hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.03.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 13 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się !Ole! Hiszpania dla dociekliwych, wydanie 2 (Monika Bień-Konigsman), na drugim Sandy Slime w wiaderku, fioletowy (300 g) (Stnux). Kolejny produkt to Babcia na jabłoni, wydanie 4 (Mira Lobe) oraz Jutro Niedziela Rok A (Ks. Przemysław Śliwiński, ks. Marcin Kowalski).
1
!Ole! Hiszpania dla dociekliwych, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
!Ole! Hiszpania dla dociekliwych, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Trzeci tom serii „Świat dla Dociekliwych”. Pełen kolorów i radości przewodnik po Hiszpanii. Co Hiszpanie jedzą na śniadanie? Czemu w Sylwestra na wyścigi połykają winogrona, stojąc na jednej nodze? Który sławny Hiszpan twierdził że 1+1 nie musi równać się 2, a czasem nawet nie powinno? W jaki sposób muchy przyczyniły się do powstania tapas? Dlaczego włoskie westerny kręcono w Hiszpanii? !Olé! odpowie na wszystkie te pytania – i wiele innych. Dzięki tej książce poznacie historię i geografię Hiszpanii i dowiecie się wszystkiego o hiszpańskich fiestach, bitwie pomidorowej i mistrzostwach w drzemaniu. Przeczytacie o tradycyjnych przekąskach i lizakach Chupa Chups. Zwiedzicie Barcelonę z jej falującymi budynkami i magiczną Andaluzję, krainę jak z „Księgi tysiąca i jednej nocy”. Poznacie uwodzicielskiego Don Juana, piękną Carmen i szalonego Don Kichota. Gotowi? !Buen viaje! - szerokiej drogi! Seria „Świat dla dociekliwych” prezentuje kulturę różnych krajów: opowiada o miejscach, postaciach, zabytkach, potrawach i pojęciach, o których prawie każdy słyszał, ale mało kto naprawdę zna kryjące się za nimi historie – a także o tych mniej znanych, które warto poznać.

38,90 zł
23,73 zł
Powiadomienie

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,17 zł

15 osób kupiło
2
Sandy Slime w wiaderku, fioletowy (300 g) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sandy Slime w wiaderku, fioletowy (300 g)
Stnux, Sandy Slime
Dostępny
92 szt.

Sandy Slime fioletowy to doskonała zabawa sensoryczna. Jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku i nie przykleja się do rąk. Można go ugniatać, rozciągać i mieszać kolory również z pozostałych modeli. Dodatkową atrakcją jest wiaderko, w którym się znajduje, śmiało może być wykorzystane także do innych zabaw. Slim ma wagę około 300 g. Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku 5+

16,96 zł
14,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,97 zł

9 osób kupiło
3
Babcia na jabłoni, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Babcia na jabłoni, wydanie 4
Dostępny
233 szt.

Wszystkie dzieci na całej ulicy miały babcię. Niektóre nawet dwie. Tylko Andi nie miał babci - i bardzo się z tego powodu martwił. Babcia to najlepszy sposób na smutki i kłopoty. A że mieszka na drzewie, poluje na tygrysy i ujeżdża dzikie konie... Cóż, jest może trochę zwariowana, ale za to bardzo mądra i dowcipna. Pełna wdzięku opowieść o chłopcu i bardzo nietypowej babci. Wydanie z klasycznymi, pełnymi humoru i wdzięku ilustracjami Mirosława Pokory.

34,90 zł
21,64 zł

Rabat 38,0%
oszczędzasz 13,26 zł

9 osób kupiło
4
Jutro Niedziela Rok A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jutro Niedziela Rok A
Dostępny
52 szt.

Jutro Niedziela to analiza niedzielnego Słowa, tego Słowa, w którym podczas Eucharystii spotykamy Jezusa. To przygotowanie do świętowania najważniejszego spotkania w każdym tygodniu. Dzięki Jutro Niedzieli odkrywamy geniusz Słowa Bożego, ukryty w liturgii. Analizy opracowane są na wszystkie niedziele roku A.https://www.youtube.com/watch?v=W7NZts5GldYWydanie zawiera:o Analizy czytań na wszystkie niedziele Roku A o Do każdej niedzieli: Kontekst Psalmów, Chmura Słowa, Biblijny Insider i Sto Słów o Twardą oprawę i piękne opracowanie graficzne o Imprimatur Kurii Metropolitalnej Warszawskiej o Patronat Honorowy Arcybiskupa Wiktora Skworca, metropolity katowickiego o 528 stronAutorami Jutro Niedzieli są ks. Przemysław Śliwiński i ks. Marcin Kowalski - ksiądz dziennikarz i ksiądz biblista, których pasja do odkrywania Słowa Bożego zaczęła się od dyskusji na trybunach kortów tenisowych Nowego Jorku, gdzie oprócz podziwiania gry najlepszych rakiet świata rozmawiali o Biblii jako żywym organizmie, gdzie każda jego tkanka, mięsień, tworzą wspólnie fascynującą, żywą, biblijną rzeczywistość.Publikacja posiada Imprimatur i objęta patronatem arcybiskupa Wiktora Skworca, metropolity katowickiego, przewodniczącego Komisji Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski. Jutro Niedziela. Dla kogo? Dla wiernych, którzy chcą się przygotować do słuchania Słowa z niedzielnej liturgii Dla pragnących pogłębić swoją biblijną wiedzę oraz tych, którzy chcą zobaczyć ścisły związek pomiędzy Pierwszym i Drugim Czytaniem, Psalmem i Ewangelią  Dla osób, którzy Słowu i Bogu stawiają konkretne pytania i poszukują odpowiedzi  Dla księży, którzy - wiemy o tym już z doświadczenia - korzystają z Jutro Niedzieli, przygotowując niedzielne homilie. Choć nie byli początkowo adresatami cyklu, z myślą o nich i na ich prośbę zrewidowaliśmy treść i uzupełniliśmy ją o dodatkowe fragmenty, których nie odnajdziecie w Internecie.

69,90 zł
50,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 19,57 zł

5 osób kupiło
5
Sandy Slime w wiaderku, zielony (300 g) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sandy Slime w wiaderku, zielony (300 g)
Stnux, Sandy Slime
Dostępny
101 szt.

Sandy Slime zielony to doskonała zabawa sensoryczna. Jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku i nie przykleja się do rąk. Można go ugniatać, rozciągać i mieszać kolory również z pozostałych modeli. Dodatkową atrakcją jest wiaderko, w którym się znajduje, śmiało może być wykorzystane także do innych zabaw. Slim ma wagę około 300 g. Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku 5+

16,96 zł
14,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,97 zł

5 osób kupiło
6
Zestaw do farbowania tkanin Tie Dye pastel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do farbowania tkanin Tie Dye pastel
Stnux
Dostępny
95 szt.

Wyraź swój styl, baw się kolorami i stwórz własny, niepowtarzalny t-shirt! Zestaw Tie Dye do farbowania tkanin zawiera barwniki do tkanin w 4 kolorach (turkusowy, pomarańczowy, różowy, fioletowy), 3 pary rękawiczek, plastikowy obrus 91.0 x 91.0 cm, 30 sztuk gumek oraz instrukcję. Uwaga. Zestaw nie zawiera koszulki.

33,90 zł
29,83 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,07 zł

4 osoby kupiły
7
Tajemnice ptasiej alkowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemnice ptasiej alkowy
Dostępny
33 szt.

Każda pliszka swój ogonek chwali...... ale nie każdy z nas wie, dlaczego pliszka to robi. Owszem, podejrzewamy, że chwalenie ogonka, prezentacja piórek, tańce na chodnikach i trawnikach miast oraz dobywające się z dziobków trele mają coś wspólnego z ptasimi zalotami, jednak to właściwie wszystko. Lubimy ptaki, doceniamy je i trochę nawet zazdrościmy im lotniczych umiejętności, jednak tak naprawdę nie znamy naszych skrzydlatych braci mniejszych. I ręka w górę, kto miał kiedykolwiek okazję zajrzeć do ptasiej alkowy?Że to nieładnie zaglądać komuś, hmm... do gniazdka? Ładnie-nieładnie, za to jak ciekawie! Ileż można zaobserwować i jakie wnioski z tych obserwacji wyciągnąć! Weźmy pierwszą z brzegu sprawę. Taka płeć piękna. U ludzi, wiadomo - panie. U ptaków, przeciwnie - panowie. Dlaczego? Albo ten ptasi śpiew - kosztochłonny, wymagający i jeszcze zwraca na pieśniarza uwagę drapieżników. Komu i na co jest tak naprawdę potrzebny, bo nie służy przecież umilaniu naszego życia, prawda?W Tajemnicach ptasiej alkowy doktor Andrzej G. Kruszewicz, dyrektor Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego, z wykształcenia lekarz weterynarii, z zamiłowania ornitolog, uchyla przed Czytelnikiem rąbka tajemnic pierzastych mieszkańców naszych ogrodów i parków, zapraszając równocześnie do czynienia kolejnych, samodzielnych obserwacji. W naturze, z lornetką i głową w chmurach. Czy może być coś przyjemniejszego, niż podglądanie ptaków?

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

4 osoby kupiły
8
Arioso - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arioso
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Debiut książkowy laureata Nagrody "Zeszytów Literackich" za esej im. Józefa Czapskiego. Zbiór szkiców o operze, o związkach muzyki, teatru i literatury. Przewodnik dla tych, którzy pragną usłyszeć i zobaczyć więcej. Jak zauważył prof. Michał Bristiger: "Mamy przed sobą osobliwy świat Tomasza Cyza. Kiedy pisze o operze, prowadzi nas do przestrzeni zaludnionej bliskimi mu postaciami, które i nam stają się teraz bliskie. Oto Eurydyka, oto Fedra, oto Mimi... (...) I słyszymy, jak wypytuje Fedrę o sprawy ukryte, jak wypytuje bachantki, dlaczego zabiły Orfeusza. (...) Nie tylko do opery nas prowadzi, a do szeroko pojętej sfery muzycznej i jakby nam po drodze mówił: La ci darem la mano". Książka wyróżniona Nagrodą Fundacji Kultury. Dla teatru operowego nie jest ważne, czy Otello Verdiego ma coś wspólnego z dramatami muzycznymi Wagnera, czy nie. Teatr powinien w ogóle zapomnieć o pewnych kontekstach. Dla niego liczą się tylko zarysy (strzępy) słów i muzyka - ona najlepiej podpowiada (i buduje) sytuacje, warunki, przestrzenie. Na scenie teatr powinien zazdrościć muzyce. Ale w taki tylko sposób, by nie spowodować tragedii. (...) Muzyka jest szaleństwem, ale jeszcze większym szaleństwem jest muzyka pięknie wykonana, teatr doskonale skomponowany i zagrany. Niepotrzeba nic więcej. Nawet Puk nie jest w stanie nic dodać, nie musi. Można najwyżej skończyć pisać i zacząć na nowo, słuchać czy oglądać. Kochać.  - Tomasz Cyz

25,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

4 osoby kupiły
9
Pamiętnik Felka Parerasa + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiętnik Felka Parerasa + CD
Dostępny
5 szt.

Pamiętnik pisany przez psa, którego imię znaczy "szczęśliwy", a nazwisko określa psa wielorasowego. Obraz świata widzianego przez dziecko i przez psa jest taki sam: szczery i naiwny. Tak właśnie - bezpośrednio i naiwnie opowiada nam Feluś swoje perypetie ze Swoimi Paniami. Opowieść Felka jest niezwykle wdzięczna. Niezmiennie bawi nas i wzrusza.

26,90 zł
18,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 7,91 zł

3 osoby kupiły
10
Teczka z gumką A4 Konie 22 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka z gumką A4 Konie 22 DERFORM
Derform
Dostępny
75 szt.

Teczka z gumką A4, seria Konie. Mix wzorów, wysyłane losowo.

6,99 zł
3 osoby kupiły
11
Długopis Flexi N czarny 3szt PENMATE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
3 osoby kupiły
12
Sandy Slime w wiaderku, niebieski (300 g) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sandy Slime w wiaderku, niebieski (300 g)
Stnux, Sandy Slime
Dostępny
79 szt.

Sandy Slime niebieski to doskonała zabawa sensoryczna. Jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku i nie przykleja się do rąk. Można go ugniatać, rozciągać i mieszać kolory również z pozostałych modeli. Dodatkową atrakcją jest wiaderko, w którym się znajduje, śmiało może być wykorzystane także do innych zabaw. Slim ma wagę około 300 g. Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 lat.

16,96 zł
14,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,97 zł

3 osoby kupiły
13
Zestaw do farbowania tkanin Tie Dye basic - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do farbowania tkanin Tie Dye basic
Stnux
Dostępny
41 szt.

Wyraź swój styl, baw się kolorami i stwórz własny, niepowtarzalny t-shirt! Zestaw Tie Dye do farbowania tkanin zawiera barwniki do tkanin w 4 kolorach (czerwony, żółty, zielony, niebieski), 3 pary rękawiczek, plastikowy obrus 91.0 x 91.0 cm, 30 sztuk gumek oraz instrukcję. Uwaga. Zestaw nie zawiera koszulki. Wymiary opakowania: 20.0 x 22.0 x 6.0 cm

33,90 zł
29,83 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,07 zł

3 osoby kupiły
14
Piniata 39x13x55 Teczowy Konik Go Fol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
66,91 zł
63,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,35 zł

2 osoby kupiły
15
Water Wow! Kolorowanka wodna - ścieżki pojazdów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Water Wow! Kolorowanka wodna - ścieżki pojazdów
Melissa & Doug
Dostępny
63 szt.

Malowanie bez bałaganu! Kolorowanka wodna Water Wow! dzięki specjalnemu wodnemu pędzlowi nie dość, że nigdy się nie zużywa to jest prosta w użyciu i idealna do zabrania ze sobą do samochodu czy w inną podróż. Wystarczy napełnić mazak wodą a efekty widać od razu! Kiedy kartki wyschną, można bawić się kolorowanką ponownie. Pędzel ma przyjazny kształt i łatwo się go trzyma dzięki jego grubości. Water Wow! rozwija rozpoznawanie kolorów oraz zdolności motoryczne. W zestawie: • mazak do napełnienia wodą, • książeczkę z czterema obrazkami, • na odwrocie każdej ze stron znajdują się zagadki lub zadania. Wymiary: 15.0 x 25.0 cm

37,90 zł
33,35 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,55 zł

2 osoby kupiły
16
Water Wow! Deluxe. Kolorowanka wodna - bajka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Water Wow! Deluxe. Kolorowanka wodna - bajka
Melissa & Doug
Dostępny
56 szt.

Malowanie bez bałaganu! Kolorowanka wodna Water Wow! dzięki specjalnemu wodnemu pędzlowi nie dość, że nigdy się nie zużywa to jest prosta w użyciu i idealna do zabrania ze sobą do samochodu czy w inną podróż. Wystarczy napełnić mazak wodą a efekty widać od razu! Kiedy kartki wyschną, można bawić się kolorowanką ponownie. Pędzel ma przyjazny kształt i łatwo się go trzyma dzięki jego grubości. Water Wow! rozwija rozpoznawanie kolorów oraz zdolności motoryczne. W zestawie: • mazak do napełnienia wodą, • książeczka z ośmioma obrazkami, • czerwona soczewka, • na odwrocie każdej ze stron znajdują się zagadki lub zadania. Wymiary: 25.5 x 25.5 cm

78,57 zł
69,14 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,43 zł

2 osoby kupiły
17
Piniata lama - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piniata lama
Godan, 1 sztuka
Dostępny
6 szt.

Urodzinowa piniata ze sznurkami do ciągnięcia, w kształcie lamy. Ten rodzaj piniaty jest dedykowany dla najmłodszych, z racji tego, że nie trzeba do niej używać kija do rozbijania. To bezpieczna alternatywa klasycznej piniaty, która dostarcza tyle samo emocji i radości, co klasyczna wersja! Instrukcja użytkowania piniaty na sznurki: 1. Napełnij piniatę cukierkami lub zabawkami o wadze nieprzekraczającej 1 kg. 2. Zawieś piniatę w bezpiecznym miejscu. 3. Po pociągnięciu za sznurki z piniaty wysypie się jej zawartość. Zabawa powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Wyrób rekomendowany dla dzieci powyżej 2 roku życia. • Wymiary piniaty: 36 x 7,5 x 45 cm • Kolor: biały • Wzór: lama • Rodzaj piniaty: na sznurki (do ciągnięcia) • Liczba sztuk w opakowaniu: 1 • Producent: Godan S.A.

91,27 zł
86,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,56 zł

2 osoby kupiły
18
It's Grammar Time 4 SB DigiBook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
It's Grammar Time 4 SB DigiBook
Dostępny
14 szt.

It's Grammar Time to nowa seria wydawnicza do nauki gramatyki języka angielskiego. W jej skład wchodzą cztery podręczniki o wzrastającym poziomie trudności. Publikacje są skierowane do młodzieży w wieku szkolnym (uczniów starszych klas szkoły podstawowej i szkoły średniej), studentów i osób uczęszczających na kursy językowe. Polecamy jako materiały dodatkowe na lekcje lub do samodzielnej nauki w domu. Do papierowej wersji podręcznika (Student's Book) dołączono kod umożliwiający pobranie podręcznika w wersji cyfrowej - DigiBooka. DigiBook został zaprojektowany na takie systemy operacyjne jak: Windows, Mac, iOS, Android. Można zatem korzystać z niego na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych: komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach. DigiBook jest elastycznym narzędziem wspomagającym pracę ucznia i nauczyciela. Cechuje go bardzo wysoki stopień interaktywności. Oznacza to m.in, że uczeń otrzymuje natychmiastową informację zwrotną o błędach popełnionych podczas wykonywanych ćwiczeń, a to wspiera go w samodzielnej pracy. DigiBook oferuje także szkołom i nauczycielom możliwość korzystania z systemu LMS (Learning Management System). Nauczyciel może zadawać zadania i obserwować wyniki pracy swoich uczniów w ramach poszczególnych umiejętności językowych, co skraca czas potrzebny na sprawdzenie zadań i znacznie zwiększa możliwość indywidualizacji toku nauczania.   Najważniejsze cechy serii: Przejrzysty i czytelny układ treści. Przystępne objaśnienia zjawisk gramatycznych.  Liczne przykłady pokazujące funkcjonowanie danej struktury w codziennej komunikacji. Ilustracje i fotografie pomagające lepiej zrozumieć i zapamiętać dane zagadnienie.    Ogromna ilość zróżnicowanych ćwiczeń pozwalających na wszechstronne i skuteczne opanowanie materiału.  Regularne powtórki materiału. Poziom biegłości językowej:It's Grammar Time 1 - Beginner It's Grammar Time 2 - Elementary It's Grammar Time 3 - Pre-intermediate It's Grammar Time 4 - Intermediate.

69,00 zł
60,03 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,97 zł

1 osoba kupiła
19
Zeszyty literackie 118 2/2012 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyty literackie 118 2/2012
Dostępny
5 szt.

Archiwalny numer kwartalnika "Zeszyty Literackie", nr. 118.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

1 osoba kupiła
20
Water Wow! Kolorowanka wodna - przygody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Water Wow! Kolorowanka wodna - przygody
Melissa & Doug
Dostępny
54 szt.

Malowanie bez bałaganu! Kolorowanka wodna Water Wow! dzięki specjalnemu wodnemu pędzlowi nie dość, że nigdy się nie zużywa to jest prosta w użyciu i idealna do zabrania ze sobą do samochodu czy w inną podróż. Wystarczy napełnić mazak wodą a efekty widać od razu! Kiedy kartki wyschną, można bawić się kolorowanką ponownie. Pędzel ma przyjazny kształt i łatwo się go trzyma dzięki jego grubości. Water Wow! rozwija rozpoznawanie kolorów oraz zdolności motoryczne. W zestawie: • mazak do napełnienia wodą, • książeczkę z czterema obrazkami, • na odwrocie każdej ze stron znajdują się zagadki lub zadania. Wymiary: 15.0 x 25.0 cm

43,16 zł
37,98 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,18 zł

1 osoba kupiła
21
O równowadze politycznej w Europie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O równowadze politycznej w Europie
Dostępny
2 szt.

Friedrich von Gentz (1764-1832) był czołowym myślicielem burzliwych czasów rewolucji francuskiej, wojen napoleońskich i dominacji Świętego Przymierza. W młodości z sympatią odnosił się do idei liberalnych, jednak pod wpływem wydarzeń w rewolucyjnej Francji i myśli Edmunda Burke'a stał się jednym z najgłośniejszych konserwatywnych piór Europy. Zasłynął zwłaszcza analizami polityki Napoleona Bonaparte, uznawanej przez niego za wielkie zagrożenie. Doskonale znał kulisy gier politycznych największych potęg tamtych czasów i błyskotliwie je opisywał. Sam również w nich uczestniczył, zwłaszcza jako bliski współpracownik księcia Klemensa von Metternicha ? był między innymi sekretarzem kongresu wiedeńskiego. Jego teksty ukazują świat wielkich zmagań politycznych i ideowych przełomu XVIII i XIX wieku, poza pasjonującym opisem ich uwarunkowań i przebiegu przynosząc też niepokojąco aktualne uwagi o tym, jak w Europie zabiega się o realizację własnych interesów w polityce międzynarodowej. Przykładu tego dostarczała wówczas również sprawa polska, o której Gentz pisał z gorzką dla Polaków konkluzją: krytycznie oceniał rozbiory, ale zarazem uważał, że Polski nie da się już odbudować. Jego rozważania ? połączenie idei konserwatywnych i chłodnego realizmu analiz praktycznej polityki ? pozostają bardzo pouczającą i inspirującą lekcją myślenia politycznego. ?Tym, co uczyniło projekt rozbioru Polski nieporównywalnie bardziej destrukcyjnym dla wyższego interesu Europy niż niejeden akt przemocy, który w swym charakterze i wykonaniu jedynie z pozoru jawił się jako o wiele bardziej ponury, był fakt, że zaczerpnięto go ze źródła, z którego na cały sojusz narodów nie miało rozlewać się nic innego, jak tylko dobro i łaska, bezpieczeństwo na czas pokoju i ratunek na czas trwogi. Porozumienie wielu władców zawsze traktowano jako zbawienną tamę przeciw chaotycznej przemocy i żądzom jakiegoś ciemiężcy; teraz zaś, ku przerażeniu świata, okazało się, że możliwe jest takie porozumienie, które, choć zdawało się być zawarte, by przed złem chronić, właśnie zło zaprowadza". (Szkice o najnowszej historii równowagi politycznej w Europie)

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

1 osoba kupiła
22
Długopis Flexi Alpha czarny 3szt PENMATE - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
1 osoba kupiła
23
Sandy Slime w wiaderku, różowy (300 g) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sandy Slime w wiaderku, różowy (300 g)
Stnux
Dostępny
101 szt.

Sandy Slime różowy to doskonała zabawa sensoryczna. Jest bardzo przyjemny, miękki w dotyku i nie przykleja się do rąk. Można go ugniatać, rozciągać i mieszać kolory również z pozostałych modeli. Dodatkową atrakcją jest wiaderko, w którym się znajduje, śmiało może być wykorzystane także do innych zabaw. Slim ma wagę około 300 g. Produkt odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 lat.

16,96 zł
14,99 zł

Rabat 11,6%
oszczędzasz 1,97 zł

1 osoba kupiła
24
Zeszyty literackie 139 3/2017 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyty literackie 139 3/2017
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.16

Zeszyty Literackie nr 139Na 80. urodziny Tomasa VenclovyTomas Venclova o Żydach i Litwinach, zapiski z podróży do Polski, rozmowa o Sowietach na Litwie, wierszePonadto m.in.:Ewa Łętowska i Adam Zagajewski o konstytucji i poezji, John Berger o Krakowie, Jarosław Iwaszkiewicz o Sławie i chwale, Julia Hartwig o malarstwie i muzyce, Roberto Salvadori o van Goghu, Wojciech Karpiński o Bohdanie Paczowskim, Michał Bristiger o Zygmuncie Mycielskim, Marek Zagańczyk o lecie w Toskanii, Paweł Muratow o Rosji i Europie

25,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

1 osoba kupiła
25
Łamigłówki językowe cz.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łamigłówki językowe cz.1
Dostępny
35 szt.

Zbiór zadań i ćwiczeń językowych o różnym stopniu trudności: łamigłówki, szarady, rebusy, krzyżówki, szarady i diagramy.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
26
Zdrapki mini art notes, natura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrapki mini art notes, natura
Melissa & Doug
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.09

Łatwe w użyciu, niesamowite rezultaty i niespodzianki ujawniane z każdym zadrapaniem. Ten zestaw to unikalny sposób na tworzenie wiadomości, wzorów, zawieszek na prezenty i nie tylko! Zdrap czarną powłokę, aby odsłonić pięć różnych kolorowych wzorów. Każde pudełko zawiera 125 karteczek (około 3,5 cala na 3,5 cala) w pięciu kształtach o tematyce oceanicznej (ryba, żółw, gwiazda morska, muszla i wieloryb). Dzieci w wieku 4 lat i starsze mogą używać drewnianego rysika do dodawania projektów, bazgrołów, wzorów, słów, obrazków i innych elementów, aby stworzyć naprawdę jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki.

33,90 zł
29,83 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,07 zł

1 osoba kupiła
27
Water Wow! Kolorowanka wodna - kosmos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Water Wow! Kolorowanka wodna - kosmos
Melissa & Doug
Dostępny
22 szt.

Malowanie bez bałaganu! Kolorowanka wodna Water Wow! dzięki specjalnemu wodnemu pędzlowi nie dość, że nigdy się nie zużywa to jest prosta w użyciu i idealna do zabrania ze sobą do samochodu czy w inną podróż. Wystarczy napełnić mazak wodą a efekty widać od razu! Kiedy kartki wyschną, można bawić się kolorowanką ponownie. Pędzel ma przyjazny kształt i łatwo się go trzyma dzięki jego grubości. Water Wow! rozwija rozpoznawanie kolorów oraz zdolności motoryczne. W zestawie: • mazak do napełnienia wodą, • książeczkę z czterema obrazkami, • na odwrocie każdej ze stron znajdują się zagadki lub zadania. Wymiary: 15.0 x 25.0 cm

43,20 zł
38,02 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,18 zł

1 osoba kupiła
28
Zeszyty literackie 81 1/2003 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyty literackie 81 1/2003
Dostępny
5 szt.

Numer archiwalny "Zeszytów Literackich" nr 81.

25,00 zł
17,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

1 osoba kupiła
29
Kraina syren. Lodowiec olbrzym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina syren. Lodowiec olbrzym
Dostępny
39 szt.

Witajcie w podwodnym świecie syren, pełnym magii, pięknych widoków i niesamowitych przygód. Młoda syrena dużo podróżowała ze swoim ojcem, ale pewnego razu przyszedł czas przeprowadzki do nowego miejsca, dziewczyna nie może się doczekać, aby poznać nowych przyjaciół. Inne syrenki z radością przyjmują ją do swojego grona, gdyż tak jak ona kochają zwierzęta i środowisko. Młode syreny będą musiały zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami, pierwszym z nich będzie odkrycie, kto stoi za zniszczeniem przepięknych jaskiń koralowych. Seria ta to fantastyczne książki przygodowe, idealne dla młodszych dzieci.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

1 osoba kupiła
30
Puzzle 1000 elementów. Panorama. Disney Pixar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Panorama. Disney Pixar
Clementoni, 1000
Dostępny
116 szt.

Przedstawiamy puzzle panoramiczne 1000 elementów z ulubionymi postaciami z bajek Disney'a. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości, nie pozostaje też bez wpływu na zdolności motoryczne. To także wspaniała aktywność dla dużych i małych i okazja do wspólnego spędzenia czasu. Wymiar obrazka po ułożeniu: 98.0 x 33.0 cm

28,90 zł
25,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,47 zł

1 osoba kupiła
31
Encyklopedia dla dzieci - edycja 2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia dla dzieci - edycja 2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Odkrywaj świat z encyklopedią, przygotowaną specjalnie dla Ciebie! Tę książkę polubisz od pierwszego wejrzenia. Znajdziesz w niej mnóstwo wiadomości, ciekawostek, zdjęć, map i ilustracji, które poszerzą twą wiedzę o wszystkim, co nas otacza. W części poświęconej Polsce poznasz najciekawsze fakty z naszej historii, przekonasz się, jak ważne i ciekawe są świąteczne tradycje, zaglądniesz do polskiej kuchni, odwiedzisz najpiękniejsze miasta, poznasz przedstawicieli świata roślin i zwierząt. W kolejnych rozdziałach dowiesz się, co słychać u naszych europejskich sąsiadów i co wypada o nich wiedzieć, a potem wybierzesz się w fascynującą podróż po pozostałych kontynentach. Czeka cię także wyprawa w kosmos i wycieczka w odległą przeszłość, kiedy rodziło się życie na Ziemi. Poznasz fascynujące dinozaury, dowiesz się, jak rozwijał się człowiek i jak działa jego organizm. Nie zabraknie też wiedzy o najważniejszych dziedzinach kultury i sztuki.

54,95 zł
39,56 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 15,39 zł

1 osoba kupiła
32
Długopis Flexi Trio Jet Antibacterial nieb. 3szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
6,99 zł
1 osoba kupiła
33
Seks, sztuka i alkohol - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seks, sztuka i alkohol
Dostępny
187 szt.

Andrzej Klim zabiera nas w podróż do barwnych lat sześćdziesiątych, kiedy w warszawskim SPATiF-ie dyskutowano Heideggera i szanse odzyskania niepodległości, Czesław Niemen koncertował w Stodole, a w sylwestrową noc Szampanskoje Igristoje lało się strumieniami. Pokazuje szerokie spektrum życia kulturalnego w ponurym PRL-u, zaprasza do kultowych miejsc, kabaretów, klubów studenckich, odsłania kulisty życia towarzyskiego w ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach, a także osobliwości rozrywek kultywowanych w kręgach dyplomatycznych.

59,00 zł
51,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,08 zł

34
Onkoreumatologia Współczesne wyzwanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Onkoreumatologia Współczesne wyzwanie
Dostępny
151 szt.

Kolejny numer z serii ?W gabinecie lekarza specjalisty. Reumatologia?, pod redakcją naukową prof. dr. hab. n. med. Marii Majdan i dr hab. n. med. Ludmiły Grzybowskiej-Szatkowskiej, został poświęcony onkoreumatologii. Z dokładnością omówiono tak ważne zagadnienia jak: miejsce immunoterapii we współczesnej onkologii, powikłania reumatologiczne immunoterapii stosowanej w onkologii, zespoły paranowotworowe oraz zastosowanie radioterapii w leczeniu schorzeń układu ruchu. Przeanalizowano także związek pomiędzy zespołem metabolicznym, hiperurykemią - dną moczanową a nowotworami oraz leczeniem chorób reumatycznych a ryzykiem zawodowym. Monografię kończy opis przypadku wraz z przeglądem piśmiennictwa dotyczący ziarniniakowatość z zapaleniem naczyń u chorego z rakiem gruczołu krokowego. Publikacja dedykowana jest przede wszystkim reumatologom, onkologom, ale poruszane tematy zainteresują także radiologów oraz specjalistów z innych dziedzin, którzy w codziennej praktyce spotykają się z pacjentami onkologicznymi i reumatologicznymi.

84,00 zł
78,12 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,88 zł

35
W gabinecie lekarza specjalisty. Dermatologia. Nowoczesne leczenie dermatologiczne u dzieci. Część 1. Wybrane zagadnienia. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W gabinecie lekarza specjalisty. Dermatologia. Nowoczesne leczenie der...
Dostępny
150 szt.

Kolejny numer z serii „W gabinecie lekarza specjalisty. Dermatologia”, pod redakcją prof. dr hab. n. med. Joanny Narbutt oraz dr n. med. Małgorzaty Skibińskiej, został poświęcony nowoczesnemu leczeniu dermatologicznemu u dzieci. Jest to pierwsza część publikacji. W bieżącym wydaniu szczegółowo omówiono nowe możliwości terapeutyczne leczenia AZS, w tym leki stosowane ogólnie oraz leczenie miejscowe, pokrzywkę przewlekłą spontaniczną oraz nowe zespoły chorobowe i ich leczenie. Monografię kończą artykuły poświęcone obrzękowi naczynioruchowemu oraz wykorzystaniu metotreksatu w leczeniu chorób skóry u dzieci. Kolejne istotne zagadnienia poruszone zostaną w II części wydania. Publikacja dedykowana jest przede wszystkim dermatologom, ale omówione tematy zainteresują także pediatrów, alergologów i lekarzy POZ oraz specjalistów z innych dziedzin, którzy w codziennej praktyce spotykają się z małymi pacjentami obarczonymi problemami dermatologicznymi.

94,00 zł
87,42 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 6,58 zł

36
Kubernetes w akcji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Kubernetes w akcji
Dostępny
5 szt.

Kubernetes w akcji uczy, jak stosować Kubernetes do wdrażania rozproszonych aplikacji opartych na kontenerach. Zanim zbudujemy swój pierwszy klaster, rozpoczniemy od przeglądu technologii Docker i Kubernetes. Następnie stopniowo będziemy rozbudowywać wstępną aplikację, dodając funkcje i pogłębiając swoją wiedzę o architekturze i działaniu Kubernetes. Opanujemy też takie ważne zagadnienia, jak monitorowanie, dostrajanie i skalowanie. W książce omówiono: Wewnętrzne mechanizmy Kubernetes Wdrażanie kontenerów w klastrze Zabezpieczanie klastrów Aktualizowanie aplikacji bez wyłączania Publikacja jest przeznaczona dla średnio zaawansowanych programistów, nieznających Dockera ani systemów orkiestracji kontenerów.

139,00 zł
113,98 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 25,02 zł

37
Widmo fal radiowych. Imlikacje systemowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Widmo fal radiowych. Imlikacje systemowe
Dostępny
6 szt.

Monografia specjalistyczna poświęcona widmu fal radiowych i jego wykorzystaniu w zastosowaniach praktycznych. Opisano w niej charakterystykę widma fal radiowych z uwzględnieniem tłumienia propagacyjnego i jego modelowania za pomocą różnych modeli oraz zarządzania tym widmem, metody zwiększania efektywności wykorzystania widma, technologię radia kognitywnego, tworzenie świadomości widmowej, charakterystykę metod sensingu widma, ocenę efektywności tego sensingu oraz mapy środowiska radiowego. Odbiorcy: pracownicy naukowi, wykładowcy i studenci wyższych uczelni technicznych o kierunkach telekomunikacyjnych, pracownicy instytutów naukowo-badawczych o profilu teleinformatycznym i działów badawczo-rozwojowych firm działających na rynku telekomunikacyjnym, jak również kadra inżynieryjno-techniczna operatorów sieci komórkowych.

56,00 zł
43,12 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 12,88 zł

38
Java. 97 rzeczy, które powinieneś wiedzieć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Java. 97 rzeczy, które powinieneś wiedzieć
Dostępny
150 szt.

Co powinien wiedzieć każdy programista Javy? To zależy. Zależy od tego, kogo pytamy, dlaczego pytamy i kiedy pytamy. Sugestii jest co najmniej tyle, ile punktów widzenia. W tej książce znajdziesz niektóre z tych wielu punktów widzenia, aby stworzyć razem pewien przekrój i przedstawić sposób myślenia w technologii Java. To nie będzie jedyne słuszne podejście, ale 97 spojrzeń 73 autorów. 97 rzeczy, które zostały poruszone w tej książce, obejmują następujące zagadnienia: język, JVM, techniki testowania, JDK, społeczność, historię, zwinne myślenie, wiedzę wdrożeniową, profesjonalizm, styl, treść, paradygmaty programowania, programistów jako ludzi, architekturę oprogramowania, umiejętności wykraczające poza kod, narzędzia, mechanikę GC, języki JVM inne niż Java... i nie tylko.

84,00 zł
68,88 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 15,12 zł

39
Bburago junior 89021 Autko ze światłami i dźwiękami bolid F1 niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bburago junior 89021 Autko ze światłami i dźwiękami bolid F1 niebieski
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.24

Autko ze światłami i dźwiękiem. Długość autka: 21 cm. Wiek: 12M+. Wymagane baterie: 2xAA. ZAWARTE W ZESTAWIE KOLOR: niebieski

59,90 zł
54,51 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,39 zł

40
Bburago junior 85124 Lamborghini Huracan 3,5" w pudełku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bburago junior 85124 Lamborghini Huracan 3,5" w pudełku
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.31

15,90 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,7%
oszczędzasz 0,91 zł

41
Bburago junior 81002 Autko ze światłem i dźwiękiem Ferrari 488 GTB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
45,90 zł
41,77 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 4,13 zł

42
Bburago junior 81502 Ferrari wesoły samochód p4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bburago junior 81502 Ferrari wesoły samochód p4
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.15

Naucz się liczyć razem z Twoim Ferrari! Sprawdź ile razy musisz wcisnąć przycisk! Wciśnij guzik, a samochodzik będzie zamykał i otwierał oczy. Wciśnij ponownie, a samochód wyda dźwięki prawdziwego Ferrari. Jeśli naciśniesz 3 raz, samochód wyłączy się. Niesamowita zabawa z nauka liczenia! Wymagane baterie: 3 x 1,5V AA/R6 (załączono w celach demonstracyjnych).

105,90 zł
96,37 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 9,53 zł

43
Bburago junior 89003 Łódź z fontanną - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bburago junior 89003 Łódź z fontanną
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.16

37,90 zł
34,49 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,41 zł

44
Bramka metalowa do piłki nożnej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bramka metalowa do piłki nożnej
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.25

Duża bramka piłkarska pozwoli aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się w ogrodzie, parku czy na boisku sportowym. Zestaw jest idealnym prezentem dla początkującego, młodego piłkarza. Specyfikacja towaru: • metalowe elementy bramki • siatka • haki do mocowania w podłożu • instrukcja w zestawie Wymiary bramki po rozłożeniu: 213.0 x 150.0 x 90.0 cm Wymiary opakowania: 91.0 x 27.0 x 6.0 cm

143,90 zł
122,32 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 21,58 zł

45
Bańki mydlane straż 498495 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane straż 498495 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.16

19,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 1,91 zł

46
Bańki mydlane samochód 498488 ADAR - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane samochód 498488 ADAR
ADAR
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.27

18,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,91 zł

47
Bańki mydlane zwierzak na blistrze 495258 ADAR cena za 1 szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
16,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,4%
oszczędzasz 0,91 zł

48
Pędzel szkolny płaski, rozmiar 24 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzel szkolny płaski, rozmiar 24
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.31

Wysokiej jakości pędzle szkolne Astra wykonane są z drewna i naturalnego włosia, dzięki czemu są trwałe i estetyczne. Zalety: • doskonała jakość, • drewniany, lakierowany trzonek, • włosie wykonane ze świńskiej szczeciny, • trwałe i elastyczne.

4,99 zł
Powiadomienie
49
Pędzel szkolny płaski nr 22 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pędzel szkolny płaski nr 22
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.23

Cechy produktu: • doskonała jakość, • drewniany, lakierowany trzonek, • włosie wykonane ze świńskiej szczeciny, • trwałe i elastyczne.

4,99 zł
Powiadomienie
50
Mały alfabet. Litera "K" - kiwi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały alfabet. Litera "K" - kiwi
Sevi
Dostępny
14 szt.

Drewniana literka z wizerunkiem zwierzątka, która stanowić będzie doskonałą dekorację dziecięcego pokoju. Zbierz wszystkie literki! Odpowiednie zabawki edukacyjne, a nawet ozdoby pomagają maluchom w szybkiej nauce, która staje się dla nich prawdziwą przyjemnością. Literki dla dzieci to wszechstronny dodatek pozwalający maluchom pierwszy raz ułożyć swoje imię i tworzyć z nich coraz to dłuższe słowa kompleksowo rozwijając przy okazji swoje umiejętności. Drewniana literka "K" z wizerunkiem ptaszka kiwi doskonale sprawdza się jako uzupełnienie każdej kolekcji. Seria „Mały alfabet” stymuluje wyobraźnię maluchów i zachęca ich do tworzenia z nich własnych kompozycji, które w krótkim czasie przemienią się w pełne zdania. Zabawki edukacyjne dla dzieci w formie ozdób tego rodzaju to inspirujący prezent dla najmłodszych. Rozmiar literki: 10.0 cm Cena dotyczy 1 sztuki

7,99 zł
51
The True Heart - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The True Heart
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.06

Sukey Bond, a sixteen-year-old orphan, is sent to work as a servant at a farm on the remote Essex Marshes. There she falls in love with gentle, unworldly Eric, the son of the rector's wife, only for them to be separated when their relationship is discovered. But nothing will deter Sukey in her quest to be reunited with her true love, even if it means seeking the help of Queen Victoria herself. 'One of our most idiosyncratic, courageous and versatile writers' Hermione Lee 'One can't be too thankful that Miss Townsend Warner has lived to discover the alchemist's secret of transmuting the past into pure gold' Hilary Spurling

54,00 zł
50,22 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,78 zł

52
Mr Fortunes Maggot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mr Fortunes Maggot
Dostępny
2 szt.

The Reverend Timothy Fortune, ex-clerk of the Hornsey branch of Lloyds Bank, has found his vocation: to convert the inhabitants of the remote tropical island of Fanua to Christianity. Even when everyone except for a young boy called Lueli remains indifferent to his preaching, Mr Fortune's good spirits cannot be dampened - until one day his faith is put to a terrible test. 'This quizzical tale is so intensely moving' Gillian Beer, New Statesman 'Original, elegant and hypnotically strange' Miranda Seymour, The New York Times 'Sylvia Townsend Warner pursues the psychology of the story with beautiful accuracy' John Carey

55,65 zł
51,75 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,90 zł

53
Mata na biurko laminowana, Minnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata na biurko laminowana, Minnie
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.05

Podkładka na biurko z PCV laminowana z Myszką Minnie. Doskonale sprawdzi się podczas przygotowania prac plastycznych, chroniąc meble przed pobrudzeniem i uszkodzeniem. Rozmiar: 28.5 x 40.0 cm

3,99 zł
Powiadomienie
54
Pamietnik Kart Klod Pisak Sekr 24x24 Cleo27 Derf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamietnik Kart Klod Pisak Sekr 24x24 Cleo27 Derf
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.09

22,30 zł
Powiadomienie
55
Pamietnik Kart Klod Pisak Sekr 24x24 Cleo26 Derf - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamietnik Kart Klod Pisak Sekr 24x24 Cleo26 Derf
Derform
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.19

22,30 zł
Powiadomienie
56
Opaska na oczy do rozbijania piniaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opaska na oczy do rozbijania piniaty
Godan, 1 sztuka
Dostępny
8 szt.

Kolorowa opaska papierowa na gumce, super rekwizyt na przyjęcie urodzinowe dziecka Opaska zasłania oczy podczas rozbijania urodzinowej piniaty Rozmiar uniwersalny - 16.0 x 7.0 cm.

10,99 zł
57
Kij do rozbijania piniaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kij do rozbijania piniaty
Godan, 1 sztuka
Dostępny
19 szt.

Piniata urodzinowa to zabawa polegająca na strąceniu lub rozbiciu specjalnie przygotowanej, papierowej, ozdobnej dekoracji, w której znajdują się słodycze i łakocie. Piniata może stać się wspaniałą rozrywką na dziecięcej zabawie, wieczorze panieńskim czy kawalerskim, garden party lub na szalonej domówce. Kij do rozbijania piniaty to niezbędny gadżet przy takiej zabawie! Ułatwia strącenie ozdoby i daje większą radość dzieciakom i dorosłym! Kij udekorowany jest wielokolorową bibułą, dzięki czemu będzie świetnie pasował do każdej piniaty. Piniata na urodziny to wspaniały pomysł na niebanalną rozrywkę podczas urodzin, jak i innych przyjęć. Zachwycone będą nią zarówno maluchy, jak i dorośli. • Długość kija: 50.0 cm • Średnica kija: 2.5 cm

17,40 zł
16,99 zł

Rabat 2,4%
oszczędzasz 0,41 zł

58
Karty Poke Ball Tin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Poke Ball Tin
Pokemon TCG, od 6 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.18

Co znajduje się w Poke Ballu? Oczywiście karty Pokemon! Ta część popularnej serii kolekcjonerskiej jest oparta o projekt Level Ball, w którym każda puszka zawiera trzy pakiety Pokemon Trading Card Game i jedną monetę.

63,90 zł
60,71 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,19 zł

59
Moody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moody
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

There is a secret inside you which, once you understand it fully, has the capacity to unlock untold potential. Once you learn the science of your hormones, you will be able to harness it forever. Hormones were something Amy Thomson, founder and CEO of leading women's health app and tech service Moody, never paid attention to, until one day her periods stopped and what had been an inconvenience each month became a barometer for her body's health and mental happiness. When she discovered that her hormonal burnout was driven by stress, she quit her job and focused on trying to understand how her body worked, to establish why and how she had pushed herself too far. In this guide, Amy shares the research and science behind how our hormones work for twenty-first-century survival, how understanding them can help you build better and healthier routines, and why the systems and cycles inside us are an invisible but powerful force. With insights from nutritionists, gynaecologists, endocrinologists, personal trainers and others, Moody provides a holistic and practical blueprint for understanding your hormones and optimising your life around them.

72,40 zł
69,50 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,90 zł

60
To Hell and Back - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To Hell and Back
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.06

Niki Lauda drove a car for sport, but crossed the line between life and death and fought back to even greater glory. Even people who know nothing of Formula One have heard of his crash at Nurburgring in 1976, when we was dragged from the inferno of his Ferrari so badly injured he was given the last rites. Within 33 days, he was racing again at Monza. His wounds bled, he had no eyelids. He was terrified. A year later, he reclaimed his World Championship title. In To Hell and Back he reveals how he battled fear to stage a comeback that seemed beyond human endurance. Then it?s Lauda vs Hunt, an epic rivalry later dramatized in 2013?s Hollywood blockbuster Rush, and he looks back on the strict childhood and parental disapproval that he believes gave him an ?addiction to excellence?. There?ll never be another like him.

49,00 zł
44,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

61
The Dreamer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Dreamer
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.01

'Before Cliff Richard and the Shadows, there was nothing worth listening to in British music.' - John Lennon. Cliff Richard tells his story, in his own words, in his highly anticipated new autobiography. Achieving a hit in every decade since the 1950s, Cliff Richard stands alone in pop history. Coming of age in 1950s London, he began his music career at Soho's legendary 2i's Cafe, and now he's approaching his 80th birthday with record sales of over 250m and counting. Cliff Richard was a pioneer, forging the way for British rock 'n' roll with his unique sound. The original British teen idol, his incredible story takes us into the studio of TV's first pop show Oh Boy!, through 40 years of Top of the Pops, and playing live up and down the country and across the world, with a constant backdrop of screaming fans. Cliff looks back on his humble upbringing, and how he went on to fulfil his wildest dreams by becoming a pop star and even a film star. He talks about finding Christianity, reflects on the ups and downs of life in the public eye, and reveals how the false allegations against him changed his life forever. He's seen era-defining pop stars come and go, and he's still making new music, with a new project to be released this year. As a teenage Elvis-fan in Cheshunt, this may have seem a distant dream. Here's his story of how he made it all happen.

40,00 zł
36,00 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

62
The Very Hungry Caterpillar's Easter Egg Hunt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Very Hungry Caterpillar's Easter Egg Hunt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

The Very Hungry Caterpillar is at the farm hunting for tasty Easter eggs . . . Meet friendly farmyard animals and lift the flaps on every page to help The Very Hungry Caterpillar hunt for eggs. Will you find them all? A simple, delightful new seasonal lift-the-flap adventure with big flaps that are perfect for little hands.

44,50 zł
40,94 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,56 zł

63
Lift as You Climb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lift as You Climb
Dostępny
2 szt.

Part self-help guide, part master class in survival skills for life and work, Lift As You Climb examines what sisterhood looks like today, asks what you can do to make things better for other women and considers how to do that without disadvantaging yourself. It's the ultimate confidence bible for women planning careers in an ever-changing and uncertain world. And it addresses one of the biggest issues women face in the workplace - how to be ambitious without losing your sense of self. It must be possible, right? Full of brilliant tips and invaluable insights, it's everything you need to know about making life better for yourself - without making it worse for others.

56,00 zł
50,40 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,60 zł

64
Deacon King Kong - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deacon King Kong
Niedostępny
Brak

The year is 1969. In a housing project in south Brooklyn, a shambling old church deacon called Sportcoat shoots - for no apparent reason - the local drug-dealer who used to be part of the church's baseball team. The repercussions of that moment draw in the whole community, from Sportcoat's best friend - Hot Sausage - to the local Italian mobsters, the police (corrupt and otherwise), and the stalwart ladies of the Five Ends Baptist Church. DEACON KING KONG is a book about a community under threat, about the ways people pull together in an age when the old rules are being rewritten. It is very funny in places, and heartbreaking in others. From a prize-winning storyteller, this New York Times bestseller shows us that not all secrets are meant to be hidden, and that the communities we build are fragile but vital.

45,00 zł
Powiadomienie
65
The Balkan Trilogy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
94,00 zł
86,48 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,52 zł

66
English Monsters - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
English Monsters
Niedostępny
Brak

When ten-year-old Max is sent to boarding school, his idyllic childhood comes to an abrupt end. Away from the freedom of his grandfather's farm, a world of rules and punishment awaits. But so too does the companionship of a close-knit group of classmates. Years later, as Max and his friends face down adulthood, a dark secret from their schooldays is revealed, drawing them together in unforeseen ways. Who knew what, and when? And who now wants to see justice done?

45,00 zł
Powiadomienie
67
How to Fight Anti-Semitism - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How to Fight Anti-Semitism
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

On 27 October 2018 Bari Weiss's childhood synagogue in Pittsburgh became the site of the deadliest attack on Jews in American history. For most of us, the massacre came as a total shock. But to those who have been paying attention, it was only a more violent, extreme expression of the broader trend that has been sweeping Europe and the United States for the past two decades. No longer the exclusive province of the far right and far left, anti-Semitism finds a home in identity politics, in the renewal of 'America first' isolationism and in the rise of one-world socialism. An ancient hatred increasingly allowed into modern political discussion, anti-Semitism has been migrating toward the mainstream in dangerous ways, amplified by social media and a culture of conspiracy that threatens us all. In this urgent book, New York Times writer Bari Weiss makes a powerful case for renewing Jewish and liberal values to guide us through this uncertain moment.

57,00 zł
53,01 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,99 zł

68
Raising Demons - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Raising Demons
Dostępny
5 szt.

'Hilarious, subversive, sharp without being lethal, and loving without an ounce of sentiment, Shirley Jackson's more-or-less autobiographical account of life as a mother of four and faculty wife (and brilliant writer) is an eternal, comic joy' Amy Bloom 'Our new house was waiting for us, eager, expectant, and empty' Shirley Jackson skewered the trials of domestic life in 1950s America with wry wit and uncanny precision. In this sequel to Life Among the Savages, her four offspring have now grown into fully-fledged demons. As their house starts to burst at the seams, the Jackson clan somehow manage (without really planning it) to move into a larger home, only to take the chaos - absent furniture, vanishing children, misbehaving refrigerators, an avalanche of books - right along with them.

60,00 zł
55,80 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,20 zł

69
Star Wars Shadow Fall - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Wars Shadow Fall
Niedostępny
Brak

Alphabet Squadron?s hunt for the deadliest TIE fighters in the galaxy continues in this Star Wars adventure! News of the New Republic?s victory still reverberates through the galaxy. In its wake, the capital ships of the newly legitimized galactic government journey to the farthest stars, seeking out and crushing the remnants of imperial tyranny. But some old ghosts are harder to banish than others. And none are more dangerous than Shadow Wing. Yrica Quell?s ragtag Alphabet Squadron still leads the search for Shadow Wing, but they?re no closer to their goal?and the pressure to find their quarry before it?s too late has begun to shake them apart. Determined to finish the fight once and for all, Quell works with New Republic Intelligence?s contentious Caern Adan and the legendary General Hera Syndulla to prepare the riskiest gambit of her starfighting career?a trap for Shadow Wing that could finish the chase once and for all. But in the darkness, their enemy has evolved. Soran Keize, last of the Imperial aces, has stepped into the power vacuum at the head of Shadow Wing, reinvigorating the faltering unit in their hour of need. Once adrift in the aftershocks of the war, Keize has found meaning again, leading the lost soldiers of his unit through to safety. The only thing standing in his way? The most mismatched squadron in the New Republic Navy, led by his former mentee: the traitor Yrica Quell.

49,00 zł
Powiadomienie
70
Photography The Whole Story - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Photography The Whole Story
Dostępny
3 szt.

Photography: The Whole Story leads you through the world?s most iconic photographs ? those images that have become key reference points in our conception of ourselves and the world around us. ? Organized chronologically, it traces the evolution of photography period by period, while detailed timelines provide historical and cultural context ? The works of key photographers ? such as Henri Cartier-Bresson, Richard Avedon, Annie Leibovitz and Andreas Gursky ? are assessed to reveal what motivated them, who influenced whom and what each was striving to achieve ? Illustrated focal points single out such aspects as use of colour and visual metaphor, quirks of composition and technical innovation ? Includes a diverse and international roster of contemporary practitioners If you love photography and would like to know more, Photography: The Whole Story is for you.

125,00 zł
93,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 31,25 zł

71
The Auschwitz Photographer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Auschwitz Photographer
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

When Germany invaded Wilhelm Brasse's native Poland in 1939, he was asked to swear allegiance to Hitler and join the Wehrmacht. He refused. He was deported to Auschwitz concentration camp as political prisoner number 3444. A trained portrait photographer, he was ordered by the SS to record the inner workings of the camp. He began by taking identification photographs of prisoners as they entered the camp, went on to capture the criminal medical experiments of Josef Mengele, and also recorded executions. Between 1940 and 1945, Brasse took around 50,000 photographs of the horror around him. He took them because he had no choice. Eventually, Brasse's conscience wouldn't allow him to hide behind his camera. First he risked his life by joining the camp's Resistance movement, faking documents for prisoners, trying to smuggle images to the outside world to reveal what was happening. Then, when Soviet troops finally advanced on the camp to liberate it, Brasse refused SS orders to destroy his photographs. 'Because the world must know,' he said. For readers of The Librarian of Auschwitz and The Boy Who Followed His Father into Auschwitz, this powerful true story of hope and courage lies at the very centre of Holocaust history.

64,00 zł
Powiadomienie
72
Minecraft: The Mountain - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
64,00 zł
Powiadomienie
73
The Seed of Compassion - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Seed of Compassion
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.13

For the first time ever, Nobel Peace Prize Laureate His Holiness the Dalai Lama addresses children directly, sharing lessons of peace and compassion, told through stories of his own childhood. One of today's most inspiring world leaders was once an ordinary child named Lhamo Thondup. In a small village in Tibet, his mother was his first great teacher of compassion. In everyday moments from his childhood, young readers begin to see that important lessons are all around us, and they, too, can grow to truly understand them. With simple, powerful text, the Dalai Lama shares the universalist teachings of treating one another with compassion, which Bao Luu illustrates beautifully in vibrant colour. In an increasingly confusing world, The Seed of Compassion offers guidance and encouragement on how we all might bring more kindness to our world.

45,00 zł
41,40 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,60 zł

74
A World Without Email - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A World Without Email
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

How much more would you achieve if you weren't drowning in email? And how much happier would you be? Constant communication has become a key part of work today and we check our bursting inboxes on average every 5.4 minutes. But at what expense? The bestselling author of Deep Work and Digital Minimalism, Cal Newport, argues that this steady flow of distractions disrupts us from achieving any meaningful work, causes us undue stress and is costing businesses millions in the form on untapped potential. Newport offers a radical vision of a world without email - a world with increased creativity, productivity, collaboration and calm. Drawing on sociology, behavioural economics and fascinating case studies of thriving, email-free companies, Newport explains how this modern tool doesn't work for our ancient brains, why email is making us miserable and unproductive, and shows us how to transform and redesign workflow without the constant pings of emails distracting us. This revolutionary books offers practical solutions you can implement today, and shows you how dramatically reducing or abandoning email will liberate you to do your most profound, fulfilling and creative work - and be happier too. Praise for A World Without Email: 'With evidence and examples from the cutting edge of programming to the factory floors of a century ago, Newport makes a compelling argument for an outrageous claim. Read this superb book. It might just change your life; it's changing mine.' - Tim Harford, author of How To Make The World Add Up 'This new work from Cal Newport goes beyond hacking at the branches of the email problem and strikes right at the root of it. This is a bold, visionary, almost prophetic book that challenges the status quo. If you want to peer into what the future of work could look like, read this book now' - Greg McKeown, author of Essentialism 'This is the book I didn't know I desperately needed. If you are currently drowning in endless email and not sure where to start: read this book' Emma Gannon, author of The Multi-Hyphen Method

74,00 zł
71,04 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,96 zł

75
Peppa Pig: Peppa?s Best Birthday - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig: Peppa?s Best Birthday
Dostępny
2 szt.

It's Mandy Mouse's birthday party! Mandy and her friends are going to Cheese World where there's a cheese river, a cheese mountain and a cheese castle. What birthday cake will she have? A birthday cheesecake, of course! Peppa loves birthday parties! With a very glittery cover, this is the perfect birthday gift for little Peppa fans.

34,00 zł
76
Bees A lift-the-flap eco book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bees A lift-the-flap eco book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.23

This lift-the-flap book uses plant-based inks, glues with minimal plastic content and is made from recycled board. Teaching children all about why bees are so important and how we can help save them, this eco-friendly book is the perfect introduction to an important topic. With flaps to lift and facts to learn, this book also includes a section on how you can help. First facts Introduces the world Recommended for children aged 4+

39,00 zł
Powiadomienie
77
Plant Trees, Sow Seeds, Save The Bees - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plant Trees, Sow Seeds, Save The Bees
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.30

Our stripey friends need you! Bees, wasps, hoverflies and other stripey insects are essential to keeping us, and our planet, alive. Discover the simple ways you can help them thrive in all green spaces - from gardens to window boxes and pots - with insect champion Nicola Bradbear, from Bees for Development charity. There are lots of fun things you can do whatever space you have. And these acts of kindness will all make a big difference.

51,00 zł
45,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,10 zł

78
The Little Man from Archangel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Little Man from Archangel
Dostępny
2 szt.

Jonas is used to his young wife disappearing. Everyone in the town knows that she goes off with other men. This time, however, he tells a small lie to protect her, saying she is visiting a school friend. It is a lie, however, that eats into him like an illness, provoking hostility and resentment of this timid little Russian-Jewish bookseller, who always thought he had been accepted. As suspicion mounts, his true, terrifying isolation is revealed.

45,00 zł
41,85 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,15 zł

79
Hooked - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,00 zł
66,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,40 zł

80
The Good, the Bad and the Little Bit Stupid - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Good, the Bad and the Little Bit Stupid
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.14

After walking out on his wife to shack up with 'Brexit Brenda' next door, George Pantis thinks he's got it made - especially when he wins millions on a Kosovan lottery he barely remembers entering. Unfortunately, he can't access the money because he's forgotten his password. What is he meant to tell all the forceful people who keep appearing at his doorstep desperate to know his mother's maiden name? The situation is shadier than he thinks, and George is need of rescue. But will his dysfunctional family be able to save him, and in the process, can they save each other?

45,00 zł
31,50 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 13,50 zł

81
The Song of the Tree - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Song of the Tree
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

Award-winning designer Coralie Bickford-Smith takes us on a lyrical and enchanting journey with Bird and her animal friends. Exploring vibrant woodlands and magical night-time skies, we fly with Bird through every page and learn the story of the tree and what will happen when it is time for Bird to go. Beautifully illustrated and lovingly told, The Song of the Tree speaks to the universal search for belonging and reminds us of the importance of community, friendship and the natural world.

72,40 zł
68,06 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,34 zł

82
A History of What Comes Next - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
74,00 zł
70,30 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,70 zł

84
The Kennedy Curse - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Kennedy Curse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Kennedys were always taught to win at all costs. And they did - but the price they paid was unimaginable . . . Across decades and generations, the Kennedys have been a family of charismatic adventurers, raised to take risks and excel. Their name is synonymous with American royalty. Their commitment to public service is legendary. But, for all the successes, the family has been blighted by assassinations, fatal accidents, drug and alcohol abuse and sex scandals. To this day, the Kennedys occupy a unique, contradictory place in the world's imagination: at once familiar and unknowable; charmed and cursed. The Kennedy Curse is a revealing, fascinating account of America's most famous family, as told by the world's most trusted storyteller.

45,00 zł
39,60 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,40 zł

85
How You Can Save the Planet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How You Can Save the Planet
Dostępny
4 szt.

YOU have the power to help change the world! *Foreword by Robert Macfarlane, bestselling author of The Lost Words* Climate breakdown, species extinction, environmental disasters - we know the planet is heating up and running out of time; but what can we do about it? Lots of things actually like: ? Building a green wall ? Making recycled bird feeders ? Rewilding ? Writing letters to politicians ? Organising cycling groups at school ? And so much more! This book will break down exactly what you need to do to make a difference. With easy step-by-step actions and inspiring stories of other children who stood up and said 'no more', this is the definitive guide to creating a better world wherever you live. Climate breakdown, species extinction, environmental disasters - we know the planet is heating up and running out of time; but what can we do about it? Lots of things actually like: ? Building a green wall ? Making recycled bird feeders ? Rewilding ? Writing letters to politicians ? Organising cycling groups at school ? And so much more! This book will break down exactly what you need to do to make a difference. With easy step-by-step actions and inspiring stories of other children who stood up and said 'no more', this is the definitive guide to creating a better world wherever you live.

45,00 zł
41,40 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,60 zł

86
The Giant Jumperee - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Giant Jumperee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.27

When Rabbit's friends Cat, Bear and Elephant come to help they are each scared away in turn by the mysterious voice. He can squash you like a flea He will sting you like a bee And he's taller than a tree! But who is the Giant Jumperee? Inspired by a traditional African tale, this is a new read-aloud classic from internationally bestselling author Julia Donaldson, beautifully brought to life by award-winning illustrator Helen Oxenbury.

34,00 zł
31,28 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,72 zł

87
Magic Windows Weather - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magic Windows Weather
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.24

Change each Magic Window and watch the world transform... Magic Windows is the new novelty non-fiction series from Ladybird Books. Perfect for curious toddlers, this new series explores the wonderful transformations found in nature. Little ones will love to pull the sliding mechanism on each spread and change what appears in each Magic Window. They will learn why puddles appear, what hides behind the clouds and how rainbows are made. With Magic Windows: Weather, toddlers will not only learn more about the weather, they will interact and play with it too! The Magic Windows series: Introduces the world Boosts motor skills Recommended for children aged 2+ Also available in the Ladybird Magic Windows series: My Body

40,00 zł
Powiadomienie
88
Sitopia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sitopia
Niedostępny
Brak

How we search for, make and consume food has defined human history. It transforms our bodies and homes, our politics and our trade, our landscapes and our climate. But by forgetting our culinary heritage and relying on cheap, intensively produced food, we have drifted into a way of life that threatens our planet and ourselves. What if there were a more sustainable way to eat and live? Drawing on many disciplines, as well as stories of the farmers, designers and economists who are remaking our relationship with food, this inspiring and deeply thoughtful book gives us a provocative and exhilarating vision for change, and points the way to a better future.

49,00 zł
Powiadomienie
89
Trees: A lift-the-flap eco book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trees: A lift-the-flap eco book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.29

This lift-the-flap book uses plant-based inks, glues with minimal plastic content and is made from recycled board. Teaching children all about why trees are important and how we can help save them, this eco-friendly book is the perfect introduction to an important topic. With flaps to lift and facts to learn, this book also includes a section on how you can help.

43,00 zł
Powiadomienie
90
Seas A lift-the-flap eco book - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Seas A lift-the-flap eco book
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

This lift-the-flap book uses plant-based inks, glues with minimal plastic content and is made from recycled board. Teaching children all about why our oceans and seas are so important and how we can help care for them better, this eco-friendly book is the perfect introduction to an important topic. With flaps to lift and facts to learn, this book also includes a section on how you can help. First facts Introduces the world Recommended for children aged 4+

43,00 zł
Powiadomienie
91
Magic Windows My Body - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magic Windows My Body
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Change each Magic Window and watch the world transform... Magic Windows is the new novelty non-fiction series from Ladybird Books. Perfect for curious toddlers, this new series explores the wonderful transformations found in nature. Little ones will love to pull the sliding mechanism on each spread and change what appears in each Magic Window. They will learn how their body moves, why food is so important and why we need to sleep at the end of the day. With Magic Windows: My Body, toddlers will not only learn more about the human body, they will interact and play too! The Magic Windows series: Introduces the world Boosts motor skills Recommended for children aged 2+

34,00 zł
Powiadomienie
92
The Road to Conscious Machines - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Road to Conscious Machines
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.28

The ultimate dream of AI is to build machines that are like us: conscious and self-aware. While this remains a remote possibility, rapid progress in AI is already transforming our world. Yet the public debate is still largely centred on unlikely prospects, from sentient machines to dystopian robot takeovers. In this lively and clear-headed guide, Michael Wooldridge challenges the prevailing narrative, revealing how the hype distracts us from both the more immediate risks that this technology poses - from algorithmic bias to fake news - and the true life-changing potential of the field. The Road to Conscious Machines elucidates the discoveries of AI's greatest pioneers from Alan Turing to Demis Hassabis, and what today's researchers actually think and do.

54,00 zł
48,60 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,40 zł

93
The Child In You - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Child In You
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

The breakthrough million-copy international bestseller about how to befriend your inner child to find happiness Everyone longs to be accepted and loved. Ideally, during childhood, we develop the self-confidence and sense of trust that will help us through life as adults. But the traumas that we experience in childhood also unconsciously shape and determine our entire approach to life as adults. In The Child In You, bestselling author and psychologist Stefanie Stahl shares her proven approach for working with - and befriending - our inner child. Powerful, imaginative and practical - with clever exercises, from the three positions of perception to over-writing old memories - she shows how by renouncing our 'shadow child' and embracing our 'sun child,' we can learn to resolve conflicts, form better relationships, and find the answer to (almost) any problem.

62,00 zł
57,66 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 4,34 zł

94
Britains 100 Best Railway Stations - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Britains 100 Best Railway Stations
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

It is the scene for our hopeful beginnings and our intended ends, and the timeless experiences of coming and going, meeting, greeting and parting. It is an institution with its own rituals and priests, and a long-neglected aspect of Britain's architecture. And yet so little do we look at the railway station. Simon Jenkins has travelled the length and breadth of Great Britain, from Waterloo to Wemyss Bay, Betws-y-Coed to Beverley, to select his hundred best railway stations. Blending his usual insight and authority with his personal reflections and experiences - including his founding the Railway Heritage Trust - the foremost expert on our national heritage deftly reveals the history, geography, design and significance of each of these glories. Beautifully illustrated with colour photographs throughout, this joyous exploration of our social history shows the station's role in the national imagination; champions the engineers, architects and rival companies that made them possible; and tells the story behind the triumphs and follies of these very British creations. These are the marvellous, often undersung places that link our nation, celebrated like never before.

74,00 zł
68,82 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 5,18 zł

95
Our House is on Fire - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Our House is on Fire
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.17

The profoundly moving story of how love, courage and determination brought Greta Thunberg's family back from the brink 'Urgent, lucid, courageous ... a must-read message of hope ... It is a glimpse of a saner world' David Mitchell, Guardian This is the story of a happy family whose life suddenly fell apart, never to be the same again. Of two devoted parents plunged into a waking nightmare as their eleven-year-old daughter Greta stopped speaking and eating, and her younger sister struggled to cope. They desperately searched for answers, and began to see how their children's suffering reached far beyond medical diagnoses. This crisis was not theirs alone: they were burned-out people on a burned-out planet. And so they decided to act. Our House is on Fire shows how, amid forces that tried to silence them, one family found ways to strengthen, heal, and gain courage from the love they had for each other - and for the living world. It is a parable of hope and determination in an emergency that affects us all.

49,00 zł
45,57 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,43 zł

96
Liar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liar
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.22

In a Shepherd's Bush bedsit, Amelia White dreams of being a reporter. The closest she's come is selling advertising in the local paper. Until the fateful day she stumbles on a truly shocking scoop. Round the corner from her home, she discovers the body of a murder victim, dumped among the rubbish. When the police and reporters descend, Amelia is horrified at the assumptions made and lies soon to be spread about this poor young woman. Determined to protect the victim from these smears and help her grieving family, she convinces her paper's editor to allow her to take up her pen and tell the true story. But when another body is found and the police investigation stalls, Amelia - uncovering new witnesses and suspects in her search for clues - discovers that she may be the only one with any chance of learning the truth and stopping more killings. If only she can work out who the liar is . . . ____________ 'A compelling page-turner' Daily Mail 'Gripping and suspenseful, a fast-paced murder mystery, love story and a young woman's journey of self discovery' Daily Express 'This latest book from master storyteller Lesley Pearse is gripping and full of twists. With an addictive and pacy plot, this will keep you guessing until the end' My Weekly 'A page turner full of suspense, compelling and heartwarming, Liar is a brilliant read. I couldn't put it down' Woman's Way Praise for Lesley Pearse 'Storytelling at its very best' Daily Mail 'Evocative, compelling, told from the heart' Sunday Express 'Intriguing, heart-tugging, beautifully written' Closer

44,50 zł
41,39 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 3,11 zł

97
Cuszima - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuszima
Dostępny
32 szt.

Historia wojny japońsko-rosyjskiej na morzu, poświęcona przez autora poległym pod Cuszimą Bałtom. Na podstawie wydania z 1938 r.

49,90 zł
40,42 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,48 zł

98
Pacynka Jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacynka Jednorożec
Trudi
Dostępny
59 szt.

Pacynki na rękę to dobry pomysł dla wszystkich małych fanów przedstawień i wcielania się w przeróżne role. Teraz zwierzaki mogą mieć niezliczone przygody, które ogranicza tylko wyobraźnia! Ten rodzaj zabawy rozwija dziecięcą kreatywność i pozwala na tworzenie niesamowitych historii. Świetna zabawa gwarantowana. Pacynka nakładana jest na całą rekę, dzięki czemu może poruszać głową i łapkami. Dla dzieci od 1 roku życia

122,08 zł
114,76 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,32 zł

99
Pacynka Nietoperz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacynka Nietoperz
Trudi
Dostępny
84 szt.

Pacynki na rękę to dobry pomysł dla wszystkich małych fanów przedstawień i wcielania się w przeróżne role. Teraz zwierzaki mogą mieć niezliczone przygody, które ogranicza tylko wyobraźnia! Ten rodzaj zabawy rozwija dziecięcą kreatywność i pozwala na tworzenie niesamowitych historii. Świetna zabawa gwarantowana. Pacynka nakładana jest na całą rekę, dzięki czemu może poruszać głową i łapkami. Dla dzieci od 1 roku życia

122,09 zł
114,76 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,33 zł

100
Pacynka Królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pacynka Królik
Trudi
Dostępny
14 szt.

Pacynki na rękę to dobry pomysł dla wszystkich małych fanów przedstawień i wcielania się w przeróżne role. Teraz zwierzaki mogą mieć niezliczone przygody, które ogranicza tylko wyobraźnia! Ten rodzaj zabawy rozwija dziecięcą kreatywność i pozwala na tworzenie niesamowitych historii. Świetna zabawa gwarantowana. Pacynka nakładana jest na całą rekę, dzięki czemu może poruszać głową i łapkami. Dla dzieci od 1 roku życia

123,73 zł
116,31 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,42 zł

Wróć do góry