hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.04.09

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 9 kwietnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Sztuka życia według stoików. Jak żyć mądrze, dobrze i szczęśliwie (Piotr Stankiewicz), na drugim Podróże marzeń. Polska (praca zbiorowa). Kolejny produkt to Wojownicy. Czwarty uczeń (Erin Hunter) oraz Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Sparkly Spiral (Make it real).
1
Sztuka życia według stoików. Jak żyć mądrze, dobrze i szczęśliwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka życia według stoików. Jak żyć mądrze, dobrze i szczęśliwie
Dostępny
134 szt.

Jak nie zagubić się we współczesnym, chaotycznym i pełnym pokus świecie? Jak w pełni efektywnie wykorzystać swe życie? Jak nie marnować czasu, nie dać się zaskoczyć nieszczęściu czy uniezależnić nasze samopoczucie od tego, na co i tak nie mamy wpływu? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdziemy w Sztuce życia według stoików Piotra Stankiewicza. Za jej pośrednictwem autor dostarcza czytelnikowi szereg wypracowanych przez Senekę, Epikteta oraz Marka Aureliusza recept, które pomogą nauczyć się „sztuki dobrego życia” i wskażą jak zostać nowoczesnymi stoikami. Dzięki zestawieniu starożytnych cytatów ze współczesnymi realiami, licznym przykładom wziętym z życia i położeniu nacisku na praktyczny aspekt stoicyzmu, niniejsza książka jest nie tylko ciekawą lekcją dotyczącą tej szkoły filozofii, ale też podręcznikiem konkretnego, realnego sposobu myślenia.

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

27 osób kupiło
2
Podróże marzeń. Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróże marzeń. Polska
Dostępny
301 szt.

Jeśli zamykanie oczu i wyobrażanie sobie dalekich podróży przestaje wystarczać, można sięgnąć po książkę z serii Podróże marzeń. Składa się ona z dwóch książek, w których obok wielu ciekawych informacji zamieszczono piękne fotografie przedstawiające potężne budowle, miejsca pamięci, kunsztowne dzieła sztuki i piękno natury.W niniejszej książce znalazły się opisy najpiękniejszych miejsc w Polsce. W pierwszej części czytelnik poznaje uroki najczęściej odwiedzanych miast, ich historie i zabytki. Dalej pojawia się przewodnik po zamkach, z wyróżnieniem osobliwości znajdujących się w każdym z nich.W książce nie pominięto również polskich muzeów i prezentowanych w nich dzieł sztuki.Czytelnik może tu dowiedzieć się czegoś więcej o Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Książąt Czartoryskich i wielu innych. Na uwagę zasługują również opisy i zachwycające fotografie katedr i kościołów.Pozostaje tylko życzyć niezapomnianej podróży marzeń!

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

17 osób kupiło
3
Wojownicy. Czwarty uczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Czwarty uczeń
Dostępny
489 szt.

Czwarty uczeń to pierwszy tom kolejnego cyklu serii „Wojownicy Omen gwiazd”. Zgodnie z przepowiednią Sójcze Pióro i Lwi Płomień to dwa z trzech kotów, które w swoich łapach mają moc gwiazd. Bohaterowie czekają na znak Klanu Gwiazd dzięki niemu dowiedzą się, czyim zadaniem będzie wypełnienie przepowiedni. Wkrótce wojownik Klanu Gwiazdy odwiedzi nowego ucznia Klanu Pioruna, a losy trzech wybranych kotów zostaną na zawsze połączone.

44,90 zł
29,19 zł

Rabat 35,0%
oszczędzasz 15,71 zł

15 osób kupiło
4
Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Sparkly Spiral - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Make it Real Zestaw do tworzenia bransoletek Sparkly Spiral
Make it real
Dostępny
7 szt.

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem. Stwórz sześć lśniących spiralnych bransoletek w modnych kształtach gwiazdek i okręgów. Skorzystaj z niezwykłego zestawu do robienia biżuterii, w którym znajdziesz 30 elementów. Doskonała zabawa dla dziewczynek i świetna okazja do wykazania się kreatywnością. W zestawie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do wykonania sześciu modnych bransoletek, które zachwycą każdą dziewczynkę. Każda z tych ślicznych bransoletek będzie doskonałym uzupełnieniem różnych strojów i stylizacji, zapewniając wiele możliwości mieszania i łączenia rozmaitych wzorów i kolorów. Nauka projektowania i tworzenia własnej biżuterii pomoże dziewczynkom rozwijać zdolności motoryczne, wzrokowe i sensoryczne, a przy tym świetnie się bawić i wyrażać siebie! Zestaw do robienia biżuterii Make It Real to doskonały prezent dla dziewczynek i nastolatek. Pomaga rozwijać umiejętności, które później pozwolą im odnosić sukcesy zawodowe. W zestawie: • 28 kolorowych koralików, • 12 metalicznych koralików, • 9 fasetowanych koralików, • 5 koralików w kształcie gwiazdek, • 3 zawieszki, • 2 spiralne gumki do włosów w kształcie gwiazdki, • 1 okrągła spiralna gumka do włosów, • elastyczny sznurek (1 metr).

28,00 zł
26,60 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,40 zł

12 osób kupiło
5
Hiszpański Kryminał z ćwiczeniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański Kryminał z ćwiczeniami
Dostępny
60 szt.

Czytasz wciągającą historię i ćwiczysz hiszpański. Arsenico en la tinta to wyjątkowa książka do nauki języka hiszpańskiego. Dzięki lekturze wciągającej historii poznasz współczesne hiszpańskie słownictwo w kontekście, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością. W niewielkim miasteczku w Guadalajarze w dziwnych okolicznościach umiera znany pisarz fantasy Andres R. Martin. Przypadkowo uwikłana w sprawę była policjantka Silvia Medina angażuje się w śledztwo, krok po kroku odkrywając sekrety, skrywane pragnienia i wzajemne relacje postaci z najbliższego otoczenia pisarza.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

9 osób kupiło
6
Przywiązania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przywiązania
Dostępny
106 szt.

Osiemdziesięciopięcioletnia Vivian Gornick ma w Ameryce status literackiej gwiazdy. Sławę przyniosły jej właśnie Przywiązania, które wydała w 1987 roku. Można powiedzieć, że była prekursorką stylu, który wówczas określano mianem „dziennikarstwa osobistego” (personal journalism) – pisarstwa, w którym autobiografia staje się punktem wyjścia do poszukiwania uniwersalnego znaczenia zjawisk i zdarzeń, a to, co prywatne, ujmowane jest jako kulturowe i polityczne. W Przywiązaniach Gornick opisuje doświadczenie bycia podwójną outsiderką – kobietą i Żydówką, w dodatku pochodzącą z klasy robotniczej. Stawia pytanie o to, kim jest i kim może być w naszej kulturze kobieta, gdy nie definiuje się w relacji do mężczyzn – jako żona, wdowa, rozwódka, kochanka.

42,00 zł
28,98 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 13,02 zł

8 osób kupiło
7
Disney maluch. Elementarz. Zadania 2-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney maluch. Elementarz. Zadania 2-latka
Dostępny
203 szt.

Książka stanowi doskonałe uzupełnienie Elementarza 2-latka. Dzięki tej pozycji dziecko: • zdobywa wiedzę o najbliższym otoczeniu, • utrwala już zdobyte wiadomości, • trenuje logiczne myślenie i ćwiczy umiejętności manualne, • rozwiązuje ciekawe zadania dostosowane do poziomu rozwoju dwulatka, • rozwiązuje angażujące ćwiczenia, np. dopasowywanie kartoników do obrazków.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
8
Zestaw do tworzenia bransoletek. Summer Vibes z koralikami heishi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do tworzenia bransoletek. Summer Vibes z koralikami heishi
Make it real
Dostępny
363 szt.

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem. Dowiedz się, jak stworzyć pięć wyjątkowych bransoletek z koralikami heishi, korzystając z niezwykłego zestawu do robienia biżuterii, w którym znajdziesz aż 528 elementów i specjalny warsztacik PlayTray. W zestawie: – 480 koralików heishi, – 35 srebrnych koralików, – mulina w 6 kolorach (każdy o dł. 2 m), – 3 zawieszki, – 1 duży metalowy pierścień, – 1 mały metalowy pierścień, – 1 karabińczyk z kółkiem, – elastyczny sznurek (2 m), – PlayTray.

50,99 zł
48,44 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,55 zł

7 osób kupiło
9
Zestaw do tworzenia bransoletek. Good Vibes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do tworzenia bransoletek. Good Vibes
Make it real
Dostępny
372 szt.

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem. Dowiedz się, jak stworzyć pięć wyjątkowych, plecionych bransoletek przyjaźni, korzystając z niezwykłego zestawu do robienia biżuterii, w którym znajdziesz aż 50 elementów i specjalny warsztacik PlayTray. W zestawie: – 38 różnych koralików, – bawełniane nici w 7 kolorach (20 m), – brokatowa nić w 3 kolorach (6 m), – 2 zawieszki, – 2 zawieszki koralikowe, – srebrna metaliczna nić (1,5 m), – element łączący w kształcie serca, – nawlekacz nici, – PlayTray.

51,99 zł
49,39 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,60 zł

6 osób kupiło
10
Szpilka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szpilka
Dostępny
64 szt.

Szpilka mieszka w lesie. Jego całe ciało pokryte jest kłującymi igiełkami. Szpilka nie jest zbyt miły, a jego ulubioną rozrywką jest straszenie i terroryzowanie innych mieszkańców lasu. Całymi dniami im dokucza. Jednak pewnego dnia jego igiełki zaczynają opadać jedna po drugiej i wkrótce Szpilka staje się miękki i różowy jak żelkowy cukierek, i nie jest już taki groźny.

34,99 zł
25,54 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,45 zł

5 osób kupiło
11
Zestaw do tworzenia bransoletek. Mega Jewelry Studio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do tworzenia bransoletek. Mega Jewelry Studio
Make it real
Dostępny
261 szt.

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem. Ten zestaw dla nastolatek nauczy młode projektantki biżuterii, jak za pomocą pięknych koralików, klejnocików, kolorowych sznurków, zawieszek i frędzelków wyczarować 50 niezwykłych błyskotek, które odzwierciedlą ich styl i osobowość. W zestawie: – 793 różnych koralików, – 5 plastikowych klejnocików, – woskowany sznurek w 7 kolorach (7 m), – 3 zawieszki, – metalowy medalion, – pleciony sznurek bawełniany (1 m), – sznurki z elastycznej tkaniny w 3 kolorach (1,5 m), – 3 złote łańcuszki, – 2 frędzelki, – 50 kółek, – przezroczysty elastyczny sznurek (6 m), – mata do koralików, – PlayTray, – instrukcja.

115,99 zł
110,19 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,80 zł

5 osób kupiło
12
Długopis żelowy Lily, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy Lily, mix kolorów
Starpak
Dostępny
1002 szt.

Teraz nawet długopis może się wpisywać w otoczenie imitujące naturę, będąc ładnym ozdobnym kwiatem. Starpak wyszedł naprzeciw Waszym oczekiwaniom i wprowadził do swojej oferty silikonowe żelowe długopisy zakończone pięknym kwiatem. Idealny do użytkowania w szkole, biurze i domu. Cechy produktu: • grubość linii pisania 0,7 mm, • linia pisania jest ciągłą i równa, bez przerw, zgrubień i zmiennej tonacji, • zastosowany atrament jest trwały i nie blaknie pod wpływem światła. Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne obudowy długopisu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

6,99 zł
5 osób kupiło
13
Zestaw do tworzenia bransoletek. Crystal Dreams. Nature's Song z kryształkami Swarovskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Zestaw do tworzenia bransoletek. Crystal Dreams. Nature's Song z krysz...
Make it real
Dostępny
272 szt.

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem. Poznaj nową, innowacyjną technikę nawlekania koralików. W tym zestawie do robienia bransoletek znajdziesz setki koralików inspirowanych naturą oraz specjalną tackę-organizer. W zestawie: – 447 różnych koralików, – 6 specjalnych zawieszek, – woskowany sznurek w 5 kolorach (4,5 m), – przezroczysty elastyczny sznurek (6 m), – Instrukcja - Tacka-organizer

80,99 zł
68,84 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 12,15 zł

4 osoby kupiły
14
Mój szef. Mój AS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój szef. Mój AS
Dostępny
209 szt.

Kontynuacja bestsellerowej komedii romantycznej Mój szef, którą pokochały tysiące kobiet. Gorące sceny, humor i bohaterowie, których nie da się zapomnieć. I oto jestem. Punkt ósma. W poniedziałek po świąteczno-noworocznej przerwie. Siostra Maria odziana w habit – gotowa duchem i ciałem na posługę. Ludzie patrzą na mnie, jakbym faktycznie dostąpiła objawienia pańskiego i wstąpiła do klasztoru. Przykro mi, moi drodzy, to tylko kamuflaż. Tak naprawdę byłam bardzo, ale to bardzo niegrzeczna w te święta. I najwyraźniej Bóg mnie za to ukarał, bo nie dość, że straciłam głowę dla mężczyzny, którego szczerze nienawidziłam, to właśnie na oczach wszystkich pracowników wystawiam się dla niego na pośmiewisko. Ale czego to ludzie nie robią z miłości, prawda?

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

3 osoby kupiły
15
Zestaw do tworzenia bransoletek. Mini Juicy Couture Pink and Precious - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do tworzenia bransoletek. Mini Juicy Couture Pink and Precious
Make it real
Dostępny
428 szt.

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem. Zaprojektuj i stwórz własną bransoletkę Juicy Couture dzięki temu zestawowi do samodzielnego wykonywania biżuterii. Mieszaj i łącz różne zawieszki, koraliki i sznurki, aby stworzyć niesamowite i oryginalne błyskotki! W zestawie: – 55 złotych koralików, – 30 różowych koralików, – 85 perłowych koralików, – 160 minikoralików, – klejnocik, – 50 kółek, – elastyczny sznurek, – łańcuszki, – satynowe sznurki, – 8 zawieszek Juicy Couture.

60,00 zł
57,00 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
16
Talerzyk sowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerzyk sowa
Akuku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.20

Talerzyk plastikowy „akuku” bez wątpienia sprawdzi się podczas nauki samodzielnego jedzenia. Żywa kolorystyka i ciekawe wzory uatrakcyjnią dziecku posiłek. Talerzyk jest lekki i poręczny. Wykonany z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Dostępny w dwóch wzorach. Produkt całkowicie wolny od BPA (0% BPA)

13,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

3 osoby kupiły
17
Zaburzenia osobowości. Czy muszę coś o nich wiedzieć? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaburzenia osobowości. Czy muszę coś o nich wiedzieć?
Dostępny
23 szt.

Książka zawiera: ?charakterystykę typów osobowości i wiążących się z nimi zaburzeń ?dokładne wskazówki, jak radzić sobie z pacjentami z zaburzeniami osobowości, jak nie poddawać się emocjom chorego i wspierać go w leczeniu ?zalecenia jak się zachowywać, gdy pacjent zachowuje się agresywnie ?odpowiedzi na pytania jak i kiedy stawiać granice w relacjach z pacjentem.

69,00 zł
3 osoby kupiły
18
Janek (nie Janka) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Janek (nie Janka)
Dostępny
102 szt.

Zuzia uważa, że jej mała siostrzyczka ma najpiękniejszy uśmiech na świecie. Nie może się doczekać, kiedy Janka podrośnie i będą mogły bawić się w leśne wróżki i razem odkrywać świat. Ale w miarę upływu czasu, Janka nie wykazuje zainteresowania takimi zabawami. Woli skakać w błocie i być superrobalem! Janka nie lubi też sukienek i długich włosów. I woli, aby nazywać ją Jankiem. Wyjątkowa i ważna historia o zmianie i jej akceptacji. Książka wydana pod patronatem Stowarzyszenia Lambda Warszawa oraz Fundacji Trans-Fuzja

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

3 osoby kupiły
19
Prawo karne w pigułce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo karne w pigułce
Dostępny
26 szt.

Publikacja to kompleksowe opracowanie do nauki i powtórki przed egzaminem, które zawiera najważniejsze zagadnienia z zakresu prawa karnego. Opracowanie uwzględnia stan prawny aktualny na dzień 30 marca 2021 r. Opracowanie zostało podzielone na 3 działy tematyczne, w których znajdziesz 20 części omawiających m.in: Formy popełnienia przestępstwa, Wyłączenie odpowiedzialności karnej, Kary i środki karne, Sądowy wymiar kary, Przedawnienie i zatarcie skazania, Część szczególną Kodeksu karnego, Przestępstwa i wykroczenia skarbowe. Na końcu każdej z części znajduje się test, dzięki któremu możesz sprawdzić poziom zdobytej wiedzy. Szybkie zapamiętywanie informacji ułatwi przejrzysta struktura Wyróżnienia najważniejszych informacji Przykłady ułatwiające zrozumienie materiału Schematy i tabele pomocne w zapamiętaniu Testy sprawdzające poziom wiedzy

29,00 zł
24,07 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 4,93 zł

2 osoby kupiły
20
Talerzyk słoń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Talerzyk słoń
Akuku
Dostępny
2 szt.

Talerzyk plastikowy „akuku” bez wątpienia sprawdzi się podczas nauki samodzielnego jedzenia. Żywa kolorystyka i ciekawe wzory uatrakcyjnią dziecku posiłek. Talerzyk jest lekki i poręczny. Wykonany z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Dostępny w dwóch wzorach. Produkt całkowicie wolny od BPA (0% BPA)

13,00 zł
7,67 zł

Rabat 41,0%
oszczędzasz 5,33 zł

2 osoby kupiły
21
Odwaga bycia samotnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odwaga bycia samotnym
Dostępny
68 szt.

Kilka słów o U. G.Neti-neti, w ten właśnie sposób Upaniszady opisują mądrość: Nie to, nie tamto". Nie sposób tego określić. I podobnie jest z U.G. Krishnamurtim. Spróbuj wejść w dialog z kimś takim jak on, a zobaczysz, w jakie wpakowałeś się tarapaty.Przyjaciel: Słyszałem, że zeszłej nocy odwiedziłeś U.G. Krishnamurtiego. Doprawdy nie wiem, kim on jest. Możesz mi o nim opowiedzieć?Ja: (W chwili, gdy próbowałem ludziom opowiadać o nim, zdawałem sobie sprawę, że opisywanie go to straszna robota.) On jest takim guru anty-guru. A właściwie, niezupełnie. Jest człowiekiem całkowicie przeciwnym nauczaniu.Przyjaciel: A co on robi?Ja: Hm, naucza. Nie, to nie tak. Przesiaduje w domach innych ludzi.Przyjaciel: A więc żyje na koszt innych?Ja: Nie. On jest niezależny i zamożny. A właściwie, nie jest zamożny. Jest po prostu niezależny.Przyjaciel: I co robi, kiedy tak przesiaduje?Ja: Mówi. O guru i o tym, jak bardzo ich nienawidzi, o tym, jak bardzo fałszywy jest każdy z nich.

25,00 zł
20,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
22
Klej BIC Ecolutions Glue Stick 36g blister 1szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klej BIC Ecolutions Glue Stick 36g blister 1szt
BIC
Dostępny
23 szt.

Klej w sztyfcie ekologiczny 36gr na bazie wody ,biodegradowalny, nie podlega bioakumulacji. Przeznaczony do papieru, kartonu i fotografii. Umożliwia czyste i łatwe klejenie. Idealny dla dzieci, niepermanentny, czas schnięcia: 1 minuta. Obudowa wykonana w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

12,28 zł
11,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,29 zł

2 osoby kupiły
23
Jedzenie, które leczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedzenie, które leczy
Dostępny
11 szt.

Jesteś tym, co jesz. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że to, co jemy wpływa zarówno na naszą witalność, wagę, stan naszej skóry, czy włosów, ale również na kondycję naszego całego organizmu, w tym na stan naszych narządów. Z jakich produktów, ziół i przypraw powinniśmy komponować menu, aby mieć energię i cieszyć się zdrowiem? Odpowiedź znajdziesz w książce Jedzenie, które leczy. Karolina i Maciej Szaciłło skorzystali z mądrości najstarszej znanej ludzkości medycyny – ajurwedy. Ten liczący 5 tysięcy lat system medyczny podchodzi do zdrowia w sposób holistyczny. Pomaga powrócić i utrzymać stan równowagi. Czy istnieje jedna, idealnie dobrana dieta dla każdego? Nie. Każdy z nas jest bowiem inny. Różnimy się nie tylko widocznymi elementami jak wzrost, waga, płeć czy kolor skóry. Mamy inne trawienie, różne zapotrzebowanie energetyczne. Mało tego nasze potrzeby zmieniają się wraz ze zmiennością otaczającego nas świata. Innego rodzaju przyprawy i smaki są nam potrzebne zimą, a inne upalnym latem. Autorzy nie tylko podadzą przepisy na proste i smaczne posiłki sprzyjające zdrowiu, ale podpowiedzą jak odnaleźć swoją drogę do zdrowia i radości życia. Karolina, Maciej Szaciłło – eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą kursy, szkolenia oraz warsztaty zdrowego gotowania i medytacji. Autorzy popularnych poradników dietetycznych: Depresja. Jedzenie, które leczy, Zdrowa tarczyca, dwóch części Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem, Jedzenie, które leczy, Detoksy, Jem (to co) kocham i chudnę.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

2 osoby kupiły
24
Kodowanie ze zwierzątkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodowanie ze zwierzątkami
Dostępny
148 szt.

Kodowanie to odkrywanie obrazkowych tajemnic, połączone z nauką analizowania i wnioskowania. Wciągające, wielogodzinne zajęcie dla ciekawskich maluchów oraz doskonały trening na spostrzegawczość i koncentrację. Do każdej zgadywanki dołączona jest zagadka, wzmacniająca procesy myślowe związane z dedukcją.

7,96 zł
5,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 1,97 zł

2 osoby kupiły
25
Chiaro! A1 podręcznik + ćwiczenia + video online Edizione aggiornata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
157,74 zł
135,66 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 22,08 zł

2 osoby kupiły
26
Kodowanie trójkątami z kotkiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodowanie trójkątami z kotkiem
Dostępny
110 szt.

Kodowanie trójkątami z kotkiem to odkrywanie obrazkowych tajemnic, połączone z nauką analizowania i wnioskowania. Wciągające, wielogodzinne zajęcie dla ciekawskich maluchów oraz doskonały trening na spostrzegawczość i koncentrację. Do każdej „kodowanki” dołączona jest zagadka, wzmacniająca procesy myślowe związane z dedukcją.

6,99 zł
5,99 zł

Rabat 14,3%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
27
Europa. Nasza historia. Historia w źródłach, obrazach i odwołaniach do współczesności. Suplement. Klasa 8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Europa. Nasza historia. Historia w źródłach, obrazach i odwołaniach do...
Dostępny
12 szt.

Podręcznik Europa. Nasza historia kl. 8. (Od II wojny światowej do współczesności) to kolejna część serii powstałej w wyniku polsko-niemieckiej współpracy wydawnictw, autorów, naukowych koordynatorów i ekspertów. Poszczególne rozdziały są efektem dyskusji nad sposobem ukazania w podręczniku szkolnym spojrzenia na historię, uwrażliwiającego różne punkty widzenia i różne dydaktyczne ujęcia przeszłości. Każda lekcja rozpoczyna się tekstem wprowadzającym z pytaniami, które mają ukierunkować uwagę ucznia na najważniejsze zagadnienia danego tematu. Niektórym lekcjom w tym miejscu towarzyszy mapa zatytułowana „W tym samym czasie w Europie”. Zaznaczono na niej wydarzenia, które rozgrywały się równolegle do tych opisywanych w lekcji. Pozwoli to uczniowi na szersze spojrzenie na dany temat i uświadomi, że wiele procesów w historii toczy się obok siebie, nawet, jeśli się ze sobą nie łączą. Narracja autorska przeplata się z licznymi tekstami źródłowymi oraz tekstami popularno-naukowymi, które pozwalają uczniowi na kształcenie umiejętności. Szczególną rolę odgrywają tabelki „Punkty widzenia”, które prezentują różne spojrzenia historyków z różnych krajów na dany temat. Nauki interpretacji i analizy różnych rodzajów źródeł uczą osobne strony „Warsztat historyka”. Uczeń, korzystając z pytań pomocniczych, może nauczyć się etapów pracy nad różnymi rodzajami źródeł i zapoznać się z metodami, które są potrzebne historykowi do pracy. Wyjątkowe znaczenie twórcy podręcznika przypisali ramkom „Przeszłość w teraźniejszości”. Pokazują one to, co zostało nam do dzisiaj z dawnych lat.

19,30 zł
17,99 zł

Rabat 6,8%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
28
Jedno życie wystarczy. Tom 2. Czas miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jedno życie wystarczy. Tom 2. Czas miłości
Dostępny
83 szt.

Poruszająca historia o tym, jak jedna decyzja może zmienić los… Po latach emocjonalnej pustki w życiu Anieli Kmiecik przychodzi czas na miłość. O serce dziewczyny walczą dwaj mężczyźni: Norbert oraz Marcin. Sekret wyjawiony przez Rozalię stanowi poważną przeszkodę na jej drodze do szczęścia, a traumatyczne przeżycia z dzieciństwa wciąż nie pozwalają o sobie zapomnieć. Jak walczyć z zakazanym uczuciem? Czy weźmie górę głos rozsądku? Czy w świecie pełnym niedomówień jest miejsce na drugą szansę?

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
29
Kombajn w otwartym pudełku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
33,90 zł
31,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
30
Arduino dla początkujących. Kolejny krok wyd. 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arduino dla początkujących. Kolejny krok wyd. 2
Dostępny
8 szt.

W pewnych kwestiach nic się nie zmienia - Arduino pozostaje praktycznym, tanim mikrokontrolerem, który może komunikować się ze światem zewnętrznym i obsługiwać przeróżne urządzenia elektroniczne. Daje też pole do popisu licznym amatorom i hobbystom. Środowisko programistyczne wciąż ma prosty interfejs, a programowanie płytki samo w sobie jest łatwym zadaniem nawet dla ludzi bez doświadczenia w pisaniu kodu. Zmiany w świecie Arduino dotyczą większych możliwości oraz sukcesywnie dodawanych funkcjonalności, takich jak obsługa bibliotek, czy kolejnych interfejsów. To drugie, starannie zaktualizowane wydanie przewodnika po programowaniu Arduino, przeznaczonego dla osób, które opanowały podstawy i chcą zdobyć umiejętności na wyższym, profesjonalnym poziomie. W książce dodatkowo ujęto zagadnienia wykorzystania Arduino do komunikacji z urządzeniami szeregowymi oraz z internetem rzeczy (IoT). Dowiesz się również, jak używać środowiska programistycznego Arduino do programowania kompatybilnych płytek. Prezentowane treści zostały zilustrowane praktycznymi przykładami stosowania omówionych technik. Nie zabrakło licznych kodów do pobrania, które ułatwią Ci pracę z nawet bardzo ambitnymi projektami

54,90 zł
38,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 16,47 zł

1 osoba kupiła
31
Bezbożnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezbożnik
Dostępny
36 szt.

Bezkompromisowy. Bezwzględny. Bezbożnik. Kościół katolicki przeżywa kryzys: coraz większa liczba skandali, obłuda duchownych, kolejne apostazje. Odpowiedź na to wszystko jest jedna: jeszcze większa opresja, zamach na prawa kobiet, odmawianie praw mniejszościom, nadużywanie własnej pozycji. W tej perspektywie Bezbożnik Piotra Szumlewicza to wezwanie do odwagi i zachęta do krytycznego myślenia. W polemicznym stylu, sięgając do danych, historii czy filozofii, autor rozprawia się z hipokryzją księży i hierarchów. Ta książka to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto zastanawia się nad wyrwaniem spod przemocowej władzy religii.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
32
Lalka przytulanka księżniczka Rose 64254 TRUDI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
92,25 zł
81,18 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 11,07 zł

1 osoba kupiła
33
Kodowanie z krasnalami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodowanie z krasnalami
Dostępny
5 szt.

Kodowanie z krasnalami to odkrywanie obrazkowych tajemnic, połączone z nauką analizowania i wnioskowania. Wciągające, wielogodzinne zajęcie dla ciekawskich maluchów oraz doskonały trening na spostrzegawczość i koncentrację. Do każdej zgadywanki dołączona jest zagadka, wzmacniająca procesy myślowe związane z dedukcją.

7,96 zł
5,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 1,97 zł

2 osoby kupiły
34
Książka z puzzlami. Nieśmiały kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z puzzlami. Nieśmiały kotek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

W każdym tytule z serii „Książeczka z puzzlami” znajdziecie wesołe ilustracje, krótki, rymowany tekst oraz wyjątkowe dodatki – dwie strony z puzzlami! Jest to wspaniała pozycja dla najmłodszych, która zachęca do zabawy. Nieśmiały kotek to urocza historia o kotku, który nie ma przyjaciół. Wszystkie zwierzęta myślą, że jest niesympatyczny, ale tak naprawdę bardzo się wstydzi i dlatego z nikim się nie bawi. Czy kotek poradzi sobie z nieśmiałością i zdobędzie przyjaciół? Przeczytajcie rymowaną historię i bawicie się, układając puzzle!

19,99 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

1 osoba kupiła
35
To, co najcenniejsze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To, co najcenniejsze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Kolejna nowość z fantastycznej serii „Miłość” duetu Astrid Desbordes i Pauline Martin Tym razem Archibald przekonuje się, że kolejne przedmioty w domu, nawet cenne, nie sprawiają tyle radości, ile może dać przyroda. Słowik, który uczy go śpiewać, jabłoń oferująca przekąskę lub księżyc, który świeci dla niego całą noc... Natura swoich skarbów nie zamyka w szafie, udostępnia je wszystkim i pozwala się nimi cieszyć. Astrid Desbordes z wykształcenia jest filozofką. Autorka wielu książek dla dzieci. Pisze też książki o tematyce religijnej i filozoficznej dla dorosłych. Pauline Martin urodziła się w Paryżu w 1975 r. Graficzka i ilustratorka książek dla dzieci.

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
36
Bez glutenu Bez wyrzeczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez glutenu Bez wyrzeczeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Jaka pyszna dieta! innowacyjny przepis na zakwas chleb bez grama drożdży jeszcze więcej przepisów na każdą porę dnia nowe receptury bez glutenu, mleka i jajek przepisy tylko na naturalnych mieszankach mąki zupełnie nową oprawę graficzną Dieta bezglutenowa w "cudowny" sposób potrafi przywrócić zdrowie osobom z celiakią i innymi chorobami układu pokarmowego, ale może się stać prawdziwym koszmarem... i być nim do momentu, w którym uświadomisz sobie, że bezglutenowy nie znaczy koniecznie nijaki, niesmaczny czy mdły. Tę prawdę stara się przekazać na swoim blogu - a teraz także w kolejnym wydaniu książki - utalentowana eksperymentatorka kulinarna, która kilka lat temu sama musiała na zawsze odstawić gluten. Książka Weroniki Madejskiej nie jest kolejną pozycją z wegetariańskimi przepisami dla bezglutenowców. Oprócz sprawdzonych receptur na pyszne potrawy znajdziesz w niej informacje na temat tego, jak się odnaleźć w świecie, w którym niemal wszystkie gotowe produkty zawierają gluten. Dowiesz się, jak upiec dobry chleb, przygotować pizzę, wrapy czy ciasto czekoladowe, a także jak modyfikować przepisy o zamienniki jajek, mleka i cukru. Odkryjesz spektrum interesujących smaków i fantastycznych aromatów doprawione szczyptą dobrego humoru i życzliwego zainteresowania problemami osób na różnych dietach. Z tą książką będzie Ci łatwiej zaakceptować własną sytuację i znaleźć w niej dobre strony. A jeśli nie musisz przejmować się glutenem, możesz po prostu poszukać tu natchnienia! Weronika Madejska - rocznik 1996, obecnie studentka kulturoznawstwa. Autorka poczytnego, nagradzanego bloga Natchniona.pl i bestselleru Bez glutenu. Bez wyrzeczeń oraz książki z przepisami na bezglutenowe słodkości Słodkie sekrety. Jej pierwsze przepisy są efektem jej własnych zmagań z nietolerancją glutenu, ale w odpowiedzi na potrzeby Czytelników Weronika coraz częściej proponuje receptury bez innych alergenów. Prowadzi warsztaty i stara się tworzyć przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą nie tylko zdobyć nowe umiejętności, ale też porozmawiać i wymienić się doświadczeniami. Marzy o własnym, zupełnie bezglutenowym lokalu z wysokim sufitem, ciepłą szarlotką i dobrą kawą.

49,00 zł
34,30 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

1 osoba kupiła
37
Szef, którego szukamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szef, którego szukamy
Dostępny
25 szt.

Zarządzanie bez hierarchii i wspólna odpowiedzialność - mrzonka czy nowa realność? 10 lat temu Andrzej Jeznach, polski biznesmen, postawił na dobre życie i zmienił zasady zarządzania. Odszedł od nadzoru i hierarchii i już po kilku latach jego firma pracowała właściwie sama. Kiedy się zdecydował przekazać losy firmy w ręce młodszego pokolenia, jego celem było stworzenie organizacji, w której wszyscy będą w stanie pracować bez przełożonych. Udało się, jednak w praktyce wyszło, że jeśli system ma działać, pracownicy wciąż potrzebują szefa. Dlaczego? Książka wyjaśnia ten paradoks: po co samozarządzającej się firmie szef? Szef, którego szukamy. Rzecz o odpowiedzialności to książka, która bezstronnie i analitycznie opisuje new work, nowe praktyki zarządzania, znane też jako turkusowe. Kiedy o samozarządzaniu piszą praktycy, robią to zwykle ci, którzy wciąż aktywnie prowadzą firmy, szczerze cieszą się swoimi sukcesami. Zaimplementowanie "turkusu" w każdej firmie może przynieść zupełnie nieoczekiwane skutki uboczne. W najgorszym wypadku, co udowadnia ta książka, może nawet zagrozić stabilności biznesu. Autor, który w poprzednich książkach przedstawił swoje motywy i drogę do zmian wprowadzanych w firmie, po ostatecznym przekazaniu jej sterów młodszemu pokoleniu zamyka tą pozycją cykl Szef, który... Podsumowuje doświadczenia, przygląda się krytycznie własnym decyzjom, sukcesom i błędom oraz przedstawia konkretny plan na stworzenie organizacji, która funkcjonuje i rozwija się nie tylko wtedy, gdy szef jest w pobliżu. Czyni to w żywej, fascynującej formie, opierając się na praktycznych przykładach z całego świata, lecz także sięgając po solidną wiedzę naukową. Turkusowa samoorganizacja pracy, choć dla coraz większej liczby liderów stanowi metodę fascynującą i obiecującą, potrafiła niejednemu już przysporzyć problemów. Nie jest to metoda ani łatwa, ani też dająca się zastosować bez głębokiego przygotowania. Idea firmy życzliwej ludziom i planecie, zespołu pracującego bez nadzorców, budowanego na fundamencie zaufania i odpowiedzialności, jest bez wątpienia pociągająca. I jest też możliwa, co nie oznacza, że zrealizuje się sama ani że raz wdrożona, nie musi być pielęgnowana. Turkus to nie stan, ale proces. Kolejną książkę Andrzeja Jeznacha gorąco polecam tym wszystkim, których pociągają i intrygują nadchodzące zmiany w obszarze nowych paradygmatów organizacji pracy. prof. Andrzej Jacek Blikle, autor Doktryny jakości Odważna, szczera i przenikliwa analiza idei i praktyki turkusowego zarządzania i samozarządzających się organizacji. Pozbawia ciężaru złudzeń, otwierając dzięki temu nowe, realistyczne perspektywy dla jakże pilnych wysiłków humanizowania ludzkiej pracy i biznesu. Konieczna lektura dla nowoczesnych przywódców. Wojciech Eichelberger, psycholog, trener i doradca biznesu

59,00 zł
41,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,70 zł

1 osoba kupiła
38
Świnka Peppa. Namiot Tipi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świnka Peppa. Namiot Tipi
John
Dostępny
9 szt.

Ten namiot został stworzony przez popularną niemiecką firmę John. Inspirację do stworzenia tego namiotu stanowi popularny serial animowany dla dzieci pod tytułem „Świnka Peppa”. Namiot składa się z trzech ścian ozdobionych grafiką przedstawiającą bohaterów bajki. Do namiotu wchodzi się przez rozchylane wejście, a w środku znajduje się mnóstwo przestrzeni. Namiot charakteryzuje się wytrzymałością, jest łatwy i szybki w montażu. Idealnie sprawdzi się do zabaw w domu, jak i na dworze. Z pewnością zachwyci wszystkich małych poszukiwaczy przygód! Wymiary namiotu: 100.0 x 100.0 x 140.0 cm Wymiary opakowania: 36.0 x 27.0 x 8.0 cm

117,90 zł
106,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,79 zł

1 osoba kupiła
39
Butelka 250 ml, niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka 250 ml, niebieska
Akuku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Butelka tradycyjna, wąskootworowa, o profilowanym kształcie umożliwiającym jej wygodne trzymanie podczas karmienia dziecka. Lekka i poręczna, wykonana z bezpiecznego tworzywa – polipropylenu. Wyposażona w silikonowy smoczek okrągły o wolnym przepływie. Szczelny kolorowy kapsel zapobiega rozlaniu zawartości podczas transportu i zabezpiecza smoczek przed zabrudzeniem, a plastikowy dysk uszczelniający przekształca butelkę w pojemnik do przechowywania/zamrażania pokarmu. Wytłoczona podziałka pozwala dokładnie odmierzyć porcję pokarmu. Butelka ozdobiona jest ciekawymi nadrukami. Charakterystyka: • butelka nie zawiera bisfenolu A (0% BPA), • rekomendowana dla dzieci 0m+, • pojemność 250 ml.

10,40 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,6%
oszczędzasz 1,41 zł

1 osoba kupiła
40
Tam, gdzie rośnie czerwona paproć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
41
Hemochromatoza Nadmiar żelaza we krwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hemochromatoza Nadmiar żelaza we krwi
Dostępny
209 szt.

Zgrany duet, mama i córka od wielu lat zmagają się z hemochromatozą, ponieważ obie na nią chorują. Na własnej skórze poznały jej blaski i cienie oraz nieprzewidywalność. Ich codzienność to nieustająca podróż pod prąd po zdrowie. "Hemochromatoza. Nadmiar żelaza we krwi" to pierwsza część przewodnika po chorobie, jaką jest hemochromatoza, oraz objawach i zaburzeniach jej towarzyszących. Książka jest przeznaczona dla osób zmagających się z tym schorzeniem na co dzień. Jest także kierowana do specjalistów wspierających i leczących pacjentów, aby mogli zrozumieć tę chorobę nie tylko od strony teoretycznej podręczników medycznych, lecz także problemów, jakie mają takie osoby w codziennym funkcjonowaniu. W tej części przewodnika poruszone zostały tematy: ? Rola żelaza w organizmie człowieka. ? Choroby związane z nadmiernym gromadzeniem żelaza. ? Choroby współistniejące w przebiegu hemochromatozy. ? Dieta w hemochromatozie.

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

1 osoba kupiła
42
Kajko i Kokosz. Nowe Przygody. Zaćmienie o zmierzchu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kajko i Kokosz. Nowe Przygody. Zaćmienie o zmierzchu
Dostępny
48 szt.

Czwarty album z serii Kajko i Kokosz - Nowe Przygody, zatytułowany „Zaćmienie o zmierzchu”. Kiedy zbliża się zaćmienie, nikt nie może spać spokojnie. Kajko i Kokosz, prześladowani przez tajemniczą i groźną zjawę. Mirmił i Lubawa, których odwiedza Wojmił przynoszący niezwykłą wiadomość. Łamignat, próbujący odnaleźć swoją maczugę. Nawet Zbójcerze podejrzewają, że coś opętało Hegemona, bo zachowuje się zupełnie inaczej, niż zwykle. Aby opanować sytuację, Kajko i Kokosz będą musieli wziąć udział w wielkiej wyprawie, łyknąć specjalny eliksir Jagi i zorganizować… wesele. Aby do zmierzchu! Kontynuacji kultowej serii Janusza Christy podjęli się – w swoim stylu, ale z wielkim szacunkiem dla ducha oryginału – znani polscy scenarzyści i rysownicy: Maciej Kur, Sławomir Kiełbus i Piotr Bednarczyk. Album jest drugą po „Królewskiej konnej”, pełnometrażową opowieścią z cyklu „Kajko i kokosz – Nowe Przygody”.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

43
Sekrety Nowego Sącza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekrety Nowego Sącza
Dostępny
34 szt.

Zacznijmy od tajemniczej przepowiedni. Ujawni ją hrabia Władysław, kochający seanse spirytystyczne. Jednak po chwili zakpi z niego pilot Piotr Czartołomny, w niewytłumaczalny sposób uciekając ze szponów śmierci. A podobno to śliwowica łącka umarłego stawia na nogi, a żywym otwiera wszystkie drzwi? Chcąc przebić te opowieści, ksiądz Władsyław Gurgacz wspomni o mrożącym krew w żyłach napadzie na Bank Narodowy. Z kolejnych stron Wanda Parylewicz głośno krzyczy, że taki bank to nic, bo przecież to ona jest symbolem największej afery korupcyjnej! Bicie zegara na wieży magistratu przypomina, że czas na premierę w Teatrze Robotniczym. Nowosądecki radiowęzeł zaczyna nadawać. Swoisty samograj dociera do domów abonentów za pośrednictwem tysięcy kilometrów drutów. Na ulicach mieszkańcy plotkują, że w Nowym Sączu mieszka ponad 200 milionerów... Nie został nim jednak z pewnością Witkacy, gdyż baba umówiła się na 150 zł, ale twierdziła, że na 100 i tyle dała. Srał ją pies. W jednej chwili nadciągają czarne chmury. Powódź zalewa miasto, zamek wybucha, w ratuszu zaczyna się strajk okupacyjny, a Sądecki Park Etnograficzny walczy z klątwą? Po takich emocjach polecamy: jesienną porą śliwy wraz z pestkami wrzucić do beczek, szczelnie zamknąć i gdy biologia już zrobi swoje, gotowy zacier przepuścić przez miedziane rurki, rozlać do butelek, a następnie do gardła!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

44
Zabójczy pocisk. Dziedzictwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójczy pocisk. Dziedzictwo
Dostępny
17 szt.

Dwanaście unikatowych opowiadań, które wybitni przedstawiciele literackiego świata przygotowali w oparciu o dzieła z zasobów Muzeum Narodowego w Warszawie! Muśnięcie pędzla, nienagannie wyrzeźbiony kształt, symbolika, złote zdobienia i tajemnice ukryte w dusznych muzealnych piwnicach. W świecie, w którym sztuka odgrywa ogromną rolę, wszystko jest możliwe. Dwanaście różnych spojrzeń na najwybitniejsze muzealne zbiory. Dwanaście historii, w których sztuka jest na wyciągnięcie ręki. Zabójczy pocisk. Dziedzictwo to zbiór opowiadań popularyzujący wiedzę o zabytkach i dziełach sztuki, przedstawionych w niebanalny sposób. Takiej książki nie było jeszcze na polskim rynku!

39,90 zł
19,95 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 19,95 zł

45
Billie Eilish. O sobie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Billie Eilish. O sobie
Dostępny
79 szt.

Billie Eilish stała się jedną z największych gwiazd muzyki wraz z wydaniem jej debiutanckiego singla „Ocean Eyes” w 2015 roku. Nadal burzy muzyczne bariery oryginalnym brzmieniem. Jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie, w 2019 roku album Billie „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 w USA, a także w 17 innych krajach i był najczęściej odtwarzanym albumem roku. „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” – to album, który został napisany, wyprodukowany i nagrany w całości przez Billie Eilish i jej brata Finneasa w ich rodzinnym domu w Los Angeles. Billie Eilish przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje i wygrała w głównych kategoriach na 62. ceremonii rozdania nagród Grammy, otrzymując nagrodę: dla najlepszego nowego artysty oraz nagrody za album roku, płytę roku, piosenkę roku i najlepszy popowy album wokalny. Billie Eilish jest także najmłodszą artystką, która napisała i nagrała oficjalną piosenkę do filmu Jamesa Bonda, zatytułowaną „No Time To Die”. W tej wypełnionej zdjęciami książce, Billie Eilish dzieli się swoim życiem – zarówno tym scenicznym, jak i poza nim. Wszystkie fotografie zostały starannie wybrane i opracowane przez samą Billie, która postanowiła podzielić się najważniejszymi momentami ze swojego życia, a także autentycznymi przemyśleniami na temat szalonej podróży, którą odbyła do tej pory.

79,99 zł
61,59 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 18,40 zł

46
Oblicza śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oblicza śmierci
Dostępny
68 szt.

Grzegorz Kapla – dziennikarz i podróżnik – zabiera nas w fascynującą podróż do świata śmierci, wierzeń i rytuałów. Myśl o własnej śmierci odsuwamy od siebie z wielką starannością i zaangażowaniem. Ale coraz bardziej fascynuje nas śmierć innych ludzi. Przyciąga naszą uwagę w wiadomościach, literaturze i kinie. Czym była Księga Umarłych? Dokąd po śmierci wędrowali Grecy? Jak długo Żydzi obchodzą Sziwę, czyli żałobę? Na kogo czekają dziewice w raju muzułmanów? Kto może bliskim zdobyć odpust? Każda ludzka kultura musiała znaleźć sposób, żeby uporać się ze śmiercią. Czyniła to i wciąż czyni za pomocą opowieści i rytuałów czasami bardzo odległych od tego co znamy z własnego świata. Ta książka nie jest encyklopedią. Jest podróżą pośród cieni. Ale, jeśli nie pobłądzisz, na końcu być może jest światło…

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

47
W złej wierze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W złej wierze
Dostępny
86 szt.

To miał być najszczęśliwszy dzień w jego życiu… Ernest Doroszewski ma świetną pracę i piękny dom w malowniczej Pszczynie. Przed nim najważniejszy dzień w życiu - narodziny dziecka. Gdy w drodze do szpitala dochodzi do usterki, pomoc w nagłej sytuacji oferuje nieznajomy mężczyzna. Marta, żona Ernesta wsiada do samochodu, aby jak najszybciej dotrzeć do szpitala. To ostatni moment, kiedy Ernest widzi swoją żonę… W sprawę zaginięcia Marty Doroszewskiej włącza się emerytowany profiler. Prowadząc śledztwo, dostrzega coraz więcej sprzecznych informacji w zeznaniach osób mających styczność ze sprawą. To jednak nie chęć powrotu do służby oraz tajemnicze zaginięcie kobiety motywuje go do pracy. Okazuje się, że Marta jest niezwykle podobna do jego ukochanej żony, która zaginęła przed laty… Czy Ernest dowie się, co stało się z jego żoną? Kto skrywa tajemnice i dlaczego? Komu można zaufać? Skomplikowane śledztwo doprowadzi do przerażającego odkrycia…

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

48
Dekameron 2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekameron 2020
Dostępny
14 szt.

Dekameron 2020 to współczesna kreacja oparta na Dekameronie Giovanniego Boccaccia. Przyjaciele postanawiają w czasie pandemii wyjechać w odludne miejsce, by tam spędzić narodową kwarantannę. Ponieważ okoliczności sprawiają, że pomimo wielu atrakcji, czas może im się dłużyć, pobyt umilają sobie opowieściami. Każdy z nich ma za zadanie wymyślić swoją historię. Bohaterowie książki, w snutych przez siebie opowiadaniach, poruszają najróżniejsze tematy, od ochrony przyrody i nurtujących ich zjawisk społecznych poprzez wizję odległej przyszłości i alternatywną rzeczywistość. Opowieści, niektóre o treści bulwersującej, wzbudzają w słuchaczach żywe zainteresowanie i inspirują do podejmowania ciekawej, niekiedy burzliwej dyskusji. Autor niezwykle zręcznie przeplata fabułę powieści z opowiadaniami wykreowanych przez siebie bohaterów, dzięki czemu Czytelnik z zainteresowaniem poznaje historię każdego z dziesięciu dni kwarantanny.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

49
Wiktymologia kryminalna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiktymologia kryminalna
Dostępny
120 szt.

Dopiero w XX wieku zaczęto się zajmować systematycznie problematyką ofiary przestępstwa. Pojawiły się poglądy o konieczności systemowego spojrzenia na osobę sprawcy, ofiarę i czyn. Dużą rolę w tym całościowym ujęciu teorii zachowań przestępczych odegrała koncepcja symbolicznego interakcjonizmu Georga H. Meada (1863?1931), w której szeroko uwzględniono zagadnienia wpływu postrzegania partnera oraz przypisywanego mu znaczenia na własne zachowanie. W 1979 r. w Münster założono Światowe Towarzystwo Wiktymologii (The World Society of Victimology), które uzyskało status organu konsultacyjnego Organizacji Narodów Zjednoczonych i Rady Europy. W następnych latach powstały krajowe towarzystwa wiktymologii w Australii, Brazylii, Grecji, Indiach, Japonii i Południowej Korei. Od 1973 r. co trzy lata są organizowane międzynarodowe sympozja. Pierwsze odbyło się w Jerozolimie, a kolejne między innymi w: Bostonie (1976), Münster (1979), Tokio/Kioto (1982), Zagrzebiu (1985), Jerozolimie (1988), Rio de Janeiro (1991), Adelaide (1994) oraz Amsterdamie (1997). Wiktymologia ewoluuje nie tylko w Stanach Zjednoczonych, lecz także w Europie. Wiele prac na jej temat ukazało się w Izraelu, jak również w Ameryce Środkowej i Południowej, Indiach, Australii i Japonii, publikowane są też czasopisma, np. ?International Review of Victimology? USA, ?Japanese Journal of Victimology?, ?Victimology? Cordoba/Argentyna, ?Journal of Australasian Society of Victimology?. Na rozwój wiktymologii kryminalnej wpływa europejskie prawo karne. W Polsce znaczącymi wydarzeniami były ogłoszenie Polskiej Karty Praw Ofiary z 2000 r. oraz przyjęcie Krajowego Programu na Rzecz Ofiar Przestępstw, opracowanego w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w 2004 r.

199,00 zł
175,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 23,88 zł

50
18 spojrzeń na Boga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
18 spojrzeń na Boga
Dostępny
33 szt.

Bez względu na osobiste przekonania, nie można zaprzeczyć, że idea Boga odegrała znaczącą rolę w dziejach ludzkości, inspirując jednostki i całe narody zarówno do rzeczy wspaniałych, jak i strasznych. Jednak jak często zastanawiamy się, co właściwie kryje się za tą ideą? Kim jest Bóg? Wielu mówi o Bogu w taki sposób, jakby zamieszkiwał ludzkie ciało (zwykle mężczyznę) oraz poruszał się i mówił jak człowiek. W innych ujęciach Bóg jest bezforemną, duchową postacią, nieskrępowaną przestrzenią ani czasem. Z kolei dla niektórych Bóg to przede wszystkim szczególny sposób doświadczania własnego życia. I chociaż wielu jest niezachwianych w swojej wierze w Boga, inni nie są do końca pewni, co myślą ? w co właściwie wierzą, co myślą, że wiedzą, i na ile myślą, że można raczej wiedzieć, niż wierzyć. Czytelnikom, których intryguje idea Boga, ten krótki i przyjazny przewodnik pomoże rozeznać się w labiryncie koncepcyjnych możliwości. Pisząc na pograniczu religioznawstwa, filozofii religii i historii idei, Leslie Stevenson, filozof związany z uniwersytetami w Oksfordzie i St. Andrews, przystępnie omawia osiemnaście możliwych spojrzeń na Boga. Od tradycyjnych ujęć obecnych w kulturze, sztuce i języku, przez bardziej wyabstrahowane koncepcje filozofów i teologów, aż do ujęć religijnych, kładących nacisk na osobistą relację z Bogiem ? ludzkość rozumiała i rozumie boskość na bardzo rozmaite sposoby, z których każdy wnosi coś innego do naszego postrzegania świata. I choć w tym temacie trudno o bezstronność, autor przekonuje, że jeśli chwilowo odłożymy na bok własne przekonania i uprzedzenia i spojrzymy na ideę Boga z prawdziwą intelektualną ciekawością, każdy z nas dowie się czegoś wartościowego ? zarówno osoby wierzące, jak i niewierzące.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

51
50 idei, które powinieneś znać. Historia wojskowości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50 idei, które powinieneś znać. Historia wojskowości
Dostępny
3 szt.

Historia ludzkości ­? od imperiów starożytnego świata po supermocarstwa XXI wieku ? została niezaprzeczalnie ukształtowana przez konflikty i broń, której używano do ich prowadzenia. Technologie, które doprowadziły do powstania zaawansowanych cywilizacji, bardzo często wykorzystywano także do niszczycielskiej działalności wojennej. Niniejsza książka przedstawia niektóre z najważniejszych broni, fortyfikacji i taktyk wojennych opracowanych w ciągu ostatnich 2500 lat, od starożytnych rydwanów wojennych do wirusa Stuxnet, który w 2007 roku sparaliżował irański program jądrowy. To błyskotliwe wprowadzenie do najbardziej trwałego zjawiska na świecie. ?50 idei, które powinieneś znać? to seria książek wprowadzających w fascynujący świat pytań i zagadnień ? tych trudnych oraz tych zupełnie podstawowych ? które od dawna towarzyszą ludzkości w jej misji zrozumienia świata. Seria prezentuje najważniejsze teorie i idee głównych dziedzin wiedzy, stanowiąc świetny punkt wyjścia do dalszej nauki. Obowiązkowa lektura każdego początkującego erudyty!

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

52
Prywatyzacja emerytur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prywatyzacja emerytur
Dostępny
38 szt.

PRYWATYZACJA EMERYTUR to jedyna w Polsce książka przedstawiająca przyczyny, mechanizmy i skutki ograniczania publicznego systemu emerytalnego na rzecz emerytur prywatnych. Analizie została poddana rola, jaką odegrała neoliberalna ideologia oraz lobbing międzynarodowych i krajowych instytucji finansowych w realizacji idei prywatyzacji systemu emerytalnego. W książce pokazano jak wielkim ryzykiem i kosztami obciążone są emerytury pochodzące z inwestowania składek na rynku finansowym i że nie są one w stanie zapewnić bezpieczeństwa finansowego, jakiego ludzie potrzebują w okresie starości. Na podstawie doświadczeń wielu krajów (w tym Chile, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Wielkiej Brytanii i Niemiec) scharakteryzowano konsekwencje sprywatyzowania całości lub części systemów emerytalnych, wynikające dla pracowników, emerytów i finansów publicznych. Szczególna uwaga została poświęcona prywatyzacji emerytur w Polsce, w tym funkcjonowaniu OFE i PPK. Książka jest majstersztykiem analizy socjoekonomicznej. Pokazano w niej proces prywatyzacji emerytur w realiach neoliberalnego kapitalizmu i jego następstwa dla sytuacji życiowej pracowników, emerytów i finansów publicznych. prof. dr hab. Tadeusz Klementewicz Uniwersytet Warszawski (z recenzji) Praca stanowi ważny wkład w debatę nad stanem systemu emerytalnego w Polsce i jego ewentualnymi zmianami. prof. dr hab. Stanisław Owsiak Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (z recenzji) Praca przedstawia nowatorskie na gruncie polskim podejście do problematyki reform systemów emerytalnych i ich prywatyzacji. dr hab. Janusz J. Tomidajewicz, prof. em. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (z recenzji)

54,00 zł
47,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,48 zł

53
Nowoczesne hydroizolacje budynków Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowoczesne hydroizolacje budynków Część 1
Dostępny
60 szt.

Niniejsze opracowanie jest pierwszą z serii książek dotyczącej hydroizolacji budynków. Poświęcone jest zabezpieczeniu przed wodą i wilgocią części podziemnych budynków. Najczęściej stosowanymi rozwiązaniami hydroizolacji tych cześci są zarówno zabezpieczenia powierzchni konstrukcji, jak też wykorzystujące beton o określonym stopniu wodoszczelności. Rozwiązania te sklasyfikowano w zależności do warunków gruntowo-wodnych występujących w rejonie posadowienia budynków. W książce zaproponowano autorskie rozwiązania zabezpieczania przed wnikaniem wody w miejscach newralgicznych oraz wymagania dotyczące sposobu odbioru poszczególnych etapów robót. Przedstawiono także analizy porównawcze trwałości poszczególnych rodzajów materiałów hydroizolacyjnych. Książka może być przydatna studentom budownictwa, pracownikom naukowym, jak również wszystkim uczestnikom procesu budowlanego: inwestorom, projektantom i wykonawcom robót hydroizolacyjnych.

49,00 zł
43,12 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,88 zł

54
Kuklany las - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuklany las
Dostępny
13 szt.

Gdy pięcioletni Maciek wraca z wycieczki do lasu, wydaje się matce nieswój. Czy coś się stało? Coś, o czym chłopiec nie chce rozmawiać? Paweł idzie nocą przez las. Zna go jak własną kieszeń, lecz tym razem gubi drogę. Czy na zawsze? W chatce pod lasem mieszka stara kobieta. Z jej ust wylatują muchy... Anna Musiałowicz stworzyła baśniową opowieść, która jest nieco przerażająca. Na polskiej scenie literackiej pojawia się bardzo obiecujący głos. I nawołuje do kuklanego lasu. „Kuklany las to gęsta od znaczeń, pięknie napisana i przede wszystkim bardzo niepokojąca powieść, która zostaje z czytelnikiem na długo po zakończeniu lektury. Polecam”. – Anna Kańtoch „Niesamowita powieść, a w zasadzie oniryczna baśń. Nie mogłam się od niej oderwać do ostatniej strony. Długo jej nie zapomnę i na pewno jeszcze do niej wrócę”. – Katarzyna Berenika Miszczuk „Po lekturze przeszedł mnie dreszcz. Co, gdyby śmierć przyszła ze strony najukochańszej osoby? Co, gdybym ja sama zagubiła się na tyle, by stać się dla ukochanej osoby śmiercią”? – Marta Krajewska „Kuklany las to groza z rodzaju tej szczerej, baśniowej, odwołująca się, tak w treści jak i często w formie, do ludyczności i obrazków rodem z nieocenzurowanych Grimmów. Korzystając z nich, Musiałowicz jednak nie tyle po prostu straszy czy poucza, co subtelnie i konsekwentnie wzbudza uczucie surrealistycznego niepokoju. Od czytelnika zależy natomiast, co z nim w swojej głowie zrobi”. – Jakub Ćwiek

36,00 zł
25,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,08 zł

55
Wmyśli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wmyśli
Dostępny
9 szt.

Maciej Dmytrow w swoim literackim debiucie wędruje przez mrok miasta, szpitalne korytarze i przestrzenie wtórnie odludne. Dziwnym trafem te wędrówki często kończą się nad brzegiem Wisły, gdzie można poczuć smutek i kuszącą woń nostalgii. Zbiór zawiera wiersze o naszych dzieciach, dziadkach, kolegach z pracy. O nas, współczesnych Polkach i Polakach. To wiersze o depresji i z depresji. Październikowej i tej gorszej, listopadowej. Wiersze, w których, najprawdopodobniej wbrew zamiarom autora, skryło się jednak ciepło lekkiego, lepkiego lipca.

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

56
Żywieniowy ninja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żywieniowy ninja
Dostępny
42 szt.

?Żywieniowy Ninja? to mieszanka wybuchowa zwięzłych i nieszablonowych opisów aktów prawnych, prawa żywnościowego oraz cytatów z polskiego rapu i szeroko rozumianego świata sportu. Autor książki jest absolwentem studiów z zakresu technologii żywności, audytorem wewnętrznym systemów bezpieczeństwa żywności oraz ekspertem ds. prawa żywnościowego. Jest jednak przede wszystkim normalnym chłopakiem z osiedla, co sprawia, że jego opisy prawa żywnościowego, systemu HACCP oraz urzędowej kontroli żywności są niezwykle przystępne dla każdego czytelnika. Książka zawiera odpowiedzi na nurtujące pytania związane z produkcją, etykietowaniem oraz kontrolą żywności, którą kupujemy w sklepach każdego dnia. Autor nie omija najtrudniejszych tematów, omawiając je zawsze na bardzo ciekawych przykładach z życia codziennego wszystkich konsumentów. ?Żywieniowy Ninja? odpowiada m.in. na następujące pytania: ?Jak wygląda prawo żywnościowe w Polsce i UE? Co dyrektywy i rozporządzenia dają przeciętnemu Kowalskiemu? ?Czy istnieje system opracowany przez amerykańskich naukowców, który zapewnia produkcję wyłącznie bezpiecznej żywności? ?Jak wyglądają kontrole i audyty w zakładach produkcyjnych? Kto je przeprowadza? Czy przed audytami maluje się trawę na zielono? ?Czym są terminy przydatności do spożycia? Ile ich jest? Czym się różnią? ?Czy dodatki do żywności są bezpieczne i w jakim celu się je stosuje? Kto kontroluje te wszystkie E? W jakich produktach w ogóle nie stosuje się dodatków? ?Jaką rolę w żywności odgrywają konserwanty? Dlaczego są tak ważne? Co by się stało, gdybyśmy przestali je stosować? ?Co to jest żywność ekologiczna, żywność GMO, żywność nowa, KOSHER, HALAL? ?Co w internecie piszczy? Gdzie szukać wiedzy na temat żywności? Jak w przyszłości będzie wyglądać produkcja żywności? ?Dlaczego autor napisał, że tak bardzo żal mu ludzi? Książkę ?Żywieniowy Ninja? można najkrócej scharakteryzować, parafrazując tytuł filmu Woody'ego Allena - ?Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o żywności, ale baliście się zapytać?.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

57
300 naklejek. Psy i koty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
300 naklejek. Psy i koty
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Wyjątkowa propozycja dla prawdziwych miłośników naklejek W tej książce dzieci znajdą aż 300 naklejek związanych z różnorodnymi rasami psów i kotów. Książka pełna jest łamigłówek, zabaw i ćwiczeń, dzięki którym dziecko nie tylko się bawi, ale również ćwiczy spostrzegawczość i wyobraźnię.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

58
300 naklejek. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
300 naklejek. Pojazdy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.19

Wyjątkowa propozycja dla prawdziwych miłośników naklejek. W tej książce dzieci znajdą aż 300 naklejek związanych z różnorodnymi pojazdami. Książka pełna jest łamigłówek, zabaw i ćwiczeń, dzięki którym dziecko nie tylko się bawi, ale również ćwiczy spostrzegawczość i wyobraźnię. Dzieci poznają różne rasy psów, kotów oraz pojazdy.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

59
Pakiet Lucyfera: Lista Lucyfera / Boski znak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet Lucyfera: Lista Lucyfera / Boski znak
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.05

Mroczne thrillery o złu, którego nie sposób wyplenić i które nieustannie znajduje naśladowców. I kiedy myślisz, że znasz już rozwiązanie zagadki, prawdziwa gra dopiero się zaczyna! Mistrz mrocznych thrillerów Krzysztof Bochus w najwyższej formie! • Lista Lucyfera Trójmiastem wstrząsa seria okrutnych, niewytłumaczalnych zabójstw. Morderca kontaktuje się z dziennikarzem, red. Adamem Bergiem. Za jego pośrednictwem informuje opinię publiczną o swoich kolejnych krokach. Od tej pory zaczyna się nierówny pojedynek pomiędzy życiem, a śmiercią. Co kieruje poczynaniami okrutnego mordercy, który sam siebie nazywa „,Lucyferem",? Zemsta, nienawiść do świata, a może fascynacja dziełami pewnego artysty, który ze śmiercią był za pan brat? A gdy wydaje się, że jesteśmy już blisko rozwiązania tej ponurej zagadki, do akcji wkraczają kolejni nieznani sprawcy. W tle media goniące za sensacją i historia, która rzuca długi cień na współczesnych. • Boski znak Mroczny thriller o złu, którego nie sposób wyplenić i które nieustannie znajduje naśladowców. Czytelnicy odnajdą tu zagadki kryminalne i kody dla wtajemniczonych, spiski i zbrodnicze fascynacje... Na wskroś współczesna intryga sensacyjna zszyta jest mocną nicią z przeszłością, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Redaktor Adam Berg zostaje wynajęty przez grupę miliarderów, aby odnaleźć skarby, ukryte pod koniec wojny na zamku Czocha. Niemal natychmiast dziennikarz staje się obiektem tajemniczych prześladowań. Ktoś bezcześci grób jego matki, włamuje się do mieszkania, podrzuca narkotyki... Kim jest nieuchwytny wróg? Rywalem w dotarciu do skarbu, misyjnym zabójcą, a może naśladowcą seryjnego mordercy, którego zdemaskował niegdyś Berg? Bohater rozpoczyna dziennikarskie śledztwo. Jego dochodzenie wykracza daleko poza granice Polski. Nic nie jest jednak oczywiste. Nikt też nie jest tym, za kogo się podaje... Ktoś nieustannie uprzedza ruchy Berga. W makabrycznych okolicznościach giną ludzie, którzy mogliby naprowadzić go na właściwy ślad. Rozpoczyna się pojedynek na śmierć i życie. Bohater zaczyna rozumieć, że gra idzie o stawkę większą, niż początkowo sądził...

49,90 zł
35,93 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

60
Przyprawy, które leczą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyprawy, które leczą
Dostępny
281 szt.

Czy wiesz jak wielka siła tkwi w przyprawach i ziołach? Przeczytaj Przyprawy, które leczą i skorzystaj z leczniczej mocy natury. Ilość przypraw, ziół i korzennych mieszanek na sklepowych półkach rośnie z roku na rok, jednak wiedza na ich temat jest wciąż niewielka. Dowiedz się jak nawet najmniejsza ilość kminu rzymskiego, cynamonu cejlońskiego lub mniej znanej asafetydy może zmienić smak i właściwości zdrowotne jedzenia. Wypróbuj proste przepisy na pyszne dania i naturalne lekarstwa. Odkryj również, które zioła i przyprawy wychładzają, a które rozgrzewają, a także w jaki sposób oddziałują one na emocje. Równowaga między smakami, którą kryją w sobie przyprawy, pomaga w osiągnięciu harmonii, spokoju i… szczęścia. W książce Przyprawy, które leczą znajdziesz: • szczegółową wiedzę na temat ziół i przypraw, w tym zawartych w nich substancji czynnych, smaku i właściwości zdrowotnych, • proste i zaskakujące przepisy na pyszne dania i naturalne metody leczenia, np. naturalny lek na przeziębienie z mielonej czarnuszki i miodu lub shot z imbiru cytryny i miodu, czyli domowy sposób na niestrawność, • sposoby na wydobycie smaku i aromatu z przypraw. Książka Przyprawy, które leczą to kolejna część bestsellerowej serii, w której ukazały się: Jedzenie, które leczy, Zdrowa tarczyca (Wydawnictwo Zwierciadło). Karolina, Maciej Szaciłło – eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą kursy, szkolenia oraz warsztaty zdrowego gotowania i medytacji. Autorzy popularnych poradników dietetycznych: Depresja. Jedzenie, które leczy, Zdrowa tarczyca, dwóch części Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem, Jedzenie, które leczy, Detoksy, Jem (to co) kocham i chudnę.

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

61
Zdrowa kuchnia rodzinna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowa kuchnia rodzinna
Dostępny
295 szt.

Nie wszyscy rodzice mają ochotę na wspólną kulinarną przygodę z dziećmi. Niektórzy twierdzą, że kuchnia po rodzinnym gotowaniu wygląda, jak po przejściu huraganu. Inni obawiają się skaleczeń lub poparzeń u swoich pociech. W efekcie wiele nastolatków nie potrafi przygotować nawet jajecznicy, a po zrobieniu najprostszej kanapki pozostawia w kuchni istne pobojowisko. Monika Mrozowska, propagatorka zdrowego odżywiania i matka czwórki dzieci, od lat udowadnia, że wspólne gotowanie z dziećmi jest nie tylko możliwe, ale też przyjemne i smaczne. Każdy z domowników może bowiem wnieść do rodzinnej kuchni coś nowego, a wspólnie przyrządzone dania spowodują, że wszyscy z przyjemnością usiądą razem przy stole. Kukurydziana zupa z popcornem, omlet z serem halloumi, tarta z brokułami oraz domowe lody kokosowe – to tylko kilka spośród pysznych i zdrowych dań, które z pewnością polubią zarówno dorośli, jak i dzieci, i które na stałe zagoszczą w rodzinnym menu. Monika Mrozowska – aktorka, wegetarianka, propagatorka zdrowego, ekologicznego odżywiana. Z pasją angażuje się w akcje prozdrowotne, przede wszystkim związane z edukacją żywieniową. Autorka i współautorka książek kulinarnych, m.in. Zupy moc, Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie, Ekologiczna, ekonomiczna kuchnia, Uczta dla dwojga, Uczta dla maluszka (Wydawnictwo Zwierciadło).

49,90 zł
36,43 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

62
Leki po Dyplomie Weterynaria 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leki po Dyplomie Weterynaria 2021
Dostępny
2 szt.

Leki po Dyplomie Weterynaria 2021 to kolejne wydanie podręcznego informatora o dostępnych w Polsce lekach Rp. i OTC stosowanych w weterynarii. Opisy leków powstały na podstawie dokumentów rejestracyjnych i obejmują: wskazania, przeciwwskazania, ostrzeżenia, działania niepożądane, karencję, stosowanie w okresie ciąży, laktacji i nieśności, dawkowanie oraz informacje o terminie ważności i warunkach przechowywania. Uwzględniono również postaci i dawki preparatów, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. W obecnym wydaniu opisano prawie 1600 preparatów, oprócz leków również wybrane preparaty nielecznicze promowane przez firmy farmaceutyczne. W porównaniu do poprzedniego wydania przybyło około nowych 90 opisów preparatów. Wszystkie preparaty wymienione w książce Leki po Dyplomie Weterynaria zestawiono w trzech indeksach: 1. wykaz substancji czynnych i preparatów 2. wykaz preparatów według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC) 3. wykaz preparatów według gatunków zwierząt

89,00 zł
63
Truckies Zestaw pojazdów rolniczych z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
84,90 zł
78,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,79 zł

64
Truckies Zestaw pojazdów budowlanych z akcesoriami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
84,90 zł
78,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,79 zł

65
Spychacz żółto-czarny luzem w szarym kartonie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
98,90 zł
90,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,91 zł

66
Truxx Traktor z przyczepą do siana w otwartym pudełku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

67
Traktor z łyżką luzem w szarym kartonie Niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor z łyżką luzem w szarym kartonie Niebieski
Lena
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.12

90,90 zł
83,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,27 zł

68
A la une 4. Podręcznik + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A la une 4. Podręcznik + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

103,00 zł
92,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,30 zł

69
A la une 4. Zeszyt ćwiczeń + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A la une 4. Zeszyt ćwiczeń + CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

61,00 zł
54,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,10 zł

70
Saszetka na pasek nerka STRIGHT WB-01 moro mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
43,03 zł
40,88 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,15 zł

71
Piórnik dwuklapkowy bez wyposażenia LOL mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik dwuklapkowy bez wyposażenia LOL mkml MAJEWSKI
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.17

25,90 zł
24,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,29 zł

72
Piórnik dwuklapkowy bez wyposażenia STAR WARS mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik dwuklapkowy bez wyposażenia STAR WARS mkml MAJEWSKI
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.01

24,90 zł
23,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

73
Worek na obuwie STAR WARS mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na obuwie STAR WARS mkml MAJEWSKI
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.19

Worek na obuwie lub strój gimnastyczny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć. Posiada podwójne boczne sznurki, które umożliwiają noszenie worka w rękach, na ramieniu czy na plecach. Wzornictwo dopasowane do kolekcji licencyjnej czyni go doskonałym uzupełnieniem szkolnej wyprawki.

17,99 zł
Powiadomienie
74
Piórnik saszetka usztywniona z wewnętrzną klapką PC-01 STAR WARS mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
27,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,44 zł

75
Worek na obuwie My Little Friend Pies mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na obuwie My Little Friend Pies mkml MAJEWSKI
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.25

16,99 zł
Powiadomienie
76
Plecak szkolny BP-58 My Little Friend Pies mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny BP-58 My Little Friend Pies mkml MAJEWSKI
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.17

117,90 zł
112,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,89 zł

77
Piórnik dwuklapkowy bez wyposażenia My Little Friend Pies mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
24,90 zł
23,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

78
Piórnik saszetka usztywniona z wewnętrzną klapką PC-01 My Little Friend mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
27,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,44 zł

79
Plecak szkolno-wycieczkowy 12" trójkątny My Little Friend Pies mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
38,90 zł
36,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,94 zł

80
Plecak przedszkolny 11,5" HOT WHEELS mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak przedszkolny 11,5" HOT WHEELS mkml MAJEWSKI
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.26

Plecak szkolno-wycieczkowy wykonany z najwyższej jakości materiałów. Idealny dla młodszych dzieci, na szkolną wycieczkę czy zajęcia pozalekcyjne. Funkcjonalność: 1 komora główna 1 kieszeń przednia 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne Komfort i bezpieczeństwo: regulacja długości szelek liczne elementy odblaskowe

37,90 zł
36,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,89 zł

81
Plecak szkolno-wycieczkowy 12" trójkątny My Little Friend Kot I mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolno-wycieczkowy 12" trójkątny My Little Friend Kot I mkml M...
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.22

Plecak szkolno-wycieczkowy wykonany z najwyższej jakości materiałów. Idealny dla młodszych dzieci, na szkolną wycieczkę czy zajęcia pozalekcyjne. Funkcjonalność: 1 komora główna 1 kieszeń przednia 2 elastyczne siatkowe kieszenie boczne Komfort i bezpieczeństwo: regulacja długości szelek liczne elementy odblaskowe

37,90 zł
36,01 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,89 zł

82
Worek na obuwie My Little Friend Kot I mkml MAJEWSKI - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na obuwie My Little Friend Kot I mkml MAJEWSKI
St. Majewski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.12

15,99 zł
Powiadomienie
83
Otulacz przejściowy Swaddle Up Transition Bag. Etap 2, rozmiar L, miętowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otulacz przejściowy Swaddle Up Transition Bag. Etap 2, rozmiar L, mięt...
Love to Dream
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.10

Wraz z kolejnym etapem rozwoju dziecka, przychodzi czas na zmiany. Przestawienie się z bezpiecznego uczucia bycia przytulanym przed snem do zasypiania z wolnymi rękami może być trapiące dla niektórych dzieci… nie wspominając o rodzicach! Ale jest sposób na to, by zmiana przebiegała stopniowo. Otulacz Swaddle UP 50/50 Transition Bag pomaga Twojemu dziecku stopniowo dostosować się do spania bez otulania. To idealny sposób na łatwe przejście Twojego dziecka od otulania do uwolnienia rączek. Po prostu rozepnij jedno „skrzydełko”, poczekaj kilka nocy, by Twoje dziecko przyzwyczaiło się do uczucia spania z jedną rączką uwolnioną, potem usuń drugie skrzydełko. Od teraz Twoje dziecko może spać z uwolnionymi rączkami. • Wykonany w 95% z wiskozy (z bambusa), 5% z elastanu (2 TOG*, rekomendowana temperatura otoczenia 24-27°C) • Otulacz zmienia się w ciepły śpiworek dla dłuższego użytkowania • Masz pewność, że dziecko jest otulone przez całą noc • Zastępuje kocyk, nie ma konieczności dodatkowego przykrywania dziecka • Dopasowany, dzięki czemu nie ma ryzyka, że dziecko wsunie się pod materiał bądź nakryje sobie nim główkę • Genialny dwukierunkowy zamek ułatwia zmianę pieluszki • Unikatowa forma pozwala bioderkom i nóżkom zginać się naturalnie, zapewniając ich naturalny rozwój • Zatwierdzony przez INPAA – organizację, której celem jest opracowanie bezpieczniejszych produktów dla niemowląt oraz promowanie bezpiecznego korzystania z towarów przez konsumentów • Certyfikowany jako „zdrowy dla bioder” przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych • Łatwy w utrzymaniu: można prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej

135,40 zł
128,63 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,77 zł

84
Bramka z Akcesoriami Mega Creative 471883 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bramka z Akcesoriami Mega Creative 471883
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

96,90 zł
72,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,22 zł

85
Bramka z Akcesoriami Mega Creative 471882 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bramka z Akcesoriami Mega Creative 471882
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

58,90 zł
44,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,72 zł

86
Miękka książeczka dwustronna do zawieszenia na wózku/foteliku, alfabet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miękka książeczka dwustronna do zawieszenia na wózku/foteliku, alfabet
K's Kids
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.15

Dzięki książeczce Twoje dziecko może uczyć się i bawić w tym samym czasie. Czytaj razem ze swoimi dziećmi i zachęcaj je do wypowiadania pierwszych słów! Książeczka składa się z 8 różnych stron, każda z nich nauczy Twoje dziecko czegoś innego. Posiada kilka struktur, dzięki czemu Twoje dziecko może ćwiczyć zmysł dotyku. Zabawka wyposażona jest również w gryzak. Każdy element zabawek K's Kids jest zaprojektowany w taki sposób, aby wspomóc prawidłowy rozwój dzieci. Aby łatwiej było zrozumieć rodzicom, jakie zalety zawierają zabawy z produktami K's Kids, stworzono Trójkąt Umiejętności, który pokazuje czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju fizycznego, poznawczego oraz społecznego. Trójkąt Umiejętności to prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką i znajduje się na każdym opakowaniu produktów. Część zabawek jest zaprojektowana z myślą o rozwoju kilku sfer, inne mają za zadanie kształtować ich większą ilość-w zależności od potrzeb i możliwości dzieci znajdujących się na różnych etapach rozwoju. Jakie umiejętności rozwija Twoje dziecko podczas zabawy? 1. Rozwój fizyczny: • zmysły – pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie rozwoju dziecka, • motoryka mała – rozwija precyzyjne i kontrolowane ruchy, wraz z mimiką twarzy, koordynację wzrokowo-ruchową oraz prawidłową artykulację wyrazów, • motoryka duża – to ruchy większych mięśni odpowiedzialnych za pracę ramion, nóg, stóp lub całego ciała. Zabawki zachęcają dziecko do kopania, raczkowania, biegania lub skakania. 2. Rozwój poznawczy: • umiejętności logiczne – umożliwiają dzieciom łączenie skrawków informacji. Zabawki, takie jak układanki czy klocki, mogą wzmocnić dziecięcą inteligencję, układania w kolejności, koncentracji, argumentacji i rozwiązywania problemów, • umiejętności językowe – inteligencja językowa to umiejętność wydawania dźwięków i używania języka, wyrażania siebie i rozumienia innych ludzi. Zabawki doskonalące umiejętność rozumienia słów, rozróżniania dźwięków, rytmów i form fleksyjnych wpływają na rozwój tej funkcji w procesie rozwoju. 3. Rozwój społeczny: • emocje – zdrowe dziecko powinno być w stanie wyrażać i kontrolować swoje emocje. Świadomość bycia kochanym i chronionym rozwija jego poczucie bezpieczeństwa. Zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć, spełniają bardzo ważną rolę w procesie uczenia się jak efektywnie kontaktować się z innymi, z obopólnym zaufaniem, • komunikowanie się – zdolności komunikacyjne pomagają dziecku w wykonywaniu zadań, które wymagają współpracy i ułatwiają pracę w grupie.

25,90 zł
23,83 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,07 zł

87
ARTYK 159039 Puzzle okrągłe 4 pory roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ARTYK 159039 Puzzle okrągłe 4 pory roku
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

W ZESTAWIE 150 EL., ROZMIAR PO ROZŁOŻENIU 53 X 53 CM., WYM. OPK: 22 X 22 X 12 CM.

52,30 zł
45,50 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,80 zł

88
Ołówek z gumką kotek, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką kotek, mix wzorów
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.09

Ten ołówek z gumką spodoba się dzieciom. Gumka w kształcie kotka jest równocześnie ozdobą ołówka. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

5,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

89
Ołówek z gumką Pies - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką Pies
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.24

5,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

90
Ołówek z gumką Wszechświat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ołówek z gumką Wszechświat
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.02

5,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 2,2%
oszczędzasz 0,11 zł

91
Chodzik dla dzieci, szaro-różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chodzik dla dzieci, szaro-różowy
Baby mix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

Na początku Maluch może korzystać z chodzika jako bujaka. Przy opcji bujaczka na dole naciągamy materiał na którym dziecko stawia nóżki. Później w prosty sposób można go przekształcić w chodzik do nauki chodzenia. Jest możliwość ustawienia wysokości w zależności od wzrostu dziecka. Pulpit do zabawy zapewnia dziecku mnóstwo atrakcji. Zasilanie: 2 baterie AA 1,5V (brak w zestawie)

374,90 zł
329,91 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 44,99 zł

92
Student Solutions Manual to Black Exercises for Chemistry: The Central Science - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Student Solutions Manual to Black Exercises for Chemistry: The Central...
Dostępny
1 szt.

Accurate, data-driven authorship with expanded interactivity leads to greater student engagementUnrivaled problem sets. notable scientific accuracy and currency and remarkable clarity have made Chemistry: The Central Science the leading general chemistry text for more than a decade Trusted, innovative, and calibrated, the text increases conceptual understanding and leads to greater student success in general chemistry by building on the expertise of the dynamic author team of leading researchers and award-winning teachers.In this new edition. the author team draws on the wealth of student data in Mastering Chemistry to identify where students struggle and strives to perfect the clarity and effectiveness of the text, the art, and the exercises while addressing student misconceptions and encouraging thinking about the practical, real-world use of chemistry. New levels of student interactivity and engagement are made possible through the enhanced eText 2. o and Mastering Chemistry, providing seamlessly integrated videos and personalized leaming throughout the course .

128,50 zł
114,37 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 14,13 zł

93
Traktor 510913 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Traktor 510913
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.11

14,90 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

94
Kolorowanka antysresowa Tropikalny Raj 32strony 210x296cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka antysresowa Tropikalny Raj 32strony 210x296cm
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.15

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

95
Kolorowanka antysresowa Siła kwiatów 32strony 210x296cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka antysresowa Siła kwiatów 32strony 210x296cm
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

96
Wydrapywanka blok 10stron 26x19cm 892007 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka blok 10stron 26x19cm 892007
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.14

7,60 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,61 zł

97
Kolorowanka antysresowa Ptaki i kwiaty 32strony 210x296cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka antysresowa Ptaki i kwiaty 32strony 210x296cm
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.25

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

98
Wydrapywanka blok 10stron 21x28cm W011367 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka blok 10stron 21x28cm W011367
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

99
Wydrapywanka kolorowe hologramowe tło 15x10cm 1638 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka kolorowe hologramowe tło 15x10cm 1638
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.14

5,60 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,61 zł

100
Wydrapywanka z jednorożcem, 2 arkusze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wydrapywanka z jednorożcem, 2 arkusze
MFP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.23

Wydrapywanka z obrazkami zapewnia kreatywne zajęcie przeznaczona dla najmłodszych. Zabawa rozwija zręczność, precyzje, koncentracje, skupienie. W zestawie: • 2 obrazki ze wzorem • radełko • szablon Wymiary: 16.0 x 21.0 cm

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

Wróć do góry