z głodu. Historie rodzinne to także mocny głos oskarżenia polskiego systemu opieki społecznej – często nieudolnego i ślepego na dramaty rozgrywające się za zamkniętymi drzwiami mieszkań i instytucji noszących miano „opiekuńczych”. I jednocześnie to obraz świata, w którym czasami, nieoczekiwanie i wbrew wszystkiemu, pojawia się dobro. Zbiór zawiera reportaże nominowane do Nagrody Grand Press. „Wstyd i poniżenie zachowujemy dla siebie, jeśli ktoś chciałby o nich usłyszeć, musi zasłużyć na nasze zaufanie. Reszce zawierzyli bohaterowie rodzinnych historii, zawierzą mu również czytelnicy. Ta książka to dowód reporterskiej wiarygodności. Dzięki jego wrażliwości, opowieści o ludziach, których życia przeleciały przez luki w systemie, czyta się z troską i współczuciem”. – Mikołaj Grynberg

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

3 osoby kupiły
18
Rycerz w zbroi z pióropuszem - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rycerz w zbroi z pióropuszem
PAPO
Dostępny14 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju.Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori. Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

34,10 zł
29,67 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,43 zł

3 osoby kupiły
19
Ciało i dusza wspinacza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciało i dusza wspinacza
Dostępny97 szt.

Motto: „Żyję, aby się wspinać – wspinam się, by żyć. Wspinaczka daje mi tyle radości, że innym wydaje się to nie w porządku…” Z Kotliny Czeskiej na szczyty najtrudniejszych skał świata! W 2016 roku Adam Ondra wspiął się na drogę Dawn Wall w Parku Narodowym Yosemite. Zrobił to, mając już na swoim koncie całą masę sukcesów. Czeski wspinacz regularnie wygrywa zawody w pucharze świata, ustanawia kolejne rekordy i jest faworytem w swojej dyscyplinie przed zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi w Tokio. Jak zaczęła się jego przygoda ze wspinaczką? Co uważa za swój największy sukces? Ciało i dusza wspinacza to wyjątkowa publikacja, która opisuje drogę Adama Ondry na szczyty ścian wspinaczkowych i rankingów sportowych oraz ogromną pasję, która od lat prowadzi go na podium. Lektura tej książki jest jak wejście do unikalnego świata, dostępnego tylko dla osób zajmujących się wspinaczką wysokogórską.

44,99 zł
33,74 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

3 osoby kupiły
20
Piłka Antystres 7cm Mc Sport Buzka 24/288/576 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka Antystres 7cm Mc Sport Buzka 24/288/576
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny90 szt.

6,60 zł
5,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,61 zł

3 osoby kupiły
21
Kubeczki Do Kapieli 8x14x7 Mc Baby Siat 120/240 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubeczki Do Kapieli 8x14x7 Mc Baby Siat 120/240
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny178 szt.

12,90 zł
10,99 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

3 osoby kupiły
22
Słoń - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoń
Dostępny21 szt.

Opowiadania z tomu Słoń (wydane po raz pierwszy w 1957 roku) prezentują wszystkie cechy pisarstwa Sławomira Mrożka. Krytyka uznała je za najbardziej charakterystyczne dla jego twórczości: groteskowo ukazane sytuacje, w które uwikłany zostaje zdezorientowany bohater, kompromitacja postępowości i rzekomej naukowości, absurdalność poczynań urzędniczej władzy. Podkreślić należy także fenomenalne posługiwanie się językiem przez m.in. wykorzystanie i parodiowanie różnych stylów i konwencji.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

3 osoby kupiły
23
Kot rudy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot rudy
PAPO
Dostępny7 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju.Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori. Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

27,30 zł
23,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,55 zł

3 osoby kupiły
24
PLAYMOBIL ® DINO Rise 70693. DuoPack Polowanie na Velociraptora - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PLAYMOBIL ® DINO Rise 70693. DuoPack Polowanie na Velociraptora
Playmobil ®
Dostępny29 szt.

Uwaga, złodziej! Dziki grabież chce złapać małego dinozaura. Dzięki PLAYMOBIL® DuoPack Polowanie na Velociraptora (70693) porywacz próbuje zwabić dinozaura w pułapkę i oswoić go za pomocą siatki bezpieczeństwa. Ale dinozaur jest silny. Czy ucieknie, czy też szabrownikowi uda się pokonać zwierzę? W zestawie znajduje się złodziej z siatką zabezpieczającą i bronią oraz figurka dinozaura. DuoPacki Playmobile podwajają radość w dziecięcym pokoju. Zawsze można opowiadać i odtwarzać nowe, kreatywne historie. Zawartość zestawu: • figurka szabrownika z bronią i siatką zabezpieczającą, • figurka welociraptora z ruchomymi przegubami. Ilość elementów: 8 Polecany dla dzieci od 4 lat. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

21,99 zł
19,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
25
Explore! guide Barcelona 3w1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Explore! guide Barcelona 3w1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Fantazyjne budowle projektu Antoniego Gaudiego: spektakularna Sagrada Famlia oraz Casa Batlló i Casa Mil. Wąskie uliczki Dzielnicy Gotyckiej, Muzeum Picassa i prawdziwa świątynia miłośników futbolu Camp Nou. Paella, owoce morza i suszona szynka. Festiwale flamenco i... Pogrzeb Sardynki. Złociste plaże na Costa Daurada i Costa Brava. Przewodnik Barcelona z serii explore! guide pomoże odkryć atrakcje katalońskiej stolicy i jej okolic. To zarówno bogaty i przejrzysty informator o mieście, jak i fascynująca opowieść o jego losach.Nowa jakość wśród przewodników wyjątkowe połączenie barwnych opisów i szczegółowych map:- mapy tras zwiedzania przedstawiające lokalizację wszystkich opisywanych miejsc,- bogata treść historia i kultura, przyroda i tradycje, ciekawostki i anegdotki,- przydatne informacje praktyczne dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, transport publiczny, noclegi, pogoda,- informacje o lokalnej kuchni, pomysły na wieczór i miejsca na udane zakupy,- kalendarium najważniejszych imprez cyklicznych,- przejrzysty układ graficzny umożliwiający łatwe wyszukiwanie informacji,- szczegółowy atlas miasta, w którym zaznaczono miejsca opisane w przewodniku,- składana mapa laminowana w kieszonkowym formacie,- schemat komunikacji.

69,90 zł
48,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,97 zł

2 osoby kupiły
26
Duchy minionych lat. Tom 2. Letnie przesilenie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duchy minionych lat. Tom 2. Letnie przesilenie
Dostępny57 szt.

Kinga Dargiewicz, Amelia Chełmicka oraz Kostek Piotrowski, Krzysztof Wielopolski, Grzegorz Łyszkin i Karol Lewin nie pamiętają wojny, jednak ona wciąż powraca za sprawą wspomnień i przeżyć ich rodziców. Rozdarci pomiędzy tym, co prawe i właściwe, a tym, co wygodne i proste, muszą odpowiedzieć sobie na wiele pytań dotyczących moralności, zasad i swojego miejsca na ziemi. Pragną pójść swoimi ścieżkami losu, jednak zagadki z przeszłości nie pozwalają im zapomnieć zarówno o wielkiej namiętności, jak i równie ogromnej nienawiści. To opowieść o miłości, przyjaźni, zdradzie i zemście za zrujnowane dzieciństwo.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

2 osoby kupiły
27
Mikronawyki. Niewielkie zmiany, które wiele zmieniają - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mikronawyki. Niewielkie zmiany, które wiele zmieniają
Dostępny10 szt.

Zmiana twojego życia na lepsze jest łatwiejsza niż myślisz. Czy chcesz schudnąć, spać, by się wysypiać czy też odzyskać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym – sekret tkwi w tym, by zacząć od małych rzeczy. Przez lata wmawiano nam, że bycie zdrowszym i bardziej produktywnym to kwestia siły woli: powinniśmy podążać za trendami i dokonywać ciągłych zmian w naszym stylu życia. Jednak niezależnie od tego, czy chodzi o naszą diety, plany fitness czy pracę, radykalne zmiany zwykle się nie sprawdzają albo działają bardzo krótko. Więc co mamy robić? Zamiast skazanych na porażkę rewolucji powinniśmy zacząć od szybkich zwycięstw – i wdrożyć w naszą codzienność nowe mikronawyki. One zmienią wszystko! Światowym ekspertem w tej dziedzinie jest legenda Doliny Krzemowej, B.J. Fogg, założyciel kultowej Akademii mikronawyków na Uniwersytecie Stanforda. Teraz każdy może skorzystać z jego przebadanej naukowo metody wprowadzania zmian, które są proste do osiągnięcia, skuteczne i trwałe. W bestsellerowej, wysoko ocenianej i przez czytelników, i specjalistów książce Mikronawyki B.J. Fogg pokazuje, jak zmienić nasze życie na lepsze utrwalając każdy drobny nawyk raz na zawsze. Wykorzystując wieloletnią pracę naukową oraz praktyczne doświadczenie pracy z ponad 40 tysiącami osób, objaśnia mechanizm kształtowania nawyków. Skup się na tym, co możesz łatwo zmienić – wyjaśnia Fogg – a nie na tym, co wymaga ogromnego wysiłku; skup się na tym, co chcesz robić, a nie na tym, co powinieneś. W mikronawykach kryje się zaskakująca prawda – budowanie szczęśliwszego, zdrowszego życia może być łatwe i zaskakująco przyjemne.

45,00 zł
33,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,25 zł

2 osoby kupiły
28
Włoski łatwo i przyjemnie + online ASSIMIL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włoski łatwo i przyjemnie + online ASSIMIL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Proponowana przez nas metoda, ciesząca się uznaniem na całym świecie już od 80 lat, wykorzystuje naturalne predyspozycje intuicyjnego przyswajania języka poprzez codzienny kontakt oraz stopniowe poznawanie słownictwa i gramatyki.Krok po kroku, bez wysiłku, dzięki autentycznym i zabawnym dialogom, jasnym i zrozumiałym komentarzom oraz starannie dobranym ćwiczeniom, będziesz poznawać wybrany język. Nauka odbywa się w dwóch etapach:- pierwszy etap, tzw. faza pasywna, to zanurzenie w języku, polegające na systematycznym słuchaniu, czytaniu i powtarzaniu każdej lekcji;- drugi etap, tzw. faza aktywna, to stosowanie w praktyce przyswojonych struktur i schematów oraz ciągłe poszerzanie zakresu kompetencji językowej.W ciągu kilku miesięcy opanujesz język na poziomie B2, umożliwiającym swobodne porozumiewanie się.Jakie są główne założenia metody Assimil?- nauka poprzez zaczerpnięte z życia codziennego dynamiczne dialogi, które gwarantują przydatność przyswajanych struktur;- realizm i aktualność sytuacji, uwzględniających współczesne słownictwo;- dobrze zaplanowana progresja gramatyczna, która pozwala uniknąć uczenia się na pamięć;- systematyczne powtórki, ułatwiające utrwalanie opanowanego materiału;- ciekawe, przydatne informacje i komentarze dotyczące kultury i obyczajów;- spora doza humoru, dzięki czemu nauka sprawia przyjemność i jest dobrą zabawą.

79,00 zł
69,52 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

2 osoby kupiły
29
Zeszyt A5 32k linia podwójna dwukolorowa laminowany TROPICAL p15 MAJEWSKI - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2,99 zł
2 osoby kupiły
30
Jak mówić o miejscach, w których się nie było - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak mówić o miejscach, w których się nie było
Dostępny43 szt.

Pierre Bayard (ur. 1954), profesor literatury w Paryżu, jest autorem ponad dwudziestu książek o bardzo specyficznym charakterze krytyki „zaangażowanej” i „interwencyjnej”. Jeden wątek to analizy powieści kryminalnych i innych utworów (Hamlet) wykazujące, że autor (Agatha Christie, Conan Doyle) niewłaściwie, w świetle danych fabuły, zidentyfikował przestępcę. W kilku innych publikacjach Bayard doradza czytelnikowi, jak się zachować w określonych okolicznościach kulturowych. Niniejsza książka dotyczy sytuacji, gdy trzeba się wypowiedzieć o miejscu, w którym się nie było. Tak się dzieje nie tylko podczas spotkań towarzyskich, lecz także wszędzie tam, gdzie wymagane jest alibi (cudzołóstwo, przestępstwo). Ten temat jest dla autora okazją do przejrzenia dzieł klasyków opisujących kraje, których w rzeczywistości nie odwiedzili. Bayard demaskuje Marco Pola opisującego Chiny, do których prawdopodobnie nawet się nie wybrał, Chateaubrianda, który zmyślił relacje z podróży po Ameryce, Karla Maya, który nigdy nie dotarł na Dziki Zachód. Prowokacyjna teza książki głosi jednak, że wbrew popularnej metodzie obserwacji uczestniczącej fizyczna obecność w danym miejscu nie decyduje o walorach jego opisu, a lepsze wyniki zapewnia metoda „obserwacji z dystansu”. Choć Blaise Cendrars bez wątpienia nigdy nie jechał koleją transsyberyjską, jego słynny poemat – relacja z tej podróży – okazał się przełomowy dla XX-wiecznej poezji.

50,00 zł
35,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,00 zł

2 osoby kupiły
31
Spinalonga. Wyspa trędowatych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spinalonga. Wyspa trędowatych
Dostępny84 szt.

Napiętnowani na całe życie Kreta to ulubiony wakacyjny kierunek turystów z wielu stron świata. Jednym z najpiękniejszych jej zakątków jest zatoka Mirabello, największa na greckich wodach. To tu są najdroższe hotele na Krecie. Stałym punktem na trasie wycieczkowców kursujących po zjawiskowej zatoce jest Spinalonga, skalista wysepka zamieniona w obronny fort jeszcze przez Wenecjan. Jednak to nie resztki umocnień przyciągają turystów. Spinalongę otacza mit „wyspy trędowatych”, miejsca, gdzie chorzy na trąd stworzyli sobie namiastkę życia takiego, jakie znali sprzed czasów choroby. Tyle że przewodnicy nie mówią całej prawdy. Ze Spinalongi nie było ucieczki, ludzie tu umieszczeni znikali z rejestrów i dokumentów, skazani na powolną śmierć fizyczną, wcześniej doświadczali śmierci cywilnej. Dzieci zabierano im po kilku dniach od narodzin. Społeczeństwo i własne rodziny odrzuciły ich na zawsze, mimo że wynaleziono już skuteczny lek. Po istniejącym w pierwszej połowie XX wieku leprozorium na Spinalondze nie zostały niemal żadne dokumenty ani zdjęcia, trędowatych z wyspy do dziś otacza zmowa milczenia. Idąc za strzępami informacji, Małgorzata Gołota przeczesuje archiwa, odnajduje ostatnich świadków i ludzi, którzy poświęcili życie sprawie trędowatych. Tej lektury nie zapomnicie.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

2 osoby kupiły
32
Mapa turystyczna - Pieniny 1:25 000 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turystyczna - Pieniny 1:25 000
Dostępny3 szt.

Aktualizowana w terenie mapa Pienin. Na mapie umieszczono aktualne szlaki piesze i rowerowe. Dodatkowo mapa zawiera: szczegółowy obszar okolic Jeziora Czorsztyńskiego, Pieniński Przełom Dunajca, rzut zamków (Czorsztyn i Niedzica) oraz plany Szczawnicy i Krościenka nad Dunajem. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy poziomic co 10 m. Mapa posiada siatkę kartograficzną co 1 minutę. Układ współrzędnych (PUWG 1992) oparto na elipsoidzie WGS 84, stosowaną w nawigacji.

14,30 zł
10,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,31 zł

1 osoba kupiła
33
Japoński łatwo i przyjemnie T.2 ASSIMIL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Japoński łatwo i przyjemnie T.2 ASSIMIL
Dostępny8 szt.

Proponowana przez nas metoda, ciesząca się uznaniem na całym świecie już od 80 lat, wykorzystuje naturalne predyspozycje intuicyjnego przyswajania języka poprzez codzienny kontakt oraz stopniowe poznawanie słownictwa i gramatyki.Krok po kroku, bez wysiłku, dzięki autentycznym i zabawnym dialogom, jasnym i zrozumiałym komentarzom oraz starannie dobranym ćwiczeniom, będziesz poznawać wybrany język. Nauka odbywa się w dwóch etapach:- pierwszy etap, tzw. faza pasywna, to zanurzenie w języku, polegające na systematycznym słuchaniu, czytaniu i powtarzaniu każdej lekcji;- drugi etap, tzw. faza aktywna, to stosowanie w praktyce przyswojonych struktur i schematów oraz ciągłe poszerzanie zakresu kompetencji językowej.W ciągu kilku miesięcy opanujesz język na poziomie B2, umożliwiającym swobodne porozumiewanie się.Jakie są główne założenia metody Assimil?- nauka poprzez zaczerpnięte z życia codziennego dynamiczne dialogi, które gwarantują przydatność przyswajanych struktur;- realizm i aktualność sytuacji, uwzględniających współczesne słownictwo;- dobrze zaplanowana progresja gramatyczna, która pozwala uniknąć uczenia się na pamięć;- systematyczne powtórki, ułatwiające utrwalanie opanowanego materiału;- ciekawe, przydatne informacje i komentarze dotyczące kultury i obyczajów;- spora doza humoru, dzięki czemu nauka sprawia przyjemność i jest dobrą zabawą.

43,30 zł
38,10 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,20 zł

1 osoba kupiła
34
Kredki ołówkowe Funny and Smelly (12 kolorów) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki ołówkowe Funny and Smelly (12 kolorów)
Stnux, 12
Dostępny32 szt.

Super pachnące kredki ołówkowe ucieszą każdego młodego rysownika. Kredki ozdobione są kolorowymi wzorami i każda ma swój niepowtarzalny owocowy zapach. Zestaw zawiera 12 kredek i dedykowany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia.

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
35
Słoń afrykański młody - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoń afrykański młody
PAPO
Dostępny7 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju.Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori.Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

27,30 zł
23,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,55 zł

1 osoba kupiła
36
Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób. Samodzielna terapia mitochondrialna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób. Samodzielna terapia mitochondri...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.28

Ta książka udowadnia, że każdy człowiek może samodzielnie wyeliminować jedną z głównych przyczyn występowania chorób cywilizacyjnych. Autor szczegółowo opisuje i wyjaśnia, jak poradzić sobie z hipoksją przy pomocy zdrowego odżywiania. Okazuje się, że nieocenione w odzyskaniu zdrowia są choćby czarne jagody lub czerwone buraki. Choć ten cieszący się międzynarodowym uznaniem dietetyk omawia skomplikowane procesy związane z metabolizmem komórkowym, czyni to językiem prostym i zrozumiałym dla każdego. Dodatkowym autem książki są liczne przykłady z praktyk medycznych i przytaczane najnowsze badania naukowe, uwiarygadniające tę terapię.

39,30 zł
28,69 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,61 zł

1 osoba kupiła
37
Pacjent - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacjent
Dostępny97 szt.

Są pacjenci, przez których w lekarzu budzi się morderca Trafiłem na takiego na samym początku mojej kariery. Nazywał się Joe i od kilkudziesięciu lat przebywał w odizolowanym skrzydle ponurego szpitala gdzieś w Nowej Anglii. Wszyscy mówili, że to groźny szaleniec, i nawet nie próbowali go leczyć. Personel doradzał mi, żebym trzymał się od niego z daleka. Ale ja wiedziałem lepiej… Przekonany, że jestem w stanie mu pomóc, zacząłem ryzykowną terapię. Tylko czy na pewno kierowała mną troska o pacjenta, czy może raczej zawodowa pycha? Czy byłem dość czujny, aby nie ulec manipulacjom psychopaty? A może Joe był kimś o wiele, wiele gorszym? Gdyby Stephen King napisał moją historię, wyszłaby mu ta książka.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
38
Puzzle 3D LED. City Line. Paryż - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D LED. City Line. Paryż
Dante, 115
Dostępny127 szt.

Puzzle 3D ukazujące panoramę Paryża. W opakowaniu znajduje się 115 puzzli, wykonanych ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Puzzle są ponumerowane, ponacinane i umieszczone na arkuszach. Wystarczy bez użycia siły wycisnąć element z arkusza i zmontować go zgodnie z dołączoną instrukcją, bez użycia kleju ani specjalnych narzędzi. Wymiary budowli po złożeniu: 50.2 x 12.3 x 33.0 cm. Wymiary opakowania: 29.8 x 6.0 x 21.8 cm

85,90 zł
77,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,59 zł

1 osoba kupiła
39
Słownik rodzinny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik rodzinny
Dostępny83 szt.

Autobiograficzna opowieść wybitnej włoskiej pisarki to przenikliwy portret żydowsko-włoskiej rodziny w dobie narastającego faszyzmu, wojny i lat powojennych. Tytuł uważany jest za jedną z najważniejszych włoskich książek XX wieku. Słownik rodzinny to opowieść o nieprzeciętnej, inteligenckiej rodzinie Levich, wyznającej postępowe, jak na tamte czasy, socjalistyczne i ateistyczne poglądy. Rodzinie, w której domu spotykają się znane postaci – chociażby pisarz Cesare Pavese, wydawca Giulio Einaudi, filozof Felice Balbo, eseista Nicola Chiaromonte, twórca maszyn do pisania Adriano Olivetti i wielu, wielu innych. Każdy w tym domu ma coś oryginalnego do powiedzenia, każdy błyszczy intelektem, każdy zabiera głos w każdej sprawie – jednak słowa budują tu jedynie fałszywą solidarność, tak naprawdę będąc narzędziem wyróżniania się, ekspresją pozornej indywidualności. Tytułowy „słownik rodzinny” to używane przez Levich powiedzonka, frazy, wyrażenia, które – jak pisze Ginzburg – są „fundamentem rodzinnej jedni”; tyle że jest to wspólnota czysto werbalna, niezakorzeniona w uczuciach. Piątka dzieci Levich, łącznie z małą Natalią, jest melancholijna i wyobcowana, matka zajęta głównie sobą, a wszyscy podporządkowani zmiennym nastrojom i kaprysom ojca-tyrana. „My i matka – pisze Ginzburg – to były według niego same tchórze, ciamajdy i murzyni”. Przemoc emocjonalna, jawne arogancje, kłótnie i wrzaski są w tej upajającej się poczuciem własnej wyższości rodzinie na porządku dziennym. Jedni nie bardzo mają ochotę słuchać drugich: „Skończcie z tym wreszcie! Słyszałem to już tyle razy!” – grzmi ojciec, słowa nie pozwalają się porozumieć, nie budują bliskości, wydają się puste, roztrzaskują się wobec grozy faszyzmu. A jednak ta nielubiąca się, nieserdeczna i traktująca się nawzajem z obojętnością rodzina uparcie trzyma się razem. Ich językowe nawyki, podobnie jak krawcy, którzy przeżyli wojnę i nadal szyją dla nich ubrania, dają im poczucie bezpieczeństwa i ciągłości życia. Ginzburg z przenikliwością odsłania, jak pewne przekonania pozwalają przetrwać za cenę niezrozumienia.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
40
Cielę czarno-białe - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cielę czarno-białe
PAPO
Dostępny11 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju. Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori. Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

22,20 zł
19,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
41
Kot siedzący - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot siedzący
PAPO
Dostępny8 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju.Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori. Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

27,30 zł
23,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,55 zł

1 osoba kupiła
42
Barbie Extra. GYJ77 Modna lalka z karbowanymi blond włosami - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Extra. GYJ77 Modna lalka z karbowanymi blond włosami
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Lalki „Barbie Extra” prezentują unikalny i odważny ekstra styl w modnych strojach o wyrazistych kolorach. Każda lalka Barbie ma własną wyjątkową stylizację. W każdym zestawie znajduje się także inna figurka zwierzątka – wszystkie wyglądają bardzo uroczo i modnie! Linia „Barbie Extra” umożliwia dzieciom wyrażanie siebie poprzez eksperymentowanie ze stylem i ekscytującą zabawę w stylizację lalek, które można ustawiać w różnych pozach. Te lalki są gotowe na modową przygodę z brokatem, żelkami, emotkami i niesamowitymi fryzurami – robią wrażenie, gdziekolwiek się pojawią. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Uwaga. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Wysokość lalki: ok. 29.0 cm Wymiary opakowania: 33.0 x 25.0 x 7.0 cm

152,90 zł
137,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,29 zł

1 osoba kupiła
43
Złoty klucz do nieba. O żalu doskonałym - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
44
Nowogródzki Okręg AK Nów w fotografii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

1 osoba kupiła
45
Wybrać miłość - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wybrać miłość
Dostępny81 szt.

Przejmująca opowieść o wielkiej miłości, zmaganiu się z cierpieniem i tlącej się mimo wszystko nadziei. W życiu osiemnastoletniego Kuby jednego dnia dochodzi do prawdziwej rewolucji. Spotkanie z niezwykłą dziewczyną i przypadkowe poznanie przez lata skrywanej przez rodziców tajemnicy wywraca jego poukładane plany do góry nogami. Czy jedno spotkanie i jedna obietnica z przeszłości mogą zmienić całe jego życie? Kolejna powieść Małgorzaty Lis od pierwszych stron wciąga czytelnika w porywającą i pełną zwrotów akcji historię odkrywania prawdziwej miłości, poszukiwania zagubionej wiary i odnajdywania ukrytej na dnie serca nadziei. To poruszająca opowieść o tym, że Bóg wskazuje człowiekowi cel, lecz nie wybiera za niego ścieżek, którymi ma on podążać. Czy Kuba potrafi wybrać tę najwłaściwszą? Czy zmagając się z błędnymi wskazówkami, przeciwnościami losu i konsekwencjami swoich wyborów, znajdzie drogę prowadzącą do prawdziwego szczęścia?

42,90 zł
30,89 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,01 zł

1 osoba kupiła
46
Heretycy, Buntownicy, Wizjonerzy. 22 podróże z największymi umysłami naszych czasów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heretycy, Buntownicy, Wizjonerzy. 22 podróże z największymi umysłami n...
Dostępny62 szt.

Ten niezwykły zbiór rozmów z naukowcami jest swego rodzaju manifestem wiary w moc poznania, w moc umysłu, a także w moc faktów “autentycznych” - i wiedzy na nich budowanej. Manifest ten, jest reakcją na postępujący uwiąd myślenia racjonalnego i tendencje antyoświeceniowe. Wydaje się, że w dobie postprawdy i “faktów alternatywnych” waga niebywałego intelektualnego dorobku Homo Sapiens jest systematycznie dyskredytowana. Wątpimy w wartość metody naukowej, kwestionujemy podstawowe osiągnięcia naukowe (by wspomnieć tylko ruch antyszczepionkowy i tendencje antydarwinowskie), powracając do myślenia magicznego, a nawet mentalnego szamanizmu. Jeśli natomiast nauka przebija się na pierwsze strony serwisów informacyjnych, to zwykle w formie zwulgaryzowanej i strywializowanej do formy akceptowalnej przez popkulturę. Tymczasem cywilizację, naukę i kulturę popychają naprzód właśnie tacy ludzie jak bohaterowie książki. Jeśli ich zabraknie, los planety stanie pod znakiem zapytania. Książka Heretycy, Buntownicy, Wizjonerzy zawiera zapisy rozmów lub relacje ze spotkań z najwybitniejszymi (nierzadko także najbardziej frapującymi) współczesnymi uczonymi. Są wśród nich odkrywcy struktury DNA, konstruktorzy bomby atomowej, kosmologowie i kryptolodzy kwantowi (głownie anglosascy). Rozmowy dotyczą kluczowych, najistotniejszych pytań dotyczących naszej obecności we Wszechświecie. Nobliści, laureaci prestiżowych nagród, ale także niezależni uczeni młodego i starszego pokolenia rozmawiają o wolnej woli, świadomości, przypadkowości, o początkach Kosmosu i jego kresie a także o wyginających umysł paradoksach.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
47
Top Girl. Moda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Top Girl. Moda
Dostępny1928 szt.

Interesujesz się modą? Lubisz projektować stroje? Ta książka jest dla ciebie! Dzięki niej stworzysz wyjątkowe kreacje. Puść wodze fantazji i przygotuj niezapomniane stylizacje. Możesz rysować, kolorować i wykorzystać mnóstwo naklejek!

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
48
Hiszpański łatwo i przyjemnie + online ASSIMIL - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański łatwo i przyjemnie + online ASSIMIL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.15

Proponowana przez nas metoda, ciesząca się uznaniem na całym świecie już od 80 lat, wykorzystuje naturalne predyspozycje intuicyjnego przyswajania języka poprzez codzienny kontakt oraz stopniowe poznawanie słownictwa i gramatyki.Krok po kroku, bez wysiłku, dzięki autentycznym i zabawnym dialogom, jasnym i zrozumiałym komentarzom oraz starannie dobranym ćwiczeniom, będziesz poznawać wybrany język. Nauka odbywa się w dwóch etapach:- pierwszy etap, tzw. faza pasywna, to zanurzenie w języku, polegające na systematycznym słuchaniu, czytaniu i powtarzaniu każdej lekcji;- drugi etap, tzw. faza aktywna, to stosowanie w praktyce przyswojonych struktur i schematów oraz ciągłe poszerzanie zakresu kompetencji językowej.W ciągu kilku miesięcy opanujesz język na poziomie B2, umożliwiającym swobodne porozumiewanie się.Jakie są główne założenia metody Assimil?- nauka poprzez zaczerpnięte z życia codziennego dynamiczne dialogi, które gwarantują przydatność przyswajanych struktur;- realizm i aktualność sytuacji, uwzględniających współczesne słownictwo;- dobrze zaplanowana progresja gramatyczna, która pozwala uniknąć uczenia się na pamięć;- systematyczne powtórki, ułatwiające utrwalanie opanowanego materiału;- ciekawe, przydatne informacje i komentarze dotyczące kultury i obyczajów;- spora doza humoru, dzięki czemu nauka sprawia przyjemność i jest dobrą zabawą.

79,00 zł
69,52 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

1 osoba kupiła
49
Piłka Antystres 7cm Mc Sport Mix3 24/288/576 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka Antystres 7cm Mc Sport Mix3 24/288/576
Mega Creative, Mega Creative
Dostępny130 szt.

8,00 zł
6,99 zł

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
50
Stylowa amazonka niebieska - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stylowa amazonka niebieska
PAPO
Dostępny10 szt.

Wszystkie figurki Papo zostały zaprojektowane i opracowane we Francji, w celu łączenia nauki i zabawy dla dzieci. Figurki Papo są źródłem rozrywki, pobudzają dziecięcą wyobraźnię, co jest ważne dla ich rozwoju.Różnorodność postaci i wzajemne oddziaływanie różnych wszechświatów stymulują kreatywność i wyobraźnię. Dlatego tak często wykorzystywane są w metodzie Montessori. Figurki są ręcznie malowane, z największą dbałością o szczegóły.Dzięki wysokiej jakości wykonania i realistycznemu odwzorowaniu figurki Papo są bardzo popularne wśród wielu kolekcjonerów i specjalistów.Jednym z ciągłych i głównych priorytetów od lat, jest jakość (jakość form i materiałów, z których są wykonane).

34,10 zł
29,67 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,43 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry