hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.03.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 20 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Inne Kioto (Alex Kerr), na drugim Puzzle PQ 1000 Natacha Einat Tęsknota za planetą (Schmidt). Kolejny produkt to Szymborska by się uśmiała (Zbigniew Pawłowski) oraz Bucket list Polska. 365 nieoczywistych miejsc (Mikołaj Gospodarek).
1
Inne Kioto - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inne Kioto
Dostępny40 szt.

Autorzy książki zabierają nas na spacer po mieście, które przez tysiąc lat było stolicą Japonii. Przemierzając ulice Kioto, opowiadają o jego architekturze, kulturze materialnej i wielowiekowej tradycji, która znalazła w nich swój wyraz. Opisując formę bram i ogrodów, kształt czarek, fakturę i połysk desek podłogowych, sposób obszycia mat tatami czy konwencję malowania parawanów, autorzy zwracają uwagę na zapisaną w nich symbolikę, a także na ich rozmaite, nieraz zaskakujące, funkcje. Szkicują przy tym historię rozwoju japońskiej estetyki, która wykuwała się w dużej mierze pod naporem i w opozycji do kultury chińskiej. A ponieważ wyczucie estetyki ma w Japonii wymiar duchowy i filozoficzny, opowieść o pięknie Kioto dalece wykracza poza jego aspekt materialny, staje się opowieścią o sposobach życia, percepcji świata i czymś jeszcze. „Ta książka ma pozwolić umysłowi wędrować wśród wielu pytań o przyczynę rzeczy. Na przykład: dlaczego bramy świątynne nie muszą mieć wrót, ale ogrody zawsze są ogrodzone? Kathy i ja odkrywaliśmy, że punkt wyjścia naszych rozważań może się kryć w rzeczach tak trywialnych jak szpary między matami tatami. Wędrując od tego miejsca, choć oczywiście w żadnym razie nie następując na nie, docieraliśmy do nieoczekiwanych wniosków na temat japońskiego społeczeństwa”. – Alex Kerr Alex Kerr – przybył do Japonii wraz z ojcem, oficerem marynarki, który stacjonował w Jokohamie w latach 1964-1966. Od 1977 roku mieszka w Kameoce niedaleko Kioto. Ukończył studia japonistyczne na Uniwersytecie Yale oraz studia chińskie na Oksfordzie. Przez wiele lat zajmował się japońską sztuką performatywną, między innymi teatrami no i kabuki, kolekcjonowaniem antyków, w tym obrazów i kaligrafii, oraz organizowaniem wydarzeń kulturalnych. W latach dwutysięcznych był jedną z pierwszych osób, które zajęły się renowacją starych kiotyjskich domów mieszczańskich machiya i ich adaptacją na domy gościnne. Odrestaurował dziesiątki starych domów w całej Japonii, realizując misję przywrócenia do życia podupadających prowincjonalnych miasteczek. Kerr pisze i wygłasza wykłady w języku japońskim, jest autorem wielu książek, w tym wydanej po polsku Japonii utraconej. Kathy Arlyn Sokol – zajmuje się literaturą non-fiction, jako lektorka została uhonorowana nagrodą Emmy. Spędziła w Kioto ponad trzydzieści lat. Opublikowała Living in Japan (wspólnie z Alexem Kerrem), RasTa Time poświęcone życiu i dziedzictwu Boba Marleya, jest też autorką wielu wywiadów z cenionymi postaciami kultury i polityki. Obecnie mieszka w Udajpur w Radżastanie.

49,00 zł
31,36 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 17,64 zł

11 osób kupiło
2
Puzzle PQ 1000 Natacha Einat Tęsknota za planetą - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Natacha Einat Tęsknota za planetą
Schmidt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Natacha jest grafikiem cyfrowym. Studiowała sztuki wizualne w Paryżu, a obecnie tworzy surrealistyczne wizualizacje w Photoshopie. Łączenie zdjęć w niemożliwe sceny to jej największa pasja. Pracuje jako "wolny strzelec" i dzięki temu współpracuje z największymi markami, agencjami, projektantami i fotografami.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

4 osoby kupiły
3
Szymborska by się uśmiała - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szymborska by się uśmiała
Dostępny4 szt.

Jedno dziewcze stukiloweOd lat wielu o tym marzy: Schudne, kurde, o połowę,Po co mam się ciągle ważyć?

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

3 osoby kupiły
4
Bucket list Polska. 365 nieoczywistych miejsc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bucket list Polska. 365 nieoczywistych miejsc
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.08

Bucket list Polska. 365 nieoczywistych miejsc to wykaz niezwykłych atrakcji turystycznych, które koniecznie trzeba zobaczyć za życia. Ten nietypowy przewodnik to inspiracja do odkrywania Polski, pełna zarówno popularnych oraz słynnych miejsc, jak i tych zupełnie niecodziennych, nieoczywistych, zaskakujących. Znaleźć tu można zakątki, o których milczą przewodniki turystyczne, a niejednokrotnie samo odnalezienie ich w terenie przysparza wielu trudności. To właśnie takie miejsca nadają tej pozycji wyrazisty smak: zimowe spotkanie z żubrem w puszczy, pływające w Biebrzy krowy, nadbałtyckie plaże usiane milionami kamyczków, a także niezwykłe muzea, o których niewielu słyszało. Ta publikacja ukazuje zupełnie nowy, piękny obraz Polski, pełnej wrażeń, ulotnych chwil i niesamowitych obrazów uchwyconych w mistrzowskim obiektywie Mikołaja Gospodarka. Może stać się początkiem niezwykłej przygody dla każdego podczas tworzenia osobistej bucket list.

69,90 zł
51,73 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,17 zł

2 osoby kupiły
5
Antropocień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antropocień
Dostępny48 szt.

Książka stanowi oryginalną propozycję filozoficznego spojrzenia na epokę antropocenu oraz kryzysu klimatycznego. Nawiązuje do takich współczesnych nurtów filozoficznych, jak nowy materializm (Karen Barad, Anna Tsing, Donna Haraway), realizm spekulatywny (Graham Harman) oraz ontologia zwrócona ku przedmiotom (Timothy Morton, Levi Bryant).

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

2 osoby kupiły
6
Róże - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Róże
Dostępny6 szt.

Czasopismo Róże ukazuje się jeden raz w roku. Jest to publikacja w formacie A4, pięknie ilustrowana, wydawana na papierze kredowym. Pismo przeznaczone jest dla amatorów oraz profesjonalistów - dla wszystkich miłośników tych cudownych kwiatów. W numerze można znaleźć m.in. informacje o gatunkach, hodowli, pielęgnacji róż, a także artykuły na temat ogrodów oraz porady praktyczne.

28,00 zł
26,04 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,96 zł

2 osoby kupiły
7
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Farma - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Farma
Roter Kafer
Dostępny24 szt.

Miękkie puzzle składają się z 24 elementów. Po ułożeniu wszystkich elementów maluch zobaczy gospodarstwo wraz z jego wesołymi mieszkańcami. Żywe obrazki i duże miękkie elementy spodobają się każdemu dziecku. Objętościowe elementy trwale mocują się, a obrazek nie rozsypuje się. Pomóżcie swemu dziecku powiesić obrazek na ścianie w jego pokoju. Ta zabawa puzzlami wprowadza nas w dobry nastrój!

11,90 zł
8,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 2,91 zł

2 osoby kupiły
8
Cracow calling, czyli rebelia lat 90-tych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cracow calling, czyli rebelia lat 90-tych
Dostępny25 szt.

Kraków lat 90. Bez makijażu, brudny, ale szczery. „Marcin Siwiec, czyli po prostu Siwy, lider znanej w latach 90. kapeli punkrockowej, autor tekstów piosenek, powraca w świat tuż po przemianach ustrojowych – w świat agresji, przemocy oraz skrajnego nacjonalizmu ścigającego na ulicach wszystko, co odmienne. Wprowadza czytelnika w środowisko punków, anarchistów, ale też przedstawia zwyczajnych ludzi, którzy chcieli być po prostu wolni, równi i mieć z życia coś więcej niż tylko pracę i wydawanie zarobionych pieniędzy na tanie świecidełka. Opowiada również o muzyce, ale nie o taniej, popularnej, lecz o muzyce z przekazem, gdzie tekst często bywał wskazówką i radą. Tekst, który zrywał maskę obłudy z zakłamanego świata. W tej książce i zdarzenia, i ludzie są autentyczni, a poruszane problemy wciąż aktualne”. – Michał „Czarny” Krzywak, krakowski załogant lat 90., poeta, miłośnik Krakowa

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

2 osoby kupiły
9
Procesy sedymentacje topografie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Procesy sedymentacje topografie
Dostępny189 szt.

Książka poświęcona polskiej fotografii topograficznej, autorstwa 12 wybitnych specjalistów badań nad fotografią z ilustracjami i 2 prezentacjami artystycznymi. W publikacji przedstawiono możliwie szeroki kontekst interpretacyjny dla współczesnej fotografii topograficznej. Książka dostarcza wiedzy o historycznych sposobach kształtowania się takich pojęć jak fotografia topograficzna, fotografia ojczysta czy nowy dokument.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

2 osoby kupiły
10
Trudi Kotek w fioletowej torebce - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudi Kotek w fioletowej torebce
Trudi
Dostępny27 szt.

Pluszowa przytulanka - kotek w fioletowej torebce z kwiatkiem Zabawka bez ograniczeń wiekowych

114,40 zł
107,54 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,86 zł

2 osoby kupiły
11
Gobliny Odległe Królestwo LIWONA - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gobliny Odległe Królestwo LIWONA
Dostępny103 szt.

Witajcie na planecie Grrym w Odległym Królestwie - ojczyźnie goblinów. To zjawiskowo piękny świat, po którym błądzą najgroźniejsze zwierzęta, powodując zamieszanie gdziekolwiek się pojawią.Niestety, wydaje się, że najbardziej złośliwe stworzenia na Grrym, trole, mają niecne zamiary wobec Ziemi...

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

1 osoba kupiła
12
Popioły - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Popioły
Dostępny27 szt.

Polly, Moho i Piter nie widzieli się przez kilka lat. Teraz wyruszają na wspólną wyprawę w nieznane. Spotykają ludzi, niektórych omijają, są ścigani, śpią w przydrożnych motelach. Piją tyle piwa, ile trzeba, są rozmowy i kace, przemoc i napięcie emocjonalne oraz małpa (oczywiście)! Odjechany road movie, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

1 osoba kupiła
13
Oczarowani Bieszczadem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oczarowani Bieszczadem
Dostępny44 szt.

Oczarowani Bieszczadem to praca zbiorowa osób, które łączy wspólna pasja – miłość do gór. Książka poświęcona jest pamięci Małgorzaty Kurzyckiej, współzałożycielki grupy miłośników Bieszczad. Obok poezji Kurzyckiej, czytelnik ma okazję poznać twórczość Lucyny Angermann, Marii Cenar (Kiełt), Krzysztofa Janczyk, Magdaleny Kondracka, Heleny Łuszcz-Rojek, Ewy Nuckowska-Semko. Pięknym uzupełnieniem całości są zdjęcia z obiektywu Tomasza Derleckiego, członka grupy.

34,00 zł
24,14 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 9,86 zł

1 osoba kupiła
14
Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie, Avengers - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie, Avengers
SEVEN POLSKA
Dostępny1 szt.

Ochraniacze są przeznaczone dla dzieci jeżdżących na rowerze, rolkach, wrotkach, hulajnodze itp. Są solidnie wykonane z wytrzymałych materiałów i ozdobione postaciami Marvela. Ochraniacze są wyposażone w szerokie i elastyczne gumki oraz rzepy umożliwiające dokładne dopasowanie do kończyn dziecka zapewniające komfort podczas noszenia. Wymiary: kolana 13.5 x 11.0 cm, łokcie 13.0 x 9.5 cm

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

1 osoba kupiła
15
Robot Rolling Bot - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot Rolling Bot
Clementoni
Dostępny214 szt.

Ten robot spodoba się dzieciom. Wyglądem przypomina pandę. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. To świetna nauka poprzez zabawę.

44,90 zł
39,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

1 osoba kupiła
16
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Piraci - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Piraci
Roter Kafer
Dostępny10 szt.

Kolorowe obrazki z pozytywnymi bohaterami sprawiają maluchom radość i wprawiają ich w dobry nastrój. Miękkie elementy są duże i lekkie. Ułóżcie puzzle i udekorujcie nimi pokój dziecka.

11,90 zł
8,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
17
Złotnictwo. Przewodnik dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złotnictwo. Przewodnik dla dzieci
Dostępny4 szt.

"Złotnictwo" jest rodzajem tematycznego przewodnika po Galerii Rzemiosła Artystycznego, mieszczącej się w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie.W kolejnych rozdziałach zaprezentowano historię złotnictwa - jednego z najstarszych rzemiosł artystycznych świata. Dzieci mogą zapoznać się z pierwszymi podręcznikami opowiadającymi o trudnej i skomplikowanej technologii wywarzania przedmiotów z szlachetnych kruszców, przeczytają o tajnikach cechowego warsztatu złotniczego, sposobie jego funkcjonowania oraz charakterystycznym wyposażeniu pracowni.Osobna opowieść dotyczy patrona złotników i legendy z nim związanej. Kolejne części przewodnika przybliżają najcenniejsze wyroby złotnicze wystawione w Galerii Rzemiosła Artystycznego Muzeum Narodowego w Krakowie. I tak w rozdziale pt. "Vasae sacre", najmłodsi dowiedzą się o przedmiotach liturgicznych ze zbiorów Muzeum, natomiast w częściach zatytułowanych "Pod brzemieniem ozdób" czy "Znak radości, powagi i smutku", przeczytają o najcenniejszych dziełach jubilerskich muzealnej kolekcji.Niektórym zagadnieniom towarzyszą zadania do rozwiązania przez dzieci. Całość publikacji jest bogato ilustrowana.

5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
18
Egotyki i niewiersze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egotyki i niewiersze
Dostępny7 szt.

Bogdan Jaremin to poeta filozofujący, ale zawsze w oparciu o konkretny obraz, sugestywną metaforę, przejrzystą składnię. Być może precyzja tych wierszy wynika z badawczych pasji autora Egotyków i niewierszy, który jest doktorem nauk medycznych. Może dlatego właśnie jego teksty przypominają wykłady z anatomii człowieka i świata.Nowe wiersze Jaremina są zarazem dyskursywne i liryczne, jakby poeta idąc za przykładem Czesława Miłosza poszukiwał formy bardziej pojemnej, / która nie byłaby zanadto poezją ani zanadto prozą. Stąd przekorny nieco tytuł Egotyki i niewiersze. Niewiersze dlatego, że są to utwory przesycone filozoficznymi dociekaniami, w których poeta stara się scalić dwie bardzo różne części swojej natury: racjonalną i osjaniczną, oświeceniową i romantyczną. A czym miałby być egotyk? Erupcją narcyzmu? Nic z tych rzeczy. Egotyk którego nazwa jest neologizmem stworzonym przez analogię do erotyku to utwór autorefleksyjny, odwiert w głębokich pokładach ja.Ostatnio karierę robi ekopoetyka holistyczna gałąź literaturoznawstwa, podważająca dychotomiczny podział na naturę i kulturę. Ten tom Bogdana Jaremina, zważywszy na ilość biologicznych odniesień, na czułość wobec Matki Ziemi, spodoba się pionierom tego nurtu. I z pewnością nie tylko im.Tadeusz Dąbrowski

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
19
Puzzle PQ 1000 Alejka obok jeziora Como G3 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Alejka obok jeziora Como G3
Schmidt
Dostępny17 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Sung Sam Park urodził się w Seulu i zaczął malować w wieku dwunastu lat. Jego talent i zdolności pedagogiczne szybko zostały dostrzeżone. W wieku trzynastu lat zaczął uczyć w lokalnej szkole średniej, mimo że sam był jeszcze uczniem gimnazjum. Po otrzymaniu dyplomu, Park wyjechał do Francji aby studiować malarstwo. Dziś jego styl inspirowany jest francuskim impresjonizmem. Jego prace można zobaczyć w galeriach, w całej Europie.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
20
Rękawiczki na rower, Kubuś Puchatek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki na rower, Kubuś Puchatek
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Rękawiczki są wykonane z wytrzymałego materiału, z kolorowym i estetycznym nadrukiem, ozdobione postaciami Disneya. Posiadają zapięcie na rzepy umożliwiające dopasowanie do ręki dziecka. Na spodzie rękawiczki są obszyte specjalnym materiałem zapewniającym dobrą amortyzację oraz pozwalającym dziecku pewnie trzymać kierownicę. Rozmiar: S / 4–6 lat Obwód: 15.0 cm (pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem, bez kciuka) Wymiary opakowania: 20.0 x 10.0 x 2.0 cm

34,90 zł
32,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

1 osoba kupiła
21
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. ZOO - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. ZOO
Roter Kafer
Dostępny23 szt.

Po ułożeniu obrazka maluch będzie mógł zobaczyć wesoły świat pozytywnych mieszkańców ogrodu zoologicznego. Żywe obrazki i duże miękkie elementy spodobają się każdemu dziecku. Objętościowe elementy trwale mocują się, a obrazek nie rozsypuje się. Pomóżcie swemu dziecku powiesić obrazek na ścianie w jego pokoju. Ta zabawa puzzlami wprowadza nas w dobry nastrój!

11,90 zł
8,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
22
Wprowadzenie do finansów w przykładach i zadaniach - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wprowadzenie do finansów w przykładach i zadaniach
Dostępny80 szt.

Najnowsza publikacja stanowiąca wykład na temat finansów w związku z planowaniem i oceną opłacalności wraz z praktycznymi przykładami zastosowania arkusza kalkulacyjnego. Książka została przygotowana na podstawie cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika Finanse z arkuszem kalkulacyjnym autorstwa Bartłomieja Cegłowskiego i Błażeja Podgórskiego. W stosunku do pierwowzoru autorzy wszystkie opisy przekształcili z wersji Excel 2007 do wersji Excel 365, uaktualnili, zmienili i uzupełnili przykłady, napisali nowy podrozdział na temat obrotów granicznych oraz dodali kilkadziesiąt zadań do samodzielnego rozwiązania, dzięki czemu podręcznik może być jeszcze w większym stopniu wykorzystany jako źródło do samodzielnej nauki. Książka składa się z pięciu rozdziałów, z których każdy może być potraktowany jako oddzielny minipodręcznik, w którym autorzy, łącząc wiedzę z zakresu finansów ze wskazówkami, w jaki sposób można w danym obszarze wykorzystać arkusz kalkulacyjny, opisują następujące zagadnienia: wprowadzenie do pracy z arkuszem kalkulacyjnym, zmiana wartości pieniądza w czasie, planowanie finansowe i tworzenie sprawozdań finansowych pro forma, ocena projektów inwestycyjnych, analiza źródeł finansowania działalności.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

1 osoba kupiła
23
Napoleon i jego czasy. Przewodnik dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napoleon i jego czasy. Przewodnik dla dzieci
Dostępny6 szt.

Przewodnik opowiada o życiu wielkiego wodza Francuzów Napoleona Bonaparte. Prowadzi przez epokę w której żył ukazując sztukę, modę a także naukę.Napoleon był nieprzeciętnym i utalentowanym wodzem, władcą posiadającym szerokie wpływy na świecie.Jego postać pojawiała się w twórczości wielu polskich artystów: Piotra Michałowskiego, Adam Mickiewicza, Juliusza Słowackiego czy Stefana Żeromskiego.

5,20 zł
4,99 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

1 osoba kupiła
24
Wielki zły wilk zestaw książeczek - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki zły wilk zestaw książeczek
Esteri
Dostępny155 szt.

Zestaw składa się trzech książeczek - maskotka Wilczek gratis Szkoła dla wilczków Nadszedł początek roku szkolnego, rodzice Wilczka bardzo się ucieszyli, że ich syn nauczy się wyć, walczyć i jeść jak świnka... tak jak pozostałe wilczki. Wilczek marzył jednak o całkiem innej szkole... Wielki zły wilk, 14 małych wilczków i czerwony kapturek Pewnego poranka Wielki Zły Wilk postanawia nauczyć czternaście małych wilczków, jak schwytać Czerwonego Kapturka. Zajęty wyjaśnieniami, nie zwraca uwagi na małą, sepleniącą Loulette. A to właśnie swojej małej córeczki powinien wysłuchać! Wielki zły wilk i 14 małych wilczków Historia trzech małych świnek powinna była potoczyć się jak zwykle. Jednak tego konkretnego poranka szkoła dla wilczków była zamknięta. Wielki Zły Wilk musiał się zająć czternaściorgiem swoich dzieci! I tak klasyczna bajka przyjęła nowy, zabawny obrót.

90,00 zł
66,60 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 23,40 zł

25
Wielka improwizacja - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka improwizacja
Dostępny2 szt.

21 lipca 1954 r. podpisano w Genewie dokumenty kończące I wojnę indochińską. Do pilnowania zawartych wówczas układów wielkie mocarstwa powołały specjalną międzynarodową komisję, w skład której, obok Indii i Kanady, weszła także Polska, desygnowana przez Moskwę i Pekin. Dla ówczesnych władz PRL było to prestiżowe wyróżnienie, wiążące się jednak równocześnie z poważnymi trudnościami i wyzwaniami. Nikt wówczas nie zdawał sobie także sprawy, że komisja, mająca pierwotnie funkcjonować około dwóch lat, pozostanie w Wietnamie aż do roku 1973?

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

26
Bez emocji - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez emocji
Dostępny10 szt.

W tomie znajduje się 16 tekstów oraz zapis debaty ośmiu historyków z Polski i Litwy. Tematyka zawartych w tomie studiów i artykułów dotyczy przede wszystkim różnych aspektów z biografii Józefa Piłsudskiego. Jest to wydanie drugie, poprawione i rozszerzone.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

27
Wysoka temperatura - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysoka temperatura
Dostępny13 szt.

Wysoka temperatura to autobiograficzna opowieść o politycznym zaangażowaniu Jana Rulewskiego. W PRL był on działaczem opozycji demokratycznej, a wolnej Polsce posłem na sejm i senatorem. Czytelnik książki poznaje kolejne etapy jego życia obejmujące dorastanie w Bydgoszczy, próbę ucieczki z PRL, pobyt w więzieniach w Czechosłowacji i w Polsce, pracę w ?Romecie?, działalność w ?Solidarności? na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim, internowanie w stanie wojennym, pobyt w areszcie, działalność podziemną, wreszcie działalność polityczną po 1989 r.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

28
Czy można zapomnieć? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy można zapomnieć?
Dostępny46 szt.

Po ponad półwieczu ukazuje się drugie wydanie wspomnień Mariana Karczewskiego z lat wojny, przy czym przywracamy w nim fragmenty usunięte podczas ingerencji redaktorsko-cenzorskiej w wydaniu pierwszym. Pomysłodawcą, a zarazem osobą wspierającą inicjatywę wydawniczą, był marszałek Senatu RP, Stanisław Karczewski. Wstrząsające wspomnienia Mariana Karczewskiego są niezwykłym dokumentem wojennych losów mieszkańców naszego kraju. Oddają atmosferę tamtych dni. Są świadectwem tego, kto był katem, a kto ofiarą. Przypominanie o tym wydaje się niezwykle aktualne i potrzebne również dziś w kontekście dyskusji na temat patriotycznych wartości i szacunku do naszej ojczyzny.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

29
Jean Rollin Migawki z historii francuskiej grozy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jean Rollin Migawki z historii francuskiej grozy
Dostępny3 szt.

?Książka Marka Lyszczyny pt. Jean Rollin. Migawki z historii francuskiej grozy jest monografią jednego z najoryginalniejszych, a przy tym jednego z najbardziej kontrowersyjnych filmowców francuskich tworzących kino grozy. Reżysera, którego nazwisko pozytywnie kojarzone było dotąd jedynie wąskiemu gronu wielbicieli horroru (i to w jego bardzo specyficznej odmianie), akademiccy filmoznawcy często zbywali zaś dorobek Rollina, rozpatrując go co najwyżej w charakterze socjologicznej ciekawostki lub też filmowego dziwadła wpychanego do worka z napisem ?Eurotrash? (o czym zresztą przekonująco pisze w swej pracy Marek Lyszczyna)?. dr hab. prof. UJ Piotr Kletowski

36,00 zł
30
Toruński po-ręcznik do fizyki IV Fizyka współczesna i astrofizyka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toruński po-ręcznik do fizyki IV Fizyka współczesna i astrofizyka
Niedostępny
Brak

IV tom ?Toruńskiego po-ręcznika do fizyki?, tym razem poświęcony fizyce współczesnej, cechuje otwarty, narracyjny styl opowieści, z wieloma odwołaniami do nauk humanistycznych i przyrodniczych. Mieści on sporo informacji wykraczających poza programy szkolne. Nie jest to więc typowy podręcznik dla ucznia, a raczej poradnik metodyczny dla nauczyciela. Nie zawiera jednak rad w rodzaju: ?warto byłoby nauczać o cząstkach elementarnych?, ale dostarcza ?gotowych? informacji o ich własnościach i miejscu w strukturze materii. Jednocześnie jest to zapewne pierwszy na polskim rynku podręcznik pełnej ery internetowej, z licznymi odnośnikami do witryn. Z ogromnych zasobów książkowych, uniwersyteckich i internetowych zostały wybrane te wiadomości, które pozwolą uczniowi zainteresowanemu na skonstruowanie własnej ścieżki wiedzy i poglądu na świat. ?Minimum programowe? zostało natomiast zawarte na końcu książki.

32,00 zł
Powiadomienie
31
Energia odnawialna w województwie warmińsko-mazurskim - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Energia odnawialna w województwie warmińsko-mazurskim
Dostępny5 szt.

Zwiększenie udziału wykorzystania energii odnawialnej (OZE) w krajowej gospodarce energetycznej wpływa na wzrost bezpieczeństwa energetycznego państwa. Sprzyja dywersyfikacji sektora energetycznego, zmniejszając uzależnienie od dostawców paliw kopalnych. Dzięki powszechności OZE ten rodzaj energetyki może przyjmować formę rozproszoną i rozwiązywać problemy obszarów cierpiących na deficyt energii oraz tych, na których występują liczne przerwy w dostawach energii. Rozwój technologii przetwarzających odnawialne nośniki energii może w dalszej perspektywie doprowadzić do zmniejszenia kosztów produkcji energii. Celem pracy było opisanie stanu aktualnego energetyki odnawialnej w województwie warmińsko-mazurskim, oszacowanie potencjału technicznego OZE, jak i perspektyw rozwoju. Województwo posiada duży potencjał rozwojowy jeśli chodzi o biomasę, energetykę wiatrową i energetykę słoneczną. Warto jednak rozwijać każdy sektor energii odnawialnej, gdyż tylko miks OZE zapewni samowystarczalność energetyczną regionu.

32,00 zł
32
Polskie czasopisma toruńskie okresu międzywojennego (1920-1939) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie czasopisma toruńskie okresu międzywojennego (1920-1939)
Dostępny4 szt.

Wstęp / 7 Rozdział 1 Zarys historii prasy toruńskiej przed 1920 r. / 15 Rozdział 2 Warunki rozwoju i system organizacji prasy w międzywojennym Toruniu / 25 Determinanty wydawania i rozpowszechniania prasy / 25 System ograniczeń wolności prasy / 42 Rozdział 3 Czasopisma ogólnoinformacyjne i ugrupowań politycznych / 53 Rozdział 4 Czasopisma społeczno-kulturalne i literackie / 93 Rozdział 5 Czasopisma gospodarcze / 145 Rozdział 6 Czasopisma fachowe i o charakterze poradnikowym / 187 Rozdział 7 Czasopisma urzędowe / 263 Rozdział 8 Czasopisma naukowe i popularnonaukowe / 279 Rozdział 9 Czasopisma sportowe / 317 Rozdział 10 Czasopisma ogłoszeniowe / 351 Rozdział 11 Czasopisma wyznaniowe / 361 Zakończenie / 381 Bibliografia / 387 Źródła / 387 Archiwalia / 391 Słowniki, encyklopedie, źródła drukowane / 391 Opracowania / 392 Źródła elektroniczne / 397 Indeks osobowy / 403 Indeks tytułów prasowych / 409 Summary / 417

44,00 zł
33
Sojusz Piłsudski-Petlura w kontekście politycznej i militarnej walki o kształt Europy Środkowej i Ws - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sojusz Piłsudski-Petlura w kontekście politycznej i militarnej walki o...
Dostępny7 szt.

W kwietniu 1920 r., w przeddzień wyprawy kijowskiej, Rzeczpospolita Polska zawarła sojusz z Ukraińską Republiką Ludową (Układ Piłsudski?Petlura). Autorzy tekstów poświęconych temu istotnemu w ówczesnych realiach Europy Wschodniej wydarzeniu ? historycy z Polski, Ukrainy i Rosji ? omawiają znaczenie tego porozumienia, powody, które skłoniły każdą ze stron do jego podpisania, wszechstronnie opisują okoliczności jego zawarcia.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

34
Green Cell Bateria do Fujitsu-Siemens LifeBook E8410 E8420 E780 N7010 AH550 NH570 / 14,4V 4400mAh - Elektronika i akcesoria
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Fujitsu-Siemens LifeBook E8410 E8420 E780 N7010 ...
Green Cell
Niedostępny
Brak

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.4V (14.8V)Ilość ogniw: 8Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: FS23Producent: Green CellPojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: Fujitsu Celsius H700Fujitsu Celsius H710Fujitsu Celsius H910Fujitsu LifeBook A1220Fujitsu LifeBook A6210Fujitsu LifeBook A6220Fujitsu LifeBook A6230Fujitsu LifeBook AH550Fujitsu LifeBook E780Fujitsu LifeBook N7010Fujitsu LifeBook NH570 Kompatybilne modele: S26391-F518-L20006446700644680BP175BP176BP198BP199BP233BP234BP251CP335276-01CP335284-01CP335311-01CP335319-01FPB0145-01FPCBP175FPCBP175AFPCBP175APFPCBP176FPCBP176AFPCBP176APFPCBP198FPCBP198AFPCBP198APFPCBP199FPCBP199AFPCBP199APFPCBP233FPCBP233AFPCBP233APFPCBP234FPCBP234AFPCBP234APFPCBP251FPCBP251AFPCBP251APS26391-F405-L810

135,00 zł
Powiadomienie
35
Kraina Lodu 2. Wiatraczek na kierownicę - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Wiatraczek na kierownicę
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Kolorowy wiatraczek na kierownicę rowerka lub hulajnogi z ulubioną postacią Disneya. Sprawi, że jazda będzie jeszcze większą frajdą! Łatwy montaż bez użycia narzędzi. Średnica wiatraczka: ok. 17.0 cm Wymiary opakowania: 21.0 x 11.5 x 9.0 cm

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

36
Wiatraczek na kierownicę, Star Wars, Szturmowiec - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiatraczek na kierownicę, Star Wars, Szturmowiec
SEVEN POLSKA, Star Wars
Niedostępny
Brak

Kolorowy wiatraczek na kierownicę rowerka, hulajnogi z ulubioną postacią Star Wars sprawi, że jazda na rowerze bądź hulajnodze będzie jeszcze większą frajdą. Łatwy montaż bez użycia narzędzi. Średnica wiatraczka: ok. 17 cm

20,46 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,47 zł

37
Deskorolka fiszka Cars 9929 SEVEN - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka fiszka Cars 9929 SEVEN
SEVEN POLSKA, Cars
Niedostępny
Brak

Deskorolka fiszka jest obecnie najmodniejszą odmianą klasycznej deskorolki. Idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, placach i miejskich alejkach. Szerokie i miękkie poliuretanowe kółka tłumią drgania zapewniając komfort podczas jazdy. Wysokiej jakości precyzyjne i lekkie łożyska ABEC-7, gwarantują płynność i prędkość podczas jazdy. Deska fiszki została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a jej wierzchnia strona ma fakturę kratownicy co zwiększa jej właściwości antypoślizgowe. Małe rozmiary i niewielka waga pozwalają z łatwością zmieścić ją do plecaka, torby lub walizki. Dane techniczne: deska: polipropylen długość: 55cm/21,6" szerokość: 14,5cm/5,7" wysokość 9,5cm/3,7"; 13cm/5,11" trucki: aluminium podkładki: PU kółka: poliuretan Typ łożyska: ABEC 7 Średnica kółka: 60mm Szerokość kółka: 45mm Waga: 1,65 kg Fiszka przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała od 20kg do 50kg. Kod EAN : 5902308599291 Licencja : CARS Wymiary : długość: 55cm/21,6"; szerokość: 14,5cm/5,7"; wysokość 9,5cm/3,7"

121,90 zł
112,15 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

38
Kosz na zabawki, Kubuś Puchatek - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosz na zabawki, Kubuś Puchatek
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Kosz wykonany jest z poliestrowej siatki ozdobionej motywami Disney. Pozwala na utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym. Idealnie nadaje się do przechowywania zabawek, ubranek itp.

28,54 zł
26,26 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,28 zł

39
Kosz na zabawki,  Mickey - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosz na zabawki, Mickey
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Kosz wykonany jest z poliestrowej siatki ozdobionej motywami Disneya. Pozwala na utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym. Idealnie nadaje się do przechowywania zabawek, ubranek itp.

28,54 zł
26,26 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,28 zł

40
Auta. Wiatraczek na kierownicę - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Wiatraczek na kierownicę
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Kolorowy wiatraczek na kierownicę rowerka lub hulajnogi z ulubioną postacią Disneya. Sprawi, że jazda będzie jeszcze większą frajdą! Łatwy montaż bez użycia narzędzi. Średnica wiatraczka: ok. 17.0 cm Wymiary opakowania: 21.0 x 11.5 x 9.0 cm

20,46 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,2%
oszczędzasz 1,47 zł

41
Deskorolka fiszka, Minnie - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka fiszka, Minnie
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Deskorolka fiszka jest obecnie najmodniejszą odmianą klasycznej deskorolki. Idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, placach i miejskich alejkach. Szerokie i miękkie poulieretanowe kółka tłumią drgania zapewniając komfort podczas jazdy. Wysokiej jakości precyzyjne i lekkie łożyska ABEC-7, gwarantują płynność i prędkość podczas jazdy. Deska fiszki została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a jej wierzchnia strona ma fakturę kratownicy co zwiększa jej właściwości antypoślizgowe. Małe rozmiary i niewielka waga pozwalają z łatwością zmieścić ją do plecaka, torby lub walizki. Dane techniczne: • deska: polipropylen • długość: 55.0 cm / 21.6" • szerokość: 14.5 cm / 5.7" • wysokość 9.5 cm / 3.7"; 13.0 cm / 5.11" • trucki: aluminium • podkładki: PU • kółka: poliuretan • typ łożyska: ABEC 7 • średnica kółka: 60 mm • szerokość kółka: 45 mm • waga: 1.65 kg Fiszka przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała od 20 kg do 50 kg.

140,00 zł
96,00 zł
Powiadomienie

Rabat 31,4%
oszczędzasz 44,00 zł

42
Deskorolka fiszka, Kraina Lodu 2 - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka fiszka, Kraina Lodu 2
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Deskorolka fiszka jest obecnie najmodniejszą odmianą klasycznej deskorolki. Idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, placach i miejskich alejkach. Szerokie i miękkie poulieretanowe kółka tłumią drgania zapewniając komfort podczas jazdy. Wysokiej jakości precyzyjne i lekkie łożyska ABEC-7, gwarantują płynność i prędkość podczas jazdy. Deska fiszki została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a jej wierzchnia strona ma fakturę kratownicy co zwiększa jej właściwości antypoślizgowe. Małe rozmiary i niewielka waga pozwalają z łatwością zmieścić ją do plecaka, torby lub walizki. Dane techniczne: • deska: polipropylen • długość: 55.0 cm / 21.6" • szerokość: 14.5 cm / 5.7" • wysokość 9.5 cm / 3.7"; 13.0 cm / 5.11" • trucki: aluminium • podkładki: PU • kółka: poliuretan • typ łożyska: ABEC 7 • średnica kółka: 60 mm • szerokość kółka: 45 mm • waga: 1.65 kg Fiszka przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała od 20 kg do 50 kg.

122,87 zł
95,08 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 27,79 zł

43
Kraina lodu 2. Poduszka na szyję duża - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina lodu 2. Poduszka na szyję duża
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Poduszka na szyję w kształcie rogala jest wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów i ozdobiona postaciami z ulubionych bajek Disney'a. Mięciutki materiał wypełniający poduszkę umożliwia dziecku wygodne ułożenie główki podczas snu w trakcie podróży. Dzięki temu dziecko nie będzie odczuwało nieprzyjemnego napięcia wynikającego z nadwyrężenia mięśni szyi spowodowanego opadaniem główki podczas snu. Poduszka wspaniale spełnia swoją funkcję szczególnie podczas dłuższych podróży. Cechy: • konserwacja: czyścić wilgotną ścierką, nie stosować środków chemicznych, • wymiary: 26.0 x 30.0 cm, • otwór na szyję: od 7.0 do 12.0 cm, • pokrycie: 100% poliester, • wypełnienie: 100% kulki styropianowe.

50,24 zł
46,22 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,02 zł

44
Siedzisko samochodowe, 15-36 kg, Spider-Man - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedzisko samochodowe, 15-36 kg, Spider-Man
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Siedzisko jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat o masie 15–36 kg. Zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie podczas nagłego zatrzymania lub zderzenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, ozdobionych trwałym i kolorowym motywem z bajki Disneya. Solidna konstrukcja i ergonomiczny kształt zapewniają dziecku komfort w czasie jazdy. Siedzisko posiada estetyczny pokrowiec, który można łatwo zdjąć i uprać. Przed umieszczeniem siedziska w samochodzie należy uważnie przeczytać załączoną instrukcję. Produkt spełnia wymagania odpowiednich Europejskich Standardów bezpieczeństwa ECE R44.04 Universal Group 2,3. Wymiary opakowania: 43.0 x 35.0 x 19.0 cm

105,11 zł
96,70 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,41 zł

45
Siedzisko samochodowe 15-36 kg, Kraina Lodu 2 - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedzisko samochodowe 15-36 kg, Kraina Lodu 2
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Siedzisko jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat o masie 15-36 kg. Zwiększa bezpieczeństwo w samochodzie podczas nagłego zatrzymania lub zderzenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, ozdobionych trwałym i kolorowym motywem z bajki Disney'a. Solidna konstrukcja i ergonomiczny kształt zapewniają dziecku komfort w czasie jazdy. Siedzisko posiada estetyczny pokrowiec, który można łatwo zdjąć i uprać. Przed umieszczeniem siedziska w samochodzie należy uważnie przeczytać załączoną instrukcję. Produkt spełnia wymagania odpowiednich Europejskich Standardów bezpieczeństwa ECE R44.04 Universal Group 2,3.

105,11 zł
96,70 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,41 zł

46
Skakanka, Kraina Lodu - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka, Kraina Lodu
SEVEN POLSKA, Kraina Lodu
Niedostępny
Brak

Skakanka to doskonała zabawka rozwijająca koordynację ruchową dziecka. Idealna do zabawy na świeżym powietrzu lub w domu. Zachęca dzieci do aktywności fizycznej i pomaga w utrzymaniu dobrej postawy ciała. Długość sznurka: 220 cm, rączka 10,5 cm.

12,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

47
Rękawiczki na rower Spiderman - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki na rower Spiderman
SEVEN POLSKA, Spiderman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Rękawiczki są wykonane z wytrzymałego materiału, z kolorowym i estetycznym nadrukiem, ozdobione postaciami z ulubionych bajek Disney. Posiadają zapięcie na rzepy umożliwiające dopasowanie do ręki dziecka. Na spodzie rękawiczki są obszyte specjalnym materiałem zapewniającym dobrą amortyzację oraz pozwalającym dziecku pewnie trzymać kierownicę. Rozmiar: S / 4 / 4-6 lat / Obwód 15 cm Pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem (bez kciuka).

34,90 zł
32,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

48
Spider-Man. Poduszka na szyję duża - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spider-Man. Poduszka na szyję duża
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Poduszka na szyję w kształcie rogala jest wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów i ozdobiona postaciami z ulubionych bajek Disney'a. Mięciutki materiał wypełniający poduszkę umożliwia dziecku wygodne ułożenie główki podczas snu w trakcie podróży. Dzięki temu dziecko nie będzie odczuwało nieprzyjemnego napięcia wynikającego z nadwyrężenia mięśni szyi spowodowanego opadaniem główki podczas snu. Poduszka wspaniale spełnia swoją funkcję szczególnie podczas dłuższych podróży. Cechy: • konserwacja: czyścić wilgotną ścierką, nie stosować środków chemicznych, • wymiary: 26.0 x 30.0 cm, • otwór na szyję: od 7.0 do 12.0 cm, • pokrycie: 100% poliester, • wypełnienie: 100% kulki styropianowe.

50,24 zł
46,22 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,02 zł

49
Auta. Poduszka na szyję duża - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auta. Poduszka na szyję duża
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Poduszka na szyję w kształcie rogala jest wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów i ozdobiona postaciami z ulubionych bajek Disney'a. Mięciutki materiał wypełniający poduszkę umożliwia dziecku wygodne ułożenie główki podczas snu w trakcie podróży. Dzięki temu dziecko nie będzie odczuwało nieprzyjemnego napięcia wynikającego z nadwyrężenia mięśni szyi spowodowanego opadaniem główki podczas snu. Poduszka wspaniale spełnia swoją funkcję szczególnie podczas dłuższych podróży. Cechy: • konserwacja: czyścić wilgotną ścierką, nie stosować środków chemicznych, • wymiary: 26.0 x 30.0 cm, • otwór na szyję: od 7.0 do 12.0 cm, • pokrycie: 100% poliester, • wypełnienie: 100% kulki styropianowe.

50,24 zł
46,22 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,02 zł

50
Rękawiczki na rower, Avengers - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki na rower, Avengers
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak

Rękawiczki są wykonane z wytrzymałego materiału, z kolorowym i estetycznym nadrukiem, ozdobione postaciami Marvela. Posiadają zapięcie na rzepy umożliwiające dopasowanie do ręki dziecka. Na spodzie rękawiczki są obszyte specjalnym materiałem zapewniającym dobrą amortyzację oraz pozwalającym dziecku pewnie trzymać kierownicę. Rozmiar: S / 4 / 4–6 lat / Obwód 15.0 cm Pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem (bez kciuka).

31,90 zł
29,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

Wróć do góry