hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.03.12

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 12 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Terapeutka (B.A. Paris), na drugim Lupa drewniana, mix kolorów (Askato). Kolejny produkt to Gang Godziny Duchów (2 wydanie) (David Walliams) oraz Trąbka drewniana, mix kolorów (Askato).
1
Terapeutka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Terapeutka
Dostępny
7864 szt.

Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Na tym osiedlu wszystko jest doskonałe. Nawet zbrodnia… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu. Właśnie spełnia się ich marzenie. Ale pozory mogą mylić. Wkrótce Alice zaczyna poznawać sąsiadów i odkrywa przerażający sekret domu, w którym zamieszkała. Co więcej, odczuwa coraz silniejszą więź z Niną, terapeutką, do której wcześniej ten dom należał. Tragiczne wydarzenia sprzed lat stają się obsesją Alice. Tym bardziej, że gdy tylko z kimkolwiek porusza ten temat, wszyscy nabierają wody w usta. Mieszkańcy ekskluzywnego osiedla pilnie strzegą swoich sekretów. I nie są tak doskonali, jak się na pozór wydaje…

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

25 osób kupiło
2
Lupa drewniana, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lupa drewniana, mix kolorów
Askato
Dostępny
40 szt.

Wyjątkowo istotnym elementem w rozwoju i edukacji dziecka jest nauka przez zabawę. Lupa z pewnością ucieszy i pobudzi ciekawość. Wprowadzi dziecko w świat przygód, pozwoli to na nowo odkryć znany już ogródek, łąkę, park. Dostarczy mu wielu impulsów do dalszego poszukiwania odpowiedzi na pytania Dlaczego? Jak? Gdzie? Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

12,51 zł
10,99 zł

Rabat 12,2%
oszczędzasz 1,52 zł

13 osób kupiło
3
Gang Godziny Duchów (2 wydanie) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gang Godziny Duchów (2 wydanie)
Dostępny
254 szt.

Kiedy zegar na wieży wybija północ, a wszystkie dzieci pogrążone są we śnie, nadchodzi czas Gangu Godziny Duchów. Najlepsi z najlepszych. Błyskotliwi, bezszelestni, brawurowi. Wszyscy w piżamach. Niektórzy w bandażach. Mają tylko jeden cel. Spełniać marzenia pacjentów szpitalnego oddziału dziecięcego. Herbatka u królowej, czy wyprawa na biegun północny? Na co masz ochotę? Wybieraj...

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

8 osób kupiło
4
Trąbka drewniana, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trąbka drewniana, mix kolorów
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Pięknie pomalowana drewniana trąbka z dźwiękiem jest idealna do kreatywnego i przyjemnego poznawania świata muzyki! Należy dmuchnąć w otwór drewnianej trąbki, aby wydobył się dźwięk. Dmuchanie to nie tylko świetna zabawa dla naszych maluchów, ale także dobre ćwiczenie logopedyczne dla dzieci. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

10,58 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 1,59 zł

7 osób kupiło
5
Jojo drewniane zwierzątko, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jojo drewniane zwierzątko, mix wzorów
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Jojo to tradycyjna, znana wszystkim zabawka w nowej, oryginalnej odsłonie. Zabawka jojo rozwija koordynację wzrokowo ruchową oraz koncentrację. To zabawka zręcznościowa, która przynosi mnóstwo frajdy i zabawy, a kolorowe zwierzątka zachęcają do ćwiczenia i doskonalenia techniki. Wielkość zabawki jest dostosowana do rączek dziecka. Średnica: 6.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

9,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,01 zł

5 osób kupiło
6
Guma do skakania z serduszkiem lub kwiatuszkiem, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Guma do skakania z serduszkiem lub kwiatuszkiem, mix wzorów
Askato
Dostępny
147 szt.

Skakanka to prosta zabawka w 5 kolorach o długości około 5 m. Służy ona do różnych gier na zewnątrz, jak i w domu, w tym prostych ćwiczeń fizycznych. Guma do skakania pozwala na utrzymanie sprawności fizycznej w niezwykle przyjemny sposób. Można używać ją w domu, w ogrodzie, można grać samemu lub w kilka osób. W zestawie znajduje się drewnina ozdoba (serduszko, kwiatek), która pilnuje, aby guma się nie rozwinęła. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

16,65 zł
13,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 2,66 zł

5 osób kupiło
7
Wiedeń 1913 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiedeń 1913
Dostępny
151 szt.

Wiedeń 1913 to próba rekonstrukcji świata, który minął bezpowrotnie wraz z I Wojną Światową. Jest to również wyprawa do źródeł nowoczesności. Rok 1913 to fascynujący czas ścierania się starych i nowych idei, nie tylko w muzyce, malarstwie i literaturze, ale także w nauce i w życiu codziennym. Wiedeń jest miejscem, gdzie widać to wyraźnie. Książka opowiada o spotkaniach wybitnych artystów: Schiele i Kokoschka, wielkich kompozytorów: Schönberg i Szymanowski, wspaniałych pisarzy: Kafkę i Musila. Autor zamiast jednej prawdy pokazuje złożone mechanizmy mitologizacji historii, w której splątani są bohaterowie książki.

65,00 zł
54,60 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,40 zł

5 osób kupiło
8
Koło dmuchane do pływania 119 cm, w kwiaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło dmuchane do pływania 119 cm, w kwiaty
Bestway
Dostępny
41 szt.

Koło dmuchane jest wykonane z wysokiej jakości materiału PCV. Grafika przykuwa wzrok. Średnica: 119.0 cm

32,90 zł
3 osoby kupiły
9
Masaż tantryczny. Stymulująca moc erotycznego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Masaż tantryczny. Stymulująca moc erotycznego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.21

Masaż tantryczny wniesienie do Twojego życia intymnego nowe cielesne i duchowe doświadczenia. Ten wyjątkowy przewodnik po technikach masażu intymnego zawiera estetyczne fotografie obrazujące metody stopniowania zmysłowego dotyku i stymulacji punktów energetycznych. Obok szczegółowego opisu masażu erotycznego znajdziesz też fantazyjne sposoby wzmagające siły witalne, zapewniające przepływ energii w związku i szczęście. A mieszanki zmysłowych olejków wzmocnią odczuwanie bliskości i intymności. Opanujesz też pięć stopni dotyku tantrycznego, który ma na celu zacieśnienie partnerskich relacji. To forma terapii dla par, które pragną poznać nowy wymiar zmysłowej pieszczoty i pełniej odczuwać przyjemność płynącą z miłości. Magiczny seks cudowny związek.

44,40 zł
32,41 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,99 zł

3 osoby kupiły
10
Sylabki Tygryska. Nauka czytania. Poziom 2. Zeszyt 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylabki Tygryska. Nauka czytania. Poziom 2. Zeszyt 3
Dostępny
229 szt.

Zeszyty ćwiczeń o różnej skali trudności do nauki czytania sylabowego z naklejkami i elementami do wycięcia. Dzięki różnorodnym zadaniom dzieci będą mogły rozwijać spostrzegawczość, ćwiczyć układ ręka-oko, a przede wszystkim poznawać i utrwalać litery oraz ich połączenia, czyli sylaby, co przygotuje je w przyszłości do nauki czytania i pisania.

8,99 zł
7,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
11
Długopis żelowy GR-101 czarny (12szt) GRAND - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Długopis żelowy GR-101 czarny (12szt) GRAND
Grand
Dostępny
72 szt.

z wymiennym wkłademergonomiczna obudowa z uchwytem antypoślizgowymprzezroczysta obudowa umożliwia kontrolę stopnia zużycia wkładuskuwka w kolorze wkładudługość pisania: 400 mgrubość linii 0,5 mmczarny kolor tuszuopakowanie: 12 szt.

12,99 zł
3 osoby kupiły
12
Minecraft: Rynek Farmera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft: Rynek Farmera
Ravensburger
Dostępny
54 szt.

Przygotuj się na nową przygodę Minecraft! Uprawiaj swoją ziemię i zbierajplony, którymi później będziesz mógł handlować na ryneczku farmera i któredodadzą dodatkowych mocy w rozgrywce. Rozszerzeniem Rynek farmera można graćjedynie z podstawową grą planszową Minecraft. Zawartość:20 kartbudowli1 plansza rynku18 kafli przedmiotów32 tokenów warzyw6skórek3 karty referencji8 kart punktacji8 znaczników doświadczenia

69,04 zł
62,14 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

3 osoby kupiły
13
Karty Tarot Crowley Thoth Wersja kieszonkowa GB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
49,90 zł
40,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,98 zł

4 osoby kupiły
14
Życie erotyczne Słowian - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie erotyczne Słowian
Dostępny
2483 szt.

Tomasz J. Kosiński, znawca historii i obyczajów dawnej Słowiańszczyzny, autor m.in. Rodowodu Słowian, Wiary Słowian i Bogów Słowian, w swej najnowszej książce wprowadza czytelników w świat słowiańskiej miłości i seksualności. Można się z niej dowiedzieć, jak Słowianie kochali (dosłownie i w przenośni), jak odnosili się do nagości i seksu, jak zawierali związki małżeńskie i czy byli wierni małżonkom. Poznamy też obyczaje, magię i sztukę związane z erotyką i płodnością. Jak pisze T.J. Kosiński: „Dla Słowian sfera seksualna stanowiła niezwykle istotny aspekt życia. Była związana z kultem życia i płodności, a dzięki prokreacji rodziły się dzieci – nowe pokolenia. Ziemia była utożsamiana z kobietą w myśl zasady: »matka ziemia przynosi nam owoce, jak kobieta rodzi dziecko«. Z kolei męskiej mocy przypisywano magiczne właściwości i porównywano ją do siewu. Dlatego przed obsianiem ziemi przedstawiciele niektórych plemion słowiańskich oddawali się miłosnym igraszkom na polach. Dawni Słowianie kojarzyli seks ze szczęściem, tańcem i muzyką oraz cudem narodzin, co miało zapewnić połączenie z naturą…”.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

2 osoby kupiły
15
Nawigacja prosta, łatwa, zabawna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nawigacja prosta, łatwa, zabawna
Dostępny
395 szt.

"Nawigacja prosta, łatwa, zabawna" nie jest nużącym, przeznaczonym do wkuwania, podręcznikiem, ale 224 stronami fascynującej lektury. Miesięcznik "Ocean Life" nazwał ją najniezwyklejszym zaproszeniem do nobilitującej sztuki samodzielnego prowadzenia jachtu. W całości lub fragmentach przetłumaczono "Nawigację" w Stanach, Niemczech, Rosji i Japonii. Zamiast tradycyjnych - delikatnie mówiąc - mało zrozumiałych dywagacji, Czytelnik znajdzie w książce fragmenty prozy Borchardta, Londona, Vernego i innych trubadurów morza. Anegdoty, instrukcje z pierwszej ręki, przystępne wyjaśnienia i pełne humoru ilustracje. Autor "Nawigacji" - kapitan jachtowy żeglugi wielkiej i doktor nauk zarazem, dokonał niemałej sztuki bezawaryjnego przebycia 150 tys. mil pod żaglem, w tym 75 tys. samotnie. Jak pisze: "Podróżowałem również wytwornymi cruiserami, zardzewiałym frachtowcem, tratwami, otwartymi szalupami czy okrętem podwodnym. Nie raz były to również psie zaprzęgi, samoloty sportowe, balony, lotnie, rowery, narty. Czasem, z konieczności, nogi własne. Wehikuły te zaniosły mnie na wszystkie oceany i komplet siedmiu kontynentów świata. Pozwalając dotrzeć do tak egzotycznych miejsc jak kontynentalna Antarktyda, Wyspa Wielkanocna, Iwo Jima, wulkany Meksyku czy najgłębsze wody świata - 11 km głębie Rowu Mariańskiego. Czytelnikom "Nawigacji" - przyszłym nawigatorom, którzy dotrą zapewne jeszcze dalej, ślę autorskie - "stopy wody pod kilem!". Tych, którzy przeczytają "Nawigację", zapraszamy do innego, równie fascynującego podręcznika Andrzeja Urbańczyka, pod uwodzicielskim tytułem "Dookoła świata bez sztormów".

42,00 zł
35,70 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,30 zł

2 osoby kupiły
16
Karty Tarot Symbol Wersja kieszonkowa GB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty Tarot Symbol Wersja kieszonkowa GB
Cartamundi
Dostępny
30 szt.

Zestaw 78 kart w wersji kieszonkowej. Rozmiar kart 59 x 91 mm

59,90 zł
49,12 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,78 zł

1 osoba kupiła
17
Karty Tarot Primal Lenomand (GB/FR/DE) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
47,90 zł
39,28 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,62 zł

1 osoba kupiła
18
Skakanka z drewnianym uchwytem, zwierzak, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka z drewnianym uchwytem, zwierzak, mix wzorów
Askato
Dostępny
116 szt.

Kolorowe skakanki z drewnianymi rączkami w kształcie wesołych zwierząt zachęcą do aktywności ruchowej i poprawy kondycji. Każda skakanka ma rękojeść wykonaną z lakierowanego drewna w kształcie zwierzątka oraz biały sznurek. Długość rączki: 12.2 cm Skakanka: ok. 210.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

21,78 zł
18,99 zł

Rabat 12,8%
oszczędzasz 2,79 zł

3 osoby kupiły
19
Samodzielne życie z autyzmem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Samodzielne życie z autyzmem
Dostępny
42 szt.

Książka Samodzielne życie z autyzmem to poradnik przeznaczony dla nastolatków i młodych dorosłych ze spektrum autyzmu, którzy przygotowują się do nowych wyzwań codzienności. Publikacja przyda się także czytelnikom w średnim wieku i starszym, którzy mają trudności w odczytywaniu niewerbalnych sygnałów społecznych, niezależnie od tego, czy otrzymali oni diagnozę, czy też nie. Osoby z ASD znajdą tu przystępny zestaw wskazówek, dzięki którym zadania dorosłego życia będą o wiele łatwiejsze.

44,90 zł
35,47 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,43 zł

1 osoba kupiła
20
Sprawa ukraińska jako problem międzynarodowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sprawa ukraińska jako problem międzynarodowy
Dostępny
25 szt.

Sprawa ukraińska jako problem międzynarodowy to krótka broszura składająca się z 5 części. W pierwszej części poruszane są kwestie ukraińskie na tle przyszłości stosunków polsko-niemieckich i polsko-rosyjskich. W drugiej, autorzy omawiają stosunek polskiej racji stanu do rozbioru wschodniego sąsiada. W trzeciej części poruszany jest wątek problemu ukraińskiego. W czwartej, możliwości rozwiązania sprawy ukraińskiej w płaszczyźnie międzynarodowej. A w piątej, ich wpływ na ukształtowanie się stosunków wewnątrz Polski.

12,54 zł
9,99 zł

Rabat 20,3%
oszczędzasz 2,55 zł

1 osoba kupiła
21
Miecz do robienia baniek mydlanych 120ml p24 Mickey Mouse DULCOP   cena za 1 sztukę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
11,99 zł

Rabat 7,1%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
22
Lichtenstein - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lichtenstein
Dostępny
3 szt.

American painter Roy Lichtenstein (1923-1997) pioneered a new epoch in American art, bursting onto a scene dominated by Abstract Expressionism in late 1950s New York and defining a new art vocabulary for a new era. With his groundbreaking use of industrial production techniques and trivial, quotidian imagery such as cartoons, comic strips, and advertising, Lichtenstein joined contemporaries such as Andy Warhol and James Rosenquist to reflect and satirize American mass media and consumer culture. Works such as Look, Mickey! (1961), Drowning Girl (1963), and Whaam! (1963) deployed mass production techniques, particularly Ben-Day dots printing, to create a blow-up effect and pixelated `dot` style, with which Lichtenstein has become synonymous. This book provides an essential overview of Lichtenstein`s career, tracing his earliest Pop statements through to later `brushstroke` retorts to Abstract Expressionism and reinterpretations of modern masterpieces. We look at his leading position in midcentury modernism, and the ways in which his works both critique and chronicle 20th-century America.

72,00 zł
1 osoba kupiła
23
Perfumy, attar i bakhur. Przewodnik po świecie arabskich wonności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perfumy, attar i bakhur. Przewodnik po świecie arabskich wonności
Dostępny
14 szt.

Czym jest dla nas zapach? To wspomnienie przywołujące obrazy z dzieciństwa, podróży, przypominające osoby, sytuacje. To osobiste odczucie owiane tajemniczością, które tak trudno opisać. Ma moc wyzwalania emocji, choć nie możemy go zobaczyć, dotknąć, a jedynie poczuć. To niematerialne dziedzictwo każdego zakątka świata, które oprowadza podróżnych po miejscach kultu, restauracjach, ogrodach. Najmocniej działają na nas zapachy, którymi nie oddychamy na co dzień. Zapach to jednocześnie najtrudniejsze do opisania w książce wrażenie zmysłowe. Mimo to Perfumy, attar i bakhur to książka przepełniona zapachami. Zabierze Czytelnika w zapachową podróż w czasie i przestrzeni, przybliży historię perfum i kadzideł, składniki wykorzystywane w perfumerii, zwyczaje „zapachowe” funkcjonujące na Półwyspie Arabskim, a wreszcie przekaże podstawy wiedzy, jak stworzyć własną kompozycję zapachową oraz jak wybierać perfumy i nie dać się oszołomić feerią aromatów.

79,00 zł
67,94 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 11,06 zł

1 osoba kupiła
24
Słoneczna ruleta. Wiersze przebrane z lat 1969-2020 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słoneczna ruleta. Wiersze przebrane z lat 1969-2020
Dostępny
20 szt.

Słoneczna ruleta to obszerny wybór wierszy Józefa Barana z lat 1969-2020. Jak zapowiada podtytuł, są to wiersze starannie przebrane, ale ponieważ autor tego tomu wydał już ponad 30 książek, tom choć obszerny, pomieścił wiersze najlepsze. Znajdziemy tutaj samą esencję tej słonecznej, oddanej życiu, ale i gorzkiej poezji. Wiele skomplikowanych, ale pociągających smaków istnienia. Za odkrywcę poezji Józefa Barana uważa się Artura Sandauera, choć wcześniej całe kolumny wierszy poety publikował „Tygodnik Powszechny”. Józef Baran pracował jako nauczyciel, redaktor w tygodniku „Wieści”, reportażysta w „Dzienniku Polskim”. Jego wiersze przełożono na ponad 20 języków, osobne tomy ukazały się w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. Za twórczość poetycką otrzymał m.in. Nagrodę Fundacji Kościelskich w Genewie, wyróżnienie PEN West czy Nagrodę Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. W 1989 roku wiersze poety weszły do podręczników szkolnych. Lektura tych wierszy przywraca wiarę w prawo poezji do mówienia pozornie prostymi słowami o sprawach trudnych egzystencjalnie, o słonecznym, ale rzucającym także raniący cień ludzkim życiu. „Wiersze adresuję do wybrednych znawców sztuki poetyckiej, ale i do tzw. zwykłego odbiorcy. Nie pochwalam tych, którzy zamykają się w wieży hermetycznej poezji uniwersyteckiej. Uważam to za początek końca żywej poezji”. – Józef Baran

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

1 osoba kupiła
25
Święty Szarbel i inni święci z Libanu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Szarbel i inni święci z Libanu
Dostępny
23 szt.

Liban to miejsce niezwykłe. Jan Paweł II mówił, że „to coś więcej niż kraj – to przesłanie”. Przede wszystkim to przestrzeń o głębokiej symbolice religijnej. Królowie Dawid i Salomon sprawadzali stamtąd cedry, to tam Eliasz wskrzesił syna wdowy, a Jonasz miał być wyrzucony z wnętrza wielkiej ryby. Jezus odwiedził libańskie miasta: Tyr i Sydon. To na tych terenach uwolnił od złego ducha córkę Syrofenicjanki.Z Libanu pochodzą niezwykli święci: Święty Maron, Święty Nimatullah, Święta Rafka i najsłynniejszy z nich – Święty Charbel Makhlouf. Nie bez powodu mawia się, że to „święty Bogiem upojony”. Warto modlić się za jego pośrednictwem o codzienne łaski dla siebie i bliskich.

12,00 zł
8,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 3,01 zł

1 osoba kupiła
26
Cień ponurego Wschodu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
21,00 zł
15,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
27
Abacus Year 1 Workbook 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,00 zł
13,99 zł

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

1 osoba kupiła
28
The Priory of the Orange Tree - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Priory of the Orange Tree
Dostępny
6 szt.

THE INTERNATIONAL BESTSELLER A world divided. A queendom without an heir. An ancient enemy awakens. `Epic` - Guardian `Majestic` - Daily Mail `Escapism at its finest - Shannon, we salute you` - Stylist An enthralling, epic fantasy about a world on the brink of war with dragons - and the women who must lead the fight to save it. The House of Berethnet has ruled Inys for a thousand years. Still unwed, Queen Sabran the Ninth must conceive a daughter to protect her realm from destruction - but assassins are getting closer to her door. Ead Duryan is an outsider at court. Though she has risen to the position of lady-in-waiting, she is loyal to a hidden society of mages. Ead keeps a watchful eye on Sabran, secretly protecting her with forbidden magic. Across the dark sea, Tané has trained to be a dragonrider since she was a child, but is forced to make a choice that could see her life unravel. Meanwhile, the divided East and West refuse to parley, and forces of chaos are rising from their sleep.

61,00 zł
50,63 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,37 zł

1 osoba kupiła
29
Objawienia i listy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Objawienia i listy
Dostępny
44 szt.

Objawienia Błogosławionej Małgorzaty Ebner w jasny sposób ukazują dzieje konkretnego życia mistycznego i stanowią księgę pociech dla wszystkich, którzy doświadczają cierpień i bezczynności. Błogosławiona Małgorzata Ebner była zakonnicą i mistyczką. Wstąpiła do klasztoru dominikanek pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Mödingen w diecezji augsburskiej. Ciężko zachorowała i została przykuta do łóżka. W 1332 roku na polecenie kierownika duchowego zapisywała swoje mistyczne doświadczenia w dzienniku. Korespondowała z dominikaninem i mistykiem Janem Taulerem. Zmarła w opinii świętości w wieku 60 lat. Jej kult jako błogosławionej potwierdził papież Jan Paweł II w 1979 roku. W listach Błogosławionej próżno szukać niejasnego, oderwanego od życia sposobu myślenia; dominują w nich praktyka i doświadczenie. Owa relacja mistycznych przeżyć ma tym większą wartość, że zawdzięczamy je miłującej prawdę kobiecie, której zupełnie obce były fanatyzm i przesada. Małgorzata z podziwu godną otwartością mówi o swych pokusach, trudnościach i sukcesach. Z jej zapisków wyłania się fascynujący obraz drogi, którą przebyła ku pełni mistycznego życia.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

1 osoba kupiła
30
Ludwik i Zelia Martin. Świętość na każde czasy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludwik i Zelia Martin. Świętość na każde czasy
Dostępny
22 szt.

Ludwik i Zelia Martin, rodzice św.Teresy od Dzieciątka Jezus, swą świętość osiągali wśród codziennych radości i zmartwień, sukcesów i trudnych doświadczeń. Czytelnik odkryje zdumiewającą aktualność ich drogi. W przywołanych w biografii wydarzeniach odnaleźć można dynamizm wiary i miłości, który stopniowo zbliżył ich do siebie i zjednoczył wokół najważniejszej tajemnicy: żyć dla Boga w codzienności

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

1 osoba kupiła
31
Basen rozporowy Fast Set 183x51cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
130,90 zł
1 osoba kupiła
32
Opracowania tematów z historii od 1815 roku do dziś dla klas 3-4 liceum i technikum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opracowania tematów z historii od 1815 roku do dziś dla klas 3-4 liceu...
Dostępny
72 szt.

Książka zawiera opracowania 171 tematów z historii dla uczniów klas 3-4 liceum czteroletniego i technikum pięcioletniego (po szkole podstawowej). Obejmuje okres od 1815 roku do dziś. • Książka uzupełnia dowolne podręczniki historii dla klas 3-4 liceum 4-letniego i technikum 5-letniego. • Przydatna także do powtórki przed maturą. • Uwzględniono standardy wymagań egzaminacyjnych. • Wydarzenia przedstawiono zwięźle i klarownie, bez drugorzędnych szczegółów. • W każdym temacie wskazano daty, które należy zapamiętać. • Podano precyzyjne definicje kluczowych pojęć. • Zawiera wykaz najważniejszych postaci. • Opracowania idealne do bieżących powtórek przed lekcją i do systematycznej nauki przed egzaminem.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
33
Yeti, w którego nikt nie wierzył, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Yeti, w którego nikt nie wierzył, wydanie 2
Dostępny
83 szt.

Istnieniu yeti przeczy nauka! Przeczą liczby i fakty! Wszyscy w klasie twierdzą, że yeti nie istnieje. Tylko jeden chłopiec, narażając się na śmiech kolegów, mówi, że on w yeti wierzy. Czy wiara chłopca sprawi, że gdzieś w Himalajach tajemniczy stwór usłyszy jego głos i stanie się bardziej realny? Piękna i wzruszająca opowieść o tym, jak niemożliwe staje się możliwe. Wystarczy wierzyć w siebie! Książkę poleca Polska Sekcja IBBY na swojej Pokonkursowej Liście BIS. Yeti, w którego nikt nie wierzył został wpisany na Złotą Listę książek polecanych przez Fundację “ABCXXI – Cała Polska Czyta Dzieciom”.

33,00 zł
23,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

1 osoba kupiła
34
Polskie konstrukcje motoryzacyjne 1947-1960 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polskie konstrukcje motoryzacyjne 1947-1960
Dostępny
15 szt.

Bogato ilustrowana książka poświęcona rozwojowi polskiej myśli konstrukcyjnej w dziedzinie motoryzacji w latach 1947-1960. Zawiera opisy 125 typów i odmian polskich pojazdów (przedprototypów, prototypów i samochodów seryjnych), w tym samochodów osobowych (m.in. Mikrus, Syrena 100, 101, Sport, Warszawa M20 i 201), mikrobusów (m.in. Nysa), autobusów (m.in. Star 50, 51, 52, San H01, Jelcz, Odra), samochodów ciężarowych (m.in. Żuk A08, Lublin 51, Star 20, 21, 25, Żubr A80, Star 44, 66), ciągników siodłowych (m.in. Star C21, C60, C25, Żubr C90), motocykli (m.in. SHL, Sokół, WFM, WSK, Junak) i skuterów (m.in. Żuk, Odra, Osa) oraz motorowerów (m.in. Ryś, Komar, Żak). Zamieszczone informacje historyczne oraz charakterystyki techniczne stanowią współcześnie cenny materiał źródłowy dotyczący ówczesnych konstrukcji.

60,00 zł
46,20 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

1 osoba kupiła
35
Koło do pływania, opalizujące, 107 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Koło do pływania, opalizujące, 107 cm
Bestway
Dostępny
100 szt.

Bez względu na to, gdzie jesteś, opalizujące koło do pływania Bestway® z pewnością się wyróżni! Metaliczny materiał będzie błyszczał przez cały dzień, gdy będziesz się relaksować w wodzie. Idealny na następny dzień nad basenem lub nad jeziorem, stylowy opalizujący materiał nie tylko przyciąga wzrok i jest modny, ale także nie wyblaknie z czasem. Te lśniące koło do pływania pozostanie lśniące podczas każdego zdjęcia, dnia na basenie lub imprezy! Średnica: 107.0 cm

73,90 zł
1 osoba kupiła
36
Kartki wyrwane z podróżnego dziennika - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartki wyrwane z podróżnego dziennika
Dostępny
3 szt.

Akcja książki Kartki wyrwanej z podróżnego dziennika zaczyna się w Wirginii. Gorący dzień, w czasach Wielkiego Kryzysu. Na opustoszałej drodze psuje się autobus. Pasażerom oznajmiono, że naprawa potrwa do następnego dnia. Zbieg okoliczności sprawił, że przy drodze zatrzymało się wesołe miasteczko. Prawdziwa syrena. Żywy trup. Trzyoki mężczyzna. W wesołym miasteczku jest nawet dziewczyna z rękoma zamiast stóp. Howard wie, że takie atrakcje wyglądają złowrogo. Ale Howard jeszcze nie wie, że beztroska zabawa szybko zmieni się w koszmar.

22,00 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
37
Fashionopolis: The Price of Fast Fashion - and the Future of Clothes - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fashionopolis: The Price of Fast Fashion - and the Future of Clothes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

`A gripping blockbuster ... Thomas researches meticulously and writes with simmering even-handed anger` - Telegraph. Fashionopolis is the definitive book on the cost of fast fashion, and a blueprint for how we get to a more sustainable future. Fashion has blighted our planet. Today, one out of six people on earth work in fashion, churning out 100 billion garments a year. Yet 98 percent of them do not earn a living wage, and 2.1 billion tonnes of clothing is thrown away annually. The clothing industry`s exploitation of fellow humans and the environment has reached epic levels. What should we do? Bestselling author and veteran journalist Dana Thomas has travelled the globe to find the answers. In Fashionopolis, she details the damage wrought by fashion`s behemoths, and celebrates the visionaries - including activists, artisans, designers, and tech entrepreneurs - fighting for change. We all have been casual about our clothes. It`s time to get dressed with intention. Fashionopolis is the first comprehensive look at how to start.

50,00 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
38
Birma. Złota ziemia roni łzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Birma. Złota ziemia roni łzy
Dostępny
12 szt.

Współczesne krytyczne wobec Birmy zachodnie, bliskowschodnie i nadwiślańskie głosy, słusznie oburzając się na prześladowania Rohingya, nie biorą wszakże pod uwagę ogromu zmian, jakie zaszły nad Irawadi, oraz specyfiki tego kraju. Lektura Złotej ziemi z pewnością im się przyda. Będąc świetnym zapisem chwili tuż przed zmianami, książka ta oferuje rzecz w obserwowaniu rzeczywistości birmańskiej bezcenną: perspektywę. Uświadamia, jak daleko Birma doszła w ciągu dekady. Pozwala spojrzeć na ten kraj i gnębiące go problemy z dystansu, z większą empatią. Powinna stać się lekturą obowiązkową dla każdego, kto nie pamięta Birmy sprzed 2011 roku (a tym, którzy pamiętają, z pewnością pomoże przypomnieć sobie, jak źle się działo w kraju pod generalskim butem). Po jej przeczytaniu spojrzenie na Birmę powinno stać się bardziej zniuansowane, głębsze. Birma wciąż czeka na swoją „jedność w różnorodności”, na rozwiązanie etnicznego węzła gordyjskiego. Wciąż trwa mierzenie się z niejednoznacznym dziedzictwem kolonialnym. Nie zmienił się również – wzrósł wręcz – polityczny kult Aung Sana, założyciela państwa. Utrzymało się uwielbienie dla jego córki, Aung San Suu Kyi, i to mimo pięciu lat jej rządów, co wiązało się z koniecznością pójścia na liczne kompromisy moralno-polityczne. Birmańczycy – inaczej niż Zachód – świetnie rozumieją tę cenę i wciąż stoją za Suu Kyi murem. Bo jest dla nich niczym symboliczna tarcza, broniąca przed generałami. Ludzie w Birmie – zarówno Birmańczycy, jak i mniejszości – doskonale pamiętają uchwycone w Złotej ziemi przez Bogdana Góralczyka „długie trwanie” rządów Tatmadaw i za żadne skarby świata nie chcą by się powtórzyło. Niestety, mroczne widmo ery generałów powróciło 1 lutego 2021 roku, ponownie sprawiając, że Złota Ziemia roni łzy. – dr hab. Michał Lubina, Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ Prof. zw. dr hab. Bogdan J. Góralczyk, politolog i sinolog, b. dyplomata, publicysta, wykładowca w Centrum Europejskim Uniwersytetu Warszawskiego i jego były dyrektor. W latach 2003–2008 był ambasadorem RP w Tajlandii, akredytowanym również w Republice Filipin i Związku Mjanma. Do Mjanmy – Birmy – później jeszcze wielokrotnie jeździł. Specjalizuje się we współczesnych stosunkach międzynarodowych, w tym w zagadnieniach globalizacji, tematyce europejskiej oraz rynków i przemian zachodzących w Azji. Szczególnie dogłębnie zbadał specyfikę, rolę i zmiany dokonujące się w Chinach i na Węgrzech (znając języki obu krajów), czego najlepszym dowodem są dwie książki wydane nakładem Wydawnictwa Dialog: Wielki Renesans. Chińska transformacja i jej konsekwencje (2018) oraz Węgierski syndrom Trianon (2020).

85,00 zł
73,10 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 11,90 zł

1 osoba kupiła
39
Skakanka z drewnianym uchwytem, zwierzątko, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka z drewnianym uchwytem, zwierzątko, mix wzorów
Askato
Dostępny
140 szt.

Drewniana skakanka to rewelacyjna zabawka dla każdego dziecka. Lakierowana rękojeść skakanki przedstawia różne zwierzątka. Zabawa ze skakanką rozwija zdolności ruchowe i zmysł koncentracji u dziecka. Stymuluje prawidłowy rozwój fizyczny, pomaga kształtować mięśnie rąk i nóg. Długość rączki: ok. 16.0 cm Długość skakanki: ok. 210.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

20,97 zł
17,99 zł

Rabat 14,2%
oszczędzasz 2,98 zł

1 osoba kupiła
40
Pokrywa do basenu prostokątnego, 3.00 x 2.01 m - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokrywa do basenu prostokątnego, 3.00 x 2.01 m
Bestway
Dostępny
70 szt.

Chroń swój basen przed zanieczyszczeniami, liśćmi i śmieciami dzięki temu przykryciu basenowemu z PVC Flowclear. Pokrywy basenów naziemnych zapobiegają rozwojowi glonów i zmniejszają koszt chemikaliów, gdy basen nie jest używany. To przykrycie basenowe ma otwory odpływowe, aby zapobiec gromadzeniu się wody na przykryciu. Przykrycie basenu jest łatwe w montażu, wyjątkowo wytrzymałe i zawiera liny mocujące do basenu. Pasuje do basenów Splash Frame o wymiarach 3.00 m x 2.01 m x 66.0 cm Pasuje do basenu: 3.00 m x 2.01 m x 66.0 cm Steel Pro Pokrywa zawiera linkę zabezpieczającą pokrywę. Otwory drenażowe przeciwdziałające gromadzeniu się wody.

45,90 zł
1 osoba kupiła
41
Okularki do pływania 21101 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
28,90 zł
1 osoba kupiła
42
Extreme Hatred, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Extreme Hatred, CD
Hypnosia, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1. Extreme Hatred 2. Circle Of The Flesh 3. The Last Remains 4. Operation Clean-Sweep 5. Comatose 6. Act Of Lunacy 7. Gates Of Cirith Ungol 8. Hang 'Em High 9. Traumatic Suffering

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

43
Vi Overlevde, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vi Overlevde, CD
Bizzarekult, Mystic Production
Dostępny
7 szt.

44,90 zł
41,31 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,59 zł

44
Video Nasty, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Video Nasty, CD
Nasty Video, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.Video Nasty 2.Nightmare Beach 3.Castle Freak 4.Pieces 5.Black Christmas 6.Final Exam 7.Antichrist

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

45
En Delirium, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
En Delirium, CD
GRIEF COLLECTOR, Mystic Production
Dostępny
5 szt.

1.Corridors 2.Wintersick 3.Our Poisonous Ways 4.The Letting Go 5.When Sanity Eludes Me 6.Knee Deel in Devils 7.10 Days (of Disbelief) 8.Misery Mongers 9.Scorned Heart 10.Then Comes Darkness 11.Voodoo - Die Young 1.A Prelude to Grief 2.Eyes of Fog 3.Consuming Indignation 4.A Mournful Pact 5.Of Misery and Woe 6.To Grips

73,90 zł
67,99 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,91 zł

46
Condemned To Suffer, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Condemned To Suffer, CD
Sepiroth, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

1.45362971N126375544E 2.Embedded Defect 3.Agonizing Subjection 4.Six Times a Charm 5.Condmened to Suffer 6.Destined Between the Eyes 7.Psuedoscience 8.Selective Apocalypse 9.Pulmarary Barotrama 10.River of Perdition

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

47
Illusions Under The Sun, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Illusions Under The Sun, CD
BLACK MOON MOTHER, Mystic Production
Dostępny
15 szt.

1.Lost in the Maze 2.Around the Finger 3.High Winds 4.Slow Down 5.First Light 6.Radiant Sun 7.Afterglow

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

48
Upside Down, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upside Down, CD
Dostępny
18 szt.

1. Upside Down Theme 2. Super God 3. Tumblin' Dominoes 4. Never Again Your Slave 5. She Never Turns Around 6. Globestrutter 7. The Dudes ; the Dancers 8. Twang 'Em and Kerrang 'Em 9. It's Not the End 10. Interstellafella

62,90 zł
49
Podstawowe pojęcia historii sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawowe pojęcia historii sztuki
Dostępny
158 szt.

Znaczenie wydanej w roku 1915 książki Heinricha Wölfflina porównać można jedynie do przełomu rewolucji Kopernikańskiej. Wniosła ona bowiem do warsztatu historyka sztuki cały szereg nowych narzędzi badawczych, takich jak analiza strukturalna i opisowa koncepcja metody historycznej, oraz dokonała błyskotliwego podziału na styl klasycystyczny i barokowy na podstawie pojęć odnoszących się do cech formalnych. Jednocześnie Wölfflin wykazał, że to właśnie forma, a nie treść ? jak powszechnie sądzono ? opisuje świat, w którym powstaje dzieło sztuki. Współcześnie dzieło niemieckiego badacza stanowi lekcję, jak wnikliwie odczytywać malarstwo, rzeźbę i architekturę.

65,00 zł
54,60 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 10,40 zł

50
Stracone miliony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stracone miliony
Dostępny
110 szt.

Stracone miliony – intymna historia o braterstwie, miłości, poświęceniu i zdradzie. Opowieść o dwóch braciach, którzy wiodą wspólny, awanturniczy żywot, podróżując, jak bitnicy, skacząc do towarowych pociągów i dorywczo pracując. Mimo wspólnie dzielonego losu, mają zupełnie różne pragnienia i postawy. Jak potoczy się ich historia gdy staną przed największymi życiowymi wyborami, przed próbą czasów w których żyją? W swojej najnowszej, oszołamiająco dobrej powieści, Jess Walter, wspaniale maluje portret Ameryki początku XX wieku i burzliwych, trudnych lat młodego jeszcze kraju, z jego niespokojnym, głodnym życia społeczeństwem. Powieść w zaskakujący sposób rezonuje ze współczesnością, z coraz większymi, międzyludzkimi podziałami, będąc jednocześnie porywającą, sensacyjną prozą. Jess Walter ugruntowuje swoją pozycję wśród najciekawszych, współczesnych pisarzy, a Stracone miliony mogą stać się jedną z najbardziej pożądanych książek XXI wieku.

39,99 zł
29,19 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,80 zł

51
Cudzoziemskie żony i matki władców Polski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cudzoziemskie żony i matki władców Polski
Dostępny
45 szt.

Pierwsi Piastowie brali sobie za żony księżniczki czeskie lub pochodzące z Rzeszy, w późniejszych czasach, aż do rozbicia dzielnicowego, większość stanowiły mieszkanki Rusi. Jagiellonowie i Wazowie chętnie żenili się z Habsburżankami, uważanymi za płodne. Nasi władcy poślubiali również Litwinki, Francuski, czy Węgierki, w gronie naszych królowych znalazła się także jedna Włoszka. Wszystkie cudzoziemskie księżniczki przybywające do naszego kraju, były na ziemiach swojego przyszłego męża uroczyście witane, co nie gwarantowało im szczęśliwego pożycia, chociaż wiele z nich znalazło miłość i szczęście w związku, niektóre jednak musiały tolerować u boku swego królewskiego małżonka kochanki. Wśród cudzoziemskich żon władców Polski nie brakowało silnych indywidualności i wiele z nich zasługuje wręcz na osobną publikację. Przedstawione w książce królowe albo odegrały ważką rolę w naszych dziejach, dorobiły się, jak Rycheza, Bona i Ludwika Maria, czarnej legendy lub, pomimo swoich zasług, są dzisiaj zupełnie zapomniane. Właśnie taki los spotkał dwie królowe: Helenę Moskiewską, małżonkę Aleksandra Jagiellończyka i Eleonorę Habsburg, żonę Michała Korybuta Wiśniowieckiego. Galerię cudzoziemskich królowych zamyka Maria Józefa, poślubiona Augustowi II z dynastii Wettynów, która była ostatnią koronowaną królową wolnej Polski.

39,90 zł
31,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

52
Piłsudski między Stalinem a Hitlerem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłsudski między Stalinem a Hitlerem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.02

Na początku drugiej dekady lipca 1933 roku w Warszawie, zapewne w jakimś ustronnym miejscu, odbyło się tajne spotkanie polskiego ministra spraw zagranicznych Józefa Becka z Karolem Radkiem, polskim Żydem i działaczem bolszewickim, wysłannikiem sowieckiej kompartii. Beck w imieniu marszałka Józefa Piłsudskiego miał zaproponować Sowietom… sojusz przeciwko Niemcom, którymi od stycznia rządził agresywny nacjonalista Adolf Hitler. Było to wprost niewyobrażalne, wszak od czasów wojny polsko-bolszewickiej z lat 1919-1920 relacje między oboma krajami były złe. Jak to się stało, że Piłsudski próbował po cichu dogadać się ze Stalinem, dlaczego ów plan się nie powiódł i zakończył tylko paktem o nieagresji z 25 lipca 1932 roku, a także jak doszło do unormowania stosunków Polski z Trzecią Rzeszą w styczniu 1934 roku – pokazuje dr Krzysztof Rak, historyk, autor bardzo dobrze przyjętej w 2019 roku książki Polska – niespełniony sojusznik Hitlera.

79,90 zł
63,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,98 zł

53
Listy Kazimierza do żony Rozalii z 1914 roku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Listy Kazimierza do żony Rozalii z 1914 roku
Dostępny
100 szt.

Historia Rozalii i Kazimierza Czerwoszów, młodego małżeństwa z Łopusznej i Białej, opowiedziana przez ich wnuków, którzy wykorzystali stare listy. W opisywanych czasach - na początku XX wieku - nie było wielu małżeństw węgiersko-galicyjskich, a potem spisko-podhalańskich. Łopuszna należała do Galicji, która wchodziła w skład cesarstwa austriackiego. Nowa Biała była wówczas na terytorium królestwa węgierskiego. Obie miejscowości są odlegle od siebie zaledwie o 5 km. Mimo że oboma państwami rządził cesarz i król w jednej osobie, legendarny już dziś Franciszek Józef, to między nimi była granica państwowa oddzielająca regiony Podhala i Spisza. Granica, która nie zawsze była przyjazna. Jej śladem jest stara droga dojazdowa do pól. Wspólny byt Rozalii i Kazimierza przerwała I wojna światowa zaledwie kilka lat po ślubie. Kazimierz został wcielony do wojska i zginął już na początku wojny, prawdopodobnie pod Rawą Ruską. Wywarł jednak na swoją rodzinę ogromny wpływ.

35,00 zł
28,35 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,65 zł

54
Pain Resistance Suffering, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pain Resistance Suffering, CD
Phlebotomized, Mystic Production
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. It Will Pass... 2. Pain, Resistance, Suffering 3. No Surrender 4. Beheaded Identity 5. You Have No Idea 6. Collusion Starts Here 7. GPS

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

55
Pomezania Na styku świata pogańskiego i chrześcijańskiego (studia z dziejów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pomezania Na styku świata pogańskiego i chrześcijańskiego (studia z dz...
Niedostępny
Brak

"Pomezania była jednym z 11 obszarów plemiennych, które u progu podboju Prus przez zakon krzyżacki po trwającym dwa wieki okresie konsolidacji wykształciła swój specyficzny społeczno-kulturowy charakter. Od stuleci obszar zamknięty między Wisłą, Drwęcą, Osą i zabagnionymi obniżeniami terenowymi od Nogatu po jezioro Drużno, poddawany był wieloetnicznym wpływom. Na zachodnie i południowe pogranicze Pomezanii we wczesnym średniowieczu docierało od strony Pomorza i ziemi chełmińskiej osadnictwo słowiańskie. Pewien wpływ na kształtowanie się społeczeństwa oraz ukierunkowanie działań lokalnych elit miał z pewnością wieloetniczny port w Truso. Jako szczególnie ważny ośrodek handlu aktywizował lokalne społeczności w partycypacji dystrybuowania posiadanych dóbr i w konsekwencji dawał możliwość bogacenia się, stymulował też poszukiwanie towarów, które można było wymieniać na pożądane przedmioty zbytku - stanowiące o statusie ich właściciela." (fragment Wstępu)

104,00 zł
Powiadomienie
56
Straż Graniczna w Działdowie 1928-1939 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Straż Graniczna w Działdowie 1928-1939
Niedostępny
Brak

Książka, stanowi pierwszą zwartą publikację, poświęconą Straży Granicznej, która chroniła najdłuższy odcinek granicy II Rzeczypospolitej. Pozycja składa się z czterech bloków tematycznych. Pierwszy, przedstawia okres poprzedzający utworzenie Straży Granicznej i oscyluje wokół ? działającej wówczas ? Straży Celnej. Kolejna część książki, prezentuje organizację działdowskiej Straży Granicznej. Trzeci blok tematyczny, prezentuje różne aspekty działalności struktur formacji na tym odcinku pogranicza wschodniopruskiego. Wreszcie, w czwartej części, poznamy ewidencję oficerów, szeregowych oraz pracowników kontraktowych, którzy w latach 1928-1939 pełnili obowiązki w Straży Granicznej lub w inny sposób pojawili się w jej strukturach.

85,00 zł
Powiadomienie
57
Literackie gramatyki ciągłości i nadmiaru. Próba filologiczna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literackie gramatyki ciągłości i nadmiaru. Próba filologiczna
Dostępny
21 szt.

Lektura w dialogu literaturoznawczo-językoznawczym pozwoliła nam zaproponować określony sposób analizy tekstów. W dużej mierze jest to fascynacja wolnością języka literatury – od jego wirtuozerskiej kondensacji w wierszu wolnym po szerokie pasaże w przestrzeni prozy. Zarazem jest tu urzeczenie niezawisłością czytelniczych, nie tylko analityczno-interpretacyjnych, gestów, które pozwalały nam doświadczać swobody (i ograniczeń) odbiorczego powtórzenia. Dokonaliśmy wyboru utworów poetyckich i prozatorskich w sposób, w jaki wybiera się fotografie. Z koniecznością dopowiadania tego, co wydarzyło się pomiędzy jednym ujęciem a innym. Nie ma ciągłości następstw, ale jest konsekwencja w myśleniu. Nie ma też odliczania, choć dominuje świadomość zdarzania się określonych zjawisk. Są to zjawiska tekstowe. Nie dążyliśmy do skonstruowania całości. Chcieliśmy poddać się filologicznej próbie, by docenić raz jeszcze (inaczej, wspólnie) artystyczną wolność literatury. „Fascynujące jest w tej książce połączenie „eliptycznej nieciągłości”, „urywkowości i fragmentaryzmu” z interpretacyjnym nadmiarem, przywracającym ciągłość opowieści. Czasowi nadaje się tutaj pozycję uprzywilejowaną w stosunku do przestrzeni, ale autorzy sugerują równowagę czy też równoważność obu”. – Prof. dr hab. Elżbieta Tabakowska „Literaturoznawczo-językoznawczy dialog autorów jest inspirującą i udaną próbą przełamania obserwowanej od lat separacji obu dyscyplin. Uważność mikrolektury, dociekliwość analityczna spotykają się tu z umiejętnością syntezy, dzięki czemu dostajemy do rąk znakomitą pracę analityczną w rozpoznaniach i syntetyczną w swych wnioskach”. – Prof. dr hab. Arkadiusz Bagłajewski

42,00 zł
30,66 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,34 zł

58
Within Each Lies The Other, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Within Each Lies The Other, CD
Dostępny
7 szt.

Lista utworów: 1. On the Inside 2. Take Me There 3. Wallow 4. Stranger in the Mirror 5. I'm Not the Only One 6. Grayscale 7. Stay 8. Let Me Go 9. Hiding from Myself 10. One Last Time 11. Wither

49,90 zł
59
To The End, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To The End, LP
Memoriam, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.08

Lista utworów: 1. Onwards Into Battle 2. This War is Won 3. No Effect 4. Failure to Comply 5. Each Step (One Closer to the Grave) 6. To the End 7. Vacant Stare 8. Mass Psychosis 9. As my Heart Grows Cold

128,90 zł
118,59 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 10,31 zł

60
To The End, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To The End, CD
Memoriam, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.08

1.Onwards Into Battle 2.This War is Won 3.No Effect 4.Failure to Comply 5.Each Step (One Closer to the Grave) 6.To the End 7.Vacant Stare 8.Mass Psychosis 9.As my Heart Grows Cold

65,90 zł
60,63 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

61
Domy polskie we wschodniopruskim Olsztynie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domy polskie we wschodniopruskim Olsztynie
Niedostępny
Brak

„W wiek XIX, epokę nowoczesności, modernizacji, Olsztyn wszedł jako część państwa pruskiego. Zjawiska rozwoju powodowanego przez czynniki społeczne i gospodarcze doprowadziły miasto do rozkwitu. Do przekroczenia jego danych granic. Do zmian, które pozwoliły mu wyrosnąć na stolicę rejencji i jedno z większych miast regionu. Wzrost poprzez inwestycje, zwiększenie liczby urzędników i żołnierzy powodował, że Olsztyn piękniał i stawał się nowoczesny. Jednocześnie jednak zmieniał się jego narodowy charakter. Żywioł niemiecki stawał się co raz bardziej dominujący. Ewangelicy dominowali w tradycyjnie katolickiej Warmii. Napływający urzędnicy, żołnierze i ich rodziny stanowili w większości Niemcy. Zmieniał się zatem obraz Olsztyna, w którym język polski zaczął się pojawiać już w XV w., z czasem zaś stał się jego nierozłączną częścią.” – fragment „Przedmowy”

115,00 zł
Powiadomienie
62
Pójdźmy za Jezusem! 12 pięknych opowieści eucharystycznych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pójdźmy za Jezusem! 12 pięknych opowieści eucharystycznych
Dostępny
12 szt.

Dwanaście świetnie ilustrowanych, wzruszających opowieści na kanwie prawdziwych zdarzeń. Historie te przybliżają najmłodszym tajemnicę Eucharystii oraz tajemnicę niewyczerpanej miłości Jezusa do każdego z nas. Książka bardzo pomagająca w wychowaniu chrześcijańskim, np. w przygotowaniu dzieci do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

39,00 zł
28,47 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

63
Kazusy z prawa dla ekonomistów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kazusy z prawa dla ekonomistów
Dostępny
30 szt.

Publikacja stanowi zbiór kazusów dotyczących różnych dziedzin prawa. Książka może być cenną pomocą dla studentów kierunków ekonomicznych przygotowujących się do zajęć, kolokwiów i egzaminów z przedmiotów związanych z prawem. Czytelnik znajdzie tu kazusy z zakresu: prawa europejskiego, prawa konstytucyjnego, części ogólnej prawa cywilnego, prawa rzeczowego, części ogólnej prawa zobowiązań, prawa własności intelektualnej, prawa karnego oraz prawa procesowego (cywilnego,administracyjnego i karnego). W drugiej części zbioru zamieszczono wybór przepisów prawnych stanowiących podstawę do rozwiązania kazusów oraz skorowidz ułatwiający prowadzącym ćwiczenia odszukanie właściwego przykładu do aktualnie omawianej problematyki. Kazusy zostały opracowane przez zespół pracowników naukowo-dydaktycznych zatrudnionych w Katedrze Prawa Wydziału Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Publikacja przeznaczona jest głównie dla studentów kierunków ekonomicznych, ale możebyć przydatna każdemu, kto jest zainteresowany nabyciem umiejętności samodzielnego dokonywania kwalifikacji prawnej i wykładni przepisów.

39,00 zł
35,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

64
Słuszny wybór - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słuszny wybór
Dostępny
120 szt.

Głównymi bohaterami tej prawdziwej historii są Domicela i Wiesław Czerwińscy. Poznali się, zakochali i wzięli ślub w czasie II wojny światowej, podczas ciężkich dni okupacji. Wiesław, zawodowy oficer po ?Szkole Orląt? w Dęblinie ? tak jak wielu jego kolegów ? był członkiem Armii Krajowej i z narażeniem życia prowadził powierzone mu przez dowództwo misje. Losy małżeństwa byłyby jedną z wielu heroicznych historii Polaków, którym przyszło żyć w tamtych okrutnych czasach, gdyby na ich drodze nie pojawił się Bogdan. Mały żydowski chłopiec zagościł w ich życiu i domu na prawie trzy lata. Bogdan zamieszkał ze swoimi nowymi opiekunami w centrum okupowanej Warszawy i został otoczony opieką niczym ich własne dziecko, w czasie gdy niemiecki terror był straszliwy, a machina śmierci niezwykle skuteczna. Ryzyko pomagania Żydom i grożące konsekwencje były wielkie, a działalność Wiesława w AK i walka z okupantem niosła za sobą dodatkowe zagrożenie dla całej rodziny. Dla Domiceli i Wiesława był to jedyny słuszny wybór.

29,00 zł
25,81 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 3,19 zł

65
Księża diecezjalni ekspatrianci archidiecezji lwowskiej obrządku łacińskiego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księża diecezjalni ekspatrianci archidiecezji lwowskiej obrządku łaciń...
Dostępny
10 szt.

Archidiecezja lwowska obrządku łacińskiego w 1939 r. liczyła 754 kapłanów diecezjalnych. W czasie II wojny światowej zginęło 92 kapłanów tej archidiecezji. Przez cały okres wojny i okupacji trwała eksterminacja i ekspatriacja Polaków, a wśród nich księży katolickich. Apogeum tych tragicznych procesów przypadło na lata 1945?1946 po decyzjach w kwestii granic państwowych podjętych przez wielkie mocarstwa w Jałcie w 1945 r. Duchowieństwo i wierni byli wywożeni głównie na Ziemie Zachodnie i Północne (Ziemie Odzyskane). Publikacja zawiera 636 biogramów księży wyświęconych do 1945 r., którzy zostali zmuszeni do opuszczenia terytorium archidiecezji lwowskiej. Autor w swojej pracy oparł się głównie na materiałach przechowywanych w archiwach diecezjalnych i zakonnych oraz na źródłach drukowanych i opracowaniach.

85,00 zł
61,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 23,80 zł

66
Łączy nas Gdańsk. Gdańsk wielu kultur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Łączy nas Gdańsk. Gdańsk wielu kultur
Dostępny
11 szt.

Letni cykl warsztatów dla dzieci „Wakacje w IKM. Gdańsk różnorodny kulturowo” stawiał sobie za cel pokazanie najmłodszym mieszkańcom związków Gdańska z innymi krajami, a także przybliżenie ich tradycji i kultury. Młodzież poznawała podstawy języka i uczyła się kilku popularnych zwrotów, historii i kultury. Podczas spacerów odnajdywali ślady, jakie inne narody, religie i kultury pozostawiły w przestrzeni miasta. Każde ze spotkań przygotowywane i prowadzone było przez znawców i wielbicieli krajów i kultur, o których była mowa. Postanowiliśmy poszerzyć ulotny w swej istocie projekt o wydawnictwo, w którym te same osoby, które stały się przewodnikami dla dzieci, opowiedziały o swoich odkryciach także dorosłym. W rezultacie powstał zbiór dwunastu tekstów o obecności w mieście nad Motławą różnych społeczności, o śladach różnych narodów, religii i kultur, a także o związkach Gdańska z krajami, z których te społeczności się wywodzą opowiada Joanna Raftopulos z Instytutu Kultury Miejskiej. W publikacji Łączy nas Gdańsk. Gdańsk wielu kultur znajdziemy następujące eseje: • Anglia, Jan Szkudliński • W poszukiwaniu francuskich śladów w Gdańsku, Anna Perz • Żydzi gdańscy, Monika Baharycz • Kaszubskie oblicze Gdańska, Beata Jankowska • Gdański rezerwat tożsamości, Marta Szagżdowicz • Na co zwracają uwagę Niderlandczycy i Flamandowie podczas spaceru po Gdańsku, Anna Kotuła • Zakotwiczeni w Gdańsku. Ormianie nad Motławą, Marta Szagżdowicz • Gdańskie dole i niedole Rosjan, Krzysztof Kucharski • Gdańsk w szkocką kratę. Kupcy i najemcy nad Motławą, Michał Ślubowski • Między wojnami, Krzysztof Kucharski • Ukraińcy i Gdańsk, Vlada Honcharenko • Ślady kultury włoskiej w Gdańsku, Olga Radziejewicz

34,00 zł
23,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,20 zł

67
Hidden Gems, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hidden Gems, CD
Niedostępny
Brak

1.Lights On 2.Shakin' Off The Rust 3.One By One 4.Careless 5.Grim 6.Let It Ride 7.L.A. Afterlife 8.Spirit 9.Make This Easy 10.Oceans

62,90 zł
Powiadomienie
68
Śmierć bale i skandale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmierć bale i skandale
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.22

Prawdziwe historie związane z życiem arystokracji ? skandalami, tragicznymi wypadkami, barwnymi opisami imprez okolicznościowych. Książka pisana na podstawie doniesień prasowych i artykułów z polskich i europejskich gazet. Jest to pierwsza (z czterech zaplanowanych) część obejmująca lata 1885-1899. Kolejne części to: ?Śmierć, bale i skandale. Koniec złotych lat arystokracji. 1900-1917?, ?Śmierć, bale i skandale. Arystokracja i dwudziestolecie międzywojenne. 1918-1938?, i ?Śmierć, bale i skandale. Arystokracja w ogniu II wojny światowej. 1939-1945?

49,90 zł
34,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

69
Notatnik like U Pro M+ kropki jasnoszary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik like U Pro M+ kropki jasnoszary
Erion
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.09

Format A5 (154x210 mm). 240 stron. Liniatura ? kropki 5x5 mm. Papier z recyclingu Lessebo Recycled w delikatnym odcieniu kości słoniowej. Gramatura ? 80 gsm Elastyczna, szyta oprawa. Twarda okładka z włoskiego poliuretanu, zapewniającego wysoką wytrzymałość na zużycie i zniszczenie. Pionowa gumka zamykająca zabezpieczy notatnik przed spontanicznym otwieraniem się, a zaokrąglone rogi gwarantują jego bezpieczne użytkowanie i zapewnią piękny wygląd na dłużej. Koperta na luźne karteczki. Wstążka w dopasowanym kolorze.

40,60 zł
Powiadomienie
70
Notatnik like U Pro M+ kropki 130 jasnoszary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik like U Pro M+ kropki 130 jasnoszary
Erion
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.09

"Format A5 (150x210 mm). 240 stron. Liniatura ? kropki 5x5 mm. Papier z recyclingu Lessebo Recycled w delikatnym odcieniu kości słoniowej. Gramatura ? 130 gsm Elastyczna, szyta oprawa. Twarda okładka z włoskiego poliuretanu, zapewniającego wysoką wytrzymałość na zużycie i zniszczenie. Pionowa gumka zamykająca zabezpieczy notatnik przed spontanicznym otwieraniem się, a zaokrąglone rogi gwarantują jego bezpieczne użytkowanie i zapewnią piękny wygląd na dłużej. Koperta na luźne karteczki. Wstążka w dopasowanym kolorze.

46,70 zł
Powiadomienie
71
Notatnik like U Pro M+ linia jasnoszary - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik like U Pro M+ linia jasnoszary
Erion
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.09

Format A5 (154x210 mm). 240 stron. Liniatura ? linia 7 mm. Papier z recyclingu Lessebo Recycled w delikatnym odcieniu kości słoniowej. Gramatura ? 80 gsm Elastyczna, szyta oprawa. Twarda okładka z włoskiego poliuretanu, zapewniającego wysoką wytrzymałość na zużycie i zniszczenie. Pionowa gumka zamykająca zabezpieczy notatnik przed spontanicznym otwieraniem się, a zaokrąglone rogi gwarantują jego bezpieczne użytkowanie i zapewnią piękny wygląd na dłużej. Koperta na luźne karteczki. Wstążka w dopasowanym kolorze.

40,60 zł
Powiadomienie
72
Dziewiętnastoletni marynarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewiętnastoletni marynarz
Dostępny
1114 szt.

Małgorzata Karolina Piekarska stworzyła książkę niezwykłą. Za pomocą kompilacji listów i dokumentów, opatrzonych wstępem, relacjami z rodzinnego archiwum pamięci i licznymi zdjęciami, rekonstruuje szkolne lata swojego stryjecznego dziadka Zbigniewa Piekarskiego, słuchacza Szkoły Morskiej w Tczewie. W tle – historia tejże szkoły, bogato ilustrowana archiwalnymi fotografiami. Młode życie świetnego epistolografa i jego marynarską karierę przerwała tragiczna śmierć. Autorka stara się więc ocalić przynajmniej pamięć o dziewiętnastoletnim marynarzu

34,90 zł
29,67 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,23 zł

73
Barbie Fairytale. GTF37 Dreamtopia. Lalka w kolorowych włosach, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Fairytale. GTF37 Dreamtopia. Lalka w kolorowych włosach, mix wz...
Barbie, Mattel
Dostępny
1 szt.

Lalki Barbie™ Dreamtopia z baśniowymi strojami i długimi, dwukolorowymi włosami inspirują do snucia fantastycznych opowieści oraz zabawy w stylizację. Do wyboru są dwie lalki Barbie® z długimi, barwnymi włosami: syrenka oraz księżniczka. W każdym zestawie są też akcesoria do włosów, takie jak szczotka, dwie tiary, dwie spinki i dwa ozdobne grzebyczki. Dzięki nim dzieci w wieku od 3 do 7 lat mogą stworzyć własne baśniowe stylizacje i dopasować wygląd Barbie® do każdej niezwykłej przygody. Zestawy są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności. Uwaga. Lalka nie stoi samodzielnie. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

90,90 zł
81,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,09 zł

74
Tomek i Przyjaciele. GXD47 Stacja wodna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomek i Przyjaciele. GXD47 Stacja wodna
Tomek i Przyjaciele, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.11

Stacja wodna z serii „Tomek i Przyjaciele” to najnowszy zestaw marki Fisher Price, który uświetni zabawę i sprawi, że odgrywanie rozmaitych przygód z Wyspy Sodor stanie się jeszcze ciekawsze i bardziej rozbudowane. W opakowaniu znajdują się tory, jakie po złożeniu tworzą klasyczną ósemkę wyposażoną w dodatkowy rozjazd – to właśnie tutaj można podłączyć kolejne odcinki trasy, by stworzyć jeszcze więcej możliwości zabawy. Dzięki specjalnym podpórkom kolejka Tomka będzie mogła przemierzać wzniesienia, by po objechaniu okolicznych miejscowości zatrzymać się pod specjalnym pojemnikiem na wodę – ruchomy kranik stanowi imitację napełniania wodą wagonika. Wymiary opakowania: 35.5 x 28.0 x 8.0 cm

77,90 zł
70,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,79 zł

75
Barbie. GWF04 Ubranka i akcesoria (dwupak), mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie. GWF04 Ubranka i akcesoria (dwupak), mix wzorów
Barbie, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.27

Każda Lalka Barbie jest gotowa na nowe przygody, więc potrzebuje garderoby, która będzie odpowiednia na każdą okazje. W tym dwupaku znajdziesz stylizacje i akcesoria, które pomogą uzupełnić dotychczasowe stylizacje. Łącz je w dowolny sposób, aby tworzyć oryginalne połączenia i odkrywać własny styl. Zawartość opakowania: • sukienka, • top, • spódniczka, • buty, • torebka. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

37,90 zł
34,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,79 zł

76
Green Cell Bateria do Lenovo IdeaPad S10-2 S10-2C S10-3c (black) / 11,1V 4400mAh - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Green Cell Bateria do Lenovo IdeaPad S10-2 S10-2C S10-3c (black) / 11,...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.10

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: Green CellNapięcie: 11.1V (10.8V)Ilość ogniw: 6Rodzaj ogniw: Li-IonKolor: CzarnyKod produktu: LE11Pojemność: 4400 mAh Kompatybilne urządzenia: Lenovo IdeaPad S10 Kompatybilne modele: LO9S6Y1155Y938255Y938357Y627357Y627457Y627557Y6276L09C3B11L09C3B12L09C6Y11L09C6Y12L09C6YU11L09M3B11L09M6Y11L09S3B11L09S6Y11LO9C3B11LO9C3B12LO9C6Y11LO9C6Y12LO9C6YU11LO9M3B11LO9M6Y11LO9S3B11

100,00 zł
Powiadomienie
77
Bburago junior 92005 Auto na radio Volvo wywrotka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bburago junior 92005 Auto na radio Volvo wywrotka
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.22

Autko na oficjalnej licencji Volvo, sterowane radiowo pilotem w kształcie kontrolera ruchu. Będzie idealnym pierwszym autkiem R/C dla dziecka. Na pilocie znajdują się 2 przyciski (przód i tył), a po poruszaniu pilotem autko skręci w prawo lub w lewo. Wydaje realistyczne dźwięki klaksonu, a przednie i tylne światła się świecą. Długość pojazdu: 21cm. Wiek: 24M+. Wymagane baterie: 3xAA (pojazd - NIEZAWARTE W ZESTAWIE), 3xAAA (pilot - ZAWARTE W ZESTAWIE).

149,90 zł
136,41 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 13,49 zł

78
Bburago junior 89005 Autko ze światłami i dźwiękami Pociąg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bburago junior 89005 Autko ze światłami i dźwiękami Pociąg
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.17

Autko ze światłami i dźwiękiem. Długość autka: 17 cm. Wiek: 12M+. Wymagane baterie: 2xAA. ZAWARTE W ZESTAWIE

59,90 zł
54,51 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,39 zł

79
Bburago junior 81801 Jeep Wrangler samochód dotknij i jedź - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bburago junior 81801 Jeep Wrangler samochód dotknij i jedź
Pulio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.03

Dotknij i jedź! 1 guzik aktywuje Twój samochód do jazdy. Włącz dźwięki i rozgrzej silnik. Terenowy Jeep już czeka na offroadowe przejażdżki. Zaplanuj mu drogę przejazdu, z jak największymi przejazdami. Wymagane baterie: 2 x 1,5V AAA LR03/R03 (załączono w celach demonstracyjnych).

55,90 zł
50,87 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 5,03 zł

80
Bburago junior 81002 Autko ze światłem i dźwiękiem Ferrari F12 Berlinetta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
41,90 zł
38,13 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 3,77 zł

81
Tipi, zielona polana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tipi, zielona polana
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Indiańskie Tipi od Sensillo rozpali wyobraźnię każdego dziecka i przeniesie go w świat dzikiego zachodu spełniając jego marzenia. Namiot wykonany jest z wysokiej klasy materiałów, które są bezpieczne, trwałe i świetnie prezentują się wizualnie. Tipi to doskonały pomysł na prezent lub inspiracja do aranżacji pokoju dziecka. Otwierane okienko oraz wykorzystanie naturalnej bawełny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i duży komfort zabawy. Kwadratowa mata z warstwą wypełnienia dobrze izoluje od zimnej podłogi. Gwintowane kije z metalową tulejką zapewniają stabilność konstrukcji. Tipi sprawdzi się zarówno w domu i w ogrodzie, gdzie dziecko będzie miało swoją małą przestrzeń do realizacji najróżniejszych zabaw. Długość kijków: 180.0 cm Wysokość namiotu po rozstawieniu: ok. 160.0 cm Szerokość podstawy: 105.0 x 105.0 cm Materiały: • poszycie: 100% bawełna, • podłoga: 100% bawełna/100% poliester, • poduszki: 100% bawełna/100% poliester, • kijki: drewno bukowe. Sposób konserwacji: • prać ręcznie w temp. max. 30⁰ C, • nie wybielać. Nie czyścić chemicznie. Prasować przy temp. max. 110⁰ C.

362,90 zł
326,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 36,29 zł

82
Tipi, różowa polana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tipi, różowa polana
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Indiańskie Tipi od Sensillo rozpali wyobraźnię każdego dziecka i przeniesie go w świat dzikiego zachodu spełniając jego marzenia. Namiot wykonany jest z wysokiej klasy materiałów, które są bezpieczne, trwałe i świetnie prezentują się wizualnie. Tipi to doskonały pomysł na prezent lub inspiracja do aranżacji pokoju dziecka. Otwierane okienko oraz wykorzystanie naturalnej bawełny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i duży komfort zabawy. Kwadratowa mata z warstwą wypełnienia dobrze izoluje od zimnej podłogi. Gwintowane kije z metalową tulejką zapewniają stabilność konstrukcji. Tipi sprawdzi się zarówno w domu i w ogrodzie, gdzie dziecko będzie miało swoją małą przestrzeń do realizacji najróżniejszych zabaw. Długość kijków: 180.0 cm Wysokość namiotu po rozstawieniu: ok. 160.0 cm Szerokość podstawy: 105.0 x 105.0 cm Materiały: • poszycie: 100% bawełna, • podłoga: 100% bawełna/100% poliester, • poduszki: 100% bawełna/100% poliester, • kijki: drewno bukowe. Sposób konserwacji: • prać ręcznie w temp. max. 30⁰ C, • nie wybielać. Nie czyścić chemicznie. Prasować przy temp. max. 110⁰ C.

362,90 zł
326,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 36,29 zł

83
Tipi, granatowa polana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tipi, granatowa polana
Sensillo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Indiańskie Tipi od Sensillo rozpali wyobraźnię każdego dziecka i przeniesie go w świat dzikiego zachodu spełniając jego marzenia. Namiot wykonany jest z wysokiej klasy materiałów, które są bezpieczne, trwałe i świetnie prezentują się wizualnie. Tipi to doskonały pomysł na prezent lub inspiracja do aranżacji pokoju dziecka. Otwierane okienko oraz wykorzystanie naturalnej bawełny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i duży komfort zabawy. Kwadratowa mata z warstwą wypełnienia dobrze izoluje od zimnej podłogi. Gwintowane kije z metalową tulejką zapewniają stabilność konstrukcji. Tipi sprawdzi się zarówno w domu i w ogrodzie, gdzie dziecko będzie miało swoją małą przestrzeń do realizacji najróżniejszych zabaw. Długość kijków: 180.0 cm Wysokość namiotu po rozstawieniu: ok. 160.0 cm Szerokość podstawy: 105.0 x 105.0 cm Materiały: • poszycie: 100% bawełna, • podłoga: 100% bawełna/100% poliester, • poduszki: 100% bawełna/100% poliester, • kijki: drewno bukowe. Sposób konserwacji: • prać ręcznie w temp. max. 30⁰ C, • nie wybielać. Nie czyścić chemicznie. Prasować przy temp. max. 110⁰ C.

362,90 zł
326,61 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 36,29 zł

84
Maska z rurką do pływania 24023 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
31,90 zł
85
Królik. Moje maleństwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Królik. Moje maleństwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Pełna ciepła książka, pokazująca relacje między mamą i jej dzieckiem w chwilach, kiedy się bawi, je, psoci i układa do snu. Kolorowa, pięknie ilustrowana książeczka przygotowana z myślą o najmłodszych czytelnikach. W serii ukazały się: Kotek, Piesek, Cielątko, Prosiaczek, Miś, Królik.

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

86
Bransoletka korale Jelly Bijou STN-05-06 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bransoletka korale Jelly Bijou STN-05-06
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.04

Silikonowe bransoletki imitujące korale, mix kolorów.

10,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,1%
oszczędzasz 1,01 zł

87
Bransoletka suwaki Jelly Bijou STN-05-05 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bransoletka suwaki Jelly Bijou STN-05-05
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.07

Silikonowe bransoletki imitujące suwaki z zawieszkami, mix wzorów i kolorów.

7,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

88
Bransoletka łańcuch Jelly Bijou STN-05-07 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bransoletka łańcuch Jelly Bijou STN-05-07
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.07

Silikonowe bransoletki imitujące łańcuch, mix kolorów.

7,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

89
Zimowy ogród - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowy ogród
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.22

Poruszająca opowieść o tym, że czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby odnaleźć własną przyszłość. Piękna historia miłosna i kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach. Meredith i Nina Whitson są tak różne, jak tylko różne mogą być siostry. Jedna zajmuje się dziećmi i rodzinną firmą, druga wyruszyła w świat i została słynną fotoreporterką. Kiedy ich ukochany ojciec zapada na ciężką chorobę, obie trwają przy nim, razem z chłodną i pozbawioną uczuć matką. Przed śmiercią ojciec wymusza na żonie obietnicę: ma opowiedzieć córkom bajkę, którą rozpoczęła wiele lat temu i nigdy nie skończyła. Obie siostry są zaskoczone jej treścią: historią wielkiej miłości, która miała swój początek w mroźnym Leningradzie czasów drugiej wojny światowej, zaś finał na współczesnej Alasce. Nina obsesyjnie chce poznać prawdę i to ona zmusza matkę i siostrę do wyprawy w przeszłość. Na jaw wychodzą sekrety, które wstrząsną całą rodziną.

34,90 zł
27,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

90
Tunel - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tunel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Ciąg dalszy powieści Człowiek, który zostawił po sobie cień "Tunel to powieść brutalna, mroczna i bezlitosna. Wręcz współczuje się jej antybohaterom". GÖTEBORGS-POSTEN "Do swej powieści autor powrzucał wszystkie motywy eksploatowane w skandynawskich kryminałach. Efekt jest fascynujący". Piotr Bratkowski Detektyw Danny Katz, komputerowy geniusz, kiedyś bezdomny narkoman, w trakcie niebezpiecznego śledztwa powraca do świata, który - jak myślał - zostawił na zawsze za sobą. Jeszcze tylko ten skok. Jorma Hedlund chce skończyć z życiem przestępcy. Napad na transport pieniędzy ma być ostatnim w jego karierze. Ale akcja kończy się katastrofą, a Jorma staje się poszukiwanym, nie tylko przez policję... Katz znał Jormę. I zbyt dobrze zna świat, który był ich wspólnym światem - nastoletnich narkomanów, przestępców i bezdomnych. Teraz usiłuje odnaleźć zaginionego dilera narkotyków, który przed laty uratował mu życie. To śledztwo nieoczekiwanie znów połączy go z Jormą i Evą, jego dawną dziewczyną, obecną prokurator. A trop poprowadzi go w mroczne tajemnice Sztokholmu i we własną przeszłość, która jest wciąż przerażająco żywa CARL-JOHAN VALLGREN to szwedzki autor wybitnej prozy, porównywany do Márqueza i Grassa. światową sławę zdobył w 2002 roku nagrodzoną, przetłumaczoną na 25 języków powieścią Historia zadziwiającej miłości, uznaną za kultową. Literackim kryminałem Człowiek, który zostawił po sobie cień rozpoczął serię z Dannym Katzem. Książka została opublikowana w 17 krajach.

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

91
Krew Helsinek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krew Helsinek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Najnowszy tom z inspektorem Kari Vaarą "James Thompson tworzy jedne z najlepszych skandynawskich kryminałów: najbliższe klimatowi, akcji i społecznemu przesłaniu powieści Stiega Larssona". "KIRKUS REVIEWS" Inspektor Kari Vaara już nie dowodzi tajną policyjną specgrupą do walki z przestępczością zorganizowaną, która wprowadzała w Helsinkach swoje porządki. Popełniali przestępstwa, żeby walczyć z przestępstwami. Byli nietykalni. Przywłaszczyli sobie dziesięć milionów euro, wplątali się w świat polityki Teraz Vaara już nie może pracować. Żona, przerażona jego brutalnością, odeszła. Zamknął się w domu, bojąc się własnej niekontrolowanej agresji. Ale ktoś zaczyna na niego polować. Ktoś, kto wie o nim wszystko Trop prowadzi wysoko, a rozgrywka staje się śmiertelnie niebezpieczna. Tym bardziej, że Vaara nie zamierza rezygnować z metod, jakie stosowała jego specgrupa. "Thompson nie boi się portretować agresji i szaleństwa. Niektórych z jego bohaterów trudno sobie wyobrazić, a jeszcze trudniej zapomnieć". "NEW YORK TIMES BOOK REVIEW" JAMES THOMPSON to Amerykanin, który przez kilkanaście lat mieszkał w Finlandii. Powieścią Anioły śniegu rozpoczął w 2010 roku serię hipnotyzujących, mocnych, kipiących emocjami literackich kryminałów osadzonych w niesamowitej scenerii śniegu, lodu i zimna. Ich bohaterem jest inspektor Kari Vaara, twardy, tajemniczy detektyw z przeszłością.

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

92
Kolory zmierzchu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolory zmierzchu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.26

Autorka `Ogrodu kłamstw`, bestsellera "New York Timesa", powraca do wiktoriańskiego Londynu, pełnego namiętności i tajemnic Calista Langley jest panną dobrze urodzoną, choć niestety, niezamożną. Z tego właśnie powodu uczucie jej narzeczonego nie przetrwało próby czasu. Ożenił się z inną Bez względu na rozgoryczenie, Calista musi sama dbać o siebie. Za stosowną opłatą organizuje w swoim domu spotkania dla osób, które dręczy samotność. Gości dobiera starannie, według ich charakteru, skłonności i majątku. Nie wszyscy pochwalają to zajęcie. Wśród nich jest Trent Hastings, autor powieści kryminalnych. Mimo to Calista poprosi go o pomoc, kiedy ktoś zacznie podrzucać do jej domu coraz bardziej przerażające upominki. Razem podejmą niebezpieczne śledztwo, które jednak przyniesie nagrodę, o jakiej tylko mogła marzyć AMANDA QUICK to pseudonim JAYNE ANN KRENTZ, jednej z największych gwiazd literatury kobiecej, autorki międzynarodowych bestsellerów wydanych w 35 milionach egzemplarzy i tłumaczonych na 33 języki. Amanda Quick jest największą mistrzynią romansów z czasów regencji i epoki wiktoriańskiej.

39,80 zł
27,86 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,94 zł

93
Zaćmienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaćmienie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.21

Powraca bohater Milczenia lodu i Milczenia nocy - bestsellerów numer 1 Amazonu! "Pierwszorzędny klasyczny kryminał noir pisany wyjątkową islandzką wrażliwością". Lee Child "Jónasson tchnął nowe życie w skandynawski noir". "SUNDAY EXPRESS" Siglufjordur, rybackie miasteczko na najdalszym północnym krańcu Islandii, odcięte od świata, zasypane śniegiem, pogrążone w ciemności arktycznej nocy albo w nieznośnym świetle arktycznego lata. Ari Thór znalazł tu pierwszą pracę po szkole policyjnej. Kiedyś studiował filozofię i teologię, ale nie został księdzem. Miał zbyt dużo wątpliwości, za sobą zbyt bolesną przeszłość. Lecz Siglufjordur to nie jest dobre miejsce dla kogoś, kto nie pogodził się ze swoim życiem. Zimowy mrok odbiera siły, samotność przytłacza jak zaspy śniegu. Tu wszyscy wiedzą o sobie wszystko i wszyscy milczą. Nikt nie ufa nikomu, zwłaszcza obcym, takim jak Ari Thór - targany rozterkami młody policjant, który równie często musi walczyć ze zbrodnią, jak z samym sobą. Na brzegach spokojnego fiordu w północnej Islandii, w jasną letnią noc brutalnie pobito na śmierć człowieka. Kiedy chmura popiołów z ostatniej erupcji wulkanicznej zamienia całodobowy arktyczny letni dzień w ciemność, młoda reporterka wyjeżdża z Reykjaviku, żeby na własną rękę przeprowadzić śledztwo. Nie wie, że stawką jest życie niewinnej osoby. Ari Thór i jego koledzy z komisariatu w Siglufjordur zmagają się z coraz bardziej kłopotliwą sprawą, a osobiste dramaty doprowadzają ich do ostateczności. Jakie tajemnice miał zabity i co ukrywa młoda reporterka? Gdy milczące, niewypowiedziane koszmary z przeszłości zagrożą im wszystkim, a ciemność się pogłębi, zacznie się wyścig z czasem, żeby znaleźć zabójcę, zanim znowu ktoś zginie "Ragnar Jónasson po mistrzowsku opowiada o ludziach i zbrodni, uczuciach i samotności". "SUNDAY EXPRESS" RAGNAR JÓNASSON to islandzkie odkrycie światowej literatury kryminalnej. Pisarskiego rzemiosła uczył się, tłumacząc powieści Agathy Christi e. Milczenie lodu rozpoczynające cykl Mroczna wyspa lodu ukazało się w małym wydawnictwie, bez reklamy i marketingu. Mimo to powieść wyniosła autora na pierwsze miejsce listy Amazonu i została nominowana do prestiżowej amerykańskiej nagrody Barry Award. "Independent" uznał ją za jeden z ośmiu najlepszych kryminałów 2015. Milczenie nocy i Zaćmienie potwierdziły pozycję autora w światowej czołówce autorów kryminałów. Telewizyjne prawa do cyklu z Arim Thórem kupił brytyjski producent On The Corner, zdobywca Oscara i Bafta Award. Ragnar Jónasson mieszka w Reykjaviku z żoną i dwiema córkami. Na co dzień pracuje jako prawnik i wykładowca prawa autorskiego.

37,80 zł
26,46 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,34 zł

94
Sylabki Tygryska. Nauka czytania Poziom 2. Zeszyt 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylabki Tygryska. Nauka czytania Poziom 2. Zeszyt 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Zeszyty ćwiczeń o różnej skali trudności do nauki czytania sylabowego z naklejkami i elementami do wycięcia. Dzięki różnorodnym zadaniom dzieci będą mogły rozwijać spostrzegawczość, ćwiczyć układ ręka-oko, a przede wszystkim poznawać i utrwalać litery oraz ich połączenia, czyli sylaby, co przygotuje je w przyszłości do nauki czytania i pisania.

8,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,00 zł

95
Sylabki Tygryska. Nauka czytania. Poziom 1. Zeszyt 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sylabki Tygryska. Nauka czytania. Poziom 1. Zeszyt 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.05

Zeszyty ćwiczeń o różnej skali trudności do nauki czytania sylabowego z naklejkami i elementami do wycięcia. Dzięki różnorodnym zadaniom, dzieci będą mogły rozwijać spostrzegawczość, ćwiczyć układ ręka-oko, a przede wszystkim poznawać i utrwalać litery oraz ich połączenia, czyli sylaby, co przygotuje je w przyszłości do nauki czytania i pisania.

9,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,01 zł

96
Moda Pieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moda Pieski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.28

Znajdziesz tu mnóstwo pomysłów na wyjątkowe kreacje dla psich ulubieńców. Rysuj po śladzie, projektuj wzory i dodatki, koloruj, uzupełniaj stroje kolorowymi naklejkami i rozwijaj swoją kreatywność!

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

97
Dzikie zwierzęta. Baw się, przyklejaj i koloruj! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzikie zwierzęta. Baw się, przyklejaj i koloruj!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

Seria książeczek dla najmłodszych z kolorowankami i dużymi naklejkami - idealnymi dla małych rączek. Kolorowanie prostych obrazków i naklejanie nalepek według wzoru to ulubione aktywności maluchów.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

98
Materac Muszla opalizujący 185x114cm 43414 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
156,90 zł
99
Materac słoneczko, 226 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Materac słoneczko, 226 cm
Bestway
Dostępny
72 szt.

Ten materac przykuje uwagę! Jest w kształcie słońca. Jego średnica wynosi aż 226.0 cm. Został wykonany z trwałych materiałów. Po złożeniu zajmuje mało miejsca.

166,90 zł
100
Matchbox. GVY82 Action Drivers. Zestaw startowy, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matchbox. GVY82 Action Drivers. Zestaw startowy, mix wzorów
Matchbox, Mattel
Dostępny
8 szt.

Czas na prawdziwe przychody z Matchbox! Zestawy startowe Matchbox Action Drivers pobudzają kreatywność dzięki realistycznym lokalizacjom z dokładnie oddanymi szczegółami, z których znana jest marka Matchbox. Odwiedź dobrze znane miejsca z życia codziennego i przeżyj prawdziwe, odjazdowe przygody. Każdy zestaw ma także specjalną funkcję aktywowaną przez samochodzik. Łatwe w użyciu łączniki na każdym rogu umożliwiają łączenie zestawów ze sobą, a także z zestawami Hot Wheels City, co pozwala na tworzenie niepowtarzalnego świata zabawy! Zestawy startowe Matchbox Prawdziwe przygody to mnóstwo emocjonującej i realistycznej zabawy dla wszystkich małych bohaterów. W każdym zestawie jest jeden samochodzik Matchbox w skali 1:64. Doskonały prezent dla dzieci od 3 roku życia. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 zestawu.

88,90 zł
81,79 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,11 zł

Wróć do góry