hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.05.14

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 14 maja 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Psychologia pieniędzy. Ponadczasowe lekcje o bogactwie, chciwości i szczęściu (Morgan Housel), na drugim Samolot styropianowy (Norimpex). Kolejny produkt to Już czytam. Zagadki matematyczne. Wszystko gra (Marcin Kozioł, Weronika Bartczak) oraz Przeszkoda czy wyzwanie? Stoicka sztuka... (Ryan Holiday).
1
Psychologia pieniędzy. Ponadczasowe lekcje o bogactwie, chciwości i szczęściu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Psychologia pieniędzy. Ponadczasowe lekcje o bogactwie, chciwości i sz...
Dostępny
694 szt.

Umiejętne obchodzenie się z pieniędzmi wcale nie zależy wyłącznie od tego, co wiesz. Ważniejsze jest to, jak się zachowujesz. A zachowanie jest czymś, czego trudno nauczyć - nawet bardzo bystre osoby. Większość ludzi myśli, że pieniądze - inwestowanie, finanse osobiste i decyzje biznesowe - to przede wszystkim matematyka. Wystarczy mieć odpowiednie dane i wzory, aby się dowiedzieć, co dokładnie należy robić. Jednak w prawdziwym życiu ludzie nie podejmują decyzji finansowych na podstawie arkuszy kalkulacyjnych. Podejmują je przy stole podczas kolacji albo na firmowym zebraniu, pod wpływem mieszanki takich czynników jak ich osobista historia, unikalny światopogląd, ego, duma, marketing i niezrozumiałe motywacje. W Psychologii pieniędzy Morgan Housel - wielokrotnie nagradzany autor - przedstawia 19 krótkich historii, w których opisuje różne dziwne sposoby myślenia o pieniądzach, a także uczy, jak lepiej zrozumieć jeden z najważniejszych tematów w naszym życiu.

49,00 zł
31,36 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,64 zł

67 osób kupiło
2
Samolot styropianowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot styropianowy
Norimpex
Dostępny
120 szt.

Samolot ze styropianu jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału, co sprawia, że łatwo się nim rzuca. Styropian został utwardzony, dzięki czemu jest trwalszy i odporniejszy na upadek z wysokości. Uwaga. Dostępne różne kolory, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

13,99 zł
39 osób kupiło
3
Już czytam. Zagadki matematyczne. Wszystko gra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już czytam. Zagadki matematyczne. Wszystko gra
Dostępny
2 szt.

Schowaj do plecaka i czytaj kiedy chcesz! Przy okazji rozwiązuj zadania matematyczne wspólnie z ulubionymi bohaterami! Co czeka nas Was w tej części serii „Już czytam. Zagadki matematyczne”? Kasia i Marcin uwielbiają rozwiązywać zagadki. Postanawiają założyć kanał na YouTubie. Nazywają go „01, zgłoś się!” i odtąd znani są jako Zero i Jedynka. Nowa zagadka okaże się nie lada wyzwaniem, a bohaterowie nie tylko odkryją liczne tajemnice zera i jedynki, ale nauczą się też szyfrować informacje jak w starych komputerach. „Już czytam. Zagadki matematyczne” to seria przygotowana z myślą o wszystkich dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem oraz przy okazji chcą poznać podstawowe zagadnienia matematyczne. Na końcu każdej części znajdują się ciekawe zadania sprawdzające zrozumienie tekstu oraz słowniczek trudniejszych słów. Dodatkowym atutem serii są duże, kolorowe, zabawne ilustracje.

10,70 zł
6,99 zł

Rabat 34,7%
oszczędzasz 3,71 zł

14 osób kupiło
4
Przeszkoda czy wyzwanie? Stoicka sztuka... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przeszkoda czy wyzwanie? Stoicka sztuka...
Dostępny
198 szt.

Postrzeganie, czyli jak spojrzeć na przeszkodę, żeby dostrzec ciekawe wyzwanie. Działanie, czyli co zrobić, żeby podejść do problemy bez lęku i skutecznie go pokonać. Wola, czyli dlaczego spokój i wytrwałość są kluczem do sukcesu. Pokonywanie przeszkód, które stają nam na drodze, bywa frustrujące. Jeśli przeszkody są duże, nasze cele oddalają się z prędkością światła i na zawsze pozostają w sferze marzeń. Ta zasada nie dotyczy jednak wszystkich - istnieją ludzie, dla których przeszkody są częścią drogi umożliwiającej realizację celów. Potrafią oni zmienić perspektywę, trafnie określić rodzaj trudności, z jaką mają do czynienia, i wyciągnąć wnioski na przyszłość. To pozwala im obrócić dowolną przeszkodę w sukces. O takich ludziach i sposobach ich działania opowiada ta książka. Znajdziesz w niej zbiorową mądrość, opartą na zasadach starożytnych stoików. Pomoże Ci ona pokonać różne przeszkody: mentalne, fizyczne, emocjonalne, a także pozorne. Dowiesz się z niej, jak pokonać dowolną blokadę, w pełni wykorzystać swoje atuty i zmienić wiele negatywnych sytuacji, w których się znajdziesz, w pozytywne - albo przynajmniej znaleźć w nich jakieś dobre strony. Uwierz, że każde niepowodzenie da się przekształcić w sukces. - Zdyscyplinuj postrzeganie, działanie i wolę - Uświadom sobie swoją moc i trzymaj nerwy na wodzy - Kontroluj emocje, ćwicz obiektywizm, zmień perspektywę - Żyj tu i teraz, myśl inaczej, szukaj okazji - Przygotuj się do działania - i działaj - Naucz się wytrwałości, podejmuj próby i realizuj proces - Rób dobrze to, co do Ciebie należy - Pamiętaj, że dobre jest to, co działa - Użyj przeszkody przeciwko niej samej - Ukierunkuj swoją energię i przejdź do ofensywy - Zbuduj wewnętrzną cytadelę - Przewiduj, akceptuj to, co się dzieje, i medytuj nad śmiertelnością - Naucz się sztuki przyzwolenia i samozaparcia - Przygotuj się, żeby zacząć od nowa

44,90 zł
30,08 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,82 zł

14 osób kupiło
5
Angielski w małym palcu! Karty pracy samodzielnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski w małym palcu! Karty pracy samodzielnej
Dostępny
210 szt.

Przedstawiamy kolejną część znanej i popularnej serii „Karty pracy - Angielski w małym palcu!” Książka została przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach, które dopiero rozpoczynają naukę angielskiego. Znajdują się tutaj działy tematyczne pozwalające opanować najpotrzebniejsze słownictwo z danego zakresu - a więc kolory, jedzenie i picie, ubrania, szkoła, zwierzęta, miasto, zawody itp. W publikacji zamieszczono także ćwiczenia pozwalające poznać liczby, litery, podstawowe kształty czy dni tygodnia i miesiące w języku angielskim. Angielski w małym palcu! to książka przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym - są tutaj zatem zadania polegające na kolorowaniu, łączeniu elementów lub wskazywaniu ich itp., natomiast nie ma zadań wymagających pisania, gdyż wiele maluchów nie opanowało jeszcze tej umiejętności. Ze względu na zakres tematyczny słownictwa, który jest wymagany również od ucznia klas 1-3, polecamy Angielski w małym palcu! również dzieciom, które rozpoczęły już naukę w szkole, ale potrzebują dodatkowego wsparcia - książeczka świetnie sprawdzi się do powtórek lub uzupełnienia szkolnej pracy. Jak w pozostałych książkach z serii, każdą kartę można wyrwać i dać dziecku osobno. Książka nadaje się też do kserowania w czerni i bieli. Gorąco zachęcamy do zakupu!

24,95 zł
14,99 zł

Rabat 39,9%
oszczędzasz 9,96 zł

13 osób kupiło
6
Puzzle 60 elementów. Minionki rozrabiają - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Minionki rozrabiają
Trefl, 60
Dostępny
123 szt.

Wysokiej jakości puzzle z bohaterami „Minionków” liczą 60 elementów i przeznaczone są dla młodszych wielbicieli niezwykłych stworzonek. Trwały rysunek stworzony przy pomocy bezpiecznych farb spożywczych. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Produkt został wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

11,97 zł
10,99 zł

Rabat 8,2%
oszczędzasz 0,98 zł

11 osób kupiło
7
Automat do baniek mydlanych Żaba 1003262 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
32,90 zł
31,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,64 zł

11 osób kupiło
8
Już czytam. Zagadki matematyczne. 01, zgłoś się! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już czytam. Zagadki matematyczne. 01, zgłoś się!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Schowaj do plecaka i czytaj kiedy chcesz! Przy okazji rozwiązuj zadania matematyczne wspólnie z ulubionymi bohaterami! Co czeka nas Was w tej części serii „Już czytam. Zagadki matematyczne”? Członkowie Klubu Gracza są wielbicielami gier fabularnych. Tym razem jednak ktoś inny wciąga ich w niezwykłą rozgrywkę. Po odkryciu magicznego kwadratu chłopcy ruszają za niezwykłymi wskazówkami, by w końcu dowiedzieć się, kto stał za całą intrygą! „Już czytam. Zagadki matematyczne” to seria przygotowana z myślą o wszystkich dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem oraz przy okazji chcą poznać podstawowe zagadnienia matematyczne. Na końcu każdej części znajdują się ciekawe zadania sprawdzające zrozumienie tekstu oraz słowniczek trudniejszych słów. Dodatkowym atutem serii są duże, kolorowe, zabawne ilustracje.

9,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,00 zł

9 osób kupiło
9
Piotruś królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piotruś królik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Piotruś królik jest największym klasykiem brytyjskiej literatury dla dzieci młodszych i jedną z najpoczytniejszych książek na świecie. Bajka opowiada o przygodach nieposłusznego królika Piotrusia, który wbrew ostrzeżeniom swojej mamy zakrada się do owianego niepokojącą tajemnicą ogrodu pana Mc Gregora. Emocjonujące przygody małego królika zainicjowały cały cykl bajek o jego dalszych losach i o losach jego leśnych przyjaciół. Stały się także przedmiotem wielu adaptacji filmowych i teatralnych.

14,40 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 37,6%
oszczędzasz 5,41 zł

9 osób kupiło
10
Puzzle 160 elementów. Minionki. Bello! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 160 elementów. Minionki. Bello!
Trefl, 160
Dostępny
52 szt.

Puzzle składające się ze 160 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich fanach i fankach Minionków. Po ułożeniu układanki powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 28.0 cm. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem specjalnego kalandrowanego papieru odbijającego światło, co ułatwia układanie. Wyprodukowany w Polsce, a do produkcji zostały użyte materiały ekologiczne.

13,81 zł
12,99 zł

Rabat 5,9%
oszczędzasz 0,82 zł

8 osób kupiło
11
LEGO Ninjago. Legenda o Jayu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Ninjago. Legenda o Jayu
Dostępny
2 szt.

Fantastyczna, zupełnie nowa historia ze świata LEGO Ninjago. Kiedy Jay dołącza do legendarnej gry video Prime Empire, inni gracze traktują go jak wielkiego bohatera. Gdy jednak odkrywa, że jego umiejętności Spinjitzu są bezużyteczne w wirtualnym świecie, zastanawia się, jak może w nim przetrwać i wraz z innymi graczami powrócić do rzeczywistości. Nieznane przygody ulubionych bohaterów, dynamiczne ilustracje i pełna humoru fabuła to doskonały sposób na rozbudzenie czytelniczej pasji. Ukryte w historii fanowskie niespodzianki oraz dodatki w postaci dyplomu, quizu i słowniczka sprawią, ze lektura będzie znakomitą rozrywką.

17,99 zł
14,99 zł

Rabat 16,7%
oszczędzasz 3,00 zł

6 osób kupiło
12
Pulverkopf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pulverkopf
Dostępny
13 szt.

Meseritz (dziś Międzyrzecz, Polska), kilkadziesiąt lat po wojnie. Miasto wciąż zaludniają duchy przeszłości, dawne uprzedzenia i historie, o których mówi się wyłącznie w czterech ścianach rodzinnych domów. Niemal zawsze ukradkowo, ściszonym głosem, aby nie usłyszał ich nikt niepowołany. Nastoletni Patryk Werhunt znajduje pływające w Obrze zwłoki jednego z sąsiadów. Okoliczności śmierci są niejasne, a cień podejrzenia pada na wkraczającego w dorosłość chłopaka. Traumatyczne wydarzenie staje się pretekstem do snucia rozległej i skomponowanej misternie niczym fuga opowieści o splątanych losach: Polaków, Żydów, Niemców, Sowietów oraz ich potomków. Opowieści, której motywem przewodnim jest obsesyjne poszukiwanie prawdy o losach niemieckiego kompozytora Norberta von Hannenheima. To także rzecz o byciu odmieńcem, kundlem, w chwilach, kiedy życie i historia nie dają innego wyboru.

44,90 zł
23,80 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 21,10 zł

6 osób kupiło
13
Sen Alicji, czyli jak działa mózg. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sen Alicji, czyli jak działa mózg. Audiobook
J. Vetulani, M. Mazurek, M. Wierzchowski, Mando
Dostępny
43 szt.

To się w głowie mieści! Bestsellerowa książka Sen Alicji, czyli jak działa mózg teraz w formie słuchowiska, które zachwyci dzieci oraz zaciekawi dorosłych Gdy Alicja śpi, budzą się neurony. Prawdę mówiąc, one nigdy nie śpią, co najwyżej nieco odpoczywają. Tym razem mózg Alicji postanowił wyprodukować sen, podczas którego opowiedział, w jaki sposób dowodzi całym organizmem. Sen Alicji to niezwykłe dzieło profesora Jerzego Vetulaniego, który wspólnie z Marią Mazurek i Marcinem Wierzchowskim w prosty sposób odpowiedział młodym czytelnikom na pytanie, jak działa mózg. W trakcie snu bohaterka książki, Alicja, zdobywa wiele cennych informacji: z czego zbudowany jest mózg, skąd biorą się sny, jak działają nasze emocje. Dowiaduje się też wielu innych rzeczy związanych z budową i pracą naszego mózgu. Książka, która światło dzienne ujrzała w 2017 roku, została zabawnie zilustrowana przez Marcina Wierzchowskiego. Tym razem w podróż po ludzkim umyśle zabierają młodych czytelników aktorzy Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie. To oni przenieśli tę niezwykłą książkę w świat słów, dźwięków i muzyki.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

5 osób kupiło
14
Kraina Lodu. Lato z Anną i Elsą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu. Lato z Anną i Elsą
Dostępny
22 szt.

To lato będzie wyjątkowe! Spakuj plecak i wyrusz z Anną i Elsą na pełną niesamowitych przygód wyprawę. Przemierzaj morskie labirynty, zagraj z Olafem w domino, wyszukuj różnice i twórz naklejkowe wianki z kwiatów. Ta książka sprawdzi się świetnie w podróży, na plaży, a także w domu podczas deszczowej pogody.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

4 osoby kupiły
15
Kilka myśli o Trójcy Świętej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kilka myśli o Trójcy Świętej
Dostępny
18 szt.

,,Aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie" (J 17,21).Dotykamy w tych słowach tajemnicy Trójcy Przenajświętszej. Kiedy byłem młodym księdzem, bałem się o niej mówić. Uważałem, że albo ludzi wystraszę, albo zanudzę, że będę fruwał nad głowami i nikt mnie nie zrozumie.Dzisiaj uważam, że Bóg bez tajemnicy byłby jeszcze mniej zrozumiały. Poza tym, kto nie stara się przyjąć tajemnicy Trójcy Przenajświętszej, wcale nie rozumie chrześcijaństwa i nie jest chrześcijaninem.(z rozważania Nie myśli o sobie)Kilka myśli o Trójcy Świętej to piętnasty tom w serii zaplanowanej przez autora w 2002 roku. Zawiera - z jednym wyjątkiem - dotąd niepublikowane fragmenty homilii na temat Trójcy Świętej, głoszonych przez ks. Twardowskiego w warszawskim kościele Sióstr Wizytek.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
16
Kryptonim Bravo Two Zero - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryptonim Bravo Two Zero
Dostępny
8 szt.

RELACJA Z BRAWUROWEJ AKCJI BRYTYJSKICH KOMANDOSÓW SAS PODCZAS OPERACJI"PUSTYNNA BURZA" W IRAKU. Bravo Two Zero - taki kryptonim nosił ośmioosobowy oddział brytyjskich komandosów z elitarnego regimentu SAS, który w styczniu 1991 roku, w czasie wojny o Kuwejt, przerzucono na teren Iraku na tyły irackiej armii. Jego zadaniem była lokalizacja i zniszczenie ruchomych wyrzutni rakiet Scud. Zdemaskowani komandosi, zdani sami na siebie, musieli pieszo przedrzeć się do oddalonej o 120 km granicy z Syrią. Tajna misja legła w gruzach, pozostała desperacka walka o życie. Nie wszystkim udało się wyjść z niej cało Trzej zginęli, czterech dostało się do niewoli, a tylko jeden zdołał uciec. Schwytanych żołnierzy torturowano w Bagdadzie z niewyobrażalnym okrucieństwem, na które nie przygotowało ich nawet intensywne szkolenie SAS. ODWAGA * WYTRZYMAŁOśĆ * WOJNA * BRATERSTWO Andy McNab był dowódcą tego legendarnego oddziału, a jego relacja z działań `Bravo Two Zero` to zapierająca dech w piersiach opowieść o żołnierzach sił specjalnych, kronika nadludzkiej odwagi, wytrzymałości i czarnego humoru w obliczu beznadziejności. To światowy bestseller! Na podstawie książki i opisanej w niej historii powstał film o tym samym tytule (polski tytuł to "Rajd na tyły wroga") z Seanem Beanem w roli głównej. Wydanie z okazji 20. rocznicy premiery książki, poprawione i zaktualizowane, zawiera dodatkowe rozdziały i zdjęcia, których nie było w poprzedniej edycji. Każdy egzemplarz zawiera drukowaną dedykację od autora, napisaną specjalnie dla polskich czytelników. Za opisaną w książce walkę, jej bohaterowie zostali odznaczeni najwyższymi brytyjskimi medalami. Jestem wdzięczny McNabowi za uchylenie w "Bravo Two Zero" tajemnicy, dzięki której poznałem cechy charakteru, jakie powinien posiadać ktoś, kto myśli o byciu żołnierzem jednostki specjalnej. Czerpałem z ich historii przez całą swoją wojskową karierę, by któregoś dnia jednego z nich spotkać w Bagdadzie. Czytając "Bravo Two Zero" lepiej zrozumiecie moje książki. Naval

44,90 zł
35,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,98 zł

3 osoby kupiły
17
Kinzo - Kłódka 40mm + 3 klucze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kinzo - Kłódka 40mm + 3 klucze
Kinzo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Typ: Akcesoria domoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

8,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
18
Kraina smoków. Pióro gryfa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina smoków. Pióro gryfa
Dostępny
42 szt.

Dalszy ciąg przygód bohaterów „Krainy smoków” Wspaniałe historie Cornelii Funke dzieją się w świecie, który na kartach jej książek wydaje się bardziej baśniowy niż najbardziej fantastyczne krainy. Opowieść o przygodach chłopca Bena, smoka Lunga i koboldki Siarczynki nie kończy się wraz z odnalezieniem magicznej krainy, legendarnego Skraju Nieba. Ben i Lung muszą wyruszyć w kolejną wyprawę. W sanktuarium dla zagrożonych stworzeń w swych jajach czekają na pomoc trzy źrebaki pegazów, ostatnie z gatunku. Mają coraz mniej czasu, a jedyne lekarstwo wydaje się nieosiągalne – jest to pióro gryfa. Dzielni bohaterowie postanawiają je zdobyć, choć gryfy, żyjące w parnych dżunglach południa, to trudne do odnalezienia stworzenia, a w dodatku są śmiertelnymi wrogami smoków…

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

2 osoby kupiły
19
Puzzle 1500 elementów. Zabawa z przyjaciółmi, Tiurina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1500 elementów. Zabawa z przyjaciółmi, Tiurina
Heye, 1500
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Puzzle Heye przedstawiają grafikę „Zabawa z przyjaciółmi, Tiurina”. Składają się z 1500 elementów. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wymiary obrazka po ułożeniu: 80.0 x 60.0 cm

116,65 zł
93,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 23,33 zł

2 osoby kupiły
20
Puzzle 1000 elementów. Floral Friends. Wiewiórka, Mia Charro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Floral Friends. Wiewiórka, Mia Charro
Heye, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Hiszpańska artystka Mia Charro wie, jak zrobić pizzle z pięknymi zwierzętami: pokazujesz je z najlepszej strony i dajesz im kwiaty! Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Wymiary obrazka po ułożeniu: 50.0 x 70.0 cm

67,90 zł
54,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,58 zł

2 osoby kupiły
21
Puzzle 4w1. Wesoły Świat Minionków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 4w1. Wesoły Świat Minionków
Trefl, 35, 48, 54, 70
Dostępny
85 szt.

„Wesoły Świat Minionków” to puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach filmu animowanego Minonki. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 28.5 x 20.5 cm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (35, 48, 54, 70) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce, a do produkcji zostały wykorzystane ekologiczne materiały. Puzzle przeznaczone są dla dzieci powyżej 4 roku życia.

23,04 zł
20,04 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,00 zł

2 osoby kupiły
22
Gdzie dzisiaj śpimy? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdzie dzisiaj śpimy?
Dostępny
39 szt.

„– To niesprawiedliwe, że w bajce możemy spać w kamperze, a w życiu musimy spać w tych nudnych łóżkach – pożaliłem się. A Małpka dodał: – A jeszcze bardziej niesprawiedliwe jest to, że w bajce możemy spać na żaglówce, a naprawdę to nie… Wtedy mama powiedziała: – Ależ co wy opowiadacie?! Przecież możemy spać wszędzie, gdzie chcemy. Oczywiście piżama i ulubiona zabawka nie wystarczą, żeby spędzić noc w namiocie, na żaglówce, w kamperze lub pod gołym niebem. Do spania na zewnątrz trzeba się odpowiednio przygotować, jak do wielkiej wyprawy. I to też jest super!”

38,00 zł
32,30 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,70 zł

2 osoby kupiły
23
Zestaw do badmintona metalowy, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do badmintona metalowy, mix kolorów
Enero
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Spędzaj czas aktywnie z rodziną i znajomymi. Zestaw do badmintona ENERO idealny do spokojnej gry rekreacyjnej na hali i w plenerze. Wykorzystasz go w ogrodzie, na plaży i boisku. Ze względu na uzyskiwane niższe prędkości lotki po uderzeniu, sprzęt doskonale nadaje się dla dzieci oraz zawodników początkujących. Niższa prędkość pozwala na długi lot, dzięki czemu młodsze dzieci poradzą sobie z grą. Najwyższa jakość materiałów sprawia, że zestaw wytrzyma wiele rozegranych pojedynków. Parametry: • rakieta: – wymiary: długość 62.5 cm, szerokość 20.5 cm, – waga: 80 g, – materiał: metal, • lotka: – wymiary: długość 7.0 cm, – waga: 4 g, – materiał: nylon. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

13,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
24
Namaluj mi słońce. wyd. kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
25
Lalka szmacianka 40cm 4 wzory mix 156266 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka szmacianka 40cm 4 wzory mix 156266
Sun-day
Dostępny
7 szt.

Lalka szmacianka o wielkości 40 cm. Ubrana w kolorową sukienkę z włosami z włóczki. Wykonana z wysokej jakości miękkich materiałów. Występuje w kilku wariantach (sprzedawane oddzielnie)

36,90 zł
33,21 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

1 osoba kupiła
26
Dunlop - Plecak (Turkusowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Plecak (Turkusowy)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Plecak o pojemności 20L. Posiada dodatkową kieszeń z przodu. Wymiary: 42x31x14cm.Typ: PlecakRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

17,80 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,81 zł

1 osoba kupiła
27
Pieniądze, serce i umysł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieniądze, serce i umysł
Dostępny
531 szt.

Bloom opisuje pewne rozwiązanie, które również w Polsce może być użyteczne, a na świecie przyciąga ostatnio uwagę najbardziej wrażliwych społecznie jednostek. Chodzi o próbę połączenia w biznesie trzech sfer: ekonomicznej, ekologicznej i społecznej. To przecież tak samo jak wtedy, gdy pragniemy osiągnąć zysk, aby zabezpieczyć sobie przyszłość, zrobić coś istotnego dla świata i jednocześnie zaspokoić swe potrzeby. Tak naprawdę nie można osiagnąć tylko jednego z tych trzech celów, jeżeli dążymy do prawdziwego spełnienia. Rzeczywiście, pieniądze szczęścia nie dają, ale bez pieniędzy trudno liczyć na to, że zrobimy coś istotnego dla świata, czy choćby spełnimy się w pracy nad sobą i dla inych. Wszystkie te trzy elementy są ze sobą niezwykle powiązane.

4,99 zł
3,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
28
Kinzo - Pędzel płaski 70mm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kinzo - Pędzel płaski 70mm
Kinzo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Typ: Akcesoria domoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

7,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
29
Skalny kwiat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skalny kwiat
Dostępny
84 szt.

Prawdziwa, choć zapomniana historia. Sugestywna opowieść o bohaterkach, którym wojna odebrała wszystko, pozostawiając strach. Ale ich nie złamała. Od huku pocisków drżą położone wśród gór wioski. To tam mieszkają one – niezłomne kobiety, do których o pomoc zwraca się dowództwo włoskich wojsk. Część z nich to jeszcze dzieci, część już staruszki, wszystkie jednak co rano w wojskowych magazynach pakują do koszy prowiant, leki i amunicję i ruszają ścieżkami ku górskim szczytom, które pokonać umieją tylko one. Wojna odebrała im wszystko łącznie z przyszłością, tłamsząc je w teraźniejszości przesyconej ubóstwem i trwogą. Lecz mimo niebezpieczeństw czających się na każdym kroku, mimo białych diabłów – strzelców wyborowych armii wroga – którzy trzymają je na muszce, one wspinają się godzinami, brodząc w śniegu, by wesprzeć walczących żołnierzy. To Tragarki, które w piekle alpejskiego frontu dźwigają nie tylko życie. Książką Skalny kwiat Ilaria Tuti oddaje hołd odwadze i hartowi ducha kobiet, zdolności do wyrzeczeń skromnych, lecz gorąco pragnących pokoju góralek, które z narażeniem życia wspierały żołnierzy w czasie I wojny światowej. „Ilaria Tuti konstruuje pełną napięcia powieść, w której ani jedno słowo nie jest zbędne, ani jeden opis nie służy wyłącznie dekoracji: rany na obolałych plecach dziewcząt, mroczne oczy żołnierzy, skromny posiłek spożyty w milczeniu, powstrzymywane łzy i rzadki śmiech stanowią przepiękne fragmenty epickiej i zarazem zwięzłej opowieści”. – Corriere della Sera „Ilaria Tuti potrafi ożywić naturę, sprawiając, że w każdym wersie staje się ona groźną bohaterką”. – Il Piccolo

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

1 osoba kupiła
30
Ćwiczę rękę i oko. 30 mikołajkowych zadań - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę rękę i oko. 30 mikołajkowych zadań
Dostępny
34 szt.

Zabawy grafomotoryczne to zbiór 30 ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w zachęcający sposób przygotowują do nauki pisania. Wesołe zwierzątka i przerywane kolorowe linie łączą naukę z zabawą. Każde z rozwiązanych zadań można pomalować farbami, kredkami, flamastrami lub wykleić bibułą lub kolorowym papierem. "Ćwiczę rękę i oko" to kreatywne narzędzie pomocne w rozwijaniu małej motoryki.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
31
Kamizelka odblaskowa, rozmiar uniwersalny, żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamizelka odblaskowa, rozmiar uniwersalny, żółta
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Kamizelka odblaskowa to prawdziwy niezbędnik w wyposażeniu każdego samochodu. Została stworzona z myślą o bezpieczeństwie nawet w sytuacjach awaryjnych. Dzięki jaskrawemu kolorowi i odblaskowym elementom zapewnia widoczność i wysokie prawdopodobieństwo bycia zauważonym przez innych uczestników ruchu. Cechy produktu: • materiał: poliester, • rozmiar: uniwersalny, • kolor: jaskrawy żółty, • elementy odblaskowe, • długość: 63.0 cm • szerokość: 65.0 cm.

17,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

1 osoba kupiła
32
Mano d'onore. Tom 1. Efesto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mano d'onore. Tom 1. Efesto
Dostępny
10 szt.

Gdy Efe­sto po raz pierw­szy poło­żył dłoń na jej policzku, nie wie­dział, że dziew­czyna gorąca jak wul­kan i rów­nie nie­prze­wi­dy­walna, co on, będzie nale­żeć do niego. Etna z całych sił i wszel­kimi moż­li­wymi spo­so­bami pró­buje odna­leźć się w bru­tal­nym świe­cie. W jej żyłach nie pły­nie lawa, lecz odwaga, a trzy­mane na dłoni serce nie należy do niej. Efe­sto podąża ścieżką wybru­ko­waną zasa­dami orga­ni­za­cji. Kocha lub nie­na­wi­dzi — nie ma nic pośrodku. W śro­do­wi­sku uzna­wany jest za bez­względ­nego mani­pu­lanta, który zrobi wszystko, by uzy­skać to, czego pra­gnie. Efe­sto nie ma serca. To Etna trzyma je w gar­ści. Zagro­ził, że jeśli je upu­ści, zdep­cze lub poda innym na tacy, zabije ją. A on zawsze dotrzy­muje obiet­nic. Czy rze­czy­wi­stość, w któ­rej nie można pozwo­lić sobie na sła­bość, sta­nie na prze­szko­dzie ich wspól­nej przy­szło­ści? Utrata tego, co kocha się naj­bar­dziej, może oka­zać się cio­sem, po któ­rym nie będzie można się już podnie­ść…

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
33
Kubek niekapek Straw Cup ze słomką 360 ml, pastelowy szary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek niekapek Straw Cup ze słomką 360 ml, pastelowy szary
TWISTSHAKE
Dostępny
302 szt.

Kubek niekapek ma słomkę z wbudowaną silikonową uszczelką zapobiegającą wylewaniu się napojów. Idealny dla aktywnych maluchów! Słomka miękka, wykonana z silikonu. Pokrywę wystarczy pociągnąć, aby otworzyć kubek. Zapewnia szczelne zamknięcie i służy jako uchwyt. Przystosowany do mycia w zmywarce na najwyższej półce. Odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia. Nie zawiera BPA. Produkt bezpieczny dla Ciebie i dla Twojego dziecka. Pojemność: 360 ml – idealna na smoothie lub duży napój

50,00 zł
47,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,50 zł

1 osoba kupiła
34
Pompka do piłek 30 cm i wężyk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pompka do piłek 30 cm i wężyk
Enero
Dostępny
22 szt.

Mała, poręczna pompka z wężykiem i igłą. Napompuj piłkę, gdzie tylko chcesz i ciesz się grą na świeżym powietrzu! Pompka pomaga uzupełnić powietrze w różnego rodzaju piłkach. Cechuje się nadzwyczaj prostą, intuicyjną obsługą z którą poradzą sobie nawet dzieci. Wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewnia odpowiednią jakość. W zestawie znajdziesz elastyczny wężyk, dzięki któremu prawdopodobieństwo złamania igły jest minimalne. Parametry: • długość całkowita pompki: 30.0 cm; • długość wężyka: 12.0 cm; • gwint igły: 0.8 cm; • materiał: tworzywo sztuczne; • przeznaczenie: do pompowania piłek; • w opakowaniu: pompka, elastyczny wężyk, igła.

10,99 zł
1 osoba kupiła
35
Nierządnica i mniszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nierządnica i mniszka
Dostępny
101 szt.

Siódmy tom porywającej serii powieści historycznych, w których wartka akcja i niebezpieczne przygody splatają się ze spiskami i wątkami miłosnymi, a wszystko to w fascynującej średniowiecznej scenerii Wydaje się, że była nierządnica Maria nie ma innego wyboru – ponieważ nowy książę biskup z Würzburga chce odebrać rodzinie Kibitzsteinów część majątku, kobieta postanawia się sprzymierzyć z turyńskim hrabią Ernstem von Herrenrodą. Przyjmuje więc jego zaproszenie na zjazd rodzinny. Nie wszystko jednak toczy się zgodnie z planem… Podczas spotkania dochodzi do brutalnego napadu, z życiem uchodzą tylko Maria, jej córka Trudi i ciężko ranna zakonnica, krewniaczka hrabiego. Kobiety ukrywają się w nieprzebranej puszczy otaczającej zamek. Tam trafiają w ręce zbójców, z którymi sprawcy napadu mają na pieńku. Maria szybko pojmuje, w jak strasznej sytuacji znalazła się wraz z towarzyszkami. Mimowolnie trafiły w sam środek wojny między dwoma nienawidzącymi się szlacheckimi rodami w Turyngii. „Wspaniała powieść, trzymająca w napięciu i napisana z sercem”. – Petra „Średniowieczna intryga doprawiona szczyptą erotyki!” – BILD

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

2 osoby kupiły
36
Pismo Święte Nowy Testament - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pismo Święte Nowy Testament
Dostępny
8 szt.

Pismo Święte, przekład popularnie zwany Biblią Poznańską. Jednotomowe wydanie Pisma Świętego w najlepszym, według biblistów, przekładzie z języków oryginalnych, ze znakomitym, obszernym komentarzem, w trwałej i eleganckiej oprawie. Zawiera: - wstęp do każdej księgi, - tekst opatrzony starannie opracowanymi przypisami, - zrozumiały język, - nowy, zaktualizowany przekład (2004). Wydanie w podręcznym formacie.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
37
Aplikacje Last Minute 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aplikacje Last Minute 2021
Dostępny
27 szt.

Egzamin wstępny na aplikację - poznaj najczęściej zadawane pytaniaSzukasz książki, która szybko i skutecznie pomoże Ci zdobyć lub utrwalić wiedzę potrzebną do zdania egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską? Skorzystaj z pierwszego na rynku podręcznika, przygotowanego w oparciu o analizę egzaminów z 9 poprzednich lat.Książka Aplikacje Last Minute w bardzo przejrzystej formie przedstawia treści wszystkich ustaw, obowiązujących na egzaminie wstępnym na aplikację. Co jednak najważniejsze - uwypukla fragmenty, z których pytania egzaminacyjne przygotowywane są najczęściej. Autor podręcznika dokonał bowiem analizy testów na aplikację radcowską i adwokacką z lat 2009-2020 i skupił się na zagadnieniach, które z największą dozą prawdopodobieństwa mogą pojawić się w roku 2021.Skuteczna nauka do egzaminu na aplikacjęAplikacje Last Minute to idealna książka dla zabieganych, którzy na przygotowania do egzaminu mają niewiele czasu. To także propozycja dla osób, szukających przewodnika, który pomoże im usystematyzować wiedzę i powtórzyć cały materiał.Dzięki książce: w jednym miejscu znajdziesz cały potrzebny i aktualny materiał do egzaminu na aplikację, gdyż podręcznik zawiera streszczenia wszystkich ustaw obowiązujących na egzaminie wstępnym w 2021 r., szczegółowo zapoznasz się z najnowszymi ustawami, które mogą pojawić się na egzaminie na aplikację, skupisz się na przepisach, z których pytania mogą pojawić się na egzaminie, gdyż autor najwięcej miejsca poświęcił ustawom najczęściej pojawiającym się na egzaminach w poprzednich latach, łatwo powtórzysz materiał, gdyż konstrukcja książki opiera się na schemacie pytań zadawanych na egzaminach w latach 2009/2019, zyskasz informację odnośnie liczby pytań związanych z danym fragmentem ustawy, które pojawiły się na egzaminach na aplikację w ostatnich latach, łatwo przyswoisz wiedzę, dzięki przejrzystym rozwiązaniom graficznym.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
38
Zarządzanie w oświacie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie w oświacie
Dostępny
8 szt.

Zarządzanie to szczególnie istotny czynnik efektywnego funkcjonowania całego systemu oświaty zarówno w państwie, jak i w poszczególnych placówkach edukacyjnych, tworzących ten system.We współczesnej polskiej literaturze pedagogicznej problem ten jest opisywany na ogół przyczynkarsko, w odniesieniu do pojedynczych zagadnień. Brakuje natomiast opracowań całościowych i to zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym. Chodzi o publikację o charakterze podręcznikowym, ujmującą syntetycznie podstawowe zagadnienia dotyczące zarządzania w oświacie. Jednocześnie jednak taką, która zainteresuje liczną rzeszę osób pełniących funkcje kierownicze w oświacie i nie będzie teorią dla teorii.Polecamy publikację autorstwa Lechosława Gawreckiego pt. Zarządzanie w oświacie. Podręcznikowy zarys problematyki. Systematyka praktyka rekomendacje w ramach serii wydawniczej Drogowskazy (w) Edukacji.

59,80 zł
41,86 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,94 zł

1 osoba kupiła
39
Jagiellonowie. Złoty wiek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jagiellonowie. Złoty wiek
Dostępny
242 szt.

Wędrówka w czasie i przestrzeni po najciekawszych zabytkach czasów ostatnich Jagiellonów, nie bez powodu nazywanych złotym wiekiem dziejów Polski. Autor wraz z synem przemierza nie tylko ziemie będące dzisiaj w granicach naszego kraju, ale odwiedza również inne terytoria znajdujące się pod władzą tej dynastii a obecnie leżące na terytorium: Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Czech, Słowacji i Węgier. To książka o czasach i ludziach, polityce i kulturze, wojnach i obyczajach. Wybitne postacie mieszają się ze zwykłymi ludźmi, Polacy z innymi narodowościami, tworząc razem niezwykłą opowieść o tamtej epoce. Czy Zygmunt August kochał Barbarę Radziwiłłównę? Czy Bona była jedzą, czy też wielkim politykiem? Czy klątwa pięknej szlachcianki spowodowała wygaśnięcie dynastii Gryfitów? Jak wyglądał renesans w Polsce? Czy szlachecki parlamentaryzm i przywileje szlacheckie przynosiły więcej szkody, czy pożytku? Dlaczego wygasła dynastia Jagiellonów? Na te, i nie tylko te pytania odpowiedź znajdziemy w najnowszej książce Sławomira Kopra.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

1 osoba kupiła
40
Czarci młyn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarci młyn
Dostępny
121 szt.

Mistrzyni kryminału wraca z kolejnymi przygodami sióstr Brylskich. Jeśli nie czytaliście jeszcze „Pałacu pod Ptasimi Głowami” gwarantujemy wam, że przeczytacie natychmiast po lekturze „Czarciego młyna”. Wartka akcja, sensacyjne zagadki, trzymająca w napięciu fabuła i barwni bohaterowie - czego chcieć więcej od kryminału dla młodych czytelników? Do tego niezawodnego koktajlu dorzućmy jeszcze ekscentryczną babcię, tajemnicze hałasy, tajnych agentów policji i prawdziwą szajkę rabusiów… Połkniecie tę książkę! Trwa upalne lato. Siostry Brylskie wraz z Piotrkiem i psem Julkiem spędzają wakacje w domu babci dziewczynek, w pobliżu którego znajduje się uroczysko, a w nim ruiny dworku i stary opuszczony młyn, w którym – jak głosi legenda – straszy! Posiadłość należąca niegdyś do bogatego fabrykanta teraz jest ogrodzona i pilnie strzeżona. Prowadzone są prace budowlane, które mają przywrócić świetność temu miejscu. Tymczasem w okolicy dochodzi do serii spektakularnych włamań i zuchwałych kradzieży. Łupem złodziei padają złote precjoza i stare monety. Dzieciaki postanawiają rozpocząć śledztwo na własną rękę… jak zakończy się ta sprawa?

24,99 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
41
Berlin, późne lato w.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Berlin, późne lato w.3
Dostępny
28 szt.

Berlin, sierpień 1943 rok. Otto Peters, 45-letni wdowiec, którego syn zginął na froncie wschodnim, stara się wieść spokojne życie. Niegdyś był pisarzem, ale gdy naziści doszli do władzy, zamilkł. Pracuje w księgarni, mieszka samotnie, chce jedynie dotrwać do końca wojny. Jednak Trzecia Rzesza o nim nie zapomniała otrzymuje propozycję pracy nad scenariuszem filmu, który ma służyć hitlerowskiej propagandzie. Wkrótce potem w jego życiu pojawia się Polka, poszukiwana przez gestapo uciekinierka z obozu koncentracyjnego. Peters, wbrew rozsądkowi, decyduje się pomóc Halinie

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
42
Żywa i martwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywa i martwa
Dostępny
46 szt.

„Umarłam, kiedy odwiedziliśmy babcię w Stanach. Myślałam, że włożą mnie do trumny, ale nie. Przynoszą jedzenie, picie, wmuszają. Migają jakieś twarze. Najczęściej pochyla się nade mną tata. Nie mam siły mówić. Nie mam siły powiedzieć, że jestem trupem”. Maja jest przekonana o własnej śmierci, ale nadal musi funkcjonować w świecie żywych. Zmarłej w tragicznych okolicznościach matki nie pamięta, a ojciec nie radzi sobie z chorobą córki. Tymczasem szkolna psycholożka, zaangażowana w pomoc nastolatce, zaczyna otrzymywać wiadomości z pogróżkami. Komuś zależy, by kobieta przestała interesować się Mają i jej rodziną. Co zdarzyło się w Stanach? Czy klucz do teraźniejszości tkwi w przeszłości? Czy Maja ma jeszcze szanse na ratunek? Ta powieść jest jak cios między oczy. Zachwieje waszym spokojnym światem, a mimo to nie oderwiecie się od niej, dopóki nie przewrócicie ostatniej strony.

37,90 zł
27,29 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

1 osoba kupiła
43
Zapasy na tułów i ramiona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapasy na tułów i ramiona
Dostępny
47 szt.

Publikacja trenerów Rucińskiego i Wyrobka była pierwszym podręcznikiem metodyki zapasów w Polsce. Stanowił on podstawę dla instruktorów w Towarzystwie Gimnastycznym ?Sokół?. Warto przy tym wspomnieć, że Szczęsny Ruciński był w owym czasie naczelnikiem krakowskiego oddziału TG. ?Sokół? i pierwszym trenerem Stanisława Cyganiewicza. "Zapasy, są to ćwiczenia z grupy walk, w których chodzi o przemożenie żywej siły przeciwnika i powalenie go na ziemię. Śmiało rzec można, że stoją one na najwyższym szczeblu gimnastyki. Nie ma bowiem działu w dziedzinie ćwiczeń fizycznych, w którymby, tak jak w zapasach, pracowało całe ciało, gdzieby tak szybko po sobie następowały zmiany we wprowadzeniu w stan czynny to tej, to owej partii muskułów. Ciągłe zmiany postawy, nieodzowne przy zapasach, używanie błyskawicznych chwytów i odchwytów przy równoczesnym zapotrzebowaniu całej siły walczącego, są powodem, że z ćwiczeń zapasów można odnieść bez porównania większą korzyść, niż z ćwiczeń innego rodzaju.

34,90 zł
26,52 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,38 zł

44
Auta. Lato z Zygzakiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Lato z Zygzakiem
Dostępny
19 szt.

Jesteś gotów na najbardziej odjazdowe lato w życiu? Spakuj walizki i wyrusz w niesamowitą podróż z Zygzakiem i jego przyjaciółmi. Przemierzaj labirynty, wyszukuj różnice, rozwiązuj łamigłówki i baw się naklejkami. Ta książka sprawdzi się świetnie w podróży, na plaży, a także w domu podczas deszczowej pogody.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

45
Sekretne życie kotów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekretne życie kotów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

Te, co skaczą i mruczą. Pręgowane lub w cętki. Domowe i dzikie. Poznaj najciekawsze tajemnice kotów. Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy lubią psy, i na tych, którzy lubią koty. Trudno powiedzieć, czy tak jest naprawdę. Jedno jest pewne – jeśli pokocha się koty, miłość ta jest dozgonna. Wielbiciele kotów z zapałem przekonują, że kot to zwierzę wyjątkowe, a obcowanie z nim przynosi radość i zdrowie. Andrzej G. Kruszewicz, dyrektor warszawskiego ogrodu zoologicznego, oraz Agnieszka Czujkowska, lekarz weterynarii, są nie tylko znawcami zwierząt i ich zwyczajów, lecz także uważnymi obserwatorami swoich podopiecznych. Sekretne życie kotów to zbiór fascynujących historii zaczerpniętych z kociego świata. Razem z autorami odkryjesz wiele tajemnic – nie tylko kotów domowych, które towarzyszą nam na co dzień, ale również tych dzikich, mniejszych i większych, a także wielkich kuzynów naszych domowych pupili. I przekonasz się, że koty naprawdę się naturze udały!

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

46
Zakręcona znajomość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakręcona znajomość
Dostępny
159 szt.

Niewielka wiejska miejscowość. Roztrzepana singielka. Przypadkowy wczasowicz. Patrycja to nieco chaotyczna, mieszkająca w małej wiosce trzydziestolatka. Jako że jeszcze nie wyszła za mąż, wśród lokalnej społeczności uważana jest za starą pannę. Fakt ten jest solą w oku jej matki, która naciska, by córka zmieniła stan cywilny. Okazja ku temu trafia się, gdy w okolicy pojawia się tajemniczy Adam. Umiejętność Patrycji do pakowania się w przedziwne sytuacje sprawia, że ścieżki jej i przystojnego mężczyzny się przecinają. W przeciwieństwie do matki, dziewczyna nie łudzi się jednak, że ta znajomość zakończy się romantycznym ?i żyli długo i szczęśliwie?, zwłaszcza że na palcu letnika połyskuje obrączka. Jakie sekrety skrywa mężczyzna? Czy dziewczyna ulegnie jego czarowi i złamie swoje zasady? A przede wszystkim ? jaki wpływ na relację te dwójki będą mieli mieszkańcy wioski?

39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

47
Kopciuszek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kopciuszek
Dostępny
22 szt.

Kopciuszek należy do najpopularniejszych bajek wszech czasów. Opowieść o prześladowanej przez macochę i przyrodnie siostry skromnej dziewczynie, która przemienia się w piękną księżniczkę, od wieków oddziałuje z magnetyzującą siłą na dziecięcą wyobraźnię. Czy tylko dziecięcą? Zarówno postać Kopciuszka – reprezentująca dwa wymiary kobiecej natury – jak i złożona dynamika relacji wewnątrz jej rodziny, mit wróżki, miraż księcia z bajki czy symbolika zgubionego pantofelka, wszystkie te elementy sprawiają, że bajką pasjonują się także dorośli: malarze, reżyserzy teatralni i filmowi, badacze literatury, psycholodzy i... twórcy komiksów. Lektura uzupełniająca w klasie I

17,50 zł
12,99 zł

Rabat 25,8%
oszczędzasz 4,51 zł

48
Sto bajek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sto bajek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

W tej pięknej skarbnicy najpopularniejszych wierszy Jana Brzechwy dzieci odkryją chrząszcza, który brzmi w trzcinie, kaczkę-dziwaczkę, żurawia i czaplę, srokę, co siedzi na żerdzi, ślimaka, sójkę, która wybierała się za morze, wyspy Bergamuty, gdzie widziano kota w butach, stonogę, suma matematyka, Prota i Filipa, jajko mądrzejsze od kury, kłamczuchę, stryjka, co zamienił siekierkę na kijek, samochwałę, kokoszkę smakoszkę i wiele, wiele innych cudownych utworów, które stanowią bezcenny kanon polskiej poezji dziecięcej. Wiersze Jana Brzechwy żyją od pokoleń w pamięci małych i dużych Polaków, a ich popularność jest tak wielka, że liczne cytaty utrwaliły się w postaci powiedzonek czy aforyzmów i przeszły do języka potocznego, stając się nierozerwalną częścią naszego dziedzictwa narodowego. Ta piękna książka prezentowa – opatrzona pełnymi ciepła i radości ilustracjami, a wydana z edytorską starannością w postaci albumowej – stanie się ulubioną pozycją w biblioteczce każdego dziecka! Lektura w klasie I

49,99 zł
35,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

49
Skarbiec baśni i bajek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbiec baśni i bajek
Dostępny
2 szt.

W tej pięknej książce zebrano 39 utworów należących do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Mali czytelnicy odkryją tu baśnie Dalekiego Wschodu, bajki Ezopa, podania i legendy polskie, bajki angielskie, baśnie rosyjskie, najsłynniejszą bajkę włoską, baśnie Andersena, bajki Perraulta, baśnie braci Grimm. Utwory zostały opracowane z myślą o dzieciach w wieku 3–7 lat. Teksty napisane są przystępnym językiem, ich długość dostosowana jest do zdolności percepcyjnych dzieci młodszych, utwory zostały opatrzone pełnymi poezji i ciepła ilustracjami. Baśnie i bajki doskonale nadają się do czytania dzieciom przed snem lub jako pierwsze czytanki. Skarbnica baśni i bajek to wymarzony prezent dla małego wielbiciela wielkiej literatury.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

50
Podróż Babara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Podróż Babara
Dostępny
14 szt.

Opowieść o podróży poślubnej niezwykle cywilizowanego króla słoni Babara i uroczej wybranki jego serca, słonicy Celestyny, należy do najbardziej uroczych i najbardziej lubianych arcydzieł francuskiej literatury dziecięcej. Bajka opowiada o pełnej emocjonujących przygód podróży królewskiej pary po Morzu Śródziemnym i po Europie i o ich dramatycznym powrocie do pogrążonej w wojnie z nosorożcami afrykańskiej ojczyzny słoni. Słoń Babar stał się ikonką kultury dziecięcej na całym świecie, bohaterem wielu filmów, seriali telewizyjnych, gier towarzyskich, przedstawień teatralnych, a nawet adaptacji muzycznych.

14,99 zł
7,20 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 7,79 zł

51
50 idei, które powinieneś znać. Polityka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50 idei, które powinieneś znać. Polityka
Dostępny
151 szt.

W czasach powszechnego społecznego cynizmu i silnego niepokoju międzynarodowego, potrzeba jasności co do podstawowych koncepcji politycznych nigdy nie była większa. Siły terroryzmu i fundamentalizmu zagrażają naszemu bezpieczeństwu, a reakcje rządów stanowią podstawowe zagrożenie dla wolności, demokracji i praw człowieka. Korupcja, propaganda i podejrzane układy polityczne wzbudzają publiczne oburzenie i pogłębiają polaryzację społeczeństwa, dodatkowo wzmacniane przez różne grupy nacisku i niezupełnie bezinteresowne środki masowego przekazu. W niniejszym przewodniku Ben Dupré rozjaśnia kluczowe polityczne idee, na których ignorowanie nie możemy sobie obecnie pozwolić. 50 idei, które powinieneś znać to seria książek wprowadzających w fascynujący świat pytań i zagadnień - tych trudnych oraz tych zupełnie podstawowych - które od dawna towarzyszą ludzkości w jej misji zrozumienia świata. Seria prezentuje najważniejsze teorie i idee głównych dziedzin wiedzy, stanowiąc świetny punkt wyjścia do dalszej nauki. Obowiązkowa lektura każdego początkującego erudyty!

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

52
OK Boomer, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
OK Boomer, CD
PATRYK PIETRZAK, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

1. INTRO 2. TOTO 3. LAS RĄK 4. DYSTANS 5. MARYŚ 6. KROPKA 7. NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ 8. NA CZARNO 9. LEKKO 10. MORZE I ŚWIAT 11. WIELORYBY 12. WYGODNIE 13. REQUIEM AETERNAM Solowy album znanego z Ted Nemeth Patryka Pietrzaka to debiut zaskakujący. Album nagrany częściowo w czasie lockdownu i szalejącej na całym świecie pandemii, przynosi muzykę bardzo osobistą, skupioną na emocjach i myślach, które wypełniają głowę wrażliwego człowieka w trudnych czasach. Rozpiętość gatunkowa robi ogromne wrażenie, mamy tu zarówno ambitny, alternatywny pop jak dynamiczną muzyką rockową czy liryczne, poetyckie ballady. Patryk jest człowiekiem, który umie nawiązać dialog ze słuchaczem i równocześnie "sprzedać" mu wszystko co ma w sobie. To bardzo cenna umiejętność i cecha, która niewątpliwie pomaga w osiągnięciu wyznaczonego celu - wiara w siebie! Łódzki aktor, wokalista, autor tekstów i kompozytor nie wstydzi się odsłonić, pokazać tego co mu gra w duszy, przyznać się, że też zadaje te same pytania co my wszyscy, tak samo kocha i tak samo cierpi. W takich kompozycjach jak "Las Rąk", "Maryś" czy "Na czarno" słyszymy muzykę wciąż młodego, ale już bardzo dojrzałego, trafiającego bezbłędnie w sedno. "Wieloryby" to dowód na ogromną muzykalność i dobry gust Patryka. W zamykającym album utworze "Requiem", Pietrzak śpiewa "to normalne, że boisz się zmian". Wniosek jaki możemy z tego wyciągnąć brzmi: nawet jeżeli boisz się zmian, nowych sytuacji, wyzwań i wszystkiego co niesie ze sobą życie - nie poddawaj się, idź do przodu i walcz o swoje. Tak jak robi to Patryk Pietrzak, którego album oddajemy z ogromną przyjemnością w Wasze ręce.

10,99 zł
53
Stówka. Przeczytaj to jeszcze raz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

54
Tappi i tajemniczy gość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tappi i tajemniczy gość
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Jak w każdym zbiorze opowiadań o Tappim, tak i w tym nie może zabraknąć Szepczącego Lasu i przyjaciół wikinga. Zbiór zawiera aż siedem pogodnych opowiadań. Każda z historii przeniesie małych czytelników do świata, w którym Tappi i jego przyjaciele muszą się zmierzyć z nowymi, czasem trudnymi sytuacjami. Jednak Ci z Was, którzy znają już Tappiego, wiedzą, że dzięki dobremu sercu i pomysłom, każdy problem i konflikt, zostaje rozwiązany. Od lat wiking Tappi uczy dzieci jak stawiać czoła nieznanemu, jak rozróżniać dobro od zła. Magiczne, kolorowe ilustracje Marty Kurczewskiej stanowią idealne dopełnienie opowiadań Marcina Mortki. Na podstawie serii książek o przygodach Tappiego powstał serial animowany emitowany w TV i kinach.

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

55
Ratujmy naszą planetę. Lasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ratujmy naszą planetę. Lasy
Dostępny
149 szt.

Czy wiesz, że Twoje wybory mają znaczenie i Ty też możesz zmienić świat? Czy chcesz zmienić go na lepsze? Jeśli tak, ta książka jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się z niej, co to jest wylesianie i jak jemu zapobiegać. Poznasz niesamowite rozwiązania pomagające chronić lasy: od działań biologów i ekologów, po niezwykłe wynalazki, jak roboty służące do sadzenia drzew. Z książki dowiadujemy się, jakie są rodzaje lasów, kim są ich mieszkańcy, dlaczego lasy są tak cenne dla naszej planety. Następnie zapoznajemy się ze zjawiskiem wylesiania, z jego przyczynami i skutkami, by w końcu dowiedzieć się, co może zrobić każdy z nas, by chronić lasy i w jaki sposób nasze codzienne wybory i przyzwyczajenia mogą pomóc chronić to bezcenne bogactwo.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

56
Wielka Księga Dinozaurów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka Księga Dinozaurów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.29

Czy jesteście gotowi, aby wkroczyć we wspaniały i tajemniczy świat zdumiewających dinozaurów? Porzućcie strach i zajrzyjcie do środka! Wielka Księga Dinozaurów zawiera mnóstwo przydatnych informacji na temat najsłynniejszych mięso- i roślinożernych dinozaurów takich jak tyranozaur, welociraptor, triceratops i stegozaur. Nauczycie się je rozpoznawać, dowiecie się wszystkiego o ich kryjówkach, obyczajach i ulubionych przekąskach, a także odkryjecie, jak dbać o te niezwykle wymagające stworzenia!

39,99 zł
28,79 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

57
Czwartkowe dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czwartkowe dzieci
Dostępny
9 szt.

Żyją w różnych światach. Mają mało czasu i wiele do zrobienia. Wędrują nad przepaścią, tańczą na linie, krążą wokół ognia. Grają w szachy ze śmiercią. Wierzą, że w chaosie istnieje ukryty plan, przeznaczony specjalnie dla nich. Choć otacza je mrok, nie szukają prostych dróg i bezpiecznych miejsc. Czwartkowe dzieci szukają własnej prawdy. „Zagadkowy tytuł, łączący dziesięć opowiadań klamrą wędrówki. Wędrówki przez życie, nie zawsze najłatwiejszą z dróg. Wiecznie niespokojne i niepewne jutra. Bo dzieci urodzone w czwartek napotykają przeszkody, które muszą pokonać. Poznaj Czwartkowe dzieci Agnieszki Sudomir.” – Katarzyna Musiał, „Bibliotecznie”

34,99 zł
24,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

58
Armia Chanatu Krymskiego. Organizacja i taktyka (XV–XVIII w.) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Armia Chanatu Krymskiego. Organizacja i taktyka (XV–XVIII w.)
Niedostępny
Brak

Istniejący na przestrzeni ponad trzech stuleci (od 1442 do 1783 r.) Chanat Krymski odegrał ważną rolę w historycznych losach Europy Wschodniej. Siły zbrojne pozwalały Girejom bronić granic i utrzymać swoje interesy w obliczu potężnych sąsiadów. Wojsko krymskie często okazywało się decydującą siłą w licznych konfliktach zbrojnych, wstrząsającymi Europą Wschodnią i Kaukazem. Organizacja wojskowa i taktyka armii chanów krymskich były kontynuacją tradycji Złotej Ordy, sięgających systemu militarnego imperium Czyngis-chana, który z kolei opierał się na wielowiekowych doświadczeniach wojen stepowych. Tatarzy krymscy chętnie wykorzystywali oddziaływanie wojenne innych ludów w rzemiośle wojennym, jednocześnie sami stając się przyczyną transformacji sił zbrojnych sąsiednich krajów. Symbioza tradycji Złotej Ordy i wpływów osmańskich doprowadziła do powstania krymskiej sztuki wojennej. Wielu współczesnych zauważyło duże podobieństwo ubioru, broni i zbroi Tatarów krymskich u wielu ich przeciwników. Nawet tak niezwykłe wojsko w tym rejonie Europy jakie powstało na Siczy Zaporoskiej, wypracowało pod wpływem tatarskim swój własny, specyficzny styl działań wojennych. Tym sposobem wojska krymskie wywarły znaczący wpływ na historię Europy Wschodniej i Północnego Kaukazu, nie tylko poprzez swój udział w konfliktach zbrojnych, ale i dzięki wpływowi na ewolucję spraw wojskowych w pozostałych państwach. Wojsko krymskie jest niezwykłym przykładem adaptacji „klasycznej” stepowej sztuki wojennej do nowych realiów „ery prochu”...

51,00 zł
38,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,75 zł

59
Wpływ Kościoła na ustawodawstwo cywilne w okresie panowania dynastii konstantyńskiej (305-363 r.) w świetle prawa kanonicznego i przepisów księgi XVI Kodeksu Teodozjusza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wpływ Kościoła na ustawodawstwo cywilne w okresie panowania dynastii k...
Dostępny
63 szt.

Rządy rodu Konstancjusza Chlorusa, które trwały ponad pół wieku, stanowiły moment przełomowy whistorii zarówno państwa rzymskiego, jak icałej Europy. Zmiany ustrojowe, gospodarcze, nasilające się wędrówki plemion, okres gwałtownych tarć religijnych izmiany wprawie – te wszystkie wydarzenia miały miejsce wciągu zaledwie jednego półwiecza. Na tych dwóch ostatnich zagadnieniach koncentruje się niniejsza praca, adokładniej – badany jest wniej wpływ rozwoju Kościoła, ze szczególnym uwzględnieniem jego instytucji prawnych, jaki wmojej opinii zaznaczył się od początku IVw. na rzymskie ustawodawstwo cywilne. Analiza taka przeprowadzona została woparciu oprzepisy księgi XVI Kodeksu Teodozjusza. Wpływ ten skutkował także powolnym odejściem od dawnych wyznań państwowych, zakończonym wefekcie słynną ustawą TeodozjuszaIz380r., ustanawiającą religię chrześcijańską jako państwową wcałym Imperium Rzymskim…

31,00 zł
23,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,75 zł

60
Battle Styles V Box May Rapidash - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Battle Styles V Box May Rapidash
Pokemon TCG
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.14

102,90 zł
97,76 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,14 zł

61
Samolot 4w1 L.O.L. Surprise Remix OMG - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samolot 4w1 L.O.L. Surprise Remix OMG
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.17

461,80 zł
434,09 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 27,71 zł

62
Schowek
18,90 zł
17,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

63
Dunlop - Butelka 570ml (Turkusowo-różowa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Butelka 570ml (Turkusowo-różowa)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Bidon / butelka na wodęRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

35,60 zł
33,82 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,78 zł

64
Dunlop - Parasolka (Granatowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Parasolka (Granatowy)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.30

Typ: Akcesoria podróżneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

50,00 zł
47,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,50 zł

65
Dunlop - Parasolka (Zielony) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Parasolka (Zielony)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.04

Typ: Akcesoria podróżneRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

40,20 zł
38,19 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,01 zł

66
Dunlop - Butelka 570ml (Różowo-fioletowa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Butelka 570ml (Różowo-fioletowa)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.14

Typ: Bidon / butelka na wodęRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

35,60 zł
33,82 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,78 zł

67
Dunlop - Butelka 570ml (Żółto-turkusowa) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Butelka 570ml (Żółto-turkusowa)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.14

Typ: Bidon / butelka na wodęRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

35,60 zł
33,82 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,78 zł

68
Dunlop - Butelka 570ml (Niebiesko-srebrna) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Butelka 570ml (Niebiesko-srebrna)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.08

Typ: Bidon / butelka na wodęRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

35,60 zł
33,82 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,78 zł

69
Dunlop - Opaska na ramię (Czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Opaska na ramię (Czarny)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Sportowa opaska na rękę z mini kieszonką zapinaną na zamek. Wymiary: 10x10cm.Typ: Akcesoria sportoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

13,99 zł
Powiadomienie
70
Saszetka sportowa, żółta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saszetka sportowa, żółta
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.05

Saszetka sportowa to niezbędne akcesorium dla sportowca. Schowasz w niej wszystkie przedmioty, które musisz zabrać ze sobą na trening, jak telefon, klucze, dokumenty czy suplementy. Saszetka w jaskrawym kolorze zwiększającym widoczność.

17,80 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,81 zł

71
Dunlop - Saszetka sportowa / nerka (Różowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Saszetka sportowa / nerka (Różowy)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Wodoodporna sportowa nerka na telefon i najpotrzebniejsze drobiazgi. Wymiary: 20x9cm, długość regulowanego paska 51-71cm.Typ: Akcesoria sportoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

17,84 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,85 zł

72
Dunlop - Opaska na ramię (Różowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Opaska na ramię (Różowy)
DUNLOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Sportowa opaska na rękę z mini kieszonką zapinaną na zamek. Wymiary: 10x10cm.Typ: Akcesoria sportoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

13,99 zł
Powiadomienie
73
Dunlop - Opaska na ramię (Niebieski) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dunlop - Opaska na ramię (Niebieski)
DUNLOP
Niedostępny
Brak

Sportowa opaska na rękę z mini kieszonką zapinaną na zamek. Wymiary: 10x10cm.Typ: Akcesoria sportoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

13,99 zł
Powiadomienie
74
Polybag - Lampka ogrodowa solarna 36,5cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polybag - Lampka ogrodowa solarna 36,5cm
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.25

Typ: Akcesoria ogrodoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

8,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 0,51 zł

75
Butelka 150ml szeroka szyjka  Options+ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka 150ml szeroka szyjka Options+
Dr. Brown`s
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

Do użycia z systemem lub bez systemu odpowietrzającego. Najnowsze butelki Dr Brown's Options+ dają rodzicom możliwość wyboru, w jaki sposób chcą karmić swoje dziecko. Opatentowany system odpowietrzający pozwala na karmienie dziecka butelką Dr Brown's z systemem lub bez systemu odpowietrzającego. Butelka posiada nowy kształt smoczka, przypominający pierś matki. Podczas karmienia zalecamy używanie systemu odpowietrzającego Dr Brown's, aby dziecko doświadczyło wszystkich korzyści zdrowotnych: - system odpowietrzający nie dopuszcza do powstawania pęcherzyków powietrza w pokarmie, co zapobiega kolkom, odbijaniu i gromadzeniu gazów; - opatentowany system odpowietrzający skutecznie ogranicza utlenianie mleka matki i odżywki, co sprzyja trwałości niezbędnych składników odżywczych takich jak witamina C, A i E oraz lipidów (na podstawie badania uniwersyteckiego); - system pełnego odpowietrzenia butelki umożliwia karmienie bez powstawania próżni, podobne do karmienia piersią. Niektórzy rodzice uważają, że gdy dziecko jest starsze i bardziej rozwinięte, usunięcie systemu odpowietrzającego daje dodatkową opcję karmienia butelką Dr Brown's: - zapewnia karmienie podobne do większości butelek, które mają system odpowietrzający w smoczku; - system odpowietrzający w smoczku tworzy odpowiednią szybkość przepływu.

56,00 zł
53,20 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,80 zł

76
Zestaw STRIGHT Plecak BP-26 + saszetka Dogs / Pieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw STRIGHT Plecak BP-26 + saszetka Dogs / Pieski
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Zestaw plecak z saszetką Plecak 3-komorowy BP26 FOOTBALL Funkcjonalność: 3 komory 2 kieszenie zewnętrzne 1 dodatkowa kieszeń wewnętrzna zamykana na suwak organizer z zawieszką na klucze Komfort i bezpieczeństwo: profilowane, ergonomiczne plecy, dodatkowo usztywnione miękkie szelki z regulacją długości materiał wodoodporny pas mostkowy ergonomicznie wzmocniona rączka uchwyty do suwaka głównej komory pozwalają na założenie zabezpieczenia kłódkowego lub z szyfrowaniem TSA elementy odblaskowe wzmocniony gąbką spód plecaka Wymiary: wysokość 39 cm szerokość 27 cm głębokość 17 cm Waga: 650 g Pojemność: 20 l Piórnik saszetka usztywniona z wewnętrzną klapką PC1 Funkcjonalność: 1 pojemna komora główna dodatkowa klapka z miejscem na przybory piśmiennicze oraz kieszonką zapinaną na suwak cały korpus piórnika usztywniony gąbką ergonomicznie wyprofilowany, solidny uchwyt do suwaka Wymiary: wysokość: 6 cm szerokość: 23 cm głębokość: 9,5 cm Waga: 160 g

78,90 zł
74,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,94 zł

77
Zestaw STRIGHT Plecak BP-26 + saszetka Makaroniki / Macarons - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw STRIGHT Plecak BP-26 + saszetka Makaroniki / Macarons
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.07

78,90 zł
74,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,94 zł

78
Psi Patrol. Pojazd Chase - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Pojazd Chase
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

Ruszaj na ratunek najszybciej jak się da z nowymi pojazdami Psi Patrol True Metal! Te niesamowite metalowe modele w skali 1:55 wyglądają dokładnie tak, jak te znane z Twojego ulubionego serialu TV. Dzięki wielu detalom i grafikom na karoserii, prawdziwym kołom i odlanym z metalu elementom te maszyny dotrą na miejsce akcji jako pierwsze! Weź go do ręki, przygotuj i jednym ruchem wyślij do akcji! Za kierownicą każdego z nich siedzi zwierzak z zabawnie powiewającymi na wietrze uszami. Wymiary opakowania: 16.5 x 15.2 x 4.0 cm Długość autka: ok. 7.0 cm

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

79
Klimt. Życie i twórczość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klimt. Życie i twórczość
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

Gustav Klimt (1862-1918), austriacki malarz i grafik, symbolista, współzałożyciel Secesji Wiedeńskiej, nigdy nie lubił mówić o sobie, zawsze odsyłał ciekawskich do swoich dzieł: `Ten, kto chce się czegoś o mnie dowiedzieć (...), powinien uważnie przyjrzeć się moim obrazom, i na tej podstawie próbować się zorientować, kim jestem i czego chcę. Jego przepełnione złotymi ornamentami obrazy, nasycone erotyką i eksponujące wszelkie przejawy kobiecości, zarówno tej w rozkwicie, jak i po utracie urody, w połączeniu z fascynacją życiem i śmiercią doprowadziły do kulminacji, którą stał się `Pocałunek` - sztandarowe dzieło europejskiej secesji.

50,00 zł
36,00 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

80
Bateria akumulator (5.8Ah 14.4V) Green Cell do Roborock S50/S51 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria akumulator (5.8Ah 14.4V) Green Cell do Roborock S50/S51
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.11

Bateria Green Cell do Roborock S6 S50 S51 S55 S60 S61 S65 Sweep One • Najwyższej jakości markowa bateria Green Cell • Ogniwa Green Cell gwarantują długi czas pracy, wysoką trwałość i bezpieczeństwo • Nowoczesna elektronika sterująca zapewnia, że bateria współpracuje z urządzeniem dokładnie tak jak oryginalna • Pojemność: 5.8Ah | Napięcie: 14.4V Wysoka wytrzymałość Green Cell to akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory Green Cell cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością. Do budowy akumulatora użyto wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na upadki czy zarysowania, a szczelna konstrukcja pozwala na pracę w bardzo trudnych warunkach. Stuprocentowa kompatybilność Idealne odwzorowanie modeli oryginalnych sprawia, że baterie Green Cell gwarantują stabilną i bezpieczną pracę sprzętu. Posiadamy kompletne i sprawdzone listy kompatybilności, dzięki czemu masz pewność, że produkt będzie pasował do Twojego narzędzia.

166,00 zł
Powiadomienie
81
Plecak szkolny Stright BP-36 Military Black MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Stright BP-36 Military Black MAJEWSKI
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.03

Charakterystyka plecaka: 4 komory, 2 kieszenie zewnętrzne na suwak, komora główna wyposażona w kieszeń siatkową i hydracyjną, taśmy spinające szybkootwierające na bokach , taśmy mocujące w systemie MOLLE, oczka D-Ring, praktyczny organizer z systemem kieszeni o różnej wielkości, usztywnione gąbką plecy, miękkie szelki szybkoodpinające z regulacją długości, rączka z Paracordu, velcro dla łatwej personalizacji, materiał nieprzemakalny. Wymiary: wysokość: 45 cm szerokość: 30 cm głębokość: 20 cm Waga: 1000 g Pojemność: 30 l

175,50 zł
166,73 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 8,77 zł

82
Puzzle piankowe 8 elementów. Oaza Wielbłądów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle piankowe 8 elementów. Oaza Wielbłądów
Trefl, 8
Dostępny
23 szt.

Układanka puzzlopianka „Oaza Wielbłądów” to zestaw dużych, miękkich, kolorowych puzzli. Ułożycie z tych mięciutkich puzzli nie tylko obrazek, ale również możecie budować figury przestrzenne, np. kostkę lub pudełko. To nie jedyne zastosowanie piankowych puzzli. Wykorzystaj je również jako miękka mata na podłogę podczas zabawy najmłodszych. Zabawka uczy spostrzegawczości, rozpoznawania kolorów i kształtów, budowania figur przestrzennych, zabawy z wyobraźnią. Dla zachowania czystości puzzle piankowe można przetrzeć mokrą ściereczką.

79,53 zł
69,19 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,34 zł

83
Puzzle piankowe 8 elementów. Kaktusiaki Śpiewaki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle piankowe 8 elementów. Kaktusiaki Śpiewaki
Trefl, 8
Dostępny
36 szt.

Układanka puzzlopianka „Kaktusiaki Śpiewaki” to zestaw dużych, miękkich, kolorowych puzzli. Ułożycie z tych mięciutkich puzzli nie tylko obrazek, ale również możecie budować figury przestrzenne, np. kostkę lub pudełko. To nie jedyne zastosowanie piankowych puzzli. Wykorzystaj je również jako miękka mata na podłogę podczas zabawy najmłodszych. Zabawka uczy spostrzegawczości, rozpoznawania kolorów i kształtów, budowania figur przestrzennych, zabawy z wyobraźnią. Dla zachowania czystości puzzle piankowe można przetrzeć mokrą ściereczką.

79,53 zł
69,19 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,34 zł

84
Figurka Batman 10cm Joker - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Batman 10cm Joker
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.25
39,90 zł
35,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

85
Figurka Batmana, 10 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Figurka Batmana, 10 cm
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Figurka Batmana dla prawdziwego fanów uniwersum DC! Figurka posiada ruchome elementy, dzięki czemu figurkę można ustawiać na wiele sposobów. Teraz możesz odtwarzanie sceny z filmu i tworzyć własne scenariusze w świecie DC Comics! Wewnątrz opakowania znajdują się trzy zagadkowe niespodzianki. Wysokość figurki: 10.0 cm

31,90 zł
28,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,19 zł

86
Klepsydra, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klepsydra, CD
Major Spz, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

39,90 zł
37,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

87
Na tropach Jezusa z Nazaretu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Na tropach Jezusa z Nazaretu
Dostępny
1 szt.

Po dwóch tomach esejów: Na tropach Ewangelii i Na tropach pierwszych chrześcijan, nawiązujących do czytań Roku Liturgicznego przez trzy kolejne lata A, B, C, czytelnicy otrzymują tom trzeci z tej serii: Na tropach Jezusa z Nazaretu. „Współpracując przez wiele lat ze Szlakami Papieskimi, jako opiekun duchowy, zauważyłem, że wędrującym tymi Szlakami potrzebna jest lektura, w której połączenie rozważań religijnych z wypowiedziami św. Jana Pawła II, sprzyjać będzie tworzeniu atmosfery wycieczek z ks. Karolem Wojtyłą. Tak narodził się pomysł cyklu Tropów.” Od Autora

59,90 zł
32,35 zł

Rabat 46,0%
oszczędzasz 27,55 zł

88
Pistolet na wodę, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na wodę, zielony
Waterzone
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.20

Ten pistolet spodoba się dzieciom! Jest wykonany z trwałych materiałów, a kolory przykuwają wzrok. To świetna zabawka do domu i ogrodu.

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

89
Pistolet na wodę, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na wodę, niebieski
Waterzone
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Ten pistolet spodoba się dzieciom! Jest wykonany z trwałych materiałów, a kolory przykuwają wzrok. To świetna zabawka do domu i ogrodu.

34,99 zł
31,49 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

90
Bestway - Materac nadmuchiwany plażowy 183x69cm (Zielony) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestway - Materac nadmuchiwany plażowy 183x69cm (Zielony)
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

21,99 zł
Powiadomienie
91
Piłka do piłki nożnej, Ronaldinho - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka do piłki nożnej, Ronaldinho
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

Ta wysokiej jakości piłka spodoba się dzieciom i dorosłym. Jest odpowiednia do gry w piłkę nożną. Ma biało-czarno-złote kolory.

25,00 zł
22,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,50 zł

92
Ronaldinho - Piłka do nogi na asfalt r.5 (Czarny) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ronaldinho - Piłka do nogi na asfalt r.5 (Czarny)
Inny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.23

Typ: Akcesoria sportoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

35,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,50 zł

93
Lifetime Garden - Osłonka w kształcie konewki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lifetime Garden - Osłonka w kształcie konewki
Lifetime
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria ogrodoweRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

26,50 zł
23,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,65 zł

94
Nadmuchiwany materac plażowy 183 x 69 cm, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadmuchiwany materac plażowy 183 x 69 cm, niebieski
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Nadmuchiwany materac plażowy to niezbędny asortyment w trakcie wakacyjnych wyjazdów nad wodę. Wymiary materaca: 183.0 x 69.0 cm

29,99 zł
Powiadomienie
95
Dmuchany basen, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchany basen, zielony
Bestway
Dostępny
1 szt.

Dmuchany basen to świetne rozwiązanie na upalne dni, zwłaszcza dla maluchów. Składa się z trzech dmuchanych pierścieni w kolorze zielonym. Wymiary basenu: • średnica: 152.0 cm, • wysokość: 30.0 cm.

49,99 zł
96
Bestway - Materac nadmuchiwany plażowy 183x69cm (Różowy) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestway - Materac nadmuchiwany plażowy 183x69cm (Różowy)
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

29,99 zł
Powiadomienie
97
Bestway - Dmuchany basen 3-komorowy 152x30cm (Niebieski) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestway - Dmuchany basen 3-komorowy 152x30cm (Niebieski)
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.20

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ce

50,00 zł
Powiadomienie
98
Zwierzątko na kółkach, owca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzątko na kółkach, owca
Let's play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Ta zabawka spodoba się dzieciom. Figurka przedstawia owieczkę. Dołączone kółka dodatkowo uatrakcyjnią zabawę.

16,51 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,52 zł

99
Zwierzątko na kółkach, koń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzątko na kółkach, koń
Let's play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

Ta zabawka spodoba się dzieciom. Figurka ma dołączone kółka, przez co staje się dla maluchów bardziej atrakcyjna.

16,50 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,51 zł

100
Dmuchany basen, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchany basen, czerwony
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Dmuchany basen to świetne rozwiązanie na upalne dni, zwłaszcza dla maluchów. Składa się z trzech dmuchanych pierścieni w kolorze czerwonym. Wymiary basenu: • średnica: 152.0 cm, • wysokość: 30.0 cm.

49,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry