hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.03.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 2 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się M jak morze (Joanna Concejo), na drugim TechDeck. Deskorolka, mix wzorów (Spin Master). Kolejny produkt to Motywacje lidera. Opowieści o przywództwie (Patrick Lencioni) oraz Ordo Missae cum populo: obrzędy Mszy świętej... (Leszek Smoliński).
1
M jak morze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
M jak morze
Dostępny19 szt.

O M. wiemy niewiele. Znamy tylko inicjał jego imienia, wiemy, że już nie jest dzieckiem, ale jeszcze nie jest dorosły, że ma niebieskie oczy i że czasem jest mu smutno. Wiemy, że kiedy jest na plaży, zdarza mu się krzyczeć, choć nie wydobywa przy tym żadnego dźwięku. Że chciałby być morzem. Że kiedy wpatruje się w taflę wody, po głowie kołaczą mu się pytania: „Czy ktoś stoi tam, z drugiej strony? Tam, gdzie uciekają fale? Ktoś taki jak ja? I jak tam jest?” Joanna Concejo stworzyła subtelną i intymną opowieść, poruszającą nasze najczulsze struny serca. Wraz z każdą kolejną stroną coraz bardziej wchodzimy w historię M., nasłuchując jego tajemnicy, a jednocześnie zstępując w głąb swojego własnego wnętrza. Opowieść o złości, bólu, radości i nadziei. O tożsamości. O poszukiwaniu siebie.

49,90 zł
37,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,47 zł

15 osób kupiło
2
TechDeck. Deskorolka, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
TechDeck. Deskorolka, mix wzorów
Spin Master
Dostępny30 szt.

Chcesz być jak Tony Hawk? A może chcesz po prostu jeździć na desce? Zacznij trening od... palców! Fingerboardy, które pozwolą Ci poczuć się jak najlepszy skater. To klasyczne produkty z blisko 20-letnią tradycją, które niezmiennie podbijają świat. Dzięki nim możliwe są niesamowite ewolucje, tricki i świetna zabawa. Sprawdzą się w domowym zaciszu i miejskiej przestrzeni. To również świetna gratka dla kolekcjonerów - każda deska to indywidualny styl i jakość. Możesz im samodzielnie zmieniać koła i łożyska oraz wygląd! Autentyczne fingerboardy TechDeck od prawdziwych skejterskich marek to wyjątkowa okazja! Każda deska posiada modne grafiki, między innymi: Blind, Baker, Flip, Finesse, Santa Cruz, Plan B, Sk8mafia, Toy Machine. Zdobądź je wszystkie i stwórz kolekcję godną prawdziwego fanatyka fingerboardów! Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

28,99 zł
26,09 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,90 zł

8 osób kupiło
3
Motywacje lidera. Opowieści o przywództwie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motywacje lidera. Opowieści o przywództwie
Dostępny22 szt.

Patrick Lencioni, autor bestsellerów „New York Timesa”, napisał kilkanaście książek, w których radzi liderom, jak budować zespoły i przewodzić organizacjom. Tym razem postanowił zająć się czymś innym. Chce spróbować pomóc liderom zrozumieć, dlaczego w ogóle objęli rolę przywódczą i co mogą zrobić, by dobrze się w niej realizować. Pisząc Motywacje lidera prawdopodobnie najbardziej intrygującą książkę w swojej dotychczasowej karierze, Patrick Lencioni postanowił wciągnąć czytelników w rozmowę między dwoma konkurującymi dyrektorami generalnymi. Shay Davis od pół roku kieruje firmą Golden Gate Alarm i powoli zaczyna się martwić, że nie radzi sobie tak dobrze, jak powinien. Nie ma się do kogo zwrócić i ostatecznie decyduje się zasięgnąć rady od kogoś, kogo w normalnych okolicznościach na pewno nie poprosiłby o pomoc. Zaprasza na rozmowę Liama Alcotta, dyrektora firmy, która radzi sobie na rynku znacznie lepiej niż Golden Gate, a którego on osobiście szczerze nie znosi. Powstała wciągająca i inspirująca opowieść biznesowa – pełna zaskakujących zwrotów akcji, połączona z praktycznymi poradami dla liderów – kończy się ostatecznie w sposób równie nieoczekiwany, co odkrywczy. Po drodze Lencioni zachęca czytelnika do szczerej autorefleksji i podpowiada, jak zmienić podejście do pięciu najważniejszych obszarów pracy. Dzięki jego radom liderzy mogą uniknąć błędów, które mogłyby spowolnić rozwój ich organizacji, a nawet zaszkodzić ludziom, których powinni wspierać i inspirować do rozwoju i osiągania celów.

44,90 zł
38,17 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 6,73 zł

8 osób kupiło
4
Ordo Missae cum populo: obrzędy Mszy świętej... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ordo Missae cum populo: obrzędy Mszy świętej...
Dostępny54 szt.

Mszalik przeznaczony jest dla księży, którzy chcą odprawiać Mszę w języku łacińskim. Mogą też z niego skorzystać ludzie świeccy pragnący w niej aktywnie i ze zrozumieniem uczestniczyć. Poręczny format umożliwia zabranie książeczki w podróż, co może być bardzo istotne, zwłaszcza gdy podczas pobytu za granicą chcemy wziąć udział w Eucharystii.

10,60 zł
7,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 2,61 zł

5 osób kupiło
5
Psi Patrol. Mini pluszak, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Psi Patrol. Mini pluszak, mix wzorów
Spin Master
Dostępny23 szt.

Dzięki mini pluszakom najmłodsi fani „Psiego Patrolu” będą mogli przytulić się przed snem do swoich ulubionych piesków i śnić o wspólnej ekscytującej misji. Każdy pluszowy piesek ma ok. 12.7 cm wysokości i ubrany jest w swój charakterystyczny strój w komplecie z czapką i odznaką Psiego Patrolu. Miękki, miły w dotyku materiał, z którego wykonane są pieski sprawia, że po skończonej zabawie dzieci mogą zabrać je ze sobą na drzemkę, a wieczorem przytulać się do nich przed zaśnięciem. Mini pluszaki Psi Patrol z pewnością zostaną najlepszym towarzyszem małego fana „Psiego Patrolu”! Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

5 osób kupiło
6
Puzzle 1000 elementów. Panorama Przyjaciele - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Panorama Przyjaciele
Clementoni, 1000
Dostępny175 szt.

Ten wyjątkowy zestaw puzzli, przedstawia bohaterów kultowego serialu „Przyjaciele”. Jak szybko jesteś w stanie go złożyć? Puzzle wykonane są z materiałów wysokiej jakości, odpornych na zagięcia i niszczenie. Puzzle rozwijają zdolności manualne. Wymiary obrazka po ułożeniu: 98.0 x 33.0 cm

26,00 zł
22,88 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,12 zł

5 osób kupiło
7
Zwierzęta na wsi. Kolorowanki wodne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta na wsi. Kolorowanki wodne
Dostępny51 szt.

Wspaniała kolorowanka z magicznymi obrazkami. Aby obrazki nabrały barw, do malowania potrzebne sąjedynie czysta woda i pędzelek. A jeśli nie ma pędzelka,wystarczą paluszki. Książeczka jest świetną pomocą do pracy nad sensoryką i motoryką dziecka.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

4 osoby kupiły
8
Warszawski trójkąt Zagłady - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Warszawski trójkąt Zagłady
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Zdjęcia i teksty zawarte w tym albumie są próbą zapisu spotkania z trzema kluczowymi dla historii getta warszawskiego miejscami. Są to: Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika — Stawki 10 (część Umschlagplatzu), Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego — Stawki 5/7 (siedziba Komendy oddziału SS, nadzorującego deportację z sąsiedniego Umschlagplatzu), Kamienica przy Żelaznej 103, dawne Befehlstelle, czyli centrum dowodzenia, siedziba specjalnej formacji Einsatz Reinhardt przybyłej z Lublina do kierowania Wielką Akcją Likwidacyjną warszawskiego getta. Trzy wymienione budynki stanowią warszawski trójkąt Zagłady. To w tym trójkącie rozegrała się Wielka Akcja Likwidacyjna, podczas której 300 tysięcy Żydów — przez Umschalgplatz — odjechało z getta prosto do komór gazowych Treblinki. Album zawiera esej fotograficzny Artura Żmijewskiego, zdjęcia budynków oraz ich wnętrz wykonane „tu i teraz” (w 2020 roku). Fotografie oplecione są tekstami Jacka Leociaka i Zofii Waślickiej-Żmijewskiej. I zdjęcia, i teksty są utrwaleniem spojrzenia na to, co było scenerią Zagłady, a dziś jest elementem żywej tkanki współczesnej Warszawy.

59,90 zł
44,33 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

4 osoby kupiły
9
Kolorowanki wodne. Moje kotki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki wodne. Moje kotki
Dostępny119 szt.

Wspaniała kolorowanka z magicznymi obrazkami. Aby obrazki nabrały barw, do malowania potrzebne są jedynie czysta woda i pędzelek. A jeśli nie ma pędzelka, wystarczą paluszki. Książeczka to świetna pomoc w pracy nad sensoryką i motoryką dziecka.

10,49 zł
7,99 zł

Rabat 23,8%
oszczędzasz 2,50 zł

4 osoby kupiły
10
Kolorowanki wodne. Słodziaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki wodne. Słodziaki
Dostępny37 szt.

Wspaniała kolorowanka z magicznymi obrazkami. Aby obrazki nabrały barw, do malowania potrzebne są jedynie czysta woda i pędzelek. A jeśli nie ma pędzelka,wystarczą paluszki. Książeczka Słodziakito pomoc do pracy nad sensoryką i motoryką dziecka.

10,50 zł
7,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

3 osoby kupiły
11
Świat Dysku. Carpe Jugulum - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Carpe Jugulum
Dostępny35 szt.

Wielce Oats trafił na nie najlepszy moment, by zostać kapłanem. Sądził, że przybywa do Lancre na prostą ceremonię. Tymczasem znalazł się na wojnie między wampirami a czarownicami. Jest tu młoda AGnes, która naprawdę czasem nie jest sobą. Magrat, która stara się połączyć czarownictwo i pieluchy. Niania Ogg... i babcia Weatherwax, która jest prawdziwym problemem. Wampiry są inteligentne. Mają styl i wykwintne kamizelki. Wyszły z trumien i pragną kęsa przyszłości. Wielce Oats wie, że ma modlitwę, ale wolałby topór. Carpe Jugulum to dwudziesta trzecia powieść Terry'ego Pratchetta o Świecie Dysku – ale pierwsza, w której wampiry grają główne role. „Jego obecność jest trwałym i uroczym elementem literatury komicznej”. – Elizabeth Young, „Guardian” „Zarówno jego pomysłowość, jak i moralna przenikliwość wydają się niewyczerpane”. – A.S. Byatt, „Daily Express” „Chwytaj dzień... za gardło!” – Mateusz Pacholik Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

3 osoby kupiły
12
Kinetic Sand. Piasek kinetyczny, lodziarnia - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kinetic Sand. Piasek kinetyczny, lodziarnia
Spin Master, Kinetic Sand
Dostępny130 szt.

Czas na kreatywną zabawę! Otwórz własną lodziarnię i zaserwuj gościom pyszne lody oraz puszyste gofry. W zestawie 3 kolory piasku kinetycznego – to aż 3 różne smaki lodów! Ponadto w skład zestawu wchodzą akcesoria niezbędne do poprowadzenia własnego sklepiku. Piasek kinetyczny przyjemnie przelewa się przez palce i bardzo łatwo formować nim wszystko to, co podpowiada Ci wyobraźnia. Piasek klei się, ale nigdy do Twoich rąk. Piasek kinetyczny nie brudzi się ani nie wysycha, zapewniając dziecku godziny twórczej zabawy. Baw się w sprzedawcę lodów i twórz smakowite desery lodowe ze świetnymi dodatkami, gofry z lodami i inne kolorowe słodkości!

92,20 zł
82,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,22 zł

3 osoby kupiły
13
Kinetic Sand. Pisek kinetyczny - lody, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Kinetic Sand. Pisek kinetyczny - lody, mix kolorów
Spin Master, Kinetic Sand
Dostępny8 szt.

Piasek kinetyczny to nowatorska masa plastyczna, która nie tylko nie brudzi rąk, ale również powierzchni. Jest bardzo łatwy w ugniataniu i modelowaniu, można się nim bawić nieskończenie wiele razy - nigdy nie wyschnie. Jest kinetyczny, więc przylega tylko do siebie. Rozwija dziecięcą kreatywność, motorykę, wyobraźnię i cierpliwość. Opakowanie ma kształt lodów w rożku. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

18,90 zł
15,99 zł

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,91 zł

3 osoby kupiły
14
Tech Deck. Zestaw deskorolek fingerboard, mix wzorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Tech Deck. Zestaw deskorolek fingerboard, mix wzorów
Spin Master
Dostępny6 szt.

Chcesz być jak Tony Hawk? A może chcesz po prostu jeździć na desce? Zacznij trening od... palców! Fingerboardy, które pozwolą Ci poczuć się jak najlepszy skater. To klasyczne produkty z blisko 20-letnią tradycją, które niezmiennie podbijają świat. Dzięki nim możliwe są niesamowite ewolucje, tricki i świetna zabawa. Sprawdzą się w domowym zaciszu i miejskiej przestrzeni. To również świetna gratka dla kolekcjonerów – każda deska to indywidualny styl i jakość. Możesz im samodzielnie zmieniać koła i łożyska oraz wygląd! Autentyczne fingerboardy Tech Deck od prawdziwych skejterskich marek to wyjątkowa okazja! Każda deska posiada modne grafiki, między innymi: Blind, Baker, Flip, Finesse, Santa Cruz, Plan B, Sk8mafia, Toy Machine. Sk8shop Bonus Pack zawiera wszystko czego potrzeba do zbudowania własnych, niestandardowych deskorolek: dodatkowe blaty, koła, naklejki i narzędzia do dowolnej modyfikacji. Jest mnóstwo Decków do skolekcjonowania! Sk8shop Bonus Pack zawiera 6 desek (ich styl może się różnić). Zbierz całą kolekcję! Wyraź swój styl! Buduj i modyfikuj deski jak tylko chcesz. Znajdź złote trucki ukryte w wybranych opakowaniach! Opakowanie zawiera: • 1 zmontowany fingerboard, • 5 desek Tech Deck z grip tapem, • 2 arkusze z naklejkami, • 20 kółek, • 1 narzędzie do deskorolek, • 1 plakat kolekcjonerski, • 4 trucki do deskorolek, • 26 śrubek, • 14 nakrętek. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne zestawy – wysyłka losowa. Podana cena dotyczy jednego zestawu.

120,80 zł
89,39 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 31,41 zł

2 osoby kupiły
15
Maluszkowe malowanie. Szlaczki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluszkowe malowanie. Szlaczki
Dostępny548 szt.

„Maluszkowe malowanie”, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. To zabawa, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują i rysują szlaczki!

3,90 zł
2,99 zł

Rabat 23,3%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
16
Położnictwo i ginekologia Tom 1-2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Położnictwo i ginekologia Tom 1-2
Dostępny151 szt.

Trzecie wydanie znanego i cenionego podręcznika z położnictwa i ginekologii pod redakcją naukową prof. dra hab. n. med. Grzegorza H. Bręborowicza (wersja w oprawie miękkiej). Podstawowy podręcznik dla studentów medycyny i osób przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego z położnictwa i ginekologii. Inspiracją do przygotowania kolejnej edycji książki była chęć przedstawienie czytelnikom zarówno świeżych informacji z położnictwa i ginekologii, jak i współczesnych osiągnięć z zakresu tej specjalizacji. Położnictwo i ginekologia jest dynamicznie rozwijającą się specjalizacją, o czym świadczą zmieniające się rekomendacje, nowe procedury i wytyczne towarzystw naukowych, wszystko zgodne z evidence based medicine. Do współtworzenia podręcznika zostali zaproszeni nowi autorzy i specjaliści z prawie wszystkich ośrodków akademickich w kraju. Współredagowania dwutomowego podręcznika podjęli się prof. dr hab. n. med. Krzysztof Czajkowski i prof. dr hab. n. med. Tomasz Rechberger. Ich doświadczenie jako nauczycieli akademickich, lekarzy i naukowców wniosło do opracowania istotne wartości merytoryczne. W książce opisano takie zagadnienia jak: ciąża o przebiegu prawidłowym i nieprawidłowym, choroby współistniejące z ciążą, diagnostyka stanu płodu, poród i połóg, anatomia żeńskich narządów płciowych, zakażenia, choroby przenoszone drogą płciową, endokrynologia i onkologia ginekologiczna, operacje ginekologiczne, niepłodność.

299,00 zł
278,07 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 20,93 zł

2 osoby kupiły
17
Woda - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Woda
Dostępny82 szt.

Nie możemy bez niej żyć. Stykamy się z nią codziennie. Wiąże się z najpiękniejszymi, ale i bardzo groźnymi zjawiskami w przyrodzie. Czym jest dla nas woda? Jak powstała? Jakie ma właściwości? W książce Woda przeczytasz o wpływie mórz i oceanów na klimat. Dowiesz się, jak z wody zrobić prąd. Poznasz najgłębsze miejsce świata i lodową pustynię. Zobaczysz, jak ludzie wykorzystywali wodę do podróży i transportu towarów. Przekonasz się też, jak od lat ją zaśmiecają i zatruwają. Zrozumiesz, jak ty sam możesz o nią zadbać.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2 osoby kupiły
18
Balon foliowy, kotek różowy (61 cm) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, kotek różowy (61 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny8 szt.

Balon foliowy w kształcie uroczego kotka. Doskonała dekoracja na imprezę dla Twojego maluszka. • Rozmiar: 61 cm (24”) • Kształt: kotek • Kolor: różowy • Nadruk: kotek • Ilość: 1 szt. • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem

14,99 zł
2 osoby kupiły
19
Formula. B2 First. Exam Trainer with key with student online resources + App + eBook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
50,90 zł
45,30 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,60 zł

2 osoby kupiły
20
LEGO Powered UP. 88005 Lampka LED, czarna - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
LEGO Powered UP. 88005 Lampka LED, czarna
LEGO
Dostępny27 szt.

Podłącz lampkę Powered Up z zestawu LEGO® 88005 do modeli LEGO z elementem Powered Up Hub, aby je rozświetlić. Może to być na przykład pociąg pasażerski LEGO City 60197! Lampka ma dwie diody LED, przewód połączeniowy i złącze do elementów LEGO® Powered Up.

44,90 zł
38,61 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,29 zł

1 osoba kupiła
21
Kredki ołówkowe okrągłe dwukolorowe 12 sztuk 24 kolory pastel Colorino Kids - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,99 zł
1 osoba kupiła
22
Znękany. Przypadek Maurice'a Theriaulta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Znękany. Przypadek Maurice'a Theriaulta
Dostępny144 szt.

Szokujący, dogłębnie przebadany przypadek opętania przez demony. Maurice Theriault miał trudne dzieciństwo. Ciężko pracował na farmie agresywnego i niechętnego mu ojca. Zdarzało się, że umęczony chłopak błagał w duchu o pomoc samego szatana… Z czasem Theriault zaczął dostrzegać zachodzące w nim zmiany. Stał się niebywale silny i posiadł nagle wiedzę, której nigdy nie przyswajał. Kiedy przejął farmę ojca w Nowej Anglii, nastąpiły zjawiska o wiele bardziej przerażające. Między innymi samoistnie krwawił, potrafił pojawić się w kilku miejscach naraz, a w domu z niewytłumaczalnych przyczyn zaczęły wybuchać pożary. Mając świadomość, że dzieje się coś złego, Maurice zwrócił się o pomoc do Eda i Lorraine Warrenów – autorytetów w dziedzinie demonologii, którzy bardzo szybko zorientowali się, że został opętany przez siły nieczyste. Do pomocy w nierównej walce ze złem sprowadzili uznanego egzorcystę Roberta McKennę. Znękany. Przypadek Maurice’a Theriaulta to książka przerażająco prawdziwa, ukazująca w szczegółach ingerencję demonów w ludzki umysł i ciało. Postać Thieraulta pojawiła się w kasowych produkcjach kinowych: „Obecność” oraz „Zakonnica”.

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

1 osoba kupiła
23
Maluszkowe malowanie. Literki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluszkowe malowanie. Literki
Dostępny268 szt.

„Maluszkowe malowanie”, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. To zabawa, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują i poznają literki!

3,90 zł
2,99 zł

Rabat 23,3%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
24
Afazjologia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Afazjologia
Dostępny152 szt.

Afazjologia to bogate i inspirujące kompendium wiedzy o zaburzeniach mowy. W monografii przedstawiono szerokie ujęcie afazjologii, której zakres obejmuje zarówno zaburzenia mowy pochodzenia organicznego (afazja, dyzartria, dysglosja, oligofazja), jak i trudności w porozumiewaniu się osób dorosłych z ADHD, laryngektomowanych oraz wybudzonych ze śpiączki. W publikacji omówiono najnowszą wiedzę na temat dysfunkcji werbalnych, stanowiących barierę komunikacyjną wyraźnie obniżającą jakość życia pacjentów. Autorzy opisali również kryteria diagnozy dyferencjalnej organicznych zaburzeń mowy oraz nowoczesne strategie i metody ich terapii, a także wymiar społeczny. Ciekawe opisy przypadków i propozycje narzędzi diagnostycznych będą przydatne w codziennej praktyce osób zajmujących się zaburzeniami mowy.

169,00 zł
157,17 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 11,83 zł

1 osoba kupiła
25
Balon foliowy na baby shower, wózek niebieski (89 cm) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy na baby shower, wózek niebieski (89 cm)
Godan, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.31

Balon foliowy w kształcie wózka. Doskonała dekoracja na baby shower chłopca. • Rozmiar: 89 cm • Kształt: wózek dla chłopca • Kolor: niebieski • Nadruk: wózek dla chłopca, napis It's a Boy • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem - do samodzielnego napełnienia

8,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
26
Balon foliowy okrągły (36 cm), Mam już roczek - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy okrągły (36 cm), Mam już roczek
Godan, 1 sztuka
Dostępny14 szt.

Szukasz słodkiej dekoracji na pierwsze urodziny maluszka? Chcesz podarować swojemu dziecku uroczy prezent urodzinowy? Okrągły balon foliowy z nadrukiem będzie strzałem w dziesiątkę! Balon wykonany jest z mocnej folii, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Łatwo go napełnisz helem lub powietrzem a samozamykający system uniemożliwi ucieczkę helu po napełnieniu. • Rozmiar: 36 cm • Kształt: okrągły • Kolor: miętowy • Nadruk: lisek, napis Mam już roczek • Ilość sztuk w opakowaniu: 1 • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem. Należy je napełnić samodzielnie. • Balon wyposażony w samo zamykający zawór

7,10 zł
6,99 zł

Rabat 1,5%
oszczędzasz 0,11 zł

1 osoba kupiła
27
Balon foliowy, kucyk Pony (53 cm) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, kucyk Pony (53 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny14 szt.

Balon foliowy w kształcie kucyka Pony. Doskonała dekoracja na imprezę dla Twojej córeczki. • Rozmiar: 53 cm • Kształt: kucyk • Kolor: wielokolorowy • Nadruk: kucyk Pony • Ilość: 1 szt. • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem

13,30 zł
12,99 zł

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
28
Potęga i chwała. W mrocznym sercu Watykanu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potęga i chwała. W mrocznym sercu Watykanu
Dostępny68 szt.

Ciemna strona pontyfikatu Jana Pawła II. Brytyjski dziennikarz, bazując na materiałach źródłowych, zagląda za Spiżową Bramę i odsłania niewygodną prawdę o Watykanie, którą wielu chciałoby ukryć. Książka Potęga i chwała. W mrocznym sercu Watykanu rzuca zupełnie nowe światło na ostatnie dziesięciolecia w historii Kościoła katolickiego. David Yallop w swojej książce bezkompromisowo rozprawia się z publicznym wizerunkiem Jana Pawła II, przekonując, że nie radził on sobie z zarządzaniem watykańską administracją i nie potrafił rozwiązywać stojących przed Kościołem problemów. Autor dotarł do ludzi ze służb specjalnych i wiedzy, która dotąd znana była tylko nielicznym. Wyciąga ją na światło dzienne, opierając się na materiałach wywiadu i swoich szerokich kontaktach w tym środowisku. Opisuje, jaką naprawdę rolę odegrał Karol Wojtyła w przemianach demokratycznych w Europie Środkowej i Wschodniej, co zrobił, by zaradzić kryzysowi finansowemu w Watykanie i jak to się stało, że za jego pontyfikatu rozkwitał proceder pedofilii w Kościele. Książka przynosi dla wielu Polaków bolesne i szokujące konkluzje. Idzie pod prąd powszechnej opinii, dzięki czemu staje się znakomitym punktem wyjścia do uczciwej oceny pontyfikatu papieża-Polaka ze wszystkimi jego blaskami i cieniami. To pozycja obowiązkowa zarówno dla jego przeciwników, jak i zwolenników. David Yallop (1937-2018) był brytyjskim dziennikarzem, pisarzem i scenarzystą. Opublikował m.in. książki Szakal o terroryście znanym pod pseudonimem „Carlos Szakal” i W imieniu Boga? Śledztwo w sprawie zamordowania Jana Pawła I o zagadkowej śmierci papieża Jana Pawła I.

49,90 zł
35,93 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,97 zł

1 osoba kupiła
29
Balon foliowy, lama (93 cm) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy, lama (93 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny3 szt.

Balon foliowy w kształcie uroczej lamy. Doskonała dekoracja na imprezę dla Twojego malucha! • Rozmiar: 93 cm • Kształt: lama • Kolor: biały • Nadruk: lama • Ilość: 1 szt. • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem

13,30 zł
12,99 zł

Rabat 2,3%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
30
Nie ma nudnych dni - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie ma nudnych dni
Dostępny103 szt.

Mogłoby się wydawać, że życie ucznia trzeciej klasy poza porą wakacji nie jest specjalnie ekscytujące. A tymczasem Maćkowi każdy dzień przynosi nowe przygody. Niewątpliwie przyczynia się do tego jego kilkuletnia siostra, Oliwka, która potrafi czasami naprawdę skomplikować życie trzecioklasisty, ale też koledzy i czarnowłosa Matylda, która tak się różni od innych dziewczyn. Jeśli nawet dzień zaczyna się szaro i zwyczajnie, nigdy nie jest nudny. Pogodne i dowcipne opowiadania o przygodach Maćka także i Wam nie pozwolą się nudzić!

34,90 zł
25,48 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

1 osoba kupiła
31
Cobi 24528. Youngtimer Collection. Wartburg 353W Taxi - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi 24528. Youngtimer Collection. Wartburg 353W Taxi
Cobi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.22

Zestaw zawiera 75 klocków. Model samochodu Wartburg 353W Taxi w skali 1:35.

56,80 zł
51,12 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,68 zł

1 osoba kupiła
32
Świat Dysku. Piąty elefant - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Piąty elefant
Dostępny82 szt.

Sam Vimes jest uciekinierem. Wczoraj był diukiem, komendantem policji i ambasadorem w tajemniczej, bogatej w tłuszcz krainie Uberwald. Teraz nie ma nic prócz wrodzonej pomysłowości i smętnych portek wujaszka Wani (nie pytajcie). Pada śnieg. Jest mróz. I jeśli nie przedrze się przez las do cywilizacji, wybuchnie straszliwa wojna. Ale jego tropem podążają potwory. Są inteligentne. Są szybkie. Są wilkołakami – i już go doganiają. Piąty elefant to najnowsza powieść Terry'ego Pratchetta o Świecie Dysku. Tym razem w rolach głównych: krasnoludy, dyplomacja, intryga i wielkie bryły tłuszczu. „Bezbłędnie wyważona(...) znakomicie ustawione figury (...) dowcipny komiczny thriller...” – Peter Ingham, „The Times” Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

2 osoby kupiły
33
Wietrzne gatki. Gra rodzinna - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wietrzne gatki. Gra rodzinna
Orbico, od 4 lat
Dostępny21 szt.

Szalona, zawirowana, nieprzewidywalna gra „Wietrzne gatki”! Uratuj pranie babci przed szalonym wiatrem! Pomożesz babci rozwiesić pranie? Rzuć kostką... Jeśli wypadnie słoneczny dzień, rozwieś pranie na sznurkach. Jeśli wypadnie chmura, tracisz kolejkę. Jeśli wypadnie deszcz, musisz zwinąć pranie. Jeśli wypadnie wichura, wiatr zacznie obracać suszarką, a babcia straci wszystkie ubrania! Wygrywa ten, kto pierwszy rozwiesi całe pranie. Babcia się śmieje, kiedy suszarka wiruje na wietrze! Obracająca się suszarka, śmieszne efekty dźwiękowe. W komplecie: obracająca się suszarka, figurka babci w sukience i okularach, wyprane ubrania, kostka, instrukcja. Wymagane baterie: 3 x AA (brak w zestawie)

31,90 zł
29,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,55 zł

1 osoba kupiła
34
Balon foliowy okrągły, Wszystkiego najlepszego (36 cm) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy okrągły, Wszystkiego najlepszego (36 cm)
Godan
Dostępny21 szt.

Balon foliowy z napisem Wszystkiego najlepszego. Doskonała dekoracja na imprezę . • Rozmiar: 36 cm • Kształt: okrągły • Kolor: jednorożec • Nadruk: jednorożec, napis Sto lat • Ilość: 1 szt. • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem

7,30 zł
6,99 zł

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,31 zł

1 osoba kupiła
35
Krótkie wiersze na długą podróż - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótkie wiersze na długą podróż
Dostępny2 szt.

Wiersze Buszmana przywracają wiarę w nośność metaforycznych form poezji, w której wrażliwość na słowo łączy się z oryginalnością metafory i trafnością puenty tak o utworach Krzysztofa Cezarego Buszmana wypowiada się prof. Jerzy Bralczyk. I nic dziwnego, bo twórczość gdańskiego poety zyskała duże uznanie zarówno polonijnych elit intelektualnych, jak i szerokiego grona miłośników poezji. Jego utwory ukazywały się cyklicznie w Coolturze Tygodniku Polskim w UK.Krótkie wiersze na długą podróż to tomik zawierający blisko 120 utworów poetyckich. Dzięki zwięzłej, precyzyjnej formie przekazu niemal każdy z nich może stanowić swego rodzaju motto. Wiele tu uniwersalnych prawd i życiowych mądrości dotyczących szerokich obszarów ludzkiej egzystencji. To wiersze niosące nadzieję i ukojenie, w których każdy odnajdzie cząstkę siebie.

30,00 zł
20,40 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 9,60 zł

1 osoba kupiła
36
Jej Wysokość Zosia. Dziewczynki to lubią! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jej Wysokość Zosia. Dziewczynki to lubią!
Dostępny6 szt.

Książka z zadaniami, stronami do projektowania i naklejkami:- dla dziewczynek w wieku przedszkolnym,- zachęca do rysowania, kolorowania, ozdabiania,- ciekawe zagadki, łamigłówki i wesoła historyjka.

10,00 zł
7,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
37
Sytuacja prawna cmentarzy żydowskich w Polsce... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sytuacja prawna cmentarzy żydowskich w Polsce...
Dostępny16 szt.

Od czasu zakończenia II wojny światowej istnieje w Polsce kwestia cmentarzy żydowskich. Kwestię tę można najogólniej ująć jako problem ich znikania lub znaczącego pomniejszania ich obszaru tak w wymiarze jednostkowym, jak i łącznym albo jako proces niszczenia cmentarzy żydowskich i eliminowania ich z przestrzeni. Małgorzata Bednarek dokonuje wnikliwej analizy historyczno-prawnej tego zjawiska.Desakralizacja i zabudowa cmentarzy domami mieszkalnymi, urzędami, szkołami, zakładami przemysłowymi i usługowymi jest tym prostsza, iż zdecydowana większość cmentarzy żydowskich nie stanowi własności gmin wyznaniowych żydowskich i Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich. Cmentarze żydowskie zostały bowiem upaństwowione na podstawie przepisów Dekretu 1946 o majątkach opuszczonych i poniemieckich. Skarb Państwa stał się ich właścicielem wskutek tzw. przemilczenia w dniu 1 stycznia 1956 r. Następnie cmentarze żydowskie, z wyjątkiem tych, które znajdowały się w zarządzie państwowych osób prawnych o ponadlokalnym zasięgu działania, stały się przedmiotem własności gmin (j.s.t.). Nastąpiło to w dniu 27 maja 1990 r. Państwowe i komunalne osoby prawne natomiast stały się użytkownikami wieczystymi cmentarzy żydowskich znajdujących się w ich zarządzie w dniu 5 grudnia 1990 r. W rękach gmin wyznaniowych żydowskich i Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich znajdują się tylko nieliczne cmentarze. []Traktowanie cmentarzy żydowskich jak zwykłych nieruchomości, mimo iż pod powierzchnią ziemi znajdują się groby i szczątki ludzkie, doprowadziło do bezpowrotnego zniszczenia wielu cmentarzy. Nawyk traktowania cmentarzy żydowskich jako terenów inwestycyjno-budowlanych jest tak trwały, że nie pomaga w tym względzie ani nowy ustrój w Polsce, ani nowa ustawa zasadnicza (Konstytucja RP), ani zmiany wprowadzane do ustawodawstwa zwykłego, jak np. wprowadzenie do ustawy o ochronie zabytków przepisu mówiącego, że każdy cmentarz jest zabytkiem, niezależnie od stanu jego zachowania.Przeznaczanie terenów cmentarzy żydowskich na cele inwestycyjno-budowlane oraz realizacja procesu budowlanego odbywają się w warunkach permanentnego łamania obowiązującego w Polsce prawa, przy czym prawo naruszają w pierwszym rzędzie organy władz publicznych, co jest szczególnie naganne i niepokojące. W pierwszym rzędzie nie stosuje się przepisów Ustawy 1959, w tym zwłaszcza jej art. 6 normującego zagadnienie zmiany przeznaczenia terenów cmentarnych.

60,00 zł
43,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,80 zł

1 osoba kupiła
38
Zwierzęta w ZOO. Kolorowanki wodna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta w ZOO. Kolorowanki wodna
Dostępny29 szt.

Wspaniała kolorowanka z magicznymi obrazkami. Aby obrazki nabrały barw, do malowania potrzebne sąjedynie czysta woda i pędzelek. A jeśli nie ma pędzelka,wystarczą paluszki. Książeczka jest świetną pomocą do pracy nad sensoryką i motoryką dziecka.

9,49 zł
7,99 zł

Rabat 15,8%
oszczędzasz 1,50 zł

1 osoba kupiła
39
Nauczanie łączliwości składniowej czasownika... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nauczanie łączliwości składniowej czasownika...
Dostępny10 szt.

Główny problem surdopedagogiki i surdologopedii zawiera się w pytaniu: w jaki sposób pomóc dziecku z uszkodzonym słuchem przyswoić język wspólnoty społeczenej, w której przyszło na świat? Uszkodzenie słuchui stanowi bowiem barierę, która blokuje naturalny proces przyswajania języka w toku komunikowania się z osobami najbliższymi - rodzicami, rodzeństwrem, krewnymi, wychowacami i nauczycielami. - ze Wstepu

42,00 zł
33,18 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,82 zł

1 osoba kupiła
40
Star Realms: United Bohaterowie - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Star Realms: United Bohaterowie
IUVI Games
Dostępny656 szt.

Nowi bohaterowie przybyli, by wspomóc Cię w walce ogalaktyczną dominację!Bohaterowie rodzą się w ogniu konfliktu. Czy ciczempioni po­prowadzą Twe siły do zwycięstwa?   Tendodatek do gry Star Realms zawiera 12 zupełnie nowych kart do gry orazkar­tę opisującą zasady: 1x Dyrektor Shaner 2x PrzewodniczącyHaygan 2x Kanclerz Hartman 2x Komandor Klik 1x Komodor Zhang 1xSpowiednik Morris 1x Władca Roju 2x Wrzaskun Autor gryi dodatku: Darwin Kastle Autor głównej gry: Rob Dougherty Projektgraficzny: Vito GesualdiTo nie jest samodzielna gra. Do rozgrywkiwymagany jest zestaw podstawowy Star Realms.        

18,99 zł
1 osoba kupiła
41
Formula. B2 First. Coursebook with key with student online resources + App + eBook - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
84,90 zł
75,56 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 9,34 zł

1 osoba kupiła
42
Bursztyn i żyto Bałtycka podróż kulinarna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bursztyn i żyto Bałtycka podróż kulinarna
Dostępny16 szt.

W krajach bałtyckich spotykają się dwa światy ? Bałtyk łączy Europę Wschodnią ze Skandynawią, co pociąga za sobą wpływy kulinarne i wymianę kulturową GŁÓWNE ZALETY ? Oryginalne przepisy oparte na doświadczeniach kulinarnych autorki i jej kontaktach osobistych ? Apetyt na specjały kuchni regionalnej z niedawno spopularyzowanych miejsc turystycznych ? Trzy bałtyckie stolice, Tallin (Estonia), Wilno (Litwa) i Ryga (Łotwa), wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO i zyskujące na popularności kierunki podróży ? tylko w 2018 roku Estonię odwiedziło ponad 2,1 mln turystów z zagranicy (źródło: visitestonia.com/en) O KSIŻCE ?Bursztyn i żyto? przybliża nam interesują część Europy, oprowadza nas po jej stolicach, opowiada jej dzieje i odkrywa dynamiczny, nowy styl gotowania. Tamtejsza kuchnia, przedstawiona na tle bogatej historii i kultury krajów bałtyckich, jest bramą do lepszego zrozumienia tego regionu i mentalności jego mieszkańców. Przepisy ? osadzone w bałtyckiej tradycji, a jednocześnie inspirowane współczesnymi trendami ? są nowoczesne, niepowtarzalne i łatwe do odtworzenia w domu. Otwierają przed nami nowe kulinarne horyzonty. Między przepisy i opowieści o podróżach zostały wplecione urywki poezji, literatury, pieśni i przysłów, co sprawia, że ta książka to zarówno kulturowy punkt odniesienia dla podróżników, jak i wizytówka tętniącej życiem kuchni krajów bałtyckich. Kategoria: kuchnia narodowa i regionalna O AUTORCE Debiutancka książka kucharska Zuzy Zak ?Polska. Nasza kuchnia w nowej odsłonie? została wydana w sześciu krajach, a w Wielkiej Brytanii wyprzedana jako jedna z najlepszych książek kulinarnych roku 2016 stacji BBC Radio 4. Według The Independent Newspaper ?uchwyciła ona ducha narodu?. Autorka urodziła się w 1979 roku, w PRL-u. Jako ośmiolatka przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Przez osiem lat pracowała w telewizji. W październiku 2019 roku, w prestiżowej School of Slavonic and East European Studies (UCL London) zaczęła pracę doktorską poświęconą sztuce kulinarnej. Kontynuuje badania nad kuchnią wschodnioeuropejską z perspektywy społeczno-kulturowej, przez pryzmat antropologa kultury. ?Co za radość? wspaniała kuchnia bałtycka? Radość sprawi mi zarówno lektura tej cudownej książki, jak i gotowanie według niej?. OLIA HERCULES ?Plastry miodu, kłosy żyta, ruta, tulipany i lilie. Ociężałe, łakome na miód niedźwiedzie. Żywica sosnowa ? złocisty bursztyn, bałtycka piana powoli niknąca w bursztynowym piasku?. ?Biały całun?, Antanas Škema

98,70 zł
74,03 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,67 zł

1 osoba kupiła
43
Rymowanki polskie dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rymowanki polskie dla dzieci
Dostępny11 szt.

Deszczyk pada, słońce świeci, czarownica masło kleci. Dwa aniołki siedzą w niebie, a ta książka jest dla Ciebie! Znajdziesz w niej mnóstwo zabawnych rymowanek, wyliczanek i wierszyków znanych, tych nieco zapomnianych oraz całkiem nowych.

7,99 zł
5,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 2,00 zł

1 osoba kupiła
44
Baby For You. Mój przyjaciel piesek - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baby For You. Mój przyjaciel piesek
Clementoni
Dostępny188 szt.

Mięciuteńki piesek-maskotka został wykonany z myślą o najmłodszych, aby zachęcać ich do zabawy w świecie pełnym delikatności! Ten milutki piesek ma ze sobą miękką kołderkę-przytulankę, która będzie wchłaniać zapach mamy i uspakajać dziecko w czasie rozłąki. Maskotka jest wykonana z różnych materiałów, aby pobudzać rozwój multisensoryczny oraz wspierać rozwój percepcji dotykowej w najwcześniejszych etapach życia. Wymiary opakowania: 3.5 x 31.5 x 20.0 cm

64,62 zł
56,87 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,75 zł

1 osoba kupiła
45
Maluszkowe malowanie. Milusiaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Maluszkowe malowanie. Milusiaki
Dostępny258 szt.

„Maluszkowe malowanie”, czyli blok małego artysty Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. To zabawa, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości. Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują milusiaki!

3,90 zł
2,99 zł

Rabat 23,3%
oszczędzasz 0,91 zł

1 osoba kupiła
46
Fabryka jutra. Jak postanowiłem... + zakładka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fabryka jutra. Jak postanowiłem... + zakładka
Dostępny2 szt.

Zakładki Fabryka jutra - 100% recykling Zakładki wyprodukowane w Polsce, w Łodzi, przez wolontariuszkę Iwonę. Dzięki nim każdy kawałek baneru wyborczego Szymona Hołowni został wykorzystany. Materiały dostarczyli wolontariusze oraz sympatycy. Dbałość o środowisko i promocja postaw proekologicznych są zgodne z DNA ruchu, tj. z ideą Polski zielonej. Zakładka ma także wymiar społeczny i sentymentalny - przypomina o tym, że 8 grudnia 2020 r. obywatele wzięli sprawy w swoje ręce. Przygotowywanie, wieszanie i sprzątanie banerów Szymona Hołowni było dużą akcją, w którą zaangażowały się rzesze ludzi. Pierwsza książka Szymona Hołowni po życiowej rewolucji Znany publicysta i działacz społeczny w bardzo osobistym tonie opowiada o kulisach swojego wejścia w politykę. Dlaczego zdecydował się kandydować na prezydenta RP? Jak możliwa jest kampania bez partyjnego zaplecza i finansowania? Jaką Polskę zobaczył z okien kampera, którym zjeździł ją wzdłuż i wszerz? Czego nauczyły go te miesiące, w których odbył setki spotkań i rozmów, doświadczył niesłychanej mobilizacji tysięcy ludzi odkrywających, że są wspólnotą - ale też zderzył się z brutalnymi realiami politycznego światka? I najważniejsze pytanie: co dalej? Jaki ma dziś program dla Polski? "Wyrosłem w Polsce przemawiającej, chcę Polski rozmawiającej - w której atrybutem przywódców nie jest mównica, ale stół. A przy tym stole rozmawiamy nie o tym, w czym się nie zgadzamy, lecz o tym, gdzie jest pierwsza rzecz, co do której możemy się zgodzić. Chcę Polski rozmawiającej także poza granicami, nie Polski stale udowadniającej coś całemu światu. Chcę Polski, w której wszyscy przestrzegamy reguł. W której nikomu, nawet prezydentowi, nie wolno chodzić na skróty przez trawnik. W której partie polityczne - potrzebne, bo stanowiące naturalną emanację naszych różnych interesów - ktoś jednak powstrzyma przed wyciąganiem ręki po to, co wspólne: media publiczne, spółki skarbu państwa, samorządy, sądy, historię i Kościół." (Fragment książki)

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

1 osoba kupiła
47
Tasiemka do smoczka uspokajającego, Bonjour Paris, różowa - Mama i dziecko
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tasiemka do smoczka uspokajającego, Bonjour Paris, różowa
canpol Babies
Dostępny21 szt.

Tasiemka do smoczka z kolekcji „Bonjour Paris” to praktyczny gadżet, który zabezpieczy ulubiony smoczek przed upadkiem, zabrudzeniem lub zgubieniem. Uniwersalny sznureczek na końcu tasiemki pozwala przymocować ją do każdego smoczka z uchwytem, a bezpieczny klips na drugim końcu umożliwia przypięcie tasiemki do ubrania dziecka. Sprawdzi się w domu i na spacerze. Tasiemka jest wolna od BPA.

19,50 zł
16,99 zł

Rabat 12,9%
oszczędzasz 2,51 zł

1 osoba kupiła
48
Balon foliowy okrągły, Hello Kitty (45 cm) - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy okrągły, Hello Kitty (45 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny20 szt.

Balon foliowy okrągły z nadrukiem Hello Kitty • Rozmiar: 46 cm (18”) • Kształt: okrągły • Kolor: wielokolorowy • Nadruk: Hello Kitty • Ilość: 1 szt. • Producent: Flexmetal • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony do samodzielnego napełnienia.

7,99 zł
1 osoba kupiła
49
Moje dinozaury. Kolorowanki wodne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje dinozaury. Kolorowanki wodne
Dostępny36 szt.

Wspaniała kolorowanka z magicznymi obrazkami. Aby obrazki nabrały barw, do malowania potrzebne sąjedynie czysta woda i pędzelek. A jeśli nie ma pędzelka,wystarczą paluszki. Książeczka jest świetną pomocą do pracy nad sensoryką i motoryką dziecka.

10,50 zł
7,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

1 osoba kupiła
50
1000 angielskich słów, które musisz znać - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1000 angielskich słów, które musisz znać
Dostępny2 szt.

Nauka języka angielskiego może być przyjemna. Podobno znajomość 1000 słów w języku obcym w zupełności wystarczy do płynnej, skutecznej komunikacji na co dzień. Prezentujemy więc najważniejsze, najczęściej używane słówka z języka angielskiego.

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

2 osoby kupiły
Wróć do góry