hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.03.20

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 20 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Inne Kioto (Alex Kerr), na drugim Bucket list Polska. 365 nieoczywistych miejsc (Mikołaj Gospodarek). Kolejny produkt to Deskorolka fiszka, Minnie (SEVEN POLSKA) oraz Szymborska by się uśmiała (Zbigniew Pawłowski).
1
Inne Kioto - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Inne Kioto
Dostępny
58 szt.

Autorzy książki zabierają nas na spacer po mieście, które przez tysiąc lat było stolicą Japonii. Przemierzając ulice Kioto, opowiadają o jego architekturze, kulturze materialnej i wielowiekowej tradycji, która znalazła w nich swój wyraz. Opisując formę bram i ogrodów, kształt czarek, fakturę i połysk desek podłogowych, sposób obszycia mat tatami czy konwencję malowania parawanów, autorzy zwracają uwagę na zapisaną w nich symbolikę, a także na ich rozmaite, nieraz zaskakujące, funkcje. Szkicują przy tym historię rozwoju japońskiej estetyki, która wykuwała się w dużej mierze pod naporem i w opozycji do kultury chińskiej. A ponieważ wyczucie estetyki ma w Japonii wymiar duchowy i filozoficzny, opowieść o pięknie Kioto dalece wykracza poza jego aspekt materialny, staje się opowieścią o sposobach życia, percepcji świata i czymś jeszcze. „Ta książka ma pozwolić umysłowi wędrować wśród wielu pytań o przyczynę rzeczy. Na przykład: dlaczego bramy świątynne nie muszą mieć wrót, ale ogrody zawsze są ogrodzone? Kathy i ja odkrywaliśmy, że punkt wyjścia naszych rozważań może się kryć w rzeczach tak trywialnych jak szpary między matami tatami. Wędrując od tego miejsca, choć oczywiście w żadnym razie nie następując na nie, docieraliśmy do nieoczekiwanych wniosków na temat japońskiego społeczeństwa”. – Alex Kerr Alex Kerr – przybył do Japonii wraz z ojcem, oficerem marynarki, który stacjonował w Jokohamie w latach 1964-1966. Od 1977 roku mieszka w Kameoce niedaleko Kioto. Ukończył studia japonistyczne na Uniwersytecie Yale oraz studia chińskie na Oksfordzie. Przez wiele lat zajmował się japońską sztuką performatywną, między innymi teatrami no i kabuki, kolekcjonowaniem antyków, w tym obrazów i kaligrafii, oraz organizowaniem wydarzeń kulturalnych. W latach dwutysięcznych był jedną z pierwszych osób, które zajęły się renowacją starych kiotyjskich domów mieszczańskich machiya i ich adaptacją na domy gościnne. Odrestaurował dziesiątki starych domów w całej Japonii, realizując misję przywrócenia do życia podupadających prowincjonalnych miasteczek. Kerr pisze i wygłasza wykłady w języku japońskim, jest autorem wielu książek, w tym wydanej po polsku Japonii utraconej. Kathy Arlyn Sokol – zajmuje się literaturą non-fiction, jako lektorka została uhonorowana nagrodą Emmy. Spędziła w Kioto ponad trzydzieści lat. Opublikowała Living in Japan (wspólnie z Alexem Kerrem), RasTa Time poświęcone życiu i dziedzictwu Boba Marleya, jest też autorką wielu wywiadów z cenionymi postaciami kultury i polityki. Obecnie mieszka w Udajpur w Radżastanie.

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

6 osób kupiło
2
Bucket list Polska. 365 nieoczywistych miejsc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bucket list Polska. 365 nieoczywistych miejsc
Dostępny
689 szt.

Bucket list Polska. 365 nieoczywistych miejsc to wykaz niezwykłych atrakcji turystycznych, które koniecznie trzeba zobaczyć za życia. Ten nietypowy przewodnik to inspiracja do odkrywania Polski, pełna zarówno popularnych oraz słynnych miejsc, jak i tych zupełnie niecodziennych, nieoczywistych, zaskakujących. Znaleźć tu można zakątki, o których milczą przewodniki turystyczne, a niejednokrotnie samo odnalezienie ich w terenie przysparza wielu trudności. To właśnie takie miejsca nadają tej pozycji wyrazisty smak: zimowe spotkanie z żubrem w puszczy, pływające w Biebrzy krowy, nadbałtyckie plaże usiane milionami kamyczków, a także niezwykłe muzea, o których niewielu słyszało. Ta publikacja ukazuje zupełnie nowy, piękny obraz Polski, pełnej wrażeń, ulotnych chwil i niesamowitych obrazów uchwyconych w mistrzowskim obiektywie Mikołaja Gospodarka. Może stać się początkiem niezwykłej przygody dla każdego podczas tworzenia osobistej bucket list.

69,90 zł
51,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 18,17 zł

4 osoby kupiły
3
Deskorolka fiszka, Minnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka fiszka, Minnie
SEVEN POLSKA
Dostępny
1 szt.

Deskorolka fiszka jest obecnie najmodniejszą odmianą klasycznej deskorolki. Idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, placach i miejskich alejkach. Szerokie i miękkie poulieretanowe kółka tłumią drgania zapewniając komfort podczas jazdy. Wysokiej jakości precyzyjne i lekkie łożyska ABEC-7, gwarantują płynność i prędkość podczas jazdy. Deska fiszki została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a jej wierzchnia strona ma fakturę kratownicy co zwiększa jej właściwości antypoślizgowe. Małe rozmiary i niewielka waga pozwalają z łatwością zmieścić ją do plecaka, torby lub walizki. Dane techniczne: • deska: polipropylen • długość: 55.0 cm / 21.6" • szerokość: 14.5 cm / 5.7" • wysokość 9.5 cm / 3.7"; 13.0 cm / 5.11" • trucki: aluminium • podkładki: PU • kółka: poliuretan • typ łożyska: ABEC 7 • średnica kółka: 60 mm • szerokość kółka: 45 mm • waga: 1.65 kg Fiszka przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała od 20 kg do 50 kg.

140,00 zł
96,00 zł

Rabat 31,4%
oszczędzasz 44,00 zł

4 osoby kupiły
4
Szymborska by się uśmiała - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szymborska by się uśmiała
Dostępny
10 szt.

Jedno dziewcze stukiloweOd lat wielu o tym marzy: Schudne, kurde, o połowę,Po co mam się ciągle ważyć?

26,00 zł
18,99 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,01 zł

3 osoby kupiły
5
Antropocień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antropocień
Dostępny
14 szt.

Książka stanowi oryginalną propozycję filozoficznego spojrzenia na epokę antropocenu oraz kryzysu klimatycznego. Nawiązuje do takich współczesnych nurtów filozoficznych, jak nowy materializm (Karen Barad, Anna Tsing, Donna Haraway), realizm spekulatywny (Graham Harman) oraz ontologia zwrócona ku przedmiotom (Timothy Morton, Levi Bryant).

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

2 osoby kupiły
6
Bliżej siebie (książka + karty KIS) w.2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bliżej siebie (książka + karty KIS) w.2021
Dostępny
36 szt.

Bliżej siebie to zbiór 90 kart i opowiadań o ludzkich losach i sile autoterapii, przeznaczonych do rozwoju osobistego. Na kartach zapisanych jest 88 ważnych w naszym życiu słów wraz z ich graficznymi symbolami. Dzięki nim możemy poszerzyć swoją świadomość, zyskać dodatkowy wgląd lub poprosić o znak opcji jest bardzo wiele podpowie je nasza wyobraźnia lub instrukcja zawarta w książce. Autorka, z zawodu terapeutka, będąc w trakcie choroby nowotworowej, szukając sposobu na przezwyciężenie lęku i oswojenie się z nową sytuacją życiową, stworzyła to dzieło. Jest to szczera, poruszająca, a chwilami nawet zabawna historia o poszukiwaniu nadziei w chorobie oraz realizowaniu marzeń.Książka zawiera 45 propozycji pracy z dołączonymi kartami i jest przeznaczona zarówno do samodzielnej pracy (ze sobą) jak również z pomocą terapeuty, coacha lub pedagoga.

118,00 zł
84,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,04 zł

2 osoby kupiły
7
Niedźwiadek LIWONA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Niedźwiadek LIWONA
Dostępny
1 szt.

Bardzo ciekawa i pouczająca przygoda małego niedźwiadka, który poznaje okoliczny świat.

11,10 zł
5,11 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 5,99 zł

2 osoby kupiły
8
Rękawiczki na rower, Star Wars - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki na rower, Star Wars
SEVEN POLSKA
Dostępny
12 szt.

Rękawiczki są wykonane z wytrzymałego materiału, z kolorowym i estetycznym nadrukiem, ozdobione postaciami Disneya. Posiadają zapięcie na rzepy umożliwiające dopasowanie do ręki dziecka. Na spodzie rękawiczki są obszyte specjalnym materiałem zapewniającym dobrą amortyzację oraz pozwalającym dziecku pewnie trzymać kierownicę. Rozmiar: S / 4–6 lat Obwód: 15.0 cm (pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem, bez kciuka) Wymiary opakowania: 20.0 x 10.0 x 2.0 cm

20,00 zł
18,99 zł

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
9
Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie, Avengers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie, Avengers
SEVEN POLSKA
Dostępny
4 szt.

Ochraniacze są przeznaczone dla dzieci jeżdżących na rowerze, rolkach, wrotkach, hulajnodze itp. Są solidnie wykonane z wytrzymałych materiałów i ozdobione postaciami Marvela. Ochraniacze są wyposażone w szerokie i elastyczne gumki oraz rzepy umożliwiające dokładne dopasowanie do kończyn dziecka zapewniające komfort podczas noszenia. Wymiary: kolana 13.5 x 11.0 cm, łokcie 13.0 x 9.5 cm

59,90 zł
55,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,79 zł

2 osoby kupiły
10
Brokat - Mysz ze wsi i mysz z miasta LIWONA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Brokat - Mysz ze wsi i mysz z miasta LIWONA
Dostępny
3 szt.

Przedstawiamy kolekcję baśni i bajek, opowiedzianych w sposób przystępny i interesujący dla młodszych i starszych czytelników. Piękne, kolorowe ilustracje towarzyszą dużym i małym w odkrywaniu świata fantazji.

10,70 zł
5,14 zł

Rabat 52,0%
oszczędzasz 5,56 zł

1 osoba kupiła
11
Sojusz Piłsudski-Petlura w kontekście politycznej i militarnej walki o kształt Europy Środkowej i Ws - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sojusz Piłsudski-Petlura w kontekście politycznej i militarnej walki o...
Dostępny
13 szt.

W kwietniu 1920 r., w przeddzień wyprawy kijowskiej, Rzeczpospolita Polska zawarła sojusz z Ukraińską Republiką Ludową (Układ Piłsudski?Petlura). Autorzy tekstów poświęconych temu istotnemu w ówczesnych realiach Europy Wschodniej wydarzeniu ? historycy z Polski, Ukrainy i Rosji ? omawiają znaczenie tego porozumienia, powody, które skłoniły każdą ze stron do jego podpisania, wszechstronnie opisują okoliczności jego zawarcia.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
12
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. ZOO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. ZOO
Roter Kafer
Dostępny
27 szt.

Po ułożeniu obrazka maluch będzie mógł zobaczyć wesoły świat pozytywnych mieszkańców ogrodu zoologicznego. Żywe obrazki i duże miękkie elementy spodobają się każdemu dziecku. Objętościowe elementy trwale mocują się, a obrazek nie rozsypuje się. Pomóżcie swemu dziecku powiesić obrazek na ścianie w jego pokoju. Ta zabawa puzzlami wprowadza nas w dobry nastrój!

11,86 zł
10,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 0,87 zł

1 osoba kupiła
13
Baby. Pierwszy samochodzik, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby. Pierwszy samochodzik, mix kolorów
Clementoni
Dostępny
90 szt.

Ten samochodzik zachwyci maluszki. Jest wykonany z trwałych materiałów, w przyjemnych dla oka kolorach. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

24,90 zł
21,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,99 zł

1 osoba kupiła
14
Deskorolka fiszka Cars 9929 SEVEN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka fiszka Cars 9929 SEVEN
SEVEN POLSKA, Cars
Dostępny
1 szt.

Deskorolka fiszka jest obecnie najmodniejszą odmianą klasycznej deskorolki. Idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, placach i miejskich alejkach. Szerokie i miękkie poliuretanowe kółka tłumią drgania zapewniając komfort podczas jazdy. Wysokiej jakości precyzyjne i lekkie łożyska ABEC-7, gwarantują płynność i prędkość podczas jazdy. Deska fiszki została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a jej wierzchnia strona ma fakturę kratownicy co zwiększa jej właściwości antypoślizgowe. Małe rozmiary i niewielka waga pozwalają z łatwością zmieścić ją do plecaka, torby lub walizki. Dane techniczne: deska: polipropylen długość: 55cm/21,6" szerokość: 14,5cm/5,7" wysokość 9,5cm/3,7"; 13cm/5,11" trucki: aluminium podkładki: PU kółka: poliuretan Typ łożyska: ABEC 7 Średnica kółka: 60mm Szerokość kółka: 45mm Waga: 1,65 kg Fiszka przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała od 20kg do 50kg. Kod EAN : 5902308599291 Licencja : CARS Wymiary : długość: 55cm/21,6"; szerokość: 14,5cm/5,7"; wysokość 9,5cm/3,7"

129,90 zł
119,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,39 zł

1 osoba kupiła
15
Robot Rolling Bot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Robot Rolling Bot
Clementoni
Dostępny
265 szt.

Ten robot spodoba się dzieciom. Wyglądem przypomina pandę. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły. To świetna nauka poprzez zabawę.

44,90 zł
39,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

1 osoba kupiła
16
Puzzle PQ 1000 Natacha Einat Tęsknota za planetą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Natacha Einat Tęsknota za planetą
Schmidt
Dostępny
3 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Natacha jest grafikiem cyfrowym. Studiowała sztuki wizualne w Paryżu, a obecnie tworzy surrealistyczne wizualizacje w Photoshopie. Łączenie zdjęć w niemożliwe sceny to jej największa pasja. Pracuje jako "wolny strzelec" i dzięki temu współpracuje z największymi markami, agencjami, projektantami i fotografami.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

1 osoba kupiła
17
Karnet Swarovski kwadrat CL0508 Urodziny szpilki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Swarovski kwadrat CL0508 Urodziny szpilki
Clear Creations
Dostępny
9 szt.

Karnet bez tekstu z kopertą, ręcznie robiony z kryształkiem Swarovski.

10,57 zł
8,99 zł

Rabat 14,9%
oszczędzasz 1,58 zł

1 osoba kupiła
18
Deskorolka fiszka Star Wars Szturmowiec 9932 SEVEN - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka fiszka Star Wars Szturmowiec 9932 SEVEN
SEVEN POLSKA, Star Wars
Dostępny
1 szt.

Deskorolka fiszka jest obecnie najmodniejszą odmianą klasycznej deskorolki. Idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, placach i miejskich alejkach. Szerokie i miękkie poliuretanowe kółka tłumią drgania zapewniając komfort podczas jazdy. Wysokiej jakości precyzyjne i lekkie łożyska ABEC-7, gwarantują płynność i prędkość podczas jazdy. Deska fiszki została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a jej wierzchnia strona ma fakturę kratownicy co zwiększa jej właściwości antypoślizgowe. Małe rozmiary i niewielka waga pozwalają z łatwością zmieścić ją do plecaka, torby lub walizki. Dane techniczne: deska: polipropylen długość: 55cm/21,6" szerokość: 14,5cm/5,7" wysokość 9,5cm/3,7"; 13cm/5,11" trucki: aluminium podkładki: PU kółka: poliuretan Typ łożyska: ABEC 7 Średnica kółka: 60mm Szerokość kółka: 45mm Waga: 1,65 kg Fiszka przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała od 20kg do 50kg. Kod EAN : 5902308599321 Licencja : STAR WARS Wymiary : długość: 55cm/21,6"; szerokość: 14,5cm/5,7"; wysokość 9,5cm/3,7"

129,90 zł
119,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,39 zł

1 osoba kupiła
19
Trójmiejski Park Krajobrazowy - Cztery Pory Roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trójmiejski Park Krajobrazowy - Cztery Pory Roku
Dostępny
3 szt.

Album, którego autorem jest Krzysztof Kamiński - znany dziennikarz i artysta fotografik, zawiera 184 zdjęcia przedstawiające najbardziej interesujące i urokliwe fragmenty Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Trójmiejski Park Krajobrazowy przylega do milionowej aglomeracji, obejmującej miasta: Gdańsk, Sopot, Gdynię, Rumię, Redę i Wejherowo i jest jej naturalnym zapleczem rekreacyjnym. Na jego terenie znajduje się siedem prawnie chronionych rezerwatów przyrody (siedem dalszych jest w planie), zarejestrowano 120 pomników przyrody; lasy zajmują ponad 90 proc. jego powierzchni. Liczne doliny, wzgórza, jeziora i potoki nadają mu szczególnego uroku. Wszystko to sprawia, że park posiada niezwykłe warunki do uprawiania aktywnej rekreacji, turystyki pieszej, rowerowej, jeździeckiej i narciarskiej.Założeniem albumu jest pokazanie unikatowości i piękna przyrody Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego we wszystkich porach roku.Wersja Polska.

58,35 zł
41,43 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 16,92 zł

1 osoba kupiła
20
Puzzle 100 elementów. Playmobil. Zamek księżniczki + figurka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Playmobil. Zamek księżniczki + figurka
Schmidt, 100
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Oryginalne opakowanie oraz wysoka jakość wykonania marki Schmidt Spiele powodują, że puzzle cieszą się dużą popularnością jako asortyment prezentowy. Każda chwila spędzona przy nich to radość nie tylko dla najmłodszych, lecz również i starszych wielbicieli puzzli. Schmidt Spiele produkuje puzzle już od początku ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jednym z wiodących producentów nie tylko na rynku niemieckim, ale i światowym.

45,01 zł
36,91 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,10 zł

1 osoba kupiła
21
Popioły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Popioły
Dostępny
33 szt.

Polly, Moho i Piter nie widzieli się przez kilka lat. Teraz wyruszają na wspólną wyprawę w nieznane. Spotykają ludzi, niektórych omijają, są ścigani, śpią w przydrożnych motelach. Piją tyle piwa, ile trzeba, są rozmowy i kace, przemoc i napięcie emocjonalne oraz małpa (oczywiście)! Odjechany road movie, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

1 osoba kupiła
22
Kraina Lodu 2. Wiatraczek na kierownicę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Wiatraczek na kierownicę
SEVEN POLSKA
Dostępny
6 szt.

Kolorowy wiatraczek na kierownicę rowerka lub hulajnogi z ulubioną postacią Disneya. Sprawi, że jazda będzie jeszcze większą frajdą! Łatwy montaż bez użycia narzędzi. Średnica wiatraczka: ok. 17.0 cm Wymiary opakowania: 21.0 x 11.5 x 9.0 cm

23,90 zł
21,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,91 zł

1 osoba kupiła
23
Deskorolka drewniana, Kapitan Ameryka (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka drewniana, Kapitan Ameryka (61 cm)
SEVEN POLSKA
Dostępny
2 szt.

Drewniana deskorolka ozdobiona modnymi wzorami licencyjnymi Disney, Marvel i Star Wars. Idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, placach i miejskich alejkach. Deska została wykonana z wytrzymałego drewna. Posiada antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia przyczepność i zwiększa bezpieczeństwo. Niewielkie rozmiary i waga pozwalają na łatwy, wygodny transport. Dane techniczne: • deska: 9 warstwowy klon chiński • długość: 61cm/24" • szerokość: 15cm/5,9" • wysokość 8cm/3,15"; 10cm/3,9" • trucki: PP • podkładki: PVC • kółka: PVC • typ łożyska: 608Z • średnica kółka: 50mm • szerokość kółka: 30mm • waga: 1.2 kg

94,90 zł
87,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,59 zł

1 osoba kupiła
24
Wielki zły wilk zestaw książeczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielki zły wilk zestaw książeczek
Esteri
Dostępny
202 szt.

Zestaw składa się trzech książeczek - maskotka Wilczek gratis Szkoła dla wilczków Nadszedł początek roku szkolnego, rodzice Wilczka bardzo się ucieszyli, że ich syn nauczy się wyć, walczyć i jeść jak świnka... tak jak pozostałe wilczki. Wilczek marzył jednak o całkiem innej szkole... Wielki zły wilk, 14 małych wilczków i czerwony kapturek Pewnego poranka Wielki Zły Wilk postanawia nauczyć czternaście małych wilczków, jak schwytać Czerwonego Kapturka. Zajęty wyjaśnieniami, nie zwraca uwagi na małą, sepleniącą Loulette. A to właśnie swojej małej córeczki powinien wysłuchać! Wielki zły wilk i 14 małych wilczków Historia trzech małych świnek powinna była potoczyć się jak zwykle. Jednak tego konkretnego poranka szkoła dla wilczków była zamknięta. Wielki Zły Wilk musiał się zająć czternaściorgiem swoich dzieci! I tak klasyczna bajka przyjęła nowy, zabawny obrót.

90,00 zł
66,60 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 23,40 zł

25
Wielka improwizacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka improwizacja
Dostępny
4 szt.

21 lipca 1954 r. podpisano w Genewie dokumenty kończące I wojnę indochińską. Do pilnowania zawartych wówczas układów wielkie mocarstwa powołały specjalną międzynarodową komisję, w skład której, obok Indii i Kanady, weszła także Polska, desygnowana przez Moskwę i Pekin. Dla ówczesnych władz PRL było to prestiżowe wyróżnienie, wiążące się jednak równocześnie z poważnymi trudnościami i wyzwaniami. Nikt wówczas nie zdawał sobie także sprawy, że komisja, mająca pierwotnie funkcjonować około dwóch lat, pozostanie w Wietnamie aż do roku 1973?

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

26
Bez emocji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bez emocji
Dostępny
5 szt.

W tomie znajduje się 16 tekstów oraz zapis debaty ośmiu historyków z Polski i Litwy. Tematyka zawartych w tomie studiów i artykułów dotyczy przede wszystkim różnych aspektów z biografii Józefa Piłsudskiego. Jest to wydanie drugie, poprawione i rozszerzone.

40,01 zł
28,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

27
Wysoka temperatura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wysoka temperatura
Dostępny
7 szt.

Wysoka temperatura to autobiograficzna opowieść o politycznym zaangażowaniu Jana Rulewskiego. W PRL był on działaczem opozycji demokratycznej, a wolnej Polsce posłem na sejm i senatorem. Czytelnik książki poznaje kolejne etapy jego życia obejmujące dorastanie w Bydgoszczy, próbę ucieczki z PRL, pobyt w więzieniach w Czechosłowacji i w Polsce, pracę w ?Romecie?, działalność w ?Solidarności? na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim, internowanie w stanie wojennym, pobyt w areszcie, działalność podziemną, wreszcie działalność polityczną po 1989 r.

40,01 zł
28,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

28
Czy można zapomnieć? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy można zapomnieć?
Dostępny
10 szt.

Po ponad półwieczu ukazuje się drugie wydanie wspomnień Mariana Karczewskiego z lat wojny, przy czym przywracamy w nim fragmenty usunięte podczas ingerencji redaktorsko-cenzorskiej w wydaniu pierwszym. Pomysłodawcą, a zarazem osobą wspierającą inicjatywę wydawniczą, był marszałek Senatu RP, Stanisław Karczewski. Wstrząsające wspomnienia Mariana Karczewskiego są niezwykłym dokumentem wojennych losów mieszkańców naszego kraju. Oddają atmosferę tamtych dni. Są świadectwem tego, kto był katem, a kto ofiarą. Przypominanie o tym wydaje się niezwykle aktualne i potrzebne również dziś w kontekście dyskusji na temat patriotycznych wartości i szacunku do naszej ojczyzny.

40,01 zł
28,81 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

29
Wprowadzenie do finansów w przykładach i zadaniach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wprowadzenie do finansów w przykładach i zadaniach
Dostępny
37 szt.

Najnowsza publikacja stanowiąca wykład na temat finansów w związku z planowaniem i oceną opłacalności wraz z praktycznymi przykładami zastosowania arkusza kalkulacyjnego. Książka została przygotowana na podstawie cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika Finanse z arkuszem kalkulacyjnym autorstwa Bartłomieja Cegłowskiego i Błażeja Podgórskiego. W stosunku do pierwowzoru autorzy wszystkie opisy przekształcili z wersji Excel 2007 do wersji Excel 365, uaktualnili, zmienili i uzupełnili przykłady, napisali nowy podrozdział na temat obrotów granicznych oraz dodali kilkadziesiąt zadań do samodzielnego rozwiązania, dzięki czemu podręcznik może być jeszcze w większym stopniu wykorzystany jako źródło do samodzielnej nauki. Książka składa się z pięciu rozdziałów, z których każdy może być potraktowany jako oddzielny minipodręcznik, w którym autorzy, łącząc wiedzę z zakresu finansów ze wskazówkami, w jaki sposób można w danym obszarze wykorzystać arkusz kalkulacyjny, opisują następujące zagadnienia: wprowadzenie do pracy z arkuszem kalkulacyjnym, zmiana wartości pieniądza w czasie, planowanie finansowe i tworzenie sprawozdań finansowych pro forma, ocena projektów inwestycyjnych, analiza źródeł finansowania działalności.

64,00 zł
56,32 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,68 zł

30
Procesy sedymentacje topografie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Procesy sedymentacje topografie
Dostępny
162 szt.

Książka poświęcona polskiej fotografii topograficznej, autorstwa 12 wybitnych specjalistów badań nad fotografią z ilustracjami i 2 prezentacjami artystycznymi. W publikacji przedstawiono możliwie szeroki kontekst interpretacyjny dla współczesnej fotografii topograficznej. Książka dostarcza wiedzy o historycznych sposobach kształtowania się takich pojęć jak fotografia topograficzna, fotografia ojczysta czy nowy dokument.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

31
Jean Rollin Migawki z historii francuskiej grozy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jean Rollin Migawki z historii francuskiej grozy
Dostępny
6 szt.

?Książka Marka Lyszczyny pt. Jean Rollin. Migawki z historii francuskiej grozy jest monografią jednego z najoryginalniejszych, a przy tym jednego z najbardziej kontrowersyjnych filmowców francuskich tworzących kino grozy. Reżysera, którego nazwisko pozytywnie kojarzone było dotąd jedynie wąskiemu gronu wielbicieli horroru (i to w jego bardzo specyficznej odmianie), akademiccy filmoznawcy często zbywali zaś dorobek Rollina, rozpatrując go co najwyżej w charakterze socjologicznej ciekawostki lub też filmowego dziwadła wpychanego do worka z napisem ?Eurotrash? (o czym zresztą przekonująco pisze w swej pracy Marek Lyszczyna)?. dr hab. prof. UJ Piotr Kletowski

36,00 zł
32
Toruński po-ręcznik do fizyki IV Fizyka współczesna i astrofizyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Toruński po-ręcznik do fizyki IV Fizyka współczesna i astrofizyka
Niedostępny
Brak

IV tom ?Toruńskiego po-ręcznika do fizyki?, tym razem poświęcony fizyce współczesnej, cechuje otwarty, narracyjny styl opowieści, z wieloma odwołaniami do nauk humanistycznych i przyrodniczych. Mieści on sporo informacji wykraczających poza programy szkolne. Nie jest to więc typowy podręcznik dla ucznia, a raczej poradnik metodyczny dla nauczyciela. Nie zawiera jednak rad w rodzaju: ?warto byłoby nauczać o cząstkach elementarnych?, ale dostarcza ?gotowych? informacji o ich własnościach i miejscu w strukturze materii. Jednocześnie jest to zapewne pierwszy na polskim rynku podręcznik pełnej ery internetowej, z licznymi odnośnikami do witryn. Z ogromnych zasobów książkowych, uniwersyteckich i internetowych zostały wybrane te wiadomości, które pozwolą uczniowi zainteresowanemu na skonstruowanie własnej ścieżki wiedzy i poglądu na świat. ?Minimum programowe? zostało natomiast zawarte na końcu książki.

32,00 zł
Powiadomienie
33
Energia odnawialna w województwie warmińsko-mazurskim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Energia odnawialna w województwie warmińsko-mazurskim
Dostępny
3 szt.

Zwiększenie udziału wykorzystania energii odnawialnej (OZE) w krajowej gospodarce energetycznej wpływa na wzrost bezpieczeństwa energetycznego państwa. Sprzyja dywersyfikacji sektora energetycznego, zmniejszając uzależnienie od dostawców paliw kopalnych. Dzięki powszechności OZE ten rodzaj energetyki może przyjmować formę rozproszoną i rozwiązywać problemy obszarów cierpiących na deficyt energii oraz tych, na których występują liczne przerwy w dostawach energii. Rozwój technologii przetwarzających odnawialne nośniki energii może w dalszej perspektywie doprowadzić do zmniejszenia kosztów produkcji energii. Celem pracy było opisanie stanu aktualnego energetyki odnawialnej w województwie warmińsko-mazurskim, oszacowanie potencjału technicznego OZE, jak i perspektyw rozwoju. Województwo posiada duży potencjał rozwojowy jeśli chodzi o biomasę, energetykę wiatrową i energetykę słoneczną. Warto jednak rozwijać każdy sektor energii odnawialnej, gdyż tylko miks OZE zapewni samowystarczalność energetyczną regionu.

32,00 zł
34
Polskie czasopisma toruńskie okresu międzywojennego (1920-1939) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie czasopisma toruńskie okresu międzywojennego (1920-1939)
Dostępny
4 szt.

Wstęp / 7 Rozdział 1 Zarys historii prasy toruńskiej przed 1920 r. / 15 Rozdział 2 Warunki rozwoju i system organizacji prasy w międzywojennym Toruniu / 25 Determinanty wydawania i rozpowszechniania prasy / 25 System ograniczeń wolności prasy / 42 Rozdział 3 Czasopisma ogólnoinformacyjne i ugrupowań politycznych / 53 Rozdział 4 Czasopisma społeczno-kulturalne i literackie / 93 Rozdział 5 Czasopisma gospodarcze / 145 Rozdział 6 Czasopisma fachowe i o charakterze poradnikowym / 187 Rozdział 7 Czasopisma urzędowe / 263 Rozdział 8 Czasopisma naukowe i popularnonaukowe / 279 Rozdział 9 Czasopisma sportowe / 317 Rozdział 10 Czasopisma ogłoszeniowe / 351 Rozdział 11 Czasopisma wyznaniowe / 361 Zakończenie / 381 Bibliografia / 387 Źródła / 387 Archiwalia / 391 Słowniki, encyklopedie, źródła drukowane / 391 Opracowania / 392 Źródła elektroniczne / 397 Indeks osobowy / 403 Indeks tytułów prasowych / 409 Summary / 417

44,00 zł
35
Green Cell Bateria do Fujitsu-Siemens LifeBook E8410 E8420 E780 N7010 AH550 NH570 / 14,4V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Fujitsu-Siemens LifeBook E8410 E8420 E780 N7010 ...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 14.4V (14.8V)Ilość ogniw: 8Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakZabezpieczenie przed przeładowaniem: TakKod produktu: FS23Producent: Green CellPojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: Fujitsu Celsius H700Fujitsu Celsius H710Fujitsu Celsius H910Fujitsu LifeBook A1220Fujitsu LifeBook A6210Fujitsu LifeBook A6220Fujitsu LifeBook A6230Fujitsu LifeBook AH550Fujitsu LifeBook E780Fujitsu LifeBook N7010Fujitsu LifeBook NH570 Kompatybilne modele: S26391-F518-L20006446700644680BP175BP176BP198BP199BP233BP234BP251CP335276-01CP335284-01CP335311-01CP335319-01FPB0145-01FPCBP175FPCBP175AFPCBP175APFPCBP176FPCBP176AFPCBP176APFPCBP198FPCBP198AFPCBP198APFPCBP199FPCBP199AFPCBP199APFPCBP233FPCBP233AFPCBP233APFPCBP234FPCBP234AFPCBP234APFPCBP251FPCBP251AFPCBP251APS26391-F405-L810

135,00 zł
Powiadomienie
36
Kosz na zabawki,  Mickey - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kosz na zabawki, Mickey
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Kosz wykonany jest z poliestrowej siatki ozdobionej motywami Disneya. Pozwala na utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym. Idealnie nadaje się do przechowywania zabawek, ubranek itp.

28,54 zł
26,26 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,28 zł

37
Deskorolka fiszka, Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka fiszka, Kraina Lodu 2
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.02

Deskorolka fiszka jest obecnie najmodniejszą odmianą klasycznej deskorolki. Idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, placach i miejskich alejkach. Szerokie i miękkie poulieretanowe kółka tłumią drgania zapewniając komfort podczas jazdy. Wysokiej jakości precyzyjne i lekkie łożyska ABEC-7, gwarantują płynność i prędkość podczas jazdy. Deska fiszki została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, a jej wierzchnia strona ma fakturę kratownicy co zwiększa jej właściwości antypoślizgowe. Małe rozmiary i niewielka waga pozwalają z łatwością zmieścić ją do plecaka, torby lub walizki. Dane techniczne: • deska: polipropylen • długość: 55.0 cm / 21.6" • szerokość: 14.5 cm / 5.7" • wysokość 9.5 cm / 3.7"; 13.0 cm / 5.11" • trucki: aluminium • podkładki: PU • kółka: poliuretan • typ łożyska: ABEC 7 • średnica kółka: 60 mm • szerokość kółka: 45 mm • waga: 1.65 kg Fiszka przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała od 20 kg do 50 kg.

122,87 zł
95,08 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 27,79 zł

38
Rękawiczki na rower Spiderman - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki na rower Spiderman
SEVEN POLSKA, Spiderman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.26

Rękawiczki są wykonane z wytrzymałego materiału, z kolorowym i estetycznym nadrukiem, ozdobione postaciami z ulubionych bajek Disney. Posiadają zapięcie na rzepy umożliwiające dopasowanie do ręki dziecka. Na spodzie rękawiczki są obszyte specjalnym materiałem zapewniającym dobrą amortyzację oraz pozwalającym dziecku pewnie trzymać kierownicę. Rozmiar: S / 4 / 4-6 lat / Obwód 15 cm Pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem (bez kciuka).

34,90 zł
32,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

39
Rękawiczki na rower, Avengers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki na rower, Avengers
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.23

Rękawiczki są wykonane z wytrzymałego materiału, z kolorowym i estetycznym nadrukiem, ozdobione postaciami Marvela. Posiadają zapięcie na rzepy umożliwiające dopasowanie do ręki dziecka. Na spodzie rękawiczki są obszyte specjalnym materiałem zapewniającym dobrą amortyzację oraz pozwalającym dziecku pewnie trzymać kierownicę. Rozmiar: S / 4 / 4–6 lat / Obwód 15.0 cm Pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem (bez kciuka).

31,90 zł
29,35 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

40
Skakanka, Księżniczki Disneya - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka, Księżniczki Disneya
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.20

Skakanka to doskonała zabawka rozwijająca koordynację ruchową dziecka. Idealna do zabawy na świeżym powietrzu lub w domu. Zachęca dzieci do aktywności fizycznej i pomaga w utrzymaniu dobrej postawy ciała. Długość sznurka: 220.0 cm, rączka 10.5 cm

11,50 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,51 zł

41
Skakanka Minnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka Minnie
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.02

Skakanka to doskonała zabawka rozwijająca koordynację ruchową dziecka. Idealna do zabawy na świeżym powietrzu lub w domu. Zachęca dzieci do aktywności fizycznej i pomaga w utrzymaniu dobrej postawy ciała. Długość sznurka: 220.0 cm, rączka 10.5 cm

11,20 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,9%
oszczędzasz 0,21 zł

42
Rękawiczki na rower, Kubuś Puchatek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki na rower, Kubuś Puchatek
SEVEN POLSKA
Dostępny
2 szt.

Rękawiczki są wykonane z wytrzymałego materiału, z kolorowym i estetycznym nadrukiem, ozdobione postaciami Disneya. Posiadają zapięcie na rzepy umożliwiające dopasowanie do ręki dziecka. Na spodzie rękawiczki są obszyte specjalnym materiałem zapewniającym dobrą amortyzację oraz pozwalającym dziecku pewnie trzymać kierownicę. Rozmiar: S / 4–6 lat Obwód: 15.0 cm (pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem, bez kciuka) Wymiary opakowania: 20.0 x 10.0 x 2.0 cm

34,90 zł
32,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

43
Rękawiczki na rower Star Wars, Szturmowiec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rękawiczki na rower Star Wars, Szturmowiec
SEVEN POLSKA, Star Wars
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.14

Rękawiczki są wykonane z wytrzymałego materiału, z kolorowym i estetycznym nadrukiem, ozdobione postaciami Star Wars. Posiadają zapięcie na rzepy umożliwiające dopasowanie do ręki dziecka. Na spodzie rękawiczki są obszyte specjalnym materiałem zapewniającym dobrą amortyzację oraz pozwalającym dziecku pewnie trzymać kierownicę. Rozmiar: S / 4 / 4-6 lat / Obwód 15 cm Pomiaru obwodu dłoni należy dokonać w najszerszym miejscu nad nadgarstkiem (bez kciuka).

34,90 zł
32,11 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,79 zł

44
Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie, Księżniczki Disneya - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie, Księżniczki Disneya
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.18

Ochraniacze są przeznaczone dla dzieci jeżdżących na rowerze, rolkach, wrotkach, hulajnodze itp. Są solidnie wykonane z wytrzymałych materiałów i ozdobione postaciami Disneya. Ochraniacze są wyposażone w szerokie i elastyczne gumki oraz rzepy umożliwiające dokładne dopasowanie do kończyn dziecka zapewniające komfort podczas noszenia. Wymiary: kolana 13.5 x 11.0 cm, łokcie 13.0 x 9.5 cm

51,90 zł
47,75 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,15 zł

45
Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie, Auta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ochraniacze rowerowe na kolana i łokcie, Auta
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.16

Ochraniacze są przeznaczone dla dzieci jeżdżących na rowerze, rolkach, wrotkach, hulajnodze itp. Są solidnie wykonane z wytrzymałych materiałów i ozdobione postaciami Disneya. Ochraniacze są wyposażone w szerokie i elastyczne gumki oraz rzepy umożliwiające dokładne dopasowanie do kończyn dziecka zapewniające komfort podczas noszenia. Wymiary: kolana 13.5 x 11.0 cm, łokcie 13.0 x 9.5 cm

59,99 zł
43,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 16,00 zł

46
Deskorolka drewniana, Thor (61 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deskorolka drewniana, Thor (61 cm)
SEVEN POLSKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.25

Drewniana deskorolka ozdobiona modnymi wzorami licencyjnymi Disney, Marvel i Star Wars. Idealnie nadaje się do jazdy po chodnikach, placach i miejskich alejkach. Deska została wykonana z wytrzymałego drewna. Posiada antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia przyczepność i zwiększa bezpieczeństwo. Niewielkie rozmiary i waga pozwalają na łatwy, wygodny transport. Dane techniczne: • deska: 9 warstwowy klon chiński, • długość: 61.0 cm/24", • szerokość: 15.0 cm/5.9", • wysokość 8.0 cm/3.15"; 10.0 cm/3.9", • trucki: PP, • podkładki: PVC, • kółka: PVC, • typ łożyska: 608Z, • średnica kółka: 50 mm, • szerokość kółka: 30 mm, • waga: 1.2 kg.

91,90 zł
73,50 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 18,40 zł

47
Zeszyty literackie 113 1/2011 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyty literackie 113 1/2011
Dostępny
4 szt.

Julia Hartwig, Tomas Venclova, Anna Piwkowska, Maciej Niemiec, Agata Ludwikowska, Tadeusz Dąbrowski - wiersze Andrzej Szczeklik, Gdzie się podziała histeria? Zygmunt Mycielski, Listy do Jarosława Iwaszkiewicza Raimund Wolfert, Płomień. Krzysztof Jung, prekursor polskiej sztuki gejowskiej Emil Pasierski, Młody Miłosz wobec Rosji

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

48
Open World Advanced C1 Student's Book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Open World Advanced C1 Student's Book
Dostępny
60 szt.

Embark on a journey beyond the traditional boundaries between exam preparation and real-world language with Open World Advanced. A unique exam journey throughout maximises students' performance: Exam Training tasks build confidence allowing them to progress to full task practice in the Exam Focus. Real World sections open up language knowledge and introduce common yet surprising expressions, while Grammar on the Move mobile animations spark learning before or after class. Optional Push Yourself sections throughout the book extend students' capability and confidence to C2 Proficiency level. Access the mobile-friendly Cambridge One Digital Pack, for your learning resources. Interactive practice includes a digital test environment to build skills for exam success. Accompanying Audio is provided with the Teacher's Digital Pack.

135,00 zł
121,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,50 zł

49
Trudi Kotek w fioletowej torebce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudi Kotek w fioletowej torebce
Trudi
Dostępny
150 szt.

Pluszowa przytulanka - kotek w fioletowej torebce z kwiatkiem Zabawka bez ograniczeń wiekowych

114,39 zł
107,53 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 6,86 zł

1 osoba kupiła
50
Pacynka Smok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacynka Smok
Trudi
Dostępny
61 szt.

Pacynki na rękę to dobry pomysł dla wszystkich małych fanów przedstawień i wcielania się w przeróżne role. Teraz zwierzaki mogą mieć niezliczone przygody, które ogranicza tylko wyobraźnia! Ten rodzaj zabawy rozwija dziecięcą kreatywność i pozwala na tworzenie niesamowitych historii. Świetna zabawa gwarantowana. Pacynka nakładana jest na całą rekę, dzięki czemu może poruszać głową i łapkami. Dla dzieci od 1 roku życia

122,09 zł
114,76 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,33 zł

51
Talerz papierowy 200 Go Minnie Happy 87861 Fol Op8 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Talerz papierowy 200 Go Minnie Happy 87861 Fol Op8
Godan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.10

8,99 zł
Powiadomienie
52
Obrus foliowy, Minnie (120x180 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obrus foliowy, Minnie (120x180 cm)
Godan, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

Obrus foliowy przedstawiający bohaterów filmu „Minnie Happy Helpers”. Wymiary: 120 x 180 cm, Produkt licencjonowany.

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

53
Evolve 1 Student's Book with Practice Extra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolve 1 Student's Book with Practice Extra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.14

EVOLVE is a six-level English course that gets students speaking with confidence. Drawing on insights from language teaching experts and real students, this Level 1 (CEFR A1) Student's Book with Practice Extra covers all skills and focuses on the most effective and efficient ways to make progress in English. Each of the 12 units features Time to speak, a lesson where decision-making and problem-solving tasks enable speaking to thrive. 'Practice Extra' offers bite-sized activities and games for students to study at home or on the go. Mobile friendly as well as accessible on a desktop or tablet, it also allows teachers to easily track students' performance.

176,00 zł
158,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 17,60 zł

54
Plusz Zając Trudino - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plusz Zając Trudino
Trudi
Dostępny
4 szt.

Pluszowa przytulanka - zając w torebce Zabawka bez ograniczeń wiekowych

70,97 zł
66,71 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,26 zł

55
(Nie)równość płci w sferze publicznej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Nie)równość płci w sferze publicznej
Dostępny
8 szt.

Nowatorskie i interdyscyplinarne ujęcie problematyki dotyczącej (nie)równości płci w przestrzeni publicznej. Tematyka i treść publikacji podejmują zagadnienia istotne dla teorii oraz praktyki polityki równościowej. Twórczy charakter publikacji stanowi perspektywa zarówno krajowa, jak i międzynarodowa, analizowana przez przedstawicieli innych państw Europy. Zaprezentowane teksty są odzwierciedleniem pracy autorów reprezentujących różne środowiska naukowe oraz różne perspektywy badawcze.

60,00 zł
48,60 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,40 zł

56
Analiza i ocena kondycji finansowej przedsiębior. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Analiza i ocena kondycji finansowej przedsiębior.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

W książce zaprezentowano budowę rachunku przepływów pieniężnych w oparciu o Krajowy Standard Rachunkowości Nr 1 oraz w odniesieniu do Międzynarodowego Standardu Rachunkowości Nr 7. Przedstawiono możliwości wykorzystania cash flow w analizie i ocenie kondycji finansowej przedsiębiorstw oraz w predykcji ich upadłości, a rozważania teoretyczne zostały skonfrontowane z analizą kształtowania się mierników wykorzystujących rachunek przepływów pieniężnych wśród podmiotów gospodarczych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

59,00 zł
47,79 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 11,21 zł

57
Mapa turystyczna - Bieszczady 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mapa turystyczna - Bieszczady 1:50 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.06

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50'000. To najpopularniejsza mapa w naszej ofercie - nasz produkt flagowy, o czym świadczy już XXII wydanie. Prezentowany obszar sięga po Lesko i Ustrzyki Dln. na północy, Komańczę na zachodzie, granicę z Ukrainą na wschodzie. Na południu nowe wydanie zostało poszerzone o fragment Parku Narodowego Połoniny po stronie słowackiej. Obszar mapy obejmuje: Bieszczadzki Park Narodowy, Jezioro Solińskie i Myczkowieckie, Góry Sanocko-Turczańskie, fragment pogórzy (Bukowskie i Leskie) oraz najpopularniejsze miejscowości turystyczne: Ustrzyki Górne i Dolne, Wetlina, Cisna, Komańcza, Solina, Lesko.Bieszczady, najbardziej na południowy-wschód wysunięty fragment polskich Karpat, cieszą się niezmiernie dużym zainteresowaniem wśród turystów. Niepowtarzalne walory krajobrazowe wielu opuszczonych i nadal niezaludnionych miejsc, unikatowe w skali kraju wyniosłe połoniny z rozległymi panoramami, jeziora - wcinające się niczym fiordy - w malownicze zbocza otaczających je gór, krystalicznie czyste rzeki i strumienie górskie na czele z malowniczo wijącą się u stóp Otrytu wstęgą Sanu, drewniane kościoły i cerkwie - wszystko to przyciąga szeroką rzeszę miłośników tego urokliwego zakątka naszego kraju. Można je zwiedzać na różne sposoby, pieszo, rowerem, konno, a nawet samochodem.Nowe wydanie mapy posiada zaktualizowaną sieć dróg i szlaków turystycznych, dokładną klasyfikację kościołów i cerkwi, wybraną bazę noclegową i gastronomiczną oraz wszelkie inne informacje przydatne turyście. Dodatkowo rozbudowany został schemat szlaków turystycznych wraz z czasami przejść. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.

15,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,6%
oszczędzasz 3,91 zł

58
Czas pracy kierowców w.rosyjska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas pracy kierowców w.rosyjska
Dostępny
4 szt.

Spis treści:* Podstawy, pojęcia i definicje* Wyłączenia, czyli kiedy nie trzeba używać tachografu - nawet jeśli jest zainstalowany* Przykłady stosowania norm czasu pracy* Tachografy* Wyjątki, wytyczne Komisji Europejskiej i Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego* Kontrola drogowa i omówienie taryfikatora kar

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

59
Klasyka wierszyka - Kangurek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klasyka wierszyka - Kangurek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.14

Książka z serii "Klasyka wierszyka".

5,10 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,8%
oszczędzasz 1,11 zł

60
Tachografy analogowe i cyfrowe. Kat. C i D w.ros. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tachografy analogowe i cyfrowe. Kat. C i D w.ros.
Dostępny
10 szt.

Czy tachograf jest przyjacielem czy wrogiem kierowcy? Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że jest sojusznikiem tych kierowców, którzy szanują prawo do pracy w godnych warunkach oraz mają na względzie bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników dróg.Jedyną drogą do "polubienia" tachografów jest dobre poznanie zasad ich działania, sposobu użytkowania oraz tego, co się z nimi nierozerwalnie wiąże - czyli podstawowych praw i obowiązków kierowcy określonych w przepisach prawa.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

61
Klasyka wierszyka - Wakacyjne marzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

62
Zanim przyjedzie ambulans - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zanim przyjedzie ambulans
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.27

Dokładne omówienie zasad pierwszej pomocy przedmedycznej w wypadkach drogowych. Psychologia akcji ratunkowych, zachowanie tłumu, zachowanie ratownika wobec poszkodowanego, ocena czynności życiowych, reanimacja, opatrywanie ran.

10,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

63
Twórczość 3/2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twórczość 3/2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.18

Najstarsze polskie czasopismo literackie. Jego redaktorami byli m.in. Jarosław Iwaszkiewicz, Kazimierz Wyka czy Adam Ważyk. Publikuje poezję, prozę i eseje wybitnych pisarzy, przede wszystkim polskich. Pozostaje otwarte również na interesujące debiuty. Na każdy numer składają się stałe działy, m.in. o nowościach wydawniczych i krótkie eseje o teatrze, filozofii, sztukach plastycznych i literaturze obcej. Stali współpracownicy tytułu to Małgorzata Baranowska, Jan Błoński, Tomasz Burek, Janusz Głowacki, Michał Głowiński, Jerzy Kwiatkowski, Włodzimierz Paźniewski, Edward Stachura i Henryk Waniek.

9,80 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,81 zł

64
Teatr lalek 1/2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teatr lalek 1/2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.18

Pismo poświęcone krytyce, dokumentacji, historii i teorii teatru lalek, będące kontynuacją miesięcznika Bal u lal wydawanego w okresie międzywojennym przez Jana Izydora Sztaudyngera. Od 1996 roku Teatr Lalek ukazuje się w polskiej i angielskiej wersji językowej. Kwartalnik prezentuje teksty w działach: Eseje, Festiwale, Recenzje, Ze świata, Sylwetki, Jubileusze, Wspomnienia, Rozmowy, Z autorskiej szuflady, Wydawnictwa, Wystawy, Szkolnictwo, Dramaturgia oraz Felieton. Od 1982 roku, w którym nastąpiło wznowienie wydawania pisma, ukazały się trzy numery specjalne: poświęcony polskiemu teatrowi lalek, a wydany z okazji XVI Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek w Bielsku-Białej (1994), plastyce i scenografom polskiego teatru lalek (1995) oraz niemieckiemu teatrowi lalek (2004; w wersji polskiej i niemieckiej). Pismo ma na swym koncie liczne numery tematyczne. Tematami wydań były m.in.: scenariusz, teatry prywatne, erotyka w teatrze lalek, baśń, teatr niezależny w latach 1989-2003 oraz misteria bożonarodzeniowe. Od kilku lat kwartalnik wychodzi poza tematykę teatru lalek, poszerzając swoje zainteresowania m.in. o teatr plastyczny, teatr obiektu, alternatywny i niezależny.

12,60 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,61 zł

65
Karnet Podziękowania DL 102 - Bukiet kwiatów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Podziękowania DL 102 - Bukiet kwiatów
MAK
Dostępny
1 szt.

Karnet ręcznie malowany papier: biały, delikatnie tłoczony, 200 g/m2

13,78 zł
10,61 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 3,17 zł

66
Nowe msze o Najświętszej Maryi Pannie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nowe msze o Najświętszej Maryi Pannie
Dostępny
17 szt.

Komentarz rozpoczyna się od biblijnej prezentacji tytułu, tajemnicy, przykładu lub misji Maryi, jakie w danym formularzu wysuwają się na pierwszy plan. Dzięki temu na samym początku otrzymujemy wskazówkę, w jakim kierunku mają zmierzać objaśnienia poszczególnych tekstów liturgii słowa.Najważniejszą częścią komentarza są objaśnienia tekstów biblijnych: pierwsze czytanie, psalm responsoryjny, śpiew przed Ewangelią i Ewangelia.Po tak objaśnionych tekstach biblijnych następuje krótki komentarz, odkrywający główne myśli modlitw liturgicznych komentowanego formularza.Następnie podano dwie propozycje homilii do każdego zestawu czytań.Po objaśnieniach wszystkich czterdziestu ośmiu formularzy dołączone zostały objaśnienia tekstów biblijnych znajdujących się w "Dodatku" do lekcjonarza.Książka "Nowe msze o Najświętszej Maryi Pannie. Komentarze i homilie" - ks. Antoni Paciorek, ks. Henryk Witczyk (red.) - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 610 stron i została wydana w 2008 r.Oceń, napisz recenzję/opinię [+]Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""

47,25 zł
34,97 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,28 zł

67
Świętokrzyski Szlak.. Świętego Jana Pawła II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świętokrzyski Szlak.. Świętego Jana Pawła II
Dostępny
9 szt.

Świętokrzyski Szlak Papieski został utworzony na pamiątkę pobytu na ziemi świętokrzyskiej św. Jana Pawła II i wpisuje się w ogólnopolską sieć Szlaków Papieskich. Towarzyszy mu motto będące cytatem z homilii, jaką Ojciec Święty wygłosił na lotnisku w Masłowie koło Kielc, podczas swej IV Pielgrzymki do Ojczyzny. Ukoronował wtedy obraz Matki Bożej Łaskawej Kieleckiej i przyjął godność Honorowego Przewodnika Świętokrzyskiego, podkreślając jak bardzo droga jest mu ta kraina. Co prawda nie udało się odnaleźć świadectw, jakoby Karol Wojtyła wędrował po świętokrzyskich szlakach, ale jest tu wiele miejsc związanych z jego posługą duszpasterską, parafialnych kościołów i kaplic przechowujących relikwie i pamiątki po Papieżu Polaku. Stąd pomysł utworzenia trasy uświęconej obecnością Jana Pawła II, która by je łączyła i dawała okazję zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i umocnienia sił fizycznych i duchowych. Wytyczony szlak (oznakowany żółtym krzyżem na niebieskim tle) liczy łącznie 41 km i przebiega od katedry kieleckiej przez Dyminy, Marzysz, Kaczyn, g. Jabłonną, Niestachów, g. Otrocz, Cedzynę, Wolę Kopcową do Masłowa. Da się go podzielić na krótsze odcinki, dostosowując do potrzeb turystów. Połowa szlaku wypada w Kaczynie, gdzie w Ośrodku Caritas można zanocować. Niniejszy przewodnik zawiera opis malowniczej trasy wraz z dokumentującymi ją mapami i zdjęciami oraz informacje dotyczące noclegów, połączeń autobusowych i porządków mszy w napotykanych świątyniach.

7,05 zł
5,99 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,06 zł

68
Czatowy romans - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czatowy romans
Dostępny
8 szt.

Powieść jest połączeniem trzech gatunków literackich. To przede wszystkich historia obyczajowa, ale też thriler, gdzie wątek miłosny rwie się i odbudowuje przez niesamowite wydarzenia i często skrajne emocje. Ważną rolę pełni tu też poezja użyta jako podbudowa i ilustracja splotów i zwrotów akcji jako emocjonalny dialog kobiety i mężczyzny.

35,00 zł
24,85 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,15 zł

69
Na wernisażu przeszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wernisażu przeszłości
Dostępny
10 szt.

„Piszę, bo jest to dla mnie najlepsza możliwość wyrażania siebie, swoich uczuć pretensji, strachu i miłości. Piszę, bo często ratuje mnie to przed zatonięciem w odmęcie czarnych myśli. Piszę, bo łatwiej mi wtedy uporać się z lękami przeszłości i prozą życia. Piszę, bo dzięki temu w pełni oddycham”. – Oliwia Zalewska

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

70
Karnet Swarovski kwadrat CL0503 Ważki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Swarovski kwadrat CL0503 Ważki
Clear Creations
Dostępny
17 szt.

Karnet bez tekstu z kopertą, ręcznie robiony z kryształkiem Swarovski.

13,20 zł
11,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,21 zł

71
Karnet Swarovski kwadrat CL0312 Paw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karnet Swarovski kwadrat CL0312 Paw
Clear Creations
Dostępny
26 szt.

Karnet bez tekstu z kopertą, ręcznie robiony z kryształkiem Swarovski.

13,20 zł
11,99 zł

Rabat 9,2%
oszczędzasz 1,21 zł

72
Poezja i niebo niesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poezja i niebo niesie
Dostępny
5 szt.

Bieg i loti świat motyliraj kolorów pszczół i muchduże liście moc zielenipięknie! W którą stronę czas poniesie?Góra - Dół.Pomożesz...Głowa pełna dobrych myślikruchy stół i ciche ustaczasem pusto.Skacz wysoko!I leć...

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

73
Szósty rewolwer. Czas umarłych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szósty rewolwer. Czas umarłych
Dostępny
53 szt.

Roberto Vargas i Jesup Sutter odegrają kiedyś istotne role w zaciętej walce o kontrolę nad Szóstym Rewolwerem. Jeden z nich to agent Rycerzy Salomona, drugi to mnich w służbie Miecza Abrahama. Odradza się starożytny bóg śmierci, a różnorodne frakcje przygotowują się do skorzystania z jego istnienia. Sekrety tego potężnego stworzenia wpadają w ręce Abigail Redmayne, a mrowie tajnych agentów, nekromantów i nieumarłych grozi przejęciem jej ciała i duszy.

69,00 zł
49,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,32 zł

74
Róże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Róże
Dostępny
10 szt.

Czasopismo Róże ukazuje się jeden raz w roku. Jest to publikacja w formacie A4, pięknie ilustrowana, wydawana na papierze kredowym. Pismo przeznaczone jest dla amatorów oraz profesjonalistów - dla wszystkich miłośników tych cudownych kwiatów. W numerze można znaleźć m.in. informacje o gatunkach, hodowli, pielęgnacji róż, a także artykuły na temat ogrodów oraz porady praktyczne.

28,00 zł
26,04 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,96 zł

75
Pasje utajone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pasje utajone
Dostępny
1 szt.

Piękno, które nie ma płci.Twarze bez duszy na szubienicy ciała.Mandragora we łzach,melancholia świata ze swymrozpalonym tętnem..

24,00 zł
12,00 zł

Rabat 50,0%
oszczędzasz 12,00 zł

76
Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju małego dziecka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju małego dziecka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.22

W prezentowanej książce dokonano przeglądu propozycji oddziaływań na najmłodsze dzieci zagrożone niepełnosprawnością lub zaburzone w rozwoju. Obszary zagadnień dotyczą poszczególnych etapów postępowania w procesie wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dzieci. Niektórzy autorzy poruszają zagadnienia inspirujące do planowania i realizowania działań wspomagających prawidłowy rozwój dziecka, inni z kolei pokazują propozycje technik i narzędzi pozwalających na zdiagnozowanie określonych dysfunkcji w rozwoju dziecka, a także dokonują przeglądu oddziaływań terapeutycznych na małe dzieci, u których już pojawiają się nieprawidłowości. Przedstawione zagadnienia mogą stanowić inspirację do pracy z małym dzieckiem dla specjalistów z różnych dziedzin pedagogów, psychologów, logopedów, fizjoterapeutów, lekarzy oraz innych terapeutów zajmujących się pomaganiem dziecku i jego rodzinie. Ze względu na obszerne interdyscyplinarne ujęcie problematyki publikacja może być źródłem informacji także dla studentów.

48,00 zł
33,60 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,40 zł

77
Opowiadania chasykie i ludowe BR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowiadania chasykie i ludowe BR
Dostępny
4 szt.

Icchok Lejb Perec autor książki Opowiadania chasykie i ludowe Urodził się w Zamościu w rodzinie żydowskiej, jako syn Jehudy Pereca (18251898) i Rywki z domu Lewin (1828-1914). Już za życia uznano go za klasyka literatury żydowskiej, przede wszystkim z powodu świetnych opowiadań i nowel propagujących tzw. chasydyzm, który rozwija się do dzisiaj. Mimo że dzisiejszy chasydyzm jest wynikiem kilkuwiekowej ewolucji, to w prostej linii jest spadkobiercą ruchu powstałego w XVIII wieku. Na przełomie XVII i XVIII wieku, w okresie wojen i powstań kozackich, bezustannych przemarszów wojsk, oblegania miast i krwawych utarczek (por. hajdamaczyzna), zaistniała szczególnie trudna sytuacja polityczno-ekonomiczna. Wśród ludności wschodniej części Rzeczypospolitej pociągała za sobą nędzę i poczucie stałego zagrożenia. Sprzyjało to radykalizacji postaw. Ludność żydowska odchodziła od ortodoksji. Wzrosło zainteresowanie mistyką. Popularność zdobywały ruchy mesjanistyczne i nauki kabalistyczne wywodzące się jeszcze ze średniowiecza. Głoszono zwalczanie zła nie złem, ale dobrem, które należy dostrzec jako aspekt pewnego rodzaju boskości i sprowadzenia go następnie ku dobru. W myśl tego każdy mógł liczyć na oczyszczenie i nagrodę, gdyż człowiek (a w zasadzie jego dusza) jest złączony z Bogiem miłością (hebr. dewekut - "przylgnięcie", "zespolenie się").Złączenie się z Bogiem było osią intelektualną chasydyzmu. W opowieściach chasydzkich Boga chwalono nie tylko poprzez umartwianie się i ascezę, ale poprzez mądre i radosne korzystanie z życia i darów, jakie z sobą niesie. Pobożność w tym ujęciu była afirmacją życia. Wynikała stąd niespotykana na taką skalę forma czczenia Boga poprzez taniec i śpiew, a także, charakterystyczna dla chasydów, forma modlitwy ekstatycznej prowadzącej do stanu radosnego uniesienia i zachwytu (hebr. hitlahawut - "entuzjazm"). Taka modlitwa powinna człowiekowi przynieść radość i pogodę ducha, co oznaczało zespalanie się z Bogiem. Nie wykluczało to kontemplacji i nieustannej służby Bogu, która wypełniała całe życie chasyda. Zapraszamy do lektury tej ciekawej książki.

110,00 zł
79,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 30,80 zł

78
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Dinozaury
Roter Kafer
Dostępny
16 szt.

Urocze dinozaury obchodzą urodziny. Po zebraniu wszystkich elementów puzzli, dziecko otrzyma barwny obrazek z wizerunkiem zabawnych postaci. Żywe obrazki i duże miękkie elementy spodobają się każdemu dziecku. Objętościowe elementy trwale mocują się, a obrazek nie rozsypuje się. Pomóżcie swemu dziecku powiesić obrazek na ścianie w jego pokoju. Ta zabawa puzzlami wprowadza nas w dobry nastrój!

11,99 zł
79
Tatozaurus-Sapiens - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tatozaurus-Sapiens
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

W ogóle zadawanie jakichkolwiek pytań młodym rodzicom i liecznie na jakąś sensowną odpowiedź jest błędem logicznym. Równie dobrze można zacząć zadawać swojemu Pyzusiowi pytania w styli "co robisz", kiedy właśnie memla kredę.

35,00 zł
24,85 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,15 zł

80
Żydzi dnia codziennego BR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żydzi dnia codziennego BR
Dostępny
3 szt.

Zbiór realistycznych opowiadań , pokazujących codzienne życie niezamożnych Żydów, którego autorem jest Jehoszua Perle. Bohaterami jego utworów są ubodzy Żydzi - rzemieślnicy, sklepikarze i drobni urzednicy

120,00 zł
86,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 33,60 zł

81
Ceramika. Przewodnik dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ceramika. Przewodnik dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.05

W poszczególnych rozdziałach dzieci mogą przeczytać o materiale, z którego powstają te wspaniałe wyroby, o zasadach pracy w warsztatach garncarskich i manufakturach, o sposobach wytwarzania i dekorowania glinianych naczyń. Poznają podstawowe rodzaje ceramiki i niejednokrotnie dramatyczne koleje ich wynalezienia. Mogą też poznać wybitnych mecenasów i kolekcjonerów ceramicznych naczyń europejskich monarchów owładniętych miłością do tego rodzaju rzemiosła. Niektórym rozdziałom towarzyszą zadania do rozwiązania przez dzieci, a całość publikacji jest bogato ilustrowana.

5,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,3%
oszczędzasz 1,21 zł

82
Can We Live 150 Years? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Can We Live 150 Years?
Dostępny
14 szt.

The author applies a no-nonsense approach to dieting, exercising, disease treating, and other aspects of everyday life. Our looks, longevity, as well as our physical and mental conditions result from the way we eat, breathe, and take care of all our physical and psychological needs. The question is not limited to nutrition only, as is the case of dieting programs.

46,50 zł
36,27 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 10,23 zł

83
Leon Wyczółkowski. Przewodnik dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leon Wyczółkowski. Przewodnik dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.07

Pasjonująca opowieść o życiu i dziełach Leona Wyczółkowskiego, jednego z najciekawszych artystów polskich. Malarz, rysownik, grafik był szczególnie wrażliwy na piękno przyrody - majestat gór, bezkres morza i stepów, różnorodność form, jakie przybierają drzewa...Przewodnik interesująco oprowadza młodego czytelnika po świecie fascynacji Wyczółkowskiego utrwalonym w jego bogatej twórczości. Wiedzę zdobytą podczas lektury książeczki można wykorzystać rozwiązując krzyżówkę.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

84
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Piraci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Piraci
Roter Kafer
Dostępny
1 szt.

Kolorowe obrazki z pozytywnymi bohaterami sprawiają maluchom radość i wprawiają ich w dobry nastrój. Miękkie elementy są duże i lekkie. Ułóżcie puzzle i udekorujcie nimi pokój dziecka.

11,90 zł
6,55 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 5,35 zł

85
Rafał Malczewski. Przewodnik dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rafał Malczewski. Przewodnik dla dzieci
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Dla tych, którzy interesują się sztuką polskich artystów, przygotowaliśmy bardzo ciekawą propozycję - opowieść o Rafale Malczewskim. To nazwisko najczęściej kojarzy nam się z Jackiem Malczewskim, jednym z ważniejszych polskich malarzy. Tym razem, jednak to nie jemu poświęcamy książkę, ale jego synowi.Inspiracją do powstania tego przewodnika była wystawa muzealna pokazująca wiele dzieł Rafała, bo podobnie jak ojciec - także był malarzem. Pragnieniem jednak było pokazanie Rafała Malczewskiego - nie tylko jako syna Jacka, ale artystę samodzielnego, człowieka o wielu zainteresowaniach. Oprócz zajmowania się sztuką uwielbiał góry, piesze wędrówki, a przede wszystkim jazdę na nartach. Rafał Malczewski był bardzo wrażliwy na kolory świata - potrafił je oddać za pomocą farb, ale także słów. Zachęcamy do przeczytania książki o tym wszechstronnym i ciekawym twórcy.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

86
Napoleon i jego czasy. Przewodnik dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Napoleon i jego czasy. Przewodnik dla dzieci
Dostępny
7 szt.

Przewodnik opowiada o życiu wielkiego wodza Francuzów Napoleona Bonaparte. Prowadzi przez epokę w której żył ukazując sztukę, modę a także naukę.Napoleon był nieprzeciętnym i utalentowanym wodzem, władcą posiadającym szerokie wpływy na świecie.Jego postać pojawiała się w twórczości wielu polskich artystów: Piotra Michałowskiego, Adam Mickiewicza, Juliusza Słowackiego czy Stefana Żeromskiego.

5,22 zł
4,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,23 zł

87
Złotnictwo. Przewodnik dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Złotnictwo. Przewodnik dla dzieci
Dostępny
10 szt.

"Złotnictwo" jest rodzajem tematycznego przewodnika po Galerii Rzemiosła Artystycznego, mieszczącej się w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie.W kolejnych rozdziałach zaprezentowano historię złotnictwa - jednego z najstarszych rzemiosł artystycznych świata. Dzieci mogą zapoznać się z pierwszymi podręcznikami opowiadającymi o trudnej i skomplikowanej technologii wywarzania przedmiotów z szlachetnych kruszców, przeczytają o tajnikach cechowego warsztatu złotniczego, sposobie jego funkcjonowania oraz charakterystycznym wyposażeniu pracowni.Osobna opowieść dotyczy patrona złotników i legendy z nim związanej. Kolejne części przewodnika przybliżają najcenniejsze wyroby złotnicze wystawione w Galerii Rzemiosła Artystycznego Muzeum Narodowego w Krakowie. I tak w rozdziale pt. "Vasae sacre", najmłodsi dowiedzą się o przedmiotach liturgicznych ze zbiorów Muzeum, natomiast w częściach zatytułowanych "Pod brzemieniem ozdób" czy "Znak radości, powagi i smutku", przeczytają o najcenniejszych dziełach jubilerskich muzealnej kolekcji.Niektórym zagadnieniom towarzyszą zadania do rozwiązania przez dzieci. Całość publikacji jest bogato ilustrowana.

5,22 zł
4,99 zł

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,23 zł

88
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Farma - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piankowe puzzle A4. Zabawne obrazki. Farma
Roter Kafer
Dostępny
16 szt.

Miękkie puzzle składają się z 24 elementów. Po ułożeniu wszystkich elementów maluch zobaczy gospodarstwo wraz z jego wesołymi mieszkańcami. Żywe obrazki i duże miękkie elementy spodobają się każdemu dziecku. Objętościowe elementy trwale mocują się, a obrazek nie rozsypuje się. Pomóżcie swemu dziecku powiesić obrazek na ścianie w jego pokoju. Ta zabawa puzzlami wprowadza nas w dobry nastrój!

11,86 zł
10,99 zł

Rabat 7,3%
oszczędzasz 0,87 zł

89
Nuka. Owczarek węgierski na polskich nizinach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nuka. Owczarek węgierski na polskich nizinach
Dostępny
18 szt.

Historia owczarka węgierskiego, który z małej wsi trafia do wielkiego miasta. Tam sympatyczna suczka przygląda się nowemu domowi, uczy się chodzić na spacery, nie ujadać, nie pożerać butów, spać w odpowiednim miejscu, łowić ryby i wielu innych pożytecznych rzeczy, bez których nie może się obejść żaden porządny pies.Świat widziany oczami Nuki jest jednocześnie wielki i tajemniczy oraz pełen fascynujących przygód czasem zabawnych, czasem strasznych, ale zawsze prowadzących do szczęśliwego finału. Lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników psów małych i dużych.

24,95 zł
19,99 zł

Rabat 19,9%
oszczędzasz 4,96 zł

90
Kolorowanka z kredką. Egzotyczne zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka z kredką. Egzotyczne zwierzęta
Dostępny
42 szt.

Kolorowanie stanowi doskonałe połączenie nauki i zabawy. Jest jedną z ważniejszych form aktywności dziecka. Uczy cierpliwości, dokładności i staranności, rozwija kreatywne myślenie i zdolności manualne, a także pomaga rozładować emocje.Nasze kolorowanki to skuteczny sposób na nudę!Zawierają dodatkowo 24 naklejki oraz segmentową kredkę z kolorowymi rysikami (11 kolorów).

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

91
Mansfield Park - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mansfield Park
Dostępny
7 szt.

Klasyczna książka Jane Austen w adaptacji dla dzieci.Dziesięcioletnia Fanny zostaje wysłana do Mansfield Park, do bogatych krewnych, z którymi ma zamieszkać. Dziewczynka tam nie pasuje, jest jednak wdzięczna za przyjaźń swego kuzyna Edmunda. Po latach przybycie Henry'ego i Mary Crawfordów zaburza ich spokojne życie. Nawet Edmund zachowuje się inaczej czy w takiej sytuacji Fanny potrafi pozostać wierna sobie i swemu sercu?

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

92
Zmiana ustawienia. Polska scenografia teatralna.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zmiana ustawienia. Polska scenografia teatralna..
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.18

Trzytomowa, bogato ilustrowana synteza dziejów polskiej scenografii nowoczesnej (od początków XX wieku do dziś), rozumianej jako sztuka kształtowania przestrzeni i estetyki przedstawień teatralnych i społecznych, a zarazem próba odnowienia refleksji nad nią.Autorki I autorzy reprezentują odmienne perspektywy i metodologie, różne subdyscypliny (historia i teoria teatru, performatyka), dyscypliny (teatrologia i nauki polityczne) czy wręcz obszary ludzkiej działalności (nauka i sztuka).Omawiane realizacje i projekty w większości odnoszą się do teatru dramatycznego i scen alternatywnych. Opera, taniec i teatr lalek (animacji) pojawiają się tu stosunkowo rzadko. Wynika to z faktu, że scenografia operowa, baletowa czy teatrów tańca przez większość badanego okresu przejawiały te same tendencje, co scenografia przedstawień dramatycznych I alternatywnych. Natomiast w przypadku teatru lalek uznano, że omówienie tego bogatego obszaru wymagałoby odrębnych badań I odrębnej narracji.

120,00 zł
85,20 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 34,80 zł

93
Egotyki i niewiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Egotyki i niewiersze
Dostępny
8 szt.

Bogdan Jaremin to poeta filozofujący, ale zawsze w oparciu o konkretny obraz, sugestywną metaforę, przejrzystą składnię. Być może precyzja tych wierszy wynika z badawczych pasji autora Egotyków i niewierszy, który jest doktorem nauk medycznych. Może dlatego właśnie jego teksty przypominają wykłady z anatomii człowieka i świata.Nowe wiersze Jaremina są zarazem dyskursywne i liryczne, jakby poeta idąc za przykładem Czesława Miłosza poszukiwał formy bardziej pojemnej, / która nie byłaby zanadto poezją ani zanadto prozą. Stąd przekorny nieco tytuł Egotyki i niewiersze. Niewiersze dlatego, że są to utwory przesycone filozoficznymi dociekaniami, w których poeta stara się scalić dwie bardzo różne części swojej natury: racjonalną i osjaniczną, oświeceniową i romantyczną. A czym miałby być egotyk? Erupcją narcyzmu? Nic z tych rzeczy. Egotyk którego nazwa jest neologizmem stworzonym przez analogię do erotyku to utwór autorefleksyjny, odwiert w głębokich pokładach ja.Ostatnio karierę robi ekopoetyka holistyczna gałąź literaturoznawstwa, podważająca dychotomiczny podział na naturę i kulturę. Ten tom Bogdana Jaremina, zważywszy na ilość biologicznych odniesień, na czułość wobec Matki Ziemi, spodoba się pionierom tego nurtu. I z pewnością nie tylko im.Tadeusz Dąbrowski

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

94
Strajk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Strajk
Dostępny
1 szt.

Zwierzęta na całym świecie zawarły milczące porozumienie: nie tylko przestały się odzywać, ale także współpracować z człowiekiem! Na kuli ziemskiej nastała zupełna cisza... Rozpoczął się strajk zwierząt! "Strajk" w bardzo prosty, a zarazem przejmujący sposób przedstawia najmłodszym czytelnikom problem zanieczyszczenia środowiska, nadmiaru śmieci oraz plastiku. Szkodliwa dla Ziemi działalność człowieka doczekała się w końcu odpowiedzi ze strony zwierząt, które postanowiły zaprotestować i ogłosić własną formę strajku klimatycznego! Lektura tej książki to doskonała inspiracja dla rodziców oraz wychowawców do wspólnych rozmów z dziećmi na temat naszej odpowiedzialności za równowagę ekologiczną na Ziemi.

34,90 zł
21,99 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 12,91 zł

95
Cracow calling, czyli rebelia lat 90-tych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cracow calling, czyli rebelia lat 90-tych
Dostępny
24 szt.

Kraków lat 90. Bez makijażu, brudny, ale szczery. „Marcin Siwiec, czyli po prostu Siwy, lider znanej w latach 90. kapeli punkrockowej, autor tekstów piosenek, powraca w świat tuż po przemianach ustrojowych – w świat agresji, przemocy oraz skrajnego nacjonalizmu ścigającego na ulicach wszystko, co odmienne. Wprowadza czytelnika w środowisko punków, anarchistów, ale też przedstawia zwyczajnych ludzi, którzy chcieli być po prostu wolni, równi i mieć z życia coś więcej niż tylko pracę i wydawanie zarobionych pieniędzy na tanie świecidełka. Opowiada również o muzyce, ale nie o taniej, popularnej, lecz o muzyce z przekazem, gdzie tekst często bywał wskazówką i radą. Tekst, który zrywał maskę obłudy z zakłamanego świata. W tej książce i zdarzenia, i ludzie są autentyczni, a poruszane problemy wciąż aktualne”. – Michał „Czarny” Krzywak, krakowski załogant lat 90., poeta, miłośnik Krakowa

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

96
Pamiętnik zamykany na kłódkę 128K z planerem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany na kłódkę 128K z planerem
incood.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.15

Pamiętnik zamykany na kłódkę 128 kartek / papier w kropki, linie, kratkę, gładki + planer

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

97
Pamiętnik zamykany na kłódkę 128K z planerem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany na kłódkę 128K z planerem
incood.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.09

Pamiętnik zamykany na kłódkę 128 kartek / papier w kropki, linie, kratkę, gładki + planer

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

98
Poznaję i rozumiem świat. Pakiet edukacyjny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poznaję i rozumiem świat. Pakiet edukacyjny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.26

Pakiet edukacyjny przeznaczony jest dla uczniów z głęboką niepełnosprawnością intelektualną, niepełnosprawnością w stopniu znacznym oraz ze sprzężeniami. Materiał opracowano z uwzględnieniem zmian zachodzących w przyrodzie, ważnych wydarzeń oraz cyklu życia człowieka. Zawiera duże zdjęcia i ilustracje w izolacji oraz etykiety zapisane dużymi literami. Praca z kartami angażuje zmysły, w szczególności dotyk (malowanie palcami, praca z wykorzystaniem różnorodnych mas i materiałów, rozsmarowywanie kleju palcami). Wielkość i realizm materiału graficznego ułatwi dziecku przejście z konkretnych przedmiotów na kartę pracy. Publikacja jest tak skonstruowana, aby nauczyciel miał wiele możliwości jej zastosowania, w zależności od umiejętności i potrzeb uczniów. Zawartość pakietu: - podręcznik, - 4 teczki z kartami pracy.

148,00 zł
116,92 zł
Powiadomienie

Rabat 21,0%
oszczędzasz 31,08 zł

99
Pamiętnik zamykany na kłódkę 128K z planerem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik zamykany na kłódkę 128K z planerem
incood.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.19

Pamiętnik zamykany na kłódkę 128 kartek / papier w kropki, linie, kratkę, gładki + planer

26,00 zł
24,70 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,30 zł

100
Puzzle PQ 1000 Widok na góry G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Widok na góry G3
Schmidt
Dostępny
17 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

Wróć do góry