hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.05.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 12 maja 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Szablony wzorniki do odrysowywania 08898 (BACZEK), na drugim Zakazany owoc (Jojo Moyes). Kolejny produkt to Cień ojca (Jan Dobraczyński) oraz Dzienniczek wdzięczności #365 (Mimmo Armiento).
1
Szablony wzorniki do odrysowywania 08898 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablony wzorniki do odrysowywania 08898
BACZEK, 12m+
Dostępny
66 szt.

Szablony to zestaw 4 różnych wzorników do odrysowywania. Szablony zostały wykonane z plastiku przez co posłużą Twojemu dziecku przez długi czas. Dzięki szablonom rysowanie różnych kształtów, zwierząt, liter czy też cyfr przyjdzie dziecku z łatwością. Poprzez zabawę dzieci ćwiczą umiejętności pisania i rysowania. Wzorniki do rysowania dla dzieci świetnie sprawdzą się w domu, ale stanowią również doskonałą propozycję dla przedszkoli oraz innych placówek zajmujących się opieką nad dziećmi. Każdy z szablonów posiada liczne otwory o różnych formach, z których pomocą Twoje dziecko bez trudu odrysuje interesujący go kształt. Z wzorników można korzystać wielokrotnie.W razie potrzeby, można je również łatwo i błyskawicznie wyczyścić. Kolor: wielokolorowy Licencja: brak

8,20 zł
7,99 zł

Rabat 2,6%
oszczędzasz 0,21 zł

20 osób kupiło
2
Zakazany owoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakazany owoc
Dostępny
2557 szt.

Czasem po prostu trzeba uwierzyć z całych sił i pomóc losowi Daisy nie jest w stanie przejechać przez ten most, chociaż ludzie stojący za nią w korku dostają białej gorączki. To właśnie tu Daniel po raz pierwszy wyznał, że ją kocha. Ich życie było idealne, a teraz ona nie panuje nad niczym. Nad bałaganem, fryzurą, rozciągniętym dresem… Potrafi tylko rozpaczliwie tęsknić za dziewczyną, którą kiedyś była. To oczywiście najgorszy moment, by dostać nową pracę. Daisy ma natychmiast zająć się urządzeniem wnętrza niezwykłej willi nad brzegiem morza. Ten dom odbiera jej mowę. Ach, zrobi z niego prawdziwe cudo! Już wkrótce okazuje się, że willa kryje w sobie więcej obietnic, niż Daisy mogła przypuszczać. I historię zakazanej miłości, która teraz może się powtórzyć. Na szczęście wciąż mieszka tam kobieta, która doskonale wie, że czasami trzeba po prostu ruszyć dalej. To jedyny sposób. Powieść Jojo Moyes, pisarki, która podbiła serca polskich czytelników książkami Zanim się pojawiłeś, Kiedy odszedłeś, Moje serce w dwóch światach. „Moyes ma niesamowity dar opowiadania”. – Paula McLain „Cudowna, romantyczna opowieść”. – „Company” „Zachwycająca, lekka lektura w subtelnym tonie”. – „Publishers Weekly”

44,99 zł
30,14 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,85 zł

17 osób kupiło
3
Cień ojca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cień ojca
Dostępny
31 szt.

Przedstawiamy Państwu edycję specjalną słynnej powieści Jana Dobraczyńskiego, dzięki której poznacie Państwo bliżej postać św. Józefa, spędzając z nim dzień po dniu! Książką tą zachwycił się sam papież Franciszek, rekomendując lekturę w liście apostolskim Patris Corde! Cień Ojca to jedna z najwybitniejszych książek Jana Dobraczyńskiego, oparta na zapisie ewangelicznym. Ukazuje postać św. Józefa, Opiekuna Najświętszej Rodziny, jako człowieka poddanego próbie posłuszeństwa wobec Boga i Jego zamiarów, mężczyzny, który musi zrozumieć i zaakceptować swą rolę cienia Prawdziwego Ojca wobec Tego, którego zrodzi jego Miriam - wybrana mu przez Najwyższego. Książka daje świadectwo wartościom, które nigdy nie tracą na znaczeniu: odpowiedzialności za rodzinę, cierpliwości i prawdziwej miłości.

39,90 zł
25,14 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 14,76 zł

11 osób kupiło
4
Dzienniczek wdzięczności #365 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniczek wdzięczności #365
Dostępny
29 szt.

Bądź wdzięczny każdego dnia, bądź szczęśliwy! Naukowo udowodniono, że praktykowanie wdzięczności pod koniec każdego dnia poprawia jakość życia, sprawia, że stajemy się bardziej pogodni, mamy lepsze relacje z ludźmi i łatwiej nam realizować cele, które sobie stawiamy. Ten ,,Dzienniczek wdzięczności" jest jednak wyjątkowy! Obok wszystkich wymienionych zalet dodatkowo pomaga w nawiązaniu codziennej, całkiem naturalnej relacji z Panem Bogiem. Nie w jakimś specjalnym czasie, przestrzeni i nastroju, ale dokładnie w centrum naszego życia, w jego wszystkich wydarzeniach. Na 365 dni dzienniczek stanie się twoim szczególnym przyjacielem. Zawiera zadania, kwestie do przemyślenia, intrygujące rady, a także zabawy manualne i oczywiście miejsca na własne zapiski, za co jesteś wdzięczny. Nie ma znaczenia, w którym dniu zaczniesz tę przygodę, którą przygotowaliśmy wspólnie z psychologiem Mimo Armiento. Każdy dzień będzie idealny! Dzięki ,,Dzienniczkowi wdzięczności" poczujesz, że Bóg każdego dnia mówi tylko do Ciebie: Nie bój się! Odwagi! To jest możliwe!

35,00 zł
29,75 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,25 zł

8 osób kupiło
5
Testy ortograficzne klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy ortograficzne klasa 3
Dostępny
191 szt.

Zbiór różnorodnych i bardzo ciekawych zadań do ćwiczenia ortografii dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Poprzez zabawę dziecko utrwali z pewnością skuteczniej i szybciej zasady pisowni oraz wyjątki ortograficzne. Atutem tej książki jest także klucz odpowiedzi do każdego ćwiczenia.

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

7 osób kupiło
6
Domowe wędliny tradycyjne i myśliwskie oraz wędzenie ryb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domowe wędliny tradycyjne i myśliwskie oraz wędzenie ryb
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.12

"Domowe wędliny tradycyjne i myśliwskie oraz wędzenie ryb" to książka, która powstała z połączenia trzech wcześniejszych publikacji Roberta Winckiewicza. Autor, pisząc pierwszą, nie wiedział, że powstanie druga i trzecia. Z czasem więc zrodził się pomysł, aby wszystkie informacje umieścić w jednym tomie.

100,00 zł
79,00 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 21,00 zł

7 osób kupiło
7
Nie umrzeć za życia. Wiara - Krzyż - Nawrócenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie umrzeć za życia. Wiara - Krzyż - Nawrócenie
Dostępny
43 szt.

Oto wielka tajemnica wiary Autor z ogromnym wyczuciem, ale też wnikliwością oraz znajomością ludzkich tęsknot, obaw, starań wskazuje na najważniejsze czynniki kształtujące naszą wiarę i prowadzące do zbawienia. Prawdziwą siłą książki jest przełożenie języka religijnego i przykładów biblijnych na naszą codzienność. Ksiądz profesor Robert Skrzypczak kieruje nasze myślenie ku wnioskowi, że właśnie w codziennych relacjach z drugim człowiekiem realizuje się nasza rzeczywista relacja z Bogiem. Według autora życie wiarą i pogłębianie jej nie jest wydarzeniem świątecznym, „od wielkiego dzwonu”, lecz powszednią praktyką w rodzinie, w relacjach kobiety i mężczyzny, w relacjach z dziećmi, z przyjaciółmi, ale i wrogami. Lektura obowiązkowa dla każdego katolika chcącego żyć pełnią życia w Chrystusie oraz tych, którzy nie boją się konfrontacji z zasadniczymi pytaniami o Boga i sens własnej egzystencji, gotowych otworzyć się na wiarę, której najważniejszym składnikiem jest miłość. Ks. Robert Skrzypczak – profesor Akademii Katolickiej w Warszawie, duszpasterz akademicki, rekolekcjonista, tłumacz oraz konsultant różnych stowarzyszeń i instytucji naukowych. Autor licznych książek i publikacji, które wyróżnia charyzmat przekładania trudnych zagadnień i prawd teologicznych na zrozumiały język trafiający w serce.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

8 osób kupiło
8
Sprężyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprężyna
Dostępny
3614 szt.

śmieszna, miła, wzruszająca! Kolejna powieść Małgorzaty Musierowicz odpowiada na pytanie: kto był sprężyną ważnych wydarzeń w rodzinie Borejków? Dalsze losy ulubionych bohaterów, kolejna porcja humoru i ciepła.

32,00 zł
24,96 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,04 zł

7 osób kupiło
9
Śmierć pani Westaway - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć pani Westaway
Dostępny
215 szt.

Każda rodzina ma swoje mroczne tajemnice Hal, młoda tarocistka, rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Nadal nie może pogodzić się ze śmiercią matki. Ponadto, człowiek, od którego pożyczyła sporą sumę, chce odzyskać swoje należności. Gdy Hal otrzymuje tajemniczy list, wydaje się, że jej sytuacja może się poprawić. Dowiaduje się z niego, że jej babcia – Hester Westaway – mieszkająca w ogromnej posiadłości w Kornwalii, zmarła. Ta wiadomość budzi wątpliwości Hal. Jest przekonana, że jej dziadkowie nie żyją już od ponad dwudziestu lat. Mimo że nie może w to uwierzyć, czuje, że powinna pojawić się na pogrzebie i odczytaniu testamentu. To może być dla niej szansa na duży zastrzyk pieniędzy. Czy to wszystko jest tylko żartem? Co kryje się w mrocznej przeszłości domu Hester Westaway? Książkę polecają: „Jeden z najlepszych kryminałów, jakie czytałem w tym roku. Przemyślana i mroczna łamigłówka. Doskonała rozrywka!” – Wojciech Chmielarz „Ruth Ware was oczaruje. Jej powieści – trzymające w napięciu, eleganckie i nieustannie wciągające – mają w sobie więcej energii niż większość kryminałów na rynku. A Śmierć pani Westaway jest jej najlepszą książką – to mroczny, oszałamiający thriller. Proszę o więcej!” – A.J. Finn „Klasyczne pomysły nie wychodzą z mody. Śmierć pani Westaway to perfekcyjnie spisana i elektryzująca opowieść”. – „Washington Post” „Zniewalająca, niepokojąca i absolutnie wciągająca”. – „The Wall Street Journal”

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

7 osób kupiło
10
O umiejętności życia dodr. 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

5 osób kupiło
11
Język angielski zawodowy dla branży gastronomicznej. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski zawodowy dla branży gastronomicznej. Zeszyt ćwiczeń
Dostępny
229 szt.

Zeszyt ćwiczeń opracowany z myślą o osobach uczących się języka angielskiego jako języka zawodowego. Zawiera specjalistyczne słownictwo nazwy surowców, półsurowców, gotowych potraw, sprzętu specjalistycznego używanego w gastronomii oraz poszczególnych technik gastronomicznych. Autorzy ćwiczeń kładą duży nacisk na komunikację z gościem, jego profesjonalną obsługę, a także na organizację pracy i radzenie sobie ze stresem. Publikacja podsuwa także słownictwo przydatne podczas poszukiwania pracy (wakacyjnej i stałej) w międzynarodowym środowisku uczy czytać ze zrozumieniem ogłoszenia o pracę, pokazuje, jak napisać CV i list motywacyjny, podpowiada zwroty potrzebne w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zeszyt ćwiczeń szlifuje niemal wszystkie umiejętności ważne w posługiwaniu się językiem obcym, w tym słuchanie i rozumienie (dzięki nagraniom dostępnym pod kodami QR) oraz poprawne mówienie (dzięki zadaniom do rozwiązywania w parach). Mamy tu także propozycje tematów do pisania, a w każdym dziale znajduje się dłuższy tekst czy dialog do treningu czytania. Ćwiczenia gramatyczne są zawsze poprzedzone krótkim przypomnieniem podstawowych zasad. Po wykonaniu wielu różnorodnych zadań, podnoszących kompetencje językowe, przyszły technik żywienia i usług gastronomicznych albo przyszły technik usług kelnerskich lepiej zrozumie materiał, utrwali wiadomości i słownictwo branżowe.

60,80 zł
54,11 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,69 zł

4 osoby kupiły
12
Ariol. Do trzech osiołków sztuka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ariol. Do trzech osiołków sztuka
Dostępny
34 szt.

Ariol sprawdza do czego służy neutronowa konewka, Ramono strzela do latających karaluchów a Scysja chciałaby, aby Ariol został dyrygentem. Ariol i spółka nie zwalniają tempa w ósmej części zwariowanych przygód.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

4 osoby kupiły
13
Cywilizacja żydowska Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cywilizacja żydowska Tom 1
Dostępny
33 szt.

"Cywilizacja żydowska" to rozwinięcie rozważań zarysowanych w książce "O wielości cywilizacji", w której autor przedstawia swoje teorie i metody badawcze. To szczegółowa charakterystyka społeczności sakralnej, zbudowanej wokół religii rozwijanej przez komentarze do pierwotnych tekstów religijnych. Jest jedną z najdokładniej opisanych przez Konecznego cywilizacji (obok bizantyjskiej i łacińskiej). Dzieła tego nie opublikowano za życia autora. Pozostawione w rękopisie po raz pierwszy wydano drukiem w 1974 roku w Londynie. Prof. Feliks Karol Koneczny - wybitny historyk i historiozof, krytyk teatralny, a także bibliotekarz dziennikarz, twórca oryginalnej koncepcji cywilizacji. Badał archiwa watykańskie, pracował w Archiwum Akademii Umiejętności, bibliotekach Akademii Umiejętności oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez szereg lat był wykładowcą Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie, gdzie uzyskał tytuł profesora. Był autorem niezliczonych publikacji naukowych, artykułów, oraz książek z zakresu historii, historiozofii, historii i teorii prawa, administracji i samorządu.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

4 osoby kupiły
14
Ortografia dla dzieci 8-10 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia dla dzieci 8-10 lat
Dostępny
142 szt.

Zbiór różnorodnych i bardzo ciekawych zadań do ćwiczenia ortografii dla dzieci w wieku 8-10 lat. Poprzez zabawę dziecko utrwali z pewnością skuteczniej i szybciej zasady pisowni oraz wyjątki ortograficzne. Reguły ortograficzne zostały zaprezentowane w formie rymowanek łatwych do zapamiętania przez dzieci.

9,99 zł
4 osoby kupiły
15
Edzio i piękna przygoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edzio i piękna przygoda
Dostępny
14 szt.

Miś Antoni budzi się rano z promykiem słońca na nosie i pełen energii puka do drzwi wiewiórka Edzia. Jest taki piękny dzień, chodźmy na plażę! Zaspany Edzio nie ma ochoty, ale przyjaciołom się nie odmawia. Wiewiórek i miś pakują potrzebne rzeczy i idą nad morze popływać. Tymczasem wieje wiatr i zbierają się chmury. Czy ten piękny deszczowy dzień będzie udany? To już dziewiąta część serii „Edzio i przyjaciele”. To historia o tym, że jedni widzą na niebie słońce, a drudzy chmury. W obu przypadkach, dzięki wyobraźni i wsparciu przyjaciół, jest szansa na piękną przygodę. Tematyka: przyjaźń, empatia, optymizm. Seria „Edzio i przyjaciele”: 1. Edzio. Przyjęcie w blasku księżyca 2. Polcia i Helcia. Wielka przygoda 3. Coś 4. Z górki na pazurki 5. Urodziny Edzia 6. Edzio i tajemnica zupy 7. Edzio i duch lasu 8. Edzio i nocna wyprawa 9. Edzio i piękna przygoda

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

4 osoby kupiły
16
Stolarstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stolarstwo
Dostępny
1 szt.

Przewodnik po najważniejszych technikach obróbki drewna ? od cięcia i kształtowania, przez łączenie elementów, aż po wykańczanie. Autor omawia także techniki specjalistyczne, takie jak: fornirowanie, rzeźbienie w drewnie, toczenie i intarsja. ? Nauczysz się precyzyjnie posługiwać narzędziami z napędem, a także podstawowymi narzędziami ręcznymi. ? Z zaprezentowanych propozycji wybierzesz coś dla siebie ? prosty mebel lub przedmiot dekoracyjny, ze spisem elementów do wycięcia oraz instrukcją dotyczącą wykonania, by przećwiczyć różne techniki. ? Galeria dzieł zawodowych stolarzy będzie inspiracją do pogłębiania wiedzy o obróbce drewna.

64,00 zł
47,36 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,64 zł

4 osoby kupiły
17
Prawo autorskie i prawa pokrewne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo autorskie i prawa pokrewne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.18

Książka jest przewodnikiem po polskim i międzynarodowym prawie autorskim. Prezentuje całość problematyki tej gałęzi prawa (łącznie z kwestiami organizacji zbiorowego zarządzania i sui generis ochrony baz danych) w świetle aktualnego orzecznictwa sądowego. Omówiono także wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w kontekście ich wpływu na stosowanie prawa polskiego. Najnowsze wydanie zawiera omówienie m.in: ? zmian do Kodeksu postępowania cywilnego polegających na wprowadzeniu odrębnego postępowania w sprawach własności intelektualnej, ? regulacji dyrektywy 2019/790 w sprawie prawa autorskiego i praw pokrewnych na jednolitym rynku cyfrowym. W opracowaniu przedstawiono: ? pojęcie utworu w świetle prawa polskiego i prawa Unii Europejskiej, ? treść osobistych i majątkowych praw autorskich, ? dozwolony użytek (m.in. użytek osobisty, cytat, parodię, przedruk), ? zagadnienia dotyczące właściwego redagowania umów z zakresu prawa autorskiego, ? stosowanie prawa autorskiego w internecie, w tym kwestię umieszczania odesłań (tzw. linków), ? roszczenia z tytułu naruszenia praw autorskich.

69,00 zł
62,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

3 osoby kupiły
18
100 wyzwań na 365 dni, czyli jak odkryć siebie na nowo? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 wyzwań na 365 dni, czyli jak odkryć siebie na nowo?
Dostępny
50 szt.

Jak odkryć siebie na nowo? Ta książka to zbiór porad, wskazówek i praktycznych rozwiązań, które mogą pomóc każdej nowoczesnej kobiecie uporządkować nie tylko swój wewnętrzny świat, ale i ten najbliższy, który ją otacza. Współczesnego człowieka często nurtują pytania: • Jak pozbyć się szkodliwych nawyków? • Jak wdrożyć w życie dobre przyzwyczajenia? • Jak być bardziej świadomym siebie, swojego ciała, innych ludzi, świata? • Co to znaczy „żyć ekologicznie” i jakie kroki można podjąć już teraz w codziennym życiu, żeby przyłączyć się do tych wszystkich, którym leży na sercu dobro Ziemi i naszego środowiska? Autorka książki próbuje w bardzo przystępny sposób odpowiedzieć na te wszystkie pytania i proponuje cała listę przeróżnych rozwiązań i sposobów na wewnętrzną przemianę, która w przyszłości zaprocentuje ciekawszym, zdrowszym i bogatszym w doznania życiem.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

3 osoby kupiły
19
Biblioteka Apokryfów. Ewangelia Filipa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteka Apokryfów. Ewangelia Filipa
Dostępny
42 szt.

Ewangelia z III wieku Ewangelia Filipa, tak jak Ewangelia Tomasza (również komentowana przez Jeana-Yvesa Leloupa i wydana w tej samej kolekcji), należy do tekstów apokryficznych napisanych w języku koptyjskim. Odkrywano je począwszy od roku 1945 w grotach Nag Hammadi w Górnym Egipcie. Ta ewangelia gnostycka z III wieku, prawdopodobnie pełniąca rolę ówczesnego katechizmu dla wtajemniczonych, wydaje się oryginalnym świadectwem życia i nauczania Chrystusa w Jego czasach. Jako tekst przypisywany jednemu z najbliższych uczniów Jezusa pozwala, być może, odkryć Jego bardziej ludzką postać, charakteryzującą się dużą swobodą wypowiedzi i zachowania w stosunku do otaczających Go mężczyzn i kobiet. Szczególnego znaczenia nabiera osoba Marii Magdaleny, „towarzyszki” Mistrza, oraz inicjalny charakter ich związku i uosabiany przezeń obraz powrotu do pierwotnej Jedności pierwiastków męskiego i żeńskiego.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

3 osoby kupiły
20
śląsk w orbicie Wiednia. Artystyczne związki śląska z Arcyksięstwem Austriackim w latach 1648-1741 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
śląsk w orbicie Wiednia. Artystyczne związki śląska z Arcyksięstwem Au...
Dostępny
3 szt.

W pracy zostały przedstawione wpływy sztuki austriackiej na formowanie się oblicza artystycznego śląska w okresie od zakończenia wojny trzydziestoletniej do końca panowania habsburskiego, w kontekście kształtowania się postaw lojalistycznych śląskich mecenasów. Materiał badawczy stanowiły wybrane dzieła sztuki śląskiej: architektury, ogrodnictwa, rzeźby i malarstwa.

49,00 zł
38,22 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,78 zł

2 osoby kupiły
21
Nasz las i jego mieszkańcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasz las i jego mieszkańcy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Reprint oryginału z 1911 roku z licznymi, również kolorowymi ilustracjami F. Jabłczyńskiego i innych. Jest to interesujący opis polskiej flory i fauny leśnej w różnych porach roku, przepleciony krótkimi wierszykami m.in Adama Mickiewicza.

76,00 zł
55,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 20,52 zł

2 osoby kupiły
22
Pracownia hotelarska HGT.06. Realizacja usług w recepcji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pracownia hotelarska HGT.06. Realizacja usług w recepcji
Dostępny
30 szt.

Ćwiczenia Pracownia hotelarska przeznaczone są do kształcenia praktycznego w zawodzie technik hotelarstwa z zakresu HGT.06. Realizacja usług w recepcji, do rozwiązywania podczas zajęć w pracowniach, ale świetnie sprawdzą się również jako powtórka materiału z zakresu kwalifikacji HGT.06. Ćwiczenia wydane zostały w formacie A4 w wersji kolorowej, tak aby ułatwić uczniom rozwiązywanie oraz przyswajanie materiału. Zawierają ponad 200 różnego rodzaju ćwiczeń, pytań, zadań i poleceń. Ćwiczenia zostały napisane na podstawie ćwiczeń pt. Pracownia hotelarska część 1 z zakresu kwalifikacji TG.12. Planowanie i realizacja usług w recepcji, autorstwa Aleksandry Lewandowskiej (część zadań powtarza się).

46,00 zł
41,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,60 zł

2 osoby kupiły
23
Notatnik szyty Pozłacane Kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik szyty Pozłacane Kwiaty
Peter Pauper Press
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

Notatnik marki Peter Pauper Press, z serii Bookbound Journal - każda okładka odwzorowuje dzieło sztuki.Wzór jest repliką pozłacanego lakieru XIX-wiecznej introligatorni wykonanej dla iluminowanego perskiego rękopisu. Oryginalny projekt powstał z delikatnych warstw lakieru, powłoki z szelaku, którą następnie starannie wyszlifowano do uzyskania połysku oraz subtelnych aplikacji płatków złota.Okładka jest sztywna, wytłaczana, opalizująca, a cały notes jest zszywany. Notes posiada wstążkę jako zakładkę. Strony zadrukowane w linie wykonane są z wysokiej jakości papieru bezkwasowego. Brzegi kartek wykończone złotym kolorem.Wymiary: 21,59 cm x 15,9 cmIlość stron: 160

60,60 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
24
Ćwiczenia ortograficzne dla klas II-III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia ortograficzne dla klas II-III
Dostępny
152 szt.

Zbiór różnorodnych i bardzo ciekawych zadań do ćwiczenia ortografii dla uczniów klasy drugiej i trzeciej szkoły podstawowej. Poprzez zabawę dziecko utrwali z pewnością skuteczniej i szybciej zasady pisowni oraz wyjątki ortograficzne.

9,99 zł
2 osoby kupiły
25
Angielski przy okazji. Angielski na wesoło... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski przy okazji. Angielski na wesoło...
Dostępny
18 szt.

Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka służą do nauki języka angielskiego przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym polskim tłumaczeniem. Metoda według której są przygotowane książki polega na specjalnej adaptacji treści w taki sposób że cała zawartość książki jest podzielona na akapity. Najpierw czytamy akapit, z wplecionym polskim tłumaczeniem i niektórymi gramatycznymi i fonetycznymi wyjaśnieniami. Następnie ten sam akapit czytamy już bez tłumaczenia, w oryginalnym języku, czyli "płyniemy bez asekuracji". Właśnie wtedy nasz mózg przyzwyczaja się do rozumienia języka obcego. Całość jest na tyle spójna, że odbiorca ma poczucie czytania książki w oryginale i przyswaja język, znajdując się w naturalnym stanie rozluźnienia i zaciekawienia treścią. U podstaw Metody leżą między innymi założenia Sugestopedii dr. G Łozanowa, a także prace Jego następców i samodzielnych lingwistów, A.Leontieva, G. Kitajgorodskiej. Seria zawiera dzieła klasyków literatury brytyjskiej i amerykańskiej i w ten sposób przybliża czytelnikowi specyfikę anglojęzycznej kultury. Język oryginału nie jest w żaden sposób uproszczony ani skrócony.Najlepsze brytyjskie i amerykańskie dowcipy w specjalnym przełożeniu według metody I.Franka, służącej do skutecznej nauki języków obcych.Wybrane najlepsze brytyjskie i amerykańskie dowcipy. Jest to zestaw śmiesznych anegdot, kawałów i dowcipów, którymi się posługują native speakerzy. Czasami krępujące, ale prawdziwe i śmieszne :) Daje nam to pełen obraz tego, co bawi prawdziwych Brytyjczyków czy Amerykanów.

32,90 zł
24,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

2 osoby kupiły
26
065/01 BEZPIECZNE CĄŻKI BIAŁE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
065/01 BEZPIECZNE CĄŻKI BIAŁE
baby ono
Dostępny
42 szt.

Cążki pozwolą Ci łatwo iprecyzyjnie obcinać paznokcie już najmłodszym dzieciom. Specjalna kontrukcja uchwytu sprawi, żeobcinanie będzie wygodne ibezpieczniejsze. WŁAŚCIWOŚCI: zaprojektowane specjalnie zmyślą odelikatnych imalutkich paznokciach dziecka, ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodne iprecyzyjne użycie pomogą pewnie ibezpiecznie obciąć paznokcie dziecku DANE TECHNICZNE: w opakowaniu 1 szt.

7,09 zł
6,99 zł

Rabat 1,4%
oszczędzasz 0,10 zł

2 osoby kupiły
27
Lego Dots. Kodujemy razem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Dots. Kodujemy razem
Dostępny
44 szt.

Gratulujemy – właśnie zostałaś właścicielką tej supertajnej książki z serii „LEGO® Dots”! Tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tym, jak rysować, wyklejać i pisać zakodowane wiadomości do swoich najlepszych przyjaciół. Książka zawiera ponad 100 fantastycznych inspiracji do tworzenia własnych wzorów, 2 wyjątkowe bransoletki z elementami świecącymi w ciemności, 36 fantastycznych ozdobnych płytek i mnóstwo kolorowych naklejek.

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
28
Konopie i marihuana w kuchni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Konopie i marihuana w kuchni
Dostępny
14 szt.

Przepisy zawarte w książce są odpowiednie dla osób na różnych dietach, są to między innymi receptury wegańskie, wegetariańskie, zgodne z dietą paleo oraz bezglutenowe. Zostały tak skomponowane tak, by nie tylko zwiększać biodostępność substancji aktywnych zawartych w konopiach, ale też wspierać terapeutyczny potencjał konopi przez połączenie ze składnikami bogatymi w substancje odżywcze. Posiłki z rozdziału Marihuana w kuchni nadają się do serwowania pacjentom medycznej marihuany, o ile pacjent nie posiada stwierdzonej nietolerancji pokarmowej na któryś ze składników.Oprócz przepisów, pozycja zawiera dużą dawkę wiedzy bazującej na aktualnych badaniach naukowych na temat właściwości konopi siewnych oraz indyjskich, porusza aspekt stosowania konopi do celów profilaktycznych, medycznych oraz rekreacyjnych. Definiuje jak prawidłowo przetwarzać konopie w kuchni by uzyskać ich wysoką biodostępność. Prezentuje szerokie spektrum substancji odżywczych i leczniczych zawartych w konopiach i wyjaśnia mechanizm ich działania na ludzki organizm.Konopie i marihuana w kuchni to podręcznik zarówno dla laików jak i pasjonatów konopi i zdrowego stylu życia. Wprowadza czytelnika w świat tej wyjątkowej rośliny wyjaśniając podstawowe różnice między konopiami siewnymi oraz indyjskimi, odkrywając przed nim ogromny potencjał jej wykorzystania, w końcu, prezentując mnogość zastosowań kulinarnych różnych części rośliny.Książka dzieli się na 4 rozdziały:Rozdział I to wprowadzenie teoretyczne (historia konopi, rodzaje konopi, wykorzystanie w codziennym życiu)Rozdział II opisuje osobiste doświadczenia autorki związane ze stosowaniem konopi w kuchniRozdział III jest poświęcony konopiom siewnym (opisuje rodzaje żywności z konopi i ich właściwości, prezentuje substancje aktywne konopi siewnych i ich wpływ na ludzki organizm, przedstawia możliwe zastosowania kulinarne, zawiera 30 przepisów na dania z żywnością konopną)Rozdział IV poświęcony jest konopiom indyjskim (porusza temat medycznej marihuany, opisuje jej wpływ na organizm, porusza aspekt rekreacyjny i zmiany świadomości, opisuje proces domowej dekarboksylacji, ekstrakcji suszu marihuany i odpowiedniego dawkowania, wyjaśnia możliwe działania niepożądane, zawiera 30 przepisów na dania z ekstraktami z konopi indyjskich)

89,00 zł
80,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,90 zł

1 osoba kupiła
29
Children Of Dune - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Children Of Dune
Dostępny
3 szt.

The epic that began with the HUGO and NEBULA Award-winning classic DUNE ? now a major motion picture from the director of Blade Runner 2049 and Arrival ? continues ? The sand-blasted world of Arrakis has become green, watered and fertile. Old Paul Atreides, who led the desert Fremen to political and religious domination of the galaxy, is gone. But for the children of Dune, the very blossoming of their land contains the seeds of its own destruction. The altered climate is destroying the giant sandworms, and this in turn is disastrous for the planet?s economy. Leto and Ghanima, Paul Atreides?s twin children and his heirs, can see possible solutions ? but fanatics begin to challenge the rule of the all-powerful Atreides empire, and more than economic disaster threatens ?

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

1 osoba kupiła
30
Wielcy władcy i ich imperia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielcy władcy i ich imperia
Dostępny
30 szt.

Pasjonująca podróż przez epoki u boku Aleksandra Wielkiego, Attyli, Czyngis chana, Atahualpy, Napoleona Bonapartego i innych sławnych postaci. Niemal dwa i pół tysiąca lat frapującej historii. Wielka polityka i dyplomacja oraz krwawe konflikty zbrojne. Na ich tle sylwetki ludzi, którym talenty, charyzma i bezwzględność pozwoliły stworzyć ogromne imperia.

33,60 zł
23,52 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
31
065/02 BEZPIECZNE CĄŻKI MIĘTOWE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
065/02 BEZPIECZNE CĄŻKI MIĘTOWE
baby ono
Dostępny
38 szt.

Cążki pozwolą Ci łatwo iprecyzyjnie obcinać paznokcie już najmłodszym dzieciom. Specjalna kontrukcja uchwytu sprawi, żeobcinanie będzie wygodne ibezpieczniejsze. WŁAŚCIWOŚCI: zaprojektowane specjalnie zmyślą odelikatnych imalutkich paznokciach dziecka, ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodne iprecyzyjne użycie pomogą pewnie ibezpiecznie obciąć paznokcie dziecku DANE TECHNICZNE: w opakowaniu 1 szt.

11,20 zł
10,99 zł

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
32
Skorowidz A6 Formalizm czerwony ANTRA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skorowidz A6 Formalizm czerwony ANTRA
Antra
Dostępny
13 szt.

Format: A6. liczba stron: 208, gramatura: 80 g.

30,80 zł
26,18 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,62 zł

1 osoba kupiła
33
Barbie. Zadania dla bystrzaków. Moje marzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. Zadania dla bystrzaków. Moje marzenia
Dostępny
18 szt.

Podróże, wymarzony samochód, własne zwierzątko… Jak pomóc pragnieniom się spełniać? Dzięki Barbie każda dziewczynka może się przekonać, że to bardzo proste. Oprócz porad i pomysłów książka zawiera atrakcyjne zadania i łamigłówki. Zabawę urozmaicą kolorowe naklejki.

11,60 zł
9,99 zł

Rabat 13,9%
oszczędzasz 1,61 zł

1 osoba kupiła
34
Fisher-Price. GWN50 Gra memory, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GWN50 Gra memory, mix wzorów
Fisher Price, od 3 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Ta klasyczna gra w dopasowywanie została opracowana we współpracy z zespołem Fisher-Price i inspiruje młodsze dzieci obrazkami. Rozgrywka jest prosta: wybierane są dwie karty, a jeśli pasują do siebie, gracz bierze je i ma kolejną turę. Kto znajdzie najwięcej par, wygrywa! Gra dla 2 lub więcej graczy w wieku od 3 lat. Towar wysyłany losowo.

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

1 osoba kupiła
35
God Emperor Of Dune - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
God Emperor Of Dune
Dostępny
5 szt.

The epic that began with the HUGO and NEBULA Award-winning classic DUNE ? now a major motion picture from the director of Blade Runner 2049 and Arrival ? continues ? More than three thousand years have passed since the first events recorded in DUNE. Only one link survives with those tumultuous times: the grotesque figure of Leto Atreides, son of the prophet Paul Muad?Dib, and now the virtually immortal God Emperor of Dune. He alone understands the future, and he knows with a terrible certainty that the evolution of his race is at an end unless he can breed new qualities into his species. But to achieve his final victory, Leto Atreides must also bring about his own downfall ?

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

1 osoba kupiła
36
Baby Shark. Piłka 23 cm, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Shark. Piłka 23 cm, mix wzorów
Artyk
Dostępny
3 szt.

Ta piłka spodoba się dzieciom. Grafika przykuwa wzrok. Średnica: 23.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

14,00 zł
12,99 zł

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
37
Polityk, przyjaciel, autorytet.. o W. Korfantym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityk, przyjaciel, autorytet.. o W. Korfantym
Dostępny
3 szt.

Opracowanie politycznej biografii Wojciecha Korfantego, które oddaję w ręce Czytelników, składa się z trzech części. Pierwsza to kalendarium działalności dyktatora trzeciego powstania śląskiego od jego początków, aż po tragiczną śmierć śląskiego bohatera 17 sierpnia 1939 roku. Część druga jest poświęcona przyjaciołom Korfantego; jest to jednak jedynie krótki zarys stosunków, jakie łączyły polityka z takimi postaciami naszej historii, jak Konstanty Wolny, Ignacy Jan Paderewski czy Wincenty Witos. W tej części postanowiłem również oddać głos tym, dla których Wojciech Korfanty jest autorytetem lub wzorem politycznego działania. Na część trzecią składają się wspomnienia o Korfantym. W ostatnim rozdziale postanowiłem pokazać, w jaki sposób widzieli i przedstawiali bohatera tej książki między innymi artyści.

27,00 zł
25,92 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 1,08 zł

1 osoba kupiła
38
Fisher-Price. HBX68 Nocniczek Home Decor 4w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Fisher-Price. HBX68 Nocniczek Home Decor 4w1
Fisher Price
Dostępny
1 szt.

Nocnik Fisher-Price przypomina toaletę dla dorosłych. Pozwala Twojemu maluchowi nauczyć się korzystać z toalety, a łatwe do złapania uchwyty pomagają czuć się bezpiecznie, a zdejmowana wkładka jest łatwa do czyszczenia. Później, gdy Twoje dziecko jest gotowe do zwykłej toalety, wyjmowane siedzisko do nauki zapewnia dodatkowe wsparcie, a nocnik staje się podestem toaletowym. Podświetlane przyciski z tyłu aktywują realistyczne dźwięki spłukiwania. Dodatkowo dwa wstępnie zaprogramowane liczniki czasu odtwarzają zabawne piosenki, zachęcając do zdrowych nawyków, takich jak szczotkowanie zębów i mycie rąk. Charakterystyka: • efekty świetlne i dźwiękowe, • licznik czasu mycia rąk lub zębów, • schowek z tyłu do przechowywania chusteczek, • łatwy do czyszczenia, • wykonane z wytrzymałych i bezpiecznych materiałów. Zasilanie: 2 baterie AA

253,90 zł
182,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 71,09 zł

1 osoba kupiła
39
Chapter House Dune - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chapter House Dune
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.19

The epic that began with the HUGO and NEBULA Award-winning classic DUNE ? now a major motion picture from the director of Blade Runner 2049 and Arrival ? continues ? The long-established galactic order is passing. The Honoured Matres, ruthless and all-conquering, have destroyed the planet Dune. In opposition, hard-pressed but still fighting back, the Bene Gesserit sisterhood co-ordinate their resistance from their as-yet undiscovered home world, Chapter House. Now as a new Scattering is planned, they still have one carefully nurtured asset: the sandworms, offspring of the only giant worm salvaged from Dune. Chapter House is to about to turn into a barren wasteland: Chapter House will be the new Dune.

49,00 zł
44,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

1 osoba kupiła
40
Heartwork Ultimate Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heartwork Ultimate Edition, CD
Carcass, Earache
Dostępny
20 szt.

1.Buried Dreams 2.Carnal Forge 3.No Love Lost 4.Heartwork 5.Embodiment 6.This Mortal Coil 7.Arbeit Macht Fleish 8.Blind Bleeding the Blind 9.Doctrinal Expletives 10.Death Certificate

75,90 zł
64,52 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,38 zł

1 osoba kupiła
41
Dom nad jeziorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom nad jeziorem
Dostępny
86 szt.

Po jaką cenną pamiątkę wysyła Annę dziadek? I co czeka na nią w dawnym rodowym majątku? Anna jest zadowolona ze swojego poukładanego życia w San Francisco, ale jej świat staje na głowie, gdy ukochany dziadek Max odsłania przed nią zdumiewający sekret: otóż należy ona do arystokracji, która straciła wszystko na skutek drugiej wojny światowej. Co więcej, Max musiał przed siedemdziesięciu laty zostawić w rodowym majątku na terenie dawnych Prus pewien cenny drobiazg, a teraz gorąco pragnie go odzyskać i o pomoc prosi wnuczkę. Bohaterka jedzie do Niemiec, w głowie kłębią się jej same niewiadome. Co to za pamiątka ma dla ukochanego dziadka tak wielką wartość? Dlaczego przez lata nie wspomniał o niej ani słowem? Szukając wyjaśnień, znajduje sympatię - do Wila, człowieka, który ma w rękach klucz do rozwiązania zagadki. Razem odkrywają, że rodzinne sekrety są powiązane z opuszczonym apartamentem w Paryżu, a cała historia ma drugie i trzecie dno. „W kreowaniu romantycznej atmosfery Ella Carey jest niedościgniona”. – Rachel Edwards, autor Review of Australian Fiction

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
42
Postępowanie sądowoadministracyjne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Postępowanie sądowoadministracyjne
Dostępny
21 szt.

W książce kompleksowo i przystępnie omówiono problematykę postępowania sądowoadministracyjnego.W sposób zwięzły i usystematyzowany przedstawiono w niej zagadnienia związane z: o modelem, organizacją i konstytucyjnymi podstawami sądowej kontroli administracji publicznej w Polsce, o zakresem kontroli sądów administracyjnych i ich właściwością, o zasadami postępowania sądowoadministracyjnego, o wszczęciem postępowania, stronami i uczestnikami postępowania sądowoadministracyjnego, o czynnościami techniczno-procesowymi, o przebiegiem postępowania przed wojewódzkim sądem administracyjnym jako sądem I instancji, o zwyczajnymi i nadzwyczajnymi środkami zaskarżenia, o kosztami postępowania sądowoadministracyjnego, o środkami zapewnienia jednolitości orzecznictwa sądowoadministracyjnego oraz o europeizacją postępowania sądowoadministracyjnego. W opracowaniu uwzględniono aktualne orzecznictwo i literaturę przedmiotu. Publikacja przeznaczona jest dla studentów prawa i administracji oraz aplikantów zawodów prawniczych. Może być także przydatna nauczycielom akademickim w pracy naukowej i dydaktycznej oraz sędziom, adwokatom, radcom prawnym, doradcom podatkowym, rzecznikom patentowym i urzędnikom w praktyce zawodowej.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

1 osoba kupiła
43
KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI
Dostępny
3 szt.

Opowieść o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim, poecie-bohaterze plutonu "Alek", kompanii "Rudy", Batalionu "Zośka", od lipca 1944 r. Batalionu "Parasol". Jego wybitna twórczość spleciona z tragicznym życiorysem dała początek jednej z najbardziej poruszających legend polskiej kultury. Książka zawiera listy, pamiętniki, zdjęcia i wiele cytatów jego wspaniałych, ale i smutnych wierszy.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

44
Miłość (nie)aranżowana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość (nie)aranżowana
Dostępny
241 szt.

Andrea ? kobieta, która nie chce się podporządkować rodzinnej tradycji aranżowania małżeństw. Pragnie być wolna i układać swoje życie według własnego planu. Ucieka od rodziców, by zamieszkać w domku babci. Tam też poznaje Doriana ? mężczyznę starszego od siebie o kilka lat. Niemalże od razu pomiędzy nimi nawiązuje się? Wrogość. Mimo tego Andrea, po jakimś czasie, przystaje na propozycję Doriana. Jak ułożą się ich losy? Kto okaże się być wrogiem, a kto przyjacielem? Nienawiść, namiętność i miłość ? wybuchowa mieszanka emocji, która będzie Wam ciągle towarzyszyć. Czy podejmiecie ryzyko?

39,90 zł
33,52 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,38 zł

45
Potwór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potwór
Dostępny
308 szt.

Ponadczasowa historia i must read literatury dla młodzieży doczekała się ekranizacji! Premiera filmu ?Potwór? już wkrótce w serwisie Netflix! Czasami mam wrażenie, że wszedłem w środek filmu. Zatem może mógłbym nakręcić własny film? Niech będzie historią mojego życia, a raczej pewnego doświadczenia. Zatytułuję go tak, jak nazwała mnie moja pani prokurator ? ?Potwór?. Właściciel apteki w Harlemie zostaje zastrzelony w swoim sklepie. Szesnastoletni Steve Harmon jest sądzony za współudział w morderstwie. Winny lub niewinny, Steve staje się pionkiem w rękach ?systemu?, zaśmieconego cynicznymi autorytetami i pozbawionymi skrupułów więźniami, którzy zrobią wszystko, aby skrócić własne wyroki. Po raz pierwszy w życiu chłopak jest zmuszony pomyśleć o tym, kim jest, gdy staje przed wizją więzienia, gdzie może spędzić resztę życia. Aby poradzić sobie ze strasznymi wydarzeniami, Steve postanawia opisać swój proces jako scenariusz filmowy. Zapisuje wszystko, scena po scenie. To opowieść o tym, jak w jednej chwili zmieniło się całe jego życie. Czy będzie w stanie powiedzieć, kim jest i jaka jest prawda?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

46
Atlas historyczny Polski w II poł. XVIw Kujawy i ziemia dobrzyńska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas historyczny Polski w II poł. XVIw Kujawy i ziemia dobrzyńska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.15

Kolejny tom serii Atlas Historyczny Polski. Mapy szczegółowe XVI wieku dotyczy tym razem Kujaw i ziemi dobrzyńskiej w drugiej połowie XVI wieku. W tomie scharakteryzowano najważniejsze źródła pisane i kartograficzne, stanowiące podstawę opracowania. Ponadto, zawarto w nim informacje o sieci osadniczej analizowanego regionu, podziałach administracyjnych i kościelnych, stosunkach własnościowych, warunkach środowiskowych, nazewnictwie oraz sieci komunikacyjnej regionu będącego przedmiotem opracowania. Zwrócono również uwagę na przestrzeń głównych miast kujawskich i dobrzyńskich, a także heraldykę wojewódzką i miejską. Jest to jeden z ostatnich tomów całej serii wydawniczej Atlasu Historycznego Polski.

90,00 zł
80,10 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,90 zł

47
Przemyska 10 Grupa Artylerii 1929-1939 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemyska 10 Grupa Artylerii 1929-1939
Dostępny
1 szt.

"Materiał archiwalny dotyczący 10. Grupy Artylerii jest znikomy. W zespole akt zgromadzonym w Centralnym Archiwum Wojskowym WBH w Warszawie poświęconych 10. GA znajduje się zaledwie jedna cienka teczka. Szczegółowa kwerenda pozwoliła na odnalezienie pewnej, niewielkiej liczby dokumentów związanych z działalnością szkoleniową 10. GA w teczkach oddziałów artylerii podlegających dowódcy 10. GA, a także w teczkach dywizji piechoty, w skład których te oddziały wchodziły. Mimo tak skromnego zasobu archiwalnego podjęto próbę przedstawienia działań dowództwa i oddziałów tej Grupy Artylerii. Uzyskany materiał archiwalny zawiera głównie materiały o charakterze wyszkoleniowym, takie jak programy i wytyczne szkolenia kadry oficerskiej i podoficerskiej, założenia i rozkazy organizacyjne ćwiczeń aplikacyjnych, rozkazy organizacyjne i wytyczne do szkoły ognia, rozkazy i sprawozdania z przeprowadzonych szkół ognia oraz sprawozdania z ćwiczeń pułkowych, koncentracji dywizyjnych (brygadowych) i manewrów międzydywizyjnych (międzybrygadowych). Nie zachowały się niestety rozkazy dzienne i personalne dowództwa 10. GA." (fragment Wstępu)

175,00 zł
113,75 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 61,25 zł

48
Killin Uncle Buzzy LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Killin Uncle Buzzy LP, Winyl
MEADOWS, TRAVIS, Earache
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

1.MINEFIELD 2.GROWN UP CLOTHES 3.IT AIN'T FUN NO MORE 4.GOOD INTENTIONS 5.LET IT GO 6.GOD SPEAKS 7.IT GETS BETTER 8.DAVIDSON COUNTY POLICE 9.WHAT WE AIN'T GOT 10.LEARNING HOW TO LIVE ALONE

100,90 zł
85,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 15,13 zł

49
Killin Uncle Buzzy, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Killin Uncle Buzzy, CD
MEADOWS, TRAVIS, Earache
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

1.Minefield 2.Grown Up Clothes 3.It Aint Fun No More 4.Good Intentions 5.Let It Go 6.God Speaks 7.It Gets Better 8.Davidson County Police 9.What We Aint Got 10.Learning How To Live Alone

62,90 zł
53,47 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,43 zł

50
Romanticize The 2nd Album After Glow - Boxset Version 4, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

51
Oasis Nocturno, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oasis Nocturno, CD
Tokimonsta, Good To Go
Dostępny
20 szt.

1.Love That Never by Tokimonsta 2.One Day [Explicit] by TOKiMONSTA feat. Bibi Bourelly, Jean Deaux 3.Get Me Some by TOKiMONSTA feat. Drew Love, Dumbfoundead 4.Renter's Anthem by Tokimonsta 5.Up and Out by Tokimonsta 6.Fried for the Night by TOKiMONSTA feat. EARTHGANG 7.Phases by TOKiMONSTA feat. Sunni Colón 8.Come and Go by TOKiMONSTA feat. VanJess 9.To be Remote by Tokimonsta 10.House of Dal by Tokimonsta 11.Higher Hopes by TOKiMONSTA feat. Rosehardt 12.For My Eternal, Oh Dream My Treasure by Tokimonsta

53,90 zł
50,67 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,23 zł

52
The Grave Digger LP SPLATTER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Grave Digger LP SPLATTER, Winyl
Grave Digger, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.04

1.Son of Evil 2.The Grave Digger 3.Raven 4.Scythe of Time 5.Spirits of the Dead 6.The House 7.King Pest 8.Sacred Fire 9.Funeral Procession 10.Haunted Palace 11.Silence 12.Black Cat

121,90 zł
114,59 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,31 zł

53
Romanticize The 2nd Album This Moment - Boxset Version 3, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

54
Romanticize The 2nd Album To Be Free - Boxset Version 2, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

55
Chewing Gum LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
104,90 zł
98,61 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,29 zł

56
Oasis Nocturno LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oasis Nocturno LP, Winyl
Tokimonsta, Good To Go
Dostępny
10 szt.

1. Love That Never 2. One Day 3. Get Me Some 4. Renter's Anthem 5. Up And Out 6. Fried For The Night 7. Phases 8. Come And Go 9. To Be Remote 10. House Of Dal 11. Higher Hopes 12. For My Eternal, Oh Dream My Treasure

146,90 zł
138,09 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 8,81 zł

57
Romanticize The 2nd Album New Romancer - Boxset Version 5, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

58
Romanticize The 2nd Album For Good - Boxset Version 1, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

59
Zielone rolety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zielone rolety
Dostępny
21 szt.

W poetyckiej „serii mozaikowej” PIW-u prezentujemy nowy tom wierszy Adriany Szymańskiej. Poetka opublikowała kilkanaście książek poetyckich, powieści oraz zbiory esejów. Jej utwory zostały przetłumaczone na kilka języków europejskich, a także na hebrajski i japoński. Pierwszą nagrodę literacką przyznał jej Julian Przyboś w roku 1969 za debiut poetycki Nieba codzienności. Następnie, w roku 1974, otrzymała Puchar Kryształowego Lwa z rąk Adama Ważyka. Jest też laureatką innych prestiżowych nagród, w tym – parokrotnie – ustanowionej przez Warszawskich Księgarzy Literackiej Premiery Miesiąca, Nagrody im. Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego przyznawanej przez miesięcznik „W drodze” i zespół Środowisk Twórczych w Gdańsku za wartości metafizyczne i religijne w poezji (1994) a także Honorowej Nagrody Poznańskich Nowości Wydawniczych i Biblioteki Raczyńskich (2000). Za tom Wtedy-dziś została w roku 2011 uhonorowana wyróżnieniem Feniksa przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich.

29,00 zł
21,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

60
Wieczna wolność. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczna wolność. Audiobook
Joe Haldeman, Rebis
Dostępny
14 szt.

Kontynuacja Wiecznej wojny, laureatki nagród Hugo i Nebula. Pierwszorzędna science fiction – „Asimov’s Science Fiction” Weteran William Mandella osiadł na pokrytej śniegiem planecie wydzielonej dla takich jak on. Ożenił się, ma dwoje dzieci i pracuje. Jednakże jego styl życia uważany jest za archaiczny. W wyniku ewolucji mieszkańcy Ziemi wytworzyli zbiorową świadomość nazywaną Człowiekiem i przejęli kontrolę nad nową ojczyzną Mandelli. Jej mieszkańcy uważani są za niebezpiecznych ze względu na swą niezależność, jednakże toleruje się ich w celu zachowania zróżnicowanej puli genów. Taka egzystencja nie odpowiada Williamowi i jego kolegom-żołnierzom. Porywają kosmolot i ruszają w próżnię, by dać początek nowej ludzkiej rasie.

37,90 zł
28,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,47 zł

61
Szklana kula - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklana kula
Dostępny
28 szt.

W roku 1964 mimo pozytywnych recenzji wydawniczych (m.in. Henryka Berezy) cenzura nakazała zniszczyć gotowy już skład powieści Zofii Romanowiczowej Szklana kula, przygotowywanej do wydania w PIW-ie. Decyzja mająca na celu skłonić do współpracy Zofię i Henryka Romanowiczów, prowadzących w Paryżu polską księgarnię i oficynę Libella (wydającą m.in. Tadeusza Nowakowskiego, Aleksandra Wata, Marię Czapską, Jana Józefa Szczepańskiego, Hannę Krall a także firmującą numery „Kultury”, gdy Instytut Literacki nie miał jeszcze praw wydawniczych) praktycznie wymazała znakomitą pisarkę ze świadomości polskich czytelników. A przecież Romanowiczowa była nie tylko pilną uczennicą Melchiora Wańkowicza, ale też laureatką wielu nagród, m.in. Fundacji im. Kościelskich czy Związku Pisarzy Polskich na Obczyźnie (dwukrotnie; raz za całokształt twórczości). Szklana kula to książka, którą można czytać na różnych płaszczyznach: w sferze fabularnej to opowieść o II wojnie i niemieckiej okupacji, ale ma też kontekst autobiograficzny, intertekstualny czy filozoficzny. „Powieść Romanowiczowej Szklana kula – twierdził Józef Wittlin – uważam za jedno z najciekawszych i najoryginalniejszych dzieł beletrystycznych, urodzonych z gorzkiego pokłosia ostatniej wojny. Mimo nowości techniki i ujęcia, powieść tę wyróżnia nie tylko jej czytelność, ale i uniwersalność problematyki […]. Jako nowa, polska, choć chwalebnie dyskretna wersja Hioba powieść Romanowiczowej budzi nie tylko szacunek, ale głębokie wzruszenie myślącego czytelnika i najbardziej wymagających miłośników beletrystyki”.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

62
Dowcipy Humor erotyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dowcipy Humor erotyczny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

Kilkaset dowcipów o relacjach damsko-męskich, seksie i nie tylko.

3,99 zł
Powiadomienie
63
Kosi Kosi łapci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosi Kosi łapci
Niedostępny
Brak

Doskonała książeczka kartonowa dla dzieci. Zabawna historyjka w formie rymowanego wierszyka, duża czcionka, bardzo atrakcyjna szata graficzna.

2,99 zł
Powiadomienie
64
Bornholm i archipelag Ertholmene - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bornholm i archipelag Ertholmene
Dostępny
362 szt.

Pierwsza tak wyczerpująca publikacja o przystaniach duńskich na Wyspie Bornholm i w południowo-zachodniej części Bałtyku. Czytelnik znajdzie tu locję (oznakowanie, głębokości, współrzędne geograficzne, instrukcje nawigacyjne), a także informacje dotyczące: opłat, warunków postoju, dostępnych urządzeń i udogodnień, stacji paliw, fachowców i sklepów żeglarskich, służb ratowniczych i administracji morskiej, atrakcji turystycznych i historii miejscowości.

66,00 zł
56,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,90 zł

65
743736ZI BUTELKA 150ML KUBUŚ PUCHATEK  2SZT PROMOCJA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
743736ZI BUTELKA 150ML KUBUŚ PUCHATEK 2SZT PROMOCJA
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.22

51,70 zł
44,46 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,24 zł

66
743736SZ BUTELKA 150ML KUBUŚ PUCHATEK 2SZT PROMOCJA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
743736SZ BUTELKA 150ML KUBUŚ PUCHATEK 2SZT PROMOCJA
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.25

47,90 zł
41,19 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,71 zł

67
743736P0 BUTELKA 150ML KUBUŚ PUCHATEK 2SZT PROMOCJA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
743736P0 BUTELKA 150ML KUBUŚ PUCHATEK 2SZT PROMOCJA
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.01

51,70 zł
44,46 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,24 zł

68
Fotelik samochodowy VolanteFix, 9-36 kg, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotelik samochodowy VolanteFix, 9-36 kg, czarny
Caretero
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Fotelik VolanteFix (9-36 kg) łączy wysokiej jakości materiały z perfekcyjnym wykonaniem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Jego zadania to: chronić malucha i dbać o jego komfort. Dlatego VolanteFix posiada m.in. funkcje montażu za pomocą pasów samochodowych lub systemu Isofix + TopTether. Ten uniwersalny fotelik o wysmakowanym wyglądzie będzie służył dziecku przez wiele lat. Opis produktu: • przeznaczony dla dzieci o wadze 9-36kg (grupa I, II, III), • instalacja przodem do kierunku jazdy za pomocą zaczepów Isofix oraz TopTether dla grupy wagowej 9-18kg, • instalacja przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych dla grupy wagowej 9-36kg, • 4-stopniowa regulacja oparcia pozwala na przewożenie dziecka w pozycji półleżącej, • precyzyjnie regulowany zagłówek, sprzężony z regulacją wysokości pasów naramiennych, • system 5-punktowych pasów z klamrą szwedzkiej marki Holmbergs, których można używać aż do 25kg (przy instalacji pasami 3-punktowymi i TopTether), • wkładka redukcyjna dla najmniejszych dzieci wykonana z miękkiej tkaniny, • delikatne i obszerne nakładki na pasy eliminujące ryzyko otarć i podrażnień skóry dziecka, • estetyczna zdejmowana tapicerka wykonana z połączenia dwóch tkanin, • przestronne siedzisko i oparcie gwarantujące dziecku właściwą przestrzeń i wygodę w podróży, • solidna skorupa wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewnia długie i wygodne użytkowanie, • nowoczesne wzornictwo łączące estetykę z wysoką funkcjonalnością, • homologacja ECE R44/04.

644,90 zł
580,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 64,49 zł

69
Ceba Baby prześcieradło jarsey z gumką 120x60 Birld World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby prześcieradło jarsey z gumką 120x60 Birld World
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Opis Komfort maluszka podczas spania jest jedną z najważniejszych rzeczy jaką chcemy zapewnić dzieciom. Delikatna skóra dziecka już od pierwszych chwil życia powinna być pięlegnowana w wyjątkowy sposób. Miękkie i przyjemne prześcieradła od Ceba Baby to produkt stworzony z myślą o najmłodszych. Prześcieradło wykonane jest z wysokiej jakości bawełny, która nie podrażni delikatnej skóry dziecka, a także zapewni mu ochronę przed otarciami. Produkt posiada wszytą w tunel gumkę, która przytrzymuje idealnie prześcieradło na materacu. Nasze prześcieradła przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji prześcieradeł dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Zachowuje wymiary i kolor nawet po wielu praniach. Pomaga utrzymać materac w czystości. Prześcieradło idealnie dopasuje się do materacyków o rozmiarach 120x60 cm. Produkt posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

59,50 zł
48,20 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,30 zł

70
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Light Grey+Bird - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Light Grey+Bird
Ceba
Dostępny
2 szt.

Opis Pokrowiec na przewijak to dodatkowa forma zadbania o delikatną skórę naszego maluszka. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pokrowców dla swoich dzieci. Wiemy jak ważny jest komfort maluszka podczas przebierania, zmiany pieluszki czy codziennych czynności pielęgnacyjnych. Nasze pokrowce to gwarancja ciepła, przyjemności w dotyku i braku podrażnień skóry małego człowieka. Nasze pokrowce przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji pokrowców dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Pokrowce dla dzieci Ceba Baby to gwarancja najwyższej jakości i komfortu dla naszych najmniejszych klientów.

76,99 zł
62,36 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,63 zł

71
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Dark grey+Elephant - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Dark grey+Elephant
Ceba
Dostępny
2 szt.

Opis Pokrowiec na przewijak to dodatkowa forma zadbania o delikatną skórę naszego maluszka. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pokrowców dla swoich dzieci. Wiemy jak ważny jest komfort maluszka podczas przebierania, zmiany pieluszki czy codziennych czynności pielęgnacyjnych. Nasze pokrowce to gwarancja ciepła, przyjemności w dotyku i braku podrażnień skóry małego człowieka. Nasze pokrowce przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji pokrowców dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Pokrowce dla dzieci Ceba Baby to gwarancja najwyższej jakości i komfortu dla naszych najmniejszych klientów.

60,70 zł
49,17 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,53 zł

72
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Candy Pink+Bird World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Candy Pink+Bird World
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Opis Pokrowiec na przewijak to dodatkowa forma zadbania o delikatną skórę naszego maluszka. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pokrowców dla swoich dzieci. Wiemy jak ważny jest komfort maluszka podczas przebierania, zmiany pieluszki czy codziennych czynności pielęgnacyjnych. Nasze pokrowce to gwarancja ciepła, przyjemności w dotyku i braku podrażnień skóry małego człowieka. Nasze pokrowce przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji pokrowców dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Pokrowce dla dzieci Ceba Baby to gwarancja najwyższej jakości i komfortu dla naszych najmniejszych klientów.

77,70 zł
62,94 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,76 zł

73
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Blue+Teddy Bear - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Blue+Teddy Bear
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Opis Pokrowiec na przewijak to dodatkowa forma zadbania o delikatną skórę naszego maluszka. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pokrowców dla swoich dzieci. Wiemy jak ważny jest komfort maluszka podczas przebierania, zmiany pieluszki czy codziennych czynności pielęgnacyjnych. Nasze pokrowce to gwarancja ciepła, przyjemności w dotyku i braku podrażnień skóry małego człowieka. Nasze pokrowce przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji pokrowców dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Pokrowce dla dzieci Ceba Baby to gwarancja najwyższej jakości i komfortu dla naszych najmniejszych klientów.

77,70 zł
62,94 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,76 zł

74
Wspomnienia policjanta z Warszawskiego Getta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia policjanta z Warszawskiego Getta
Niedostępny
Brak

Stanisław Gombiński (Jan Mawult), policjant w warszawskim getcie, zatrudniony w Kierownictwie Służby Porządkowej, spisał swoje wspomnienia po opuszczeniu zamkniętej dzielnicy, ukrywając się po tzw. aryjskiej stronie. Pierwsza część wspomnień poświęcona jest historii getta oraz nastrojom i odczuciom jego mieszkańców od chwili utworzenia dzielnicy aż do powstania w getcie w kwietniu 1943. W części drugiej Gombiński poddaje ocenie sposób funkcjonowania gettowych instytucji, zwłaszcza Rady Żydowskiej i Służby Porządkowej, dokładnie charakteryzując najważniejszych urzędników dzielnicy. Wrażliwość na nastroje społeczne i umiejętność wsłuchania się w "głos ulicy" z jednej strony, a wgląd "od środka" w działanie najważniejszych instytucji getta powodują, że autor łączy dwie perspektywy: obserwatora i uczestnika, co stanowi o walorze jego książki. Gombiński, który spędził w getcie 27 miesięcy i czynnie uczestniczył w organizacji żydowskiej policji, nasyca swój tekst wnikliwymi obserwacjami natury socjologicznej i psychologicznej. Wspomnienia z getta warszawskiego to ważny dokument świadka, który tuż po opisywanych wydarzeniach stara się zrozumieć to, co przeżył.

34,90 zł
24,78 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,12 zł

75
Dzień na wsi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzień na wsi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

Wspaniała książeczka z kolorowymi ilustracjami, dla najmłodszych czytelników, o przygodach sympatycznych zwierzątek w gospodarstwie.

8,40 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,7%
oszczędzasz 2,41 zł

76
Zabójca. Machina śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójca. Machina śmierci
Niedostępny
Brak

Drugi tom sensacyjnej serii francuskiej doskonale przyjętej na polskim rynku komiksowym.

37,00 zł
29,23 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,77 zł

77
Na ratunek damie. Cykl Siostry Cynster - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na ratunek damie. Cykl Siostry Cynster
Niedostępny
Brak

Pierwsza z cyklu książek o siostrach Cynster. Kobiety z rodu Cynsterów wychodzą za mąż z miłości. Takiego małżeństwa pragnie także Heather Cynster, nie może jednak natrafić na mężczyznę, który wzbudziłby w niej dreszcz uczucia. Uznawszy, że do tej pory obracała się w niewłaściwych kręgach, Heather wymyka się potajemnie na wieczorek w jednym z londyńskich salonów znanych z luźniejszej atmosfery. Niespodziewanie zostaje stamtąd porwana. śladem tajemniczych porywaczy wyrusza wicehrabia Breckenridge. Czy okaże się bohaterem, o jakim marzyła Heather?

39,90 zł
29,13 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

78
Welcome to the N.H.K. Tom 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Welcome to the N.H.K. Tom 5
Niedostępny
Brak

Kiedy Satou ląduje w szpitalu jego rodzice postanawiają, że mają już tego wszystkiego dość i zmuszają go do powrotu do rodzinnego domu. Tylko czy ich plan przywrócenia syna na łono społeczeństwa ma jakąkolwiek szansę powodzenia? I jak Satou zniesie powrót do miejsca, w którym się wychował? Nie można też oczywiście zapomnieć o Misaki, która w końcu wraca do szkoły, oraz o Yamazakim, którego problemem jest fakt... że w końcu zainteresowała się nim jakaś dziewczyna.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

79
Battle Royale 6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Battle Royale 6
Niedostępny
Brak

Na scenę wkracza dobroduszny, choć śmiertelnie niebezpieczny w walce Hiroki Sugimura. Gdyby pełen energii Nanahara, pomysłowy Mimura i Hiroki spotkali się i połączyli siły... czy byli by w stanie ocalić resztę klasy?

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

80
Leszek Inowrocławski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leszek Inowrocławski
Niedostępny
Brak

Leszek książę inowrocławski (1274/1275 - po 27 kwietnia 1339) Przedstawiona biografia podsumowuje aktualny stan wiedzy o życiu i działalności księcia Leszka Inowrocławskiego. Postać Leszka, najstarszego syna księcia inowrocławskiego Ziemomysła i bratanka króla Władysława Łokietka od dawna przyciągała uwagę historyków, zajmujących się dziejami burzliwego przełomu wieków XIII/XIV. Położenie jego księstwa, wciśniętego pomiędzy dwa potężniejsze organizmy państwowe, skazywało Leszka na niełatwy wybór: czy wspierać dążenia stryja Władysława Łokietka do jednoczenia ziem polskich i tym samym się od niego uzależnić, czy iść w kierunku utrzymania choćby pozorów samodzielności, za cenę wejścia w krąg krzyżackich satelitów? W tym kontekście biografia Leszka jest znakomitym studium osoby miotającej się między własnymi większymi zamierzeniami politycznymi, a realiami drobnego księstwa, którym przyszło mu rządzić. Poświęcona w zamierzeniach tylko jego osobie, stale przywołuje również postacie jego młodszych braci Przemysła i Kazimierza, co stanowi jej dodatkowy walor. Historia opowiadana w ten sposób jest lekturą niezwykle pasjonującą i inspirującą.

22,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

81
SCF430/16 LAKTATOR RĘCZNY NEW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
284,90 zł
256,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 28,49 zł

82
Basen stelażowy Prism Frame z pompką, 427 cm x 107 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen stelażowy Prism Frame z pompką, 427 cm x 107 cm
Intex
Dostępny
15 szt.

Basen to idealna propozycja na lato zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Odpoczywaj w swoim własnym ogrodzie lub na podwórku. Firma Intex jest wiodącym producentem wszelkiego typu basenów i akcesoriów do pływania. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien, że kupujesz produkt wysokiej jakości. Basen posiada laminowane, trójwarstwowe ściany zapewniające dużą wytrzymałość. Łatwy w montażu Pomimo sporych rozmiarów, produkt rozkłada się w prosty sposób. W skład zestawu wchodzi specjalna mata zabezpieczająca do podłożenia pod dno. Stalowe rurki (malowane proszkowo) wystarczy połączyć ze sobą, umieszczając w odpowiednich otworach dookoła basenu i całość będzie gotowa do wypełnienia wodą. Dzięki macie stanowiącej pokrywę zabezpieczysz wodę przed owadami, liśćmi i innymi zanieczyszczeniami. Zawartość zestawu W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria. Drabinka o dopasowanej wielkości pozwoli na łatwe korzystanie z basenu. Odłączane schodki uniemożliwią dzieciom wejście bez opieki. Pompka z filtrem utrzyma wodę w krystalicznej czystości (technologia hydro aeration). • basen stelażowy 427.0 x 107.0 cm, • drabinka do basenu, • pompa filtrująca, • filtr, węże, sitka i zaciski do pompy, • pokrywa, • mata pod basen, • łatka naprawcza, • instrukcja w języku polskim.

1 654,90 zł
1 572,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 82,74 zł

83
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Mario - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Mario
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Gracze mogą teraz zebrać całą kolekcję swoich ulubionych modeli Hot Wheels inspirowanych kultowymi postaciami ze świata gier wideo i zręcznościowych. Pojazdy w skali 1:64 z realistycznymi szczegółami i autentycznymi elementami dekoracyjnymi są równie epickie jak bohaterowie, których przedstawiają. Poczuj się jak jeden ze swoich ulubionych bohaterów! Pojazdy z serii „Super Mario” to doskonały pomysł na prezent dla każdego małego fana tej kultowej gry na konsole i PC, a także możliwość poszerzenia swojej kolekcji wyścigówek Hot Wheels o nowe, nietuzinkowe modele.

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

84
Długopis z pomponem Święta mix 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis z pomponem Święta mix 2
incood.
Niedostępny
Brak

Długopis z pomponem PANDA, LENIWIEC, KRÓLIK, KOALA - mix 4 wzorów

8,99 zł
Powiadomienie
85
Karnety samoprzylepne do prezentów brokat+3D 24szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnety samoprzylepne do prezentów brokat+3D 24szt
incood.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.19

SAMOPRZYLEPNE KARNETY DO PODPISYWANIA PREZENTÓW, BROKAT + 3D, KOMPLET 24SZT

9,99 zł
Powiadomienie
86
Wstążka gimnastyczna 3 m, różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka gimnastyczna 3 m, różowa
Centrum Akson
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

Wstążka gimnastyczna firmy Akson to przedmiot, który doskonale sprawdza się podczas zajęć z rytmiki, fitnessu a przede wszystkim gimnastyki artystycznej zarówno w domu jak i w placówkach dydaktycznych. Dzięki swej lekkości jest idealna do układów choreograficznych oraz zajęć ruchowych. Jest elementem, który uatrakcyjni każdy pokaz taneczny. Część materiałowa wykonana jest z błyszczącej taśmy o długości 3 m w kolorze granatowym. Rączka drewniana połączona jest z materiałem za pomocą metalowych części dwóch kółek oraz krętlika, który zapobiega skręcaniu się taśmy podczas ćwiczenia. Długość wstążki: 300.0 cm Szerokość wstążki: 4.0 cm Długość rączki: 50.0 cm Waga: 50 gram

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

87
Wstążka gimnastyczna 3 m, granatowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka gimnastyczna 3 m, granatowa
Centrum Akson
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.17

Wstążka gimnastyczna firmy Akson to przedmiot, który doskonale sprawdza się podczas zajęć z rytmiki, fitnessu a przede wszystkim gimnastyki artystycznej zarówno w domu jak i w placówkach dydaktycznych. Dzięki swej lekkości jest idealna do układów choreograficznych oraz zajęć ruchowych. Jest elementem, który uatrakcyjni każdy pokaz taneczny. Część materiałowa wykonana jest z błyszczącej taśmy o długości 3 m w kolorze granatowym. Rączka drewniana połączona jest z materiałem za pomocą metalowych części dwóch kółek oraz krętlika, który zapobiega skręcaniu się taśmy podczas ćwiczenia. Długość wstążki: 300.0 cm Szerokość wstążki: 4.0 cm Długość rączki: 50.0 cm Waga: 50 gram

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

88
Kolorowe zabawy z chustą animacyjną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe zabawy z chustą animacyjną
Niedostępny
Brak

Książka Kolorowe zabawy z chustą animacyjną jest odpowiedzią na potrzebę zebrania w jednym miejscu najważniejszych informacji o chuście animacyjnej oraz inspiracji do zabaw z użyciem jej w pracy z grupą. Znajdziesz tu zarówno opisy zabaw animacyjnych, jak i gotowe scenariusze zajęć z wykorzystaniem chusty. Książka napisana jest w łatwy i przystępny sposób. Zabawy w dowolny sposób można łączyć, modyfikować itp. Książka Kolorowe zabawy z chustą animacyjną stanowi praktyczne wsparcie w trakcie animacji.

17,99 zł
Powiadomienie
89
Vademecum animatora. Kompendium zabaw animacyjnych. 150 zabaw animacyjnych na każdą okazję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum animatora. Kompendium zabaw animacyjnych. 150 zabaw animacyj...
Niedostępny
Brak

Nieodłączny element inspiracji każdego, kto pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Kompendium zabaw animacyjnych to ponad 150 pomysłów na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu zarówno dla małych jak i dla wieloosobowych grup. Znajdziesz tutaj wiele pomysłów na ciekawe zabawy integracyjne, pobudzające i rozwijające na każdą okazję. Do wielu zabaw dołączone są praktyczne wskazówki od profesjonalnych animatorów, abyś już dziś mógł wykorzystać ich doświadczenie i wiedzę. Zainspiruj się i nie pozwól, aby monotonia i nuda wkradła się do Twojej codzienności!

17,99 zł
Powiadomienie
90
Vademecum animatora. Kreacje balonowe. Postaci z bajek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum animatora. Kreacje balonowe. Postaci z bajek
Niedostępny
Brak

Praktyczny poradnik skręcania balonów, przeznaczony zarówno dla początkujących animatorów, jak i profesjonalistów. Dzięki zdjęciom z dokładnymi opisami krok po kroku, wyczarowanie balonowych postaci z bajek jest dziecinnie proste. Podręcznik został stworzony przez kadrę doświadczonych zawodowych animatorów. Piękna Księżniczka z Krainy Lodu, zwariowany Minionek, mroczny Lord Vader i mnóstwo innych postaci z bajek w wersji balonowej czeka tutaj na Ciebie! Naucz się modelować kultowe kreacje balonowe, które urozmaicą każde przyjęcie urodzinowe, festyn i staną się ulubioną atrakcją wszystkich dzieciaków. Każdy z opisywanych wzorów opatrzony jest barwnymi zdjęciami, które znakomicie ilustrują proces powstawania aż 12 postaci z ulubionych bajek.

17,99 zł
Powiadomienie
91
Fisher-Price. GVG55 Pojazd naciśnij i jedź - niebieski Blaze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GVG55 Pojazd naciśnij i jedź - niebieski Blaze
Fisher Price, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.06

To dzień wyścigów i wszyscy są gotowi na odjazdową przygodę! Naciśnij pojazd gotowy do wyścigu i patrz, jak przyśpiesza!

70,90 zł
63,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,09 zł

92
Pojazd Nacisnij i jedź Czerwony Blaze  GVG54 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd Nacisnij i jedź Czerwony Blaze GVG54
Fisher Price
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

70,90 zł
63,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,09 zł

93
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Luigi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Luigi
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Bohaterowie kultowej gry na konsole i PC „Super Mario”, teraz w nowej odsłonie! Tym razem pojawili się pod postacią nietuzinkowych samochodów. Każde z autek potrafi osiągnąć zawrotną prędkość na torze wyścigowym, a przy tym doskonale oddaje wizerunek Twoich ulubieńców. Produkty firmy Mattel to mnóstwo doskonałej zabawy, a także wysoka jakość wykonania i niezwykła trwałość. Powiększ swoją kolekcję resoraków o nowe modele z serii „Super Mario”, urządzaj niezapomniane wyścigi i przekonaj się, który z bohaterów jako pierwszy dotrze na metę! Wielkość zabawki: ok 7.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

94
Hot Wheels. GPC09 Character Cars. Pojazd Super Mario, Bowser - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GPC09 Character Cars. Pojazd Super Mario, Bowser
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Gracze mogą teraz zebrać całą kolekcję swoich ulubionych modeli Hot Wheels inspirowanych kultowymi postaciami ze świata gier wideo i zręcznościowych. Pojazdy w skali 1:64 z realistycznymi szczegółami i autentycznymi elementami dekoracyjnymi są równie epickie jak bohaterowie, których przedstawiają. Poczuj się jak jeden ze swoich ulubionych bohaterów! Pojazdy z serii „Super Mario” to doskonały pomysł na prezent dla każdego małego fana tej kultowej gry na konsole i PC, a także możliwość poszerzenia swojej kolekcji wyścigówek Hot Wheels o nowe, nietuzinkowe modele. Pojazd Bowser swoim wyglądem nawiązuje do czarnego charakteru pojawiającego się w serii. Dach samochodu usłany jest groźnie wyglądającymi kolcami, wystającymi ze skorupy żółwia. Światła natomiast przypominają oczy. Karoseria autka kolorystycznie nawiązuje do umaszczenia Bowsera i jest połączeniem zieleni, beżu i pomarańczu. Zabawka ma ok. 6 cm długości. Wykonana z trwałych materiałów o wysokiej jakości, zapewni wieloletnie użytkowanie i dostarczy mnóstwo radości. Zbierz wszystkie wyścigówki i urządzaj emocjonujące zawody, przekonując się, który z Twoich ulubionych bohaterów dojedzie do mety jako pierwszy! Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

95
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Księżniczka Peach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Księżniczka Peac...
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Z pojazdem Księżniczki Peach dzieci uzupełnią swoją kolekcję wyścigówek Hot Wheels inspirowanych kultową grą „Super Mario”. Każde z autek posiada cechy charakterystyczne, dzięki którym nie sposób jest nie rozpoznać ulubionych bohaterów z gry. Do ich stworzenia wykorzystano tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu zabawka będzie dostarczać radości maluchowi przez wiele długich lat. Wyścigówka Hot Wheels dokładnie oddaje wygląd bohatera gry: ma luksusowo różową karoserię, która mieni się perłowym połyskiem, a fotele kierowcy i pasażera przypominają złocistą, królewską koronę. Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

96
Fisher-Price. Blaze GVG56. Pojazd Naciśnij i jedź, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. Blaze GVG56. Pojazd Naciśnij i jedź, żółty
Fisher Price
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

To dzień wyścigów i wszyscy są gotowi na odjazdową przygodę! Naciśnij pojazd gotowy do wyścigu i patrz, jak przyśpiesza! W tym zestawie znajduje się żółty pojazd Slam & Go Racer Stripes.

73,52 zł
66,17 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,35 zł

97
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Toad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Toad
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Z tym pojazdem dzieci uzupełnią swoją kolekcję wyścigówek Hot Wheels inspirowanych kultową grą „Super Mario”. Każde z autek posiada cechy charakterystyczne, dzięki którym nie sposób jest nie rozpoznać ulubionych bohaterów z gry. Do ich stworzenia wykorzystano tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu zabawka będzie dostarczać radości maluchowi przez wiele długich lat. Wyścigówka Hot Wheels dokładnie oddaje wygląd bohatera gry. Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

98
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Donkey Kong - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Donkey Kong
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Z tym pojazdem dzieci uzupełnią swoją kolekcję wyścigówek Hot Wheels inspirowanych kultową grą „Super Mario”. Każde z autek posiada cechy charakterystyczne, dzięki którym nie sposób jest nie rozpoznać ulubionych bohaterów z gry. Do ich stworzenia wykorzystano tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu zabawka będzie dostarczać radości maluchowi przez wiele długich lat. Wyścigówka Hot Wheels dokładnie oddaje wygląd bohatera gry. Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

99
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Yoshi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Yoshi
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Z tym pojazdem dzieci uzupełnią swoją kolekcję wyścigówek Hot Wheels inspirowanych kultową grą „Super Mario”. Każde z autek posiada cechy charakterystyczne, dzięki którym nie sposób jest nie rozpoznać ulubionych bohaterów z gry. Do ich stworzenia wykorzystano tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu zabawka będzie dostarczać radości maluchowi przez wiele długich lat. Wyścigówka Hot Wheels dokładnie oddaje wygląd bohatera gry. Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

100
Vademecum animatora. Malowanie buziek Level Up! Hity, Splity i Efekt WOW! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum animatora. Malowanie buziek Level Up! Hity, Splity i Efekt W...
Niedostępny
Brak

Kiedy malowanie buziek staje się pasją i sposobem na życie... Kiedy chcesz się rozwijać... Kiedy face painting to już nie tylko tworzenie z wykorzystaniem jednego pędzla i tego samego wzoru motylka... Malowanie buziek Level Up! Hity, Splity i Efekt WOW!M To właśnie to, czego potrzebujesz! Dzięki zrozumiałym instrukcjom oraz inspiracjom zawartym w tej książce z pewnością rozwiniesz swój warsztat face paintera, zyskasz uznanie i zachwyt nad rezultatami swojej pracy. Vademecum animatora. Malowanie buziek Level Up! jest kolejnym praktycznym poradnikiem malowania twarzy wydanym przez Centrum Akson. Poradnik stworzony przez kadrę doświadczonych zawodowych animatorów.

13,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry