hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.03.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 22 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Noc listopadowa (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Stanisław Wyspiański), na drugim Folwark zwierzęcy (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (George Orwell). Kolejny produkt to Wyprawa po smoki. Dołącz do misji i ocal najbardziej niezwykłego smoka na świecie (Emma Roberts) oraz Dary Anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia (Clare Cassandra).
1
Noc listopadowa (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Noc listopadowa (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny
182 szt.

Wydanie Nocy listopadowej kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Książka zawiera pełen tekst lektury. Na końcu książki zamieszczono opracowanie, w którym znajduje się bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera ponadto plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Noc listopadowa to utwór napisany przez Stanisława Wyspiańskiego, jednego z czołowych polskich dramatopisarzy. W przedziwnym kręgu wydarzeń splatają się tutaj dwie płaszczyzny – realna, historyczna, na której jest rok 1830 i właśnie wybucha powstanie listopadowe, oraz mitologiczna, na której bogowie znani z mitologii greckiej wpływają na los powstania i decydują o przyszłości osób biorących w nim udział, zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie. Wiadomo z historii, że powstanie zostało przegrane, ale perspektywa ontologiczna, jaką umożliwia spojrzenie na nie oczami greckich bogów, nadaje poświęceniu polskich patriotów zupełnie inny sens i gloryfikuje ofiarę z ich życia.

27,85 zł
19,99 zł

Rabat 28,2%
oszczędzasz 7,86 zł

9 osób kupiło
2
Folwark zwierzęcy (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Folwark zwierzęcy (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny
101 szt.

Wydanie Folwarku zwierzęcego kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Książka zawiera pełen tekst lektury. Na końcu książki zamieszczono opracowanie, w którym znajduje się bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera ponadto plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Zwierzęta na Folwarku Dworskim marzą o pięknych czasach, kiedy władza człowieka nad zwierzętami dobiegnie końca i wszystkie będą wolne, równe i szczęśliwe. Gdy nadarza się okazja, by tę ideę urzeczywistnić, nie wahają się ani chwili. Wypędzają ludzi, zmieniają nazwę na Folwark Zwierzęcy i rozpoczynają samodzielne rządy. Nikt nie ma wątpliwości, że najmądrzejsze spośród nich są świnie i to one powinny trzymać ster. Szybko jednak dochodzi do konfliktu między Napoleonem i jego dawnym przyjacielem, Snowballem, a kiedy Snowball zostaje wygnany, wydarzenia – ku przerażeniu pozostałych zwierząt – zaczynają coraz szybciej toczyć się w zupełnie innym kierunku, niż oczekiwano... Folwark zwierzęcy George’a Orwella to znana na całym świecie przypowieść o Rosji sowieckiej, ale też ponadczasowe ostrzeżenie przed każdym systemem totalitarnym, książka odsłaniająca najgłębsze mechanizmy rodzenia się totalitarnej dyktatury. Teraz przedstawiamy wydanie z opracowaniem, dzięki któremu czytelnikowi nie umknie żaden niuans znaczeniowy!

12,89 zł
9,99 zł

Rabat 22,5%
oszczędzasz 2,90 zł

8 osób kupiło
3
Wyprawa po smoki. Dołącz do misji i ocal najbardziej niezwykłego smoka na świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprawa po smoki. Dołącz do misji i ocal najbardziej niezwykłego smoka...
Dostępny
1 szt.

Witaj w drużynie obrońców smoków! Właśnie wyruszamy na wielką wyprawę! Przepłyniemy wspaniałym okrętem setki mil morskich w poszukiwaniu niebiańskiego smoka. Przetrwanie tego gatunku zależy właśnie od ciebie. Szukaj wskazówek i śladów, które zostawiły smoki w różnych miejscach kuli ziemskiej. Wypłyń na mroźne wody Antarktyki. Tam czeka na ciebie lodowy smok o niebezpiecznie długich szponach i przeźroczystej krwi, która ma wyjątkowe właściwości. Pokonaj ogromną amazońską dżunglę, gdzie w gąszczu drzew wytropisz smoki maleńkie jak motyle. Koniecznie weź ze sobą coś słodkiego, bo to straszne łakomczuchy. Dowiedz się, czy smok z grobowca Tutanchamona istniał naprawdę, ile smoczej prawdy jest w azjatyckich legendach i czy smoki naprawdę mieszkają w wulkanach i w tunelach nowojorskiego metra. Wyprawa po smoki to mnóstwo wiedzy i ogromna dawka przygody. Imponująco wydana książka z grafikami autorstwa Tomislava Tomicia odpowiedzialnego za ilustracje w serii o Harrym Potterze! Fascynująca podróż do odległych krajów, podczas której dziecko: • odkryje ciekawe miejsca na świecie, pozna legendy i mity dawnych ludów związane ze smokami, dowie się, skąd te stworzenia wzięły się w kulturze, sztuce i historii tak wielu cywilizacji, • rozwiąże smocze zagadki, stawi czoła niebezpieczeństwom, odkryje fałszywe tropy, odnajdzie zaginione przedmioty, • będzie się przy tym świetnie bawić! Wielka, pełna przygód i tajemnic wyprawa w poszukiwaniu najrzadszego smoka świata.

69,99 zł
53,89 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

6 osób kupiło
4
Dary Anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dary Anioła. Tom 6. Miasto niebiańskiego ognia
Dostępny
1337 szt.

Ciemność ogarnęła świat Nocnych Łowców. Chaos i destrukcja obezwładniają Nefilim, ale Clary, Jace, Simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim kiedykolwiek się zetknęli. Brat Clary Sebastian Morgenstern systematycznie usiłuje zniszczyć Nocnych Łowców. Posługując się Piekielnym Kielichem, zmienia ich w istoty z koszmaru, rozdziela rodziny i kochanków, powiększa szeregi swojej armii Mrocznych. Nic na świecie nie jest w stanie go pokonać… ale jeśli Clary i jej drużyna wyprawią się do królestwa demonów, mogą mieć szansę… Ludzie stracą życie, miłość zostanie poświęcona, cały świat się zmieni. Kto przeżyje w szóstej i ostatniej, wybuchowej części „Darów Anioła”?

49,00 zł
39,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,80 zł

5 osób kupiło
5
Kamperem przez Polskę 3. Pamiętniki Fenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kamperem przez Polskę 3. Pamiętniki Fenka
Dostępny
77 szt.

Trzecia część cyklu \"Pamiętniki Fenka\" przeniesie Cię do wspaniałych zakątków Polski, które zobaczysz w zupełnie inny sposób. Może tu mieszkasz? Może tu byłeś z wizytą? Może kiedyś tu będziesz? To właśnie tu czeka na Ciebie przygoda. Kiedy zamkniesz oczy, słyszeć będziesz piosenki z bieszczadzkich szlaków. Otworzysz oczy i zobaczysz rycerskie walki w Malborku, pognasz doliną Baryczy, przejdziesz lubelski Quest, spotkasz zamkowego ducha i wiele innych atrakcji. Usiądź wygodnie i pozwól się zabrać w podróż, z której nie będziesz chciał wracać. Będę tuż obok. Gdy odsłuchasz ostatnią minutę, przekonasz się, że tak naprawdę wszystko się dopiero zaczyna.

29,35 zł
21,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,22 zł

5 osób kupiło
6
Crazy Chic. Bransoletki z wiadomością - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crazy Chic. Bransoletki z wiadomością
Clementoni
Dostępny
90 szt.

Jasne i lśniące bransoletki ze specjalnymi koralikami, dzięki czemu możesz napisać swoje imię lub ulubione tagi i pokazać własną kreatywność i styl. Bogata zawartość: wstążki, koraliki, trzy zestawy kolorowych koralików z alfabetem, dzięki którym można zrobić wiele bransoletek i stworzyć niepowtarzalne klejnoty dla Ciebie i Twoich znajomych.

49,99 zł
43,99 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,00 zł

4 osoby kupiły
7
Spacer Aleją Róż. Tom 4. Szarość miejskich mgieł - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spacer Aleją Róż. Tom 4. Szarość miejskich mgieł
Dostępny
52 szt.

Czwarty tom sagi „Spacer Aleją Róż” przenosi czytelników do przełomu lat 60. i 70. Tym razem do głosu dochodzi młode pokolenie, które urodziło się i wzrastało w socjalistycznych realiach. Zbuntowana młodzież kontynuuje walkę rozpoczętą przez rodziców. Studenci żądający zwiększenia swobód obywatelskich ścierają się z oddziałami ZOMO oraz jednostkami Milicji Obywatelskiej. Powietrze znowu szczypie w oczy od gazu łzawiącego, który spowija miasto. W atmosferze ciągłych niepokojów wychodzą na jaw niektóre z mrocznych sekretów rodzinnych. Kłamstwa z przeszłości pociągają za sobą lawinę niespodziewanych zdarzeń. Mimo to Szymczakowie oraz Pawłowscy z uporem podążają naprzód, nie poddając się przeciwnościom losu.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

3 osoby kupiły
8
Ruch w głosie. Ćwiczenia nie tylko dla dziennikarzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ruch w głosie. Ćwiczenia nie tylko dla dziennikarzy
Dostępny
23 szt.

Książka Bogumiły Toczyskiej adresowana jest do tych osób, które wykorzystują swój głos do pracy zawodowej przede wszystkim do dziennikarzy, prezenterów oraz reporterów. To do nich skierowane są informacje dotyczące emisji, intonacji, barwy głosu oraz ortofonii. Oczywiście, elementy te nie wyczerpują całego arsenału cząstek składowych wypowiedzi ustnej. Zaliczyć do nich musimy również tempo, dynamikę czy też pauzy, które są niezwykle istotnym czynnikiem wpływającym na odbiór wypowiedzi.Godna uwagi jest próba ujęcia graficznego formy ciągów melodyczno-fonetycznych tekstu. Zadanie to jest o tyle karkołomne, iż głosu ludzkiego nie da się łatwo wtłoczyć w teoretyczne ramy. Posiada on ogromną liczbę możliwych znaczeń, interpretacji, których nie można praktycznie ująć w jeden system notacji. Tym większe brawa dla autorki za próbę zmierzenia się z tym zadaniem.Teoria oraz ćwiczenia praktyczne nie są usystematyzowane ze względu na poziom trudności, dlatego też część z nich może być bądź zbyt trudna, bądź też zbyt oczywista dla czytelnika.

20,90 zł
19,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
9
Wiosenne zadania do kolorowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosenne zadania do kolorowania
Dostępny
45 szt.

W książce dzieci znajdą mnóstwo zadań, które umilą oczekiwanie na ciepłe wiosenne dni. Zbiór zawiera zagadki, kolorowanki, łamigłówki, labirynty, wykreślanki, szlaczki i inne ciekawe zadania, które mają wiele edukacyjnych walorów - uczą logicznego myślenia i kształtują spostrzegawczość najmłodszych czytelników. Na końcu książki umieszczono rozwiązania.

16,99 zł
13,99 zł

Rabat 17,7%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
10
Rozbójniczki. Opowieść o ważnych kobietach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozbójniczki. Opowieść o ważnych kobietach
Dostępny
72 szt.

„Kiedy postanowiłam napisać tę opowieść, ułożyłam wokół siebie ważne dla mnie w ostatnim czasie książki. A właściwie pozwoliłam, żeby same się ułożyły, jak bierki puszczone wolno, wypadające z dłoni na stół. To była moja ulubiona gra, kiedy jeździłam na kolonie, do dziś mam do niej słabość. Lubię patrzeć, jak patyczki znajdują swoje miejsce, padają to tu, to tam, same z siebie. Trójzęby, harpuny, wiosła, bosaki, oszczepy – leeecą!...A ja potem główkuję, jak je wyzbierać. Bohaterki przyfrunęły jak opiłki do magnesu tematów, które mnie teraz pasjonują. Szukam wciśniętego pod dywan puzzla w układance społecznej – kobiecej dojrzałości. Węszę za szerszą perspektywą kobiecości. Dlatego mnie odnalazły, żeby pomóc. Każda inna, każda skądinąd. Dojrzałość kobiet mnie fascynuje. Kiedy się ten proces zaczyna, jak przebiega, dlaczego się go wstydzimy, czemu pozwalamy się spychać na margines życia grup, które są akurat w wieku rozrodczym? Bycie silną indywidualistką jest pociągające, hołubimy obraz szamanki, czarownicy warzącej zioła w chacie za wsią. Ale ciągłość zbiorowości nas potrzebuje, głosu, siły, w mieście, miasteczku, w środku wsi. Afrykańskie słowo „ubuntu” oznacza: „ja, czyli my”. Moich poszukiwań wzorów dojrzałych kobiet nie ograniczam do wykluczonych w sposób jawny i oczywisty. Marginalizowanie bywa bardziej zniuansowane. Dlatego piszę nie tylko o pannach czy kobietach, które zrezygnowały z macierzyństwa, ale również o matkach, żonach. Ich głos marginalizuje się równie perfidnie, wsadzając je w rolę życiową, zatrzaskując w szufladce z naklejką „żona, matka”. W ten sposób skutecznie pozbawia się je głosu”. – fragment książki Grażyna Plebanek – polska pisarka, felietonistka, autorka bestsellerowych powieści, między innymi, Dziewczyny z Portofino, Pudełko ze szpilkami, Nielegalne związki. Pisze też scenariusze filmowe i sztuki teatralne. Publikuje w językach polskim, angielskim, holenderskim i francuskim. Od 2005 roku mieszka w Brukseli, ale stale obecna jest na arenie polskiego życia literackiego. Od 2016 roku wraz z Sylwią Chutnik pisze felietony do tygodnika „Polityka”, a w „Wysokich Obcasach Extra” publikuje autorski „Słownik Wyrazów Obcych”.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

3 osoby kupiły
11
Spacer Aleją Róż. Tom 2. Łąki kwitnące purpurą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spacer Aleją Róż. Tom 2. Łąki kwitnące purpurą
Dostępny
64 szt.

Autorka poczytnych powieści w brawurowy sposób serwuje osadzoną w realiach wczesnego PRL-u historię rodzinną ze zbrodnią i zemstą w tle. Dynamicznie wzrastająca najmłodsza dzielnica Krakowa ciągle jeszcze przypomina miasto rodem z dzikiego zachodu. Pomiędzy nowymi domami, przeludnionymi barakami i terenami budowlanymi kwitnie hazard, a sprawiedliwość bywa wymierzana na własną rękę. Za dnia wznoszone są domy, kina, szpital oraz szkoły, natomiast nocami w mrocznych zaułkach czają się przestępcy oraz prostytutki. Nad głowami mieszkańców, niczym mityczny miecz Damoklesa, wisi groźba wybuchu kolejnej wojny. Oto Nowa Huta lat 50. – siedlisko socrealistycznego absurdu, w którym rozrastająca się rodzina Szymczaków poszukuje swojego miejsca w świecie. Bronek nie może odnaleźć szczęścia w małżeństwie i wciąż tęskni za Bogumiłą. Do miasta przyjeżdża Andrzej, aby z dala od Pawlic uporać się z rozpaczą po tragicznie zmarłej Agacie. Julia z przestrachem odkrywa, że jest obserwowana przez tajemniczego mężczyznę o podejrzanym wyglądzie. W dodatku pewnego dnia na nowohuckich łąkach robotnicy natrafiają na makabryczne znalezisko… „Rodzina Szymczaków powraca w powieści będącej kontynuacją równie udaną, co pierwszy tom ich przygód. Edyta Świętek sprostała oczekiwaniom, jakie pojawiły się po lekturze Cienia burzowych chmur. W ręce czytelników oddaje kolejną dopracowaną i zachwycającą rozmachem opowieść z intrygującymi zagadkami w tle. Serdecznie polecam!” – Magdalena Majcher, pisarka i recenzentka

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

3 osoby kupiły
12
Skradziona kultura. Jak Zachód wykorzystuje cudzą własność intelektualną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skradziona kultura. Jak Zachód wykorzystuje cudzą własność intelektual...
Dostępny
26 szt.

W książce przedstawiono problem przywłaszczenia kulturowego, czyli wykorzystywania cudzego dziedzictwa niematerialnego. Każdy rozdział opracowania zawiera omówienie innej dziedziny życia (m.in. mody, reklamy, muzyki, filmu, sportu, turystyki), w której dochodzi do przywłaszczenia takich dóbr kultury jak: tradycja, zwyczaje, symbole, wartości, a nawet skojarzenia. Książka zawiera liczne, opatrzone ilustracjami, przykłady przywłaszczenia kulturowego związane m.in. z: • wykorzystaniem wizerunku rdzennej ludności w reklamie, • prezentacją potraw na blogach kulinarnych, • kreowaniem postaci filmowych. W publikacji omówiono też niebezpieczeństwo zaniku lub erozji wiedzy tradycyjnej i folkloru, które w wielu miejscach na świecie stają się jedynie atrakcją turystyczną, przedstawieniem pozbawionym pierwotnych znaczeń lub rodzą skojarzenia z produktem, producentem czy reklamą. Autorka zwraca uwagę na konieczność wypracowania skutecznych, międzynarodowych instrumentów prawnych chroniących tradycyjny folklor.

59,00 zł
53,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,90 zł

2 osoby kupiły
13
Dary Anioła. Tom 5. Miasto zagubionych dusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dary Anioła. Tom 5. Miasto zagubionych dusz
Dostępny
1216 szt.

Jace jest teraz sługą zła, związanym na wieczność z Sebastianem. Tylko mała grupka Nocnych Łowców wierzy, że można go uratować. Żeby to zrobić, muszą zbuntować się przeciwko Clave. I muszą działać bez Clary. Bo Clary rozgrywa niebezpieczną grę zupełnie sama. Ceną przegranej jest nie tylko jej własne życie, ale również dusza Jace’a. Clary jest gotowa zrobić dla niego wszystko, ale czy nadal może mu ufać? I czy on jest naprawdę stracony? Jaka cena jest zbyt wysoka, nawet za miłość? Miłość. Krew. Zdrada, Zemsta. Ciemność chce zawładnąć Nocnymi Łowcami w ekscytującej piątej części serii „Dary Anioła” Pierwsza część ekranizacji bestsellerowej powieści Cassandry Clare Miasto Kości pojawiła się w kinach już 23 sierpnia 2013! W rolach głównych: Lily Collins, Jamie Campbell-Bowen, Lena Headey i Jonathan Rhys-Meyers.

45,00 zł
36,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

2 osoby kupiły
14
Rój Hellstroma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rój Hellstroma
Dostępny
23 szt.

„Żywy intelekt, który niemal nie ma sobie równych we współczesnej literaturze science fiction”. – The Encyclopedia of Science Fiction Książka zdobyła w 1978 roku Prix Tour-Apollo. Nils Hellstrom to znany ekolog, entomolog, autor filmów dokumentalnych i wykładowca, a przy tym człowiek o sporych koneksjach politycznych. Uwagę władz przyciąga, gdy podczas obserwacji jego siedziby w Oregonie ginie bez śladu jeden z agentów rządowych. Tajna Agencja – zaniepokojona przechwyconymi dokumentami Hellstroma, które wskazują na budowę tajnej broni – wysyła w teren kolejny zespół. Jego odkrycia są wysoce niepokojące i groźne nawet dla policyjnego państwa, jakim stały się Stany Zjednoczone. Inspiracją dla powieści była Kronika Hellstroma, która w 1972 roku otrzymała Oscara dla najlepszego pełnometrażowego filmu dokumentalnego.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
15
Crazy Chic. Kosmetyczka jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crazy Chic. Kosmetyczka jednorożec
Clementoni
Dostępny
61 szt.

Kosmetyczka inspirowana modnymi motywami, z cieniami do powiek, mini pomadkami i lakierami do paznokci, aby zawsze mieć je przy sobie! - Kosmetyczka dla dziewczynek zakochanych w modnym jednorożcu. 2 palety wypełnione cieniami, mini szminkami, błyszczykami i lakierami, także z zapasowymi wkładami, abyś zawsze je miała pod ręką! - Moda na jednorożce to obecnie najmocniejszy trend, dlatego Crazy Chic proponuje kosmetyczkę podróżną, inspirowaną tym światem, niezwykle kolorową i uwielbianą przez dziewczynki. - Zawsze idealny makijaż wyczarujesz dzięki 3 lakierom, 1 błyszczykowi i 3 szminkom w zapasie w kosmetyczce, aby stale można było testować kolejne nowe style. - Kosmetyki znajdujące się w kosmetyczce są bezpieczne, ponieważ zostały przetestowane i certyfikowane, aby dziewczynki mogły bawić się bez obaw. - Jednorożec nosi drogocenną złotą koronę, będącą znakiem rozpoznawczym kosmetyków z linii Crazy Chic, tworzących całą kolekcję. - Kosmetyczka posiada dwie palety wypełnione cieniami i mini szminkami o żywych i nasyconych kolorach, aby stale można było testować nowe makijaże, podążając za modą. - Wszystkie kosmetyki i komponenty kosmetyczki zostały przetestowane i certyfikowane, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo w czasie zabawy. - Zabawka zachęcająca dziewczynki do rozwijania kreatywności i zdolności manualnych.

52,90 zł
46,55 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,35 zł

1 osoba kupiła
16
Basenik rozporowy Burta statku 152 x 25 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,90 zł
1 osoba kupiła
17
Strażak Sam. Straszna noc Normana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Straszna noc Normana
Dostępny
1 szt.

Seria bogato ilustrowanych książek z ulubionym przez dzieci dzielnym, niezawodnym strażakiem Samem. Każde z opowiadań opisuje przygody bohaterów filmu zawarte w poszczególnych odcinkach serialu. Prosty język i wyraźna czcionka zachęci dzieci do samodzielnego czytania.

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

2 osoby kupiły
18
Hot Wheels. Mistrz kierownicy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. Mistrz kierownicy
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
1055 szt.

W tym bloku do kolorowania znajdziesz 32 strony z zadaniami i kolorowankami, ponad 100 naklejek oraz wycinanki z modelami aut. Będziesz mógł pokonać labirynty, znajdować ukryte słowa w literowej rozsypance, łączyć kropki, szukać intruza, rysować i kolorować. Wszystkie obrazki możesz ozdobić dołączonymi naklejkami. Przed tobą niezwykła przygoda - baw się odjazdowo i zostań mistrzem kierownicy!

22,00 zł
17,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
19
Nerf Elite 2.0. Strzałki, 50 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerf Elite 2.0. Strzałki, 50 sztuk
Hasbro, Nerf
Dostępny
26 szt.

Pakiet 50 oryginalnych strzałek nerf, który wzbogaci Twój arsenał! Baw się, strzelaj, wypełniaj misje, a to wszystko dzięki super strzałkom Nerf, które wzbogacą Twój asortyment i pozwolą na dłuższą zabawę. Pakiet zawiera 50 oryginalnych piankowych strzałek marki Nerf Elite.

62,99 zł
56,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,30 zł

1 osoba kupiła
20
Laboratorium mechaniki. Samochód wyścigowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Laboratorium mechaniki. Samochód wyścigowy
Clementoni
Dostępny
253 szt.

W hipersamochodzie projekt i osiągi samochodu są doprowadzane do granic możliwości. Ten zestaw umożliwia zbudowanie modelu hipersamochodu z agresywnymi i szczegółowymi liniami, przednimi kierownicami i integralnym nadwoziem. Pojazd ma realistyczny i atrakcyjny wygląd.

46,90 zł
41,27 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,63 zł

1 osoba kupiła
21
Lwów. Część VI/7. Łyczaków Górny. Zachód - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lwów. Część VI/7. Łyczaków Górny. Zachód
Dostępny
5 szt.

Wydawnictwo Kresów Wschodnich poleca książki o wszystkich dzielnicach i ulicach Lwowa istniejących przed rokiem 1946. Książka obejmuje Łyczakowską od Krupiarskiej do Wójtowskiej (ulice: Krupiarska, Orląt, Ubocz, Mączna, Mohyły, Dobrzańskiego). Ponadto zawiera wspomnienia lwowiaków: Anna Żurman ur. 1940, Adam Macedoński ur. 1930.

16,90 zł
14,99 zł

Rabat 11,3%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
22
Sprzątamy zabawki. Książka z okienkami. Rodzina treflików. Dobranoc, Trefliki na noc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,99 zł
23,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

1 osoba kupiła
23
Tajemnica coca coli - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnica coca coli
Dostępny
10 szt.

By odkryć jeden z najpilniej strzeżonych na świecie przepisów, potrzeba czegoś znacznie więcej niż szczęścia. Tajemnica Coca-Coli to jeden z najpilniej strzeżonych sekretów wszechczasów. Trzymasz w ręku pamiętnik Raya, chłopaka, który w wyniku niefortunnego zakładu wchodzi w posiadanie niezwykle cennej wiedzy o tym kultowym napoju. To pełna napięcia, a zarazem zabawna opowieść o wchodzącym w dorosłość, małomiasteczkowym osiemnastolatku, który z zahukanego fajtłapy staje się człowiekiem sukcesu. Pomaga mu w tym pewna piękna dziewczyna i uczucie, jakie się między nimi rodzi. Śmiech, wielkie emocje i jeszcze większe wyzwania… Czy odważysz się zajrzeć do czyjegoś pamiętnika?

36,99 zł
27,00 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,99 zł

1 osoba kupiła
24
Crazy Chic. Kosmetyczka syrenka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Crazy Chic. Kosmetyczka syrenka
Clementoni
Dostępny
5 szt.

Kosmetyczka inspirowana modnymi motywami, z cieniami do powiek, mini pomadkami i lakierami do paznokci, aby zawsze mieć je przy sobie! Niepowtarzalne wzornictwo nawiązujące do modnych trendów: Złota korona jako specyficzny element nowej linii makijażu Crazy chic, aby być rozpoznawalnym na półce i tym samym poszerzać Twoją kolekcję. W zestawie dodatkowe refile: lakier do paznokci i błyszczyk.

46,00 zł
30,82 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 15,18 zł

1 osoba kupiła
25
Dekalog leczenia depresji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
95,00 zł
68,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 26,60 zł

1 osoba kupiła
26
ARTYK AC6678 Labirynt drewniany z sorterem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ARTYK AC6678 Labirynt drewniany z sorterem
Artyk
Dostępny
4 szt.

FUNKCJE: LABIRYNT Z KORALIKAMI, SORTER, WYM. OPK: 18 X 21 X 22 CM., 18 M+

48,90 zł
42,54 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,36 zł

1 osoba kupiła
27
A kuku! Przyroda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A kuku! Przyroda
Dostępny
1737 szt.

Projektując serię książeczek kontrastowych „A kuku”, pomyśleliśmy o najmłodszych dzieciach i ich rodzicach. Seria ta to świetne połączenie wczesnej edukacji z najbardziej znaną zabawą dla maluchów. Bezcenna pomoc dla rodziców, którzy chcą zacząć stymulować rozwój niemowlaka. Atrakcyjne graficznie książki, które rosną razem z dzieckiem. Gdy maluch wykształci już zmysł wzroku i zacznie widzieć wyraźniej, zabawa w "a kuku" stanie się jego ulubioną zabawą! To także proste wyrazy dźwiękonaśladowcze stymulujące rozwój mowy dziecka tj. Bzzz, bzzz czy hop, hop, zachęcające rodziców do ćwiczeń.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
28
O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Mały zajączek Filip, opuszczony przez swoje starsze i silniejsze rodzeństwo, zaprzyjaźnia się z Pusią, łabędzim dzieckiem mieszkającym nad jeziorem. Ich wspólne zabawy nie mają końca, ale pewnego zimowego dnia wydarza się coś, co na zawsze odmienia życie obojga przyjaciół. Wszystkie dzieci uwielbiają opowieści o zwierzętach, a szczególnie przygody zajączka Filipa i jego przyjaciółki Pusi.

34,90 zł
31,06 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,84 zł

29
Filip i bociany. W tym roku wiosny nie będzie (wyd. 2021) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filip i bociany. W tym roku wiosny nie będzie (wyd. 2021)
Dostępny
2 szt.

Dla dzieci od 6 lat. "Filip i bociany" to pełna przygód opowieść o uwielbianych przez wszystkich bocianach, a także o przyjaźni, uczciwości i wierności. Filip i Pusia zaprzyjaźniają się z bocianami mieszkającymi na wysokim gnieździe i obserwują ich życie oraz rozwój małych bocianiątek. Pouczająca książka o zacięciu przyrodniczym. Jest to także kontynuacja przygód bohaterów bestsellera "O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów".

34,90 zł
31,06 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,84 zł

30
Książę niezłomny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książę niezłomny
Dostępny
189 szt.

Dramat oparty został na autentycznym wydarzeniu: klęsce wojsk portugalskich pod Tangerem w 1437 roku. Wziętego do niewoli infanta Fernanda pisarz uczynił wzorem męstwa, honoru i religijności. Odrzuca on dumnie warunki proponowane za jego uwolnienie przez Arabów i jako nędzarz toczy kolejne lata w jarzmie. Nawet w obliczu śmierci nie ugina się - pozostaje chrześcijańskim rycerzem bez skazy.

2,99 zł
31
Kobieta na krańcu świata 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kobieta na krańcu świata 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.26

Martyna Wojciechowska po raz kolejny wyruszyła w dalekie zakątki globu, na spotkanie z wyjątkowymi kobietami. Tym razem znalazła je w Afryce i Azji. Etiopia wprowadziła ją w melancholijny nastrój i skłoniła do przemyśleń na temat braku sprawiedliwości na świecie, na Borneo spotkała, oprócz kobiet, gromadki wesołych orangutanów, które weszły jej na głowę. Shirley Joubert każdego dnia zasiada przed telewizorem w towarzystwie hipopotama, żeby obejrzeć ulubiony serial „Moda na sukces”. Macieng w wieku pięciu lat zaczęła nosić obręcze. Dzięki nim jej szyja ma dziś długość 30 centymetrów. Kobieta jest z niej bardzo dumna, a na swoim wyglądzie zarabia kilka dolarów dziennie, co pozwala jej przetrwać po ucieczce z Birmy. Nayioma Rae zamiast spełnić marzenie swoich rodziców i zostać lekarzem, postanowiła zrealizować własne ? została pilotem. Codziennie ma słońce i piękną afrykańską pogodę tylko dla siebie. Kimichie ma 20 lat i pracuje jako gejsza w Kioto. Każdej nocy przeistacza się w kolorowego motyla, a tak naprawdę marzy o normalnym życiu zwykłej dziewczyny. Watanabe Kanae wygląda i mieszka jak księżniczka. Dbanie o wizerunek pochłania większość jej czasu i pieniędzy, których nie wystarcza już na życie w Tokio, najdroższym mieście świata. Mura jest niewidoma, co w tej części Afryki brzmi jak wyrok, ale dzięki pomocy doktor Somegi ma szansę na powrót do zdrowia. Może znów będzie mogła cieszyć się kolorami? Trisnanti kocha bardziej Cassie niż swojego synka. Z orangutanami spędza każdą wolną chwilę, a jej własnym dzieckiem zajmuje się w tym czasie babcia. Martyna Wojciechowska – dziennikarka i podróżniczka. Redaktor naczelna magazynów „National Geographic Polska, National Geographic Traveler” oraz „Kaleidoscope”. Od 1998 roku jest związana z telewizją TVN („Big Brother, Automaniak, Dzieciaki z klasą, Misja Martyna”), dla której zrealizowała dwa cykle reportaży, Kobieta na krańcu świata. Pasjonatka sportów ekstremalnych. Jako pierwsza Polka i kobieta z Europy Środkowo-Wschodniej ukończyła Rajd Dakar (2002). Zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Transsyberia (2003). Zdobywczyni Korony Ziemi, czyli siedmiu najwyższych szczytów na wszystkich kontynentach. Wybrana Kobietą Roku 2009 magazynu „Twój Styl”. Autorka bestsellerowych książek Przesunąć Horyzont, Etiopia.

30,00 zł
21,90 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

32
Otwieraj okienka. Kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Otwieraj okienka. Kolory
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Ta całokartonowa książka przybliża dzieciom nazwy kolorów, a jednocześnie zapewnia świetną zabawę.Na każdej stronie najmłodsi czytelnicy znajdą mnóstwo niespodzianek: będą szukać okienek, otwierać je i sprawdzać, co się kryje w środku.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

33
I love you. Miłosny zabawnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
I love you. Miłosny zabawnik
Dostępny
10 szt.

Lubicie ze swoją drugą połówką spędzać czas w domowym zaciszu? Mamy dla Was propozycję miłosnej rozrywki, czyli jedyny w swoim rodzaju zabawnik dla par. Znajdziecie w nim dowcipne testy psychologiczne, zagadki i porady - wszystko o miłości, relacjach oraz różnicach między kobietą a mężczyzną. Wieczorem zamiast włączać telewizor, otwórzcie zatem naszą książeczkę i bawcie się dobrze!

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

34
Zrób to sam. Wielkanocne ozdoby i dekoracje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zrób to sam. Wielkanocne ozdoby i dekoracje
Olesiejuk Sp. z o.o.
Dostępny
117 szt.

Dzięki tej książce wykonasz wiele ozdób wielkanocnych. Stworzysz własne prace ozdobione naklejkami – powstaną między innymi: oklejane kolorowa bibułką pisanki, wielkanocna girlanda, czapeczki dla jajek, korona z kwiatów, kolaż z motylkami, ozdobne wisiorki. Wiele zamieszczonych tu wskazówek można wykorzystać, ozdabiając kartki dla rodziny i przyjaciół, nie tylko na Wielkanoc.

13,50 zł
10,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 2,51 zł

35
Strażak Sam. Polowanie na robale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Polowanie na robale
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Seria bogato ilustrowanych książek z ulubionym przez dzieci dzielnym, niezawodnym strażakiem Samem. Każde z opowiadań opisuje przygody bohaterów filmu zawarte w poszczególnych odcinkach serialu. Prosty język i wyraźna czcionka zachęci dzieci do samodzielnego czytania.

12,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

36
Strażak Sam. Dzień pingwina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Dzień pingwina
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.23

Seria bogato ilustrowanych książek z ulubionym przez dzieci dzielnym, niezawodnym strażakiem Samem. Każde z opowiadań opisuje przygody bohaterów filmu zawarte w poszczególnych odcinkach serialu. Prosty język i wyraźna czcionka zachęci dzieci do samodzielnego czytania.

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

37
Dinozaury do kolorowania. Z kredkami dookoła świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury do kolorowania. Z kredkami dookoła świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

"Dinozaury do kolorowania" to kolejny tytuł z bardzo popularnej serii wielkoformatowych kolorowanek. Tym razem amatorzy prac plastycznych poznają ciekawostki z historii życia na Ziemi, dowiedzą się nieco o dinozaurach i innych gadach żyjących z epoki dinozaurów.

12,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

38
Alfabet do kolorowania. Z kredkami poznajemy słowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alfabet do kolorowania. Z kredkami poznajemy słowa
Dostępny
2 szt.

Kolorując obrazki zaczynające swą nazwę na kolejną literę polskiego alfabetu, poznasz nie tylko litery, ale też nowe słowa, nauczysz się je czytać oraz pisać. Pokoloruj obrazki i stań się uczniem na medal!

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

39
Wiosna do kolorowania. Z kredkami poznajemy wiosenne zwyczaje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosna do kolorowania. Z kredkami poznajemy wiosenne zwyczaje
Dostępny
391 szt.

Przedstawiamy kolejny tytuł z popularnej serii wielkich kolorowanek. Tym razem mali czytelnicy otrzymają porcje wiadomości o odradzającej się przyrodzie, ludowych wiosennych zwyczajach oraz wielkanocnych tradycjach.

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

40
O wiośnie, kurczętach i wielkanocnych świętach. Książka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O wiośnie, kurczętach i wielkanocnych świętach. Książka z naklejkami
Dostępny
46 szt.

Seria uroczych książeczek, które umilą dzieciom czas Wielkanocy! W każdej książeczce mali czytelnicy znajdą zabawny wierszyk Urszuli Kozłowskiej, a także ciekawe i różnorodne zadania oraz naklejki. Wspaniała zabawa gwarantowana!

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

41
Książka z naklejkami. Wielkanocny kurczaczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z naklejkami. Wielkanocny kurczaczek
Dostępny
21 szt.

Wielkanocny kurczaczek to książeczka w sam raz na czas Wielkanocy. Mali czytelnicy znajdą w niej wierszyki Urszuli Kozłowskiej, a także ciekawe zadania i naklejki. Wspaniała zabawa gwarantowana.

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

42
Ulubione bajki. Bambi i śpiąca Królewna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulubione bajki. Bambi i śpiąca Królewna
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

Ta bogato ilustrowana książka zachwyci każdego malucha. Z zapartym tchem będzie śledził losy małego jelonka o imieniu Bambi, a także uroczej królewny, na którą urok rzuciła zła czarownica.

12,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

43
Książka z naklejkami. Wielkanocna pisanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka z naklejkami. Wielkanocna pisanka
Dostępny
9 szt.

Wielkanocna pisanka to książeczka w sam raz na czas Wielkanocy. Mali czytelnicy znajdą w niej wierszyki Urszuli Kozłowskiej, a także ciekawe zadania i naklejki. Wspaniała zabawa gwarantowana.

13,50 zł
10,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 2,51 zł

44
Wielkanocny zajączek. Książka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanocny zajączek. Książka z naklejkami
Dostępny
6 szt.

Seria uroczych książeczek, które umilą dzieciom czas Wielkanocy! W każdej książeczce mali czytelnicy znajdą zabawny wierszyk Urszuli Kozłowskiej, a także ciekawe i różnorodne zadania oraz naklejki. Wspaniała zabawa gwarantowana!

12,99 zł
10,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

45
Ulubione bajki. Pinokio i Trzy małe świnki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulubione bajki. Pinokio i Trzy małe świnki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Ta bogato ilustrowana książka zachwyci każdego malucha. Z zapartym tchem będzie śledził losy Pinokia, dzielnego drewnianego pajacyka, oraz trzech małych świnek, które postanowiły zbudować swoje domy.

13,50 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,6%
oszczędzasz 2,51 zł

46
Mały Książę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Książę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Książka, bez której nie sposób sobie wyobrazić kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Ta uniwersalna opowieść o przyjaźni i odpowiedzialności już od pokoleń wzrusza czytelników na całym świecie.

24,99 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

47
Króliczek Piotruś i inne historyjki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Króliczek Piotruś i inne historyjki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Zbiór uroczych, pięknie ilustrowanych opowiastek, które od ponad stu lat zachwycają dzieci na całym świecie. Mali czytelnicy, szczególnie ci, którzy kochają zwierzęta, z pewnością chętnie sięgną po historyjki pióra Beatrix Potter - angielskiej pisarki i ilustratorki - by poznać sympatycznych, skorych do psot bohaterów i ich zabawne przygody.

25,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

48
Słowa światłości. Seria Archiwum burzowego światła. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słowa światłości. Seria Archiwum burzowego światła. Tom 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.19

świetliści Rycerze muszą znów powstać. W końcu wypowiedziano starożytne przysięgi, spreny powracają. Ludzie szukają tego, co zostało utracone. Być może ta misja ich zniszczy. Wiatrowy zagubił się w strzaskanej krainie i balansuje na granicy między zemstą a honorem. Tkaczka światła, którą powoli pochłania przeszłość, poszukuje kłamstwa, którym musi się stać. Kowal Więzi, zrodzony z krwi i śmierci, teraz próbuje odbudować to, co zostało zniszczone. Badaczka, od której zależą losy dwóch ludów, zostaje zmuszona do dokonania wyboru między powolną śmiercią a straszliwą zdradą wszystkiego, w co wierzy. Najwyższy czas, by się przebudzili, nadchodzi bowiem Wieczna Burza. I przybył Skrytobójca. Doskonała kontynuacja `Drogi królów`.

59,00 zł
47,20 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 11,80 zł

49
BIBS 120220 Smoczek uspokajający  LAVENDER/BABY PINK M 2-pak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BIBS 120220 Smoczek uspokajający LAVENDER/BABY PINK M 2-pak
BIBS
Niedostępny
Brak

Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający w rozmiarze M z organicznego kauczuku naturalnego odpowiedni dla Niemowląt od 6 do 12 m-ca życia. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Osłonka została wyprofilowana tak aby nie dotykać do ust i brody Maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka. Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Właściwości uspokajających smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku 100% bezpieczne 100% organiczny nie zawiera BPA 0% nie zawiera PVC 0% nie zawiera ftalanów 0% Made in Denmark Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea ? Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego. INFORMACJE Produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea. Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA. Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011. Produkt wykonano w Danii SKŁAD Smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea Osłonka: polipropylen (PP) WYMIARY średnica końcówki: 15 mm średnica słupka : 10 mm wysokość smoczka kauczuk Hevea: od 28 do 31 mm średnica tarczy: 45 mm

47,30 zł
Powiadomienie
50
Kółko do pływania Neon 91cm Zieleń/Pomarańcz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
17,99 zł
51
Basen dmuchany Myszka Minnie 122x25cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basen dmuchany Myszka Minnie 122x25cm
Bestway
Dostępny
5 szt.

Wymiary: 1.22 m x 25 cm

54,90 zł
52
BIBS 120256 Smoczek uspokajający  BLUSH/IVORY M 2-pak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BIBS 120256 Smoczek uspokajający BLUSH/IVORY M 2-pak
BIBS
Niedostępny
Brak

Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS. Smoczek uspokajający w rozmiarze M z organicznego kauczuku naturalnego odpowiedni dla Niemowląt od 6 do 12 m-ca życia. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Osłonka została wyprofilowana tak aby nie dotykać do ust i brody Maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka. Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Właściwości uspokajających smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku 100% bezpieczne 100% organiczny nie zawiera BPA 0% nie zawiera PVC 0% nie zawiera ftalanów 0% Made in Denmark Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea ? Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego. INFORMACJE Produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea. Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA. Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011. Produkt wykonano w Danii SKŁAD Smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea Osłonka: polipropylen (PP) WYMIARY średnica końcówki: 15 mm średnica słupka : 10 mm wysokość smoczka kauczuk Hevea: od 28 do 31 mm średnica tarczy: 45 mm

35,60 zł
Powiadomienie
53
Chmury. Kalamburowe układanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chmury. Kalamburowe układanki
Muduko, od 6 lat
Dostępny
5 szt.

Rodzinna gra, w której liczy się zręczność i wyobraźnia Z fragmentów chmur postaraj się ułożyć przedmiot z obrazka. Kto pierwszy odgadnie, otrzyma kartę. Punkty może zdobyć również gracz, który układa chmurę. Trzeba wykazać się refleksem i kreatywnością. Bujanie w obłokach nigdy nie było tak przyjemne! • Całkiem nowe podejście do zasad gry w kalambury. • Świetna zarówno dla całej rodziny, jak i dla grona przyjaciół. • Ćwiczy wyobraźnię, kreatywność i refleks. Ekspresowa wersja zasad: • Odwróć klepsydrę. • Pobierz kartę ze stosu i sprawdź, jaki przedmiot musisz utworzyć z chmur rozłożonych na stole. Nie pokazuj karty innym graczom. • Pozostali gracze mają za zadanie odgadnąć, co to za przedmiot. Mogą na głos wymieniać różne nazwy, które wydają się im prawidłowe. • Gracz, który trafi, zatrzymuje kartę przedmiotu. • Powtarzaj czynności od kroku nr 2, aż skończy się czas. • Na koniec swojej tury otrzymujesz po jednym punkcie za każdy odgadnięty przedmiot Zawartość opakowania: • 80 kart przedmiotów • 20 kart punktów • 1 klepsydra • 16 kartonowych chmur • instrukcja

27,92 zł
20,10 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,82 zł

54
Hot Wheels. FYJ83 Monster Trucks. Pojazd Will Trash It All, granatowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hot Wheels. FYJ83 Monster Trucks. Pojazd Will Trash It All, granatowy
Hot Wheels, Mattel
Niedostępny
Brak

Metalowe auta Hot Wheels „Monster Trucks” w skali 1:24 to naprawdę groźne pojazdy stworzone z myślą o rywalizacji i całkowitej destrukcji! Te wielkie pojazdy o ogromnych kołach są gotowe, by stanąć do walki w bezpośrednich starciach! Każde opakowanie zawiera informacje dotyczące danego monster trucka, obejmujące między innymi jego nazwę, typ i unikalny atak aby odgrywanie przygód było jeszcze ciekawsze!

83,90 zł
73,83 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,07 zł

55
A Bad Wind Blows In My Heart, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A Bad Wind Blows In My Heart, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

132,90 zł
126,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,64 zł

56
2020, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
2020, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

132,90 zł
126,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,64 zł

57
The Glass Trunk, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Glass Trunk, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

CD

132,90 zł
126,26 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 6,64 zł

58
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXF62 Festiwal. Lalka + koń, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXF62 Festiwal. Lalka + koń, mix wzoró...
Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.02

Przeżyj przyjaźń, odwagę i przygodę z filmem animowanym „Spirit”! Oferta lalek i koni Miradero Festival obejmuje Lucky i Spirit, Pru i Chicę Lindę lub Abigail i Boomerang. Lalki (ok. 18 cm) ubrane są w uroczą, odświętną sukienkę, mają kwiatową koronę i pędzelek. Koń (ok. 20 cm) z długą grzywą i girlandą kwiatów, kocem lub siodełkiem. Dzięki klipsowi na koniku dzieci mogą przypiąć lalkę do grzbietu. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

125,90 zł
113,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,59 zł

59
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXF20 Lalka + koń, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXF20 Lalka + koń, mix wzorów
Spirit, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.28

Poczuj atmosferę przyjaźni, odwagi i przygody znaną z animacji „Mustang: Duch wolności”! Lalka i jej ukochany koń doskonale nadają się do odgrywania niezwykłej więzi, która łączy tych dwoje przyjaciół. Dzięki 7 punktom zgięcia lalkę można ustawiać w różnych pozach i bawić się bardziej dynamicznie. Koń ma ruchomą głowę, dynamiczną pozę oraz długą grzywę, którą można stylizować. Zbierz całą kolekcję! Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

106,90 zł
96,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,69 zł

60
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXF16 Lalka z akcesoriami, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXF16 Lalka z akcesoriami, mix wzorów
Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Ten zestaw zachwyci fanów bajki „Spirit. Mustang. Duch wolności”! Całość została wykonana z dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów. W opakowaniu oprócz figurki są pasujące akcesoria. Zbierz całą kolekcję! Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

58,90 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,89 zł

61
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXD96 Figurka konia, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXD96 Figurka konia, mix wzorów
Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Ruszaj po nowe przygody na grzbiecie twojego dzikiego konia prosto z filmu animowanego „Spirit. Mustang. Duch wolności”! Twój koń należy do stada, którego liderem jest Spirit. Każdy z nich ma niepowtarzalny kolor i dynamiczną postawę. Koń mierzy około 21cm. Jest przegubowy na poziomie głowy, co pozwala na przyjmowanie różnych pozycji. Ma długą grzywę, którą Twoje dziecko pokocha. Zbierz wszystkie konie, aby wyhodować stado w swoim domu. Twoje dziecko będzie mogło odtworzyć sceny z filmu. Stwórz historie pełne przyjaźni, przygód i koni! Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

41,90 zł
37,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,19 zł

62
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXD92 Figurka źrebaka, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spirit. Mustang. Duch wolności. GXD92 Figurka źrebaka, mix wzorów
Spirit, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

Ten zestaw zachwyci wszystkich fanów bajki „Spirit. Mustang. Duch wolności”! W opakowaniu znajduje się jeden ze źrebaków, wykonany z dbałością o detale, z trwałych materiałów. Zbierz całą kolekcję, by zabawa była jeszcze lepsza! Wysokość figurki: ok. 12.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

63
Schowek
Jane Roleta Samochod. 2 Szt Grey Land 050297 T48
Jane, Jane
Dostępny
14 szt.

Wysuwana roletka przeciwsłoneczna, zacieniająca w zależności od potrzeby z możliwością ustawienia pola widzenia. nbsp /p p Cechy nbsp /p ul li bull Łatwe mocowanie za pomocą przyssawki. /li li bull Wielopozycyjna. /li li bull Odwracalna. /li li bull 2 sztuki w opakowaniu. /li /ul

104,90 zł
102,80 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,10 zł

64
Schowek
Jane Oslonka Samochod. 2 Szt Dim Grey 050293 U05
Jane, Jane
Dostępny
1 szt.

Składana osłonka przeciwsłoneczna na okno, odpwiednio chroniąca przed prpomieniami i ostrym światłem. nbsp /p p Cechy nbsp /p ul li bull Łatwe mocowanie za pomocą przyssawki. /li li bull Wielopozycyjna. /li li bull Odwracalna. /li li bull 2 sztuki w opakowaniu. /li /ul

32,90 zł
32,24 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,66 zł

65
Clemmy. Baby Shark, zestaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clemmy. Baby Shark, zestaw
Clementoni
Dostępny
56 szt.

Ten zestaw jest idealny dla fanów „Baby Shark”! Świat Baby Shark ożywa w oryginalnym zestawie zaprojektowanym z myślą o zabawie najmłodszych dzieci. To idealna zabawka, z którą można przywołać podwodny świat, idealnie w stylu Baby Shark, tworząc niewiarygodne historie pełne przygód. Stymuluje sprawność manualną, zrozumienie związku przyczynowo-skutkowego oraz wyobraźnię. Zawartość opakowania: • 3 postaci z Baby Shark, • 8 miękkich klocków Clemmy, • kuferek, • żaglóweczka, • rybka, • rozgwiazda.

77,16 zł
67,90 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,26 zł

66
świecąca w ciemności... Zabawa potworów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
świecąca w ciemności... Zabawa potworów
Dostępny
22 szt.

Łau i Oraju urządzili wielkie przyjęcie dla potworów. Przyłącz się do nich i uzupełnij magnesami każdy obrazek. Magnesy same trzymają się stron i zupełnie magicznie świecą w ciemności.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

67
Niemieckie dywizje pancerne. Lata Blitzkriegu 1939-1940 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemieckie dywizje pancerne. Lata Blitzkriegu 1939-1940
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.08

Niemieckie siły zbrojne były nowicjuszem na polu taktyki i sztuki operacyjnej wojsk pancernych, ich dywizje stanowiły fundamentalną część wojsk w latach Blitzkriegu 1939-1940, kiedy w Europie toczyła się „wojna błyskawiczna”. Bez dywizji pancernych niemieckie zwycięstwo w 1939 roku i majowa ofensywa w 1940 roku na północno-zachodnią Europę, która w miesiąc później zakończyła się klęską Francji, byłoby nie do pomyślenia. Ta książka opisuje ewolucję jednostek Panzerwaffe, skupiając się na ich organizacji, taktyce, uzbrojeniu i systemie dowodzenia, który umożliwił niemieckim dywizjom pancernym stanie się najgroźniejszym ramieniem Wehrmachtu.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

68
Moja dieta dzień po dniu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja dieta dzień po dniu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Książka "Moja dieta dzień po dniu" sygnowana przez Bonnie Marcus - bizneswoman, trenerkę, kobietę sukcesu związaną ze światem mody - to znacznie więcej niż kalendarzyk, w którym notujesz to, co zjadłaś i jak długo ćwiczyłaś. To miejsce na różne zapiski, lekturę, szkice i teksty, które będą dla ciebie inspiracją, twój niezbędny przewodnik po dietetycznych dylematach współczesnej kobiety. Postaraliśmy się o to, by był pełen przydatnych i ciekawych informacji, porad i motywujących sentencji, i dodaliśmy przepisy, które pomogą ci utrzymać status domowej bogini. Najważniejsza nie jest przecież sama utrata wagi: chodzi o odnalezienie siebie. Chcemy pomóc ci czerpać jak najwięcej z każdego dnia, a także sprawić, że będziesz uważać na to, co dostarczasz swojemu ciału ( w końcu nie jest ono wieczne!). Dzięki odrobinie know-how pewnie ominiesz przeszkody piętrzące się przed kobietą XXI wieku - i to na obcasach!

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

69
Na wsi. Kolorowe tabliczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wsi. Kolorowe tabliczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.08

Narysuj świnkę, ścigaj się z traktorem lub stwórz obrazek, łącząc kropki. Wykorzystując kredę, możesz wielokrotnie uzupełniać tabliczki i powtarzać zadania. Pełna ciekawych ćwiczeń książka będzie cię bawić przez wiele godzin!

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

70
Puzzle 2x60 elementów. Supercolor.  Mickey i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2x60 elementów. Supercolor. Mickey i przyjaciele
Clementoni, 2x60
Dostępny
20 szt.

Puzzle „Supercolor” Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego rozwoju, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 27.0 x 19.0 cm Wymiary opakowania: 28.2 x 20.2 x 2.8 cm

16,07 zł
14,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,08 zł

71
Crazy Chic. Kosmetyczka torebka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crazy Chic. Kosmetyczka torebka
Clementoni
Dostępny
55 szt.

Torebeczka z kosmetykami o której marzy każda mała modnisia! Dzięki niej dziewczynki będą mogły trenować swoje zdolności w tworzeniu makijaży. Do dyspozycji będą miały lakiery, cienie do oczy czy błyszczyki. Wszystkie elementu ułożone zostały wewnątrz pojemnika, co pozwoli zachować porządek. Wszystkie kosmetyki są bezpieczne dla dzieci. Teraz nasza pociecha może zaprosić swoje koleżanki i urządzić wieczór malowania. Efekty swojej pracy mogą skontrolować w lusterku. Cechy zestawu: • paleta z 6 cieniami, • 6 x błyszczyki do ust, • 3 mini szminki, • 2 pędzelki, • stylowe opakowanie, Kosmetyki poddane zostały testom i rygorystycznym kontrolom.

72,56 zł
63,85 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,71 zł

72
ARTYK 888040 Namiot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ARTYK 888040 Namiot
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.09

- WYMIARY PO ROZŁOŻENIU: 155 X 155 X 100 CM. - WYKONANY Z NIEPRZEMAKALNEGO MATERIAŁU - ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ - ELASTYCZNY STELAŻ WYM. OPAKOWANIA: 55 X 15 X 8 CM. WIEK: 3+

95,90 zł
83,43 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 12,47 zł

73
ARTYK AC6660 Piramidka drewniana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ARTYK AC6660 Piramidka drewniana
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

W ZESTAWIE: PODSTAWKA BALANSUJCA Z PALIKAMI I LABIRYNTEM Z KORALIKAMI, KLOCKI DO UKŁADANIA PIRAMIDEK, WYM. OPK: 22,8 X 6,8 X 18 CM, 18 M+

52,30 zł
45,50 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,80 zł

74
ARTYK 883300 Namiot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ARTYK 883300 Namiot
Artyk
Dostępny
4 szt.

WYMIARY PO ROZŁOŻENIU: 112 X 112 X 94 CM, WYM. OPK: 55 X 8 X 15 CM, 3+

88,99 zł
77,42 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,57 zł

75
ARTYK 883201 Namiot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ARTYK 883201 Namiot
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

WYMIARY PO ROZŁOŻENIU: 112 X 112 X 94 CM, WYM. OPK: 55 X 8 X 15 CM, 3+

86,30 zł
75,08 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,22 zł

76
ARTYK 121593 Lalka NATALIA Mała Gwiazdeczka w srebrnej bluzce 36 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ARTYK 121593 Lalka NATALIA Mała Gwiazdeczka w srebrnej bluzce 36 cm
Artyk
Dostępny
10 szt.

W ZESTAWIE: LALKA 36 CM., SZCZOTKA DO WŁOSÓW, FUNKCJE: ŚPIEWA 2 PIOSENKI - WITAJ JESTEM NATALIA, KOCHAM CIĘ MAMUSIU, MÓWI 4 FRAZY - PRZYTUL MNIE BARDZO MOCNO, PÓJDZIEMY NA SPACER, BARDZO LUBIĘ ŚPIEWAĆ, TO ŚWIETNA ZABAWA, WYM. OPK: 38 X 21 X 10,5 CM., BATERIE: 1 X CR2032, ZAŁ. TESTOWE, 3+

87,95 zł
76,52 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 11,43 zł

77
Odznaka Szeryfa 0862 Wicke - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,99 zł
Powiadomienie
78
Pistolet Percy Agent 25-shot 158mm w pudełku  0380 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet Percy Agent 25-shot 158mm w pudełku 0380
Sohni-Wicke
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.12

24,90 zł
22,41 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,49 zł

79
Pistolet z tłumikiem PPK Special Agent 25-shot blister 276mm 0472 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet z tłumikiem PPK Special Agent 25-shot blister 276mm 0472
Sohni-Wicke
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

35,90 zł
32,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,59 zł

80
ZVEZDA Petlyakov Pe-8 ON - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
ZVEZDA Petlyakov Pe-8 ON
Zvezda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.25

Zestaw zawiera plastikowy model samolotu do sklejania.Wymiary: op. 48,7x30,7x8,5 cm Skala: 1/72

114,90 zł
105,71 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,19 zł

81
Soviet Motorcycle M-72 with - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soviet Motorcycle M-72 with
Zvezda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.03

Soviet Motorcycle M-72 with 82-mm Mortar. Zestaw zawiera plastikowy model motocykla wojskowego do sklejania.Wymiary: op. 16,3x25,8x3,8 cm Skala: 1/35

54,90 zł
50,51 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,39 zł

82
Julka. Sensoryczna lalka kucharz z akcesoriami do gotowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Julka. Sensoryczna lalka kucharz z akcesoriami do gotowania
Smily Play
Dostępny
17 szt.

Lalka kucharz lubi gotować, a ponadto jest ubrana w fartuszek, czapkę kucharską. W zestawie znajdują się akcesoria związane z zawodem. Zabawa w kucharza to znakomita okazja do nauki zasad zdrowego odżywiania. Lalka po naciśnięciu na brzuszek: • mówi po polsku pełnymi zdaniami, • śpiewa piosenkę, • opowiada bajkę o Złotowłosej i 3 misiach. Zabawa w gotowanie, to znakomita okazja do nauki zasad zdrowego odżywiania, a używanie akcesoriów rozwija małą motorykę oraz usprawnia precyzję ruchów. Podczas zabawy zachodzą silne procesy sensoryczne, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju. Dziecko, podczas zabawy lalką odbiera w mózgu sygnały, które następnie przetwarza i odpowiada, odpowiednio reagując. Podczas zabawy lalką dziecko rozwija w sobie opiekuńczość i wrażliwość. Noszenie, kołysanie, przytulanie lalki przynosi wiele pozytywnych emocji i pozwala na harmonijny rozwój. Poprzez zabawę pobudza rozwój systemów sensorycznych. Zawartość zestawu: • miękka lalka, • widelec, • łyżka, • nóż, • patelnia, • garnek z przykrywką. Wysokość lalki: 35.0 cm Wymiary produktu: 28.0 x 14.5 x 24.0 cm Zasilanie: 3 baterie AG13 (dołączone)

93,20 zł
83,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,32 zł

83
BIBS SUPREME 710234 Smoczek uspokajający  BABY PINK M - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BIBS SUPREME 710234 Smoczek uspokajający BABY PINK M
BIBS
Niedostępny
Brak

Ekskluzywny wentylowany smoczek uspokajający w rozmiarze ONE SIZE z organicznego kauczuku naturalnego odpowiedni dla Niemowląt od 6 miesiąca życia. Kauczuk jest obecnie najczęściej wybieranym przez Mamy materiałem z którego produkowane są smoczki dla dzieci. Smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy. Osłonka/tarczka została wykonana w formie oddychającego, ażurowego motylka tak aby zapobiegać zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry. Dzięki temu kształtowi osłonki/tarczki Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka. Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia. Właściwości uspokajających smoczków BIBS wykonanych z organicznego kauczuku 100% bezpieczne 100% organiczny nie zawiera BPA 0% nie zawiera PVC 0% nie zawiera ftalanów 0% Made in Denmark Dlaczego warto wybrać smoczek z organicznego kauczuku hevea ? naturalnie delikatny w dotyku wytrzymalszy od silikonu ze względu na większą elastyczność materiałową kauczuku z drzewa Hevea wykonany z organicznego, naturalnego materiału wspomagają prawidłowy rozwój Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem, a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii. Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, jakkolwiek przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego. INFORMACJE Produkt wykonany jest z naturalnego kauczuku organicznego pozyskiwanego z drzew Hevea. Produkt jest naturalny i nie zawiera ropopochodnych toksyn np. BPA. Spełnia wymogi europejskie (EU) No. 321/2011. Produkt wykonano w Danii SKŁAD Smoczek: 100% naturalny kauczuk Hevea Osłonka: polipropylen (PP) WYMIARY średnica końcówki: 15 mm średnica słupka : 10 mm wysokość smoczka kauczuk Hevea: 28-30 mm wymiary osłonki/tarczki: 37 x 59 mm

30,50 zł
Powiadomienie
84
Balon foliowy, jednorożec (75 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, jednorożec (75 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
9 szt.

Balon w kształcie głowy jednorożca. To fantastyczny pomysł na prezent dla dziewczynki lub ozdoba do jej pokoju! A może Ty chciałabyś rozbudzić w sobie wewnętrzne dziecko? Jeśli jeszcze się wahasz, to podpowiadamy: życie jest zbyt krótkie, żeby było nudne! • Wymiar balonów po napompowaniu: ok. 75 cm • Kolor: tęczowy • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. Balony do samodzielnego napełnienia • Opakowanie zawiera 1 szt. • Producent: GoDan S.A.

10,11 zł
9,99 zł

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,12 zł

85
Piłka siatkowa Max Sport, żółto-niebieska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka siatkowa Max Sport, żółto-niebieska
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Idealnie sprawdzi się w grze rekreacyjnej jak i profesjonalnej. Piłka siatkowa przeznaczona do gry na halę jak i na plażę. Do jej stworzenia zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości, a samo spasowanie paneli stoi na wysokim poziomie. Jest to doskonała propozycja dla początkujących graczy oraz tych, którzy szukają niedrogiej piłki treningowej. Szczegóły: • żywe kolory, • szyta maszynowo, • materiał: PVC, • dwuwarstwowa, • rozmiar: 5, • waga: 260 g.

30,73 zł
26,74 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,99 zł

86
Kapiszony na taśmie 100-shot 1800 shot 0224 Wicke blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapiszony na taśmie 100-shot 1800 shot 0224 Wicke blister
Sohni-Wicke
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.03

9,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

87
Piłka siatkowa Max Sport, różowo-czerwona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka siatkowa Max Sport, różowo-czerwona
Artyk
Dostępny
9 szt.

Idealnie sprawdzi się w grze rekreacyjnej jak i profesjonalnej. Piłka siatkowa przeznaczona do gry na halę jak i na plażę. Do jej stworzenia zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości, a samo spasowanie paneli stoi na wysokim poziomie. Jest to doskonała propozycja dla początkujących graczy oraz tych, którzy szukają niedrogiej piłki treningowej. Szczegóły: • szyta maszynowo, • materiał: PVC, • dwuwarstwowa, • rozmiar: 5, • waga: 260 g.

31,05 zł
27,01 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,04 zł

88
Kapiszony 12-shot 288 shot blister 0248 Wicke - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapiszony 12-shot 288 shot blister 0248 Wicke
Sohni-Wicke
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

89
Kapiszony na taśmie 100-shot 1500 shot 0226 Wicke blister - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapiszony na taśmie 100-shot 1500 shot 0226 Wicke blister
Sohni-Wicke
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.10

9,90 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,2%
oszczędzasz 0,91 zł

90
Piłka nożna, rozmiar 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna, rozmiar 5
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.03

Piłka do gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zabawka w białym kolorze, z kolorowymi akcentami, uszyta maszynowo. • materiał: PVC, • waga: 340 g W zestawie brak pompki.

33,60 zł
29,23 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,37 zł

91
Piłka nożna, rozmiar 5 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka nożna, rozmiar 5
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.08

Piłka wykonana z najwyższą starannością, z wysokiej klasy materiałów. Szyta maszynowo z materiałów zapewniających jej wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia. Nie chłonie wody oraz zachowuje dobre odbicie. Doskonale sprawdzi się podczas gry rekreacyjnej na powietrzu albo hali sportowej. Gra w piłkę rozwija umiejętności motoryczne i uczy współpracy. To doskonała rozrywka dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Piłka uszyta z dwóch warstw, składa się z 32 paneli.

30,70 zł
26,71 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,99 zł

92
Balon foliowy, napis Girl, różowy (73 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, napis Girl, różowy (73 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
6 szt.

Chcesz zaskoczyć przyjaciół z informacją o płci Twojego maleństwa? Wyprawiasz urodziny dla małej dziewczynki? A może planujesz zorganizować Baby Shower dla przyjaciółki? :) Balon foliowy z napisem GIRL to idealne rozwiązanie, gdy czekasz na małą dziewczynkę! Ilość: 1 sztuka Rozmiar: 73 cm

7,99 zł
93
Raport z Podziemia 1942 (wyd. 2021) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
34,10 zł
24,55 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,55 zł

94
Wspomnienia „Szarego” - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia „Szarego”
Dostępny
30 szt.

„Szary” to legenda podziemnego państwa polskiego. Partyzant, który organizował brawurowe akcje bojowe na oddziały niemieckie, więzienia i banki, wymierzał chłosty volksdeutschom i gorliwym żandarmom, chronił i wspierał materialnie ludność cywilną Zdradzony, został aresztowany i skazany na wielokrotną karę śmierci. Ta historia była opowiadana, śpiewana, przekazywana z ust do ust, mimo oficjalnego zakazu. Jej siła wynika z faktu, że „Szary” jest zwycięzcą w wymiarze moralnym i historycznym.

59,85 zł
41,90 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,95 zł

95
SCF245/20 SM.STHR AIR 0-6 GIRL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCF245/20 SM.STHR AIR 0-6 GIRL
Avent
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.16

30,60 zł
27,54 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,06 zł

96
Pudelko Sniadaniowe Roboty 11 Derform Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudelko Sniadaniowe Roboty 11 Derform Fol
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Pojemnik kanapkowy zamykany na jeden wygodny zatrzask. Wykonany z wysokiej jakości plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

14,99 zł
Powiadomienie
97
Pudelko Sniadaniowe Piłka 16 Derform Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudelko Sniadaniowe Piłka 16 Derform Fol
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.22

Pojemnik kanapkowy zamykany na jeden wygodny zatrzask. Wykonany z wysokiej jakości plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

14,99 zł
Powiadomienie
98
Pudełko śniadaniowe różowe, konie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudełko śniadaniowe różowe, konie
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Pojemnik kanapkowy zamykany na jeden wygodny zatrzask. Wykonany z wysokiej jakości plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Wymiary: 16.0 x 11.0 x 6.0 cm

14,99 zł
Powiadomienie
99
Pudelko Sniadaniowe Dinozaur 15 Derform Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudelko Sniadaniowe Dinozaur 15 Derform Fol
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.31

Pojemnik kanapkowy zamykany na jeden wygodny zatrzask. Wykonany z wysokiej jakości plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

14,99 zł
Powiadomienie
100
Pudelko Sniadaniowe Future Back Up 25 Derform Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pudelko Sniadaniowe Future Back Up 25 Derform Fol
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Pojemnik kanapkowy zamykany na jeden wygodny zatrzask. Wykonany z wysokiej jakości plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

14,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry