hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.03.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 5 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Gumki do robienia bransoletek (Hipo), na drugim Drelich. Prosto w splot (Jakub Ćwiek). Kolejny produkt to Upiór. Historia naturalna (Łukasz Kozak) oraz Tetris Speed. Gra karciana (Orbico).
1
Gumki do robienia bransoletek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumki do robienia bransoletek
Hipo
Dostępny
119 szt.

Kolorowe gumeczki, z których można wyczarować piękne bransoletki. Można z nich stworzyć nieskończoną ilość kombinacji – w jednym opakowaniu znajduje się, aż 600 sztuk.

5,99 zł
21 osób kupiło
2
Drelich. Prosto w splot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drelich. Prosto w splot
Dostępny
258 szt.

Marek Drelich to zawodowy złodziej, doskonały w swoim fachu. Zawsze skupiony, opanowany, a gdy trzeba – bezwzględny i bezlitosny. Sprawia wrażenie człowieka, którego nie da się zaskoczyć. Ale Drelich ma też drugie oblicze. To facet, który stara się utrzymywać bliskie relacje z byłą żoną i dwójką dorastających dzieci. Do tej pory, dzięki starannie wyznaczanym granicom, udawało mu się te dwa życia trzymać z dala od siebie. Okazuje się jednak, że nie wszystko ma pod kontrolą. Na przedmieściach Gdańska pewien gangster odkrywa długo skrywany sekret swojej żony. Tajemnicę, która wiąże się z Drelichem i która wystawi zarówno złodzieja, jak i jego najbliższych na śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy walcząc o rodzinę Drelich wykaże się profesjonalizmem? Czy wypracowywane latami sztuczki pozwolą mu ocalić to, na czym mu naprawdę zależy? Drelich. Prosto w splot to dynamiczna powieść sensacyjna z domieszką thrillera, trzymająca w napięciu i przełamująca zgrane schematy. Czerpiąca z najlepszych amerykańskich wzorców, ale też świetnie osadzona w polskiej rzeczywistości.

39,90 zł
15,99 zł

Rabat 59,9%
oszczędzasz 23,91 zł

18 osób kupiło
3
Upiór. Historia naturalna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Upiór. Historia naturalna
Dostępny
94 szt.

Historyczno-antropologiczne studium, które czyta się jak powieść. Dysputy paryskich uczonych o polskich wampirach, Mickiewicz wychodzący z grobu, picie trupiej krwi w czasie zarazy i zupełnie nowe spojrzenie na ludowe wierzenia. Bogactwo nieznanych dotąd materiałów źródłowych odsłania zapomnianą i odrzuconą historię życia, śmierci i czegoś pomiędzy nimi – wiarę trwającą w Polsce przynajmniej przez pół tysiąclecia, aż do schyłku XX wieku. Książka ilustrowana obrazami jednej z najważniejszych polskich malarek współczesnych, Aleksandry Waliszewskiej. Upiór. Historia naturalna Łukasza Kozaka, to praca, pod wieloma względami, wyjątkowa. Trudno zrozumieć polską kulturę – w tym jej najważniejsze dzieła literackie, nie znając wierzeń ludowych. Upiory, wieszczy, strzygi i strzygonie, czyli „polskie wampiry” są najważniejszym ich elementem. Zjawiska spychane często na peryferia „zabobonu” i uznawane za element niepoważny lub niepożądany, doczekały się wreszcie szerokiego opracowania. Upiór otwiera całkowicie nowy rozdział w postrzeganiu tej części polskiej kultury i historii, która była albo marginalizowana, albo ulegała deformacji będąc zepchniętą do pojęć „ludowej demonologii”, czy „mitologii niższej”.

90,00 zł
63,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 27,00 zł

6 osób kupiło
4
Tetris Speed. Gra karciana - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tetris Speed. Gra karciana
Orbico, od 6 lat
Dostępny
4 szt.

Szybka i szalona gra dla całej rodziny. Sprawdza refleks i uczy szybkich reakcji. Sprawdź refleks w błyskawicznie rozgrywanej grze Tetris Speed. Pierwsza karta zostaje na stole, pozostałe potasowane karty trafiają po równo do wszystkich graczy. Każda wykładana karta wskazuje kolejny kształt, który musi pojawić się w grze. Jak najszybciej wyłóż odpowiednią kartę, jeśli tylko ją masz! Uważnie obserwuj przebieg gry, żeby nie przegapić żadnej okazji do wyłożenia swoich kart! Wygrywa ten, kto najszybciej pozbędzie się wszystkich kart. Zawiera 49 białych kart (2–4 graczy), 35 niebieskich kart (5–8 graczy) i 4 karty z instrukcjami. Wymiary: 13.5 x 9.5 x 2.2 cm

10,99 zł
5 osób kupiło
5
Roboty. Tom 4. Roboty z planety Świtu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Roboty. Tom 4. Roboty z planety Świtu
Dostępny
2 szt.

Czwarta część cyklu „Roboty” Isaaca Asimova. Od ostatniej poważnej sprawy Elijaha Baleya upłynęło już kilka lat. Detektyw prowadzi wygodne życie, ciesząc się przywilejami, i przygotowuje grupę wybrańców, którzy chcą wyruszyć do gwiazd. Tymczasem na Aurorze, określanej mianem „planety świtu”, ktoś zgładził człekokształtnego robota, najbardziej rozwiniętą formę sztucznej inteligencji, jaką stworzył człowiek. Elijah Baley i jego partner, humanoid R. Daneel Olivaw, muszą udowodnić, że nie stoi za tym sprzyjający Ziemianom wpływowy doktor Fastolfe, prekursor psychohistorii. W przeciwnym razie ziemska cywilizacja straci szansę na skolonizowanie Galaktyki i zbudowanie Imperium Galaktycznego...

59,90 zł
44,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,97 zł

4 osoby kupiły
6
Zuzia jedzie na piknik. Mądra Mysz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8,90 zł
6,99 zł

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

4 osoby kupiły
7
Gumka do mazania Zapach Misie Derform Kidea Op2szt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
4 osoby kupiły
8
Lew w salonie. Jak koty oswoiły człowieka i przejęły władzę nad światem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lew w salonie. Jak koty oswoiły człowieka i przejęły władzę nad świate...
Dostępny
55 szt.

Przetłumaczony na 13 języków bestseller „New York Timesa”, który zdobył także tytuł Najlepszej książki naukowej przyznawany przez „Library Journal” i „Forbesa”. Koty rządzą w ciemnych zaułkach, na bezludnych antarktycznych wyspach i w naszych sypialniach. Najwyraźniej przejęły też Internet: wiralowe kocie filmiki z łatwością osiągają ponad 10 milionów wyświetleń. Ale jak udało im się zdobyć władzę nad światem? W przeciwieństwie do psów, człowiek nie ma z nich żadnego praktycznego pożytku. Jak łowcy gryzoni są tak naprawdę żałośnie nieudolne, a ponadto stanowią zagrożenie dla wielu ekosystemów. Ale i tak je kochamy. Aby lepiej zrozumieć tych puszystych obcych w naszych szeregach, Abby Tucker wyrusza na spotkanie z hodowcami, aktywistami i naukowcami, którzy poświęcili im swoje życie. Odwiedza laboratoria, w których bada się kocie kości wydobyte z pierwszych ludzkich osad, przemierza odludne zakątki Florydy w poszukiwaniu kotów swobodnie buszujących w dziczy i spędza trochę czasu z Lil Bub, jedną z największych kocich celebrytek.

49,90 zł
34,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

3 osoby kupiły
9
Magnesy do tablic 20mm/6 czarne. TETIS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesy do tablic 20mm/6 czarne. TETIS
Tetis
Dostępny
19 szt.

Doskonałe do tablic i innych powierzchni magnetycznych.

8,99 zł
3 osoby kupiły
10
Jezioro samogonu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jezioro samogonu
Dostępny
1118 szt.

"Diaboliada", "Fatalne jaja" i "Psie serce" ? genialne opowiadania Michaiła Bułhakowa napisane przez niego w połowie lat dwudziestych XX wieku w jednym tomie! Bonusowo: literacki witrażyk z codziennego życia Moskwian, czyli "Jezioro samogonu". Kto chce zrozumieć rosyjską duszę, musi poznać te teksty.

32,90 zł
26,32 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,58 zł

2 osoby kupiły
11
Antologia: Bajki Japońskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antologia: Bajki Japońskie
Dostępny
14 szt.

Antologia ?Bajki japońskie? zawiera w sobie trzy książeczki, które zostały wydane w Polsce: ??Bajki japońskie z rysunkami japońskimi?, nieznanego autora, wydane w 1918 roku ??Bajki japońskie?, Marii Juszkiewiczowej, wydane w warszawie w 1924 roku ??Japońskie bajki?, Antoniego Kora wydane w Kołomyi w 1947 roku.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

2 osoby kupiły
12
Leczenie węglem drzewnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leczenie węglem drzewnym
Dostępny
230 szt.

Węgiel drzewny to substancja tak zdumiewająca, iż trzeba osobiście sprawdzić jej działanie, by uwierzyć, jak wielkie ma możliwości. Książka ta traktuje o jego medycznych właściwościach, które z powodzeniem można zastosować w leczeniu domowym. Zawiera praktyczne wskazówki, jak leczyć konkretne schorzenia, m. in. jak radzić sobie z zatruciem, biegunką czy nudnościami. Pokazuje również, jak szybko i skutecznie zareagować w nagłych przypadkach takich jak ukąszenia czy przedawkowanie leków.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
13
George i niezniszczalny kod - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
George i niezniszczalny kod
Dostępny
239 szt.

George i Annie wyruszają w kosmiczną podróż, aby ocalić Wszechświat. Na świecie zaczynają się dziać naprawdę dziwne rzeczy. Banki rozdają pieniądze, sklepy nie mogą pobierać opłat za swoje produkty i ludzie mają jedzenie za darmo, a samoloty nie chcą latać. Wygląda na to, że ktoś włamał się do wszystkich największych i najlepszych komputerów świata. Aby dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi, George i jego najlepsza przyjaciółka Annie muszą wybrać się w kosmos dużo dalej niż kiedykolwiek wcześniej.

44,90 zł
35,47 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,43 zł

2 osoby kupiły
14
Gumki do mazania zapachowe (2 sztuki) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gumki do mazania zapachowe (2 sztuki)
Derform, 2
Dostępny
124 szt.

Zestaw dwóch zapachowych gumek do mazania zachwyci każdego Gumka „koala” jest o zapachu słodkiego karmelu a gumka „panda” pachnie aromatyczną wanilią. Doskonale wymazują i korygują rysunki, nie niszcząc papieru i nie rozmazując się.

9,99 zł
2 osoby kupiły
15
Opowieść podręcznej. Powieść graficzna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Opowieść podręcznej. Powieść graficzna
Dostępny
736 szt.

Fabuła tej kultowej już powieści rozgrywa się w niedalekiej przyszłości na terenach obecnych Stanów Zjednoczonych. Stworzone tam państwo, Gilead, jest ideologiczną odpowiedzią na klęskę ekologiczną oraz powszechny upadek wartości. Władzę w państwie sprawuje religijnie nastawiona dyktatura, która chce przekształcać społeczeństwo według nowych zasad, zgodnych przede wszystkim z zapisami Starego Testamentu. Rzesze płodnych kobiet są poddawane szkoleniu w specjalnych obozach. Tytułowe „podręczne” stanowią nagrodę dla zasłużonych działaczy, którzy nie mogą mieć potomstwa w swoim związku małżeńskim. Po oddzieleniu od męża i córki bohaterka zostaje wysłana do obozu, a następnie, już jako podręczna, zamieszkuje u Komendanta i jego żony Sereny Joy. Ma urodzić im zdrowe dziecko. W domu Komendanta poznaje Nicka, młodego szofera, dzięki któremu ma szansę odzyskać utraconą wolność. Co istotne dla akcji książki, bohaterka, 33- letnia Freda - Freda nie jest jej prawdziwym imieniem, lecz nazwą, która oznacza, że stanowi własność Komendanta Freda - pamięta jeszcze czasy sprzed powstania Republiki Gileadzkiej, sprzed totalitaryzmu. Napisana przez wybitną kanadyjską pisarkę Margaret Atwood dystopia zdobyła liczne nagrody literackie, została też sfilmowana. W tej chwili prezentujemy ją Państwu w postaci znakomitej powieści graficznej. Warto podkreślić, że opublikowana w 1985 r. (wyd. polskie 1992) powieść do dziś nie straciła na aktualności…

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

1 osoba kupiła
16
Real. Tom 1. Real - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Real. Tom 1. Real
Dostępny
20 szt.

Pełen żaru międzynarodowy bestseller, który odziera ze wszystkiego, co wiedziałaś o namiętności… Remington Tate na ringu i poza nim posiada reputację awanturnika, twarde jak granit ciało oraz dziki, zwierzęcy magnetyzm, który wprawia jego fanki w szał. Lecz od chwili, kiedy spotykają się ich oczy, jedyną kobietą, której pragnie, jest Brooke Dumas. Jego pożądanie jest czyste, nieposkromione i REALNE. Zatrudniona, by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji, Brooke w końcu dostaje dobrze płatną pracę rehabilitantki sportowej, o której zawsze marzyła. Lecz gdy z Remym i jego zespołem objeżdża w trakcie tournée niebezpieczny podziemny bokserski krąg, jej własne ciało ożywa, zbudzone najbardziej pierwotnym z pragnień. To, co zaczyna się między nimi jako zwykły flirt, szybko dla obojga zmienia się w erotyczną obsesję, która obiecuje o wiele więcej. Jednak ich rozpalona do białości żądza ma również mroczną stronę… Kiedy największy sekret Remy’ego wychodzi na jaw, a rodzinne obowiązki Brooke wymagają działania, czy uda im się przetrwać? Czy może to, co niegdyś wydawało się takie realne, rozpłynie się jak iluzja? Real to pierwszy tom bestsellerowej serii erotycznej, która podbiła serca czytelniczek na całym świecie i jesteśmy przekonani, że podbije również serca polskich miłośniczek takiej literatury. Ostrzegamy jednak: REAL pochłania, zniewala, rozpala i uzależnia… „Rzadkie połączenie gorączkowej obsesji i łagodnego zauroczenia… Real to ekspresyjny i prawdziwie uzależniający debiut.” – Christina Lauren, autorka bestsellerów z listy New York Timesa

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
17
Clemmy. Domek Świnki Peppy z klockami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Clemmy. Domek Świnki Peppy z klockami
Clementoni
Dostępny
15 szt.

Nowy domek Świnki Peppy z klockami zapewni Twojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy. Jest większy i bogatszy, z bardziej miękkimi elementami i dodatkowymi aktywnościami: dach i drzwi można otworzyć, aby wkładać i wyciągać klocki oraz dołączoną postać.

86,25 zł
75,90 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
18
Leksykon Uzbrojenia. Poradnik Modelarski. Tom 1. Wozy Zabezpieczenia Technicznego w Wojsku Polskim od 1918 roku do dzisiaj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leksykon Uzbrojenia. Poradnik Modelarski. Tom 1. Wozy Zabezpieczenia T...
Dostępny
16 szt.

Jest to 1 tom nowej serii wydawniczej – „Leksykon uzbrojenia. Poradnik modelarski”. Książka ma formę leksykonu, w którym opisano wszystkie typy wozów zabezpieczenia technicznego, przeznaczonych do holowania do warsztatów naprawczych uszkodzonych czołgów i innych pojazdów wojskowych, a gdy to jest możliwie – naprawiania ich na miejscu. Publikacja zawiera masę rysunków – każdy pojazd jest pokazany w 4–5 rzutach i 3 rzuty w kolorze plus 3–5 zdjęć. Jako drugi tom w tej serii ukaże się książka C. Greszkiewicza Okręty podwodne Polskiej Marynarki Wojennej od 1926 roku do dzisiaj – każdy okręt będzie pokazany na kilkunastu grafikach 3D plus opis i zdjęcia.

46,20 zł
33,26 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,94 zł

1 osoba kupiła
19
Detektyw Zack i tajemnice ukryte w piasku T.2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Zack i tajemnice ukryte w piasku T.2
Dostępny
5 szt.

Detektyw Zack tym razem podąża tropem Abrahama i Mojżesza w krainie faraonów i sfinksów. Zack i jego tata usiłują rozwiązać nowe zagadki, jednocześnie pomagając doktorowi Doone'owi nakręcić film o archeologii. Mieszkają w namiotach z włochatej koziej skóry i dosiadają prawdziwych wielbłądów. Jest to podróż ich życia! Ale zaczyna robić się jeszcze ciekawiej, gdy Zack poznaje Ahmeda, syna bliskowschodniego przewodnika. Chłopcy szybko zaprzyjaźniają się, uciekają przed niebezpiecznym wężem i jeżdżą wielbłądami jak taksówką. Przemierzają te same pustynne trasy, którymi podróżowali przed tysiącami lat starotestamentowi bohaterowie.Chociaż rośnie liczba dowodów potwierdzających prawdziwość biblijnych opowieści, to pojawiają się wciąż nowe pytania. Kto postawił Sfinksa? Czy ogień naprawdę spadł z niego i spalił Sodomę? Kim jest człowiek w czerwonym kapeluszu?Kolejna inspirująca powieść dla dzieci, która akcentuje znaczenie Słowa Bożego.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
20
Rymkiewicz. Genealogia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rymkiewicz. Genealogia
Dostępny
51 szt.

„Jesienią, był to już najpewniej początek października 1939 roku, rodzina poety dotarła do majątku babki Baranowskiej pod Pułtuskiem. Po kilku tygodniach wędrówki różnymi podwózkami i najmowanymi wozami, po owej „rajzie wrześniowej”, która była wtedy udziałem setek tysięcy Polaków, zatrzymali się w Świerczynie. Mieszkanie na Nowogrodzkiej nie nadawało się do użytku, Śródmieście Warszawy zniszczone było od niemieckich bombardowań? Nie było tam czego szukać. Zostało kilka migawek? Kawałek ulicy Nowogrodzkiej, który było widać z dziecinnego pokoju, rękę, która w salonie na Nowogrodzkiej nakręca patefon (patefony były wtedy na korbkę), żeby puścić mi płytę z moją ulubioną pieśnią pod tytułem „Flisacy”? Niewiele więcej. – fragment książki Jarosław Marek Rymkiewicz (ur. w 1935 roku w Warszawie) – lata wczesnej młodości spędził w Łodzi, potem związany z Warszawą i podwarszawskim Milanówkiem. Zadebiutował w wieku 22 lat tomikiem wierszy Konwencje. W roku 1967 ogłosił swoje literackie credo w książce Czym jest klasycyzm. Manifesty poetyckie. Autor licznych tomów poetyckich, z których najbardziej znane to: Thema regium, Ulica Mandelsztama, Moje dzieło pośmiertne. W latach 80-tych napisał dwie powieści: Rozmowy polskie latem 1983 oraz Umschlagplatz, wydane w drugim obiegu, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników, zostały również przetłumaczone na język francuski, niemiecki i angielski.

45,00 zł
36,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

1 osoba kupiła
21
Zdrowie z wyboru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowie z wyboru
Dostępny
6 szt.

Największym wyzwaniem dla współczesnej medycyny jest edukowanie i motywowanie pacjentów do przyjęcia zdrowego stylu życia. Książka Zdrowie z wyboru tłumaczy potrzebę zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń żywieniowych w sposób jasny, zrozumiały i gruntowny.William Castelli, MD, dyrektor badań naukowych dotyczących chorób serca znanych jako Framingham Study

29,00 zł
20,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

1 osoba kupiła
22
Real. Tom 2. Mine, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Real. Tom 2. Mine, wydanie 2
Dostępny
1 szt.

„Zrobię wszystko, aby ona była moja” – Remington Tate Drugi tom serii „Real”, międzynarodowego bestsellera, który podbił serca również polskich czytelniczek, przynosi jeszcze większą dawkę niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji. W pierwszym tomie serii „Real” niepokonany zły chłopak z podziemnego kręgu bokserskiego w końcu spotkał swoją drugą połówkę. Zatrudniona, by utrzymywać go w doskonałym stanie, Brooke Dumas wyzwoliła pierwotne pożądanie w Remingtonie „Remym” Tacie, stając się dla niego równie niezbędna, jak powietrze. Nagle nie jest w stanie bez niej żyć. Brooke nigdy nie wyobrażała sobie, że skończy u boku mężczyzny, który jest marzeniem wszystkich kobiet, lecz nie wszystkie marzenia mają szczęśliwe zakończenie. Kiedy Remington potrzebuje jej najbardziej, Brooke dokonuje odkrycia, które zmusza ją do zniknięcia z otoczenia ringu. Teraz, gdy dzieli ich odległość i mrok, jedyną rzeczą, która jej pozostaje, jest walczyć o miłość mężczyzny, o którym mówi „Mój”. Mine, podobnie jak Real pochłania, zniewala, rozpala i uzależnia... Najgorętsza lektura na lato!

39,90 zł
18,35 zł

Rabat 54,0%
oszczędzasz 21,55 zł

1 osoba kupiła
23
Superman Action Comics. Tom 1. Niewidzialna mafia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Superman Action Comics. Tom 1. Niewidzialna mafia
Dostępny
6 szt.

Polska okładka Superman, LublinPierwszy tom serii „Superman Action Comics” ze scenariuszem Briana Michaela Bendisa, jednego z najbardziej uznanych i wpływowych scenarzystów komiksowych. Autor bestsellerów New York Timesa przejmuje stery najdłuższej serii w historii komisu, realizując niesamowitą nową wizję Ostatniego Syna Kryptona! Superman to największy superbohater na świecie. Clark Kent to jeden z najlepszych reporterów śledczych Daily Planet. Lecz gdy na ulicach Metropolis powstaje nowe zagrożenie, żaden z nich nie potrafi go dostrzec... Półświatek przestępczy opanowała potężna istota zwana Red Cloud, a Człowiek ze Stali nigdy nie stawił czoła czemuś podobnemu. Myśli Supermana zaprząta praca nad artykułem oraz nieobecność Lois Lane i Jonathana, dlatego jest on łatwym celem dla tajemniczego nowego łotra! Czy Człowiek Jutra jest w stanie powstrzymać to, co czeka jego rodzinę i miasto?W albumie Superman Action Comics - Niewidzalna Mafia legenda komiksu Brian Michael Bendis łączy siły z uznanymi artystami Ryanem Sookiem (The Spectre), Patrickiem Gleasonem (Batman and Robin) oraz Yanickiem Paquette'em (Wonder Woman: Earth One).Autor okładki: Jakub Kijuc

49,99 zł
38,49 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

1 osoba kupiła
24
Mata pod basen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata pod basen
M&Z
Dostępny
99 szt.

Mata zabezpieczy dno basenu przed uszkodzeniami, przetarciami lub przedziurawieniem. Gadżet niezbędny, jeśli planujemy tego lata rozstawić w ogrodzie basen. Wymiary: 274.0 x 274.0 cm

44,90 zł
39,51 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,39 zł

1 osoba kupiła
25
City Truck. Śmieciarka 32607 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
City Truck. Śmieciarka 32607
Wader
Dostępny
2 szt.

Pojazd posiada kontener na śmieci, ruchomy podnośnik umożliwiający opróżnianie kontenera oraz otwieraną tylną klapę. Całość wyprodukowana jest w Polsce z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę przez cały rok można przechowywać np. w ogródku czy na balkonie. Wymiary opakowania: 52.0 x 25.0 x 20.0 cm

102,56 zł
94,36 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,20 zł

1 osoba kupiła
26
Detektyw Zack i tajemnica czerwonego kapelusza T.3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Zack i tajemnica czerwonego kapelusza T.3
Dostępny
5 szt.

Wyprawa Zacka na Bliski Wschód przybiera tajemniczy obrót. Od kiedy człowiek w czerwonym kapeluszu przyłączył się do ich grupy, ktoś usiłuje wykraść torbę z kamerą wideo. Od góry Synaj do Jerycha i od doliny, gdzie Dawid walczył z Goliatem, do sadzawki Gibeonu, Zack wraz ze swą nowo poznaną przyjaciółką Stef i Ahmedem próbują wyprzedzać o krok złodzieja, jednocześnie zbierając tropy, które świadczą o tym, że biblijne historie zdarzyły się w rzeczywistości.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
27
Kuchnia i wino. O sztuce łączenia win z potrawami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia i wino. O sztuce łączenia win z potrawami
Dostępny
37 szt.

Przedstawiamy przewodnik po świecie dobrej kuchni i dobrych win. Autor, przytaczając setki przykładów udanych zestawień, udowadnia, że mariaż wina z jedzeniem wnosi do naszego życia zupełnie nową jakość. Menu z winami dobranymi do 25 tematycznych kolacji i jednego śniadania tworzą praktyczny zbiór pomysłów na idealne przyjęcie, romantyczną randkę albo rodzinny obiad – oczywiście z winem. Do każdego dania autor proponuje jedno lub więcej win a swoje wybory szczegółowo uzasadnia, dzieląc się z czytelnikami ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w układaniu idealnych menu. Dlaczego słone sery lubią słodkie tokaje a taniczne cabernety steki? Jak używać przypraw, by dostosować danie do wina? Czym należy popijać jajko, śledzia i czekoladę? Wiele praktycznych wskazówek i porad, inspirujące opowieści kulinarne z całego świata i najlepsze wina dostępne na polskim rynku do wyboru. • Praktyczne porady jak łączyć wino z potrawami • 26 tematycznych, czterodaniowych menu • Ponad 100 dań z dobranymi do nich winami • Poręczne indeksy win i potraw „Można, oczywiście, podawać białe do ryby, a czerwone zawsze w temperaturze pokojowej. Czy nie lepiej jednak odwołać się do własnego smaku? Wojciech Giebuta nam ten smak wyszkoli tak, że poradzimy sobie nawet ze śledziem w oleju i zupą. Po jego lekcjach sami będziemy potrafili dobrać najbardziej odpowiednie winne towarzystwo dla tego, co na talerzu. Albo na odwrót. Książka praktyczna jak korkociąg kelnerski, otwierająca oczy jak wizyta w Burgundii i lekka jak sałata z pinot gris”. – Łukasz Modelski, dziennikarz Radiowej Dwójki, autor książek o kulturze kulinarnej Wojciech Giebuta – dziennikarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w podróżach winiarskich po całym świecie, uznany wykładowca wiedzy o winie. Dyrektor jedynego w Polsce biura enoturystycznego, pilot wycieczek. Historyk sztuki z wykształcenia, smakosz i wielbiciel opery z powołania. Od wielu lat prowadzi autorskie kolacje z winem, podczas których opowiada nie tylko o tym, co na stole. Prywatnie świetny szef we własnej kuchni.

68,00 zł
47,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 20,40 zł

1 osoba kupiła
28
Zestaw T-Racers S. Turbo Crane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw T-Racers S. Turbo Crane
Magic Box
Dostępny
78 szt.

Nowe wyzwanie dla T-Racers w Turbo Crane Challenge! Na drodze Mr Meanera pojawił się wielki dźwig. Czy temu kierowcy uda się przejechać pod nim bez zaczepienia się o hak lub uderzenia w beczki i płotek? Jeśli się uda… wspaniale! Jego wróg zostanie wystrzelony w powietrze, a Mr Meaner będzie mógł kontynuować swój wyścig na pełnych obrotach. 3… 2… 1… Start! Pamiętaj, że każdą część można wymieniać z innymi T-Racersami, łącznie z kołami, i w ten sposób nadać każdemu pojazdowi indywidualny charakter. W serii T-Racers jest ponad 500 różnych możliwych kombinacji! Zestaw zawiera: • 1 kierowcę, • 1 ekskluzywny pojazd T-Racers, • 1 dźwig, • 1 płotek, • 3 baryłki. Wymiary: 19.0 x 26.5 x 7.0 cm

99,99 zł
89,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,00 zł

1 osoba kupiła
29
Lądy tymczasowych przelotów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lądy tymczasowych przelotów
Dostępny
25 szt.

"Wiersze Agnieszki Stabro dobrze się czyta. Nie rzucają czytelnikowi kłód pod nogi, roztaczają przed nim pastelowe krajobrazy. Subtelna metaforyka, koloryt miejsc, otwartość na urodę świata. Z drugiej strony emocjonalny konkret i pozbawiony złudzeń ogląd rzeczywistości. Jeśli zatem błoga atmosfera chorwackich miasteczek, to również sponiewierany zamachami Paryż. Jeśli nagłe olśnienie podczas pocałunku, to także ból po rozstaniu. Poza tym coś jeszcze pomiędzy słowami." - Andrzej Appel"Ląd i lot. Stałe i niestałe. Teraz i nigdy. Poezja Agnieszki Stabro chwyta chwilę, lecz nie prosi, by trwała. Chwila jakże tu lekka może umykać. Ma święte prawo istnieć ułamek sekundy. Przecież do tego jest stworzona. Wszystko dzieje się tymczasem. Pośród czegoś więcej. To więcej jest niewypowiedziane. Zatem mamy słowo, a wokół niego nieodgadnioną aureolę ulotnej świętości satelicką przestrzeń, satelicki oddech, satelicki dotyk. Drugi człowiek jest portem, do którego się zawija, by zadać kilka pytań o to, co mija; a potem znów płynąć. Bo żeby trwać to niemożliwe. Świat wciąż znika. Uczmy się nie czekać." - Krzysztof BieleckiAgnieszka Stabro urodziła się 9 czerwca 1987 roku w Warszawie. Autorka tomików poezji i beletryzowanych biografii. Członkini Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Stowarzyszenia Autorów i Wydawców COPYRIGHT POLSKA. Absolwentka Wiedzy o Kulturze oraz Animacji Kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w miesięczniku Kraków, piśmie Topos, a także w kwartalniku Podgląd. Opracowała i opatrzyła wstępem dwa wybory wierszy Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Tłumaczka z języka francuskiego korespondencji Camille Claudel, włączonej do beletryzowanej biografii rzeźbiarki pt. Masz na imię Camille oraz libretta Jules'a Barbiera i Michela Carrgo do opery Faust Charles'a Gounoda dla Opery Wrocławskiej. W roku 2020 stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Publikacja powstała dzięki wsparciu finansowemu Instytutu Literatury w ramach Tarczy dla Literatów

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
30
Adam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Adam
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Adama zobaczyłam po raz pierwszy pewnego jesiennego popołudnia. Zjawił się na progu naszego domu w towarzystwie pracownika socjalnego. Znudzonym wzrokiem przesuwał po podłodze, aż w pewnym momencie podniósł głowę i spojrzał wprost na mnie. Jego ciemne oczy przeszyły mnie na wylot. Zobaczył mnie, a ja zobaczyłam jego. Tamtego dnia zmieniło się moje życie. Nie od razu i nie gwałtownie, ale nieodwracalnie”. Fragment

39,99 zł
28,39 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 11,60 zł

1 osoba kupiła
31
Fit mind. Schudnij bez diet - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fit mind. Schudnij bez diet
Dostępny
50 szt.

"Według lekarzy jedynym sposobem utrzymania zdrowia jest jedzenie tego, na co się nie ma chęci, picie tego, czego się nie lubi, i robienie tego, czego by się wolało nie robić".Mark TwainWyrzuć diety przez okno i odzyskaj równowagę życiową!Panujący we współczesnym świecie kult szczupłej i wysportowanej sylwetki miliony kobiet (i nie tylko) codziennie doprowadza do rozpaczy. Osiągnięcie wymarzonej figury zaczyna im przesłaniać inne ważne kwestie albo wręcz zamienia się w magiczne myślenie typu: jak schudnę, to wszystko zacznie mi się udawać. Takie myślenie sprawia, że katują się kolejnymi dietami cud, których efektem mogą być poważne problemy zdrowotne, zamiast uważnie przyjrzeć się swojemu życiu, swoim prawdziwym potrzebom i pragnieniom. W tej książce znajdziesz receptę na "odgrubianie" oraz przywrócenie harmonii ciała i duszy bez działania przeciwko naturze czy Twojej własnej fizjologii.W kolejnych rozdziałach znajdziesz twarde dowody na to, że nie warto ulegać aktualnym wyznacznikom "idealnej sylwetki", ale także dowiesz się, że w ślad za równowagą duchową podąża równowaga cielesna. Twoje ciało samo wróci do stanu optymalnego, jeśli Twoja dusza, Twoje przekonania i Twoje nawyki zmienią się na dobre. Dlatego właśnie w tej książce nie znajdziesz porad dotyczących tego, co jeść, jak ćwiczyć i jakie kryteria powinnaś spełniać. Jej autorki pragną Ci za to pokazać, jak zaprogramować umysł, emocje, zachowania w drodze do pięknego i atrakcyjnego wyglądu, a przede wszystkim do osiągnięcia wewnętrznej spójności i harmonii.Oświecenie - tyję, bo się odchudzamDietomania - czyli kto i dlaczego robi nas w konia?Szczupli są z Jowisza, grubi z PlutonaNawyki, które decydują o Twojej wadzeEmocje, które tuczą i które odchudzają (Ty)jesz, gdy Ty masz problemAnoreksja, bulimia i ortoreksjaCuda na talerzu, czyli o najdziwniejszych dietach świataMity na temat diet "Dieta rozumiana jako ograniczanie sobie jedzenia lub manipulowanie łaknieniem jest oszukiwaniem siebie".Autorki

49,00 zł
36,26 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,74 zł

1 osoba kupiła
32
Prószyński. Odwieczne pieśni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,00 zł
24,50 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

1 osoba kupiła
33
Wiosna koloru słońca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wiosna koloru słońca
Dostępny
10 szt.

Wiosna koloru słońca to trzecia (po Lecie koloru wiśni i Zimie koloru turkusu) część historii o burzliwej miłości Emely i Elyasa. Mogłoby się wydawać, że najtrudniejsze już za nimi, że wyznali sobie miłość i zdecydowali, że chcą być razem. Ale na drodze zakochanych pojawiają się kolejne przeszkody. Jak ułożą się pierwsze miesiące ich związku? Czy będą umieli sobie zaufać? Jak przyjaciele zareagują na szczęście Emely i Elyasa? Wiosna koloru słońca to książka dowcipna, uwielbiana przez czytelniczki.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

2 osoby kupiły
34
Jak zostać wegetarianinem. 5 prostych kroków - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zostać wegetarianinem. 5 prostych kroków
Dostępny
7 szt.

Wiele mówi się o korzyściach zdrowotnych płynących ze stosowania diety wegetariańskiej. Lepsze zdrowie, większa odporność na choroby, zmniejszenie okrucieństwa wobec zwierząt oraz niszczenia naszej planety przekonuje wielu ludzi do słuszności zrezygnowania z diety mięsnej. Jednak często nie wiedzą po prostu, jak to zrobić. Zmiana nawyków żywieniowych wydaje się im zbyt trudna do przeprowadzenia. Wzdychają tylko, mówiąc:Chciałbym być wegetarianinem, ale... nie wiem, czy dam sobie radę z własnymi przyzwyczajeniami. A rodzina, przyjaciele? Jak odbiorą moją decyzję? Czy zrozumieją? Chyba jednak nie dam rady dokonać takiej zmiany.Czy i tobie zmiana diety wydaje się zbyt trudna do zrealizowania? Książka, którą oferujemy, pomoże Ci przełamać lęki i poprowadzi krok po kroku do celu. Autorka, Christine Beard, przekonuje, że przejście na wegetarianizm nie jest tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać.Zaproponowany przez nią proces 5 kroków to proste narzędzie do przeprowadzenia upragnionej zmiany. Kolejne etapy procesu wymagają tylko niewielkiego wysiłku i są osiągalne dla każdego. Autorka podaje również wiele praktycznych pomysłów, które jeszcze bardziej ułatwią dokonywanie tej dobroczynnej zmiany.Skorzystaj z jej przepisu, a sam przekonasz się, jak szybko i bezboleśnie osiągniesz swój cel i... zostaniesz wegetarianinem!

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
35
Nadzieja dla biednych dusz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nadzieja dla biednych dusz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Nadzieja dla biednych dusz. Niezwykła historia objawień w Heede - "Lourdes Północy" Maryja objawiła się w Heede jako Królowa Królowa Wszechświata i Królowa Biednych Dusz ludzkich. Kolejny raz zatem potwierdziła się prawda, że Matka Jezusa uczestniczy w królowaniu swojego Syna. Tej tajemnicy doświadczają już od wielu lat liczni pielgrzymi przybywający z różnych krajów Europy do niemieckiego Heede. Wśród nich są także Polacy. Pielgrzymi przybywając do Heede pragną odkryć i poznać tajemnicę tego miejsca. Potrzebują dobrego przewodnika. Może stać się nim niewątpliwie niniejsza publikacja. Słowa uznania i wdzięczności należą się Autorowi, ks. dr. Arkadiuszowi Olczykowi, kapłanowi z maryjnej archidiecezji częstochowskiej, który sam przed laty odkrył tajemnicę Heede doznawszy także łaski osobistego spotkania z wizjonerką-stygmatyczką Gretą a dzisiaj swoim odkryciem pragnie podzielić się z tymi wszystkimi, którzy pielgrzymują do tego maryjnego miejsca na niemieckiej ziemi. Niech ta książka stanie się jeszcze jednym świadectwem obecności Bogarodzicy w pośrodku pielgrzymującego Kościoła Ks. dr Teofil Siudy Ks.Arkadiusz Olczyk, ur. w 1966 r. Kapłan archidiecezji częstochowskiej. Wykładowca teologii moralnej. W 1995 roku spotkał osobiście mistyczkę Gretę Ganseforth oraz był świadkiem jej krwawień i cierpień. Od roku 2005 odwiedza na miesięcznych zastępstwach parafię w Heede, gdzie ożywają ślady Objawień Matki Bożej.

12,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,7%
oszczędzasz 1,00 zł

1 osoba kupiła
36
John Deere. Duża wywrotka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
John Deere. Duża wywrotka
Tomy
Dostępny
60 szt.

Duża wywrotka dla wielkiego fana pojazdów! Rozmiar zabawki: 38.0 cm

102,18 zł
97,07 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,11 zł

1 osoba kupiła
37
Cud za cudem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cud za cudem
Dostępny
6 szt.

Pavel Goia wiedział, że już w wieku pięciu lat, Bóg odpowiedział na jego modlitwę i objawił mu plan dla jego życia miał przemawiać w Jego imieniu. Zanim jednak osiągnął wiek nastoletni, dobra zabawa z przyjaciółmi była dla niego o wiele ważniejsza niż religia jego rodziny. Poza tym komunistyczna Rumunia nie była rajem dla chrześcijan.Jednak pewnej fatalnej nocy Bóg zwrócił na siebie jego uwagę, zmieniając jego życie o 180 stopni. Pavel zawarł przymierze z Bogiem, w pełni powierzając Mu każdy aspekt swojego życia. Jego oddanie zostało przetestowane niemal od razu, a wierność nagradzana raz po raz w niebywały wręcz sposób.Jakie są rezultaty jego niezachwianej lojalności w stosunku do Boga? Dwie tony szkła zawieszone w powietrzu, zmiana prawa państwowego, duży transport Biblii przewieziony pod okiem niczego nie domyślającej się policji oraz wzbudzenie z martwych chłopca to tylko niektóre z nich.O, tak, cuda nadal mają miejsce i to jeden za drugim.

30,00 zł
21,00 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

1 osoba kupiła
38
Detektyw Zack i tajemnica Grzmiacej Góry T.4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Zack i tajemnica Grzmiacej Góry T.4
Dostępny
7 szt.

Dziwne hałasy w nocy, wielkie ślady końskich kopyt w lesie i seria kradzieży... Tym razem Zack i jego siostra Kayla próbują rozwiązać zagadki obozu w Grzmiącej Górze.Kto w nocy zakrada się do zagrody, by zabierać konie na nocne przejażdżki? Lista podejrzanych rośnie z każdym dniem. Czy może to być ktoś ze szczepu Mohawków, nieokrzesanych obozowiczów, mieszkających w tym samym domku, co szczep Zacka? A może to pan Morgan, gderliwy kucharz obozowy, którego zachowanie nie wydaje się normalne? Co się stało z przedmiotami, które zginęły z pokoju Czirokezów? I dlaczego opiekun chłopców wciąż im powtarza, by byli cierpliwi? Czy nie rozumie, że muszą sie bronić?Na tym obozie wszystko jest inne, niż miało być.

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
39
Podróż w świat nadprzyrodzony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż w świat nadprzyrodzony
Dostępny
7 szt.

Niezwykła historia nawrócenia Rogera Morneau, autora książki "Niesamowita moc modlitwy". Doświadczenia i pytania stawiane w dzieciństwie i podczas wojny sprawiły, że Roger Morneau odwrócił się od Boga, a nawet zaczął Go nienawidzić. Po wojnie przyjaciel Rogera wprowadził go do tajnego zgromadzenia czcicieli demonów. Jest to niezwykła opowieść o zetknięciu się z nadziemskimi mocami i ratunku zesłanym przez Boga, którego Morneau nie znał. Oto własna opowieść Rogera Morneau o Bożym ocaleniu z przerażającego świata satanizmu. - Spójrz prawdzie w oczy, Morneau, nie jesteś panem samego siebie. Życzyłbym ci, żebyś był, ale tak nie jest. Duchy sprawują nad tobą całkowitą władzę , im szybciej to sobie uświadomisz, tym lepiej na tym wyjdziesz. Roland zaczął nerwowo chodzić po pokoju, załamując ręce. - Mam do wykonania najtrudniejsze zadanie w swoim życiu. To, co muszę ci przekazać, wolałbym powiedzieć wrogowi, a nie staremu przyjacielowi. W tym momencie Roland zaczął się obficie pocić, chociaż w pokoju wcale nie było gorąco. - Morneau, twoje dni są policzone. Długo nie pożyje też ta młoda para, która odwiodła cię od naszego pana. Jednak muszę ci powiedzieć, że możesz zapobiec planowi zniszczenia zainicjowanemu przez duchy, jeśli zgodzisz się w tej chwili pójść ze mną do najwyższego kapłana. On sprawi, że odzyskasz względy u duchów i wszystko dobrze się skończy. W ten sposób nic nikomu się nie stanie. Musiał przerwać na kilka sekund. Z czoła spływały mu wielkie krople potu, więc wytarł twarz chusteczką. -Najwyższy kapłan pragnie, żebyś jasno zdał sobie sprawę szczególnie z jednej rzeczy. Otóż nikomu nie udało się opuścić tajnego zgromadzenia czcicieli duchów i ujść z życiem. Duchy przyprowadziły nas do tego zgromadzenia i musimy im teraz być posłuszni.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
40
Detektyw Zack i tajemnice potopu T.1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Detektyw Zack i tajemnice potopu T.1
Dostępny
5 szt.

... nikt nie wierzy, że opowieść o Noem i potopie to prawda! Zack nie mógł uwierzyć własnym uszom! Bob, jego najlepszy przyjaciel, właśnie próbował przekonać go, że potop nigdy się nie wydarzył, że biblijne historie to po prostu bajki. Czy Bob ma rację? Kiedy tata Zacka planuje wyprawę badawczą dotyczącą potopu, rodzi się DETEKTYW ZACK.Z notatnikiem i czapką odkrywcy Zack i jego rodzina rozpoczynają pasjonującą podróż przez olbrzymie jaskinie, w których małe strużki wody formują długie, szpiczaste skały, koryta rzeczne z odciskami stóp dinozaurów i szczyty gór, gdzie znajdują się skamieniałe muszelki!

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
41
Znów rozumiem. Ćwiczenia logopedyczne dla osób po udarze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znów rozumiem. Ćwiczenia logopedyczne dla osób po udarze
Dostępny
22 szt.

Znów rozumiem! Ćwiczenia logopedyczne dla osób po udarze powstały z myślą o osobach dorosłych mających problemy z rozumieniem mowy. To praktyczna pomoc w usprawnianiu sfery językowej, rozumienia relacji logicznych, czasowych i przyczynowo-skutkowych. Publikacja składa się z 50 tekstów dotyczących konkretnych, rzeczywistych sytuacji z codziennego życia. Pomoc jest wsparciem dla logopedów pracujących z chorymi po udarze, terapeutów osób z chorobami neurodegeneracyjnymi i zaburzeniami poznawczymi oraz rodzin.

25,00 zł
23,75 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,25 zł

1 osoba kupiła
42
Carnage, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carnage, LP
Nick Cave, Warren Ellis, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Hand of God 2. Old Time 3. Carnage 4. White Elephant 5. Albuquerque 6. Lavender Fields 7. Shattered Ground 8. Balcony Man

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

43
Carnage, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Carnage, CD
Nick Cave, Warren Ellis, Mystic Production
Dostępny
23 szt.

Lista utworów: 1. Hand of God 2. Old Time 3. Carnage 4. White Elephant 5. Albuquerque 6. Lavender Fields 7. Shattered Ground 8. Balcony Man

79,90 zł
73,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,39 zł

44
Nobody Is Not Loved, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nobody Is Not Loved, LP
Solomun, Warner Music Polska
Dostępny
8 szt.

Lista utworów: 1. Ocean Feat. Jamie Foxx 2. Home 3. Your Love Gives Me Gravity Feat. Planningtorock 4. The Center Will Not Hold 5. Out Of Focus Feat. Zoot Woman 6. Tuk Tuk Feat. ÄTNA 7. Never Sleep Again 8. Take Control Feat. Anne Clark 9. Kreatur Der Nacht Feat. Isolation Berlin 10. Wadim 11. Prospect Feat. ÄTNA 12. Night Travel Feat. Tom Smith

116,90 zł
107,55 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,35 zł

45
Siri, kim jestem? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Siri, kim jestem?
Dostępny
2 szt.

Urocza komedia romantyczna na czasie dla wszystkich #instadziewczyn Zabawna i bardzo aktualna powieść o miłości dla wszystkich #instadziewczyn i #instakobiet. Mia budzi się w szpitalu z… amnezją. Nie potrafi sobie przypomnieć nawet swojego imienia. Przy sobie ma jedynie podartą imprezową sukienkę od Prady, pomadkę Chanel i iPhone’a z rozbitym wyświetlaczem. Ponieważ nie pamięta niczego ze swojego życia, musi je odbudować na podstawie zdjęć, które zamieściła na Instagramie. Niby prosta sprawa, prawda? Zawsze jakiś trop. Cóż, może i tak by było, gdyby nie fakt, że fotki, które wrzucamy na Insta to najczęściej podkolorowana wersja rzeczywistości, niekoniecznie mająca wiele wspólnego z prawdą. A wszystko wskazuje na to, że Mia była prawdziwą mistrzynią kreowania wizerunku. Niestety przekona się, że za imponującym internetowym wizerunkiem kryją się mało spektakularne realia. Pomoże jej w tym Max, którego przypadkiem pozna i który sprawi, że Mia poczuje "to coś". Ale czy bez insta filtrów będzie dla niego równie atrakcyjna? Siri, kim jestem? to z jednej strony przenikliwa satyra na świat, w którym najważniejszy jest Instagram i kolejne selfie, z drugiej zaś urocza historia miłosna o dziewczynie, w której życiu coś się zmienia. „Bardzo udany debiut, przyjemna i zabawna lektura. Coś w sam raz dla amatorów współczesnych komedii romantycznych”. – „Kirkus Reviews” „Debiutancka książka Tschidy to połączenie Dziennika Bridget Jones z Legalną blondynką”. – „Booklist” „Dobra lektura, która nie pozostawia niedosytu. Zabawna, a przy tym zupełnie nietypowa historia miłosna”. – „Publishers Weekl” „Debiutancka powieść Tschidy to pełna energii i humoru relacja ze świata, który kręci się wokół selfie, a jednocześnie refleksja na rolą social mediów w naszej rzeczywistości. Mia co prawda straciła pamięć, ale idzie przez życie jak burza. Kto sięgnie po tę książkę, będzie z wypiekami na twarzy śledził jej poszukiwania prawdy o sobie”. – Roselle Lim, autorka powieści „Nieco pokręcona, lekko mroczna i mocno osadzona w rzeczywistości milenialsów powieść dla kobiet, która wciąga i zapewnia dobrą rozrywkę. Siri, kim jestem? to przesycona dowcipem i owiana aurą tajemnicy historia o odkrywaniu siebie. Przeczytałam od deski do deski, świetnie się przy tym bawiąc”. – Naima Simone, autorka powieści „Ta dowcipna książka spełni wszystkie wymagania miłośniczek komedii romantycznych. A dodatkowo to błyskotliwy i zabawny komentarz na temat kultury selfie”. – Shelf Awareness Sam Tschida mieszka pod jednym dachem z przystojnym facetem, gromadką dzieci i dwoma niezbyt dobrze ułożonymi psami. Nieustająco planuje, że już wkrótce upiecze szarlotkę. Marzy jej się też kilka długich godzin z Netfliksem i porządny manicure. Może kiedyś… Gdy akurat nie realizuje swoich pisarskich marzeń i nie marzy o pieczeniu ciast, prowadzi SMUT University, czyli szkołę dla pisarzy, którą stworzyła, aby wspierać adeptów słowa. Jest spod znaku Ryb, więc bez zbędnego owijania w bawełnę powiedzmy sobie, że tak naprawdę chodzi w tym wszystkim o terapię. Sam to zatem terapeutka bez licencji, która gdy akurat nie rozmawia z ludźmi, pisze po prostu komedie romantyczne.

40,00 zł
21,20 zł

Rabat 47,0%
oszczędzasz 18,80 zł

46
Burn, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burn, LP
Lisa Gerrard, Jules Maxwell, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Heleali (The Sea Will Rise) 2. Noyalain (Burn) 3. Deshta (Forever) 4. Aldavyeem (A Time To Dance) 5. Orion (The Weary Huntsman) 6. Keson (Until My Strength Returns) 7. Do So Yol (Gather The Wind)

121,90 zł
112,15 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 9,75 zł

47
Burn, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Burn, CD
Lisa Gerrard, Jules Maxwell, Mystic Production
Dostępny
21 szt.

Lista utworów: 1. Heleali (The Sea Will Rise) 2. Noyalain (Burn) 3. Deshta (Forever) 4. Aldavyeem (A Time To Dance) 5. Orion (The Weary Huntsman) 6. Keson (Until My Strength Returns) 7. Do So Yol (Gather The Wind)

65,90 zł
60,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,27 zł

48
How Blue Can You Get, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
How Blue Can You Get, CD
Gary Moore, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. I'm Tore Down 2. Steppin' Out 3. In My Dreams 4. How Blue Can You Get 5. Looking At Your Picture 6. Love Can Make A Fool Of You 7. Done Somebody Wrong 8. Living With The Blues

82,90 zł
76,27 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,63 zł

49
Atak, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atak, CD
WaluśKraksaKryzys, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

WaluśKraksaKryzys – gitarowe objawienie 2019 roku. Jego muzyka to mieszanka nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji związanych z codziennością (rówieśników) Walusia. Obserwacji zaskakująco kolorowych, jak na tę cholernie szarą rzeczywistość. Sam tłumaczy to tak - „Moja muzyka to poezja śpiewana na petardzie”. Pierwsza płyta „MiłyMłodyCzłowiek” nagrana w amatorskich warunkach została uznana za jedną z ciekawszych propozycji 2019 roku i zaowocowała kontraktem z Mystic Production, zaproszeniami na m.in.: Enea Spring Break, Męskie Granie Young Orchestra, ale... wiadomo, rok 2020. Mimo to WKK został laureatem konkursu „Twój Projekt na Famie” związanego z 50-leciem świnoujskiego festiwalu. Zdobył I miejsce w Jarocinie, wystąpił w Żywcu na finale Męskiego Grania i w całości zrealizował płytę „ATAK”. Pierwszemu singlowi „Tuż przed północą ft. Król” towarzyszy ciekawy i bardzo szczery teledysk zrealizowany w rodzinnej miejscowości Walusia, w podkrakowskiej Skale. 5 lutego 2021r., beż żadnej zapowiedzi w serwisach streamingowych opublikowany został tytułowy utwór „ATAK”, w którym Waluś znaną z teatru, kontrowersyjną metodą Stanisławskiego „wchodzi” w rolę bezdomnego, jednej z osób z którymi przecięły się jego ścieżki życiowe. Numer powtarza sukcesy pierwszego singla, ale „...to żaden singiel, to tylko utwór tytułowy bez klipu”. Od 26 lutego dostępny jest teledysk do drugiego singla „Najgorsze Rzeczy”. Premierze albumu „ATAK” towarzyszyć będą kolejne single zilustrowane niebanalnymi teledyskami z których każdy będzie kontynuacją poprzedniego... WaluśKraksaKKryzys (WKK) - urodzony w Krakowie dwudziestopięciolatek, aktualnie gra w składzie z muzykami, którzy od lat definiują krakowską scenę alternatywną. Sam mówi o sobie, że jest prostym w obsłudze chłopakiem, pytany o teksty bezradnie rozkłada ręce i ze śmiechem odpowiada - „są tak dosłowne, że nie wiem, co jeszcze mógłbym powiedzieć...”. Lista utworów: 1. Bez założeń i zamiarów 2. Uśmiech Chelsea 3. Głęboko schowane (os. Kolorowe) 4. To co między nami 5. Wszelakie wady 6. Każde nowe zdanie 7. Najgorsze rzeczy 8. Atak 9. Tuż przed północą ft. Król 10. Muszę robić te głupoty 11. Dlaczego dawniej byłem inny 12. Krok po kroku

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

50
10 Babymetal Years, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10 Babymetal Years, CD
Babymetal, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Doki Doki Morning 2. Head Bangeeeeerrrrr!!!!! 3. Ijime, Dame, Zettai 4. Megitsune 5. Gimme Chocolate!! 6. Road Of Resistance 7. Karate 8. The One (Japanese Version) 9. Distortion (Feat. Alissa White-Gluz) 10. Pa Pa Ya!! (Feat. F.Hero)

40,90 zł
37,63 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,27 zł

51
Violence Unimagined, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Violence Unimagined, CD
Cannibal Corpse, Mystic Production
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.20

Lista utworów: 1. Murderous Rampage 2. Necrogenic Resurrection 3. Inhumane Harvest 4. Condemnation Contagion 5. Surround, Kill, Devour 6. Ritual Annihilation 7. Follow The Blood 8. Bound And Burned 9. Slowly Sawn 10. Overtorture 11. Cerements Of The Flayed

62,90 zł
57,87 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,03 zł

52
Encyklopedia zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Encyklopedia zwierząt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.24

Któż z nas nie lubi podglądać niezwykle ciekawego świata zwierząt? Zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy istnieją latające wiewiórki? Czy pająki się myją? Czy każdy wielbłąd ma dwa garby? Czy strusie chowają głowę w piasek? Czy ryby w ogóle śpią? Czy ośmiornica potrafi odkręcić słoik? Czy istnieje krab podobny do yeti? Czy ryba może mieć zielone ości? Czy wśród jaszczurek żyje prawdziwy smok? Czy skorpiony świecą?Jesteś ciekawy, które zwierzęta wyglądają jak rośliny? Które jaszczurki lubią robić pompki? Które gąsienice przypominają żelki? Które owady udają liście? Który ptak chodzi w koronie? Który skorupiak oddycha nogami? Który pająk nosi czapkę? Który ptak buduje altanki? Który homar nie dba o wagę? Który ślimak przypomina sałatę? Który pająk lubi tańczyć? Nurtują Cię różnorodne pytania, np. Dlaczego dzięcioły tak hałasują? Dlaczego świetliki świecą? Dlaczego pszczoła po użądleniu ginie, a osa może żądlić wiele razy? Kto w chwili zagrożenia gubi nogi? Ile par oczu ma tarantula? Skąd ślimaki biorą muszle? …dobrze trafiłeś! Ta książka jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz w niej odpowiedzi na wiele nieoczywistych pytań dotyczących fauny ze wszystkich zakątków świata.

40,00 zł
28,80 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

53
Pracuj zdalnie, żyj normalnie. Poczuj wolność wyboru jak, gdzie i kiedy chcesz pracować - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pracuj zdalnie, żyj normalnie. Poczuj wolność wyboru jak, gdzie i kied...
Dostępny
61 szt.

Czy nie wolisz samodzielnie decydować o tym, kiedy i jak pracujesz, aby lepiej łączyć życie prywatne z zawodowym? Chcesz spontanicznie pojechać na drugi koniec świata, nie martwiąc się, że musisz odsiedzieć w biurze etatowe godziny? A może czujesz, że musisz nauczyć się pracować zdalnie w sposób bardziej efektywny? Praca poza biurem stała się nie tylko możliwością, ale wręcz koniecznością. Nagle tysiące osób niespodziewanie znalazło się w sytuacji, do której w ogóle nie były przygotowane. Iwo Szapar od wielu lat uczy firmy na całym świecie, jak zbudować sprawnie współpracujący zespół pracowników zdalnych. Jego przewodnik po efektywnej i dobrze zorganizowanej pracy na odległość jest rezultatem wieloletniej współpracy z najlepszymi światowymi ekspertami w tej dziedzinie, m.in. założycielami firm technologicznych z Doliny Krzemowej w USA, doradcą Baracka Obamy ds. rynku pracy czy też menedżerami firm wartych miliardy dolarów, które… nie mają biur. To opowieść o tym, dlaczego praca zdalna zmienia nas na lepsze, oraz praktyczny przewodnik, który krok po kroku pokazuje, jak ulepszyć metody zdalnej współpracy i wreszcie wyjść z biura, by zacząć lepiej żyć.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

54
The Prom (Music from the Netflix Film), LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Prom (Music from the Netflix Film), LP
różni wykonawcy, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: 1. Changing Lives 2. Changing Lives 3. Just Breathe 4. It's Not About Me 5. Dance With You 6. The Acceptance Song 7. You Happened 8. We Look To You 9. Tonight Belongs To You 10. Tonight Belongs To You 11. Zazz 12. The Lady's Improving 13. Alyssa Greene 14. Love Thy Neighbor 15. Barry Is Going To Prom 16. Unruly Heart 17. It's Time To Dance 18. Wear Your Crown 19. Simply Love

153,90 zł
55
To nie jest Polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To nie jest Polska
Dostępny
6 szt.

Książka zawiera opis werbalny migawek, klipów z youtube’a, fragmentów programów i filmów fabularnych z minionej dekady w Polsce. Wyselekcjonowane zostały obrazy łatwo rozpoznawalne, często reprodukowane i kojarzące się z tym okresem (marsze, katastrofy, niszczenie symboli itd.). Po wybraniu fragmentów nagrań autor koncepcji Piotr Marecki zwrócił się do profesjonalnej audiodeskryptorki, czyli specjalistki zajmującej się przekładem treści wizualnych dla potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku. Regina Mynarska przygotowała opisy, kierując się zasadami tworzenia tekstów uniwersalnych, czyli takich które w zamierzeniu powinny być zrozumiałe i czytelne dla odbiorców na całym świecie niezależnie od wykształcenia i znajomości kontekstu. Tak przygotowane teksty, celowo pozbawione ocen, ornamentów i komentarza, otrzymała Kamila Albin zajmująca się weryfikacją materiałów audiodeskrypcyjnych od strony użytkownika z niepełnosprawnością wzroku. Efektem jest próba opisu werbalnego Polski ostatniej dekady, która przybiera formułę literacką na styku prozy i projektu społecznego. Regina Mynarska - absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Koordynatorka projektów edukacyjno-artystycznych w organizacjach pozarządowych. Audiodeskryptorka. Autorka opisów min. dla Muzeum Narodowego w Krakowie, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie, obiektów architektury drewnianej w ramach projektu Multisensoryczne Unesco. Trenerka w dziedzinie udostępniania przestrzeni publicznej osobom z niepełnosprawnościami. Kamila Albin – doktorantka w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka socjologii w Akademii Górniczo-Hutniczej. Od 2015 roku współpracuje jako konsultantka audiodeskrypcji do filmów i dzieł sztuki z Fundacją „Siódmy zmysł”. Konsultowała m.in. audiodeskrypcje do Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu, Muzeum Zamkowego w Pszczynie, Muzeum Narodowego w Krakowie (Europeum, Dom Mehoffera, Dom Jana Matejki). Prowadzi szkolenia w zakresie świadomości niepełnosprawności, udostępniania kultury osobom niewidomym, obsługi klienta z dysfunkcją wzroku. Ma doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla różnych grup wiekowych. Piotr Marecki – wychował się w Trzcinicy na Podkarpaciu, obecnie mieszka w Krakowie. Pracuje jako profesor na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zajmuje się mediami cyfrowymi. Był profesorem wizytującym na amerykańskich uczelniach (m.in. MIT, Uniwersytet Kolorado w Boulder, Uniwersytet w Rochester). Jest także redaktorem naczelnym wydawnictwa Korporacja Ha!art. Tworzy literaturę eksperymentalną, m.in. boty, generatory tekstu, poezję flarf, gry. Autor Polski przydrożnej.

33,00 zł
23,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

56
Śliwki i obrazy, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śliwki i obrazy, CD
Dziady Kazimierskie, Mystic Production
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Kraina 2. Run 3. Wisło 4. 3D w KD 5. Przystanek 6. Baszto! 7. Kozdroń 8. Anarchy in KD 9. Wetrna Hora 10. Śliwki i obrazy

43,90 zł
40,39 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,51 zł

57
Dystroficzna współczesność wyzwaniem dla pedagogiki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

58
Nauczyciel we współczesnej przestrzeni edukacyjnej. Diagnozy, poszukiwania, inspiracje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauczyciel we współczesnej przestrzeni edukacyjnej. Diagnozy, poszukiw...
Dostępny
6 szt.

Recenzowana publikacja wpisuje się szeroko w nurt rozważań pedeutologicznych ? refleksji nad nauczycielską profesją, która w ostatnim czasie coraz częściej stanowi przedmiot badań w pracach wielu naukowców. Dokonujący się na naszych oczach proces transformacji, zmian w łonie edukacji, często o charakterze niekontrolowanym, pociąga za sobą ewolucję społecznej roli nauczyciela. Jej konsekwencją jest konieczność modyfikacji teorii i praktyki kształcenia kandydatów do zawodu nauczyciela. Chodzi zatem o nowe spojrzenie na pełnione przez nauczyciela funkcje, posiadane przez niego kompetencje, realizowane role i za-dania. Splot rozważań prowadzonych wokół społecznych oczekiwań wobec nauczyciela, przeobrażeń jego zawodowych funkcji, posiadanych kompetencji i dążeń w kierunku postępującej profesjonalizacji wyznacza problematykę pierwszej części recenzowanej książki. Część druga poświęcona jest nauczycielskim działaniom o charakterze edukacyjno-artystycznym i stanowi swoiste dopełnienie oraz rozwinięcie wątków i analiz wcześniej prezentowanych. Zamieszczone w tej części opracowania teksty uwypuklają szczególną rolę nauczyciela w procesie edukacji artystycznej, eksponują dodatkowe kwalifikacje niezbędne do jej pełnienia, a także ujawniają specyficzne problemy związane z kształceniem tej grupy nauczycieli. Z recenzji wydawniczej dr hab. Aliny Górniok-Naglik, prof. MUP

56,00 zł
53,76 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,24 zł

59
Medialne (r)ewolucje a komunikowanie społeczne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medialne (r)ewolucje a komunikowanie społeczne
Dostępny
7 szt.

Autor książki zadaje istotne pytanie: Jaka jest zależność między ewolucją wszechobecnych mediów a komunikowaniem społecznym? Komunikowanie społeczne nie jest tylko i wyłącznie domeną ludzi, uczestniczą w nim również inteligentne maszyny mające możliwość interakcji między sobą. Ewolucja technologii medialnych wpływa na rozwój wolnej myśli, nieskrępowanych idei, a nawet rewolucji społecznych. Wraz z pojawianiem się nowych technologii medialnych powstają nowe określenia, które także ewoluują. Wyrażenie typowe dla czasu medialnego panowania telewizji: ?urwał się komuś film? w okresie ekspansji komputerowej zostaje zastąpione wyrażeniem ?wykasować coś z pamięci?. Natomiast na etapie dominacji mobilnej i internetowej niezwykle popularne staje się pytanie: ?jesteś jeszcze online?? W książce poruszono także tematykę problematycznego korzystania z internetu, jak m.in. vaguebooking, konieczność przynależności, histrioniczne zaburzenie osobowości, trollowanie, fałszywe wiadomości (fake news) itp. Analiza relacji komunikacji werbalnej z niewerbalną prowadzi autora do zmiany starego polskiego przysłowia: ?Gdy mówisz papą, nie pokazuj łapą?. Biorąc pod uwagę potwierdzoną naukowo rolę komunikacji niewerbalnej, należy zmienić to przysłowie i podpowiadać: ?Gdy mówisz papą, pokazuj też łapą?. Wtedy być może gestykulowanie podczas rozmowy będzie przeszkadzało niektórym tradycjonalistom, ale dzięki temu komunikacja ludzka będzie bardziej naturalna, prosta, bogata i efektywna.

59,70 zł
57,31 zł

Rabat 4,0%
oszczędzasz 2,39 zł

60
Asteriks. Tajemnica magicznego wywaru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Asteriks. Tajemnica magicznego wywaru
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.16

Album z nowymi przygodami nieugiętych Galów. Druid Panoramiks ma poważny kłopot i szybko musi podjąć konkretne działania. Sam może sobie nie poradzić. Czy może liczyć na Asteriksa i Obeliksa? W opowiadaniach nie zabraknie zabawnych sytuacji, niespodziewanych przeszkód, bijatyk oraz oczywiście magicznego wywaru! „Asteriks” to seria francuskich komiksów, wymyślona w 1959 roku przez scenarzystę i mistrza humoru Ren Goscinny'ego oraz rysownika Alberta Uderzo. Od chwili premiery w 1959 roku na łamach magazynu Pilote, seria podbiła serca Francuzów i Belgów, a potem reszty świata. Tym samym stała się jednym z fenomenów kultury popularnej XX wieku.

22,99 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,7%
oszczędzasz 5,00 zł

61
Notatnik like U Pro M+ linia jasnoniebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Notatnik like U Pro M+ linia jasnoniebieski
Erion
Dostępny
13 szt.

Format A5 (154x210 mm). 240 stron. Liniatura ? linia 7 mm. Papier z recyclingu Lessebo Recycled w delikatnym odcieniu kości słoniowej. Gramatura ? 80 gsm Elastyczna, szyta oprawa. Twarda okładka z włoskiego poliuretanu, zapewniającego wysoką wytrzymałość na zużycie i zniszczenie. Pionowa gumka zamykająca zabezpieczy notatnik przed spontanicznym otwieraniem się, a zaokrąglone rogi gwarantują jego bezpieczne użytkowanie i zapewnią piękny wygląd na dłużej. Koperta na luźne karteczki. Wstążka w dopasowanym kolorze.

40,59 zł
62
Pragnienia Serc. Tom 4. Wiosenna obietnica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pragnienia Serc. Tom 4. Wiosenna obietnica
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.21

„Zawsze myślałem o nich obu jak o przyjaciółkach, lecz coś w moim sercu powoli się zmienia. Czy jedna z nich jest tą, którą przeznaczył dla mnie Bóg?”. Nie mogę w to uwierzyć! Dziadek i wujek Charlie podpisali wszelkie dokumenty i farma nareszcie jest moja – faktycznie, oficjalnie moja. Jest tam napisane czarno na białym: Joshua Chadwick Jones. Jestem taki podekscytowany. Bo w końcu ilu innych młodych mężczyzn w moim wieku posiada własną farmę? Jeśli dostanę dobrą cenę za zboże, być może nawet będzie mnie stać na kupno nowego Forda! Ostatnio zauważyłem w sobie jeszcze jedno pragnienie. Chciałbym założyć własną rodzinę. Wciąż nie wiem, jak oni to zrobili, ale dziadek z wujkiem Charliem sprowadzili do naszego domu dwie dziewczyny w moim wieku, które teraz z nami mieszkają. Mary nam sprząta i gotuje, a Matylda pracuje jako nauczycielka. Zawsze myślałem o nich obu jak o przyjaciółkach, lecz coś w moim sercu powoli się zmienia. Czy jedna z nich jest tą, którą przeznaczył dla mnie Bóg? Trzy miliony książek sprzedanych w serii (na świecie).

38,00 zł
27,36 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,64 zł

63
Mówta, co chceta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
51,00 zł
36,72 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,28 zł

64
Bateria Akumulator 8835-20 8839-20 Green Cell do Gardena AccuCut 18-Li 400 450 EasyCut 50-Li ErgoCut 48-Li HighCut 48-Li - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bateria Akumulator 8835-20 8839-20 Green Cell do Gardena AccuCut 18-Li...
Green Cell
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.16

Parametry techniczne: Gwarancja: 12 miesięcyProducent ogniw: PanasonicNapięcie: 18VRodzaj ogniw: Li-IonTyp: Li-lonZabezpieczenie przed przegrzaniem: TakZabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem: TakKod produktu: PT168Producent: Green CellPojemność: 5000 mAh Kompatybilne urządzenia: Lenovo IdeaPad Y700Lenovo Y50Lenovo Y50-70 AMLenovo Y50-70 ASLenovo Y50-70 ATLenovo Y50pLenovo Y50p-70Lenovo Y70Lenovo 36200314Lenovo 36200605 Kompatybilne modele:

204,00 zł
Powiadomienie
65
Mata podłogowa ortopedyczna, 13 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata podłogowa ortopedyczna, 13 elementów
Askato
Dostępny
6 szt.

Wzięliśmy prawdziwe naturalne elementy, takie jak kamienie, szyszki czy źdźbła trawy i stworzyliśmy z nich szablony 3D, z których następnie wykonane są maty Muffik, dzięki którym możesz stworzyć swój własny kawałek natury w bezpiecznym zaciszu własnego domu. Zawartość opakowania: • trawa miękka, • kamyk miękki, • jajko twarde, • orzechy twarde, • muszelki twarde, • fala miękka, • szyszki twarde, • 3 x wypustki twarde, • muszelki miękkie, • pień drzewa twardy, • jeż twardy. Wymiar modułu: 30.0 x 30.0 cm Na ten zestaw składają się 2 opakowania: • opakowanie 8-elementowe, • opakowanie 5-elementowe.

478,96 zł
397,54 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 81,42 zł

66
Mata ortopedyczna, 16 elementów, Huge 2A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata ortopedyczna, 16 elementów, Huge 2A
Askato
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.14

Ta mata podłogowa spodoba się maluszkom i jednocześnie będzie dla nich narzędziem wzmacniającym środek ciała. Puzzle mają różne faktury i wielkości. Można z nich tworzyć, matę labirynt itd. Całość wykonano z trwałych materiałów. Elementy można myć wodą z mydłem. W opakowaniu znajdują się następujące „puzzle”: • kamyk twardy, • 2x muszle miękkie, • wypustki miękkie, • trawa twarda, • łąka twarda, • jajko twarde, • 2x pień drzewa twardy, • 2x wypustki twarde, • jeż twardy, • trawa twarda (mini), • trawa miękka (mini), • ślimak twardy (mini), • muszelki miękkie (mini).

628,78 zł
521,89 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 106,89 zł

67
Magnesy do tablic 30mm/5 czarne. TETIS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesy do tablic 30mm/5 czarne. TETIS
Tetis
Dostępny
14 szt.

Doskonałe do tablic i innych powierzchni magnetycznych.

9,99 zł
68
Magnesy do tablic 20mm/6 czerwone. TETIS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magnesy do tablic 20mm/6 czerwone. TETIS
Tetis
Dostępny
19 szt.

Doskonałe do tablic i innych powierzchni magnetycznych.

8,99 zł
69
Magnesy do tablic 30mm/5 czerwone. TETIS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
70
Mata ortopedyczna, 6 elementów, Baby 1A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata ortopedyczna, 6 elementów, Baby 1A
Askato
Dostępny
35 szt.

Ta mata podłogowa spodoba się maluszkom i jednocześnie będzie dla nich narzędziem wzmacniającym środek ciała. Puzzle mają różne faktury i wielkości. Można z nich tworzyć, matę labirynt itd. Całość wykonano z trwałych materiałów. Elementy można myć wodą z mydłem. Mata masuje stopy, pobudza zmysły i pozytywnie wpływa na postawę ciała. W opakowaniu znajdują się następujące „puzzle”: • łąka miękka, • wypustki miękkie, • kamyki duże, miękkie, • muszle miękkie, • trawa miękka, • muszelka miękka.

214,83 zł
178,31 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 36,52 zł

71
Zszywacz niebieski 50kar. TETIS - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywacz niebieski 50kar. TETIS
Tetis
Dostępny
16 szt.

Zszywacz metalowy. Zszywanie zamknięte i otwarte. Dostosowany do zszywek o rozmiarach 24/6-24/8 i 26/6 mm. Zszywa do 50 kartek. Głębokość wsuwania kartek 85 mm.

35,09 zł
33,34 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

72
Baby Blocks. Kolejka, 58 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Blocks. Kolejka, 58 elementów
Wader
Dostępny
7 szt.

Pozwól swojemu maluchowi odkrywać świat zabawy z fantastyczną kolorową kolejką! Klocki konstrukcyjne i kolejka 2w1 stworzone specjalnie dla najmłodszych. Żywa kolorystyka oraz duża ilość elementów to gwarancja wspaniałej zabawy. Tor o długości 220 cm zapewni dzieciom konstruktywną i fascynującą zabawę na wiele godzin. Zabawka wykonana jest z najwyższej jakości nietoksycznego plastiku, charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Zestaw zapakowany w estetyczne kolorowe pudełko prezentowe. Zestaw składa się z 58 elementów, w skład których wchodzi: • 12 odcinków toru, • 46 klocków o różnych kształtach, • 28 naklejek, przy pomocy których dziecko może ozdabiać swoje klocki. Wymiar klocka z 4 pinami: 5.0 x 5.0 x 4.8 cm Wymiary opakowania: ok. 43.0 x 21.0 x 8.5 cm

100,00 zł
92,00 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,00 zł

73
Baby Blocks. Kolejka, 36 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Blocks. Kolejka, 36 elementów
Wader
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Jedzie pociąg wypełniony cyferkami, a na czele pociągu wesoła ciuchcia, która zabiera maluchy w świat zabawy. Dzieci uwielbiają pociągi - lubią nimi jeździć, patrzeć i zachwycać się ich wielkością, a wszystko co ciekawe i fascynujące przenoszą do świata zabawy. Kolejka, to uniwersalna zabawka, która najprawdopodobniej znajduje się na liście marzeń większości dzieci. Konstruowanie i wprawienie zabawki w ruch wyzwala w dzieciach poczucie sprawczości i daje dużą satysfakcję z osiągniętego efektu. Baby Blocks kolejka wspiera ogólny rozwój maluchów oraz rozwój ich pierwszych umiejętności konstrukcyjnych. Baby Blocks kolejka, to pierwszy pociąg-zabawka Twojego dziecka! Zestaw zawiera klocki, które mogą posłużyć do budowy pociągu oraz tory kolejowe, które dzięki wielu kształtom dają nieskończone możliwości budowania ciekawych tras o łącznej długości 1,45 m. Wyróżnikiem produktu jest różnorodność elementów, ich wyrazista kolorystyka oraz ich odpowiedni rozmiar dostosowany do wieku dziecka. Każdy z elementów w zestawie łatwo się ze sobą łączy, a po zbudowaniu, konstrukcja jest trwała i stabilna. Produkt solidny i wykonany z bezpiecznego tworzywa. Zestaw pobudza rozwój dzieci, wyobraźnię przestrzenną, zachęca do kreatywnej zabawy oraz rozwija koordynację oko-ręka i co najważniejsze, daje dużo radości i zachęca do beztroskiej zabawy. Komplet zapakowany jest w estetyczne pudełko, idealne na prezent. Ilość elementów: 36

50,00 zł
46,00 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,00 zł

74
Kreatywne maluchy. Nauka przez sztukę. Zestaw 6 sensorycznych klocków drewnianych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreatywne maluchy. Nauka przez sztukę. Zestaw 6 sensorycznych klocków ...
Artyzan
Dostępny
3 szt.

Prawidłowy rozwój dziecka zależy od właściwego działania wszystkich zmysłów. Z roku na rok obserwujemy wzrost ilości dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkołach i przedszkolach. Spora część tych dzieci wykazuje duże problemy z integracją sensoryczną i wielozmysłowym postrzeganiem świata. Informacje z otoczenia przetwarzane są wielozmysłowo, a sensoryka ma ten proces jeszcze bardziej stymulować i rozwijać. Klocki dotykowe wykonane są z przyjaznych dla dziecka materiałów, a ze względu na swój szeroki wachlarz faktur (guma, filc, drewno, materiały futrzane, sznurek, metal, pianka, gąbka) świetnie nadają się dla uczniów niepełnosprawnych, z niepełnosprawnościami sprzężonymi, oraz innymi specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Poprzez dotykanie kolejnych faktur, dzieci mają możliwość doświadczania zmiennych wrażeń dotykowych. Zmienna jest również temperatura określonego elementu (metal jest zimniejszy niż gąbka). Szczególnie wskazane są dla dzieci: z niepełnosprawnością intelektualną w każdym stopniu, niewidzących i niedowidzących, niesłyszących i niedosłyszących, przewlekle chorych, z zaburzeniami sensorycznymi, autyzmem i zepołem Aspergera, niepełnosprawnościami sprzężonymi. Specyfikacja Zabawka nadaje się również dla dzieci pełnosprawnych w wieku 1-9 lat. Ze względu na wiele możliwości zabawy: układanie par, szukanie podobnych faktur, dobieranie kolorystyczne, dobieranie kształtów, szukanie podobnych elementów itp. można stymulować rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Klocki są idealną zabawką, która rozwinie zarówno intelekt jak i pozwoli na stymulacje zmysłów poprzez dotyk. Klocki wykonane są z drewna bukowego i oszlifowane. Zestawy klocków zapakowany jest w drewnianą skrzynkę. Ze względu na to iż są one produkowane ręcznie - mogą różnić się między sobą kolorami i używanymi fakturami. Wymiary klocka: 5.0 x 5.0 x 5.0 cm Wymiary opakowania: 22.5 x 16.5 x 8.0 cm

169,99 zł
154,69 zł

Rabat 9,0%
oszczędzasz 15,30 zł

75
Zwierzopiór, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzopiór, CD
Łapka, Sonic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

36,90 zł
35,06 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,84 zł

76
Bestway. Pokrywa do basenu stelażowego 305 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestway. Pokrywa do basenu stelażowego 305 cm
Bestway
Dostępny
100 szt.

Pokrywa o średnicy 305.0 cm pasuje na okrągłe zbiorniki stelażowe o tej samej średnicy. Posiada otwory zapobiegające gromadzeniu się wody oraz linki umożliwiające przymocowanie pokrywy do basenu. Pokrywę wykonano z wytrzymałego materiału PVC (winylu). Pokrywa zapewnia ochronę basenu przed owadami, ptakami, liśćmi i małym deszczem. Linki mocujące zabezpieczają przed zerwaniem, a otwory odpływowe odprowadzają nadmiar wody.

51,90 zł
77
Lusterko aktywne do obserwacji dziecka, szare - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lusterko aktywne do obserwacji dziecka, szare
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Lusterko służy do obserwacji dziecka podczas podróży samochodem. Montuje się je do tylnego lub przedniego zagłówka fotela. Urządzenie zabawnie mruga oczami, uśmiecha się i gra, umilając dziecku podróże samochodem. Lusterko posiada cztery kojące melodie i cztery efekty dźwiękowe, między innymi: bąbelków, kołysanki, ciuchci, jazdy pociągiem, śpiewu ptaków. W zestawie znajduje się pilot, który ułatwia obsługę, pozwalając na kontrolowanie dźwięku i światła, nie odwracając się od kierunku jazdy. Wymiary: 23.0 x 20.0 x 5.0 cm Zasilanie: 3 baterie AA (lusterko), 1 bateria 3V (pilot)

194,90 zł
171,51 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 23,39 zł

78
Lusterko samochodowe BENBAT Panda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lusterko samochodowe BENBAT Panda
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

114,90 zł
101,11 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 13,79 zł

79
Lusterko samochodowe, lew - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lusterko samochodowe, lew
Benbat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Wesołe i funkcjonalne lusterko służy do obserwacji dziecka podczas podróży samochodem. Łatwe w montażu i demontażu, mocowane jest do tylnego zagłówka fotela samochodowego, wówczas kierowca-rodzic może obserwować małego pasażera bez konieczności regulowania lusterka wstecznego. Produkt wyposażony jest w duże, wypukłe lusterko dające szeroke pole widzenia, oraz element za pomocą którego można regulować kąt widzenia. Kolorowe postacie zwierzątek zainteresują maluszka, przyciągną jego uwagę i umilą mu czas podróży. Idealny produkt dla mobilnych rodziców, przemieszczających się samochodem z małym dzieckiem. Najważniejsze funkcje: • pozwala widzieć dziecko bez konieczności odwracania się, • prosty i bezpieczny montaż, • regulowany kąt widzenia, • szybka i łatwa instalacja, • nietłukące się lusterko. Wymiary: • lusterko: 22.0 x 15.0 cm • lusterko z ramką: 30.0 x 25.0 cm

118,90 zł
Powiadomienie
80
Lusterko samochodowe, żaba - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lusterko samochodowe, żaba
Benbat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.03

Lusterko do samochodu, pozwoli Ci bezpiecznie sprawdzić, czy u dziecka wszystko w porządku. W międzyczasie, lusterko stylizowane na ulubionego zwierzaka dotrzyma mu towarzystwa. Lusterko zapewni dziecku ukojenie lub rozrywkę, a Tobie spokojną jazdę, dokądkolwiek się udasz. Cechy charakterystyczne: • wypukłe lusterko pozwalające bezpiecznie obserwować dziecko siedzące z tyłu z różnych szerokich kątów podczas jazdy; • zabawne, pluszowe kolorowe zwierzęta dotrzymają dziecku towarzystwa; • łatwe i szybkie mocowanie do zagłówka samochodu; • specjalny mechanizm mocowania lusterka na miejscu; • pielęgnacja: czyścić punktowo. Wymiary produktu: 26.5 x 30.0 x 2.5 cm

118,90 zł
Powiadomienie
81
Lusterko Aktywne Do Samochodu Różowe Benbat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
136,90 zł
120,47 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,43 zł

82
Zol, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zol, CD
Breakout, Warner Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.27

Lista utworór: 1. Póki Usmiech Ma Twarz Dziecka 2. Pożegnalny Blues 3. Dzien zwegla sie 4. Idzie Wenus 5. Ona Odeszła Stąd 6. Gdy MAsz Przyjść 7. Oślepił Mnie Deszcz 8. Co Tam za Mgłą 9. W Cieniu Bluesa

30,90 zł
28,43 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,47 zł

83
Nol, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nol, CD
Breakout, Warner Music Polska
Dostępny
300 szt.

Lista utworów: 1. Taki Wiatr 2. Słuchaj Rytmu 3. W Pochodzie Codzienności 4. Biel 5. Chciałabym Być Słońcem 6. Gdzie Mnie Wiodą 7. Co To za Człowiek 8. Zabierz Smutek 9. Na Naszej Drodze

52,90 zł
48,67 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,23 zł

84
Lusterko Aktywne Do Samochodu Niebieskie Benbat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
136,90 zł
120,47 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 16,43 zł

85
Nerka Zoo Pies Skip Hop - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerka Zoo Pies Skip Hop
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

58,90 zł
51,83 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,07 zł

86
Nerka Zoo, dinozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerka Zoo, dinozaur
Skip Hop
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.06

Urocza nerka dopasowana rozmiarami do przygód maluchów pomieści wszystkie niezbędne rzeczy Twojej pociechy - gdziekolwiek pójdą! Przyjazne dla dzieci twarze z serii „Zoo”, detale 3D oraz regulowany pasek, który przekształca się z nerki w crossbody, sprawiają, że jest to niezbędny zestaw gotowy do zabawy.

58,90 zł
55,96 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,94 zł

87
Plecak przedszkolny, Zoo, narwal - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak przedszkolny, Zoo, narwal
Skip Hop
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

Praktyczny i zabawny plecak dla najmłodszych. Wykonany jest z wytrzymałego materiału z pięknymi wykończeniami. Idealny dla dzieci od 2 do 5 lat. Komora główna jest bardzo pojemna. Regulowana kieszeń boczna idealna na napoje. Kieszeń izotermiczna z 2 przegrodami wewnętrznymi. Wyściełane i regulowane ramiączka. Wyściółka wewnętrzna łatwa do czyszczenia. Idealny rozmiar dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Bez PVC, BPA i ftalanów. Wymiary: 29.2 x 26.6 x 11.4 cm

105,90 zł
100,61 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 5,29 zł

88
Baby Shark. Maskotka William - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Shark. Maskotka William
Orbico
Niedostępny
Brak

Pomarańczowy rekinek - William zachwyci maluszki i fanów „Baby Shark”! Maskotka została wykonana z dbałością o detale. Naciśnij, by usłyszeć piosenkę „Baby Shark”. Długość zabawki: ok. 10.0 cm

35,99 zł
34,19 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,80 zł

89
Bestway. Mata piankowa pod basen 78 x 78 cm, 9 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestway. Mata piankowa pod basen 78 x 78 cm, 9 sztuk
Bestway
Dostępny
100 szt.

Mata w kształcie puzzli (9 sztuk), każdy z nich ma wymiary 78.0 x 78.0 x 0.5 cm. Mate stworzono z wytrzymałego materiału, który zapewni ochronę spodu basenu oraz jest bardzo miękki. Zapewnia miękkie podłoże dla bawiących się w basenie dzieci, oraz zmniejsza stygnięcie wody od strony podłoża. Pokrycie: 5.47 m2

167,90 zł
90
Cronometro nivel B2 książka + CD audio edycja 2013 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cronometro nivel B2 książka + CD audio edycja 2013
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

Seria podręczników, które w sposób kompleksowy przygotowują do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu D.E.L.E.. Każdy z podręczników zawiera ćwiczenia przygotowujące do egzaminu oraz wskazówki, jak analizować osiągnięte rezultaty. El Cronometro zawiera również liczne informacje na temat egzaminu oraz wiele rad, jak go zdać. Przygotowanie do egzaminu w serii El Cronometro odbywa się poprzez: ćwiczenia, które możliwie najwierniej odzwierciedlają ćwiczenia egzaminacyjne, dzięki nim uczeń poznaje aktualny model egzaminu oraz przyswaja strategie i techniki jego zdawania; położenie dużego nacisku na kontrolę czasu podczas wykonywania ćwiczeń - autorzy uwzględnili ten aspekt (stąd też tytuł książki) zdając sobie sprawę, iż czynnik czasowy jest jednym z tych, które wpływają na pomyślny wynik egzaminu; poszerzenie słownictwa o około 600 słów, wybranych na podstawie opisu egzaminu stworzonego przez Instytut Cervantesa; każdy rozdział - sekcja zawiera ćwiczenia wszystkich części egzaminu, a na końcu podręcznika znajduje się kompletny model egzaminu; do książki dołączona jest płyta CD zawierająca nagrania niezbędne do ćwiczenia rozumienia ze słuchu; książki zawierają wszystkie niezbędne do zdania egzaminu D.E.L.E. intermedio i superior "klucze": praktyczne rady, informacje na temat przebiegu egzaminu, instrukcje jak go zdawać, opinie osób, które już go zdawały, kompletny model egzaminu wraz z odpowiedziami i ich analizą, porady jak można poszerzyć przygotowania; w każdej książce ćwiczone są wszystkie kompetencje językowe, których opanowanie sprawdzane jest podczas egzaminu.

122,00 zł
111,02 zł
Powiadomienie

Rabat 9,0%
oszczędzasz 10,98 zł

91
Bokserki chłopięce białe 92 -164 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bokserki chłopięce białe 92 -164
Marcinkowski
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

bokserki chłop.92 -164 białe

18,20 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 1,2%
oszczędzasz 0,21 zł

92
Super Things. Secret Spies. Seria 6. Dual Box, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Things. Secret Spies. Seria 6. Dual Box, mix wzorów
Magic Box
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.09

W zestawie znajduje się 1 Secret Hideout, 1 SpyJet oraz 2 figurki Super Things. Poziom zabezpieczeń w Kaboom City nigdy wcześniej nie był na tak wysoki. Nowe kryjówki mają nowoczesne zamknięcia, które potrafią otworzyć tylko najsprytniejsze Super Thingsy. Szpiedzy potrzebują Secret Hideout, by się w nich ukryć i móc kontynuować swoje misje. Postacie z serii Super Things Secret Spies mają też do dyspozycji pojazdy SpyJets, które pomagają im w ich misjach! Są 4 różne modele do zebrania (w 2 wersjach kolorystycznych), a każdy z nich ma inne możliwości tajnego ataku: Bite Boat otwiera swoje „szczęki” i wystrzeliwuje pocisk; Monster Bike zmiecie wszystko, co stanie na jego drodze; Speed Jumper dzięki ukrytej katapulcie wyrzuca Złoczyńców w powietrze; Sky Hunter za pomocą szczypiec potrafi złapać każdą postać. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

40,11 zł
36,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,01 zł

93
Super Things. Secret Spies. Seria 6. Two Pack figurki, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Things. Secret Spies. Seria 6. Two Pack figurki, mix wzorów
Magic Box
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.05

W zestawie znajdują się dwie figurki Super Things oraz checklista. W serii Super Things Secret Spies jest ponad 80 nowych Super Things to zebrania! W tej nowej kolekcji, obok figurek nowych drużyn, liderów w złotym kolorze i kapitanów w srebrnym, jest też 12 „szpiegów” (w dwóch różnych kolorach), ale nie wiadomo, czy są Bohaterami czy Złoczyńcami. Ich prawdziwa tożsamość kryje się za okularami! Wystarczy włożyć figurki do ciepłej wody (35ºC–40ºC), by pojawił się kolor ich oczu, a wtedy tajemnica zostanie odkryta – białe oczy mają Bohaterowie, a żółte Złoczyńcy. Natomiast zimna woda (0ºC–10ºC) ponownie je zamaskuje. Ultrarzadką, najtrudniejszą postacią do znalezienia w tej serii jest Oculus Max, który również zmienia kolor pod wpływem ciepłej wody! Super Things to przedmioty codziennego użytku zmienione w Superbohaterów i Złoczyńców, którzy ścierają się ze sobą na ulicach Kaboom City. Łączą się ze sobą w superdrużyny, a każda postać ma swojego rywala. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 saszetki.

13,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,8%
oszczędzasz 1,01 zł

94
Baby Shark. Maskotka Baby Shark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Shark. Maskotka Baby Shark
Orbico
Niedostępny
Brak

Żółty rekinek - Baby Shark zachwyci maluszki i fanów „Baby Shark”! Maskotka została wykonana z dbałością o detale. Naciśnij, by usłyszeć piosenkę „Baby Shark”. Długość zabawki: ok. 10.0 cm

35,99 zł
34,19 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,80 zł

95
Baby Shark. Maskotka Daddy Shark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Shark. Maskotka Daddy Shark
Orbico
Niedostępny
Brak

Niebieski rekinek - Daddy Shark zachwyci maluszki i fanów „Baby Shark”! Maskotka została wykonana z dbałością o detale. Naciśnij, by usłyszeć piosenkę „Baby Shark”. Długość zabawki: ok. 10.0 cm

35,99 zł
34,19 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,80 zł

96
Bestway. Odkurzacz AquaClean - zestaw do czyszczenia basenów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestway. Odkurzacz AquaClean - zestaw do czyszczenia basenów
Bestway
Dostępny
83 szt.

Jeśli korzystasz regularnie ze swojego basenu ogrodowego, na pewno poświęcasz dużo czasu na utrzymanie go w należytej czystości. Decydując się na zakup zestawu czyszczącego marki Bestway, ułatwisz sobie to zadanie. Zestaw do czyszczenia AquaClean firmy Bestway oferuje właścicielom basenów idealną alternatywę do ręcznego usuwania zanieczyszczeń z basenu. Po prostu przymocuj go do pompy filtrującej, a otrzymasz mocny, lekki odkurzacz z bardzo długim 7.5 m wężem w zasięgu ręki, aby łatwo oczyścić ścianę i podłogi basenu. Aluminiowy kijek 2.79 m pozwala odkurzaczowi oraz skimmerowi czyścić trudno dostępne obszary w basenach naziemnych. Brud zbiera się w wyjmowanym i wielokrotnego użytku worku na śmieci. Ten zestaw zawiera wiele adapterów do połączeń ze wszystkimi basenami i systemami filtrów Bestway. Pasuje do pomp filtrujących o natężeniu przepływu 2006 L/h i powyżej i doskonale sprawdza się we wszystkich basenach naziemnych. Jest to niezbędny element wyposażenia basenu ogrodowego. Zalety: • łatwy w montażu i działaniu, • bardzo skuteczny, • odporny na działanie chemii basenowej, • końcówka odkurzacza z komorą, • posiada siatkę do wyławiania zanieczyszczeń, • regulowana tarcza numerowa do kontrolowania puszczania środków chemicznych. Dane techniczne: • długość kija teleskopowego: 279.0 cm, • długość węża: 7.5 m, • średnica węża: 3.2 cm, • wymagana pompa min.: 2006 l/h, • waga: 3.45 kg.

275,90 zł
97
CoComelon. Mini samochodzik, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CoComelon. Mini samochodzik, różowy
Jazwares, Orbico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Bohaterowie edukacyjnej serii filmików „CoComelon” zapraszają twoje dziecko do wspólnej zabawy. Rozbudź w swoim dziecku miłość do motoryzacji i podaruj mu wspaniałą zabawkę, która zapewni mu długie godziny niezapomnianej rozrywki. Mini samochodziki CoComelon zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i są bezpieczne dla maluchów powyżej 2 roku życia. W opakowaniu jest różowy samochodzik.

34,99 zł
33,24 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

98
CoComelon. Mini samochodzik, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CoComelon. Mini samochodzik, zielony
Jazwares, Orbico
Niedostępny
Brak

Bohaterowie edukacyjnej serii filmików „CoComelon” zapraszają twoje dziecko do wspólnej zabawy. Rozbudź w swoim dziecku miłość do motoryzacji i podaruj mu wspaniałą zabawkę, która zapewni mu długie godziny niezapomnianej rozrywki. Mini samochodziki CoComelon zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i są bezpieczne dla maluchów powyżej 2 roku życia. W opakowaniu jest zielony samochodzik.

34,99 zł
33,24 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

99
Baby Shark. Maskotka Mommy Shark - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby Shark. Maskotka Mommy Shark
Orbico
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.17

Różowy rekinek - Mommy Shark zachwyci maluszki i fanów „Baby Shark”! Maskotka została wykonana z dbałością o detale. Naciśnij, by usłyszeć piosenkę „Baby Shark”. Długość zabawki: ok. 10.0 cm

35,99 zł
34,19 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,80 zł

100
CoComelon. Mini samochodzik, żółty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
CoComelon. Mini samochodzik, żółty
Jazwares, Orbico
Niedostępny
Brak

Bohaterowie edukacyjnej serii filmików „CoComelon” zapraszają twoje dziecko do wspólnej zabawy. Rozbudź w swoim dziecku miłość do motoryzacji i podaruj mu wspaniałą zabawkę, która zapewni mu długie godziny niezapomnianej rozrywki. Mini samochodziki CoComelon zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i są bezpieczne dla maluchów powyżej 2 roku życia. W opakowaniu jest żółty samochodzik.

34,99 zł
33,24 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,75 zł

Wróć do góry