hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.03.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 1 marca 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Siedem Sióstr. Tom 4. Siostra perły (Lucinda Riley), na drugim Siedem sióstr. Tom 3. Siostra cienia. (Lucinda Riley). Kolejny produkt to Klub przyrodnika. Tom 1. Zagadka purpurowej orchidei (Agnieszka Stelmaszyk) oraz Banda z burej. Tajemnica lasu (Magdalena Witkiewicz, Łukasz Silski).
1
Siedem Sióstr. Tom 4. Siostra perły - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem Sióstr. Tom 4. Siostra perły
Dostępny
1625 szt.

Siostra perły to wyjątkowa opowieść, która jest częściowo sagą rodzinną, a częściowo baśnią. Książka wciąga nas w historię „Siedmiu Sióstr”. Choć urodziły się na różnych kontynentach, to wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Ich adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Spotykają się wszystkie razem, po niespodziewanej śmierci ojca. Ojciec zostawił dla każdej córki list i wskazówki, które pomogą im odkryć własne korzenie. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą. Cece dApliese nigdzie nie pasowała, a po śmierci ojca znalazła się na życiowym zakręcie. Opuszcza Anglię, aby podążać za wskazówkami pozostawionymi jej przez Pa Salta. Jedyne, co ma, to czarno-białe zdjęcie i nazwisko pionierki, która ponad sto lat wcześniej walczyła o przetrwanie w niegościnnej Australii.

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

38 osób kupiło
2
Siedem sióstr. Tom 3. Siostra cienia. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem sióstr. Tom 3. Siostra cienia.
Dostępny
442 szt.

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się wszystkie razem w bajecznej posiadłości Atlantis na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda inaczej ułożyła sobie życie. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni i w znalezieniu odpowiedzi na pytanie: Co się stało z siódmą siostrą? Śmierć ojca zbiega się z trudnym momentem w życiu Star. Uwięziona w toksycznej relacji z siostrą, pragnie znaleźć własną drogę. Idąc za wskazówkami ojca, trafia do ekscentrycznego świata angielskiej arystokracji i w londyńskim antykwariacie znajduje ślady kobiety, której młodość przypadała na czasy edwardiańskie. Rok 1909. Flora MacNichol jest zrozpaczona, gdy musi opuścić dom rodzinny. Sytuacja finansowa zmusza ją do przyjęcia posady guwernantki. Jej chlebodawczyni – popularna w kręgach śmietanki towarzyskiej w Londynie - otacza dziewczynę niespodziewaną opieką. Ku swojemu zdumieniu, Flora staje się nagle atrakcją sezonu. Dzięki trosce swojej mentorki? Czy może za sprawą odwiedzającego potajemnie panią Keppel króla Edwarda VII? Historia tej niezwykłej kobiety pomoże Star odkryć własną przeszłość i wyjść z cienia siostry. A może nawet otworzyć się na miłość...

42,90 zł
31,32 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,58 zł

34 osoby kupiły
3
Klub przyrodnika. Tom 1. Zagadka purpurowej orchidei - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klub przyrodnika. Tom 1. Zagadka purpurowej orchidei
Dostępny
2111 szt.

Pierwszy tom nowej serii książek dla dzieci autorstwa Agnieszki Stelmaszyk – autorki bestsellerowej serii „Mazurscy w podróży”. Purpurowa orchidea to zagrożony wyginięciem kwiat, którego ostatni okaz na świecie rośnie w azjatyckiej dżungli. Botanik, Paul Flynn, podejmuje się misji odnalezienia go i ocalenia gatunku. Okazuje się jednak, że dociera na miejsce za późno – kwiat zostaje skradziony przez najemników wynajętych przez bogatego kolekcjonera. W tym samym czasie w trakcie konferencji organizowanej w ramach szczytu klimatycznego, w tajemniczych okolicznościach znika jedna z prelegentek Alicja Szafrańska, która badała wpływ ludzkiej działalności na globalne ocieplenie. Niewiele później czwórka przyjaciół z Klubu Przyrodnika: Natalia, Zuzanna, Tymek i Dominik, dowiaduje się o zaginięciu mieszkającego w pobliżu Wiktora Orlińskiego. Nikt nie wie, gdzie jest starszy mężczyzna, ale jego ukochana szklarnia została wcześniej zdemolowana przez nieznanego sprawcę. Nastolatki postanawiają zbadać tę sprawę i spróbować rozwikłać tajemnicę zaginięcia sąsiada. Zwracają uwagę na wskazówki łączące jego zniknięcie ze sprawą Alicji Szafrańskiej. Nie spodziewają się jednak, że tym samym natrafią na ślad kryminalnej intrygi, przez którą może im grozić śmiertelne niebezpieczeństwo... Wielowątkowa historia, która wciągnie nie tylko najmłodszych czytelników. Autorka włączyła elementy edukacyjne w kryminalną fabułę, dzięki czemu czytelnicy dowiedzą się wielu interesujących ciekawostek o roślinach, zwierzętach i ochronie przyrody. Po raz kolejny Agnieszka Stelmaszyk stworzyła historię, od której nie można się oderwać!

34,99 zł
22,39 zł

Rabat 36,0%
oszczędzasz 12,60 zł

24 osoby kupiły
4
Banda z burej. Tajemnica lasu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Banda z burej. Tajemnica lasu
Dostępny
101 szt.

Banda z Burej powraca, by rozwikłać nową tajemnicę! Z nastaniem wiosny miasteczko budzi się do życia. A wraz z nim rezolutna banda z Burej. Tymon jest zupełnie zwyczajny. Tak przynajmniej uważa. Szybko jednak okazuje się, że przez wydarzenia w miasteczku i okolicznym lesie, w rzeczywistości jest zupełnie inaczej, a ciekawa historia może uratować życie. Banda z Burej kolejny raz docieka, dopytuje i przeszukuje. Z uśmiechem na twarzy i energią postanawia odkryć tajemnicę lasu. Opowiedziana z humorem najnowsza odsłona Bandy z Burej jest nie tylko doskonałą rozrywką dla najmłodszych, ale też dla tych którzy tęsknią za dzieciństwem i przygodami.

39,90 zł
24,34 zł

Rabat 39,0%
oszczędzasz 15,56 zł

10 osób kupiło
5
Frigiel i Fluffy. Bitwa na równinach Meraim. Tom 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Frigiel i Fluffy. Bitwa na równinach Meraim. Tom 4
Dostępny
61 szt.

Odkryj nowe przygody Minecraftowego Frigiela i jego wiernego kompana Fluffy’ego! Frigiel i Abel zdobywają drugą skrzynię Kresu w Lesie Varogg. Po powrocie dowiadują się, że Deryn Swale wykorzystał ich nieobecność, aby zaatakować miasto Sarmatek. Abel pragnie udać się do Heikan, żeby przemówić ojcu do rozumu, jednak nagli czas – na Kwiecistych Równinach Meraim armia magów przygotowuje się do starcia z dziesięciokrotnie liczniejszym wojskiem Lludda Lawa. W tym samym czasie Alice poznaje Toma Rachu-Ciachu, przywódcę złodziei z Ulan Warki. Mężczyzna proponuje dziewczynie, że pomoże jej uwolnić Chiron z lochów westchnień. 4 tom przygód Frigiela i Fluffy`ego w świecie Minecrafta.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

6 osób kupiło
6
Mopsik, który chciał zostać syrenką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mopsik, który chciał zostać syrenką
Dostępny
242 szt.

Mopsik Peggy wyjeżdża na wakacje! Cel podróży – morze. Peggy bardzo się cieszy, ale jeszcze bardziej cieszy się jego mała opiekunka Chloe. Dziewczynka ma nadzieję, że podczas pobytu nad morzem uda jej się spotkać prawdziwą syrenkę. Peggy wraz z Chloe chodzą po plaży, ale nigdzie nie spotykają żadnej syrenki. Peggy nie chce, by jej przyjaciółka przeżyła rozczarowanie, dlatego postanawia sama zostać syreną! Czy plan mopsika powiedzie się i czy uda jej się uratować wakacyjne marzenia przyjaciółki? Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? Jest to idealna książka dla początkujących czytelników. Duża czcionka i krótkie rozdziały zachęcają dzieci do samodzielnej lektury.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

6 osób kupiło
7
Zeszyt zabaw. Dinozaury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt zabaw. Dinozaury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.29

Zbiór zadań edukacyjnych dla najmłodszych, m.in.: łamigłówek, rebusów, kolorowanek, labiryntów, krzyżówek. Zeszyt zadań przez zabawę pomoże rozwinąć u dziecka spostrzegawczość, kreatywność, logiczne myślenie, koncentrację i przygotuje je do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej.

13,44 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,45 zł

5 osób kupiło
8
Umysł przestępcy. Tajniki kryminalnego profilowania psychologicznego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umysł przestępcy. Tajniki kryminalnego profilowania psychologicznego
Dostępny
151 szt.

Odkryj, jak działa polski mindhunter. Seryjni mordercy, zamachowcy, gwałciciele, stalkerzy, pedofile, podpalacze... Czy można wniknąć w umysł przestępcy i zrozumieć motywy, jakimi się kieruje? Czy na podstawie śladów na miejscu przestępstwa można stworzyć profil osobowościowy podejrzanego? Czy istnieją jakiekolwiek prawidłowości w działaniu sprawców? Jan Gołębiowski, najbardziej znany profiler kryminalny w Polsce pokazuje tajemnice swojej pracy. Główny bohater serialu dokumentalnego „Zawód: Profiler” (CBS Reality Polska) przez lata współpracował z policją, obecnie szkoli organy ścigania i jest wykładowcą Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

4 osoby kupiły
9
Zeszyt zabaw. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt zabaw. Pojazdy
Dostępny
45 szt.

Zbiór zadań edukacyjnych dla najmłodszych, m.in.: łamigłówek, rebusów, kolorowanek, labiryntów, krzyżówek. Zeszyt zadań przez zabawę pomoże rozwinąć u dziecka spostrzegawczość, kreatywność, logiczne myślenie, koncentrację i przygotuje je do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej.

13,44 zł
9,99 zł

Rabat 25,7%
oszczędzasz 3,45 zł

4 osoby kupiły
10
A kuku! Zwierzęta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A kuku! Zwierzęta
Dostępny
48 szt.

Projektując serię książeczek kontrastowych „A kuku”, pomyśleliśmy o najmłodszych dzieciach i ich rodzicach. Seria ta, to świetne połączenie wczesnej edukacji z najbardziej znaną zabawą dla maluchów. Bezcenna pomoc dla rodziców, którzy chcą zacząć stymulować rozwój niemowlaka. Atrakcyjne graficznie książki, które rosną razem z dzieckiem. Gdy maluch wykształci już zmysł wzroku i zacznie widzieć wyraźniej, zabawa w „a kuku” stanie się jego ulubioną zabawą! To także proste wyrazy dźwiękonaśladowcze stymulujące rozwój mowy dziecka, takie jak: bzzz czy hop, które zachęcające do ćwiczeń również rodziców.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

3 osoby kupiły
11
Reakcjonista. Autobiografia intelektualna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reakcjonista. Autobiografia intelektualna
Dostępny
89 szt.

Autobiografia intelektualna Stefana Kisielewskiego zawiera fragmenty zarówno znanych, jak i w dużej części niepublikowanych wcześniej tekstów – listów (do pisarzy, polityków, duchownych), przemówień, wypowiedzi zarejestrowanych przez agentów SB. Zestawienie ich w nowatorski sposób pokazuje Kisiela wolnego od stereotypów – po raz pierwszy, w pełnym wymiarze.

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

3 osoby kupiły
12
Paradiso - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paradiso
Dostępny
86 szt.

Tom szkiców podróżnych Adama Szczucińskiego, to próba stworzenia prywatnego portretu miejsca nie do końca rzeczywistego miasta wyłaniającego się z wody, z mgły, ale i z literatury. Autor wędruje po Wenecji śladami Josifa Brodskiego (zawsze z wierszami ulubionego poety w kieszeni), z zachwytem przygląda się dziełom sztuki, naturze. Dociera też do Wilna, Rzymu, Monterchi, Paryża. Tworzy wielobarwną mozaikę ludzkich historii, by wydobyć z pokładów niepamięci to, co jednostkowe, kruche, ulotne.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

3 osoby kupiły
13
Klątwa Lucyfera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klątwa Lucyfera
Dostępny
141 szt.

Mistrzowskie połączenie inteligentnego thrillera i powieści sensacyjnej. Klasztorem sióstr szarytek na Kujawach wstrząsa seria zbrodni i dramatycznych zdarzeń. Giną bezcenne dzieła sztuki, profanowane są święte figury, w wyrafinowany sposób mordowane są zakonnice... Przeorysza prosi o pomoc w rozwikłaniu tej ponurej zagadki Adama Berga. Dziennikarz trafia jednak na godnego siebie przeciwnika. Nieuchwytny sprawca uprzedza wszystkie jego ruchy. A sam klasztor czujnie strzeże swoich tajemnic. Sacrum spotka się tutaj ze zbrodniczym profanum. Nie zabraknie wielopiętrowych tajemnic i oślepiających dzieł sztuki, trudnych do wytłumaczenia zbrodni i wielkich namiętności, erotyki i mrocznych stron natury ludzkiej... Chodzi o dobrze zaplanowaną kradzież czy o coś więcej? Co kieruje poczynaniami diabolicznego mordercy? Żądza zemsty, nienawiść do świata, chęć wyrównania dawnych rachunków? W tle rodzinne tajemnice, które ciągle rzutują na losy współczesnych.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

3 osoby kupiły
14
Strażak Sam. Liczę z Samem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Strażak Sam. Liczę z Samem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.01

Dzięki tej książce dzieci przekonają się, że liczenie to nic trudnego i że nauka może się okazać świetną zabawą, gdy w rozwiązywaniu ciekawych zadań i ćwiczeniu zapisywania cyfr towarzyszyć im będą ulubieni bohaterowie z Pontypandy. Do książki dołączono kolorowy plakat i naklejki.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

3 osoby kupiły
15
Bałagan w przedszkolu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bałagan w przedszkolu
Muduko, od 4 lat
Dostępny
24 szt.

Wspólne granie w… sprzątanie! Bałagan w przedszkolu to gra na spostrzegawczość dla dzieci od 4 lat. Zadaniem graczy jest sprzątnięcie bałaganu, który powstał podczas kreatywnego dnia w przedszkolu. Odkrywajcie kafelki, szukajcie wspólnego elementu. Zbierzcie dobrane w pary kafelki jako punkty. Wygrywa gracz, który zbierze ich najwięcej. Zawartość opakowania: • 48 okrągłych kafelków, • żeton bałaganu, • 6 składanych kartonowych skrzyneczek, • instrukcja.

34,44 zł
29,27 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,17 zł

3 osoby kupiły
16
Goebbels. Życie i śmierć - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Goebbels. Życie i śmierć
Dostępny
24 szt.

Aby zrozumieć w pełni, jak naziści zdołali osiągnąć swój cel w tak krótkim czasie, nie wolno skupiać się wyłącznie na osobie Hitlera, lecz należy poświęcić równie dużo uwagi osobliwemu, odpychającemu, niebezpiecznemu, a jednocześnie fascynującemu człowiekowi, jakim był Joseph Goebbels. Klasyczna praca Marvella i Fraenkla jest portretem Goebbelsa-człowieka i Goebbelsa-geniusza propagandy. Joseph Goebbels był zapewne najbardziej inteligentnym i zarazem niebezpiecznym członkiem nazistowskiej hierarchii. Ten fanatyczny i cyniczny wielbiciel środków masowego przekazu za pomocą nowych wówczas mediów – radia i filmu dźwiękowego – tak umiejętnie omotał Niemców, że postanowili oddać władzę w ręce Hitlera, a następnie podporządkować całe państwo nazistowskiej ideologii, która doprowadziła do wybuchu najstraszniejszej wojny w historii ludzkości.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

3 osoby kupiły
17
Dmuchany Tukan - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dmuchany Tukan
Bestway
Dostępny
43 szt.

Tukan dmuchany idealnie sprawdzi się nad wodą. Przyciąga spojrzenia swoim wyglądem i jest wykonany z trwałego materiału. Ten pływak basenowy ma dużą podstawę do bezpiecznej jazdy i dużą głowę w kształcie tukana do robienia zabawnych zdjęć lub odpoczynku. Dwa solidne uchwyty ułatwiają dzieciom trzymanie się podczas pływania po wodzie. Wymiary: 173.0 x 91.0 cm

93,90 zł
2 osoby kupiły
18
Storczyki. Najpiękniejsze gatunki. Pielęgnacja i uprawa, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Storczyki. Najpiękniejsze gatunki. Pielęgnacja i uprawa, wydanie 4
Dostępny
63 szt.

Storczyki fascynują bogactwem kształtów i barw. Niektóre gatunki urzekają także niezwykłym zapachem, a przy tym kwitną długo i obficie. Często zwane są klejnotami tropików. Kiedyś rośliny te można było podziwiać jedynie w ciepłych krajach, dziś z powodzeniem hodowane są w naszych domach. W tej książce znajdziesz: • opisy różnorodnych gatunków storczyków – od dziko rosnących po krzyżówki; w kolorze purpury, żółci, różu i fioletu, nakrapiane i żyłkowane, odmiany duże i miniaturki; • praktyczne porady dotyczące zakupu roślin, skutecznej pielęgnacji, efektywnej hodowli, błędów w uprawie i szkodników; • barwne fotografie przedstawiające poszczególne gatunki storczyków oraz schematy opisujące budowę tych roślin.

19,99 zł
14,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 5,00 zł

2 osoby kupiły
19
Dinozaury. Kolorowanka ze wzorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dinozaury. Kolorowanka ze wzorem
Dostępny
144 szt.

KOLOROWANKI ZE WZOREM to seria książeczek dla dzieci ze ślicznymi rysunkami do pokolorowania. Dziecko może użyć kredek, flamastrów lub farbek, aby zamienić rysunki w piękne, kolorowe obrazki. Może także wzorować się na miniaturze ilustracji, aby poćwiczyć odwzorowywanie. Książeczka ta polecana jest jako świetne ćwiczenie grafomotoryczne.

9,00 zł
6,99 zł

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

2 osoby kupiły
20
Zabójcza przyjaźń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójcza przyjaźń
Dostępny
22 szt.

Zabójcza przyjaźń to błyskotliwy i mistrzowsko poprowadzony thriller psychologiczny. Alice Feeney po raz kolejny serwuje swoim czytelnikom książkę, od której ciężko się oderwać. Kiedy w miasteczku Blackdown zostaje zamordowana kobieta, prezenterka wiadomości Anna Andrews niechętnie zgadza się zająć sprawą. Jej były mąż, nadkomisarz Jack Harper, podejrzewa ją o związek z przestępstwem, jednak ślady zbrodni zaczynają prowadzić do niego. Któreś z nich musi kłamać. Jakie mogli mieć motywy do popełnienia zbrodni? Alice Feeney – brytyjska pisarka i dziennikarka, przez piętnaście lat pracowała dla BBC News jako wydawca, reporterka i producentka. W 2016 roku ukończyła kurs pisarstwa organizowany przez Faber Academy w Londynie. Autorka kilku powieści, między innymi: Czasami kłamię (2017), I Know who You Are (2019), Zabójcza przyjaźń (2020).

41,99 zł
36,53 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,46 zł

2 osoby kupiły
21
Umysł, mózg, gen. W kierunku zintegrowanej psychoterapii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umysł, mózg, gen. W kierunku zintegrowanej psychoterapii
Dostępny
51 szt.

Psychoterapia na miarę XXI wieku W praktyce współczesnej psychoterapii bardzo istotna staje się integracja powszechnie znanych teorii z najnowszymi osiągnięciami nauki. Dzięki rozwojowi neurobiologii i psychologii coraz lepiej rozumiemy funkcjonowanie naszego umysłu, ciała i zależności zachodzących między nimi, konieczne jest zatem nowe spojrzenie na zdrowie psychiczne. John B. Arden, odwołując się do różnych dyscyplin badawczych – od genetyki i epigenetyki po teorię przywiązania, psychologię rozwojową i psychoimmunologię – pokazuje wzajemne zależności między umysłem, mózgiem a genami. Udowadnia, że konkretne doświadczenia oraz reakcje na nie zmieniają strukturę mózgu, układ odpornościowy, a nawet wpływają na ekspresję genów. Stany zapalne, jak również zaburzenia immunologiczne są związane z zaburzeniami lękowymi i depresją. Mikroflora bakteryjna i sposób odżywiania wpływają na kondycję psychiczną, a pozytywne relacje społeczne – na neuroplastyczność mózgu. Autor książki Umysł – mózg – gen nie tylko wprowadza do zagadnień psychoneuroimmunologii i epigenetyki, ale również łączy te dziedziny z neurobiologią dynamiki emocjonalnej, interpersonalnej i poznawczej. Scalając uważność z różnymi podejściami terapeutycznymi, proponuje rewolucyjną, zintegrowaną wizję psychoterapii. Arden zaprasza do holistycznego spojrzenia na człowieka, a także do refleksji nad czynnikami wpływającymi na zdrowie ludzi w ciągu całego życia i z pokolenia na pokolenie. „John B. Arden zarzucił ogromną sieć, łapiąc w nią wszystko, co jest fascynujące i wspaniałe w człowieku. Korzystając z osiągnięć neurobiologii, genetyki i psychoneuroimmunologii, autor konstruuje wielki obraz tego, kim jesteśmy i kim możemy być. Nie tylko pokazuje, w jaki sposób dynamika systemów tworzy pętle pozytywnego sprzężenia zwrotnego, ale też zwraca uwagę na szkodliwe skutki negatywnego sprzężenia zwrotnego. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o niezliczonych elementach składających się na mózg i ciało, koniecznie przeczytaj tę książkę!” – Richard Hill, dyrektor Mindscience Institute, redaktor naczelny czasopisma „The Neuropsychotherapist” Książka ta: • Wprowadza w zagadnienia psychoneuroimmunologii i epigenetyki. • Pozwala zrozumieć, czym są sieci operacyjne umysłu i pętle sprzężeń zwrotnych w obszarze: umysł - mózg - gen. • Prezentuje interdyscyplinarne podejście do zdrowia psychicznego. • Wskazuje kierunek rozwoju psychoterapii na najbliższe dekady.

73,00 zł
60,59 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 12,41 zł

2 osoby kupiły
22
Dzieci Hitlera. Hitlerjugend, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieci Hitlera. Hitlerjugend, wydanie 2
Dostępny
25 szt.

Hitlerjugend, w której otwarcie wyznawano darwinowską zasadę wyższości najsilniejszych, zachęcała do indywidualnego oraz zbiorowego sadyzmu, fizycznych i psychicznych tortur oraz wszelkich form znęcania się nad rówieśnikiem przez grupę. Przeprowadzano obowiązkowe testy na odwagę, które polegały m.in. na skakaniu z wysokości pięciu metrów do wody – bez względu na umiejętności pływackie – wspinaczce po stromych ścianach skalnych bez odpowiedniego zabezpieczenia oraz wykonywaniu niekończących się serii przysiadów. Rekrutacja dzieci w szeregi przesiąkniętych ideologią organizacji politycznych przyjęła najjaskrawszą formę w Hitlerjugend, która powstała w 1933 roku, tuż po przejęciu władzy w Niemczech przez nazistów. Autor analizuje nazistowskie metody indoktrynowania młodego pokolenia Niemców i manipulowania nimi przez państwo totalitarne. Prezentuje też sylwetki chłopców i dziewcząt, którzy opierali się tym zabiegom. Opisuje, jak Hitlerjugend wstrząsała podstawami tradycyjnej moralności, równocześnie utrzymując, że stoi na jej straży, oraz jak wyglądały odważne – lecz skazane na niepowodzenie – próby sprzeciwu. Podejmuje również refleksję na temat problemów związanych z przejściem członków pokolenia poddanego indoktrynacji na stronę wartości demokratycznych.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

2 osoby kupiły
23
Hopeless - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hopeless
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.23

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa.To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację, ożywają wspomnienia, o których wolałaby zapomnieć. Dziewczyna próbuje trzymać się na dystans, wie, że Holder oznacza jedno – kłopoty. On chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Gdy Sky poznaje Deana bliżej, odkrywa, że nie jest on tym, za kogo go uważała. Od tego momentu jej życie zmieni się bezpowrotnie. „Jak daleko możesz uciec od siebie, żeby pokonać niewyobrażalny ból? Jak wiele musisz zapomnieć, żeby móc dalej żyć - tylko dlatego, że życie okazało się trudniejsze, niż powinno być? Książka dla odważnych, którzy nie boją się trudnych tematów”. – Marzena Rogalska, dziennikarka „Książka bardzo intrygująca i wciągająca do tego stopnia, że czytałam nawet w przerwach spektaklu! Polecam”. – Basia Kurdej-Szatan, aktorka „Miłość bezwarunkowa, głęboka i odważna jest silniejsza niż zło, które podstępnie odbiera nam dusze. Przeczytaj Hopeless i dowiedz się, czy można odzyskać utraconą nadzieję. Gorąco polecam”. – Maria Rotkiel, psycholog

44,99 zł
34,64 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 10,35 zł

1 osoba kupiła
24
Pinypon City. Laleczka z akcesoriami, 7 cm, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pinypon City. Laleczka z akcesoriami, 7 cm, mix wzorów
Epee
Dostępny
19 szt.

„Pinypon City” to seria laleczek, która daje dzieciom wiele radości. W serii są 4 laleczki, które uwielbiają modny ubiór i świetnie się razem bawią! Laleczka ma obrotową główkę z dwoma twarzami – jedna jest widoczna, druga ukryta jest pod włosami. Zmieniaj wizerunek swojej lalki, łącz elementy, zmieniaj dodatki i baw się. Zawartość opakowania: • 1 laleczka Pinypon 7.0 cm, • 5 wymiennych akcesoriów (akcesoria występują w różnych wersjach kolorystycznych). Wymiary opakowania: 9.5 x 14.5 x 5.0 cm.

9,99 zł
6,79 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 3,20 zł

1 osoba kupiła
25
Matchbox. GVY84 Action Drivers. Zestaw startowy prawdziwe przygody, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matchbox. GVY84 Action Drivers. Zestaw startowy prawdziwe przygody, mi...
Matchbox, Mattel
Dostępny
11 szt.

Ten zestaw do zabawy ze stacjami benzynowymi Matchbox Action Drivers ma wszystkie cechy prawdziwych stacji benzynowych. W ten sposób dzieci mogą poznać otoczenie i cieszyć się grami typu push. Kiedy dzieci pchają swoje samochody przed minimarket, drzwi się otwierają. Czas na prawdziwe przygody z Matchbox! Zestawy startowe Matchbox Action Drivers pobudzają kreatywność dzięki realistycznym lokalizacjom z dokładnie oddanymi szczegółami, z których znana jest marka Matchbox. Odwiedź dobrze znane miejsca z życia codziennego i przeżyj prawdziwe, odjazdowe przygody. Każdy zestaw ma także specjalną funkcję aktywowaną przez samochodzik. Łatwe w użyciu łączniki na każdym rogu umożliwiają łączenie zestawów ze sobą, a także z zestawami Hot Wheels „City”, co pozwala na tworzenie niepowtarzalnego świata zabawy! Zestawy startowe Matchbox Prawdziwe przygody to mnóstwo emocjonującej i realistycznej zabawy dla wszystkich małych bohaterów. W każdym zestawie jest jeden samochodzik Matchbox w skali 1:64. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

80,90 zł
74,43 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,47 zł

1 osoba kupiła
26
Czerwony kłopot - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czerwony kłopot
Dostępny
46 szt.

Czerwony kłopot to historia przedszkolaka o imieniu Krzyś. Krzyś ma pewien kłopot – w stresujących sytuacjach się czerwieni. Dla chłopca jest to wielkie zmartwienie. Wyobraża sobie, że Czerwony to potwór, który pojawia się w sytuacjach, w których chłopiec czuje się niepewnie, wstydzi się lub krępuje. Nieproszony gość utrudnia Krzysiowi życie, przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu. Krzyś marzy o tym, aby zagrać w przedszkolnym teatrzyku, boi się jednak wystąpić przed tak dużą publicznością. Nie chce, aby Czerwony mu przeszkodził. Chłopiec próbuje, więc oswoić potwora. Czy uda się to chłopcu? Czerwony kłopot to książka, która ułatwi rozmowę z maluchem o emocjach i pomoże zrozumieć mu trudne sytuacje, w których może się znaleźć. W książce znalazły się również podpowiedzi jak poradzić sobie ze wstydem i budować pewność siebie. Krzyś to bohater, z którym z utożsami się każdy przedszkolak.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
27
My Little Pony Equestria Girls. Twilight Sparkle i Księżniczka Cadance. Laleczki do przebierania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
My Little Pony Equestria Girls. Twilight Sparkle i Księżniczka Cadance...
Hasbro
Dostępny
27 szt.

Co dwie modne kreacje to nie jedna! Przyłącz się do dziewczynek Equestria Girls i wspólnymi siłami odkryjcie świat mody. Zestaw zawiera 2 9.0 cm mini figurki oraz ponad 40 akcesoriów, dzięki którym stworzycie mnóstwo niepowtarzalnych kreacji. Przygotuj się na modowe miksowanie i stylowe dopasowywanie z najlepszymi przyjaciółkami! Każda laleczka ma aż 5 punktów ruchu, dzięki którym nadasz im odpowiednią pozę. Wysokość: ok. 9.0 cm Wymiary opakowania: 36.0 x 25.0 x 5.0 cm

125,44 zł
112,90 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,54 zł

1 osoba kupiła
28
Misie. Kolorowanka ze wzorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misie. Kolorowanka ze wzorem
Dostępny
116 szt.

KOLOROWANKI ZE WZOREM to seria książeczek dla dzieci ze ślicznymi rysunkami do pokolorowania. Dziecko może użyć kredek, flamastrów lub farbek, aby zamienić rysunki w piękne, kolorowe obrazki. Może także wzorować się na miniaturze ilustracji, aby poćwiczyć odwzorowywanie. Książeczka ta polecana jest jako świetne ćwiczenie grafomotoryczne.

10,50 zł
7,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

1 osoba kupiła
29
Karol Wojtyła na Soborze Watykańskim II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karol Wojtyła na Soborze Watykańskim II
Dostępny
8 szt.

Arcybiskup Karol Wojtyła należał do tych, których wkład w Sobór był wyjątkowy, bogaty w sensie ilościowym oraz szczególnie bogaty i różnorodny na poziomie doktrynalnym. Ojcowie soborowi mogli poznać teologiczną syntezę ujawniającą się w jego wypowiedziach. Sami biskupi polscy, zwłaszcza w drugiej części prac soborowych, uznali go za swego oficjalnego reprezentanta, o ile nie lidera, powierzając mu prawo do zabierania głosu w imieniu ich wszystkich. Nie ma wielu ojców soborowych, którzy by zabierali głos na Zgromadzeniu Ogólnym z równą częstotliwością, co ów krakowski biskup. Yves Congar pisał o nim: Wojtyła zrobił znakomite wrażenie. Ma dominującą osobowość. W jego osobie jest jakieś ożywienie, magnetyczna siła, profetyczna moc, pełna pokoju i nie do odparcia. W dziennikach soborowych innego jego uczestnika, o. Henri de Lubaca, znalazłem następującą notatkę z 1965 roku: Miejmy nadzieję, że Opatrzność na długie lata zachowa nam Pawła VI, lecz jeśli pewnego dnia potrzebować będziemy papieża, mój kandydat jest jeden: Wojtyła! Niestety, to niemożliwe. On jest bez szans. Jak się okazało, Duch Święty nie podzielał tej obawy. Karol Wojtyła wniósł do Kościoła coś bardzo wielkiego. "Wierzyłem - napisał już jako papież - Duchowi, który do Kościoła i świata naszych czasów przemówił głosem Vaticanum II".

69,00 zł
65,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,45 zł

1 osoba kupiła
30
Dekorowanie ciast, ciasteczek i tortów, wydanie 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dekorowanie ciast, ciasteczek i tortów, wydanie 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

Jeśli lubisz przygotowywać wypieki na specjalne okazje albo „zwieńczać” codzienne posiłki deserem, ale brak Ci pomysłu na udekorowanie tych smakołyków, ta książka jest dla ciebie! Znajdziesz w niej nie tylko przepisy na ciasta, masy, lukry i kremy, ale także wskazówki, jak łatwo, a zarazem efektownie przybrać tort, ciastka i babeczki. Nauczysz się, jak zrobić szprycę z pergaminu, ozdobić ciasteczka lukrem i zabarwić krem barwnikiem spożywczym w paście. Pomogą Ci w tym rady autorki, szczegółowe instrukcje i kolorowe zdjęcia przedstawiające poszczególne etapy wykonywania niezwykłych ozdób. Kilkadziesiąt prostych, świetnych pomysłów na dekorowanie ciastek, tortów i babeczek – na świąteczne okazje lub na co dzień.

29,99 zł
21,59 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
31
Zielona Seria. Tylko zupy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zielona Seria. Tylko zupy
Dostępny
635 szt.

Smaczne i pożywne, odpowiednie na każdą porę roku, mogą także wspomagać oczyszczanie naszego organizmu! Detoks za pomocą zup? Tak, to możliwe! Na czym polega zupowy detoks? Jak dodać swojej cerze świetlistości, witalności, a ciału energii? Jak zmniejszyć stres i zapomnieć o problemach z trawieniem? Ponad 60 przepisów podzielonych na: zupy w 100% z warzyw, zupy warzywne ze zbożami, kremy orzechowe i pożywne buliony. Nowoczesne przepisy na zupę korzenną z dynią piżmową i cytryną, zupę z kokosem, słodkimi ziemniakami i czerwoną soczewicą, zupę z grzybami shiitake i amarantusem, czy krem orzechowy ze szpinakiem i migdałami, to tylko kilka z wielu zaskakujących dań proponowanych w ramach diety oczyszczającej.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

2 osoby kupiły
32
Dieta antyrakowa. Przepisy na zdrowe życie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dieta antyrakowa. Przepisy na zdrowe życie
Dostępny
92 szt.

Liczba zachorowań na nowotwory stale rośnie. To jasne, że nikt z nas nie chce doświadczyć tej choroby. Ale czy na co dzień robisz wszystko, by się przed nią uchronić? Czy wiesz, które produkty mają właściwości antynowotworowe? Jak przygotowywać dania, by nie traciły cennych składników odżywczych? Jak przechowywać żywność, by nie stała się dla nas niebezpieczna? Dzięki tej książce dowiesz się, czego się wystrzegać, by zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka. Poznasz szeroki wachlarz naturalnych składników żywności o działaniu przeciwzapalnym, ochronnym i antynowotworowym. Obszerną część teoretyczną książki uzupełnia bogaty zbiór przepisów na śniadania, obiady, kolacje, surówki, przekąski i prozdrowotne koktajle. Agata Lewandowska – dietetyk z ponad 10-letnim doświadczeniem, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, SGGW oraz podyplomowych studiów z psychodietetyki na SWPS. Interesuje się sportem i wpływem codziennej diety na zdrowie. Autorka 10 poradników m.in. Dieta wzmacniająca odporność; Przepisy na młodość. Dieta anti-aging; Warzywa, które leczą; Dieta zdrowych jelit; Niski indeks glikemiczny; Pokonaj nadciśnienie dietą DASH. Prowadzi stronę internetową oraz bloga pod adresem www.lewandowskaagata.pl.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
33
Balon foliowy okrągły, jednorożec (36 cm) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balon foliowy okrągły, jednorożec (36 cm)
Godan, 1 sztuka
Dostępny
7 szt.

Balon foliowy okrągły. Doskonała dekoracja na imprezę dla Twojej córeczki, w szczególności, gdy jest miłośniczką jednorożców oraz magicznych stworzeń. • Rozmiar: 36 cm • Kształt: okrągły • Kolor: jednorożec • Nadruk: jednorożec • Ilość: 1 szt. • Balony są przeznaczone do napełnienia helem. Napełnienie ich powietrzem spowoduje, że balony nie będą się unosić. • Balony nie są napełnione helem ani powietrzem

7,29 zł
6,99 zł

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,30 zł

1 osoba kupiła
34
Słodziaki. Kolorowanka ze wzorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słodziaki. Kolorowanka ze wzorem
Dostępny
144 szt.

KOLOROWANKI ZE WZOREM to seria książeczek dla dzieci ze ślicznymi rysunkami do pokolorowania. Dziecko może użyć kredek, flamastrów lub farbek, aby zamienić rysunki w piękne, kolorowe obrazki. Może także wzorować się na miniaturze ilustracji, aby poćwiczyć odwzorowywanie. Książeczka ta polecana jest jako świetne ćwiczenie grafomotoryczne.

10,49 zł
7,99 zł

Rabat 23,8%
oszczędzasz 2,50 zł

1 osoba kupiła
35
Ptaki. Ekoprzewodnik młodego odkrywcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ptaki. Ekoprzewodnik młodego odkrywcy
Dostępny
68 szt.

Ta ciekawie opracowana seria zachęci młodych czytelników do poznawania zwierząt żyjących w Polsce. Piękne zdjęcia, ciekawostki, zadania oraz naklejki uatrakcyjnią zdobywanie wiedzy. Zostań tropicielem przyrody i poznaj wiele niezwykłych faktów.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

1 osoba kupiła
36
Żołnierze wolnej Polski. Wyklęci odnalezieni w Małopolsce. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Żołnierze wolnej Polski. Wyklęci odnalezieni w Małopolsce. Tom 1
Dostępny
11 szt.

Praca zbiorowa Żołnierze wolnej Polski. Wyklęci odnalezieni w Małopolsce, to opowieść o piętnastu osobach, które zostały zamordowane w Krakowie za prowadzoną po 1945 r. działalność niepodległościową. Każda z tych postaci, niezależnie od tego z jakim nurtem powojennej konspiracji była związana i jaką odgrywała w podziemiu rolę, stała się rozpoznawalnym w regionie symbolem niezgody na komunistyczne zniewolenie. Każdą udało się też odnaleźć i zidentyfikować w ramach prac poszukiwawczych IPN.

40,00 zł
28,80 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
37
Vickers E Mk A Polski Czołg Dwuwieżowy - 1:35 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
37,90 zł
36,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,89 zł

1 osoba kupiła
38
Moja Pierwsza Kontrastowa Książeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja Pierwsza Kontrastowa Książeczka
Dostępny
5 szt.

Moja Pierwsza Kontrastowa Książeczka przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci już od pierwszych tygodni życia. Tematyka dostosowana do wieku ujęta w artystycznych ilustracjach wpływa na rozwój zmysłu wzroku, pomaga w nauce koncentracji i umiejętności kojarzenia. Książeczka wspiera rozwój maluszka, pełni funkcje poznawcze, stymuluje wyobraźnię i buduje więzi między rodzicem i dzieckiem. Przyjazny format, kartonikowe strony i zaokrąglone rogi są bezpieczne i wygodne dla rączek dziecka. Pojedyncze, duże ilustracje na każdej stronie pomagają w lepszym skupieniu wzroku i rozpoznawaniu kształtów.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
39
Timeless. The All-Time Greatest Hits. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Timeless. The All-Time Greatest Hits. CD
Bee Gees, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

21,90 zł
21,46 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,44 zł

1 osoba kupiła
40
Zestaw drewnianych koralików - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw drewnianych koralików
Smily Play
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Zestaw kolorowych, drewnianych koralików do samodzielnego tworzenia korali i bransoletek. Kreatywny zestaw do tworzenia korali i bransoletek. Zestaw zawiera koraliki oraz elementy ozdobne. Z zestawu można stworzyć ciekawą biżuterię – wystarczy nawlec koraliki i zawiązać końce. Zestaw daje nieograniczone możliwości projektowania własnych wzorów. Samodzielne wykonywanie biżuterii to świetny pomysł na twórcze spędzenie wolnego czasu, na rozwijanie zdolności manualnych, ćwiczenie zręczności dłoni. To też doskonałe zajęcie rozwijające wyobraźnię i kreatywność. Wymiary opakowania: 33.0 x 24.0 x 4.5 cm

78,60 zł
70,74 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,86 zł

1 osoba kupiła
41
Zwierzęta wiejskie. Kolorowanka ze wzorem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta wiejskie. Kolorowanka ze wzorem
Dostępny
66 szt.

KOLOROWANKI ZE WZOREM to seria książeczek dla dzieci ze ślicznymi rysunkami do pokolorowania. Dziecko może użyć kredek, flamastrów lub farbek, aby zamienić rysunki w piękne, kolorowe obrazki. Może także wzorować się na miniaturze ilustracji, aby poćwiczyć odwzorowywanie. Książeczka ta polecana jest jako świetne ćwiczenie grafomotoryczne.

10,50 zł
7,99 zł

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

1 osoba kupiła
42
Zielona Seria. Tylko owsianki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zielona Seria. Tylko owsianki
Dostępny
11 szt.

Trudno znaleźć coś zdrowszego i bardziej ekologicznego niż owsianka! Czy wiesz, że można ją przyrządzić na 70 smacznych sposobów? Jak owsianka wpływa na nasze zdrowie? Jakie witaminy i minerały w niej znajdziemy? Czego nam dostarczają te zdrowe składniki? Jakie właściwości kryją się w poszczególnych zbożach i jakimi dodatkami możemy je wzbogacać, żeby uzyskać najbardziej wartościowy posiłek? Proste, a jednocześnie niebanalne przepisy na smaczne powitanie dnia i dostarczenie sobie energii na wiele godzin. A wszystko to ze zbóż, nasion chia, marchwi, migdałów, konopi czy imbiru.

34,99 zł
25,19 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

1 osoba kupiła
43
O Ludwiku van Beethovenie. Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O Ludwiku van Beethovenie. Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchan...
Jadwiga Mackiewicz, Audio Liber
Dostępny
66 szt.

1. „Dla Elizy” (bagatela a-moll) WoO 59, Alfred Brendel – fortepian 2. Menuet G-dur nr 2, op. WoO 10, Arthur Grumiaux – skrzypce, Istvan Hajdu – fortepian 3. 12 menuetów nr 2 B-dur, op. WoO 7, Academy of St. Martin in the Fields, Sir Neville Marriner 4. Sonata nr 22 F-dur, op. 54 (Tempo di Menuetto), Maurizio Pollini – fortepian 5. VIII Symfonia F-dur, op. 93 (Tempo di Menuetto), Academy of Ancient Music, Christopher Hogwood – dyrygent 6. Sonata F-dur „Wiosenna” nr 5, op. 24 (Scherzo. Allegro molto), Josef Suk – skrzypce, Jan Panenka – fortepian 7. Sonata cis-moll nr 14 „Księżycowa”, op. 27 nr 2 (Adagio sostenuto), Vladimir Ashkenazy – fortepian 8. Sonata d-moll nr 17 „Burza”, op. 31 nr 2 (Allegretto), Maurizio Pollini – fortepian 9. Symfonia Es-dur „Eroica”, op. 55 (Allegro con brio), Süddeutsche Philharmonie, Alberto Delande – dyrygent 10. V Symfonia c-moll, op. 67 (Allegro con brio), Berliner Philharmoniker, Claudio Abbado – dyrygent 11. II Symfonia D-dur, op. 36 (Allegro molto), London Symphony Orchestra, Alberto Lizzio – dyrygent 12. II Koncert fortepianowy B-dur, op. 19 (Rondo. Molto allegro), Krystian Zimerman – fortepian, Vienna Philharmoniker, Leonard Bernstein – dyrygent 13. Sonata nr 8 c-moll „Patetyczna”, op. 13 (Rondo. Allegro), Claudio Arrau – fortepian 14. 6 wariacji G-dur („Nel cor piu”) op. WoO 70, Danuta Dworakowska – fortepian 15. Trio na fortepian, klarnet i altówkę nr 4 B-dur, op. 11 (Tema con variazioni), Paul Meyer – klarnet, Julian Steckel – wiolonczela, Éric Le Sage – fortepian 16. IX Symfonia d-moll, op. 125 („Oda do radości”) Inge Borkh – sopran, Ruth Siewert – kontralt, Richard Lewis – tenor, Ludwig Weber – bas, Beecham Choral Society, Royal Philharmonic Orchestra, René Leibowitz – dyrygent Jadwiga Mackiewicz – małym melomanom znana jako Ciocia Jadzia – od 1960 roku prowadzi w Filharmonii Narodowej koncerty dla dzieci. Uczy słuchania muzyki. Chcąc „ocalić od zapomnienia”. Jej umiejętność i wiedzę, oddajemy w Państwa ręce tę płytę… Głos ma laureatka Orderu Uśmiechu – nagrody przyznawanej przez dzieci.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

44
365 wierszy i rymowanek na każdy dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
365 wierszy i rymowanek na każdy dzień
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.18

Nowa odsłona klasycznych, wierszy, na których wychowało się wiele pokoleń dzieci. W książce zamieszczono utwory, między innymi: Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Stanisława Jachowicza, Józefa Birkenmajera, Aleksandra Fredry, Ignacego Krasickiego i wielu innych. To książka-kalendarz, w której do każdego dnia jest przypisany jeden utwór. Uwzględniono w niej również święta – zarówno te, które znamy wszyscy, jak Dzień Matki lub Nowy Rok, jak i te wymyślone i nietypowe, jak: Dzień Piegów, Dzień Czekolady czy Dzień Psa. W książce zgromadzone zostały utwory, które dzieci powinny znać. Świetnie nadają się do głośnego, rodzinnego czytania. Najmłodsze dzieci chętnie posłuchają krótkich, rymowanych utworów, a starsze będą mogły podjąć się samodzielnej lektury tekstów.

59,99 zł
44,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 15,00 zł

45
Zeszyt zabaw. W lesie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt zabaw. W lesie
Dostępny
81 szt.

Zbiór zadań edukacyjnych dla najmłodszych, m.in.: łamigłówek, rebusów, kolorowanek, labiryntów, krzyżówek. Zeszyt zadań przez zabawę pomoże rozwinąć u dziecka spostrzegawczość, kreatywność, logiczne myślenie, koncentrację i przygotuje je do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

46
Zeszyt zabaw. Wróżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt zabaw. Wróżki
Dostępny
60 szt.

Zbiór zadań edukacyjnych dla najmłodszych, m.in.: łamigłówek, rebusów, kolorowanek, labiryntów, krzyżówek. Zeszyt zadań przez zabawę pomoże rozwinąć u dziecka spostrzegawczość, kreatywność, logiczne myślenie, koncentrację i przygotuje je do rozpoczęcia procesu edukacji wczesnoszkolnej.

12,99 zł
9,99 zł

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

47
Poeci dla dzieci. Na wyspach Bergamutach i inne wiersze - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poeci dla dzieci. Na wyspach Bergamutach i inne wiersze
Dostępny
9 szt.

Antologia ponadczasowych wierszy dla dzieci autorstwa Jana Brzechwy. Wybrano do niej popularne i uwielbiane przez kolejne pokolenia utwory (Kaczka dziwaczka, Na wyspach Bergamutach, Zosia Samosia, Leń). Można znaleźć też mniej znane wiersze i na nowo odkryć klasykę polskiej poezji dla dzieci. Piękne ilustracje przeniosą czytelników w pełen niezwykłości świat opisany przez Brzechwę. Idealna książka do wspólnego, rodzinnego czytania.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

48
Młody inżynier. Notatnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młody inżynier. Notatnik
Dostępny
36 szt.

Czy chcesz zrobić własny wykrywacz trzęsień ziemi, rollercoaster, stację kosmiczną czy sztuczną rękę? Z książką Młody inżynier to nic trudnego! Mali naukowcy dowiedzą się z niej, jak w praktyce wygląda praca inżyniera. W książce znajdują się zadania i zagadki, a także instrukcje, na podstawie których można stworzyć własne projekty i wynalazki.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

49
Wspaniali jesteśmy tylko przez chwilę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspaniali jesteśmy tylko przez chwilę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.18

Wspaniali jesteśmy tylko przez chwilę to list syna do matki, która nie umie czytać. Bohater odkrywa rodzinną historię której najważniejsze wydarzenia rozgrywały się w Wietnamie. Historia obfituje w szczegóły, których matka autora listu wcześniej nie znała. Powieść Oceana Vounga to świadectwo miłości syna do matki oraz opowieść o odkrywaniu męskości. Jest to też historia o odkrywaniu tożsamości, przynależności do rasy i klasy. Wspaniali jesteśmy tylko przez chwilę to książka o sile historii, ale też książka o ciszy i porozumieniu, które wykracza poza ramy języka.

45,00 zł
39,15 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

50
A kuku. Mój świat - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A kuku. Mój świat
Dostępny
1516 szt.

Projektując serię książeczek kontrastowych „A kuku”, pomyśleliśmy o najmłodszych dzieciach i ich rodzicach. Seria ta to świetne połączenie wczesnej edukacji z najbardziej znaną zabawą dla maluchów. Bezcenna pomoc dla rodziców, którzy chcą zacząć stymulować rozwój niemowlaka. Atrakcyjne graficznie książki, które rosną razem z dzieckiem. Gdy maluch wykształci już zmysł wzroku i zacznie widzieć wyraźniej, zabawa w „a kuku” stanie się jego ulubioną zabawą! To także proste wyrazy dźwiękonaśladowcze stymulujące rozwój mowy dziecka, przykładowo: bzzz czy hop, które zachęcą do zabawy również rodziców.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

51
Trzydziestka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzydziestka
Dostępny
20 szt.

Jeden najlepszych i najoryginalniejszych debiutów kryminalnych ostatnich lat! Akcja toczy się współcześnie. W małym, prowincjonalnym miasteczku, które lepsze czasy ma już za sobą, podczas swoich trzydziestych urodzin zostaje zamordowany Tomek, syn trzęsącego miasteczkiem i zwierzęco przywiązanego do stanowiska burmistrza. Rozpoczyna się śledztwo, w które zaangażowani są m.in. lokalny dziennikarz, policjantka po przejściach i rówieśnicy Tomka. Wszystko dzieje się tuż przed stołecznymi wyborami: chytrość na szczeblach władzy rośnie więc w zastraszającym tempie. Jedno jest pewne: po brutalnym zabójstwie syna burmistrza długo nikt nie zaśnie spokojnie… Pytanie tylko, czy ktokolwiek spał spokojnie w miasteczku tuż przed morderstwem? „Trzydziestka uratowała mi życie w szpitalu. Tak się zaczytałem, że zapomniałem, jak bardzo jestem chory. Żak jest urodzonym mistrzem nawijki. Przykuwa uwagę czytelnika i nie puszcza do samego końca. Nerw, obserwacje, czarne poczucie humoru jak w najlepszych kawałkach polskiego hip-hopu, z którego autor pomysłowo czerpie. Czysta radość czytelnicza!” – Marcin Meller „Szekspirowska – mówią o tej historii jej bohaterowie. I trudno nie przyznać im racji. Żak zafundował im niebanalne dramaty, a do tego umieścił na wyjątkowo mrocznej scenie, jaką potrafią być gabinety włodarzy średniej wielkości miast. Tam to dopiero polityka potrafi być brudna – bez kontroli niezależnych od władzy mediów i gdzie każdy każdego zna. Również morderca. ” – Justyna Suchecka

40,00 zł
34,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

52
Minecraft. Frigiel i Fluffy. Tom 2. Początek. Na pomoc Fluffy`emu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minecraft. Frigiel i Fluffy. Tom 2. Początek. Na pomoc Fluffy`emu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.21

Odkryj początki niesamowitych przygód Frigiela i Fluffy'ego. Wokół wioski Lanniel – gdzie mieszka Frigiel, jego wierny kompan Fluffy i ich przyjaciele: Jenna, Erikh oraz Hermione – rozciąga się mroczny las, w którym skrywają się bezlitośni wrogowie. Po zapadnięciu nocy dzieciom z wioski pod żadnym pozorem nie wolno się tam zapuszczać. Jednak kiedy tajemnicza nieznajoma przekazuje im, że matka Fluffy’ego jest ranna i znajduje się w niebezpieczeństwie, Frigiel z przyjaciółmi natychmiast postanawiają ruszyć jej na ratunek. Podczas wyprawy napotkają na swojej drodze nie tylko zombie i pająki, lecz także... niezbyt przyjaźnie nastawionych mieszkańców wioski! 2 tom przygód Fluffy`ego dla młodszych dzieci.

29,99 zł
21,59 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

53
Wszyscy patrzymy na ten sam księżyc - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszyscy patrzymy na ten sam księżyc
Dostępny
11 szt.

Jeśli czytając tę książkę, masz wrażenie, że to historia o Tobie, to masz rację. To opowieść o tym, że najbardziej znienawidzić można kogoś, kogo się kocha. Opowieść o miłości, którą każdy z nas przeżył, przeżywa lub chciałby przeżyć. Pełna słów, których żałujemy, myśli, których się boimy, czynów, których się wstydzimy i momentów, które rozbawią nas do łez. Zabójcza mieszanka sarkazmu i szczerości. Zabawna. Emocjonująca. Szczera. Czy na końcu jest happyend? „Mieliśmy mieć tatuowane obrączki. Jak na zawsze, to na zawsze, prawda? Trwałość to trwałość. Gdy w złości chcesz ściągnąć kawałek złota z palca i rzucić go o ścianę, przypominasz sobie, że to miało być na stałe, prawda? Mieliśmy mieć tatuowane obrączki. Kreska, kropka, nieważne. Może linia z EKG oznaczająca bicie naszego serca? Może nasze imię, nieważne. Miało być na zawsze, pod skórą, w nas. I nic z tego, kurna mać”.

29,99 zł
21,89 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

54
Future Bites, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Future Bites, CD
Steven Wilson, Universal Music Polska
Dostępny
52 szt.

Lista utworów: 1. Unself 2. Self 3. King Ghost 4. 12 Things I Forgot 5. Eminent Sleaze 6. Personal Shopper 7. Man Of The People 8. Follower 9. Anyone But Me

60,90 zł
59,68 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

55
Obviously, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obviously, LP
Lake Street Dive, Nonesuch Records
Dostępny
11 szt.

Lista utworów: 1. Hypotheticals 2. Hush Money 3. Same Old News 4. Being a Woman 5. Making Do 6. Nobody’s Stopping You Now 7. Know That I Know 8. Lackluster Lover 9. Anymore 10. Feels Like the Last Time 11. Sarah

95,90 zł
56
Marionetkarz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marionetkarz
Dostępny
5 szt.

Czy jesteś pewien, że sam decydujesz o własnym losie? Wernon, Arna, Tyron, Meave i Pela dopiero wkraczają w dorosłe życie, a w ich głowach aż roi się od planów, pomysłów i rozmaitych scenariuszy na przyszłość. Jednak za sprawą tajemniczej postaci o złowrogich oczach wkrótce przekonają się, że nie zawsze mamy wpływ na to, jak potoczą się nasze dni. Kiedy do akcji wkracza ON, nikt nie może być pewien tego, co stanie się za chwilę. Tajemnicze sploty wydarzeń, niewyjaśnione śmierci, spalony dom… Atmosfera wśród grupy przyjaciół nieustannie gęstnieje, a oni sami zaczynają plątać się w domysłach, co jest prawdą, a co zaledwie cieniem ich snów… Czy to właśnie ON jest za to odpowiedzialny? Wygląda na to, że tylko Marionetkarz zna odpowiedzi na trudne pytania. Ale on już tylko milczy…

25,99 zł
18,99 zł

Rabat 26,9%
oszczędzasz 7,00 zł

57
Weź się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Weź się
Dostępny
16 szt.

Bielactwo to największy kompleks Zosi. Nie lubi siebie. Szczerze mówiąc, mało co lubi w swoim życiu. Praca w plotkarskiej prasie zamiast rozrywki dostarcza jej rozczarowań. Nie potrafi definitywnie zerwać z chłopakiem. Były wciąż nie jest byłym, za co Zosia ma do siebie pretensje. Nic już się jej nie podoba i wszystko ją wkurza. Stwierdza więc, że czas spakować walizki i wylecieć do Hiszpanii. Wygląda to jak ucieczka od problemów, ale według niej to tylko wakacje. Plan jest prosty. W Tarifie, malutkim miasteczku nad oceanem, Zosia odpocznie, nabierze dystansu i sił, by radzić sobie z nierozwiązanymi problemami. Po miesiącu z nową energią wróci do Warszawy. Plan wydaje się doskonały, jeśli tylko Zosia będzie się go trzymać.

42,99 zł
31,38 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,61 zł

58
Lolita - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lolita
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.19

Najgłośniejsza powieść Vladimira Nabokova, uznawana za arcydzieło literatury światowej. Humbert Humbert – uczony, esteta i romantyk – zakochuje się bez pamięci w Dolores Haze, dwunastoletniej dziewczynce o jedwabistej skórze, która jest córką gospodyni. Czterdziestolatek ogarnięty obsesją na punkcie dziewczynki zgadza się na poślubienie pani Haze tylko po to, żeby być blisko Lolity. Kiedy dziewczynka dorasta i zaczyna szukać uwagi wśród rówieśników, Humbert zabiera ją w podróż. Zabawna, ekstrawagancka, łamiąca serce i pełna pomysłowych gier słownych Lolita to niezapomniane arcydzieło obsesji, złudzeń i pożądania. Vladimir Nabokov (1899-1977) – pisarz rosyjski i amerykański, filolog. Pierwsze dziewięć powieści napisał w języku rosyjskim, później tworzył w języku angielskim. Lolita, najbardziej popularna powieść autora, została wydana w 1955 roku. Hobbystycznie Nabokov zajmował się układaniem zadań szachowych.

44,99 zł
39,14 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,85 zł

59
(Nie)dziennik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(Nie)dziennik
Dostępny
61 szt.

Dziennik jednego z najbardziej znanych polskich aktorów teatralnych i filmowych, Jacka Poniedziałka – to zapis życia na krawędzi i próby wyjścia z nałogu. Aktor obejmuje swoją refleksją środowisko teatralne, polską rzeczywistość i własne demony przeszłości. „Głód przychodzi zwykle po spektaklu. Paląca potrzeba ludzi. Puszczają hamulce. Rozbestwione ego szuka zaspokojenia, kontaktu, głaskania, chuchania i dmuchania, pieszczot, dobrego słowa i czułości. Szuka szaleństwa, znieczulenia, picia, ćpania i seksu. Wszystkiego w nadmiarze. W nasyceniu. Do dna”. – Jacek Poniedziałek, fragment Jacek Poniedziałek – aktor teatralny i filmowy związany z Nowym Teatrem w Warszawie. Absolwent PWST w Krakowie, uczeń Jana Peszka, Krystiana Lupy i Jerzego Stuhra. Przez pięć lat związany z krakowskim Starym Teatrem. Od 1990 roku zagrał w większości polskich spektakli Krzysztofa Warlikowskiego, oprócz tego współpracuje, między innymi, z Michałem Borczuchem, Krzysztofem Garbaczewskim i Janem Klatą. Zajmuje się także reżyserowaniem spektakli i przekładem literackim.

40,00 zł
34,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

60
Mniej mięsa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mniej mięsa
Dostępny
1448 szt.

Nie od dziś wiadomo, że nadmiar mięsa w diecie szkodzi. Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i gdzie szukać inspiracji? W nowej książce Sylwii Majcher, autorki bestsellerowego poradnika Gotuję, nie marnuję, znaleźć można fleksitariańskie przepisy dla całej rodziny. Autorka podkreśla, że warto we wszystkich działaniach zachować umiar i do ograniczania mięsa w diecie podchodzić zdroworozsądkowo. Kuchnia Sylwii Majcher jest różnorodna, więc nikt nie zatęskni za schabowym lub mielonym. W jej kuchni królują strączki, świeże warzywa i zioła. Nie zabraknie także rozwiązań kulinarnych w duchu idei zero waste. Przygotuj fleksitariański jadłospis dla siebie i swoich bliskich, aby przekonać się, że częściowa rezygnacja z mięsa jest o wiele prostsza, niż ci się wydaje.

49,99 zł
35,99 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

61
Nieładnie. Wielka księga fakapu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieładnie. Wielka księga fakapu
Dostępny
97 szt.

Codzienność bez filtra, czyli przezabawne rysunki Kamili Szcześniak, która od 5 lat tworzy profil „Nieładnie” na fejsbuku i instagramie. W życiu każdego człowieka zdarzają się wzloty i upadki. Niekiedy jednak tych drugich jest nieco więcej… Jeśli wskazówka wagi już dawno przestała z Tobą współpracować, mężczyzna Twoich marzeń odjechał na białym koniu z inną, a przelew znowu nie przyszedł, to ta książka jest dla Ciebie. Nieładnie. Wielka księga fakapu to zbiór satyryczno-komiksowych ilustracji pokazujących codzienność bez filtra. Autorka z humorem opowiada o absurdach życia codziennego, problemach realnych i wymyślonych. Jej rysunki demaskują perfekcyjny świat kolorowych periodyków, obsesyjną pogoń za pięknem i radość na pokaz. Podczas gdy gwiazdki Instagrama z uśmiechem popijają kawę w doskonałym makijażu, ona w kapciach i poplamionym szlafroku mocną kreską snuje opowieść o bezbrzeżnej ludzkiej głupocie, nie oszczędzając przy tym siebie. Sarkazm, czarny humor i codzienność pokazana w krzywym zwierciadle to najkrótsza recenzja tej książki, wszystko to podane w lekkiej formie, ale bez lukru i wisienki. Smacznego! PS. I pamiętaj, nic nie musisz.

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

62
Policjantki. Kobiece oblicze polskich służb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Policjantki. Kobiece oblicze polskich służb
Dostępny
22 szt.

Czy mundur zmienia człowieka? Autorka bestsellerowych Tajemnic pielęgniarek oraz Trudnego przypadku, tym razem wchodzi w środowisko policjantek. Jak naprawdę wygląda ich praca? Impulsem do napisania książki stały się wyznania kobiet i ich historie – seksizm w szkole policyjnej, niskie zarobki, brak jasnej drogi awansu. Smród, przemoc, narkotyki, agresja i śmierć w najbrutalniejszej postaci – z tym stykają się na co dzień polskie policjantki. Podczas służby nie ma kompromisów, a kobiety w tym zawodzie nie są traktowane ulgowo. To właśnie policjantki sprowadzają nieletnich do domów, to one przekazują matkom informacje o tragicznej śmierci ich dzieci, to w ich ramionach chowają się ofiary przemocy domowej. Zadają sobie pytanie: Czy dam jeszcze radę? Ale rano znowu zakładają mundur i wychodzą do pracy, która, z czasem, staje się czymś więcej...

39,99 zł
34,79 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

63
Kaprys gangstera - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaprys gangstera
Dostępny
9 szt.

Elena to skromna dziewczyna, ma pracę i narzeczonego, z którym planuje przyszłość. Jej życie jest z pozoru zwyczajne, a ona szczęśliwa. Ale jej życie skrywa też wiele niespodzianek. Czy Elena jest naiwną kobietą? Marcello to mężczyzna, który ma wszystko – pieniądze, pozycje społeczną. Żyje w luksusie, w towarzystwie wyuzdanych kobiet. Marcello jest urodzonym przywódcą. Poza tym, Marcello to niebezpieczny facet... Pewnego dnia Elena i Marcello spotykają się i żyją długo i szczęśliwie? Czy to jest w ogóle możliwe, żeby wilk zaprzyjaźni się z owieczką, ogień ugasi wodę?

39,99 zł
35,99 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,00 zł

64
Kaputt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kaputt
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.20

Jedna z najważniejszych książek o II wojnie światowej, klasyka światowego reportażu. Kaputt Malapartego to książka reportażowa opisująca okrucieństwo wojny i obrazująca chylącą się ku upadkowi, stającą się „stosem gruzów i odpadków” Europę. Autor był korespondentem wojenny dziennika „Corriere della Sera”. Podróżował po ogarniętych wojną Bałkanach, ziemiach okupowanej Polski, ZSRR, a także Finlandii. Swoje obserwacje opisuje wiernie. Relacjonuje, między innymi, kolację na Wawelu, w jakiej uczestniczył zaproszony przez Hansa Franka, czy zwiedzanie getta warszawskiego w towarzystwie niemieckiego boksera Maxa Schmelinga. Kaputt to książka okrutna i porażająca, o silnie antywojennej wymowie. Znalazła czytelników na całym świecie, została przetłumaczona na wiele języków i była wielokrotnie wznawiana. „Kaputt to książka smutna, zadziwiająca, przerażająca i liryczna. Pokazuje skutki ideologicznego fanatyzmu, rasizmu, wypaczonych wartości udających duchową czystość i nienawiści do życia w ich najbardziej osobistych i haniebnych aspektach. Jest to absolutnie niezbędne do zrozumienia tego, co działo się podczas drugiej wojny światowej”. – Margaret Atwood

50,00 zł
43,50 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,50 zł

65
Sweetfreak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sweetfreak
Dostępny
78 szt.

Sweetfreak to książka o przemocy internetowej i walce o własną godność! Carey i Amelia są nierozłącznymi BFF. Ich relacja się kończy, z dnia na dzień, gdy Amelię zaczyna trollować (online) użytkownik o nicku Sweetfreak. Oskarżenie o autorstwo hejtu spada na Carey, która zostaje odrzucona przez rówieśników i przyjaciół ze szkoły. Nastolatka jest gotowa na wszystko, aby udowodnić swoją niewinność. Ale gdy zagrożenie przenosi się do realnego życia, wszystko wymyka się jej spod kontroli. Czy Carey zdoła odkryć, kim jest Sweetfreak, zanim dojdzie do tragedii?

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

66
Staś na tropie. Moja aktorska przygoda - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Staś na tropie. Moja aktorska przygoda
Dostępny
17 szt.

Ten podstępny wstyd… Zawsze myślałem, że jestem stworzony do występowania na scenie, bo lubię się wygłupiać i przedrzeźniać innych. Ale niedawno dostałem rolę w szkolnym przedstawieniu i bardzo się zdziwiłem. To aktorstwo to jakiś koszmar. Kostium uwiera, tekst jest za długi, a scena za krótka. I jeszcze na sali tłum rodziców robi zdjęcie za zdjęciem… No dramat! Postanowiłem sprawdzić, jak sobie radzą prawdziwi aktorzy: Marta Żmuda Trzebiatowska, Janusz Gajos, Filip Łobodziński, Maciej Stuhr i reżyser Jan P. Matuszyński. Czy nieśmiałość jest przeszkodą, by być aktorem? Czy wstydliwy człowiek może zagrać odważnego? Jakie katastrofy udało im się przetrwać? I czy aktorstwo to zawód poważny, czy jednak można się trochę powygłupiać?

36,90 zł
11,07 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 25,83 zł

67
Bezlitosna siła. Tom 5. Revenge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bezlitosna siła. Tom 5. Revenge
Dostępny
18 szt.

Tego nikt się nie spodziewał! Dilerka Emocji zaskakuje bonusowym tomem kultowej serii! I nie zawodzi – ten finał zwali was z nóg. Revenge to wyjątkowy prezent Agnieszki Lingas-Łoniewskiej dla jej czytelniczek: specjalny tom uwielbianej serii „Bezlitosna siła”. Do tej pory Wiktor Brudzyński nigdy nikomu z niczego się nie tłumaczył. Jako Revenge rozdawał ciosy każdemu, z kim miał na pieńku – na ringu i poza nim. Teraz jednak musi się nauczyć cierpliwości. Opieka nad nastoletnim bratem, który właśnie przechodzi okres buntu, to nie lada wyzwanie. A do tego Wiktorowi wpada w oko nieznajoma o kasztanowych włosach. Oboje chcą zapomnieć o przeszłości. Ale ona nie chce zapomnieć o nich. Laura Marczyk również jest na zakręcie. Dopiero co uwolniła się od przemocowego męża i próbuje się odnaleźć w nowym mieście i w nowym życiu. Czy będzie w nim miejsce dla Wiktora i kłopotów, które podążają jego śladem? Być może. O ile Laura naprawdę pożegnała się z przeszłością. Jej eks jest bowiem innego zdania, a Revenge będzie musiał wrócić do gry, by ochronić ukochaną.

41,90 zł
30,59 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,31 zł

68
Serce pełne skorpionów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Serce pełne skorpionów
Dostępny
20 szt.

Serce pełne skorpionów to powieść o pierwszej miłości, piłce nożnej, Warszawie i politycznym spisku. Wszystko to w scenerii lat sześćdziesiątych. Główny bohater, Jacek, licealista z dobrego domu, nosi jeansy Lee i biały podkoszulek. Wygląda jak James Dean. Gdy do pokoju wypełnionego dymem papierosowym, butelkami i dźwiękami rock’n’rolla wchodzi Nina, atmosfera gęstnieje. Dziewczyna, która przyjechała do Warszawy ze Związku Radzieckiego, nie wygląda na licealistkę. Jacek nie ma pojęcia, że „romans” z Niną jest częścią sowieckiego spisku, który ma doprowadzić do zmiany polskiego Ministra Spraw Wewnętrznych. „Powieść o PRL-u, miłości i polityce, klasyczna, porządna, wciągająca. Przygody „patointeligencji” z dobrego warszawskiego liceum z początku lat sześćdziesiątych. Engelking snuje ze swadą i wielkim zamiłowaniem do detalu. Serce pełne skorpionów czyta się świetnie”. – Jakub Żulczyk, pisarz

43,00 zł
37,41 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,59 zł

69
Femme fatale - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Femme fatale
Dostępny
2 szt.

Katarzyna Nowakowska jako K.N. Haner podbiła serca tysięcy Polek. Później wciągnęła je w zmysłowy, fascynujący świat Skandalu. Jej nowa powieść wbija w fotel. Za dnia – elegancka, profesjonalna i porządna. W nocy – zmysłowa, namiętna i nienasycona. Julia chce się odciąć od skandalu, który został wywołany przez jej romans z arystokratą Jamesem, i ułożyć od nowa swoje dotychczasowe życie. Pełna obaw decyduje się przyjąć wyjątkowo atrakcyjną ofertę pracy w luksusowym paryskim hotelu. Zaczyna poznawać magię Paryża i… Francuzów, zwłaszcza jednego: Gasparda. Ale przeszłość nie daje o sobie zapomnieć i na drodze stawia jej dawnego kochanka. Tyle że Julia nie jest już tą Julią z Nowego Jorku, Paryż ją odmienił, a James ma poważnego konkurenta. Entliczek, pentliczek – na kogo wypadnie… Dla którego z nich okaże się femme fatale?

41,90 zł
30,59 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 11,31 zł

70
Doświadczenia człowieka w zdrowiu i w chorobie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Doświadczenia człowieka w zdrowiu i w chorobie
Dostępny
9 szt.

Każdy człowiek w najgłębszym wymiarze przeżywa swoje życie w indywidualny i charakterystyczny dla siebie sposób. Ma swoją jedyną jego interpretację. Ale niekiedy, aby lepiej rozumieć swoje doświadczenia, zwłaszcza te trudne potrzebuje wsparcia lub nawet informacji, jak inni je przeżywają i radzą sobie z nimi. Może mu to pomóc trafniej oceniać swoją sytuację i mieć nadzieję na pomyślne jej rozwiązanie. Dlatego wydaje się ważne, aby przedstawiać w literaturze przedmiotu dane dotyczące doświadczeń człowieka znajdującego się w różnych sytuacjach życiowych. Dane te mogą mieć ostać studiów przypadku, metaanalizy wyników badań oraz wyników badań empirycznych. Te dane są też ważne dla innych osób, które są związane czy to na drodze osobistych relacji, czy też profesjonalnej pomocy z osobą przeżywającą trudne doświadczenia. Pomagają ją lepiej zrozumieć i skuteczniej pomóc. Biorąc te fakty pod uwagę, autorzy mają nadzieję, że ich prace będą pomocne w zrozumieniu doświadczeń człowieka, tak zdrowego jak i chorego, i przyczynią się do udzielania mu jak najskuteczniejszej pomocy.

66,00 zł
54,12 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,88 zł

71
Dziewczyna do wynajęcia. Tom 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczyna do wynajęcia. Tom 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.16

Kazuya jest zdenerwowany zagadkowym zachowaniem Mami. Następnie z mętlikiem w głowie wybiera się ze znajomymi na nadmorską wycieczkę na półwysep Izu! A tam… Mizuhara wpada do wody z pokładu promu. Aby ocalić ją od zatonięcia, Kazuya wskakuje za nią do morza… Oto finał pełnego emocji wątku nadmorskiego!

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

72
Freyja. Tom 1. Fałszywy książę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Freyja. Tom 1. Fałszywy książę
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.20

Królestwo Tyru, które żyje w strachu przed sąsiednim mocarstwem, to dom Freyji, pospolitej dziewczyny z niższej klasy. Pewnego dnia jej przyjaciele z dzieciństwa, Aaron i Alexis, przybywają do wioski z niepokojącymi wieściami: ościenny kraj chce zagarnąć ich wioskę… Aby temu zapobiec, Freyja wyrusza za przyjaciółmi do zamku, gdzie spotyka chłopaka, do którego jest podobna jak dwie krople wody. To Edvard, książę Tyru, dla którego jest jedyną nadzieją. Niestety obecnie jego życie wisi na włosku…

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

73
Death Of An Optimist. Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Death Of An Optimist. Winyl
Grandson, Fueled By Ramen, Atlantic
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

147,90 zł
Powiadomienie
74
Moja Pierwsza Kolorowa Książeczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja Pierwsza Kolorowa Książeczka
Dostępny
105 szt.

Moja Pierwsza Kolorowa Książeczka przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Tematyka dostosowana do wieku ujęta w artystycznych ilustracjach wpływa na rozwój zmysłu wzroku, pomaga w nauce koncentracji i umiejętności kojarzenia. Książeczka wspiera rozwój maluszka, pełni funkcje poznawcze, stymuluje wyobraźnię i buduje więzi między rodzicem i dzieckiem. Przyjazny format, kartonikowe strony i zaokrąglone rogi są bezpieczne i wygodne dla rączek dziecka. Pojedyncze, duże ilustracje na każdej stronie pomagają w lepszym skupieniu wzroku i rozpoznawaniu kształtów.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

75
Fotelik samochodowy 9-36kg Mali Pink - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fotelik samochodowy 9-36kg Mali Pink
Baby Tiger
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Wymiary: Długość: 40 cm, Szerokość: 42 cm, Wysokość: 66-74 cm

358,90 zł
323,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 35,89 zł

76
Atlas dyscyplin sportowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Atlas dyscyplin sportowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.20

Atlas dyscyplin sportowych to bogato ilustrowane i przystępne wprowadzenie do fascynującego świata rywalizacji sportowej. Wyjaśnione są w nim przepisy sportowe trzydziestu dyscyplin sportowych oraz przedstawione zostało wiele informacji o historycznych osiągnięciach, rekordach i sławnych sportowcach. W książce prezentowane są między innymi takie nowe dyscypliny jak MMA, BMX freestyle lub wspinaczka sportowa. Czym różni się SET w siatkówce i tenisie? Czym jest futsal? Jakie są style pływackie? Co to jest młyn w rugby? Co to jest linia punktu konstrukcyjnego w skokach narciarskich?

29,95 zł
21,86 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,09 zł

77
Plastelina 12 kolorów Starpak Pixel Game pudełko 1/40 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 12 kolorów Starpak Pixel Game pudełko 1/40
Starpak
Dostępny
172 szt.

u Cechy produktu /u /p p - intensywne kolory /p p - plastyczna w temperaturze pokojowej /p p - niebrudząca /p p - możliwość wielokrotnego uzycia /p p - całkowicie bezpieczna /p p - wyprodukowana w Polsce /p p u Opis /u /p p Plastelina STARPAK to produkt całkowicie bezpieczny i w 100 wyprodukowany w Polsce. Plastelina STARPAK jest dostępna w zestawach 12 intensywnych i żywych kolor oacute w. Konsystencja jest plastyczna i gładka. Plastelina STARPAK się nie kruszy i nie brodzi rąk dziecka. Można też ją wielokrotnie używać, nie jest produktem jednorazowym. Kolory można ze sobą mieszać tworząc nowe, niestandardowe. /p p Starpak ma w ofercie 10 wzor oacute w graficznych plastelin w opakowaniach dla chłopc oacute w i dziewczynek, ale r oacute wnież unisexowych.

6,99 zł
78
Plastelina 12 kolorów, jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina 12 kolorów, jednorożec
Starpak, 12 sztuk
Dostępny
14 szt.

Zalety produktu: • intensywne kolory, • plastyczna w temperaturze pokojowej, • niebrudząca, • możliwość wielokrotnego użycia, • całkowicie bezpieczna, • wyprodukowana w Polsce, • zestaw 12 intensywnych i żywych kolorów, Wymiary opakowania: 20.0 x 2.0 x 9.0 cm. Waga opakowania: 0.19kg.

9,38 zł
8,99 zł

Rabat 4,2%
oszczędzasz 0,39 zł

79
Plastelina Space, 12 kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plastelina Space, 12 kolorów
Starpak
Dostępny
260 szt.

Plastelina Starpak to produkt całkowicie bezpieczny i w 100% wyprodukowany w Polsce. Plastelina jest dostępna w zestawach 12 intensywnych i żywych kolorów. Konsystencja jest plastyczna i gładka. Plastelina się nie kruszy i nie brudzi rąk dziecka. Można jej wielokrotnie używać. Kolory można ze sobą mieszać, tworząc nowe, niestandardowe. Lepienie z plasteliny rozwija umiejętności plastyczne i pobudza kreatywne myślenie dziecka. Cechy produktu: • intensywne kolory, • plastyczna w temperaturze pokojowej, • niebrudząca, • możliwość wielokrotnego użycia, • całkowicie bezpieczna, • wyprodukowana w Polsce.

6,99 zł
80
Schowek
EWA 930699 Kocyk bambus miodowy warkocz
UBRANKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

99,50 zł
Powiadomienie
81
Schowek
EWA 917225 Kocyk bambus biały warkocz
UBRANKA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

99,50 zł
Powiadomienie
82
Malowanie farbkami wodnymi 3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanie farbkami wodnymi 3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.18

Ta ciekawa książeczka, pełna znanych postaci z popularnych bajek, obudzi w dzieciach talent i chęci malowania. Dzięki dołączonym do książeczki farbkom wodnym w pięciu kolorach i paletce, mali artyści będą mogli uzyskać wszystkie odcienie, jakich sobie zażyczą. Obok każdego rysunku do pomalowania, wydrukowanego na grubym papierze, znajduje się drugi, kolorowy rysunek. Pomoże on dzieciom w wyborze odpowiedniej barwy. Pod rysunkami znajdują się zdania. W jednym z nich znikło ważne słówko... Kto będzie potrafił je odnaleźć?

8,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,21 zł

83
Praktyczne metody osiągania sukcesu cz.. III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praktyczne metody osiągania sukcesu cz.. III
Dostępny
4 szt.

Każdy człowiek rodzi się z instynktem sukcesu. O tym, czy Ty osiągniesz w życiu to, czego zapragniesz, zadecydujesz sam. Urzeczywistnianie marzeń nie zależy od tego, kim jesteś. i gdzie mieszkasz. Aby osiągnąć sukces, trzeba wyznaczyć sobie cel i mocno wierzyć, że się go osiągnie. Książka ta i prezentowane w niej metody mają ułatwić Ci osiąganie pożądanego celu. 3 CD audio.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

84
Saddam Husajn. 2CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Saddam Husajn. 2CD
Jarosław Kaniewski, Bellona
Dostępny
2 szt.

Krótko przed atakami terrorystycznymi 11 września 2001 roku Saddam Husajn ogłosił najwyższy stan gotowości bojowej dla swoich wojsk. W ten sposób zdradził się, że co najmniej wiedział o planowanych zamachach. Był to początek końca wszechwładnego dyktatora. A jakie było całe życie? Saddam Husajn pochodził z małej biednej wioski nad rzeką Tygrys, położonej na przedmieściach obecnego miasta Tikrit. Najprawdopodobniej był synem wiejskiej prostytutki. Surowe wychowanie, najpierw przez wuja faszystę, a później przez bezwzględnego ojczyma, miało niebagatelny wpływ na jego dalsze losy... Wstrząsająca biografia, odkrywająca takie kulisy prywatnego życia krwawego satrapy.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

85
Liczymy + magnesy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liczymy + magnesy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.15

Nauka liczenia zmieni się w zabawę dzięki tej książeczce z magnesami. Magnesowe liczny od 1 do 10 służą do uzupełniania kolorowych rysunków. Dzięki zabawie magnesami dziecko z łatwością nauczy się liczyć. Książki z serii zabawa + nauka korzystają z metody nauczania czynnościowego.

15,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

86
Na krótko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na krótko
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.21

Ta książka poprowadzi nas zaułkami tajemniczego miasta przyszłości, oderwanego od Unii Europejskiej, gdzie każdy może zgubić życiowy balast, ale i zachłysnąć się chwilą wolności. Dwie kobiety, Ruta i Sylwia, poznają się w salonie fryzjerskim. Jest to początek ciekawej relacji - każda z nich ma do przemyślenia swoją biografię, niełatwe związki z mężczyznami i zawodowe decyzje... świat wokół zmienia się w wielkie muzeum, pamięć męczy i zawodzi, a one szukają kluczy do swoich życiowych wyborów, odtwarzając obraz niedawnej przeszłości wschodniej Europy.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

87
Malowanki 4-latka. Tęczowe przedszkole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanki 4-latka. Tęczowe przedszkole
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

"Tęczowe przedszkole" to seria książeczek edukacyjnych z nalepkami. W każdej książce przedszkolaki znajdą mnóstwo zadań rozwijających spostrzegawczość, logiczne myślenie, umiejętność pisania, liczenia oraz wzbogacających wiedzę o świecie. Rozmaite zadania plastyczne mają niezwykłe znaczenie dla rozwoju dziecka i zapewniają ciekawe spędzanie czasu. Naklejki z sympatycznym pingwinkiem nagradzają pracę dziecka. W serii: Uniwersytet 4-latka, Wierszyki 4-latka, Zadania 4-latka, Cyferki 4-latka, Malowanki 4-latka i Naklejkowo 4-latka.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

88
Wielka przygoda małej kaczuszki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielka przygoda małej kaczuszki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Mała kaczuszka wyrusza na poszukiwania mamy, taty i rodzeństwa. Po drodze spotyka wiele różnych zwierząt, które starają się jej w tym pomóc. Czy kaczuszce uda się odnaleźć rodzinę? Dzięki tej pięknie ilustrowanej książeczce, dzieci poznają świat zwierząt zamieszkujących łąkę i staw.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

89
Karty pixar - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty pixar
Cartamundi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

Karty czarny Piotruś i Memo - Bihaterowie filmów wytwórni Pixar. od: 5 lat

6,40 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,41 zł

90
Sherlock Holmes. Pies Baskervillów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sherlock Holmes. Pies Baskervillów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.28

To jedna z najbardziej znanych powieści Conan Doylea. Tym razem sławny detektyw Sherlock Holmes i jego przyjaciel doktor Watson muszą rozwikłać zagadkę tajemniczych zgonów wśród spadkobierców fortuny Baskervillów. Poznają ponurą rodzinną legendę i narażając się na niebezpieczeństwo, tropią krwiożerczą bestię oraz bezwzględnego mordercę.

13,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,5%
oszczędzasz 2,01 zł

91
Karty księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karty księżniczki
Cartamundi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.18

Karty czarny Piotruś i Memo - Księżniczki. od: 5 lat

6,40 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,4%
oszczędzasz 0,41 zł

92
Kurka złotonioska i inne bajki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kurka złotonioska i inne bajki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach. Zbiór ośmiu bajek, w tym klasycznych baśni: "Jaś i Małgosia", "Kopciuszek", "Kurka Złotonioska", "Czarodziejski koń", "Wilk i siedmioro koźląt" oraz mniej znanych historyjek: "Dziki Kwiat", "Mała Ola", "Nowa moda Marsjan". Książeczka w sam raz do poczytania, do wnikliwego oglądania całostronicowych obrazków oraz do samodzielnego opowiadania bajek na podstawie ilustracji.

7,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

93
Ssaki. Ekoprzewodnik młodego odkrywcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ssaki. Ekoprzewodnik młodego odkrywcy
Dostępny
92 szt.

Ta ciekawie opracowana seria zachęci młodych czytelników do poznawania zwierząt żyjących w Polsce. Piękne zdjęcia, ciekawostki, zadania oraz naklejki uatrakcyjnią zdobywanie wiedzy. Zostań tropicielem przyrody i poznaj wiele niezwykłych faktów.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

94
Tropiciel. Ekoprzewodnik młodego odkrywcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tropiciel. Ekoprzewodnik młodego odkrywcy
Dostępny
111 szt.

Ta ciekawie opracowana seria zachęci młodych czytelników do poznawania zwierząt żyjących w Polsce. Piękne zdjęcia, ciekawostki, zadania oraz naklejki uatrakcyjnią zdobywanie wiedzy. Zostań tropicielem przyrody i poznaj wiele niezwykłych faktów.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

95
Na! Na! Na! Surprise! Pluszowe autko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na! Na! Na! Surprise! Pluszowe autko
MGA
Dostępny
2 szt.

Teraz lalki L.O.L. mogą stylowo podróżować w pierwszym w historii samochodzie! Jest super wygodny, ma toczące się kółka i pasuje do wszystkich lalek. Piękne kolory przykuwają wzrok. Autko pasuje do obu rozmiarów lalek „Na! Na! Na! Surprise!” Drzwi naprawdę otwierają się i zamykają. Uwaga. W zestawie nie ma lalek. Wymiary opakowania: 38.1 x 17.7 x 30.5 cm

157,50 zł
148,05 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 9,45 zł

96
Spiderman. Power Moves - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spiderman. Power Moves
Hasbro, Spiderman
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.14

Walcz jak Spiderman z wyrzutnią, która jest wyposażona w strzałki. Wystarczy, że aktywujesz wyrzutnie charakterystycznym ruchem superbohatera i od razu możesz ruszyć do walki ze złem. Zawartość opakowania: • wyrzutnia Nerf wbudowana w rękawicę, • 3 strzałki Nerf Elite (dodatkowe sprzedawane oddzielnie).

95,90 zł
86,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,59 zł

97
Granat z kulkami, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Granat z kulkami, mix kolorów
M&Z
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.07

Przedstawiamy plastikowe kulki do pistoletu w granacie. 1 granat zawiera 500 szt. kulek. Uwaga! Mix kolorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 granatu.

8,97 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 10,9%
oszczędzasz 0,98 zł

98
Kalendarz wielkopostny. Z autografem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kalendarz wielkopostny. Z autografem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.09

Książka, jakiej jeszcze nie było! Kalendarz, przewodnik, kompendium wiedzy dla dzieci i znakomita pomoc dla rodziców. Od Środy Popielcowej do Wielkanocy – przez kolejne wydarzenia, nabożeństwa i zwyczaje wielkopostne możemy wraz z dziećmi przeżywać 40 dni przygotowań do Zmartwychwstania Pańskiego. Pamiętacie rodzinę Nutów? Właśnie rozpoczęli przygotowania do Wielkanocy. Pamiętacie jak przeżywali Adwent? Teraz przez czterdzieści dni porządkują swoje serca na święta Zmartwychwstania Pańskiego. Zajrzyjcie do nich, by wspólnie spędzać ten najważniejszy czas. Spis treści: Wstęp dla rodziców Wstęp dla dzieci 1. Popielec 2. Postanowienia 3. Modlitwa 4. Post 5. Jałmużna 6. Droga Krzyżowa 7. Nie osądzajmy jak Piłat 8. Każdy z nas czasem upada 9. Być jak święta Weronika 10. Szymon Cyrenejczyk 11. Płaczące niewiasty 12. Odarcie z szat 13. Rekolekcje 14. Być uczniem Pana Jezusa 15. Niedziela Palmowa 16. Ostatnia Wieczerza 17. Pasja 18. Czuwanie przy grobie 19. Święconka 20. Zmartwychwstanie Słowniczek pojęć

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

99
Etui 0.3 Nude do Samsunga Galaxy A52, transparentne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui 0.3 Nude do Samsunga Galaxy A52, transparentne
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.12

Ubierz swój telefon w niemal niewidoczną szatę, tak lekką i subtelną, że nie odczuje jej Twój smartfon, zapewniając mu jednocześnie ochronę przed uszkodzeniem. 0,3 mm do pełni perfekcji: Unikalne rozwiązanie w postaci „Ghost Technology" gwarantuje wyjątkową smukłość etui wynoszącą zaledwie 0,3 mm. Puro 0.3 Nude stanowi niemal drugą skórę smartfona, dbając o jego najlepszą ochronę przed zarysowaniem lub zadrapaniem. Etui niczym mgiełka: Ultra przezroczyste oraz gładkie wykończenie gwarantuje doskonałą integrację ze smartfonem, ukazując jego elegancki design. Lekkie jak piórko: Niezwykle niska waga całej konstrukcji nie dodaje zbędnych gramów budowie urządzenia, zachowując jego lekkość. Elastyczność w każdym calu Wykonanie z bardzo giętkiego materiału zapewnia łatwość i szybkość instalacji etui na smartfonie oraz wspiera jego odporność na wstrząsy lub niewielkie uderzenia. Szczegóły: • ultra przezroczyste wykończenie integrujące się z eleganckim designem telefonu, • gładka faktura etui, • wyjątkowa smukłość wynosząca zaledwie 0,3 mm, • znikoma waga, nie dodająca zbędnych gramów konstrukcji, • bardzo dobra elastyczność gwarantująca szybkość i łatwość instalacji, • ochrona tyłu oraz boków urządzenia, • doskonałe dopasowanie oraz perfekcja wykonania, • logo Puro nadrukowane na boku, • dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu, • materiał: TPU.

44,90 zł
Powiadomienie
100
Etui Icon Cover Limited edition do Samsunga Galaxy S10, czerwone - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Etui Icon Cover Limited edition do Samsunga Galaxy S10, czerwone
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

Seria Icon w swoim spectrum zawiera rodzinę etui zaprojektowaną dla ochrony Twojego telefonu. Wyróżniająca się feerią barw kolekcja ochrania smartfona z tyłu oraz po bokach, zapobiegając przed jego porysowaniem, jednocześnie w żaden sposób nie wpływając na jego oryginalny design. Icon Cover jest niezwykle smukłe o delikatnej i przyjemnej w dotyku fakturze oraz konstrukcji wykonanej z silikonu. Telefon bezpiecznie spoczywa w etui, którego wewnętrzną stronę pokrywa wyściółka z mikrofibry, dokładnie przylegając do urządzenia oraz dodatkowo amortyzując je w razie wstrząsów lub uderzeń.

69,00 zł
Powiadomienie
Wróć do góry