hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.04.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 3 kwietnia 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Płyn do baniek 2 l (Mc Bańki Mydlane), na drugim My Bubble. Maszyna do baniek 110 ml, mix kolorów (Mc Bańki Mydlane). Kolejny produkt to Pojemnik na dokumenty lakierowany 7cm czarny (Bantex) oraz Wielki Ogarniacz Pracy TW (Pani Bukowa, Pan Buk).
1
Płyn do baniek 2 l - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płyn do baniek 2 l
Mc Bańki Mydlane, Banki Mc
Dostępny
315 szt.

Płyn do baniek mydlanych idealnie nadaję się do uzupełnienia maszynek lub przyrządów do robienia baniek. Jest wydajny i bezpieczny dla dzieci. Uwaga. Mix kolorów, towary wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

38 osób kupiło
2
My Bubble. Maszyna do baniek 110 ml, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Bubble. Maszyna do baniek 110 ml, mix kolorów
Mc Bańki Mydlane
Dostępny
246 szt.

Wspaniały generator do robienia baniek „My Bubble” pozwoli na stworzenie mnóstwa baniek mydlanych. Maszynka do robienia baniek zapewni wspaniałą zabawę z super efektami i tysiącem baniek! Zestaw posiada maszynkę w kształcie radia o pojemności 110 ml, która uruchamia system. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku oraz napełnieniu odpowiedniego pojemnika płynem do baniek, maszynka zaczyna pracować i wypuszczać mnóstwo baniek. Do zestawu dołączony jest również odpowiedni płyn w celu napełnienia maszynki. Należy chronić oczy przed kontaktem z płynem. Maszynka wykonana z plastiku. Wymagane baterie: 4 x AA (brak w zestawie) Wymiary maszynki: 13.0 x 12.0 x 9.0 cm Wymiary opakowania: 21.0 x 15.0 x 11.0 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

32,90 zł
28,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,28 zł

5 osób kupiło
3
Pojemnik na dokumenty lakierowany 7cm czarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojemnik na dokumenty lakierowany 7cm czarny
Bantex
Dostępny
46 szt.

Pojemnik na czasopisma i dokumenty. Wykonany z wytrzymałego lakierowanego kartonu. Otwór na palec umożliwia łatwe zdejmowanie pojemnika z półki. Wymiary: 300x70x222mm            

7,27 zł
6,99 zł

Rabat 3,9%
oszczędzasz 0,28 zł

4 osoby kupiły
4
Wielki Ogarniacz Pracy TW - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Ogarniacz Pracy TW
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Człowiek uczy się na błędach, zwłaszcza w pracy. Popełniasz wciąż te same pomyłki? Bądź kreatywny, zacznij popełniać nowe!Od Pana Buka dowiesz się, jak dostać obniżkę zamiast podwyżki i dać się przygnieść przez asap, fakap i dedlajn. Jak znaleźć najgorszą pracę na świecie, a potem nie potrafić jej rzucić. A przede wszystkim po co pracować, tak właściwie.Pani Bukowa nauczy cię, jak przetrwać w korporacyjnej dżungli i ogarnąć wieczór integracyjny w escape roomie. Jak od siedzenia na Fejsie zostać social media ninją. A także jak obeżreć się na szkoleniu i zawsze, ale to zawsze, mieć przy sobie kubek kawy.Bo narzekamy na pracę, ale w sumie bez niej byłoby nudno. Trzeba tylko wiedzieć, jak robić, żeby się nie narobić.

39,99 zł
30,79 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

2 osoby kupiły
5
Punktowce. Pola i obwody. Klasy 4-8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punktowce. Pola i obwody. Klasy 4-8
Dostępny
22 szt.

Notes z wyrywanymi kartkami zawierający zadania, które doskonalą umiejętność rysowania figur geometrycznych, obliczania obwodów i pól figur oraz rozwijają wyobraźnię geometryczną.W każdym notesie zadania ułożone są tematycznie i mają różny stopień trudności. Ułatwia to indywidualizację procesu nauczania − nauczyciel może każdemu uczniowi przygotować szybko zestaw ćwiczeń rysunkowych wymagających zastosowania wiedzy o własnościach figur na płaszczyźnie, a także rozwijających wyobraźnię geometryczną jako taką. Ważnym atutem Punktowców jest wykonywanie rysunków zarówno na siatce kwadratowej (polecanej w podstawie programowej), jak i na siatce trójkątnej. Figury należy rysować w oparciu o intuicje związane z polem - np. przez podział figury wyjściowej na mniejsze części (bez stosowania wzorów).Forma notesu z wyrywanymi kartkami może być sporym ułatwieniem zwłaszcza dla uczniów, którzy mają problemy z wykonywaniem dłuższych prac. Uczeń może dostawać od swojego nauczyciela do zrobienia po prostu jedną stronę notesu (co oznacza 1 zadanie). Ponadto po wykonaniu zadania może porównać z innymi uczniami swoje rozwiązania, dyskutować o ich poprawności, wkleić kartkę do zeszytu jako formę notatki z lekcji i dopisać wypracowane wspólnie wnioski oraz spostrzeżenia.Punktowce można wykorzystać: w pracy na lekcji - mogą stanowić pretekst do rozważań na temat własności figur lub różnorodności rozwiązań, jako forma pracy domowej, w czasie zajęć dodatkowych, jako materiał dla rodziców do pracy z dzieckiem w domu.

12,30 zł
10,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
6
51 Stan: Moloch PORTAL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
51 Stan: Moloch PORTAL
Portal Games
Dostępny
11 szt.

Moloch to dodatek do strategicznej gry planszowej 51. Stan Master Set autorstwa Ignacego Trzewiczka. Dodatek wprowadza mechanikę gry semi-kooperacyjnej, gdyż gracze rywalizując między sobą wspólnie walczą przeciw maszynom Molocha. 51. Stan jest przez wielu uważany za jedną z najlepszych gier karcianych. To świetna gra na 2 osoby, ma też tryb solo i pozwala na rozgrywkę do 4 osób. 51. Stan jest grą mocno tematyczną, osadzoną w postapokaliptycznym świecie. Wykorzystuje mechaniki engine building i tableau building. Wiek: 14+ Liczba graczy: 1-4 Czas gry: 60 - 90 min. Autorzy: Joanna Kijanka

41,90 zł
35,62 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,28 zł

1 osoba kupiła
7
Coaching, kreatywność, zabawa. Narzędzia rozwoju.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coaching, kreatywność, zabawa. Narzędzia rozwoju..
Dostępny
16 szt.

Czytaj, baw się i rozwijaj! Narzędzia stosowane podczas typowego treningu coachingowego są nieco podobne do tych, które zawiera skrzynka domowego majsterkowicza — na ogół pożyteczne, mogą służyć szczytnym celom, jak na przykład budowa karmnika czy naprawa krzesła. Zdarza się jednak, że źli ludzie (albo nawet dobrzy, lecz zdenerwowani i zdesperowani) wykorzystują je w złych celach — by coś popsuć albo kogoś skrzywdzić. W coachingu jest podobnie — pozytywny z założenia trening, prowadzony z negatywnym założeniem albo przez mało wprawnego coacha, może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Do tego zmęczy nas, unieszczęśliwi i odbierze radość z dążenia do samorozwoju… „Przecież samorozwój to ciężka praca!” — powiesz. Od początku uczy się nas, że bez pracy nie ma kołaczy, że musi boleć, że tylko w ciężkim znoju osiągniemy CEL. Tylko co dalej? Ludzie, którzy wdrapali się na ten mityczny szczyt, mówią często, iż teraz w ich życiu zapanowała pustka. Chyba nie o to Ci chodzi, prawda? A gdyby tak nie trzeba było osiągać celu? Gdybyśmy mogli tylko wciąż do niego dążyć? W dodatku w sposób bezpieczny i ciekawy, za pomocą narzędzi, które na pewno nikogo nie skrzywdzą, za to każdemu uprzyjemnią życie, pracę, samopoznanie? Spróbuj! Tylko stan zabawy daje dostatecznie dużo energii, by zmieniać życie bez wysiłku. Maciej Bennewicz — menedżer, trener, coach, socjolog po UW ze specjalizacją z psychologii. Dyrektor programowy Norman Benett Academy, organizacji kształcącej zawodowych trenerów i coachów. Autor licznych artykułów oraz uznawanych za kanoniczne poradników na temat coachingu, m.in. Coaching, czyli restauracja osobowości, Coaching, czyli przebudzacz neuronów, Coaching na Wyspach Szczęśliwych. Patroni wydania:

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

1 osoba kupiła
8
Punktowce. Prostopadłościany i sześciany Klasy 4-8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Punktowce. Prostopadłościany i sześciany Klasy 4-8
Dostępny
42 szt.

Notes z wyrywanymi kartkami zawierający zadania, które doskonalą umiejętnośćrysowania figur przestrzennych i rozwijają wyobraźnię geometryczną.W każdym notesie zadania ułożone są tematycznie i mają różny stopieńtrudności. Ułatwia to indywidualizację procesu nauczania nauczyciel możekażdemu uczniowi przygotować szybko zestaw ćwiczeń rysunkowych wymagającychzastosowania wiedzy o własnościach prostopadłościanów i sześcianów, a takżerozwijających wyobraźnię geometryczną jako taką. Ważnym atutemPunktowców jest wykonywanie rysunków zarówno na siatce kwadratowej(polecanej w podstawie programowej), jak i na siatce trójkątnej. Przednarysowaniem danej bryły warto zbudować jej model za pomocą kostek lub klockówsześciennych.Forma notesu z wyrywanymi kartkami może być sporym ułatwieniem zwłaszcza dlauczniów, którzy mają problemy z wykonywaniem dłuższych prac. Uczeń możedostawać od swojego nauczyciela do zrobienia po prostu jedną stronę notesu (cooznacza 1 zadanie). Ponadto po wykonaniu zadania może porównać z innymi uczniamiswoje rozwiązania, dyskutować o ich poprawności, wkleić kartkę do zeszytu jakoformę notatki z lekcji i dopisać wypracowane wspólnie wnioski orazspostrzeżenia.Punktowce można wykorzystać:w pracy na lekcji mogą stanowić pretekst do rozważań na temat własnościprostopadłościanów i sześcianów lub różnorodności rozwiązań,jako forma pracy domowej,w czasie zajęć dodatkowych,jako materiał dla rodziców do pracy z dzieckiem wdomu.

12,30 zł
10,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,31 zł

1 osoba kupiła
9
Methods of computer simulations - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Methods of computer simulations
Dostępny
140 szt.

Methods of computer simulations by Romuald Kotowski is a handbook intended for students of computer simulation classes conducted in English. What is inside: mathematical modelling versus computer simulations, fundamentals of mathematics, fractals, linear programming, genetic algorithms and many more.

84,00 zł
73,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,08 zł

10
Kodeks postępowania cywilnego Komentarz Tom 3 Artykuły 506-729 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kodeks postępowania cywilnego Komentarz Tom 3 Artykuły 506-729
Dostępny
3 szt.

Tom III komentarza pod redakcją naukową prof. dr. hab. Tadeusza Wiśniewskiego obejmuje art. 506?729 ustawy ? Kodeks postępowania cywilnego, dotyczące postępowania nieprocesowego oraz postępowania w razie zaginięcia lub zniszczenia akt. Zawiera omówienie wszystkich zmian w Kodeksie, które miały miejsce w ostatnich latach. Autorzy ? wybitni przedstawiciele praktyki prawniczej i nauki ? prezentują w szerokim zakresie nowelizacje przepisów Kodeksu postępowania cywilnego dotyczące m.in.: - nowych instrumentów procesowych, które mogą zostać użyte wobec osób stosujących przemoc w rodzinie; - możliwości zażądania przez pracownika w postępowaniu nieprocesowym ustalenia uprawnienia do otrzymania świadectwa pracy oraz sprostowania tego świadectwa; - nowego pojęcia ?sprawa rejestrowa? oraz innych doniosłych zmian w przepisach kodeksowych i okołokodeksowych regulujących postępowanie rejestrowe, w szczególności w kierunku jego elektronizacji. Komentowane zagadnienia zostały mocno osadzone w judykaturze. Poglądy doktryny są przedstawiane szeroko, z zaznaczeniem kwestii budzących kontrowersje. Autorzy, postrzegając omawiane instytucje przez pryzmat potrzeb cywilistycznej praktyki prawniczej, nie poprzestają jednak tylko na ukazywaniu problemów, ale poszukują właściwej interpretacji przepisów i proponują możliwe rozwiązania.

199,00 zł
179,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,90 zł

11
Schowek
BABY MIX 44917 Rowerek biegowy TWIST niebieski
Baby mix
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.22

149,90 zł
131,91 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 17,99 zł

12
My Bubble. Maszyna do baniek 50 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Bubble. Maszyna do baniek 50 ml
Mc Bańki Mydlane
Dostępny
124 szt.

Wspaniały generator do robienia baniek „My Bubble” pozwoli na stworzenie mnóstwa baniek mydlanych. Maszynka do robienia baniek zapewni wspaniałą zabawę z super efektami i tysiącem baniek! Zestaw posiada maszynkę w kształcie młynka o pojemności 50 ml, która uruchamia system. Po napełnieniu odpowiedniego pojemnika płynem do baniek, maszynka zaczyna pracować i wypuszczać mnóstwo baniek. Do zestawu dołączony jest również odpowiedni płyn w celu napełnienia maszynki. Należy chronić oczy przed kontaktem z płynem. Maszynka wykonana z plastiku. Wymiary maszynki: 8.0 x 9.0 x 4.0 cm Wymiary opakowania: 12.0 x 12.0 x 5.0 cm

20,94 zł
18,99 zł

Rabat 9,3%
oszczędzasz 1,95 zł

13
Zakreślacz Pop Past Stabilo Boss 70/194 1/10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
14
Zakreślacz różowy J. Past Stabilo Boss 70/158 1/10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
15
Zakreślacz pomarańczowy Past Stabilo Boss 70/125 1/10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
16
Zakreślacz 4 kolory Past Stabilo Boss 70/4-4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,11 zł
17
Zakreślacz niebieski J. Past Stabilo Boss 70/112 1/10 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
18
Słoneczny zakątek t. 70 Spragniona miłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoneczny zakątek t. 70 Spragniona miłości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.26

? Patrz, Biggi, ten piękny dom to właśnie Bocianie Gniazdo ? powiedział doktor Rückert do małej blondyneczki. ? Nie chcę tam jechać, chcę do babuni ? wyszeptała mała drżącym głosikiem. ? Do mojej kochanej babuni.Jak miał wyjaśnić temu małemu, dopiero czteroletniemu dzieciątku, że babunia zmarła, a ono pozostało na świecie całkiem samo? No, nie tak całkiem ? pocieszył się w myślach. Miał nadzieję, że Bocianie Gniazdo i dla Biggi stanie się szczęśliwą przystanią, w której odnajdzie to, czego potrzebuje?

11,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

19
Wielki Leksykon Uzbrojenia. Tom 213. Wrzesień 1939 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki Leksykon Uzbrojenia. Tom 213. Wrzesień 1939
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.26

„Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939” to unikatowe wydawnictwo przedstawiające najciekawsze przykłady uzbrojenia Wojska Polskiego w kampanii 1939 roku. Po raz pierwszy zebraliśmy w jednej serii szczegółowy opis polskiego oręża, którym polscy żołnierze w 1939 roku próbowali wykonać niewykonalny wówczas rozkaz – obronę Ojczyzny. Zapraszamy do poznania historii uzbrojenia Wojska Polskiego z 1939 roku oraz osiągnięć polskiej myśli technicznej dwudziestolecia międzywojennego, z których do dziś dumne są następne pokolenia Polaków.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

20
Ripetere per piacere Ćwiczenia i gry leksykalne z języka włoskiego A2-B1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ripetere per piacere Ćwiczenia i gry leksykalne z języka włoskiego A2-...
Dostępny
22 szt.

Ripetere per piacere to wyjątkowe repetytorium tematyczno-leksykalne, dzięki któremu powtarzanie i poszerzanie słownictwa jest przyjemnością.- 17 rozdziałów, których tematyka koresponduje z zakresami tematycznymi podstawy programowej.- Doskonała pomoc w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, a także innych egzaminów językowych.- Dla uczniów, studentów do samodzielnej pracy lub powtórek przed egzaminami.- Dla nauczycieli, lektorów jako atrakcyjny materiał na zajęcia.- Urozmaicona leksyka, rzadko podawana w tradycyjnych podręcznikach.- Szczególny nacisk na leksykę i frazeologię, która może prowadzić do błędów i nieporozumień w komunikacji.- Wiele ćwiczeń pobudzających kreatywność i wzmacniających skojarzenia.- Niestresująca samoocena.- Rozwiązania do ćwiczeń (na końcu podręcznika).- Zestawienie włoskich przysłów i ich polskich odpowiedników.

36,00 zł
31,68 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,32 zł

21
Cultura y negocios El espanol de la economia espanola y latinoamericana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
120,10 zł
109,29 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 10,81 zł

22
Schowek
17,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

23
Opaska na rękę Dinozaur 21,5cm 6 wzorów 620708 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
5,99 zł
Powiadomienie
24
Piłka do siatkówki sześciokolorowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka do siatkówki sześciokolorowa
Hipo
Niedostępny
Brak

Idealnie sprawdzi się w grze rekreacyjnej jak i profesjonalnej. Piłka siatkowa przeznaczona do gry na halę jak i na plażę. Do jej stworzenia zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości, a samo spasowanie paneli stoi na wysokim poziomie. Jest to doskonała propozycja dla początkujących graczy oraz tych, którzy szukają niedrogiej piłki treningowej.

14,99 zł
Powiadomienie
25
Piłka nożna na gumce, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna na gumce, mix kolorów
Hipo
Dostępny
11 szt.

Ta piłeczka spodoba się dzieciom. Jest miękka i gumowa. Sznureczek sprawdzi się podczas zabawy. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

26
Piłka do siatkówki trójkolorowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka do siatkówki trójkolorowa
Hipo
Niedostępny
Brak

Idealnie sprawdzi się w grze rekreacyjnej jak i profesjonalnej. Piłka siatkowa przeznaczona do gry na halę jak i na plażę. Do jej stworzenia zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości, a samo spasowanie paneli stoi na wysokim poziomie. Jest to doskonała propozycja dla początkujących graczy oraz tych, którzy szukają niedrogiej piłki treningowej. Średnica piłki: 20.0 cm

17,99 zł
Powiadomienie
27
Puzzle 1000 Vintage Miami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Vintage Miami
Tactic
Dostępny
7 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 48x67cm.

62,12 zł
50,94 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,18 zł

28
Cry Babies Magic Tears. Laleczka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cry Babies Magic Tears. Laleczka, mix wzorów
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Ten zestaw zachwyci fanki „Cry Babies Magic Tears”! Laleczka została wykonana z dbałością o detale. Jest słodka, dzieci mogą się nią zaopiekować. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

71,30 zł
64,17 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,13 zł

29
Puzzle James Bond 007 Posters - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle James Bond 007 Posters
Winning Moves
Dostępny
7 szt.

Przeżyj ponownie wspaniałą karierę 007 dzięki tej eleganckiej i stylowej układance składającej się z 1000 elementów, na której znajduje się sześć klasycznych plakatów filmowych o Jamesie Bondzie - po jednym dla każdego wcielenia ponadczasowego brytyjskiego szpiega.

51,20 zł
44,03 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,17 zł

30
Zanzibar light: przewodnik + mapa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanzibar light: przewodnik + mapa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.06

Labirynt wąskich uliczek Stone Town, a wśród nich historia wyspy ukryta w murach Domu Cudów i katedry anglikańskiej. Rajskie plaże Kendwy i Matemwe, nurkowanie przy rafie koralowej na wyspie Chumbe, spotkanie z żółwiami w akwarium w Nungwi. Wizyta w świecie cudownych aromatów na farmie przypraw. Unikalna przyroda Zanzibaru w Parku Narodowym Jozani Chwaka Bay. Zachód słońca podziwiany z kultowej restauracji The Rock. Nieodkryte wyspy Pemba i Mafia. Wszystkie atrakcje, które tworzą niepowtarzalną atmosferę Zanzibaru, zostały opisane w przewodniku. Odkryj Zanzibar z nową, wyjątkową serią explore! guide light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Do publikacji dołączona jest również dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika.

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

31
Puzzle 1000 Vintage Italy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Vintage Italy
Tactic
Dostępny
4 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 48x67cm.

62,12 zł
50,94 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,18 zł

32
Puzzle 1000 Retro Mechanics - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Retro Mechanics
Tactic
Dostępny
100 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm.

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

33
Puzzle 1000 Vintage New York - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Vintage New York
Tactic
Dostępny
91 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 48x67cm.

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

34
Puzzle 1000 Vintage Normany - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Vintage Normany
Tactic
Dostępny
90 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 48x67cm.

62,12 zł
50,94 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,18 zł

35
Puzzle 1000 Monarch Butterfly - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Monarch Butterfly
Tactic
Dostępny
160 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm.

54,18 zł
44,43 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,75 zł

36
Puzzle 1000 View of Helsinki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 View of Helsinki
Tactic
Dostępny
51 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm.

54,18 zł
44,43 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,75 zł

37
Puzzle 1000 Puppy Pugs - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Puppy Pugs
Tactic
Dostępny
120 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm.

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

38
Puzzle 1000 elementów. Urocze pieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Urocze pieski
Tactic, 1000
Dostępny
124 szt.

Puzzle Tactic są idealną rozrywką dla entuzjastów puzzli jak i osób początkujących. Zostały starannie zaprojektowane i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wymiary obrazka po ułożeniu: 67.0 x 48.0 cm

54,34 zł
44,56 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,78 zł

39
Puzzle 1000 Impuzzlible Balloons - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Impuzzlible Balloons
Tactic
Dostępny
47 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm.

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

40
Puzzle 1000 Summer Holiday - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Summer Holiday
Tactic
Dostępny
80 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm.

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

41
Puzzle 1000 Summery Flowers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Summery Flowers
Tactic
Dostępny
32 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm.

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

42
Włochy. Część północna; laminowana mapa samochodowa 1:650 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Włochy. Część północna; laminowana mapa samochodowa 1:650 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.03

Włochy część północnalaminowana mapa samochodowaZ mapą samochodową północnej części Włoch podróż od Turynu po Rzym będzie czystą przyjemnością. Publikacja zawiera aktualne informacje drogowe, a do tego jest całościowo pokryta laminatem, wyjątkowo trwała, wodoodporna i łatwa w składaniu.   Na mapie m.in.: aktualny stan dróg, odcinki w budowie, autostrady wraz z nazwami węzłów, szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg, odległości drogowe w kilometrach, promy samochodowe, ośrodki narciarskie wraz z największymi wyciągami, opisy głównych pasm górskich oraz najważniejszych szczytów i przełęczy, plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

43
Puzzle 1000 Sweets for My Sweet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Sweets for My Sweet
Tactic
Dostępny
120 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm.

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

44
Puzzle 1000 World Map - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 World Map
Tactic
Dostępny
167 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm.

54,34 zł
44,56 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,78 zł

45
Puzzle 1000 Parliament in Budapest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Parliament in Budapest
Tactic
Dostępny
150 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

46
Podróże marzeń. Najpiękniejsze miejsca świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróże marzeń. Najpiękniejsze miejsca świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.17

Podróże marzeńNajpiękniejsze miejsca świataalbumPrzenieś się w odległe zakątki z albumem Podróże marzeń. Najpiękniejsze miejsca świata. Przedstawiono w nim niemal 200 wspaniałych atrakcji ze wszystkich kontynentów. Odkryj egzotyczne kultury, cuda przyrody oraz najwspanialsze dzieła człowieka, które wciąż fascynują kolejne pokolenia.Na ponad 700 zachwycających fotografiach ukazano niezwykłą różnorodność świata: wielowiekowe zabytki i nowoczesne rozwiązania architektoniczne, rozległe pustynie i bujne lasy równikowe, spalone słońcem sawanny i ośnieżone górskie szczyty, niemal bezludne krainy skute lodem i tętniące życiem metropolie. Zdjęciom towarzyszą interesujące opisy, opowiadające o każdej z atrakcji przedstawionych w albumie. Dopełnieniem całości są mapy kontynentów przedstawiające lokalizację opisywanych miejsc. Elegancko i efektownie wydany album stanowi doskonałą inspirację do zaplanowania własnej podróży marzeń.

149,90 zł
104,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 44,97 zł

47
Comfort! map Góry Stołowe 1:60 000 mapa tur. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Comfort! map Góry Stołowe 1:60 000 mapa tur.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.09

Skalne miasto na Szczelińcu Wielkim, najwyższym szczycie Gór Stołowych, labirynt Błędnych Skał, Skalne Grzyby oraz sawannowy krajobraz wokół Łęczyckich Skał to tylko niektóre z osobliwości tej części polskich Sudetów. Jeszcze więcej  pomoże odnaleźć dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa turystyczna tego pasma. Obejmuje ona również czeską część Gór Stołowych: Adršpašsko-Teplické skály i Broumovské stěny. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu. Cechy mapy: o dogodna dla turysty skala 1:60 000 (1 cm - 600 m),  o bogata treść turystyczna, o zgodność z GPS - współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. 

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

48
Puzzle 1000 Cafe in Paris - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Cafe in Paris
Tactic
Dostępny
100 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

49
Puzzle 1000 Temple in Asakusa, Japan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Temple in Asakusa, Japan
Tactic
Dostępny
80 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

50
Puzzle 1000 Building in Krakow, Poland - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 Building in Krakow, Poland
Tactic
Dostępny
150 szt.

Puzzle Tactic są starannie zaprojektowane zarówno dla entuzjastów i miłośników puzzli, jak i dla nowychpoczątkujących. Oferujemy tylko najlepszą jakość zarówno zdjęć, jak i materiałów.Witamy w ekscytującym świecie puzzli Tactic! Rozmiar obrazka po złożeniu 67x48cm

51,66 zł
42,36 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,30 zł

51
Gorce i Pieniny; laminowana mapa turystyczna 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gorce i Pieniny; laminowana mapa turystyczna 1:50 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Trzy Korony ponad doliną Dunajca, słynna sosna nad przepaścią na szczycie Sokolicy, zamek w Niedzicy oraz Muzeum Władysława Orkana w Rabce-Zdroju to tylko niektóre atrakcje Gorców i Pienin. Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa turystyczna pomoże odnaleźć jeszcze więcej ciekawych miejsc. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

52
Kielce; foliowany plan miasta 1:15 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kielce; foliowany plan miasta 1:15 000
Dostępny
15 szt.

Kielce – foliowany plan miasta Zabytkowy pałac biskupów krakowskich, pełna skarbów katedra, a może oryginalne Muzeum Zabawek i Zabawy? Dwustronnie foliowany, trwały Kielc pomoże dotrzeć do celu. Na mapie m.in.: • szczegółowy rysunek zabudowy wraz z numeracją budynków wzdłuż ulic i na osiedlach, • linie autobusowe wraz z przystankami, • sygnalizacja świetlna, ulice jednokierunkowe, parkingi, • bogata treść turystyczna, w tym zabytki, muzea, szlaki turystyczne, hotele i inne istotne obiekty, • budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, • szczegółowe plan centrum w skali 1:10 000 (1 cm - 100 m), • mapa okolic Kielc w skali 1:200 000 (1 cm - 2 km), • skorowidz ulic.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

53
Laser X. Mikroblaster podwójny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laser X. Mikroblaster podwójny
TM Toys
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.06

Laser X micro blaster to niesamowita gra! Dzięki niej poczujesz się tak, jakbyś miał własną laserową arenę! Zestaw micro zawiera dwa blastery o wbudowanych wewnątrz czujnikach zliczających ilość przyjętych strzałów. Dodatkowo blastery są lekkie i poręczne, dobrze leżą w dłoni. Posiadają także efekty świetlne oraz dźwiękowe, dzięki czemu zabawa jest o wiele atrakcyjniejsza. Wbudowany wskaźnik mocy informuje o potrzebie przeładowania, a przełącznik w uchwycie pozwala na wybór zespołu podczas rozgrywki. Wszystkie zestawy Laser X są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu twoja rozgrywka i możliwości gry są elastyczne. Zestaw zawiera dwa micro blastery: • efekty świetlne i dźwiękowe • możliwość wyboru koloru drużyny (czerwona, niebieska, neutralna) • tylny wskaźnik blastera świeci kolorem wybranej drużyny • czujnik strzałów przeciwnika • czujnik zliczający strzały • kompatybilny z innymi zestawami Laser X< • wskaźnik poziomu życia Zasięg: 30 metrów Zasilanie: baterie AAA

182,40 zł
164,16 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 18,24 zł

54
Lokomotywa 1. Moje pierwsze czytanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lokomotywa 1. Moje pierwsze czytanki
Dostępny
139 szt.

Moje pierwsze czytanki to krótkie teksty o różnym stopniu trudności, które pomogą dzieciom uczącym się czytać dobrze opanować tę umiejętność. Dla ułatwienia trudniejsze wyrazy zostały wypisane przy każdym tekście i podzielone na sylaby. Litery w tekstach wprowadzane są w takiej kolejności, jak w Elementarzu Lokomotywy.

9,20 zł
8,99 zł

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,21 zł

55
W mojej krwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
W mojej krwi
Dostępny
1 szt.

Szesnastoletni Bartek od dawna czuł, że jest inny niż jego rówieśnicy. W końcu przychodzi dzień, w którym uświadamia sobie, że przyczyną tej inności jest jego orientacja seksualna. Spodziewa się, że ani rodzina, ani koledzy nie zaakceptują tego, kim jest. Nie w wiosce, gdzie przecież wszyscy są ,,normalni". Wie też, że niełatwo mu będzie znaleźć prawdziwą miłość, o której skrycie marzy. Czy warto jej poszukać na portalu randkowym dla gejów? A może lepiej zdać się na szczęśliwe zrządzenie losu? Ze swoich rozterek i nie zawsze pozytywnych doświadczeń może się zwierzyć tylko jednej osobie, dziewczynie, która też jest inna - nie z powodu swojej orientacji seksualnej, ale powierzchowności. Dzięki jej wsparciu Bartek wkrótce zrozumie, że warto walczyć o siebie i swoje szczęście, nawet gdy wydaje się, że na spełnienie marzeń nie ma najmniejszych szans... Księżyc wirował, gwiazdy obracały się w radosnym tańcu. Poczułem, jak robi mi się gorąco. Nagle złapałem Maćka za policzki i pocałowałem. Moje usta przylgnęły do jego warg. Na te kilka sekund świat się zatrzymał. Poczułem, że Maciek mnie odpycha i zeskakuje z muru, strącając przy tym swoją pustą szklankę. - Pojebało cię? - Spojrzał na mnie jak na wariata. - Eee, przepraszam. Nie wiem, co we mnie wstąpiło. Chyba jestem... Za dużo tego. Próbowałem się usprawiedliwić, ale nie mogłem znaleźć nic sensownego, co mógłbym w tej sytuacji powiedzieć. Język plątał mi się niczym bluszcz na opuszczonym dworku, pod którym siedzieliśmy. - Jesteś pedałem czy co? - krzyknął Maciek. - Nie! - odpowiedziałem szybko. - Spierdalaj! - warknął i natychmiast odszedł.

40,00 zł
20,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 20,00 zł

56
Wild Life. SLH42531. Polarny plac zabaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wild Life. SLH42531. Polarny plac zabaw
TM Toys
Dostępny
8 szt.

Seria Wild Life zawiera okazy zwierząt z całego świata, które często dzieci podziwiają w ogrodach zoologicznych. Teraz dzięki figurkom Schleicha mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoje własne ZOO z prawdziwego zdarzenia, nie ruszając się z domu. Polarny plac zabaw Zjeżdżalnia niedźwiedzia jest dosyć chwiejna. Obydwa niedźwiedzie muszą uważać podczas zabawy aby nie wpaść do wody! Niedźwiedzie polarne są właściwie bardzo dobrymi pływakami, ale jaka to radość popływać wierzchem na grzbiecie narwala! W zestawie znajdują się: • 2 misie polarne, • narwal, • kra lodowa.

107,08 zł
96,37 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,71 zł

57
Tajemnice dzieł sztuki (wydanie 2) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice dzieł sztuki (wydanie 2)
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.26

Przez wieki geniusze sztuki ukrywali w swoich dziełach sekretne informacje, zbyt niewiarygodne, by przekazać je otwarcie. Sekrety osobiste i historyczne, artystyczne i ezoteryczne, a czasem nawet natury kryminalnej. Czy po upływie stuleci, po wielokrotnych zmianach kodów kulturowych jesteśmy w stanie wejść w buty dawnych twórców i odkryć sekretne drogowskazy pozostawiane przez geniuszy? Kod Michała Anioła dlaczego ludzki mózg namalowany jest na sklepieniu Kaplicy Sykstyńskiej? Ostatnia melodia muzyka zapisana pomiędzy postaciami Ostatniej Wieczerzy jako testament Leonardo da Vinci? UFO w XV-wiecznych Włoszech spotkanie z obcymi, uchwycone na renesansowym obrazie. Manuskrypt, którego od sześciuset lat nikomu nie udało się rozkodować. Enigma rękopisu Wojnicza. Człowiek, który wiedział jak Alfonso Ponce de Leon przewidział na obrazie swoją śmierć. Zakon, skarby i Chwarszczany z jakiego świata pochodzą dwie wieże w zachodniopomorskim kościele templariuszy? Ukryty język Matejki znaczenie symboli i historia złotego tronu. Raffaello Portret Młodzieńca tajemnice najcenniejszego dzieła ze zbiorów polskich, zaginionego podczas II wojny światowej. Drzwi Gnieźnieńskie, czy portal do praźródeł, dokąd naprawdę prowadzą słynne Drzwi z Gniezna. Każde dzieło jest tajemnicą. Nie trzeba wyjeżdżać do amazońskiej dżungli, by mierzyć się z tajemnicami godnymi Indiany Jonesa. Na tego, kto dokona wielkiego odkrycia w zakurzonym magazynie muzealnym, czeka nagroda emocje, olśnienie a nawet mistyczne objawienie. Jeden z bohaterów naszej książki właśnie takiego objawienia doświadczył. I czeka aż ktoś je przejmie od niego w wielkiej sztafecie pokoleń.

49,90 zł
36,43 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

58
Kto pozmywa? GRANNA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kto pozmywa? GRANNA
Granna
Dostępny
83 szt.

Miska po sałatce świeci pustkami?Zniknął już ostatni kawałek ziemniaka?Ciszę przy stole przerywa pytanie: kto pozmywa?Dzięki tej prostej grze unikniecie kłótni o to, na kogo ma spaść ten przykry obowiązek.O tym, kto pozmywa, zdecyduje wynik gry.Nowe wydanie zawiera całkowicie zmienioną oprawę graficzną!Zawartość pudełka:24 dwustronne obrazki4 miski z zupą4 desery4 dania główne4 widelce4 napoje4 noże

45,90 zł
43,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,29 zł

59
Mystic Vale. Big Box - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mystic Vale. Big Box
Portal Games, od 14 lat
Dostępny
11 szt.

„Przed wiekami pewien umierający nikczemny król prosił o pomoc druidów z Gai. Wiedząc, że uzdrowienie go sprowadzi tylko więcej cierpienia, druidzi odmówili. Rozwścieczony odmową król, swoim ostatnim tchnieniem rzucił straszliwą klątwę, która spustoszyła żyzną dotąd Dolinę życia. Wzmocnione żądzą zemsty zaklęcie króla rozsiało zarazę i choroby po całej krainie. Dolina życia została niegdyś poświęcona Gai, kolebce życiodajnych duchów natury. Teraz, gdy ziemia powoli usychała, duchy te poczęły błagać o pomoc. Co gorsza, niektóre duchy uległy zepsuciu i zostały spaczone przez zarazę. Było pewnym, że postępujące zepsucie wkrótce pochłonie każdego ducha w dolinie i nieodwracalnie zniszczy część mocy Gai”. „Mystic Vale” to gra karciana dla 2-4 graczy, w której wcielacie się w klany druidów, które próbują przywrócić przeklętej krainie jej dawne życie. Karty w Waszych taliach przedstawiają części doliny, które musicie zrewitalizować, a każde rozwinięcie, reprezentuje nowe życie przynoszone do krainy. Wasza potęga jest związana z krainą i im więcej życia pojawi się w dolinach i gajach, tym stajecie się potężniejsi, a wraz z Wami duchy natury gotowe ożywić cudowne krainy. W każdej turze zagrywacie karty na swoje pole, aby zdobywać potężne rozwinięcia i cenne karty doliny. Musicie jednak uważać, by nie nadużywać swojej mocy, gdyż może to spowodować rozkład i zakończyć turę. Podczas gry będziecie mogli rozbudować karty dodając do nich potężne rozwinięcia. Tworzenie kart za pomocą rozwinięć i kupowanie kart doliny we właściwym czasie pomoże wam przywrócić do życia najcudowniejszą część Tajemniczej doliny i osiągnąć zwycięstwo. Każdy gracz rozgrywa swoją turę, musi wtedy rozegrać 4 fazy w danej kolejności: • faza sadzenia, • faza zbiorów, • faza odrzucania, • faza przygotowań. W fazie sadzenia można spasować lub kontynuować i przemieścić wierzchnią kartę na swoje pole, a także rozpatrzyć jej zdolności po rozegraniu. Należy sprawdzić, czy nie uległo się zepsuciu, a jeśli nie, sekwencję należy powtórzyć i robić to do momentu spasowania lub zepsucia. Zepsuciu ulegasz, jeśli ujawnisz w dowolnym momencie fazy sadzenia lub przygotowań 4 lub więcej symboli rozkładu (z czerwonym drewkiem), chyba że posiadasz anulujące je symbole przyrostu (z zielonym drzewkiem). Do fazy zbiorów można przejść, jeśli nie uległo się zepsuciu. Jeśli tak, po fazie sadzenia przechodzi się od razu do fazy odrzucania. W fazie zbiorów zlicza się symbole z kart i rozpatruje je w dowolnej kolejności. Zdolności kart pozwalają m.in. na zakupienie rozwinięć i kart. W fazie odrzucania wszystkie zakupione rozwinięcia odrzuca się z pola na stos kart odrzuconych. Uzupełnia się karty doliny oraz rozwinięcia. W fazie przygotowań, gdy przeciwnik rozpocznie swoją turę, można w tym czasie przygotować pole, rozpatrując zdolności kart. Może to zostać przerwane przez odkrycie kart z odpowiednią liczbą symboli rozkładu, co skutkuje zepsuciem. Gra kończy się, gdy pula żetonów PZ się wyczerpie, a każdy z graczy dokończy rundę tak, by rozegrał identyczną liczbę tur. PZ podlicza się dzięki żetonom dającym natychmiastowe punkty, a także z rozwinięć i kart doliny dających je na koniec gry. Zawartość opakowania: • 80 kart początkowych podzielonych na 4 identyczne talie, • 96 rozwinięć, • 18 rozwinięć żyznej gleby, • 36 kart doliny: • 4 karty pomocy gracza, • 44 żetony o wartości 1 PZ, • 10 żetonów o wartości 5 PZ, • 4 żetony many, • 100 koszulek na karty (w tym 20 koszulek dodatkowych), • instrukcja.

283,90 zł
241,32 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 42,58 zł

60
Zeszyt A5/32K linia podwójna Pastel Color (10szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/32K linia podwójna Pastel Color (10szt)
Herlitz
Dostępny
32 szt.

Opakowanie zbiorcze 10 sztuk. Mix wzorów.Okładka: papier biało/biały 200 gr,zadruk okładki zewnętrznej: 4 kolory,uszlachetnienie: lakier dyspersyjny matowy,elementy dodatkowe:etykieta do wpisania danych na okładce zewnętrznej,elementy edukacyjne na tylnej okładce tzn. zeszyt w kratkę - nauka odczytywania godzin na zegarze, zeszyt w linie podwójne - alfabet,liniatura: niebieska,grubość papieru: 70g/m2.

28,35 zł
26,93 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,42 zł

61
Wszystko jest dobrze w całym stworzeniu T.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko jest dobrze w całym stworzeniu T.3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

W 2019 roku mija dziesięć lat odkąd Adamus Saint Germain przejął opiekę i nauczanie światowej społeczności Shaumbry po tym, jak Tobiasz (poprzedni prelegent Karmazynowego Kręgu) powrócił na Ziemię. W ciągu tych 10-ciu lat Geoffrey Hope razem ze swoją żoną Lindą przekazali wiele wspaniałych wykładów Adamusa, zebranych w dziesięciu seriach. Każda z nich zawiera zbiór przekazów wypełnionych inspirującymi dialogami, błyskotliwym humorem oraz głęboką, bezcenną mądrością. Ten niesamowity i dostępny bezpłatnie zapis wiedzy służy wszystkim, którzy postanowili odkryć i urzeczywistnić swoje mistrzostwo tu na Ziemi.

69,00 zł
55,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,80 zł

62
Uczymy się: Kolory i kształty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczymy się: Kolory i kształty
Tactic
Dostępny
150 szt.

Gra rozwijająca koordynację wzrokowo-ruchową! Zanurz się w olśniewającym świecie barw i kształtów i naucz się je rozpoznawać! Odkrywanie kolorów i kształtów rozbudza naturalną ciekawość u dzieci i za każdym razem jest zajmującym zajęciem. Gra dla 2-4 graczy w wieku 3+.

40,98 zł
33,60 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,38 zł

63
Yatzy drewniane kostki - gra w kości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yatzy drewniane kostki - gra w kości
Tactic
Dostępny
173 szt.

Rzucaj kośćmi i licz na szczęście!Jeżeli w waszej kolekcji gier brakuje stylowej klasyki, czegoś ponadczasowego, do czego zawsze będziecie wracać - szukacie Yatzy. W każdej turze gracze trzykrotnie rzucają pięcioma kośćmi, żeby zebrać najlepsze wyniki. By wygrać, potrzebujesz szczęścia i odrobiny strategicznego myślenia. Uwaga! Jedna rozgrywka prowadzi do kolejnej. I kolejnej, i kolejnej...Zawartość: 100 bloczków do zapisywania wyników, 5 drewnianych kostek, ołówek.Gra dla 2 i więcej osób w wieku 5+.

21,80 zł
17,99 zł

Rabat 17,5%
oszczędzasz 3,81 zł

64
Kołozeszyt B5/100K kratka Globe (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt B5/100K kratka Globe (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Kartonowa, laminowana okładkaGrafika przedstawiająca jedno z najpiękniejszych miejsc na świecieWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

64,50 zł
61,28 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,22 zł

65
Kołozeszyt A5/100K kratka City (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt A5/100K kratka City (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.25

Kartonowa, laminowana okładkaGrafika przedstawiająca jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecieWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

53,30 zł
50,64 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,66 zł

66
Kołozeszyt A4/100K kratka Globe (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt A4/100K kratka Globe (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.27

Kartonowa, laminowana okładkaGrafika przedstawiająca jedno z najpiękniejszych miejsc na świecieWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

57,43 zł
54,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,87 zł

67
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antoni Gaudi. Czarodziej architektury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Projekty stworzone przez Gaudiego sprawiają wrażanie jakby nie były poddane siłom grawitacji. Zdarzały mu się budynki, w których nie przewidział ani jednego kąta prostego. Sztuka była dla niego sposobem ewangelizacji. Twierdził, że artysta jest jedynie kontynuatorem dzieła Boga Wielkiego Architekta. Obiekty architektoniczne katalońskiego mistrza przypominają raczej żywe organizmy niż dzieła ludzkich rąk. Na początku swojej kariery, dla pieniędzy projektował dosłownie wszystko od kiosków z papierosami do bram wjazdowych. Na wystawie światowej w Paryżu w 1878 roku Europa zachwyciła się projektami Gaudiego; osiedlami domków dla spółdzielni pracowniczej z Matar i witryną sklepu fabrykanta rękawiczek. Barceloński przemysłowiec Eusebi Gell docenił geniusz Gaudiego i sfinansował wiele jego odważnych projektów. Choć za życia Gaudiego władze Barcelony nie potrafiły dogadać się z artystą, to właśnie jego prace po latach stały się najbardziej rozpoznawalnymi wizytówkami stolicy Katalonii. Żadna wycieczka nie ominie fantastycznego Ogrodu Gell, Casa Batllo i opus magnum artysty bazyliki Sagrada Familia. Tej świątyni od 1914 roku Gaudi poświęcił się zupełnie, zamieszkał nawet na jej terenie. Po tym jak wpadł pod tramwaj, sanitariusze nie rozpoznali go i przewieźli do hospicjum dla ubogich. Nikomu nie przyszło do głowy, że wielki architekt i wizjoner ubiera się jak włóczęga.

49,90 zł
36,43 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,47 zł

68
Blok malarski Akwarela A4/10 300g ART-DECO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok malarski Akwarela A4/10 300g ART-DECO
Grand
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.29

papier dwustronnie fakturowanyprzeznaczone do akwareli i akwafortygramatura 300 g/m2format A4rozmiar: 210 x 297 mm10 arkuszy

40,40 zł
Powiadomienie
69
Kołozeszyt A4/100K kratka Challenge (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt A4/100K kratka Challenge (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.28

Kartonowa, laminowana okładkaGrafika przedstawiająca jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecieWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

77,30 zł
73,44 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,86 zł

70
Kołozeszyt B5/100K kratka Skin (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt B5/100K kratka Skin (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.08

Miękkie, matowe okładki pokryte wybiórczo lakierem wypukłymZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaCzarna, podwójna spiralaPapier o gramaturze 70 g/m2

71,20 zł
67,64 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,56 zł

71
Dokąd wędruje dusza? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dokąd wędruje dusza?
Dostępny
87 szt.

Dokąd wędruje dusza? to niezwykła opowieść o tym, co się dzieje z człowiekiem, gdy przekroczy tajemniczą bramę śmierci. To również historia przyjaźni, która istnieje poza ziemskim czasem i przestrzenią. Książka jest zapisem intuicyjnego dialogu pomiędzy mną a Renatą. Gdy łączy się niebo z ziemią, dzieją się cuda: – Obserwowałam was, ponieważ moja zdolność postrzegania gwałtownie wzrosła. To tak jakbym nagle doznała olśnienia i zrzuciła trochę niewygodne i krępujące ruchy ubranie. Pozbawiona otoczki w postaci ciała i różnych filtrów, które są potrzebne do odbierania ziemskiej materii stałam się czystą świadomością. Tym właśnie byłam. Czystą świadomością, która niesiona była poprzez duszę – odpowiedziała Renata. – Zdajesz sobie sprawę z tego, że to, co mi przekazujesz jednych ludzi zachwyci, a innych przerazi – stwierdziłam. – Każdy będzie w odpowiednim czasie gotowy na przyjęcie prawdy. Książka poruszy każdego, tego możesz być pewna – zaśmiała się Renata. – Trzymam cię za słowo i dziękuję za twoją obecność. Zmieniłaś formę, ale nadal jesteś. – Jestem. To jedno z ważniejszych słów jakie człowiek powinien wypowiadać. Poczułby wtedy, że zawsze jest. W każdym momencie życie jest. Połączony ze wszystkim. Nośnikiem wieczności jest dusza. To ona jest tym łącznikiem pomiędzy światami. Zawsze jesteśmy, czy tego chcemy, czy nie – żartowała Renata. Katarzyna Patalan – autorka książek dla dzieci i dorosłych (Natalia i Tęczowa Góra, Leśne opowieści, Piękna opowieść o tym, jak małe pszczoły uratowały planetę, Dzień dobry, kocham Cię, Poezja nie z tego świata, seria do profilaktyki logopedycznej – Zaczarowany języczek...) W swojej twórczości stara się zainspirować do życia opartego na sile serca w harmonii z przyrodą i drugim człowiekiem.

39,00 zł
27,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,70 zł

72
Kołozeszyt A4/80K kratka Tropic (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt A4/80K kratka Tropic (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.21

Miękkie okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo złotym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaBiała, podwójna spiralaPapier o gramaturze 70 g/m2

77,30 zł
73,44 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,86 zł

73
Brulion A5/80K kratka Historia'21 (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/80K kratka Historia'21 (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.08

Twarde, laminowane, kartonowe okładkiMix 4 różnych wzorów okładek dedykowanych poszczególnym przedmiotom szkolnymFormat A5, 80 kartekPapier o gramaturze 60 g/m2

24,20 zł
22,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,21 zł

74
Brulion B5/192K kratka Megamix (4szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion B5/192K kratka Megamix (4szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Twarde, laminowane, kartonowe okładkiMix 4 różnych wzorów okładekFormat B5, 192 kartkiPapier o gramaturze 60 g/m2

41,90 zł
39,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,09 zł

75
Brulion A4/96K gładki Megamix (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A4/96K gładki Megamix (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.30

Twarde, laminowane, kartonowe okładkiMix 8 różnych wzorów okładekFormat A4, 96 kartekPapier o gramaturze 60 g/m2

41,80 zł
39,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,09 zł

76
Brulion A4/192K kratka Megamix (4szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A4/192K kratka Megamix (4szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.16

Twarde, laminowane, kartonowe okładkiMix 8 różnych wzorów okładekFormat A4, 192 kartkiPapier o gramaturze 60 g/m2

67,10 zł
63,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,35 zł

77
Brulion A5/160K kratka Megamix (4szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/160K kratka Megamix (4szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.14

Twarde, laminowane, kartonowe okładkiMix 8 różnych wzorów okładekFormat A5, 160 kartekPapier o gramaturze 60 g/m2

31,40 zł
29,83 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,57 zł

78
Brulion B5/160K linia Megamix (4szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion B5/160K linia Megamix (4szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Twarde, laminowane, kartonowe okładkiMix 4 różnych wzorów okładekFormat B5, 160 kartekPapier o gramaturze 60 g/m2

38,40 zł
36,48 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,92 zł

79
Florystyka ślubna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Florystyka ślubna
Dostępny
80 szt.

Publikacja ta powstała dzięki współpracy uznanych autorytetów w dziedzinie florystyki, mamy więc nadzieję, że okaże się źródłem rzetelnej wiedzy oraz dobrych wzorów. Jest adresowana do ludzi zawodowo związanych z dziedziną twórczości (i rzemiosła) jaką jest florystyka oraz do wszystkich zainteresowanych wykonywaniem aranżacji ślubnych. Powinni oni tu znaleźć w przystępny sposób przedstawione zasady wykonywania dobrych kompozycji oraz inspiracje do rozwijania własnej kreatywności w dziedzinie florystyki ślubnej.W książce zamieszczono wiele zdjęć, do których autorzy przygotowali wyczerpujące opisy. Fotografie wskazują na przeznaczenie kompozycji, technikę, jaką została wykonana, rodzaje wykorzystanych roślin oraz aspekt z dziedziny teorii florystyki zaprezentowany w pracy.

85,00 zł
76,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,50 zł

80
Brulion B5/96K kratka Megamix (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion B5/96K kratka Megamix (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Twarde, laminowane, kartonowe okładkiMix 4 różnych wzorów okładekFormat B5, 96 kartekPapier o gramaturze 60 g/m2

39,20 zł
37,24 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,96 zł

81
Brulion A5/96K kratka Megamix (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K kratka Megamix (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.13

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk. Mix wzorów. Towar wysyłany losowo.Kartonowa, laminowana okładkaStonowany i uniwersalny wzór moro na okładceWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

25,20 zł
23,94 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,26 zł

82
Brulion A7/80K kratka Megamix (12szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A7/80K kratka Megamix (12szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Twarde, laminowane, kartonowe okładkiMix 7 różnych wzorów okładekFormat A7, 80 kartekPapier o gramaturze 60 g/m2

92,90 zł
88,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,64 zł

83
Brulion A4/96K kratka Moro (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A4/96K kratka Moro (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Opakowanie zbiorcze 5 sztukKartonowa, laminowana okładkaStonowany i uniwersalny wzór moro na okładceWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

54,50 zł
51,78 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,72 zł

84
Brulion A5/96K kratka Moro (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Brulion A5/96K kratka Moro (5szt)
Top 2000
Dostępny
1 szt.

Opakowanie zbiorcze 5 sztukKartonowa, laminowana okładkaStonowany i uniwersalny wzór moro na okładceWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

29,30 zł
22,56 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,74 zł

85
Brulion A5/96K kratka Globe (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K kratka Globe (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Opakowanie zbiorcze 5 sztukKartonowa, laminowana okładkaGrafika przedstawiająca jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecieWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

29,30 zł
27,84 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,46 zł

86
Brulion A4/96K kratka Globe (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A4/96K kratka Globe (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.30

Opakowanie zbiorcze 5 sztukKartonowa, laminowana okładkaGrafika przedstawiająca jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecieWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

54,50 zł
51,78 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,72 zł

87
Brulion A5/96K linia Globe (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K linia Globe (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.16

Opakowanie zbiorcze 5 sztukKartonowa, laminowana okładkaGrafika przedstawiająca jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecieWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

27,00 zł
25,65 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,35 zł

88
Brulion A5/96K kratka City (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K kratka City (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.18

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk o Kartonowa, laminowana okładka o Grafika przedstawiająca jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecie o Wysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

29,30 zł
27,84 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,46 zł

89
Brulion A6/80K kratka Challenge (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A6/80K kratka Challenge (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.11

Opakowanie zbiorcze 5 sztukTwarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

27,10 zł
25,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,35 zł

90
Brulion A4/96K kratka City (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A4/96K kratka City (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.08

Opakowanie zbiorcze 5 sztukKartonowa, laminowana okładkaGrafika przedstawiająca jedno z najchętniej odwiedzanych miast na świecieWysokiej jakości papier o gramaturze 70g/m2

58,70 zł
55,77 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,93 zł

91
Brulion A5/96K linia Challenge (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K linia Challenge (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.29

Opakowanie zbiorcze 5 sztukTwarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

29,90 zł
28,41 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

92
Brulion A5/96K kratka Mo Challenge (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K kratka Mo Challenge (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.04

Opakowanie zbiorcze 5 sztukTwarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

33,40 zł
31,73 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,67 zł

93
Brulion A5/96K kratka Tropic (5szt) mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K kratka Tropic (5szt) mix
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.30

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk. Mix wzorów.Twarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

34,30 zł
32,59 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,71 zł

94
Brulion A5/96K kratka Mo Skin (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K kratka Mo Skin (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.13

Opakowanie zbiorcze 5 sztukTwarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

33,40 zł
31,73 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,67 zł

95
Brulion A5/96K kratka Challenge (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K kratka Challenge (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.25

Opakowanie zbiorcze 5 sztukTwarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

34,30 zł
32,59 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,71 zł

96
Brulion A5/96K linia Tropic (5szt) mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K linia Tropic (5szt) mix
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.01

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk. Mix wzorów.Twarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

34,30 zł
32,59 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,71 zł

97
Brulion A6/80K kratka Tropic (5szt) mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A6/80K kratka Tropic (5szt) mix
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.21

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk. Mix wzorów.Twarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

27,10 zł
25,75 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,35 zł

98
Brulion A5/96K kratka Jungle (5szt) mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K kratka Jungle (5szt) mix
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.14

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk. Mix wzorów.Twarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

34,30 zł
32,59 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,71 zł

99
Brulion A5/96K kratka Amazing Animals (5szt) mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brulion A5/96K kratka Amazing Animals (5szt) mix
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.16

Opakowanie zbiorcze 5 sztuk. Mix wzorów.Twarde okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo srebrnym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaPapier o gramaturze 70 g/m2

34,30 zł
32,59 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,71 zł

100
Kołozeszyt A5/100K Tropic (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kołozeszyt A5/100K Tropic (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.23

Miękkie okładki pokryte folią soft touch oraz wybiórczo złotym brokatemZadrukowana okładka wewnętrznaNa pierwszej stronie adresówkaBiała, podwójna spiralaPapier o gramaturze 70 g/m2Opakowanie zbiorcze 5 szt

51,10 zł
48,55 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,55 zł

Wróć do góry