hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.02.21

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 21 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Powiedz, co myślisz. Uważność w sferze... (Oren Jay Sofer), na drugim Kościół walczący. Jak wskrzesić autentyczny katolicyzm (Michael Voris). Kolejny produkt to Swąd Szatana w Kościele. Rewolucja '68 (Yves Chiron) oraz Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Jednorożec (Clementoni).
1
Powiedz, co myślisz. Uważność w sferze... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powiedz, co myślisz. Uważność w sferze...
Dostępny
23 szt.

Mów własnym głosem, wypowiadaj się w autentyczny sposób i uważnie słuchaj - naucz się prowadzić rozmowy zgodnie z zasadami uważności Przedmowa Joseph Goldstein Komunikacja jest złożonym zjawiskiem. Aby skutecznie się komunikować, trzeba uwzględnić wiele czynników. Emocje, koncepcje i przekonania rozmówców objawiają się w słowach i w formie niewerbalnej. Trzeba też poradzić sobie z istniejącymi wzorcami relacji, zarówno w kontaktach indywidualnych, jak i w grupach. Można jednak wskazać uniwersalne, spójne podstawy umiejętnej komunikacji, warunkujące skuteczne porozumiewanie się. Tych podstaw można się nauczyć, ale żeby interakcje były naprawdę satysfakcjonujące, konieczna jest praktyka. Oto praktyczny przewodnik po prostych i efektywnych praktykach porozumiewania się bez konieczności przechodzenia do obrony lub ataku. Dzięki tej książce zaczniesz stosować w rozmowach znane od tysięcy lat zasady uważności. Będziesz mówić własnym głosem, wypowiadać się w autentyczny sposób i uważnie słuchać - a taka komunikacja jest satysfakcjonująca i niezawodnie prowadzi do porozumienia. Pozwala również na budowanie szczerych relacji i prawdziwe zrozumienie intencji drugiej osoby. Większość z nas doświadczyła, jak niszczycielską moc mogą mieć słowa. Teraz możesz sprawić, że Twoje słowa będą uspokajać, podnosić na duchu, uszczęśliwiać - a to zaledwie część potencjału właściwej komunikacji! Dzięki tej książce nauczysz się: - czuć się pewnie podczas komunikowania się - dostrzegać to, co w rozmowie najistotniejsze - zauważać to, co kryje się w wypowiedziach innych - kontrolować lęk przed trudnymi rozmowami i w ich trakcie - znajdować inspirację w interakcjach Oto fundamenty komunikacji: obecność - intencja - uwaga!

57,00 zł
42,18 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,82 zł

2 osoby kupiły
2
Kościół walczący. Jak wskrzesić autentyczny katolicyzm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kościół walczący. Jak wskrzesić autentyczny katolicyzm
Dostępny
5 szt.

Ile dusz katolickich zginęło w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat? Ilu ludzi odeszło od wiary katolickiej albo z powodu wyznawania religii fałszywej, albo z powodu braku jakiejkolwiek religii w ich życiu? I dlaczego praktycznie nikt w Kościele nie mówi nic na ten temat? Kościół stracił zrozumienie samego siebie. Katolicy nie rozumieją już, kim są, jaka jest ich rola w historii ani jaka ma być ich właściwa relacja z Bogiem. Stało się to w wyniku niszczycielskiej destrukcji życia katolickiego. Dzisiejsi biskupi funkcjonują w rzeczywistości, jaką jeden z kanadyjskich biskupów nazwał zarządzaniem upadkiem. Ta książka ma pomóc katolikom zrozumieć naturę kryzysu i błędy, które go wywołały, a także wzbudzić w katolikach poważną potrzebę uporządkowania naszego życia duchowego jeśli chcemy osiągnąć niebo.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

1 osoba kupiła
3
Swąd Szatana w Kościele. Rewolucja '68 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Swąd Szatana w Kościele. Rewolucja '68
Dostępny
12 szt.

Wielki ruch protestacyjny, który wstrząsnął Francją i Europą w maju i czerwcu 1968 r. nie oszczędził Kościoła. Niektórzy duchowni wspierali kontestacyjny zryw studencki i społeczny. Ale protest uderzył też w sam Kościół jako instytucję, stawiając pod znakiem zapytania rolę i wizerunek kapłana. Problem opisany w tej książce przez długi czas był tematem tabu. Yves Chiron opowiada o roku 1968 w Kościele. W tym właśnie roku mają miejsce również wielkie wydarzenia kościelne: w obliczu narastającego kryzysu wiary Paweł VI ogłasza uroczyste Credo. Papież publikuje również encyklikę na temat antykoncepcji, Humanae Vitae, która dla wielu stanie się bardzo kontrowersyjna, w tym także dla niektórych episkopatów. Teologia wyzwolenia pojawia się w pełnym rozkwicie na konferencji w Medellin. Systematyczny przegląd ówczesnych dokumentów, źródeł prasowych i świadectw głównych aktorów tych dramatycznych wydarzeń został zwieńczony przez eksploracje wielu archiwów, zwłaszcza bardzo bogatych Archiwów Diecezji Paryża, co czyni z tej książki wyjątkowe dzieło, ukazujące w nowym świetle zamęt, jaki zapanował w Kościele w roku 1968, czego skutki niewątpliwie trwają do dzisiaj. W latach i miesiącach poprzedzających Maj '68 wielu teologów, a także ludzi Kościoła zaangażowało się (nawet jeśli zjawisko to było marginalne) w sprawy rewolucji, gdzie by ona się nie rozgrywała. Następnie protest, który dał o sobie znać w niektórych sektorach Kościoła, rozwijał się w różnych postaciach. Kryzys w Kościele kryzys doktrynalny, kryzys dyscyplinarny, kryzys tożsamości kapłańskiej który poprzedzał wydarzenia Maja '68, utrzymał się i przybrał na sile. Maj '68 nie był dla Kościoła początkiem kryzysu, lecz wstrząsem pogłębiającym kryzys, który rozpoczął się już wcześniej i miał trwałe i liczne konsekwencje.

34,90 zł
33,16 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,74 zł

1 osoba kupiła
4
Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Jednorożec - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 500 elementów. High Quality Collection. Jednorożec
Clementoni, 500
Dostępny
131 szt.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje High Quality Collection Clementoni: elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Wymiary obrazka po ułożeniu: 49.0 x 36.0 cm Wymiary opakowania: 34.4 x 25.4 x 4.6 cm

23,60 zł
20,77 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,83 zł

1 osoba kupiła
5
The Real... Perry Como. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Real... Perry Como. CD
Perry Como, Sony Music Entertainment
Dostępny
198 szt.

37,90 zł
1 osoba kupiła
6
Python na maturze. Rozwiązania i analiza... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Python na maturze. Rozwiązania i analiza...
Dostępny
30 szt.

Matura z Pythonem to nic trudnego! - Ucz się! - Analizuj! - Programuj! Nauka programowania na dobre zadomowiła się w szkołach, a umiejętności informatyczne są od lat sprawdzane na egzaminach maturalnych. Jej adepci zapewne zdają sobie sprawę, jakim wzięciem na rynku cieszą się osoby, które mogą się pochwalić znajomością Pythona. To język, który dzięki swoim możliwościom i wszechstronności znajduje zastosowanie w najróżniejszych dziedzinach nauki, przemysłu i biznesu. Książka Python na maturze. Rozwiązania i analiza wybranych zadań programistycznych pozwoli Ci zapoznać się z prawdziwymi zadaniami maturalnymi z kilku ostatnich lat. Będziesz mógł je przeanalizować, a także opracować prawidłowe rozwiązania w języku Python. W efekcie nie tylko zdobędziesz i utrwalisz umiejętności programistyczne, lecz również - co nie mniej ważne - rozwiniesz zdolności w zakresie analizy problemów i wyboru właściwych rozwiązań. - Treść zadań maturalnych - Analiza problemów - Praktyczne rozwiązania - Uzasadnienie wybranych technik - Typowe pułapki w zadaniach - Składnia i instrukcje Pythona - Zastosowanie języka w praktyce Naucz się Pythona i zdaj maturę jak prymus!

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

1 osoba kupiła
7
Louis Andriessen: The Only One. CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
61,90 zł
8
Schowek
Identification With The Enemy, A Key To The Underworld, CD
Zu, Atavistic
Niedostępny
Brak

Soczyste spotkanie improv jazzu z tradycja industrial/noise. Włoskie trio kontra Japoński solista. Gatunek: Jazz/Awangarda, Rok wydania: 2007, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: TAKEMURA, NOBUKAZU / ZU, Wydawca: ATAVISTIC

65,90 zł
Powiadomienie
9
Schowek
Let It Roll, Winyl
Witch Dixie, Small Stone Records
Niedostępny
Brak

Gatunek: Rock/Mocne Brzmienia, Rok wydania: 2011, Kraj: Zagraniczna, Wykonawca: DIXIE WITCH, Wydawca: SMALL STONE RECORDS

93,90 zł
Powiadomienie
10
Wspomnienia niekontrolowane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wspomnienia niekontrolowane
Niedostępny
Brak

To kontynuacja książki Z HISTORII PRL. DZIENNIKARZE (2003), zawierająca kolejną część opowieści dziennikarzy o ich życiu prywatnym i doświadczeniach zawodowych w czasach Polski Ludowej.

48,00 zł
40,32 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,68 zł

11
Brakujące ogniwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brakujące ogniwo
Niedostępny
Brak

Członkowie ekspedycji naukowej poszukujący "brakującego ogniwa" między małpą a człowiekiem zostają porwani przez islamskich fundamentalistów. Francuski rząd chce spełnić żądania porywaczy ale czyni to wyjątkowo nieudolnie. Do akcji wkracza mąż jednej z zakładniczek, który organizuje komando śmierci.

26,60 zł
20,48 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,12 zł

12
Pagemarker 7.0 XP Od A do Z - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pagemarker 7.0 XP Od A do Z
Dostępny
2 szt.

Dzięki alfabetycznemu uporządkowaniu hasel, tak jak w słowniku, albo encyklopedii, Pagemaker 7.0 od A do Z pozwoli Ci na łatwe odszukanie dokładnie tej informacji, której w danej chwili potrzebujesz. Już nie musisz szukać potrzebnych Ci odpowiedzi na chybił trafił. Dzięki opisowi ponad 300 haseł i opcji książka zawiera więcej informacji o systemie Windows niż inne pełnowymiarowe broszury. Każda strona jest wręcz przeładowana informacją. Znajdziesz tu wszystko - także to czego brakuje w innych podręcznych przewodnikach.

21,40 zł
19,99 zł

Rabat 6,6%
oszczędzasz 1,41 zł

13
Especial DELE B2 curso completo klucz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Especial DELE B2 curso completo klucz
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.10

52,60 zł
46,29 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,31 zł

14
Słownik Odmiany Rzeczowników Polskich - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik Odmiany Rzeczowników Polskich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.16

Dzięki temu praktycznemu przewodnikowi, zawierającemu kilkaset paradygmatów, indeks ponad 20 000 leksemów, każdy użytkowinik bedzie w stanie lepiej zrozumieć i szybciej opanować bogaty system deklinacji polskich rzeczowników. Bez trudu odnajdzie odmianę (formy) dowolnego rzeczownika, jak również szereg dodatkowych informacji z zakresu fleksji. 500 wzorów odmiany; 20 tysięcy rzeczowników; indeks a tergo; liczne informacje praktyczne z zakresu fleksji rzeczownika; czytelność układu oraz łatwość używania; pomoc dydaktyczna przeznaczona dla obcokrajowców uczących się języka polskiego.

57,80 zł
42,19 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,61 zł

15
Ach, ten język polski! wersja polska SB - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ach, ten język polski! wersja polska SB
Niedostępny
Brak

Zbiór ćwiczeń komunikacyjnych dla początkujących. Poza ćwiczeniami komunikacyjnymi zawiera on także ćwiczenia słownikowe, ćwiczenia w rozumieniu tekstów pisanych i mówionych oraz quizy i rozsypanki literowe. Podręcznik do nauki języka polskiego dla cudzoziemców.

49,00 zł
35,77 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,23 zł

16
Schowek
50,90 zł
44,28 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,62 zł

17
Fiszki OOP. Język hiszpański. Słownictwo 3 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki OOP. Język hiszpański. Słownictwo 3 OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.17

Tytuł zawiera ponad 2300 słów i zwrotów. Skierowany jest do osób, które znają już podstawy języka hiszpańskiego, rozumieją zasadnicze punkty rozmowy, gdy używany jest język jasny i standardowy, oraz umieją wypowiedzieć się w sposób prosty i zwięzły na tematy z życia codziennego. Tytuł ten jest trzecią częścią 4-poziomowego kursu "FISZKI - Słownictwo". Kurs "Słownictwo" składa się z czterech części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (poziom podstawowy, poziom wyższy podstawowy, poziom niższy średnio zaawansowany i poziom wyższy średnio zaawansowany). Każda z części zawiera około 2500 haseł usystematyzowanych zawsze w tych samych 50 kategoriach tematycznych. Cały kurs zawiera ponad 9000 słów i zwrotów (hasła nie powtarzają się między poziomami). W celu zabezpieczenia fiszek przed zniszczeniem, jak również w celu ułatwienia nauki z fiszkami, polecamy kartonowe pudełko MEMOBOX.

60,00 zł
42,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

18
Fiszki OOP. Mini Niemieckie nr 5 "Wszędzie dobrze..." OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki OOP. Mini Niemieckie nr 5 "Wszędzie dobrze..." OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.17

Na 100 kartonikach zawartych zostało ponad 180 słów i zwrotów z następującychbloków tematycznych:ruch ulicznymiastomieszkaniewyposażenie mieszkaniaprace domowePrzykładowe słowa i zwroty: ratusz, naprzeciwko kina, iść wlewo, ścieżka rowerowa, jechać autobusem, na przedmieściach,blok, przeprowadzka, pojechać windą, jadalnia, na regale, lodówka, odkurzacz,prasować...Poziomy i egzaminy: materiał zgromadzony w tym tytule odpowiada poziomom odA1 do B1 Rady Europy.Opanowanie materiału zawartego we wszystkich tytułach kursu "FISZKI -na dobry początek" (zagadnienia leksykalne wraz z towarzyszącymi im zagadnieniamigramatycznymi) jest niezwykle pomocne w przygotowaniach do matury na poziomie podstawowymi do egzaminu Zertifikat Deutsch (ZD).

9,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

19
Schowek
5,50 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,3%
oszczędzasz 0,51 zł

20
Schowek
47,25 zł
41,11 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,14 zł

21
Gra językowa Hiszpański El Juego de los cuentos - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
65,90 zł
Powiadomienie
22
Gra językowa Włoski Fiabe in gioco - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
56,90 zł
Powiadomienie
23
DACHfenster. Komplet dwóch kaset - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
DACHfenster. Komplet dwóch kaset
Niedostępny
Brak

Komplet dwóch kaset jako dodatek do podręcznika z języka niemieckiego.

25,22 zł
22,70 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,52 zł

24
Gra językowa Francuski Jeu de fables - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
25
Fiszki. Język hiszpański. Konwersacje OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Język hiszpański. Konwersacje OOP
Niedostępny
Brak

Tytuł "Konwersacje" powstał z myślą o osobach, które mimo, że uczą się języka hiszpańskiego już od jakiegoś czasu, wciąż boją się mówić w tym języku. Dzięki 300 kartonikom z 700 słowami i zwrotami oraz płycie mini-CD z nagraniami tych haseł każdy będzie w stanie przełamać barierę i zacząć mówić - płynnie, spontanicznie i bez kompleksów. Hasła dobrano tak, by były uniwersalne i można je było wykorzystać zarówno podczas rozmów towarzyskich, jak i spotkań biznesowych. "Osłuchanie się" z ich wymową pozwoli na pozbycie się kompleksów i nabranie pewności siebie. A zatem zacznij mówić... po hiszpańsku!

34,97 zł
24,48 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,49 zł

26
Fiszki. Język chiński. Starter OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Język chiński. Starter OOP
Niedostępny
Brak

Tytuł zawiera 570 słów i zwrotów niezbędnych każdej osobie rozpoczynającej naukę języka chińskiego. Materiał ujęto w 13 jednostkach lekcyjnych, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Dołączona płyta mini CD (mp3) zawiera nagrania wszystkich haseł i przykładów. Dzięki temu samodzielnie, bez potrzeby sięgania do podręcznika, opanują Państwo podstawy języka chińskiego, umożliwiające poprawną komunikację.

34,97 zł
24,48 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,49 zł

27
Fiszki OOP. Język norweski. Słownictwo 1 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,99 zł
41,99 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

28
Und so weiter. Język niemiecki. Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Und so weiter. Język niemiecki. Klasa 6. Zeszyt ćwiczeń
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.28

Zeszyt ćwiczeń to integralna część podręcznika. Zawiera on bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń utrwalających poznane słowa, zwroty oraz zagadnienia gramatyczne. Obok typowych ćwiczeń uczniowie znajda tu również zabawy i gry językowe oraz specjalne ćwiczenia ułatwiające pokonać trudności spowodowane dysgrafią. Każdy rozdział kończy test dla ucznia, który pozwala mu na samodzielne sprawdzenie i ocenę zdobytych umiejętności.

27,00 zł
24,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,70 zł

29
der, die, das neu 3. Podręcznik dla klasy 3 gimnazjum + kaseta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
der, die, das neu 3. Podręcznik dla klasy 3 gimnazjum + kaseta
Dostępny
7 szt.

Niniejszy podręcznik to ostatnia część z serii dla uczniów gimnazjum kontynuujących naukę języka niemieckiego. Tematy takie jak: plany na przyszłość, rola mediów w codziennym życiu, ochrona środowiska naturalnego, problemy i konflikty w rodzinie i szkole, zmieniający się świat inspirują uczniów do dyskusji i wyrażania własnych opinii. Różnorodne ćwiczenia, zabawy dydaktyczne, prace projektowe, testy do samooceny mają na celu usystematyzowanie i utrwalenie zarówno słownictwa, jak i problemów gramatycznych. Zamieszczona w podręczniku gra planszowa pozwala w atrakcyjny sposób powtórzyć materiał z trzech lat nauki.

27,50 zł
24,75 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,75 zł

30
der, die, das neu 4. Podręcznik dla klasy 4 szkoły podstawowej + kaseta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
der, die, das neu 4. Podręcznik dla klasy 4 szkoły podstawowej + kaset...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.09

Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów rozpoczynających naukę niemieckiego. Składa się z sześciu rozdziałów. Każdy rozdział podzielony jest na jednostki oznaczone kolejnymi literami. W każdym rozdziale, oprócz tekstów, dialogów, zamieszczona jest piosenka, zadanie na rozumienie ze słuchu, zagadka gramatyczna lub leksykalna, ćwiczenia na wymowę i Spickzettel – podsumowanie nowych zagadnień gramatycznych. 7. rozdział zawiera informacje na temat świąt i tekst sztuki teatralnej. Na końcu podręcznika jest opis gier i zabaw i słowniczek niemiecko-polski.

27,50 zł
24,75 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,75 zł

31
Schowek
Tip Top 2A. Język niemiecki. Poradnik dla nauczyciela do klasy 2 szkoł...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Poradnik metodyczny dla nauczyciela języka niemieckiego do klasy 2 szkoły podstawowej.

30,50 zł
27,45 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,05 zł

32
Fiszki. Język niemiecki. 100 naj...rekcji czasowników OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Język niemiecki. 100 naj...rekcji czasowników OOP
Niedostępny
Brak

Tytuł "Rekcja czasownika" na 100 kartonikach zawiera 100 najważniejszych i najczęściej stosowanych przypadków rekcji czasownika. W języku niemieckim występuje szereg czasowników, które łączą się z dopełnieniem za pomocą określonego przyimka, który z kolei wymaga odpowiedniego przypadka. Jest to właśnie rekcja czasownika, której podstawy powinien opanować każdy uczący się języka niemieckiego. Uznawana jest za zagadnienie trudne, ale dzięki FISZKOM staje się łatwa i zrozumiała, gdyż każdy kartonik zawiera tylko jeden przypadek rekcji i dodatkowo prosty przykład obrazujący sposób jej użycia. Tytuł polecamy osobom, które reprezentują poziom średnio zaawansowany (B1) lub wyższy średnio zaawansowany (B2).

9,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 3,00 zł

33
Fiszki Audio. Język włoski. Słownictwo 2 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Audio. Język włoski. Słownictwo 2 OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.12

Płyta "Słownictwo 2" zawiera 225 minut nagrań - ponad 2500 włoskich słów i zwrotów. Skierowana jest do osób, które potrafią już zrozumieć pojedyncze zdania i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

34
Fiszki. Język hiszpański. Słownictwo 2. Basico. A2 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,00 zł
42,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

35
Fiszki OOP. Język włoski. Słownictwo 2 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki OOP. Język włoski. Słownictwo 2 OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.15

Kurs składa się z trzech części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (poziom podstawowy, poziom niższy średnio zaawansowany i poziom średnio zaawansowany). Każda z części zawiera około 2500 haseł usystematyzowanych zawsze w tych samych 50 kategoriach tematycznych. Cały kurs zawiera ponad 7000 słów i zwrotów (hasła nie powtarzają się między poziomami). Drugi poziom kursu "Słownictwo" zawiera ponad 2500 słów i zwrotów. Skierowany jest do osób, które potrafią już zrozumieć pojedyncze zdania i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym. W nowym wydaniu kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych (kurs w wersji audio dostępny oddzielnie).

60,00 zł
42,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

36
Fiszki OOP. Język hiszpański. Słownictwo 3 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
59,99 zł
41,99 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

37
Fiszki Audio. Język hiszpański. Słownictwo 3 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Audio. Język hiszpański. Słownictwo 3 OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.30

Jest to dźwiękowa wersja kursu "FISZKI - Słownictwo" i również składa się z trzech części (trzech płyt w formacie mp3), odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (od poziomu podstawowego do poziomu średnio zaawansowanego). Płyta "Słownictwo 3" zawiera 210 minut nagrań - ponad 2300 haseł polskich i hiszpańskich. Skierowana jest do osób, które znają już podstawy języka hiszpańskiego, rozumieją zasadnicze punkty rozmowy, gdy używany jest język jasny i standardowy, oraz umieją wypowiedzieć się w sposób prosty i zwięzły na tematy z życia codziennego.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

38
Fiszki OOP. Język niemiecki. Słownictwo 2 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki OOP. Język niemiecki. Słownictwo 2 OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.14

Kurs składa się z pięciu części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (od poziomu podstawowego aż do poziomu zaawansowanego). Każda z części zawiera około 2500 haseł usystematyzowanych zawsze w tych samych 50 kategoriach tematycznych. Cały kurs zawiera ponad 12 000 słów i zwrotów (hasła nie powtarzają się między poziomami). Drugi poziom kursuSłownictwo" zawiera ponad 2300 słów i zwrotów. Skierowany jest do osób, które potrafią już zrozumieć pojedyncze zdania i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym. W nowym wydaniu kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych (dodatek audio dostępny oddzielnie). Zawartość: 1040 kartoników formatu 70 mm x 50 mm 50 przekładek tematycznych instrukcja MEMOBOX - gratis! Etui - gratis!

60,00 zł
42,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

39
Fiszki. Język hiszpański. Słownictwo 1. Inicial. A1 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Język hiszpański. Słownictwo 1. Inicial. A1 OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.01

Kurs składa się z czterech części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (poziom podstawowy, poziom wyższy podstawowy, poziom niższy średnio zaawansowany i poziom wyższy średnio zaawansowany). Każda z części zawiera około 2500 haseł usystematyzowanych zawsze w tych samych 50 kategoriach tematycznych. Cały kurs zawiera ponad 9000 słów i zwrotów (hasła nie powtarzają się między poziomami). Pierwszy poziom kursu "Słownictwo" zawiera ponad 2100 słów i zwrotów. Ta baza leksykalna przyda się zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka hiszpańskiego, jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy słownictwa. W nowym wydaniu kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych (kurs w wersji audio dostępny oddzielnie).

60,00 zł
42,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,00 zł

40
Fiszki. Język szwedzki. Starter OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Język szwedzki. Starter OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.08

Kurs zawiera ponad 500 słów i zwrotów niezbędnych każdej osobie rozpoczynającej naukę języka szwedzkiego. Materiał ujęto w 13 jednostkach tematycznych, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Dołączona płyta mini-CD (mp3) zawiera nagrania wszystkich haseł i przykładów. Dzięki temu samodzielnie, bez potrzeby sięgania do podręcznika, opanują Państwo podstawy języka szwedzkiego, umożliwiające poprawną komunikację.

35,00 zł
24,50 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

41
Fiszki OOP. Język niemiecki. Słownictwo 3 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki OOP. Język niemiecki. Słownictwo 3 OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.04

Kurs składa się z pięciu części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (od poziomu podstawowego aż do poziomu zaawansowanego). Każda z części zawiera około 2500 haseł usystematyzowanych zawsze w tych samych 50 kategoriach tematycznych. Cały kurs zawiera ponad 12 000 słów i zwrotów (hasła nie powtarzają się między poziomami). Trzeci poziom kursu "Słownictwo" zawiera ponad 2400 słów i zwrotów. Skierowany jest do osób, które znają już podstawy języka niemieckiego, rozumieją zasadnicze punkty rozmowy, gdy używany jest język jasny i standardowy, oraz umieją wypowiedzieć się w sposób prosty i zwięzły na tematy z życia codziennego. W nowym wydaniu kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych (dodatek audio dostępny oddzielnie).

62,00 zł
43,40 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 18,60 zł

42
Fiszki OOP. Mini Włoskie nr II "Czasowniki-czas przeszły" N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

43
Fiszki OOP. Mini Rosyjskie nr II "Czasowniki-rząd czasownika" N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

44
Fiszki OOP. Mini Rosyjskie nr I "Czasowniki-czas teraźniejszy" N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

45
Fiszki. Język japoński. Starter OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Język japoński. Starter OOP
Niedostępny
Brak

Starter to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem japońskim. Kurs obejmuje 13 lekcji, pozwalających szybko i skutecznie opanować najpotrzebniejsze słowa i zwroty oraz podstawowe zagadnienia gramatyczne, umożliwiające poprawną komunikację. Oparty na quizie system powtórzeń MEMOBOX gwarantuje optymalną liczbę powtórek i selekcjonuje słowa sprawiające trudności. 75 nagrań rodowitej Japonki gwarantuje opanowanie bezwzględnej wymowy, a funkcja karaoke umożliwia śledzenie tekstu na ekranie odtwarzacza lub telefonu.

36,75 zł
25,73 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,02 zł

46
Fiszki OOP. Mini Francuskie nr III "Czasowniki-czas przyszły" OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

47
Fiszki OOP. Mini Niemieckie nr III "Rekcja czasownika" N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

48
Fiszki OOP. Mini Hiszpańskie nr II "Czasowniki-czas przeszły" N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki OOP. Mini Hiszpańskie nr II "Czasowniki-czas przeszły" N OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.16

Kurs "Czasowniki dla początkujacych" Kurs obejmuje dwa tytuły. Przedstawiają one charakterystyczne dla języka hiszpańskiego zagadnienia związane z czasownikami i ich użyciem. W tytule "Czas przeszły" na 100 kartonikach ujętych zostało 100 podstawowych czasowników o nieregularnej odmianie w czasie przeszłym indefinido. Odmiana czasowników nieregularnych w czasie indefinido to zagadnienie sprawiające uczącym się języka hiszpańskiego duże trudności. Dlatego też, aby ułatwić Państwu zapamiętywanie, czasowniki odmieniono przez wszystkie osoby, a formy nieregularne pogrubiono. Tytuł polecamy osobom, które reprezentują już poziom wyższy podstawowy.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

49
Fiszki OOP. Mini Francuskie nr II "Czasowniki-czas przeszły" N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,3%
oszczędzasz 2,01 zł

50
Fiszki OOP. Mini Włoskie nr I "Czasowniki-czas teraźniejszy" N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

51
Fiszki OOP. Mini Niemieckie nr I "Czasowniki-czas teraźniejszy" N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

52
Fiszki OOP. Mini Niemieckie nr 9 "Nie szata zdobi..." N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

53
Fiszki OOP. Mini Niemieckie nr 3 "Oprócz błękitnego nieba..." N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,50 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,4%
oszczędzasz 2,51 zł

54
Fiszki OOP. Mini Niemieckie nr 11 "Czego Jaś się nie nauczy..." OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

55
Fiszki OOP. Mini Niemieckie nr 10 "W zdrowym ciele..." N OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,50 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,9%
oszczędzasz 2,51 zł

56
Gra językowa Angielski Fairy Tales in Games - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
69,90 zł
57
Słownik form koniugacyjnych czasowników polskich. Mędak, S - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
60,00 zł
43,80 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 16,20 zł

58
Fotografia i filozofia. Szkice o pędzlu natury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
54,00 zł
39,42 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 14,58 zł

59
Schowek
Delfin 3 ab polska
Dostępny
7 szt.

Książka ćwiczeń do trzeciej części podręcznika "Delfin" (lekcje 15-20) przeznaczona dla trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego, pr ofilowanego i technikum (kształcenie w zakresie podstawowym). Zawiera słowniczek niemiecko-polski, tłumaczenie poleceń do ćwiczeń or az kontrastywne opracowanie gramatyki.

23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

60
Schowek
24,20 zł
21,05 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,15 zł

61
The Adventures of Huckleberry Finn - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Adventures of Huckleberry Finn
Niedostępny
Brak

The Penguin English Library Edition of The Adventures of Huckleberry Finn by Mark Twain 'I'm unfavorable to killin' a man as long as you can git around it; it ain't good sense, it ain't good morals. Ain't I right?' The original Great American Novel, an incomparable adventure story and a classic of anarchic humour, Twain's masterpiece sees Huckleberry Finn and Jim the slave escape their difficult lives by fleeing down the Mississippi on a raft. There, they find steamships, feuding families, an unlikely Duke and King and vital lessons about the world in which they live. With its unforgettable cast of characters, Hemingway called this 'the best book we've ever had'. The Penguin English Library - 100 editions of the best fiction in English, from the eighteenth century and the very first novels to the beginning of the First World War.

29,00 zł
26,97 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,03 zł

62
Schowek
84,00 zł
73,08 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,92 zł

63
Schowek
36,30 zł
31,58 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,72 zł

64
Schowek
50,90 zł
44,28 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,62 zł

65
Schowek
73,92 zł
64,31 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,61 zł

66
Fiszki Audio. Język angielski. Czasowniki dla średnio zaawansowanych OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Audio. Język angielski. Czasowniki dla średnio zaawansowanych O...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.06

"Jest to dźwiękowe uzupełnienie tytułu ""FISZKI - Czasowniki B"". Płyta zawiera 275 minut nagrań w formacie mp3 (ponad 2100 haseł polskich i angielskich) i jest doskonałą pomocą dla osób reprezentujących poziom średnio zaawansowany i wyższy średnio zaawansowany.Zawarte na płycie czasowniki nieregularne i frazowe oraz kolokacje, idiomy i przysłowia niezmiernie wzbogacają słownictwo, a podane przykłady (pełne zdania) pozwlają osłuchać się z językiem angielskim. "

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

67
Fiszki Audio. Język angielski. Słownictwo 6 OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Audio. Język angielski. Słownictwo 6 OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.08

Kurs "Audio" jest to dźwiękowe uzupełnienie kursu "Fiszki - Słownictwo" i również składa się z sześciu części (sześciu płyt w formacie mp3), odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (od poziomu podstawowego aż do poziomu biegłości językowej). Każda płyta zawiera około 200 minut nagrań, co łącznie stanowi ponad 20 godzin kontaktu z językiem angielskim.Płyta "Słownictwo 6" zawiera 260 minut nagrań - ponad 2500 haseł polskich i angielskich. Skierowana jest do osób, które potrafią zrozumieć długie i trudne teksty, wypowiadają się biegle i spontanicznie, nie zastanawiając się nad doborem słów, ale nie osiągnęły jeszcze poziomu pozwalającego na całkowite zrozumienie każdej wypowiedzi mówionej lub pisanej, gdy stosowane są bardziej abstrakcyjne lub skomplikowane językowo teksty (szczególnie język specjalistyczny); brakuje im też jeszcze umiejętności subtelnego różnicowania znaczeń czy pewności w stosowaniu wyrażeń idiomatycznych i potocznych.Płyta zawiera 1040 plików audio - każdy plik to nagranie haseł z jednego kartonika (w trybie: hasło po polsku - hasło po angielsku - przerwa na powtórzenie). Pliki, podobnie jak kartoniki, zostały skatalogowane w 50 kategoriach tematycznych.Jak odtwarzać nagrania? odtwarzacze mp3 / telefony komórkowe W celu odsłuchania nagrań należy przekopiować zawartość płyty do komputera, a następnie z komputera do odtwarzacza mp3 (telefonu komórkowego) za pomocą odpowiedniego kabla (ew. wykorzystując urządzenia do bezprzewodowego transferu danych - np. Bluetooth). odtwarzacze CD (wieże audio i odtwarzacze samochodowe odtwarzające pliki mp3) Nagrania audio można odsłuchiwać bezpośrednio z płyty, którą Państwo otrzymają. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że część plików - w zależności od możliwości technicznych odtwarzacza - może nie zostać odczytana. W takiej sytuacji sugerujemy przekopiowanie zawartości płyty do komputera, a następnie samodzielne nagranie płyty lub płyt z odpowiednią liczbą plików. komputer / laptop Nagrania audio można odłsuchiwać za pomocą typowych programów do odtwarzania plików muzycznych, takich jak WINAMP lub Windows Media Player. Wystarczy umieścić płytę w napędzie CD/DVD-ROM swojego komputera i odtworzyć nagrania bezpośrednio z płyty. Opcjonalnie można przekopiować zawartość płyty do komputera, a następnie odtworzyć nagrania za pomocą tych samych programów.

20,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

68
Klejki. Język włoski OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klejki. Język włoski OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.24

Zestaw 96 naklejek, które pomogą Państwu szybko i bez wysiłku opanować słownictwo z najbliższego otoczenia. Wystarczy oznaczyć codziennie oglądane przedmioty, by nauczyć się ich włoskich nazw - zupełnie przy okazji...

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

69
Klejki. Język rosyjski OOP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klejki. Język rosyjski OOP
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.02.25

"Zestaw 96 naklejek, które pomogą Państwu szybko i bez wysiłku opanować słownictwo z najbliższego otoczenia. Wystarczy oznaczyć codziennie oglądane przedmioty, by nauczyć się ich rosyjskich nazw - zupełnie przy okazji... "

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

70
Schowek
28,30 zł
24,62 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,68 zł

71
Schowek
38,00 zł
33,06 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,94 zł

72
Schowek
40,00 zł
34,80 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,20 zł

73
Schowek
73,00 zł
63,51 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,49 zł

74
Schowek
46,00 zł
40,02 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,98 zł

75
Schowek
128,00 zł
115,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,80 zł

76
Schowek
87,90 zł
79,11 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 8,79 zł

77
Schowek
147,20 zł
132,48 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,72 zł

78
Schowek
74,70 zł
67,23 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,47 zł

79
Schowek
79,89 zł
71,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,99 zł

80
Schowek
79,89 zł
71,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,99 zł

81
Schowek
64,00 zł
57,60 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,40 zł

82
Schowek
69,20 zł
62,28 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,92 zł

83
Kuchnia z Akcesoriami Mega Creative 394645 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuchnia z Akcesoriami Mega Creative 394645
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

W Zestawie Kuchennym Mega Creative znajduje się wszystko, czego potrzebuje Twoja pociecha aby nauczyć się gotować. Kto wie, może to właśnie ona będzie następnym Masterchefem W zestawie znajdują się kuchenka z dwoma palnikami, garnek z pokrywką, patelnia z pokrywką, dwa kubki, dwa talerzyki, deska do krojenia, nóż do krojenia oraz warzywa do krojenia. Niektóre owoce i warzywa składają się z dwóch części, połączonych ze sobą za pomocą rzepów, co imituje proces krojenia. Kuchnia posiada efekty dźwiękowe oraz świetlne. Produkty wykonane z plastiku. Przeznaczone dla dzieci od lat 3 . Wymaga zasilania bateriami 2 x AA/LR6-nie załączone do zestawu. Wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 41x27x20.

80,90 zł
60,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 20,22 zł

84
Piórnik Bez Wyposażenia Littlest Pet Shop - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piórnik Bez Wyposażenia Littlest Pet Shop
Starpak
Niedostępny
Brak

Duży pi oacute rnik z 2 skrzydełkami i elastycznymi uchwytami na przybory szkolne zapinany na mocny zamek. Pozwoli pomieścić wszystkie potrzebne artykuły piśmiennicze i pozwoli samemu skompletować asortyment. Pomieści flamastry, kredki, pi oacute ro, długopis, oł oacute wek, plan zajęć i wiele innych. Materiał pi oacute rnika pokryty nadrukiem ulubionych zwierzątek Littlest Pet Shop.

12,99 zł
Powiadomienie
85
Spd Movie Fx Maska E2911 Wb4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Spd Movie Fx Maska E2911 Wb4
Hasbro, Zabawki Chłopięce
Niedostępny
Brak

Bądź jak Miles Morales dzięki nowej masce z wbudowanymi specjalnymi dźwiękami. Wystarczy nacisnąć przycisk na masce i wstrząsnąć nim lub przesunąć, aby aktywować frazy Milesa Moralesa lub specjalne efekty dźwiękowe z filmu Spider-Man Into the Spider-Verse Maska Miles Morales zawiera elastyczną opaskę, pasującą na większość głów dziecięcych.

119,90 zł
107,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,99 zł

86
Plecak Szkolny Mid Starpak 47-14 Barbie Ii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Szkolny Mid Starpak 47-14 Barbie Ii
Starpak
Niedostępny
Brak

Pojemny 2-komorowy plecak szkolny. Dodatkowa duża kieszeń środkowa i 2 boczne. Komory, kieszeń środkowa zamykane zamkiem błyskawicznym. Kieszeń boczna z siatki idealna na bidon lub butelkę z napojem. Uchwyt dla wygodnego noszenia.

48,90 zł
46,46 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,44 zł

87
Genial 1 Kaseta do ćwiczeń - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Genial 1 Kaseta do ćwiczeń
Niedostępny
Brak

Kaseta jako dodatek do ćwiczeń z języka niemieckiego dla młodzieży A1 Trzytomowy kurs języka niemieckiego dla młodzieży został opracowany zgodnie z poziomami językowymi ustalonymi przez Radę Europy. Tom pierwszy w pełni odpowiada warunkom poziomu A1, czyli uczniowie ? po jego ukończeniu ? osiągają poziom elementarnej znajomości języka obcego.

15,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

88
The Revolutions of Subjects - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Revolutions of Subjects
Niedostępny
Brak

The revolution of subjects emerged as a mass phenomenon in the second half of the XX century and has continued up to this day, undergoing further modifications and encompassing more spheres of human life. The working thesis of this book is the idea that successive waves of human civilization overlapping one another, have already fallen behind peaceful agrarian space, in which the first personality type that we are familiar with was formed.

79,38 zł
55,57 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 23,81 zł

89
Na rozstaju dróg - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na rozstaju dróg
Niedostępny
Brak

NA ROZSTAJU DRÓG to pierwsza całościowa analiza stosunków niemiecko-amerykańskich napisana od czasu inwazji na Irak ? to nieodzowna lektura dla wszystkich pragnących przewidzieć przyszły kurs tego transatlantyckiego sojuszu. Na początku 2003 roku stało się jasne, iż wiele krajów, w tym bliscy sojusznicy Stanów Zjednoczonych, nie weźmie udziału w kierowanej przez USA koalicji skierowanej przeciw Irakowi. Mimo widocznego powszechnie napięcia między Stanami Zjednoczonymi a Francją najbardziej zawzięty sprzeciw wyrażały między innymi Niemcy, znacząc tym samym koniec nie tylko ?szczególnych wzajemnych stosunków" niemiecko-amerykańskich, lecz także relacji transatlantyckich, mających szczególną wagę w strategicznym myśleniu na Zachodzie.

34,90 zł
25,13 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

90
Ameryka jako imperium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ameryka jako imperium
Niedostępny
Brak

Autor niniejszej książki stawia przed czytelnikami pytanie dotyczące wspólnej przyszłości Ameryki i świata: czy okres amerykańskiej dominacji będzie czasem pokojowego rozwoju, czy też czasem znaczonym niesprawiedliwością, wojnami i terroryzmem? Innymi słowy pyta o to, jak Ameryka zrealizuje swoje przywództwo? Czy potęgę i władzę wykorzysta dla nich samych, czy raczej, by szerzyć idee, które kiedyś powołały ją do życia i które wciąż budzą nadzieje milionów ludzi na całym świecie?

36,70 zł
26,42 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,28 zł

91
Linksys sieci Oficjalny przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Linksys sieci Oficjalny przewodnik
Niedostępny
Brak

Tworzenie własnej sieci przewodowej i bezprzewodowej, wybór i zakup najodpowiedniejszego sprzętu, zabezpieczanie sieci zaporą ogniową i oprogramowaniem antywirusowym, dokładne i klarowne instrukcje na temat instalowania produktów firmy Linksys.

57,75 zł
40,43 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,32 zł

92
Blok techniczny A4 Canson z kolorowymi kartkami 10 kartek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4 Canson z kolorowymi kartkami 10 kartek
Hamelin
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.22

Blok techniczny A4, 10 kolorowych kartek

10,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

93
Translation and Own-language Activities - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Translation and Own-language Activities
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.23

Practical ideas for using students' own languages within the language classroom. Translation and Own-language Activities provides structured, practical advice and guidance for using students' own languages within ELT classrooms. Taking into account both the growing interest and concerns about use of translation in English lessons, the book presents effective ways of integrating carefully chosen activities, covering themes such as tools, language skills, language focus and techniques. The practical activities range from using bilingual dictionaries to translating long texts, with a number of tasks drawing on easy-to-use web tools. The book also considers the relationship between translation and intercultural understanding.

135,00 zł
121,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 13,50 zł

94
The Composer, 7 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Composer, 7 CD
Leonard Bernstein, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

Lista utworów: 1 CD 1. Symphonic Dances From West Side Story / Symphonic Suite From On The Waterfront 2. Kaddish, Symphony No. 3 3. Fancy Free / Overture To Candide / Three Dance Episodes From On The Town / Prelude, Fugue And Riffs 4. Chichester Psalms / Facsimile 5. The Age Of Anxiety, Symphony No. 2 / Serenade After Platos Symposium 6-7. Mass: A Theatre Piece For Singers, Players And Dancers 8. Dybbuk – Complete Ballet 9. Jeremiah, Symphony No. 1 / I Hate Music / La Bonne Cuisine / Afterthought / Seven Anniversaries 10. On The Town: Studio Cast Recording 11. Peter Pan: Original Broadway Cast Recording 12. Trouble In Tahiti 13. Wonderful Town: 1958 Television Cast Recording 14. Candide: Original Broadway Cast Recording 15-16. Candide: Broadway Revival Cast Recording 17. West Side Story: Original Broadway Cast Recording 18. West Side Story: Original Motion Picture Soundtrack – Expanded Edition 19. The Bernstein Songbook 20. Songfest 21. Blackwell Sings Bernstein: A Simple Song 22. Chamber And Concert Music 23. The Canadian Brass Plays Bernstein 24-25. Bernstein In Jazz

480,90 zł
95
Aussichten A2. Intensivtrainer - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Aussichten A2. Intensivtrainer
Niedostępny
Brak

Materiał uzupełniający do kursu Aussichten do wykorzystania na lekcji i do samodzielnej nauki. Zawiera: 10 stron do każdego rozdziału podręcznika, różnorodne ćwiczenia powtórkowe i utrwalające, zadania i ćwiczenia dla różnych typów uczących się.

61,00 zł
54,90 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,10 zł

96
100% FLE Vocabulaire essentiel du francais A1 + CD MP3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
130,20 zł
122,39 zł

Rabat 6,0%
oszczędzasz 7,81 zł

97
A Fatal Inheritance - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
35,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,90 zł

98
An Anonymous Girl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
33,15 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,85 zł

99
Tom Clancy's Duty and Honour - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tom Clancy's Duty and Honour
Niedostępny
Brak

Someone wants Jack Ryan Dead - and fast... Covert operative Jack Ryan Jr is enjoying some well-earned R&R when an attempt is made on his life. He survives, only to learn that another attempt on his life is imminent. Having barely survived the first time, Jack sets out to find out who wants him dead, and why...Using clues left by his would-be assassin, Jack follows a trail that leads through France and Switzerland to Rostock, a shadowy security firm based in Germany. Jack knows its head, Jurgen Rostock, from a previous operation - one that has apparently drawn the man's fury. Without the resources of The Campus - the elite agency from which he is on a leave-of-absence - but with the help of an investigative journalist, Jack embarks on his own secret campaign to uncover the truth about Rostock. And what he finds is that they are up to something both big and very, very bad. But what can one man do against all Rostock's might? The world is about to find out.

35,00 zł
32,55 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,45 zł

100
Cambridge Primary Mathematics 6 Teacher's Resource with CD-ROM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge Primary Mathematics 6 Teacher's Resource with CD-ROM
Niedostępny
Brak

Written for use with the Cambridge Primary Mathematics Curriculum Framework, and endorsed by Cambridge International Examinations, the Cambridge Primary Mathematics series is informed by the most up-to-date teaching philosophies from around the world. It aims to support teachers to help all learners become confident and successful mathematicians through a fun and engaging scheme. Through an investigatory approach children learn the skills of problem solving in the context of other mathematical strands in the course. The course will encourage learners to be independent thinkers with the confidence to tackle a wide range of problems who understand the value and relevance of their mathematics. Classroom discussion is encouraged to help learners become good mathematical communicators, to justify answers and to make connections between ideas. This series is part of Cambridge Maths (www.cie.org.uk/cambridgeprimarymaths), a project between Cambridge University Press and Cambridge International Examinations and is appropriate for learners sitting the Primary Checkpoint test.

227,00 zł
204,30 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 22,70 zł

Wróć do góry