hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.05.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 8 maja 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Hania Baletnica (Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz), na drugim Szczęśliwa hańba Wybór wierszy / Lieto disonore Po (Sandro Penna). Kolejny produkt to Dyskurs tożsamościowy Ukrainy po Rewolucji (Nadia Gergało-Dąbek) oraz Koło, pchanka Lazur-Mix (LAZUR-MIX).
1
Hania Baletnica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hania Baletnica
Dostępny
74 szt.

Dziewięcioletnia Hania zaczyna chodzić do szkoły tańca. Na pierwsze zajęcia idzie, marząc o karierze baletnicy. Czy spełnią się jej oczekiwania? Czy nauczy się godzić obowiązki szkolne i wymagające hobby? Czy zawrze tu nowe przyjaźnie? Śledząc przygody Hani, zobaczymy krok po kroku, jak wygląda nauka tańca klasycznego. Bo już wkrótce dla dziewczynki nie będzie tajemnicą, jak wykonać demi pli i na czym polega pas de chat. Książka dla wszystkich kochających balet oraz marzących o tańcu na pointach i w pięknej spódniczce tut.

32,90 zł
24,02 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,88 zł

3 osoby kupiły
2
Szczęśliwa hańba Wybór wierszy / Lieto disonore Po - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęśliwa hańba Wybór wierszy / Lieto disonore Po
Dostępny
39 szt.

Wiersze zamieszczone w tym tomiku, cechuje piękne brzmienie i precyzyjne znaczenie słów, są głęboko naznaczone odczuciami i emocjami, które wynoszą na wyżyny sens i pragnienie życia. Jeden z najpiękniejszych i najbardziej znaczących wierszy Penny, doskonale aktualny w krytycznych czasach, jakie właśnie przeżywamy, mówi nam, że: życie to pamięć o smutnym przebudzeniu. I właśnie w tej wartości wiersza wyraża się funkcja poezji jako katharsis: dać sygnał do buntu i do nadziei, z odwagą stawić czoło nowym wyzwaniom związanym z lękami i obawami, jakie ogarnęły wszystkie aspekty życia społecznego, włączając w to kreatywność w dziedzinie kultury, doznającej ograniczenia energii twórczych.W wierszach Penny znajdziemy pociechę, gdyż jego słowa porwą nas w wir zachłannych poszukiwań sensu naszego istnienia i odkrywania hedonistycznych energii, które tkwią w każdym z nas. Niewątpliwie w przygnębiającej sytuacji, w jakiej się teraz znajdujemy, poezja skłoni nas do głębszej refleksji, a także pozwoli dostrzec drogę wyjścia w poszukiwaniu szczęścia.Ugo Rufino

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

3 osoby kupiły
3
Dyskurs tożsamościowy Ukrainy po Rewolucji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyskurs tożsamościowy Ukrainy po Rewolucji
Dostępny
7 szt.

[] Pracę uznać należy za szczególnie potrzebną. Wnosi ona do dyskursu naukowego w Polsce nowe, słabo rozpoznane, a także niebędące dotąd przedmiotem intensywnej eksploracji naukowej zagadnienia.Od czasu Rewolucji Godności w Ukrainie obserwujemy bowiem wzrost zainteresowania problematyką narodowej tożsamości Ukraińców. Manifestuje się on wzmożonym otwieraniem nowych licznych kierunków dyskursu naukowego i politycznego związanych z perspektywami rozwoju obywatelskiego w tym kraju, a także obecnie szalenie dynamicznym rozwojem sytuacji politycznej []. I ludzie nauki, doświadczeni naukowcy coraz częściej poświęcają część swojej pracy problematyce tożsamości narodowej jako najbardziej skutecznej broni przeciwko wszystkim hybrydowym zagrożeniom dla bezpieczeństwa państwa, a niekiedy nawet całą swą działalność naukową podporządkowują tej właśnie problematyce naukowej, która w Polsce ma całkiem nowy charakter, ale i perspektywy nabierającego siłę rozwoju na polu polsko-ukraińskiej współpracy.Wszystko to sprawia, że bardzo potrzebna jest literatura naukowa, która [] byłaby nie tylko prezentacją wyników badań naukowych i partykularną analizą określonego problemu naukowego, ale również swoistym zaproszeniem do dyskusji i pozytywnego odbioru owej problematyki []. Doniosłość, szczerość narracji, tudzież krytyczna analiza i naukowa obiektywność, chęć zgłębiania trudnych wielopłaszczyznowych realiów, precyzyjny i klarowny język wszystko to cechuje przedstawiony do druku rękopis monografii [].Prof. dr hab. Sergiusz Wasiuta

25,20 zł
19,99 zł

Rabat 20,7%
oszczędzasz 5,21 zł

2 osoby kupiły
4
Koło, pchanka Lazur-Mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Koło, pchanka Lazur-Mix
LAZUR-MIX
Dostępny
1 szt.

27,90 zł
18,69 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 9,21 zł

2 osoby kupiły
5
Kryształki samoprzylepne perełki mix 120szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne perełki mix 120szt
Titanum
Dostępny
8 szt.

Kryształki samoprzylepne w kształcie perełek. Kolor: biały perłowy, średnica: miks rozmiarów - 4/6/8/10 mm. 120 szt.

7,99 zł
2 osoby kupiły
6
Kino pod okupacją - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kino pod okupacją
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Niniejsza publikacja przedstawia w syntetycznym ujęciu początki kina na ziemiach polskich oraz najważniejsze zjawiska i trendy w kinematografii II RP. Następnie przenosi nas w ponury czas II wojny światowej i próbuje odpowiedzieć na pytanie, w jakiej sytuacji znalazły się kinematografia i teatr, zarówno na ziemiach okupowanych, jak i na uchodźstwie.Skala represji, jakie dotknęły polskich artystów filmowych i scenicznych z rąk obu okupantów, dramatyczne wybory, przed którymi stanęli, i nie mniej tragiczne losy, jakie stały się udziałem znacznej części z nich, uświadamiają, że dla rodzimego kina i teatru lata 19391945 były cezurą apokaliptyczną, po której nic nie będzie już takie samo. Potwierdzeniem tego jest m.in. zaprezentowana lista strat osobowych, jakie poniósł świat srebrnego ekranu i Melpomeny.

35,00 zł
25,20 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
7
Puzzle 1000 elementów. Van Gogh, Irysy w żółtym wazonie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Van Gogh, Irysy w żółtym wazonie
D-Toys, 1000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Puzzle firmy D-Toys składające się z 1000 elementów po ułożeniu tworzą obraz o wymiarach 68 x 47 cm.

62,44 zł
53,07 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 9,37 zł

1 osoba kupiła
8
Ewolucja i znaczenie portów morskich.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewolucja i znaczenie portów morskich..
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Publikacja dotyczy zasad funkcjonowania gospodarki portów morskich jako ważnego instrumentu elementów infrastruktury transportowej i gospodarki morskiej krajów Unii Europejskiej o globalnym zasięgu. W treści odniesiono się do pojęcia portu, przedstawiono typologię portów morskich oraz ich funkcje. Ponadto opisano rozwój portów europejskich od czasów starożytnych do współczesności. Istotnymi zagadnieniami poruszonymi w książce są także kwestie dotyczące kierunków rozwoju europejskich portów morskich z uwzględnieniem systemów pracy, finansowania działalności i nowoczesnych technologii cyfrowych. W końcowej części książki przedstawiono charakterystyki wybranych portów morskich w krajach Unii Europejskiej.Książka odpowiada na pytanie, do czego potrzebne są porty morskie oraz czy ich działalność przekłada się na korzyści dla wszystkich krajów i każdego obywatela danego kraju europejskiego. Korzystne efekty aktywności portów morskich dotyczą nawet tych państw, które nie mają dostępu do morza, ale które eksportują towary poprzez porty tranzytowe i które importują towary ze świata, dostarczane im w dużej części drogą morską. W książce przedstawiono historię portów i ich rozwój od starożytności po dzień dzisiejszy. Opisano także zagadnienia związane z kapitałochłonnymi inwestycjami portowymi oraz zasadami zdobywania pieniędzy niezbędnymi do dalszego rozwoju. Scharakteryzowano również zawody portowe, systemy cyfrowe, które ułatwiają pracę i stanowią czynnik zautomatyzowania części prac wykonywanych w portach, co w przyszłości będzie zapewne powszechne. Ciekawą częścią książki jest prezentacja wybranych europejskich portów morskich. Publikacja pozwala zrozumieć zadania, jakie spełniają współczesne porty morskie dla gospodarki poszczególnych krajów unijnych, ale także handlu międzynarodowego. Książka poświęcona portom jako zasadniczemu elementowi gospodarki morskiej dobrze wpisuje się w tematykę badawczą uczelni, której bliska jest problematyka morska.

31,50 zł
28,98 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,52 zł

1 osoba kupiła
9
Huśtawka drewniana kolorowa z poduszką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
59,31 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

1 osoba kupiła
10
Podstawy przedsiębiorczości 2.0. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy przedsiębiorczości 2.0. Podręcznik
Dostępny
3000 szt.

Podręcznik do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości. Może być wykorzystywany przez uczniów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych I stopnia – w klasach przeznaczonych dla absolwentów ośmioklasowej szkoły podstawowej. Podręcznik został napisany tak, aby w interesujący dla uczniów sposób przedstawić wszystkie zagadnienia wymagane przez podstawę programową. W celu łatwiejszego ich zrozumienia zamieściliśmy w podręczniku wiele przykładów oraz informacji uzupełniających (m.in. praktycznych wskazówek, ciekawostek, wypowiedzi praktyków). W celu zwizualizowania omawianych zagadnień i przedstawienia ich w sposób bardziej przejrzysty zamieściliśmy w podręczniku liczne tabele, rysunki i zdjęcia. W wielu rozdziałach odwołujemy się do treści zamieszczonych w internecie – w celu łatwiejszego wejścia na stronę internetową zamieściliśmy skrócone linki oraz kody QR. Podręcznik został dopuszczony do użytku szkolnego i otrzymał numer dopuszczenia 1113/2020. Więcej informacji o dopuszczeniu podręcznika znajdziecie Państwo w zakładce Notka MEN.

37,80 zł
32,13 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,67 zł

1 osoba kupiła
11
Liście materiałowe tłoczone 3D 20x35mm mix 9szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liście materiałowe tłoczone 3D 20x35mm mix 9szt
Titanum
Dostępny
13 szt.

Liście materiałowe tłoczone na piance 3D. Wymiary liścia: 20x35mm. 3 kolory. 9 szt.

7,99 zł
1 osoba kupiła
12
Badminton 46cm BGR6504 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Badminton 46cm BGR6504
BIGTOYS
Dostępny
11 szt.

23,90 zł
22,47 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,43 zł

1 osoba kupiła
13
Kołonotes ozdobny A5 BR NP S16 Q ROSSI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołonotes ozdobny A5 BR NP S16 Q ROSSI
Rossi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Notatnik z kremowymi kartkami w delikatną linie. Format A5, 50 kartek. Produkt z ekskluzywnej galanterii wyprodukowany we włoskiej manufakturze.

21,05 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,8%
oszczędzasz 2,06 zł

1 osoba kupiła
14
Płacząca Matka z La Salette i Dębowca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płacząca Matka z La Salette i Dębowca
Dostępny
15 szt.

Autorka przybliża nie tylko okoliczności objawienia w La Salette, ale przede wszystkim ukazuje, jak bardzo aktualne jest Orędzie Płaczącej Matki tu i teraz.Jest w Polsce miejsce, w którym Piękną Panią z La Salette czci się w szczególny sposób to Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Przyjeżdżają tu pielgrzymi z całego kraju, by prosić o wstawiennictwo w swoich potrzebach. I odchodzą wysłuchani, o czym przekonują liczne świadectwa zamieszczone w tej publikacji.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
15
Autko nakręcane Piesek BA2770 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,50 zł
7,99 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 0,51 zł

1 osoba kupiła
16
Naklejki wypukłe miękkie piłki koszykowe mix 9szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki wypukłe miękkie piłki koszykowe mix 9szt
Titanum
Dostępny
6 szt.

Naklejki wypukłe miękkie. Kształty: piłki koszykowe emotikony, kolory: mix. 9 sztuk.

3,99 zł
1 osoba kupiła
17
Ninja w baletkach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ninja w baletkach
Dostępny
25 szt.

"Ninja w baletkach" to pełna humoru powieść dla dzieci o przyjaźni. Niezwykła historia rozrabiaki Wojtka, który nie znosi dziewczyn, "kujonki" Rozalii, która musi chodzić na karate, i niezdarnej Zuźki, której nikt nie lubi. To książka dla dzieci o pokonywaniu trudności i ograniczeń. Poruszająca opowieść, ale jednocześnie zabawna historia o tym, jak przestać się bać. Czytelnicy dowiedzą się także, jak zostać dżentelmenem "za karę", utrzeć nosa łobuzowi z klasy i jak wyglądają lekcje baletu dla dzieci. Uwaga! Doskonały prezent dla dzieci, które nie lubią czytać!

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

1 osoba kupiła
18
Terapia laserowa w chorobach siatkówki niezwiązanych z cukrzycą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapia laserowa w chorobach siatkówki niezwiązanych z cukrzycą
Dostępny
80 szt.

Kolejne opracowanie z serii Terapia laserowa w okulistyce, obejmujące takie zagadnienia, jak zakrzepy żył siatkówki, AMD, zmiany degeneracyjne i otwory siatkówki obwodowej, retinopatia wcześniacza, retinopatia surowicza środkowa, obwodowe zmiany proliferacyjne siatkówki oraz inne schorzenia siatkówki. Terapia laserowa w chorobach siatkówki niezwiązanych z cukrzycą, stanowiąca trzecią część cyklu monografii poświęconych zastosowaniu laserów w terapii okulistycznej, obejmuje szerokie spektrum schorzeń. Z niektórymi z nich możemy się spotkać stosunkowo często w codziennej praktyce, inne są rzadkie i pozostają domeną wyspecjalizowanych ośrodków. Celem tej publikacji jest przybliżenie aktualnej wiedzy na temat terapii laserowej w przedstawionych schorzeniach, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów leczenia. Od autorów

119,00 zł
1 osoba kupiła
19
Naklejki piankowe drzewa mix 70szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki piankowe drzewa mix 70szt
Titanum
Dostępny
7 szt.

Naklejki dekoracyjne wykonane z pianki, dzięki czemu są wypukłe. wzór: drzewa, mix rozmiarów. 70 szt.

8,99 zł
1 osoba kupiła
20
Pewny start. Zajęcia rewalidacyjne. Percepcja słuchowa. Karty pracy z płytą CD poziom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start. Zajęcia rewalidacyjne. Percepcja słuchowa. Karty pracy z ...
Dostępny
41 szt.

Publikacja polecana do pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną, dysleksją. Ćwiczenia pomogą w nauce skupienia i koncentracji uwagi na bodźcach słuchowych, odróżniania głosek i wyrazów, a także w ćwiczeniu słuchu fonemowego i uwagi. Materiał zawiera 97 kart o zróżnicowanym poziomie trudności i aktywności. Karty pomogą również usprawniać orientację przestrzenną, logiczne myślenie i umiejętność wypowiadania się. Zadania zamieszczone w publikacji polegają m.in. na: • wyszukiwaniu zdjęć przedmiotów, których nazwy rozpoczynają się na określoną głoskę, • rozpoznawaniu i wyodrębnianiu głosek na początku, na końcu i w środku wyrazu, • rozpoznawaniu i wyodrębnianiu głosek w wyrazach, • określaniu liczby sylab w wyrazach, • analizie i syntezie sylabowej wyrazów, • dobieraniu par rymujących się wyrazów, • wysłuchiwaniu i wyklaskiwaniu usłyszanego rytmu. Do kart pracy dołączona jest płyta CD zawierająca 320 nagrań. Z publikacji mogą korzystać: • pedagodzy specjalni, • terapeuci pedagogiczni.

81,00 zł
72,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,10 zł

1 osoba kupiła
21
W teatrze świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W teatrze świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

„Monografia Justyny Budzik wprowadza do historii sztuki (nie tylko polskiej) postać nietuzinkową, wyraźnie niedocenioną, skromnie pozostającą poza modnymi nurtami współczesności. Twórczość Elżbiety Wittlin Lipton jest przykładem oddziaływania inspiracji wielokulturowych, interdyscyplinarnych, wyjątkowo złożonych i jednocześnie gotowych do nieustannego dialogu. Dzięki temu dzieła artystki stają się uniwersalne, inspirujące i poruszają wyobraźnię. [...] Analizy i interpretacje projektów są najlepszą częścią całej monografii. Celne, znakomicie napisane, osadzone w kontekście historii sztuki i dziejów wielu krajów, zdradzają znakomitą wiedzę i erudycję Autorki, a także jej szczególną wrażliwość wizualną i plastyczną. Badaczka świetnie radzi sobie z analizą dzieł plastycznych i potrafi wydobyć z nich niezwykle interesujące i cenne znaczenia. Książka Justyny Budzik W teatrze świata. Ojczyzny artystyczne Elżbiety Wittlin Lipton to praca wartościowa, która w sposób oryginalny, twórczy i kompetentny poszerza naukowy opis ważnego problemu badawczego”. – Z recenzji prof. dr. hab. Janusza Pasterskiego, Uniwersytet Rzeszowski Justyna Budzik – doktor literaturoznawstwa, adiunkt w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ. Prowadzi wykłady z polskiej literatury emigracyjnej i literatury wielokulturowej w Ameryce Północnej. Autorka monografii Zadomowieni i wyobcowani – o sytuacji pisarzy polskich w Kanadzie. Interesuje się polską literaturą i sztuką emigracyjną XX i XXI wieku. Szkice krytycznoliterackie publikowała m.in. w „Kontekstach Kultury“, „Tyglu Kultury”, ?Stronach?, „Frazie”, „Akcencie” i „The Polish Review”.

40,95 zł
33,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,96 zł

22
Prawo bankowe Ustawa o Narodowym Banku Polskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo bankowe Ustawa o Narodowym Banku Polskim
Dostępny
2 szt.

Stan prawny: 19 kwietnia 2021 r. Publikacja w podwójnym stanie prawnym obejmuje zmiany wchodzące w życie: 28.4.2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 680), 28.6.2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 680), 1.7.2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 2320), 1.1.2023 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 680) Książka zawiera: Tekst ustawy Prawo bankowe, Ustawę o Narodowym Banku Polskim, Indeks rzeczowy. Seria "Twoje Prawo" zawiera: Boldowanie najnowszych zmian Przypisy od Redakcji Czytelne hasła i teksty Indeks rzeczowy

24,90 zł
20,67 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,23 zł

23
W drodze do urzeczywistniania idei narodowej Myśl polityczna Narodowej Demokracji 1918-1939 Studia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W drodze do urzeczywistniania idei narodowej Myśl polityczna Narodowej...
Niedostępny
Brak

Myśl polityczna endecji była pełna innowacyjnych meandrów światopoglądowych, różnorodnych wyzwań, programowanych dopełnień, preferencji filozoficznych. Nie tworzyła też monolitu, a w jej różnobarwnej palecie znalazło się miejsce dla wielu kreatorów, którzy uczynili naród nadrzędną wartością polityczną. To właśnie stosunek do narodu i jego derywatów miał wpływ na sposób myślenia, konstrukcję projekcji społecznych, interpretowanie zjawisk politycznych oraz styl uprawiania polityki. W tych warunkach spójność wartości doktrynalnych decydowała o koherencji myśli nacjonalistycznej. Nie bez znaczenia pozostawały też działania głównych animatorów idei narodowej, ich umiejętności oraz sprawność w budowie struktur organizacyjnych Narodowej Demokracji. Wszystkie te elementy, wraz z rozbudowanym aparatem komunikacji politycznej, miały wpływ na transmisję ideałów narodowych skierowanych do adherentów obozu narodowodemokratycznego. Prezentowana książka stanowi próbę ukazania najważniejszych aspektów tych inicjatyw. Zawiera ona teksty dotyczące różnorodnych przejawów działalności endecji i wpływu jej myśli politycznej na urzeczywistnianie idei narodowej w okresie międzywojennym.

38,00 zł
Powiadomienie
24
Jednemu się zmiele drugiemu się skrupi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jednemu się zmiele drugiemu się skrupi
Niedostępny
Brak

?Jednemu się zmiele, drugiemu się skrupi?. Młynarze i młyny w pamięci zbiorowej mieszkańców pogranicza mazowiecko-dobrzyńskiego to książka o miejscach, przedmiotach i ludziach. Nie jest ona pracą, która odtwarza z historyczną drobiazgowością świat dawnego młynarstwa i młynarzy na pograniczu mazowiecko-dobrzyńskim. To raczej subiektywna wędrówka bezdrożami pamięci i zapominania. Powstała z zasłuchania w szept opowiadanych wspomnień pełnych emocji i wzruszeń, wspomnień o świecie sprzed lat ? wyidealizowanym i wzbudzającym emocje. To etnologiczna podróż, w której przewodnikami są mieszkańcy wsi, a mapą miejsca ? często już puste i zapomniane, oraz obiekty ? wiatraki i młyny wodne, które inspirowały do rozmów o tym, co nieuniknione.

32,00 zł
Powiadomienie
25
Cenzor w sypialni Urzędnicza kontrola moralności w życiu rodzinnym Rzymian okresu republiki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cenzor w sypialni Urzędnicza kontrola moralności w życiu rodzinnym Rzy...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.09

Publikacja dotyczy cenzorów jako strażników moralności w starożytnym Rzymie okresu republiki. Współcześnie termin ?cenzura" jest postrzegany w zasadzie jednoznacznie pejoratywnie. Mało kto jednak zastanawia się nad jego pochodzeniem. Urząd cenzora był tymczasem jedną z najbardziej fascynujących instytucji prawnych republikańskiego Rzymu. Do podstawowych zadań cenzorów należało przeprowadzanie spisu ludności, czyli cenzusu, sporządzanie list senatu oraz centurii jeźdźców, a także dzierżawienie publicznych dochodów i wydatków, takich jak pobór podatków czy budowanie dróg lub akweduktów, prywatnym podmiotom zwykle zorganizowanym w spółki publikanów. Natomiast najbardziej barwnym i anegdotycznym obszarem działań cenzorów było sprawowanie pieczy nad moralnością. Wykonując ten obowiązek, urzędnicy kontrolowali prywatne, intymne wręcz, aspekty życia Rzymian, w tym sprawy rodzinne: problemy małżeńskie, rozwodowe czy też związane z władzą ojcowską.

89,00 zł
73,87 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 15,13 zł

26
Malowanie na dywanie Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie na dywanie Pojazdy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.29

Tematyczny zeszyt z rysunkami do kolorowania dla dzieci 3+

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

27
Kubek 300 ml Active Cup, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek 300 ml Active Cup, mix wzorów
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

Ten kubek jest odpowiedni dla dzieci od 12 miesiąca życia. Jest lekki i wytrzymały, wykonany z polipropylenu (nie zawiera BPA). Kubek „niekapek” jest doskonały poza domem. Pojemność: 300 ml Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

31,40 zł
27,00 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,40 zł

28
Complete First Workbook with Answers with Audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete First Workbook with Answers with Audio
Dostępny
60 szt.

Complete First 3rd edition is the most thorough preparation for B2 First. The Workbook with answers provides further practice of language and vocabulary introduced in the Student's Book. The downloadable Audio contains extra listening material for practice at home, including exam-style tasks.

85,00 zł
76,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,50 zł

29
Markiz i lady Sara - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markiz i lady Sara
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.20

Kiedy mąż Sary zginął w pojedynku, jej świat zachwiał się w posadach. Mogłaby znów zamieszkać z ojcem i wieść dostatnie życie, ale wybiera inne rozwiązanie ? prowadzi sklepik w pobliskim miasteczku. Woli pracować, niż tkwić w gorsecie nudnych konwenansów. Pewnego dnia w jej sklepie pojawia się markiz Lucian, który szuka prezentu dla chorej siostry. Poruszona jego opowieścią Sara obiecuje pomoc. Zaprzyjaźnia się z siostrą markiza i szybko poznaje wstydliwe rodzinne sekrety. Spontanicznie proponuje udział w intrydze, która uchroni ród Luciana przed skandalem. Oczarowany Sarą Lucian marzy, by ta piękna i mądra kobieta stała się dla niego kimś więcej niż partnerką w zaplanowanym spisku. Gdy jego oświadczyny zostają odrzucone, zrobi wszystko, by przekonać Sarę, że kieruje nim prawdziwe uczucie i zależy mu na niej bardziej niż na powodzeniu ich planu.

16,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 4,01 zł

30
365 Things to Do with LEGO Bricks - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 Things to Do with LEGO Bricks
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.13

Winner of the Best Book category Creative Play Awards 2016. This superb LEGO? building book inspires you to look at your LEGO bricks in new and exciting ways and enjoy LEGO fun every day of the year. Featuring imaginative play and building ideas, from LEGO games that take just a few minutes and require a handful of bricks, to inspirational build ideas and activities to keep you occupied for hours. 365 Things to Do with LEGO? Bricks is packed with fun and quirky activities, such as: build your own LEGO pet; challenge your friends to make the tallest LEGO tower against the clock; and learn how to make a stop-motion LEGO movie.

89,00 zł
83,66 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,34 zł

31
Notes samoprzylepna Kwiatek 67x67/250k 5kol Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,90 zł
8,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

32
Notes samoprzylepna Okr 67mm/250k 5kol Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,73 zł
10,99 zł

Rabat 13,7%
oszczędzasz 1,74 zł

33
Notes samoprzylepna Szesciokat 61x70/250k 5kol Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,73 zł
10,99 zł

Rabat 13,7%
oszczędzasz 1,74 zł

34
Wkład do długopisu Plast Pentel Bkl77d zielony pudełko A 12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wkład do długopisu Plast Pentel Bkl77d zielony pudełko A 12
Pentel
Dostępny
12 szt.

Wkład do BK66, BK77, BK101, BK127

34,90 zł
35
Schowek
Długopis automatyczny 0.7 Gr czarny Sharpie pudełko A 12
Paper-mate
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

119,90 zł
113,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,99 zł

36
Pewny start. Zajęcia rewalidacyjne. Orientacja przestrzenna. Karty pracy poziom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start. Zajęcia rewalidacyjne. Orientacja przestrzenna. Karty pra...
Dostępny
23 szt.

Orientację przestrzenną trudno jest oddzielić od innych procesów zmysłowych, takich jak percepcja wzrokowa, czuciowa, słuchowa czy koncentracja uwagi. W życiu codziennym każda indywidualna organizacja przestrzeni odbywa się jednocześnie w oparciu o spostrzeganie i odbieranie bodźców wielomodalnych. Prawidłowa orientacja przestrzenna jest efektem współpracy kilku kanałów wielozmysłowych, przede wszystkim: dotykowego, wzrokowego, kinestetycznego i słuchowego. Z tego względu publikacja "Zajęcia rewalidacyjne. Orientacja przestrzenna. Poziom 3" zawiera propozycje ćwiczeń łączących wszystkie wymienione aspekty. Proponowane karty pracy służą rozwijaniu i utrwalaniu umiejętności nazywania i oceny stosunków przestrzennych, dodatkowo pozwalają na ćwiczenie percepcji wzrokowej, pamięci, koncentracji, koordynacji wzrokowo-ruchowej. Publikacja zawiera 90 kart o zróżnicowanym poziomie trudności i aktywności. Zadania w kartach pracy polegają m.in. na: • wykreślaniu • samodzielnym uzupełnianiu • odczytywaniu współrzędnych, nazw kierunków • postępowaniu według instrukcji • czytaniu wykresów. Proponowane aktywności nie bazują na odtwórczym działaniu ucznia, ale prowokują do kreatywnych działań, gier, samodzielnego rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia i wdrażają do aktywności w parach lub grupach. Z publikacji mogą korzystać: • pedagodzy specjalni • terapeuci pedagogiczni.

81,00 zł
72,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,10 zł

37
Pewny start. Zaśpiewajmy razem. Zeszyt plastyczno-grafomotoryczny z symbolami PCS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pewny start. Zaśpiewajmy razem. Zeszyt plastyczno-grafomotoryczny z sy...
Dostępny
4 szt.

Zeszyt plastyczno-grafomotoryczny to zbiór 60 kart, które można wykorzystać na zajęciach rozwijających kreatywność. Karty powstały w oparciu o piosenki i zabawy muzyczne nagrane na płycie dołączonej do publikacji Zaśpiewajmy razem. Śpiewnik z symbolami PCS. Ćwiczenia nawiązują do słów oraz muzyki, ale z zeszytu można korzystać również niezależnie od śpiewnika. Zaletą publikacji jest opracowanie poleceń z wykorzystaniem symboli PCS (ang. picture communication symbols), dzięki czemu są to gotowe materiały do wykorzystania w pracy z uczniami posługującymi się wspomagającymi i alternatywnymi metodami komunikacji. Zaproponowane karty pracy zachęcają uczniów do spontanicznej aktywności, przybliżają znajomość zapisów nutowych, inspirują do rysowania różnorodnych wzorów i ćwiczenia pamięci sekwencyjnej, stosowania rytmów, kolorowania fragmentów rysunków konturowych, posługiwania się zakodowanymi informacjami przy kolorowaniu obrazków, dorysowywania na ilustracjach zgodnie z własną percepcją i możliwościami motorycznymi. Karty zawierają różne zadania, w tym: • zadania nawiązujące do zagadnień związanych z muzyką – uczą poznawać rytm, aktywnie słuchać muzyki • zadania związane z emocjami – uczą ich nazywania, rozpoznawania u siebie i innych osób • rysunki do samodzielnego uzupełniania – aktywizują, rozwijają kreatywność, budują satysfakcję z samodzielnego tworzenia obrazka, wzmacniają poczucie własnej wartości • zadania z labiryntami i kodowaniem – ćwiczą orientację przestrzenną, utrwalają rozróżnianie strony lewej i prawej oraz pojęcia związane z określaniem położenia przedmiotów • zadania grafomotoryczne – ćwiczą precyzję ruchów dłoni, wyrównują napięcie mięśniowe, ćwiczą koncentrację uwagi i percepcję wzrokową • zadania plastyczne – zachęcają do zabawy kolorami, poznawania barw ciemnych i jasnych, zimnych i ciepłych.

44,00 zł
39,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,40 zł

38
You Are a Badass - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
You Are a Badass
Dostępny
4 szt.

How to Stop Doubting Your Greatness and Start Living an Awesome Life: Embrace self care with one of the world's most fun self help books Practical, funny, implementable advice and stories that will help you understand why you are how you are, how to love what you can't change, how to change what you don't love, and how to be a badass all the time. In this refreshingly entertaining how-to guide, bestselling author and success coach, Jen Sincero, serves up 27 bitesized chapters full of hilariously inspiring stories, sage advice, easy exercises, and the occasional swear word, helping you to: - Identify and change the self-sabotaging beliefs and behaviours that stop you from getting what you want- Create a life you totally love. And create it NOW- Make some damn money already. The kind you've never made before. By the end of You Are a Badass, you'll understand why you are how you are, how to love what you can't change, how to change what you don't love, and how to use The Force to kick some serious ass.

69,00 zł
58,65 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 10,35 zł

39
Światowe życie. Tylko ciebie kocham - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Światowe życie. Tylko ciebie kocham
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.30

Emma Piper poślubiła Christa Karidesa, ponieważ go kochała. Sądziła, że on też ją kocha, ale podczas wesela w Melbourne niechcący usłyszała, co nim kierowało... Christo ożenił się z Emmą, by stać się właścicielem posiadłości jej dziadka w Atenach oraz żeby jego osierocona siostrzenica miała opiekunkę. Emma jeszcze tego samego dnia ucieka. Christo odnajduje ją po tygodniu w jej rodzinnym domu na Korfu. Nie przyjmuje do wiadomości, że Emma chce rozwodu. Proponuje jej inne wyjście...

11,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,4%
oszczędzasz 3,01 zł

40
Shadow and Bone Trilogy Box Set - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shadow and Bone Trilogy Box Set
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Shadow and Bone: Soldier. Summoner. Saint. Orphaned and expendable, Alina Starkov is a soldier who knows she may not survive her first trek across the Shadow Fold - a swath of unnatural darkness crawling with monsters. But when her regiment is attacked, Alina unleashes dormant magic not even she knew she possessed.Now Alina will enter a lavish world of royalty and intrigue as she trains with the Grisha, her country's magical military elite - and falls under the spell of their notorious leader, the Darkling. Siege and Storm: Soldier. Summoner. Saint. Alina Starkov's power has grown, but not without a price. She is the Sun Summoner - hunted across the True Sea, haunted by the lives she took on the Shadow Fold. But she and Mal can't outrun their enemies for long.The Darkling is more determined than ever to claim Alina's magic and use it to take the Ravkan throne. With nowhere else to turn, Alina enlists the help of an infamous privateer and sets out to lead the Grisha army. Ruin and Rising: The Darkling rules from his shadow throne while a weakened Alina Starkov recovers from their battle under the dubious protection of the zealots who worship her as a Saint. Now her hopes lie with the magic of a long-vanished ancient creature and the chance that an outlaw prince still survives.

130,00 zł
124,80 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 5,20 zł

41
Mata puzzle piankowe kształty BPUZ0935 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata puzzle piankowe kształty BPUZ0935
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

34,90 zł
32,81 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,09 zł

42
Motorówka na baterie BZW4575 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motorówka na baterie BZW4575
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.29

27,90 zł
26,23 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 1,67 zł

43
Helikopter na radio BSAM0890 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Helikopter na radio BSAM0890
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.06

85,90 zł
80,75 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,15 zł

44
Lornetka BZES4014 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lornetka BZES4014
BIGTOYS
Niedostępny
Brak

9,99 zł
Powiadomienie
45
Pchanka Krab BTOCZ7225 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pchanka Krab BTOCZ7225
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.13

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

46
Piłka miękka, 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka miękka, 15 cm
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.09

Tego rodzaju miękka piłka świetnie sprawdzi się dla najmłodszych. Rozwija aktywność ruchową, pobudza zmysł wzroku i dotyku. Wykonana z dobrej jakości towaru, co pozwala na długą i bezpieczną zabawę. Wymiary opakowania: 15.0 x 15.0 cm

12,99 zł
Powiadomienie
47
Auto sportowe na radio z ładowarką BAR7743 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
66,90 zł
62,89 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,01 zł

48
Wędka z rybkami na magnes BGR0540 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wędka z rybkami na magnes BGR0540
BIGTOYS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.12

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

49
Ręcznik kąpielowy / plażowy 70x140cm SpiderMan MV15499 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ręcznik kąpielowy / plażowy 70x140cm SpiderMan MV15499 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN, Spiderman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.23

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

50
Pudełko na biżuterię z lusterkiem i dźwiękami Jednorożce KL10085 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
68,30 zł
61,47 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,83 zł

51
Ręcznik kąpielowy / plażowy okrągły 120cm SpiderMan MV15532 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ręcznik kąpielowy / plażowy okrągły 120cm SpiderMan MV15532 Kids Euros...
KIDS EUROSWAN, Spiderman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

30,90 zł
27,81 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,09 zł

52
Plecak dwukomorowy z brokatem 36cm Jednorożec KL10148 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak dwukomorowy z brokatem 36cm Jednorożec KL10148 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.24

76,90 zł
69,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,69 zł

53
Wózek dla lalek Beatka Lazur-Mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
162,90 zł
146,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 16,29 zł

54
Lampka nocna 25cm Skye PAW PATROL Psi Patrol PW19762 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lampka nocna 25cm Skye PAW PATROL Psi Patrol PW19762 Kids Euroswan
KIDS EUROSWAN, Psi Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

144,37 zł
129,93 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,44 zł

55
Koparka Jeździk BED-POL Lazur-Mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
180,90 zł
162,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,09 zł

56
Psi Patrol. Kolorowanka-zdrapywanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psi Patrol. Kolorowanka-zdrapywanka
KIDS EUROSWAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Zdrapywanka składająca się z dwóch różnych arkuszy oraz drewnianego rysika, dzięki któremu, zdrapując czarną powierzchnie ukazuje się kolorowy rysunek z ulubionymi postaciami z bajki „Psi Patrol”. Wspaniały zestaw, który rozbudzi wyobraźnię Twojego dziecka!

15,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

57
Lampka nocna 25cm Chase PAW PATROL Psi Patrol PW19761 Kids Euroswan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
144,37 zł
129,93 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,44 zł

58
Wózek z ładowaczem teleskopowym + paleta 02512 BRUDER - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
144,68 zł
137,45 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,23 zł

59
Huśtawka drewniana kolorowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
57,90 zł
52,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,79 zł

60
Cars. GKG08 Auta. Mikroauta, 10-pak, zestaw 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cars. GKG08 Auta. Mikroauta, 10-pak, zestaw 1
Cars, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.02

Ruszaj ku rajdowej przygodzie w stylu serii "Auta" od Disney Pixar wraz z mikroautami dostępnymi w różnorodnych dziesięciopakach. Każdy pojazd ma metalową karoserię, obrotowe koła i kultowe detale. Zbierz wszystkie 10-paki i odtwarzaj swoje ulubione momenty z filmów "Auta". W każdym zestawie znajduje się dziesięć mikroaut, w tym jedno wyjątkowe, aby kolekcja była jeszcze bardziej niepowtarzalna. Dziesięciopaki są sprzedawane oddzielnie, w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

124,90 zł
112,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,49 zł

61
Klamerki drewniane z naklejką w kratę mix 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klamerki drewniane z naklejką w kratę mix 12szt
Titanum
Dostępny
5 szt.

Drewniane klamerki z dekoracyjną naklejką w kratę. Wymiary: 12x45mm. 2 kolory: czerwone, zielone. 12 szt.

9,99 zł
62
Kryształki samoprzylepne na pasku bladoróżowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne na pasku bladoróżowe
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Samoprzylepne kryształki na pasku, rodzaj: okrągłe, średnica: 4 mm, kolor: bladoróżowe.

7,99 zł
Powiadomienie
63
Kryształki samoprzylepne fasetowane mix 50szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne fasetowane mix 50szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.10

Kryształki samoprzylepne plastikowe okrągłe fasetowane marmurkowe 6810mm 50szt.kolory: koralowy, fioletowy, ciemnoczerwony

6,99 zł
Powiadomienie
64
Koraliki plastikowe połówka kuli ciemnożółte 40g - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koraliki plastikowe połówka kuli ciemnożółte 40g
Titanum
Dostępny
5 szt.

Koraliki połówka kuli 6mm 40g ciemnożółte

7,99 zł
65
Niebezpieczne zboża. Groźny gluten w.5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niebezpieczne zboża. Groźny gluten w.5
Dostępny
24 szt.

Co tak naprawdę wiesz o zbożach?Niemal we wszystkich kulturach produkty zbożowe są podstawowym elementem codziennej diety. Mogą przybierać formę chleba, placków, bułek, ciastek, makaronów, płatków i wielu innych. Spożywamy je od wczesnego dzieciństwa do późnej starości, wierząc święcie, że są niezbędne dla zdrowia i bardzo pożywne. Czy jest tak naprawdę ?Groźne dla zdrowia i życiaOd dawna wiadomo, że wiele poważnych chorób ma związek z nietolerancją i alergią na białka, znajdującego się w zbożach. Dla osób, które są uczulone na gluten, produkty zbożowe są trucizną zagrażającą ich życiu. Natomiast dla tych, którzy nie tolerują glutenu, spożywanie tych produktów powoduje dolegliwości nie tylko jelitowe, ale może być także przyczyną wielu chorób, z nowotworami i chorobami z autoagresji włącznie. Co zatem robić i jakiej szukać alternatywy?Rady eksperta w trosce o zdrowieDzięki Bożenie Przyjemskiej, naturoterapeutce, osteopatce i dietetyczce, będziesz mógł przekonać się o wartościach terapeutycznych diet, które pomagają w leczeniu i zapobieganiu wielu poważnych chorób, mających związek z celiakią i nietolerancją glutenu. Autorka dogłębnie analizuje najnowsze publikacje medyczne, pochodzące z polskich i angielskojęzycznych źródeł, dotyczące uczuleń i nietolerancji glutenu.Wyeliminuj choroby za pomocą dietyW tej książce znajdziesz również wiele informacji na temat Specyficznej Diety Węglowodanowej, która jest w stanie wyleczyć m.in. takie choroby jak: nowotwory, osteoporozę, choroby zapalne jelit, choroby autoimmunologiczne, przewlekłe bóle, kłopoty z trawieniem i przyswajaniem, bezpłodność, a także wiele innych poważnych dolegliwości. Dodatkowym atutem tej publikacji są zawarte w niej przepisy zarówno dla diety bezglutenowej, bezmlecznej, wegetariańskiej, jak i Specyficznej Diety Węglowodanowej.Zdrowe życie bez glutenu

44,40 zł
32,41 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,99 zł

66
Kryształki samoprzylepne fasetowane mix 50szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne fasetowane mix 50szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Kryształki samoprzylepne plastikowe okrągłe fasetowane marmurkowe 6810mm 50szt. kolory: szaroniebieski, śliwkowy, ciemnofioletowy

6,99 zł
Powiadomienie
67
Kryształki samoprzylepne na pasku niebieskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne na pasku niebieskie
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.22

Samoprzylepne kryształki na pasku, rodzaj: okrągłe, średnica: 4 mm, kolor: niebieskie.

7,99 zł
Powiadomienie
68
Kryształki samoprzylepne na pasku fioletowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne na pasku fioletowe
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Samoprzylepne kryształki na pasku, rodzaj: okrągłe, średnica: 4 mm, kolor: fioletowe.

7,99 zł
Powiadomienie
69
Kryształki samoprzylepne fasetowane mix 50szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne fasetowane mix 50szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kryształki samoprzylepne plastikowe okrągłe fasetowane marmurkowe 6810mm 50szt.kolory: ciemnożółty, szmaragdowy, bordowy

6,99 zł
Powiadomienie
70
Kryształki samoprzylepne na pasku białe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne na pasku białe
Titanum
Dostępny
12 szt.

Samoprzylepne kryształki na pasku, rodzaj: kwiatki, średnica: 6 mm, kolor: białe, 308szt

7,99 zł
1 osoba kupiła
71
Kuleczki dekoracyjne mix 6szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuleczki dekoracyjne mix 6szt
Titanum
Dostępny
9 szt.

Kuleczki dekoracyjne w szklanych fiolkach z korkiem 6 kolorówzłoty, srebrny, liliowy, fioletowy, zielony, czerwony

7,99 zł
72
Kryształki samoprzylepne z cyrkoniami mix 20szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne z cyrkoniami mix 20szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.27

Kryształki samoprzylepne plastikowe z cyrkoniami, okrągłe, średnica 15 mm, kolory: bladoróżowe, bladobłękitne, jaskrawojasnozielone, czerwone, żółte, pomarańczowe, bladoszare, granatowe, białe, fioletowe, czarne. 20 szt.

6,99 zł
Powiadomienie
73
Kryształki samoprzylepne fasetowane mix 114szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne fasetowane mix 114szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.22

Kryształki samoprzylepne plastikowe okrągłe fasetowane 681014mm 114szt.kolory: turkusowy, wrzosowy, śliwkowy

6,99 zł
Powiadomienie
74
Kryształki samoprzylepne niebiesko-złote mix 35szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne niebiesko-złote mix 35szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.06

Kryształki samoprzylepne plastikowe okrągłe 12mm brokatowe 35szt. wypukłe niebiesko-złote

8,99 zł
Powiadomienie
75
Kryształki samoprzylepne czerwono-złote mix 35szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kryształki samoprzylepne czerwono-złote mix 35szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.28

Kryształki samoprzylepne plastikowe okrągłe 10mm brokatowe 35szt. wypukłe czerwono-złote

10,99 zł
Powiadomienie
76
Kwiatki samoprzylepne z żywicy stokrotki mix 9szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwiatki samoprzylepne z żywicy stokrotki mix 9szt
Titanum
Dostępny
7 szt.

Samoprzylepne stokrotki wykonane z żywicy, trójwymiarowe. Średnica: 22 mm, 9 sztuk.

7,99 zł
77
Dziennik z czasów pandemii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik z czasów pandemii
Dostępny
4 szt.

Dziś dowiedzialam się o kolejne fali pandemii. Trochę mi smutno z tego powodu, że to już trwa ponad rok i nie zanosi się na zmianę. Wynaleziono już szczepionkę na Covid-19 jednak zachorowalność jest cały czas bardzo wysoka. Trzeba mieć nadzieje na lepsze czasy, wiarę i siłę do zwalczania przeciwności losu..

17,90 zł
14,99 zł

Rabat 16,3%
oszczędzasz 2,91 zł

78
Obedesej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obedesej
Dostępny
3 szt.

W wielkim zamku, zbudowanym tam gdzie niektórzy myślą, że nie ma życia i panuje ofromna pustynia, żył sobie pewien chłopako imieniu Lair. Był on synek królowej śniegu Błaszety i ojca czasu Gema. Tak naprawdę zamek leżał na przepięknej krainie gdzie nie było daleko do wysokich ośnieżonych gór i do wielkiego morza zwanwgo przez moejscowych Deranskim..

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

79
Kwiatki samoprzylepne z żywicy margerytki mix 9szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwiatki samoprzylepne z żywicy margerytki mix 9szt
Titanum
Dostępny
6 szt.

Kwiatki samoprzylepne z żywicy margerytki 17mm 9szt.szare x3, koralowe x3, miętowe x3

7,99 zł
80
Kwiatki samoprzylepne stokrotki 3D mix 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kwiatki samoprzylepne stokrotki 3D mix 12szt
Titanum
Dostępny
2 szt.

Kwiatki samoprzylepne z żywicy stokrotki na piance samoprzylepnej 3D3 rozmiary 91422mm odcienie różu 12szt. biały, jasnoróżowy, różowy, łososiowy

7,99 zł
81
Papierowe róże i rumianki na druciku 25mm 11szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papierowe róże i rumianki na druciku 25mm 11szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.04

Różyczki wykonane z papieru i rumianki wykonane z tkaniny, na druciku w kolorze zielonym, wyglądające jak żywe. Średnica kwiatu: róże ok. 25 mm, rumianki ok. 25 mm. 11 szt.

7,99 zł
Powiadomienie
82
Naklejki foliowe kwiaty przezroczysto-srebrne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki foliowe kwiaty przezroczysto-srebrne
Titanum
Dostępny
3 szt.

Naklejki foliowe. Wzór: kwiaty, przezroczysto-srebrne.

5,99 zł
83
Papierowe róże na druciku limonka, czerwień 11szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Papierowe róże na druciku limonka, czerwień 11szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Kwiaty papierowe na druciku róże limonkowe 20mm x8 i róże ciemnoczerwone 30mm x3 11szt.

7,99 zł
Powiadomienie
84
Naklejki filcowe zwierzęta zagrodowe mix 12szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki filcowe zwierzęta zagrodowe mix 12szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.04

Naklejki filcowe. Wzór: zwierzęta zagrodowe - koń, kura, owca, świnka, krowa, mix. 12 szt.

8,99 zł
Powiadomienie
85
Naklejki filcowe 3D sowy, ptaszki, kwiaty 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki filcowe 3D sowy, ptaszki, kwiaty 10szt
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.12

Naklejki dekoracyjne wykonane z filcu klejonego warstwowo, dzięki czemu mają efekt 3D. Wzór: sowy, ptaszki, kwiaty. 10 sztuk.

8,99 zł
Powiadomienie
86
Obrona konieczna w polskim i amerykańskim prawie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrona konieczna w polskim i amerykańskim prawie
Dostępny
4 szt.

Książka zawiera gruntowną analizę funkcjonujących w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych rozwiązań prawnych dotyczących obrony koniecznej. Autor w oparciu o poglądy doktryny oraz orzecznictwo przedstawia podobieństwa i różnice w kształcie instytucji obrony koniecznej w obu systemach prawnych, wskazując jednocześnie na trudności wynikające z braku jednolitego i uniwersalnego systemu prawa karnego w USA. Celem tworzenia publikacji było ustalenie, czy polski kontratyp obrony koniecznej w jego obecnym brzmieniu znacząco różni się od obrony koniecznej w Stanach Zjednoczonych.Niniejsze opracowanie to jednak coś więcej niż zestawienie obowiązujących w obu systemach prawnych przepisów i regulacji. Jest to kompendium wiedzy dla wszystkich zainteresowanych tematyką systemu prawa amerykańskiego, a w szczególności amerykańskiego prawa karnego. Autor omawia nie tylko konstrukcję i proces kształtowania się instytucji obrony koniecznej za oceanem, ale także szeroko opisuje historyczny rozwój prawa karnego w USA, jego źródła oraz znaczną ewolucję jego kształtu wobec wzorców brytyjskich.Autor analizując problematykę obrony koniecznej w dwóch tak różnych systemach prawnych prawa kontynentalnego oraz prawa historycznie wywodzącego się z systemu common law nie traktuje żadnego z tych systemów w sposób nadrzędny wobec drugiego. Instytucja ta opisana jest więc w ciekawej, równoważnej perspektywie.

39,90 zł
31,52 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,38 zł

87
Naklejki foliowe liście pomarańczowe, zielone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki foliowe liście pomarańczowe, zielone
Titanum
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.08

Naklejki foliowe. Wzór: liście, pomarańczowe, zielone.

7,99 zł
Powiadomienie
88
Naklejki foliowe kwiaty przezroczysto-srebrne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki foliowe kwiaty przezroczysto-srebrne
Titanum
Dostępny
9 szt.

Naklejki foliowe. Wzór: kwiaty, przezroczysto-srebrne.

5,99 zł
89
Naklejki foliowe ptaszki przezroczysto-srebrne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki foliowe ptaszki przezroczysto-srebrne
Titanum
Dostępny
23 szt.

Naklejki foliowe. Wzór: ptaszki, przezroczysto-srebrne.

5,99 zł
90
Lalka 53535 Zuri 35cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 53535 Zuri 35cm
Llorens
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Lalka Zuri 35 cm jest to piękna ciemnoskóra dziewczynka, która posiada bujne, kręcone, czarne włosy i brązowe oczy. Cała stylizacja lalki jest bardzo modna i dziewczęca. Ubranka uszyto z przyjemnych w dotyku tkanin by zapewnić dziecku wysoki komfort zabawy. Zuri jest ubrana w sukienkę z łączonych materiałów, futrzana kurteczkę oraz długie skarpetki z kokardkami. Dopełnianiem stylizacji jest śliczna opaska. Jej rączki, nóżki i główka zostały wykonane z przyjemnego w dotyku winylu a brzuszek z materiału, wypełniony miękką wyściółką. Lalka została zapakowana w ozdobny karton. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

292,00 zł
268,64 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 23,36 zł

91
Lalka 45027 Tao Azjata 45cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 45027 Tao Azjata 45cm
Llorens
Dostępny
4 szt.

W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Bobas Tao mierzy aż 45 cm wzrostu. Tao przypomina swoim wyglądem prawdziwe dziecko w wieku niemowlęcym. To podobieństwo zapewnią jej okrągłe, delikatnie zarumienione policzki, malutki nosek oraz liczne fałdki na zgięciach rączek i nóżek. To lalki płci męskiej. Całe ciało lalki zostało wykonane z delikatnego, przyjemnego w dotyku winylu, dzięki czemu można ją kąpać zanurzając w wodzie do poziomu szyi. Jej rączki i nóżki są ruchomymi elementami co zapewnia różnorodność zabawy. Lalka jest ubrana w sweterek, bloomersy, skarpetki oraz czapeczkę. Lalka została zapakowana w ozdobny karton i dołączono do niej ozdobny smoczek na łańcuszku, pełniący funkcję dekoracyjną. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

253,90 zł
233,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 20,31 zł

92
Naklejki foliowo-papierowe 3D słoneczniki mix 9szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki foliowo-papierowe 3D słoneczniki mix 9szt
Titanum
Dostępny
13 szt.

Naklejki dekoracyjne wykonane z folii oraz papieru klejonych warstwowo, dzięki czemu mają efekt 3D. Wzór: słoneczniki. 9 sztuk.

7,99 zł
93
Naklejki koronka brokatowe mix 4szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki koronka brokatowe mix 4szt
Titanum
Dostępny
7 szt.

Naklejki koronka brokatowe. 4 wzory, długość: 295 mm, kolor: białe i łososiowe. 4 sztuki.

6,99 zł
94
Lalka 45028 Lian Azjatka 45cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 45028 Lian Azjatka 45cm
Llorens
Dostępny
12 szt.

W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Bobas Lian mierzy aż 45 cm wzrostu. Lian przypomina swoim wyglądem prawdziwe dziecko w wieku niemowlęcym. To podobieństwo zapewnią jej okrągłe, delikatnie zarumienione policzki, malutki nosek oraz liczne fałdki na zgięciach rączek i nóżek. To lalki płci żeńskiej. Całe ciało lalki zostało wykonane z delikatnego, przyjemnego w dotyku winylu, dzięki czemu można ją kąpać zanurzając w wodzie do poziomu szyi. Jej rączki i nóżki są ruchomymi elementami co zapewnia różnorodność zabawy. Lalka jest ubrana w sweterek, bloomersy, skarpetki oraz czapeczkę. Lalka została zapakowana w ozdobny karton i dołączono do niej ozdobny smoczek na łańcuszku, pełniący funkcję dekoracyjną. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

258,72 zł
238,02 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 20,70 zł

95
Lalka 42402 Julia płacząca 42cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 42402 Julia płacząca 42cm
Llorens
Dostępny
2 szt.

W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Lalka płacząca Julia mierzy 42 cm. Jej rączki, nóżki oraz głowa są wykonane z miękkiego w dotyku winylu, zaś brzuszek jest materiałowy. Lalka płaczę i woła ?mama?, ?papa? po wyjęciu smoczka. Julia ma śliczną urodę, duże niebieskie oczęta z długimi rzęsami, pełne usta oraz blond włoski z grzywką upięte w dwie kiteczki. Lalka jest ubrana w dwukolorową bluzę z nadrukiem, tiulową spódniczkę, futrzaną kamizelkę, białe skarpetki z kokardkami oraz różowy komin. Lalka została zapakowana w ozdobny karton, więc bez zbędnych dodatkowych opakowań, może być wręczona jako prezent. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

391,38 zł
360,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 31,31 zł

96
Lalka 45005 bobas Tao Azjata 45cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 45005 bobas Tao Azjata 45cm
Llorens
Dostępny
2 szt.

W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Bobas Tao mierzy aż 45 cm wzrostu. Tao przypomina swoim wyglądem prawdziwe dziecko w wieku niemowlęcym. To podobieństwo zapewnią jej okrągłe, delikatnie zarumienione policzki, malutki nosek oraz liczne fałdki na zgięciach rączek i nóżek. To lalki płci męskiej. Całe ciało lalki zostało wykonane z delikatnego, przyjemnego w dotyku winylu, dzięki czemu można ją kąpać zanurzając w wodzie do poziomu szyi. Jej rączki i nóżki są ruchomymi elementami co zapewnia różnorodność zabawy. Lalka sprzedawana bez kartonu. Jest to wspaniała zabawka dla dzieci w każdym wieku. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

155,75 zł
143,29 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,46 zł

97
Lalka 45005 bobas Lian Azjata 45cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 45005 bobas Lian Azjata 45cm
Llorens
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.13

W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Bobas Lian mierzy aż 45 cm wzrostu. Lian przypomina swoim wyglądem prawdziwe dziecko w wieku niemowlęcym. To podobieństwo zapewnią jej okrągłe, delikatnie zarumienione policzki, malutki nosek oraz liczne fałdki na zgięciach rączek i nóżek. To lalki płci żeńskiej, To lalki płci męskiej. Całe ciało lalki zostało wykonane z delikatnego, przyjemnego w dotyku winylu, dzięki czemu można ją kąpać zanurzając w wodzie do poziomu szyi. Jej rączki i nóżki są ruchomymi elementami co zapewnia różnorodność zabawy. Lalka sprzedawana bez kartonu. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

155,80 zł
143,34 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 12,46 zł

98
Naklejki materiałowe motyle mix 34szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki materiałowe motyle mix 34szt
Titanum
Dostępny
13 szt.

Naklejki dekoracyjne z tektury wykończonej warstwą tkaniny o strukturze jeansu. Wzór: motyle, 4 rozmiary: 38x30, 30x24, 25x19, 18x14 mm. 34 sztuki.

6,99 zł
99
Lalka 42401 Enzo płaczący 42cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lalka 42401 Enzo płaczący 42cm
Llorens
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

W naszej manufakturze wierzymy, że zabawa jest najlepszą nauką. Dlatego też z wielką miłością tworzymy kultowe lalki Llorens, w 100% ręcznie wykonane, o niepowtarzalnych wzorach. Stosowane przez nas tkaniny pochodzą od renomowanych marek odzieży dziecięcej. Wszystkie lalki Llorens są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci, co gwarantuje, że Twoje dzieci będą się bawić w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Lalka płacząca Enzo mierzy 42 cm wzrostu. Buzia, rączki oraz nóżki wykonane są z delikatnego, przyjemnego w dotyku winylu, zaś brzuszek jest miękki, co czyni, iż lalka jest idealna do przytulania. Duże, niebieskie oczka z długimi, pięknymi rzęsami, malutki nosek, uszka, małe błyszczące usteczka i pyzate policzki to cechy tej lali. Chłopczyk nigdy nie rozstaje się ze swoim ukochanym smoczkiem, gdy ktoś chce go zabrać, zapłacze i zawoła "Mama", "Pappa", uspokaja się po włożeniu smoczka do buzi. Enzo ubrany jest w ciepłą biało-szarą bluzę z motywem misia astronauty, granatowe spodnie dresowe oraz bezrękawnik w kolorze biało-musztardowym, obszyty od środka białym futerkiem. Dopełnienie stylizacji stanowi jasnoszara czapka ze ściągaczem z granatową kokardką, modny komin uszyty z materiału typu Minky z ozdobnym tłoczeniem i kolorowym pomponem oraz ażurowe, białe skarpetki z niebieskimi pomponami. Lalka została zapakowana w ozdobny karton, więc bez zbędnych dodatkowych opakowań, może być wręczona jako prezent. Jest to wspaniała zabawka dla dzieci w każdym wieku. Kochamy hiszpańskie lalki Llorens!

338,90 zł
311,79 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 27,11 zł

100
Naklejki papierowe 3D friends mix 10szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Naklejki papierowe 3D friends mix 10szt
Titanum
Dostępny
20 szt.

Naklejki papierowe 3D na piance 3D. Wzór: hasła FRIENDS - napisy, serca, kwiaty. 10 sztuk.

7,99 zł
Wróć do góry