hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.02.15

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 15 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wszystkie kolory świata (praca zbiorowa), na drugim Dialogi. Tom 1 (Platon). Kolejny produkt to Torba prezentowa, mix wzorów (M&Z) oraz Kot w butach i przyjaciele. Kolorowanki (praca zbiorowa).
1
Wszystkie kolory świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystkie kolory świata
Dostępny
5 szt.

Wszystkie kolory świata to książka, która daje siłę. 43 pisarzy i ilustratorów stworzyło 20 wyjątkowych utworów, które odwołując się do empatii, przynoszą nadzieję na lepszy i otwarty na różnorodność świat. Książka wzięła się z odruchu solidarności z dziećmi, które zaznały szykan i wykluczenia. Dzieci te były traktowane niesprawiedliwie ze względu na swoją inność, która mogła być darem, bogactwem, a stała się ciężkim brzemieniem. Wszystko zaczęło się od listu opublikowanego w mediach społecznościowych przez nieformalną grupę zrzeszającą twórców dla dzieci – pisarzy, ilustratorów, tłumaczy i literaturoznawców, w reakcji na wydarzenia w Warszawie 7 sierpnia 2020 roku i zatrzymanie przez policję kilkudziesięciu młodych osób biorących udział w manifestacji w obronie praw osób LGBT+. Twórcy zaangażowani w powstanie Wszystkich kolorów świata pracowali charytatywnie, a całkowity dochód z książki przeznaczony jest na wsparcie ogólnopolskiego Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży prowadzonego przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Do zachwytu nad wszystkimi kolorami świata, odkrywania bogactwa w różnorodności i odwagi do bycia sobą zapraszają: Mariusz Andryszczyk, Anita Andrzejewska, Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Katarzyna Bogucka, Aleksandra Cieślak, Maria Dek, Emilia Dziubak, Joanna Fabicka, Barbara Gawryluk, Andrzej Marek Grabowski, Monika Hanulak, Cezary Harasimowicz, i wiele innych, wybitnych postaci.

40,00 zł
4 osoby kupiły
2
Dialogi. Tom 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dialogi. Tom 1
Dostępny
25 szt.

„W tym roku mijają siedemdziesiąt dwa lata od śmierci Władysława Witwickiego i dwadzieścia jeden lat od pierwszego wydania przez nasze wydawnictwo Dialogów Platona, w jego przekładzie. W międzyczasie powstało trochę nowych tłumaczeń poszczególnych dialogów. Jednak środowisko akademickie nadal w dużym stopniu wspomaga się tłumaczeniami Profesora. Z perspektywy przeszło stu lat, które minęły, od rozpoczęcia przez Witwickiego przekładów Platona, można bez wahania docenić ogrom i znaczenie dzieła, skoro w tak długim okresie polska humanistyka nie doczekała się kompletu nowych przekładów wraz z opracowaniami i komentarzami. W roku 2017 ukazało się znakomite tłumaczenie Praw prof. Doroty Zygmuntowicz, ale Państwo najważniejszy dialog Ateńczyka czeka na nowy przekład oparty na ustaleniach współczesnej nauki. Jesteśmy przekonani, że skompletowanie w całość i wznowienie dialogów (za wyjątkiem dwóch wspomnianych wyżej) ma uzasadnienie zwłaszcza dla czytelników młodych których mogą zachwycić pięknem przekładu dokonanego przez tłumacza oraz przenikliwością i głębią myśli autora. Lektura dialogów zapewne wpłynie inspirująco i zachęci do zaprzyjaźnienia się z ateńskim filozofem, jego Mistrzem Sokratesem oraz ich dokonaniami intelektualnymi, które znacząco zaważyły na światowej myśli humanistycznej i do dzisiaj stanowią podstawowy kanon literatury filozoficznej.” – Marek Derewiecki Kęty, listopad 2020 roku

129,90 zł
90,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 38,97 zł

3 osoby kupiły
3
Torba prezentowa, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Torba prezentowa, mix wzorów
M&Z
Dostępny
52 szt.

Przedstawiamy torebkę, która będzie doskonałym uzupełnieniem prezentu. Ładna grafika przykuwa wzrok. Wymiary produktu: 22.0 x 10.0 x 6.0 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 szt.

2,99 zł
3 osoby kupiły
4
Kot w butach i przyjaciele. Kolorowanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kot w butach i przyjaciele. Kolorowanki
Dostępny
34 szt.

Atrakcyjne kolorowanki z bajkowymi postaciami urozmaicą każdy nudny dzień. W tym tytule dzieci spotkają sympatycznego Kota w butach oraz bohaterów znanych z innych popularnych bajek. Najmłodsi z ochotą spędzą z nimi czas, czerpiąc z kolorowanek przyjemność i inspirację. Tytuły w serii bajkowych kolorowanek: Czerwony Kapturek i przyjaciele, Tomcio Paluch i przyjaciele, Kot w butach i przyjaciele oraz Kopciuszek i przyjaciele.

3,30 zł
2,99 zł

Rabat 9,4%
oszczędzasz 0,31 zł

3 osoby kupiły
5
Wielkie budowle i pojazdy. Odkrywanie świata - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkie budowle i pojazdy. Odkrywanie świata
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.19

Wielkie budowle i pojazdy Wysokie budynki, posągi, tamy, tunele i mosty są nieodłączną częścią otaczającej nas rzeczywistości. Niektóre są nowe, inne dopiero się buduje, a jeszcze inne istnieją od stuleci. Niektóre z tych konstrukcji są tak wielkie, że stają się powszechnie rozpoznawalne. Ale najbardziej fascynująca jest ilość czasu i pracy włożona w budowę tych potężnych obiektów. Poznaj niezwykłe konstrukcje i ich twórców. Ta bogato ilustrowana seria z pewnością zachwyci młodych czytelników. Ciekawie opracowane informacje, ciekawostki i fascynujące fakty przybliżą wiele zagadnień dotyczących otaczającego nas świata. Czytaj i odkrywaj kolejne tajemnice. W serii "Odkrywanie świata": Owady i pająki, Koty i kocięta, świat dinozaurów, Psy i szczenięta, Zwierzęta zagrożone wyginięciem, Mój pierwszy atlas, Konie i kuce, Ludzkie ciało, Rekiny, Ziemia, Młode zwierzęta, Zwierzęta hodowlana, Kosmos, Wieloryby, Rekordy sportowe, Leksykon zwierząt, samochody, Rekordziści wśród zwierząt, samoloty bojowe, Piraci i rabusie, Siedem cudów świata, Węże, Wikingowie, Wulkany i trzęsienia Ziemi, Wielkie budowle i pojazdy, Huragany i tornada, Odkrycia i Wynalazki, Opowieści biblijne: Nowy Testament, Opowieści biblijne: Stary Testament.

19,99 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 4,00 zł

3 osoby kupiły
6
Co wokoło. Auto robi brum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co wokoło. Auto robi brum
Dostępny
68 szt.

Kartonowa seria Co Wokoło to rymy, rytmy, dźwięki i obrazy dla najnajów, czyli najmłodszych czytelników. Lotta Olsson, autorka m.in. opowieści o mrówkojadzie i orzesznicy, oraz ilustratorka Charlotte Ramel, znana z ilustracji do Cynamona i Trusi, w humorystyczny i niebanalny sposób pokazują otoczenie kilkunastomiesięcznego dziecka, najbliższy mu świat pełen niespodzianek, zadziwień i odkryć.

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

3 osoby kupiły
7
Wszystko pod kontrolą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko pod kontrolą
Dostępny
269 szt.

Są takie wyzwania, do których trzeba dojrzeć. Karolina uwielbia swoją pracę i niezależność, którą ceni ponad wszystko. Wiadomość o ciąży sprawia jednak, że poukładany dotąd świat wymyka jej się z rąk. Kobieta czuje, że nie jest gotowa na to wyzwanie i obawia się, że nie poradzi sobie z samotnym macierzyństwem. Na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciółek. Nadzieję na lepsze jutro daje jej także niespodziewane spotkanie z dawnym znajomym. Łukasz urzeka ją wyrozumiałością i ciepłem, stopniowo przywracając wiarę w miłość. Na drodze rozwijającego się związku staje jednak jego nietypowa pasja. Czy każda z nas jest stworzona do bycia mamą? Jak odnaleźć uczucia, które zdają się nie istnieć? A może miłość, którą nosimy w sobie, potrzebuje czasu i ciepła, aby rozkwitnąć na dobre?

36,90 zł
27,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,22 zł

2 osoby kupiły
8
Mały Książę. Moje domowe ciasteczka. 50 wyśmienitych przepisów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mały Książę. Moje domowe ciasteczka. 50 wyśmienitych przepisów
Dostępny
2 szt.

Opowieść o Małym Księciu do dziś porusza serca milionów czytelników na całym świecie. Wszyscy jego wielbiciele z pewnością docenią również ten wyjątkowy zestaw. 50 specjalnie wybranych, przystępnie opisanych i ozdobionych ilustracjami z książki o Małym Księciu przepisów pozwoli zarówno małym, jak i większym dzieciom - przy niewielkiej pomocy dorosłych- odnieść pierwsze kulinarne sukcesy. Natomiast śliczna, kolorowa puszka może być wykorzystana do przechowywania samodzielnie przygotowanych wypieków. Zestaw zawiera: 4 foremki do ciasteczek: gwiazdka, kometa, księżyc, wianek, 50 praktycznych kart z prostymi przepisami na słodkie wypieki, 1 kartę z wykazem wszystkich przepisów i cennymi wskazówkami dotyczącymi pieczenia z dziećmi.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

1 osoba kupiła
9
Krótka historia archeologii, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krótka historia archeologii, wydanie 2
Dostępny
39 szt.

Kiedy myślimy o archeologii, wyobrażamy sobie wykopaliska w poszukiwaniu starożytnych skarbów, przebijanie tuneli do wnętrza grobowców egipskich faraonów czy odkrywanie czaszek neandertalczyków. Jednak archeologia to znacznie więcej – to nauka bazująca na ludzkiej ciekawości tego, co było niegdyś. To nauka, która poszukuje świadectw dotyczących całej, liczącej ponad trzy miliony lat, historii człowieka. Krótka historia archeologii jest opowieścią o wybitnych archeologach i zdumiewających odkryciach, których dokonali w różnych zakątkach świata. Znajdziemy tu zarówno sztukę naskalną epoki lodowcowej, ruiny Majów, pierwszą osadę angielskich kolonistów w Jamestown, jak i tajemnicze Stonehenge czy Pompeje – miasto pogrzebane pod wulkanicznym popiołem w 79 roku n.e. W krótkich, pasjonujących rozdziałach Brian Fagan przedstawia rozwój archeologii od jej osiemnastowiecznych początków aż do czasów współczesnego postępu technicznego. Obserwujemy, jak przez wieki osiągano coraz bardziej wyrafinowane rozumienie przeszłości, wspomagane obecnie przez rewolucyjne zdobycze w dziedzinie teledetekcji i technik wykonywania zdjęć satelitarnych. W swojej książce, przeznaczonej dla czytelników w każdym wieku, Fagan przedstawia odkrycia, metody badawcze i niezwykle inspirujące postacie, które współtworzyły ogólnoświatowy sukces archeologii.

29,99 zł
21,59 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
10
B2 First (FCE). Kurs przygotowujący do egzaminu Cambridge - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
99,90 zł
80,92 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 18,98 zł

1 osoba kupiła
11
Angielski dla żeglarzy (wyd. ) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Angielski dla żeglarzy (wyd. )
Dostępny
38 szt.

Pływając po morzu spotykamy się z językiem angielskim na każdym kroku. Odbieramy prognozy pogody, używamy anglojęzycznych pomocy nawigacyjnych, po angielsku komunikujemy się przez radio i pytamy o drogę w obcym porcie. Książka stanowi kompendium językowe będące jednocześnie podręcznikiem specyficznego języka używanego w żegludze morskiej. Jej celem jest umożliwienie osobom, znającym angielski nawet w niewielkim stopniu, swobodnego i efektywnego komunikowania się. Zakres tematyczny obejmuje między innymi podstawy komunikacji i łączności, korespondencję statek-statek oraz statek-port, komunikaty meteorologiczne, ostrzeżenia nawigacyjne, budowę jachtu, a także komendy żeglarskie, łączność w niebezpieczeństwie i zagadnienia dotyczące wypadków morskich. Na końcu książki znajduje się słownik, a kody QR zawarte w treści rozdziałów prowadzą do materiałów dźwiękowych dodatkowo wspomagających naukę.

35,00 zł
28,35 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 6,65 zł

1 osoba kupiła
12
Dialogi. Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dialogi. Tom 2
Dostępny
18 szt.

„W tym roku mijają siedemdziesiąt dwa lata od śmierci Władysława Witwickiego i dwadzieścia jeden lat od pierwszego wydania przez nasze wydawnictwo Dialogów Platona, w jego przekładzie. W międzyczasie powstało trochę nowych tłumaczeń poszczególnych dialogów. Jednak środowisko akademickie nadal w dużym stopniu wspomaga się tłumaczeniami Profesora. Z perspektywy przeszło stu lat, które minęły, od rozpoczęcia przez Witwickiego przekładów Platona, można bez wahania docenić ogrom i znaczenie dzieła, skoro w tak długim okresie polska humanistyka nie doczekała się kompletu nowych przekładów wraz z opracowaniami i komentarzami. W roku 2017 ukazało się znakomite tłumaczenie Praw prof. Doroty Zygmuntowicz, ale Państwo najważniejszy dialog Ateńczyka czeka na nowy przekład oparty na ustaleniach współczesnej nauki. Jesteśmy przekonani, że skompletowanie w całość i wznowienie dialogów (za wyjątkiem dwóch wspomnianych wyżej) ma uzasadnienie zwłaszcza dla czytelników młodych których mogą zachwycić pięknem przekładu dokonanego przez tłumacza oraz przenikliwością i głębią myśli autora. Lektura dialogów zapewne wpłynie inspirująco i zachęci do zaprzyjaźnienia się z ateńskim filozofem, jego Mistrzem Sokratesem oraz ich dokonaniami intelektualnymi, które znacząco zaważyły na światowej myśli humanistycznej i do dzisiaj stanowią podstawowy kanon literatury filozoficznej.” – Marek Derewiecki Kęty, listopad 2020 roku

129,90 zł
90,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 38,97 zł

1 osoba kupiła
13
Puzzle 250 elementów. Dom z papieru - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 250 elementów. Dom z papieru
Clementoni, 250
Dostępny
63 szt.

Ten wyjątkowy zestaw puzzli, składający się z 250 elementów, przedstawia motyw z popularnego serialu „Dom z papieru”. Jak szybko jesteś w stanie go złożyć? Sprawdź, patrząc na obrazek na pudełku. Puzzle są wykonane z materiałów wysokiej jakości, odpornych na zagięcia i niszczenie. Układanie puzzli pomaga rozwijać zdolności manualne u dziecka, kształtują wyobraźnię i logiczne myślenie. Wymiar obrazka po ułożeniu: 48.5 x 33.5 cm

14,49 zł
12,99 zł

Rabat 10,4%
oszczędzasz 1,50 zł

1 osoba kupiła
14
Zadra, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zadra, wydanie kieszonkowe
Dostępny
63 szt.

Są kości i ślady, które rzucają nowe światło na tajemnicze zaginięcie pary studentów. Jednak zmowa milczenia trwa od lat. Kiedy w podchełmżyńskim Grodnie opadają wieczorne mgły, komisarz Bernard Gross bada sprawę odnalezionych w pobliskim lesie kości. Nowe tropy zaprowadzą go do sprawy zagadkowego zaginięcia pary studentów sprzed szesnastu laty. Im głębiej i dokładniej Gross będzie szukał, z tym większym trudem przyjdzie mu przedzierać się przez gąszcz traumatycznych wspomnień skłóconych ze sobą członków rodzin dwojga zaginionych. Prawda o tamtych zdarzeniach okaże się wstrząsająca. Zadra to mroczna opowieść o niszczącej sile miłości, ale też o śmierci, która przedwcześnie zabierając bliskich, strąca w otchłań samotności.

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
15
Jak się dobrze spowiadać. Uzdrawiająca Moc Miłosierdzia Boga   Jak się dobrze spowiadać. Uzdrawiająca Moc Miłosierdzia Boga - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak się dobrze spowiadać. Uzdrawiająca Moc Miłosierdzia Boga Jak się...
Dostępny
28 szt.

Jak się przygotować do spotkania z Panem w konfesjonale? Jakie wypełnić warunki, aby spowiedź była dobra? Jak pielęgnować owoce spowiedzi, dążąc do poprawy życia? Praktyczne rozważania i modlitwy dla wszystkich, którzy chcą pogłębić lub odnowić przeżywanie sakramentu pokuty i pojednania. Ilekroć się spowiadamy, zanurzamy się w oceanie miłosierdzia Boga. Wyznając ze skruchą swoje winy, doświadczymy cudu przemiany życia.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
16
Wrzask, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wrzask, wydanie kieszonkowe
Dostępny
50 szt.

Genialny seryjny morderca i para śledczych, która nie cofnie się przed niczym, by go schwytać… Kryminalny debiut roku! Niezależna reporterka Larysa Luboń wpada na trop sadystycznego sponsora, mężczyzny płacącego studentkom za brutalny seks. Tymczasem ekscentryczny policjant Bruno Wilczyński usiłuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci młodej dziewczyny, która niepokojąco przypomina mu pewną sprawę sprzed lat. Każde z nich jest całkowicie oddane swojej pracy i zrobi wszystko, aby dotrzeć do prawdy. Niezależnie od ceny, którą przyjdzie im po drodze zapłacić. Na zawsze połączy ich osoba tego trzeciego – mężczyzny pozbawionego sumienia, więźnia własnych obsesji. Tylko jak mogą odnaleźć człowieka, który od lat oficjalnie nie istnieje?

14,90 zł
11,99 zł

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
17
Obcowanie z obcym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obcowanie z obcym
Dostępny
64 szt.

Esther Kinsky, autorka i wielokrotnie nagradzana tłumaczka, wychodząc z własnych doświadczeń, opisuje stosunek między nazwami, a rzeczami i zmiany, jakie w tym kontekście dokonują się w procesie tłumaczenia. W jaki sposób poprzez ciągły zbieg nazywania ich w obcym języku zmieniają się w naszym umyśle i we wspomnieniach obrazy należące do rzeczy? Jak z drugiej strony pamięć utrwala wagę nazwisko i tym samym wpływa na decyzje o doborze słów, które to decyzje tłumacz bez przerwy musi podejmować. Co dzieje się w przestrzeni, otwierającej się między nazwami rzeczy w dwóch językach – języku tekstu źródłowego i języku tekstu tłumaczonego, podczas gdy tłumacz „obcuje z obcym” światem obrazów i dźwięków przekładanego tekstu? W tym eseju Esther Kinsky rysuje cienką graniczną linię, przebiegającą między słowami z własnego i obcego języka, między własnym i obcym życiem.

34,90 zł
23,73 zł

Rabat 32,0%
oszczędzasz 11,17 zł

1 osoba kupiła
18
Dron sterowany gestami ręki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dron sterowany gestami ręki
Pro Kids
Dostępny
15 szt.

Dron quadrokopter sterowany za pomocą gestów ręki. Dzięki specjalnej opasce zakładanej na dłoń dron czyta nasze ruchy ręką i odwzorowuje je na zabawce. Super Zabawa i prosta kontrola nad pojazdem zapewni długie godziny zabawy. W kontrolerze dołączono przycisk startu nakładany na palec

184,00 zł
163,76 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 20,24 zł

1 osoba kupiła
19
Lost In The Dream, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lost In The Dream, CD
Dostępny
14 szt.

1. Under the Pressure 2. Red Eyes 3. Suffering 4. An Ocean In Between the Waves 5. Disappearing 6. Eyes To the Wind 7. The Haunting Idle 8. Burning 9. Lost In the Dream 10. In Reverse

65,90 zł
62,61 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,29 zł

20
Psychologia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.29

Ciccarelli i White, znakomici dydaktycy i profesorowie psychologii, napisali najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny podręcznik wprowadzający do tej dyscypliny na świecie! To od paru lat najpopularniejszy podręcznik psychologii w Stanach Zjednoczonych. Tematyka, która została ujęta w tym podręczniku, obejmuje: biologiczne podstawy procesów psychicznych, czucie i spostrzeganie, świadomość, proces uczenia się, pamięć, poznanie, motywację i emocje, seksualność, płeć kulturową, stresy i ich wpływ na funkcjonowanie człowieka, teorie osobowości, zagadnienia psychologii społecznej, zaburzeń psychicznych i psychoterapii. Podręcznik uzupełniają dodatki: jeden obejmujący zastosowanie statystyki w psychologii i drugi poświęcony obszarom, na których pracują psychologowie. Materiał ułożony jest w sposób sprzyjający zapamiętywaniu i umożliwiający sprawdzanie opanowanej wiedzy przez samego studenta – służą temu podsumowania, mapy pojęć oraz testy zamieszczone w podrozdziałach i na zakończenie każdego rozdziału – uzupełniony licznymi odwołaniami do badań naukowych, diagramami, wykresami, tabelami i przykładami.

139,00 zł
104,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 34,75 zł

21
Antidepressant, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Antidepressant, CD
COLE, LLOYD, Edel
Dostępny
20 szt.

1.The Young Idealists 2.Woman in a Bar 3.Nyc Sunshine 4.Antidepressant 5.I Didn't See It Coming 6.How Wrong Can You Be? 7.Everysong 8.I Am Not Willing 9.Slip Away 10.Travelling Light 11.Rolodex Incident

40,90 zł
36,81 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,09 zł

22
Symmetry, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Symmetry, CD
Saga, Edel
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: 1. Pitchman 2. The Perfect Time To Feel Better Time To Go The Perfectionist We Hope You’re Feeling Better 3. Images - Chapter 1 4. Always There 5. Prelude # 1 6. Say Goodbye To Hollywood 7. Prelude # 2 8. The Right Side Of The Other Hall Footsteps In The Hall On The Other Side You Were Right 9. La Foret Harmonieuse 10. Wind Him Up 11. No Regrets - Chapter 5 12. Tired World - Chapter 6

53,90 zł
48,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,39 zł

23
Symmetry, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Symmetry, LP
Saga, Edel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.21

Lista utworów: 1. Pitchman 2. The Perfect Time To Feel Better Time To Go The Perfectionist We Hope You’re Feeling Better 3. Images - Chapter 1 4. Always There 5. Prelude # 1 6. Say Goodbye To Hollywood 7. Prelude # 2 8. The Right Side Of The Other Hall Footsteps In The Hall On The Other Side You Were Right 9. La Foret Harmonieuse 10. Wind Him Up 11. No Regrets - Chapter 5 12. Tired World - Chapter 6

106,90 zł
96,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 10,69 zł

24
As Days Get Dark LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
As Days Get Dark LP, Winyl
Arab Strap, Rock Action Records / Pias
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.26

1.The Turning of Our Bones 2.Another Clockwork Day 3.Compersion Pt. 1 4.Bluebird 5.Kebabylon 6.Tears On Tour 7.Here Comes Comus! 8.Fable of the Urban Fox 9.I Was Once a Weak Man 10.Sleeper 11.Just Enough

97,90 zł
Powiadomienie
25
Coma, wydanie 7 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coma, wydanie 7
Dostępny
25 szt.

Debiutancka powieść Robina Cooka, mistrza thrillera medycznego. Bostoński Memorial Hospital to doskonała placówka służby zdrowia, ale nie wszyscy jego pacjenci mogą mówić o szczęściu. Dla Nancy Greenly, Seana Bermana i kilkunastu innych banalne z pozoru zabiegi kończą się tragicznie. Z niewyjaśnionych przyczyn zdrowi ludzie zapadają niespodziewanie w śpiączkę. Susan Wheeler, piękna, młoda studentka medycyny zauważa niepokojącą prawidłowość. Usiłuje wyjaśnić fatum ciążące nad salą zabiegową numer osiem, wpada na ślad ponurej afery i działającej na terenie szpitala tajnej organizacji…

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

26
IIII, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
IIII, LP
Robin Schulz, Warner Music Polska
Dostępny
39 szt.

„IIII” to czwarty album studyjny niemieckiego dj’a / producenta Robina Schulza. Zawierać będzie 17 utworów i już 3 złote single. Na tym albumie znajdziesz utwory „Speechless (feat. Erikta Sirola)”, „All This Love (feat. Harloe)”, „Rather Be Alone (feat. Nick Martin & Sam Martin)”, „In Your Eyes (feat. Alida)”, „Alane (feat. Wes)” i jego ostatni singiel „All We Got (feat. Kiddo)”.

147,90 zł
136,07 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 11,83 zł

27
The best of Ray Charles: The Atlantic Years, 2 LP, biały - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The best of Ray Charles: The Atlantic Years, 2 LP, biały
Ray Charles, Warner Music Polska
Dostępny
15 szt.

Lista utworów: LP 1 Strona A 1. It Should Have Been Me 2. Don’t You Know 3. Blackjack 4. I’ve Got A Woman 5. What Would I Do Without You Strona B 1. Greenbacks 2. Come Back Baby 3. A Fool For You 4. This Little Girl Of Mine 5. Hallelujah, I Love Her So LP 2 Strona C 1. Lonely Avenue 2. It’s All Right 3. Ain’t That Love 4. Swanee River Rock (Talking ‘Bout That River) 5. That’s Enough Strona D 1. What’d I Say, Pt. 1 & 2 2. The Right Time 3. Drown In My Own Tears 4. Tell The Truth (With Introduction)

189,90 zł
174,71 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 15,19 zł

28
The Notorious K.I.M., LP, czarny i różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Notorious K.I.M., LP, czarny i różowy
Lil' Kim, Warner Music Polska
Dostępny
38 szt.

„Notorious K.I.M.” to drugi album Lil ’Kim, będący kontynuacją jej historycznego debiutu, umacniającego jej pozycję na scenie rapowej. Winylowe krążki w kolorze różowym i czarnym. Lista utworów: LP 1 Strona A 1. Lil’ Drummer Boy (Feat. Ceelo Of Goodie Mob And Redman) 2. Custom Made (Give It To You) 3. Who’s Number One? 4. Suck My Dick 5. Single Black Female (Feat. Mario “Yellowman” Winans) Strona B 1. Revolution (Feat. Grace Jones & Lil’ Cease) 2. How Many Licks? (Feat. Sisqo) 3. Notorious Kim 4. No Matter What They Say LP 2 Strona C 1. She Don’t Love You 2. Queen Bitch Pt. 2 (Feat. Puff Daddy) 3. Don’t Mess With Me 4. Do What You Life (Feat. Junior Mafia) 5. Off The Wall (Feat. Cease) Strona D 1. Right Now (Feat. Carl Thomas) 2. Aunt Dot (Feat. Lil’ Shanice) 3. Hold On (Feat. Mary J. Blige) 4. I’m Human

209,90 zł
193,11 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 16,79 zł

29
Luna - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Luna
Dostępny
250 szt.

Luna ma w sobie coś z żywiołu. Gdy się śmieje, świat śmieje się wraz z nią. A gdy kocha, to całym sercem. Latając, czuje się wolna. I choć wciąż ściga ją wspomnienie przeszłości, wierzy, że wypełniając swoją misję w przestworzach, zagłuszy czarne myśli. Daniel musi być silny. W jego zawodzie chwila zawahania może oznaczać czyjąś śmierć. Tajemniczy samotnik nie wie, czym jest strach. Przy Lunie dowie się, czym jest miłość. Połączy ich gorący romans. Rozdzielą setki kilometrów i mężczyzna, który potrafi walczyć o swoje. Czy krótki, ale bardzo intensywny związek przetrwa tak ciężką próbę? Szalona miłość, spontaniczne wybory i żar, który może zranić. Gabriela Gargaś odważnie opowiada o emocjach silniejszych niż rozsądek.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

30
Osiedle RZNiW, wydanie kieszonkowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osiedle RZNiW, wydanie kieszonkowe
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.17

Wczesne lata dwutysięczne. Blokowisko na osiedlu RZNiW żyje w rytmie rapu, oddycha dymem z jointów i nie toleruje obcych. Na ósmym piętrze jednego z bloków mieszka Deso – wychowujący się bez rodziców chłopak, który na co dzień musi zmagać się z życiem w skrajnej nędzy. Pewnej nocy otrzymuje esemesa z nieznanego numeru. Nadawca pisze: „Boję się. Chyba ktoś za mną idzie”. Deso po chwili oddzwania, ale w słuchawce słyszy jedynie trzaski. Nazajutrz okazuje się, że zaginęła dziewczyna z jego klasy. Chłopak nie wie, dlaczego próbowała skontaktować się akurat z nim, ale uznaje to za nieprzypadkowe i zaczyna szukać zaginionej. Osiedle RZNiW to nie tylko fascynująca historia kryminalna, ale także świeże spojrzenie na hip-hopową subkulturę przełomu wieków i wciąż obecny problem ubóstwa w Polsce.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

31
Miłość na wariackich papierach - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
35,70 zł
25,70 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,00 zł

32
Tylko góry będą ci przyjaciółmi. Słowa z więzienia Manus - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tylko góry będą ci przyjaciółmi. Słowa z więzienia Manus
Dostępny
39 szt.

Relacja z kilkuletniego pobytu Behrouza Boochaniego w australijskim obozie dla uchodźców Manus Regional Processing Centre. Książka pieczołowicie wystukiwana na ekranie telefonu komórkowego, przesyłana WhatsAppem do Omida Tofighiana, tłumacza z farsi na język angielski fragment po fragmencie, miesiąc po miesiącu, rok po roku, odsłania przed czytelnikami wstrząsający obraz koszmaru, na jaki zostali skazani uchodźcy przez australijskie władze w obozach w Papui-Nowej Gwinei. Literacko zachwyca, faktograficznie przeraża. Sprawnie balansuje między poetyckim studium samotności, brutalnym reportażem, komentarzem politycznym, a filozoficzną rozprawą – trzyma za gardło, nawołując do działania. Koedycja z Art Rage.

39,90 zł
29,53 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

33
Legacy+, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Legacy+, CD
FEMI KUTI & MADE KUTI, Partisan / Pias
Dostępny
20 szt.

53,90 zł
49,59 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 4,31 zł

34
Cheater, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cheater, CD
Pom Poko, Bella Union / Pias
Dostępny
5 szt.

1.Cheater 2.Like A Lady 3.Andrew 4.My Candidacy 5.Danger Baby 6.Andy Go To School 7.Look 8.Baroque Denial 9.Curly Romance 10.Body Level

53,90 zł
35
Live LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Live LP, Winyl
Niedostępny
Brak

1.Wonderful (Live) 2.Warning Bell (Live) 3.Tell Me (Live) 4.Eternal Flame (Live) 5.Damned Devotion (Live) 6.Start of My Heart (Live) 7.What Was It Like (Live) 8.Valid Jagger (Live) 9.Rely On (Live) 10.I Defy (Live) 11.Steed (Live) 12.Talk About It Later (Live) 13.Silly Me (Live) 14.Run for Love (Live) [Explicit] 15.The Silence (Live) 16.The Magic (Live) 17.Kiss (Live)

106,90 zł
Powiadomienie
36
Try Harder LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Try Harder LP, Winyl
AERIAL EAST, Partisan / Pias
Dostępny
7 szt.

1.Try Harder 2.The Things We Build 3.Katharine 4.Doin Somethin 5.I Love Dick 6.San Angelo 7.Blue 8.Angry Man 9.Ryan 10.Jonas Said (feat. Okay Kaya) 11.Brennen 12.e Leavin

86,90 zł
79,95 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 6,95 zł

37
Painting The Roses LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Painting The Roses LP, Winyl
MIDNIGHT SISTER, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
7 szt.

1.Doctor Says 2.Satellite 3.Foxes 4.Sirens 5.Escalators 6.Dearly Departed 7.Tomorrowland 8.My Elevator Song 9.Wednesday Baby 10.Limousine 11.Song for the Trees 12.Painting the Roses

146,90 zł
38
The Essential Gary Lucas, 2 CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Essential Gary Lucas, 2 CD
Gary Lucas, Knitting Factory / Pias
Dostępny
20 szt.

Lista utworów: CD 1 1. Fata Morgana 2. Evangeline 3. Coming Clean 4. Chime On 5. Climb The Highest Mountain 6. Let's Go Swimming 7. Swamp T'ing 8. One Man's Meat 9. Poison Tree 10. Follow 11. Skin The Rabbit 12. Grace (Studio Demo) 13. Lady Of Shalott 14. Skin Diving 15. After Strange Gods 16. Whip Named Lash 17. King Strong CD 2 1. All Along The Watchtower 2. The Wall 3. The Moon Represents My Heart 4. Out From Under 5. Her Eyes Are A Blue Million Miles 6. Flavor Bud Living 7. Evening Bell 8. Bra Joe From Kilimanjaro 9. Fool's Cap 10. Janacek's "On An Overgrown Path" No. 15 Allegro 11. Two Roads 12. Will 'O The Wisp 13. Rishte 14. Life Kills 15. Story Without Words 16. Music For "The Golem" (Main Title / Rabbi Loew Consults The Stars / The Decree) 17. Dream Of A Russian Princess 18. Guanguanco 19. "Largo" From Dvorak's Symphony No. 9 (From The New World)

53,90 zł
39
Vol 4 - Yehouessi Leopold Batteur LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vol 4 - Yehouessi Leopold Batteur LP, Winyl
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.25

1.Davi Djinto Super No2 2.Homin Si Tche 3.Aiha Ni Kpe We

106,90 zł
Powiadomienie
40
Only Smith & Burrows Is Good Enough, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Only Smith & Burrows Is Good Enough, CD
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. All The Best Moves 2. Buccaneer Rum Jum 3. Spaghetti 4. Old TV Shows 5. Parliament Hill 6. Bottle Tops 7. I Want You Back In My Life 8. Aimee Move On 9. Too Late 10. Straight Up Like A Mohican

53,90 zł
41
Legacy+ LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
106,90 zł
98,35 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,55 zł

42
Uppers, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uppers, CD
Priest TV, Sub Pop / Pias
Dostępny
20 szt.

1.The Big Curve 2.Press Gang 3.Leg Room 4.Journal of a Plague Year 5.History Week 6.Decoration 7.Slideshow 8.Fathers and Sons 9.the ref 10.Powers of Ten 11.This Island 12.Saintless

53,90 zł
43
Cooler Returns LP, Winyl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cooler Returns LP, Winyl
KIWI JR., Sub Pop / Pias
Dostępny
19 szt.

1.Tyler 2.Undecided Voters 3.Maid Marian's Toast 4.Highlights of 100 5.Only Here for a Haircut 6.Cooler Returns 7.Guilty Party 8.Omaha 9.Domino 10.Nashville Wedding 11.Dodger 12.Norma Jean's Jacket 13.Waiting in Line

86,90 zł
44
Uppers, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uppers, LP
TV Priest , Sub Pop / Pias
Dostępny
6 szt.

Lista utworów: 1. The Big Curve 2. Press Gang 3. Leg Room 4. Journal of a Plague Year 5. History Week 6. Decoration 7. Slideshow 8. Fathers and Sons 9. The ref 10. Powers of Ten 11. This Island 12. Saintless

86,90 zł
45
Acquainted With Night, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Acquainted With Night, CD
NEALE, LEAL, Sub Pop / Pias
Dostępny
20 szt.

1.Blue Vein 2.Every Star Shivers in the Dark 3.Acquainted with Night 4.White Wings 5.How Far Is It to the Grave 6.For No One For Now 7.Sliding Doors & Warm Summer Roses 8.Third Floor Window 9.Let Me Live by the Side of the Road 10.Some Sunny Day

58,90 zł
46
Cosmic Dancer, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cosmic Dancer, LP
Morrissey, David Bowie , PLG UK Catalog
Dostępny
52 szt.

Wykonany razem przez Morrisseya i Davida Bowiego cover „Cosmic Dancer” z repertuaru T-Rex. Duet zarejestrowano podczas koncertu, który odbył się 6 lutego 1991 roku w Inglewood Forum, w Los Angeles. 7-calowy singiel to także nagrany w 2020 roku przez Morrisseya cover utworu „That's Entertainment” The Jam (innym niż wersja znana z 1993 roku). Koperta wydawnictwa ozdobiona została fotografiami Davida Bowiego i Morrisseya , które Linder Sterling zrobił w Nowym Jorku. Lista utworów: Strona A 1. Morrissey & Bowie - Cosmic Dancer (Live At The Inglewood Forum, Los Angeles, 6th February, 1991) Strona B 2. Morrissey - That's Entertainment (2020)

52,90 zł
47
Super Monster, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Monster, CD
Claud, Secretly Canadian / Pias
Dostępny
19 szt.

1.Overnight 2.Gold 3.Soft Spot 4.In Or In-Between 5.Cuff Your Jeans 6.Ana ft. Nick Hakim 7.Guard Down 8.This Town 9.Jordan 10.That's Mr. Bitch To You ft. Melanie Faye 11.Pepsi 12.Rocks At Your Window 13.Falling With The Rain ft. Shelly

73,90 zł
48
Drunk Tank Pink, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drunk Tank Pink, CD
Shame, Pias
Dostępny
20 szt.

Tracklista: 1. Alphabet 2. Nigel Hitter 3. Born in Luton 4. March Day 5. Water in the Well 6. Snow Day 7. Human, for a Minute 8. Great Dog 9. 6/1 10. Harsh Degrees 11. Station Wagon

65,90 zł
49
Pakiet: Genialna przyjaciółka / Historia nowego nazwiska / Historia ucieczki / Historia zaginionej dziewczynki, wydanie 4 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pakiet: Genialna przyjaciółka / Historia nowego nazwiska / Historia uc...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.17

„Spośród wielu sposobów, do których uciekają się pisarze, by opowiedzieć świat, preferuję posługiwanie się narracją precyzyjną, jasną i uczciwą, która opisuje fakty z życia codziennego w sposób fascynujący.” Z wywiadu z autorką Sześćdziesięcioletnia Elena Greco dowiaduje się, że Lila, jej przyjaciółka z czasów dzieciństwa, zniknęła bez śladu. Elena przypuszcza, że przyjaciółka wprowadziła w życie swoje odwieczne pragnienie zniknięcia ze świata, w którym żyła, usunąwszy przedtem wszelkie ślady swego istnienia. Chcąc znaleźć wytłumaczenie dla tego gestu, Elena postanawia opowiedzieć niezwykłą historię ich przyjaźni. I tu rozpoczyna się podróż w przeszłość, która przeniesie czytelnika w lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku, na przedmieścia Neapolu. „Ta wciągająca opowieść o dwóch przyjaciółkach Lili i Elenie, o Neapolu, o walkach rodzin, o politycznych rozgrywkach przełomu lat 60. i 70., o rewolucji seksualnej – jest przede wszystkim historią budzenia się kobiecej świadomości”. – Justyna Sobolewska, „Polityka” „Włoska kultura, opuszczona przez Felliniego i Antonioniego, zdominowana przez telewizyjną papkę ery Berlusconiego, po latach posuchy zyskała nową światową markę”. – Juliusz Kurkiewicz, „Gazeta Wyborcza” „Pisarka zdobywa się na brutalną szczerość i bardzo często porusza tematy tabu, a także dokonuje bezlitosnej analizy swoich bohaterek – z uporem tropi źródła ich lęków i wypunktowuje słabości. Ich losy, problemy i emocje przedstawia w tak wyrazisty i autentyczny sposób, że trudno nie ulec sugestii recenzentów, ale i samej Ferrante, że w książkach opisuje ona własną historię”. – Michał Kukawski, „Twój Styl”

139,00 zł
104,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 34,75 zł

50
Pieluszka bambusowa Bamboo-Line w piórka, 30 x 30 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
7,99 zł
Powiadomienie
51
Phonetique Progressive de Francais 2Ed Niveau Debutant Podręcznik + CD audio - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Phonetique Progressive de Francais 2Ed Niveau Debutant Podręcznik + CD...
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.20

Phonetique progressive du francais avec 450 exercices niveau debutant A1+ Cd mp 3 - 2 wydaniePodręcznik do nauki fonetyki języka francuskiego, poziom początkujący wraz z płytą CD audio.Podobnie jak w całej serii progresywnej, z lewej strony wiadomości teoretyczne w formie lekcji, z prawej strony praktyczne ich zastosowanie.Podręcznik proponuje 450 ćwiczeń

156,00 zł
140,40 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,60 zł

52
PURO ICON Fluo Case - Etui do Airpods Pro z dodatkową osłonką (Fluo Orange + Fluo Fuchsia Cap) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PURO ICON Fluo Case - Etui do Airpods Pro z dodatkową osłonką (Fluo Or...
Puro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.09

Kolor bazowy: pomarańczowyMateriał główny: SilikonFunkcjonalność: ochrona całego urządzeniaKompatybilność: Apple AirPods ProTyp: EtuiRodzaj gwarancji: Rękojmia 24 m-ceKolor dodatkowy: fuksja

49,00 zł
Powiadomienie
53
Kubek do nauki picia Evolution Mini Magic Cup z ustnikiem 360°, 160 ml, Disney Minnie girl - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek do nauki picia Evolution Mini Magic Cup z ustnikiem 360°, 160 ml...
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.26

Nauka picia jest w Twoich rękach Kubek NUK Mini Magic Cup umożliwia nawet maluchom picie w sposób, w jaki piją duże dzieci. Ustnik 360° umożliwia picie z każdej strony kubka – prawie tak jak ze zwykłego kubka. Istnieje tylko jedna magiczna różnica: z kubka się nic nie wyleje; silikonowa tarcza uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą: wystarczy, że zacznie ssać przy krawędzi kubka. Dodatkowo, kubek jest bardzo mały i łatwo się go używa. Dzięki ergonomicznym uchwytom, nawet najmniejsze paluszki i rączki, mogą go trzymać bez wysiłku. Aby utrzymać kubek Magic Cup NUK w czystości i zapewnić bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania, w komplecie jest ochronna pokrywka. Kubek NUK Mini Magic Cup – nauka picia tak jak duże dzieci, zaprojektowany dla najmłodszych Kubek wyprodukowany jest z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, bez BPA, z nadrukowanymi uroczymi motywami. Składa się tylko z kilku oddzielnych części, które można łatwo rozmontować i zmontować ponownie po dokładnym ich umyciu. Kubek do picia NUK Mini Magic Cup jest kompatybilny ze wszystkimi elementami serii NUK Evolution. Kubki NUK Evolution – właściwy kubek na każdy etap rozwoju Samodzielna nauka picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. To prawdziwe wyzwanie jeżeli chodzi o cierpliwość oraz umiejętności. Kubki NUK Evolution ułatwiają stopniową naukę picia – trzy różne ustniki dostosowane są do umiejętności dziecka na różnych etapach rozwoju. Aby nauka samodzielnego picia sprawiała dzieciom jeszcze więcej radości! Wszystkie ustniki są zaprojektowane na różne etapy nauki picia i mogą być łatwo wymieniane, wraz z rozwojem umiejętności dziecka. Wszystkie trzy są w 100% niekapiące. Dzięki temu, dziecko w każdym momencie otrzymuje odpowiednią pomoc i ma zabawę przy nauce picia.

45,40 zł
39,04 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,36 zł

54
Kubek do nauki picia Evolution Mini Magic Cup z ustnikiem 360°, 160 ml, Disney Miki boy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kubek do nauki picia Evolution Mini Magic Cup z ustnikiem 360°, 160 ml...
Nuk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.04

Nauka picia jest w Twoich rękach Kubek NUK Mini Magic Cup umożliwia nawet maluchom picie w sposób, w jaki piją duże dzieci. Ustnik 360° umożliwia picie z każdej strony kubka – prawie tak jak ze zwykłego kubka. Istnieje tylko jedna magiczna różnica: z kubka się nic nie wyleje; silikonowa tarcza uszczelnia kubek. Picie jest dla dziecka zabawą: wystarczy, że zacznie ssać przy krawędzi kubka. Dodatkowo, kubek jest bardzo mały i łatwo się go używa. Dzięki ergonomicznym uchwytom, nawet najmniejsze paluszki i rączki, mogą go trzymać bez wysiłku. Aby utrzymać kubek Magic Cup NUK w czystości i zapewnić bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania, w komplecie jest ochronna pokrywka. Kubek NUK Mini Magic Cup – nauka picia tak jak duże dzieci, zaprojektowany dla najmłodszych Kubek wyprodukowany jest z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, bez BPA, z nadrukowanymi uroczymi motywami. Składa się tylko z kilku oddzielnych części, które można łatwo rozmontować i zmontować ponownie po dokładnym ich umyciu. Kubek do picia NUK Mini Magic Cup jest kompatybilny ze wszystkimi elementami serii NUK Evolution. Kubki NUK Evolution – właściwy kubek na każdy etap rozwoju Samodzielna nauka picia jest jednym z najważniejszych etapów w rozwoju dziecka. To prawdziwe wyzwanie jeżeli chodzi o cierpliwość oraz umiejętności. Kubki NUK Evolution ułatwiają stopniową naukę picia – trzy różne ustniki dostosowane są do umiejętności dziecka na różnych etapach rozwoju. Aby nauka samodzielnego picia sprawiała dzieciom jeszcze więcej radości! Wszystkie ustniki są zaprojektowane na różne etapy nauki picia i mogą być łatwo wymieniane, wraz z rozwojem umiejętności dziecka. Wszystkie trzy są w 100% niekapiące. Dzięki temu, dziecko w każdym momencie otrzymuje odpowiednią pomoc i ma zabawę przy nauce picia.

49,00 zł
42,14 zł
Powiadomienie

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,86 zł

55
L.O.L. Surprise! Easter Supreme, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
L.O.L. Surprise! Easter Supreme, mix wzorów
MGA
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.05

Ta kula zachwyci dziewczynki i fanki „L.O.L. Surprise!” Dziewczynki mogą odkrywać nowe niespodzianki krok po kroku. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

59,00 zł
55,46 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,54 zł

56
My Little Pony. Kucyki Pinkie Pie i DJ Pon - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
My Little Pony. Kucyki Pinkie Pie i DJ Pon
Hasbro
Dostępny
4 szt.

Kucyki „My Little Pony” to idealne figurki do kolekcjonowania i poznania całego świata „My Little Pony”. To doskonałe rozwiązanie dla dziewczynek, które znają kucyki z serialu TV i chciałyby mieć takie same w domu, by podczas zabawy przenosić się do świata fantazji. Stwórz kolekcję swoich ulubionych kucyków! Te kucki wiedzą, co jest na topie! Pinkie Pie i DJ Pon-3 przybywają na super imprezę-niespodziankę z mnóstwem ukrytych akcesoriów. Zestaw zawiera dwa kucyki podstawowe, które możesz ustawiać w różnych pozach oraz wiele modnych akcesoriów, w tym 4 saszetki niespodzianki! Jak je odpakować? Połóż torebkę z akcesoriami na płaskiej powierzchni, uderz ją ręką i zobacz, jak napełnia się powietrzem i... pęka! Torebka pęknie, a ukryte w niej akcesoria inspirowane postaciami oraz breloczki wysypią się na zewnątrz! Wysokość figurki w pozycji stojącej: ok. 10.5 cm Wymiary opakowania: 36.0 x 25.0 x 6.0 cm

129,99 zł
92,29 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 37,70 zł

57
Fontanna tortowa, cyfra 6 - złota brokatowa, 12 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa, cyfra 6 - złota brokatowa, 12 cm
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Ta fontanna idealnie sprawdzi się z okazji urodzin. Ma 12.0 cm długości i pali się ok. 45 sekund.

4,99 zł
Powiadomienie
58
Fontanna tortowa, cyfra 4 - złota brokatowa, 12 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa, cyfra 4 - złota brokatowa, 12 cm
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.14

Ta fontanna idealnie sprawdzi się z okazji urodzin. Ma 12.0 cm długości i pali się ok. 45 sekund.

4,99 zł
Powiadomienie
59
Fontanna tortowa, cyfra 5 - złota brokatowa, 12 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa, cyfra 5 - złota brokatowa, 12 cm
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.12

Ta fontanna idealnie sprawdzi się z okazji urodzin. Ma 12.0 cm długości i pali się ok. 45 sekund.

4,99 zł
Powiadomienie
60
Fontanna tortowa, cyfra 9 - złota brokatowa, 12 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa, cyfra 9 - złota brokatowa, 12 cm
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Ta fontanna idealnie sprawdzi się z okazji urodzin. Ma 12.0 cm długości i pali się ok. 45 sekund.

4,99 zł
Powiadomienie
61
Fontanna tortowa, cyfra 7 - złota brokatowa, 12 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa, cyfra 7 - złota brokatowa, 12 cm
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Ta fontanna idealnie sprawdzi się z okazji urodzin. Ma 12.0 cm długości i pali się ok. 45 sekund.

4,99 zł
Powiadomienie
62
Fontanna tortowa, cyfra 8 - złota brokatowa, 12 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa, cyfra 8 - złota brokatowa, 12 cm
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Ta fontanna idealnie sprawdzi się z okazji urodzin. Ma 12.0 cm długości i pali się ok. 45 sekund.

4,99 zł
Powiadomienie
63
Fontanna tortowa, cyfra 2 - złota brokatowa, 12 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa, cyfra 2 - złota brokatowa, 12 cm
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Ta fontanna idealnie sprawdzi się z okazji urodzin. Ma 12.0 cm długości i pali się ok. 45 sekund.

4,99 zł
Powiadomienie
64
Fontanna tortowa, cyfra 3 - złota brokatowa, 12 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa, cyfra 3 - złota brokatowa, 12 cm
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.06

Ta fontanna idealnie sprawdzi się z okazji urodzin. Ma 12.0 cm długości i pali się ok. 45 sekund.

4,99 zł
Powiadomienie
65
Fontanna tortowa - kolorowy płomień 12 cm, 4 sztuki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa - kolorowy płomień 12 cm, 4 sztuki
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.17

4 sztuki kolorowych świeczek o długości 12.0 cm. Czas palenia ok. 45 s.

8,39 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,8%
oszczędzasz 0,40 zł

66
Fontanna tortowa, cyfra 0 - złota brokatowa, 12 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fontanna tortowa, cyfra 0 - złota brokatowa, 12 cm
MK TRADE
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.10

Ta fontanna idealnie sprawdzi się z okazji urodzin. Ma 12.0 cm długości i pali się ok. 45 sekund.

4,99 zł
Powiadomienie
67
Blender w pudełku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blender w pudełku
Melissa & Doug
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Przygotuj pyszne koktajle do zabawy dzięki temu udawanemu blenderowi! Użyj drewnianego noża do krojenia i drewnianych owoców i warzyw, wybierz inne zdrowe składniki, takie jak jarmuż lub białko w proszku i umieść je w blenderze. Dodaj odrobinę udawanego mleka, przekręć tarczę aby „zmiksować” owoce, zmień kubek i gotowe do podania! Dzięki dwustronnej karcie menu wielokrotnego użytku do przyjmowania zamówień zabawa się nie kończy. Ten zestaw służy wyłącznie do zabawy, nie blenduje elementów zestawu! Zawartość opakowania: • drewniane owoce i warzywa do krojenia, • liść jarmużu, • krążek białka w proszku w woreczku, • karton z mlekiem, • 2 dwustronne wkładki do kubka.

164,90 zł
145,11 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 19,79 zł

68
Przezorna Myszka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przezorna Myszka
Dostępny
24 szt.

Bajka o myszce, która w czasie mrozu pamiętała o ciepłym ubraniu.

2,99 zł
69
Zabawa & luz. Organizator. świetny zestaw dla chłopaka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawa & luz. Organizator. świetny zestaw dla chłopaka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Miej go zawsze pod ręką, aby zbierać dane o najnowszych filmach, grach, serialach czy meczach. świetny zestaw, dzięki któremu przechytszysz kumpli. Poznaj magiczne tricki i sztuczki, aby zadziwić znajomych. Żarty, gry, quizy i mnóstwo innych rzeczy! Sprawdź to!

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

70
Potop. Tom I - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potop. Tom I
Dostępny
72 szt.

"Złota seria" to kolekcja arcydzieł literatury polskiej wydana w ekskluzywnej kieszonkowej formie. Unikatowa edycja Trylogii to sześć książek w twardych oprawach powlekanych tkaniną ze złoconymi brzegami stron - idealna propozycja dla każdego wielbiciela polskiej klasyki.

7,96 zł
6,99 zł

Rabat 12,2%
oszczędzasz 0,97 zł

71
Brokatowe wróżki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Brokatowe wróżki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.21

Wzywam wszystkie wróżki - ta wspaniała książeczka pełna jest zabaw właśnie dla was! Książka z zagadkami i propozycjami zabaw, dzięki którym nie będziecie się nudzić. W środku znajdziecie elementy wróżkowego stroju. Jak za dotknięciem magicznej różdżki zamienicie się w urocze brokatowe wróżki! Dzięki przepisom przygotujecie smakołyki, a dzięki naklejkom wasze diademy i bransoletki będą jeszcze piękniejsze. W środku znajduje się wróżka z tekturki, którą można przebierać w różne stroje. Zrób skrzydełka, różdżkę i diadem! A wszystko to udekoruj błyszczącymi naklejkami ze środka książki.

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

72
Pierwszych 200 zwierząt. Koloruj i ucz się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszych 200 zwierząt. Koloruj i ucz się
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.15

Zabawne ilustracje i wesołe zadania z pewnością sprawią przyjemność wielu dzieciom, które nawet się nie zorientują, że uczą się, wykonując ćwiczenia. W zeszycie jest wiele obrazków do kolorowania i wyrazów do czytania. Zapoznaj dziecko z graficznym obrazem wyrazu, proś o łączenie podpisów z właściwym obrazkiem, a przekonasz się, jak szybko opanuje umiejętność czytania i pisania. Ćwicz z dzieckiem głośne powtarzanie głosek zaczynających i kończących wyrazy. Dodatkową atrakcją może być poszukiwanie pająka w sześciu scenkach przedstawiających ciekawe miejsca. W serii: Pierwszych 200 pojazdów, Pierwszych 200 zwierząt, Pierwszych 200 słów, Pierwszych 200 moich słów.

7,99 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,5%
oszczędzasz 1,00 zł

73
Czas zabaw. Tęczowe kolorowanki z nalepkami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czas zabaw. Tęczowe kolorowanki z nalepkami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

"Tęczowe kolorowanki z nalepkami" w zabawny i barwny sposób wprowadzają przedszkolaki w początkową edukację i przygotują do nauki w szkole. W zeszycie `Czas zabaw`" dzieci dopasują 48 kolorowych nalepek do odpowiednich kształtów i pokolorują 24 obrazki zgodnie ze wzorem. Naucz dziecko nazywać oraz kojarzyć rzeczy i zwierzęta. Zadania w książeczce pogrupowano zgodnie z zasadą stopniowania trudności. Pomóż dziecku w znajdowaniu i dopasowywaniu nalepek z obrazkami kojarzącymi się z dużą ilustracją. Wzory i nalepki łączy wspólny temat i tło, na którym je umieszczono. Kiedy dziecko umieści odnalezione nalepki w odpowiednim miejscu, powinno pokolorować obrazek.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

74
Pierwszych 200 słów. Koloruj i ucz się - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszych 200 słów. Koloruj i ucz się
Dostępny
14 szt.

Zabawne ilustracje i wesołe zadania z pewnością sprawią przyjemność wielu dzieciom, które nawet się nie zorientują, że uczą się, wykonując ćwiczenia. W zeszycie jest wiele obrazków do kolorowania i wyrazów do czytania. Zapoznaj dziecko z graficznym obrazem wyrazu, proś o łączenie podpisów z właściwym obrazkiem, a przekonasz się, jak szybko opanuje umiejętność czytania i pisania. Ćwicz z dzieckiem głośne powtarzanie głosek zaczynających i kończących wyrazy. Dodatkową atrakcją może być poszukiwanie pluszowego misia w sześciu scenkach przedstawiających ciekawe miejsca. W serii: Pierwszych 200 pojazdów, Pierwszych 200 zwierząt, Pierwszych 200 słów, Pierwszych 200 moich słów.

8,87 zł
7,99 zł

Rabat 9,9%
oszczędzasz 0,88 zł

75
Mam 6 lat. Mój własny zeszyt! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mam 6 lat. Mój własny zeszyt!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.12

Masz 6 lata? Ale szczęście! Oto zeszyt specjalnie dla ciebie! To zeszyt na pamiątkę - wypełniony: grami, ćwiczeniami, kwestionariuszami, historyjkami do wymyślania, rysunkami do kolorowania i naklejkami do przyklejania. Przez cały rok, aż do swoich 7. urodzin, wypełniaj te strony najładniejszymi kolorami! Do dzieła! W serii również: Mam 4 lata, Mam 5 lat, Mam 7 lat.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

76
Mam 7 lat. Mój własny zeszyt! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mam 7 lat. Mój własny zeszyt!
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.24

Masz 7 lat? To fantastycznie! Oto zeszyt specjalnie dla ciebie! To zeszyt na pamiątkę - wypełniony: grami, ćwiczeniami, kwestionariuszami, historyjkami do wymyślania, rysunkami do kolorowania i naklejkami do przyklejania. Przez cały rok, aż do swoich 8. urodzin, wypełniaj te strony najładniejszymi kolorami! Do dzieła! W serii również: Mam 4 lata, Mam 5 lat, Mam 6 lat.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

77
Miau! Naciśnij i posłuchaj mnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miau! Naciśnij i posłuchaj mnie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.04.15

Kot Emil gania w ogrodzie motyle, potem wraca do domu i bawi się kłębkiem włóczki. Po wspaniałym dniu kładzie się spać przy kominku. Dobranoc, kotku, śpij dobrze! Miau! Miau!

10,70 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

78
Zabawy ponad chmurami. Dzieciaki w podróży. Łamigłówki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy ponad chmurami. Dzieciaki w podróży. Łamigłówki
Dostępny
36 szt.

Oto znakomity zestaw łamigłówek, które skróca i uatrakcyjnia długie i nudne podróże. W samochodzie, autobusie, pociągu czy samolocie czas nie będzie się dłużył, wystarczy rozwiązać krzyżówki, znaleźć ukryte słówka, rozszyfrować kody lub po prostu pograć w kółko i krzyżyk. Łamigłówki pokonają nudę! Sprawdź, czy ma już wszystkie: Podróż dookoła świata, Zabawy ponad chmurami, Zabawy na świeżym powietrzu, Podróże małe i duże.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

79
Na zakupach. Stroje dla pięknych laleczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na zakupach. Stroje dla pięknych laleczek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Poznaj Annę i pięć jej przyjaciółek. Właśnie umówiły się w centrum handlowym na zakupy. Zaraz zaczną przymierzać dziesiątki strojów. Pomóż im wybrać najładniejsze - masz do wyboru aż 70 nalepek.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

80
Na wieczór. Stroje dla pięknych laleczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na wieczór. Stroje dla pięknych laleczek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Sześć przyjaciółek zaproszono na wieczorne przyjęcie. Jak zwykle nie wiedzą w co się ubrać. Pomożesz im wybrać? Strój trzeba uzupełnić odpowiednimi dodatkami -masz do wyboru aż 70 nalepek ze strojami.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

81
Piszę i liczę. Zeszyty 3 i 4 dla klasy 1. Ćwiczenia do `Naszego Elementarza` (MEN) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piszę i liczę. Zeszyty 3 i 4 dla klasy 1. Ćwiczenia do `Naszego Elemen...
Dostępny
68 szt.

Dwa zeszyty połączone w jeden. Dzięki ćwiczeniom w formie gier i zabaw poznacie pierwsze i ostatnie głoski w słowach, kolory i kształty, nauczycie się opowiadać, liczyć, orientować w przestrzeni, poznacie, gdzie jest lewa, a gdzie prawa strona i wiele innych rzeczy. Pamiętajcie - im częściej piszecie, liczycie, bawicie się, obserwując świat i opowiadając, tym łatwiej i lepiej będziecie się uczyć w szkole!

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

82
Na balu maskowym. Stroje dla pięknych laleczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na balu maskowym. Stroje dla pięknych laleczek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Oto sześć ślicznych dziewczyn, którą chcą oczarować wszystkich na balu karnawałowym. Pomóż każdej z nich wybrać odpowiedni kostium i maskę -masz do wyboru aż 70 nalepek ze strojami.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

83
Bajkolandia. Królewna śnieżka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajkolandia. Królewna śnieżka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.11

W pięknie ilustrowanej serii książek pt. "Bajkolandia" ukazało się 10 klasycznych baśni znanych dzieciom z całego świata. Fascynujące opowieści o Czerwonym Kapturku, Alicji w Krainie Czarów, śpiącej królewnie, Królewnie śnieżce, Brzydkim kaczątku, Piotrusiu Panu, Jasiu i Małgosi, Pinokiu, Kocie w butach czy Kopciuszku na pewno spodobają się małym czytelnikom.

12,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

84
Moje maleństwo Miś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje maleństwo Miś
Dostępny
70 szt.

Pełna ciepła książka, pokazująca relacje między mamą i jej dzieckiem w chwilach, kiedy się bawi, je, psoci i układa do snu. Kolorowa, pięknie ilustrowana książeczka przygotowana z myślą o najmłodszych czytelnikach. W serii ukazały się: Kotek, Piesek, Cielątko, Prosiaczek, Miś, Królik, źrebaczek, Pingwinek.

6,12 zł
4,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,13 zł

85
Moje maleństwo Kotek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje maleństwo Kotek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Pełna ciepła książka, pokazująca relacje między kocią mamą i jej dzieckiem w chwilach, kiedy się bawi, je, psoci i układa do snu. Kolorowa, pięknie ilustrowana książeczka przygotowana z myślą o najmłodszych czytelnikach. W serii ukazały się: Kotek, Piesek, Cielątko, Prosiaczek, Miś, Królik, źrebaczek, Pingwinek.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

86
Moje maleństwo Piesek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje maleństwo Piesek
Dostępny
7 szt.

Pełna ciepła książka, pokazująca relacje między psią mamą i jej małym synkiem w chwilach, kiedy się bawi, je, psoci i układa do snu. Kolorowa, pięknie ilustrowana książeczka przygotowana z myślą o najmłodszych czytelnikach. W serii ukazały się: Kotek, Piesek, Cielątko, Prosiaczek, Miś, Królik, źrebaczek, Pingwinek.

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

87
Moje maleństwo Prosiaczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje maleństwo Prosiaczek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Pełna ciepła książka, pokazująca relacje między mamą świnką i jej dzieckiem w chwilach, kiedy się bawi, je, psoci i układa do snu. Kolorowa, pięknie ilustrowana książeczka przygotowana z myślą o najmłodszych czytelnikach. W serii ukazały się: Kotek, Piesek, Cielątko, Prosiaczek, Miś, Królik, źrebaczek, Pingwinek.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

88
Moje maleństwo źrebaczek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje maleństwo źrebaczek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.13

Pełna ciepła książka, pokazująca relacje między mamą klaczą i jej dzieckiem w chwilach, kiedy się bawi, je, psoci i układa do snu. Kolorowa, pięknie ilustrowana książeczka przygotowana z myślą o najmłodszych czytelnikach. W serii ukazały się: Kotek, Piesek, Cielątko, Prosiaczek, Miś, Królik, źrebaczek, Pingwinek.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

89
Zeszyt A5/96K kratka Blackie Color (5szt) - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zeszyt A5/96K kratka Blackie Color (5szt)
Top 2000
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.30

Opakowanie zbiorcze 5 szt. Mix wzorów w opakowaniu zbiorczym.Zeszyt w formacie A5, 96 kartkowy w kratkę z marginesem. Gramatura kartek 70g.

24,90 zł
23,66 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,24 zł

90
Puzzle 180 elementów. Supercolor. Avengers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 180 elementów. Supercolor. Avengers
Clementoni, 180 elementów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.28

Puzzle „Supercolor” Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiar układanki: 48.5 x 33.5 cm Wymiary opakowania: 34.3 x 24.3 x 3.5 cm

17,00 zł
14,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,8%
oszczędzasz 2,01 zł

91
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Kraina Lodu 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle maxi 24 elementy. Supercolor. Kraina Lodu 2
Clementoni, 24
Dostępny
60 szt.

Puzzle maxi dla najmłodszych. Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po złożeniu: 62.0 x 42.0 cm

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

92
Play-Doh. Zestaw 12 tub uzupełniających, wiosenne kolory - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Play-Doh. Zestaw 12 tub uzupełniających, wiosenne kolory
Play-Doh, Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.10

Play-Doh to ciastolina, czyli miękka masa plastyczna, dzięki której wszystkie dzieci mogą wyczarować, co tylko sobie wymarzą! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: są samochody i domki, zwierzaki i figurki ludzie oraz wiele innych akcesoriów, które sprawią, że zabawa z Play-Doh nigdy się nie nudzi! Tyle pomysłów kryje się w małym tekturowym pudełeczku! Play-Doh to od ponad 40 lat zabawka kreatywna numer 1 na świecie. Rozwija dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i sprawność manualną. Kolory, kolory, wszędzie kolory! Z zestawem Play-Doh każdy dzień wypełniony będzie solidną dawką humoru. Uzupełnij swoją kolekcję ciastoliny Play-Doh z tym bogatym w kolory zestawem i kreuj przeróżne konstrukcje do woli. Pamiętaj, jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia! Czas rozpocząć kolorową zabawę! Zawartość zestawu: 12 tub z masą plastyczną w jasnych, wiosennych kolorach

65,90 zł
59,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,59 zł

93
Nerf Ultra. Strzałki, 20 sztuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerf Ultra. Strzałki, 20 sztuk
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

Strzelaj daleko jak nigdy przedtem dzięki strzałkom Nerf Ultra! Te wyjątkowe strzałki mają innowacyjne rozwiązanie zwiększające zasięg, technologię Aerofin, oraz wykonane są z super lekkiej gąbki Nerf Ultra. Załaduj je do wyrzutni Nerf Ultra i strzelaj aż na 33 metry! Uzupełnij swój magazynek dodatkowymi strzałkami i bądź gotowy do przeładowania na polu bitwy! Opakowanie zawiera 20 strzałek. Wyrzutnia sprzedawana oddzielnie. Szczegóły: • strzałki Nerf Ultra (20 sztuk), • wykonane z super lekkiej gąbki, • technologia Aerofin, • niesamowita dokładność, • potężna prędkość, • ekstremalny zasięg aż do 33 m, • kompatybilne wyłącznie z wyrzutnią Nerf Ultra, • wyrzutnia Nerf sprzedawana oddzielnie. Wymiary opakowania: 17.0 x 15.0 x 5.0 cm

52,44 zł
47,20 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,24 zł

94
Disney Princess. Sekretny Styl. Mini laleczka niespodzianka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Princess. Sekretny Styl. Mini laleczka niespodzianka
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.11

Ten zestaw oczaruje dziewczynki! W opakowaniu znajduje się laleczka wyglądająca jak jedna z księżniczek Disneya. Ma na sobie tematyczny strój i została wykonana z dbałością o szczegóły. Zbierz całą kolekcję! Uwaga. To opakowanie niespodzianka. Dopiero po otwarciu dowiesz się, która laleczka jest w środku.

25,26 zł
22,73 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,53 zł

95
Nerf. Wyrzutnia Halo MA40 Motorized + 10 strzałek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nerf. Wyrzutnia Halo MA40 Motorized + 10 strzałek
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.14

Wyrzutnia Halo MA40 Motorized wywodzi się z następnego rozdziału legendarnej serii gier wideo – „Halo Infinite”! Wyobraź sobie, że wcielasz się w legendarnego Master Chiefa, wyceluj tym blasterem, aby walczyć z sojuszem obcych! Zmierz się z przeciwnikami za pomocą tego zmotoryzowanego blastera, który wystrzeliwuje 10 strzałek z rzędu. Jest wyposażony w magazynek typu clip na 10 strzałek (w zestawie). Aby rozpocząć zabawę, przytrzymaj przycisk przyspieszenia, aby włączyć silnik blastera, a następnie naciśnij spust, aby wystrzelić 1 strzałkę. Ponownie naciśnij spust, aby wystrzelić kolejną strzałkę. Wyrzutnia wyposażona jest w szynę nośną, którą mocuje się do szyny taktycznej blastera, dzięki czemu można dostosować blaster za pomocą akcesoriów Nerf (brak w zestawie). Zasilanie: 4 baterie C (brak w zestawie) Wymiary opakowania: 28.0 x 81.0 x 8.0 cm

328,90 zł
296,01 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 32,89 zł

96
Marvel Legends. Thanos, 15 cm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marvel Legends. Thanos, 15 cm
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.12

Avengers to grupa niezwykłych postaci z Marvel Universe – fikcyjnego świata, w którym rzeczywistość plącze się z wątkami fantasy, czy science fiction. Świat ten wypełniają zwykli, przeciętni ludzie, borykający się z codziennymi problemami, a także bohaterowie o nadprzyrodzonych zdolnościach, bogowie, obcy. W życie ludzi wdziera się magia, a nawet siły kosmiczne. To właśnie motyw postaci nieprzeciętnych sprawia, że filmy z serii Avengers cieszą się ogromnym powodzeniem, a bohaterowie wyznaczają wzorce wśród małych, niebojących się marzyć dzieci. Szalony Thanos przejmuje kontrolę nad Rękawicą Nieskończoności i dzierży niemal wszechmocną moc. Kto może powstrzymać tego nowego okrutnego pana? Dzięki ponad 80-letniej historii komiksów, Marvel stał się kamieniem węgielnym kolekcji fanów na całym świecie. Dzięki serii Marvel Legends, ulubione przez fanów postacie z Marvel Comic Universe i Marvel Cinematic Universe zostały zaprojektowane z najwyższą jakością i artykulacją do pozowania. Od figurek przez pojazdy po przedmioty premium do odgrywania ról, seria Marvel Legends oferuje elitarne produkty inspirowane postaciami dla fanów i kolekcjonerów Marvela. Pozostałe figurki sprzedawane oddzielnie, w zależności od dostępności. Wysokość figurki: ok. 15.0 cm Wymiary opakowania: 23.0 x 22.0 x 6.0 cm

191,90 zł
172,71 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 19,19 zł

97
Motocykl BMW S 1000 RR 1/12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motocykl BMW S 1000 RR 1/12
Maisto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.01

Skala: 1:12

49,90 zł
44,91 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,99 zł

98
Motocykl Kawasaki Ninja ZX 10R 1/12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motocykl Kawasaki Ninja ZX 10R 1/12
Maisto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.06

Skala: 1:12

56,90 zł
51,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

99
Motocykl Suzuki GSX-R1000 1/12 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motocykl Suzuki GSX-R1000 1/12
Maisto
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.14

Skala: 1:12

56,90 zł
51,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

100
Obraz Malowanie po numerach Piwonie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obraz Malowanie po numerach Piwonie
Symag
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.16

61,90 zł
58,19 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 3,71 zł

Wróć do góry