hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.05.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 12 maja 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Zakazany owoc (Jojo Moyes), na drugim Cień ojca (Jan Dobraczyński). Kolejny produkt to Śmierć pani Westaway (Ruth Ware) oraz Ariol. Do trzech osiołków sztuka (Emmanuel Guibert).
1
Zakazany owoc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zakazany owoc
Dostępny
2319 szt.

Czasem po prostu trzeba uwierzyć z całych sił i pomóc losowi Daisy nie jest w stanie przejechać przez ten most, chociaż ludzie stojący za nią w korku dostają białej gorączki. To właśnie tu Daniel po raz pierwszy wyznał, że ją kocha. Ich życie było idealne, a teraz ona nie panuje nad niczym. Nad bałaganem, fryzurą, rozciągniętym dresem… Potrafi tylko rozpaczliwie tęsknić za dziewczyną, którą kiedyś była. To oczywiście najgorszy moment, by dostać nową pracę. Daisy ma natychmiast zająć się urządzeniem wnętrza niezwykłej willi nad brzegiem morza. Ten dom odbiera jej mowę. Ach, zrobi z niego prawdziwe cudo! Już wkrótce okazuje się, że willa kryje w sobie więcej obietnic, niż Daisy mogła przypuszczać. I historię zakazanej miłości, która teraz może się powtórzyć. Na szczęście wciąż mieszka tam kobieta, która doskonale wie, że czasami trzeba po prostu ruszyć dalej. To jedyny sposób. Powieść Jojo Moyes, pisarki, która podbiła serca polskich czytelników książkami Zanim się pojawiłeś, Kiedy odszedłeś, Moje serce w dwóch światach. „Moyes ma niesamowity dar opowiadania”. – Paula McLain „Cudowna, romantyczna opowieść”. – „Company” „Zachwycająca, lekka lektura w subtelnym tonie”. – „Publishers Weekly”

44,99 zł
31,49 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

19 osób kupiło
2
Cień ojca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cień ojca
Dostępny
73 szt.

Przedstawiamy Państwu edycję specjalną słynnej powieści Jana Dobraczyńskiego, dzięki której poznacie Państwo bliżej postać św. Józefa, spędzając z nim dzień po dniu! Książką tą zachwycił się sam papież Franciszek, rekomendując lekturę w liście apostolskim Patris Corde! Cień Ojca to jedna z najwybitniejszych książek Jana Dobraczyńskiego, oparta na zapisie ewangelicznym. Ukazuje postać św. Józefa, Opiekuna Najświętszej Rodziny, jako człowieka poddanego próbie posłuszeństwa wobec Boga i Jego zamiarów, mężczyzny, który musi zrozumieć i zaakceptować swą rolę cienia Prawdziwego Ojca wobec Tego, którego zrodzi jego Miriam - wybrana mu przez Najwyższego. Książka daje świadectwo wartościom, które nigdy nie tracą na znaczeniu: odpowiedzialności za rodzinę, cierpliwości i prawdziwej miłości.

39,90 zł
26,33 zł

Rabat 34,0%
oszczędzasz 13,57 zł

11 osób kupiło
3
Śmierć pani Westaway - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć pani Westaway
Dostępny
249 szt.

Każda rodzina ma swoje mroczne tajemnice Hal, młoda tarocistka, rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Nadal nie może pogodzić się ze śmiercią matki. Ponadto, człowiek, od którego pożyczyła sporą sumę, chce odzyskać swoje należności. Gdy Hal otrzymuje tajemniczy list, wydaje się, że jej sytuacja może się poprawić. Dowiaduje się z niego, że jej babcia – Hester Westaway – mieszkająca w ogromnej posiadłości w Kornwalii, zmarła. Ta wiadomość budzi wątpliwości Hal. Jest przekonana, że jej dziadkowie nie żyją już od ponad dwudziestu lat. Mimo że nie może w to uwierzyć, czuje, że powinna pojawić się na pogrzebie i odczytaniu testamentu. To może być dla niej szansa na duży zastrzyk pieniędzy. Czy to wszystko jest tylko żartem? Co kryje się w mrocznej przeszłości domu Hester Westaway? Książkę polecają: „Jeden z najlepszych kryminałów, jakie czytałem w tym roku. Przemyślana i mroczna łamigłówka. Doskonała rozrywka!” – Wojciech Chmielarz „Ruth Ware was oczaruje. Jej powieści – trzymające w napięciu, eleganckie i nieustannie wciągające – mają w sobie więcej energii niż większość kryminałów na rynku. A Śmierć pani Westaway jest jej najlepszą książką – to mroczny, oszałamiający thriller. Proszę o więcej!” – A.J. Finn „Klasyczne pomysły nie wychodzą z mody. Śmierć pani Westaway to perfekcyjnie spisana i elektryzująca opowieść”. – „Washington Post” „Zniewalająca, niepokojąca i absolutnie wciągająca”. – „The Wall Street Journal”

42,90 zł
27,46 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 15,44 zł

10 osób kupiło
4
Ariol. Do trzech osiołków sztuka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ariol. Do trzech osiołków sztuka
Dostępny
53 szt.

Ariol sprawdza do czego służy neutronowa konewka, Ramono strzela do latających karaluchów a Scysja chciałaby, aby Ariol został dyrygentem. Ariol i spółka nie zwalniają tempa w ósmej części zwariowanych przygód.

39,90 zł
24,74 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 15,16 zł

10 osób kupiło
5
Szablony wzorniki do odrysowywania 08898 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szablony wzorniki do odrysowywania 08898
BACZEK, 12m+
Dostępny
112 szt.

Szablony to zestaw 4 różnych wzorników do odrysowywania. Szablony zostały wykonane z plastiku przez co posłużą Twojemu dziecku przez długi czas. Dzięki szablonom rysowanie różnych kształtów, zwierząt, liter czy też cyfr przyjdzie dziecku z łatwością. Poprzez zabawę dzieci ćwiczą umiejętności pisania i rysowania. Wzorniki do rysowania dla dzieci świetnie sprawdzą się w domu, ale stanowią również doskonałą propozycję dla przedszkoli oraz innych placówek zajmujących się opieką nad dziećmi. Każdy z szablonów posiada liczne otwory o różnych formach, z których pomocą Twoje dziecko bez trudu odrysuje interesujący go kształt. Z wzorników można korzystać wielokrotnie.W razie potrzeby, można je również łatwo i błyskawicznie wyczyścić. Kolor: wielokolorowy Licencja: brak

8,24 zł
7,99 zł

Rabat 3,0%
oszczędzasz 0,25 zł

6 osób kupiło
6
Biblioteka Apokryfów. Ewangelia Filipa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblioteka Apokryfów. Ewangelia Filipa
Dostępny
46 szt.

Ewangelia z III wieku Ewangelia Filipa, tak jak Ewangelia Tomasza (również komentowana przez Jeana-Yvesa Leloupa i wydana w tej samej kolekcji), należy do tekstów apokryficznych napisanych w języku koptyjskim. Odkrywano je począwszy od roku 1945 w grotach Nag Hammadi w Górnym Egipcie. Ta ewangelia gnostycka z III wieku, prawdopodobnie pełniąca rolę ówczesnego katechizmu dla wtajemniczonych, wydaje się oryginalnym świadectwem życia i nauczania Chrystusa w Jego czasach. Jako tekst przypisywany jednemu z najbliższych uczniów Jezusa pozwala, być może, odkryć Jego bardziej ludzką postać, charakteryzującą się dużą swobodą wypowiedzi i zachowania w stosunku do otaczających Go mężczyzn i kobiet. Szczególnego znaczenia nabiera osoba Marii Magdaleny, „towarzyszki” Mistrza, oraz inicjalny charakter ich związku i uosabiany przezeń obraz powrotu do pierwotnej Jedności pierwiastków męskiego i żeńskiego.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

5 osób kupiło
7
Testy ortograficzne klasa 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Testy ortograficzne klasa 3
Dostępny
150 szt.

Zbiór różnorodnych i bardzo ciekawych zadań do ćwiczenia ortografii dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Poprzez zabawę dziecko utrwali z pewnością skuteczniej i szybciej zasady pisowni oraz wyjątki ortograficzne. Atutem tej książki jest także klucz odpowiedzi do każdego ćwiczenia.

12,99 zł
6 osób kupiło
8
O umiejętności życia dodr. 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

4 osoby kupiły
9
Lego Dots. Kodujemy razem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Dots. Kodujemy razem
Dostępny
35 szt.

Gratulujemy – właśnie zostałaś właścicielką tej supertajnej książki z serii „LEGO® Dots”! Tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tym, jak rysować, wyklejać i pisać zakodowane wiadomości do swoich najlepszych przyjaciół. Książka zawiera ponad 100 fantastycznych inspiracji do tworzenia własnych wzorów, 2 wyjątkowe bransoletki z elementami świecącymi w ciemności, 36 fantastycznych ozdobnych płytek i mnóstwo kolorowych naklejek.

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

5 osób kupiło
10
Dzienniczek wdzięczności #365 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniczek wdzięczności #365
Dostępny
73 szt.

Bądź wdzięczny każdego dnia, bądź szczęśliwy! Naukowo udowodniono, że praktykowanie wdzięczności pod koniec każdego dnia poprawia jakość życia, sprawia, że stajemy się bardziej pogodni, mamy lepsze relacje z ludźmi i łatwiej nam realizować cele, które sobie stawiamy. Ten ,,Dzienniczek wdzięczności" jest jednak wyjątkowy! Obok wszystkich wymienionych zalet dodatkowo pomaga w nawiązaniu codziennej, całkiem naturalnej relacji z Panem Bogiem. Nie w jakimś specjalnym czasie, przestrzeni i nastroju, ale dokładnie w centrum naszego życia, w jego wszystkich wydarzeniach. Na 365 dni dzienniczek stanie się twoim szczególnym przyjacielem. Zawiera zadania, kwestie do przemyślenia, intrygujące rady, a także zabawy manualne i oczywiście miejsca na własne zapiski, za co jesteś wdzięczny. Nie ma znaczenia, w którym dniu zaczniesz tę przygodę, którą przygotowaliśmy wspólnie z psychologiem Mimo Armiento. Każdy dzień będzie idealny! Dzięki ,,Dzienniczkowi wdzięczności" poczujesz, że Bóg każdego dnia mówi tylko do Ciebie: Nie bój się! Odwagi! To jest możliwe!

34,95 zł
31,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

4 osoby kupiły
11
Nie umrzeć za życia. Wiara - Krzyż - Nawrócenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie umrzeć za życia. Wiara - Krzyż - Nawrócenie
Dostępny
44 szt.

Oto wielka tajemnica wiary Autor z ogromnym wyczuciem, ale też wnikliwością oraz znajomością ludzkich tęsknot, obaw, starań wskazuje na najważniejsze czynniki kształtujące naszą wiarę i prowadzące do zbawienia. Prawdziwą siłą książki jest przełożenie języka religijnego i przykładów biblijnych na naszą codzienność. Ksiądz profesor Robert Skrzypczak kieruje nasze myślenie ku wnioskowi, że właśnie w codziennych relacjach z drugim człowiekiem realizuje się nasza rzeczywista relacja z Bogiem. Według autora życie wiarą i pogłębianie jej nie jest wydarzeniem świątecznym, „od wielkiego dzwonu”, lecz powszednią praktyką w rodzinie, w relacjach kobiety i mężczyzny, w relacjach z dziećmi, z przyjaciółmi, ale i wrogami. Lektura obowiązkowa dla każdego katolika chcącego żyć pełnią życia w Chrystusie oraz tych, którzy nie boją się konfrontacji z zasadniczymi pytaniami o Boga i sens własnej egzystencji, gotowych otworzyć się na wiarę, której najważniejszym składnikiem jest miłość. Ks. Robert Skrzypczak – profesor Akademii Katolickiej w Warszawie, duszpasterz akademicki, rekolekcjonista, tłumacz oraz konsultant różnych stowarzyszeń i instytucji naukowych. Autor licznych książek i publikacji, które wyróżnia charyzmat przekładania trudnych zagadnień i prawd teologicznych na zrozumiały język trafiający w serce.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
12
Znamię błyskawicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znamię błyskawicy
Dostępny
4 szt.

Były oficer rosyjskich służb specjalnych zostaje niesłusznie posądzony o zamordowanie VIP-a, którego miał ochraniać. Ani on, ani brutalni śledczy, nie domyślają się, że ciąg zdarzeń, które doprowadziły do zagadkowego zabójstwa, zaczął się dwadzieścia pięć lat wcześniej na nowojorskim lotnisku JFK, gdy procedurę imigracyjną szczęśliwie przeszli dwaj przybysze z byłych „demoludów” – czeski nauczyciel wyrzucony z pracy za romans z uczennicą, oraz nieco naiwny naukowiec z Polski. Pechowy ochroniarz trafi do kolonii karnej w Ałtaju, co okaże się dla niego darem niebios. Czech i Polak słono zapłacą za swe amerykańskie kariery. Pierwszy – sybaryta i zdeklarowany agnostyk – in articulo mortis zwróci się do Boga, chociaż wcale nie o ocalenie. Drugi – gorliwy katolik – goniąc za swą idée fixe, będzie brnął w coraz większe kompromisy z sumieniem. Autor jest inżynierem, oficerem rezerwy, doktorem nauk humanistycznych. Zadebiutował w 1998 roku książką „Sztuczny mózg. To już nie fantazje”. Był projektantem systemów komputerowych, nauczycielem akademickim, popularyzatorem nauki. Spędził łącznie osiem lat w USA i Japonii, uczestnicząc w pracach nad hardcorowymi systemami sztucznej inteligencji. Niektóre wyniki opublikował w czasopismach naukowych. O pozostałych rozmawiają czasem bohaterowie jego powieści. „Obszerna powieść szpiegowska, która trzyma w napięciu do ostatniej strony. Przypomina literaturę anglosaską w klimatach Johna le Carré. To typ książki, w której konwencja sensacji jest tylko pretekstem. Z każdą kolejną stroną czuje się coraz wyraźniej, że tak naprawdę intencją autora jest wzbudzenie głębszej refleksji nad otaczającą nas rzeczywistością. Z ogromną radością oddaję w ręce czytelników Znamię błyskawicy i jako wydawca – życzę miłej lektury”. – Witold Gadowski

49,00 zł
44,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

2 osoby kupiły
13
Edzio i piękna przygoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edzio i piękna przygoda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Miś Antoni budzi się rano z promykiem słońca na nosie i pełen energii puka do drzwi wiewiórka Edzia. Jest taki piękny dzień, chodźmy na plażę! Zaspany Edzio nie ma ochoty, ale przyjaciołom się nie odmawia. Wiewiórek i miś pakują potrzebne rzeczy i idą nad morze popływać. Tymczasem wieje wiatr i zbierają się chmury. Czy ten piękny deszczowy dzień będzie udany? To już dziewiąta część serii „Edzio i przyjaciele”. To historia o tym, że jedni widzą na niebie słońce, a drudzy chmury. W obu przypadkach, dzięki wyobraźni i wsparciu przyjaciół, jest szansa na piękną przygodę. Tematyka: przyjaźń, empatia, optymizm. Seria „Edzio i przyjaciele”: 1. Edzio. Przyjęcie w blasku księżyca 2. Polcia i Helcia. Wielka przygoda 3. Coś 4. Z górki na pazurki 5. Urodziny Edzia 6. Edzio i tajemnica zupy 7. Edzio i duch lasu 8. Edzio i nocna wyprawa 9. Edzio i piękna przygoda

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
14
Angielski przy okazji. Angielski na wesoło... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski przy okazji. Angielski na wesoło...
Dostępny
2 szt.

Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka służą do nauki języka angielskiego przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym polskim tłumaczeniem. Metoda według której są przygotowane książki polega na specjalnej adaptacji treści w taki sposób że cała zawartość książki jest podzielona na akapity. Najpierw czytamy akapit, z wplecionym polskim tłumaczeniem i niektórymi gramatycznymi i fonetycznymi wyjaśnieniami. Następnie ten sam akapit czytamy już bez tłumaczenia, w oryginalnym języku, czyli "płyniemy bez asekuracji". Właśnie wtedy nasz mózg przyzwyczaja się do rozumienia języka obcego. Całość jest na tyle spójna, że odbiorca ma poczucie czytania książki w oryginale i przyswaja język, znajdując się w naturalnym stanie rozluźnienia i zaciekawienia treścią. U podstaw Metody leżą między innymi założenia Sugestopedii dr. G Łozanowa, a także prace Jego następców i samodzielnych lingwistów, A.Leontieva, G. Kitajgorodskiej. Seria zawiera dzieła klasyków literatury brytyjskiej i amerykańskiej i w ten sposób przybliża czytelnikowi specyfikę anglojęzycznej kultury. Język oryginału nie jest w żaden sposób uproszczony ani skrócony.Najlepsze brytyjskie i amerykańskie dowcipy w specjalnym przełożeniu według metody I.Franka, służącej do skutecznej nauki języków obcych.Wybrane najlepsze brytyjskie i amerykańskie dowcipy. Jest to zestaw śmiesznych anegdot, kawałów i dowcipów, którymi się posługują native speakerzy. Czasami krępujące, ale prawdziwe i śmieszne :) Daje nam to pełen obraz tego, co bawi prawdziwych Brytyjczyków czy Amerykanów.

32,90 zł
24,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,22 zł

1 osoba kupiła
15
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Light Grey+Bird - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Light Grey+Bird
Ceba
Dostępny
1 szt.

Opis Pokrowiec na przewijak to dodatkowa forma zadbania o delikatną skórę naszego maluszka. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pokrowców dla swoich dzieci. Wiemy jak ważny jest komfort maluszka podczas przebierania, zmiany pieluszki czy codziennych czynności pielęgnacyjnych. Nasze pokrowce to gwarancja ciepła, przyjemności w dotyku i braku podrażnień skóry małego człowieka. Nasze pokrowce przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji pokrowców dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Pokrowce dla dzieci Ceba Baby to gwarancja najwyższej jakości i komfortu dla naszych najmniejszych klientów.

76,99 zł
50,04 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 26,95 zł

1 osoba kupiła
16
Cywilizacja żydowska Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cywilizacja żydowska Tom 1
Dostępny
34 szt.

"Cywilizacja żydowska" to rozwinięcie rozważań zarysowanych w książce "O wielości cywilizacji", w której autor przedstawia swoje teorie i metody badawcze. To szczegółowa charakterystyka społeczności sakralnej, zbudowanej wokół religii rozwijanej przez komentarze do pierwotnych tekstów religijnych. Jest jedną z najdokładniej opisanych przez Konecznego cywilizacji (obok bizantyjskiej i łacińskiej). Dzieła tego nie opublikowano za życia autora. Pozostawione w rękopisie po raz pierwszy wydano drukiem w 1974 roku w Londynie. Prof. Feliks Karol Koneczny - wybitny historyk i historiozof, krytyk teatralny, a także bibliotekarz dziennikarz, twórca oryginalnej koncepcji cywilizacji. Badał archiwa watykańskie, pracował w Archiwum Akademii Umiejętności, bibliotekach Akademii Umiejętności oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez szereg lat był wykładowcą Uniwersytetu Stefana Batorego w Wilnie, gdzie uzyskał tytuł profesora. Był autorem niezliczonych publikacji naukowych, artykułów, oraz książek z zakresu historii, historiozofii, historii i teorii prawa, administracji i samorządu.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
17
Bobaski i Miś. Zabawka drewniana na sznurku, piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bobaski i Miś. Zabawka drewniana na sznurku, piesek
Trefl
Dostępny
3 szt.

Piesek z bajki „Bobaski i Miś” to zabawka wykonana z naturalnego drewna! Zamontowany przy zabawce sznureczek, według opinii psychologa, ma idealną długość dla małego dziecka, które rozpoczyna naukę chodzenia. Dodatkowo, zabawa z pieskiem rozwija odruch chwytania, dzięki ergonomicznemu kształtowi zaprojektowanemu specjalnie dla małych rączek. Piesek zapakowany jest w estetyczne przezroczyste opakowanie, które eksponuje całą zabawkę. Pomalowana nietoksycznymi, bezpiecznymi dla dzieci farbami w przyjaznych dla oka kolorach. Wszystkie materiały użyte do jej wykonania posiadają atesty. Zabawka ta jest doskonałym towarzyszem przy stawianiu pierwszych kroków już od 12 miesiąca życia.

25,00 zł
21,75 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,25 zł

1 osoba kupiła
18
Wielcy władcy i ich imperia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielcy władcy i ich imperia
Dostępny
31 szt.

Pasjonująca podróż przez epoki u boku Aleksandra Wielkiego, Attyli, Czyngis chana, Atahualpy, Napoleona Bonapartego i innych sławnych postaci. Niemal dwa i pół tysiąca lat frapującej historii. Wielka polityka i dyplomacja oraz krwawe konflikty zbrojne. Na ich tle sylwetki ludzi, którym talenty, charyzma i bezwzględność pozwoliły stworzyć ogromne imperia.

33,60 zł
23,52 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
19
Język angielski zawodowy dla technika logistyka i spedytora. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski zawodowy dla technika logistyka i spedytora. Zeszyt ćw...
Dostępny
147 szt.

Zeszyt ćwiczeń opracowany z myślą o osobach uczących się języka angielskiego jako języka zawodowego. Zawiera specjalistyczne słownictwo nazwy środków transportu wewnętrznego i zewnętrznego, metod magazynowania i załadunku towaru, niezbędnej dokumentacji, typów płatności oraz elementów struktury spółek. Autorzy kładą duży nacisk na kwestie komunikacji z klientem, jego profesjonalnej obsługi, a także prowadzenia negocjacji. Publikacja podaje także słownictwo przydatne podczas poszukiwania pracy (wakacyjnej i stałej) w międzynarodowym środowisku uczy czytać ze zrozumieniem ogłoszenia o pracę, pokazuje, jak napisać CV i list motywacyjny, podpowiada zwroty potrzebne w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zeszyty ćwiczeń szlifuje prawie wszystkie umiejętności ważne w języku obcym słuchanie, dzięki nagraniom dostępnym pod QR-kodami, mówienie, dzięki licznym zadaniom do rozwiązywania w parach. Są także propozycje tematów do pisania, zaś w każdym dziale dłuższy tekst, czy dialog do poćwiczenia czytania. Ćwiczenia gramatyczne są zawsze poprzedzone krótkim przypomnieniem podstawowych zasad. Po wykonaniu wielu różnorodnych zadań, podnoszących kompetencje językowe, przyszły technik logistyk albo przyszły technik spedytor lepiej zrozumie materiał, utrwali wiadomości i słownictwo branżowe.

62,80 zł
55,89 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
20
A teraz będzie co nieco o naszych w nauce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A teraz będzie co nieco o naszych w nauce
Dostępny
73 szt.

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w historiach 15 wybitnych polskich naukowców, pań i panów, którzy wnieśli wkład do polskiej i światowej nauki, a o których chyba niewiele wiemy. Książka przystępnym językiem, dla laików, opowiada o fascynujących przedmiotach badań przedstawionych w niej osób: o atomach i molekułach; o skraplaniu gazów; o przyczynach błękitu nieba; o tym, jak powstawała szczepionka na tyfus plamisty; o metalach i genialnej metodzie wytwarzania monokryształów niezbędnych w elektronice; o promieniotwórczych izotopach; o cieple; o matematyce; o gwiazdach zmiennych i pomiarach odległości we Wszechświecie; o związkach chemicznych; o składzie atmosfery ziemskiej, o fotonach i elektronach oraz o teorii względności i falach grawitacyjnych. A kto się pojawia na kartach książki? Zaczynamy od Karola Olszewskiego i Zygmunta Wróblewskiego, a potem poznajemy: Mariana Smoluchowskiego, Rudolfa Weigla, Jana Czochralskiego, Stefanię Horovitz, Stefana Banacha, Alicję Dorabialską, Wilhelminę Iwanowską, Bogusławę Jeżowską-Trzebiatowską, Anielę Dziewulską-Łosiową, Helenę Rasiową, Iwo i Zofię Białynickich-Birulów oraz Andrzeja Trautmana. A oprócz porządnej dawki informacji w niemal każdym rozdziale czytelnicy znajdą ciekawe i bardzo łatwe do przeprowadzenia w domu eksperymenty.

28,90 zł
24,57 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,33 zł

1 osoba kupiła
21
100 wyzwań na 365 dni, czyli jak odkryć siebie na nowo? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100 wyzwań na 365 dni, czyli jak odkryć siebie na nowo?
Dostępny
41 szt.

Jak odkryć siebie na nowo? Ta książka to zbiór porad, wskazówek i praktycznych rozwiązań, które mogą pomóc każdej nowoczesnej kobiecie uporządkować nie tylko swój wewnętrzny świat, ale i ten najbliższy, który ją otacza. Współczesnego człowieka często nurtują pytania: • Jak pozbyć się szkodliwych nawyków? • Jak wdrożyć w życie dobre przyzwyczajenia? • Jak być bardziej świadomym siebie, swojego ciała, innych ludzi, świata? • Co to znaczy „żyć ekologicznie” i jakie kroki można podjąć już teraz w codziennym życiu, żeby przyłączyć się do tych wszystkich, którym leży na sercu dobro Ziemi i naszego środowiska? Autorka książki próbuje w bardzo przystępny sposób odpowiedzieć na te wszystkie pytania i proponuje cała listę przeróżnych rozwiązań i sposobów na wewnętrzną przemianę, która w przyszłości zaprocentuje ciekawszym, zdrowszym i bogatszym w doznania życiem.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

1 osoba kupiła
22
Bobaski i Miś. Zabawka drewniana na sznurku, świnka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bobaski i Miś. Zabawka drewniana na sznurku, świnka
Trefl
Dostępny
2 szt.

Świnka z bajki „Bobaski i Miś” to zabawka wykonana z naturalnego drewna! Zamontowany przy zabawce sznureczek, według opinii psychologa, ma idealną długość dla małego dziecka, które rozpoczyna naukę chodzenia. Zabawka zachęca do wspólnych spacerów. Dodatkowo, zabawa z pieskiem rozwija odruch chwytania, dzięki ergonomicznemu kształtowi zaprojektowanemu specjalnie dla małych rączek. Piesek zapakowany jest w estetyczne przezroczyste opakowanie, które eksponuje całą zabawkę. Pomalowana nietoksycznymi, bezpiecznymi dla dzieci farbami w przyjaznych dla oka kolorach. Wszystkie materiały użyte do jej wykonania posiadają atesty. Zabawka ta jest doskonałym towarzyszem przy stawianiu pierwszych kroków już od 12 miesiąca życia.

27,50 zł
23,93 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,57 zł

1 osoba kupiła
23
Sprężyna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprężyna
Dostępny
3554 szt.

śmieszna, miła, wzruszająca! Kolejna powieść Małgorzaty Musierowicz odpowiada na pytanie: kto był sprężyną ważnych wydarzeń w rodzinie Borejków? Dalsze losy ulubionych bohaterów, kolejna porcja humoru i ciepła.

32,00 zł
24,96 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,04 zł

2 osoby kupiły
24
A ty będziesz piłkarzem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
35,91 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,99 zł

1 osoba kupiła
25
Ortografia dla dzieci 8-10 lat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia dla dzieci 8-10 lat
Dostępny
122 szt.

Zbiór różnorodnych i bardzo ciekawych zadań do ćwiczenia ortografii dla dzieci w wieku 8-10 lat. Poprzez zabawę dziecko utrwali z pewnością skuteczniej i szybciej zasady pisowni oraz wyjątki ortograficzne. Reguły ortograficzne zostały zaprezentowane w formie rymowanek łatwych do zapamiętania przez dzieci.

9,99 zł
1 osoba kupiła
26
Zielone rolety - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zielone rolety
Dostępny
3 szt.

W poetyckiej „serii mozaikowej” PIW-u prezentujemy nowy tom wierszy Adriany Szymańskiej. Poetka opublikowała kilkanaście książek poetyckich, powieści oraz zbiory esejów. Jej utwory zostały przetłumaczone na kilka języków europejskich, a także na hebrajski i japoński. Pierwszą nagrodę literacką przyznał jej Julian Przyboś w roku 1969 za debiut poetycki Nieba codzienności. Następnie, w roku 1974, otrzymała Puchar Kryształowego Lwa z rąk Adama Ważyka. Jest też laureatką innych prestiżowych nagród, w tym – parokrotnie – ustanowionej przez Warszawskich Księgarzy Literackiej Premiery Miesiąca, Nagrody im. Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego przyznawanej przez miesięcznik „W drodze” i zespół Środowisk Twórczych w Gdańsku za wartości metafizyczne i religijne w poezji (1994) a także Honorowej Nagrody Poznańskich Nowości Wydawniczych i Biblioteki Raczyńskich (2000). Za tom Wtedy-dziś została w roku 2011 uhonorowana wyróżnieniem Feniksa przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich.

29,00 zł
15,37 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 13,63 zł

1 osoba kupiła
27
Pracownia hotelarska HGT.06. Realizacja usług w recepcji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pracownia hotelarska HGT.06. Realizacja usług w recepcji
Dostępny
15 szt.

Ćwiczenia Pracownia hotelarska przeznaczone są do kształcenia praktycznego w zawodzie technik hotelarstwa z zakresu HGT.06. Realizacja usług w recepcji, do rozwiązywania podczas zajęć w pracowniach, ale świetnie sprawdzą się również jako powtórka materiału z zakresu kwalifikacji HGT.06. Ćwiczenia wydane zostały w formacie A4 w wersji kolorowej, tak aby ułatwić uczniom rozwiązywanie oraz przyswajanie materiału. Zawierają ponad 200 różnego rodzaju ćwiczeń, pytań, zadań i poleceń. Ćwiczenia zostały napisane na podstawie ćwiczeń pt. Pracownia hotelarska część 1 z zakresu kwalifikacji TG.12. Planowanie i realizacja usług w recepcji, autorstwa Aleksandry Lewandowskiej (część zadań powtarza się).

46,00 zł
41,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,60 zł

1 osoba kupiła
28
Bobaski i Miś. Zabawka drewniana na sznurku, kotek z myszką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bobaski i Miś. Zabawka drewniana na sznurku, kotek z myszką
Trefl
Dostępny
2 szt.

Kotek z muszką z bajki „Bobaski i Miś” to zabawka wykonana z naturalnego drewna! Zamontowany przy zabawce sznureczek, według opinii psychologa, ma idealną długość dla małego dziecka, które rozpoczyna naukę chodzenia. Zabawka zachęca do wspólnych spacerów. Dodatkowo, zabawa z pieskiem rozwija odruch chwytania, dzięki ergonomicznemu kształtowi zaprojektowanemu specjalnie dla małych rączek. Piesek zapakowany jest w estetyczne przezroczyste opakowanie, które eksponuje całą zabawkę. Pomalowana nietoksycznymi, bezpiecznymi dla dzieci farbami w przyjaznych dla oka kolorach. Wszystkie materiały użyte do jej wykonania posiadają atesty. Zabawka ta jest doskonałym towarzyszem przy stawianiu pierwszych kroków już od 12 miesiąca życia.

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

1 osoba kupiła
29
Szklana kula - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szklana kula
Dostępny
18 szt.

W roku 1964 mimo pozytywnych recenzji wydawniczych (m.in. Henryka Berezy) cenzura nakazała zniszczyć gotowy już skład powieści Zofii Romanowiczowej Szklana kula, przygotowywanej do wydania w PIW-ie. Decyzja mająca na celu skłonić do współpracy Zofię i Henryka Romanowiczów, prowadzących w Paryżu polską księgarnię i oficynę Libella (wydającą m.in. Tadeusza Nowakowskiego, Aleksandra Wata, Marię Czapską, Jana Józefa Szczepańskiego, Hannę Krall a także firmującą numery „Kultury”, gdy Instytut Literacki nie miał jeszcze praw wydawniczych) praktycznie wymazała znakomitą pisarkę ze świadomości polskich czytelników. A przecież Romanowiczowa była nie tylko pilną uczennicą Melchiora Wańkowicza, ale też laureatką wielu nagród, m.in. Fundacji im. Kościelskich czy Związku Pisarzy Polskich na Obczyźnie (dwukrotnie; raz za całokształt twórczości). Szklana kula to książka, którą można czytać na różnych płaszczyznach: w sferze fabularnej to opowieść o II wojnie i niemieckiej okupacji, ale ma też kontekst autobiograficzny, intertekstualny czy filozoficzny. „Powieść Romanowiczowej Szklana kula – twierdził Józef Wittlin – uważam za jedno z najciekawszych i najoryginalniejszych dzieł beletrystycznych, urodzonych z gorzkiego pokłosia ostatniej wojny. Mimo nowości techniki i ujęcia, powieść tę wyróżnia nie tylko jej czytelność, ale i uniwersalność problematyki […]. Jako nowa, polska, choć chwalebnie dyskretna wersja Hioba powieść Romanowiczowej budzi nie tylko szacunek, ale głębokie wzruszenie myślącego czytelnika i najbardziej wymagających miłośników beletrystyki”.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

1 osoba kupiła
30
Dom nad jeziorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom nad jeziorem
Dostępny
66 szt.

Po jaką cenną pamiątkę wysyła Annę dziadek? I co czeka na nią w dawnym rodowym majątku? Anna jest zadowolona ze swojego poukładanego życia w San Francisco, ale jej świat staje na głowie, gdy ukochany dziadek Max odsłania przed nią zdumiewający sekret: otóż należy ona do arystokracji, która straciła wszystko na skutek drugiej wojny światowej. Co więcej, Max musiał przed siedemdziesięciu laty zostawić w rodowym majątku na terenie dawnych Prus pewien cenny drobiazg, a teraz gorąco pragnie go odzyskać i o pomoc prosi wnuczkę. Bohaterka jedzie do Niemiec, w głowie kłębią się jej same niewiadome. Co to za pamiątka ma dla ukochanego dziadka tak wielką wartość? Dlaczego przez lata nie wspomniał o niej ani słowem? Szukając wyjaśnień, znajduje sympatię - do Wila, człowieka, który ma w rękach klucz do rozwiązania zagadki. Razem odkrywają, że rodzinne sekrety są powiązane z opuszczonym apartamentem w Paryżu, a cała historia ma drugie i trzecie dno. „W kreowaniu romantycznej atmosfery Ella Carey jest niedościgniona”. – Rachel Edwards, autor Review of Australian Fiction

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

31
KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.01

Opowieść o Krzysztofie Kamilu Baczyńskim, poecie-bohaterze plutonu "Alek", kompanii "Rudy", Batalionu "Zośka", od lipca 1944 r. Batalionu "Parasol". Jego wybitna twórczość spleciona z tragicznym życiorysem dała początek jednej z najbardziej poruszających legend polskiej kultury. Książka zawiera listy, pamiętniki, zdjęcia i wiele cytatów jego wspaniałych, ale i smutnych wierszy.

19,95 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 29,9%
oszczędzasz 5,96 zł

32
Miłość (nie)aranżowana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość (nie)aranżowana
Dostępny
231 szt.

Andrea ? kobieta, która nie chce się podporządkować rodzinnej tradycji aranżowania małżeństw. Pragnie być wolna i układać swoje życie według własnego planu. Ucieka od rodziców, by zamieszkać w domku babci. Tam też poznaje Doriana ? mężczyznę starszego od siebie o kilka lat. Niemalże od razu pomiędzy nimi nawiązuje się? Wrogość. Mimo tego Andrea, po jakimś czasie, przystaje na propozycję Doriana. Jak ułożą się ich losy? Kto okaże się być wrogiem, a kto przyjacielem? Nienawiść, namiętność i miłość ? wybuchowa mieszanka emocji, która będzie Wam ciągle towarzyszyć. Czy podejmiecie ryzyko?

39,90 zł
33,52 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,38 zł

33
Potwór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potwór
Dostępny
295 szt.

Ponadczasowa historia i must read literatury dla młodzieży doczekała się ekranizacji! Premiera filmu ?Potwór? już wkrótce w serwisie Netflix! Czasami mam wrażenie, że wszedłem w środek filmu. Zatem może mógłbym nakręcić własny film? Niech będzie historią mojego życia, a raczej pewnego doświadczenia. Zatytułuję go tak, jak nazwała mnie moja pani prokurator ? ?Potwór?. Właściciel apteki w Harlemie zostaje zastrzelony w swoim sklepie. Szesnastoletni Steve Harmon jest sądzony za współudział w morderstwie. Winny lub niewinny, Steve staje się pionkiem w rękach ?systemu?, zaśmieconego cynicznymi autorytetami i pozbawionymi skrupułów więźniami, którzy zrobią wszystko, aby skrócić własne wyroki. Po raz pierwszy w życiu chłopak jest zmuszony pomyśleć o tym, kim jest, gdy staje przed wizją więzienia, gdzie może spędzić resztę życia. Aby poradzić sobie ze strasznymi wydarzeniami, Steve postanawia opisać swój proces jako scenariusz filmowy. Zapisuje wszystko, scena po scenie. To opowieść o tym, jak w jednej chwili zmieniło się całe jego życie. Czy będzie w stanie powiedzieć, kim jest i jaka jest prawda?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

34
Stolarstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stolarstwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Przewodnik po najważniejszych technikach obróbki drewna ? od cięcia i kształtowania, przez łączenie elementów, aż po wykańczanie. Autor omawia także techniki specjalistyczne, takie jak: fornirowanie, rzeźbienie w drewnie, toczenie i intarsja. ? Nauczysz się precyzyjnie posługiwać narzędziami z napędem, a także podstawowymi narzędziami ręcznymi. ? Z zaprezentowanych propozycji wybierzesz coś dla siebie ? prosty mebel lub przedmiot dekoracyjny, ze spisem elementów do wycięcia oraz instrukcją dotyczącą wykonania, by przećwiczyć różne techniki. ? Galeria dzieł zawodowych stolarzy będzie inspiracją do pogłębiania wiedzy o obróbce drewna.

64,00 zł
47,36 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 16,64 zł

35
Atlas historyczny Polski w II poł. XVIw Kujawy i ziemia dobrzyńska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas historyczny Polski w II poł. XVIw Kujawy i ziemia dobrzyńska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.15

Kolejny tom serii Atlas Historyczny Polski. Mapy szczegółowe XVI wieku dotyczy tym razem Kujaw i ziemi dobrzyńskiej w drugiej połowie XVI wieku. W tomie scharakteryzowano najważniejsze źródła pisane i kartograficzne, stanowiące podstawę opracowania. Ponadto, zawarto w nim informacje o sieci osadniczej analizowanego regionu, podziałach administracyjnych i kościelnych, stosunkach własnościowych, warunkach środowiskowych, nazewnictwie oraz sieci komunikacyjnej regionu będącego przedmiotem opracowania. Zwrócono również uwagę na przestrzeń głównych miast kujawskich i dobrzyńskich, a także heraldykę wojewódzką i miejską. Jest to jeden z ostatnich tomów całej serii wydawniczej Atlasu Historycznego Polski.

90,00 zł
80,10 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,90 zł

36
Prawo autorskie i prawa pokrewne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo autorskie i prawa pokrewne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.18

Książka jest przewodnikiem po polskim i międzynarodowym prawie autorskim. Prezentuje całość problematyki tej gałęzi prawa (łącznie z kwestiami organizacji zbiorowego zarządzania i sui generis ochrony baz danych) w świetle aktualnego orzecznictwa sądowego. Omówiono także wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w kontekście ich wpływu na stosowanie prawa polskiego. Najnowsze wydanie zawiera omówienie m.in: ? zmian do Kodeksu postępowania cywilnego polegających na wprowadzeniu odrębnego postępowania w sprawach własności intelektualnej, ? regulacji dyrektywy 2019/790 w sprawie prawa autorskiego i praw pokrewnych na jednolitym rynku cyfrowym. W opracowaniu przedstawiono: ? pojęcie utworu w świetle prawa polskiego i prawa Unii Europejskiej, ? treść osobistych i majątkowych praw autorskich, ? dozwolony użytek (m.in. użytek osobisty, cytat, parodię, przedruk), ? zagadnienia dotyczące właściwego redagowania umów z zakresu prawa autorskiego, ? stosowanie prawa autorskiego w internecie, w tym kwestię umieszczania odesłań (tzw. linków), ? roszczenia z tytułu naruszenia praw autorskich.

69,00 zł
62,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

37
Nasz las i jego mieszkańcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nasz las i jego mieszkańcy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Reprint oryginału z 1911 roku z licznymi, również kolorowymi ilustracjami F. Jabłczyńskiego i innych. Jest to interesujący opis polskiej flory i fauny leśnej w różnych porach roku, przepleciony krótkimi wierszykami m.in Adama Mickiewicza.

76,00 zł
55,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 20,52 zł

38
Przemyska 10 Grupa Artylerii 1929-1939 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przemyska 10 Grupa Artylerii 1929-1939
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

"Materiał archiwalny dotyczący 10. Grupy Artylerii jest znikomy. W zespole akt zgromadzonym w Centralnym Archiwum Wojskowym WBH w Warszawie poświęconych 10. GA znajduje się zaledwie jedna cienka teczka. Szczegółowa kwerenda pozwoliła na odnalezienie pewnej, niewielkiej liczby dokumentów związanych z działalnością szkoleniową 10. GA w teczkach oddziałów artylerii podlegających dowódcy 10. GA, a także w teczkach dywizji piechoty, w skład których te oddziały wchodziły. Mimo tak skromnego zasobu archiwalnego podjęto próbę przedstawienia działań dowództwa i oddziałów tej Grupy Artylerii. Uzyskany materiał archiwalny zawiera głównie materiały o charakterze wyszkoleniowym, takie jak programy i wytyczne szkolenia kadry oficerskiej i podoficerskiej, założenia i rozkazy organizacyjne ćwiczeń aplikacyjnych, rozkazy organizacyjne i wytyczne do szkoły ognia, rozkazy i sprawozdania z przeprowadzonych szkół ognia oraz sprawozdania z ćwiczeń pułkowych, koncentracji dywizyjnych (brygadowych) i manewrów międzydywizyjnych (międzybrygadowych). Nie zachowały się niestety rozkazy dzienne i personalne dowództwa 10. GA." (fragment Wstępu)

175,00 zł
113,75 zł
Powiadomienie

Rabat 35,0%
oszczędzasz 61,25 zł

39
Killin Uncle Buzzy LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Killin Uncle Buzzy LP, Winyl
MEADOWS, TRAVIS, Earache
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

1.MINEFIELD 2.GROWN UP CLOTHES 3.IT AIN'T FUN NO MORE 4.GOOD INTENTIONS 5.LET IT GO 6.GOD SPEAKS 7.IT GETS BETTER 8.DAVIDSON COUNTY POLICE 9.WHAT WE AIN'T GOT 10.LEARNING HOW TO LIVE ALONE

100,90 zł
85,77 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 15,13 zł

40
Killin Uncle Buzzy, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Killin Uncle Buzzy, CD
MEADOWS, TRAVIS, Earache
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

1.Minefield 2.Grown Up Clothes 3.It Aint Fun No More 4.Good Intentions 5.Let It Go 6.God Speaks 7.It Gets Better 8.Davidson County Police 9.What We Aint Got 10.Learning How To Live Alone

62,90 zł
53,47 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,43 zł

41
Heartwork Ultimate Edition, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heartwork Ultimate Edition, CD
Carcass, Earache
Dostępny
20 szt.

1.Buried Dreams 2.Carnal Forge 3.No Love Lost 4.Heartwork 5.Embodiment 6.This Mortal Coil 7.Arbeit Macht Fleish 8.Blind Bleeding the Blind 9.Doctrinal Expletives 10.Death Certificate

75,90 zł
64,52 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,38 zł

42
Romanticize The 2nd Album After Glow - Boxset Version 4, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

43
Oasis Nocturno, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oasis Nocturno, CD
Tokimonsta, Good To Go
Dostępny
12 szt.

1.Love That Never by Tokimonsta 2.One Day [Explicit] by TOKiMONSTA feat. Bibi Bourelly, Jean Deaux 3.Get Me Some by TOKiMONSTA feat. Drew Love, Dumbfoundead 4.Renter's Anthem by Tokimonsta 5.Up and Out by Tokimonsta 6.Fried for the Night by TOKiMONSTA feat. EARTHGANG 7.Phases by TOKiMONSTA feat. Sunni Colón 8.Come and Go by TOKiMONSTA feat. VanJess 9.To be Remote by Tokimonsta 10.House of Dal by Tokimonsta 11.Higher Hopes by TOKiMONSTA feat. Rosehardt 12.For My Eternal, Oh Dream My Treasure by Tokimonsta

53,90 zł
50,67 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,23 zł

44
The Grave Digger LP SPLATTER, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Grave Digger LP SPLATTER, Winyl
Grave Digger, Good To Go
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.04

1.Son of Evil 2.The Grave Digger 3.Raven 4.Scythe of Time 5.Spirits of the Dead 6.The House 7.King Pest 8.Sacred Fire 9.Funeral Procession 10.Haunted Palace 11.Silence 12.Black Cat

121,90 zł
114,59 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,31 zł

45
Romanticize The 2nd Album This Moment - Boxset Version 3, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

46
Romanticize The 2nd Album To Be Free - Boxset Version 2, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

47
Chewing Gum LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
104,90 zł
98,61 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,29 zł

48
Oasis Nocturno LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oasis Nocturno LP, Winyl
Tokimonsta, Good To Go
Dostępny
5 szt.

1. Love That Never 2. One Day 3. Get Me Some 4. Renter's Anthem 5. Up And Out 6. Fried For The Night 7. Phases 8. Come And Go 9. To Be Remote 10. House Of Dal 11. Higher Hopes 12. For My Eternal, Oh Dream My Treasure

146,90 zł
138,09 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 8,81 zł

49
Romanticize The 2nd Album New Romancer - Boxset Version 5, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

50
Romanticize The 2nd Album For Good - Boxset Version 1, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,90 zł
148,43 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,47 zł

51
Wieczna wolność. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczna wolność. Audiobook
Joe Haldeman, Rebis
Dostępny
9 szt.

Kontynuacja Wiecznej wojny, laureatki nagród Hugo i Nebula. Pierwszorzędna science fiction – „Asimov’s Science Fiction” Weteran William Mandella osiadł na pokrytej śniegiem planecie wydzielonej dla takich jak on. Ożenił się, ma dwoje dzieci i pracuje. Jednakże jego styl życia uważany jest za archaiczny. W wyniku ewolucji mieszkańcy Ziemi wytworzyli zbiorową świadomość nazywaną Człowiekiem i przejęli kontrolę nad nową ojczyzną Mandelli. Jej mieszkańcy uważani są za niebezpiecznych ze względu na swą niezależność, jednakże toleruje się ich w celu zachowania zróżnicowanej puli genów. Taka egzystencja nie odpowiada Williamowi i jego kolegom-żołnierzom. Porywają kosmolot i ruszają w próżnię, by dać początek nowej ludzkiej rasie.

37,90 zł
28,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,47 zł

52
Dowcipy Humor erotyczny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dowcipy Humor erotyczny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

Kilkaset dowcipów o relacjach damsko-męskich, seksie i nie tylko.

3,99 zł
Powiadomienie
53
Ćwiczenia ortograficzne dla klas II-III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczenia ortograficzne dla klas II-III
Dostępny
150 szt.

Zbiór różnorodnych i bardzo ciekawych zadań do ćwiczenia ortografii dla uczniów klasy drugiej i trzeciej szkoły podstawowej. Poprzez zabawę dziecko utrwali z pewnością skuteczniej i szybciej zasady pisowni oraz wyjątki ortograficzne.

9,99 zł
54
Kosi Kosi łapci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosi Kosi łapci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.12

Doskonała książeczka kartonowa dla dzieci. Zabawna historyjka w formie rymowanego wierszyka, duża czcionka, bardzo atrakcyjna szata graficzna.

2,99 zł
Powiadomienie
55
Bornholm i archipelag Ertholmene - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bornholm i archipelag Ertholmene
Dostępny
351 szt.

Pierwsza tak wyczerpująca publikacja o przystaniach duńskich na Wyspie Bornholm i w południowo-zachodniej części Bałtyku. Czytelnik znajdzie tu locję (oznakowanie, głębokości, współrzędne geograficzne, instrukcje nawigacyjne), a także informacje dotyczące: opłat, warunków postoju, dostępnych urządzeń i udogodnień, stacji paliw, fachowców i sklepów żeglarskich, służb ratowniczych i administracji morskiej, atrakcji turystycznych i historii miejscowości.

66,00 zł
56,10 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,90 zł

56
743736P0 BUTELKA 150ML KUBUŚ PUCHATEK 2SZT PROMOCJA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
743736P0 BUTELKA 150ML KUBUŚ PUCHATEK 2SZT PROMOCJA
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.01

51,70 zł
44,46 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,24 zł

57
Fotelik samochodowy VolanteFix, 9-36 kg, czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotelik samochodowy VolanteFix, 9-36 kg, czarny
Caretero
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Fotelik VolanteFix (9-36 kg) łączy wysokiej jakości materiały z perfekcyjnym wykonaniem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Jego zadania to: chronić malucha i dbać o jego komfort. Dlatego VolanteFix posiada m.in. funkcje montażu za pomocą pasów samochodowych lub systemu Isofix + TopTether. Ten uniwersalny fotelik o wysmakowanym wyglądzie będzie służył dziecku przez wiele lat. Opis produktu: • przeznaczony dla dzieci o wadze 9-36kg (grupa I, II, III), • instalacja przodem do kierunku jazdy za pomocą zaczepów Isofix oraz TopTether dla grupy wagowej 9-18kg, • instalacja przodem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych dla grupy wagowej 9-36kg, • 4-stopniowa regulacja oparcia pozwala na przewożenie dziecka w pozycji półleżącej, • precyzyjnie regulowany zagłówek, sprzężony z regulacją wysokości pasów naramiennych, • system 5-punktowych pasów z klamrą szwedzkiej marki Holmbergs, których można używać aż do 25kg (przy instalacji pasami 3-punktowymi i TopTether), • wkładka redukcyjna dla najmniejszych dzieci wykonana z miękkiej tkaniny, • delikatne i obszerne nakładki na pasy eliminujące ryzyko otarć i podrażnień skóry dziecka, • estetyczna zdejmowana tapicerka wykonana z połączenia dwóch tkanin, • przestronne siedzisko i oparcie gwarantujące dziecku właściwą przestrzeń i wygodę w podróży, • solidna skorupa wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewnia długie i wygodne użytkowanie, • nowoczesne wzornictwo łączące estetykę z wysoką funkcjonalnością, • homologacja ECE R44/04.

644,90 zł
580,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 64,49 zł

58
Ceba Baby prześcieradło jarsey z gumką 120x60 Birld World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby prześcieradło jarsey z gumką 120x60 Birld World
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.09

Opis Komfort maluszka podczas spania jest jedną z najważniejszych rzeczy jaką chcemy zapewnić dzieciom. Delikatna skóra dziecka już od pierwszych chwil życia powinna być pięlegnowana w wyjątkowy sposób. Miękkie i przyjemne prześcieradła od Ceba Baby to produkt stworzony z myślą o najmłodszych. Prześcieradło wykonane jest z wysokiej jakości bawełny, która nie podrażni delikatnej skóry dziecka, a także zapewni mu ochronę przed otarciami. Produkt posiada wszytą w tunel gumkę, która przytrzymuje idealnie prześcieradło na materacu. Nasze prześcieradła przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji prześcieradeł dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Zachowuje wymiary i kolor nawet po wielu praniach. Pomaga utrzymać materac w czystości. Prześcieradło idealnie dopasuje się do materacyków o rozmiarach 120x60 cm. Produkt posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

59,50 zł
48,20 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,30 zł

59
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Dark grey+Elephant - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Dark grey+Elephant
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

Opis Pokrowiec na przewijak to dodatkowa forma zadbania o delikatną skórę naszego maluszka. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pokrowców dla swoich dzieci. Wiemy jak ważny jest komfort maluszka podczas przebierania, zmiany pieluszki czy codziennych czynności pielęgnacyjnych. Nasze pokrowce to gwarancja ciepła, przyjemności w dotyku i braku podrażnień skóry małego człowieka. Nasze pokrowce przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji pokrowców dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Pokrowce dla dzieci Ceba Baby to gwarancja najwyższej jakości i komfortu dla naszych najmniejszych klientów.

60,70 zł
49,17 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,53 zł

60
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Candy Pink+Bird World - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Candy Pink+Bird World
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

Opis Pokrowiec na przewijak to dodatkowa forma zadbania o delikatną skórę naszego maluszka. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pokrowców dla swoich dzieci. Wiemy jak ważny jest komfort maluszka podczas przebierania, zmiany pieluszki czy codziennych czynności pielęgnacyjnych. Nasze pokrowce to gwarancja ciepła, przyjemności w dotyku i braku podrażnień skóry małego człowieka. Nasze pokrowce przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji pokrowców dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Pokrowce dla dzieci Ceba Baby to gwarancja najwyższej jakości i komfortu dla naszych najmniejszych klientów.

77,70 zł
62,94 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,76 zł

61
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Blue+Teddy Bear - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceba Baby pokrowiec na przewijak (50x70-80) 2szt Blue+Teddy Bear
Ceba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Opis Pokrowiec na przewijak to dodatkowa forma zadbania o delikatną skórę naszego maluszka. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pokrowców dla swoich dzieci. Wiemy jak ważny jest komfort maluszka podczas przebierania, zmiany pieluszki czy codziennych czynności pielęgnacyjnych. Nasze pokrowce to gwarancja ciepła, przyjemności w dotyku i braku podrażnień skóry małego człowieka. Nasze pokrowce przeznaczone są dla maluszków już od pierwszego dnia życia. Wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien pozwalają na kontakt z delikatną skórą, nie podrażniając jej. Delikatna bawełna, którą stosujemy do produkcji pokrowców dla dzieci jest przyjazna dla osób uczulonych i cierpiących na alergie. Pokrowce dla dzieci Ceba Baby to gwarancja najwyższej jakości i komfortu dla naszych najmniejszych klientów.

77,70 zł
62,94 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 14,76 zł

62
SCF430/16 LAKTATOR RĘCZNY NEW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCF430/16 LAKTATOR RĘCZNY NEW
Avent
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

284,90 zł
256,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 28,49 zł

63
Basen stelażowy Prism Frame z pompką, 427 cm x 107 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen stelażowy Prism Frame z pompką, 427 cm x 107 cm
Intex
Dostępny
13 szt.

Basen to idealna propozycja na lato zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Odpoczywaj w swoim własnym ogrodzie lub na podwórku. Firma Intex jest wiodącym producentem wszelkiego typu basenów i akcesoriów do pływania. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien, że kupujesz produkt wysokiej jakości. Basen posiada laminowane, trójwarstwowe ściany zapewniające dużą wytrzymałość. Łatwy w montażu Pomimo sporych rozmiarów, produkt rozkłada się w prosty sposób. W skład zestawu wchodzi specjalna mata zabezpieczająca do podłożenia pod dno. Stalowe rurki (malowane proszkowo) wystarczy połączyć ze sobą, umieszczając w odpowiednich otworach dookoła basenu i całość będzie gotowa do wypełnienia wodą. Dzięki macie stanowiącej pokrywę zabezpieczysz wodę przed owadami, liśćmi i innymi zanieczyszczeniami. Zawartość zestawu W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria. Drabinka o dopasowanej wielkości pozwoli na łatwe korzystanie z basenu. Odłączane schodki uniemożliwią dzieciom wejście bez opieki. Pompka z filtrem utrzyma wodę w krystalicznej czystości (technologia hydro aeration). • basen stelażowy 427.0 x 107.0 cm, • drabinka do basenu, • pompa filtrująca, • filtr, węże, sitka i zaciski do pompy, • pokrywa, • mata pod basen, • łatka naprawcza, • instrukcja w języku polskim.

1 572,90 zł
1 494,26 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 78,64 zł

64
Długopis z pomponem Święta mix 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis z pomponem Święta mix 2
incood.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.09

Długopis z pomponem PANDA, LENIWIEC, KRÓLIK, KOALA - mix 4 wzorów

8,99 zł
Powiadomienie
65
Karnety samoprzylepne do prezentów brokat+3D 24szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnety samoprzylepne do prezentów brokat+3D 24szt
incood.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.19

SAMOPRZYLEPNE KARNETY DO PODPISYWANIA PREZENTÓW, BROKAT + 3D, KOMPLET 24SZT

9,99 zł
Powiadomienie
66
Wstążka gimnastyczna 3 m, różowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka gimnastyczna 3 m, różowa
Centrum Akson
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

Wstążka gimnastyczna firmy Akson to przedmiot, który doskonale sprawdza się podczas zajęć z rytmiki, fitnessu a przede wszystkim gimnastyki artystycznej zarówno w domu jak i w placówkach dydaktycznych. Dzięki swej lekkości jest idealna do układów choreograficznych oraz zajęć ruchowych. Jest elementem, który uatrakcyjni każdy pokaz taneczny. Część materiałowa wykonana jest z błyszczącej taśmy o długości 3 m w kolorze granatowym. Rączka drewniana połączona jest z materiałem za pomocą metalowych części dwóch kółek oraz krętlika, który zapobiega skręcaniu się taśmy podczas ćwiczenia. Długość wstążki: 300.0 cm Szerokość wstążki: 4.0 cm Długość rączki: 50.0 cm Waga: 50 gram

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

67
Wstążka gimnastyczna 3 m, granatowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wstążka gimnastyczna 3 m, granatowa
Centrum Akson
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.17

Wstążka gimnastyczna firmy Akson to przedmiot, który doskonale sprawdza się podczas zajęć z rytmiki, fitnessu a przede wszystkim gimnastyki artystycznej zarówno w domu jak i w placówkach dydaktycznych. Dzięki swej lekkości jest idealna do układów choreograficznych oraz zajęć ruchowych. Jest elementem, który uatrakcyjni każdy pokaz taneczny. Część materiałowa wykonana jest z błyszczącej taśmy o długości 3 m w kolorze granatowym. Rączka drewniana połączona jest z materiałem za pomocą metalowych części dwóch kółek oraz krętlika, który zapobiega skręcaniu się taśmy podczas ćwiczenia. Długość wstążki: 300.0 cm Szerokość wstążki: 4.0 cm Długość rączki: 50.0 cm Waga: 50 gram

19,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,6%
oszczędzasz 0,91 zł

68
Vademecum animatora. Kreacje balonowe. Postaci z bajek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum animatora. Kreacje balonowe. Postaci z bajek
Niedostępny
Brak

Praktyczny poradnik skręcania balonów, przeznaczony zarówno dla początkujących animatorów, jak i profesjonalistów. Dzięki zdjęciom z dokładnymi opisami krok po kroku, wyczarowanie balonowych postaci z bajek jest dziecinnie proste. Podręcznik został stworzony przez kadrę doświadczonych zawodowych animatorów. Piękna Księżniczka z Krainy Lodu, zwariowany Minionek, mroczny Lord Vader i mnóstwo innych postaci z bajek w wersji balonowej czeka tutaj na Ciebie! Naucz się modelować kultowe kreacje balonowe, które urozmaicą każde przyjęcie urodzinowe, festyn i staną się ulubioną atrakcją wszystkich dzieciaków. Każdy z opisywanych wzorów opatrzony jest barwnymi zdjęciami, które znakomicie ilustrują proces powstawania aż 12 postaci z ulubionych bajek.

17,99 zł
Powiadomienie
69
Fisher-Price. GVG55 Pojazd naciśnij i jedź - niebieski Blaze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GVG55 Pojazd naciśnij i jedź - niebieski Blaze
Fisher Price, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.06

To dzień wyścigów i wszyscy są gotowi na odjazdową przygodę! Naciśnij pojazd gotowy do wyścigu i patrz, jak przyśpiesza!

70,90 zł
63,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,09 zł

70
Pojazd Nacisnij i jedź Czerwony Blaze  GVG54 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazd Nacisnij i jedź Czerwony Blaze GVG54
Fisher Price
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.09

70,90 zł
63,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,09 zł

71
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Luigi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Luigi
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Bohaterowie kultowej gry na konsole i PC „Super Mario”, teraz w nowej odsłonie! Tym razem pojawili się pod postacią nietuzinkowych samochodów. Każde z autek potrafi osiągnąć zawrotną prędkość na torze wyścigowym, a przy tym doskonale oddaje wizerunek Twoich ulubieńców. Produkty firmy Mattel to mnóstwo doskonałej zabawy, a także wysoka jakość wykonania i niezwykła trwałość. Powiększ swoją kolekcję resoraków o nowe modele z serii „Super Mario”, urządzaj niezapomniane wyścigi i przekonaj się, który z bohaterów jako pierwszy dotrze na metę! Wielkość zabawki: ok 7.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

72
Hot Wheels. GPC09 Character Cars. Pojazd Super Mario, Bowser - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GPC09 Character Cars. Pojazd Super Mario, Bowser
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Gracze mogą teraz zebrać całą kolekcję swoich ulubionych modeli Hot Wheels inspirowanych kultowymi postaciami ze świata gier wideo i zręcznościowych. Pojazdy w skali 1:64 z realistycznymi szczegółami i autentycznymi elementami dekoracyjnymi są równie epickie jak bohaterowie, których przedstawiają. Poczuj się jak jeden ze swoich ulubionych bohaterów! Pojazdy z serii „Super Mario” to doskonały pomysł na prezent dla każdego małego fana tej kultowej gry na konsole i PC, a także możliwość poszerzenia swojej kolekcji wyścigówek Hot Wheels o nowe, nietuzinkowe modele. Pojazd Bowser swoim wyglądem nawiązuje do czarnego charakteru pojawiającego się w serii. Dach samochodu usłany jest groźnie wyglądającymi kolcami, wystającymi ze skorupy żółwia. Światła natomiast przypominają oczy. Karoseria autka kolorystycznie nawiązuje do umaszczenia Bowsera i jest połączeniem zieleni, beżu i pomarańczu. Zabawka ma ok. 6 cm długości. Wykonana z trwałych materiałów o wysokiej jakości, zapewni wieloletnie użytkowanie i dostarczy mnóstwo radości. Zbierz wszystkie wyścigówki i urządzaj emocjonujące zawody, przekonując się, który z Twoich ulubionych bohaterów dojedzie do mety jako pierwszy! Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

73
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Księżniczka Peach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Księżniczka Peac...
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Z pojazdem Księżniczki Peach dzieci uzupełnią swoją kolekcję wyścigówek Hot Wheels inspirowanych kultową grą „Super Mario”. Każde z autek posiada cechy charakterystyczne, dzięki którym nie sposób jest nie rozpoznać ulubionych bohaterów z gry. Do ich stworzenia wykorzystano tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu zabawka będzie dostarczać radości maluchowi przez wiele długich lat. Wyścigówka Hot Wheels dokładnie oddaje wygląd bohatera gry: ma luksusowo różową karoserię, która mieni się perłowym połyskiem, a fotele kierowcy i pasażera przypominają złocistą, królewską koronę. Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

74
Fisher-Price. Blaze GVG56. Pojazd Naciśnij i jedź, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. Blaze GVG56. Pojazd Naciśnij i jedź, żółty
Fisher Price
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.08

To dzień wyścigów i wszyscy są gotowi na odjazdową przygodę! Naciśnij pojazd gotowy do wyścigu i patrz, jak przyśpiesza! W tym zestawie znajduje się żółty pojazd Slam & Go Racer Stripes.

73,52 zł
66,17 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,35 zł

75
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Toad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Toad
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Z tym pojazdem dzieci uzupełnią swoją kolekcję wyścigówek Hot Wheels inspirowanych kultową grą „Super Mario”. Każde z autek posiada cechy charakterystyczne, dzięki którym nie sposób jest nie rozpoznać ulubionych bohaterów z gry. Do ich stworzenia wykorzystano tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu zabawka będzie dostarczać radości maluchowi przez wiele długich lat. Wyścigówka Hot Wheels dokładnie oddaje wygląd bohatera gry. Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

76
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Donkey Kong - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Donkey Kong
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Z tym pojazdem dzieci uzupełnią swoją kolekcję wyścigówek Hot Wheels inspirowanych kultową grą „Super Mario”. Każde z autek posiada cechy charakterystyczne, dzięki którym nie sposób jest nie rozpoznać ulubionych bohaterów z gry. Do ich stworzenia wykorzystano tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu zabawka będzie dostarczać radości maluchowi przez wiele długich lat. Wyścigówka Hot Wheels dokładnie oddaje wygląd bohatera gry. Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

77
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Yoshi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GJJ23 Character Cars. Pojazd Super Mario, Yoshi
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Z tym pojazdem dzieci uzupełnią swoją kolekcję wyścigówek Hot Wheels inspirowanych kultową grą „Super Mario”. Każde z autek posiada cechy charakterystyczne, dzięki którym nie sposób jest nie rozpoznać ulubionych bohaterów z gry. Do ich stworzenia wykorzystano tworzywa najwyższej jakości, dzięki czemu zabawka będzie dostarczać radości maluchowi przez wiele długich lat. Wyścigówka Hot Wheels dokładnie oddaje wygląd bohatera gry. Wymiary opakowania: 16.5 x 14.0 x 4.0 cm

28,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

78
Vademecum animatora. Malowanie buziek Level Up! Hity, Splity i Efekt WOW! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum animatora. Malowanie buziek Level Up! Hity, Splity i Efekt W...
Niedostępny
Brak

Kiedy malowanie buziek staje się pasją i sposobem na życie... Kiedy chcesz się rozwijać... Kiedy face painting to już nie tylko tworzenie z wykorzystaniem jednego pędzla i tego samego wzoru motylka... Malowanie buziek Level Up! Hity, Splity i Efekt WOW!M To właśnie to, czego potrzebujesz! Dzięki zrozumiałym instrukcjom oraz inspiracjom zawartym w tej książce z pewnością rozwiniesz swój warsztat face paintera, zyskasz uznanie i zachwyt nad rezultatami swojej pracy. Vademecum animatora. Malowanie buziek Level Up! jest kolejnym praktycznym poradnikiem malowania twarzy wydanym przez Centrum Akson. Poradnik stworzony przez kadrę doświadczonych zawodowych animatorów.

13,99 zł
Powiadomienie
79
Vademecum animatora. Malowanie buziek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum animatora. Malowanie buziek
Niedostępny
Brak

Praktyczny poradnik malowania twarzy, przeznaczony zarówno dla początkujących animatorów, jak i profesjonalistów. Podręcznik został stworzony przez kadrę doświadczonych zawodowych animatorów. Jest to kopalnia wiedzy o face paintingu. Czytelnik znajdzie tu przydatne wskazówki dotyczące farb, akcesoriów i zasad malowania, a także szczegółowe instrukcje malowania twarzy - krok po kroku. Każdy z opisywanych wzorów opatrzony jest barwnymi zdjęciami, które znakomicie ilustrują proces powstawania aż 23 buziek! Dla głodnych wiedzy przy każdej postaci zostały umieszczone ciekawostki, dzięki którym książka może stać się interesującą pomocą dydaktyczną.

17,99 zł
Powiadomienie
80
Vademecum animatora. Kreatywne urodziny. 12 super pomysłów na imprezy urodzinowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum animatora. Kreatywne urodziny. 12 super pomysłów na imprezy ...
Niedostępny
Brak

Każde urodziny, to wyjątkowa okazja, szczególnie dla solenizanta. Dlatego warto zadbać o to, aby impreza była wyjątkowa i obfita w ciekawe atrakcje. Dzięki Vademecum animatora. Kreatywne urodziny można spełnić wysokie wymagania każdego dziecka. 12 tematów przewodnich w jednym miejscu. Pyszny poczęstunek, prace kreatywne, zabawy ruchowe i integracyjne połączone spójnym motywem przewodnim stworzą niezapomniany klimat i nie pozwolą na nudę w tym szczególnym dniu. Książka mocowana na spirali, dzięki czemu łatwiej korzystać z niej podczas przygotowywania imprezy. Każdy rozdział posiada miejsce na Twoje notatki i kreatywne pomysły. Vademecum animatora. Kreatywne urodziny, jest kolejnym praktycznym poradnikiem wydanym przez Centrum Akson. Publikacja powstała pod patronatem: blizejprzedszkola.pl oraz czasdzieci.pl

17,99 zł
Powiadomienie
81
Piłki 7 cm, 100 sztuk, perłowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłki 7 cm, 100 sztuk, perłowe
Centrum Akson
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.02

Zestaw 120 piłeczek do basenu, kojca, namiotu Piłeczki idealnie nadają się do wypełnienia suchego basenu lub namiotu dla dzieci. Świetnie sprawdzają się także w zabawach animacyjnych, szczególnie podczas zabaw z kolorową chustą animacyjną Akson. Piłki są elastyczne, dzięki czemu nie pękają i są bezpieczne dla dzieci. Po odkształceniu łatwo wracają do swojej formy, są bezpieczne nawet przy rzucaniu nimi. Piłeczki, kulki basenowe wykonane są z polietylenu posiadającego atest CE, nie zawierają ftalanów. Piłki te jak niewiele piłek na rynku są bezpieczne od 3 roku życia i przebadane na zawartość kadmu. Piłki to niezastąpione narzędzie pracy każdego twórczego animatora: aktywizują, pobudzają zmysły i wyobraźnię, inspirują i integrują grupę. Znajdują wielorakie zastosowanie podczas wszystkich zabaw z obszaru pedagogiki zabawy: kojce basenowe, podrzucanie przez chustę, wrzucanie do celu, system punktowy podczas zabawowej rywalizacji i wiele innych. Średnica piłki: 7.0 cm Ilość w opakowaniu: 100 sztuk

47,62 zł
45,24 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,38 zł

82
Piłki 7 cm, 60 sztuk, mix 3 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłki 7 cm, 60 sztuk, mix 3 kolorów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.16

Zestaw 60 piłeczek do basenu, kojca, namiotu Piłeczki idealnie nadają się do wypełnienia suchego basenu lub namiotu dla dzieci. Świetnie sprawdzają się także w zabawach animacyjnych, szczególnie podczas zabaw z kolorową chustą animacyjną Akson. Piłki są elastyczne, dzięki czemu nie pękają i są bezpieczne dla dzieci. Po odkształceniu łatwo wracają do swojej formy, są bezpieczne nawet przy rzucaniu nimi. Piłeczki, kulki basenowe wykonane są z polietylenu posiadającego atest CE, nie zawierają ftalanów. Piłki te jak niewiele piłek na rynku są bezpieczne od 3 roku życia i przebadane na zawartość kadmu. Piłki to niezastąpione narzędzie pracy każdego twórczego animatora: aktywizują, pobudzają zmysły i wyobraźnię, inspirują i integrują grupę. Znajdują wielorakie zastosowanie podczas wszystkich zabaw z obszaru pedagogiki zabawy: kojce basenowe, podrzucanie przez chustę, wrzucanie do celu, system punktowy podczas zabawowej rywalizacji i wiele innych. Średnica piłki: 7.0 cm

22,42 zł
21,30 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,12 zł

83
Piłki 7 cm do suchego basenu, 120 sztuk, mix 3 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłki 7 cm do suchego basenu, 120 sztuk, mix 3 kolorów
Centrum Akson
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.17

Zestaw 120 piłeczek do basenu, kojca, namiotu Piłeczki idealnie nadają się do wypełnienia suchego basenu lub namiotu dla dzieci. Świetnie sprawdzają się także w zabawach animacyjnych, szczególnie podczas zabaw z kolorową chustą animacyjną Akson. Piłki są elastyczne, dzięki czemu nie pękają i są bezpieczne dla dzieci. Po odkształceniu łatwo wracają do swojej formy, są bezpieczne nawet przy rzucaniu nimi. Piłeczki, kulki basenowe wykonane są z polietylenu posiadającego atest CE, nie zawierają ftalanów. Piłki te jak niewiele piłek na rynku są bezpieczne od 3 roku życia i przebadane na zawartość kadmu. Piłki to niezastąpione narzędzie pracy każdego twórczego animatora: aktywizują, pobudzają zmysły i wyobraźnię, inspirują i integrują grupę. Znajdują wielorakie zastosowanie podczas wszystkich zabaw z obszaru pedagogiki zabawy: kojce basenowe, podrzucanie przez chustę, wrzucanie do celu, system punktowy podczas zabawowej rywalizacji i wiele innych. Średnica piłki: 7.0 cm

61,10 zł
58,05 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,05 zł

84
Magiczna Piłka XXL, arbuzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna Piłka XXL, arbuzy
Centrum Akson
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.09

Piłka balonowa Akson do zabaw animacyjnych i sportowo-rekreacyjnych Teraz jeszcze więcej radości , jeszcze więcej zabawy! Piłka balonowa XXL Akson to świetny sposób na uatrakcyjnienie zabaw integracyjnych, animacyjnych, gagów klaunowskich, wykorzystywana także w czasie zajęć treningowych w grupach małych sportowców. Piłka balonowa Akson wykonana z materiału. Piłka balonowa Akson wypełniona wymienialnym balonem, dzięki czemu zabawa może trwać i trwać i trwać, dodatkowo do zestawu dołączony jest klips zamykający balon, dzięki czemu balon można używać wielokrotnie. Kolorowy futerał piłki balonowej chroni balon przed pęknięciem i dodaje zabawie atrakcyjności. Piłka balonowa XXL Akson dostępna w różnej kolorystyce, nowe, atrakcyjne zestawienia kolorów. Piłka jest bezpieczna i umożliwia również dzieciom bezpieczną zabawę w domu i na świeżym powietrzu. Piłka balonowa, dzięki opcji wymiennych balonów jest również bardzo praktyczna , mimo ogromnych rozmiarów zmieści się w kieszeni, torbie, plecaku. Zawartość zestawu: • 1 piłka balonowa, • 2 wymienialne balony, • 1 klips zamykający balon, • praktyczny zamykany pokrowiec. Średnica piłki: 85.0 cm

58,42 zł
55,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,92 zł

85
Klocki KL-5 960 elementów 02094 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki KL-5 960 elementów 02094
BACZEK, TUPIKO
Dostępny
5 szt.

Kolor: wielokolorowy Licencja: brak

234,95 zł
211,46 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 23,49 zł

86
Klocki KL-640 02087 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki KL-640 02087
BACZEK, TUPIKO
Dostępny
4 szt.

Kolor: wielokolorowy Licencja: brak

154,88 zł
139,39 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,49 zł

87
Klocki KL-WG 630 00069 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki KL-WG 630 00069
BACZEK, TUPIKO
Dostępny
6 szt.

Zestaw klocków konstrukcyjnych o szerokości 28 mm, składający się z 630 elementów charakteryzujących się bogatą kolorystyką oraz kształtem. Oprócz klocków w zestawie znajdują się również takie akcesoria jak: znaki drogowe, drzewka, samochodziki, daszki itp. Produkt wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców. Kolor: wielokolorowy Licencja: brak

166,23 zł
149,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,62 zł

88
Farm World. SLH42271. Przeszkody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH42271. Przeszkody
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.11

Przeszkody do skoków na parkurze w zestawie Schleich są bardzo wymagające. Tylko mistrzowskie konie potrafią pokonać cały tor bez strącenia, a tylko to gwarantuje wygranie turnieju. Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

77,90 zł
72,45 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,45 zł

89
Kredki ołówkowe Pixel One, 12 kolorów + temperówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki ołówkowe Pixel One, 12 kolorów + temperówka
Astra
Dostępny
8 szt.

Grube kredki Jumbo ołówkowe dla dzieci. 12 kolorowych kredek o okrągłym przekroju w opakowaniu z pikselami w stylu znanej gry komputerowej. Kredki Astra są miękkie w użyciu, zapewniają intensywne kolory i łatwo się temperują. Gruby kształt ułatwia trzymanie w dziecięcej dłoni. Temperówka w zestawie gratis. Ilość kolorów w opakowaniu: 12

23,36 zł
22,19 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,17 zł

90
Farby plakatowe 8 kolorów, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe 8 kolorów, mix wzorów
Astra, 8 sztuk
Dostępny
30 szt.

Kolorowe, kartonowe opakowanie zawiera wysokiej jakości produkty. Farby są gotowe do natychmiastowego użycia, w razie potrzeby farbę można rozcieńczyć wodą. • opakowanie zawiera 8 kolorów po 20 ml, • praktyczne plastikowe słoiczki, • 8 kolorów: biały, żółty, różowy, niebieski, zielony, czerwony, brązowy, czarny, • rozpuszczalne w wodzie, • po wyschnięciu mają matowy efekt i są odporne na światło, • nadają się do papieru i podobne powierzchnie. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

13,99 zł
91
Farby plakatowe Pixel One, 12 kolorów 20 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farby plakatowe Pixel One, 12 kolorów 20 ml
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.16

Farby plakatowe do szkoły dla chłopca marki ASTRA. Opakowanie z motywem bloków z popularnej gry - nowa seria Pixel One. Nie lada gratka dla fana Minecrafta. Farby plakatowe ASTRA zapewniają żywe kolory, nie blakną pod wpływem słońca i są odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia. 12 kolorów po 20ml w słoiczkach

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

92
Torebka ozdobna 260x320 Tw Lux Cat Girl Fol A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torebka ozdobna 260x320 Tw Lux Cat Girl Fol A 12
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.28

5,30 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,8%
oszczędzasz 0,31 zł

93
Przepowiednie dla świata. Wizje religijne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepowiednie dla świata. Wizje religijne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.07

To zbiór wybranych przepowiedni i wizji odnoszących się do przyszłości ludzkości i świata, których autorami są prorocy biblijni, wizjonerzy lub osoby z kongregacji katolickiej - od św. Otylii do ojca Pio. Dodatkowo zbiór przedstawia miejsca objawień.

24,50 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,6%
oszczędzasz 6,51 zł

94
Poezja w ogrodach sztuk różnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poezja w ogrodach sztuk różnych
Dostępny
6 szt.

Poezja w ogrodach sztuk różnych to kolejny tomik poetycki autorstwa Stanisławy Kalus. Książka jest bogato ilustrowana obrazami. To dzieło wyjątkowe, bo próbuje w sposób wyjątkowy zmierzyć się z tajemnicą natury ludzkiej. Z ludzką wrażliwością, umiejętnością postrzegania szeroko pojętego piękna ukrytego w literaturze, muzyce, malarstwie, rzeźbie - słowem w kulturze i sztuce. Autorka w tych trudnych dla poszanowania piękna czasach próbuje uzmysłowić nam, jak bardzo obcowanie ze sztuką nas rozwija i uszlachetnia.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

95
Grammaire 350 exercices - niveau superieur II - podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grammaire 350 exercices - niveau superieur II - podręcznik
Dostępny
4 szt.

Zestaw 350 ćwiczeń z gramatyki języka francuskiego na poziomie zaawansowanym 2.

73,40 zł
66,06 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,34 zł

96
Hot Wheels. GCP26 Mario Kart. Starcie z wrogiem. Zestaw Thwomp Ruins - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. GCP26 Mario Kart. Starcie z wrogiem. Zestaw Thwomp Ruins
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Razem z Hot Wheels możesz przenieść szybką akcję ze świata Mario Kart do prawdziwego życia dzięki zestawowi inspirowanemu kultową trasą z docenionej przez krytyków gry wideo. Zestaw zawiera replikę odlewanego pojazdu Mario Kart, który dzieci uruchamiają, aby pokonywać przeszkody i wyzwania, takie jak w grze, ale tym razem na torze Hot Wheels! Utrzymanie się na torze jest kluczem do bycia najszybszym zawodnikiem na torze! „Level up” i dodaj więcej wyzwań. Wspaniałe kaskaderskie i wyścigowe emocje dla młodszych dzieci, które kochają Mario Kart!

178,90 zł
157,43 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 21,47 zł

97
Schowek
KLUPŚ Łóżeczko IWO grafit z szufladą i barierą 120x60
Klupś
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

925,00 zł
878,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 46,25 zł

98
śląsk w orbicie Wiednia. Artystyczne związki śląska z Arcyksięstwem Austriackim w latach 1648-1741 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
śląsk w orbicie Wiednia. Artystyczne związki śląska z Arcyksięstwem Au...
Dostępny
6 szt.

W pracy zostały przedstawione wpływy sztuki austriackiej na formowanie się oblicza artystycznego śląska w okresie od zakończenia wojny trzydziestoletniej do końca panowania habsburskiego, w kontekście kształtowania się postaw lojalistycznych śląskich mecenasów. Materiał badawczy stanowiły wybrane dzieła sztuki śląskiej: architektury, ogrodnictwa, rzeźby i malarstwa.

49,00 zł
38,22 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,78 zł

99
Origami dla małych rączek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Origami dla małych rączek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.14

Z kwadratowego kawałka papieru można zrobić psa, kota, biedronkę czy łabędzia. Można także wykonać piłkę, wiatraczek, samochodzik i inne tego rodzaju zabawki. Dzięki szczegółowym, dziecinnie prostym instrukcjom bez trudu da się złożyć każdy model. Ta zabawa z pewnością sprawi radość wszystkim dzieciom.

29,40 zł
25,87 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,53 zł

100
Kolorowa księga origami dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowa księga origami dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.06

Cóż to za czarodziejski papier! Wystarczy, że zagniesz arkusz w kilku miejscach, a zmieni się w niezwykłą figurkę: domek, kwiatek, motyla, kubek do chwytania kulki, kopertę pełna tajemnic czy samolot.

29,40 zł
25,87 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,53 zł

Wróć do góry