hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.02.11

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 11 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Czytam sobie. Poziom 1. Chrapka na apkę (Jarosław Kamiński, Tomasz Kozłowski), na drugim Ubongo Trigo. Trójkątne szaleństwo (Egmont - gry). Kolejny produkt to Czytam sobie Eko. Poziom 2. Wielki bal (Joanna Jagiełło, Jola Richter-Magnuszewska) oraz Czytam sobie. Poziom 2. Letni koncert (Karolina Grabarczyk, Nika Jaworowska-Duchlińska).
1
Czytam sobie. Poziom 1. Chrapka na apkę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bestseller
Czytam sobie. Poziom 1. Chrapka na apkę
Dostępny103 szt.

Maja lub bawić się telefonem mamy. Gdy więc nadarza się okazja, by w niego poklikać bez nadzoru, robi to bez wahania. Lecz co to? Otwarłszy nieznaną apkę, Maja zostaje wessana w Internet… Na początku jest fajnie: bawi się z ikonkami, uczy się nowych rzeczy… wkrótce jednak czuje się bezgranicznie przytłoczona ilością informacji, które płyną zewsząd nieprzerwanym strumieniem. Co gorsza, nie wie, jak się stamtąd wydostać! Ta nauczka sprawi, że już zawsze będzie pamiętała, że do Internetu wchodzi się tylko pod okiem mamy lub taty. „Składam słowa”, pierwszy poziom serii „Czytam sobie”, to wspaniały początek nauki czytania. Proste i zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron wyrazy w ramkach służą do ćwiczenia głoskowania. Ilustracje najlepszych polskich twórców są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Forma książek zgodna jest z zaleceniami metodyków.

15,00 zł
11,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 3,01 zł

51 osób kupiło
2
Ubongo Trigo. Trójkątne szaleństwo - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubongo Trigo. Trójkątne szaleństwo
Egmont - gry, od 7 lat
Dostępny127 szt.

Najnowsza gra autora bestsellerowego „Ubongo”! Każdy gracz otrzymuje kafelki o wielorakich, trójkątnych kształtach, które co rundę będzie musiał jak najszybciej układać na kartach zadań. Buduj, obracaj, przekręcaj i kombinuj z kafelkami, aby zapełnić dwa pola na karcie. Kto najszybciej rozwiąże swoją łamigłówkę, zdobywa punkty zwycięstwa. Po ośmiu rundach wygrywa ten, który ma ich najwięcej. Dwa poziomy trudności pozwolą dostosować grę do wieku i umiejętności graczy. Dodatkowo gra ma tryb rozgrywki dla jednego gracza. Zawartość pudełka: • 32 karty (64 łamigłówki), • 28 kafelków (4 zestawy po 7).

49,99 zł
37,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,50 zł

28 osób kupiło
3
Czytam sobie Eko. Poziom 2. Wielki bal - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie Eko. Poziom 2. Wielki bal
Dostępny106 szt.

W szkole Nel szykuje się wspaniały bal przebierańców. Potrzebny jest nowy strój! Tato na szczęście przekonuje dziewczynkę, że nie warto kupować gotowego kostiumu po to, by włożyć go tylko raz. Przez takie fanaberie rosną stosy śmieci na całej Ziemi. Zamiast tego namawia ją do zrobienia stroju razem i własnoręcznie. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania! „Składam zdania”, drugi poziom „Czytam sobie” to propozycja dla dzieci, które rozpoczęły już swoją przygodę z czytaniem. Zdania są tu dłuższe, a w tekście jest więcej dialogów. Duża czcionka ułatwia czytanie, a wyrazy w ramkach pomagają w ćwiczeniu sylabizowania. Ciekawe, zabawne historie pióra wybitnych polskich autorów i ilustracje autorstwa najlepszych polskich ilustratorów sprawią, że czas spędzony na czytaniu, będzie czasem świetnej zabawy. Zgodne z zaleceniami metodyków.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

19 osób kupiło
4
Czytam sobie. Poziom 2. Letni koncert - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 2. Letni koncert
Dostępny108 szt.

Owady szykują na łące wspaniały koncert. W przygotowaniach każdy ma przydzielone zadanie i wykonuje je jak najlepiej – tylko Biedronce, choć tryska entuzjazmem, wszystko wychodzi na opak. Kiedy zaś nieopatrznie poi scenografkę Stonkę naparem z melisy i ta zasypia – organizacja koncertu zawisa na włosku. Na szczęście Biedronka bierze się w garść i okazuje świetną organizatorką. „Składam zdania”, drugi poziom „Czytam sobie” to propozycja dla dzieci, które rozpoczęły już swoja przygodę z czytaniem. Zdania są tu dłuższe, a w tekście jest więcej dialogów. Duża czcionka ułatwia czytanie, a wyrazy w ramkach pomagają w ćwiczeniu sylabizowania. Ciekawe, zabawne historie pióra wybitnych polskich autorów i ilustracje autorstwa najlepszych polskich ilustratorów sprawią, że czas spędzony na czytaniu, będzie czasem świetnej zabawy. Zgodne z zaleceniami metodyków.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

19 osób kupiło
5
A gdyby tak ze świata zniknęły koty? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A gdyby tak ze świata zniknęły koty?
Dostępny206 szt.

Czy wiesz, co tak naprawdę jest w życiu ważne? Młody listonosz, mieszkający samotnie z kotem, otrzymuje szokującą diagnozę lekarską – zostały mu tylko miesiące, a może nawet tygodnie życia. Zanim jednak zdąży się oswoić z tą trudną wiadomością, pojawia się diabeł ze specjalną ofertą: otrzyma dodatkowy dzień życia za każdą rzecz, którą postanowi usunąć ze świata. Tak oto rozpoczyna się naprawdę niezwykły tydzień… Jak oddzielić to, bez czego można się obejść, od tego, co rzeczywiście niezbędne? Gdzie doprowadzi bohatera i jego ukochanego kota ten układ z diabłem? A gdyby tak ze świata zniknęły koty? w dowcipny, a jednocześnie wzruszający sposób opowiada o stracie i pojednaniu, a także poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o istotę życia. „Refleksyjna, ale niepozbawiona humoru opowieść medytacja w duchu magicznego realizmu. To urocza miniatura, która trafi do każdego, kto kocha koty”. – Olga Drenda, pisarka i miłośniczka kotów „Niezwykła i ciepła historia o życiu, miłości, samotności i tym, co po nas pozostaje”. – „The Observer” „Przejmująca i poruszająca książka o stawianiu czoła własnej śmiertelności, braniu odpowiedzialności za swoje wybory i rozstrzyganiu o tym, co naprawdę w życiu ważne”. – „The Herald”

33,00 zł
24,75 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,25 zł

18 osób kupiło
6
Fizyka smutku, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fizyka smutku, wydanie 2
Dostępny58 szt.

Laureat Nagrody im. Jana Michalskiego Powieść, dzięki której Georgi Gospodinow znalazł się w gronie najciekawszych pisarzy współczesnej Europy. Jest najpewniej rok 1925. Dwunastoletni chłopiec po raz pierwszy sam trafia na jarmark. W spoconej dłoni trzyma piątaka, którego dał mu ojciec. Wszystkie pieniądze oddaje przy wejściu do jednego z namiotów, by zobaczyć stwora, którego naganiacz nazywa Minotaurem. Przez kolejnych sześć miesięcy chłopiec nie jest w stanie wykrztusić słowa… Tak zaczyna się historia przez którą – niczym mitycznym labiryntem – bohater prowadzi czytelnika, zmieniając czasy i perspektywy swojej opowieści. Dzieje wielopokoleniowej rodziny wpisują się w niej w losy Europy Środkowo-Wschodniej, a nad wszystkim metaforycznie unosi się postać greckiego Minotaura. Fizyka smutku wciąga czytelnika siłą opowieści, przemyślaną konstrukcją i empatią, z jaką autor traktuje zarówno swoich bohaterów, jak i mitologicznego potwora.

44,90 zł
30,08 zł

Rabat 33,0%
oszczędzasz 14,82 zł

17 osób kupiło
7
Czytam sobie. Poziom 1. Pudel na dyskotece - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 1. Pudel na dyskotece
Dostępny135 szt.

Pudel to król życia. Kocha brokat, cekiny, pyszne koktajle i radosne imprezy. Jest przy tym miły i grzeczny. Niestety nie każdy lubi takich kolorowych wesołków. Mimo najlepszych intencji Pudel zadziera z kotem. Nie obywa się bez awantury, policjanta i podrapanego nosa. Na szczęście istnieje coś, co łączy zwaśnionych mimo ich różnic. Przeczytajcie, co to takiego! „Składam słowa”, pierwszy poziom serii „Czytam sobie”, to wspaniały początek nauki czytania. Proste i zabawne historie są dziełem wybitnych polskich autorów. Opowiadania napisane są krótkimi zdaniami. Bardzo duża czcionka ułatwia czytanie, a zamieszczone po bokach stron wyrazy w ramkach służą do ćwiczenia głoskowania. Ilustracje najlepszych polskich twórców są harmonijnym uzupełnieniem czytanego tekstu. Forma książek zgodna jest z zaleceniami metodyków.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

15 osób kupiło
8
To jest chemia 2. Maturalne karty pracy z kartami laboratoryjnymi dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jest chemia 2. Maturalne karty pracy z kartami laboratoryjnymi dla ...
Dostępny1410 szt.

Maturalne karty pracy: • umożliwiają skuteczne utrwalenie wiadomości z chemii organicznej oraz systematyczne sprawdzanie opanowania umiejętności dzięki zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności, • kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń dzięki „Kartom laboratoryjnym”, • uczą analizy poleceń i właściwego rozumienia czasowników operacyjnych użytych w zadaniach maturalnych – „Jak rozumieć polecenia?”, • ułatwiają osiągnięcie biegłości w rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i „Wskazówkom matematycznym”, • oswajają uczniów z typami zadań maturalnych i formą egzaminu dzięki zadaniom CKE z arkuszy maturalnych „To było na maturze!” do każdego działu.

28,00 zł
25,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,80 zł

13 osób kupiło
9
To jest chemia 2. Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To jest chemia 2. Karty pracy ucznia z kartami laboratoryjnymi dla lic...
Dostępny3166 szt.

Karty pracy: • umożliwiają skuteczne opanowanie wiedzy z każdego tematu proste zadania „Na dobry początek” oraz zadania ze wskazówkami wspierają uczniów w pokonywaniu trudności, • kształcą umiejętność rozwiązywania zadań dotyczących opisu, projektowania i prezentacji wyników doświadczeń i umożliwiają uczniom ich samodzielną obserwację, • uczą projektowania i przeprowadzania doświadczeń dzięki doświadczeniom do samodzielnego wykonania – niewielkie projekty, duże efekty, • rozwijają umiejętność rozwiązywaniu zadań obliczeniowych dzięki przykładom rozwiązanym krok po kroku i „Wskazówkom matematycznym”, • ułatwiają sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem dzięki „Kartom powtórzeniowym” z zadaniami przekrojowymi do każdego działu.

26,50 zł
23,85 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 2,65 zł

14 osób kupiło
10
Stymuluj swój układ przywspółczulny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stymuluj swój układ przywspółczulny
Dostępny28 szt.

Aktywuj swój układ przywspółczulny i nerw błędny, by odzyskać zdrowie, uwolnić się od stresu, zahamować stany zapalne i choroby oraz osiągnąć upragniony relaks! Wystarczy tylko kilka sprawdzonych ćwiczeń oddechowych, terapii i prosty trening umysłu. Autorzy, eksperci w dziedzinie neuronauki i medycyny integracyjnej, odkryją przed Tobą tajemnice działania układu przywspółczulnego i pokażą, w jaki sposób trwale aktywować tryb regeneracji organizmu. Dowiesz się, jak prawidłowo oddychać, by skutecznie stymulować nerw błędny, poznaj technikę PO–mieszania i PO–wiązania, a także odkryjesz, dlaczego Twój mózg kocha stres, mimo że nie umie sobie z nim poradzić. Aktywacja układu przywspółczulnego kluczem do dobrego zdrowia!

49,40 zł
36,06 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 13,34 zł

11 osób kupiło
11
Basia, Franek i zwierzaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia, Franek i zwierzaki
Dostępny18 szt.

Franek jest jeszcze mały. Na szczęście ma starszą siostrę Basię, która jest dla niego wzorem i prawdziwą przyjaciółką. To ona objaśnia Frankowi świat. Tym razem Franek z pomocą Basi poznaje odgłosy zwierząt. Udaje groźnego niedźwiedzia, karmi kotki i kłapie zębami jak prawdziwy krokodyl. Jaki ten świat zwierząt jest fascynujący! Krótkie opowiastki o Basi i Franku zachęcają do wspólnej lektury, rozmowy i zabawy.

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

7 osób kupiło
12
Czytam sobie. Poziom 3. Lola i ptaki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czytam sobie. Poziom 3. Lola i ptaki
Dostępny156 szt.

Dziadek Loli stworzył stracha na wróble – a że ubrał go w stare ubrania mamy, dzieci orzekły, to to nie strach, a „straszka” – Pani Galotka. Lola bardzo ją lubi. Pani Galotka stoi na polu przez całe lato, jesień i zimę… aż pewnego dnia znika. Dzieci z sąsiedztwa pomagają zmartwionej Loli w poszukiwaniach. Lecz kto wie, czy udałoby im się ją wytropić, gdyby Lola nie zaczęła nagle rozumieć mowy ptaków…! „Połykam strony” to trzeci poziom serii „Czytam sobie” przeznaczony dla dzieci, które już czytają samodzielnie. Duża czcionka ułatwia czytanie, a słowa zaznaczone gwiazdką są wyjaśnione w alfabetycznym słowniczku na końcu książki. Czarno-białe ilustracje i przewaga ilościowa tekstu nad ilustracjami dają poczucie obcowania z prawdziwą książką. Forma książek zgodna jest z zaleceniami metodyków.

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

7 osób kupiło
13
Lego Duplo. Scenki z naklejkami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Duplo. Scenki z naklejkami
Dostępny17 szt.

Bohaterowie „Lego Duplo”® zapraszają do wspólnej zabawy. Wraz z nimi odwiedzicie wiele ciekawych miejsc. Na farmie sprawdzicie, jak powstaje zdrowa żywność, na lotnisku zobaczycie, jak startują i lądują samoloty, a na budowie będziecie mieli okazję obserwować, jak powstaje dom. Dzięki fantastycznym naklejkom, które znajdziecie w tej książce stworzycie wspaniałe, kolorowe scenki. Udanej zabawy!

10,30 zł
8,99 zł

Rabat 12,7%
oszczędzasz 1,31 zł

7 osób kupiło
14
Literki przedszkolaka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Literki przedszkolaka
Dostępny45 szt.

Wspaniała zabawa w poznawanie literek dla przedszkolaka.Jak nazywa się obrazek na stronie? Na jaką literkę się zaczyna? Pokoloruj i poćwicz pisanie. Przejrzyste piękne ilustracje i doskonałe ćwiczenia dla dzieci w wieku przedszkolnym.

8,80 zł
6,99 zł

Rabat 20,6%
oszczędzasz 1,81 zł

5 osób kupiło
15
Basia i rower - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia i rower
Dostępny104 szt.

Rodzina Basi jedzie na weekend na wieś. Rodzice planują wyprawę rowerową. Janek cieszy się, że to będzie wyprawa dookoła świata. Basia z kolei z obawą myśli, czy świat nie jest aby za wielki na dwa małe koła i dwie nie bardzo duże nóżki. Na szczęście z pomocą przychodzi Mama, a w dniu wyprawy Basię interesuje już tylko, czy rodzinie uda się na rowerach dojechać aż do piramid w Egipcie. Zapowiada się wspaniała przygoda!

24,99 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,00 zł

5 osób kupiło
16
Buddyzm dla początkujących - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Buddyzm dla początkujących
Dostępny36 szt.

Kim był Budda i czego nauczał? Czy oświecenie oznacza to samo, co przebudzenie? Jak wygląda buddyjskie pojmowanie śmierci? Czy wszyscy buddyści są wegetarianami i nie piją alkoholu? Czy mam przestać myśleć, gdy medytuję? Noah Rasheta, nauczyciel buddyzmu i świecki duchowny, pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania. Odkryje przed Tobą nie tylko zasady buddyzmu i jego filozofię, ale także podpowie, w jaki sposób zastosować je we współczesnym świecie, na przykład do odnalezienia większej swobody, sensu, a nawet pokonania stresu, lęku i depresji. Dowiesz się, czym jest karma, zen, medytacja buddyjska i mindfulness oraz w jaki sposób wykorzystać je w rozwoju duchowym. Wejdź na ścieżkę do osiągnięcia zen.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

4 osoby kupiły
17
Puzzle 2000 elementów. High Quality. Fantastyczny las - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. High Quality. Fantastyczny las
Clementoni, 2000
Dostępny182 szt.

Wysokiej jakości puzzle składające się z 2000 elementów przedstawiają leśny krajobraz. Puzzle zostały stworzone przez cieszącą się dużym zaufaniem markę Clementoni, która słynie z oryginalnych puzzli. Układanie puzzli poprawia koncentrację, uczy cierpliwości i stymuluje logiczne myślenie. Zestaw sprawdzi się jako prezent. Wspólne układanie w gronie bliskich może być ciekawym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Wymiary obrazka po ułożeniu: 97.5 x 66.8 cm

32,90 zł
28,95 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,95 zł

4 osoby kupiły
18
Pistolet na wodę, mix kolorów - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Pistolet na wodę, mix kolorów
Mega Creative
Dostępny7 szt.

Pistolet na wodę to świetna forma zabawy latem dla całej rodziny. Z niezawodnym pistoletem od Mega Creative możesz stoczyć bitwę wodną lub wykorzystać go w śmigus-dyngus, by sprawić komuś mokrego psikusa. Pistolet posiada odkręcany zbiornik na wodę. Wystrzał następuje po zaciągnięciu spustu. Zabawka wykonana z plastiku. Wymiary opakowania: 37.0 x 25.0 x 7.0 cm Uwaga. Mix kolorów – dostępne różne wersje kolorystyczne zabawki – wysyłka losowa. Cena dotyczy 1 sztuki.

22,90 zł
12,60 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 10,30 zł

3 osoby kupiły
19
Filozofia w studium teologii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Filozofia w studium teologii
Dostępny6 szt.

Książka otwiera nową serię wydawniczą Polskiego Towarzystwa Tomasza Z Akwinu pod nazwą Vademecum filozofii. Autor, kierownik Katedry Filozofii na Wydziale Teologii Uniwersytetu w Paderborn, zabiera głos w starej dyskusji o kompetencje poznania naturalnego i poznania z wiary. Pisze o roli filozofii w uprawianiu filozofii oraz roli rozumu w życiu wiarą w przekonaniu, że rozum i wiara, filozofia i teologia dopełniają się, a nie przeciwstawiają się sobie. Książka zawiera wybór tekstów filozoficznych na temat relacji teologia i filozofia oraz listę lektur pomocniczych.

14,10 zł
9,99 zł

Rabat 29,1%
oszczędzasz 4,11 zł

3 osoby kupiły
20
Puzzle 104 elementy. Supercolor. Kraina Lodu 2 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 104 elementy. Supercolor. Kraina Lodu 2
Clementoni, 104
Dostępny39 szt.

Puzzle Supercolor Clementoni towarzyszą dziecku w każdej fazie jego wzrostu, pomagając mu rozwijać zręczność manualną i zmysł obserwacji. Jakość materiałów i wyjątkowa technika druku gwarantują, że ilustracje będą zawsze piękne, żywe i błyszczące, a zabawa nigdy się nie znudzi. Wymiary obrazka po ułożeniu: 48.5 x 33.5 cm

14,90 zł
13,99 zł

Rabat 6,1%
oszczędzasz 0,91 zł

2 osoby kupiły
21
Śnienie. Tom 2. Puste skorupy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śnienie. Tom 2. Puste skorupy
Dostępny20 szt.

Drugi tom fascynującej i zaskakującej opowieści o królestwie opuszczonym przez Sen z Nieskończonych. Tymczasowe rządy w krainie Śnienia sprawuje sztuczna inteligencja. Na początku nic nie wie o rzeczywistości, w której przyszło jej istnieć, lecz szybko się uczy. Niektórzy poddani postanawiają odszukać prawowitego władcę, jednak zadanie okazuje się bardzo trudne, ponieważ Sen zamieszkał na Ziemi, aby przekonać się, czym jest miłość... Czy pozna prawdziwe uczucie? Jaka przyszłość czeka jego porzucone królestwo? Seria jest tworzona przez doświadczonego brytyjskiego scenarzystę Simona Spurriera (m.in. serie „Lobster Random”, „The Simping Detective”) oraz Bilquis Evely, młodą brazylijską rysowniczkę, która zyskała uznanie ilustracjami do opowieści napisanych przez Grega Ruckę – „Wonder Woman” i „Lazarus”. Rysunki do rozdziału „Miłość” wykonała Abigail Larson („Teen Titans Go! To Camp” #6). Album zawiera zeszyty 7–12 serii oryginalnej. Komiks przeznaczony jest dla dorosłych.

59,99 zł
46,19 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 13,80 zł

2 osoby kupiły
22
Epidemia smartfonów. Czy jest zagrożeniem dla zdrowia, edukacji i społeczeństwa? - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Epidemia smartfonów. Czy jest zagrożeniem dla zdrowia, edukacji i społ...
Dostępny59 szt.

Książka autora bestsellerowej Cyfrowej demencji! W ciągu minionej dekady smartfon podbijał świat w oszałamiającym tempie, zmieniając codzienność użytkowników w stopniu, w jakim nie udało się to dotąd żadnej technicznej nowince. Towarzyszy nam od rana do wieczora, w pracy i w życiu prywatnym wygląda na to, że nie możemy się bez niego obyć. Wielu dostrzega pozytywne strony korzystania z tego urządzenia, nieliczni zastanawiają się nad jego negatywnym wpływem na nasze myślenie, odczuwanie i działanie, a także na zdrowie. Czy mamy powody do obaw? Najwyższy czas przyjrzeć się faktom. Profesor Manfred Spitzer – niemiecki psychiatra i neurobiolog (ur. 27 maja 1958 r.), doktor nauk medycznych i filozofii, profesor gościn-ny na Uniwersytecie Harvarda. Studiował także psychologię. W latach 1990–1997 był ordynatorem Uniwer-syteckiej Kliniki Psychiatrycznej w Heidelbergu, w 1997 r. objął katedrę psychiatrii na uniwersytecie w Ulm (jako najmłodszy profesor tego kierunku w Niemczech). Od 1998 r. został dyrektorem Uniwersyteckiej Kliniki Psychiatrycznej w Ulm, od 2004 r. kieruje Centrum Wymiany Wiedzy z Dziedziny Neuronauk i Edukacji (niem. ZNL) prowadzącym badania na polu neurodydaktyki. Autor licznych tekstów naukowych i książek popularyzu-jących wiedzę z dziedziny neurobiologii i neurodydaktyki. Jego publikacje zostały przetłumaczone na ponad 20 języków. Nakładem wydawnictwa Dobra Literatura ukazały się dotychczas Cyfrowa demencja (2013) i Cyberchoroby (2015).

44,90 zł
32,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

2 osoby kupiły
23
O przyczynach, partycypacji i analogii - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O przyczynach, partycypacji i analogii
Dostępny2 szt.

Świat, w którym żyjemy, zaskakuje nas bogactwem swej różnorodności i złożoności. Człowiek, który z natury dąży do poznania otaczających go rzeczy chce też rozumieć to co poznaje. Jednym z etapów rozumiejącego poznania jest odkrycie uprzyczynowanego oraz analogicznego sposobu bytowania rzeczy. Związki przyczynowe czyli relacje przenikają każdą rzecz i zachodzą pomiędzy rzeczami. Nie są one czymś co jest przed rzeczą, ale są następstwem powstałej rzeczy. Wraz z wyprowadzeniem przez twórcę lub Stwórcę rzeczy do istnienia, zastają one naznaczone różnorodnym rodzajem przyczynowania, które ujawnia się do doborze materii, formy czy celu dla powstałej rzeczy. Z drugiej strony, świat w którym żyjemy urzeka nas swoją różnorodnością. Każda rzecz jest niepowtarzalna, inna, nieredukowalna a zatem analogiczna. Poznać rozumiejąco daną rzecz to właśnie odczytać owe różnorakie rodzaje przyczyn i odkryć analogiczny sposób bytowania rzeczy.

10,20 zł
7,99 zł

Rabat 21,7%
oszczędzasz 2,21 zł

2 osoby kupiły
24
Reiki. Skuteczne uzdrawianie energią - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reiki. Skuteczne uzdrawianie energią
Dostępny33 szt.

Sięgnij po starożytną technikę uzdrawiającą Reiki, by poradzić sobie z wieloma dolegliwościami fizycznymi i emocjonalnymi – rozładować stres, opanować wewnętrzne lęki, wzmocnić pewność siebie, zbudować wartościowe relacje czy wyznaczyć osobiste granice. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak leczyć energią, obudzisz swoją duchowość i zgłębisz sekrety terapii bazującej na uzdrawianiu energią czerpaną z Wszechświata. Odpowiednio zarządzając pozytywną energią, zgodnie z zaleceniami medycyny alternatywnej, uruchomisz procesy zmierzające do samouzdrowienia ciała, ducha i umysłu. Z kolei uzdrawianie duchowe pozwoli Ci połączyć się z głębszą intuicją i wyższą świadomością. Odkryj i zastosuj w praktyce uzdrawiającą moc Reiki!

44,40 zł
33,30 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,10 zł

2 osoby kupiły
25
Tomizm. Dlaczego?, wydanie 2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tomizm. Dlaczego?, wydanie 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.05

Książka to drugie wydanie ABC filozofii tomistycznej, którego autor podkreśla aktualność i rolę realistycznego stylu filozofowania dla filozofii kultury, wykazując błędność współczesnych interpretacji, a szczególnie postaw banalizacji czy dogmatyzacji tomizmu. Realistyczny rys myśli Tomasza, jej maksymalizm i mądrościowy wymiar akcentuje w przedmowie Mieczysław A. Krąpiec.

13,10 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 3,11 zł

2 osoby kupiły
26
Tworzę obrazy. Kolorowanka antystresowa dla dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tworzę obrazy. Kolorowanka antystresowa dla dzieci
Dostępny17 szt.

Wyjątkowa antystresowa kolorowanka, na kartach której pokolorujesz piękne ilustracje. Usiądź, odpocznij i odstresuj się tworząc samodzielnie piękne obrazy.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

3 osoby kupiły
27
Pastele suche, 12 kolorów - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pastele suche, 12 kolorów
Astra
Dostępny209 szt.

Pastele suche wykonane są z wysokiej jakości surowców: pigmentów zmieszanych z najlepszej jakości glinką kaolinową. Pastele służą do rysowania cienkich linii, delikatnych śladów lub do malowania szeroką smugą. Można je rozcierać i nawarstwiać uzyskując delikatne przejścia pomiędzy barwami. Struktura pasteli, szeroka paleta barw oraz wyrazistość kolorów pozwala uzyskać aksamitną gładkość i ciekawe efekty wizualne. Pastele suche są pylące, dlatego prace należy utrwalić fiksatywą lub lakierem do włosów. Opakowanie zawiera 12 kolorów.

22,30 zł
21,19 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,11 zł

2 osoby kupiły
28
FurReal. Maskotka interaktywna, piesek na smyczy - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
FurReal. Maskotka interaktywna, piesek na smyczy
Hasbro
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.15

FurReal Walkalots to wspaniali przyjaciele, którzy chętnie pójdą z Tobą na spacer. Małe i duże zwierzaki na smyczy to idealni towarzysze. Połącz swoje zwierzątko z innymi domowymi, egzotycznymi, a nawet fantastycznymi zwierzakami Walkalots. W opakowaniu znajduje się piesek. Ten przemyły zwierzak jest większy niż wcześniejsze odpowiedniki i ma dłuższą smycz. Popchnij pupila na smyczy, a będzie szedł naprzód z chwiejną głową i wykona swój unikalny skoczny krok. Wydaje również odgłosy i zabawne dźwięki, dzięki czemu spacer jest o wiele przyjemniejszy. To jednak nie wszystko – dzięki budowie smyczy, połączysz je z ich mniejszymi odpowiednikami, tworząc unikalną i zróżnicowaną kolekcję (sprzedawane oddzielnie, w zależności od dostępności). Zasilanie: 3 baterie 1.5V A76 LR44 (baterie testowe w zestawie) Wysokość: ok. 18.0 cm Wymiary opakowania: 23.0 x 23.0 x 13.0 cm

127,90 zł
115,11 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,79 zł

2 osoby kupiły
29
Wojownicy. Superedycja. Przeznaczenie Klanu Nieba - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojownicy. Superedycja. Przeznaczenie Klanu Nieba
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.20

Klan Nieba został odbudowany i tętni życiem pod czujnym okiem Liściastej Gwiazdy. Jednak niepokojące wizje katastrofy i rosnące konflikty między członkami klanu spędzają sen z powiek nowej przywódczyni. Czy przeznaczeniem Klanu Nieba jest ponownie odejść w zapomnienie?

44,90 zł
33,23 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

2 osoby kupiły
30
Powszechna Encyklopedia Filozofii t.2 C-D - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powszechna Encyklopedia Filozofii t.2 C-D
Dostępny3 szt.

"Powszechna encyklopedia filozofii" to pierwsza polska encyklopedia filozofii. Zawiera hasła omawiające problemy filozoficzne, systemy filozoficzne, które wywarły wpływ na współczesną kulturę, oraz biogramy filozofów, ze szczególnym uwzględnieniem filozofów polskich. W PEF umieszczono hasła dotyczące różnych odmian filozofii zachodniej, szczególnie filozofii klasycznej - arystotelesowsko-tomistycznej, jak też hasła wprowadzające w dziedzictwo filozofii krajów Wschodu: Chin, Japonii, Indii i in.

110,30 zł
77,21 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 33,09 zł

1 osoba kupiła
31
Myśli Jana Pawła II w obwolucie wyd. błękitne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Myśli Jana Pawła II w obwolucie wyd. błękitne
Dostępny1 szt.

Myśli Jana Pawła II na 50 różnych karteczkach, w obwolucie. Do indywidualnego rozważania lub rozdawania przy okazji różnych spotkań, nabożeństw, mszy świętych ku czci św. Jana Pawła II, spotkań jubileuszowych. W komplecie znajduje się 50 karteczek, każda zawiera inną myśl Świętego Jana Pawła II, całość opakowana jest w tekturową obwolutę. Wymiary: 9 x 4,8 cm, papier kredowy wizytówkowy, w kolorze błękitnym.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
32
Ćwiczę rączkę. Zabawa w pisanie dla przedszkolaka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ćwiczę rączkę. Zabawa w pisanie dla przedszkolaka
Dostępny15 szt.

Ćwicz rączkę razem z nami! W książeczce znajdziesz radosne szlaczki, zabawy z literkami, pisanie wyrazów. To doskonała pomoc manualna dla przedszkolaka.

9,70 zł
6,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 2,71 zł

1 osoba kupiła
33
Monistyczna i dualistyczna interpretacja rzeczywistości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Monistyczna i dualistyczna interpretacja rzeczywistości
Dostępny8 szt.

„Zeszyty z metafizyki” są zaadresowane do wszystkich, którzy badając różne aspekty otaczającej nas rzeczywistości fundamentem swej wiedzy o świecie i człowieku chcą uczynić filozofię realistyczną. Pierwszy „Zeszyt z metafizyki” pozwala zrozumieć, czym owa filozofia realistyczna – metafizyka – jest. Dostarcza informacji na temat pierwszych europejskich interpretacji świata i człowieka: monistycznej i dualistycznej. Fragment: „Nazwa »metafizyka« jako określenie dyscypliny filozoficznej pojawiła się dość przypadkowo. Pochodzi ona prawdopodobnie od Andronikosa z Rhodos, scholarchy i komentatora pism Arystotelesa, jedenastego kierownika Likejonu, który żył w I wieku przed Chrystusem (Szerzej na ten temat pisze k. Leśniak we wstępie do Metafizyki Arystotelesa, Warszawa 1983, s. XI–XXX; zobacz Ph. Merlan, On the Terms »Metaphysics« and »Being-qua-Being«, »Monist« 52 (1968), s. 174–194; por. P. Jaroszyński, Spór o przedmiot »Metafizyki« Arystotelesa, »Roczniki Filozoficzne« 31 (1983), z. 1, s. 94, przyp. 3.). Andronikos, porządkując bogatą spuściznę dzieł Arystotelesa, umieścił zbiór XIV ksiąg po Fizyce, w których mówił Arystoteles między o przedmiocie i celu filozofii, o substancji, o pierwszej przyczynie, o pierwszym poruszycielu, o pierwszych zasadach i przyczynach i o wielu innych sprawach. Zbiór tych tekstów ze względu na porządek ułożenia określił nazwą księgi o metafizyce, co w języku greckim oznaczało wyrażenie ta meta ta physika. Z czasem termin metafizyka utrwalił się jako określenie filozofii Arystotelesa, która zajmuje się poszukiwaniem pierwszych przyczyn oraz istotnych właściwości dla konkretnie bytujących rzeczy danych nam w doświadczeniu empirycznym.”

10,20 zł
7,99 zł

Rabat 21,7%
oszczędzasz 2,21 zł

1 osoba kupiła
34
Osoba nową zasadą TW - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Osoba nową zasadą TW
Dostępny10 szt.

Nowa książka znanego w Polsce włoskiego filozofa Vittorio Possentiego nosi w oryginale tytuł Il nuovo principio persona, zaś w języku polskim: Osoba nową zasadą. Tytuł ten wyraża głębokie przekonanie Autora, że należy podjąć na nowo refleksję nad człowiekiem, jego odmiennością i wyjątkowością na tle całej przyrody, chodzi o ukazanie miejsca człowieka w świecie i przywrócenie prawdy o specyfice ludzkiej osoby. Książka składa się z trzech części oraz epilogu. W części I Autor ukazuje status bytowy osoby w metafizyce, jego podstawowe wyznaczniki i przejawy oraz proces dekonstrukcji metafizycznego rozumienia osoby w filozofii nowożytnej i współczesnej, prowadzący ostatecznie do zjawiska określanego mianem nihilizmu antropologicznego. Wskazuje konsekwencje współczesnego materializmu i naturalizmu dla rozumienia człowieka jako osoby. Część II dotyczy dyskusji bioetycznych sprowokowanych rozwojem współczesnej techniki, umożliwiającej ingerencje w naturalne procesy zachodzące w ludzkim organizmie i podjęte przez biotechnologię próby transformacji natury człowieka. Część III opisuje problemy związane ze społecznym wymiarem bytowania człowieka, jak: pokój i wojna, globalizacja polityczna i suwerenność, demokracja i świeckość a religia, przyszłość idei praw człowieka itp. We wszystkich częściach, a także w epilogu Autor wydobywa osobę jako zasadę, proponując kryterium antropologiczne dla oceny występujących w filozofii i w kulturze prądów i zjawisk. Książka jest ważnym głosem w dyskusji, jaka się toczy we współczesnej filozofii i kulturze, zdominowanej przez naturalizm i materializm. Autor proponuje głęboki namysł nad problematyką osoby ludzkiej, podjęty z perspektywy metafizyki i antropologii filozoficznej. Ta perspektywa pozwoli uniknąć błędu w rozumieniu człowieka i jego skutków w poszczególnych dziedzinach kultury: w nauce, w etyce, polityce i ekonomii, sztuce i technice. Postawa nihilizmu antropologicznego, stanowiąc konsekwencję błędnej koncepcji człowieka, zagraża nie tylko egzystencji pojedynczego człowieka, ale i całych społeczności ludzkich, dehumanizując całą kulturę. Autor pyta czy oprócz postępu technicznego nie powinien zachodzić również postęp w mądrości i o taki postęp apeluje, on bowiem pozwoli uchronić człowieka przez zgubnymi skutkami manipulacji technicznych i genetycznych.

52,00 zł
36,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,60 zł

1 osoba kupiła
35
Ubierz laleczki. Fakt Dzieciom - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ubierz laleczki. Fakt Dzieciom
Dostępny6 szt.

Wszystkie dziewczynki kochają laleczki. Zostań stylistką i ubierz swoje lalki. Wybierz im stroje na różne okazje: na plac zabaw, na wspaniały bal w pałacu, do szkoły, parku czy na plażę.

8,99 zł
1 osoba kupiła
36
Dobranoc, Punpunie. Tom 4 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobranoc, Punpunie. Tom 4
Dostępny42 szt.

Poznajcie Punpuna – dziesięcioletniego chłopca wychowywanego przez niestabilną emocjonalnie matkę i skorego do przemocy ojca – oraz jego przyjaciół, równie ciężko doświadczonych przez los. Oto opowieść o radzeniu sobie z trudną rzeczywistością w otoczeniu dysfunkcyjnej rodziny i zwichniętych psychicznie rówieśników. O poszukiwaniu samego siebie w bezdusznym, niezrozumiałym świecie. O pytaniach, na które każdy z nas szukał kiedyś odpowiedzi. I o tym, jak pod wpływem traumatycznych przeżyć ginie w człowieku niewinność i ufność.

64,90 zł
57,11 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 7,79 zł

1 osoba kupiła
37
Drogie Uniwersum. 200 mini-medytacji do natychmiastowego osiągania celów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Drogie Uniwersum. 200 mini-medytacji do natychmiastowego osiągania cel...
Dostępny30 szt.

Jak dzięki sile emocji odnieść sukces, zrealizować cele, stworzyć pełen miłości i szczęścia związek, naprawić relacje? Czy można to osiągnąć dzięki duchowemu rozwojowi? Książka z przykładami afirmacji i medytacjami do komunikacji z Uniwersum to Twoja motywacja, która przyniesie odpowiedzi na pytanie, jak zmienić swoje życie. Gdy otworzysz umysł, zrozumiesz ukrytą moc kierowania emocjami i kreowania życia, jakiego pragniesz. Czujesz się bezsilny, smutny? Zastosuj jedną z prostych medytacji, aby wznieść się ponad strach. Chcesz poczuć się bogaty, zainspirowany? Jedna z głębokich kontemplacji zawartych w książce pomoże Ci zmienić Twoją teraźniejszość z wykorzystaniem Prawa Przyciągania. Stwórz wymarzone życie z pomocą Wszechświata.

49,40 zł
37,05 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,35 zł

1 osoba kupiła
38
Modlitwa, której pragnie twoja dusza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitwa, której pragnie twoja dusza
Dostępny6 szt.

Z książkami o modlitwie wiąże się pewien problem. Z jednej strony podpowiadają nam, jak dobrze się modlić. Z drugiej strony jednak wiele osób zadowala się samym zdobywaniem wiedzy o modlitwie, nie podejmując jej trudu albo praktykując ją bardzo powierzchownie.Dlatego dobra książka o modlitwie nie tylko dostarczy kolejnej porcji ciekawych wiadomości i uraczy intelekt, ale jednocześnie dotknie naszej duszy i zapali do poszukiwania Boga z nową żarliwością. Modlitwa, której pragnie twoja dusza wydaje się być taką właśnie książką.

22,00 zł
15,99 zł

Rabat 27,3%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
39
Jak uwolnić się od kompulsywnego objadania się - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak uwolnić się od kompulsywnego objadania się
Dostępny44 szt.

Dzięki tej książce dowiesz się, jak zerwać z kompulsywnym objadaniem się, które doprowadzić może do wielu chorób, w tym depresji. Kathryn Hansen dzieli się swoim doświadczeniem i podpowiada jak samodzielnie pokonać bulimię i zaburzenia odżywiania. Przedstawia ścieżkę ku wyzdrowieniu i podaje praktyczne wskazówki jak tego dokonać i osiągnąć szczęście. W oparciu o najnowsze badania kliniczne, zasady neuronauki, siłę umysłu i moc własnego mózgu prezentuje naukowo udowodnioną metodę. Dzięki niej dowiesz się jak kontrolować swoje emocje i dbać o zdrowie. Uczy zdrowego odżywiania, porzucenia wszelkich diet i rozpoznawania czym jest uczucie głodu i sytości. Wygraj z kompulsywnym objadaniem się.

64,60 zł
47,16 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 17,44 zł

1 osoba kupiła
40
Joseph Fouché - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joseph Fouché
Dostępny37 szt.

Joseph Fouche to ikoniczna postać perfekcyjnego ministra policji w wyrosłym z piekła francuskiej rewolucji cesarstwie Napoleona. Był niewątpliwie jednym z architektów politycznej rzeczywistości epoki początków wieku XIX, a na jego doświadczeniach wzorowano się w całej Europie. Jean Tulard, pierwsze pióro napoleońskiej historiografii, maluje biografię tego nietuzinkowego człowieka z wielkim znawstwem epoki i rządzących nią praw, także psychologicznych. Był Fouche nieodrodnym synem epoki – od rewolucyjnego radykała do królewskiego ministra. Zimny, praktyczny, zdemoralizowany, a nieprzeciętnie inteligentny.

59,00 zł
43,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,34 zł

1 osoba kupiła
41
Wierność Rzeczywistości - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wierność Rzeczywistości
Dostępny8 szt.

Wierność rzeczywistości to księga pamiatkowa poświęcona o. prof. Mieczysławowi A. Krąpcowi w 50 rocznicę jego pracy naukowej w KUL. Zawiera teksty z dziedziny antropologii filozoficznej, metafizyki, etyki, filozofii kultury, filozofii polityki, historii filozofii. W książce zamieszczono także list Ojca Św. Jana Pawła II, list Przewodniczącego PAN, biogram M. A. Krąpca, bibliografię jego prac i zdjęcia, ilustrujące główne obszary jego aktywności.

43,10 zł
30,17 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 12,93 zł

1 osoba kupiła
42
Gdańsk Miasto od nowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdańsk Miasto od nowa
Dostępny152 szt.

W roku 1945 Gdańsk stał się nowym miastem w podwójnym znaczeniu. Przestrzeń miejska została w znacznym stopniu zniszczona, a nowi osadnicy zastąpili starych mieszkańców. Z kolei rok 1970 ujawnił poważny kryzys miasta portowego ? młodzi stoczniowcy i inni gdańszczanie byli rozgoryczeni problemami gospodarki niedoboru i niezrealizowaną obietnicą stabilizacji. Między tymi latami rozpościera się rozległa panorama życia codziennego w Gdańsku. Autor książki analizuje metody kształtowania społeczeństwa, takie jak tropienie sabotażu, mobilizacje wyborcze, dyscyplinowanie młodzieży i próby kontroli życia prywatnego. Prezentuje również warunki życia gdańszczan ? przymusowy kwaterunek i jego skutki, problemy z zaopatrzeniem, nierównomierny rozwój miasta portowego oraz ścieranie się obyczaju miejskiego z wiejskim. Na podstawie licznych archiwaliów, listów, rozmów, prasy i powieści powstał barwny obraz życia w wyjątkowym miejscu, jakim był powojenny Gdańsk. W drugim wydaniu dodany został nowy rozdział o powojennej integracji Trójmiasta.

75,00 zł
63,00 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 12,00 zł

2 osoby kupiły
43
Basia, Franek i kolory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Basia, Franek i kolory
Dostępny27 szt.

Franek jest jeszcze mały. Na szczęście ma starszą siostrę Basię, która jest dla niego wzorem i prawdziwą przyjaciółką. To ona objaśnia Frankowi świat. Tym razem Franek z pomocą Basi poznaje kolory. Biała bluzka, a na niej czerwone plamy z pomidorów. Balonik niebieski jak oczy Taty. I piłka – żółta jak słońce i pyszne banany. Jaki ten świat jest piękny! Krótkie opowiastki o Basi i Franku zachęcają do wspólnej lektury, rozmowy i zabawy.

20,00 zł
15,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
44
Powszechna Encyklopedia Filozofii t.6 K-M - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powszechna Encyklopedia Filozofii t.6 K-M
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.03

Powszechna encyklopedia filozofii to pierwsza polska encyklopedia filozofii. Zawiera hasła omawiające problemy filozoficzne, systemy filozoficzne, które wywarły wpływ na współczesną kulturę, oraz biogramy filozofów, ze szczególnym uwzględnieniem filozofów polskich. W PEF umieszczono hasła dotyczące różnych odmian filozofii zachodniej, szczególnie filozofii klasycznej - arystotelesowsko-tomistycznej, jak też hasła wprowadzające w dziedzictwo filozofii krajów Wschodu: Chin, Japonii, Indii i in.

146,00 zł
102,20 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 43,80 zł

1 osoba kupiła
45
Nature's Light (edycja limitowana), CD - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nature's Light (edycja limitowana), CD
Dostępny20 szt.

Lista utworów: 1. Once Upon December 2. Four Winds 3. Feather In The Wind 4. Darker Shade Of Black (Instr.) 5. The Twisted Oak 6. Nature’s Light 7. Der letzte Musketier (Instr.) 8. Wish You Were Here 9. Going To The Faire 10. Second Element

73,90 zł
66,51 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,39 zł

1 osoba kupiła
46
Trzecie żeglowanie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzecie żeglowanie
Dostępny2 szt.

Książka stanowi kolejną pracę prof. Possentiego przełożoną na język polski. Autor jest profesorem na Uniwersytecie w Wenecji, gdzie wykłada filozofię polityki i prowadzi Międzywydziałowe Centrum Badań nad Prawami Człowieka (CIRDU). Szczególną uwagę poświęca metafizyce, filozofii polityki i etyce. W książce Trzecie żeglowanie Autor w nawiązaniu do platońskiej metafory "pierwszego i drugiego żeglowania" zajmuje się zwrotnym momentem w dziejach filozofii, którym jest realistyczna koncepcja bytu.

15,80 zł
11,99 zł

Rabat 24,1%
oszczędzasz 3,81 zł

1 osoba kupiła
47
Puzzle 2000 elementów. High Quality. Półka ogrodowa - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 2000 elementów. High Quality. Półka ogrodowa
Clementoni, 2000
Dostępny150 szt.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje kolekcję „High Quality” – elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Firma Clementoni, której od zawsze leży na sercu ochrona środowiska, stara się stosować jak najszerzej materiały z odzysku i unika używania komponentów zanieczyszczających otoczenie. Wymiary obrazka po ułożeniu: 97.5 x 66.8 cm

32,90 zł
28,95 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,95 zł

1 osoba kupiła
48
Baby Born. Sister styling makeup - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Baby Born. Sister styling makeup
Zapf Creation
Dostępny1 szt.

Jeszcze więcej kolorów do niesamowitej stylizacji! Dla Baby Born Sister Styling dostępny jest teraz dodatkowy zestaw do makijażu w zabawnej palecie motyli. Kolorowy makijaż nakładany jest za pomocą aplikatora i doda jeszcze więcej koloru Twojej stylizacji. Można go łatwo zetrzeć wilgotną szmatką lub ściereczką, nadaje się do wszystkich siostrzanych główek do stylizacji Baby Born i może być również używany na delikatnej skórze dzieci. Wymiary opakowania: 11.5 x 9.5 x 2.0 cm

38,60 zł
21,23 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 17,37 zł

1 osoba kupiła
49
Prawo rzeczowe. Zarys wykładu (wyd.3) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo rzeczowe. Zarys wykładu (wyd.3)
Dostępny56 szt.

W podręczniku Prawo rzeczowe. Zarys wykładu w sposób usystematyzowany przedstawiono główne instytucje prawa rzeczowego: - własność, - użytkowanie wieczyste, - ograniczone prawa rzeczowe (w tym m.in. prawnorzeczowe formy zabezpieczenia wierzytelności - zastaw, hipotekę), - problematykę ksiąg wieczystych, ochrony własności i posiadania. Opracowanie zostało podzielone na części, rozdziały i paragrafy. Układ oraz kolejność omawianych zagadnień oparto na tradycyjnej systematyce prawa rzeczowego. W celu ułatwienia nauki wprowadzono piktogramy wskazujące na rodzaj i znaczenie informacji oraz numery boczne umożliwiające szybkie odnalezienie poszukiwanych pojęć ze skorowidza. Dla usprawnienia nauki wprowadzono pogrubienia w celu zaznaczenia istotnej terminologii prawa rzeczowego.

69,00 zł
62,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,90 zł

1 osoba kupiła
50
Powszechna Encyklopedia Filozofii t.3 E-G - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powszechna Encyklopedia Filozofii t.3 E-G
Dostępny4 szt.

Powszechna encyklopedia filozofii to pierwsza polska encyklopedia filozofii. Zawiera hasła omawiające problemy filozoficzne, systemy filozoficzne, które wywarły wpływ na współczesną kulturę, oraz biogramy filozofów, ze szczególnym uwzględnieniem filozofów polskich. W PEF umieszczono hasła dotyczące różnych odmian filozofii zachodniej, szczególnie filozofii klasycznej - arystotelesowsko-tomistycznej, jak też hasła wprowadzające w dziedzictwo filozofii krajów Wschodu: Chin, Japonii, Indii i in.

126,00 zł
88,20 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 37,80 zł

1 osoba kupiła
Wróć do góry