hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.05.04

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 4 maja 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dinozaury (praca zbiorowa), na drugim Termofor z pestek wiśni 180 g, retro garden (Bocioland). Kolejny produkt to Nowa kolekcja bajek. Przygody Misia Paddingtona (praca zbiorowa) oraz Zadania dla bystrzaków przedszkolaków 1 (Jolanta Czarnecka).
1
Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury
Dostępny
30 szt.

Miliony lat temu naszą planetę zamieszkiwały fascynujące stworzenia – dinozaury. W tej publikacji zaprezentowaliśmy najciekawsze z nich. W trakcie lektury poznacie m.in. groźnego tyranozaura, szybkiego welociraptora, rogatego triceratopsa czy długoszyjego diplodoka. Przy każdym z nich znajdziecie zachwycające ilustracje, a także rzetelne opisy zawierające podstawowe informacje oraz wiele ciekawostek. Dzięki nim dowiecie się, czym charakteryzowały się poszczególne dinozaury, co jadły i w jakim okresie żyły.

17,99 zł
13,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 4,00 zł

18 osób kupiło
2
Termofor z pestek wiśni 180 g, retro garden - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Termofor z pestek wiśni 180 g, retro garden
Bocioland, Bocioland
Dostępny
10 szt.

Służy do schładzania lub rozgrzewania miejsc dolegliwości, a stosowanie go nie niesie ze sobą ryzyka poparzeń, odmrożeń, zatrucia substancją wypełniającą termofor, ani też wystąpienia alergicznych zmian skórnych. Całkowicie bezpieczne! Materiały użyte do produkcji termoforów marki Bocioland są najwyższej jakości. Zawsze są 100% bawełną i podlegają ścisłej selekcji. Pestki wiśni natomiast są idealnie wyczyszczone, nieuszkodzone i pochodzą z polskich upraw. Wzory, wielkość i ciężar termoforów zostały dobrane tak, by były odpowiednie dla swojej grupy wiekowej oraz żeby działały tylko na wybrane partie mięśni. Zastosowanie na zimno: • zwichnięcia i stłuczenia • guzy • gwałtowne bóle głowy • migreny • ukąszenia insektów • lekkie poparzenia Zastosowanie na ciepło: • bóle kręgosłupa • bóle mięśni, stawów • rozgrzewanie piersi u matek karmiących • bóle brzucha, skurcze u niemowlaków i dzieci • bóle macicy, bóle menstruacyjne • poprawia krążenie krwi i działa relaksacyjne

11,90 zł
10,99 zł

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

12 osób kupiło
3
Nowa kolekcja bajek. Przygody Misia Paddingtona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa kolekcja bajek. Przygody Misia Paddingtona
Dostępny
165 szt.

Miś Paddington to jeden z najsympatyczniejszych bohaterów bajek dla dzieci, uwielbiają go nie tylko maluchy, ale także rodzice i dziadkowie. Nic dziwnego! Przygody tego uroczego niedźwiadka zawsze dobrze się kończą, a ich niespieszne tempo, ciepły humor i pozytywne przesłanie sprawiają, że Paddington to odpowiedni towarzysz nawet dla bardzo młodych i wrażliwych odbiorców. 4 opowieści zawarte w tej książce to zaproszenie do świata zabawnych perypetii, rodzinnej atmosfery i pełnych uprzejmości dialogów. Pora dołączyć do Paddingtona i przekonać się, jakie obowiązki domowe może wykonywać miś, któremu ciągle przydarzają się dziwne rzeczy, gdzie zniknęła wełniana czapka od cioci Lucy i jak rodzina Brownów spędziła pierwsze walentynki w towarzystwie niedźwiadka z Peru. Opowiadania publikowane w tym tomie ukazują się w języku polskim po raz pierwszy, a duże litery i niewielka ilość tekstu na stronie pozwolą na samodzielne czytanie tym szkrabom, które zdobyły już tę umiejętność. Krótkie opowieści to także wyśmienita propozycja do wspólnej lektury przed snem, w podróży albo na miły początek nowego dnia!

35,99 zł
27,35 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,64 zł

8 osób kupiło
4
Zadania dla bystrzaków przedszkolaków 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

7 osób kupiło
5
Pianista, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pianista, DVD
Roman Polański
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

„Pianista” otrzymał siedem nominacji do Oscara i trzy statuetki (aktor pierwszoplanowy – Adrien Brody, reżyser – Roman Polański, scenariusz adaptowany), Złotą Palmę w Cannes, dwie nominacje do Złotych Globów, 13 nominacji i osiem Orłów – Polskich Nagród Filmowych. II Wojna światowa. Warszawa. Władysław Szpilman, wybitny kompozytor i pianista ucieka z warszawskiego getta. Cudem przeżywa jego likwidację, a po upadku Powstania Warszawskiego przez wiele tygodni ukrywa się w ruinach opustoszałej i całkowicie zniszczonej stolicy. Niespodziewanie to przyjaźń z niemieckim oficerem pozwoli mu przetrwać najcięższy okres.

19,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
6
Odzyskać przyszłość. Wspomnienia z ucieczki  przed totalitaryzmami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odzyskać przyszłość. Wspomnienia z ucieczki przed totalitaryzmami
Dostępny
74 szt.

Sigrid Undset – laureatka literackiej Nagrody Nobla i bezkompromisowa oskarżycielka faszyzmu – wie, co to jest klęska. Jej starszy syn ginie w czasie inwazji Niemiec na Norwegię w 1940 roku, ona sama jest zmuszona uciekać z kraju po klęsce i udaje się w niebezpieczną podróż m.in. przez Związek Radziecki do Stanów Zjednoczonych. Tam odżywa w niej nadzieja, że utracona przyszłość Norwegii i jej ofiar zostanie przywrócona przez USA. Wspomnienia Undset powstały „na gorąco” i oprócz bieżących wydarzeń zawierają głęboki komentarz na temat moralności świata owładniętego wojną oraz historycznych grzechów obu totalitaryzmów – niemieckiego nazizmu i sowieckiego komunizmu.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

3 osoby kupiły
7
Niespodzianki losu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niespodzianki losu
Dostępny
1014 szt.

Wielki powrót do Jabłoniowego Sadu! W jabłoniowym sadzie nadeszła kolejna mieniąca się kolorami wiosna. Mieszkańcy domu z drewnianym gankiem spełnili już wiele ze swoich marzeń. W tym jedno największe seniora rodu, by wszystkie jego córki były szczęśliwe. Czy uda się ten stan zachować na dłużej? Życie niesie ze sobą wiele niespodzianek. Julia, młoda pani weterynarz, urodziła dwie córeczki. Bliźniaczki. I nie jest jej łatwo z rozpędzonego życia zawodowego nagle przestawić na zupełnie inny tor. Wydaje się mieć wszystko, a jednak nosi w sobie ukrytą tajemnicę. Maryla najstarsza z sióstr Zagórskich przeprowadziła się do rodziców. Powoli przejmuje obowiązki mamy, ale wciąż coś ją zaskakuje. Zwłaszcza nagłe pojawienie się zupełnie obcej kobiety, którą ojciec któregoś dnia przyprowadza na kolację. Kim jest tajemnicza Weronika? Dlaczego Jan Zagórski tak mocno angażuje się w jej sprawy. Czy to jego córka? To wydaje się kompletnie nieprawdopodobne. A jednak coś jest na rzeczy.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
8
Siostry z Salem. Tom 1. Spells trouble. Wiedźmi czar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siostry z Salem. Tom 1. Spells trouble. Wiedźmi czar
Dostępny
30 szt.

Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów fantasy Young Adult 2021 roku! Dawno, dawno temu, w miasteczku Salem, pewna wiedźma umknęła wprost spod szubienicy, używając przy tym naturalnych mocy, płynących z wnętrza ziemi, posługując się wiedzą o ziołach, zaklęciach i intencjach. Wiele dni uciekała na zachód, aż natknęła się na wyjątkowe miejsce, w którym krzyżowało się pięć potężnych linii mocy. Sara Good tu właśnie założyła miasteczko Goodeville, a na planie pentagramu zasadziła drzewa, które miały przez kolejne wieki strzec bram do pięciu podziemnych światów. Potomkinie Sary rokrocznie odprawiały przy bramach rytualne ceremonie, wzmacniając bariery chroniące ludzki śmiertelny świat przed najgorszymi z najgorszych, przed wyrzutkami i szumowinami podziemi. Wieki płyną i wszystko wydaje się w najlepszym porządku. Mercy i Hunter Good, szesnastoletnie bliźniaczki, oprócz tego, że są wiedźmami, są też najnormalniejszymi pod słońcem nastolatkami. Chodzą do liceum, jedna zakochuje się w zabójczo przystojnym rozgrywającym licealnej drużyny futbolowej, druga wciąż marzy o spotkaniu miłości swojego życia, najlepiej żeńskiej. Niespecjalnie ujawniają przed rówieśnikami swe magiczne umiejętności, ale kiedy w Goodeville zaczynają dziać się złe, a nawet bardzo złe rzeczy, siostry muszą nie tylko posiąść nową wiedzę, ale też poprosić o pomoc w walce z mrokiem swych szkolnych przyjaciół. Zwłaszcza że prastare drzewa strzegące świat przed demonami zaczynają gnić oraz pachnieć siarkowodorem, a w spokojnym dotąd miasteczku w ciągu kilku dni zostają zamordowane trzy osoby… Jak nastoletnie serce ma pogodzić pierwsze zauroczenie z wiedźmim obowiązkiem? Moc, gorące serca i demony. Zło kontra wiedźmi czar.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
9
Nowa kolekcja bajek. Cleo i Cuquin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowa kolekcja bajek. Cleo i Cuquin
Dostępny
14 szt.

5 zabawnych, a przy tym wciągających opowieści o przygodach Cleo, Cuquina i całej reszty sympatycznego rodzeństwa! Opowiadania zostały napisane na podstawie odcinków serialu Cleo i Cuquin i są ilustrowane oryginalnymi klatkami z animacji. Dołącz do swych ulubionych bohaterów i przeżyj wraz z nimi polowanie na ukrytego w krzakach pomidorów ducha. Sprawdź, czym się zakończył spektakl baletowy w domu Cleo i Cuquina, przekonaj się, czy dzieciaki odnalazły zaginionego królika melomana i poznaj kolejne pomysły Cleo, która codziennie marzy o wykonywaniu w dorosłym życiu innego zawodu. Opowiadania w tym zbiorze są napisane prostym, zrozumiałym dla maluchów językiem, a ich treść jest bezpieczna dla młodych odbiorców. Duże litery i niewielka ilość tekstu pozwolą na samodzielne czytanie dzieciom, które zdobyły już tę umiejętność. Krótkie opowieści to także wyśmienita propozycja do wspólnej lektury przed snem, w podróży albo na miły początek nowego dnia!

34,99 zł
26,59 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
10
Drewniane puzzle 3D. Doniczka, koala - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane puzzle 3D. Doniczka, koala
Robotime Technology
Dostępny
6 szt.

Oryginalnie zaprojektowane puzzle 3D wykonane z wysokiej jakości drewna. Wszystkie elementy zostały precyzyjnie nacięte laserowo,przez co nie mają zadziorów i łatwo można oddzielić je od wykroju. Czytelna instrukcja poprowadzi cię krok po kroku. Materiały użyte w tym zestawie są przyjazne dla środowiska. Po złożeniu układanka może służyć jako kolorowa doniczka,w której możesz trzymać drobne rośliny. Mogą to być kaktusy,sukulenty lub twoje ulubione kwiaty. Do zestawu dołączony jest plastikowy pojemnik na rośliny oraz plastikowa taca, która zapobiega wyciekom wody podczas podlewania. Znakomita zabawka edukacyjna,która będzie miała pozytywny wpływ na rozwój twojego dziecka.

70,00 zł
63,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2 osoby kupiły
11
Pakiet BBC. Oceany, 4 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet BBC. Oceany, 4 DVD
różni
Dostępny
1 szt.

Daj się porwać w podróż po najbardziej bajecznych zakątkach podwodnego świata! Głębie oceanów kryją tajemnice dotyczące naszej przeszłości, przeszłości naszej planety i naszego życia. Międzynarodowy zespół niezwykle doświadczonych badaczy morskiego życia schodzi pod wodę, mając tylko jeden cel: rozwiązać wszystkie zagadki podmorskich głębin. Spektakularny ośmioodcinkowy materiał, nakręcony w technologii HD uchwycił pełnię piękna nieodkrytych miejsc dotąd miejsc. Zobaczymy więc największe i najwspanialsze rafy koralowe, ale również poznamy tajemnice dryfującego po Morzu Arktycznym lodu. Dotarcie do najbardziej niebezpiecznych i najmniej dostępnych zakątków naszej planety pozwala nam lepiej rozumieć mechanizmy, którymi rządzą się oceany. Tę fascynującą i pełną niespodziewanych zwrotów akcji serię, ogląda się niczym dobry thriller. Cały świat do którego dostęp człowieka jest bardzo ograniczony staje przed nami otworem. Seria zawiera 8 odcinków: 1. Morze Corteza 2. Ocean Południowy 3. Morze Czerwone 4. Ocean Atlantycki 5. Ocean Indyjski 6. Ocean Indyjski - wody przybrzeżne 7. Morze Śródziemne 8. Ocean Arktyczny

49,99 zł
47,49 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,50 zł

1 osoba kupiła
12
Biblia na każdy dzień. Pamiątka Chrztu Świętego, złocenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia na każdy dzień. Pamiątka Chrztu Świętego, złocenia
Dostępny
22 szt.

Prezentowane wydanie Biblii dla dzieci zawiera historie odnoszące się do wszystkich ważniejszych wydarzeń biblijnych, na nowo opowiedzianych w ciągłości chronologicznej. Atrakcyjna szata graficzna oraz twarda oprawa z obwolutą zdobioną złoceniami, podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Biblii dla dzieci.

69,90 zł
53,12 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 16,78 zł

1 osoba kupiła
13
Puzzle 3D. Drewniany model klasycznego auta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 3D. Drewniany model klasycznego auta
Robotime Technology, 220
Dostępny
6 szt.

Drewniane puzzle 3D w kształcie klasycznego auta. Zestaw zawiera szczegółowo wykonany pojazd. Do złożenia tego modelu nie jest potrzebny żaden klej! Wszystkie elementy zostały laserowo przycięte. Wystarczy jedynie delikatnie oddzielić części od ramki, na której się znajdują. W razie potrzeby zestaw zawiera kawałek papieru ściernego. Obrazkowa instrukcja jest przejrzysta i sprawia, że montaż jest łatwy i przyjemny. Miniatury z tej serii zostały ciekawie zaprojektowane i posiadają dużą ilość detali co sprawia, że będą interesującym dodatkiem do każdego pokoju lub biura. Znakomity upominek na każdą okazję zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w składaniu drewnianych modeli. Wymiary po złożeniu: 19.0 x 8.0 x 6.0 cm Wymiary opakowania: 23.0 x 15.0 x 2.0 cm

80,00 zł
72,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,00 zł

1 osoba kupiła
14
Piazzolla Stories, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piazzolla Stories, CD
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1. Piazzolla: Chin Chin 2. Piazzolla: Oblivion 3. Ginastera: Danza De La Moza Donoza Op.2 No.2 4. Piazzolla: Maria De Buenos Aires 5. Galliano: Tango Pour Claude 6. Piazzolla: Chiquilin De Bachin 7. Bach: Sonata in G Minor Bwv 1001 - Presto 8. Boulanger: Lux Aeterna 9. Piazzolla: Chau Paris 10. Paganini: Caprice No.24 in a Minor Op.1 (Theme & Variations) 11. Piazzolla: Years of Solitude 12. Piazzolla: Close Your Eyes and Listen 13. Gardel: Volver

80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

1 osoba kupiła
15
Loveling, DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Loveling, DVD
Gustavo Pizzi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Irene wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka w małym miasteczku na obrzeżach Rio de Janeiro. Jej najstarszy syn Fernando jest utalentowanym graczem w piłkę ręczną. Pewnego dnia chłopak zostaje zaproszony do profesjonalnej drużyny w Niemczech. Rodzina musi podjąć szybką decyzję o wyjeździe, od którego zależy jego dalsza kariera. Zaskoczona obrotem spraw Irene, stara się poradzić sobie z wizją nagłego rozstania z synem, pokonać własny niepokój i odkryć w sobie nowe siły, by przyzwyczaić się do życia bez ukochanego dziecka.

9,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
16
Król, 4 DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król, 4 DVD
Jan P. Matuszyński, 2020
Dostępny
4 szt.

„Król” to osadzona w Warszawie w 1937 roku gangsterska opowieść o przemocy, żądzy władzy i dążeniu do jej utrzymania za wszelką cenę. Historia wzlotów i upadków mafii, która wzbudzała strach i posłuch w stolicy przed wybuchem II wojny światowej. Główny bohater, żydowski gangster-bokser Jakub Szapiro, zostaje wciągnięty w polityczny spisek i gangsterskie porachunki, które mogą przesądzić o losach państwa. Serial powstał w oparciu o powieść Szczepana Twardocha pod tym samym tytułem. Sam autor powieści jest także współscenarzystą serialu. Za jego reżyserię odpowiada Jan P. Matuszyński, twórca nagrodzonego Złotymi Lwami na FPFF w Gdyni, obrazu „Ostatnia Rodzina”. W serialu wystąpili: Michał Żurawski, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Boczarska, Borys Szyc, Kacper Olszewski, Aleksandra Pisula, Paweł Wolak, Barbara Jonak, Marcin Pempuś, Andrzej Kłak, Mikołaj Kubacki, Lena Góra, Piotr Pacek, Andrzej Seweryn, Aleksandra Konieczna, Adam Ferency, Bartłomiej Topa, Andrzej Szeremeta, Adam Bobik, Piotr Żurawski, Masza Wągrocka. Znakomicie przyjęty przez widzów i krytyków, 8 odcinkowy serial „Król” został doceniony i nagrodzony prestiżową statuetką Telekamer 2021, przyznawaną przez redakcję „Tele Tygodnia”. Autor zdjęć serialu, Kacper Fertacz, otrzymał nagrodę PSC Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych 2021 za najlepsze zdjęcia. Materiały dodatkowe: • oficjalne zwiastuny filmu, • prolog: rozmowa twórców serialu Szczepana Twardocha, Jana. P. Matuszyńskiego i Michała Żurawskiego, • pierwsza scena: materiał z reżyserem filmu przedstawiającym scenę otwierającą serial, • wizytówki bohaterów serialu: 24 filmy przedstawiające najważniejsze postaci serialu, • obraz/dźwięk/efekty – materiały o stronie produkcyjno-technologicznej serialu, • kulisy tematyczne serialu: materiały dotyczące scen, miejsc i elementów serialu, • blisko godzinny dokument „Jak powstawał serial Król”, • „Miasta Rytm. Warszawa 1937” – specjalnie zrealizowany film dokumentalny o Warszawie 1937 roku.

90,00 zł
85,50 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,50 zł

1 osoba kupiła
17
Atlas zbuntowany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas zbuntowany
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Co wprawia świat w ruch? Kim jest John Galt? Niszczycielem czy wyzwolicielem? Dlaczego musi toczyć wojnę nie ze swoimi wrogami, lecz z tymi, którzy najbardziej go potrzebują? Dlaczego najtrudniejszą bitwę toczy przeciwko ukochanej kobiecie? Jakaż to przyczyna sprawia, iż genialny przedsiębiorca zmienia się w bezwartościowego playboya, wielki przemysłowiec pracuje na rzecz własnego upadku, kompozytor porzuca karierę w noc swego triumfu, a piękna kobieta kierująca siecią kolei transkontynentalnych zakochuje się w mężczyźnie, któremu poprzysięgła śmierć? Zdumiewająca opowieść o człowieku, który postanowił zatrzymać silnik świata – i uczynił to. Historia kryminalna, jednak nie o morderstwie dokonanym na ludzkim ciele, lecz o morderstwie – i odrodzeniu – ducha ludzkiego.

69,90 zł
55,22 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 14,68 zł

1 osoba kupiła
18
Drewniane puzzle 3D. ciężarówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane puzzle 3D. ciężarówka
Robotime Technology
Dostępny
18 szt.

Do złożenia tego modelu nie jest potrzebny żaden klej! Wszystkie elementy zostały laserowo przycięte. Wystarczy jedynie delikatnie oddzielić części od ramki, na której się znajdują. W razie potrzeby zestaw zawiera kawałek papieru ściernego. Obrazkowa instrukcja jest przejrzysta i sprawia, że montaż jest łatwy i przyjemny. Miniatury z tej serii zostały ciekawie zaprojektowane i posiadają dużą ilość detali co sprawia, że będą interesującym dodatkiem do każdego pokoju lub biura. Znakomity upominek na każdą okazję zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w składaniu drewnianych modeli. Ilość elementów: 286 Wymiary modelu 3D: dł. 22.4 x szer. 7.4 x wys. 10.0 cm

108,20 zł
97,38 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,82 zł

1 osoba kupiła
19
Mądra Mysz. Zuzia piecze pizzę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mądra Mysz. Zuzia piecze pizzę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Czy dzieci lubią szpinak? Zuzia ze swoim najlepszym przyjacielem Szymonem postanawiają spotkać się po szkole i upiec pizzę. Towarzyszymy im w przygotowaniach, a na zakończenie dostajemy przepis. Pycha!

9,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,6%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
20
Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół (wydanie pocketowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół (wyda...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Najnowsza, niezwykle osobista książka autorki bestsellerowych `Jesteś cudem`, `Bóg nigdy nie mruga`, `Bóg zawsze znajdzie Ci pracę` oraz `Twojego dziennika`. Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste. No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego. Głodna miłości - tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona. Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia, nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji, które mi się przytrafiły - a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą, którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć, że kocham ją całym sercem. Pragnę, żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
21
Drewniana układanka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniana układanka, mix wzorów
Norimpex
Dostępny
8 szt.

Ten produkt ma na celu szkolenie wyobraźni dzieci, ćwiczenie umiejętności motorycznych, koordynację ręka-oko oraz rozpoznawanie kolorów i kształtów. Taca ma podstawowy projekt obrazu, dziecko może szybko dopasować go do obrazu i umieścić go we właściwym miejscu. • dobry do treningu pamięci obrazu, • bezpieczne dla dzieci materiały drewniane, • puzzle drewniane edukacyjne, idealne do nauki w domu podczas zabawy. Wymiary opakowania: 15.0 x 15.0 x 0.5 cm Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje produktu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

8,99 zł
1 osoba kupiła
22
Mickiewicz. Miłości i romanse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickiewicz. Miłości i romanse
Dostępny
193 szt.

Wielbiciel kobiet, narodowy wieszcz, obywatel świata… Gdyby żył dzisiaj, prawdopodobnie byłby bohaterem portali plotkarskich czy tabloidów. Sensację wzbudzałyby jego związki z kobietami. Miał na swoim koncie romanse z mężatkami, a kiedy już założył rodzinę, żył w trójkącie, a zdaniem niektórych wręcz w czworokącie. Medialny rozgłos mogłyby mu też przynieść przynależność do towiańczyków czy kontrowersyjne poglądy, zwłaszcza że do ich głoszenia wykorzystywał katedrę uniwersytecką. Nic zatem dziwnego, że pomimo iż Mickiewicza okrzyknięto narodowym wieszczem, to poeta już wśród współczesnych budził emocje i powodował spory. W co zaopatrzył się młody Adam, wyruszając w podróż do Wilna? Gdzie narodził się pomysł napisania „Pana Tadeusza”? Która z kochanek Mickiewicza została upamiętniona jako Telimena? Iwona Kienzler w swojej najnowszej książce przygląda się postaci Adama Mickiewicza głównie przez pryzmat jego życia prywatnego. Dzięki temu możemy m.in. poznać jego relacje z kobietami począwszy od tajemniczych Józi i Anieli przez legendarną Marylę Wereszczakównę, Konstancję Łubieńską ‒ urodziwą mężatkę, która skutecznie odciągnęła poetę od wstąpienia w szeregi powstańców, a skończywszy na „przeklętej towianicy”, Ksawerze Deybel.

44,99 zł
32,39 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

2 osoby kupiły
23
Nabór. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nabór. Audiobook
Vincent V. Severski, Czarna Owca
Dostępny
32 szt.

Nabór to ostatnia część trylogii zapoczątkowanej przez Zamęt i Odwet, w której łączą się wątki i powracają bohaterowie tetralogii Nielegalni. Rośnie napięcie między Iranem i USA, świat stoi na progu wielkiej wojny. W Polsce do władzy wrócił autorytarny premier Bolecki, Sekcja została rozwiązana, a prokuratura szuka haków na Romana Leskiego. Tymczasem Dima uzyskuje z Rosji informację, która elektryzuje Konrada Wolskiego i Sarę Korską. Dawny Wydział Q i rozwiązana Sekcja łączą siły, by rozwiązać ten problem. Wraca Jagan i Misza Popowski. Zaczyna się wyścig z czasem, bo sytuacja międzynarodowa pogarsza się z każdym dniem. Audiobook w interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

1 osoba kupiła
24
Robotime, puzzle 3 drewniana Doniczka Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
75,80 zł
68,22 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,58 zł

1 osoba kupiła
25
Tiger & Friends 2. Zeszyt ćwiczeń + kod online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,90 zł
26,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,89 zł

1 osoba kupiła
26
Smily Play, układanka drewniana Pojazdy Uchwyt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,40 zł
19,99 zł

Rabat 6,6%
oszczędzasz 1,41 zł

1 osoba kupiła
27
Daleko, coraz bliżej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Daleko, coraz bliżej
Dostępny
1093 szt.

Przejmująca powieść o trudnych powrotach do dzieciństwa w dorosłym życiu. Trzej bracia, Nils, Benjamin i Pierre, jadą na drugi koniec kraju na działkę nad jeziorem, by rozsypać prochy zmarłej matki i wypełnić jej ostatnią wolę. Żaden z nich nie odwiedził tego miejsca od lat. To właśnie tu dwie dekady wcześniej doszło do tragedii, która położyła się cieniem na życiu ich rodziny. Powrót do miejsca, z którego tak bardzo pragnęli uciec, wywołuje u każdego z nich niechciane wspomnienia. Jako dzieci nieustannie musieli zabiegać o miłość i uwagę rodziców, a ciągła rywalizacja działała na nich wyniszczająco. Lata rozłąki jeszcze bardziej oddaliły braci od siebie. Powrót nad jezioro jest niczym podróż w czasie. Bracia wcielają się w swoje dawne role, do głosu dochodzą tłumione latami emocje, żale i wzajemne pretensje, a granica między miłością a nienawiścią jeszcze nigdy nie była tak cienka... Czy Benjaminowi, Nilsowi i Pierre’owi uda się ponownie zbudować więzi, które rozpadły się pod wpływem tragicznych wydarzeń? Powieść Alexa Schulmana jest błyskotliwa, pełna dramatyzmu i nie pozwala czytelnikowi zachować obojętność. Zaskakuje oryginalną konstrukcją i trzyma w emocjonalnym napięciu do nieoczekiwanego finału.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

1 osoba kupiła
28
Biblia na każdy dzień. Pamiątka I Komunii Świętej, skóropodobna ze złoceniem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biblia na każdy dzień. Pamiątka I Komunii Świętej, skóropodobna ze zło...
Dostępny
98 szt.

Prezentowane wydanie Biblii dla dzieci zawiera historie odnoszące się do wszystkich ważniejszych wydarzeń biblijnych, na nowo opowiedzianych w ciągłości chronologicznej. Atrakcyjna szata graficzna, oprawa skóropodobna ze złoceniem na gorąco oraz złoty rant z nadrukiem pierwszokomunijnym, podkreślają niezwykłą dbałość o estetykę pamiątkowego wydania Biblii dla dzieci. Oprawa skóropodobna ze złoceniem, złote brzegi

99,00 zł
75,24 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 23,76 zł

1 osoba kupiła
29
Robotime, puzzle 3D drewniany model Pozytywka Kareta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
130,00 zł
117,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,00 zł

1 osoba kupiła
30
Magia zabawy. Wróżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia zabawy. Wróżki
Dostępny
17 szt.

Poznaj magiczny świat uroczych wróżek. Stwórz niezwykłe scenki dzięki mnóstwu kolorowych naklejek. Rozwiązuj zadania, koloruj, naklejaj i dobrze się baw!

13,40 zł
10,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

1 osoba kupiła
31
Mój pierwszy słownik Montessori - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy słownik Montessori
Dostępny
1289 szt.

Ten interesujący słownik z ćwiczeniami przybliży dzieciom ponad 1000 najważniejszych słów i wyrażeń języka polskiego. Słownictwo wybrano z myślą o dzieciach od szóstego roku życia. Znaczenia wyrazów zostały podane w prosty, zrozumiały dla dziecka sposób i często wzbogacone przykładami użycia w konkretnych zdaniach. W słowniku znalazło się też 30 tematycznych plansz rysunkowych, dzięki którym dziecko poszerzy i uporządkuje swoją wiedzę o świecie. Wyrazom towarzyszy mnóstwo kolorowych ilustracji, które sprawią, że korzystanie ze słownika będzie dla dziecka prawdziwą przyjemnością. Dodatkową atrakcję stanowi wkładka w postaci zeszytu z kartonikami, na których umieszczono wyrazy do wycięcia, by uzupełniać słowa w słowniku synonimami, antonimami i wyrażeniami.

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
32
Gender queer. Autobiografia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gender queer. Autobiografia
Dostępny
41 szt.

„Gender queer” to mega potrzebna rzecz w tym kraju. Do tej pory po polsku po prostu nie było tak przystępnej, nowoczesnej i inkluzywnej pozycji o dorastaniu jako osoba trans we wszystkich, najtrudniejszych nawet aspektach i to takiej od transa dla transa. Brak tu medykalizmu, postrzegania nas tylko i wyłącznie przez pryzmat naszych traum, sensacjonalizacji tego, że istniejemy. Musimy też pochwalić naprawdę super jakości, kompetentne tłumaczenie, niestroniące od form neutralnych i neozaimków. Jesteśmy dumni, że to nasz pierwszy patronat medialny!

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

2 osoby kupiły
33
Słuchaj, jak szepczę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuchaj, jak szepczę
Dostępny
41 szt.

Witamy w okrutnym świecie przemocy i zbrodni! Kontynuacja świetnie przyjętej powieści Patrz, jak spadam. Tim Blanck wraca do Palmy, gdzie podczas wakacji zaginęła jego córka. Myślał, że wreszcie wszystko się wyjaśniło, że dowiedział się, co ją spotkało. Okazało się jednak, że zaszła pomyłka i dramat zaczyna się od nowa. Emme być może żyje, ale w takim razie gdzie jest? Po publikacji artykułu, pięć lat po zaginięciu Emme, ktoś naprowadza Tima na nowy trop. Ślady prowadzą z Majorki na kontynent, do okrutnego i bezdusznego świata handlu ludźmi. Tim coraz głębiej pogrąża się we własnym mroku i choć podejrzewa, że ktoś wykorzystuje go jako pionka w znacznie większej grze, jest gotów poświęcić wszystko, by odnaleźć córkę i odbudować rodzinę.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

34
Sabotage (super deluxe box set), 5 LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sabotage (super deluxe box set), 5 LP
Black Sabbath, Warner Music Polska
Dostępny
201 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Hole in the Sky (2021 Remaster) 2. Don't Start (Too Late) (2021 Remaster) 3. Symptom of the Universe (2021 Remaster) 4. Megalomania (2021 Remaster) Strona B 1. Thrill of It All (2021 Remaster) 2. Supertzar (2021 Remaster) 3. Am I Going Insane (Radio) (2021 Remaster) 4. The Writ (2021 Remaster) LP 2 Strona C 1. Supertzar/Killing Yourself to Live (Live North American Tour '75) 2. Hole in the Sky (Live North American Tour '75) 3. Snowblind (Live North American Tour '75) Strona D 1. Symptom of the Universe (Live North American Tour '75) 2. War Pigs (Live North American Tour '75) LP 3 Strona E 1. Megalomania (Live North American Tour '75) 2. Sabbra Cadabra (Live North American Tour '75) Strona F 1. Jam (including Guitar solo) (Live North American Tour '75) 2. Jam (including Drum solo) (Live North American Tour '75) 3. Supernaut (Live North American Tour '75) LP 4 Strona G 1. Iron Man (Live North American Tour '75) 2. Guitar Solo (including excerpts of Orchid & Rock ‘N’ Roll Doctor) (Live North American Tour '75) 3. Black Sabbath (Live North American Tour '75) Strona H 1. Spiral Architect (Live North American Tour '75) 2. Embryo/Children of the Grave (Live North American Tour '75) 3. Paranoid (Live North American Tour '75) LP 5 Strona I 1. Am I Going Insane (Radio) (1975 Single Edit) Strona J 1. Hole in the Sky (1975 Single Edit)

560,90 zł
516,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 44,87 zł

35
Nie wierz we wszystko, co czujesz. Rozpoznaj swoje emocje i uwolnij się od lęków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie wierz we wszystko, co czujesz. Rozpoznaj swoje emocje i uwolnij si...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.06

Rozpoznaj swoje emocje i uwolnij się od lęków. Emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne, są częścią naszej natury. Jeśli jednak nas przytłaczają i odbierają radość życia, to znak, że wpadliśmy w emocjonalną pułapkę. Doktor Leahy pokazuje, jak wydostać się z błędnego koła lęków, niepokoju, zazdrości, rozpaczy, gniewu lub sprzecznych uczuć. Nie wierz we wszystko, co czujesz to przełomowe podejście do terapii poznawczo-behawioralnej, dzięki której nauczymy się rozpoznawać szkodliwe schematy emocjonalne i zastępować je bardziej konstruktywnymi strategiami. Liczne zawarte w książce ćwiczenia i sposoby umacniania poczucia własnej wartości pomogą nam lepiej radzić sobie z bolesnymi i niechcianymi uczuciami, a nawet pomóc w tym innym. Nie ma czegoś takiego jak „złe” emocje. Ale jeśli przez większość czasu doświadczamy smutku, złości czy niepokoju, musimy odnaleźć równowagę, by móc odczuwać także radość, szczęście i miłość. Ta książka pokazuje, jak to zrobić i żyć pełnią życia.

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

36
Jak Związek Radziecki wygrał wojnę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak Związek Radziecki wygrał wojnę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

Czy cała historia Wielkiej Wojny Ojczyźnianej to kłamstwo? W najnowszej książce Mark Sołonin udowadnia, jak zakłamana jest oficjalna historia Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Wykorzystując odtajnione w ostatnich latach dokumenty, przedstawia kulisy układu w Monachium i próby wywołania wojny przez Stalina, analizuje gry operacyjne Armii Czerwonej pokazujące, jak najwyżsi dowódcy ZSRR wyobrażali sobie przyszłą wojnę z Niemcami, stawia zaskakujące pytanie: „Po co dwa razy w ciągu jednego dnia (a dokładniej nocy) ogłoszono dwie mobilizacje?”, wnika w kulisy kontrofensywy korpusów zmechanizowanych w okolicach Lepla i Sienna (operacji, która stoi w jednym szeregu z największymi bitwami pancernymi drugiej wojny światowej), zastanawia się nad prawdziwymi przyczynami głodu w oblężonym Leningradzie, tworzy alternatywny scenariusz przebiegu wojny bez amerykańskiej pomocy dla Stalina.

44,90 zł
33,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

37
Leftover Feelings LP INDIE BLUE, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
97,90 zł
Powiadomienie
38
Electronic Music Improvisations Vol 1 LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Electronic Music Improvisations Vol 1 LP, Winyl
Sunroof, Mute / Pias
Niedostępny
Brak

1.1.1 - 7.5.19 2.1.2 - 30.5.19 3.1.3 - 30.5.19 4.1.4 - 18.6.19 5.1.5 - 9.7.19 6.1.6 - 7.5.19 7.1.7 - 30.5.19 8.1.8 - 2.3.19

97,90 zł
Powiadomienie
39
Leftover Feelings LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
146,90 zł
Powiadomienie
40
North Street Air LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
North Street Air LP, Winyl
HOLIDAY GHOSTS, Fatcat / Pias
Dostępny
10 szt.

1. Mr. Herandi 2. Off Grid 3. Blood Orange 4. North Street Air 5. Bathing Suit 6. 3rd Dream 7. Makin A Fool 8. Total Crisis 9. Leaving Today 10. Told My Baby 11. Glue 12. Wallpaper

97,90 zł
41
Koloruj i naklejaj. Cleo i Cuquin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koloruj i naklejaj. Cleo i Cuquin
Dostępny
30 szt.

Kolorowanka z prostokątnymi naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z czarno-białym obrazkiem, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie barwy powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce i nie trzeba zastanawiać się nad wyborem koloru kredki! „Cleo i Cuquin” to nowy animowany serial dla najmłodszych. Opowiada o przygodach rodzeństwa - szóstki sympatycznych dzieciaków, które uwielbiają dobrą zabawę i siebie nawzajem. Ta książka pozwoli maluchowi lepiej poznać bohaterów animacji, a przy okazji – zrelaksować się przy kolorowaniu.

10,90 zł
8,99 zł

Rabat 17,5%
oszczędzasz 1,91 zł

42
Escape Quest. Arsene Lupin rzuca wyzwanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Escape Quest. Arsene Lupin rzuca wyzwanie
Dostępny
16 szt.

Przeżyj przygodę! Rozwiąż zagadki! Unikaj zastawionych pułapek! „Escape Quest” to seria niezwykłych książko-gier. Łączą w sobie elementy paragrafowej przygody z zadaniami typu „escape room”. Przeżyj niesamowitą przygodę, w której to ty jesteś głównym bohaterem. Podejmujesz decyzje, rozwiązujesz zadania i starasz się wydostać z różnych zastawionych na ciebie pułapek. Arsène Lupin rzuca wyzwanie: Francja XIX-go wieku. Arsène Lupin rzuca nowe wyzwanie: przyjmie na swego ucznia włamywacza, który skradnie biżuterię z rezydencji rodziny Lechevallier. Przyjmij wyzwanie i rozpocznij niezwykłą przygodę. Zbieraj ślady, rozwiązuj zagadki i stwórz plan doskonały. Uważaj jednak na Pana „M”, prawdziwą legendę półświatka, który również chce zdobyć klejnoty. Czy zdążysz zdobyć je jako pierwszy?

40,00 zł
32,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

43
Latawcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latawcy
Dostępny
87 szt.

Oto historia, jaką rzadko już dziś można usłyszeć. Roku pańskiego 1938, na chwilę przed wielką wojną, małe senne miasteczko na rubieżach II Rzeczypospolitej żyje, zdawało by się, wyłącznie swoimi sprawami. Pozorną ospałość zakłócają jednak dziwne, niepokojące zjawiska, które nie dają się łatwo pojąć rozumem, a co dopiero zinterpretować, są bowiem tak niezwykłe, że nikt nie wie, co z nimi począć. Poza tym nie każdy jest je w stanie zobaczyć. Coraz więcej osób spoza miasteczka zaczyna się jednak tematem interesować, pojawiają się więc pytania, skąd się biorą tajemnicze znaki, zaś cała „sprawa” zatacza coraz szersze kręgi. Pewnego upalnego dnia lata na stacji kolejowej w Kossowie zjawia się tajemniczy człowiek, czujnie rozglądając się dookoła spod ciemnego kapelusza. Miejscowi od razu się jednak wyznają, że jest to przybysz z odległych stron, najpewniej z wielkiego miasta. Kim jest? Po co przyjechał na kresowe rubieże? Jak się okazuje, zostaje tutaj wysłany ze specjalną misją, a mianowicie ma za zadanie przyjrzeć się tajemniczej sprawie niepokojących „znaków”. Ów tajemniczy przybysz to komisarz policji, który ma gruntownie zbadać, opisać, zebrać dokumentację a jak trzeba reagować w porozumieniu z naczelnym gubernatorem w owej „widmowej” sprawie. Komisarz, Walery Konopka, czuje się pewnie podejmując zadanie. Szybko jednak okazuje się, że podlaska prowincja jest nieobliczalna – żyje swoim życiem, tradycjami i kodami kulturowymi, jakże odmiennym od wszystkiego, z czym do tej pory komisarz miał do czynienia. Jest to dla niego, mimo wieku i doświadczeń, podróż inicjacyjna. Kossów i pobliskie lasy czekają na niego otwierając podwoje swych tajemnic i sekretów. Sen łączy się z rzeczywistością, zabobony z wiarą, wiara i przekonania z życiem, a przeszłość i teraźniejszość w ciąg znaków trudnych do odczytania, a dla naszego bohatera – do odszyfrowania. Oto jest powieść, która nie boi się sięgać do swych zarówno formalnych jak i fabularnych źródeł. Oto powieść, której niepisaną bohaterką jest jedno ze znikających widm współczesnego świata: metafizyka. Oto historia Walerego Konopki, komisarza, policjanta a z umysłowości detektywa, oto także niezwykła historia mieszkańców powolnie żyjącego pogranicza, oto w końcu historia widm, jakie nawiedziły kresowe miasteczko, a które co jakiś czas pod różnymi postaciami nawiedzały, a może wciąż nawiedzają Europę Wschodnią… Powieść Latawcy to nie tylko hołd złożony czasom wielkich opowieści, ale i poszukiwanie nowej formy wypowiedzi, pośród zgiełku i wtórnego brzmienia współczesności. Żywy język definiujący bohaterów, poszukiwanie możliwości zrozumienia świata za pomocą zmysłów, snu oraz iluzji tworzą przestrzeń i fabułę tej opowieści. Opowieści, która przeradza się w metafizyczny pejzaż na granicy nocy i dni, jawy i snu, życia i śmierci. Do końca nie jest jasne, czy główny bohater rozwikła zagadkę tajemniczych „latawców”, czy poradzi sobie z nimi, czy może raczej one z nim… i z nami. Dla komisarza Walerego Konopki jest to podróż inicjacyjna, dla czytelnika podróż w głąb siebie i na granice (a może poza granice) władzy sądzenia. Oto powieść, która ma moc wchłaniającą. Nie da się z niej wyjść po zamknięciu ostatniej strony.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

44
Emotions, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Emotions, CD
Gautier Capucon, Jerome Ducros, Warner Music Polska
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. Marguerite Monnot: Hymne a L Amour 2. Claude Debussy: Clair De Lune (From Suite Bergamasque, CD 82 3. Vittorio Monti: Csardas (Transcription: Gautier Capugon) 4. Anton Dvorak: Rusalka (Op. 114, B. 203): Song of the Moon 5. Max Richter: the Leftlovers: She Remembers 6. Piotr Ilyich Tchaikovsky: Valse Sentimentale Op.51 No.6 7. Franz Schubert: Ave Maria 7. Eric Satie: Gymnopedie No.1 9. Gabriel Faure: Pavane Op.50 10. Felix Mendelssohn: Auf Flugeln Des Gesanges, Op.34 No.2 11. Tommaso Albinoni: Adagio 12. Leonard Cohen: Hallelujah 13. Ludovico Einaudi: Una Mattina 14. Edward Elgar: Enigma Variations Op. 36: Ix. Nimrod 15. Qigang Chen: You and Me 16. Michael Nyman: the Heart Asks Pleasure First 17. Astor Piazzolla: Oblivion 18. Scott Joplin: the Entertainer

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

45
Start It Over, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Start It Over, CD
DOWNING, RILEY, New West / Pias
Dostępny
6 szt.

73,90 zł
46
Scuro Chiaro LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Scuro Chiaro LP, Winyl
CORTINI, ALESSANDRO, Mute / Pias
Dostępny
8 szt.

1.ECCO 2.CHIAROSCURO 3.LO SPECCHIO 4.CORRI 5.SEMPRE 6.VERDE 7.NESSUNO 8.FIAMMA

97,90 zł
47
Contralto / Orfeo 55. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Contralto / Orfeo 55. CD
Nathalie Stutzmann, Warner Music Polska
Dostępny
21 szt.

Lista utworów: 1. Georg Friedrich Handel: Tamerlano HWV18, Act 1 „Dal crudel che mi tradita” 2. Nicola Porpora: Meride e Selinunte, Act 2: „Torbido intorno al core” 3. Georg Friedrich Handel: Ariodante HWV 33: Overture II 4. Georg Friedrich Handel : Rinaldo HWV7, Act 2: „Mio cor che mi sai dire” 5. 5. Antonio Vivaldi: Tito Manlio RV 738, Act 1: „Di verde ulivo” 6. 6. Antonio Vivaldi: il Farnace RV 711, Act 2: „Gelido in ogni vena” 7. Georg Friedrich Handel : Berenice HWV 38, Sinfonia Act 3 8. Nicola Porpora: Semiramide riconosciuta: „Tradita, sprezzata” 9. Giovanni Bononcini: Griselda „Caro addio dal labro amato” 10. Antonio Lotti: Alessandro Severo, Sinfonia Act III 11. Georg Friedrich Handel: Arminio HWV 36, Act 1 „Sento il cor per ogni lato” 12. Antonio Caldara: Euristeo, „Sotto un faggio” 13. Antonio Vivaldi: Bajazet RV 703, Act 3: recitativo „E morto si…” 14. Antonio Vivaldi: Bajazet RV 703, Act 3 : Aria „Svena uddici” 15. Nicola Porpora: Statira „Mira d entrambi il ciglio” 16. Georg Friedrich Handel: Amadigi di Gaula HMW 11, gavotta 17. Francesco Gasparini: La Fede tradita e vendicata, „Empia Mano” 18. Georg Friedrich Handel: Sosarme, re di Media HWV 30, Act 2 „Vado, vado al campo” 19-21 Antonio Vivaldi: L’incoronazione di Dario RV 719, sinfonia in C

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

48
Planet, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Planet, CD
Sarabski Isfar, Warner Music Polska
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Deja Vu 2. Limping Stranger 3. Swan Lake 4. Prelude 5. Transit 6. The Edge 7. Planet (Solo) 8 . G-Man 9 . Novruz 10. Planet

80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

49
El Nour, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
El Nour, CD
Fatma Said, Warner Music Polska
Dostępny
24 szt.

Lista utworów: 1. Ravel: Sheherazade - I. Asie 2. Ravel: Sheherazade - Ii. La Flute Enchantee 3. Ravel: Sheherazade - Iii. L'indifferent 4. De Falla: Tus Ojillos Negros 5. Serrano: La Cancion Del Olvido - No.2 Cancion De Marinela 6. Obradors: Dos Cantares Populares - No.2 Del Cabello Mas Suti 7. Berlioz: Zaide 8. Gaubert: Le Repos en Egypte 9. Lorca: Trece Canciones Espanolas Antiguas - Anda, Jaleo 10. Lorca: Trece Canciones Espanolas Antiguas - Sevillanas Del S 11. Lorca: Trece Canciones Espanolas Antiguas - Nana De Sevilla 12. Gamal Abd Al-rahim / Ana Bent Es-sultan 13. Bizet: Adieux De L'hotesse Arabe 14. Aatini Al Naya Wa Ghanni 15. El Helwa Di 16. Sahar El Layalo (Kan Enna Tahoun) 17. Yamama Beida

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

50
Elgar: Violin Concerto, Violin Sonata, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Elgar: Violin Concerto, Violin Sonata, CD
Dostępny
15 szt.

Lista utworów: 1. Elgar: Violin Concerto in B Minor Op.61 I. Allegro 2. Elgar: Violin Concerto in B Minor Op.61 Ii. Andante 3. Elgar: Violin Concerto in B Minor Op.61 Iii. Allegro Molto 4. Elgar: Violin Sonata in E Minor Op.82 I. Allegro 5. Elgar: Violin Sonata in E Minor Op.82 Ii. Romance (Andante) 6. Elgar: Violin Sonata in E Minor Op.82 Iii. Allegro Non Tropp

70,90 zł
65,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,67 zł

51
Król, 2 Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Król, 2 Blu-ray
Jan P. Matuszyński, 2020
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.11

„Król” to osadzona w Warszawie w 1937 roku gangsterska opowieść o przemocy, żądzy władzy i dążeniu do jej utrzymania za wszelką cenę. Historia wzlotów i upadków mafii, która wzbudzała strach i posłuch w stolicy przed wybuchem II wojny światowej. Główny bohater, żydowski gangster-bokser Jakub Szapiro, zostaje wciągnięty w polityczny spisek i gangsterskie porachunki, które mogą przesądzić o losach państwa. Serial powstał w oparciu o powieść Szczepana Twardocha pod tym samym tytułem. Sam autor powieści jest także współscenarzystą serialu. Za jego reżyserię odpowiada Jan P. Matuszyński, twórca nagrodzonego Złotymi Lwami na FPFF w Gdyni, obrazu „Ostatnia Rodzina”. W serialu wystąpili: Michał Żurawski, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Boczarska, Borys Szyc, Kacper Olszewski, Aleksandra Pisula, Paweł Wolak, Barbara Jonak, Marcin Pempuś, Andrzej Kłak, Mikołaj Kubacki, Lena Góra, Piotr Pacek, Andrzej Seweryn, Aleksandra Konieczna, Adam Ferency, Bartłomiej Topa, Andrzej Szeremeta, Adam Bobik, Piotr Żurawski, Masza Wągrocka. Znakomicie przyjęty przez widzów i krytyków, 8 odcinkowy serial „Król” został doceniony i nagrodzony prestiżową statuetką Telekamer 2021, przyznawaną przez redakcję „Tele Tygodnia”. Autor zdjęć serialu, Kacper Fertacz, otrzymał nagrodę PSC Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych 2021 za najlepsze zdjęcia. Materiały dodatkowe: • oficjalne zwiastuny filmu, • pierwsza scena: materiał z reżyserem filmu przedstawiającym scenę otwierającą serial, • obraz/dźwięk/efekty – materiały o stronie produkcyjno-technologicznej serialu, • booklet dotyczący serialu.

120,00 zł
114,00 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,00 zł

52
Trzy kaczki. Historia pewnej rodziny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy kaczki. Historia pewnej rodziny
Dostępny
23 szt.

Życie codzienne toksycznej rodziny oczami trzech sióstr. Pola, Róża i Bogusia. Trzy siostry w różnym wieku. Każda z nich boryka się z traumami i złymi wspomnieniami wyniesionymi z rodzinnego domu. Domu, w którym panował wieczny lęk przed wybuchami agresji ojca, a toksyczne relacje, jakie wytworzyły się między rodzicami a dziećmi, stały się dla obu stron źródłem wstydu i żalu. Pomimo upływu lat siostry wciąż zmagają się z cieniami dawnych wydarzeń. Depresja, odrzucenie, poczucie braku sensu w życiu i nieszczęśliwa miłość… Czy uda im się znaleźć sposób, by w końcu odciąć się od przeszłości i zacząć szukać swojego szczęścia? Trzy kaczki to poruszająca, pełna ciepła opowieść o codziennym życiu i wszystkich jego blaskach i cieniach. To urywek z życia pewnej rodziny, gdzie nastroje zmieniają się szybciej niż pogoda w górach. To wreszcie frapujący miszmasz emocji, refleksji i doświadczeń, który prowokuje do baczniejszego przyjrzenia się sobie i swoim bliskim.

37,99 zł
27,73 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,26 zł

53
Chemical Warfare, LP, żółto-czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemical Warfare, LP, żółto-czarny
Escape the Fate, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utwotrów: 1. Lightning Strike by Escape The Fate 2. Invincible (feat. Lindsey Stirling) by Escape The Fate featuring Lindsey Stirling 3. Unbreakable by Escape The Fate 4. Chemical Warfare by Escape The Fate 5. Erase You by Escape The Fate 6. Not My Problem (feat. Travis Barker) by Escape The Fate featuring Travis Barker 7. Burn the Bridges by Escape The Fate 8. Demons by Escape The Fate 9. Hand Grenade by Escape The Fate 10. Ashes (Broken World) by Escape The Fate 11. My Gravity by Escape The Fate 12. Walk On by Escape The Fate

92,90 zł
85,47 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,43 zł

54
Runnin Down A Dream A Tribute To Tom Petty, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Runnin Down A Dream A Tribute To Tom Petty, CD
Lucinda Williams, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Rebels 2. Runnin' Down A Dream 3. Gainesville 4. Louisiana Rain 5. I Won't Back Down 6. A Face in the Crowd 7. Wildflowers 8. You Wreck Me 9. Room at the Top 10. You Don't Know How It Feels 11. Down South 12. Southern Accents 13. Stolen Moments

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

55
Keyboard Fantasies, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Keyboard Fantasies, CD
Beverly Glenn-Copeland, Transgressive / Pias
Dostępny
19 szt.

Lista utworów: 1. Ever New 2. Winter Astral 3. Let Us Dance 4. Slow Dance 5. Old Melody 6. Sunset Village

58,90 zł
56
Chemical Warfare, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemical Warfare, CD
Escape The Fate, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

Lista utworów: 1. Lightning Strike 2. Invincible (feat. Lindsey Stirling) 3. Unbreakable 4. Chemical Warfare 5. Erase You 6. Not My Problem (feat. Travis Barker) 7. Burn the Bridges 8. Demons 9. Hand Grenade 10. Ashes (Broken World) 11. My Gravity 12. Walk On

68,90 zł
63,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

57
Midnight Rock's Secret Tapes, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Midnight Rock's Secret Tapes, LP
V/A, Pias
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. I Can Be Your Man by Linval Thompson 2. Good Thing Goin' On by Luciano 3. Hey Sexy Lady by Courtney Melody 4. I Love To Smoke by Gryphan 5. Sounds A Go Dead Tonight by Jah Thomas, Junior Vibes 6. All A The Gal Them by Josie Wale, Pinchers 7. Me Glad She Gone by Super Cat 8. Drunk and Stage by Jah Thomas 9. Since I Laid Eyes On You by DA'Ville 10. Love Songs Are Back Again (Adopted Song) by Ghost, Mitch, Tony Curtis

106,90 zł
58
Acquainted With Night, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acquainted With Night, LP
Leal Neale, Sub Pop / Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.01

Lista utworów: 1. Blue Vein 2. Every Star Shivers in the Dark 3. Acquainted with Night 4. White Wings 5. How Far Is It to the Grave 6. For No One For Now 7. Sliding Doors & Warm Summer Roses 8. Third Floor Window 9. Let Me Live by the Side of the Road 10. Some Sunny Day

86,90 zł
Powiadomienie
59
Lazer Guided Melodies, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lazer Guided Melodies, CD
Spiritualized, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. You Know It's True 2. If I Were with Her Now 3. I Want You 4. Run 5. Smiles 6. Step into the Breeze 7. Symphony Space 8. Take Your Time 9. Shine a Light 10. Angel Sigh 11. Sway 12. 200 Bars

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

60
Roots Rock Riot, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roots Rock Riot, CD
Skindred, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.21

Lista utworów: 1. Roots Rock Riot 2. Trouble 3. Ratrace 4. State Of Emergency 5. Alright 6. Destroy The Dancefloor 7. Rude Boy For Life 8. Killing Me 9. Spit Out The Poison 10. Cause Ah Riot 11. Ease Up 12. Choices And Decisions 13. It'S A Crime 14. Struggle 15. Destroy The Dancefloor (acoustic)

68,90 zł
63,39 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,51 zł

61
Gas Lit, LP, czerwony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gas Lit, LP, czerwony
Divide and Dissolve, Invada Records
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Oblique 2. Prove It 3. Did You Have Something To Do With It (ft. Minori Sanchiz-Fung) 4. Denial 5. Far From Ideal 6. It’s Really Complicated 7. Mental Gymnastics 8. We Are Really Worried About You

106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

62
Keyboard Fantasies, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Keyboard Fantasies, LP
Beverly Glenn-Copeland, Transgressive / Pias
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Ever New 2. Winter Astral 3. Let Us Dance 4. Slow Dance 5. Old Melody 6. Sunset Village

121,90 zł
63
Head Of Roses, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Head Of Roses, CD
Flock Of Dimes, Sub Pop / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. 2 Heads 2. Price Of Blue 3. Two 4. Hard Way 5. Walking 6. Lightning 7. One More Hour 8. No Question 9. Awake For The Sunrise 10. Head Of Roses

58,90 zł
64
Head Of Roses LP VIOLET, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Head Of Roses LP VIOLET, Winyl
Flock Of Dimes, Sub Pop / Pias
Dostępny
8 szt.

1. 2 Heads 2. Price Of Blue 3. Two 4. Hard Way 5. Walking 6. Lightning 7. One More Hour 8. No Question 9. Awake For The Sunrise 10. Head Of Roses

86,90 zł
65
Silver Synthetic, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silver Synthetic, CD
Silver Synthetic, Third Man Records
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. In the Beginning 2. Unchain Your Heart 3. Around the Bend 4. Chasm Killer 5. Out of the Darkness 6. Unholy Love 7. Some of What You Want 8. On the Way Home

75,90 zł
71,35 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,55 zł

66
Head Of Roses, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Head Of Roses, LP
Flock Of Dimes, Sub Pop / Pias
Dostępny
12 szt.

Lista utworów: 1. 2 Heads 2. Price of Blue 3. Two 4. Hard Way 5. Walking 6.Lightning 7. One More Hour 8. No Question 9. Awake for the Sunrise 10. Head of Roses

86,90 zł
67
Silver Synthetic, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silver Synthetic, LP
Silver Synthetic, Third Man Records
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. In the Beginning 2. Unchain Your Heart 3. Around the Bend 4. Chasm Killer 5. Out of the Darkness 6. Unholy Love 7. Some of What You Want 8. On the Way Home

89,90 zł
84,51 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 5,39 zł

68
Ultimate Reggae & Ska Legends, 5 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ultimate Reggae & Ska Legends, 5 CD
Various Artists, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.12

23,90 zł
21,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

69
Van Weezer, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Van Weezer, LP
Weezer, Atlantic Records
Dostępny
66 szt.

Lista utworów: 1. Hero 2. All the Good Ones 3. The End of the Game 4. I Need Some of That 5. Beginning of the End 6. Blue Dream 7. 1 More Hit 8. Sheila Can Do It 9. She Needs Me 10. Precious Metal Girl

95,90 zł
70
Schowek
Piórnik Saszetka
incood.
Niedostępny
Brak

Piórnik szary w czarne rowery, zasuwany na zamek.

12,99 zł
Powiadomienie
71
Schowek
Łyżka B&G Super Facet
BE-HAPPY
Dostępny
2 szt.

Stylowa personalizowana łyżeczka w pudełku upominowym - Super Facet

15,80 zł
11,99 zł

Rabat 24,1%
oszczędzasz 3,81 zł

72
Balony Premium Hel Happy Birthday (lisek), 13"/ 5 szt. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
73
Optics, Global Edition - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
262,34 zł
233,48 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 28,86 zł

74
Deska Do Plyw Dmuch 114x46 Bestway pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,90 zł
36,57 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 2,33 zł

75
Koło do pływania 81cm Ryba Bestway Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
Powiadomienie
76
Koło do pływania 119cm Aligator Bestway pudełko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło do pływania 119cm Aligator Bestway pudełko
Bestway, Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

71,90 zł
67,59 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,31 zł

77
Schowek
Journey In Satchidananda, CD
Coltrane, Alice, MCA Records
Niedostępny
Brak

Gatunek: Jazz, Rok wydania: 1997, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: COLTRANE, ALICE, Wydawca: MCA RECORDS

51,90 zł
Powiadomienie
78
Schowek
Latin Garden 3, CD
V/A, Lola's World Records
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.12

Digipack, (Mo'Horizons,PlutoProject,RossyDePalma,Superville Gatunek: Club/Lounge, Rok wydania: 2008, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: V/A, Wydawca: LOLA'S WORLD RECORDS

131,90 zł
118,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,19 zł

79
Schowek
We're Outta Here! CD
The Ramones, Demon Music Ltd.
Niedostępny
Brak

Gatunek: Punk/Rock, Rok wydania: 2006, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: RAMONES, THE, Wydawca: DEMON MUSIC LTD.

30,90 zł
Powiadomienie
80
Schowek
Dead Forever... CD
Buffalo, 4Worlds Media Ltd.
Niedostępny
Brak

Gatunek: Rock/Mocne Brzmienia, Rok wydania: 2010, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: BUFFALO, Wydawca: 4WORLDS MEDIA LTD.

34,90 zł
31,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,49 zł

81
Schowek
In New York, CD
Zappa, Frank, Rykodisc
Niedostępny
Brak

Gatunek: Rock/Awangarda, Rok wydania: 1995, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: ZAPPA, FRANK, Wydawca: RYKODISC

79,90 zł
Powiadomienie
82
Schowek
Colorseries, CD
Niedostępny
Brak

Gatunek: House/Club, Rok wydania: 2004, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: COSTELLO, DONNACHA, Wydawca: MINIMISE

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

83
Schowek
Man Of The Light, CD
Seifert, Zbigniew, Promising Music
Niedostępny
Brak

Gatunek: Jazz, Rok wydania: 2010, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: SEIFERT, ZBIGNIEW, Wydawca: PROMISING MUSIC

103,90 zł
93,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,39 zł

84
Schowek
Orcustus, CD
Orcustus, Southern Lord Recordings
Niedostępny
Brak

TRACKLISTA: 1 Coil 2 Of Sophistry, Obsession And Paranoia 3 Conversion 4 Jesus Christ Patricide 5 Death And Dissolution 6 Ego Sum Chaos 7 Asphyxiokenisis Gatunek: Metal/Ciężkie brzmienia, Rok wydania: 2009, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: ORCUSTUS, Wydawca: SOUTHERN LORD RECORDINGS

62,90 zł
50,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,58 zł

85
Jeszcze Tańczę, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
37,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,99 zł

86
Saturday Moon, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

87
42`00", CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
42`00", CD
Ślina, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

40,90 zł
38,86 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

88
Tripping With Nils Frahm, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tripping With Nils Frahm, CD
Nils Frahm, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

73,90 zł
70,21 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,69 zł

89
Tripping With Nils Frahm, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tripping With Nils Frahm, Winyl
Nils Frahm, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.18

147,90 zł
140,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,39 zł

90
Południe, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
40,90 zł
38,86 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,04 zł

91
Kwartalnik "Wyklęci" nr 2(22)/2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

92
Niezniszczalni 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezniszczalni 2
Niedostępny
Brak

Mr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy nieco się komplikują, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. Zemsta - tego słowa żadnemu z nich nie trzeba powtarzać dwa razy. Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi, jacy znaleźli się w scenariuszu. I tylko ktoś, kto nie wie nic o kinie akcji, może zapytać: `no i co?`. Odpowiedź jest oczywista: `Hasta la vista, baby!`. Jeszcze jakieś wątpliwości? Chuck Norris rozwieje je z półobrotu.

19,20 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,1%
oszczędzasz 0,21 zł

93
Zniewolony. 12 Years A Slave - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zniewolony. 12 Years A Slave
Niedostępny
Brak

Wydane w wersji z książeczką zawierającą informacje o filmie. Najlepszy film roku. Nominowany w 9 kategoriach zdobył 3 Oscary i kilkadziesiąt innych nagród filmowych (m.in. Złoty Glob). Znakomita obsada (Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Lupita Nyong’o, Benedict Cumberbatch, Brad Pitt) w okrzykniętej przez publiczność i krytykę absolutnym arcydziełem ekranizacji wstrząsających wspomnień Salomona Northupa. Rok 1841. Salomon Northup jest wolnym, wykształconym człowiekiem, ojcem dwojga dzieci, szczęśliwym mężem i szanowanym obywatelem stanu Nowy Jork. Pewnego dnia zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który w obliczu niespotykanego okrucieństwa walczy nie tylko o życie, ale i o zachowanie godności. Nigdy nie traci nadziei na odzyskanie wolności.

33,69 zł
33,02 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,67 zł

94
Pasja (booklet DVD) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pasja (booklet DVD)
Niedostępny
Brak

Ta wyreżyserowana przez zdobywcę Oscara Mela Gibsona przepełniona wiarą historia o odwadze i poświęceniu, przedstawia ostatnie 12 godzin życia Jezusa Chrystusa. Fantastyczne zdjęcia i oszałamiająca kreacja Jima Caviezela sprawiają, że "Pasja" to niezwykłe i bezkompromisowe filmowe dzieło . Film jakiego nie było...

28,77 zł
28,19 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,58 zł

95
Listonosz Pat i wielki świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listonosz Pat i wielki świat
Niedostępny
Brak

Listonosz Pat postanawia wziąć udział w telewizyjnym show `Gwiazdą być!`. Wyrusza więc do wielkiego miasta i trafia w świat gwiazd.

19,19 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,0%
oszczędzasz 0,20 zł

96
Za zamkniętymi drzwiami (wydanie pocketowe) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za zamkniętymi drzwiami (wydanie pocketowe)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.06

Perfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo? śWIATOWY BESTSELLER, KTÓRY WYWOŁAŁ SENSACJĘ NA MIĘDZYNARODOWYM RYNKU WYDAWNICZYM Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością. Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że gotując tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni są kraty? Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo? "Najlepszy i najbardziej przejmujący thriller, jaki kiedykolwiek czytałem" San Francisco Book Review "Porywający debiut! Przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału" Publishers Weekly "Wciągające i powodujące szybsze bicie serca momenty gwarantują, że po tej lekturze inaczej zaczniecie patrzeć na swoich przyjaciół i sąsiadów" Margaret Madden, Bleach House Library "Psychologiczny thriller w stylu Hitchcocka" Woman "Mrożący krew w żyłach thriller, który nie pozwoli ci zasnąć" Mary Kubica, autorka "Grzecznej dziewczynki"

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

97
Wierszykowy rok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierszykowy rok
Dostępny
392 szt.

Zbiór uroczych wierszyków polskiej poetki, Danuty Gellnerowej, wybranych przez jej córkę, Dorotę Gellner. Wierszyki, pięknie zilustrowane przez Anne Simeone, opowiadają o kolejnych porach roku: bawią, zaskakują i zachwycają. Wspaniały prezent dla najmłodszych!

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

98
Magia zabawy. Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia zabawy. Księżniczki
Dostępny
23 szt.

Poznaj magiczny świat pięknych księżniczek. Stwórz niezwykłe scenki dzięki mnóstwu kolorowych naklejek. Rozwiązuj zadania, koloruj, naklejaj i dobrze się baw!

13,40 zł
10,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

99
Tradycyjna kuchnia babci / Nowoczesna kuchnia mamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tradycyjna kuchnia babci / Nowoczesna kuchnia mamy
Dostępny
1487 szt.

Prezentowane w pierwszej części receptury dedykujemy zwolennikom sprawdzonych przez pokolenia receptur, w więc tym wszystkim smakoszom, którzy cenią sobie dania dobrze zadomowione w naszej kuchni. Znajdą tu oni mnóstwo wybornych pomysłów na potrawy o zdecydowanie tradycyjnym charakterze. Jeśli jednak niespodziewanie najdzie Cię ochota na spróbowanie specjału dotąd nieznanego, gorąco zachęcamy do zajrzenia do drugiej części naszej publikacji i przyrządzenia czegoś nowoczesnego. Tą część bowiem dedykujemy entuzjastom kulinarnych nowinek, a więc tym wszystkim smakoszom, którzy lubią odkrywać dania z różnych stron świata, a w kuchni nie unikają eksperymentów.

39,99 zł
31,59 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,40 zł

100
Magia zabawy. Flamingi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magia zabawy. Flamingi
Dostępny
30 szt.

Poznaj magiczny świat flamingów. Stwórz niezwykłe scenki dzięki mnóstwu kolorowych naklejek. Rozwiązuj zadania, koloruj, naklejaj i dobrze się baw!

13,40 zł
10,99 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

Wróć do góry