hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.04.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 6 kwietnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Niepokój przychodzi o zmierzchu (Marieke Lucas Rijneveld), na drugim Golem XIV (Stanisław Lem). Kolejny produkt to Zestaw do tworzenia bransoletek. Neo-Brite Chains & Charms (Make it real) oraz Długopis 491168 cena za 1 szt (ADAR).
1
Niepokój przychodzi o zmierzchu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepokój przychodzi o zmierzchu
Dostępny
40 szt.

Brud rzeczywistości, chłód rozpaczy, dzieciństwo pełne wstydu. Odważna i bezkompromisowa powieść nagrodzona Nagrodą Bookera w 2020 roku. Mała wioska na holenderskiej prowincji. Tuż przed świętami rodzina skromnych i pobożnych rolników doświadcza tragedii – w wypadku ginie najstarszy syn Matthies. Niedługo potem farmę nawiedzają kolejne nieszczęścia. Czy to kara za grzechy? Tak sądzą rodzice. Zatracając się w bólu i poczuciu winy, zaniedbują trójkę dorastających dzieci, które niewiele rozumieją i są przerażone atmosferą panującą w domu. Co to znaczy, że Matthies umarł? Czy ojciec odejdzie? Co stanie się z mamą? Jas, Obbe i Hanna próbują sobie radzić z niepokojem – gromadząc niepotrzebne przedmioty, składając ofiary, zadając ból sobie i innym, łamiąc seksualne tabu, dają się wciągnąć w wir coraz bardziej zatrważających obsesji i fantazji. Jaki sens ma wiara, a jaki rodzina? W tej powieści Marieke Lucas Rijneveld stawia pytania, które podważają nasze najświętsze przekonania. „Pełna obrazów i symboli powieść o bólu bez pocieszenia, na tle cudownej i okrutnej przyrody, będącej jedyną ucieczką, a zarazem obietnicą śmierci”. – „La Stampa” „Powieść, która wiedzie prosto na dno, gdzie nie ma już żadnej nadziei”. – „la Repubblica” „Surowa, absolutnie urzekająca opowieść o młodości, która umiera”. – „Vogue” „Pozostają dreszcze, oszołomienie i niepokój”. – „AD Magazine” „Wyjątkowa książka. Ponura, apokaliptyczna, a jednocześnie przyciągająca”. – „Frankfurter Allgemeine Zeitung” „Z perwersyjną wręcz przyjemnością Rijneveld wstrząsnęła światową literaturą”. – „Lire”

44,90 zł
30,53 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,37 zł

17 osób kupiło
2
Golem XIV - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Golem XIV
Dostępny
33 szt.

Prześcignąć ewolucję i wykonać skok w przestrzeń nadludzką. Powieść? Esej? Filozoficzny dialog? Najbardziej nieodgadniona książka Stanisława Lema. W Golemie XIV Stanisław Lem zabiera czytelników w jedną ze swoich najbardziej niezwykłych i odważnych literackich przygód. Obdarzony świadomością superkomputer, nieskończenie przewyższający inteligencją człowieka, wygłasza przed naukowcami wykłady. Losy Golema obserwujemy od powstania, aż do zagadkowego odejścia ze świata ludzi. Sztuczna inteligencja stworzona przez ludzi zaskakuje swoich konstruktorów. Lem dokonuje krytyki człowieczeństwa, kultury i złudzeń na temat mechanizmów ewolucji. Golem przedstawia oszałamiającą wizję rozwoju sztucznej, mechanicznej inteligencji, która ostatecznie może przekroczyć granice kosmosu i dostępnego ludziom rozumowania. Lem dokonuje w swym dziele czegoś niespotykanego – w fascynujący sposób próbuje oddać myśli superkomputera. Stwarza na oczach czytelników dialog ludzkości i ludzkiego rozumu z „nieludzkością” i Rozumem, który znajduje się poza ludzkimi możliwościami poznania. Powieść jest także zapisem dialogu Lema z samym sobą. I to może jest w Golemie XIV najbardziej inspirujące. Czy w świecie coraz bardziej rządzonym przez algorytmy wizja Lema okaże się prorocza?

34,90 zł
24,08 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 10,82 zł

9 osób kupiło
3
Zestaw do tworzenia bransoletek. Neo-Brite Chains & Charms - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do tworzenia bransoletek. Neo-Brite Chains & Charms
Make it real
Dostępny
259 szt.

Wykorzystaj zestaw koralików Make it Real, aby stworzyć wyjątkowe ozdoby, które nadadzą Twoim stylizacjom niebanalny charakter. Wciel się w rolę projektantki biżuterii, stwórz niesamowity projekt i przejdź do jego realizacji. Robienie biżuterii to świetna, pobudzająca wyobraźnię kreatywna zabawa, której owocem są niezwykłe ozdoby, stworzone z pasją i zaangażowaniem. Stworzenie 10 efektownych neonowych bransoletek i pierścionka z pomponikami jest bardzo proste dzięki łatwej instrukcji i materiałom, które znajdziesz w tym zestawie. W zestawie: – 164 różnych koralików, – 3 wyjątkowe zawieszki, – 3 frędzelki, – 3 zawieszki z klejnocikami, – 6 zawieszek z pomponikami, – sznurki z elastycznej tkaniny w 3 kolorach (1,5 m), – 5 złotych łańcuszków (0,65 m), – 1 regulowany pierścionek, – 1 różowy pomponik, – przezroczysty elastyczny sznurek (2 m), – instrukcję.

50,99 zł
48,44 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,55 zł

7 osób kupiło
4
Długopis 491168 cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis 491168 cena za 1 szt
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

6,10 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,8%
oszczędzasz 0,11 zł

5 osób kupiło
5
Moje pierwsze kształty. Książeczka kontrastowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze kształty. Książeczka kontrastowa
Dostępny
37 szt.

Moje pierwsze kształty to pierwsza książeczka kontrastowa Twojego dziecka. Dzięki bardzo prostym czarno-białym obrazkom niemowlę, którego wzrok właśnie zaczyna się kształtować, wyostrzać, otrzymuje odpowiednie dla swojego wieku bodźce zmysłowe. Jego wzrok uczy się odróżniać przedmiot od tła, na którym jest narysowany. Książeczka stymuluje rozwój wyobraźni, pomaga kształtować ostrość wzroku i pielęgnować więź pomiędzy dzieckiem a rodzicami.

10,15 zł
8,99 zł

Rabat 11,4%
oszczędzasz 1,16 zł

6 osób kupiło
6
Moje pierwsze zwierzęta. Książeczka obrazkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze zwierzęta. Książeczka obrazkowa
Dostępny
116 szt.

Moje pierwsze zwierzęta to tytuł pierwszej książeczki Twojego dziecka. Barwne, ale proste w swej formie ilustracje rozwijają zdolności poznawcze i sensoryczne oraz wspomagają rozwój wzroku małego dziecka. W tym wieku maluch żywo reaguje na oglądane obrazki i sam manipuluje książeczką, co ćwiczy jego zdolności manualne i motorykę małą. Wspólna „lektura” angażuje dorosłego w zabawę i wspiera zacieśnianie więzi emocjonalnych między dzieckiem a rodzicami. Książeczka pomaga rozwijać wyobraźnię i wyostrza wzrok.

10,15 zł
8,99 zł

Rabat 11,4%
oszczędzasz 1,16 zł

4 osoby kupiły
7
Ateńczyk. Tom 1. Bramy Aten - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ateńczyk. Tom 1. Bramy Aten
Dostępny
108 szt.

Pragniesz wolności? Przygotuj się na wojnę. Bramy Aten to pierwszy tom „Ateńczyka” – trylogii autora bestsellerowych powieści o Juliuszu Cezarze oraz Sokoła spartańskiego. Na równinie pod Maratonem gromadzą się wojownicy. Potężna armia perska przybyła pod wodzą Dariusza Wielkiego, aby ujarzmić Greków. Na jej drodze stają nieliczne zastępy Ateńczyków, wśród nich nieustraszony Ksantippos. Przegrana bitwa będzie oznaczać śmierć lub niewolę, dlatego wojownik sieje spustoszenie wśród wrogów. Ludzie jednak zapominają, że wolność trzeba okupić własną krwią. Dziesięć lat później Ksantippos obserwuje, jak Ateny dzielą intrygi, spory polityczne i zwalczające się fakcje. I znowu pojawiają się Persowie. Ateńczycy wzywają sprzymierzeńców ze Sparty, aby opóźnili marsz Persów w wąskim przesmyku pod Termopilami. Bramy Aten przedstawiają dwie spośród najsławniejszych bitew starożytnego świata oraz losy ludzi, którzy kierowani umiłowaniem wolności popełniają czyny zarówno nikczemne, jak i bohaterskie. „Książka absolutnie doskonała. Podczas lektury nie sposób się powstrzymać od obgryzania paznokci”. – „The Times” „Iggulden stanowi klasę sam dla siebie, jeśli chodzi o epicką powieść historyczną”. – „Daily Mirror”

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

4 osoby kupiły
8
Miłość przychodzi łagodnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość przychodzi łagodnie
Dostępny
7 szt.

Główna bohaterka wyjeżdża na daleki Zachód. Tam niestety w tragicznych okolicznościach traci męża i aby przetrwać, zgadza się zostać opiekunką córeczki Clarka Davisa, młodego wdowca, który zajmuje się gospodarstwem. Miłość przychodzi łagodnie to powieść napisana w 1979 roku, która nieprzerwanie cieszy się popularnością – sięgnęło po nią niemal milion czytelników. Ze śmiechem i łzami przeżywamy losy głównych bohaterów, Marty i Clarka Davisów, których połączyły ze sobą dramatyczne okoliczności życia na dalekiej, XIX-wiecznej prerii. Pozostająca na długo w pamięci powieść o miłości i stracie. „Ta książka to nie tylko wzruszająca i najpiękniejsza historia o miłości, jaką znamy. To również opowieść, która przynosi ukojenie i nadzieję tym, którzy doświadczyli w swoim życiu bolesnej straty”. – Daniel Wołochowicz, założyciel wydawnictwa Psalm18.pl „Historyjka tak inna i niezepsuta, że aż chce się ją polecać jako przykład samotnego rozbitka wśród oceanu współczesnej powieściowej zgnilizny”. – fragment recenzji, lubimyczytac.pl Janette Oke – kanadyjska autorka ponad 70 książek, nagradzana między innymi odznaczeniami Christy Award i Gold Medallion. W Polsce znana z poprzednich wydań bestsellerowej serii„Miłość przychodzi łagodnie”. Ostatnio popularnością cieszy się trylogia z czasów biblijnychŚledztwo setnika, Ukryty płomień i Droga do Damaszku oraz seria czterech pogodnych, rodzinnych powieści, między innymi: Pewnego razu latem. Bestsellerem stała się także powieść Głos serca, która była inspiracją znanego serialu.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

4 osoby kupiły
9
Balon foliowy, helikopter policyjny (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, helikopter policyjny (61 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
16 szt.

Balon foliowy w kształcie helikoptera policyjnego. Doskonała dekoracja na imprezę dla małego miłośnika służb mundurowych i latających maszyn. • Rozmiar: 61 cm (24”) • Kształt: helikopter policyjny • Kolor: niebieski • Nadruk: helikopter • Ilość: 1 szt. • Producent: Flexmetal • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem

13,31 zł
12,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,32 zł

3 osoby kupiły
10
Wild Life. SLH42387. Dzikie zwierzęta - zestaw startowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH42387. Dzikie zwierzęta - zestaw startowy
Schleich
Dostępny
3 szt.

Seria „Wild Life” zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz, dzięki figurkom Schleich, mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Zawartość opakowania: • figurka lwa, • figurka zebry, • figurka słoniątka, • figurka szympansa. Wymiary opakowania: 19.0 x 24.0 x 8.0 cm

109,99 zł
102,29 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,70 zł

3 osoby kupiły
11
No właź! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
No właź!
Dostępny
18 szt.

Niepodrabialna charyzma Bukowskiego – niepokornego outsidera, który pisał o alkoholu i samotności (w nieznoszących reguł wierszach) – uczyniła z niego jednego z najsławniejszych współczesnych poetów. Stał się legendą na długo przed śmiercią w 1994 roku. A wciąż odkrywane są jego kolejne utwory. Zbiór No właź! składa się z wierszy, które Bukowski zastrzegł do publikacji dopiero po swojej śmierci. Nie brakuje tu klasycznych dla „starego świntucha” motywów: seksu i miłości, pociechy i ukojenia dla „nieudaczników i wykolejeńców”, życiowych i hazardowych porażek i pokornej akceptacji tego, że wkrótce on sam będzie musiał postawić na papierze ostatnią kropkę.

34,00 zł
25,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,50 zł

2 osoby kupiły
12
Piaskownica mini dwuczęściowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piaskownica mini dwuczęściowa
Smoby
Dostępny
100 szt.

Wspaniała piaskownica o kształcie muszelki. Idealna do domu i ogrodu. Nadaje się do zabaw grupowych. Rozwija sprawność fizyczną dziecka. Idealna zabawka dla Twoich dzieci. Rewelacja na upalne dni. Piaskownica jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne i miłego w dotyku. W jednym ze skrzydełek można umieścić piasek, do drugiego wlać wodę. Wymiary pojedynczego skrzydła: 35 x 35 x 9 cm. Wymiary piaskownicy: 70 x 35 x 9 cm.

55,99 zł
51,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,48 zł

2 osoby kupiły
13
Niemoralna. Kalina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemoralna. Kalina
Dostępny
16 szt.

Słynna aktorka odzyskuje swój głos po 30 latach. Historia Kaliny Jędrusik tak długo czekała na tak wielowymiarową książkę. Bezkompromisowa. Nieustannie sprawdza, jak daleko może przesunąć granice. Wrażliwa, ale pewna siebie. Kokietuje i zatraca się w kolejnych romansach, jednocześnie pozostaje oddana mężowi. Historia Kaliny Jędrusik jest prowokująca, niejednoznaczna, zaskakująca. Ma sylwetkę Marilyn Monroe i seksapil Brigitte Bardot. Przez długi czas jest niewolnicą własnego wizerunku, który sama pielęgnuje. Narzeka na niedocenianie jej aktorskich umiejętności, na brak różnorodnych ofert ról. Kalina Jędrusik daje się poznać nie tylko jako sceniczna kusicielka, aktorka teatralna i filmowa, czy gwiazda Kabaretu Starszych Panów. Żywiołowa od dzieciństwa, szybko zacznie przejawiać muzyczny talent, indywidualizm. Razem ze Stanisławem Dygatem, jej największą miłością, tworzyła otwarty dom, w którym gościła warszawska śmietanka towarzyska. Seksbomba, uwodzicielka, gwiazda wyklęta. Wokół jej osoby krążą legendy. Co jest prawdziwym życiem, a co artystyczną kreacją? Ula Ryciak – pisarka i scenarzystka. Laureatka Nagrody Literackiej Gryfia (2019), w 2006 roku za swoją debiutancką książkę o samotnej podróży przez Amerykę Łacińską znalazła się w finale Nagrody Fundacji im. Kościelskich. Opublikowała kilkadziesiąt reportaży z pięciu kontynentów. Autorka bestsellerowych biografii, m.in. Potargana w miłości. O Agnieszce Osieckiej (2015) Nela i Artur. Koncert intymny Rubinsteinów (2018), Poławiaczki pereł. Opowieść o pierwszych Polkach, które ruszyły w świat (2020).

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

2 osoby kupiły
14
Eurydyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Eurydyka
Dostępny
226 szt.

Eurydyka to druga książka poetycka Darka Foksa wydana nakładem Warstw. Laureat Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius po minimalistycznych Ludziach kultury (2019) tym razem jest bardziej rozmowny, a nawet dosyć chętnie pokazuje liczne pamiątkowe zdjęcia i montaże z niegdysiejszego dłuższego pobytu w Pradze, co jednak nie przeszkodziło mu w opisaniu i sfotografowaniu najbliższej polskiej okolicy, gdzie niezmiennie roi się od rzeczy, które każdy poeta jest zmuszony codziennie widzieć, a co za tym idzie zarejestrować i opisać, często wbrew swojej woli, poganiany przez coś, czego nikt nigdy do końca nie pozna i nie zrozumie. „Każdy w miarę rozsądny poeta wolałby pisać o czymś zupełnie innym, a to, że wylądował nie w tej epoce, co trzeba, to już inna para kaloszy. O tym też jest ta książka. Mimo bardzo silnego wątku czeskiego cały czas jesteśmy tu i teraz. Rzecz ułożyła się między styczniem a grudniem 2020 roku i jest zapisem poszukiwania symptomów epoki, społeczeństwa oraz cywilizacji w detalach i drobinach codzienności, zapisem uwikłanym w podwójną logikę opowiadania obrazami i optymalnej racjonalizacji fabuły – to taki trochę film zrobiony z pojedynczych, starannie przebranych klatek, bardzo silnie naznaczony tym, co autor odkrył dla siebie w Czechach, a co jeszcze w 2019 roku wydawało mu się odkryciem raczej zaprzepaszczonym. Historia jednak chciała inaczej, więc mamy Eurydykę gromadzącą w sobie piękno tego, co zwykłe i co, wytrącone z oczywistości, obraca się w hieroglif, w figurę mitologiczną i fantasmagorię. Po lekturze wracamy do zewnętrznego świata, który trwa w niezmienionej postaci”. – Darek Foks

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

1 osoba kupiła
15
Balon Fol 95cm Mis z Sercem Go Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
14,99 zł
1 osoba kupiła
16
Klocki CLICS Rollerbox glitter CB-415 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klocki CLICS Rollerbox glitter CB-415
Clics Toys
Dostępny
6 szt.

Super zestaw Glitter dla dziewczynek i nie tylko, zawiera połokrągłe klocki. W zestawie znajdują się: 360 glitter klocków Clics + 40 akcesoriów + naklejki Dla dzieci w wieku: 6 - 12 lat

359,00 zł
323,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 35,90 zł

1 osoba kupiła
17
Balon foliowy, żabka (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, żabka (61 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
3 szt.

Balon foliowy w kształcie uroczej żabki. Doskonała dekoracja na imprezę dla Twojego maluszka. • Rozmiar: 61 cm (24”) • Kształt: głowa żabki • Kolor: zielony • Nadruk: żabka • Ilość: 1 szt. • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem

9,99 zł
1 osoba kupiła
18
Moje pierwsze owoce i warzywa. Książeczka obrazkowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze owoce i warzywa. Książeczka obrazkowa
Dostępny
108 szt.

Moje pierwsze owoce i warzywa to pierwsza książeczka obrazkowa Twojego dziecka. Wielobarwne, ale proste ilustracje owoców i warzyw są znakomitą pomocą w rozwoju poznawczym dziecka, ale również mogą zapoczątkować zaznajamianie go z nowymi kolorami, kształtami i smakami – książeczka dla rodzica stanowi tym samym wsparcie w rozszerzaniu diety malucha o zdrowe produkty i w wyrabianiu w dziecku prawidłowych nawyków żywieniowych, o rozwoju słownictwa czy nauce kolorów nie wspominając.

10,15 zł
8,99 zł

Rabat 11,4%
oszczędzasz 1,16 zł

2 osoby kupiły
19
Całuski dla maluszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Całuski dla maluszka
Dostępny
91 szt.

Wycałujemy cię od różowych stópek po śliczną główkę. Jesteś naszym cudem! Książka pełna miłości i czułości dla maluszków i ich rodziców.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
20
Balon Fol 62cm Lis Go Pbh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,31 zł
12,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,32 zł

1 osoba kupiła
21
Przybysz z Narbony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przybysz z Narbony
Dostępny
41 szt.

„Przestrzegaliście żydowskich przepisów pokarmo­wych - ciągnął sędzia monotonnym głosem – jadali­ście tylko mięso owiec, krów, jagniąt i cieląt, jadaliście tylko mięso zwierząt przeżuwających i parzystokopyt­nych, nie jadaliście mięsa świni ani innych zwierząt nieparzystokopytnych i nieprzeżuwających, jadaliście ryby tylko pokryte łuskami i obdarzone płetwami, in­nych ryb nie jadaliście, czekaliście sześć godzin mię­dzy potrawami mięsnymi a potrawami mlecznymi, go­towaliście i spożywaliście w oddzielnych naczyniach mięso, w oddzielnych naczyniach mleko, nie pijaliście wina dotkniętego ręką chrześcijanina, gdyż uważali­ście je za nieczyste. – Przyznajemy się do winy ze skruchą. – Wkładaliście w sobotę odświętną odzież i świe­że koszule, przykrywaliście stół obrusem i zapalaliście świece w piątek wieczór o zachodzie słońca. – Przyznajemy się do winy ze skruchą”. – fragment książki

48,00 zł
34,56 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,44 zł

1 osoba kupiła
22
Jeep Legionista, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeep Legionista, różowy
Polesie, Polesie
Dostępny
5 szt.

Samochód o dużych kołach w pięknych różowych kolorach. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Wymiary opakowania: 29,5 x 15 x 13 cm

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
23
Moje pierwsze kolory. Książeczka kontrastowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze kolory. Książeczka kontrastowa
Dostępny
128 szt.

Pierwsza książeczka Twojego dziecka. Proste czarno-białe ilustracje dostarczają niemowlęciu, którego wzrok dopiero się kształtuje, właściwych bodźców zmysłowych, pomagając mu wyodrębniać obiekt z kontrastowego tła oraz wprowadzając pierwsze plamy wyrazistych kolorów. Książeczka stymuluje rozwój wyobraźni, jest cennym narzędziem w kształtowaniu ostrości wzroku i pomaga pielęgnować bliskość między dzieckiem a rodzicami.

10,15 zł
8,99 zł

Rabat 11,4%
oszczędzasz 1,16 zł

1 osoba kupiła
24
Love Drips And Gathers, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Love Drips And Gathers, CD
Piroshka, Bella Union / Pias
Dostępny
20 szt.

1. Hastings 1973 2. The Knife Thrower's Daughter 3. Scratching at the Lid 4. Loveable 5. V.O. 6. Wanderlust 7. Echo Loco 8. Familiar 9. We Told You

58,90 zł
25
Tatry. Przewodnik dla dużych i małych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatry. Przewodnik dla dużych i małych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Przygodę w Tatrach czas zacząć. „Gdy raz wybierzecie się na wycieczkę w Tatry, obiecuję, że będziecie chcieli tam wrócić” – zapewnia Paweł Skawiński i wie co mówi, bo sam spędził w górach niemal całe dorosłe życie. Wszystko zaczęło się niewinnie, od wycieczki z rodzicami z nocowaniem w schroniskach i burzą podczas wspinaczki. To była ta pierwsza, znacząca przygoda. Teraz czas na was. Zapraszamy na wyprawę w najsłynniejsze polskie góry, do ostępów leśnych, jaskiń i góralskich chat. Spotkacie wilki, rysie, kozice, świstaki, a nawet niedźwiedzie. Dowiecie się, jak zachować się na szlaku. Skosztujecie góralskich specjałów. Poznacie szczyty, doliny, stawy i potoki. I nie bójcie się, bo z takim przewodnikiem, jak Paweł Skawiński, który jest leśnikiem, taternikiem, ratownikiem górskim, instruktorem narciarskim – będziecie przygotowani na każdą okazję. Tatry. Przewodnik dla dużych i małych to spisane przez dziennikarkę radiową i autorkę książek dla dzieci, Barbarę Gawryluk, pełne anegdot, cennych informacji, porad i przestróg, kompendium wiedzy dla małych odkrywców, na temat najsłynniejszych polskich gór. Książkę ubarwił swoimi opowieściami, wieloletni dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego, a pięknymi ilustracjami ożywił Adam Pękalski. Barbara Gawryluk – autorka książek dla dzieci, tłumaczka i dziennikarka radiowa. Laureatka Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego (2009) za książkę Zuzanka z pistacjowego domu, przyznawanego przez Polską Sekcję IBBY wyróżnienia za rozpowszechnianie czytelnictwa w audycji „Książka na szóstkę” (2010), oraz nagrody 112 Award (2014), od międzynarodowej organizacji EENA, za Małych bohaterów. Jej Dżok. Legenda o psiej wierności, został wyróżniony w 2007 roku przez dziecięce jury Polskiej Sekcji IBBY, a pięć lat później, z okazji jubileuszu kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”, trafił na listę 10 ważnych książek. Barbara Gawryluk przełożyła na język polski wiele tytułów szwedzkiej literatury dziecięcej, w tym wydaną przez Wydawnictwo Literackie serię o Komisarzu Gordonie. Od lat na antenie Radia Kraków prowadzi autorską audycję „Alfabet”. Prywatnie jest mamą i babcią. Mieszka w Krakowie. Paweł Skawiński – były dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego, przewodnik tatrzański od 50 lat i ratownik ochotnik z wieloletnim doświadczeniem. Leśnik z wykształcenia, taternik z zamiłowania. Instruktor narciarski. Na pierwsze wędrówki po Tatrach wyruszał z rodzicami i zawsze marzył o tym, że kiedyś będzie chodził w te piękne i niedostępne góry do pracy. Żeby to osiągnąć, postanowił zostać leśnikiem. Udało się! Z okien swojego domu w Zakopanem codziennie podziwia swoje ukochane góry. Adam Pękalski – grafik, ilustrator, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Tworzy ilustracje do książek, reklamy oraz prasy. Współpracował z takimi czasopismami, jak: „Miś”, „Charaktery”, „Pani”, „Nasze Morze”, „Przekrój”, czy „National Geographic Traveler”.

49,90 zł
37,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

26
Creatures Of The Dark Realm, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Creatures Of The Dark Realm, CD
Bloodbound, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. The Creatures Preludium 2. Creatures Of The Dark Realm 3. When Fate is Calling 4. Ever Burning Flame 5. Eyes Come Alive 6. Death Will Lead The Way 7. Gathering Of Souls 8. Kill Or Be Killed 9. The Gargoyles Gate 10. March Into War 1. Face Of Evil 12. The Wicked And The Weak

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

27
Creatures Of The Dark Realm, CD + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Creatures Of The Dark Realm, CD + DVD
Bloodbound, Mystic Production
Dostępny
10 szt.

Lista utworów: 1. Out Of My Life 2. Break My Chains 3. Bloodline (Feat. Noora Louhimo) 4. I'm Here To Save You 5. In The Name Of Love (Feat. Cyan Kicks) 6. A Vulture Dies Alone 7. I Love To Be Your Enemy 8. Where The Ocean Greets The Sky 9. I Don't Fear You 10. Until Eternity Ends Bonus DVD – „Live at Masters of rock 2018”: 1. Bloodtale 2. Battle In The Sky 3. War Of Dragons 4. Stand And Fight 5. In The Name Of Metal 6. Stormborn 7. Moria 8. Silver Wings 9. Nosferatu

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

28
Artistic Vice 1990, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Artistic Vice 1990, LP
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. My Life Is Starting Over 2. Honey I Sure Miss You 3. I Feel So High 4. A Ghostly Story 5. Tell Me Now 6. Easy Listening 7. I Know Casper 8. Startling Facts 9. Hoping 10. It's Got to Be Good 11. Happy Soul 12. The Dream Is Over 13. Love of My Life 14. I Killed the Monster 15. Laurie 16. Fate Will Get Done [1990] 17. Devil Town 18. Spirit World Rising 19. Held the Hand 20. Lord Give Me Hope 21. Some Things Last a Long Time 22. Tears Stupid Tears 23. Don't Play Cards with Satan 24. True Love Will Find You in the End 25. Got to Get You Into My Life 26. Careless Soul 27. Funeral Home 28. Softly and Tenderly

164,90 zł
29
One To Zero, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
One To Zero, CD
Sylvan, Mystic Production
Dostępny
13 szt.

Lista utworów: 1. Bit By Bit 2. Encoded at Heart 3. Start of Your Life 4. Unleashed Power 5. Trust in Yourself 6. On My Odyssey 7. Part of Me 8. Worlds Apart 9. Go Viral 1 10. Not a Goodbye

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

30
The Blue Elephant, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Blue Elephant, CD
Matt Berry, Acid Jazz / Pias
Dostępny
20 szt.

1.Aboard by Matt Berry 2.Summer Sun by Matt Berry 3.Safe Passage by Matt Berry 4.Now Disappear by Matt Berry 5.Alone by Matt Berry 6.Invisible by Matt Berry 7.Blues Inside Me by Matt Berry feat. Rosie McDermott 8.I Cannot Speak by Matt Berry 9.The Blue Elephant by Matt Berry 10.Life Unknown by Matt Berry 11.Safer Passage by Matt Berry 12.Like Stone by Matt Berry 13.Story Told by Matt Berry 14.Forget Me by Matt Berry 15.Now Disappear (Again) by Matt Berry

58,90 zł
31
Dyskryminacja. Powiedz: stop! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dyskryminacja. Powiedz: stop!
Dostępny
63 szt.

Rasizm / Niewolnictwo / Zbrodnia przeciwko ludzkości / Dyskryminacja w pracy... To wszystko wciąż się zdarza, choć trudno to zrozumieć i nie sposób się z tym pogodzić. Książka, przedstawiając rozmaite przejawy dyskryminacji, czyli odrzucania drugiego człowieka ze względu na to, kim jest, uwrażliwia czytelników na prześladowanie jednostek i grup społecznych. Przywołując fakty i dowody, otwiera oczy na niesprawiedliwość i składa hołd tym, dzięki którym coś się w tej kwestii zmieniło. To zachęta, by nie poddawać się, lecz działać!

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

32
Acrepa, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acrepa, LP
A Certain Ratio, Mute / Pias
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Wonderland 2. Keep it Together 3. Down and Dirty 4. Feel No Fear

75,90 zł
33
Oeuvres Pour Violoncelle Et Piano Vavaresos, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oeuvres Pour Violoncelle Et Piano Vavaresos, CD
Beethoven, Harmonia Mundi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.15

Lista utworów: Sonate pour piano et violon n°9 en la majeur, opus 47 “A Kreutzer” (transcription pour violoncelle et piano de Carl Czerny) 1. Adagio sostenuto 2. Andante con variazioni 3. Finale 4. Sept variations pour violoncelle et piano sur le thème “Bei Männern, welche Liebe fühlen” de La Flûte enchantée de Mozart WoO 46 Sonate pour violoncelle et piano en la majeur, opus 69 5. Allegro, ma non tanto 6. Scherzo. Allegro molto 7. Adagio cantabile. Allegro vivace

52,90 zł
Powiadomienie
34
Turn Up The Dial LP COLORED, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turn Up The Dial LP COLORED, Winyl
Dostępny
20 szt.

1. Turn Up That Dial 2. L-Ee-B-O-Y 3. Middle Finger 4. Queen Of Suffolk County 5. Mick Jones Nicked My Pudding 6. H.b.d.m.f. 7. Good As Gold 8. Smash Shit Up 9. Chosen Few 10. City By The Sea 11. I Wish You Were Here

121,90 zł
35
Turn Up The Dial LP BLACK, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Turn Up The Dial LP BLACK, Winyl
Dostępny
8 szt.

1. Turn Up That Dial 2. L-Ee-B-O-Y 3. Middle Finger 4. Queen Of Suffolk County 5. Mick Jones Nicked My Pudding 6. H.b.d.m.f. 7. Good As Gold 8. Smash Shit Up 9. Chosen Few 10. City By The Sea 11. I Wish You Were Here

106,90 zł
36
God Has Failed - Live & Personal BR, Blu-ray - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
God Has Failed - Live & Personal BR, Blu-ray
Rpwl, Soulfood
Dostępny
16 szt.

1. Hole In The Sky 2. (Part 1: Fly / Part 2: Crawl To You 3. Who Do You Think We Are 4. Wait Five Years 5. What I Need (Part 1: Leaving) 6. What I Need (Part 2: What I Need) 7. In Your Dreams 8. It's Alright 9. Crazy Lane 10. Fool 11. Hole In The Sky (Part 3: The Promis 12. Spring Freedom 13. Farewell 14. God Has Failed

86,90 zł
37
God Has Failed - Live & Personal CD, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
God Has Failed - Live & Personal CD, CD
Rpwl, Soulfood
Dostępny
20 szt.

1. Hole in the Sky (Part 1: Fly / Part 2: Crawl to You) 2. Who Do You Think We Are 3. Wait Five Years 4. What I Need (Part 1: Leaving) 5. What I Need (Part 2: What I Need) 6. In Your Dreams 7. It's Alright 8. Crazy Lane 9. Fool 1 10. Hole in the Sky (Part 3: The Promise) 1 11. Spring Freedom 1 12. Farewell 1 13. God Has Failed

65,90 zł
38
Un Matin De Printemps Trio Helios, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
58,90 zł
Powiadomienie
39
Resurrection, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Resurrection, CD
Firewing, Massacre Records
Dostępny
13 szt.

1. Prelude: Moonlight of Despair 2. Obscure Minds 3. Chapter I: Acheron's Ritual 4. Demons of Society 5. Far in Time 6. Chapter Ii: Temple of Helios 7. Resurrection 8. Time Machine 9. Chapter Iii: Transcending Souls 10. Eternity 11. Tales of Ember & Vishap: How Deep is Your Heart? 12. Tales of Ember & Vishap: the Meaning of Life 13. The Essence of Your Heart 14. Epilogue: Sacred Journey

73,90 zł
62,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,08 zł

40
Power Of The Chosen One, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Power Of The Chosen One, CD
Feanor, Massacre Records
Dostępny
7 szt.

1. Rise of the Dragon 2. Power of the Chosen One 3. This You Can Trust 4. Metal Land 5. Hell is Waiting 6. Together Forever 7. Bringer of Pain 8. Lost in Battle 9. Fighting for a Dream 10. The Return of the Metal King (The Odyssey in 9 Parts)

73,90 zł
62,82 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 11,08 zł

41
Historia Polski. Średniowiecze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Polski. Średniowiecze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.17

Synteza historyczna autorstwa profesora Stanisława Szczura doskonale wypełnia lukę w naukowych opracowaniach, dotyczących polskiego średniowiecza i z pewnością przez wiele lat będzie mogła pełnić rolę wspaniałego podręcznika. Niewątpliwą zaletą recenzowanej pracy jest jej przejrzysta konstrukcja, jasny i zrozumiały tok narracji, erudycja, uwzględnienie zarówno starszych, jak i nowszych badań. „Historia Polski. Średniowiecze autorstwa Stanisława Szczura, to nowoczesny, napisany barwnym i zrozumiałym językiem podręcznik przeznaczony dla wykładowców, studentów i miłośników historii. Jest to kompendium wiedzy historycznej pełne nieznanych faktów, nowoczesnych interpretacji a także map, ilustracji, wykazów i indeksów. Poza historią polityczną zawiera także dzieje przemian cywilizacyjnych”. – Tomasz Jasiński, profesor Uniwersytetu Poznańskiego

79,90 zł
59,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 19,97 zł

42
Mantra Heisser Neuburger Lemouton, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mantra Heisser Neuburger Lemouton, CD
Stockhausen, Harmonia Mundi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

58,90 zł
Powiadomienie
43
Compilation Officielle FJ 2021, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Compilation Officielle FJ 2021, CD
MOZART BACH, Harmonia Mundi
Dostępny
10 szt.

1.SinfoniaVARIOUS ARTISTS 2.SonatinaVARIOUS ARTISTS 3.Qui tollisVARIOUS ARTISTS 4.Aria da capo e fineVARIOUS ARTISTS 5.AndanteVARIOUS ARTISTS 6.SicilianoVARIOUS ARTISTS 7.Andante - PrestoVARIOUS ARTISTS 8.Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ (nach BWV 639)VARIOUS ARTISTS 9.AdagioVARIOUS ARTISTS 10.SarabandeVARIOUS ARTISTS 11.Präludium Nr. 1 C-DurVARIOUS ARTISTS 12.Präludium Nr. 3 Cis-DurVARIOUS ARTISTS 13.AllemandeVARIOUS ARTISTS 14.Präludium e-moll BWV 855aVARIOUS ARTISTS 15.Präludium Nr. 8 es-mollVARIOUS ARTISTS 16.Et misericordiaVARIOUS ARTISTS 17.Ich folge dir gleichfallsVARIOUS ARTISTS 18.Zerfließe, mein HerzeVARIOUS ARTISTS 19.Sich üben in LiebeVARIOUS ARTISTS 20.Passepied 1 - Passepied 2VARIOUS ARTISTS 1.AndanteVARIOUS ARTISTS 2.AndanteVARIOUS ARTISTS 3.Andantino cantabileVARIOUS ARTISTS 4.AdagioVARIOUS ARTISTS 5.AdagioVARIOUS ARTISTS 6.AdagioVARIOUS ARTISTS 7.Andante cantabileVARIOUS ARTISTS 8.LarghettoVARIOUS ARTISTS 9.Allegro moderatoVARIOUS ARTISTS

52,90 zł
44
The Thule Grimoires, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Thule Grimoires, CD
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1. Ropes into Eden 2. The tundra shines 3. Kromlec'h knell 4. Mammothpolis

65,90 zł
45
Tough It Out Live, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tough It Out Live, CD
Fm, Mystic Production
Dostępny
12 szt.

1.Intro 2.Tough It Out 3.Don't Stop 4.Bad Luck 5.Someday (You'll Come Running) 6.Everytime I Think of You 7.Burning My Heart Down 8.The Dream That Died 9.Obsession 10.Can You Hear Me Calling 11.Does It Feel Like Love 12.Feels so Good 1.Digging up the Dirt 2.Tough Love 3.Hollow 4.Dangerous 5.Hard Day in Hell 6.Wildside 7.Breathe Fire 8.Only the Strong Survive 9.Blood and Gasoline 10.I Ain't the One 11.I Heard It Through the Grapevine

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

46
Pilgrim, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pilgrim, CD
Thron, Listenable
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. The Prophet 2. To Dust 3. Nothingness 4. Hosanna in the Highest 5. Epitome 6. The Reverence 7. The Valley of the Blind 8. Den of Iniquity 9. Gaia 04:11 (CD Bonus Track) 10. Into Disarray

68,90 zł
47
Icon Of Sin, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Icon Of Sin, CD
ICON OF SIN, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.Icon of Sin 2.Road Rage 3.Shadow Dancer 4.Unholy Battleground 5.Night Breed 6.Virtual Empire 7.Pandemic Euphoria 8.Clouds over Gotham 9.Arcade Generation 10.Hagakure 11.The Last Samurai 12.The Howling 13.Survival Instinct

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

48
Malevolent Demise Incarnation, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malevolent Demise Incarnation, CD
Rapture, Soulfood
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Malevolent Demise Incarnation 2. Inanimate Frigidity 3. Predatory Menace 4. After Your Eternity 5. I Am Become Death 6. Birthrape Leftovers, Praising the Maggots 7. Herald of Defiance

65,90 zł
49
Screamachine, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Screamachine, CD
Screamachine, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

1.Demondome 2.The Metal Monster 3.The Human God 4.Darksteel 5.Mistress of Disaster 6.52 Hz 7.Wisdom of the Ages 8.Silver Fever 9.Dancing with Shadows 10.Scream Machine

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

50
Phase2, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phase2, CD
The END MACHINE, Mystic Production
Dostępny
18 szt.

1.The Rising 2.Blood and Money 3.We Walk Alone 4.Dark Divide 5.Crack the Sky 6.Prison or Paradise 7.Plastic Heroes 8.Scars 9.Shine Your Light 10.Devil's Playground 11.Born of Fire 12.Destiny

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

51
Maverick Thinker, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maverick Thinker, LP
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Move On 2. The Deep End 3. Alive At Last 4. Jesus Died A Young Man 5. Quiet Life 6. Wake Up 7. Fiction 8. Suddenly Scared (24 Storeys High) 9. Reasons 10. Maverick Thinker

97,90 zł
52
Heart Of Rock N Roll, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Heart Of Rock N Roll, CD
Janina Jade, Soulfood
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Lista utworów: 1. Heart Of Rock N' Roll 2. The Darkness Of My Soul 3. Before My Time Runs Out 4. Holding On 5. How Long, How Long 6. Trouble 7. Exiled Within My Mind 8. Breathless Breathing 9. The Ghost With No Name 10. Last Chance Saloon

65,90 zł
Powiadomienie
53
Le Sacre Du Printemps Heras-Casado Faust Orchestre De Paris, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Le Sacre Du Printemps Heras-Casado Faust Orchestre De Paris, CD
Stravinsky, Harmonia Mundi
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. The Rite of Spring: Part One: Adoration of the Earth: Introduction 2. The Rite of Spring: Part One: Adoration of the Earth: The Augurs of Spring - Dance of the Young Girls 3. The Rite of Spring: Part One: Adoration of the Earth: Game of Abduction 4. The Rite of Spring: Part One: Adoration of the Earth: Spring Rounds 5. The Rite of Spring: Part One: Adoration of the Earth: Games of the Rival Tribes 6. The Rite of Spring: Part One: Adoration of the Earth: Procession of the Sage 7. The Rite of Spring: Part One: Adoration of the Earth: The Sage 8. The Rite of Spring: Part One: Adoration of the Earth: Dance of the Earth 9. The Rite of Spring: Part Two: The Sacrifice: Introduction 10. The Rite of Spring: Part Two: The Sacrifice: Mystical Circles of the Young Girls 11. The Rite of Spring: Part Two: The Sacrifice: Glorification of the Chosen One 12. The Rite of Spring: Part Two: The Sacrifice: Evocation of the Ancestors 13. The Rite of Spring: Part Two: The Sacrifice: Ritual Action of the Ancestors 14. The Rite of Spring: Part Two: The Sacrifice: Sacrificial Dance (The Chosen One)

44,90 zł
Powiadomienie
54
Return To Power, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Return To Power, CD
George Tsalikis, Soulfood
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Live to Ride 2. The Chase 3. Dehumanized 4. Burden of Proof 5. Together We Rise 6. Stand My Ground 7. In Memory 8. The Demon Barber 9. Master of the Sky 10. The Dragon Has Fallen

65,90 zł
55
The Final Stage, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Final Stage, CD
Distant Past, Soulfood
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Kill the Dragon 2. Staring at the Stars 3. Queen of Sin 4. Fall from Glory 5. I Am Omega 6. The Power of Evil 7. The Final Stage 8. Dawn City 9. World of Wires 10. Path of Fate

65,90 zł
Powiadomienie
56
Maverick Thinker, LP, srebrny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maverick Thinker, LP, srebrny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.08

Lista utworów: 1. Move On 2. The Deep End 3. Alive at Last 4. Jesus Died a Young Man 5. Quiet Life 6. Wake Up 7. Fiction 8. Suddenly Scared (24 Storeys High) 9. Reasons 10. Maverick Thinker

97,90 zł
Powiadomienie
57
Wish To Leave, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wish To Leave, CD
Lunar Shadow, Soulfood
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. Serpents Die 2. Delomelanicon 3. I Will Lose You 4. To Dusk and I Will Love You 5. And Silence Screamed 6. The Darkness Between the Stars

65,90 zł
58
Phase 2, LP, biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phase 2, LP, biały
The End Machine, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

Lista utworów: 1. The Rising 2. Blood And Money 3. We Walk Alone 4. Dark Divide 5. Crack The Sky 6. Prison Or Paradise 7. Plastic Heroes 8. Scars 9. Shine Your Light 10. Devils Playground 11. Born Of Fire 12. Destiny

128,90 zł
118,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

59
Folksongs Cries of London Sequenza 3 Jourdain Richardot, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Folksongs Cries of London Sequenza 3 Jourdain Richardot, CD
Berio, Harmonia Mundi
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. Berio: Sequenza III for Woman's Voice 2. Berio: Cries of London 3. Track 3 4. These Are the Cries of London Town 5. Track 5 6. Where Are Ye Fair Maids 7. Track 7 8. Garlic, Good Garlic 9. Berio: O King 10. Berio: Folk Songs 11. Track 11 12. Black Is the Colour 13. Track 13 14. I Wonder As I Wander 15. Track 15 16. Loosin Yelav 17. Berio: Beatles Songs: Michelle II 18. Berio: There Is No Tune 19. Berio: E Si Fussi Pisci

58,90 zł
60
Music, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Music, LP
Benny Sings, Stones Throw / Pias
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. Nobody’s Fault (ft. Tom Misch) 2. Here It Comes 3. Sunny Afternoon 4. Rolled Up (ft. Mac DeMarco) 5. Lost Again 6. Break Away 7. Kids (ft. KYLE) 8. Run Right Back 9. Miracles (ft. Emily King) 10. Music

97,90 zł
Powiadomienie
61
Silver Lining, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Silver Lining, CD
INFINITE & DIVINE, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

62
Pyromide, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pyromide, CD
TEMPLE BALLS, Mystic Production
Dostępny
16 szt.

1.Thunder from the North 2.Long Ways, Long Lies 3.T.O.T.C. [Explicit] 4.Fallen Youth 5.Bad Bad Bad 6.What is Dead Never Dies 7.Unholy Night 8.Heart of a Warrior 9.You Better Run 10.If Only I Could 11.Something to Die For

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

63
Waiting For Good Luck, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Waiting For Good Luck, CD
The TREATMENT, Mystic Production
Dostępny
9 szt.

1.Rat Race 2.Take It or Leave It 3.Lightning in a Bottle 4.Vampress 5.Eyes on You 6.No Way Home 7.Devil in the Detail 8.Tough Kid 9.Hold Fire 10.Barman 11.Let's Make Money 12.Wrong Way 13.Barman (Piano Version - Bonus Track)

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

64
Inhumanity, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inhumanity, CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Another Creation 2. Eternity's Child 3. In My Words 4. Inhumanity 5. D.i.b. 6. The Lust Called Knowledge 7. Oblivion 8. Life In Black 9.Last Apprentice 10. Into Illusiion 11. The Lust Called Knowledge (2005 Remix) 12. Inhumanity (Live) 13. Pure (Live)

68,90 zł
65
4:00 AM, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4:00 AM, CD
Delgres, Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. 4 Ed Maten 2. Aleas 3. Assez Assez 4. Se Mo La 5. Lundi Mardi Mercredi 6. Ban Mwen On Chanson 7. Just Vote For Me 8. Ke Aw 9. Libere Mwen Chorale 10. L’ecole 11. Lese Mwen Ale (Fea) 12. La Penn

58,90 zł
66
Relentless, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Relentless, CD
Dostępny
9 szt.

1.Once Again One Sin 2.Strong Pressure 3.Let It Be 4.Another Change 5.Wake up Call 6.Remember Me 7.Anybody out There 8.Aria 9.I'll Be the One 10.Fly Angel Fly

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

67
Le Dernier Rempart, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Le Dernier Rempart, CD
Herzel, Soulfood
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Maîtres de l'océan 2. La Flamme 3. Le Dernier Rempart 4. Barceau de Cendre 5. L'épée des Dieux 6. L'Ultime Combat

65,90 zł
68
Tyrant, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tyrant, CD
Bliss Of Flesh, Listenable
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. Serve 2. Genesis 3. Vanitas 4. Krieg 5. Hexis 6. Panem 7. Tyrant 8. Mors 9. Naturae

68,90 zł
69
To jest Afryka. Normalność inaczej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jest Afryka. Normalność inaczej
Dostępny
63 szt.

Autorzy proponują czytelnikom opowieść o mało znanej Afryce Zachodniej (Ghana, Togo, Benin). W książce przeczytamy o wielu interesujących rzeczach, m.in. o tańczących pogrzebach w Ghanie, mieszance różnych religii (voodoo, juju i innych – Europejczyk ma odmienne pojęcie o tych religiach), o istniejącym do dziś królestwie Ashanti (Ghana) i dawnym królestwie państwa Dahomey z legendarnymi amazonkami, o dżungli prawie tak tajemniczej jak ta z Amazonii, zagubionych w górach na północy świątyniach, itd. Autorzy zwrócili baczną uwagę na afrykańskie kobiety, które nie mają przecież łatwego życia (np. tak zwane wiedźmy). Afryka Zachodnia to kraina pełna tajemnic, gdzie historia przeplata się z rzeczywistością. W dzisiejszej Ghanie, Togo, Beninie nadal żyją królowie, potomkowie dawnych, krwawych władców. Fetysze strzegą glinianych domostw, a ludzie w potrzebie zwracają się do duchów.

45,00 zł
30,60 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 14,40 zł

70
Oddać się Bogu i ludziom. Duchowość kapłańska w ujęciu kardynała Stefana Wyszyńskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oddać się Bogu i ludziom. Duchowość kapłańska w ujęciu kardynała Stefa...
Dostępny
21 szt.

Słowa tej małej książki poświęconej duchowości kapłańskiej w ujęciu kardynała Stefana Wyszyńskiego, które zostały napisane 25 lat temu, w 1995 roku, kończy następujące zdanie: „W obecnych czasach, być może nawet trudniejszych dla Kościoła, już po rozpoczęciu procesu beatyfikacyjnego wielkiego Biskupa Warszawy, jego słowa nabierają jeszcze większego znaczenia, jako wezwanie dla polskich kapłanów”. Trzeba przyznać, że w 2021 roku, kiedy będziemy przeżywać w Warszawie beatyfikację Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, te słowa uzyskają ze strony Kościoła kolejne, bardzo mocne potwierdzenie. Wezwanie do kapłaństwa, którego sercem jest decyzja na ofiarę swojego życia, czy nawet na ofiarę ze swego życia, wydaje się być współcześnie całkowicie aktualne. Właściwie ta aktualność jest porażająca i ukazuje się jako rozwiązanie dla może najtrudniejszych problemów dzisiejszego Kościoła. Opis duchowości kapłańskiej dokonany na podstawie pism i autoryzowanych wypowiedzi Prymasa Tysiąclecia z lat 1956-1992 jest wezwaniem aktualnym, integralnym i radykalnym – do kapłaństwa ofiary.

8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

71
Namiot Domek-tunel-kostka 86x107x260 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Namiot Domek-tunel-kostka 86x107x260 cm
Madej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Wymiary: 86x107x260cm

173,90 zł
156,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,39 zł

72
Graco Baza Isofamily - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Graco Baza Isofamily
Graco, Graco
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.30

u strong Baza IsoFamily iSize ISOFIX /strong /u ndash gwarancja bezpiecznej i spokojnej podr oacute ży /p p Wystarczy bdquo kliknąć rdquo w punkty iSOFIX w samochodzie mocujące bazę, umieścić na podstawie nbsp fotelik samochodowy SnugRide / Essentials i-Size, fotelik ASCENT ustawić podp oacute rkę, a gdy kolorowe wskaźniki staną się ZIELONE, spokojnie wyruszyć nbsp w drogę nbsp /p p strong CECHY /strong /p ul li bull nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp Kompatybilny z fotelikami samochodowymi SnugEssentials i SnugRide iSize oraz Ascent i-Size /li li bull nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp Możliwość użytkowania do 4 roku życia ndash do 105 cm wraz z fotelikiem Ascent /li li bull nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp Precyzyjne oznaczenia na bazie, dzięki czemu instalacja jest łatwa i dokładna /li li bull nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp Kolorowe wskaźniki potwierdzające prawidłowy montaż podstawy, wspornika i fotelika samochodowego na kanapie samochodowej /li li bull nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp Regulowana noga wspierająca, dla dodatkowej stabilności /li /ul p nbsp /p p strong WYMIARY /strong /p ul li Szer. x wys. x dług. ndash 73,2 x 70,2 /li li nbsp /li li Wymiary opakowania /li li Dł. x szer. x wys.- 35,4x24,4x73,8 cm /li li nbsp /li li Waga nbsp 5.39kg /li /ul

729,90 zł
620,42 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 109,48 zł

73
Nerf Fortnite. Wyrzutnia Pump SG + 4 strzałki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerf Fortnite. Wyrzutnia Pump SG + 4 strzałki
Hasbro
Dostępny
12 szt.

Wyrzutnia Nerf Fortnite Pump SG to imponująca pozycja serii Nerf, nie tylko dla wielbicieli komputerowej gry Fortnite! Teraz możesz przenieść rozgrywkę z wirtualnego świata Fortnite do rzeczywistej zabawy z kumplami. Dołącz do bitwy z nową wyrzutnią inspirowaną blasterem z niezwykle popularnej gry. Pociągnij, przeładuj i wyceluj! Odciągnij uchwyt, by otworzyć magazynek i załadować 1 strzałkę Nerf Mega. Popchnij, by zamknąć, przeładuj i naciśnij spust, by wystrzelić. Zawartość i cechy zestawu: • wyrzutnia Fortnite Pump SG, • 4 strzałki Nerf Mega, • wzorowana na swoim komputerowym odpowiedniku z popularnej gry Fortnite.

233,90 zł
210,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 23,39 zł

74
Disney Princess: Raya Lalka Klasyczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess: Raya Lalka Klasyczna
Hasbro, Disney Princess
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.12

84,90 zł
76,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,49 zł

75
Hasbro Gaming - Connect 4 Grab And Go - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hasbro Gaming - Connect 4 Grab And Go
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.05

36,90 zł
33,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,69 zł

76
Transformers: Leader Ast - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Transformers: Leader Ast
Hasbro, Transformers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.05

292,90 zł
263,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 29,29 zł

77
Czajnik ze światłem i dźwiękiem Home 160011 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,89 zł
52,97 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,92 zł

78
Warcaby klasyczna gra w barwach reprezentacji - licencja PZPN 137976 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,90 zł
26,88 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,02 zł

79
Mały reprezentant gra planszowa - licencja PZPN 137969 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały reprezentant gra planszowa - licencja PZPN 137969
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.13

69,90 zł
60,81 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,09 zł

80
Farm World. SLH42385. Życie na farmie - zestaw startowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH42385. Życie na farmie - zestaw startowy
Schleich
Dostępny
2 szt.

Seria „Farm World” zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleich i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Zawartość opakowania: • figurka krowy, • figurka osiołka, • figurka owcy, • figurka koguta. Wymiary opakowania: 12.0 x 19.0 x 7.0 cm

109,99 zł
102,29 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 7,70 zł

81
Zabawka nakręcana do kąpieli Żabka 141942 p6 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka nakręcana do kąpieli Żabka 141942 p6
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.08

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

82
Tablica dwustronna 410710 SMOBY - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
85,90 zł
79,03 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,87 zł

83
Farm World. SLH42422. Miniaturowa locha i prosiaczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH42422. Miniaturowa locha i prosiaczki
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.25

Seria Farm World zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Miniaturowa świnka ma potomstwo! Prosiak jest zdrowy, żwawy i ssie już kilka minut po urodzeniu. Aby nauczył się jej głosu, matka mu śpiewa. Już po kilku dniach prosię pełne entuzjazmu do działania bada okolicę. Jego matka jest zawsze blisko. Świnki uwielbiają spać pyskiem przy pysku. Zawartość zestawu: • mama świnki miniaturowej, • prosiaczki, • jabłko, • sałata. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

36,90 zł
34,32 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,58 zł

84
Farm World. SLH41419 Kowboj ujeżdżający byka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH41419 Kowboj ujeżdżający byka
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Słowo rodeo pochodzi od hiszpańskiego „rodear”. Oznacza ono tyle co „okrążać” i odnosi się do tradycyjnego sposobu chowu bydła w stadzie z pomocą kilku kowbojów. Najbardziej spektakularną kategorią w rodeo jest jazda na byku. Jeździec siedzi na plecach zwierzęcia i trzyma się jedną ręką liny, która jest związana wokół byka. Potem zwierzę zostaje wypuszczone z bramy i biegnie, wierzgając i podskakując. Jeździec musi pozostać na grzbiecie zwierzęcia przez co najmniej osiem sekund. Seria „Farm World” zawiera okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleicha i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną farmę z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju. Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50. XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

121,50 zł
113,00 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 8,50 zł

85
Baby Born Deluxe. Ubranko dla lalki, różowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Born Deluxe. Ubranko dla lalki, różowe
Zapf Creation
Dostępny
30 szt.

Baby Born uwielbia swoje stylowe i wygodne ponczo! Kaptur zdobią nadruki z kaczuszką Bertą i etniczne wzory. Ponczo łatwo się zakłada. Zapewnia też swobodę ruchów. Może nie jest to najskromniejsze z wdzianek, ale doskonale pasuje do spodni w różano-różowo-szarym kamuflażu. Do kompletu modne trampeczki. Uwaga. Zestaw nie zawiera lalki. Ubranko jest odpowiednie dla lalki o wysokości: 39.0 do 46.0 cm Wymiary opakowania: 37.0 x 28.0 x 8.0 cm

101,90 zł
96,81 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,09 zł

86
Muzyczny autobus 3w1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzyczny autobus 3w1
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Ten autobusik zachwyci dzieci! Został wykonany z dbałością o szczegóły. W oknach są rysunki zwierząt. Autobus odgrywa ciekawe melodyjki.

111,90 zł
100,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,19 zł

87
Rescue Tales Babies. Zwierzak do adopcji - kundelek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rescue Tales Babies. Zwierzak do adopcji - kundelek
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

Zwierzak do adopcji od marki Little Tikes to uroczy, realistyczny, pluszowy przyjaciel! Ten pełen wdzięku piesek rozgrzeję serce maluszka, a jego miękkie i przytulne pluszowe ciało sprawi, że nie będzie mógł przestać przytulać swojego pupila. Dziecko w zestawie otrzymuje pieska m.in. z własną budą, obrożą, tabelą kontrolną, książeczką z zajęciami i certyfikatem adopcji oraz grami i naklejkami, dzięki czemu może doświadczyć adopcji własnego zwierzaka. Maluch może również nazwać swojego psa na osobistej plakietce, podpisać certyfikat adopcji oraz zagrać w super gry. Zabawka wspiera kreatywność dziecka – dzięki naklejkom może stworzyć wyjątkową budę dla swojego szczeniaka. Pluszak rozwinie poczucie empatii, czyli świadomość potrzeby troszczenia się o dobro zwierząt. Charakterystyka: • dziecko może doświadczyć adopcji swojego własnego psa – zestaw zwiera dodatki, m.in. świadectwo adopcji, • zabawka posiada miękkie i przytulne futerko idealne do przytulania, • opakowanie stanowi jednocześnie budę dla pieska.

43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

88
Rescue Tales Babies. Zwierzak do adopcji - golden retriever - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rescue Tales Babies. Zwierzak do adopcji - golden retriever
Little Tikes
Dostępny
2 szt.

Zwierzak do adopcji od marki Little Tikes to uroczy, realistyczny, pluszowy przyjaciel! Ten pełen wdzięku piesek rozgrzeję serce maluszka, a jego miękkie i przytulne pluszowe ciało sprawi, że nie będzie mógł przestać przytulać swojego pupila. Dziecko w zestawie otrzymuje pieska m.in. z własną budą, obrożą, tabelą kontrolną, książeczką z zajęciami i certyfikatem adopcji oraz grami i naklejkami, dzięki czemu może doświadczyć adopcji własnego zwierzaka. Maluch może również nazwać swojego psa na osobistej plakietce, podpisać certyfikat adopcji oraz zagrać w super gry. Zabawka wspiera kreatywność dziecka – dzięki naklejkom może stworzyć wyjątkową budę dla swojego szczeniaka. Pluszak rozwinie poczucie empatii, czyli świadomość potrzeby troszczenia się o dobro zwierząt. Charakterystyka: • dziecko może doświadczyć adopcji swojego własnego psa – zestaw zwiera dodatki, m.in. świadectwo adopcji, • zabawka posiada miękkie i przytulne futerko idealne do przytulania, • opakowanie stanowi jednocześnie budę dla pieska.

43,90 zł
39,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

89
Rescue Tales Babies. Zwierzak do adopcji - pudelek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rescue Tales Babies. Zwierzak do adopcji - pudelek
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.02

Zwierzak do adopcji od marki Little Tikes to uroczy, realistyczny, pluszowy przyjaciel! Ten pełen wdzięku piesek rozgrzeję serce maluszka, a jego miękkie i przytulne pluszowe ciało sprawi, że nie będzie mógł przestać przytulać swojego pupila. Dziecko w zestawie otrzymuje pieska m.in. z własną budą, obrożą, tabelą kontrolną, książeczką z zajęciami i certyfikatem adopcji oraz grami i naklejkami, dzięki czemu może doświadczyć adopcji własnego zwierzaka. Maluch może również nazwać swojego psa na osobistej plakietce, podpisać certyfikat adopcji oraz zagrać w super gry. Zabawka wspiera kreatywność dziecka – dzięki naklejkom może stworzyć wyjątkową budę dla swojego szczeniaka. Pluszak rozwinie poczucie empatii, czyli świadomość potrzeby troszczenia się o dobro zwierząt. Charakterystyka: • dziecko może doświadczyć adopcji swojego własnego psa – zestaw zwiera dodatki, m.in. świadectwo adopcji, • zabawka posiada miękkie i przytulne futerko idealne do przytulania, • opakowanie stanowi jednocześnie budę dla pieska.

43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

90
Rescue Tales Babies. Zwierzak do adopcji - kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rescue Tales Babies. Zwierzak do adopcji - kotek
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.07

Zwierzak do adopcji od marki Little Tikes to uroczy, realistyczny, pluszowy przyjaciel! Ten pełen wdzięku kotek rozgrzeję serce maluszka, a jego miękkie i przytulne pluszowe ciało sprawi, że nie będzie mógł przestać przytulać swojego pupila. Dziecko w zestawie otrzymuje pieska m.in. z własną budą, obrożą, tabelą kontrolną, książeczką z zajęciami i certyfikatem adopcji oraz grami i naklejkami, dzięki czemu może doświadczyć adopcji własnego zwierzaka. Maluch może również nazwać swojego kota na osobistej plakietce, podpisać certyfikat adopcji oraz zagrać w super gry. Zabawka wspiera kreatywność dziecka – dzięki naklejkom może stworzyć wyjątkowy domek dla swojego kociaka. Pluszak rozwinie poczucie empatii, czyli świadomość potrzeby troszczenia się o dobro zwierząt. Charakterystyka: • dziecko może doświadczyć adopcji swojego własnego kota – zestaw zwiera dodatki, m.in. świadectwo adopcji, • zabawka posiada miękkie i przytulne futerko idealne do przytulania, • opakowanie stanowi jednocześnie domek dla kotka.

43,90 zł
39,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,39 zł

91
Wanna z pluszowym czekoladowym pieskiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wanna z pluszowym czekoladowym pieskiem
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.25

Ta zabawka zachwyci dzieci! Słodki piesek czeka na kąpiel! Dzieci będą mogły się nim zaopiekować. Piesek ma łzę na oku, którą można wytrzeć. Zwierzak szybko wysycha po kąpieli. Za pomocą prysznica można spłukiwać pianę z pieska. W zestawie są akcesoria takie jak gumowa kaczka, suszarka do włosów, szampon, szczotka, wanienka i wąż prysznicowy. Zestaw nie jest zasilany bateriami.

157,90 zł
142,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,79 zł

92
Ochraniacz do łóżeczka, zwierzątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochraniacz do łóżeczka, zwierzątka
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Ochraniacz do łóżeczka jest doskonałym dodatkiem do wyprawki dla niemowlaka. Wypełnienie z owaty ochroni dziecko przed urazami podczas poruszania się po łóżeczku i odgrodzi od zimnej ściany, a piękne materiały ozdobią pokoik maluszka. Jedna strona ochraniacza została wykonana z miękkiej bawełny z nadrukiem, a druga to wysokiej jakości, milutki w dotyku plusz. Utrzymanie ochraniacza we właściwej pozycji zapewniają liczne tasiemki. Zaprojektowany został do łóżeczka o wymiarach 120x60 cm. Wymiary: 180.0 x 30.0 cm (+/- 2.0 cm) Skład materiałowy: • warstwa zewn.: 100% bawełna/100% poliester (plusz), • otulina: 100% poliester. Sposób konserwacji: prać ręcznie. Maksymalna temperatura prania to 30 stopni C. Nie wybielać. Nie czyścić chemicznie Prasować przy temp. max. 110 stopni C. Najważniejsze cechy: • zabezpiecza dziecko przed uderzeniem o szczebelki łóżeczka, • gęsto rozłożone tasiemki zapewniają trwałe przymocowanie do szczebelków, • cienkie wypełnienie ułatwia przechowywanie i zabranie w podróż, • długość: 180.0 cm, • poszycie: 100% bawełna/100% poliester, • wypełnienie: włókna silikonowe (100% poliester), • wyprodukowany w Polsce.

86,70 zł
78,03 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,67 zł

93
Ochraniacz do łóżeczka, jelonki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochraniacz do łóżeczka, jelonki
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Ochraniacz do łóżeczka jest doskonałym dodatkiem do wyprawki dla niemowlaka. Wypełnienie z owaty ochroni dziecko przed urazami podczas poruszania się po łóżeczku i odgrodzi od zimnej ściany, a piękne materiały ozdobią pokoik maluszka. Jedna strona ochraniacza została wykonana z miękkiej bawełny z nadrukiem, a druga to wysokiej jakości, milutki w dotyku plusz. Utrzymanie ochraniacza we właściwej pozycji zapewniają liczne tasiemki. Zaprojektowany został do łóżeczka o wymiarach 120x60 cm. Wymiary: 180.0 x 30.0 cm (+/- 2.0 cm) Skład materiałowy: • warstwa zewn.: 100% bawełna/100% poliester (plusz), • otulina: 100% poliester. Sposób konserwacji: prać ręcznie. Maksymalna temperatura prania to 30 stopni C. Nie wybielać. Nie czyścić chemicznie Prasować przy temp. max. 110 stopni C. Najważniejsze cechy: • zabezpiecza dziecko przed uderzeniem o szczebelki łóżeczka, • gęsto rozłożone tasiemki zapewniają trwałe przymocowanie do szczebelków, • cienkie wypełnienie ułatwia przechowywanie i zabranie w podróż, • długość: 180.0 cm, • poszycie: 100% bawełna/100% poliester, • wypełnienie: włókna silikonowe (100% poliester), • wyprodukowany w Polsce.

86,70 zł
78,03 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,67 zł

94
Ochraniacz do łóżeczka, chmurki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochraniacz do łóżeczka, chmurki
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Ochraniacz do łóżeczka jest doskonałym dodatkiem do wyprawki dla niemowlaka. Wypełnienie z owaty ochroni dziecko przed urazami podczas poruszania się po łóżeczku i odgrodzi od zimnej ściany, a piękne materiały ozdobią pokoik maluszka. Jedna strona ochraniacza została wykonana z miękkiej bawełny z nadrukiem, a druga to wysokiej jakości, milutki w dotyku plusz. Utrzymanie ochraniacza we właściwej pozycji zapewniają liczne tasiemki. Zaprojektowany został do łóżeczka o wymiarach 120x60 cm. Wymiary: 180.0 x 30.0 cm (+/- 2.0 cm) Skład materiałowy: • warstwa zewn.: 100% bawełna/100% poliester (plusz), • otulina: 100% poliester. Sposób konserwacji: prać ręcznie. Maksymalna temperatura prania to 30 stopni C. Nie wybielać. Nie czyścić chemicznie Prasować przy temp. max. 110 stopni C. Najważniejsze cechy: • zabezpiecza dziecko przed uderzeniem o szczebelki łóżeczka, • gęsto rozłożone tasiemki zapewniają trwałe przymocowanie do szczebelków, • cienkie wypełnienie ułatwia przechowywanie i zabranie w podróż, • długość: 180.0 cm, • poszycie: 100% bawełna/100% poliester, • wypełnienie: włókna silikonowe (100% poliester), • wyprodukowany w Polsce.

86,70 zł
78,03 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,67 zł

95
Edito Pro B1 Module Booster sa carriere  podręcznik + zeszyt ćwiczeń + wersja online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,20 zł
71,63 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,57 zł

96
Bonne nouvelle ! 1 A1.1 ćwiczenia + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,60 zł
56,02 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,58 zł

97
Edito Pro B1 Module Vendre ses produits et services podręcznik + zeszyt ćwiczeń + wersja online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,20 zł
71,63 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,57 zł

98
Edito Pro B1 Module Participez a un projet  podręcznik + zeszyt ćwiczeń + wersja online - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
76,20 zł
71,63 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,57 zł

99
Edito Pro B1 Francais professionnel zeszyt ćwiczeń + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,10 zł
61,19 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,91 zł

100
Okrągły pędzel Bambino do farb i kleju nr 14 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okrągły pędzel Bambino do farb i kleju nr 14
St. Majewski, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.21

Pędzle okrągłe idealnie nadają się do malowania figurek, podstawek i szczegółów na większych modelach, makietach czy też dioramach. Można je wykorzystać do farb, kleju w szkole czy też w domu. Długość pędzla: ok. 19.5 cm Cena dotyczy 1 sztuki

2,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry