hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.03.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 8 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Proszę bardzo (Anda Rottenberg), na drugim Chcę widzieć Jezusa (Maria Szamot). Kolejny produkt to Worek treningowy dmuchany, dinozaur, mix wzorów (Bestway) oraz Worek treningowy dmuchany, gladiator, mix wzorów (Bestway).
1
Proszę bardzo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Proszę bardzo
Dostępny
1065 szt.

Autobiografia najwybitniejszej w Polsce znawczyni sztuki, jej kanoniczna książka Sztuka w Polsce 1945–2005 jest do tej pory jedynym takim opracowaniem. Książka nominowana do Nagrody Literackiej Nike 2010 oraz do Nagrody Literackiej Gdynia 2010. Saga rodzinna, w której życie codzienne przeplata się z wydarzeniami historycznymi, jest opowieścią o poszukiwaniu tożsamości przez Rottenberg, zawieszonej między tradycją żydowską ojca a światem bogatego mieszczaństwa dawnej Rosji po stronie matki. Zawarta w książce opowieść o zaginięciu syna jest jedną z najdramatyczniejszych historii, jakie opowiedziano w literaturze.

54,90 zł
34,59 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 20,31 zł

19 osób kupiło
2
Chcę widzieć Jezusa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chcę widzieć Jezusa
Dostępny
5 szt.

Maria Szamot od kilkunastu lat inspiruje duszpasterzy, kaznodziejów i osoby świeckie wyjątkowymi interpretacjami Ewangelii i innych ksiąg Pisma Świętego. Przekonana, że najpierw należy przyglądać się Panu przez pryzmat Jego wyjątkowego człowieczeństwa, prowadzi swoich czytelników do odkrycia boskiej natury Chrystusa.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

8 osób kupiło
3
Worek treningowy dmuchany, dinozaur, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek treningowy dmuchany, dinozaur, mix wzorów
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii, a Ty nie zawsze jesteś w stanie zorganizować mu zajęcie? Wypróbuj dmuchany worek bokserski dla dzieci. Worek jest lekki i nie ma problemu z jego przenoszeniem. To produkt, który pomoże dziecku w wyładowaniu emocji, takich jak nagromadzona złość oraz przyczyni się do utrzymania dobrej kondycji fizycznej Twojego podopiecznego. Wysokość produktu: ok. 91.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

24,90 zł
Powiadomienie
6 osób kupiło
4
Worek treningowy dmuchany, gladiator, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek treningowy dmuchany, gladiator, mix wzorów
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii, a Ty nie zawsze jesteś w stanie zorganizować mu zajęcie? Wypróbuj dmuchany worek bokserski dla dzieci. Worek jest lekki i nie ma problemu z jego przenoszeniem. To produkt, który pomoże dziecku w wyładowaniu emocji, takich jak nagromadzona złość oraz przyczyni się do utrzymania dobrej kondycji fizycznej Twojego podopiecznego. Wysokość produktu: ok. 102.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

21,00 zł
Powiadomienie
5 osób kupiło
5
Sekret listu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret listu
Dostępny
2429 szt.

Zakazana miłość, niebezpieczny list i historia, która się powtarza. śmierć znanego aktora Jamesa Harrisona wywołuje poruszenie nie tylko w Wielkiej Brytanii. Dziennikarka Joanna Haslam, idąc na nabożeństwo żałobne, w którym ma uczestniczyć wiele słynnych osób, liczy na smakowite kąski mogące poprawić jej pozycję w redakcji. Tymczasem uwagę dziennikarki odciąga pewna staruszka, uniemożliwiając jej polowanie na sensację. Rozczarowana Joanna nie ma pojęcia, że dzięki nieznajomej otwiera się przed nią szansa na odsłonięcie długo skrywanej tajemnicy, która może wstrząsnąć monarchią. I nie wie, że są ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, żeby tylko nie dopuścić, aby pewien napisany przed laty list miłosny wpadł w niepowołane ręce.

42,90 zł
34,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

4 osoby kupiły
6
Kartka okolicznościowa z kopertą. Wiara, nadzieja, miłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Wiara, nadzieja, miłość
Życie i misja
Dostępny
7 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Wiara, nadzieja (…) miłość. 1 Kor. 13,13. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,41 zł
4,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 1,42 zł

4 osoby kupiły
7
Pinokio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pinokio
Dostępny
27 szt.

W książce opowiedziana jest kultowa historia Pinokia, bohatera fikcyjnego stworzonego przez Carla Collodiego. Bohater jest drewnianym pajacem, który może mówić i ruszać się. Jego przygody znane są na całym świecie. To wydanie zilustrował Jan Marcin Szancer.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
8
Na okrężnych drogach. Tłumaczenie literackie i jego światy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na okrężnych drogach. Tłumaczenie literackie i jego światy
Dostępny
83 szt.

Polityka przekładu jest polityką wielogłosowości; nie może zgodzić się na wizję świata, w którym relacje z innym/obcym są równoznaczne z „zanieczyszczeniem” tego, co rodzime i „czyste” – pisze Tadeusz Sławek w inspirującym eseju, w którym udowadnia, że refleksja nad przekładem może być użytecznym narzędziem myślenia o świecie. Podstawowe zadanie tłumaczy, twierdzi Sławek, to poszukiwanie porozumienia przy zachowaniu różnic, praca nad konstruowaniem wspólnoty uwzględniającej odrębność jej członków i zawsze gotowej do twórczej zmiany. Jak się to odbywa w praktyce? Odwołując się do dziesiątków przykładów z historii literatury – od Homera po Joyce’a, od Biblii po Baudelaire’a i Kafkę ­– autor zastanawia się nad filologicznymi, ale także filozoficznymi, etycznymi i politycznymi implikacjami postaw tłumaczek i tłumaczy. Książka ukazuje się w koedycji z Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku, organizatorem Gdańskich Spotkań Literackich „Odnalezione w tłumaczeniu”.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

3 osoby kupiły
9
Kartka okolicznościowa z kopertą. Najlepsze życzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Najlepsze życzenia
Życie i misja
Dostępny
3 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Najlepsze życzenia. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,41 zł
4,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 1,42 zł

3 osoby kupiły
10
Crawlingbot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crawlingbot
Clementoni
Dostępny
14 szt.

Wąż do złożenia ożywa i zaczyna pełzać po pokoju jak żywy! Poruszający się robot to niezrównana zabawa. Wąż ma długość 40.0 cm, co czyni interakcję jeszcze bardziej emocjonującą. Po złożeniu 12 segmentów górnych z dolnymi wystarczy go włączyć, aby zobaczyć, jak się porusza i zaprasza do zabawy. W silniku znajduje się przekładnia, dzięki której piasta raz porusza się w prawo, a raz w lewo. W ten sposób zwierzę przesuwa się płynnie do przodu realistycznym, sinusoidalnym ruchem. Po włączeniu robot zaczyna poruszać się wokół dziecka, wsuwając się w szczeliny i kąty, jak prawdziwy wąż. Modułowa struktura robota pozwala odtwarzać niebywale realistyczne wicie się, dokładnie takie, jakie widzimy u węża.

53,90 zł
47,43 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,47 zł

3 osoby kupiły
11
Miotacz śmierci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miotacz śmierci
Dostępny
29 szt.

Daniel Clowes, mistrz współczesnego komiksu, powraca z nowym tytułem! Spójrzcie! Po ulicach i szkolnych korytarzach grasuje zamaskowany mściciel wykorzystujący w obronie ludzi prawych super-moce zaczerpnięte z nikotyny. Żałujcie każdego, kto rzuci wyzwanie temu przyjacielowi sprawiedliwości, gdyż on i tylko on dzierży ich zgubę.

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

2 osoby kupiły
12
Splątane losy. Zanim wybaczę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Splątane losy. Zanim wybaczę
Dostępny
106 szt.

Tajemnica z przeszłości i dług sprawiedliwości. Karolina opiekuje się swoją surową, konserwatywną i apodyktyczną babcią. Marzy, żeby wreszcie się usamodzielnić i żyć według własnych reguł. Dzięki pomocy przyjaciółki znajduje pracę w pensjonacie Jesionowy Zakątek w Zaborzu. Tu próbuje wyjaśnić tajemnicę zawartą w pamiętniku pisanym w czasie II wojny światowej przez młodą dziewczynę, Polkę zmuszoną do służby u esesmana Ericha Henschela. Kim była Ludmiła? Co się stało z jej siostrą? Do czego były zdolne kobiety, by chronić swoje rodziny przez zagładą? Czy po życiu z bestialskim oprawcą jest jeszcze nadzieja? Karolina chce poznać całą historię i rozwikłać związki, które łączyły Ludmiłę i jej prababkę, odnaleźć ją samą lub przynajmniej jej potomków. Czy będzie to możliwe? Czy znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania? Witajcie w Zaborzu. Tu każdy strzeże swoich tajemnic.

36,90 zł
27,31 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,59 zł

2 osoby kupiły
13
Coco Chanel. Sypiając z wrogiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coco Chanel. Sypiając z wrogiem
Dostępny
1026 szt.

Szokujące, zatajane w oficjalnych biografiach fakty z życia słynnej projektantki mody, która w 1940 roku, mając 57 lat, została zrekrutowana przez Abwehrę – po wojnie Chanel temu zaprzeczała. Stała się agentką F-7124. Pseudonim Chanel „Westminster” pochodził od nazwiska jej dawnego kochanka, diuka de Westminster. Mroczne tajemnice luksusowej marki, której założycielką była ikona mody, Coco Chanel – uosobienie dobrego smaku Francji.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

2 osoby kupiły
14
Kartka okolicznościowa z kopertą. Niech cię Pan błogosławi i strzeże - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Niech cię Pan błogosławi i strzeże
Życie i misja
Dostępny
11 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Ks. Liczb 6:24. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,41 zł
4,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 1,42 zł

2 osoby kupiły
15
Worek treningowy dmuchany, zwierzak, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek treningowy dmuchany, zwierzak, mix wzorów
Bestway
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii, a Ty nie zawsze jesteś w stanie zorganizować mu zajęcie? Wypróbuj dmuchany worek bokserski dla dzieci. Worek jest lekki i nie ma problemu z jego przenoszeniem. To produkt, który pomoże dziecku w wyładowaniu emocji, takich jak nagromadzona złość oraz przyczyni się do utrzymania dobrej kondycji fizycznej Twojego podopiecznego. Wysokość produktu: ok. 91.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

16,99 zł
Powiadomienie
2 osoby kupiły
16
Super auta. Kolorowanka z naklejkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super auta. Kolorowanka z naklejkami
Dostępny
8 szt.

Kolorowanka z cyklu „Super auta”to seria dla najmłodszych miłośników aut. Tym razem można pokolorować auto Peterbilt. Książeczka z naklejkami!

4,90 zł
3,99 zł

Rabat 18,6%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
17
Marakas, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marakas, mix kolorów
MAREK
Dostępny
55 szt.

Marakas to wspaniała zabawka muzyczna, która pomoże rozwijać słuch i poczucie rytmu dziecka. Dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, z pewnością spodoba się najmłodszym, zachęcając do przygody z muzyką. Jest niezwykle lekki, a poręczny uchwyt ułatwia korzystanie z instrumentu. Podczas ruchu, wydaje wyraźny dźwięk grzechotania. Pobudzi zdolności pociechy, usprawniając zdolności manualne oraz wspierając twórczość malucha. Zapewni wesołą zabawę na wiele sposobów. To popularny instrument rytmiczny Indian Południowej Ameryki! Grzechotka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa. Niezastąpiona pomoc dydaktyczna, która wspiera twórczość smyka i trenuje zdolności manualne. Długość produktu: 17.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

7,99 zł
1 osoba kupiła
18
Niskorosła - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Niskorosła
Dostępny
4 szt.

Joanna Bartoń znów zaskakuje. Potwierdza, że wybrała styl uprawiania literatury oparty na paradoksach, ale mówi o sprawach podstawowych: miłości, śmierci, przyjaźni, wierności i zdradzie. Bohaterką swojej opowieści czyni morderczynię, karlicę, kobietę, człowieka – w jednej osobie, ale „dokładnie w takiej kolejności”. Czytelnika próbuje skłonić do uruchomienia i wyobraźni, i empatii, dając mu tylko preteksty do ich ożywienia. Nie psychologizuje, nie dramatyzuje i nie moralizuje. Opowiada powściągliwie, naraz z dwóch perspektyw – zbrodniarki i ofiary – i zmusza do zderzenia z wielością stereotypów i klisz, z obrazami ludzi, którzy są jak figurki w komiksie albo w teatrze cieni. Mniej japońskim czy chińskim, a bardziej polskim jednak. Joanna Bartoń – rocznik 1984. Dzieciństwo spędziła w Lubinie, a niemal całe dorosłe życie we Wrocławiu; tu studiowała filologię romańską (rzuciła) i psychologię (ukończyła). Zdążyła przetestować kilka ról zawodowych, ale od zawsze chciała pisać. Nakładem wydawnictwa JanKa ukazały się jej dwie powieści:Do niewidzenia, do niejutra(2015) orazDrzazgi(2018). Zawsze mnie ciekawiło, jak żyje się ludziom niestandardowego wzrostu. Co czują? Jak mieszkają? Jak kochają? Jak są traktowani? Jak próbują być szczęśliwi? Okazało się, że w Polsce jeszcze nikt o tym nie pisał. Postanowiłam oddać głos osobom z karłowatością, które spotykałam na swojej drodze. Panu z autobusu, którego – będąc dzieckiem – bardzo się bałam. Kobiecie z okolic wrocławskiego dworca. Chłopakowi proszącemu o datek pod osiedlową Biedronką. Mam nadzieję, że próbując patrzeć ich oczami i fantazjując, dotykam kilku prawd o każdym człowieku.

32,00 zł
9,60 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 22,40 zł

1 osoba kupiła
19
Kartka okolicznościowa z kopertą. Niech Pan błogosławi tego chłopca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Niech Pan błogosławi tego chłopca
Życie i misja
Dostępny
9 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Niech Pan błogosławi tego chłopca... Ks. Lb. 6:24-26. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,41 zł
4,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 1,42 zł

1 osoba kupiła
20
Zbudź się. Tom 4. Śpiąca królewno - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Zbudź się. Tom 4. Śpiąca królewno
Dostępny
1 szt.

Shizu Karasawa, jedyna córka rodziny mieszkającej w „nawiedzonym domu na wzgórzu”, cierpi na pewną przypadłość, a mianowicie… łatwo ulega opętaniom. Razem z Tetsu Misato, licealistą, który dorabia jako pomoc domowa, doświadcza wielu nowych emocji i stopniowo się zmienia. Ale co czuje Tetsu?

23,00 zł
13,80 zł

Rabat 40,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
21
Zestaw kulko-klocków (48 elementów) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw kulko-klocków (48 elementów)
Trefl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.27

Zestaw kulko-klocków Lalaboom składa się z 48 elementów i dostarcza dzieciom wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka, a także rozwija chwyt pęsetkowy (przeciwstawienie kciuka palcowi wskazującemu) i precyzyjne ruchy ręki przy nawlekaniu. Zestaw rozwija małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową oraz wspiera ćwiczenia koordynacji. Zawartość opakowania: • 40 elementów do składania kulko-klocków, • 2 sznureczki do nawlekania elementów, • 3 łączniki, • 3 płatki kwiatka.

120,00 zł
104,40 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 15,60 zł

1 osoba kupiła
22
Co robią rekiny przez cały dzień w morzu? Dziecięca Biblioteczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co robią rekiny przez cały dzień w morzu? Dziecięca Biblioteczka
Dostępny
19 szt.

Każda książka z tej serii to istna kopalnia wiedzy! Wszystkie są kolorowe, pełne ciekawostek, pięknych zdjęć i zabawnych obrazków. Dociekliwy czytelnik znajdzie w nich wyczerpujące odpowiedzi na pytania, które stawiają sobie jego rówieśnicy. W serii Dziecięca Biblioteczka: Co robią ryby przez cały dzień w wodzie?, Dlaczego? Przyroda, Co robią rekiny przez cały dzień w morzu?, Poznajemy zwierzęta w gospodarstwie, Dlaczego? Zwierzęta, Gdy dorosnę zostanę, Dlaczego? Człowiek i jego świat, Dlaczego? Ziemia i Kosmos, Wesołe lekcje malucha, Poznajemy zwierzęta lasów i pól, Poznajemy rośliny w gospodarstwie, Poznajemy dzikie zwierzęta.

7,96 zł
6,99 zł

Rabat 12,2%
oszczędzasz 0,97 zł

1 osoba kupiła
23
Kartka okolicznościowa z kopertą. Powierz Panu drogę swoją - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Powierz Panu drogę swoją
Życie i misja
Dostępny
2 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Powierz Panu drogę swoją, zaufaj Mu, a On sam będzie działał. Ps. 37:5. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,41 zł
4,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 1,42 zł

1 osoba kupiła
24
Prawybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Bilans czterech dekad, 1976-2016 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Bilans czterec...
Dostępny
7 szt.

Książka stanowi analizę przebiegu i konsekwencji reform procesu wyłaniania nominatów na urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych, zapoczątkowanych na przełomie lat 60. i 70. XX wieku przez Partię Demokratyczną. W ich rezultacie dominującym sposobem wyłaniania kandydatów do prezydentury stały się prawybory. Co więcej, ustanowione przez Komisję McGoverna-Frasera reguły sprawiły, że podmiotem mającym największy wpływ na to, kto uzyska status nominata, stali się wyborcy, choć przez dekady była to swoista prerogatywa liderów partyjnych. Monografia krok po kroku rozważa wszystkie te działania, demonstrując, iż modyfikacja reguł zmieniła sposób w jaki pretendenci rywalizują o prezydencką nominację. W okresie po reformach w mniejszych stopniu zabiegają bowiem o poparcie liderów, koncentrując się na budowie sztabów wyborczych, zbieraniu pieniędzy na prowadzenie kampanii wyborczej oraz próbują dotrzeć, za pomocą mediów lub osobistej agitacji, do jak największej grupy obywateli, by zdobyć ich głosy. Mniejsze znaczenie partii, a zwiększony nacisk na kampanie medialne w kampaniach prenominacyjnych sprawiają, że reformy partyjne doprowadziły nie tylko do transformacji procesu nominacji prezydenckich, ale także całego amerykańskiego systemu politycznego i tego, jak polityka w USA funkcjonuje na co dzień.

40,00 zł
34,00 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
25
Jajko matrioszka, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jajko matrioszka, mix kolorów
Tomy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Jajko matrioszka to zabawne, kolorowe jajeczka, które przekształcają się w 5 otwieranych jajeczek o różnej wielkości. Wyróżniają się nietypowym kształtem jajeczek i pięknymi kolorami. Zostały wykonane w taki sposób, aby swobodnie wkładać jedną do drugiej, co sprawia, że zabawa nimi pozytywnie wpływa na umiejętności motoryczne dziecka. Jajeczka można umieszczać jedno w drugim, dopasowując je według wielkości. Dodatkowo każde z jajek posiada różne otworki, przez które w różny sposób będzie się przelewać woda, dzięki czemu mogą stać się świetną zabawką do wanny. w najmniejszym jajeczku znajduje się pisklaczek, który po naciśnięciu wyda zabawny dźwięk. Zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem. Wymiary opakowania: 21.0 x 13.0 x 8.0 cm Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

29,99 zł
28,49 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

1 osoba kupiła
26
Puzzle 1000 elementów. Wiedźmin - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Wiedźmin
Clementoni, 1000
Dostępny
38 szt.

Ten wyjątkowy zestaw puzzli, składający się z 1000 elementów, przedstawia wizerunek bohatera filmu „Wiedźmin”. Jak szybko jesteś w stanie go złożyć? Sprawdź, patrząc na obrazek na pudełku. Puzzle są wykonane z materiałów wysokiej jakości, odpornych na zagięcia i niszczenie. Układanie puzzli to doskonała rozrywka. Wymiar obrazka po ułożeniu: 69.0 x 50.0 cm

34,00 zł
29,92 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,08 zł

1 osoba kupiła
27
Kartka okolicznościowa z kopertą. Miłość cierpliwa jest - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kartka okolicznościowa z kopertą. Miłość cierpliwa jest
Życie i misja
Dostępny
6 szt.

Kartka okolicznościowa składana z kopertą, brak tekstu w środku. Treść z przodu kartki: Miłość cierpliwa jest… 1 Kor 13:4-8. Format: C6 (11.4 x 16.2 cm)

6,41 zł
4,99 zł

Rabat 22,2%
oszczędzasz 1,42 zł

1 osoba kupiła
28
Nieziemskie łamigłówki biblijne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieziemskie łamigłówki biblijne
Dostępny
15 szt.

Czas na łamigłówki czy czas na czytanie? A czemu nie na jedno i drugie? W tej kolorowej książce przedstawiliśmy siedemnaście historii biblijnych, a do każdej z nich dołączyliśmy po kilka zadań i łamigłówek, które sprawią, że dzieci powyżej 3-go roku życia na długi czas zajmą się kreatywną zabawą i nauką. Czytajmy z dziećmi krótkie historie biblijne i podsuwajmy im ciekawe zagadki biblijne. Żywe ilustracje zachęcą małych chrześcijan do wesołej zabawy i poznawania Biblii! Publikacja stanowić może świetną pomoc dla katechetów oraz gwarantuje twórczą zabawę w domowym zaciszu.

26,00 zł
19,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
29
Wymowa prawnicza WYD.4/2014 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,00 zł
48,97 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

1 osoba kupiła
30
Ciche wody - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciche wody
Dostępny
45 szt.

Pierwszy tom cyklu znakomitych kryminałów historycznych Jest Boże Narodzenie 1519 roku, dwór królewski w Krakowie świętuje radosny okres. Niecałe dwa lata wcześniej włoska arystokratka Bona Sforza przybyła z Bari do stolicy Polski jako świeżo poślubiona małżonka króla Zygmunta. Towarzyszył jej imponujący orszak, do którego należała hrabina Caterina Sanseverino, teraz sprawująca nadzór nad dwórkami usługującymi królowej. Caterina wciąż przyzwyczaja się do życia w tym północnym królestwie mroźnych zim, obcych obyczajów i niezrozumiałego języka, kiedy dworem w wieczór pierwszego dnia Bożego Narodzenia wstrząsa szokujące morderstwo. Kilka dni później, w noc sylwestrową, dochodzi do następnej zbrodni. Ofiary pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. Szaleją plotki, spekulacje i podejrzenia, lecz sprawca pozostaje nieuchwytny. Oficjalne dochodzenie utyka w miejscu, a Caterina z pomocą Sebastiana Konarskiego, młodszego sekretarza króla, postanawia odkryć tożsamość zabójcy. Tropy zaczynają wskazywać na krąg najbliższy królowej i oboje wkrótce ścigają się z czasem, by powstrzymać kolejne morderstwo. "Ciche wody" to powieść o władzy i jej nadużywaniu oraz o ostateczności, do której może posunąć się człowiek, szukając zadośćuczynienia za krzywdy w sytuacji, gdy nie może liczyć na sprawiedliwość. Chociaż osadzona w początkach epoki renesansu, powieść nawiązuje nieomylnie do najważniejszych kwestii społecznych dwudziestego pierwszego wieku. „Ten inteligentny i trzymający w napięciu kryminał rzuca świeże i jasne światło na świat uwielbianych przez wielbicieli Tudorów i Borgiów. P.K. Adams, mająca już na koncie dwie powieści o dwunastowiecznej uzdrowicielce i mistyczce Hildegardzie z Bingen, mistrzowsko przywołuje do życia Polskę epoki renesansu, nie tracąc z oka ludzkich namiętności kierujących jej bohaterami. Cudowny początek nowej serii”. – C. P. Lesley, autorka Song of the Siren P.K. Adams to pseudonim literacki Patrycji Podrazik. Ukończyła licencjat na Columbia University oraz obroniła pracę magisterską ze studiów europejskich na Yale University. Jest blogerką i recenzentką powieści historycznych na portalu www.pkadams-author.com. Jej debiut The Greenest Branch, a Novel of Germany’s First Female Physician znalazł się w 2018 roku w półfinale konkursu Chaucer Book Awards za powieści historyczne osadzone przed rokiem 1750. Jest członkinią Historical Novel Society i mieszka w Nowej Anglii.

38,00 zł
28,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,50 zł

31
Na końcu schodów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na końcu schodów
Dostępny
52 szt.

Zapomniał, kim jest. Ona zrobi wszystko, aby mu przypomnieć Kiedy po wypadku, dwumiesięcznej śpiączce i przeszczepie Gabriel się budzi, jego żona Nell jest przekonana, że najgorsze już za nimi. Okazuje się jednak, że on nie pamięta przeszłości. Zmienia osobowość, upodobania i wygląd, a nawet imię. Ze szpitala wychodzi inny człowiek. Ben. Nell stara się odzyskać męża. On reaguje wrogo na próby zbliżenia i ucieka w fotograficzną pasję, jedyne, co łączy go z Gabrielem i minionym życiem. Ojcu oznajmia, że odchodzi z pracy w rodzinnej kancelarii, znika z domu bez słowa, a żonie pocztą przysyła pozew rozwodowy. Poszukiwanie prawdy to specjalność Nell, z zawodu dziennikarki. Podążając tropem dziwnych relacji męża z rodzicami i próbując dociec, co oznaczają dziwne schody donikąd, które Ben obsesyjnie fotografuje, odkrywa mroczną przeszłość tej rodziny. Aleksandra Kowalska – (ur. w 1976 roku w Płocku) z wykształcenia anglistka, autorka powieści Mgła nad Bosforem, Ucieczka oraz Na tropie Anny. Ukończyła uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu i studia doktoranckie na uniwersytecie Charles’a de Gaulle’a w Lille we Francji. Pracowała jako nauczycielka języka angielskiego i polskiego dla cudzoziemców w Polsce, Brazylii i Francji. Od 2005 roku jest urzędnikiem Komisji Europejskiej.

39,99 zł
29,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

32
Nieziemskie łamigłówki biblijne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieziemskie łamigłówki biblijne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Czas na łamigłówki czy czas na czytanie? A czemu nie na jedno i drugie? W tej kolorowej książce przedstawiliśmy siedemnaście historii biblijnych, a do każdej z nich dołączyliśmy po kilka zadań i łamigłówek, które sprawią, że dzieci powyżej 7-go roku życia na długi czas zajmą się kreatywną zabawą i nauką. Czytajmy z dziećmi krótkie historie biblijne i podsuwajmy im ciekawe zagadki biblijne. Żywe ilustracje zachęcą małych chrześcijan do wesołej zabawy i poznawania Biblii! Publikacja stanowić może świetną pomoc dla katechetów oraz gwarantuje twórczą zabawę w domowym zaciszu.

26,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 6,01 zł

33
Śledztwo w sprawie cudów w Kościele katolickim - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śledztwo w sprawie cudów w Kościele katolickim
Dostępny
17 szt.

Stygmaty, nienaruszone rozkładem ciała po śmierci, objawienia, profetyczne sny, cudowne uzdrowienia… Począwszy od Jezusa i jego pierwszych uczniów, a skończywszy na współczesnych mistykach, cuda ubarwiają całą historię Kościoła katolickiego. Jakie są kryteria ich rozeznawania? W jaki sposób Kościół katolicki weryfikuje i uznaje cuda? Jakie problemy powstają przy analizie cudów na styku nauki i wiary? W tej książce Patrick Sbalchiero, ekspert od nadzwyczajnych zjawisk religijnych, prowadzi i szczegółowo dokumentuje swoje dochodzenie w sprawie cudów dziejących się przez dwa tysiące lat chrześcijaństwa. Autor opisuje m.in. rozmnożenie pokarmów przez Proboszcza z Ars, wizje oraz inedię Anny Katarzyny Emmerich, płaczącą figurę Matki Bożej z japońskiej Akity, szczegółowo analizuje ostatnie cuda eucharystyczne.

29,00 zł
21,46 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 7,54 zł

34
Bylejaczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bylejaczek
Dostępny
72 szt.

Z Bylejaczkiem Jerzego Ficowskiego jest jak z dobrym serialem na Netfliksie: wciągająca fabuła, dobre dialogi, intrygująco poprowadzona akcja, no i także ukazywał się w odcinkach. Bylejaczek to wierszowana opowieść o przygodach bardzo sympatycznego i niesfornego chłopca, który postanawia wybrać się do lasu z przekonaniem, że wszyscy marzą tam o leniwym i rozczochranym królu. Dość szybko jednak musi zmierzyć się z pierwszymi rozczarowaniami. A z Bylejaczkiem było tak… Bylejaczka spotkaliśmy po raz pierwszy przypadkiem, gdy kilka lat temu przygotowywaliśmy wybór wierszy dla dzieci z tekstami Jerzego Ficowskiego – Lodorosty i bluszczary (2017). Kilkustronicowy maszynopis tego wiersza – z odręcznymi poprawkami – odnaleźliśmy w archiwum poety, które przekazał do Zakładu Narodowego im. Ossolińskich. Okazało się, że Jerzy Ficowski opublikował Bylejaczka po raz pierwszy na łamach „Świerszczyka” w 1958 roku, a tekst ukazywał się w odcinkach. Towarzyszyły mu wówczas rysunki znakomitej ilustratorki – późniejszej kierowniczki artystycznej tego pisma – Hanny Krajnik. Świadomie nie włączyliśmy wtedy tego tekstu do Lodorostów i bluszczarów. Pomyśleliśmy, że byłoby świetnie, gdyby kiedyś Bylejaczek miał własną wersję książkową. Dlatego przez ostatnie miesiące opiekowała się nim ilustratorsko Gabriela Gorączko, wyróżniona niedawno za Leśną sprawę w konkursie Książka Roku 2020 Polskiej Sekcji IBBY. Pozostaje tajemnicą, dlaczego Jerzy Ficowski nigdy nie włączył tego wiersza do swoich późniejszych książek dla dzieci. Być może ten „niesforny chłopak” skutecznie ukrył się przed autorem w archiwum? To jedna z bardzo prawdopodobnych odpowiedzi, ale pewnie nie jedyna. Z tym sekretem jest mu jednak do twarzy! Co więcej – nic nie stracił ze swojego uroku literackiego i osobistego. Dziś – we współpracy z Fundacją im. Jerzego Ficowskiego – ukazuje się po raz pierwszy w wersji książkowej i wyrusza na spotkanie z kolejnym pokoleniem czytelników.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

35
Jason, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jason, CD
KaeN, MyMusic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.23

KaeN powraca z 9 solowym albumem i budzi do życia Jason’a. Gościnnie na albumie pojawia się: Peja, Ewelina Lisowska, Kubańczyk, Dedis, Marta Gałuszewska i Floral Bugs. Za warstwę muzyczną odpowiada: Phono CoZaBit i Got Barss. Miks i mastering to zasługa Staszka Koźlika (Erem Studio). Projekt okładki: Łukasz Sieciński. Fotografia: Mirek Kaźmierczak. Lista utworów: 1. Dynamit feat. Dedis 2. Spowiedź 3. Faceci W Czerni feat. Peja 4. Kwarantanna feat. Ewelina Lisowska 5. Nie Do Widzenia feat. Floral Bugs 6. Niemożliwe Nie Istnieje 7. Co Jest? feat. Kubańczyk 8. Bonnie & Clyde feat. Marta Gałuszewska 9. Oni 10. H16Ch2

41,90 zł
39,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,09 zł

36
Skalpel ’68. Kampania antysemicka w środowisku szczecińskich lekarzy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skalpel ’68. Kampania antysemicka w środowisku szczecińskich lekarzy
Niedostępny
Brak

Książka Magdaleny i Radosława Ptaszyńskich doskonale pokazuje, jak skalpel propagandy i nagonki Marca 1968 r. przeciął życie szczecińskich Żydów. Jej wyjątkowość to ukazanie mechanizmów wielkiej historii z perspektywy indywidualnych losów. Rozmowy z emigrantami, trud pracy w archiwach i ciekawa narracja pozwoliły na stworzenie swego rodzaju pomnika. Powstał w ten sposób fragment listy strat polskiej medycyny. Dzięki tej książce „obecność nieobecnych” staje się bliska każdemu, kto zechce po taką lekturę sięgnąć”. – Róża Król, przewodnicząca Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Szczecinie „Tę książkę czyta się dobrze, liczne cytaty ze wspomnień, relacje, wreszcie koncentracja na bohaterach z krwi i kości powodują, że mamy do czynienia z wartką, wciągającą narracją. Są to losy, które mogłyby stać się kanwą dla pasjonującej opowieści fabularnej. Na takich składowych jak sielanka, napiętnowanie, wygnanie, życie na nowo, zbudowana została przecież nie jedna powieść i film”. – Marcin Zaremba, Uniwersytet Warszawski „Docenić należy pomysłowość i konsekwencję Autorów w dociekaniu prawdy, co wbrew pozorom nie było sprawą łatwą, ponieważ temat wciąż wywołuje mnóstwo emocji. Autorzy opisują przeszłość i teraźniejszość szczecińskich medyków pochodzenia żydowskiego z godnym podziwu znawstwem i biegłością, nie zapominając przy tym o znaczeniu współczynnika humanistycznego”. – Eryk Krasucki, Uniwersytet Szczeciński

39,00 zł
28,47 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

37
Bobaski i miś. Idę lu-lu, to pa-pa! Wieczorny słownik malucha - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bobaski i miś. Idę lu-lu, to pa-pa! Wieczorny słownik malucha
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Am-am? Chlap-chlap? Siu-Siu? Ciii? Lu-lu? – to tylko kilka dźwięków z wieczornego słownika maluszka. W tej bardzo grubej książeczce znajdziecie ponad 100 stron prostych obrazków z wyrazami dźwiękonaśladowczymi, które każdy maluch bez trudu powtórzy i zapamięta. Ćwiczenia mowy i świetna zabawa z dzieckiem na spokojne wieczory, dalekie podróże i długie lata! „Wyrazy dźwiękonaśladowcze mają ogromne znaczenie dla dziecka, które tak nazywa i komentuje otaczający je świat oraz bawi się mową i głosem. Dźwięki zawarte w tej książeczce, w połączeniu z prostymi zdaniami oraz nauką następstwa zdarzeń, wspomagają rozwój mowy najmłodszych dzieci.” - Marcelina Przeździęk, neurlogopeda Stworzona we współpracy ze specjalistką od snu Magdaleną Komstą, kolekcja książek, gier i zabaw „Dobranoc, Trefliki na noc” podpowiada, jak zmienić wieczorne czynności w dobrą zabawę, która ma szczęśliwe, senne zakończenie! Serial „Bobaski i Miś” to skierowana do najmłodszych dzieci prosta animacja o perypetiach rodzeństwa, małych Treflika i Treflinki, znanych już z serialu „Rodzina Treflików”, realizowana techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat. Bobaski na każdym kroczku odkrywają coś nowego i fascynującego, a w każdej przygodzie towarzyszy im uważny obserwator i pomocny przyjaciel – Miś.

38,00 zł
29,26 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,74 zł

38
Bajkowe boardbooki. Kopciuszek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe boardbooki. Kopciuszek
Dostępny
47 szt.

Kopciuszek bardzo chciałby pójść na wielki bal. Czy spełni swe marzenie? Zabawne, pięknie ilustrowane książeczki o sztywnych stronach, idealne dla małych rączek. Każda z nich zawiera krótką opowieść opartą na klasycznej baśni. Radosne, żywe kolory ilustracji ucieszą młodych czytelników.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

39
Bajkowe boardbooki. Kot w butach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe boardbooki. Kot w butach
Dostępny
3 szt.

Najmłodszy syn młynarza dostaje niezwykłego kota. Jak skończy się ich wspólna przygoda? Zabawne, pięknie ilustrowane książeczki o sztywnych stronach, idealne dla małych rączek. Każda z nich zawiera krótką opowieść opartą na klasycznej baśni. Radosne, żywe kolory ilustracji ucieszą młodych czytelników.

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

40
Bajkowe boardbooki. Czerwony Kapturek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkowe boardbooki. Czerwony Kapturek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

Czerwony Kapturek wyrusza z koszyczkiem smakołyków do babci. Kogo spotka po drodze? Zabawne, pięknie ilustrowane książeczki o sztywnych stronach, idealne dla małych rączek. Każda z nich zawiera krótką opowieść opartą na klasycznej baśni. Radosne, żywe kolory ilustracji ucieszą młodych czytelników.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

41
Ostatni brzeg. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatni brzeg. Audiobook
Nevil Shute, Rebis
Dostępny
22 szt.

Najsłynniejsza powieść o skutkach globalnej wojny nuklearnej. Rok po wojnie atomowej, która zniszczyła północną półkulę, w Australii chroni się amerykański atomowy okręt podwodny. Jego kapitan Dwight Towers – podobnie jak mieszkańcy antypodów – usiłuje wieść normalne życie. W tym świecie wszystko na pozór toczy się wciąż zwykłym rytmem: ludzie pracują, bawią się, marzą i kochają. I próbują zachować nadzieję. „Ostatni brzeg to klasyka literatury, wciąż aktualne, poruszające studium ludzkich zachowań w obliczu nieuchronnego końca. Szokujący pomysł i wstrząsająco błyskotliwa wyobraźnia, z jaką został on opisany”. – „San Francisco Chronicle” „Najbardziej niepokojąca wizja świata, który umiera w następstwie wojny atomowej”. – „The New York Times”

37,90 zł
28,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,47 zł

42
Namiot Domek pirata z kulkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Namiot Domek pirata z kulkami
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Wymiary: Wymiary po rozłożeniu: 95 x 95 x 100 cm

148,50 zł
129,20 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 19,30 zł

43
Kendama Record S1 - Bambus Natty - Naturalny bambus Kendama Europe 3704 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kendama Record S1 - Bambus Natty - Naturalny bambus Kendama Europe 370...
Kendama Europe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.26

Gra zręcznościowa od Kendama Europe Seria Record S1 Bambus Natty to specjalna edycja produktu. Ken został wykonany z bambusa, natomiast tama z jesionu. Dzięki optymalnemu odbiciu dwóch rodzajów drewna otrzymasz idealnie zrównoważoną kendamę. Zapewni to lepszą kontrolę nad piłką. Zalety: powiększone miski, zwiększona i ulepszona średnica otworu tamy, optymalny rozkład masy Zwiększa to bezpieczeństwo gry oraz kontrolę skoków, zapewnia pomoc w utrzymaniu równowagi Kolor: naturalny Rozmiar: klasyczny Wykończenie: naturalne Waga tamy (kulki) (przybliżona): 70 Waga kena (trzonu) (przybliżona): 70 Waga z opakowaniem: 250g Wysokość: 18.5 cm Szerokość: 7 cm Średnica tamy: 6 cm Długość sznurka: 40 cm Drewno: Bambus Wiek: 7+ Zgodność z CE przetestowana i certyfikowana przez TUEV Opakowanie zawiera ilustrowaną instrukcję ze wskazówkami dotyczącymi trików i bezpieczeństwa, a także zapasowy sznurek i koralik, naklejkę i narzędzie do montażu.

129,90 zł
Powiadomienie
44
Schowek
Torebka Lux 210 Gsm Średnia Xmas Cynamon
Rozette
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.21

Torebki ozdobne Lux 210 gsm, pakowane po 12 szt. mix 4 wzor oacute w, cena dotyczy 1 szt. torebki

35,90 zł
28,72 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,18 zł

45
BE SNAZZY Skarpety ST-08 stopki BE CRAZY 33/35 CH - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BE SNAZZY Skarpety ST-08 stopki BE CRAZY 33/35 CH
BE SNAZZY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Opakowanie zbiorcze:6par

3,99 zł
Powiadomienie
46
BE SNAZZY Skarpety ST-07 stopki BE CRAZY 30/32 DZ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BE SNAZZY Skarpety ST-07 stopki BE CRAZY 30/32 DZ
BE SNAZZY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Opakowanie zbiorcze:6par

3,99 zł
Powiadomienie
47
BE SNAZZY Skarpety ST-07 stopki BE CRAZY 33/35 DZ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BE SNAZZY Skarpety ST-07 stopki BE CRAZY 33/35 DZ
BE SNAZZY
Niedostępny
Brak

Mix wzorów. Cena dotyczy 1 pary.

3,99 zł
Powiadomienie
48
Puzzle 180 elementy. Supercolor. Soul - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 180 elementy. Supercolor. Soul
Clementoni, 180
Dostępny
16 szt.

Puzzle „Supercolor” Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiar układanki: 33.5 x 48.5 cm Wymiary opakowania: 34.3 x 24.3 x 3.5 cm

16,99 zł
14,99 zł

Rabat 11,8%
oszczędzasz 2,00 zł

49
Puzzle 60 elementów. Supercolor. Raya i ostatni smok - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 60 elementów. Supercolor. Raya i ostatni smok
Clementoni, 60
Dostępny
1 szt.

Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 23.5 x 33.5 cm

13,90 zł
12,99 zł

Rabat 6,5%
oszczędzasz 0,91 zł

50
Jeż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeż
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.30

Proszę spokojnie obiad zajadać, nie chcę wcale nikomu przeszkadzać... Bez paniki na tarasie! To tylko ja... jeż w trasie! Seria bajecznie kolorowych książeczek dla najmłodszych przybliża dzieciom świat zwierząt. Dodatkowym atutem książek jest ich zabawny kształt, twarde bezpieczne karty oraz wzmocniony tkaniną brzeg książki. W serii ukazały się tytuły: Orangutan, Płaszczka, Jeż, Żaba, Królik, Prosiak, Papuga, Krab.

8,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,2%
oszczędzasz 0,91 zł

51
święte symbole. Ludy, religie, misteria - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
święte symbole. Ludy, religie, misteria
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.11

święte symbole starożytności odsłaniają istotę człowieczeństwa. Nawet w pozornie racjonalistycznej kulturze współczesnego Zachodu, cechującej się konsumpcyjną postawą wobec życia i ciągle nowymi, zmieniającymi się modami, uniwersalne symbole w dalszym ciągu określają kształt naszego intelektualnego i emocjonalnego krajobrazu. Pragnienie odkrycia wzajemnych powiązań poszczególnych elementów wszechświata oraz określenie miejsca, jakie w nim znajdujemy, stanowią wewnętrzną, ogólnoludzką potrzebę, która łączy czas z najdawniejszymi przodkami.

79,90 zł
63,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,98 zł

52
Bajki o królewnach. Książeczka walizeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajki o królewnach. Książeczka walizeczka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków, śpiąca królewna, Mała syrenka. Możesz zabrać tę książeczkę ze sobą i czytać, gdzie tylko chcesz!

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

53
Babeczki. Słodkości i przekąski. Zestaw - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Babeczki. Słodkości i przekąski. Zestaw
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.16

Ten wyjątkowy zestaw zawiera książkę z przepisami oraz sześć silikonowych foremek do upieczenia babeczek. Zaprezentowane przepisy są bardzo łatwe w przygotowaniu. Dzięki nim czytelnik pozna niezwykłe babeczkowe przekąski dla prawdziwych facetów, muffinki marchewkowe, babeczki tiramisu czy orkiszowe ciasteczka - ogromne bogactwo smaków i doznań.

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

54
Sekret Heleny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sekret Heleny
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.31

Magiczny dom, pamiętne lato Podobno każdy, kto odwiedził willę Pandora po raz pierwszy, musi natychmiast się zakochać Dwadzieścia cztery lata temu Helena spędziła magiczne wakacje na Cyprze. Zakochała się wtedy pierwszy raz. Gdy ojciec chrzestny zostawia jej w spadku popadającą w ruinę willę Pandora, Helena powraca na słoneczną wyspę, by wraz z rodziną spędzić tam wakacje. Idylliczny krajobraz wyspy skrywa jednak gęstą pajęczynę sekretów. Helena za nic nie pozwoli, by dowiedzieli się o nich William i Alex, jej mąż i syn. Przeżywający udręki dorastania trzynastoletni Alex jest rozdarty pomiędzy potrzebą chronienia ukochanej matki za wszelką cenę, a nieuniknioną koniecznością zmierzenia się z dorosłymi problemami. Jednocześnie rozpaczliwie pragnie się dowiedzieć, kim był jego prawdziwy ojciec Przypadkowe spotkanie Heleny z jej ukochanym sprzed lat uruchamia lawinę wypadków, w wyniku których zderzenie teraźniejszości z przeszłością staje się nieuniknione. Helena i jej syn wiedzą, że kiedy Pandora odkryje swoje tajemnice, nic już nie będzie takie jak dawniej...

42,90 zł
34,32 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,58 zł

55
Żyrafkowe zadania do kolorowania. Część 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żyrafkowe zadania do kolorowania. Część 1
Dostępny
5 szt.

Książeczki z tej serii kształcą precyzję ruchów i doskonalą układ ręka-oko dzięki kolorowaniu i kreśleniu linii. Zapewniają świetną zabawę dzięki naklejkom i propozycjom zabaw ruchowych. Doskonalą spostrzegawczość i logiczne myślenie dzięki wyszukiwaniu i wskazywaniu elementów obrazka. Wprowadzają pierwsze wiadomości i nazwy z otaczającego świata.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

56
Edukacja domowa. Pory roku. Gry i zabawy. Wiosna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja domowa. Pory roku. Gry i zabawy. Wiosna
Dostępny
457 szt.

Pory roku. Gry i zabawy to książeczka z naklejkami, dzięki której dziecko zdobędzie ciekawe informacje, ale przede wszystkim przygotuje gry i układanki dla całej rodziny. To książeczka, które podejmuje temat pory roku, dotyka tematyki otaczającego świata, która może zainteresować i zainspirować dziecko. Pełna twórczych zabaw manipulacyjnych i aktywności ruchowych, angażująca różne zmysły, okaże się z pewnością ciekawą propozycją na rodzinne popołudnia, czy dni spędzone w domu.

13,44 zł
10,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 2,45 zł

57
Chatka 4-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chatka 4-latka
Dostępny
1342 szt.

Książeczka Chatka 4-latka to zbiór atrakcyjnych zadań oraz historyjek z naklejkami. Ćwiczenia są dostosowane do możliwości poznawczych czterolatka. Dzięki różnorodności książeczka zapewnia małemu czytelnikowi zarówno rozwój, jak i zabawę. Dziecko zgaduje, słucha, rysuje i nakleja. Dobra zabawa gwarantowana!

9,99 zł
7,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

58
Superblok. Wakacyjna moda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superblok. Wakacyjna moda
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.25

Seria bloków z tematycznie dobranymi obrazkami do kolorowania. Duży format i wyraźne kontury ułatwią dzieciom zabawę, dodatkową atrakcją są dołączone naklejki stanowiące wzór do pokolorowania.

13,40 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

59
Morskie zwierzęta. Baw się, przyklejaj i koloruj! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Morskie zwierzęta. Baw się, przyklejaj i koloruj!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.02

Seria książeczek dla najmłodszych z kolorowankami i dużymi naklejkami - idealnymi dla małych rączek. Kolorowanie prostych obrazków i naklejanie nalepek według wzoru to ulubione aktywności maluchów.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

60
Księżniczki. Baw się, przyklejaj i koloruj! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Księżniczki. Baw się, przyklejaj i koloruj!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.16

Seria książeczek dla najmłodszych z kolorowankami i dużymi naklejkami - idealnymi dla małych rączek. Kolorowanie prostych obrazków i naklejanie nalepek według wzoru to ulubione aktywności maluchów.

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

61
Majtki higieniczne poporodowe, rozmiar 40-44 (2 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Majtki higieniczne poporodowe, rozmiar 40-44 (2 sztuki)
Horizon
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.01

Majtki higieniczne wykonane z siateczki są komfortowym rozwiązaniem dla kobiet po porodzie. Oddychające, bardzo wygodne i praktyczne, doskonale utrzymują podkłady poporodowe we właściwym miejscu. Bielizna jest rozciągliwa i przewiewna. Cechy: • w opakowaniu znajdują się dwie sztuki majtek: z niskim i z wysokim stanem, • wielorazowego użytku, • można prać w 30 stopniach.

10,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

62
Karta SNMP NetAgent MiniGo DY801 do zdalnego sterowania pracą UPS (SNMPv3) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karta SNMP NetAgent MiniGo DY801 do zdalnego sterowania pracą UPS (SNM...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.10

Parametry techniczne: Gwarancja: 24 miesiąceKod produktu: UPS19

550,00 zł
Powiadomienie
63
Karta SNMP NetAgent MiniGo DL801 do zdalnego sterowania pracą UPS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karta SNMP NetAgent MiniGo DL801 do zdalnego sterowania pracą UPS
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.21

Wewnętrzna karta NetAgent MiniGo 9 DL801 umożliwia zdalny podgląd i modyfikację parametrów pracy zasilacza UPS. Odbywa się to poprzez zastosowany protokół zarządzania SNMP lub przeglądarkę internetową. Możliwości, które daje zastosowanie karty NetAgent SNMP dla zasilaczy UPS: • zdalne sterowanie pracą, • monitorowanie pracy, • sprawdzanie stanu naładowania, • włączanie funkcji diagnostycznych, • odbieranie komunikatów na temat zaistniałych zdarzeń poprzez aplikację oraz powiadomienia e-mail, • łatwa konfiguracja i odtwarzanie ustawień na innych kartach, • możliwość skonfigurowania oprogramowania razem z czujnikami temperatury, wilgotności, dymu itp.

250,00 zł
Powiadomienie
64
Butelka First Choice+ Baby Blue 300 ml silikonowa, 0-6 miesięcy, rozmiar M (do mleka), mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Butelka First Choice+ Baby Blue 300 ml silikonowa, 0-6 miesięcy, rozmi...
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

Spokojne picie, tak jak podczas karmienia piersią! Butelka NUK First Choice+ to: • wyjątkowo miękki smoczek dostosowany do kształtu jamy ustnej, • testowana w szpitalach – dla optymalnego łączenia karmienia piersią i butelką*, • antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce, • wygodna do napełniania i czyszczenia – szeroki otwór butelki, • wykonana z polipropylenu (PP), • pojemność 300 ml, • nie zawiera bisfenolu A (BPA), • silikonowy smoczek, rozmiar 0–6 miesięcy, M (do mleka modyfikowanego). Opracowane na podstawie naturalnego modelu Butelki First Choice+ wyposażone są w nowoczesne smoczki First Choice+, które są szczególnie zbliżone do kształtu brodawki sutkowej mamy w czasie karmienia. Dzięki temu nie tylko wspierają zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka, lecz także są bardzo dobrze akceptowane przez dzieci. Ich ulepszony odpowietrzacz zapewnia naturalny wypływ pokarmu i zmniejsza ryzyko kolki. Wszystko to sprawia, że butelki First Choice+ to gwarancja spokojnego karmienia dla Ciebie i Twojego dziecka, także wtedy gdy chcesz łączyć karmienie piersią i butelką. Optymalne łączenie karmienia piersią i butelką*: • spokojne karmienie butelką, tak jak przy piersi mamy, • szczególnie dobrze akceptowana przez dzieci karmione piersią, • naturalny kształt smoczka wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka, • antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce. Wszystkie smoczki do butelki NUK posiadają oryginalny kształt NUK, który wspiera zdrowy rozwój szczęki. Został on opracowany przez ortodontów, tak aby przypominać kształt brodawki sutkowej matki w czasie karmienia. Wszystkie smoczki do butelki NUK mają antykolkowy system odpowietrzania NUK Air System, który wyrównuje ciśnienie w butelce, dzięki czemu smoczek się nie zaciska, a dziecko może ssać bez przerw. W ten sposób zmniejsza on ilość powietrza połykanego przez dziecko, minimalizując ryzyko wystąpienia kolki. Smoczki do butelek NUK First Choice+ występują w dwóch rozmiarach: dla dzieci w wieku 0–6 miesięcy oraz 6–18 miesięcy. Smoczki mają też różną liczbę małych otworów przepływowych: • S – do płynów (mleko mamy, herbatka, woda), • M – do mleka modyfikowanego, • L – do papek. Rozmiar smoczka powinien być zawsze dostosowany do indywidualnego rozwoju dziecka. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

16,91 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,4%
oszczędzasz 1,92 zł

65
Smoczek uspokajający, fioletowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Smoczek uspokajający, fioletowy
BIBS
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

Smoczek duńskiej firmy Bibs, charakteryzują się prostotą i elegancją. Smoczek wykonany jest z organicznego kauczuku naturalnego – materiału, który jest obecnie jednym najpopularniejszych do produkcji smoczków. Smoczki są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko ma poczucie jakby ssało pierś matki. Osłonka została wyprofilowana tak, aby nie dotykała ust i brody maluszka – co zapobiega zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, czy poważniejszym zakażeniom skóry.

26,70 zł
Powiadomienie
66
SCORPIO SK-72 Stopki ażurowe dziewczęce 17-19 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCORPIO SK-72 Stopki ażurowe dziewczęce 17-19
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

SK-72 STOPKI AŻUROWE Rozmiar: 17-19, 20-22, 23-26, 27-30, 31-34 Pakowanie: 6 Par Skład: 80% Bawełna, 15% Poliamid, 5% Elastan

4,99 zł
Powiadomienie
67
Skarpety stopki, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety stopki, mix wzorów
Scorpio
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

Te skarpetki spodobają się dziewczynkom. Zostały wykonane z dbałością o detale, są miłe w dotyku. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,99 zł
Powiadomienie
68
Skarpety stopki z uszami, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety stopki z uszami, mix wzorów
BE SNAZZY
Niedostępny
Brak

Te skarpetki spodobają się dzieciom. Są miłe w dotyku, a grafika przykuwa wzrok. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
69
BE SNAZZY Nakolanniki NK-01D róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
BE SNAZZY Nakolanniki NK-01D róż
BE SNAZZY
Niedostępny
Brak

Opakowanie zbiorcze:6par

7,99 zł
Powiadomienie
70
Skarpety stopki z uszami, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarpety stopki z uszami, mix wzorów
BE SNAZZY
Niedostępny
Brak

Te skarpetki spodobają się dzieciom. Są miłe w dotyku, a grafika przykuwa wzrok. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

2,99 zł
Powiadomienie
71
Puzzle dwustronne 60 elementów. Happy Color Double Face. Bohaterowie Marvela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle dwustronne 60 elementów. Happy Color Double Face. Bohaterowie M...
Clementoni, 60
Niedostępny
Brak

Dwustronne puzzle gwarantują więcej zabawy. Po drugiej stronie znajduje się inny obrazek, który można pomalować z pomocą 3 pisaków dołączonych do zestawu. Wysoka jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 33.5 x 23.5 cm

24,90 zł
21,91 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,99 zł

72
Puzzle 250 elementów. Gra o tron - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 250 elementów. Gra o tron
Clementoni, 250
Dostępny
107 szt.

Puzzle Gra o tron 250 elementów. Wyjątkowej barwy druk uzyskano dzięki wykorzystaniu technologii Super color. Wymiar układanki: 48.5 x 33.5 cm

17,90 zł
15,99 zł

Rabat 10,7%
oszczędzasz 1,91 zł

73
Puzzle 180 elementy. Supercolor. Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 180 elementy. Supercolor. Kraina Lodu 2
Clementoni, 180
Dostępny
17 szt.

Puzzle „Supercolor” Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiar układanki: 48.5 x 33.5 cm Wymiary opakowania: 34.3 x 24.3 x 3.5 cm

23,20 zł
20,42 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,78 zł

74
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Przyjęcie Pixar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Przyjęcie Pixar
Clementoni, 24
Dostępny
1 szt.

Puzzle maxi dla najmłodszych. Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po złożeniu: 42.0 x 62.0 cm

20,90 zł
13,17 zł

Rabat 37,0%
oszczędzasz 7,73 zł

75
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Myszka miki i przyjaciele - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Myszka miki i przyjaciele
Clementoni, 24
Dostępny
23 szt.

Puzzle maxi dla najmłodszych. Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po złożeniu: 62.0 x 42.0 cm

23,93 zł
21,06 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,87 zł

76
Filcowy portfelik Panda różowy STN 6857 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filcowy portfelik Panda różowy STN 6857
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

24,20 zł
21,30 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,90 zł

77
Filcowe robótki. Portfelik panda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filcowe robótki. Portfelik panda
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.07

Ten zestaw filcowy pozwala na samodzielne uszycie własnego, filcowego portfelika o wymiarach 12.0 x 10.0 x 5.0 cm. Zestaw rozwija motorykę dziecka poprzez prace ręczne, a także uczy dokładności i cierpliwości. Zawartość opakowania: • filcowe elementy gotowe do zszycia, • plastykowa igła, • bawełniane nici, • elementy dekoracyjne, • instrukcja. Wymiary opakowania: 16.5 x 19.0 x 0.5 cm

22,70 zł
20,20 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 2,50 zł

78
Plecak Disney - TURTLE - Frozen II 2 B15306 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Disney - TURTLE - Frozen II 2 B15306 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.09

216,40 zł
Powiadomienie
79
Plecak Disney - TURTLE - Avengers B15307 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Disney - TURTLE - Avengers B15307 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.25

163,90 zł
Powiadomienie
80
Plecak młodzieżowy na kółkach - STARR - Dark Unicorn C35234 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
209,90 zł
Powiadomienie
81
Filcowa torebka na ramię Panda różowa STN 6864 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filcowa torebka na ramię Panda różowa STN 6864
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

32,20 zł
28,34 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,86 zł

82
Plecak Disney - TURTLE - Avengers Badges B15308 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Disney - TURTLE - Avengers Badges B15308 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.06

216,40 zł
Powiadomienie
83
Plecak Disney - TURTLE - Frozen II 1 B15305 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Disney - TURTLE - Frozen II 1 B15305 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

216,40 zł
Powiadomienie
84
Filcowa torebka na ramię, panda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filcowa torebka na ramię, panda
Stnux
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.17

Zestaw filcowy Panda pozwala na samodzielne uszycie własnej torebki o wymiarach 18.0 x 14.0 x 4.0 cm. Zestaw rozwija motorykę dziecka, poprzez prace ręczne, a także uczy dokładności i cierpliwości. W skład zestawu wchodzą: • filcowe elementy gotowe do zszycia, • plastykowa igła, • bawełniane nici, • instrukcja. Wymiary opakowania: 23.5 x 20.5 x 0.5 cm

26,20 zł
23,06 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,14 zł

85
Plecak młodzieżowy - JOY S - Boy 84835CP CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy - JOY S - Boy 84835CP CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.18

133,20 zł
Powiadomienie
86
Plecak młodzieżowy - PRIME - Girl 2 84873CP CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy - PRIME - Girl 2 84873CP CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.15

143,20 zł
Powiadomienie
87
Plecak młodzieżowy - JOY S - Girl 84828CP CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy - JOY S - Girl 84828CP CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.14

101,90 zł
Powiadomienie
88
Plecak młodzieżowy - PRIME - Girl 1 84866CP CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak młodzieżowy - PRIME - Girl 1 84866CP CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.13

132,20 zł
Powiadomienie
89
Plecak Disney - TURTLE - Spiderman Demin B15304 CoolPack - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Disney - TURTLE - Spiderman Demin B15304 CoolPack
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.24

216,40 zł
Powiadomienie
90
Piłka brokatowa mega, 80 cm, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka brokatowa mega, 80 cm, mix wzorów
Epee
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.26

Mega bańka w szalonej disco-odsłonie! Wypełniona kolorowym, błyszczącym brokatem mieni się pod wpływem światła. Wygląda jak bańka, ale można się nią bawić jak piłką! Można nią rzucać, odbijać, ściskać, podrzucać, a nawet kłaść się na niej i turlać – znakomicie sprawdza się jako aktywizująca zabawka na świeżym powietrzu, jak i w domu. Rośnie aż do 80.0 cm. Wymiary opakowania: 18.0 x 12.5 x 3.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

22,90 zł
20,15 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,75 zł

91
Piórnik saszetka podwójna - Edge - Avengers Badges 69308 CP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka podwójna - Edge - Avengers Badges 69308 CP
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.30

Prostokątna miękka saszetka bez wyposażenia z dwiema pojemnymi komorami, zapinanymi na zamek. Piórnik z popularnym motywem Avengers pasujący do plecaka oraz innych produktów z tej samej kolekcji. Materiał: Poliester. Wymiary: 22 x 10 x 7,5 cm.

34,90 zł
Powiadomienie
92
Piórnik saszetka podwójna - Edge - Spiderman  69304 CP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik saszetka podwójna - Edge - Spiderman 69304 CP
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.22

Prostokątna miękka saszetka bez wyposażenia z dwiema pojemnymi komorami, zapinanymi na zamek. Piórnik z popularnym motywem Spidermana pasujący do plecaka oraz innych produktów z tej samej kolekcji. Materiał: Poliester. Wymiary: 22 x 10 x 7,5 cm.

24,90 zł
Powiadomienie
93
Worek na buty - Beta - Avengers Badges 54308 CP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Worek na buty - Beta - Avengers Badges 54308 CP
PATIO
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.02

Sportowy worek w modnym motywem Disney na obuwie, który z łatwością zastąpi plecak. Zamykany za pomocą sznurków. Wykonany z wodoodpornego materiału łatwego w czyszczeniu. Materiał: Poliester. Wymiary: 43 x 33 cm.

39,80 zł
Powiadomienie
94
Stół wodny. Wyspa piratów ze sztuczną falą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stół wodny. Wyspa piratów ze sztuczną falą
Little Tikes
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.23

Stół wodny. Wyspa piratów ze sztuczną falą to zabawka, która wspiera rozwój dziecka i umożliwia świetną zabawę. Jesteś gotowy na robienie fal? Ten stół wodny pozwala, za pomocą steru, tworzyć fale – zapewniając wiele godzin zabawy. Wyspa czaszek zmienia się w wodospad, gdy wlejesz do niej wodę. Dołączona do zestawu skrzynia skarbów może być zakopana na wyspie. Taka atrakcja sprawi, że dzieci będą mogły sobie wyobrazić, że są piratami żeglującymi, w poszukiwaniu przygód. Zawartość opakowania: • stół wodny z funkcją: zjeżdżalni, steru do tworzenia fal, wodospadu, • syrenka, • pirat z łódką, • rekin, • narwal, • skrzynia i wiadro.

403,90 zł
363,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 40,39 zł

95
Jaś i Małgosia. Baśniowe opowieści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jaś i Małgosia. Baśniowe opowieści
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.23

Spraw, aby historia o Jasiu i Małgosi ożyła dzięki tej książce, która sama opowie baśń! Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki. Bajkę czyta: Roch Siemianowski.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

96
Czy jesteś moja mamusią? Mały miś polarny. Dotknij i poczuj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czy jesteś moja mamusią? Mały miś polarny. Dotknij i poczuj
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Mały miś polarny wszędzie szuka swojej mamy. Spotyka wiele zwierząt, ale żadne nie potrafi mu pomóc. Czy misiowi uda się odnaleźć mamusię? Dzięki tej prostej i uroczej historii dzieci poznają nowe słówka i z pewnością zachwycą się przyjaznymi postaciami i barwnymi ilustracjami.

7,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

97
Domowi kumple. Dotknij i poczuj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domowi kumple. Dotknij i poczuj
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.24

Weź udział w zabawie naszych domowych zwierzątek! Goń motylki z kotkiem, puszczaj bańki z rybką - baw się z bohaterami tej ślicznej dotykowej książeczki. W serii: Na wsi, W dżungli, Domowi kumple.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

98
Dlaczego? Zwierzęta. Dziecięca Biblioteczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego? Zwierzęta. Dziecięca Biblioteczka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.23

Każda książka z tej serii to istna kopalnia wiedzy! Wszystkie są kolorowe, pełne ciekawostek, pięknych zdjęć i zabawnych obrazków. Dociekliwy czytelnik znajdzie w nich wyczerpujące odpowiedzi na pytania, które stawiają sobie jego rówieśnicy. W serii Dziecięca Biblioteczka: Co robią ryby przez cały dzień w wodzie?, Dlaczego? Przyroda, Co robią rekiny przez cały dzień w morzu?, Poznajemy zwierzęta w gospodarstwie, Dlaczego? Zwierzęta, Gdy dorosnę zostanę, Dlaczego? Człowiek i jego świat, Dlaczego? Ziemia i Kosmos, Wesołe lekcje malucha, Poznajemy zwierzęta lasów i pól, Poznajemy rośliny w gospodarstwie, Poznajemy dzikie zwierzęta.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

99
Wesołe kolorowanki. Koniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesołe kolorowanki. Koniki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.20

śliczne rysunki do kolorowania umilą dziecku ćwiczenia w pisaniu. Pokoloruj 64 obrazki i pięknie napisz po śladzie krótkie zdania! Miłej zabawy! W serii `Wesołe kolorowanki`: Królewny, Księżniczki, Koniki, Kucyki.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

100
Schowek
Jane Podkladka Do Gondoli Lub Fotelika 40-105 Cm
Jane, Jane
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.29

131,90 zł
129,26 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 2,64 zł

Wróć do góry