hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2021.02.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 13 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Co się dzieje w świecie kwantów? (Marcin Łobejko, Łukasz Lamża), na drugim Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa cz.1 Prawdziwa.. (Abo Polak). Kolejny produkt to Kredki Baby 8 kolorów CARIOCA (Carioca) oraz Skakanka (Goki).
1
Co się dzieje w świecie kwantów? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Co się dzieje w świecie kwantów?
Dostępny
100 szt.

Choć na rynku wydawniczym nie brakuje książek popularnonaukowych o fizyce kwantowej, są one zwykle pisane albo przez fizyków, albo przez zawodowych popularyzatorów nauki. Te pierwsze skupiają się zwykle na formalizmie i podstawach matematycznych mechaniki kwantowej, przez co nie zawsze da się z nich wyczytać, jak niesamowity jest tak naprawdę świat kwantowy. Te drugie skupiają się z kolei często na wybranych ciekawostkach i po ich przeczytaniu czytelnik wciąż często nie wie, co tak naprawdę mówią o świecie fizycy. Co się dzieje w świecie kwantów? to wyjątkowy na polskim rynku owoc współpracy pomiędzy fizykiem specjalizującym się w fizyce kwantowej oraz filozofem specjalizującym się w filozofii nauki i kosmologii. Autorzy wprowadzają czytelnika w zaledwie dwa klasyczne eksperymenty fizyczne, rekonstruując je jednak w wyjątkowo cierpliwy sposób, krok po kroku, odwołując się do serii specjalnie wykonanych dla tej książki szczegółowych ilustracji. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na jedno proste pytanie: „Jaki jest tak naprawdę świat w skali kwantowej?”. Próby odpowiedzi na nie to właśnie interpretacje mechaniki kwantowej, które zostają obrazowo wytłumaczone w drugiej części książki. Książka ta może stanowić pierwsze wprowadzenie w świat fizyki kwantowej dla młodzieży licealnej i dorosłych oraz atrakcyjną odmianę dla czytelników, którzy czytują literaturę popularnonaukową, jednak zainteresowani są świeżym, głębokim i przemyślanym spojrzeniem na świat kwantowy. „Książka zawiera znakomity, systematyczny opis najtrudniejszej i do dziś nierozumianej części mechaniki kwantowej, tak zwanych interpretacji, czyli prób zrozumienia związku między formalizmem matematycznym a wynikami doświadczeń”. – prof. Krzysztof Meissner

39,90 zł
27,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

9 osób kupiło
2
Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa cz.1 Prawdziwa.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa cz.1 Prawdziwa..
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.22

Książka zachęca do dokonania pewnych przemyśleń na temat sensu i celu życiu, jego jakości i własnych pragnień. Co rzeczywiście stanowi istotę naszego szczęścia. Zachęca do poszukiwania odpowiedzi na pytania fundamentalne: po co się rodzimy, żyjemy i umieramy? Kim naprawdę jesteśmy? Czy rzeczywiście umieramy? Czym jest śmierć? Jaki cel ma nasze życie na ziemi? Czy Jezus pojawił się po to, by pomóc odnaleźć ludziom odpowiedzi na te pytania i wskazać drogę do odnalezienia Boskiej Jedności w świecie i w samym sobie? Jak tę drogę odnaleźć? Czym są potoczne rozumiane modlitwa i medytacja? Czy nie zgubiliśmy ich funkcji i celu? Część najgłębszego przekazu, trudnego do zrozumienia dla współczesnych, ukryto w różnych metaforach, symbolach, liczbach i pozornie prostych historiach. Uczyniono tak z dwóch powodów. Pierwszy to ten, że ludzie w tamtych czasach nie dorośli w swojej masie do zrozumienia najgłębszych sekretów płynących z przekazu Jezusa. Drugi to obawa, że ludzie, nie rozumiejąc prawdziwego znaczenia tych najtrudniejszych nauk, wykreślą je lub zmienią odpowiednio do swoich możliwości poznawczych. Ewangelia Tomasza, Logion 28: Rzekł Jezus: ,,Stanąłem w środku świata i objawiłem się im w ciele. Znalazłem ich wszystkich pijanych. Nie znalazłem nikogo wśród nich spragnionego, a dusza moja bolała nad synami ludzkimi, gdyż są ślepi w swych sercach i nie przejrzą, że pustymi przyszli na świat i starają się wyjść z tego świata pustymi. Teraz jednak są pijani. Gdy odrzucą swoje wino, wtedy będą pokutować". Zwróć uwagę, że Jezus mówi: stanąłem w środku. Chodziło Mu o sam środek światów, gdzie styka się świat duchowy z materialnym. To stanięcie w środku umożliwiało Mu bycie w obu naraz. Przez to właśnie staje się łącznikiem ze światem duchowym dla nas, żyjących tylko w świecie materii. Na co dzień jesteśmy pijani, ale niestety nie winem Jezusa, lecz winem życia ziemskiego, po którym jak później zobaczysz, ludzkość będzie miała ogromnego kaca. Człowiek nie zmienił się od wieków. Świat wokół - tak: technika, urbanizacja, medycyna itp. Nauka też stworzyła nowe wartości, ale my w swych umysłach pozostaliśmy dalej, a może nawet bardziej niż kiedyś pijani: pragnieniami, pychą, ignorancją, pożądaniem itp.

45,00 zł
32,40 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

4 osoby kupiły
3
Kredki Baby 8 kolorów CARIOCA - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kredki Baby 8 kolorów CARIOCA
Carioca
Dostępny
54 szt.

Opis produktu- super miękkie pastele olejne - stworzone z myślą o najmłodszych, przeznaczone dla dzieci od 2 lat - ekstra grube - pomocne w nauce chwytania - stymulują zdolności motoryczne - jasne, żywe kolory - zmywalne - średnica kredki 15 mm - zgodne z wymaganiami Unii Europejskiej

31,63 zł
4 osoby kupiły
4
Skakanka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skakanka
Goki
Dostępny
3 szt.

Spróbuj poprawić swoją kondycję dzięki skakance.Długość: 200 cm

25,29 zł
22,00 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,29 zł

3 osoby kupiły
5
Zestaw do robienia bransoletek mini MBK-337 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
9,99 zł
3 osoby kupiły
6
Puzzle PQ 1000 elementów. Thomas Kinkade Pocahontas - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 elementów. Thomas Kinkade Pocahontas
Schmidt, 1000 elementów
Dostępny
5 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną! Mówi się, że Kinkade maluje światłem. Odgrywa ono kluczową rolę w jego impresjonistycznych obrazach: prześwituje przez drzewa, odbija się w czystej wodzie potoku, zagląda przez okna domu w ciemną noc. Prawdziwa poezja chwili. Nic dziwnego że Thomas Kinkade jest jednym z najbardziej popularnych artystów naszych czasów. I dla wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na oryginały, przedstawiamy jego prace w postaci puzzli. • Idealna dokładność dopasowania – dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane. • Duża różnorodność kształtów – zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem. • Specjalny matowy lakier – puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna. • Struktura płótna – najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat. • Wyjątkowe wzory – puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik. • Perfekcyjna spójność – puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

63,00 zł
51,66 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,34 zł

2 osoby kupiły
7
Z astrologią pod rękę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z astrologią pod rękę
Dostępny
9 szt.

Autorki podstawową wiedzę astrologiczną zgłębiały u twórcy polskiej szkoły astrologii humanistycznej, prof. Leszka Weresa. Czerpią ją nieustannie także z literatury krajowej i zagranicznej. Od kilku lat współpracują z Centrum Medycyny i Psychoterapii w Katowicach, gdzie prowadzą wykłady i kursy astrologii oraz interpretacji horoskopów. Są również autorkami artykułów o tematyce astrologicznej w miesięczniku Szaman.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

2 osoby kupiły
8
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka z akcesoriami, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barbie Chelsea. GTN86 Lalka z akcesoriami, mix wzorów
Barbie, Mattel
Dostępny
13 szt.

Młodsza siostra lalki Barbie też lubi próbować różnych zawodów. Chelsea może być pilotem, lekarzem, bizneswoman, gwiazdą rocka czy budowniczym. Dodatkowo, do każdego zawodu dołączono akcesoria. Możesz zebrać je wszystkie i wypróbować różne role zawodowe. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

38,90 zł
35,01 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,89 zł

2 osoby kupiły
9
Chronowizor - urządzenie do badania przeszłości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chronowizor - urządzenie do badania przeszłości
Dostępny
15 szt.

Urządzenie pozwalające badać przeszłość - to utopia czy też rzeczywiście powstało, ale Watykan chciałby ukryć ten fakt?Aparat o nazwie chronowizor został skonstruowany przed ponad pół wiekiem przez grupę naukowców skupionych wokół mnicha z Wenecji, benedyktyna Pellegrina Ernettiego, specjalisty od śpiewów gregoriańskich i fizyki kwantowej. Maszyna ta wychwytywała fale umożliwiające wizualizację scen z przeszłości. Przemówienie Napoleona, mowa Cycerona przeciwko Katylinie, droga krzyżowa Jezusa... - wszystko to zostało sfilmowane, pokazane papieżowi Piusowi XII i najwyższym władzom włoskim. Czy chronowizor był niebezpieczny?Został zdemontowany, jego części rozproszono po całym świecie. Dokumentację projektu ukryto w bezpiecznym miejscu poza granicami Włoch. Ojciec Ernetti zmarł kilkanaście lat temu. Gruby mur milczenia otacza sprawę chronowizora.Ksiądz Franois Brune, który dobrze znał ojca Ernettiego, przeprowadził własne śledztwo na temat tego dobrze strzeżonego sekretu. Teraz przedstawia swe niezwykłe odkrycia...

33,00 zł
23,76 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,24 zł

2 osoby kupiły
10
Cuda natury. Ludzkie ciało - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda natury. Ludzkie ciało
Dostępny
18 szt.

Czy wiesz, że największy cud natury jest bliżej, niż mogłoby ci się wydawać? To twoje ciało! Dowiedz się, jak dbać o ten skarb. Wybierz się w niezwykłą podróż do świata anatomii, by poznać tajemnice ludzkich narządów wewnętrznych, kości, procesów zachodzących w organizmie i nie tylko. Nie musisz przemierzać tysięcy kilometrów, by zobaczyć choćby jeden z cudów świata. Wystarczy, że rozejrzysz się wokół siebie! „Cuda natury” to wyjątkowa seria publikacji edukacyjnych, dzięki której dowiesz się, dlaczego warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte na wszystko, co cię otacza. Tymczasem otwórz 40-stronicowe książki pełne kolorowych ilustracji, pasjonujących faktów i zadziwiających ciekawostek, które sprawią, że i ty zadziwisz świat... swoją wiedzą! W każdej książce, którą wydrukowaliśmy z użyciem materiałów przyjaznych środowisku, znajdziesz również szeroki plakat tematyczny do oderwania. Przekonaj się, że nauka to przyjemność! W środku szeroki plakat z opisem antropogenezy do oderwania! Książka wydrukowana ekologicznym tuszem na papierze z recyklingu.

27,99 zł
22,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

2 osoby kupiły
11
Drewniane YoYo ze zwierzętami mix - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drewniane YoYo ze zwierzętami mix
Goki
Dostępny
1 szt.

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.Yo-yos poprawiają zręczność i koncentrację dzieci.

10,33 zł
8,99 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
12
Puzzle PQ 1000 Mała Syrenka (Disney) G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Mała Syrenka (Disney) G3
Schmidt
Dostępny
4 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Mówi się, że Kinkade maluje światłem. Odgrywa ono kluczową rolę w jego impresjonistycznych obrazach: prześwituje przez drzewa, odbija się w czystej wodzie potoku, zagląda przez okna domu w ciemną noc. Prawdziwa poezja chwili. Nic dziwnego że Thomas Kinkade jest jednym z najbardziej popularnych artystów naszych czasów. I dla wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na oryginały, przedstawiamy jego prace w postaci puzzli.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

63,00 zł
51,66 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 11,34 zł

1 osoba kupiła
13
W stronę samorealizacji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W stronę samorealizacji
Dostępny
4 szt.

Ideą przewodnią książki jest założenie, że jedną z dróg prowadzących do samorealizacji kobiety jest wprowadzenie zmiany redefiniującej jej dotychczasowe życie, co określiłyśmy mianem re-decyzji życiowej. Publikacja jest efektem badań ? wywiadów z kobietami, które dokonały takiej wieloaspektowej zmiany w poszukiwaniu autentyczności. Koncentrujemy się na zagadnieniach stawania się bardziej sobą, docierania do własnego głosu oraz na tym, kim naprawdę chce się być i jak chce się żyć. Mamy nadzieję, że książka będzie inspirująca zarówno poznawczo, jak i życiowo, a w zaproponowanych treściach ? modelu re-decyzji życiowych i trzech porządkach biograficznych ? Czytelniczki odnajdą własne doświadczenia lub kierunek rozwoju osobistego. Publikacja powstała w atmosferze naszej wieloletniej przyjaźni. Jest o kobietach i dla kobiet. Autorki Książka autorstwa Aleksandry Chmielińskiej i Moniki Modrzejewskiej-Świgulskiej stanowiła dla mnie poznawczą i intelektualną przyjemność. Przedmiot zainteresowania Autorek stanowią tzw. re-decyzje w kontekście działań podmiotowych kobiet. Sposób ujęcia i przedstawienia problematyki, jak również podejście metodologiczne to przykład dojrzałej, refleksyjnej postawy badawczej. Monografia ma charakter empiryczno-analityczny, pod wieloma względami nowatorski i wyróżniający się na tle innych publikacji polskich. Tym, co ją szczególnie wyróżnia, jest próba kompleksowego wyjaśnienia opisywanej rzeczywistości poprzez wprowadzenie autorskiego modelu koncepcyjno-analitycznego. Z recenzji dr hab. Anety Ostaszewskiej

39,90 zł
34,31 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,59 zł

1 osoba kupiła
14
Zestaw naszyjników i bransoletek, tuba MBK-336 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
23,90 zł
22,71 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,19 zł

1 osoba kupiła
15
Teleskop piraci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teleskop piraci
Goki
Dostępny
8 szt.

Obowiązkowa zabawka dla każdego poszukiwacza przygód! Dzięki niej dziecko może rozwijać swoją wyobraznię.

38,59 zł
33,57 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,02 zł

1 osoba kupiła
16
Puzzle PQ 1000 Shelley Davies Gry planszowe retro - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Shelley Davies Gry planszowe retro
Schmidt
Dostępny
11 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

53,00 zł
43,46 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,54 zł

1 osoba kupiła
17
Defi 4 Podręcznik Premium LEKTORKLETT - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Defi 4 Podręcznik Premium LEKTORKLETT
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.10

Defi to kurs do nauki języka francuskiego w szkołach ponadpodstawowych, od poziomu A1.1 do poziomu A2.2.

155,00 zł
139,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,50 zł

1 osoba kupiła
18
Bestionizm - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestionizm
Dostępny
4 szt.

Marek Krzystanek wnikliwie obserwując nieustannie zmieniające się dekoracje powszechnie obowiązującej rzeczywistości zauważa, że wszystko co nas otacza jest równie prawdziwe jak naszyjnik z pereł leżący na chodniku. Im więcej dowiaduje się o intencjach, myślach innych ludzi / bestii tym bardziej oczywiste staje się, że świat, który w sobie nosi tylko potęguje wyobcowanie. Co jest prawdziwe? Czy ja z wewnętrznego świata może być realizowane poprzez ten świat? Bestionizm jest poetyką odpowiedzią na to pytanie.

24,00 zł
17,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
19
Dlaczego chcę mieć zwierzątko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego chcę mieć zwierzątko
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.05

Dlaczego? - to ulubione pytanie zadawane zarówno przez dzieci, jak i wielkich geniuszy! Maluchy są do ciekliwe i za wsze mają sporo pytań. W tej książeczce znajdą o dpowiedzi na najczęstsze pytania zw iązane z o chroną środowiska. Urocze okienka i proste wyjaśnienia faktów rozbudzą ciekawość każdego maluszka!

29,99 zł
23,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

1 osoba kupiła
20
Patriarcha galicyjski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Patriarcha galicyjski
Dostępny
7 szt.

Biografia kontrowersyjnej postaci arcybiskupa grekokatolickiego Andrzeja Szeptyckiego. Książka przedstawia jego osiągnięcia przy poszerzaniu katolicyzmu na Wschodzie ale również jego kolaborację hitlerowskimi Niemcami i Sowietami, czy też jego niejednoznaczny stosunek do zbrodni popełnionych przez UPA na Polakach.

29,40 zł
23,52 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,88 zł

1 osoba kupiła
21
Gra Magnetyczna - Głodny wąż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra Magnetyczna - Głodny wąż
Goki
Dostępny
5 szt.

Magnetyczne opakowanie przyciąga pionki, dzięki czemu gra jest możliwa nawet podczas jazdy, bo nic na planszy nie przestawi się bez naszej woli.

68,58 zł
59,66 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 8,92 zł

1 osoba kupiła
22
Deus Caritas Est - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Deus Caritas Est
Dostępny
43 szt.

Encyklika o miłości chrześcijańskiej. Komentarz ks. J. Krucina.

12,00 zł
9,99 zł

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

1 osoba kupiła
23
Układanka warstwowa - Kształty geometryczne II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Układanka warstwowa - Kształty geometryczne II
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.06.02

Warstwowe puzzle kształtowe - kolorowe, wymagające, uczące, zwiększające koncentrację. Dzięki skoordynowanemu wzornictwu kolorystycznemu zabawka będzie cieszyć dziecko również wizualnie.

27,69 zł
24,09 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,60 zł

1 osoba kupiła
24
Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych
Dostępny
80 szt.

Publikacja Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych stanowi uniwersalne kompendium wiedzy na temat nowatorskich konwencjonalnych i niekonwencjonalnych hybrydowych procesów obróbki materiałów. Autorami tej książki są dwaj uznani profesorowie Politechniki Opolskiej oraz Politechniki Krakowskiej, specjaliści w dziedzinie technologii maszyn, inżynierii powierzchni i automatyzacji produkcji czy ubytkowej obróbki materiałów. Książka ta kierowana jest zarówno do studentów uczelni technicznych, studiujących na kierunkach mechanika i budowa maszyn czy inżynieria produkcji, jak również konstruktorów i użytkowników obrabiarek, inżynierów technologów, służb utrzymania ruchu i wielu innych.

79,00 zł
69,52 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

25
Gangsterska gra - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gangsterska gra
Dostępny
60 szt.

Maksymilian ma niebawem objąć funkcję bossa w swojej familii, która od lat zajmuje się nielegalnymi interesami. Biznes idzie świetnie, jego rodzinie prawie nic nie zagraża. W dodatku niebawem ma poślubić przepiękną Jasmine, a małżeństwo zapewni mu jeszcze większą władzę. Pewnego dnia na jego drodze staje Erika - słynąca z ciętego języka pisarka erotyków i barmanka w klubie należącym do Maksa. Swoimi niewybrednymi ripostami przyciąga uwagę szefa, który czuje się zaintrygowany kobietą z pazurem, tak inną od jego narzeczonej. Mężczyzna obiecuje sobie, że przed ślubem przynajmniej raz prześpi się z Eriką, żeby wypędzić ją ze swoich myśli. Problem w tym, że nie wszystko idzie zgodnie z jego planem...

38,90 zł
33,07 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,83 zł

26
Kronika czarownic. Pokolenia widzących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kronika czarownic. Pokolenia widzących
Dostępny
150 szt.

Kronika czarownic opowiada o losach kobiet z niezwykłego rodu, potrafiących więcej niż zwykli ludzie. Historia rozpoczyna się w 1581 roku w Norwegii, w momencie ataku dżumy. Ingrid została sama na świecie, wszyscy z jej rodziny umarli na zarazę. Pewnej mroźnej nocy kobieta rodzi dziecko. Aby uratować życie córki, wybiera się do lasu do chatki, w której żyje stara czarownica Zorina. Ingrid udaje się zaprzyjaźnić z kobietą. Uczy się, jak pomagać chorym oraz jak sporządzać leki i maści. Widzi też dusze zmarłych. Pewnego dnia ponownie spotyka kata, człowieka, który jest ojcem jej dziecka. Oboje marzą o spokojnym życiu, jednakże w Norwegii panuje polowanie na czarownice, a Ingrid zostaje oskarżona o czary. Oboje uciekają do obdarzonej złą sławą doliny, gdzie panuje smutek i nierozpoznane zło. Kiedy udaje im się wreszcie opuścić dolinę, okazuje się, że życie nie będzie dla nich łaskawe, bo zabierze im wszystko, co ważne... Zawikłane losy zawiodą ich do Polski. To właśnie tutaj zostanie założona nowa dolina, w której osiądą kolejne pokolenia. Andrzej F. Paczkowski - ur. w Wodzisławiu Śląskim. Autor ponad dwudziestu książek. Debiutował w roku 2011 nowelą obyczajową Bo moje siostry, następnie wydał m.in. książkę dla młodzieży Melancholii czy groteskę W grobie ci do twarzy. Nakładem wydawnictwa WasPos ukazał się dotychczas Spadek Barbary Tryźnianki na podstawie powieści Marii Rodziewiczówny Barbara Tryźnianka. Od wielu lat mieszka w Czechach.

39,90 zł
33,92 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 5,98 zł

27
Profile metafilozoficzne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Profile metafilozoficzne
Dostępny
5 szt.

Prezentowana publikacja jest pracą z zakresu filozofii i dotyczy jej działu zwanego metafilozofią, badającego naturę, metody, zadania, cele, przedmiot i zakres badań filozofii. Punktem odniesienia dla rozważań metafilozoficznych są poglądy metafilozoficzne najwybitniejszych przedstawicieli najważniejszej polskiej szkoły filozoficznej w XX wieku, czyli Szkoły Lwowsko-Warszawskiej, uzupełnione i skontrastowane z poglądami innych wybitnych polskich filozofów, takich jak Henryk Elzenberg i Bogusław Wolniewicz. Autor postawił we wstępie pytanie, czy metafilozofia Szkoły Lwowsko-Warszawskiej jest wciąż aktualna w wieku XXI i udzielił na nie jasnej, uzasadnionej i pozytywnej odpowiedzi. Odpowiedź ta jest ugruntowana we wnikliwych analizach i precyzyjnych rekonstrukcjach metafilozofii Szkoły Lwowsko-Warszawskiej, poczynając od wszechstronnie przedstawionych poglądów Kazimierza Twardowskiego, który był założycielem tej szkoły, a kończąc na własnych oryginalnych propozycjach będących niekiedy istotną modyfikacją poglądów typowych dla Szkoły Lwowsko-Warszawskiej. Profesor Dariusz Łukasiewicz, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

49,90 zł
42,91 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 6,99 zł

28
Liszt, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Liszt, CD
Benjamin Grosvenor, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.25

Lista utworów: 1. Années de pèlerinage, deuxième année: Italie, S. 161, no. 4: Sonetto 47 del Petrarca (Preludio con moto) 2. Années de pèlerinage, deuxième année: Italie, S. 161, no. 5: Sonetto 104 del Petrarca (Agitato assai) 3. Années de pèlerinage, deuxième année: Italie, S. 161, no. 6: Sonetto 123 del Petrarca (Lento placido) 4 – 7. Piano Sonata in B minor, S. 178 8. Berceuse, S. 174ii 9. Réminiscences de Norma, S. 394 (after Bellini) 10. Ave Maria, S. 558, no. 12 (after Schubert)

60,90 zł
59,68 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,22 zł

29
Times, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Times, CD
SG Lewis, Universal Music Polska
Dostępny
300 szt.

Po świetnym przyjęciu utworów „Chemicals”, „Impact” (feat. Robyn & Channel Tres), „Feed The Fire” (feat. Lucky Daye) oraz „Time” (feat. Rhye), SG Lewis ogłasza szczegóły wyczekiwanego debiutanckiego albumu. Album „Times” pojawia się w naprawdę ciężkich czasach, zwłaszcza w porównaniu do 2019, gdy SG Lewis mógł cieszyć się wyprzedanymi koncertami na całym świecie. O swojej debiutanckiej płycie artysta mówi: „„Times” to hołd dla teraźniejszości. Rok 2020 pokazał nam, że rzeczy, które braliśmy za pewnik, tak naprawdę nigdy nie są nam dane na zawsze oraz że szansa na wspólne tańczenie jeszcze długo nie nastąpi. Dużo czytałem o narodzinach disco oraz Nowym Jorku w latach 70. Zachwyciło mnie poczucie euforii i eskapizmu, które dawała wówczas muzyka, jak również to, że kluby stanowiły azyl oraz świetne miejsce do wyrażania samego siebie. Chciałem uchwycić podobne odczucia i zastanowić się, jaka muzyka dziś mogłaby być grana w tego typu klubach.” Album „Times” to następca kolekcji EP-ek „Dusk”, „Dark” oraz „Dawn”, na których gościnnie pojawili się Clairo, T.E.E.D., AlunaGeorge oraz Ruel. „Obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów” – The Guardian „Jeden z najbardziej rozchwytywanych twórców muzyki w grze” – Notion SG Lewis ma na koncie współpracę m.in. z Aluną, Victorią Monet, Raye, Ray BLK, Chadem Hugo z The Neptunes/N.E.R.D., Chadem Hugo, Gerdem Jansonem, Conducta i wieloma innymi. Wyprodukował „Hallucinate” z płyty Duy Lipy „Future Nostalgia” oraz „100M’s” Dave’a. Katalog Sama zawiera coraz więcej przebojów – zarówno ten solowy, jak i kawałki nagrane z innymi lub dla innych twórców. Nie ograniczając się żadnymi kategoriami czy wytycznymi stylistycznymi, SG Lewis pokazuje, że „times” może stać się jego przepustką do świata największych gwiazd muzyki.

21,90 zł
21,46 zł

Rabat 2,0%
oszczędzasz 0,44 zł

30
Still Dreaming, CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Still Dreaming, CD
TXT, Universal Music Polska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.21

Lista utworow: 1. Intro: DREAMING 2. Force *nowy japońskojęzyczny utwór 3. Blue Hour *nowa japońskojęzyczna wersja singla z mini albumu “minisode1: Blue album”. 4. Run Away [Japanese version] 5. CROWN [Japanese version) 6. Angel Or Devil [Japanese version] 7. Drama [Japanese version] 8. Everlasting Shine 9. Can't You See Me? [Japanese version] 10. Outro: STILL

57,90 zł
56,74 zł
Powiadomienie

Rabat 2,0%
oszczędzasz 1,16 zł

31
The Times, LP - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
The Times, LP
Neil Young, Reprise Records
Dostępny
36 szt.

Lista utworów: 1. Alabama 2. Campaigner 3. Ohio 4. The Times They Are A-Changin' 5. Lookin' For A Leader 6. Southern Man 7. Little Wing

95,90 zł
88,23 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 7,67 zł

32
Miś edukacyjny, mix kolorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miś edukacyjny, mix kolorów
CZAKO
Dostępny
19 szt.

Sorter to świetna zabawka rozwijająca koordynację wzrokowo-ruchową oraz pobudzająca dziecięcą wyobraźnię. Zabawka służy również do nauki kolorów oraz poznawania figur geometrycznych. Uwaga. Mix kolorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

20,90 zł
18,99 zł

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

33
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych 0-6 m symetrycznych - Neon Love, różowy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw smoczków uspokajających silikonowych 0-6 m symetrycznych - Neon...
canpol Babies
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.06

Rekomendowany przez specjalistów jako pierwszy smoczek Twojego Maluszka. Smoczki Light touch stworzono by zapewnić maksymalny komfort najmłodszym dzieciom. Ich wyjątkowo miękka silikonowa gumka wymaga mniej wysiłku podczas ssania, a lekka, profilowana tarczka nie obciąża zgryzu i gwarantuje swobodne oddychanie, co według specjalistów ma istotny wpływ na prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka. Wygodny uchwyt smoczka pozwala na przymocowanie łańcuszka i ułatwia podanie go dziecku. Smoczki Light touch z łatwością utrzymasz w czystości, dzięki nowoczesnemu etui, które może służyć do przechowywania, ale też do szybkiej i wygodnej dezynfekcji w kuchence mikrofalowej. Wystarczy odrobina wody i 2 minuty by zapewnić smoczkom higieniczną czystość. Smoczki Light touch dostępne są w kilku wyjątkowych, inspirowanych najnowszymi trendami kolekcjach i różnych rozmiarach – rosną razem z Twoim Maluszkiem. Cechy: • w opinii 93% neurologopedów lekka tarczka ma istotny wpływ na rozwój jamy ustnej dziecka. Smoczek Light touch jest wyjątkowo lekki, dzięki czemu nie obciąża zgryzu, • wyjątkowo miękka silikonowa gumka wymaga mniej wysiłku podczas ssania, dzięki czemu szybko przynosi ukojenie, • specjalnie wyprofilowany kształt pod noskiem dla swobodnego oddychania, • Light touch – wyjątkowo lekki smoczek, polecany jako pierwszy smoczek dla dziecka przez 88% neurologopedów! • smoczek wykonany z bezpiecznego, w 100% hipoalergicznego silikonu, jest trwały i odporny na odkształcenia, • nowoczesne etui do szybkiej i wygodnej sterylizacji w kuchence mikrofalowej - wystarczą 2 minuty i odrobina wody, by zapewnić smoczkom higieniczną czystość, • Designed & Made In Poland – zaprojektowany przez polskich designerów i wyprodukowany w Polsce.

24,99 zł
21,24 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 3,75 zł

34
Tarcza z rzutkami 158766 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tarcza z rzutkami 158766
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

40,50 zł
35,24 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,26 zł

35
Piłka w lamy 23 cm, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piłka w lamy 23 cm, mix wzorów
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.05

Ta piłka spodoba się dzieciom. Grafika przykuwa wzrok. Średnica: 23.0 cm Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

9,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 11,2%
oszczędzasz 1,01 zł

36
Latający dysk ze światłem 158711 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Latający dysk ze światłem 158711
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.18

11,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 7,6%
oszczędzasz 0,91 zł

37
Autko 4 wzory: wywrotka, betoniarka, straż, dźwig p12 159282 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,11 zł
11,99 zł

Rabat 8,5%
oszczędzasz 1,12 zł

38
Schowek
BE SNAZZY Skarpety SK-02 z abs 21/23 CH
BE SNAZZY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

4,99 zł
Powiadomienie
39
Schowek
4,99 zł
Powiadomienie
40
Schowek
6,99 zł
Powiadomienie
41
Schowek
BE SNAZZY Skarpety SK-02 z abs 15/17 CH
BE SNAZZY
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.02

4,99 zł
Powiadomienie
42
Pojazd budowlany 3 wzory: podnośnik, koparka, ładowarka p12 155925 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
10,90 zł
9,99 zł

Rabat 8,3%
oszczędzasz 0,91 zł

43
Zestaw do koszykówki + łuk - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do koszykówki + łuk
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.15

Szukasz pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni w swoim ogrodzie? Spraw radość dziecku i stwórz ulubiony zakątek dla pociechy. Ten zestaw to idealne rozwiązanie na zagospodarowanie podwórka. Zestaw do zabawy idealnie nadaję się dla większej grupki dzieci. Jest idealny zarówno w samodzielnych zabawach Twojej pociechy, jak i do zabawy z rodzeństwem, przyjaciółmi. Z jednej strony tablica jest koszem do koszykówki, z drugiej celem do strzelania. W zestawie znajdują się elementy do dwóch zabaw: piłka z pompką, łuk ze strzałami na przyssawki, tablica z celem, koszem i rozsuwaną podstawką. Wymiary opakowania: 33.5 x 42.0 x 9.5 cm

121,90 zł
106,05 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 15,85 zł

44
Zestaw wojskowy żołnierzyki 146176 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw wojskowy żołnierzyki 146176
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.09

33,90 zł
29,49 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 4,41 zł

45
Zestaw 2 bramek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw 2 bramek
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.25

Zestaw 2 bramek do gry w piłkę. Zestaw zawiera wszystko co potrzebne, aby na podwórku rozegrać mecz: 2 bramki z siatką i elementami do montażu, piłkę i pompkę. Czas zacząć sportowe emocje. Wymiary opakowania: 20.5 x 78.5 x 6.0 cm

38,90 zł
33,84 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,06 zł

46
Zestaw wojskowy z samolotem 145438 ARTYK - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw wojskowy z samolotem 145438 ARTYK
Artyk
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.27

104,90 zł
91,26 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 13,64 zł

47
Mata edukacyjna, warzywniak - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mata edukacyjna, warzywniak
Skip Hop
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.12

Zabawa jedzeniem może być pożyteczna! Mata edukacyjna jako kolorowy warzywniak pełen owoców, warzyw i innych atrakcji doskonale stymuluje dziecięce zmysły na wielu etapach rozwoju. Przepełniona jest mnóstwem tekstur i dźwięków, zachęca dzieci do nieustannego odkrywania i zachwycania się jej różnorodnością. Miękka mata ozdobiona jest kolorowymi grafikami i cyferkami. Dzięki zamykanym bocznym krawędziom, na których znajdują się skupiające uwagę dziecka elementy oraz poduszce Tummy Time w kształcie arbuza, mata staje się doskonałym miejscem do zabawy w czasie leżenia na brzuszku. Wyposażona jest w 5 wiszących zabawek: grzechotkę-awokado, piszczałkę-buraka, muzycznego królika z gryzakiem, marchewkę z kolorowymi wstążkami oraz pluszowego pomidora, którymi dziecko może bawić się również na siedząco, a potem zabrać je ze sobą na spacer. Kiedy maluch wyrośnie z zabawy na macie, jej pałąk posłuży jako miarka wzrostu. Szczegóły: • odpowiednia dla dzieci w wieku 0+, • mata zawiera bezpieczne lusterko, szeleszczące listki, kieszonkę, w której można chować marchewkę oraz różnorodne tekstury, • ozdobiona jest warzywami, owocami, zwierzątkami i cyferkami, • ma pięć wiszących zabawek: grzechotka-awokado, piszczałka-burak, muzyczny królik z gryzakiem, marchewka z kolorowymi wstążkami oraz pluszowy pomidor, • miękka, pluszowa poduszka Tummy Time w kształcie arbuza, • miarka na wewnętrznej stronie pałąku, • nie zawiera BPA, PVC, ftalanów, • wymiary: 116.0 x 84.0 x 48.0 cm.

335,90 zł
319,11 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 16,79 zł

48
Fisher-Price. GRR45 Makaroniki, zawieszka aktywizująca - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fisher-Price. GRR45 Makaroniki, zawieszka aktywizująca
Fisher Price, Mattel
Dostępny
100 szt.

Dzięki zawieszce aktywizującej „Makaroniki” od Fisher-Price mali smakosze mogą odkrywać radość z potrząsania, klekotania i dzwonienia w domu lub podczas spaceru. Ta urocza zabawka dla dzieci składa się z trzech zabawkowych „ciasteczek-makaroników” w pastelowych kolorach, które dzwonią i klekoczą, gdy dziecko nimi potrząsa. Ma również wygodną zawieszkę, którą można przyczepić do wózka lub torby. Wymiary opakowania: 16.0 x 6.0 x 6.0 cm

22,90 zł
20,61 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,29 zł

49
Mission Economy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mission Economy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.29
74,30 zł
66,87 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,43 zł

50
Three Tigers, One Mountain - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Three Tigers, One Mountain
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.29

'The next Bill Bryson' New York Times Two tigers cannot share the same mountain - Chinese proverb Despite geographical proximity, cultural similarities, and shared status as highly powerful nations, China, Korea and Japan love to hate each other. Why? In search of an answer, Michael Booth journeys across East Asia to explore the mutual animosity that frequently threatens to draw the world into all-out war. From misjudged cake decorations to electoral meddling, contradictory origin myths to territorial disputes, this deeply researched and hugely entertaining book shows that no conflict is too small to keep the fires of neighbourly hostility burning. 'A fine summary of East Asian cultures and conflicts...useful, fact-packed and readable' Spectator

55,70 zł
Powiadomienie
51
Till Murder Do Us Part - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Till Murder Do Us Part
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.04.14

From the hit TV series come two true-crime stories where the bonds of matrimony and love can tear you brutally apart TILL MURDER DO US PART (with Andrew Bourelle) Kathi Spiars can't believe she's found such a good man to marry as Steven Marcum. Twelve years later, she starts to suspect that he isn't who he says he is. As she digs into his past, she doesn't realise that learning the truth will lead to a lifetime of fear and hiding. RAMP UP TO MURDER (with Max DiLallo) Brandi McClain, a young, beautiful teenager, moves to California from Arizona, to model and live with her new boyfriend, a professional skateboarder. But her perfect life is about to turn on its head. In San Diego, investigators hunt for a missing girl. It's a case that seems to be plagued by dead ends. But once the truth emerges, it's more haunting than they could have imagined.

40,00 zł
35,20 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,80 zł

52
Hatchimals Pixies. Wilder Wings, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hatchimals Pixies. Wilder Wings, mix wzorów
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.28

Poznaj najbardziej odjazdowe Hatchimals Pixies z przepięknymi kolorowymi skrzydłami Wilder Wings! Każda Pixie z serii ma niepowtarzalne, zachwycające ogromne skrzydła wykonane z wysokiej jakości tkaniny z odważnymi wzorami. Pixie Wilder Wings różnią się od siebie wyglądem, każda posiada dwa tematyczne akcesoria i jest zamknięta w nowej odsłonie jajka. Przezroczysta skorupka jajka pozwala zobaczyć, jaki styl prezentuje zamknięta w środku Pixie - każda z nich jest owinięta swoimi wspaniałymi skrzydłami. Rozkrusz serduszko ze skorupki jajka, by zajrzeć do środka i zobacz, którą laleczkę kryje jajko. Po otwarciu jajka skrzydła otwierają się i wreszcie możesz zobaczyć swoją nową Pixie! Może to będzie Groovy Ginny? Albo Boho Petal Pamela? A może Glamorous Posh Petra? Jest też szansa, że w jajku (1 na 10) znajdziesz bonusowy błyszczący pierścionek! Możesz również uzupełnić swoją kolekcję laleczek o urocze akcesoria, takie jak modne okulary przeciwsłoneczne czy torebka. Wszystkie laleczki są wyjątkowe dzięki modnym strojom pasującym do ich dużych skrzydeł, błyszczącym fryzurom i ruchomym głowom! W zestawie znajdziesz również kod Hatchtopia Life do wykorzystania w bezpłatnej aplikacji (kompatybilnej z urządzeniami z systemem iOS i Android). Zbierz wszystkie sześć laleczek Wilder Wings Hatchimals Pixies i przenieś się w ich bajkowy świat! Wymiary opakowania: 26.0 x 17.0 x 9.5 cm Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Bena dotyczy 1 opakowania.

56,90 zł
51,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 5,69 zł

53
Maszyny budowlane 20cm 4 wzory 8810 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
22,90 zł
21,76 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,14 zł

54
Hatchimals. Seria 9: Wilder Wings. Jajko niespodzianka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hatchimals. Seria 9: Wilder Wings. Jajko niespodzianka
Spin Master
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.28

Błyszcząca burza przetoczyła się przez Hatchtopię! Teraz Hatchimals i Pixies mają skrzydła, które są większe, odważniejsze i jeszcze piękniejsze! Poznaj wyjątkowy sezon 9! Nowa seria kolekcjonerska Hatchimals CollEGGtibles Wilder Wings, to przesłodkie stwory Hatchimals, które żyją wewnątrz jaj i mają piękne skrzydła, które można zmieniać i zestawiać z dowolnymi Hatchimalsami z serii Wilder Wings. Rozbij skorupkę jajka i sprawdź, jakie stworzonko zostanie Twoim nowym przyjacielem! Po wyjęciu Hatchimalsa z jajka doczep mu skrzydła i gotowe – możesz zacząć się bawić! Do zebrania jest ponad 50 nowych figurek! W kolekcji figurki, które mają gumowe, brokatowe, puszyste lub przezroczyste skrzydełka. Mieszaj i dopasowuj skrzydła na wszystkich swoich figurkach Hatchimals Wilder Wings, aby tworzyć nowe, zabawne kombinacje! Nigdy nie wiesz, którego upolujesz. Zbierz całą kolekcję! Cena dotyczy 1 saszetki z jajkiem – figurką niespodzianką. Wymiary: ok. 4.3 cm (wysokość jajeczka)

18,10 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,1%
oszczędzasz 1,11 zł

55
Blok rysunkowy A4 Astino, 20 kartek, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4 Astino, 20 kartek, mix wzorów
Astra
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.11

Blok rysunkowy z kolorową okładką z zabawnym zwierzakiem. Przeznaczony jest do zajęć plastycznych w przedszkolu, szkole i w domu. Idealny do idealny do rysowania ołówkiem, długopisem, pastelami, węglem i malowania pędzlami. Gramatura papieru: 100 g/m2 Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

56
Blok rysunkowy A4 20 kartek, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blok rysunkowy A4 20 kartek, mix wzorów
Astra, 1 sztuka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.16

Blok rysunkowy szkolny przeznaczony jest do rysowania zarówno na zajęciach plastycznych, jak i w domu. Kolorowa okładka z pieskiem, jednorożcem lub rybkami Mini Mini spodoba się każdemu dziecku. Blok rysunkowy jest idealny do rysowania ołówkiem, długopisem, pastelami, węglem i malowania pędzlami. Format: A4. Gramatura papieru: 100g. Liczba arkuszy: 20. Uwaga. Mix wzorów, towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

4,20 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 0,21 zł

57
Bloki rysunkowe A4 BS 100 g, 20 arkuszy, mix wzorów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bloki rysunkowe A4 BS 100 g, 20 arkuszy, mix wzorów
Astra, 1
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.16

Podstawowy element szkolnej wyprawki, nieodzowny podczas zajęć plastycznych. Będzie świetną pomocą przy wszelkiego rodzaju pracach ręcznych. Blok w formacie A4 zawiera 20 białych kartek. Okładka kredowa, dla podkreślenia jakości wykończenia, jest dodatkowo nabłyszczana. Całość usztywniona tekturowym podkładem. Uwaga! Mix wzorów. Towar wysyłany losowo. Cena dotyczy 1 sztuki.

3,99 zł
Powiadomienie
58
Tablica magnetyczna Jabłko z kulkami 12x12x2,4cm QH931 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica magnetyczna Jabłko z kulkami 12x12x2,4cm QH931
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.24

21,90 zł
20,81 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,09 zł

59
Zestaw do malowania paznokci z suszarką MBK-326 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zestaw do malowania paznokci z suszarką MBK-326
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.05

47,90 zł
45,51 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,39 zł

60
Tablica magnetyczna Jabłko z kulkami 23x22x1,5cm QH930 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tablica magnetyczna Jabłko z kulkami 23x22x1,5cm QH930
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.19

46,90 zł
44,56 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,34 zł

61
Wąż 65cm 3 wzory 620707.080 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
Powiadomienie
62
Bakugan Baku Clip 6058285 p5 Spin Master - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bakugan Baku Clip 6058285 p5 Spin Master
Spin Master, Bakugan
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.12

Występuje w 3 wariantach (sprzedawane oddzielnie). Wymiary opakowania: 24 x 17,6 x 5 cm Wiek: 6+

63,90 zł
57,51 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,39 zł

63
Kraina Lodu 2. Lalka Królewska Anna śpiewająca po angielsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kraina Lodu 2. Lalka Królewska Anna śpiewająca po angielsku
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.06

Lalka przedstawia Annę w jej królewskiej kreacji inspirowanej filmem „Kraina Lodu 2”. Anna po naciśnięciu śpiewa piosenkę z drugiej części filmu pt. „To niezmienne jest”. Lalka ubrana jest w elegancką sukienkę z powiewającym płaszczem, a także pasujące do niej piękne buty, kolczyki i tiarę. Wiernie odwzorowuje bohaterkę filmu, dzięki czemu dzieci w prosty sposób przenoszą się do świata baśni i fantazji, pozwalając na kreatywną zabawę w odgrywanie scenek z animacji czy kreowanie nowych, niezwykłych przygód. Baterie: 3 x LR44

116,90 zł
105,21 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 11,69 zł

64
Wąż 65cm 3 wzory 620707 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
4,99 zł
Powiadomienie
65
Karabin M16A4 38cm z wibracją.   HIPO - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karabin M16A4 38cm z wibracją. HIPO
Hipo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.03

59,90 zł
56,91 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,99 zł

66
Kontrola zarządcza jednostek sektora finansów.. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kontrola zarządcza jednostek sektora finansów..
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.02

W publikacji dokonano analizy środowiska, w którym realizowana powinna być kontrola zarządcza. W szczególności wykorzystano schematy tworzenia struktury organizacyjnej oraz więzi organizacyjnych wypracowane na gruncie nauki administracji, prawa administracyjnego oraz zarządzania i organizacji w administracji publicznej.Książka będzie przydatna również w praktyce konstruowania wewnętrznych zasad i reguł kontroli zarządczej.Kontrola zarządcza powinna być utożsamiana z czynnościami wspomagającymi kierownictwo jednostki sektora finansów publicznych w zarządzaniu. Następuje to w szczególności poprzez wyznaczenie kluczowych zagadnień determinujących osiągnięcie skutecznego, efektywnego i sprawnego zarządzania jednostką sektora finansów publicznych. To z kolei bezpośrednio wpływa na jakość i efektywność wykonywanych przez nią zadań publicznych.Niezwykle ważne w tym zakresie okazują się standardy kontroli zarządczej, które wyznaczają obszary funkcjonowania jednostki wymagające zainteresowania, ukształtowania, zorganizowania łącznie ze zdefiniowaniem wskazówek co do działań, które należy podjąć lub stanów które trzeba osiągnąć.   W opracowaniu przedstawiono m.in.: znaczenie kontroli zarządczej na gruncie ustawy o finansach publicznych; analizę jej atrybutów, takich jak adekwatność, skuteczność i efektywność; standardy kontroli zarządczej i ich wpływ na kształt i rodzaj działań podejmowanych w ramach organizacji i funkcjonowania systemu kontroli zarządczej; rolę kontroli na gruncie nauk o organizacji i zarządzaniu; kwestie związane ze sposobem formułowania celów i ustalaniem mierników ich realizacji; zagadnienia podejmowane w ramach zarządzania publicznego związane z ustaleniem właściwego modelu zarządzania podmiotami publicznymi; wiodące zasady obowiązujące w tworzeniu struktury organizacyjnej oraz metody jej formalizacji; zakres znaczenia pojęcia ryzyka oraz elementy mające wpływ na jego ustalenie; kwestie związane z ustaleniem wiążącego działania w ramach zarządzania ryzykiem; grupę standardów składających się na mechanizmy kontroli; kwestie związane z zapewnieniem pracownikom dostępu do aktualnej informacji niezbędnej do wykonywania zadań oraz zapewnieniem komunikacji zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej; zagadnienia dotyczące prowadzenia monitoringu i oceny kontroli zarządczej.   Adresaci:Książka jest przeznaczona dla osób związanych z sektorem publicznym, zarówno kierowników jednostek sektora finansów publicznych, jak i pracowników, którzy realizując swoje zadania wdrażają i stosują mechanizmy kontroli zarządczej.

129,00 zł
116,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,90 zł

67
Puzzle 1000 elementów. Przy kuchennym stole - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Przy kuchennym stole
Schmidt
Dostępny
9 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele to układanki znane i cenione przez miłośników tego typy zabaw. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim spójność. Wyjątkowe grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Duża różnorodność kształtów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

68
Płace od A do Z w.2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Płace od A do Z w.2021
Dostępny
19 szt.

Uaktualnione i znacznie rozszerzone wydanie bestsellera z 2020.Dzięki tej książce Twoja praca stanie się prostsza i naliczanie wynagrodzeń nie sprawi Ci kłopotu!Wiele kwestii w zakresie naliczania wynagrodzeń nie jest jednoznacznie uregulowanych w przepisach prawa pracy. Zagadnienia związane z naliczaniem składników wynagrodzenia, opodatkowaniem i oskładkowaniem świadczeń pracowniczych i wyceną świadczeń w naturze, rodzą wiele pytań. Osoby odpowiedzialne za płace szukają wyjaśnienia swoich wątpliwości w fachowej prasie i podczas szkoleń.Autorka, praktyk naliczania płac, trenerka specjalizująca się w kursach i szkoleniach z naliczania płac, przez wiele lat zbierała pytania zadawane przez uczestników szkoleń. Wiele z nich powtarzało się. ,,Płace od A do Z w 2021" - to publikacja, która, zawiera najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, wzbogacone o przykładowe wyliczenia, przepisy prawne regulujące omawiane kwestie i wykaz najczęściej popełnianych błędów.Publikacja zawiera: szczegółowe omówienie prezentowanych zagadnień, pytania i odpowiedzi uwzględniające najnowsze orzecznictwo oraz pisma urzędowe, przykładowe wyliczenia ukazujące mechanizmy naliczania poszczególnych składników wynagrodzeń z umowy o pracę, zlecenia i innych. Książka przeznaczona jest zarówno dla osób rozpoczynających pracę w działach płacowych, jak i doświadczonych praktyków naliczania płac.Nie chcąc unikać tematów trudnych i kontrowersyjnych, autorka poruszyła zagadnienia, dla których nie ma jednoznacznych rozwiązań w systemie prawnym. Przykładem może być uwzględnianie premii uznaniowej w podstawach naliczania poszczególnych składników wynagrodzenia czy naliczanie normalnego wynagrodzenia za nadgodziny. W takich sytuacjach wskazano normy prawne, oficjalne stanowiska, wyroki oraz rekomendowane rozwiązania, zaznaczając istniejące kontrowersje i wątpliwości.Często w polskiej praktyce, bez zmiany przepisów prawnych, zmienia się stanowisko organów skarbowych czy praktyka kontroli ZUS. Przykładem może być ryczałt samochodowy, autorskie koszty uzyskania czy też reklasyfikacja umów o dzieło i zlecenia przez ZUS. Te i inne zagadnienia omawia w prosty i przystępny sposób pozycja ,,Płace od A do Z w 2021".W 2021 r. powstała kolejna wersja książki ,,Płace od A do Z - ćwiczenia", która po przeczytaniu podręcznika, ma służyć utrwaleniu materiału przedstawionego w publikacji ,,Płace od A do Z w 2021". Pozycja ta zawiera kilkaset zadań z zakresu naliczania wynagrodzeń wraz z rozwiązaniami.

231,00 zł
219,45 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 11,55 zł

69
Puzzle PQ 1000 Lars Stewart Nowy Jork dzień/noc G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Lars Stewart Nowy Jork dzień/noc G3
Schmidt
Dostępny
28 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

70
Puzzle PQ 1000 Natacha Einat Szepty snów G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Natacha Einat Szepty snów G3
Schmidt
Dostępny
3 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

71
Puzzle PQ 1000 Lars Stewart Wenecja dzień/noc G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Lars Stewart Wenecja dzień/noc G3
Schmidt
Dostępny
19 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

72
Puzzle PQ 1000 Shelley Davies Akcesoria do szycia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Shelley Davies Akcesoria do szycia
Schmidt
Dostępny
12 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!Kanadyjska artystka Shelley Davies tworzy obrazy, które są odważne, nasycone kolorami i trójwymiarowe. Mając doświadczenie w animacji, filmie, telewizji i teatrze, twórcze poszukiwania doprowadziły ją do kolażu, malarstwa i ilustracji. Będąc ilustratorem redakcyjnym, prace Shelley zostały opublikowane w wielu magazynach i gazetach w całej Kanadzie.Żeby małe elementy mogły zapewnić rozrywkę na długo, muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Puzzle marki Schmidt Spiele spełniają ten warunek i dlatego określane są mianem "Premium Quality". Systematyczne kontrole, najwyższej jakości surowce, innowacyjne metody produkcji i wyszukane motywy graficzne, to to co je wyróżnia.IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

73
Puzzle PQ 1000 Shelley Davies Zabawki retro G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Shelley Davies Zabawki retro G3
Schmidt
Dostępny
5 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

53,00 zł
43,46 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 9,54 zł

74
Puzzle PQ 1000 Lars Stewart Las Vegas noc/dzień G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Lars Stewart Las Vegas noc/dzień G3
Schmidt
Dostępny
17 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

49,00 zł
40,18 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 8,82 zł

75
Puzzle PQ 1000 Lars Stewart Islandia dzień/noc G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Lars Stewart Islandia dzień/noc G3
Schmidt
Dostępny
16 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

76
Last Minute Proces Karny 01.01.2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last Minute Proces Karny 01.01.2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.28

Egzamin z Kodeksu postępowania karnego spędza ci sen z powiek? Szukasz dobrych materiałów, żeby powtórka z KPK przebiegła łatwo, szybko i przyjemnie? A może sądzisz, że to niemożliwe, i już wyobrażasz sobie nocne wkuwanie, hektolitry kawy i samoizolację przez kilka przedegzaminacyjnych tygodni? Na szczęście mamy dla ciebie czerwoną pigułkę, dzięki której wyjdziesz z tego Matrixu - zobaczysz wszystko wyraźnie i zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi (i wcale nie będziesz musiał walczyć z żadnymi agentami).Wybierając książkę z serii Last Minute, zyskujesz:o niezbędne informacje przedstawione w przejrzystej formie;o możliwość efektywniejszej powtórki dzięki wykorzystaniu elementów graficznych, takich jak tabele i diagramy;o wiele przykładów pism, uchwał, postanowień i wyroków, dzięki którym poszerzysz wiedzę i przekonasz się, jak przepisy prawa są stosowane w praktyce;o zestaw pytań kontrolnych podsumowujących wiadomości z każdego działu.A wszystko to z uwzględnieniem najnowszego stanu prawnego - na dzień 1 stycznia 2021 r.Schemat opisu każdego zagadnienia jest prosty i przejrzysty.o Zagadnienia omówiono w takiej kolejności, w jakiej występują w KPK - niczego nie pominiesz.o Język jest przystępny i łatwy do zrozumienia - zgrabnie przebrniesz przez gąszcz przepisów i wszystko będzie dla ciebie jasne.o Zastosowano wiele diagramów - podczas powtórki zaangażujesz obie półkule mózgowe, co przełoży się na bardziej efektywną naukę.o Problemy, na które musisz zwrócić szczególną uwagę, znajdziesz w ramkach ,,Uwaga" - na pewno ich nie przegapisz.o Przytoczone wyroki i postanowienia pokażą ci, jak kodeksowe przepisy stosuje się do konkretnych problemów.o Swą wiedzę sprawdzisz dzięki serii pytań kontrolnych (a na końcu książki znajdziesz odpowiedzi wraz z podstawą prawną).Dzięki książce dowiesz się m.in.: o jak można wykorzystać dowód z prowadzonego podsłuchu;o czy dowody z zeznań świadka udostępnia się oskarżonemu i jego obrońcy;o jakie reguły dotyczą wydawania i zatwierdzania postanowień w dochodzeniu;o co powinno znaleźć się w akcie oskarżenia;o czy wyrok wydany na posiedzeniu musi być doręczony;o czy prokuratorowi można zwrócić sprawę w celu uzupełnienia postępowania przygotowawczego;o czy wyrok sądu odwoławczego można zaskarżyć;o czy odszkodowanie przysługuje na stosowanie innych środków przymusu niż tymczasowe aresztowania bądź zatrzymanie. Skuteczna powtórka przed egzaminem Pomoc dla aplikantów i praktyków Zapadające w pamięć przykłady i rozwiązania graficzne Kompleksowy opis zagadnień uregulowanych w Kodeksie postępowania karnego, z uwzględnieniem najnowszych zmian prawnych Odwołanie do innych ustaw, rozporządzeń i wyroków wiążących się z prezentowanymi kwestiami

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

77
Last minute. Postępowanie cywilne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last minute. Postępowanie cywilne
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.27

Szukasz materiałów do szybkiej powtórki z Kodeksu postępowania cywilnego? Niedługo egzamin, a ty chcesz przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia z KPC i uporządkować swą wiedzę? Jesteś wzrokowcem i szybciej się uczysz, gdy informacje są podane w bardziej graficzny sposób? Last minute. Postępowanie cywilne to twoja deska ratunku. (Tylko nie przestrasz się objętości). Wybierając książkę z serii „Last minute”, zyskujesz: • niezbędne informacje przedstawione w przejrzystej formie, • możliwość efektywniejszej powtórki dzięki wykorzystaniu elementów graficznych, takich jak tabele i diagramy, • wiele przykładów pism, uchwał, postanowień i wyroków, dzięki którym poszerzysz wiedzę i przekonasz się, jak przepisy prawa są stosowane w praktyce, • zestaw pytań kontrolnych podsumowujących wiadomości z każdego działu. A wszystko to z uwzględnieniem najnowszego stanu prawnego – na dzień 1 stycznia 2021 r. Schemat opisu każdego zagadnienia jest prosty i przejrzysty. • Tematy omówiono w takiej kolejności, w jakiej występują w KPC – zrobisz powtórkę od deski do deski. • Język jest przystępny i łatwy do zrozumienia – zgrabnie przebrniesz przez gąszcz przepisów i wszystko będzie dla ciebie jasne. • Numery artykułów regulujących dane kwestie umieszczono w nawiasach kwadratowych – szybciej znajdziesz interesujące cię zagadnienia. • Zastosowano wiele diagramów – podczas powtórki zaangażujesz obie półkule mózgowe, co przełoży się na bardziej efektywną naukę. • Problemy, na które musisz zwrócić szczególną uwagę, znajdziesz w ramkach „Uwaga” – na pewno ich nie przegapisz. • Przykłady z życia i wzory pism pokażą ci, jak kodeksowe przepisy stosuje się do konkretnych problemów. • Swą wiedzę sprawdzisz dzięki serii pytań kontrolnych (a na końcu książki znajdziesz odpowiedzi wraz z podstawą prawną). Dzięki książce dowiesz się m.in.: • które sprawy są rozpatrywane w ramach procesu, a które w postępowaniu nieprocesowym, • kto może wziąć udział w postępowaniu cywilnym, • jakie elementy formalne są obowiązkowe w przypadku pism procesowych, • w jakich sytuacjach obowiązuje przymus adwokacko-radcowski, • kto jest zobowiązany do pokrycia kosztów sądowych, • jakie czynności może wykonywać referendarz sądowy, • jakie sprawy rozpatruje Sąd Okręgowy w Warszawie – Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, • jak przebiega postępowanie w sprawie o ubezwłasnowolnienie i o zniesienie współwłasności, • w jakiej sytuacji można zwrócić depozyt dłużnikowi. Skuteczna powtórka przed egzaminem. Zapadające w pamięć przykłady i rozwiązania graficzne. Kompleksowy opis zagadnień uregulowanych w Kodeksie postępowania cywilnego, z uwzględnieniem najnowszych zmian prawnych. Odwołanie do innych ustaw, rozporządzeń i zarządzeń wiążących się z prezentowanymi kwestiami.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

78
Last Minute Prawo Cywilne cz.1 01.01.2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last Minute Prawo Cywilne cz.1 01.01.2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.02

Metoda na egzamin z Kodeksu cywilnegoCenisz czas spędzony nad podręcznikami? Nie możesz doczekać się nocnego wkuwania do egzaminu z cywila? Drżysz z radości na myśl o gąszczu przepisów, przez które będziesz się przedzierał? W takim razie omijaj tę książkę z daleka: to pozycja zarezerwowana wyłącznie dla studentów, którzy wybierają skuteczne oraz szybkie rozwiązania i zdają egzamin w pierwszym terminie.Wszystko, czego musisz nauczyć się przed egzaminem z KCPublikacja opracowana przez Annę Gólską przedstawia dwie pierwsze księgi Kodeksu cywilnego: Część ogólną (art. 1-125 k.c.) oraz Własność i inne prawa rzeczowe (art. 140-352 k.c.), a także wybrane zagadnienia z Ustawy o księgach wieczystych i hipotece, Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz Ustawy o zastawie rejestrowym."Last minute Prawo Cywilne cz. I" jest właśnie dla Ciebie, jeżeli: lubisz mieć wszystkie informacje w jednym miejscu, podane w przystępny sposób; łatwiej uczy Ci się z książek zawierających wiele elementów graficznych, takich jak diagramy i tabelki; chcesz poznać przykłady z życia dotyczące prezentowanych zagadnień - wyróżniono je w ramkach; zamierzasz zdać egzamin z KC w pierwszym terminie i skorzystać z długich wakacji.

9,90 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,3%
oszczędzasz 1,91 zł

79
Puzzle PQ 1000 Beryl Cook Potańcówka G3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle PQ 1000 Beryl Cook Potańcówka G3
Schmidt
Dostępny
10 szt.

Puzzle marki Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality to produkty wprowadzające zupełnie nową jakość do tego asortymentu. Dzięki specjalnie zaprojektowanej tekturze wyróżnia je przede wszystkim perfekcyjna spójność, a wyjątkowe i niespotykane grafiki zwiększają ich atrakcyjność. Puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła. Dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji niezwykle cienkich wykrojników, puzzle Premium Quality są idealnie do siebie dopasowane. Jednak najbardziej imponującą cechą nowych puzzli Schmidt Spiele ze znakiem Premium Quality jest to, że po ułożeniu można je chwycić, podnieść i przenieść bez ryzyka, że się rozpadną!IDEALNA DOKŁADNOŚĆ DOPASOWANIA dzięki innowacyjnej metodzie produkcji, w której używane są wyjątkowo cienkie wykrojniki, puzzle są do siebie idealnie dopasowane.DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW zdecydowanie większa rozmaitość kształtów pojedynczych elementów powoduje, że układanie puzzli staje się jeszcze większym wyzwaniem.SPECJALNY MATOWY LAKIER puzzle pokryte są matowym lakierem, który nie odbija światła i sprawia, że niezależnie od kąta widzenia, mozaika pozostaje czytelna.STRUKTURA PŁÓTNA najbardziej imponującą cechą nowych puzzli jest to, że po ułożeniu, bez użycia kleju, da się je chwycić i podnieść bez ryzyka, że się rozpadną. Ponadto można przenosić je z miejsca na miejsce, bez użycia specjalnych mat.WYJTKOWE WZORY puzzle marki Schmidt Spiele wyróżniają się wyszukanymi oraz niespotykanymi wzorami i motywami. Przy współpracy z wieloma artystami udało się stworzyć niepowtarzalny zbiór grafik.PERFEKCYJNA SPÓJNOŚĆ puzzle stworzone są z surowców najwyższej jakości, w tym ze specjalnie zaprojektowanej tektury, która mimo zwiększonej grubości sprawia, że połączone ze sobą puzzle tworzą nierozerwalną całość.

56,00 zł
45,92 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 10,08 zł

80
Last Minute Prawo Cywilne cz.2 01.01.2021 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Last Minute Prawo Cywilne cz.2 01.01.2021
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.12

Na myśl o egzaminie z prawa cywilnego dostajesz gęsiej skórki i najchętniej przeniósłbyś się w czasie, nawet z powrotem do 2020 roku? Podczas wertowania Kodeksu cywilnego numery artykułów zlewają ci się w jedno, a w głowie wciąż pustka? Szukasz sprawdzonego rozwiązania, które pomogło już tysiącom studentów w skutecznych przygotowaniach do egzaminu z KC? Mamy dla ciebie receptę na efektywną powtórkę!Wybierając książkę z serii Last Minute, zyskujesz:o niezbędne informacje przedstawione w przejrzystej formie;o możliwość skuteczniejszej powtórki dzięki wykorzystaniu elementów graficznych, takich jak tabele i diagramy;o wiele przykładów z życia, dzięki którym poszerzysz wiedzę i przekonasz się, jak przepisy prawa są stosowane w praktyce;o zestaw pytań kontrolnych podsumowujących wiadomości z każdego działu.A wszystko to z uwzględnieniem najnowszego stanu prawnego - na dzień 1 stycznia 2021 r.Publikacja obejmuje:o Zobowiązania (art. 353-921 k.c.);o Spadki (art. 922-1057 k.c.).Schemat opisu każdego zagadnienia jest prosty i przejrzysty.o Tematy omówiono w takiej kolejności, w jakiej występują w KC - podczas powtórki niczego nie pominiesz. Możesz też skupić się tylko na wybranych zagadnieniach, którym musisz poświęcić więcej czasu.o Język jest przystępny i łatwy do zrozumienia - zgrabnie przebrniesz przez gąszcz przepisów i wszystko będzie dla ciebie jasne.o Znajdziesz tu wiele diagramów - podczas powtórki zaangażujesz obie półkule mózgowe, co poskutkuje szybszą nauką.o Problemy, na które musisz zwrócić szczególną uwagę, zawarto w ramkach ,,Uwaga" - na pewno ich nie przegapisz.o Przytoczone życiowe przykłady pokażą ci, jak kodeksowe przepisy stosuje się do konkretnych problemów.o Swą wiedzę sprawdzisz dzięki serii pytań kontrolnych (a na końcu książki znajdziesz odpowiedzi wraz z podstawą prawną).Dzięki tej książce dowiesz się m.in.: o jakie zasady wiążą się z wykonywaniem zobowiązań;o czym skutkuje solidarność dłużników i wierzycieli;o kiedy dochodzi do bezpodstawnego wzbogacenia;o jak można naprawić szkodę na osobie;o czy można zwolnić się z długu;o co zrobić w sytuacji niewypłacalności dłużnika;o jakie uprawnienia przysługują z tytułu rękojmi przy sprzedaży;o czym różni się umowa zlecenia od umowy o dzieło;o czy wynajmujący mieszkanie sam ponosi koszty napraw;o czy komisant odpowiada za uszkodzenia rzeczy danej na przechowanie;o czy i w jakiej sytuacji można odwołać darowiznę;o w jakiej kolejności następuje dziedziczenie;o czy testament ustny jest wiążący;o czym jest zachowek;o w jakim terminie można odrzucić spadek. Skuteczna powtórka przed egzaminem z prawa cywilnego Zapadające w pamięć przykłady i rozwiązania graficzne Kompleksowy opis zagadnień uregulowanych w księdze trzeciej i czwartej Kodeksu cywilnego

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

81
Bębenek dinozaur - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bębenek dinozaur
Goki
Dostępny
11 szt.

W mgnieniu oka bębenek jest założony i gotowy do zabawy. Ćwiczy poczucie rytmu i zdolności motoryczne.

140,39 zł
122,14 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 18,25 zł

82
Pierwsza księżeczka maluszka. Gospodarstwo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsza księżeczka maluszka. Gospodarstwo
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.01

Ta książeczka to zaproszenie do nauki przez zabawę dla Twojego Maluszka! Kolorowe ilustracje ułatwią dziecku rozpoznawanie podstawowych kolorów i kształtów, a podpisy wraz z prostymi pytaniami wzbogacą jego słownictwo.

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

83
Pozytywka księżniczka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozytywka księżniczka
Goki
Dostępny
4 szt.

Wysokiej jakości metalowa pozytywka potrzebuje trzech rzeczy: Znanej, wpadającej w ucho melodii odpowiedniej dla dzieci Miłosnej, pasującej ilustracji oraz - korby, którą kręci pełne entuzjazmu dziecko. "Twinkle, twinkle little star" - wystarczy przekręcić korbkę, a usłyszysz jedną z najbardziej znanych melodii. Wysokiej jakości ilustracja na tradycyjnej metalowej pozytywce idealnie pasuje do wybranej piosenki dla dzieci.

49,29 zł
42,88 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,41 zł

84
Ławeczka do wbijania kołków młotkiem linia Nature - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ławeczka do wbijania kołków młotkiem linia Nature
Goki
Dostępny
2 szt.

Wyjątkowa Ławka z młotkiem i kształtami z serii Goki Nature to innowacja dla wszystkich małych entuzjastów młotków. Posortuj klocki, uderz energicznie młotkiem w płytki z symbolami, a klocki wystrzelą do góry - wspaniały efekt i całkowicie bezpieczny!

84,09 zł
73,16 zł

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,93 zł

85
Duże naklejki dla maluszka. Królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Duże naklejki dla maluszka. Królik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.04

Duże naklejki dla małych paluszków! Twój maluszek będzie się wspaniale bawił, uzupełniając ilustracje naklejkami. Poznaj nowe zwierzątka podczas zabawy z tą książeczką. W serii dostępne są inne tytuły.

13,40 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,0%
oszczędzasz 2,41 zł

86
Dlaczego chcę być eko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego chcę być eko
Dostępny
7 szt.

Dlaczego? - to ulubione pytanie zadawane zarówno przez dzieci, jak i wielkich geniuszy! Maluchy są do ciekliwe i za wsze mają sporo pytań. W tej książeczce znajdą o dpowiedzi na najczęstsze pytania zw iązane z o chroną środowiska. Urocze okienka i proste wyjaśnienia faktów rozbudzą ciekawość każdego maluszka!

29,99 zł
23,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,00 zł

87
Sortowanie kształtów i kolorów Lifestyle Berry - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sortowanie kształtów i kolorów Lifestyle Berry
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.07

Wszystko, czego potrzebuje dobra gra sortująca! Nauka i zabawa w jednym. Zabawka wykonana z litego drewna. Kolorystyka serii lifestyle tworzy wysoki bodziec do zabawy.

38,99 zł
33,92 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,07 zł

88
Cuda natury - Królestwo zwierząt - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda natury - Królestwo zwierząt
Dostępny
8 szt.

Czy wiesz, że na świecie istnieje około dziewięciu milionów różnych gatunków zwierząt? Wybierz się w ekscytującą podróż do królestwa fauny, by odkryć tajemnice tych zadziwiających stworzeń: ich pochodzenie, nazwy gatunkowe, cechy charakterystyczne, zwyczaje, rolę, jaką odgrywają w ekosystemie - i nie tylko. Nie musisz przemierzać tysięcy kilometrów, by zobaczyć choćby jeden z cudów świata. Wystarczy, że rozejrzysz się wokół siebie! Cuda natury to wyjątkowa seria publikacji edukacyjnych, dzięki której dowiesz się, dlaczego warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte na wszystko, co Cię otacza. Tymczasem otwórz 40-stronicowe książki pełne kolorowych ilustracji, pasonujących faktów i zadziwiających ciekawostek, które sprawią, że i Ty zadziwisz świat... swoją wiedzą! W każdej książce, którą wydrukowaliśmy z użyciem materiałów przyjaznych środowisku, znajdziesz również szeroki plakat tematyczny do oderwania. Przekonaj się, że nauka to przyjemność! W środku szeroki plakat z porównaniem rozmiarów zwierząt do oderwania! Książka wydrukowana ekologicznym tuszem na papierze z recyklingu.

27,99 zł
22,39 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

89
Sortowanie kształtów i kolorów Lifestyle Aqua - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sortowanie kształtów i kolorów Lifestyle Aqua
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.11

Wszystko, czego potrzebuje dobra gra sortująca! Nauka i zabawa w jednym. Zabawka wykonana jest z litego drewna. Kolorystyka serii lifestyle tworzy wysoki bodziec do zabawy.

39,00 zł
33,93 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 5,07 zł

90
Piramida do ukladania drewniany ludzik Aqua - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piramida do ukladania drewniany ludzik Aqua
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.07

Drewniana zabawka o dużej atrakcyjności zabawowej. Po posortowaniu drewnianych krążków według wielkości i umieszczeniu uroczej główki na patyku, ludzik może być wprawiany w ruch wedle życzenia. Jednak nawet gdy stoi nieruchomo na półce, pozostaje ozdobą dziecięcego pokoju.

53,80 zł
46,81 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,99 zł

91
Teczka twarda z rączką BackUp Game A 68 DERFORM - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Teczka twarda z rączką BackUp Game A 68 DERFORM
Derform
Dostępny
18 szt.

Teczka twarda z rączką BackUp Game A 68

32,06 zł
92
W poszukiwaniu rozwiązań wspierających... - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
W poszukiwaniu rozwiązań wspierających...
Dostępny
1 szt.

Tempo rozwoju człowieka i zmiany pojawiające się w biegu życia zależą od wielu czynników biopsychospołecznych. Zarówno sam człowiek, jak i jego otoczenie może podejmować kroki hamujące, utrudniające czy wręcz zakłócające rozwój, a także takie, które mają charakter pozytywny, stymulują i wspierają ten proces. Poziom zapotrzebowania na wsparcie jest cechą warunkowaną właściwościami indywidualnymi i okolicznościami zewnętrznymi, ulega zmianom na poszczególnych etapach życia. Każdy człowiek, niezależnie od poziomu sprawności, napotyka sytuacje, w których potrzebuje wsparcia. Osoby z niepełnosprawnością nie stanowią wyjątku pod tym względem. Potrzebują one czasami specyficznych rozwiązań pozwalających wykluczyć lub ominąć napotykane trudności. Jednak intensywność wsparcia nie musi być w ich przypadku większa, niż ma to miejsce w stosunku do ludzi pełnosprawnych. Chodzi o to, by oferowana pomoc była adekwatna do potrzeb, umożliwiała rozwiązanie problemów, wzmacniała posiadane zasoby, słowem służyła ich rozwojowi. Taki właśnie namysł towarzyszył autorom zebranych w książce opracowań. Elementem łączącym teksty jest refleksja nad potrzebami i możliwościami osób niewidomych i słabowidzących, jak również nad działaniami, które mogłyby sprzyjać optymalizacji ich rozwoju, poprawie jakości ich funkcjonowania i osiąganiu poczucia dobrostanu. We wszystkich artykułach autorzy przedstawiają rozwiązania, które wedle ich wiedzy, dociekań naukowo-badawczych, praktyki zawodowej i doświadczeń osobistych można rekomendować jako działania wspomagające rozwój osób niewidomych i słabowidzących. Otwierają przestrzeń do dialogu, wymiany myśli i doświadczeń, a także zachęcają do refleksji.

49,80 zł
24,40 zł

Rabat 51,0%
oszczędzasz 25,40 zł

93
Sorter z klockami Lifestyle Aqua - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sorter z klockami Lifestyle Aqua
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.24

Gdzie pasuje który kształt? Ta zabawka ćwiczy motorykę małą i rozpoznawanie kształtów.

72,99 zł
63,50 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 9,49 zł

94
Magiczna malowanka z farbkami - Królik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna malowanka z farbkami - Królik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Magiczna kolorowanka! Na każdej stronie znajduje się rysunek do pokolorowania oraz paletka z farbami. Do książeczki dołączony został pędzelek. Strony łatwo wyrwać dzięki zastosowaniu perforacji. Wystarczy zamoczyć pędzelek w wodzie, potem w farbkach i zabawa z kolorowaniem gotowa.

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

95
Magiczna malowanka z farbkami - Kogucik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna malowanka z farbkami - Kogucik
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.31

Magiczna kolorowanka! Na każdej stronie znajduje się rysunek do pokolorowania oraz paletka z farbami. Do książeczki dołączony został pędzelek. Strony łatwo wyrwać dzięki zastosowaniu perforacji. Wystarczy zamoczyć pędzelek w wodzie, potem w farbkach i zabawa z kolorowaniem gotowa.

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

96
Puzzle 180 elementy. Supercolor. Księżniczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 180 elementy. Supercolor. Księżniczki
Clementoni, 180
Dostępny
9 szt.

Puzzle „Supercolor” Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiar układanki: 48.5 x 33.5 cm Wymiary opakowania: 34.3 x 24.3 x 3.5 cm

23,00 zł
20,24 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,76 zł

97
Magiczna malowanka z farbkami - Miś - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Magiczna malowanka z farbkami - Miś
Dostępny
9 szt.

Magiczna kolorowanka! Na każdej stronie znajduje się rysunek do pokolorowania oraz paletka z farbami. Do książeczki dołączony został pędzelek. Strony łatwo wyrwać dzięki zastosowaniu perforacji. Wystarczy zamoczyć pędzelek w wodzie, potem w farbkach i zabawa z kolorowaniem gotowa.

23,00 zł
18,99 zł

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

98
Wózek do ciągnięcia z 20 klockami do budowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek do ciągnięcia z 20 klockami do budowania
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.11.16

Ciepłe, harmonijnie dobrane kolory serii Lifestyle nadają temu drewnianemu wózkowi do ciągnięcia z 20 masywnymi drewnianymi klockami niepowtarzalny charakter. Każdy szczegół tej zabawki został starannie dopracowany aby zapewnić bezpieczną zabawę twojego dziecka.

82,30 zł
71,60 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,70 zł

99
Wózek do ciągnięcia z 20 klockami do budowania - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wózek do ciągnięcia z 20 klockami do budowania
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.22

Stabilny drewniany wózek do ciągnięcia wypełniony 20 klockami w atrakcyjnym wzornictwie to idealne wejście w świat budowania. Każdy szczegół odzwierciedla jakość zabawki goki, dla zapewnienia trwałości zastosowano wysokiej jakości metalowe osie.

82,30 zł
71,60 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 10,70 zł

100
Ławeczka do wbijania kołków młotkiem Aqua - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ławeczka do wbijania kołków młotkiem Aqua
Goki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.16

Ława młotkowa z serii Lifestyle zachwyca swoją solidnością i przejrzystą funkcjonalnością. Kolorystyka wspiera techniczny charakter tej niezwykle popularnej zabawki.

58,20 zł
50,63 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 7,57 zł

Wróć do góry