hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.02.19

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 19 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Kolorowy szalik (Barbara Kosmowska, Emilia Dziubak), na drugim 201 dań do pudełka. Domowa dieta wegetariańska (Joanna Zielewska). Kolejny produkt to Rysowanie dla (jeszcze większej) przyjemności (Lise Herzog) oraz Ricky Zoom. Motorek Ricky (Tomy).
1
Kolorowy szalik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy szalik
Dostępny
186 szt.

Do klasy dołączył Nowy. Ma dziwne ubrania, własne zdanie i zwyczaje. I wcale nie zabiega o przyjaźń. Jakby mu na nikim nie zależało. Bez wątpienia jest jakiś inny. W każdym razie nie swój… Ech, naprawdę niełatwo go rozgryźć… Zresztą, czy warto? Przecież od razu widać, że słodko nie będzie… A jednak aż korci, żeby do niego zagadać – Nowy jest taki intrygujący! Komu trudniej? Nowemu czy reszcie klasy? Zwykle rację ma „reszta”, bo siła w grupie. Ale czy zawsze? Czy również tym razem? „Dwa opowiadania zawarte w książce Barbary Kosmowskiej – tytułowy Kolorowy szalik oraz Dziwne spodnie – dotykają podobnego zestawu problemów: nietolerancji, szufladkowania, braku empatii i otwartości na drugiego człowieka. Każde z nich w sugestywny sposób pokazuje, co się może wydarzyć, gdy na zbyt długo utkwimy spojrzenie na czubku własnego nosa.(...) Wymowę książki podkreślają piękne, choć oszczędne ilustracje Emilii Dziubak znajdujące się na okładce i wyklejkach – chłopiec siedzący samotnie na drzewie w środku lasu, spowity promieniami wschodzącego słońca, a potem tylko szalik, wplątany w burość gałęzi i tak bardzo, jakby na przekór, kolorowy… Opowiadania Barbary Kosmowskiej zachęcają do zadawania sobie pytań. Czy nie jesteśmy w naszym życiu zbyt nieuważni? Co nas z tego powodu omija? Dlaczego do wszystkiego przykładamy ten sam szablon i działamy według raz ustalonych schematów? I jak wiele przez to tracimy? Co możemy zrobić, by nie zaprzepaścić przyjaźni, w porę dostrzec uczucie? Niełatwe to pytania, ale lektura Kolorowego szalika skłania do zadania sobie trudu i uważnego poszukania odpowiedzi.” – fragment recenzji Pauliny Zaborek

26,90 zł
15,99 zł

Rabat 40,6%
oszczędzasz 10,91 zł

32 osoby kupiły
2
201 dań do pudełka. Domowa dieta wegetariańska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
201 dań do pudełka. Domowa dieta wegetariańska
Dostępny
255 szt.

Kuchnia oparta na produktach roślinnych ma mnóstwo zalet – jest zdrowa, lekka, niedroga i bardzo różnorodna. Na diecie wegetariańskiej można schudnąć, cieszyć się niespożytą energią, poprawić wyniki badań – zwłaszcza te dotyczące poziomu cukru i cholesterolu oraz ciśnienia krwi. Nie wystarczy jednak przestać jeść drób czy wieprzowinę, by zostać wegetarianinem. Ta książka podpowiada, jak komponować posiłki bez mięsa, a także czym zastępować inne produkty pochodzenia zwierzęcego. Jest w niej kompletny jadłospis w sam raz dla początkujących, którzy dopiero chcą spróbować nowego sposobu odżywiania, a także dla tych, którzy już go znają, ale chętnie sięgną po gotowe pomysły na urozmaicone posiłki do szkoły, biura, na trening czy imprezę ze znajomymi. Wygodna, łatwa w przygotowaniu i domowa wege dieta pudełkowa pozwala pogodzić to co dla nas najlepsze, czyli samodzielnie przygotowane jedzenie ze świeżych składników, z koniecznością jedzenia na mieście.

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

11 osób kupiło
3
Rysowanie dla (jeszcze większej) przyjemności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rysowanie dla (jeszcze większej) przyjemności
Dostępny
56 szt.

Umiesz naszkicować niemal dowolny kształt, ale efekt wciąż nie spełnia twoich oczekiwań, bo nie wiesz, w czym tkwi problem i jak poprawić rysunek? Chcesz podnieść swoje artystyczne umiejętności i wreszcie z uśmiechem spojrzeć na swoje prace? Z pomocą tego przewodnika zaczniesz na bieżąco korygować wykonywane szkice, a z czasem także unikać pewnych pomyłek. Przy każdym projekcie przedstawionym w tej książce pokazano błędy, jakie może popełnić początkujący artysta. Dołączono także wskazówki, jak dopracować rysunek. Dzięki tym informacjom nauczysz się omijać niektóre pułapki, a twoje prace zyskają artystyczny wyraz. Postępy i przyjemność gwarantowane!

42,90 zł
29,17 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 13,73 zł

9 osób kupiło
4
Ricky Zoom. Motorek Ricky - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ricky Zoom. Motorek Ricky
Tomy
Dostępny
105 szt.

Przygotuj się na przygodę z Ricky! Ta większa wersja motorka Ricky zawiera osiem charakterystycznych haseł w języku angielskim oraz odgłosy silnika, które pobudzają wyobraźnię dzieci. Ricky może również oświetlić drogę dzięki specjalnemu podświetlanemu wizjerowi ratunkowemu, tak jak w bajce! Dzięki fachowo zaprojektowanym oponom nie ma problemu ze stabilnym postojem po zatrzymaniu, a jego przednie koła poruszają się przegubowo, dzięki czemu dzieci mogą kierować nim w lewo lub w prawo za pomocą kierownicy. Ricky na ratunek! Wymagane baterie: 3 x AAA Wymiary opakowania: 24.0 x 9.0 x 23.0 cm

37,90 zł
36,01 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,89 zł

7 osób kupiło
5
Ewangelia Marii Magdaleny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ewangelia Marii Magdaleny
Dostępny
88 szt.

Piotr rzekł do Marii: "... Nauczyciel miłował Cię inaczej niż pozostałe kobiety. Powtórz nam słowa, ktore Ci powiedział... i co nie jest nam znane". Od odkrycia manuskryptów z Nag-Hammadi corpus ewangelii wzbogacił się o fascynujące teksty przypisywane Tomaszowi, Filipowi a nawet Piotrowi. Wśród nich ewangelia Marii jest jedynym tekstem, za którego autora uznaje się kobietę. Spisana około roku 150 jest cennym świadectwem pierwotnego chrześcijaństwa - tradycji, do której prowadzi nas przekład ortodoksyjnego teologa i filozofa Jeana-Yves'a Leloupa. Miriam z Magdali, inaczej Maria Magdalena, kobieta będąca pierwszym świadkiem Zmartwychwstania przekazuje w niej tajemne nauki objawione jej w widzeniu. Grzesznica z Ewangelii kanonicznych ukazuje się tu jako bliska przyjaciółka Jezusa, której zawierzono słowa nieznane nawet apostołom...

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

7 osób kupiło
6
Mózg nie służy do myślenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mózg nie służy do myślenia
Dostępny
59 szt.

Myślisz, że o mózgu wiesz już wszystko i nic nie może cię zaskoczyć? Wydaje ci się oczywiste, że powstał po to, by zapewnić nam jasność myśli i wyobraźnię? Jeśli tak, to... jesteś w błędzie! Jak przekonuje specjalistka w dziedzinie psychologii i neurobiologii Lisa Feldman Barrett, dopiero porzucenie tego przeświadczenia pozwala zrozumieć, jak mózg działa, a tym samym, kim naprawdę jesteśmy. „Dawno, dawno temu byliśmy sobie małym żołądkiem na patyku unoszącym się w morzu. Krok po kroczku ewoluowaliśmy. Wykształciliśmy układy czuciowe i zrozumieliśmy, że jesteśmy częścią większego świata. Żeby sprawnie się w nim poruszać, rozwinęliśmy inne układy. Pociągnęło to za sobą powstanie trzymającego pieczę nad budżetem ciała mózgu. Nauczyliśmy się żyć w grupach ze wszystkimi innymi małymi mózgami-w-ciałach. Wyszliśmy z wody na ląd. Na przestrzeni ewolucyjnego czasu – dzięki innowacjom wynikającym z prób i błędów, które kosztowały życie bilionów zwierząt – ostatecznie skończyliśmy jako posiadacze ludzkiego mózgu – mózgu, który potrafi robić tak wiele niesamowitych rzeczy, ale jednocześnie głęboko się myli co do siebie samego”. Co sprawia, że ludzki mózg wyróżnia się na tle innych zadziwiających mózgów królestwa zwierząt? Jak wiele różnych umysłów może powstać z tej samej struktury mózgowej? Co dokładnie daje nam moc stwarzania zwyczajów, zasad i cywilizacji? Jeśli chcesz poznać nieoczywiste, a przy tym rzetelne odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące mózgu, nie znajdziesz lepszego źródła niż książka napisana przez Barrett. Ta wybitna specjalistka w tematyce mózgowej i bestsellerowa autorka, obdarzona umiejętnością obrazowego ujmowania zagadnień, w krótkich, błyskotliwie napisanych rozdziałach przedstawia najnowsze odkrycia psychologii, antropologii i neuronauk, które zrewolucjonizowały ludzkie pojęcie o tym, co dzieje się wewnątrz naszych czaszek, dowodząc, że nasza „końcówka od myślenia” jest w stanie znacznie więcej niż tylko myśleć!

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

7 osób kupiło
7
Story Cubes. Harry Potter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Story Cubes. Harry Potter
Rebel, od 6 lat
Dostępny
110 szt.

9 kości, 54 obrazy, nieskończona ilość opowieści o czarodziejach! Rzuć zaklęcie, turlnij kostki i przenieś się w magiczny świat czarodziejów, tworząc własne opowieści w oparciu o wylosowane symbole. Jakie przygody tym razem czekają na Harry'ego, Rona, Hermionę i inne popularne postaci? Czego się nauczą, a czemu będą musieli stawić czoła? Czy Sam-Wiesz-Kto znów zaatakuje? A może tym razem... wygra? Oto prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy Wam wiele radości, stanowiąc przy tym doskonały trening pomysłowości i wyobraźni. „Story Cubes. Harry Potter” to 9 estetycznie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji w szlachetnym, złotym kolorze. Na czym to polega? Rzuć wszystkimi kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od „Dawno, dawno temu...” lub, jeśli wolisz, „Pewnego razu...”. Następnie opowiedz historię w oparciu o 9 obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę. Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co Cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie! Zawartość opakowania: • 9 kości opowieści, • zasady gry, • metalowa puszka.

49,90 zł
43,91 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 5,99 zł

5 osób kupiło
8
Farm World. SLH13826. Kura - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH13826. Kura
Schleich
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.08

Figurki Schleich są wykonywane ze szczególną dbałością o szczegóły i ręcznie malowane. Bawią, jednocześnie mogąc uczyć. Kury składają od 250 do 300 jaj rocznie. Chociaż na pierwszy rzut oka wygląda to tak, że nie ma dwóch takich samych jajek. Są one różnej wielkości i nigdy nie mają tego samego koloru. Mogą być białe, jasne lub nawet ciemnobrązowe. Nawet małe plamki i przebarwienia są zawsze trochę inne. Wymiary: 4.2 x 2.5 x 5.5 cm Uwaga! Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

20,90 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,4%
oszczędzasz 0,91 zł

5 osób kupiło
9
Zdrowe termogotowanie. Mix przepisów nie tylko dla insulinoopornych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zdrowe termogotowanie. Mix przepisów nie tylko dla insulinoopornych
Dostępny
131 szt.

Zdrowo, pysznie, szybko i bez bałaganu? Prawidłowe odżywianie z zachowaniem zasad diety dla insulinoopornych może być banalnie proste. Zwłaszcza gdy z pomocą przychodzą dietetyczka Magdalena Makarowska i specjalistka od insulinooporności Dominika Musiałowska. Jeśli lubisz pyszne jedzenie, ale jednocześnie szukasz łatwych (choć zdrowych!) rozwiązań i nie lubisz spędzać w kuchni długich godzin – ta książka jest dla ciebie. Wreszcie możesz głęboko schować blender, mikser, młynek, szybkowar, patelnię czy garnek. Za pomocą jednej, prostej w obsłudze maszyny przyrządzisz wiele różnych potraw – ugotujesz jednocześnie zupę i drugie danie, zagnieciesz ciasto, ubijesz pianę i zmiksujesz zmrożone owoce. Dzięki dokładnym gramaturom podanym w przepisach oraz precyzyjnym instrukcjom porażki kulinarne nie wchodzą w grę. W dodatku wyczarowane na podstawie tej książki dania mają niskie IG i są przyjazne nie tylko dla insulinoopornych. Z termogotowaniem zyskujesz czas, oszczędzasz miejsce i unikasz bałaganu w kuchni, ale przede wszystkim dbasz o zdrowie swoje i bliskich. Nie ma wymówek, bo prościej nie będzie!

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

5 osób kupiło
10
Dziennik 1954 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik 1954
Dostępny
70 szt.

„Gdy wychodziłem z domu, przyszło mi ni stąd, ni zowąd na myśl, że to, co piszę w dzienniku, może mieć wartość nieprzemijającą. Może nawet doniosłą. Już kiedyś o tym myślałem, lecz zdało mi się robieniem z siebie samego balona. Dziennik to psychiczne odprężenie na prywatny użytek i to musi wystarczyć. Dziś wydało mi się, że to, jeśli przetrwa i dotrze do drukarskiej prasy – zostawi po mnie ślad. W związku z czym wynikł nowy problem: kto jest tego adresatem? Po prostu Polacy i ludzie? Zbyt ryzykowne. Wolałbym za mych czytelników tych, którzy przetrwają komunizm. Ale tych także, co jeszcze nie zapomnieli jego trupiego ciężaru na grzbiecie i dławiącego uchwytu na szyi. To idealna publiczność, bezbłędny odbiorca. Taki tylko nasłodzi się naprawdę tym, co ja sam uważam w tym dzienniku za wartość – a mianowicie nieustępliwością”. – Leopold Tyrmand Dziennik 1954

44,90 zł
33,23 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

4 osoby kupiły
11
Witaj wiewiórko! Kapitan Nauka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Witaj wiewiórko! Kapitan Nauka
Dostępny
36 szt.

Witaj, wiewiórko! to opowieść o małej wiewiórce, która poznaje życie w głębi lasu. Uczy się od swoich rodziców, jak biegać, skakać, chować żołędzie, uciekać przed niebezpieczeństwami i troszczyć się o innych. Atrakcyjna forma z okienkami i dziurkami pozwala obserwować, dotykać i poznawać świat natury, rozwijając przy tym zmysły dziecka, zwłaszcza wzroku i dotyku. Zaskakujący świat przyrody Z książeczką ?Witaj, wiewiórko!? dzieci poznają uroczą rodzinę wiewiórek i ich potomstwo. Główny bohater o wdzięcznym imieniu Rudasek chce poznać świat, samodzielnie odkrywać smak i zapach leśnych przysmaków, a także nauczyć się biegać i skakać tak zwinnie jak jego rodzice, by uniknąć niebezpieczeństw, których w lesie nie brakuje. Prosta historia odkrywa przed dzieckiem przyrodę w różnych porach roku oraz zasady rządzące światem natury. Pomysłowa forma książki z okienkami i kształtami pozwala dzieciom zaglądać przez dziuple i różne otwory, aby odnajdywać niespodzianki kryjące się na każdej stronie, które oddziałują na wyobraźnię i sprawiają, że pierwsze spotkania maluchów z książką stają się niezwykle atrakcyjne. Przykuwające wzrok ilustracje sprzyjają koncentracji na lekturze historii. Rozwój przyroda, poznawanie świata, koncentracja, wyobraźnia W serii również Witaj, motylku! Witaj, ptaszku! Witaj, zajączku! Witaj, żabko!

36,90 zł
25,83 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,07 zł

3 osoby kupiły
12
Shirley - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Shirley
Dostępny
50 szt.

Borykający się z przeciwnościami losu młody przedsiębiorca, Robert Moore, sprowadza do swej fabryki nowoczesne maszyny, czym naraża się lokalnej społeczności. By ratować podupadający interes, Moore rozważa poślubienie zamożnej i dumnej Shirley Keeldar, mimo że jego serce należy do nieśmiałej Caroline, żyjącej w całkowitej zależności od stryja. Tymczasem Shirley zakochana jest w ubogim Louisie, który zajmuje posadę guwernera w rodzinie jej wuja. Choć Louis odwzajemnia jej uczucie świadomość dzielącej pozycji nie pozwalaj mu się do tego przyznać. Shirey napisana przez Charlotte Brontë zaraz po Dziwnych losach Jane Eyre, to pełna pasji opowieść o konflikcie klas, płci i pokoleń, toczącym się wśród wrzosowisk północnej Anglii i na tle niespokojnej epoki wojen napoleońskich.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

3 osoby kupiły
13
Świat Dysku. Potworny regiment - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Dysku. Potworny regiment
Dostępny
19 szt.

Wszystko zaczęło się od nagłego, dziwnego kaprysu. Polly Perks musiała szybko stać się chłopcem. Ścięcie włosów i noszenie spodni było łatwe. Trudniej przyszło jej nauczyć się puszczać bąki i bekać w towarzystwie, a także chodzić jak małpa... Teraz zaciągnęła się do wojska i szuka zaginionego brata. Ale trwa wojna. Zawsze trwa jakaś wojna. Polly i inni rekruci wpadają w jej wir bez żadnego przeszkolenia. I ściga ich nieprzyjaciel. Po swojej stronie mają najchytrzejszego sierżanta w całej armii oraz wampira dręczonego żądzą kawy. No... mają też pewien sekret. A kiedy uderzają w samo serce sił przeciwnika, muszą wykorzystać wszystkie zdolności potwornego regimentu. „Czytelnik daje się porwać tej niezwykłej narracji, świadomy, że ma do czynienia z prawdziwym oryginałem wśród współczesnych pisarzy – fantastą, który lubi ostry humor i zabawne imiona, ale którego absurdalny świat jest w istocie poważną wizją rozmaitych militarystycznych lęków, które sprawiają, że ciągle skaczemy sobie do gardeł” – „The Times”. Terry Pratchett – urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield, zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste, że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść The Carpet People, a potem kolejne The Dark Side of the Sun (1976) i Strata (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – Kolor magii. Po ukazaniu się w 1986 roku książek Blask fantastyczny i Mort Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek, jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

3 osoby kupiły
14
Farm World. SLH13877. Buldog francuski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm World. SLH13877. Buldog francuski
Schleich
Dostępny
4 szt.

Buldog francuski to piesek salonowy. Najchętniej poddałby się on wielogodzinnemu głaskaniu i pieszczotom. Rasa ta jest niezwykle spokojna i zrównoważona. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego cieszy się ona wielkim powodzeniem. Buldog francuski także chętnie się bawi. Buldog francuski nie potrafi dobrze pływać. Posiada zbyt dużą głowę i za krótkie łapki. Wymiary zabawki: 4.5 x 1.7 x 4.1 cm

21,00 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
15
Blok techniczny A4 kolorowy barwiony w masie, 10 arkuszy, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok techniczny A4 kolorowy barwiony w masie, 10 arkuszy, mix wzorów
Astra, 1
Dostępny
79 szt.

Blok techniczny kolorowy w formacie A4. Blok szkolny dla dzieci, niezbędny do wykonywania wielu prac plastycznych. Posiada błyszczącą okładkę z kolorowym wzorem. Doskonały blok techniczny do szkoły podstawowej z grubym papierem barwionym w masie o gramaturze 170g/m2. Zestaw obejmuje 10 arkuszy. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

7,00 zł
6,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

2 osoby kupiły
16
1312. Incognito wśród najbardziej fanatycznych kibiców na świecie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
1312. Incognito wśród najbardziej fanatycznych kibiców na świecie
Dostępny
82 szt.

Kibole, chuligani, ultrasi. Między futbolem a polityką Piłkarscy fanatycy stanowią niezwykle widoczną, kontrowersyjną część futbolowego widowiska. Ich hasła i charakterystyczne oprawy widoczne są na trybunach w niemal każdej lidze. Stali się potężną antyestablishmentową siłą. Mają wpływ nie tylko sport, ale też na całe społeczeństwa i politykę. Pomimo tego, wciąż pozostają nieznani. James Montague zszedł do piłkarskiego podziemia, by po raz pierwszy odkryć ich prawdziwe oblicze. Znakomity brytyjski dziennikarz przemierzył świat, by dowiedzieć się, co kieruje ludźmi, którzy podporządkowali swoje życie kibicowskim zasadom. W Urugwaju przekonał się, na czym polega odwieczny konflikt Nacionalu z Penarolem, w Szwecji znalazł się w samym centrum chuligańskiego starcia, a w Indonezji drżał o swoje życie, gdy stanął naprzeciw uzbrojonej w maczety bojówki. 1312. Incognito wśród najbardziej fanatycznych kibiców na świecie opowiada o początkach ruchu ultras i o tym, jak zdominował on trybuny na całym świecie – od Buenos Aires, przez Bałkany, po Dżakartę. Mówi o radykalizacji piłkarskich fanatyków na Półwyspie Apenińskim, walce z komercjalizacją piłki nożnej w Niemczech oraz starciach z policją czy próbach kontrolowania przez rządzących, które potrafią zjednoczyć najbardziej wrogo nastawione do siebie grupy na Ukrainie czy w Turcji. To książka wykraczająca daleko poza świat sportu. Reportaż, który rzuca nowe światło na jedną z największych subkultur na świecie.

42,99 zł
33,10 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,89 zł

2 osoby kupiły
17
Przepiśnik kulinarny naszej mamy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przepiśnik kulinarny naszej mamy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.24

Mama pracuje, utrzymuje cały dom w posadach i zawsze świetnie gotuje. To jej specjałów domagamy się przy każdej wizycie i pakujemy w słoiki, aby zabrać ze sobą w wielki świat. Może warto zapisać najlepsze receptury i zacząć gotować razem z mamą? Na początek szczawiowa z jajkiem, na drugie kurczak ziołowy, a na deser tarta morelowa. Zapisz to i ugotuj! Ten przepiśnik na pewno was ucieszy. Znajdziecie w nim dużo miejsca na zanotowanie pomysłów waszych mam na pyszne dania.

24,99 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2 osoby kupiły
18
"Anoda". Janek Rodowicz - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
29,40 zł
20,58 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,82 zł

1 osoba kupiła
19
Angielski. Kurs dla średnio zaawansowanych. Książka + MP3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Kurs dla średnio zaawansowanych. Książka + MP3
Dostępny
11 szt.

Jeśli szukasz książki, która pomoże Ci utrwalić podstawy i poszerzyć znajomość języka angielskiego, Angielski. Kurs dla średnio zaawansowanych wydawnictwa Lingo jest w sam raz dla Ciebie! Zalety kursu: • współczesny język, przydatne słówka i zwroty, • funkcje komunikacyjne, gramatyka w pigułce, • po każdej lekcji ćwiczenia z kluczem, • konsultacja językowa angielskich lektorów, • pomocne dodatki: czasowniki nieregularne, słowniczek angielsko-polski, • nagrania MP3 wszystkich dialogów i słownictwa gratis, do pobrania online. Języki NIEobce z Lingo!

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
20
Farm Life. SLH13825. Kogut - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Farm Life. SLH13825. Kogut
Schleich
Dostępny
67 szt.

Koguty rasy Hahn mają różnokolorowe upierzenie (w odcieniach brązu, bieli i kremu) w zależności od wieku i płci. Kurczaki są cenione za mięso i są hodowane zarówno na wolnym wybiegu, jak i na dużych fermach drobiu. Jako mile widziany dodatek do diety, kurczaki są zjadane na całym świecie. Kury są wszystkożerne i żywią się owadami, nasionami, a nawet myszami i jaszczurkami. Kury wysiadują i obracają jaja przez trzy tygodnie, niezależnie od tego, czy są zapłodnione, czy nie. Mogą żyć do dziesięciu lat i na ogół pozostają na ziemi, ale potrafią też pokonywać krótkie dystanse w locie. Wśród kurczaków panuje porządek dziobania. Oznacza to, że dominujące ptaki zawsze mogą najpierw wybrać pożywienie. Warto wiedzieć: na całym świecie kurczaków jest więcej niż jakiegokolwiek innego drobiu.

20,99 zł
19,99 zł

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,00 zł

3 osoby kupiły
21
Rodzinny przepiśnik kulinarny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzinny przepiśnik kulinarny
Dostępny
3 szt.

Kto w waszej rodzinie króluje w kuchni? Pamiętajcie, że nie musicie kucharzyć solo. Każdy z domowników może wnieść do menu coś nowego, a posiłek przyrządzony z sercem jest najlepszym sposobem na zgromadzenie bliskich przy stole. Warto zanotować najlepsze receptury, aby rodzinnym tradycjom stało się zadość. Ten przepiśnik na pewno was ucieszy. Znajdziecie w nim dużo miejsca na zanotowanie przepisów na rozmaite dania na krem pomidorowy babci i na pachnącą cynamonem szarlotkę cioci.

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

2 osoby kupiły
22
Dlaczego liberalizm zawiódł? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego liberalizm zawiódł?
Dostępny
51 szt.

Patrick Deneen – utalentowany krytyk kultury – w książce, która stała się ostatnio jedną z najczęściej komentowanych po drugiej stronie Atlantyku, wskazuje na intelektualne i kulturowe tradycje kształtujące naszą codzienność oraz przedstawia klarowną, naukową analizę przyczyn i źródeł obecnego kryzysu zachodniej polityki. Wynik jego pracy, to – powtarzając za Jacksonem Learsem – „skuteczne antidotum na świątobliwych lewicowców i prawicowców, pokazujące jak uboga, dwubiegunowa koncepcja wolności spętała nasze życie publiczne, choć miała je uwolnić. Trudno o bardziej aktualny i konieczny sposób wzbogacenia naszego jałowego dyskursu politycznego”.

39,00 zł
28,86 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,14 zł

1 osoba kupiła
23
Ricky Zoom. Motorek Ricky i DJ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ricky Zoom. Motorek Ricky i DJ
Tomy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.28

Rozpocznij przygodę z ulubioną postacią z Ricky Zoom! Te zabawki motocyklowe są gotowe, aby ożywić wyobraźnię. Dzięki fachowo zaprojektowanym oponom bez problemu stoją stabilnie po zatrzymaniu, a ich przednie koła mają ruchy przegubowe, które pozwalają im skręcać w lewo i prawo. Istnieje wiele zabawek Ricky Zoom ze świata Wheelford, zarówno figurki, jak i zestawy. Każdy wiernie oddaje ducha, energię i radość z serialu telewizyjnego „Ricky Zoom” i przenosi je do domu Twojego małego fana Ricky Zoom.

27,90 zł
26,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,39 zł

1 osoba kupiła
24
Dzieje Morza Czarnego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje Morza Czarnego
Dostępny
19 szt.

Praca Charlesa Kinga Dzieje Morza Czarnego jest publikacją wyjątkową, łączy bowiem najlepsze cechy anglosaskiego pisarstwa historycznego z tradycjami francuskiej szkoły Annales (skojarzeniem ze słynną monografią Ferdynanda Braudela Morze Śródziemne i świat śródziemnomorski w epoce Filipa II jest nader uprawnione). Tego typu ujęcie, czyniące z Morza Czarnego w jego „długim trwaniu” bohatera książki, pozwala ukazać historię akwenu i wybrzeży pod kątem geograficznym, biologicznym i ekologicznym, łącząc ją płynnie z dziejami społeczeństw, organizmów politycznych i stosunków gospodarczych na obszarze czarnomorskim od starożytności po czasy współczesne. Niniejsze wznowienie zostało wzbogacone o wstęp, przybliżający związki Polski z regionem Morza Czarnego, oraz aktualizujące tematykę czarnomorską posłowie – oba autorstwa dr. Jerzego Rohozińskiego.

69,00 zł
51,06 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 17,94 zł

1 osoba kupiła
25
Angielski. Gramatyka podręczna. Książka + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski. Gramatyka podręczna. Książka + CD
Dostępny
19 szt.

Jeśli szukasz podręcznika, który pozwoli Ci szybko powtórzyć i utrwalić najważniejsze zagadnienia z gramatyki języka angielskiego – Angielski. Gramatyka podręczna wydawnictwa Lingo jest w sam raz dla Ciebie! Zalety książki: • klarowne objaśnienie najważniejszych zagadnień z gramatyki angielskiej, • bogaty zestaw ćwiczeń z kluczem, • doskonała pomoc dla samouków, osób przygotowujących, się do egzaminów językowych, jak również jako podręcznik dla uczniów, maturzystów, studentów, • ekstra dodatek online: nagrania MP3 z kursem audio „Wysłuchaj i powtórz”. To nagrania najprzydatniejszych zwrotów z tłumaczeniami w wykonaniu native speakera i polskiego lektora: skuteczny sposób na naukę ze słuchu. Języki NIEobce z Lingo!

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
26
Kapłański rachunek sumienia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kapłański rachunek sumienia
Dostępny
4 szt.

Rachunek sumienia to przede wszystkim spojrzenie na siebie w prawdzie, w świetle Bożego lustra i Bożej miłości, w świetle przykazań Bożych i rad ewangelicznych. To jednocześnie pełne miłości duchowe spotkanie z Bogiem Miłosiernym i Sprawiedlwym, którego owocem jest głębokie naswrócenie dokonanew sakramencie pokuty i pojednania. [...] Niniejsza ksiażeczka zawiera trzydzieści rachunków sumienia. Można je odprawiać po kolei w ciągu danego

34,55 zł
24,88 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,67 zł

1 osoba kupiła
27
Do czytania już tuż, tuż. Rozwijanie gotowości do nauki czytania i pisania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Do czytania już tuż, tuż. Rozwijanie gotowości do nauki czytania i pis...
Dostępny
32 szt.

Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci, które przygotowują się do nauki czytania i pisania. Przyda się również uczniom, którzy z różnych powodów mają kłopoty z nauką tych niezwykle ważnych umiejętności. Przedszkolaki i uczniowie mogą wykonywać ćwiczenia zawarte w publikacji zarówno pod kierunkiem nauczyciela, jak i w domu, pod okiem osoby dorosłej. Zestaw składa się z 99 kart z ćwiczeniami oraz zeszytu. Na zadania związane z literami, dwuznakami i trójznakiem poświęcono 88 kart. Umieszczone na nich ćwiczenia mają na celu rozwijanie spostrzegawczości wzrokowej i sprawności grafomotorycznej, rozwijanie uwagi i pamięci wzrokowej, naukę pisania danej litery, a także usprawnianie motoryki małej. Pozostałe 11 kart zawiera zadania rozwijające przede wszystkim analizę fonemową oraz utrwalające znajomość małych drukowanych liter.

37,50 zł
29,63 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,87 zł

1 osoba kupiła
28
Polska pod ziemią - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska pod ziemią
Dostępny
82 szt.

Miejsca ukryte głęboko pod ziemią, to nadal niedoceniony skarb Polski. Na odkrycie czekają niezwykłe jaskinie i groty rzeźbione przez naturę przez tysiące lat. Jeszcze głębiej prowadzą sztolnie i korytarze kopalń, w których wciąż słychać echa uderzeń kilofów i szum mrocznych rzek. „Z aparatem i statywem wyruszyłem w podróż po tych ukrytych światach. Zachwycony niezwykłym klimatem postanowiłem opisać swoje odkrycia. Tak powstała ta książka. Znajdziecie w niej opisy 35 podziemnych tras oferujących nie tylko malownicze (a momentami pełne grozy) widoki, ale również niesamowite historie”. – Mikołaj Gospodarek

59,90 zł
44,33 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,57 zł

1 osoba kupiła
29
Kręgle - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kręgle
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

W kręgle Mega Creative możesz grać na każdej płaskiej powierzchni – zaproś do rywalizacji swoich przyjaciół i rodzinę! Zawartość zestawu: 6 pionków, kula z trzema wyżłobieniami na palce. Całość wykonana z plastiku. Wymiary opakowania: 27.0 x 18.0 x 8.0 cm

24,93 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,8%
oszczędzasz 5,94 zł

1 osoba kupiła
30
Bój się i działaj - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bój się i działaj
Dostępny
112 szt.

Houston, mamy problem! Mamy problem ze strachem... O tyle poważny, że hamuje nas nie tylko przed realizacją marzeń, ale i przed rzuceniem etatu, postawieniem granicy nadopiekuńczej matce lub przeprowadzką do innego miasta. „Dlatego w książce Bój się i działaj, niczym Sputnik, krążę naokoło strachu. Próbuję oswoić lęk, przyjrzeć się obawom i zrozumieć przekonania, które nami kierują. Trochę na swoim przykładzie, trochę na przykładzie innych. Rozmawiam z kobietami, które powinny być dla wielu z nas inspiracją, które zasadę Bój się i działaj wprowadziły w życie i to w bardzo trudnych, przełomowych i często traumatycznych sytuacjach. Z sukcesem! Strach to coś, co towarzyszy każdej z nas. To coś normalnego, nie stygmatyzującego. Coś, nad czym można pracować, co można zmienić i okiełznać”. Tak, by w końcu wsiąść do tego statku kosmicznego i powiedzieć: Boję się, ale lecę.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

2 osoby kupiły
31
Stop At Nothing Lp, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stop At Nothing Lp, Winyl
Dying Fetus, Relapse Records
Dostępny
5 szt.

1.Schematics 2.One Shot, One Kill 3.Institutions Of Deceit 4.Abandon All Hope 5.Forced Elimination 6.Stop At Nothing 7.Onslaught Of Malice 8.Vengeance Unleashed

89,90 zł
85,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 4,49 zł

1 osoba kupiła
32
Rekolekcje domowe do samodzielnego odprawiania. Rozmyślania św. Alfonsa Liguoriego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rekolekcje domowe do samodzielnego odprawiania. Rozmyślania św. Alfons...
Dostępny
12 szt.

Rozmyślania na ośmiodniowe rekolekcje, które można samodzielnie odprawić w domu, do czego potrzeba jedynie cichego miejsca i pragnienia rozmowy z Bogiem, to propozycja bardzo aktualna i potrzebna także w naszych pełnych zgiełku i chaosu czasach. Św. Alfons, założyciel redemptorystów i doktor Kościoła, żarliwie kochający Jezusa Chrystusa, pragnął zawsze zapalać tą miłością swoich czytelników, dlatego są nią przepełnione także te rozmyślania, mające pomóc nie tylko w przypomnieniu sobie najważniejszych prawd wiary i cnót chrześcijańskich, ale przede wszystkim w radosnym i ufnym codziennym naśladowaniu Pana, aby dojść do celu, jaki nam wyznaczył: zbawienia.

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
33
Ricky Zoom. Motorek + akcesoria, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ricky Zoom. Motorek + akcesoria, mix wzorów
Tomy
Dostępny
6 szt.

Rozpocznij przygodę z ulubioną postacią z Ricky Zoom! Te zabawki motocyklowe są gotowe, aby ożywić wyobraźnię. Dzięki fachowo zaprojektowanym oponom bez problemu stoją stabilnie po zatrzymaniu, a ich przednie koła mają ruchy przegubowe, które pozwalają im skręcać w lewo i prawo. Do każdego motoru dołączone jest specjalne akcesorium, które pomoże w zabawie. Możesz nawet wymieniać akcesoria między postaciami, aby przeżywać bardziej pomysłowe przygody! Każda figurka sprzedawana osobno. Istnieje wiele zabawek Ricky Zoom ze świata Wheelford, zarówno figurki, jak i zestawy. Każdy wiernie oddaje ducha, energię i radość z serialu telewizyjnego „Ricky Zoom” i przenosi je do domu Twojego małego fana Ricky Zoom. Uwaga. Mix wzorów – dostępne różne wersje zabawek – wysyłka losowa. Podana cena dotyczy jednego zestawu.

24,90 zł
23,66 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

1 osoba kupiła
34
Francuski. Kurs dla początkujących. Książka + MP3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Francuski. Kurs dla początkujących. Książka + MP3
Dostępny
2 szt.

Jeśli szukasz książki, która pomoże Ci przyswoić mocne podstawy języka francuskiego, Francuski. Kurs dla początkujących wydawnictwa Lingo jest w sam raz dla Ciebie! Zalety kursu: • współczesny język, przydatne słówka i zwroty, • gramatyka w pigułce, proste i klarowne objaśnienia, • po każdej lekcji ćwiczenia z kluczem, • konsultacja językowa francuskich lektorów, • nagrania MP3 wszystkich dialogów i słownictwa gratis, do pobrania online. Języki NIEobce z Lingo!

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
35
Zabawka do kąpieli - zwierzątka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka do kąpieli - zwierzątka
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.14

Aby codzienna kąpiel nie była tylko nudną czynnością, należy zadbać o ciekawe zajęcie dziecka podczas spędzania czasu w wannie. Najlepszym rozwiązaniem będą bez wątpienia zabawki zwierzątka do kąpieli Mega Creative! W zestawie znajduje się 5 plastikowych figurek-zwierzątek. Całość pakowana w woreczek. Wymiary opakowania: 19.0 x 30.0 x 7.0 cm

20,90 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,5%
oszczędzasz 4,91 zł

1 osoba kupiła
36
Rozważania Maryjne na tle litanii loretańskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozważania Maryjne na tle litanii loretańskiej
Dostępny
9 szt.

Litania Loretańska w niniejszym opracowaniu zawiera bez mała całość nauki kościelnej na temat Najświętszej Maryi Panny. Ukazuje ono Bogurodzicę nie tylko w aspekcie zasadniczych dogmatów Maryjnych, ale podaje genezę i znaczenie poszczególnych wezwań.

46,66 zł
33,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,06 zł

1 osoba kupiła
37
(100) Szlaczki Malucha. Kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
(100) Szlaczki Malucha. Kotek
Dostępny
12 szt.

Szlaczki Malucha. Kotek. Narysjuj szlaczki i pokoloruj obrazki. Książeczka zawiera 8 naklejek.

4,20 zł
2,99 zł

Rabat 28,8%
oszczędzasz 1,21 zł

1 osoba kupiła
38
O.M Days, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O.M Days, CD
RUNDELL, RAF, Heavenly / Pias
Dostępny
20 szt.

1.More U Know by Raf Rundell 2.Down by Raf Rundell 3.Monsterpiece by Raf Rundell 4.Ample Change by Raf Rundell feat. Lias Saoudi 5.Always Fly by Raf Rundell feat. Terri Walker 6.Luxury by Raf Rundell feat. Man & The Echo 7.Miracle by Raf Rundell 8.The Ides Of Albion by Raf Rundell 9.Turning Tides by Raf Rundell 10.Butter Gold by Raf Rundell feat. Andy Jenkins

53,90 zł
39
Dziu-Dzicu czyli źródło zdrowia, siły i zręczności - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziu-Dzicu czyli źródło zdrowia, siły i zręczności
Dostępny
150 szt.

Zygmunt Kłośnik - Januszowski był jednym z ojców polskiego dziennikarstwa sportowego. Był redaktorem „Przewodnika Sportowego” (pod auspicjami Towarzystwa Gimnastycznego Sokół), „Słowa Polskiego” (stworzył pierwszy fachowy dział - Kronikę Sportową), „Wędrowca” (poświęconego turystyce i sportowi oraz „Ilustrowanego Kuriera Sportowego”. Jako poliglota i miłośnik literatury dokonał przekładu na język polski wiele książek, miedzy innymi Kiplinga i Hancocka oraz autorem książki Japonia, która niebawem ukaże się nakładem Wydawnictwa My Wojownicy.

39,90 zł
30,32 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,58 zł

40
Waverley, czyli sześćdziesiąt lat temu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Waverley, czyli sześćdziesiąt lat temu
Dostępny
40 szt.

Waverley, czyli sześćdziesiąt lat temu to piękna i romantyczna opowieść rozgrywająca się na tle wydarzeń 1745 roku w Szkocji – powstania szkockich jakobitów, czyli zwolenników obalonej w trakcie rewolucji 1688 roku dynastii Stuartów. Jakobityzm był w Szkocji, a zwłaszcza wśród górali, niezwykle mocno zakorzeniony. Był utożsamiany z walką o niezależność narodową i o odrębność kulturalną. Prześladowanie przez Anglików szkockiej dynastii Stuartów uczyniło ją w oczach wielu Szkotów symbolem prześladowań i klęsk samej Szkocji. Wzrusza i śmieszy stary baron. Przeraża twardość charakteru Flory – od początku czujemy w otaczającej atmosferze zalążek przyszłej tragedii. Przejmuje nas do głębi wierność Evana Maccombicha, której zachwiać nie potrafiła nawet groza śmierci.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

41
Na plebanii w Haworth - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na plebanii w Haworth
Dostępny
62 szt.

Yorkshirskie wrzosowiska – gdzie chrapliwe krzyki szkockich kuropatw przywodzą na myśl wołania Makbetowskich czarownic, gdzie strumień wzbiera po roztopach, a wczesną jesienią falujące wzgórza okrywają się gęstą warstwą liliowych wrzosów i rudych, szorstkich traw. To tam właśnie, urodzone i wychowane w małej parafii Haworth hrabstwa York, siostry Brontë pozostawiły po sobie kilka genialnych książek, które przeszły do kanonu literatury światowej. Ich życie to jedna z najbardziej tajemniczych i fascynujących opowieści w historii literatury. Nie były piękne. Nie były zamożne. Nie podróżowały po świecie, bo każdą dłuższą rozłąkę z domem ciężko odchorowywały. Nie miały szczęścia w miłości. Chyba w ogóle nie miały szczęścia. Ale miały siebie nawzajem. One trzy – Emily, Anna, Charlotta i brat Branwell. Pełna ciepła i zrozumienia biografia autorstwa Anny Przedpełskiej-Trzeciakowskiej wprowadza nas w dzieje skromnej rodziny wiejskiego proboszcza, jego słabowitych, szalenie utalentowanych dzieci, maluje obrazy trzech sióstr spacerujących wieczorem wokół stołu i snujących opowieści o dalekich krainach, opowiada o ich krótkim, czasem monotonnym, czasem nadspodziewanie burzliwym życiu i nieubłaganej śmierci tak często nawiedzającej ich plebanię.

49,90 zł
36,93 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

42
Syn człowieczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syn człowieczy
Dostępny
53 szt.

Niniejsza książka to próba przedstawienia czysto historycznego życiorysu Jezusa z Nazaretu. Jezusa człowieka, nie Chrystusa Zbawiciela. Autor nie dotyka teologii, która przyszła później. Opowiada on tę historię raczej tak, jakby nic nie wiedział o światowych następstwach życia Jezusa, ponieważ i Jezus też o nich nie wiedział.Obraz tego człowieka trudny jest do namalowania. Chodzi przecież o opisanie męża, o którym niewiele wiemy, a do trzydziestego roku jego życia nie wiemy prawie nic, nie znamy nawet jego rysów. Cztery najważniejsze dokumenty, przeczą sobie. W tej historii nie ma nic pewnego. Między urodzinami a śmiercią Jezusa mieści się niewiadoma. Jakim był człowiekiem? Dopiero próba uporządkowania faktów, sprawia, że zaczynamy rozumieć różne okresy życia Jezusa, a on sam staje się dla nas bardziej ludzki.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

43
Ogłoszenia dzieci, niedzieci, stworzeń i rzeczy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ogłoszenia dzieci, niedzieci, stworzeń i rzeczy
Dostępny
108 szt.

Kto odpowie na ogłoszenie smutnej gąbki? I czy znajdzie się jakaś woda chętna na umycie pewnej brudnej stopy? Ogłoszenia… to zbiór zabawnych wierszyków, pomyślanych tak, by przypominały zwyczajne ogłoszenia. Tylko, że tu jest śmiesznie, zaskakująco i abstrakcyjnie, a między poszczególnymi wierszykami istnieje wiele powiązań i zagadkowych ścieżek. Czy odkryjesz je wszystkie?

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

44
Rycheza. Pierwsza polska królowa. Miniatura w czerni i czerwieni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rycheza. Pierwsza polska królowa. Miniatura w czerni i czerwieni
Dostępny
54 szt.

Rycheza Lotaryńska – żona Mieszka II i matka Kazimierza Odnowiciela, pierwsza polska królowa, przypomina postać ze średniowiecznej miniatury malowaną złotem, purpurą, bielą i czernią. Nielubiana przez polskich kronikarzy, dziejopisów i historyków, niedoceniana i prawie nieznana, była kobietą mądrą, dumną, przenikliwą i wyrastającą ponad czasy, w których żyła. Janina Lesiak po swojemu próbuje zdjąć z obrazu królowej Rychezy patynę minionego tysiąclecia i pokazać kobietę zaskakująco nowoczesną, wykształconą, samodzielną, rozumiejącą potrzebę pokojowego współistnienia w Europie, zjednoczenia narodów poprzez pokojową współpracę, kulturę i wzajemną tolerancję. Los jej nie oszczędzał – przeżyła zdradę, śmierć najbliższych, upokorzenie i lęk o życie swoje i dzieci. Nie poddała się i nie pozwoliła się obrażać ani lekceważyć. Zadbała o przyszłość syna i tak go wychowała, aby potrafił scalić i odbudować upadające państwo. Bez Rychezy byłoby to niemożliwe... Do końca życia tytułowała się Regina Poloniae. Najwyraźniej była z tego dumna.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

45
Necro Sapiens, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Necro Sapiens, CD
Baest, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak

Lista utworów: 1. The Forge 2. Genesis 3. Necro Sapiens 4. Czar 5. Abattoir 6. Goregasm 7. Towers of Suffocation 8. Purification through Mutilation 9. Meathook Massacre 10. Sea of Vomit

85,90 zł
Powiadomienie
46
Evering Road, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evering Road, CD
Tom Grennan, Sony Music Entertainment
Dostępny
200 szt.

Lista utworów: 1. If Only 2. Something Better 3. Little Bit Of Love 4. Amen 5. It Hurts 6. Never Be A Right Time 7. This Is The Place 8. Sweeter Then 9. Make My Mind Up 10. Second Time 11. You Matter To Me 12. Oh Please 13. I Dont Need A Reason 14. Love Has Different Ways To Say Goodbye

52,90 zł
47
Affinity (Re-issue 2021), 2 LP + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Affinity (Re-issue 2021), 2 LP + CD
Haken, Sony Music Entertainment
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.04

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Affinity.Exe (1:26) 2. Initiate (4:16) 3. 1985 (9:08) Strona B 1. Lapse (4:44) 2. The Architect (15:40) LP 2 Strona C 1. Earthrise (4:48) 2. Red Giant (6:06) Strona D 1. The Endless Knot (5:50) 2. Bound By Gravity (9:29) CD 1. Affinity.Exe (1:26) 2. Initiate (4:16) 3. 1985 (9:08) 4. Lapse (4:44) 5. The Architect (15:40) 6. Earthrise (4:48) 7. Red Giant (6:06) 8. The Endless Knot (5:50) 9. Bound By Gravity (9:29)

124,90 zł
Powiadomienie
48
Evering Road, LP, niebieski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evering Road, LP, niebieski
Tom Grennan, Sony Music Entertainment
Dostępny
100 szt.

Lista utworów: 1. If Only 2. Something Better 3. Little Bit Of Love 4. Amen 5. It Hurts 6. Never Be A Right Time 7. This Is The Place 8. Sweeter Then 9. Make My Mind Up 10. Second Time 11. You Matter To Me 12. Oh Please 13. I Dont Need A Reason 14. Love Has Different Ways To Say Goodbye

124,90 zł
49
Język angielski w pracy Rozmówki angielskie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski w pracy Rozmówki angielskie
Dostępny
12 szt.

Język angielski w pracy to opracowanie skierowane do osób, którym znajomość języka angielskiego jest potrzebna podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Publikację kierujemy przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Opracowanie będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka angielskiego jest przydatna w pracy w Polsce. W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem, takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy. W książce zamieszczono rozdziały pozwalające przyswoić słownictwo związane z różnorodnymi pracami, takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, praca w kuchni, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze. Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę, która nie jest związana bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych, takich jak np. podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne. W książce omówiono również najważniejsze cechy języka angielskiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne.

25,20 zł
18,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 6,21 zł

50
Język niemiecki w pracy Rozmówki niemieckie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język niemiecki w pracy Rozmówki niemieckie
Dostępny
8 szt.

Język niemiecki w pracy to opracowanie to opracowanie skierowane do osób, którym znajomość języka niemieckiego jest potrzebna podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Publikację kierujemy przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Opracowanie będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka niemieckiego jest pomocna w pracy w Polsce. W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem, takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy. W książce zamieszczono rozdziały pozwalające przyswoić słownictwo związane z różnorodnymi pracami, takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, praca w kuchni, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze. Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę nie związaną bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych, takich jak np.: podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne. W książce omówiono również najważniejsze cechy języka niemieckiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne.

25,20 zł
18,99 zł

Rabat 24,6%
oszczędzasz 6,21 zł

51
Kreowana i rzeczywista odpowiedzialność państwa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kreowana i rzeczywista odpowiedzialność państwa
Dostępny
187 szt.

Konstrukcja każdego systemu ochrony zdrowia opiera się na podziale odpowiedzialności między społeczeństwo, reprezentowane z reguły przez instytucje publiczne (np. rządowe) i jednostki. Poszukiwanie odpowiedzi na pytanie o reguły tego podziału stanowi przedmiot debat i intensywnych badań naukowych. (...) Tam, gdzie debatuje się o fundamentalnych wartościach, takich jak zdrowie i życie, ale również jednostkowa wolność i solidaryzm grupy, pojawiają się żywione emocjami ideologie i ideolodzy nieodróżniający faktów od mitów, założeń od wyników, obiektywnych stwierdzeń od subiektywnych odczuć. Tym bardziej potrzebujemy (...) badań i podsumowujących je publikacji, które wskażą kwestie naprawdę istotne nie tylko dla przetrwania społeczeństw, ale także dla ich sensownego rozwoju. Książka Jacka Klicha w ten właśnie nurt ?sprowadzania czytelnika na ziemię" dobrze się wpisuje. (?) Oceniam ją bardzo wysoko, zarówno od strony merytorycznej, jak i metodologicznej. Z recenzji dr. hab. Christopha Sowady, prof. UJ Zdaniem autora wskutek reform sektora ochrony zdrowia w analizowanej grupie państw postsocjalistycznych zasada swobodnego dostępu obywateli do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych została wyeliminowana, (?) mamy do czynienia z postępującym wycofywaniem się państwa z zapewniania ochrony zdrowia wszystkim obywatelom (?). Ekonomicznym rezultatem wskazanych zjawisk jest wprowadzenie do systemu ochrony zdrowia (acz w zróżnicowanym zakresie) mechanizmów rynkowych i dopuszczanie do rynku usług zdrowotnych prywatnych świadczeniodawców działających dla zysku. Z recenzji prof. dr hab. Aldony Frączkiewicz-Wronki Jacek Klich, profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, obronił doktorat z nauk humanistycznych i drugi, z ekonomii. Habilitował się w dziedzinie nauk ekonomicznych. Jego zainteresowania badawcze obejmują: zarządzanie w ochronie zdrowia, restrukturyzację i zmiany własnościowe w tym obszarze, przedsiębiorczość, sektor małych i średnich przedsiębiorstw. Autor i redaktor kilkunastu książek, napisał ponad dwieście artykułów i rozdziałów w monografiach. Publikował w językach: polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim oraz serbskim.

37,80 zł
33,26 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,54 zł

52
White Pony, LP + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
White Pony, LP + CD
Deftones, Reprise Records
Dostępny
18 szt.

Lista utworów: Disc 1 1. Feiticeira 2. Digital Bath 3. Elite 4. Rx Queen 5. Street Carp 6. Teenager Disc 2 1. Knife Prty 2. Korea 3. Passenger 4. Change (In The House Of Flies) 5. Pink Maggit Disc 3 1. Feiticeira (Clams Casino Remix) 2. Digital Bath (DJ Shadow Remix) 3. Elite (Blanck Mass Remix) 4. Rx Queen (Salva Remix) 5. Street Carp (Phantogram Remix) 6. Teenager (Robert Smith Remix) Disc 4 1. Knife Prty (Purity Ring Remix) 2. Korea (Trevor Jackson Remix) 3. Passenger (Mike Shinoda Remix) 4. Change (In The House Of Flies) [Tourist Remix] 5. Pink Maggit (Squarepusher Remix) Disc 5 1. Feiticeira 2. Digital Bath 3. Elite 4. Rx Queen 5. Street Carp 6. Teenager 7. Knife Prty 8. Korea 9. Passenger 10. Change (In The House Of Flies) 11. Pink Maggit Disc 6 1. Feiticeira (Clams Casino Remix) 2. Digital Bath (DJ Shadow Remix) 3. Elite (Blanck Mass Remix) 4. Rx Queen (Salva Remix) 5. Street Carp (Phantogram Remix) 6. Teenager (Robert Smith Remix) 7. Knife Prty (Purity Ring Remix) 8. Korea (Trevor Jackson Remix) 9. Passenger (Mike Shinoda Remix) 10. Change (In The House Of Flies) [Tourist Remix] 11. Pink Maggit (Squarepusher Remix)

504,90 zł
464,51 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 40,39 zł

53
This Train I Ride, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
This Train I Ride, CD
Warren Ellis, Invada Records
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. This Train I Ride 2. Because I Was A Girl 3. Westbound 4. The Rules Concerning 5. Men 6. Airport Train 7. I’ll Hop Trains The Rest 8. Of My Life 9. Freight Train 10. Mystery Trai

58,90 zł
54,19 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,71 zł

54
Gluey Porch Treatments, LP, zielony - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gluey Porch Treatments, LP, zielony
Melvins, Ipecac / Pias
Dostępny
14 szt.

Lista utworów: 1. Eye Flys 2. Echo / Don't Piece Me 3. Heater Moves & Eyes 4. Steve Instant Neuman 5. Influence Of Atmosphere 6. Exact Paperbacks 7. Happy Gray Or Black 8. Leeech 9. Glow God 10. Big As Mountain 11. Heaviness Of The Load 12. Flex With You 13. Bitten Into Sympathy 14. Gluey Porch Treatments 15. Clippng Roses 16. As It Was 17. Over From Under The Excrement 18. Echohead (Demo) 19. Flex With You (Demo) 20. Don't Piece Me (Demo) 21. Bitten Into Sympathy (Demo) 22. Exact Paperbacks (Demo) 23. Glow God / Big As A Mountain (Demo) 24. Heaviness Of The Load (Demo) 25. Happy Gray Or Black (Demo) 26. Heater Moves & Eyes (Demo) 27. Gluey Porch Treatments (Demo) 28. Eye Flys (Demo) 29. Clipping Roses (Demo)

106,90 zł
55
Working With God, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Working With God, CD
Melvins, Ipecac / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. I Fuck Around 2. Negative No No 3. Bouncing Rick 4. Caddy Daddy 5. 1 Brian, The Horse-Faced Goon 6. Brian, The Horse-Faced Goon 7. Boy Mike 8. 1 Fuck You 9. Fuck You 10. The Great Good Place 11. Hot Fish 12. Hund 13. Goodnight Sweet Heart

53,90 zł
56
KSH. Kodeks spółek handlowych (wyd. 35) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
12,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

57
Malpertuis - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malpertuis
Dostępny
48 szt.

Wydanie książki w wydawnictwie Ha!art jest możliwe w dwóch przypadkach. Po pierwsze propozycja musi być uzasadnionym „dziwactwem”, wpisującym się w reguły avant-popu, literatury eksperymentalnej, intermedialnej lub potencjalnej. Przy czym, nawet jeśli czytelnik, który przywykł do tradycyjnych gatunków i form może mieć kłopoty z odnalezieniem się w tych niejasnych konwencjach, to nie może odmówić autorom Ha!artu pomysłowości w wykorzystywaniu bieżących, literackich trendów. Na tym obszarze w Korporacji naprawdę dużo się dzieje, bo Ha!art od lat specjalizuje się w wyszukiwaniu interesujących literackich „nowości”. Drugi przypadek związany jest z literaturą zaangażowaną społecznie (lewicującą, liberalną). Jest to tak zwana literatura młodych, w której poruszane są tematy współczesności widzianej z perspektywy i poprzez pryzmat doświadczeń i problemów pokolenia pisarzy dopiero wkraczających na scenę literacką. Od niedawna Korporacja wydaje również przekłady klasycznych pozycji oraz literatury światowej. Jednym z nich jest Malpertuis, książkę przełożoną przez Jakuba Polaszczyka. Malpertuis to gandawska kamienica ze złośliwym właścicielem, starym Kasawiuszem. Oczekując na śmierć, zwołuje całą rodzinę do kamienicy, by podyktować bliskim ostatnią wolę. Aby otrzymać spadek, rodzina musi zamieszkać w mrocznej rezydencji. Szkatułkowa kompozycja, zagubione rękopisy, szalony naukowiec, wskrzeszone upiory, niemożliwa miłość, romanse i... beznadziejna nuda przymusowego życia w odosobnieniu, oto co wypełnia tę prawdziwą literacką maszynerię. Jean Ray (1887–1964) – jeden z najwybitniejszych belgijskich pisarzy fantastyki grozy, autor kojarzony z belgijską szkołą niezwykłości (école belge de l'étrange), autor przede wszystkim literatury przygodowej i fantastycznej, twórca niezliczonych ilości tekstów (z tego powodu zwany czasami „człowiek-tekst”).

43,00 zł
30,96 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

58
Medycyna narracyjna. Teoria i praktyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Medycyna narracyjna. Teoria i praktyka
Dostępny
7 szt.

Medycyna narracyjna stroni od konwencjonalnych modeli ?relacji lekarz-pacjent?, zaś w zamian zaprasza do fascynującej eksploracji dynamiki spotkania. Przypomina, że dopiero wtedy, gdy pozwolimy sobie na wyjście poza schematy wynikające z asekuracyjnych strategii współistnienia z innymi i przyzwyczajeń faworyzujących pozostawanie w strefie komfortu zyskujemy szansę na autentyczne doświadczenie kontaktu w szerokim spektrum jego uwarunkowań, powiązań, znaczeń, uczuć, niejednoznaczności czy ukrytych obaw i potrzeb. To zorientowanie pozwala klinicystom znacznie łatwiej praktykować medycynę z poczuciem adekwatności i z większym zaangażowaniem w stosunku do podstawowych celów zawodu. Mateusz K. Potoniec, Hubert Syzdek (fragment wstępu do wydania polskiego) Medycyna narracyjna. Teoria i praktyka zapewnia usystematyzowaną prezentację metod dydaktycznych humanistyki medycznej i klarownie przedstawia właściwe jej idee czytelnikom niezaznajomionym dotychczas z obszarem medycyny narracyjnej, jak również tym, którzy chcą w sposób bardziej zniuansowany zagłębić się w koncepcje narracyjnego podejścia. Jako całość książka ta podsuwa wiele intrygujących punktów zaczepienia, dzięki którym czytelnicy mogą podjąć refleksję nad tym, jak uważność na dialogiczne i narracyjne wymiary kontaktu może udoskonalać opiekę zdrowotną. Autorzy przekonująco wskazują na ciągłą potrzebę, aby osoby, które z racji wykonywanego zawodu podejmują się nawiązywania klinicznego kontaktu stale poszukiwały nowych sposobów włączania narracyjnych koncepcji do swojej pracy. Książka ta jest odzwierciedleniem interdyscyplinarnego wysiłku mającego na celu wyjaśnienie rozległych i złożonych powiązań między humanistyką a medycyną, który dynamicznie rozwija się na przestrzeni ostatnich dekad. Medycyna narracyjna. Teoria i praktyka stanie się zapewne pozycją obowiązkową w bibliotekach klinicystów zaangażowanych w doskonalenie opieki, którą świadczą swoim pacjentom. prof. Małgorzata J.M. Nowaczyk, MD, MFA (fragment recenzji)

75,00 zł
59
Siła przetrwania. Największe górskie tragedie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siła przetrwania. Największe górskie tragedie
Dostępny
145 szt.

Siła przetrwania przedstawia historie ludzi, którzy realizując swoją górską pasje znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W wyniku niesprzyjających okoliczności lub błędów zmuszeni zostali do walki o życie. Brak odpowiedniego przygotowania, wadliwy sprzęt, załamanie pogody, a może pech? Jak doszło do największej katastrofy lawinowej w Tatrach, w której zginęło kilkunastu uczestników kursu narciarskiego? Poznamy też relacje ocalałych, uczestników akcji ratunkowych i świadków. Dlaczego w Parku Narodowym Cairngorms miała miejsce najpoważniejsza tragedia górska w Wielkiej Brytanii? Jak zakończyła się wyprawa na Mount Everest, która wiodła przez „okrutną drogę” – zachodnią grań, którą próbowała przejść (bez wsparcia tlenowego) Christo Prodanow? Co było przyczyną dramatu wyprawy na Nanga Parbat z 1934 roku, nazywanej „najdłuższą agonią w historii wspinania”? – Monika Witkowska – himalaistka, zdobywczyni Korony Ziemi i trzech ośmiotysięczników.

54,90 zł
40,63 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 14,27 zł

60
Niewidzialni. Największa tajemnica służb specjalnych PRL - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niewidzialni. Największa tajemnica służb specjalnych PRL
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Ta książka to dowód na to, że życie pisze scenariusze, jakich nie wymyśliłby żaden powieściopisarz! Bo kto by uwierzył, że w okresie PRL w MSW działała specjalna grupa kontrwywiadu, której członkowie pod osłoną nocy regularnie wchodzili do ambasad i konsulatów? Tam przeszukiwali skarbce pełne tajnych dokumentów, kopiowali je, by kilka godzin później mogły one wylądować na biurkach najwyższych urzędników państwowych. W ten sposób polskie służby specjalne przez całe lata zdobywały informacje o działaniach ówczesnych przeciwników, w tym o operacjach CIA. Choć za sprawą grupy wyciekły setki tysięcy stron najpilniej strzeżonych dokumentów, nikt nie wpadł na jej trop. Ci, którzy wiedzieli o istnieniu tajemniczego Wydziału IX – a była ich garstka – nazywali ich „straceńcami”. Dlaczego? Bo do otwierania drzwi skarbcowych oraz potężnych sejfów używali niebezpiecznego dla zdrowia i życia promieniowania gamma. Tomasz Awłasewicz, dziennikarz i specjalista ds. służb specjalnych, jako pierwszy dotarł do tych nielicznych członków grupy, którzy wciąż żyją. Na książkę składają się ich wspomnienia z lat 70. i 80. – opowieści o tym, jak dokonali tego, co zdaniem najwybitniejszych ekspertów było absolutnie niemożliwe. „Tomasz Awłasewicz od pewnego czasu jest największym odkrywcą tajemnic wywiadu i kontrwywiadu PRL. Każdy jego artykuł jest dla mnie kolejnym odkryciem, a Niewidzialni to już po prostu kopalnia tajemnic. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się nie tylko historią, ale i dniem dzisiejszym służb specjalnych w Polsce.” – Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl „Kompetencje kontrwywiadu nie są zapisane w podręcznikach czy zarządzeniach, ale w doświadczeniach i umiejętnościach kolejnych pokoleń funkcjonariuszy. Tomasz Awłasewicz dotarł do żyjących weteranów dawnego Wydziału IX Departamentu II MSW i to właśnie oni opowiedzieli mu o spektakularnych metodach pracy operacyjnej i swoich profesjonalnych osiągnięciach. Dodatkowym walorem publikacji są autentyczne zdjęcia i dokumenty ilustrujące działania funkcjonariuszy kontrwywiadu. Z pełnym przekonaniem polecam książkę Niewidzialni wszystkim zainteresowanym tematyką polskich służb specjalnych.” – gen. Krzysztof Bondaryk, szef ABW w latach 2007-2013

39,99 zł
29,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

61
Beskid Mały i Makowski; laminowana mapa turystyczna 1:50 000 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Beskid Mały i Makowski; laminowana mapa turystyczna 1:50 000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.25

Zdobycie Lubomira i góry Żar, kąpiel w Jeziorze Międzybrodzkim, podziwianie zabytków architektury w Żywcu. Dwustronnie laminowana, wygodna w użyciu mapa turystyczna Beskidu Małego i Makowskiego obejmuje swoim zasięgiem tereny od Bielska-Białej i Żywca na zachodzie, po Myślenice i Jordanów na wschodzie. Publikacja została opracowana we współpracy z krajoznawcami z regionu. Cechy mapy: - dogodna dla turysty skala 1:50 000 (1 cm ? 500 m), - bogata treść turystyczna, - zgodność z GPS ? współrzędne geograficzne w układzie WGS-84. Na mapie m.in.: - szlaki piesze i czasy przejść, szlaki rowerowe oraz ścieżki dydaktyczne i spacerowe, - wyciągi i trasy narciarskie o muzea, zabytki i inne interesujące obiekty, - schroniska górskie i młodzieżowe, kempingi, pola namiotowe, hotele i pensjonaty, - parki narodowe i krajobrazowe, rezerwaty przyrody, atrakcje przyrodnicze, - cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

62
Polityka rachunkowości 2021 z komentarzem do planu kont dla jednostek budżetowych i samorządowych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka rachunkowości 2021 z komentarzem do planu kont dla jednostek ...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.21

Książka ?Polityka rachunkowości 2021 z komentarzem do planu kont dla jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych? jest to publikacja narzędziowa. Zawiera wzory dokumentów i zarządzeń gotowych do zastosowania w każdej jednostce. Publikacja została opracowana na podstawie aktualnych przepisów ustawowych oraz wykonawczych. Zawiera przykłady zapisów księgowych różnych zdarzeń czy operacji gospodarczych występujących w jednostkach budżetowych. Jest to niezbędna pozycja w biblioteczce każdej księgowej sektora finansów publicznych.

149,00 zł
125,16 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 23,84 zł

63
Polityka rachunkowości w instytucjach kultury - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka rachunkowości w instytucjach kultury
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.16

Publikacja "Polityka rachunkowości w instytucjach kultury" skierowana jest do dyrektorów, księgowych i kadrowych, którzy muszą się zmierzyć z czasowym ograniczeniem swoich placówek i rozmaitymi problemami z tym związanymi. Autorzy wskazują, jak rozwiązywać problemy pojawiające się w praktyce rozliczania pomocy finansowej z tarcz antykryzysowych. Przystępny język oraz odpowiedzi na konkretne pytania dyrektorów i księgowych sprawiają, że ta pozycja jest niezwykle przydatna przy rozliczaniu wszelkich otrzymanych świadczeń finansowych.

69,00 zł
57,96 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 11,04 zł

64
Bliżej i Dalej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bliżej i Dalej
Bard Centrum Gier, od 13 lat
Dostępny
5 szt.

Za nieprzebytymi pustkowiami Arzium, głęboko w ukrytych krainach, wznoszą się Ostatnie Ruiny: miasto podług legend skrywające w sobie artefakt zdolny spełnić najgorętsze pragnienia serca. Utracona miłość, odkupienie, akceptacja, chwała, zjednoczenie rodziny – oto ognie rozpalające dusze tych, którzy poszukują tajemnego miasta. Ośmiu wędrowców wyruszyło, podróżując bliżej i dalej w poszukiwaniu wskazówek wiodących do starożytnych ruin. Ale czy zdołają przezwyciężyć własną chciwość i wewnętrzne demony? Na pokrytej ruinami upadłej cywilizacji rubieży, podróżnicy muszą polegać na tych, którym udało się tu przetrwać i uczynili to miejsce swym domem. Nomadzi są skłonni handlować i znają najbezpieczniejsze ścieżki. Banici poszukują zaginionych skarbów i nie cofają się przed używaniem siły. Mistycy zbierają skrawki starożytnej wiedzy i potrafią leczyć nawet głębokie rany. Jaszczurokształtni budują i naprawiają zepsutą maszynerię, są też najstarszymi mieszkańcami rubieży. Bliżej i Dalej to gra narracyjna i kontynuacja gry planszowej Górą i Dołem. Choć jej akcja toczy się w tym samym świecie, znajomość pierwszej gry nie jest wymagana. Podobnie jak w Górą i Dołem podczas rozgrywki będziecie posiłkować się Księgą Przygód. Każda z nich stawia przed graczem określone wybory i wyzwania, pozwalając mu stać się panem własnego przeznaczenia. Bliżej i Dalej to gra atlasowa. Zamiast jednej planszy gra zawiera księgę map zwaną Atlasem Gry. W każdej rozgrywce będziecie używać innej mapy z nowymi wyzwaniami i spotkaniami, dzięki czemu w czasie wielu sesji gry otworzy się przed wami do eksploracji cały świat. Bliżej i Dalej to gra kampanijna. Gdy już dobrze zapoznacie się z grą, stworzycie postaci i rozpoczniecie kampanię rozciągniętą na wiele sesji gry. Wszyscy bohaterowie mają unikalne historie z niespodziewanymi zwrotami akcji, rozgałęziającymi się misjami i wieloma zakończeniami – a wszystko to zależne od decyzji podejmowanych przez gracza. Śledź uważnie zadania i zdobywane doświadczenie, a następnie kup talenty – stałe specjalne zdolności używane w każdej sesji kampanii. Twoje doświadczenie nie ma końca, gdy odkrywasz świat i jego mieszkańców poprzez rozległą kolekcję map! Zawartość opakowania: • 4 kości • 4 znaczniki wigoru • 1 plansza miasta • 4 plansze graczy • 5 towarzyszy (4 psy/koty, 1 dziobak) • 36 żetonów poszukiwaczy przygód (dwustronnych) • 30 żetonów klejnotów (+ 30 plastikowych klejnotów) • 30 żetonów monet (24 o wartości 1, 6 o wartości 5) • 18 żetonów zadań • 21 żetonów żywności (12 x chleb, 6 x ryba, 3 x bekon) • 33 żetony frakcji (8 w każdym kolorze, 1 pusty) • 40 kart trybu przygody • 12 jucznych ptaków (dwustronnych) • 8 znaczników reputacji • 80 obozów (20 w każdym kolorze) • 4 karty bossów • 4 karty pomocy graczy • 8 tekturowych postaci (i 8 plastikowych podstawek) • 55 kart artefaktów (17 zaawansowanych, 38 podstawowych) • 32 karty postaci (8 postaci, 4 karty na każdą) • 36 kart skarbów • 12 kart zagrożeń • 1 Atlas Gry • 1 Księga Przygód • Żeton pierwszego gracza • Płócienna torba • Instrukcja • Ołówek • Bloczek kart postaci • Karta symboli

274,60 zł
233,41 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 41,19 zł

65
Crazy Hel Display (12 sztuk) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Crazy Hel Display (12 sztuk)
Tuban
Dostępny
15 szt.

Przygotowaliśmy dla Was opakowanie zbiorcze z Crazy Helem. W displayu znajdziecie aż 12 puszek Crazy Helu. Oferowany w poręcznym opakowaniu hel do balonów Crazy Hel to doskonała propozycja dla wszystkich osób organizujących urodzinową imprezę dziecięcą lub dowolnie inny event z balonami. Produkt pozwoli na szybkie napełnienie lżejszym od powietrza gazem około 10 standardowych balonów lateksowych, ewentualnie od jednego do kilku dużych balonów lateksowych lub foliowych. W tym drugim przypadku balon napełniamy helem do momentu, aż zacznie się unosić, a następnie dopełniamy go zwykłym powietrzem. Hel do balonów Crazy Hel w sprayu to produkt do zastosowań indywidualnych, przeznaczony do napełniania najlżejszym z gazów różnych typów balonów, w tym balonów foliowych, dzięki czemu zaczną unosić się w powietrzu. Za sprawą dołączonego do puszki aplikatora napełnianie balonów gazem jest niezwykle wygodne i oszczędne. Co warte podkreślenia, opakowanie zawiera czysty hel pod ciśnieniem. To szlachetny gaz charakteryzujący się małą reaktywnością, a zatem niechętnie wchodzący w reakcje z innymi pierwiastkami. Hel do balonu jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego i zdrowia. Poręczna i lekka puszka z helem w spray’u to dobra alternatywa dla kilkukilogramowej butli z helem. Zarówno pod względem wygody użycia jak i kwestii finansowych. Sprawdzi się, gdy na szybko będziemy chcieli napełnić lekkim gazem kilka balonów. Nie musisz kupować całej butli, jeśli potrzebujesz zorganizować niewielkie przyjęcie niespodziankę, mini sesję zdjęciową, czy napompować urodzinowe cyferki. Zalety: • wygodna i kompaktowa wersja, • łatwy w użyciu, • w dobrej cenie. Dzięki pojedynczej puszce z Crazy Helem uda Ci się napełnić: • 3 balony lateksowe do 25.0 cm (częściowo powietrzem), • lub 2 balony lateksowe do 29.0 cm (częściowo powietrzem), • lub 1 balon foliowy do rozmiaru 43.0 cm. Ważne. 1. Na stopień napełnienia i dokładną liczbę napełnionych balonów ma wpływ wiele czynników – m.in. producent balonów, ale także warunki atmosferyczne. Balony 10” oraz 12” należy napełnić częściowo helem. Kiedy czujesz, że balony zaczynają się unosić, należy dopełnić je powietrzem do pełnego rozmiaru. 2. Pojemniki są pod ciśnieniem: dlatego musisz chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50 ° C. 3. Unikaj ekstremalnych warunków pogodowych oraz okolic piekarnika, kominka czy bezpośredniego sąsiedztwa ognia. 4. Nie przekłuwaj ani nie spalaj, także po użyciu. Przechowuj z dala od dzieci. 5. Puszka zawiera gaz HEL. 6. Gaz nie jest szkodliwy dla zdrowia i środowiska. 7. Hel występuje w postaci gazowej, dlatego może sprawiać wrażenie pustej puszki. Plomba na zatyczce jest gwarancją pełnego pojemnika. 8. Zerwana plomba nie gwarantuje stuprocentowej zawartości. Wymiary opakowania: 28.0 x 36.0 x 21.0 cm

417,90 zł
367,75 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 50,15 zł

66
Przyczepa z kontenerem do traktorów Zielona - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
185,50 zł
176,23 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 9,27 zł

67
Ładowarka Schaffer Hoflader z figurką - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ładowarka Schaffer Hoflader z figurką
Bruder
Dostępny
89 szt.

Skala: 1:16

154,11 zł
146,40 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 7,71 zł

68
Auto RAM 2500 Power Wagon z przyczepą do przewozu koni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
319,90 zł
303,91 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 15,99 zł

69
Pistolet na strzałki z akcesoriami, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na strzałki z akcesoriami, mix kolorów
Mega Creative
Dostępny
25 szt.

Pistolet Mega Creative zapewni niezwykle emocjonującą zabawę każdemu dziecku, zarówno dużemu jak i małemu! Nie należy strzelać do zwierząt! Zawartość zestawu: pistolet, 9 piankowych strzałek. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonym, granatowym. Wymiary opakowania: 26.0 x 19.0 x 7.0 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

42,90 zł
32,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,72 zł

70
Pistolet na strzałki z akcesoriami, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na strzałki z akcesoriami, mix kolorów
Mega Creative
Dostępny
12 szt.

Pistolet Mega Creative zapewni niezwykle emocjonującą zabawę każdemu dziecku, zarówno dużemu jak i małemu! Nie należy strzelać do zwierząt! Zawartość zestawu: pistolet, 6 piankowych strzałek. Wymiary opakowania: 26.0 x 19.0 x 7.0 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zestawu – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 zestawu.

25,15 zł
18,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 6,16 zł

71
Zabawka do ciągnięcia - lew sorter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka do ciągnięcia - lew sorter
Mega Creative
Dostępny
31 szt.

Lew sorter klocków Mega Creative do ciągnięcia to bardzo sprytna zabawka. Dodatkową jej atrakcją jest to że uczy twoje dziecko rozpoznawania kształtów poprzez odpowiednie umieszczanie klocków w środku zabawki przez dziurki w kształcie figur, kwiatków! Wymiary produktu w opakowaniu: 22.0 x 16.0 x 12.0 cm

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

72
Zabawka do ciągnięcia - dino sorter, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawka do ciągnięcia - dino sorter, mix kolorów
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.29

Dino sorter klocków Mega Creative do ciągnięcia to bardzo sprytna zabawka. Dodatkową jej atrakcją jest to że uczy twoje dziecko rozpoznawania kształtów poprzez odpowiednie umieszczanie klocków w środku zabawki przez dziurki w kształcie figur, kwiatków! Wymiary produktu w opakowaniu: 27.0 x 23.0 x 15.0 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

73
Gra kręgle w koszyku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra kręgle w koszyku
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Z Mega Creative wspaniała zabawa gwarantowana! Zawartość zestawu: koszyk, 10 kręgli, 2 kule do rzucania. Całość wykonana z plastiku. Wymiary opakowania: 30.0 x 21.0 x 21.0 cm

33,90 zł
25,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,47 zł

74
Mega Creative Luk Wb 18/36 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Luk Wb 18/36
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
22 szt.

46,90 zł
35,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,72 zł

75
Pistolet na wodę, rybka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pistolet na wodę, rybka
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Ten pistolet na wodę spodoba się dzieciom! Ma zbiornik na wodę, który można odkręcić i napełnić, wystrzał następuje po naciśnięciu spustu. To świetna forma zabawy latem dla całej rodziny. Z niezawodnym pistoletem Mega Creative możesz stoczyć bitwę wodną lub wykorzystać go w Lany Poniedziałek, by sprawić komuś mokrego psikusa.

9,20 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 2,21 zł

76
Mega Creative Pistol Na Wode Pbh 30/60 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Pistol Na Wode Pbh 30/60
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

77
Mega Creative Pistol Na Wode Pbh 72/144 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Pistol Na Wode Pbh 72/144
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
70 szt.

11,90 zł
8,99 zł

Rabat 24,5%
oszczędzasz 2,91 zł

78
Mega Creative Pistol Na Wode Pbh 120/240 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Pistol Na Wode Pbh 120/240
Mega Creative, Mega Creative - Import
Dostępny
38 szt.

10,80 zł
8,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,81 zł

79
Mega Creative Pistol Na Wode Pbh 18/36 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mega Creative Pistol Na Wode Pbh 18/36
Mega Creative, Mega Creative - Import
Niedostępny
Brak

52,90 zł
39,68 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 13,22 zł

80
Latające pierścienie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latające pierścienie
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Gra „Latające pierścienie” od Mega Creative polega na zarzucaniu pierścieni na patyk z kolorową chorągiewką. Gra jest idealna do zabawy w domu, jaki i na zewnątrz. Twoja pociecha podczas wesołej zabawy będzie uczyć się celności, zdrowej rywalizacji oraz radzenia sobie z ewentualną porażką. Zalety produktu: • kształtowanie motywacji, • rozwijane zdolności motorycznych, • wzmacnianie zdolności z zakresu koordynacji ruchowej, • rozwijanie umiejętności rywalizacji. Zawartość opakowania: • 5 x patyk z kolorową chorągiewką, • 3 x obręcze.

35,90 zł
26,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,97 zł

81
Auto ścianowiec, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto ścianowiec, mix kolorów
Mega Creative
Dostępny
73 szt.

Mega Creative potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagające dzieci. Jeśli Twoją pociechę znudziły zabawy zwykłymi samochodami, zaskocz go niezwykłym ścianowcem, który poza jazdą po podłodze, potrafi również jeździć po ścianach! Samochód posiada funkcję zdalnego sterowania za pomocą joysticka oraz efekty świetlne i możliwość obracania się o 360 stopni. Wymagane baterie: 3 x AAA 1.5 V (brak w zestawie) Wymiary opakowania: 18.0 x 25.0 x 8.0 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

131,90 zł
98,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 32,97 zł

82
Auto ratunkowe zdalnie sterowane - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Auto ratunkowe zdalnie sterowane
Mega Creative
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Jako dyspozytor przyjąłeś zgłoszenie o wypadku. Musisz wysłać na ratunek pokrzywdzonym wszystkie jednostki specjalne. Zabawka wykonana z plastiku. Wymiary opakowania: 31.0 x 16.0 x 14.0 cm Wymagane baterie: auto 4 x 1.5 V AA (brak w zestawie), pilot 2 x 1.5 V (brak w zestawie)

87,90 zł
65,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 21,97 zł

83
Mickey Mouse - Nakładka sedesowa dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickey Mouse - Nakładka sedesowa dla dzieci
Mickey Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Mickey Mouse

73,00 zł
Powiadomienie
84
Mickey Mouse - Obrus 140x220 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mickey Mouse - Obrus 140x220 cm
Mickey Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Mickey Mouse

47,00 zł
Powiadomienie
85
Minnie Mouse - Nakładka sedesowa dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minnie Mouse - Nakładka sedesowa dla dzieci
Minnie Mouse
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.24

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Minnie Mouse

73,00 zł
Powiadomienie
86
Minions - Obrus 140x140 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minions - Obrus 140x140 cm
Minions
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Minions

44,99 zł
Powiadomienie
87
Paw Patrol - Kubek do mikrofali 350 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Kubek do mikrofali 350 ml
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.17

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

12,00 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

88
Minions - Obrus 140x220 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Minions - Obrus 140x220 cm
Minions
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Minions

64,99 zł
Powiadomienie
89
Paw Patrol - Zestaw naczyń 6 elementów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Zestaw naczyń 6 elementów
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

85,00 zł
78,20 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,80 zł

90
Paw Patrol - Śniadaniówka z przegródkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Śniadaniówka z przegródkami
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.01

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

27,00 zł
24,84 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 2,16 zł

91
Paw Patrol - Zestaw naczyń (talerzyk + miska + kubek) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Zestaw naczyń (talerzyk + miska + kubek)
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.19

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

22,00 zł
20,24 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,76 zł

92
Paw Patrol - Kosz na śmieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Kosz na śmieci
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.25

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

21,00 zł
19,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 1,01 zł

93
Paw Patrol - Nakładka sedesowa dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Nakładka sedesowa dla dzieci
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

73,00 zł
67,16 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,84 zł

94
Paw Patrol - Obrus 140x220 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Obrus 140x220 cm
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

47,00 zł
43,24 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,76 zł

95
Paw Patrol - Miska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Miska
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

11,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

96
Paw Patrol - Miska do mikrofali - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Miska do mikrofali
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.17

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

9,00 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

97
Paw Patrol - Bambusowa miska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Bambusowa miska
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.09.01

Kolor bazowy: NiebieskiMateriał główny: BambusTyp: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceWysokość [mm]: 45Szerokość [mm]: 148Grubość [mm]: 148Bohater: Paw Patrol

20,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,1%
oszczędzasz 1,01 zł

98
Paw Patrol - Butelka 560 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Butelka 560 ml
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.11

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

17,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,9%
oszczędzasz 1,01 zł

99
Paw Patrol - Bidon 550 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Paw Patrol - Bidon 550 ml
Paw Patrol
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.27

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Paw Patrol

42,00 zł
38,64 zł
Powiadomienie

Rabat 8,0%
oszczędzasz 3,36 zł

100
Peppa Pig - Kubek o nauki picia 320 ml - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Peppa Pig - Kubek o nauki picia 320 ml
Peppa Pig
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.01

Typ: Akcesoria dla dzieciRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceBohater: Peppa Pig

30,00 zł
28,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,50 zł

Wróć do góry