hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2021.02.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 8 lutego 2021 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dzień dobry, Miffy! (Dick Bruna), na drugim Dobranoc, Miffy! (Dick Bruna). Kolejny produkt to Psalmy. Komentarze do tekstów biblijnych. Tom 1 (Adam Szustak OP) oraz Miecz zabójcy demonów. Tom 6 (Koyoharu Gotouge).
1
Dzień dobry, Miffy! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dzień dobry, Miffy!
Dostępny49 szt.

Zaczyna się dzień. Co robi Miffy po przebudzeniu? Myje się, ubiera, zjada śniadanie, a potem wychodzi na podwórko. Miłego dnia, Miffy! Urocza interaktywna książka z klapkami, które z łatwością otworzy nawet najmłodszy czytelnik. Sprawdzicie razem, co kryje się za każdą z klapek?

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

14 osób kupiło
2
Dobranoc, Miffy! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Dobranoc, Miffy!
Dostępny61 szt.

Zbliża się pora snu. Co robi Miffy, zanim się położy? Je kolację, wkłada piżamę, myje zęby i czyta książeczkę. Dobranoc, Miffy! Kolorowych snów! Urocza interaktywna książka z klapkami, które z łatwością otworzy nawet najmłodszy czytelnik. Sprawdzicie razem, co kryje się za każdą z klapek?

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

13 osób kupiło
3
Psalmy. Komentarze do tekstów biblijnych. Tom 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psalmy. Komentarze do tekstów biblijnych. Tom 1
Dostępny35 szt.

Przedstawiona książka zawiera komentarze Adama Szustaka OP do Księgi Psalmów. Powstała na podstawie internetowej serii noszącej tytuł „Plaster miodu. Psalmy”, która przez kilka lat z różną częstotliwością ukazywała się na youtube’wym kanale „Langusta na palmie”, a która następnie została spisana, uporządkowana i nieco poszerzona. Teksty w niej zawarte nie są naukowymi komentarzami do Biblii, ale raczej zapisem osobistych przemyśleń i refleksji autora, które rodziły się podczas modlitwy psalmami. W książce Psalmy. Tom 1 ojciec Adam dzieli się tym, jak Słowo Boże dotyka na co dzień jego życia i jak odsłania mu to, kim jest Bóg. Psalmy stanowią dla ojca świadectwo tego, że Pan Bóg już dawno wszedł we wszystkie (zarówno piękne, jak i trudne) sytuacje życia ludzkiego i rozlał tam swoją łaskę. Modlitwa psalmami, której w swoich komentarzach krok po kroku uczy autor, to więc stopniowe otwieranie duszy na Bożą obecność w nas i w naszym życiu. Książkę Psalmy. Tom 1 można zatem nazwać także próbą odkrycia nowych lub odświeżenia zapomnianych sposobów budowania relacji z Bogiem, poznawania Go i życia w Jego obecności na co dzień. „Wierzę, że przez wspólne rozważanie psalmów Pan Bóg będzie w nas działał (bo przecież sam to obiecał) i swoją mocą będzie towarzyszył tym, którzy odważą się głosić Jego Słowo swoim życiem”. – Adam Szustak OP Adam Szustak OP – dominikanin i wędrowny kaznodzieja, autor wielu książek i audiobooków (Osioł w raju, Pachnidła, Akrobatyka małżeńska), dyrektor Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego, youtuber (Langusta na palmie, dominikanie.pl). Od początku związany z Fundacją MALAK, najpierw jako jej pomysłodawca, a do dziś jako współtwórca inicjatyw ewangelizacyjnych (Weekend Pełen Łaski) oraz charytatywnych.

65,00 zł
52,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 13,00 zł

11 osób kupiło
4
Miecz zabójcy demonów. Tom 6 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miecz zabójcy demonów. Tom 6
Dostępny4 szt.

Tanjirou z trudem pokonuje pajęczego demona. Gdy sądzi, że niebezpieczeństwo minęło, Shinobu Kochou bierze Nezuko na celownik i rodzeństwo bohaterów zostaje pojmane. Chłopak odzyskuje przytomność w siedzibie głównej ich organizacji, otoczony przez Filary, czyli zabójców demonów najwyższej rangi, którzy zamierzają skazać go za podróżowanie z przemienioną w demona Nezuko. Ich sąd przerywa jednak przybycie pewnej osoby!

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

11 osób kupiło
5
Budowanie pewności siebie. Podejście skoncentrowane na współczuciu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budowanie pewności siebie. Podejście skoncentrowane na współczuciu
Dostępny1070 szt.

Żyjemy w świecie, który wzbudza w nas potrzebę rywalizacji, osądzania siebie i innych. W świecie, w którym dominuje pogląd, że uszczęśliwić nas mogą jedynie sukces, osiągnięcia i działanie. Nic dziwnego, że wielu z nas ma skłonność do budowania poczucia własnej wartości poprzez poprzez porównywanie się z innymi. A gdy nie udaje nam się zrealizować własnych celów i zamierzeń, odczuwamy przygnębienie, niepokój, złość, a nawet wstyd. Nasza pewność siebie rośnie, kiedy wszystko układa się po naszej myśli, i gwałtownie spada, kiedy napotykamy trudności. Uaktywnia się wewnętrzny krytyk, który osłabia wiarę w siebie i poczucie własnej wartości – a to z kolei utrudnia radzenie sobie z tym, co spotyka nas w życiu. Jak zatem zbudować pewność siebie, która pozostanie niezależna od zewnętrznych okoliczności? Mary Welford zachęca w swojej książce do rozwijania samowspółczucia, które stanie się fundamentem pewności siebie. Współczucie dla samego siebie nie ma nic wspólnego z litością, słabością czy pobłażaniem sobie. To wybór, którego dokonujemy. Zamiast bezwzględnej krytyki – wybieramy patrzenie na siebie z życzliwością, akceptacją i empatią. Zamiast karać się za błędy – dajemy sobie prawo do ich popełniania. Zamiast postrzegać sukcesy i porażki jako wyznaczniki naszej wartości – traktujemy je jako przemijające elementy życiowego doświadczenia. Współczucie dla samego siebie to także uważność i pełen akceptacji kontakt z samym sobą, umiejętność rozpoznawania swoich uczuć, potrzeb i problemów oraz praca nad tym, by rezygnować z tego, co nam nie służy. To w końcu troska o siebie – ze wszystkimi niedoskonałościami i błędami. Pewność siebie wymaga pracy. Jest czymś, co rozwijamy, a nie czymś, z czym po prostu przychodzimy na świat. Pewność siebie zbudowana na czułości i współczuciu jest trwała. Niezależnie od tego, co dzieje się dookoła, dzięki niej czujemy się silni i odporni. Wiemy, że skutecznie poradzimy sobie ze wszystkim, co przyniesie życie. Dzięki tej książce zrozumiesz funkcjonowanie systemu emocjonalnego człowieka, dowiesz się, czym jest współczucie dla samego siebie i dlaczego jest tak ważne, przestaniesz działać na własną niekorzyść i osłabiać siebie, uporasz się z wewnętrznym krytykiem, zbudujesz trwałą pewność siebie.

49,90 zł
44,41 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,49 zł

9 osób kupiło
6
Wielkanoc z kurczakiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Wielkanoc z kurczakiem
Dostępny2 szt.

Kolorowanka o tematyce wielkanocnej z naklejkami (32 samoprzylepne).

8,90 zł
5,99 zł

Rabat 32,7%
oszczędzasz 2,91 zł

7 osób kupiło
7
Wielkanoc z zającem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wielkanoc z zającem
Dostępny115 szt.

Kolorowanka o tematyce wielkanocnej z naklejkami (32 samoprzylepne).

8,90 zł
5,99 zł

Rabat 32,7%
oszczędzasz 2,91 zł

7 osób kupiło
8
Mój pierwszy alfabet. Słowniczek obrazkowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mój pierwszy alfabet. Słowniczek obrazkowy
Dostępny268 szt.

Ta kolorowa obrazkowa matematyka nie tylko zachwyci dzieci barwnymi i zabawnymi ilustracjami. Na pewno zachęci maluchy do matematycznych zabaw - liczenia elementów zbiorów, porównywania ich liczebności, a nawet nauczy podstaw dodawania, co w przyszłości pomoże w nauce szkolnej.

25,00 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,01 zł

7 osób kupiło
9
Titanic, 2 DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Titanic, 2 DVD
James Cameron , 1997
Dostępny206 szt.

Oto najwspanialsza historia miłosna wszech czasów – Titanic Jamesa Camerona – Epickie arcydzieło uhonorowane 11 Nagrodami Akademii, w tym za Najlepszy Film. Rose (Kate Winslet) jest młodą arystokratką; nieszczęśliwą, podporządkowaną aroganckiemu narzeczonemu. Jack (Leonardo DiCaprio) to beztroski artysta, wolny duch, który od pierwszego wejrzenia fascynuje Rose, by w rezultacie skraść jej serce. Kiedy statek zderza się z górą lodową na wodach mroźnego Atlantyku, podróż młodych kochanków przeradza się w dramatyczną, zapierającą dech walkę o życie. Obsada: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher.

29,90 zł
25,71 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,19 zł

5 osób kupiło
10
Utonęła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Utonęła
Dostępny66 szt.

Krótkie, upalne szwedzkie lato i sielankowa atmosfera południowego regionu Szwecji, Skanii. Marina zostawia za sobą trudny związek oraz burzliwą karierę w Sztokholmie i jedzie w odwiedziny do swej siostry, Stelli. To jej pierwsza wizyta w nowym domu Stelli i pierwsze spotkanie z jej nowym partnerem, pisarzem Gabrielem. Dom pełen książek, otoczony wspaniałym ogrodem jest tłem dla tej fascynującej, pełnej napięć powieści. Jesteśmy świadkami cichej, choć intensywnej, psychologicznej gry między trójką bohaterów. Nic nie jest takie, jakim się początkowo wydaje. Siostry, duchowo sobie bliskie, nie są w stanie do końca się przed sobą otworzyć. Podczas upalnych letnich tygodni Marina zaczyna dostrzegać, że związek Stelli nie jest idealny. Siostra chce jej coś wyznać, ale to, co naprawdę istotne, pozostaje niewypowiedziane. Marina też ma sekrety. Jej relacje z Gabrielem stają się coraz bardziej intymne i niebezpieczne. Wydają się prowadzić wprost do katastrofy. Wszechobecny upał i gorąca zmysłowość ostro kontrastują w tej opowieści z lodowatą i złowieszczą grozą tajemnic i strachu. To więcej niż zwykły skandynawski thriller. To powieść, która zagłębia się w kobiecą duszę, a jednocześnie ujawnia wciąż obecny w rzekomo oświeconym i otwartym szwedzkim społeczeństwie ucisk wobec kobiet. To pełna napięcia historia o zauroczeniu, ciszy i zdradzie. Mogłaby z powodzeniem być podstawą scenariusza filmu Hitchocka lub de Palmy.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

4 osoby kupiły
11
Dziewczynka z parku. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczynka z parku. Audiobook
Dziewczynka z parku, StoryBox
Dostępny97 szt.

Ta zima jest dla Andzi zupełnie inna niż wszystkie poprzednie. Pół roku temu zdarzyło się coś strasznego – umarł jej tata. Dziewczynka tęskni za wszystkim, co dawniej składało się na życie rodziny: za grą w chińczyka, rozmowami przy stole i za brzoskwiniowym sernikiem leczącym smutek. Przede wszystkim jednak brakuje jej wypraw do parku, w którym tata, zapalony ornitolog, uczył ją dostrzegać piękno przyrody. Nie jest łatwo poradzić sobie z cierpieniem, ale Andzi pomaga pamięć o pewnej tajemnicy powierzonej przez tatę. Może również liczyć na kolegę, Jeremiasza, który przywraca uśmiech na jej twarzy. Czy dziewczynka zdradzi chłopcu swój sekret? Opowieść o wspomnieniach, które bolą, ale też są tym, co posiadamy najcenniejszego.

21,90 zł
17,99 zł

Rabat 17,9%
oszczędzasz 3,91 zł

4 osoby kupiły
12
Modlitewnik czcicieli św. Józefa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Modlitewnik czcicieli św. Józefa
Dostępny101 szt.

Wydanie pamiątkowe na rok świętego Józefa. Warto uczynić ze św. Józefa patrona naszego codziennego trudu. Zwracajmy się do niego ze wszystkim, co nas trapi, obciąża, wierząc, że nas wysłucha i nam pomoże, bo już Teresa Wielka głosiła: „On w sposób dziwnie skuteczny wspomaga każdą duszę, która mu się poleca”. W najnowszym wydaniu Modlitewnika czcicieli św. Józefa znajduje się między innymi: Akt oddania się w opiekę św. Józefowi; Modlitwa św. Piusa X do św. Józefa; Modlitwa powierzenia się św. Józefowi; Codzienna modlitwa rodziny do św. Józefa; Modlitwa poranna do św. Józefa; Modlitwa w trudnościach; Modlitwa do św. Józefa w intencji rodziny; Modlitwa o dar uzdrowienia i przebaczenia; Modlitwa o łaskę szczęśliwej śmierci; Litanie do św. Józefa; Nabożeństwa do św. Józefa; Modlitwa o łaskę nad łaskami o nasze nawrócenie; Modlitwa papieża Franciszka o ustanie epidemii koronawirusa na świecie.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

3 osoby kupiły
13
Moje pierwsze liczby. Książeczka obrazkowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pierwsze liczby. Książeczka obrazkowa
Dostępny153 szt.

Ta kolorowa obrazkowa matematyka nie tylko zachwyci dzieci barwnymi i zabawnymi ilustracjami. Na pewno zachęci maluchy do matematycznych zabaw - liczenia elementów zbiorów, porównywania ich liczebności, a nawet nauczy podstaw dodawania, co w przyszłości pomoże w nauce szkolnej.

24,99 zł
19,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,00 zł

3 osoby kupiły
14
Puzzle 1000 elementów. Natura 1 - Puzzle
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 1000 elementów. Natura 1
Ravensburger, 1000
Dostępny59 szt.

Seria puzzli 1000 elementów Ravensburger przedstawia wyjątkowe i przepiękne krajobrazy. Puzzle firmy Ravensburger, charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Perfect Age Fit to cecha, która dopasowuje wielkość elementów do możliwości charakterystycznych dla danego wieku rozwojowego, a SoftClick Technology pozwala precyzyjnie złożyć obraz. Idealne kształty, a także szeroka oferta motywów sprawiają, że znajdzie tu coś dla siebie pasjonat układanek w każdym wieku. Puzzle Ravensburger pozwalają nabywać cenne umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę. Układanie puzzli wspomaga koncentrację, uczy spostrzegawczości i cierpliwości. Zawartość i cechy zestawu: • Układanka z widokiem na piękne krajobrazy • Ilość elementów: 1000 elementów • Wyraźne motywy na puzzlach dzięki zastosowaniu struktury naturalnego lnu • Przeznaczone dla dzieci od lat 14

61,90 zł
55,71 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

3 osoby kupiły
15
Kepler62. Część piąta. Wirus - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kepler62. Część piąta. Wirus
Dostępny79 szt.

Kolejne tajemnice i przerażająca prawda. Dalszy ciąg historii dzieci z planety Kepler62. Po strasznych przeżyciach w wiosce Szeptaczy życie na planecie Kepler62 tylko pozornie wraca do normy. Joni na szczęście czuje się już lepiej, ale nie może wybaczyć sobie tego, co się stało. Ari pilnie strzeże swojego sekretu, a Marie znika na całe dnie i nikt nie wie, gdzie. Kiedy Ari i Marie znajdują tajemniczą wiadomość nadesłaną przez dziwną sondę, orientują się, że jedno z nich wie więcej od pozostałych… Prawda o tym, po co naprawdę zostali wysłani na tę wyprawę, okaże się straszniejsza od najgorszych koszmarów. Tymczasem idzie zima, a ON zaczyna się budzić… Piąta z sześciu części bestsellerowej serii „Kepler62”. Krótkie teksty, przemyślane suspensy i świetne ilustracje sprawiają, że seria idealnie nadaje się dla początkujących lub opornych czytelników.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

3 osoby kupiły
16
Rytm zagubionych serc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Rytm zagubionych serc
Dostępny10 szt.

Czy dwoje pokrzywdzonych przez los ludzi zdoła sobie zaufać? Łucja po dramatycznych wydarzeniach szuka zapomnienia i pocieszenia w alkoholu oraz imprezach. Żyje chwilą, bo wie, co to znaczy stracić coś nieodwracalnie. Aż pewnej nocy poznaje Kamila, który wypełnia pustkę i przynosi spokój, jakiego nie czuła od dawna. Kamil niedawno zakończył związek i nie zamierza wiązać się ponownie. Zwłaszcza, gdy jego była dziewczyna nie chce pogodzić się z rozstaniem. Rzuca się w wir pracy, nauki i przypadkowych znajomości. Do czasu, aż spotyka Łucję, która burzy wszystkie jego postanowienia. Dwoje zagubionych młodych ludzi, którzy nie byli gotowi na to, co ich spotkało. Czy miłość zdoła ich ocalić? Debiut Karoliny Rudnik to pełna wzruszeń i emocji historia o tym, jak jeden wieczór może zmienić całe nasze życie.

38,90 zł
11,67 zł

Rabat 70,0%
oszczędzasz 27,23 zł

3 osoby kupiły
17
Kepler62. Część szósta. Tajemnica - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kepler62. Część szósta. Tajemnica
Dostępny77 szt.

Nowe niebezpieczeństwo i niespodziewani sprzymierzeńcy. Czy uda się uratować planetę Kepler-62e? Joni zniknął. Dodatkowa kapsuła podróżna została otwarta. Tajemniczy pasażer okazuje się o wiele groźniejszy, niż ktokolwiek przypuszczał. Ma tajną broń i nie zawaha się jej użyć wobec każdego, kto mu się sprzeciwi. Marie, Ari i Joni muszą walczyć z całych sił, by ratować nie tylko siebie samych, ale także fantastyczną i dziką planetę Kepler-62e. Ale co może zrobić garstka dzieci wobec takiej potęgi? Pozostaje im tylko mieć nadzieję… Międzynarodowy bestseller. Wielkie emocje. Ważne tematy. Wciągająca lektura.

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

3 osoby kupiły
18
Cobi SDE-320224. Kłębuszkowe niespodzianki - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cobi SDE-320224. Kłębuszkowe niespodzianki
Cobi
Dostępny101 szt.

Jeden kłębek a mnóstwo kreatywnej zabawy! Zestaw kreatywny zawiera maskotkę oraz materiały do wykonania ozdób i akcesoriów na bazie włóczki. Rozwiń kłębek włóczki i odkryj mnóstwo niespodzianek przyczepionych do różnych rodzajów przędzy. W środku znajdziesz maskotkę i materiały do samodzielnego wykonania ozdób dla siebie lub maskotki: • kolorowe włóczki (3 różne rodzaje włóczek) - cienka włóczka do robienia bransoletek przyjaźni i • • • • szycia, średnia włóczka do robienia pomponów i gruba włóczka do wypchania, • guziki-charmsy, • szablon i klips do pompona, • plastikowa igła do szycia, • części poduszeczki dla maskotki. • klips do pomponów, • zawieszka z imieniem zwierzęcia, • oraz kolekcjonerską zabawkę pluszową, która znajduje się w środku. Maskotki Niespodzianki: kotek, piesek, konik-jednorożec lub miś. Razem aż 14 maskotek do zebrania, w tym 2 unikatowe.

61,95 zł
55,76 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,19 zł

3 osoby kupiły
19
Tęskniłam za tobą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tęskniłam za tobą
Dostępny13 szt.

Odkryj tajemnice, jakie skrywa, wydawałoby się, idealna rodzina. Daj się uwieść barwnym postaciom i porwać emocjom. Pozwól popłynąć łzom wzruszenia i sprawdź, jak głęboko w serce zapadną Ci przemyślenia bohaterów.Karolina poznaje chłopaka, zakochuje się w nim. Na jednej z randek zostaje przez niego wykorzystana. Zachodzi w ciążę. Dziecko oddaje do adopcji. Po upływie kilku lat spotyka Bartka ? mężczyznę, któremu choroba zabrała ukochaną żonę. Czy tym dwojgu ludziom, którzy stracili sens życia, uda się na nowo go odnaleźć? Czy on sprawi, że ona zapomni o bólu i nauczy się znowu ufać? Czy ona przypomni mu, jak to jest kochać i być kochanym? Czy będą potrafili zamknąć drzwi do pełnej cierpienia przeszłości i zbudować wspólną, szczęśliwą przyszłość? Odpowiedzi na te pytania ukryte są na kartkach książki.

46,00 zł
32,66 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,34 zł

2 osoby kupiły
20
Książka mądrych dzieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książka mądrych dzieci
Dostępny98 szt.

Co było pierwsze – jajko czy kura? Jeśli Wasze dzieci zastanawiały się nad tym choć raz, to ta książka jest właśnie dla nich! W środku znajdują się liczne zagadki, łamigłówki, labirynty, kodowanie, wyszukiwanki i mnóstwo innych typów zadań, uwielbianych przez dzieci. Dodatkowo zadania wzbogacone zostały licznymi ciekawostkami o zwierzętach, kosmosie, człowieku, dinozaurach... Z tej książki można się naprawdę wiele dowiedzieć, fantastycznie się przy tym bawiąc! Całość podzielona jest na interesujące dzieci tematy: moje ciało, dom, sport, zwierzęta, przyroda, pojazdy, na budowie. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, znajdą w niej coś ciekawego. Gwarancja edukacyjnej rozrywki na długi czas! Szczególnie polecamy dzieciom w wieku od 4 do 6 lat.

24,95 zł
17,99 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 6,96 zł

2 osoby kupiły
21
Deadpool 2, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Deadpool 2, DVD
David Leitch, 2018
Dostępny100 szt.

Ryan Reynolds powraca jako Deadpool, najseksowniejszy antybohater stworzony przez Marvel Comics. „Genialne, epickie dzieło... Nie mogę uwierzyć, że to właśnie powiedziałem”. – Hugh Jackman (aktor), „Someone Like You”. Gagi: Ubaw po pachy z „Deadpool 2”: reportaże o realizacji i spoza kadru, zwiastuny i jeszcze więcej niespodzianek.

23,90 zł
20,55 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,35 zł

2 osoby kupiły
22
Ruby Redfort. Weź ostatni oddech - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ruby Redfort. Weź ostatni oddech
Dostępny85 szt.

Druga część bestsellerowego sensacyjnego cyklu o nastoletniej tajnej agentce U wybrzeży Twinford dzieją się niepokojące rzeczy. Zwierzęta morskie wariują. Statki towarowe zbaczają z trasy. Na wycieczkowe jachty napadają piraci. Sygnały SOS nie docierają do straży przybrzeżnej. W radiu słychać dziwne zakłócenia. Z morza dobiegają tajemnicze szepty. Giną kolejne osoby… To sprawa dla Ruby. Ruby Redfort. Pamiętacie ją? To trzynastoletnia geniuszka. Od dziecka łamie najtrudniejsze kody, zapis nutowy i alfabet Morse’a ma w małym palcu, z przyjacielem porozumiewa się szyfrem. A, i całkiem nieźle pływa łodzią podwodną. Jedyne, w czym nie jest najlepsza, to nurkowanie na wstrzymanym oddechu. Od niedawna pracuje w supertajnej agencji wywiadowczej. Zdążyła już udaremnić pewną zuchwałą kradzież. O mało przy tym nie zginęła. A to był dopiero początek… Ruszyła ku powierzchni – i nagle wstrzymała oddech. Nad jej głową niczym samoloty krążyły przerażające szare kształty. Rekiny. Były pomiędzy nią a łodzią; były pomiędzy nią a łodzią i pomiędzy nią a resztą oceanu; były wszędzie, otaczały ją, krążyły wokół niej jakby chciały ją zastraszyć. Ale jeden nie krążył. Jeden płynął prosto na nią. I choć Ruby Redfort nie bała się rekinów, nigdy w życiu, teraz zaczęło się to gwałtownie zmieniać. Otworzyła palce, żeby złapać za broń, i wtedy żółty klejnot wyślizgnął się z jej dłoni i opadł w błękit.

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

2 osoby kupiły
23
Felek i Tola i burza - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Felek i Tola i burza
Dostępny100 szt.

Nad lasem Felka i Toli rozpętuje się burza… Nowe przygody znanych i lubianych zwierzęcych bohaterów w wersji dla najmłodszych. W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zajączka Tola. Pewnego popołudnia ich sąsiad, puchacz Henio, próbuje napisać wiersz. To niełatwa sztuka – trzeba się solidnie nagłowić. A tu jeszcze nadciąga burza! Jak się skupić na rymach, gdy grzmi i błyska? Przyjaciele chronią się w przytulnej norce Felka i Toli. Razem na pewno coś wymyślą! Znacie i lubicie Felka i Tolę? Teraz będą się mogli z nimi zaprzyjaźnić także młodsi siostra i brat. Krótki tekst i duże ilustracje nie pozwolą maluchom się znużyć, kartonowe strony wytrzymają nawet najbardziej intensywną lekturę. A starsi wielbiciele lisa łakomczucha i roztropnej zajączki pewnie też chętnie dowiedzą się, jak to było, gdy puchacz Henio dopiero wprowadzał się do dziupli drzewa po sąsiedzku. Polecamy także pozostałe tomy dla najmłodszych: Felek i Tola i nowy sąsiad, Felek i Tola i balon Henia oraz Felek i Tola i burza, a także tomy dla nieco starszych czytelników: Felek i Tola, Do zobaczenia, Felku i Tolu, Felek i Tola na wyspie oraz Felek i Tola i porywacze.

34,90 zł
26,18 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,72 zł

2 osoby kupiły
24
Avengers. Latarka ledowa 21 cm - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Avengers. Latarka ledowa 21 cm
KIDS EUROSWAN
Dostępny11 szt.

Nie tylko świetny prezent, ale też praktyczne akcesorium. Latarka ledowa z motywem uwielbianych przez dzieci i dorosłych Avengers to wyjątkowo atrakcyjny prezent! Wymiary: 21.0 x 10.0 x 3.2 cm

31,70 zł
28,53 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,17 zł

3 osoby kupiły
25
Blaze i Mega Maszyny. CGF20 Metalowy pojazd Monster Engine - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blaze i Mega Maszyny. CGF20 Metalowy pojazd Monster Engine
Blaze, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.02

Czerwony Blaze to najpopularniejszy i zarazem najbardziej charakterystyczny bohater serialu animowanego dla najmłodszych „Blaze i mega maszyny”. Bohater ten wspólnie ze swoimi przyjaciółmi odbywa mnóstwo fantastycznych przygód w miasteczku Zderzakowo, które kocha całym swoim samochodowym sercem! Samochodzik wykonany został w technologii die-cast, a więc w większości składa się z metalu, co czyni go zdecydowanie bardziej odpornym na wstrząsy i uderzenia. Autko posiada zachowany czerwony kolor karoserii i obrazki płomieni na bocznych drzwiach, a jego cechą charakterystyczną jest duży, szary silnik usytuowany na tylnej części pojazdu. Blaze porusza się na żółtych kółkach z szarymi felgami, a spoiler dodaje mu sportowego zacięcia. Autko ma 9.0 cm długości i świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie domowej kolekcji pojazdów wszystkich małych fanów bajki „Blaze i mega maszyny”. Wymiary opakowania: 14.0 cm x 18.0 cm x 7.0 cm

45,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,59 zł

2 osoby kupiły
26
Okładka na książki gimboo z samoprzylepnym brzegiem op 10 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
13,10 zł
11,99 zł

Rabat 8,5%
oszczędzasz 1,11 zł

3 osoby kupiły
27
Coaching rodzicielski. Jak pomóc swojemu dziecku rozwinąć skrzydła i w pełni realizować jego potencjał - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Coaching rodzicielski. Jak pomóc swojemu dziecku rozwinąć skrzydła i w...
Dostępny26 szt.

Każdy rodzic bezwarunkowo kocha swoje dziecko, bez względu na historię i okoliczności. Są jednak sytuacje, w których brakuje pomysłów i rozwiązań, a podszepty intuicji są przyćmione przez frustrację i zagubienie rodzica poszukującego wsparcia i zrozumienia. Ta książka da Ci wsparcie i pokaże zasoby z których wybierzesz najodpowiedniejsze dla siebie. Eksperymentuj z narzędziami, technikami i wiedzą, a nawet nie zauważysz, kiedy staniesz się coachem dla swojego dziecka. W coachingu chodzi o jak najlepsze wykorzystanie własnych możliwości przy indywidualnym i osobistym wsparciu osoby, która będzie stawiać przed Tobą wyzwania, stymulować i prowadzić na drodze stałego rozwoju. Gerard O'Donovan Założyciel i prezes międzynarodowej szkoły coachingu- Noble Manhattan Coaching Czołowy europejski mówca oraz Life i Executive Coach Autorzy ksiąski prezentują innowacyjne podejście, które pomaga rodzicom i dzieciom w pozytywny oraz konstruktywny sposób uporać się z trudnymi sytuacjami w domu. Don McLaverty Ojciec dwojga dzieci Korzystałam z pomysłów opisanych w Coachingu rodzicielskim i przekonałam się, że są one bezcenne. Coachowanie dziecka przez rodzica pozwala każdemu z nich rozwijać się w zupełnie nowych obszarach. Matka dwojga dzieci Ta książka da Ci odwagę, inspirację i narzędzia do wypełniania najtrudniejszej roli na tym świecie - bycia rodzicem. Paul McGee, Autor bestsellera S.U.M.O. (Shut Up, Move On) DAVID MISKIMIN coach biznesu i wyższych kadr menedżerskich, konsultant, trener, renomowany ekspert, uczestnik audycji radiowych, autor literatury przedmiotu. Założyciel firmy The Directors Coach. Pracuje jako coach i mentor zarówno z pracownikami Wszystkich szczebli, jak i zespołami. Specjalizuje się w pracy z doświadczonymi grupami nad tworzeniem celów, kierunków rozwoju i wdrożeń. Popularny prelegent, występował w BBC Radio Stoke w Merseyside i Manchesterze. JACK STEWART- psychoterapeuta, pisarz, wydawca, trener NLP i szkółkarz. Członek Instytutu Rozwoju Kadr, poświęcił większość zawodowego życia na prowadzenie szkoleń i towarzyszenie w rozwoju pracownikom sektora publicznego, prywatnego i pozarządowego. Coach, wydawca czasopisma dotyczącego rozwoju osobistego,The Magic Lamp". Nauczał zarządzania strategicznego w programie MBA w the Open University.

45,90 zł
1 osoba kupiła
28
Kakegurui. Tom 8. Szał hazardu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kakegurui. Tom 8. Szał hazardu
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.01

Przedstawiamy kolejny tom „Kakegurui”.

23,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,4%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
29
Nastka, śmiej się! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nastka, śmiej się!
Dostępny4 szt.

Marian Pankowski był poetą prozy. Nic więc dziwnego, że kunszt jego pisarstwa widoczny jest w małych formach prozatorskich. Pankowski pisał opowiadania całe życie i ujmował je w tomy "Kozak i inne opowieści", "Bukenocie" oraz "Złoto żałobne". W tomie niniejszym zbieramy ostatnie małe formy, rozsiane po pismach literackich, dotychczas nie ujęte w książkę, w których Autor mistrzowsko rozwija wszystkie tematy znane z jego powieści i dramatów. "Nastka, śmiej się!" jest ostatnią książką prozatorską "najmłodszego polskiego pisarza". Tom, który czytelnik trzyma w dłoni, nie został zaplanowany do druku przez Autora. Zarówno tytuł, jak i kompozycja tomu jest pomysłem wydawcy i redaktora.

23,00 zł
16,99 zł

Rabat 26,1%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
30
Hannah i jej siostry, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Hannah i jej siostry, DVD
Woody Allen, 1986
Dostępny96 szt.

Laureat 3 Oscarów, z doskonałymi kreacjami aktorskimi film „Hanna i jej siostry” jest opowieścią o trzech niezwykłych kobietach. Najstarsza córka – Hanna (Mia Farrow) jest oddaną żoną, kochającą matką i odnosząca sukcesy aktorką. Jest także prawdziwą i lojalną podporą dla swoich dwóch, ciągle jeszcze szukających celu w życiu sióstr - Lee (Barbara Hershey) i Holly (Dianne Wiest). Gdy jednak doskonale uporządkowany świat Hanny zostaje zniszczony przez siostrzaną rywalizację, kobieta zdaje sobie nagle sprawę, jak bardzo jest samotna i zagubiona. Aby się odnaleźć, musi dokonać najtrudniejszego w życiu wyboru. Obsada:Barbara Hershey, Carrie Fisher, Mia Farrow, Dianne Wiest, Michael Caine.

26,90 zł
23,13 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,77 zł

1 osoba kupiła
31
Karteczki samoprzylepne różowe Milan super sticky pastel 127 x 76, 90 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne różowe Milan super sticky pastel 127 x 76, 90 ...
MILAN
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.06

Karteczki pastelowe samoprzylepne na bardzo mocnym kleju, dzięki czemu utrzymują się dłużej, nawet na szorstkich powierzchniach. Rozmiar: 126 x 76 mm, 90 kartek.

8,99 zł
Powiadomienie
1 osoba kupiła
32
Manhattan, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Manhattan, DVD
Woody Allen, 1979
Dostępny73 szt.

Dwukrotnie nominowany do Nagrody Akademii (za scenariusz i dla najlepszej aktorki drugoplanowej), uznany za jeden z najlepszych filmów w dorobku Woody Allena. 42-letni mieszkaniec Manhattanu Isaak Davis (Allen), ma pracę, której nienawidzi, dziewczynę, której nie kocha i byłą żonę – lesbijkę (Streep), piszącą szczerą książkę o ich małżeństwie. Wszystko zmienia się gdy poznaje seksowną i inteligentną Mary (Keaton). Davis rozstaje się z dziewczyną, rzuca pracę i wreszcie zaczyna cieszyć się życiem. Obsada: Woody Allen, Diane Keaton, Michael Murphy, Mariel Hemingway, Meryl Streep.

26,90 zł
23,13 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,77 zł

1 osoba kupiła
33
Rzeź i zniszczenie Gdańska przez Krzyżaków w 1308r - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
30,00 zł
21,60 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,40 zł

1 osoba kupiła
34
Vigilante My Hero Academia. Tom 10. Illegals - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vigilante My Hero Academia. Tom 10. Illegals
Dostępny1 szt.

Zaginiona Pop nagle się pojawiła, ale jako wróg! Ostatnio prawie w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy, więc może w tym czasie coś się jej przydarzyło… Proszę cię, znów stań się tą miłą, fajną Pop! Jestem tym, kto przywróci uśmiech znajomej, rozkochanej w śpiewie dziewczynie, z którą lubię przebywać, a zwą mnie The Crawler!

22,00 zł
17,99 zł

Rabat 18,2%
oszczędzasz 4,01 zł

1 osoba kupiła
35
Miecz na bańki mydlane 70 4kol p48.   HIPO - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
3,99 zł
1 osoba kupiła
36
Fargo, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fargo, DVD
Ethan Coen, Joel Coen, 1996
Dostępny201 szt.

Nominowany do Oscara w siedmiu kategoriach, w tym dla najlepszego filmu, zdobywca dwóch Nagród Akademii (Najlepsza Aktorka, Najlepszy Scenariusz Oryginalny) „Fargo” to przepełniony zjadliwym humorem thriller, w którym występuje prawdziwa plejada gwiazd. Jerry (William H. Macy) drobny sprzedawca samochodów z Minnesoty popada w poważne kłopoty finansowe... ale ma plan! Zamierza wynająć dwóch zbirów (Steve Buscemi i Peter Stormare), by porwali jego żonę i zażądali od jej bogatego ojca dużego okupu. Wszystko ma przebiec gładko i łatwo, nikt ma nie ucierpieć... do czasu, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli i zaczynają ginąć ludzie. Obsada: William H. Macy, Steve Buscemi, Frances McDormand, Peter Stormare, Peter Stormare.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
37
Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów. Audiobook
Iza Komendołowicz, StoryBox
Dostępny3 szt.

Żadna inna dziedzina medycyny nie wzbudza tylu emocji. Żadna nie jest tak obciążona pozamedycznymi okolicznościami ani uwikłana w zależności światopoglądowe i polityczne. Autorka w swoich rozmowach z lekarzami oraz pacjentkami nie tylko ujawnia sekrety gabinetów – czasem zabawne, a czasem przerażające – ale porusza także kontrowersyjne i szalenie ważne tematy: aborcji, in vitro, klauzuli sumienia, dostępności antykoncepcji… To obowiązkowa lektura nie tylko dla kobiet, ale także dla ich mężów i ojców.

29,90 zł
23,92 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

1 osoba kupiła
38
Prusowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prusowie
Dostępny11 szt.

Pierwsza w dziejach polskiej historiografii monografia dziejów Prusów napisana przez historyka.

47,00 zł
33,37 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,63 zł

1 osoba kupiła
39
Młokos. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Młokos. Audiobook
Fiodor Dostojewski, StoryBox
Dostępny3 szt.

W duszy bohaterów Dostojewskiego zawsze toczy się walka pomiędzy dobrem a złem, ale zenit osiąga ona właśnie w duszy głównego bohatera tej powieści, dziewiętnastoletniego Arkadiusza Wiersiłowa. Znajduje się on w okolicznościach, które czynią problem wyboru możliwym i nieuniknionym. Możliwość zawiera się w jego młodości, nieukończeniu procesu kształtowania osobowości. Nieuniknioność zawiera się w stanie już zaczętego rozpadu jego osobowości, moralnego i psychicznego. Pisarz pokazuje, jak formuje się ona przez chciwość, żądzę zysku i rozpustę. W dodatku młokos to młody chłopak, który kocha swego ojca, ale do końca nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, czy jest on bohaterem, czy łajdakiem.

35,00 zł
28,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
40
Thelma i Louise, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thelma i Louise, DVD
Ridley Scott , 1991
Dostępny101 szt.

Susan Sarandon i Gena Davis w nominowanych do Oscara kreacjach, jako dwie przyjaciółki Thelma i Louise, które po tragicznym wypadku w przydrożnym barze ruszają w desperacką podróż przez amerykański południowy zachód. Ścigane przez zdeterminowanego detektywa (Harvey Keitel), spotykają przystojnego autostopowicza, przeżywają moc ekscytujących przygód, i nareszcie żyją na wysokich obrotach... do czasu. Obsada:Susan Sarandon, Geena Davis, Harvey Keitel, Michael Madsen, Christopher McDonald.

26,90 zł
25,56 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,34 zł

1 osoba kupiła
41
Blaze i Mega Maszyny. CGF20 Metalowy pojazd Monster Engine Pickle - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Blaze i Mega Maszyny. CGF20 Metalowy pojazd Monster Engine Pickle
Blaze, Mattel
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Pickle to dzielny pomocnik Crushera, który mimo swoich mniejszych rozmiarów świetnie radzi sobie z pokonywaniem wszelkich przeszkód. Choć dał się poznać jako beztroski i nieco dziecinny bohater, to u wielu małych miłośników serialu animowanego „Blaze i mega maszyny” wzbudza wiele pozytywnych emocji. Linia pojazdów Monster Engine przedstawia bohaterów serialu, którzy mogą pochwalić się ogromnymi silnikami umożliwiającymi jeszcze szybszą jazdę po najbardziej grząskim terenie. Pojazd w większości wykonany został z metalu, dzięki czemu jest zdecydowanie bardziej odporny na wstrząsy i uderzenia. Pickle ma jasnozieloną karoserię z ciemniejszym paskami na przedniej masce i sportowym spoilerem; widoczny silnik ma szary kolor i gwarantuje mu dodatkową moc podczas jazdy! Autko porusza się na czterech białych kółkach z zielonymi felgami. Długość pojazdu: 9.0 cm Wymiary opakowania: 14.0 cm x 18.0 cm x 7.0 cm

45,90 zł
41,31 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,59 zł

1 osoba kupiła
42
2 miliony za Grunwald. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
2 miliony za Grunwald. Audiobook
Joanna Jodełka, StoryBox
Dostępny1 szt.

Śmiertelne Dwa miliony za Grunwald, którego nie spodziewał się sam Matejko! I zapewne nawet w najczarniejszych snach nie mógł przypuszczać, że za sześćdziesiąt lat nadejdą takie czasy, w których polem bitwy będzie cały kraj! Siejące grozę czarne krzyże na białym tle pojawią się znowu. Tym razem na skrzydłach Luftwaffe. Wybuchnie II wojna światowa. Rozpocznie się też śmiertelna gra. Pojawią się ludzie, którzy będą chcieli zniszczyć obraz. Będą zabijać. Będą szukać i ścigać. Wyznaczą nagrodę, jak za największego przestępcę. Niektórzy oddadzą mu swoje życie i poświęcą życie najbliższych. Dla ratowania płótna. Dla ratowania nadziei. Dla ratowania Bitwy pod Grunwaldem. Ta opowieść jest o nich i o czasach, w których żyli.

29,90 zł
17,34 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 12,56 zł

1 osoba kupiła
43
Kiedy Harry poznał Sully, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Promocja
Kiedy Harry poznał Sully, DVD
Rob Reiner , 1989
Dostępny201 szt.

Jedna z najwspanialszych komedii romantycznych wszech czasów, z niezapomnianymi kreacjami Meg Rayan i Billy'ego Crystala. Film nominowany do Oscara za najlepszy scenariusz Nory Ephron. Czy kobieta i mężczyzna mogą być przyjaciółmi? Czy po 11 latach znajomości, mozliwe jest gorące uczucie? Zobacz kultową komedię, która wzrusza i bawi, na zawsze pozostając w pamięci. Obsada: Meg Ryan, Billy Crystal, Carrie Fisher, Bruno Kirby, Steven Ford.

26,90 zł
23,13 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,77 zł

1 osoba kupiła
44
Kolorowanki. Wyklejanki. Wycinanki. Wiktoria - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanki. Wyklejanki. Wycinanki. Wiktoria
Dostępny64 szt.

Kolorowanka dla dziewczynek, wyklejanie, wycinanie i sklejanie, 85 naklejek samoprzylepnych.

13,40 zł
9,99 zł

Rabat 25,4%
oszczędzasz 3,41 zł

1 osoba kupiła
45
Psy i koty 3. Łapa w łąpę!, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psy i koty 3. Łapa w łąpę!, DVD
Sean McNamara, 2020
Dostępny299 szt.

Minęło dziesięć lat, odkąd psy i koty na całym świecie zgodziły się na Wielki Rozejm kontrolowany przez niezwykle zaawansowany technologicznie system, który monitoruje zwierzęta i interweniuje wysyłając uspokajające sygnały. Niestety czas pokoju właśnie się kończy. Do systemu wkradł się cyberprzestępca, który planuje wywołać wojnę. Teraz los zwierząt zależy od kilku psów i kotów, które wspólnie – łapa w łapę muszą pokonać złoczyńcę i przywrócić Wielki Rozejm.

29,90 zł
28,41 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,49 zł

1 osoba kupiła
46
Karteczki samoprzylepne niebieski Milan super sticky pastel 127 x 76, 90 sztuk - Artykuły papiernicze i biurowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karteczki samoprzylepne niebieski Milan super sticky pastel 127 x 76, ...
MILAN
Dostępny4 szt.

Karteczki pastelowe samoprzylepne na bardzo mocnym kleju, dzięki czemu utrzymują się dłużej, nawet na szorstkich powierzchniach. Rozmiar: 126 x 76 mm, 90 kartek.

8,99 zł
1 osoba kupiła
47
Zabójcy, wampirzyce, nierządnice. Zbrodnie i afery II RP. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabójcy, wampirzyce, nierządnice. Zbrodnie i afery II RP. Audiobook
Iwona Kienzler, StoryBox
Dostępny10 szt.

Kim była mordercza „wampirzyca”? Jak skończyła dzieciobójczyni z Antoniówki? Dlaczego w wileńskim gimnazjum doszło do strzelaniny? Czym trudniły się posiadaczki „czarnych książeczek”? Odkryjmy mroczne oblicze przedwojennej Polski: świat zbrodni i afer. Spotkamy się tu oko w oko z okrutnymi morderczyniami i groźnymi zabójcami, pobłądzimy wśród zaułków miast w ich najgorszych dzielnicach, zaglądając przy okazji do domów rozpusty. Zetkniemy się też z ciemną stroną polityki, a nawet zadamy pytanie, czy marszałek Piłsudski miał krew na rękach. Iwona Kienzler w swojej najnowszej książce nie boi się sięgać do spraw mrocznych i krwawych, którymi żyły przedwojenne brukowce. Pasjonująco opowiada o przestępstwach i aferach, które wstrząsały ówczesną opinią publiczną.

29,95 zł
23,96 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,99 zł

1 osoba kupiła
48
Gdybym była książką - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gdybym była książką
Dostępny58 szt.

Książka to coś więcej niż tylko zadrukowane strony poukładane i zeszyte w odpowiednim porządku. To magiczny przedmiot mieszczący w sobie wiele światów. Potrafi zmienić nasze życie, sprawić, że pójdziemy inną ścieżką niż planowaliśmy, zobaczymy coś, czego wcześniej nie wiedzieliśmy. Może nawet zatrzymać czas, kiedy my wędrujemy po wyimaginowanych krainach. Za sprawą dwojga znanych portugalskich twórców – ojca i syna – książka staje się szczytem góry ze spektakularnym widokiem, niekończącymi się schodami wyobraźni, lampką oświetlającą ciemną ścieżkę – to tylko niektóre z metafor, jakie stworzyli autorzy. Gdybym była książką to hołd złożony książce i czytaniu, rzecz ponadczasowa, która powinna znaleźć się na każdym książkowym regale – zarówno w dopiero powstającej, świeżej biblioteczce młodego czytelnika, jak i w pokaźnych zbiorach doświadczonego bibliofila. Książka została obsypana międzynarodowymi nagrodami (m.in. w USA, Portugalii, Korei i Katalonii), i przetłumaczona na czternaście języków.

39,90 zł
29,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

49
X-men. Mroczna Phoenix, Blu-ray - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
X-men. Mroczna Phoenix, Blu-ray
Simon Kinberg, 2019
Dostępny300 szt.

Sophie Turner, James McAvoy, Michael Fassbender i Jennifer Lawrence przewodzą gwiazdorskiej obsadzie w tym pasjonującym, widowiskowym filmie stanowiącym swoisty punkt kulminacyjny sagi o X-Menach. Podczas kosmicznej misji ratunkowej Jean Grey (Turner) przekształca się w nieskończenie potężną i niebezpieczną MROCZN PHOENIX. Gdy Jane, a właściwie jej alter ego wymyka się spod kontroli, X-Meni muszą się zjednoczyć, by stawić czoła najgroźniejszemu wrogowi - obdarzonemu najbardziej niszczycielską siłą, jakiej świat dotąd nie widział - jednemu z nich. Obsada: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Sophie Turner. Sceny niewykorzystane z opcjonalnym komentarzem – Simona Kinberga i Hutch'a Parkera. 5–częściowy dokument o realizacji filmu Mroczna Phoenix: Komentarze audio – Simon Kinberg i Hutch Parker.

36,90 zł
31,73 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 5,17 zł

50
X-men. Mroczna Phoenix, DVD - Filmy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
X-men. Mroczna Phoenix, DVD
Simon Kinberg, 2019
Dostępny201 szt.

Sophie Turner, James McAvoy, Michael Fassbender i Jennifer Lawrence przewodzą gwiazdorskiej obsadzie w tym pasjonującym, widowiskowym filmie stanowiącym swoisty punkt kulminacyjny sagi o X-Menach. Podczas kosmicznej misji ratunkowej Jean Grey (Turner) przekształca się w nieskończenie potężną i niebezpieczną Mroczną Phoenix. Gdy Jane, a właściwie jej alter ego wymyka się spod kontroli, X-Meni muszą się zjednoczyć, by stawić czoła najgroźniejszemu wrogowi – obdarzonemu najbardziej niszczycielską siłą, jakiej świat dotąd nie widział – jednemu z nich. Obsada: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Sophie Turner.

23,90 zł
20,55 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 3,35 zł

Wróć do góry